PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Saç Dökülmesine Karşı Ne Tür Ürünler Kullanılabilir?

Doğan BULAT
08.11.2007, 17:59
Arkadaşlar; bu belki çoğumuzun sorunudur.. Saç dökülmesine karşı Bioxcinin çıkardığı bi şampuanı var .. Bayada bi reklamları var ama insan yinede emin olamıyor.. Malum kafamızda olandanda olmak var sonra:D Acaba diyorum bu şampuanı daha önce kullanan varsa olumlu ya da olumsuz fikirlerini yazsa da benim gibi saçlarıyla sorunu olan arkadaşlar sayenizde bi bilgi edinse:D Kullanıcam tısıyorum yaww.. Sevgiyle kalın

İskender
08.11.2007, 18:09
Bu firmaların sayısı inanılmaz arttı son dönemlerde.
Ciddi bir pazar var ortada Bioderin kullandığı reklam bütçesi inanılmaz paralara tekabül ediyor o nedenle içlerinde en çok bilinen marka durumunda...
Etraftan duyduğum kadarıyla bioder reklamda gösterdiği başarıyı üründe gösteremiyor, bildiğim Lacinia diye bir marka var bence çok daha kaliteli ürünler yapıyor...

Bioder Türk markası bu firma ise amerikadan getiriyor ürünlerini...
Yine revivojen diye bir ürün var buda bir türk profesörün buluşu yanlız bu ürün baya pahalı...

Herşeyden önemlisi kullanılan ürünlerin size uygun olup olmaması nasıl saç şampuanı için birçok kişi farklı kullanıyorsa bunu da öyle düşünmek lazım...

Cengiz Çubukcu
08.11.2007, 18:15
benim bu konuda söyleyeceğim tek şey akılla kıl bir arada durmaz :)

Burçak
08.11.2007, 18:19
anladım ben onu :D

Gamze
08.11.2007, 18:21

Saçlarımın hızla dökülmesine sevinmeliyim o zaman :):):)

Ayrıca; Bioder'le Bioxcin birbirinden çok farklı.Zıt işlevler görüyorlar :)

A.Alper
08.11.2007, 18:25
Evet :D
...

İskender
08.11.2007, 18:31
Bioder genel isim olarak kullandım..
yazımı daha kolay :)

ismail-dede
08.11.2007, 18:34
aynı dert bendede var hedensholders yanılmıyorsam ismi yeni kullanmaya başladım eskisi kadar dökülmüyor saçlarım tavsiye ederim deneyin o da olmazsa saç ektireceğiz başka çaresi yok

Cengiz Çubukcu
08.11.2007, 18:37
bir ara çok modaydı sebamet....saçı için hassas olanlar onu kullanırdı..

Fatih
08.11.2007, 18:40
aynı dert bendede var hedensholders yanılmıyorsam ismi yeni kullanmaya başladım eskisi kadar dökülmüyor saçlarım tavsiye ederim deneyin o da olmazsa saç ektireceğiz başka çaresi yok

evet bende tavsiye ediyorum hem dökülmeye hem kepeğe karşı etkili

Gökhan Bozyiğit
08.11.2007, 18:57
Arkadaşlar bu konu hakkında okuduğum bir araştırmada harici olarak yani saça dıştan uygulanan tedavilerin çok etkili olamadığı en iyi yöntemin sorunun vücudun kendisinden çözülmesi olduğu söyleniyordu.

Bu konuda etkisinden emin olunan ağız yoluyla alınan iki ilaç mevcut. Bu ilaçlardan biri propecia. İlaç %90 ihtimalle saç dökülmesini durdurup, saç kökleri ölmemişse daha önce dökülen saçlarıda tekrar çıkarıyor. Doktorlar ve birçok araştırma ilacın herhangi bir yan etkisi olmadığını söylesede hala yan etkileri olabileceğine dair söylentiler var.

Diğer ilaç ise priorin. Bu ilacı aynı zamanda doktor olan eniştem kullanmıştı ve çok işe yaradığını söyledi. Ayrıca herhangi bir yan etkisini de görmemiş. Ayrıntılı bilgi için : http://www.priorin.com.tr/

Sonuç olarak bu konu hakkında birçok makale okumuştum zamanında, saça dıştan uygulanan ürünlere çok fazla para yatırmamanızı tavsiye ederim;).