PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Mollasalihoğlu
13.07.2009, 17:00
Bu taraftar Sadri Şener gibi bir Trabzonsporluyu, siyaset uğruna harcayabiliyorsa,
Sırf parti orjininden birbirlerine dokunuyorlar diye Orhan Gümrükçüoğlu gibi Trabzon'dan Trabzonspor'dan bi haber adamı Sadri Şener'e tercih ediyorsa,
Birilerini koruyacağım diye Galatasaray kongre üyesi TOKİ Başkanı'nı savunuyorsa böyle gider bu işler.

Sözün üzerine söz diyemem..

Şahinoğlu
13.07.2009, 19:38
Bu taraftar Sadri Şener gibi bir Trabzonsporluyu, siyaset uğruna harcayabiliyorsa,
Sırf parti orjininden birbirlerine dokunuyorlar diye Orhan Gümrükçüoğlu gibi Trabzon'dan Trabzonspor'dan bi haber adamı Sadri Şener'e tercih ediyorsa,
Birilerini koruyacağım diye Galatasaray kongre üyesi TOKİ Başkanı'nı savunuyorsa böyle gider bu işler.

Ne yazıkki kişiliği bozuk insanlar aramızdada var bu kişiler bu sitedede mevcut pişkinlikle yazmayada devam ediyorlar bide Trabzon şehrinde ikamet ediyorlar be adam Trabzon şehri için en büyük projeye bile sırf politik görüşten sebep karşı duruyosun sen kaybediyosun zaten başkası değil , çok üzülüyorum İstanbul'da yaşayan bir Trabzon'lu olarak .

SERDAR-61
13.07.2009, 19:50
Başkanım sana güvenimiz TAM Bu sene avrupa ve ligde başarılı olacağımıza inanıyorum ve habu FATİH TEKKEyi alalım başkanım :D

albatros
13.07.2009, 21:21

malesef...
acı ama gerçek...

Fatih Özkan
13.07.2009, 21:22

+1967 :alkış::alkış::alkış:

Tangerine Dream
14.07.2009, 10:37
Başkanımız bu akşam Star TV'de Arena programına katılacak.

Napoli
14.07.2009, 10:56

+1967:alkış::alkış::alkış::alkış:

Erdal
14.07.2009, 11:02
Cihan, insanlar haksızlık eder. Bireyler haksızlık eder...Ama bir şehir büyük oranda buna katılıyorsa bunun adı haksızlık olmaz. Yanlış bilgilenme olabilir. Eksik bilgilenme olabilir. Hatta başkanın ve yönetimin kendini ifade edememesi olabilir. Ama haksızlık değil bu...Bu kulübe siyaset bulaşma sı mevzu eski bir mevzu...Ama sizi temin ederim kulübe siyaset bulaşmaz. Siyasete kulüp bulaşır...Örnekleri çok...Kulübe bulaşan "inat" asıl sorunumuz....

Başkan ın görevi kabul etmesi için en çok uğraşan kişi kim? Bu yönetimi oluşturmak için en çok uğraşan kim?...

KUTADGU
14.07.2009, 11:08
Cihan, insanlar haksızlık eder. Bireyler haksızlık eder...Ama bir şehir büyük oranda buna katılıyorsa bunun adı haksızlık olmaz. Yanlış bilgilenme olabilir. Eksik bilgilenme olabilir. Hatta başkanın ve yönetimin kendini ifade edememesi olabilir. Ama haksızlık değil bu...Bu kulübe siyaset bulaşma sı mevzu eski bir mevzu...Ama sizi temin ederim kulübe siyaset bulaşmaz. Siyasete kulüp bulaşır...Örnekleri çok...Kulübe bulaşan "inat" asıl sorunumuz....

Başkan ın görevi kabul etmesi için en çok uğraşan kişi kim? Bu yönetimi oluşturmak için en çok uğraşan kim?...

Erdal abi yukarıda yazmış olduğum konunun ana çıkış noktası Türkiye'de dağıtılan futbol kulüplerine destek pastasında bir şekilde sürekli mahrum bırakılmaya çalışılmamızdır. Ve bu mahrumluğumuz takılan siyasi gözlüklerle hukuksal bir zemine oturtulmaya çalışılıyor ki, bu tuhaflığa ne ad vereceğimi kestiremiyorum.

Seyrantepe Projesi bile başlı başına hak, adalet ilkelerinin ne kadar yüzüstü bırakıldığının açık, seçik delilidir. Bunun yanında sadece belli zamanlar Trabzonspor kaşkolu takanların da Trabzonspor'u yüzüstü bırakırken sergiledikleri fütursuzlukta bu şehrin gerçeği olmamalı.

Erdal
14.07.2009, 11:13
Mevzular birbirine girdi biraz. Trabzon ve Trabzonspor da her hadise ayrı bir "case" dir...Ayrı bir incelemeye muhtaçtır....Dolayısıyla genellemelerden kaçmak lazım...

KUTADGU
14.07.2009, 11:16
Mevzular birbirine girdi biraz. Trabzon ve Trabzonspor da her hadise ayrı bir "case" dir...Ayrı bir incelemeye muhtaçtır....Dolayısıyla genellemelerden kaçmak lazım...

Belki de öyledir abi. Dediklerine itimatım sonsuzdur.

Lakin yine bahsettiğim mesele ile ilgili bir çok değişik olay da yaşanmakta.
Türkiye'de yapılması planlanan futbol stadyumları için de Trabzon kentinin anılmaması rezalet değil midir?

Ama birileri gelip ağzımıza bir parmak bal çalınca, siyasi düşüncelerimiz gereği ne taleplerimiz ne de sıkıntılarımızı adamakıllı söyleyemiyoruz.

Bu olanların neticesinde de Sadri Başkan'ı becerisizlikle, bırakıp kaçmaya çalışmakla suçlamak vicdana sığmaz sanırım.

Erdal
14.07.2009, 11:17
Kesinlikle haklısın...

KUTADGU
14.07.2009, 11:20
Kesinlikle haklısın...

Teşekkür ederim Erdal abi.
Umarım ironi yapmıyorsundur :)

OLCAY ÇAKIR
14.07.2009, 11:21
Ünal Başlığında 2 gün evvel yazmıştım,paylaşmak istiyorum tekrar,kusura bakılmasın;

Dün CNN TÜRK'de Cem KOZLU ile başarı öyküleri(programın ismini tam hatırlamıyorum)vardı.

Konuk SANİ ŞENER idi.

Adama hayran kaldım.

Tekrarı olursa izlemenizi tavsiye ederim...

Bazı insanların taa çocukluktan,aileden,eğitimlerine,kariyerlerine ve en önemlisi görgülerine saygı duymak gerekiyor.

Bizim gibi düşünmedikleri,bizden 10 adım ileriyi düşündüklerini ve buna inanıp saygı duymamız gerektiğini,en azından kendi payıma bir ders olarak çıkardım.

Sonuç;Sadri ŞENER'e Tekke konusunda kızılıyor.

Ama hepimizi yanıltacak hamleleri yapıyor olduğunu ve sırrına en yakınındaki yönetim kurulundakilerin bile eremediğini düşünmekteyim.

Sadri başkanın hamlelerine güveniyorum...

Ünal KARAMAN önemli bir isim.

Hemde öyle böyle değil.

Hele o transferi...

Hayırlı olsun.

Ali İhsan
14.07.2009, 12:53
Stad konusunun bize gıcıklığına rafa kalktığına inanmıyorum. Ortada herhangi bir rant olmadığı için yaprak kımıldamıyor diyebiliriz. Rant olsa Sis dağının başına bile dikerler 80000 kişilik stadı. Gs stadı da duygusal sebeplerle yapılmıyor elbette. Çok kesimlerin rantı var...

Ahmet Karadeniz
14.07.2009, 13:26
Arenaya soru sorulsa herkes kesin fatih tekke soracaktır eminim

danger00
14.07.2009, 13:30
program canlı yayınlanmayacak, banttan yayınlanacak.
çekim dün gerçekleşti diye biliyorum ben.

Ertuğrul ATALAY
14.07.2009, 14:57
Trabzonsporun kurumsallaşması için...Kişilere muhatç hale gelmemesi için...başarı için...popülerlik için Sadri Başkan büyük bir şanstır....

Ahmet Karadeniz
14.07.2009, 15:08
program canlı yayınlanmayacak, banttan yayınlanacak.
çekim dün gerçekleşti diye biliyorum ben.

Usta Gazeteci Uğur Dündar Başkanları canlı yayında buluşturuyor... Dündar'ın yöneteceği ve "UEFA Avrupa Ligi'nin değerlendireceği açık oturuma Türkiye'yi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor Kulüplerinin Başkanları Aziz Yıldırım, Adnan Polat ve Sadri Şener katılacaklar.

Her ne kadar konu UEFA Avrupa Ligi olsa da en çok merak edilen Aziz Yıldırım'ın, Adnan Polat'tan Arda Turan'ı canlı yayında isteyip istemeyeceği.. Çünkü Yıldırım bugüne kadar Adnan Polat'la bir araya geldiği her ortamda bu istediğini tekrarladı... Avrupa'da başarı için Arda'yı kadrosunda görmeyi çok isteyen Aziz Yıldırım'ın bu gece canlı yayında bu isteğini bir kez daha tekrarlaması sürpriz olmayacak..

Uğur Dündar'ın yöneteceği Başkanlar Buluşması saat 23.30'dan itibaren Star, CNN Türk, Eurofutbol ve D Spor'dan naklen yayınlanacak..

canlı dior burda

Harun-61
14.07.2009, 15:10
Baskanim, Tekke isini unutma ha :)

karatasof
14.07.2009, 16:12
Sapla saman karıştırılıyor zannederim.Herşeyden evvel Gümrükçüoğlu'nu Trabzon Belediye Başkanı olması için ikna eden ve seçilmesi için vargücü ile çalışan kişi ile Sadri Şener'in TS Başkanı olması için ikna edip seçilmesi için elinden geleni ardına koymayan kişi aynı iken biz neyin siyasetinden bahsediyoruz.Sadece TS'da değil hemen her ülke ve takımda öyle veya böyle siyasiler ile spor adamları iç-içedir.Çok uzağa gitmenize gerek yok bakınız İtalya devlet başkanı Berlusconi..
Bir kişiyi savunmak adına diğer kişileri eleştirmenin ve hatta Trabzon'dan ve TS'dan bihaber olarak yaftalamanın da doğru olmadığını düşünüyorum.En azından ben bu yaşıma kadar Trabzon'da ikamet ettiğim süreleri toplasanız 72 saat etmez iken TS'dan bihaber olmakla itham edilsem bunu kendime bir hakaret olarak algılarım.Bugün Trabzon'dan bihaber olupta TS'a sevdalı onbinlerce insana haksızlıkta edilmiş olur diye düşünüyorum.
Başkan Sadri Şener'in ucu nereye varacağını kestiremediği sayısız açıklamalarından biriside TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar Bey hakkında yaptığı açıklama olmuştur ki bu açıklamaya mezkur şahıs gayet güzel bir şekilde cevap verdiği halde Sayın Şener yeni bir açıklama yapmayarak kendi açıklamasını berteraf etmiştir.Bayraktar mealen ''Ne TS kulübü adına ne de özelde Sayın Sadri Şener'in kendisi ile görüşme talebi olmadığını ;ayrıca TS Başkanının görüme için randevu talep etmesine gerekte olmadığını söylemiş,her durumda kendileri ile görüşmeye hazır ve nazır olduklarını söylemiş;TS'luluğunu kimsenin sorgulayamayacağını açıklamıştır.
Sadri Başkan TS Başkanlığının ''dikensiz gül bahçesi'' olmadığını en iyi bilecek 3-5 kişiden biri iken bu şekilde açıklamalar yapması çokta anlaşılır değil.Umarım sıkıntısı sadece seçim arifesinde yaşadıkları ile alakalıdır ve yeniden Başkan seçilmesi ile bu düşüncelerinden arınmış olur.Aksi halde herkese çatarak herkesle didişerek TS'u iyi bir yerlere getirmesi imkan dahilinde değil...
Bu vesileyle yeniden seçilen Başkan ve Yönetimi tebrik eder,başarılarının devamını dilerim....

28TS61
14.07.2009, 16:59
bu aksami yayini keydetebilecek arkadaslar varsa cok iyi olur.
ben malesef birazsan saat 6-7 gibi yola cikmaliyim arkadas ile ve ancak sabah 8 de geri gelcem eve :(
yayini kaydetip burdan paylasirsaniz cok iyi olur

Çetin
14.07.2009, 17:12

sırf şu paragrafla ilgili bir konu bile açılabilir. tebrikler ve teşekkürler

yorumsuz6117
14.07.2009, 17:14
program canlı yayınlanacak inş başkan fatihle ilgili bişey söyleyeceğini zannetmiyorum ama..

KUTADGU
14.07.2009, 17:21
Sapla saman karıştırılıyor zannederim.Herşeyden evvel Gümrükçüoğlu'nu Trabzon Belediye Başkanı olması için ikna eden ve seçilmesi için vargücü ile çalışan kişi ile Sadri Şener'in TS Başkanı olması için ikna edip seçilmesi için elinden geleni ardına koymayan kişi aynı iken biz neyin siyasetinden bahsediyoruz.Sadece TS'da değil hemen her ülke ve takımda öyle veya böyle siyasiler ile spor adamları iç-içedir.Çok uzağa gitmenize gerek yok bakınız İtalya devlet başkanı Berlusconi..
Bir kişiyi savunmak adına diğer kişileri eleştirmenin ve hatta Trabzon'dan ve TS'dan bihaber olarak yaftalamanın da doğru olmadığını düşünüyorum.En azından ben bu yaşıma kadar Trabzon'da ikamet ettiğim süreleri toplasanız 72 saat etmez iken TS'dan bihaber olmakla itham edilsem bunu kendime bir hakaret olarak algılarım.Bugün Trabzon'dan bihaber olupta TS'a sevdalı onbinlerce insana haksızlıkta edilmiş olur diye düşünüyorum.
Başkan Sadri Şener'in ucu nereye varacağını kestiremediği sayısız açıklamalarından biriside TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar Bey hakkında yaptığı açıklama olmuştur ki bu açıklamaya mezkur şahıs gayet güzel bir şekilde cevap verdiği halde Sayın Şener yeni bir açıklama yapmayarak kendi açıklamasını berteraf etmiştir.Bayraktar mealen ''Ne TS kulübü adına ne de özelde Sayın Sadri Şener'in kendisi ile görüşme talebi olmadığını ;ayrıca TS Başkanının görüme için randevu talep etmesine gerekte olmadığını söylemiş,her durumda kendileri ile görüşmeye hazır ve nazır olduklarını söylemiş;TS'luluğunu kimsenin sorgulayamayacağını açıklamıştır.
Sadri Başkan TS Başkanlığının ''dikensiz gül bahçesi'' olmadığını en iyi bilecek 3-5 kişiden biri iken bu şekilde açıklamalar yapması çokta anlaşılır değil.Umarım sıkıntısı sadece seçim arifesinde yaşadıkları ile alakalıdır ve yeniden Başkan seçilmesi ile bu düşüncelerinden arınmış olur.Aksi halde herkese çatarak herkesle didişerek TS'u iyi bir yerlere getirmesi imkan dahilinde değil...
Bu vesileyle yeniden seçilen Başkan ve Yönetimi tebrik eder,başarılarının devamını dilerim....

Orhan Gümrükçüoğlu'nun Trabzonspor ile ne alakası vardır? Açıklayınız o zaman.
Açıklayamazsınız çünkü. Yoktur.
Ne kulüp üyesidir, ne kongre üyesidir ne de Trabzonspor maçı izlemişliği vardır.
Trabzonspor'dan bihaberliği açıktır, aşikardır. Trabzon'a belediye başkanı olan şahış Trabzon'dan da Trabzonspor'dan da habersizdir. Dolayısıyla Trabzonsporluluk ilişkisi seçim zamanı atkı takan bir siyasetçiden ileri gidememiştir. Böyle bir şahısın da Trabzonspor'a fayda getirecek işlerde bulunmamasını anlamak lazım.
Üstelik gerek seçim evveli gerekse seçim sonrası bir türlü toplanamayan Kurullar ve de Meclis neden toparlanamamıştır bunları tekrar sormaya gerek yok sanırım.

Trabzonspor Kulübü Başkanı "Ben Toki başkanı ile görüşemiyorum" diyorsa ben Trabzonspor Başkanına inanırım.

Adnan Polat'ın da sürekli olarak söylediği gibi, Galatasaray Başkanı ile haftada 3-4 kez buluşan ve GS kongre üyesi olan Toki Başkanına inanmam.

Ama sırf siyasi düşüncenize gölge düşmesin diye siz TOKİ Başkanına inanırsınız mesela.

Benim siyasi görüşüm Sadri Şener'in çok uzaklarında olmasına rağmen bu mesele de en çok uğraşan ve en çok yaralanan ve en çok haklı olan Sadri Şener'e nasıl destek verilmez anlamıyorum.

Çetin
14.07.2009, 17:53
at gözlüklerini çıkartmayı başarıp, kısır siyasi fikirlerimizi bir kenara koyabilirsek işte o zaman bir şey başarımış oluruz ama maalesef bizim ülkemizde görüşümüz tüm yollara ışık tutan bir komedya. o yüzden Kutadgu'yu bir önceki sayfadaki ve şu anda olan bakış açısı için kutluyorum.

Alihan Ertürk
14.07.2009, 20:12
Başkanımızın katılacağı program canlı değilmiş ..

Şuanda Star Ana haberde gösteriliyor bir bölümü .. ;)

Şahinoğlu
14.07.2009, 21:15
Trabzonspor Başkanı > Trabzon Belediye Başkanı > Toki Başkanı bu böyle biline hala öğrenemeyen arkadaşlar var öğrensinler.

Uğurtan
14.07.2009, 22:01
Gs kongre üyesi olan birinin Trabzonsporluğunu sorgulamam çünkü yoktur zaten..

İskender Çakmak
14.07.2009, 22:22
bu kadar basit doğru söylüyorsun

turkish0061
14.07.2009, 22:25
fatihi almiyarak beni sinir ediyor bu aralar baskan. gicik yaa vlahh, okadar istiyoruz fatihi. yinede inat almiyo. vllah baskanim diyorum ama fatih gelmese taraftardan cok buyuk bir tepki alacak baskan

Çetin
14.07.2009, 22:33
fatihi almiyarak beni sinir ediyor bu aralar baskan. gicik yaa vlahh, okadar istiyoruz fatihi. yinede inat almiyo. vllah baskanim diyorum ama fatih gelmese taraftardan cok buyuk bir tepki alacak baskan

çok haklısın. bence bu başkan gitmeli, yerine nuri albayrak gelmeli. o olsa fatih tekke'yi kesin alırdı. başkanımız çok kötü :( hiç dediğimizi yapmıyor, kızıyorum ona, en küçük başarısızlıkta istifa diye bağaıracağım çünkü fatih tekke'yi transfer etmedi. başkanımız çok kötü :(

not: ironiyi anlamayan nesle aşina değilim :)

magicyattara
14.07.2009, 22:34

Futbol,asla sadece futbol değildir,diye boşuna söylememişler...bir yerlere yükselebilmek için birilerine diyet ödemeniz gerekir.
Bir de Ergun Gürsoy vardı bu yollardan geçen.

Trabzonsporluluk'larını ise hiç tartışmıyorum bile.

Hotaman
14.07.2009, 22:45
Başkanı çok iyi anlıyorum, biri bana benim iyiliğim için bile baskıcı bir şekilde yaptırım uygulamaya kalksa, inatla direnirim. Direnişimden yarar değil zarar geleceğini bilsem bile. Bu sanırım karadeniz insanının ortak özelliklerinden. Buna isteyen inat diyebilir, bana göre inattan daha derin anlamlar taşıyor.

Erdogan
14.07.2009, 22:49
sadri sener inde yer alacagi program hangi kanallarda ve saat kacte arkadaslar

bysurmeneli
14.07.2009, 23:02
Trabzon gibi maddi anlamda iç dinamikleri çok güçlü bir şehir konu Trabzonspor olunca yönetici kıtlığı çeken bir şehir oluveriyor birden... Bu anlamda herkesin görevden kaçtığı bir dönemde elini taşın altına sokan hatta sokmakla kalmayıp yerde yatan koca kütleyi iki eliyle sahiplenip başının üzerine koyan Başkan'ı yürekten kutluyorum en az onursal başkan kadar bu klübe hizmetleri geçen ve fazlasını hakeden işler yapan Sadri Başkanı çok seviyorum...

Anca onu sevmemiz yanlış yaptığında eleştirmeyeceğimiz anlamına gelmez! Biz karadeniz insanı eleştiriden hoşlanmayız, kolay beğenmeyiz ve dolayısıyla her zaman her şeyin en iyisini isteriz, ama yiğitin hakkını da yiğite veririz yani başkan zor bir dönemde unutulmaz bir yiğitlik yapmıştır...

Yanlız başkanın şu Fatih Tekke transferinde ki tutumu pek mantıkla açıklanamayacak bir boyuta gelmiştir.. Bir bunu anlamıyorum bir de bazen sanırım çevresinin de etkisiyle tutarsız konuşabiliyor yani geçen sene Zafer transferi olmayınca söylediklerini hatırlayan var mı? ya yusufu alamayınca söylediklerini? şimdi de Fatih'i yaşından dolayı istemeyip nerdeyse hem boş mukaveleye imza atsın hem de bonservisini cebinden ödeyip gelsin diyor :)

Belediye başkanıyla dalaştı sonrasında baktık Sn. Gümrükçüoğlu klübün her istediğini yaparım Trabzonu ve Trabzonsporu ayrı düşünemeyiz dedi yani aklı başında olan herkes bu iki ana-oğul gibi olan kurumu ayrı düşünemez zaten aksi durumda sonuçlarının ne olacağını bilir?

Tuttu TOKİ başkanına laf attı o da tuttu tam tersi açıklama yaptı benle görüşmesi için randevuya gerek yok ama böyle bir talebi de olmadı dedi ve hemen ekledi kimse Trabzonsporluluğumu sorgulayamaz.. şimdi kim de hata bunu anlayabilmiş değilim bu adamlar öyle ya da böyle Trabzon şehrinin değerleri ileride stat yapımında tesis yapımında desteğini alacağımız bir kurumun tepe noktasında... bu tür polemiklere insanları kamuoyunun önüne atmaktansa daha mantıklı düşünmeliyiz ve bu insanlardan nasıl faydalanırız yoluna gitmeliyiz

yorumsuz6117
14.07.2009, 23:03
sadri sener inde yer alacagi program hangi kanallarda ve saat kacte arkadaslar
23.30 star tv..

Erdogan
14.07.2009, 23:07
23.30 star tv..

acaba avrupadaki starda gösterir mi yoksa yine baska bisey mi olur o saatte?

yorumsuz6117
14.07.2009, 23:08
acaba avrupadaki starda gösterir mi yoksa yine baska bisey mi olur o saatte?
bilemicem ama cnntürktede var aynı saatte ordada izleyebilirsin .

Erdogan
14.07.2009, 23:11
bilemicem ama cnntürktede var aynı saatte ordada izleyebilirsin .

evet dogru. sagol..

İskender66
15.07.2009, 00:03
Bizim Başkan esprileri patlatıyor. Ortalık yıkılıyor. Uğur Dündar gülme krizine giriyo sürekli :) Sadri Baba birtane ya :)

seyduna_efil
15.07.2009, 00:18
sadri başkan milleti kırıp geçiriyor..sadri baba konuşmaya başladımı adnan polat başlıyor gülme krizine :)

.....
15.07.2009, 01:01
Başkanım iyi ki varsın be :) Simdi diğer başkanların demeçlerini fazla dinlemedim ama diğer takımlarla kıyaslıyorum gerçekten tecrübeli ve beyefendi kişiliğiyle bu takımı en iyi sekilde Temsil ediyorsun. inşallah hayırlısı ile uzun süreler bu klübü başarılarla çalıştırırsın

sethfilo
16.07.2009, 18:02
Bugünkü demecini okurken aslında kendine bile ters düşen başkan ve ekibiyle karşı karşıya kaldığımızı anlamak için dahi olmaya gerek yok. Engin baytarın sorunlu bir futbolcu olduğu devamlı dile getirilmesine ragmen Trabzonda yapamazmış, peki sevgili başkanım sizin ve yönetiminizdekilerin ağzından Fatih için devamlı söyledikleriniz ve imalarınız ne kaldıki Fatihi transfer etiğinde Japonyada yaşamayacak oda Trabzonda yaşayacak ne olur çıkıp şunu açıklayın herkes en azından bunu sizden bekliyor biz Fatihi almayacağız ve daha fazlada ne siz ve yönetiminizi nede Fatihi bu labirente sokup taraftarında bir kesiminin size olan inancını kaybetmeyin. ne dersiniz ?

KUTADGU
16.07.2009, 18:13
Bugünkü demecini okurken aslında kendine bile ters düşen başkan ve ekibiyle karşı karşıya kaldığımızı anlamak için dahi olmaya gerek yok. Engin baytarın sorunlu bir futbolcu olduğu devamlı dile getirilmesine ragmen Trabzonda yapamazmış, peki sevgili başkanım sizin ve yönetiminizdekilerin ağzından Fatih için devamlı söyledikleriniz ve imalarınız ne kaldıki Fatihi transfer etiğinde Japonyada yaşamayacak oda Trabzonda yaşayacak ne olur çıkıp şunu açıklayın herkes en azından bunu sizden bekliyor biz Fatihi almayacağız ve daha fazlada ne siz ve yönetiminizi nede Fatihi bu labirente sokup taraftarında bir kesiminin size olan inancını kaybetmeyin. ne dersiniz ?

Taraftarın büyük bir kısmı bahane bulup inancını yitirmeye meyilli zaten.

Sadri başkan'ın bu süreci hızlandırmasına gerek yok.

Ya da gerek var.

Dursun Kaplan
16.07.2009, 18:18
Bence yok abi, yok !. :)

Atmaca
16.07.2009, 18:33
1-Nasil bi transfer politikasi izliyor bilen yok.
2-Kurumlarla catisiyor.
3-Net konusmuyor.
Kisacasi baskan yanlis yapiyor.
Olumlu icraatlar yapmasini bekliyoruz.

Kazım Uzunboy
17.07.2009, 09:02
Başkan Sadri Şener: Parola şampiyonluk

Hollanda´ya gelecek olan Başkan Sadri Şener, teknik direktör Hugo Broos ve Ünal Karaman´la bir toplantı yapacak.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/7/18_262660_17FAN07SADRI423.jpg

Standard Liege’le yarın yapılacak hazırlık maçını izlemek için Hollanda’ya gelecek olan Başkan Sadri Şener, teknik direktör Hugo Broos ve Ünal Karaman’la bir toplantı yapacak. Futbolcu transferinde hata yapmak istemediklerini vurgulayan Şener, “Çok ucuz maliyetlerle süper bir takım oluşmak mümkün değil” dedi. Yeni sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacaklarının altını çizen Başkan, “Avrupa Ligi’nde de gruplara kalırsak, ekonomik anlamda bunun bize katkısı büyük olacaktır” diye konuştu.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

OLCAY ÇAKIR
17.07.2009, 09:32
Başkanım günaydın.

Her hamlenizi anlamlı buluyorum.

İyiki seçmişiz sizi.

:)

Hüseyin Bağdat
17.07.2009, 09:40
Başkanım size olan güvenizim hiç eksilmeden devam ediyor. Çatışılması gereken kurumlar varsa sonuna kadar çatışmaya laf atmaya devam...

murat öksüz
17.07.2009, 09:48
trabzonspor son yıllarda o kadar kötü yönetildi ki ve okadar çok kötü baskanlar gördü ki bir zamanlar basarıyla baskanlık yapan sadri Şener baskan seçildiğinde bile iyi olacagına pek inanmıyordu.

Ve sadri sener baskalığa geldiği ilk haftalarda trabzonsprun yetiştirdigi büyük oyunculardan gökdeniz karadenizi sattı.bu olaydan sonra herkesin korkusu biraz daha arttı hatta bazıları sener istifa bile dedi.

Simdi sezon bitti yaptığı transferlerle, kombine kampanyası ile,kale arkası calısmaları ile klübü büyütme calımaları ile büyük baskan oldugunu gösterdi ve trabzonspora büyüklüğünü hatırlattı ve sampıyonluk havsına soktu.

Bu sezon trabzonspor basarısız (yani sampiyon olamzsa) kim sadri seneri sucluyabilir...

Size soracagım soru su sadri seneri nasıl buluyorsunuz ve kac sene baskanlık yapmasını istersiniz??
sadrİ baŞkani İyİ buluyorum daha parali bİr yÖnetİmle en az 5 yil baŞkanlik yapmasini İsterİm daha baŞarili olacaĞina İnaniyorum.....Şampİyon trabzonsporum..

Dursun Kaplan
17.07.2009, 10:02
Başımıza gelebilecek en güzel olaylardan birisidir Sadri Şener.

BEnim gönlüm uzun yıllar başkanlık yapmasından yana. Ama kendi daha öncede söyledi. 2 yıl sonra bırakacak. Sadri Şener'den sonra ben Ahmet Ağaoğlu'nun başkanlığa gelmesini çok isterim. :)

Hüseyin Çümen
17.07.2009, 15:58
Sevgili başkanımız Fatih Tekke yi takıma katamassa taraftar baskısını iyiden iyiye üstünde hissedecek her kötü sonuçta fatih tekke diye inleyecek diye düşünüorum tribünler
o yüzden inşallah alabilir Fatih Tekke yi yıpranmaması açısından
ama hiç transfer yapmasa dahi başkan Trabzonsporumuz için çok büyük değerdir her şartta arkasında olduğumuzu hissettirmeliyiz

esra61
17.07.2009, 16:24
bn kendimi bildim bileli tsnin başına gelmiş en iyi başkan.arkandayız başkanım her zaman her kulvarda yanındayız mekan farketmez bize her yer trabzon.
bnm tek düşüncem son günlerdeki eğer tekke alınmazsa her olumsuz bi ortamdan sonra alınan mağlubiyetlerin ardından tribünlerden çıkıcak şu sesss FATİH TEKKE FATİH TEKKE sesleri başkanımızı küstürebilir.
ama hak ver be başkanım bizde çok şey istemioruzki sadece FATİH SULTAN TEKKEMİZİ KAPTANIMIZI GERİ İSTİYORUZZZZ
NE OLURRRRRRRRR.
HER ZAMAN ARKANDAYIZ BAŞKANIM

Ilelioglu
17.07.2009, 17:42
Sayin Baskanim Trabzonsporumuza cok sey katmistir...O geldikten sonra Trabzonspor'un adini daha cok duymaya basladik ve iyi Transferler yaparak takimi tekrar ayaga kaldirdi. Stadyumda bir iki degisiklik yaparak daha güzel bir hale getirdi...Kolbasti'nin tanitimi vs...Bence cok iyi bir Baskan..

Baskanim seni cok seviyoruz ve katkilarindan dolayi Tesekkürler...

Her Zaman Arkandayiz....

Murat Erdem
18.07.2009, 11:52
Başkan arenada: ''küçük şehrin takımını yönetiyorum''

Başkan resmi sitede F.Tekke transfer için: ''kulübümüzün ödemesi mümkün değil''

tamam, bazı konularda özellikle maddi konularda sorunlarımız olabilir, ama...bunu zırt pırt tüm ülkeye ilan etmenin bize ne faydası var.

bıktım bu acizlik ilanlarından, gına geldi artık...resmen ajitasyonla idare ediliyoruz.

armagan67
18.07.2009, 12:12
başkan Hüseyini gonderdin Fatihi almıyorsun para yokmuş gokhan unal kac para alıyoda para yokmus kac gol atmıs başkan dogruları soyle

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 12:14
Yine aynı şeyler... Allah sabır versin başkanım.

Erdem Keser
18.07.2009, 12:17
Gökhan'a 6 milyon avro verirken para vardı , şuan da yok.E başkanda haklı tabi.

FATİHLİ
18.07.2009, 12:18
hacısalihoğlu nun ağzıyla iş yapıp bizi hiç yerine koydun ya yazıklar olsun sana

Vural Kuyumcu
18.07.2009, 12:18
Gökhan'a 6 milyon verirken para vardı , şuan da yok.E başkanda haklı tabi.
o parayi faruk ozak mi verdi yada sadri sener :rolleyes:

Ahmet Kuru
18.07.2009, 12:20
Başkan,Eğer bu sezon Gökhan-Umut ikilisiyle sezona başlamaya niyetin varsa,bunun tek nedeni dediğim dedik ettiğim ettikdir...Dışarıdaki insanın bile fark ettiği forvet sıkıntısını içeriden fark edemiyoruz,yazık gerçekten...

Erdem Keser
18.07.2009, 12:21
Özak vermiştir canım :D Zaten bu tip transferleri camiamızın önde gelenleri yapıyor , kulübümüzün kasasından kuruş para çıkmaz.

Arkadaşın söylediklerinin bir değişik modelini Gökhan transferinden sonra " biz aslında Gökhan'a o kadar para vermedik" şeklinde dillendiriyorlardı.Şimdi baktılar iş olacak gibi değil 'transferi başkası yaptı' şekline çevirdiler.:D

Oktay AKKUŞ
Acele Etmeyin da Ya Daha 1.5 Ay Var Transfer Sezonunun Bitimine

Volkan

demek para kalmadı

veyahutta olan para fatih icin yok

İskender YILMAZ
18.07.2009, 12:22

Kim verirse versin, yönetimin Tekke'ye verecek parası her zaman olmalı, ki bu da Gökhan'a verilenden fazla olmalı ..

Adulyan7
Başkanımız Sadri Şener Fatih Tekke transferi konusunda bir açıklama yaptı.

Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz

Emre7
asıl taraftara yazıklar olsun ki yaşına, seviyesine baklamadan böyle sözler sarfedebiliyorlar. Başkanım arkadan da değil yanındayız. desteklemelerimiz devam edecek

İskender YILMAZ
Başkanımız Sadri Şener Fatih Tekke transferi konusunda bir açıklama yaptı.

Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz

:) Günaydın ..

yorumsuz6117
kenan tekkenin facebookta yapmış olduğu yorum: ulan şerefsizler Adamı almıyorsunuz bari çamur atmayın adi çakallar.şimdi Fatih Tekke yi suçlu çıkarmak için her türlü çamuru atmaya başladınız.

cınar#7
18.07.2009, 12:23
Başkan,Eğer bu sezon Gökhan-Umut ikilisiyle sezona başlamaya niyetin varsa,bunun tek nedeni dediğim dedik ettiğim ettikdir...Dışarıdaki insanın bile fark ettiği forvet sıkıntısını içeriden fark edemiyoruz,yazık gerçekten...
öyle bir şey yaparlarsa en fazla 6 ay sonra giderler zaten..hiç süpriz olmaz maalasef.

Ahmet Kuru
Kimin verdiği önemli değil...
Bu takım transfer yapmayacak mı?Yapacak.
Onlara para var,Fatih'e yok öyle mi?
Ayrıca geçen sezon boşa harcanan paralarının hesabını kimse sormadı,bu sezon da Sadri Şener özveride bulunacak,para nerden bulur bilmem,ama bulacak...
Eğer ki şampiyonluk sözünden bu sene bahsedebiliriz diyebiliyorsa,lafla da peynir gemisinin yürümeyeceğini oda biliyordur...

Ben İlla Fatih Tekke alınsın demiyorum...
Bu takıma adam bir bir forvet alınsın!!!

mahmuter61
Başkanın her koşulda arkasındayız enaz bizler kadar Trabzonsporludur ve takımın başarısı için mücadele ediyor başkana karşı yazılan cümlelere dikkat edelim hakarete varan kelime kullananlar kendine gelsin Trabzonsporun başkanı kim olursa olsun bizim için değerli ve saygın bir kişidir bu böyle biline.

AdemS
Fatih hayali söndü; ama artık bu takıma kaliteli bir forvet almalısınız sayın başkanım..

AKSOY_61

6 milyonu gökhana mı verdiler klübüne mi verdiler?

Volkan
18.07.2009, 12:24
Acele Etmeyin da Ya Daha 1.5 Ay Var Transfer Sezonunun Bitimine

macların başladıgı hafta alınan oyuncudan nekadar verim beklerin

artık 8-10 hafta kondüsyon eksigi 6-7 hafta takıma adapte olması

birde bakmışın 30. hafda oldu bizim oyuncu oynamaya başladı

Samet Berber
18.07.2009, 12:24
Forvet transferinin gündemde olduğunu düşünmüyorum .

Forvet transferi düşünseydi yönetim , Fatih'i öyle ya da böyle alırlardı .

İnşallah yanılırım .

Samet Türkmen
18.07.2009, 12:25
Kendimi bildim bileli 'kulübün dengeleri' lafını duyuyorum. Bıktım bu sözü duymaktan artık.

Adem Erdoğan
18.07.2009, 12:26
Fatih hayali söndü; ama artık bu takıma kaliteli bir forvet almalısınız sayın başkanım..

Bu saatten sonra Tomas Jun'dan iyisi Şam'da kayısı..

Adulyan7
hee yeni kalktım iskender yaa : ) baya bişeler olmuş sabah gelecek diye gazetelerde yazıyodu şimdi alınmıyo deniyo açıklamalar olmuş bi de başlık bile kilitlenmiş .. başkan haklı bence herzaman adama zorla gel oyna diyecek hali yok madem çok istiyo gelmeyi gelsin boş mukaveleyi imzalasın..para beğenmiyo 5 trilyonda az para deil yani takmda en çok o alacaktı işte..

Lancet_61
bu takıma fatih değil sırtı dönük top tutabilip orta sahayı rahatlatacak bi forvet lazım...bi fatih kalmadı bu dünyada bu özelliklerde olan...koca sezon 2 forvetle geçmez başkan da bunun farkındadır biraz sakin

Cabri61
fatih ayarıda 2 yılda 5 trilyon verecek adam bulursunuz!

Çetin
Hala daha başkanımızı suçlayanları gördükçe, mantık denilen şeyin ne kadar da eksik olduğunun farkına varıyorum.

Ahmet Kuru
18.07.2009, 12:27
Sadri Şener bu sezon hem demeçleriyle,hem tavırlarıyla hoş yanlış bir tutum içinde....
Bundan 1.5 ay öncede demiştim hala daha diyorum,Sadri Şener'e bakış açımın değişmesi uzun zaman söz konusu bile değil...
Bırakın Fatih'i dünyanın yıldızınıda alsa mümkün değil...
Taraftarı bu derece oyalamaya,topu her zaman taca atmaya kimsenin hakkı yok...
Aylardır gündemi Fatih ile meşkul ettiler,hergün Fatih ile ilgili demeçler verdiler,şimdi Fatih'e ücret ödeyemeyiz...
Yapma ya....

Erdem Keser
18.07.2009, 12:27
6 milyonu gökhana mı verdiler klübüne mi verdiler?
Kulübüne verdiler.Neyi değiştirir ? Kendimizi avutmamız , yada şuandaki durumla kıyaslamamız için bir sebep mi var.Sonuçta bu oyuncu için bir şekilde 12.5 trilyon , yıllık alacağı para dışında ücret ödendi mi ? Bitti.

Mantık denilen şey , Pazarspor'a , Dardanelspor'a ödenen bonservis ücretlerinde , gurbetçi oyuncuların menajerlere verilen rakamlarda neden aranmıyordu acaba...

Sümeyye Şahin
18.07.2009, 12:29
Fatih olmasa da herhangi bir forvetse derdiniz kimbilir yarın öbür gün yapacağı bir transferle klavyelerinize dokunamayacak duruma gelirsiniz. İlla da Fatih diyorsanız olayın gerçek yüzünü öğrenmeden yine hareket etmeyin derim.

Fatihi bu takımda görmeyi çoğumuz çok istiyor, böyle davranırsak ileriki senelerde Fatihi de zor durumda bırakmış oluruz. Sakin olalım biraz. Zaman...

olcay_61
18.07.2009, 12:30
Hala daha başkanımızı suçlayanları gördükçe, mantık denilen şeyin ne kadar da eksik olduğunun farkına varıyorum.
kısa ve net :alkış:

Ahmet Kuru
18.07.2009, 12:30
Mantık kişiye göre değişir,
Sen bir düşünceyi benimsersin,ben benimsemem,sen doğru olduğunu düşünürsün ben yanlış olduğuna karar veririm bu gayet normal...
Burada insanlar takımın göz göre göre ihtiyacı olduğu bir mevkiye en uygun en verimli olabileceği ismi sundu...İhtiyaç olmayıp da istenilsedi haklısınız,(misal Gökdeniz gibi)
Ama takımın ihtiyacı var,bunun herkes farkında,yeni sezonunda geçen sezon ki gibi geçmemesi için bu takıma forvet alınması gerek...
İlla Fatih değil başka alınsın oda kabulümdür....
Ama alınsın!!!

karaman6106
18.07.2009, 12:32
maydin tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2464758#post2464758)
Fatih Tekke yönetimin 2 yıl için teklif ettiği 5 trilyon lirayı kabul etmeyince transfer gerçekleşmedi.

HABER61. yönetimin yayın organı...bir başka haberleri: tekkenin menejeri kampta...akılları sıra fatihi suçlatacaklar bize

lakerta
18.07.2009, 12:33
Fatih varken bizi kaç kere şampiyon yaptı arkadaşlar kendinize gelin belinde silahlı ve mafyalarla başı belada olan futbolcuların bu kulube girmemeleri lazım gökdeniz ve fatihin başına gelenleri biliyorsunuz sanırım.Çok iyi oyuncu olsa uefada final oynamış forveti bizim dışımızda herkes alırdı.....Başkana tam destek veriyorum bu konuda.

AKSOY_61
18.07.2009, 12:33
Kulübüne verdiler.Neyi değiştirir ? Kendimizi avutmamız , yada şuandaki durumla kıyaslamamız için bir sebep mi var.Sonuçta bu oyuncu için bir şekilde 12.5 trilyon , yıllık alacağı para dışında ücret ödendi mi ? Bitti.

yahu nasıl bonservisle alacağı parayı bir kefeye koyuyosunuz anlamıyorum.

örneğin tekkenin klubüne bizim yönetim 15 milyon euro verse bu gökhanın hiç umrunda olmaz.ama sen gökhan atıyorum 1 milyon alırken fatihe 2.5 ver bakalım neler oluyo.
diğer futbolcular ne iş lan dediği zaman ne olduğunu anlarız.

ilhan
18.07.2009, 12:34
yorumsuz,

harbiden kullanıcı adın gibi yorumlar yapıyorsun. Kehanetlerini yazacağın başlık burası değil.

keles76
18.07.2009, 12:35
bence kulubun dengesinde birsey yokta bizim baskanin aciklamalarinda denge hic yok surekli bir bardak suda firtinalar cikariyor olmuyacak isleri medyyla paylasiyor yonetimi degistirmek icin hic alakasiz taraftan sorun cikariyor tamamen siyaset yapiyor fatih tekke gibiler soyle yapmali falan gibi mantiksiz isleri bahane edip fatihi almamaya calisiyor bence baskan kafa olarak yorgun dinlensin ve yaptiklarinin ne kadar yanlis oldugunu anlasin yoksa bu kafayla biz kaybederiz zaten kurdugu takimin bence ilk uc sansi yok aldigi futbolcularin hicbirini uc buyuklerin kadrosunda direk oynatamazsin ya adam gibi transferler yapilmali yada bu senede sampiyonluk hayal
bana oyle geliyorki baskan bu samet olayinin acisini fatih tekkeden alarak taraftardan oc aliyor benden soylemesi ayni gemideyiz baskan batarsak beraber batariz

yorumsuz6117
18.07.2009, 12:35
kehanetleri yazıcağım başlık neresi oraya yazayım ..

kalavara
18.07.2009, 12:36
ne kadar çok biliyoruz biz ya!!!
almıyorlarsa almıyorlardır fatih'i, biz istedik olmadı, canları sağolsun!
elimizdeki yönetimi de bir hata yaptı diye (ki hata olup olmadığı tartışılır) istifa ettirmek adına uğraş vermek ne demektir!
topçular gol kaçırırsa yönetim duramaz ne demektir? birazcık utanma olur insanda!!!

ilhan
18.07.2009, 12:36
kehanetleri yazıcağım başlık neresi oraya yazayım ..

Masaüstünde açacağın word ya da not defteri dosyası. Doya doya yazabilirsin.

olcay_61
18.07.2009, 12:37
Sen bir düşünceyi benimsersin,ben benimsemem,sen doğru olduğunu düşünürsün ben yanlış olduğuna karar veririm bu gayet normal...
Burada insanlar takımın göz göre göre ihtiyacı olduğu bir mevkiye en uygun en verimli olabileceği ismi sundu...İhtiyaç olmayıp da istenilsedi haklısınız,(misal Gökdeniz gibi)
Ama takımın ihtiyacı var,bunun herkes farkında,yeni sezonunda geçen sezon ki gibi geçmemesi için bu takıma forvet alınması gerek...
Ama alınsın!!!
evet alınsın zaten görünüyo forvet eksikliği. ama illa fatih olmalı yok ne istiyosa verilmeli falan bunlar anlamsız ifadeler. tek endişem en ufak bi olayda tribünden fatih tekke seslerinin yükselmesi MİDEM BULANIYO duydukça traftarlıklarından utanıyorum onların bukadar basit

Erdem Keser
18.07.2009, 12:43
yahu nasıl bonservisle alacağı parayı bir kefeye koyuyosunuz anlamıyorum.

örneğin tekkenin klubüne bizim yönetim 15 milyon euro verse bu gökhanın hiç umrunda olmaz.ama sen gökhan atıyorum 1 milyon alırken fatihe 2.5 ver bakalım neler oluyo.
diğer futbolcular ne iş lan dediği zaman ne olduğunu anlarız.

Bak tekrar anlatıyorum.

Şuan kulüpte para yok.Telekomla yapılan anlaşmanın 2 senelik ücreti peşin çekildi ve yayın gelirlerinin tamamına yakını alındı.Futbolcuların aldığı parayı kıyaslamıyorum , Fatih'in de 2,5 milyon euro istediğine inanmıyorum.Geçen sene sadece bir futbolcu için cebinden 12,5 trilyon para çıkıyor ama şuan Fatih'in bonservisiyle beraber kendisine ödenecek parayı karşılayamıyorsun.E bırakta geçmişte yapılan yanlışlıkları sorgulayalım.Bu para biizm kulübümüzün kasasından çıktı mı arkadaşım ; çıktı.Neyin tartışmasını yapıyoruz o zaman.Kulüpte para yok ve gelinen noktada sebep Fatih olarak gösterilmeye çalışılıyor.Neyse istersen yine bonservisle yıllık ödenen ücreti bir kefeye koyduğumuzu düşünebilirsin sen...

Çetin
18.07.2009, 12:44
Ama alınsın!!!

forvet alınmasını istemek ile sırf bir oyuncu alınsın yoksa küstüm oynamıyorum demek arasında çok fark var. benim söylediğim mantık bu.

nakzo
18.07.2009, 12:45
Bize bu forvet ikilisiyle şampiyonluktan bahsediyorsun ve de bizden buna inanmamızı bekliyorsun. 4. olda şükret sonrada bir zahmet istifa et.Yeter ya yıllardır her gelen insanlara yalancı cennetler dağıtıyor sonrada bir halt olmayınca (akıl var mantık var bu kadroyla patagonya liginde belki şampiyon olursun) topu taraftara atıyo .Yok taraftar böylede, taraftar şöylede o cefakar taraftar kafar başınıza taş düşsün taş.Kimsede burda şampiyon olacaz diye
İnsanları havaya sokmasın bir halt olamayacaz bize şikayet eden değil iş bitiren bir başkan gelmeden bir halt olamayacaz hani chelse 50 yıl şampiyon olmadıda taki mesihleri roman abramoviç gelince şampiyonluk yüzü gördü bizide belki zengin bir rus satın alırda bu hayalimize kavuşuruz.....

tamuğ yamtar
18.07.2009, 12:47
Fatih Tekke mi?

Sadri Şener mi?

Cevap: Biran bile tereddüt etmeden Sadri Şener.

Ahmet Kuru
18.07.2009, 12:48
forvet alınmasını istemek ile sırf bir oyuncu alınsın yoksa küstüm oynamıyorum demek arasında çok fark var. benim söylediğim mantık bu.
Kimse zaten sırf yapılsın diye forvete transfer istemiyor..
Taraftar bundan sebep Fatih Tekke diyor...
Yerli başka var mı alınabilecek?
Yabancı için kontejan mı var?
Yapılabilecek en doğru hareket Fatih transferidir..
geçen sezonda aynısı yapıldı...
2-3 milyonların hesabı yapıldı,olan şampiyonluğa oldu..
görünen o ki bu sezonda öyle olacak...

keles76
18.07.2009, 12:49
fatih ayarıda 2 yılda 5 trilyon verecek adam bulursunuz!

kimmis o yilda 34 gol atacak ve yerli olacakta senelik 2.5 trilyona gelecek hemde bonservis bedeli olmuyacak nerede yasiyorsun millet 5trilyonu kaleciye defans oyuncusuna veriyor hemde biz iki katini versek bize gelmiyecek adamlar bunlar
Ben bugun bir daha sunu gordum baskan sen ne hata yaparsan yap senin arkanda olacak cok taraftar var ama dost aci soyler yanlis yoldasin baskan

Adem Erdoğan
18.07.2009, 12:50
Fatih Tekke mi?

Sadri Şener mi?

İkisi bir arada olamıyormu?

Düşmanlık var aralarında ya da bizmi bilmiyoruz.

tamuğ yamtar
18.07.2009, 12:52
İkisi bir arada olamıyormu?

Düşmanlık var aralarında ya da bizmi bilmiyoruz.

Maalesef yorumları okuyunca durum bu.

Osman Yavuz
18.07.2009, 12:54
Başkanın son dönemdeki açıklamaları hiç hoşuma gitmiyor.Biraz güven problemi olduğunu düşünüyorum.Yok 3 büyüklerin bütçesi 2 katımızmış da falan filan.Eğer kendine güvenemiyorsan girmeyeceksin bu işe.Sivas bile böyle açıklamalar yapmazken bizim başkanın yapması çok üzücü.Bir de geçen ki Arena programında Uğur Dündar'ın 5 büyük kulübün başkanını bir arada görmek isteriz demesine cevap verememesine çok içerledim.Orada ağzını açıp bir laf söyleyemedi Sivas ne zaman büyük oldu diye.

AKSOY_61
18.07.2009, 12:55
Bak tekrar anlatıyorum.

Şuan kulüpte para yok.Telekomla yapılan anlaşmanın 2 senelik ücreti peşin çekildi ve yayın gelirlerinin tamamına yakını alındı.Futbolcuların aldığı parayı kıyaslamıyorum , Fatih'in de 2,5 milyon euro istediğine inanmıyorum.Geçen sene sadece bir futbolcu için cebinden 12,5 trilyon para çıkıyor ama şuan Fatih'in bonservisiyle beraber kendisine ödenecek parayı karşılayamıyorsun.E bırakta geçmişte yapılan yanlışlıkları sorgulayalım.Bu para biizm kulübümüzün kasasından çıktı mı arkadaşım ; çıktı.Neyin tartışmasını yapıyoruz o zaman.Kulüpte para yok ve gelinen noktada sebep Fatih olarak gösterilmeye çalışılıyor.Neyse istersen yine bonservisle yıllık ödenen ücreti bir kefeye koyduğumuzu düşünebilirsin sen...

ben bu işin parasında değilim.
zaten klüp zenite 15 milyon verse sorun çıkmaz dedim.

ama takım içi dengeler önemli diyorum.dikkat ederseniz şuanda futbolcuların aldığı maaşlarda bi denge var.aşırı farklar yok.denge olunca sorun da yok.

ama fatih tekke zenitten aldığı maaşı alırsa diğer futbolcular bazında sorun çıkar diyorum.

keles76
18.07.2009, 12:56
Fatih Tekke mi?

Sadri Şener mi?

bence bu elma ile armutu karsilastimak gibi oluyor alakasiz bir ornek(elma armut tamamen benzetme amaclidir)
baskani her zaman buluruz ama fatih en fazla iki yil daha oynar zaten sirada baskan adaylari var ama bir tane daha fatih tekke yokta diyen cikabilir

Aldemir
18.07.2009, 13:06
15 gün önce yazdığımı alıntı yapmak istedim.
Yeni bir şey yazmaya ne hacet

BU SADRİ ŞENER Mİ ?

Ne diyor BAŞKAN..
Menfaatçi taraftar istemiyorum
Hatta İS-TE-Mİ-YO-RUM
Neyle ilgili söylüyor bunu
Taraftarın Fatih'in alınması halinde kombine patlaması olacağını söylemesi üzerine.
Bu gün Taka gazetesinde röportajının tamamını okuyunca dondum kaldım.
Zehir zemberek diye bir tabir varya.
Fatih'le ilgili kime sormuşsa aldığı yanıtlar şöyleymiş.
Özel hayatı kötü
Uyumsuz
İdman sevmez. vesaire..vesaire.
Böylelikle Fatih'i tanımış !!
Fatih'i alırmış ama o zamanda kombineyi kapatır ve kimse kombine alamazmış.
Üç küçüklerle yarış diyormuşuz ona.. Eyvallah yarışır ve yenerim ama sen kombine al, ahkam kesme diyor.
1.5 yıl sonra olmayacakmış.
Bunu bu günden söylüyor.
Camiaya moral vermek ve yeni sezona motive etmek için özenle seçilmiş kelamlar dökülüyor ağzından!!!!
Her cümlesinde müthiş bir "BEN" olgusu. İsterse her şeyi yapar istemezse yapmaz.
İmalı olarak bu taraftar ve şehir ne kadarını hak ediyorsa o kadar salvosu..
Her cümlesinde müthiş bir "ÖFKE" müthiş bir "EGO"
Her cümlesi buram buram "NARSİZİM" kokuyor.
Camianın, taraftarın, şehrin havasını ve heyecanını kaçırmak için görevlendirilmiş gibi.
Ben de derim ki
Kendini Trabzon'un üzerinde gören, varlığını lütuf sayan hepimizin heyecanının içine limon sıkan, kompleksli, taraftara hasmane duygularla bakan
"BÖYLE BAŞKANI İS-TE-Mİ-YO-RUM"
Şampiyonluğa olan açlığımız Sadri Şener'den de gelse bu saygısızlıkları hazmettiremez.

Adem Erdoğan
18.07.2009, 13:09
Menfaatçi taraftar nedir bunu anlayamadım.Beleş bilet yada beleş kombine isteyenmi var hala yoksa.

KDRDYN
18.07.2009, 13:34
Terbiyesiz taraftar istemiyoruz.

Selim ÖZCAN
18.07.2009, 13:50
başkan Tekke nin artık kariyerinin sonunda boş mukaveleye imza atmasından filan bahsediyor, Tekkenin Trabzonsporluluğundan filan bahsediyor. Kariyerin sonunda Trabzonsporluluk testi yapmak için artık paranın önemi kalmıyorsa, kendiside kariyerinin sonuna geldi artık sayılır Trabzonspora cebinden bir futbolcu alsın o zaman.

FANATIK61
18.07.2009, 14:14
Bakin arkadaslar Fatih transferi olmadi diye hemen Baskana yüklenmeyin. Cok iyi biliyorsunuz süpriz transferler her an olabilir o zaman yine buraya gelip olumlu mesaj yazacaksiniz. Dönek olmayalim lütfen ;)

taskin kadioglu
18.07.2009, 14:14
Abi bizden hiçbirşey olmaz.

*Başkan ne derse taraftar tersini söyler.
*Teknik direktör sahaya 11 çıkarır hiç kimse o 11'i beğenmez.
*Ts Club'ler açılır yok o eskik yok bu fazla denir.
*Kombineler satışa çıkar kombine satılmaz.
*Stadyum konusunda herkes 50-60 binlik stad resimleri internet formlarına yapıştırır millet maça gitmez.

Lafa gelince vay efendim bizler TRABZONSPORLUYUZ mangalda kül bırakmayız.
BİZE DİKTATÖR GİBİ BAŞKAN LAZIM Kİ BU TARAFTARIN KAFASINI KESECEK.İSTEDİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK.

Bırak 25 yılı 50 yıl da geçse biz ŞAMPİYON O-L-A-M-A-Y-I-Z.

DEMEDİ DEMEYİN.

uzungöllü
18.07.2009, 14:17
başkan fatih i almıyora ortada PARA dan daha ciddi bi durum vardır bence... ama ne olduğu hakkında bi fikrim yok... para yok ama Tekke ye para bulmak o kadar zor bir durum değildir ki Tekke bu parayı sonuna kadar hak eder...

Mert67
18.07.2009, 14:21
Kombine,forma almayacağım diye kime artislik yapıyosunuz anlamıyor.
Kulüp Sadri Şener'in değil taraftarın.Ayrıca Sadri Şener kulüpten maaş almıyor.

SEDAT
18.07.2009, 14:21
ya sen boş konuşmak içinmi burdasın..

SEDAT
18.07.2009, 14:22
fatih tekke konusuna kilit gelince 137 üye 40 misafir nereye çullanıcak acaba ..

uzungöllü
18.07.2009, 14:23
Sadri Baba; Forvet istiyoruz bu takımı sırtlayacak golcü istiyoruz .... Foooooorrrrrrrvvvveeeeeetttttttttttttttttttt!!!!! Gökhan da Umut ta yetersiz başkaaaaannnnnnnnnn....

Emre7
18.07.2009, 14:24
bence bu elma ile armutu karsilastimak gibi oluyor alakasiz bir ornek(elma armut tamamen benzetme amaclidir)
baskani her zaman buluruz ama fatih en fazla iki yil daha oynar zaten sirada baskan adaylari var ama bir tane daha fatih tekke yokta diyen cikabilir

fatih ve onun gibilerini her zaman bulursun. ama son 15 senedir tanıdıklarım içinde bu başkan gibisini takımı için çalışan kaynak arayan birini BULAMAZsın.

fatih gibilerini nasıl burulurum dersen hemen burnun dibinde dünyanın futbol fabrikası şehrinde. bundan sonrası uzun hikaye ama yordadığında herşey ortaya çıkar

demiahme
18.07.2009, 14:24
fatih su anda kulubunden yilda 2 m euroya yakin para aliyor diye biliyorum
dogal olarak yilda 1 m euro ya imza atmak istemeyebilir
ben diger baslikta fatihin iki yillik maliyeti 2 m euro bonservis + 4 m euro 2 yillik parasi
toplam 12-13 trilyon hangi kombineyle almayai planliyorsunuz dedigimde linc edeceklerdi
sonuc bu fatihi oynatmak istiyorsan yillik 6 trilyonu gozden cikaracaksin
bu klup bu parayi fatihe verirse
ve sampiyon olamazsak gelecegimizi ipotek ettirmis oluruz
sampiyon olursakda yilda 6 trilyon degil 20 trilyon gitsin umrumuzda degil iki ucuda pis bu deynegin
ama insanlar sadece bir tarafina bakiyor

FATİHLİ
18.07.2009, 14:26
bize açıklamak zorundasın biz sana oy verdik seni destekledik bu hacısalihoğlu kimdir bu kadar etkisi neden vardır neden astığı astık kestiği kestiktir

macuka
Hele sukur Sadri Baskan F.tekke ile ilgili gerekli aciklamayi (ne yazik ki olumsuz) yapti. Gecen TV de soyledigi gibi artik "maglubiyete kadar mutlu" kalabilecek, cunki her kacan gol sonrasinda bu taraftar "Yonetim istifa" diyecek ve tekrar "sil bastan" yapmak zorunda kalacagiz. Daha onceleri oynanan senaryolarin aynisi Ts de her zaman yasaniyor. Bu ulke insani da zaten darbeleri hep bu yuzden yasamadi mi? Bilincsiz kitlelere verilen gazla kardes kardesi vurmadi mi? Kimin elinde ise bu gaz vanasi, menfaatine dokunuldukca vanayi aciyor. Gelmeyin oyuna arkadaslar, gelmeyin... 6 ay sessiz sedasiz kalin, gerisi kendiliginden duzelecektir.

cengizbdn32
arkadaşlar iraz sakin kafayla düşünün.. TRABZONSPOR bizim... kimse kim seyle kırıcı olmasın.. unutmayın en büyük TRABZONSPOR..

FATİHLİ

haddini bil herkesi tahrik ediyorsun

mashal61
18.07.2009, 14:27
Anlaşıldı kongre neden hemen yapıldı. Bu açıklamalar neden kongreden önce yapılmadı ve taraftar günlerce uyutuldu Fatih alınacak veya alınmayacak diye hiçbir açıklama yapılmayarak. Başkan önce koltuğunu sağlama aldı, sonra bu açıklama için uygun zemini bekledi. Tam da iş bitti bitecek duruma gelince de bakın biz uğraştık ama para konusunda anlaşamadık diyerek gelecek tepkilerin en aza inmesi için ellerinden geleni yaptılar. Bence başarılı da oldular. Ama şimdilik! Bakalım olası mağlubiyetlerden sonra ne yapacaklar. Heleki 3 maç üst üste mağlubiyet olursa ne yönetim kalır, ne teknik direktör kalır...

esra61
18.07.2009, 14:28
başkanım sonuna kadar arkandayız.bu transfer mevzusunda yanlış yapıosun bnce.taraftarla ters düşüosun.bn ilk defa bir futbolcu için bu kadar taraftar baskısı gördüm.taraftar çok istio ama almıosunuz.nedenler çok ekonomik,özel yaşam vs...
sonuç aynı yine forvcet yok.yine saçbaş yolcak bu taraftar napalım bizim kaderimiz buuuuuuuuu

Erdal
Başkana ve yönetime destek olmak lazım. Eyvallah....Ama biri bana resmi sitede yayınlanan açıklamayı açıklasın önce. Fatih in gelirinde düşüş olacakmış...Nasıl yani...Sahiden nasıl....Ne demek istiyor o açıklama? O açıklama aslında her şeyi ortaya koyuyor inada kurban edilmeyi....Başkanı ve yönetimi destekleyelim eyvallah. Ama onlarda bu desteği birileriyle inatlaşmada kullanmasınlar. Bu yönetimi bundan sonra sadece Trabzonspor yönetimi olduğu için kerhen destekleyeceğim. Kerhen çünkü güvenmiyorum. Mesele Fatih mi? Fatih gelir gelmez geçen sene Fatih mi vardı? Mesele güven vermeleri....Mesele ne dediklerini anlayabilmek. Ben anlamıyorum. Samimiyet göremiyorum....Hayırlısı olsun. Hala iyi bir takımımız var...

SEDAT
bize açıklamak zorundasın biz sana oy verdik seni destekledik bu hacısalihoğlu kimdir bu kadar etkisi neden vardır neden astığı astık kestiği kestiktirkatılıyorum cevap istiyoruz ..belkide başkanı sıkıştıranlar vardır

Emrullah
18.07.2009, 14:30
Sonunu düşünen kahraman olamaz derler. Umarım Sadri Başkan sen kahraman olursun. Umarım bildik bir sonu yaşamazsın.

1,5-2 yıldır kulübe kattıkların inkar edilemez. Ama iki yıllık bunca emeğinin içine etmek üzeresin haberin olsun. Aldığın noktaya bizi bırakacağından korkuyorum ve bu korkumda haklı gerekçelerim var. Bu taraftar baskısına dayanamazsın sen de gidersin ve bir çuval inciri berbat edersin.

Fatih gelse maliyeti hadi 5-6 milyon olsa, eğer Fatih gelmezse bilki bunun maliyeti 40-50 milyon olacak. Çünkü adım gibi biliyorum dayanamayacaksın ve sen de istifa edeceksin, kaosa doğru sürüklüyorsun bizi haberin yok.

Fatih'in yerine bu maliyetlere kimseyi sittin sene ikame edemezsin haberin yok. Kimseyi memnun edemezsin haberin yok. yanlış üstüne yanlış yapıyorsun ve Trabzonspor'a ciddi manada zarar veriyorsun haberin yok.

FATİHLİ
Başkana ve yönetime destek olmak lazım. Eyvallah....Ama biri bana resmi sitede yayınlanan açıklamayı açıklasın önce. Fatih in gelirinde düşüş olacakmış...Nasıl yani...Sahiden nasıl....Ne demek istiyor o açıklama? O açıklama aslında her şeyi ortaya koyuyor inada kurban edilmeyi....Başkanı ve yönetimi destekleyelim eyvallah. Ama onlarda bu desteği birileriyle inatlaşmada kullanmasınlar. Bu yönetimi bundan sonra sadece Trabzonspor yönetimi olduğu için kerhen destekleyeceğim. Kerhen çünkü güvenmiyorum. Mesele Fatih mi? Fatih gelir gelmez geçen sene Fatih mi vardı? Mesele güven vermeleri....Mesele ne dediklerini anlayabilmek. Ben anlamıyorum. Samimiyet göremiyorum....Hayırlısı olsun. Hala iyi bir takımımız var...

hacısalihoğlu nun olduğu yönetimi ben ve ailem adına desteklememe kararı aldık

KDRDYN
ne oldu başlığınız kapatıldı da şimdi burada mı galeyana getirmeye çalışıyorsunuz milleti?

SDinc
Egemen'i bilene bedavaya satsan arkandayım başkanım.

FATİHLİ
ne oldu başlığınız kapatıldı da şimdi burada mı galeyana getirmeye çalışıyorsunuz milleti?

boş konuşuyorsun hala sen orda değilmiydin milletin sinirlerini bozmak için buraya gelmişsin

Ümit Küçük
18.07.2009, 14:31
fatih ve onun gibilerini her zaman bulursun. ama son 15 senedir tanıdıklarım içinde bu başkan gibisini takımı için çalışan kaynak arayan birini BULAMAZsın.

fatih gibilerini nasıl burulurum dersen hemen burnun dibinde dünyanın futbol fabrikası şehrinde. bundan sonrası uzun hikaye ama yordadığında herşey ortaya çıkar

emre tek bir şey soracam 3 senedir niye bulamadık?ben baskanı severim ama yanındakileri günahım kadar sevmem

LoVeRbOy

Sen Fazla bıdı bıdı yapıyorsun KENDİNE Gel çocuk!

Kemal Ç.

ne diyelim be abi, muaf ettiler bizi her şeyden. kursağımıza tıkandı çoşkumuz. budadılar bizi sudan sebeplerle. ne diyek.

KDRDYN
18.07.2009, 14:32
çocuk dediğiniz insanın yaşı sizden çok çok büyük.

işte o yüzden dedik "Terbiyesiz taraftar istemiyoruz" diye. :)

asimetrik

Ben açıklamayı gayet net buluyorum. Fatih'in istediği parayı veremiyoruz diyor. Bu kadar açık. Ondan sonra da Fatih'in bizim teklifimize evet dememesini de anlayışla karşılıyoruz diyor. Çünkü kaybı gerçekten büyük olacak. Böylece Fatih'i de kulübü de kollayan bir açıklama yapmış. Ben böyle okudum.

demiahme
yonetimin takdiridir
daha once alinacak karari sonuna kadar destekleyecegimi soylemistim
hayirlisi olsun
hep destek tam destek diyorum
birak uc maci 100 mac ust uste yenilsekde bir kisi icin trabzon yonetiminin istifa etmesi
istifaya zorlanmasi yuhlanmasi trabzon tarihinin en kara sayfasi olacaktir

FATİHLİ
18.07.2009, 14:33
açıkla başkan açıkla bu hacısalihoğlu nun kim olduğunu açıkla senden bile çok yetkisinin neden olduğunu açıkla

Mr.No
18.07.2009, 14:33
Sonuna kadar arkandayiz BASKAN.

cihatöztürk
18.07.2009, 14:34
yaşasın fatih tekke başlığından kurtulduk........ :D

büyüksün sadri başkan arkandayız

FATİHLİ

burda senden daha terbiyesiz olduğunu sanmıyorum

izzet
Her zaman her sekilde arkandayiz Baskanim!

Küçükalioğlu
Arkadaşım sen felaket tellağımısın bir yorumun varsa yaz, la havle kuraylamı seçildin buraya resmen işin gücün tahrik insanların sınırlarımı zorluyorsun aklınca biri çıkacak basacak küfürü sana mutlumu olacaksın yoksa.

demiahme
kimmis o yilda 34 gol atacak ve yerli olacakta senelik 2.5 trilyona gelecek hemde bonservis bedeli olmuyacak nerede yasiyorsun millet 5trilyonu kaleciye defans oyuncusuna veriyor hemde biz iki katini versek bize gelmiyecek adamlar bunlar
Ben bugun bir daha sunu gordum baskan sen ne hata yaparsan yap senin arkanda olacak cok taraftar var ama dost aci soyler yanlis yoldasin baskan

yilda 34 gol atmazsa aldigi parayi geri verecekmis

Remzi
18.07.2009, 14:35
Her türlü kararına saygım var Başkanım!..

Erdal
Herkesin sitem etme hakkı var. Ama sınırları koruyabildiği ölçüde. Başkan bizim başkanımız. Yönetim bizim yönetimimiz. Elbette destek olacağız. Ama 1 aydır yapılan açıklamaları takınılan tutumu da görmeden edemem. Başından beri biliyoruz hepimiz biliyoruz ki samimiyetle bu iş olsun istemediler. Samimiyetle bunu savunsaydılar bundan çok daha fazla saygıdeğer olurdu...

Travelair
Fatih Tekke emrivaki yapmak istedi. Başkan, kulübün, takımın ve futbolcunun koşullarına baktı. Olmuyor dedi. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Yollar açık olsun. Bunu kine, nefrete dökmeye hacet yok. Dökenlerin de benim gözümde tribündeki çekirdekçi taraftardan farkı yok ya da olgunlaşamamışlardan. Hem plan program bütçe isteniyor, hem de Fatih gelsin, gerisi Allah kerim...

MuratB.
18.07.2009, 14:36
fatihin gelirinde azalma olacakmış.. ya sanane adam zaten razı trabzonsporda oynamaya sanki fatih ille de para para diye tutturdu. neyse sadri şener fatih tekkeyi almayarak herşeyi göze aldı. allah korusun kötü gidiş olursa kendi düşünsün. sen koskoca trabzonspor klübü başkanısın. ne demek bazı yöneticiler istemiyor. böyle saçma bahane olmaz. herkes bilir ki klüplerde başkanların dedigi olur kimse de gıkını çıkaramaz.. zaten çıkaranlarla yollar ayrıldı.

LoVeRbOy
18.07.2009, 14:36

Yaşın ßüyük olabilir ama tavırların cocukça!
2 taraftada konuyu saptırıyorsun .

CEMEFKER
18.07.2009, 14:37
Taaa işin başında resmi kanaldan "Yeni gelen teknik adam da ileriye bir adamı ihtiyaç görürse bir santrafor transferi düşünebiliriz , ancak bu şu şu nedenlerle Fatih Tekke olmayacaktır, aynı değerde başka biri olabilir" denseydi, biz kombine-kaşkol-forma- almayan taraftarlar birkaç mırıldanmadan sonra hevese de kapılmadan bu iş buraya kadar gelmeyecek ve 1 ay öncesinde kalacaktı. ( güven yoksunu gazetelerde İhsan Aliğoğlu'nun bu tarz açıklamasını dikkate almazsak)

Ancak gelinen noktada ve bu kadar tepkiden ve de başkanın " Araya menejerler sokmadan boş mukaveleye imza atarım demesini beklerdim" açıklamasından sonra taraftarların bu işin neden olmadığı hususunda tatmin edici bilgi edinmeleri gerektiğini bekleyenlerdenim ki boş tribüne oynayan anadolu takımı hüviyetinde değilsek.

Erdal
Gürcan abi bir an için başkan olun. Nedir sizce Fatih'in alması gereken rakam. Ya da takımda kimle eş tutulursa haksızlık edilmiş olmaz? İşte o paraya Fatih in razı olduğunu biliyorum. Bilmesem konuşmam böyle. Etmeyin abi :)

MaEsTrO
Seviyoruz seni başkanım.

Emrullah
............................Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur.......................

Kaynak: Resmi site
-------------------------------------------------------------------------------

Kimse buraya dikkat etmiyor galiba. Yönetim diyorki biz Zenith'in verdiği parayı veremeyiz ,karşılamamız mümkün değil. Aksi bir anlaşma yani yapılacak farklı bir anlaşma da Fatih'in kazancını düşürür. Yahu sanane Fatih'in kazancından, sen makul bir şey teklif ettin de Fatih kabul etmedi mi sen onu söyle bana. lafı eveleyip geveleme. Belki yapılacak farklı bir anlaşmayı Fatih kabul edecek. Ver bakalım Fatih'e Zenith'ten aldığının yarısını veya en fazla alan oyuncuya verdiğin parayı. ver bakalım bakalım geliyor mu gelmiyor mu? Böyle saçma sapan bir açıklama olmaz.

cihatöztürk
ben niye bu kadar mutluu ve sevinçliyim :D

yaşa sadri paşa

ohhhhh

mhayri
Tekke konusunda Başkana laf edeni Allah çarpar...

SEDAT
18.07.2009, 14:38

işte o yüzden dedik "Terbiyesiz taraftar istemiyoruz" diye. :)e tamam işte seni istemiyoruz daha niye konuşuyorsun

ergin cesit
hacısalihoğlunun olduğu yönetimi bende desteklemiyorum

Küçükalioğlu

yaşa sadri paşa

ohhhhh
kına lazım mı?

mashal61
18.07.2009, 14:39
Mesele Fatih meselesi değil. Mesele taraftarın çok istediği, şimdiden efsane olmuş, piyasası geçen yıla göre çok yüksek miktarda düşmüş, adı Trabzonspor'la özdeşleşmiş, Trabzonspor ilk tercihim olur diye açıklama yapan ve önceden boş mukaveleye imza atmış bir futbolcunun ekonomik nedenlerle alınamadığının açıklanması... Buna inanmak için akli melekelerini yitirmiş olmak gerek. La Fontaine veya Ezop masallarını Sadri Şener masallarına tercih ederim ben. En azından böyle stres yaşamış olmam.

FATİHLİ

yaşa sadri paşa

ohhhhh

milleti tahrik etmek için olmasın sakın

KDRDYN
önce o cümle neden yazılmış gidin iyice okuyun anlayın. ondan sonra kininizi kusun. dikkat ederseniz ben onu başlık kapanmadan çok önce yazmıştım. şimdi bana taş atanların hiçbiri bu başlığa uğramamıştı. ayıp şeyler bunlar yahu. :)

SEDAT
Fatih Tekke emrivaki yapmak istedi. Başkan, kulübün, takımın ve futbolcunun koşullarına baktı. Olmuyor dedi. Her iki taraf için de hayırlı olsun. Yollar açık olsun. Bunu kine, nefrete dökmeye hacet yok. Dökenlerin de benim gözümde tribündeki çekirdekçi taraftardan farkı yok ya da olgunlaşamamışlardan. Hem plan program bütçe isteniyor, hem de Fatih gelsin, gerisi Allah kerim...
valla kusura bakmayında bu forvetlerle tribünde ya çekirdek yersin yada tırnaklarını.

bordo61
Burdaki seviyesizsiz sözler cezai yaptırıma uğrayacaktır.

Bir normal üye olarak uyarmak istedim.
http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif tuşuna basarak raporlayabilirsiniz

Erdal
18.07.2009, 14:40

Ne münasebet yahu...Niye çarpıyor abi...Ben samimi bir adamım. Samimiyet ararım. Fatih konusunda da baştan beri bir samimiyet görmedim. Asla görmedim. Niye ben çarpılıyorum?

yorumsuz6117
yönetim bu sene açıklamalarıyla sınıfta kalmıştır..

FATİHLİ
önce o cümle neden yazılmış gidin iyice okuyun anlayın. ondan sonra kininizi kusun. dikkat ederseniz ben onu başlık kapanmadan çok önce yazmıştım. şimdi bana taş atanların hiçbiri bu başlığa uğramamıştı. ayıp şeyler bunlar yahu. :)
ayıp işte yaptıklarından utan

SDinc
18.07.2009, 14:41
Site karıştı , millet densizleşti , kendinden büyüklerine nasıl konuşacağını bilmiyor , sonrada büyüklük taslıyor. Benimde o çok istediğim Fatih Tekke sizin gibiler yüzünden düşmanları olacak. Yazık.

SEDAT
lig başlayınca sivas çarpınca allahın tokadı yok demek istemiyoruz..

olcay_61
Ben açıklamayı gayet net buluyorum. Fatih'in istediği parayı veremiyoruz diyor. Bu kadar açık. Ondan sonra da Fatih'in bizim teklifimize evet dememesini de anlayışla karşılıyoruz diyor. Çünkü kaybı gerçekten büyük olacak. Böylece Fatih'i de kulübü de kollayan bir açıklama yapmış. Ben böyle okudum.
evet abi olay bukadar basit ama kimse algılamak istemiyo nedense

FATİHLİ

başkan hacısalioğlu sayesinde çarpılacak zaten 5 haftası var

Dursun Kaplan
Tekrarlıyorum ;

10 tane Tekke'yi bi tane Sadri Şener'e değişmem !.

Ümit Küçük
18.07.2009, 14:42
cihat ortam germede üstüne yok...iki dakka rahat dur...sonra bu adamın bu yapdıkalrına muhalefet deniliyor...biri söylesin insanlarla zıtlasmak farklı görüs mü?

MuratB.
başkan görmüyormusun hazırlık maçında bile forvetlerin gol atamıyor?

FATİHLİ
Tekrarlıyorum ;

sadri şener milyonları hacısalioğlu na değişti ama

ilhan
Ne münasebet yahu...Niye çarpıyor abi...Ben samimi bir adamım. Samimiyet ararım. Fatih konusunda da baştan beri bir samimiyet görmedim. Asla görmedim. Niye ben çarpılıyorum?

Ersun Yanal gönderilirken samimiyet aramanı çok isterdim Erdal abi.:rolleyes:

Demek ki herkes işine gelen "kişiler" olunca samimiyet arıyor. :) Objektiflik bu olsa gerek.

Jackdaniels
18.07.2009, 14:43
Fatihin yerine alınacak golcüyüde ona verilecek parayıda görücem ben.... Haaa biz forvet transfer etmiyoruz hedef ligde ilk 5 e girmek diyolarsa o ayrı bi konu tabi...

nakzo
18.07.2009, 14:43
başkanım sonuna kadar arkandayız.bu transfer mevzusunda yanlış yapıosun bnce.taraftarla ters düşüosun.bn ilk defa bir futbolcu için bu kadar taraftar baskısı gördüm.taraftar çok istio ama almıosunuz.nedenler çok ekonomik,özel yaşam vs...
sonuç aynı yine forvcet yok.yine saçbaş yolcak bu taraftar napalım bizim kaderimiz buuuuuuuuu
Doğru söylüyorsunda; benim anlamadığım bir husus var neden Trabzonspora başkan olan herkes hemen konuyu maddiyata getiriyor ve paramız az 3 istanbullunun bütçesi bizim 2 katımız diyor. ArkadaşŞŞŞŞŞŞ!! Bunları neden seçim aşamasında dile getirmiyosun, neden bizlere hep iğrenç yalanlar söylüyorsunuz, valilik bu kadar kombine alırken; belediye hemen her istediğine evet derken, tarftar elinden geldiğince forma vs alırken neden hep şikayet neden hep melankoli ... Yarab yok mu bu karanlık gecenin bir sabahı ,yok bi çarelerin felahı????????

ilhan
18.07.2009, 14:44

yaşa sadri paşa

ohhhhh

Sonra ben neden ceza aldım diye ortalığı ayağa kaldırıyorsun. Kendine geyik konusu ya da insanlarla dalga geçme konusu arıyorsan doğru GANİTA kategorisine.

Bir daha şu şekilde bir mesajını görmeyiz umarım bu başlıkta!

ErtuGrul
............................Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur.......................

Kaynak: Resmi site
-------------------------------------------------------------------------------

Kimse buraya dikkat etmiyor galiba. Yönetim diyorki biz Zenith'in verdiği parayı veremeyiz ,karşılamamız mümkün değil. Aksi bir anlaşma yani yapılacak farklı bir anlaşma da Fatih'in kazancını düşürür. Yahu sanane Fatih'in kazancından, sen makul bir şey teklif ettin de Fatih kabul etmedi mi sen onu söyle bana. lafı eveleyip geveleme. Belki yapılacak farklı bir anlaşmayı Fatih kabul edecek. Ver bakalım Fatih'e Zenith'ten aldığının yarısını veya en fazla alan oyuncuya verdiğin parayı. ver bakalım bakalım geliyor mu gelmiyor mu? Böyle saçma sapan bir açıklama olmaz.
Guzel yakalamissin arkadasim...boyle bir aciklamanin, aciklanabilir hicbir tarafi yok...

Keleşoğlu
hala daha bu transferin bitmediğini düşünmek istiyorum nedense

asimetrik
18.07.2009, 14:45
Gürcan abi bir an için başkan olun. Nedir sizce Fatih'in alması gereken rakam. Ya da takımda kimle eş tutulursa haksızlık edilmiş olmaz? İşte o paraya Fatih in razı olduğunu biliyorum. Bilmesem konuşmam böyle. Etmeyin abi :)

Eyvallah Erdal, ancak başkanın açıklamasından kesinti yapınca hep kızdığımız bir durumu biz yapmış oluyoruz.
Başkan Fatih'in alacağı para azalır kaygısıyla transfer yapmıyormuş gibi gösteriliyor. Oysa ki aşağıda ki metin tam okunursa bize sundukları rakam yüksek ve karşılayamayız diyor. Ve sonra nazikçe Fatih'in de haklı olduğunu söylüyor.
Hani Fatih'e 2 milyon yıllık verilmeli veya verilmemeli üzerinden gitse eyvallah.

Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından,

Erdal
Yahu 10 Fatih bir başkan etmez falan nedir bu?...Ne ile neyi mukayese ediyorsunuz. Ben de diyorum ki bu mevzuda samimiyet konusunda Fatih yönetimi 10 a katlar....Ne olacak şimdi...1-1 mi olduk....

Yönetim süreci kötü yönetti. Samimi davranmadı. Üstelik bu samimiyetsizlik her seferinde sızdı....İnsanlarda sitem ediyor. Niye çarpıyor bölüyor topluyoruz.....

Fatih transferinin saha içi olduğu kadar saha dışı anlamı da vardı.

Emre7
emre tek bir şey soracam 3 senedir niye bulamadık?ben baskanı severim ama yanındakileri günahım kadar sevmem

trabzonspor her sene şampiyonluk umuduyla başlamıyor aslında her sene sil baştan. her sene öyle veya böyle bir yerlere geliniyo. ama ne yazıkki yazın takımın üstüne katılması gerekirken hep altından parçalar sökülüyor. bu da 1-2 yıl sonra takımda çöküş oluyor.

trabzonspor uzun zaman sonra ilk defa bu sene bir şeyler yaptı başkan sayesinde. millet umutlu izledi maçlarını önceki bir kaç seneye göre. iyi bir kadro vs kurularak. taraftarda da beklenti oldu hayliyle. üstüne bişeyler katılacak ve daha ilerilere gidilecekti. ama geçen sene yapılan yatırımlar büyük bir borçlanmalar, başkanın işini oldukça zorlaştırdı. fatih transferinin olmaması da bu aslında. yoksa kim istemez onun takımda olmasını. kaba bir hesapla 12-13 milyonlar konuşuluyo. Fenerin yıldız dediği Guiza 14 iken(yanılmıyor isem). trabzonsporun şu dakkada yapması gereken -adlandırılarak çıvığı çıkarılmış olan, ufak ufak bişeyler yapılmaya çalışılan- klasik öze dönüş politikasıdır. yani hami, fatih, gökdeniz, hüseyinleri kendi içinden çıkartarak başarıya koşması.bunda barışa vs işler düşüyo taraftarla birlikte. hem biz hemde oyuncular bilmeliyiz ki 1 maçla yıldız 1 maçla şampiyon olunmuyo. ali şenler, barışlar erittik elimizde. dışarıya gelince, dışardan pahalı transfer yapmayı biz tarahimizde sanırım sadece albayrak döneminde yaptık ve ondan beri belimizi doğrultamıyoruz. tamm borç olmadan başarı olmaz diyoruzda şöyle bişey varki bu takımında bir potansiyeli var. fatih olmadı ne olacak. o para nasıl toparlanacak. belki gelecek yıl bundan dolayı doğru düzgün transfer yapılamak.

bir de kararlarından yönetime kırgınsın. sana bir soru, fenerin beşiktaşın veya cimbomun yönetiminden herhangi birinin sözünün geçtiğine inanıyormusun. sadece harun üstünel ismi ön plana çıkıyor onun haricinde hep başkan. kısaca sorun bizde değil sorun Türkiyede.

tamuğ yamtar
Millete terbiye öğretiyorsun senin bu yazdığın terbiyesizlik değil mi?

KDRDYN
Sadri BAŞKAN her zaman seviyoruz seni.

Fatih Özkan
18.07.2009, 14:46
Başkanım her zaman yanındayız!

demiahme
18.07.2009, 14:46
Doğru söylüyorsunda; benim anlamadığım bir husus var neden Trabzonspora başkan olan herkes hemen konuyu maddiyata getiriyor ve paramız az 3 istanbullunun bütçesi bizim 2 katımız diyor. ArkadaşŞŞŞŞŞŞ!! Bunları neden seçim aşamasında dile getirmiyosun, neden bizlere hep iğrenç yalanlar söylüyorsunuz, valilik bu kadar kombine alırken; belediye hemen her istediğine evet derken, tarftar elinden geldiğince forma vs alırken neden hep şikayet neden hep melankoli ... Yarab yok mu bu karanlık gecenin bir sabahı ,yok bi çarelerin felahı????????

paramiz az cunku
yok arkadaslar
tum kombineleri satsan 10 trilyon para gelir
hadi 15 gelsin
belediye onu almis
valilik su kadar kombine almis
hepi topu 15 trilyon kombinen var hepsi fatih yuzunden satilmis olsa
fatihin 3 yillik maliyetini anca karsiliyor

Erdal
18.07.2009, 14:47
Ersun Yanal gönderilirken samimiyet aramanı çok isterdim Erdal abi.:rolleyes:

Demek ki herkes işine gelen "kişiler" olunca samimiyet arıyor. :) Objektiflik bu olsa gerek.

İlhan ısrarla anlamak istemiyorsun. Ersun Yanal gönderilmedi. Gitti.....Ha gitmesini engelleyecek şartlar oluşsaydı??? Bunu ne başkan ne yönetim yapabilir.

tamuğ yamtar
Yahu 10 Fatih bir başkan etmez falan nedir bu?...Ne ile neyi mukayese ediyorsunuz. Ben de diyorum ki bu mevzuda samimiyet konusunda Fatih yönetimi 10 a katlar....Ne olacak şimdi...1-1 mi olduk....

Yönetim süreci kötü yönetti. Samimi davranmadı. Üstelik bu samimiyetsizlik her seferinde sızdı....İnsanlarda sitem ediyor. Niye çarpıyor bölüyor topluyoruz.....

Fatih transferinin saha içi olduğu kadar saha dışı anlamı da vardı.

Bu başlığa yazdım yakın zamanda. Şimdide yazıyorum.

Fatih Tekke mi?

Sadri Şener mi?

Yazılanları iyi okursanız durumun bu noktaya geldiğini görürsünüz.

LoVeRbOy
Hiç anlamadığım bilmediğim bir umut var içimde o da sezon yarında fatihin serbest kalıp trabzonspor a gelmesimidir .
ßukadar laftan sonra gelirmi gelmez mi sezon yarısına kadar yönetim istifa edermi kafam allak bullak oldu arkadaşlar.

10 numara
önceliklerimiz konusunda ciddi bir eksikliğimiz var ayrıca iyi bir kadromuz yok...açıklama doğrultusunda başkan'ı desteklemiyorum ve hala ayaktayım...

Tolunay Abdioğlu
18.07.2009, 14:48
Sadri Şener Trabzonspor'un geleceği için önemli bir markadır.

Her zaman arkandayız '' Büyük '' Başkan.

cihatöztürk
18.07.2009, 14:48
Tekrarlıyorum ;

helal olsun abi

katılıyorum

ilhan
18.07.2009, 14:49
İlhan ısrarla anlamak istemiyorsun. Ersun Yanal gönderilmedi. Gitti.....Ha gitmesini engelleyecek şartlar oluşsaydı??? Bunu ne başkan ne yönetim yapabilir.

Sana göre gitti bana göre gönderildi. Hadi dediğiniz gibi olsun. Ersun hoca gittikten sonraki samimiyetsizliğin neden karşısında değildiniz diye sorarım. Ama yeri değil, kaldı ki hep aynı cevapları alırım. :)

Valla kusura bakma Erdal abi ama işine gelen konularda samimiyet arıyorsun gibi geliyor bana.

kürşat_61
18.07.2009, 14:50
Bence başkanımız iyi bir insan. hiç değilse mehmet ali yılmazdan ve ulusoydan daha trabzonlu,bunlar benim düşüncem. bu geminin kaptanı sensen eğer başkan yolcularını kurtarıp kendini feda edebilmelisin. BEN ARTIK GÖZYAŞI DÖKMEK İSTEMİYORUM, ALLAHIN AŞKINA FATİH TEKKE GELSİN BU İSYAN BİTSİN..... .................................................. .................................................. ................................SAYGILARIMLA KÜRŞAT ESER BAYRAKTAR.

Kadir Aydın
18.07.2009, 14:50
Şöyle bir şey yapalım: Başkan gitsin, Fatih Tekke gelsin.

Varım diyenler parmak kaldırsın. :)

Serdar A
18.07.2009, 14:51
Bu gün de bu forumda yoldan çıkmazsam , kayış atmazsa çok sabırlı bir adam olduğuma kanaat edeceğim .

Bu kadar olmaz ... Ey Sadri Şener , orada durduğun kabahat , asbaşkanınıda al git , yatırımlarınıda sponsorlarınıda al git .

Emirhan Makul
Yönetime ve Başkana Fatih Tekke alınmadı diye değil Forvet Transferi Yapmadı diye Kızarım.

Ve İddaa ediyorum Fatih tekke olayı değil Forvete Transfer yapılmazsa Lige Uefa iddasıyla giren Sıradan bir anadolu takımı olarak gireceğiz.

Emrah Akcagöz
Bilmiyorum başkanımız için ne yazsam kelimelerle tarif edemiyorum gerçekten çok seviyorum kendisini ama hatalarıda yok değil neyse gülü seven dikenine katlanır...:)

Mustafa Calik
18.07.2009, 14:52

Hayir Baskan degil, Mahmut Aksu haric herkez gitsin yöneticilerden.

TSelif
Başkanım...
Bu sezon Gökhan ve Umutla bitmez bunu sen de çok iyi biliyorsun..
Tamam yanındayız arkandayız seni çok seviyoruz ama lütfen bize bu sene de işkence çektirme .. yeter !

Fatih Özkan
Hiç bir topçuya değişmem seni Başkanım!

Ümit Küçük
Bu gün de bu forumda yoldan çıkmazsam , kayış atmazsa çok sabırlı bir adam olduğuma kanaat edeceğim .

Bu kadar olmaz ... Ey Sadri Şener , orada durduğun kabahat , asbaşkanınıda al git , yatırımlarınıda sponsorlarınıda al git .

serdar sakamı bu?

Fatih Özkan

Ne güzel dedin! :alkış::alkış::alkış:

ilhan
18.07.2009, 14:53
Yönetime ve Başkana Fatih Tekke alınmadı diye değil Forvet Transferi Yapmadı diye Kızarım.

:alkış:

Bravo Emirhan. Aynı şeyleri düşünüyorum.

Erdal
18.07.2009, 14:53
Peki baştan alalım İlhan, Ersun hoca gideceğini ne zaman söyledi? O süreçte neler yaşandı. Bu şehirde herkes gitmek için sebep bulur. Herkes....Başkan bile ayda bir sebep buluyor. Biz bile lanet olsun diyoruz zaman zaman. Yani gitmek için sebep çok. Trabzonspor yönetimi göndermek için altını oyduğu bir adamın istediği transferi devre arasında asla yapmaz. Gitmemesi için gerekli şartları hazırlayabilirmiydi yönetim? Asla hazırlayamazdı. Uğultu başladığında o şehrin önüne geçecek güç yok İlhan....

ONUR BEKAR
18.07.2009, 14:54
ya arkadaşlar.. geçen gün uğur dündarın programında aziz yıldırım adnan polata " yöneticiler takım değiştirmez ama futbolcular profesyonellik gereği takım değitirirler demişti." çok doğru söyledi. ve bende diyorum ki Sadri SENER'i değil fatih tekkeye kakaya cristıan ronaldoya bile değişmemm......

Erbay
18.07.2009, 14:54
Bunları bol gol kaçırdığımız bir maçtan sonra yazınca bir değeri olur. Şimdi kolay yazmak : Ohhh, iyi ki gelmedi falan. Çok kolay çok. Fatih Tekke neden suçlu gösterilmeye çalışıyor? Resmi sitede yapılan açıklamada neden Fatih aldığı para belirtilmek isteniyor? Neden Gökdeniz giderken yıldız değildi, maç kurtarmayan adamdı? Neden Yattara'nın tek hedefi Trabzonspor'dan ayrılıp Katar'a gitmekti? Biraz düşünmekte fayda var.

Murat KARAKURT
18.07.2009, 14:55
Eyvallah Erdal, ancak başkanın açıklamasından kesinti yapınca hep kızdığımız bir durumu biz yapmış oluyoruz.
Başkan Fatih'in alacağı para azalır kaygısıyla transfer yapmıyormuş gibi gösteriliyor. Oysa ki aşağıda ki metin tam okunursa bize sundukları rakam yüksek ve karşılayamayız diyor. Ve sonra nazikçe Fatih'in de haklı olduğunu söylüyor.
Hani Fatih'e 2 milyon yıllık verilmeli veya verilmemeli üzerinden gitse eyvallah.

Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından,
asimetrik abi(ismini bilmiyorum kusura bakma) orda bahsedilen derken zenitten yıllık aldığı para demek istemiyor mu ben mi yanlış anlıorum:confused:

ilhan
Aynı cevapları alacağımı biliyorum dediğimde işte bundan bahsediyordum Erdal abi. :) Ben artık baştan almıyorum. Bir insan ya samimidir ya da hiç samimi değildir.

yorumsuz6117
ya arkadaşlar.. geçen gün uğur dündarın programında aziz yıldırım adnan polata " yöneticiler takım değiştirmez ama futbolcular profesyonellik gereği takım değitirirler demişti." çok doğru söyledi. ve bende diyorum ki Sadri SENER'i değil fatih tekkeye kakaya cristıan ronaldoya bile değişmemm......
ben ronaldoya deişirim:D

Erdal

Ne münasebet yahu...Kaç kişi evet der ki buna....Asıl başkanın kalması için Fatih i çok istedim. Fatih bir iç barış vesilesi olabilirdi...Olmadı...

Tolunay Abdioğlu
18.07.2009, 14:56

Evet Emirhan abi katılıyorum.İsaac gittiğine göre birisi alınıcak ama kim alınıcak bende çok merak ediyorum.

magicyattara
"Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından,..."

Taraftar,transferi,Fatih bu takıma yararlı olur diye istedi.Yönetim baştan beri istemedi ve almadı da.
Başkan taraftar baskısından dolayı işi biraz kurcalar gibi oldu o kadar.
Şimdi Avrupa ligi hedefi olan bir takımın bu forvetle bunu ne kadar başarabileceğini hep beraber göreceğiz.
Eğer forvet transfer edilecekse,maliyeti ne kadar olacaktır göreceğiz.
Hala takımın eksik yerlerine oyuncu almamışsın.

Bu tabloya bakınca "yolcudur abbas,bağlasan durmaz" demek zor değil...
Güle güle sayın başkan..

Erbay

Ve İddaa ediyorum Fatih tekke olayı değil Forvete Transfer yapılmazsa Lige Uefa iddasıyla giren Sıradan bir anadolu takımı olarak gireceğiz.

:alkış: Tamamen katılıyorum, özellikle ilk bölüme

yorumsuz6117
Advacot Fatih�i geri alıyor!
18 Temmuz 2009 / 14:47
Trabzonspor'un teklifini ekonomik nedenlerden ötürü ret eden Fatih'e takımında af yolu gözüktü.

Sezon başında takımının hazırlık kampına davet edilmeyen ve çalışması için PAF Takımına gönderilen Fatih Tekke'ye af yolu gözüktü. Zenit, bordo mavililerin teklif getirdiği Fatih Tekkeyi af etmeye hazırlanıyor. Hocası ile yaşadığı sorunlar nedeniyle takımının yurt dışı kampına götürülmeyerek çalışması için PAF takımına gönderilen Fatih kampından dönen hocası Dic Advacot ile sürpriz bir görüşme yaptı.

Advacot'un görüşmede ünlü golcüye kendisini Pazar günü oynanacak olan maçtan sonra A takıma geri alacağını söylediği öğrenildi. Advacot'un görüşme yaptığı Fatih'e sorunları geride bırakalım. Seni yeniden aramızda görmek istiyoruz. Pazar günü oynanacak olan maçtan sonra Pazartesi günü bizimle çalışmalara katıl dediği belirtildi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

aaahmet61
18.07.2009, 14:57
ben sadri başkanı 100 fatihe 50 yattaraya değişmem.yaptıkları ortada.yapmayada devam ediyor.eleştiriler haksız.aldığı takımı nerden nereye getirdi.şuan türkiyede ekonomik kriz var ne şirketler battı.fatih tekke olayında başkanı haklı buluyorum.ya nuri albayrak olsaydı.şuan ne durumdaydık.aslında bu başlığın ilk mesajına başkanımızın icraatları teker teker yazılmalı maddeler halinde.çnükü çok unutkan toplumuz .hemen adamı idam sephasına çıkartıyoruz.inşallah uzun seneler başımızda kalır.

Adem Erdoğan
18.07.2009, 14:58
Fatih Tekke ile Sadri Şener neden kıyaslanıyor anlamak çok zor.

Mevcut forvetlerle devam edersek işimiz şapkadan tavşana kaldı.

Bunun sonucunda zararlı çıkacak olan yine Sadri Şener'dir.Başkanı sevidğimiz ve de sürekli başımızda olsun diye Tekke alınsın diyoruz.

asimetrik
18.07.2009, 14:58
asimetrik abi(ismini bilmiyorum kusura bakma) orda bahsedilen derken zenitten yıllık aldığı para demek istemiyor mu ben mi yanlış anlıorum:confused:

Menejer ile yapılan görüşme sonrası ilk açıklama diye biliyorum. Bu durumda adı geçen miktar, menejerin bahsettiği miktarı ifade ediyor olmalı.

Ayrıca başkanın (haklı) menejer takıntısını da eklersek..

My
18.07.2009, 14:59
Başkanım, seni seviyoruz. Yaptıklarını takdirle ve saygıyla izliyoruz. Elimizden geldiğince de destek olmaya çalışıyoruz. Hangi Trabzonsporlu'ya sorsan sen bir tanesin. Ama aynen Ersun Hoca olayında olduğu gibi Fatih Tekke transferinde de samimi davranmıyorsunuz kanati oluştu. Baştan kalkıp 'Fatih büyük topçu, çok iyi bir Trabzonsporlu ama disiplinsiz, geçimsiz, arkadaşlarını rahatsız eden birisi dolayısıyla transferini düşünmüyoruz' deseniz eminim ki bu gösterilen tepkilerin çeyreği gösterilmez.

isa sağlam
arkadaşlar sukkunet bu takım hepimizin büyük takımın taraftarıgibi tekpii koyalım bize bu yakışır vandan yazan arkadaş ne kadar buzel yazmış büyük başkan tekkeyi istiyoruz diyor evet bende istiyorum tekkeyi tek büyük ts ts ts

nakzo
Bu arada kadromuz kötü bunuda bi zahmet kabul edelimmmmmmmm..

AKSOY_61

ilk cümlene katılıyorum.ben de yönetime fatih tekke alınmadı diye değil herhangi forvet alınmadı diye kızarım.

yanlız kadromuz anadolu takımlarından bayağı üstün.
bariz olarak görünen sadece forvet eksiğimiz var bunu da alanzinholu kadroyla tek forvet oynayarak bi nebze de olsa aşarız belki.

futbolculara bakın bir de bunların anadoluda anternatiflerine bakın.
bunların arasındaki uyum önemli.

10 numara
18.07.2009, 15:00
Şuraya bak yahu , resmen adam asmaca oynuyoruz , Tekke alınmalıydı ama alınmaması demek birilerinin istifa etmesini gerektirmiyor aynı şekilde bir tercih yapmak zorundada değiliz ama bırakın da sitem edelim...

Murat KARAKURT
18.07.2009, 15:00
Menejer ile yapılan görüşme sonrası ilk açıklama diye biliyorum. Bu durumda adı geçen miktar, menejerin bahsettiği miktarı ifade ediyor olmalı.

Ayrıca başkanın (haklı) menejer takıntısını da eklersek..
peki abi öle diyorsan öledirr ama:) açıklama içime hiç sinmedii

Fatih Özkan
18.07.2009, 15:01
Bu kadar taraftarin dedİĞİnİ hİÇe saydin. Sankİ para senden Çikacakti. Senİn gİbİ baŞkan İstemİyorum. Sen hİÇ bu sevda İÇİn gÖzyaŞi dÖktÜn mÜ baŞkan.

Ben de senin gibi taraftar istemiyorum!
Az önce yazdığın mesaj neydi ?
"Allah böyle yönetimin belasını versin!" yazmışsın!
Yazıklar olsun sana da!

Kadir Aydın
18.07.2009, 15:01
Ne münasebet yahu...Kaç kişi evet der ki buna....Asıl başkanın kalması için Fatih i çok istedim. Fatih bir iç barış vesilesi olabilirdi...Olmadı...

Yazmamın sebebi nabız yoklamaktı. Kimsenin parmağını göremedik ortalarda.

Anlaşılan herkes ikisini de aynı çatı altında görmek istiyor, biri için diğerinden vaz geçemiyor.

Ertuğrul Akgül_61
18.07.2009, 15:02
Baskanim takima deger verdigin kadar kucuk dusurucu hareketlerdede bulundun

Orhan Aydın
18.07.2009, 15:02

eksikleri var desek daha doğru olur bu kötüyse iki sene önceki nedir

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 15:03
Bilmeyende bizim forvetlerin futboldan çaktıkları yok sanar hayret bişey arkadaş ya...!

oguz altinbas
18.07.2009, 15:04
baskana gecen sezondan beri yaptıklarına takdir ediyorum.zor bizim klübü yönetmek ve bizim insanlarımızı gönlünü yapmak.nede olsak trabzonsporluyuz.takım 5-0 önde lemi gölü kacırır.ardından taraftar lemi dısarı yönetim istifa diye bağıran kimseleriz.bunun için baskanlık cok zor ama sadri baskan güven kazanarak herkes tarafından takdir topladı fakat son zamanlardaki ciddi hatalarını göz ardı ediyor hatta görmezlikten geliyor:
1)ersun yanalın daha erken gönderilmesi gerekirken geç kalınması ve ardından hocanın bulunmaması
2)sağ bek ve sol acıkta eksik hatta forvetde alınması gerekirken gerekli transferlerin yapılmaması
3)serkan balcı takımda tutulması(1.2 milyontl ve hüseyin göndermissin onuda göndermen gerekirdi)
4)gerekiz yere kongre kararı alınması
bu zaman zarfında en yararlı işlerden bir tanesi ünal sportif işlere gelmesi,diğer ekonomik projeleri sonuçlarını görmeden değerlendirmek doğru olmaz

Emrah Akcagöz
18.07.2009, 15:04
O halde hepsini gönderelim yeni oyuncular alalım..

lazyoner_8
18.07.2009, 15:05
tekke olmadı bari kaliteli bir forvet alalım

cihatöztürk
ewt arkadaşlar nihayet bu fatih konusuda kapanmış oldu....

sadri şener gibi bi adam bir daha asla gelmez başımıza elimizdeki son şans sadri şenerdir..

sadri şener döneminden önce soruyorum size ne farkımız vardı anadolu takımlarından..

ayman..celaleddin..eski ceyhun ..adnanlar fln neydik ya ne çabuk unuttunuz..

şimdi bakıyorum takıma bir çok kaliteli yenetekli ilerde yıldız olcak çok değerli oyuncllarımız var...sadece bununlamı kaldık hayır...

bir çok projeye imza attık klübün nuri albayrak döneminde kaybbettiği prestiji çok kısa bir sürede tekrar kazandık....

ve ligide hedeflediğimiz yerde bitirdik ...

şimdi soruyorum...size böyle bir başkanı.. yaşı ilerlemiş belkide kariyerinin sonuna gelmiş 5 trilyonu beyenmeyen bi futbolcuya deyişirmisiniz????

Ümit Küçük
acıklama yanlış parayı bahane etmek yanlış......neyse olan oldu kalan saglar bizimdir....ama hala idda ediyorum iyi bir takımımız yok gecen seneye bakarak iyi takımımız olduguna inanmayın 3 nokta transfer sart....forvet ortasaha sag bek....bu arada gökhanın sakatlıgının ciddi olma ihtimali yüksek

Adem Erdoğan
18.07.2009, 15:06
İnşallah önelemeyi geçebiliriz, sonra da tarihten ders almadık demek zorunda kalmayız.

Gelgelelim mevcut forvetlerle ilk maç olan Sivas'ta beraberliğe bile razıyım.

ergin cesit
açıkçası başkanımız sempatisini kaybetti.bu sadece fatih olayı ile ilgili değil son 2 ay içindeki çelişkili durumlarından dolayı

Serdar A
"Mesele Trabzonspor ise para teferruattır"

diyenler .

Hani yüreğiniz , yönetime sallamaya mı yetiyor nefesiniz ?

Herkesi , herşeyi geçtim , kendi yazdıklarınıza da mı saygınız yok , kendinize de mi ?

Halbuki üzerinden 1 ay bile geçmedi , vaziyete göre bir duruş , oynak tavırlar mı kendinize yakıştırdığınız ?

Yok mu işin doğrusunu konuşacak ?

7can61
Bunun tek bir açıklaması olabilir Sadri Şener taraftarın Fatihe olan sevgisini kıskanıyor, üzgünüm ama yönetimin istifa seslerini duyar gibiyim avni akerden

kalavara
18.07.2009, 15:07
ya fatihli sen ne demek istiyorsun ki?
geçen sene sen nerelerdeydin? camia, takım yerden kakınca ne düşündün? bu sene yapılan olumsuz şeyler de oldu evet ama senin gibi düşünenler olduğu için yapılan doğrular bize çok bile demek geliyor içimden...
fatih ile ilgili bir sorun olduğu ortada iken yönetimi bu konuda iyice kıstırp yapılmak istenen nedir? eğer o bölgeye ihtiyaç varsa (bize göre var- biz herşeyi biliyoruz ya!!!) yönetim birşeyler yapacaktır. sen Sadri Şener'in kötü niyetli olduğuna inanıyor musun? evet ise diyecek bir şey yok ama hayır ise bence dur bir düşün, şöyle 1-2 hafta falan ondan sonra ne gerekiyorsa söylersin....

gerenimo
18.07.2009, 15:07
başkan Tekke nin artık kariyerinin sonunda boş mukaveleye imza atmasından filan bahsediyor, Tekkenin Trabzonsporluluğundan filan bahsediyor. Kariyerin sonunda Trabzonsporluluk testi yapmak için artık paranın önemi kalmıyorsa, kendiside kariyerinin sonuna geldi artık sayılır Trabzonspora cebinden bir futbolcu alsın o zaman.

saçmaladınız. sadri şenerin klüpten alacaklarını hibe ettiğini sağır sultan biliyor. bi zahmet okuyun öğrenin.. paralı başkan da gördü bu klüp ayrıca..

Murat Erdem
18.07.2009, 15:08
Başkan arenada: ''küçük şehrin takımını yönetiyorum''

Başkan resmi sitede F.Tekke transfer için: ''istediği ücreti kulübümüzün ödemesi mümkün değil''

tamam, bazı konularda özellikle maddi konularda sorunlarımız olabilir, ama...bunu zırt pırt tüm ülkeye ilan etmenin bize ne faydası var.

bıktım bu acizlik ilanlarından...resmen ajitasyonla idare ediliyoruz.

Emirhan Makul
Ayrıca Yeni bir transfer teklifi mi geldi haberimiz yok

"Fatihi Sadri şenere değişmem"
"5 Fatih 1 sadri şener eder"
"Sadri Şener+1 Milyon Euro = Fatih Tekke"

Ne bu tripler anlamadım bi takas mı söz konusu bu koyaslamayı kim yaptı adam takımın başkanı Krallar gibi açıklamasını yaptı o kadar parayı veremiyoruz dedi bitirdi olayı daha neye itiraz ediyorsunuz anlamıyorum.

Yok efendim

"Fatihi istemeyen güçler var"
"Fatihi istemeyen hacısalihoğlu var"
"Yok efendim binlerce dansöz var"

Ya bu transferin olmayışında birşeyler olabilir ama burdaki herkes biliyor ki internetten bırakın canlı olarakta bunun gerçek nedenini ölseniz öğrenemezsiniz 30 yıl sonra çıkıp bu işte rol oynayan insanlar söylerler ama bu işler tehlikeli işlerdir derin işlerdir işin içinde işler vardır hiç kimse gerçek nedeni öğrenemez bu transfer hakkında söyleyecek hiç bir bilgiyede inanmam o bilgiler yüzünden de Klübümü suçlamam.

Merakla Forvet Transferi Bekliyorum olmaz ise o zaman da geleceğiniz başlık burası değil "Bu sezondan neler bekliyorsunuz" başlığı olmalıdır.

Erdal
Ben saha içi anlamında çok zorluk çekeceğimizi düşünmüyorum. Hatta muhtemelen Batuhan ı da alacaklardır. Sorun şu ki Fatih bir inatlaşmanın malzemesi yapılmıştır. İstemeyenlerin isteyenlere galebe çalmasıdır bu. Ama bu şehirde maçlar bitmez...Ne yazık ki bu maç da devam edecek...Hayırlısı olsun bakalım. Hala iyi bir takımımız olduğuna eminim....Ama artık gergin bir camiamız var...Sadece taraftar anlamında değil...

engraulis
18.07.2009, 15:09
ben Sadri Şenere bu kadar yüklenilmesine bir anlam veremiyorum. tamam takımın bir forvet ihtiyacı var bu bir şekilde halledilmeli buna hayır diyen (yönetim dahil) kimse yok. fatih olabilir miydi , pekala olabilirdi lakin o veya bu nedenle olmadı.
benim asıl konuşmak istediği konu bu konuya gelen tepkiler. önce yerli teknik direktör getirmeye çalıştı diye şimdi de Fatihi almadı diye başkana edilmeyen laf kalmadı. ilginçtir her iki transfer içinde özellikle "bu adam alınsın kombinede patlama yaşanır" tehditleri havada uçuştu. tehdit diyorum çünkü bunun tersi de var "sen bu adamı almazsan ben de kombinemi formamı vs. almam" demektir bu. kimse kusura bakmasın ama bunu samimiyetsizlik olarak görüyorum ben.
hele ki bazı arkadaşlar başkan için "ya dogru düzgün bi şekilde , istemiyoruz almıyoruz lafını etseydi kimse bişey demeyecekti" türünden sözler ediyo ya bunun doğru olmadıgını herhalde en çok onlar biliyodur.
sonuç olarak gökhan ve umutla bu lig biter mi? sorusu her sene sorulan bu hakemlerle bu lig bitermi sorusundan çok da farklı bir soru değildir. Isaac in çok kısıtlı oynadıgı koskoca bir lig sezonunu gökhan ve umutla öyle yada böyle üçüncü bitirdik. o takımın iskeleti korunmuş ve üstüne takviye yapılmıştır.

kafama takılan ilginç bir soru daha var fatih transferinin takımını bütünlüğüü nasıl etkileyeceğini hiç düşündük ? örneğin transfer olsa idi kaptan kim olacaktı . bu durum egemen başta olmak üzere takımı nasıl etkileyecekti?

Çağatay Özmen
18.07.2009, 15:09
ya hep ya hiç mantığını bırakın başkanımızın nasıl bir trabzonsporlu olduğunu unutup yazmayın şuraya sanki bütün iç yüzünü biliyorumuşsunuz gibi. samet aybaba olayında da böyle yaptınız yine aynı ne akıllanmaz adamlar varmış dünyada

mashal61
18.07.2009, 15:10
Başkan bana Fatih'e teklif yaptığınızı ve kabul etmediğini söyle, seni sonuna kadar desteklerim.

Ama Zenit'te aldığı paranın yüksek olduğu ve burada o parayı veremeyeceğimizi zaten yeni öğrenmiyoruz.