PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Zeyyad Kafkas: Biz Olamazsak Sivas Şampiyon Olsun (?!!)

Sayfa : [1] 2

buyukkaptan
13.11.2007, 15:46
bu talihsiz açıklamadan dolayı zeyyad kafkası kınıyorum ne çabuk unuttunuz ligin ilk haftasındaki maçı koskoca 1 senemizi çaldılar yazık değil mi bize sivasın şampiyon olması en son istiycem şey bile olamaz

metehan
13.11.2007, 15:49
Geçmişte de benzer tartışmalar çok oldu. Yine eski muhabbetlere benziyor bu konu. Asıl tartışılması gereken şey ise, "Sivas veya başka bir takıma bu ülkede şampiyonluğu bırakırlar mı?" sorusudur.

FcTRABZONSPOR
13.11.2007, 15:53
Zeyyad Kafkas bu adama gıcık oluyorum...yiğidoşlar şampiyon olsunmuş onlar ilk 4 gireceklermi acaba!!!Hızlı at misali:):):)istanbulun ezikleri şampiyon olsun anadolunun kalleşleri olacağına!!!

_SeRKaN_
13.11.2007, 15:54
Bu zeyyad kafkasın kendi düşüncesi olabilir ama çoğunluk adına konuşması yanlış Trabzonspor sahipsiz değildir kendi kendine bunun açıklamasını yapamazsın siz yönetici olduğunuz kadar bizde taraftarız ve emin olun sizden daha çok düşünüyoruz takımı bence talihsiz bir açıklama bu kendi içinden gelenleri söylemiş olarak kabul ediyorum bunu bir çoğumuzda kabul göreceğini pek sanmıyorum böyle bir anlayış içinizde olabilir ama sırf bunu basın yoluyla ulaştırmak laf olsun diye konuşmak bence saçma bir demeç bu...

OLCAY ÇAKIR
13.11.2007, 15:54
Neresinden bakılırsa bakılsın Trabzonspor gerçekleri ile örtüşmeyen,

''Yalandan anadolululuk'' kokan popülist bir açıklama.

Uzun sürer tartışmak.

Bu yüzden tarihe geçti bu yönetim.Hep kötü hep kötü.

Allah kimseyi alternatifsiz bırakmasın.

Sivas'ın aldığı 3 puanla yazdıklarımın en küçük bir alakası yoktur.Bilginize.

Mehmet Fırat
13.11.2007, 16:02
Biri Cem Papila'yı över, biri Sivas'ı över, biri feneri över... Bir de utanmadan bizim takımı yönetiyorlar.

TheRapZoNe
13.11.2007, 16:05
Z K: Biz sampiyon olamazsak sivas sampiyon olsun..

Durup dururken neden boyle bir sey acikliyorsun ki?
Birisi bir yerini mi durttu.

Bu adami zaten basiretsiz birisi olduguna inandigim icin sevmiyordum. Gereksiz ve bos olan cokca aciklama yapiyor kendileri

Hekimoğlu
13.11.2007, 16:08
saçmalamış gene artık şaşırmıyorum.demir örenin gayse şampiyon olsun bizde kupayı alalım açıklaması kadar aptalca.

KUTADGU
13.11.2007, 16:14
Bu açıklamayı yapan şahsiyetin, daha önce yapmış olduğu düzgün, gittiği yer belli ve doğru olan, makam ve yetkisine yakışır bir tane açıklamasını kimse gösteremez zaten...

Dolayısıyla kime, neye, nasıl ve niçin tepki göstereceğiz...

Açıklamalarda 1. yetkili konumda olan Basın Sözcüsü nasıl konuşacağını, niçin konuşacağını hiç bilmedi ki zaten..

Körler sağırlar birbirini ağırlar misali, mevcut yönetimin uyum içerisinde en iyi yaptığı icraat'de facia niteliğindeki açıklamalardır...

Söyleyecek bir şey yok...

Yine, yeni, yeniden Yazıklar Olsun Albayrak, Mevcut Yönetim ve Zeyyat Kafkas...

Mehdi
13.11.2007, 16:15
Zeyyad üstad(!) bu açıklamaları yaparken ne düşünmüş acaba.Sivas ile aramızda ne gibi bir yakınlık,bağ,iyi yönde ilişki veya dostluk görmüşki bu kadar iyimser.Hala Anadolu Kardeşliği zırvasını savunanlardan olmak neye hizmet.Bize kümeye diye bağıranlardan biri de Zeyyad Kafkas'ın ''biz olamıyorsak onlar olsun'' dediği takım değilmi.
Kusura bakmasın.Bu ligde ilk 10u dördüncü büyüklük ilan eden görmemiş Anadolu takımlarından birinin şampiyon olduğu taktirde takınacağı havayı tahmin etmek bile istemiyorum.

Ve bu benim şahsi düşüncemdir.
Biz olamıyorsak gs,fb,veya bjk olsun.Ben 5inci büyük veya 5 büyükler lafzını kaldıramam.Sivas-Trabzon maçını derbi olarak görmekten Allaha sığınırım.

Great White
13.11.2007, 16:16
Neresinden bakılırsa bakılsın Trabzonspor gerçekleri ile örtüşmeyen,

''Yalandan anadolululuk'' kokan popülist bir açıklama.

Uzun sürer tartışmak.

Bu yüzden tarihe geçti bu yönetim.Hep kötü hep kötü.

Allah kimseyi alternatifsiz bırakmasın.

Sivas'ın aldığı 3 puanla yazdıklarımın en küçük bir alakası yoktur.Bilginize.

Haklısın dostum.. Ama bir şeyler daha ekleyeyim..

Bırakın şampiyonluğu iki yıl ilk beşe oynadı diye Kayserispor ile dahi büyüklük mücadelesine sokulduğumuz şu hazımsız ortamda bir de Sivas şampiyonluk yaşarsa, bizim zaten hiç kabullenilmek istenmeyen ve hafızalardan tamamen silinmeye çalışılan büyüklüğümüzün yerinde kavak yelleri estirirler..

Tabii ki Anadolu takımlarınn başarısından rahatsızlık duymamamız lazım. Ama hangi Anadolu Takımı çıkıp da "Üç Büyük takım yerine Trabzon şampiyon" olsun demiş de biz duymadık..

Popülizmi aşıp adeta yalakalık kokan bir demeç bu. O da değilse cehalet.. Başka bir şey değil..

Bu arada aynı anda yazdığımız için şimdi farkettim..

Kutadgu ve Mehdi' nin de görüşlerine katılmamak elde değil..

UğuR
13.11.2007, 16:19
Sana ne Sivas dan....
Sen kendi klübünün başarısı için neler yapmalıyız diye düşünsene....
olumlu bir beyanatını göremedim Sayın Kafkas:eek:

Samet Yildirim
13.11.2007, 16:21
ilk olarak ISTANBUL takimi $ampiyon oalcagina onlar olsun ama TS yöneticisi olarak bunlari söylemeye gerek yok sen kendi i$ine bak neden $ampiyon olamadigina ve neden sivas okadar yüksekde olduguna bak...

Koray
13.11.2007, 16:22
durup dururken niye böyle açıklama yaptı bnde anlamadım amaa bncede biz olmasak sivas olsun...veya bi başka anadolu takımı hiç farketmez...

denizgrsy
13.11.2007, 16:24
tamamen saçma sapan bi ifade , senin hakkını terbiyeszice gasp eden uyuz uyuz bi ifadede bulunan bir kulüp için şampiyonluğunu istemeleri abesle iştigal bir açıklama ! saane sivastan bilmem neden sen kendine bak , koskoca adamsın düşme böyle tuzak sorulara !!!

Murat'
13.11.2007, 16:25
bakıyorum da çoğu arkadaş sivasın şampiyonm olmasını istemiyor...çünkü bugün anadoludan bir takım şampiyon olursa bizim yerimizin değişeceğinden korkuyorlar bence...hiç kafanıza takmayın arkadaşlar bence değil sivas başka bir anadolu takımı şampiyon olamaz

Erkut Ay
13.11.2007, 16:25
sivas taraftarımı bu adam nerden çıktı bu şimdi:) bir an önce kulüple ilişkisi kesilmeli bunlar küçük zihniyetli küçük adam görüşleri bunlar bari yönetimde pasifsin bari ağzın dursun be adam.....

Koray
13.11.2007, 16:28
bakıyorum da çoğu arkadaş sivasın şampiyonm olmasını istemiyor...çünkü bugün anadoludan bir takım şampiyon olursa bizim yerimizin değişeceğinden korkuyorlar bence...hiç kafanıza takmayın arkadaşlar bence değil sivas başka bir anadolu takımı şampiyon olamaz

olur demiyoruz zaten olursa sivas olsun diyoruz...

ha bide unutmadan şunuı da söyliyeyim unutmaki bizde anadolu takımıyız sn tuttuğun takımın şampiyon olacağına inanmıyomusn???

zafer6161
13.11.2007, 16:29
bırakın sivasın şampiyon olmasını herhangibir anadolu takımının şampiyonluğunu bile istemem,nasıl bir mantıkdır ilerde 5. büyük denmesinimi istersiniz,ben şahsen değil sivas başka takımı bile istemem onlarin yerine fener olsa bile daha çok sevinirim

vuralkara
13.11.2007, 16:29
Bİz Olamazsak HİÇ Kİmse Olmasin !

zafer6161
13.11.2007, 16:31
ya bırakın bu sivası yüceltmeyi,adamlar top falan oynamıyor,şansa karambole attıkları gollerle bu seviyeye geldiler,liglerde en kötü futbolu oynayan trabzonspora karşı bile bir tek pozisyon bulamadılar,,2.3 hafta sonra görürsünüz dibe doğru çöküş başlar ,en büyük başarısıda en fazla 3. bitiri ligi

Murat'
13.11.2007, 16:34
olur demiyoruz zaten olursa sivas olsun diyoruz...

ha bide unutmadan şunuı da söyliyeyim unutmaki bizde anadolu takımıyız sn tuttuğun takımın şampiyon olacağına inanmıyomusn???

anadolu takımları dediğimde hangi takımları kastettiğim belli....şampiyon olmamış takımlar...

dany
13.11.2007, 16:40
benimde şöyle bir dileğim var Zeyyad Kafkas; keşke bizde yönetici olacağına, sivasta yönetici olsaydın. O zaman o engin! yöneticilik vasıfların ve tecrübenle eminim sivası şampiyon yapardın!!!

Erkan
13.11.2007, 16:50
3 uncu bi ti re mez! Ama farzedelim ki sampiyonluk yarisindan hic kopmadilar... Bu bizden aldiklari 3 puan batmaz mi istanbul kluplerine? Neyse konumuz o degil , cok anlamsiz cahilce bir aciklama..

Atalay
13.11.2007, 17:15
Bu YÖNETİMİN basın sözcüsü zaten bu kadar olur!!yeter artık Zeyyat Kafkas bir sus artık!!

Nebiye
13.11.2007, 17:17
Çok gereksiz bi beyan olmuş.Fuzuli.

Sacit
13.11.2007, 17:21
Trabzonspor'un başarısını istemeyen bi adamdan ne beklenir ki...

şuana kadar yaptığı açıklamalardan nasıl bi insan olduğu anlaşılıyor,futboldan anlamayan insanların Trabzonspor'u yönetmeye kalkışması resmen faciadır.bu ve bunun gibi insanlar daima küçük düşünmeye laikdir.nefretle kınıyorum :mad:

tuncii
13.11.2007, 17:25
bıde destek cıksaydın adamlara sampuyonluk ıcın trabzondan beleş oyuncu falan verseydın guzelolurdu Zeyyad Kafkas...

TheCrow
13.11.2007, 17:26
Biz şampiyon olamazsak,hiç kimse olmasın :)

Erdal
13.11.2007, 17:34
Açıklama ne kadar gereksiz luzumsuz zamansız ve yersizse buradaki çoğunluğun düşünceleride o kadar şaşırtıcı bence ... Eğer Trabzonspor taraftarının çoğunluğu buradaki arkadaşlar gibi düşünüyorsa kusura bakmayın ama bizim "nev -i şahsına münhasır " büyüklüğümüz falan kalmamış demektir ..

bytrabzonspor
13.11.2007, 17:39
sivasspor hakemler tarafından buralarda, Ve bir sivasspor yöneticisi çıkıp "hakemlerimiz çok iyi " diyor.

Külünkoğlu
13.11.2007, 17:41
Öncellikle şunu söylüyeyim biz bir kez daha şampiyon olmadan hiçbir anadolu rumeli takımı ilk kez şampiyon olamaz. Ayrıca bu ligde adet olduğu üzere ilk yarı başarılı performans çizenler ne hikmetse 5. büyük naraları atmaya başlıyorlar. Hoş bunların arasında "4. büyük biziz" diyenler de var ama onlar ne hikmetse küme düşüyorlar.

Zeyyat Kafkas üzerine vazife olmayan konulara girmeyi çok seviyor ve yine aynısı yapıyor. Umarım bu son saçma sapan demeci olur. Zaten fazla da zamanları kalmadı.

tuncii
13.11.2007, 17:42
Açıklama ne kadar gereksiz luzumsuz zamansız ve yersizse buradaki çoğunluğun düşünceleride o kadar şaşırtıcı bence ... Eğer Trabzonspor taraftarının çoğunluğu buradaki arkadaşlar gibi düşünüyorsa kusura bakmayın ama bizim "nev -i şahsına münhasır " büyüklüğümüz falan kalmamış demektir ..

kardes bıraz daha acıklayıcı ol ben anlamadım

Gürkan
13.11.2007, 17:49
Yahu insanın yöneticilik kariyeri boyunca hiç mi gdüzgün açıklaması olmaz. nedir bu durup dururken sivası pohpohlamak. ne var bunun altında. yönetimi neki sözcüsü ne olsun. fb yi öven başkanın sözcüsü yapar ancak bu açıklamayı.

Nurettin Yılmaz
13.11.2007, 17:54
biz şampiyon olamadıktan sonra , kim olursa olsun önemli değil.

Erdal
13.11.2007, 17:54
Bu forumda yöneticilik yapan 2 arkadaş harun ve berat bildiğim kadarıyla biri kırşehirli diğeri adıyaman lı ... Trabzonspor u tercih etmelerinin sebebi bizim şampiyon olmamız olamaz zira yaşları itibariyle şampiyon olduğumuz yılları hatırlamazlar ...O halde bu tercih bir duruş a tav olma halidir diyebiliriz ..ve sivas olacağına kayseri olacağına fb olsun duruşu benim bizde varolduğunu düşündüğüm kurulu düzen e muhalif duruş değildir ...(elbetteki bana göre) biz olmayacaksak sivas olsun kayseri olsun ...

Emre7
13.11.2007, 18:04
ya Allah aşkına anadolu takımlarını şak şaklamaktan ne zaman vaz geçeceksşiniz bilmem bu ne demek ben olmazsam anadolu takımı olsun bu ne saçmalık eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma eyyy pasif insan eyyy basit insan!!!!!

Erdal
13.11.2007, 18:08
eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma !!!!!

sana katılmıyorum ..asıl böyle düşünmeye başlamışsak hiç bir önemimiz kalmaz ...böyle düşünenlerin sayısıda arttığına göre kalmıyor zaten....

Koray
13.11.2007, 18:10
ya Allah aşkına anadolu takımlarını şak şaklamaktan ne zaman vaz geçeceksşiniz bilmem bu ne demek ben olmazsam anadolu takımı olsun bu ne saçmalık eğer anaolu takımlarından herhangibiri şampiyon olursa o zaman senin hiç bir önemin kalmaz hiçbir değerin kalmaz bunu unutma eyyy pasif insan eyyy basit insan!!!!!

o zaman efsane kadrodakilerde bundan sonra şampiyon olmamızı istememeleri çok normal...çünkü şampiyon olursak onlarında bi önemi anlamı kalmaz...

salihismet
13.11.2007, 18:15
Zeyyad Kafkas yerine ulu önder Nuri Albayrak bir aciklama yapsa daha iyi olmazmiydi? zira olayli macta sivasin ba$kani bana laf sou$turmayacak yönetici gelsin dememi$miydi? Bu lafi iyi anlamadan laf sokan Kafkasa ne diyeyim ben? Yahu bu yöneticilerin yanli$ sokmalarini hep ba$kalrimi düzeltecek?

sanatik
13.11.2007, 18:16
Dayak yemis numarasi yap birde sampiyon yapmazlar bizi diyerek bir numara daha yap bizim süperzekali yönetimde bomba gibi bir aciklama yapsin, sanki baska söylenecek bir sey kalmamis, sivasspor bir sey söyledide bizim cevabimiz gerekdi. Eger bir cevap gerekseydi böyle olmamaliydi. Umarim aralikdan sonra böyle aciklamalardan artik kurtulur akilli insanlarlan yönetiliriz.

"TRABZONSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR"

salihismet
13.11.2007, 18:17
o zaman efsane kadrodakilerde bundan sonra şampiyon olmamızı istememeleri çok normal...çünkü şampiyon olursak onlarında bi önemi anlamı kalmaz...

Sence Serdar Bali bunun icin mi yirtiniyor?

Nurettin Yılmaz
13.11.2007, 18:17
bizim değerimiz başka bir anadolu takımının şampiyon olması ile değerini kaybedecek kadar "değersiz" değil.

ilhan
13.11.2007, 18:22
11 Aralık yaklaştıkça bunlara bir haller oluyor.

Biz şampiyon olamiyorsak, şampiyon umurumda değil !

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 18:23
ben isterim istanbul takımları yerine anadıludan birinin şampiyon olmasını.... sokakta gezerken söyleyebilirim de..

lakin durup dururken bir yöneticinin bunu söyleme sebebi ne??

sana mı kaldı birilerinin şampiyon olmasını dilemek..

senin tek işin kendi şampiyonluğunu dilemek, onun için uğraş vermek..

kendi işinizden başka her işle meşgulsünüz.

biraz kendi meselelerinize dönün.

aaahmet61
13.11.2007, 18:23
herkes büyük olmak ister.düşünün sivasın bursanın kayserinin şampiyon olmasını.hem taraftar kaybına.hem manevi hemde maddi kayba uğrarız.itibarımız sıfırlanır.bu arada zeyyad senin işin sivasın şampiyonluğunu ummak değil.trabzonsporu başarılara ulaştırmak.ama nerdee

Travelair
13.11.2007, 18:26
Ne alaka Sivas? Nerden gündeme gelir? Özrü kabahatinden büyük demezler mi adama? Sen kendi takımına ne verebildin ondan haber ver. Sana ne Sivasspor'dan?

My
13.11.2007, 18:27
Bu kadar mı camiadan kopuk bir yönetim olur.

Ah İbrahim ŞAHİN ah!

Erdal
13.11.2007, 18:28
Biz şampiyon olamazsak fb gs bjk olsun demek vaktiyle biz çıtayı aştık başkası gelmesin demektir ...tıpkı vaktiyle bize yaptıkları gibi ...askerde ki devrecilik gibi yani :)) bana öyle yaptılar ben de size ...neticede bizim istememiz birşeyi değiştirmeyecek ama gerçek şu ki biz değişmişiz..... Eskiden Trabzonlu olmasamda Trabzonspor u tutardım derdim ve buna sürüyle gerekçe bulurdum ..şimdi Trabzonlu olduğum için Trabzonsporluyum demeliyim sanırım ..görünüşe göre başka gerekçe yok ...

Erdal
13.11.2007, 18:30
herkes büyük olmak ister.düşünün sivasın bursanın kayserinin şampiyon olmasını.hem taraftar kaybına.hem manevi hemde maddi kayba uğrarız.itibarımız sıfırlanır.bu arada zeyyad senin işin sivasın şampiyonluğunu ummak değil.trabzonsporu başarılara ulaştırmak.ama nerdee

Nasıl bir itibardır ki bu sivas şampiyon olunca sıfırlanıyor ... eğer öyle düşünüyorsak itibarımız falan kalmamış ....

metehan
13.11.2007, 18:32
Öncellikle şunu söylüyeyim biz bir kez daha şampiyon olmadan hiçbir anadolu rumeli takımı ilk kez şampiyon olamaz.

Bu konuda Metin ile aynı fikirdeyim. Böyle birşeyin olabilmesi için bizim bunun yolunu bir daha açmamız gerekiyor. Zirveye oynamak her takımın kaldırabileceği bir iş değildir, bunun için altyapı lazım. Yükseklik korkusu diye birşey var malumunuz :)

pReN@_61
13.11.2007, 18:36
yine saçmasapan bir açıklama,yine bizim yönetim(!)

hiç şaşırmadım

Erkut Ay
13.11.2007, 18:38
ulan Zeyyat karıştırdın yine ortalığı şahsi düşüncem olmasını istemiyorsakta fazla dışarı vurmayalım aşırısı bize zarar veriyor...........

salihismet
13.11.2007, 18:38
Biz olamasak Sivas olsun diyen yöneticimiz siralamadaki yerimize bakarak mi konu$uyor? $imdi Sivasta bize bir jest yaparak, hayir biz olmayalim siz buyurun derse ne olacak? Ayikla pirincin ta$ini, caldiklari 3 puanida vermezler geri. Gercekten bu yöneticilik cok zor be karde$im, baktigin zaman a$agi yukari her yönetici bir i$ adami hepside ba$arili, yoksa bizi salak görüp bunlar böyle anlarlar diye sacma sapan konu$manin pirim yapacagini mi saniyorlar?

Adem ÖZER
13.11.2007, 18:41
saçmalama zeyyat bey...

hayat61
13.11.2007, 18:52
Başkanımızında:"biz şampiyon olmazsak vestel şampiyon olsun" demişti.sonra vestel neredeyse düşüyordu.
Bu açıklamadan sonra sivas için de aynı düşüşü bekliyorum:)
Zeyyat Kafkas yoksa böyle bir açıklamayı niye yapsın ki...
Bu konuda @kutadgu görüşlerine katılıyorum

sanatik
13.11.2007, 18:52
Bu konuda Metin ile aynı fikirdeyim. Böyle birşeyin olabilmesi için bizim bunun yolunu bir daha açmamız gerekiyor. Zirveye oynamak her takımın kaldırabileceği bir iş değildir, bunun için altyapı lazım. Yükseklik korkusu diye birşey var malumunuz :)

Sivasspor antrenörüde yükseklik korkusundan olsa firsat bu firsat bir numara daha cekiyim demistir. Oda biliyorki bu is dayak yemis ayaklari ile olacak is degil, oda biliyorki üklede istanbul haricinde sampiyonluk potansiyeli ancak trabzonda var. Gecen günlerde Kayserisporlu bir is adami ve eski yöneticinin repörtajini eklemisdim (internetspor özel kismindan alintiydi yanilmiyorsam) Trabzonsporu örnek gösteriyordu, sampiyonluk icin onlar gibi birlik olmaliyiz diyordu. Ülkenin heryerindeki kayserililer birlesip takima destek olursa ancak sampiyonluk hedefi sözkonusu olabilir diyordu kisaca. Bunlar sivasspor icinde gecerlidir. Bizim yöneticilere gelince yukarda dedigim gibi eger cevap verilecekse böyle cevap verilmez. Ya vereceksen tam ver veya sus.

powerts61
13.11.2007, 18:54
Zeyyat Kafkas şaşırdı heralde

AKSOY_61
13.11.2007, 19:05
bazen düşünmüyor değilim bu yönetim bizim için mi çalışıyor yoksa başkalarına mı çalışıyor diye.
ya bize nekim şampiyon olacaksa.
nasıl bişey bu ya sivas şampiyon olsunmuş!

Emir BAYRAK
13.11.2007, 19:09
kim ulan bunlar? bu kadar talihsiz(!) bir açıklama mı olur. bir de utanmadan yönetici bunlar, ayıptır!
şimdi ben sivas kararına ayaklanmayan, adam gibi ayakta duramayan yönetimi "takımı sattınız ulan!" diyerek suçlamam mı?

benim içim rahat eder mi şimdi?

aralıkta umarım gidersiniz!

Cafer KILIÇSOY
13.11.2007, 19:10
Öncellikle şunu söylüyeyim biz bir kez daha şampiyon olmadan hiçbir anadolu rumeli takımı ilk kez şampiyon olamaz. Ayrıca bu ligde adet olduğu üzere ilk yarı başarılı performans çizenler ne hikmetse 5. büyük naraları atmaya başlıyorlar. Hoş bunların arasında "4. büyük biziz" diyenler de var ama onlar ne hikmetse küme düşüyorlar.

Zeyyat Kafkas üzerine vazife olmayan konulara girmeyi çok seviyor ve yine aynısı yapıyor. Umarım bu son saçma sapan demeci olur. Zaten fazla da zamanları kalmadı.
:alkış::alkış::alkış:

Ya arkadaş sanane Sivastan. Elin derdi seni mi aldı ya. Niye Sivas şampiyon olsun? Bize geçerli bir neden söyle de biz de bilelim.

Sevdiğim bir söz; Konuşmasını biliyorsan konuş ilham alsınlar, Konuşmasını bilmiyorsan sus adam sansınlar!

pReN@_61
13.11.2007, 19:10
aralıkta umarım gidersiniz!

İnşallah Giderler...

Medallion
13.11.2007, 19:17
bırakın sivasın şampiyon olmasını herhangibir anadolu takımının şampiyonluğunu bile istemem,nasıl bir mantıkdır ilerde 5. büyük denmesinimi istersiniz,ben şahsen değil sivas başka takımı bile istemem onlarin yerine fener olsa bile daha çok sevinirim

Ben de baska bir Anadolu takiminin sampiyon olmasini istemem. Biz ilk ve tek kalalim... Ayrica zaten olamazlarda.

En son Antep cok yaklasmiti ama basaramadi. Sivas ta da "sampiyonluk hedefi" sozu gectikten sonra dusus baslayacaktir. Kimse merak etmesin...

Burçak
13.11.2007, 19:27
Sivasspor Teknik Direktörü : Bülent UYGUN
'ŞAMPİYON OLURSAK ÜLKE DEĞİŞİR'

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, şampiyon olmaları halinde Türkiye'de, kuralların ve kanunların değişeceğini söylerken, "Türkiye'de başarı yolunda birçok engellerin çıktığı bir ortamda, Sivasspor'un şampiyonluk hedefine kilitlenmesini imkansız kılıyor" dedi.

Bülent Uygun, 80-90 milyon dolar harcamış takımların ve arkalarında 15 milyon taraftarın bulunduğu kulüplerin olduğu ortamda bu kadar kısıtlı imkanlarla şampiyon olurlarsa o futbolcuların hepsinin heykelini dikeceğini belirtti.
Uygun, "Tesislerin içine girdikleri zaman hepsinin bir heykeli olur. Sivas halkı da onlara minnetlerini sunmak zorunda kalır. Ama başarabilir miyiz? Olmaz diye bir şey yok ama şu anda değil. Sivasspor'un şampiyon olması hayal ötesi. Ben hayatım boyunca hayaller kurdum ama hayalperest gibi yaşamadım. Kurduğum hayallerin hep gerçekçi olmasını sağladım ve kendime varılabilecek hedefler koydum. Şu anda belki bulunduğumuz konum itibari ile çok iyi durumdayız ama takımımızdaki eksikleri, maddi gücü ve medyadaki gücümüzün eksikliği Türkiye'de başarı yolunda birçok engellerin çıktığı bir ortamda, Sivasspor'un şampiyonluk hedefine kilitlenmesini imkansız kılıyor. Dolayısıyla siz ne kadar düşünürseniz düşünün bu işi başarma ihtimaliniz zayıf.
Futbolcular performanslarını bu şekilde sürdükleri zaman UEFA şansı yüksektir. UEFA'ya gittiğimiz zaman şampiyon olmuş gibi bir başarı olacaktır" diyerek sözlerini ifade etti.

Çetin
13.11.2007, 19:34
Yine son derece akıl dolu, düşünülmüş ve olgun bir açıklama. Teşekkürler sayın yönetim(!)

karatasof
13.11.2007, 20:02
Zeyyat Kafkas efendiyi her gördüğümde bana birini hatırlatıyor ama kimi deyip dururum,geçen akşam tv dizisinde gözüme ilişen bir zamanların Küçük Emrah'ını görünce,''Hah işte buldum'' dedim.Bu bizim basın sözcümüz Zeyyat Kafkas bazı açıklamalarında ki özellikle sıkıştığı durumlarda kaşlarını çatı yapması ile tıpkı küçük Emrah oluyor,hele birde böyle komik açıklamalar yapmıyormu gülermisin ağlarmısın ayrı bir dert.Bu adamlar böyle komik olmak için eğitim almadıklarına göre fıtraten böyle herhalde?

Miraç Atalay Çiftçi
13.11.2007, 20:34
Sayın yöneticimize en sakin ve en düzgün bir ithaf ile;
Hadi be oradan!!!
diyorum, gerisini kendime bırakıyorum...

Biz olamazsak Sivas olsun muş?
Sen şampiyon olmak için çalışta, kimse ikinci bir alternatifi düşünmesin paşam...

Emirhan Makul
13.11.2007, 20:45
of of ya harbii takoz bunlarr ya kusura bakmayın ama gerçekden öyle yok ya kral biri gelmedi ki

lazooo28
13.11.2007, 20:47
zaten sampiyon olamiyacagina göre,gereksiz olmus..kendiside bunun bilincindedir herhalde.

Emirhan Makul
13.11.2007, 20:51
bencede artık zeyyat trabzondan sivasa kupayı görmeye gider hem daha yakın olur nasıl bişeymişş bilmiyorya

Muhammed KOÇ
13.11.2007, 21:32
Bu YÖNETİMİN basın sözcüsü zaten bu kadar olur!!yeter artık Zeyyat Kafkas bir sus artık!!
adam ne yapsın o kadar üst üste kötü sonuç aldık ki farkli bişey söylicem diye kafkas da şaşırdı iyice :D

Y.Sert
13.11.2007, 21:40
sivasın şampiyon olamayacağını herkes biliyor.
ama bu yıl sivas seneye kayseri sonraki yıl bursa ondan sonra trabzon ondan sonra fener ondan sonra ankara gücü vsvsvsv. böylr bir periyot olsa hiç fena olmaz.
ama nerdeeeeee.

maskeli61
13.11.2007, 22:05
sivasmı şampiyon olsun hahahaha ya yok bizim yöneticiler çok komik ya fener neyse gözümde sivasta odur artık bırakın bu işleri ya TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLSUN YADA TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLSUN YADA GENE TRABZONSPOR ŞAMPİYON OLSUN yani başka takım yok....

Cem Balcı
13.11.2007, 22:09
boş laf.sivas şampiyonluğu rüyasında görür.eğer bu lig sivasa kalırsa artık bırakalım bu işi ne ts ne fb ne bjk kalmasın bu ligde.

cemilsezgin
13.11.2007, 22:16
zeyyat kafkas ankaragücü sivas maçında sivaslı futbocuların bizi trabzon spor formasıyla gördikleri zamn yaptıkları el hareketlerini seni ilk gördüm yerde sana ileticem bakalım yüzün kızaracakmı kızaracak olsa bu açıklamayı yapmayı bırak hala bu takımın başında olmazdınız

Can basten
13.11.2007, 22:26
Sivas'ın adının şampiyonluk adayları arasında geçmesine mi gülersin, bizim yöneticinin(!) durduk yere bu kadar absürt bir açıklama yapmasına mı???

Ben hepsine güleyim bari... :D

mustafakaya
13.11.2007, 22:30
anadolu'da kaybolan sempatimizi geri kazanabilmek amacıyla desteklediğim açıklama.

Cafer Bulur
13.11.2007, 22:32
trabzonspor camiasinin görüslerini temsil etmeyen bir aciklama.bu sahis bilmiyormu ki sivasspor sampiyon olursa trabzonsporun 4.büyüklügü bile tartisilacak.var olan anadoludan cikan tek sampiyon ünvanimiz tarihe gömülecek.sivasspor kendini bizden bile üstün görecek.bu yönetimdekiler neyin farkina vardi ki bunun da farkina varacak?

Enes Berfin
13.11.2007, 22:37
Yahu biz olamiyorsak gitsin baska Anadolu takimlari olsun bunda sinirlnenecek ne varki anlamadim, bence güzel bir aciklamaydi bu zeyyad kafkastan her sene eziklerin sampiyonlugunumu izleyecegiz Sivasi sevmem ama biz sampiyon olamazsak Sivas sampiyon olsun derim bu sadece sivas icin gecerli degildir bütün anadolu takimlari icin gecerlidir, kafkasin yorumuna karsi cikanlar anlamakta güclük cekiyorum.

hüseyin toraman
13.11.2007, 22:46
bencede biz şampiyon olamıyorsak sivas olsun
herkes sivasa verdiğimiz 3 puandan bahsediyor biz hala ligin ilk haftasındayız bizden sivas 3 puanı almadı birkaç kendini bilmez taraftarımız 3 puanı sivasa verdiler bu böyle biline
sivas şampiyon olmakla bizim büyüklüğümüz tartışılmaz biz 1 kere şampiyon olmakla 4 üncü büyük olmadık bu tartışma çok gereksiz sivasın ligi bitireceği eniyi yer 4 üncülüktür
ben sivaslıyım ama TRABZONSPOR um şampiyon olamıyorsa kimin olacağı beni hiç ilgilendirmez

Cafer Bulur
13.11.2007, 22:48
Yahu biz olamiyorsak gitsin baska Anadolu takimlari olsun bunda sinirlnenecek ne varki anlamadim, bence güzel bir aciklamaydi bu zeyyad kafkastan her sene eziklerin sampiyonlugunumu izleyecegiz Sivasi sevmem ama biz sampiyon olamazsak Sivas sampiyon olsun derim bu sadece sivas icin gecerli degildir bütün anadolu takimlari icin gecerlidir, kafkasin yorumuna karsi cikanlar anlamakta güclük cekiyorum.
sen istermisin sivasin sampiyon olduktan sonra trabzonun büyüklügünü tartismasini?hatta daha ileri gidip en son sampiyon biz diyip trabzonspordan kendilerini üstün görmelerini?aciklama su olmali.biz olamiyorsak kim olursa olsun.hatta f.bahce olmasin gs olsun diyerekten bazilarimiz g.saraya sempatiyle bakti.sonra ne oldu.adamlar bizim maca szonun en hirsli topunu oynayip f.bahceye sampiyonluk icin yardim ettiler.trabzonsporlu ancak kendi takiminin sampiyonlugundan baska hicbirseyle ilgilenmemeli.büyük kulübe ve taraftara bu yakisir.gerisi hikaye.

Travelair
13.11.2007, 22:50
Trabzonspor misyonu yani hedefi olan bir kulüptür. O hedefi elde etmeyi beceremeyip o misyonu başka bir kulübe yükleyemezsiniz. Bizim tek takımımız var: Trabzonspor. Ne denecek bir sonraki aşamada? Maçlara çıkacağız ama biz kazanamıyorsak karşımızdaki rakip takım kazansın mı diyeceğiz?

Erdem Keser
13.11.2007, 22:51
Ona acaba sivasın şampiyonluğunumu sordularda böyle bir açıklama getirme ihtiyacı hissetti...Koca yönetimde bir tane aklı başında adam olmaz mı..

Enes Berfin
13.11.2007, 22:56
sen istermisin sivasin sampiyon olduktan sonra trabzonun büyüklügünü tartismasini?hatta daha ileri gidip en son sampiyon biz diyip trabzonspordan kendilerini üstün görmelerini?aciklama su olmali.biz olamiyorsak kim olursa olsun.hatta f.bahce olmasin gs olsun diyerekten bazilarimiz g.saraya sempatiyle bakti.sonra ne oldu.adamlar bizim maca szonun en hirsli topunu oynayip f.bahceye sampiyonluk icin yardim ettiler.trabzonsporlu ancak kendi takiminin sampiyonlugundan baska hicbirseyle ilgilenmemeli.büyük kulübe ve taraftara bu yakisir.gerisi hikaye.

Birakin su aliskin hale gelmis sözleri yok Sivas veya baska bir anadolu takimi sampiyon olur ve bizim büyüklügümüzü tartisirlarda felanda filan, adamlar zaten bizi büyük takim olarak samiyorki bu herzaman böyleydi desinler anasini satayim sivasa 4. büyük desinler biz kendi isimize bakalim, zaten bezmisim türk medyasindan aldirmiyorum daha ben kendi basarimi elde ettikten sonra onlar istedigi kadar konussun benim icin hava hos bu hic birsey degistirmez, ama Anadoludan Sampiyon ciksin isterim Sivasi bilmem ama Kayserispor gelecek yillar icin Sampiyonlugu hedefleyen bir takim umarim Sampiyonda olurlar.

poetricus
13.11.2007, 23:05
Zeyyat Kafkas'tır ne yapsa yeridir...
Söylediklerini ciddiye alarak kendisini onore etmenin bir âlemi yok.

Ben Trabzonspor'luyum, kendimden başkasını şampiyonluğa layık görmem. Daha sezonun ortası gelmeden bunu demem zihnen, ruhen iflas ettiğimin itirafıdır. Birilerine kul köle oluş beyinde başlar, özellikle de böyle beyinlerde.

Bir zamanlar Anadolu takımlarını küçümseyip İstanbul'un malum üçlüsüne tazimde bulunan yöneticilerimiz vardı. Sonra FB delegesi asbaşkanlar gördük. Şimdi Süper Lige yeni çıkmış Sivas'a yaltaklananlar çıktığına göre Trabzonspor'un ne kadar küçüldüğünü ve küçültülmeye devam ettiğini varın anlayın gayrı.

Ben şampiyon olamazsam kim olsun?
Tecavüzcü Coşkun olsun, Karındeşen Jack olsun, banu Alkan olsun, bana ne!?

Cafer Bulur
13.11.2007, 23:09
Sivasi bilmem ama Kayserispor gelecek yillar icin Sampiyonlugu hedefleyen bir takim umarim Sampiyonda olurlar.
sen trabzonspor un sampiyonlugu kadar kayserisporun sampiyon olmasini da istiyorsun demek .sen trabzonsporu istanbul takimi olmadigi icin mi destekliyorsun?trabzonspor olamazsa kayserispor veya sivas olsun demek bu takimlara sempatiyle baktigini andiriyor.sen medya ne derse desin diyorsun.sadece medya degil.yayinci kurulus da o zaman trabzonun naklen yayin gelirini kisip diger lerine verecek.bunu mu istiyorsun?transfer etmek istedigin bir topcu sivas da sampiyon oldu deyip iki takimdan teklif geldigin de seni tercih etmeyecek.istanbul takimlari neden kendilerinden baskasinin sampiyonlugunu istemiyorlar.pastanin dagilmamasi icin.o halde biz neden bunu isteyelim.biz keriz miyiz?

KUTADGU
13.11.2007, 23:09
Aşağıdakilerden hangisi Zeyyat Kafkasın gelecek basın toplantısında söyleyebileceği türden cümlelerdir?

A-) Biz şampiyon olmayalımda, kim olursa olsun bana ne.
B-) Fenerbahçe'nin Avrupa'daki başarısı takdir edilesi, bi bilet ayarlasalar ya bana da..
C-) Akşam 16:45' e kadar bir transfer yapabiliriz, hiç belli olmaz...
D-) Ben bu eski yöneticilerin alayını, eski başkanların topunu, eski futbolcuların ta yedi sülalesini..
E-) Hakemlere inanıyor ve de güveniyoruz, hakemlerin hataları bize puan kazandırmış olabilir ama asla art niyet aramıyoruz...

Enes Berfin
13.11.2007, 23:16
sen trabzonspor un sampiyonlugu kadar kayserisporun sampiyon olmasini da istiyorsun demek .sen trabzonsporu istanbul takimi olmadigi icin mi destekliyorsun?trabzonspor olamazsa kayserispor veya sivas olsun demek bu takimlara sempatiyle baktigini andiriyor.sen medya ne derse desin diyorsun.sadece medya degil.yayinci kurulus da o zaman trabzonun naklen yayin gelirini kisip diger lerine verecek.bunu mu istiyorsun?transfer etmek istedigin bir topcu sivas da sampiyon oldu deyip iki takimdan teklif geldigin de seni tercih etmeyecek.istanbul takimlari neden kendilerinden baskasinin sampiyonlugunu istemiyorlar.pastanin dagilmamasi icin.o halde biz neden bunu isteyelim.biz keriz miyiz?

Anlamiyorsun, Istanbul takimlari Sampiyon olmasini istemiyorum ben anadolu takimlarin ne kabahati var bu sadece bir benim icin bir istektir istanbul takimi sampiyon olacagina anadaolu takimi sampiyon olsun, ben hic istemezmiyim Trabzonsporun Sampiyonlugunu bu soruyu sormak bile yanlis, Ayrica neden diger takimlara sempati olarak bakmayimki? Türk futbolu iste bu yüzden kirleniyor.

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:16
Birakin su aliskin hale gelmis sözleri yok Sivas veya baska bir anadolu takimi sampiyon olur ve bizim büyüklügümüzü tartisirlarda felanda filan, adamlar zaten bizi büyük takim olarak samiyorki bu herzaman böyleydi desinler anasini satayim sivasa 4. büyük desinler biz kendi isimize bakalim, zaten bezmisim türk medyasindan aldirmiyorum daha ben kendi basarimi elde ettikten sonra onlar istedigi kadar konussun benim icin hava hos bu hic birsey degistirmez, ama Anadoludan Sampiyon ciksin isterim Sivasi bilmem ama Kayserispor gelecek yillar icin Sampiyonlugu hedefleyen bir takim umarim Sampiyonda olurlar.

bir takım taraftarı sadece kendi takımının şampiyonluğunu umar..
taraftar olmanın gereği budur..
ben olayım, ben olmazsam şu olsun, öbürü olsun vs.vs.

1., 2.,3. takımı olmaması bu şehri ayrı yapan nedenlerden biri.
diğer anadolu şehirlerinde istisnasız, 1. 3. 5. takımlar vardır..

bizde tek takım var.

bizde trabzonsporun şampiyonluğu dışında şampiyonluk umulmaz...

senin naklen yayın gelirlerinin sekteye uğraması halinde başına geleceklerden haberin yok herhalde..
biraz araştır hemen anlarsın..

Erdal
13.11.2007, 23:19
Sivas yada kayseri yada herhangi bir anadolu takımı şampiyon olursa büyüklüğümüz tartışılır dolayısıyla olmasın demek Trabzonspor un büyük olmadığına inanmak demektir ...bu başlık da Trabzonsporluluğundan şüphe etmediğim arkadaşların fikirleri şaşırttı beni ...zeyyat beyin açıklaması son derece saçma gereksiz fuzuli zamanız wsws dir . Amenna ama son hafta sivas mı fb ( bjk gs ) mi sorusuna demek çoğu Trabzonsporlu 2 .den yana düşünecek hemde büyüklüğümüzün tartışılmaması adına ...

Enes Berfin
13.11.2007, 23:19
bir takım taraftarı sadece kendi takımının şampiyonluğunu umar..
taraftar olmanın gereği budur..
ben olayım, ben olmazsam şu olsun, öbürü olsun vs.vs.

1., 2.,3. takımı olmaması bu şehri ayrı yapan nedenlerden biri.
diğer anadolu şehirlerinde istisnasız, 1. 3. 5. takımlar vardır..

bizde tek takım var.

bizde trabzonsporun şampiyonluğu dışında şampiyonluk umulmaz...

senin naklen yayın gelirlerinin sekteye uğraması halinde başına geleceklerden haberin yok herhalde..
biraz araştır hemen anlarsın..

Trabzonspor ayri onu karistirma, anlattigm konu Trabzonsporlar uzaktan yakindan bir ilgisi yok.

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:20
bana gelmeyen şampiyonluk kupası cehennemin dibine gitsin bana ne..!!!

bana mı kaldı bunun hesabını tutmak???

kime giderse gitsin..

eğer ben hesap tutacaksam, kendi menfaatime uyanın hesabını tutarım..

eğer menfaat hesabı yaparsak senin söylediklerin bu kulübün alî menfaatlerini zedeler..

o yüzden biz hiç bu işe girmeyelim..

biz olalım..
biz olamıyorsak kim olursa olsun..

Erdal
13.11.2007, 23:22
Valla fatih başka takımın şampiyonluğunu ummak elbetteki kabul edilemez ama inan bana maddi götürüsü ne olursa olsun Trabzonsporlulara yakışan kayserimi fb mi sorusuna illa bir cevap veirleceke bu kayseri olmalıydı diye düşünüyorum ...

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:24
Valla fatih başka takımın şampiyonluğunu ummak elbetteki kabul edilemez ama inan bana maddi götürüsü ne olursa olsun Trabzonsporlulara yakışan kayserimi fb mi sorusuna illa bir cevap veirleceke bu kayseri olmalıydı diye düşünüyorum ...

benim gönlümden de bu geçer..

ama menfaatime uymadığı için hiç bulaşmam..

ama dersen ki kalbin ne diyor??

orada katılırım..

ama durum şu..

illa cevap gerektiren hiçbir durum yokken zeyyad bey laf üretiyor..

Cafer Bulur
13.11.2007, 23:25
Anlamiyorsun, Istanbul takimlari Sampiyon olmasini istemiyorum ben anadolu takimlarin ne kabahati var bu sadece bir benim icin bir istektir istanbul takimi sampiyon olacagina anadaolu takimi sampiyon olsun, ben hic istemezmiyim Trabzonsporun Sampiyonlugunu bu soruyu sormak bile yanlis, Ayrica neden diger takimlara sempati olarak bakmayimki? Türk futbolu iste bu yüzden kirleniyor.
arkadasim sen 3 takim yerine 4 veya 5 takimla yarismanin zorluklarini düsünemiyorsun galiba.bizim gelirimiz istanbul takimlarina göre zaten düsük.ayri bir sampiyon cikarsa daha da düsecek.o zaman sampiyon olmamiz da bir o kadar zorlasacak.trabzonsporun menfaati icin baska anadolu takimi sampiyon olmamali.türk futbolunun menfaatini düsünüyorsan o zaman cok sampiyon cikmali.benim icin önce trabzonun sonra türk futbolunun menfaati gelir.

Fatih Öztürk
13.11.2007, 23:25
zeyyat bey bunu kulağına küpe yap.sivas olacağına fenerbahce 10 sene üst üste şampiyon olsun!

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:29
ya trabzonspor taraftarının "biz olmazsak şu olsun" diye bir derdi, bir gündemi mi var??

sorumlu bir konumda oturan birinin, gündem belirleme gücü olan birinin bunu gündeme getirip tartışma konusu yapmasının gereği nedir??

konuşacak, araştıracak başka iş kalmadı mı??

bütün derdimiz bitti, zeyyad bey kulübün yetkililerinden biri olarak "biz olmazsak kim" sorusunun peşinden koşuyor..

önce diğer dertlere çözüm bulsunlar..
sonra bu iki ucu pisli değneklerle uğraşırız..

Vkgz
13.11.2007, 23:29
Desteklenesi bir açıklama ama üzerinde bu kadar durulması enteresan geldi biraz bana....

Travelair
13.11.2007, 23:37
Evet bence başlıklar açılmalı Sivasspor'u destekleyenler ve Kayserispor'u destekleyenler diye. Eminim sallanan bayrak animasyonları da bulunabilinir. Çok mantıklı da olur, çok da hümanist bir yaklaşım olur. Hatta ne olacak 24 senedir şampiyon olamıyoruz nasıl olsa, daha da olamayız Sivas'la Kayseri daha umut veriyor bu sene onları destekleyelim, hatta forumda da bu takımları tartışalım, gelecek sene Allah kerim, hangi takım çıkış yaparsa onu destekleriz(!)

Erdal
13.11.2007, 23:37
Hani biz güçlüye karşı güçsünüz yanındaydık?
Hani biz " mahallenin fakir ama yakışıklı ve gururlu ağabeyi " idik?
Hani biz şampiyonluğu bizansın elinden anadoluya götüren takımdık ?
bu ve benzeri ifadeler benim ifadelerim değil fırtına ihtilal efsane kitabında bolca var .. ne yani yalanmıydı bütün bunlar ..yoksa romantizm öldü yaşasın endüstriyel futbol mu diyoruz ..öyle diyorsak bu saatte burda işimiz ne ki bizim ? ve öyle diyorsak bir maraşlı bir ordulu bir sakaryalı niye Trabzonspor u tutsunki ? arkadaşların yazdıklarını en az "delikanlı adam memleketinin takımını tutar " lafı kadar bana uzak buluyorum ... delikanlı adam delikanlı duruşu olan takımı tutar ...ve vaktiyle biz bunu gösterdiğimiz için maraşlı sivaslı kayserili delikanlılar TRABZONSPOR lu oldu ...

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:42
kabadayılık vardı abi bir zamanlar..
kabadayılık kalmadı..

artık mafya iş adamları var..

dediğinin mümkün olması bu devirde delikanlı kabadayılık ne kadar mümkünse o kadar mümkün..

kendi menfaatlerimizi çizip atmak, varlığımızı tehdit etmediği sürece eywallah..

ama bu şu anda varlığımı tehdit eder...................

gün değişti, devir değişti..
onların sana bakış açısı değişti ise, senin de onlara bakışın değişecek..

kolkolaydık, kolumuzdan çekmeye başladılar.

o zaman yapacağın tek şey tepelerinden bakmak..

başka türlü sana yaşam hakkı tanımazlar.

Erdal
13.11.2007, 23:46
Evet bence başlıklar açılmalı Sivasspor'u destekleyenler ve Kayserispor'u destekleyenler diye. Eminim sallanan bayrak animasyonları da bulunabilinir. Çok mantıklı da olur, çok da hümanist bir yaklaşım olur. Hatta ne olacak 24 senedir şampiyon olamıyoruz nasıl olsa, daha da olamayız Sivas'la Kayseri daha umut veriyor bu sene onları destekleyelim, hatta forumda da bu takımları tartışalım, gelecek sene Allah kerim, hangi takım çıkış yaparsa onu destekleriz(!)

Etme travelair ...kimsenin destekleyelim dediği yok ...Ama Trabzonspor taraftarı benim 4.büyüklüğüm tartışılır diye başka bir anadolu takımının şampiyon olmasını istemeyecek duruma gelmişse sizcede sıkıntılı bir durum değilmidir ??? öyleyse Allah aşkına nedir bjk den fb den gs den farkımız ...

Fatih Öztürk
13.11.2007, 23:50
değerli renkdaşlarım zeyyat kafkas gibi gereksiz adamın gereksiz acıklamalrını yorumlamayı bırakalım.bulunduğu konum trabzonsporun yönetimi ama bu yönetimin zerre kadar kaale alınacak tarafı kalmadı artık.cok değerli cok güzel hakikaten eşi benzeri bulunmayacak kadar güzel yorumlarda bulunuyor arkadaşlarım.sabırla defolup gitmelerini bekleyelim.başka konulara değinelim.sinirlerimize hakim olalım

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:51
zaten sorun da burada..

bütün dertlerimiz bittti, yönetim yeni dert çıkarıyor başımıza..

Erdal
13.11.2007, 23:52
Sırf lyon maçından sonra Trabzonsporlu olmuş ve Trabzonlu olmayan arkadaşlarım var benim ... 96 dan beri Trabzonspor u tutan arkadaşlarım var ...Evet son senelerde anadoluda bize karşı bir tavır var ama bunun sebebi biraz da biz olamazmıyız ??

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:53
bunların temelinde anadoluda sivrilen her takımın bizim naklen yayın gelirlerimize sulanması yatar abi..

paranın girdiği yerde bahsettiğin delikanlılık biter..

herkes menfaat peşinde koşarken, senin kollamak istediklerin, yanında olacağım dediklerin senin varlığını tehdit ederken şovalyelik olmaz.

Travelair
13.11.2007, 23:54
Ben büyüklüğüm tartışılır diye itiraz etmiyorum ki. Taraftar dediğin takımını destekler. Başka takımlardan bize ne?
Farzedelim biz kötüyüz. Efendim Sivasspor'u desteklesek ne olur? Hayır efendim, kötüysek kendi başımızın çaresine bakacak, kötü durumdan kurtulmak için sorunlarımıza daha da çok yoğunlaşacağız. Başka takımlardan bize ne? Zeyyat beyin bu sözleri büyük ihtimal transfere yöneliktir. Diğer yandan Zeyyat Bey'in yerinde ben olsam, bana sorsalar "Siz sürünüyorsunuz, x takım şampiyon olsa ister misiniz" diye, soranı fena terslerdim

Mehmet Fatih Yavuz
13.11.2007, 23:57
önce g.antep le celal doğan, sonra g.birliği ile cavcav sonra diğerleri..

bu iş naklen yayın gelirlerine sulanmaları ile başladı..

buna sulanabilmeleri için senin karşında olmaları gerekir..

bursa, kayseri bilmem kim.. bunun son zamanlarda ardı arkası kesilmiyor..

benim karşımda durana destek falan vermem..

Hüseyin Sahtiyan
13.11.2007, 23:57
dıger sayfaları okumadım ama Trabzonspor olamıosa dıger anadolu takımlarınında sampıon olmasını ben ıstemıorumkı zaten suanda bıle ustumuze oynuolar bu artık buyuk bu artık sıradan dıe ozaman cok daha artar bu konusmalar. bize cok sey kaybettırır anadoludan sampıon cıkması..

Erdal
14.11.2007, 00:00
Ben meseleyi çok önemli görüyorum ...Kendi yönetimsel beceriksizliğimizin faturasını başkalarına ödetmek bu ... Ne yani şu ihsan öksüzün kitabındaki kayserili astsubay hikayesi artık geçmişte kalacak bir hatıramı sadece bizim için ... yeniden o Trabzonspor olamazmıyız biz ...Bursaspor lu levent kızıl dı galiba onun dışında bizim büyüklüğümüzü yönetici anlamında tartışan bir anadolu takımı yöneticisi oldumu ? ....bence hem kendimize hem Anadolu takımlarına haksızlık ediyoruz ...bizimle ilgili ardniyetli olanlar yokmu ? oldu Vanspor mesela bizi yendik leri sene fb yi çiçeklerle karşılamışlardı 96 da .... şimdi nerdeler 3. ligde sanırım ..Neyse konu dağıldı

Fatih Öztürk
14.11.2007, 00:01
trabzonspor olamıyorsa akcaabat arsin değirmendere ofspor araklıspor sürmenespor hatta ve hatta amatör kümede olan caykaraspor olsun şampiyon:)nasıl ama:D

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2007, 00:02
artık sadece hatıra...

irfanb
14.11.2007, 00:06
Sivas sampiyon olsun, sen de git Sivas`in Basin Sözcüsü ol.
Bu kulüp sizi asiyor cünkü.

Travelair
14.11.2007, 00:06
Türkiye ve Yunanistan...

Türkiye başbakanı şunu der mi?

"Ben İzmir'i yönetiyorum ama iyi yönetemezsem, benim yerime Yunanistan yönetsin, onlar da bizim gibi Egeli...

Sen kendi elindeki ünvanı bırakmakta böyle hevesli olursan, talibin de çok olur

eys_61
14.11.2007, 00:09
Biz olamıyorsak X olsun ne demektir yahu?Diğerlerinden bize ne.Biz şampiyon olamıyorsakla başlayıp özeleştiri yapan cümleler beklerken yöneticilerimizden,yok düşündüm de beklemiyorum da o kadarını sussunlar yeter.

Oğuuz
14.11.2007, 00:23
Zeyyad Kafkas: Biz Olamazsak Sivas Şampiyon Olsun
bence kafa yormaya gerek yok, biz olamıyorsak bu ligde şampiyon, hiç bi anadolu takımı olamaz, bu kadar basit...

Erdal
14.11.2007, 00:24
zeyyat beyin açıklamalarını savunuyormuş gibi oldum .tekrar ediyorum bir yöneticinin böyle bir açıklama yapması ( hemde biz bu haldeyken ) düpedüz boşboğazlıkıktır ... ama son hafta biz şampiyon olamıyorak kim olsun sorusuna en azından vicdanen vereceğim cevap bedeli ne olursa olsun anadoludan bir takım dır ...

turgi
14.11.2007, 00:30
çüşş diyorum abiler kusura bakmayın ama bu sivas bizim ilk hafta 3 puanımızı sahte yollarla aglayarak calanlar degil mi yaa sayın kafkas kendine gelll ne haddine senin böyle bişiy konusmak:mad::mad:

buyukkaptan
14.11.2007, 00:39
sivas maçındaki olaylar gerçekleşirken sayın kafkas yurt dışındaydı galiba olayları görmedi anlaşılan kafkas eğer öyleyse sivas maçındaki olaylardan birer belgesel yapıp zeyyad beye gönderebiliriz he ne dersin zeyyad kafkas istermisin belgesel

atlantis
14.11.2007, 00:50
Sen kendi Takımını şampiyon yapamıyorsun..Sonra elin takımı şampiyon olsun diyorsun...
Zaten bunlar Trabzonspor'un şampiyon olacağına inanmıyordur bile....

İleli
14.11.2007, 00:55
aha albayrak yonetimini destekleyenler buyrun bu tiplerimi destekliyorsunuz?

daha ligin basi ve biraderin yaptigi aciklamaya bak tuhh!!!

macka61
14.11.2007, 01:36
böyle bir yönetimimiz olduğu için kendimden utanıyorum yazıklar olsun

Emorfo
14.11.2007, 02:12
Çok gereksiz ve yersiz bir açıklama. Ancak bu sözlerin nasıl söylendiği ve ne denmek istendiği de önemli. Zeyyat Bey'e böyle bir soru yöneltildi, o da henüz ligin başı şampiyonluk şansımızı sonuna kadar kovalayacağız, ancak biz olamazsak Sivasspor'un şampiyon olmasını isterim demiş. Buraya kadar normal herşey de Zeyyat Bey bu sözlerinin nerelere çekileceğini iyi analiz edememiş sanırım. Basında hemen "Sivasspor şampiyon olsun" cümlesini başlığa çekilmiş. Bizim yöneticinin işi gücü yok Sivasspor'un şampiyonluğunu istiyor gibi bir hava oluşmuş. Bizim yönetimlerin en büyük sorunudur medyayı yönetememek. Madem basına söz geçeremiyorsun söylediklerinin içinden bir sözü çekip farklı aksettiriyorlar o zaman böyle yuvarlak laflar etmeyeceksin. Zeyyat Bey kendi görüşünü söylemiş olabilir, elbette durum o noktaya gelirse herkesin bir görüşü olacaktır. Bu da gayet normaldir ancak bu Zeyyat bey bu sözleri bulunduğu makamın önemini ve misyonunu daha iyi kavrayak söylemesi lazımdı. Bu senin görüşün olabilir ancak sen de Trabzonspor basın sözcüsüsün. Üç beş kıçı kırık gazetecinin sorusuna böyle cevap verirsen oltaya da yakalanırsın. Hedef olursun, Trabzonspor havlu atmış, Sivasspor'un şampiyon olmasını istiyor gibi bir havanın esmesine neden olursun. O havada dönüp dolaşıp seni bulur böyle boşuna uğraşır durursun. Ha ayrıca Zeyyat Bey'in bu açıklamalarının bir de politik kısmı var. Anadolu'ya şirin görünmek istemiş olabilir. Aslında Zeyyat Bey'in Sivasspor'un şampiyon olmasını istediğini felan sanmıyorum.

Gelelim Anadolu'dan bir takımın şampiyon olup olmaması hususuna. Anadolu'dan başka bir takımın şampiyon olmasını eskiden isterdim artık zerre istemiyorum. Elindeki kaliteli futbolcuyu Trabzonspor Anadolu takımıdır diye bize veren bir takım gördünüz mü. Böyle bir şey olmadığına göre üç kuruş fark yüzünden futbolcusunu İstanbul takımlarına satan bu Anadolu takımlarının şampiyon olmasını neden isteyeyim. 3, 5 maç kazanınca kendini Trabzonspor'la kıyaslayıp büyüklük komplekslerine giren bu takımların başarısını ben niye isteyeyim. Evet bana da sempatik gelen Anadolu takımları var ancak çok fazla başarılı olmalarını istemem. Anadolu'dan başka bir takımın şampiyon olması demek, Trabzonspor'un iflası demektir. Belki bir çok arkadaşımız bunu göremiyor, ancak Anadolu'dan bizden başka şampiyon çıkmamalıdır. Çıkacaksa da önce biz 25 senelik hasrete son vermeliyiz. Son kim ne yaparsa yapsın. Hatta BJK'nin de şampiyon olmasını da istemem. Bakmayın 100. yıllarında şampiyon olduklarına, büyük ihtimalle o şampiyonluk onların son şampiyonluğudur. Trabzonspor ne yapıp ne edip artık toparlanmalı, 3, 4 sene içerisinde şampiyonluğunu ilan etmelidir. Yoksa şampiyonluk mazide güzel bir anı, kulaktan kulağa dolaşan bir hikaye olarak kalacaktır.

karatasof
14.11.2007, 02:56
Albayrak'ın ne büyük günahı varmışki böyleleri ile yönetim kurulu oluşturmuş.Merak etmiş ve her daim sormuşumdur,bir insan kendisine bu kadar zarar verecek adamı bu kadar kısa sürede nasıl bir araya getirebilir diye.Hatırlayın Bay Başkan'ın oluşturduğu yönetimden daha evvel ayrılanlar ile bugün hala yönetimde olanlardan hangileri daha zarar verici oluyorlar.Bana kalsa yok aslında birbirinden farkları.Hiç birinin TS'a ve mevcut Başkana katkı sağladıkları yok ama her yaptıkları her söyledikleri zarar.Böyleleri için söylenecek tek söz var;
'' AKILSIZ DOSTUN OLACAĞINA ,AKILLI DÜŞMANIN OLSUN''

bmtr
14.11.2007, 04:05
Ben Sivas'in sampiyon olmasini istemem. Bunun en buyuk sebebi sezon'un ilk macinda ve onu takip edilen haftalardaki cirkef tutumlari.. Futbolcusundan yoneticisine kadar, hepsinin tutumu. Zaten takim olarak da cok sirkef futbol oynuyorlar. Fakat Kayseriyi isterim. Trabzon olamazsa KAyseri olsun. Adamlar gecen yil da bu yil da adam gibi top oynuyorlar. Teknik oynuyorlar. Yandiklerini de hak ederek yeniyorlar.

bmtr
14.11.2007, 04:08
Zeyyat Kafkas'in boyle seyler soylemesine biraz politik bakmak lazim. Belki de iyi yapmis olabilir. Sivas havaya girmemek icin kendin cok iyi motive etmis. Cikip cikip bizim sampiyonlukda gozumuz yok, zaten de olamayiz deyip duruyorlar. Sanki karsilarinda emzikde bebek var. Olamazsiniz onu biliyoruz da, gozumuz yok, istemiyoruz gibi laflari ancak benim pabucum anlar.

Kafkas onlari biraz havaya sokmak icin demis olabilir.

Ünyeli Murat
14.11.2007, 07:37
sayın zeyyad Kafkasın bu açıklmasına sadece özürü kabahatinden büyük derim...

S.F.K.
14.11.2007, 07:47
Zeyyad üstad(!) bu açıklamaları yaparken ne düşünmüş acaba.Sivas ile aramızda ne gibi bir yakınlık,bağ,iyi yönde ilişki veya dostluk görmüşki bu kadar iyimser.Hala Anadolu Kardeşliği zırvasını savunanlardan olmak neye hizmet.Bize kümeye diye bağıranlardan biri de Zeyyad Kafkas'ın ''biz olamıyorsak onlar olsun'' dediği takım değilmi.
Kusura bakmasın.Bu ligde ilk 10u dördüncü büyüklük ilan eden görmemiş Anadolu takımlarından birinin şampiyon olduğu taktirde takınacağı havayı tahmin etmek bile istemiyorum.

Ve bu benim şahsi düşüncemdir.
Biz olamıyorsak gs,fb,veya bjk olsun.Ben 5inci büyük veya 5 büyükler lafzını kaldıramam.Sivas-Trabzon maçını derbi olarak görmekten Allaha sığınırım.
SON CÜMLE:)
TÜM YAZI:alkış:

OFLU
14.11.2007, 07:54
Kendi adina konus Zeyyad efendi!!!!!!!

sarman61
14.11.2007, 08:34
Ben bir yanlış görmedim. Biz şampiyon olamazsak sivas şampiyon olsun. Bunun neresi yanlış onu anlamadım. Aslında bu açıklama benim kanaatimce Trabzonsporun büyüklüğünü gösterir. Bak sivas sana abilik yapıyorum kendim şampion olamazsam senin şampiyon olmanı istiyorum der gibi ama bazı arkadaşların korkusu var onlarıda çok iyi anlıyorum. Sivasın şampiyon olması halinde Anadoludan çıkan tek şampiyon ünvanını yitirecek olmasımı canınızı sıkıyor anlamadım. Sonuçta bizim 6 şampiyonluğumuz var. Korkmayın bizim büyüklüğümüz tartışılamaz zaten.
Biz bu şekilde davranırsak diğerlerinden farkımız ne olacak. Hep kavga eden herkez idüşman belleyen bizmi olacağız neden hoşgörüyle yaklaşamıyoruz olaylara. Onu düşman belle bunu düşman belle ölme eşeğim ölme dostun kim olacak senin o zaman. Fenerbahçe gibi iticimi olmak istiyorsunuz. Farkındamısınız bilmiyorum ama Trabzonspor şampiyon olduğu zamanlarda herkezlerin takdirini kazanmıştı her takımın bir sevgisi vardı Trabzonuma ama şimdi gel görki ne sevgi ne hoşgörü herkeze laf ona laf buna laf dostun da kalmaz destekcinde.

Badaloğlu
14.11.2007, 09:17
Mesela olaya başka bir boyuttan bakalım...Ligin kader haftası diyelim( 1996 yılındaki fener maçı gibi) yenen şampiyon olacak.Trabzon-Sivas maçı... Ve Sivas bizi yendi diyelim...Zeyyat Kafkas sen o zaman bu söylediğin cümlelerin altında ezilmeyecekmisin?Bu nasıl bir soroumsuzluk örneğidir!!!

Hadi onuda geçtim, şimdiden bu tarz açıklamalar sene sonunda senin suratına çarpılırsa ne olacak? Farz edelimki biz bu şampiyonluk yarışının dışındayız. Sivas ile bir ezik takım şampiyonluğa oynasınlar ve bizde Sivas maçını kaybedelim...Trabzon'un başına daha önce bu tip hadiseler gelmedi mi? Bize falanca takıma yatıyorsunuz diye çamur atmadılar mı? Aynı senaryoyu yazmalarına nasıl izin veririsiniz Zeyyat Kaffas? Sonra bu çamuru nasıl temizlersiniz? Siz nasıl yöneticilersiniz Allah aşkına...Trabzon'un sorunları haricinde her şeyi bir güzel hallediyorsunuz maşaallah...Çok masumane gibi görünen bu tip cümleler, yarın suratınıza çarpıldığında cevabınnızı şimdiden hazırlasanız iyi olur...

Doğan BULAT
14.11.2007, 09:17
Zeyyat gitsin Sivasa yöneticilik yapsın ya.. Rezilliklerini gündem oluşturarak kapatmaya çalışıyolar.. Yarın Sivas şampiyonluk maçını Trabzonla oynuyo olsa Sivas şampiyon olsun diye maçımı vericez.. Tövbe tövbe.. Bi gidin allah aşkına.. Busene niye şampiyonluk yarışında değiliz onun hesabını verin önce.. Yaptığınız yapamadığınız transferlerin, aldığınız paraların hesabını verin önce..

Doğan BULAT
14.11.2007, 09:22
* Badaloğlu,

Mesajlarımızı aynı anda yazmışız düşüncelerde aynı yav... :D Ama sen benden önce göndermişsin mesajını :D :D

güngör_81
14.11.2007, 09:26
Gereksiz konuşmuş ama bencede biz şampiyon olamazsak sivas şampiyon olsun.Hiç olmazsa diğer istanbul takımlarıyla aradaki fark açılmaz.Ligin tadı olur ve her sene aynı takımlar şampiyon olmaz.Trabzonsporlada uğraşmayı bırakırlar hiç olmazsa.

Yavuz Hasan
14.11.2007, 09:29
ancak bu beklenirdi zaten daha baska bisey beklemek hata olurdu

Badaloğlu
14.11.2007, 09:34
* Badaloğlu,

Mesajlarımızı aynı anda yazmışız düşüncelerde aynı yav... :D Ama sen benden önce göndermişsin mesajını :D :D

Evet bu sahilde benden hızlı çakmak çeken yoktur:D Şuna burun farkıyla diyelim :D:D

omermk
14.11.2007, 09:53
arkadaşlar, bizim hep söylediğimiz bir şey var biz ''BÜYÜK TAKIMIZ'' bununla birlikte anadolu kulüplerine her zaman ağabeylik yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz.
Büyüklük sadece şampiyon olmakla olmuyor, büyük olabilmeniz ve büyük kalabilmeniz için gönlünüzün de büyük olması, hep kendinizi düşünmemeniz, insnalara ya da kurumlara yardım etmeniz yol göstermeniz gerekiyor.
evet Sivasspor haketmediği bir 3 puanı bizden aldı ve bazı futbolcuları da çirkeflik yaptı ama kim neler yapmıyor ki?
Sivasspor' un , Kayserispor' un, Bursaspor' un şampiyonluğunu istememek ya da düşmelerini istemek sadece ve sadece Trabzonspor' un büyüklüğüne gölge düşürür hatta küçültür. Bizim haricimizde bir başka Anadolu takımı şampiyon olursa ilk tebrik eden camia olarak biz olmalıyız.
Biz bu tür kısır çekişmeler içine girdiğimiz sürece Anadolu takımları da bize diş bilemeye devam edecekler. Hiç dikkat ediyormusunuz internette çıkan trabzonspor haberlerinin altına artık kayserililer, bursallılar, sivaslılar yorumlar yazıyorlar '' trabzon kümeye'' diye. biz bunlara tebessümle bakmalıyız biz buna tepki verdikçe , kızdıkça onların daha da hoşlarına gidecek ve bizi kendileri ile eşdeğer olarak görecekler ama hiç bir zaman olamayacaklar. dediğim gibi şampiyon olmak kolay , basarsınız parayı kurarsınız süper bi takım bi kaç sene içerisinde şampiyon olursunuz ama BÜYÜK olamazsınız. Son iki- üç sezondor Kayserispor çok bir takım kurdu hep ilk beş içerisinde ama hala boş tribünlere oynuyor. Benim çok basit bir büyüklük tanımım var; eğer bir takım sadece o şehirde değil diğer şehirlerde de taraftar bulabiliryorsa o takım artık büyük takımdır. Trabzonsporu tutan ne kendsinin ne de ailesinin trabzonla hiçbir alakası olmayan, diyarbakırlı, şırnaklı, urfalı, izmirli, balıkesirli, antalyalı, izmitli, tekirdağlı bir çok insan gördüm ben. sivasspor şampiyon olabilir ama işte bunu sağlayamaz.
tüm bu nedenlerle bırakın sivasspor ya da bir başka anadolu takımı şampiyon olsun ve bizde bunu destekleyelim. şampiyon olamıyoruz ama bari bırakın BÜYÜK kalalım...

Ünyeli Murat
14.11.2007, 09:56
yukarıdaki yazıyı okuyunca bir an zeyyad kafkas nick almışta yazıyor zannettim...;)

Adem ÖZER
14.11.2007, 09:59
zavallı sivaslılar...adamlar kendileride inanmışlar ya da polyanna cılık oynuyorlar herhalde...forum sitelerine bi girin bakın.hepsi şampiyonluktan sözediyor.
hepsinin içinde trabzon düşmanlığı var.ts hakkında söylemediklerini bırakmadılar.bizim çok sayın basın sözcümüzde çıkıp sivas şmpyn olsun diyor.sanane be adam.sen olabiliyomusun ona bak.
yok olamıyosan şu olsun bu olsun diye de konuşma.bizide daha fazla verem etme.....

Mehmet Fırat
14.11.2007, 10:08
Biz mi Anadolu takımlarının abisiyiz? Bırakın Allah aşkına ya. Onlar kardeş gibi davranmıyorlarki bize. Hatta her fırsatta üç eziklere şirin görünmek için bize laf atıyorlar.

hüseyin1975
14.11.2007, 10:14
Ben sana yazacaklarimi bilirdim ama senin yüzünden ceza almak istemiyorum!

Gürkan
14.11.2007, 10:14
Sivas şampiyon olursa büyüklüğümüzü gösterip Trabzonu sivasspor bayrakları ile süsleyelim ve her sene bir anadolu takımını destekleyip pilot takımı olalım onların. yetiştirdiğimiz oyuncuları onlara takviye yapalım. yayın gelirinden pay sattığımız oyunculardan yüzde verelim. hatta daha da büyüklüğümüzü gösterip şampiyonlar ligine katkısı olsun diye gökdenizi bedelsiz verelim.

Mehmet Fırat
14.11.2007, 10:15
Ben sana yazacaklarimi bilirdim ama senin yüzünden ceza almak istemiyorum!

Bana mı diyorsunuz?

hüseyin1975
14.11.2007, 10:22
Bana mı diyorsunuz?

Yok güzel Kardesim sana neden diyeyim. Ben ZK'yi kastediyorum ama tabi senin yazinin altinda olunca sik olmamis.
Özür dilerim kardesim. Senin ile bir sorunum yok. Kaldiki yazini eger begenmezsem bile böyle birsey yazmam;)

Mehmet Fırat
14.11.2007, 10:26
Yok güzel Kardesim sana neden diyeyim. Ben ZK'yi kastediyorum ama tabi senin yazinin altinda olunca sik olmamis.
Özür dilerim kardesim. Senin ile bir sorunum yok. Kaldiki yazini eger begenmezsem bile böyle birsey yazmam;)

Kusura bakmayın. Bir anlık dalgınlığıma geldi heralde.:)

omermk
14.11.2007, 10:27
Sivas şampiyon olursa büyüklüğümüzü gösterip Trabzonu sivasspor bayrakları ile süsleyelim ve her sene bir anadolu takımını destekleyip pilot takımı olalım onların. yetiştirdiğimiz oyuncuları onlara takviye yapalım. yayın gelirinden pay sattığımız oyunculardan yüzde verelim. hatta daha da büyüklüğümüzü gösterip şampiyonlar ligine katkısı olsun diye gökdenizi bedelsiz verelim.

bu yazıdan bunu algılıyorsanız söyleyecek bir şey yok...

Ünyeli Murat
14.11.2007, 10:27

bu kadar ironiyle bezenmiş bir yorum okumamıştım...fakat inşallah senin bu yorumunu zeyyad kafkas okumaz...:)

Erkut Ay
14.11.2007, 10:28
Trabzon: Biz olamazsak Sivas şampiyon olsun

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, şampiyonluk yarışında iddialarının son ana kadar süreceğini; ancak Sivasspor'un da şampiyon olması halinde sevineceklerini ifade etti.

14 Kasım 2007 08:07 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/haber/38826.jpg

Hasan Demir'in haberi

hey Allahım internet sayfalarında geziniyor haber

Serdar ÖZCAN
14.11.2007, 10:45
Bu sey gibi oldu ya biz olamassak Sivas olsun ulen kimseye kendini hoş göstermek zorunda değilsin bugun Sivas liderliğe oynuyo diye ettiğin bu sözü yarın ligin dibindeykende edecenmi. Kendini satmaya hazırlamıssın belli ama bu takım seni kadar ucuz değil toplayın neyiniz var neyiniz yok defolun gidin yettti artık:mad:.

hüseyin1975
14.11.2007, 11:00
Kusura bakmayın. Bir anlık dalgınlığıma geldi heralde.:)

Yok ne kusura bakmasi. Sen benim kusuruma bakma. Senin yazinin altina yazinca elbette yanlis anlasilabilir. ZK yazmis olsaydim daha iyi olurdu ;)

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2007, 11:01
bu mesele gereksiz mesele..
bizim sivastan bir beklentimiz mi var ki yaranmak için cebelleşiyor..

istemem kardeşim..

benden başka kimsenin şampiyonluğunu istemem..

kim olursa olsun . bana ne..

ben olmadıktan sonra..

Hasan3.
14.11.2007, 11:11
Çapsız yöneticinin çapsız açıklamaları, bunlar Trabzonsporu kaldıracak kadar gururlu onurlu değiller malesef.Dandik anadolu takımına yaranmaya çalışıyorlar

Osman Yavuz
14.11.2007, 11:16
Zaten bu Zeyyad'ın Trabzonspor'un basın sözcüsü olduğunu kabullenemiyorum bir de çıkıp diyor ki sivas şampiyon olsun.Bu nasıl bir mantıkdır anlamadım gitti.Adamlar senin maçında en büyük çirkefliği yaptı sen sivas şampiyon olsun diyosun.Bazı arkadaşlarımızda sivası gaza getirmek için söylemiş olabilir diyolar.Yok arkadaş ben öyle şeylere gelemem.Gündeme gelmek için mi yapıyor bunları anlamıyorum artık.2 kelimeyi biraraya getiremeyen adamlar Trabzonspor'u yönetiyorlar.Yazıklar olsun.İstanbul takımları bizi anadoludaki takımlardan daha çok koruyor valla.

Harun-61
14.11.2007, 11:19
bu mesele gereksiz mesele..
bizim sivastan bir beklentimiz mi var ki yaranmak için cebelleşiyor..

istemem kardeşim..

benden başka kimsenin şampiyonluğunu istemem..

kim olursa olsun . bana ne..

ben olmadıktan sonra..

budur ... !!!!........

Ayşe Aygün
14.11.2007, 11:24
Biz olmadıktan sonra kim olursa olsun.Ve biz olamadıktan sonra kimseyide desteklemem ve istemem şu şampiyon olsun diye bu gönülden tutulan bir takıma yapılan ihanet olur bence.

Ycandan
14.11.2007, 12:05
İstanbul takımlarının bizim şampiyonluğumuzu,bizim anadolu takımlarının şampiyonluğunu istememiz bana inandırıcı gelmiyo.Ergun Gursoy'un ve bazı GS li futbolcularının bizim maçtan önce Trabzonspor'un şampiyon olmasını isteriz deyip takımımızın konsantrasyonunu bilinçli bir şekilde etkileyip bize dört gol atmışlardı.Sözde sevmedikleri feneri şamp.yapmışlerdı.

OLCAY ÇAKIR
14.11.2007, 12:23
Sürekli ''biz büyüğüz'' demek de küçüklüktür.

Küçük insanların işidir.

Biz Trabzonsporuz.

Başka ifadesi yoktur bunun.

Trabzonspor.

Karşıdan nasıl duyulduğudur önemli olan.

Biz olamazsak şu olsun sözü; bir kulübün yöneticisinin temsil ettiği kurum adına tercihini ifade etmesi, saçmalıktır,basitliktir.

Kişisel tercihler kişinin kendisini bağlar.
Z.Kafkas ocak ayında bu tip bir beyanatı eşe dosta verebilir.Sakıncası da olmaz.

Ama maalesefki,yönetme işini tıpkı eski usulde olduğu gibi,denize atarak yüzme öğrenilir,öğretilir mantığıyla yapıyoruz.

Yetki verirken az daha dikkat ,aralık ayı önemli.

Doğan BULAT
14.11.2007, 12:31
Sivasın kendisi bile şampiyonluğa inanmazken bizim kendini bilmez rezil yöneticimizin yaptığı konuşmaya bak ya.. Sivas şampiyonluğa inansa elindeki forveti başka takıma satmak için uğraşmaz zaten.. Neymiş "Mehmet Yıldızı alan şampiyon olurmuş" Bırak takımında tutta şampiyon ol o zaman..

Bülent Şirin
14.11.2007, 12:45
Sayın Kafkas ne düşündü de böyle bir açıklama yaptı bilmiyorum. Elbet bir hesabı vardır. Sanırım bizim yazıyı okumadı, okuduysa bile yanlış anlamış demektir.:)

http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=520

Günümüz Türkiye’sinin konjonktüründe Sivasspor’un şampiyon olması mümkün gözükmüyor. O halde bu açıklama da ne kadar iyi niyetli olursa olsun havada kalıyor. Anadolu kulüplerinin Trabzonspor’a pek de muhabbetle bakmadıklarını eski yazılarımızda gerekçeleriyle açıklamaya çalışmıştık. Anadolu’da biraz iddialı konuma gelen vilayet takımlarının ilk göz diktikleri yer Trabzonspor’un makamıdır, dolayısıyla Sivasspor’un muhayyel şampiyonluğu, sadece Anadolu’nun değil, Trabzonspor’u konağın kapısının hemen yanında kabul ettikleri besleme çocuk gibi bir an önce sokağa atmaya can atan İstanbul’un gözünde de 4. büyük sıfatını canlı canlı mezara gömmek için eşi bulunmaz bir fırsat olacaktır.

En iyisi, yukarıda bazı arkadaşların isabetle belirttiği gibi, kendi dışımızdaki hiçbir kulübün şampiyonluğu konusunda ağzını açmamak. Maazallah, Pandora’nın kutusu’nun açılmasından bile vahim sonuçlara sebebiyet verebilir.;)

omermk
14.11.2007, 13:12
zeyyat kafkas ın sivasspor veya bir başka takımla ilgili şampiyon olmalarını istiyoruz ya da küme düşmelerini istiyoruz açıklamaları tabiki kulübe yakışmaz ve bu tür açıklamalarda bulunmakta gereksizdir daha sonra bazı arkadaşlarımızın dediği gibi polemik konusu olur.
benim anlatmaya çalıştığım ne sivasspor un ne de bir başka anadolu takımının bizim ayarımızda olmadığıdır onlarla bu tür polemiklere girerek kendimizi küçültüyoruz. ligin ilk maçındaki olaylarda da gereksiz yere uğraşarak muhatab almıştık, gerek yok bunlara...
sürekli büyüğüz demek tabiki saçma ve içi boş bir durum yaratır önemli olan yaptıklarınızla, tavır ve davranışlarla bunu belli edebilmektir. benim şahsi fikrim şu ; gönül isterki biz şampiyon olalım ama biz olamayacaksak istanbul takımlarından biri olacağına anadolu dan bir takım olsun. bu sivas olur, kayseri olur, ankaragücü olur farketmez.
şunu da hatırlamakta fayda var, 96 yılında ilhan cavcav ''fb olacağına trabzonspor şampiyon olsun bütün anadolu takımları bunu istiyor'' dediğinde hiçbirimizden ses çıkmamıştı hatta bi çoğumuzun hoşuna gitmişti bu durum.
kişisel olarak kimin şampiyon olacağını dilemekle, zeyyat kafkasın açıklamaları farklı şeyler. en güzelini bir arkadaşımız söylemiş'' biz şampiyon olalım da diğerleri ne yaparsa yapsın''...

H.A.Y
14.11.2007, 13:16
ya bırakın bu sivası yüceltmeyi,adamlar top falan oynamıyor,şansa karambole attıkları gollerle bu seviyeye geldiler,liglerde en kötü futbolu oynayan trabzonspora karşı bile bir tek pozisyon bulamadılar,,2.3 hafta sonra görürsünüz dibe doğru çöküş başlar ,en büyük başarısıda en fazla 3. bitiri ligi
emin misin dostum öyle olduğuna...biz de top oynamıoyz ama 10.yuz...hadi galatasray olsa derdim de son dakika penaltılarıyla falan kazanıp geldiler buraya da..öyle değil..zaten avni akerde alkışlanan takım sivastı..

Ömer TOPAL
14.11.2007, 13:37
geçen senenin ilk yarısındaki Vestel Manisayı hatırlatırım sizlere.....Sivastan daha iyi durumda olduklarınıda..ikinci yarı nasıl çırpındıklarını...dilegim Sivas onlardan beter olsun...Kıl oluyorum abi o yakıma...bizim 3 puanımızla adam oldular....ilahi adalet yerini bulur inşallah

FANATIK61
14.11.2007, 13:56
Zeyyat Kafkas’tan açıklama
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas, Doğan Haber Ajansı’na kendisine yöneltilen bir soru üzerine yaptığı açıklamadaki içeriğin medya kuruluşlarında farklı yorumlarla yer bulmasının yanlış bir yaklaşım tarzı olduğunu vurguladı.

Trabzonspor’un şampiyon olmaması halinde herhangi bir Anadolu takımının şampiyonluğunu beklemenin Anadolu’nun lideri konumundaki bir kulüp için doğal olduğunu kaydeden Kafkas, “Trabzonspor’un Türk futbolundaki misyonu bellidir. Bu misyon dört büyük kulüpten biri olmanın yanı sıra Anadolu’nun da liderliğidir. Bu özelliği taşıyan bir kulübün farklı söylemde bulunması gerçekle örtüşmez. Olay bu boyuttayken açıklamalarımızdan farklı anlamlar çıkarılması iyiniyetli bir yaklaşım tarzı değildir” ifadesini kullandı.

Zaman içerisinde yaşanan süreçte kulüp olarak Anadolu’daki sempatiyi kaybetme ihtimaliyle karşı karşıya kalındığına da işaret eden Zeyyat Kafkas, “Gittiğimiz Anadolu kentlerinde farklı tezahüratlarla karşılanıyoruz. Bu geçmişte böyle değildi. Trabzonspor tekrar eski misyonuna kavuşturulmalıdır. Yönetim kurulu olarak çabamız budur. Konuyu değerlendiren arkadaşların olaya bu gözlükle de bakmaları daha doğru olacaktır” diye konuştu.

Mehdi
14.11.2007, 14:01
Arkadaşlar Sivas'ın şampiyon olamayacağını herkes biliyor zaten.Buna futbolcuları da hocasıda inanmıyor taraftarı kadar.Çünkü Mehmet Yıldız'da Bülent Uygun'da devre arasında 3 İstanbul takımından teklif geleceğini ve bu işin nihayetinde olamayacığını çok iyi bilmiyorlarmı?Hemde adları gibi.Her maç sonrası hedeflerinin sadece Uefa olduğunu,buna kendilerinin bile inanamadığını söylemiyorlar mı?Fakaat.

Önemli olan bu değil.Bizim basın sözcümüzün bizden başka bir takımı şampiyon görmeyi yeğlemesi.Biz olamıyorsak şu olsun demesi,diyebilmesi.Bunu taraftar olarak ben bile diyemiyorsam size ne başkasının şampiyonluğundan.Son maç Sivas-Trabzon maçı olsa ve sivasla (atıyorum) bjk şampiyonluk yarışında olsa biz Sivas'a maç satacağız demekmi oluyor bu?

Büyük takımız büyük takımız diyoruzda şunu birde bu işin başındakilere bir kabullendirebilsek.O zaman oldu bu iş.

Mehmet Fatih Yavuz
14.11.2007, 14:05
kavuşamaz hemşerim..
rekabetin bu boyutta olduğu bir yerde bahsettiğin konuma u-la-şıl-maz..

herkes senin payına göz dikmişken ne misyonundan bahsediyorsun???

bırak elalemin şampiyonluğunu..

otur kendi şampiyonluğun için uğraş..

BAŞKA MESELESİ KALMAMIŞ BİZDEN HARİCİNİ KONUŞUYOR..
HALA DA KONUŞMAYA DEVAM EDİYOR.
Bİ TUT ŞU ÇENENİ.

la havle ......

Faik Yılmaz
14.11.2007, 14:15
söyleyecek laf buamıyoruz....

sanki burayı abad etmiş gibi başkaları hakkında konuşabiliyor.... aslında bizden bu sene bi halt olmaz demenin bi başka şeklidir yani itiraftır.....

tek yıldız oyuncusu mehmet yıldız olan bir takım 28 puanda iken biz nasıl 16 dayız onun hesabını versin başkalarının işine karışmasın.....

Kadir Aydın
14.11.2007, 14:19
Güzel futbol oynuyorlar, yakışır...

denizgrsy
14.11.2007, 14:19
en zor durumumuzda tüm anadoluda her deplasman da ''Trabzon kümeye '' diye bağırmadımı !!! hiç birinin birbirinden farklı yok , bizim bizden başka dostumuz yok , çokta lazım değil !!! ne bu yalakalık kime ? kimin adına bu temennide bulunuyorsun , sen milyonlarca taraftarı olan bir kitle adına bu temennide bulunamassın !!! önce geçen onca berbat sezonun hesabını ver , utanmadan çıkmış dediği lafa bak !

yav kardeşim hiç bir tutar tarafınız yok , her dalınız çürük , insan tutmaya korkuyor !

hodlu
14.11.2007, 14:20
Yazık bu edebiyat durup dururken nerden esti şimdi. Onca yaşanan şeyden sonra sivas olacaksa fener olsun derim sn. kafkas nasıl Trabzonsporlusunuz siz insan utanırda susar bari...

Mehdi
14.11.2007, 14:29
E tabi ortada bizim takım hakkında konuşacak birşey bulamadıkları için böyle zevzeklikler oluyor.Can sıkıntısı işte.Basın sözcüsüde iş yapacak ama değilmi!

Faik abininde dediği gibi bu sene bizden cacık olmaz demenin en dolaylı yoludur bu.Tebrikler sayın basın sözcümüz.Diğer takımlara beslediğiniz şampiyonluk fantezilerinizi bir kenara bırakıp bütün taraftarın beklediği transfer,başarı türü konuları ne zaman gündeme getireceksiniz acaba.Sivas'ın şampiyonluğunumu bekliyoruz.

Faik Yılmaz
14.11.2007, 14:32
Başkan Albayrakt hakkımız gasbedilirken bas bas bağırabn çığırtkanlık yapan Sivas başkanı ile el sıkışırken gülümsüyordu oysa sivas başkanı buz gibi bi ifade ile bizim başkana bakıyordu.gülmek ne kelime alman nazi subayı gibi duruyordu.

Başkanı böyle olan klübün yöneticiside böyle olur...

Ünyeli Murat
14.11.2007, 14:34
en sevdiğim hikayedir...

ormancı dalmış ormana başlamış ağaçları baltayla kesmeye..bunun üzerine ağaçlar başlamış homurdanmaya;

* yahu baltayla kesilmek zorumuza gitmiyorda,sapları bizden ya o zorumuza gidiyor demişler....

artık jest sırası sayın mecnun otyakmazda...oda çıksın biz olamazsak Trabzonspor şampiyon olsun desin...

orhan42
14.11.2007, 15:37
Sivas şampiyon olacağına fenerbahçe olsun daha iyi.Bu takımın topçularına tahammülüm yok hele o musa denen vatandaşa...

_SeRKaN_
14.11.2007, 15:40
en sevdiğim hikayedir...

ormancı dalmış ormana başlamış ağaçları baltayla kesmeye..bunun üzerine ağaçlar başlamış homurdanmaya;

* yahu baltayla kesilmek zorumuza gitmiyorda,sapları bizden ya o zorumuza gidiyor demişler....

artık jest sırası sayın mecnun otyakmazda...oda çıksın biz olamazsak Trabzonspor şampiyon olsun desin...

Bizim onların jestine ihtiyacımız yok asıl mecnun odyakmaz o açıklamayı yaparsa bayağı komik olur kendileri olduda alternatif gösteriyo gibi olur...

Great White
14.11.2007, 15:44
"Şayet Yönetim' e biz seçilmezsek şu seçilsin"

diyebilir mi acaba böylesi bir rahatlıkla..:confused:

Kul
14.11.2007, 15:46
Söylenecek tek bir şey var Büyük kulüp, küçük düşünen yönetici.. Açıklamadan tek bir şey anlıyorum her sene şampiyonluk hedefiyle girilen yolda bu sene de şampiyon olamayacağımız..

Aralıkta da yine bu ve bunun gibi insanlar seçilecekse ne kadar Trabzonlular futboldan anlıyor denilse de hiçbirşeyden anlamadığımızı ortaya koyacaktır.. Allah sonumuzu hayır etsin...

Bıyıkoğlu
14.11.2007, 15:55
"Biz olamazsak.." demiş.
Siz ve sizin gibiler yönetimde olduğu sürece Trabzon zaten şampiyon olamaz.

Şahinoğlu
14.11.2007, 16:43
Zeyyat'ça bir açıklama :) saçmalamış gene her zamanki gibi.

Ba®ış
14.11.2007, 16:48
bu kapasite ve zihniyetle Trabzonspor da yönetici olmak..

vah Trabzonsporum vah.. kimlerin eline düşmüşsün yazık....

Özge
14.11.2007, 16:51
Bir insan bu kadar mı saçmalar yaa:)Koskoca Trabzonspor kulübünün yöneticisisin böyle açıklama yapılır mı yaa.Bir kere de düzgün açıklama yaptığını görmedim zaten.

Tolga_61
14.11.2007, 16:54
sanırım seçim sonrası için iş aramaya başladılar beli sivastan teklif gelir :)

Mayls
14.11.2007, 16:55
"Biz olamazsak" zihniyeti birkere tamamen yanlis. Sen bu ülkenin en büyük kulübünün yöneticisiysen "biz olamazsak" diye düsünemezsin. Gecen sezon da "kötülerin iyisi" olan Albayrak "biz olamazsak Manisa olsun" diyordu.

oguzkoc
14.11.2007, 17:31
zeyyad kafkas: biz olamıyorsak sivas olsun
ben : sivas olmasında kim olursa olsun

asikaplan
14.11.2007, 17:37
bumu trabzonsporun sözcüsü bumu bizim haklarımızı basına yansıtacak ah ulan ah ne şerefli haysiyetli insanlara kalmış gururlu onurlu insanlara kalmış bizim takımımız yazıklar olsun git lan sivasa basın sözcüsü ol yanın giderkende nurişide al dürzü

Şuayip Aydın
14.11.2007, 17:39
arkadaslar bence zeyyat baba bıraz da olsa dogru soyluyo cunku kac sene oldu bız sampıyon olmalyalı bırakında bır anadolu klubu sampıyon olsunda bızde sevınelım artık bu sıvasla olanlar utulsun unutmayın kı gecen sene sıvasla bera aynı koltukta mac ızledık onlar bızım kardeslerımız bızde onların abılerıyızzzz

unique
14.11.2007, 17:55
Saçmalamış, Sivasspor'dan bizim maçta yaptıkları çirkefliklerden ve maç sonrası bebekler gibi puan için ağlamalarından dolayı ömür boyu nefret edeceğim.

pReN@_61
14.11.2007, 18:24
bu kapasite ve zihniyetle Trabzonspor da yönetici olmak..

vah Trabzonsporum vah.. kimlerin eline düşmüşsün yazık....

hemde ÇOK yazık !

My
14.11.2007, 19:45
LÜTFEN SUSUN !

Her hafta pazartesi günü 6 pas programına katılmak için THY uçağıyla İstanbul’a hareket ediyorum. Dedeman oteline yerleştikten sonra program saatine kadar İstanbul’da ki arkadaşlarıma uğruyorum. Genel olarak yazılan yorumları okuyup akşam programda iyi ve doğru konuşma yapmak için hazırlanıyorum Bu ciddi hazırlığı yapmasam da program da konuşabilecek kadar bilgiye ve zekâya sahibim!

Peki o zaman niye bu ciddi hazırlık?

1)Show TV yetkilileri bana güvenmiş ekranlarını açmış. Hem de Türkiye’de ilk defa Trabzonspor eğilimli birini ekranın karşısına oturtmuş!

2)Peki, ben kimim? Kravat takıp takım elbise giyip programa çıksam bile “bordo mavi formalı bir eski yıldızım”.

3)Ne yapmam gerekir?

Program içinde yeri ve zamanı gelince Trabzonsporlu olan ve olmayan sporseverlere Trabzonspor’la ilgili doğru bilgiler aktarmak. Aktarırken de üzerindeki formanın rengine göre fanatikçe değil öğretici şekilde olması gerekir. Eğer kendi takımın için objektif yorumlar yaparsan diğer takımlar için yaptığın yorumlara da itibar ederler! Ben “kazanmak için her şeyin mubah olduğunu düşünen biri değilim”

Temsil ettiğim camia ve bana güvenenlere saygıdan dersime iyi hazırlanıyorum!
Bunları neden anlattım?

Bu hafta programdan sonra otel de bilgisayarımda spor haberlerini okurken birden şok oldum!
Geçen sene ki seyrettiğimiz filmi Trabzonspor’u yöneten arkadaşlar tekrar vizyona koymuşlar!
Geçen sene kulübün başkanı “ben olamazsam Vestel Manisa olsun” diye veciz bir cümle kurmuştu!

Şimdi bakıyorum Basın sözcüsü Zeyyat Kafkas “ bizim olmadığımız yerde Sivas’ın şampiyon olmasını isterim “ diye yeni ve çok önemli cümle kurmuş!

Yahu arkadaş ne diyorsunuz? Bu lig de kimin şampiyon olmasına karar vermeye çalışacağınıza Trabzonspor’u şampiyon yapın!

Size kimin şampiyon olacağını soran her hangi bir sporseverin olduğunu görmedim!
Lütfen kendi yorumculuğumla ilgili yukarda yazdığım şeyleri okuyun. Ben onları hava atmak için yazmadım. Temsil ettiğimiz bir camianın olduğunu ve her şartta onun bir ferdi olarak hareket etmemiz gerektiğini hatırlamanız için yazdım.

Daha ağır şeyler yazmamak için yazımı bitiriyorum. Allah sizlere akıl fikir versin. Bize normal sabır değil. Peygamber sabrı versin.

Serdar BALİ

ilhan
14.11.2007, 20:00
Hah işte bunu yap canımızı ye Serdar Bali.. Ersun Hoca'nın değil takımın başındakilerin üzerine git arkandayız. Ersun Yanal demeçlerinde hangi takımın başında olduğunun bilincinde yorumlar yapiyor. Ama yöneticilerimiz maalesef nerede olduklarının farkında değiller.

Erbay
14.11.2007, 20:32
Kimse şaşırmamış Zeyyad Kafkas'ın açıklamasına.Ne gereği vardı şimdi bu açıklamaya.Utanmaya başlıyorum bu yönetimden.

Tmac61
14.11.2007, 22:35
Zeyyat kafkas a "git iki çay getir konuşma" diyorum.o anladı.

armagan67
14.11.2007, 22:43
zeyyat bırak ALLAH askına ya

a.fındıkoğlu
14.11.2007, 22:46
''biz olamazsak'' dan sonraki farketmez ister sivas ister tokat

The Legend
14.11.2007, 22:53
olmaz böyle bi açıklama :eek: seni oraya getirenin ... konuşma özürlü gıcık herif :mad::mad::mad:

Cem Balcı
14.11.2007, 22:57
bugün bile gazetelerde bu açıklama var.okurken hala utanıyorum nasıl bir zihniyettir bu...

Emirhan Makul
14.11.2007, 22:58
zeyyatt bööö getirdin hepimizee yaaa lütfen susarmısın

Özkan
14.11.2007, 23:05
Ülkemizde 2 takım vardır, Trabzonspor ve diğerleri. Böyle düşünmeyen tipleri yönetimde görmek istemiyorum.

Cem Balcı
14.11.2007, 23:34
işteki aksiliğe bak bide bu adam basın sözcüsü tam da yerinde yani...

İslam Sezer
15.11.2007, 00:42
Trabzonspor basın sözcüsünün böyle bir açıklama yapması benim de hoşuma gitmiyor.Sen kendi işine bak kardeşim,çıkarı takımını düzlüğe ve şampiyon olacağım de,başka da birşey deme.
Ancak kişisel görüşüm,gönlüm benim de Bizans takımlarının dışında takımların şampiyon olmasıdır.Biz zamanında surda gedik açtık,yıktık,bayrağımızı diktik.Fakat çok zaman oldu ki her türlü ayak oyunlarıyla toparlandılar ve yıllardır Anadoluyu ezdiler.Bizim durumumuz malum.Bence biz her sene yıkıcaz deyip iyice yıpranmaktansa biraz olsun sakin olmalı ve toparlanmalıyız.Biz Osmanoğlu olarak bu Bizansı şu an yıkamıyorsak varsın Candaroğlu veya Karamonoğlu yapsın.Benim bakış açım budur.Bu Bizans uzun süre şampiyonluk göremez ise,şampiyonlar hep Anadouldan çıkarsa bu Trabzonspora zarar vermez,onu küçültmez.Tam tersine ilerleyen Türk futbolunda Adalet sağlanır bu dürüst mücadele de bence biz de bolca şampiyonluk kazanırız.Bir Sivas olsun bir Kayseri bir Bursa, 10 tane de biz oluruz.Yeter ki Bizans entrika yapamasın,küçülsün hatta mümkünse yok olsun.Bence Sivasa Kayseiye Bursaya kızmaya onlar yerine Bizansı tutmaya gerek yok.Bu bizim felsefemize aykırıdır.Yok Trabzonlular bu konuda bu kadar ısrarcı olursa benim gibi Kastamonulu Trabzonsporlular çelişkiye düşmeye başlıyor.Eskiden ES-ES vardı.Şampiyon olmasını istedi insan olanlar.Çok uğraştı olmadı.Nasip bizeydi.Ama zayıf düştük,kolay değil kahpe Bizansla uğraşmak.Bizansın kahpelerine Yaramaz çocuk Sivası tercih ediyorum kızan kızsın.Gönül ferman dinlemiyor...

mustafakaya
15.11.2007, 00:49
biz olamazsak lazio olsun:)

h.bezir61
15.11.2007, 01:18
Biz olamassak Sivas olsun diyceginize sampiyon olmamiz icin caba sarfedin,öyle bos aciklamalarla kimselere yaranmaya calismayin.

Abdullah Altıntaş
15.11.2007, 03:07
zeyyad git yat evinde aşağa ordanda daha dışarı çıkma,bir yönetim kurulu kendine niye bu kadar küfrettirir ilginç

My
15.11.2007, 03:22
biz olamazsak lazio olsun:)En azından daha mantıklı :D

Yavuz Hasan
15.11.2007, 07:37
biz olamazsak lazio olsun:)
isim olarak yakin en ezindan

halil ibo
15.11.2007, 08:42
Bu adamın şu ana kadar yaptığı açıklamaların,verdiği beyanatların hiçbiri bir Trabzonspor yöneticisine yakışmıyor.Diyeceksiniz ki şu andaki yönetimden hangi birisi Trabzonsporumuza yakışıyor.O da bir elin parmaklarını geçmez herhalde...

Gökçebey
15.11.2007, 10:17
Zeyyat Kafkas'a tepkiler sürüyor
15 Kasım 2007 / 08:56
Trabzonspor basın sözcüsü Zeyyat Kafkas'a bir tepkide babasından.
Trabzonspor basın sözcüsü Zeyyet Kafkas'ın 'kulüp kurucusu' ünvanlı babası Tarık Kafkas "oğlum çok hatalı davranıyor" dedi.

Zeyyat Kafkas, Trabzonspor'un 'isim babası' Tarık Kafkas'ın oğlu. Fakat Nuri Albayrak yönetiminde akılda kalan hiç bir önemli rolü olmadığı gibi, sürekli olarak yönetime mal olan lafları ve sansasyona yol açan gafları ile tartışıldı.

Babası Kızdı:

Kafkas'ın son yaptığı açıklama ise camianın sabrını iyice taşırdı. Önceki gün biz olamıyorsak Sivasspor şampiyon olsun diyen Trabzonspor 'Basın Sözcüsü',basın önünde tüm taraftarlar kadar babası Tarık Kafkas'ı da çileden çıkardı.

Baba Tarık Kafkas "oğlum çok yanlış konuştu. Çok talihsiz bir açıklama yaptı. İstanbul takımlarını aşağılamakla, Sivas'ı yüceltmekle Trabzon'u nereye getireceksiniz? Tekrar tekrar okudum; çok üzüldüm, olmuyor böyle" diye konuştu

Kaynak (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=7154)

empty61
15.11.2007, 12:16
Sivas bizden çaldığı 3 puanla şampiyon olsa sen müsait bi taraflarına kına mı yakacan?
Bi açıklama yapayım da gazetelerda,televizyonlarda,bmn genel başlığında bunu tartışsınlar diye mi düşündü naptı..Talihsiz,gerksiz,havaye estirilmiş,boşbeleş bi açıklama..

Mustafa AYDIN
15.11.2007, 12:25
Sivas şampiyon olsun diyeceğine,biz neden şampiyon olamıyoruz sorusuna cevap arasanız daha iyi olmaz mı..????

littlebighorn
15.11.2007, 12:34
Biz olmazsak kimse olmasın.

İslam Sezer
15.11.2007, 12:41
Biz olmazsak kimse olmasın.
kusura bakma ama kulağa pek mantıklı gelmiyor.
o halde şöyle diyeyim?
fener mi sivas mı?
evet,banane de bir cevaptır.
ama kimse olmasın bir cevap değildir...

murseltaskin
15.11.2007, 13:09
aslında zeyyad kafkas çok doğru bir laf dedi.biz anodolunun lideriyiz fakat eskisi gibi anadoluya deplasmana gittiğimiz zaman iyi tezahuratlan karşılanmıyoruz.hep kötü tezahurat yapıyorlar.bunu düzeltmek lazım.tabi istanbuldan şampiyon çıkmazsa anadoluda buna en yakın kim varsa o sene trabzonsporda onu desteklemelidir.

Gökçebey
15.11.2007, 13:26
İtibarımızı düzeltmek için sivaslılara yalakalık mı yapalım? Adamlar sene içinde hasbel kader ilk 4e girebildiklerinde tamam artık 4. büyük biziz diyorlar. Hatta zavallının biri bursa Trabzon'dan daha kalabalık 4. büyük biziz bile dedi. Herhangi bir tanesinin şampiyon olduğunu düşünmek bile istemiyorum.

6Şafak Aydın1
15.11.2007, 16:15
babasi kulübün kurucusu diyemi gecti oraya ya, ne isler dönüyor tz tz bu 1 degil 2 degil ... dogrudürüst bi aciklamasini gösterin bana da . Talihsiz aciklamaymis haydaa

akdin
15.11.2007, 16:16
Bize ne,Sivas'tan......Kim olursa olsun,işgüzarlık......

Oğuuz
15.11.2007, 16:43
TRABZON ANADOLU KULÜPLERİNİN AĞABEYİ

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın "İstanbul takımları yerine Sivasspor'un şampiyon olmasını isteriz." sözlerini memnuniyetle karşıladıklarını ifade eden Uygun, "Sezon başında o olaylar yaşandığında ne Tarbzon'un mevcut yönetim kurulu ne sağduyulu insanlar nede Sivaslılar tasvip etmedi. Trabzon'u biz Anadolu takımlarının ağabeyi olarak görüyoruz. Biz Trabzon'u destekleyen ve seven bir şehriz. 8-10 kişinin iç çekimse içinde gergin amosferde yapılan bu olay yanlıştı ama dostulğumuza gölge düşüremedi. Biz de ilk oynayacağımız maçta Trabzon'u karanfillerle karşılaşayacağız. Onların da şampiyon olmasını isteyen Sivaslılar var. Bulunduğumuz konum itibariyle beyefendi ve centilmen kişiliği ile tanıdığımız Zeyyat Kafkas'ın böyle nacizane bir temennnide bulunmasından dolayı kendisini tebrik ediyor ve teşekkürlerimizi sunuyoruz." diye konuştu.

Serdar A
15.11.2007, 16:48
Bir Trabzonspor yöneticisinin böyle bir açıklama yapması çok gereksiz . Sivas yada başka herhangi bir takıma verilecek desteğin şekli 80'lerde bu illerin halkının Trabzona verdiği destekten farklı olmamalı.

Diğer taraftan artık Anadolu takımlarının şampiyonluk yarışında bizde varız demesi Türk futbolunu ileriye götürür.

Burada bu takımların yöneticilerinin istanbul baskına , oynanan oyunlara dayanması imkansız. Bu sebepten bir çoğu bu kirli işlere alet bile olabiliyor. O yüzden bir sezonda gelen +15 puanla büyüklük komplekslerine giren bazı yeni jenerasyon yönetici ve taraftarın ( ve bir anda memleketinin kayseri , sivas vs. olduğunu hatırlayan istanbul yazarcıkların ) söyledikleri bizler için alay malzemesi olmaktan öteye gidemez.

Medyada son zamalarda sıkça gazlanan bu mesele aslında anadoludan bir büyük daha çıkarmak için değil , Trabzonun apoletlerini sökmek için yapılan yeni bir davranış eğilimidir. Çok akıllı yöneticimizde bilerek yada bilmeyerek bu işe alet olmuştur.

Tangerine Dream
15.11.2007, 17:08
Gereksiz bir demeç üzerine boş yere yere tartışmayalım, eğer o kupa bir gün İstanbul dışına çıkacaksa gideceği şehir yine Trabzon'dur...

Karadağ06
15.11.2007, 17:45
utanmasa fener olsun dıyecek ya
tamam istanbul yerıne baska bı anadolu klubu olmasını bende ısterım ama
1. haftadan sonra adamların soyledıgı sozlerı ne cabuk unuttun ya bırak da aradan bıraz zaman geçsın
de mi bız zaten kotu gıdıyoruz,bide bız bu durumdayken sıvas sampıyon olsunda ıyıce gelsınler bızım ustumuze,,,tabı sıze hava hoş sızın ıstedıgınız zaten bu takımı ve taraftarını yerın dıbıne sokmak

karayamayman
15.11.2007, 17:49
utanmasa fener olsun dıyecek ya

Hayır utanmasa biz olmayalım da kim olursa olsun diyecek...

pablo_escobar
15.11.2007, 17:57
sivas şampiyon olsunmuş hadi ordan sende yöneticimisin. sivas şampşyon olsunda ben görürüm o zamn trabzonun 4. büyüklüğünü. anadoludan trabzondan başka şampiyon çıkamazzz.çıkarsa bizim zararımıza olur.hemde sivas kimdirde şampiyon olacak olmasın tabi..son yıllarda anadolu takımları bizim üzerimize oynuoo dikkatt

oktay61
15.11.2007, 20:13
Utanmazlıktır bu Zeyyad, bende diyorum ki Sivas Şampiyon olacağına o hiç sevmediğim nefret ettiğim Fener olsun daha iyi

Muhammed KOÇ
15.11.2007, 21:00
sivas kaza bela 1-2 puan farkla şampiyon olursa ilk haftadaki maçın tartışması yeni başlar..

Cem Balcı
15.11.2007, 21:22
sivas kaza bela 1-2 puan farkla şampiyon olursa ilk haftadaki maçın tartışması yeni başlar..

kaza bela bile olmaz olamaz sivasta geçen sezonki manisa gibi.birden çıktı birden inecek.

mensure 61
15.11.2007, 21:25
Boş laflar başka birşey diyil :(

Muhammed KOÇ
15.11.2007, 21:26
kaza bela bile olmaz olamaz sivasta geçen sezonki manisa gibi.birden çıktı birden inecek.
hiç belli olmaz şike mike bişiler olmazsa bu şekilde gider sivas..

Öztürk Adem
15.11.2007, 22:12
adam samımı 1 i degılkı herseyı yalan ruhsuz leblebi karakterli insan :(

Mehmet Fatih Yavuz
15.11.2007, 22:23
hiç belli olmaz şike mike bişiler olmazsa bu şekilde gider sivas..

zirvenin rüzgarı sert eser..
alışmamış adam hemencecik hasta oluverir..

illa gayrimeşru birşeyler olmasına gerek yok..

bi fırtına kopar bi bakarsın çığla beraber yuvarlanmış en aşağı kadar..

Oğuuz
15.11.2007, 23:36
manisanın çıkışı birden oldu ama sivasınki uzun süreli bi çıkış.. b.uygunun göreve gelmesinden sonra 34 hafta yani bi sezon geçmiş bu 34 maç sonunda fb:66,gs:65,svs:64,bjk:61 puan toplamış.. sadece bilgilendirme amacı ile yazılmış bi iletidir, tepkiye devam :)

Ömer TOPAL
16.11.2007, 11:00
bırakın su adamlara kıl oluyourm...bizim 3 puanımızla ordalar...o gazı almasalar simdi orda olamayacaklardı....beter olsunlar..onlar olmsaın çaykur rize konya olsun sivas olmasın

nakzo
16.11.2007, 11:06
böyle safsatalara hiç bakmaya gerek yok adamlar devre arasında oyuncu satmaktan bahsediyor ne şampiyonluğu ilk 5 giremezler..

Hekimoğlu
16.11.2007, 11:11
haram 3 puan için olmadık şerefsizlik yapanların şampiyonluğunu niye istiyeyim.

yns61
16.11.2007, 11:14
manisanın çıkışı birden oldu ama sivasınki uzun süreli bi çıkış.. b.uygunun göreve gelmesinden sonra 34 hafta yani bi sezon geçmiş bu 34 maç sonunda fb:66,gs:65,svs:64,bjk:61 puan toplamış.. sadece bilgilendirme amacı ile yazılmış bi iletidir, tepkiye devam :)

tarafsız yorum yapsana önce sivas takımmı da gelip uzun süreli falan diyosun 2 senede mi oluyor bu süre daha yteni süper lige cıktınız 2 hafta sonra 4 büyük içined e girersiniz dimi :)
Gülüyorum sadece

Erkut Ay
16.11.2007, 11:16
Sanane be adam kimin şampiyon olacağından sivastan şampiyonluk sıkıntımda yok olamazda fakat kimleri temsil ederek böyle bir zuhurda bulundun anlamadım............

hay1699
16.11.2007, 12:56
anadolulu kimliğimiz iyice aşındı.

winner
16.11.2007, 17:08
Yapma Zeyyat.Tribüne oynama.

aaahmet61
16.11.2007, 18:14
bir ay içinde zeyyat istediğine kavuşur .yöneticiliği biter sivasa başkan olur.şampiyon yapar

Berkay Kaya
16.11.2007, 21:31
mevzu bahis açıklamayı yapan zeyyat kafkas olunca şaşırmıyorum beceriksizlikleriyle geldiler ve öyle gidecekler............

KUTADGU
16.11.2007, 21:36
Sivasspor'un ne kadro kalitesi
ne mevcut teknik kadro kalitesi
ne de şehir futbol kültürü kalitesi
mevcut takımlarını bir adım dahi ileriye götüremez.

Sivasspor'un puanlarına bakacak olursanız.
Herşey daha net ortaya çıkacaktır..

Kaldı ki Vestel Manisa ile kıyaslamıyorum bile.
Vestel Manisa mevcut Sivas'ın yanında çok daha bir takımdı. çok daha.

Serdær
16.11.2007, 21:54
Biz olamasak Sivas Şampiyon olsun ,

Bence olabilir fakat sadece sivas değil diğer anadolu kulüplerinden bir tanesi şampiyon olsun.

Şuanda ki durumda sivas iyi olduğu için söylenmiş bir söz olduğunu düşünüyorum. Aynı durumda Antep Gençlerbirliği veya başka bir kulüp olsa aynı şeyin söyleneceğine inanıyorum.

Biz zaten şampiyon olamayacağız bu sene.

O zaman BJK,Gs ve Fenerde olmasın Sivas olsun yada başkası olsun :rolleyes:

ÖZAY AKSOY
16.11.2007, 22:03
Bu YÖnetİm Tam Bİr Basİretsİzler Ordusu. Ey YÖnetİcİ Sen Siradan Bİr Takimda YÖnetİcİlİk Yapmiyorsun!!! Koskoca Trabzonspor'un YÖnetİcİsİsİn Senİn Takimin Şampİyon Olamiyorsa Sen Otur Da Ona Yan Sana Ne Hangİ Takimin Şampİyon OlacaĞindan?

Cem Balcı
16.11.2007, 22:05
durun bakalım daha bu adamdan neler duycaz...

Tevfik Kılıç
16.11.2007, 22:40
Sivas'ın şampiyonluğunu asla sindiremem .Sivasspoun da sindirememiş olması gerekir.
zira ortada haram alınmış 3 puan var.

Cem Balcı
16.11.2007, 22:42
Sivas'ın şampiyonluğunu asla sindiremem .Sivasspoun da sindirememiş olması gerekir.
zira ortada haram alınmış 3 puan var.

aynen öyle haksız kazanç...

Selim_Perçin
16.11.2007, 22:44
Olmaz olsun böyle yönetim.Bu nasıl bi açıklama yazıklar olsun.Anti Sivas.

batugol
16.11.2007, 22:47
valla ben de anadoludan bir sampiyon cikmasini istiyorum
ama usta demagog bir baskani olan sivasin degil

Emre B.
16.11.2007, 22:49
Başkanın, teknik direktörün, futbolcunun, taraftarın şampiyonluğa inanmadığı bir camia şampiyon olamaz.

Oğuuz
16.11.2007, 23:38
tarafsız yorum yapsana...
ortada yapmış olduğum bi yorum yokki taraflı yada tarafsızlığına karar verebilelim :)

Oğuuz
16.11.2007, 23:38
tarafsız yorum yapsana...
ortada yapmış olduğum bi yorum yokki taraflı yada tarafsızlığına karar verebilelim :)

Salih Sezer
16.11.2007, 23:48
anadolu takımlarının şampiyon olması çok güzel bir durum...ancak malesef şunuda unutmamak gerekir ki anadolu takımlarının yöneticeleri istanbul takımlarının üyeleri olabiliyor.., bu sekilde olunca istanbul takımlarının paf takımı gibi davranabiliyorlar...

Murat61
17.11.2007, 00:18
ya su adamin hala baskanini savunanlar varya sunu gorup ne dusunuyosunuz acaba vaybe ne guzel konusmus mu?