PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonlu Olmayan Trabzonsporlular

Sayfa : 1 [2] 3

ozcilingir
21.10.2006, 02:39
TRABZON’lu olmayan TRABZONSPOR’lular başlığını görünce , bir deplasman anımı hatırladım, yıl 1988 veya 1989 , İSTANBUL ‘dan – İZMİR’E , ALTAY deplasmanına özel arabamızla gittik, maçın ALSANCAK stadında oynanacağını zannederek, ALSANCAK stadına gittik, in yok cin yok, neyse oradan ufak ufak HALKA PINAR stadına yönlendik, teyze oğlu yolu bilmiyor, yolda giden birine yolu soralım dedik ve benle yaşıt bir kişiye yolu sorduk, meğer adamda stadı arıyormuş , tipine baktık bizim oralıya hiç benzemiyor, nerelisin hemşerim dedik KAYSERİLİYİM ve KAYSERİ ‘den TRABZONSPOR için bu maça geldim dedi , tabi ben biraz hayret ettim. Çünkü adam KAYSERİ li , yıllar önce KAYSERİ-TRABZONSPOR 1.Lige çıkma mücadelesi yapmış ve KAYSERİ çıkmıştı. HİÇ KAYSERİ de TRABZONSPORLU OLURMU ? Hemde adam benimle yaşıt 30-32 yaşında yani gençlik zamanında TRABZONSPOR la tanışmış, Uzatmayalım hadi atla arabaya dedik ve adamı arabaya aldık , ne iş yapıyorsun dedik, adam ÖĞRETMENİM dedi ve KAYSERİLİ . Adamı bırakırmıyız maç bileti yemek v.s. hepsi bizden adama ikram , biz bulunmaz HİNT KUMAŞI gibi adama sarıldık.Maça girdik ve maçı maalesef 2-1 kaybettik .O arkadaş KAYSERİ’ye bizde İSTANBUL’a hüzünlü olarak geri döndük .
1996 yılı FB maçı protokol tribününde yanımda bir adam var, adam benden hasta , şivesi bizden farklı , hemşerim nerelisin dedim.( adamı hemen hemşeri yaptık) CEVAP URFA . TABİİ YAŞI BİZİM GİBİ KEMALE ERMİŞ , İstanbul da mahallemizde SİİRT kökenli TRABZONSPOR hastası bir manav var. Senden benden daha hasta TRABZONSPORLU , kısacası TRABZONSPORLU olan birçok TRABZON şehri haricindeki Anadolu insanı var .
TRABZONSPOR’UN fırtına gibi estiği dönem benim ÜNİVERSİTE yıllarım. Ben ÜNİVERSİTE bitirene kadar değil sınıfımda ,okulumda TRABZONSPORLU yoktu, hep tek kişi oldum, ŞAMPİYONLUKLARI okulda tek başıma doya doya kutladım,( Tabii şimdi Prof olan fb li asistanımızın her sene , her maçta iddiada parasını aldığım ve bizim şampiyonluklarımızı hazmedememesinden dolayı az kalsın 1 yıl kaybedecektim ). Şimdi oğlumda benim gibi hep tek TRABZONSPORLU ama ne yazık ki o henüz TEK BAŞINA ŞAMPİYONLUK KUTLAYAMADI.

Tabii ŞAMİL EKİNCİ unutulmaz, KIRŞEHİR’li olarak TRABZONSPOR’U tutan ilk diğer ANADOLU şehirlerinin insanı olduğu kanaatindeyim.

Şimdi TRABZON şehri ile bağı olmayan kişilerin TRABZONSPORU tutmasını bir yana bırakırsak , yeni yetişen kendi çocuklarımızı nasıl TRABZONSPORLU yapacağız ???.O bile zorladı !
İSTANBUL’DA deplasman maçı var , al çocuğunu git bakalım o stada , kodese girermiş gibi deplasman takımı tribünü !! Çocuk nasıl aşılanacak, forma v.s giysiyle olmaz ,tribündeki heyecanı , atmosferi, yani o tozu yutacak , sahadaki mücadeleyi ve başarıyı canlı görecek .Nasıl göstereceğiz, elimizden bu imkanları aldılar, savaşa gider gibi maça giden gruplara, taraftar grubu deniyor, İSTANBUL daki fb,gs, bjk, TRABZONSPOR ‘un birbiriyle yaptıkları maçlarda , şimdi buna ANKARAGÜCÜ , BURSA da eklendi her önemli maçta hadise oluyor.Nasıl bir baba , anne, ağabey , abla v.s. küçük çocukları alıp maçlara getirecek ?? Tabi kısıtlı sayıda , hal böyle olunca taraftar yetiştirmede güçlük çekiyoruz. Diğer takımlar avantajlı , saha onların sahası adamlar bebeklerini bile getiriyor, Aynı bizim AVNİ AKER’E, dede, ninelerimizin geldiği gibi.Kısacası taşıma suyla değirmen çevirmeye çalışıyoruz , çağın gereği internet denen alet v.s çıktı , çocuklar evinde bu sitelere girerek taraftar olmaya başladılar, onun için BMN nin bu yönde etkileyici olduğu ve etkinin dahada arttırılması gerektiği kanaatindeyim.

Kusura bakmayın uzattım daldan dala atladım .

Saygılarımla

Oğuuz
21.10.2006, 05:42
Şimdi TRABZON şehri ile bağı olmayan kişilerin TRABZONSPORU tutmasını bir yana bırakırsak , yeni yetişen kendi çocuklarımızı nasıl TRABZONSPORLU yapacağız ???.
abi sen fazla kafanı yorma, mesela ben sivaslıyım hiç kimse bana Trabzonspor sevgisi aşılamadı küçükken, hatta ailem futbol düşmanı, çevrem üç istanbul aşığıydı yani Trabzonla hiç bi alakam olmamasına rağmen şu an bir çok Trabzonsporludan daha çok Trabzonsporluyum,, demek istediğim Trabzonspor sevdası başka bi şey, kimsenin bunu aşılamasına gerek yok o bi şekilde girmek istediği kalbi seçip içine işliyor istesende istemesende...
birde bu konuda diğer takımlar daha şanslı demişsin eğer ona şans diyorsan bırak onlar şanslı olmaya devam etsinler, bırak herkes Trabzonsporlu olmasın, işin hoş olan yanıda belki burada,bırak o ayrıcalık bizde kalsın...

murat55
21.10.2006, 10:01
samsun- çarşamba lıyım

OYılmaz
21.10.2006, 18:07
% 50 Trabzon_akÇaabat(baba Tarafi) % 50 Rİze_manisa
Bİ Sen Varsin Aklimda

YaŞa Trabzonsporum

Naim
21.10.2006, 18:14
Gumushaneli.Bosver abi rekoru sen gonul vermissin en buyuk rekoru kirmissin zaten.
Dayıma Kurban olayım
Gümüşhanelidir Aylarca KTÜ Fakültede bir yatakta kalkmadan yatmıştır
ama Trabzon aşkı bir başkadır
Onun Trabzon-Trabzonsor aşkı olmasa idi
babamız gibi Kimliğinde Tarabzon yazan ama ruhunda ezik olan biri olurdum
Dayıcığım Önünde Eğiliyorum bir kez daha

Kaya
06.11.2006, 22:45
Bu başlıktan devam...

Oğuuz
07.11.2006, 00:19
Trabzonlu olmayan bi Trabzonsporlu olarak, Trabzonlulardan ricam diğer takımlar ve şehirler hakkında yazılar yazarken biraz dikkat etmeleri, unutulmamalıki Trabzonspora sadece Trabzonlular sevdalı diiller, her ilde bu sevdaya kapılmış en az bir renkdaşınız var..!

Tufan_61
08.11.2006, 00:30
1984 sivas sarkisla dogumluyum kucuklugumden beri TRABZONSPORLUYUMDUR ne mutlu ki bana trabzonsporuma gönul vermisim kucuklugumden beri hep avni akerde mac seyretmek istemisimdi insaallah bunu yapacagim. arkadaslarimin hepsi trabzonludur cünku trabzonlu kardeslerimi cok seviyorum TRABZONSPOR bir sevdadir

OFLU
08.11.2006, 05:26
Bizde OFLU yuz (Trabzon degil:D )ama genede TRABZONSPOR luyuz sonuna kadar...:D :D

Emre B.
08.11.2006, 08:51
Anne tarafım Tekirdağlı.Küçüklüğümde ezikleri tutmam için çok uğraşılmış ama babam izin vermemiş.

Külünkoğlu
08.11.2006, 10:13
Sakarya'dayız.. maç sonu yaşını almış bir büyüğümüzle BMN'deki arkadaşlarla arasında şöyle bir diyalog geçiyor. Biliyorsunuz hava da kar kış kıyamet.

- Amca nerden geliyorsun ?
- Zonguldak'tan.
- Zonguldaktan mı ? ne iş yapıyorsun
- Ayakkabı boyacılığı yapıyorum.
- Yenildik be amca değmedi yani
- Olsun ne yapalım kısmet.

Kıt kanaat geçindiği besbelli idi. Buna rağmen belki de 15 günlük kazancını bu uğurda harcamıştı. O karda kışta bir nebze olsun "Trabzonspor'u görebileyim" diye gelmişti.

Daha detayını Vectra_29 Burhan kardeşimiz biliyor varsa eklenecek bir şey anlatırsa sevinirim.

Gürkan
08.11.2006, 10:18
Sakarya'dayız.. maç sonu yaşını almış bir büyüğümüzle BMN'deki arkadaşlarla arasında şöyle bir diyalog geçiyor. Biliyorsunuz hava da kar kış kıyamet.

- Zonguldak'tan.

Kıt kanaat geçindiği besbelli idi. Buna rağmen belki de 15 günlük kazancını bu uğurda harcamıştı. O karda kışta bir nebze olsun "Trabzonspor'u görebileyim" diye gelmişti.

Daha detayını Vectra_29 Burhan kardeşimiz biliyor varsa eklenecek bir şey anlatırsa sevinirim.

metin yazmayın böyle şeyler bilet parasını bahane edip maça gitmeyenlerin dayanakları kalmayacak.

zaten o amcanında kesin sekiz tane dükkanı vardır.ayakkabı boyacılıgını zevk için yapıyordur.

Kobalas61
08.11.2006, 12:01
bende doğma büyüme ist liyim
cocukluğumdan beri Ts liyim
babamdan küçükken beynimi iyi yıkadı :D
o değilde benim anlamadığım
hergecen sene
başarısızlığa rağmen
Ts aşkım git gide artıyor
özellikle bu sene
bu işte bi terslik var ama anlamadım :)
başarısızlığa rağmen

Burhan61
08.11.2006, 12:37
Külünkoğlu'nun yazdığı olaya gözlerimle şahit oldum.

maç bittikten sonra rakip takım seyircisi olarak tribünde bekletilirken kafamda cevapsız sorular uçuştu. hayal kırıklığı, üzüntü. artık soğuğu hissetmiyordum. çok üzülmüştüm. ard arda üçüncü defa hem de gol atamadan yenilmiştik.

kapılar açıldı, çıkmaya başladık. ben bizimkileri aramaya başladım. Cafer abi'yi gördüm yanına gittim. yanında bahsedilen amca vardı. tanıştırdı beni. ben de O'na o kadar yol geldin ama mutlu olamadın mealinde birşeyler söyledim. Yüzünde hayatın her türlü acısını tatmış bir insan ifadesiyle ''canları sağolsun'' dedi. o anda kendi üzüntülerim, hayal kırıklıklarım anında silindi ve o amca için üzüldüm. geri dönüşü ile ilgili bir bilgisi olmadan sırf Trabzonspor'u görebilmek için zonguldak'tan kalkıp oraya gelmişti. ve onca sıkıntı sonucunda mutlu olamadığı halde ''canları sağolsun'' diyebiliyordu.

Trabzonspor futbolcularını düşündüm yılda trilyon civarında para kazanıyorlardı. acaba bu amcayı görseler ne düşünürlerdi?

o amcayı gördükten sonra Trabzonsporlu olduğum için bir kez daha mutlu oldum. ve asıl büyüklüğün bu olduğuna karar verdim.

sümela61
08.11.2006, 13:29

- Zonguldak'tan.

işte budur...

Özer Öztekin
08.11.2006, 14:22
Anne tarafından Kayseri'li, baba tarafından Kayseri'li, gönülden Trabzonsporluyum.

Trabzon'a telefon direkleri ve uydular kanalıyla, Trabzonspor'a gönülden bağlıyım.

Trabzon'u hiç görmedim, Trabzonspor'u bana çok görmeyin.

Alışverişte Kayseri'liyim, Süperlig'de Trabzonsporlu.

galyanlim
08.11.2006, 14:39
sen neymişsin be abi

Külünkoğlu
08.11.2006, 15:05
Trabzonolog söylüyeceğin 4 kelimeyi bir mesajda da yazabilirsin. Biliyorum yapabilirsin..

macka61
08.11.2006, 18:35
işte bu TRABZONSPOR başka bir şey değil

sweetrose
08.11.2006, 21:44

maç bittikten sonra rakip takım seyircisi olarak tribünde bekletilirken kafamda cevapsız sorular uçuştu. hayal kırıklığı, üzüntü. artık soğuğu hissetmiyordum. çok üzülmüştüm. ard arda üçüncü defa hem de gol atamadan yenilmiştik.

kapılar açıldı, çıkmaya başladık. ben bizimkileri aramaya başladım. Cafer abi'yi gördüm yanına gittim. yanında bahsedilen amca vardı. tanıştırdı beni. ben de O'na o kadar yol geldin ama mutlu olamadın mealinde birşeyler söyledim. Yüzünde hayatın her türlü acısını tatmış bir insan ifadesiyle ''canları sağolsun'' dedi. o anda kendi üzüntülerim, hayal kırıklıklarım anında silindi ve o amca için üzüldüm. geri dönüşü ile ilgili bir bilgisi olmadan sırf Trabzonspor'u görebilmek için zonguldak'tan kalkıp oraya gelmişti. ve onca sıkıntı sonucunda mutlu olamadığı halde ''canları sağolsun'' diyebiliyordu.

Trabzonspor futbolcularını düşündüm yılda trilyon civarında para kazanıyorlardı. acaba bu amcayı görseler ne düşünürlerdi?

o amcayı gördükten sonra Trabzonsporlu olduğum için bir kez daha mutlu oldum. ve asıl büyüklüğün bu olduğuna karar verdim.

Büyüklüğe verilmiş değerler ve sahibi olduğumuz kazanımlar bu takımın asaletinin oyunculara ve yönetime değil renklere bağlı olduğunu gösterir. Yıllarca bu takımı desteklemekten bir an olsun vazgeçmeyen büyüklerimiz bu takımın büyüklüğünü ve onlara yaşattığı mutluluğu asla unutmayacaklardır. Onların bize öğretmek istediğide bu bence.. Onları anlayamadık malesef... her kaybı yeilgi saydık ve kazanımları sadece mutluluk.. analyamadık dostlar anlayamadık...;)

EMHOTEP
22.11.2006, 20:07
doğma büyüme amasyalıyım.amasyada iken ne ailemde ne arkadaşlarım arasında benden başka TRABZONSPORlu yoktu.
ist da çok maça gitsemde sevdalandığım takımın şehrini göremedim henüz.inşallah pazara febe maçında avni akerde,trabzonda 35 yıllık özlemimi dindireceğim...
İYİKİ TRABZONSPORluyum..

Mesut AKYILDIZ
22.11.2006, 20:31
Burda Trabzon'lu olmayıpta Trabzonspor'a bizler kadar sevdalı arkadaşlarımızı gördükçe, Trabzon'lu olupta başka takımları destekleyen sözde hemşerilerimize antipatim git gide nefrete dönüşüyor.

Naim
22.11.2006, 23:53
Trabzonlu olmayan bi Trabzonsporlu olarak, Trabzonlulardan ricam diğer takımlar ve şehirler hakkında yazılar yazarken biraz dikkat etmeleri, unutulmamalıki Trabzonspora sadece Trabzonlular sevdalı diiller, her ilde bu sevdaya kapılmış en az bir renkdaşınız var..!

Ne zaman anadolunun Şehrinin Takımına Sırtını dönen sadece lige çıkıp indikce şehrinde takımı olduğunu fark eden futbolun dünyaya istanbuldan yayınlandığını zanneden Kalbimizi Kıranlara iki kelime Laf edecek olsam aklıma sivaslı bu arkadaş geliyor genelleme yapamıyorum onun yüzünden

senin Mücadeleni sonuna kadar destekliyorum ve sana sonsuz bir saygı duyuyorum

selami
23.11.2006, 12:51
slm ben aslen bartın lıyım ama canakkale dogumluyum bursa da okuyorum trabzonda yasamak nasıp olmadı ama ben olumune trabzonsporluyum ne yapalım genlerımde var bu bela :) ha bide iyi gun taraftarı hıc degılım takımın arkasındayım

selami
23.11.2006, 12:58
butun bmn yı ıkı hafta sonrakı bursa trabzonspor macına beklıyorum kım var kım yok gelsın takım bızım bursa bızım uludagda bu kadar kardesınız var bızlerı yanlız bırak mayın.....................

Hüseyin Çümen
23.11.2006, 16:17

bu amcanın eli öpülür helal olsun

6Şafak Aydın1
15.12.2006, 02:24

asil Trabzonsporlular/Sportmen ezikbahce veya buna benzer baskalarini asagilayan sözleri kullanmaz baskalari ne derse desin hakkimizda.

Kendisiyle ugrasir ve kaybedince hazmedemez, kendini yirtar ama yinede tebrik etmesini bilir.

Sporun nefretle ve egoculukla yakindan uzaktan alakasi yoktur.
Bu hale getirdiler diye saklanmak yakismaz.

Ezikbahce gayse bilmem ne okuyunca Taraftarimiza yakistiramiyorum. Kusura bakmasinlar.

Oğuuz
15.12.2006, 02:34
Ne zaman anadolunun Şehrinin Takımına Sırtını dönen sadece lige çıkıp indikce şehrinde takımı olduğunu fark eden futbolun dünyaya istanbuldan yayınlandığını zanneden Kalbimizi Kıranlara iki kelime Laf edecek olsam aklıma sivaslı bu arkadaş geliyor genelleme yapamıyorum onun yüzünden

senin Mücadeleni sonuna kadar destekliyorum ve sana sonsuz bir saygı duyuyorum
bu yazınızı henüz gördüm ve şu hüzünlü gecede beni mutlu ettiniz sağolun..

Oğuuz
15.12.2006, 02:38
Sporun nefretle ve egoculukla yakindan uzaktan alakasi yoktur.
Bu hale getirdiler diye saklanmak yakismaz.

Trabzonsporlu olmak farklı olmaktır hocam, farkımızı göstermeliyiz..

fanatikdevri
15.12.2006, 13:04
bende trabzonlu degılım fakat trabzonspor dan baska tutulucak takım göremedım trabzonsporlu olmak farktır

AYYILDIZ
15.12.2006, 14:32
bende trabzonlu degılım fakat trabzonspor dan baska tutulucak takım göremedım trabzonsporlu olmak farktır

Evet kardeş benimde bi malatyalı arkadaşım var Fanatik Trabzonsporludur.

Ba®ış
15.12.2006, 14:33
valla bende rizeliyim istanbul takımı tutacağıma kendi bölgemin takımını tutuyorum ayrıca gurur duyuyorum:tsbayrak:

fanatikdevri
15.12.2006, 14:56

bende piskopat trabzonsporluyum öülümüne ölene dek trabzonspor

Mehmet Fırat
15.12.2006, 16:01

tesadüf ben de malatyalıyım ve fanatik TRABZONSPORLUYUM:ts: :ts2:

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 16:41
Trabzonluyum fakat İstanbulda yaşıyorum..MELEZ değilim :D:D

Dursun Kaplan
15.12.2006, 16:44
herkes trabzonsporlu olamaz !!!!!

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 16:46
:tsbayrak: :ts:
herkes trabzonsporlu olamaz !!!!!

evet çünkü o şeref BİZE AİT!!
:atki: :tsmeşale: :dansmuz:

Dursun Kaplan
15.12.2006, 16:50
:tsbayrak: :ts:

evet çünkü o şeref BİZE AİT!!
:atki: :tsmeşale: :dansmuz:

en azından biz takımımızı satmıyoruz dimi ya ?

dr.muhsin
15.12.2006, 16:52
Trabzonla hiçbir bağlantısı olmadığı halde Trabzonspor'u tutan insanları çok takdir ediyorum.Ezik olmadıkları için kendilerini kutluyorum.

28TS61
15.12.2006, 17:07
Trabzonla hiçbir bağlantısı olmadığı halde Trabzonspor'u tutan insanları çok takdir ediyorum.Ezik olmadıkları için kendilerini kutluyorum.

:alkış: :alkış: :alkış:

Mustafa Mahmutoğlu
15.12.2006, 17:26
en azından biz takımımızı satmıyoruz dimi ya ?

tabiki gerçek taraftar atkısını takan taraftardır..:tsbayrak:

Dursun Kaplan
15.12.2006, 17:32
tabiki gerçek taraftar atkısını takan taraftardır..:tsbayrak:

katılıyorum !!

Mert M.
15.12.2006, 21:20
trabzon doğumluyum annem trabzonlu babam izmirli hiç trabzonda veya izmirde uzun süre ikamet etmedim hep farklı şehirlerde yaşadım fb gs bjk lilerin arasında hep TRABZONSPOR lu olarak mücadele verdim ve bunu sürdüreceğim

pReN@_61
15.12.2006, 22:56
helal olsun sizlere....bu sevda bitmezZZZz..!

Murat'
16.12.2006, 13:30
dün maçtan çıktıktan sonra trene gittim oraya birisiyle tanıştım....adam bayburtlu ama hasta trabzonsporlu

OLCAY ÇAKIR
16.12.2006, 17:36
önlerinde saygıyla eğiliyorum.!

efsane55
16.12.2006, 18:54
Trabzonspor trabzonu aşmıştır.bu kadar haksız ve adaletsiz bir ortamda hangi takım Trabzonsporun başarılarını yakalayabilmiş.

Mustafa Mahmutoğlu
16.12.2006, 21:10
geçicez bu günleri inş.

Gökhan Bozyiğit
17.12.2006, 10:30
Bu yazıları okudukça, bir kez daha gurur duydum Trabzonsporluluğumla.
Benim ailem aslen Egeli, bende İzmir doğumluyum ama 1 yaşından beri Trabzon'da yaşıyoruz (Şimdi üniversite için Ankara'dayım). Memleketimi soranlara hep Trabzon demişimdir. Bence insan kendini nereli hissediyorsa oralıdır.

Şükürler olsun ki babamın tayini Trabzon'a çıkmış.

fanatikdevri
17.12.2006, 11:10
dün maçtan çıktıktan sonra trene gittim oraya birisiyle tanıştım....adam bayburtlu ama hasta trabzonsporlu

:D:D bende bayburtluyum ama fena halde aşığım trabzonspora o kadar ki herkez laz diyo mahallede bana :d:D

Asprilla
19.12.2006, 22:44
Ben de 1976'da tuttum.
6 kuşak İstanbul'luyum.. İstanbul Fatih....
Tarbzon şehrini de ömrümde bir kere 1980'de gördüm.
Stadın da yanında geçtim.O kadar...
Şehirde hatırladığım tek yer meydan(ne meydanı onu bile hatırlamıyorum) bir de kaldığımız otel.(usta ya da kalfa o da aklımda değil)
İstanbul'da Ankara'da hatta Erzurum'da çok maçını seyrettim
(hatta bundan yaklaışık 25 sene evvel üç İstanbul takımından birini 2-1 mağlup ettiğimiz bir hazırlık maçından sonra başımda Trabzonspor şapkamla yürürken sırf o şapkayı taktığım için o takım taraftarından sıkı bir darbe almışlığım da vardır)
ama Trabzon'da maç seyretmek kısmet olmadı.
(barcelona'yı tutup Camp Nou'da maç seyredememek gibi bir şey bu herhalde)
İçimde kalmıştır...
Belki günün birinde kısmet olur...
şampiyonluk belli olduktan sonra ligin son maçında süslenmiş bir stadda mesela...

zafer6161
19.12.2006, 22:54
helal olsun sana valla

Özgür Öztürk
19.12.2006, 22:56
(arcelona'yı tutup Camp Nou'da maç seyredememek gibi bir şey bu herhalde)
İçimde kalmıştır...

:yattara: :yattara: :yattara:

TSelif
19.12.2006, 23:04
Harun'da var ...:)

Vkgz
20.12.2006, 14:39
Aslen giresun gorele dogma buyume beykozluyum. 18 yasına kadar fenerliydim . çocukluk doneminden çıkınca trabzonun felsefesinin vede hep hakkının yenmişliğinin farkına vararak Trabzonsporlu oldum. Çok mutluyum. Şuan bile mutluyum Çünkü ben Trabzonsporluyum

dr.muhsin
20.12.2006, 15:17
Annesi,babası hristiyan olup da müslümanlığı seçenler gibidirler;)

Hüseyin Çümen
20.12.2006, 20:46
bu başlık bizim için gurur tablosudur her msjı heyecanla ve sevinçle okuyorum hepinizi çok seviyorum

vadaa55
06.01.2007, 19:05
Annem ve babam Samsun'lu, ben Sivas doğumluyum.Kendimi bildim bileli T R A B Z O N S P O R 'luyum.Etrafta bir sürü FB, GS,BJK lı var. Onlar gibi sıradan olmak kim ister. TRABZONSPOR'u tutmak ayrıcalıktır.

Mustafa Cem Şeyhoğlu
06.01.2007, 20:39
Babam Gümüşhaneli annem Trabzon Maçkalı ben se dogma buyume samsunluyum ama heralde Allah'ın sevdiği kuluymuşum ki beni müslüman ve Trabzonsporlu yarattı.

Lapina
06.01.2007, 21:01
Babam Gümüşhaneli annem Trabzon Maçkalı ben se dogma buyume samsunluyum ama heralde Allah'ın sevdiği kuluymuşum ki beni müslüman ve Trabzonsporlu yarattı.

Hemso :tsbayrak: :tsbayrak: :tsbayrak:

Halit Aydın
06.01.2007, 22:42
ne güzel bir anıdır ki ilk maçımı dedemin kucağında cine-5 ekranlarında izlerken bana aldığı üçgen yapışkanlı bordo-mavi topu ve vestel 10 numaralı Hami forması benim bu takımla daha ayrıntılı ilgilenmeme sebep oldu. şimdilerde de ailede beni görenler üzerimde bordo-mavi renkleri görünce biraz da yadırgıyorlar. hep bu günkü durumu sölüyorlar.
ama ben her zaman onlara diyecek bir cevap buluyorum:
Biz bu büyüklüğü bir maçla kazanmadık, bir maçla da kaybetmeyiz

mehmets29
06.01.2007, 23:33
gümüşhane doğumluyum ama tsliyim.gümüşhenede zaten bi de fb var.çok az gs ve bjk.fb lilerle ts liler hep birbirine zıttır.maç yaparken fb-ts yapılır.herhangi bi oyun oynanıldığında da.

Hüseyin Çümen
16.01.2007, 05:08
yokmu daha trabzonlu olmayıpta trabzonspor u tutan arkalarda kalmasın başlık

galyanlim
16.01.2007, 12:18
Ben de 1976'da tuttum.
6 kuşak İstanbul'luyum.. İstanbul Fatih....
Tarbzon şehrini de ömrümde bir kere 1980'de gördüm.
Stadın da yanında geçtim.O kadar...
Şehirde hatırladığım tek yer meydan(ne meydanı onu bile hatırlamıyorum) bir de kaldığımız otel.(usta ya da kalfa o da aklımda değil)
İstanbul'da Ankara'da hatta Erzurum'da çok maçını seyrettim
(hatta bundan yaklaışık 25 sene evvel üç İstanbul takımından birini 2-1 mağlup ettiğimiz bir hazırlık maçından sonra başımda Trabzonspor şapkamla yürürken sırf o şapkayı taktığım için o takım taraftarından sıkı bir darbe almışlığım da vardır)
ama Trabzon'da maç seyretmek kısmet olmadı.
(barcelona'yı tutup Camp Nou'da maç seyredememek gibi bir şey bu herhalde)
İçimde kalmıştır...
Belki günün birinde kısmet olur...
şampiyonluk belli olduktan sonra ligin son maçında süslenmiş bir stadda mesela...

inşallah hep beraber

Mert M.
16.01.2007, 13:09
trabzon doğumluyum babam izmirli annem trabzonlu doğumumdan itibaren hiç trabzonda yaşamadım babamın görevi dolayısı ile.

diyarbakırda 3 sene,ankarada 12 sene,brükselde 3 sene ve şu an 1,5 senedir de istanbuldayım

anlayacağınız memleketlerimin ikisinde de yaşamadım

Nigdeli
16.01.2007, 17:54
1974 Niğde doğumluyum kendimi bildim bileli Trabzonsporluyum ve gurur doluyum.Hatta Trabzonspor sevdası o kadar işlemişki içime karadenizin her takımını her örfünü sever oldum.Buralardaki Trabzonlular hemşehrim gibi gelir bana.Amcam sayesinde trabzonspor taraftarı oldum şimdi kendisi gs li ama olsun ben onu yine çok seviyorum çünkü benim içime bu aşkı aşılayan o.

macka61
16.01.2007, 19:24
helal osun sana niğdeli

Koray
20.11.2007, 10:31
Trabzonlu olmayıp Trabzonsporumuzu destekleyen arkadaşlar şehirlerini yazsın bakalım en çok hangi ilde taraftarımız var :)

Mesut AKYILDIZ
05.08.2008, 18:39
Fanatik Alman taraftarımız kampın neşesi oldu
Takımımızın Almanya’da kamp yaptığı Heide Treff Oteli’ne gelen fanatik Alman taraftarımız Thomas Berth yaptığı değerlendirmelerle gündeme oturdu.

Tam 13 yıldır koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyen ve bu süreç içerisinde yaşanan tüm olayları dün gibi hatırlayan 41 yaşındaki Berth, 1996 yılında şampiyonluğun Fenerbahçe maçında değil, Vanspor müsabakasında kaçırıldığını vurguladı.

Hessen’in Wetzlar kasabasında oturan Berth Medya Merkezimizin soruları cevaplarken son derece önemli tespitlerde bulunarak Trabzonsporlu oluşunu söyle anlattı: “Genelde arkadaşlarla gittiğimiz publarda Türkiye ligi maçlarını izliyorduk. O dönemde arkadaşlarım arasında Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ı tutanlar vardı. Fakat ben Trabzonspor’un oynadığı futbolu çok beğeniyordum. Kalbim o zamanlarda Trabzonspor’u tercih etti.”

Thomas Berth’in yaşamında 1996 yılının ayrı bir önemi var; “Ligde 13 puan öndeydik. Fakat daha sonra tablo değişti. Fenerbahçe’ye 2-1 yenildik ama o yıl şampiyonluğu Vansspor maçında kaybettik. Ama bu özlemi gidereceğimize inanıyorum. Gelecek sezon çok farklı olacak. Taraftarımız takımımıza sahip çıkarsa bu yıl ben en azından UEFA Kupası’na katılmamızı istiyorum. Ama gelecek yıllarda çok daha iyi olup, şampiyonluğa ulaşacağız”

Trabzon’a hiç gitmediğini ancak 10 yıl önce Antalya, Mersin ve Kuşadası’nda tatil yaptığını kaydeden Thomas Berth, Trabzonspor’un maçlarını her hafta televizyondan izlediğinin de altını çizdi.

Özkan Sümer’in başkanlığı döneminde bir defa daha Trabzonspor’un kampını ziyaret ettiğini, o zaman da Hami ve Orhan’la görüştüğünü kaydeden Alman taraftarımız, Şampiyonlar Ligi’ne kaldığında ekibimizin maçı için Türkiye’de olacağını da vurgularken, bir çok taraftarımızla internette görüştüğünü de dile getirdi.

Thomas Berth şöyle konuştu: “Bundan 24 yıl öncesine kadar rakip takımlar Trabzon’a maça gelmeye korkuyorlardı. Ama sonra bu özelliğimiz kayboldu. Bence bu sezon son 10 yılın en iyi transferi yapıldı. Örneğin Gökhan çok iyi bir forvet. Selçuk yetenekli bir futbolcu. Song genç oyunculara çok şeyler öğretecektir. Benim çevremdeki insanların çoğu Almanya’da da Bayern, Schalke gibi büyük takımları tutuyorlar. Ama benim Almanya’daki favorim daha küçük bir ekip olan Bielefeld’dir. Gönlüm bu ekiple oynayacağımız hazırlık maçında sonucun 1-1 olmasında yatıyor. Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağına inanıyorum. Trabzonspor öyle bir kulüptür ki hiçbir oyuncu onun üzerine çıkamaz. Ama Hami, Şota, Ünal, Abdullah, Vugrinec bunlar unutamadığım oyuncular. Hele bir de Ogün vardı. Takım iyi oynamadığı zamanlar defanstan hücuma geçer, takımı öne çıkarır ve gol attırırdı. Elbette Şenol Güneş… O Türkiye’nin en iyi kalecisiydi”

Bir de ilginç tespiti var Thomas’ın; “Bizim 24 yıl şampiyon olamadığımız gibi Fenerbahçe de aynı sürede kupa kazanamadı. Ama Allah’ın bir hikmeti olarak inanıyorum ki biz ne zaman şampiyon olursak Fenerbahçe de o zaman kupayı kazanacak”
Fanatik alman taraftarımızın son mesajları ise Başkanımız Sadri Şener’e, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’a ve futbolcularımıza; “Sadri Başkan seçilmeden önce son yıllarda tüm Trabzonsporlular’ın saçları bembeyaz oldu. Ama şimdi herkes kendisini ve takımını daha güçlü hissediyor. Futbolda benim felsefem hep hücum üzerinedir. 5-3’lük bir galibiyet 1-0’dan daha iyidir. Ersun Yanal da aynı görüşe sahip. Bu nedenle kendisini çok seviyorum. Futbolcularımıza gelince bu yıl herkes birlik içerisinde olacak ve çok iyi futbol oynayacağız. Buna inanıyorum. Kaybetmek sorun değil ama hepsi kalpten oynamalı. Onlara güveniyorum”

melâl
05.08.2008, 18:53
nüfus cüzdanımın doğum yeri hanesinde ne yazdığı beni ilgilendirmiyor..
ben Trabzonluyum...

ve tabii ki Trabzonsporluyum...

Trabzonlu olup da başka takımlara gönül verenlerden-kusura bakmayın nazik olamayacağım-nefret ediyorum...

çünkü ben Trabzonsporlu olmak için çok mücadele verdim...Hala da vermekteyim

sezonun son maçı TRabsonspor -febe maçını - izlemek ne mümkün-babası haber izlerken televizyonun sol üst köşesindeki çizelgeden sessizce takip edip; Trabzonsporum gol attığında sevinç çığlığı atamayıp odasına giderek-sevinçten-ağlayan bir ben varım herhalde...

yaşa varol Trabzonspor.. deli gibi seviyorum seni...

Vkgz
05.08.2008, 21:10
gGresun!luyum Trabzonsporu bir Fenerbahçe-Trabzonspor maçında tercih ettim. ogunden bugune fanatiklik boyutuna ulaştık. Allah sonumuzu hayır etsin

street_wolf41
05.08.2008, 23:15
ben izmit doğumluyum. Babam ve annem Muş doğumlu. babamda trabzonsporlu, zaten bu sevgi ondan bana geçti. üniversiteyi trabzonda okudum ve bu sene okulu bitirerek izmite döndüm. trabzonda okurken yaklaşık 30 maça gittim. hayatımın en güzel 4 yılı geçti. hele ilk maçımı hiç unutmam. kısmet oursa avni akerde bir daha maç izleme zevkini yaşayacağım.

Bahattin Aydın
06.08.2008, 00:04
Takımımızın Almanya’da kamp yaptığı Heide Treff Oteli’ne gelen fanatik Alman taraftarımız Thomas Berth yaptığı değerlendirmelerle gündeme oturdu.

Tam 13 yıldır koyu bir Trabzonspor taraftarı olduğunu söyleyen ve bu süreç içerisinde yaşanan tüm olayları dün gibi hatırlayan 41 yaşındaki Berth, 1996 yılında şampiyonluğun Fenerbahçe maçında değil, Vanspor müsabakasında kaçırıldığını vurguladı.

Hessen’in Wetzlar kasabasında oturan Berth Medya Merkezimizin soruları cevaplarken son derece önemli tespitlerde bulunarak Trabzonsporlu oluşunu söyle anlattı: “Genelde arkadaşlarla gittiğimiz publarda Türkiye ligi maçlarını izliyorduk. O dönemde arkadaşlarım arasında Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’ı tutanlar vardı. Fakat ben Trabzonspor’un oynadığı futbolu çok beğeniyordum. Kalbim o zamanlarda Trabzonspor’u tercih etti.”

Thomas Berth’in yaşamında 1996 yılının ayrı bir önemi var; “Ligde 13 puan öndeydik. Fakat daha sonra tablo değişti. Fenerbahçe’ye 2-1 yenildik ama o yıl şampiyonluğu Vansspor maçında kaybettik. Ama bu özlemi gidereceğimize inanıyorum. Gelecek sezon çok farklı olacak. Taraftarımız takımımıza sahip çıkarsa bu yıl ben en azından UEFA Kupası’na katılmamızı istiyorum. Ama gelecek yıllarda çok daha iyi olup, şampiyonluğa ulaşacağız”

Trabzon’a hiç gitmediğini ancak 10 yıl önce Antalya, Mersin ve Kuşadası’nda tatil yaptığını kaydeden Thomas Berth, Trabzonspor’un maçlarını her hafta televizyondan izlediğinin de altını çizdi.

Özkan Sümer’in başkanlığı döneminde bir defa daha Trabzonspor’un kampını ziyaret ettiğini, o zaman da Hami ve Orhan’la görüştüğünü kaydeden Alman taraftarımız, Şampiyonlar Ligi’ne kaldığında ekibimizin maçı için Türkiye’de olacağını da vurgularken, bir çok taraftarımızla internette görüştüğünü de dile getirdi.

Thomas Berth şöyle konuştu: “Bundan 24 yıl öncesine kadar rakip takımlar Trabzon’a maça gelmeye korkuyorlardı. Ama sonra bu özelliğimiz kayboldu. Bence bu sezon son 10 yılın en iyi transferi yapıldı. Örneğin Gökhan çok iyi bir forvet. Selçuk yetenekli bir futbolcu. Song genç oyunculara çok şeyler öğretecektir. Benim çevremdeki insanların çoğu Almanya’da da Bayern, Schalke gibi büyük takımları tutuyorlar. Ama benim Almanya’daki favorim daha küçük bir ekip olan Bielefeld’dir. Gönlüm bu ekiple oynayacağımız hazırlık maçında sonucun 1-1 olmasında yatıyor. Trabzonspor’un Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağına inanıyorum. Trabzonspor öyle bir kulüptür ki hiçbir oyuncu onun üzerine çıkamaz. Ama Hami, Şota, Ünal, Abdullah, Vugrinec bunlar unutamadığım oyuncular. Hele bir de Ogün vardı. Takım iyi oynamadığı zamanlar defanstan hücuma geçer, takımı öne çıkarır ve gol attırırdı. Elbette Şenol Güneş… O Türkiye’nin en iyi kalecisiydi”

Bir de ilginç tespiti var Thomas’ın; “Bizim 24 yıl şampiyon olamadığımız gibi Fenerbahçe de aynı sürede kupa kazanamadı. Ama Allah’ın bir hikmeti olarak inanıyorum ki biz ne zaman şampiyon olursak Fenerbahçe de o zaman kupayı kazanacak”
Fanatik alman taraftarımızın son mesajları ise Başkanımız Sadri Şener’e, Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’a ve futbolcularımıza; “Sadri Başkan seçilmeden önce son yıllarda tüm Trabzonsporlular’ın saçları bembeyaz oldu. Ama şimdi herkes kendisini ve takımını daha güçlü hissediyor. Futbolda benim felsefem hep hücum üzerinedir. 5-3’lük bir galibiyet 1-0’dan daha iyidir. Ersun Yanal da aynı görüşe sahip. Bu nedenle kendisini çok seviyorum. Futbolcularımıza gelince bu yıl herkes birlik içerisinde olacak ve çok iyi futbol oynayacağız. Buna inanıyorum. Kaybetmek sorun değil ama hepsi kalpten oynamalı. Onlara güveniyorum”

Giresunlu olupta Trabzonspor'u tutmama şaşıranlar bence bu yazıyı okumalı eminim bu yazıyı okuduktan sonra Onlar bile Trabzonsporlu olur..

Ben doğma büyüme Giresun'luyum kendimi bildim bileli Trabzonspor'luyum..Yakın akrabalarımdan 2 kişi hariç diğerleri Trabzonspor'lu...Babam aşırı fanatik bir Trabzonspor'ludur.ee bende babamın oğluyum :)...95-96 sezonundaki şampiyonluk kaçtığı zaman haftalarca ağlamıştım..Hatta daha sonra ortaokulda dersime giren ve 95-96 daki şampiyonluğu kaçırdığımızda beni sinirlendiren öğretmene küfür etmiştim :D...Giresun'luyum ama yakın çevremdekiler bilirki hayattaki en büyük tutkum Trabzonspor'dur...Trabzonspor ile benim aramdaki ilişkiyi BORDO ile MAVİ nin aşkına benzetiyorum...bordo mavisiz mavi bordosuz anlam kazanmıyor..Bende Trabzonsporsuz anlam kazanmıyorum...:)

hakankurt1967
06.08.2008, 00:51
nüfus cüzdanımın doğum yeri hanesinde ne yazdığı beni ilgilendirmiyor..
ben Trabzonluyum...

ve tabii ki Trabzonsporluyum...

Trabzonlu olup da başka takımlara gönül verenlerden-kusura bakmayın nazik olamayacağım-nefret ediyorum...

çünkü ben Trabzonsporlu olmak için çok mücadele verdim...Hala da vermekteyim

sezonun son maçı TRabsonspor -febe maçını - izlemek ne mümkün-babası haber izlerken televizyonun sol üst köşesindeki çizelgeden sessizce takip edip; Trabzonsporum gol attığında sevinç çığlığı atamayıp odasına giderek-sevinçten-ağlayan bir ben varım herhalde...

yaşa varol Trabzonspor.. deli gibi seviyorum seni...

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

mehmet83
06.08.2008, 05:06
Giresun/Espiyeliyim. Bizim ailedede yaridan cogu Trabzonsporlu. Annem,babam,agbim,dayim,amcam ve kuzenlerim. Gerci kuzenlerden sadece 3 tanesi Trabzonsporlu ve isin tuhaf tarafida 2 tanesi Bursa'da dogup buyume. Birde animi anlatim:p Bundan 2 sene once falan Trabzonda maca gitmistim. Hangi mac oldugunu tam hatirlayamiyorum. Ramazan ve iftara 5 dk falan var. Bilet almak icin stadin ordaki giselere gittim. Ordaki calisan arkadas eline almis ekmek arasi kofteyi iftar saatini bekliyo.:) Bilet istedim kendisinden ve bana hemserim simdi bilet zamanimi iftar olacak nerdeyse, neden simdiye kadar almadin bileti dedi. Bende ona Giresun'dan geldigimi, etrafida bilmedigimden kayboldugumu ve bu yuzden gec kaldigimi soyledim. Ben oyle diyince sasirdi biraz. Biletleri verdi ve her ne kadar karsi koymaya calissamda iftar icin aldigi ekmek arasinin yarisini bana verdi. Iste o zaman tekrardan Trabzonsporlu oldugum icin gurur duydum kendimle. Hem bu arada belesten yemekte yemis olduk:D:D:D

Atakan
06.08.2008, 12:15
Mesela ben.:D

Sencer Bulut
06.08.2008, 12:23
Tokat erbalıyım giresunda oturuyorum trabzonsporluyum...

a d bacan
06.08.2008, 12:47
iki arada bir deredeyim derler ya bende öyleyim (20 yaşına kadar)tabi

aslen ofluyum fakat Trabznu 20 yaşımda görebildim ancak
hatay dörtyolda ikamet ediyorum çogu arkadaşlarda olduğu ğibi bende "yanlız TRABZONSPORlu olarak büyüdüm
oğlumda şuan öyle büyüyor...

bir TRABZONSPORlu görünce tarif edilmeyecek sevinç duyuyorsun bunu TRABZONDA yaşayanlar bilemez
hatta istanbulda yaşayanlarda çünki istanbuldada çok TRABZONSPORLU var

bunlar TRABZONSPORun büyüklünün kanıtır...

Samet BuLut
06.08.2008, 12:53
Köküm Trabzon Of ama SamsunLuyum :) kökende var ama TrabzonLuLuk :)

Selami Gürpınar
06.08.2008, 12:55
iki arada bir deredeyim derler ya bende öyleyim (20 yaşına kadar)tabi

aslen ofluyum fakat Trabznu 20 yaşımda görebildim ancak
hatay dörtyolda ikamet ediyorum çogu arkadaşlarda olduğu ğibi bende "yanlız TRABZONSPORlu olarak büyüdüm
oğlumda şuan öyle büyüyor...

bir TRABZONSPORlu görünce tarif edilmeyecek sevinç duyuyorsun bunu TRABZONDA yaşayanlar bilemez
hatta istanbulda yaşayanlarda çünki istanbuldada çok TRABZONSPORLU var

bunlar TRABZONSPORun büyüklünün kanıtır...

buda bir Trabzonspor lunun ne kadar takımına ve memleketine bağlı olduğunu gösteri gerçekten buda senn farkın abi

Özkan
06.08.2008, 16:53
Bu yazıları okudukça, bir kez daha gurur duydum Trabzonsporluluğumla.
Benim ailem aslen Egeli, bende İzmir doğumluyum ama 1 yaşından beri Trabzon'da yaşıyoruz (Şimdi üniversite için Ankara'dayım). Memleketimi soranlara hep Trabzon demişimdir. Bence insan kendini nereli hissediyorsa oralıdır.

Şükürler olsun ki babamın tayini Trabzon'a çıkmış.Ben seni Trabzonlu sanıyordum. Vay be.

Bu arada, ben de Amasyalıyım.

Cemalettin Taşkın
06.08.2008, 16:56
bende ismimiden anlaşıldığı gibi sinopluyum trabzonu hiç görmedim ama kendimi bildim bileli trabzonsporluyum.

Özkan
06.08.2008, 17:10
Unutmadan, okulumuzda Afganistânlı Özbekler'den bir arkadaşımız var. Hasta Trabzonsporlu.

Ümit Tekşan
06.08.2008, 17:21
Ben Aslen ORDU'luyum Fakat Doğma Büyüme İstanbul'Luyum Halada İstanbul'da ikamet ediyorum. Kendimi Bildim Bileli de TRABZONSPOR'u tutuyorm. Ve Ömrümün sonuna kadarda tutacam.

Yasım 26 Bende, TRABZONSPOR sevdası her Trabzonspor'luda olduğu gibi çok farklı..
O bakımdan "EN BÜYÜK TRABZONSPOR" diyorum.

kemal_efe
07.08.2008, 04:13
Bafralıyım Trabzonsporluyum.2 erkek yeğenim var 5 ve 9 yaşalarında ikisi de fanatik hemde doğuştan...

futbalski60
07.08.2008, 04:36
Ben de aslen Tokatlı'yım 6 yaşıma kadar Fenerbahçeliydim yalan yok:)Sonra İsviçre'de Rizeli bir abinin sayesinde Trabzonsporlu oldum.

futbalski60
07.08.2008, 04:46

- Zonguldak'tan.

maç parasını çok görenlere güzel örnek bence...

seyyah61
07.08.2008, 04:57
Gecenlerde dogma büyüme Kahramanmarasli alevi kökenli bir arkadasla tanistim. Trabzonspor taraftari oldugunu söyleyince sevindim. Maclarla pek ilgilenmiyordu ama. Fakat beni asil sasirtan sey sülalece Trabzonsporlu olmalari ve söyledigine göre babasinin ve dedesinin fanatik Trabzonsporlu olduguydu.

kartal25
07.08.2008, 11:12
bende erzurumluyum sonuna kadar ts....

Gökhan KAN
07.08.2008, 14:05
bnde dogma büyüme bursalıyım ama trabzonsporluyum o yüzden kendimi trabzonlu zannediyorum

ilhan
07.08.2008, 14:10
Trabzon ile hiç alakam yoktur. Ne bir akrabam vardır ne de hısmım olur. Trabzonsporlu olduğum için kendimi farklı ve başka hissediyorum. ;)

Kadir
07.08.2008, 14:11
Trabzon ile hiç alakam yoktur. Ne bir akrabam vardır ne de hısmım olur. Trabzonsporlu olduğum için kendimi farklı ve başka hissediyorum. ;)

Benimde Trabzon'u bırak Karadeniz bölgesiyle bir alakam yoktur ama kendimi bildim bileli Trabzonspor'luyum :)

Trabzonspor'luyum diyince milletin Trabzon'lumusun demesine alıştım artık :)

Bahattin Aydın
07.08.2008, 17:01
Gecenlerde dogma büyüme Kahramanmarasli alevi kökenli bir arkadasla tanistim. Trabzonspor taraftari oldugunu söyleyince sevindim. Maclarla pek ilgilenmiyordu ama. Fakat beni asil sasirtan sey sülalece Trabzonsporlu olmalari ve söyledigine göre babasinin ve dedesinin fanatik Trabzonsporlu olduguydu.

Bende Kahramanmaraş'a gelince çok şaşırdım...burda Kahramanmaraşlı olup Trabzonspor u tutan birçok kişiyle tanıştım..ama en ilginç olan bi tane dolmuşcu abinin kendini herkese Hami diye tanıtması :)..O'nu tanıyan herkes Hami diye çağırıyor..Ayrıca onların köyü kürtlerin yaşadığı bir köy ve köyün yarısı Trabzonspor'luymuş :)

Berat
07.08.2008, 17:06
Kahramanmaraş'ın -özellikle de Elbistan ilçesinin- Trabzonsporla alakalı kendilerin has böyle güzel bir yanları vardır.. Buna etken olarak değişik rivayetler gösterilir ama en temeli; Trabzon ve civarındaki Pontus mübadelesinden sonra bölgede Müslümanlığı Maraş'tan gelen hocaların yaydığı ve bu minvalde iki şehir arasında tarihten bir bağ oluştuğudur..

Trabzon'daki en ünlü 2 caddeden birinin Maraş Caddesi olduğu gibi Maraş'taki en merkezi caddelerden birisinin adı da Trabzon Caddesidir..

İskender YILMAZ
07.08.2008, 17:36
Giresun / Espiye.. :)

mehmet83
08.08.2008, 04:39
Giresun / Espiye.. :)
Sendemi Espiyelisin hemso? Sonradanmi gittin Istanbul'a? Eger Espiye'de kaldiysan belki bir ihtimal tanirdirim seni. Kim bilir belki akrabada cikariz:D:D

Süleyman50
08.08.2008, 11:24
bende nevşehirliyim çok şükür Trabzonsporluyum.........

Çagman
08.08.2008, 14:09
Ben Aslen Giresun / Güceliyim. Tabii Fanatik Trabzonsporlu

Atakan
08.08.2008, 14:16
Ben Gökdeniz gibi Eynesil'liyim.Ama Eynesil eskiden Trabzon'nun bir ilçesiymiş.

Mustafa AYDIN
12.08.2008, 00:07
Ben Aslen Ankaraliyim, 1980den beri Trabzonsporluyum. Annem GSli, Babam FBlidir, Amcam GSli, Dayilarim BJKlidir. Yani sulalemde bir tek Trabzonsporlu yok.Trabzonuda gormedim, ama 11345 nolu klup uyesiyim. Sulalemdefanatikligimden dolayi srekli dalga gecerler ama bir kere bu duzene karsi cikmisiz, artik donus yok.

Trabzonlu olupta eziklerin peşinden koşanlar okuyup da utansınlar..

Kaya
12.08.2008, 01:39
Şu an Bursa'da, müşteri firmadayım. :)

Çay ocağında çalışan çok sempatik, sıcakkanlı ve neşeli bir abimiz var.

Kendisi aslen Erzincan'lı ama Trabzonsporlu...

Kendisini görünce ve konuşunca keyfim yerine geliyor...

Çayın en güzeli, kahvenin en köpüklüsü de bana geliyor tabii.

Selçuk Demircioğlu
12.08.2008, 03:27
Ben de şahit olduğum 2 olayla bu başlığa ortak olmak istedim...
Bundan yaklaşık bir ay önce beşiktaşta durağın önün de iki turist gördüm..Bu belki ilginç değil ama ilginç olan üstlerin de ki formalardı..Kuzey Avrupa ülkelerinden olduklarını tahmin ettiğim bu iki turistin üzerlerinde bizim formalarımızı görünce şaşırmadım dersem yalan söylemiş olurum..Acaba bu formayla nasıl tanışmışlardı çok merak ettim.Ama kötü olan tarafı bunu öğrenemedim.Çünkü ben şaşkınlığımı üzerimden atana kadar onlar otobüslerine binip ordan ayrılmışlardı..Evet daha ben bile beşiktaş meydanın da formamla gezememişken o iki turist bunu başarmıştı..Eğer tanıyan bilen biri varsa beni haberdar etsinler:D

Bir diğeri ise yaklaşık 10 gün önce tatilde yunanistana bağlı mykonos adasına tatile giden bir tanıdığımın bana anlattığı bir olay...
Burda tanıştığı bir yunanlı balıkçı ile futbol muhabbetine gelince söz ,o bizim fenerli arkadaş hangi takımı tuttuğunu sormuş balıkçıya..Balıkçı da bi kaç sene öncesine kadar fenerbahçeli olduğunu ama artık doğru yolu bulduğunu ve Trabzonspor taraftarı olduğunu söylemiş..Bu sene de şampiyon olacağımızın altını çizmiş..
Yani sizin anlayacağınız Yunanistan ın Mykonos adasın da da bir Trabzonspor lu var...:D:D:D

nekop
01.09.2008, 09:33
Biz ailecek Giresun/Tireboluluyuz.Ama benim doğum yerim İstanbul doğuştan beri Trabzonsporluyum.Herkes genelde ailesi hangi takımlıysa oda küçüklükten itibaren o takımı tutar genelde bende koyu Fenerli annem babamın aksine Trabzonspor'a aşık olarak büyüdüm hep...

Tabi anlatmak istediğimde birşey var. :D Ben 9-10 yaşında falanım o zamanın parasıyla tam olarak hatırlamıyorum ama misal 1 lira haşlık alırken babam fenerli olmam karşılığında bunu 3 lira gibi bir paraya çıkartacağını söyledi.Babam kendini cin sanıyor ama karşısındaki çocuğununda aynı kanı taşıdığını unutmuş işte :D Bende tereddütsüz teklifi kabul ettim ve o süre aldığım neredeyse tüm haşlığı kenara koydum 2 veya 3 ay geçti aradan baya para oldu kenarda ve gittim o parayla Trabzonspor forması ve flaması almıştım.Eve gelip yaptıklarımı babama anlatınca babamın suratının aldığı ifadeyi asla unutamam. :D Bu olaydan sonrada zaten böyle bir girişimde bulunmaya cesaret edemedi. :D

OLCAY ÇAKIR
01.09.2008, 12:48
Erenköyün en işlek yerinde bir simitçi.

Bitlis'li.
Simit tezgahınının içinde turuncu formalı takım posterimiz hemde 2 tane.

Benden çok biliyor son gelişmelerimizi.
Fotoğrafladım.Arşivimde.

Bu akşam karşılaşırız illaki,konuşuruz uzunca.

corleone
01.09.2008, 12:53
İMKB Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcısı Sibel Hanım trabzonla alakası olmamasına rağmen trabzonsporludur, yeri gelmişken yazayım dedim. bir dersin ortasında alakasız bi yerde söylemişti.

Erdal
01.09.2008, 12:58
İMKB Eğitim Müdürlüğü müdür yardımcısı Sibel Hanım trabzonla alakası olmamasına rağmen trabzonsporludur, yeri gelmişken yazayım dedim. bir dersin ortasında alakasız bi yerde söylemişti.

Baş müfettişlerden Alişir bey de hayatında Trabzon u görmemesine rağmen Trabzonspor lu dur. Hatta bana bir ara kulübe üye olalım demişti :)

Muhammed
01.09.2008, 13:22
Bende karadenizle hiçbir alakam yok anne babamında alakası yok. Doğma büyüme mersin ama ben ve abim ts liyiz.

Erdal
01.09.2008, 13:42

:) İlhan sen de mi :) Benim şöyle bir fikrim var. BMN Trabzon lu olmayan Trabzonspor luları mesela bir derbi maçta ağırlamalı Trabzon da :) Biletler falan bmn den...

Mustafa Önal
01.09.2008, 13:53
GİRESUN ESPİYE DOĞUMLU VE ORALIYIZ.
Ailemin futbolla uzaktan yakından alakası yoktur. dedem ve babam futbolu hiç sevmezlerdi rahmetliler . annem futbolu bırak tv bile izlemeyen bir insan. :)
bu halde 2 kardeş TRABZONSPORLUYUZ VE KENDİMİZİ TRABZONLU KADAR DA TRABZONLU HİSSEDİYORUZ.

Muhammed
01.09.2008, 13:53
Benimde ömrüm boyu belki de yolum trabzondan geçmicek bu sene istemediğim bölüm olsa bile ktü ye gitmek istiyorum tek yolum bu.

Kasım Hilal
01.09.2008, 13:55
Benim de Karslı bir arkadaşım var Kırşehir'de.. Trabzonsporlu.. Formasını alacak kadar hem de.. Böyle taraftarlarımızı görünce Trabzonlu olup da başka takımı tutanlara daha da bir sinir oluyorum yahu..

polibo06
01.09.2008, 16:25
trabzonu hiç görmedim ama kendimi bildim bileli trabzonsporluyum...onunla sevindim onunla üzüldüm..bu sene sevincimiz daha büyük olacak inş....

İskender66
03.09.2008, 13:45
Trabzonu görmeden aşık olmuşuz bir kere Trabzonspor'a. İnşallah şampiyon olursak gidecem ve görecem Trabzon'u

bahadır2561
03.09.2008, 14:14
aslen erzurumluyuz
doğma buyume ankaradayım
trabzonla hiç alakam yok hiç gitmedim
ama deliler gibi seviyoruz ailecek...
nasipse bu yıl son hafta :D anladınız siz onu

ApoCaN28
03.09.2008, 14:24
nekop gibi bende giresun tireboluluyum ve TRABZONSORLUYUM Doğuştan sevda...(babam saolsun)...

Oğuzhan Fidan
03.09.2008, 14:41
Trabzonspor Denince GÖzlerİ Dolan Bende Trabzonu HİÇ GÖrmedİĞİm Halde Çoktanda Öte Bİ FanatİĞİm..babam Trabzonludur GerÇİ Onunda Katkisi Var Trabzonsporlu Olmamda Tabİkİ.. Bİz Trabzonsporu Saltanata BaŞkaldiriŞiyla Sevdİk

İskender YILMAZ
03.09.2008, 14:51
GİRESUN ESPİYE DOĞUMLU VE ORALIYIZ.
Ailemin futbolla uzaktan yakından alakası yoktur. dedem ve babam futbolu hiç sevmezlerdi rahmetliler . annem futbolu bırak tv bile izlemeyen bir insan. :)
bu halde 2 kardeş TRABZONSPORLUYUZ VE KENDİMİZİ TRABZONLU KADAR DA TRABZONLU HİSSEDİYORUZ.

vayy hemşerim :) hangi köy abi?

bende Giresun / Espiye ' liyim.. Ama dedemin dedesinin babasından beri.. :) Aslen Trabzon'luymuşuz, işte o dedemiz Giresun ' a göç etmiş.. Trabzonspor sevdası doğuştan, genetik.. Tanıdığım tüm akrabalarım ve köylülerim Trabzonspor'lu.. Dedem, babam, amcalarım, hepsi benim kadar olmasın koyu Trabzonspor'lu.. :)

bu arada Ramazan bayramında kısmetse memlekete gideceğiz, tam o pazarda Avni Aker ' de Antalyaspor maçı var.. Allah izin verirse amcamlar felan ailece gideceğiz.. ilk defa göreceğim Avni Aker ' i, çok heyecanlıyım.. :)

ts_tuncay_ts
04.09.2008, 00:23
kadıköyde doğmama rağmen fb yi hiç sevmem aslen artvinliyimdir vede fanatik bir trabzonspor taraftarı...Bi arkadaşımız artvinlilerin genelinin fb taraftarı olduğunu söylemiş...Bende şunu diyorum büyüklerin çoğu ts taraftarı ama çocuklar fb taraftarı malesef......

futbalski60
04.09.2008, 00:41
Trabzonlu olmayıp Trabzonspor'u tutmanın ayrı bir heyecanı var bence:)

agasaro
04.09.2008, 03:04
Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular deyince aklıma hemen Kırşehirli olan ama Trabzonspor'un efsane başkanlarından biri olarak anılan Şamil EKİNCİ geliyor. Hizmetlerine teşekkürler Şamil Başkan...

İsmail Alkan
04.09.2008, 03:19
Köydeki komşum Turan aklıma geliyor :)
Bir insan bukadarmı fanatik trabzonsporlu olur, tek ük ist takımlarını tutanlara karşı verdiği mücadeleyi gördükçe keyif alıyorum(kulakların çınlasın emi)

Öztürk Adem
04.09.2008, 03:33
sızler ey trabzonlu olmayıpta su renklere gonul verenler sızler bence Anadolunun ınsanları olmanız bu takımı tutmanıza sebep oluyor sızler ISt saltanatına son Anadoluya farklı 1 hava getıren o fırtınayı sevıyrosunuz hep aynı seylerı gormekten bıktınız bunun artık herkez farkında galıba su ozlem de dınecek

ilhan
04.09.2008, 04:31
:) İlhan sen de mi :) Benim şöyle bir fikrim var. BMN Trabzon lu olmayan Trabzonspor luları mesela bir derbi maçta ağırlamalı Trabzon da :) Biletler falan bmn den...

Erdal Abi,

Mesajını geç gördüğüm için öncelikle kusuruma bakma.:( Düşünce ve önerini çok takdir ettim. Eğer yol masrafları da karşılanırsa tam süper olacağını düşünüyorum.:D

leavemealone
04.09.2008, 05:11
Giresun-tireboluluyum ...

Babam sayesinde dogustan Trabzonsporluyuz ...

vadaa55
04.09.2008, 19:13
1967 Sivas doğumluyum, aslen Samsun'luyum, şu anda Eskişehir'de oturuyorum, kendimi bildim bileli TRABZONSPOR'luyum. 2 tane oğlum var 17 ve 19 yaşlarında, fanatik TRABZONSPOR'lulardır.

Hüseyin Kurt
04.09.2008, 20:43
aslen artvinliyim eskişehirde doğup büyüdüm.18 senedir de istanbuldayız.babam aşıladı trabzonsporluluğu.dayılarım hala çocukları komple trabzonsporlu.eskişehirde çok var benim gibi.bende kardeşimi çılgın trabzonlu yaptım.inşallah çocuğum olursa o da trabzonlu olacak :)

mk.esen35
04.09.2008, 22:47
doğma büyüme izmir.Allah'a şükür Trabzonsporluyum.ayrıca burda tanıdıgım Trabzonsporluların tamamı erzincanlı

Barış Mayda
04.09.2008, 23:05
adım barış samsunluyum ama istanbulda oturuyorum babam hasta mı hasta trabzonsporlu tabi bana da bulaştı bu hastalık istanbul daki maçları babamla beraber hiç kaçırmayız trabzonspor yenilince evde televizyonda spor programları izlenmeyiz maçın ertesi günü gazete bile okumayız ama galip geldigimizde trabzon kanalları tek tek izlenir spor kanalları izlenir galibiyetler bizim evde bayram gibi kutlanır yani trabzonspor babamla benim yaşamımızdaki en vazgecilmez bir aşk tır

tsclp
07.09.2008, 22:27
ben aksarayda biri ıspartalı biri ankaralı ve diğerleri aksaraylı olmak üzere 10-15 trabzonsporluya rastladım,zaten birinde yıllar önce buraya ilk geldiğimde ts maçını izlemeye gittiğimde 8 kişi bizi destekliyordu trabzonlu sandım ama buranın yerlileriymiş.ayrıca öğretmenim ikinci kademede olmama rağmen 1 sınıflardan öğrencileri 6 öğrenciyi ufak tefek hediyelerle trabzonsporlu yaptım geleceğe yatırım için de tabi bunlardan nekadar fire veririz ilerde bilemem

Emirhan Makul
07.09.2008, 22:40
Trabzon’lu olmayan Trabzonspor’lular Onlar Bizim Canlarımız Onlara Saygı Duyduğum Kadar Kimseye Saygı Duymuyorum.

Hami_41
05.06.2009, 03:16
Arkadaşlar masıl bir sevgidir bu bilmiyorum.Sizin bu yazdıklarınızı okudumda tüylerim diken diken oldu abes gelebilir ama duygulanıyorum.Ben 1985 Kocaeli doğumluyum deli Trabzonspor'luyum Kocaelispor'un deplasmancı taraftarıyım.Ama Trabzonspor'un yeri ayrı isterse Kocaeli küme düşecek olsun Tranzonspor'un menfaati varsa o maçta gönlüm Trabzonspor'dan yanadır.Aslında benimkide bir nevi memlekete ihanet :) burda gördüğüm Tranzonlu fb gs vs takımları tutanlara nasıl kızıyorsam ve kızıyorsanız arkadaşlarımda bana öle kızıyor ama napıyım Seviyorummm.
Babamın en büyük miraslarından biri Hami ve Babamla başladı bu aşk toprakla sona ericek...

Cem Akyüz
05.06.2009, 04:02
Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporlu olanlara çok büyük saygı duyuyorum

Hami_41
05.06.2009, 04:23
saygılar bizden :)

Süleyman50
05.06.2009, 08:26
doğma büyüme nevşehirliyim ve çok şükür Trabzonsporluyum....

M.Kılıç50
05.06.2009, 08:59
doğma büyüme nevşehirliyim ve çok şükür Trabzonsporluyum....

Ben Dogma Almanya, yani Gurbetciyim...
Ama Süleyman Abim gibi Memleket Nevşehir ;)

Trabzonspor´un hastasiyiz ;)
her zaman derim:
Ne Mutluki Yüce Rabbim Bana TÜRK olma Serefini vermis,
Ne Mutluki Trabzonsporluyum
vede Elhamdülillah Müslümanim :)

ApoCaN28
05.06.2009, 09:07
Ben yakınım Trabzon a yahu...

Ha Giresun ha Trabzon =)

Ali İhsan
05.06.2009, 10:01
Tireboluluyum, ailemden kimse Trabzonsporlu değilken(hatta çoğu fenerlidir), ilkokulda bir arkadaşım sayesinde Trabzonsporlu olmuştum. O dönem zaten müthiş bir kadromuz vardı, Hami,Ogün,Abdullah,Tolunay falan, Aston Villa zaferi derken iyice içime yerleşti, iki yaş küçük biraderi de fanatik Trabzonsporu yaptık. Şimdi her şeyine, her türlü karışıklığına rağmen, bu kararımdan gurur duyuyorum. Dayımın oğlu çok uğraşmıştı gsli yapmaya, amcam fbli yapmaya ama olmadım ve pişman değilim.

Onur Şeref
05.06.2009, 11:14
Trabzonlu olmayıpta Trabzonsporlu olanlara çok büyük saygı duyuyoru.Trabzon'lu olup Trabzonspor'lu olmayanlarında ağzına ağzına vurmak istiyorum.

Ahmet Başkaya
05.06.2009, 15:40
Tokatlıyım bilmiyorum bizim köyün çocukları trabzonspordan başka takım tutmaz ...Doğanyurt Köyü...Hatta Duvarlarda Trabzondan başka takım yazmaz...Babam da Trabzonsporlu idi ...Bende Doğma büyüme Tsliyim eyvallah...Trabzonu görmüşlüğü geçtim yanından geçmişliğim yok..:):)Bir kere samsuna gittim en yakın::)...

Selçuk Yılmaz
05.06.2009, 16:22
Bu başlık hep sabit kalmalı sırf bu insanlar için ....

Hami_41
10.06.2009, 14:48
Bartınlı olan varmı arkadaşlar bu hafta sonu amasraya gitmeyi düşünüyorum ama nereye gidilir hangi otelde kalınır hiç bilmiyorum internetten araştırdım biraz ama içim rahat diil pek...

AdemS
14.06.2009, 23:06
Adıyamanlıyım ve 1994 ten beri, yani 7 yaşından beri Trabzonsporluyum.. 96 da kaçan şampiyonluktan sonra Trabzonspor çok kötü bir dönem geçirdi..Maalesef şampiyonluktan çok uzak kaldı, alt sıralarda kaldık çoğu zaman ve bu durumda ben arkadaşlarım tarafımdan alaya maruz kaldım.. Ne işin var dediler Trabzonspor ile.. Hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında Trabzon cevabını alınca önce bi şok geçirirdi herkes, sonra da ne işin var senin Trabzonla.. Küme düşeceksiniz nerdeyse.. diyerek alay ettiler çoğu zaman..

Ama ben yılmadım hiç.. Trabzonspor sevgisi bu, kolay kolay vazgeçer miyim öyle..

tam 15 yıldır Trabzonsporluyum.. ve hiç gocunmadım.. Kimi zaman üzüldük kimi zaman sevindik.. Ama hep Trabzonsporluydum :)

Adıyamandan size selamlar dostlarım.. Gerçi şu anda Adıyaman'da değilim, görev icabı İstanbuldayım..

İstanbuldan bir Adıyamanlı olarak hepinize sevgiler..

Erdem Keser
15.06.2009, 00:36
Adıyamanlıyım ve 1994 ten beri, yani 7 yaşından beri Trabzonsporluyum.. 96 da kaçan şampiyonluktan sonra Trabzonspor çok kötü bir dönem geçirdi..Maalesef şampiyonluktan çok uzak kaldı, alt sıralarda kaldık çoğu zaman ve bu durumda ben arkadaşlarım tarafımdan alaya maruz kaldım.. Ne işin var dediler Trabzonspor ile.. Hangi takımı tutuyorsun diye sorduklarında Trabzon cevabını alınca önce bi şok geçirirdi herkes, sonra da ne işin var senin Trabzonla.. Küme düşeceksiniz nerdeyse.. diyerek alay ettiler çoğu zaman..

Ama ben yılmadım hiç.. Trabzonspor sevgisi bu, kolay kolay vazgeçer miyim öyle..

tam 15 yıldır Trabzonsporluyum.. ve hiç gocunmadım.. Kimi zaman üzüldük kimi zaman sevindik.. Ama hep Trabzonsporluydum :)

Adıyamandan size selamlar dostlarım.. Gerçi şu anda Adıyaman'da değilim, görev icabı İstanbuldayım..

İstanbuldan bir Adıyamanlı olarak hepinize sevgiler..
Helal olsun.Tebrikler size...

Vural Kuyumcu
15.06.2009, 00:39
Rize /Ardesenliyim

Sapina kadar Trabzonsporluyum

AdemS
15.06.2009, 01:30
Helal olsun.Tebrikler size...

EyvAllah kardeşim :)

.....
15.06.2009, 01:33
Trabzona simdiye kadar gitmek nasip olmadı. Zaten Doğum Yerim Sakarya. Trabzon ile bağı içimden gelen ses ile buldum desem yalan olmaz.

6.sınıfa giderken keşfettim bu sevdayı.Futbol ile alakam yoktu o zamanlar. Herkes istanbul takımını tutardı Kastamonuda. Halen daha öyle. Allahıma sükürler olsun ki Trabzonsporluyum. Trabzon ile bağım yok( Anne Tarafı Trabzonlu ama göç edeli 30 yıldan fazla olmuş ne hiç bir yaz Trabzona gitmezler işte dayılarım ara sıra işi olursa giderler ) içim biraz buruk ama Trabzonsporlu oluşum yetiyor Allahın izniyle.

Su dünya da tek isteğim ölmeden su toprakları görmek ve Avni akerde bir kere olsun maç izlemek. Daha nasip olmadı ama Rabbim o günleri de bizlere gösterir inşallah...

.....
15.06.2009, 01:35
Hayat hikayem karışık olsada Trabzon ile pek alakam yok diyebilirim. Doğum yeri Sakarya. Anne tarafı aslen Trabzonlu ve Trabzonsporlu işte. Ama Benim Trabzonsporlu oluşum çok farklı oldu.

6.sınıfa giderken keşfettik bu sevdayı. Kimsenin zoru ya da isteği ile olmadı. Ya da kimse Trabzonspor diye bir takım var demedi bana :) işin garip yanı babamın futbol ile uzaktan yakından alakası yoktur :)

Allahıma sükürler olsun ki dogru yolu seçmişim. O günden beri dilimin döndüğünce Takımımın yanında oldum ve bu dil döndüğü sürece olacağım.

Trabzona hiç gitmemem ve Trabzonsporu çıplak gözle izleyememem benim için dezavantaj gibi dursada bir avantajdır. Ayrılıklar ne kadar büyükse sevgilerde o kadar büyüktür.

Trabzona hiç gitmemiş ve Trabzonsporu bir kere bile canlı izleyememiş birisi nasıl susamış ise bu hasretlere işte öyle susadım Trabzonsporuma. Rabbimden tek dileğim var bir Kere Trabzona gelmek ve Trabzonsporumun maçını izlemek. inşallah ölmeden nasip olur...

Diğer başlığa yazdığım mesajda bu :) saygılar sevgiler...

Paksoy
15.06.2009, 01:36
bende doğma büyüme uşaklıyım. annem ben 5 6 yaşındayken örme ts forması almış hiç unutmam 4 numaraydı . ozaman top oynarken kemal ve gol derdim.. öle ts li olduk iyikide olmuşum. allah korumuş 3 ezikeri tutmadım

ensar6161
15.06.2009, 02:23
:yattara::yattara::alkış:Su dünya da tek isteğim ölmeden su toprakları görmek ve Avni akerde bir kere olsun maç izlemek. Daha nasip olmadı ama Rabbim o günleri de bizlere gösterir inşallah...

okurken tüylerim diken diken oldu..bu arkadaşların önünde saygıyla eğiliyorum

.....
15.06.2009, 02:40
:yattara::yattara::alkış:Su dünya da tek isteğim ölmeden su toprakları görmek ve Avni akerde bir kere olsun maç izlemek. Daha nasip olmadı ama Rabbim o günleri de bizlere gösterir inşallah...

okurken tüylerim diken diken oldu..bu arkadaşların önünde saygıyla eğiliyorum

Bizdeki sevdalar böyledir abi. Ne kadar büyükse ayrılıklar o kadar büyüktür sevdalar. Rabbim herkese dogru yolu nasip eylesin...

Paksoy
15.06.2009, 02:45
bende ya memleketimi göremedim daha

28TS61
15.06.2009, 04:08
giresun / eynesil´liyim

trabzonspor´luyum

Emirhan Ömeroğlu
22.06.2009, 14:43
Çok güzel :)

Gökhan KAN
22.06.2009, 14:45
Ben Bursa-İnegöl lüyüm...

ariffinike
22.06.2009, 14:47
Antalya'lıyım. Fotomaç Gazetesi'nde Trabzonspor köşe yazarlığı yapıyorum.

Uğur GEMİCİOĞLU
22.06.2009, 16:21
Giresun Göreleliyim.TRABZONSPOR luyum.

Alibeyoglu
22.06.2009, 17:05
giresunlu renktaslar kendilerini buraya yazmazsada olur onlarda bizim kadar trabzonlu zaten fazla fark yok

Tangerine Dream
22.06.2009, 17:14
1973 Bandırma doğumluyum, Bandırmalıyım. Ta ki 1985'de doğruyu bulana kadar Fenerbahçe taraftarıydım. Ama o günden bugüne Trabzonsporluyum. Trabzonspor şimdiye kadar bana hiç şampiyonluk sevinci tattırmasa bile umudumu hiç yitirmeden beklemeye devam ediyorum. O gün mutlaka gelecek, biliyorum...

Bu arada, önceden Trabzon ile tek bağım Trabzonspor idi. Ama 27 Nisan 2009'da Trabzon damadı da olduktan sonra artık ben de yarı Trabzonlu oldum.:)

sifuni
22.06.2009, 17:16
Corumluyum hic trabzona gitmedim ama TRABZONSPORLUYUM

Bahadır Şimşek
22.06.2009, 17:38
Çorumlu'yum, Ankara'da yaşıyorum, hiç Trabzon'a gitmedim, geçici olarak Bodrum'da çalışıyorum ve FANATİK TRABZONSPORLU'yum.:D

Emirhan Ömeroğlu
23.06.2009, 09:03
Valla helal olsun sizlere.

ApoCaN28
23.06.2009, 10:27
Görele li varmış =)

Ben de Tirebolu =)

Önemli olan takım kimin desteklediği farketmez bu takım hepimizin çünkü =)

Volkan
23.06.2009, 10:30
@ apoCan28

bende tireboluluyum

herkezin ortak noktası TRABZONSPOR

hatice_61
23.06.2009, 10:35
sizi tebrik ediyorum bir sürü trabzonlu olupta trabzonsporu tutmayan var

ApoCaN28
23.06.2009, 10:41
Tanıdık çok =)

Kazım Uzunboy
23.06.2009, 10:54
Diğer Trabzonlu olmayan arkadaşlar sakın yanlış anlamayın ama Giresun'lu arkadaşların bence yazmasına gerek yok.

Giresun'da Trabzon denebilecek gibi geliyor bana.

Adil ÖZGÜR
23.06.2009, 12:40
Düşünüp yazmak lazım, o kadar çok ki.

Yeterki Şampiyonluğa oynayalım, o zaman onlar kendisini her platformda gösterecektir.

Uğur GEMİCİOĞLU
23.06.2009, 13:35
Görele li varmış =)

Ben de Tirebolu =)

Anne tarafım Tirebolu dan. :)

Atakan
23.06.2009, 13:48
Görele'nin hemen yanında Eynesilliyim.:):D
Ama Trabzonsporluyum ve bundan gurur duyuyorum.

Süleyman50
23.06.2009, 13:57
nevşehirliyim çok şükür Trabzonsporluyum...

Uğur GEMİCİOĞLU
23.06.2009, 13:59
Bu sene dershanede bir arkadaş vardı Kars lıydı ama Trabzonspor luydu. :)

Muhammed
23.06.2009, 14:38
En azından siz karadenizli sayılırsınız. Ben kütük siirt doğma büyüme mersin.

Hüseyin Kurt
23.06.2009, 14:50
En azından siz karadenizli sayılırsınız. Ben kütük siirt doğma büyüme mersin.

Helal olsun sana...:alkış:

28TS61
23.06.2009, 15:13
Görele li varmış =)

Ben de Tirebolu =)

bende eynesil :)

talsuv61
23.06.2009, 16:23
Çorumlulara da helal olsun.Çorum da Trabzonspor taraftarı çok var gibi.

sakaryalı.61
23.06.2009, 16:32
s.a. sakaryalıyım bir trabzonspor aşığıyım istanbbula inat yıkı surları trabzonsporum ...

şampiyooon şampiyooonn

Atakan
23.06.2009, 16:34
bende eynesil :)
Bende.:):D

ccd6167
23.06.2009, 19:43
allah hepınızden razı olsun.bizden daha buyuk trabzonlu ve trabzonsporlular sizlersiniz gerçekten..

İskender66
23.06.2009, 20:24
Bizim iş yerinde de Karslı olupta Trabzonsporlu olan bir amca var. Ayrıca tanıdığım Ankaralı birkaç arkadaşım var Trabzonsporu tutan. Bende YOZGATLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biridir Trabzonsporu tutmak. Yine dünyaya gelsem yine Trabzonsporlu olmak isterdim. 10 yaşındaki oğlum HAMİ'yide yıllar önce fanatik Trabzonsporlu yaptım :)

Gökhan ÖZDEMİR
23.06.2009, 20:48
Tokatlıyım bilmiyorum bizim köyün çocukları trabzonspordan başka takım tutmaz ...Doğanyurt Köyü...Hatta Duvarlarda Trabzondan başka takım yazmaz...Babam da Trabzonsporlu idi ...Bende Doğma büyüme Tsliyim eyvallah...Trabzonu görmüşlüğü geçtim yanından geçmişliğim yok..:):)Bir kere samsuna gittim en yakın::)...

Evet benimde arkadaş Tokatlı Trabzonsporludur.Tokat'a saygılarr...

Burak_52
23.06.2009, 21:31
ordu mesudiyeliyim
bende bordo mavi ye aşık olanlardanım

Ömer ERKAN
24.06.2009, 12:12

Karslı Ama Koyu Trabzonsporlu Birisini De Ben Tanıyorum;)

ApoCaN28
24.06.2009, 12:20
Karadeniz li olupta Ts tutmayanlara inatlığımız da var =)

sakaryalı.61
24.06.2009, 16:03
Bizim iş yerinde de Karslı olupta Trabzonsporlu olan bir amca var. Ayrıca tanıdığım Ankaralı birkaç arkadaşım var Trabzonsporu tutan. Bende YOZGATLIYIM ve TRABZONSPORLUYUM. Hayatımda verdiğim en doğru kararlardan biridir Trabzonsporu tutmak. Yine dünyaya gelsem yine Trabzonsporlu olmak isterdim. 10 yaşındaki oğlum HAMİ'yide yıllar önce fanatik Trabzonsporlu yaptım :)

s.a. yorumuN için teşekkürler İŞTE TRABZONSPORLULUK RUHU bu helal olsun istanbullu olmayıpta bizansın takımlarını tutan çok var ..aynı şeyleri düşünüyoruz bende birdaha dünyaya gelsem trabzonsporlu olurdum ..

aşığım sana şampiyonnnn şampiyoonnnn :alkış:

sakaryalı.61
24.06.2009, 16:05
Karadeniz li olupta Ts tutmayanlara inatlığımız da var =)

olsun biz varızya yetmezmi kardeşim :)

sakaryalı.61
24.06.2009, 16:11

işte bu yyaa trabzonsporlu olunmaz trabzonsporlu doğulur.. :alkış:

Ömer ERKAN
24.06.2009, 16:12
Ama kayseriden çoğu tanıdığım arkadaş Trabzonsporlu Çoğu Trabzona Gitme Hayali Kuruyor.Orada Çok Taraftarımız Var

DKaraduman
24.06.2009, 16:32
Sivaslı ve Trabzonsporlu arkadaşım var.

Etem Güner
24.06.2009, 18:33
doğmabüyüme gümüşhane,kelkit,gümüşgöze köyündenim hasta denecek kadar ailecek tarbzonspor taraftarıyım nemutlu türküm ve trabzonsporluyum diyene

Koray
24.06.2009, 18:37
İstanbul'da, Sivas ve Kayseri'li olup Trabzonspor'lu bir çok kişiye rastladım...

Murat Erdem
24.06.2009, 19:28
Memleketlisinden başka tutan yok Alanyada.
Şu Alanyanın yerlisinde kendimden başkasını görmedim. Susuz kalmış çiçek gibiyim. BMN de olmasa kendimi nasıl deşarj ederim bilmiyorum.

Çağrı Bilici
24.06.2009, 19:34
Başkent'ten sevgilerle :)

cagria
25.06.2009, 16:33
Çorum'da doğdum, Ankara'da büyüdüm, İzmir'de okudum, İstanbul'da çalışıyorum.

Yaşım 24 , Allah şahidimdir ki hiç bir şampiyonluğa sevinmedim.
5 Mayıs 1996'da hüngür hüngür ağladım, utanmıyorum.
Boynumu eğmedim. Dalga geçerek niye Trabzonsporlusun diyenlere şöyle bir cevap verdim :
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=15175700

Lenger
10.07.2009, 15:20
Giresun/Keşap'lıyım..
Trabzonsporluyum..
Trabzonspor'u tutmayanlara 'Karadenizliyim' deme yasağı getirenlerdenim :)

Sefa Murat Dokuz
10.07.2009, 15:25

Abi sizin gibilerden Trabzonsporlu oluşlarını dinlemek süper olur yani en çok mutlu olacağım şeylerden biri.

Çorum Kayseri Nevşehir ne güzel ve Mutlu Trabzonsporlu Olana!

Can basten
10.07.2009, 15:26
Trabzonsporlu oranının en yüksek olduğu şehirler Trabzon'dan sonra Gümüşhane, Giresun ve Artvin bildiğim kadarıyla...

Sinem Yılmaz61
10.07.2009, 17:53
Vallahi Helal olsun size Arkadaslar, Trabzonlu olmadiniz halde Tranzonsporu desteklediniz icin. Sizinlerlen Gurur duyiyorum!

Enes Başkaya60
10.07.2009, 18:06
Tokatlıyık ama TRABZONLUYAK....

Semih58
10.07.2009, 22:54
SİVASLI'yım TRABZONSPOR'luyum.

Fakat her zaman CENTİLMENLİKTEN YANAYIM.

worldmaster
11.07.2009, 00:39
Diyarbakırlı nadir Trabzonspor'lulardanım.Nerden bulaştım bu sevdaya bilmiyorum ama pişman değilim,yine olsa yine yaparım:)

Sadullah KAPICIOĞLU
11.07.2009, 00:44
Helal olsun kardeşim...

Erdinç Barutçu
11.07.2009, 00:46
SİVASLI'yım TRABZONSPOR'luyum.

Fakat her zaman CENTİLMENLİKTEN YANAYIM.
Bende sezon içinde Sivas'ta maç izlemeye gelen Trabzonsporluydum ama sanki başka ülkedeymişim gibi bir muamele gördüm ve sadece üzüldüm....:(

worldmaster
11.07.2009, 01:00
Bende sezon içinde Sivas'ta maç izlemeye gelen Trabzonsporluydum ama sanki başka ülkedeymişim gibi bir muamele gördüm ve sadece üzüldüm....:(

ya hiç sorma kardeş yaw.Diyarbakır da maçlarımızı açtırana kadar canımız çıkıyor valla.Nasil bir kafa yapısı var bu insanların anlamış değilim herkes 3 kızkardeşin eteğine yapışmış,bize uzaylı muamelesi yapılıyor resmen...

Fatih Kuloğlu
11.07.2009, 01:19
Ben Samsun doğumluyum ama dedemler falan Sürmenelidir hadi ben yine karadenizliyim ama karadenizle dahi bir ilgisi olmayıp bu renklere gönül veren kardeşlerimize abi ve ablalarımıza helal olsun

Fatih Kuloğlu
11.07.2009, 01:22
Giresun/Keşap'lıyım..
Trabzonsporluyum..
Trabzonspor'u tutmayanlara 'Karadenizliyim' deme yasağı getirenlerdenim :)

Aynen karadenizli olup Trabzonsporu tutmayanlara iyi sövüyom bende :D

Paksoy
11.07.2009, 01:27
köyde ilkokul da okurken galatasaray lıyım derdim trabzonsporluyum diyemezdim..nasıl trabzonsporlu oldum .hatırladığım tek şey ,kumaştan amlemi olmayan sadece 4 numaralı kumaştan çubuklu tranzonspor forması. ve 96 daki fb maçında hüngür hüngür ağlamam...

buarada uşak lıyım

ceserdar
11.07.2009, 02:00
Paksoy gözümsüm. ;)

Ömer Akdağ
11.07.2009, 06:08
Çorumluyum, Hollanda dogumluyum. Kendimi bildigim bileli Trabzonsporluyum, babam beni hic zorlamis olmasada babadan gelme bir hayranlik var galiba.

Bu arada dun is yerinde Trabzonlu bir arkadasla tanistim, Fenerbahceliydi. Hatta dedim ki haftaya cumartesi sizi (enistem de vardi o da Fenerlidir) maça gotureyim de futbol takimi gorun. Ne oldu Fenerbahce mi geliyormus dediler. Ben de Fenerbahce futbol takimimiymis dedim. :D

Yasin Berber
11.07.2009, 17:50
Oturduğum muhitte trabzonlu yok denilecek kadar az.....3 4 kere maç izlemeye gittim burda kahveye.... 50 kişiye yakın maç izledik adamlara nerelisin sorduğumda şok oldum sivas,kars,erzurum...şunu belirteyim burdaki sivaslıların 100%40 trabzonsporu tutuyor ve yan binamız komple sivaslı ve tepeden tırnağa hepsi trabzonsporlu hatta trabzonspor sivas maçında sivasspor takımına küfür ediyorlardı hayrete düştüm

cagria
23.07.2009, 09:17
Çorumluyum, Hollanda dogumluyum. Kendimi bildigim bileli Trabzonsporluyum, babam beni hic zorlamis olmasada babadan gelme bir hayranlik var galiba.

Bu arada dun is yerinde Trabzonlu bir arkadasla tanistim, Fenerbahceliydi. Hatta dedim ki haftaya cumartesi sizi (enistem de vardi o da Fenerlidir) maça gotureyim de futbol takimi gorun. Ne oldu Fenerbahce mi geliyormus dediler. Ben de Fenerbahce futbol takimimiymis dedim. :D

Vay hemşehrime bak be.

Süleyman50
23.07.2009, 09:21
burada da Trabzonsporlu çok az, ben doğma büyüme Nevşehirliyim ve ne mutluki bana Trabzonsporluyum...

Sefa
31.08.2009, 07:16
Her zaman çok sevmişimdir Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'luları..

Hele ki Trabzon'lu olup o ezikleri tutanları gördükçe daha çok seviyorum.

Ali Tunahan Güllü
31.08.2009, 07:25
Çorumluyum bütün ailecek Trabzonsporluyuz.Hiçbir zaman pişmanlık duymadım aksine kendimle gurur duyuyorum iyiki varsın Trabzonsporum...

LaZo_52
31.08.2009, 11:24
ankara da doğdum ordulu oldum babam yaptı benı trabzonsporlu olmadım hiç bir zaman pişman :)

İsmail Coşgun
31.08.2009, 18:08
Artvinliyim...

Karadenizden böyle büyük bir futbol takımı çıktığı için çok gururluyum...

En büyük Trabzonspor...!!!

Fatih Kuloğlu
31.08.2009, 18:31
Bizim burda bi tane Trabzon doğumlu abi var ama feneri tutuyor neden fener dediğimdeyse ben doğduğumda trabzonspor daha kurulmamıştı diyor bu arada oğlunuda fenerli yapmış.. sadece acıyorum

Emrah Akcagöz
31.08.2009, 19:06
Samsun Çarşambalıyım Elhamdülillah Trabzonsporluyum :)

Tanju
31.08.2009, 19:23
Rize'liyim en harbi Trabzonspor'luyum diyene kafa tutarım. Kolay değil Manisa gibi yerde Trabzonspor'lu büyümek. Okuldan kaçardım Trabzonspor yenilince, bütün okul üstüme gelirdi :D. Bildim bileli kahvelerde tek başıma maç izliyorum, Trabzonspor'lu (gerçek taraftar) arkadaşım olmadı denebilir. Herzman takımımla gurur duydum, Trabzonspor bir baş kaldırıştır, isyandır, efsanedir!
Karadenizli olupta Trabzonspor'umuzu tutmayanları yadırgıyorum, O tribüne girince memlekete gitmiş gibi oluyorum... :)

Lenger
31.08.2009, 21:19
O tribüne girince memlekete gitmiş gibi oluyorum... :)
Hani o tribündekilern yüzde 92.3'ü de (küsüratlı vereyimde inandırıcı olsun) bizim memleketten ya o yüzden :)

Tanju
31.08.2009, 21:26
Hani o tribündekilern yüzde 92.3'ü de (küsüratlı vereyimde inandırıcı olsun) bizim memleketten ya o yüzden :)
:)
Kastım bir Beşiktaşlı, Fenerli, Galatasaraylı olsaydım böyle bir duyguyu yaşayamayacağımdı :)

Lenger
31.08.2009, 21:55
O en büyük faktör zaten :cool:

Emre Tokar
31.08.2009, 22:44
Ankara'da doğdum.

Ailemde uzaktan yakından tek Trabzonspor'lu yok. Asil kanı taşıyan bir ben varım. :) Yalnız Trabzonspor aşkını bana aşılayan Kazım Koyuncu'yada ayrı bir paragraf açmak boynumun borcudur ... Statükoyu ezen değişimin devinimin simgesi olan istanbul'un ağalarına kafa tutan karadenizin fırtınasını bana gösteren rahmetli Kazım Koyuncu'dur ...

Lenger
31.08.2009, 22:49
Ankara'da doğdum.

Ailemde uzaktan yakından tek Trabzonspor'lu yok. Asil kanı taşıyan bir ben varım. :) Yalnız Trabzonspor aşkını bana aşılayan Kazım Koyuncu'yada ayrı bir paragraf açmak boynumun borcudur ... Statükoyu ezen değişimin devinimin simgesi olan istanbul'un ağalarına kafa tutan karadenizin fırtınasını bana gösteren rahmetli Kazım Koyuncu'dur ...
pek sevmesende şu olayı..
+1

gerenimo
31.08.2009, 22:59
samsunluyum. ben nasıl trabzonsporlu olduğumu bilmiyorum. hafızamdaki en eski şey 82-83 seneleri, fenerle oynadığımız ve 80. dakikada penaltı golüyle kaybettiğimiz cumhurbaşkanlığı kupası maçıydı. ve ben siyah beyaz ekranda trabzonspor yenilmesine rağmen ben onu tutuyordum.

o yıllarda samsunda benim yaşıtlarımın yarısından fazlası trabzonsporluydu. haftasonları pilli radyodan trabzonspor maçlarını sokakta takip ettiğimizi hatırlıyorum.

Emre Tokar
31.08.2009, 23:04
pek sevmesende şu olayı..
+1

valla hiç sevmiyorum ama elden ne gelir :D kör olmuş gözler görmez olmuşlar :D

ilhan
12.10.2009, 11:23
Başlık yukarı :p

.....
12.10.2009, 11:28
Bu sevdayı bulmayı Allah herkese nasip etmez. O yüzden Şükürler olsun TRABZONSPORLUYUM :)

SEDAT
12.10.2009, 11:34
abi ergün gürsoy hangi kategoriye giriyor peki

izzet
12.10.2009, 11:54
Bircok Trabzonlunun Salpazarlilara "siz Trabzonlu degilsiniz" muamelesinden ötürü, bendemi bu kategorinin icerisindeyim acaba? :p

Gordon Freeman
12.10.2009, 12:04
Bircok Trabzonlunun Salpazarlilara "siz Trabzonlu degilsiniz" muamelesinden ötürü, bendemi bu kategorinin icerisindeyim acaba? :p

Ben de Şalpazarlılıyım.Yıllarca millete kendi şehrimin takımını tutuyorum diyerek yalan mı attım yoksa ben. :)

izzet
12.10.2009, 12:07
Oynadigimiz horon, ic anadoludan gelen cepni olmamiz, sivemiz, eskiden Giresuna bagli olmamiz...

Ben cok variyasyon duydum bugüne kadar...

Dursun Kaplan
12.10.2009, 12:07
Eskilere çok takılıyosunuz. :)

Ertan 51
12.10.2009, 12:20
Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular derken ünlülerden bahsedilmiyorsa,:)
Niğde'liyim;
İlkokul hariç,ortaokul,lise,askerlik,iş hayatı,mahalle,eş,dost,akraba beni gördümü Trabzonsporu aklına getirecek kadar Ts yi işlemişimdir çevreme..
Ne alaka,Trabzonu nerden buldun? sorusu 300 yıldır sorulur,300 yıldır da onu soranı pöküsleyiveresim gelir :) amma sabrediyorum işte:)

İHTİLALL
12.10.2009, 16:06
Tüm Trabzon'lu olmayıp,Trabzonspor'lu olanlar,kardeşlerimiz,akranlarımız,büyüklerimiz..
Oldum olası size karşı büyük bir sevgi,fakat bir o kadar da mahcubiyet duymuşumdur..

Keşke size soramasaydı sıradanlar "neden Trabzonspor" diye..
Keşke sizlere çok daha büyük başarılar,kupalar,şampiyonluklar verebilseydi Trabzonspor'um..
Çok daha fazlasını hakediyorsunuz..

Keşke....

Mollasalihoğlu
12.10.2009, 16:16
abi ergün gürsoy hangi kategoriye giriyor peki

Hoşaftan anlamayanlara giriyor sanırsam..

seyyah61
12.10.2009, 16:25

Keşke....

Malesef benim gibi 7 göbek Trabzonlulara bile sorulur oldu bu laf.
Soranin hakli oldugunu iddia etmiyorum, soruldugunda (hâlâ) hakli gerekcelerle kendimi savunabiliyorum fakat sordurana da bakmak gerekir diye düsünüyorum.

BAHADIR33
12.10.2009, 16:35
Tüm Trabzon'lu olmayıp,Trabzonspor'lu olanlar,kardeşlerimiz,akranlarımız,büyüklerimiz..
Oldum olası size karşı büyük bir sevgi,fakat bir o kadar da mahcubiyet duymuşumdur..

Keşke sizlere çok daha büyük başarılar,kupalar,şampiyonluklar verebilseydi Trabzonspor'um..
Çok daha fazlasını hakediyorsunuz..

Keşke....
Cevabını vermekte en çok zorlandığım sorulardandır. Çünkü genelde bu soruyu sorup devamını didiklemeye çalışanlar genelde alışılan zeka düzeyine erişememiştir. Ne kadar anlatırsan anlat anlayamayacaktır..
Ama genellikle soruya soruyla yanıt veririm. Sen İstanbullu musun derim. Hayır cevabı durumlarımızı eşitler. Sonrasında gelen ve "iyi ama şampiyonluk..." diye başlayan kısmı zaten dinlemem :)

bekir61
21.07.2010, 16:54
benim sininfta alman kizlar var bir kactanesini trabzonsporlu yaptim

Murat KARAKURT
21.07.2010, 16:59
Cevabını vermekte en çok zorlandığım sorulardandır. Çünkü genelde bu soruyu sorup devamını didiklemeye çalışanlar genelde alışılan zeka düzeyine erişememiştir. Ne kadar anlatırsan anlat anlayamayacaktır..
Ama genellikle soruya soruyla yanıt veririm. Sen İstanbullu musun derim. Hayır cevabı durumlarımızı eşitler. Sonrasında gelen ve "iyi ama şampiyonluk..." diye başlayan kısmı zaten dinlemem :)
bende aynı soruyu her seferinde sorarım abi zaten ondan sonrada birşeye gerek kalmıyor:D

Uğur GEMİCİOĞLU
21.07.2010, 18:31
Bana neden Trabzonspor lusun dendiğince cevabım sen neden fb-gs-bjk 'lisin olmuştur.Okulda hocaya da böyle söylediğim olmuştur :D

Alibeyoglu
21.07.2010, 20:40
Bana neden Trabzonspor lusun dendiğince cevabım sen neden fb-gs-bjk 'lisin olmuştur.Okulda hocaya da böyle söylediğim olmuştur :D

karadenizlilerin trabzonsporlu olmalari gayet normaldir olmamalari ayipa kacar

cagria
18.12.2010, 13:50
+1

http://i53.tinypic.com/96mfr8.jpg

Özkan
18.12.2010, 14:17
-Amasyalısın, Trabzonspor ne alaka?
-Sana ne?

Sizlere tavsiyem neden Trabzonsporlu olduğunuzu soranlara yanıt vermeyin. Kafaları basmaz, anlamazlar.

HiLMiKaN
18.12.2010, 14:21
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs137.snc1/5852_118822329913_585059913_2222843_2146166_n.jpg

Kahramanmaraşlıyım trabzonsporu tutuyorum.:)

HiLMiKaN
18.12.2010, 14:24
-Sana ne?

Sizlere tavsiyem neden Trabzonsporlu olduğunuzu soranlara yanıt vermeyin. Kafaları basmaz, anlamazlar.

-Kahramanmaraşlısın niye trabzonsporu tutuyosun?

- 3 büyüklere gıcığım var ondan :D

En son cevabım bu oluyo...:D

Atakan
18.12.2010, 14:31
Gülerek neden Trabzonsporlusun diye soran insanlara gıcığım.:)

Canberk
18.12.2010, 14:57
Bende bana bu soruyu Sinop'ta soranlara sen neden 3 kız kardeşten birini tutuyorsun diyorum ççç
Daha cevap verebileni görmedim 10 senedir ;)

Ceyhun Öncü
18.12.2010, 15:12
-Sana ne?

Bende Amasyaliyim ;)

Cevap veriyorum ama karsimdaki adam gibi biriyse, yoksa senin dedigin gibi "sanane" yeterli

HiLMiKaN
18.12.2010, 15:15
Önceden Kahramanmaraş ile Trabzon kardeş şehir ondan tutuyorum diyodum...
sonrasında sen niye galatasarayı tutuyosun sen neden beşiktaşı tutuyosun sen neden feneri tutuyon deyince biraz kafaları dank ediyo...Onu herkes tutuyo diyolar..:D

Biz aykırı seslerin takımıyız demekki...:D

Arsinc
20.09.2011, 14:57
Baslik yukari!