PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonlu Olmayan Trabzonsporlular

Sayfa : [1] 2 3

Panther
10.10.2004, 19:40
Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular

Aslen Ankara dogumluyum dogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim.. :)

umraniye
10.10.2004, 21:32
trabzonlu olmak hakikatten büyük gurur herkez trabzonlu olamaz trabzonlu olmak çok zordur çünku biz trabzonu sevinmek için sevmedik kimse bizim gibi memleket takimi tutamaz allahin karslisi geliyo fenerbahçeliyim diyo sikiyosa kendi memleketinin takimini tutsun

o kadar

tigin
10.10.2004, 21:39
Aslen Ankara dogumluyum bogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim.. :)..smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
10.10.2004, 22:10
smileys/smiley36.gif

Aslen Ankara dogumluyum bogma büyüme..

Anne - baba Artvinli.. Trabzonsporluyuz... !.. Tüm teklifleri geri cevirdim cocukken bile. Kaykay alan mi , tüm forma alt üst esofman takim, ayakkabi alan mi bizans takimimi tutmam için çocukken bile kanmamisim.. :)..smileys/smiley36.gif

Ula bende öyle kaç kisiye forma verdim de olmadilar en sonunda taktigimi dayak olarak degistirdimsmileys/smiley36.gifBundan sonra forma yok dayak varsmileys/smiley36.gif

Ozan
10.10.2004, 22:12
bizim aileden babam almanya,ben ve 4 yasindaki kardesim ankara dogumluyuz TRABZONSPOR luyuzsmileys/smiley27.gifsmileys/smiley20.gif

tigin
10.10.2004, 22:38
trabzonspor gibi bir büyük kulübün baska sehirlerde dogan taraftarlarinin olmasi kadar normal birsey olamaz.Edited by: tigin

Serkan K007
10.10.2004, 23:08
Hollanda dogumluyum babam ve dedemGumushane, kelkitdogumlu ve Trabzonsporu tutar ve taaaabiiiii beeeendeeee!smileys/smiley4.gif

**Maxim**
11.10.2004, 12:15
Ankara dogumluyum..

Trabzon sehriyle hiç bir baglantim yok.

Hür irademle TRABZONSPORLUYUM...

GURURLUYUM!!!smileys/smiley1.gif

Harun
11.10.2004, 14:52
Annem babam Çankiri'li ailece Istanbul dogumluyuz.Nufus cüzdanimdaki aile sirano 54. 13 besiktasli,22 galatasarayli ve 19 fenerbahçeliarasinda,bordo-mavi asil renkleri tasiyan tek Trabzonsporlu olarak bu istanbul arenasinda davami sürdürüyorumsmileys/smiley17.gif

Emin
11.10.2004, 15:58
Annem babam Çankiri'li ailece Istanbul dogumluyuz.Nufus cüzdanimdaki aile sirano 54. 13 besiktasli,22 galatasarayli ve 19 fenerbahçeliarasinda,bordo-mavi asil renkleri tasiyan tek Trabzonsporlu olarak bu istanbul arenasinda davami sürdürüyorumsmileys/smiley17.gif

Yürü be Harunum....

Sorumluluk artiyor. Simdi senin yanilgiya düsen büyük çogunluga dogru yolu göstermen gerekiyor. Gazan mübarek olsun kardesim....

SDanışmaz
11.10.2004, 16:54

Sen neymissin be Harun abi smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Semih58
12.10.2004, 00:03
Annem-babam Sivasli.Ankara dogumluyum.Rahmetli babama ben 18 yasindayken Trabzonspor kadrosunu ezberletmistim.Senol-Turgay-Necati deyip devam ediyor.Iskender Günen'le bitiyor.Sivas'li oldugumdan dolayi sonsuz gurur duyuyorum.Biliyorsunuz Sivas'a Yigido diyorlar.Aslimi hiçbir zaman inkar etmedim.Trabzonspor'u çok seviyorum.Trabzonspor'lu olmak gerçekten bir ayricalik.Soruyorlar bana Allah'in Sivasli'si neden Trabzonspor'u tutuyorsun diye.Onlar anlayamazlar bu sevgiyi.1967 dogumluyum.Kibris Baris Kupasindan bu yana yaklasik 30 yildir Trabzonsporlu'yum.Ali Kemal'i seyretmek nasip oldu.BORDO MAVI SAMPIYON TRABZONSPOR

Serap_TS_05
12.10.2004, 17:13
Almanya´da dogdum.
Annem- Babam amasyali.
yani harbi amasyaliyim...
Tabi ki birde harbi TRABZONSPORLUYUM...!!!

TRABZONSPORLU olmak ayricaliktir...!!!

ZEKAI
12.10.2004, 17:23
ben aslen gumushaneliyim ama kendimi bildim bileli ankarda yasiyorum.

trabzonspor sevgisi nasi basladi bilmiyorum ama galiba babam sagladi cunku kendisi fenerbahcelismileys/smiley36.gifcok tesekkurler baba.bana verebilecegin en guzel hediye bu olsa gerek

Emin
12.10.2004, 17:26
ben aslen gumushaneliyim ama kendimi bildim bileli ankarda yasiyorum.

trabzonspor sevgisi nasi basladi bilmiyorum ama galiba babam sagladi cunku kendisi fenerbahcelismileys/smiley36.gifcok tesekkurler baba.bana verebilecegin en guzel hediye bu olsa gerek

Ziya Hocanin hemsehrisi. Tüm netteki arkadaslar bilsinki benden daha çok Trabzonsporludur..... Sanada kocaman bir alkis Zekaim.

Adindan belli zaten. Zeki çocuk.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

denizgrsy
14.10.2004, 14:15
Ben dogma büyüme istanbul dogumluyum!bu konuyu 'neden Trabzonspor' basliginda anlatmistim ama bi daha burada anlatmaktan büyük seref duyarim!

babam sürmeneli annem ardesenli!benim TRABZONSPORLU olmami babama borçluyum Allah ondan Razi Olsun!tabi bi de insanin içinde olacak yani kaninda olacak,nasi ki kemençe sesini duyunca insanin içi kipir kipir oluyor aynen öyle TRABZONSPOR kelimesini duyunca içim öyle tuhaf olur!benim dogup büyüdügüm yerde Trabzonspor Taraftari yok denecek kadar azdi(istanbul-esenler) ancak simdi bakiyorum oradanda arkadaslar var ne kadar güzel!benim zamanimda bulundugumuz yerin yarisi fenerli yarisi besiktasliydi!okulda hep tek kalirdim,bu kosullarda dahi içimde ki TRABZONSPOR sevgisinden ufacik azalma olmadi nedeni babamdir!beni her maça götürürdü;topkapidan eski dolmuslar kalkardi 'maça,maça,maça...'....kendisi de eski fanatiklerden kendi gruplari varmis istanbulda Trabzonsporumuzun pesine her yeri dolasmislar,neyse!ben çogu zaman takimimi konusacak dertlesecegim Trabzonsporlu arkadas bulamadim çünkü yoktu,o nedenle bu foruma inanilmaz saygi ve sevgi duyuyorum!tek kaldigim zamanlar çok kavga ettim takimima küfreden itlerle!uzun lafin kisasi bu...bana nerelisin diye sorduklarinda bir kere agzimdan çikmamistir istanbulluyum diye ben her zaman TRABZONLUYUM!!!

Hüda Topaloğlu
14.10.2004, 15:17
Ben belçika dogumluyum, anam babam dedelerim nenelerimsakarya, zaten toplasan 150 kisilik sulaleden, dayilar amcalar, halalar,teyzeler ve bunlarin herbirinin çocuklari arasinda bi TRABZONSPORLU olan ben ve kardeslerim, hattaezik kuzenler hernekadarkardeslerimi kandirmaya çalistiysada zamaninda mudaheleyle hayatlarini kurtardim,ALLAHIMA BINLERCE SUKURLER OLSUN, yoksa n'aapardim ben ezik olsaydim...

TURHAN
14.10.2004, 16:30
agzindan yel alsin ne ezigi aganthasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

selçukabi
14.10.2004, 17:50
benim de annem babam rizeli ( findikli ) ama dogup büyüdügüm yer olan trabzon ve trabzonspor sevdasi bende çok büyük...

CAFER ÖZER
15.10.2004, 07:43
1968 Ordu dogumluyum (asil 1967) Trabzonsporla ayni yilda dogdugum için o benim çocukluk askim.ilk okul 3 e giderken Orduspor dan Trabzonspora terfi ettim o yilda sampiyon olduk o gündür bu gündür Trabzonsporluyum.Trabzonsporun bütün sampiyonluklarini,Kuapalarini bu gün gibi hatirliyorum.Insallah Allah bu senede Trabzonsporumuzun sampiyonlugunu görmemis kardeslerimize nasip eder.Ben inaniyorum ki Bir kez sampiyon olabilsek bunun sonu gelecek ve en az 10 yilda 2 sampiyonluk aliriz.uzun zamandir sampiyon olamamanin verdigi stres.Iç çekismeler vs vs bizim basarimizi engelledi.

Ordu nun Trabzonspor lulugu bir baskadir.Ordu merkezde,Ünyede Trabzonspor dernekleri var.Ben iddia ediyorum Ordunun en az yarisi Trabzonsporlu.

Taner Uykuçeken
15.10.2004, 09:23
Nickimden ne oldugumu anlamayan yoktur herhalde Aslen arnavutum dogma büyüme Istanbulluyum kütükte manisa akhisarliyiz(fazla düsünmeyin kafaniz karisir) Karadenizle tek baglantim dayi kizi amasyali biriyle evlidir baska baglantim yok bizim peder ve ev halkida ezikbahçelidir zamaninda bu yüzden az dayak yemedik smileys/smiley11.gifhala da kabullenmis degiller.

sadece sülalemde degil arkadas çevremdede tek TS benim tek basima hepsine yetiyorum harun aile sira nosunu 54 diye yazmissya benim aile sira no 275 aile esrafini yazsam sayfalar yetmez sadece annemler 8 kardes hepsinin 3 ve 5 çocuklari var torununun çocuklari sünnet olan var ve içinde futbol hastasi olmayan yok herkes fanatik gerisini siz düsünün

burdab pedere bir mesaj yüzüne söyleyemiyorum burdan yazayim

EZIK OLARAK YASAMAKTANSA TRABZONSPORLU OLARAK ÖLÜRÜM DAHA IYI

$FIRTINA61$
15.10.2004, 11:40
bende marmarisliyim ufakdan beri fanatik bi ts liyim yeni dogan cusenimide tsli yabdim saten amcamda ts li smileys/smiley32.gif

Erhan|TS
15.10.2004, 19:08
Nickimden ne oldugumu anlamayan yoktur herhalde Aslen arnavutum dogma büyüme Istanbulluyum kütükte manisa akhisarliyiz(fazla düsünmeyin kafaniz karisir) Karadenizle tek baglantim dayi kizi amasyali biriyle evlidir baska baglantim yok bizim peder ve ev halkida ezikbahçelidir zamaninda bu yüzden az dayak yemedik smileys/smiley11.gifhala da kabullenmis degiller.

sadece sülalemde degil arkadas çevremdede tek TS benim tek basima hepsine yetiyorum harun aile sira nosunu 54 diye yazmissya benim aile sira no 275 aile esrafini yazsam sayfalar yetmez sadece annemler 8 kardes hepsinin 3 ve 5 çocuklari var torununun çocuklari sünnet olan var ve içinde futbol hastasi olmayan yok herkes fanatik gerisini siz düsünün

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Ölümüne..

Burhan61
15.10.2004, 21:23
gümüshane kelkit dogumluyum.ziya hoca'nin yakin köylüsüsmileys/smiley1.gifkelkit'li birinin trabzonsporum'u çalistirmasi da ayri bir gurur kaynagi.

benim trabzonsporlu olusum 5-6 yaslarimdayken ali samiyen stadinin açilis maçinda(lig maçi idi)oldu. babam beni gs-ts maçina götürmüstü. 2-1 yenilmistik. ama o gün bugün trabzonsporluyum.

TSMareNero
29.10.2004, 05:30

sana HELAL olsun

smileys/smiley32.gif

esra _B
29.10.2004, 15:09
BEN DE ISTANBUL"LUYUM AMA TRABZON SPOR"U SEVIYORUM HEMDE COK SONUNA KADARDA TUTUCAM EN BÜYÜK BORDOOO MAVIIIIII

TRABZON SPOR" BASKA TAKIM VARMIKIIII,,,,,,;)

HABIRDE ISTANBUL SPOR,,,,,,,VAR DIMIII:)

SDanışmaz
29.10.2004, 15:21

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bordomavi08
29.10.2004, 17:31
Artvinliyim. Ama ölümüne Trabzonsporluyum. Sülalemizin büyük bölümü de Trabzonsporludur. Bununla her zaman gurur duyduk. Trabzonsporumuzu biz Karadenizliler için apayri bir gurur kaynagidir. Bir üst kimliktir.

Bizler ayni yörenin insanlariyiz. Bizim Trabzonspor'u tutmamiz,Trabzonspor için herseyi yapmamiz bana çok normal geliyor. ESAS ALKISLANACAK ARKADASLAR HAYATINDA KARADENIZ'I BILE GÖRMEMIS,TRABZON'U HARITADA ZOR BULACAK OLAN AMA YÜREKLERI TRABZONSPOR IÇIN ÇARPAN ARKADASLAR. KONYALISI,YOZGATLISI, URFALISI VE DIGERLERI.

Trabzonspor bu ülkenin takimidir. Trabzonspor sevgisi sinir tanimaz.

ikrime_61
29.10.2004, 18:40
bende dogma buyume ankaraliyim ama kendi istegimle trabzonsporu tutuyorum ve bununla gurur duyuyorum beni bu takimdan vazgecirmek icin mac sozlerimi verilmedi ama benim kanimda dolasan renk bordo ayagimi bastigim yer ise mavismileys/smiley17.gifGURULUYUM cunku TRABZONSPORluyum

KRAL_1967
29.10.2004, 18:54
BEN ORDULUYUM VE TRABZON SPORLUYUM VE TRABZON SPORLU OLDUHUM ICIN COK MUTLUYUM TRABZONLU OLMAYIPDA TRABZON SPORU TUTANLARI CAN VE GONULDEN TEBRIK EDIYORUM smileys/smiley32.gifVE BEN TRABZON HASTAYIM VE TRABZONA CANIMIDA VERIRIM smileys/smiley32.gifBU ASK BITMEZ BU SEVDA BITMEZ BU FIRTINA DINMEZ TRABZON SPORLUYSAK BU DOSTLUK BITMEZ KRAL_1967 BMNsmileys/smiley32.gif

UmutBaykan
29.10.2004, 20:01
Hollanda dogumluyum babam ve dedemGumushane, kelkitdogumlu ve Trabzonsporu tutar ve taaaabiiiii beeeendeeee!smileys/smiley4.gif

smileys/smiley32.gifHelal olsun size

PaNZeR_G
29.10.2004, 21:54
belcika dogumlu afyon emirdagliyim belkide emirdaginda sayili trabzonsporluyum smileys/smiley2.gifokulda 80 turkun arasinda tek ben trabzonsporluyum gurur verici bisey smileys/smiley1.gifailede tek trabzonsporlu benim nedense bende hep tek oluyorum

Efrasiyab
30.10.2004, 21:54
babam zigana annem bandirma dogumlu ben izmir dogumluyum AMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA& nbsp;

TRABZONSPORLUYUM GURURLUYUM

ozgur
04.11.2004, 04:20
Ben Aslen Ankaraliyim, 1980den beri Trabzonsporluyum. Annem GSli, Babam FBlidir, Amcam GSli, Dayilarim BJKlidir. Yani sulalemde bir tek Trabzonsporlu yok.Trabzonuda gormedim, ama 11345 nolu klup uyesiyim. Sulalemdefanatikligimden dolayi srekli dalga gecerler ama bir kere bu duzene karsi cikmisiz, artik donus yok.

UğurB
04.11.2004, 10:56
Arkadaslar daha önce bende deginmistim. Ben 300 senelik Istanbullu olan bir ailenin, dedeleri Ezikbahçe kulüp üyesi olan bir ailenin4 yasinda (okuma yazmayi bu yasta ögrendim) kendi iradesi ile Trabzonsporluyum. Babamda FBlidir. Hepsine karsi Ezikbahçe maçlari sirasinda tek basina mücadele ettim.

Bundan sonra dünyaya gelecek çocuklarim ise babamin bana gösterdigi anlayisi benden göremeyecekler. Onlar TRABZONSPORLU olacaklar.

Burak 1967
04.11.2004, 11:15
Arkadaslar daha önce bende deginmistim. Ben 300 senelik Istanbullu olan bir ailenin, dedeleri Ezikbahçe kulüp üyesi olan bir ailenin4 yasinda (okuma yazmayi bu yasta ögrendim) kendi iradesi ile Trabzonsporluyum. Babamda FBlidir. Hepsine karsi Ezikbahçe maçlari sirasinda tek basina mücadele ettim.

Bundan sonra dünyaya gelecek çocuklarim ise babamin bana gösterdigi anlayisi benden göremeyecekler. Onlar TRABZONSPORLU olacaklar.

HELAL ASLANIM smileys/smiley32.gif

Berat
04.11.2004, 12:29
aslen adiyamanliyim,,dogma büyüme kadiköylüyüm ama elhamdülillah sülalenin tek TRABZONSPORLUSUYUMsmileys/smiley4.gif

ahmetturk
04.11.2004, 13:35
Sinop gerze liyim.yukaridaki arkadasalrdan farkim bizim sülale hep trabzonsporlu oysa trabzonla hiç alakamiz yok ama su anda trabzondayim tabiki trabzonspor sevdasi yüzünden.

POYRAZ
04.11.2004, 22:06
DOGMA BUYUME ISTANBUL,ALMANYADA YASIYORUM,AMA TRABZONLUYUM,TRABZONLU OLMAYIPTA TRABZONSPORU TUTAN TARAFTARLARIMIZI TEBRIK EDIYORUM,BUDA BIZIM BUYUKLUGUMUZUN COK ONEMLI BIR KANITIDIR,TEBRIKLER ARKADASLAR smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

TheRapZoNe
04.11.2004, 22:21
DOGMA BUYUME ISTANBUL,ALMANYADA YASIYORUM,AMA TRABZONLUYUM,TRABZONLU OLMAYIPTA TRABZONSPORU TUTAN TARAFTARLARIMIZI TEBRIK EDIYORUM,BUDA BIZIM BUYUKLUGUMUZUN COK ONEMLI BIR KANITIDIR,TEBRIKLER ARKADASLAR smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Seni Tek Kelimeyle smileys/smiley32.gifLaRim smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Erhan|TS
04.11.2004, 23:08
Ben Aslen Ankaraliyim, 1980den beri Trabzonsporluyum. Annem GSli, Babam FBlidir, Amcam GSli, Dayilarim BJKlidir. Yani sulalemde bir tek Trabzonsporlu yok.Trabzonuda gormedim, ama 11345 nolu klup uyesiyim. Sulalemdefanatikligimden dolayi srekli dalga gecerler ama bir kere bu duzene karsi cikmisiz, artik donus yok.

Helal ya Söyel Okudukca Manyak Sewiniyom...smileys/smiley32.gif

Erhan|TS
04.11.2004, 23:08
aslen adiyamanliyim,,dogma büyüme kadiköylüyüm ama elhamdülillah sülalenin tek TRABZONSPORLUSUYUMsmileys/smiley4.gif

Büyüksün Babaaa...!

Erhan|TS
04.11.2004, 23:09
Sinop gerze liyim.yukaridaki arkadasalrdan farkim bizim sülale hep trabzonsporlu oysa trabzonla hiç alakamiz yok ama su anda trabzondayim tabiki trabzonspor sevdasi yüzünden.

Iste Gercek Ask.!smileys/smiley32.gif

Erhan|TS
04.11.2004, 23:09

Kralsin..!smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

POYRAZ
06.11.2004, 21:17
bir malatyali kayseriyi tutmaz,samsunlu diyarbakiri tutmaz,diyarbakirli sakaryayi tutmaz,antepli ankarayi tutmaz,bir arnavut denizliyi tutmaz.....ama bunlarin hepsinden Trabzonu tutan cikar,cunku bunu adi buyukluktur arkadaslar

Harun
08.11.2004, 12:20
Ankara deplasman dönüsü Boluda ''Selahatinin yeri'' diye bir yerde iftar amaçli bir yemek yedik. Burda çalisan ve bize bakan garsonun Trabzon'lu oldugunu ögrenince sevindik ama tuttugum takim fb deyince gerisini siz düsünün artik.iste böyleleride var maalesef. Oyüzden kendimden ve benim gibilerinden hep gurur duymusumdur.

HunGökmen
08.11.2004, 13:54
ISTANBULLU TRABZONSPORLUYUM...

Erhan|TS
08.11.2004, 17:36
Ankara deplasman dönüsü Boluda ''Selahatinin yeri'' diye bir yerde iftar amaçli bir yemek yedik. Burda çalisan ve bize bakan garsonun Trabzon'lu oldugunu ögrenince sevindik ama tuttugum takim fb deyince gerisini siz düsünün artik.iste böyleleride var maalesef. Oyüzden kendimden ve benim gibilerinden hep gurur duymusumdur.

acaba kac kere trb'ye gelmis Havasini solumustur.. mechul..

Çagman
09.11.2004, 13:58
Ben BurSa DogumLuyum

BAba GiresunLu

aNNe Samsun/bafraLI annem samsunsporLudur süLaLede Tek Herkez Ts Li smileys/smiley36.gif

Lapina
10.11.2004, 21:49
Adam gibi Adam Ziya DOGAN in hemsehrisi olmaktan ve IStanbul da yasayip sagda solda Bizans takimlarinin bayraklarini gormekten nefret ediyorum.Soyle islek bi yere BORDO-MAVI bayrak asabilmek en buyuk hayalim.

CAFER ÖZER
11.11.2004, 08:09
Ankaraya maça giderken 11 kisiden 5 tanesi Trabzonlu degildi.Ordulu-Rizeli-gümüshaneli-Çankiri li ve kaptanimiz Balikesirli idi.(gerçi kaptan Ilk defa maça giden ve hiç bir takimi tutmayan birisi idi o da sonunda Trabzonsporlu oldu) yani TRABZONSPOR Türkiye takimidir.

ARAGORN01
11.11.2004, 18:04
Kütük Adana

Ankara'da dogdum, okudum. Su anda Istanbul'da çalisiyorum.

Sülalenin tek Trabzonspor'lusuyum ve gurur duyuyorum.

üye no: 11051

TORUN
12.11.2004, 09:06
Arkadaslar övünmek gibi olmasin ama BAYBURTLUYUM. Orda dogup 1994 de kadar ikamet ettim. 94 ten buyana Istanbulda hayat mücadelsine devam.

selçukabi
12.11.2004, 11:24
kütük findikli/Rize dogma büyüme trabzon, okul istanbul, simdi is ankara, adapazari, bursa da da oturdum.

aysegul
13.11.2004, 01:17
arkadaslar ben de dogma büyüme Ankara liyim,aslen de Aksehir liyim.ve 5 yasimdan beri TRABZONSPORluyum.ailemde de benden baska Trabzonsporlu yok.Trabzona ilk defa bu yaz gittim ve 10 gün kaldim.simdi tek istegim bir an önce okulu bitirp oraya yerlesmek.Trabzonu görünce anladim ki,gerçekten hayatimda verebilecegim en güzel kararlardan biriymis bu takima gönül vermek.bu yila kadar etrafimda trabzonsporlu kimse yoktu,artik siz varsiniz.Ne mutlu...

SiNaN
13.11.2004, 17:22
smileys/smiley1.gifValla benim durum biraz karisik ama kesin olan birsey var oda Trabzonlu degilim.

Anne- Gümüshane

Baba- Giresun

Ben - Gümüshane dogumlu, Giresun kütüklü, Bursa da yasayan Ankara da okuyan birim iste...smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Çok karisik degil mi? smileys/smiley1.gif

61viya
13.12.2004, 16:09
annem tarsuslu,babam antalyali,ben tarsus dogumluyum,babamdan dolayi antalyaliyim,mersinde oturuyoruz,sivasta okuyorum......

yüregim mi? TRABZONDA...nerde dogdugun,büyüdügün o kadar önemli degil aslinda...yüreginin nerde attigi aslolan....yüregin atmak için binlerce km uzakta bi sehri seçtiyse kendine,ne kadar debelenirsen debelen yoktur çaresi..hele bu sehri bi takim sayesinde sevdiysen ölüm bile ayiramaz seni oradan...çünkü yüregin nerdeyse gerçek yasam da oradadir aslinda!!!!

Harun
13.12.2004, 18:45
Ankaraya maça giderken 11 kisiden 5 tanesi Trabzonlu degildi.Ordulu-Rizeli-gümüshaneli-Çankiri li ve kaptanimiz Balikesirli idi.(gerçi kaptan Ilk defa maça giden ve hiç bir takimi tutmayan birisi idi o da sonunda Trabzonsporlu oldu) yani TRABZONSPOR Türkiye takimidir.

Allah allah Çankirilimi bu ankarali olmasin smileys/smiley36.gifKim acabasmileys/smiley36.gif

Çagman
13.12.2004, 23:22
aNne Samsun BafraLI

Baba GiresunLu

Ben Bursa

TRABZONSPORLUYUMsmileys/smiley32.gif

PeeLyN
14.12.2004, 11:21
Çocuklugum Antalya ve Adana 'da geçti, su an ailem Amasya'da ve Ankara'da okuyorum fakat Trabzonsporluyum..

Bl@ck_De@th_
15.12.2004, 16:48
helal olsun onlara

bello
15.12.2004, 18:09
RIZE/IKIZDERE'liyim dogma büyüme istanbullu ve TRaBZONSPORluyum

My
15.12.2004, 19:01
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Burada her ne kadar Trabzon' lu olmayipta Trabzonspor' u tutanlarla gurur duyuyorsak ondan dahada fazla Trabzon' lu olupta Istanbul Köpeklerini tutan buözenti, genis yürekli ( ki nasil oluyorda Karadeniz' lilerle ilgili asaalamalari, küfürleri kaldirabiliyorlar hiç aklim ermiyor ) aslindan kopmus, yüzsüz, yalama, zengin kiçi yalayicisi biiipp.!!! lerden nefret ediyor, insan yerine bile koymuyoruz...!!!

TSlimetin08
15.12.2004, 21:41
Ben almanya dogluyum ve orda yasiyorumartvinliyim ve tabiki Trabzonsporu tuttuyorum, kücüken (yas7ozaman)Trabzonsporu sade televisiyonlardan görüyordum o bordo ve mavi renklerine hasta olmustum ve benim arkadaslarim hep gs yada fbyi tuttuyordu ben onlara bensemek istemedim ve Trabzonsporu sectim ve kendimden gurur duyorum dogru yolu sectim diye allaha sükürler olsun

BDiler61
16.12.2004, 00:35
bende dogma büyüme ankaraliyim anne tarafi trabzonlu ama abim ve babam fenerli

tigin
14.02.2005, 10:29
smileys/smiley32.gif

The Londoner
14.02.2005, 12:16
Sene 1981, yer Yozgat`in Sorgun ilcesi, dogdugum ve cocuklugum gectigi yer, memleketim! 8 yasindayim... Yasitlarimiz artik yavas yavas takim tutmaya basliyorlar. Eee bizim de bir tercih yapma vaktimiz gelmis...

Tercih yapmadan once mahallede bizden yasca buyuk olanlarin konusmalarina kulak kabartarak bilgi edinmeye calisiyorum.Tabi herkes yaFenerliya daCimbomlu. Yalniz bu basit bir karar degil, grup aidiyeti vb. meseleler soz konusu! Her neyse, ben kendime biraz daha yakinhissettigim arkadaslarin (abilerin) GS`li olmasi nedeniyle GS`li olmaya karar veriyorum. Enteresandir mahallede sevmedigim kac kisi varsa hepsinin Fenerli oldugunu iste o zamanogreniyorum! Fener`e ve Fenerlilere karsi icimdeki icgudusel nefreti boylece ilk defa fark etmis oluyorum...

Soranlara artik, GS`liyim diyordum. Fakat, icten ice bu cevap beni tatmin etmiyordu. Fener`den nefret etsem de GS`li olmaktan da hosnut degildim. Besiktas`in esamasi okunmuyordu o zamanlar Anadolu`da! Mecburen, ilk etapta arkadas grubundan dislanmamak icin pek renk vermemeye calistim. Neticede birkac aylik GS`lilikten sonra durumu ilk elden kendim arastirmaya karar verdim. Icimdeki, dizginleyemedigim muhalif ve ihtilalci ruh harekete coktan gecmisti!

Siyah beyaz TRT`nin Pazar gunleri yayinladigi Spor Studyosunu takip etmeye basladim. Trabzonspor gibi adini daha once hic duymadigim bir takim surekli basa oynuyordu. Peki ama mahallede neden kimse Trabzonspor`u tutmuyor, neden kimse Trabzonspor`dan bahsetmiyordu. Trabzonspor`a karsi uygulanan bu haksizlik mahalledeki arkadaslar duzeyinde bile olsa beni sasirtmis, uzmustu.

Iste daha sonra sevdaya donusecek Trabzonspor sempatisi o zaman baslamisti bende... Usteliklaf aramizda takim basariliydi da... Surekli basa oynuyordu...

Bu radikal kararimi-dislanmayi da goze alarak-cok gecmeden arkadaslara acikladim. Alay edenler oldu, buyuklerden kizanlar, azarlayanlar oldu... ama kararim kesindi! Herseyi goze almis, Trabzonspor`lu olmustum. Kurulu duzene baskaldirim boylece baslamisti!

Daha sonra universite egitimi icin 1991`de geldigim ve9 yil yasadigim Istanbul`da hep garipsendim. Trabzon`lu olmadigim halde Trabzonspor`u tuttugum icin... O zamanlar Trabzonpsorlu olmayan arkadaslarla yaptigimiz atesli tartismalar hos bir ani simdi! 5 yildir yasamakta oldugum Londra`da da durum pek farkli degil. Insanlar beni (bizleri) Trabzonsporlu yapan seyleri bir turlu anlamiyorlar. Dolayisiyla da bu ayricalikli statuden omur boyu mahrum oluyorlar.

Soruyorlar: "hangi takimi tutuyorsun?" "Trabzonspor" diyorum. "Memleketin Trabzon mu?" diyorlar, "hayir Yozgat" diyorum. "Peki ama..." diyecek oluyorlar bu defa ben soruyorum: "Peki sen nerelisin?" "Kayseri`liyim" diyor, bir soru daha soruyorum: "Peki sen neden Trabzonporlu degilsin?" Iste bu soruya makul cevap verebileni pek gormedim.

24 yildir yanan bu ates hala capcanli ve eskisinden daha yakici!

Edited by: The Londoner

Muhalif
14.02.2005, 12:34
Sene 1981, yer Yozgat`in Sorgun ilcesi, dogdugum ve cocuklugum gectigi yer, memleketim! 8 yasindayim... Yasitlarimiz artik yavas yavas yavas takim tutmaya basliyorlar. Eee bizim de bir tercih yapma vaktimiz gelmis...

Tercih yapmadan once mahallede bizden yasca buyuk olanlarin konusmalarina kulak kabartarak bilgi edinmeye calisiyorum.Tabi herkes yaFenerliya daCimbomlu. Yalniz bu basit bir karar degil, grub aidiyeti vb, meseleler soz konusu! Her neyse, ben kendime biraz daha yakinhissettigim arkadaslarin (abilerin) GS`li olmasi nedeniyle GS`li olmaya karar veriyorum. Enteresandir mahallede sevmedigim kac kisi varsa hepsinin Fenerli oldugunu iste o zamanogreniyorum! Fenerlilere karsi icimdeki dogustan gelen icgudusel nefreti boylece ilk defa fark etmis oluyorum!

Soranlara artik, GS`liyi diyordum. Fakat, icten ice bu cevap beni tatmin etmiyordu. Fener`den nefret etsem de GS`li olmaktan da hosnut degildim. Besiktas`in esamasi okunmuyordu o zamanlar Anadolu`da! Mecburen, ilk etapta arkadas grubundan dislanmamak icin pek renk vermemeye calistim. Neticede birkac aylik GS`lilikten sonra durumu ilk elden kendim arastirmaya karar verdim. Icimdeki, dizginleyemedigim muhalif ve ihtilalci ruh harekete coktan gecmisti!

Siyah beyaz TRT`nin Pazar gunleri yayinladigi Spor Studyosunu takip etmeye basladim. Trabzonspor gibi adini daha once hic duymadigim bir takim surekli basa oynuyordu. Peki ama mahallede neden kimse Trabzonspor`u tutmuyor, neden kimse Trabzonspor`dan bahsetmiyordu. Trabzonspor`a karsi uygulanan bu haksizlik mahalledeki arkadaslar duzeyinde bile olsa beni sasirtmis, uzmustu.

Iste daha sonra sevdaya donusecek Trabzonspor sempatisi o zaman baslamisti bende... Usteliklaf aramizda takim basariliydi da... Surekli basa oynuyordu...

Bu radikal kararimi cok gecmeden arkadaslara acikladim. Alay edenler oldu, buyuklerden kizanlar, azarlayanlar oldu... ama kararrim kesindi! Herseyi goze almis, Trabzonspor`lu olmustum.

Daha sonra universite egitimi icin 1991`de geldigim ve9 yil yasadigim Istanbul`da hep garipsendim. Trabzon`lu olmadigim halde Trabzonspor`u tuttugum icin... O zamanlar Trabzonpsorlu olmayan arkadaslarla yaptigimiz atesli tartismalar hos bir ani simdi! 5 yildir yasamakta oldugum Londra`da da durum pek farkli degil. Insanlar beni (bizleri) Trabzonsporlu yapan seyleri bir turlu anlamiyorlar. Dolayisiyla da bu ayricalikli statuden omur boyu mahrum oluyorlar.

Soruyorlar: "hangi takimi tutuyorsun?" "Trabzonspor" diyorum. "Memleketin Trabzon mu?" diyorlar, "hayir Yozgat" diyorum. "Peki ama..." diyecek oluyorlar bu defa ben soruyorum: "Peki sen nerelisin?" "Kayseri`liyim" diyor, bir soru daha soruyorum: "Peki sen neden Trabzonporlu degilsin?" Iste bu soruya makul cevap verebileni pek gormedim.

24 yildir yanan bu ates hala capcanli ve eskisinden daha yakici!

smileys/smiley32.gifbudur.. abi çok iyi anlatmissin.. hürmetler.. Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular i iste bu nedenden çok daha fazla seviyorum..selamlar..

pacos_bill
14.02.2005, 13:20
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Dogma büyüme Ankara'liyim ama baba tarafim Oflu. Memlekete anca 2-3 senede bir gidebiliyorum belki ama kendimi Ankarali olarak göremiyorum yillarimi bu sehirde geçirmeme ragmen. Soranlara Ofluyum diyorum. Babam sadece soruldugu zaman Trabzonsporluyum diyen bir insan benim kadar takimini takip etmiyor yillarini memleketinde geçirmesine ragmen. Kisin maça gittigim zaman kizdigi bile olmustur bu sogukta ne isin var diye. Bu yüzden ara sira kizdigim oluyor kendisine takimina sahip çikmadigi için. Benim üzerimde hiçbir etksi olmadi Trabzonspor'u seçerken kendiligimden memleketimin takimidir desteklemem lazim diye tuttum Trabzonsporu. Dogdugumdan beri sampiyonlugunu göremememe ragmen ona olan sevgim hiç azalmadi. Acaba basarilari yüzünden sözde 3 büyüklerin pesine takilanlar bunca aciya gögüs gerip takimlarina destek çikacaklarmiydi. Hiç sanmiyorum, onlar zaten basarili olduklari için bu takimlari tutuyorlardi sevgilerinden degil. Soruyorum size aslen Trabzonlu olupta Istanbul takimlarini tutanlar; Yozgatli, Bayburtlu, Kayserili ve Anadolu'nun birçok kentinden Trabzonspora gönül veren insanlari görünce hiç utanmiyormusunuz? Zannetmiyorum. Ama bizler efsaneye gönül verdik olanaksizliklar içinden çikip basariya ulasan efsaneye. Parasiyla, kaynaklariyla hile hurdayla basarili olan sarlatanlara degil.

Berat
18.02.2005, 23:07
Dogma büyüme Istanbul/ Suadiyeliyim,yani Kadiköy,yani febenin mekani..Aslen Adiyamanliyim..Sülalenin tek trabzonsporlusuyum.. Trabzonsporluluk disinda kendimi Trabzonlu gibi görüyorum,asigim o sehire; Çardak'in peynirlisine,Boztepe'sine,takimina,insanlarina müzigine horonuna,kemençesine,herseyine... en büyük hayalim Trabzona yerlesip çocugumun Trabzon insaninin karakterine sahip olmasi ve Avni Aker'in karsisindaki evimizde statta gelen gol seslerini duyarak büyümesi. Rabbim bana bunu nasip eder insallah...

andrei07
19.02.2005, 10:51
YEDI GÖBEKTEN ANTALYALIYIM AMA HANI DERLERYA KESSEN BORDOMAVI HER YANIM TRABZON VE TRABZONSPOR ASKIM

Çagman
19.02.2005, 18:16
bayaa baska sehirLerden TrabzonsporLu KardesLerimiz varmis bunLardan biride benim

kelkitli29
19.02.2005, 18:46
dogma büyüme almanyadayim. Memleketim Gümüshane / Kelkit.
Ailede bir tek ben Trabzonsporluyum ( babayi saymiyom) smileys/smiley1.gif

Hüseyin Çümen
19.02.2005, 19:46
abi ben deilde yurtta kaliyom yan odadaki çocuk antalyali hiç bi alakasi yok trabzonla fanatik bir ts taraftari!! ama baya taraftar varmis disardan vay be benim bildim trabzonlu olmayip ta trabzonu tuatan fakat su son 5 sene içinde birakanlar var bi sampiyon olak taraftar sayimizi 2 ye katlariz anadolu bizi seviyor nefret edenlerde war onlar Allahindan bulsun

bodozlama
19.02.2005, 22:15
izmitte yasamama ragmen aslen trabzonluyum.fakat trabzonlu olmayan trabzonsporlularin insani degerler açisindan en yüksek orana sahip sosyal grup oldugunu düsünüyorum.Çünkü Ayni sonradan müslüman olan insanlar gibi felsefesini,nedenleri özümseyerek bir seçim yapiyorlar.Bu bile basli basina bir fazilet.Bu konuda en büyük kanitim ise hatayli,ispartali,tuncelili,karsli..vs. yurt arkadaslarim..

tsakrep61
19.02.2005, 22:29
ben marasta oku yom bi ilcesi var duymussunuzdur elbistan bi gittim yarabbi sanki trabzon kime sorsam trabzonlu daha dogrusu beni trabzonlu die tanitiolar adamlar bi memnun oluyo kendimi bill gates zannettim yav adasmlar trabzonspor asigi adam sirf trabzona fener macina gelmek icin evden kacio dusunun acaip bi yer orda yasli bi amca vardi adamin sulale trabzonsporlu oglu sinif arkadasim adam fanatik trabzonsporlu oldugum icin beni cagirdi orayi gormeme vesile oldu adam donerken cebime not yanina 50 milyon sikistirmis okula donunce okudum adam bana ki 50 yasinda rahat var dio ki trabzona gidince bana bi atki al onlan avni akere git bana yolla parayi geri yolladim ama atkisini getirecem hemde hem malatya macinin havasi hemde gencler macinin havasini soluyacak...Edited by: tsakrep61

Çagman
19.02.2005, 23:24
evet bende duydum bir abi anLatti Marastan Bursaya Ts Maci icin geLen 4 Kisi iLe tanismis heLaL valla

tigin
01.03.2005, 14:16
Gökdeniz Karadeniz'de Giresunlu ama saglam Trabzonsporludursmileys/smiley4.gif

her ne kadar birileri anlamakta güçlük çeksede

Berat
01.03.2005, 14:23

bildigim kadariyla Gökdeniz Trabzonlu..babasinin memuriyeti dolayisiyla Giresun'da büyümüs.. ama öyle ve ya böyle,Hasan kardesindedigi gibi saglam trabzonsporlu..her sene 61 no lu formayi kimseye vermemesinden de belli degil mi zaten???

tigin
01.03.2005, 15:26
ben giresunlu biliyordum smileys/smiley9.gifbide onun adina site yaptik bak rezalete

Ömer SEVİNÇ
01.03.2005, 20:11
Ben de Ordulu olup üni. dolayisiyla Edirne'deyim.

Cidden Gökdeniz Trabzonlu mu yaa. Ben de onu Giresunlu biliyordum. Ama tabii Trabzonsporlulugu ile ilgili süphe yok.

hamsiye61
02.03.2005, 12:00
Bende trabzonluyum ama hollandada yaziyorum..yinede Trabzonsporumu cok seviyorum..malesef insan Trabzonspor macina gitmek ister...kendisininde bir katkisi olmasini ise=terken olmuyo...cok uzak yerlerde oldugundan..ancak yazin Turkiyeye geldugumuzda maca denk gelursek gidebiliyoruz...ama yuregumuz ve sitelerden bile olsun destegumuz sonuna kadarsmileys/smiley2.gif

$FIRTINA61$
03.03.2005, 10:07
ben de dogma büyüme almmayaliyim ........marmarisliyim anne tarfim denizli

Ibo61
03.03.2005, 11:20
Gökdeniz Trabzonlu!

Ama dogum yeri Giresun!!

grandiose
03.03.2005, 11:22

bildigim kadariyla Gökdeniz Trabzonlu..babasinin memuriyeti dolayisiyla Giresun'da büyümüs.. ama öyle ve ya böyle,Hasan kardesindedigi gibi saglam trabzonsporlu..her sene 61 no lu formayi kimseye vermemesinden de belli degil mi zaten???

giresunla trabzonu birbirinden ayiran sadece siyasal haritadir.. baska bir özelligi yoktur arkadaslar..ayni rize gibi... ayni artvin gibi.. ayni samsun gibi...Karadenizliyiz.. ötesi yok... Gökdeniz Karadeniz, karadenizde dogdu.. ve giydigi formasi ile üstlendigi misyonu hakkiyla yerine getiriyor..zaten her arkadasim olaya böyle bakiyordur.. birsey ima etmeye de çalismiyorum.. lütfen ama lütfen yanlis anlasilmasin.. hassas bi konu ve yanlis anlasilmak istemem.. kimse bu anlamda söylememistir zaten..aslolan Trabzonspordur ve onun yaninda yasanan hayat bile yavan kalir...

ben siyasal harita bazinda olaya bakacak olursak giresunda dogdum.. karadenizliligimi her ortamda yasamaya yasatmaya çalisanlardanim..bu sevda bana dogustan bulasti.. ölüme kadar da benimle... sevgiler....

Alptuğ
18.03.2005, 17:50
balikesir dogumlu usakliyim fantik trabzonsporluyum babamdan galiyo

Mollasalihoğlu
18.03.2005, 17:55
ofluyum(trabzondan farkli ya smileys/smiley36.gif) ama trabzonsporluyum

Guests
18.03.2005, 18:40
Ben de size bizim siniftaki bir azeri arkadasimin daha azerbeycandayken trabzonsporlu oldugunu söylemek istiyorum

Hem de fanatik TS'LI

bodozlama
19.03.2005, 00:30
aslinda kimin nereli oldugu deil kimin ts'li oldugu önemli ama bilgi olsun.Gökdeniz Trabzon besikdüzü akese köyündendir.Bir kaç metre ötede olsa giresunlu olabilirdi ama trabzonludur.Fakat babasinin memuriyeti nedeni ile giresunda büyümüs liseyi de ordaokumustur.Bunlar önemsiz anektotlardi mühim mesele ise gerçekten iyi bir tslidir.

61-firtina
19.03.2005, 16:35
Ben balikesir bandirma dogumluyum ve trabzonsporu farkli oldugu ve istanbul saltanatini yiktigi için tutuyorum anlatilamaz bir duygu TRABZONSPORU tutmak ve yürek isteyen bir is herkes fb bjk gsli olur ama TRABZONSPORLU olamaz kendimi trabzonlu gibi hissetmemde bundandir ben bu takimi sampiyon olur ya da olamaz ölene kadar arkasindayim HAYAT=TRABZONSPOR

Hüda Topaloğlu
22.03.2005, 03:34
Burdada benim tanidigim hasta TS'li bir balikesirli war, gerçi onun yegeni benim kankimbjkli olsada balikesirliler çok ii ve sicakkanli insanlar...

Semih GÜL
24.03.2005, 21:07
Bende aslen samsunluyum ama trabzonlu olmayanlarin içinde hiç gitmemis görememis olsamda trabzonluyum derim.Trabzonspor baska bisey yaaa..Anlatilmas yasanir...

Firtina28
24.03.2005, 21:54
dogma buyume giresunluyum ben agbim babam dayilarim hepimiz trabzonsporluyuz aramizda eziklerde var tabi mesela amcalarimsmileys/smiley7.gifolsun ben kuzenlere dogru yolu gosteriyorum babalari ezikleri tutsada onlar trabzonsporlusmileys/smiley36.gif

Ozan
24.03.2005, 22:02
evet .bu baslikda ki trabzonlu olmayan taraftar sayisi gittikce çogaliyor.haydi devam... smileys/smiley17.gifEdited by: Fanatik Ozi

Firtina28
24.03.2005, 22:23
turkiyede genellikle trabzonsporumuzun maclari saat 2 de yada 4 te oluyo. burda ise saat sabahin 7 si yada 9 u oluyo. burdaki kahveci aslen eskisehirli ama fanatik bir trabzonsporlu. sabah 7 de arkadaslarla kalkiyoruz, senol(giresunlu benim gibi) mujdat(dogma buyume istanbullu) ve yattara asigi Mehmet abimiz(izmirli) ve kahveye gidiyoruz. Evet saat 6 da kalkiyoruz hazirlanip kahveye maca gidiyoruz. Hic birimiz avni akeri bi kere gormedik.Hepimiztatil oldugu tek gun pazargunu. Yani rahat rahat uyuyacagimiz tek gun. Fakat hic birimiz halimizden sikayetci degiliz. Nedenmi?

cunku TRABZONSPORLUYUZ

tunganyan
02.07.2005, 02:21
ofluyum(trabzondan farkli ya smileys/smiley36.gif) ama trabzonsporluyum ulen ofleeler siz hepiniz böylemisiniz yawwwhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Amasyali
02.07.2005, 02:46
Ankara dogumlu bir Amasyaliyim. Ben, babam, annem, dayim, amcalarim, teyzelerim hep Trabzonsporlu.

Eddy
02.07.2005, 03:07
ben de ofluyum...ama trabzonsporluyum...

mahir_kuzey
02.07.2005, 03:08
ooo Çorumda var ya bi ton Trabzonsporlu var. Burda çok seviliyor. Nedendir anlayamadim ama taraftar çok Çorumda. En basta Benim KAYINPEDER, KAYINÇO VE DE HANIM...

Hatta kayinpeder Sebata da çok düskün, ne is anlayamadim. Senin yaptigini çorumlu yapmaz :D:D:D

Eddy
02.07.2005, 03:10
evet gökdeniz trabzon'lu ama giresunda dogmus...ama safkan trabzonlu...bu arada maraslilar trabzona müslümanligi tanitanlar...marasta trabzon caddesi var...trabzonda da maras caddesi var...

Eddy
02.07.2005, 03:23
fener maçinda sonra karakola alininca oradaki bas komiser bizimle dalga geçmisti bende trabzonluyum ama feneri tutuyom diye...arkadasimda bu iste bi gariplik var dedi...komiserde ne yani ben pijmiyim dedi(evet aynen böle dedi)...bende bilmem dedim...adam kizdi...sonra bizi çocuk oldugumuz için çocuklarin tutuldugu yere aldilar...biz beraberlik golünü atinca karakolda bagira çagira sevindik...tabii komiser ezigi o sirada maça gitmisti...keske o da orada olsaydi da görseydi bunu...

Eddy
02.07.2005, 03:25
bu arada bu arkadasim dogma büyüme konyali ailesinde trabzonla alaka yok çocuk eskiden gs liydi simdi ts li oldu hemde ben hiç bisi demedim kendi kendine oldu...ezilenin yanindayim dedi...ktü de okumak ve of'a yerlesmek en büyük hayali...soranlara of'luyum diyor...evde 3 ögün hamsi yiyor,devamli karadeniz tv izliyor...telefon melodisi isi cimilli ibo...

oflubektas
02.07.2005, 10:31
ben marasta oku yom bi ilcesi var duymussunuzdur elbistan bi gittim yarabbi sanki trabzon kime sorsam trabzonlu daha dogrusu beni trabzonlu die tanitiolar adamlar bi memnun oluyo kendimi bill gates zannettim yav adasmlar trabzonspor asigi adam sirf trabzona fener macina gelmek icin evden kacio dusunun acaip bi yer orda yasli bi amca vardi adamin sulale trabzonsporlu oglu sinif arkadasim adam fanatik trabzonsporlu oldugum icin beni cagirdi orayi gormeme vesile oldu adam donerken cebime not yanina 50 milyon sikistirmis okula donunce okudum adam bana ki 50 yasinda rahat var dio ki trabzona gidince bana bi atki al onlan avni akere git bana yolla parayi geri yolladim ama atkisini getirecem hemde hem malatya macinin havasi hemde gencler macinin havasini soluyacak...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifMaras öteden beri Trabzon'un kardes sehridir.(Tabi Of'un dasmileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif) Trabzon'da Müslümanligi Maras'tan gelen alimler yaymistir.Ayni zamanda 18.YY'da Maras'tan Trabzon'a sülaleler halinde göçler olmustur.Kurtulus savasi zamaninda ise kadirsinas Trabzon halki Sütçü Imam önderligindeki Fransizlara karsi halk direnisine azimsanmayacak ölçüde destek vermistir.Durum böyle iken Maras'taki Trabzonsporlular'in sayisinin gerekenden az oldugu kanaatindeyim.Arkadasin yazdigi hususu da bir baska eksiklik olarak görüyor,Maras ve 1-2 büyük ilçesine söyle büyükçe TS CLUP magazalari açilmasini,ayni zamada Maras-Trabzon kardesliginin sadece cadde isimleri ölçeginde kalmayarak çesitli etkinliklerle pekistirilmesini temenni ediyorum.

Harun
02.07.2005, 11:10
ooo Çorumda var ya bi ton Trabzonsporlu var. Burda çok seviliyor. Nedendir anlayamadim ama taraftar çok Çorumda. En basta Benim KAYINPEDER, KAYINÇO VE DE HANIM...

Hatta kayinpeder Sebata da çok düskün, ne is anlayamadim. Senin yaptigini çorumlu yapmaz :D:D:D

Hakki abi birde Çankiri'ya el atarmisin.Ben hiç duymadimda Çankiri'li olupta Trabzonsporu tutansmileys/smiley1.gif

Oruç
02.07.2005, 12:31
valla ben dogma büyüme d.bakirliyim ama trabzonspor aski bende 5 veya 6 yaslarinda basladi abimin telkinleriyle(o da olmasa halimiz harap yani) bizim aile de 3 trabzonsporlu mevcut! benim anlamadigim burada bizlere sanki yabanciymisiz gibi davraniyorlar! buna çok bozuluyorum iste! okulda ttrabzonspor için az tartismadik hani! burada maçlarimizi televizyondan takip etmekte biraz zorluk çekiyorum ama O na hersey deger! çünkü kahvehanelerin hemen hemen hepsi ezik takim taraftarlariyla dolup tasiyor! trabzon sehriyle hiçbir baglantim yok ama yüregim ve dualarim hep o aslan yüreklilerle beraber! bide burda ts club olmadigindan orjinal forma bulamiyorum ama olsun trabzonsporlu olmak bile büyük bir ayricalik!

FATIH SULTAN TEKKE

andrei07
02.07.2005, 13:11
29 Yildir Trabzonsporu tutuyorum.Sampiyonluklarimizin pek çogunu hatirlayabiliyorum.Ancak bu süre içerisinde oldukça fazla sorgular yasadim Trabzonsporlulugumla ilgili.Vay efendim Antalyali adam neden Trabzonsporlu olurmusta bu iste gariplik varmista yok kesin kökenim Karadenize dayaniyormusta.Bu ezikçe sorgularin ardindan bunca yildir beni en çok mutlu eden olay Trabzona her gittigimde dostlarimin beklentisiz sicakliklari olmustur.Sanki evimde hissederim kendimi.maç günü olmasada Avni Akeri tavaf ederim ,eger sabahsa mutlaka Uzun Sokakta Gelikte bir haslama içerim.Muhtelif ziyaretlerden sonra mtlaka Boztepeye çikilir ve sonra kesinlikle Ganita.Aksam yemegi için ya Kavaklik seçilir yada Akçaabat Pesent..Sanki yillardir Trabzonda yasiyorumdur..Sanki çaylar hiç bitmemis sanki sigaralar yeni yanmistir...Rakilarin sonu hiiç gelmez...Ayrili kvakti geldiginde ise içten içe aglarim sanki memleketimden ayrilirmisim gibi..Bu ruh beni kendine çeker bu ruh Karadenizin asi ruhudur...

SiNo
02.07.2005, 13:51
annem balikkesirli baba TRABZON ist dogumluyum ama nufus kütügüm trabzonda dernerpazari SONUNA KADARDA TRABZONSPORLUYUZ

Çagman
02.07.2005, 16:28
Anne Bafrali Baba GiresunLu Sülalem TrabzonsporLu.

Anne Tarafida DahiL Bizim VaLide Mac oLunca Sorar KimLe Kim Oynuyor Karadeniz Takimiysa Onu Tutar..

Kendimi anLatmama gerek yok smileys/smiley36.gif

Unutmadan Tek Amcaoglu Gs Li Ama Ts Sempatizani smileys/smiley18.gif

sametaydin
02.07.2005, 16:39
walla ben trabzonluyum.

ama istanbullu bi aile var.bizim çok yaknimiz olur kendileri. trabzonla veya karadeniz ile hiçbir baglantilari olmamasina ragmen ailenin bütün bireyleri hasta trabzonsporlu. hepsi fanatik.

agahozlu
02.07.2005, 17:03
ben trabzonluyum.yalniz türkiyenin hatta dünyanin her yerinden bordo mavi renklere gönül veren kisilerin sayisi eziklerin sayisi kadar vardir.smileys/smiley36.gifbu sene lise 3 bitti benim.sinifta iki tokatli vardi ama ikiside trabzonsporlu

ezikler çatlasin aziz yildirim servetini verse gerçek bir trabzonsporluyu asla fenerli yapamaz.eziklerin gücü buna yetmez.ama eziklerin çogu kendi takimlarindan sonra alemin krali trabzonsporu tutmaktadir.buda gerçek büyügün kim oldugunu aç1k ve net bir biçimde göstermektedir.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

LazAnisT
02.07.2005, 18:14
Trabzon dogumlu biri olarak hakkaten hepinzi tebrik ediyorumhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif.inanin yazdiklarinizi okuyunca tüylerim diken diken oluyor.iyiki sizlerde varsiniz

U.Sadıkoğlu
02.07.2005, 18:17
T-R-A-B-Z-O-N---

perfectstorm
03.07.2005, 00:00
% 50 rize % 25 of % 25 pendiliyim.

nereli oldugumu bende sasirdim zaman zaman degisiyorsmileys/smiley4.gif

hakantpl
03.07.2005, 22:20
IsTanbul dogumluyum, Küçüklügüm (3-9 yas ARasi ) köyde Geçti Giresun / Alucra da Daah sonra IstanbuLa tasindik Simdi Ordu da Oturuyoruz Ben nereliyim bende Bilmiyorum ya neyse..

Alucra da Halkin çogu Trabzonsporu tutar benim Trabzonsporu tutmaya basladigim yillarda Iskender Günen Vardi takimda Aramizda Top oynerken Sokaklarda Onu örnek Alirdik Ilk Hatirladigim maçda Sanirim 84 Yilindaki son SampiyonLuk senemizdeki Trt Nin verdigi Trabzonspor - Besiktas maçiydi

Alucra da dedigim gibi Halkin Çogu Trabzonsporludur Geri kalanin Çogunluguda Fenerli, Feneri Tutma SebebLeride Trabzonsporu TutanKimselere Gicik olmalaridan Dolayi :) Sirf Giciklik olsun Diye feneri Tutmaya baslamislar Böle yani fenerlilerin Halide :)

Çagman
03.07.2005, 22:27
IsTanbul dogumluyum, Küçüklügüm (3-9 yas ARasi ) köyde Geçti Giresun / Alucra da Daah sonra IstanbuLa tasindik Simdi Ordu da Oturuyoruz Ben nereliyim bende Bilmiyorum ya neyse..

Alucra da Halkin çogu Trabzonsporu tutar benim Trabzonsporu tutmaya basladigim yillarda Iskender Günen Vardi takimda Aramizda Top oynerken Sokaklarda Onu örnek Alirdik Ilk Hatirladigim maçda Sanirim 84 Yilindaki son SampiyonLuk senemizdeki Trt Nin verdigi Trabzonspor - Besiktas maçiydi

Alucra da dedigim gibi Halkin Çogu Trabzonsporludur Geri kalanin Çogunluguda Fenerli, Feneri Tutma SebebLeride Trabzonsporu TutanKimselere Gicik olmalaridan Dolayi :) Sirf Giciklik olsun Diye feneri Tutmaya baslamislar Böle yani fenerlilerin Halide :)

Giresunda Feneri TutmaLarinin Sebebi Giresunspor'un Trabzonspor Tarafindan Düsürüldügünü Savunmalaridir.Sanirim Giresunspor Düstügü Sene Son MAcinda Feneri istanbuLda yenmis Ve Trabzonspor Sampiyon oLmus..

IstanbuL TakimLari Giresunspor u istemiyormus 3 takimada Kök Sokturuyormus Benim BuyukLerimden duydukLarim bu smileys/smiley9.gif

worldmaster
04.07.2005, 18:29
valla ben dogma büyüme d.bakirliyim ama trabzonspor aski bende 5 veya 6 yaslarinda basladi abimin telkinleriyle(o da olmasa halimiz harap yani) bizim aile de 3 trabzonsporlu mevcut! benim anlamadigim burada bizlere sanki yabanciymisiz gibi davraniyorlar! buna çok bozuluyorum iste! okulda ttrabzonspor için az tartismadik hani! burada maçlarimizi televizyondan takip etmekte biraz zorluk çekiyorum ama O na hersey deger! çünkü kahvehanelerin hemen hemen hepsi ezik takim taraftarlariyla dolup tasiyor! trabzon sehriyle hiçbir baglantim yok ama yüregim ve dualarim hep o aslan yüreklilerle beraber! bide burda ts club olmadigindan orjinal forma bulamiyorum ama olsun trabzonsporlu olmak bile büyük bir ayricalik!

FATIH SULTAN TEKKE

O 3 KARDESTEN BIRIDE BEN OLUYORUM

worldmaster
04.07.2005, 18:31
thepatfhinder denen sahsiyet abim olurda D.bakirda 5 Trabzonsporlu var 3 bizim evdesmileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

Ayhan Yüksek
05.07.2005, 11:50
Ankara dogumluyum memleket Artvin, ailem ve ben dogustan Trabzonsporluyuz bu sevda asla bitmez

bahr
05.07.2005, 12:43
smileys/smiley1.gifGümüshaneliyim Istanbul da dogdum ve yasamim burda devam ediyor. Ama ben Trabzonluyumda smileys/smiley1.gifSadece fotograflarda gördügüm Trabzonu belki yakinda görme firsatim olacak. Ailede sadece küçük kardesim baska takim tutuyor ama TS yide destekler babam dayimlar TS nin Anadolu takimi olmasindan gurur duyarlar. Bir formam eksik onuda alicam insallah. BMN beni fanatik yapmaya basladi. smileys/smiley17.gif

GeZeGeN
05.07.2005, 12:47
Almanya dogumlu mardinliyim cocuklugumdan beri Trabzonspor atesi icimde ailemde benle birlekte 4 kisi Trabzonsporluyuz ve yigenimide trabzonsporlu olarak büytüyorumsmileys/smiley1.gifHayalim Trabzon sehrini birgün görmek ve Avni Akerde mac izlemektir

sametaydin
05.07.2005, 16:25
thepatfhinder denen sahsiyet abim olurda D.bakirda 5 Trabzonsporlu var 3 bizim evdesmileys/smiley17.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

way be kards neden bilmiyorum ama çok duygulandim. tüm trabzonsporlu diyarbakirlilara selmlar.

Reha
05.07.2005, 17:09
Daha önce yazdigimi hatirliyorum ama silinmis neyse...Aslen Arnavut'um..(Simdiki Makedonya Prizren kasabasi) Annem'in babasi Azeri annesi Trabzon yenimahalleli...Trabzon ile tek kanbagim bu...Ayrica üvey babamla büyümemin de bunda etkisi var...Kendisi Farozludur...Bana da Farozlu Reha derler! Ona göre heeesmileys/smiley36.gif

Keleşoğlu
06.07.2005, 14:53
Trabzon lu olmayip Trabzonsporu tutan birine soyleyebilecegim tek sey; ''HELAL OLSUN'' sizesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Oruç
06.07.2005, 16:46

way be kards neden bilmiyorum ama çok duygulandim. tüm trabzonsporlu diyarbakirlilara selmlar.

aleykümselam!

FATIH SULTAN TEKKE

bobmarley
08.07.2005, 18:46
aslen gümüshaneliyiz...annem babam falan ...ben istanbulda dogup büyüdüm...çok hatirliyorm tek basima kaldigimi kahverengi okul siralarindasmileys/smiley1.gif..bjk li bi sira arkdasim vardi..çok atisirdik.yenildigimiz zaman sinifa gitmeye utanirdim..kuzenlerde fenerli..bi basbakanlik kupasi finalini kaybettigimizi hatirliyorm fenere karsi...küçükken yenildigimizde çok zoruma giderdi..agladigim çok maç oldu..ortaokulda bile gizlisakli aglardim..neyseki simdi yok öyle..bu arada..babam sayesinde trabzonsporluyum...saolsun..farklilik bu olmali!

Harun
08.07.2005, 20:12
Bence bu basligi karadenizli olmayan Trabzonsporlular olarak degistirelim.Sonuçta karadeniz bölgesinde bulunan tüm sehirlerin insanlarinin Trabzonsporu tutmasinin sasirilacak bir durum olmamasi gerektigini düsünüyorumsmileys/smiley1.gif Edited by: Harun

mezgit
09.07.2005, 00:35
sen öyle düsünüyor olabilirsin Harun ama karadeniz in geneline baktigin zaman TS nin desteklenmedigini görürsün.Samsunlular pankart açar''ne ermeni ne rum tek düsmanimiz TRABZON'' Rize lilerin zaten genel bir kini var TS ye Artvinlilerin geneli fb taraftaridir..Ordu lularin pek futbol la alkasi yoktursmileys/smiley4.gifGiresunlu lara tesekkür ederim geneli TS yi destekliyor(yeni nesili kaybediyoruz maalesefsmileys/smiley5.gif)Neyse Harun karadeniz deki tüm illeri tek tek saydirtma banasmileys/smiley17.gif

Harun
09.07.2005, 09:43
Sen demek istedigimi anlamamissin.Sonuçta has Trabzon'lu olupta baska kulubun taraftari olanda var.Benim demek istedigim karadenizlilerin Trabzonsporu tutmasinin yadirgancak bir durumu yok.

vigor
09.07.2005, 11:15
istanbul dogumluyum. ama aslen giresun/ sebinkarahisarliyim. ve tabiki Allah asükür Trabzonsporluyum.dogma büyüme istanbullu oldugumuzdan hayatim genelde ezik istanbul taraftarlari arasinda geçti.Allah asükür hiç bir zaman basimiz önde yürümedik.son sampiyonlugumuzda 4 yasindaydim. ya ufak tefek biseyler hatirliyorum, yada hatirlamak istedigim için biseyler uyduruyo zihnim smileys/smiley17.gifyaa ne olursa olsun imzamda söledigim gibi bizimsevdamiz yeter .

worldmaster
11.07.2005, 13:39
Arkadas güzel bi yazi yazmisin tebrikler

seyyahali
11.07.2005, 13:48
ben buraya daha önce yazdigimi hatirliyorum ama bulamadim

anne ve baba aksarayli bende öyle ama trabzonspor aski iç anadolunun sirin sehrinde vurdu kalbimizden içeriye girdi bir daha çikmamak üzere saygilarimla 68=61 yasasinTS ruhu

tigin
11.07.2005, 14:02
Kurallara aykiri mesajlar silinmistir.Tekrari olmasin lütfen.

Oruç
11.07.2005, 16:51
olur abi mesaj silmeyi anliyorum ama benim mesaja benzeri bir kaç gün önceden yazilmisti neden yazildigi gün silinmedi?

FATIH SULTAN TEKKEEdited by: thepatfhinder

Can basten
21.01.2006, 00:59
Konu biraz yukari çiksin diye sadece...smileys/smiley2.gif

fincher
21.01.2006, 01:37
ben de dogma büyüme sakaryaliyim.Trabzon sehriyle hiç bi baglantim yok.ancak kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum.3 ezikler burnumun dibinde olmasina ragmen hayatimin hiçbir döneminde sempati duymadim.ben 26 yasindayim.bizim jenarasyondan sonra Trabzonlu olmayip da Trabzonsporu tutan sayisinda ciddi azalmalar var maalesef.Trabzon disindaki yeni nesil çocuk ve gençler son yillarda pek Trabzonsporu tutmuyor.böyle giderse 30-40 sene sonra Trabzonspor Trabzon sehrine hapsolmus bir takim olacak maalesef.23 yildir sampiyonluk yok,acil bir sampiyonluk sart.
bence Türkiyede en zor taraftarlik Trabzonspor taraftarligi.Biz Trabzonsporlular hep aykiri insanlar olmusuzdur,güçlülere boyun egmeyip onlara kafa tutmayi yeglemisizdir ve kolaya kaçmayip zoru tercih etmisizdir.bu yüzden hepimiz ayricalikli insanlariz ve özel bir topluluguz...

İslam Sezer
21.01.2006, 02:33
Bende Kastamonuluyum.Istanbulda yasiyorum.Babamin Arsin lisesinde ögretmenlik yapmasindan dolayi küçükken(5-6 yaslarinda)Trabzon Arsin'de 2 yil yasadim.Bunun belki katkisi olmustur ama sonuçta tam hatirlamadigim bir sekilde kendimi bildim bileliTrabzonsporluyum.Benden sonra kardeslerim,amcaçocuklari,hala çocuklariderken kalabalik bir sekilde Istanbuldaki Trabzonsporlu neferlerin sayisininartmasini sagladim.Istanbulda firsat bildukca maçlarina gidiyorum.Okul hayatim boyunca ve su an is kariyerimde Trabzonsporlulugum oldukca belirgin bir özelligim oluyor ve bundan gurur duyuyorum.Bu sezon Diyarbakira yenildigimiz maçin ertesi P.tesi beni TS atkimla saskin bakan gözleri unutmam.Çeske Kastamonu da bolca Trabzonlu olsaydi ve futbol sevgisini ve mantigini asilasalardi diye iç geçiriyorum.Çünkü Trabzonlularin kendine olan güvenleri,hirslari onlari is hayatinda ve futbolda basarili kiliyor diye düsünüyorum.Bazen bu hirs zarar versede hiç olmamasindan iyidir.Karabükspor bile 1.lige 2 kere cikti ve bunda karabükte yasayan Trabzonlularin katkisi çoktur.Rengi bile bordo maviye benzer.Tüm Anadoluya örnek olan,emegiyle bileginin gücüyle var olan hayatimin yildizi TRABZONSPORU cok seviyorum.Anadolu sehirlerinden bazilari örnek almayip hasetle nefret etsede ben takimimla gurur duyuyorum,çünkü kendime güvenmemde,parasiz,bazen sagliksiz kalsamda hayatta ayakta kalmami sagladi bugün hamdolsun basim dik güçlüyüm hirsliyim delikanliyim Trabzonsporluyum,hatta birazda Trabzonluyum.(Evimde duvarda Uzungöl resmi bile var smileys/smiley17.gif)Saygilar....

tunganyan
21.01.2006, 12:09
Ben de Trabzon Çarsibasiliyim,Trabzon dogumluyum ve sonuna kadar ölene kadar elhamdülillahTrabzonsporluyum....hehehe yaw canim çekti o kadar sewindim ki ben de yazayim dedimmm....konuya uygun deilim ama olsnnhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

eys_61
21.01.2006, 12:31

gökdeniz karadeniz Trabzon Besikdüzülü (bizim ordan yani) nüfus cüzdaninda giresun yazior sadece.(bende de rize yazior ama Trabzonluyum)

Tunga
21.01.2006, 16:55
Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular bir enteresan oluyorlar gerçekten.

Mesela esim Erzurumludur. Çok koyu da bir Trabzonsporlu. Enteresanlik ise surada. Biz Trabzonlular tabi ki, misir ekmegine, vakfikebir ekmegine, kemençeye hastayiz. Ama Trabzonsporlu olunca böyle de bir gelisme oluyor herhalde. Simdi benden daha fanatik kemençe (ama gerçekten bir üstadin elinden çikan) Trabzon ekmegi, kuymak hastasi.

Annem de öyle. Kendisi çerkez olmasina ragmen evde kuymagin bir numarali tiryakisi. Sanirim Trabzonspor sevgisi yaninda bu "yan etkileri" de beraber getiriyor. smileys/smiley36.gif

Yani Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular da biraz Trabzonlu oluyor.Edited by: simal yildizi

selimberkan
21.01.2006, 17:04
ben afyonluyum hayatimda hç rabzon sehrine uramadim ama uramak çok istemisimdir hatta babam mseegi nedeniyle turkiyenin hr yerine gitim tayinlerd babama hep trabzonu yazdirdim ama bi kerede çikmadi.BABAM galatasaraylidir bana ne teklifer sunardi kucukkenn ama kabul etmezdim smileys/smiley36.gifherhalde ruhumuza islemis .. ben hayatimdan memnunum trabzonsporlu olmaktan.ama sansim yok bir trabzon maci izleyemedim stadda 92-95 isparta dadim olmadi 95-99 siirt te idim olmadi biz siirtenbatiya geldik

jetpaspor 1. lige çikti 99-2005 polatlidaimsmileys/smiley19.gif

simdi

bitlis tatvandayimm gene izleyemiorumsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

bahadır2561
21.01.2006, 17:29
bende aslen erzurum'luyum ama dogma buyume ankaradayim..simdi universite icin konya'dayim amaaa has ve has TRABZONSPOR'luyum... suna bak bi yolumuz trabzona dusmedi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ali_Aydın_29
21.01.2006, 19:37
ben de gümüshaneliyim....ancakölene kadar trabzonsporluyum..

İskender66
21.01.2006, 19:46
Aslen Yozgatliyim. Yani babam Yozgatli. Annem Ankarali. Dogma büyüme Ankarada yasiyorum. Küçüklügümden beri, kendimi bildim bileli,yani ilkokuldan beri fanatik bir Trabzonsporluyum. Bir oglum var. Adi Hami. 7 yasinda ve simdiden koyu bir Trabzonsporlu. Ankaradaki Trabzon maçlarina beraber gidiyoruz. Aslen Trabzonlu olmayi ve Trabzonda yasamayi hep hayal etmisimdir. Insallah sampiyon olursak Trabzona gidip kutlayacam..

OmeR.
24.01.2006, 21:20
BENIM ISYERIMDE DENIZLI'LI BIR ARKADASIMIZ VARDI, TRABZONSPORLU; ONUNLA
NE ZAMAN BIR ARADA MAÇ SEYRETSEK TAKIM YENILDI, YA DA BERABERE KALDI.

SON OLARAK ANKARASPOR MAÇINDAN SONRA (2-3) KENDISINI AZAT ETTIM. SEN
GIT FENERI TUT, ONLAR YENILSIN ARTIK DEDIM. O ARTIK TRABZONSPORLU
DEGIL. smileys/smiley1.gif

immortal_TS
24.01.2006, 21:22
BENIM ISYERIMDE DENIZLI'LI BIR ARKADASIMIZ VARDI, TRABZONSPORLU; ONUNLA NE ZAMAN BIR ARADA MAÇ SEYRETSEK TAKIM YENILDI, YA DA BERABERE KALDI.
SON OLARAK ANKARASPOR MAÇINDAN SONRA (2-3) KENDISINI AZAT ETTIM. SEN GIT FENERI TUT, ONLAR YENILSIN ARTIK DEDIM. O ARTIK TRABZONSPORLU DEGIL. smileys/smiley1.gif

Öldüm gülmekten yaaaasmileys/smiley36.gif

Onur
24.01.2006, 22:07
Aslen Yozgatliyim. Yani babam Yozgatli. Annem Ankarali. Dogma büyüme Ankarada yasiyorum. Küçüklügümden beri, kendimi bildim bileli,yani ilkokuldan beri fanatik bir Trabzonsporluyum. Bir oglum var. Adi Hami. 7 yasinda ve simdiden koyu bir Trabzonsporlu. Ankaradaki Trabzon maçlarina beraber gidiyoruz. Aslen Trabzonlu olmayi ve Trabzonda yasamayi hep hayal etmisimdir. Insallah sampiyon olursak Trabzona gidip kutlayacam..

Insallah. Bir gün ordaki kutlamalarda görüsürüzsmileys/smiley2.gif

onurkaradeniz
24.01.2006, 22:54

Insallah. Bir gün ordaki kutlamalarda görüsürüzsmileys/smiley2.gif

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinn nnnnnnnnnnsmileys/smiley19.gifEdited by: onurkaradeniz

cIlgInIm
24.01.2006, 23:06
BENIM ISYERIMDE DENIZLI'LI BIR ARKADASIMIZ VARDI, TRABZONSPORLU; ONUNLA NE ZAMAN BIR ARADA MAÇ SEYRETSEK TAKIM YENILDI, YA DA BERABERE KALDI.
SON OLARAK ANKARASPOR MAÇINDAN SONRA (2-3) KENDISINI AZAT ETTIM. SEN GIT FENERI TUT, ONLAR YENILSIN ARTIK DEDIM. O ARTIK TRABZONSPORLU DEGIL. smileys/smiley1.gif

fener yenilmiyor ama sen o arkadasina söyle dönsün bize . belki bizde yenmeye baslariz .. smileys/smiley4.gif

OmeR.
25.01.2006, 10:56
ARKADAS DAHA FENER MAÇLARINI SEYRETMEYE BASLAMADI. BI KERE SEYRETSIN BAKALIM NE OLACAK. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley17.gif

Faik Yılmaz
25.01.2006, 11:52
TRABZONLU OLMAYAN TRABZONSPORLULAR.....

BÜTÜN OFLULAR......smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Cengiz Çubukcu
25.01.2006, 12:55
benim de en samimi can dostlarimdan birisi dogma büyüme çanakkalelidir ve fanatik trabzonsporludur. öyle ki 1996-97'da fenere sampiyonlugu kaybettigimizde saatlerce aglamisti..o hali gözlerimin önünden gitmiyor ve hüzünleniyorum..

bir de yeni tanistigim kahramanmarasli bir arkadasim var....o da fanatik..sürekli trabzon maçlarinda beni arar ve yorumlarimi sorar..

eskisehirde ingilizce kursuna giderken 50 yaslarinda terrance diye kanadali bir hocamiz vardi...kendisi türkiyeye gelir gelmez farkimizi farketmis..o kadar ki derslere formayla geliyordu..

OmeR.
25.01.2006, 12:57
HELAL OLSUN KANADALI'YA. AKLIN YOLU BIR TABIKI.

Bartuğ13
25.01.2006, 13:52
arkadaslar ben ankarada dogdum.annem hatayli ama babam gümüshaneli.

tabi ki ben de gümüshaneliyim.yalniz söyle bir durum var babamin çocukluk ve gençligi trabzonda geçmis trabzonu çok sever.yalniz benimki biraz farkli ben trabzona indigimde bile sanki trabzon benim memleketimmis gibi hareket ediyorum.

yani anlayacaginiz ben gümüshaneliyim ama harbi trabzonsporluyum.yalniz kizmazsaniz kendimi biraz da trabzonlu olarak görüyorum.

KISA ÖZET:hem gümüshaneli hem trabzonluyum.AMA ÖNEMLI OLAN KARADENIZLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM.temelin de dedigi gibi karadenizli olmasam mahcup olurdum

cIlgInIm
25.01.2006, 13:57
arkadaslar ben ankarada dogdum.annem hatayli ama babam gümüshaneli.

tabi ki ben de gümüshaneliyim.yalniz söyle bir durum var babamin çocukluk ve gençligi trabzonda geçmis trabzonu çok sever.yalniz benimki biraz farkli ben trabzona indigimde bile sanki trabzon benim memleketimmis gibi hareket ediyorum.

yani anlayacaginiz ben gümüshaneliyim ama harbi trabzonsporluyum.yalniz kizmazsaniz kendimi biraz da trabzonlu olarak görüyorum.

KISA ÖZET:hem gümüshaneli hem trabzonluyum.AMA ÖNEMLI OLAN KARADENIZLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM.temelin de dedigi gibi karadenizli olmasam mahcup olurdum

sen ve senin gibilere Trabzonun kizmasinin imakni yok kardes.. kendini trabzonlu hissetmekle kalma Trabzonlu ol.. ben gümüshanede 2 yil kaldim ama senin gibi düsünen gümüshaneli görmedim desem yalan olur.. yarisi fenerli.. fener sampiyon oldu ben sandim kadiköydeyim.. böyle bi sevinç olmaz ya sanki ziganadan asagisi Trabzon degilde kadiköy.. yazik valla.. aciyorum öyle aciz insanlara.. Tuttugu takimin macini bir kez bile canli gözle izlememis.. Dogma büyüme güsüshaneli feneri sadece Tv den izliyor.. ve onca yaptigi ............liklere ragmen ben fenerliyim diyebilen o kadar insan varki hayret yani.. yazik cok yazikkk...

İskender66
26.01.2006, 12:36
AMA ÖNEMLI OLAN KARADENIZLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM.temelin de dedigi gibi karadenizli olmasam mahcup olurdum

Ama kirici oluyorsun smileys/smiley9.gifBen iç anadolu çocuguyum. Karadenizle uzaktan yakindan hiç alakam yok ama sülalede tek ben Trabzonsporluyum smileys/smiley1.gif

TSelif
26.01.2006, 12:49

fener yenilmiyor ama sen o arkadasina söyle dönsün bize . belki bizde yenmeye baslariz .. smileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bartuğ13
26.01.2006, 17:26
AMA ÖNEMLI OLAN KARADENIZLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM.temelin de dedigi gibi karadenizli olmasam mahcup olurdum

Ama kirici oluyorsun smileys/smiley9.gifBen iç anadolu çocuguyum. Karadenizle uzaktan yakindan hiç alakam yok ama sülalede tek ben Trabzonsporluyum smileys/smiley1.gif

usta sana da helal olsun öenmli olan trabzonsporlu olabilmek.senin olayin daha önemli tabi.mesela kardesim dedigim çok yakin arkadasim var tokatli ama trabzonu tutuyo.öyle olanlar daha bir sempatik oluyo.amacim farkliydi yani önemli olan bu takimdir.tamamsmileys/smiley9.gif

İskender66
27.01.2006, 12:15

usta sana da helal olsun öenmli olan trabzonsporlu olabilmek.senin olayin daha önemli tabi.mesela kardesim dedigim çok yakin arkadasim var tokatli ama trabzonu tutuyo.öyle olanlar daha bir sempatik oluyo.amacim farkliydi yani önemli olan bu takimdir.tamamsmileys/smiley9.gif

Tamadir smileys/smiley2.gif

Akın_61
28.01.2006, 23:10
Arkadaslar ben dogma büyüme Hatay'liyim ama kendimi Hata'yli olarak görmüyorum her nerde olursa olsun Trabzon'luyum diyorum..Çünkü bu kan meselesi ben hataylilarla kendimi katiyen özdeslestiremiyorum ama Allaha sükür tam bir Trabzonluyum...Bunun nedeni Hataya devlet politikasiyla gelene Çaykaranin 3 köyü var beraber iç içeyiz horon oynar karalahana çorbasiyla misir ekmegi yemesek uyyamayiz,yani kültürümüzden birsey kaybetmedik..Ben Trabzonluyum Allaha sükür...

hatayda yanliz degiliz buraya devlet politikasiyla gelienEdited by: admin

irfanköse276
28.01.2006, 23:53
ben dogma büyüme malatyaliyim. anne babada burali. 8aydir da isimden dolayi adanadayim. trabzonu da hiç görmedim. Ama allahin izniyle agustosta gelecem trabzona ve avni akerde maç izlicem.

yanlis hatirlamiyosam 95 senesiydi, trabzonspora ilgi duymaya basladigim dönemlerdii Bunu gören dayim bana fenerbahçe alt üst esofman almisti. Annemim yogun baskilari sonucu o gece onu giydim. Koskoca 8yasindaki çocuk(ben) o gece altima yapmistim. O gece anladim iste eziklerden bi halt olmayacagini smileys/smiley2.gifEdited by: irfanköse276

İslam Sezer
29.01.2006, 00:52
ben dogma büyüme malatyaliyim. anne babada burali. 8aydir da isimden dolayi adanadayim. trabzonu da hiç görmedim. Ama allahin izniyle agustosta gelecem trabzona ve avni akerde maç izlicem.

yanlis hatirlamiyosam 95 senesiydi, trabzonspora ilgi duymaya basladigim dönemlerdii Bunu gören dayim bana fenerbahçe alt üst esofman almisti. Annemim yogun baskilari sonucu o gece onu giydim. Koskoca 8yasindaki çocuk(ben) o gece altima yapmistim. O gece anladim iste eziklerden bi halt olmayacagini smileys/smiley2.gif

mücizevi bir isaret yanismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Nihat Güneş
29.01.2006, 01:00
gümüshaneliyiz.....e tabii ki TRABZONSPORLUYUZ...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Nytre
29.01.2006, 02:02
tatilde(datçada) bir çocuk görmüstüm havuzda ts sortuyla yüzüyordu ama tipi trabzonluya benzemiyordu. çocuga trabzonlumusun dedim yok dedi. peki nerelisin dedim hatayliyim dedi...

peki dedim baban mi trb.lunmu dedim yok dedi. peki kim trabzonlu dedim... kimse dedi biz hatayliyiz ama babam abim trabzonsporlu dedi.

peki dedim forman atkin var mi dedim.. hepsi var dedi..

sastim kaldim.. çocugun kafasini oksadim aferin dedim gittim...

İleli
29.01.2006, 02:19
Trabzonlu olmayipta Trabzonsporu tutan insanlara kardesime gosterdigimden fazla ilgi gosteririm...Bu sene Allahin Izniyle izine gelecem, Trabzonlu olmayan kardeslerim izin sirasinda Trabzona gelirseler maca onlarla berabergitmeyi cok isteriz...gerci ozaman kucuk organizasyonlar olur maclara gitmek icin!

uygar_trb
29.01.2006, 09:49
açikcasi ben 8 yasina kadar filen gsliydim

18 senedir de istanbuldayim hayatimda trabzona bi kere gittim 8 yasinda ama sürmeneliyim

o gidisimde gemiyle gittik tam indikk sezon açilisi vardi bi girdik stada o kadar trabzonluyu bir arada görünce yasayinca fena bi trabzonsporluluk geldi allahtan o sezon açilisina gitmisimmmmmmmmmmmmmmmmmm çok mutluyum trabzonsporlu olmaktan . . .

bi de beni en çok etkileyen sey her arabada trabzonsporla ilgili flama gibi seylerin olmasii.. . . .http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

sonuç olarak

TRABZONLU ve TRABZONSPORLUOLMAK AYRICALIKTIR . . .

zisinoli
29.01.2006, 14:13

Kardes Allah Razi olsun da geçen hafta Kayseri maçinin sorumlusu kim peki...smileys/smiley2.gif

BDiler61
29.01.2006, 14:27
benimde çankirili bir arkadasim var fanatik tsli

ftunsal
29.01.2006, 17:44
dogma, büyüme ,yasama smileys/smiley36.gifkastamonuluyum.

ama her halimle trabzonsporluyum..

Mayls
29.01.2006, 18:39
<DIV>bende Samsunluyum (nickden belli zaten) ama burda oludumua göre TSliyimsmileys/smiley4.gif</DIV>

Önder28
30.01.2006, 22:56
Ankara dogumluyum, aslen Giresun/GÖRELE'liyim. Ama TRABZONSPORLUYUM. Sülaledeki tek TRABZONSPORLU olarak da guruluyum.

ACI BIR ITIRAF : 6-7 Yasinakadar o zamanlar fenerde oynayan Cemil TURAN'A olan hayranligimdan dolayi (çocuk akli iste) fb formasi ile çekilmis fotograflarim var, Allahtan fotograflar siyah-beyaz yoksa madara olmustuk.

Ayrica bana dogru yolu gösteren çok sevdigim kendisi aslen OF'lu olan, Ankarada komsumuz abime çok tesekkür ederim.

İHSAN
30.01.2006, 23:04

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBRAVO KARDESIM HELAL SANA

TRABZONLU OLMAYIP DA TRABZONSPORLU OLANLARA TESEKKÜR EDIYORUM....akilli adamlar oldugunuz belli...

Alptuğ
31.01.2006, 16:20
balikesir dogumluyum usakliyim benim de trabzonla bi baglantim yok kendimi bildigimden beri trabzonsporluyum

Adem Erdoğan
31.01.2006, 16:43
oflularsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

PaNZeR_G
01.02.2006, 14:29
aslen afyon/emirdagliyim fanatik trabzonsporluyum smileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

saral28
01.02.2006, 14:35
giresunluyum ama fanatik trabzonsporluyum......bundan da fevkalade gurur duyuyorm......

worldmaster
01.02.2006, 15:34
D.bakirin en Trabzonsporlusuyumsmileys/smiley2.gif

Mayls
01.02.2006, 16:47

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBRAVO KARDESIM HELAL SANA

TRABZONLU OLMAYIP DA TRABZONSPORLU OLANLARA TESEKKÜR EDIYORUM....akilli adamlar oldugunuz belli...
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>hocam katilmiyorum</DIV>
<DIV>akilli adam olsam dersler bu kadar kötü olmazdismileys/smiley36.gif</DIV>

acavdar
01.02.2006, 19:33
aslen bayburtlutum deniz görmeyen tarafindan karadenizli ama tarbzonsporluyum arkadaslarim sayesinde dogru yolu buldum diyelimsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley36.gif

hakantpl
10.03.2006, 00:51
Ordu Oturyorum Aslen Giresun/ Alucra liyim Kendimi Bildim BileLi Allahima Binlerce Sükür Trabzonsporluyum

selokal61
10.03.2006, 01:18
trabzonlu olmayip trabzonsporu gönülden destekleyen herkesi gözlerinden öpüyorum .

Kemal Musaoğlu
10.03.2006, 02:13
bu renklere gönül veren arkadaslara çok tesekkür ediyorum.iyiki varsiniz.

degok
10.03.2006, 12:47
Çok iyi hatirliyorum. Bu barselonayi yendigimiz yillarda Amerika MilliYelken takiminin bi kaptani vardi. Bu adamda fanatik trabzonsporlu oldugunu açiklamisti. Helal demistim bende.

Serhat ŞAHİN
10.03.2006, 14:46
Trabzonlu olmayipta Trabzonspora destek verenleri cani gonulden tebrik ediyorum.

Asil sorun Trabzonlu olup kendini ne Trabzonlu goren ne de Trabzonspora destek vermeyenlerdir. Onlar hayatlarinda hep ezik kalacaklardir...

Burçak
10.03.2006, 14:54
Trabzonspor, taraftariyla gurur duyuyorsa bunu sizlere borçlu. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif Edited by: forever61

Nytre
10.03.2006, 16:27
Çok iyi hatirliyorum. Bu barselonayi yendigimiz yillarda Amerika MilliYelken takiminin bi kaptani vardi. Bu adamda fanatik trabzonsporlu oldugunu açiklamisti. Helal demistim bende.

böy|e sey|erin gazete|erde kayit|arini bu|abi|sek süper 0|ur...

emine_ufukhan
11.03.2006, 23:11
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

ben afyonluyum hatta babam gsli, annem fbli ,ablam bjkli ama bennnn TRABZONSPORLUYUMMM

CANIM TRABZONUM BENIM smileys/smiley2.gif

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
12.03.2006, 00:07
yani evde 4 büyükler muhabbeti var smileys/smiley2.gif

Berat
12.03.2006, 10:56
Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporlu en çok yapmak istedigim eylem Ergun Gürsoy'un suratina tükürebilmek olurdu heralde imkanim olsaydi..

serhat_ts61
12.03.2006, 11:37
dogdugumdan beri balikesirdeyim ama babam trabzonlu.dogarken babamla karsilikli trabzona tezahürat yapmisiz... düsünün yani. ben her nekadar burda dogmus olsanda TRABZONLUYUM ve tüm hayallerim trabzonda.YARDAN GEÇILIR TRABZONDAN GEÇILMEZ.....

peco
12.03.2006, 11:59
BENDE KOCAELIDENIM ANCAK BABAMDA SÖYLER BEN BASKALARI GIBI DURMADAN TAKIM DEGISTIRMEDIM.BABAMDA DEDI KONUSMAYA BASLADIGIMDAN BERI TRABZONSPOR'LUYUM VE ÖLENE KADARDA ÖYLE KALACAGIM.KIMSE BU YOLDAN ÇEVIREMEZ.ISTERSE KÜME DÜSSÜN.....YAPMAK ISTEDIGIM TEK SEY ISE DURUMUM EL VERSE TRABZONA GIDIP ORADA BIR FENER YADA CIMBOM MAÇINI IZLEMEK.(TABI BIZIM YENDIGIMIZ)

bahadiroglu
12.03.2006, 13:04
Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporlu en çok yapmak istedigim eylem Ergun Gürsoy'un suratina tükürebilmek olurdu heralde imkanim olsaydi..

benim içinde bir kafa atarsan memnun olurum

61viya
13.03.2006, 00:06
Ya bunu burda yazmak güzel de,bugün erkek yurdunda maç izlemeye gittim.Bi arkadasim geldi yanima."Ne yapiyorsun burda kiz basina?" muhabbeti döndü..Sonra formami gördü.Sen "Trabzonsporlu musun" dedi."Evet" dedim."Esen antalyali degil miydin?" dedi...Gel de anlat simdi.Maç da basladi baslayacak.Dedim "Sen hangi takimlisin?" Sanirim gay se dedi."E istanbullu muusn?" dedim.."Yok da simdi farkli seyler bunlar "diyor...Allahtan sadece takim tutmus olmak için tutanlardandi da,maç baslarken agiz kavgasina girmedik...Basarilar dileyip,gitti...

fincher
13.03.2006, 04:00
Ya bunu burda yazmak güzel de,bugün erkek yurdunda maç izlemeye gittim.Bi arkadasim geldi yanima."Ne yapiyorsun burda kiz basina?" muhabbeti döndü..Sonra formami gördü.Sen "Trabzonsporlu musun" dedi."Evet" dedim."Esen antalyali degil miydin?" dedi...Gel de anlat simdi.Maç da basladi baslayacak.Dedim "Sen hangi takimlisin?" Sanirim gay se dedi."E istanbullu muusn?" dedim.."Yok da simdi farkli seyler bunlar "diyor...Allahtan sadece takim tutmus olmak için tutanlardandi da,maç baslarken agiz kavgasina girmedik...Basarilar dileyip,gitti...
bana da hep sorarlar sen trabzonlumusun,senin ne isin var trabzonla diye.sanki 3 ezikleri tutanlarin hepsi istanbullu.kendileri feneri,cinconu tutunca normal,biz trabzonu tutunca anormal.sinir oluyorum böyle tiplere...

Ali_Aydın_29
13.03.2006, 16:52
bende dün aksam arkadaslarlamaçi izlerken..(hepsi trabzonlu ve trabzonsporluydu)ben böle biliyodum vallaa..neyse maç basladi...arkadaslarla maça gelen trabzonlu biri hakemin bize verdigi pozisyonlarda ikide bir havaya firliyor..hakeme küfürler yagdiriyor..futbolcularimiza dümdüz gidiyor du..smileys/smiley7.gif

ulan dedim kendi kendime bu adam ne diyor lan böyle...

ama sonra düsündümde degmez böyle adamlar için...

ve yine gümüshaneli olup ta trabzonsporumuzu ölümüne sevdigim için kendimle bi kez daha gurur duydum..

son söz:trabzonlu olup ta trabzonsporumuzu tutmayanlar umarim bir gün kendi sehrinizin takimini,kendi kültürünüzü en iyi temsil eden takimina dönersiniz..sizin degerlerinizi her platformda savunmaya çalisan asil trabzonspor taraftarlarindan olursunuz..gerçi bu sözle de olmaz ki...

trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu dogulur..

Taner Gündoğdu
13.03.2006, 17:22
samsun doğumluyum ama Trabzonspordan başka bir takım için çarpmadı bu
yürek. ne şampiyonluk gördüm, ne de bir menfaatim var. ama benimde
kendimce hayata dair doğrularım var. ve bu doğrularıma en çok uyan
takım trabzonspor. iyi varsın!!!

Nytre
14.03.2006, 00:14
yurtta habire bordomavi.net ve trabzonsporla ilgili bir sürü siteye giriyorum durmadan..

artik odadakiler ben arsivden maçlari indirdigimde yaptiklari isi birakip maçlari izlemeye basladilar... hadi sonu hayirli olsun :)

hakikiofkopat
16.03.2006, 09:14
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Amasyali
03.06.2006, 17:19
O kadar Trabzonsporluyum ki sirfmaçtan sonra edebilmek içinhoron ögrenmeye basladim.

bahadır2561
03.06.2006, 17:33
erzurumluyum sapina kadar trabzonspor'luyum...ha bu horonu da ögrenebilseksmileys/smiley36.gif

Egemen
03.06.2006, 17:38
trabzonsporlu olan herkes trabzonludur. hepinizin trabzona gittiginde kalacak yerleri var merak etmeyin :):) sizleri çok seviyoruz...

U.Sadıkoğlu
03.06.2006, 18:05
pardon yanliS yere yazdimsmileys/smiley5.gifEdited by: O_F_L_U_61

bahadır2561
03.06.2006, 19:02
trabzonsporlu olan herkes trabzonludur. hepinizin trabzona gittiginde kalacak yerleri var merak etmeyin :):) sizleri çok seviyoruz...

eyvallah egemen kardes...iste buna hastayim..ts seni seviyom

içimden geldi

biz biriz ayirmaya çalisanlara duyurulursmileys/smiley2.gif

cakal 61
03.06.2006, 20:14
ben dogma buyume zong. liyim olene kadar TRABZONSPOR LUYUM

tabi koken TRABZON AMA COK ARKADAS TANIYORUM TRABZONSPORLU VE ONLAR TAMAMEN ZONGULDAK LI

SIMDI BEN TRABZONSPORUN SAMPIYONLUKLARIYLA BUYUMEDIM BEN NEDEN TRABZONSPORU TUTUYORUM TRABZONA HASTAYIM BIR KARIS TOPRAGINA KURBAN OLURUM VE HER YIL TRABZONA GIDERIM VE ILK 4 HAFTA BUTUN MACLARA GIDERIM

YANI BENIMKI TRABZONSPOR SEVGISI DEGIL TRABZON SEVGISI

Oğuzhan Görkan
03.06.2006, 23:05
ben tokat dogumluyum ama fanatiklerdenimsmileys/smiley2.gif
babamda tsli ve tokatli
kiz kardesim ve annem febelismileys/smiley7.gif

Lapina
03.06.2006, 23:24
ben tokat dogumluyum ama fanatiklerdenimsmileys/smiley2.gif
babamda tsli ve tokatli
kiz kardesim ve annem febelismileys/smiley7.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Recep Çaltepe
04.06.2006, 00:06
Ben de Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporluyum ama Trabzonlu olup da Trabzonspor'u tutmayanlarin kontenjanindan Trabzonlu olarak sayiyorum kendimi. (Tekerleme gibi oldu biraz smileys/smiley4.gif)

serseerii
04.06.2006, 00:53
ben zonguldakliyim ama4 yasindan beri istanbulda oturuyorum sünnet oldum olalida trabzonu tutuorum

fanatikdevri
04.06.2006, 02:12
ben bayburtluyum ama istanbulda ikamet ediyorum dogdugum gunden beri trabzonspor sevdalisiyimsmileys/smiley32.gif

İ.Öztel
04.06.2006, 06:19
ben zonguldakliyim ama4 yasindan beri istanbulda oturuyorum sünnet oldum olalida trabzonu tutuorum smileys/smiley36.gifSünnet olayi seni bayagi bi etkilemis smileys/smiley36.gif

Egemen
04.06.2006, 09:59
istanbul formasini çikarmis sünnetci ehehhehehe

bide adamliga gecis var ;););) Edited by: egemengundogdu

ista1967
05.06.2006, 07:11
ben giresun-alucraliyim,

1970 beri almanyada yasiyorum, 1977 den beri trabzonspor hastasiyim ve ölene kadarda hastasi kalacagim.

saygilar.

geronimo_61
05.06.2006, 11:38
valla ben biraz disaridan konuya giriyorum ve söyleyecek tek söz buluyorum sizlere

HELAL OLSUN HEPINIZE.................

Gamze_TS
19.06.2006, 19:18
Ben de Trabzonlu olmayan bir Trabzonsporluyum ama Trabzonlu olup da Trabzonspor'u tutmayanlarin kontenjanindan Trabzonlu olarak sayiyorum kendimi. (Tekerleme gibi oldu biraz smileys/smiley4.gif) Say tabi sen degil de o bizans yalakalari miTrabzonlu olacak. En sinir oldugum grup onlar .Sehrinizin serefliakimini tutsaniza Trabzonlu ezik yalakalari!!!

Yasmin
19.06.2006, 21:06
türkmenistandan geldim aslen Kirsehirliyim, koyu taraftarim bukadarsmileys/smiley4.gif

zafer6161
19.06.2006, 21:24
trabzonda dogdum koyu hasta fanatik deli trabzonsporluyum

aka5
20.06.2006, 13:40
bursaliyim .trabzonu birak karadenizle hic bir bagim yok yakindan uzaktan ama trabzonsporluyum.ve bundan gurur duyuyorum!!!sunuda soyleyim ilk okul 4 ekadar besiktas tuttum.sonra kendi kararimla ts gectim.kimseden etkilenmedim yani.

Turan AKYILDIZ
20.06.2006, 14:31
bende artvin savsat dogumluyum.ve fanatik derecede trabzonsporluyum.trabzonlu degilim ama baba mesleginden ötürü trabzon dernekpazarinda 9 yillik bir geçmisim var.suan ankarada yasiyorum.babam rizede.her yaz geçerken teyzem sayesinde(trabzonda oturuyor) ugrarim ogüzelim trabzonuma.inanirmisiniz bilmem ama 8 yildir ankaradayi bana göre trabzon sehri yasam kalitesi ve doga güzelligiyle ankaraya bes basar.buranin tek avantaji baskent olusu.yoksa bu ilden bir sey olmaz.ah trabzonum ah özümde tütüyorsun.azkaldi gelecegim.yemyesil sehrimize.

Erdem Keser
20.06.2006, 22:28
giresunluyuz annem babam dayilarim amcamlar sulalece fenerbahceli

ama ben olene kadar sonuna kadar trabzonsporluyum

allahim sana binlerce kez sukurler olsun cunku ben farkliyim cunku farkli olmam için bi sebebim var ben trabzonsporluyum

birakin birgun herkes fenerbahceli olmasin birakin o ayricalik bizde kalsinnnn

he buarada soranlara memleketim trabzon diyorumm

Erdem Keser
20.06.2006, 22:29
beyler pardon fenerbahce yazmisim

kusura bakmayin

birakin herkes trabzonsporlu olmasin o ayricalik bizde kalsin

Gamze_TS
21.06.2006, 10:40
beyler pardon fenerbahce yazmisim

kusura bakmayin

birakin herkes trabzonsporlu olmasin o ayricalik bizde kalsin

Biz senin ne dedigini anladik merak etme takimdasim. Ha bu arada sulalenden birkac kisiye daha dogru yolu gostersene . Buyukler olmuyosa da cocuklara calis bari...

İslam Sezer
21.06.2006, 12:15
buraya bi mesaj atmistim onceden ama sanirim milattan önceydi.bende kastamonu luyum,2 saat once trabzon dogumlu ama istanbulda yetismis koyu fenerli bir la...vuk ve diger ezik fb li arkadaslariylafatih tekke olayinda birbirimize girdik.Allahin isi iste trabzonspor için kavga etmek biz kastamonululara düstü,hemde diger eziklerle bir olan malesef trabzonlu olanlarla bile.smileys/smiley5.gif

Erdem Keser
21.06.2006, 12:16
ya varya yegenleri trabzonsporlu yaptikta buyukler yaramiyo digerleri trabzonsporlu gecen sene 4 yegenede forma aldim yegenler dogru yolu buldular

Gamze_TS
21.06.2006, 12:23
ya varya yegenleri trabzonsporlu yaptikta buyukler yaramiyo digerleri trabzonsporlu gecen sene 4 yegenede forma aldim yegenler dogru yolu buldular

Helal sana .Yegenleri de operim gozlerinden

Gamze_TS
21.06.2006, 12:33
buraya bi mesaj atmistim onceden ama sanirim milattan önceydi.bende kastamonu luyum,2 saat once trabzon dogumlu ama istanbulda yetismis koyu fenerli bir la...vuk ve diger ezik fb li arkadaslariylafatih tekke olayinda birbirimize girdik.Allahin isi iste trabzonspor için kavga etmek biz kastamonululara düstü,hemde diger eziklerle bir olan malesef trabzonlu olanlarla bile.smileys/smiley5.gif

Arkadasim onlari Trabzonlu sayma .Onlar Trabzonun T'sini bile almasinlar agizlarina. Onlar dogma buyume eziklerden de daha beter benim icin. (Dovdun mu bari ezigi?)

Ha bu arada ben de dogma buyume istanbullu Trabzonsporlulardanim. Babam Trabzonlu ,annem istanbullu (eski ezik ,50 senedir Trabzonsporlu hem de hepimizden hastaTS'li)

Mert67
21.06.2006, 12:34
ben kdz.eregli de dogdum agbim beni dogdugumdan beri fenerli yapmaya çalisti.tam o zaman da fener trabzon maçi vardi fener o maçi yenseydi ben fenerli olcaktim ama sanli trabzonum fenere çakti ve ben simdi trabzonsporluyum ALLAH'A bin sükür.

İskender66
29.06.2006, 16:32
Daha önceden yazmistim galiba tam emin degilim. Yozgatliyim Trabzonsporluyum. Bununla gurur duyuyorum. Anadolunun gururu Trabzonspor

İ.Öztel
29.06.2006, 16:42
Bende oflu TRAbzonsporlulardanim. Bende sizin gibi kendimle gurur duyuyorum smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

GoreleliSayko
29.06.2006, 18:52
Bende Giresun-Göreleliyim...

Sacit
29.06.2006, 20:32
onlar dogru yolu biliyor,tebrikler arkadaslar

smileys/smiley32.gif

murat55
30.06.2006, 11:39
SAMSUN-ÇARSAMBALIYIM

ISTANBUL KADIKÖY'DE OTURUYORUM

ve TABZONSPORLUYUM

U.Sadıkoğlu
30.06.2006, 12:01
Bende oflu TRAbzonsporlulardanim. Bende sizin gibi kendimle gurur duyuyorum smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif aynensmileys/smiley4.gif

since1967_
30.06.2006, 13:17
ben ankaraliyim. ailece trabzonsporluyuz. 6 kere yiktigimiz saltanati yeniden yikacagimiz günlerin hayali ile yasiyoruz. burada ankara bmn üyeleri beni yakindan tanir. damarlarimdaki kan bile bordo mavi akar. takimim ile yatiyor takimim ile kalkiyorum. her zaman söylüyorum trabzonsporlu olmak bir ayricaliktir.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Oğuuz
30.07.2006, 10:40
bende ömründe trabzonu görmemiş etrafımdaki üç büyük hastalarına inat o hazin 95-96 sezonunda bordo-mavi ye gönül vermiş ve bir daha kopamamış bir sivaslı yiğidoyum.. öncede dediğim gibi; sevinçten çok hüzün yaşattı bana (özellikle rum faciası) amma güzel günlerde gösterir inşallah diyerek bekliyorum on yıldır..
en son ben doğunca şampiyon olmuş bu takım bana inat bir daha o coşkuyu yaşamadı inşallah benim ölmemi beklemiyordur başka bi şampiyonluk için..

Mesut AKYILDIZ
14.10.2006, 00:39
Burda okuduklarımdan sonra bu takımla ne kadar gurur duysam azdır, tüylerim diken diken oldu valla, Trabzonlu olmayıpta TS'yi destekleyen tüm arkadaşlarımıza helal olsun onlar sürünün peşine takılıp gitmektense ayrıcalıklı bir oluşumun içinde yer almayı tercih etmişlerdir. Bu arkadaşlarımız benim gözüm de nufus kagıdın da Trabzon yazıpta ezikleri destekleyenlerden daha Trabzonludur ve ben (atıyorum) bir diyarbakırlı ama Trabzonsporluyu milyon tane Trabzonlu olupta başka takımı tutanlara değişmem.

Mesut AKYILDIZ
14.10.2006, 01:20
Bu arada BMN'de yönetici olabilecek kadar TS'li bir Adıyamanlıya vede Diyarbakırlı thepatfindere şaşırmadım değil doğrusu.

Lapina
14.10.2006, 01:22
bende dün aksam arkadaslarlamaçi izlerken..(hepsi trabzonlu ve trabzonsporluydu)ben böle biliyodum vallaa..neyse maç basladi...arkadaslarla maça gelen trabzonlu biri hakemin bize verdigi pozisyonlarda ikide bir havaya firliyor..hakeme küfürler yagdiriyor..futbolcularimiza dümdüz gidiyor du..smileys/smiley7.gif

ulan dedim kendi kendime bu adam ne diyor lan böyle...

ama sonra düsündümde degmez böyle adamlar için...

ve yine gümüshaneli olup ta trabzonsporumuzu ölümüne sevdigim için kendimle bi kez daha gurur duydum..

son söz:trabzonlu olup ta trabzonsporumuzu tutmayanlar umarim bir gün kendi sehrinizin takimini,kendi kültürünüzü en iyi temsil eden takimina dönersiniz..sizin degerlerinizi her platformda savunmaya çalisan asil trabzonspor taraftarlarindan olursunuz..gerçi bu sözle de olmaz ki...

trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu dogulur..

Aga Trabzon=Gumushane hemsom benimmmm

Sir vancoach
14.10.2006, 01:24
Burda okuduklarımdan sonra bu takımla ne kadar gurur duysam azdır, tüylerim diken diken oldu valla, Trabzonlu olmayıpta TS'yi destekleyen tüm arkadaşlarımıza helal olsun onlar sürünün peşine takılıp gitmektense ayrıcalıklı bir oluşumun içinde yer almayı tercih etmişlerdir. Bu arkadaşlarımız benim gözüm de nufus kagıdın da Trabzon yazıpta ezikleri destekleyenlerden daha Trabzonludur ve ben (atıyorum) bir diyarbakırlı ama Trabzonsporluyu milyon tane Trabzonlu olupta başka takımı tutanlara değişmem.
kardeşim ne güzel söylemiş....başka söze ne hacet ;)

A.T.R
14.10.2006, 01:38
Kafa kağıdında doğum yerim FATSA,Ama 5 Yaşında düştüm bu sevdaya ve o zamanlar ANKARA da yaşıyordum ve Trabzon diye bir şehirden haberim yokken Trabzonspordan haberdardım :) gerçi gennçlğiğmin en deli çağlarında Akçaabat'ta 1yıl kaldım yaz tatillerini de sayarsak 2 yıla yaklaşır. Şu an Giresun/Görele'de görev yapmaktayım.Trabzonspor benim için zalime ve zulme baş kaldırışın yeşil çimlerdeki sembolüdür.
İstanbul gibi kutsal bir kentin zalim takımları 6 kere bozduk façanızı hiç merak etmeyin 6 da kalmaya hiç niyetimiz yok alayınız gelse + hakemleri de toplasanız yetmedi sözüm ona Trabzonlu Haluk amcanızı da alsanız alayınızı kalaya batırıp üstünüze altın yaldızla yine yazacağız haykırışımızı.Zalimin zulmü varsa mazlumun ahı var ve bu ahlar size Trabzonspor tarafından okkalı tokat olarak ödetilecek ,er ya da geç ,gerekirse yılmadan bıkmadan bir 23 yıl daha bekleriz ama bu yoldan da dönmeyiz vesselam.

28TS61
14.10.2006, 01:42
ben giresun/eynesil liyim ve sapina kadar trabzonsporluyum

CAFER ÖZER
14.10.2006, 10:52
Trabzonlu olmadığın halde neden Trabzonsporu tutuyorsun diyenlere sizde şunu sorun.
İstanbullu olmadığın halde neden İstanbul takımlarını tutuyorsun.

macka61
14.10.2006, 11:25
başka söze gerek yok TRABZONSPORLU olmak için hiç bir nedene gerek yok onun asaleti yeter

Cyzio
17.10.2006, 00:00
O da yaşım. Ben, bildiğim kadarıyla, Trabzonlu olmayan ilk Trabzonsporlu'yum. Yaşım 44 (1962 doğumluyum). İlk şampiyonluğuyla beraber (1976) Trabzonspor'u tutmaya başladım. Ve 30 senedir de Trabzonspor'u tutuyorum. Benden daha yaşlı Trabzonsporlular muhakkak vardır. Hatta benden daha yaşlı, Tarbzonlu olmayan Trabzonsporlular da vardır. Ama hem benden daha yaşlı, hem de benden daha eski (1976'dan eski olmalı), hem de Trabzonlu olmayan Trabzonsporlu var mıdır? Hiç zannetmiyorum.

O gurur da, bana ait olsun.

Külünkoğlu
17.10.2006, 08:31
Hocam çok acele etmişsiniz, Bmn forumlarını kasdediyorsunuz yoksa genel'e ithafen mi söylediniz ?

Cyzio
17.10.2006, 19:48
Hocam çok acele etmişsiniz, Bmn forumlarını kasdediyorsunuz yoksa genel'e ithafen mi söylediniz ?

Genel'e ithafen söylüyorum. Şampiyon olmadan önce, Trabzonlu olmayan bir insanın Trabzonspor'u tutmasını bekleyemeyiz. Ben de şampiyon olur olmaz tutmaya başladığıma göre, herhalde "Trabzonlu olmayıp da, en eski süreden beri Trabzonspor'u tutan kişi" benimdir diyorum. Ama aksini bildiğiniz bir kişi varsa, önünde saygıyla eğilirim :).

Yani Trabzonlu olmayıp, 1976 Haziran'ından önce Trabzonspor'u tutan birini tanıyorsanız, eyvallah.

Cyzio
17.10.2006, 20:16
Benim baba.2.ligde oyanarken bile maclarina gitmis.Trabzon deme sabah aksam anlatir.60 dogumlu....BMN olarak kast ettiysen ugrasmaz boyle islerle..

Babanız, Trabzonlu değil mi?

Gülşen
17.10.2006, 20:22
Benim eşim! :) O da 62 doğumlu. Ve Şampiyon olmadan önce, yani o sezon başlamış Trabzon'u tutmaya. Ve Trabzonlu değiliz :)

Cyzio
17.10.2006, 20:33
Benim eşim! :) O da 62 doğumlu. Ve Şampiyon olmadan önce, yani o sezon başlamış Trabzon'u tutmaya. Ve Trabzonlu değiliz :)

Hürmetle eğiliyorum. Benim rekor gitti. Eşinize selamlar.

Gülşen
17.10.2006, 20:53
:) Saygılar selamlar bizden efendim...

Ayrıca yaşınızdan tutun da mizah tarzınıza kadar öyle bir benzerlik var ki, bazı arkadaşlar sizi eşim zannetmeye başlamışlardı. :) Bu ayrım iyi oldu :)

Cyzio
17.10.2006, 21:23
Sevgili Gülşen ve Öztekin Bayrak;

Hakkımdaki güzel ifadeleriniz için teşekkürler.

efsane55
19.10.2006, 12:10
ben samsunluyum fakat bi tarafta beşikdüzü
karadenizli olunca trabzonsporu tutmak kadar doğal bişey olamaz.yalnız karadenizli olmasamda trabzonsporu tutardım.böyle başarıyı hangi takım yakalamış sormak gerekir.