PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke: Keşke bu Şampiyonluğu Trabzon'da yaşasaydım

OFLU
12.11.2007, 08:00
Fatih Tekke'nin formasını giydiği Zenit St. Petersburg, Rusya Birinci Ligi son maçında Saturn'ü 1-0 mağlup ederek Spartak Moskova'nın iki puan önünde şampiyonluk ipini göğüsledi.
Zenit St. Petersburg'un başarılı oyuncusu Fatih Tekke ilk 11'de sahaya çıktığı şampiyonluk maçının 25. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkmak zorunda kaldı. Türk yıldız, sakatlanmasından sonra büyük üzüntü yaşarken, gelen şampiyonlukla sevince boğuldu. Şampiyonluktan dolayı mutluluk gözyaşları döken Fatih Tekke, "Keşke bu şampiyonluğu Trabzonspor'da yaşasaydım. Ama kısmet değilmiş. Şampiyonluk gurbette bile olsa çok güzel duyguymuş. Böyle bir coşkuyu daha önce hiç hissetmemiştim." diye konuştu. Zenit, deplasmanda oynadığı Saturn maçına hızlı başladı. Tribünlerin çoğunu dolduran taraftarların desteğiyle sahaya çıkan Zenit, 15. dakikada Radek Sirl ile 1-0 öne geçti. Maçın son bölümlerinde ev sahibi ekibin geliştirdiği ataklar sonuç getirmeyince Zenit, maçı 1-0 kazandı ve 61 puan ile 23 yıl aradan sonra şampiyonluğa ulaştı. İkinci sıradaki Spartak Moskova'nın Dinamo Moskova'yı 2-1 mağlup etmesi şampiyonluğa yetmedi. Son maçında Hasan Kabze'nin takımı Rubin Kazan'ı 1-0 mağlup eden CSKA Moskova ligi üçüncü sırada bitirdi. Son maçını 3-1 kazanan FK Moskova, 4. sırayı alarak lig tarihindeki en büyük başarısına imza attı. Öte yandan A Milli Takım'ın 17 ve 21 Kasım tarihlerinde oynayacağı Norveç ve Bosna Hersek maçlarının aday kadrosunda da olan Fatih Tekke'nin durumunun Türkiye'ye döndükten sonra yapılacak kontroller sonrasında belli olacağı belirtildi.
İbrahim Şahin / Moskova (http://www.zaman.com.tr/ara.do?author=C4B062726168696D20C59E6168696E202F20 4D6F736B6F7661)12 Kasım 2007, Pazartesi

:alkış:

Burçak
12.11.2007, 08:53
keşke Fatih keşke. Ne muhteşem olurdu. Fatih Tekke seslerini şuan duyar gibiyim.

kivancpehlivan
12.11.2007, 09:21
ahhh ah keşke.

şampiyonluk görüntüleri var mı tekke ne yapmış merak ettim :D

Bartuğ13
12.11.2007, 09:50
zenitin de 23 yıldır şampiyon olamadığını 2 hafta önce öğrendim.o günden beri neden trabzonda yaşamadı diye iç geçirip duruyorum her ismini duyduğumda.
ah ah.

Hüseyin Bağdat
12.11.2007, 09:53
İnşaALLAH seneyede bizimle şampiyonluk yaşarsan kaptan:)

TheRapZoNe
12.11.2007, 10:07
Sampiyonlugu bu sene Zenit"te yasadi, umariz seneye Bremen"de(su anki bilgiler oraya gidecegi dogrultusunda) de yasar

Harun-61
12.11.2007, 11:37
İnşaALLAH seneyede bizimle şampiyonluk yaşarsan kaptan:)

:alkış: :) :alkış:

Erkut Ay
12.11.2007, 11:44
çok istiyorsan devre arasında gelir Trabzonsporu şampiyon yapma hedefine muvaffak olursun kutluyorum kendisini...............

pReN@_61
12.11.2007, 17:20
ah ah keşke....:(

Cem Balcı
12.11.2007, 18:49
keşke be tekke keşkee...başka nedenebilirki keşkeee...

akdin
12.11.2007, 19:35
Geri dönsün bize artık.......

Öztürk Adem
12.11.2007, 20:58
ya ole dersın sımdı fatih abicim ınsallah o gunlerıde goruruz

Erdem Keser
12.11.2007, 21:11
Futbolcu olarak olmasada teknik direktör olarak bir gün yaşayacaksın inşallah

macka61
13.11.2007, 00:48
kaptanım geri dön yap bizi şampiyon

Erdem Keser
13.11.2007, 11:27
Fatih Tekke kararını verdi!
Trabzonspor'da oynadığı başarılı futbol ve attığı gollerle hâlâ Bordo-Mavili taraftarların dilinden düşmeyen yıldız futbolcu, ilk defa yaşadığı şampiyonluk duygusunu ve geleceği ile ilgili tüm planlarını sıcağı sıcağına anlattı. İşte spor kamuoyunun merakla beklediği Fatih Tekke'nin Zaman gazetesinden İbrahim Şahin'e çarpıcı açıklamaları...

- Trabzonspor'da yaşayamadığın şampiyonluğu Rusya'da yaşadın. Neler söyleyeceksin?
"Bu yıl Rusya ligi çok çekişmeli geçti. Son haftaya Spartak Moskova'nın önünde lider girdik. Deplasmanda Saturn'u 1-0 yenip şampiyon olduk. Zenit de Trabzonspor gibi 24 yıl şampiyon olamıyordu. Trabzonspor'da yaşayamadığım şampiyonluğu burada yaşadım. Keşke Trabzonspor formasıyla da bu sevinci yaşayabilseydim."

- Sahada nasıl sevineceğini bilmeyen bir Fatih Tekke vardı sanki...
"Trabzonspor'da üç defa kupa kazandık. Birçok kez galibiyet sonrası sevinçlerimiz oldu. Ama şampiyonluk yaşayamamıştım. Bir de Türkiye'de değil Rusya'da şampiyon oluyorsunuz. Sakat sakat oynamışım. Hakemin son düdüğünden sonra nasıl sevineceğimi cidden bilemedim. Ama çok güzel bir duygu."

- Bu şampiyonluğu Trabzonspor formasıyla neden yaşayamadın?
"Benim hayatımdaki en önemli hayalim Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak ve kupayı kaldırmak ve bunu taraftarlarla yaşamak. Bunun olması için takımın iyi olması lazım. Güçlü bir ekibin olması lazım. Zenit'in şampiyonluk sevincinde taraftarların bakış açısı çok farklıydı. Bizde bu futbol kültürü çok farklı. İnsanlar bunu görmüyorlar ya da görmek istemiyorlar. Şampiyonluğun özellikle Trabzonspor için yaşanabilir olması oranını düşürüyor. Ben bunu birçok kez Trabzonspor'da hoca ve yöneticilerle konuştum. Çok yanlış ifade olsa bile Trabzonspor'da şampiyon olmayı futbolun üzerinde görüyordum. Bunun için fikirlerimizi söylüyorduk. Gelecekte inşallah bunu yaşarız."

- Trabzonspor'un son durumu sence nasıl?
"Maalesef 1,5 yıldan beri yani uzak kaldığım dönemde ileri gidişten ziyade geriye gidiş var. Bu her anlam için geçerli. Fakat bu düzelebilir. Sadece bunun için samimi olmak gerekir. Yoksa Trabzonspor'u tutan her kişi kalbini bu takıma vermiş kişilerdir. Bunun için güven verilmesi lazım. Güven ve samimiyet olduğunda bizim camianın başarılı olacağına inanıyorum."

- Trabzonspor'dan ayrılalı yaklaşık 1,5 yıl olmasına rağmen tribünlerde hâlâ 'Fatih Tekke' tezahüratları yapılıyor...
"Biz bu camiayla doğduk, bu camiayla öleceğiz. Taraftarla çok iyi bir ilişkim vardı. Unutmayacaklarını bilmem benim için çok güzel bir duygu. Ne hikmetse kendi futbolumu benim anlatmam kendi adıma doğru değil. Öyle bir noktaya geldi."

- Kendini yalnız hissettiğin anlar oluyor mu?
"Burada Hasan Kabze var. Geldikten sonra çok iyi işler yaptı. Bir Caner var. Rusya'da dışarıda oynayan kendi oyuncularına aşırı destek var. Bizim ülkemizde hiç böyle bir durum yok. Bir gün çıkıyorlar Fatih kadro dışı kaldı deniyor. Bizde olmayan şeyler yazılıp konuşuluyor. Hatta kötü şey olsa da yazsak deniyor. Son bir ay içerisinde inanılmaz işler yaptım. Takımın şampiyon olmasında özellikle son haftalarda büyük katkım oldu."

- Yani size medya gerektiği kadar sahip çıkmıyor mu demek istiyorsun?
"İstanbul'dan giden oyuncu Avrupa'da oynamayan arkadaşlarımız var. Her an onlar konuşuluyor. Biz hiç konuşulmuyoruz. Milli Takım için de aynı şeyler söz konusu. İki yıl önce en fazla gol atan oyuncuyduk. Biz Milli Takım'a çağrılmadığımızda kimse bir şey söylemiyor. Ama maalesef bazı şeylerin tekelinden kurtulamıyoruz. Biz yurtdışında rahatız. Bizleri sevenlerin dışında, Türkiye'deki diğer insanların da bize sahip çıkmasını istiyoruz."

- Nuri Albayrak, "O günün şartlarında Fatih'i satmamız gerekiyordu, sattık. Gerekirse yeniden transfer ederiz." diyor...
"Fatih Tekke'nin yeniden Trabzonspor'a dönmesini gerçekten isteyen insanlar vardır. İşin gerçekçilik boyutu yani transferin olabilirliği şuanki şartlarda zor gibi görünüyor. Burada aşırı derecede beni bırakmak istemeyen yönetim, hoca ve arkadaşlarım var. 4-5 ay önce ısrarla gitmek istediğimi söylüyordum. Birçok sebebi vardı bunun. Bunlara rağmen kulübe teşekkür ediyorum. Türkiye'de böyle bir şey söylemiş olsaydım, kovulurdum. Bunu da söylememin sebebi; forvet gol atmak zorunda. Ama oyun sisteminden dolayı çok gol atamıyoruz. Ben de oyunumu sonuca yansıtamadığımdan söylemiştim."

- Rusya'dan ayrılma yönündeki fikrin değişti mi?
"Şampiyon olmak çok güzel. Lig lideri olduğumuz için önümüzdeki yıl direkt Devler Ligi'ne katılacağız. Buradan başka bir yere gidip orada yeniden başlamak ne kadar doğru olur bilmiyorum. Futbolun içerisine bakıldığında yine ayrılmayı düşünebilirim. En azından şu an için böyle bir durum yok. Avrupa'dan çok iyi bir takımdan teklif gelirse, kulübün menfaati doğrultusunda en az böyle olabilir."

- Fenerbahçe'ye transferin konuşuluyor..?
"Konuşuyorum suç, konuşmuyorum suç. Bu konuda kimseye açıklama yapmadım. Doğrusu neyse onu söyleyen biriyim. Şu an için F.Bahçe dahil, Türkiye'deki herhangi bir takıma dönmeyi düşünmüyorum. Türkiye'nin durumuna bakıyorsun, futbol olarak iyi durumda değil. Türkiye şu an için kafamda yok."

- Zenit'e transfer olduğunda hedefin 61 gol atmaktı. Ancak 10 tane atabildin.
"Ben onu espri olsun diye söylemiştim. Burada 2,5 yıllık sözleşmem daha var. Futbol anlamında söylediğim şartlar olursa 61'i gerçekleştirmek uzun zaman almaz. Şartlar olsaydı bu hedefimin yarısını atardım. Ben Fatih olarak kapasitemi biliyorsam, bunu gerçekleştiririm."

- 3 maç sonra Milli Takım'a yeniden çağrıldın ama yine sakatlandın...
"Milli Takım'a çağrılıp da sakatlandığım sayı 20'yi geçmiştir. Bu ya tam aday kadro açıklandıktan sonra oldu ya da Milli Takım idmanlarında oldu. Nasip. Buna söyleyecek bir şey yok."

- Türkiye'nin Euro 2008'e gitme şansı nedir?
"Gerçekçi konuşmak gerekirse, bizim çoktan gruptan çıkmış olmamız lazımdı. Son dönemde Milli Takım'ımız iyi oynamıyor. Norveç'te yine önümüzde duran bir şansımız var. Kolay değil elbet. Biz nasıl Avrupa Şampiyonası'na gitmek istiyorsak, onlar da gitmek isteyeceklerdir. Kendi sahasında oynayacaklar ve saha şartları tam onların istediği gibi olacak. Onların bizim yıllardır yaptığımız final maçlarındaki hataları yapacaklarını tahmin etmiyorum; ama inşallah yaparlar."

- Sen gittikten sonra Umut transfer edildi. Uzun süre gol atamıyor ve şu anda en çok eleştirilen futbolcuların başında geliyor.
"Umut kendini tamamladığı zaman kendini bir yere koyar. Bu arkadaşımızın birçok özellikleri var. Artı ve eksileri var. Eksiklerini tamamlasası için bu arkadaşa sahip çıkmak lazım. Takımdaki hoca ve arkadaşların da ona yardımcı olsun. Umut 5 maç gol atamaz, bir maçta da 5 gol atar. Atacağına inanıyorum. Yeter ki rahat olsun. Trabzonspor'da forma giyen bir oyuncunun rahat olması kolay değil. Umut kardeşimiz karakter olarak pırıl pırıl biri. Ancak Umut'un rahat olmadığı zaman 'acaba kaçırırsam' dediği anda atma şansı yok. Taraftardan ricam, bu arkadaşa yardımcı olsunlar."

- Trabzon taraftarına bir mesajın var mı?
"Takımdaki oyunculara yardımcı olsunlar. Elbette oyuncular hata yapacaklar. Taraftar baskısı futbolcuların daha iyi oynamasına engel oluyor. Galatasaray maçı zor olacak. Ama Trabzonspor'un Galatasaray'ı yeneceğini düşünüyorum. Trabzon, bu maçı kazanarak, yeni bir hava ile birlikte devre arasına gider ve orada da eksiklerini giderir."

- Açıklamalarında Trabzonspor'da futbolcu olarak olmazsa bile teknik kadronun içinde yer alarak bir şekilde şampiyonluk yaşayacağını söylüyorsun?
"Ben herkese hep öyle söylüyorum. Futbolcu olarak yaşamayamadım; ama antrenör olarak yaşayacağıma inanıyorum. Çünkü bunca şeyi gördükten ve yaşadıktan sonra mutlaka Trabzonspor'da şampiyonluk yaşarım."

13.11.2007

Kaynak : Zaman

İsmail Çavuşoğlu
13.11.2007, 11:31
Tebrikler Fatih TEKKE.cok süper açıklamalar.demekki birkaç yıl sonraki Teknik Direktörümüz Kral Fatih Sultan TEKKE..

Mehmet Fırat
14.11.2007, 08:51
Fatih Tekke: Keşke bu Şampiyonluğu Trabzon'da yaşasaydım

Başımızda Ulusoy, Bıçakçı, hakemlerimiz de Cem Papila, Bülent Demirlek gibileri olduğu için bu şampiyonluğu zaten yaşayamazdın Fatih.

Oğuuz
14.11.2007, 17:10
Fatih Tekke: Keşke bu Şampiyonluğu Trabzon'da yaşasaydım

Başımızda Ulusoy, Bıçakçı, hakemlerimiz de Cem Papila, Bülent Demirlek gibileri olduğu için zaten bu şampiyonluğu yaşayamazdın Fatih.
ve bu yüzdendirki o iki senede verdiğin hazzı, şampiyon olan febe, şampiyonluğunu kutlarken dahi alamamıştır.. seni çook seviyoruz kaptan..

Kalkinmali
11.12.2007, 16:34
Lig Tv'si olanlar insallah kacirmamistir...! Ben izledim ve hatta ilk basta cok duygusal anlar oldu yaa! Fatih'in o unutulmaz anlari Trabzonspor'da..!

izlemeyenler izlesin!!! Cok guzel ve hos bir Clip olmus!... Lig Tv!

dusunceleriniz?... vallahi bence soylenecek birsey yok! :(:(:( Ozledik!

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30713

K@HrY
11.12.2007, 17:05
Tabiki eskiler akla gelince insan duygulanıyor arıyor ama Trabzonsporda Fatih Tekkeyle var olan veya bundan sonrada varolacak bi takım değil o yüzden o tercihini yaptı Trabzonsporun üzerinide gereğini yapmak kalmıştı sağolsun değerli yöneticilerimiz beceremediler yüzlerine gözlerine bulaştırdılar umarım gelecekte eski Trbazonspor ruhunu yakalarız ve takımalrın korkulu rüyası olmaya devam ederiz.

Muhammed KOÇ
11.12.2007, 17:59
fatihi geri kazanmamız lazim.

İleli
11.12.2007, 20:33
Lig Tv'si olanlar insallah kacirmamistir...! Ben izledim ve hatta ilk basta cok duygusal anlar oldu yaa! Fatih'in o unutulmaz anlari Trabzonspor'da..!

izlemeyenler izlesin!!! Cok guzel ve hos bir Clip olmus!... Lig Tv!

dusunceleriniz?... vallahi bence soylenecek birsey yok! :(:(:( Ozledik!

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=30713

durusu konusmasi yetiyo baba ya baba..
2010a kadar onu zor geri kazaniriz aci ama gercek..

Serkan Bozyiğit
11.12.2007, 20:50
TSu bu kadar seven futbolcu fazla gelmez olanlarıda yollarız zaten ama FATİH TEKKE unutulmaz!!!!!!!!!!

ilhan
11.12.2007, 21:10
Bunları da yaz Fotomaç!!!

Gerçekleride yaz!!

Büyük Kral.. Çok büyüksün..

Enes
11.12.2007, 21:40
daha bu forma altında yaşayacağın çok şey var kaptan...

Mayls
11.12.2007, 21:45
Keske Kaptan, keske...
Hic unutmam 2006 yazi Münih'e kampa gelmisti Trabzonspor. Bende tabi havaalanina gittim karsilamaya. Kaptan'la resim cekinirken dedim "Kaptan gazetelerde yazan hatayi yapmazsin degil mi?" o da "Dünya'da baska takim mi kalmadi" demisti.

Muhammed KOÇ
11.12.2007, 21:45
madem istiyosun gel be oğlum

EmrahYalçınalp
11.12.2007, 21:49
Fatih pek değişmemiş. Adamlar da Fatih'i çözmüşler. Kapılarda karşılamalar, ayakta kalmalar... Herkes mutlu ne güzel.

Trabzonspor'uma başarılar diliyorum.

irfanb
11.12.2007, 21:51
Hani Trabzonspor´u sampiyon yapmadan bir yere gitmeyecektin?

Cem Balcı
11.12.2007, 21:51
bu keşkeler bitmez...

murseltaskin
11.12.2007, 21:52
fatih türkiyede şampiyonuk yaşamak hakkındır.bu takım trabzonspor olamayacak.sen en iyisi git fenere gol kralıda olursun şampiyonlukda görürsün türkiyede

EmrahYalçınalp
11.12.2007, 21:56
fatih türkiyede şampiyonuk yaşamak hakkındır.bu takım trabzonspor olamayacak.sen en iyisi git fenere gol kralıda olursun şampiyonlukda görürsün türkiyede
E bu kadar sıkıntı çekme kardeş, sen de geç fenere de rahat et. Senin de hakkın şampiyonluk.

Erkut Ay
11.12.2007, 22:00
Fatih tekke çok istiyorsa gelir birgünde istediği hedefe ulaşır keşkelerle falan işimiz yok bizim...

Cafer Bulur
11.12.2007, 23:24
fatihin trabzonsporda yasadigi veya yasayacagi bir ikincilik bile zenitle sampiyon olmasindan daha fazla heyecan vermistir kendisine.cünkü trabzonda direk katkisi vardi.ama zenitte bir cok macta sans bulamadi.herseye ragmen görünen o ki önümüzdeki yillarda fatihin yolu trabzonsporla kesismeyecek.onu icin ne dese veye biz desek bos.keskelerle bir yere varilamaz.

Erkan
11.12.2007, 23:30
Bir an gozumde gorur gibi oldum.... Sampiyonluk maci, kaptan fatih tekke.... Ben maca gitmek icin izin almaya calisiyorum.. olmaz yenerseek/yenilirsek tehlikeli olur falan laflari duyuyorum.... Ben ölmeye hazirim diyip iizini kopartiyorum, benle beraber ölmeye gitmek isteyen varmi diye sorup... avni akere dogru yol aliyoruz :D sonra sampiyonluk kutlamalari...

Kaan Dilek
12.12.2007, 01:53
Futbolcu olarak yasayamayacaksa insallah bir gün Teknik Patron olarak yasar..

sevda_cicegi_61
12.12.2007, 03:06
yaaa o kadar cok istiyor o zaman gelsin geri bu kadar zor birsey degilki, yeni baskanlar yeni bi TRABZONSPOR la ona cok ihtiyacimiz olacak. Sonra vayyyyyyy TRABZONSPORUMU tutana :))

ugrpnk
12.12.2007, 09:44
özledik ama özlediğimizle kalıyoruz... fatih abinin bundan sonra gelmesi imkansız...
artık yeni fatih tekkeler yetiştirme zamanı... geriye bakmamak lazım...

K@HrY
12.12.2007, 10:03
Arkadaşlar herşey duygusallıkla olmuyor orda aldığı parayı Trabzonsporumuz fatihe vermez ee Trabzonlu diye o kadar paradan feragat edemez bu işler konuşulduğu gibi göründüğü gibi değildir büyük paralar dönüyor konuşuluyor bu mesleğin içinde. Herkes kendini Fatihin yerine koysun.

Cem Balcı
12.12.2007, 15:34
artık tekke defterini kapatmalıyız.bu adam artık ts ye dönmez.avrupa avrupa dedi gördü avrupayı.artık ne yaptığı umrumda değil.gözünü yükseklere dikti,ama başımızdaki yönetiminde katkısıyla Allahın rus ligine gitti.şimdi kariyerini orda bitirsin.emeklerin için tşkkr tekke.

artık bu keşkelerin bi anlamı yok.kalsaydında bi yaşamayı deneseydin.ama sen gitmeyi tercih etin.

Burçak
12.12.2007, 15:51
Fatih Tekke: "Beni Rusyada kimse izlemedi"http://forum.antu.com/images/bos.gif

xxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxx
xxxxxxxxxxxxx

Politikacılar tarafından Trabzon şehrinin ele geçirilmesi için TS yönetiminin başına getirilen kadro işte böyle bir kadro.. Bu koşullarda ne yönetilebilirdi TS‚ ne iflah olurdu. Şimdi aday olmuyormuş pek değerli başkanları..

Güle güle gitsinler.. Bir daha da gelmesinler futbola

*-*-*
biyerde okudum bu yazıyı. vatandaşın birisi yorum olarak yazmış. yukarda ki kısımları sildim çünkü asıl dikkat çekmek istediğim rakip taraftarın bile eski başkan için neler düşündüğü.
gelde inanma diyesi geliyor insanın.

Cem Akyüz
12.12.2007, 18:02
Keske Kaptan, keske...
Hic unutmam 2006 yazi Münih'e kampa gelmisti Trabzonspor. Bende tabi havaalanina gittim karsilamaya. Kaptan'la resim cekinirken dedim "Kaptan gazetelerde yazan hatayi yapmazsin degil mi?" o da "Dünya'da baska takim mi kalmadi" demisti.

işte kaptana yakışan cevap budur çok iyi söylemiş

Muhammet
12.12.2007, 18:07
artık tekke defterini kapatmalıyız.bu adam artık ts ye dönmez.avrupa avrupa dedi gördü avrupayı.artık ne yaptığı umrumda değil.gözünü yükseklere dikti,ama başımızdaki yönetiminde katkısıyla Allahın rus ligine gitti.şimdi kariyerini orda bitirsin.emeklerin için tşkkr tekke.

artık bu keşkelerin bi anlamı yok.kalsaydında bi yaşamayı deneseydin.ama sen gitmeyi tercih etin.

kalsaydı daha kötü oynardı bence zenitte oynadığından
adam iki kere şampiyonluktan saçma sapan itilince inancı kalmadı
gitti..

HAYRETTİN
12.12.2007, 19:18
Duygu sömurusu lafmı şimdi bu herkes kendi işine baksın tebrikler sadece okadar

Cem Balcı
12.12.2007, 22:31
kalsaydı daha kötü oynardı bence zenitte oynadığından
adam iki kere şampiyonluktan saçma sapan itilince inancı kalmadı
gitti..

bence kötü oynamazdı.yattara ve gökdeniz gibi oyuncularla hiçte kötü oynayacağını sanmıyorum tekkenin.

Muhammed KOÇ
12.12.2007, 22:42
aynen alix.. kafa golü atacaksa yattara var.ayak golü atacaksa gökdeniz.:D
hiç bir şekilde fazlası olur azi olmazdı.

ugrpnk
13.12.2007, 11:07
Geçmişe mazi.... Kendi istedi gitmeyi... Daha ne konuşuyoruz ki....

The Legend
13.12.2007, 12:25
inşallah bir gün o da olur fatih.

Sevgi
13.12.2007, 12:31
Keşke Trabzonspor'da ağalık yapmak yerine sadece futbolcu olsaydın da şu taraftar yıllar sonra şampiyonluk yaşasaydı.

ilhan
13.12.2007, 13:03
Tez zamanda bir " ağa " mız olur inşallah o zaman Sevgi Abla. Belki o zaman futbolcular başına uyruk oynamaz, karmaşık bir futbol girdabında sürüklenmeyiz.

özçelik61
13.12.2007, 14:54
keşke fatih ..en fanatik olduğumuz yıllarda malesef mevla bole nasip etmiş ts en kotu donemlerini yaşıyo...bari 1 şampiyonluk gorsek de gozumuz açık gitmesek..inşallah one day

Çetin
13.12.2007, 15:58
madem öyle niye gittin fatih? tribünlere oynamamak lazım. benim görüşüm bu.

Cem Balcı
13.12.2007, 16:04
Geçmişe mazi.... Kendi istedi gitmeyi... Daha ne konuşuyoruz ki....

aynen.ama yaptıklarını inkar etmemek,emeklerini,güzel futbolunu inkar etmeden geçmişe mazi...

Seda
13.12.2007, 16:40
Hep keske dedigimiz icin bu noktadayiz..
Birakin artik keskeleri, önümüze bakalim lütfen..
Er gec görecegiz büyük kaptanimizi zaten Avni Aker'de.. Kariyerini sonlandirmadan biraz önce(!)

Vkgz
14.12.2007, 00:05
Kaptan Seneye Şampiyonlar Liginde Oynayacak..Helal Olsun

TSezgin61
14.12.2007, 12:10
ya ben anlamiyorum... kaptanin döneminde zaten kötü gidis basladiydi, hala bazi arkadaslar o gitti böyle oldu diyor yaaaaa......pes

düsüs nezaman basladi, anarthosis macinda sinyaller verildi. ondan sonra bi kac mac kazandik galatasaray macinda cöktük.... ondan sonra sirayla yenildik. fatih vardi ve ondan sonra gitti....

tuncii
14.12.2007, 18:54
bence baslık yanlıs olmus
soyle olmalıydı: keske o sampıyonlugu trabzonda yasasaydı

hem boyle olunca herkez sevınırdı

tigin
14.12.2007, 19:05
madem öyle niye gittin fatih? tribünlere oynamamak lazım. benim görüşüm bu.

Aynen öyle.
Fatih 2 sene gideceğim diye sızlandı. Sonunda gitti. 2 senedir de biz sızlanıyoruz gitti diye.

Mert Zaman
14.12.2007, 21:15
keske fatih abi keske gitmeseydinde bizde ligin 12 sinde olmasaydıık

Çetin
14.12.2007, 22:59
Aynen öyle.
Fatih 2 sene gideceğim diye sızlandı. Sonunda gitti. 2 senedir de biz sızlanıyoruz gitti diye.

ben fatihin bize kattıklarını, yaşattıklarını asla unutmam kendisine çok teşekkür ediyorum. ama kendisi Trabzonsporumuzda oynarken kaç kere fenerin kapısından döndü, kaç kere görüştü bunu bilenler bilir. tekrar söylüyorum kesinlikle en önemli futbolcularımızdan biriydi, evet yeri hala dolmadı ama kendisi gitmek için herşeyi yaptı. objektif bakalım olaylara. inşallah çok başarılı olur, formdayken tekrar bize geri dönebilme ihtimali de olur. ama ben gitmesine üzülmedim, çünkü o istedi bunu başkası değil. ve şimdi de -bence- tribünlere oynamanın gereği yok, gitmesini biliyorsan verdiğin kararın ardında durmasını da bil. çünkü dürüstlük en büyük erdemdir.

Fatih Öztürk
14.12.2007, 23:02
fatih tekke gibi bir futbolcuyu ruyamızda görürüz ancak:(

BDiler61
14.12.2007, 23:26
fatih tekke sürekli gitmek istedi ve gitti işin özü bu

t-sat
15.12.2007, 01:11
ben fatihin bize kattıklarını, yaşattıklarını asla unutmam kendisine çok teşekkür ediyorum. ama kendisi Trabzonsporumuzda oynarken kaç kere fenerin kapısından döndü, kaç kere görüştü bunu bilenler bilir. tekrar söylüyorum kesinlikle en önemli futbolcularımızdan biriydi, evet yeri hala dolmadı ama kendisi gitmek için herşeyi yaptı. objektif bakalım olaylara. inşallah çok başarılı olur, formdayken tekrar bize geri dönebilme ihtimali de olur. ama ben gitmesine üzülmedim, çünkü o istedi bunu başkası değil. ve şimdi de -bence- tribünlere oynamanın gereği yok, gitmesini biliyorsan verdiğin kararın ardında durmasını da bil. çünkü dürüstlük en büyük erdemdir.

ben bilmiyorum kaç kez döndü fenerin kapısından?
sanki Fatih ahh be niye gittim ben bu takımdan,ne kadar büyük bir hata yapmışım diye sızlanmış da kendisini eleştiriyoruz.İyi ki gitmiş.Umarım daha iyi yerlerede gider.

ÜNAL
15.12.2007, 14:38
Gitmen çok kötü oldu be kaptan ...

Cem Balcı
15.12.2007, 18:03
fatih tekke sürekli gitmek istedi ve gitti işin özü bu

:alkış::alkış:.....

Emirhan Makul
09.03.2008, 03:04
keşke gitmeseydin ve kaptann

Çetin
09.03.2008, 03:39
ben bilmiyorum kaç kez döndü fenerin kapısından?
sanki Fatih ahh be niye gittim ben bu takımdan,ne kadar büyük bir hata yapmışım diye sızlanmış da kendisini eleştiriyoruz.İyi ki gitmiş.Umarım daha iyi yerlerede gider.

bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp ;)

Travelair
09.03.2008, 09:29
"Gideceğim bu kadar basit"
"Keşke bu şampiyonluğu burada yaşasaydım"

legend_ts_61
09.03.2008, 10:11
ah kaptan ah sımdı sen bu takımda olsaydın bu takım bu hallere dusermıydı be...senı en yakın zamanda ts de gormek ıstıyoruz

Ali Can
09.03.2008, 10:40
1fatih tekke = 25umut bulut

Emirhan Makul
09.03.2008, 11:45
ya o değilde bilgisi olan var mı sultan hiç oynamıyor zenit o kadar uefa maçı oynadı 18 de bile yok hala daha sakat mı ya geçen sezon tatilde uefada oynayacam sonra başka takımlara gidecem buradan sıkıldım demişdii neden oynamıyor

Emirhan Makul
09.03.2008, 11:52
http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1025/fatih_1.jpg

Emirhan Makul
09.03.2008, 11:54
http://www.tumspor.com/photos-inner/864348077.jpg
http://www.uludag.tv/upload/editor/untitled2_400.jpeg

Emirhan Makul
09.03.2008, 11:58
http://i90.photobucket.com/albums/k268/resimdepo/fatih.jpg

dönecek inanıyorum teknik direktör olarak felan değilll forvetlerin sultanı olarak dönecekk

Emirhan Makul
09.03.2008, 11:59
http://img81.imageshack.us/img81/9049/p1120160sa0.jpg

Mert Marabaoğlu
09.03.2008, 12:04
http://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/26227_b.jpg

mensure 61
09.03.2008, 14:37
Karnım tok böyle hikayelere :( ben unutmadım gitmek için söylediklerini ve unutmayacağım.

Muhammet
09.03.2008, 14:48
Gitmek için uğraştı mı ya da ne kadar uğraştı onu bilmem
ama
gitmesi iyi oldu..bence..kariyer açısından..

Emirhan Makul
09.03.2008, 18:32
neden gittiği göreceli bir kavram kurşunlama olaylarını siz trabzonda yaşayanlar benden daha fazla biliyorsunuz ne oldu neler yaşandıı fatih tekke adeta bu sıkıntıdan kaçtıı ama geri gelecek efsane geri dönecekk hemde seneye dönecek ben inanıyorum

Burak Bıyıklı
09.03.2008, 20:16
o mutlaka geri gelmeli o gelmezse biz biraz kendimizi zor toparlarız

Ahmet Faruk
09.03.2008, 21:01
Bize yaşattıkları bize yeter.....

Emirhan Makul
09.03.2008, 22:08
Bize yaşattıkları bize yeter.....

bence yetmezz fatih tekke dalya yaptı mı türkiye de ??????

EmrahYalçınalp
10.03.2008, 06:33
Fatih az bile etmiş, mesajları okuyunca onu anladım.

Aman Rusya'da kalmaya, Japonya'nın Kuzeyine deplesmana giderek "kariyer" yapmaya devam etsin. Sol bacağı etmeyecek Tuncay Ada'da yolda yürüyemiyorken Fatih'in "serin yerde muhafaza edilen" kariyeri anlayana ibret-i alem ama sanırım sloganlarla büyümeye alışmış bir nesil daha ziyade "abdest alayım" diye başlayan vecizelerle ilgili...

Süperiz! Bu kafayla devam.

Vkgz
10.03.2008, 12:44
gokdenizde rusyaya gidecek yazıyor gazeteler oda giderse hepten bittiğimizin haberidir bu...

ilteriş
10.03.2008, 16:07
Keşke kelimesini hiç sevmem.

POYRAZ
10.03.2008, 16:08
Fatih o sampiyonlugu Türkiye'de de yasayabilirdi ama orasi Türkiye, her hak edene kak ettigi verilmiyor. Ülkenin geri kalmasindaki sebeplerden birisi de bu zihniyettir.

ÖmerFarukYılmaz
10.03.2008, 16:08
bize Bu Adama Gİbİ Bİ Kaptan Daha GelmedİkÇe İŞİmİz Zorr

POYRAZ
10.03.2008, 16:09
Fatih o sampiyonlugu Türkiye'de de yasayabilirdi ama orasi Türkiye. Her hakedene her hakettigi verilmiyor. Ülkeyi geri biraktiran zihniyetlerden birisi de budur.

ÜNAL
10.03.2008, 17:02
Fatih o sampiyonlugu Türkiye'de de yasayabilirdi ama orasi Türkiye. Her hakedene her hakettigi verilmiyor. Ülkeyi geri biraktiran zihniyetlerden birisi de budur.
Yerli futbolculara değer verilseydi yabancılara kalmazdık..Yetişen gençlerimizin önleri tıkalı daha ne olsun!!!???
Ne Fatih Tekkeler yetişirdi yanlışmıyım?

h@msi61
10.03.2008, 18:09
Evi arabasi kursunlanan birinin o sehirden gitmek istemesi kadar da normal birsey olamaz, kendisi icin soylenilenlere inanamiyorum gercekten. Ben keske hakkimi keske birgun geri gelse olarak kullaniyorum...

macka61
10.03.2008, 19:29
tebrikler bu arada ilk defa süper kupayıda kazanmışlar

Arif Timurcioğlu
11.03.2008, 02:08
Fatih tekke keşke kalsaydında dedeğin gibi o şampiyonluğu burda hep beraber yaşasaydık ama avrupaya gidecem diye tutturdun kısmet.

kudu_61
11.03.2008, 09:52
ben fatihin golcülüğünden çok kaptanlığını arıyorum o gitti gideli kaptansız oynuyoruz

POYRAZ
11.03.2008, 14:31
Yerli futbolculara değer verilseydi yabancılara kalmazdık..Yetişen gençlerimizin önleri tıkalı daha ne olsun!!!???
Ne Fatih Tekkeler yetişirdi yanlışmıyım?
Dogru.....

CAFER ÖZER
11.03.2008, 15:17
Fatih Tekke Transferinde Sadri Şenerin Lig radyoda yaptığı açıklamalara Göre skandal yaşanmış.
Kulüp 7.400.000 euroya Fatih Tekkeyi sattık diye açıklama yapılmış ve Kayıtlarada 7,4 MİLYON DİYE GEÇMİŞ.
FB Zenitten Fatihi istemiş Trabzonsporun aldığı parayı Biz verelim bize verin diye 7,4 milyon Euro Teklif yapmış Fakat Zenit Biz 10.000.000 euro verdik deyince FB vazgeçmiş. ortada 2,6 milyon euro YOK.
Harcadığım para benim kime ne diyen Albayrak ve ekibi Bunun cevabını vermeli,Eğer Yeni yönetimde Trabzonsporu seviyorsa Bu konuyu,Mahkemeye intikal ettirmeli.
Sadri şenerin dediğine göre İsbat edemem,Ama ortada bu para Yok diyor.

~UniCef~
11.03.2008, 15:52
Ya Fatih hale sakatmi bilen varmi?

Cem Balcı
11.03.2008, 17:21
gökdenizde bu sözleri sarfeder yakında...

bıraksınlar bu ayakları;gitmek istediniz;gittiniz.

duygu sömürüsü yapmayın;işinize bakın!!!

TSezgin61
11.03.2008, 17:27
seneye sampiyon olunca celenk bekleriz ikisinden...

U.Sadıkoğlu
11.03.2008, 18:43
Gökdenizde aynısını söyliycek heralde .

bizcil
11.03.2008, 20:12
Yıldız oyuncu diye beyinsizlerin, ahlaksızların, profesyonelliği transfer pazarlığından ibaret sayanların peşinden koşa koşa bu hale gelindi.

Bize yaşattığı utançtan sonra, ömürboyu tek kuruş para almadan oynasa bile kendini zor affettirecek bir rezilliğin sahibidir Gökdeniz kardeşimiz.

Allah Trabzonspordan ahlaksız ve geri zekalı oyuncuları ve taraftarları uzak tutsun.

Bulut61-34
11.03.2008, 23:04
Fatih az bile etmiş, mesajları okuyunca onu anladım.

Aman Rusya'da kalmaya, Japonya'nın Kuzeyine deplesmana giderek "kariyer" yapmaya devam etsin. Sol bacağı etmeyecek Tuncay Ada'da yolda yürüyemiyorken Fatih'in "serin yerde muhafaza edilen" kariyeri anlayana ibret-i alem ama sanırım sloganlarla büyümeye alışmış bir nesil daha ziyade "abdest alayım" diye başlayan vecizelerle ilgili...

Süperiz! Bu kafayla devam.

Fatih'te hep hayalinin oralarda oynamak olduğunu söylüyordu ama Zenite gitsin diye bir sürü dolap çevrildi Nuri Albayrak yönetimi tarafından.

Drizzts
11.03.2008, 23:13
fatih efendi madem bu şampiyonluğu burda yaşıcaktın çıkıpta medyada öyle böyle konuşmucaktın kalıcaktın takımında

LAZTOLGA
12.03.2008, 00:39
burada yasatacaksan yasaacaksan burada olmalisin

EmrahYalçınalp
12.03.2008, 00:43
Fatih'te hep hayalinin oralarda oynamak olduğunu söylüyordu ama Zenite gitsin diye bir sürü dolap çevrildi Nuri Albayrak yönetimi tarafından.
Öyleyse Nuri Albayrak yönetimine bir kez daha teşekkür ederim, sadece bu hamlesi için. "Gideceğim, bu kadar basit" ise, "bizim istediğimiz yere gideceksin, bu çok daha basit!".

Bulut61-34
12.03.2008, 00:46
Yıllardır gideceğim diyordu da neden gitmedi?
O zamanki yönetimlerinin göndermeye niyeti olmadığından Nuri Albayrak yönetimi zamanında gitti.
Hem gitti de iyi mi oldu?

kudu_61
12.03.2008, 14:24
gözün aydın kaptan zenit yakın mı bari kazana

EmrahYalçınalp
12.03.2008, 14:36
Yıllardır gideceğim diyordu da neden gitmedi?
O zamanki yönetimlerinin göndermeye niyeti olmadığından Nuri Albayrak yönetimi zamanında gitti.
Hem gitti de iyi mi oldu?
Bilmem ki. Ne söylesek izafi olur. Yani Trabzonspor modern zamanların en güzel günlerinden birkaçını onla yaşadı ama kesinlikle en kötü dönemini de o ve Gökdeniz yüzünden yine onun döneminde yaşadı. Bana kafa olarak kopmuş adamı tutmanın faydası yok gibi geliyor. Fatih yetenekleri ile çok üstü düzey olsa da, "papaz" memleketinde bir takımda ne kadar çok "papaz" olabileceğini gördüğü için ne futbolculuk ne de sosyal açıdan mutlu olamadı gibi. Aynı şey Gökdeniz için de geçerli olabilir. Yani kalsalardı ne olurdu, kim bilir? Başka bir başlıkta da yazdım, Kayseri Topuz ve Gökhan'ı satmadı ama, ya topçular kendilerini çoktan bir başka takıma transfer ettilerse...? Üzerinde konuşmak çok mantıklı değil gibi...

Benim içime sinmeyen tek şey var, o da "Ben Trabzonsporluyum abi" muhabbeti. Ben Trabzonsporluyum. Bunu söylemek için kulüpten para almıyorum. fb'yi desteklerim, şartlarda anlaşılsın da demiyorum. Para için, daha iyi şartlarda yaşamak için bir takıma gidip sonra bir de kahraman olmak için tribünlere oynamanın ne anlamı var? Aurello da bize hizmet etti. O niye Trabzonsporlu değil de Fatih öyle? İkisi de para için oynuyor, üstelik biri istemesine rağmen fiyatta anlaşılamadığı için fb'ye gidemedi... Yoksa Fatih'le ilgili bir sorun yok. Adam fundamental sorunları olsa da tepeden tırnağa futbolculuk yeteneği ile dolu.

Bulut61-34
12.03.2008, 15:54
Ben söyleyeyim o zaman; iyi olmadı, en azından Trabzonspor için iyi olmadı. Fatih Tekke için büyük ihtimalle iyi olmuştur. Kalsaydı yine bu sorularla muattap olacak, gidecek misin, kalacak mısın denip bunaltılacaktı. Hele Trabzonspora işlerin kötü gitmediği zamanlarda çok daha fazla üzerine gelinecek, daha çok baskı altında kalacaktı. Adam buna rağmen bugün birşeyler söylüyorsa Trabzonsporluluğundan söylüyordur. Bak Aurelio bir şey söylüyor mu? Hayır...
Fatih kalsaydı Trabzonspor bu kadar da kötü sonuçlar alamazı. Lazoroni sistemini ona göre kurmuştu ve Marchelinhio ile daha güzel maçlara, daha iyi skorlara imza atardı gibime geliyor. Lazoroni dönemindeki o ilk 4 maçlık periotta en azından 1 maç daha fazla kazanma şansımız olurdu Fatih'le.
Gökdeniz belki bunları görünce gitmeyi daha çok istemiştir. Giden, Trabzonspora göre daha iyi durumda çünkü.

Vkgz
12.03.2008, 18:51
Fatih aylar sonra yedek kulübesinde, demekki iyileşti.. Haydi Fatih Gir sahaya at marsilyaya.....

Vkgz
12.03.2008, 19:12
Pogrebnyak Atti Dk 40 Zenİt 1-0 Marsİlya

h@msi61
12.03.2008, 19:16
Tekke ikinci yari girip turu getiren golu atsa muhtesem olurdu. Bu arada Pogrebnyak her mac golunu atiyor, Tekke'nin formayi kapmasi cok zor olacak...

Emre B.
12.03.2008, 19:45
Gitmek istedi gitti.

TUNCAY HİÇYILMAZ
12.03.2008, 20:44
Sözleşmesinin Bitmesine yanlış bilmiyosam 2 yıl var 2 yıl içinde baş takıma gitmezse ve avrupadan talibi çıkmazsa 2 senenin sonunda bonservisi elinde geri döner herhalde böle konuştuğuna göre

Vkgz
13.03.2008, 01:48
tekke 75te girdi 78de asist yaptı galiba

Erdal
13.03.2008, 02:00
Bilmem ki. Ne söylesek izafi olur. Yani Trabzonspor modern zamanların en güzel günlerinden birkaçını onla yaşadı ama kesinlikle en kötü dönemini de o ve Gökdeniz yüzünden yine onun döneminde yaşadı. Bana kafa olarak kopmuş adamı tutmanın faydası yok gibi geliyor. Fatih yetenekleri ile çok üstü düzey olsa da, "papaz" memleketinde bir takımda ne kadar çok "papaz" olabileceğini gördüğü için ne futbolculuk ne de sosyal açıdan mutlu olamadı gibi. Aynı şey Gökdeniz için de geçerli olabilir. Yani kalsalardı ne olurdu, kim bilir? Başka bir başlıkta da yazdım, Kayseri Topuz ve Gökhan'ı satmadı ama, ya topçular kendilerini çoktan bir başka takıma transfer ettilerse...? Üzerinde konuşmak çok mantıklı değil gibi...

Benim içime sinmeyen tek şey var, o da "Ben Trabzonsporluyum abi" muhabbeti. Ben Trabzonsporluyum. Bunu söylemek için kulüpten para almıyorum. fb'yi desteklerim, şartlarda anlaşılsın da demiyorum. Para için, daha iyi şartlarda yaşamak için bir takıma gidip sonra bir de kahraman olmak için tribünlere oynamanın ne anlamı var? Aurello da bize hizmet etti. O niye Trabzonsporlu değil de Fatih öyle? İkisi de para için oynuyor, üstelik biri istemesine rağmen fiyatta anlaşılamadığı için fb'ye gidemedi... Yoksa Fatih'le ilgili bir sorun yok. Adam fundamental sorunları olsa da tepeden tırnağa futbolculuk yeteneği ile dolu.

"Trabzonspor luyum abi "muhabbetini içinize sindirmeye yetermi bilmiyorum ama şöyle düşünsek : Fatih bir profesyonel futbolcu olarak fb dahil her takım da oynayabilir.Ancak bir taraftar olarak da Trabzonspor lu olabilir. Bu anlamda en az bizim kadar ".... ben Trabzonsporluyum abi .." diyebilir ...ben hepsine çok da yakıştırıyorum Trabzonspor luluğu en az kendime yakıştırdığım kadar.

Erkut Ay
13.03.2008, 14:39
sevmiyorum bu mahur edebiyatları zenit te verdiği mücadeleyi Trabzonsporda verse 2004 te şampiyonduk....

giden gitmiştir sonradan ah kalsaydım şöyle olsaydı böyle olurdu denmesini sevmiyorum giden bir futbolcunun arkasından ağıt yakan taraftarada yakıştırmıyorum hele fb ile sonradan anılan bir futbolcu için hiç.......

fatih e forumda laf etmek pek güçtür:)kızacak birileri vardır cesaretimi topladım mazur görün :).........

macka61
13.03.2008, 16:22
tebrikler uefada çeyrek finale çıktılar süper kupayı aldılar liglerinin geçen sene şampiyon oldular şampiyon liginde mücadele edecekler çok iyiler bu aralar

oflubektas
13.03.2008, 16:29
"Zenith" kelimesi, fotoğrafçılığa yeni merak salan, parkalı, kirli sakallı üniversite öğrencisinin bir makineye aşık olmasını ifade eden bir markadan öteye geçmemiştir benim için.

Ben güzele güzel demem, güzel benim olmadıkça...

EmrahYalçınalp
13.03.2008, 16:37
"Trabzonspor luyum abi "muhabbetini içinize sindirmeye yetermi bilmiyorum ama şöyle düşünsek : Fatih bir profesyonel futbolcu olarak fb dahil her takım da oynayabilir.Ancak bir taraftar olarak da Trabzonspor lu olabilir. Bu anlamda en az bizim kadar ".... ben Trabzonsporluyum abi .." diyebilir ...ben hepsine çok da yakıştırıyorum Trabzonspor luluğu en az kendime yakıştırdığım kadar.
Bence söylemek istediklerimi anlamamışsınız. Ya da bir mesaja bakarak "heyecan" yapmışsınız.

Fatih zaten "ben profesyonelim" dese ortada sorun falan kalmayacak. Ama o zaman şimdi burda "Fatiiiiihhhh Tekkeeeeeeeeeee" mesajları yazanları kaybedecekti. Para için, heyecan için gitti. Ben şimdi para ve heyecan için fb'li olamam mesela. Niye? Çünkü Trabzonsporluluk heyecan ve paranın üzerinde birşey benim için. Profesyonel değilim yani. Fatih'in fb'de oynaması "şerefsizlik" değil ki, gitse kim ne diyecek? Ama eğer "Trabzonsporluyum" deyip gideceğini açıklayarak Trabzonspor'u sezonun sonunda sap gibi ortada bırakıyor ve pazarlık gücünü de elinden alıyorsan ortada bir sorun var demektir.

Ayrıca Fatih Tekke Trabzonsporlu falan da değildir. Gökdeniz de değil. Ya da ben Trabzonsporlu değilim. Ben hem Trabzonsporlu olup hem fb foması giyemem mesela. Onlar giyer. Ama sözleşme imzalıyorken profesyonel, ayrılıyorken Trabzonsporlu olunuyorsa bilgimiz olsun. Sene sonunda Trabzonsporlu olarak kalır, artık şampiyon kim olursa bir de onun formasıyla gezer şampiyonluk tatmış da oluruz. İkisi birden mümkün oluyor madem...

crazykemal61
25.03.2008, 15:17
fatih tekke kaç gol attı

ashok
25.03.2008, 16:17
"Zenith" kelimesi, fotoğrafçılığa yeni merak salan, parkalı, kirli sakallı üniversite öğrencisinin bir makineye aşık olmasını ifade eden bir markadan öteye geçmemiştir benim için.

Ben güzele güzel demem, güzel benim olmadıkça...

benım ıcınde oyle ama fatıh tekke olmasa

jadexx
27.03.2008, 01:31
unutulmazsın FATİH TEKKE sen bizim kralımızsın

dumanpub
27.03.2008, 10:16
Fatih Tekke Sultan

Metin Ural
27.03.2008, 10:38
iyilesmisse neden milli takima cagrilmadi ki? kendi takiminda yedek oturan gokhan unal bile cagriliyorsa fatih tekke de cagrilmaliydi.

Mayls
27.03.2008, 12:24
iyilesmisse neden milli takima cagrilmadi ki? kendi takiminda yedek oturan gokhan unal bile cagriliyorsa fatih tekke de cagrilmaliydi.
"Fatih Tekke" ismi hala Trabzonspor'u hatirlatiyor ve Trabzonspor'dan 1 futbolcu (Tolga Zengin) yeter Fatih Terim'e.

Sevgi
27.03.2008, 12:33
Halamı bu adam tartışılıyor ? İlginç !

Elbet bzde birgün Trabzonspor taraftarı olarak bizi satıp gidenlere değil önümüze bakmayı öğreneceğiz.
Sabır !

Erdal
27.03.2008, 13:36
Bence söylemek istediklerimi anlamamışsınız. Ya da bir mesaja bakarak "heyecan" yapmışsınız.

Fatih zaten "ben profesyonelim" dese ortada sorun falan kalmayacak. Ama o zaman şimdi burda "Fatiiiiihhhh Tekkeeeeeeeeeee" mesajları yazanları kaybedecekti. Para için, heyecan için gitti. Ben şimdi para ve heyecan için fb'li olamam mesela. Niye? Çünkü Trabzonsporluluk heyecan ve paranın üzerinde birşey benim için. Profesyonel değilim yani. Fatih'in fb'de oynaması "şerefsizlik" değil ki, gitse kim ne diyecek? Ama eğer "Trabzonsporluyum" deyip gideceğini açıklayarak Trabzonspor'u sezonun sonunda sap gibi ortada bırakıyor ve pazarlık gücünü de elinden alıyorsan ortada bir sorun var demektir.

Ayrıca Fatih Tekke Trabzonsporlu falan da değildir. Gökdeniz de değil. Ya da ben Trabzonsporlu değilim. Ben hem Trabzonsporlu olup hem fb foması giyemem mesela. Onlar giyer. Ama sözleşme imzalıyorken profesyonel, ayrılıyorken Trabzonsporlu olunuyorsa bilgimiz olsun. Sene sonunda Trabzonsporlu olarak kalır, artık şampiyon kim olursa bir de onun formasıyla gezer şampiyonluk tatmış da oluruz. İkisi birden mümkün oluyor madem...

Yahu kaçırmışım bunu :))

Emrah bence de ben seni anlamamışım. Soruyu şöyle sorayım : bir profesyonel futbolcu profesyonel hayatının dışında takım tutamazmı? Yani Fatih hem fb forması giyip hem Trabzonspor lu olamazmı ? Bu mantıkla ( zorluyorum farkındayım ) Trabzonspor lu bir öğretmenin fb li öğrencilere ders vermemesi, Ts li bir gazetecinin başka takım yazmaması uzat uzatabildiğin kadar. Eğer başka takım ,daha özelinde fb bjk forması giymiş birinin Trabzonsporlu olmaya hakkı yok ise Ziya Doğan ın anlattığı Ali Kemal Denizci hikayesini nereye koyacaksınız. Trabzonspor da forma giymiş, giderken de kulübe para kazandırmış bir futbolcu ben Trabzonsporluyum diyor ise en az Emrah Yalçınalp ve Erdal Hoş kadar Trabzonsporludur....

bordobluex
27.03.2008, 13:59
Konu Türk ve Dünya Futbolu başlığına taşınmıştır.