PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

selyas
05.06.2009, 00:21
Bir klup duygusal mi yonetilir başkanım;
Samet Aybabayı taraftar istemedi, yogun tepki aldık diyor, yonetim içinden de tepki geldi diyorsunuz;
Bu yonetimi yapanda sizdiniz,
Bu kulubun basına gelip, biz istemiyoruz Sameti diye, bize mi kızıp ayrılmak istiyorsunuz,
Biz de size kızıp Trabzonspru mu bırakalım şimdi,
Adam gibi teknikdirektor getirin ve gorevinize, TAKIMINIZA sahip cıkın lutfen...
Bir Trabzonlu olarak, bizler Sameti istemeyerek gorevimizi yaptik, daha iyisini istiyoruz dedik,
Sizde Kongreden aldıgınız gucle, bu takımı 1 yılda ayaga kaldırdıgınız gibi, gorevinize devam edin lutfen...

zafercalikoglu
05.06.2009, 00:22
etsin nasıl olsa Özkan sümer var

samutra61
Sadri başkan trabzonsporumuzun yakaladıgı vizyon başkanlardan biridir ve o koltugu tam manasıyla dolduran biridir. sadri başkanın klübün başında kalması için ne gerekiyorsa yapalım yapanlara her türlü yardımı verelim bunda tartıştıgımız hiç bir şey yok ama

sadrı başkan haklı olarak beledıye soyle yaptı dıyor ona yuruyun dıyor eger beledıyenın kararından sonra deseydıkı trabzonspor için gelir kaynakları üretiyoruz ama belediye buna izin vermıyor bundan dolayı genel kongreye gıdıyorum bak o zaman beledıye kararını nasıl degıstırmek zorunda kalırdı

sadri başkan kalkmış aybaba gıbı trabzon da önceki seneler başarılı sezonlar yaşamış fakat vizyon olarak bize uymayan beşiktaş maçlarından nedense puan alamayan bir kişi yi trabzona getirmeye kalkıyor ve onceki yonetıcıler tarafından kovulmuş yani güzel olarak medeni bir şekilde ayırlmamış kovulmuş bir hocayı trabzonspor a getiriyor

ve başkan a şunu sormak istiyorum seneye aybaba bizi şampiyon yaptı diyelim avrupa liginde de baaşrılı sezon geçirdi ve beşiktaş samet hocaya teklif yaptı ne olacak sızde uça uça gidecek sayın aybaba yani uzun lafın kısası bize bu yapıda hoca lazım degil sayın Avcı gelse daha ii degilmi adam gibi adam en azından

bu olayın diger bır tarafıda herkez ılk defa bu kadar bırbırıne yakınken baska bır yonetımın kovdugu hocayı trabzonspor a getırerek nıye muhalefet yapılıyor 3 milyon avro mu verecegız dıyor hocaya baskan tamam ucuz olsun dıyelım de tek alternatif aybaba mıdır

BAŞKAN BİZİ BIRAKMA AMA PİRE İÇİN YORGAN YAKMAYA DA GEREK YOK

külüp yönetmek sizin işiniz ama taraftarın düşüncelerini tahmin etmek zor degil sadece su forumlarda yapılan anketlere bakılsa anlasılır trabzonspor taraftarının aybaba gıbı hocaları hıc aklından gecırmedıgını anketlere ismi bile konmamış neden?

herkese hayırlı geceler diliyorum Trabzonsporum için herşeyin hayırlısı başkan bırakmasın ama yönetim kurulunu tv önünde şikayet ediyorsa bu iş değişeceek bir yenilenme muhakkak olacak gibi geliyor bana yoksa başkan ın bu kadro ile devam etme ihtimali olsa bu açıklamar olmaz

birde aklıma şöyle düşünceler geliyor geçen sene başarısı olmayan bir takım busene lig üçüncüsü ve bir maç ile gruplara kalacak aynı zamanda iki santral ihalesi almış filan bir rant mı gözüktü trabzonspor birilerine bunun için mi ortalık yine karışıyor karadeniz insanı komplo teorileri üretmeyi sever işte

Bartuğ13
her ne kadar fırtınası hiç dinmeyen trabzon denizinde,bu koca gemiyi yüzdürürken tayfaları ve kumanda ekibi ve hatta en yakın dostların tarafından yalnız bırakılmış olsan da;hiç bir kaptan gemisini terk etmez.bu gemiyi sen yüzdürmelisin sadri başkan.yıllar sonra oturduğu koltuğu hakeden bir başkan gelmiş,onu kaybetmemek lazım.

Laz_61
05.06.2009, 00:23
gokhan'a 6 milyon euro verildigine dair bir kaynak gosterir misiniz?

sagir sultan duydu ....

el_conquistador
05.06.2009, 00:23
oldum olası belediyelerin futbol takımlarına destek olmalarına ve belediye takımlarına karsıyımdır....

Belediyecilik sırf birilerinin gönlü olsun diye futbol takımlarına destek vermek degil sehircilik icin vardır....

Aziz Yıldırıma belediyemi yardım etti takım gelirini bilmem ne kadara cıkardı..Demekki başkan yola cıkarken yanlıs yönetici kadrosuyla yola cıkmıs...

Heaabını dogru yapamamıs ve sonrada bu durumu duzeltememistir..Belediyeyi günah kecisi ilan edip insanların önüne atmak adeta şikayet etmek bir başkana asla yakışmaz...

Tıpkı bir tek teknik adamın aylarca peşinden koşup b planını hazırlamamak sonrada cuvallayınca kimseye sormadan hic kimsenin üzerinde uzlasamadıgı birini ben getirdim oldu mantıgıyla basa getirmek gibi...

Liderlik kolay degildir...Emir verilerek lider olunmaz..

Fenerbahce'nin imkanlari, durumu ile bizimkinimi karsilastiriyorsun? Sadri Sener televizyonda belki on kere anlatti, stadi büyütemiyoruz, cevresinde binalar var. Bir otopark bile yapacak yerimiz yok. Belediye destek vermeden, Trabzonspor'un cogu konuda eli kolu baglidir. Birde belediyelerin kendi sehrinin takimlarina destek vermeleri normaldir, bu yasadigim sehirdede aynidir. O takim, o sehrin bedava reklamini yapmaktadir.

macka61
05.06.2009, 00:24
lütfen elimizden gelen ne varsa yapalım BMN yöneticileri bir şeyler düşünüyor mu bu konuda

Mustafa Ayazoğlu
05.06.2009, 00:24
Bu kaos ortamından şampiyonluk çıkmaz ! Güya bu yıl şampiyonluğa oynayacaktık !
Hedefin altında kalmaktansa bırakıp gitmek daha kolay ! Hedefin altında ezilmektense kaçmak daha kolay !

Kriz yokken krizi bilerek üretmekte büyük marifet !

Samet Yildirim
05.06.2009, 00:25
Belediye herseye engel bide gitmisler haluk ulusoy tesislerini de ellimizden aliyor ses cikmiyor...bir hoca getirecegiz yer yerinden oynyuor

birakin ya

asilhamsi
05.06.2009, 00:27
Fenerbahce'nin imkanlari, durumu ile bizimkinimi karsilastiriyorsun? Sadri Sener televizyonda belki on kere anlatti, stadi büyütemiyoruz, cevresinde binalar var. Bir otopark bile yapacak yerimiz yok. Belediye destek vermeden, Trabzonspor'un cogu konuda eli kolu baglidir. Birde belediyelerin kendi sehrinin takimlarina destek vermeleri normaldir, bu yasadigim sehirdede aynidir. O takim, o sehrin bedava reklamini yapmaktadir.

Bir yere kadar destek mantıklıdır ama bu kamuoyu olusturup dayatmaya giderse haksızdır..Sonucta futbol takımlarına kalana kadar belediyelerin bir ton işi vardır...

Ben izmitte oturuyorum ve burada her parkettiginiz araba icin sizden kocaelispora destek bahanesi altında zorla para alıyorlar...

Bunu adı düpedüz devletin kanuni yollarla hırsızlık yapmasıdır..

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 00:28
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Tarih belirleyelim ve en yakın zamanda Belediye'ye yürüyüp tebkimizi belirtelim...

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Metin Ural
05.06.2009, 00:28
oldum olası belediyelerin futbol takımlarına destek olmalarına ve belediye takımlarına karsıyımdır....

Belediyecilik sırf birilerinin gönlü olsun diye futbol takımlarına destek vermek degil sehircilik icin vardır....

Aziz Yıldırıma belediyemi yardım etti takım gelirini bilmem ne kadara cıkardı..Demekki başkan yola cıkarken yanlıs yönetici kadrosuyla yola cıkmıs...

Heaabını dogru yapamamıs ve sonrada bu durumu duzeltememistir..Belediyeyi günah kecisi ilan edip insanların önüne atmak adeta şikayet etmek bir başkana asla yakışmaz...

Tıpkı bir tek teknik adamın aylarca peşinden koşup b planını hazırlamamak sonrada cuvallayınca kimseye sormadan hic kimsenin üzerinde uzlasamadıgı birini ben getirdim oldu mantıgıyla basa getirmek gibi...

Liderlik kolay degildir...Emir verilerek lider olunmaz..

bu durumun belediye takimlariyla uzaktan yakindan alakasi yoktur. belediyenin kaynak saglamasi gibi bir talebi yoktur baskanin. yaptiklari projelerin hayata gecirilmesi konusunda belediyeden izin istenmistir, izin verilmemistir. sorun budur.

eger futbolculara bu kadar aksilige ragmen dun 1 milyon 850 tl odeme yapilabiliyorsa hesabini o kadar da yanlis yapmamistir. tek istegi belediye'den biraz daha anlayistir.

ama evet belki de yonetici kadrosunda hata yapmistir. ve evet hoca seciminde de hata yapmistir. ama bu hatadan donecek kadar da duyarli biridir.

surmnli
05.06.2009, 00:29
AL gün boyu gitt çalış çabala bir ton adamla uğraş sonrada gel rahatlamak güzel haberler okumak için nete gir karsına cıkan habere bak trabzonspor samet aybabadan vazgeçmişşş adamın ismine dahi tahammüll edemiyorummm

Metin Ural
05.06.2009, 00:30
sagir sultan duydu ....

sagir sultani kaynak olarak gostermiyorsunuz umarim. yazili bir kaynak sormustum ben?

el_conquistador
05.06.2009, 00:33
abi bu bir gercek bu kadar borcu yap 6 hafta hoca ara sonra git besiktasa hoca olmak icin kulüp binasinda yatip kalkan sameti al bula bula sametimi buldun ahmet hocaylan devam etseydin.bu kadar borcu Trabzonsporu kaldiramaz yap et sonra ben daha yokum gidiyorum...Bunlat etden püften sebep yok belediye onu vermemis yok kimse istememis aybabayi tabi istemez bunu bilmiyormuydun sanki..Bile bile yapti buldu bahaneyi simdi birakip gidiyor..sadri sener adin kara lekelerlen Trabzonspor tarihine yazilacak bunu unutma.

Trabzonspor'un borcu yok bir kere. Neye borcu var, kime borcu var? Transferlerin bütün taksitleri bitmis, bir sürü gelecege dönük yatirimlar, projeler baslatilmis. Olsa olsa, sicak para'miz o kadar yoktur. Onu asmak icinde, buyur Biletix'den taraftar karti ismarla, Trabzonspor dergisi ismarla. Sportif olarak zamaninda Ersun Yanal'i göndermeyecekti, cünkü göndermesi icin bir tane gecerli neden yoktu. Senol Günes'i istedi olmadi, diger hocalarda reddetti, iyi yabancilar icinde maddi gücümüz yok diyor. Maddi gücümüzü artirmak icin proje üretiyorsun, onay alamyiorsun. Cüzdanina göre hoca aliyorsun, kimseye begendiremiyorsun. Eee, adam ne yapsin? Olacagi budur.

28TS61
05.06.2009, 00:33
aglicak gibi konusuyordu son cümlelerinde baskan.
umarim bizi birakmaz

Onur Şeref
05.06.2009, 00:35
İstanbul/

Taksime yürüyoruz...

CUMARTESİ GÜNÜ 13:00 TAKSİM MEYDANI

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15307

Laz_61
05.06.2009, 00:36
Madem maddi gücün yok nasil Sampiyonluga oynayacakti bu takim merak ediyorum ????

kagan61
05.06.2009, 00:36
slm,

gelde kafayi yeme.baskanim sen bu cahil taraftara bakma.bunlarin akli hala küme düsmekten son anda kurtulan takimda.sadri baskan gibi efendi bir insani alip trabzonumuzun basina getirmisiz,adam i dariltmak icin elinden geleni yapiyorlar,baskanim sen ne yaparsan en iyisini yaparsin.baskan sakin bizi birakma,kurban olayim o tombul yanaklara.gel etme eyleme, nerden cikti istifa isi.arkadaslar inanin bu baskan gibi birini bulamayiz.

saygilar,

Adem Erdoğan
05.06.2009, 00:37
Başkan genel kurulda seçimlere yeni bir ekiple girecek bence.

Yönetimden dert yanıyordu.

Laz_61
Trabzonspor'un borcu yok bir kere. Neye borcu var, kime borcu var? Transferlerin bütün taksitleri bitmis, bir sürü gelecege dönük yatirimlar, projeler baslatilmis. Olsa olsa, sicak para'miz o kadar yoktur. Onu asmak icinde, buyur Biletix'den taraftar karti ismarla, Trabzonspor dergisi ismarla. Sportif olarak zamaninda Ersun Yanal'i göndermeyecekti, cünkü göndermesi icin bir tane gecerli neden yoktu. Senol Günes'i istedi olmadi, diger hocalarda reddetti, iyi yabancilar icinde maddi gücümüz yok diyor. Maddi gücümüzü artirmak icin proje üretiyorsun, onay alamyiorsun. Cüzdanina göre hoca aliyorsun, kimseye begendiremiyorsun. Eee, adam ne yapsin? Olacagi budur.

70 Trilyon borc degilmi....

Metin Ural

bana borcu olmayan sirket soyler misiniz?

el_conquistador
05.06.2009, 00:41
Bir yere kadar destek mantıklıdır ama bu kamuoyu olusturup dayatmaya giderse haksızdır..Sonucta futbol takımlarına kalana kadar belediyelerin bir ton işi vardır...

Ben izmitte oturuyorum ve burada her parkettiginiz araba icin sizden kocaelispora destek bahanesi altında zorla para alıyorlar...

Bunu adı düpedüz devletin kanuni yollarla hırsızlık yapmasıdır..

Sadri Sener diyorki, bize otopark lazim, stadi yaptirmamiz lazim, bunu bizden UEFA istiyor diyor. Bunun icin belediyeye, devlete bütün talepleri ilettik. Bürokratik engeller yüzünden yapamiyoruz, yaptiramiyoruz. Adam biliyorum diyor, bir kac ay sonra bunun yüzünden basimiz cok agriyacak diye söylüyor. Ha, simdi belediye her yönden temiz calissa birsey diyemezsin, ama öyle olsa bir kere stadin yaninda o carpik kentlesmenin en güzel örnekleri olmaz. Bugün Trabzon'u Trabzon yapan en büyük unsurlardan biri Trabzonspor'dur, bunu unutmamak lazim!

The_Storm
Gidene kal denmez. Kimse vazgeçilmez değildir.

Kalsan iyiydi ama karar senin. Güle güle başkan.

Hizmetlerin için çok teşekkürler. Trabzonspor'un üstündeki ölü toprağını attın.

tunganyan
Şöyle ki;
1- Kriz yönetememiştir. Olağanüstü kongre kararı almak için üstün meziyet gerekmiyor.

2- Kurum belediye ile kavgalı hale getirilmiştir. Eğer amacın sorun çözmekse bu bu yöntemle olmaz. O iş bitti artık, haydi geçmiş olsun. Ya da başkan Antalya belediyesinden arazi sözü almıştır artık diye umalım.

3- Spordan sorumlu bakanı zor durumda bırakacak açıklamaları birinci ağızdan yapan ilk ve tek süper lig takımı olmuş durumdayız. Haydi bu da hayırlı olsun.

4- Yusuf Şimşek konusunda, Zafer Yelen konusunda, Ersun Yanal konusunda olduğu gibi yine subkortikal açıklamalar yapmıştır.

5- Takım lig sonuna dört hafta kala hocasız, yeni sezona dört bilmem kaç hafta kala yönetimsiz kaldı. Şimdi bul olağanüstü kongre kararı almış takımla anlaşacak salak hocayı bul da kamp programı yap bakalım. Haydi kolay gelsin.

Daha ne olacaktı ikna olmanız için?
Terbiyesizlik yapıorsun üstteki yorumlarında...İNsaf be bari şurda savunmayın şu aqP'yi be...adamlar ailenizi yaksa yinede savunacaksınız yine onlar haklı diyeceksiniz!!Böyle devam edin savunmaya bigün o tokat suratınıza gelir de ozaman merak ediyorum yine de tokat güzeldi faydalıydı haklıydılar mı diyeceksiniz!!Trabzonsporumdan bile üstün çıktı yaa daha bişe demiyorum.. ''Yaşasın aqp yaşasın belediye!?!?!!?!!

diplomat61
05.06.2009, 00:45
Başkan'ın Açıklaması NTVSPOR CANLI YAYIN....

Video:

TIKLA İNDİR İZLE (http://video.ntvmsnbc.com/Assets/Videos/FlvFiles/0000005003.flv)

*

el_conquistador
05.06.2009, 00:47

Hay Allahim, daha bir iki sayfa önce burda yazilanlari okusan. Ilk önce oku, bir konudan bilgi sahibi ol, ondan sonra fikirlerini kat! Bu yazdiklarima darilirsan, kendin bilirsin, ama burda her sacmaliga hosgörülü olmaktan gina geldi artik. Birde bir kulüpte maddi gücü yaratan, en büyük sermayesi taraftaridir. Fenerbahce o manyak derecede hasta taraftari olmasa, bugünkü servetinin zerresini göremezdi. Bu arada Fenerbahce demisken güzel kardesim, onlarinda 80 milyon Lira borclari var!

b_m_61
05.06.2009, 00:53
Ben taraftardan beklediği desteği bulursa başkanın bırakmayacağını düşünüyorum. Neredeyse eminim =)

Kubilay ŞAHİN
05.06.2009, 00:56
Başkan genel kurulda seçimlere yeni bir ekiple girecek bence.

Yönetimden dert yanıyordu.

Adem Abi Bak Buna Katılırım İşte..

Ama Bunlar Hep Beklenti Kesin Olacak Birşey Değil..
Ve Ben Soğudum..

Serhat ŞAHİN
05.06.2009, 00:58
Terbiyesizlik yapıorsun üstteki yorumlarında...İNsaf be bari şurda savunmayın şu aqP'yi be...adamlar ailenizi yaksa yinede savunacaksınız yine onlar haklı diyeceksiniz!!Böyle devam edin savunmaya bigün o tokat suratınıza gelir de ozaman merak ediyorum yine de tokat güzeldi faydalıydı haklıydılar mı diyeceksiniz!!Trabzonsporumdan bile üstün çıktı yaa daha bişe demiyorum.. ''Yaşasın aqp yaşasın belediye!?!?!!?!!

iyi yazmışsın
helal olsun. ben yazmayı dusunuyordum. eline sağlık

TSezgin61
05.06.2009, 00:59
Baskanin gitmesinin nedeni belediye... gereken tepkiyi vermeliyiz.

poetricus
05.06.2009, 01:02
Beldiye ile yaşanan ve hiçbirimizin tasvip etmeyeceği talihsizlikler de taraftarın Samet Aybaba'ya gösterdiği tepkiler de Başkan'ın istifasının bahaneleri, sebepleri değil.

Sebepleri yönetim kurulunda aramak lazım.
Zaten Başkan da farkında olmadan itiraf ediyor kısmen.

nakzo
05.06.2009, 01:04
Benim anlamadığım sanki Trabzonspor değilde çemişkezekspor bu neya canı sıkılan ben başkanlığı bırakıyorum diyor ne yani bu kadar insan 70 yaşındaki adamımı nazlayacağız. Kardeşim aziz yıldırım bu kadar eleştirildi hala başkan ,yıldırım demir öRen yerin dibine sokuldu koltuğunda ve takımı şampiyon... Biz ......???????? Ne diyeyim ya, parasal olarak zengin başkan hegomonyasından kurtulup kulübü profosyonelce yönettiğmiz zaman bu komedi ve kepazelikten kurtuluruz.

el_conquistador
05.06.2009, 01:08
Benim anlamadığım sanki Trabzonspor değilde çemişkezekspor bu neya canı sıkılan ben başkanlığı bırakıyorum diyor ne yani bu kadar insan 70 yaşındaki adamımı nazlayacağız. Kardeşim aziz yıldırım bu kadar eleştirildi hala başkan ,yıldırım demir öRen yerin dibine sokuldu koltuğunda ve takımı şampiyon... Biz ......???????? Ne diyeyim ya, parasal olarak zengin başkan hegomonyasından kurtulup kulübü profosyonelce yönettiğmiz zaman bu komedi ve kepazelikten kurtuluruz.

Aziz Yildirim, bugün bizde yasanan sürecin aynisini yasadi. Cok degil, bundan bir kac sene öcne adamlar nasil yalvardi tekrar aday olmasi icin.

Cenkhan
05.06.2009, 02:16

Heyecan yapma yahu.. Yazılanlardan hangisi yalan? Başkan hangi krizi yönetebilmiş?

Kaldı ki yanlış olsa bile düzgün yazılmış. Sen de bir nefes al. Bu vakitte bu hararet iyi değil.

sifuni
05.06.2009, 02:19
Mesaj atan Yönetici Ihsan Alioglu mi acaba???

kalavara
05.06.2009, 02:26
ya aslında olayın ne olduğu biliniyor ama kimse tam olarak söylemeye cesaret edemiyor!!ağla trabzonum ağla!!

Raskolnikof
05.06.2009, 02:43
başkanın samet aybaba seçiminin sonucudur şu anki kaos.
Ben ne dersem o olur zihniyeti maalesef takımı yeni bir muammanın içine itmiştir.
Ersun hocayı bir günde harcayan yönetimi daha büyük bir hatadan( samet aybaba tercihi) taraftar çevirmiştir.
Kongrenin amacı güven tazelemekten başka bir şey değildir.

kalavara
05.06.2009, 02:58
yönetimi eleştirmek başka bir şeydir, yok etmek başka birşeydir! giderse gitsin, daha iyisini buluruz diyenler de olabilir ama cesurca söyleyebilecekleri bir isim var mı bu biiir, ikincisi albayrak döneminde yönetimin doğru yaptığı sadece tek bir uygulama var mıydı ikiiiiii, bizim başkan adayı olarak zikrettiğimizi isimlerin çoğu aslında iyi gün dostu değil mi üüüüüüçç...o nedenle lütfen diyorum...trabzonspor üzerinden oynanan siyasi tiyatronun tüm suçunu yönetimin üzerine atmaya çalışmayalım! başkan belediyeden yardım isteyerek mi suç işledi...adam açıkça söylüyor işte; benden şampiyon olmamı istiyorsanız bütçemi ona göre yapılandıracaksınız! biz 500 bin doların hesabını yaparken adam milyon dolarlarla oyuncu alıyor...biraz insaf yahu!
yaptığımız şey başkana kapını niçin açık bıraktın demekten başka birşey değildir...hırsızın hiç mi suçu yoktur?
ve iddia ediyorum başkanın samet aybaba tercihi de bu parasızlığı milletin yüzüne vurmak amaçlı bir şeydir muhtemelen!

Cagdas Topal
05.06.2009, 04:17
Başkanımızın bizi yarı yolda bırakacagını sanmıyorum , baskanımız bizi bırakma

EmrahYalçınalp
05.06.2009, 05:48
Terbiyeli olmak için yukardaki mesajı yazmak ve don atlet güreş tutup nette yayınlamak gerekiyorsa "terbiyesiz" yorumunu iltifat olarak kabul ediyorum, bu bir.

Spekülatif ve nepotik konuşmayı bırakıp mevcut durumun Trabzonspor'a ne yarar sağlayacağını yazarsan ciddiye almaya değer bulurum yazdıklarını. Şimdi Trabzonspor'un otoparkı mı oldu, stadın temeli mi atıldı, Daum "ben fener'e falan gitmem, başkanı belli olmayan Trabzonspor'a imza atacağım" mı dedi?

ApoCaN28
05.06.2009, 09:04
Gülmek haram anladık ...

Akın NAZİFOĞLU
05.06.2009, 09:44
pek "saygıdeğer" hükümet seyrantepeyi galatasaraya bir saat içinde tahsis etti, daha doğrusu peşkeş çekti.üstelik arazi için galatasarayın kasasından bir kuruş çıkmadığı gibi yeni yapılacak stadın projelendirilmesi bile devlet kredileriyle ve toki marifetiyle yapılıyor.
pek "saygıdeğer" hükümet hala ruhsatsız olan fenerbahçe stadında fenerbahçenin istediği her şeyi yapmasına ses çıkarmıyor.yani bir nevi suça ortaklık.hatta sessiz kalarak suça teşvik bile var.
pek "saygıdeğer" hükümet istanbul akaretlerde değeri parayla ölçülemeyecek kadar yüksek bir araziyi belediye marifetiyle çok komik bir rakama beşiktaş kulübüne sattı. bugün beşiktaş orada tek kuruş ödemeden devlet imkanlarıyla diktiği binada 3-4 kilometre ötesindeki darphaneden daha fazla para üretiyor.
ama o bazılarının savunmak için herşeylerini inkar ettikleri pek "saygıdeğer" hükümet konu trabzonspor olunca her türlü bürokrasiyi en ince ayrıntısına kadar uygulamakla kalmıyor işin olmaması için her türlü yeni bürokratik engeli yaratmaktanda geri kalmıyor. ve trabzonda çok sevilen Faruk Özak'ta koltuk kaygısı yüzünden bu duruma ses çıkaramıyor.
Sadri Şener neden isyan edercesine kongre kararı aldı bir durup düşünün.bana göre:
1-hükümet rakip dediğimiz takımlara her türlü yardımı yaparken sizi engellemek için her türlü dümeni çeviriyor.Hatta ve hatta rakibiniz olamayacak takımlara (kayseri ve sivas) bile her türlü desteği vererek sizi gözden düşürmek için her türlü bizans entrikasını çeviriyor.
2-kulüp içine bir şekilde sızarak insanları birbirine düşürmek için çeşitli fitne tohumları ekiliyor.
3-kriz döneminde 3 büyük kulübe devlet bankalarından hükümetin kefilliğinde kredi (hemde nakit) akarken tarbzonsporumuzun kredi borçlarına karşılık alacaklarına kriz bahane edilerek hemde vadesinden önce tedbir koyduran ve yeni kredi açılmasını engelleyen yine bu çok "samimi" hükümettir.
4-Şenol Güneş neden trabzonspora gelememiştir araştırılsın.Faruk Özak telefonda Şenol Güneşe ne demiştir?(aslında ne demek zorunda bırakılmıştır)
5-Trabzonda şu anda Mehmet Ali Yılmaz ismi konuşuluyormuş. Mehmet Ali Yılmaz bu takımın başkanı olsa ve hiç kimsenin itiraz edemeyeceği bir kadro kursa bile takım küme düşürülecektir. çünkü Mehmet Ali Yılmaz görüş olarak hükümet çizgisinde değildir.tıpkı Sadri Şener gibi. Bu yüzden şampiyonluk hayaldende öte birşeydir bizim için.
6-hükümetin Prensi Albayrakların nurisi başkan olduda nooldu. görevini layıkıyla yaptı ve kaçarak gitti. kulbün gelir getirecek tüm projelerini iptal etti kasasını boşalttı üstüne üstlük kendisine borcu olduğunu söyleyerek kulübe ihtarname göndertti.
7-Samet Aybaba bahane maksat Sadri Şeneri yıldırıp vazgeçirmek.çünkü Sadri Şener ile tabzonspor güç kazanmıştır ve güçlenmeye devam edecektir.buda diğer takımlara "kötü" örnek olacaktir.
8-Trabzonspor küçük olsun ama benim olsun.sadece ben yiyeyim diyenler bir zafer daha kazanmak üzereler.üstelik uzun zamandır hükümet desteğide bu grubun arkasında.arada sırada bir kupa onlar tarafından koyun gibi görülen taraftarı kandırmak için yeterli diye düşünürler bunlar.

velhasıl kelam, içimizdeki sözde trabzonsporluların yarattığı bu krizin zamanlaması hem dikkate değer hemde takdire şayandır.onlar ne yaparlarsa yapsınlar biz özde trabzonsporlular burada olduğumuz sürece bu kulüp her zaman küllerinden yeniden ve daha güçlü olarak doğacaktır.

Mustafa Ayazoğlu
05.06.2009, 09:49
Sadri Şener , kulübü bu kadar borç batağına sürükleyip, bırakıp gitmesi hiç etik değil.

Fatih Öztürk
05.06.2009, 09:53
yanlış zamanda geldin başkanım.
bizim daha cok burnumuzun sürtmesi lazım.
bizim neyimize transfer neyimize şampiyonluk.
ibrahim hacıosmanoğluna bırak kulubude herkes rahatlasın!

MENDEBUR_
05.06.2009, 09:54
Sadri Şener , kulübü bu kadar borç batağına sürükleyip, bırakıp gitmesi hiç etik değil.

Mezarcı da geldi...

Akın NAZİFOĞLU
05.06.2009, 10:03

nööriii albayrak ne yapmıştı???
hem kulübü sadri şenerden daha fazla borca sokmuştu hemde gittikten sonra benim alacağım var diyerek kulübe ihtarname göndermişti ş.refsiz.

yakuphoca
05.06.2009, 10:07
Sn.Sadri Şener i severim. Ama göreve geldiğinden beri diken üstünde duruyormuş gibi bir hali var. Sanki bir bahane çıksada görevi bıraksam der gibi. Stat konusunda, Belediye konusunda hep işinize gelirse tavrı takınmıştır.
Tamam şehrin bu takıma her şeyi ile sahip çıkması gerekir ama yöneticide işi kıvırması gerek diye düşünüyorum.
Camia hiçbir zaman sahipsiz kalmadı ama..
Ama tarafını sonra konuşuruz..

Mehmet Zeki
05.06.2009, 10:07

Kulubun 50 milyon borcu var. 70 milyon geliri. Bilmeden konusmayalim!

TheCrow
05.06.2009, 10:08

Sadri Şener zamanında iflas ettiği halde kulüpten alacaklarını istemeyen bir adamdır.Sen böyle eleştirdiğine göre kulübe daha büyük katkıların var demek ki,anlat da biz de öğrenelim neler yapmışsın...

Mustafa Ayazoğlu
05.06.2009, 10:12
Sadri Şener zamanında iflas ettiği halde kulüpten alacaklarını istemeyen bir adamdır.Sen böyle eleştirdiğine göre kulübe daha büyük katkıların var demek ki,anlat da biz de öğrenelim neler yapmışsın...

Sadri Şener , başkanlığı bırakmak içinde vardıysa ki vardı bunu her seferinde koz olarak kullanmakta, Samet Aybaba olayı bir oyun değilse, ölene kadar Trabzonspor'un başkanı olsun.

Sadri Şener şunu açıklasın Ersun Yanal'ı göndermek için kimlerden telkin aldı !

Samet Aybaba için kimlerden ?

Tezgahı kuranda belli oynayanda. Uzun süre daha şampiyonluk göremeyiz. Trabzonspor birilerinin siyasi rantı , menfaat kapısı olmaktan kurtulmadığı sürece !

Mellih
05.06.2009, 10:17
Nuri albayrak Lazoroniyi servet ödeyerek getiridi.. 3. hafta bir gecede 1.5 milyon euroyu ödeyerek gönderdi. yerine getirdiği adamsa ZiyaDoğan. Ardından Stad yapacam dedi ortada stad filan yok.. Yıldız oyuncu alacam dedi Marcelinhoyu getirdi.. Takımı Atay Aktuğdan Borçsuz alıp rezil etti..:mad:

Sadri Başkan geldi.. Adam gibi Stadı yeniledi, Forma-Kombine satışlarını artırdı. Trabzona özgü Finduk-Kolbastı-61.Dakika organizasyonlarına destek verdi..:alkış:

Kimsede Sadri başkan kadar yapamaz..:alkış:

bkandil
05.06.2009, 10:18
...
Sadri Şener şunu açıklasın Ersun Yanal'ı göndermek için kimlerden telkin aldı !
...

Sivas maçından sonra Kayseri yada Bursa maçında alınacak bir mağlubiyet ne getirirdi sence?
El Cevap : Kendisinden önceki yönetimin göreve getirdiği Yanal'dan dolayı başkan'a dünkü en az dünkü Aybaba tepkisi kadar yoğun bir tepki gelirdi... Bir bakıma göreve getirilmesinden sorumlu olmadığı TD nedeniyle kendi koltuğu sallanırdı.

Ali İhsan
05.06.2009, 10:22
Sivas maçından sonra Kayseri yada Bursa maçında alınacak bir mağlubiyet ne getirirdi sence?
El Cevap : Kendisinden önceki yönetimin göreve getirdiği Yanal'dan dolayı başkan'a dünkü en az dünkü Aybaba tepkisi kadar yoğun bir tepki gelirdi... Bir bakıma göreve getirilmesinden sorumlu olmadığı TD nedeniyle kendi koltuğu sallanırdı.

Eee, şimdi gelinen noktada ne oldu peki?

Başkanın en başından beri Ersun hocanın arkasında gerçekten duramayışı, her an gönderecekmiş gibi duruşu bence kendisinin en büyük hatasıydı. Ya en başından bu takımı ona bırakmayacaktı, kendi hocasıyla yoluna gidecekti, ya da her platformda Trabzonspor'un hocasının ücretini konu eden adamların ağzının payını verip, hocasının arkasında duracaktı.

TheCrow
05.06.2009, 10:42
Eee, şimdi gelinen noktada ne oldu peki?

Başkanın en başından beri Ersun hocanın arkasında gerçekten duramayışı, her an gönderecekmiş gibi duruşu bence kendisinin en büyük hatasıydı. Ya en başından bu takımı ona bırakmayacaktı, kendi hocasıyla yoluna gidecekti, ya da her platformda Trabzonspor'un hocasının ücretini konu eden adamların ağzının payını verip, hocasının arkasında duracaktı.

Evet,böyle eleştirelim başkanı işte.Aynı şekilde Samet Aybaba için "paramız buna yetti" demesi de hiç hoş olmadı.Yani,"ben de istemezdim bunu ama ne yapalım idare edeceğiz" gibi oldu.Kaldı ki ben Samet Aybaba bu kadar tepkiyi hak edecek ne yaptı anlayamıyorum,tamam beğenmeyebilirsiniz de,adam bize yıllar sonra kupa kazandırdı,yıllar sonra güzel futbol oynattırdı,hiç bir zaman başka takım adını ağzına almadı,biz adamın ne şerefini ne adamlığını bıraktık burada,yani kızınca ağzına geleni söyleyen sadece Sadri başkan değil,hepimiz öyleyiz maalesef.

cobts28
05.06.2009, 10:49
durum çok vahimleşti..

Selçuk Çetin
05.06.2009, 10:51
bişeyler yazmak istiyorum hangisinden başlayacağımı kestiremiyorum, bana öyle geliyorki Sadri Şener samet aybaba'nın getirilmesine oluşan tepkiden ve yönetiminde yer alan idarecilerin fevri davranışlarından rahatsız olmuş gibi, yada biraz komplo teorisi kurarsak "bayılan adamı uynadırmanın en iyi yolu yüzüne okkalı bir tokat atmaktır" başkanda yılların kurdu bir kişilik olarak camiaya bir mesaj vermek istemiş olabilir, dikkatleri yeniden Trabzona çekerek kamuoyu oluşturarak bazı sıkıntılarından bahsetmeyi düşünmüş olabilir, belediye meclisine tepki çekmeye, yönetimini yeniden oluşturmaya çalışıyor olabilir, transfer için yönetime yeni alınacak bazı işadamlarının desteğini almak için olağanüstü kongrede bu kişileri listesine alabilir, Spordan Sorumlu bakanımızın bu işte ne kadar yanında olduğunu görmek isteyebilir, enkaz halde alınan Trabzon Sporun marka değeri yükseldiğinde kimlerin ellerini ovuşturarak bu takıma sahipçıkmaya çalıştığını görmek istemiş olabilir. Taraftarın kaliteli bir yabancı hoca istemesine karşın henüz kombine ve diğer lisanslı ürünlerde artış yapmamasının sonuçlarına dikkat çekmeye çalışmış olabilir. Transefer piyasası için düğmeye basan menajerlerden kendini kurtarmak için zaman kazanmış olabilir. hala hoca bulunamadı eleştirilerini bertaraf etmek için zaman kazanmış olabilir.

Bu yazdıklarımın hepsi olasılık fakat bir gerçek varki taraftarın "taransfer yaz 6161'e yolla Sadri şener sanada transfer yapsın" dedirtecek kadar sevindiren hızlı ve çabuk gerçekleştirilen transfer çalışmalarımız bu sene yaşanacak olan zaman kaybından dolayı sekteye uğramıştır. Boşta olan yada gündemde olan birçok futbolcu bu 2 haftalık süreçte farklı takımlarla anlaşbilirler Örn: çağlar birinci, hutcinson,

yinede sezona daha güçlü ve sorunsuz bir yönetim kurulu ile girileceğini düşündüğüm için bir umudum var ama avrupa lgine kalamazsak ve ligde alınacak bir kaç haftalık kötü sonuçta bu yötemin hatasına bağlanırsa 2010 ocak ayında genel kurul bir daha yapılabilir (istemesek bile).

BOZOHAN
05.06.2009, 10:54
trabzonspordan gitmek isteyen gider trabzonspor elbette sahipsiz kalmayacaktır... kanatimce yönetim kuruluna sözünü geçiremeyen basiretsiz bir başkan istemiyorum zaten.... nedir ya bu bişey oluyo ben gidiyorum bi madde onaylanmıyo kongrede ben gidiyorum çocuk oyuncağımı bu. tamam anladık yönetim olarak panız yok yap bi kongre değiştir 6-7 tane yöneticinin dahada güçlen gitmek kaçmak ne oluyo... gideceksen git kardeşim....

Murat Erdem
05.06.2009, 10:56
Fenerbahçe maçında atılan gole tebessüm bile etmeyen başkan...

Bugün yerel gazetelere yansıyan, Belediyede destek görmeyen taleplerin geri çekilmesi haberleri...

Hoca arayışları başlarken Başkanımızın belirttiği standartlardan, Hacısalihoğlu önderliğinde gelinen Samet Aybaba noktası...

Kronolojiye bakıyorum da...

Sırada ''Sadri Şener istifa etti'' haberi olabilir mi ?

dün saat beş gibi yazdığım mesaj....ben geliyorum diyordu kaos...

Onur Civelek61
05.06.2009, 11:00
Başkan blöf yapıyor.Stad konusunda da öyle yapmıştı:)

Dursun Kaplan
05.06.2009, 11:00
Felaket tellahı gibisiniz zaten.

cihatöztürk
05.06.2009, 11:06
Şom azinizini aÇmayin be

MISMIL
05.06.2009, 11:11
Arkadaşlar Sadri ŞENER in yaptıkları tartışılmaz. Hedefleri göz kamaştırıcı. Bırakması Trabzonsporumuz adına hüsran olur. Ama bir de gerçek var ortada. Neden Samet AYBABA. Böyle büyük ideallere bu hocayı tercih etmesini yadırgıyorum. Ama şunu söylemek istiyorum. Yanlış hoca tercihi bir ölçü değildir. Sadri Başkan Sadri Başkandır her zaman. Hizmetleri ve kalitesi tartışılmaz.

corleone
05.06.2009, 11:16
ya başkanım seviyoruz seni tamam da, ikide bir bırakacam, bırakırım, bırakacaksan bırak bırakmayacaksan çalış, karıştırıp duruyorsun camiayı yakışıyor mu senin gibi başkana,
bir de samet aybaba fikri başkana aitse durup düşünmem gerekir.

sorin
05.06.2009, 11:20
bence samet ismi başkanın hiç aklında değildi şenol hoca işi ortaya çıktığında yerli olması çok küçük ihtimal demişdi her ne olduyssa o iki üç gün içinde aklına sameti soktular ve bence parde arkasında ki isim Özkan Sümer

Külünkoğlu
05.06.2009, 11:21
Başkanım etma da gözünü seveyim. Bak kongre deki rakibin Hacıosmanoğlu ne diyor ?

“Bunlar olacak ve açıklanabilir işler değil. Koskoca Trabzonspor’dan bahsediyorsunuz. Ve o kulübü yönetenler öğlen bir hoca ile görüşüyor, anlaştıklarını açıklıyor. Sonra tepki geldi diye vazgeçiyor ve kongere kararı alıyor. Bunlar Trabzonsporlu’ya ve Trabzonlu’ya yakışmaz. İnsanlarının sözlerinin eylemleri ile örtüşmesi gerekiyor” diye konuştu. “Muhalefet yapmadım, muhalefet yapanların bile karşısında durdum” diyen Hacıosmanoğlu, adaylığı ise düşünmediğini şu sözlerle açıkladı: Kongre döneminde hazırdık, hazırlık yapmıştık. Şimdi hem böyle bir hazırlığımız yok hem de krizde ortaya çıkan fırsatçılardan değilim. Kulübü bu kadar borç yüküne sokup, destek alanların şimdi bırakıyorum deme lüksü bulunmuyor.

Camianın artık duruma el koyması gerektiğini de belirten Hacıosmanoğlu,?“Ben bir Trabzonlu ve Trabzonspor aşığıyım. İnsanların aklına Trabzon’u böyle skandallarla sokanlara camiamız gereken yanıtı elbet verir. Benim üzüntüm, insanların hayalleriyle oynanması” ifadelerini kullandı.

Şimdi bu adam haksız mı Başkanım ? Trabzonspor camiası isterse 10 tane teknik adamla görüşür anlaşır bir tanesine imza attırır. Bunu bahane etmen ne derece doğru ? Samimiyetine sevgine olan inancımız tam. Ama bu şekilde olmaz Başkanım, bu şekilde olmaz...

karatasof
05.06.2009, 11:21
Başkanın eleştirilecek pek çok yanlışı oldu bu süreçte.Elbette yaptıkları doğrular ile kıyaslandığında yanlışlar kefesi yukarda olandır yinede.Ancak son 2 ayda yaşananlara bakıldığında TS yönetiminde bir heyacan yitirme,bir boşvermişlik havası seziliyordu.Sivas maçı sonrası yönetime geldiğinden beri KERHEN takımda tuttuğu td'ünün istifası isterlerken ''Ersun Hoca'yı çok seviyoruz.Bu maç sonrası A.Aker'de taraftarın tepkisinden korumak içim istifasını istedik.'' diye olayı izah etmeye çalışırken Allah'ın garip bir tecellisi olması muhtemel anlaşma imzalamak istediği yeni TD'ü Samet Aybaba'ya taraftarın tepkisini bahane ederek Olaganüstü Genel Kurula gitmeyi ve Başkanlığa Aday olmayacağını açıklayabiliyor.Ne diyelim.Allah gönlüne göre versin.....

halil ibo
05.06.2009, 11:24
Trabzonspor'a yakışacak yerli t.d.;Denizli,Terim ve Güneş'tir deyip Samet Aybaba ile anlaşıyorsan tepki alman çok doğaldır.
Beklentileri yükseltip o yüksekten aşağıya yüzüstü yere bırakırsan insanları hiçbiri kabullenemez o ismi.Yakışanı yapmalıydı başkan.
O isimleri zikrettiğinde t.d.için ayrılan bütçe belli değil miydi ?
Yoksa günlük mü yaşıyor koca kulüp?
Tesadüfen mi yapıldı ileriye dönük yatırımlar ?

Şahinoğlu
05.06.2009, 11:33
Terbiyeli olmak için yukardaki mesajı yazmak ve don atlet güreş tutup nette yayınlamak gerekiyorsa "terbiyesiz" yorumunu iltifat olarak kabul ediyorum, bu bir.

Spekülatif ve nepotik konuşmayı bırakıp mevcut durumun Trabzonspor'a ne yarar sağlayacağını yazarsan ciddiye almaya değer bulurum yazdıklarını. Şimdi Trabzonspor'un otoparkı mı oldu, stadın temeli mi atıldı, Daum "ben fener'e falan gitmem, başkanı belli olmayan Trabzonspor'a imza atacağım" mı dedi?

Demogojiyi bırak, Akp yi savunacam diye başkana bile eleştiri yapıyosun biliyoruz niye başkanı eleştirdiğini spordan sorumlu bakanda, belediye başkanıda Sadri Başkan'dan değerli değil, senin gözünde kurtarıcı onlar tabi, size ve Trabzon merkezdeki yozlaşmış zihniyete inat yine Sadri Şener herzaman Sadri Şener.

Mollasalihoğlu
05.06.2009, 11:48
kim demiş aşıklar hep mutlu olurlar diye?
hesapsız seveceksin, canın ağzına gelse de.
vururken yalnızlık yüzüne
sen pay edersin gönlünü onlarca hüzüne...

Bu senin için de, benim için de, çoğumuz için geçerli başkanım.. Biz Trabzonsporluyuz, hesapsız severiz, yalnız kalırız çok zamanlar.. ama sen de gidersen, hele ki böyle bir sebepten ...

Biz hem yalnız, hem yarım kalırız..

Zafer BİLGİN
05.06.2009, 13:37
Arkadaşlar;

herkes 14.30 da bu telefon numarasını arasın.Başkanımıza ne kadar destek verdiğimizi görsünler.Belediye başkan yardımıcısını arayalım.Belediye başkanı şu an Ankara da.

tepkilerimizi muhatabımıza iletelim.

Bizim bu konudaki muhatabımız,OSMAN GÖKHAN BALİ DİR.

Telefon nosu ise;

0 462 326 20 40

Kendisi şu an cenazede.Saat 14.30 civarında gelecektir.

Hes projesinde olduğu gibi,gösterelim gücümüzü.

0 462 326 20 40

Samet Metin
05.06.2009, 13:40
bu forumda sadri şeneri eleştiren, "gitsin oh iyi oldu be" diyen adamları gördüğüm anda taraftarımıza olan saygımı yitirmiş bulunmaktayım...
böyle taraftara "nöri albayrak ve çetesi" gibi bir yönetim lazımdır ve şampiyonluk da haramdır....

Alihan Ertürk
05.06.2009, 13:41
Hayrettin HACISALİHOĞLU ( Y A Y I N D A )

http://www.yayinonline.com/asx/radyo...p?rd=radyospor (http://www.yayinonline.com/asx/radyoplayer.asp?rd=radyospor)

evrents
05.06.2009, 14:11
Burası futbol forumu siyaset forumu değil burada siyaset yapmayın.

evrents
05.06.2009, 14:13
Başkanım bırakıp gitme.Tam düzeldik derken iç kavgaya dönüştü bu olay.Olağanüstü genel kurulda yöneticilerini lütfen düzgün seç.Bir de bir şey belirteyim samet aybabayı İSTEMİYOR bu taraftar

EmrahYalçınalp
05.06.2009, 14:16
Sadri Şener'i "bile" eleştirmişim demek. Yahu doğru bulduysam doğru, yanlış bulduysam yanlış derim. Kime ne? İftira mı atıyorum sizin gibi? Ben Sadri Şener'i avatar yapan ilk adamım sitede. Nasıl aday olduğunu, aday olmak için abisinden nasıl olur alındığını, kimin nasıl koşturduğunu bildiğim için de yazılan (ya da atılan diyelim) bir çok şeyin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu biliyorum diyorum. Sadri Şener kendince haklı olabilir, ama bence yanlış yapmıştır. Sana ne yahu, sen de karşı görüşü savun. Trabzonspor 45-50 gün sonra yeni başkanını seçecek ve bu süreç içinde aklı selim hiç bir hoca ile anlaşamayız. Bu çok yerinde bir hareket mi? Ben değil diyorum, sen "evet" de. Hatta, sanırım anlaman için daha net yazmam lazım, bence mesela, Aybaba tercihi teknik olarak yanlış değildi. Yani onun yerine getirilecek adam ondan daha faydalı olmaz. Ama felsefi anlamda yine sorundu. Birincisi, kısa dönemlik bir anlaşmaydı, ikincisi, yönetimin vizyonunu ortaya koyması açısından manidardı. Keşke tartışma olmasaydı da, Samet gelseydi diyorum mesela. Bana ne gerisinden...

Kişi karşısındakini kendisi gibi biliyor galiba.

Tansu Onur Erdoğan
05.06.2009, 14:25
KESKE istanbuldada bi yürüyüş olsa baskanımızı nasıl sevdiğimizi herkes görsün

LazAnisT
05.06.2009, 14:30
Cep telefonununa 'ikinci sınıf antrenörlerle çalışmak istemiyoruz' diye mesaj çeken yöneticinin adını söylemesini bekliyorum.Bu adamlar kim bizde bilelim.Takım için ne yapmış bugüne kadar.Trabzpnspora ne vermiş karşılığında Trabzonspordan ne almış.

Emirhan Makul
05.06.2009, 14:32
Cep telefonununa 'ikinci sınıf antrenörlerle çalışmak istemiyoruz' diye mesaj çeken yöneticinin adını söylemesini bekliyorum.Bu adamlar kim bizde bilelim.Takım için ne yapmış bugüne kadar.Trabzpnspora ne vermiş karşılığında Trabzonspordan ne almış.

Attığı Mesajlarda Bile 160 Karakter Var Kendilerinde 1 Tane Karakter Yok !

Ahmet Faruk
05.06.2009, 14:36
Anlamadığım şey, bir yöneticinin fikrini beyan etmesinde ne tür bir yanlışlık olduğu...
Yani nihayetinde bu yönetim kurulu...
Herkes fikrini söyleyecek...

"İkinci sınıf hocalarla çalışmak istememek" neden kötü...

AYYILDIZ
05.06.2009, 14:37
Anlamadığım şey, bir yöneticinin fikrini beyan etmesinde ne tür bir yanlışlık olduğu...
Yani nihayetinde bu yönetim kurulu...
Herkes fikrini söyleyecek...

"İkinci sınıf hocalarla çalışmak istememek" neden kötü...

Üslup meseles, sen başkanına sms mi atarsın yoksa arayıp mı söylersin?

Ahmet Faruk
05.06.2009, 14:40
Üslup meseles, sen başkanına sms mi atarsın yoksa arayıp mı söylersin?

Üslup meselesi falan değil...
Adamlar başkanın aşırı tepkisini gururlarına yediremediler.
Hee, tasvip ediyor muyum, hayır ama...
Aması iki tane yanlış varsa, iki tane doğru var...

ÜNAL
05.06.2009, 14:41
Sadri Şener ne yapacağını biliyor . . . Umarım üstesinden gelir.:ok

kahramanhamsi
05.06.2009, 14:55
Üslup meselesi falan değil...
Adamlar başkanın aşırı tepkisini gururlarına yediremediler.
Hee, tasvip ediyor muyum, hayır ama...
Aması iki tane yanlış varsa, iki tane doğru var...

OFFLI birader ,
yönetim kurulu üyesi teknik direktörle anlaşıldığını gazetelerden tv lerden mi öğrenir ... yoksa yönetim kurulu toplanır hep beraber bir beyin fırtınası yapılır daha sonra bir isimde uzlaşılıp , uzlaşılan kişiYLE anlaşma yapılmaya mı çalışılır ?

Yunus Emre SEYHAN
05.06.2009, 15:01
Sadri Başkanımız aday olsun.
Yönetim kadrosundada Ahmet agoglu olsun :)

Başkanımız aday olmadığı taktirde malesef herşey eskisine döner :(

poetricus
05.06.2009, 15:01
Kassandra'nın hikâyesi...
Yaklaşan felaketleri sezip, uyarmaya kalktığında kimseyi inandıramayan yaralı bilinç...
Defaatle yazdık, söyledik, anlatmaya çalıştık.
Başkan iyi insan, iyi Trabzonsporlu ama duygusal davranıyor, taht-ı emrindeki insanları yönetip yönlendireceği yerde onlar tarafından yönlendiriliyor dedik.
Yaptığı fevrî çıkışlar hoşumuza gidiyor ama faydasız dedik.
Kendisini de camiayı da felakete sürüklemek üzere, işler geri dönülmez noktaya geldiğinde katıksız iyi niyeti hiçbir şeyi telafi etmeye yetmeyecek dedik.
"Sayın Başkan titreyin ve kendinize dönün!" dedik.

Sonuç ne oldu peki? Temel'in mezar taşı yazısı: "Hastayım dedim inanmadınız. Gördünüz mü ne oldu?"

Başkan'a şahsi husumetimiz olduğu bile söylendi.
Başkan sürekli dolduruşa geldi. Çözülebilecek küçük meseleleri üstesinden gelinmeyecek büyük krizler haline getirdi.
Hacısalihoğlu'nun; "Teknik direktör konusunda bütün yetkiyi Başkan'a verdik." açıklamasını okuduğumda "Eyvah, Başkan'ın kalemini kırdılar!" demiştim. Zira bu açıklama gerçekte bütün yetkinin başkana devredildiği değil, Sadri Şener'in günah keçisi olarak seçildiği anlamına geliyordu. Kaç aydır kontrolü tamamen kaybettiği her halinden belli bir adamın çöküşü. Benim gerçekleşmesini büyük korkularla beklediğim, gerçekleşmemesini az da ola ümit ettiğim şey oldu. "Yürü arkandayız!" diyerek zaten aşka gelmeye meyilli olan Başkan'ı coşturanlar nerede şimdi?

Bir çeşit Sysiphos kısır döngüsü.

Bundan sonra ne olur ya da ne olmalı?
Gönül ister ki bunca yıpranma ve manipülasyonun ardından Başkan gerçekten titreyip kendine dönsün. Ekibindeki güvenilmez insanları tasfiye edip tekrar aday olsun. Bütün yönetim kurulunun tavsiyesi gerekiyorsa bile çekinmesin.
Başkan'ın adamlığı, Trabzonsporluluğu ve iyi niyetinden şüphem hiçbir zaman olmadı, olamaz da. Ama kulübü kendisi yönetmesi, başkalarının kurulu saati olmaması kaydıyla.
Bunu yapabilir mi?
Şayet yapmazsa Özkan Sümer, mimarı olduğu kaosun çaresi olarak ortaya çıkar. Ya Başkan adayı olarak ya da kukla bir başkanın iplerini elinde tutan gizli özne olarak. Hacısalihoğlu’nu başkan adayı olarak görürseniz şaşırmayın. Kulübü kaç aydır Hacısalihoğlu - Sümer ikilisi yönetiyor.

Kendisine ümit bağlanan, dışarıda her zaman alternatif olarak görülen ya da kendisini öyle gösteren insanlardan ümidi kesin. Böyle bir mirası kimse devralmak istemez.

"Siyaset kulpten elini çeksin!" sloganı inandırıcı değil. Sadece bizim görüşümüz hakim olsun anlayışını maskeleyen ya da hakim ideolojik görüşe giydirme vesilesi olarak kullanılan bir klişeden ibaret.
"Belediye'ye yürüyelim!", "Taksim'e yürüyelim!" başlıkları açılmış coşkuyla.
Dağ başını duman almış
Yürüyelim arkadaşlar.

Dün onca hamleye destek veren, kendi siyasi çizgisinden bazı insanları karşısına almaktan bile çekinmeyerek Trabzonspor için canını dişine takan Özak'a bile giydiren giydirene. Oh ne âlâ!
Özak, Sadri Bey'i desteklerken, Gökhan'ın transferinde siyasi ağırlığını kullanırken, onca anlaşmaya vesile olurken sesi çıkmayanlar şimdi megafonla dolaşıyor: "İstemezük!"
Hiçbir zaman siyasi çizgisinde bulunmadığım bir bakanı bile savunmak zorunda kaldım ya ne diyeyim? Forum sen nelere kâdirsin!

Tayfun
05.06.2009, 15:02
Trabzonspor'da Sadri Şener'in başkan olması bizim için bir şanstır,inşallah bu şansı kaybetmeyiz !

Sadullah KAPICIOĞLU
05.06.2009, 15:20
Başkana destek çıkmalıyız. Trabzonsporluluğumuzu göstermeliyiz. TRABZONSPOR'A GECE GÜNDÜZ EMEK HARCAYANIN ARKASINDA DURMALIYIZ... BELEDİYEYE TEPKİYİ GÖSTERMELİYİZ..

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 15:21
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Arkadaşlar;

herkes 14.30 da bu telefon numarasını arasın.Başkanımıza ne kadar destek verdiğimizi görsünler.Belediye başkan yardımıcısını arayalım.Belediye başkanı şu an Ankara da.

tepkilerimizi muhatabımıza iletelim.

Bizim bu konudaki muhatabımız,OSMAN GÖKHAN BALİ DİR.

Telefon nosu ise;

0 462 326 20 40

Kendisi şu an cenazede.Saat 14.30 civarında gelecektir.

Hes projesinde olduğu gibi,gösterelim gücümüzü.

0 462 326 20 40

Hasan Habip Özbay
05.06.2009, 15:22
başkanın yaptıkları yapacaklarının teminatıdır daha ne yapsın bence hem sportif hemde kurumsal başarı sağladı hemde kısa sürede yazık bu takımı içimizdeki(hainler) bu hale getirdi istanbul yalakalığı istemiyoruz başkan sadri şener seni seviyoruz

canna52
05.06.2009, 15:37
Kassandra'nın hikâyesi...
Yaklaşan felaketleri sezip, uyarmaya kalktığında kimseyi inandıramayan yaralı bilinç...
Defaatle yazdık, söyledik, anlatmaya çalıştık.
Başkan iyi insan, iyi Trabzonsporlu ama duygusal davranıyor, taht-ı emrindeki insanları yönetip yönlendireceği yerde onlar tarafından yönlendiriliyor dedik.
Yaptığı fevrî çıkışlar hoşumuza gidiyor ama faydasız dedik.
Kendisini de camiayı da felakete sürüklemek üzere, işler geri dönülmez noktaya geldiğinde katıksız iyi niyeti hiçbir şeyi telafi etmeye yetmeyecek dedik.
"Sayın Başkan titreyin ve kendinize dönün!" dedik.

Sonuç ne oldu peki? Temel'in mezar taşı yazısı: "Hastayım dedim inanmadınız. Gördünüz mü ne oldu?"

Başkan'a şahsi husumetimiz olduğu bile söylendi.
Başka sürekli dolduruşa geldi. Çözülebilecek küçük meseleleri üstesinden gelinmeyecek büyük krizler haline getirdi.
Hacısalihoğlu'nun; "Teknik direktör konusunda bütün yetkiyi Başkan'a verdik." açıklamasını okuduğumda "Eyvah, Başkan'ın kalemini kırdılar!" demiştim. Zira bu açıklama gerçekte bütün yetkinin başkana devredildiği değil, Sadri Şener'in günah keçisi olarak seçildiği anlamına geliyordu. Kaç aydır kontrolü tamamen kaybettiği her halinden belli bir adamın çöküşü. Benim gerçekleşmesini büyük korkularla beklediğim, gerçekleşmemesini az da ola ümit ettiğim şey oldu. "Yürü arkandayız!" diyerek zaten aşka gelmeye meyilli olan Bakan'ı coşturanlar nerede şimdi?

Bir çeşit Sysiphos kısır döngüsü.

Bundan sonra ne olur ya da ne olmalı?
Gönül ister ki bunca yıpranma manipülasyonun ardından Başkan gerçekten titreyip kendine dönsün. Ekibindeki güvenilmez insanları tasfiye edip tekrar aday olsun. Bütün yönetim kurulunun tavsiyesi gerekiyorsa bile çekinmesin.
Başkan'ın adamlığı, Trabzonsporluluğu ve iyi niyetinden şüphem hiçbir zaman olmadı, olamaz da. Ama kulübü kendisi yönetmesi, başkalarının kurulu saati olmaması kaydıyla.
Bunu yapabilir mi?
Şayet yapmazsa Özkan Sümer mimarı olduğu kaosun çaresi olarak ortaya çıkar. Ya Başkan adayı olarak ya da kukla bir başkanın iplerini elinde tutan gizli özne olarak. Hacısalihoğlu’nu başkan adayı olarak görürseniz şaşırmayın. Kulübü kaç aydır Hacısalihoğlu Sümer ikilisi yönetiyor.

Kendisine ümit bağlanan ve dışarıda her zaman alternatif olarak görülen ya da kendisini öyle gösteren insanlardan ümidi kesin. Böyle bir mirası kimse devralmak istemez.

"Siyaset kulpten elini çeksin!" sloganı inandırıcı değil. Sadece bizim görüşümüz hakim olsun anlayışını maskeleyen ya da hakim ideolojik görüşe giydirme vesilesi olarak kullanılan bir klişeden ibaret.
"Belediye'ye yürüyelim!", "Taksim'e yürüyelim!" başlıkları açılmış coşkuyla.
Dağ başını duman almış
Yürüyelim arkadaşlar.

Dün onca hamleye destek veren, kendi siyasi çizgisinden bazı insanları karşısına almaktan bile çekinmeyerek Trabzonspor için canını dişine takan Özak'a bile giydiren giydirene. Oh ne ala!
Özak, Sadri Bey'i desteklerken, Gökhan'ın transferinde ağırlığını kullanırken, onca anlaşmaya vesile olurken sesi çıkmayanlar şimdi megafonla dolaşıyor: "İstemezük!"
Bir bakanı bile savunmak zorunda kaldım ya ne diyeyim. Forum sen nelere kâdirsin!

olayın özeti bu.. tebrikler

tsliyim
05.06.2009, 16:20
Dün onca hamleye destek veren, kendi siyasi çizgisinden bazı insanları karşısına almaktan bile çekinmeyerek Trabzonspor için canını dişine takan Özak'a bile giydiren giydirene. Oh ne âlâ!
Özak, Sadri Bey'i desteklerken, Gökhan'ın transferinde siyasi ağırlığını kullanırken, onca anlaşmaya vesile olurken sesi çıkmayanlar şimdi megafonla dolaşıyor: "İstemezük!"
Hiçbir zaman siyasi çizgisinde bulunmadığım bir bakanı bile savunmak zorunda kaldım ya ne diyeyim? Forum sen nelere kâdirsin!

o siyasi ağırlığı neden belediye meclisi denilen rant pazarında koymadı, neden stad işinde koymadı :confused: özak

poetricus
05.06.2009, 16:26
O siyasi ağırlığı neden belediye meclisi denilen rant pazarında koymadı, neden stad işinde koymadı Özak?
Belediye meclisinde neler olup bittiğini önce bir öğrenin, sonra Volkan Abi'nin son dakika golünü ve karşı çıktığınız Trabzonspor siyaset bulaşması meselesinde nerede durduğuna bir bakın, Sadri Şener'in politik geçmişine meyli kullanılarak nasıl dolduruşa getirilip işleri olmazsa olmaz aceleciliğiyle nasıl berbat ettiğini bir araştırın isterseniz. Sonra tartışabiliriz.

Bu arada yapmadıkları için fırçaladığınız Bakan'a yaptıkları için takdirinizi iletmişsinizdir eminim.
Doğruları takdir etmeyenin yanlışları tenkit etmesi samimiyetsizlikten başka bir şey değildir.

Bu yazdıklarımdan sonra muhtemelen beni de AKP'li ilan edersiniz.

evrents
05.06.2009, 16:28
trabzonsporu siyasetin içine sokanlara diyecen onu, siyasiler trabzonsporumuzun önüne taş koyarsa cevabını veririz burda siyasi görüşün hiçbir önemi yok trabzonspor bütün siyasi görüşlerin üstündedir hiçbirini tanımayız trabzonumuza donunursalar
Git başka yerde anlat bunu bordomavi.net yeri değildir.

Yunus Emre AYAZ
05.06.2009, 16:28
sorun akp,chp,tkp,dtp deil ki sorun trabzonsporun başkanı olmasına layık görülmüş bir kişinin küstüm oynamıyorum diyecek kadar sorumsuz olmasıdır.

i_karahanci
05.06.2009, 16:44
Hepimiz Sadri Şener' i başkan seçildiği günden bu yana dobra dobra içine geldiği gibi konuşmalarıyla tanıyoruz. Benim burada dikkatimi çeken yer Trabzonspor' un başkanın bu kadar açık ve idari üsluba kapalı olması.
Sayın başkanın Samet Aybaba tercihinin tepki alacağını tahmin etmemiş olması aklımı almıyor. Camia daha bir ay önce Ersun Yanal' ı neden gönderdi?
Plansız programsız bir teknik direktör tercihi sonucu kaos kaçınılmaz oldu. Olansa yine taraftara ve Trabzonspor markasına oldu !!!

RepLay
05.06.2009, 16:52
Başkan neden seçilir?. Camiyanın beklentilerini karşılamak için. Samet Aybaba camiyanın istemediği bir isim di istemedik diye istifamı edilir Sayın Başkan.

Süleyman50
05.06.2009, 17:03
sayın başkanı seviyorum ama bazen anlamakta zorlanıyorum, istikrar deyip ersun yanalı yollayacaksın sonra onun yerine samet aybabayı getireceksin kabul görmeyince bırakıp gideceksin oldumu şimdi başkanım....

Vural Kuyumcu
05.06.2009, 17:05
Dünden beri yaşadığımız olağan dışı şartlar ardından, Trabzonspor'un bu dönemde yeni bir kriz yaşamaması için taraftarlarımızı SMS göndermeye davet ediyoruz.

Krizde sembol haline gelen bir SMS mesajından yola çıkarak başkanımıza bizler de SMS mesajı gönderiyoruz.

" DUR ! " Yaz 6761'e yolla.

Not : Mesajın içeriği isteğiniz ölçüsünde değiştirilebilir arkadaşlar.
haydin renkdaslar haydiiiiiii

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2317944#post2317944)

tsmusampa61
05.06.2009, 17:14
büyük başkanlar büyük anlarda meydana çıkar, malesef sadri şener büyüklüğünü gösteremedi krizi iyi yönetemedi. inşallah hatasından döner. ama gelecek içinpek umudum yok.

suat kalkan
05.06.2009, 17:21
şanssız başkanım

hemde çok

96 da efsane denen kadroyu görev yaptığın yıllarda sen kurdun 10 trilyon para hibe ettin gittin hem servetini hem sağlığını kaybettin başkaları kaymagını yediler
bu yiyiciler tekrar ismin gündeme gelince utanmadan trilyonluk borçlarının olduğunu battığını gazetelere ilan verdi avaz avaz bağırdılar

daha geçen yıl bu zamanlar allahına kurban sadri babaaaaaaaaaaaaa salyaları dökenler şimdi en gariz hakaretleri etmekten çekinmiyorlar

şimdi gidersin bir 5 yıl daha senin temelini attığın eserin üzerine saldırır bu asalaklar ahkam kesip adamlık taslarlar

ama bir beş yıl sonra gelip bir daha bu kentin üzerinden ölü toprağını kaldırırmısın

hiç sanmıyorum

Berk
05.06.2009, 17:48
http://img241.imageshack.us/img241/5812/dur6761.jpg

Zeki Şevik
05.06.2009, 17:57
sayın başkanı seviyorum ama bazen anlamakta zorlanıyorum, istikrar deyip ersun yanalı yollayacaksın sonra onun yerine samet aybabayı getireceksin kabul görmeyince bırakıp gideceksin oldumu şimdi başkanım....

Senin beğendiğini bir başkası , başkasının beğendiğini sen beğenmeyebilirsin. Herkesi mutlu edecek teknik direktör bulmak mümkün mü? Madem bu adamlara yetki verilmiş, madem bunlara güvenilmiş yaptıklarına saygı gösterilmeliydi. Adam Samet Aybaba' yı takımın başına getirmek istedi diye neredeyse "Vatan Haini" muamelesi gördü. Kararları ve uygulamaları eleştirmek başka şey, takımı satmış muamelesi yapmak başka şey. Dün eleştirlerin dozu çok kaçmıştı. Ama buna rağmen eleştirilerden ziyade yönetimden gelen tepkilerden dolayı kongre kararı aldı başkan.

Hekimoğlu
05.06.2009, 18:01
Başkan çok kırılgan bu intiba hoş değil bir gün bizi yarı yolda bırakacak.

ergin cesit
05.06.2009, 18:03
ben çok ümitliyim bu durumdan kötümser olmaya gerek yok trabzonumuz ve başkanımız dahada güçlenerek bu durumdan çıkacaktır endişeye gerek yok

ugurTS1989
05.06.2009, 18:04
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=1954#Icerik

bkandil
05.06.2009, 18:05
Başkanımız Sadri Şener bir açıklama yaparak, bazı basın organlarında istifa ettiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Başkanımız Şener açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Oluşan şartlar gereği kulübümüzün menfaatleri açısından Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Genel Kurul kararı almış olup, basında yer alan ‘istifa’ ettiğime dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Olağanüstü Genel Kurul’un yapılacağı güne kadar görevimin başımda olup Trabzonspor’un yüksek menfaatlerini korumaya devam edeceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Önümüzdeki günlerde Trabzonspor Camiası ve Basınının sağlıklı değerlendirmeler yaparak Trabzonspor’a zarar vermeden bu süreci tamamlayacağına inancım tamdır”

Cafer Bulur
05.06.2009, 18:08
Baskanim iyisin hossun ama aldigin olaganüstü kongre karari Trabzonsporun menfaatine olmamistir.

Icindeki cürükleri ayirip kongresiz yola devam edebilirdin.

Kongre kararindan geri dönmelisin baskan,yoksa biteriz...

saido
05.06.2009, 18:17
LÜTFEN OKUYUN

BİZLER TRABZONSPOR'U DÜNYA KULÜBÜ OLARAK GÖRÜYORUZ

BUGÜN GALATASARAY Rijkaard (http://forum.bordomavi.net/futbol/superlig/155918/?ref=AKM7)'I ALIYOR

DÜN FENERBAHÇE DAUMU'U ALDI

BEŞİKTAŞ MUSTAFA DENİZLİ

BİZİM DAHA ÖNCE KOVULMUŞ KÜME MÜCADELESİ VEREN DİREKTÖR ALIYORUZ

PEKİ ŞAMPİYONLUK VE AVPUPA'DA BAŞARI NASIL GELECEK ?

Hekimoğlu neden istifa etti?

Trabzonspor'dan istifa eden altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu, Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalıştıklarını, ancak geçen sürede kulüpte kararların hep 2-3 kişi arasında alındığını bildirdi.

Hekimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bugün itibariyle Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini yineledi. Başkan Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalışmaya başladıklarını anlatan Hekimoğlu, ''Ancak geçen sürede maalesef kulüpte kararlar hep 2-3 kişi arasında alındı. Kulüp için hayati önem taşıyan hiçbir karar için bizim görüşümüz sorulmadı. Bu benim gibi kurumsal yapıya ve profesyonel çalışma anlayışına inanan kimselerin kabul edebileceği şeyler değildir'' ifadelerini kullandı.
Hekimoğlu, kulübün şampiyonluk mücadelesi vermesi ve yıpranmaması amacıyla sezon sonuna kadar göreve devam ettiğini kaydederek, şöyle devam etti: ''Ayrıca belirtmeliyim ki sayın Başkana Samet Aybaba'yı Trabzonspor Teknik Direktörü olarak kabul etmediğimi belirten mesajı da ben çektim. Çünkü ben bir dünya kulübü Trabzonspor hayal ediyorum ve bunu yapacak, çok güçlü ve kaliteli bir hocayı Trabzonspor'un başına getirme imkanımız varken nasıl Samet Aybaba'yı kabul edebilirim ki?
Yine belirtmeliyim ki kulüp yönetiminde paylaşım sıkıntısını hiç çekmediğimiz kişi başkanımız Sadri Şener'dir. O bizimle her şeyi paylaşır, fikirlerimizi alır ve bizim görüşlerimize her zaman değer veren büyük bir başkandır. Kendisine her zaman saygım, sevgim sonsuzdur ve Trabzonspor'un ufkunu açıp büyük projelere büyük imzalar atan da Sadri beydir.''
Yöneticilik yaptığı dönemde hiçbir görevden kaçmadığını bildiren Hekimoğlu, ellerini her türlü taşın altına cesaretle koyduklarını ve 1-1.5 yılda yaklaşık 30 milyon dolar kredinin altına şahsi kefaletle imza attığını belirtti.
Bu süreçte gönlünden geçenin Sadri Şener'in kuracağı çok daha güçlü bir yönetimle yola devam etmesi olduğunu belirten Hekimoğlu, ''Kendisini kırmışsam tüm kamuoyu önünde kendisinden özür dilerim. Çünkü beni yöneticilikten yıldıran kendisi değildir. Herkesin kendi egolarını tatmin etmek için değil, Trabzonspor'un büyük misyonu üzerinde ve dünya kulübü olması için, elbirliğiyle çalışacağı günler dileğiyle tüm Trabzonspor kamuyona saygılarımı sunarım'' ifadelerini

05.06.2009

Kaynak : AA

Ömer ERKAN
05.06.2009, 18:18
İstikrar Deyip Ersun Yanalı Yollayacaksin Diyen Arkadaş

Ersun Yanal Sene Sonuna Kadar Dursaydı 3.Lüğe Şükrederdik Biz

mete61bordomavi
05.06.2009, 18:19
nede güzel siralamissin
Evet bence de

hAtes
05.06.2009, 18:20
ŞENER'DEN AĞIR CEVAP

Başkan Sadri Şener Samet Aybaba ile anlaşılmasının ardandan kendisine cep telefonuyla mesaj çekerek; �Ben ikinci sınıf teknik direktörle çalışmam. Ya siz istifa edin, yada biz istifa edeceğiz şeklinde mesaj çeken yönetici Hekimoğlu'na sert bir üslupla cevap verdi. Başkan Şener Yönetici Hekimoğlu'nun bu mesajı üzerine yönetici Hekimoğlu'na �Bende 2.sınıf yöneticiyle çalışmam şeklinde cevap verdiği iddia edildi.

KAPAK :D

Vkgz
05.06.2009, 18:20
elalem barcelonanın teknik adamını getirirken samet aybabayı getirmek vizyon sahibi bir başkana çok yakıştı sayın başkan.

servet nuh
05.06.2009, 18:22
sadri şener kaçmaya bahane arıyordu,o bahaneyide buldu....vasiflı yönetici sıkıntısı var trabzonspor camiasında maalesef

Anıl Caner
05.06.2009, 18:22
Elalemle yarışmaya gerek yok. Elalem avrupa şampiyonunun hocasını getirdi biz ligi üstlerinde bitirdik.

Kendi işimize bakmamız lazım. İhtiyacımız olan bellidir.

servet nuh
05.06.2009, 18:26
Başkan çok kırılgan bu intiba hoş değil bir gün bizi yarı yolda bırakacak.
aynen öyle yav....bu nedir kaçıncı ben yokum deyişi bu....hayret bişey...eğer hizmet etmeye niyetin varsa her zorluğa göğüs gereceksin....bir ara mali yılmaz demişti,ben hiç aday olmadım beni hep çağırdılar.kibir kokan cümleye bakarmısınız !!!! bir trabzonsporlu hizmet edeceğine inanıyorsa gerekirse aday olacak yarışacak....artiz milletiz vesselam

Ömer ERKAN
05.06.2009, 18:27
Elalemle yarışmaya gerek yok. Elalem avrupa şampiyonunun hocasını getirdi biz ligi üstlerinde bitirdik.

Kendi işimize bakmamız lazım. İhtiyacımız olan bellidir.

Bu Kadar Basit

sessizkral_1
05.06.2009, 18:28
LÜTFEN OKUYUN

BİZLER TRABZONSPOR'U DÜNYA KULÜBÜ OLARAK GÖRÜYORUZ

BUGÜN GALATASARAY Rijkaard (http://forum.bordomavi.net/futbol/superlig/155918/?ref=AKM7)'I ALIYOR

DÜN FENERBAHÇE DAUMU'U ALDI

BEŞİKTAŞ MUSTAFA DENİZLİ

BİZİM DAHA ÖNCE KOVULMUŞ KÜME MÜCADELESİ VEREN DİREKTÖR ALIYORUZ

PEKİ ŞAMPİYONLUK VE AVPUPA'DA BAŞARI NASIL GELECEK ?

Hekimoğlu neden istifa etti?

Trabzonspor'dan istifa eden altyapı ve amatör branşlar sorumlusu Celil Hekimoğlu, Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalıştıklarını, ancak geçen sürede kulüpte kararların hep 2-3 kişi arasında alındığını bildirdi.

Hekimoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, bugün itibariyle Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa ettiğini yineledi. Başkan Sadri Şener başkanlığında onur ve gurur duyarak Trabzonspor yönetiminde çalışmaya başladıklarını anlatan Hekimoğlu, ''Ancak geçen sürede maalesef kulüpte kararlar hep 2-3 kişi arasında alındı. Kulüp için hayati önem taşıyan hiçbir karar için bizim görüşümüz sorulmadı. Bu benim gibi kurumsal yapıya ve profesyonel çalışma anlayışına inanan kimselerin kabul edebileceği şeyler değildir'' ifadelerini kullandı.
Hekimoğlu, kulübün şampiyonluk mücadelesi vermesi ve yıpranmaması amacıyla sezon sonuna kadar göreve devam ettiğini kaydederek, şöyle devam etti: ''Ayrıca belirtmeliyim ki sayın Başkana Samet Aybaba'yı Trabzonspor Teknik Direktörü olarak kabul etmediğimi belirten mesajı da ben çektim. Çünkü ben bir dünya kulübü Trabzonspor hayal ediyorum ve bunu yapacak, çok güçlü ve kaliteli bir hocayı Trabzonspor'un başına getirme imkanımız varken nasıl Samet Aybaba'yı kabul edebilirim ki?
Yine belirtmeliyim ki kulüp yönetiminde paylaşım sıkıntısını hiç çekmediğimiz kişi başkanımız Sadri Şener'dir. O bizimle her şeyi paylaşır, fikirlerimizi alır ve bizim görüşlerimize her zaman değer veren büyük bir başkandır. Kendisine her zaman saygım, sevgim sonsuzdur ve Trabzonspor'un ufkunu açıp büyük projelere büyük imzalar atan da Sadri beydir.''
Yöneticilik yaptığı dönemde hiçbir görevden kaçmadığını bildiren Hekimoğlu, ellerini her türlü taşın altına cesaretle koyduklarını ve 1-1.5 yılda yaklaşık 30 milyon dolar kredinin altına şahsi kefaletle imza attığını belirtti.
Bu süreçte gönlünden geçenin Sadri Şener'in kuracağı çok daha güçlü bir yönetimle yola devam etmesi olduğunu belirten Hekimoğlu, ''Kendisini kırmışsam tüm kamuoyu önünde kendisinden özür dilerim. Çünkü beni yöneticilikten yıldıran kendisi değildir. Herkesin kendi egolarını tatmin etmek için değil, Trabzonspor'un büyük misyonu üzerinde ve dünya kulübü olması için, elbirliğiyle çalışacağı günler dileğiyle tüm Trabzonspor kamuyona saygılarımı sunarım'' ifadelerini

05.06.2009

Ben hekimoğlunun açıklamasını saygılı ve seviyeli buldum.

Yunus Emre SEYHAN
elalem barcelonanın teknik adamını getirirken samet aybabayı getirmek vizyon sahibi bir başkana çok yakıştı sayın başkan.
Evet abi cok haklısınız ama Başkan almam demiyorki.. Daum'u alacaktım ama param yetmedi fb aldı diyor..
Stad'da belirli bölgeleri alışveriş şirketlerine kiralayacaktım ama belediye izin vermiyor diyor.. Ama diger takımlara belediyeleri yardım ediyor diyor başkanımız.

Ömer ERKAN
aynen öyle yav....bu nedir kaçıncı ben yokum deyişi bu....hayret bişey...eğer hizmet etmeye niyetin varsa her zorluğa göğüs gereceksin....bir ara mali yılmaz demişti,ben hiç aday olmadım beni hep çağırdılar.kibir kokan cümleye bakarmısınız !!!! bir trabzonsporlu hizmet edeceğine inanıyorsa gerekirse aday olacak yarışacak....artiz milletiz vesselam

güvenoyu için yapiyor. . . anlayin arkadaslar

Anıl Caner
05.06.2009, 18:31
Normalde alınmasına çok sıcak bakmadığım Fatih Tekke transferi şu anda çok önemli bir hale geldi.Her işte bir hayır vardır. Başkanımızın Allah'ın izniyle Trabzonspor yönetimini olması gerektiği hale getirecek, yaptığı hatalardan ders çıkaracak her şeyi daha yukarıya taşıyacağız.Ne kadar önemsiz gibi gözükse de taraftarın bu durumda önemli bir konumu var.Pozisyonumuzu yazdıklarımız değil yaptıklarımız belirleyecek. Bu saatten sonra şusu busu bmn'si çılgını gurbetçisi trabzonlu genci yok. Trabzonspor var.Trabzonspor için en doğrusu neyse biz Trabzonspor'un gerçek gücü olarak destekleyeceğiz.

Cafer Bulur
05.06.2009, 18:32
Sizin gibi hizmetlerini unutup ,sallayanlar oldukca baskanin kirilip birakmak istemesi gayet dogal.

Size göre Trabzonsporu yönetmek isteyenler sirada bekliyor ama durum gercekte öyle degil.

Tasin altina elini sokarak bu kulübü batakliktan zirveye cikaran insanlarin hizmetlerini takdir ettigimiz gün cag atlayacagiz ama kacmak icin bahaneyi buldu zihniyetiyle nankörlük yaptigimiz sürece bu camia iflah olmayacaktir.

Sitemim sadece sana degil,baskanin bu kulübe verdiklerine karsilik kiymet bilmeyenleredir.

Vkgz
05.06.2009, 18:34
Evet abi cok haklısınız ama Başkan almam demiyorki.. Daum'u alacaktım ama param yetmedi fb aldı diyor..
Stad'da belirli bölgeleri alışveriş şirketlerine kiralayacaktım ama belediye izin vermiyor diyor.. Ama diger takımlara belediyeleri yardım ediyor diyor başkanımız.

gökhan ünala parası yetmişti ama emrecim

Ömer ERKAN
05.06.2009, 18:41
Gökhan Ünal Yabancı Statüsünde Oynamayan Kaliteli istlilerin pesinden kostugu bir futbolcuydu.Ama TD ise o kadar yaraticiligi olmayan bir faktor
örnegin idmanspora td olarak hiddinki getirsen hiç bişe yapamaz
ama ronaldinhoyu getirsen bir kıpırdanma olur

gökhan ünala parası yetmişti ama emrecim

Uğur Ö.
05.06.2009, 18:46
hatasız kul olmazda sadri şenerin neden samet aybabayı getirdiğini anlamıyorum neyse sadri başkan bırakma bu kulübü senden başka iyi başkan görmedim ben

uğur BULUT
05.06.2009, 18:55
Başkan neden seçilir?. Camiyanın beklentilerini karşılamak için. Samet Aybaba camiyanın istemediği bir isim di istemedik diye istifamı edilir Sayın Başkan.
bencede istifaya gerek yok başkan yola devam

kahramanhamsi
05.06.2009, 19:05
Sadri Başkan .. Güle Güle , Yolun açık olsun . Hizmetlerin için teşekkürler ...
Bu takım sahibsiz değil burası da senin babanın çiftliği değil ... Samet Aybaba yı almayı düşünüyorsan zaten bi vizyonun yok demektir .Bu taraftar sana hiçbir başkana vermediği desteği verdi , valisinden belediyesine Faruk Özak ına kadar ismini bile bilmediğimiz çok değerli insanlar da vardı aralarında muhakkak . ama sen gördün pabuç pahalı , 3 büyükler sağlam geliyor Hazır Azbuçuk kahramanken kaçayım diyorsun, Ama biz bunları yemiyorumuz , Şarklıya şark kurnazlığı yapıyosun ... Dediğim gibi yolun açık olsun . arkana bile bakmamanı umarım ... Taraftarın gönlündeki yerinin kaç basamak indiğini sen zaten anlarsın ilerleyen günlerde . Asıl olan taraftardır , trabzonspor dur . Sen yaptığın yanlışa tepki koyan taraftara tavır yapıyosan bu taraftar kusura bakma seni başının üstünde taşımaz.Kongre tarihi erkene alınmalı , transferleri , teknik direktör seçimini yeni yönetim ve başkan yapmalı . Başkan az önce show da röportaj verdiler Taraftarda lütfetsin de kombine alsın diyor , Yazıklar olsun bu taraftar hiçbir başkana vermediği desteği verdi sizlere kombinesiyle , tribün desteğiyle , formasıyla daha ne olacaktı . Devre arasında bir forvet alsanız şampiyon olucaktık bu kadroya rağmen ama yine de taraftarın sesi çıkmadı . Kısa k4eseyim kesinlikle kongre öne alınsın , yeni başka yeni yönetim gereken çalışmaları yapsın , bu vakitten sonra Sadri şenerle devam etmek olmaz ... Bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini ... Büyük olan taraftarıyla birlikte TRABZONSPOR dur. SAdri Şener ler gelir geçer...

Ben arkadaşların klübe mail atmalarını istiyorum . Traftara tavır yapanı biz zaten istemiyoruz.Sadri Şener istifa ...

Samet Yildirim
05.06.2009, 19:06
Sadri Sener yeni yönetimle aday olacakdir...öyle umut ediyorum

byoxi
05.06.2009, 19:54
Sadri Başkan şaka yapıyor..Sadri Şener; Türk futbolunun gelmiş geçmiş en sempatik siması. Herkesin kızacağı şeylerden bir gülücük çıkarabilen bir insan o. Hatırlayacaksınız Sivasspor başkanı ve Sivas valisinin her türlü ayak oyunuyla vermeye çalıştığı rahatsızlık sonucu otel fiyatları 10 kat artmıştı ve bunun üzerine Sadri Şener ve kafilesi inadına Tokat’ta konaklamıştı. Sinirlerin gerildiği o dönemde, tek bir kötü söz etmeyen Sadri Başkan’ı bir gazeteci ille de konuşturmaya çalışıyordu. “ Başkanım neden Sivas’ta değil de Tokat’ta kalıyorsunuz?” Başkan: “Arkadaşlarla Tokat kebabı yiyeceğiz.” Bir diğer gazeteci şansını zorlayıp, “ Sivasspor yönetiminin fiyatları yukarı çektiğini mi düşünüyorsunuz, Tokat’ta kalmanız buna mı tepki? Başkan: “Yok arkadaşlar, Tokat’ta akrabalarım var, onları ziyarete geldim” Ne yaptılarsa başkan açmadı kutuyu, söylemedi kötüyü. Ama o gün Sivas’ta çektirilen çileyi o deplasmana giden herkes biliyor ve Sadri başkan konuşmadıysa, bir bildiği vardır. Yusuf Şimşek’i transfer etmek isteyen Trabzonspor bu futbolcuyla, Bursaspor’un uçuk bonservis talebi karşısında 1 ay flört etmişti. Yusuf Trabzon ile anlaşmış, doğuştan Trabzonsporluyum diye basın açıklaması yapmak üzereyken 90 derecelik bir kıvırmayla Beşiktaş’ın yolunu tutmuştu. Sadri Şener futbolcunun Trabzonspor’da oynama isteğini koz olarak kullanıp, bonservis bedelini, Yusuf’un gerçek bedeline çekmeye çalışırken, Yusuf’un verdiği sözlerin üstünü çizip, İstanbul yolu tutmasına pek içerlemişti sayın başkan. Gazeteciler yine kutuyu açtırmaya kötüyü söyletmeye gelmişti ama, Sadri başkan’ın ortamı germeye niyeti yoktu. “Efendim Yusuf Şimşek’i neden siz transfer etmediniz?” Başkan: “ Doğuştan Beşiktaşlı olduğu için.” Sadri başkan futbolcunun kendisine söz verdiğini, Beşiktaş’tan daha fazla para gelince sözünü yediğini söyleyip, onu rencide etmek istememiş bellikli. Esprili bir dille konuşturmayın beni demişti. Yaşı kemale eren Hakan Şükür’ü futbol hayatının son günlerinde Trabzonspor’a kakalamaya çalışan basın, kendi asparagas haberlerine inanıp Sadri başkan’a geliyorlar. “Efendim Hakan Şükür ile anlaşmışsınız doğru mu?” Sadri Başkan yine sakin: “ Yok arkadaşlar, Hami ve Ünal ile anlaşmak üzereyiz” Muhtemelen diğer kulüp başkanlarının sinirlerini zıplatacak, sesini yükseltecek, ağzını bozduracak soruları karşısında Sadri Şener işi şakaya vurup vermek istediği mesajı öyle de güzel veriyor ki. Sadri Şener en güzel şakasını ise dün yaptı. Mesaj da yerine ulaşmıştır. Sadri Şener bu Trabzonspor’u bırakamaz. Trabzonspor’da bugün ne olmuşsa Sadri Şener ve birkaç kişi sayesinde olmuştur. Sadri Şener ne kadar dolmuş ki ilk kez ekip arkadaşlarına çıkıştı ve çok önemli bir şey söyledi.” İki gün önce futbolculara yüklü ödeme yaptım. Nasıl buldun parayı diye sormayan yöneticim, teknik direktör konusunda bana tepki koyuyor. Belediye meclisi Trabzonspor’un isteklerini reddettiğinde neden çıkıp konuşmadın?” Demek ki Trabzonspor yönetiminde yöneticiliğin keyfini süren adamlar var. Küçümsemeyin bu işi aman, Trabzonspor yöneticisinin Başbakan kadar saygınlığı vardır Trabzonda. Sadri başkan bir şey düşünmüşse bir bildiği vardır. Samet Aybaba ismi benim de içime sinmiyor. Benim içime Fatih Terim ismi bile sinmez, tam da aynı sebepten ötürü. Diğer camialarla ismi özdeşleşen isimlerin Trabzonspor’da yeri yoktur, olmamalı. Samet Aybaba, Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra ben çok koyu Beşiktaşlıyım dediğinde Trabzonspor taraftarı kendini kandırılmış hissetti. Teknik direktörün takımı olmaz, olsa da bunu açıkça söylememeli. Fatih Terim de Galatsaraylıdır, onu dahi istemez bu camia. Ergün Penbe’yi de bu yüzden eleştirmedik mi? Bir Aykut Kocaman örneği var. Trabzonspor’a attığı bir golle Trabzonspor’u 15 yıl geriye atan bir adamdır, uzun yıllar Fenerbahçe forması giymiştir, ama teknik direktörlük döneminde o formayı üstünden çıkarıp atmıştır. Hatta Fenerbahçe benim puanımı çaldı diyip istifasını verebilecek kadar da adamdır. Bu yüzden bugün Aykut Kocaman ile anlaştık deseniz, bu isim kadar tepki toplamazdınız. Ama şu da unutulmamalı ki, Sadri Şener göreve geldiğinde Ersun Yanal ile anlaşmayacaktı. Uzunca süre direndi ancak taraftarın Ersun Yanal ile devam baskısına dayanamadı ve Ersun ile anlaştı. Bugün baktığımızda Sadri Şener bu işi biliyor diyorum. Çünkü Ersun Yanal ile bir sezon boyunca şişirme toplar ile bulunan karambol goller vardı, kaybedilen gençler vardı, tükenen umutlar vardı ve hayal kırıklığı. Ben Sadri Şener’in futbol bilgi birikimine güveniyorum. Acaba yönetici arkadaşları ne kadar yanlış karar olduğunu düşünürse düşünsün, bugüne kadar yaptığı doğru işler vesilesiyle güven kazanan Sadri başkan’ın arkasında dursa daha iyi olmaz mıydı? Yönetimlerde çatlak olmamalı. İnanıyorum ki Sadri başkan yönetiminde olmaması gereken insanlar yerine Trabzonspor’a fayda sağlayacak isimleri yönetimine katıp, yoluna devam edecektir. Bugün Galatasaray Rijkaard’ı getiriyor. Maddi olanaklar el verse Sadri Şener kralını getirir, kimsenin şüphesi olamasın. Bunun için camianın güçlü isimleri yönetime kazandırılmalı. Ahmet Ağaoğlu neden bu yönetimde olmasın? Mehmet Ali Yılmaz Trabzonspor için ihtiyaç olduğunda yöneticilik yapmayacak kadar Trabzonsporluysa neden onursal başkandır? Cevahirler, Ulusoylar, Bozoğlu, Albayraklar ve daha niceleri.. Bunlar bir araya gelebildiği gün, Trabzonspor dünya kulübü olacaktır.Kayıhan GEDİKLİ

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 20:00
Dediğiniz gibi en sempatik ismidir Türk Futbolunun ama şunu da bilmenizi isterim. Sadri Şener şu an profesyonellik dersi veriyor etrafındakilere. Bunu Olağanüstü Genel Kuruldan sonra anlayacak herkes.

edim
05.06.2009, 20:06
Bu takım sahibsiz değil burası da senin babanın çiftliği değil ... Samet Aybaba yı almayı düşünüyorsan zaten bi vizyonun yok demektir .Bu taraftar sana hiçbir başkana vermediği desteği verdi , valisinden belediyesine Faruk Özak ına kadar ismini bile bilmediğimiz çok değerli insanlar da vardı aralarında muhakkak . ama sen gördün pabuç pahalı , 3 büyükler sağlam geliyor Hazır Azbuçuk kahramanken kaçayım diyorsun, Ama biz bunları yemiyorumuz , Şarklıya şark kurnazlığı yapıyosun ... Dediğim gibi yolun açık olsun . arkana bile bakmamanı umarım ... Taraftarın gönlündeki yerinin kaç basamak indiğini sen zaten anlarsın ilerleyen günlerde . Asıl olan taraftardır , trabzonspor dur . Sen yaptığın yanlışa tepki koyan taraftara tavır yapıyosan bu taraftar kusura bakma seni başının üstünde taşımaz.Kongre tarihi erkene alınmalı , transferleri , teknik direktör seçimini yeni yönetim ve başkan yapmalı . Başkan az önce show da röportaj verdiler Taraftarda lütfetsin de kombine alsın diyor , Yazıklar olsun bu taraftar hiçbir başkana vermediği desteği verdi sizlere kombinesiyle , tribün desteğiyle , formasıyla daha ne olacaktı . Devre arasında bir forvet alsanız şampiyon olucaktık bu kadroya rağmen ama yine de taraftarın sesi çıkmadı . Kısa k4eseyim kesinlikle kongre öne alınsın , yeni başka yeni yönetim gereken çalışmaları yapsın , bu vakitten sonra Sadri şenerle devam etmek olmaz ... Bulunmaz hint kumaşı sanıyorlar kendilerini ... Büyük olan taraftarıyla birlikte TRABZONSPOR dur. SAdri Şener ler gelir geçer...

Ben arkadaşların klübe mail atmalarını istiyorum . Traftara tavır yapanı biz zaten istemiyoruz.Sadri Şener istifa ...
sen yanlış yerdesin kocum büyüde gel sadri baskan gidecegine senin gibi aybaba düşmanları gitsin bndan 5 sene önce takımı zor durumdan kurtardıgında iyiydi dimi aybaba şimdi durum iyi kadroda güzel
eger samet aybaba zamanında fatih gökdeniz yetişmeseydi
trabzon biterdi dünya borcu olurdu...... bir şey biliyomuş gibi bolca yazmışın o kadar yazdın bende sandım bi şey biliyo
sade sallıyo

Ayhan Yüksek
05.06.2009, 20:06
Ben Sadri Başkana sonuna kadar güveniyor ve inanıyorum,şu şartlarda daha iyisinin bulunabileceğinide zannetmiyorum Başkan kongreyle birlikte daha güçlenmiş bir şekilde yoluna devam edecektir.

kahramanhamsi
05.06.2009, 20:14
sen yanlış yerdesin kocum büyüde gel sadri baskan gidecegine senin gibi aybaba düşmanları gitsin bndan 5 sene önce takımı zor durumdan kurtardıgında iyiydi dimi aybaba şimdi durum iyi kadroda güzel
eger samet aybaba zamanında fatih gökdeniz yetişmeseydi
trabzon biterdi dünya borcu olurdu...... bir şey biliyomuş gibi bolca yazmışın o kadar yazdın bende sandım bi şey biliyo
sade sallıyo
Bildiğimiz birşeyler var elbette kendimize göre ...

Birşeyi belirteyim öncelikle , SAdri Şener olağanüstü kongre olcağını ve Aday olmayacağını söyledi . Benim yazdıklarımı onunla birlikte değerlendirmeni isterim . Durup dururken söylenmedi. BEn Sadri eşner başarılı değil demiyorum ki, ayrılacağını söyledikten sonra geri dönmesi yanlış olur ve 3-5 başarısız maçtan sonra bırakmak zorunda kalırsa bu şu anda gitmesinde daha büyük bir sorun olur takım için. Şu vakitten sonra dönmesi yanlış olur ...

Şimdi hani bolca sallamışım ya burda katılmadığın ne var tartışalım )Tartışma adabın yok ama yinede cevap yazıcam )

Bu aşağıda yazacaklarımdan hangisi sence hatalı
En baştan değerlendirelim
1- Başkana hizmetleri için teşekkür etmişim ... (yanlış mı etmişim )
2- Trabzonspor sahipsiz değil , Burasıda kimsenin çiftliği değil demişim . (Trabzonspor sahipsiz ve burasıda Başkanın çiftliğidir mi demeliydim )
3-Samet Aybabanın nasıl gittiğini bilmiyorsa , Samet aybaba nın nasıl gittiğini bilerek getiriyorsa , tepki olacağını göremiyorsa ve buna rağmen Takımın başına getirmek istiyorsa (Helal başkan Vizyon süper mi demeliydim. )
4-Bu taraftar Hiçbir başkana vermediği desteği verdi demişim (yalan mı vermedik mi)
5-FAruk Özak , Trabzon Valisi büyük destek verdiler demişiz (Yalan mı vermediler mi )
6-3 büyükler sağlam geliyor demişim (Yalan mı , Yanlış mı gelmiyorlar mı )
7-Kongre erkene alınmalı , Transferleri hoca yı yeni yönetim almalı demişiz (Yanlış mı , Doğrsu zaten bu değil midir )
8-Başkan show tv de sitemkar bir şekilde lütfetsinler de kombine alsınlar dedi , Bende yazıklar olsun dedim . Bu konuda taraftar en son sitem edilecek gruptur diye düşünüyorum (yanlış mıyım )
9-devre arasında 1 forvet alınsa Takım bu kadroya rağmen Şampiyon olacaktı kanaatindeyim , (Benim gibi düşünen insan yok mu hiç , yalnız mııym bu kon uda)
10-sadri Şener in bundan sonra devam etmesinin doğru olmayacağı kanaatindeyim bunuda belirttim , Faydası olmaz zararı olur . Allah (c.c.)ömür verirse seneye bu zaman bakarız sonuca o zaman istediğiniz küfürü edin (ağzımı açmıycam söz)
ama duygularınızı mantığın önüne geçirmeyin lütfen .Biz bu yüzden kaybediyoruz ..Sadri şener devam eder ve önümüzdeki sezon ilk 5-10 hafta kötü giderse o zaman sadri şener mecburen bırakır ve şu anda bırakmasından daha büyük bir yıkım olur . Lütfen bunuda görün ..
Sadri Şener kendi ayağına kurşun sıkmıştır resmen ...Hayırlsıı Olsun ....

Koray
05.06.2009, 20:16
Başkan'dan şöyle Mehmet Öksüzoğlu'lu, Ahmet Ağaoğlu'lu, Önder Bülbüloğlu'lu, Murat Bozoğlu'lu bomba gibi bi yönetim kurulu listesi bekliyorum :)

Gerçekleşir mi ? Belki...

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 20:17

Birşeyi belirteyim öncelikle , SAdri Şener olağanüstü kongre olcağını ve Aday olmayacağını söyledi . Benim yazdıklarımı onunla birlikte değerlendirmeni isterim .

Sadri Şener böyle bir şeyi nerede söyledi ?

Şener'in yaptığı açıklamalarda böyle birşey duymadım ben.

Olağanüstü kongre kararı alındı. Aday olup olmayacağını sorduklarında ise ' Belli değil, henüz karar vermedim. ' şeklinde bir açıklama yaptı diye hatırlıyorum.

Samet Yildirim
05.06.2009, 20:19
Başkan'dan şöyle Mehmet Öksüzoğlu'lu, Ahmet Ağaoğlu'lu, Önder Bülbüloğlu'lu, Murat Bozoğlu'lu bomba gibi bi yönetim kurulu listesi bekliyorum :)

Hos güzelde Mahmut Aksu nerde:D

bende cok iyi bir liste beklyiorum

zekeriyya
05.06.2009, 20:19
kahraman hamsi sana katılıyorum yıllarca boşuna sezonlar getirdik bir sezonda samat aybabaya mı teknık hocalık stajyerliği vereceğiz benze sadri başkan azizi yıldırım gibi kral olmak tek olmak istiyor. ben sadri başkanı çok seviyorum inanıyorum ve kulübümü destekliyorum dandik beş para etmez malzemeden yapıştırma malzemeli formaya 59 tl verdim hemde 3 tane aldık neden çünkü o TRABZONSPOR forması biz TRABZONSPOR luyuz gerisi fasa fiso bize güçlü adam lazım taraftarı heyecanlandıracak adam lazım

edim
05.06.2009, 20:20
samet aybaba olsaydı trabzondan basarı beklenirdi ama şimdi yabancı hoca gelcek diyolar
beyler 1 sene bekledik avrupada mücadele etmek için yabancı gelsin ilk maçtan elencez adam takımı tanımıyo yenildimi hiç kimsenin sesi cıkmaz 1 kaç maç kaybettimi
onuda lazaroni gibi geri yollucaz olmadı dicez ama samet aybaba daha önce gelmiş ve yaptıkları artılar ortada eksisi var kimse yok diyemez ama artıları daha agaır basıyo sizin yere göge sıgdıramadıgıız ersun yanal ne diyo takım sampiyon olsaydı bile ben bu takımı çalıştırmazdım aradaki farkı söleyin yeteer

Mustafa K. Demirbaş
05.06.2009, 20:20

bende bu isimleri ve bi kaç ismi daha Zafere söyledim böyle bir lisete yapar inşallah diye ama bişi daha söyledim şu anki yönetimden hiç kimse olmasın özelliklede o bi kaç kişi

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 20:22
...bize güçlü adam lazım taraftarı heyecanlandıracak adam lazım

Tamam işte. Dediğiniz adam Sadri Şener'den başkası olamaz.

Baksanıza dünden beri nasılda heyecanlıyız. Daha nasıl heyecan olacak. :rolleyes:

Napoli
05.06.2009, 20:22

Siz Trabzonsporluysanız ben hangi takımlıyım? Ben Trabzonsporluysam Sz hangi takımlısınız??

Bakın Keyfinize gün sizin gününüz ötün bakalım...
İNADINA SADRİ BABAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

edim
05.06.2009, 20:23

Birşeyi belirteyim öncelikle , SAdri Şener olağanüstü kongre olcağını ve Aday olmayacağını söyledi . Benim yazdıklarımı onunla birlikte değerlendirmeni isterim . Durup dururken söylenmedi. BEn Sadri eşner başarılı değil demiyorum ki, ayrılacağını söyledikten sonra geri dönmesi yanlış olur ve 3-5 başarısız maçtan sonra bırakmak zorunda kalırsa bu şu anda gitmesinde daha büyük bir sorun olur takım için. Şu vakitten sonra dönmesi yanlış olur ...

Şimdi hani bolca sallamışım ya burda katılmadığın ne var tartışalım )Tartışma adabın yok ama yinede cevap yazıcam )

Bu aşağıda yazacaklarımdan hangisi sence hatalı
En baştan değerlendirelim
1- Başkana hizmetleri için teşekkür etmişim ... (yanlış mı etmişim )
2- Trabzonspor sahipsiz değil , Burasıda kimsenin çiftliği değil demişim . (Trabzonspor sahipsiz ve burasıda Başkanın çiftliğidir mi demeliydim )
3-Samet Aybabanın nasıl gittiğini bilmiyorsa , Samet aybaba nın nasıl gittiğini bilerek getiriyorsa , tepki olacağını göremiyorsa ve buna rağmen Takımın başına getirmek istiyorsa (Helal başkan Vizyon süper mi demeliydim. )
4-Bu taraftar Hiçbir başkana vermediği desteği verdi demişim (yalan mı vermedik mi)
5-FAruk Özak , Trabzon Valisi büyük destek verdiler demişiz (Yalan mı vermediler mi )
6-3 büyükler sağlam geliyor demişim (Yalan mı , Yanlış mı gelmiyorlar mı )
7-Kongre erkene alınmalı , Transferleri hoca yı yeni yönetim almalı demişiz (Yanlış mı , Doğrsu zaten bu değil midir )
8-Başkan show tv de sitemkar bir şekilde lütfetsinler de kombine alsınlar dedi , Bende yazıklar olsun dedim . Bu konuda taraftar en son sitem edilecek gruptur diye düşünüyorum (yanlış mıyım )
9-devre arasında 1 forvet alınsa Takım bu kadroya rağmen Şampiyon olacaktı kanaatindeyim , (Benim gibi düşünen insan yok mu hiç , yalnız mııym bu kon uda)
10-sadri Şener in bundan sonra devam etmesinin doğru olmayacağı kanaatindeyim bunuda belirttim , Faydası olmaz zararı olur . Allah (c.c.)ömür verirse seneye bu zaman bakarız sonuca o zaman istediğiniz küfürü edin (ağzımı açmıycam söz)
ama duygularınızı mantığın önüne geçirmeyin lütfen .Biz bu yüzden kaybediyoruz ..Sadri şener devam eder ve önümüzdeki sezon ilk 5-10 hafta kötü giderse o zaman sadri şener mecburen bırakır ve şu anda bırakmasından daha büyük bir yıkım olur . Lütfen bunuda görün ..
Sadri Şener kendi ayağına kurşun sıkmıştır resmen ...Hayırlsıı Olsun ....

senin kulaklarda problem var galiba sen bi doktara git baskan aday olmuagım demedi zaten konusmasını dinlersen fenerbahceli degilsen çünkü trabzonlu adam mert adamadır dobra konusur yalan konusmaz adam daha ne yapsın takımı bir basamak atlattı elin az imknlarla koca koca işler yaptı
nuri albayrak yakışır sana

suat kalkan
05.06.2009, 20:24

trabzonda başkanlar tarlada yetişiyor ya her iki yılda birini yerin dibine sokup istifa ya zorlayın.

zekeriyya
05.06.2009, 20:27
evet uzunboy renkdaşım aradığımız adam SADRİ ŞENER başkası değil. ama bunu yaparak bizi heyecanlandırmamalı idi taraftara seslenip sitem edeceğine başka bir uslüpla bizi ateşleyebilridi

Fatih Solmaz
05.06.2009, 20:30
Başkan bırakmamalı bizlerden ona sonsuz destek.Sonuna kadar yanındayız başkanım.

elnıno 28
05.06.2009, 20:31
bugun başkanımızın radyospora yaptıgı acıklamada olaganüstü karar almasının sebeblerinden birisi yenıden güclü bir yönetim kurulu kurup yola kaldıgı yerden devam etmek yani icerdeki muhaliften başka birşey yapmayan yönetıceleri ayıklamak..başkamnımız sadri şener başkan yardımcımız ahmet agoglu gönlümde bu yatıyor.........

zekeriyya
05.06.2009, 20:32
BİZE HER YER TRABZON yahu trabzonspor luluk nasıl bir duygu fabrikada sahada ölçü alıyorum bizim şeflerden biri beni arıyor zeki hemen gel aha bi gittim yahu samet aybaba ile anlaşmışsınız demez mi biz mi hastayız yoksa karadeniz mi bize hasta... rüyamda görsem sadri başkan samet aybabA yüzünden kongre kararı alacak diye rüyam bile inanmaz idi ama dedimya BİZİ FARKLI YAPAN BU BİZ TARBZONSPOR LUYUZ

Kadir
05.06.2009, 20:34
kahramanhamsi ucuz kahramanlık peşinde koşuyorsun .

Nedir bu Sadri Şener karşıtlığının kaynağı ?

kahramanhamsi
05.06.2009, 20:38
Sadri Şener böyle bir şeyi nerede söyledi ?

Şener'in yaptığı açıklamalarda böyle birşey duymadım ben.

Olağanüstü kongre kararı alındı. Aday olup olmayacağını sorduklarında ise ' Belli değil, henüz karar vermedim. ' şeklinde bir açıklama yaptı diye hatırlıyorum.

Ya kardeşim ben Trabzonspor düşmanı değilim , kendi kanaatlerimi açıklıyorum ...

Bence Sadri Şener e sorulduğunda o soru , Yönetim kurulunda uyuşamadığımız arkadaşlar var , Bir takım sorunlar var bunları delegelere izah edip yeni bir yönetimle ve hda güçlü olrak devam etmek uygun oalcaktır gibi bişeler dese tamam .

Belli değil karar vermedim dediğin zaman ben bi özgüven eksikliği , bir yarıyolda bırakma arzusu hissederim.

Eğer öyle deseydi daha güçlü bir yönetimle güven tazeleyerek devam etmek istiyorum deseydi başımızın üstünde taşırdık , kim taşımazdı ...

ama sen bu takımın başıan Samet Aybabayı layık görüp sonra da taraftar ve yönetim tepki verince , olağanüstü kongreye giderim istifa ederim , belli değil falan dersen , bende sana oy vermem kardeşim .. 1 oydan ne olur ayrı mesele ama vermem ve de vermiycem...

İnsanlar gelir geçer taraftar ve Takım her zaman Önplandadır

Samet Yildirim
05.06.2009, 20:40
bugun başkanımızın radyospora yaptıgı acıklamada olaganüstü karar almasının sebeblerinden birisi yenıden güclü bir yönetim kurulu kurup yola kaldıgı yerden devam etmek yani icerdeki muhaliften başka birşey yapmayan yönetıceleri ayıklamak..başkamnımız sadri şener başkan yardımcımız ahmet agoglu gönlümde bu yatıyor.........

Nezaman yapti böyle bir acikamayi...?

erkankoc
05.06.2009, 20:41

senin gibi taraftari olan takimida ben istemiyorum...klavyeden salla dur..5 kurusun gecmemistir su takima..trabzonspor taraftari senin gibi dusunuyosa bu takimla adimi artik anmayacagim..renkleri bordo mavi olan baska takim tutarim daha iyi( barcelona mesela)

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 20:44
Sadri Baskan birakma bizi...

Emirhan Çorumlu
05.06.2009, 20:44
senin gibi taraftari olan takimida ben istemiyorum...klavyeden salla dur..5 kurusun gecmemistir su takima..trabzonspor taraftari senin gibi dusunuyosa bu takimla adimi artik anmayacagim..renkleri bordo mavi olan baska takim tutarim daha iyi( barcelona mesela)

Drogheda United :)

usameakcelik
05.06.2009, 20:45
Burnley:)...

Cihad Varlı
05.06.2009, 20:47
Ahmet Ağaoğlu yeni yönetimde olur inşallah..

Emrullah
05.06.2009, 20:55
Ahmet Ağaoğlu yeni yönetimde olur inşallah..

"Ahmet Ağaoğlu yeni yönetime" yaz 6761'e gönder.

MahmutHSO
05.06.2009, 21:08
Şu zamanda,sezon bitmiş ve takım hocasızken,transfer zamanıyken ve 20 gün sonra kamp başlayacakken kongre kararı alan bir başkana,gerekçesi ne olursa olsun dur demem.
O makam,küsme ve kırılma makamı değildir.

firidin61
05.06.2009, 21:11
Başkanım ,

Yeni sezon öncesinde geçen seneyide dahil ederek yaklaşık 100 Milyon Euro luk yatırımlarınızı ( futbolcu , tesis vb. ) Samet ayBABA gibi bir adama teslim etmeye kalktınız , bu yanlıştı . Yanlış olduğunu dile getirdik yine olsa yine getiririm . Ama bu son aldığınız Olağanüstü Genel kurul kararı yanlış üzerinde ısrar etmektir . '' Yanlış üzerinde ısrar ise felakete götürür ! '' Bindik gidiyoruz Allah sonumuzu hayır etsin .

Trabzonspor için hayırlısı olsun .

Yalnız başkanın 3 milyon euroluk bir teknikadam için 100 milyon euro luk yatırımı riske etmesini aklım hayalim almıyor . İnanamıyorum ! Başka başkan olsa zerre şaşırmazdım .

Sayg ,

ille de 7
05.06.2009, 21:23
Başkan'ın kızına "Baban Trabzonspor'u satıyor, ne yapıyor bu adam" mesajı atılmış. Bu doğruysa, bunu yapan şerefsiz açıklansın.

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 21:27
Başkanımız Şener’in açıklamaları

http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1954-4S1D4N4P.jpg

Başkanımız Sadri Şener bir açıklama yaparak, bazı basın organlarında istifa ettiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Başkanımız Şener açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Oluşan şartlar gereği kulübümüzün menfaatleri açısından Yönetim Kurulumuz Olağanüstü Genel Kurul kararı almış olup, basında yer alan ‘istifa’ ettiğime dair haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Olağanüstü Genel Kurul’un yapılacağı güne kadar görevimin başımda olup Trabzonspor’un yüksek menfaatlerini korumaya devam edeceğimden hiç kimsenin kuşkusu olmasın.

Önümüzdeki günlerde Trabzonspor camiası ve basınının sağlıklı değerlendirmeler yaparak Trabzonspor’a zarar vermeden bu süreci tamamlayacağına inancım tamdır”

www.trabzonspor.com (http://www.trabzonspor.com)

Emre EFENDİOGLU
05.06.2009, 21:31
Yapma Sadri Başkanım, seni tvde gazetede her gördüğümde heyecanlanıyordum. Bırakma bizi, daha uzun yıllar çalışıcaz.

Kadir
05.06.2009, 21:36
İnşallah iyi bir yönetim kadrosuyla tekrar seçilir .

Kazım Uzunboy
05.06.2009, 22:04
İnşallah iyi bir yönetim kadrosuyla tekrar seçilir .

İşte buna hiç kuşkum yok. :)

Yavuz Hasan
05.06.2009, 22:05
tekrar ve daha güçlü bir şekilde gelmeni bekliyoruz

sarman61
05.06.2009, 22:16
Arkadaşlar sadri şener kulübü bırakmıyacak buna kesn kanaat getirdim bu yaptığı son açıklamayla. Samet Aybaba yıda almayacaktı. Ama şu son açıklamalar yada şöyle söyleyim dün gelişen gelşmeleri parça parça incelendiğinde. Sadri başkan belediyeden istediklerini alamadı ve belediyeyide baskı altına almak için bu tarz bir yöntem yaparak hem belediye işini çözmek hemde yönetimdeki karşıt seslerin sesini kesmeye çalışmştır. Bu yaptığı iyimidir değilmidir bilmiyorum. Belediye olayının aslınıda bilmiyorum. Neden Trabzonspor un istekleri kabul edillmiyor. Bu konuda belediye açıklama yapmayarak hata yapmakta. Çıksın şu şu sebepten ötürü isteklerinizi kabul edemiyoruz desin. Belkide mantıklı bir açıklamaları vardır. Kulübe başka yer önerirsiniz. Sonuç olarak Trabzonspor Trabzon şehri ile bir bütündür. Trabzonspor un başarısı şehrin başarısıdır. Şehrin büyümesi Trabzonspor un büyümesidir.

Allah hakkımızda hayırlısını eylesin.

serdaracıl
05.06.2009, 22:17

şarklıya şark kurnazlığı yapıyomuş. Töbe allahım yaaa. senin yaptığı ne şimdi

Mert'
05.06.2009, 22:19
Samet aybabayı düşünmesi yanlış tamam ama kalsın kendisini seviyoruz. İlk seneden 3. olduk

serdaracıl
05.06.2009, 22:26
kahraman hamsi sana katılıyorum yıllarca boşuna sezonlar getirdik bir sezonda samat aybabaya mı teknık hocalık stajyerliği vereceğiz benze sadri başkan azizi yıldırım gibi kral olmak tek olmak istiyor. ben sadri başkanı çok seviyorum inanıyorum ve kulübümü destekliyorum dandik beş para etmez malzemeden yapıştırma malzemeli formaya 59 tl verdim hemde 3 tane aldık neden çünkü o TRABZONSPOR forması biz TRABZONSPOR luyuz gerisi fasa fiso bize güçlü adam lazım taraftarı heyecanlandıracak adam lazım

lafını etceksen verme arkadaşım

Mustafa Ayazoğlu
05.06.2009, 22:29
- Yönetimi bu sefer adam gibi adamlar ile oluşturumalı. Başarıya ortak olanları, başarısızlıkta 2 - 3 kişinin kararı diyenleri şutlamalı.

- Belediye açtığı kanalizasyon çukurlarında boğulacaktır.

- Teknik direktör çok önemli hal aldı artık.

- Galatasaray , Fenerbahçe şuan 1 - 0 öndeler. Hatta Fenerbahçe 2 - 0 önde. Beşiktaş'a Mehmet Topuz ile iyi bir ders verdi !

& Taraftar seninle.

Mecburiyetten !

Ertuğrul ATALAY
05.06.2009, 22:37
Tek adam sadri başkan....7.şampiyonluğun başka yolu yok...

Sümeyye Şahin
05.06.2009, 22:37
yeniden:).....

bordo61
05.06.2009, 22:40
Kapanacağını bile bile başlık açmayın

Yasin T.
05.06.2009, 22:40
sadri şener'i seviyorum ve bu zamana kadar gördüğüm en iyi başkan.şimdide arkasındayım.

ancak samet aybaba konusunda ona katılmıyorum.yönetimdeki kişilerin görüşünü alması gerekirdi.ayrıca samet hocanın trabzonsporu kaldırmayacağınıda bilmesi gerekirdi.başkanımızın yaptığı yanlış bu.

şimdiki olağanüstü kurulda sadri şenerin aday olacağını düşünüyorum.inşallah listesinde ahmet ağaoğluda olur.adam gibi bir hoca alıp tekrar toparlanmamız gerekir.resmen 1 günde takım 10 sene geriye gitti

Emrah Akcagöz
05.06.2009, 22:41
- Yönetimi bu sefer adam gibi adamlar ile oluşturumalı. Başarıya ortak olanları, başarısızlıkta 2 - 3 kişinin kararı diyenleri şutlamalı.

- Belediye açtığı kanalizasyon çukurlarında boğulacaktır.

- Teknik direktör çok önemli hal aldı artık.

- Galatasaray , Fenerbahçe şuan 1 - 0 öndeler. Hatta Fenerbahçe 2 - 0 önde. Beşiktaş'a Mehmet Topuz ile iyi bir ders verdi !

& Taraftar seninle.

Mecburiyetten !
Sezon başında gs 3-0 önde başladıda ne oldu maç sonucu 5-3 inşallah herşey düzlüğe erecektir sadece destek olmamız lazım...

Miraç Atalay Çiftçi
Bu kadar duygusallık bünyeye zarar.

Fatih Özkan
Başkanım Sakın Bizi Bırakma!
Yaşım 21...
Ömr-ü hayatımda şampiyonluk için bu kadar umutlanmadım...

Ertuğrul ATALAY
05.06.2009, 22:44
Beyler Trabzonsporun tek şansı olduğunu düşündüğüm için ve geçen yıllarda yaşadıklarımız gözönüne alındığında tek aday tek adam SADRİ BAŞKAN olması gerektiğini düşündüğüm için ve bunu kamuoyuna sunmak istediğim için bu başlığı açtım....

SDanışmaz
05.06.2009, 22:46
Aybaba aldık diye gözümden düşmüştün ama hatandan dönerek büyüklüğünü gösterdin...

Trabzonspor'a bir senede çok şey kazandırdın ve daha da kazandıracaksındır. Yönetimdeki çatlak sesler yüzünden sen niye gidiyorsun? Yolla çatlak sesleri olsun bitsin...

Gürkan
05.06.2009, 22:47
Başlıklar birleştirilmiştir.

Tolun
05.06.2009, 22:51
şampiyonluğa bu kadar yaklaşmışken bir sonraki sene sadri başkan bırakma bizi

Kalkinmali
05.06.2009, 23:15
haydi Baskanim!!! Gitme!!! :(

Cafer Bulur
05.06.2009, 23:16
Baskan kongre kararindan vazgecmeli.

Zararin neresinden dönülürse kardir.

Yeni sezon planlamalari durmaksizin devam etmeli,bunun icinde kongre karari rafa kaldirilmalidir.

Ozan Gözaçan
05.06.2009, 23:23
aa olmaz olurmu hiç başkan adam mı da kalacak adam azdaha samet aybabayla anlaşıyodu bu adam bu klübün başından hemen gitmeli hatta ... değilmi ????

Emre EFENDİOGLU
05.06.2009, 23:33
Keşke başkanımız çok çabuk parlamasa. Karadeniz insanı işte çok çabuk parlıyor :(
Bizi bırakma başkanım lütfen!

Uğur Ö.
06.06.2009, 11:59
sadri şener eğer başkan adayı olmazsa aday adayı kimler var

kml61ts
06.06.2009, 12:25
Sadri Şener umut tazeledi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, olağanüstü genel kurula kadar kesinlikle kulüpte bir boşluk olmayacağını söyledi. Görevine devam etmesi yönünde kendisine büyük baskılar yapılan başkan Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, genel kurula kadar teknik direktör ve futbolcu transferi konusunda çalışmalarını yürüteceklerini belirtti.

Aday olup olmayacağına ilişkin bir açıklamada bulunmayan Şener, ''Bir bakayım, düşüneyim. Arkadaşlarım ile konuşayım. Ama bu kulüpte kesinlikle bir boşluk olmaz. Hoca da alacağım, futbolcu da alacağım, bulabilirsem para da bulacağım'' dedi.

Teknik adam konusunda birkaç isim ile görüşme halinde olduklarını ifade eden Şener, ''Birkaç gün içinde bu işi hallederiz diye düşünüyorum. Yerli teknik adam konusunda seçenek yok. Yabancıya doğru bir yöneliş var'' diye konuştu.

''BORÇ VARSA GELİRLER DE BÜYÜDÜ''

Şener, kulübün borcunun bulunduğunu, ancak gelirlerinin de büyüdüğünü ve borçların karşılığının olduğunu söyledi. Bankalardan kullandıkları her kredinin karşılığının bulunduğunu anlatan Şener, şöyle devam etti:

''Hesaplar ortada, sadece borcu yazıyorlar. Yanına geliri yazmıyorlar. Örneğin 80 milyon TL borcum var, 90 milyon TL gelirim var. Şimdi ben borçlu muyum? Borç varsa karşılığı da var. Elinde 60 milyon Avroluk takım var. O da sayılmıyor mu? Ben göreve geldiğimde böyle bir takım elimde yoktu. Şu anda en az takımda 6-7 futbolcuya talip var. Elinde ciddi bir takımın olmaz, gelirin olmaz, gidersin borçlanırsın, bunların anlattığı o tür borç. Bizde öyle borç yok.''

Görevde bulundukları sürede kulübün gelirlerini artıracak birçok çalışmalar yaptıklarını ifade eden Şener, ''HES Projesi ihalesini aldık, kağıdı 12 milyon dolar. Bugün canım sıkıldı, satayım desen 12 milyon dolar. Telekom ile 5 yıllığına anlaştık. İki senelik kombine gelirim 20 milyon TL. Benim 2 yıl içinde DG Türk gelirim 40 milyon TL. 60 milyon Avroluk da takım var. Daha saymadığım gelirlerim var. Avrupa Kupaları'ndan gelecek var. Kulübün gelirleri de arttı ama onu kimse söylemiyor'' diye konuştu.

Şener, Samet Aybaba ile prensipte anlaştıktan sonra bir yönetim kurulu üyesi tarafından kendisine gönderilen tepki mesajı konusununda ise ''Özür fark etmiyor ki, vazoyu kırdıktan sonra yapıştır, nasıl yapıştıracaksın ki. Bundan sonraki genç yönetici arkadaşlara şunu söylüyorum, ben yönetim kurulu üyesi oldum diye, her şeyi bileceğim diye birşey yok. Sen çalışacaksın, koşacaksın, o zaman zaten biliyorsun. Otomatik sana görev veriliyor. Ben oturayım, bana haber ver. Öyle birşey yok. Diğer kulüplerde de transferlerde bu tür şeyler oluyor'' ifadelerini kullandı.

06.06.2009

kml61ts
06.06.2009, 12:29
Umut Şeref hocam haberi kopyalamadan isterseniz foruma bir bakın bir üstte aynı haber var :)

Umut Şeref
06.06.2009, 12:36
sporx den aldım abı dırek attım gormedım :D

Yavuz Hasan
06.06.2009, 13:29
sadri şener eğer başkan adayı olmazsa aday adayı kimler var
sadri şener tekrar aday olacak yeni bir yönetim kurulu oluşturup tekrar gelecek

bladeemre
06.06.2009, 13:37
sadri şener bugüne kadar nekadar iyi şey yapmıssa kulüp için bu kararı benim gözümde bütün yaptıklarının önüne gecti. trabzonspora cok büyük bi zarar veriyor bu yaptığı ertuğrul sağlam ligin bitmesine az bi zaman kala bursa secime gitti transfer sezonunu kacırıyoruz diye haykırdı biz tam transfer sozonu acıldı secime gidiyoruz. dalgamı geciliyo bizle muhalefet her zaman olur bi kulüpte muhalefet var diye secimemi gidilirmiş sezon sonunda ki bende samet aybabaya karsıydım herkez gibi yani muhalefet kesinlikle haklı samat aybaba konusunda.

mehmet topuz konusunda bişey yapamadık ama ya secim sırasında besiktas fatih tekkeyi transfer ederse boboyu satıp fatihi almayı düşünüyolarmıs cünki. fatih ne yapacak arayacak trabzonu kimse acmayacak telefonunu oda profesyonel bi futbolcu olduğu için gidecektir besiktasa.

ya hüseyin o ne yapacak ya serkan o ne yapacak yada alınması muhtemel engin ne yapacak bekleyecek ki secim bitsin sonrada yani bi antrenör gelsin cok büyük bi yanlıs bu karar cok büyük zarar verecek trabzonspora. madem öle yapıyosun adayda olmamalı bence aday olup secilirse tam fıkra gibi olacaktır hersey. madem aday olacaktın niye secime gittin diye sorarlar adama niye bize zaman kaybettirdin diye.

ben soruyorum şimdi sayın sadri şener söyleyin bize albayraktan ne farkınız oldu şimdi sizin oda secimi erteleyip lig arasındaki transfer dönemini kacırmamıza sebep olmustu.

tek temennim bu olaydan trabzonsporun en az zararla cıkmasıdır cünki artık zararla cıkacağımız ortada.

Travelair
06.06.2009, 14:40
sadri şener bugüne kadar nekadar iyi şey yapmıssa kulüp için bu kararı benim gözümde bütün yaptıklarının önüne gecti. trabzonspora cok büyük bi zarar veriyor bu yaptığı ertuğrul sağlam ligin bitmesine az bi zaman kala bursa secime gitti transfer sezonunu kacırıyoruz diye haykırdı biz tam transfer sozonu acıldı secime gidiyoruz. dalgamı geciliyo bizle muhalefet her zaman olur bi kulüpte muhalefet var diye secimemi gidilirmiş sezon sonunda ki bende samet aybabaya karsıydım herkez gibi yani muhalefet kesinlikle haklı samat aybaba konusunda.

mehmet topuz konusunda bişey yapamadık ama ya secim sırasında besiktas fatih tekkeyi transfer ederse boboyu satıp fatihi almayı düşünüyolarmıs cünki. fatih ne yapacak arayacak trabzonu kimse acmayacak telefonunu oda profesyonel bi futbolcu olduğu için gidecektir besiktasa.

ya hüseyin o ne yapacak ya serkan o ne yapacak yada alınması muhtemel engin ne yapacak bekleyecek ki secim bitsin sonrada yani bi antrenör gelsin cok büyük bi yanlıs bu karar cok büyük zarar verecek trabzonspora. madem öle yapıyosun adayda olmamalı bence aday olup secilirse tam fıkra gibi olacaktır hersey. madem aday olacaktın niye secime gittin diye sorarlar adama niye bize zaman kaybettirdin diye.

ben soruyorum şimdi sayın sadri şener söyleyin bize albayraktan ne farkınız oldu şimdi sizin oda secimi erteleyip lig arasındaki transfer dönemini kacırmamıza sebep olmustu.

tek temennim bu olaydan trabzonsporun en az zararla cıkmasıdır cünki artık zararla cıkacağımız ortada.

4-5 Temmuz olağanüstü kongreye 1 ay var. O sürede transferler bitirilir. Çünkü 6 aydır çalışması var. Kulüpteki muhalefetten çok kendi yönetim kurulundaki muhalefetten rahatsız oldu. Başkanın yönetim kuruluna giriyorsun, ona teknik direktörlük konusunda yetki de veriyorsun. Bu ne demektir? Ben güveniyorum. Ama o da ne? Ardından başkana cep muhtıra: 2. sınıf hocalarla çalışmayız. Ya siz istifa edin ya da biz

Nedir şimdi bu? Başkan da dedi ki haklı olarak, ben de 2. sınıf yöneticilerle çalışmam. Ve sordu: Madem hassastınız neden belediyede çatır çatır hakkımız yeniyorken orda haklarımızı müdafa etmediniz, ben kaynak ararken siz de aramadınız orda öylece oturdunuz da şimdi bilmediğiniz başka bir konuda hassaslığınız tuttu?

Beyler bu su nerden geliyor diye sordunuz mu? Bu adamcağız kadar mesai harcayan çabalayan var mı? İnşallah sandıktan yönetimini yenileyerek daha güçlü çıkacak. Mehmet Topuz kaçmış? Ne ki? Kim ki o saydığınız futbolcular? Bakın diyor ki Hindistan'dan getirteceğim hocayı. Yani diyor ki Hint kumaşı! Hint kumaşı! Bakalım o zaman ne diyecekler?

Bakın adamcağız diyor ki kalbimde 2 tane stent var. İnanılmaz zorlanıyorum. Az destek çıkın şu adama da! Yarın bir gün bu yolda Allah vermesin giderse o zaman bir ömür boyu vicdan azabı çekersiniz. Nuri Albayrak'tan ne farkı varmış. İnsaf!

Lütfen başkanımıza sahip çıkalım, yoksa başımızı taşlara vururuz

keles76
06.06.2009, 15:22
başkan çok büyük hata yaptın bu konuları medya önünde konuşmayacaktın yönetim kurulununda birilerini ve belediyeyi karşına aldın birlik ve beraberliğe bu kadar ihtiyacımız olan bir dönemde yanlış politika izledin sana yakışmadı ayrıyeten transfer dönemi herkes süper transferler yaparken bize düşen senin marifetinle samet aybaba oldu ve kongre kararı keşke aday olmasan çünkü olursan işler hep kötüye gidecek gibi bir his var içimde bence bırak yada çık bu yanlış çıkışından ve kaybettirdiğin zamandan ve borsada hissesi olanlara yaptıklarından dolayı çık özür dile yanlış yoldasın hep kendini öne çıkarıyorsun biraz atay aktuğdan bir şey öğren hep may ı hep azizi yıldırım peşinden gidiyorsun artık ben yok biz var

Adnankazaz
06.06.2009, 15:29
Trabzonsporun menfaatleri doğrultusunda gerekirse belediyeyede yürünür başbakanlığada. trabzonda da hiç bir kurum trabzonspordan üstün olamaz. bunu yeni gelen belediye başkanı da iyice anlamalı ve trabzonspora tüm imkanlarını açmalıdır. Trabzonsporun trabzon şehrinden çok daha önde giden bir marka olduğunu trabzondaki tüm yönetimsel konumda bulunan insanların bilmesi ve anlaması gerekir. trabzonspor olmasa trabzon adının yurt genelinde pekte anılmayacağını anlamaları gerekir. trabzon şehrinin gelişmesinin tek anahtarı trabzonsporun muhtemel şampiyonluk ve muhtemel avrupa kupaları başarılarıdır. Trabzon bir spor şehridir ve yatırımlar bunlar göz önüne alınarak yapılmalıdır. Yani yatırımların trabzonspora yapılması trabzonun tek geleceğidir....

serdaracıl
06.06.2009, 15:40
Albayrak: Tek Suçlu Özak'tır
06 Haziran 2009 / 14:44
Nuri Albayrak, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu

Trabzonspor eski Başkanı Nuri Albayrak, Ekspres Spor Müdürü Sertaç Hellaç'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu

ÖZAK BAŞKAN OLACAK!
Mali bütçenin vahim olduğunu ve Şener'in, yükün altından kalkamadığı için kaçtığını ifade eden Albayrak, “Bu vahim tablonun sorumlusu Faruk Özak'tır. Derhal Bakanlıktan istifa edip, Trabzonspor'a Başkan olarak bu tabloyu düzeltmek zorundadır” dedi.

BORÇ YANLIŞ: 80 DEĞİL 120 TRİLYON!
“Yöneticilerin çoğu şovmen. İstifa ediyorum deyip hemen istifa edemezsin. Göreve talip olurken gösterdiğin çabayı görev süren boyunca da sürdüreceksin. Trabzonspor yönetimi de 3 yılı tamamlamak zorundadır. Öyle Samet Aybaba'yı bahane ederek, mali külfetin verdiği yükü kaldıramayarak kimse kaçamaz. Kamuoyuna açıklanan rakam 79 trilyon 300 milyar. Ancak hesaplar hiçbir şekilde doğru değil. Trabzonspor'un borcu 120 trilyon.”

BUNLARI GÖRDÜKÇE ŞÜKREDİYORUM!
“En sıkıntılı dönem bendeydi. Futbolcularımın arabaları kurşunlandı. 6-7 tane yöneticim istifa etti. Ancak ben de çıkıp istifa ediyorum deseydim kaos doğacaktı. Büyük sıkıntılar çekmemize rağmen şimdiki vahim tabloyu gördükçe o dönemler için şükrediyorum. Herkes hafızasını yoklasın. Bizim görev süremiz ve ardından bıraktığımız borç ortada. O dönemler 'kıyamet koparanların'ın da şimdi yaptıkları ortada.”

BU DURUMUN TEK SUÇLUSU ÖZAK'TIR!
Bakan Faruk Özak, bugüne kadar her olayda vardı ancak şimdi sesi duyulmuyor. Çünkü bu duruma gelinmesinin tek suçlusu Faruk Özak'tır. Bunların (mevcut yönetimin) bu takımı borçlandıracak gücü yoktu. Faruk Özak, bu borç yükünü yönetimin sırtına bindirdi, yönetim de taşıyamadı. Şimdi yapması gereken de şudur: Derhal Bakanlıktan istifa edip Trabzonspor'a başkan olmak. Bu borçları temizlemek zorundadır.”

Nuri mide bulandırmaya devam ediyor. Şimdiki hali görünce şükrediyomuş. Biz de onun dönemini hatırlayınca şimdiki hale şükrediyoruz. Tek suçlu özak'mış. Bıktık bu adamdan. Düş yakamızdan ardık Nuri.

AYYILDIZ
06.06.2009, 15:41
Nuri Albayrak bir onursal başkan olmak istememişsin.

biltrabzon
06.06.2009, 15:44
Başkanımız’ın açıklamaları

*
* 1
* 2
* 3
* 4
* 5

Bu habere 17 oy kullanılmış. Ortalama 5 üzerinden 5 !
Başkanımız Sadri Şener bir açıklama yaparak yaşanan sürçle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Yönetim kurulunun gerek teknik adam gerekse de oyuncu transferi konusundaki çalışmalarında herhangi bir aksama olmadığını ifade eden Şener, şunları söyledi:

“Yönetim kurulumuzun aldığı olağanüstü genel kurul kararının adından kongreye kadar geçecek süre içerisinde kulübümüzün çalışmalarıyla ilgili herhangi bir aksama yaşanmayacak ve takımımız yeni sezona gerektiği gibi hazırlanacaktır. Bu doğrultuda başlatmış olduğumuz teknik adam arayışları, transfer çalışmaları, oyuncu izleme faaliyeti ve kamp programıyla ilgili girişimler aynı hızda devam etmektedir. Kulübümüze yakışan bir teknik adamın bulunması ve kadromuzun güçlendirilmesi adına toplumun taleplerini de göz önüne alacak olan yönetim kurulumuz girişimlerine devam etmektedir. Genel kurul süreci kendi içinde işlerken yönetim kurulumuzun taşıdığı sorumluluk gereği planlanan diğer işlerde de hiçbir aksama yaşanmayacaktır. Bu doğrultuda taraftarlarımızın gönüllerini rahat tutarak özellikle kombine kart satışlarına gereken ilgiyi göstermelerini bekliyor, herkesi bu kampanyaya destek olmaya çağırıyoruz. Zira şahsım ve yönetim kurulum Trabzonsporluluk hassasiyetinin zor günlerde sergilenecek bu paylaşımla daha da anlam kazanacağına inanıyor, kamuoyundan da aynı sorumluluğu bekliyoruz. “

KERİM
06.06.2009, 15:59
aa olmaz olurmu hiç başkan adam mı da kalacak adam azdaha samet aybabayla anlaşıyodu bu adam bu klübün başından hemen gitmeli hatta ... değilmi ????
sanırım konunun içine daha yeni girmiş arkadaşlardansın...
Geriye dönüp Sadri Başkanınımızın NTV deki konuşmasını dinlemenizi öneririm

KERİM
06.06.2009, 16:05
Albayrak: Tek Suçlu Özak'tır
06 Haziran 2009 / 14:44
Nuri Albayrak, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu

Trabzonspor eski Başkanı Nuri Albayrak, Ekspres Spor Müdürü Sertaç Hellaç'a çok çarpıcı açıklamalarda bulundu

ÖZAK BAŞKAN OLACAK!
Mali bütçenin vahim olduğunu ve Şener'in, yükün altından kalkamadığı için kaçtığını ifade eden Albayrak, “Bu vahim tablonun sorumlusu Faruk Özak'tır. Derhal Bakanlıktan istifa edip, Trabzonspor'a Başkan olarak bu tabloyu düzeltmek zorundadır” dedi.

BORÇ YANLIŞ: 80 DEĞİL 120 TRİLYON!
“Yöneticilerin çoğu şovmen. İstifa ediyorum deyip hemen istifa edemezsin. Göreve talip olurken gösterdiğin çabayı görev süren boyunca da sürdüreceksin. Trabzonspor yönetimi de 3 yılı tamamlamak zorundadır. Öyle Samet Aybaba'yı bahane ederek, mali külfetin verdiği yükü kaldıramayarak kimse kaçamaz. Kamuoyuna açıklanan rakam 79 trilyon 300 milyar. Ancak hesaplar hiçbir şekilde doğru değil. Trabzonspor'un borcu 120 trilyon.”

BUNLARI GÖRDÜKÇE ŞÜKREDİYORUM!
“En sıkıntılı dönem bendeydi. Futbolcularımın arabaları kurşunlandı. 6-7 tane yöneticim istifa etti. Ancak ben de çıkıp istifa ediyorum deseydim kaos doğacaktı. Büyük sıkıntılar çekmemize rağmen şimdiki vahim tabloyu gördükçe o dönemler için şükrediyorum. Herkes hafızasını yoklasın. Bizim görev süremiz ve ardından bıraktığımız borç ortada. O dönemler 'kıyamet koparanların'ın da şimdi yaptıkları ortada.”

BU DURUMUN TEK SUÇLUSU ÖZAK'TIR!
Bakan Faruk Özak, bugüne kadar her olayda vardı ancak şimdi sesi duyulmuyor. Çünkü bu duruma gelinmesinin tek suçlusu Faruk Özak'tır. Bunların (mevcut yönetimin) bu takımı borçlandıracak gücü yoktu. Faruk Özak, bu borç yükünü yönetimin sırtına bindirdi, yönetim de taşıyamadı. Şimdi yapması gereken de şudur: Derhal Bakanlıktan istifa edip Trabzonspor'a başkan olmak. Bu borçları temizlemek zorundadır.”

Nuri mide bulandırmaya devam ediyor. Şimdiki hali görünce şükrediyomuş. Biz de onun dönemini hatırlayınca şimdiki hale şükrediyoruz. Tek suçlu özak'mış. Bıktık bu adamdan. Düş yakamızdan ardık Nuri.
Şu Nurinin yüzünü bile görmek istemiyorum.
Acaba kimden alıyo bu emirleride röportaj yapıyo?
Şuanki yönetim seninkinden 1milyon kat daha iyidir.
Sen her akşam paralarını düşünerek rahat uyku çekerken bu adamlar klübe fedekarlık yapıp geceleyin projeler üretiyordu.
evet klübün borcu belki 80 belki 120 ama bu adamlar öyle projeler yaptıki borcundan neredeyse 2 kata yakın gelire kavuşturdu bu klübü
Senin gibi adamları inşallah bidaha bu klübün başında görmem

Tunga
06.06.2009, 16:22
4-5 Temmuz olağanüstü kongreye 1 ay var. O sürede transferler bitirilir. Çünkü 6 aydır çalışması var. Kulüpteki muhalefetten çok kendi yönetim kurulundaki muhalefetten rahatsız oldu. Başkanın yönetim kuruluna giriyorsun, ona teknik direktörlük konusunda yetki de veriyorsun. Bu ne demektir? Ben güveniyorum. Ama o da ne? Ardından başkana cep muhtıra: 2. sınıf hocalarla çalışmayız. Ya siz istifa edin ya da biz

Nedir şimdi bu? Başkan da dedi ki haklı olarak, ben de 2. sınıf yöneticilerle çalışmam. Ve sordu: Madem hassastınız neden belediyede çatır çatır hakkımız yeniyorken orda haklarımızı müdafa etmediniz, ben kaynak ararken siz de aramadınız orda öylece oturdunuz da şimdi bilmediğiniz başka bir konuda hassaslığınız tuttu?

Beyler bu su nerden geliyor diye sordunuz mu? Bu adamcağız kadar mesai harcayan çabalayan var mı? İnşallah sandıktan yönetimini yenileyerek daha güçlü çıkacak. Mehmet Topuz kaçmış? Ne ki? Kim ki o saydığınız futbolcular? Bakın diyor ki Hindistan'dan getirteceğim hocayı. Yani diyor ki Hint kumaşı! Hint kumaşı! Bakalım o zaman ne diyecekler?

Bakın adamcağız diyor ki kalbimde 2 tane stent var. İnanılmaz zorlanıyorum. Az destek çıkın şu adama da! Yarın bir gün bu yolda Allah vermesin giderse o zaman bir ömür boyu vicdan azabı çekersiniz. Nuri Albayrak'tan ne farkı varmış. İnsaf!

Katılıyorum. Ayrıca Nuri Bey ile Sadri Bey arasında hiç yoksa 8 milyon $'lık bir fark var. Sadri Bey verdi, almadı. Nuri Bey verdi-aldı da aldı.

Nuri Bey bize tamamının yenilenmesi gerekli bir kadro bıraktı; Sadri Bey şu anda yaş ortalaması 23 civarında, hepsi de satıldığında büyük para eden futbolcular aldı.

Özetle Jüpiter ile dünya arasında ne fark varsa, daha fazlası Sadri Bey ile Nuri Bey arasında var.

Tahammül sınırlarını zorlayan bir kıyasa, en net cevap bu olabilir herhalde.

bordobluex
06.06.2009, 16:43
Sadri Şener ile Albayrak arasında çok var. Çok fazla… Bunlardan biri başkanlık yaptı ve yapmaya devam ediyor. Diğeri başkanlık görevi aldı ancak yapamadı, gitmek zorunda kaldı.

Ozan Yazıcı
06.06.2009, 16:47

o kadar!!
sadri başkan doğrusuyla yanlışıyla on numara adamdır
çirkeflik yapıp adamı kaçırmayın

Dursun Kaplan
Hani bir laf var, " Devede Diken " diye.

İşte Nuri Albayrak ve Sadri Şener arasında ki fark. :)

Samet Berber
Ya bu NA'ta böyle yönetime sallama cesaretini nereden alıyor !

Bir de utanmadan benim dönemime bakın demez mi !

ceserdar
06.06.2009, 16:54
Ağabeylerin yanında bize laf söylemek düşmez. Zaten söylenmesi gerekenleri çok güzel söylemişler. Takımın borcundan bahsediliyor. Doğrudur ama Sadri Başkan'ın dediklerini anlamak lazım. Borç var evet başkan bunu kabul ediyor. Belki harcanan paralar ile çok daha parlak fikirlerle daha büyük işler başarılabilirdi. Buna katılabilirim. Ama geldiğimiz noktada az değil. Yapılan borç karşısında bu takım yeniden prestijini kazanmıştır. Sen bugün ligi sıralama olarak Gaziantepspor, Bursaspor'un arkasında bitirseydin o zaman gör sen şenliği. Birbiri ardına başkanları televizyon kanallarına konuk olup, bu Trabzonspor'un hükmü kalmamıştır neden bu kadar çok yayın gelirinden pay alıyorlar diye sallarlardı. Sponsorluk gelirleri artmıştır ve daha da artacaktır. Bu takımın forma reklamı bulamayıp sahaya çıktığı günler uzakta değil. HES'ler bugünden yarına gelir getirecek yatırımlar değil. Ama sadece aldığın lisansı bile başkasına devretsen para kazanırsın. Bunu başkan da diyor. Kadroda, her takımın hayranlıkla seyrettiği futbolcularımız var. Bu borç Trabzonspor'u yutar diyenler. Eğer bu borç yapılmasaydı Trabzonspor'u yutarlardı. Bu sene sırf 3. bitirmek bile bir prestijdir. 2 sezon önce Gaziantepspor'un başkanı havlıyordu ligi bizden ön sırada bitirdi diye.

Birileri çıkıp desin ki ya ben gidip 2 Milyon €'ya Cale'yi almazdım. Şunu alırdım da piyasaya değeri 10 Milyon € olurdu. Bunun gibi eleştiriler getirsinler amenna. Zaten o durumda bile borç yapacaksın. Borcu kimse başarısızlık olarak göstermesin. Kıraathanede oturan insanları borçla kandırabilirsiniz. Diyin ki ben bu borcu yapardım, ama daha da büyük işler başarırdım. Diyemiyosanız susun.

mashal61
06.06.2009, 16:56
Bunun gibilere Trabzonspor hakkında konuşmayı yasaklamak lazım. Sanki kendi döneminde çok başarılı olmuş gibi anlatıyor utanmadan. Benim anlayamadığım Faruk Özak'ı bu şekilde suçlama gücünü nereden alıyor. Elinde hiç bir delil olmadan nasıl Faruk Özak'ın bu kulübü borçlandırdığını iddia edebiliyor. Neyse Allah'tan yüzünü görmüyorum artık. Eskiden yüzünü televizyonlarda gördükçe moralim bozulurdu. Trabzonspor'dan uzak olsun.

Ozan Yazıcı
06.06.2009, 16:57
Ağabeylerin yanında bize laf söylemek düşmez. Zaten söylenmesi gerekenleri çok güzel söylemişler. Takımın borcundan bahsediliyor. Doğrudur ama Sadri Başkan'ın dediklerini anlamak lazım. Borç var evet başkan bunu kabul ediyor. Belki harcanan paralar ile çok daha parlak fikirlerle daha büyük işler başarılabilirdi. Buna katılabilirim. Ama geldiğimiz noktada az değil. Yapılan borç karşısında bu takım yeniden prestijini kazanmıştır. Sen bugün ligi sıralama olarak Gaziantepspor, Bursaspor'un arkasında bitirseydin o zaman gör sen şenliği. Birbiri ardına başkanları televizyon kanallarına konuk olup, bu Trabzonspor'un hükmü kalmamıştır neden bu kadar çok yayın gelirinden pay alıyorlar diye sallarlardı. Sponsorluk gelirleri artmıştır ve daha da artacaktır. Bu takımın forma reklamı bulamayıp sahaya çıktığı günler uzakta değil. HES'ler bugünden yarına gelir getirecek yatırımlar değil. Ama sadece aldığın lisansı bile başkasına devretsen para kazanırsın. Bunu başkan da diyor. Kadroda, her takımın hayranlıkla seyrettiği futbolcularımız var. Bu borç Trabzonspor'u yutar diyenler. Eğer bu borç yapılmasaydı Trabzonspor'u yutarlardı. Bu sene sırf 3. bitirmek bile bir prestijdir. 2 sezon önce Gaziantepspor'un başkanı havlıyordu ligi bizden ön sırada bitirdi diye.

Birileri çıkıp desin ki ya ben gidip 2 Milyon €'ya Cale'yi almazdım. Şunu alırdım da piyasaya değeri 10 Milyon € olurdu. Bunun gibi eleştiriler getirsinler amenna. Zaten o durumda bile borç yapacaksın. Borcu kimse başarısızlık olarak göstermesin. Kıraathanede oturan insanları borçla kandırabilirsiniz. Diyin ki ben bu borcu yapardım, ama daha da büyük işler başarırdım. Diyemiyosanız susun.

valla çoğu ağabeyinden daha güzel yazmışsın kardeşim, helal olsun

Anıl Caner
06.06.2009, 16:59

Müthiş :alkış:

mehmetali61_55
06.06.2009, 17:00
başkana sonuna kadar güveniyorum ve kaliteli bir hoca ile anlaşıp sağlam transferlerin geleceğine eminim kongredende daha güçlü çıkacak

Ünal Cumhur
06.06.2009, 17:05
BEYLER SADRİ ŞENER HİÇBİR YERE GİTMİYOR BECERİKSİZ FARUK ÖZAK VE KENDİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ YÜZÜNDEN başkan böyle bir tepki verdi geçtiğimiz günlerde bir toplantı yapıldı toplantıda sadri şener faruk özak ve vali falan filan belediyeden adam çagrıldı hatta belediye başkanı başkan vekaleten belediye meclis üylerinden birini yolladı denilen şuki duydugum kadarıyla herkes resmi kıyafetle olmasına ragmen takım elbise bu adam eli cebte içeri girmiş hava yapmış herkese hepsine tamam demiş sonra belediye meclisinde trabzonsporun isteklerini yerine getirmedikleri gibi eski meclisin aldıgı bazı kararlarıda hukuksuz diye değiştirmişler ben size şunu diyim faruk özakın iyi niyeti hiçbirşey demiyorum ama bir insan bu kadar beceriksiz olmaz kendi seçtirdigi adamlara söz geciremiyor amcamdan ögrendim bende bu olaya hiç tepki koymayan trabzonspor camiasının belediye başkanıda suçlu burda hala anlamamış trabzonun en yüksek trabzonspor başkanlığı olduğunu kabahat onda degil trabzonlu olmayan belediye meclis üylerinde türkiye şartlarında yönetimin aklındaki plan ne bilmem ama samet hocayı getirince bu kadar fazla tepki koymasına baskan belediyenin kararına tepki koysaydınızda daha iyi hoca alsaydık dedi neyse bu konu gecti beyler size sunu söylüyüm bu hocayı takıma baskandegil baskanı etkileyen ve enfazla güvendigi hayrettin hacısalihoglu getirdi hayrettin hacısalihoglu zaten yönetim içinde öteki yöneticilerin görevlerine karıştıgı ve yönetim içinde son bir sene huzursuzluk varmış oda açıga cıktı samet hoca alındıktan sonra hayrettin hacısalihoglu yönetime samethocayla anlaştık demesi yönetimin tepkisi üzerine siz NEDEN anlarsınız demiş ip orda kopmus samet aybabanın karısıyla hayrettin hacısaalih oglu karısı yakınlarmıs birbirlerine bence bu transfer ondan oldu ve bu hata belkide iyi oldu yönetim içinde neler oldugunu herşeyi gördük toksitler 25haziranda atılır inşallah hayrettin hacısalihogluda faruközakın trabzonsporiçindeki kurşun askerlerinden biri zaten benbu faruk özak niye böyle yanlış adamlarla çalışır anlamam amcam sagolsun hepsini ögrendim sizede söyledim istifa eden yönetici celal amcamı aradı konustular vede özkan sümerden çok şikayetçi 2sigitmeden buiş olmaz diyor

Aldemir
06.06.2009, 17:29
ne saf insan topluluğuyuz böyle
başkanım bizi bırakmaymışmış
yahu hayrola diyecek
burası çiftlik değil efendi.. 5 yıllık yatırım planı yap, her branşta zirveye oynayacak ekipler oluştur, çıtayı yükselt
şampiyonluk sürecini başlat
eeee
önce şampiyonluk sürecini başlattığın adamı görevden al
sonra 5. sınıf hedefleri olan 5. sınıf bir antrenör bul
sonra da küstüm oynamıyorum
yazıklar olsun be
yazıklar olsun sana
bitmiş batmış ticari hayatında son bir kurtulma hamlesi olarak
Trabzona sarıldı diyenlere ne diyeceğiz şimdi.
yurt dışına çıkma yasağın olduğunu biliyorduk
bankalar nezdinde krebilitenin bittiğini biliyorduk
olabili dedik
ticaret bu. her şey olabilir
1 yıllık başkanlık döneminde Trabzonspor başkanı kimliğinle haklı nüfuz oluşturarak yeniden düze çıktın
Eyvallah
sana yakışır
Ama sen ne yaptın
Yarı yolda bırakmak için elinden ne geliyorsa yapıyorsun
Trabzonsporu paçavra gibi kullanıp atmak değilde nedir bu
Trabzon sevdan kurtuluşunu sağlayana kadarmıymış.
Yok belediyeye kızdım bırakıyorum
Yok seçtiğim antrenörü beğenmiyorsanız ben yokum
ayıp ayıp
yazıklar olsun sana
bide kampanya yapmışız bizi bırakma diye
1 dakika daha durma o klüpte
yazıklar olsun sana
yazıklar olsun

Ünal Cumhur
06.06.2009, 17:32
ne saf insan topluluğuyuz böyle
başkanım bizi bırakmaymışmış
yahu hayrola diyecek
burası çiftlik değil efendi.. 5 yıllık yatırım planı yap, her branşta zirveye oynayacak ekipler oluştur, çıtayı yükselt
şampiyonluk sürecini başlat
eeee
önce şampiyonluk sürecini başlattığın adamı görevden al
sonra 5. sınıf hedefleri olan 5. sınıf bir antrenör bul
sonra da küstüm oynamıyorum
yazıklar olsun be
yazıklar olsun sana
bitmiş batmış ticari hayatında son bir kurtulma hamlesi olarak
Trabzona sarıldı diyenlere ne diyeceğiz şimdi.
yurt dışına çıkma yasağın olduğunu biliyorduk
bankalar nezdinde krebilitenin bittiğini biliyorduk
olabili dedik
ticaret bu. her şey olabilir
1 yıllık başkanlık döneminde Trabzonspor başkanı kimliğinle haklı nüfuz oluşturarak yeniden düze çıktın
Eyvallah
sana yakışır
Ama sen ne yaptın
Yarı yolda bırakmak için elinden ne geliyorsa yapıyorsun
Trabzonsporu paçavra gibi kullanıp atmak değilde nedir bu
Trabzon sevdan kurtuluşunu sağlayana kadarmıymış.
Yok belediyeye kızdım bırakıyorum
Yok seçtiğim antrenörü beğenmiyorsanız ben yokum
ayıp ayıp
yazıklar olsun sana
bide kampanya yapmışız bizi bırakma diye
1 dakika daha durma o klüpte
yazıklar olsun sana
yazıklar olsun

1- başaknın maddi olarak durumu zaten başkan olurken cok iyidi
2- o baskan olmak istemedi faruk özak zorla yaptı
3- kongre kararının nedeni yönetimdeki toksitleri atmak
4- eger ben sadri şeneri tanıyorsam trabzonsporu yarıyolda bırakmaz

Orhan Aydın
06.06.2009, 17:34
ceza_ nuriyle sadri arasında gojaman bir fark var

Orhan Aydın
06.06.2009, 17:37
gerçekten de kıyas kabul etmeyen bir karşılaştırma bence sari başkanla n.a.

Oğuzhan Turhan
06.06.2009, 17:59
BEYLER SADRİ ŞENER HİÇBİR YERE GİTMİYOR BECERİKSİZ FARUK ÖZAK VE KENDİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ YÜZÜNDEN başkan böyle bir tepki verdi geçtiğimiz günlerde bir toplantı yapıldı toplantıda sadri şener faruk özak ve vali falan filan belediyeden adam çagrıldı hatta belediye başkanı başkan vekaleten belediye meclis üylerinden birini yolladı denilen şuki duydugum kadarıyla herkes resmi kıyafetle olmasına ragmen takım elbise bu adam eli cebte içeri girmiş hava yapmış herkese hepsine tamam demiş sonra belediye meclisinde trabzonsporun isteklerini yerine getirmedikleri gibi eski meclisin aldıgı bazı kararlarıda hukuksuz diye değiştirmişler ben size şunu diyim faruk özakın iyi niyeti hiçbirşey demiyorum ama bir insan bu kadar beceriksiz olmaz kendi seçtirdigi adamlara söz geciremiyor amcamdan ögrendim bende bu olaya hiç tepki koymayan trabzonspor camiasının belediye başkanıda suçlu burda hala anlamamış trabzonun en yüksek trabzonspor başkanlığı olduğunu kabahat onda degil trabzonlu olmayan belediye meclis üylerinde türkiye şartlarında yönetimin aklındaki plan ne bilmem ama samet hocayı getirince bu kadar fazla tepki koymasına baskan belediyenin kararına tepki koysaydınızda daha iyi hoca alsaydık dedi neyse bu konu gecti beyler size sunu söylüyüm bu hocayı takıma baskandegil baskanı etkileyen ve enfazla güvendigi hayrettin hacısalihoglu getirdi hayrettin hacısalihoglu zaten yönetim içinde öteki yöneticilerin görevlerine karıştıgı ve yönetim içinde son bir sene huzursuzluk varmış oda açıga cıktı samet hoca alındıktan sonra hayrettin hacısalihoglu yönetime samethocayla anlaştık demesi yönetimin tepkisi üzerine siz NEDEN anlarsınız demiş ip orda kopmus samet aybabanın karısıyla hayrettin hacısaalih oglu karısı yakınlarmıs birbirlerine bence bu transfer ondan oldu ve bu hata belkide iyi oldu yönetim içinde neler oldugunu herşeyi gördük toksitler 25haziranda atılır inşallah hayrettin hacısalihogluda faruközakın trabzonsporiçindeki kurşun askerlerinden biri zaten benbu faruk özak niye böyle yanlış adamlarla çalışır anlamam amcam sagolsun hepsini ögrendim sizede söyledim istifa eden yönetici celal amcamı aradı konustular vede özkan sümerden çok şikayetçi 2sigitmeden buiş olmaz diyor

Yahu birde noktalama işaretlerini kullansan daha iyi anlardık ne demek istediğini..

İşin birde şu tarafı var; eşleri yakın arkadaş diye bir bayanın eşinin Trabzonspora hoca olmasının mantığını ben kavrayamadım, inanmadım; sizler nasıl böyle bir dedikoduya inanırsınız anlamıyorum. Kusura bakmayın lakin zerre kadarda mantıklı bulmuyorum.

Ünal Cumhur
06.06.2009, 18:01
Yahu birde noktalama işaretlerini kullansan daha iyi anlardık ne demek istediğini..

İşin birde şu tarafı var; eşleri yakın arkadaş diye bir bayanın eşinin Trabzonspora hoca olmasının mantığını ben kavrayamadım, inanmadım; sizler nasıl böyle bir dedikoduya inanırsınız anlamıyorum. Kusura bakmayın lakin zerre kadarda mantıklı bulmuyorum.

evli degilsin ama evli olsan anlarsın karının etkisini ben babamdan görüyorum:D sana söylüyüm cok etkisi var inanmasan benim kimseyi inandırmaya calısmıyorum duyduklarımı söyledim

Ali Tunahan Güllü
06.06.2009, 18:08
''Parayı basıp en iyisini alacağım!''
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, hoca konusunu pazartesi gününe kadar çözeceğini söyledi.
6-6-2009 12:57

TRABZONSPOR BAŞKANI ŞENER: "KULÜPTEN HİÇBİR BEKLENTİM YOK"
"HOCA KONUSUNU PAZARTESİ BİTİREBİLİRİM"
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, gelinen noktada kulübün yıpranmaması için yoğun çaba harcadığını belirterek, "Görevimin başındayım. Pazartesi gününe kadar parayı basıp en iyi hocayı alacağım. Kulüpten hiçbir beklentim yok. Tek amacım sevdiğim renklere hizmet etmek" dedi.
Trabzonspor'da yönetim kurulunun ani bir kararla Olağanüstü Genel Kurul'a gitmesi camiada şok etkisi yarattı. Bordo - mavili kulübün önde gelen isimleri Sadri Şener'i yeniden aday olması konusunda ikna etme çalışmalarını sürdürürken, baskılar sonucunda Şener'in de daha güçlü bir yönetim kurulu için çalışmalara başladığı öğrenildi. Şener, DHA'ya yaptığı açıklamada adaylığıyla ilgili kararı iki - üç gün içerisinde vereceğini belirterek, "Ben hiç kimseye bir kötülük yapmadım. Sadece Trabzonspor'a hizmet etmeye çalıştım. Bu kulübe emek verdim. Kulüpten hiçbir beklentim yok. Buradan hiçbir şey almaya çalışmadım ve hep verdim. Ama bazen bu kadar emeğe karşı acımasızca eleştirilmek beni üzüyor. Şu anda devam etmem yönünde yoğun baskı olduğunu biliyorum. İki - üç gün dinleneceğim ve o zaman kararımı kamuoyuna açıklayacağım" dedi.
"HOCA KONUSUNU PAZARTESİ BİTİREBİLİRİM"
Şener, takımın normal işleyişinde herhangi bir sıkıntı olmayacağını da vurgulayarak, "Şu anda hoca arayışlarım sürüyor. İki İspanyol, bir Fransız ve bir İngiliz hoca ile görüşüyorum. Trabzon'a hoca beğendirmek çok zor olduğu için basıp parayı en iyisini alacağım. Şu anda isim söylemek istemiyorum. Olunca herkes görecek zaten. İki gün içerisinde bu işi sonlandıracağımı düşünüyorum. Takım kampa çok yüksek ihtimalle yeni hocasıyla gidecek. Ama her görüştüğüm hoca benden en az 2 - 3 kaliteli transfer istiyor. Bunun için de para lazım. Keşke bana, 'O hocayı istemiyoruz' diye mesaj atanlar, 'Başkanım sana 1 milyon lira bulduk ve kulübün hesabına yatırdık diye mesaj çekseydi. O zaman her şey ne kadar güzel olurdu" şeklinde konuştu. Kulübün çok fazla borcu olduğuna dair iddialara da cevap veren Şener, "Kimse merak etmesin, o borçların hepsinin karşılığı var" dedi.
EKİNCİ: "ŞENER'İ BİR YERE BIRAKMIYORUZ"
Öte yandan bordo - mavili takımın efsanevi başkanlarından Şamil Ekinci, Sadri Şener'e destek verdi. Ekinci, Sadri Şener'in başarılı bir yönetici olduğunu belirterek, "Bu kulübe girmek kolay çıkmak ise zordur. Görevine devam etmesi gerekiyor. Bu kulüpte daha yapacak çok işi var. Onu bir yere bırakmıyoruz. Kendisine de bu dileklerimi ileteceğim. Yönetimini güçlendirip yoluna devam etmesi lazım. Çünkü Trabzonspor'un ona ihtiyacı var" diye konuştu.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Oğuzhan Turhan
06.06.2009, 18:14
evli degilsin ama evli olsan anlarsın karının etkisini ben babamdan görüyorum:D sana söylüyüm cok etkisi var inanmasan benim kimseyi inandırmaya calısmıyorum duyduklarımı söyledim

Yahu sen Trabzonsporu yönetiyorsun, mahalledeki bakkalı değil.
Evli olsam ne olacak olmasam ne olacak; kalkıpta eşim bana; ya Hayrettin bak Sametin eşi benim benim yakın arkadaşım, gel şu kulübün başına Sameti getirelim mi diyecek.
Yahu vallaha böyle bir şeye nasıl inanırsınız aklım mantığım almıyor..

Vural Kuyumcu
06.06.2009, 18:16
:)

http://www.bordomavi.net/Giris/dur6761.jpg

Ünal Cumhur
06.06.2009, 18:21
Yahu sen Trabzonsporu yönetiyorsun, mahalledeki bakkalı değil.
Evli olsam ne olacak olmasam ne olacak; kalkıpta eşim bana; ya Hayrettin bak Sametin eşi benim benim yakın arkadaşım, gel şu kulübün başına Sameti getirelim mi diyecek.
Yahu vallaha böyle bir şeye nasıl inanırsınız aklım mantığım almıyor..

ya arkadışım ondan degil.şenol hoca olmayınca yerli hocalar arasında zaten samet hoca gündemdeydi.hayrettin beyyin yakın ilişkilerinden ve başkanı etkilemesinden dolayıda onla imzalanmış olabilir dedim.

Cafer Bulur
06.06.2009, 20:02

10 numara bir yorum olmus.:alkış:

Baskanimiza sahip cikalim,bu kulüp baskansiz kalmaz ama sadri sener gibisini de kolay kolay bulamaz.

Uğur Ö.
06.06.2009, 20:07
ömür boyu konuşmasını dinlesen hayatta sıkılmayacağım bir adam bu adamı dinlemek bir keyif yapacağı şeyleri beklemek bir keyif bunu bilin bu adam bizden daha çok bu takımı seviyor

Mustafa ÖZDEMİR
06.06.2009, 20:09
başkan seçime bence tek aday olarak girer bütün oyları alır .birde ibra edilmeyecek diye bir yazı okudum .çok komik bence .adamın yaptıkları ortada .yerlerde sürünen camiayı ayağa kaldırdı bu yönetim ibra edilmeyecekse ben o üyelerin trabzonsporluluğundan şüphe ederim...

AYYILDIZ
06.06.2009, 20:30
Bugünler için klübe üye olduk başkana her zaman desteğiz.Keşke hoca konusunu en başta böyle yapsaydı da Samet olayları olmasaydı.

zafer6161
06.06.2009, 21:06
http://resimler.haberler.com/haber/473/sadri-sener-90-4-te-gol-atmak-super-bir-sey_o.jpg

başkanım seni çok seviyoruz,her zaman senin yanında olacağız,senin varlığın benim kalbimde farklı bir anlam taşıyor,sebebi ise sima olarak aynı benim rahmetli babama benziyorsun,sanki dersin kardeşisin,hemde çok benziyorsun,hatta bununla ilgili bi anım var,dükanda babamın resmi asılıydı,bir müşteri resmi görünce ( bu trabzon halkı ne kadar çok seviyor sadri şeneri,baksana adam resmini dükanına asmış helal olsun size )dedi,tabiki yanılmıştı :)

bu arada şunu belirteyim,başkan istanbul,asbaşkan trabzonda kaldığı sürece TRABZON şampiyon falan olamaz,bunun bir çok örneği vardır,mesela başkan trabzonda olmayınca asbaşkan her zaman takıma müdahale eder ve başkanların arkalarından oyunlar çevirir,,

h.h - h.o - egibi demek istediğimi anladınız :)

Hotaman
06.06.2009, 21:26
Başkan güzel bir tabloya başladın. Eğer onu bitirip gitmezsen sana destek veren bizleri kırmış olacaksın. Sana muhalefet olan destek olanların 10 da 1'i ancak olur. Kalan 9'u o bire bir kez daha o 1'e mağlup etme ne olur!

Ozan Gözaçan
06.06.2009, 21:40

helal olsun arkadaşım ....

erolizmts
06.06.2009, 21:48
Sadri Şener'in geldiği günden bugüne Trabzonspor'a verdikleri tartışılmamalı. Fakat şu günlerde Trabzonspor'un yaşadığı kaos'un sorumlusuda kendisidir.Ersun Yanal'ı göndermesi hataydı/değildi muabbetine girmek istemiyorum. Fakat gümüş lig hocası Ersun Yanal'ı gönderen ve yerine altın lig hocası Şenol Güneş'i düşünen başkanımızın bronz lig hocası Samet Aybaba ile yola devam etme düşüncesini ben kabul edemiyorum. Ve gelen tepkilerden sonra "ben küstüm oynamıyorum" tarzı açıklamalarınıda doğru bulmuyorum. Samet Aybaba isminin böyle bir tepki getireceğini tahmin etmeliydi. Çünkü gönderdiğin isim Ersun Yanal ise getireceğin isim ondan daha iyi ve daha güven veren bir isim olmalıydı.
"
Açıkcası Ersun Yanal'ı gönderdiği günden bugüne üstü kapalı bir kaos ortamı oluşmuştu zaten. Haftalardır Şenol Güneş'e endeksli bir bekleyiş içine sokuldu kulüp. Koskoca Trabzonspor'un her td seçimi döneminde Şenol Güneş'in peşine düşmesi alışkanlığına kendiside kapıldı. Halbuki Trabzonspor taraftarının kendisini sevmesinin ve kendisine güvenmesinin en büyük nedeni "sıradan" düşünmüyor olmasıydı.

Son 3 gündür yaşananlardan sonra Sadri Şener'in bu son dönemdeki karmaşık durumu iyi yönettiğini düşünmüyorum. Medya önünde ekibindeki yöneticiler hakkında atıp tutmasınıda doğru bulmuyorum. Bunlar kapalı kapılar arkasında konuşulur ve o şekilde sessiz sedasız halledilebilirdi. Ama malesef biz kendimizi afişe etmeyi seviyoruz. İstanbul medyasına bu şekilde prim veriyoruz.

Sonuç olarak geleceğe pek umutlu bakamıyoruz. Tekrar ve tekrar "acaba kaç yılımızı daha kaybediyoruz?" düşüncesiyle başbaşayız. Rakiplerimiz önümüzdeki sezon için hamlelerini sağlam adımlarla gerçekleştirirken biz halâ Samet Aybaba tercihinden dolayı sallantıdayız. Bu yüzden Sadri Şener'in hatalarını görmemezlikten gelemiyorum. Umarım önümüzdeki genel kurulda kendisiyle çalışabileceği en iyi isimlerle yola devam eder. Kendisine güvenenlerin hayallerini yıkmaz umarım.

CENKK
06.06.2009, 21:59
sadri Şener'in geldiği günden bugüne trabzonspor'a verdikleri tartışılmamalı. Fakat şu günlerde trabzonspor'un yaşadığı kaos'un sorumlusuda kendisidir.ersun yanal'ı göndermesi hataydı/değildi muabbetine girmek istemiyorum. Fakat gümüş lig hocası ersun yanal'ı gönderen ve yerine altın lig hocası Şenol güneş'i düşünen başkanımızın bronz lig hocası samet aybaba ile yola devam etme düşüncesini ben kabul edemiyorum. Ve gelen tepkilerden sonra "ben küstüm oynamıyorum" tarzı açıklamalarınıda doğru bulmuyorum. Samet aybaba isminin böyle bir tepki getireceğini tahmin etmeliydi. Çünkü gönderdiğin isim ersun yanal ise getireceğin isim ondan daha iyi ve daha güven veren bir isim olmalıydı.
"
açıkcası ersun yanal'ı gönderdiği günden bugüne üstü kapalı bir kaos ortamı oluşmuştu zaten. Haftalardır Şenol güneş'e endeksli bir bekleyiş içine sokuldu kulüp. Koskoca trabzonspor'un her td seçimi döneminde Şenol güneş'in peşine düşmesi alışkanlığına kendiside kapıldı. Halbuki trabzonspor taraftarının kendisini sevmesinin ve kendisine güvenmesinin en büyük nedeni "sıradan" düşünmüyor olmasıydı.

Son 3 gündür yaşananlardan sonra sadri Şener'in bu son dönemdeki karmaşık durumu iyi yönettiğini düşünmüyorum. Medya önünde ekibindeki yöneticiler hakkında atıp tutmasınıda doğru bulmuyorum. Bunlar kapalı kapılar arkasında konuşulur ve o şekilde sessiz sedasız halledilebilirdi. Ama malesef biz kendimizi afişe etmeyi seviyoruz. İstanbul medyasına bu şekilde prim veriyoruz.

Sonuç olarak geleceğe pek umutlu bakamıyoruz. Tekrar ve tekrar "acaba kaç yılımızı daha kaybediyoruz?" düşüncesiyle başbaşayız. Rakiplerimiz önümüzdeki sezon için hamlelerini sağlam adımlarla gerçekleştirirken biz halâ samet aybaba tercihinden dolayı sallantıdayız. Bu yüzden sadri Şener'in hatalarını görmemezlikten gelemiyorum. Umarım önümüzdeki genel kurulda kendisiyle çalışabileceği en iyi isimlerle yola devam eder. Kendisine güvenenlerin hayallerini yıkmaz umarım.

Çok gÜzel tesbİt renktaŞim

Mustafa Ayazoğlu
06.06.2009, 22:41
Sadri Şener'in geldiği günden bugüne Trabzonspor'a verdikleri tartışılmamalı. Fakat şu günlerde Trabzonspor'un yaşadığı kaos'un sorumlusuda kendisidir.Ersun Yanal'ı göndermesi hataydı/değildi muabbetine girmek istemiyorum. Fakat gümüş lig hocası Ersun Yanal'ı gönderen ve yerine altın lig hocası Şenol Güneş'i düşünen başkanımızın bronz lig hocası Samet Aybaba ile yola devam etme düşüncesini ben kabul edemiyorum. Ve gelen tepkilerden sonra "ben küstüm oynamıyorum" tarzı açıklamalarınıda doğru bulmuyorum. Samet Aybaba isminin böyle bir tepki getireceğini tahmin etmeliydi. Çünkü gönderdiğin isim Ersun Yanal ise getireceğin isim ondan daha iyi ve daha güven veren bir isim olmalıydı.
"
Açıkcası Ersun Yanal'ı gönderdiği günden bugüne üstü kapalı bir kaos ortamı oluşmuştu zaten. Haftalardır Şenol Güneş'e endeksli bir bekleyiş içine sokuldu kulüp. Koskoca Trabzonspor'un her td seçimi döneminde Şenol Güneş'in peşine düşmesi alışkanlığına kendiside kapıldı. Halbuki Trabzonspor taraftarının kendisini sevmesinin ve kendisine güvenmesinin en büyük nedeni "sıradan" düşünmüyor olmasıydı.

Son 3 gündür yaşananlardan sonra Sadri Şener'in bu son dönemdeki karmaşık durumu iyi yönettiğini düşünmüyorum. Medya önünde ekibindeki yöneticiler hakkında atıp tutmasınıda doğru bulmuyorum. Bunlar kapalı kapılar arkasında konuşulur ve o şekilde sessiz sedasız halledilebilirdi. Ama malesef biz kendimizi afişe etmeyi seviyoruz. İstanbul medyasına bu şekilde prim veriyoruz.

Sonuç olarak geleceğe pek umutlu bakamıyoruz. Tekrar ve tekrar "acaba kaç yılımızı daha kaybediyoruz?" düşüncesiyle başbaşayız. Rakiplerimiz önümüzdeki sezon için hamlelerini sağlam adımlarla gerçekleştirirken biz halâ Samet Aybaba tercihinden dolayı sallantıdayız. Bu yüzden Sadri Şener'in hatalarını görmemezlikten gelemiyorum. Umarım önümüzdeki genel kurulda kendisiyle çalışabileceği en iyi isimlerle yola devam eder. Kendisine güvenenlerin hayallerini yıkmaz umarım.

Başkan hem elini güçlendirdi, hem teknik direktör olsun transfer olsun zaman kazandı. Uyanık başkan ! :)

iso_4939
06.06.2009, 23:43
sadri baba bu kadar basit bır seyden dolayı bırakıp gıdıyorsa ayıp edıyor..kım gıderse gıtsın versın ıstıfasını adammı kalmadı ..bu laflarım ıstıfasını verenlere..sadri baba da bızı satacaksa canı sağolsun...

poetricus
07.06.2009, 00:08
NA'ın açıklamaları NDND'lik yahu.
Bu herif ya esrar, eroin bir şeyler çekmiş ya da şaka yapıyor.
Sadri Şener'in hataları var dedik. Evet var.
Nuri Bey'in de doğruları var demek isterdik...
Var mı sahi?

Cafer Bulur
07.06.2009, 00:27
NA'ın açıklamaları NDND'lik yahu.
Bu herif ya esrar eroin bir şeyler çekmiş ya da şaka yapıyor.
Sadri Şener'in hataları var dedik. Evet var.
Nuri Bey'in de doğruları var demek isterdik...
Var mı sahi?
En büyük dogrusu bizi birakip gitmesiydi.:)

tsliyim
07.06.2009, 01:24
Başkan ne olur bizi bırakma, kulübü leş kargalarına yem etme

matalar
07.06.2009, 02:53
http://www.facebook.com/video/video.php?v=81410652901&ref=mf
sadri başkanında olduğu nostarjik bir maç

bladeemre
07.06.2009, 10:26

sen inanıyomusun gelen teknik adamın siz devam edecekmisiniz nereden bilecem sizin secimi kazanabileceğinizi soruları sormayacağını.
yönetime gelen adamların kafasında kesinlikle kendi kafalarında kendi teknik adamları kendi futbolcuları olacaktır. bu kaos ortamında alınan hocada iyi bi hoca olmaz bence. cünki söz alcak sadri senerden sonra sadri şener gidecek sözler tutulmayacak bunu bile bile iyi bi hoca getiremessiniz takımın basına.
nuri albayraktan tabikide cok farkı var ama ikiside benim gözümde kulübe zarar vermiştir transfer sezonunda buda apacık ortada.

Onur Civelek61
07.06.2009, 10:48
Başkanımızın bırakacağına inanmıyorum.Bi kaç kez daha dile getirmişti ben bu işi bırakırım diye ama bırakmadı:) blöf yaptı:) bakıyorki hep ben uğraşıyorum ama beğenilmiyor yada istediğimizi yaptıramıyoruz (stad projesi gibi) Hemen destek istiyor ben bu işi bırakırım diyor:) Akıllı davranıyor bence.Evet Samet hoca bi hataydı belki ama ilk tercihde Şenol Güneş'ti.Herkez hata yapabilir.Ben başkanımıza çok güveniyorum.En iyisini yapacaktır...

goldeneye61
07.06.2009, 11:53
nasıl bırakmaymıs ya bence bıraksıngıtsın bole afra tafra cekılrımı yaa..Bemnce gıtme sebeblerı tamamen baskaa stadı yapamıyolrar tamamen kacma yoludur bu aska bır sey dgıl.Her ıstedıgı olacak dıye bır kural yok beledıye ıle arasında ne varsa kısısellestırmemelı.Kadıkı ılk kez basa gelmıyor cocukca bır davranı bence kacıyolar baska bır mansı yok.Kombıne alcaktım almıyorum bunalrın yuzunden baskanın acıklamalrına baksanıza ya hındıstana gııyorum teknık dırektor ve oyuncu bakmaya ne demek bu ya bır trabzonsporu olarak bana bu laf cok dokundu bole bır soz solenmezz.Baskan bunu nsıl dıyebılrı ya trabzonsporun buyuklugunu trabzonun takıma olanbaglılıgnı hıce sayarak bole bır soz soluyorsa zaten daha kalmasın gıtsın...Destekcısı faruk ozak nerde hane neden sahıp cıkmıyor.Bunların yaptıgı danısıklı donuss sstad ıle oyaladılar mıleltı sımdı dee olmayacagın gorduler kacıyorlar baska bır sey degıl bu bence.....Ben en basından berı sadrı senerı ıstemıyordum yınede ıstemıyorum.....

Travelair
07.06.2009, 13:00
Birşey değişmemiş yani

laz kız
07.06.2009, 13:43
Çok iyi bir başkan ise gitmesini istemem.

pablo_escobar
07.06.2009, 14:29
sadri başkan bırakması trabzonsporu 10 sene daha gerı atar sahıp cıksın herkes protesto yapsın pazartesi günü herkesi belediye bınasının onunde beklıyoruz

Tayfun
07.06.2009, 15:08
Sadri Başkan bırakma bizi :(

Samet İslamoğlu
07.06.2009, 15:17
"

Bakın arkadaşlar çok sığ düşünüyorsunuz.Sadri Şener sadece teknik direktör konusundan dolayı olağanüstü kongreye gitmemiştir.Adam ne dese anlatamıyo sizede derdini.
Diyor ki: Teknik direktör seçimini yaptığımda bana mesaj çeken isimler,yöneticiler bugüne kadar diğer konularda neredeydi?Belediye konusunda neredelerdi?Finans konusunda neredelerdi? Ve bunların birikimi sonucu böyle bir karar aldı bence doğru yaptı.
Ayrıca,diyorsunki Ersun Yanal gümüş lig,Samet Aybaba bronz lig hocasıymış.O zaman sen son Trabzonspor-G.birliği maçını izlememişsin bi izle gör kim daha iyi futbol oynatmış takımına.Ve en kötü zamanımızda küme düşmekten zor kurtulduğumuz sezondan sonra Samet Aybaba bu takıma gelmiş ve diriltmiştir bunuda unutmamak lazım.Yani Samet Aybaba kötü t.d değildir.
Şu an para yok çok borca girildi diyen adamlar yüzünden Başkan yabancı hoca tercihi kullanmamıştır,mecburen Samet Aybaba'yı getirmiştir.

Burak DERELİ
07.06.2009, 15:19
SADRİ başkan bırakma biziiii :(

uğur BULUT
07.06.2009, 15:51
sadri başkana tam destek

Hayriye Ayan
07.06.2009, 19:36
sadri başkan süper bi adam ya
çok komik bi adam
futbol dünyasıyla ilişkileri çok iyi
işi biliyor
daha ne olsun
sadri baba bırakma biziiiiiiiiiii

Mustafa Ayazoğlu
07.06.2009, 20:01
'Parayı basıp en iyisini alacağım'

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/6/18_257482_sadrisener4233.jpg (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/-'Parayı-basıp-en-iyisini-alacağım'_3_HDetail_35_135463.htm)

Söylem bile yeter. Riziko ama olay budur.

Vkgz
07.06.2009, 20:44
sounessi getirirse olumlu bi eş yapar sadri şener aybaba olayından sonra

Mustafa Ayazoğlu
07.06.2009, 21:30
Ahmet Ağaoğlu & Volkan Canalioğlu

Bu 2 isim yönetimde olabilir mi?

uğur BULUT
07.06.2009, 21:39
Ahmet Ağaoğlu & Volkan Canalioğlu

Bu 2 isim yönetimde olabilir mi?
öyle gözüküyor valla bakalım görücez

usameakcelik
08.06.2009, 09:09
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-Sadri-Şener-devam-ediyor_4_HDetail_35_135538_3.htm
Bakın bu habere. Sadri Şener gitmeyecek herhalde....