PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

Yavuz Hasan
20.06.2009, 18:41
hoca konusunda gerçekten çok pasif kalındı ve her geçen gün yönetimin aleyhinde

eğer herkesi susturabilcek bir isim getirirlerse mesele olmaz

fakat getirilen isim tartışmaya açık olursa o zaman hoş olmayan şeyler yaşanabilr

Osman Erdoğan
20.06.2009, 20:00
milet hala hoca dertin ya :Dtransfer yok transfer tk her türlü gelir önemli olan eline iyi malzeme vermek ne verceksin transferler lazim bize trabzona hocamı yok

bahadir
20.06.2009, 21:26
milet hala hoca dertin ya :Dtransfer yok transfer tk her türlü gelir önemli olan eline iyi malzeme vermek ne verceksin transferler lazim bize trabzona hocamı yok

Bizim zaten elimizde potansiyeli olan ve temeli geçen yıl atılmış bir takım var. Sadece eksik mevkilere 3-4 adam alındımı yeterli... Ne yapacağız yani, her yıl 20 futbolcu mu alacağız? Zaten önemli olan elindeki kadroyu işleyebilmek, gerektiğinde yeniden futbolu öğretmek, rotasyon yapabilmek... Teknik direktör daha önemli bir konu onun için... Lucescu'nun çok kötü futbolcularla Şampiyonlar Ligi'nde gs'ye çeyrek final oynattığını unutmayalım... Eğer Ersun Yanal biraz rotasyon nedir bilseydi şimdi şampiyonduk ...

bladeemre
20.06.2009, 22:32
Bizim zaten elimizde potansiyeli olan ve temeli geçen yıl atılmış bir takım var. Sadece eksik mevkilere 3-4 adam alındımı yeterli... Ne yapacağız yani, her yıl 20 futbolcu mu alacağız? Zaten önemli olan elindeki kadroyu işleyebilmek, gerektiğinde yeniden futbolu öğretmek, rotasyon yapabilmek... Teknik direktör daha önemli bir konu onun için... Lucescu'nun çok kötü futbolcularla Şampiyonlar Ligi'nde gs'ye çeyrek final oynattığını unutmayalım... Eğer Ersun Yanal biraz rotasyon nedir bilseydi şimdi şampiyonduk ...

elinde domates biber varsa bunla ancak menemen yapabilirsin milletin kebabıyla yarısamassın.
bizde menemenlik malzeme var suanda fenerin menüsüyle yarısamayız. onun için hocayla eş orantıda transfer yapılması lazım zaten transfer 40 yılda bi bizim gecen seneki yaptığımız gibi olur onun dısında 5 oyuncu alırsın en fazla. sadri şener kimse teleş yapmasın 1 haftaya en iyi teknik adamı getirecem 2de transfer yapacam dedi ortada hala bişey yok.
kimsede beni enginle felan kandırmasın hele istanbuldan gelenle hiç kandırmasın. ben adamgibi transfer istiyorum uefada yarısa bilecek bi kadro istiyorum onun altında bi transfer lüksü yok bence trabzonsporun
haa bide bukadar bekleyip orta sınıf bi tk alırlarsa oo zaman yönetimi kimse kurtaramaz

İHSAN
21.06.2009, 00:42
Ya başkan bravo sana. Şimdi güzel güzel oyuncu bakabilecek ve biz de transfere odaklanabilecekken, henüz ortada olmayan teknik direktör için heyecanlanıyor her seferinde de hayal kırıklığına uğruyoruz. Başka işimiz yokmuş gibi, hoca diye dolanıp duruyoruz; alacağınız hocya verilecek tepkiler Samete verilenden aşağı olmayacak, bunu da eminim biliyorsunuz.

Ersun Yanlı göndermek hatalar arasından en büyüğüydü ve bir şekilde bu hatayı yaptınız. Girdik bir alamete, gidiyoruz kıyamete misali, hala hoca arayıp duralım. En sonunda Lazaroni vari bir hocayla gelmeyin sakınola karşımıza. Zira bu taraftar Ersun hocayı gördü birkez ve en az onun kadar kaliteli bir hocayı bekliyor. Haydi çıkın işin içinden...

Gelen, gideni arattı bunca zaman, şimdi de aratacağa benziyor; sorumlusu kim olacak dersiniz?

FANATIK61
21.06.2009, 01:03
Ses getirecek bir antrenör gelecek takimin basina hic merak etmeyin ;)

My
21.06.2009, 01:56
Şu zaman bu zaman deyip kendi kendilerini baskı altına aldırtıyorlar. Dema da başkanım dema işte. Çarşambaymış, pazartesiymiş deyip millet şartlanıyor sonra da başlıyor homurdanmalar.

Cafer Bulur
21.06.2009, 02:05
Ses getirecek bir antrenör gelecek takimin basina hic merak etmeyin ;)
Baskan hocayi kongreye kisa bir zaman kala aciklayip kongreye güclü girmek isteyebilir,dedigin mantikli.:)

Gerci karsisina rakip cikmayacak ya neyse...

kalavara
21.06.2009, 05:09
başkan bence yöneticilik işinden sıkıldı....bunu gösteren o kadar çok emare var ki...geçen sezon dökülen fb ve gs'ye rağmen 3. olan bir takım başarılı ve süper olarak nitelendiriliyorsa orada bir sorun var demektir!!!

bladeemre
21.06.2009, 10:12
ben hoca için deyilde yardımcısı için konusacam. şimdi ortada hoca felan yok bizimkiler gidiyo yardımcı hoca alıyo nereden belli ikisininde bir birini isteyeceği. hem metin diyadinde kimdir yaa bizden her para istemeyeni alıp takımın içine mi koyacaz yani. böylemi oynuyoruz biz şampiyonluğa bu hafta kamp başlıyo hala takımın basında kimse yok olmayan adamın yardımcısını alayolar bide. yazıklar olsun baska bişey demiyorum

oguz altinbas
21.06.2009, 10:22
Son yıllardaki en iyi başkanlarda biri fakat hoca konusunda ciddi bir hata yaptı neden böyle oldu anlamak zor.diğer konuda klüb üyeliüi giriş aidatının 500 lira gibi yüksek bir fiyat yapması bence önemli bir hatası..genel olarak başarılı

kemaLAZ61
21.06.2009, 10:28
Yanlis hatirlamiyorsam kongreye 5 gün kaldi...

BALKAN 06
21.06.2009, 10:29
tek kalıyor,ahmet ağaoğlunu alabilirse listesine yükü ve sorumluluğu biraz hafifler

SADRİ BABA BÜYÜKSÜN
BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN...

Süleyman Baykan
21.06.2009, 10:42
Yanlis hatirlamiyorsam kongreye 5 gün kaldi...

kongre için toplanacak kurul 5 gün sonra çoğunluk sağlanırsa eğer sağlanmassa 28 inde bir kurul daha toplanacak temmuz başı seçime gidilecek

Mayls
21.06.2009, 11:08
başkan bence yöneticilik işinden sıkıldı....bunu gösteren o kadar çok emare var ki...geçen sezon dökülen fb ve gs'ye rağmen 3. olan bir takım başarılı ve süper olarak nitelendiriliyorsa orada bir sorun var demektir!!!
Dökülen GS'den de, FB'den de üstte bitirdik ligi :rolleyes: Sorun bunun neresinde?

littlebighorn
21.06.2009, 11:47
Ben başkanın iyi bir yönetici olduğunu düşünmüyorum

Ali Yerlikaya
21.06.2009, 12:22
Ben başkanın iyi bir yönetici olduğunu düşünmüyorum

Dogrudur sana Nuri Albayrak gibi baskanlar, Serdar Bali onun kafasindaki elemanlar yakisir. Ama TS mizin basinda degil

Ama Allah baskanimii basimizdan etmesin hic bi insan mükemmel degil ama kesinlikle elinden geldigince TS miz icin hersey yapiyor. Hatasiz kul olmadigindan yaptigi ufak tefek hatalari gözardi etmek düser bize.

İsmail GÜLAY
21.06.2009, 12:40
aynen öyle namuslu ve takımına sahip çıkan bi baba olarak sayıyorum haksızmıyım ?? :) kendisine teşekkür ediyorum :):)

bladeemre
21.06.2009, 18:33
Dökülen GS'den de, FB'den de üstte bitirdik ligi :rolleyes: Sorun bunun neresinde?
arkadasım senin dier iki rakibin dmkülmüsse ligde sen en az ikinci olacaksın birincilik ii bi netice ikincilik normal bi netice olur

Mustafa ÖZDEMİR
21.06.2009, 20:14
Sadrİ baba lÜtfen taraftrain sesİne kulak ver .fatİh tekke olayina bİr el at...

Mayls
21.06.2009, 21:57
arkadasım senin dier iki rakibin dmkülmüsse ligde sen en az ikinci olacaksın birincilik ii bi netice ikincilik normal bi netice olur
Bunun mantığını çözemedim.
GS ve FB döküldü, biz ancak 3. olabildik deniyor. Sanki GS ve FB bizim üstümüzdeydi.

Öyle birden şampiyon olunmuyor. Ütopikliğe gerek yok. Geçen sezon bir gol pozisyonu bulunca başarılı sayıyorduk kendimizi. Oysa bu yıl son haftaya kadar şampiyonluk kovaladık. Bu mu başarısızlık? Sezon başında hayal ettiğimiz yerdeyiz.

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 10:07
Başkan yorulacak!

Hoca sorununu çözmeye çalışan Sadri Şener, kongrenin de nabzını tutuyor... Trabzon´un patronu, oluşturacağı yönetimin İstanbul kanadı için yoğun çaba harcıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_259276_04FAN14BASKAN4233.jpg

Teknik direktör konusunun gecikmesinden dolayı eleştiri oklarının hedefi olan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, bir yandan da kongre çalışmaları için görüşmelerini sürdürüyor. Yönetici İhsan Salioğlu’nun oğlunun düğünü için Trabzon’a geçen Şener, bugün gerçekleştirilecek olan Genel Kurul’un ilk toplantısı öncesi nabız yokluyor. Hayrettin Hacısalihoğlu’nun kırgınlığının sürmesi, başkanın en büyük endişesi olurken, oluşturmayı planladığı yönetim kurulunun İstanbul kanadında da sorunlar yaşanması moralini bozdu.
Hız kesmeyecek
Yönetimin İstanbul kadrosunu şekillendirmek isteyen Sadri Şener’in, teknik direktörden sonra en çok önem verdiği konunun bu olduğu belirtildi. Şener’in bugün İstanbul’a gelip, çalışmalarına hız kesmeden devam edeceği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

DuHaN
22.06.2009, 10:59
ne yapayruz anlamak güç nereye kadar gidecek bu kaos:D

talibim
22.06.2009, 11:02
-Sadri Şener gün geçtikçe Trabzonspor'u yönetemiyor.Söylemleriyle,kampanyalarla kitleleri harekete geçirebiliyor ve bunu hatasından sonra bilhassa yapıyor.
-Hatalar zinciri Ersun Yanal kanusunda rengini alenen belli etmemesinden başladı.En sonda sivas maçından sonra ''yenilgiyi hocaya sorun''gibi çok talihsiz bir açıklama yapmıştır.Bir idareci hele hele Türkiyedeki çoğu Bakanlık makamından daha itibarlı ve yeri ağır olan Trabzonspor başkanına hiç yakışmadı.
-Anladık Ersun Yanal kadro derinliğini yakalayamadı ve gerek taraftarın çoğunluğunun menfi tepkisi ve yönetimin bu konuya taraftar eksenli yaklaşması Ersun Yanal la ipleri kopardı.Ama Ersun Yanal'ın yerine gidip gidip Samet Aybaba yı almak tam bir fiyaskoydu.Ersun neden gitti Samet neden geldi??Hiç bir açıklaması yok ve olamazdı da zaten,velhasılı yanlıştan dönüldü ve Samet Aybaba da gelmedi
-Bu meselenin bir diğer yanıda Samet Aybaba ya yapılan rencide dir.Adama sanki vebalı gibi muamele edildi.Onun da onuru kırıldı,bu ne spor ahlakına,ne de insanlık ahlakına yakışmaz.Kamuoyu önünde makul,açıklayıcı bir açıklama yapılabilirdi.
-Olağanüstü genel kurulda bana göre oyunun bir parçası.Trabzonspor'dan beslenen,koltuğa gü vermeyen,koltuktan güç alan insanların yapabileceği bir belirsizlik ortamı bu.

keles76
22.06.2009, 19:56
Başkan hoca tercihinde bence çok riskli karar aldın kimseyide mutlu edemedin sende eminim mutlu değilsin genelde böyle gelen adamlar daha büyük işler yaparlar sebebi taraftarın hocadan beklentisi olmaması size burada düşen tek şey hocaya kaliteli transfer yapmak ve adama sağlıklı bilgi ve destek sağlamak

cınar#7
22.06.2009, 19:58
başkan dediğini yaptı,Trabzonsporu önceden çalıştırmamış ve şampiyonluk görmüş bir hoca getirdi.

Mustafa ÖZDEMİR
22.06.2009, 20:01
başkana güvenimiz tam .inşallah iyi bir forvet ve iyi bir sol açık alırsa iş görecektir bu takım...

keles76
22.06.2009, 20:01
unutmadan kombine meselesi var o kombineleri kimseye aldıramazsın kaliteli transfer yapmadan tabi birde forma gibi şeyler onlarıda unut çünkü bu kadar bizansın kendisini geliştirdiği dönemde başarı imkansız başarı yoksa taraftarda olmaz forma falanda satılmaz şimdi belki birileri almayan taraftar değil diyecek ama pazar piyasasında işlerin kuralları bellidir ya kurala uyarsın yada batarsın rakiplerin kaliteli mal yapıyorsa sende en az ona yakın yapman lazım yoksa malın elinde kalır ben söyleyeyim başkan hocada vurucu isim getiremedinde bari kaliteli futbolcu transferi yap yani elli tane yapma yine bir tane yap parayı sponsordan mı bulursun bilmem ama yapmassan hem sen hem biz hayal kırıklığına uğruyacağız

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 20:10
' Forma veya kombine almayan taraftar değildir. ' gibi saçma bir cümle kurmayacağım.

Ama bunları öne sürüpte destek olmak yerine köstek olan, benim gözümde istenilen taraftar profilinde yer almıyor.

Önce sen kombine alacaksın, forma alacaksın. Kulüp sponsordan değil, senden para kazanacak. Sonra da kazandığı parayla sana hediyeler sunacak. Başarı gelecekse bundan sonra gelecek. Aksini düşünmek bana göre yanlıştır.

İlker ToSun
22.06.2009, 20:11
Yahu oyun oynamayı bırakın be kardeşim artık, çıkıp adam gibi söyleyin işte şenol güneş in kontratının bitmesini bekliyoruz diye. yeterk artık şu takımı küçülttüğünüz. yeni sezona ahmet özenle başlamaya cesaret edemediniz diye 6 aylık bir bakıcı getirdiniz. ayıptır ayıp. şeffaf olun biraz. konumunuzun adamı olun.

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 20:14
İlk 6 ayda Ahmet Özen'le gelebilecek olan bir başarısızlıktan sonra çıkıpta ne diyecek bu adam ?

İlker ToSun
22.06.2009, 20:16
İlk 6 ayda Ahmet Özen'le gelebilecek olan bir başarısızlıktan sonra çıkıpta ne diyecek bu adam ?

"en iyi teknik direktörü alıcam" deyip, adını sanını kimsenin bilmediği bir adamı getirip sonra da 6 ay sonra onu yollayınca ne diyecek bence onu düşün ?

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 20:21
Henüz yollamadı.

Ayrıca adını sanını kimsenin duymadığı dediğin adamı bekleyceksin ve göreceksin.

Biraz sabredin, biraz daha destek olmaya çalışın.

Bu adamla anlaşıldıysa, imza atılacaksa, destek olmadan başka hiçbir şeyin bize faydası yok.

Samet Berber
22.06.2009, 20:24
Başkan senden ricam şu röportajlarını biraz daha sakin kafayla ver , nitekim taraftarımızı çok umutlandıran ve gaza getiren açıklamalarda bulunuyorsunuz .

macka61
22.06.2009, 20:28
adamı beyenmeyenler buyurun siz yönetin kulübüde daha iyisini siz alın çok biliyorsunuz galiba bismillah adamı tanımadığınızı söylüyorsunuz o zaman şimdiden niye adam hakkında görüş bildiriyorsunuz belki haklıda çıkacaksınız ama adamın ve yönetimin şevkini daha sezon başlamadan kırmanın anlamı ne bu adamla şampiyon olursak ne diyeceksiniz

keles76
22.06.2009, 20:29
' Forma veya kombine almayan taraftar değildir. ' gibi saçma bir cümle kurmayacağım.

Ama bunları öne sürüpte destek olmak yerine köstek olan, benim gözümde istenilen taraftar profilinde yer almıyor.

Önce sen kombine alacaksın, forma alacaksın. Kulüp sponsordan değil, senden para kazanacak. Sonra da kazandığı parayla sana hediyeler sunacak. Başarı gelecekse bundan sonra gelecek. Aksini düşünmek bana göre yanlıştır.

ben bunları yazacak cesreti klavyeden almıyorum benim senin dediğin herşeyi yapmışlığım var ondan konuşabiliyorum eğer bizans önde giderse bizim taraftarlar maça falan gitmez 5 bine oynarsın forma falanda almaz iyi top oynadığımız senelerde maç bileti bulumazdı bir sene sonra 5 bine oynadık yani sen taraftarın başarıya endeksli olduğunu bileceksin öyle valilikten alınan biletlerle stat doldurduğumuzu unutmayacaksın vali sana küserse belediye bilet almazsa ne yapacaksın öyle boş konuşmayla olsaydı ara gazıyla olsaydı bu işler kahraman taraftar hayde denirdi işler giderdi ama işin raconu belli kaliteli gösterişli transfer bu çift taraflı faydacı bir çalışma olarak dünyada algılanılır bu bir hobi meslek yada görev değil yönetim taraftarı motive eder gönlünü eder taraftarda yönetimi taltif eder fanatikliğe luzum yoktur ölümüne demekle ölünmez ölünmemelidir en önemlisi artık tüm spor branşları sponsorlar tarafından suspanse edilir bizdede durum böyle benim aldığım formayla transfer olmaz sadece destek olunur sponsora aldırırsın topçuyu ondan sonra reklam yapar

Kazım Uzunboy
22.06.2009, 20:35
Tek cümle, iki kelime.

Hı hı.

Saygılarımla..

bordo61
22.06.2009, 20:42
Başkan Desteğini kendi diliyle Azalttı.Keşke konuşmalarına biraz dikkat etseydide Beklentileri çok yükseltmeseydi.

Yanlış anlaşılmasın benim desteğim azalmadı

Erdal
22.06.2009, 20:43
Sıkıntı yok başkan...Bilirsiniz ki bu şehirde muhalefet olmaz sa olmaz..Siz içeride muhalefet bırakmayın...Dışarıdakiler sıralarını beklerler endişe etmeyin :)...Devam inşallah...

hamucera
22.06.2009, 20:44
unutmadan kombine meselesi var o kombineleri kimseye aldıramazsın kaliteli transfer yapmadan tabi birde forma gibi şeyler onlarıda unut çünkü bu kadar bizansın kendisini geliştirdiği dönemde başarı imkansız başarı yoksa taraftarda olmaz forma falanda satılmaz şimdi belki birileri almayan taraftar değil diyecek ama pazar piyasasında işlerin kuralları bellidir ya kurala uyarsın yada batarsın rakiplerin kaliteli mal yapıyorsa sende en az ona yakın yapman lazım yoksa malın elinde kalır ben söyleyeyim başkan hocada vurucu isim getiremedinde bari kaliteli futbolcu transferi yap yani elli tane yapma yine bir tane yap parayı sponsordan mı bulursun bilmem ama yapmassan hem sen hem biz hayal kırıklığına uğruyacağız
:alkış::alkış::alkış:

Zafer BİLGİN
22.06.2009, 20:45
Başkanımızın her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var.

YANINDAYIZ BAŞKANIM

Erdal
22.06.2009, 20:46
"en iyi teknik direktörü alıcam" deyip, adını sanını kimsenin bilmediği bir adamı getirip sonra da 6 ay sonra onu yollayınca ne diyecek bence onu düşün ?

Peki bu dediklerin olmaz ise sana ne diyelim...?

talibim
22.06.2009, 20:58
-Sadri Şener gün geçtikçe Trabzonspor'u yönetemiyor.Söylemleriyle,kampanyalarla kitleleri harekete geçirebiliyor ve bunu hatasından sonra bilhassa yapıyor.
-Hatalar zinciri Ersun Yanal kanusunda rengini alenen belli etmemesinden başladı.En sonda sivas maçından sonra ''yenilgiyi hocaya sorun''gibi çok talihsiz bir açıklama yapmıştır.Bir idareci hele hele Türkiyedeki çoğu Bakanlık makamından daha itibarlı ve yeri ağır olan Trabzonspor başkanına hiç yakışmadı.
-Anladık Ersun Yanal kadro derinliğini yakalayamadı ve gerek taraftarın çoğunluğunun menfi tepkisi ve yönetimin bu konuya taraftar eksenli yaklaşması Ersun Yanal la ipleri kopardı.Ama Ersun Yanal'ın yerine gidip gidip Samet Aybaba yı almak tam bir fiyaskoydu.Ersun neden gitti Samet neden geldi??Hiç bir açıklaması yok ve olamazdı da zaten,velhasılı yanlıştan dönüldü ve Samet Aybaba da gelmedi
-Bu meselenin bir diğer yanıda Samet Aybaba ya yapılan rencide dir.Adama sanki vebalı gibi muamele edildi.Onun da onuru kırıldı,bu ne spor ahlakına,ne de insanlık ahlakına yakışmaz.Kamuoyu önünde makul,açıklayıcı bir açıklama yapılabilirdi.
-Olağanüstü genel kurulda bana göre oyunun bir parçası.Trabzonspor'dan beslenen,koltuğa gü vermeyen,koltuktan güç alan insanların yapabileceği bir belirsizlik ortamı bu.
Teknik direktör belli oldu hayırlı olsun.İnşallah malubiyrt olmaz,şayet olursa başkanın açıklamalarını merakla bekliyecem.

İlker ToSun
22.06.2009, 21:15
Peki bu dediklerin olmaz ise sana ne diyelim...?

yanılmışsın dersin,
ben de yanılmışım derim

bir taraftarın görevi başka taraftarın sözlerinin takipçisi olmak değildir, taraftar öncelikle başkanının sözlerinin takipçisi olup ondan hesap sorar, ama bizde maşallah Trabzonspor ludan çok Sadrisporlular var.

oguzhann
22.06.2009, 22:55
başkanım ah keşke erikssonlarla,gordonla medyaya yansıtmadan görüşeydin.beklentiler çok yükseldi,1 tane taraftarın bile tanımadığı bir adam gelince hevesimiz kırıldı.inşallah başarılı oluruz.

halil ibo
22.06.2009, 23:02
Her sıkıntı,her problem bir ferahlık bir çözüm getirecektir beraberinde.Şu anda sıfır noktasındayız.İnşallah hızla yükseleceğiz.Başkanı izlemeye devam edin.Yaşı her ne olursa olsun insan yaşadıkça her hareketi tecrübe olarak kendisine döner.Bu tecrübeler dileyelim kulübümüzün menfaatine olsun...

Fatih
23.06.2009, 01:04
Başkan senden ricam şu röportajlarını biraz daha sakin kafayla ver , nitekim taraftarımızı çok umutlandıran ve gaza getiren açıklamalarda bulunuyorsunuz .

Aynen katılıyorum.

Cem Akyüz
23.06.2009, 01:16
Herşey için teşekkürler Başkanım takım için en iyisini yapmaya çalışıyorsun

sifuni
23.06.2009, 01:18
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-8R5V8W5M.jpg

Baskan baya bi bitkin duruyor belli ki Teknik adam arayislari yormus onu

Hüseyin İlkin
23.06.2009, 01:19
Başkanım yorulmuş, aman Sadri başkanım kendine dikkat et. Sen bize lazımsın.

Mustafa Ayazoğlu
23.06.2009, 01:31
Teknik direktör arayışları başkanı çok hırpalamış, yıpratmış.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-8R5V8W5M.jpg

since1967-61
23.06.2009, 01:41
Allah seni başımızdan eksik etmesin.Senin gibi son 20 yılın en iyi başkanını da bu hale getirdi ya bu taraftar söylenecek başka söz yok .

Futbolu bu kadar çok bilen insan topluluğunun yaşadığı bir kentte 25 yıldır şampiyonluk görülememesi herşeyi açıklıyor..

Ben sayın Broosu tanımam Trabzonsporumuzun başına gelmiştir .Sevgi ve saygı duyar başarılar dilemekten başka çarem yoktur taraftarlık budur hiçbir karşılık beklemez .Almaz sadece verir.

İnsanlar şunu unutmasın asıl olan insana verilen değerdir.Siz bu değeri vermezseniz başarı beklemeyin.

Ben Metin Diyadin tercihiyle de başkanımızın bu imkanlarda yapabileceğinin en iyisini yaptığına inanıyorum.

o dalga geçilen Tjikuzuyu da herkes önümüzdeki sene görecek ve utanacaktır..

En çok da cebinden beş kuruş harcamayıp burada ahkam kesenler takım için olumsuz kamuoyu oluşturan insanlarla aynı payda için savaş vermeye çalıştığımız gerçeği koyuyor..

Cem Akyüz
23.06.2009, 01:41
Allah seni başımızdan eksik etmesin.Senin gibi son 20 yılın en iyi başkanını da bu hale getirdi ya bu taraftar söylenecek başka söz yok .

Futbolu bu kadar çok bilen insan topluluğunun yaşadığı bir kentte 25 yıldır şampiyonluk görülememesi herşeyi açıklıyor..

Ben sayın Broosu tanımam Trabzonsporumuzun başına gelmiştir .Sevgi ve saygı duyar başarılar dilemekten bile başka çarem yoktur taraftarlık budur hiçbir karşılık beklemez .Almaz sadece verir.

İnsanlar şunu unutmasın asıl olan insana verilen değerdir.Siz bu değeri vermezseniz başarı beklemeyin.

Ben Metin Diyadin tercihiyle de başkanımızın bu imkanlarda yapabileceğinin en iyisini yaptığına inanıyorum.

o dalga geçilen Tjikuzuyu da herkes önümüzdeki sene görecek ve utanacaktır..

En çok da cebinden beş kuruş harcamayıp burada ahkam kesenler takım için olumsuz kamuoyu oluşturan insanlarla aynı payda için savaş vermeye çalıştığımız gerçeği koyuyor..

Yüreğine sağlık işte bu ya

Vural Kuyumcu
23.06.2009, 02:12
Seviyorum seni Baskanim Birtanesin

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 09:15
Fotoğrafa bakınca anlaşılıyor başkanın ne kadar uğraştığı.

Teşekkürler başkanım. :alkış:

Fatih Özkan
23.06.2009, 09:19
Takımın için 5 kuruş vermezsin gelir burda Sadri Başkan için ileri geri konuşursun!
Al sana resim!
Başkanımız ne kadar da yorulmuş!
Ben inanıyorum ki başkanımız takımımız için her zaman elinden geleni en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır!
Ama bizler her zaman çok biliyoruz!
Başkanım her zaman yanındayız!

Salih Kara
23.06.2009, 10:48
Başkanın yıpratılmaması ve sonuna kadar destek olunması lazım.Eğer giderse yerine daha iyisinin gelmesi çok zor.Gidenlerin yerini kolay kolay dolduramadığımzı da aşikar derecede td konusunda gördük.Keşke başkanın takıma verdiklerini sorgulayacağımız yerine onun bu takıma verdiklerinin yarısını sadece sabrederek verebilsek.

mahmuter61
23.06.2009, 11:02
Arkadaşlar Sadri Şener Trabzonspor ve Trabzon şehri için gerçekten bir değerdir.Dahası Şener ailesi tüm bireyleri ile saygın ve okumuş kültürlü insanlardır lütfen laf olsun diye saçma sapan yazılar yazmayalım başkan emeğini ve vaktini bu işe harcıyor vizyona ihtiyacı olan biri değil.Yazılanlara dikkat edelim.Başkanımız onurlu ve kişilikli biridir,elbette hatada yapacaktır herşey doğru gitmeyebilir.Ama unutmayalımki karşımızdaki şahış Sadri ŞENER!!!Kelimelerimizi özenle seçmeliyiz bu ülkede kaçtana Sadri başkan var.???

ibilek
23.06.2009, 13:09
Bizim başkana laf atacak kişinin aklından şüphe filanda duymam direk delidir ne yapsa yeridir diye düşünürüm.Bizim başkan daha önce giderken(ticari olarak işleri bozulmuş ve batma noktasına gelmişti) 50 milyar para hibe etmişti kulube.başkan aileden zengin.paraya pula ihtiyacı yok.tek derdi var ts sevdası.bu adama laf uzatan vicdanını sorgulasın.öyle yapamadı böyle yapamadı diyenler haftaya kongre var aday olup kendileri yapsınlar.ben ne yöneticiler biliyorum kulupden nemalanmak için yönetime girdiğini.başkanın kıymetini bilelim.ardından ahlar vahlar para etmez...

keles76
23.06.2009, 13:51
Teknik direktör arayışları başkanı çok hırpalamış, yıpratmış.

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2026-8R5V8W5M.jpg
atlet giy başkan teri emer

mahmuter61
23.06.2009, 14:51
Açık renk gömleğin altına atlet giyilmez!!!

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 15:10
...edit...

Cafer Bulur
23.06.2009, 15:20
Hoca tercihiyle bana göre yanlis yaptin baskanim ama avatarim senin hakkindaki düsüncemi ortaya koymaya yetiyor sanirim.:)

macka61
23.06.2009, 15:30
başkanın sonuna kadar senin yanındayız Allah seni başımızdan eksik etmezin bu kulübü tekrar sen ayağa kaldırdın

coolank
23.06.2009, 15:41
Sayın Başkanım yönetimi de biraz temizlersen tamamdır

keles76
23.06.2009, 17:24
Sayın Başkanım yönetimi de biraz temizlersen tamamdır

temizlemek yanlış kelime yönetimdekilerde bizim gibi trabzonsporlular belki iş bilmez olabilirler belkide uyumsuz olabilirler böyleyse değiştirilir

Samet Yildirim
23.06.2009, 17:27
BMN Ankara | Isparta'ya Kampa Gidiyoruz.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15913)

Cafer Bulur
24.06.2009, 13:09
Ben gecen sezonki sadri seneri ariyorum ama bulamiyorum.

Herseye ragmen kendisinin bizim icin gerekli olduguna da inaniyorum.

Ama hoca ve transfer konusunda kendisinin su ana kadar bir yol alamadigi da bir gercektir.

Ali Tunahan Güllü
24.06.2009, 13:12
fatih sultan tekke için tıklayalım oyumuzu atalım;

http://www.bordomavi.net/index.php?p...ular&d_id=2092 (http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2092)

Muhammet*
24.06.2009, 15:53
Bu teknik direktör arama sürece başkanı bir hayli yormuş.

bahadir
24.06.2009, 22:01
Yükünü daha da hafifletecek bir yönetim listesi oluşturup daima Başkan'ımız olman dileğiyle...

AYYILDIZ
24.06.2009, 22:54
Başkanım camiadaki hava sezon öncesi hiç iyi değil kadro yetersiz yönetim kopuk seçimler var mevcut havayı tersine çevirmek için Tekke'yi almalısınız.Kombine ve forma satışlar ancak bu şekilde patlar.Ayrıca mevcut forvetlerle şampiyonluk hedefi koyupta kimseyi beklentiye sokmayın.Mevcut forvetlerle en iyi hedef 4.lük olur.

x_man
24.06.2009, 22:56
bşkan heyecanını maalesef kaybetmiş gibi ikide bir taraftara giydiriyor ne diyelim hayırlısı olsun

Mustafa ÖZDEMİR
24.06.2009, 22:58
başkan iyice yoruldu .ama daha kongre var...

demirel
24.06.2009, 22:58
Baskanım sana bol sabır,, En iyi transferleri yapacaksın,güvenim sonsuz

oguzhann
25.06.2009, 00:56
başkanım fatih tekke konusuna bir el at da!yeter çektiğimiz çile.

mahmuter61
25.06.2009, 12:43
Başkanım çokiyisin hoşsun ama tuhafsın yahu taraftar Fatih Tekke diye yırtınıyor 2milyon € inmiş fiyatı neden bu inat yada çıkın bir açıklama yapın yetti gerçektende....

Ali Tunahan Güllü
25.06.2009, 12:45
başkanım sonuna kadar arkandayım ama şu fatih tekke işini ne olur hallet...

Travelair
25.06.2009, 14:38
Bundan beki 1 ay önce başkanın çok önemli bir açıklaması vardı. Medyada kamuoyunda bu sözleri bütün transfer söylentilerinden daha çok gündemde durmalıydı:

"Para lazım. Üstelik paranın zamanında elinizde olması lazım. Zamanından sonra gelen paranın o kadar da önemi yok"

Bu vesileyle lisanslı ürünler ve kombineye yoğunlaşmamız gerektiğini bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Bunun için de gerekli promosyon ve reklam çalışmalarının yapılması lazım

Fatih
25.06.2009, 16:12
Başkan kombinelerin satılmadığından dem vuruyor.Bunu da transferle ilişkilendiriyor.

Önce şunu anlamak lazım.Transferi taraftar istediği için değil takımdaki eksikleri gidermek için yapmalıyız.Taraftar takımı ne kadar güçlü görürse o kadar destek olur hem maddi hem manevi.

Taraftarın desteği için 20 transfer yapmayacaksınız ama 1-2 vasat futbolcu alarak da transfer yaptık demeyeceksiniz.Bu takımın eksikleri ortada bu Hocanın söylemesine gerek yok.

Kesinlikle;

1 Sağbek
1 Stoper
1 Ortasaha
1 Forvet
1 Kanat oyuncusu almalıyız.

Tabi şampiyon olmak istiyorsak.

Hotaman
25.06.2009, 18:08
Başkanım bu kulübün başına geçtiğinde Gökdeniz ve Yattara dışında üst düzey bir oyuncu yoktu kadronda.
Sponsor destekleri şimdiye oranla çok daha azdı.
Futbol a takım dışında ciddi bir takım branşımız da yoktu.
Bu kulübe sadece satarak oniki milyon dolar kazandıracak kağıtları da yoktu.
Stadın mazide kalmış bir çehresi vardı. Hepsi o! Ersun Yanal'ı gönderme ve gelecek teknik direktörü belirleme aşamasında (bence) ciddi hataların oldu. Hatasıyla, doğrusuyla sen bizim için (bence) doğru bir insansın. Daima yanında olacağız. Çünkü kulübü yönetmeye talip değiliz, biz kulübün sadık taraftarlarıyız...

Napoli
25.06.2009, 18:35
Trabzonsporun şu anki durumunu Nuri albyarklı sezona benzetıyorum,transfer yok,hoca ne olduğu belli değil.. neden biz her işi yarım bırakıyoruz?süper iskelet kuruldu bu sene tecrube seneye yüzde yüz sampiyonluk idendi peki başkanım sonuç nedir.?ortada bi karamsarlık karabulutlar,hoca ne oldu belli değil transfer yok..

ah ah her sezon başına geçen yılki gibi flaş sekılde gırsek neler olurda nefesimiz 1 sezon ancak yetiyor.

Onur Akyüz
25.06.2009, 20:24
Cok cok uzun zamandir ustuste 2 dogru yapmadik.

murat
25.06.2009, 22:44
Baskandan gun gectikce soguyorum, bazen dilenci gibi hissediyorum Trabzonsporumu sirf onun yanlis konusmalarindan dolayi. Oysa cok sevmistim baskan seni, insaallah secimle beraber o sevgi tekrar olusur. Teknik direktor, futbolcu transferi benim umurumda degil sadece son gunlerdeki konusmalari ahhh... cok huzunluyum bu aralar cookkk..

Yavuz Hasan
26.06.2009, 00:37
Trabzonsporun şu anki durumunu Nuri albyarklı sezona benzetıyorum,transfer yok,hoca ne olduğu belli değil.. neden biz her işi yarım bırakıyoruz?süper iskelet kuruldu bu sene tecrube seneye yüzde yüz sampiyonluk idendi peki başkanım sonuç nedir.?ortada bi karamsarlık karabulutlar,hoca ne oldu belli değil transfer yok..

ah ah her sezon başına geçen yılki gibi flaş sekılde gırsek neler olurda nefesimiz 1 sezon ancak yetiyor.
en azından kendine güvenen ve trabzonspor un başarısını isteyen bi başkana sahibiz

şu günlerde yaşananlar hepimizin canını sıkıyor

buna şanssızlık mı diyelim acemilik mi bilmem ama geçecek inşallah fazla uzun sürmeyecek

My
26.06.2009, 00:52
Baskandan gun gectikce soguyorum, bazen dilenci gibi hissediyorum Trabzonsporumu sirf onun yanlis konusmalarindan dolayi. Oysa cok sevmistim baskan seni, insaallah secimle beraber o sevgi tekrar olusur. Teknik direktor, futbolcu transferi benim umurumda degil sadece son gunlerdeki konusmalari ahhh... cok huzunluyum bu aralar cookkk..Adama bayağı bir haksızlık yapıyoruz. Transfer istiyoruz, her şeyin kalitelisini istiyoruz vs... İyi de bunlar nasıl olacak? Adamı aldık getirdik başımıza başkan seçtik. Sonra karşısına geçip hadi yap diyoruz. Adam da haklı olarak istiyorsunuz da nasıl yapacam arkadaşlar diyor. Siz el vermezeseniz nasıl olacak bu diyor. Kasa boş, nasıl dolacak? Adamı biraz anlamak lazım.

Mustafa Ayazoğlu
26.06.2009, 00:59
Herkes taraftara giydiriyor, başkanıda taraftarıda.. Kimse üstüna almıyor kabahati. Trabzonspor taraftarı olmanın suçu herhalde sorumlu ve fatura her türlü taraftara kesiliyor. Kitlesel olarak. Ama kim oldukları belli değil. Trabzonspor taraftarı oldukları sadece belli.

Herkes masum rolünde. Trabzonspor'u tutan her kişi 25 yıllık süreçte mahkumdur. Ayrım yok.

EmrahYalçınalp
26.06.2009, 15:01
İki şeyi merak ediyorum:

1- Başkan aidatını yatırmayı unuttuğu için Albayrak'ın ertlediği ilk kongrede oy kullanamıyordu, doğru mu?
2- Başkan başkanlığı dönemi haricinde son 15 yılda kaç kombine aldı, kaç maça geldi?

Elbette büyük işler yapmaya hevesli biri olarak taraftara sitem edebilir. Ama başkan -yine- fevri davranıyor diye düşünüyorum. Belediyeye posta koymak zamanında bazı kişilere hoş gelmiş olabilir ama, ben başkanın "Belediyeye 5 bin bilet yazıyorum, haberiniz olsun" diyebilmesinden daha memnun olurdum.

Başkanım, başımız üstünesin, oyum da senin ama, lütfen aklına her geleni söyleme artık.

Miraç Atalay Çiftçi
26.06.2009, 15:16
İki şeyi merak ediyorum:

1- Başkan aidatını yatırmayı unuttuğu için Albayrak'ın ertlediği ilk kongrede oy kullanamıyordu, doğru mu?
2- Başkan başkanlığı dönemi haricinde son 15 yılda kaç kombine aldı, kaç maça geldi?

Elbette büyük işler yapmaya hevesli biri olarak taraftara sitem edebilir. Ama başkan -yine- fevri davranıyor diye düşünüyorum. Belediyeye posta koymak zamanında bazı kişilere hoş gelmiş olabilir ama, ben başkanın "Belediyeye 5 bin bilet yazıyorum, haberiniz olsun" diyebilmesinden daha memnun olurdum.

Başkanım, başımız üstünesin, oyum da senin ama, lütfen aklına her geleni söyleme artık.

Yine aynısını yaptı bugün...
Forum'da bir yerde okudum, sanırım tv bir telefon bağlantısında Tekke transferi sorulmuş ve Sadri Şener, "Hoca'ya sormamız lazım, o isterse gider konuşuruz, bu konuyu da Metin hoca ile Broos'a ileteceğini, sorduracağını" söylemiş...

Peki Tjikuzu, Ferhat transferleri hocaya soruldu mu? Hüseyin'in takımda kalıp kalmayacağı hocaya soruldu mu?

Garip icraat ve söylemler bunlar. Anı geçiştirmiş Başkan, bu şekilde cevap vererek.

Sadullah KAPICIOĞLU
26.06.2009, 15:21
Ya başkan. Nedir düşündüğün? Neden Hala bekliyorsun? Fatih Tekke da.

İHTİLALL
26.06.2009, 15:51
Başkanım ,
Trabzon'a gitmeyi düşünüyorum..
Tabi ki ilk sebep bir-iki maç izlemek..
Hüseyin için teşekkürler..
Birde forvet meslesi var,gol atana kadar dokuz doğuruyoruz..
Alıver şu kaptanı bize..
Biliyorum,şahsi kefaletle borç yapmışsın ama 99 idi buda 100 olsun başkanım,
İnanın buna fazlasıyla değecek..
Fatih'i karşınıza alıp 10 dk. konuşsanız daha iyi anlayacaksınız..
Hadi babacan başkan be..
Patlat bombayı yap gönlümüzü bir kere daha,dua ederiz sağlığına,varlığına..

agasaro
26.06.2009, 16:22
Başkan geçen sene bu zamanlar "Biz transferle görevimizi yaptık şimdi sıra taraftarda" demişti. Şimdi bu sene ise taraftar neden kombine almıyor diyor. Bence geçen sene kurulan hatalı denklemin bu ilgisizlikte payı var. VİP tribününden sadece iki tane kombine satılmış, çok ayıp diyor bence de öyle. VİP'de maç izleyenler için kombine almak bir zorunluluktur ama diğer insanlar için küçük de olsa bir heyecan yaratılması gerekmez mi?

oguzhann
27.06.2009, 00:25
başkanım,"bu sene şampiyonuz" dedin ama bizden önce kendin inandın mı sen buna?

hamucera
27.06.2009, 00:53
kusura bakma sadri şener ama yine yaptıkların ile sölediklerin örtüşmüyor. oyunculara ben karar vermem hoca karar verecek isterse tekke ile ilgili çalışırız diyorsun o zaman 3 tane oyuncu neci onları neden aldın

Cafer Bulur
27.06.2009, 00:58
Baskanimiz gitgide kan kaybediyor.

Bu vücudun yeniden güclenmesi icin ciddi transferler gerekiyor.

Birisi kapimizin önünde bekliyor ama baskan halen hocaya sormaliyim diyor.

Baskanim sen fatihi aldiktan sonra broos dahil hicbir hoca hayir demez,diyemez.

AYYILDIZ
27.06.2009, 01:27
Başkanım sizi çok seviyoruz ama inanın gidişat hiç iyi değil.Camiadaki geçen seneki havanın yerinde kara bulutlar var.

Colakoglu
27.06.2009, 01:46
Başkanım sizi çok seviyoruz ama inanın gidişat hiç iyi değil.Camiadaki geçen seneki havanın yerinde kara bulutlar var.

Neymis o iyi olmayan gidisat merak ediyorum dogrusu,neden forumda cogu kisinin artik kafasinda bukadar soru isareti var anlamiyorum ?
Evet kasada acik olabilir,peki sizce bu borcun altina girmeseydik 20nin üzerinde transfer yapmasaydik,stadi yaptirmasaydik, onca atilmis adimlari atmasaydik,öncekilerin biraktigi enkazi 1 senede kaldirabilirmiydik,yoksa sizce bütün bunlar yapilmasaydi kac sene sürerdi birdaha dogrulmamiz,yada birdaha geri dönebilirmiydik ?
Suan ortada bence süper bi kadro var,sadece 2-3 transfer gerekli ve bununda en kralini yapacaktir baskan,transferde gec kaldigimizi söyleyenler umarim transfer sezonu baslayali 3 hafta oldugunu ve 3 ay daha sürecegini biliyodur.. Elimizdeki kadro bile ligde kesinlikle sampiyonluga oynayacak bir kadrodur.
Kara bulutlar bizim beynimizde dolasiyo bence....

kingfisher
27.06.2009, 02:07
İki şeyi merak ediyorum:

yerinde sorular..tebrik ederim :alkış:
Ben de şunu sorayım..
Neden Sadri Şener?

AYYILDIZ
27.06.2009, 02:13
Neymis o iyi olmayan gidisat merak ediyorum dogrusu,neden forumda cogu kisinin artik kafasinda bukadar soru isareti var anlamiyorum ?
Evet kasada acik olabilir,peki sizce bu borcun altina girmeseydik 20nin üzerinde transfer yapmasaydik,stadi yaptirmasaydik, onca atilmis adimlari atmasaydik,öncekilerin biraktigi enkazi 1 senede kaldirabilirmiydik,yoksa sizce bütün bunlar yapilmasaydi kac sene sürerdi birdaha dogrulmamiz,yada birdaha geri dönebilirmiydik ?
Suan ortada bence süper bi kadro var,sadece 2-3 transfer gerekli ve bununda en kralini yapacaktir baskan,transferde gec kaldigimizi söyleyenler umarim transfer sezonu baslayali 3 hafta oldugunu ve 3 ay daha sürecegini biliyodur.. Elimizdeki kadro bile ligde kesinlikle sampiyonluga oynayacak bir kadrodur.
Kara bulutlar bizim beynimizde dolasiyo bence....

Benim beynimde kara bulutların dolaştığı falan yok.Geçen sezon yapılan hiç birşeye de yanlış demedim.Benim ne yazdığımı anlamamışsınız.Geçen sezon kaç kombine satıldı bu sezon kaç kombine satıldı bu zamana kadar?Forumdan bile anlaşılır geçen sezonki havanın olmadığı.Ayrıca rakip takımlarım güçlenmesi ayrı bir konu.

oflu oguzhan
27.06.2009, 10:59
Nuri Albayrak döneminde Trabzonspor çok iyi Top oynuyor.yattaranın her ortasında rakip defans aha gol geldi diyor.Fatihin her vurdugu kafa ya gol oluyor yada tehlike yaratıyor.eski maçlardan izledimiz gibi... Şuan ki Forvetler İYİ HOŞ.90 dakika Press yapıolar durmak nedir bilmiorlar.Başkanımız bu iki futbolcuyu almakla çok iyi bir iş yaptı.aramızda belki Gökhanla UMUT BULUT sevmeyenler ver olur herkez birinin sevdiğini sevmek zorunda değildir.ama Gökhan Ünal ve Umut Bulut bu sezonda bence çok iyiydiler.daha yenı oluşmuş bir kadroda ilk sezonlarını geçirdiler.ama Fatih Tekke gibi bir adam hala ''Benim hayalim trabzonsporda şampiyonluk yaşamak olduğunu söylüyorsa bilinki bu adam Trabzonspor özlemi çekiyor.Bu kutsal forma en çok ona yakışır.Fenerbahçe GUİZA + 10 M £ veriyor.Ama fatih tekke Türkiyede oynıcaksam ilk tercihim TRABZONSPOR diyor.adam sanki bas bas bağırıyor ben alın diye.ama Bizim yönetimden ses yok bütün siteler fatih tekkeyi konuşuyor Milliyet'te bile Trabzonspor taraftarları Bordomavi.net sitesinde Anket açtı.Fatih tekke nın geri gelmesini isteyenler %92,lik bir orana sahip belliki taraftar FATİH TEKKE yi istiyor.spor programlarına çıktı bu haberler.ama bizim yönetim ne bir açıklama yapıyor.Nede yüzünü gösteriyor.Sadri şener diyorki Fatih tekke nin dönmesi HUGO BROOS bağlı dedi.ama TJIKUZU'yu Zafer'i Ferhat'i Broos istemedi.Sadri Şener çok iyi bir insan Trabzonspor'u en iyi yerlere taşımak istiyor.Ama Fatihi kimin istemediğide merak konusu.İnş Fatih fener Gitmez.eğer Fatih Fener gidipde Trabzonda bize gol atarsa O FATİH Tekke yi istemeyenleri Yüz İFADESİNİ görmek isterim.

Mesut
27.06.2009, 12:19
sayın sadri şener gidecek antipati topluyosunuz nasıl bir vicdan muhasebesine shıpsınız siz yönetim olarak orda sahsi işleriniiz bulaştırmayın bu taraftar fatih tekke yi istiyor alacaksınız sizin görevınız bu yapmak zorundasıınz ondan sora kombine beklemeyin forma satışı beklemeyin ilk önce taraftarın istediklerini yap başkan taraftarda senın istediklerini yapsın

Cenkhan
28.06.2009, 06:19
sayın sadri şener gidecek antipati topluyosunuz nasıl bir vicdan muhasebesine shıpsınız siz yönetim olarak orda sahsi işleriniiz bulaştırmayın bu taraftar fatih tekke yi istiyor alacaksınız sizin görevınız bu yapmak zorundasıınz ondan sora kombine beklemeyin forma satışı beklemeyin ilk önce taraftarın istediklerini yap başkan taraftarda senın istediklerini yapsın

Fatih Tekke takıma yararlı olur. Ben bir süre önce gelmesi onun açısından bakarsak mantıksız olur demiştim. Sonra gördüm ki o da istiyor. Gelsin madem. 2 milyon Euro'ysa eğer, iyi transfer olur. Ama "forma, kombine" kartı gösterip taraftarlığı "aldım-verdim" e indirmek akıllıca değil. Karşısında çıkarcı bir kitle görünce adam da hayal kırıklığına uğrayıp gitmek istiyor sonra da peşine ağıt yakmaya başlıyoruz. Valla ne biz de ne yaptığımızın, ne istediğimizin farkında değiliz demek ki.

Erkan
28.06.2009, 15:39
Kongre hangi tarihte olacakki? Ve ozel bir basligi yok mu?

Mesut
28.06.2009, 15:59
Fatih Tekke takıma yararlı olur. Ben bir süre önce gelmesi onun açısından bakarsak mantıksız olur demiştim. Sonra gördüm ki o da istiyor. Gelsin madem. 2 milyon Euro'ysa eğer, iyi transfer olur. Ama "forma, kombine" kartı gösterip taraftarlığı "aldım-verdim" e indirmek akıllıca değil. Karşısında çıkarcı bir kitle görünce adam da hayal kırıklığına uğrayıp gitmek istiyor sonra da peşine ağıt yakmaya başlıyoruz. Valla ne biz de ne yaptığımızın, ne istediğimizin farkında değiliz demek ki.

ne alaka anlamadım arkadaşım.ben bu kadar istenılen bir oynucuyu yarar getircek bir oyuncuyu niye almadıklarını merak ediyorum hocaya sorarız isterse alırız diyor bunca transferi hocayamı sordu. sen sevdigin insanın gönlünü yapıyorsun değilmı bunuda ogle düşün biz trabzonspor sevdalılarıyız başkanıda seviyoruz külübe bu külüp adına çalışan herkeside seviyoruz.sen sevdiklerinın gönlünü yapacaksın karşılıklı sevgi bu tarafatn gönlünü yapıldımı taraftar haylı haylı üzerine düşen görevi yapıyor.

aldım verdimle ne alakası var sen taraftrı stada çekecek hamleler yapmalısın heyecanlandırmalısın
millet niye dünyaca ünlü futbolcular alıyor aynı kalitede ucuz alamazmı alır
taraftarı stada çekmelisin

DKaraduman
28.06.2009, 16:19
ne alaka anlamadım arkadaşım.ben bu kadar istenılen bir oynucuyu yarar getircek bir oyuncuyu niye almadıklarını merak ediyorum hocaya sorarız isterse alırız diyor bunca transferi hocayamı sordu. sen sevdigin insanın gönlünü yapıyorsun değilmı bunuda ogle düşün biz trabzonspor sevdalılarıyız başkanıda seviyoruz külübe bu külüp adına çalışan herkeside seviyoruz.sen sevdiklerinın gönlünü yapacaksın karşılıklı sevgi bu tarafatn gönlünü yapıldımı taraftar haylı haylı üzerine düşen görevi yapıyor.

aldım verdimle ne alakası var sen taraftrı stada çekecek hamleler yapmalısın heyecanlandırmalısın
millet niye dünyaca ünlü futbolcular alıyor aynı kalitede ucuz alamazmı alır
taraftarı stada çekmelisin

Bana kalırsa geçen sene yeterince taraftarı çekecek hamle yaptı yapılan bu hamleler yüzünden bazı yöneticiler iflasın eşiğine geldi. Başkanın da dediği gibi her sene kombine alınması için 20 tane transfer mi yapmak gerekiyor. Eğer öyleyse sizin yaptığınız karşılıklı sevgi olmuyor. Sürekli yönetim mi taraftarın istediğini yapmalı. Şurada bir forma yaptılar kötü olmuş olabilir hatta iğrenç olmuş olabilir ama sırf bu yüzden daha da bir şey almıyorum ne TS Club tan ne de Nike dan dediler. Yönetim bu işi bir türlü beceremedi dediler. Ayrıca aldım verdimle ne alakası var demişsiniz peşine hemen aldım verdimin açık bir örneğini söylemişsiniz. Yönetimin tek tek bütün taraftarların isteğini yapması imkansız. Biraz mantıklı düşünelim.

Bazı arkadaşların dediği gibi tek bir kişiye bağlanmak takıma zarar veriyor. Bana kalırsa iyi bir forvet alalım kesinlikle ama bu Fatih olmalı, onun için yürüyüş yapmalıyız tarzı yaklaşımlar zarar veriyor takıma. Eğer biz buradan takımı yöneteceksek yönetime kimin geleceğinin pek önemi yok en başta Sadri Başkana illa gel diye tutturmayacaktık o zaman. Bu yüzden biraz sakin olalım da yönetim ne yapacağını bilir.

Mesut
28.06.2009, 16:24
Bana kalırsa geçen sene yeterince taraftarı çekecek hamle yaptı yapılan bu hamleler yüzünden bazı yöneticiler iflasın eşiğine geldi. Başkanın da dediği gibi her sene kombine alınması için 20 tane transfer mi yapmak gerekiyor. Eğer öyleyse sizin yaptığınız karşılıklı sevgi olmuyor. Sürekli yönetim mi taraftarın istediğini yapmalı. Şurada bir forma yaptılar kötü olmuş olabilir hatta iğrenç olmuş olabilir ama sırf bu yüzden daha da bir şey almıyorum ne TS Club tan ne de Nike dan dediler. Yönetim bu işi bir türlü beceremedi dediler. Ayrıca aldım verdimle ne alakası var demişsiniz peşine hemen aldım verdimin açık bir örneğini söylemişsiniz. Yönetimin tek tek bütün taraftarların isteğini yapması imkansız. Biraz mantıklı düşünelim.

Bazı arkadaşların dediği gibi tek bir kişiye bağlanmak takıma zarar veriyor. Bana kalırsa iyi bir forvet alalım kesinlikle ama bu Fatih olmalı, onun için yürüyüş yapmalıyız tarzı yaklaşımlar zarar veriyor takıma. Eğer biz buradan takımı yöneteceksek yönetime kimin geleceğinin pek önemi yok en başta Sadri Başkana illa gel diye tutturmayacaktık o zaman. Bu yüzden biraz sakin olalım da yönetim ne yapacağını bilir.

geçen sen taraftar yönetimin istedigini yapmadı değilmı ben başka bişe demıyorum geçen sene kombine rekorunu ruhlar geldi aldı gitdi

DKaraduman
28.06.2009, 16:30
geçen sen taraftar yönetimin istedigini yapmadı değilmı ben başka bişe demıyorum geçen sene kombine rekorunu ruhlar geldi aldı gitdi

Tam anlamadınız ne demek istediğimi sanırım. Demek istediğim bir sene yapılan işin karşılığı sadece o sene değil sonraki senelerde de verilmeli. Geçen sene tabi ki karşılığı verildi. Ama bunu devam ettirmemiz gerekir. Sadece geçen seneki kombinelerle kalmaması lazım bu işin.

hodlu
28.06.2009, 20:40
Büyük başkanım sen herşeye rağmen bizim için efsanesin.Fatih Tekke olayınıda noktaladınmı Kaymaklı ekmek kadayıfı olacak...

Tayfun
28.06.2009, 20:44
Sadri başkan al kralı be yap yine bi sürpriz...

macka61
28.06.2009, 21:31
inşalla alıcak kralı karalla görüşülmüş kral seve seve gelirim demi,ş zenitlede inşallah anlaşırız ve şampiyon luğun en büyük favorisi oluruz

Hotaman
29.06.2009, 20:56
Sadri başkanım kongre yaklaştı ve hala listeni öğrenemedik ? Umarım işler istediğin gibi gidiyordur, Allah yar ve yardımcın olsun.

BDiler61
29.06.2009, 20:59
Baskanim al Tekkeyi bizi hayal kirikligina ugratma.

agahozlu
29.06.2009, 22:31
Bu günlerin moda cümlesi "Fatih Tekke gelirse kombine alacağım". Bir şart cümlesi olan bu cümle bana göre Trabzonspor'u şartlı destekleme anlamına geliyor. Tabii herkes kendine göre en iyi futbocuları kendi takımında görmek ve onların oynadığı futbolu izlemek ister. Geçen seneki kombine olayına gelecek olursak,evet kombine rekoru kırılmıştır bu doğrudur fakat bu rekor nasıl kırıldı bunun incelenmesi gerekerir. Mevcut belediye başkanı Sn. Canalioğlu'nun çalışmaları ve bazı kurumlar tarafından alınan kombineler ile bu sayıya ulaşılmıştır. Kendi cebinden para verip stada gelen elbette vardır o sayı ne kadardır derseniz bu sene satılan kombine kadardır derim size. Trabzonspor gibi bir takım sezon boyu 4 çeşit formadan sadece 55 bin tane satıyorsa taraftarın şapkayı önüne koyup düşünmesi lazım. 200 ytl den başlayan 500 ytl vs diye devam eden kombine fiyatlarına bile pahalı etiketi yapıştırılıyorsa ekonomik anlamda rakiplerle mücadele etmek zorlaşır. Bu aşamada öze dönüş projesi ortaya atanlar olacaktır. Artık futbol 30 yıl önceki gibi oynanmıyor o günün şartlarıyla bugun arasında yakından uzaktan bir ilişki yok. Trabzonlu veya karadenizli futbolcular (bu bölge göç veren bölge olduğu için) her yerde futbola başlıyabiliyor. İstanbul,Ankara diğer şehirler veya yurt dışında bu oyunculara rastlayabiliyoruz. Devir malesef para devri olduğu içinde ben Trabzonluyum orada oynarım diyen kişi sayısıda azalıyor. Dolayısıyla "parayı veren düdüğü çalıyor". Bu anlamda biz kombine almayarak, milyonlarla taraftarımız var deyip sadece 55 bin tane forma satıyorsak, dergimizi almıyorsak çok düşünmemiz lazım.

Kazım Uzunboy
30.06.2009, 11:42
Sadri Şener yeniden başkan!

Başkan Sadri Şener´in yeniden seçilmesine artık kesin gözüyle bakılıyor...

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_260258_08FAN01EROO1-C-B423.jpg

3-4 Temmuz’da yapılacak olan kongre öncesinde Başkan Sadri Şener’in yeniden seçilmesine artık kesin gözüyle bakılıyor... Listesini güçlendirmek için çalışmalarını yürüten Şener’in karşısına rakip çıkmaması da adeta camianın Bordo-Mavili ekibin patronuna bir güvenoyu anlamını taşıyor. Her fırsatta yönetimini tazekanlarla güçlendireceği sinyallerini veren Başkan Sadri Şener’in projeler konusunda geçtiğimiz sezonun da önüne geçmeyi planladığı bildirildi. Şener sadece kombine satışındaki durgunluktan şikayetçi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

erhank
30.06.2009, 12:01
Sadri Baba ya laf yok, o ne yapiyorsa bir bildigi vardir. Birde Fatih Tekke yi aldik mi tamamdir bu is.

Travelair
30.06.2009, 18:34
Hayrettin Hacısalihoğlu öyle sanıyorum bırakacak. Çünkü hem yoruldu hem de Trabzonspor'a ayıracak vakti kalmadı. Trabzon kanadını çevirebilecek bir isim lazım şimdi

Ahmet Kuru
30.06.2009, 18:38
Hayrettin Hacısalihoğlu öyle sanıyorum bırakacak. Çünkü hem yoruldu hem de Trabzonspor'a ayıracak vakti kalmadı. Trabzon kanadını çevirebilecek bir isim lazım şimdi
Bencede yerinde bir davranış sergilemiş olur...
Son zamanlardaki açıklamalarının çoğu hem gereksiz hemde yersiz...

Samet Yildirim
30.06.2009, 21:20
Sadri Sener, Hayrettin Hacisalihoglunu birakmaz...

Muhammet*
30.06.2009, 21:29
Hayrettin Hacisalihoglu yeni yönetimde de olucağını düşünüyorum,Başkan her zaman kendisinin en büyük yardımcısı olduğunu söylüyor...

Sercan Yaylı
30.06.2009, 22:58
yeter daa parasız baskan istemiyoruz... taraftar gecen sene elinden geleni yaptı ama ne aldılar hiç..
ts takımın ismi bile 3. olur bunu basarı diye saymaları yanlıştır...

Onur Civelek61
30.06.2009, 23:01
Parasız başkan mı?
20küsür adam aldı insaf:)
Kadro 50 kişiden oluşmuyor daha kimi alacak.Birilerini almak için başkalarını göndermek gerekir.Sayın bakalım kaç adamı gönderebiliyorsunuz?

Cafer Bulur
30.06.2009, 23:01
Hayrettin bey ve mahmut aksu devam etmeli,Ahmet agaoglu da yeni yönetimde yer almalidir.

Sadri sener ide hesaba katarsak bu 4 lü bize yeter de artar bile...

agahozlu
30.06.2009, 23:10
yeter daa parasız baskan istemiyoruz... taraftar gecen sene elinden geleni yaptı ama ne aldılar hiç..

Parasız başkan istemiyoruz diyerek anladığım kadarıyla Sadri Şener'e atıfta bulunuyorsunuz. İlk başta şunu hatırlatayım kendi cebinden kulube hatrı sayılır miktarda para veren başkan olduğunu sanmıyorum, yöneticinin görevi gerekli kaynağı oluşturabilmektir. Takımın ismi bile 3. olur diyorsunuz yalnız ben takımın isminin dördüncü beşinci ve hatta daha alt sıralarda bitirdiği sezonları hatırlıyorum. Elbet bu işler para ile oluyor fakat paralı başkan ile olur mu orasını tartışırım. Bakınız Nuri Albayrak ve Sadri Şener'i karşılaştırın en yakın zamanda. Hatta bu karşılaştırmaya Atay Aktuğ'uda ekelyebiliriz. Dediğim önemli olan yöneticilik yapabilmektir. Yöneticilik nedir diye sorarsanız o da en genel kavramıyla "insanları yönetme sanatıdır". Bunun yanına parayı, prestiji, marka değerini vs katabilirsiniz.

Taraftar olarak yeterli destek yapıldı diyorsunuz. Siz destek yapmışsınızdır büyük ihtimalle ve bu forumdaki çoğu kişide imkanı doğrultusunda (üyelikten-bilekliğe) bir şekilde destek vermiştir. Ama bir önceki mesajımda yazdığım gibi Trabzonspor sene boyunca sadece 55 bin tane forma satıyorsa ve geçen seneki(belediyenin desteği olmamamsını kastediyorum) kombinelerden şu anda eser yoksa taraftar görevini yapmıyordur.

macka61
30.06.2009, 23:38
size parası olup ama kulübü mahkemeye veren m.a.yılmaz lazım sadri şnere 8 milyon usd dolarını hibe etmişti kulübe şirketlerine haciz gelmesine rağmen bnu bilip böye konuşun

KUTADGU
30.06.2009, 23:42

Gözünü seveyim kapitalizmin ben.

Paralı başkan isteyen taraftar profili.

Derhal Sadri Şener'i göndermek için çalışmalara başlayın paşam o zaman.

Alternatifleri - sizin istediğiniz kritere göre- belli zaten.
Ya Mehmet Ali Yılmaz ya da Nuri Albayrak.

"Sadri Şener İstifa" diye bağırırken de bu paralı başkanlarla yaşadığımız rezillikleri hiç aklınıza getirmeyin emi.

"Sadri Şener İstifa" ya da "Züğürt Başkan istemiyoruz" derken para babası başkanlarla ligi kaçıncı sırada bitirdiğimizi de hiç aklınıza getirmeyin emi.

Önemli olan parası olan başkan.
Önemli olan başkanın parası olması
Önemli olan paranın başkanı olması.

MONEY TALKING GÜZELİM

Cafer Bulur
30.06.2009, 23:46
Bu kulüpte cogu zaman parasiz ama isi bilen baskanlar basarili olmustur.

Bu nedenle ben parasiz baskandan yanayim,sadri sener de bu tanima uyuyorsa tamamdir.

My
30.06.2009, 23:51
ts takımın ismi bile 3. olur bunu basarı diye saymaları yanlıştır...Tam forumunda 'paralı başkan' istiyorsun arkadaşım ha :)

İyidir bizim başkan iyidir iyi. Paralıların yapamadıkları atılımları bu parasız başkan ve yönetimi yapmıştır. Allah bir daha paralıların egolarına esir etmesin bizi ;)

Mollasalihoğlu
01.07.2009, 00:07
Başkanım al Tekke'yi, seni savunmak zorunda bırakma bizi sevmeyenlerine karşı :)

Sercan Yaylı
01.07.2009, 00:28
ulaa ustuma gelmeyin daa :D
arkanıza yaslanın ve düşünüün bi kaç saat sonra habu usak dogru diyo diyeceksiniz :D
şampiyonluktan öte basarı yoktur eger büyük takımsak o kadar...

Tiko18
01.07.2009, 00:32
bazi arkadaslar Albayrak hakkinda atip tutuyo.Bana acik yüreklilikle cevap verin, isim olarak albayrak donemindeki kadro mu daha iyidi yoksa simdiki mi?
Bizi o dönemde yakan ziya dogan olmustur.
szymkowiak, ersen martin, gökdeniz, ayman, marcelinho, jabi, Musampa (aslinda iyi topcu, oynatilmadi), stephanov, musa büyük.
Bu kadro adam akilli bi kaleciyle, Egemenle ve Cale´le bu sene kesin sampiyondu.
fb ve gs bu sene cok kötüydü bundan yararlanip sampiyon olamadik, sadece ücüncü olduk. Gelecek sene fb ve gs bu kadar kötü olmiyacak. Ayrica antep ve bursa nin iyi takimlari var. Ben bu sene besinciligi bile tehlikede görüyorum.

My
01.07.2009, 00:34
Şampiyonluk = Parası olan başkan diye düşünüyorsan sana tatlı rüyalar Sercan ;)

Cüneyt Canlıca
01.07.2009, 00:36
ulaa ustuma gelmeyin daa :D
arkanıza yaslanın ve düşünüün bi kaç saat sonra habu usak dogru diyo diyeceksiniz :D
şampiyonluktan öte basarı yoktur eger büyük takımsak o kadar...

Büyük takım dediğin onun bunun cebine bakmayacak.. Bir kaç tane nasıl zengin olduğu bilinmeyen kişinin oyuncağı olmayacak... Vakıf değil burası futbol kulubü... B,üyük takım taraftarıda hacıyı isterim, hocayı isterim gelmezse kombine almam, forma almam, tişört almam deyip takımını ona buna muhtaç etmeyecek... Adam gibi görevini yapacak.. Ben cebi şişkinlerin çiftliği olan takıma büyük takım falan demem...

Sercan Yaylı
01.07.2009, 00:44
Büyük takım dediğin onun bunun cebine bakmayacak.. Bir kaç tane nasıl zengin olduğu bilinmeyen kişinin oyuncağı olmayacak... Vakıf değil burası futbol kulubü... B,üyük takım taraftarıda hacıyı isterim, hocayı isterim gelmezse kombine almam, forma almam, tişört almam deyip takımını ona buna muhtaç etmeyecek... Adam gibi görevini yapacak.. Ben cebi şişkinlerin çiftliği olan takıma büyük takım falan demem...

ben büyük takımların sampiyonluktan baskası basarı olamaz dedim büyük takım demek para demek demedir :)

Sercan Yaylı
01.07.2009, 00:46
3.lüğü basarı olarak görmeyenlerdenim eger bu düşünceme karsı olan varsa sabaha kadar tartısırım bu konuda :)

Hotaman
01.07.2009, 10:58
Şartlı desteklere verenlere inat daima arkandayım başkanım. Bu kulüp ne gördüyse senden gördü, bizim taraftar yönetime getirdiği adamları yönetmeye alıştığından sana kendince tehtitler savuruyor. Aldırma, doğru yoldasın ve sana inanlar olduğunu unutma! Onları utandırma!

agahozlu
01.07.2009, 12:32
bazi arkadaslar Albayrak hakkinda atip tutuyo.Bana acik yüreklilikle cevap verin, isim olarak albayrak donemindeki kadro mu daha iyidi yoksa simdiki mi?
Bizi o dönemde yakan ziya dogan olmustur.
szymkowiak, ersen martin, gökdeniz, ayman, marcelinho, jabi, Musampa (aslinda iyi topcu, oynatilmadi), stephanov, musa büyük.
Bu kadro adam akilli bi kaleciyle, Egemenle ve Cale´le bu sene kesin sampiyondu.
fb ve gs bu sene cok kötüydü bundan yararlanip sampiyon olamadik, sadece ücüncü olduk. Gelecek sene fb ve gs bu kadar kötü olmiyacak. Ayrica antep ve bursa nin iyi takimlari var. Ben bu sene besinciligi bile tehlikede görüyorum.

Saydığınız isimlerden, szymkowiak,stephanov, gökdeniz,marcelinho ve musampa'nin futbolculuklarına bir şey demem. ersen, ayman, musa gibi oyuncuların yeri ise her zaman doldurulabilir isim olarak. Şimdi şuraya gelelim siz diyorsunuz ki o dönemin isimleri daha iyiydi ve bu da paralı başkan sayesinde oldu buraya kadar haklısınız ve size katılabilirim bu işler para ile oldu. Peki dönüp o dönemin elde edilen sıralaması ile bu dönemin elde edilen sıralamasına bakalım. Bir de dönüp o dönem ki sezon mu daha zordu yoksa yeni bitirdiğimiz sezon mu buna bakalım. Buradan çıkartılabilecek sonuç şudur, sadece para ile bu işler olmuyor. Olması gereken şudur, gerekli maddi imkanları oluşturacak, parayı, marka değerini, prestiji ve en önemlisi insanları(camiaya bağlı olan) en iyi şekilde idare edebilecek yöneticidir. Saygılar

erkankoc
01.07.2009, 12:42
sadri senerin artik bu takimin basinda kendi reklamini yapmasindan sikildim..artik biraksin gitsin ..tekkeyi almayip tjikuzuyu yerlere goklere sigdiramiyosa bu takimda kendisi yetersizdir demek

Mayls
01.07.2009, 13:11
sadri senerin artik bu takimin basinda kendi reklamini yapmasindan sikildim..artik biraksin gitsin ..tekkeyi almayip tjikuzuyu yerlere goklere sigdiramiyosa bu takimda kendisi yetersizdir demek
:confused:
Gitsin Sadri Şener. Gelsin Nuri Albayrak...

Hotaman
01.07.2009, 13:13
Yavaş!
Bu kulübe kazandırdığı değerleri görmek için biraz dikkat bunları taktir etmek içinde biraz vefa lazım. Aldığı enkazı adam gibi yarışmacı bir takım haline getirmesi belki sizin için bir başarı değildir, peki o zaman:
1-) Sponsor desteğinin 3 kat belki daha fazla artması.
2-) Marina, hes projeleri, hale hazırda belediyeden onayı beklenen alışveriş merkezi, ipek yolu fuar alanı...
3-) Diğer branşlarda elde etiğimiz yarışmacı kimlik.
4-) Karadenizspor.
5-) Ve en önemlisi İstanbul önünde her anlamda dik durabilen bir Trabzonspor!
Bunlarda yetersiz vizyon sahibi olmayan insanların yapabilecekleri işler mi?
Reklam dedinizde aklıma geldi, kendisinden önce Sadri Şener Sosyal Tesisleri olarak adlandırlan kulüp binası artık Şamil Ekici müzesi olarak değiştirildi. Eğer reklamcıysa(!) garip bir reklam politikası izlediği kesindir!

bordoylamavi
01.07.2009, 13:18
başkanı tanımadan ona atıp tutanları kınıyorum. buraya zorla gelmedi o yüzden iki transfer olayı yüzünden atıp tutanlar biraz daha tanısın kendisini öyle konuşsun. öyle bildiğiniz başkanlara benzemez sadri şener

reisoğlu61
01.07.2009, 13:19
hersey baskanin elinde.
eger baskan fatihi almayacagiz derse, Fatih gs ile anlasacak.

samet aslan
01.07.2009, 13:20
Yavaş!
Bu kulübe kazandırdığı değerleri görmek için biraz dikkat bunları taktir etmek içinde biraz vefa lazım. Aldığı enkazı adam gibi yarışmacı bir takım haline getirmesi belki sizin için bir başarı değildir, peki o zaman:
1-) Sponsor desteğinin 3 kat belki daha fazla artması.
2-) Marina, hes projeleri, hale hazırda belediyeden onayı beklenen alışveriş merkezi, ipek yolu fuar alanı...
3-) Diğer branşlarda elde etiğimiz yarışmacı kimlik.
4-) Karadenizspor.
5-) Ve en önemlisi İstanbul önünde her anlamda dik durabilen bir Trabzonspor!
Bunlarda yetersiz vizyon sahibi olmayan insanların yapabilecekleri işler mi?
Reklam dedinizde aklıma geldi, kendisinden önce Sadri Şener Sosyal Tesisleri olarak adlandırlan kulüp binası artık Şamil Ekici müzesi olarak değiştirildi. Eğer reklamcıysa(!) garip bir reklam politikası izlediği kesindir!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: keşke herkes anlayabilse...

Enes Başkaya60
01.07.2009, 13:22
evet her şey başkanımızın elinde o isterse FATİH bize gelecek istemezse hayaller suya düşecek...

samet aslan
01.07.2009, 13:22
medya trabzon şimdide feneri soktu devreye fatih için..

Şahinoğlu
01.07.2009, 13:23
hersey ortada adamlar bastırıyo parayı alıyo biz ise bonservisi elinde olan adamları alıyoruz...

Sen şu gs sempatizanı trabzonlulardansın sanırım hani trabzonu memleket takımı olarak görüp hem gs hemde ts yi tutanlardan nickindede 34 var var bişeyler var doğru söyle.

OYılmaz
Sadri Şener'e atıp tutanlarda baya bir artış var Albayrak gibi çıkarlarını şirketinin maddiyatını düşünen bir başkan daha istiyorsunuz heralde Albayrak gitmeden futbolcuların maaşlarına %40 lara varan zam yaptığını amacının bundan sonra gelecek olan yönetimi zor durumda bırakmak olduğunu biliyormuydunuz? Sadri Şener, Trabzonspor tarihinin belkide en iyi başkanlarından en nokta transfer yapan başkanlarından biridir ve de Trabzonspor'u en çok düşünenlerden şimdi başkanına sahip çık atıp tutmayın neler dönüyor bir bilseniz

erik
fatihi almadığımız için atıp tutanlar fatih galatasaraya giderse sizde gidin galatasarayı tutun bari de muradınıza erin.İnsaf derim başka da bir şey demem.sadri başkanın yaptıklarına kör olanlar insaf.İNSAF.

Enes Başkaya60
01.07.2009, 13:25
medya trabzon şimdide feneri soktu devreye fatih için..
bunlar sivasıda sokar az sonra..

Şahinoğlu
01.07.2009, 13:25
Medya trabzon iyi nemalandı bu işten , kimse merak etmesin Fatih bizi yüzüstü bırakacak biri değil, anca biz istemezsek gider , zaten biz istemiyceksek birileri isteyecekti görücez nereye gidicek.

Hüseyin İlkin
01.07.2009, 13:26
hersey ortada adamlar bastırıyo parayı alıyo biz ise bonservisi elinde olan adamları alıyoruz...

Galatasaray'da bonservisi elinde olan adamlara yöneliyor genelde.

Enes Başkaya60
01.07.2009, 13:26
fatih tekkeyi almayan yönetimi istemiyorum...
kimse bana büyük takımlıktan bahsetmesin helal olsun gs ye...
çünkü adam bizi istiyor yapılan muameleye bakın ya haklı buluyorum abi seni...

Ali İhsan
01.07.2009, 13:27
Bunlar böyledir başkanım işte...

Geçen sene Ersun Yanal diye coşanlara bu sene sorsan Ersun beceriksizin tekidir, onun yerine başkası olsa kesin şampiyonduk derler....

Şimdi sana da artık sallamaya başladılar.

Senin hataların son dönemde çok fazla olsa da, bardağın dolu tarafından bakmayı bilenler için sen hala efsanesin...

Belden aşağı girenlerin bugün sahip çıktıklarına yarın aynı laflarını edeceğini bildiğim için içim rahat.

Her canım sıkıldığında birilerine saldıracak kadar kişiliksiz olmadığım için çok mutluyum.

Fatih Tekke'yi çok istememe rağmen sudan sebeplerle bile almasanız size de en önemlisi Trabzonspor'uma küsmem...

Sercan Yaylı
Sen şu gs sempatizanı trabzonlulardansın sanırım hani trabzonu memleket takımı olarak görüp hem gs hemde ts yi tutanlardan nickindede 34 var var bişeyler var doğru söyle.

:D:D:D
keşke herkes benim gibi ts li olabilise ben istanbulda doğup büyüdüğüm halde tek takımım ts dir..
trabzonda doğup büyümüş olupta istanbul takımlarını tutanlara bu sekilde konus :D

erik
Kardeşler gidin Tekkeyi isteyen galatasaray yönetimine sahip çıkın ve onları tutun.Zorla Trabzonsporlu olunmaz.

Enes Başkaya60
01.07.2009, 13:29
kimsenin zorla TRABZONSPORUMUZU tuttugu yok kardeşim...

Şahinoğlu
01.07.2009, 13:30
:D:D:D
keşke herkes benim gibi ts li olabilise ben istanbulda doğup büyüdüğüm halde tek takımım ts dir..
trabzonda doğup büyümüş olupta istanbul takımlarını tutanlara bu sekilde konus :D

Senin gibi ts li olunmaz kardeş kusura bakmada, utanmadan bana göre iki büyük kulüp var yazmışısın biri fb biri gs ymiş , sen Trabzonspor'lu olamazsın bu laflarından sonra, o 2 büyük kulüpten birini tut .

Sercan Yaylı
01.07.2009, 13:33
Senin gibi ts li olunmaz kardeş kusura bakmada, utanmadan bana göre iki büyük kulüp var yazmışısın biri fb biri gs ymiş , sen Trabzonspor'lu olamazsın bu laflarından sonra, o 2 büyük kulüpten birini tut .

ben ölümüne kadar trabzonsporluyum kimse kimsenin taraftarlıgını sorgulamaya hakkı yoktur zaten darlanmışım fatih tekkeyi alamıyoruz diye tartışmayalım...

adam her türlü fedakarlıgı yapıyor beni alın diye yalvarıyor sen böle adamı alamıyorsun kimi alacaksın söle bana...

Mayls
01.07.2009, 13:35
Bazı tipleri gördükçe tıpkı Ersun Yanal'da olduğu gibi Sadri Şener'i de kayıtsız şartsız savunasım geliyor...

Tayfun
01.07.2009, 13:36
Şener Yolu Şaşırdı
01 Temmuz 2009 / 13:33
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in Davraz’a gelirken yolu şaşırdığı öğrenildi.

Şener yolu şaşırdıklarını da az önce Davraz’da otel lobisinde gazetecilere itiraf etti.

Şener’e gazeteciler “Yolu şaşırın ama şampiyonluğu şaşırmayın” diye takıldı. Şener de buna karşılık “Buraya gelirken direksiyonda ben değildim, şampiyonluk yolunda ise direksiyon başında ben olacağım şaşırmam merak etmeyin” dedi,,

Uğur Ö.
01.07.2009, 13:37
bidaha böyle kurumsallaşmaya çalışan başkan zor buluruz spor sadece top oynamak değil eğer sen trabzonsporsan gelirlerin,ts clubların,marka değerin,tanınmışlığın,görselliğin vs güzel olucak ve sadri şener bunların neredeyse hepsini yapmak istiyor ve yapıyor

ilhan
01.07.2009, 13:38
Gs ya da Fb'ye methiye dizecek arkadaşlar, yanlış yerdesiniz. Bu kadar söylüyorum.

lazanya61
01.07.2009, 14:13
aramızda ezik var arkadaşlar dikkatli olalım

My
01.07.2009, 15:00
La havle... fb ye de gs ye de şimdi...

Dursun Kaplan
01.07.2009, 15:07
aramızda ezik var arkadaşlar dikkatli olalım

Ezelim o zaman bizde. :)

Sercan Yaylı
01.07.2009, 16:23
kimseyi meth ettiğimiz yok doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sizin ki de o hesap.

Sefa
01.07.2009, 16:51
Arkadaşlar Başkan'ın listesi belli oldumu ?

Mustafa Calik
01.07.2009, 17:27
Başkan Sadri Şener, 25 dakika idmanı izledikten sonra Antalya'ya gitti.

Hayirdir baskan .. ne isin var Antalya da :D

erkankoc
01.07.2009, 18:06
Şener Yolu Şaşırdı
01 Temmuz 2009 / 13:33
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in Davraz’a gelirken yolu şaşırdığı öğrenildi.

Şener yolu şaşırdıklarını da az önce Davraz’da otel lobisinde gazetecilere itiraf etti.

Şener’e gazeteciler “Yolu şaşırın ama şampiyonluğu şaşırmayın” diye takıldı. Şener de buna karşılık “Buraya gelirken direksiyonda ben değildim, şampiyonluk yolunda ise direksiyon başında ben olacağım şaşırmam merak etmeyin” dedi,,

baskan zaten son 3 aydir, bayagi seyleri sasirdi...kendi yaptiklarina ve dediklerine kendiside inanmiyo bence...su fatihi alamayan sonetim tek kelimeyle beceriksiz yonetimdir

erkankoc
01.07.2009, 18:07
Başkan Sadri Şener, 25 dakika idmanı izledikten sonra Antalya'ya gitti.

Hayirdir baskan .. ne isin var Antalya da :D

ucakla istanbula gidicektir..napcak fatihimi almaya calisacak

Emirhan Makul
01.07.2009, 18:16
Sadri şener bugün kü basın toplantısında başkanlığa geldiğinden bu yana ilk dega söylediği ilk 6 kelimede de hata yaptı ve bütün konuşmasında çok fazla duraksadı yanlış kelimeler ce harf hataları yaptı.

macka61
01.07.2009, 19:05
fatihin cincona gideceği nerden çıktı gitse gitse fenere giderdi onada gitmedi Türkiyede tek Trabzonsporda oynarım dedi adam işte kurcalamayın Türkiye olmazsa Almanyaya gider

Samet Yildirim
01.07.2009, 19:06
Baskan iyi bir baskandir...

Öztürk Adem
01.07.2009, 19:13
Ah be baskanım su laflarında cok net soluon ama daha ıyı calısmalısın ısıne .

Özkan Şentürk
01.07.2009, 22:08
Bu arada yeni yönetime girecek olan isimler netleştimi acaba? Bilgisi olan var mı?

Mustafa Calik
01.07.2009, 22:31
Bu arada yeni yönetime girecek olan isimler netleştimi acaba? Bilgisi olan var mı?

Yarin belli olur.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=39682

Mustafa Ayazoğlu
02.07.2009, 13:40
- Sadri Şener : "Transfer işi hocaya bağlı"

- Bross : Bu kadro ile şampiyon olmamız zor. 1-2 Kaliteli transfer şart.

- Sadri Şener : "Ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız"

Mustafa Calik
02.07.2009, 14:09
Sadri Şener Trabzon'da!
02 Temmuz 2009 / 13:52

Trabzonspor'un Başkanı Sadri Şener bugün Antalya'dan Trabzon'a saat 12.40 uçağı ile geldi.

Başkan Sadri Şener şu anda Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu ile çok gizli bir toplantı içerisinde olduğu öğrenildi. Başkan'ın yönetim listesinde kesinleşen isimler Hasan Yener, Mahmut Aksu, İhsan Alioğlu, Mehmet Tunç, Necmettin Aytekin, Ali Sürmen'in bulunacağı öğrenilirken Ali Sürmen ve Necmettin Aytekin'in görev almayacaklarını açıklamasına rağmen Başkan'ın bu iki isimle tekrar bir araya gelip listede bulunmaları için ikna etmesi bekleniyor.

Öte yandan başkan Sadri Şener'in bugün saat 16.00'da Trabzon'un yeni Valisi Recep Kızılcık'a nezaket ziyaretinde bulunacak ve akşam saatlerinde de yönetim kurulu ile bir toplantı yapıp listesine kesin bir şekil verecek.

byoxi
02.07.2009, 17:28
marım kongrede görevle belirlenirken birde basın sözcüsü olur. mikrofonu gören yanaşıyor boyle olmamalı örn:ihsan alioğlu:S:S

Mustafa ÖZDEMİR
02.07.2009, 21:23
başkan ne yapmaya çalışıyor . yeter başkan yeter... biz fatihi geri istiyoruz...

muharrem demirc
02.07.2009, 21:38
Kardeşlerim. 37 yaşındayım. Ardahanlıyım. Ölümüne Trabzonsporluyum. Çok kişiyi Trabzonsporlu yaptım. Başkan Ersun hocayı göndererek başlattığı hatalar zincirine Tekkeyi almayarak devam edip kendi sonunun başlangıcına gelmiştir.
artık ondan ne köy olur ne kasaba.

Sercan Yaylı
02.07.2009, 21:41
Kardeşlerim. 37 yaşındayım. Ardahanlıyım. Ölümüne Trabzonsporluyum. Çok kişiyi Trabzonsporlu yaptım. Başkan Ersun hocayı göndererek başlattığı hatalar zincirine Tekkeyi almayarak devam edip kendi sonunun başlangıcına gelmiştir.

a dan z ye katılıyorum eger fatih tekke alınmassa oturmasına gerek yok o koltukta..

Yunus Emre AYAZ
02.07.2009, 21:42
kimse bu yazacağımdan pay çıkarmasın ve alınmasın.

kusura bakma başkan artık seni desteklemiyorum ve karşında bi aday olsaydı gelir ona oyumu atardım

Uğurtan
02.07.2009, 21:45
Başkanım seni eleştirsemde bazı icraatlarını mantıklı bulmasam dahi bende kredin çok ama çok fazla..

Sen bu kulübün ve bizim önderimiz, başkanımızsın.. Yanında olmak boynumuzun borcudur.. Ne yaparsan yap eleştirir ama her platformda yanındayız..

Oyum en az senin kadar bu kulübe aidiyet duyacak, zamanını , sağlığını verecek biri olmayana kadar senindir...

Seviyorum senin başkanım hem de hiç bir zaman azalmayacak kadar.. Yanlışların sevgimi azaltamaz...

erkankoc
02.07.2009, 21:47
kimse bu yazacağımdan pay çıkarmasın ve alınmasın.

kusura bakma başkan artık seni desteklemiyorum ve karşında bi aday olsaydı gelir ona oyumu atardım

suan senin gibi binlerce kisi dusunuyor...bunun nedeni aslinda fatihin alinma

ma nedeninden cok, bu iste kivirip duruyosunuz...adam gibi cikip

su nedenden istemiyoruz demiyosunuz...koca yonetimde konusmayi

bilen biri yokya ona yanarim

Uğur Ö.
02.07.2009, 21:47
yuh size sırf tekkeyi almadı diye eleştirenler sonra buraya sadri şener hakkında gelen güzel yazıları okuyunca büyük başkan diyenler yuh olsun

Semih
02.07.2009, 21:48
a dan z ye katılıyorum eger fatih tekke alınmassa oturmasına gerek yok o koltukta..

Başkan gidecekse forumda size yer yok.

Sözleriniz ancak yukarıdaki cümle kadar mantık taşıyor.

Semih
02.07.2009, 21:50

Elbette.

Karar mekanizmasının tepesinde de zatınız bulunuyor herhalde.

Kadir kıymet biliniz, lütfen...

İnsaf!

Sercan Yaylı
02.07.2009, 21:51
Başkan gidecekse forumda size yer yok.

Sözleriniz ancak yukarıdaki cümle kadar mantık taşıyor.

kardesim nedir sendeki bu sadri sener bağımlılıgı görmüyorsun ne kadar pasif kaldıgını ersun yanalın zamansız gönderiminden baslayan taa bu gune kadarolan hatalrını...
biz basarılı olanmın yanındayızdır kimsenin malı değildir ts baskanlıgı beceremeyeceksen orayı işgal etmenin de anlamı yoktur...

AYYILDIZ
02.07.2009, 21:51
Eleştirelim ama haksızlık etmeyelim.Bu takımın 14 ay önceki durumunu ve şimdiki durumunu düşünün.Ayrıca kurumsal olarak gelişen Hes Projeleri-Ts Clublar v.s çok önemli projeleri klübe kazandırdı.Sadri Şener,Fatih Tekke'yi de alacaktır.Almazsa da eleştiririz ama gitsin v.s bunlar yakışmıyor.

Oruç
02.07.2009, 21:53
Her şey Ersun Hoca'nın gönderilmesiyle başladı ne yazık ki. Sadri Başkanı çok severim lakin Ersun hocanın gönderilmesiyle birlikte kendisiyle çelişmeye başladı. Sonu hayır olur inşallah. Yine de ben Başkan'a güvenmek zorundayım.

Semih
02.07.2009, 21:54
kardesim nedir sendeki bu sadri sener bağımlılıgı görmüyorsun ne kadar pasif kaldıgını ersun yanalın zamansız gönderiminden baslayan taa bu gune kadarolan hatalrını...
biz basarılı olanmın yanındayızdır kimsenin malı değildir ts baskanlıgı beceremeyeceksen orayı işgal etmenin de anlamı yoktur...

Bırakın Allah aşkına, bağımlılıkmış...

Bir öğrenin bakalım Ersun Yanal mevzuunda başkana en ağır ithamlarla saldıranlar içinde kimler varmış.

Bir de o ithamların içinde "ahkam" var mıymış onu inceleyin!

Burası ahkam kesme yeri değil.

Başarısızmış... Başarı kriteriniz nedir Allah aşkına?

Uğur Ö.
02.07.2009, 21:54
Eleştirelim ama haksızlık etmeyelim.Bu takımın 14 ay önceki durumunu ve şimdiki durumunu düşünün.Ayrıca kurumsal olarak gelişen Hes Projeleri-Ts Clublar v.s çok önemli projeleri klübe kazandırdı.Sadri Şener,Fatih Tekke'yi de alacaktır.Almazsa da eleştiririz ama gitsin v.s bunlar yakışmıyor.
bu adam hepimizden daha çok bu kulübü en tepeye çıkarmak istiyor biraz güvenin

Uğurtan
02.07.2009, 21:56

Kim gelecek saygıdeğer ulema?

Ayrıca da kimin gelmesi konusunda bir tasarruf taşıyormusunuz?

Bu ikisinin mantılı bir cevabı olamayacağına göre.. Saygıdeğer başkanımızı hataları da olsa sevmekten vazgeçmeyeceğiz, destek, omuz vereceğiz.. Kırmayacağız.. Eleştireceğiz tabiki.. Ama kırmadan dökmeden..

Saygısızlık yapanlara birşey demiyorum onlar zaten kulübe aidiyet hissetmiyorlar bence sadece egolarını tatmin etme peşindeler kulüp üzerinden...

hos_cocuk61
Sen bir kere kendi kendin ile çelişiyorsun yazdığı yazıda farkında isen Fatih alınmaz ise gitsin diyorsun Ersun'u neden yolladın diyorsun, bir düşün yazdığın yazıyı ufak bir olayda yönetimin al aşağı ediyorsun ufak bir olayda Ersun yanalı neden gönderdiniz diyorsun kendi kendin ile çelişiyorsun tutarsız bir yorum!!!

Yunus Emre AYAZ

kurumsal genişleme beni hiç ilgilendirmiyor isterse kulüp 100 milyon dolar borçlu olsun geliri olmasın benim için öenmli olan sportif başarıdır.

kimse yaptığın elektrik üretimiyle övünmez ama şampiyon trabzonspor ülkeyi sarsar.

profosyonel filan düşünmek hava civa en önemli şey takımın başarısı yoksa diğerlerinin hiç bi önemi kalmaz.

Kubilay ŞAHİN
02.07.2009, 21:57
1 Ay Yorum Yapmak İstemiyorum..

Samet Yildirim
02.07.2009, 21:57
Sanirim Sadri Sener degil, bazi baska arkadaslar istifa etmeli..........

AYYILDIZ
02.07.2009, 21:59
kurumsal genişleme beni hiç ilgilendirmiyor isterse kulüp 100 milyon dolar borçlu olsun geliri olmasın benim için öenmli olan sportif başarıdır.

kimse yaptığın elektrik üretimiyle övünmez ama şampiyon trabzonspor ülkeyi sarsar.

profosyonel filan düşünmek hava civa en önemli şey takımın başarısı yoksa diğerlerinin hiç bi önemi kalmaz.

Tamamda kurumsallaşma olmadan bugün olduğu gibi milletin aldığı adamları tartışırız.Biz Tjikuzuları alırken millet Keitaları,Carlos'ları alır.Bu projelerin önemini 5 sene sonra anlayacağız.

Sercan Yaylı
02.07.2009, 22:00
Sen bir kere kendi kendin ile çelişiyorsun yazdığı yazıda farkında isen Fatih alınmaz ise gitsin diyorsun Ersun'u neden yolladın diyorsun, bir düşün yazdığın yazıyı ufak bir olayda yönetimin al aşağı ediyorsun ufak bir olayda Ersun yanalı neden gönderdiniz diyorsun kendi kendin ile çelişiyorsun tutarsız bir yorum!!!

arkadasım ben baskanımızı eleştiriyorum ve gidişattan hiç memnun değilim sen memnun olabilirsin bunada ben karışamam...
ben ersun yanalın gönderilmesi taraftarıyımdım ama 5 hafta kala değil sezon bitiminde bana göre 5 hafta öncesinde gönderilmesi haataydı ve baskanımızın yaptıgı hatalar zincirinin başlangıcıydı diyorum.

erik
02.07.2009, 22:01
Başkanım büyüksünnnnnnnnnnn

OLCAY ÇAKIR
Gündem kongre...
Liste belli..
İzliyoruz..

Uğurtan
Kurumsallaşma hava civa diyenlerin olduğu başlığa yazmak hakikaten anlamsız..

Ben diyorum ya heryerde her alanda bu taraftar profiliyle 1 adım ileri 2 adım geri..

Bu sürer gider başkanla yönetimle futbolcu kadrosuyla alakalı değil..

Yok umut açık ve net..

Yunus Emre AYAZ
02.07.2009, 22:02
Tamamda kurumsallaşma olmadan bugün olduğu gibi milletin aldığı adamları tartışırız.Biz Tjikuzuları alırken millet Keitaları,Carlos'ları alır.Bu projelerin önemini 5 sene sonra anlayacağız.

sen beni anlamadın ben kurumsallaşma olmasın demiyorum öncelikle ve bizi mutlu eden şeyin kurumsallaşma olmaması lazım diyorum.

tabiki gleir kaynakları olsun ama bu başarı değil bir zorunlulukdur yani ihaleleri almakla övünmek anca kendimizi avutmakdır.

benim için önemli olan asıl olna şampiyonlukdur.

bunun içinde kaçamak cevaplar akıl hocalarıyla kulubü yönetmek anca mayısta yetişen asma kabağı olur.

babacan görünmek 2 güzel söz söylemeye kanacak kadar saf değildir gerçek trabzonspor taraftarı.

Sercan Yaylı
02.07.2009, 22:03
Kim gelecek saygıdeğer ulema?

Ayrıca da kimin gelmesi konusunda bir tasarruf taşıyormusunuz?

Bu ikisinin mantılı bir cevabı olamayacağına göre.. Saygıdeğer başkanımızı hataları da olsa sevmekten vazgeçmeyeceğiz, destek, omuz vereceğiz.. Kırmayacağız.. Eleştireceğiz tabiki.. Ama kırmadan dökmeden..

Saygısızlık yapanlara birşey demiyorum onlar zaten kulübe aidiyet hissetmiyorlar bence sadece egolarını tatmin etme peşindeler kulüp üzerinden...

kim mi gelecek bu zamana kadar ts baskansız kaldı mı veya kongreye tek adaylı girildi mi istisnalar haric...

bir sürü iş adamımız var baskan olmak için can atan rahat olabilrsin o koltuk hiç bir zaman boş kalmaz...

hos_cocuk61
02.07.2009, 22:03

Trabzonspor tarihinin en iyi Başkanını bulmuştur; Kimsenin stada 1 tek çivi çakmadıyı yerde adam Stadı modernize etti, Trabzon yerlerde sürünürken takımı tekrar ayağı kaldırdı, sizin paralı Başkanlarınızıda gördüm Trabzona asrın vurgununu yapıp kaçanları, Trabzonu süründürenleri, hattaha Trabzonu kendi reklam aracı olarak kullananlarıda gördük eğer bu mantık ile devam edicek isen lütfen stada gelme kombinede alma biz hep destek tam destek veren taraftarı stadda görmek istiyoruz çekirdek yiyip her olaya muhalefet yapan taraftarı değil!!!

Semih
02.07.2009, 22:04
Kur-um...

Kurmak'tan geliyor.

Oyuncak arabaların bile kurulmadan çalışmadığı bir evrende, biz klüp idare edeceğiz demek.

Hayırlısı...

shcebi

Kimmiş Trabzonspor başkanlığına layık, becerebilecek zat. Söylede bilelim.

Kubilay ŞAHİN
Oh Oh Oh.. Millet Koptu Artık..

Kendinize Gelin Yahu, Tamam Hatalar Var Bizde Hataları Eleştiriyoruz Ama Abartmıyoruz..

Uğur Ö.
02.07.2009, 22:05
artık büyük kulüp olmanın sadece futbolda başarı olmayacağını anlamayanlarla aynı forumda olmak canımı sıkıyor

Uğurtan
02.07.2009, 22:06
kim mi gelecek bu zamana kadar ts baskansız kaldı mı veya kongreye tek adaylı girildi mi istisnalar haric...

bir sürü iş adamımız var baskan olmak için can atan rahat olabilrsin o koltuk hiç bir zaman boş kalmaz...

Evet Sadri başkandan önceki 3 yıl doluydu dimi.. Haklısın sende..

Sende haklısın..

RepLay
Bizim Başkan neden çok sık reportaj veriyor? Basına çok çıkıyor. Anlamış değilim.

Sercan Yaylı
Bırakın Allah aşkına, bağımlılıkmış...

Bir öğrenin bakalım Ersun Yanal mevzuunda başkana en ağır ithamlarla saldıranlar içinde kimler varmış.

Bir de o ithamların içinde "ahkam" var mıymış onu inceleyin!

Burası ahkam kesme yeri değil.

Başarısızmış... Başarı kriteriniz nedir Allah aşkına?

benim başarı krtierim 3. değildir.. ŞAMPİYONLUKTUR..
büyük takımlar için 2.lik bile basarı sayılmaz siz diger buyuk takımların yöneticilerinden duydunuz mu bugune kadar 3.oldu basarıl bir sezon geçirdik diye bir laf..

Emrullah
Sadri Şener'e Fatih Tekke kadar mecburuz. Ondan daha iyisi yok, Fatih'ten daha iyi forvet alamayacağımız gibi. En makul yol Sadri Baba'nın Fatih'i getirip imza show yapmasıdır. Yani Sadri Şener'de Fatih Tekke kadar alternatifsizdir. Ne Sadri Şener'e nankörlük yapalım ne de Fatih'e. Bende çok kızıyorum Sadri Şener'e ama benimkisi tatlı bir kızma. Ama Fatih gelmezse de Sadri Şener'in sonu bellidir. Başkanı kaybetmek istemediğimiz için Fatih Tekke'de ısrar ediyoruz.

Sayın Başkan inat etme, birilerinin gazına gelme al şu Fatih'i, kurtar taraftarı bu çileden.

Yunus Emre AYAZ
artık büyük kulüp olmanın sadece futbolda başarı olmayacağını anlamayanlarla aynı forumda olmak canımı sıkıyor

olma ozaman ben büyük kulup olmak istemiyorum

küçük bi kulup ama şampiyon bi kulup olmak istiyorum.

Gamze
02.07.2009, 22:07

Evet, kenar köeş bucak iş adamı dolu.
Nasıl Trabzonspor başkanı olurum da işimi büyütürüm diyen...

Albayrak gelsin Albyrak!
O yaraşır...

Yahu bizim ne zaman ölçümüz olacak eleştirirken?

Mustafa ÖZDEMİR
02.07.2009, 22:07
admin müdahale et...

Semih
02.07.2009, 22:08
büyük takımlar için 2.lik bile basarı sayılmaz siz diger buyuk takımların yöneticilerinden duydunuz mu bugune kadar 3.oldu basarıl bir sezon geçirdik diye bir laf..

Ömrünüz süresince elinizden kupa eksik olmamış gibi bir haliniz var.

Ersun Yanal'ın gönderilmesi hataydı diyorsunuz.

Sonra da kriterim şampiyonluktur diyorsunuz.

Bari, bir önceki sayfada yazdığınıza "bağımlı" kalın.

Kubilay ŞAHİN

Diyorum Ya Şükretmeyi Bilmeyen Bir Toplumuz Bizi 5 Lik Bile Kesmez..

Küme Düşmeliyizki Aklımız Başımıza Gelsin..

vatandas61
öyle olmasini ummuyorum ama eger sadri baskanin karsisina rakip cikacak olursa sirf bu fatih tekke olayi yüzünden kaybedecegini düsünüyorum.
Acik acik ya aliyoruz yada almiyoruz demesi gerekirdi baskanin. Nezamandir takimi unuttu taraftarlar fatihi düsünüyor, ortada bir belirsizlik var gidiyor. Hadi hayirlisi

Semih
02.07.2009, 22:09
olma ozaman ben büyük kulup olmak istemiyorum

küçük bi kulup ama şampiyon bi kulup olmak istiyorum.

Ben de Emma Watson kız arkadaşım olsun, ama aynı zamanda Türk olsun istiyorum.

Sercan Yaylı
Trabzonspor tarihinin en iyi Başkanını bulmuştur; Kimsenin stada 1 tek çivi çakmadıyı yerde adam Stadı modernize etti, Trabzon yerlerde sürünürken takımı tekrar ayağı kaldırdı, sizin paralı Başkanlarınızıda gördüm Trabzona asrın vurgununu yapıp kaçanları, Trabzonu süründürenleri, hattaha Trabzonu kendi reklam aracı olarak kullananlarıda gördük eğer bu mantık ile devam edicek isen lütfen stada gelme kombinede alma biz hep destek tam destek veren taraftarı stadda görmek istiyoruz çekirdek yiyip her olaya muhalefet yapan taraftarı değil!!!

bence burada degil de stad içinde ayaklanın çekirdekcileri cıkarın ki bizlerde tv karsısında vayy be ne süper taraftarımız var diye hiç susmuyor diye övünelim istanbulda diger takımların taraftarlarına karsı...

Mustafa ÖZDEMİR
Sadri Şener'e Fatih Tekke kadar mecburuz. Ondan daha iyisi yok, Fatih'ten daha iyi forvet alamayacağımız gibi. En makul yol Sadri Baba'nın Fatih'i getirip imza show yapmasıdır. Yani Sadri Şener'de Fatih Tekke kadar alternatifsizdir. Ne Sadri Şener'e nankörlük yapalım ne de Fatih'e. Bende çok kızıyorum Sadri Şener'e ama benimkisi tatlı bir kızma. Ama Fatih gelmezse de Sadri Şener'in sonu bellidir. Başkanı kaybetmek istemediğimiz için Fatih Tekke'de ısrar ediyoruz.

Sayın Başkan inat etme, birilerinin gazına gelme al şu Fatih'i, kurtar taraftarı bu çileden.
tamamen katılıyorum. başkan tekrar başkan seçildiği akşam fatihi getirip taraftara bir heyecan tattırmalıdır...

Uğurtan
02.07.2009, 22:10
Bu toplulukla bir 26 yıla daha hazırlanın arkadaşlar.. Sonra hayal kırıklığı yaşamayalım..

Ciddiyim laf giydirmek için demiyorum.. Hakikaten böyle bir toplulukla zor bu iş..

Rakiplerle mi mücadele edeceksin.. Kendi içindekilerle mi.. Zor..

Oruç
02.07.2009, 22:10
Değerli büyüklerim sevgili küçüklerim Tekke başlığını kapattırdık bari bu başlıkta sükuneti elden bırakmayalım. Yönetici abi, abla ve kardeşlerimizin her dakika uyarması gerekmez. Lütfen sakin olalım ve kırıcı olmamaya çalışalım. Başkanı yahut birbirimizi eleştirelim ancak kırıp dökmeyelim. Sıradan bir forum üyesi olarak rica ediyorum. Kaale almama hakkınız saklıdır.

Yunus Emre AYAZ
02.07.2009, 22:11
Ben de Emma Watson kız arkadaşım olsun, ama aynı zamanda Türk olsun istiyorum.

neden wolfsburg çok büyük bi kulup mü ?

bu yıla kadar esamesı okunmazdı ne proje ne bişey ?

herşey paraya bakar kardeşim devir para devri wolksvagen bastı parayı aldı futbolcuyu geldi şampiyonluk eee?

hani nerde projenin getirdiği başarı ?

Cyzio

Albayrak gelsin Albyrak!
O yaraşır...

Ablacığım, yavaş... :)

Kubilay ŞAHİN
Bu toplulukla bir 26 yıla daha hazırlanın arkadaşlar.. Sonra hayal kırıklığı yaşamayalım..

Ciddiyim laf giydirmek için demiyorum.. Hakikaten böyle bir toplulukla zor bu iş..

Rakiplerle mi mücadele edeceksin.. Kendi içindekilerle mi.. Zor..

Geç Bile Kaldık..

Sercan Yaylı
02.07.2009, 22:12
arkadaslar cımbılz kelimeler secip farklı farklı yüklenmeler içierisine giriyorsunuz şükretmesini biliriz yetinmesinide ama yeter artık 26 sene yetindik dimi artık sampiyon olalım...

gerenimo

skor taraftarlığının tipik örneği. trabzonu trabzon yapan adaletsiz ortamda verdiği mücadedir, güce meydan okuma yürekliliğidir.
skora tapınmayı bırakalım artık. bu takımı tutmanın sahada galip gelmekten çok daha derin anlamları var.

shcebi
Şu dünyada en tehlikeli kişilerden biride köşe yazarlarıdır benim gözümde. Ona verilen eleştirme özgürlüğü eleştirelene verilmezya, o güçle döker düşüncelerini o köşede. Doğrumu düşünür yanlışmı düşünür önemi yokturki. Elinde öyle bir güç var nasıl olsa.

Semih
02.07.2009, 22:13

herşey paraya bakar kardeşim devir para devri wolksvagen bastı parayı aldı futbolcuyu geldi şampiyonluk eee?

Kendinizde misiniz?

Kurumsallaşmak umrumda değil deyip, sonra da Wolfsburg'un parasından bahsediyorsunuz.

Parayı nereden kazanacağız fikri olan var mı?

Wolfsburg örneğinin detayını buradaysa Erdem anlatsın... Rica ederim...

Yunus Emre AYAZ
02.07.2009, 22:14
skor taraftarlığının tipik örneği. trabzonu trabzon yapan adaletsiz ortamda verdiği mücadedir, güce meydan okuma yürekliliğidir.
skora tapınmayı bırakalım artık. bu takımı tutmanın sahasa galip gelmekten çok daha derin anlamları var.

ha ha ha skor taraftarıyım öylemi sen sor ozaman bu sitede eskiden beri olanlara skor taraftarımıymışım ?

adaletsiz ortamda mücadele ederken mağlup olmak mıdır başarı ?

yoksa laf ebeliğimi yapacağız.?

galiptir bu yolda mağlup pehhh

Hasan61
02.07.2009, 22:15

oyuncu almak istiyorsak paramızın olması lazım
bizim şuan öyle bastır parayı ol şampiyon diyebilecek bir sponsorumuz yok
bunun için bizim para kazanmamız lazım,kalıcı gelir sağlamamız lazım
gelir elde etmek istiyorsak,para kazanmak istiyorsakda
projeleri hayata geçirmemiz lazım

Sercan Yaylı
02.07.2009, 22:16

Albayrak gelsin Albyrak!
O yaraşır...

gamze hanım ölçüden bahsederken benim yazıdıgım yorumlarda ne gibi bir saygısızlık veya terbiyesizlik var anlayamadım..

Yunus Emre AYAZ
Kendinizde misiniz?

Kurumsallaşmak umrumda değil deyip, sonra da Wolfsburg'un parasından bahsediyorsunuz.

Parayı nereden kazanacağız fikri olan var mı?

Wolfsburg örneğinin detayını buradaysa Erdem anlatsın... Rica ederim...

parayı sen vericeksin ben vericem o vericek ?

trabzonspor bizimse parayıda biz vericez.

ama para vermeye teşvik edici atılımlar içinde olmalı başkan yani uzaktan kumandalı araba olmayacak.

öle olunca bizimde eleştirmeye hakkımız oluyor.

Emrullah
Konu Sadri Şener.

Artılarıyla, eksileriyle kongre öncesi muhasebesi yapılabilir.

Gamze
02.07.2009, 22:18
Ablacığım, yavaş... :)

Hocam kursta geri vitesi öğretmediler daha. :)

Yeni bir sıfat buldum kendimize; trafik canavarı...
Futbolun trafik canavarlarıyız. Yine duran araca çarptık!

gerenimo
ha ha ha skor taraftarıyım öylemi sen sor ozaman bu sitede eskiden beri olanlara skor taraftarımıymışım ?

adaletsiz ortamda mücadele ederken mağlup olmak mıdır başarı ?

yoksa laf ebeliğimi yapacağız.?

galiptir bu yolda mağlup pehhh

kimse için kimseden referans almama gerek yok. verdiğin örnekler ve beklentilerin çapını ortaya koyuyor zaten.

DKaraduman

ama para vermeye teşvik edici atılımlar içinde olmalı başkan yani uzaktan kumandalı araba olmayacak.

Her sene ordan burdan para toplamak yerine şu an yaptıkları gibi kalıcı projelerle sürekli bir gelir kaynağı elde etmek daha mantıklı değil mi?

hos_cocuk61
arkadaslar cımbılz kelimeler secip farklı farklı yüklenmeler içierisine giriyorsunuz şükretmesini biliriz yetinmesinide ama yeter artık 26 sene yetindik dimi artık sampiyon olalım...
Şampiyonluk kelimesinden bahsediyorsun burada herkezi al aşağı ediyorsun farkında isen şampiyonluk bütünleşme ile elde edilen bir başarıdır ama yorumlarından bu bütünleşmeyi göremiyoruz, bu tavır ile sence başarı olurmu: ( aaa Trabzon Fatihi alamadı yönetim gitsin yeni gelsin) bu mantık sence başarıyı getirirmi şampiyonluğu getirirmi tabikide hayır sen eğer elindeki değerleri kovmaktan beter eder isen sen eğer kendin için büyük bir fırsat olan bir insanı keyfi senin istediğin bir adamı getirmediği için al aşağı eder isen bu zihniyet ile daha çok 26 seneler beklersin...

Yunus Emre AYAZ
02.07.2009, 22:19
Her sene ordan burdan para toplamak yerine şu an yaptıkları gibi kalıcı projelerle sürekli bir gelir kaynağı elde etmek daha mantıklı değil mi?

o zaman 30 sene daha bekleyelim projeler para kazansın millet uzaya çıksın biz yerimizde sayalım.

Erdal
Yunus, öncelikle bir üslup problemin olduğunu düşünüyorum. Şahsen de tanıdığım arkadaşlardan daha fazla beklentim oluyor. Sen bu değilsin...Yapma....

Semih

Kurumsallaşmaya işte bu mantık yüzünden ihtiyaç var zaten.

Bugün paramı veririm, fakat şu şu olmazsa yarın vermeyeceğim:)

Üst kısım ciddiye alıp cevapladığım kısımdı.

Sormak istiyorum, sizin benim paramızla hangi değirmeni döndürmeyi planlıyorsunuz?

Ha bireysel olarak her yıl şu kadar milyon veririm diyorsanız, af edersiniz üstadım.

Gamze
02.07.2009, 22:20
gamze hanım ölçüden bahsederken benim yazıdıgım yorumlarda ne gibi bir saygısızlık veya terbiyesizlik var anlayamadım..

Kastım terbiyesizlik değildi yanlış anladınız.
Genel bir yorum yaptım.

Gitsin diyip de arkasında neler olduğunu görmemek, düşünmemek ölçüsüzlüktür bence.

DKaraduman
02.07.2009, 22:20
o zaman 30 sene daha bekleyelim projeler para kazansın millet uzaya çıksın biz yerimizde sayalım.

30 sene öyle mi? Sanırım şu an sarhoşsunuz.

yorumsuz6117
02.07.2009, 22:21
bu sene şampiyonluk çok zor geçen sene şampiyon olmalıydık olsaydık şampiyonlar ligine direk katılıcaktık baya bi para kaliteli oyuncularda alabilirdik.tekrar söylüyorum bu sene şampiyonluk çok zor ...gs fb bjkyi geçmemiz çok zor 4. oluruz gibime geliyo 3. olursak başarıdır bana göre 2. olursak çok iyi..

Hotaman
02.07.2009, 22:22
Şu Fatih Tekke başlığı biran önce açılır inşallah. Böylece herkes kendince devam edecektir.

Yunus Emre AYAZ
Kurumsallaşmaya işte bu mantık yüzünden ihtiyaç var zaten.

Bugün paramı veririm, fakat şu şu olmazsa yarın vermeyeceğim:)

Üst kısım ciddiye alıp cevapladığım kısımdı.

Sormak istiyorum, sizin benim paramızla hangi değirmeni döndürmeyi planlıyorsunuz?

Ha bireysel olarak her yıl şu kadar milyon veririm diyorsanız, af edersiniz üstadım.

herkes bütçesince para verse trabzonsporun 1 tl ye bile ihtiyacı olmaz.

ben kulube üyeyim aidatımı yatırıyorum ailemdeki abim ve babamda.

haaa 40 tl veriyorsun dicekler yılda ona çok diyorsun diycekler tmm !

ben aidatların 1000 tl olmasını istiyorum yılllık 1000 tl ödeyebilen üye olsun o zaman..

ayrıca yönetim istesin hesap açsın para istiyoruz yatırın desin biz gene yatırırz.

kulubün emrindeyiz her zaman.

Hasan61
galatasaray bitmemiş stadın kombinesini satıp transfer yapıyor
biz ise
o alınmazsa kombine almam
bu alınmazsa forma yok
böyle giderse asıl bir 25 yıl daha değil 250 yıl daha bekleriz
herkes kombinesini alsın,formasını alsın gelir yaratsın
sonra yönetim bu geliri kullanamazsa hep beraber hesap soralım
ama gelir yaratmadan onu al,bunu böyle yap
deme hakkımız yok.....

Uğurtan
02.07.2009, 22:23

Gerekirse 30 yılda bekleriz.. Bu kulüp birilerinin oyuncağı olmayacak..

Bu kulüp birilerinin cebinde gezdirdiği anahtarlık, kartvizit olmayacak..

Sırf parası var diye kimseye yamanmayacak..

Kendi yağıyla mantıklı akıllı işler yapacak, kurumsallaşacak.. Profesyonelce yönetilecek..

Doğru yönetildiği müddetçe zaten sahip olduğu potansiyeli kullanabildiği ölçüde başarılı olmaması için sebep yok..

Bunları yaptıkta başarılı olamadık olana kadar yapmaya devam..

Duruştan sapma yok.. Başkalaşmayacağız biz..