PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sadri Şener | 10. Başkan

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

since1967-61
04.06.2009, 21:29
Bazilari hala sucu sadece belediyeye atiyor ama bugun olanlari hic söylemiyorlar asil neden budur baskanda söyledi zaten .

ne demeliydi taraftar ewt samet hocaaa ooooooooooooo hoşgeldinmi demeliydi

Ömer ERKAN
Seçimlerde Belediye Başkanina Ya Da Partisine Yakin Biri Çıkarsa Şaşırmamak Gerekir YUHH SİZE

ibrahimkaya
burda 1saat önce başkana söven zihniyetin şuçu hiç mi yok!!!

bu zihniyetteki taraftara nuri gibileri lazım...koca yaz atıp tutar son 1hafta kala hoca getirir...gider yöneticisi 1.5ay brezilyada sahalarda(!) samba yapar eli cebinde döner...bu taraftara böyle bir isim lazım!!!
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

cihatöztürk
başkanın sadece bugünkü olaylarla istifa etiiğini sanmıyorum....

başka şeyler var belediye destek olmuyo

bi sürü sıkıntı sonunda patladdı adam

Trk61
04.06.2009, 21:30
bu hafta taraftarlarin haftasi hadi is basina basliyalaim artik

belediyeden basliyalim...
baskanin kararinda geri cevirelim...

inanin bunlari yaparsak ve iyi bir sonuca ulasirsak 2009-2010 SAPIYONU TRABZONSPOR OLUR

Vural Kuyumcu
04.06.2009, 21:30
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr

hodlu
04.06.2009, 21:31
Bakın beşiktaş M.Topuz ile anlaşıyor biz kendi kendimizi yeme ile meşgulüz.Yazık yahu nedir çektiğimiz içerde Trabzonspor düşmanları var ve bunlar malesef sayıları ve yetkileri çok güçlü...

kahramanhamsi
valla tek kelime güle güle Şahısların bir önemi yok aslolan klübtür . Başkan bu işi kıvıramayacağını anladı , öyle atıp tutmakla olmuyo bu işler . taraftar ne yapsın daha deplasmanlarda bile tribünler dolu kombineler , forumlar , her türlü destek buna rağmen hala taraftardan ağlıyorsanız Güle güle Sadri Başkan

Fatih Özkan
Toplanalım Belediye Binasının Yakınında...
Protesto Edelim Belediyeyi!

SERDAR-61

bu zihniyetteki taraftara nuri gibileri lazım...koca yaz atıp tutar son 1hafta kala hoca getirir...gider yöneticisi 1.5ay brezilyada sahalarda(!) samba yapar eli cebinde döner...bu taraftara böyle bir isim lazım!!!

:alkış::alkış::alkış:

sifuni
belkide yönetimdeki isimleri degistirmek icin kongre karai almistir insallah öyledir dedigim gibi olamaz mi????

leavemealone
ne demeliydi taraftar ewt samet hocaaa ooooooooooooo hoşgeldinmi demeliydi

Bizi bu duruma getiren yeniden umutlandiran sevindiren adama direk kufur hakaret mi etmek iyisi ? Yönetim istifami demekmi isi cözecekti ? bumuydu dogrusu ahada gördük kaybettik iste baskani alin kina yakin .

Kaan
Mehmet Topuz BJK'de.

Son Dakika - NTVSpor Altyazı

vatandas61
büyük baskan dedigin bu iste. Fener sunu aldi, bjk su futbolcuyu elimizden aldi diye millet kalkmis burda kiyaslama yapiyor ama formalar cok pahali, biletler daha ucuz olmali diyorlar.
Sadri baskani öpüp basiniza koyun, ne cabuk unuttunuz nuri albayrakli günleri? Siz erman toroglu, ersun yalan gibi adamlara malzeme cikarin. Ersun yalan zaten trabzonspordan büyük adamdir.
Ah sadri baskan ah, gelen gideni aratir zaten. Senin kiymetini bu insanlar gidince anlayacak. Bu külüpde ne yaparsan yap birtek sana inanir ve güvenirim. Cünkü 20 senede gelen baskanlarin yapamadigini sen bir senede yapmaya calistin. Benim gibi düsünenler varsa sadri baskanin kalmasi icin kampanya baslatmaya davet ediyorum, benim gibi düsünen yoksa demek ki hickimse ts nin basarisi istemiyor!!

leavemealone
04.06.2009, 21:32

Helal kardesim bende bunu diyourm tum gundur yaziklar oslun böyle taraftara kina yaksinlar iste nuri gelir insallah .

arifberkay
04.06.2009, 21:32
kapatın kulubu sız de rahatlayın bızde

theo
04.06.2009, 21:33
büyük baskan dedigin bu iste. Fener sunu aldi, bjk su futbolcuyu elimizden aldi diye millet kalkmis burda kiyaslama yapiyor ama formalar cok pahali, biletler daha ucuz olmali diyorlar.
Sadri baskani öpüp basiniza koyun, ne cabuk unuttunuz nuri albayrakli günleri? Siz erman toroglu, ersun yalan gibi adamlara malzeme cikarin. Ersun yalan zaten trabzonspordan büyük adamdir.
Ah sadri baskan ah, gelen gideni aratir zaten. Senin kiymetini bu insanlar gidince anlayacak. Bu külüpde ne yaparsan yap birtek sana inanir ve güvenirim. Cünkü 20 senede gelen baskanlarin yapamadigini sen bir senede yapmaya calistin. Benim gibi düsünenler varsa sadri baskanin kalmasi icin kampanya baslatmaya davet ediyorum, benim gibi düsünen yoksa demek ki hickimse ts nin basarisi istemiyor!!

kardeşim çok doğru diyorsun...

Zafer Fidan
Mehmet Topuz BJK'de.

ya Topuzdan banane ya..burda simdi ne isi var bu haberin.:mad:

since1967-61
Bizi bu duruma getiren yeniden umutlandiran sevindiren adama direk kufur hakaret mi etmek iyisi ? Yönetim istifami demekmi isi cözecekti ? bumuydu dogrusu ahada gördük kaybettik iste baskani alin kina yakin .

yönetim istifa tabiiki denmemeliydi ama samet aybabayada ewt denmemeliydi güzel kardeşim

tonyali_yildiz
Arkadaşlar inşallah Sadri başkan uzun süre bizim başkanımız olarak kalır.
Samet hoca olayından da anlaşıldıki, taraftarın isteklerini gözardı etmeyen bir başkana sahibiz.
Helal olsun Sadri başkanım. Hep destekçiniz...

hodlu
Tekrarlıyorum bu feci sonda kimlerin parmağı varsa çıkıp konuşsun yada o kişiler kimse ele verilsin...

Koray
Faruk Özak belediyesine akıl soksun biraz, ev ev kapı kapı oy istemekle olmuyor bu işler...

Travelair
Toplanalım Belediye Binasının Yakınında...
Protesto Edelim Belediyeyi!

Evet bence de. Acil olarak bunu yapmamız gerekiyor. Ve güçlü şekilde. Demokratik uygar yoldan tepkimizi kuvvetlice haykıralım Türkiye kamuoyuna

Başkana ancak bu şekilde sahip çıkabiliriz. E-mail geçti, taraftar toplanıp uygar tepkisini göstermeli

Canİlker
04.06.2009, 21:34
millet mehmet topuzu alıyor bizdede ne teknik direktör var ortadane başkan nede transfer. biz en iyisi nuriyi geri getirelim birde ziyayı. celo keçelinho moawad aymanıda getirtelim. biz bunları hakediyoruz. sadri başkanı haketmiyoruz biz.

Kaan
ya Topuzdan banane ya..burda simdi ne isi var bu haberin.:mad:

Nedir bu sinir ya !?

Haberi olmayanlar var , bir haberi paylaşmak suç mu !?

Adam mı öldürüyoruz burada ?

arifberkay

ne sucumuz var sametı kabul etmedık dıye mmı suclu olduk

vatandas61
Mehmet Topuz BJK'de.

git bjk yi tut ozaman. Tüpcünün parasi bol. Bedava tüp dagitir size.

biltrabzon
anlayin artik bu takimda para falan kalmadi.baskanda bunun farkinda hakli olarak bu sebeblerden dolayi istifa etmek istyior.yoksa mehmet topuzu coktan alirdi her sey para.kahvede atip tutan trabzonlular paraya gelince kaciyor.örnek belediye ve kombine kartlar.

el_conquistador
04.06.2009, 21:35
valla tek kelime güle güle Şahısların bir önemi yok aslolan klübtür . Başkan bu işi kıvıramayacağını anladı , öyle atıp tutmakla olmuyo bu işler . taraftar ne yapsın daha deplasmanlarda bile tribünler dolu kombineler , forumlar , her türlü destek buna rağmen hala taraftardan ağlıyorsanız Güle güle Sadri Başkan

Kongrede aday ol lütfen. Eminim, sen herseyi cok daha iyi yaparsin!!!

Ömer ERKAN
Habu Gunlere Ne Bagdireler Atlatarak Geldik Kralı Çıktı Karşımıza Kaçacak Delik Aradı. . .

Biz Trabzonuz Trabzonsporuz Bizi Dıştan da İçten de Kralı Da Alayi Da Yıkamaz Başkanımızin Başarısızlığı İçin Bazı Çevreler

Çabalıyor.Sanıyorum Kendi Adaylari Var.İleriki Günlerde Görecegiz...

Vural Kuyumcu
allahim yarrabim sabir ver sabir yaaaaaa sabir

SERDAR-61
BAŞKANA hoca seçimi konusunda kızabiliriz fakat O HER ZAMAN SAYGIYA HAKEDEN BİR İNSANDIR sözde değil ÖZDE TRABZONSPORLUDUR ANLAYANA
ŞİMDİ değerli TRABZONSPOR TARAFARI!! görevimiz SADRİ BAŞKANI İKNA ETMEKTİR BUNUN İÇİN FİKİR YÜRÜTÜP BUGÜNKÜ OLUMSUZ TABLOYU SİLMELİYİZ

biltrabzon
04.06.2009, 21:36
Evet bence de. Acil olarak bunu yapmamız gerekiyor. Ve güçlü şekilde. Demokratik uygar yoldan tepkimizi kuvvetlice haykıralım Türkiye kamuoyuna

Başkana ancak bu şekilde sahip çıkabiliriz. E-mail geçti, taraftar toplanıp uygar tepkisini göstermeli

yarin cuma tam sirasi camidekilerde katilir bu protestoya.

lizarazu
Belediyeye falan suç atmayın adam Teknik Direktör getiriyor beğenmiyorsunuz üstelik getirdiği adam son yıllarda TS'a en iyi futbolu oynatan adam. Trabzonluları futbolu bilir sanırdım ama öyle değilmiş.

leavemealone
Iste yine sapa oturduk emegi gecen herkesi alkisliyorum :alkış: :alkış: :alkış:

Kaan

:mad::mad::mad:

Kötü bir şey mi dedim !?

Off , yeter yahu.

Tamam susuyorum.

Sizle haber paylaşanda kabahat.

Burak_52
belkide yönetimdeki isimleri degistirmek icin kongre karai almistir insallah öyledir dedigim gibi olamaz mi????
inşallah..

hAtes
Başkanın bırakacağını sanmıyorum, bu ancak bir şaka olabilir.Burda o kadar kişi aybaba için mail atıp tepki koyabiliyorsa, acilen birşeyler yapılmalı!!
Başkan bizi sever, biz onu haketmesekte o bizi bırakmaz...
Ben şimdiden başladım, 6 farklı adresten mail attım!!

serturkmen
arkadaşlar,
trabzonda eşi dostu olanlar bir araştırı verin,son durum nedir?başkanı ikna edebilecekler mi?
tam olduk artık sırtımız yere gelmez derken yine başa döndük.of Allah'ım oooooffffffff.
ulaşabileceğimiz tel numaralarıu var mı?başkanı bu kararından döndürmeliyiz.

Ömer ERKAN
Bazi Belediyeler Başarısız Takımı İçin Stad Yapiyor Belediye Sen Napiyorsun

innocence
"-“DAUM’U BEN ALACAKTIM TAZMİNATINI ÖDEYEMEDİM”-

Fenerbahçe Spor Kulübü alışveriş merkezi için yer alıyor, ona güvenip gidip Daum’u transfer ediyor. Ben de alacaktım Daum’u ama tazminatını ödeyemedim. Tebrik ediyorum kendilerini buradan ayrıca. Bizde belediye bize izin vermezken neden şimdi konuşanların sesi çıkmıyor? Buyursunlar, gitsinler şimdi istedikleri hocayı Avrupa’dan alsınlar"

etme başkanım sen değil misin yusuf a kızıp alanzinho ya milyonları veren ? söz konusu teknik direktörse neden ona para veremiyorsun ?

arifberkay
04.06.2009, 21:37
BAŞKANA hoca seçimi konusunda kızabiliriz fakat O HER ZAMAN SAYGIYA HAKEDEN BİR İNSANDIR sözde değil ÖZDE TRABZONSPORLUDUR ANLAYANA
ŞİMDİ değerli TRABZONSPOR TARAFARI!! görevimiz SADRİ BAŞKANI İKNA ETMEKTİR BUNUN İÇİN FİKİR YÜRÜTÜP BUGÜNKÜ OLUMSUZ TABLOYU SİLMELİYİZ

sana katılıyorum samete karsıyız ama beledıyeye daha da karsıyız bskanı uzenı bız daha cok uzerız

el_conquistador
anlayin artik bu takimda para falan kalmadi.baskanda bunun farkinda hakli olarak bu sebeblerden dolayi istifa etmek istyior.yoksa mehmet topuzu coktan alirdi her sey para.kahvede atip tutan trabzonlular paraya gelince kaciyor.örnek belediye ve kombine kartlar.

Trabzon'da para olmadigini kavradigin icin seni kutluyorum. Baskan Trabzonspor'a ne kadar kaynak yaratti haberin var mi? Daha cok senin gibileri ile ugrasmamak icin istifa etmis olmasin baskan?!?

Ahmet Karadeniz
tarftarlara bravo trabzon için herseyi yapan bir başkanı sayenizde kaybettik

Anıl Caner
Sapla samanı ayıramayanlar var.

Olay ne Samet Aybaba, ne başka bir şey. Siyaseti de geçiyorum.

Sadri Şener ve yönetimi kriz yönetimi konusunda zaten başarısızdılar. Şimdi olabileceğinin en üst noktasını gördük bu başarısızlığın.Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Sanırım başka takımın taraftarı olsaydım kıçımla gülerek izlerdim olanı biteni.

Sadri Şener Ersun Yanal'ın aksine söylediği ilk cümleden beri büyük yanlışların içerisinde ve en üzücü olan kısmı kriz yönetimini hiç ama hiç beceremiyor.

Beğenmediğimiz Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören öyle badireleri atlattılar ki yıllar boyunca. Ama Sadri Baba başka bir işin peşindeydi. Trabzonda asla olmayacak, olması mümkün olmayan bir şeyi kovaladı.İşler ters gidince de yarıda bırakmayı tercih ediyor.

Ben şahsen Sadri Şener'in istifa etmeyip görevinin başına döneceğini düşünüyorum. Şu an olan bitenler de hatalı kriz yönetimini kapatma çabaları. Sadri şener inatçıdır, sözünden dönmez diyenlere ise gülüyorum. Hemen hemen hiç bir söylediğinin arkasında duramıyor başkanımız. Ben hoca değiştirmeyi sevmem diyor, o zaman küçük takımlardan farkımız kalmaz diyor ardından sahiplenemem yenilgiden sonra diyip hocayı gönderiyor.Yıldız satmam diyor, oyuncu gidince arkasından yıldız değildi diyor.Yattara konusu zaten malum.Daha bir sürü şey. Açıkçası küstüm bırakıyorum açıklamasını da son ve en büyük hatası olarak yorumluyorum.

Başkanım seni çok seviyorum. Senden başka hiç bir başkanın başarı sağlamasına mümkün gözüyle bakmıyorum ama. Çok büyük hataların var çok.

b_m_61
04.06.2009, 21:38
info@trabzonspor.org.tr

Arkadaşlar 2 dakikamızı ayırıp mail atarak Sadri Şener'e desteğimizi gösterelim lütfen. Başkanımız çok duygusal bir insan, nasıl ki üzülünce birden istifa ediyorsa bizim ona olan desteğimizi görürse de vazgeçebilir, geçecektir, geçmeli.

since1967-61
Belediyeye falan suç atmayın adam Teknik Direktör getiriyor beğenmiyorsunuz üstelik getirdiği adam son yıllarda TS'a en iyi futbolu oynatan adam. Trabzonluları futbolu bilir sanırdım ama öyle değilmiş.

yaa bıraksana kardeşim nuri albayrak da başkan olduğunda belediyeye otobüs almadımı bırakın bu düşünceleri akp nin hedefi trabzondu aldı volkan canalioğlu gibi adam kazanamadı en azından adam gibi trabzonsporluydu belediyede adam değil .... sadri başkanda taraftara küsecek adam değil oyunlar başladı trabzonspor=cadı kazanı oldu

innocence

İnşallah öyledir.şuan ki durumda kulübü Başkan değil Hacısalihoğlu yönetiyor.

SERDAR-61
Helal kardesim bende bunu diyourm tum gundur yaziklar oslun böyle taraftara kina yaksinlar iste nuri gelir insallah .
ASLINDA BURADAN BAŞKANIMIZIN ne kadar KİŞİLİKLİ BİR İNSAN OLDUĞUNUDA göre biliyoruz bu başkan küstürülmemeli hep beraber BAŞKANIMIZI KARARINDAN DÖNDÜRMELİYİZ

A.Ali Karanis
Yasak mı ne yasağı isterse beni assınlar.Bu işe siyaset karıştı ve olan yine biz taraftarlara oldu, nerde bu şehrin belediye başkanı nerdeeeeeeeeeee....
nerede olacak açmış televizyonunu olan biteni büyük bir zevk içinde izliyordur.
Lanet olsun yahu ne zaman kurtulacağız şu zihniyetten ? ayrıca Can basten'in farkına vardığı detay çok önemli gerçekten,inşallah bu teori tutar.

Fatih Özkan
04.06.2009, 21:39
En kısa zamanda toplanmalı ve Belediyeye tepkimizi koymalıyız!
Yarına çok güzel olur mesela!

theo
ne sucumuz var sametı kabul etmedık dıye mmı suclu olduk

bu sameti kabul edip etmeme meselesi değil...edersin veya etmezsin ama ifadelerinle trabzonspor için gecesini gündüzüne katıp çalışan , trabzonsporu pazarlamacıların elinden kurtarıp yeniden efsane yapmak için çabalayan bir başkanı asla ve de asla ucuz kelimelerle eleştiremezsin...(bu cümleler senin şahsına özel yazılmadı renktaşım...)

Eren Karaahmetoğlu
Trabzon'dakiler lütfen toplanın yarın en yakın zamanda şu olaya bir el atın. Hatta İstanbul'da falan da bişeyler düzenlenirse izin vermeyelim başkanın bırakmasına:(

biltrabzon
04.06.2009, 21:40
Trabzon'da para olmadigini kavradigin icin seni kutluyorum. Baskan Trabzonspor'a ne kadar kaynak yaratti haberin var mi? Daha cok senin gibileri ile ugrasmamak icin istifa etmis olmasin baskan?!?

git isine ben baskandan mi bahsediyorum.trabzonspor trabzondakilerle asla basari yakalayamaz.onlar ancak kahve köselerinde mac seyredip küfreder.takim iyi degilse macinada bakmazlar.iyi gün dostu hepsi.

Mustafa K. Demirbaş
siyaset bulaşan her şeyin sonu böyle oluyor işte:(

seçim öncesi idmanlardan ayrılmayanlar nerdesiniz çıkın ortaya bakın belediyenizede

sahip çıkın şimdi Trabzonsporuma nerdesiniz

İskender Çakmak
başkanım geldin herkes heveslendi herkes sil baştan yaptı herkes tekrardan sahiplendi şimdi yarı yolda bırakıp gitmek yok hiç bir yerde işin yok

vatandas61
info@trabzonspor.org.tr

Arkadaşlar 2 dakikamızı ayırıp mail atarak Sadri Şener'e desteğimizi gösterelim lütfen. Başkanımız çok duygusal bir insan, nasıl ki üzülünce birden istifa ediyorsa bizim ona olan desteğimizi görürse de vazgeçebilir, geçecektir, geçmeli.

arkada kalmasin lütfen sürekli öne tasiyalim

Kaan
Trabzon'da bir şeyler yapılması lazım.

Hem Belediye için , hem de Sadri Şener için.

Mustafa Hazıroğlu
04.06.2009, 21:41
Eyvah ! Bu ne sinir yaa :eek:

Cihan
anlaşıldı takım yine özkan sümere kaldı ... bi insan bu kadar mı zeki olabilir.... yine atladı koltuğuna

Fatih Özkan
Toplanalım diyorum!
Belediyeyi protesto edelim!

since1967-61
04.06.2009, 21:42
arkada kalmasin lütfen sürekli öne tasiyalim

mail gönderilmiştir

İsmail ALİOĞLU
Biz kimseye sövüp saymadık. işimize gelmedi tepkimizi gösterdik. bumu sövüp saymak??? saçmalamayın.. Kimse Baskanın şahsına hakaret içerikli birşey söylemedi..

Bide Sadri başkan gelince nihayet siyasetten uzaklaştık diye düşünüyodum. ama maalesef siyaset yakamızı bırakmıyor. Orhan Fevziye oy verenlere yazıklar olsun.. Belediye bile bize karşı..

maydin
bize trabzonspor lüks.

Kazım Uzunboy
04.06.2009, 21:43
Sadece Trabzon'da değil.

Her yerde yapılabilir aslında.

NuDGeRR
acık acık soyledi baskan. stadın altını migrosa kiralamak istemiş. kısa vadede iyi gelir kaynagı diye. ama belediye izin vermemiş. gerek yoneticiler gerekse belediye yanımda yokken ben bu işi tek basıma gotruremem dedi. adam haklı ama bizi de gör be baskanım =( taraftarız biz cekeriz cefa sadri baba bizi bırakma... oy veren elllerim kırılsın :(

vatandas61
Eyvah ! Bu ne sinir yaa :eek:

baskanin basligina bjk nin transferini koyan bir adam sormak lazim, bu nasil provokasyon. Burasi ne transfer nede son dakika basligi.

Fatih Özkan
04.06.2009, 21:44
Şimdiki belediye yönetimine oy veren arkadaşlara yazıklar olsun!
Mutlu oldular mı ?
61 Proje imiş (!)
Al sana siyasi proje!
Perişan olduk!

Kubilay ŞAHİN
Yok Yok Gerçekten Birşeyler Lazım Ama Elden Ne Gelir..

Kaan
Sadece Trabzon'da değil.

Her yerde yapılabilir aslında.

Toplanıyor muyuz ? :D

2 günüm var benim. :p

vatandas61
bir mail de benden gitti baskana destek icin. TS sevenlerin hepsi destek olmailidir

el_conquistador
04.06.2009, 21:45
git isine ben baskandan mi bahsediyorum.trabzonspor trabzondakilerle asla basari yakalayamaz.onlar ancak kahve köselerinde mac seyredip küfreder.takim iyi degilse macinada bakmazlar.iyi gün dostu hepsi.

Trabzon'da bir sene önce ne kadar para varsa, simdide o kadar var. Biz sinirlarimizi zorlayarak buralara geldik, ama hala burda hayal ürünü hocalar yazip, Mehmet Topuz gibi futbolculari yazanlar kendisini hic sorgulamaz.

since1967-61
04.06.2009, 21:45
yazıklar olsun şu takım ne hale geldi herşey tam yoluna girdi artık uyanıyor bir dev yeniden derken siyasi çıkarlar doğrultusunda bu klubü kaosa sürüklüyorlar ağlamamak elde deil

Buğra Dege
04.06.2009, 21:46
nerde bu belediye!aday ken verdiiiin sözler nerde?trabzonspor vaadinle seçimi kazandın şimdi oturup olanları izliosun!!işini adam gbi yap trabzonsporuma sahip çık.......................

SERDAR-61
ASIL ŞİMDİ TRABZONSPORU BIRAKMAK İSTEYENLER BIRAKSIN;)
BUGÜN kü olaylarda herkese atıp tutabilirdik bende yönetimi eleştirdim fakat belirli bir çerçeve içerisinde fakat başkanımız gibi TRABZONSPOR SEVDALISINI KÜSTÜRENLERE YAZIKLAR OLSUN

Ahmet Kuru
Yanlış yapıyorsun başkan..
Hemde çok yanlış...
Bu taraftar bu kaos ortamını hak etmedi.
Seni desteklediği kadar hiçbir başkanı sevip desteklemedi,bunun karşılığı bu olmamalı.

İsmail ALİOĞLU
info@trabzonspor.org.tr

serturkmen
sen ve senin gibilere başkanlık yaptığı için zaten üzüntülüdür başkan.
nankörlüğün de bu kadarına pes valla.istanbul takımları bize bu kadarını yapmadı.
sadri başkan bu kadar yaptı ve çok da başarılıydı.
onun yapamadıklarını ve yarım bırakdıklarını da siz ve sizin gibiler çıkar da yapar.

since1967-61
04.06.2009, 21:47
nuri albayrak geldi limanı aldı belediye geldi trabzonspor da kaos yarattı. nedir bizim bu akp lilerden çektiğimiz bunları komple denize dökmek lazım..

ISTS
04.06.2009, 21:48
Benim aldığım haberlere göre olayın asıl nedeni Şenol Güneş'in Trabzonspor'a getirilemeyişi. Kore klubü tazminat için 1 trilyon istemiş ve Sadri Şener bu parayı ödemeye yanaşmamış. Bu sebeple Faruk Özak ile ters düşmüşler.

theo
04.06.2009, 21:48
beyler bu geceden belediye önüne toplanılıp yürünmesi lazım taşkınlık yapmadan...ordan da kulüp binasının önünde gerekirse sabahlanmalı...başkana destek ve köstek olanlar alkışlanıp yuhalanmalı...trabzonspor kimsenin siyasetine malzeme olamaz!!!biz de bunu dikkate alarak siyasetten uzak bir şekilde tepkimizi koymalıyız...siyaset karışınca evladımızı nasıl yetim kaldı 2sene gördük...o yüzden sapla samanı ayırıp TRABZONSPOR taraftarına yakışacak şekilde şerefli bir protesto eylemi yapmak zorundayız!!!

Kazım Uzunboy
04.06.2009, 21:49
Benim aldığım haberlere göre olayın asıl nedeni Şenol Güneş'in Trabzonspor'a getirilemeyişi. Kore klubü tazminat için 1 trilyon istemiş ve Sadri Şener bu parayı ödemeye yanaşmamış. Bu sebeple Faruk Özak ile ters düşmüşler.

O zaman ödeseydi Faruk Özak.

Ahmet Karadeniz
Yanlış yapıyorsun başkan..
Hemde çok yanlış...
Bu taraftar bu kaos ortamını hak etmedi.
Seni desteklediği kadar hiçbir başkanı sevip desteklemedi,bunun karşılığı bu olmamalı.

bu kaos ortamını kimin yarattıgı cok belli boyle taraftar gurubuz oldugu muddetce trabzon basarılıolamaz

since1967-61

şenol hoca ya bu para verilsede gelmicekti uyanalım artık şenol güneş i de söverek gönderdi bu taraftar kendimizi kandırmayalım trabzonspor a hoca bulunamaz duruma düştü bu yönetim çünkü trabzonspor= cadı kazanı oldu güzel kardeşim

firidin61
04.06.2009, 21:51
Peki karde$ sana bir soru..."TARAFTAR" demek ne demek? Madem ki biz gercek taraftariz...madem ki en kötü dönemde bile Kasimpa$a takimi ile oynarken bile 20 -25 bin ki$i gidiyor ve destekliyor o zaman neden biz $ampiyon olamiyoruz? Sorun yönetimdeyse kac yönetim geldi gecti? Teknik direktör ise sayisiz teknik adam geldi gecti...en basit ve akillarda son kalan örnegi diyecegim sana...bu sezon $ampiyon olamayi$imizin sebebi nedir? Yine teknik heyet veya yönetim mi ? Kendin de diyorsun kesinlikle bilincli degil bu taraftar diye...o halde neden 25 yildir bilinclenmiyoruz? Bizim bizansli taraftarlardan eksigimiz ne? Fazlaligimiz yok mu sence?

Hocam , TARAFTAR olabilmek Taraf olabilmektir . Ancak kimin tarafı olacağını iyi seçmen gerekir . ÇIKAR Gruplarının mı yoksa Trabzonspor un Tarafı mı olacaksın ? İşte Trabzonspor taraftarı bunun ayırımını yapamıyor . Çıkar Grupları Trabzon da Trabzonspor un Tarafı olarak algılanıyor . Bu algı , keneler gibi kanımızı içen bu çıkar gruplarını vücudun bir parçası yapıyor ve atamıyoruz bu zehir saçan PİSLİK leri bünyemizden ! Ateşimiz çıksa soğuk alganlığı diyoruz ! Kimsenin aklına bile gelmiyor bu KENELER !

İşin acayip kısmı Yönetimden Taraftara da kadar ta içimize işlemişler . Yani heryerdeler . Başarızlığın bence nedeni budur . Başarı nasıl gelir ? Vücutta yarlanmalarının önüne geçerek ! Peki bu kolay mıdır ? Kesinlikle Hayır . Birini vücuttan atmaya kalksak hepsi İSYAN eder . Sonlarının geleceğini biliyorlar çünki . Bunun önüne nasıl geçilir ;

Sağlam Bir Yönetim .

Bilinçlenmiş bir taraftar .

İyi Bir Hoca . Bırakıp gitmeyecek hadda DİRENECEK ! Kısasa kısas yapacak !

Bilinçli taraftar içinde biraz başarıya ihtiyacımız var . Çünkü Trabzonspor lunun gözünü başarı bürümüş . Şu başarı bir gelse hedef deyişmesede ütopya dan çıkacak ve başka şeylerle ilgileniyor olacaklar .

Son Olarak ; Sadri Başkan böyle gitmek sana yakışmaz ! Eminin sende '' OT '' dan ibaret taraftar istemessin . Sorun belediyenin aslında yapması gereken şeyin önüne geçmesi yani Trabzonspor un dolayısıyla Trabzon un kalkınmasını önlemekse ... Haydi Trabzon halkı Trabzonspor a sadakatini demokratik hakkını kullanarak asla aşırıya kaçmadan göster . Başkan'a yanlış yaptığında karşısında doğruyu yaptığında ise kol kola olduğunu göster ! Ya şimdi Ya Asla ... !

Sayg ,

NuDGeRR
04.06.2009, 21:51
beyler bu geceden belediye önüne toplanılıp yürünmesi lazım taşkınlık yapmadan...ordan da kulüp binasının önünde gerekirse sabahlanmalı...başkana destek ve köstek olanlar alkışlanıp yuhalanmalı...trabzonspor kimsenin siyasetine malzeme olamaz!!!biz de bunu dikkate alarak siyasetten uzak bir şekilde tepkimizi koymalıyız...siyaset karışınca evladımızı nasıl yetim kaldı 2sene gördük...o yüzden sapla samanı ayırıp TRABZONSPOR taraftarına yakışacak şekilde şerefli bir protesto eylemi yapmak zorundayız!!!

evet ama belediyeden önce kongrenin yapıldıgı salona gidilmeli. hemde hiç zaman kaybetmeden beyler bilen varsa söylesin su anda baskan nerede ? klup binasında mı ? yoksa olaganustu kngre falan diyorlar oradamı ? en gec 22 30 da baskanın yanına gidilmeli. haydi TRABZONSPOR sevdalısı baskanımızı geri kazanalım. bu gecede yataga 1 saat gec girelim. sonucta TRABZONSPOR kazanacak emin olun

Mehmet Fatih Silik
04.06.2009, 21:53
$uraya bak yaa...ba$kan bir senede yaptiklarini 25 senede kimse yapamadi...$ehir ayaga kalkti...herkez kenetlendi derken bugün bölündük neredeyse...bu belkide iyi günlerimizdir...gelin BIRLIK OLALIM! Bizans oyununa gelmeyelim...onlarin da istedigi bu degil mi? Bu sene $ampiyonluga oynayacaktik...demek ki yusuf yusuf etmeye ba$lami$lar ki onlarda böyle cirkeflik yapiyorlar...amaclari bizi birbirimize dü$ürmek ve bizi yine eskiye döndürüp kaos ortami yapmak...biz TRABZONSPOR'luyuz arkada$lar...OYUNA GELMEYELIM!!!!

serturkmen
04.06.2009, 21:55
Sapla samanı ayıramayanlar var.

Olay ne Samet Aybaba, ne başka bir şey. Siyaseti de geçiyorum.

Sadri Şener ve yönetimi kriz yönetimi konusunda zaten başarısızdılar. Şimdi olabileceğinin en üst noktasını gördük bu başarısızlığın.Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim. Sanırım başka takımın taraftarı olsaydım kıçımla gülerek izlerdim olanı biteni.

Sadri Şener Ersun Yanal'ın aksine söylediği ilk cümleden beri büyük yanlışların içerisinde ve en üzücü olan kısmı kriz yönetimini hiç ama hiç beceremiyor.

Beğenmediğimiz Aziz Yıldırım, Yıldırım Demirören öyle badireleri atlattılar ki yıllar boyunca. Ama Sadri Baba başka bir işin peşindeydi. Trabzonda asla olmayacak, olması mümkün olmayan bir şeyi kovaladı.İşler ters gidince de yarıda bırakmayı tercih ediyor.

Ben şahsen Sadri Şener'in istifa etmeyip görevinin başına döneceğini düşünüyorum. Şu an olan bitenler de hatalı kriz yönetimini kapatma çabaları. Sadri şener inatçıdır, sözünden dönmez diyenlere ise gülüyorum. Hemen hemen hiç bir söylediğinin arkasında duramıyor başkanımız. Ben hoca değiştirmeyi sevmem diyor, o zaman küçük takımlardan farkımız kalmaz diyor ardından sahiplenemem yenilgiden sonra diyip hocayı gönderiyor.Yıldız satmam diyor, oyuncu gidince arkasından yıldız değildi diyor.Yattara konusu zaten malum.Daha bir sürü şey. Açıkçası küstüm bırakıyorum açıklamasını da son ve en büyük hatası olarak yorumluyorum.

Başkanım seni çok seviyorum. Senden başka hiç bir başkanın başarı sağlamasına mümkün gözüyle bakmıyorum ama. Çok büyük hataların var çok.
böyle düşünen bir taraftar topluluğu seni haketmiyor başkanım.
Atalarımızın bir lafı vardır renkdaşım."Yiğidi öldür ama hakkını yeme."
lütfen sadri başkanımızın hakkını yemeyelim kimsenin cesaret etmediği ve edemeyeceği riskleri üstlendi ve bu takımı canlandırdı,başarı sağladı.
Sadri Başkan ne olur bizi bırakma.

Trk61
ARTIK TOP bizim önümüze düsmüsdür simdik paslarmizi iyi yapim goolumuzu atalim hadi arkdaslar birseyler yapalim

poetricus
Kendinizi ve camiayı sürüklemekte olduğunuz felaket konusunda sizi uyarmıştım Sayın Başkan'ım:

Daha ne kadar aynı hataları yapmaya devam edeceksiniz?
Daha ne kadar küçük meseleleri büyük krizler haline getireceksiniz?
Daha ne kadar emriniz altındaki kişiler ve kenar mahalle mahfilleri tarafından yönetilecek ve yönlendirileceksiniz?
Allah sizin de camianın da yardımcısı olsun.

tonyali_yildiz
04.06.2009, 21:56
Ben kulübümüze mailimi attım, sizler de aynı duyarlılıkta olun arkadaşlar. Sadri başkanı kaybedersek yeni bir kaosa gireceğiz, bizi hedefe götürecek yegane başkan şuanda Sadri Başkandır.

Not : Ben size tahminimi söyleyeyim. Sadri Şener Başkan, Senol hoca teknik direktör, Trabzonspor şampiyon. Yazın bir kenara ...

hüseyin1975
04.06.2009, 21:57
Rakipler sayemizde Bayram yapiyordur.
Bravo Yönetim!

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 21:58
sadri başkanı istifaya cagıranlar simdi nerde cok merak ediyorum!!!!!!!!!!!!!!!!

Anıl Caner
böyle düşünen bir taraftar topluluğu seni haketmiyor başkanım.
Atalarımızın bir lafı vardır renkdaşım."Yiğidi öldür ama hakkını yeme."
lütfen sadri başkanımızın hakkını yemeyelim kimsenin cesaret etmediği ve edemeyeceği riskleri üstlendi ve bu takımı canlandırdı,başarı sağladı.
Sadri Başkan ne olur bizi bırakma.

Cümlelerin içinden seçip seçip kalınlaştırarak Sadri Şener karşıtı olduğumu ifade edip bir de seni haketmiyor yazarsan bu yanlış bir harekettir sevgili ağabeyim.

Forumda az çok mesajları takip edenler Sadri Şener'i ne kadar sevdiğimi ve bağlı olduğumu bilir.

Kriz yönetimiyle alakalı önemli bir eksiği var başkanın.Şu anda da onlardan birisine şahit oluyoruz.Yazdıklarımın özeti bu.

Mehmet Fatih Silik
Hocam , TARAFTAR olabilmek Taraf olabilmektir . Ancak kimin tarafı olacağını iyi seçmen gerekir . ÇIKAR Gruplarının mı yoksa Trabzonspor un Tarafı mı olacaksın ? İşte Trabzonspor taraftarı bunun ayırımını yapamıyor . Çıkar Grupları Trabzon da Trabzonspor un Tarafı olarak algılanıyor . Bu algı , keneler gibi kanımızı içen bu çıkar gruplarını vücudun bir parçası yapıyor ve atamıyoruz bu zehir saçan PİSLİK leri bünyemizden ! Ateşimiz çıksa soğuk alganlığı diyoruz ! Kimsenin aklına bile gelmiyor bu KENELER !

İşin acayip kısmı Yönetimden Taraftara da kadar ta içimize işlemişler . Yani heryerdeler . Başarızlığın bence nedeni budur . Başarı nasıl gelir ? Vücutta yarlanmalarının önüne geçerek ! Peki bu kolay mıdır ? Kesinlikle Hayır . Birini vücuttan atmaya kalksak hepsi İSYAN eder . Sonlarının geleceğini biliyorlar çünki . Bunun önüne nasıl geçilir ;

Sağlam Bir Yönetim .

Bilinçlenmiş bir taraftar .

İyi Bir Hoca . Bırakıp gitmeyecek hadda DİRENECEK ! Kısasa kısas yapacak !

Bilinçli taraftar içinde biraz başarıya ihtiyacımız var . Çünkü Trabzonspor lunun gözünü başarı bürümüş . Şu başarı bir gelse hedef deyişmesede ütopya dan çıkacak ve başka şeylerle ilgileniyor olacaklar .

Son Olarak ; Sadri Başkan böyle gitmek sana yakışmaz ! Eminin sende '' OT '' dan ibaret taraftar istemessin . Sorun belediyenin aslında yapması gereken şeyin önüne geçmesi yani Trabzonspor un dolayısıyla Trabzon un kalkınmasını önlemekse ... Haydi Trabzon halkı Trabzonspor a sadakatini demokratik hakkını kullanarak asla aşırıya kaçmadan göster . Başkan'a yanlış yaptığında karşısında doğruyu yaptığında ise kol kola olduğunu göster ! Ya şimdi Ya Asla ... !

Sayg ,

Hakklisin karde$te bu kulübün gercek sahipleri "BIZ" degilmiyiz? Madem ki böyle bir durum var, neden el birligiyle bu olayi derinden cözemiyoruz? Sorun nerede? Dayani$ma mi yok? Bence biz bu kafayla hicbir zaman $ampiyon olamiyacagiz...ama benim dile getirmek istedigim olay $udur ki, ne olursa olsun mevcut yönetime destek vermektir...bu sene yaptiklarini listelersek, $imdiye kadar hickimsenin yapmadigini ba$kanimizin yapmi$ oldugunu görürüz...ke$ke Trabzon'da ya$asamda bir katkim olsa...dilerim ayak oyunlarina gelmeyiz ve kendi icimizde bölünmeyiz...gerci buz daginin gözükmeyen kisminda neler neler gizli ya...

Fatih
04.06.2009, 21:59
Cümlelerin içinden seçip seçip kalınlaştırarak Sadri Şener karşıtı olduğumu ifade edip bir de seni haketmiyor yazarsan bu yanlış bir harekettir sevgili ağabeyim.

Forumda az çok mesajları takip edenler Sadri Şener'i ne kadar sevdiğimi ve bağlı olduğumu bilir.

Kriz yönetimiyle alakalı önemli bir eksiği var başkanın.Şu anda da onlardan birisine şahit oluyoruz.Yazdıklarımın özeti bu.

Yazdıklarında sonuna kadar haklısın Anıl.

SERDAR-61
04.06.2009, 21:59

kardeşim çok doğru söylüyorsun fakat bunun bize yararı olacak mıdır?:(

MaEsTrO
04.06.2009, 22:00
Ben kulübümüze mailimi attım, sizler de aynı duyarlılıkta olun arkadaşlar. Sadri başkanı kaybedersek yeni bir kaosa gireceğiz, bizi hedefe götürecek yegane başkan şuanda Sadri Başkandır.

Not : Ben size tahminimi söyleyeyim. Sadri Şener Başkan, Senol hoca teknik direktör, Trabzonspor şampiyon. Yazın bir kenara ...

Şimdi şöyle bir durum söz konusu: Çok değil bir saat önce de herkes kulubü mail yağmuruna tutmuştu. Şimdi de tutuyor. Lakin giden mailler içerik değişikliğine uğradı. Öncekiler defolun gidin, istifa edin; şimdikiler aman bizi bırakmayın, biz sizsiz ne yaparız falan fistan... Şimdi sorarım ey millet: Siz başkan olsanız böyle bir kaypaklık karşısında ne yapardınız?

bordo61
04.06.2009, 22:00
Ne oldu bir günde yahu

serturkmen
04.06.2009, 22:02
Lütfen!
bmn yöneticilerini göreve çağırıyorum.
tüm üyelere yönelik bir çağrı yapın ve başkanımızı bu aldığı yanlış karardan vazgeçirelim.
bu gücümüz var,bunu değerlendirelim,ne olacak diye beklemeyelim.geleceğimizle ilgili kararlar alınırken bizde söz sahibi olalım.

leavemealone
04.06.2009, 22:05
Şener, önümüzdeki günlerde bir olağanüstü kongre gerçekleştireceklerini de belirterek, "Tekrar aday olmayı düşünmüyorum. Kongre yapılana kadar görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Kongre kararımızı aldık ama bunu imzalamadık. 'Biz Samet Aybaba ile prensipte anlaştık' dedik. Resmi anlaşma yoktu. Ama herkes ayaklandı. Benim kendi yöneticim bile cep telefonuma mesaj atarak, 'Biz ikinci sınıf hocalarla çalışmak istemiyoruz' dedi. Böyle bir ortamda daha sağlıklı kararlar çıkabileceğini düşünmüyorum" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11799994.asp?gid=229

leavemealone
04.06.2009, 22:07
Ve hala birileri diyorki bu ayrilisin sametle ilgisi yok gülerim ben buna .

serturkmen
04.06.2009, 22:09

bugün çok sinirlerimiz yıprandı sevgili kardeşim.artık sağlıklı düşünemez hale geldik.onun için bu tür yanlışlıklar için kusura bakma.
ama şu da bir gerçek ki başkanımızın yerinde kim olsa bu kadar çok bilmiş(!) arasında muhakkak hata yapardı,ya da yaptırılırdı o da yaptı zaten.
ben başkanımızın derin Trabzona bu kadar dayanacağını zannetmiyordum yine de iyi dayandı.onun için artık biz sağduyulu,takımını menfaatsiz seven kişilerin başkanımıza şu ortamda hatalarını irdelemeden destek olması ve aldığı karardan geri adım atması için gerekli herşeyi yapması gerektiğini düşünmekteyim.yoksa kazanan derin trabzon,kaybedense biZ trabzonsporlular olacağız.

Vural Kuyumcu
04.06.2009, 22:09
Arkadaslar Sadri baskan taraftarin sözünü dinleyen ve önemseyen birisidir. Gitmemesi konusunda diretirsek bizi dinler. Lütfen bu konuda duyarli olalim takimi les kargalarina birakmayalim. Sadri Sener giderse ümitlerimizde gider. Sahsen ben tamamen ümidimi kaybederim. Onun icin herkes elinden ne geliyorsa yapsin. Benim elimden ne yazikki sadece mail atmak geliyor. Trabzondaki arkadaslar yürüyüs mü yapar ne yapar artik bir seyler yapin.

Mail atmak isteyenler:

info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Açık ve net Başkan'ımız Belediye yüzünden kongre kararı alıp istifa etmiştir...

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Tarih belirleyelim ve en yakın zamanda Belediye'ye yürüyüp tebkimizi belirtelim...

Yoksa Başkan'ımız elden gidiyor...
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Ahmet Kuru
04.06.2009, 22:10
bu kaos ortamını kimin yarattıgı cok belli boyle taraftar gurubuz oldugu muddetce trabzon basarılıolamaz
Taraftarın bunda ki suçu ney onu anlamadım?

fatihertürk
samet aybabayı getireceğine bari ziya doğanı getir yanınada fatih tekkeyi çıkmasın kaos filan kümede takımını zor tutan adamı takımın başına getirmenin alemi ne

Anıl Caner
bugün çok sinirlerimiz yıprandı sevgili kardeşim.artık sağlıklı düşünemez hale geldik.onun için bu tür yanlışlıklar için kusura bakma.
ama şu da bir gerçek ki başkanımızın yerinde kim olsa bu kadar çok bilmiş(!) arasında muhakkak hata yapardı,ya da yaptırılırdı o da yaptı zaten.
ben başkanımızın derin Trabzona bu kadar dayanacağını zannetmiyordum yine de iyi dayandı.onun için artık biz sağduyulu,takımını menfaatsiz seven kişilerin başkanımıza şu ortamda hatalarını irdelemeden destek olması ve aldığı karardan geri adım atması için gerekli herşeyi yapması gerektiğini düşünmekteyim.yoksa kazanan derin trabzon,kaybedense biZ trabzonsporlular olacağız.

Estağfurullah abi hepimiz gerginiz zaten. Damladı damlayacak. Büyük hayal kırıklığı yaşıyorum.

serturkmen
04.06.2009, 22:11
O zaman ödeseydi Faruk Özak.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

Metin Ural
04.06.2009, 22:11
Flaş! Flaş! Trabzon karıştı!
Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener'in, 'Samet Aybaba ile prensipte anlaşmaya vardık' şeklinde açıklama yapmasının ardından sıcak saatler yaşandı. Camianın önde gelen isimlerinin yönetim kurulunun bu kararına tepki göstermesi üzerine Samet Aybaba'dan vazgeçen yönetim, sürpriz bir karar daha alarak olağanüstü kongreye gitme kararı aldı. Kongreye gitme kararı almalarının detaylarını DHA'ya açıklayan Başkan Sadri Şener, "Ben bu işi bırakıyorum" dedi.

Şener, önümüzdeki günlerde bir olağanüstü kongre gerçekleştireceklerini de belirterek, "Tekrar aday olmayı düşünmüyorum. Kongre yapılana kadar görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışacağım. Kongre kararımızı aldık ama bunu imzalamadık. 'Biz Samet Aybaba ile prensipte anlaştık' dedik. Resmi anlaşma yoktu. Ama herkes ayaklandı. Benim kendi yöneticim bile cep telefonuma mesaj atarak, 'Biz ikinci sınıf hocalarla çalışmak istemiyoruz' dedi. Böyle bir ortamda daha sağlıklı kararlar çıkabileceğini düşünmüyorum" dedi.

Şener, camiada bu işi kendilerinden daha iyi yapabileceklerin çıkması durumunda aday olması gerektiğini de belirterek, "Kongre kararımızı resmileştirdiğimizde bu çok konuşanlar çıkıp adaylığını açıklasınlar. Benim cep telefonuma o mesajı atan yönetici, bir gün önce ben futbolculara 1 Milyon 850 bin TL ödeme yaparken, 'Bu parayı nereden buldun' diye bana arayıp teşekkür etmezken, bana bu mesajı geçiyor. Artık yoruldum. Trabzonspor'u en iyi yerlere getirmek için çalıştık. Umarım bundan sonra hayırlısı olur. Hoca konusunda bu kadar duyarlı olanlar belediye konusunda niye duyarlı olmadı anlamıyorum" diye konuştu.

Şener, kongreye kadar hoca konusu netleştireceklerini de belirterek, "İki İspanyol hoca ile konuşuyoruz. Bu konuda en kısa zamanda karar vereceğiz" dedi.

Öte yandan, Bordo - mavili takımın Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ise, Samet Aybaba ile hiçbir bağlayıcı imzalarının bulunmadığını belirterek, "Camianın beklentileri doğrultusunda, bu aşamadan sonra yabancı bir teknik adamı takımın başına getirmek için çalışmalar yürüteceğiz. Yerli hoca almayacağız. Yabancı ve kaliteli bir ismi takımın başına getirme düşüncesindeyiz. Bunda, camiamızın beklentileri önemli rol oynadı" dedi.

04.06.2009
Kaynak : DHA

el_conquistador
04.06.2009, 22:12

Mail atmak isteyenler:

Çünkü Belediye ile olan sorun sadece bugün olanlardan dolayı kaynaklanmıyor, tüm belediyeler şehrinin takımlarına stad,kalıcı gelir sağlamakla uğraşırken bizim Belediye'miz yolumuza taş koymaktan başka bişey yapmıyor.

Tarih belirleyelim ve en yakın zamanda Belediye'ye yürüyüp tebkimizi belirtelim...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2313388&posted=1#post2313388)

Ya arkadaslar, hala sunun yüzünden, bunun yüzünden deyip durmayin. Hepimiz sucluyuz bu sürecte.

mskartal
04.06.2009, 22:13
Faruk Özak belediyesine akıl soksun biraz, ev ev kapı kapı oy istemekle olmuyor bu işler...

Aynen katılıyorum...

Kazım Uzunboy
Ne olduğunu biliyoruz. Eklemeyin artık şu haberleri.

Ahmet Karadeniz
Taraftarın bunda ki suçu ney onu anlamadım?
samet gelecek diye herkes ayaga kalktı yok samet aybaab gelecekse sadri baskanda gitisin sadri baskan' bu adamı getirmesinden dolayı guvenimkalmadı klubu mail yagmuruna tutalım falan fialn işte bi klubun taraftarı baskanın getiridgi adamı begenmiyorsa baskanda dogru olanı yaptı ve isitfa etti cunku adamın bi gururu var amanuri albayrak oyemi yaptı!!!

Metin Ural
04.06.2009, 22:14
Ne olduğunu biliyoruz. Eklemeyin artık şu haberleri.

son dakika haberlerinde goremeyince ekledim. niye kiziyorsunuz ki?

Koray
04.06.2009, 22:15
Telefon: 0-462-322 46 01 - 101

e-mail: belediye@trabzon.bel.tr

Herkes tepkisini burdan belirtsin...

el_conquistador

NEY NEY NEY??? Yolladigin haber tam 4 x var Son dakika haberlerinde!

hodlu
Evet artik aĞlayip ÜzÜlme deĞİl baŞkana ve yÖnetİme sahİp Çikma zamani.bmn yÖnetİmİne seslenİyorum,bİr karar alin bİzde uygulayalim...

Kazım Uzunboy
04.06.2009, 22:16

Kızmıyorum kardeş ne haddime kusura bakma.

Metin Ural
NEY NEY NEY??? Yolladigin haber tam 4 x var Son dakika haberlerinde!

son dakika haberlerinde sadri sener'in kararindan sonra kendi agzindan yaptigi hicbir aciklama yoktu.

Metin Ural
en azindan ben goremedim. yanlis gorduysem kirlilik icin herkesten ozur diliyorum.

Anıl Caner
04.06.2009, 22:17
Yahu sinirlerimize sahip çıkalım biraz. En azından birbirimize karşı lütfen ya. Her şey değişecek biz gene bizbize kalacağız.

Ahmet Kuru
04.06.2009, 22:17
samet gelecek diye herkes ayaga kalktı yok samet aybaab gelecekse sadri baskanda gitisin sadri baskan' bu adamı getirmesinden dolayı guvenimkalmadı klubu mail yagmuruna tutalım falan fialn işte bi klubun taraftarı baskanın getiridgi adamı begenmiyorsa baskanda dogru olanı yaptı ve isitfa etti cunku adamın bi gururu var amanuri albayrak oyemi yaptı!!!
Taraftarın hakkıdır gelecek olarak Teknik direktör hakkında yorum yapmaya.
İsteyip istemediğinide dile getirebilir.
Bu Genel Kurul'a gitmeye neden gösterilmez.
Bu taraftar Sadri Şener ve Yönetimine verdiği desteği hangi yönetime verdi?Bunu bir açıklarmısınız?
Yapmış olduğu yada yapacağı yanlış konusunda uyarmak yanlış birşey mi?
Taraftarın büyük çoğunluğu Şenol Güneş ismine birşey söyledi mi?Ufak tefek eleştirilerden başka birşey oldu mu?
Hiçkimsenin hakkı yok bu güzel ortamı kaosa sürüklemeye...
Bu karar Trabzonspor camiasına zarar verecektir...Üstüne basa basa söylüyorum.

Metin Ural
04.06.2009, 22:18
Kızmıyorum kardeş ne haddime kusura bakma.

yanlis anladim o zaman, sen kusura bakma.

SERDAR-61
04.06.2009, 22:19
Evet artik aĞlayip ÜzÜlme deĞİl baŞkana ve yÖnetİme sahİp Çikma zamani.bmn yÖnetİmİne seslenİyorum,bİr karar alin bİzde uygulayalim...
abi doğru diyorsun ortak hareket etmemiz gerekiyor bu kaosu atlatmak için
şuan çok sinirliyim YAZIK OLUYOR ÇOK YAZIK

Kaan
04.06.2009, 22:20
Başkanın çok hatası var çook. :o

cebcare
04.06.2009, 22:21
bütün bunlare kadırga tvden oldu cevat kolla o zibidi tutturdular samet aybaba al işte olacağı o

firidin61
04.06.2009, 22:21
Yöneticinin mesajı doğrudur . Daha doğrusu ; '' başkanım bu hoca KESİNLİKLE 2.sınıftır . 100 Milyon Euro ya yakın yatırım yapıp bu bütçeyi böyle bir teknikadama emanet etmek akıllı işi değildir '' demesidir . Trabzon belediyesi Trabzonspor yatırım yapmadan Trabzon'a nasıl yapacak çıkıp açıklasında bizde bilelim . İnsanların mutluluğu sadece ray döşemekle olmuyor malesef .

Sayg ,

Samet Metin
04.06.2009, 22:22
yaw çok yazık... ne biçim taraftarımız var başkanı canından bezdirdiler... böyle çok başlı bi ortamda kim olsa çalışmak istemez... yok fatih tekkeyi getir yok samet aybabayı getirme adamın her işine karışıldı... böyle olursa o da alın siz yönetin o zaman der. demekte de haklıdır bence.... serinkanlı olamayan, aceleci ve herşeye burnunu sokan trabzon taraftarına yazıklar olsun....

Hüseyin İlkin
04.06.2009, 22:23
Şimdi çıkıp, kongre filan yok, buyrun Mehmet Topuz Trabzonspor'da dese. Mehmet Topuz Trabzonspor'da demesine de gerek yok. Aday olacağım ya da kongre yok desin yeter.

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 22:25
Taraftarın hakkıdır gelecek olarak Teknik direktör hakkında yorum yapmaya.
İsteyip istemediğinide dile getirebilir.
Bu Genel Kurul'a gitmeye neden gösterilmez.
Bu taraftar Sadri Şener ve Yönetimine verdiği desteği hangi yönetime verdi?Bunu bir açıklarmısınız?
Yapmış olduğu yada yapacağı yanlış konusunda uyarmak yanlış birşey mi?
Taraftarın büyük çoğunluğu Şenol Güneş ismine birşey söyledi mi?Ufak tefek eleştirilerden başka birşey oldu mu?
Hiçkimsenin hakkı yok bu güzel ortamı kaosa sürüklemeye...
Bu karar Trabzonspor camiasına zarar verecektir...Üstüne basa basa söylüyorum.

tabiki hakkı var ama sence bu tepkinin dozunu biraz fala abartmadılar mı? dolayısla haysiyetli bi insan olan baskanda eger taraftarlarımız bile bize guvenmiyosa baskanlıkta durmanın bi anlamının olamdıgına karar vermiş olabilir bencede haklı

hodlu
04.06.2009, 22:25
Bu olayda Faruk Özak olmasa şaşardım ...

Ali Yerlikaya
04.06.2009, 22:26
Şimdi çıkıp, kongre filan yok, buyrun Mehmet Topuz Trabzonspor'da dese. Mehmet Topuz Trabzonspor'da demesine de gerek yok. Aday olacağım ya da kongre yok desin yeter.

Biz Topuz mopuz istemiyoz biz baskanimizi istiyoz yaaa, ins kararinda vazgecer yada en kötü kongrede aday olur.

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 22:27
Bu olayda Faruk Özak olmasa şaşardım ...

faruk özak zaten hangi sözünde durduki satd yapılacak dedi sonra da biz oyle bişe dmedik dedi akp tarbzonu alabilmek için bi nevi trabzonsporu ve aracı olarak farul özak'ı cok iyi kullandı tam bir bizans oyunu

Metin Ural
04.06.2009, 22:27
ben bu mesaj atan yonetim kurulu uyelerini anlamiyorum. tek yetki verilmis iste sadri sener'e. vermeseydiniz o zaman. hayir baskan, bizi de dinle deseydiniz. ki o baskandir sizi oraya koyan, yonetim kurulu listesine alan.

hodlu
04.06.2009, 22:28
Vallahi başım çatlıyor.Evde tv ye bakıyorum yaşananlar onları hiç ilgilendirmiyor,birileri birşey yapsın...

Eren Karaahmetoğlu
Ben bu gece uyuyamam.:(

Mustafa Ayazoğlu
Başkan Faruk Özak desteği ile buralara geldi transferler, stad felan. Belediye başkanlık seçimleri sonrasında Faruk Özak Spor Bakanı olduktan sonra külahlar değişti.

Başkan yanlız kaldı, parasız kaldı, güçsüz kaldı ! Yapacak bir hamlesi yok !

Hamsi_61_61
04.06.2009, 22:30

Benim acimdan sorun degil , sametle kanser gibi gecen bir yil olmasindan daha iyidir..

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 22:30
Biz Topuz mopuz istemiyoz biz baskanimizi istiyoz yaaa, ins kararinda vazgecer yada en kötü kongrede aday olur.

bidaha aday olmayacakmıs galiba zaten atay aktuguda boyle kaybetmiştik o da takım için elinden geleni yapsada bizim sayemizde klupten soguutuk boyle kişileri

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 22:32
Benim acimdan sorun degil , sametle kanser gibi gecen bir yil olmasindan daha iyidir..

aslanım nerden biliyosun adam daha goreve gelmedi ki. sen allahmısın ki gelecegi tahmin ediyosun.Ayrıca tarbzonun ilk uyanısı samet aybaba doneminde yasandı tabi sen onceleri takip etmediğin için bilmiyosun heralde sen kotu gun dostu degilsin iyigun dostusun belkide ondandır.
simdi sadri baskan gidecek ya ozmöan bakıcaz takımın haline

Metin Ural
04.06.2009, 22:32
su son dakikalarda medyatrabzon'a bakmamis olanlar lutfen bakmasinlar. ben bir hata ettim, siz etmeyin!

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 22:33
Hala çıkmışlar yok Sadri Başkan bizim dediğimizi yapar, bizi dinler..
Salak arkadaşım o bu kulubün başkanı sen onun teknik direktör tercihine sahip çıktın mı da o senin sözünü dinlesin...Sadri başkanın istifa etmesinde %90 suçlu sizlersiniz...%10 ise belediyedir...hala bunu bile göremiyorsunuz...yazık size...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Zeki Akyol
04.06.2009, 22:33
:alkış:
Hala çıkmışlar yok Sadri Başkan bizim dediğimizi yapar, bizi dinler..
Salak arkadaşım o bu kulubün başkanı sen onun teknik direktör tercihine sahip çıktın mı da o senin sözünü dinlesin...Sadri başkanın istifa etmesinde %90 suçlu sizlersiniz...%10 ise belediyedir...hala bunu bile göremiyorsunuz...yazık size...

:alkış::alkış::alkış:
Bıraz Sessız kalsak nolur sankı Başkan Beledıyenınde etkısı avr ama bence bu olay bardağı taşırmaya yettı fakat gıtmemesı gerekyıor :(
Sadrı başka na ıhtıyacımız var

Mutlaka kalmalı duygusal karar vermemelı

Mira_61
04.06.2009, 22:34
Samet Aybabayı istemeyenlerden biri de bendim.Ne yani Başkanın istifa etmesinin sorumlusu Aybabaya karşı çıkmamız mı?
Günah keçisi aramaya gerek yok.Bunun sorumlusu Başkanın bahsettiği gibi destek vermeyen ama sorgulayan kalburüstü adamlar ve belediye.
Tepki onlara olmalı Samet Aybabaya karşı çıkanlara değil.

usameakcelik
04.06.2009, 22:35
su son dakikalarda medyatrabzon'a bakmamis olanlar lutfen bakmasinlar. ben bir hata ettim, siz etmeyin!
Ne yazıyo medyatrabzon da

arifberkay
özkan sümer faruk özak hacısalihoğlu bermuda şeytan üçgeni

Metin Ural
taraftarin tepkisini anlarim ama yonetim kurulu uyelerinin ne olursa olsun baskana destek vermemisini anlayamam.

Emrah Akcagöz
Bu medyatarabzonun .............................

Bursa forumlarında küfür ne güzel serbest burdada olsa ne var...

biltrabzon
ŞENER İKNA OLACAK, HAGİ GELECEK

Trabzonspor'da şu saat itibari ile ilginç gelişmeler yaşanıyor. Şener'in ikna olacağını belirtenler var. Yönetim genel kurul kararını almayacak. Şu saat itibarı ile yönetim kurulu toplanmadığından genel kurul kararı yönetim kurulu defterine işlenmiş değil. Yönetimin etkin isimleri, Şener'i sabaha kadar iknaya çalışacak.

Öte yandan genel kurul kararında Belediyeyi suçlayan Sadri Şener'e Belediye başkanı Orhan Gümrükçüoğlu hemen cevap verdi.

Gümrükçüoğlu Şener'in genel kurul kararı almasını medyatrabzon'dan öğrendiğini belirterek "Biz Şener ile medya üzerinden konuşmayız. Başkanımızla oturur sorunları çözeriz" dedi.

HAGİ Mİ GELİYOR?

Bu arada yönetim Şener'in sabaha kadar kararından vazgeçeceğini tahmin ederek Hagi ile masaya oturmayı planlıyor. Şu saat itibarı ile Trabzonspor'un gündemine Hagi düştü

Y-DRMS
faruk özak zaten hangi sözünde durduki satd yapılacak dedi sonra da biz oyle bişe dmedik dedi akp tarbzonu alabilmek için bi nevi trabzonsporu ve aracı olarak farul özak'ı cok iyi kullandı tam bir bizans oyunu

işte akp bu kanını içer içer sonra bi kenera atar siyasetçi değil mi hangi siyasetçi verdiği sözü tutmuşki

Emrah Akcagöz
04.06.2009, 22:36
Gir kardeşim girde bak dostumuzu düşmanımızı gör....:mad::mad::mad::mad::mad:

Metin Ural

Sadri Şener’in benim için Trabzonspor defteri kapandı demesinin ardından ilginç bir gelişme yaşanıyor. Gözler Trabzonspor’un onursal başkanı M.Ali Yılmaz’a döndü

Yılmaz'ın Şener'in istifasından sonra gelişmeleri şu saat itibarı ile yakından takip ettiği öğrenildi. Yılmaz, Trabzonspor yönetiminde bazı bilgiler aldı. Özellikle malı durum konusunda da Yılmaz, başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı ve divan kurulu üyesi olan yöneticilerle de görüştüğü öğrenildi..

Vural Kuyumcu

Mail atmak isteyenler:

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)

tbs1
04.06.2009, 22:37
tebrikler sayın taraftarlarımız böylelikle başkanımızı kırdık ve dahada aday olmayacağını şuan ntvsporda belirtiyor.yazık takımıza marka değeri katan gelir kaynakları sağlayan sıfırdan takım kuran emek veren bu değerli insanın elbirliğiyle kalbıni kırdık bence başkandan özür dilemeliyiz..................

Hasan ZAİMOĞLU
04.06.2009, 22:38
Sadri Şener’in benim için Trabzonspor defteri kapandı demesinin ardından ilginç bir gelişme yaşanıyor. Gözler Trabzonspor’un onursal başkanı M.Ali Yılmaz’a döndü

Yılmaz'ın Şener'in istifasından sonra gelişmeleri şu saat itibarı ile yakından takip ettiği öğrenildi. Yılmaz, Trabzonspor yönetiminde bazı bilgiler aldı. Özellikle malı durum konusunda da Yılmaz, başkanlığı döneminde birlikte çalıştığı ve divan kurulu üyesi olan yöneticilerle de görüştüğü öğrenildi..
benimde gazeten olsa benim içinde sanırım böyle şeyler yazarlardı

usameakcelik
04.06.2009, 22:39
Gir kardeşim girde bak dostumuzu düşmanımızı gör....:mad::mad::mad::mad::mad:
Yazan arkadaş girmeyin demiş o yüzden sordum. Ama gerçekten girilmesi gerekiyormuş. Dost acı günde belli olur derlerdi de inanmazdım. Meğer doğruymuş...

Serdær
04.06.2009, 22:39
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zc_sadrisener08.jpg

Sadri ŞENER'in LigTV yapmış olduğu telefon görüşmesi ;

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57383

Vural Kuyumcu
04.06.2009, 22:40
belediyede mail atin

Mustafa Ayazoğlu
04.06.2009, 22:41
Başkan Mehmet Ali Yılmaz olsun. En azından bilelim ki Trabzonspor başkaları tarafından yönetilmiyor.

Gökçebey
04.06.2009, 22:42
2 saat önce burada Samet Aybaba gelmesin diye mesaj yollayanlardan biri de bendim. Hatta anket açılsın taraftarın eğilimi görülsün diye de istedim. Gelinen noktada, Samet Aybaba'yı istemeyenlerin bir hain ilan edilmediği kaldı. Ben tepkimde kendime göre haklıydım, hala haklıyım. Yarın Giray Bulak ismi geçsin yine tepkimi koyacağım. Bu kadar güzellikten sonra Aybaba, Bulak vb gibi isimler bu camianın vizyonuna terstir. Taraftar sadece iyi şeyleri alkışlayan değildir. Kulübünün ve takımının aleyhine gördüğü şeylerde de tepkisini koyacaktır. Dün Ersun Yanal gitsin diyenler gibi, benim de Samet Aybaba gelmesin demeye hakkım vardır. Sadri Şener taraftar yüzünden istifa ediyor söylemlerini komik buluyorum. O zaman taraftar istiyor diye de istifa etmesin. Bu işler bu kadar da basit değil.

Sadri Başkan, Hacısalihoğlu ve Aksu ile karar alıp Samet Aybaba'yı göreve layık görmüştür. Bu durum ister istemez yönetim kurulunun diğer üyelerinde huzursuzluk yaratmıştır. Bu huzursuzluğun nedeni yönetimin diğer üyelerinin pasif kalmış olması da olabilir, kafalarındaki başka bir isim için baskı yaratmak da. Başkan en çok bu konuda sitem etmiştir. Sözlerinden anlıyoruz ki yönetim kuluru üyelerinin cebinde akrep var. Herkes konuşmayı seviyor ama ödemeye gelince tık yok. Herkes söz sahibi olmak istiyor, kimse elini cebine atmıyor. Dün(veya geçen gün) belediye meclisinin almış olduğu skandal karar da resmen sonun başlangıcı olmuştur. Meclis daha önce Trabzonspor'a vermiş olduğu fuar alanını "geri aldı". Avni Aker'in atıl durumdaki kale arkasına yapılması düşünülen alış veriş merkezi için de esnaf etkilenir diye olumsuz karar verdi. Aynı belediye sadece 30 metre ilerideki alış veriş merkezini hiçe sayarak. Başkan bu alış veriş merkezi yeri ve fuar alanından çok umutluydu. Resmen seçim arefesindeki sözlerle aldatıldı.

Bu konuda başkanın bana (taraftar) haklı sitemi vardır. Belediye meclisine bir tepki gösteremedik. Fakat olaylar 2 gündür kopmuş vaziyette. Kaldı ki taraftar belediyeyi protesto etse, bu belediyenin pek de umrumda olmaz herhalde. Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçmiş.

Kongre sürecine gelince. Sadri Şener, daha güçlü bir yönetim kuruluyla, söz sahibi olmak isterken kulübe maddi olarak da hizmet edebilecek kişilerle yola devam etmeyi düşünmüş olabilir. Yönetim kurulunda kan uyuşmazlığı yaşanılan isimleri hissedebiliyoruz. Sadri Başkan gerçekten bunalmış ve geleceği de karamsar görebilir. Bu da kulübün pimini çekip ortada bırakması demek. Kim gelip ne yaparsa yapsın. Başkan bu iki seçeneği de hayata geçirebilecek bir isim.

Hakkımızda hayırlısı.

Metin Ural
04.06.2009, 22:43
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zc_sadrisener08.jpg

Sadri ŞENER'in LigTV yapmış olduğu telefon görüşmesi ;

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57383

hayalkirikligina ugramis bir insani dinliyorum su anda. cok kirgin belli ki. cok uzucu cooook.

TS-FAN
04.06.2009, 22:43
Başkan istifa,yönetim istifa diyenler.
İstediğiniz oldu.
Gözünüz aydın olsun.

Emrah Akcagöz
04.06.2009, 22:44
Başkan Mehmet Ali Yılmaz olsun. En azından bilelim ki Trabzonspor başkaları tarafından yönetilmiyor.
:eek::eek::eek::eek::hırr:hırr:hırr

Emirhan Ömeroğlu
04.06.2009, 22:46
sameti istemedik Sadri gitsin demedik!! Trabzon belediyesi kaşınıyor!!!

b_m_61
04.06.2009, 22:47
Başkanın çok hatası var çook. :o

Hataları olduğu doğrudur fakat doğruları çok daha ağır basıyor.

Trk61
04.06.2009, 22:47
hadiiii bakaliiim yarinnn büyük bir güün

Metin Ural
04.06.2009, 22:48
taraftar konusundaki aciklamalari belirleyici olacak diye dusunuyorum. taraftarin destek vermesini istiyor su anda anladigim kadariyla.

serturkmen
04.06.2009, 22:49
Yöneticinin mesajı doğrudur . Daha doğrusu ; '' başkanım bu hoca KESİNLİKLE 2.sınıftır . 100 Milyon Euro ya yakın yatırım yapıp bu bütçeyi böyle bir teknikadama emanet etmek akıllı işi değildir '' demesidir . Trabzon belediyesi Trabzonspor yatırım yapmadan Trabzon'a nasıl yapacak çıkıp açıklasında bizde bilelim . İnsanların mutluluğu sadece ray döşemekle olmuyor malesef .

Sayg ,

yönetici dediğin bir tepkisi varsa bunu başkanına mesajla değil tel açıp açık bir şekilde söyler.mesaj atmak adam adamın yapacağı şey değildir.sadri başkanım kongreye gitmene gerek yok,bu türde olan yöneticileri ayıkla yedeklerle yola devam et.

hAtes
04.06.2009, 22:49
Bence konuşmayı iyi dilerseniz başkan belediye yüzünden bırakmıyor.Bırakmasının sebebi yönetiminin arkasında durmaması, hocaya tepki koyarken belediyeye tepki koymaması.Ayrıca kongre kararı da yönetimde bu ikilikleri düzeltmek için.Başkan yine aday olur kanımca, en azından ikna edilebilir.Umarım...

sorin
04.06.2009, 22:50
kulube maaşımın yarısını bağışlayacağıma dair belediyeye protesto mailini attım sizlerdende bekliyorum beyler yeter artık

Samet Berber
04.06.2009, 22:50
Nereden dinleyebiliriz arkadaşlar konuşmayı ?

AYYILDIZ
04.06.2009, 22:51
2 saat önce burada Samet Aybaba gelmesin diye mesaj yollayanlardan biri de bendim. Hatta anket açılsın taraftarın eğilimi görülsün diye de istedim. Gelinen noktada, Samet Aybaba'yı istemeyenlerin bir hain ilan edilmediği kaldı. Ben tepkimde kendime göre haklıydım, hala haklıyım. Yarın Giray Bulak ismi geçsin yine tepkimi koyacağım. Bu kadar güzellikten sonra Aybaba, Bulak vb gibi isimler bu camianın vizyonuna terstir. Taraftar sadece iyi şeyleri alkışlayan değildir. Kulübünün ve takımının aleyhine gördüğü şeylerde de tepkisini koyacaktır. Dün Ersun Yanal gitsin diyenler gibi, benim de Samet Aybaba gelmesin demeye hakkım vardır. Sadri Şener taraftar yüzünden istifa ediyor söylemlerini komik buluyorum. O zaman taraftar istiyor diye de istifa etmesin. Bu işler bu kadar da basit değil.

Sadri Başkan, Hacısalihoğlu ve Aksu ile karar alıp Samet Aybaba'yı göreve layık görmüştür. Bu durum ister istemez yönetim kurulunun diğer üyelerinde huzursuzluk yaratmıştır. Bu huzursuzluğun nedeni yönetimin diğer üyelerinin pasif kalmış olması da olabilir, kafalarındaki başka bir isim için baskı yaratmak da. Başkan en çok bu konuda sitem etmiştir. Sözlerinden anlıyoruz ki yönetim kuluru üyelerinin cebinde akrep var. Herkes konuşmayı seviyor ama ödemeye gelince tık yok. Herkes söz sahibi olmak istiyor, kimse elini cebine atmıyor. Dün(veya geçen gün) belediye meclisinin almış olduğu skandal karar da resmen sonun başlangıcı olmuştur. Meclis daha önce Trabzonspor'a vermiş olduğu fuar alanını "geri aldı". Avni Aker'in atıl durumdaki kale arkasına yapılması düşünülen alış veriş merkezi için de esnaf etkilenir diye olumsuz karar verdi. Aynı belediye sadece 30 metre ilerideki alış veriş merkezini hiçe sayarak. Başkan bu alış veriş merkezi yeri ve fuar alanından çok umutluydu. Resmen seçim arefesindeki sözlerle aldatıldı.

Bu konuda başkanın bana (taraftar) haklı sitemi vardır. Belediye meclisine bir tepki gösteremedik. Fakat olaylar 2 gündür kopmuş vaziyette. Kaldı ki taraftar belediyeyi protesto etse, bu belediyenin pek de umrumda olmaz herhalde. Atı alan Üsküdar'ı çoktan geçmiş.

Kongre sürecine gelince. Sadri Şener, daha güçlü bir yönetim kuruluyla, söz sahibi olmak isterken kulübe maddi olarak da hizmet edebilecek kişilerle yola devam etmeyi düşünmüş olabilir. Yönetim kurulunda kan uyuşmazlığı yaşanılan isimleri hissedebiliyoruz. Sadri Başkan gerçekten bunalmış ve geleceği de karamsar görebilir. Bu da kulübün pimini çekip ortada bırakması demek. Kim gelip ne yaparsa yapsın. Başkan bu iki seçeneği de hayata geçirebilecek bir isim.

Hakkımızda hayırlısı.

Aynen katılıyorum.Yönetim içinde sorunlar var sorun içerde.

Samet Metin
04.06.2009, 22:53
çok yazık oldu cooookkkkk

firidin61
04.06.2009, 22:54
yönetici dediğin bir tepkisi varsa bunu başkanına mesajla değil tel açıp açık bir şekilde söyler.mesaj atmak adam adamın yapacağı şey değildir.sadri başkanım kongreye gitmene gerek yok,bu türde olan yöneticileri ayıkla yedeklerle yola devam et.

Hocam , ben yönetici mesaj atmakla doğru yapmıştır demiyorum verdiği mesaj doğrudur diyorum . Arayarak bunu dile getirmesi ise bu seviyedeki klup yöneticilerinin zaten alması gereken bir aksiyon .

Sayg ,

tsclp
04.06.2009, 22:54
herkes siyasi kimliğini bir yana koysun kime oy vermişse vermiş burda trabzonumuz harcıyorlar belediyeye kapsamlı bir organizasyon sonucu yürünmeli

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 22:59
Başkan yanlış yapmıştır. Hoca seçiminde de, seçme biçiminde de, kendi yönetim kuruluna laf sokarken de, belediye ile başında bulunduğu kurumu vurdururken de yanlış yapmıştır. Başkanı sevmemde en büyük neden taraftar gibi düşünmesiydi. Şimdi antipatik bulmaya başlamamın en önemli nedeni de taraftar gibi konuşması olacak gibi. Ne yapmaya çalıştığını, yaptıklarının Trabzonspor'a nasıl bir katkı yapmasını beklediğini anlayamıyorum.

sorin
04.06.2009, 23:02
trabzonda oturup trabzonsporlu olupda yarın o belediyeyi o adama dar etmeyenler benimde takımım var diye ortalık da dolaşmasın

Mustafa Önder
04.06.2009, 23:03

Sadri Şener'in benim için Trabzonspor defteri kapandı demesinin ardından ilginç bir gelişme yaşanıyor. Gözler Trabzonspor'un onursal başkanı M.Ali Yılmaz'a döndü.

medyatrabzon

:(:(:(:(:(

el_conquistador
04.06.2009, 23:03
Başkan yanlış yapmıştır. Hoca seçiminde de, seçme biçiminde de, kendi yönetim kuruluna laf sokarken de, belediye ile başında bulunduğu kurumu vurdururken de yanlış yapmıştır. Başkanı sevmemde en büyük neden taraftar gibi düşünmesiydi. Şimdi antipatik bulmaya başlamamın en önemli nedeni de taraftar gibi konuşması olacak gibi. Ne yapmaya çalıştığını, yaptıklarının Trabzonspor'a nasıl bir katkı yapmasını beklediğini anlayamıyorum.

Trabzonspor'un sportif kararlarini 100 kisi karar verecek degil. 22 kisi var yönetimde, hepsi ile mutabakat'mi saglayacaksin? Almanya'da bir menecer, hocayi getirir, hocayi gönderir. Bu konuda hic bir Allah'in kuluda kendisine karismamaz. Olasi basari ve basarisizlikta, denetim kurulu vardir, kulüp üyeleri önünde hesap verir. Trabzonspor'da bir olaya 100 kisi karisirsa, olacagi budur. Bosuna dememisler, nerde cokluk...

Emirhan Ömeroğlu
04.06.2009, 23:08
Faruk Özak iyi niyetli olabilir ama seçimler yüzünden yıprattı takımı.

lazkerem
04.06.2009, 23:09
sadri şener başkanlığa seçildiği zaman arkadaşlarla kendi aramızda şöyle yorumlar yapılıyordu
-Sadri şener iflas etmiş bir iş adamı işide inşaat
-şener'in iflasının bir sebebide devletin ta kendisi (rusya'da iş yaparken devlet yüzüden batmış galiba)
-şimdi devlet şener'e bir fırsat sunuyor 2011 yaz olimpiyatları sebebi ile trabzon'a yeni bir proje lazım buda Akyazı projesi
-şener projeyi trabzonspor başkanı sıfatı ile kendisi bitirecek böylece düze çıkacak

Ne yalan soyliyeyim ilk aday olup seçildiğinde böyle düşünüyorduk fakat bunca transfer ve sezon başında yakalanan sinerji bütün bunların üzerine bir örtü çekmişti
Şimdi o günler geldi aklıma birden
Sanki komplo teorisi gerçek çıktı dedim birden
Öyle ya
-yaşanılan süreçte akyazı.nin bir hayal olduğunu herkes dillendirmeye başladı
Başlanma ihtimali gün be gün zayıflıyor çünkü 2011'e yetişmesi artık imkansız
Belkide akşam akşam saçmalıyorsun diyeceksiniz e trabzonspor'u tutup saçmalamamak mümkünmü bugün herkes saçmalıyor başta başkan

serturkmen
Hocam , ben yönetici mesaj atmakla doğru yapmıştır demiyorum verdiği mesaj doğrudur diyorum . Arayarak bunu dile getirmesi ise bu seviyedeki klup yöneticilerinin zaten alması gereken bir aksiyon .

Sayg ,
senin için yazmadım renkdaşım,aradaki nüansı göstermek için karaladım yazıyı.böyle yöneticin varsa zaten başarılı olamazsın.

Vural Kuyumcu

Mail atmak isteyenler:

Adres: Trabzon Belediyesi Atatürk Alanı 61000/TRABZON
Faks: 0-462-321 08 01
e-mail: belediye@trabzon.bel.tr (belediye@trabzon.bel.tr)
URL: www.trabzon.bel.tr (http://www.trabzon.bel.tr/)

Samet Metin
04.06.2009, 23:11

başkan nasıl bi yanlış yapmış ben anlamadım? bu adam adı üstünde BAŞKAN yaw... teknkdirektörü bile seçemeyecekse neden dursun orada biblo mu bu adam?
ben samet aybaba değil erman toroğlunu bile getirse başakana saygı duyulması taraftarıydım... olmadı, olamadı, oldurmadılar...
geçmiş olsun bu zihniyetle değil 24, 124 sene de geçse trabzon şampiyon falan olamaz

mskartal
04.06.2009, 23:11
Faruk Özak iyi niyetli olabilir ama seçimler yüzünden yıprattı takımı.

yıprattı yerine KULLANDI desek daha doğru olacak gibi...

Hüseyin Hatırlı
04.06.2009, 23:12
Şimdi bi okkalı küfür basacam bu futbol siyasetine ama ortam namüsait! Yeter ya , diğer takımlar mafyanın elinde derken bizim takım siyasetin elinde çıkıyor bırakın artık bu işleri YETEEEERRRR!!!!

Emirhan Ömeroğlu
04.06.2009, 23:15
yıprattı yerine KULLANDI desek daha doğru olacak gibi...

kendini düşünürken iyi niyetli evet

Siz büyüklerimsiniz daha iyi bilirsiniz.

Trk61
04.06.2009, 23:16
yerel meydyalara karsi savas acalim yeter artik

Samet Metin
04.06.2009, 23:17
sameti istemedik Sadri gitsin demedik!! Trabzon belediyesi kaşınıyor!!!

birincisini söyleyerek ikincisene dolaylı olarak onay veriyosunuz.
samet aybabayı istememek demek başakana: "sen bu işlerden anlamazsın ben anlarım" demek...
başakan da: "sen anlarsan geç buyur sen başkan ol" diyo.
gayet mantıklı bi karar bence...

bmfırtına
04.06.2009, 23:18
ligtv de video sunu izledim başkanın içim acıdı resmen bence herkez izlemeli

Emrah KabuL
04.06.2009, 23:20
Sivas neden 2 senedir kafaya oynuyor ? karışanı yok , her kafadan ses çıkmıyor , şehirde ölümüne muhalefet edecek yerel medya yok yok da yok ..

Trabzonspor'un başına kimi getirirsen getir , çok bilmiş bazı taraftar kesimi,yerel medya basın vs olduktan sonra bizler bir 25 sene daha bekleriz

sorin
04.06.2009, 23:22
belediye ye baskı başkana destek gerekirse maddi destek yabancı hoca

Ahmet Karadeniz
04.06.2009, 23:26
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57383 baskanın lig tvdeki konusması herkes izlesin ve tarbzon belediye meclisini tanısın

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 23:29
başkan nasıl bi yanlış yapmış ben anlamadım? bu adam adı üstünde BAŞKAN yaw... teknkdirektörü bile seçemeyecekse neden dursun orada biblo mu bu adam?
ben samet aybaba değil erman toroğlunu bile getirse başakana saygı duyulması taraftarıydım... olmadı, olamadı, oldurmadılar...
geçmiş olsun bu zihniyetle değil 24, 124 sene de geçse trabzon şampiyon falan olamaz
Şöyle ki;
1- Kriz yönetememiştir. Olağanüstü kongre kararı almak için üstün meziyet gerekmiyor.

2- Kurum belediye ile kavgalı hale getirilmiştir. Eğer amacın sorun çözmekse bu bu yöntemle olmaz. O iş bitti artık, haydi geçmiş olsun. Ya da başkan Antalya belediyesinden arazi sözü almıştır artık diye umalım.

3- Spordan sorumlu bakanı zor durumda bırakacak açıklamaları birinci ağızdan yapan ilk ve tek süper lig takımı olmuş durumdayız. Haydi bu da hayırlı olsun.

4- Yusuf Şimşek konusunda, Zafer Yelen konusunda, Ersun Yanal konusunda olduğu gibi yine subkortikal açıklamalar yapmıştır.

5- Takım lig sonuna dört hafta kala hocasız, yeni sezona dört bilmem kaç hafta kala yönetimsiz kaldı. Şimdi bul olağanüstü kongre kararı almış takımla anlaşacak salak hocayı bul da kamp programı yap bakalım. Haydi kolay gelsin.

Daha ne olacaktı ikna olmanız için?

mskartal
04.06.2009, 23:30
Siz büyüklerimsiniz daha iyi bilirsiniz.

Estağfurullah kardeşim...

Maalesef biz kandırılmaktan, kullanılmaktan bıkmıyoruz... Bizi bir kez kullanana, kandırana ikinci bir şans verdiğimiz sürece de başımıza gelecek felaketlere hazırlıklı olmalıyız...

halil ibo
04.06.2009, 23:31
Sapla saman birbirine karıştı.Yine güzel günler arefesinde bir çuval incir berbat edildi.
Nuri Albayrak'a kızmıyorum.Çünkü tavrı,tarzı,futbol bilgisi ve kapasitesi belli.Daha iyisini yapamazdı.
Ama Atay Aktuğ'a kızıyorum! Belli bir noktaya gelmiş takıma gerekli takviyeleri yapamıyor.Üst düzey bir hoca getiremiyor.Şenol Güneş'i dağınık bir kafayla iş başına getiriyor.Daha iyisini yapamazmıydı ? Yürekten inanıyorum,yapabilirdi.
Bir sene içinde Sadri Şener hemen hemen sıfırdan aldığı takımı yine belli bir yerlere kadar yükseltmiş.Ne yapmalı ? 4 takviye ve iyi bir hoca ve o da bunun bilincinde.Fakat neler oluyor.Yine Şenol Güneş ısrarı hemde adam bu defa görev başında.Hani bize yapılsa yeryüzünde hakaret kalmaz, kırıp dökeriz.Olmayacağı belli olan bu isimden sonra gündeme Samet Aybaba ismi geliyor.Taraftar haklı olarak çıldırıyor.Çünkü biliyoruz ki uzun vadeli bir hoca ve kalıcı sportif başarılar başka bahara ertelenmiş.Sadri Şener daha iyisini yapamaz mıydı ? Elbette yapardı.
Her iki başkanda başarılı takımlar oluşturmalarına rağmen devamını getiremediler.Yada getirtilmedi,Trabzonsporumun yolu kesildi görünmez-yada görünür-bir el tarafından.
Öyle bazılarının dillendirdiği gibi taraftar baskısı falan hikaye,güler geçerdi başkan.Başka şeyler var kesin.Fakat bunlar oldukça,o kanserli hücreler bünyeden atılmadıkça özlenen başarılara hiç ulaşamayacağız.O zaman bende bugünden itibaren evlatlarım üzerindeki Trabzonsporlu olmaları yönündeki manevi baskımı kaldıryorum.Çünkü biliyorum ki Trabzonspor'umun başarıya ulaşmaması için Trabzonsporlu maskesi altında içimizdeki düşmanlar buna izin vermeyecekler.Üç ihlas bir fatiha...

Onur Şeref
04.06.2009, 23:32
NTVSpor'da altyazı geçiyor.

Sadri Şener: Bırakıp bırakmama konusunda daha kararımı vermedim.Oturup düşüneceğim.

İşte arkadaşlar bundan sonra taraftara büyük iş düşüyor.Eğer başkanımızın takımın başında kalmasını istiyorsak tepkimizle bunu ona göstermeliyiz.

BMN|İstanbul yürüyüş:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=15307&page=2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15307&page=2)

BMN|Trabzon yürüyüş:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=15303&page=6 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15303&page=6)

lazzist
04.06.2009, 23:33
Şöyle ki;
1- Kriz yönetememiştir. Olağanüstü kongre kararı almak için üstün meziyet gerekmiyor.

2- Kurum belediye ile kavgalı hale getirilmiştir. Eğer amacın sorun çözmekse bu bu yöntemle olmaz. O iş bitti artık, haydi geçmiş olsun. Ya da başkan Antalya belediyesinden arazi sözü almıştır artık diye umalım.

3- Spordan sorumlu bakanı zor durumda bırakacak açıklamaları birinci ağızdan yapan ilk ve tek süper lig takımı olmuş durumdayız. Haydi bu da hayırlı olsun.

4- Yusuf Şimşek konusunda, Zafer Yelen konusunda, Ersun Yanal konusunda olduğu gibi yine subkortikal açıklamalar yapmıştır.

5- Takım lig sonuna dört hafta kala hocasız, yeni sezona dört bilmem kaç hafta kala yönetimsiz kaldı. Şimdi bul olağanüstü kongre kararı almış takımla anlaşacak salak hocayı bul da kamp programı yap bakalım. Haydi kolay gelsin.

her şeyede bir cevabınız var maşallah

tbs1
04.06.2009, 23:33
sanki tespitleriniz biraz siyaset kokuyo gibi sanki tarafmışsınız gibi
(bilhassa 2. ve 3. maddeler)
trabzonsporumuz siyaset üstüdür unutmayalım ltf.

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 23:34
her şeyede bir cevabınız var maşallah
Boş boş konuşma da, neye niçin katılmıyorsun, onu yaz!

lazzist
04.06.2009, 23:37
Boş boş konuşma da, neye niçin katılmıyorsun, onu yaz!

dolu laflara bak yazsaymışşın bu güne kadar nelerin yapıldığını o maddelerin arasına da anlasaydık tararafınızı
renginizi belli ettiniz beyfendi burası siyaset meydanı değil kendinize gelin çocuk yok karşınızda...

kabux61
yani ya millet eski günleri ne cabuk unuttu trabzonun adının anılmadığı günleri yok trabzon belediyeyle kavgalı hale getirilmiş ya arkadaşlar trabzonun herşeyi bu takımdır bu yeni belediye bilmiyo mu bunu kullanıp seçilmedilermi sadri başkan bu kadar mesafe katetti ama trabzona verilen sözlerin hiçbiri tutulmadı hani stad yapılacaktı eskisinin çatısını kapatalım diyoruz ona bile yanaşılmıyo hala millet sadri başkanı eleştiriyo bravo yani bravo

EmrahYalçınalp
Yahu ciddi misiniz siz? Ben mi siyaset kokuttum? Trabzonspor üzerinden siyasi medet umanın Allah belasını versin, önce onu söyleyeyim...

Sonra, belediye konusundaki açıklamaların bizzat başkan tarafından yapıldığını hatırlatayım. Ben belediyeyi savunmuyorum, iyi yaptı da demiyorum. Başkan kurumları karşı karşıya getirdi ve bunun Trabzonspor'a faydası yok diyorum. Hani siyaset?

Emirhan Ömeroğlu
04.06.2009, 23:38
estağfurullah akıl yaşta değil baştadır bunlar bizim görüşümüz.
başkanın açıklamalaarıda ortada tabi.

Estağfurullah kardeşim...

Maalesef biz kandırılmaktan, kullanılmaktan bıkmıyoruz... Bizi bir kez kullanana, kandırana ikinci bir şans verdiğimiz sürece de başımıza gelecek felaketlere hazırlıklı olmalıyız...

Ben Faruk Özak karşıtı çok konuştuğum için çok eleştirildim. Seçimler için dedim bu kadar yapmaz dediler. Ne olduysa siyaset yüzünden oldu. Belediye'de üstüne tuz biber ekti.

Samet aybaba konusu farklı tabi ama başkan sadece samet aybaba konusunda kızgın değil.

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 23:38
dolu laflara bak yazsaymışşın bu güne kadar nelerin yapıldığını o maddelerin arasına da anlasaydık tararafınızı
renginizi belli ettiniz beyfendi burası siyaset meydanı değil kendinize gelin çocuk yok karşınızda...
Tamam o zaman, boş boş konuşmaya devam et.

lazzist
04.06.2009, 23:40
Tamam o zaman, boş boş konuşmaya devam et.

ne yazdığından bile habersizsin hala yazıyosun

Ali Tunahan Güllü
başkanım ne olur bırakma bizi...

anafor
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57383 (http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=57383)

arkadaslar burdan Sadri Baskan'in acıklamalarını dınleyebilir. Atıp sallamadın bı bakınç Tepkıler dogru hedefe yonlendirilmeli..

Lancet_61
04.06.2009, 23:41
Yahu ciddi misiniz siz? Ben mi siyaset kokuttum? Trabzonspor üzerinden siyasi medet umanın Allah belasını versin, önce onu söyleyeyim...

Sonra, belediye konusundaki açıklamaların bizzat başkan tarafından yapıldığını hatırlatayım. Ben belediyeyi savunmuyorum, iyi yaptı da demiyorum. Başkan kurumları karşı karşıya getşrdş ve bunun Trabzonspor'a faydası yok diyorum. Hani siyaset?

gelelim kardeşim karşı karşıya gelelim...ne olmuş bu zamana kadar karşı karşıya gelmeyince...eyvallah mı diyecez herşeye...belediyenin ağzının içine bakacağımıza en azından duruşumuz olur...yemişim arsasını ya

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 23:42
ne yazdığından bile habersizsin hala yazıyosun
Sen önce Türkçe öğren.

tbs1
04.06.2009, 23:42
bence belediyemiz öncesi ve sonrasıyla hatalıdır ve takıma destek vermemiştir.öyle otobüslere sms yap ts ye destek ol demekle iş olmuyo.takıma günün sonunda faydası olacak projelere destek vererek katkı sağlanır.trabzon belediyesi kendine gel ve takımına sahip çıkkkkkkkkkkk( önceki ve sonraki belediye içinde geçerli)

lazzist
04.06.2009, 23:44
Sen önce Türkçe öğren.

çocukca şeyler yazma buraya...

sbay
04.06.2009, 23:44
Başkan o kadar emek verdin sonunda hepsini bir çırıpıda yok ettin...gereksiz yere kongre kararı almakta neyin nesi.

kime neyi ispatlamaya çalıştığını anlamıyorum...

Bu işe girerken yanındaki adamlarını bi tanıyabilseydin belkide bu kadar amatörce işlere bulaşmazdın...

hem kendi presitjini hem klubün prestijini ayaklar altına aldı...

el_conquistador
04.06.2009, 23:45
Şöyle ki;

Kriz yönetimi konusunda, sportif konulardaki kararlari ve davranislari konusunda hak verdigim yönler var. Ben baskana kizdigim cok seyler olmustur, ama istedigim yaptigi hatalardan ders cikarip ilerlemesi ve bunu kesinlikle yapacak kisilikte ve karakterde bir insandir. Ama bugün yaptigi konusunda 100% haklidir. Kulübü yöneten odur ve hangi karari isterse verir. Hesabinida genel kurulda verir. Isine karisanlar oluca, siz daha iyi biliyorsaniz kendiniz yapin demistir.

Laz_61
04.06.2009, 23:50
Baskan yaptigin onca borcu temizlede git..bi isi beceremedin eline yüzüne bulastirdin..Samet kim ya TS hocalik yapacak iyki istifa ettin Baskan güle güle...

asilhamsi
04.06.2009, 23:50

Bence de siyaset üstüdür..O zaman Faruk Özak yada bir başkası neden bizim transferler karışıyor....

Sadri Şener bana kalırsa da çok önemli hatalar yapmıştır....

Örneğin pilot takım tam bir fiyaskodur..Zaten elimizin altında olan yöre topçuları güya bir arayua getirildi ve bunun için 7-8 milyon euro harcandı...

Ersun yanalla istikrar dendi 4 maç kaybetti diye gönderildi....

Kesinlikle söylediklerinin arkasında duramadı.....

Görevden ayrılabilir bu onun dogal hakkı...

Haksız oldugu kısımsa uzun vadeli plan ve borçlanma ile klübün gelecegi hakkında karar almak sonra da bası sıkısınca ben gidiyorum demek..

EmrahYalçınalp
04.06.2009, 23:52
çocukca şeyler yazma buraya...
3 noktadan başlamışsın bile... Haydi bakalım, böyle böyle gelişeceksin. Yakında diğer noktalama işaretlerine, cümle başlarında büyük harflere falan da geçersin de, anlarız ne demek istediğini.

@sbay, ben de kime neyi ispatlamak istediğini, dahası bu yaptığının kulübe ne gibi bir katkısı olacağını anlayamadığımı söylüyorum. Aynı noktada birleşiyoruz.

@tbs1, son mesajınızdaki tutuma katılırım ya da aktılmam ama, saygı duyarım. Bunlar konuşulur, tartışılır. Ama başkanın ağzından bu şekilde konuşulması tuhaf olmuş. Burada 20 yaşındaki çocuk heyecan yapar, çıkar söylenir. Ama başkan böyle davranmamalı. Trabzonspor bir belirsizliğin içindedir, hocası yoktur, belediye ile karşı karşıya gelmiştir, yer tahsisi konusunda belediye ile yanı görüşü savunan STK'lar ile de karşı karşıya gelmiştir. Öyle ya da böyle, yazık olmuştur.

champions
04.06.2009, 23:54
Dünyanın en kötü hocasını getirmiş olsa dahi bugün forumda Sadri Şener gıyabında takınılan tavır en basit ifade ile "saygısız" lıktır.Var olanın değerini bilmek için kaybetmek mi gerekir ille de? Sadri Şener bu kulüp için yanlışlarıyla birlikte çok önemli bir değerdir.Umarım bu kargaşa ortamından Sadri Şener ve dolayısıyla Trabzonspor güçlenerek çıkar.
Vardır herşeyde bir hayır diyelim.

must61
04.06.2009, 23:56
Yav başkanım değermiydi Samet Aybaba için ? Hem kendine yazık edeceksin hem bize

Laz_61
04.06.2009, 23:58
Bunlar hep bahane bakti Baskan ben bu isin icinden cikamiycam onca borc biraktim iyde bi bahane buldu basayim istifayi..

Cem Akyüz
05.06.2009, 00:00
Bunlar hep bahane bakti Baskan ben bu isin icinden cikamiycam onca borc biraktim iyde bi bahane buldu basayim istifayi..

Bunuda mı duyacaktık resmen şoktayım

asilhamsi
05.06.2009, 00:01

benim takıldıgım nokta da tamamen bu....

Uzun süreli plan ihale borc transfer pilot takım....

Ve sonra ben gidiyorum...

Emre Dumangöz

olabilir kardeş

tbs1
başkanımız ve yönetimimiz bir değerdir ve bu kulubün markalaşması konusunda kurumsallaşması konusunda çok yol almışlardır.takımın vizyonu değişmiştir.türk telekomla imzalanan sponsorluk anlaşması,taraftar kartı kampanyası,geçen yılkı kombine satışındaki pazarlama başarısı, tesislerin halka açılması,yat limanı anlaşması,haluk ulusoy tesisleri, basketbol takımının çağ atlaması,stadın modernisazyonu,sıfırdan takım kurulması ve 3.lük ve daha sayamadıklarım bunları neden bundan öncekli yönetimler yapmadı ya da yapamadı bunların hepsi vizyon meselesi, bakış açısı gerektiren organizasyonlar..........
ltf başkanı eleştiriken harcamayalım ve bu değeri kaybetmeyelim

Onur Şeref
05.06.2009, 00:02
NTVSpor'da altyazı geçiyor.

Sadri Şener: Bırakıp bırakmama konusunda daha kararımı vermedim.Oturup düşüneceğim.

İşte arkadaşlar bundan sonra taraftara büyük iş düşüyor.Eğer başkanımızın takımın başında kalmasını istiyorsak tepkimizle bunu ona göstermeliyiz.

BMN|İstanbul yürüyüş:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=15307&page=2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15307&page=2)

BMN|Trabzon yürüyüş:

http://forum.bordomavi.net/showthrea...t=15303&page=6 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15303&page=6)

Emrah Akcagöz
05.06.2009, 00:02
O da şokta ne yazdığını bilmiyor idare et...

Metin Ural
05.06.2009, 00:03
benim takıldıgım nokta da tamamen bu....

Uzun süreli plan ihale borc transfer pilot takım....

Ve sonra ben gidiyorum...

bu bir sirket, sirketler borclarla yasar. borc gibi konularda lutfen bilginiz yoksa yazmayin arkadaslar. borcu var, geliri hic mi yok? lutfen biraz dusunurek yazalim su hassas olunan gunde.

Oğuzhan Fidan
05.06.2009, 00:06
yönetim içinde bölünmeler var ayrıca belediyeye aslan payı düşüyo.. sadri başkan konuşuyo şuanda çok haklı çok ödeme yapılırken nereden bulundu bu para demeyenler samet aybaba gelince bu kadar tepki niye diyor.. ayrıca belediyeye çok kızmış taraftar bizim herşeyimiz dedi anlayan anladı..

Metin Ural

bir gun acip trabzonspor a.s.'nin finansal bilancolarini incelediniz mi? gelir-gider tablolarina baktiniz mi?

Erdem Keser
senin gibilerin sayısı az allahtan
bide kulüp belediye ile kavgalı hale getirilmiş demezmi belediyenin neler yaptığına bakmadan
Yahu Allah aşkına , şu son iki sayfada belediyeyi savunan tek bir tane mesaja denk geldiniz mi? İki taraf arasındaki çekişmenin kulübe zarar verdiği yazılmış , hemde 2 kere.Kafamızdan senaryolar kurgulayıp kavga çıkarıyoruz.

Muhalif
EmrahYalçınalp'in dediklerine muhalif değil, bilakis destekçiyim. Özkan Sümer de Fb maçında alınan cezayı bahane edip kaçmıştı. Trabzonspor başkanları böyle eften püften sebeplerle bırakıp gitmemeliler.

Mesele değil Nuri gider Sadri gelir, Sadri gider Kadri gelir yürür bu işler. Kişilere bağlı kalmayalım diyenler el kaldırsın haydi. Tek adamlığı yıkmaya geldik diyenler tek adam oldu çıktı. Perde arkasında binbir türlü iş dönüyor. Bu yapıyı kıracak adam gelsin. Adı ne olursa olsun.

Laz_61

ne kardesim yani Samet Aybaba gibi zihniyeti bu takimin basina getiren Baskana ben saygi duymam...

asilhamsi
05.06.2009, 00:07
bu bir sirket, sirketler borclarla yasar. borc gibi konularda lutfen bilginiz yoksa yazmayin arkadaslar. borcu var, geliri hic mi yok? lutfen biraz dusunurek yazalim su hassas olunan gunde.

ben gayet hassasım...

Benim demem suki evet bu bir sirket ve sirketle ilgili kararları yönetimler dolayısıyla baskanlar verir....

Peki söyle düsünelim siz bir sirkette CEO sunuz.Şirketin gelilerini arttırmak için yatırım yapıp borclandınız..Sonra işler tam beklediğiniz gibi gitmedi mesela devletten bir ihale alsanız bilmem ne kadar kar edecektiniz ama o ihaleyi alamadınız..Bu durumda bana ihaleyi vermediler ben gidiyorummu dersiniz yoksa baska cözüm yolumu ararsınız?

Lütfen cevap verin zira cevabınızı cok merak ediyorum.

el_conquistador

Hic bosuna ugrasma, bunu buraya belki 100 kere yazdim, bir 100 kere daha yazsam yine ayni seyler yazilacak.

is_mail61
ya vallahi şimdi geldim eve yeni haberim oldu şok oldum sanırım olayın samet aybabayla alakası var gerçi başkanı çok seviyorum ama samet aybabayıda bu takımın başında görmek istemiyorum hatta uyuz oluyorum çünkü 8taşlı gitsin onların başına geçsin başkan neden böyle bir tercih yapmış anlamış deilim açıkcası ben ondan böyle bişi beklemezdim samet aybaba bizim takımımıza deli gibi ters olmaz yani

bkandil
05.06.2009, 00:08
Hic bosuna ugrasma, bunu buraya belki 100 kere yazdim, bir 100 kere daha yazsam yine ayni seyler yazilacak.
Bu borc konusunu anlamak istemeyenler elini cebine atmaktan korkanlardır...

Erdem Keser
05.06.2009, 00:10
Yahu Allah aşkına , şu son iki sayfada belediyeyi savunan tek bir tane mesaja denk geldiniz mi? İki taraf arasındaki çekişmenin kulübe zarar verdiği yazılmış , hemde 2 kere.Kafamızdan senaryolar kurgulayıp kavga çıkarıyoruz.

ne senaryosu dünyadan haberin yoksa ben napayım

Benim yazdığıma bak , bi de senin verdiğin cevaba :)

el_conquistador
ben gayet hassasım...

Benim demem suki evet bu bir sirket ve sirketle ilgili kararları yönetimler dolayısıyla baskanlar verir....

Peki söyle düsünelim siz bir sirkette CEO sunuz.Şirketin gelilerini arttırmak için yatırım yapıp borclandınız..Sonra işler tam beklediğiniz gibi gitmedi mesela devletten bir ihale alsanız bilmem ne kadar kar edecektiniz ama o ihaleyi alamadınız..Bu durumda bana ihaleyi vermediler ben gidiyorummu dersiniz yoksa baska cözüm yolumu ararsınız?

Baskan ne ihale ne baska birseyden gitmistir. Önüne hep durmadan tas koyuldugu icin ve yeterince destek alamadigi icin birakmistir. Trabzonspor'un Sadri Sener döneminde bir tane gereksiz olan, ROI'si olmayan yatirim gösterebilirmisin?

Emrah Akcagöz
ne kardesim yani Samet Aybaba gibi zihniyeti bu takimin basina getiren Baskana ben saygi duymam...
Mesela kimi getirseydi...

asilhamsi
05.06.2009, 00:11
ben gayet hassasım...

Lütfen cevap verin zira cevabınızı cok merak ediyorum

lütfen elestiri yaptıgınız ve bir seyden anlamadıgımızı savundugunuz gibi su soruma cevap verin

Ali Yıldız
BAŞKANIMIZ İÇİN PAZAR 13:00 'de TAKSİM MEYDANINDA BULUSUYORUZ...

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=15307&page=3

Metin Ural
ben gayet hassasım...

baska bir cozum yolu ararim tabii ki de. ama bu durum oyle degildir. bir tarafta trabzonspor, bir tarafta ona destek olmasini bekledigimiz bir belediye. burada dengeler biraz farklidir diye dusunuyorum.

yani evet ben ceo'yum ama devletin basi da babamsa, oturup dusunurum.

Laz_61
05.06.2009, 00:13
ya arkadas kafa yemek elde degil sen 6 hafta hoca ariyorsun yok o yok su yok bu sonra gidip samet aybabayi aliyorsun Ahmet hocanin ne günahi vardi.Ayni 5 yasindaki cocuk gibi yok belediye onu vermedi yok sunu vermedi vermesin 6 milyon euro veriyorsun gökhana ama fatihe 2 milyonu veremiyorsun niye ?Migrosdan gelen parami seni zengin edecek simdiye migrosmu bizi ayakta tuttu...Yaziklar olsun herkes kendi cebine calisiyor onca menejer ücretlerde onca borc sonra ben gidiyorum ugurlar olsun...bu senede ayni BÖYLE GECMIS BÖYLE GIDECEK...gelsin bakim Mehmet Ali Yilmaz bakalim o ne kadar götürecek.

el_conquistador
05.06.2009, 00:15
ya arkadas kafa yemek elde degil sen 6 hafta hoca ariyorsun yok o yok su yok bu sonra gidip samet aybabayi aliyorsun Ahmet hocanin ne günahi vardi.Ayni 5 yasindaki cocuk gibi yok belediye onu vermedi yok sunu vermedi vermesin 6 milyon euro veriyorsun gökhana ama fatihe 2 milyonu veremiyorsun niye ?Migrosdan gelen parami seni zengin edecek simdiye migrosmu bizi ayakta tuttu...Yaziklar olsun herkes kendi cebine calisiyor onca menejer ücretlerde onca borc sonra ben gidiyorum ugurlar olsun...bu senede ayni BÖYLE GECMIS BÖYLE GIDECEK...gelsin bakim Mehmet Ali Yilmaz bakalim o ne kadar götürecek.

Cok cok büyük lokmalar yutuyorsun. Bu islerin o kadar kolay oldugunu düsünüyorsan, yakinda kongre var. Gel buyur, aday ol.

Metin Ural
05.06.2009, 00:16

gokhan'a 6 milyon euro verildigine dair bir kaynak gosterir misiniz?

Enes
05.06.2009, 00:17
Başkan iyisin hoşsunda, durmadan yok istifa ederim,yok kongre kararı alırım gibi söylemler yakışmıyor sana,bu söylemlerin katkısı yok bize böyle şeyler yerine milyonlarca taraftarını yönlendirsen zaten sıkıntı kalmayacak ortada.
Bu süreç TRABZONSPORU geriye götürürse yaptığın onca doğru iş heba olacak
Seviyoruz seni başkan.
Herşeyin hayırlısı diyelim artık..

asilhamsi
05.06.2009, 00:18
baska bir cozum yolu ararim tabii ki de. ama bu durum oyle degildir. bir tarafta trabzonspor, bir tarafta ona destek olmasini bekledigimiz bir belediye. burada dengeler biraz farklidir diye dusunuyorum.

yani evet ben ceo'yum ama devletin basi da babamsa, oturup dusunurum.

oldum olası belediyelerin futbol takımlarına destek olmalarına ve belediye takımlarına karsıyımdır....

Belediyecilik sırf birilerinin gönlü olsun diye futbol takımlarına destek vermek degil sehircilik icin vardır....

Aziz Yıldırıma belediyemi yardım etti takım gelirini bilmem ne kadara cıkardı..Demekki başkan yola cıkarken yanlıs yönetici kadrosuyla yola cıkmıs...

Heaabını dogru yapamamıs ve sonrada bu durumu duzeltememistir..Belediyeyi günah kecisi ilan edip insanların önüne atmak adeta şikayet etmek bir başkana asla yakışmaz...

Tıpkı bir tek teknik adamın aylarca peşinden koşup b planını hazırlamamak sonrada cuvallayınca kimseye sormadan hic kimsenin üzerinde uzlasamadıgı birini ben getirdim oldu mantıgıyla basa getirmek gibi...

Liderlik kolay degildir...Emir verilerek lider olunmaz..

Muhammed KOÇ
05.06.2009, 00:20
yarın güzel haberler duymak istiyorum

surmnli
05.06.2009, 00:20
ulan şu şikeci samet aybabayı getirpte gene bu takımın başına oturtucaksak vallahide yazıklar olsun diyorum. adam az kalsın gençleri küme düşürüyordu. ya bizim başkanın aklına ,şu adamı takımın başına getirelim diye gelipte , akıl veren bu adamın lafını eden futbol adamlarınada yazıklar olsun diyorumm.. biz başarıya aç avrupa futbolunu bilen defans yaptırtacak akıllı zeki bir yabancı teknik adam beklerken.... kimin neyin adı trabzonsporumuzla yan yana yazılıyor.... vallahi başkan bunun için genel kurulu falan topluyorsa , yaptıkları için onada teşkkr ederiz , sempatik başarılı bir başkan olarak hafızalarımızda kalması için lütfen o koltuğuda bıraksın, biz bu sametin değil teknik anlmada idareciliğine isimin bileee tellafuzuna cıldırırdıkk şikeci uyumsuz kaprisli bir adamın bu camiada hatta türk futbol camiasında yeri olmamalı

Laz_61
05.06.2009, 00:21
Cok cok büyük lokmalar yutuyorsun. Bu islerin o kadar kolay oldugunu düsünüyorsan, yakinda kongre var. Gel buyur, aday ol.

abi bu bir gercek bu kadar borcu yap 6 hafta hoca ara sonra git besiktasa hoca olmak icin kulüp binasinda yatip kalkan sameti al bula bula sametimi buldun ahmet hocaylan devam etseydin.bu kadar borcu Trabzonsporu kaldiramaz yap et sonra ben daha yokum gidiyorum...Bunlat etden püften sebep yok belediye onu vermemis yok kimse istememis aybabayi tabi istemez bunu bilmiyormuydun sanki..Bile bile yapti buldu bahaneyi simdi birakip gidiyor..sadri sener adin kara lekelerlen Trabzonspor tarihine yazilacak bunu unutma.