PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Milan Stepanov'u Satanlar Utansın!

zafer6161
20.11.2007, 17:55
Trabzon’un Porto’ya verdiği Stepanov’un fiyatı 10 kat arttı!

Bordo-Mavililer’in 2 milyon dolara satınca bayram yaptığı Sırp yıldıza Fiorentina, Newcastle United ve Deportivo talip oldu; Portekiz kulübü bonservis için tam 18.7 milyon dolar istedi!

2 milyona sevindiler

YABANCI transferinde senelerdir bir türlü yüzü gülmeyen Trabzonsporlular’a ‘Ah’ çektirecek bir haber... Bordo-Mavili yönetim, sezon başında Porto’ya verdikleri Milan Stepanov’un bonservisi için 2 milyon dolar alınca ‘Kár ettik’ diye bayram yapmıştı. İşte bu Sırp yıldız şimdi yeni kulübü Porto’ya ufak çaplı bir servet kazandırmak üzere...

Porto köşeyi dönecek

PORTO’YA transfer olduktansonra performansı yükselen ve Şampiyonlar Ligi’ndeki başarılı futboluyla dikkatleri üzerine çeken Stepanov’a teklif yağmaya başladı. İngiliz, İtalyan ve İspanyol kulüplerinin gözdesi haline gelen Sırp oyuncu için Portekizli yöneticilerin 13 milyon euro (18.7 milyon dolar) bonservis bedeli istediği açıklandı.

Gözler ara transferde

BÖYLECE Stepanov’un değeri bir anda 2 milyon dolardan yaklaşık 10 katına yükselmiş oldu... İngiltere’den Newcastle United ile Birmingham, İspanya’dan Deportivo, İtalya’dan da Fiorentina ve Napoli kulüplerinin talip oldukları Stepanov için bu meblağı ödeyip ödemeyecekleri, Ocak ayındaki transfer döneminde belli olacak.

Mayls
20.11.2007, 18:03
Porto: "Stepanov'a bizden 3 milyon"
Ziya Dogan: "Satabilirsiniz, kadromda düsünmüyorum"
Yönetim: ":D"

Transferde emegi gecenler utaniyormudur acaba

Misina
20.11.2007, 18:06
Transferi gündemdeyken söylemiştim keşke sözleşmesine transferinden pay maddesi koydurulsaydı

FANATIK61
20.11.2007, 18:07
Amatör bir Yönetimimiz var iste ne yapalim, bu transferde yine belli oldu.

Emorfo
20.11.2007, 18:08
Bu haberler biraz abartı dolu. Sonuçta Stepanov Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takıma gitti, değerini arttırdığı bir gerçek ve normal bir durum. Ancak öyle 10 kat felan da arttırmadı. Trabzonspor kendisini 3.5 euroya sattığına göre adam 10 kat değer kazansa bu 35 milyon euro eder. :)

bordomavii61
20.11.2007, 18:08
arkadaslar hıc unutmambı anket yapılmıstı yenı transferlden en cok hangısı faydalı olur dıe trabzolularda mıllann stepanovvu secmışttı takıma yenı gelmesıne ragmen taraftar bnu anlamıstı ama yönetımmın bıseden anlamadıgı kkesın ...

Harun-61
20.11.2007, 18:13
ba$ka bir ba$lik'da bir BMN üyesi yazmi$ti...

iki haftadir Portekiz'de a$iri derecede ele$tiriliyormu$ Step.
yaptigi kademe hatalari yüzünden puanlar kayip etmi$ Porto.

.

pReN@_61
20.11.2007, 18:16
yönetime bela okuyasım geliyor ama değmez.

yine bir "albayrak ve çetesi klasiği"

Ne söylenebilir ki?

aaahmet61
20.11.2007, 18:16
Stepanov adam zaten avrupada oynamak istiyordu.trabzonspora fayda getirmezdi.en azından zararına satılmadı.

Tahir
20.11.2007, 18:21
bu dünya böyledir biz kaça aldık bir de ona bakalım.iyi futbolcu herkese para kazandırır.bu da futbolun gerçeği.trabzonda kalsa avrupalı nerde göreçek adamı.işte bunun için avrupa kupalarında olmak önemli

İleli
20.11.2007, 18:28
adam 500.000 dolara geldi yani bedaya nerdeyse bedavaya satma degeri artsin ondan sonra ver zararmi yapacan sanki..

POYRAZ
20.11.2007, 18:31
Fiyati ne kadar oldu bunun pek önemi yok acikcasi. Bize faydasi olan bir adami sattilar. Sampiyonluk parolasi ile gelmislerdi ama bizi o yola sokacak olan tüm opyunculari sattilar. Stepanov da bunlardan bir tanesi. Simdi dövünsünler. Tabi o kadar vijdanlari varsa.

zeleka
20.11.2007, 18:42
iki kurusluk transfer bile yapamayan elinde para edecek butun futbolculari satan simdide secimler var diye 2/3 /4 yeni transfer vaad eden Trabzonspor yonetimi nasil olurda bir daha secilir cok giden futbolcudan taraf rahatsiz olmadim bazilarinida iyiki gonderdiler dedim ama basda milan gercekdende cok genc ve cok yetenekli ve bizim icin gelecekde cok cok degerli bir futbolcu olacak bir kisi idi simdi almaya kalsan alamassin bunu yonetimler gormuyorlarmi yoksa isin icinde baska seylermi dponuyor ve bu cesit oyuncularimiz satiliyor... her yapilan sey cok dusundurucu...:(

milli piyongo ayagina gelmis sen iki kurus icin sat bunu, ya gelde bunun gibisini bir daha Trabzonspora kat nerden bulcanki ...

TS-Tiryaki
20.11.2007, 18:43
iste bu yüzden Zübükzade sayin nöri albayrak ve saz ekibinin yeniden secilmesine KARSIYIM!!!!!

asikaplan
20.11.2007, 18:45
anti yönetim

Muhammed KOÇ
20.11.2007, 18:46
bu futbolcunun gönderilmesi de hata parası da hata..
trabzon çok yanlış yaptı çook..

KeLLoO
20.11.2007, 18:48
aramizda Stephanov un fiyatinin 15 milyon olarak aciklandigina inan var mi?
ya da bir klübün aldigi oyuncuga aldiktan 3 ay sonra maliyetinin 5 kati fiyat bictigini gören? özellikle bu oyuncu takim arkadasinin sakatligi sayesinde forma bulmaya basladiysa...
hadi hepsi oldu... herhangi bir klubün Stephanov icin 15 milyon euro verecegini düsünen var mi?
Takimda kalsa sahane olurdu, ayri.

Haftasonu Lisbon'daydim, Stephanov ile dalga geciyorlardi, son iki macta puan kaybinin tek nedeni ve Porto 8 puan ondeyken simdi 4 puana dusmus...
Bu haber palavradan baska bisey degil...

yeri gelmisken tasiyayim dedim

KUTADGU
20.11.2007, 19:38
Kello
aramizda Stephanov un fiyatinin 15 milyon olarak aciklandigina inan var mi?
ya da bir klübün aldigi oyuncuga aldiktan 3 ay sonra maliyetinin 5 kati fiyat bictigini gören? özellikle bu oyuncu takim arkadasinin sakatligi sayesinde forma bulmaya basladiysa...
hadi hepsi oldu... herhangi bir klubün Stephanov icin 15 milyon euro verecegini düsünen var mi?
Takimda kalsa sahane olurdu, ayri.

faithus tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1023582#post1023582)

Haftasonu Lisbon'daydim, Stephanov ile dalga geciyorlardi, son iki macta puan kaybinin tek nedeni ve Porto 8 puan ondeyken simdi 4 puana dusmus...
Bu haber palavradan baska bisey degil...

Yalnız benim bildiğim stephanov Porto'da oynuyor. Lisbon başka bir şehir.
Arasında rekabet de var.
Hatırlıyorum mesela.
İstanbul ile Trabzon farklı şehirler ya..
İstanbul takımları ezeli düşmanımız ya...
O İstanbul takımlarını yorumlayanlar da Fatih Tekke için kafa vurmayı, sıçramayı bilmiyor diyorlardı.
Velhasılı kelam.
Lisbon'da olmak neyin kriteridir Allahaşkına..

Cafer Bulur
20.11.2007, 21:25
stepanov un cok ucuza satildigi herkesce kabul edilen bir gercektir.ama onun icin ismi yukarda gecen kulüplerin talip olduklarini ve porto nun 18.7 milyon dolar istedigine inanmiyorum.kaldi ki benim de bildigim kadariyla porto da ilk onbirde sürekli oynamiyor.sadece besiktas macinda oynadigini biliyorum.

Hüdai Pervaneli
20.11.2007, 21:34
ben demistim ama nerde bu yönetim hec birsey anlamiyo

İHSAN
20.11.2007, 21:34
bunun böyle olacağını tahmin etmek için uzay bilimci olmaya gerek yok.

O adamın kumaşının kaliteli olduğunu bilmeyen sadece bizim yöneticilerimizdir herhalde.

mensure 61
20.11.2007, 21:40
Yazıklar olsun !

Serdær
20.11.2007, 21:46
Bence bu konu basında baya abartıldı.

Tabiki değeri artıcak.

Porto kim Trabzonspor kim ?

Orada daha çok göz önünde ve porto sürekli diğer takımlara oyuncu veren bir kulüp.

Hea ne olurdu şöyle birşey olurdu ; Portoya satarsın ve sözleşmede şöyle birşey koryarsın ;

Trabzonsporun satmış olduğu paradan daha fazla paraya başka bir takıma satarsa porto bu paranın %25 alınması gibi çok güzel bir uygulama olur.

Daha önce böyle bir uygulama Deportivodan Newcastle giden Luque için

ve son olarak Fernando Torres için olmuştu.

Hatta Fernonda Torreste şöyle bir anlaşma var attığı gol başına Athletico Madrid Para Kazanıyor.

Bizim yönetimde iş olsa iyi para kazanırda..

Neyse bunun üstüne Soğuk bir su içilir.

Saygılar..

Emre B.
20.11.2007, 21:49
İnter-Toto Kupasında adı sanı duyulmamış Otelul Galati'ye elenen bir takımdan kim 15 milyon Euro'ya futbolcu alırdı?

Mayls
20.11.2007, 22:23
İnter-Toto Kupasında adı sanı duyulmamış bir takımdan kim 15 milyon Euro'ya futbolcu alırdı?
O fiyata biz satamazdik ama bence 6-7 milyon kazanilabilirdi.

ilhan
20.11.2007, 22:28
Chelsea ne kadar önermişti ?

Doğrusunu bilen söylesin lütfen. Şurada şu yazıyordu burada şu kadar yazıyordu demeyin lütfen.

Erdem Keser
20.11.2007, 22:38
Chelsea ne kadar önermişti ?

Doğrusunu bilen söylesin lütfen. Şurada şu yazıyordu burada şu kadar yazıyordu demeyin lütfen.
5 milyon Euro ve 1 sene bizde oynayacaktı diye biliyorum...

ilhan
20.11.2007, 22:39
Demekki daha iyi tekliflerde yapılmış.

Mehmet Fatih Yavuz
20.11.2007, 22:40
2-3m euro zarar ettiğimiz ortada.

ama öyle 3 kat 5 kat. geçin efendim..

bu arada lisbonun dalga geçmesi portolu olmasından olmasın.D

Mayls
20.11.2007, 23:12
Demekki daha iyi tekliflerde yapılmış.
Benim bildigim Chelsea'nin teklifi red edilince Chelsea fiyati yükseltebilecegini ve istenen ücreti sormustu fakat yönetim kesinlikle satilmayacagini söylemisti.

Ahmet Karaman
20.11.2007, 23:51
ziya doğan denen dallama stefanovun topçu olmadığını iddaa edip gönderdi bizim yönetimde bayıla bayıla sattı.

28TS61
21.11.2007, 01:27
http://transfermarkt.de/de/spieler/28698/stepanovmilan/profil.html

Nytre
21.11.2007, 01:36
porto aslinda biraz abartmış ama iyi yapmış... alan çıkar bu fiyata. bizimkilerde kınaları hazırlasınlar

Fanatik28
21.11.2007, 02:55
Stepanov`un fiyati ister 2 ye, ister 5 e katlansin, ortada bir gercek var. O da onun Türkiye`ye gelmis gecmis en iyi defans oyuncularindan biri olmasi. Bence en önemli özelligi o genc yasina ragmen liderlik vasiflari olan biriydi. Ona " bundan futbolcu olmaz " diyen Kel Ziya`yi destekleyenlerede kapak olsun.

Sayin Albayrak`a oy verecek olanlar da bir daha düsünsün. Hadi adami 3,5 Milyon Euro`ya satiyorsun, bari bir dahaki transferinden %40 gibi bir pay almamizi sagla.

Faik Yılmaz
21.11.2007, 08:18
Bir kaç kuruş uğruna yapılan sorumsuzca hareketlerden sadece birisidir bu....

3 yıllık mukavelesi glecek yılın sonunda biterken biz alel acele sattık. bildiğim kadarı ile celaleddinin yarısı paraya oynuyordu.

A.İLELİ61
21.11.2007, 09:01
Bence burada bir yanlış analiz söz konusu... Olay M.Stepanov'u kaça veya nereye sattığımız yada zarardamıyız kardamıyız olayı değil..
Olay şu ; Şampiyonluğa hasret çeken bir takım ve bu takım eski efsane günlerine dönmek istiyor amaaa nasıll..!! Ruhuna TRABZONSPORLULUK bulaşmış, adam gibi futbol oynayan ve şampiyon olmak için uğraşan bir takıma yararlı olabilecek, kadroda bulunması gereken ender futbolcularımızdan birini satıyoruz..
Burnaklıoğlu kardeşimin dediği gbi biz olayın para boyutunu bakıyoruz, böyle olduğu sürece şampiyonluk için kadro kurmak bize biraz uzak..
inşallah kongrede TRABZONSPOR'un geleceği için büyük hatalar yapan. acemi işleriyle bizi uefa nezdinde de küçük düşüren bu bela yönetim gider, TRABZONSPORA yakışan bir yönetim gelir...

Faik Yılmaz
21.11.2007, 09:12
Şu an en acil tranferler nereye yapılması gerekiyor....

defansın göbeğine ve forvet hattına değilmi.....

son satılan iki oyuncumuza bakın Ersen Martin ve Stepanov biri defansın göbeğinde dipğeri forvet hattında oynuyordu.....

ne kadar sorumsuzca düşünmeden iş yapan insanlardan oluşan bir yönetime sahip olduğumuza bakın

Külünkoğlu
21.11.2007, 09:14
Bence bu konu basında baya abartıldı.

Tabiki değeri artıcak.

Porto kim Trabzonspor kim ?

Trabzon kim ? Zenith kim ?

_SeRKaN_
21.11.2007, 09:35
Ben takım kıyaslaması yapmayacağım ama porto nun avrupada bir piyasası var öncelikle göze batan takımlardan bir tanesi hemde şampiyonlar liginde oynamanın avantajını kullanıyolar.Hal böyleyken bizim takımımızda neden düşük değerle topçu satıyoruz diye sızlanmayalım o fiyata bizden topçu alınması sadece ve sadece istisnadır bir elvir baliç örneği gibi bu bize ne zaman denk gelir onuda bilmiyorum bizde başarı olduğu sürece (tek ligde başarı yetmiyor tabi) bizimde futbolcuların fiyatlarında büyüme olacak ve avrupada bir pazarımız olacaktır..Bence step normal şartlarda satılabilecek iyi bir fiyata verildi..

Tiko18
21.11.2007, 10:08
Ben takım kıyaslaması yapmayacağım ama porto nun avrupada bir piyasası var öncelikle göze batan takımlardan bir tanesi hemde şampiyonlar liginde oynamanın avantajını kullanıyolar.Hal böyleyken bizim takımımızda neden düşük değerle topçu satıyoruz diye sızlanmayalım o fiyata bizden topçu alınması sadece ve sadece istisnadır bir elvir baliç örneği gibi bu bize ne zaman denk gelir onuda bilmiyorum bizde başarı olduğu sürece (tek ligde başarı yetmiyor tabi) bizimde futbolcuların fiyatlarında büyüme olacak ve avrupada bir pazarımız olacaktır..Bence step normal şartlarda satılabilecek iyi bir fiyata verildi..
katiliyorum.
Nede olsa avrupada son yillardan beri koca bir sifiriz. Biz stepanov icin alabilecemiz en yüksek parayi aldik. Chelsea´ninde zamaninda 5 milyon Euro teklif ettignede inanmiyorum. Hepsi palavra ayni simdi yapilan degerini ona katladigi palavrasi gibi.

Faik Yılmaz
21.11.2007, 10:11
bizim eleştirdiğimiz kaç fiyata satıldığı değil bu kadar oyuncuya ihtiyacımız olduğu bir dönemde neden satıldığı ?

Erkut Ay
21.11.2007, 10:14
nuri albayrak 1 paket kına hazırlattım akşam göndercem kınanı......

Fatih Öztürk
21.11.2007, 10:41
valla arkadaşlar hiç kimse kusura bakmasın benbu yönetime ancak ve ancak şunu derim. xxx

hüseyin1975
21.11.2007, 13:30
Gercekci olalim.
Bizde kalsaydi bu paraya satamazdik.

Tek hata (eger yapilmamissa) Porto sattiginda kar payi almamamiz...

Abdullah Altıntaş
21.11.2007, 15:24
Utanmak için insanlarda olan bazı duygular gerekli,nuri ve utanmak nasıl birşey acaba

Ali Yerlikaya
21.11.2007, 15:34
Stepnav un satilmasi zaten en büyük hata ama bizde oynadigi taktirde bu kadar deer kazanacagini kimse iddaa edemez. Ama yönetim in yapabilecegi en az tekrar satisinindan bi yüzdelik almak onu iste yapmamasi eneayilik oldu. Denildigi gibi 15 milyon a satilirsa 20% pay sahibi olsaydi 3 milyon gibi fazladan bi gelirimiz olurdu ve onunla Brezilyadan bi adami alirdik.

Cem Balcı
21.11.2007, 20:36
biz bilemedik adamın kıymetini.eller kıymet bilio...

emrezx
21.11.2007, 23:46
ya nurı albayrakta bıraz utanma olsa coktan gıderdı su takımın basından geldıklerınden berı zarardan baska bısı olmadı takıma mhavettıler takımı cıdden sıra takımı olduk su durumda

sarman61
22.11.2007, 08:53
Trabzon kim ? Zenith kim ?

Ben söyleyim. Zenith Rusya Şampiyonu ve uefa kupasında mücadele eden bir takım ve de Trabzonsporu içindekilerle birlikte satın almakta hiç zorlanmayacak bir takım.

Ünyeli Murat
22.11.2007, 08:57
ÜÇ ÖGÜT

Adamın birisi hile ile tuzağına bir kus düşürdü. Kus ona dedi ki:

- Ey ulu hoca!... Sen şimdiye kadar bir çok deve kurban ettin, bir çok öküz, koyun yedin!... Dünyada onlarla doymadın da, benimle mi doyacaksın? Eğer bırakırsan beni, sana öyle üç öğüt veririm ki, aklin şaşar!... Birincisini elinde iken, ikincisini samanla karışık balçıktan yapılma su damın üzerinde, üçüncüsünü de ağacın dalına konduğumda veririm. Bu üç öğütle bahtın iyileşir, rahat edersin. Ne dersin ha?.. Bak ilkini söylüyorum: " Olmayacak söze; kim söylerse söylesin, inanma!..." Tamam mi?..

Adamın akli yattı kusun bilgeliğine, gevşetiverdi parmaklarını, pirrr diye uçtu, azat oldu, duvarın üzerine konup dedi ki:

- Geçmiş, gitmiş şeye gam yeme... fırsatı kaçırdın diye dövünme!... Bak beni bıraktın ama, su küçücük bedenimde on dirhem ağırlığında, değerine paha biçilemeyecek bir inci var idi. Sana da, oğullarına da yeterdi de artardı bile!... O inci senin hakkindi!... Fakat kısmetin değilmiş kaçırdın... dünyada bir eşi bulunmayacak kadar kıymetli ve emsalsiz idi...

Adam, gebe kadın doğururken nasıl feryat eder, bağırırsa öyle bağırmaya, dövünmeye başladı.

Kus dedi ki:

- Sana geçmiş, gitmiş şeye üzülme, gam yeme diye nasihat etmedim mi?.. Madem ki, geçip gitti... neden üzülürsün? Sen ; ya benim öğüdümü anlamadın, yahut da sağırsın!.. Aslanım, ben kendim üç dirhem gelmem zaten, içimde on dirhemlik inci nasıl bulunabilir?..

Adam bu söz üzerine kendine geldi;

- Haydi, dedi... o üçüncü güzel öğüdü de ver bakalım!..

Kus dedi ki:

- Allah için, o ikisini iyi tuttun da üçüncüsünü sana bedava söyleyeceğim ha!..

Uykuya dalmış, bilgisiz kişiye öğüt vermek, çorak yere tohum saçmaktır.

Aptallık ve bilgisizlik yırtığı yama kabul etmez!..

Ey öğütçü ; ona hikmet tohumunu pek saçma!...

Mesnevi:4.Cilt - Sayfa:181-...-183

sarman61
22.11.2007, 09:12
ÜÇ ÖGÜT

Adamın birisi hile ile tuzağına bir kus düşürdü. Kus ona dedi ki:

- Ey ulu hoca!... Sen şimdiye kadar bir çok deve kurban ettin, bir çok öküz, koyun yedin!... Dünyada onlarla doymadın da, benimle mi doyacaksın? Eğer bırakırsan beni, sana öyle üç öğüt veririm ki, aklin şaşar!... Birincisini elinde iken, ikincisini samanla karışık balçıktan yapılma su damın üzerinde, üçüncüsünü de ağacın dalına konduğumda veririm. Bu üç öğütle bahtın iyileşir, rahat edersin. Ne dersin ha?.. Bak ilkini söylüyorum: " Olmayacak söze; kim söylerse söylesin, inanma!..." Tamam mi?..

Adamın akli yattı kusun bilgeliğine, gevşetiverdi parmaklarını, pirrr diye uçtu, azat oldu, duvarın üzerine konup dedi ki:

- Geçmiş, gitmiş şeye gam yeme... fırsatı kaçırdın diye dövünme!... Bak beni bıraktın ama, su küçücük bedenimde on dirhem ağırlığında, değerine paha biçilemeyecek bir inci var idi. Sana da, oğullarına da yeterdi de artardı bile!... O inci senin hakkindi!... Fakat kısmetin değilmiş kaçırdın... dünyada bir eşi bulunmayacak kadar kıymetli ve emsalsiz idi...

Adam, gebe kadın doğururken nasıl feryat eder, bağırırsa öyle bağırmaya, dövünmeye başladı.

Kus dedi ki:

- Sana geçmiş, gitmiş şeye üzülme, gam yeme diye nasihat etmedim mi?.. Madem ki, geçip gitti... neden üzülürsün? Sen ; ya benim öğüdümü anlamadın, yahut da sağırsın!.. Aslanım, ben kendim üç dirhem gelmem zaten, içimde on dirhemlik inci nasıl bulunabilir?..

Adam bu söz üzerine kendine geldi;

- Haydi, dedi... o üçüncü güzel öğüdü de ver bakalım!..

Kus dedi ki:

- Allah için, o ikisini iyi tuttun da üçüncüsünü sana bedava söyleyeceğim ha!..

Uykuya dalmış, bilgisiz kişiye öğüt vermek, çorak yere tohum saçmaktır.

Aptallık ve bilgisizlik yırtığı yama kabul etmez!..

Ey öğütçü ; ona hikmet tohumunu pek saçma!...

Mesnevi:4.Cilt - Sayfa:181-...-183

Sabah vakti okuduğum en güzel yazıydı. Allah razı olsun senden.

Faik Yılmaz
22.11.2007, 09:23
Ya bu başlıkta eskilerin meşhur bir kitabı vardı

YALAN SÖYLEYEN TARİH UTANSIN.. ona benziyor.....

sarman61
22.11.2007, 09:40
Ya bu başlıkta eskilerin meşhur bir kitabı vardı

YALAN SÖYLEYEN TARİH UTANSIN.. ona benziyor.....

Mustafa Müftüoğlunun Yalan Söyleyen Tarih utansın diye 12 ciltlik bir eseri var sen onunla karıştırmayasın. :)

Faik Yılmaz
22.11.2007, 09:43
Mustafa Müftüoğlunun Yalan Söyleyen Tarih utansın diye 12 ciltlik bir eseri var sen onunla karıştırmayasın. :)

Onu söylüyorumda reklam olmasın diye yazarın ismini vermemiştim. Kitap derken birden fazla ciltli olduğunua belirtmem gerekirdi haklısın.....

Ahmet Kuru
23.11.2007, 03:34
Kadromda Düşünmüyorum Satabilirsiniz Diyen Ziya Doğan ı bu haberleri okudukdan sonra Elime Vermeleri lazım... Ah Ziya Ahhhhh