PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:03
yahu nerde demiş yönetim forvetlerimiz yeterli diye sallayıp durmayın kardeşim fatih gelipte şampiyonmu yapacaktı boş boş konuşmanın alemi yok !!!

Erdal DİLEK
yönetimin sonuna kadar arkasındayım, tam destek hep destek.

herkes bilip bilmediği yere atıp tutmasın, parası olan varsa cıkarıp versin alsın tekkeyi,

TSercaN
Bizim yonetim son zamanlar bu konuda iyice sacmalamaya basladi.Guvenilirligini kaybediyor yaptiklari aciklamalar ile... Once bu hoca ile basladi simdi Fatih Tekke ile devam ediyor.Fatih gelir gelmez o ayri mesele, fakat hep yalan dolan aciklamalar yapip bu taraftari kandirmanin bir anlami yok.Ben baskani cok seviyorum INSAALLAH dusundugum gibi olmaz senin sonun baskanim.

Emrullah
18.07.2009, 18:05
Abi sabahtan beridir yorumlarını okuyorum yönetime sallayıp sallayıp duruyosun yönetim geçen sezon ne yaptı burak yılmazı alamadı Gökhanı getirdi yusufu alamdı Alanzinhoyu getirdi nerden biliyosun forvet alınmayacağını yönetimdemisin yoksa kafandan senaryomu yazıyosun..!

Diyorum ya yönetimin bu sene yaptığı transferler ve Samet Aybaba düşüncesi referansımdır. Sen inanıyorumusun Fatih ayarında birini getirebileceklerini. Yabancı alamazlar kontejan artı para sorun, Türkiye'den kimi alacaklar sorarım size. Böyle bir transfere imza atmaycaklarını tahmin etmek için muneccim olmaya gerek yok.

TSercaN
18.07.2009, 18:05
yahu Fatih in gelmesiyle sampiyon olmamizin ne alakasi var Allahinizi severseniz.Bos bos konusmayin yazip terbiyesizlik yapma Emrah.55!Fatih Tekke kapali kutu degil.. hepimizin ne oldugunu cok iyi bildigimiz bir futbolcu dur kendisi.Ona guveniyor taraftar... gecen sene kacan goller yuzunden cok sac bas yoldugumuz icin istiyor onu. Sampiyonluk olmazsa bile tepeden kopmamak icin istiyoruz onu.

Gökhan Döner
18.07.2009, 18:07
Bu olayda Fatihin izlediği politikada çok şık değil.Kulübü bu kadar seviyorsan kulüp başkanıyla taraftarı bu kadar birbirine sokmanın mantığı nedir.Bir sidik yarışıdır gidiyor.Kaybeden maalesef Trabzonsporum oluyor.

Pazartesi ilk işim kombine almak olacak.

ugurozturk
18.07.2009, 18:09
Fatih Tekke basligini bile yonetimin kapattirdigini dusunuyorum...

bu foruma bile artik giresim gelmiyor..

internet ortami demek; ozgurluk demek; demokrasi demek;

ayni anda yuzlerce kisiden asagi dusmeyen bi basligi biri caarrrrrttt diye kapatabiliyorsa; orasi forum falan degil; birinin ciftligine donmus demektir..

Mehmet Sarigül
18.07.2009, 18:10
Kimse "yönetim istifa" demiyor, en azindan ben kendi adima böyle birsey söylemedim.
Yönetimi elestirmek baska birsey, onlarin istifasini istemek baska birsey...
Tabi ki, simdiye kadar yaptiklari bircok güzel calismalar var,...ama bu güzel seylerin yaninda "büyük" yanlislarda var. (Bu benim görüsüm!)

Baskan'in ilk geldigi günlerdeki "yildiz futbolcu" tanimlamasiyla baslayan, daha sonra Yattara'nin "Katar'a transfer komedisi"...devre arasinda kampa gelen bir futbolcunun baska takima, sampiyonluktaki rakibe kaptirilmasi...sonra Ersun Yanal'a küfür edilen videoyu resmi siteye koyulmasi, hocayi hedef gösterme olayi...ligin bitimine 5 hafta kala "istifasini istenmesi"...Song gibi degerli bir futbolcuya aldigi ücretden dolayi, göndermek icin cesitli senaryolarin üretilmesi...ligin bitimine 5 hafta kala baslayan hoca arayislarinda "Senol Günes israri" ve kaybedilen zaman, sonraki "Samet Aybaba olaylari"...bu olaydan sonra camianin "yeni yönetim secimlerine" gitmesi...gecen sezon taraftara sözü verildigi halde, yikilan catinin yerine yenisinin yapilmamasi...ligin baslamasina cok az bir zaman kalmasina ragmen, (4 yeni transfer yapildigi halde) hala sezon icinde cok aksayan bölgelere (sagbek, önlibero ve forvet) takviye yapilmamasi...ve son olarak Fatik Tekke gibi, Trabzonspor'da sembol olmus bir futbolcunun "transfer polemiklere" sokulmasi...

Bunlar hatirladiklarim,...

Sadri Sener yönetimi gecen sezon cok güzel bir baslangic yapmisti ama ne yazik ki devamini getiremedi, tipki futbol takimimiz gibi...Bu tabi ki tesadüf degil, yönetimin calismalari ve sahadaki futbol takiminin basarisi birbirine baglantili.
Gecen sezon 7. Sampiyonlugu (Sivas'a Sampiyonlar Ligi vizesini) camianin icindeki bazi "ego kavgalari" yüzünden Besiktas'a hediye ettik.
Tipki, gecmiste Uefa'yi kazanan Galatasaray gibi "basariyi paylasamadik"...

Üc istanbul takimlari ve Trabzonspor'un arasindaki "ekonomi makasi" gittikce aciliyor,...Trabzon'da ise hala özevlat, yabanci kavgasi var...
Yattara gibi takima katkidan fazla zarari olan bir futbolcu göklere cikariliyor,...Song gibi takimi toparlayan bir futbolcu gönderilmeye calisiliyor.

Umarim bir gün yöneticilerimiz, Baskan Sadri Sener'in söyledigi gibi "sadece" yöneticilik yaparlar ve teknik konulari (hoca, futbolcu secimi gibi) profesyonel kadrolara birakirlar...

Biliyorum, bu cok utopik bir düsünce...:)

ugurozturk
18.07.2009, 18:11
Yonetim istifa demiyorum; ama Hacisalihoglu istifa diyorum...

Erdal DİLEK
18.07.2009, 18:13
bütün başlıklara fatih tekke başlığına dönmüş

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:13
Diyorum ya yönetimin bu sene yaptığı transferler ve Samet Aybaba düşüncesi referansımdır. Sen inanıyorumusun Fatih ayarında birini getirebileceklerini. Yabancı alamazlar kontejan artı para sorun, Türkiye'den kimi alacaklar sorarım size. Böyle bir transfere imza atmaycaklarını tahmin etmek için muneccim olmaya gerek yok.
Yabancılarda 1 kişilik bi boşluk var şu anda Fatih ayarında olmasa bile bitiriciliği Gökhan ve Umuta nazaran daha iyi biri mutlaka ama mutlaka alınacaktır para yok olaylarına pek inanmıyorum yeterki isteyelim para sorun olmaz..

Bu sene yapılan transferlerde pek bi sakınca görmüyorum en azından yedek kulübemiz zenginleşti ve alınan oyuncuların her biri birbirinden yetenekli bence gereksiz yere kafa patlatmaya gerek yok biraz olsun sabır gösterelim zaten ne geldiyse başımıza sabredemediğimizden geldi...

Emrullah
18.07.2009, 18:14
yahu Fatih in gelmesiyle sampiyon olmamizin ne alakasi var Allahinizi severseniz.Bos bos konusmayin yazip terbiyesizlik yapma Emrah.55!Fatih Tekke kapali kutu degil.. hepimizin ne oldugunu cok iyi bildigimiz bir futbolcu dur kendisi.Ona guveniyor taraftar... gecen sene kacan goller yuzunden cok sac bas yoldugumuz icin istiyor onu. Sampiyonluk olmazsa bile tepeden kopmamak icin istiyoruz onu.

Çok doğru söyluyorsun da anlatamazsın bunu bazılarına. Adam akıllı bir taraftar takımın en gerekli yerine en gerekli oyuncuyu ister, eğer alınmazsa bu durumdan hoşnut olmaz. Ama bazıları varki Fatih alınmadı diye zil takıp oynayacaklar. Yahu bu sene kimle oynayacağız forvette bir zahmet fikir verin, yönetim bilir demeyin yönetimin bu işi bilmediği en baştan belli. Hedefi olan bir yönetim Samet Aybaba ile anlaşma zemini yakalamaz tamammı.

Azcık Trabzonspor'un geleceğine odaklanın ve ona göre fikirler üretin. Varsa Fatih'in alternatifi buyrun söyleyin, yoksa sırf yönetimi desteklemek adına Trabzonspor'un geleceğiyle oynamayın. Çünkü Fatih veya onun ayarında bir forvetin olmayışı Trabzonspor'un en az 2 senesinin heba olmasıdır. Kimsenin Trabzonspor'un geleceğiyle oynamasına hakkı yoktur, kimsenin buna çanak tutmasına da hakkı yoktur. Kombine alıp yönetimin yanlışına evet demekle olmuyor bu işler. Oluyorsa herkes alsın.

Uğur Gündüz
18.07.2009, 18:15
Ben baştan beri bu transferde topun hep FT'de olduğuna inandım. Halada başkanın bu açıklamasından sonra eğer Fatih çıkıp " para benim için önemli değil, buradaki ücreti istemiyorum ve Trabzonun dengelerini biliyorum v.s " şeklinde bir açıklama yapmazsa başkan haklı diyeceğim. Fatih'in gelmesi tamamen kendisine bağlı. Bonservisi için Zenith'le restleşecek, Trabzona da pazarlıksız gelecek.

Altan Atabay
18.07.2009, 18:15
arkadaşlar trabzona trabzonlu olmayan başkan şart örnek: şamil ekinci gibi...
bence sadri başkan görev süresi dolunca artık aday olmasın şimdi çekip gitmesin gitmek isterse de ayrı mevzu...

EmrahYalçınalp
18.07.2009, 18:16
Samet Aybaba'ya karşı olanların Fatih'i delice istemesi enteresan.

Ayrıca Fatih Zenit'te neden kadro dışı kaldı?

Sordum ama cevap veren yok.

Yönetime diyor bazıları ama sırf kendi egoları için Trabzonspor'u bile silmeye hazırlar.
Bence, Fatih Tekke Trabzonspor'u niye terk ettiyse zamanında, şimdi de o yüzden kadro dışı kaldı. Yüksek ego, belki uyumsuzluk falan, her neyse. Kişisel olarak ben o dönem Fatih'in satılmasını en çok isteyen kişiydim. Hala Nuri Albayrak'a şükranlarımı gönderirim. Zira Fatih'e Trabzonspor'un kontratlı oyuncusunun gitmesi söz konusu olduğunda kendi istediği değil, kulübün istediği takıma gideceğini göstermiştir. Fatih de hayatında ummadığı bir biçimde "gideceğim, bu kadar basit" açıklamasının karşılığını almıştır. Çok da iyi olmuştur kanımca...

Amma ve lakin, şimdi durum değişmiştir. Futbol hayatının sonuna gelmekte olan, tepeden tırnağa topçu bir golcü geri dönmek istemekte. Fatih'i sevmem, açık söyleyeyim. Bunun onun ya da başkalarının umrunda olma ihtimalinin düşük olduğunu da biliyorum. Çok da önemli değil. Bildiğim bir başka şey de şu: Dünyanın şu anda en komple 3-4 forvetinden biri bu adam. Ve Trabzonspor'da oynamak istiyor. Bu uyum, motivasyon gibi sorunların olmayacağının bir kanıtı. Elbette, mesele Batuhan da bence mesela çok klas bir adam. Ama onun bir Fatih Tekke olma ihtimali var, ve bunun üzerinden konuşabiliriz. Oysa Fatih Tekke zaten Fatih Tekke olmuş. Futbolu biliyor adam. İhtiyacın da var. Öyleyse alacaksın, 3-5 muhabbeti olmaz bundan sonra.

Gelmesi durumunda olabilecek riskler neler olabilir? Öncelikle ben Ramazan'da performans beklemem kişisel olarak. Olsun, bence sakıncası yok. Sonra, niyeyse, içimden bir his Egemen ve Gökhan Ünal'ın etki alanı daralır diyor. Bu noktada da aklıma Malatya'dan gelip Hami'ye posta koymuş Ünal buna müsade eder mi diye bir soru geliyor. Bence etmez. Bir de, bence geçen sezon yetersiz bir performans gösteren Selçuk çok rahat hareket etmeye başlar, özellikle top ilerde bu kadar rahat ve uzun kalınca... Neyse, teknik konulara girmeyelim...

Fatih'le aynı odada kapalı kalsak ömrüm boyunca konuşmam belki de. O kadar kızgın, kırgınım ve o küçük dağları yaratmış edasından haz etmiyorum. E ama bana ne bunlardan? Adam tepeden tırnağa forvet. Gelmek istiyor. Fiyatı konuşulan civardaysa anormal bir durum yok. Cale'ye 2.2 milyon euro verdik. Yönetim, başka bir çok süreci olduğu gibi, bu süreci de sürüncemede bıraktı ve yönetemedi. Umarım yanılıyorumdur, ama hissi davranmanın anlamı yok. Tekke olabilecek en etkili transferimiz olabilirdi. Hayırlısı olsun...

Altan Atabay
18.07.2009, 18:17
arkadaşlar trabzona trabzonlu olmayan başkan şart örnek: şamil ekinci gibi...
bence sadri başkan görev süresi dolunca artık aday olmasın şimdi çekip gitmesin gitmek isterse de ayrı mevzu...

bu yorumum sadece fatih olayı ile ilgili değildir yanlışların doğruları artık geçtiği ve hiçbir işin düzgün yapılamadığındandır

Emrah Akcagöz
Geçen sene tepedenmi koptuk..

Ayrıca yanlış birşey dediysem özür dilerim..

aaahmet61
görünen oki haber61 nin haberi doğru.bu ekonomik krizde yönetim iyi para vermiş.sağlık olsun.

Ertuğrul Akgül_61
18.07.2009, 18:18
Fatih ile yakından ilgilenen sürekli telefonlaşıp konuşan kardeşi sayın Kenen Tekke nin haklı ve doğru isyanıdır:

Fatih Tekke’nin kardeşi Kenan Tekke, Başkan Sadri Şener'in, bu transferden vazgeçtiğini açıklaması ve ardından, “5 trilyona ‘hayır’ dedi” haberlerinin enforme edilmesine sert tepki gösterdi.

“5 trilyona hayır dedi yalanını uydurdular, insanları karalamak bu kadar kolay mı?” diye soran kardeş Tekke, “Ağabeyim ücrette sorun çıkartmadı. Bunların hepsi uydurma. Takımda en fazla ücret alan futbolcu kimse o kadar alacaktı. Ağabeyim bunu kabul etmişti. Ama görüyorum ki sorun ağabeyimin kafa yapısı. Yönetim kendini kurtarmanın yolunu suçu ağabeyimin üstüne atarak bulmuş” ifadelerini kullandı.

İşte size doğru haber.

Biz de Trabzonspor Fan Page olarak 78.800 Trabzonspor sevdalısı ile Fatih Tekke mizi istediğimizi yineliyoruz. Hiçbirşey için geç değil.

Yönetim bu yürekten gelen sesi duy..
face trabzonsporfanepace

Emrullah
18.07.2009, 18:19
Yabancılarda 1 kişilik bi boşluk var şu anda Fatih ayarında olmasa bile bitiriciliği Gökhan ve Umuta nazaran daha iyi biri mutlaka ama mutlaka alınacaktır para yok olaylarına pek inanmıyorum yeterki isteyelim para sorun olmaz..

Bu sene yapılan transferlerde pek bi sakınca görmüyorum en azından yedek kulübemiz zenginleşti ve alınan oyuncuların her biri birbirinden yetenekli bence gereksiz yere kafa patlatmaya gerek yok biraz olsun sabır gösterelim zaten ne geldiyse başımıza sabredemediğimizden geldi...

Sahada 6 yabancı olacak hatırlatırım. Kimi oynatmayacak söylermisin. Biz şu anda bile kimi oynatmayacağı noktasında sıkıntılıysak üstüne bir de forvet alındı mı sıkıntı ikiye katlanacak. Para yok olaylarına inanmıyorsan o zaman Fatih'in alınmayışını biraz sorgularsın. Kişisel egolar ve husumetler yüzünden Trabzonspor'a zarar veren her kimse en adi şerefsizdir. Ve ben kişisel nedenler dolayısıyla alınmadığına inancım artmaya başladı. Hiçbir menfaat Trabzonspor'un menfaatinin üstünde olamaz.

Muhammed KOÇ
18.07.2009, 18:21
http://img140.imageshack.us/img140/2417/fatihimiziistiyoruz.jpg

Bu tepkiye katılan var mı ? (http://www.facebook.com/trabzonsporfanpage)

ugurozturk
18.07.2009, 18:21
Ben baştan beri bu transferde topun hep FT'de olduğuna inandım. Halada başkanın bu açıklamasından sonra eğer Fatih çıkıp " para benim için önemli değil, buradaki ücreti istemiyorum ve Trabzonun dengelerini biliyorum v.s " şeklinde bir açıklama yapmazsa başkan haklı diyeceğim. Fatih'in gelmesi tamamen kendisine bağlı. Bonservisi için Zenith'le restleşecek, Trabzona da pazarlıksız gelecek.

siz hangi dunyada yasiyorsunuz... dunyada herhangi bir ligde bu dediginin ornegi var mi? gec avrupa liglerini...

honduras liginde olmus mu bu dedigin..

mesela dunya futbolunda bos mukavele diye bir kavram var mi acaba...

Ne yapacak Fatih; takima gelmesi 5000 kombine sattiracak bir adam; cikip yalvaracak mi medya onunde ne olur beni TSye alin diye..

Sayet bunu yaparsa zerre kadar enaniyeti; izzeti kalmamis demektir. Izzetsiz adamdan da bir cacik olmaz..

Ben Fatihin yerinde olsam; yonetim degisene kadar Trabzonspor adini agzima almam...

Honduraslilik da bir yere kadar...

ugurozturk
18.07.2009, 18:23
Fatih ile yakından ilgilenen sürekli telefonlaşıp konuşan kardeşi sayın Kenen Tekke nin haklı ve doğru isyanıdır:

Fatih Tekke’nin kardeşi Kenan Tekke, Başkan Sadri Şener'in, bu transferden vazgeçtiğini açıklaması ve ardından, “5 trilyona ‘hayır’ dedi” haberlerinin enforme edilmesine sert tepki gösterdi.

“5 trilyona hayır dedi yalanını uydurdular, insanları karalamak bu kadar kolay mı?” diye soran kardeş Tekke, “Ağabeyim ücrette sorun çıkartmadı. Bunların hepsi uydurma. Takımda en fazla ücret alan futbolcu kimse o kadar alacaktı. Ağabeyim bunu kabul etmişti. Ama görüyorum ki sorun ağabeyimin kafa yapısı. Yönetim kendini kurtarmanın yolunu suçu ağabeyimin üstüne atarak bulmuş” ifadelerini kullandı.

İşte size doğru haber.

Biz de Trabzonspor Fan Page olarak 78.800 Trabzonspor sevdalısı ile Fatih Tekke mizi istediğimizi yineliyoruz. Hiçbirşey için geç değil.

face trabzonsporfanepace

Fatih Gelecek!!

Hacisalihoglu doktor olup gidecek...

Taraftar Darbesi !!!!!!!!

Emrullah
18.07.2009, 18:24

Bütün samimiyetimizle. Biz sadece Fatih'imizi değil geleceğimizi İS-Tİ-YO-RUZ....

Erdal DİLEK
18.07.2009, 18:24
abisinin doğru söylediğini nereden biliyorsunuz, özer olayında dayısı lemi celikte bize gelsin diye cok uğraşmıştı hatırlayan var mı..

Emrullah
18.07.2009, 18:25
Fatih Gelecek!!

Hacisalihoglu doktor olup gidecek...

Taraftar Darbesi !!!!!!!!

Genç Trabzonsporlular rahatsız.......Hem de çok.....

CEMEFKER
18.07.2009, 18:26
Taaa işin başında resmi kanaldan "Yeni gelen teknik adam da ileriye bir adamı ihtiyaç görürse bir santrafor transferi düşünebiliriz , ancak bu şu şu nedenlerle Fatih Tekke olmayacaktır, aynı değerde başka biri olabilir" denseydi, biz kombine-kaşkol-forma- almayan taraftarlar birkaç mırıldanmadan sonra hevese de kapılmadan bu iş buraya kadar gelmeyecek ve 1 ay öncesinde kalacaktı. ( güven yoksunu gazetelerde İhsan Aliğoğlu'nun bu tarz açıklamasını dikkate almazsak)

Ancak gelinen noktada ve bu kadar tepkiden ve de başkanın " Araya menejerler sokmadan boş mukaveleye imza atarım demesini beklerdim" açıklamasından sonra taraftarların bu işin neden olmadığı hususunda tatmin edici bilgi edinmeleri gerektiğini bekleyenlerdenim ki boş tribüne oynayan anadolu takımı hüviyetinde değilsek.

Ne demişsek arkasındayız.....

Son birkaç sayfadır da rüzgar tersine esmeye başladı, bu tabi akli selim olmak adına güzel bir gelişme, ortalığı da fazla bulandırmaya gerek yok, isimlerle pek işim olmaz, ancak süreç sizce iyi mi işlemiştir, taraftarın bu kadar Fatih Tekke hayranı haline gelmesi/getirilmesi, arkasından bu kadar kolay ( yeterli vazgeçme nedeni belirtilmeden) vazgeçilmesi nasıl açıklanabilir......

Fatih Tekke haberleri günlerdir gazetelerden, medyadan takip edildi, birçok şey söylendi, yönetimin belki de kendi ağzından söylemediği........ancak bildiğim somut tek şey Başkanın yukarda İSTEK belirten açıklaması.

Şimdi de baştan beridir......, zaten...... gibi kelimeler ile başlayan yönetimin bu konuya zaten sıcak bakmadığına, taktik gereği böyle davrandığına dair kelimeler.......

Buna cevap YUKARDAKİ YAZININ BAŞINDA YAZILI.

"Çok çabuk tüketen/unutan bir toplum" lafını bu yüzden çok tutarım bizim gibi insanlar için

Muhammed KOÇ
18.07.2009, 18:26

!!!!!!!!!!!

SDinc
18.07.2009, 18:27
Eyy yönetime atıp tutanlar eğer yönetim Fatih'e 2 yıllık 5 trilyon önermişse vede Fatih bunu kabul etmemiş ise yüzünüz kızarmıyacak mı ?
Ha eğer Fatih'e çok az para vermişler ise ben yönetimin ayıp yaptığını düşünüyorum ancak istifaya kesinlikle çağırmam. Sadece talihsiz hatalar yapmış derim geçerim.
Şimdi burda 2 tane seçenek var. Hangisi doğru olana kadar lütfen yönetime atıp tutup afkurmayalım keza Fatih ayıp yaptıda demiyelim , bi bekleyelim da hangisi doğrudur.

Fatih ZENGİN
18.07.2009, 18:28
Bu orta da dönen haberlere ben inanmıyorum.. Başkan eğer Fatih Tekke ye takımda en çok para alanın parası kadar para önermiş olsaydı açıklamasında muhakkak buna altını çizerek yer verirdi... Ama öyle bir açıklama yok. Üstü kapalı her başkanın yapabileceği cinsten bir açıklama yaptı.. Bu da kimseyi tatmin etmedi hatta daha da kötü bir durum oluştu.. Bu sezon tek istediğim transfer Fatih Tekke idi. Bu saatten sonra asla gelmez dye düşünüyorum... Devre arasında gelecek bir Fatih in de bu kadar yalan dolan haberden dolayı faydalı olacağını düşünmüyorum.. Zaten gelsede adamın kafasında futbol oynama dısında onlarca konu olacak. Bu şekilde de futbolunu yansıtamayacak.. velhasıl kelam bu saatten sonra alınmaması daha iyi olacak... Eeee yönetim artık bukadar Fatihi isteyen taraftara Fatihi aratmayacak kalitede ve saç baş yoldurtmayacak iyi bir golcü almak ZORUNDASIN.. Almazsan çok değil 5 hafta sonra yorulacaksın ve istifa ediceksin.. Bu taraftar saf değil salak değil... Buldunuz kulübüne bu kadar bağlı taraftar kafanıza göre hareket ediyorsunuz.. Sizi pohpohlayarak oraya çıkaranlar.. büyük başkan yapanlar yuhalayarak küçültmesinide bilir...

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:28
Eyy yönetime atıp tutanlar eğer yönetim Fatih'e 2 yıllık 5 trilyon önermişse vede Fatih bunu kabul etmemiş ise yüzünüz kızarmıyacak mı ?
Ha eğer Fatih'e çok az para vermişler ise ben yönetimin ayıp yaptığını düşünüyorum ancak istifaya kesinlikle çağırmam. Sadece talihsiz hatalar yapmış derim geçerim.
Şimdi burda 2 tane seçenek var. Hangisi doğru olana kadar lütfen yönetime atıp tutup afkurmayalım keza Fatih ayıp yaptıda demiyelim bi bekleyelim da hangisi doğrudur.
Fatih hiç hatalı olurmu bütün hata yönetimde Fatih ne derse doğrudur yönetim yalancıdır..!!!!

Böyle zihniyete hayır..

KERİM
18.07.2009, 18:31
yav daha düne kadar bütün sayfalarda full Fatih avatarları vardı.Noldu şimdi :D Fatih avatarı kalan çok az kişi kaldı :)

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:31
Bu orta da dönen haberlere ben inanmıyorum.. Başkan eğer Fatih Tekke ye takımda en çok para alanın parası kadar para önermiş olsaydı açıklamasında muhakkak buna altını çizerek yer verirdi... Ama öyle bir açıklama yok. Üstü kapalı her başkanın yapabileceği cinsten bir açıklama yaptı.. Bu da kimseyi tatmin etmedi hatta daha da kötü bir durum oluştu.. Bu sezon tek istediğim transfer Fatih Tekke idi. Bu saatten sonra asla gelmez dye düşünüyorum... Devre arasında gelecek bir Fatih in de bu kadar yalan dolan haberden dolayı faydalı olacağını düşünmüyorum.. Zaten gelsede adamın kafasında futbol oynama dısında onlarca konu olacak. Bu şekilde de futbolunu yansıtamayacak.. velhasıl kelam bu saatten sonra alınmaması daha iyi olacak... Eeee yönetim artık bukadar Fatihi isteyen taraftara Fatihi aratmayacak kalitede ve saç baş yoldurtmayacak iyi bir golcü almak ZORUNDASIN.. Almazsan çok değil 5 hafta sonra yorulacaksın ve istifa ediceksin.. Bu taraftar saf değil salak değil... Buldunuz kulübüne bu kadar bağlı taraftar kafanıza göre hareket ediyorsunuz.. Sizi pohpohlayarak oraya çıkaranlar.. büyük başkan yapanlar yuhalayarak küçültmesinide bilir...
Bu taraftar nuri albayrak yönetiminde nerdeyde kabuğunamı çakilmişti..!

ugurozturk
18.07.2009, 18:32
Şimdi burda 2 tane seçenek var. Hangisi doğru olana kadar lütfen yönetime atıp tutup afkurmayalım keza Fatih ayıp yaptıda demiyelim , bi bekleyelim da hangisi doğrudur.

okuman yazman yok mu arkadasim; fatihin kardesi bizzat yalanladi... gerideki en az 10 mesajda yaziyor...

karaman6106
hacısalih ve alioğlu şeneri bitirdi...okeye dördüncü kişi aranıyor bunlarla...yakında yönetim çatırdar...çünkü doğtu kısa sürede öne çıkar...ilk hazırlık maçı bu akşam ...gerçek yatsıya kalmaz...

hamucera

yeter ya yeter kardeşim açın başka bir başlık nedir ya, burası sadri şener başlığı farkında değilseniz artık farkında olun, saplandınız bir oyuncuya herkesi herşeyi karşınıza alıyorsunuz, fatih tekke yi bende çok seviyordum halen seviyorum gelmesini istiyordum ama artık istemiyorum,

sizin yazılarınızı gördükten sonra istemiyorum, sanki bu kulüp fatih tekke üzerine kuruldu,bu kulüpten ne oyuncular gitti,bu takımı bu hale getiren efsane kadro oyuncularına saydırırken bir fatih tekke için yapılmayan eleştiri kalmadı,

Etem Güner
18.07.2009, 18:33
başkan tarih ve tarbzonspor taraftarı seni affetmeyecek

winner
18.07.2009, 18:34
Bu arada sivas'ın hazırlık maçında olay çıktı , sivaslı tarafatar hakeme saldırdı.Sivas 9 kişi...TRT 1 de

KDRDYN
18.07.2009, 18:35
siz yokken başkan trabzonspor un başındaydı.

sethfilo
18.07.2009, 18:35
Fatih hiç hatalı olurmu bütün hata yönetimde Fatih ne derse doğrudur yönetim yalancıdır..!!!!

Böyle zihniyete hayır..
Aslında yapmaya çalıştığın ironinin içindesin sevgili kardeşim birazda diğer taraftan bak istersen.

Emre7
18.07.2009, 18:36
yanlış yoldayız yanlış.
bu kadar olmaz bazı şeyler.
fan sitesinde soğuk kanlılılıktan bahsedilmiş altında başkanın 7 sülalesinin hatrı sorulmuş.
bunlar sahaya taşınırsa çok yazık olur.
bir ismin bunca ayaklama yaratacak potansiyeli yok

Emrullah
18.07.2009, 18:36
emrah.55 çok değil 1 ay sonra burada Sadri Şener'e en çok sallayanlardan birisi sen olacaksın. Ama iş işten geçecek. Bir ay sonra Sadri Şener'i en fazla alkışlayan da ben olacağım, iş işten geçince tepki versem ne olacak. 3-4 ay sonra ne sen Sadri Şener'e sallayacaksın ne de ben alkışlayacağım. Çünkü 3-4 ay sonra Sadri Şener olmayacak. Ben Trabzonspor taraftarını azcık tanıyorsam olmayacak.

KERİM
18.07.2009, 18:37
bizim maça kadar zivasınkine bakım :D komedi :D

Sivaslı seyirciler hakeme daldı :) 2 kırmızı kart var

must61
yav daha düne kadar bütün sayfalarda full Fatih avatarları vardı.Noldu şimdi :D Fatih avatarı kalan çok az kişi kaldı :)
Bazılarına kına almaya gitmişlerdir belki:rolleyes:
Hocam yapmiyim diyorum ama zorla söylettiriyorsunuz...
Herşey Fatih'in açıklamasından sonra belli olacaktır şuan için birşey bilmeden Fatih'e yada yönetime sallamak gereksiz...

Emre7

az daha kasarsan anti fatih tekke açacam !
zorluyorsun

ugurozturk
yeter ya yeter kardeşim açın başka bir başlık nedir ya, burası sadri şener başlığı farkında değilseniz artık farkında olun, saplandınız bir oyuncuya herkesi herşeyi karşınıza alıyorsunuz, fatih tekke yi bende çok seviyordum halen seviyorum gelmesini istiyordum ama artık istemiyorum,

sizin yazılarınızı gördükten sonra istemiyorum, sanki bu kulüp fatih tekke üzerine kuruldu,bu kulüpten ne oyuncular gitti,bu takımı bu hale getiren efsane kadro oyuncularına saydırırken bir fatih tekke için yapılmayan eleştiri kalmadı,

kapatmasalar aninda acacagiz;

birilerinden emir gelmis heralde; icinde fatih gecen baslik acilamiyor...

az once actim ; silindi

Erdal DİLEK
18.07.2009, 18:38
Bu arada sivas'ın hazırlık maçında olay çıktı , sivaslı tarafatar hakeme saldırdı.Sivas 9 kişi...TRT 1 de
günün en güzel haberi:D

Cihad Varlı
Yönetim Trabzonspor'un menfaatleri doğrultusunda hareket etmiyor .

SDinc
okuman yazman yok mu arkadasim; fatihin kardesi bizzat yalanladi... gerideki en az 10 mesajda yaziyor...
Sen komik misin ? gelmişsin MT haberini "bizzat yalanladı" diyerekten bana poh pohlamaya çalışıyorsun ayriyetten o kardeşi dediğin kişi amcasının oğlu ve bu siteye üye birisi. Evet yalanladı. Ancak o Fatih Tekke'mi. Cevap : Yoooook eee biz kimden açıklama bekliyoruz Fatih'in amcasının oğlundan mı?
Lütfen mesaj atarken Akıl , Mantık gibi kavramları somut bir biçimde kendi üzerinizde deneyin.

hamucera
18.07.2009, 18:40
bu yazı haber61 de bi haberin altındaki yorumdu , ben okudum çok beğendim . yazan arkadaş yazının sonuna e-mail adresinide yazmış

Fatih tekke gerçeğini biz biliyorduk ama insanlara anlatamadık. Burada aylardır yazdık, ama insanlar bize tepki gösterdi, maileme sitem dolu mesajlar atıldı, hatta bu sayede yirmini üzerinde tanımadığım insanla tanıştım msn den görüşüyorum bir çoğunu ikna ettim çünkü burada yazamayacağımız bir sürü bildiklerimiz vardı, yazsak ta yayınlamazdı site yöneticileri. Ama yazdıklarımız bile insanların ikna olmasına yeterdi halbuki , neydi bu yazdıklarımızın bazıları, adam trabzonsporda 12 yıl kaldı ama 8 yıl oynadı takımda , bu sekiz yılın sadece iki yılı başarılarla dolu, bu iki yıl içerisinde attığı 50 küsür golün 30 nu yatara attırdı gerisini gökdeniz. Bütün takım ona oynuyordu. Herkes onun attığı golleri konuşuyor ama atmadıklarını görmüyordu. Bakın atamadıkları demiyorum , atmadıkları diyorum, çünkü atabileceği golü daha güzelini atayım diye kaçırıyordu, takım puan kayıp ediyordu bir hafta sonra aynı golü yine atmıyordu nasıl olsa hesap soran bir yönetim , bir teknik heyet yoktu. Hesap soramıyorlardı ve takıp puan ları kayıp edip şampiyonluktan oluyordu.Teksasa dönmüştü kulüp herkes kaçıyordu kimse durmuyordu kamplara 10 gün geç katılıyordu topcular kısacası kulübün durumu içler acısı idi ne cabuk unuttunuz o günleri. Herkes Kadıköy deki cem papila nın katliamını konuştu ama bir hafta önce Antep te bir sıfır öne geçtiğimiz ama 3-2 kayıp ettiğimiz maçı konuşmadı halbuki fatih , gökdeniz eko sunun öne çıktığı ve kayıp ettiğimiz 3 puanı konuşmadı. Altına girip te kaçırdığı en az 3 penaltıyı konuşmadı. Adamları Etrafına toplayıp ücretlerimize zam isteriz biz bu ücretlere oynamayız değişini ne çabuk unuttunuz. Bu takımda Şenol dan turgay dan hamiden ali kemalden serdar dan v.s daha Trabzonsporlu varmı peki onlar bu kulüpten ne kazandılar da fatih bu kadar büyük parayı kazanacak. Giderken kulübe kazandırdığı parayı 32 yaşından sonra geri almaya kalkmak Trabzonsporluluk değildir paracılıktır. Ona körü körüne destek vermekte ancak ahmaklıkla izah edilir. Ben bu konuda başkana sonsuz destek veriyorum başkanım sonuna kadar yanındayız, fatih ya gelecek senin istediğin paraya oynayacak yada zenitte kalıp paf takımı ile idmanlara çıkacak, yada uyduruk bir takıma gidecek. Fener neden almıyor fatihi hiç düşündünüz mü .Kimin yerine alacak semih in , alır mı guiza nın yerine almaz neden birinci adam yükünü çekemez fatih. Ancak semihin yaptığını yapar onu için almaz fatihi çünkü problemsiz bir semih daha caziptir. Beşiktaş almaz, Galatasaray almaz, ancak bizim gibi ölüden medet umanlara dayatılır fatih. Bakın fatih gelsin 10 hafta sonra gitsin diye kampanyalar düzenleyeceksiniz. Bırakın da bu takıma çomak sokmayın bu takıma 2 adam daha alınsın , ligin tozunu atarız bunlardan biri şu anda belikli İstanbul a gidemeyen tabata dır diğeri sağ bektir. Bunları alsınlar iddia ediyorum bu takım geçen yıldan 10 puan daha fazlasını toplar , geçen yıldan 30 gol daha fazla atar aslanlar gibi top oynar yeter ki dik durun destek olun köstek olmayın. Sizin Trabzonsporluluğunuzdan daha fazladır başkanın Trabzonsporluluğu herkese saygılar sunarım yavuz alkan
yavuzalkan61@hotmail.com

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40600

çok doğru yazmış helal olsun,

artık yönetime başkana sallamayın da bu yazılardan biraz ibret alın,

ugurozturk
18.07.2009, 18:41
Sen komik misin ? gelmişsin MT haberini "bizzat yalanladı" diyerekten bana poh pohlamaya çalışıyorsun ayriyetten o kardeşi dediğin kişi amcasının oğlu ve bu siteye üye birisi. Evet yalanladı. Ancak o Fatih Tekke'mi. Cevap : Yoooook eee biz kimden açıklama bekliyoruz Fatih'in amcasının oğlundan mı?
Lütfen mesaj atarken Akıl , Mantık gibi kavramları somut bir biçimde kendi üzerinizde deneyin.

fatihin foruma girip mesaj yazmasini mi bekliyorsun;

yoksa Petersburg nobetci eczanesine gidip demec vermesini mi?

herseyden once boyle bir seyi fatihin diyebilecegine nasil inaniyorsun?

yillik 7 trilyona fenere gitmeyen bir adamdan bahsediyoruz..

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:44
Aslında yapmaya çalıştığın ironinin içindesin sevgili kardeşim birazda diğer taraftan bak istersen.
Fatihin gelmesine falan karşı değilim alınmadıysa dünyanın sonu değil bu bende üzüldüm ama ne yapalım açıklamanın hemen arkasından yönetime atıp tutmaya başladı herkes hele Fatih Tekke konuşsun bakalım neymiş ne değilmiş ondan sonra kim ne diyecekse der...

emrah.55 çok değil 1 ay sonra burada Sadri Şener'e en çok sallayanlardan birisi sen olacaksın. Ama iş işten geçecek. Bir ay sonra Sadri Şener'i en fazla alkışlayan da ben olacağım, iş işten geçince tepki versem ne olacak. 3-4 ay sonra ne sen Sadri Şener'e sallayacaksın ne de ben alkışlayacağım. Çünkü 3-4 ay sonra Sadri Şener olmayacak. Ben Trabzonspor taraftarını azcık tanıyorsam olmayacak.
O halde 1 ay sonra benim yorumlarıma dikkatli bak abi olurmu gerçi 1 ay sonra burda olmayabilirim malum fındık zamanı memlekette olucaz ya neyse yönetim birkaç hatasında hemen istifaya çağırılmamalı eğer bu mantıkla gidersek fbden aziz yıldırımında istifa etmesi lazımdı...

x_man
18.07.2009, 18:45
Fatihe ayıp edildi fatih tekke affet bizi biz seni seviyoruz bari batuhan karadenizi alalım veya iyi bir forvet şart alınmalı

hamucera
18.07.2009, 18:49

sen yıllık 7 trilyona fenere gitmediğini nereden biliyorsun,
söz konusu zaman trabzonspordaki zamanı ise yönetim satmamıştı hatta nihat özdemir adam malını satmıyor demişti tepki almıştı

şimdi sallar millet burada ya neden siz yönetime değilde başkalarına hatta açıklama yapmayan bir oyuncuya inanıyorsunuz onuda anlamış değilim, çıksın o zaman madem çok büyük bir adam desin ki bana böyle bir teklif gelmedi veya ben teklifi red etmedim, o zaman tamam deyelim, çok büyük trabzonsporluymuş

SDinc
18.07.2009, 18:52

Eee ben ne diyorum foruma girsin bizi bilgilendirsin mi diyorum. Sadece sabır diyorum , bekle. Ayriyetten ben duygularımla hareket etmiyorum. "Böyle bir şeyi Fatih'in yapmasını nasıl inanıyorsun" yanlış bir cümledir. Yapamaz mı ? , o'da bir insan sonuçta , maddiyat düşünemez mi ?
Bekliyelim..

ugurozturk
18.07.2009, 19:00
trapz0ne1967 tarafindan yazilan yalanlar:

Yalan 1: adam trabzonsporda 12 yıl kaldı ama 8 yıl oynadı takımda , bu sekiz yılın sadece iki yılı başarılarla dolu

Fatih ilk 94-95 sezonunda 16 yasinda forma giydi, ilk yillar Baris Memis gibi cok fazla forma bulmadi; 1 sene altayda 3 sene antepde oynadi. 3.5 senedirde Zenitte; bu durumda Fatih tekkenin 40 yaslarinda olmasi gerekiyor..

Yalan 2: sadece iki yılı başarılarla dolu, bu iki yıl içerisinde attığı 50 küsür golün 30 nu yatara attırdı gerisini gökdeniz

Fatih bu iki senede 77 gol atti; ayrica gokdeniz attirdi; yattara attirdi ne demek; fatih mi yattaraya attirmaliydi; futbolda mevki ve gorev kavramlari kalkti da bizim mi haberimiz olmadi.

Yalan 3: Teksasa dönmüştü kulüp herkes kaçıyordu kimse durmuyordu...

Guluyorum; geciyorum... yalanlamak icin ekstra her soz acziyettir..

Yalan 4: Giderken kulübe kazandırdığı parayı 32 yaşından sonra geri almaya kalkmak

Fenerin yillik 3 milyon avro teklifini reddetmis birinden bahsediyorsun.. Biraz insaf..

Yazinin her yeri art niyet ve ismarlanmislik kokuyor; ve yazdikca kendini kucultmussun;

Yazinin her yeri "buyur burdan yak" kivaminda...

Seni Allah havale ediyorum...

OLCAY ÇAKIR
18.07.2009, 19:04
Bişey olsa ve biz 2010-2011 sezonundan başlasak.

Aşağı sakal,
Yukarısı bıyık.

Güme gidiyor caa'nım sezon..

Kaan

Yalan 1: adam trabzonsporda 12 yıl kaldı ama 8 yıl oynadı takımda , bu sekiz yılın sadece iki yılı başarılarla dolu

Fatih ilk 94-95 sezonunda 16 yasinda forma giydi, ilk yillar Baris Memis gibi cok fazla forma bulmadi; 1 sene altayda 3 sene antepde oynadi. 3.5 senedirde Zenitte; bu durumda Fatih tekkenin 40 yaslarinda olmasi gerekiyor..

Yalan 2: sadece iki yılı başarılarla dolu, bu iki yıl içerisinde attığı 50 küsür golün 30 nu yatara attırdı gerisini gökdeniz

Fatih bu iki senede 77 gol atti; ayrica gokdeniz attirdi; yattara attirdi ne demek; fatih mi yattaraya attirmaliydi; futbolda mevki ve gorev kavramlari kalkti da bizim mi haberimiz olmadi.

Yalan 4: Giderken kulübe kazandırdığı parayı 32 yaşından sonra geri almaya kalkmak

Fenerin yillik 3 milyon avro teklifini reddetmis birinden bahsediyorsun.. Biraz insaf..

Yazinin her yeri art niyet ve ismarlanmislik kokuyor; ve yazdikca kendini kucultmussun;

O sadece paylaşmış abi , yazmamış. :)

Ayriyetten yazıyı hiç mi hiç beğenmedim , Tekke düşmanlığı bu kadar olur. ;) Katılıyorum sana abicim. :cool:

hamucera

yalan fener ne zaman kendisine 3 milyon avro teklif etti sende basından duyduğunu yazıyorsun bana kalırsa, ayrıca tekrar belirttim kulüp vermedi dediler fatih gelmek istemiyor demediler hiçbir zaman

Atılay
18.07.2009, 19:05
Fatih başlığı neden kapatıldı acaba biz sesimizi burda duyuramaycaksak tepkimizi koyamayacaksak bmn'nin amacı ne o zaman

magicyattara
18.07.2009, 19:07
Başkanın bir plan programı olsa amenna diyeceğim de...

Yani her şeyi kara balta yapacaksın,sonra da prensipleri ortaya atıp adamı almayacaksın.

Bir de sözüm ona Fatih'e atıp tutan taraftarlara;Fatih burda 4 yıl oynadı,neyini gördünüz de şimdi o görmediğiniz şeyleri öne sürerek gelmesin dediniz.4 yıl boyunca bu adam takımı taşımadı mı,şampiyonluklara oynatmadı mı...
Neden oynadığı zaman bunları gündeme getirmediniz.Giderken,gitsin diyenlerin tek ortak noktası,Fatih'in "ayrılacağım" açıklamasıydı.Oysa şimdi gelmesin diyen bu vatandaşlar,çeşitli çeşitli bahaneler ortaya sürüyorlar.

Bu taraftar herkesin notunu vermesini iyi bilir.
Sezon başlasın,herkes hak ettiği notu alacaktır.

O tribünler her zaman takımı destekleyen taraftarlarla dolar,yönetimleri değil.

Süleyman Sofu
18.07.2009, 19:07

bak sen fatih tekke başlığında fatihe atıp tutarken iyiydi başkanıda överken tabi ne oldu nasılmış kusura bakmayın ama Fatih konusu açılana dek biz burda olacaz...

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:10
O sadece paylaşmış abi , yazmamış. :)

Ayriyetten yazıyı hiç mi hiç beğenmedim , Tekke düşmanlığı bu kadar olur. ;) Katılıyorum sana abicim. :cool:
Belkide gerçektir Fatih Tekke için sütten çıkmış ak kaşık diyebilirmiyiz..?

Mesut
18.07.2009, 19:12
yahu bir düşünün bu insanlar niye bu kadar tepkili başkan biizm başkanımız yönetici biizm yöneticimiz niye sevmeyelim niye desteklemeyelim ama
taraftarla çok oynadılar çok saymakdık bahane bıraktımı allah aşkınıza fatih tekke içn yönetımın saymadıgı bahane kaldımı
insanların bu zoruna gidiyor
samımıyet yok bizim başkan bizle oynuyor arkadaş için doğrusunu soyle resmı sitedeki açıklamaya kim inanır fatihin alacagı ücret çok düşermış yahu sanane sen futbolcuyu en az maliyetle takıma kazandırmanın derdinde olacaksın
bunlar bahane taraftara gerçek sebebi soylenmedikçe tepkiler katlanarak artacaktır

Emrah Akcagöz
Başkanın bir plan programı olsa amenna diyeceğim de...

Yani her şeyi kara balta yapacaksın,sonra da prensipleri ortaya atıp adamı almayacaksın.

Bir de sözüm ona Fatih'e atıp tutan taraftarlara;Fatih burda 4 yıl oynadı,neyini gördünüz de şimdi o görmediğiniz şeyleri öne sürerek gelmesin dediniz.4 yıl boyunca bu adam takımı taşımadı mı,şampiyonluklara oynatmadı mı ...
Neden oynadığı zaman bunları gündeme getirmediniz.Giderken,gitsin diyenlerin tek ortak noktası,Fatih'in "ayrılacağım" açıklamasıydı.Oysa şimdi gelmesin diyen bu vatandaşlar,çeşitli çeşitli bahaneler ortaya sürüyorlar.

Bu taraftar herkesin notunu vermesini iyi bilir.
Sezon başlasın,herkes hak ettiği notu alacaktır.

O tribünler her zaman takımı destekleyen taraftarlarla dolar,yönetimleri değil.
Tek başınamı şampiyonluğa oynattı takımı diğer futbolcuların yaptıklarını yabana atmamak gerekir..

Kemal Ç.
bak sen fatih tekke başlığında fatihe atıp tutarken iyiydi başkanıda överken tabi ne oldu nasılmış kusura bakmayın ama Fatih konusu açılana dek biz burda olacaz...

bi de biz bu başlıkta ne işiniz var dedimi, yok efendim muhaliflerin girmeye hakkı yok mu, istediğimi savunurum, cart curt fart furt diyordular.
neyse biz bu başlıktayız tabi. hiç yoktan mazeretimiz var, başlığımız kapatıldı. onlar sırf inadına neyine geliyordular ya.

magicyattara
18.07.2009, 19:13
Fatih başlığı neden kapatıldı acaba biz sesimizi burda duyuramaycaksak tepkimizi koyamayacaksak bmn'nin amacı ne o zaman

O başlığın ilk adı "BMN tarafını belli et" idi.;)

Başkan'ın açıklaması yeterli gelmiş olabilir,başlığı kapatmak için.
Israr etmenin bir faydası olmayacağına inanılmış olabilir ama ısrarla gelsin demeye devam edecek taraftarlar düşünülmemiş...

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:14
bi de biz bu başlıkta ne işiniz var dedimi, yok efendim muhaliflerin girmeye hakkı yok mu, istediğimi savunurum, cart curt fart furt diyordular.
neyse biz bu başlıktayız tabi. hiç yoktan mazeretimiz var, başlığımız kapatıldı. onlar sırf inadına neyine geliyordular ya.
Lafa bak ya sanki iki ayrı takım taraftarı gibiyiz sizin başlık bizim başlık e bi zahmet diğer başlıklara da bi göz atın..

Atılay

sen sütten çıkmış ak kaşık mısın yada ben yada şu anda takımda aktif olarak oynayanlar tjikuzu engin yattara g.ünal vs

hamucera

bana o başlıkta fatih e atıp tuttuğum bir mesaj göstersene, istediğin yerde kal, zaten o başlıkta aylardır kaldın da ne oldu, bu durumu bu hale sizler getirdiniz mutlu olun artık, hatta hatta inanın ki fatih tekke sevgisi olanlarında fatih tekkenin takıma gelmemesini isteme sebeplerinin başında gelmeye başladınız, çünkü onu kulüpten üstün gördünüz sizlere göre sadece başarı onunla gelirdi,

yönetime tekrar teşekkür ederim sizlerin istediği gibi kulüp yönetmeyeceğini ne olursa olsun başarısız olsa bile yönetim değil kulübü taraftar yönetti kelimelerini kimseye söyletmeyeceği için

Atılay
18.07.2009, 19:17
O başlığın ilk adı "BMN tarafını belli et" idi.;)

Başkan'ın açıklaması yeterli gelmiş olabilir,başlığı kapatmak için.
Israr etmenin bir faydası olmayacağına inanılmış olabilir ama ısrarla gelsin demeye devam edecek taraftarlar düşünülmemiş...

Bu taraftarın yönetimin aldığı her karara saygı duyup itiraz etmemesi mi lazım yani

magicyattara
18.07.2009, 19:18
Tek başınamı şampiyonluğa oynattı takımı diğer futbolcuların yaptıklarını yabana atmamak gerekir..

Canım,o takımın 2002-03 sezonunda Fatih gelene kadar gol atamamış bir takım olduğunu bilmiyorsun sanırım.
O takımı,takım yapan adam Fatih Tekke idi.
"Fatih Tekke ve diğerleri" demek lazım o takım için.

x_man
18.07.2009, 19:20
fatihe laf atmayalım illa saflaramı ayrılalım yeter bu ayrılık gün birlik olma günüdür yönetim bu konuda hatalıdır ama biz trabzsonsporluyuz desteğimizi esirgemeyelim lütfen

Mesut
18.07.2009, 19:21
bana o başlıkta fatih e atıp tuttuğum bir mesaj göstersene, istediğin yerde kal, zaten o başlıkta aylardır kaldın da ne oldu, bu durumu bu hale sizler getirdiniz mutlu olun artık, hatta hatta inanın ki fatih tekke sevgisi olanlarında fatih tekkenin takıma gelmemesini isteme sebeplerinin başında gelmeye başladınız, çünkü onu kulüpten üstün gördünüz sizlere göre sadece başarı onunla gelirdi,

yönetime tekrar teşekkür ederim sizlerin istediği gibi kulüp yönetmeyeceğini ne olursa olsun başarısız olsa bile yönetim değil kulübü taraftar yönetti kelimelerini kimseye söyletmeyeceği için

senın gibi düşünenlere numune diyorum
sıkılmadan yazacam belki 100 kere yazdım ama olsun gene yazarım
kimse burda fatihi trabzonspordan büyük gördüğü yok
fatih için saymadık bahane kalmadı yönetimin insanlar buna tepkili
ve sebebini merak ediyor
sen yönetim olarak saçma sapan açıklamalar yaparsan
bogle tepkileri alırsın
1 aydır fatih tekke için saymadık bahane kaldımı adamın trabzonsporluluguna laf edildi sorunlu denıldı vsvsvs saymıyayım tek tek biliyosudur takip ediyosundur
sen bu resmı sitedeki açıklamaya inandınmı allah aşkına inandınmı soyle ya fatih tekke ye verecegimiz ücret zenıtde aldıgı ücretin çok altında olacagından vsvs
bu ne biçim açıklama dalgamı geçiyolar
insanların bu zoruna gidiyor adam gibi çıkıp gerçek sebebi soylesinler bizde kurtulalım taraftar oalcak onlar kurtulsun yönetici olacak

b_m_61
18.07.2009, 19:22
Arka sayfanın en üstündeki yorumu yazan kişinin mail adresi bu yavuzalkan61@hotmail.com

"Fatih Tekke'nin Geri Dönmesini İstiyoruz!.. " başlığını açan kişinin de nick'i Alkan61.

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14286

Bu aynı ikisi aynı kişi midir? Suçlamıyorum sadece soruyorum çünkü isim benzerliği de olabilir.

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:24
sen sütten çıkmış ak kaşık mısın yada ben yada şu anda takımda aktif olarak oynayanlar tjikuzu engin yattara g.ünal vs
Eğer burda transferi yada tartışma konusu olan kişi bensem benim olup olmadığını sorgularsınız neyse uzatmaya gerek yok tartışmanın öncesine bakarsanız anlarsınız..

Ömer Kaya
18.07.2009, 19:24
Arka sayfanın en üstündeki yorumu yazan kişinin mail adresi bu yavuzalkan61@hotmail.com

"Fatih Tekke'nin Geri Dönmesini İstiyoruz!.. " başlığını açan kişinin de nick'i Alkan61.

Bu aynı ikisi aynı kişi midir? Suçlamıyorum sadece soruyorum çünkü isim benzerliği de olabilir.

ne alaka arkadaşım

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:25

Recep abi değilmi başlığı açan sadece soyad benzerliği olabilir..

Vkgz
verdiğin son kararı destekliyorum başkan lakin bu kararın kötü bi gidişte nelere yol açacağını düşünmek bile istemiyorum

b_m_61
ne alaka arkadaşım

Nasıl ne alaka... Aradaki tezatı göremedin mi?

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:26
Canım,o takımın 2002-03 sezonunda Fatih gelene kadar gol atamamış bir takım olduğunu bilmiyorsun sanırım.
O takımı,takım yapan adam Fatih Tekke idi.
"Fatih Tekke ve diğerleri" demek lazım o takım için.
Öyle olsun bakalım..

magicyattara
18.07.2009, 19:27
Bu taraftarın yönetimin aldığı her karara saygı duyup itiraz etmemesi mi lazım yani

Burdan yazıyorsun işte.O başlığın kapanması çokta önemli değil demek ki.

Atılay
Eğer burda transferi yada tartışma konusu olan kişi bensem benim olup olmadığını sorgularsınız neyse uzatmaya gerek yok tartışmanın öncesine bakarsanız anlarsınız..

engin niye sorgulanmadı alınırken yada tjikuzuda Fatih sorgulanıyo

hamucera
yazın yazın ben kimseye cevap vermeyeceğim artık,
yanlız yakında başlar millet bu takım bu sene şampiyon olamazsa ek sorumlusu fatih tekke yi almayan başkandır ona şaşırmam ve gülerim sadece, ayrıca başkan ne dedi kötü olarak, ben boş mukaveleye imza atarım demesini beklerdim ben üstünü doldururdum, fatih atarım demedi demek ki atmama isteğide belli oldu para para para,

para konusunda da asla fatih tekke ye kızmam o parayı hak edebilir, istediği para içinde kimse kızamaz kendisine göre bildiği vardır, fatih e kimse kızamayacağı gibi ona bu parayı vermeyen başkana da kimse kızamaz.

Ömer Kaya
18.07.2009, 19:28
Nasıl ne alaka... Aradaki tezatı göremedin mi?
YO recep alkanla yavuz alkanın arasında fark yokmu????

senin fatih tekke başlığında dolşmadıgın belli

b_m_61
18.07.2009, 19:28
Recep abi değilmi başlığı açan sadece soyad benzerliği olabilir..

Tamam öyleyse sağol. Sadece sordum. Çünkü o yorumu yazanda bizim aramızdan biridir büyük ihtimalle.

Mustafa ÖZDEMİR
18.07.2009, 19:29
bırakalım artık boş konuşmayı.yönetimin içindeki bazı trabzonspor düşmanları trabzonsporun başarılı olmasını istemiyor işte...

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:29
engin niye sorgulanmadı alınırken yada tjikuzuda Fatih sorgulanıyo
Ya hocam adamın birisi haber61de okuduğu bi yorumu kaydetmiş buraya ondan yazdım niye bu kadar üstüme geliyosun ne bilim niye sorgulanmadığını..!

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 19:30
Tamam öyleyse sağol. Sadece sordum. Çünkü o yorumu yazanda bizim aramızdan biridir büyük ihtimalle.
Bilmem eğer burdaysa yazsa burayada yazardı herhalde..

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 19:30
Hala yatışmamışız.

Hotaman
18.07.2009, 19:31
Başlık işgale uğramış hemde daha önce burası geri dönmesini istiyoruz başlığı istemeyenler dışarı çıksın diyenler tarafından.
Sadri başkan daima arkandayız. Bu takıma birtek sen katkı yaptın senden başka herkes aldı gitti.
Tekke'nin amcasının oğlu bile kulüp üzerinde söz sahibi olmuş! Ona verilen hürmet Trabzonspor başkanına verilmiyor ama biz yine buradayız.
Senin vizyonun çok geniş, herkesin anlamasını beklemek ütopik olur, ancak anlayanlar olduğunu bil.
Bir Sadri Şener bir milyon Fatih Tekke.
Nokta.

halil ibo
18.07.2009, 19:32
Talihsiz bir o kadar da ümit kırıcı bir açıklama.
Yabancı kontenjanımız dolu iken yerlilerde el yakıyorken ve forvet bölgesinde de ihtiyaç gözlemleniyorken böyle bir açıklama
ancak ümit kırıcıdır,talihsizdir geleceğimiz adına endişe vericidir.
Tek tesellim Gökhan'ın Yanal sonrası performansını sürdürmesi olacaktı.Şu anda ligi etkilemeyeceği söylenilen sakatlığı inşallah gerçekten önemsizdir.
Peki uzun lig maratonunda,Türkiye kupası ve başkanımızın ''geliri'' sebebiyle önemsediği Avrupa liginde forvetlerimizin yeterliliği ??? Efendim başkanım...

Süleyman Sofu
18.07.2009, 19:32

samet teknik direktör olacakken taraftar ayaklanması kıymetli oluyoda fatihi isteyincemi kabahat oluyor

Muhammed KOÇ
18.07.2009, 19:34

Bir başlık açan yok görülüyor ki bmn de bu defteri kapadı.saplandığımız herhangi bir futbolcu değil, bunu anlayamadıysanız anlayın. bu takımın Fahih Tekke eksikliği var. yoksa bizim forvetlerimizde var kalecilerimizde sol açığımız da var sağ açığımız da. bjk bobo varken nobre varken holosko varden nihatı niye aldı. KAPTAN yapmak için. Kaptansız yola çıkmak istiyorsan.. de git yoluna sen.

az daha kasarsan anti fatih tekke açacam !
zorluyorsun

zoruna mı gitti ? bi itirazınız mı var ? açın anti fatih tekkeyi, sivas hanzoları ile iyi muhabbetler size..!!

Fatih tekkemizi istiyoruz.

http://img140.imageshack.us/img140/2417/fatihimiziistiyoruz.jpg (http://www.facebook.com/trabzonsporfanpage)

Mustafa ÖZDEMİR
18.07.2009, 19:35
artık bu yönetimden ümidimi kestim...

Erdal
Bırakın insanlar konuşsun...İnsanlar sinirli...İnsanlar ciddi çaba gösterilmediğini hatta olmaması için uğraşıldığına inanıyor...Geçer bu sinir...Eleştiri olması son derece normal....Başkan yine risk aldı. Risk alan desteği hakeder. Ama artık zayıf bir yönetimimiz var...Bu bir gerçek. Batuhan ı kiralamak gibi garabet formüller geliyor kulağıma....Almaya evet ama bjk den adam kiralamak....Etmeyin başkan...Lütfen sakin sakin düşünün. Bonservis ödeyin Batuhan a Fatih'e verebileceğinizin fazlasını da verin. Vardır bunun bir açıklaması.... Ama kiralamak ne demek?

Neyse risk alan desteği hakeder....

b_m_61
YO recep alkanla yavuz alkanın arasında fark yokmu????

senin fatih tekke başlığında dolşmadıgın belli

Recep nerede yazıyor ? Recep ismini görmedim görseydim heralde öyle bi mesaj atmazdım soru sordum cevabını arkadaş verdi sağolsun. Sende soruya soruyla karşılık verdin arkadaşım. Biri Recep diğeri Alkan demen yeterdi. Fatih Tekke başlığında hemen hemen hergün dolaşıyorum. 34 tane de mesaj atmışım(saymadım tabi sen böyle söyleyince istatistiklerden şimdi bi bakıyım dedim)

lazrail8989
18.07.2009, 19:36
yazın yazın ben kimseye cevap vermeyeceğim artık,
yanlız yakında başlar millet bu takım bu sene şampiyon olamazsa ek sorumlusu fatih tekke yi almayan başkandır ona şaşırmam ve gülerim sadece, ayrıca başkan ne dedi kötü olarak, ben boş mukaveleye imza atarım demesini beklerdim ben üstünü doldururdum, fatih atarım demedi demek ki atmama isteğide belli oldu para para para,

para konusunda da asla fatih tekke ye kızmam o parayı hak edebilir, istediği para içinde kimse kızamaz kendisine göre bildiği vardır, fatih e kimse kızamayacağı gibi ona bu parayı vermeyen başkana da kimse kızamaz.
isteseler fatih her türlü gelirdi ona bos mukaveleye ımza at demeye de gerek yoktu o ne yapması gerektiğini o bilirdi bilmediğimiz bişeyler var ama hadi hayırlısı yönetim sağa kıvrıldı sola kıvrıldı en sonunda para da anlaşamayıp deyip amaçlarına ulaştılar taraftarın baskısını bi nebze olsa azalttılar Fatihe çok ayıp oldu ona yanarım
not:Bu yönetimi her zaman destekledim hala da destekliyorum ama bu yaptıkları çok yanlıştı

tunganyan
18.07.2009, 19:37
Neyse başkanım yaptığınız hiç hoşuma gitmedi ama saygı gösteriyorum,Fatih de indirime gitmediyse o da hoşuma gitmedi ama emin olun sezon başladığı zaman o goller yine kaçmaya başlarsa herkes sizi anacak sadece sizi değil yönetimi de anacak içinden ve dışından,stadyumlardaki Tekke tezahüratları da cabası olacak artık o tezahüratlardan sonra neler olur bilmem!

hamucera
18.07.2009, 19:37
samet teknik direktör olacakken taraftar ayaklanması kıymetli oluyoda fatihi isteyincemi kabahat oluyor

gene dayanamadım sana cevap vereceğim ben sana bunu sormadım ki, ben sana benim o başlıkta yazdığımı iddia ettiğin yazıları sordum, bilip bilmeden sallıyorsun burda,
gir bak bakalım ne yazmışım fatih başlığında, ayrıca samet konusunda da taraftar etken değildi zaten yönetimdeki çatırdamalardan başkan geri adım attı taraftardan dolayı değil, veya kabul edelimki taraftardan dı doğrumu hayır, samet i bir geri gidip bakın bakalım yönetime ne için tepki gösteriyorsunuz bu kadar, fatih tekke fatrih tekke yi bu kadar sevdiren kimdi onu takıma aldırtan samet aybaba,

o kadar çelişkili mesajlar varki

Erdal
18.07.2009, 19:39
Geçer....Bu da geçer....

Hüseyin İlkin
18.07.2009, 19:40
Mutlaka bir forvet almalıyız başkanım. Bana göre forvet transferi açısından Fatih öncelikti, her açıdan öncelikliydi. Ama sana göre, yönetime göre değilmiş. Lig başlamadan bu bölgeye bir takviye gerekiyor. İnşallah bir forvet alırız..

Bunun yanında, sağ bek bölgesinin de takviyeye ihtiyaç duyduğunu eklemek isterim...

hamucera
18.07.2009, 19:40
Bir başlık açan yok görülüyor ki bmn de bu defteri kapadı.saplandığımız herhangi bir futbolcu değil, bunu anlayamadıysanız anlayın. bu takımın Fahih Tekke eksikliği var. yoksa bizim forvetlerimizde var kalecilerimizde sol açığımız da var sağ açığımız da. bjk bobo varken nobre varken holosko varden nihatı niye aldı. KAPTAN yapmak için. Kaptansız yola çıkmak istiyorsan.. de git yoluna sen.

zoruna mı gitti ? bi itirazınız mı var ? açın anti fatih tekkeyi, sivas hanzoları ile iyi muhabbetler size..!!

Fatih tekkemizi istiyoruz.

http://img140.imageshack.us/img140/2417/fatihimiziistiyoruz.jpg (http://www.facebook.com/trabzonsporfanpage)

önce yaşına bak sonra hitap ettiğin kişilerin yaşına bak ve ona göre hitap et, kaptansız yola çıkmak derken sen egemeni de beğennmiyorsun o zaman al fatih tekke senin olsun ama ben artık istemiyorum, gelirse yok demem, gelmezse de asla gelsin demem

Hotaman
18.07.2009, 19:42
Ey gidi Hami, İskender, Ünal.... Ne suçunuz günahınız vardı! Hakkınızı helal edin!

hamucera
18.07.2009, 19:43
Ey gidi Hami, İskender, Ünal.... Ne suçunuz günahın vardı! Hakkınızı helal edin! ve diğerleri
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ahmet Karadeniz
18.07.2009, 19:44
ya su olaya bakın ya bi fatih tekke yuzunden yaptıgınız seylere bakın bizim neden sampiyon olmadıgımız ortada

OLCAY ÇAKIR
18.07.2009, 19:45
Artık net'iz.

Almıyoruz dendi.

Gerekçede söylendi.

Şimdi Fatih'ten net açıklama bekliyorum;Doğru,yanlış,şu,şu,şu...

Netler üzerinden bizde yorumlar yapabiliriz.

Başkan söyledi,gerekçede para..

Evet Fatih?

Sıra sende.

Zira,kimsenin hakkını yemek istemem.!

Hami_41
18.07.2009, 19:45
ula varya zorla şu sevdiğim Fatih TEKKE'ye düüşman olucam...
Nedir yaa şartlar uyuşmuyo gelmiyo ölelimmi yani

Atılay
18.07.2009, 19:46
ula varya zorla şu sevdiğim Fatih TEKKE'ye düüşman olucam...
Nedir yaa şartlar uyuşmuyo gelmiyo ölelimmi yani

sorun da uyuşan şartların uyuşmuyo gibi görünmesi

Muhammed KOÇ
18.07.2009, 19:48
önce yaşına bak sonra hitap ettiğin kişilerin yaşına bak ve ona göre hitap et, kaptansız yola çıkmak derken sen egemeni de beğennmiyorsun o zaman al fatih tekke senin olsun ama ben artık istemiyorum, gelirse yok demem, gelmezse de asla gelsin demem
yaşına saygısızlık edecek bir yorumda bulunmadım. kendi düşüncelerimi yazdım ve haklı olduğumu düşünüyorum. Egemeni en çok beğenen benim. kaptan olmasına en çok sevinen kişi de benim. Kaptan koluna bandı takandır. fatihin kaptanlığından kastım ruhu lazım bize ruhu. geçen sene bizde eksik olan takım ruhuydu. hadi beyler ne oluyoruz diyecek kişi eksikliğiydi. ve şu anda hala o eksik. mevcut kadroda en iyi görünen kaptanımızı seçtik ama bizim eksikliğimiz Fatih Tekke'dir. bir de mesajımı düzgün alıntılarsan çarpıtmazsan sevinirim... saygılar.

Travelair
18.07.2009, 19:56
Bırakın insanlar konuşsun...İnsanlar sinirli...İnsanlar ciddi çaba gösterilmediğini hatta olmaması için uğraşıldığına inanıyor...Geçer bu sinir...Eleştiri olması son derece normal....Başkan yine risk aldı. Risk alan desteği hakeder. Ama artık zayıf bir yönetimimiz var...Bu bir gerçek. Batuhan ı kiralamak gibi garabet formüller geliyor kulağıma....Almaya evet ama bjk den adam kiralamak....Etmeyin başkan...Lütfen sakin sakin düşünün. Bonservis ödeyin Batuhan a Fatih'e verebileceğinizin fazlasını da verin. Vardır bunun bir açıklaması.... Ama kiralamak ne demek?

Neyse risk alan desteği hakeder....

Bana uyar. Ancak şöyle: Biraz çok veririz kiralama ücretine örneğin 1 milyon €, buna karşılık sezon sonu satın alma opsiyonu koydururuz örneğin 2 milyon € daha verirse bonservisini alır diye

Serdar A
18.07.2009, 20:31
Ey gidi Hami, İskender, Ünal.... Ne suçunuz günahınız vardı! Hakkınızı helal edin!

Trabzonspor'un en büyük 11 numarası İskender'in bir lafı vardı ; "ayaklarım 2 yıl daha oynar ama yüreğim başka bir takımda oynamaz" diye .

Hakikaten mazimizden büyük oyuncular geldi geçti .

Erdal
18.07.2009, 20:51
Hami İskender ve Ünal la Fatih in ne alakası var anlamadım?...İlla biri ile mukayese edeceksek Ali Kemal olabilir...Giderken para kazandırıp gittiği için...

Altan Atabay
18.07.2009, 21:00
fatih bizim fatihimiz takım bizim takımımız başkan bizim başkanımız....

biz neden yiyişiyoruz burda:)

fatihi almadı küstüm başkana takıma küsmek ne ala
takım şampiyon olamadı sövdüm şansıma

SEDAT
18.07.2009, 21:14
kendilerine gereken hürmet sevgi de kusur oldumuki böyle söylüyorsunuz halada u saydığın isimlerin hepsini severiz sayarız gurur duyarız...ben birini artık sevmiyorum oda lemi efendi...

SEDAT
18.07.2009, 21:31
O zamani baskan istifa diye konusuklar yapmiycaksin ortami daha cok germeye gerek yok.
Baskanin yaptiklari ortada.
Benim taraftarligma gelince bende her sene 3 tane kombine aliyorum ve türkiyedeki kuzenlerimi veriyorum her sene en asaga 400 € alisveris yapiyorum Ts clup tan. Ikimizinde taraftarligna laf yok ama aciya bakis tarzimis farkli!
bunların yapmayanların söz hakkı yokmu yani..

Cafer KILIÇSOY
18.07.2009, 21:40
Önce herkes bir sakin olsun lütfen. Fatih Tekke'nin alınmaması yada alınamaması dünyanın sonu değil.

Bakınız lig arifesindeyiz. Böyle tartışmalar bu takıma zarar verir. Önümüzde Avrupa kupası maçları ve lig varken, ve bu takıma destek olmamız gerekirken Fatih Tekke üzerinden demoklesin kılıçını sallamak bize hiçbirşey kazandırmaz.

Forma al, yok. Kombine al, yok. Takımı maddi anlamda destekleyecek girişimlerde bulun, yok. Eee nasıl alınacak Fatih? Bu konuya başından beri yaklaşımım ortadaydı; Gelse de olur demiştim gelmese de. Sonuçta olmadı. Başkanımızında dediği gibi kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum. Sonuçta ortada bir hata varsa o da kendisine ihtiyaç duyulduğu bir anda devamlı olarak gideceğim diye tutturan ve sonuçta buradan giden Fatih'dedir. Kimse kusura bakmasın ama kendisinin yaptığı hatayı Trabzonspor çekemezdi. Böylesi daha hayırlı oldu bence.

Başkanı ve yönetimi almış olduğu bu karardan dolayı kutluyorum

Erdal
18.07.2009, 21:44
Yahu Cafer hem sakin olun diyorsun hem de arada ince ince giydiriyorsun Fatih e :)...Fatih niye gitti sahi? Girdiği olay kendisinin şahsi olayımıydı? Olaylardan dönemin valisi ve başkanının haberi olmasına rağmen bir girişim oldu mu? ...Yönetimi almış olduğu karardan dolayı değil ama sürecin işleyiş şeklinden dolayı ayıplıyorum...Sakinim kimseye forma kombine şantajı falan yapmıyorum. Fatih i kulübün üzerinde falan görmüyor ve aynen böyle düşünüyorum.

Atmaca
18.07.2009, 21:48

Belkide sütten çıkma ak kaşık sensin veya benim, yoksa başkan mı, yada Salihoğlu mu.Hiçkimse sütten çıkma ak kaşık değil.
Ama birileri kapkara.

OLCAY ÇAKIR
18.07.2009, 21:49
Madem gemiler yakıldı,Fatih'de iki kelam edecektir artık.

Net açıklama bekliyorum kendisinden.İyi sustu,iyi idare etti durumu.Aferin ona.

Ama artık bu işin ayıbı kalmadı.
Çıksın para mevzusunda açıklama yapsın oda.

Sezona başlamadan vuruşma yapılsın ve bitsin gitsin.

Ben sezona bu sıkıntı ile başlamak istemiyorum.

Yada 2010-2011 den başlamayı talep edeceğim-donduracağım sezonu:)

Artık net'iz.

Almıyoruz dendi.

Gerekçede söylendi.

Şimdi Fatih'ten net açıklama bekliyorum;Doğru,yanlış,şu,şu,şu...

Netler üzerinden bizde yorumlar yapabiliriz.

Başkan söyledi,gerekçede para..

Evet Fatih?

Sıra sende.

Zira,kimsenin hakkını yemek istemem.!

Erdal
18.07.2009, 21:51
Olcay abi, hepimiz biliyoruz ki Celil Hekimoğlu dışıında yönetimden kimse Fatih i istemiyordu. Olabilir. Anlaşılabilir bir şeydir bu....Ama bu sürecin hiç şık duran tarafı yok. Bu süreçte en şık duran yine Fatihtir....

Atmaca
18.07.2009, 21:54
Bu olayda sevindiğim tek mesele Şenol hocanın takımın başında olmayışı.Gönülden tabiki başarılı olmayı arzu ediyorum ama mantığım aksini söylüyor.Gene bu durum Şenol hocaya yıkılacaktı.İyi sıyırdın Hocam.

OLCAY ÇAKIR
18.07.2009, 21:56
Olabilir.
İnşallah öyledir de.

Ama artık vuruşma zamanı.

BAŞKAN'mı,TEKKE'mi tercihi çoktan yapılmaya başlandı.(Maalesef)

O halde tribünde vuruşmaktansa,başrollerdekilerin vuruşmasını öneriyorum.

Tedbiren.

*Yoksa olacakları şimdiden görmek zor değil.
Olcay abi, hepimiz biliyoruz ki Celil Hekimoğlu dışıında yönetimden kimse Fatih i istemiyordu. Olabilir. Anlaşılabilir bir şeydir bu....Ama bu sürecin hiç şık duran tarafı yok. Bu süreçte en şık duran yine Fatihtir....

Cafer KILIÇSOY
18.07.2009, 21:58
Erdal abi benim isyanım tam olarak ''Fatih olmazsa gemileri yakarım, forma almam, kombine almam küserim, kırılırım, darılırım'' anlayışına. Olsa da olurdu olmasada. Ee sonuçta olmadı.

Aynı şeyi bende Ersun Yanal gittiği gün yaptım, bilirsin. Doğru muydu? Hayır.:)

Orhan Aydın
18.07.2009, 22:02
erdal abi batuhanın kiralanıp alınması fatihin alınmaması üzerine olur mu? olmasın çok komik bir durum olur

Özkan
18.07.2009, 22:29
Fatih Tekke Trabzonspor'dan büyük değildir ama Sadri Şener ve ekibi de büyük değildir.

keles76
18.07.2009, 22:37

onlarida sadri sener gibiler harcadi ve taraftar sesini cikarmadi aynisi bir daha tekerrur ediyor ve yine ayni filmi izliyoruz

kudu_61
18.07.2009, 22:38
italya veya ingiltereden iyi bir teklif tekkeye cidden gelecek olsa ve trabzonun da ortada cazip olmayan 1 teklifi olursa seçim hangisi olurdu sizce sırt çevirdiğiniz adam Sadri başkan beyler kendinize gelin olmuyor dendiyse bundan sonra yapılacak yorumların açıklamaların Trabzonspor a ne kadar zarar verdiğininin farkındamısınız

Özgür Öztürk
18.07.2009, 22:44

Ben hala onları arıyorum.....

Ufuk Bayraktar61
18.07.2009, 22:45
Fatih Tekke Trabzonspor'dan büyük değildir ama Sadri Şener ve ekibi de büyük değildir.

:alkış::alkış::alkış:..........

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2009, 22:46
Bir şeyler dönüyor hissine kapılıyorum.
Ya büyük bir bomba patlayacak, ya da o bomba kucağımızda patlayacak.
Zira Sadri bey için orta bir yol yok gibi.

OLCAY ÇAKIR
18.07.2009, 22:47
Sadri Şener gibiler ha?

Kimsenin harcandığı falan yok.

Değer varsa değerlenir.

Kıymet varsa,kıymetini,ederini bulur.

TEKKE'de elbette kıymetlidir ve kıymeti,ederi biryerlerde onu bulur.
Zİra olduğu yerde durması bile değerini koruması demek.

Kimse kimseyi harcamıyor.

Kaldıki anılan isimlerinde harcanması falan sözkonusu değildir.

Futbolun reailetisi,doğası bu.
Birileri yönetecek.

Yönetmek de zor iştir.
onlarida sadri sener gibiler harcadi ve taraftar sesini cikarmadi aynisi bir daha tekerrur ediyor ve yine ayni filmi izliyoruz

Ali Şahin
18.07.2009, 22:59
Önce herkes bir sakin olsun lütfen. Fatih Tekke'nin alınmaması yada alınamaması dünyanın sonu değil.

Bakınız lig arifesindeyiz. Böyle tartışmalar bu takıma zarar verir. Önümüzde Avrupa kupası maçları ve lig varken, ve bu takıma destek olmamız gerekirken Fatih Tekke üzerinden demoklesin kılıçını sallamak bize hiçbirşey kazandırmaz.

Forma al, yok. Kombine al, yok. Takımı maddi anlamda destekleyecek girişimlerde bulun, yok. Eee nasıl alınacak Fatih? Bu konuya başından beri yaklaşımım ortadaydı; Gelse de olur demiştim gelmese de. Sonuçta olmadı. Başkanımızında dediği gibi kendisine bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum. Sonuçta ortada bir hata varsa o da kendisine ihtiyaç duyulduğu bir anda devamlı olarak gideceğim diye tutturan ve sonuçta buradan giden Fatih'dedir. Kimse kusura bakmasın ama kendisinin yaptığı hatayı Trabzonspor çekemezdi. Böylesi daha hayırlı oldu bence.

Başkanı ve yönetimi almış olduğu bu karardan dolayı kutluyorum

işte budur teşekkürler cafer abi

erol-61
18.07.2009, 23:01
ben başkanı savunanlardanım YALNIZ TEKKEYE VERİLECEK OLAN PARA KADAR VEYA daha fazlasına başka oyuncu alınırsa bu iişte iş var derim ve güvenim kalmaz böyle dalavere ile gelecek olan şampiyonlukda istemiyorum NE DÖNÜYORSA ÇIKN AÇIK VE NET KONUŞUN YOKSA TARAFTAR BİRBİRİNİ YİYECEK

Horispin
18.07.2009, 23:18
Fatih Tekke büyük topçu, büyük kaptan ama kimse TRABZONSPOR'dan büyük değil. O yüzden bence de Zenit'ten aldığı parayı istememesi lazım. Problemin bonserviste değil oyuncuların aldığı ücrette olduğunu biliyoduk zaten. Zamanında Gökdeniz Fatih bu takımda oynarken türkiyede en çok kazanan türk futbolculardı. Çok emekleri geçti Allah razı olsun ama biraz da Trabzonu düşünmek lazım. Takımdaki dengeleri bozmamak lazım. Sadri Şener'i bu konuda destekliyorum

Mustafa Ayazoğlu
18.07.2009, 23:24
Trabzonspor Fatih Tekke'yi düşünmeyebilir, hatta resmi sitede de açıklayabilir ama süreç bu kadar çirkin olmamalıydı.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.

Trabzonspor (trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=2183)

Cafer KILIÇSOY
18.07.2009, 23:27
Fatih Tekke büyük topçu, büyük kaptan ama kimse TRABZONSPOR'dan büyük değil. O yüzden bence de Zenit'ten aldığı parayı istememesi lazım. Problemin bonserviste değil oyuncuların aldığı ücrette olduğunu biliyoduk zaten. Zamanında Gökdeniz Fatih bu takımda oynarken türkiyede en çok kazanan türk futbolculardı. Çok emekleri geçti Allah razı olsun ama biraz da Trabzonu düşünmek lazım. Takımdaki dengeleri bozmamak lazım. Sadri Şener'i bu konuda destekliyorum
Taraftarlık hayatım boyunca bir Hami'yi tanırım bu konuda. Adamın ömrü boş mukavelelere imza atmakla geçti.

Mustafa Ayazoğlu
18.07.2009, 23:30
Taraftarlık hayatım boyunca bir Hami'yi tanırım bu konuda. Adamın ömrü boş mukavelelere imza atmakla geçti.

Bence ahmaklıktan öte birşey olmaz, boş kağıda imza. Fatih Tekke bu takımda en yüksek ücret neyse onu alması gerekir.

Cafer KILIÇSOY
18.07.2009, 23:35
Bence ahmaklıktan öte birşey olmaz, boş kağıda imza. Fatih Tekke bu takımda en yüksek ücret neyse onu alması gerekir.
Sanırım yalnış anladınız beni. Ben boş mukaveleye imza atsın demiyorum. Ama Trabzonsporun durumuda ortada. Hem Trabzonsporda oynamayı bu kadar istemek, hem de parayı sorun etmek;

Bence ikisi o kadar da şık durmuyor:)

Çetin
18.07.2009, 23:36
Abi rotayı ver , gitmemiz gereken evreni bilelim .

Alpha Centauri. O galakside nankörlüğe yer yokmuş. Bir kişilik daha yeriniz varsa ben de gelmek isterim.

Mümkünse ben de gelebilir miyim ?

eh 4 kişi olmuşuz, sanırım yeterli bir kalabalık, hele kitle ile kütle arasındaki farka istinaden düşünüldüğünde.

BDiler61
18.07.2009, 23:44
Yonetime hic guvenim kalmadi.sonumuz pek hayir degil.

61mehmet61
19.07.2009, 00:01
şimdi biz çıkıp başkana desek ki fatihin parasını Trabzon halkı ödeyecek. yarın trabzonda bir kampanya düzenlense bu para bir haftaya toplanır. merak ediyorum o zaman Sadri şener neyi bahane edecek. sen şuna biz fatih tekkeyi almak istemiyoruz desene. olayın başka bir boyutu daha var ama onu söylemeye korkuyorlar.

KUTADGU
19.07.2009, 00:09
Yönetime de takımıma da Başkanıma da Sonuna kadar güveniyorum.

Taraftarın hem hakim hem savcı hem mübaşir olduğu bir davada suçlu ilan edilen Sadri Şener'in de sonuna kadar arkasındayım.

Bu taraftarı da biliyorum, tanıyorum.

Yarın en ufak başarısızlıkta Sadri Şener istifa diye bağıracak.
Varsın bağırsınlar.
Varsın Sadri Şener de istifa etsin.

Bulunur elbet bu taraftara göre başkan, bu taraftara göre teknik direktör, bu taraftara göre futbolcu.

Sezonun başlamasına kısa bir süre kala resmen ortalığı savaş alanına çevirenlere ne sözüm olsun.
En fazla Yuh derim. Dediğimle de kalırım.

Sadri Başkan çok daha önceleri istifa etmen gerektiğini söylemiştim.
Ben 25 senedir şampiyonluk görmedim, bir 25 sene daha görmesem de olur.
Ama artık adam gibi adamların bu camia tarafında türlü bahanelerle aforoz edilmesine dayanamıyorum.
Gerilme o çarmıha Sayın Başkan, en kısa zamanda istifa et.
Taraftar başkan değil, kul köle arıyor kendisine zira.
Hacıosmanoğlu Fatih'i alacakmış nasılsa.

Ne gerek var Trabzonspor için vizyon belirlemeye,
Ne gerek var stratejiler oluşturmaya,
Ne gerek var ekonomik atılımlar yaparak kulübün geleceğini kurtarmaya çalışmaya,
Ne gerek var genç, efendi, çalışkan futbolculardan oluşan bir kadro kurmaya?

Ne gerek var Sayın Şener?

61mehmet61
19.07.2009, 00:15
şu an fatih tekkenin tek alınmama sebebini ben size söyleyeyim mi? ekonomik dengeler falan değil. fatih tekkenin gelmesi ile birçok futbolcuda kıskançlık başalaycak. bırakın futbolcuları yönetimde bile kıskananlar var. ekonomik dengeler bahane. yani fatih tekkeyi çekememezlik var. bunu test etmek çok kolay. sadri şenere sen karışma fatih tekkeyi taraftar alacak diyelim bakalım cevabı ne olacak.

kimyager
19.07.2009, 00:15
her gün heyecanla haberleri okurdum.bugün işim dolayısıyla anca girdim nete.başta yattara sonra da tekke haberlerini görünce moralim aşırı derecede bozuldu.bence sorun para değil.zaten almaya niyetleri yoktu.sadri başkan ona olan güveni sarsmıştır bana göre.ben her zaman onu savunmuşumur.hala da savunurum ama bnm gibi azınlık var sadece.olası bir mağlubiyette o stad fatih sesleriyle inleyecektir ve her zaman olduğu gibi kaybeden Trabzonum olacaktır.allah sonumuzu hayır etsin.

Miraç Atalay Çiftçi
19.07.2009, 00:17
Bizde bu gereğinden fazla büyütme, şahsileştirme ve aşırı benimseme durumları devam ettiği sürece, kaybeden içeride ve dışarıda hep biz oluruz.
Kaybeden, bizim evlatlarımız, öz değerlerimiz, değerini tam anlayamadıklarımız olur.

Cafer KILIÇSOY
19.07.2009, 00:20

Taraftarın hem hakim hem savcı hem mübaşir olduğu bir davada suçlu ilan edilen Sadri Şener'in de sonuna kadar arkasındayım.

Varsın bağırsınlar.

Bulunur elbet bu taraftara göre başkan, bu taraftara göre teknik direktör, bu taraftara göre futbolcu.

Sezonun başlamasına kısa bir süre kala resmen ortalığı savaş alanına çevirenlere ne sözüm olsun.

Ama artık adam gibi adamların bu camia tarafında türlü bahanelerle aforoz edilmesine dayanamıyorum.

Ne gerek var ekonomik atılımlar yaparak kulübün geleceğini kurtarmaya çalışmaya,

Cihan'ım yüreğine sağlık. Ellerin dert görmesin.:alkış:

61mehmet61
19.07.2009, 00:22
Bizde bu gereğinden fazla büyütme, şahsileştirme ve aşırı benimseme durumları devam ettiği sürece, kaybeden içeride ve dışarıda hep biz oluruz.
Kaybeden, bizim evlatlarımız, öz değerlerimiz, değerini tam anlayamadıklarımız olur.

arkadaşım biz illaki f.tekke alınsın demiyoruz. ama bize iyi bir forvet lazım. bu iş umutla gökhanla olmazzzzzzzz. fatihi almasınlar ama kaliteli bir forvet alsınlar.
umutu gökhanı fb, bjk ve gs ilk 11 de oynatır mı? bence oynatmaz.

reisoğlu61
atay aktug zamaninda Zurawskiýi almamisti ve kendi sonunu hazirlamisti. umarim Tekke´yi almayan sadri nin de sonu olmaz bu

salihismet

Varsın bağırsınlar.

Cok süper yazmissiniz, elinize saglik.

Mustafa
19.07.2009, 00:25
atay aktug zamaninda Zurawskiýi almamisti ve kendi sonunu hazirlamisti. umarim Tekke´yi almayan sadri nin de sonu olmaz bu

Sadri arkadaşın mı ?

Miraç Atalay Çiftçi
19.07.2009, 00:27
arkadaşım biz illaki f.tekke alınsın demiyoruz. ama bize iyi bir forvet lazım. bu iş umutla gökhanla olmazzzzzzzz. fatihi almasınlar ama kaliteli bir forvet alsınlar.
umutu gökhanı fb, bjk ve gs ilk 11 de oynatır mı? bence oynatmaz.

Bende öyle diyorum...
İletimi tekrar okuyun bence, iletimde ne Tekke adı geçiyor ne de forvet ismi. Neden alınmadı, kim alınacak da dememişim üstelik.
Genel bir yara benim söylediğim, git gide atar damara yaklaşan...

Ozan Gözaçan
19.07.2009, 00:28

Varsın bağırsınlar.

aynen katılıyorum ellerine sağlık çok güzel yazmışsın ustad .....

salihismet
19.07.2009, 00:30

Almadigi icin olasi basarisizlikta bir bedel ödiyecek anlasilan, peki alinipta basirili olamayan Fatih icin, onu isteyenler nasil bir bedel öderdiler acaba?
Sordugum soruya yine ben cevap vereyim, eger Fatih alinipta basarisiz olsaydi yine yönetim suclanacakti, zaten yönetim istemeyerek aldi onu
bu yüzden ayagini kaydirdiler denilecekti.

61mehmet61
19.07.2009, 00:31
Bende öyle diyorum...
İletimi tekrar okuyun bence, iletimde ne Tekke adı geçiyor ne de forvet ismi. Neden alınmadı, kim alınacak da dememişim üstelik.
Genel bir yara benim söylediğim, git gide atar damara yaklaşan...

şahsım adına söyleyeyim, niye fatihde ısrar ediyorum. çünkü, seneye umut ve gökhan bize çok saç baş yoldurur. fatihin gelmesi demek bunların birisinin kesilmesi demek. belki de ikisinin kesilmesi demek. takım 4-5-1 oynayabilir. yoksa olayı şahıslaştırmıyoruz. yönetim kaliteli başka bir forvet alsın kimse niye fatih alınmadı demez.

Cafer KILIÇSOY
19.07.2009, 00:35
Bir kaşık su da fırtına koparmaya gerek yok. En zor anda İstanbul'dan kalkıpta bu kulübe başkan olan Sadri Şener bunları kesinlikle haketmiyor. Kimse kimsenin dolmuşuna gelmesin. Hayırlısı böyleydi böyle oldu.

Haa Trabzonspora bir forvet lazım mı? Bence lazım. Zaten bizim düşündüğümüz kadar teknik heyet de düşünüyordur bunu.

hos_cocuk61
19.07.2009, 01:06
Bence olayları tam bilmeden bazı arkadaşlar çok duygusal yorumlar yapıyor, duyguları bir kenara bırakıp olaya mantıklı bakmamız lazım!

Enes Ünal Kaya
19.07.2009, 01:25
Olayın perde arkası çok geniştir kurcalamaya gerek yok ... İnş iyi bi forvet alırız olur biter... hayırlısı ne ise o olsun ..

ErtuGrul
19.07.2009, 01:45
Bu takim, Fatih'li yada Fatih'siz bizim...en kotu karar bile kararsizliktan iyidir..bir karar verilmistir,bize dusen bu karara saygi gosterip takimimiza destege devam etmektir...ben sonuna kadar Sadri baskanin arkasindayim...Fatih'i alsalardi cok sevinirdim ama almadilar diyede baskanima kusemem..

Ilelioglu
19.07.2009, 01:57
Taktir ederseniz Fatih Tekke hepimiz tarafindan sevilen bir Futbolcu ama bazi olaylar bizim disimizda gelistigi icin tam olarak dogrusu nedir bilmiyoruz...

Tamam bilmeyelim ama sirf Fatih Tekke alinmadi diye Trabzonspor'a gercekten büyük emekler vermis bir Insan'a yazik etmeyelim...Sayin Sener geldikten sonra güzel isler yapti bunu herkes biliyor...Insallah Hocayla görüsüp eksik yerlere Transfer yapacaktir...

Bizim yapmamiz gereken böyle bir Baskani desteklemek ver her zaman arkasinda durmak cünkü böyle bir Kisilik bu Kulüp'ün koltugunda her zaman oturmaya bilir...Gecmiste örnekleri cok...Lütfen...

LoVeRbOy
19.07.2009, 02:13
Taktir ederseniz Fatih Tekke hepimiz tarafindan sevilen bir Futbolcu ama bazi olaylar bizim disimizda gelistigi icin tam olarak dogrusu nedir bilmiyoruz...

Tamam bilmeyelim ama sirf Fatih Tekke alinmadi diye Trabzonspor'a gercekten büyük emekler vermis bir Insan'a yazik etmeyelim...Sayin Sener geldikten sonra güzel isler yapti bunu herkes biliyor...Insallah Hocayla görüsüp eksik yerlere Transfer yapacaktir...

Bizim yapmamiz gereken böyle bir Baskani desteklemek ver her zaman arkasinda durmak cünkü böyle bir Kisilik bu Kulüp'ün koltugunda her zaman oturmaya bilir...Gecmiste örnekleri cok...Lütfen...

Arkadaş Sadri başkan iyi hoşta 2 aydır çelişkili cevaplar veren kim ?
Fatih Tekke Alınır mı? (Hoca uygun görürse alırız)
Hoca ; Fatih iyi oyuncu takımda görmek isterim.

Fatih Tekke ; Önceliğim trabzonspordur parayı sorun etmem
Sadri ßaşkan ; Fatihle fiyat konusunda anlaşamadık.

çelişki yokmu burada!

ßakın arkadaşlar Fatih Tekke ßu kulup den büyük değil. değilse Sadiri şener ve yöneticiler de büyük değildir ßüyük kimdir.. TARAFTARDIR taraftar Fatih Tekkeyi istemedi mi %96 sı istedi o zaman almalısın başkan almalısın.ßahane yapmamalısın parayı.

Ama şu yönüde var Fatihe o para verildiyse ki inanmıyorum katiyyen kabul etmediyse o zaman yazıklar olsun sana fatih diyorum.

Reha Demirbaş
19.07.2009, 02:29
Geminin dümeni büyük olunca her tarafından tutan çok oluyor.

Sadri Şener benim gördüğüm en iyi başkan. Umarım başarılarının devamı gelir.

MetiN08
19.07.2009, 03:55
Hepiniz Fatihe Forvet gözüyle bakiyorsunuz Forvet lazim diye sanki baska forvet yokmus diye ama en büyük özellini unutuyorsunuz Fatih Tekke sade bir Forvet degil o bir Lider oyuncu takimini atesleyen biri iste böyle biride lazim bize. Baskanim okadar Transfer yaptim diyorsun gecen sene keske okadar yapmasaydinda kaliteli yapsaydinda yarisi Karadenizspora göndermeseydik malesef simdi ordanda kayboldular, Baskanim sen bu kararinla kendi ipini cekdin ins. yanliyorumdur ama

burda bazi arkadaslar hemen tepki veriyor Fatih Tekke hakkinda yorum yaptikmi Fatih Tekke Trabzonspordan dahami büyük sen Fatihsporlumusun yoksa Trabzonsporlumu, bende onlara soruyorum Sadri Sener dahami büyük Trabzonspordan siz Sadrisenersporlumusunuz yoksa Trabzonsporlumu, öyle konusuyorsunuzki Sadri Senerin yapti hersey dogrumus gibi.

dr.wehbee
19.07.2009, 04:14
başkanın anlaması gereken şu.. bu kulup ne gençler birliğidir nede zengin işadamlarının keyfi oyuncağı.. ilhan cavcav gider istediği futbolcuyu alır istediğini satar.. çünkü takım onun takımı.. taraftarı yok.. ama konu trabzonspor sa taraftarın dediği olur.. çünkü ts nin tek sahibi taraftarı.. hepimiz... sadri şener de bizi temsil etsin gözbebeğimiz ts yi şampiyon yapsın diye bizler tarafından görevlendirilmiş biri... taraftarın istediğini yapmıyorsa gözümde nuri albayraktan farkı yoktur.. nitekim nuri albayrak kulubün borcunu 30 trilyon yaptı ve 4. olduk diye ibra edilmedi.. sadri şener borcu 100 trilyona çıkardı. 3. olduk.. hemde bu kadar kötü rakiplerin olduğu bir ligde... sevgili sadri şener; eğer klübün başkanı biz taraftarlarsak senden fatih tekke yi istiyoruz.. yok sensen kafana göre takılmaya devam et.. bende aldığım kombineyi ve formaları geri vereyim...

Hüseyin İlkin
19.07.2009, 04:28
Taraftarın dediğini yapacak diye bir şey yok. Madem öyle bir sistem geliştirelim, başkana ve ekibine ne gerek var, oylama sistemiyle yürüsün bu işler. Taraftar istiyor diye değil, ihtiyaç var diye alınmalıydı Fatih Tekke. Alınmadı saygı duyarım, keşke alınsaydı tabii...

taraftarın istediğini yapmıyorsa gözümde nuri albayraktan farkı yoktur.. Nuri Albayrak ve ekibi ile Sadri Şener ve ekibi karşılaştırmak, fark yoktur demek. Talihsiz bir cümle.

dr.wehbee
19.07.2009, 04:35
Nuri Albayrak ve ekibi ile Sadri Şener ve ekibi karşılaştırmak, fark yoktur demek. Talihsiz bir cümle.

nuri albayrak fatihi sattı sadri şener gökdenizi... satabilseydi yattarayıda satacaktı..
nuri albayrak 30 trilyon borç bıraktı ardında. sadri şenerin hali hazırda 100 trilyon borcu var...
nuri albayrak zamanında 4. olduk, sadri şener zamanında 3.

benim için kriterler bunlar.. gerisi kişilikle alaklı durumlar.. onları da tartışmak benim işim değil... sadri şener göreve geldiğinde çok mutlu olmuştum.. ama artık aynı heyecanı taşımıyorum.. taraftarın isteğine cevap vermeyen yönetim yanlış içindedir.. taraftarlık sevgi işidir.. bende trabzonumda fatih tekkeyi forvet olarak görmek istiyorum. 6 milyonluk sütçü beygirini değil...

Semih
19.07.2009, 06:42
Böyle olması üzücü oldu.

Yine de taraftar istediğini yaptıramadığı için memnunum.

Başkan ve yönetimi kutluyorum.

Uluhan
19.07.2009, 07:10
Kıymetini bilelim Sadri Başkan'ın, her ne olursa olsun haklı bir gerekçesi yada daha mantıklı bulduğu başka bir planı vardır.

aaahmet61
19.07.2009, 08:24
daha önce yazdım sadri başakanın icraatlarını ilk sayfaya yazıp sabitleyelim.taraftarımız çok çabuk unutuyor.nuri albayrak zamanında takımın futbolcu değeri ile sadri şener zamanında takımın futbol değerini karşılaştırın.klübün borcuna giderine değilde gelirine bakın.ileride projelerden gelecek olan paralara bakın.açık söylüyeyim ne başkanlar gördüm trabzonsporda ilk kez böyle kaliteli başakan gördüm.değerini bilelim.

Burak_52
19.07.2009, 08:59
fatih tekke yi bende istiyorum ama olmadı geçti bitti
sadri şener bu kadar eleştiriyi hiç haketmiyor geçen seneki (çok özür diliyorum) ''kalas'' kadroyu dağıtıp ''klas'' futbolcularla doldurduğunu ne çabuk unutuyoruz diğer başkanlar tsclub kapatırken bu dönemde kaç tane açıldı vs vs... adamı illallah ettirecez bırakcak gidicek ama çok ararız sadri başkanı çok hiç bir futbolcu trabzonspor dan büyük değildir

ÖmerFarukYılmaz
19.07.2009, 09:23
nuri albayrak fatihi sattı sadri şener gökdenizi... satabilseydi yattarayıda satacaktı..
nuri albayrak 30 trilyon borç bıraktı ardında. sadri şenerin hali hazırda 100 trilyon borcu var...

benim için kriterler bunlar.. gerisi kişilikle alaklı durumlar.. onları da tartışmak benim işim değil... sadri şener göreve geldiğinde çok mutlu olmuştum.. ama artık aynı heyecanı taşımıyorum.. taraftarın isteğine cevap vermeyen yönetim yanlış içindedir.. taraftarlık sevgi işidir.. bende trabzonumda fatih tekkeyi forvet olarak görmek istiyorum. 6 milyonluk sütçü beygirini değil...

Ben bu kadar komik bir karşılaştırma daha görmedim:)

kalavara
19.07.2009, 09:41

insanın körleşmesi bu olmalı!! yazıklar olsun bizim gibi taraftara!

abdullah6134
19.07.2009, 09:41
fatih tekke başlığını kapatırsanız konu hararetini kaybetmeden bütün başlıkları Fatih TEKKE başlığına çevirirsiniz böyle.forum yöneticileri bile maşallah başka başlıklar altında Fatih tekke konusunu tartışmaya devam ediyor.tartışılmamalı mı sonuna kadar tartışılmalı..başkan açıklamayı yaptı başlık kapanmalı sonuna kadar yanlış bir uygulama bence..sanırım Trabzonspor'u tartıştığımız gibi bazen bordomavi.net in despot uygulamalarını da tartışmamız gerekecek...özgür düşünceden çok korkan bir forum olma yolunda ne yazık ki ilerliyor bu çok sevdiğim forum...neyse konuyu çok dağıtmadan konu başlığıyla bağlantıyı kurarak kapatalım..Sadri Şener de Trabzonspor'dan büyük değil.....

Cihad Varlı
19.07.2009, 09:44
Yazık oldu .. Biliyorum ki herkes çok pişman olucak .. Ve şunuda çok iyi biliyorum sorun para değil , yönetimde ki çatlak seslerdir .

[KAPLAN]
19.07.2009, 10:09
Şu takımın ilk 11'ine en az 2 adam almazlarsa, başarılı olma konusunda önce kendilerini kandırmış olurlar sonra da taraftarı. Teknik direktör transfer yönünde taleplerini yönetime bildirmiş, bakalım farklı bahanelere mi sığınacaklar yoksa gereğini mi yapacaklar...

Burak
19.07.2009, 10:18

Varsın bağırsınlar.

Elınıze saglık gercekten bı hos oldum yazıyı okurken, kendı dusuncelerımı yansıtan bır kısı daha oldugunu gormek mutlu ettı benı

Artık her baslıgı Fatıh Tekke baslıgı yapmayalım lutfen

güneyli
19.07.2009, 10:35
Camia olarak sorun çıkarma ve sorunun dedikodusu üzerinden enerji kaybında üstümüze yok.Sorun Fatihin gelmemesi meselesi değil.Gelseydi de Fatih odaklı yine sorun çıkarılırdı.Ben bu kadar gelişmeden sonra Fatihin Trabzonspora gelmemesini soğukkanlılıkla karşılayanlardanım.Fatihin yıpranmamış halde Trabzonspor için bir değer olarak kalması daha iyidir.Bugün başkanın gayretini görmeyen gözler,yarın Fatihi de bir çırpıda silerler..Şampiyonluk hırsı o kadar öfke ve kızgınlık doğuruyor ki;bu öfke muhatap bulmakta zorlanmıyor.Birgün başkan,birgün tek.direktör,birgün oyuncular...v.s. Trabzonun içinde başka hesaplar varsa onu bilemem.Dışarıdan böyle görüyorum...Ve neredesin aklı selim diyorum.

Süleyman Sofu
19.07.2009, 10:42
DEMEDİ DEMEYİN Aralık ayında kongre olursa hiç şaşırmam bu sefer eğerki takım 2 maç 3 maç kaybetsin TRABZONDA taş üstünde taş kalmayacak bu öfke selide yönetimi götürecek devre arasında yusuf yaşlı alınmamalı diyen ileri zekalılar yusufun neler yapabileceğini umarım görmüştür aynı şeyi tekrar yaşıyoruz FATİH TEKKEYE yaşlıdır sakattır diyen zihniyet bu işin sonunda çooook pişman olacak çok...

Süleyman Sofu
19.07.2009, 10:49
bazı arkadaşlar şunu iyi bilsin bizim problemimiz başkan değil yanındaki padişahım çok yaşa diyip arkasından iş çeviren yönetici denen kişiler bunlarda ihsan alioğlu ve hayrettin beyefendiler bu iki şahıs bu enkazın altında kalacak emin olun ama başkanın suçu burda şu çelişkili açıklama yapıp taraftarın hisleriyle oynaması yoksa başkanın yaptığı fedakarlıklara sözümüz yok ve şunuda bilin bir insanın arkasında duran kişi niye durur biliyomusunuz ilk tekmeyi kendi vurmak için bu yüzden siz siz olun kimseyi arkanıza yaklaştırmayın yanınızdaa tutun ve sevdiğiniz kişilerinde yanında olun arkasında değil...

Süleyman Sofu
19.07.2009, 10:59
Fatih bahaneleri!http://www.karadenizgazete.net/images/yazar/30.jpgRAHMAN TURAN
rahmanturan@hotmail.com
Bir kere maskat, üzümü yemek değil, bağcıyı dövmek…
Yani Fatih’i gönülden almaya niyetli olmayan Trabzonspor yönetimi, her gün farklı bir bahane üretip, Fatih’i yıpratma yolunu seçti…
Son olarak Trabzonspor yönetimi, Başkan Sadri Şener imzasıyla resmi internet sitesinden bir açıklama yapıp Fatih Tekke’nin transfer girişimlerinin sonlandırıldığını duyurdu.
Taraftarın sonuna kadar istediği bu transfer için ortaya atılan mazeret ise maliyetinin yüksel oluşu gösterildi…
Allah aşkına, insana sormazlar mı “7 milyon euroya sattığınız bir futbolcuyu 1 - 1.5 milyon euroya almak, maddi açıdan bir felaketmidir” diye…
İnsana sormazlar mı, “4 Milyon euroya mal ettiğiniz Alanzinho’yu alırken paranız vardı da, geçtiğimiz sezon her maçın ardından taraftarların Avni Aker’i inlettikleri Fatih Tekke’yi almak izin mi paranız yok” diye.
İnsana sormazlar mı, “Trabzonsporlu Profesyonel Futbolar Derneği Yönetimi’nin, ‘Fatih’i alın, tüm kombileneleri biz satalım’ taahhütünü nasıl görmezden geldiniz” diye.
İnsana sormazlar mı, “Eski Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun, ‘Fatih için yönetim samimiyse, onu uygun koşullarda transfer edebiliriz. Ben de her türlü yardımı yapabilirim’ yaklaşımına neden olumlu yanıt vermediniz” diye.
Tüm bu gerçekler karşımızda dururken maliyetinin yüksek olduğunu söylemek insana hiç de inandırıcı gelmiyor.
O nedenle “Fatih’in maliyeti yüksek…” bahaneleri ile kimseyi oyalamayın ve kandırmayın…
İş yabancıya para vermeye gelince sizden çok eli açık bulmak zor… Gökhan Ünal’a, Rigobert Song’a, Yattara’ya, Cale’ye. Colman’a verilen deste deste eurolar ortada…
Ama Hüseyin’e 1.5 trilyonu fazla görüp, Fatih Tekke ile karşılıklı oturup alması gereken, ücret konusunda ortak noktada buluşmaktan imtina edip, takımdaki dengeleri sadece kendi evlatlarınıza göre yapmaya çalışmak daha kolay geliyor size…
Dedikya maksadınız üzümü yemek değildi, bağcıyı dövmekti, bunu da en iyi şekilde yaptınız.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

ergin cesit
19.07.2009, 11:11
sadri başkan tamamıyle gözümüzden düştün.

ergin cesit
19.07.2009, 11:11
fatihi istiyoruz gerisini bahane

mahmuter61
19.07.2009, 11:13
Yönetimin şu saatten sonra çıkıp Fatihle ilgili gerçek sorunun ne olduğunu açıklaması lazım konu para değil bunu herkes biliyor ve stadın bu sene dolması biraz zor öyle valiliğin 6000 kombine alıpta seyirciye dağıtmasıyla bu iş olmaz stada seyirci değil taraftar lazım.Geçen sene maratonda gördük dolu tirübünlerin nasıl sessiz oluşunu.Taraftar istiyo Fatih istiyo yönetim istemiyor ozaman iyiibir santrafor alın millet bıktı 3.yada 4.lük kovalamaktan.Avrupa ligindede bu kadroyla başarı zor görünüyor.

oksoholu
19.07.2009, 11:16
bazı arkadaşlar şunu iyi bilsin bizim problemimiz başkan değil yanındaki padişahım çok yaşa diyip arkasından iş çeviren yönetici denen kişiler bunlarda ihsan alioğlu ve hayrettin beyefendiler bu iki şahıs bu enkazın altında kalacak emin olun ama başkanın suçu burda şu çelişkili açıklama yapıp taraftarın hisleriyle oynaması yoksa başkanın yaptığı fedakarlıklara sözümüz yok ve şunuda bilin bir insanın arkasında duran kişi niye durur biliyomusunuz ilk tekmeyi kendi vurmak için bu yüzden siz siz olun kimseyi arkanıza yaklaştırmayın yanınızdaa tutun ve sevdiğiniz kişilerinde yanında olun arkasında değil...

yapma be hocam
başkanı kollamaya çalışıyorsun ama bu kadar da olmaz ki bu başkan bu kadar olaylardan bihaberse yapmasın başkanlığı
Dün akşam seyrettik bizim takımın golçüsü Umut mu olacak şaka yapmayın

karatasof
19.07.2009, 11:34
Fatih Tekke'ye para bulamayanlar hoca'nın istediği mevkilere gerekli transferleri yapmayacaklar demektir.Eee bu konuda doğru söyleyen başkanı takdir etmek lazım.Başından beri ''bu sezon 3-4 takviye yaparak transferi tamamlayacağız'' demiyormuydu.

Hotaman
19.07.2009, 11:44
Sadri Şener'in ne işin var ki burada?
Hacıosmanoğlu, Albayrak'la idare ederiz biz.
Bizim taraftara beyfendi adam ne gerek? Kabadayı gibi konuşacak, tribüne oynayacak, kolay olanı yapacak, kolayca yönetilecek adamlar lazım!
Bir önce ki kongrede ki hale bakın birde şimdiye. Sen Trabzonspor'a uygun bir insan değilsin sayın başkanım. Olamıyacaksın çünkü dik duruyorsun. Tehtide boyun eymiyorsun, sen ucuz kabadayı değilsin ki, kulübe gelecek yıllar için büyük projeler kazandır ne önemi var!

Hami İskender ve Ünal la Fatih in ne alakası var anlamadım?...İlla biri ile mukayese edeceksek Ali Kemal olabilir...Giderken para kazandırıp gittiği için...

Sen istediğinle mukayese edebilirsin Erdal ağabey, zaten orada 3 nokta da var.
Ben Ünal'ın bu takımdan gönderilişini hatırlıyorum. Kendisine olan sevgiyi hep hak etmiştir benim nazarımda. Birkez olsun o sevgiyi kulübe karşı kendi için kulanmamıştırda, ki onlara yapılan haksızlıklardan çoğumuz bir haber değil miyiz?

Trabzonspor'un en büyük 11 numarası İskender'in bir lafı vardı ; "ayaklarım 2 yıl daha oynar ama yüreğim başka bir takımda oynamaz" diye .

Hakikaten mazimizden büyük oyuncular geldi geçti .
Kabadayı değil birkere hem neden menejerini göndermiş ki kulübe ya da neden Almanya teklifi olursa ilk tercihim o dememiş ki? Yoksa o Trabzonspolu değil mi?

Emre7
19.07.2009, 11:46
Yazık oldu .. Biliyorum ki herkes çok pişman olucak .. Ve şunuda çok iyi biliyorum sorun para değil , yönetimde ki çatlak seslerdir .

yönetim liste güncelledi ne çatlağı :rolleyes:

Ahmet Karadeniz
19.07.2009, 11:47
Neden şampiyon olmaıyoruz işte en iyi örnek bu herkes cok bildiğinden oluyor ne zaman başarı oluroyr birbirimizi yiyoruz al işte bir fatih tekke olayı nerelere geldi böle bölünmüşle şampiyon olunmaz bu bir ekip işidir ne kadar yönetimi destekliyoruz ey gidi

Emre7
19.07.2009, 11:48
Fatih Tekke'ye para bulamayanlar hoca'nın istediği mevkilere gerekli transferleri yapmayacaklar demektir.Eee bu konuda doğru söyleyen başkanı takdir etmek lazım.Başından beri ''bu sezon 3-4 takviye yaparak transferi tamamlayacağız'' demiyormuydu.

para yok değil fatihin parasını karşılayamayız diyor yetmez ona para. adamın parası kaba bir hesapla 12-13 milyona geliyo.

Süleyman Sofu
19.07.2009, 11:49
yapma be hocam
başkanı kollamaya çalışıyorsun ama bu kadar da olmaz ki bu başkan bu kadar olaylardan bihaberse yapmasın başkanlığı
Dün akşam seyrettik bizim takımın golçüsü Umut mu olacak şaka yapmayın
kardeş kimseyi kollamıyorum başkanın hatası yanındaki şak şakçı tayfası yoksa bence sadece başakana kalsa alırdı tekkeyi

Napoli
19.07.2009, 11:49
Başakn iyi güzel sempatik birisin ama çooooooook tutarsızsın çok...

Ertuğrul Akgül_61
19.07.2009, 11:50
cok akıllı ama bı okAdar da amatorce hareket eden baskanımız var

Sefa
19.07.2009, 12:02
cok akıllı ama bı okAdar da amatorce hareket eden baskanımız var
Kesinlikle..

Çok iyi işler yapıyor ama bazen konuşmayı beceremiyor yada diline hakim olamıyor diyelim..

Benim en çok kızdığım noktlardan biride şu neden her fırsatta paradan bahsediyor.. Kombine alınmadı kombine alınmadı diyip duruyor peki farkındamı şu anda kriz olduğundan ?

Cebindeki 10 lirayı çocuğuna vermez gelir maç bileti alır maçı izler diyen bir adam neden bu tavrını değişirdi..

Krizin en yakın örneği Çifte kupalı Bjk şuanda 2-3 bin dolayında kombine sattı !

Kriz ve bir kaç kızgınlık haricinde Kombine almak için şart koşulan Taraftar kart acemiliği de cabası..

Almak isteyen adam bunu duyunca vazgeçiyor. Haklıda..

Bu tür mide bulandırıcı küçük şeyler etkili oluyor işte..

Saygılar...

FATİHLİ
19.07.2009, 12:07
başkanım bize açıklamak zorundasın bu hacısalihoğlu kimdir nedir senden bile çok yetkisi nasıl vardır neden astığı astık kestiği kestiktir bu adam kimdir açıkla bize

Süleyman Sofu
19.07.2009, 12:07
Bu arada tüm renkdaşlarımın kandili mübarek hayırlara vesile olsun....

bordo61
19.07.2009, 12:11

Çok ilginç

KDRDYN
19.07.2009, 12:14
ya adamlar almak istemiyor işte. bunu bu kadar dallandırıp budaklandırmanın anlamı nedir çözemedim.

Altan Atabay
19.07.2009, 12:24
başkanım bize açıklamak zorundasın bu hacısalihoğlu kimdir nedir senden bile çok yetkisi nasıl vardır neden astığı astık kestiği kestiktir bu adam kimdir açıkla bize

hacısalihoğlu gerçek başkandır :)
o ne derse o olur:(
taraftarı iplemez:confused:
büyükleri hiç dinlemez:o
bi adam işte....

Süleyman Sofu
19.07.2009, 12:24
başlıklar kapansa ne yazar içimizdeki yara kanamaya devam ettikten sonra bu yaraya tuz basan herkese sevgiler benden...

FATİHLİ
19.07.2009, 12:26
hacısalihoğlu gerçek başkandır :)
o ne derse o olur:(
taraftarı iplemez:confused:
büyükleri hiç dinlemez:o
bi adam işte....

tamam da neden bu güç nerden

Sefa
19.07.2009, 12:35
tamam da neden bu güç nerden
Para teminini o sağlıyor olabilir..

FATİHLİ
19.07.2009, 12:45
Para teminini o sağlıyor olabilir..

yok artık imkansız

karatasof
19.07.2009, 12:48
para yok değil fatihin parasını karşılayamayız diyor yetmez ona para. adamın parası kaba bir hesapla 12-13 milyona geliyo.

TD Broos en kötü ihtimalle bir sağ bek ve bir sol açık olmak üzere iki transfer gerektiğini bildirdiğini basından okuduk.Buna iki hazırlık maçında da gol bulamayan ve üstüne üstlük Isaac'ı da gödererek alternatifsiz kalan forvet eksiğinide ilave ederseniz bu sayı üçe çıkar.Siz ''Şampiyonluğa oynayacağız'' iddasında iseniz ve bu kadar mevkide eksiğiniz varsa buralara yapmayı düşündüğünüz transferlerin maliyeti hakkında bir fikir yürütebilirmisiniz? Song'a 1.350.000 euro para verdiğimiz ortada iken Fatih Tekke'ye aynı parayı çok görmek hangi mantıkla izah edilebilir? Yoksa Fatih Song'tan daha mı yaşlı?

Mustafa Önder
19.07.2009, 13:08

enterasan bir mesajdı:D

Erdal
19.07.2009, 13:15
Yönetime hatta başkana kızgınım. Kırgınım...Ben Trabzonspor'u rasyonel düşünerek sevmedim. Belki rasyonel değilim. Ama gerçek bu...Hiç bir transfer beni heyecanlandırmaz artık. Bazen hayatta öyle anlar gelir ki egonuzu geri çekseniz bir adım geri atabilseniz her şey çok kolaylaşır. Yapmadılar....Kimse yapmadı...Trabzonspor başkanı Trabzonspor başkanı olması sebebiyle her türlü saygıya layıktır. Faruk Özak'ın Gerede de Hüseyin e dediği " Ben bakanım ama sen Trabzonspor kaptanısın. Trabzonspor kaptanı bakandan önemlidir" cümlesini çok önemsiyorum. Başkan a yönelik eleştirilerde bu cümlenin hatırlanması gerekir. Ama birileri yanlış yapınca da bunu söylemek hiç değilse yanlış olduğunu söylemek ( bana göre yanlış) saygısızlık değildir.

Erdal
19.07.2009, 13:17
Fatih Tekke nin transferi camianın iç barışı adına önemliydi. Ama mesele yine taraflar arası minyatür kale maça döndü. Birinciler kazandı. İkinciler maçın rövanşını bekliyor. Oysa herkes bir adım geri atabilse....Sadece bir adım...

ispiroğlu
19.07.2009, 13:23
Fatih Tekke nin transferi camianın iç barışı adına önemliydi. Ama mesele yine taraflar arası minyatür kale maça döndü. Birinciler kazandı. İkinciler maçın rövanşını bekliyor. Oysa herkes bir adım geri atabilse....Sadece bir adım...

bilmiyorum gercekten söyledimi, ancak fatih yillik ücreti konusunda "ben profesyonelim" dediyse bu da rasyonel bir aciklama degil mi? taraftara duygusal mesajlar verip neden yönetime "ben profesyonelim" cevabi veriliyor? ya duygusaldir ve eylemleri de duygusal olur: bos mukaveleye sembolik imza
veya profesyoneldir, o zaman da bu cümleyi sadece trabzonspor yönetimine karsi degil, verdigi demeclerde de söyler.

sanki öyle bir hava yaratilmaya calisiliyor ki, bos mukavele = bedavaya oynayacak.

yönetim, fatih bos mukaveleye imza attiginda, fatihe gidipte yillik 400.000 dolar vermeyecekti herhalde.

Mollasalihoğlu
19.07.2009, 13:30
Üzülsek bile unutmayalım..
Trabzonspor kişilerden ibaret değildir..
Ne başkanımızdan, ne de Fatih'ten..

Hayırlısını dileyelim bu mübarek günde..

Nuri Albayrak ile Sadri Şener'in kıyaslanmasını ise en hafif tabir ile kınıyorum..

KUTADGU
19.07.2009, 13:35
Başlığımız Sadri Şener başlığı,
Transfer konularını ilgilendiren düşünce ve yorumlarınızı ilgili başlıklara yazın.

karatasof
19.07.2009, 13:37
Yönetim ve Başkan beni şaşırtamaya devam ediyorlar.TD konusunda takındıkları Şenol Güneş saplantısı ile ''Özevlatçı'' tutumları sıra futbolculara gelince tam aksi istikamette oldu.Yıllardır bu takımın yükünü çeken Kaptan Hüseyin ile görüşmeye gerek bile duymayan yönetim 8 milyon euro'ya satılan Fatih Tekke'nin ''Song kadar para istemesine '' O kadar paramız yok salvosu ile savuşturdu.

Sunny53
19.07.2009, 13:42
Yönetim ve Başkan beni şaşırtamaya devam ediyorlar.TD konusunda takındıkları Şenol Güneş saplantısı ile ''Özevlatçı'' tutumları sıra futbolculara gelince tam aksi istikamette oldu.Yıllardır bu takımın yükünü çeken Kaptan Hüseyin ile görüşmeye gerek bile duymayan yönetim 8 milyon euro'ya satılan Fatih Tekke'nin ''Song kadar para istemesine '' O kadar paramız yok salvosu ile savuşturdu.
Eminmisin Song kadar para istediğine sen ne kadar ücret istedi biliyormusun?
Hüseyin'e Tribünlerde ana-avrat küfür eden yüzüne karşı bakın yüzüne karşı eşi hanımefendinin namusuna dil uzatanlara soruyorum hüseyin şimdi mi kıymetli oldu?
Özevlatçı dediniz Şenol GÜNEŞ'i Trabzonda hiç kimse istemedi olmayınca mı hakaretler ediliyor
yahu sizler ne istiyorsunuz kuzum söyleyin de adam da ona göre hareket etsin

oksoholu
19.07.2009, 13:53
dr.wehbee tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2468596#post2468596)

haksızlık yapma sütçü beygirinin yanında birde öküz var sapan bağlayıp avni akeri tarla yapacaz

karatasof
19.07.2009, 13:55
Eminmisin Song kadar para istediğine sen ne kadar ücret istedi biliyormusun?
Hüseyin'e Tribünlerde ana-avrat küfür eden yüzüne karşı bakın yüzüne karşı eşi hanımefendinin namusuna dil uzatanlara soruyorum hüseyin şimdi mi kıymetli oldu?
Özevlatçı dediniz Şenol GÜNEŞ'i Trabzonda hiç kimse istemedi olmayınca mı hakaretler ediliyor
yahu sizler ne istiyorsunuz kuzum söyleyin de adam da ona göre hareket etsin

Yönetim ve Başkan'a inad TS taraftarı oldum olası beni şaşırtmamıştır.:(

hasancolak
19.07.2009, 14:28
başkanımızı beynıyorum nerde ne konuşacagını bılen ve herkesın destegını alan bırı inşallah bu sene ozledıgımız şanpıyonluga kavuşuruz

Cengiz
19.07.2009, 14:32
bu işi çok iyi biLiyosanız bi dahaki kongrede aday olursunuz , fatih'ide alırsınız gökdeniz'ide

horon uzaktan kolay gelir hep ...

mustafa ayar
19.07.2009, 14:41
:eek:başkan iyi de yöneticilerde iş yok koca takımı üç kişi yönetiyor diğer ikisi de yanlış yönetiyor bir başkan tek başına ne yapsın koş oraya koş buraya yönetim heyecanını kaybetmiş amaaa bu yönetimle de bu iş olmayacak gibi baksana bariz eksikleri bile alamıyorlar tiKuzuyla falan biz şampiyon olamayız bize koyun lazım:eek:

Serdar A
19.07.2009, 14:42
Ortada işini yapmaya çalışan tek taraf yönetim . Diğer herkes kendi işini bırakmış başka şeylerle , başkalarının yetki alanıyla meşgül .

Büyük saygısızlık yapılıyor , kişilere değil , TRABZONSPOR KULÜBÜ İDARESİNE zarar veriliyor .

İnsanlara kendi planları dahilinde çalışması için yeterli rahatlığı mesafeyi vermezseniz , başarı bekleyemezsiniz .

Eleştirininde ne olduğunu hangi niteliklere sahip olması gerektiği iyi bilinmeli . Sapla samanı karıştıranlar var .

anth
19.07.2009, 14:45
Başkan ve yönetim en baştan beri Fatih'i almak istemiyordu. Bu düşüncelerine de saygı duyulaması gerekilirdi. Ama çok büyük bir strateji hatası yaptı başkan. Taraftar başkanı tartışmaya başladı. Bu doğrudur veya yanlıştır ama başkan önünü görememiş, ben ne yaparsam desteklenirim düşüncesi taraftarın kafasını karıştırmıştır.

Peki ne yapılmayıldı. Bence Başkan İsaac i yollamayı kafasına koymuşsa demek ki bi Forvet alacaktı. Bu da Fatih olmayacağına göre bu transferi transferin ilk günlerinde herkesin tartışmayacağı bi isimle yaparak bütün spekülasyonların önine geçebilirdi. Ama olmadı... Umarım Trabzonspor bundan zaralı çıkmaz.

oguzhann
19.07.2009, 15:01
"para" etkenini sıksık dile getiren başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz de para harcamadan bazı şeylerin olmayacağının farkındadırlar.fatih tekke olayı kapandı ama belli eksiklerimiz hâlâ var.yerinde transferler yapılır umarım ilerleyen günlerde.

EmrahYalçınalp
19.07.2009, 15:07
İyi ki almamışız Fatih'i.

Havasından mıdır, suyundan mıdır bilmiyorum ama, Trabzonspor kime "kurtarıcı" diye ikinci kez sarılsa adama bi haller oluyor.

Ömer Yüce
19.07.2009, 15:14
Fatih Tekke neden bu kadar büyütülüyor anlamadım ya. Yani yönetim gerekenden fazlasını taraftarı kırmayıp yaptı ama o görüşmeye kendisi değilde menajerini gönderiyosa burdaki samimiyet, Fatih'in Trabzonspor sevdası çok rahat anlaşılıyordur. Ben böyle ÖZ EVLAT diye tabir ettiğniz topçuları sadece Fatih Tekke değil takımda görmek istemiyorum...

EmrahYalçınalp
19.07.2009, 15:24
Fatih Tekke neden bu kadar büyütülüyor anlamadım ya. Yani yönetim gerekenden fazlasını taraftarı kırmayıp yaptı ama o görüşmeye kendisi değilde menajerini gönderiyosa burdaki samimiyet, Fatih'in Trabzonspor sevdası çok rahat anlaşılıyordur. Ben böyle ÖZ EVLAT diye tabir ettiğniz topçuları sadece Fatih Tekke değil takımda görmek istemiyorum...
Sen uçağa binince parayı pilota mı veriyorsun?

coolank
19.07.2009, 15:31
Fatih konusunda ben yönetime kızıyordum fakat eger yönetim yıllık 1.250.000

Euro teklif etmiş Fatih de 1.750.000 Euro istemiş ise yönetime kızmam ...

Aradaki farkın 500.000 Euro olması değil konu Fatih Trabzonspora gelmeyi

madem çok istiyordu biraz gözünü kapatabilirdi bu konuda ...

Ama Fatihi asla suçlamak değil niyetim sonuçta profesyonel oyuncu

@FLU
19.07.2009, 15:53

İşte size doğru haber.

NOT: Bu yukarıdaki haberimizi kopyalayalayıp info@trabzonspor.org.tr adresine göndererek tepkiyi büyütebiliriz.

http://www.facebook.com/trabzonsporfanpage

Recep Alkan
19.07.2009, 16:02
Kenan Tekke Kaptanın kardeşi değil, amca oğludur.

Bu transfer hakkında söyleneek o kadar şey var ki inanın anlatamam.

Sıradan bir Trabzonspor sevdalısı olarak, benim için yönetim artık bitmiştir. Bunun içine Başkanda dahildir.

Geçen sene 20 transfer yaparken alkışlayanların arasında olduğum için kendimden utanıyorum.

Bu kadar sevimsiz, samimiyetsiz, kendi çıkarını düşünen, bir futbolcunun altında ezilmekten korkan, bir futbolcunun gölgesinde kalmaktan korkan, futbolcuyu almamak için delikanlı tavır sergilemeyip, kişiliğine, karakterine, adamlığına, kısacası herşeyine laf eden bir yönetimi seçtiğim için de pişmanınm.

Benim kızgınlığım Fatih alınmadığı için değil, ona ve taraftara karşı yapılan, ahlaksız transfer çalışmalarınadır.

Bu saatten sonra ister devam et, ister git başkan ve yandaşları.

Beni dinlemeyen taraftarına kulak vermeyen yönetime tek kuruş çalışmaz.

Ben taraftar olarak sağmalı inek değilim.

Yazık, çok yazık.

EmrahYalçınalp
19.07.2009, 16:03

Kesinlikle katılırım.

Ama yok "menajerini gönderdi" falan... Şık olmuyor. Öte yandan, Fatih'in 1.750 isteyebileceğine de fazla ihtimal veremiyorum.

Mira_61
19.07.2009, 16:09

Sıradan bir Trabzonspor sevdalısı olarak, benim için yönetim artık bitmiştir. Bunun içine Başkanda dahildir.

Geçen sene 20 transfer yaparken alkışlayanların arasında olduğum için kendimden utanıyorum.

Bu kadar sevimsiz, samimiyetsiz, kendi çıkarını düşünen, bir futbolcunun altında ezilmekten korkan, bir futbolcunun gölgesinde kalmaktan korkan, futbolcuyu almamak için delikanlı tavır sergilemeyip, kişiliğine, karakterine, adamlığına, kısacası herşeyine laf eden bir yönetimi seçtiğim için de pişmanınm.

Benim kızgınlığım Fatih alınmadığı için değil, ona ve taraftara karşı yapılan, ahlaksız transfer çalışmalarınadır.

Yazık, çok yazık.
Aynen katılıyorum.En başta ''gerçek'' nedeni söyleyip almayacaklarını ilan etselerdi bu hale gelmezdi bu iş.Yaptıkları bütün olumlu icraatleri sıfıra indirdiler benim gözümde sırf samimiyetsiz oldukları için.

KUTADGU
19.07.2009, 16:10

Yazık, çok yazık.

Bu düşünce de olanların hepsini kınıyorum.
"Yazıklar Olsun" diyorum.

oskanonur
19.07.2009, 16:12
Fatih Tekke transferini yönetim yapmadı diye yönetime ve Trabzonspor' umuza vermiş oldukları desteği çeken arkadaşlara sadece bir sözüm var.

VERMİŞ OLDUĞUNUZ DESTEĞİ ÇEKTİĞİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM!!!!!

alan
19.07.2009, 16:13
Kör bakan taraftarlarımıza helal olsun diyorum.Yukarıda bir arkadaş yazmış,kimseyle polemiğe girmek istemiyorum. Geçen sene 20 küsür transfer yapan Sadri Şener'i alkışladığım için kendimden utanıyorum diye. Sen istersen git Sadri Şener kulüp başkanlığından ayrılana kadar en çok ve güzel transfer yapan takımı destekle. Hatta ve hatta her sene takımını bu şekilde değiştirebilirsin.Senin içinde değişiklik olur.

Ömer Yüce
19.07.2009, 16:17
:alkış::alkış::alkış:

cihatöztürk
19.07.2009, 16:18

aynen katılıyorum

ortalığı karıştırmanın bir alemi yok....

bu klüp ne çekiyosa çok bilmiş taraftarından çekiyo ztn

biraz saygılı olun yöneticilere

Recep Alkan
19.07.2009, 16:19
Ben burda kimseyi düşüncesi için kınamıyorsam, kimse de beni kınamayacak.

Ha kaldı tepkinizi aynen bu şekilde koyacaksınız çok da umrumda değil açıkcası.

Bu takım için bu zamana kadar birşeler yaptısam, bunu bana siz aferin diin diye yapmadım.

Bugün bunları konuşuyorsam gene siz bana yazıklar olsun dersiniz diye de içime çekemem.

Benim taraftarlığım bana yetiyor.

Ben klavye başında basının bana verdikleri ile yetinmiyorum, ve öğrendiklerim de artık bu insanların bir çekiciliğinin olmadığını bana gösteriyor.

Ben 700 lira para alırken her a Trabzonspor için 100-150 liramı ayırıyorsam, bunu birilerinin cebine gitsin, orda burda yesin diye vermiyorum.

Kimsenin haddine değildir benim taraftarşığımı sorgulamak. burası forumsa düşüncemi belirtirim.

mashal61
19.07.2009, 16:19
Yönetimi eleştirelim. Ama orda kalsın. Desteğimizi çekmek, yönetim bitmiştir demek bu takıma zarar vermekten başka işe yaramaz.

Ertuğrul ATALAY
19.07.2009, 16:20
Şartlı destek verenlere karşı dillendirilen tepkiler çok anlamlı...
İnsan gerçek Trabzonsporluluğun ne olduğunu daha anlıyor...

Başkanan teşekkürler..güçlü bir Trabzonspor oluşturduğu için
BMN ye teşekkürler....Akkoyunu karakoyunu görmemizi sağladığı için

Çağatay_
19.07.2009, 16:22
Yönetimi seviyorum ve destek veriyorum.

Yönetim taraftarın oynattığı kukla değildir, her dediğimiz yapılmaz.

Onlar her şeyi doğru yapmıyor, biz de her şeyi doğru bilmiyoruz.

Boş boş gaza gelmeye gerek yok.

Nebiye
Arkadaşlar herkes fikrini yazıyor birbirinize yüklenmenin hiç bi anlamı yok.Ayrıca Başkanın başlığını kapanan başlığa çevirmişiniz.
NOT: Sizleri kombine başlıklarında da görmek isteriz.

cihatöztürk
alkan61

düşüncelerini söylemek istemen sana burda yöneticilere sallama özgürlüğünü vermez

ayrıca taraftarığını sorgulamıyoruz ....taraftarlığın ortada zatan tartışmaya luzum yok ...

ayrıca yöneticelere resmen hakaret ediyosun ne demek paraları yesinler diye vermiyorum

kulakdan dolma bilgilere yöneticilere yiyici diyemessin heleki sadri şener gibi bi trabzonsorluya....

kalavara
19.07.2009, 16:23

Yazık, çok yazık.
aynı yolunda devam et sen!kardeşim işin içinde bizim bilmediğimiz o kadar çok şey var ki! hatta bir ara bir arkadaş yazmıştı, fatih için şüphe uynadıracak bir çok olay var! bunların yanı sıra hem gelmek isteyen fatih ve hem de en yüksek rakam kime veriliyorsa o kadar alırım demiş...eğer hoca birinci önceliği ona vermediyse neden tutup o kadar parayı versinler, vermeleri iyi olurdu evet ama tercih etmediler, artık saygı duymak lazım, işin bu kadar dolanmasının sebebi de ne olacağının belli olmamasıydı, fatih boş mukavele imza atarım deseydi işler değişirdi, ya da daha makul bir fiyata gelseydi...
senin gib hemen bir isyan havasına itiraz ederek sadece yapmış olduğumuz kaleyi içten yıkarız! en nihayetinde fatih yıllarca bu klüpte oynamış, son kuruşuna kadar ücretini almış, ayrılmak istediğini söyleyip ayrılmış bir futbolcudur, bu kadar büyütülmemesi lazımdı meselenin. yönetimi yıkarak bu güne kadar yapılan tüm doğru hamleleri görmemek vefasızlıktan öte iş bilmemezlik ve klübü küçültmektir bence. elimizde bu yönetim tarafından oluşturulmuş, niteliklerine güvendiğimiz metin diyadin, ünal karaman gibi değerler var ve bu değerlere sahip çıkmak zorundayız artık! öyle ya da böyle hem umut bulut'a hem de gökhan ünal'a sahip çıkmaz zorundayız. sadri şener yönetimini de taraftar baskısıyla yok edersek kim gelebilir bir daha klübün başına ve kim cesaret edebilir değişime, yeni bir şeyler yapmaya...
kendi klübüne bu kadar çok zarar veren bir taraftar grubu olamaz!!
meseleye bakın, neymiş f. tekke alınmamış, orda m. diyadin var, ünal karaman var ve sadri şener var, biz diyoruz ki lanet olsun yönetime, hep biz biliyoruz, onlar boş adamlar! yuh bize ve trabzonspor sevgimize! böyle bir şey yok! böyle bir taraftarlık ve anlayış yok! taraftarın dediği olmayınca haydı yıkalım klübü, ne de olsa biz trabzonuz yenisini kurarız!
bilgisizilik cesaret verir, cehalet ise küstahlık! bu farkı anlamak için daha kaç yıl amatör klüpler gibi yönetilmemiz lazım, bilmiyorum!

Cafer Bulur
19.07.2009, 16:24

Ortada bulusulamazmiydi?

Elbette olurdu ama yönetim fatihi hic istemedi.

Istenmeyen oyuncu da daha fazla pazarlik yapmak istememistir.

Fatih transferinde yönetimi samimi bulmadim,bulmuyorum.

Bu transferin gerceklesmemesi kanimca yönetim kaynaklidir.

alan
19.07.2009, 16:25
Ben burda kimseyi düşüncesi için kınamıyorsam, kimse de beni kınamayacak.

Ha kaldı tepkinizi aynen bu şekilde koyacaksınız çok da umrumda değil açıkcası.

Bu takım için bu zamana kadar birşeler yaptısam, bunu bana siz aferin diin diye yapmadım.

Bugün bunları konuşuyorsam gene siz bana yazıklar olsun dersiniz diye de içime çekemem.

Benim taraftarlığım bana yetiyor.

Ben klavye başında basının bana verdikleri ile yetinmiyorum, ve öğrendiklerim de artık bu insanların bir çekiciliğinin olmadığını bana gösteriyor.

Ben 700 lira para alırken her a Trabzonspor için 100-150 liramı ayırıyorsam, bunu birilerinin cebine gitsin, orda burda yesin diye vermiyorum.

Kimsenin haddine değildir benim taraftarşığımı sorgulamak. burası forumsa düşüncemi belirtirim.

Verme paranı,kafana silah dayayıp alan mı var? Madem senin doğru bildiğin işleri yapmıyor yönetim verme paranı kardeşim. Bu kadar basit.

Erdal Kılıçarslan
19.07.2009, 16:27
Burda bir noktayı kaçırıyoruz sanırım. Yönetim Fatihi bu şartlarda alamayacağını açıkladı. Ama burda kabahat kimdedir onu söylemedi. Kabahat demeyelimde anlaşmazlık nedenini açıklamadı. Yöntim deseki: "Biz Fatihe takımda en yüksek alan oyuncunun ücretini teklif ettik ama Fatih daha yüksek istedi, yada Fatihe şu kadar teklif ettik ama o kabul etmedi." o zaman anlarım ki hem Trabzonspora dönmek isteyip hemde yüksek ücret isteyen Fatihtir ve tavrım ona karşı olur.

Ama yeterli açıklama gelmediği için bu tür karmaşa ve fikir ayrılığı oluyor. Gerçekleri bilmiyoruz. Aramızda Fatihe teklif edilen ücreti bilen varmıdır? Ya yönetim Fatihe en yüksek ücreti alan oyuncumuzdan 500.000 euro daha az teklif etmiş ise ne olacak? Yine burda Fatihi mi suçlayacağız teklifi kabul etmediği için yoksa çok az verilen teklifi yapan yöneti mi?

Görüşmelerde ne konuşulduğunu bilmeden ne Fatihi almadı diye yönetime kızmak doğrudur, nede teklifi kabul etmedi diye Fatihe kızmak.

Ayrıca nasıl son dakikalara kadar oyuncu transfer edecek diye bizi bekleten Nuri Albayrak'a kızıyorsam, eğer gerçekten Fatihe düşük ücret teklif ederek alınmamasını sağladıysa bu yönetim, ben o zaman bu yönetimide eleştiririm kimse kusura bakmasın!

Mira_61
19.07.2009, 16:27
Geçen sene bu takımda adam gibi bir forvet olsaydı biz şu an 7.şampiyonluğu kutluyor olacaktık.Bu takımın ihtiyaçlarını herkes görüyor.Fatih Tekke tamda bizim ihtiyacımızı karşılayacak bir forvet değilmiydi?
Yönetim çıkıpta diyemedi ''Almıyoruz'' diye.Hergün başka bir bahane uydurdular.Birbirinden saçma bahaneler...
Sırf bu neden yeter benim Sadri Şener güvenimin bitmesine.Biraz samimiyet istedim ben yahu çok mu şey istedim?
Şimdide taraftarlığımız sorgulanıyor bizim samimiyet istedik diye.
Yarın yönetim Fatihten daha iyisini daha ucuza getirsin bende helal olsun diyeyim.Bu takımın ihtiyacı var forvete.Birilerinin egosu yüzünden bir senemiz daha akıp gidecek avuçlarımızdan
Evet Trabzonspor Fatihten büyüktür ama birilerinin egosundan da büyüktür.

Kazım Uzunboy
19.07.2009, 16:28
Başkan yaptığı açıklamada Fatih Tekke transferinin imkansız hale geldiğini söylemiştir.

Bu takım Fatih Tekke'den ibaret değildir. Alınmıyorsa, bence konu kapatılmalıdır.

Ertuğrul ATALAY
19.07.2009, 16:29
Fatih çok sevdiğim bir futbolcu...
Trabzonspora en çok para kazandıran ve en faydalı olmuş futbolculardandır....

Ancak bazılarının onun transferini herşeyşin üzerine koymalarına başlıkların bile fatih konusuna esir etmelerine tahammülüm kalmadı....yeter be yeter..............

gidin kendinize Fatih tekke başlığı açın. ne yapıyosanız yapın

Ömer Kaya
19.07.2009, 16:31
alkan61

düşüncelerini söylemek istemen sana burda yöneticilere sallama özgürlüğünü vermez

ayrıca taraftarığını sorgulamıyoruz ....taraftarlığın ortada zatan tartışmaya luzum yok ...

ayrıca yöneticelere resmen hakaret ediyosun ne demek paraları yesinler diye vermiyorum

kulakdan dolma bilgilere yöneticilere yiyici diyemessin heleki sadri şener gibi bi trabzonsorluya....

Haddini aşmaya başladın kimsenin taraftarlıgını sorgulamak sana kalmadı.Kulakdan dolma bilgilerle burda atıp tutamassın bilmediğiniz çok şeyler var ama anlatsakta anlamasssınız:cool:
1 Aydır birtane olumlu msjın yok artık tak etti ortamı germekte üstüne yok

Terzioğlu
19.07.2009, 16:33
Haddini aşmaya başladın kimsenin taraftarlıgını sorgulamak sana kalmadı.Kulakdan dolma bilgilerle burda atıp tutamassın bilmediğiniz çok şeyler var ama anlatsakta anlamasssınız:cool:
1 Aydır birtane olumlu msjın yok artık tak etti ortamı germekte üstüne yok
Vay ne büyük adamlarmissiniz. Anlatinda bilelim bizde. Burada önemli kisi hallerine girmeyin.

macka61
19.07.2009, 16:33
iyice cınavadan çıktı sanırsın Fatih Tekke Maradona bu kadar çok gelmesini istiyordunuz neden bu tepkinin onda birini takımdan gönderilirken vermediniz

Ahmet Pulusoğlu
19.07.2009, 16:34
Başkanımız Taraftarı karşısına alacak kadar cahil biri değil , F.Tekke'de bu kadar söyleminin ardından 3-5 'in hesabını yapıcak biri değil. Başka Dolaplar var kesin bu işte ama F.Tekke'mi Daha Büyük Yoksa Trabzonspor mu. Olaya bir de bu yönden bakın. Olmasını isterdim ama olmazsade sorun değil benim için. Ben Taraftar kartımı aldım. Dayımlarda yollarlarsa Formayı ben elimden geleni yapmış olacağım..

Ömer Kaya
19.07.2009, 16:35
Vay ne büyük adamlarmissiniz. Anlatinda bilelim bizde. Burada önemli kisi hallerine girmeyin.
1aydır zaten anlatıyoruz;)