PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Ümit Tekşan
18.07.2009, 15:11
Yönetimin aldığı bu karara şahsi fikrim saygı duymaktan başka yapacak bişeyimiz yok...

Yine kendi görüşüm Fatih'in alınmamasının nedeninin para olduğuna ben inanmıyorum.Para bahane

Fatih Ts'ye gelmiş olsaydı , takım içerisinde tatsızlık , uyumsuzluk , kıskançlık aynı şekilde yönetimin takımdan dolayı rahatsızlığı ve bunların hepsini topladıkmı başarısız olmak başarısızlıkta devamında taraftarın çıldırmasına sebep olmaktır.

Dolayısıyla şu an sezon henüz başlamamış ve takımın havası yerinde. Yönetimimizin almış olduğu bu karara saygı duymak ve yolumuza devam etmek zorundayız.

İnanın bende herkes gibi Fatih'in alınmasından yanayım ama alınmadı diye de aman aman niye alınmadı demem. fatih bizim her zaman baştacımızdır her zaman KRAL'ımızdır. Ancak yapacak bişey yok.

HUSSAIN
Eğer fatih'e 5 trilyon teklif edildiyse, ve fatih kabul etmediyse, fatihe yazıklar olsun...

My
Bnece asıl sorulması gereken can alıcı soru Fatih parayı mesele etti mi etmedi mi?

macuka
18.07.2009, 15:12
gecen seneki sikinti forvet degil orta sahadanin ortasiydi aslinda, forvet diyen arkadaslarin fikirlerine katilmiyorum. Fatih Tekke olsa iyi olurdu ama olmadi dunyanin sonu degil. Fatih bu saatten sonra artik kendine daha iyi bakacak ve "isteyen" degil "istenen" olarak geri gelecektir.
Bu forum da konusulmayan bir gercek var. Fatih neden Zenit e uyum saglayamadi? Kimse bunu sorgulamadi ama sorgulanmaliydi. Konu bittigine gore artik Ts ye geri donup eldekileri desteklemenin zamanidir. Trabzonspor ne baskanin nede futbolcularin takimidir. yonetim hata yapmissa zaten bedelini odeyecektir veya mukafatini gorecektir.

nakzo
18.07.2009, 15:12
Kimsede yönetime şak şakcılık yapmak zorunda değil; şenerde kutsal bir varlık değil.. Bu takım 2004 ve 2005 te mızmızlanmayan bir yönetim ve bununkinin 1/10 bütçeyle ligi kinci bitirdi 2 tanede türkiye kupası aldııı.

Adem Erdoğan
18.07.2009, 15:13
Eğer fatih'e 5 trilyon teklif edildiyse, ve fatih kabul etmediyse, fatihe yazıklar olsun...

Böyle birşey olduğunu zannetmiyorum başkan yine kaçamak konuşuyor, tekliften bahsetmiyor zenitten aldığı parayı karşılayamayız diyor.

HUSSAIN
18.07.2009, 15:14
Son gelişmeler doğruysa, ben bu yönetimin sonuna kadar arkasındayım ve doğru kararlarla doğru transferler yapacaklarına inanıyorum, biraz sabırlı olalım.

Ümit Küçük
18.07.2009, 15:15
Ben saha içi anlamında çok zorluk çekeceğimizi düşünmüyorum. Hatta muhtemelen Batuhan ı da alacaklardır. Sorun şu ki Fatih bir inatlaşmanın malzemesi yapılmıştır. İstemeyenlerin isteyenlere galebe çalmasıdır bu. Ama bu şehirde maçlar bitmez...Ne yazık ki bu maç da devam edecek...Hayırlısı olsun bakalım. Hala iyi bir takımımız olduğuna eminim....Ama artık gergin bir camiamız var...Sadece taraftar anlamında değil...

erdal abi yapma ya iyi bir takımımız yok vasatın birazcık üstü bir takımımız var...sag bekimiz yok,forvetimiz yok,orta sahada sınıf atlatabilecek oyuncumuz yok....hatta hatta bence iyi bir önliberomuz yok diycemde tjkuzu bilmedigim için diyemiyorum...
...................................tony........... .................
.xxx..............egemen............song.......... ..cale....
.......................selcuk...........tjkuzu.... ..............
........yattara................xxxxx.............. .......alan..
.................................xxxxxx........... .................
ve abi kaldıki gökhanın sakatlıgının ciddi olma ihtimalide varmıs....sadri baskanın bunları görüp hamle yapması lazım....ama bu hamleleri yapsanda adam 4 5 haftadan sonra ancak girer takıma

Emrullah
Menejer ile yapılan görüşme sonrası ilk açıklama diye biliyorum. Bu durumda adı geçen miktar, menejerin bahsettiği miktarı ifade ediyor olmalı.

Ayrıca başkanın (haklı) menejer takıntısını da eklersek..

Hayır bu konu hakkında tam metin şu;

Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur.

----------------------------------------------------------------------

Bu aşamada Fatih Tekke'nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan fark.......... Bahsedilen rakamı (yani Zenith kulübünde aldığı ücreti) karşılamamız mümkün değil, eğer bu rakamdan (yani Zenith kulübünde aldığı ücret) farklı bir anlaşma yaparsak ta bu sefer Fatih mağdur olacak. Bence çok açık ve net bu anlaşılıyor.

Fatih Zenith'ten yılda 2,5 milyon euro yani 5 milyon TL alıyor. Fatih'e bunun yarısı 1,25 milyon euro yani 2,5 milyon TL verilse doğrudur hatta az bile gelir. Hele hele bu rakamın altında bir rakam telaffuz etmek terbiyesizliktir. Fatih'e yıllık en az 3 milyon TL verilmeli ve en az iki yıllık anlaşma yapılmalıydı. Bu kulüp bu rakamları verirdi, Fatih bu rakamları kabul ederdi. Yönetim 3-5 kuruştan kaçacağım diye Trabzonspor'un hayatıyla oynuyor farkında değiller. Fatih'in alınmamasında oluşacak maliyet 10 bin dolarla ifade edilecektir göreceksiniz. Bir kere kulübün şu anki futbolcu değeri 70 milyonsa bu rakam sene sonunda 40'lara inecektir. Nereden biliyorsun takımın başarısız olacağını diyenler sanki hiç maziyi hatırlamıyorlar, sanki biz bu manzaraları daha önce izlemedik. Hele hele muhtemel yönetim istifasıyla maliyet 30-40 milyon dolar daha artacak. Çünkü daha iyi yönetim gelmeyecek, ama bu yönetim kesinlikle sene ortasında istifa edecek bakın da görün.

erdogan69
açıklama çok muğlak... Sadri Şener diyor ki , Fatih'in büyük kaybı olacaktı... Fatih'in kaybını düşünmek bu yönetime mi kaldı ? Fatih bu kaybı dert edinmiyorsa , bundan size ne ? Tamamen acemice günü kurtarma adına yapılmış bir açıklama...

Bu yönetim miadını doldurmuştur... gidiş yoluna girmiştir.

birde Batuhan lafı geçiyor ortalıklarda... Fatih 'in özel hayatı sorunlu diyenler özel hayatı çok düzgün Batuhanı alırlarsa tam evlere şenlik olacak... Bu yönetim tam bir komedya izletiyor bize.

HUSSAIN
18.07.2009, 15:16
Böyle birşey olduğunu zannetmiyorum başkan yine kaçamak konuşuyor, tekliften bahsetmiyor zenitten aldığı parayı karşılayamayız diyor.

Başkan kaç para teklif edildiğini açıklamak zorunda değil, ama bir teklif yapılmışsa ve bu teklifin 5 trilyon olduğu (2 senelik) söyleniyorsa, bunu fatih kabul etmediyse gözümden düşmüştür...

Sonuna kadar fatihi savundum, yönetimi eleştirdim ama yanlış yapmışım.

Erdal
18.07.2009, 15:17
Fatih parayı mesele etti mi? Hangi parayı...Yani Gürcan abi o cümleden ben sizin anladığınızı anlamıyorum. O cümle tam da anlaşılması istenmeyen bir cümle şeklinde kurulmuş :)...Umarım Fatih bu konuda konuşmaz. Ama öyle 5 trilyonlar falan komik...Bu takımda maximum ücreti kim alıyorsa ona yakın bir ücrete Fatih in eyvallah diyeceğini hepimiz biliyoruz...Mesele bırakın ücreti bilsem ki mesele sahiden takım umursamam. Ama biliyorum ki mesele inat.....Yine bir mesele yine golü birbirimize atıyoruz....

Tangerine Dream
18.07.2009, 15:18
Başkan arenada: ''küçük şehrin takımını yönetiyorum''

Başkan resmi sitede F.Tekke transfer için: ''istediği ücreti kulübümüzün ödemesi mümkün değil''

tamam, bazı konularda özellikle maddi konularda sorunlarımız olabilir, ama...bunu zırt pırt tüm ülkeye ilan etmenin bize ne faydası var.

bıktım bu acizlik ilanlarından...resmen ajitasyonla idare ediliyoruz.

Küçük şehrin "büyük" takımını yönetiyorum dedi, yanlış bilgilendirme olmasın. Ayrıca başkanımızın çok sık kullandığı şu cümlesini de gözardı etmeyelim; "Üç büyükler var bir de en büyük var."

BDiler61
Bugun kulubun gercek baskanininda Hayrettin Hacısalihoğlu oldugu kanitlanmistir.

Emrullah

Büyük bir yalan, bu yalanı ortaya atan şerefsizdir. İki yıllık teklifi sanki bir yıllıkmış gibi gösteren, olayı çarpıtan tam bir şerefsizdir. Fatih bu kadar terbiyesiz bir adam değil. Bırakın bunu istemeyi aklının ucundan geçirmemiştir, üstelik bu kadar çok Trabzonspor'da oynama arzusu içerisindeyken ve maddi sorunları da bildiği halde.

Cengiz
bu yazı haber61 de bi haberin altındaki yorumdu , ben okudum çok beğendim . yazan arkadaş yazının sonuna e-mail adresinide yazmış

Fatih tekke gerçeğini biz biliyorduk ama insanlara anlatamadık. Burada aylardır yazdık, ama insanlar bize tepki gösterdi, maileme sitem dolu mesajlar atıldı, hatta bu sayede yirmini üzerinde tanımadığım insanla tanıştım msn den görüşüyorum bir çoğunu ikna ettim çünkü burada yazamayacağımız bir sürü bildiklerimiz vardı, yazsak ta yayınlamazdı site yöneticileri. Ama yazdıklarımız bile insanların ikna olmasına yeterdi halbuki , neydi bu yazdıklarımızın bazıları, adam trabzonsporda 12 yıl kaldı ama 8 yıl oynadı takımda , bu sekiz yılın sadece iki yılı başarılarla dolu, bu iki yıl içerisinde attığı 50 küsür golün 30 nu yatara attırdı gerisini gökdeniz. Bütün takım ona oynuyordu. Herkes onun attığı golleri konuşuyor ama atmadıklarını görmüyordu. Bakın atamadıkları demiyorum , atmadıkları diyorum, çünkü atabileceği golü daha güzelini atayım diye kaçırıyordu, takım puan kayıp ediyordu bir hafta sonra aynı golü yine atmıyordu nasıl olsa hesap soran bir yönetim , bir teknik heyet yoktu. Hesap soramıyorlardı ve takıp puan ları kayıp edip şampiyonluktan oluyordu.Teksasa dönmüştü kulüp herkes kaçıyordu kimse durmuyordu kamplara 10 gün geç katılıyordu topcular kısacası kulübün durumu içler acısı idi ne cabuk unuttunuz o günleri. Herkes Kadıköy deki cem papila nın katliamını konuştu ama bir hafta önce Antep te bir sıfır öne geçtiğimiz ama 3-2 kayıp ettiğimiz maçı konuşmadı halbuki fatih , gökdeniz eko sunun öne çıktığı ve kayıp ettiğimiz 3 puanı konuşmadı. Altına girip te kaçırdığı en az 3 penaltıyı konuşmadı. Adamları Etrafına toplayıp ücretlerimize zam isteriz biz bu ücretlere oynamayız değişini ne çabuk unuttunuz. Bu takımda Şenol dan turgay dan hamiden ali kemalden serdar dan v.s daha Trabzonsporlu varmı peki onlar bu kulüpten ne kazandılar da fatih bu kadar büyük parayı kazanacak. Giderken kulübe kazandırdığı parayı 32 yaşından sonra geri almaya kalkmak Trabzonsporluluk değildir paracılıktır. Ona körü körüne destek vermekte ancak ahmaklıkla izah edilir. Ben bu konuda başkana sonsuz destek veriyorum başkanım sonuna kadar yanındayız, fatih ya gelecek senin istediğin paraya oynayacak yada zenitte kalıp paf takımı ile idmanlara çıkacak, yada uyduruk bir takıma gidecek. Fener neden almıyor fatihi hiç düşündünüz mü .Kimin yerine alacak semih in , alır mı guiza nın yerine almaz neden birinci adam yükünü çekemez fatih. Ancak semihin yaptığını yapar onu için almaz fatihi çünkü problemsiz bir semih daha caziptir. Beşiktaş almaz, Galatasaray almaz, ancak bizim gibi ölüden medet umanlara dayatılır fatih. Bakın fatih gelsin 10 hafta sonra gitsin diye kampanyalar düzenleyeceksiniz. Bırakın da bu takıma çomak sokmayın bu takıma 2 adam daha alınsın , ligin tozunu atarız bunlardan biri şu anda belikli İstanbul a gidemeyen tabata dır diğeri sağ bektir. Bunları alsınlar iddia ediyorum bu takım geçen yıldan 10 puan daha fazlasını toplar , geçen yıldan 30 gol daha fazla atar aslanlar gibi top oynar yeter ki dik durun destek olun köstek olmayın. Sizin Trabzonsporluluğunuzdan daha fazladır başkanın Trabzonsporluluğu herkese saygılar sunarım yavuz alkan
yavuzalkan61@hotmail.com

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40600

My
Fatih'in Zenit'ten aldığı ücrete atıfta bulunulması acaba bir sitem olabilir mi?

Gökhan KAN
Başkanım yeterki ihtiyacımız olan bir forvet al yeter...

HUSSAIN
18.07.2009, 15:19

Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur.

Bu aşamada Fatih Tekke'nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan fark.......... Bahsedilen rakamı (yani Zenith kulübünde aldığı ücreti) karşılamamız mümkün değil, eğer bu rakamdan (yani Zenith kulübünde aldığı ücret) farklı bir anlaşma yaparsak ta bu sefer Fatih mağdur olacak. Bence çok açık ve net bu anlaşılıyor.

Fatih Zenith'ten yılda 2,5 milyon euro yani 5 milyon TL alıyor. Fatih'e bunun yarısı 1,25 milyon euro yani 2,5 milyon TL verilse doğrudur hatta az bile gelir. Hele hele bu rakamın altında bir rakam telaffuz etmek terbiyesizliktir. Fatih'e yıllık en az 3 milyon TL verilmeli ve en az iki yıllık anlaşma yapılmalıydı. Bu kulüp bu rakamları verirdi, Fatih bu rakamları kabul ederdi. Yönetim 3-5 kuruştan kaçacağım diye Trabzonspor'un hayatıyla oynuyor farkında değiller. Fatih'in alınmamasında oluşacak maliyet 10 bin dolarla ifade edilecektir göreceksiniz. Bir kere kulübün şu anki futbolcu değeri 70 milyonsa bu rakam sene sonunda 40'lara inecektir. Nereden biliyorsun takımın başarısız olacağını diyenler sanki hiç maziyi hatırlamıyorlar, sanki biz bu manzaraları daha önce izlemedik. Hele hele muhtemel yönetim istifasıyla maliyet 30-40 milyon dolar daha artacak. Çünkü daha iyi yönetim gelmeyecek, ama bu yönetim kesinlikle sene ortasında istifa edecek bakın da görün.

Ustam takımın dengeleri var, sen 3 trilyonu nasıl vericen 32 yaşındaki fatihe, takımın tavan ücretinden bile fazla teklif etmişler yıllık 2,5 trilyon, fatih daha ne istiyor, bu kadar olmaz.

wolf_TS61
18.07.2009, 15:19
Kendi ipini kendi çekti diye buna deniliyor herhalde.Hayırlısı olsun.İnşallah 2 maç üst üste kaybetmeyiz.Yoksa yine takımla taraftar baş başa kalacaktır.Bir sene daha önümüzdeki sene demek zorunda kalacağız.Ama sağlık olsun alıştık nasıl olsa.

Erdal
18.07.2009, 15:20
Bu yönetim bir gün gidecek...Gelecek yönetim de başka birilerine inat hareket edecek...Bu inat bizi öldürecek....Ama şampiyon olacağız o başka...İddiaya varım hala...İyi bir takımımız var...

Emre ÖZTÜRK
18.07.2009, 15:20
başkan sana güveniyoruz patlat artık bir bomba

BDiler61
18.07.2009, 15:21

Bomba elimizde patladi :mad:

Kaan
18.07.2009, 15:21

Tekke'yi almayan başkandan bir bomba beklemiyorum ben açıkçası. :cool:

Bir tane daha transfer yaparlar , olur biter. :cool:

SEDAT
18.07.2009, 15:22
Bu yönetim bir gün gidecek...Gelecek yönetim de başka birilerine inat hareket edecek...Bu inat bizi öldürecek....Ama şampiyon olacağız o başka...İddiaya varım hala...İyi bir takımımız var...
ben olamayız diyorum iddaya da hazırım buyrun.......

Tangerine Dream
18.07.2009, 15:22
Fatih Tekke konusu açıldığı günden bu yana BMN forumunda argo kullanımının arttığını ve seviyenin düştüğünü görmek de üzüntü verici.

Enes Ünal Kaya
18.07.2009, 15:23
MedyaTrabzonun açıklamalarıda çarpıcı.. Fatih tekke çok para istemiş öyle diyor parada fatihle anlaşamamışlar

asimetrik
18.07.2009, 15:23
Emrullah çizdiğin senaryoya göre 1967 yılında kurulmuş 6 şampiyonluk onlarca kupa almış bir kulübün neredeyse tüm geleceği Fatih Tekke'nin elinde. Yani durum çok vahim diyorsun. O zaman Fatih Tekke bu kadar konuşulacağına neden bu durumdayız bunu konuşmak gerek.

Başlatayım konuyu istersen, nedeni böyle düşünen ve davranan taraftar, yönetici, basın, spor insanları olduğu için olmasın sakın ..

Çetin
18.07.2009, 15:24
32 yaşına gelmiş, sorunlu oyuncu damgasını yemiş, kulübü tarafından verim alınamayıp paf takımına yollanan eski bir futbolcumuz için burda yönetime özellikle de başkana ardısıra laf sokuşturanları kime havale edeceğimi bilemedim. ne kadar az Trabzonspor'lu kaldık şurda, buna inanamadım. meğer kişiler bu kulübün fersah fersah üzerinde yer alıyormuş da haberim yokmuş. forvet transferi isteyelim, isteyen fatih tekke'yi istesin bu da haktır, lakin kulübe şirin mesajlar yollayıp sonra parayı sorun eden biri için ölesiye yönetimi eleştirmek de neyin nesi? sanırım ben farklı bir evrende yaşıyorum, oraya doğru yelken açayım kimseyi rahatsız etmeden.

HUSSAIN
Büyük bir yalan, bu yalanı ortaya atan şerefsizdir. İki yıllık teklifi sanki bir yıllıkmış gibi gösteren, olayı çarpıtan tam bir şerefsizdir. Fatih bu kadar terbiyesiz bir adam değil. Bırakın bunu istemeyi aklının ucundan geçirmemiştir, üstelik bu kadar çok Trabzonspor'da oynama arzusu içerisindeyken ve maddi sorunları da bildiği halde.

Ustam ben teklifin 2 yıllık olduğunu biliyorum ama bu bile fazla, ve fatih ayıp etmiştir, bu takımın tavan fiyatından fazla teklif edilmiş, sen yıllık 2,5 trilyonu kabul etmiyorsan benim gözümde hiç değerin kalmamıştır, bu kadar basit.

Murat KARAKURT

sana katılıyorum bende asimetrik abiye bunu anlatmaya çalıştımorda bahsedilen para fatihin zenitten aldığı para fatihin istediği para değil

Mert67
Sırf Fatih'i almadık diye taraftar bir seneyi daha heba edecek.
Bunu yaptıkların da sanki sadece yönetime zarar vereceklerini sanacaklar.

Emre ÖZTÜRK
Bomba elimizde patladi :mad:

ya dünyanın sonumu tekke gelmedi diye hemen silmeyin başkanımızı belki daha kalitelisini alacak bekleyip görmek lazım en azından hazırlık maçları bitene kadar sabır gerekli

Erdal
Şampiyon olacağız... Göreceksiniz :)....Ama Fatih ile olsa daha şık olacaktı...

Mesut
Tekke'yi almayan başkandan bir bomba beklemiyorum ben açıkçası. :cool:

Bir tane daha transfer yaparlar , olur biter. :cool:

bu fatih tekke açıklaması o kadar riskli bir açıklamaki bundan sora oyuncuda alamazlar fatih için parayı öne sürdülüer yenı aldıgın adama 2 milyon euro bonsewrvis verdinmı orda hop dur orda derler adama

Muhammed
18.07.2009, 15:25
Öncelikle yönetim Fatihi getirmek istemese bu sabah menajeri ile Hollanda'da görüşmez. Bu sabah görüştüler fiyatta anlaşamadılar olmadı bu kadar basit.

kalavara
18.07.2009, 15:25
bu yazı haber61 de bi haberin altındaki yorumdu , ben okudum çok beğendim . yazan arkadaş yazının sonuna e-mail adresinide yazmış

Fatih tekke gerçeğini biz biliyorduk ama insanlara anlatamadık. Burada aylardır yazdık, ama insanlar bize tepki gösterdi, maileme sitem dolu mesajlar atıldı, hatta bu sayede yirmini üzerinde tanımadığım insanla tanıştım msn den görüşüyorum bir çoğunu ikna ettim çünkü burada yazamayacağımız bir sürü bildiklerimiz vardı, yazsak ta yayınlamazdı site yöneticileri. Ama yazdıklarımız bile insanların ikna olmasına yeterdi halbuki , neydi bu yazdıklarımızın bazıları, adam trabzonsporda 12 yıl kaldı ama 8 yıl oynadı takımda , bu sekiz yılın sadece iki yılı başarılarla dolu, bu iki yıl içerisinde attığı 50 küsür golün 30 nu yatara attırdı gerisini gökdeniz. Bütün takım ona oynuyordu. Herkes onun attığı golleri konuşuyor ama atmadıklarını görmüyordu. Bakın atamadıkları demiyorum , atmadıkları diyorum, çünkü atabileceği golü daha güzelini atayım diye kaçırıyordu, takım puan kayıp ediyordu bir hafta sonra aynı golü yine atmıyordu nasıl olsa hesap soran bir yönetim , bir teknik heyet yoktu. Hesap soramıyorlardı ve takıp puan ları kayıp edip şampiyonluktan oluyordu.Teksasa dönmüştü kulüp herkes kaçıyordu kimse durmuyordu kamplara 10 gün geç katılıyordu topcular kısacası kulübün durumu içler acısı idi ne cabuk unuttunuz o günleri. Herkes Kadıköy deki cem papila nın katliamını konuştu ama bir hafta önce Antep te bir sıfır öne geçtiğimiz ama 3-2 kayıp ettiğimiz maçı konuşmadı halbuki fatih , gökdeniz eko sunun öne çıktığı ve kayıp ettiğimiz 3 puanı konuşmadı. Altına girip te kaçırdığı en az 3 penaltıyı konuşmadı. Adamları Etrafına toplayıp ücretlerimize zam isteriz biz bu ücretlere oynamayız değişini ne çabuk unuttunuz. Bu takımda Şenol dan turgay dan hamiden ali kemalden serdar dan v.s daha Trabzonsporlu varmı peki onlar bu kulüpten ne kazandılar da fatih bu kadar büyük parayı kazanacak. Giderken kulübe kazandırdığı parayı 32 yaşından sonra geri almaya kalkmak Trabzonsporluluk değildir paracılıktır. Ona körü körüne destek vermekte ancak ahmaklıkla izah edilir. Ben bu konuda başkana sonsuz destek veriyorum başkanım sonuna kadar yanındayız, fatih ya gelecek senin istediğin paraya oynayacak yada zenitte kalıp paf takımı ile idmanlara çıkacak, yada uyduruk bir takıma gidecek. Fener neden almıyor fatihi hiç düşündünüz mü .Kimin yerine alacak semih in , alır mı guiza nın yerine almaz neden birinci adam yükünü çekemez fatih. Ancak semihin yaptığını yapar onu için almaz fatihi çünkü problemsiz bir semih daha caziptir. Beşiktaş almaz, Galatasaray almaz, ancak bizim gibi ölüden medet umanlara dayatılır fatih. Bakın fatih gelsin 10 hafta sonra gitsin diye kampanyalar düzenleyeceksiniz. Bırakın da bu takıma çomak sokmayın bu takıma 2 adam daha alınsın , ligin tozunu atarız bunlardan biri şu anda belikli İstanbul a gidemeyen tabata dır diğeri sağ bektir. Bunları alsınlar iddia ediyorum bu takım geçen yıldan 10 puan daha fazlasını toplar , geçen yıldan 30 gol daha fazla atar aslanlar gibi top oynar yeter ki dik durun destek olun köstek olmayın. Sizin Trabzonsporluluğunuzdan daha fazladır başkanın Trabzonsporluluğu herkese saygılar sunarım yavuz alkan
yavuzalkan61@hotmail.com

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40600
bilmediğimiz daha neler vardır diyoruz da inandıramıyoruz milleti!!!

nakzo
18.07.2009, 15:26
Balonu çoktan patladı sen duymadın mı?

Orhan Aydın
18.07.2009, 15:26
Ustam ben teklifin 2 yıllık olduğunu biliyorum ama bu bile fazla, ve fatih ayıp etmiştir, bu takımın tavan fiyatından fazla teklif edilmiş, sen yıllık 2,5 trilyonu kabul etmiyorsan benim gözümde hiç değerin kalmamıştır, bu kadar basit.

2.5 trilyonu kabul etmediğine inanmıyorum

Serdar A
18.07.2009, 15:27
ben olamayız diyorum iddaya da hazırım buyrun.......

Haklısın , tabiiki olamayız .

Taraftar huyundan vazgeçmiyor , şimdide "hele bir iki yenilgi alın o zaman görürsünüz " diyor . Sezonun ilk hazırlık maçında gol kaçıran forvetine Fatih diye tezahurat ediyor . Bu kadarlık taraftar işte .

Şampiyonluk ne parayla ne pul ile , 25. haftaya kadar inançla , son 10 hafta tecrübeyle ve federasyonu denetleyebilecek lobi ile olur .

turgut kasap
kardeş merak etme başkan yakında ben istifa ediyorum bombasını patlatır demedi demeyin

macuka

ehhh madem israr ediyorsun yemegine iddiaya girelim, guzel bir hamsi tava iyi giderdi. Ben kazanirsam hamsi tava isterim, bizimki firsatcilik olmasin diye sen kazanirsan ne istersin?:)

Kaan
bu fatih tekke açıklaması o kadar riskli bir açıklamaki bundan sora oyuncuda alamazlar fatih için parayı öne sürdülüer yenı aldıgın adama 2 milyon euro bonsewrvis verdinmı orda hop dur orda derler adama

Evet..

Bundan sonra transferlerle taraftarı memnun etmek çok zor. :cool:

Emrullah
Ustam takımın dengeleri var, sen 3 trilyonu nasıl vericen 32 yaşındaki fatihe, takımın tavan ücretinden bile fazla teklif etmişler yıllık 2,5 trilyon, fatih daha ne istiyor, bu kadar olmaz.

Hüseyin'e 2,5 verirken Yattara'ya 2,6(1,3 milyon euro) verirken kulüp içi dengeler neredeydi. Dengesiz bir rakam söylemiyorum ki. Yattara'nın aldığı 1,3 milyon euro yani 2,6 milyon TL'ye Fatih imza atardı. kalıbımı basarım atardı. Tavan ücretten elbette fazlasını hak ediyor Fatih, ama o yinede tavan ücrete evet derdi. Yönetim işi yokuşa sürmek için Fatih'e terbiyesizlik edecek bir rakam teklif ettilerse tabiki anlaşma olmaz.

HUSSAIN
Fatih parayı mesele etti mi? Hangi parayı...Yani Gürcan abi o cümleden ben sizin anladığınızı anlamıyorum. O cümle tam da anlaşılması istenmeyen bir cümle şeklinde kurulmuş :)...Umarım Fatih bu konuda konuşmaz. Ama öyle 5 trilyonlar falan komik...Bu takımda maximum ücreti kim alıyorsa ona yakın bir ücrete Fatih in eyvallah diyeceğini hepimiz biliyoruz...Mesele bırakın ücreti bilsem ki mesele sahiden takım umursamam. Ama biliyorum ki mesele inat.....Yine bir mesele yine golü birbirimize atıyoruz....

Erdal abi gökhan ünalın yıllık 1,2 milyon euro aldığı yerde, fatihe 1,250 milyon euro teklif ediliyor, yani tavan ücret, fatih bunu kabul etmiyor, gitsin zenitin pafında oynasın, bize lazım değil, ki ben gelmesini çok istemiştim ama yönetim haklıdır bu konuda.

macka61
ne kadar bir futbolcuya endeksliyiz illaki her istenen futbolcu alınacak mı bende çok istiyodum fatihi ama olmadıysa olmadı yönetime niye bu kadar tepki veriyorsunuz fatihi satıldığında niye bu kadar tepki verilmedi yada antep altaya gönderilirken arkadaşlar bu durum diğer futbolculara da haksızlık ve motivasyonlarını kırar adam düşünecek ne yapsak yararanamayız diye zaeten kongre hoca konusunda baya sıkıntılı günler yaşadık bari bunu adam akıllı alledelim yönetimin yaptığı olumlu işler var bunuda göz ardı etmeyelim hataları olduğu gibi ama olumlu yönleri çok fazla vede yönetim fatihin gelmesi içinde uğraşmıştır mutlaka takımın vereceği para bellidir fatihin istediği bellidir arada uçurum var demekki fatihide düşünmeli yönetim yani uzun lafın kısası bu işi burda sonlandırmak gerekir

SARI61
18.07.2009, 15:30
fatıhı alamadık ama bıze adam gıbı ıs yapıcak forvet al baskanım guvenıyorum sanaa ama forvete ıhtıyacımız var ben mac ızlerken umutun ve gokhanın bos kaleye kacırdgı bır forvet ıstemıyorum kım olursa olsun ama ıyı bır forvet sart bıze

TSelif
O bilmem kaç tane gol attıran Yattara bu sene muhteşem forvetlerimize neden attıramadı o golleri acaba .. 191 net pozisyonun koskoca TRABZONSPOR forvetleri tarafından neden 54 ü gol oldu acaba!

Erdal
Başkan ve yöetim tabiki eleştirilecek. Tıpkı Gökdeniz yıldız değil derken eleştirildiği gibi...Tıpkı mağlubiyeti hocaya sorun derken eleştirildiği gibi. Tıpkı Yattara sürecinde olduğu gibi. Ortada kötü yönetilmiş bir transfer süreci var. Üslup konusunda makul kalındıkça tabiki eleştirilecek başkan. Ben başkan ve yönetimin bu hamle ile ellerini zayıflattıklarını düşünüyorum. Saha içinde Fatih elbetteki lazımdır. Ama olmaması telafi edilir. Ama saha dışında önemli bir fırsat kaçmıştır....

Osman Yavuz
Bu arada kadromuz kötü bunuda bi zahmet kabul edelimmmmmmmm..
Kadromuz kötü mü?Hangi bölgelerde kötüyüz söyler misiniz?

Şimdi içimden sayıyorum kaleci Sylva ligin en iyi 2-3 kalecisinden biri.Egemen ligin en iyi stoperlerinden, keza Song, Tayfun ve Giray var.Solda Cale ligin kalburüstü sol beklerinden.Yedeği bana göre geleceğin en iyi sol beklerinden Ferhat.Defansın sağında sıkıntımız var o da büyük.

Orta sahaya bakıyorum.Tjikuzu ligin Ernst ve Mehmet Topal'la birlikte en iyi 3 ön liberosundan biri.Diğer tarafta Selçuk ve Colman.Alternatifleri Ceyhun, Serkan ve Zafer.Sağda Yattara, solda Alanzinho.Bana göre Türkiye'nin en etkili yaratıcı oyuncuları.Alternatifleri Barış ve Engin Baytar.

İkinci sıkıntılı olduğumuz bölge forvet.Gökhan ve Umut ligin istikrarlı santraforları ama yedekleri yok.Buraya yapılacak bir tranfer ligin en etkili takımı olmamıza yeter de artar.
Yedekleri koysak ilk beşi zorlar.Daha saymadığım Göksu gibi bir genç yeteneğimiz daha var.

Siz de eksik gördüğünüz yerleri söylerseniz çok iyi olur.

nakzo
Şampiyon olacağız... Göreceksiniz :)....Ama Fatih ile olsa daha şık olacaktı...
Abi senin ağzını öpeyim de bu kadroyla patagonya liginde şampiyon oluruz.Kendinizi ümitlendirip, harap etmeyin. Yönetiminde bu kadroyla şampiyonluk ihtimaline en ufak bir şekilde inandığını sanmıyorum.

Serdar A
32 yaşına gelmiş, sorunlu oyuncu damgasını yemiş, kulübü tarafından verim alınamayıp paf takımına yollanan eski bir futbolcumuz için burda yönetime özellikle de başkana ardısıra laf sokuşturanları kime havale edeceğimi bilemedim. ne kadar az Trabzonspor'lu kaldık şurda, buna inanamadım. meğer kişiler bu kulübün fersah fersah üzerinde yer alıyormuş da haberim yokmuş. forvet transferi isteyelim, isteyen fatih tekke'yi istesin bu da haktır, lakin kulübe şirin mesajlar yollayıp sonra parayı sorun eden biri için ölesiye yönetimi eleştirmek de neyin nesi? sanırım ben farklı bir evrende yaşıyorum, oraya doğru yelken açayım kimseyi rahatsız etmeden.

Abi rotayı ver , gitmemiz gereken evreni bilelim .

Murat Keçeci
fatihe verilen 1.250 bence güzel bir fiyat futbolda dün yok bugün var sonuçta belli bir yaşa gelmiş geçen sene 3-5 maç zor oynamış bir oyuncuya bundan iyi fiyat verilmez ayrıca taraftarında ona olan sevgisini biliyor burda alacağı 1.2 avrupadaki 3-5'e eşittir.fedakarlık yapma sırası fatihde bence ayrıca herşeyi gereğinden fazla abartıyorsunuz fatih olsada olur olmasada sanki onla dünyaya geldiniz hiçbirşeyden vazgeçemiyorsunuz yenilikçi olun biraz geleceğe bakın

macuka
18.07.2009, 15:31
Bilenler bilir Hami de 2.kez Mehmet Ali Yilmaz in istegiyle geri gelmisti ve giderken kimse gikini cikarmamisti, Fatih de bu sekil bir durumda kalmaktan kurtuldu en azindan..

Murat Hızal
18.07.2009, 15:31

Taraftar huyundan vazgeçmiyor , şimdide "hele bir iki yenilgi alın o zaman görürsünüz " diyor . Sezonun ilk hazırlık maçında gol kaçıran forvetine Fatih diye tezahurat ediyor . Bu kadarlık taraftar işte .

Şampiyonluk ne parayla ne pul ile 25. haftaya kadar inançla , son 10 hafta federasyonu denetleyecek lobi ile olur . Taraftarda bir sene Fatih diye bağırır , öteki sezon Mehmet diye .

Maalesef anlatmaktan dilimizde tüy bitti.

Bizi şampiyon yapacak olan Fatih,Yattara,Gökhan (isimler) değil,kafa yapımızın ve düşüncelerimizin değişmesidir

Üzülerek görüyorum ki o düşünce devrimini hiç bir zaman yapamayacğız.

Murat Erdem
18.07.2009, 15:32
Bu F.Tekke mevzusunda, Fatihin kendi açıklamaları, yönetimin açıklamaları ve en sonda İbrahim Hacıosmanoğlunun açıklamasını, son 25 yıldaki olayların gelişimi ve gerçeklerimizle birleştirince, bu yönetimin ötenazi istediği ve muhtemelen devre arasında yapılacak yeni kongreden, yeni başkan olarak İbrahim Hacıosmanoğlunun çıkacağını tahmin etmek çok zor değil.

lakerta
18.07.2009, 15:32
Fatih tekkeyle kazanılan şampiyonlukları sayarmısın??Sadri şenerin Trabzonspora katkılarını sayarmısınız???

HUSSAIN
18.07.2009, 15:33
Hüseyin'e 2,5 verirken Yattara'ya 2,6(1,3 milyon euro) verirken kulüp içi dengeler neredeydi. Dengesiz bir rakam söylemiyorum ki. Yattara'nın aldığı 1,3 milyon euro yani 2,6 milyon TL'ye Fatih imza atardı. kalıbımı basarım atardı. Tavan ücretten elbette fazlasını hak ediyor Fatih, ama o yinede tavan ücrete evet derdi. Yönetim işi yokuşa sürmek için Fatih'e terbiyesizlik edecek bir rakam teklif ettilerse tabiki anlaşma olmaz.

Ustam yani fatih 100 milyar için mi teklifi kabul etmedi, gökhan ünal 2,4 trilyon alıyo, ki bence yaş durumu ve form durumuna göre fatihten daha iyi olduğunu düşünüyorum, bu kadar ko9lay yönetime sallamayalım destek olalım, bu yönetimi zor buluruz, benden demesi.

Fatihin gelmseini en çok isteyenlerdendim ve yönetime haksız eleştiriler yaptım ama bu söylenenler doğruysa özür dilerim ve Büyüksün Başkan...

Erdal
Arkadaşlar rakamları nerden öğrendiniz? Yani benim bildiğim 1.4 e razı olan Fatih 150 bin için ısrar etmez...Öğreniriz kısmetse ama sanımyorum öyle olduğunu...

Emre ÖZTÜRK
anlaşılan bu taraftar yavaş yavaş sadri başkanında kuyusunu kazmaya başladı.Devam edelim böyle belki 100 yıl sonra şampiyon oluruz.Biz burda gurbette alay konusu oluruz Trabzon da olanlarda rahat ederler birbirlerini yerler.evet devam edin arkadaşlar fatih tekke alınmadı diye başkanımızı yerden yere vurmaya devam edin.Size nuri başkan lazım dimi o müthiş stad projeleri ve transferleriyle nuri başkan buyrun o zaman

Ilelioglu
18.07.2009, 15:34
Fatih Tekke'nin gelmeyisi cok kötü oldu...Tamam anladik Fatih Tekke gelmiyor ama Forvet'te bir sorun oldugu kesin...

Tangerine Dream

Alpha Centauri. O galakside nankörlüğe yer yokmuş. Bir kişilik daha yeriniz varsa ben de gelmek isterim.

nakzo
Kadromuz kötü mü?Hangi bölgelerde kötüyüz söyler misiniz?

Şimdi içimden sayıyorum kaleci Sylva ligin en iyi 2-3 kalecisinden biri.Egemen ligin en iyi stoperlerinden, keza Song, Tayfun ve Giray var.Solda Cale ligin kalburüstü sol beklerinden.Yedeği bana göre geleceğin en iyi sol beklerinden Ferhat.Defansın sağında sıkıntımız var o da büyük.

Orta sahaya bakıyorum.Tjikuzu ligin Ernst ve Mehmet Topal'la birlikte en iyi 3 ön liberosundan biri.Diğer tarafta Selçuk ve Colman.Alternatifleri Ceyhun, Serkan ve Zafer.Sağda Yattara, solda Alanzinho.Bana göre Türkiye'nin en etkili yaratıvı oyuncuları.Alternatifleri Barış ve Engin Baytar.

İkinci sıkıntılı olduğumuz bölge forvet.Gökhan ve Umut ligin istikrarlı santraforları ama yedekleri yok.Buraya yapılacak bir tranfer ligin en etkili takımı olmamıza yeter de artar.

Siz de eksik gördüğünüz yerleri söylerseniz çok iyi olur.
Anladık arkadaş barcelona gibi kadromuz varda!!!!!! Geçen seneki tarihin en vasat liginde, neden zorla 3. olabildin de sivası, kargayı ,serçeyi, kediyi bir kez yenemedin ya bir kez. Bu kadroyla ilk üçe gireceği
mize inanmıyorum hayal kurmayı yıllar önce bıraktım.....

Mert67
18.07.2009, 15:35
Fatih'i Zenit'e Advocaat aldırdı kadro dışı bırakan yine o oldu.
Bunun sebeplerini araştırmak lazım.

Fatih Özkan

Mümkünse ben de gelebilir miyim ?

SEDAT

Şampiyonluk ne parayla ne pul ile , 25. haftaya kadar inançla , son 10 hafta tecrübeyle ve federasyonu denetleyebilecek lobi ile olur .
ben lobi felan bilmem içerde dışarda basa bas top oynuyarak bayıltarak şampiyon olunur...ayrıca taraftarımız sağolsun son senelerdir cennet bahçesine çevirdi stadı bi futbolcumuz çıktı dediki üzerimizda baskı var e trilyon isterken baskı yokta hata yapınca taraftar ne yapıyosun dediği zaman baskımı oluyor bırakalım bunları...

Soner Kurt
18.07.2009, 15:36
bilmediğimiz daha neler vardır diyoruz da inandıramıyoruz milleti!!!

alıntıladığınız fikirler güzelde tabata hayalden başka bişe değil

Adem Erdoğan
Fatih alınmıyorsa aynı şartlarda aynı kalitede futbolcu bulmak imkansız gibi birşey, yerli yok, yabancı desen kontenjan izin vermiyor.

Jun Agustine gibi cikletten çıkma adamlardan alınacaksa bıraksınlar forveti falan ortasahaya ayağında top tutacak adam alsınlar.

macuka
O bilmem kaç tane gol attıran Yattara bu sene muhteşem forvetlerimize neden attıramadı o golleri acaba .. 191 net pozisyonun koskoca TRABZONSPOR forvetleri tarafından neden 54 ü gol oldu acaba!

Arkadasim Yattara kac senedir Ts de ve hep yildiz olarak anildi ama kendisi bunun farkina varamadi, golculuk konusuna gelince vugrinec i hatirlarmisin, ilk zamanlar altipastan kacirdigi golleri hatirlarmisin bilmem. sonralari cok goller atmisti, bu sene Gokhan dan cok sey bekliyorum, umut istikrarli bir oyuncu yedekten de girse 10 golun ustune cikacaktir. Artik birde alanzinyo var.. merak etmeyin Fatih i aratmazlar bu sene..

Tangerine Dream
Ustam yani fatih 100 milyar için mi teklifi kabul etmedi, gökhan ünal 2,4 trilyon alıyo, ki bence yaş durumu ve form durumuna göre fatihten daha iyi olduğunu düşünüyorum, bu kadar ko9lay yönetime sallamayalım destek olalım, bu yönetimi zor buluruz, benden demesi.

Fatihin gelmseini en çok isteyenlerdendim ve yönetime haksız eleştiriler yaptım ama bu söylenenler doğruysa özür dilerim ve Büyüksün Başkan...

Tebrikler, HUSSAIN. Senin bu özrün bizim başkana en başından beri verdiğimiz destekten daha değerlidir.

Emrullah
18.07.2009, 15:37
Ah ah hala daha futbolcuya endeksler, yönetimin arkasında olmalar veya olmamalar..............konuşuluyor. Yahu kimse önümüzdeki yıllarda Trabzonspor'un hali ne olacak diye sorgulamıyor mu? Yahu kimse göremiyor mu Fatih'in gelmemesinin BİR FELAKET olduğunu. Abartmıyorum bir felaket, en az 2 yılımız kayıp olacak ve en az 40-50 milyon maddi kaybımız söz konusu olacak, artı en önemli kaybımız Sadri Şener olacak. Bunlar ne yazıkki olacak. Buradaki BMN tarftarlarının hepsini ikna etsen, takımın yanında olmasını sağlasan yine olacak. Çünkü BMN türbünlerin 30-40'da biri var veya yok. Başkan'ın ipini çeken ve muhtemel bir kaç hafta sonra ipini çekecek en az 15 bin taraftar vardır. Bunlar hiç mi umrunuzda değil. Bu 15 bin taraftarı sittin sene yola getiremezsin ama bu yönetimi yola getirebilirsin. Bu yüzden tez elden bir yürüyüş yapılmalı ve Fatih ZORLA (bakın kullandığım kelimeleri özenle seçiyorum) Trabzonspor'a getirilmeli. Yoksa sonun başlangıcında olduğumuzun farkında olun. Bu başkan da giderse daha iyisini bir 10 sene daha bulamayız. Bu yüzden Sadri başkana zorla da olsa Fatih'i aldırtmalıyız.

macuka
18.07.2009, 15:38
ha bu arada Goksu yu unuttum, ben olsam, Baris i Paf a geri yollar, Goksu yu ise umut un yerine oynatirdim... (teknik direktorlugum tuttu:))

Mesut
Arkadaşlar rakamları nerden öğrendiniz? Yani benim bildiğim 1.4 e razı olan Fatih 150 bin için ısrar etmez...Öğreniriz kısmetse ama sanımyorum öyle olduğunu...
hocam bende inanmıyorum para konusuna yakından çıkar kokusu bekleyip görmek lazım

Ufuk Bayraktar61
Arkadaşlar şunu artık aklına sokmak isteyen soksun.

1)Fatih Tekke para için gönderilmemiştir. Ortaya, verilen bu para miktarını, yönetim atmıştır. Biz ve bizim gibileri Fatih Tekkeye düşman yapmak için. Kendileri de bu adamı neden almak istemediklerini bir nevi böyle kapatıyolar.

2)Hüseyin sizce para için mi gönderilmiştir ? Çoğumuz yada çoğunuz Hüseyinin gitmesini istiyordu. Nedeni neydi "yaw bu hüseyinde 2.5 trilyon alıyor. bu kimde 2.5 trilyon alıyor" denmelerinin yüzündeydi. bakınız yönetim ne yaptı !!..ortaya haber çıkartıldı ve haberlerde aynı şu şekilde medyaya salındı "Hüseyinyıllık 2.5 trilyon para alıyor. bu sene için yönetim onun yıllık ücretinde indirime gitmek istedi. Hüseyinde kabul etmeyince takımdan ayrıldı." Düşünün arkadaşlar 2.5 trilyon alan bir topçunun parasını çeke çeke nereye kadar çekersiniz. En azından bir kulüp bir topçusunun parasını , bi önceki yılda aldığı parasından nereye kadar indirim isteyebilir. 1.250 trilyona kadar inmez herhalde. En azından ben öyle düşünüyorum. Ama aynı hüseyin gidip Bursaspora 1.250 trilyona imza attı. PEKİ NEDEN ?..çünkü Hüseyine, üstünde alacağı fiyat yazan sözleşme bile önerilmemiştir. ama bu medya aracılığıyla bizlere farklı gösterilmiştir. suç hüseyinde !!! tıpkı Fatih Tekke'de olduğu gibi

bakın arkadaşlar bu yönetimin istemediği 2 topçuda ap açık ortada

biri TEKKE biri CİMŞİR

ve her ikiside para sebep gönderilerek Trabzonspordan yollanmıştır. Hani ilk geldiğinde takımı Trabzonlulara emanet edecez diyen kişiler tarafından. Bunun nedenini çok merak ediyorum. Bunu çıkıp açıklasınlar. Tamam diyeceğim, başkanım siz haklısınız. Ama yok. en kolay kaçış yolu olan, kişilerin Trabzonsporluluklarını tartışmaya açıp onları bu kapıdan içeri sokmama yolunu seçmiştir,bu yönetim.

sonuç olarak demem o ki, TEKKENİN ALINMAMASINI İSTEYENLER, HÜSEYİNİN GÖNDERİLMESİNİ İSTEYENLERLE AYNI KİŞİLERDİR !!!

Sadece yazdıklarımı okuyun ve düşünün. Muhakeme yapın biraz

SEDAT
ben başkandan yürekli açıklama beklerdim fatihi takımda görmek istemiyoruz diye..parayı bahane etmesine üzüldüm ...hatta güldüm

Erdal
Neyse yönetim süreci kötü yönetmiştir. Eleştirilecektir elbette. Ancak bizim çok iyi bir takımımız vardır.( sEZON BAŞLAYINCA GÖRECEKSİNİZ) Şampiyon olacağız....Umarım bu inat yüzünden birileri şampiyonluk kutlamalarına katılmamazlık etmez... Bazen sahiden bu takım ikiye bölünmeli diyorum. :)

Mert67
Anladık arkadaş barcelona gibi kadromuz varda!!!!!! Geçen seneki tarihin en vasat liginde, neden zorla 3. olabildin de sivası, kargayı ,serçeyi, kediyi bir kez yenemedin ya bir kez. Bu kadroyla ilk üçe gireceği

Sadece tecrübe eksikliği vardı.Bu sene geçen seneye göre daha başarılı oluruz bana göre.Fakat taraftar her kaçan golden sonra 'Fatih Tekke' diye bağırmassa.

Ilelioglu
18.07.2009, 15:39
Forvet'e mecburen Transfer gerekli buyursunlar Fatih Tekke gibi birini bulsunlar yoksa seneye ilk üc bile hayal....:mad:

KDRDYN
18.07.2009, 15:39
Biraz ortam şenlensin.

http://www.youtube.com/watch?v=Yn6jcxUrySs

Murat Keçeci
18.07.2009, 15:40
Fatih tekkeye olan sevgimi görmek isteyen kullanıcı resmime bakabilir üye olduğumdan beri orda ama hiçbir insanoğlunun Trabzonsporun üzerinde olmasına dayanamam daha dikkatli yorumlar yazalım lütfen

Erdal
Gürcan abi hala o cümleyi anlayamadım haberiniz olsun :)

kemal_efe
Sadri Başkan kaptanı almadın vardır bir bildiğin ama bu takım avrupada play off maçını geçemez ise bizim için sezon başlamadan bitti demektir.(forvetlerin durumu malum)herkes kadronun yetersiz olduğu konusunda hemfikir zaman geçiyor başkan zaman...

macuka
Ah ah hala daha futbolcuya endeksler, yönetimin arkasında olmalar veya olmamalar..............konuşuluyor. Yahu kimse önümüzdeki yıllarda Trabzonspor'un hali ne olacak diye sorgulamıyor mu? Yahu kimse göremiyor mu Fatih'in gelmemesinin BİR FELAKET olduğunu. Abartmıyorum bir felaket, en az 2 yılımız kayıp olacak ve en az 40-50 milyon maddi kaybımız söz konusu olacak, artı en önemli kaybımız Sadri Şener olacak. Bunlar ne yazıkki olacak. Buradaki BMN tarftarlarının hepsini ikna etsen, takımın yanında olmasını sağlasan yine olacak. Çünkü BMN türbünlerin 30-40'da biri var veya yok. Başkan'ın ipini çeken ve muhtemel bir kaç hafta sonra ipini çekecek en az 15 bin taraftar vardır. Bunlar hiç mi umrunuzda değil. Bu 15 bin taraftarı sittin sene yola getiremezsin ama bu yönetimi yola getirebilirsin. Bu yüzden tez elden bir yürüyüş yapılmalı ve Fatih ZORLA (bakın kullandığım kelimeleri özenle seçiyorum) Trabzonspor'a getirilmeli. Yoksa sonun başlangıcında olduğumuzun farkında olun. Bu başkan da giderse daha iyisini bir 10 sene daha bulamayız. Bu yüzden Sadri başkana zorla da olsa Fatih'i aldırtmalıyız.

ZORLA bir sey yapmaya gerek yok, taraftar 6 ay sesini cikarmasin yeter. Takim basarili olursa zaten Yonetim hakli demektir, basarisiz olursa yonetim zaten gider, Fatih konusunu gelen yonetim halleder artik

Ilelioglu
Sadece tecrübe eksikliği vardı.Bu sene geçen seneye göre daha başarılı oluruz bana göre.Fakat taraftar her kaçan golden sonra 'Fatih Tekke' diye bağırmassa.

Her kacan golden sonra bagirmiyo sadece arka arkaya 3-4 tane net pozisyonlari degerlendirilmedigi zaman bagriyo bence haklilar eger gecen sene adam gibi Forvet olsaydi kesin Sampiyon'duk...

cem arin

Olasilik hesaplari gibi olmus! kimin parasini kime veriyorusn sen hem?
Fatih Tekke sevgisinin altinda aranmasi gereken baska noktalar varsa ve biz genel taraftarlar bunlardan bihabersek bir zahmet birileri aciklayiversin bizlere bunlari böylece bizler de bilgi sahibi olmus olalim da bilgi sahibi olmaksizin konusmamis olalim!

Ben fatihin glemesi ya da gelmemesi taraftari degilim. benim icin fatih sorunlu bir oyuncu. ve sorunlu oyuncularla yola cikilmasina karsiyim ben!
engin ya da tji örnegini vermeyin bana onlar daha takima yeni katildilar ve simdiye kadar bir sorun yasanmadi. ancak fatih trabzonda oynarken havalanlarinda silahla görüntülendigini, mafyayla bulusmalar organize ettigini evinina rabasinin kursunlandigini hepimiz biliyoruz.
Fatihin sahada durus seklinden tutun da söylemlerine kadar herseiynde düzgün olmayan birseyler var benim kanimca ve üc yildan bu yana oynadigi zneith kulübünde fatihin attigi gol sayisi 20 civarinda sanirim. bilmiyorum basarinin kistaslari kimileri icin nelerdir ancak 31 yas düzensiz bir türk futbolcusu icin futbolunun son demleridir benim icin.
olayin en traji-komik yani ise bir kisim taraftarin yorgan icin pire yakmak deyimini bile gölgede birakarak baskana yönetime hakaret etmesi ki bu sahislarin egitim düzeyi kültür seviyesi ahlak seviyesi tartisilir hatta bir kisminin trabzonsporlulugu bile masaya yatirilmalidir kanimca. artik oaly biz istemezükcülükten cikmis terbiyesizlige dogru yol almaktadir ve bordomavi net yönetiminin bu olaylara seyirci kalmasi daha da dikkat cekici bir unsur olarak karsimiza cikmaktadir!

Altan Atabay
18.07.2009, 15:42
kaç başkan geldi geçti
kaç başkan geldi geçecek
benim ömrüm gelip geçiyor
beni kim güldürecek

istediğimiz bir şampiyonluk
kilidi de fatihte.
bu ne inattır başkan
olur olmaz her vakitte.

almayacağız de bitsin
ne süsleyip püslüyorsun konuşmalarını.
ben biliyorum siz istemiyorsunuz
olmayan paraları alıyor başkaları.

bu kubün yoksa o kadar parası
neden yaratılıyor şampiyonluk havası.
bize başarmak haram konuşmak helal.
pek umut vermiyor bize istikbal.

son sözüm şudur bugün fatih gelmez
yarın yönetim gider
ne güzel hayallarimiz vardı şampiyonluğa dair
bu masal burda biter....

Ilelioglu
18.07.2009, 15:45
kaç başkan geldi geçti
kaç başkan geldi geçecek
benim ömrüm gelip geçiyor
beni kim güldürecek

istediğimiz bir şampiyonluk
kilidi de fatihte.
bu ne inattır başkan
olur olmaz her vakitte.

almayacağız de bitsin
ne süsleyip püslüyorsun konuşmalarını.
ben biliyorum siz istemiyorsunuz
olmayan paraları alıyor başkaları.

bu kubün yoksa o kadar parası
neden yaratılıyor şampiyonluk havası.
bize başarmak haram konuşmak helal.
pek umut vermiyor bize istikbal.

son sözüm şudur bugün fatih gelmez
yarın yönetim gider
ne güzel hayallarimiz vardı şampiyonluğa dair
bu masal burda biter....

Vallah cok güzel oldu...:alkış:

Osman Yavuz
18.07.2009, 15:45
Tamam kadro kötü nereleri kötü söyleyin de biz de bilelim.Şampiyon Beşiktaş bile 1 kere yenebilmiş ilk 6 daki rakiplerini.Benim hiç de umurumda değil onları yenmek.Geri kalan bütün maçları kazansın da varsın bunları kazanmasın.Şampiyon olurken kimse sormuyor Feneri Galatasarayı yendin mi diye.;)

61_Lazzzo_11
18.07.2009, 15:46
ben başkandan yürekli açıklama beklerdim fatihi takımda görmek istemiyoruz diye..parayı bahane etmesine üzüldüm ...hatta güldüm
:alkış: aynen kardeş

28TS61
herkes baskana yükleniyor neden tekkeyi almadi diye.
sen kombineni veya x bir katkida bulunmazsan kulüpte nakit para olmazsa nasil alsin baskan tekkeyi.
neymis tekke gelsin öyle alirim kombine veya x seyleri.

ergin cesit
sadri başkan bugün tüm moralimizi alt üst ettin helal olsun

Serdar A
ben lobi felan bilmem içerde dışarda basa bas top oynuyarak bayıltarak şampiyon olunur...ayrıca taraftarımız sağolsun son senelerdir cennet bahçesine çevirdi stadı bi futbolcumuz çıktı dediki üzerimizda baskı var e trilyon isterken baskı yokta hata yapınca taraftar ne yapıyosun dediği zaman baskımı oluyor bırakalım bunları...

Burada 2-3 kere kopyaladım , istersen tekrar kopyalarım .

91'den 94'e süren yapılanmada yatırım yapılan futbolcuların kim olduğu hakkında bir bilginiz var mı , nereden geldiler , kaç paraya geldiler ?

O takım başa baş değil , eze eze oynuyordu .

İki yıldır Bülent Uygun var , belki biraz federasyonda güçlü olsalar , bir kaç trilyon fazla paraları olsa şampiyon olacaklardı .

Dünyada da pek çok örneği var . Futbolu bir bilim olarak değerlendiren , ve sürekli ölçmeye çalışarak yazan birisi olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ; futbol inanç oyunudur , inancınızı bir takım olmadan yükseltemezsiniz ve belirli bir tecrübe seviyesine ulaştığınızda başarı kaçınılmaz olur .

Avni Aker rakip için cennet bahçesi oldu haklısınız , kendi oyuncusuna homurdanan 10bin seyirci var her maç .

Oradan buraya , daldan dala atlamaya gerek yok . Taraftar , geçtiğimiz 14-15 ayın şımarıklığı ile "başkanın yönetim iradesine" müdehale etmeye çalışmıştır . İşte transferi çıkmaza sokan asıl mesele de budur . Başkanın kulağına " Fatih olmaz" diye fısıldayan , sevgisinde riya olan "Trabzonluları " bu taraftar ne yazıkki haklı çıkarmış ve yine muvaffak kılmıştır .

HUSSAIN
18.07.2009, 15:47
Yönetim teknik heyetin isteklerini yerine getirecektir, forvet istiyorsa forvet, ortasaha istiyosa ortasaha, sağbek istiyosa sağbek, sol açık istiyosa sol açık alacaktır, önemli olan teknik heyetin ne istediği ve bu yönetim iyi bir takım kurdu ve bu ortamı devam ettirecektir.

Fatih transferini ve oluşan bu şartlarda hala daha yönetimi eleştirenleri görünce, iyi ki olmadı diyorum bu fatih transferi.

Ayrıca yönetimin de eleştirilmesi gereken yerler vardır, bazı konularda geç kaldıklarını söyleyebiliriz, ama biz de taraftar olarak kombine konusunda çok geç kalmadık mı? formalara, lisanslı ürünlere niye sarılmıyoruz?

Bu takım bizim, ister fatihli ister fatihsiz.

asimetrik
18.07.2009, 15:47
Emrullah, durum dediğin gibi Fatih Tekke'ye (veya herhangi bir isime) bağlı ise, önümüzdeki 2 sene hiç bizim olmamış ve olmayacak demektir.

HUSSAIN
18.07.2009, 15:50

Ustam başkan istese senelik fatihe 5 trilyon teklif eder, sorun bu değil, sorun takım dengeleri, sen gökhan ünaldan, yattaradan fazla para veremezsin fatihe, aynı paraya çıksın oynasın, adı üstünde takım oluyosun, yoksa yönetim istese alırdı.

Abdullah Altıntaş
Başkan bu açıklamayı 1 ay önce yapmalıydı.İnandırıcı değil ne yazık ki, başkana yakışmıyor böyle acemilikler ama olsun seviyoruz başkanı.

Ahmet Başkaya
Hayırlısı olsun ne diyelim ama yanlış bence...

Emrah Akcagöz
Taraftar öyle bil hal almışki Fatih gelirse şampiyonuz Fatih gelmezse mahvolduk..

Şampiyonluk tek insanamı diğer futbolcuların emekleri hiç olmayacakmı geçen sezon bu takımda Fatih yoktu herkes destek verdi Fatih alınmadı destek yok bumu taraftarlık bumu..

Yazık Trabzonsporuma...:(

Emrullah
18.07.2009, 15:51
Trabzonspor'un geleceğiyle kimsenin oynamaya hakkı yok. Malesef ilmi siyaset noksanlığı olan yönetim boş bir inat uğruna, yanlış siyaset yolu izleyerek Trabzonspor'un geleceğini tehlikeye atmaktadır. Üstelik bir hiç uğruna bomboş oyunculara verilen paralar yanında bir kaç kuruş için değermiydi Trabzonspor'un geleceğini riske atmaya? Geçen yıldan beri yapılan bunca yatırım bir kaç kuruş için çöpe atılmaya değermiydi. Ne olurdu sanki mantıklı bir politika izleselerdi, ne olurdu sanki taraftarı takımına her türlü sahip çıkmak için hamleler yapsalardı. Bu kulübün yöneticileri bunlarca kulübü her türlü organıyal(buna taraftar dahil) idare etmek zorundadır. Taraftarları karşına almak idarecilik değildir.

Erdal
cem arin, siz Fatih in alınmasını doğru bulmuyorsunuz. Bu anlaşılabilir bir şeydir. Katılmam ama anlarım. Şimdi bana resmi sitede yer alan kulüp açıklamasında ne denmek istendiğini söylermisiniz. Ben sahiden anlamadım. Aklıma geliveren açıklamalar

"Fatih takımın duygusal bütünlüğünü bozar".
"Boş mukaveletye imza atmasını beklerdim."
"Hocamız isterse..."
"Şartlara bakıyoruz."
"Bonservisi pahalıi"
"Saha dışında sorunlu.."
ve...
Maddi zarara uğramasın diye...

talsuv61
Ya Fatih Tekke ya onun ayarında futbolcu alınmalıydı. Forvetsiz takım nasıl başarılı olacak.
Sonuçta neler olacak şimdiden belli.

asimetrik
18.07.2009, 15:53
Erdal;
Başkanın cümlesinden bahsediyorsun sanırım. Ben o cümle de menejerin rakam telaffuz ettiğine, Sadri başkanında o rakam üzerinden (resmi site vasıtası ile) rest çektiğini görüyorum. Başkan çok zeki birisi, pazarlıkların süreceğine inanıyorum. Zenit'te , eğer haber doğru ise tekrar takıma alarak karşı rest çekiyor. Bu iş daha sürer gibi geliyor. Bu yüzden başkana yapılanları haksız buluyorum.

ilhan
cem arin, siz Fatih in alınmasını doğru bulmuyorsunuz. Bu anlaşılabilir bir şeydir. Katılmam ama anlarım. Şimdi bana resmi sitede yer alan kulüp açıklamasında ne denmek istendiğini söylermisiniz. Ben sahiden anlamadım. Aklıma geliveren açıklamalar

"Hocamız isterse..."
"Şartlara bakıyoruz."
"Bonservisi pahalıi"
"Saha dışında sorunlu.."
ve...

Hoca göndermem,
Hocayla iyi anlaşıyoruz...
(daha bir çok örnek)
vs. vs.

gibi örneklerin ardından hocanın gönderilmesini anlayışla karşılamıştınız ama?

Hekimoğlu
Bu kararın faturası daha ağır olacaktır.

Emrullah
18.07.2009, 15:54
Emrullah, durum dediğin gibi Fatih Tekke'ye (veya herhangi bir isime) bağlı ise, önümüzdeki 2 sene hiç bizim olmamış ve olmayacak demektir.

Malesef öyle abi. Biz o kadar çok muhtacız ki iyi bir forvete kelimelerle anlatılmaz. Keşke olması gereken yani hiçbir futbolcuya muhtaç olmasak ama öyle bir durumdayız ki bizim iyi bir Forvete hele hele Fatih'e elimiz muhtaç. Bu da gösteriyor ki biz hala daha çok yol katedemedik. Çünkü hala daha bir futbolcuya çok muhtacız.

Atalay
Başkan ve yönetim kurulu derhal istifa etsin...

Neden Fatih Tekkeyi Transfer etmediniz...:)

Erdal
Bu süreç kötü yönetilmiştir. Çok kötü yönetilmiştir. Tıpkı Yattara sürecinde olduğu gibi...Bunu eleştirmek çok normal bence. Bunu eleştirince ne Fatih takımın üzerine çıkar. Ne kimse "tekkesporlu" olur ne bir şey...

TSelif
18.07.2009, 15:56
Hele şu cümlesi gerçekten çok komik durmuş !

Ertuğrul Akgül_61
Benİm anlamadigim yeni yonetim olusturuldu sozde is adamlari araya sokuldu 5 trilyonluk bi yonetim kurulumuz yok mu sadece fatih konusu deil bu madem eksigimiz var topcu alinacak diosun e nasi para yok diyebiliosun bu kadar mi kucuk dustuk bİz trabzonuz baskanda iyi baskan zamaninda bu klube herseyini hibe etmistir iflas etmistir ama yaptigi dogru kadar yanlisida var

Adem Erdoğan
Hoca göndermem,
Hocayla iyi anlaşıyoruz...
(daha bir çok örnek)
vs. vs.

gibi örneklerin ardından hocanın gönderilmesini anlayışla karşılamıştınız ama?

İlhan, taraftar bazında hocayı istemeyen insan da çoktu hocanın yapısı da gitmeye müsaitti.Sadece yönetim göndermedi Ersun Yanal'ı.

Fatih Tekke'de durum aynı değil, hemen hemen herkes hemfikir.
Gelmek istiyen bir futbolcu, gelmesini isteyen taraftar medya, camia, fakat gelmesini istemeyen 2-3 tane egoya mağlup oldu.

Osman Yavuz

"Hocamız isterse..."
"Şartlara bakıyoruz."
"Bonservisi pahalıi"
"Saha dışında sorunlu.."
ve...

En komiği de bu.Maddi zarara uğramasın.Sanane adam uğrarsa uğrar.Ne kadar düşünceli bizim yönetim kurulumuz ve başkanımız.

7can61
18.07.2009, 15:57
Birazcık düşünebilen beyinler için neden sadece Fatih Tekke transferi yapılmadığı için yönetime bu kadar tepki verdiğimizi anlayabilirler ama onlar hala olayı "bir transfer" "bir futbolcu" mantalitesiyle bakıyorlar

Erdal
İlhaaaaaaaaaan......Hoca gitti...O süreçte başkanın iki açıklaması var ki biri ilk devre Belediye maçından önce diğeri de Sivas maçından sonra her ikisi de yanlıştır. Forumda bu iki açıklama için de ilk tepkiyi veren benim. Sen belki online değildin :)

Ama hocanın gitme süreci başkanın kontrolünde değildi. Yahu akşam bunu konuşalım msn de....

Emrullah
Ya Fatih Tekke ya onun ayarında futbolcu alınmalıydı. Forvetsiz takım nasıl başarılı olacak.
Sonuçta neler olacak şimdiden belli.

Bunu hala anlayamıyor bazıları. Bazıları zannediyor ki bu forvetlerle bu takım şampiyon olacak. Fatih gelirse yüzde yüz şampiyonj oluruz diyen ben duymadım. Daha doğrusu Ronaldinho gelse yüzde 100 şampiyonluk garanti değil, ama en azından şampiyonluk şansımız olur. Şimdi hiç yok. Yüzde 0 (yazıyla sıfır)

Emrah Akcagöz
Fatihi taraftarın önüne atmamak için bu şekilde konuşmuş olmasın..

Uğurtan
18.07.2009, 15:58
Gökhan abi olayı dramatize etmeye gerek yok..

Tekrar diyorum Tekke muhalifi olarak şuan yönetim hata yapmıştır..

Benim bile emin olduğum konuda yönlendirme yapmış olayı Fatih'in omuzlarına yüklemiştir..

Erdal abi konuşmasın diyorum ama bence Fatih konuşmalı açık açık..

Konuşmalı ki bir daha böyle birşey bir futbolcuya kulüp yapamamalı..

Soruyorum kimse cevap vermiyor birdaha hangi futbolcuya fedakarlık yap demeye yüzü olacak kulübün?

Fedakarlık yapayımda çamur atsınlar bana dimi diye düşünecek her futbolcu..

Yönetim bu sene transfer sürecinde yanlış üstüne yanlış yapmıştır bu bir gerçek.. Fatih olayı haricinde de bu böyle..

Zaten perşembenin gelişi çarşambadan da belliydi.. Ersun'a yaptıklarından sonra..

Başkan'ı hala seviyor ve saygı duyuyorum ama güvenirliliğini yitirdi..

Allah birdir sözü dışında başkanın herhangi bir açıklamasına artık tedirgin yaklaşırım ben..

Atalay
18.07.2009, 15:58
Bu yorumlar arşivden umarım yarın öbürgün çıkarılır...

Ilelioglu
18.07.2009, 15:59

"Hocamız isterse..."
"Şartlara bakıyoruz."
"Bonservisi pahalıi"
"Saha dışında sorunlu.."
ve...

:alkış:
Cok güzel özetlemissin...Benim anlamadigim Fatih'in maddi zarara ugramasi neden Baskani ilgilendiriyor...yeterki Futbolcu razi gelsin..??

ilhan
18.07.2009, 15:59
İlhan, taraftar bazında hocayı istemeyen insan da çoktu hocanın yapısı da gitmeye müsaitti.Sadece yönetim göndermedi Ersun Yanal'ı.

Fatih Tekke'de durum aynı değil, hemen hemen herkes hemfikir.
Gelmek istiyen bir futbolcu, gelmesini isteyen taraftar medya, camia, fakat gelmesini istemeyen 2-3 tane egoya mağlup oldu.

Hocayı gönderirkende aynı egolara mağlup olmadı mı? Madem öyle olacaktı şu üstte verdiğim örneklerdeki açıklamalar neydi?

Ben hiçbir şeyi anlamıyorum. Şenol Güneş gelmediği için yönetim 6 ay sonra istifa eder diyenler, Fatih alınmadı diye aynı şeyleri yine diyor.

Fatih'i ben de çok istiyordum, hâlen isterim. Fatih Tekke-Umut ikilisini izlemek bana keyif verirdi. Ama Fatih'i almayıp transferi kapatırlarsa o zaman eleştirileri yöneltelim.

Fatih'in menejeri dün akşam Hollanda'ya gitmiş okuduğumuz kadarıyla. Bu sabah resmen Fatih'ten vazgeçildiğini öğreniyoruz. Demek ki bu adamlar görüştüler. Ne görüştüklerini bilmiyoruz.

Tangerine Dream
18.07.2009, 16:01

En komiği de bu.Maddi zarara uğramasın.Sanane adam uğrarsa uğrar.Ne kadar düşünceli bizim yönetim kurulumuz ve başkanımız.

Komik değil, o cümlede ironi var bence.

trabzonlux61x
18.07.2009, 16:02
Baskan almiyorsa demeki bi bildigi vardir.
Ben büyük baskana güveniyorum kombinemi de alacam forma
da alacam gecen sene oldu gibi. Taraftarlik budur.
Fatihi alinsin kombine alacam diyen kisiler gecen senede kombine aldini
sanmiyorum bos bos konusanlardir gercek Trabzonspor sevdalisi olmiyanlardir.
Ben Trabzonsporluyum fatih tekkeci diyilim( Fatih tekke yi cok seviyorum
alinsada cok sevinirdim)

ilhan
18.07.2009, 16:02
İlhaaaaaaaaaan......Hoca gitti...O süreçte başkanın iki açıklaması var ki biri ilk devre Belediye maçından önce diğeri de Sivas maçından sonra her ikisi de yanlıştır. Forumda bu iki açıklama için de ilk tepkiyi veren benim. Sen belki online değildin :)

Ama hocanın gitme süreci başkanın kontrolünde değildi. Yahu akşam bunu konuşalım msn de....

Samimiyet aramıyorsun o zaman abi. Hocanın gitmesiyle birlikte sarfettiğin sözler senin verdiğin o tepkileri havada bıraktı bana göre :)

İstediğin zaman konuşalım abi.

asimetrik
18.07.2009, 16:03
Malesef öyle abi. Biz o kadar çok muhtacız ki iyi bir forvete kelimelerle anlatılmaz. Keşke olması gereken yani hiçbir futbolcuya muhtaç olmasak ama öyle bir durumdayız ki bizim iyi bir Forvete hele hele Fatih'e elimiz muhtaç. Bu da gösteriyor ki biz hala daha çok yol katedemedik. Çünkü hala daha bir futbolcuya çok muhtacız.

Bir forvet deyince daha anlaşılır oldu benim için. Takım bence çok çok iyi. Bir forvet geçen sene devre arasından beri ihtiyaç. Ancak Gökhan daha iyi olacak.
Rakiplerimizin (Baroş hariç) durumu bizden iyi değil. İyi bir forvet ve sağ bek (verilecek para forvete eklenip en iyisi alınabilir) bizi uçurur. Yapılan 4 transferi küçümsemeyin. Hepimiz göreceğiz ki harika bir takımımız var. Hocanın belki de fazla dikkat çekmeyen bir açıklaması ayrıca memnun etti beni. Oyuncu kadromuz için hepsi çok profosyoneller dedi. Yıllardır biz de olmayan bir durumdu bu.

Emre ÖZTÜRK
18.07.2009, 16:03
eğer fatih tekke alınmıyor diye takıma başkana küsen kişiler varsa ben daha birşey demiyorum

Ümit Küçük
18.07.2009, 16:04
herkes baskana yükleniyor neden tekkeyi almadi diye.
sen kombineni veya x bir katkida bulunmazsan kulüpte nakit para olmazsa nasil alsin baskan tekkeyi.
neymis tekke gelsin öyle alirim kombine veya x seyleri.

kardes bu takımın asbaskanı fatih alırsanız istifa ederim diye baskana yüklenme hakkını görüyorsa kendinde bu takımın taraftarıda fatihi neden almadınız diye baskana yüklenebilir...hatta kombinede almaz formada
bırakın milletin forma kombine almasını sen alacaksan al....burda milletin taraftarlıgını kombineyle formayla ölçmeyin...adam ögrenci parası yok...babasına bagımlı gidip cep harclıgını kombine formaya yatırsında acmı gezssin....kaldıkki bu adamın trabzonspora gönül vermesi begendigi bir oyuncuyu takımda görmesi için yeterli etkendir....

yorumsuz6117
18.07.2009, 16:04
Hocayı gönderirkende aynı egolara mağlup olmadı mı? Madem öyle olacaktı şu üstte verdiğim örneklerdeki açıklamalar neydi?

Ben hiçbir şeyi anlamıyorum. Şenol Güneş gelmediği için yönetim 6 ay sonra istifa eder diyenler, Fatih alınmadı diye aynı şeyleri yine diyor.

Fatih'i ben de çok istiyordum, hâlen isterim. Fatih Tekke-Umut ikilisini izlemek bana keyif verirdi. Ama Fatih'i almayıp transferi kapatırlarsa o zaman eleştirileri yöneltelim.

Fatih'in menejeri dün akşam Hollanda'ya gitmiş okuduğumuz kadarıyla. Bu sabah resmen Fatih'ten vazgeçildiğini öğreniyoruz. Demek ki bu adamlar görüştüler. Ne görüştüklerini bilmiyoruz.

ne görüştüklerinin bi önemi yok artık..

Adem Erdoğan
18.07.2009, 16:05

Hocayı gönderirken her taraftan çatlak ses çıkıyordu, sadece bir iki kişiden değil,
diyorsunki transferi kapatırlarsa eleştirelim, sen Fatih kalitesinde ve de o fiyatlarda bir forvet yada bir futbolcu alabileceğimizi düşünüyormusun, kaçan balık büyük olur İlhan.
Ersun Yanal sonunu kendi hazırladı eline geçen fırsatları itti, farkındaysan Fatih Tekke bu yönetim için prestij açısından müthiş bir fırsattı, ve de şu anda öyle bir fırsatı ellerinin tersleriyle itiyorlar; "birileri istiyor diye transfer yapmayız" düşüncesi baya hakim olmuş adamlarda.

UZUNDURUKAN
18.07.2009, 16:05
fatih tekke zenitte aldığı parayı talep etmiştir trabzonspordanda. ama 31 yaşındaki bir trabzonlu oyuncu hemde zenitte kadro dışı kalmış bir oyuncu bu kadar para taleb etmesi hiç hoş değildir. öncelikli olarak parayı bu kadar öne sürmemeliydi tekke . bu fatihe yakışmadı.

Atalay
18.07.2009, 16:06
Başkan Fatih Tekkeye 2 yıllıgına 5 trilyon teklif etmiş Tekke kabul etmemiş rivayete göre...

Birde herkes biliyor Başkan Tekkenin Menejeri ile kaç kere görüşme yaptıgını...

Şimdi durum ortadayken bu kadar başkana saldırmanın anlamı ne....

Ben gerçekten Fatih Tekkenin alınmasını istiyordum...

Başarılı olacağına hiç inancım olmadığı halde..

Bugünleri ve ilerki günleri görmek için kahin olmaya gerek yok..

Başkan risk aldı rest çekti bu kadar basit...

Artık başkanmı kaybeder Trabzonspormu kazanır bekleyip göreceğiz...

tamuğ yamtar
18.07.2009, 16:07
kardes bu takımın asbaskanı fatih alırsanız istifa ederim diye baskana yüklenme hakkını görüyorsa kendinde bu takımın taraftarıda fatihi neden almadınız diye baskana yüklenebilir...hatta kombinede almaz formada
bırakın milletin forma kombine almasını sen alacaksan al....burda milletin taraftarlıgını kombineyle formayla ölçmeyin...adam ögrenci parası yok...babasına bagımlı gidip cep harclıgını kombine formaya yatırsında acmı gezssin....kaldıkki bu adamın trabzonspora gönül vermesi begendigi bir oyuncuyu takımda görmesi için yeterli etkendir....

Kimse parası yoksa kombine alsın demedi ki.

Millet buralarda Fatih alınmazsa kombine, forma almam dedi.

Demek ki alabilecek güçte ama almıyor anlamı çıkar.

Zaten maddi durumu iyi olmayana kimse birşey demiyor ve demez de.

Verdiğin örneklerin ne alakası var?

Siz bu yorumları muhabbet olsun diye mi yazıyorsunuz Allah aşkına?

asimetrik
18.07.2009, 16:09
Ersun hoca lafı açılmışken, kaçan şampiyonluğu hocaya bağlıyorduk istifa günlerinde. Şimdi ise birden suçlu forvet oldu. Duruma göre mi konuşuyoruz nedir?

trabzonlux61x

Bu millet Fatih Tekke takimdayken kac tane forma kombine aldi bana dermisin?

tamuğ yamtar
fatih tekke zenitte aldığı parayı talep etmiştir trabzonspordanda. ama 31 yaşındaki bir trabzonlu oyuncu hemde zenitte kadro dışı kalmış bir oyuncu bu kadar para taleb etmesi hiç hoş değildir. öncelikli olarak parayı bu kadar öne sürmemeliydi tekke . bu fatihe yakışmadı.

Para konusu için kesin birşey söyleyemeyeceğim.

Ama FATİH neden Zenit'te kadro dışı kaldı?

Bunun cevabını merak ediyorum.

M.Kılıç50
Baskan basindan beri belli etmisti Fatihi istemedigini ;)

olsun Baskanimiz Trabzonsporun kötülügünü degil herdaim iyligini ister...
ama merak edilen konu... daha ucuz paraya böyle iyi bir forveti nerden bulcak ;)

Erdem Keser
Şimdi bana resmi sitede yer alan kulüp açıklamasında ne denmek istendiğini söylermisiniz. Ben sahiden anlamadım. Aklıma geliveren açıklamalar

"Hocamız isterse..."
"Şartlara bakıyoruz."
"Bonservisi pahalıi"
"Saha dışında sorunlu.."
ve...

Bu süreç kötü yönetilmiştir. Çok kötü yönetilmiştir. Tıpkı Yattara sürecinde olduğu gibi...Bunu eleştirmek çok normal bence. Bunu eleştirince ne Fatih takımın üzerine çıkar. Ne kimse "tekkesporlu" olur ne bir şey...
Senin samimiyetine her zaman inanırım Erdal abi , yanıltmadın yine.Teşekkürler abi :alkış:

Emrullah
18.07.2009, 16:10
Baskan almiyorsa demeki bi bildigi vardir.
Ben büyük baskana güveniyorum kombinemi de alacam forma
da alacam gecen sene oldu gibi. Taraftarlik budur.
Fatihi alinsin kombine alacam diyen kisiler gecen senede kombine aldini
sanmiyorum bos bos konusanlardir gercek Trabzonspor sevdalisi olmiyanlardir.
Ben Trabzonsporluyum fatih tekkeci diyilim( Fatih tekke yi cok seviyorum
alinsada cok sevinirdim)

Başkan almıyorsa bir bildiği vardır. Samet Aybaba ile anlaşma zeminine gelince ne biliyordu? Madem birşey biliyordu neden doğru bildiğini yapmadı. Bu kadar da körü körüne bir bildiği vardır denilmez. O da insan, o da hata yapar ve çok büyük bir hataya imza atmak üzere. Sadri Şenersporlu olmak bize birşey kazandırmaz aynı FatihTekkesporlu olmak gibi. Önemli olan Trabzonsporlu olmaktır. Fatih'i Trabzonsporun üzerinde görenleri elştiriken Sadri Şener'i Trabzonspor'un üzerinde görmek büyük bir çelişki. Üstelik Fatih'in gelmesini isteyenler aynı zamanda Sadri Şener'in kalmasını isteyenlerdir.

Fatih Tekke veya o ayarda biri bu takım için OLMAZSA OLMAZDIR. Sadri Şener olmazsa olmaz değildir. Futbolu oynayacak oyunculardır. Fatih Tekke veya o ayarda birinin olmayışı demek Trabzonspor'un şampiyon olmayışı demektir. Eğer Trabzonspor şampiyon olamayacaksa ve ileriye dönükte her hangi bir umut vadetmiyorsa Sadri Şener'in o makamda oturmasının da bir manası yok. Sarı çizmeli Mehmet ağa da otursa aynı sonuç olacak nede olsa.

tamuğ yamtar

O da başka bir tartışma konusu gerçi :)

ilhan
Hocayı gönderirken her taraftan çatlak ses çıkıyordu, sadece bir iki kişiden değil,
diyorsunki transferi kapatırlarsa eleştirelim, sen Fatih kalitesinde ve de o fiyatlarda bir forvet yada bir futbolcu alabileceğimizi düşünüyormusun, kaçan balık büyük olur İlhan.
Ersun Yanal sonunu kendi hazırladı eline geçen fırsatları itti, farkındaysan Fatih Tekke bu yönetim için prestij açısından müthiş bir fırsattı, ve de şu anda öyle bir fırsatı ellerinin tersleriyle itiyorlar; "birileri istiyor diye transfer yapmayız" düşüncesi baya hakim olmuş adamlarda.

Ersun Yanal kendi sonunu hazırladı söylemine en baştan beri katılmıyorum. Geçen sene Ersun Yanal takımında başındayken "Transferi sadece hocaya bırakamayız" diyenler, bu sezon "Hocaya sorarız, isterse alırız" diyorsa hiç kimse çıkıp Ersun Yanal kendi sonunu hazırladı demesin. Ersun Yanal'ın sonunu hazırlayan işte bu çelişkidir. :)

Fatih kalıbresinde bir adam alınacağını zannetmiyorum. Yok eğer Fatih kalıbresinde adam alacağım derse başkan şimdiden Abramoviç ile Drogba'yı almak için pazarlığa başlasın.

Bir Fatih Tekke alamazsak bile inşallah bir Isaac alıp forvet diye takıma katmayız. (İsaac'i severim ama henüz forvetimiz olamaz.)

KERİM
18.07.2009, 16:11
Fatin alınmayacağı belliydi yönetim tarafından ama biz çok üstünde durduk bu meselenin. Herneyse Hugo acilen takviye istiyor.Bakalım neler olacak...

Ümit Küçük
18.07.2009, 16:12

tam işte bende diyorumki alacak olan alsın almak istemeyen parası varsada almasın...bize ne yada size ne....isterse forma alır isterse almaz....bize ne bunları yazmanın anlamı yok....birinin takımdan istekde bulunması için ona gönül vermesi benim için yeterlidir....bunu kombine almasıyla forma almasıyla ölçmem....parası varsada isterse alır istemezsse almaz

hamucera
18.07.2009, 16:12
YÖNETİCİLİLER;

başlık amacından çıkmaya başladı, geçici kilit neden vurulmuyor, bir fatih tekkeden dolayı yapılmayan eleştiri yok

Muhalif
18.07.2009, 16:14
Fatih Tekke konusunda taraftar baskısına boyun eğmediklerinden ötürü başkan ve yönetimi kutluyorum. Bu demek değil ki bize forvet lazım değil. Evet bize uzun boylu, hava toplarına hakim, topu ileride tutmamızı sağlayacak bir forvet lazım. Ama bu isim Fatih olmamalıydı bence. Saydığım özeliklerin çoğu kendisinde olsa da sık sık sakatlanması, pres yapmayı pek sevmemesi, takım üzerinde psikolojik baskısı olması ve özellikle gelmesi durumunda oluşacak kaptanlık sorunu gibi durumları göz önüne aldığımda gelmemesi daha iyi oldu diye düşünüyorum. Fakat yönetim sağ bek, sol açık v.b lafı geveleyeceğine paraya kıyıp adam gibi bir forvet almalıdır.

Fatih Özkan

Ne güzel söyledin! :alkış::alkış::alkış::alkış:

mustafa ayar
:eek::eek:ya arkadaşlar tamam fatih tekkeyi almayan yönetim trabzona layık bir forvet alsın o zaman illa fatih tekke demedik ama ben umutu izlemek için kombine almam sonu hüsran olan yolda başımı taşlara vurmak için mi kombine alayım yaaa

trabzonlux61x
18.07.2009, 16:16
Başkan almıyorsa bir bildiği vardır. Samet Aybaba ile anlaşma zeminine gelince ne biliyordu? Madem birşey biliyordu neden doğru bildiğini yapmadı. Bu kadar da körü körüne bir bildiği vardır denilmez. O da insan, o da hata yapar ve çok büyük bir hataya imza atmak üzere. Sadri Şenersporlu olmak bize birşey kazandırmaz aynı FatihTekkesporlu olmak gibi. Önemli olan Trabzonsporlu olmaktır. Fatih'i Trabzonsporun üzerinde görenleri elştiriken Sadri Şener'i Trabzonspor'un üzerinde görmek büyük bir çelişki. Üstelik Fatih'in gelmesini isteyenler aynı zamanda Sadri Şener'in kalmasını isteyenlerdir.

Fatih Tekke veya o ayarda biri bu takım için OLMAZSA OLMAZDIR. Sadri Şener olmazsa olmaz değildir. Futbolu oynayacak oyunculardır. Fatih Tekke veya o ayarda birinin olmayışı demek Trabzonspor'un şampiyon olmayışı demektir. Eğer Trabzonspor şampiyon olamayacaksa ve ileriye dönükte her hangi bir umut vadetmiyorsa Sadri Şener'in o makamda oturmasının da bir manası yok. Sarı çizmeli Mehmet ağa da otursa aynı sonuç olacak nede olsa.
Para konusunda anlasamadilar iste daha ne olsun?
Adam cikmis aciklamasini yapmis o yasataki adam yalanmi konusacak?
Yalani ortaya cikabilecegni bile bile????

demiahme
18.07.2009, 16:17
taraftar yoneticinin isine karismamali
baskana sonsuz destek
her seyi bir futbolcunun alinmasina baglamak
bu nedenle yonetimi elestirmek benim gozumde takima ihanet etmektir
biz kendi kendimizi boyle bitirdikten sonra dusmana ihtiyac yok

Adem Erdoğan
İş işten geçtikten sonra KEŞKE demek zorunda kalmayız inşallah.

Bugüne kadar çok kez KEŞKE dedik.

Neyse konuya yani Sadri Şener'e dönelim.

Padişahım çok yaşa.

Muhammed
Evet haklısınız Sadri Şener bu kulübün başarılı olmasını istemiyor sadece siz istiyorsunuz bu kulübün başarısızlığı kesin Sadri Şener'in hayallerini süslüyordur.

Emrah KabuL
18.07.2009, 16:18
Siyasete alet olma Sadri Şener.. E.Yanal'ı da siyaset uğruna harcadık.. Bizim rakiplerimiz hiç bir zaman İstanbul takımları olmadı .. malesef başarıya giden yolda önümüze taş koyanlar camia içinden.

Tangerine Dream
Taraftarın değil, yönetimin yönettiği Trabzonspor süreci başlamıştır.

trabzonlux61x
Ne güzel söyledin! :alkış::alkış::alkış::alkış:
Ama ölye da renkasim :). Bilmesek bizim taraftari anliycam.

Ümit Küçük
şimdi insallah sadri başkan gaz alma operasyonu yapıp mehmet yıldızı falan almaz....işte o zaman yönetime çok şey söylerim ve kırılırım

Altan Atabay
Yahu konuşmak çözüm değil yazmak çözüm değil istemek çözüm değil rest çekmek çözüm değil. bu fatih alacakaranlıklar ülkesinde kötü bir kralmış ta haberimiz yokmuş. neler okuyorum neler. mafyalar penaltı kaçırmalar iyi golcü değil zaten demeler. yahu aklımızda hala fenere attığı kafa golü çakılmış gibi duruyor. adam sorunlu adamsa sorunlarını çöz sorun yaratmasın. anlamakta da anımsamakta güçlük çekiyorum sanırım. Biz hangi futbolcuya sultan lakabını taktık.....

ya sultanım gelir oturur tahtıma.
ya da ne çıkarsa bahtıma.
ben takımımı zımba gibi isterim.
başka nir şey düşmez aklıma.

Emre Dumangöz
nedenmi şampiyon olamayıruz....!!

alın örenegi ben bu baslıha bakmıyorum bile birbirmizi yiyrouz farkında deilsiniz fatih tekke konusu acıldıhından beri bi gokhan unal la baakarmısın güldünü görmedim adamın taraftar mısnız siz ya k.bakmayın ama öle koskoca trabzon bir fatih le kurutlsaydı baskan ztn onu alırdı takım genclestirme peşinde siz neyin peşindesiniz kombine almak istemeyende almaz bir fatih gider bir fartih gelir bu böledir yönetime bir futbolcudan dolayı bu kadar baskı hiç iyi deil hadi hayırlısı başarı beklemeyin ama bu fatih konusu sürdü sürece

dahada bu baslık için bişe yazcak deilim hatta gircek dielim.!

Atmaca
18.07.2009, 16:19

Sana öyle bi bilgi mi geldi kardes.Ben orda aldigim ücreti alacagim mi dedi Fatih.Yoksa uyduruyor musun.Bizim verdigimiz rakami kabul etmedi denmiyor, cünkü.

turgut kasap
18.07.2009, 16:20
Fatih Tekke konusunda taraftar baskısına boyun eğmediklerinden ötürü başkan ve yönetimi kutluyorum. Bu demek değil ki bize forvet lazım değil. Evet bize uzun boylu, hava toplarına hakim, topu ileride tutmamızı sağlayacak bir forvet lazım. Ama bu isim Fatih olmamalıydı bence. Saydığım özeliklerin çoğu kendisinde olsa da sık sık sakatlanması, pres yapmayı pek sevmemesi, takım üzerinde psikolojik baskısı olması ve özellikle gelmesi durumunda oluşacak kaptanlık sorunu gibi durumları göz önüne aldığımda gelmemesi daha iyi oldu diye düşünüyorum. Fakat yönetim sağ bek, sol açık v.b lafı geveleyeceğine paraya kıyıp adam gibi bir forvet almalıdır.
güzel kardeşim elin adamı artık akıllandı bugün senden rica ediyorum iyi bir forveti kaç paraya alabilirsin ha bide belkide yönetim busene tayfunu forvet oynatmayı düşünüyordur bence umuttan gökhandan daha verimli olur forvette

demiahme
18.07.2009, 16:20
bu takima sovmen baskan lazim
alsin bir oyuncu klubu borc batagina suruklesin gitsin
huseyin niye bu takimda 1m euroya oynadi
gelen baskan gunu kurtarsin diye o parayi verdi
baskani bu yonden takdir ettim
takima maddi olarak asiri kulfet olacagini gorup
tum baskilara ragmen kulup menfaati icin her seyi goze almak buyuk is

hamucera
18.07.2009, 16:21

inşallah ta böyle devam eder, çok kez demiştik bu işi birazda yönetime bırakın ama yok yok, işte gelinen sonuç,

ayrıca neden bu başlık geçici kilit almıyor anlamadım, artık fatih tekke başlığına dönmeye başladı

Sefa
18.07.2009, 16:21

Bu sene en çarpıcı örneği 25. haftaya kadar inançla devam ettik ama sonrasındaki tecrübe işi yatırdı..

Bu sene o tecrübei atlattık diye düşünüyorum sadece ve sadece inanç geriye kalıyor ve görülüyorki taraftarın çoğu umutsuz..

Birde lobi olayı var tabi :rolleyes:

demiahme
18.07.2009, 16:22

katiliyorum

Atmaca
18.07.2009, 16:22
Bu forum Baskanin resmi web sitesi mi?!Yoksa TS taraftarinin hür sesi mi?!

Emre Dumangöz
18.07.2009, 16:23

öle olması lazım ztn

Tangerine Dream
18.07.2009, 16:23
Siyasete alet olma Sadri Şener.. E.Yanal'ı da siyaset uğruna harcadık.. Bizim rakiplerimiz hiç bir zaman İstanbul takımları olmadı .. malesef başarıya giden yolda önümüze taş koyanlar camia içinden.

Özellikle de Avni Aker'i rakibe değil de kendi futbolcusuna cehennem eden, tezahüratın ağızla değil de çekirdek kabuğuyla yapıldığını sanan ve futbolu, takımı yönetenlerden de teknik direktörden de fazla bilen bazı çok bilmişler, değil mi?

mkmsas
18.07.2009, 16:24
Yönetim maalesef Yattara'nın transferinden başlayarak yaşadığı bütün önemli karar aşamalarını kötü yönetti ..

Ersun Yanal olayında, yeni hoca transferinde, Fatih Tekke konusunda vb bütün kritik süreçler bir krize dönüştürüldü, sürüncemede kaldı, uzadıkça uzadı...

Sadri Başkan'ın bütün başarısına rağmen bu süreçler yaşanırken zaman zaman birbiriyle çelişen demeçlerde bulunması inandırıcılığını da azalttı maalesef..

Başkan bundan 1 ay önce bu açıklamayı yapabilecek şartları oluştursa, yani transferi ağırdan almayıp, işi bir an önce bitirme yoluna gitse takım ve camia üzerinde etkilerini bütün sezona yayabilecek bir krize sebebiyet vermemiş olurdu..

Çok önemli hamlelere imza atan, camiayı bitkisel hayattan çıkaran bir başkanın, kredisini bu tip olaylarla hızla tüketmesi en büyük zararı yine camiaya veriyor ve ileride vermeye de devam edecek...

hayati_kamil
bu konunun bu kadar konuşulması hayır deil bunu bilir bunu söylerim:)
başkan gerekli açıklamayı yaptı...
ben de isterdim alınmasını ama demek var bi sorunnnn

Orhan Aydın

2 kötü sonuçta asker olaya el koyar yine

turgut kasap
ben taraftar baskısına dayanan tahammül eden bi yönetim görmedim daha bunun örneğini samet aybaba örneğinde gördük kısmerse bi kaç ay sonra yenisinide görürüz

Muhammed
18.07.2009, 16:26
Bu forum Baskanin resmi web sitesi mi?!Yoksa TS taraftarinin hür sesi mi?!

Yok burası 500 ileti yazmış ama hepside olumsuz yönetime oraya buraya karşı olanların sitesi.

Emre Dumangöz
inanmıyorum beyler yonetime hala kötü diyen arkadaslar var bu akdar mı futbol anlayışınız gerçekten biraz sağlıklı dusunun

bu takım tarihini fatihle yazmadı fatihle kapasın..!

dahada bişe yazcak dielim bu konu hakkında ama eminim bu fatih gelemsinde ısrar edenler k.bakamuyın ama yandaşları olduna eminim.!

demiahme
herkes ersun yanalci oldu
olan oldu giden gitti
bende kalmasini istiyordum
gitmesine cokda uzuldum ama simdi bu konuyu
gundeme getirenlerin bir kismi o donem
ya ses cikarmadiydi
yada evet gitsin diyordu

yorumsuz6117
18.07.2009, 16:27
umut inş bugünde gol atamaz net goller kaçırır broosun gözünde iyice düşmesi lazımki forevt alalım:D

KDRDYN
taraftarın kulübü yönetmede bir etkinliği bir gücü yokki zaten. hiç de olmamıştır.

Cem Akyüz
Tekke'yi çok istedik ama olmadı..Bize düşen takımı sonuna kadar desteklemektir

demiahme
18.07.2009, 16:28
ben taraftar baskısına dayanan tahammül eden bi yönetim görmedim daha bunun örneğini samet aybaba örneğinde gördük kısmerse bi kaç ay sonra yenisinide görürüz

insallah gormeyiz
gormemek icinde sonsuz destek devam edecek

karatasof
18.07.2009, 16:28
Başkan ve Yönetim kurulunun Fatih Tekke açıklaması MALUM-UN İLAMI olmuştur.Bundan başka bir açıklama umanlar için elbette bu açıklama hayal kırıklığı olmuştur ancak şimdi buna takılıp kalmamak en evla olanıdır.

Emre Dumangöz
18.07.2009, 16:30
kardeşim klübü desteklemeyen arkadas bıraksın bu takımı okadar.! dunyanın neresinde görülmüş bir futbolcuya dayalı futbol oldunu malesef öle hala yok yonetim böle yok bu böle bazı seyleri duymucaksın arkadasım takıma şampiyon ol diyosnz bu kafaylamı teee da cok beklersnz zihniyet deyişmeli.!

İslam Sezer
18.07.2009, 16:31
helal olsun başkan iyi ki almadın fatihi bunca baskıya rağmen.
yeter artık mantıktan uzak şu yeniçeri baskısı.
fatih tekke gelecek dertler bitecek anlayışı yanlıştır.
bize ikincilikler kazandıran tekke dönemi bitti.iyisiyle kötüsüyle bitti.bjk ye yenilip 4.olduğumuz ve gençlerbirliği rize maçı sonucuna göre o sayede uefa ya kaldığımız maç sonu bitti.ne dedi tekke:
gidecem bu kadar basit.bjk ye yenildik üzgünüm demedi.uefa ya rize sayesine kaldık inşallah başarılı oluruz demedi.ne dedi:gidecem bu kadar basit.kısaca olay şu arkadaşlar:
artık geçen sene planları atılan ağa ve ağbiye bağlı değil kaynaşmış bütünleşmiş bir takım olgusu var.yıllık olarak gökhan ünal kadar para alacaksa ve ağbilik,ağalık,dayılık yapmaycaksa gelsin ancak bu yaşta huy değiştirecek hali yok tekkenin.sigarayı da bırakmış değil ve de hala antremanı da sevmiş değil.1 inde neysen kırkında osundur.40 yaşındaki adamı alıp tüm takımı dağıtmanın alemi yok.helal olsun başkan yapay baskıya boyun eğmediğin için.
bu kadar basit.bilmem hatırladınız mı bu sözü?

M.Kılıç50
18.07.2009, 16:32
Baskanimiz kime naz yapiyor acaba ???
bize yapiyor olmasin... " gecen sene 2-3 transfer sözü verdim ama size dört oyuncu aldim, nerden cikti bu fatih" diye ???

destege devam Renkdaslar yapacak birsey yok :(

RepLay
Trabzon sporu bukadar Fakir-Fukara olduğunu hiç düşünmemiştim. Meğersem yanlış düşünüyormuşum....

maydin
zate şampiyon olamıyoruz gölcü olmasa da olur.

Hekimoğlu
18.07.2009, 16:33
Geçen sene vazgeçtiğimiz oyunculardan daha iyilerini almıştık şimdi Fatih'ten iyisi alınırsa ne ala hatta Fatih ayarında oyuncu alınsın taraftar coşar ama alınmazsa işimiz zor.

zarere kaçış
18.07.2009, 16:35
bu yönetim fatih tekkeyi almak istemiyor.eger almak istese ibrahim hacıosmanoğlu bonservisini ben karşılarım diyor.
sanki bu kadar borcu fatih tekke yapmışta suçlu o.takımının en sorunlu bölgesine adam alacaksın.ama song,un aldığı paraya razı olacaksın.daha neler.almak istemiyorsan adam gibi açıklayacaksın bu taraftara ben istemiyorum.öyle ya taraftar istediğine göre

Hamza Yilmaz
Yanlis yaptin Sadri Baba yanlis!!

Emre Dumangöz
helal olsun başkan iyi ki almadın fatihi bunca baskıya rağmen.
yeter artık mantıktan uzak şu yeniçeri baskısı.
fatih tekke gelecek dertler bitecek anlayışı yanlıştır.
bize ikincilikler kazandıran tekke dönemi bitti.iyisiyle kötüsüyle bitti.bjk ye yenilip 4.olduğumuz ve gençlerbirliği rize maçı sonucuna göre o sayede uefa ya kaldığımız maç sonu bitti.ne dedi tekke:
gidecem bu kadar basit.bjk ye yenildik üzgünüm demedi.uefa ya rize sayesine kaldık inşallah başarılı oluruz demedi.ne dedi:gidecem bu kadar basit.kısaca olay şu arkadaşalr:
artık geçen sene planları atılan ağa ve ağbiye bağlı değil kaynaşmış bütünleşmiş bir takım olgusu var.yıllık olarak gökhan ünal kadar para alacaksa ve ağbilik,ağalık,dayılık yapmaycaksa gelsin ancak bu yaşta huy değiştirecek hali yok tekkenin.sigarayı da bırakmış değil ve de hala antremanı da sevmiş değil.1 inde neysen kırkında osundur.40 yaşındaki adamı alıp tüm takımı dağıtmanın alemi yok.helal olsun başkan yapay baskıya boyun eğmediğin için.
bu kadar basit.bilmem hatırladınız mı bu sözü?

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

bunnuüstünede daha yorum yazılmaz anlayan anlar anlamayanda bıraksın trabzonu

RepLay
Bu süreçte anladıkki Klüb kombine ve Forma parasıyla döndürülüyormuş onları almayınca klübte para olmuyormuş kasa tam takır kuru bakır durumlarında....

majesty_61
18.07.2009, 16:37
fatih terim hocasından galiba veto yedi kralımızın transferi......sadri başkan taraftarın gözünden tamamen düştün .....benim sana olan inancım tamamen bitti başkan ......kralımızı istedik getirmedin bari tvlere gazetelere çıkıp şehirimiz küçültülücü laflar söyleme

SERDAR-61
18.07.2009, 16:38
Ne olursa olsun Sadri Başkana güveniyorum bu zor günlerde o gerekenin en iyisini yapacaktır buna eminim;)

RepLay
18.07.2009, 16:39
fatih terim hocasından galiba veto yedi kralımızın transferi......sadri başkan taraftarın gözünden tamamen düştün .....benim sana olan inancım tamamen bitti başkan ......kralımızı istedik getirmedin bari tvlere gazetelere çıkıp şehirimiz küçültülücü laflar söyleme

Heh bak onu doğru dedin Fatih Terim referans vermedi herhalde Tekke içinn...

majesty_61
18.07.2009, 16:39
YanliŞ etttİn baŞkan

demir
18.07.2009, 16:40
tello ıle batuhanı alın sampıyon yapar omlşar bızı :D

Ömer Kaya
Ne olursa olsun Sadri Başkana güveniyorum bu zor günlerde o gerekenin en iyisini yapacaktır buna eminim;)
seni kutluyorum krdşm;)inancın hala tamsa

SERDAR-61
YanliŞ etttİn baŞkan
güzel kardeşim sen mi olacan başkan :)

majesty_61
Heh bak onu doğru dedin Fatih Terim referans vermedi herhalde Tekke içinn...
aynen öyle başka açıklaması yok

majesty_61
18.07.2009, 16:41
güzel kardeşim sen mi olacan başkan :)
şu an değilde ileriki yıllarda olabilir paraysa para yürekse yürek herşeyi koymaya hazırım

irfanb
18.07.2009, 16:41

Bu yönetim; taraftarlarin Samet Aybaba`ya gösterdigi tepki üzerine imza attirmaktan son anda vazgectigi yönetimin tipatip aynisi...

Yiğit SARI
18.07.2009, 16:42
Herşeye rağmen arkandayım(ız) başkan öyle de olmamız gerekir zaten . Umarım aradığımız forvet transferini gerçekleştirecekler :ok

:bmn3:

SERDAR-61
şu an değilde ileriki yıllarda olabilir paraysa para yürekse yürek herşeyi koymaya hazırım
İnŞallah olursun kardeŞİm:)

trabzonlux61x
YanliŞ etttİn baŞkan
Sen bu takimin taraftari olamazsin. Baskan bize Fatih Tekkeyi
alacam diye hic bir zaman söz vermedi tamami. Hata cok iyi hatirliyorum yeni secildiginde Fatihi yi geri alacakmisin sorusu üzerine. Cevabi: Adama sormazlarmi niye satiniz niye aliyorsunuz diye!!!!!!!!!!!!!

majesty_61
eli ayağı düzgün bir topçu bile alamadan transferi kapatıyoruz başkan ...bir kişi allah şkına söylesin takımın iskeletine yapılmış banko bi transfer varmı ?

keles76
18.07.2009, 16:43
baskan gel don bu yanlis karardan yanlistasin bunu gorememek icin hakkeden insanin basiretinin bagli olmasi lazim durum vahim umutla gokhanla bu is olmadi yine olmaz

SERDAR-61
18.07.2009, 16:44
YALNIZ Sadri başkanı kızdıranlar sonraki günler utanacaklar bu olay tescillidir:)

majesty_61
18.07.2009, 16:45
Sen bu takimin taraftari olamazsin. Baskan bize Fatih Tekkeyi
alacam diye hic bir zaman söz vermedi tamami. Hata cok iyi hatirliyorum yeni secildiginde Fatihi yi geri alacakmisin sorusu üzerine. Cevabi: Adama sormazlarmi niye satiniz niye aliyorsunuz diye!!!!!!!!!!!!!
benmi bu takımın tarftarı olamam sen mi ...6 senedir kombine kartım var bu sezonkinide aldım taraftar kart dersen o da var... forma dersen her sezon yenisini alıyoruz...deplasman dersen istanbula sivasa konyaya ankaraya türkiyenin heryerine gidiyorum ...senmisin taraftar benmiyim taraftar...bilip bilmeden sallama

Ertuğrul ATALAY
Trabzonspor geçen seneden daha güçlüdür...
Benim de başkana inancım tam...

@FLU
Arkadaslar Yönetim Fatih Tekke yi istememiştir

Şuana kadar ortaya atılan tüm açıklamalarda birer bahanedir

Açık açık biz fatihten hoşlanmıyoruz onu almak istemıyoruz dıyemedikleri için bizi çocuk sanıp bu gibi açıklamalar ile bu süreci geçiştirdiklerini sanıyorlar

ama ben kimseye kızamıyorum ben takımımı Trabzonsporumu seviyorum

majesty_61
İnŞallah olursun kardeŞİm:)
eyvallah inşallah

Ömer Kaya
18.07.2009, 16:46
YALNIZ Sadri başkanı kızdıranlar sonraki günler utanacaklar bu olay tescillidir:)
2 milyon eurodan düşük bonservis bedeliyle ibrahimoviçmi gelecek:cool:

Yiğit SARI
18.07.2009, 16:46
Trabzonspor geçen seneden daha güçlüdür...
Benim de başkana inancım tam...

Tabikide güçlü alternatifler arttı . Bunu tabiki bi forvet ve sağ bek tranasferiyle güçlendirecekler ( İnş ) :o

irfanb
18.07.2009, 16:47
Cevabi: Adama sormazlarmi niye satiniz niye aliyorsunuz diye!!!!!!!!!!!!!

Ayni adama sorarlar o kadar elestirdigin,ugruna yöneticilerini feda ettigin, olaganüstü kongre karari almana sebep olan Belediye Baskani`na hangi hizmetinden dolayi plaket verdin.???

SERDAR-61
18.07.2009, 16:48
2 milyon eurodan düşük bonservis bedeliyle ibrahimoviçmi gelecek:cool:
peki FATİH SULTAN TEKKE gelirse şampiyonluk garanti mi sana soruyorum avrupada çok ucuza kaliteli forvetler var ve bunların bir tanesini bu sene bizim ligimizde izleyeceğiz

majesty_61
Tabikide güçlü alternatifler arttı . Bunu tabiki bi forvet ve sağ bek tranasferiyle güçlendirecekler ( İnş ) :o
allah aşkına ne güçü bu karoyla mı şampiyon olacaz... stoper giraylamı sağbek serkan lamı forvet umutlamı gökhanlamı .....bu takımın iskeletine banko oynayacak en az 3 adam şart....yoksa bu kadroyla ligde 4. lüğü oynarız

trabzonlux61x
benmi bu takımın tarftarı olamam sen mi ...6 senedir kombine kartım var bu sezonkinide aldım taraftar kart dersen o da var... forma dersen her sezon yenisini alıyoruz...deplasman dersen istanbula sivasa konyaya ankaraya türkiyenin heryerine gidiyorum ...senmisin taraftar benmiyim taraftar...bilip bilmeden sallama

O zamani baskan istifa diye konusuklar yapmiycaksin ortami daha cok germeye gerek yok.
Baskanin yaptiklari ortada.
Benim taraftarligma gelince bende her sene 3 tane kombine aliyorum ve türkiyedeki kuzenlerimi veriyorum her sene en asaga 400 € alisveris yapiyorum Ts clup tan. Ikimizinde taraftarligna laf yok ama aciya bakis tarzimis farkli!

Ömer Kaya
18.07.2009, 16:49
peki FATİH SULTAN TEKKE gelirse şampiyonluk garanti mi sana soruyorum avrupada çok ucuza kaliteli forvetler var ve bunların bir tanesini bu sene bizim ligimizde izleyeceğiz
Şampiyonluk kim gelirse gelsin garanti dğeildir.
Evet avrupada çok ucuza kaliteli forvetler var hatta gol kralıda olmuş(tomas jun):cool:

oguzhann
18.07.2009, 16:50
allah aşkına ne güçü bu karoyla mı şaöpiyon olacaz... stoper giraylamı sağbek serkan lamı forvet umutlamı gökhanlamı .....bu takımın iskeletine banko oynayacak en az 3 adam şart....yoksa bu kadroyla ligde 4. lüğü oynarız
neden olmasın?geçen sene bazı hataları yapmamış olsaydık şampiyonduk,rotasyon olarak eksiklerimiz olabilir ama kadroda kölü değişikliklere gerek yok.

Yiğit SARI
18.07.2009, 16:50
allah aşkına ne güçü bu karoyla mı şampiyon olacaz... stoper giraylamı sağbek serkan lamı forvet umutlamı gökhanlamı .....bu takımın iskeletine banko oynayacak en az 3 adam şart....yoksa bu kadroyla ligde 4. lüğü oynarız

ne diyorum sağ bek forvet alırsak güçümüze güç katarız . he hangi güç dersen bu takım geçen sne 3. oldu ve forvetlerimiz biraz akıllı ve becerikli olsalardı ne olacağını sende biliyorsun . bu sene aldığımız oyuncular ise bence yeterli alternatifler . ama senin gibi bende forvet sağ bek şart diyorum o ayrı.

demiahme
18.07.2009, 16:52

oyle bir hava olusuyorki
sanki para cuvalla ama harcanmiyor
evdeki mutfagimizin bile bir butcesi var ona gore yiyip iciyoruz
sampiyonlugun zor oldugunu 25 yildir biliyoruz zaten

SERDAR-61
Evet avrupada çok ucuza kaliteli forvetler var hatta gol kralıda olmuş(tomas jun):cool:
o jun olayına girersek iş uzarda gider juna verilen paraylan şuan çok istediğimiz fatih tekkeyide alabilirdik sana bir forvet adı veriyim sivaslı omotoyasi bu sene bu adamı iyi izleyelim

oguz altinbas
baskan para şartları uygun değil diyor bu takımda 1.2 milyontl ve 1.3milyon euro oynayan oyuncularda var bu nasıl çelişkidir böyle.hadi bakalım ilerki günlerde kimi alacaklar.

ilhan
18.07.2009, 17:19
Lütfen karşılıklı konuşmalar hakaret boyutuna ulaşmasın arkadaşlar..

Kolay gelsin..

Serdar Ersoy
18.07.2009, 17:20
beyler biraz sakin.....

Cem Akyüz
18.07.2009, 17:24
Başkan'ım Tekke transferi olmadı yada almadınız her neyse..Ama bu takıma mutlaka bir forvet ve bir sağ bek gerekiyor umarım bu transferler yapılır..Sizi çok sevmeme rağmen olası bir başarısızlıkta ilk suçlanan kişi olacaksınız

Emrullah
18.07.2009, 17:28
Fatih Tekke konusunu kapatmak çözüm değil. Orada burada muhakkak biryerlerde hakkında yazı yazılacak. Ya forumu kilitleyelim ya da hepsi açık kalsın. Fatih Tekke konusu ve bu konu bütün sezon boyunca konuşulacağı için ya forumu kapatalım ya da bırakalım insanlar düşüncelerini yazsınlar.

Fatih Tekke konusu tüm camiaya ciddi zararlar verecektir ve vermek üzeredir. Bu konunun burada konuşulmamasının pek bir ehimmiyeti yok. Burada insanlar sussa ne olacak. Avni Aker'de o kadar insanı kimse susturamayacaktır. Susturmanın tek yolu vardı ve bana göre çok kolay bir yoldu, o da Fatih'i almak. Ama malesef zor olanı seçtiler. Hiçbirşeyi hesaba katmadan fevri hareket ettiler. İşi yokuşa sürmek için ellerinden geleni yaptılar. Ama en kötüsünü Trabzonspor'a yaptılar. Bu taraftar bu takıma sahip çıkmadığı müddetçe başarının gelmesi imkansızdır. Bu takıma taraftarın öncelikle güvenmesi lazım. Traftarların büyük bir çoğunluğu bu takıma İNANMIYOR. Bu tarftarın bu takıma inanmasını yönetim sağlayacak ben değil, bu yüzden oradalar.

Süleyman Sofu
18.07.2009, 17:29
KARDEŞ TEKKE'NİN İSYANI
18 Temmuz 2009 / 16:15
"5 TRİLYONA HAYIR DEDİ, KOCAMAN BİR YALAN..."

Fatih Tekke’nin kardeşi Kenan Tekke, facebook adlı kişisel paylaşım sitesinde, Başkan Sadri Şener’in, bu transferden vazgeçtiğini açıklaması ve ardından, “5 trilyona ‘hayır’ dedi” haberlerinin enforme edilmesine sert tepki gösterdi.

“5 trilyona hayır dedi yalanını uydurdular, insanları karalamak bu kadar kolay mı?” diye soran kardeş Tekke, “Ağabeyim ücrette sorun çıkartmadı. Bunların hepsi uydurma. Takımda en fazla ücret alan futbolcu kimse o kadar alacaktı. Ağabeyim bunu kabul etmişti. Ama görüyorum ki sorun ağabeyimin kafa yapısı. Yönetim kendini kurtarmanın yolunu suçu ağabeyimin üstüne atarak bulmuş” ifadelerini kullandı.

Kenan Tekke’nin kişisel sayfasına onlarca ziyaretçi de yorum yazdı.

Süleyman Sofu
18.07.2009, 17:30
fatih çıkıp konuşmadıkça herşey muamma ama en yakını öyle diyor işte...
“5 trilyona hayır dedi yalanını uydurdular, insanları karalamak bu kadar kolay mı?” imzamı atıyorum...

Muhammed
18.07.2009, 17:32
Habere bak bir kere Fatih Tekke'nin amcasının oğlu o kişi. Birde onun ağzından konuşmaya çalışmışlar ağabeyim felan rezillik...

Emrullah
18.07.2009, 17:33

Çok ucuza mı? O bile 4 milyon euroya mı ne geldi. 4 milyon euro olan Zurawski'den kaçtık bunu aldık. Şimdi aynı şekilde 1,5 milyon eurodan kaçıp 4-5 milyon euro maliyetli dandfik birini almazsak ben hiçbirşey bilmiyorum. Samet Aybaba'yı düşünen yönetim bunu da düşünür.

ugurozturk
18.07.2009, 17:33

ne zaman, hangi devirde, hangi ligde sampiyonluk garanti olmuski alonan bir adamla sampiyonluk garanti olsun..

ama sampiyonluk ihtimalini Fatihten daha fazla artiracak bir transfer yokk.........

Süleyman Sofu
18.07.2009, 17:34
Habere bak bir kere Fatih Tekke'nin amcasının oğlu o kişi. Birde onun ağzından konuşmaya çalışmışlar ağabeyim felan rezillik...
valla ben orasını bilmem faceboookta dedikleri gibi aynen yazıyor isteyen girer bakar...

Bera B.
18.07.2009, 17:35
Geçen aylarda taraftarın istediği Ersun Yanal yollanırken "başkan istediği hocayla çalışmakta serbest. istediğini yollar bırakın da o şansa sahip olsun" diyenlere şimdi selam ederim (!).

Dünyanın sonu değil. Ne yapalım yıkalım mı yani kulübü? Alınmadıysa alınmamıştır.

Emrullah
18.07.2009, 17:38
ne zaman, hangi devirde, hangi ligde sampiyonluk garanti olmuski alonan bir adamla sampiyonluk garanti olsun..

ama sampiyonluk ihtimalini Fatihten daha fazla artiracak bir transfer yokk.........

İşte bunu hala anlayamayanlar var. Onlar Fatih'in alınmamasına tepkili değiller? Neye güveniyorsunuz bu kadar merak ediyorum. Fatih'ten daha kaliteli bir forveti geçtim, O'nun ayarına yakın bir adamı bulup getiremezler, getirseler uyum bilmem ne sorunu...Yani sittin sene marjinal faydası Fatih kadar yüksek bir oyuncu transfer edemezler. İşte taraftarın isyanı buna, bunu bazıları anlasa nasıl olur.

Soner Kurt
18.07.2009, 17:38
forvet sağ bekten önce adam gibi bir basın sözcüsü lazım böyle tutarsız açıklamaların sonucunda felakete sürükleniyoruz.

tamuğ yamtar
18.07.2009, 17:40
Çok ucuza mı? O bile 4 milyon euroya mı ne geldi. 4 milyon euro olan Zurawski'den kaçtık bunu aldık. Şimdi aynı şekilde 1,5 milyon eurodan kaçıp 4-5 milyon euro maliyetli dandfik birini almazsak ben hiçbirşey bilmiyorum. Samet Aybaba'yı düşünen yönetim bunu da düşünür.

Samet Aybaba'ya karşı olanların Fatih'i delice istemesi enteresan.

Ayrıca Fatih Zenit'te neden kadro dışı kaldı?

Sordum ama cevap veren yok.

Yönetime diyor bazıları ama sırf kendi egoları için Trabzonspor'u bile silmeye hazırlar.

sametaydin
18.07.2009, 17:42
Madem fatih tekke alınmıyor onun yerine başka iyi bir forvet alınmalı bu takıma.

Samet Türkmen
18.07.2009, 17:43
Kulübe katkı sağlayacak bir fikir konulmuyor ortaya.Sürekli çatışma halinde yorumlar. Birbirlerine üstü kapalı laf atanlar.

Emrullah
18.07.2009, 17:46
Samet Aybaba'ya karşı olanların Fatih'i delice istemesi enteresan.

Ayrıca Fatih Zenit'te neden kadro dışı kaldı?

Sordum ama cevap veren yok.

Yönetime diyor bazıları ama sırf kendi egoları için Trabzonspor'u bile silmeye hazırlar.

Çünkü orada oynamak istemiyor, mutlu değil. İnsan mutlu olmadığı yerde barınamaz. Ama Trabzon'da oynamak istiyor, iyi bir Trabzonsporlu, kalitesi tartışılmaz. Taş yerinde ağırdır. Fatih'in yeri de Trabzonspor'dur. Ayrıca Fatih oynadığı her maçta kendinden söz ettirmiştir. UEFA Kupası finaline kadar toplamda 50-60 dakika oynamayan Fatih final maçında çıkıp maçın adamı olmuştur.

ugurozturk
18.07.2009, 17:48
Baskanin benim icin sayginlik ve rakipsizlik donemi bitmis; elestrilme donemi baslamistir..

erolizmts
18.07.2009, 17:49
Keşke bazı ayrıntıları tam olarak öğrensek ve onun üzerinden atıp tutmaya başlasak. Fatih'in istediği ücret ile Sadri Şener'in önerdiği ücret arasında acaba uçurum mu vardı yoksa çok küçük bir para farkına rağmen yönetim mi hiç geri adım atmadı? Ayrıntılar halâ biz taraftarlar için bir kara kutu. O yüzden gerek Fatih'i gerekse Sadri Sener'i eleştirirken net ifadeleri kullanmamak daha mantıklı.

Önümüzde ki günlerde elbet Fatih bir açıklama yapacaktır. En azından "Fatih yapabileceği fedakârlığı yapmıştır" diyebilmemiz için bazı karanlık noktaların aydınlatılması gerekiyor.

My
18.07.2009, 17:49
Çünkü orada oynamak istemiyor, mutlu değil. İnsan mutlu olmadığı yerde barınamaz. Ama Trabzon'da oynamak istiyor, iyi bir Trabzonsporlu, kalitesi tartışılmaz. Taş yerinde ağırdır. Fatih'in yeri de Trabzonspor'dur. Ayrıca Fatih oynadığı her maçta kendinden söz ettirmiştir. UEFA Kupası finaline kadar toplamda 50-60 dakika oynamayan Fatih final maçında çıkıp maçın adamı olmuştur.Tam olarak cevabı olmamış gibi geldi bana :) Hocasının da açıkladığı gibi disiplinsiz olması ve antrenmanı sevmemesiydi en son. Uyum sorunu da ayrı bir durum tabi.

ugurozturk
18.07.2009, 17:50
İşte bunu hala anlayamayanlar var. Onlar Fatih'in alınmamasına tepkili değiller? Neye güveniyorsunuz bu kadar merak ediyorum. Fatih'ten daha kaliteli bir forveti geçtim, O'nun ayarına yakın bir adamı bulup getiremezler, getirseler uyum bilmem ne sorunu...Yani sittin sene marjinal faydası Fatih kadar yüksek bir oyuncu transfer edemezler. İşte taraftarın isyanı buna, bunu bazıları anlasa nasıl olur.

Sen bu yorumuna bir de Fatih tekke - Fatih Terim inatlasmisini ve Fatihin bir seyleri ispatlama gayreti icinde olacagini da ekle...

Emrullah
18.07.2009, 17:51
Kulübe katkı sağlayacak bir fikir konulmuyor ortaya.Sürekli çatışma halinde yorumlar. Birbirlerine üstü kapalı laf atanlar.

Kulübe katkı sağlayacak fikri ve maddi kaynağı taraftar ortaya koydu. Bu takıma Fatih veya ayarında bir forvet şart dedi taraftar. Olamzsa olmaz dedi taraftar. Artı böyle bir transferin kulübe ekonomik girdisi olacağı için muhakkak transfer edilmeli dedi. Ama işi yokuşa süren yönetim oldu her zaman, ne Fatih ne taraftar. Fatih olmazsa olmaz değildir ama Fatih ayarında bir forvet olmazsa olmazdır. Yönetimin böyle bir trabsfere imza atacağına inanç sıfırdır. Gökhan ile Umut'u yeterli gören bir yönetime sahibiz. Taraftarın gördüğü gerçeği yönetim görmeyince ve yanlışta inat edince otomatik olarak taraftar çıldırıyor.

ugurozturk
18.07.2009, 17:51
Ben Fatihin 5 trilyon istedigine inanmiyorum; 5 trilyon isteyecek adam, fenere 10 trilyona imzayi coktan atmisti....

Fatihim; sen su son 10 senede basimiza gelen en guzel seydin..

git fenere; formani alip; 61 fatih tekke yazdirip meydanda gezmezsem adam degilim.

Emrullah
18.07.2009, 17:54
Ben Fatihin 5 trilyon istedigine inanmiyorum; 5 trilyon isteyecek adam, fenere 10 trilyona imzayi coktan atmisti....

git fenere; formani alip; 61 fatih tekke yazdirip meydanda gezmezsem adam degilim.

Yok ben hataya hatayla cevap vermem. Yönetimin bariz basiretsizliği yüzünden yorgan yakmam.

sametaydin
18.07.2009, 17:55
Kulübe katkı sağlayacak fikri ve maddi kaynağı taraftar ortaya koydu. Bu takıma Fatih veya ayarında bir forvet şart dedi taraftar. Olamzsa olmaz dedi taraftar. Artı böyle bir transferin kulübe ekonomik girdisi olacağı için muhakkak transfer edilmeli dedi. Ama işi yokuşa süren yönetim oldu her zaman, ne Fatih ne taraftar. Fatih olmazsa olmaz değildir ama Fatih ayarında bir forvet olmazsa olmazdır. Yönetimin böyle bir trabsfere imza atacağına inanç sıfırdır. Gökhan ile Umut'u yeterli gören bir yönetime sahibiz. Taraftarın gördüğü gerçeği yönetim görmeyince ve yanlışta inat edince otomatik olarak taraftar çıldırıyor.

Fatih ayarında bir forvet bizim takım için olmazsa olmazsır doğru söylediniz. Ama ben yine de forvet mevkiine transfer yapılacağına inanıyorum tabi fatih ayarında olurmu bilemem belki daha iyi olur belki de olmaz. Burada beni kızdıran yönetimin oynadığı kumar. Bildiğin tanıdığın bir oyuncu varken maceraya atılmaya gerek yoktu hele hele kadro böylesine iyiyken ve de şampiyonluğa oynama şansımız varken.

ugurozturk
18.07.2009, 17:55
Keşke bazı ayrıntıları tam olarak öğrensek ve onun üzerinden atıp tutmaya başlasak. Fatih'in istediği ücret ile Sadri Şener'in önerdiği ücret arasında acaba uçurum mu vardı yoksa çok küçük bir para farkına rağmen yönetim mi hiç geri adım atmadı? Ayrıntılar halâ biz taraftarlar için bir kara kutu. O yüzden gerek Fatih'i gerekse Sadri Sener'i eleştirirken net ifadeleri kullanmamak daha mantıklı.

Önümüzde ki günlerde elbet Fatih bir açıklama yapacaktır. En azından "Fatih yapabileceği fedakârlığı yapmıştır" diyebilmemiz için bazı karanlık noktaların aydınlatılması gerekiyor.

ayrintilari herkes biliyor.. Hacisalihoglu "o mollanin ne isi var TSde" dedigi gun butun ayrintilar da belliydi; zaten su bir aylik surec boyunca denen laflara bakinca bir ipe un serme ve opmeye merami olmayanin yanagin nerde gibi sorularla; bos mukavele gibi sacmaliklarla gecistirilen kucuk dusurucu aciklamalarla herkes herseyin farkina vardi..

trabzon insani uyaniktir... Huseyinin bile gonderilmesinde benzer Hacisalihoglu kriterleri oldugunu dusunuyorum

Emrullah
18.07.2009, 17:57
Yeni bir başlık şart oldu. Madem Fatih olayı kapandı "Ey yönetim Fatih ayarında ve marjinal faydası yüksek bir forvet istiyoruz" diye başlık açmak lazım. Bunların forvet alacağı yok alacakları forvet anca Batuhan ve Mehmet Yıldız olur. O zaman bunun hesabını kimseye veremezler.

Yasin Berber
18.07.2009, 17:58
boşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 17:58

Tipik bir Fatihspor taraftarı...:alkış::alkış:

karatasof
18.07.2009, 17:59
Fatih Tekke'yi Fatih Terim milli takıma neden almıyor diye kendini paralayan TS taraftarı şimdi aynı soruyu kendi yönetimi ve Başkan'ına soruyor.Ancak sonuç yine değişmeyecek bunu adım gibi biliyorum.Ne Fatih Terim ne de Başkan Sadri Şener'in bu soruya verebilecekleri açık ve net cevapları yok.Keşke herkes açık olsa ve neyi ne için yaptığını yada yapmadığını mertçe söylese.Kimsenin bu kadar süre taraftarı umutlandırıp ondan sonra böyle sudan bahanelerle taraftarı aldatmaya hakkı olamaz olmamalı....

Emrullah
18.07.2009, 18:00
Fatih ayarında bir forvet bizim takım için olmazsa olmazsır doğru söylediniz. Ama ben yine de forvet mevkiine transfer yapılacağına inanıyorum tabi fatih ayarında olurmu bilemem belki daha iyi olur belki de olmaz. Burada beni kızdıran yönetimin oynadığı kumar. Bildiğin tanıdığın bir oyuncu varken maceraya atılmaya gerek yoktu hele hele kadro böylesine iyiyken ve de şampiyonluğa oynama şansımız varken.

Çok doğru bir nokta. Bildiğin tanıdığın bir adam varken neden macera ararsın. Sen yine çok iyimsersin, ben macera arayacaklarını dahi tahmin etmiyorum. Bunlar adam akıllı forvet falan almaz. Aldıkları anca Batuhan veya Mehmet Yılmaz ayarında olur. Yani Umut'un bir numara küçüğü. Biz Umut'un birkaç numara büyüğünü istedik onlar bize bir numara küçüğünü alırlar. Bu sene yaptıkları transferler en büyük referansları.

aaahmet61
18.07.2009, 18:00
fatih tekke bir açıklama yapsada herkes rahatlasa.

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 18:01
Yeni bir başlık şart oldu. Madem Fatih olayı kapandı "Ey yönetim Fatih ayarında ve marjinal faydası yüksek bir forvet istiyoruz" diye başlık açmak lazım. Bunların forvet alacağı yok alacakları forvet anca Batuhan ve Mehmet Yıldız olur. O zaman bunun hesabını kimseye veremezler.
Abi sabahtan beridir yorumlarını okuyorum yönetime sallayıp sallayıp duruyosun yönetim geçen sezon ne yaptı burak yılmazı alamadı Gökhanı getirdi yusufu alamdı Alanzinhoyu getirdi nerden biliyosun forvet alınmayacağını yönetimdemisin yoksa kafandan senaryomu yazıyosun..!