PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Szymek ve Musampa Geri Döner mi?

ARAF
10.11.2007, 00:31
arkadaşlar bildiğim kadarıyla bu oyuncular başka bir takımla anlaşmadı
symek futbolu bıraktım dedi ama eski hoca bozuntusu yüzünden demiştir muhakkak musampada kimseyle anlaşmadı herhalde
acaba bu iki futbolcumuzun dönme ihtimalleri varmı dır veya dönseler takıma katkıları olurmu (bence olur bu arada ersun hoca ile ) yorumlarınız nelerdir

Koray
10.11.2007, 00:36
ya symek dönme ihtimali varmıdır acaba?

dönsede eski formunu yakalayabilirmi?.. futbolu bıraktığına göre hiç idman yapmamıştır...

Oğuuz
10.11.2007, 00:39
artık yeni szymekler bulma vakti..

Mayls
10.11.2007, 01:01
Szymkowiak bu saatten sonra eskisi gibi olmaz. 31 yasinda ve nerden baksan 1 yildir idmansiz bildigim kadariyla. Zaten spor yorumculugu yapiyormus galiba Polonya'da. Israr edilse belki dönebilir cünkü burda ne kadar sevildigini biliyor.

Ama Musampa'ya onca yapilandan sonra böyle birsey hangi yüzle teklif edilir bilmiyorum. Gerci Szymek'ede teklif edecek yüzümüz yok (olmamali) ama en azindan ona sevgimizi gösterebilmistik.

macka61
10.11.2007, 01:04
keşke öyle bir şey olsa ilk geldiği günkü szymek şimdi çok iş yapardı

ilhan
10.11.2007, 01:20
Ya Szymek , Szymek diye söylenip umutlandırmayın adamı (beni) :(

Hüdai Pervaneli
10.11.2007, 01:57
ah symek geri dönsede futbol dersi versek tum türkiyeye

Ahmet Kuru
10.11.2007, 02:57
Hangi Yüzle geri dönün diyeceksin ki??? Ah ziya Ahhh Yaktın Bizi be...

oflu_ömer
10.11.2007, 03:21
ARAF gardesim sen olsan geri gelirmiydin

Ferşat Balcı
10.11.2007, 05:29
benim inandığım artık bunlardan hiçbir takıma fayda gelmez, Ersun hocanında böyle bir talebi olmaz.

Harun_ayar_ts
10.11.2007, 11:47
adlarını anmak bile kötü

Travelair
10.11.2007, 11:53
Bence geçmiş, geçmişte kalmalı, güzel yanlarıyla hatırlanmalı

Harun-61
10.11.2007, 11:54
artık yeni szymekler bulma vakti..

...............

Nurettin Yılmaz
10.11.2007, 12:14
Szymek takımımızdan ayrılırken aynen şöyle beyanda bulunmuştu ..

SZYMKOWIAK : "YA ANTALYA YA HİÇ"

Trabzonspor'a gönderdiği esrarengiz mektupla futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı milli futbolcu Miroslaw Szymkowiak, ülkesinde medyaya yaptığı açıklamalarla bordo-mavili kulübü eleştirdi.

Trabzon'da hayatının çok sıkıcı ve basit geçtiğini belirten Polonyalı oyuncu, "Askeri kampta gibiyiz. Tüm hayatım, antrenmanlar ve evim arasında geçiyor. Güvenlik sorunu yüzünden ailelerle dışarı çıkmak imkansız. Maç kazandığınız sürece el üstünde tutuluyor, kaybedince yerin dibine sokuluyorsunuz" gibi ifadeler kullandı.

Şimdi bu adam geri gelse ne kadar başarılı olur ?

Vkgz
10.11.2007, 12:18

Trabzonspor'a gönderdiği esrarengiz mektupla futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı milli futbolcu Miroslaw Szymkowiak, ülkesinde medyaya yaptığı açıklamalarla bordo-mavili kulübü eleştirdi.

Trabzon'da hayatının çok sıkıcı ve basit geçtiğini belirten Polonyalı oyuncu, "Askeri kampta gibiyiz. Tüm hayatım, antrenmanlar ve evim arasında geçiyor. Güvenlik sorunu yüzünden ailelerle dışarı çıkmak imkansız. Maç kazandığınız sürece el üstünde tutuluyor, kaybedince yerin dibine sokuluyorsunuz" gibi ifadeler kullandı.

Haksızmı? değil ama korkakmı? evet

Mert Zaman
10.11.2007, 12:20

bence dogrusunu yapmıs ama vazgelcilmezler arasında...:alkış:

ilhan
10.11.2007, 12:21
Szymek , dönmeyecek kadar karakterlidir.

Mert Zaman
10.11.2007, 12:22
Ben musampa yerinde olsam geri donmem cunku adam akıllı 90 dk 1 mac oynamadı ersun hoca belki oynatır ama bilemem ben olsam donmem

Nurettin Yılmaz
10.11.2007, 12:22
bence dogrusunu yapmıs ama vazgelcilmezler arasında...:alkış:

biz ondan vazgecmezsek ne olacak ?

o bizden vazgeçmiş orası önemli olan..

Mert Zaman
10.11.2007, 12:23

eet iste sorunda orda ya butun futbolculara boyle yaparsak sonumuz pekte ic acıcı diil.:confused:

Mert Zaman
10.11.2007, 12:25
hem Szymkowiak Albayrak doneminde gitmedimi o zaman suclu olan albayrak ----------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA---------------------------------ALBAYRAK İSTİFA-------------------

ilhan
10.11.2007, 12:27

Szymek'in kimseden vazgeçtiği yok. Futboldan vazgeçti! Polonya milli takım kaptanlığı yapan bir adamın akli sorunları mı vardı ? Hadi bizi terketti. Ailevi, şahsi veya hoca, takım, şehirle problemleri vardı orasını geçiyorum. Polonya milli takımından, kaptanlığından neden vazgeçsin bir adam ?

Futbolu keşke bırakmasaydı. Bizde olmasa bile.. Keşke bırakmasaydı..

Musampa'nın dönmesine gelince.. Şu saatten sonra döneceğine pek inanmıyorum.

@FLU
10.11.2007, 12:29
syzmek başka nedenlerden dolayı takımdan gitmiştir ... diye duydum

duydugum kadarı ile ne ziya ne albayrakla alakası yokmuş ... daha çok fatih akyel denen şahsiyetsizle alakalı imiş

Mert Zaman
10.11.2007, 12:30
Musampada donmez Szymkowiak da donmez ümit yok :S:S:S:S

Canİlker
10.11.2007, 12:57
symek bu saatten sonra dönse nolur 1 yıldır idman yapmıyor kafa olarak burayı bitirmiş zaten. bizimde artık 1 yıl bekleyecek halimizde yok direk takıma girecek sağlam futbolculara ihtiyacımız var

mensure 61
10.11.2007, 13:01
Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh keşke dönse !

OLCAY ÇAKIR
10.11.2007, 13:08
Şimdi bu hususta bissürü şeyler yazılabilir.

Yazdıklarımı çok ciddiye almayın lütfen.
Düşününki;geçmişe dair hiçbirşey akılda yok,geçmiş yok.

Gelse ocak ayına kadar idmanını yapsa.
O da,hocada kararını verse.Tamam/Devam.

Gidenin tekrar geri gelmesine karşı ciddi önyargılarım var bunuda ifade edeyim.!!!

temel_yilmaz
10.11.2007, 13:25
bi kere adamlar gitmiş gidiş şekillerine bakın sonra geri gelecek de n olucak en iyi fırsatını buldumu yine gidecek ben burada futbolculara suç bulmuyorum futbolculara istanbul resimleri gösteripte trabzona getirirseniz olacağı bu trabzonsporun sorunu futbolcularıyla değil trabzonsporun sorunu kurumsal kurumsal olarak düzeldiğiniz zaman zaten şahısların pek de bi önemi yok dünyada artık pek kalmadı forma aşkı n biliyim damarlarımı kesseniz bordomavi kan akar mantığı bitti şimdi paranın gücü ve yanında getirdiği güzel sosyal yaşam gücü var şimdi 100 tane yabancı futbolcuya sorsak ingilterede oynayın 10 lira türkiyede oynayın 13 lira deseler rahat 95 tanesi ingiltere der maddi yönden paranız klüpte kalmaz artı sosyal yaşam da var ama türkiyede o yok şimdi londradan futbolcu getirseniz adam trabzonda yapamaz ama trabzondan londraya uçağa binmeden koşa koşa gider orada başarılı olurmu orası meçhul

Samet Yildirim
10.11.2007, 13:29
Van Gaal'dan Musampa'ya destek

Fatih ÖZYAR/ALKMAAR, (DHA) 10 Kasım 2007 http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/4424671.jpgTrabzonspor'a büyük umutlarla transfer edilen fakat beklenen performansı sergileyemeyerek Trabzon'dan adeta kaçarak ayrılan Kiki Musampa'ya ünlü Hollandalı teknik direktör Louis van Gaal sahip çıktı.

Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'dan ayrıldıktan sonra bir süre AZ Alkmaar ile antrenmanlara çıkıp daha sonra İngiltere'ye giderek Sunderland ile çalışmalara başlayıp transfer görüşmeleri yapan Kongo asıllı Hollandalı futbolcu Kiki Musampa, açıklanmayan nedenler sonrasında tekrar Hollanda'ya geri dönerek AZ Alkmaar ile antrenmanlara başladı.
Hafta sonunda Hollanda Ligi'nde PSV Eindhoven ile deplasmanda karşılaşacak olan AZ Alkmaar'ın, dün basına kapalı yaptığı çalışmasında Kiki Musampa da yerini aldı.

Antrenman sonrası AZ Alkmaar kulübünün resmi internet sitesine yazılı bir açıklama yapan ünlü teknik direktör Louis van Gaal, "Takımımızda sol açıkta sıkıntı yaşıyoruz. Kiraya verilen Rogier Molhoek ve sakat olan Stijn Schaars'ın boşluğunu, Kiki Musampa ile doldurabiliriz. Kendisi uzun zamandır bizimle antrenmanlara çıkıyor, şu anda da kendisi hazır durumda" diyerek Musampa'nın atılacak bir futbolcu olmadığını söyledi.

MUSAMPA bitti digenlere güzel bi cvb...

Nurettin Yılmaz
10.11.2007, 13:30
Bu iki topçu bundan sonra ancak turistlik gezi olarak Trabzon ' a gelebilirler.

macka61
10.11.2007, 13:40
bu cevap ziya doğana kapak olsun 1 senede hazır hale getiremediğin oyuncu bak hazır hale geldi

Miraç Atalay Çiftçi
10.11.2007, 13:44
İki futbolcununda dosyaları kabarık,
Birisi Az Alkmaar ile antrenmanlara çıkıyor ve oynayabilecek durumda, geçici lisansa sahip.
Diğerinin akibeti belli değil ama çok büyük ihtimalle futbolu unutmuştur.

Böyle bir durumda başlığın pek bir işlevi kalmıyor.

Hoş önemli olan birilerinin dönmesi falan değil, eldekilerin ruhsuzluk problemleri...