PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre Salonunda Olması Gerekenler, Önerilerimiz?

OLCAY ÇAKIR
20.11.2007, 14:51
Mesela; Yaka kartları(isimlerin bulunduğu)

Mayls
20.11.2007, 14:55
Mesela; Yaka kartları(isimlerin bulunduğu)
Kongre'ye kimin katilacagi kimin katilmayacagi belli degil ve böyle bir seyi organize etmek oldukca zor. Kongreye 10-15 kisi degil 5-6 bin kisi katilabilir.

hüseyin1975
20.11.2007, 14:56
Mesrubat, Tuvalet, Hostess

FcTRABZONSPOR
20.11.2007, 15:22
Mantıklı düşünüp TRABZONSPOR'un menfaatlerini göz önünde bulunduracak şahıslar...

OLCAY ÇAKIR
20.11.2007, 15:23
Girişte elle yazılabilir.Sorun olmaz,sticker'lar var.
Kongre'ye kimin katilacagi kimin katilmayacagi belli degil ve böyle bir seyi organize etmek oldukca zor. Kongreye 10-15 kisi degil 5-6 bin kisi katilabilir.

OLCAY ÇAKIR
20.11.2007, 15:25
Koyu renk ve takım elbise kravat.
Bayanlarda takım.

Hekimoğlu
20.11.2007, 15:45
Türk bayrağı ,Trabzonspor bayrağı ve Atatürk posteri harici hiçbir afişin posterin asılmaması gerek.

LazAnisT
20.11.2007, 15:59
Kürsüde yönetimin yapmış olduğu yanlışları gözlerinin içine soka soka söyleyebilecek yüreklilikte bir kongre üyesi olmasını çok isterim.

O konuşurken onu susturmak için bağıracak olan yalaklara karşı koyabilecek yüreklilikte bir salon dolusu insanda isterim.Bilmiyorum çokşeymi istedim?

Erkut Ay
20.11.2007, 16:14
Önderlik yapacak ayrımcı değil birleştirici mesajlar verecek saygınlığı üzerinde toplayan bir kişi... ve geleceğin Trabzonsporu sıcak birliktelikle tartışılmalı herkesin düşünceleri dinlenmeli ... diye düşünüyor gerekli olduğunu tahmin ediyorum....

Sencer Bulut
20.11.2007, 16:24
nuri olmayabilir...

TheRapZoNe
20.11.2007, 16:27
Önderlik yapacak ayrımcı değil birleştirici mesajlar verecek saygınlığı üzerinde toplayan bir kişi....

Bizde istiyoruz ama olmayacak maalesef.Cunku yine kisisel kavgalar,sen yonetemedin ben yonettim, sunu yapamadin ben sunu yapacam vs vs gibi konusmalara rastlayacagiz. Buyuk,beklenen birlesme hala ufukta bile gorunmuyor

TheRapZoNe
20.11.2007, 16:38
Kongre Salonunda Olması Gerekenler,Önerilerimiz.?

Turk Bayragi
Trabzonspor Bayragi
Guzelce suslenmis bir salon
Icecekler ve yaninda atistiracak cerezler vs.
Temiz tuvaletler

OLCAY ÇAKIR
20.11.2007, 16:59
Kaliteli sandıklar.

Şeffaf olabilir,camdan.

İmaj.

Atalay
20.11.2007, 17:17
Yorum yapanların bir dahaki kongrede oy kullanabilmeleri ve o havayı soluyabilmeleri için 8 aralıga kadar üye olsunlarki iki yıl sonra ah vah demesinler!!

mutito
21.11.2007, 00:36
Yahu arkadaşlar aklıma geldi;
Birisi bana açıklasın!
veya GENEL'e yeni bir başlık açılsın! (ben açamıyorum da...)
Faruk Özak'ın işaret ettiği adayın önemi nedir?
Faruk Özak'ın diğer eski duayen yöneticilerden farkı var mıdır?
O'nun görüşünün ne önemi var?
Aday olacak adamın O'ndan icazet almasının TS'a ne faydası var?
Bana sorarsanız, TS'da adam gibi başkan adayı çıkmamasının en önemli nedeni Faruk Özak'ın isminin ortalıkta belirleyici olarak dolaşmasıdır! TS'daki başkan adayı kaosunun en baştaki sorumlusu, bu ortama sebep olan ve bu durumu engellmeyen FARUK ÖZAK'tır !!!

Kemençeci
21.11.2007, 18:10
Yahu arkadaşlar aklıma geldi;
Birisi bana açıklasın!
veya GENEL'e yeni bir başlık açılsın! (ben açamıyorum da...)
Faruk Özak'ın işaret ettiği adayın önemi nedir?
Faruk Özak'ın diğer eski duayen yöneticilerden farkı var mıdır?
O'nun görüşünün ne önemi var?
Aday olacak adamın O'ndan icazet almasının TS'a ne faydası var?
Bana sorarsanız, TS'da adam gibi başkan adayı çıkmamasının en önemli nedeni Faruk Özak'ın isminin ortalıkta belirleyici olarak dolaşmasıdır! TS'daki başkan adayı kaosunun en baştaki sorumlusu, bu ortama sebep olan ve bu durumu engellmeyen FARUK ÖZAK'tır !!!

Eleman her yere aynı şeyi yazmışsın kimse cevap vermemiş ama doğru da diyosun bi bakıma. Faruk Özak padişahı mı oldu be bu kulübün, nedir yani 96'da şampiyonluğu kaybettirdi de bize şimdi ne değişti diye somak laızm.

Misina
21.11.2007, 18:38
Trabzonspora Yakışır Başkan Adayları
Aidat karşılığı oyunu satmayan delege...