PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

cihatöztürk
08.06.2009, 09:11
Ağaoğlu'ndan destek
ski yöneticilerden Ahmet Ağaoğlu, Sadri Şener'e destek verdi. Ağaoğlu'nun geçtiğimiz gün yaptığı görüşmede başkana "Trabzonspor'un başarısı için kesinlikle devam etmelisiniz. Yeni yönetimde ben de yer alabilirim" dediği iddia edildi.

Cengiz Çubukcu
08.06.2009, 09:13
Başkan kongreye kadar berbat ettiği bir çuval inciri temizlemekle meşgul olacak...umarım bir ay içinde hoca ve transfer sorunu hallolur yoksa uefa ön elemeyi geçememek gibi bir tehlike bizi bekliyor...

cihatöztürk
08.06.2009, 09:24
başkan bırakmayacak..........

Burak 1967
08.06.2009, 10:48
biz burada ne kadar siyaset işlerine bulaşmamaya çalışsak ise de maalesef Trabzonsporumuzun şuanda baştan aşağı siyaset hamurunun içinde yoğrulduğunu görüyoruz. bugün Trabzonsporun burada bazı arkadaşların da belirttiği gibi rant merkezi konumuna getirilmesinde siyasilerin ve siyasi hedefleri olan sivillerin çabası gözden kaçırılamayacak bir realitedir. a parti c parti çekişmesi kulübe oldukça zarar vermektedir ve birileri bu konuya el atmaz ise içten içe kemirerek devam edecektir.
başkanın konumu gereği bu çatışmalardan etkilenmemesi ve taraf olmaması da beklenemezdi. ben nuri albayrak döneminde o basit adamlar getirilirken 2. sınıf hoca ile anlaşılırken neredeydi bu mesaj çeken zihniyet çok merak ediyorum.
Olay aslında tamamen siyasi kavgadan ibarettir. Yönetim içinde Trabzonsporluluk kimliği adı altında farklı görüşlerden oluşan birliktelik, belediye mevzusu ortaya çıkınca bazılarının Trabzonsporluluk kimliğinden sıyrılıp onlar için daha öncelikli olan siyasi kimliklerini ortaya çıkarmaları ile parçalanmaya başlamıştır. Belediye başkanının yaptığı köstekliğe karşın mücadele edeceklerine sadri şenerin kuyusunun kazılmaya çalışılması, onun küçük düşürülmeye çalışılması aslında başta da belirttiğim gibi rant kavgasının sonuçlarından biridir. burada yine bazı arkadaşlar konuyu sığ değerlendirmeye maruz bırakarak sadri şenerin çocukluk yaptığına kadar giden yorumlarda bulunmuşlar. Ben bunları son derece komik, olayları çözümleme kabiliyetinden yoksun insanların görüşleri olarak kabul ediyorum. birileri Trabzonsporumuzu amaçlarına ulaşacakları araç olarak görüyor ve ona göre yol çiziyor, birileri elini taşın altına sokmadan akıl vermeyi Trabzonspora fayda sayıyor, birileri Trabzonsporun ipini çekmeye çalışan medyaya malzeme olmaya çaba gösteriyor, evet o birileri hem yönetimde, hem faal siyasette, hem de basının medyanın içinde, ortak yönleri ise Trabzonlu oluşları...

Allah Trabzonsporumuza ve ona gerçekten sahip çıkmaya çalışanlara yardımcı olsun...

zafer6161
08.06.2009, 10:49
http://photos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs114.snc1/4693_90122117901_595092901_1824277_3956860_n.jpg

Kazım Uzunboy
08.06.2009, 11:05
http://www.haber61.net/images/news/sener2.20090608100649..jpg

maskeli61
08.06.2009, 11:13
olması gereken tek şey ahmet agaoglunun as başkanlık görevine getirilmesi ve sadri başkanla beraber ahmet agaoğlu bizi şampiyon yapacagına adım gibi eminim iki tane adam gibi adam aynı anda trabzonsporumuzun başında olursa kimsenin bizi yıkmaya da gücü yetmez...

AGAOGLU DUY SESİMİZİ.....

mashal61
08.06.2009, 11:20
Ahmet Ağaoğlu başkanlık için adı geçtiği zaman bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Bush bile Trabzonspor'u 6 ay yönetemez diye açıklama yapmıştı. Yani Ahmet Ağaoğlu yardımcılık için çok iyi olur da kabul edeceğini sanmam.

İHSAN
08.06.2009, 12:45
Bütün sahadışı ve kulüp harici faktörleri bir kenara bırakarak söylüyorum; bu takıma Ersun Yanal'dan sonra getirilecek teknik direktör en az onun kadar başarılı ve liyakatli olmalıydı ve bu isim yalnız ve yalnız Şenol güneşti. O'nunla da anlaşılamadı, yani kulübü göndermedi haklı olarak. Başka alternatif kalmayınca Samet hoca olsun, denildi, Ersun hocadan sonra samet aybabayı bırakın Capello'yu falan getirseniz ancak keser bizim kamuoyunu, ki bu şarrtlar altında böyle olacağı belliydi ve bunu kestirmek hiç de zor değildi. Hele ki, kurt bir başkanın bunu görememesi akla ziyan.

Şimdi de istemeye istemeye, yabancı hoca arayışları başladı. Ne diyordu başkanımız," Yerli hocadan yanayız; yabancı hoca getirseniz ligi tanıması uzun sürer ve bizim zaman kaybına tahammülümüz yok." Ne olacak peki şimdi? Yerli alsanız kimseye beğendiremiyorsunuz; yabancı alsanız zaman kaybına tahammülünüz yok. İki ucu kirli değnek misali, kafalar karıştı, kongre kararı alındı ve tekrar silbaştan yapılıyor, ne olacağını belli değil.

A başkanım, sanki bizi tanımıyormuşsun gibi... Şu zamanda, hele de çıkışa geçmişken, bizi rahat bırakmayacaklarını sen de biliyorsun. Ne vardı ersun hocayı gönderecek? Daha mı iyi oldu şimdi. Biz boşuna mı avazımız çıktığı kadar, Ersun hocayla devam edilmeli, diyorduk. İstikrara çok ihtiyacımız vardı, bunu siz de iyi biliyordunuz.

Trabzonspor dergisi Nisan sayısına ait başkanımzın yazısının başlığı: " İstikrara inanıyoruz". Gel de inanma.

machi_61
08.06.2009, 14:20
http://www.youtube.com/watch?v=fs3__KX0iHM&feature=related

uğur BULUT
08.06.2009, 16:20
başkan bizi bırakmazz

Ali Tunahan Güllü
08.06.2009, 16:23
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_ro_sener001.jpg

b_m_61
08.06.2009, 17:53
AYBABA İSMİYLE KARIŞAN TRABZON'DA SADRİ ŞENER'İ ARADIM: ONU BEĞENMEDİLER, BUNU BEĞENMEDİLER, HİNDİSTAN'A UÇACAĞIM, ORADAN TEKNİK DİREKTÖR BEĞENECEĞİM!

YABANCI GETİRECEĞİM

Aybaba ismiyle karışan Trabzon’da Sadri Şener’i aradım: Onu beğenmediler, bunu beğenmediler, birazdan Hindistan’a uçacağım, oradan teknik direktör beğeneceğim!

Trabzonspor’da iki gündür çok ilginç olaylar yaşanıyor. Önceki gün öğle saatlerinde Samet Aybaba ile el sıkışan başkan Sadri Şener, kendi yönetim kurulundan gelen tepkiler üzerine anlaşmayı bozmak zorunda kaldı. Bununla da yetinmedi; güven tazelemek amacıyla olağanüstü genel kurul kararı aldı. Ve dün de gördük ki, bazı yöneticiler istifa etmiş. Bordo mavili kulüpte depremlere yol açan ‘Samet Aybaba tercihinin’ nereden çıktığını öğrenmek için dün Sadri Şener‘i aradım. Şener, 40 yılı aşan dostluğumuzun hatırına, ne var ne yok her şeyi anlattı:

Trabzon enteresan bir yer. Hadi seyirci neyse de yöneticinin teknik adam konusunda gereksiz yorumlar yapması ve geçmişe dönük hesapları ortaya çıkarması son derece yanlış. Kalbimde iki tane stent var. İnanılmaz derecede zorlanıyorum. Ama Trabzon’da da inanılmaz şeylerle karşılaşıyorum. Mesela Şenol Güneş’i kulübü bırakmıyor, ama Trabzon’un yüzde 50’si istemiyor. Yüzde 50’si Ersun Yanal’a karşı, yüzde 50’si de Samet Aybaba’ya karşı. Onu beğenmediler, bunu beğenmediler, ben birazdan Hindistan’a uçacağım, oradan bir teknik direktör beğeneceğim. Bakalım ona ne diyecekler!

Peki, ben Trabzonspor’u aldığımda neredeydi, şimdi nerede? Avrupa’da bir tur geçersem herkes Trabzon’u konuşacak. Seven de bahsedecek, sevmeyen de bahsedecek.

Ersun’un üç defa mağlubiyet alması sonunu hazırladı. Yoksa bazı rötuşlarla yola devam edebilirdi. Ama Ersun’un fazla futbolcu kullanmaması aleyhine oldu. Oynat kardeşim, ne var bunda! Rakiplerimiz bir sezonda kaçar futbolcu kullanmışlar, Ersun kaç futbolcu kullanmış.

Parayı nasıl bulacağız
Ben Trabzonspor’u ancak Fatih Terim’in, Mustafa Denizli’nin ve Şenol Güneş’in çalıştırabileceği konusundaki sözlerimin arkasındayım. Ama kimse şunu düşünmüyor; ben Samet’i getirecektim, ama daha anlaşmamıştım, konuşuyordum. Samet’in yanına Trabzonspor’un eski çocuklarından Hami’yi (Mandıralı), Ogün’ü (Temizkanoğlu) ve bir kişiyi daha getirecektim. Teknik direktöre fazla para vermektense bu işi makul bir fiyata halledip 2-3 futbolcu alacaktım. Tercihim oydu. Ama şimdi ne oldu? Fener Daum’u aldı, şimdi görüyorum Galatasaray da Rijkaard’ı almış. Ben de parayı bastırıp bir yabancı getireceğim. Bu kadar fazla para teknik direktöre değer mi, tartışılır. Ama artık mecburum. Parayı nasıl bulacağız, o da ayrı bir sorun. Ne yapalım, Trabzonspor’da başkanlık yapmak kolay değil!

ERMAN TOROĞLU / HÜRRİYET

LazAnisT
08.06.2009, 17:53
Arkadaşlar Allah aşkına burda yazdığınız yazılara dikkat edin.Üç dört gün önce yeni üye bir vatandaş burda başkan için bir yazı yazdı.100 milyon dolar borç yaptı gider ayak alanziyoyuda başımıza bıraktı gibi saçma sapan birşeydi.Şok olmuştum okurken.Ve o okuduğum o yazıyı bugün Ahmet Ağaoğlunun programında kendisinden dinledim.Adam bir daha girmeyeceğim bu sitelere dedi.Kimsenin bu forumları bu şekilde zan altında bırakmaya hakkı yok.

vatandas61
08.06.2009, 17:58
bu agaoglu isini bende düsündüm, ts icin yönetici dedin mi aklima birtek agaoglu geliyor. Bu adam gercek bir ts li, cikip ts hakkinda atip tuttugunu hic görmedim. Hep destek olmaya calisiyor. Bir baslik da bu adam icin mi acsak aceba?

erik
08.06.2009, 18:16
BÜyÜk baŞkan bİzİ birakmaaaaa

Mustafa Ayazoğlu
08.06.2009, 19:16
Ahmet Ağaoğlu başkanlık için adı geçtiği zaman bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Bush bile Trabzonspor'u 6 ay yönetemez diye açıklama yapmıştı. Yani Ahmet Ağaoğlu yardımcılık için çok iyi olur da kabul edeceğini sanmam.

Ahmet Ağaoğlu yönetimde olmalı , ilerde başkanlık düşünüyorsa tam vakti !

Travelair
08.06.2009, 22:09
Başkan devam eder de asıl tehlike Hayrettin Hacısalihoğlu'nun bırakmak istemesi. Trabzon yönetilmezse orda kazanlar kaynamaya başlar. Uzaktan da yönetilemeyeceğine göre de soru işareti duruyor

Umut Şeref
08.06.2009, 22:12
Bu sene de şampiyonluk girmesinde renkdaşlar Başkanımız bizi bırakmaz!

Mustafa Ayazoğlu
08.06.2009, 22:37
Borç 120 milyon euro , bu yıl ki teknik direktör ve futbolcu transferleriyle seneye 160 milyon euro

Önümüzde ki yıl şampiyon olamazsak 2. 3. 4. veya 5. olursak Trabzonspor'umun hali nice olur ! Nasıl kıydınız Trabzonspor'a 2 yılda !

10 ay öncesinden gelecekte oluşabilecek senaryo !

Cafer Bulur
08.06.2009, 22:38
Başkan devam eder de asıl tehlike Hayrettin Hacısalihoğlu'nun bırakmak istemesi. Trabzon yönetilmezse orda kazanlar kaynamaya başlar. Uzaktan da yönetilemeyeceğine göre de soru işareti duruyor
Bence de hayrettin hacisalihoglu görevine devam etmeli.

Kendisinin su ana kadar faydali isler yaptigini düsünüyorum.

Umarim devam eder,kendisine ihtiyacimiz var cünkü.

turkish0061
08.06.2009, 22:44
BIRAKAMASIN BIZI YAA, DAHA SAMPIYONLUK GIRECEGIZ
YAPMA BUNU BIZE, YIKMA BIZI... Sensiz OLMAZ YAA

Hamsi_61_61
08.06.2009, 23:03
Gitme buyuk baskann..

İskender Çakmak
08.06.2009, 23:11
Borç 120 milyon euro , bu yıl ki teknik direktör ve futbolcu transferleriyle seneye 160 milyon euro

Önümüzde ki yıl şampiyon olamazsak 2. 3. 4. veya 5. olursak Trabzonspor'umun hali nice olur ! Nasıl kıydınız Trabzonspor'a 2 yılda !

euro mu yaa bırak Allah aşkına euro diyorsun milletle dalga mı geçiyorsun sen yaaa kafan mı iyi senin

murat
08.06.2009, 23:26

Borcumuz 70 trilyon bazilarina gore 120 trilyon ama bunlar lira. Yani abartmaninda bukadari..

Travelair
08.06.2009, 23:32
..........

AYYILDIZ
08.06.2009, 23:37
2 tane Hes projesini aldık sadece kağıdını satsak 12 milyon dolar hangi borçtan bahsediliyor giderler varsa gelirler de var.

Mustafa Ayazoğlu
08.06.2009, 23:37
euro mu yaa bırak Allah aşkına euro diyorsun milletle dalga mı geçiyorsun sen yaaa kafan mı iyi senin

Sadece Gökhan Ünal & Alanzinho

20 milyon euro bonservis ve futbolcuların alacağı para ! Hesap kitap öğrenin biraz !

Borç var ve bu artarak gidiyor ! Saklamanın veya düşük göstermenin anlamı yok !

vendercan
08.06.2009, 23:40
gökhan ile alazinho yanlış tercih idi ts fatihi birde özeri almış olsay idi şampiyonluk turu attıyorduk bence başknın en büyük yanlışlarından biri

Mustafa Ayazoğlu
08.06.2009, 23:41
2 tane Hes projesini aldık sadece kağıdını satsak 12 milyon dolar hangi borçtan bahsediliyor giderler varsa gelirler de var.

İngiltere (Premier) Ligi 20 takım var 12 - 13 tanesi ciddi kar ile sezonu kapatmış !

Trabzonspor A.Ş kime çalışıyor ! Şuan zarar eden bir şirket ! Başarısıda ortada !

vendercan
08.06.2009, 23:42
yönettim bunları bilmesine rağmen taraftarın bu kadar istemesine rağmen niye almıyorlar bize bir cevap versinler evlatlarımıza sahip çıkalım şampiyonluk bu yoldasn geçiyor söylemesi benden

arifemre
08.06.2009, 23:54

ya kar zarar derken aklıma geldi, tesislerin hava alanının büyütülmesi için devri ve bu devirden ciddi bir kazanç olacaktı. o durumla ilgili bilgisi olan var mı?
süper ligde borç alacak dengesi en iyi ilk beş takımdan biri değilsek bana da trabzonsporlu demesinler...

MuratJ
08.06.2009, 23:57
gecen sene baştan aşagıya başarısız olan bir Trabzonspor için başarılı diyip durdunuz sayın başkan atılım yapmamız gereken zamanda takımı soktugunuz şu kaosa bakın çoluk cocuk oyuncagımı bu işler. gelecege yine umutla bakamıyoruz

Cenkhan
09.06.2009, 02:57
Sadece Gökhan Ünal & Alanzinho

20 milyon euro bonservis ve futbolcuların alacağı para ! Hesap kitap öğrenin biraz !

Borç var ve bu artarak gidiyor ! Saklamanın veya düşük göstermenin anlamı yok !

Elde patlamayan oyuncunun bonservis ücreti kulube zarar olarak yazılmaz. Adına borç demekte neden bu kadar ısrarcısınız?

Alanzinho - 4M Euro
Gökhan Ünal - 6.2M Euro.
Cale - 2.2M Euro
Colman - 2.7M Euro.
Selçuk İnan - 2M Euro.
Faty Papy - 20K Euro
Ceyhun - 1M Euro
Giray - 1.7M Euro
Tony Sylva - 600K Euro.

Gökhan'a ederinden fazla vermiş olsak da, bugün bütün hepsini elden çıkarmaya kalkışsak toplamda bir zararımız olmaz. Burada bir yönetim yanlışı, şanssızlığı vs. yok.

Karadenizspor:

Mahmut Aksu gereken cevbı vermiş:
"Trabzon Karadenizspor'un 1 yıllık maliyeti geçen sezon bölge takımlarına yapılan toplam yardımın gerisinde kalmaktadır. Bu konudaki değerlendirmeler de gerçeği yansıtmamaktadır"

Enerji Santrali:

Bordo-Mavi Enerji projesinde önümüzdeki 5 senenin sonunda kara geçileceği aşikar. Bu saatte planlanan harcama-kazanç tablosunu araştırmaya üşendim ama sonuçta ticari bir proje ve satış üzerinde devlet garantisi var. En taraflı göz bile bunun Trabzonspor'a büyük katkı yapacağını görebilir.

Yine stada yapılan ve yapılacak olan bir harcama var. Bunu "kulubü sıkıntıya sokan harcamalar" kategorisine sokuyorsanız size hayatta başarılar diliyorum.

Dediğim gibi gece geç vakitte araştırmaya üşendiğim için çok açık yazamadım belki ama ortada "çocukça bir güdüyle harcanan paralar" tablosu yok. Alınan riskler tekrardan büyük kulüp olmaya çalışırken alınması gereken riskler. Yani "2 senede kulübün geleceğini kararttınız" anlamına gelen bir iletinizi de okudum ki cidden çok büyük haksızlık yapıyorsunuz.

Dip Not: Kulübün geçtiğimiz Mayıs ayına kadar ödemesi gereken borcu 30M YTL (toplamda ise 75M YTL: Deklare edilen miktar bu) idi. Yönetim binasına haciz geldi haberlerini duymadığımıza göre bu borç ödenmiş. Yani kısa vade gelir ve giderleri de kendi kendini idare ediyor.

~~~~~~

Muhalefet yapacaksanız başkanın, basına karşı "önce hareket-sonra düşünme" felsefesini gütmesini, kriz yönetimindeki performansını, hizipçi-küçük olsun benim olsuncu Trabzon tayfasına verdiği imtiyazları eleştirebilirsiniz. Çünkü diğerinden bir şey çıkacak gibi değil.

uğur BULUT
09.06.2009, 02:58
Elde patlamayan oyuncunun bonservis ücreti kulube zarar olarak yazılmaz. Adına borç demekte neden bu kadar ısrarcısınız?

Alanzinho - 4M Euro
Gökhan Ünal - 6.2M Euro.
Cale - 2.2M Euro
Colman - 2.7M Euro.
Selçuk İnan - 2M Euro.
Faty Papy - 20K Euro
Ceyhun - 1M Euro
Giray - 1.7M Euro
Tony Sylva - 600K Euro.

Gökhan'a ederinden fazla vermiş olsak da, bugün bütün hepsini elden çıkarmaya kalkışsak toplamda bir zararımız olmaz. Burada bir yönetim yanlışı, şanssızlığı vs. yok.

Karadenizspor:

Mahmut Aksu gereken cevbı vermiş:
"Trabzon Karadenizspor'un 1 yıllık maliyeti geçen sezon bölge takımlarına yapılan toplam yardımın gerisinde kalmaktadır. Bu konudaki değerlendirmeler de gerçeği yansıtmamaktadır"

Enerji Santrali:

Bordo-Mavi Enerji projesinde önümüzdeki 5 senenin sonunda kara geçileceği aşikar. Bu saatte planlanan harcama-kazanç tablosunu araştırmaya üşendim ama sonuçta ticari bir proje ve satış üzerinde devlet garantisi var. En taraflı göz bile bunun Trabzonspor'a büyük katkı yapacağını görebilir.

Yine stada yapılan ve yapılacak olan bir harcama var. Bunu "kulubü sıkıntıya sokan harcamalar" kategorisine sokuyorsanız size hayatta başarılar diliyorum.

Dediğim gibi gece geç vakitte araştırmaya üşendiğim için çok açık yazamadım belki ama ortada "çocukça bir güdüyle harcanan paralar" tablosu yok. Alınan riskler tekrardan büyük kulüp olmaya çalışırken alınması gereken riskler. Yani "2 senede kulübün geleceğini kararttınız" anlamına gelen bir iletinizi de okudum ki cidden çok büyük haksızlık yapıyorsunuz.

Dip Not: Kulübün geçtiğimiz Mayıs ayına kadar ödemesi gereken borcu 30M YTL (toplamda ise 75M YTL: Deklare edilen miktar bu) idi. Yönetim binasına haciz geldi haberlerini duymadığımıza göre bu borç ödenmiş. Yani kısa vade gelir ve giderleri de kendi kendini idare ediyor.

~~~~~~

Muhalefet yapacaksanız başkanın, basına karşı "önce hareket-sonra düşünme" felsefesini gütmesini, kriz yönetimindeki performansını, hizipçi-küçük olsun benim olsuncu Trabzon tayfasına verdiği imtiyazları eleştirebilirsiniz. Çünkü diğerinden bir şey çıkacak gibi değil.

ağzına sağlık kardeş herşeyi öyle güzel anlattınki

evrents
09.06.2009, 09:25
Başkanım getir artık zaccheroniyi de bitsin bu çile

Umut Şeref
09.06.2009, 11:17
Artık gelsin transfere başlayalım millet takımını kurdu antremanlarına başladı.

MENDEBUR_
09.06.2009, 12:07

Bu tabloyu kanıtlamazsan namertsin, müfterisin.

Bu tabloyu kanıtlayacaksın önce.

Yok öyle, "ortaya bombamı atarım, birilerini karalarım" düşüncesi.

bkandil
09.06.2009, 13:42

Borç 120M Euro ise Hüseyin'i de (sözleşmesi bitmiş halde) 15M Euro'ya satarız, :D Ferhat 25M Euro, Yattara 50M Euro (Kaka'dan ucuza gitti ama olsun), kombine, taraftar kart, forma v.s. 30 M Euro, yayın gelirleri 25M Euro... etti sana 145 M euro, borcu kapattık. 2M Euro Fatih Tekke'yi aldık. Üste paramız da arttı... (10 ay sonrasının tablosu)
Öyle tabloya, böyle bütçe....

Kadir
09.06.2009, 13:45
Ayazoğlu bari küsüratlı rakamlar verseydinde etkileyiciliğin artsaydı :)

Özkan
09.06.2009, 13:48
Trabzonspor başkanlığı yapan birinin doğru sözlü olduğunu kabûl etmek zorundayız. Başkanımız borçların karşılığının olduğunu söylüyorsa ona inanırız.

Oğuzhan Akyıldız
09.06.2009, 13:56
şimdi kadırga tv de teleyorum var sadri sener hakkında dedikleri çom etkiledi beni başkanı yerden yere vuruyo doğrumu dedikleri diyor bu kadar kötü olmaz yapılan eleştirilere cevap veremiyor, borç aldı başını gidiyo dio
sehre asılan pankartlar için bu kadar seviyorlarsa yürüsünler dio yürüyemezle 100 200 kişi anca var dio .pankartların parasıda külüp tarafından verildi dio ne diyorsunuz arkadaşlar??

bkandil
09.06.2009, 13:59
şimdi kadırga tv de teleyorum var sadri sener hakkında dedikleri çom etkiledi beni başkanı yerden yere vuruyo doğrumu dedikleri diyor bu kadar kötü olmaz yapılan eleştirilere cevap veremiyor, borç aldı başını gidiyo dio
sehre asılan pankartlar için bu kadar seviyorlarsa yürüsünler dio yürüyemezle 100 200 kişi anca var dio .pankartların parasıda külüp tarafından verildi dio ne diyorsunuz arkadaşlar??
konuşanlar kim?
Ona göre cevap vereceğim.

Oğuzhan Akyıldız
09.06.2009, 14:01
hiç bilmiyoum ilk kez denk geldim tv çekiyorsa bi bakarsan iyi olur değişik seyler söylüyorlar

bkandil
09.06.2009, 14:07
hiç bilmiyoum ilk kez denk geldim tv çekiyorsa bi bakarsan iyi olur değişik seyler söylüyorlar
izleme şansım yok şu an, aslında izlememek daha iyi. :D
Bence sende takma kafana onları, meşhur bir sözümüz var...
Bu kervan yürürken, onlar da işlerini yapacaklar mecburen...

AtalaY_BuğrA
09.06.2009, 14:12
konuşanlar kim?
Ona göre cevap vereceğim.

Kim olacak Cevat Kol, Halil Şanlı ve İhsan Öztürk.

Zaping sırasında gördüm. Bakayım ne diyorlar diye izlerken ninni gibi geldi dedikleri içim geçmiş uyuyakaldım.

Oğuzhan Akyıldız
09.06.2009, 14:21
cevat kol bişey bilmiyo bu tartışmadan bunu anladım:D

bkandil
09.06.2009, 14:33

....
Başkanı beğenmiyorlarsa kongrede oy vermesinler;
Tabi eğer kongre üyesi iseler... :D
Not: Oy kullanabilecekler listesinde Cevat Kol ve İhsan Öztürk isimlerine rastlamadım. Bir Halil Şanlı var ama o da bu mudur bilmiyorum...

Cihan
09.06.2009, 15:26
BUZLARI ERİTEN TEBRİKhttp://forum.bordomavi.net/ResimBoyutlandir.aspx?Image=539172578-06092009.jpg&W=156Haber Tarihi : 09.06.2009 09:43:00
Başkan Şener'den, Gümrükçüoğlu'na kutlama...
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, "Bir daha muhatap almam" dediği, bütün taleplerini geri çektiği Trabzon Belediyesi'yle buzları eritiyor.

Şener son olarak Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Kurulu'nda başkanlığa seçilen Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu kutladı.

İlki gerçekleştirilen DKBB Genel Kurulu'nda ortaya çıkan birliğin Doğu Karadeniz'in kalkınmasında faydalı olacağının altını çizen Başkan Şener, "Bu birliğin başında Trabzon Belediye Başkanının olması ayrıca bizi mutlu etti. Gümrükçüoğlu'na üstlenmiş olduğu yeni görevinde şahsım ve yönetim kurulum adına başarılar diliyorum" dedi.

murat
09.06.2009, 15:58

Zaping sırasında gördüm. Bakayım ne diyorlar diye izlerken ninni gibi geldi dedikleri içim geçmiş uyuyakaldım.

Cevat pisligine inanmaktansa fotomaca inanmayi tercih ederim..

okan uslu
09.06.2009, 16:03
söyleyecek birşey yok adam yoktan var etti borç olacak tabi gökhan bize gol kralı olarak geldii alanzınho yıldız olarak geldi bence eleştirilecek kadar kötü deil seneye çok faydalı olacak..sadri şener giderse takım çok şey kaybeder ama gitmeyecektir...

Colakoglu
09.06.2009, 16:56
ayazoglu sen sadece bmnye üye olan bir taraftar degilsin bizler gibi,senin baska amaclarin var besbelli.....

ali+61+26
09.06.2009, 17:25
başkana laf atanları anlamıyorum... borç var daha önceleride borç vardı.. bundan sonrada borcumuz olacak...
25 tane transfer yapıp takımın bütün çehresini değiştirilirken kimsenin sesi çıkmıyodu herhalde bu oyuncuları bedevaya alıyoduk.. stadın kapsitesi artarken bedavaya yapılmadı klup verdi bu parayı..
geçen sene ligin bitmesini haftalar önce isteyip ne avrupa ne şampiyonluk ne kupa hedefi olan bi takımı tekrar gündeme getiren... şehiri havaya sokan... önemli projelere imza atan... sponsor gelirlerini arttıran... rekor kombine satan...
denizli ve konya maclarını kazandığını düşünerek şampiyon olacak olan.. son haftaya kadar yıllar sonra şampiyonluğu kovalayan...bir klup başkanından bahsediyoruz... hataları yokmu elbette vardır... ama artıları daha fazla olduğunu herkesi kabul etmesi lazım...bizim yapmamız gereken takıma kulube destek vermek... hatalarıda görürsek bundan döndürmek.. döndürdükte...
böyle bir klup başkanına laf atanları anlamıyorum...

Mustafa Ayazoğlu
10.06.2009, 00:01
ayazoglu sen sadece bmnye üye olan bir taraftar degilsin bizler gibi,senin baska amaclarin var besbelli.....

Sadri Şener, Nuri Albayrak, Özkan Sümer, Mehmet Ali Yılmaz, İbrahim Hacıosmanoğlu, Atay Aktuğ, Faruk Özak ... ...

Hiç bir şahış ve kurum ( BMN ) beni ilgilendirmiyor tek sevdamız Trabzonspor !

Trabzonspor gerek siyasi gerek ekonomik büyük bir rant haline getiriliyor hepsinin karşısındayım !

macka61
10.06.2009, 00:03
açıklama ama nerden ulkaştın 120 trilyon borç olduğuna koskoca Sadri şener yalan mı söyleyecek niye buna ihtiyaç duysun ki

Ahmet KESKİN
10.06.2009, 03:18
büyüksün baba.seni cok seviyorum ( samet olayında kızdım ama ) yapılan trasferlerden cok sadri başkanın klübün basına gecmesi beni heyacanlandırmıtı...

hee tam takip edemedim ama borç suz bir takım mı var buna laf söylemek boşa klavye tuşu işgali olur geçsinler böyle boş işleri... pehhhhh

ömer karamanlı
10.06.2009, 09:06
Çocuk gibi başkan!Trabzonspor’un eski başkan yardımcısı Hacıosmanoğlu’ndan Karadeniz’e çarpıcı açıklamalarhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/53189_b.jpg

Hacıosmanoğlu: “Böyle rahat bir çalışan yönetim yok ama başarısızlıklarını senaryolar ile kapatmak için uğraşıyorlar. Hep böyle zaten bunlar”

Hacıosmanoğlu: “Çocuk gibi başkan. Önce kızdım, ‘misketlerimi aldım gidiyorum’ diyor sonra ‘verin geriye oynayacağım’ Rezillik gerçekten”

ZORU GÖRÜNCE, KAÇACAK
Trabzonspor’un eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener ve ekibinin 1.5 yıldır en rahat şekilde bırakılan bir yönetim olmasına karşın, ufak bir zorda kaçmaya çalıştıklarını belirterek, “Samimiyetsiz bir yönetim kurdularını, kongrede söyledim. Şimdi istifalar geldi, başkan hemen bir hocayı bahane ederek, kongre kararı aldı. Gerçekten komik ama Trabzonspor adına çok düşündürüü ve üzücü bir durum” dedi.
İŞLERİ HEP SENARYO
Hacıosmanoğlu, kendisi dahil kimsenin muhalefet yapmadığı, herkesin destek verdiği bir rahat ortamda kaçmayı düşünenlerin Trabzonspor’u yönetemeyeceğini belirterek, “Hangi yönetime nasip olmuş bu dikensiz gül bahçesi. Ama onda bile kendi içlerinde bölünüp, 1.5 yılda dağılma tehlikesi sonucu hemen kaçmak yolu ile kongre ile başarısızlıklarını örtbas etmenin yolunu seçtiler. Her zaman senaryo yaptılar, yine aynısını sahneliyorlar” dedi.
ÇOCUK GİBİ
Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener’in çocukca hareketler yaptığını belirterek, “Antalya’nın attığı golle ligde kalan G.Birliği’nin hocası Samet Aybaba’yı takımın başına getiriyor, sonra tepki görünce ‘kongreye gidiyoruz’ diyor. Ancak bunu çocuklar yapar. Bunun önceden tezgahlandığı belli. Samet Aybaba işin bahanesi, yoksa Trabzonspor’un şampiyonluğa o hoca ile gideceğini kim iddia eder. Amaç yönetimi değişmekti, küçük bir olayda fırtına koparıp senaryolarını sonucunda yeni bir yönetim ile göreve devam etmeyi amaçlıyorlar” dedi.
ASLA KAÇAMAZSINIZ
Hacıosmanoğlu, Sadri Şener’in bu kadar bir borç bırakıp, hiçbir yere gidemeyeceğini ifade ederek, “1.5 yıldır ‘yeni takım’ masalı anlatıyorlar. Böyle rakiplerin tarihinin en kötü dönemini yaşarken, şampiyon olma. Şampiyonlar Ligi’ni de son maçta kaçır. Sonra gelecek yıl şampiyonluğun adayıyız, söylemleri ile insanları kandır. Bu ligde olamıyorsan, gelecek yıl nasıl şampiyon olacaksın. Samet Aybaba gibi tercihler yapanlar nasıl Trabzonspor’u şampiyon yapabilir ki” diye konuştu.

Bilboardlar oyunu ile
kimi kandırıyorsunuz?

KOMİK OLUYOR AMA
Hacıosmanoğlu, kongre kararının ardından Trabzon’da bilboardlara taraftarların adına ‘bizi bırakma başkan’ yazdırılmasının yönetimin senaryosunun son perdesi olduğunu ifade ederek, “Bu ucuz numaralara artık insanlar gülüyor. Onları oraya taraftarların astırmadığını herkes biliyor. Başkanın amacı ‘taraftar istedi, yeniden adayım’ diyecek” şeklinde konuştu.
KURTLAR VADİSİ GİBİ
Hacıosmanoğlu, “Böyle hayatları hep senaryo ve oyunlar ile geçen insanların samimiyetsiz birlikteliklerin sonu hep bugünki gibi olur. Olan Trabzonspor’a ve onu sevenlere oluyor. Yönetim bir yere gidemez. 40 trilyon borçta ‘battık’ diyenler 100 trilyon borcu temizlemeden veya bunun karşılığında şampiyonluk yaşatmadan gidemez. Kurtlar Vadisi’ni izliyoruz” dedi.

sarman61
10.06.2009, 09:24
110 trilyonluk borç kabus oldu
Büyük bir borç batağı içinde bulunan ve sıcak para bulunamadığı için oyunculara ve diğer kulüplere ödeme yapamayan bordo-mavili yönetimin çok zor durumda kaldığı belirtiliyor. Aybaba sonrası oluşan tepkiyi fırsat bilen yönetimin bu cendereden kurtulmak için kongre kararı aldığı konuşuluyor.

Trabzonspor'da yaşanan “Samet Aybaba krizi” ve ardından olağanüstü genel kurul kararı alınmasının gerçek nedeninin kulübün son 17 ayda içine girdiği 110 trilyon liralık borç olduğu ortaya çıktı. Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. olarak 2005 yılında halka açılan kulübün, garantili temettülü olarak yıllık 8 trilyon lirayı kar payı olarak ödemesi zorunluluğu içerisinde bulunan yönetimin bu parayı bugüne kadar yatırmadığı ve temettünün faizleriyle birlikte 10 trilyonu geçtiği belirtildi.

BORÇLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Büyük bir nakit sıkıntısı içine giren Trabzonspor, futbolculara ve kulüplere ödenmesi gereken transfer ödemelerini de yapamaz duruma geldi. Geçen sezon başında Kayserispor'dan 17 trilyon liraya alınan Gökhan ile ara dönemde Norveç'in Stabek takımından 4.5 milyon euro transfer edilen Alanzihno gibi oyuncuların kendileri ve kulüplerine yapılması gereken taksitli ödemelerde yaklaşık iki aydan bu yana yapılamıyor. Sıcak para bulamayan Trabzonspor'un da transfer yapmasının çok zor olduğu bildiriliyor.

SAMET AYBABA BAHANE

Teknik direktör olarak açıkladığı gün tepkilere neden olduğu belirtilerek vazgeçilen Samet Aybaba'nın koz olarak kullanıldığı değerlendiriliyor. Aybaba'nın isminin tepki göreceği bilinerek bu hamlenin yapıldığı ileri sürüldü. Başkan Şener'in, olağanüstü genel kurula gitme kararının altında kulübün içinde bulunduğu bu mali tablonun yattığı öne sürülüyor. Şener ve ekibinin en kolay yolu seçerek kongreye gittiği, yeniden başkanlığa aday olması için de ciddi ekonomik destek aradığı sızan bilgiler arasında.

Kulüp karanlığa sürükleniyor!

Camianın ileri gelenleri, kulübün büyük bir borç batağına sokulmasına tepkili. Yönetimin “borçlanarak büyüme” söylemlerinin ters teptiğini, böyle bir mantıkla kulübün karanlığa sürüklendiğini belirtiyorlar. Başkan Sadri Şener'in, “Kongreye kadar yabancı teknik direktör ve futbolcular alacağım” açıklamaları hesapsız yapılacak transferle borcun artacağı endişesi uyandırdı.

toksoy61
10.06.2009, 09:58
110 trilyonluk borç kabus oldu
Büyük bir borç batağı içinde bulunan ve sıcak para bulunamadığı için oyunculara ve diğer kulüplere ödeme yapamayan bordo-mavili yönetimin çok zor durumda kaldığı belirtiliyor. Aybaba sonrası oluşan tepkiyi fırsat bilen yönetimin bu cendereden kurtulmak için kongre kararı aldığı konuşuluyor.

Trabzonspor'da yaşanan “Samet Aybaba krizi” ve ardından olağanüstü genel kurul kararı alınmasının gerçek nedeninin kulübün son 17 ayda içine girdiği 110 trilyon liralık borç olduğu ortaya çıktı. Trabzonspor Sportif Yatırım ve Ticaret A.Ş. olarak 2005 yılında halka açılan kulübün, garantili temettülü olarak yıllık 8 trilyon lirayı kar payı olarak ödemesi zorunluluğu içerisinde bulunan yönetimin bu parayı bugüne kadar yatırmadığı ve temettünün faizleriyle birlikte 10 trilyonu geçtiği belirtildi.

BORÇLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Büyük bir nakit sıkıntısı içine giren Trabzonspor, futbolculara ve kulüplere ödenmesi gereken transfer ödemelerini de yapamaz duruma geldi. Geçen sezon başında Kayserispor'dan 17 trilyon liraya alınan Gökhan ile ara dönemde Norveç'in Stabek takımından 4.5 milyon euro transfer edilen Alanzihno gibi oyuncuların kendileri ve kulüplerine yapılması gereken taksitli ödemelerde yaklaşık iki aydan bu yana yapılamıyor. Sıcak para bulamayan Trabzonspor'un da transfer yapmasının çok zor olduğu bildiriliyor.

SAMET AYBABA BAHANE

Teknik direktör olarak açıkladığı gün tepkilere neden olduğu belirtilerek vazgeçilen Samet Aybaba'nın koz olarak kullanıldığı değerlendiriliyor. Aybaba'nın isminin tepki göreceği bilinerek bu hamlenin yapıldığı ileri sürüldü. Başkan Şener'in, olağanüstü genel kurula gitme kararının altında kulübün içinde bulunduğu bu mali tablonun yattığı öne sürülüyor. Şener ve ekibinin en kolay yolu seçerek kongreye gittiği, yeniden başkanlığa aday olması için de ciddi ekonomik destek aradığı sızan bilgiler arasında.

Kulüp karanlığa sürükleniyor!

Camianın ileri gelenleri, kulübün büyük bir borç batağına sokulmasına tepkili. Yönetimin “borçlanarak büyüme” söylemlerinin ters teptiğini, böyle bir mantıkla kulübün karanlığa sürüklendiğini belirtiyorlar. Başkan Sadri Şener'in, “Kongreye kadar yabancı teknik direktör ve futbolcular alacağım” açıklamaları hesapsız yapılacak transferle borcun artacağı endişesi uyandırdı.

Bu yazının kaynağı nedir arkadaşım?

Külünkoğlu
10.06.2009, 10:00
Herkes birşey söylüyor Hıncal Uluç boş durur mu ? :)
Sadece samet aybaba konusuna katılıyorum.

Hıncal Uluç :

Şener yanlış yaptı.

Aybaba hayallerinde Beşiktaş olan ama Beşiktaş camiasının dahi nefret ettiği bir adam. Trabzon'da da denendi; olmadı. Aynı suda bir daha yıkanmanın alemi yok. Aybaba'ya itiraz edenler bence haklı.

Trabzon'da hoca konusu bir anda yönetim kaosuna dönüştü. Şener'in Aybaba ile anlaşması taşları yerinden oynattı. Olağanüstü kongre kararı alındı. Tam da transfer sezonunda bu karışıklık Trabzon'u nasıl etkiler? Sadri Şener, Aybaba konusunda yanlış iş yaptı. Aybaba hayallerinde Beşiktaş olan, Beşiktaş camiasının dahi nefret ettiği bir adam. Nedenini bilmem!.. Trabzon'da da denendi, olmadı, kovuldu. Aynı suda bir daha yıkanmanın alemi yok. Geçmişte başarılı olur da tekrar bir daha göreve getirirsin. Hayır, Türkiye'nin en sevilmeyen hocalarından birini Trabzon'un başına tekrar getirmenin alemi yok. Bu kararı nasıl verdi Sadri Şener bilemiyorum!.. İtiraz edenlerin haklı olduğunu düşünüyorum.

_Güneş'in dönmek istememesini nasıl yorumluyorsunuz? Şenol Güneş, Güney Kore'de mutlu. Trabzon'da nasıl ıslıklandığını da biliyor. Aynı şeyi yaşamaya da niyeti yok. Ben hep söylüyorum; Trabzon'un çok önemli bir sorunu var. Trabzon küçük bir Anadolu kasabası. Büyük şehirlerde yaşamaya alışmış bir aile için tercih edilmesi zor bir yer. Trabzon'un yabancı antrenör, yabancı futbolcu transferlerini şöyle bir hatırla; adamı razı etsen, gelip görünce karısı 'Ben burada yaşamam' diyor.

TRABZON'UN İŞİ ZOR
Trabzon'un iyi transfer yapma konusunda sıkıntıları var. Trabzon'un arka arkaya şampiyon olduğu dönemlerde, gerek teknik direktörleri Özkan Sümer ve Ahmet Suat Yazıcı, gerekse takımın neredeyse 10 kişisi yerliydi. Trabzon'un öz çocuklarıydı. Sonra o Trabzon birbirine düştü. Trabzon'un öz çocukları kırıldılar, bozuldular, hatta kaçmak zorunda kaldılar. Evlerine kurşun sıkıldığı için... Ondan sonra da birilerini bulmak çok zor. Trabzon genç, idealist ve hırslı bir hoca için iyi bir yer. 'Ben buraya gelirim, burada kendimi kanıtlarım, buradan Fenerbahçe'nin ya da başka bir takımın başına geçerim' diye düşünebilirler. Örnek Ersun Yanal. Ersun Yanal'ın hedefi buydu. Milli Takım'da karizması çizildikten sonra Fenerbahçe hayallerine büyük ölçüde kar yağdıktan sonra Trabzon'a gitti. Trabzon'u şampiyon yapabilseydi, Fenerbahçe teknik adamlığına aday olacaktı. Ya böyle bir yerli, hırslı ve ihtiraslı bir hocayı bulacak ya da dışarıdan getirecek. Kolay iş değil. Ama bu isim Samet Aybaba hiç değil.

Reha
10.06.2009, 11:24
15468 AHMET KESKİN İSMAİL MAÇKA 1955
15469 MUSTAFA KESKİN İSMAİL MAÇKA 1952
15472 M. BESTAMİ ÇELİK CEMAL İSTANBUL 1980
15478 YUSUF TÜRKMEN OSMAN ÜSKÜDAR 1975

15480 REHA DİLEGE Ş.FERDA ANKARA 1974...:)

15494 FATİH KALFA MAHMUT KEMAL TRABZON 1974
15495 MEHMET AZAL ŞEVKİ ÇAYKARA 1973
15499 SAFA KUVVETLİ AZMİ TRABZON 1986
15500 YASEMİN KUVVETLİ HASAN TRABZON 1966
.................................................. .................................................. .....
Her şey bana bağlı ona göre... :)

Sümeyye Şahin
10.06.2009, 16:19
işini bilirsin başkanım...büyüksün:):alkış:

NeoTs
10.06.2009, 16:29
Yok böyle bi başkan!!!Adam Eriksson u getiriyo yav

Mustafa Ayazoğlu
10.06.2009, 17:00
Sadri Şener başkanlığı kaybetmemek için çılgınca hamleler yapabilir. Maddi zarar büyük olmaz inşallah.

Misina
10.06.2009, 17:21
Fatihi Stepanovu Erseni Marcelinho yu satıp üstüne borç yapmanın açıklaması olamaz ancak Gökhanı selçuğu colmanı alanzinhoyu alıp önceki yıllara göre başarılı olup borçlu olmanın bir açıklaması her zaman vardır.

Arkandayız Başkanım.

macka61
10.06.2009, 17:25
Fatihi Stepanovu Erseni Marcelinho yu satıp üstüne borç yapmanın açıklaması olamaz ancak Gökhanı selçuğu colmanı alanzinhoyu alıp önceki yıllara göre başarılı olup borçlu olmanın bir açıklaması her zaman vardır.

Arkandayız Başkanım.

helal olsun sana renkdaş gsnin 200 milyon dolar borçu var adamların sesi çıkmıyor bizimkiler susmuyolar ancak nurii albayrak yapınca susarlar onlara nuri albayrak gerekli

Mehmet Zeki
10.06.2009, 17:28
Mukemmelsin be baskanim :alkış:

MARVEL
10.06.2009, 18:54
Bu yazının kaynağı nedir arkadaşım?

Yazını kaynağı "yeni şafak" gazetesi... çeşitli forumlara yapıştırılmış...

Trabzonspor üzerinde siyasi oyunlar yine başladı..

My
10.06.2009, 19:39
Sadri Şener başkanlığı kaybetmemek için çılgınca hamleler yapabilir. Maddi zarar büyük olmaz inşallah.Senin şu dediğine kargalar güler kargalar. Sağlı sollu sürekli çalışma halindesin. Her fırsatta ufak ufak aradan sıyırıp sıyırıp duruyorsun. Sadri Şener gibi birine de koltuk manyağı dediniz ya yuh diyorum. Bir zamanlar stichus vardı. Alacaklarını almak için kongre erteleyenleri öyle bir savunuyordu ki ulan acaba mı bile dedirttiriyordu. En azından adam profesyonelce yapıyordu bu işi. Seninkisi hep belden aşağı :cool:

Ozan Yazıcı
10.06.2009, 19:43
nöriciler başlamış yine
boş adamsınız siz booş..

MARVEL
10.06.2009, 19:49
Senin şu dediğine kargalar güler kargalar. Sağlı sollu sürekli çalışma halindesin. Her fırsatta ufak ufak aradan sıyırıp sıyırıp duruyorsun. Sadri Şener gibi birine de koltuk manyağı dediniz ya yuh diyorum. Bir zamanlar stichus vardı. Alacaklarını almak için kongre erteleyenleri öyle bir savunuyordu ki ulan acaba mı bile dedirttiriyordu. En azından adam profesyonelce yapıyordu bu işi. Seninkisi hep belden aşağı :cool:

Nuri Albayrak sevgisi kök salmış, nasıl yaparızda geri getiririz Albayrağı diye yanıp tutuşuyolar, Limandan sonra Trabzonsporun elinden alınacak HES ler var daha...

Ayhan Çolak
10.06.2009, 19:59
başkan helal olsun...
hiç beklemıyordum swen goran tercıhını. inşallah imza atılır.

Serhat
10.06.2009, 20:26
Büyüksün Başkanım !

Gerçekten Büyüksün :)

Miraç Atalay Çiftçi
10.06.2009, 20:26
Sadri Şener başkanlığı kaybetmemek için çılgınca hamleler yapabilir. Maddi zarar büyük olmaz inşallah.

sende kına yakarsın işte.

uzungöllü
10.06.2009, 20:38
bu başkana laf edene yazıklar olsun... bize kim olduğumuzu,kimliğimizi,büyüklüğümüzü gösterdiği için sana minnettarız başkanım...

Kadir
10.06.2009, 20:43
Başkan Trabzonspor'u geliştirmeye devam ediyor .

Helal olsun büyük başkan inşallah güçlü bir yönetim kadrosuyla devam edecek .

keles76
10.06.2009, 21:11
başkan bir haftada adamın ufku açılırmı böyle sametten ericksona yani işin sonu gelirse başkan bence artık sen aday olma çünkü çıtayı tepeye çektin artık yapacağım birşey kalmadı der havanı atarsın zaten karşına adayda çıkmazda olsun namın yürüsün

bkandil
10.06.2009, 21:14
Bakalım muhalif kurbağalar bu sefer ne diyecekler.

Koray
10.06.2009, 21:16
'' Parayı basıp en iyisini alacağım ''

Başkan'ım çok büyüksün :)

noexit
10.06.2009, 21:26
bence adaylığını artık açıkla başkanım sen bize çok lazımsın bırakma bizi sakın

Canİlker
10.06.2009, 21:43
sametten sonra ericson.. sadri başkan fena gaza geliyor demekki.

mavikan
10.06.2009, 21:56
Çocuk gibi başkan!Trabzonspor’un eski başkan yardımcısı Hacıosmanoğlu’ndan Karadeniz’e çarpıcı açıklamalarhttp://www.karadenizgazete.net/images/haber/53189_b.jpg
Hacıosmanoğlu: “Böyle rahat bir çalışan yönetim yok ama başarısızlıklarını senaryolar ile kapatmak için uğraşıyorlar. Hep böyle zaten bunlar”

Hacıosmanoğlu: “Çocuk gibi başkan. Önce kızdım, ‘misketlerimi aldım gidiyorum’ diyor sonra ‘verin geriye oynayacağım’ Rezillik gerçekten”

ZORU GÖRÜNCE, KAÇACAK
Trabzonspor’un eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener ve ekibinin 1.5 yıldır en rahat şekilde bırakılan bir yönetim olmasına karşın, ufak bir zorda kaçmaya çalıştıklarını belirterek, “Samimiyetsiz bir yönetim kurdularını, kongrede söyledim. Şimdi istifalar geldi, başkan hemen bir hocayı bahane ederek, kongre kararı aldı. Gerçekten komik ama Trabzonspor adına çok düşündürüü ve üzücü bir durum” dedi.
İŞLERİ HEP SENARYO
Hacıosmanoğlu, kendisi dahil kimsenin muhalefet yapmadığı, herkesin destek verdiği bir rahat ortamda kaçmayı düşünenlerin Trabzonspor’u yönetemeyeceğini belirterek, “Hangi yönetime nasip olmuş bu dikensiz gül bahçesi. Ama onda bile kendi içlerinde bölünüp, 1.5 yılda dağılma tehlikesi sonucu hemen kaçmak yolu ile kongre ile başarısızlıklarını örtbas etmenin yolunu seçtiler. Her zaman senaryo yaptılar, yine aynısını sahneliyorlar” dedi.
ÇOCUK GİBİ
Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener’in çocukca hareketler yaptığını belirterek, “Antalya’nın attığı golle ligde kalan G.Birliği’nin hocası Samet Aybaba’yı takımın başına getiriyor, sonra tepki görünce ‘kongreye gidiyoruz’ diyor. Ancak bunu çocuklar yapar. Bunun önceden tezgahlandığı belli. Samet Aybaba işin bahanesi, yoksa Trabzonspor’un şampiyonluğa o hoca ile gideceğini kim iddia eder. Amaç yönetimi değişmekti, küçük bir olayda fırtına koparıp senaryolarını sonucunda yeni bir yönetim ile göreve devam etmeyi amaçlıyorlar” dedi.
ASLA KAÇAMAZSINIZ
Hacıosmanoğlu, Sadri Şener’in bu kadar bir borç bırakıp, hiçbir yere gidemeyeceğini ifade ederek, “1.5 yıldır ‘yeni takım’ masalı anlatıyorlar. Böyle rakiplerin tarihinin en kötü dönemini yaşarken, şampiyon olma. Şampiyonlar Ligi’ni de son maçta kaçır. Sonra gelecek yıl şampiyonluğun adayıyız, söylemleri ile insanları kandır. Bu ligde olamıyorsan, gelecek yıl nasıl şampiyon olacaksın. Samet Aybaba gibi tercihler yapanlar nasıl Trabzonspor’u şampiyon yapabilir ki” diye konuştu.

Bilboardlar oyunu ile
kimi kandırıyorsunuz?

KOMİK OLUYOR AMA
Hacıosmanoğlu, kongre kararının ardından Trabzon’da bilboardlara taraftarların adına ‘bizi bırakma başkan’ yazdırılmasının yönetimin senaryosunun son perdesi olduğunu ifade ederek, “Bu ucuz numaralara artık insanlar gülüyor. Onları oraya taraftarların astırmadığını herkes biliyor. Başkanın amacı ‘taraftar istedi, yeniden adayım’ diyecek” şeklinde konuştu.
KURTLAR VADİSİ GİBİ
Hacıosmanoğlu, “Böyle hayatları hep senaryo ve oyunlar ile geçen insanların samimiyetsiz birlikteliklerin sonu hep bugünki gibi olur. Olan Trabzonspor’a ve onu sevenlere oluyor. Yönetim bir yere gidemez. 40 trilyon borçta ‘battık’ diyenler 100 trilyon borcu temizlemeden veya bunun karşılığında şampiyonluk yaşatmadan gidemez. Kurtlar Vadisi’ni izliyoruz” dedi.
bu herif bizim takımda bir de yöneticilik yaptı de mi!
yazıklar olsun..

tisan61
10.06.2009, 22:03
"BAŞBAKAN" Sadri Şener

bahadir
10.06.2009, 23:54
Herkes hata yapar, Başkan da bir hata yaptı, Samet'i denedi ama olmadı. Şimdi hatasını düzeltiyor, Eriksson'u getiriyor... Bunlar çok güzel hamlelerde Başkanım sen bir de akıl hocalarını, asbaşkanını da değiştir de tam olsun....

Dursun Kaplan
10.06.2009, 23:57
Başkanı kızdırınca çok kötü oluyor. Çoğu örnekle gördük bunu. :)

Burak : Gökhan Ünal

Yusuf : Alanzinho

Samet Aybaba : Ericsson

:)

alan
11.06.2009, 00:05
Hoca işi tamam sırada yönetimde yapılacak revizyona geldi. Çok iddialı konuşuyorum herkesin ağzı açık kalacak bir vizyona sahip yönetimle başkan tekrardan aday olacak. O isimleri bilmek isteyen varsa hafta sonunu beklesin. Ben bekleyemem diyen özel mesaj atabilir. :)

AYYILDIZ
11.06.2009, 02:15
Hoca işi tamam sırada yönetimde yapılacak revizyona geldi. Çok iddialı konuşuyorum herkesin ağzı açık kalacak bir vizyona sahip yönetimle başkan tekrardan aday olacak. O isimleri bilmek isteyen varsa hafta sonunu beklesin. Ben bekleyemem diyen özel mesaj atabilir. :)

1.Ahmet Ağaoğlu

Diğerlerini bilmiyorum.

Muhammet_61
11.06.2009, 02:35
Hacıosmanoğlu' nun bu açıklamaları bence iyi olmuş. Neden diyeceksiniz ?
Çünkü Başkanımız bu açıklamaları duyunca bizi asla bırakıp gitmez ve işine daha da sarılarak devam eder :)

Hüseyin Çümen
11.06.2009, 03:05

güzel tespit
ozaman fatih tekke olayına sinirlenip bize drogbayı getiryormu :)

Erkan
11.06.2009, 03:50

Baskani bazen kizdirmak gerekiyor..:D Gs, bjk stadlari bittikten sonra deniz alti stadi bile yaptirabilir yani:D

Cem Akyüz
11.06.2009, 03:53
Hakkın ödenmez Başkanım

Erkan
11.06.2009, 03:55
Baskan seni cok seviyoruz!

ınman
11.06.2009, 04:14
başkanım bi insana kızmak senin kadar yakışmaz valla...baksana ericsonu tuttun kulağından getiriyonn..ben de sana kızmıştım bırak git die ama...pişmanım

poetricus
11.06.2009, 07:59
Başkan'ım lütfen;
Bir Başkan'ın yönettiği takım için yapabileceği fedâkrlığın, sarf edebileceği emeğin limitlerini çok geçtiniz.
Lütfen çalışacağınız ekibi doğru seçin de bu sefer bunca çaba, bunca fedakarlık boşa gitmesin. Lütfen bu sefer duygusal davranmayın.
Allah yar ve yardımcın olsun!

Mert67
11.06.2009, 08:12
Teşekkürler başkanım.
Hakkınız ödenmez.

ApoCaN28
11.06.2009, 09:40
güzel tespit
ozaman fatih tekke olayına sinirlenip bize drogbayı getiryormu :)

Başkanın adamı Adebayor...=)

bkandil
11.06.2009, 10:24
Başkan Hoca olarak Erikkson'u alırsa, Yönetim Kurulu Listesi için de bomba isimler bekliyorum. Artık Abramoviç mi olur Ağaoğlu mu?

EmreTS61
11.06.2009, 10:47
helal olsun sana büyük başkan sakın bırakma bizi...

Adnankazaz
11.06.2009, 11:19
bu herif bizim takımda bir de yöneticilik yaptı de mi!
yazıklar olsun..

arkadaslar su adam›n durusundaki iticilige bakarm›s›n›z bir de baskan olmaktan bahsediyor

cobts28
11.06.2009, 11:27
bu hacısalihoglu benide ayar etti sanki onlar yönetimdeyken trabzonspor şampiyon oldu..

cengizbdn32
11.06.2009, 11:35
başkan artık bırakmazz.....

onur-ts
11.06.2009, 11:52
Başkan süpersin...seni seviyor bu camia...

bkandil
11.06.2009, 11:55
bu hacısalihoglu benide ayar etti sanki onlar yönetimdeyken trabzonspor şampiyon oldu..
hacısı doğru da osmanoğlu diyecektin sanırım

Nihal Ayvaz
11.06.2009, 12:31
Şampiyon olalım Messi'yi de alırız başkanım:rolleyes:

Cale ve Colman için söylediklerine sevindim,kesinlikle kalmalılar.

Tuncer Özdemir
11.06.2009, 12:33
başkanım seni çok seviyoruz?

Mustafa Çolak
11.06.2009, 12:36
Başkanım Büyük Adamsın

Mayls
11.06.2009, 12:38
"Şu imzayı atalım, 3 de transfer yapalım, anca rahatlarım."
Seviyorum seni Başkanım :)

ApoCaN28
11.06.2009, 12:59
Başkanım büyüksünüz...=)

Bizi çok mutlu ediyorsunuz inşALLAH kimse sizi üzemez...

Furkan
11.06.2009, 15:30
skytürkte lemi konuk TS konuşuyorlar.

melan61
11.06.2009, 15:32
link atın da

My
11.06.2009, 15:33
Çok erken oldu bence Eriksson açıklaman başkanım. Öyle bir hava oluştu ki olası olumsuz bir gelişmede çok büyük hayal kırıklığı ve tepki olacak.

Mustafa Hazıroğlu
11.06.2009, 15:37
Lemi Çelik doğru şeyler söylüyor.

Colman ve Selçuk'un iki önemli özelliğinin şut olduğunu söyledi ve bunlara pozisyon hazırlayacak bir forvetin alınması gerektiğini söyledi.Bknz:Mehmet Yıldız,Fatih Tekke ve Hakan Şükür örneğini verdi.

Umut ve Gökhan'ın savunma arkasına koşu yapan forvetlerin olduğunu söyledi.

Sümeyye Şahin
11.06.2009, 15:37
skytürkte lemi konuk TS konuşuyorlar.
link yok mu....

canna52
11.06.2009, 15:42
sadri şener işini bilir.hoca gelirse sürpriz transferler bekliyorum.

Mustafa Hazıroğlu
11.06.2009, 15:44
Lemi'nin son dedikleri çok saçmaydı.Ne demek Eriksson Trabzon ruhunu taşıyamaz ! Eriksson yapamaz diyo Trabzon'da.
Serdar Bali ile anlaştılar sanırım bu konuda.

demiradam57
11.06.2009, 15:44
Forum yöneticisi Berk Akçay insanları forumdan mı kaçırmak istiyorsun.Adam geyik yapar başka şey yapar .Bu kadar yaşam stresinde geyikte yapacağız tabiki.İnsanlar neden takım tutar.Geyik yapayım.hayatın başka zevklerine varayım diye.Bir spor takımı tutmak ciddi ve asık suratla yapılacak bir şey değildir.

demiradam57
11.06.2009, 15:46
Bak ben eğitimciyim.İnsanlar senin gibi düşünenler yüzünden takım için birbirlerine karşı sert ve acımasız tutum takınıyor.Relax olun kardeşim biraz.

Murat'
11.06.2009, 15:48
Bu Erickson işi bir an önce bitsin yoksa kalpten gideceğim.

Ali Sırrı
11.06.2009, 15:49
Allah seni başımızdan eksik etmesin başkanım.

iskots
11.06.2009, 15:56
arkadaşlar lemi özer hakkında bişe dedi mi?

Furkan
11.06.2009, 16:07
arkadaşlar lemi özer hakkında bişe dedi mi?

fener ankarasporla görüşüyomuş. onun sonuçlanmasını bekliyoruz dedi...

iskots
11.06.2009, 16:13
bi alamadık şu çocuğu yaaa saçma sapan adamlara o kadar para verdik şu çocuğu alamadık. bu arada ericson zaman istemiş 2 gün daha:((

Mert67
11.06.2009, 16:14
Öğlen Serdar Bali ne dediyse Lemi'de benzer şeyleri söyledi.Bu takımı Giray Bulak,Tolunay Kafkas,Ünal Karaman başarılı yapabilir sözünden sonra değiştim kanalı.

iskots
11.06.2009, 16:16
bu serdar baliler özkan sümerler yaa bi düşün şu takımın yakasından yaaaa adamlar ericsona niye hayır diyorlar ona ahkam kesemiyecekler yaa dedikleri adamları getirsinler ki onlar da rahat rahat konuşup oynasınlar takımın üstünde

Sümeyye demir
11.06.2009, 19:09
TraBzOnsPor'da sadri şener bAşkanLıqa dewam etmeLimi ¿ EVET yada HAYIR yaz 3577 ye qöNdEr.soNuclar bu aksam 20.00 de liqTW anahaBer dE acıkLanaCakMıŞ

Kazım Uzunboy
11.06.2009, 19:12
TraBzOnsPor'da sadri şener bAşkanLıqa dewam etmeLimi ¿ EVET yada HAYIR yaz 3577 ye qöNdEr.soNuclar bu aksam 20.00 de liqTW anahaBer dE acıkLanaCakMıŞ

Boşversin Ligtv.

BMN kime yetmiyor ? :)

Mehmet Fırat
11.06.2009, 19:14

Allah'ım sana geliyorum. :rolleyes:

Mayls
11.06.2009, 19:19
Allah'ım sana geliyorum. :rolleyes:
Beraber gidelim :rolleyes:

Ayrıca öyle bir mesaja cevap veren Kazım'ı kınıyorum :)

bahadir
11.06.2009, 21:51
Başkanın röportajını okuduktan sonra ne kadar karakterli, espri yeteneği yüksek ve zeki bir insan olduğuna bir kere daha hak verdim. Allah onu başımızdan eksik etmesin. Trabzonspor için geçmişte kendi işini batıran şimdi de kendi sağlığını tehlikeye atan bir insanın başımızda olması bizi er ya da geç şampiyonluğa ulaştıracaktır, yeter ki ona destek olalım...

Mustafa ÖZDEMİR
11.06.2009, 23:02
başkan londraya gitti bakarsınız yarın akşam eriksson trabzonda .tabi basın da iyice şişer...

Ahmet Kuru
11.06.2009, 23:12
Sadri Şener'in yeni listesinde adı geçen Murat Türköz'ün kim olduğunu bilen var mı?
Memleketi neresi vs vs?

FANATIK61
12.06.2009, 00:10
Belçika'da Cricket mağazalarının sahibi olan ve aynı zamanda İstanbul'da Realİstanbul markasıyla konutlar üreten Murat Türköz. Kendisi Trabzonlu bir isadami.

Yasin T.
12.06.2009, 00:32
haydi sadri baba getir şu erik amcayı

Oğuz B.
12.06.2009, 08:31
-Kalbinizdeki sıkışmayı biraz olsun giderebildiniz mi?
*Tam değil, şu imzayı atalım 3 de transfer yaptık mı, ancak rahatlarım.

:alkış::alkış: :alkış:

Cafer Bulur
12.06.2009, 22:18
Baskanimiz eriksson hamlesiyle kulübe itibar kazandirmis ama vakit kaybettirmistir.

Kendisinin bizde baskanlik yapanlar icinde en iyilerinden biri oldugunu düsünmeme ragmen baskanimiz samet aybaba dahil hoca konusunda yanlis bir yol izlemistir.

Bu benim sahsi düsüncemdir,umarim kendisi bir an önce bu hoca sorununa nokta koyar ve gercek gündemimize yani transferlere geceriz.

Mustafa ÖZDEMİR
12.06.2009, 22:21
yarın yanında erikssonu görmek istiyoruz geldiğinde...

Dogan
12.06.2009, 23:22
Vat ar yu tolkin ebaut? Vat languiç is dis?

Norveçce gibi oldu. Aynı anda iki dil, ben de becerebiliyorum:)

Abdullah Altıntaş
13.06.2009, 00:42
25 yıllık istikrarı bozmadığın için teşekkürler Sadri başkan..

salihismet
13.06.2009, 00:45

hangi istikrari?

Colakoglu
13.06.2009, 01:43

Haydaa,buda ne demek oluyo simdi ?

Vural Kuyumcu
13.06.2009, 02:23
Seviorum Seni Sadri Sener

28TS61
13.06.2009, 16:03
http://www.holigan.com.tr/NewsVideo.php?videos_id=2494

baskanimizin dedilerine katiliyorum, bravo baskanim.

Salih Yazıcı
13.06.2009, 17:03
anlaşılan güçlü vizyonu olan yöneticilerle yola devam edecek inş ahmet ağaoğlu alır

Travelair
13.06.2009, 17:26

Hince hazırlanmış bir anket. Diğer takım taraftarları devam etmesin diye oy verirse bu sefer yaygara çıkacak, iyi biliyorlar

Kenan Berber
13.06.2009, 17:54

takıma gelicek hoca ve oyuncularda boyle cok yonlu olur inş :D:D

Ahmet Faruk
13.06.2009, 18:11
Başkan çok iyi adam...

Mustafa OK
13.06.2009, 18:18
ahmet ağaoğlu girerse yönetime süper olur...

^^MeRWee^^
13.06.2009, 18:19
ahmet ağaoğlu girerse yönetime süper olur...

Aynenn....

Cafer Bulur
13.06.2009, 18:52
Fb 3 tane cok önemli transferlere imza attirirken biz hocamizi bile bulamadik.

Sadri sener in hizmetlerini her zaman takdir ettim ama hoca ve transferde bu kadar geride kalacagimizi düsünmüyordum.

Bu hafta sonu da gecti ve hoca konusunda yaprak kimildamiyor.

Olacak ve gelecek olani merakla bekliyorum...

Cagdas Topal
13.06.2009, 18:55

hahaha süper ya :alkış: :D

Hasan ZAİMOĞLU
13.06.2009, 19:05
arkadaşlar şimdi istanbul londra - londra istanbul arası seferde hostluk yapan kuzenimle görüştüm kendisi sadri şenerle uçakta konuşmuş ve önemli bilgiler almış ... bunlardan
1. erikssonla sonkez görüşüp işi imza atma noktasına getireceklermiş olmazsa adını sölemediği süpriz olarak nitelendirdiği yeni bir teknik direktörle görüşeceklermiş ..

2. transferde italyadan ünlü bir yıldızla görüşmeleri varmış. buda sır olduğu için ismini zikredemiyorum ..

Dogan
13.06.2009, 19:07
Umarım Simeone Inzaghi değildir o yıldız.

Sanırım Başkan ne yapıp edip Ericssonu getirecek.

Cagdas Topal
13.06.2009, 19:11

İnzaghi iyidir :alkış:

Süleyman Baykan

bencede simone inzaghi olamaz çünkü 33 yaşında başkan o kadar yaşlı oyuncu almaz sanmıyorum.

Hasan ZAİMOĞLU

dostum isim hakkında bilgi vermemiş ama başkan hayli kararlı görünüyormuş sölediklerinde ..

Süleyman Baykan
13.06.2009, 19:13
dostum isim hakkında bilgi vermemiş ama başkan hayli kararlı görünüyormuş sölediklerinde ..

off ya italyan yıldız kim olaki acep merak ettim vallah :D:D

Etem Güner
13.06.2009, 19:16
Samİmİ sÖylÜyorum İnzagİden baŞkasi deĞİl oda fatİh tekkenİn bİr bacaĞi etmez

KÖKSAL AYDIN
13.06.2009, 19:17
Sadri Şener, Ahmet Ağaoğlu'nu yönetimde görmek istiyormuş.

Ahmet bey kısa süre önce Trabzon'un başına Bush geçse orada duramaz dememiş miydi?

Yönetimde görev alırsa büyük sürpriz olur. Ama çok da iyi olur.

Çünkü kafasındaki olumsuz tablonun dağıldığını gösterir.Fakat ben pek sanmıyorum yönetime gireceğini.

Hasan ZAİMOĞLU
13.06.2009, 19:19
tecrübeli isim bence olabilir ...

Mehmet Fırat
13.06.2009, 19:20
Inzaghi gelirse Fatih Tekke alınmaz artık.

Anıl Caner
13.06.2009, 19:21
Simone İnzaghi lazio-bjk maçında gol atınca reklam panosuna tekme atmıştı. Turkcell reklamına geldiği için tekmesi ölüm tehditleri falan alıyordu kasıtlı Türk ismine tekme attığı için. Kolpaydı tabi, kasıtlı atmışlığı falan yoktu. Velhasılı kelam Trabzon'da pek bir şey yapabileceğini sanmıyorum kendisinn.

.....
13.06.2009, 19:28
Başkanımız işini bilir. Bakalım bekliyoruz halen daha netice ne olacak diye. inşallah hayırlısı olur.

BDiler61
13.06.2009, 19:31
Baskan ne yapiyorsa biraz acele etsin artik.2 Aydir bi teknik direktor bulamadik :S

alpi53
13.06.2009, 19:37
ben ersun yanalin geri gelmesinden yanayim /

alpi53
13.06.2009, 19:39
neden diyen olursa da sebeplerini aciklarim.

Pro-TS
13.06.2009, 19:41
arkadaşlar şimdi istanbul londra - londra istanbul arası seferde hostluk yapan kuzenimle görüştüm kendisi sadri şenerle uçakta konuşmuş ve önemli bilgiler almış ... bunlardan
1. erikssonla sonkez görüşüp işi imza atma noktasına getireceklermiş olmazsa adını sölemediği süpriz olarak nitelendirdiği yeni bir teknik direktörle görüşeceklermiş ..

2. transferde italyadan ünlü bir yıldızla görüşmeleri varmış. buda sır olduğu için ismini zikredemiyorum ..
umaraım bu yıldız simone inzaghi değildir maraton.com.tr de haberi çıktı

Pro-TS
13.06.2009, 19:43

filipo olsa süper olurdu onujn kardeşi simenonin alıncağı söyleniyor bu simöone abisinin sayesinde lazioda onu gerçekten bi bacağı tekke etmez

Pro-TS
13.06.2009, 19:45
lucarelli olsa keşke

Muhalif
13.06.2009, 19:48
Luca Toni Alman mı da hiç adını anmıyorsunuz:D

hasannuhoglu
13.06.2009, 20:14
Vural halen daha eriksson dan umudun var mi?:)

valla sadri başkanın bugünki görüşmesinde cevap bekliyoruz,avrupaya gittik görüşmeler için,yine gidecez diyor..hala cevap bekleniyor yani erikssondan.adam Bilmedigi bir ülkenin bilmedigi küçük bir şehrie geliyor.bırakın da araştırsın.sevgili mevgili bahanesi hikaye.adam trabzonu trabzonsporu araştırıyodur inancındayım ben ve bu haftasonunun araştırma süreci oldugunu düşünüyorum.cevabı hep beraber görecez

Onur Şeref
13.06.2009, 20:15
Ricardo Quaresma'dan başkası değil o isim.;)

Samet Yildirim
13.06.2009, 20:21
Can Karyagdi:

erikssondan umudunu kesti gibi diyor transfer bütcesi vs. diye
zaccheroni konusuda belli degil
manager ler luiz fernandezi önermisler
baskan sener türk hoca kesin olmicak demis

eriksson ayarinda bir yabanci hoca gelecekmis
baskan londrada kizinin yanindaymis

Hoca konusu karisikmis yani

Vkgz
13.06.2009, 20:23
baaşkan ne yaptın sen böyle millet işi bitirdi biz hala teknik adam arıyoruz

vatandas61
13.06.2009, 20:52
Luca Toni Alman mı da hiç adını anmıyorsunuz:D

bize ilac olur, bu adam gelse f. tekke ye gerek kalmaz ama cok zor
Ne okadar para var bizde, nede bu adam trabzona gelir.

bahadir
13.06.2009, 21:13
Başkan'ın söylediklerine bakılırsa Erikkson olmasa da o ayarda bir hoca gelecek. Bir de artık Ahmet Ağaoğlu ismini zikrettiğine göre onu da yönetimde göreceğiz demektir, hayırlı olsun. Ama o son cümlesi yakışmadı başkana. Yönetime alacağımız yeni adamları Hayrettin Bey bakıyor diyor. Anlaşılan Hayrettin Hacısalihoğlu'nu da yeniden yönetimde göreceğiz demektir...

vatandas61
13.06.2009, 21:16
Başkan'ın söylediklerine bakılırsa Erikkson olmasa da o ayarda bir hoca gelecek. Bir de artık Ahmet Ağaoğlu ismini zikrettiğine göre onu da yönetimde göreceğiz demektir, hayırlı olsun. Ama o son cümlesi yakışmadı başkana. Yönetime alacağımız yeni adamları Hayrettin Bey bakıyor diyor. Anlaşılan Hayrettin Hacısalihoğlu'nu da yeniden yönetimde göreceğiz demektir...

agaoglu insallahgelir ve hacinin yerini alir, bu haciyi benim hic gözüm tutmadi. Ama agoglu haberine cok sevindim. Bu adam ts nin basarisi icin elinden geleni yapiyor.

Emirhan Makul
13.06.2009, 21:18

İsmini biliyorsun Ama Zikredemiyorsun !

Ya Sen Zikret bizden sır çıkmaz hem 2 kişinin bildiği sır değildir biz 30.000 üyeyiz birşeycikler olmaz.

Cihad Varlı
13.06.2009, 21:20

Kardeşim ya tam söyle yada hiç söyleme dicem ama offline olduğun için görüpde bişey yazamicaksın .

albatros
13.06.2009, 21:25
sözüm kimseye değil ama ben başkan'ın kendisiyle her konuşana teknik direktör meselesini,transfer olaylarını,planlarını,ne yapacağını anlatacağını pek sanmıyorum.bu işlerde gizlilik makbuldür.yalnız başta da dediğim gibi sözüm kimseyi kırmasın.ben böyle düşünüyorum sadece.belki de anlatıyodur başkan kim bilir...

danger00
13.06.2009, 21:28
Hayrettin Hacısalihoğlu ile alıp veremediğiniz nedir anlamış değilim.
Günün ''25 saatini'' Trabzonspora kafa yorduğu için bir alıp verenmediğiniz var?

Ne bileyim A.Ağaoğlu nun karizması var ses tonuda iyi onun için mi sizin yöneticilik vasıflarınıza uyuyor.
Yanlış anlaşılmasın bende Ağaoğlunun yönetimde olmasına sevinirim ancak Hayrettin Bey gibi kişilerin neler yaptıklarını bilmeden bu tür söylemlerde bulunmak pek hoş olmuyor.

Sinan SARI
13.06.2009, 21:40
Başkan Ahmet Ağaoğlunu yönetime alırsa son zamanlardaki en iyi transferimiz olur.

Ahmet Ağaoğlu eğer Trabzonspora başkanlığı düşünüyorsa (geçmişte denemişti) özellikle bu yönetime girmeli.

Ahmet Abi yaşında geçiyor bak, artık naz yapma bi taraftan gir yönetime, sen geleceğin başkanımızsın.:D

bahadir
13.06.2009, 21:47
Hayrettin Hacısalihoğlu ile alıp veremediğiniz nedir anlamış değilim.
Günün ''25 saatini'' Trabzonspora kafa yorduğu için bir alıp verenmediğiniz var?

Ne bileyim A.Ağaoğlu nun karizması var ses tonuda iyi onun için mi sizin yöneticilik vasıflarınıza uyuyor.
Yanlış anlaşılmasın bende Ağaoğlunun yönetimde olmasına sevinirim ancak Hayrettin Bey gibi kişilerin neler yaptıklarını bilmeden bu tür söylemlerde bulunmak pek hoş olmuyor.

Daha önce yazmıştım, yine yazayım. Hayrettin Hacısalihoğlu'nun neredeyse kulüpte yaşadığını ve gecesini gündüzünü bu işe harcadığını biliyoruz. Ve iyi niyetle Trabzonspor için çalıştığını da biliyoruz. Ama bizim takıldığımız nokta "herşeyi ben bilirim, biz yaparız" anlayışında olmasındandır. Celil Hekimoğlu'nun bahsettiği 2-3 kişinin başında o vardır. Özkan Sümer'i kulüpte tutan, besleyen ve onun direktifinden çıkmayan Hacısalihoğlu'nun kendisidir. Samet'i kim getirmeye çalıştı? Fatih Tekke'yi kim geri almak istemiyor? Her kararın kendi onayından geçmesini isteyen kim? Yönetimdekiler sadece Samet'i istemediklerinden dolayı mı istifa etti?

Eğer bu kötü huylarından vazgeçecekse eyvallah, ama yok dediğim dedik modunda devam edecekse o zaman kendisini istemiyoruz. Yoksa konuşması, ses tonu veya karizmayla ilgili bir derdimiz yok...

Mustafa ÖZDEMİR
13.06.2009, 22:16
ben hayrettin hacısalihoğluna güvenmiyorum .bir an önce gitmesi lazım.bi tane menejer arkadaşı var adnan demir diye. ondan başka menejerle görüşmeyeceklerini söylüyorlarmış geçen sene...

Ahmet Kuru
14.06.2009, 02:25
Sadri Şener eğer Ahmet Ağaoğlu'nu bu Genel Kurul'da listesine alırsa,güçlenerek değil,silip süpürerek tekrar başkan olur.
Hoş bu saatten sonra ben başka başkan adayının çıkacağınıda pek zannetmiyorum ya neyse....

Ömer Kaya
14.06.2009, 09:02
haydi başkanım sana güveniyoruzzz sen en iyisiini yaparız

Adnankazaz
14.06.2009, 09:57
ahmet ağaoğlu vizyonu olan bi adam sadri babayla trabzonu uçururlar

Mustafa Ayazoğlu
14.06.2009, 22:50
Galatasaray ve Fenerbahçeyi önümüzde ki yıl geçebileceğimiz sanmıyorum.

Bu yıl çok para harcayıp 3. olmaktansa 1 - 2 içersinde şampiyonluğa oynayacak, başarılı olabilecek vizyon sahibi bir teknik direktör ve yönetim oluşturmalı ! Transferler buna göre planlanmalı !

bmfırtına
14.06.2009, 22:57
Galatasaray ve Fenerbahçeyi önümüzde ki yıl geçebileceğimiz sanmıyorum.

Bu yıl çok para harcayıp 3. olmaktansa 1 - 2 içersinde şampiyonluğa oynayacak, başarılı olabilecek vizyon sahibi bir teknik direktör ve yönetim oluşturmalı ! Transferler buna göre planlanmalı !
hala istikrar üzerine planlar yapabiliyoruz

Kazım Uzunboy
15.06.2009, 12:07
Başkan savaşıyor!

Bu hafta teknik direktör problemini çözmek isteyen Sadri Şener, diğer yandan da temmuz ayında yapılacak kongre için güçlü bir yönetim kurmaya hazırlanıyor

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_258297_trabzon.jpg

Teknik direktör konusunda hayal kırıklığı yaşayan Başkan Sadri Şener, hareketli günler geçirecek. Takımın başına kaliteli bir yabancı getirmek istediğini söyleyen Şener, Bu hafta içinde hoca konusunu çözmek için çalışmalarını hızlandıracak. Daha önce görüştüğü isimlerde sonuca ulaşamayan Bordo-Mavililer’in patronu, temmuz ayında gerçekleştirilecek olan kongre için de çalışmalara başlayacak. Yönetimi güçlendirmek isteyen Sadri Şener’in İstanbul’daki Trabzonlu işadamlarıyla irtibata geçtiği ve görüştüğü isimlerden, kulübe hizmet vermelerini istediği öğrenildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Tayfun
15.06.2009, 13:29
Başkan patlat şu t.d. bombasını :)

murat
15.06.2009, 14:44
Baskan seni seven biri olarak senden umidi kesmeye basladim. Bu is buralara gelmemeliydi. Taraftarin lafiyla istifa etmicektin madem ettin guven tazelicen ozaman bu transfer donemi takimi basi bos birakmiyacaktin. Erikksonla konusuyorsan boyle komik durumlara dusurmiyecektin camiayi. Yaptigin okadar cok positif sey olmazsa ben coktan umidi kesmistim.

Haydi baskan tekrar gecen seneki havayi geri getir bizde heycanla ligi bekliyelim..

İHTİLALL
15.06.2009, 15:04
Başkan...
Geçen yıl bu zaman olduğumuz noktadan geride olduğumuz kesin..
Bu gerileme devam ederse bu kongre en fazla Aralık ayına kadar götürür..
Hazır kamuoyu arkandayken çık "şampiyonluğa oynayacağız" sözünün gereğini yap
Ya da ne olacağını söyle para yok yada iki yıl sonra ancak filan..
Emin olun bekleriz..
Yoksa...

İHTİLALL
15.06.2009, 15:07
Birde şu Hayrettin bey,bu adamın size gerçekten yardımcı olduğundan eminmisiniz?
Sanki pek ayık kafayla konuşmuyor gibi..

halil ibo
15.06.2009, 15:12
Son dönemde aldığım en iyi haber:Ahmet Ağaoğlu'nun listede olma ihtimali.İnşallah bu gerçekleşir.
Başkanın önümüzdeki sezon için şimdiye kadar görünen tek artısı...

Cafer Bulur
15.06.2009, 17:47
Son dönemde aldığım en iyi haber:Ahmet Ağaoğlu'nun listede olma ihtimali.İnşallah bu gerçekleşir.
Başkanın önümüzdeki sezon için şimdiye kadar görünen tek artısı...
Katiliyorum,yeni yönetimde ahmet agaogluna ihtiyacimiz var.

Kendisi de artik naz yapmamali ve bu görevi kabul etmelidir.

Sevildigini görüyor,buna artik bir karsilik vermesi lazim.:)

61zafer61
15.06.2009, 19:16
arkaslar show tv deki korolar carpisiyor yarismasinda mesajlar trabzon korosuna 3 koro kaldi trabzon malatya ve mardin.hadi bol bol mesaj yollayip trabzonumuzu orda sampiyon yapalim.bugun biri daha gidicek ama biz olmayalim.ha gayret

melan61
15.06.2009, 20:28
hani bnaşgan al iyi bir teknik adam sonra batlat bombaları

Vkgz
16.06.2009, 00:33
Herşeyi berbat ettin başkan

Mustafa Ayazoğlu
16.06.2009, 00:56

Önümüzde ki yılın tüm sinerjisini bitirdi. Yinede bir planı var diye düşünüyorum. Çıkmadık candan ümit kesilmez.

Planı yoksa yazık etti Trabzonspor'un 3 - 4 yılına !

Vural Kuyumcu
16.06.2009, 00:57
yok daha neler :mad:

EmrahYalçınalp
16.06.2009, 01:01
Uzun süredir yurtdışındaydım, foruma uğrayamadım. Şu an gördüklerim içinde ise beni çok şaşırtan şeyler var. 15 gün önce "başkan aldığı kararda yanlış yaptı, takım lige hazırlanacak, ne hoca var, ne transfer, kim, niye, nasıl bu takıma gelsin" demiş ve yanılıyor olmayı ummuştum. Denmedik kalmamıştı... Şu an somut bir gelişme yok, ne yazık ki. Elbette Trabzonspor hocasız kalmaz, ama bu kaybolan zamana ne olacak?

Sonra, başkanın takımı belediye ile karşı karşıya getirecek açıklamalarının fevri ve yanlış olduğunu düşündüğümü söylemiştim. "Siyaset yapıyorsun" diyen de olmuştu, "dik durmak gerekirse gemileri yakmayı gerektirir" diyen de. Sonra ne oldu? Kulüp "yanlış anlaşılma" üzerine bir açıklama yaptı resmi siteden. Eeeee, nerde o "cabbar" arkadaşlar şimdi? "Heriflik" yaparken destek verenler "nerden çıktı şimdi bu geri adım" diyebildiler mi?

Bill Gates'in bir lisede öğrencilere verdiği 11 tavsiye vardır, ders niteliğinde. Birinde der ki, "gerçek hayatla televizyon birbirlerinden farklıdır. Gerçek hayatta insanlar cafelerden çıkıp evlerine giderler!". Gerçek hayat diplomat olmayı gerektirir. En azından başkalarını da ilgilendiren konularda...

Başkanı ve ekibindeki kurmayların birçoğunu çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Ama hata da insanlara mahsus. Umarım Trabzonspor bu dönemi daha fazla zarar görmeden atlatır. Yazık günah, şurda kaç zaman geçmiş... Kim gidecek kim kalacak belli değil, hoca belli değil, geçen seneki kombine satışının mimarı bakanı zor durumda bıraktık, vali artık yok, belediye ile tatsızlık yaşadık. E bunlar normal ve ideal şartlar mı şimdi?

Neyse... Kazanan Trabzonspor olsun.

salihismet
16.06.2009, 01:09
Emrah, gidecekler gelecek konusunda haklisin, biraz gec kalindi gibi, bana öyle geliyor ki bu sefer galiba Hüseyinden kurtulacaksiniz, umarim aramayiz onu.

Vkgz
16.06.2009, 01:28
Önümüzde ki yılın tüm sinerjisini bitirdi. Yinede bir planı var diye düşünüyorum. Çıkmadık candan ümit kesilmez.

Planı yoksa yazık etti Trabzonspor'un 3 - 4 yılına !

haklısın umarım vardır planı yoksa tamamen sıfırladı moralleri

vatandas61
16.06.2009, 01:52
suanda atip tutanlar aceba abskan 2 gün sonra ericsonla gelince ne yapacaklar? Büyük baskan, helal olsun diyecekler mi aceba?
Baskan bu isin sonunda hicbir t. direktörle gelmeyip de bu takimin basina kendi gecsede ben baskanin gecesini gündüzüne katip uykusuz geceleri oldugundan eminim. Bu adamin tek derdi trabzonspor, biz nasil her aksam bu forumda bir gelisme bekliyorsak, o da hergün bu isin bitmesi icin caba sarf ediyor. KOca bir 25 senede yapilamaynlari adam 1 sene sIkIstIrmIs, elbet bu isi de bitirecektir. Bu baskanin hakkinda atip tutanlarida, hala ersun yanali baskandan üstün görenlerin de trabzonsporlu olduguna inanmiyorum ben.

Laz_61
16.06.2009, 02:14
Baskan gelse gelse Yilmaz Vurallan gelir bu gidiste..

Mustafa Önder
16.06.2009, 02:33
Vaybe..
Sadri Başkan gibi bir Başkana laf atmalar dalga geçmeler falan...
Size ve sizin gibilerine NA -LAR MAY-LAR YAKIŞIR

bkandil
16.06.2009, 09:14
Baskan Palavralarin sonu geldi Baskan umarim karsina iyi bir Aday cikarda oyumuzu ona veririz
İyi bir aday derken;
Abramoviç falan mı? :D
Aday çıksa çıksa ya yalvar yakar MAY aday olur, ya da proje gelirlerine el atmak için H.Sayitoğlu bir ekip kurar.
Al sana iyi iki aday...

Kazım Uzunboy
16.06.2009, 09:18
Arkadaşlar atışmanın yeri burası değl.

Özelden birbirinize ulaşabilirsiniz.

ömer karamanlı
16.06.2009, 09:30
Bana göre Sadri Şener Trabzonsporun gelecek sezonu şimdiden Bitirerek Trabzonspora Büyük darbe vurmuştur.
Gereksiz yere saçma sapan bir mantıkla Kongre kararı almış sezon Başlamadan Takımı belirsizliğe sürklemiştir.Şu anda yapılan Teknik direktör arayışları felan hespi Hikayedir.Eğer Bırakıp kaçacaksan neden Teknik direktör arıyorsun,Belki yeni yönetim senin getirdiğin Kişi ile çalışmayacak,Yok yola devam edeceksen neden Kongre kararı aldın.?
Hazırlıklar başlayacak Ne transfer var ne hoca var Hiç bir şey yok,Ayrıca senin bu karma karışık takımına kim gelir,Senin devam edip etmeyeceğin belli değil.
Yanlış yaptın Başkan Geçen sezon aldığın tüm övgüyü 15 gün içinde bitirdin.Bir çuval inciri berbat etmek herhalde Buna derler,Rakipler Boş durmuyor Hocaları ile anlaştılar,Transferler bitmek üzere sen Trabzonsporu belirsizliğe ittin.gelecek sezonu Şimdiden bitirdin.Trabzonspora yazık ettin.
1ay önce gelecek sezon İçin çok büyük Umut besleyen Trabzonspor camiasında 7 den 77 ye herkesi karamsarlığa İttin.
Gelecek sezon İçin 2,3 takviye İle şampiyon oluruz denirken Şu düştüğümüz hale bak.
Başkan yanlış yapmıştır.Bir an önce yaptığı yanlışı düzeltmeli,Yoksa gelecek sezonu Mumla arayacağız.

Kazım Uzunboy
16.06.2009, 09:31
Bombaları patlatacak

Yeniden aday olmasına kesin gözüyle bakılan Başkan Sadri Şener´in, ekibine birbirinden ünlü iş adamlarını alarak kongre öncesinde gövde gösterisi yapmayı planladığı dile getirildi.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_258492_Sadriii423.jpg

Bir yandan hoca bir taraftan da kongre için çalışan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener’in yönetimine de transferler yapmayı planladığı öğrenildi. Yakın çevresine, “Bu kez çatlak seslerin olmayacağı bir yönetim kurulu oluşturacağım” ifadelerini kullanan Şener’in listesine tanınmış iş adamlarını dahil edeceği bildirildi. Bu paralelde nabız yoklama işlerine de başlayan Trabzonspor’un patronu, sıcak para sorunlarına da çözüm arıyor. Kurmaylarıyla sık sık bu konu üzerine görüşen Bordo-Mavililer’in başkanı, yeni sponsorluklar ve projeler hazırlıyor.
Şener açıklamayınca...
Temmuz başındaki kongre için geri sayım sürerken, henüz bir başkan adayının çıkmaması da camiada Şener’in kararını açıklamamış olmasına bağlanıyor. Bir önceki seçimde Sadri Şener’i destekleyen, ancak Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Faruk Özak’ın şu sıralar arasının kötü olduğu Şener’in yanında yer alıp almayacağı ise büyük bir merak konusu.

Taraftar, ‘Devam’ diyor

Taraftarların sanal ortamdaki buluşma adreslerinden olan bordomavi.net isimli sitedeki kongre anketi katılımı artarak sürüyor. Bordo-Mavililer, ‘Başkan Sadri Şener yeniden aday olsun mu?’ sorusuna yanıt verirken, kullanılan 5 bini aşkın oyun yüzde 97’si ‘evet’

Vkgz
16.06.2009, 09:44
patlatsın bombaları bizde destekleyelim. ama kesin olan birşey varki iyi giden herseyi batırmıs durumda mevcut şartlarda özellikle Samet Aybabanın ismi geçmesi bile karizmayı yarıladı

Dursun Kaplan
16.06.2009, 10:12
Muhalefete bak ya. :)

Murat'
16.06.2009, 10:24
Başkanım Ersun Yanal'ı göndermeyecektin.Burda çok büyük bir hata yaptın.Ne yapıp edip onu takımda tutmalıydın.Sezon başında hedefimiz Avrupa Kupaları diyen sendin.Sahada ruh gibi dolaşan futbolcular yüzünden Ersun Yanal'ı göndermemeliydin.Şu anda düştüğümüz belirsizlik maalesef senin yüzünden başkanım.Şimdiye kadar transferi bile bitirmeliydin.Neyse sağlık olsun diyelim.Umarım ilerleyen günler çok güzel şeyler gösterir.

arifberkay
16.06.2009, 10:33
başkanın suçu yok bence fosillerden o da bıkmış uğraşamıyor

MENDEBUR_
16.06.2009, 10:40
Başkan sürpriz yapmayı, lafı da lokmayı da birilerinin ağzına tıkmayı iyi bilir. Unutmadıysa tabi.

Ben hala çok ümitliyim.

Gösterdiği vizyon açısından ümitliyim.

Yukarıya taşıdığı çıta için ümitliyim.

Çalışkanlılığı için ümitliyim.

Ümidimi koruyorum.

Hiç bir şey geç değil.

macka61
16.06.2009, 16:22
bende geçen senede transferler böyleydi ilk ceyhunu almıştık sonra bir hafta filan bekledik sonra arka arkaya başlamıştı bombalar

krdnz
16.06.2009, 19:52
Ersun Yanalı beğenmedik başkan,
Ahmet Özen bizi kesmedi,
Şenol Güneşe karşı çıktık,
Aybabayı getirmeye kalktın onuda istemedik,
Eriksson dedin ehh idare eder,
Şimdi kimi getirirsen getir beğenmeyeceğiz,
Aslında seni de beğenmiyoruz..

Bize ne yapsan yaranamazsın başkan.
"Bush gelse yönetemez bu Trabzonu"
A.Ağaoğlu

Kasım Hilal
16.06.2009, 20:31
Neyse... Kazanan Trabzonspor olsun.

Vallahi üstadım şu an kazanan değil de kazan olduk gibi..
Moraller de sıfır ama bir güzel gelişme herşeryi değiştirebilir..

bahadir
16.06.2009, 22:10
Başkanım Ersun Yanal'ı göndermeyecektin.Burda çok büyük bir hata yaptın.Ne yapıp edip onu takımda tutmalıydın.Sezon başında hedefimiz Avrupa Kupaları diyen sendin.Sahada ruh gibi dolaşan futbolcular yüzünden Ersun Yanal'ı göndermemeliydin.Şu anda düştüğümüz belirsizlik maalesef senin yüzünden başkanım.Şimdiye kadar transferi bile bitirmeliydin.Neyse sağlık olsun diyelim.Umarım ilerleyen günler çok güzel şeyler gösterir.

Arkadaşım olayları yanlış yorumluyorsun... Ersun Yanal, "zaten şampiyon olsakta bırakacaktım" diye açıklama yapmadı mı? Ayrıca Ersun Yanal'ın işi o sahada ruh gibi dolaşan futbolcuları çıkarmak, değiştirmek ve uyarmak değil miydi? Biz acaba niye şampiyon olamadık? Ersun Yanal'ın ligi 13-14 kişiyle oynamasından değil mi? Haftalardır kötü oynayan Selçuk'a, Song'a, Umut'a, Gökhan'a niye müdahale etmedi, niye 90 dk oyunda tuttu? Sivas'tan niye 3 yedik? Berabere kalsak şimdi şampiyonlar ligindeydik.... Neyse lafın özü Ersun hep başarılı oldu da Başkan mı onu kovdu ???

albatros
16.06.2009, 23:28
Başkan daha ne yapsın.Vallahi üzülüyorum onun adına.O kadar eleştiriliyor ki...
Biraz anlayışlı olsak ne olur sanki arkadaşlar.Yılmaz Vural'la, Mesut Bakkal'la görüşmüyoruz ki 2 günde takımın başına getirelim.Gündemimizdeki isimler dünya çapında iyi kötü kariyeri olan isimler.Ve bu isimleri Trabzon şehrine getirmek de ayrı bir zorluk işin açıkçası.Başkan oturduğu yerden kulübü yönetmiyo ki.Kaç gündür birlikte takip ediyoruz.Türkiye Avrupa arası mekik dokuyor.Kaç teknik adamla yüzyüze görüştü.Sırf bu çabası bile fazlasıyla takdire değer.Eleştirilecek durumlar da söz konusu olabilir ama eleştiride bile saygıyı ve objektifliği elden bırakmamak gerek renkdaşlarım.
Velhasıl kelam bir kalemde harcamayalım Başkanımızı.

LazAnisT
17.06.2009, 09:18
Bugünki Taka gazetesinde okudum.
Başkan Hüseyine vereceğimiz parayla antrenör işini halledeceğim demiş.

Bu tip söylemleri Trabzonsporun başkanına yakıştıramıyorum.

OLCAY ÇAKIR
17.06.2009, 09:28
Başkanında uzunnn bir tatile ihtiyacı oldu kesin.

bkandil
17.06.2009, 09:29
Başkan ne yapsın artık,
bir işe el atacak "hop kardeşim, ne yapıyorsun"
başka bir işe koşturacak "o iş olmaz başkan"
bir başka iş için "o öyle yapılmaz" v.s.
Adam sudan çıkmış balığa döndü, hangi dala el attıysa elinde kaldı.
Sonunda o da kontrolden çıktı...
Bu arada eğer Tjikuzu alındıysa Hüseyin gidicidir, ama başkan Hüseyin'e vereceği parayı hocaya değil Tjikuzuya verir...
Olayın diğer bir boyutu ise bu iş yeni hocaya pahalıya patlar. (Takımda geçen sezon sürekli ilk 11 de oynayan tek Trabzonlu Hüseyin'di, o da giderse takımda niye Trabzonlu yok diye hocayı yerler.)

toksoy61
17.06.2009, 09:51
Ersun Yanalı gönderme kararını alırken başkan onun alternatifinide hazırlayacaktı. Gidip teknik direktörle anlaşacaktı, sözler verilecekti yada imza attırılacaktı sonra Ersun Yanalı gönderecekti.
Ersun gönderilmesin diyenler olarak; bazı şeyleri görerek bunu söylüyorduk. biliyorduk ki Türkiyede Ersun hocadan iyisi yok. O giderse yerine kimseyi getiremezsin Türk olarak. Tepki alır, güven olmaz. Dışardan tanınmamış birini alsan yine güven vermezdi.
Ünlü birini alsan bu seferde o adamın en az 1 yılı burayı tanımakla geçecekti. Zaten beğenip gelmeyecekleri de belliydi. Dünyaca tanınmış bir td, adını bile duymadığı bir şehre üstelik avrupayı bırakıp gelmesini düşünemiyorum.

bu kadar inceliği düşünemedikleri için bugün ne yazıkki bu durumdayız. Bence yönetimin en büyük eksiksiliği ve hatası burdaydı. ayrıca eğer samet aybaba ile devam etmek istiyorlardıysa taraftarı sallamayıp imzayı atacaklardı. taraftarların lafına bakıp iş yapmaya kalkarsan böyle ortalıkta kalırsın.

Ozan
17.06.2009, 09:55
Ersun Yanal'ın takıma kattıklarına hiçbir itirazım yok ama 1 tane büyük maç kazandıramadı takıma . Oyuncular gol kaçırmış olabilirler ama diğer maçlarda da kaçırıyorlardı . Ligin ilk 5 sırasındaki hiçbir takımı yenemedik koca sezonda . Ersun Yanal'ın gitmesinde en büyük etken buydu diye düşünüyorum .

Artık daha fazla gecikmeden başkanımızın yeni bir hocayla dönmesini bekliyorum .

My
17.06.2009, 11:21
Başkanım gözünü seveyim bir an önce olsun diye olmayacak bir isimle anlaşma. Geç olsun anasını satayım ama iyisi olsun :)

Emre GÜRDAL
17.06.2009, 11:51
Başkanında uzunnn bir tatile ihtiyacı oldu kesin.

baskan zaten tatılde hıc gezmedıgı kadar yer gezdı 20 gunde ıtalya.ıngıltere.fransa.belcıka butun avrpayı gezıyo daha ne tatılı

serdar avcı
17.06.2009, 12:04
sadri şener in sonu yaklaştı ,hoca konusunda artık alay konusu olduk, sayesinde. acaba bugün hangi yabancı hoca ile konuşacak,morinho mu ,ferguson mu, yoksa arsen venger mi ,

must61
17.06.2009, 12:51
Başkan kredin sonsuz kredin sonsuz dedik de yeter da artık !
Sürekli açıklama yapılmaz ki medyaya gerekirse hiçbi hocayla anlaşılmasın Ahmet hocayla devam edilsin ama medyada şu teknik direktör bu teknik direktör tarafından Trabzonspor reddedildi başlıklarını okumayalım artık. . .

Travelair
17.06.2009, 12:59
Sadri Şener'i yedirmem. İsterse hoca almasın, futbolcu da almasın

must61
17.06.2009, 13:02
Tabiki başkanımızı çok seviyoruz zaten değerini anlamak için 2 yıl geriye bakıp Nuri Albayrak ı hatırlamak yetiyor ...

Mira_61
17.06.2009, 13:12
Başkan şu işleri bir yoluna koy da.:(

Cafer Bulur
17.06.2009, 13:24
Ben de yedirmem.

Ama baskanimizda artik Trabzonsporun gerceklerine uyan yabanci-yerli bir hocayla anlasmali ve belli bir program dahilinde transfere baslamalidir.

Artik anlasabilecegimiz hocalara yönelmeliyiz,eriksson,zaccheroni gibi hayali isimlerle bu kulübün gelecek sezonu calinmamali...

Trabzonizm
17.06.2009, 13:41
sayin baskan artik herkes iyice gerildi ne pyacaksan yap cabuk yap

muratt
17.06.2009, 16:05
Ben gecen seneki is bitirici ve vizyon sahibi Sadri Baba'yi geri istiyorum..

macka61
17.06.2009, 16:30
sadri şenere söylenenlere trabzona yabancı hoca getirmek çok kolaydı siz getirin o zaman adam sametle görüştü diye idam sehpasına yollandı bu işler o kadar kolay değil trabzona gelecek hoca için sadece para yetmiyor eşini ikna etmesi vb bir sürü şey var elinde sonunda bir hocayla anlaşılacak sabırlı olmak lazım sadri şenerin eriksonla görüşmesi bile benim için yeterlidir kim hayal edebilirdi erikson-Trabzonspor görüşecek diye kulübümüzün vizyonunu yükseltti

muratt
17.06.2009, 18:00
sadri şenere söylenenlere trabzona yabancı hoca getirmek çok kolaydı siz getirin o zaman adam sametle görüştü diye idam sehpasına yollandı bu işler o kadar kolay değil trabzona gelecek hoca için sadece para yetmiyor eşini ikna etmesi vb bir sürü şey var elinde sonunda bir hocayla anlaşılacak sabırlı olmak lazım sadri şenerin eriksonla görüşmesi bile benim için yeterlidir kim hayal edebilirdi erikson-Trabzonspor görüşecek diye kulübümüzün vizyonunu yükseltti

Sen Ersun'u gonder, sampiyonluklar yasamis hoca getircem de, sonra git Samet'i getir.. Ee, ne farkin kaldi Nuri'den o zaman ? Bu camia tabii kabul etmez..

Tamam kabul ediyorum, kaliteli yabanci hoca getirmek kolay is degil ama bunu simdi degil Ersun'u gonderirken dusuncekti.. Madem gonderdi Ersun'u, o zaman bulsun daha iyisini..

Sadri Baskan'i seviyoruz, yaptiklarini kimse inkar etmiyor.. Ama bu son 1-2 ayda yaptigi yanlislari elestirmememizi gerektirmez.. Gecen yil nasi Sadri Baba diye bagrimiza bastiysak, bu yil da elestiririz.. Hocanin da en iyisini bekleriz..

macka61
17.06.2009, 23:46
Sen Ersun'u gonder, sampiyonluklar yasamis hoca getircem de, sonra git Samet'i getir.. Ee, ne farkin kaldi Nuri'den o zaman ? Bu camia tabii kabul etmez..

Tamam kabul ediyorum, kaliteli yabanci hoca getirmek kolay is degil ama bunu simdi degil Ersun'u gonderirken dusuncekti.. Madem gonderdi Ersun'u, o zaman bulsun daha iyisini..

Sadri Baskan'i seviyoruz, yaptiklarini kimse inkar etmiyor.. Ama bu son 1-2 ayda yaptigi yanlislari elestirmememizi gerektirmez.. Gecen yil nasi Sadri Baba diye bagrimiza bastiysak, bu yil da elestiririz.. Hocanin da en iyisini bekleriz..

bende sametin getirilmesini kabul etmiyorum seninle aynı fikirdeyim ama verilen tepki şekli yanlıştı mutlaka yabancı hoca getireceklerdir ersunun gönderilmesi bende kalmasını isterdim ama bizim insanımız rahat bırakmazdı yıpranırdı zaten yıpranmaya başlamıştı

tspor69
18.06.2009, 11:55
sadri başkan sen trabzona görev aldığın şu süre içerisinde çooooook büyük katkılar yaptın. trabzonsporun kaybolmaya yüz tutmuş marka değerini güçlendirdin. en önemlisi biz trabzonspor sevdalıların en çok ihtiyç duyduğumuz şeyi : gelecege yönelik umudu ve trabzon camiasına güveni getirdin. umarım daha uzaması halinde camiadaki güveni sarsabilecek teknik direktör konusunu bi an önce sonuçlandırabilirsiniz. trabzonspora yaptığın ve yapacağın tüm katkılar için teşekkürler büyük başkan

karatasof
18.06.2009, 11:58

Gerektiğinde çizmeleri giyerim diyorsun yani?;);)

bahadir
18.06.2009, 22:47
Başkan Sadri Şener tüm iyi niyetli yönetimine rağmen şu ana kadar 2 büyük hata yaptı. Birincisi Samet Aybaba'yı takımın başına getirmeye çalışması ve sonrasında aceleyle aldığı kongre kararı. Diğeri ise Ersun Yanal'ın ayrılmasından sonra tüm planlarını Şenol Güneş'e endekslemesi ve B planı yapmaması. Şimdi ise Avrupa'da teknik direktör avında. Erikkson, Zaccheroni, Fernandez gibi isimlerle görüşerek taraftarın gazını aldı. Bu isimlerle Trabzonspor'un anılması iyi görünmekle beraber hepsinden teker teker ret cevabı almak prestij kaybına yol açtı. Korkarım kayıplar devam edecek. Umarım tersi olur ama Başkan bu konuda camiaya şimdilik pek bir umutta veremiyor ne yazık ki...

http://trabzonsporasigi.blogspot.com/

İskender Çakmak
18.06.2009, 23:27
Sadri Başkan a laf söyleyemem evet hoca transferinde zor zamanlar yaşıyor ama o da bu kadar zor olacağını düşünmüyordu sadri başkan ne olursa olsun uzun zaman sonra bizi tekrar dirilten insandır (diriltmek yanlış anlaşılmasın)

Kazım Uzunboy
19.06.2009, 09:20
'Çalışıyorum rahat bırakın'

FANATİK´e özel açıklamalarda bulunan Başkan Sadri Şener, teknik direktör konusunda çarpıcı ifadeler kullandı.

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_258863_19FAN5SADRI4233.jpg

Trabzonspor’un 1 numarası FANATİK’e konuştu... Suskunluğunu bozan Başkan Sadri Şener, gündemdeki tüm konulara açıklık getirdi... Teknik direktör tercihini yapmakta geciktikleri eleştirisine hiç katılmadığını belirterek söze giren Bordo-Mavililer’in patronu, “Kendimizden çok kulübe vakit ayırarak çalışıyoruz. Gecikmedik, sadece titiz davranıyoruz. Sonuçta hoca işi önemli iştir ve en uygununu bulmaya çalışıyoruz. Yoksa bir telefonla da teknik adam bulunur ama doğrunu almak zaman alabilir. Geçen sezon hızlı hareket edip çok oyuncu aldık ama bu kez öyle olmayacak. O kadar çok transfer yapmayacağız” ifadesini kullandı. Başkan çok önemli bir detayı daha FANATİK ile paylaştı. Yeni bir sistemi devreye sokmak üzere olduklarını kaydeden Şener, göreve gelecek teknik adamın yanına 1 ya da 2 eski Trabzonlu oyuncunun yerleştirileceğini vurguladı. Hami Mandıralı, Ogün Temizkanoğlu, Ünal Karaman öncelikli adaylar arasında.
Tarih 15 Temmuz mu!
Başkan Şener, Alanzinho cephesinde yaşandığı ileri sürülen pürüzün de doğru olmadığını açıkladı: 15 Temmuz’a teminat mektubu var, gidip alacaklar. Ama sanırım daha 15 Temmuz gelmedi! Başkan, kongrede aday olup olmayacağı konusunda fazla renk vermese de önümüzdeki hafta Trabzon’da olup çalışmalarının ardından karar vereceğini belirtti.
Serhat Demirtaş

EmrahYalçınalp
19.06.2009, 09:33
Çok değerli, saygıdeğer, çok sevdiğim, ama ciddi hatalar yapmaya başladığını düşündüğüm başkanım...
Madem bu kadar bol vaktimiz vardı, niye apar topar Samet Hoca ile anlaştık? Kaldı ki, bence teknik açıdan sorunsuz, ama denenmişi deneme ve vizyon konularında sıkıntı yaratacak bir adamdı. Yani o kadar da "felaket" bir tercih sayılmazdı. Bana yapılan her iş yapılmadan 3 saniye önce düşünülmüş gibi gelmeye başlıyor yavaş yavaş. Endişeleniyorum... İnşallah olaylar kontrol altındadır, yaptığımız transferler henüz belli olmayan hocanın çok istediği adamlardır ve bu hocanın takıma isteyeceği takviyeler hem çok iyi, hem de henüz başka kulüplerle anlaşmamış adamlardır. Yani ciddi ciddi vakit "bol"dur.

mehmets61
19.06.2009, 10:22
başkanımız çok zeki ya.çok hoşuma gitti fanatik'te ki şu cümleleri..."Başkan Şener, Alanzinho cephesinde yaşandığı ileri sürülen pürüzün de doğru olmadığını açıkladı: 15 Temmuz’a teminat mektubu var, gidip alacaklar. Ama sanırım daha 15 Temmuz gelmedi!"

Selçuk Çetin
19.06.2009, 15:41
Başkan şuan nerde adamı takip etmek zor allahtan olsun yaşlarda( ;) ) biraz daha genç olsa halimiz durman olmuştu.

Mustafa ÖZDEMİR
19.06.2009, 22:07
başkan ayağa kaldır şu camiayı...

albatros
20.06.2009, 15:04
Allah seni takımımızın başından eksik etmesin büyük başkan.Daima arkandayız.

verep
20.06.2009, 16:20
Başkanı çok seviyordum.Ama ona karşı güvenim erezyona uğramaya başladı.Hedefimiz Avrupa kupalarına katılmak dedi.Çark etti.Hocayı gönderdi.Kesinlikle yabancı hoca olmayacak dedi.Şimdi yurt dışında hoca arıyorBir insan ancak kendini bu kadar sıkıntıya sokabilir.Ersun Yanal istifa etmeseydi.Başkan çok rahat olacaktı.Ne yazık ki başkan kendisi ile çelişmeye başladı.Olan yine takıma olacak.

Ahmet Karadeniz
20.06.2009, 16:21
arkadaslar teknik direktor konusunda aceleci davranıp kotu isim alacagımıza biraz bekleyip kaliteli isimler alamlıyız demek ki baskanda kaliteli isim almak istiyo yoksa bu zamana kadar 10 teknik direktörle anlaşmıstı. lütfen aceleci davranmayalım