PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Albayrak'a Destek Verenler / Vermeyenler

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8

bloodblues
06.11.2007, 19:30
Albayrak'ın tekrar aday olmasını isteyen arkadasların görüslerini bekliyorum

bloodblues
06.11.2007, 19:31
Bu baslıgı diger baslıklarda ben ALbayrak'ın kalmasından yanayım diyen arkadaslarımdan dolayı acmıs bulunmaktayım
TESEKKURLER.

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:31
Ben...:):)Espirisi bile iğrenç:)

coskun0661
06.11.2007, 19:35
nerdeymiş o destekleyen arkadaslar.......... 1 kısıyse cok guzel

tigin
06.11.2007, 19:37
doğrusu böyle bir başlık bekliyordum sizden. hadi bakalım hayırlısı

bloodblues
06.11.2007, 19:37
Lİste Yapalim Bakalim

Şaka Yapmayin Yav :)

bloodblues
06.11.2007, 19:38

sizden ?:( derlen ne kastediyorsunuz ?

Burçak
06.11.2007, 19:38
Fc şaka yapmış :)

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:39
1-FcTrabzonspor
2-Bloodblues
3- ?
Sil beni ALLAH korusun sen ne yaptın yaa:)

bloodblues
06.11.2007, 19:41
Sİldİm Da :)

A.Alper
06.11.2007, 19:42
Ben de destekliyorum.

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:42
Sİldİm Da :)
Olayım sana:)Kusura bakma ama sen orda tek başına durursun:)İlk ve tek :)

bloodblues
06.11.2007, 19:43
1- Bloodblues
2- A.Alper

Mayls
06.11.2007, 19:44
Kusura bakma ama sen orda tek başına durursun:)İlk ve tek :)
Insallah yakinda O'da ceker adini ordan

bloodblues
06.11.2007, 19:46

bence icimiz de cok var destekleyen ... Because adam qibi aday yok ortada !

coskun0661
06.11.2007, 19:48
Ben de destekliyorum beni de ekleyin.

alper ne zmandan beri desteklıyon sen yahuu.. vakıfta hıc bashsetmemıstın bee:eek:

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:49
Herkes fikirlerinde hürdür bizde saygı duymak lazım...:)
GÖKTEKİ YILDIZLARLA arkadaş olamadım
Kuş yaptı yuvasını kuş kadar olamadım...:)

Fatih
06.11.2007, 19:49
adayları görmeden bişi diyemem yanlız bu adamın bu takıma yaptığı maddi manevi zararları görmemezlikten gelmek hata olur

Mayls
06.11.2007, 19:51
Herkes fikirlerinde hürdür bizde saygı duymak lazım...:)
GÖKTEKİ YILDIZLARLA arkadaş olamadım
Kuş yaptı yuvasını kuş kadar olamadım...:)
Saygi duyuyoruz tabiki. Dilegimiz herkesin dogru yolu bulmasi :D

bloodblues
06.11.2007, 19:51
İbrahim mevcut yönetimin bu hale gelmesinde ki en buyuk etkendir . Benim görüsüm İbrahimin kazanamayacagı.

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:52
Saygi duyuyoruz tabiki. Dilegimiz herkesin dogru yolu bulmasi :D
Aynen artık GÖKYÜZÜNE bakmak istemiyorum:)

Erdem Keser
06.11.2007, 19:54
Ben de destekliyorum beni de ekleyin.
Alperim sen bari yapma yaa beni destekle yinede o şahsı destekleme:)

A.Alper
06.11.2007, 19:55
alper ne zmandan beri desteklıyon sen yahuu.. vakıfta hıc bashsetmemıstın bee:eek:
Vakifta Nuri Albayrak'tan konuşmadık hiç.Ama ben birine söylemiştim desteklediğimi.Kim olduğunu hatırlayamadım.

tamuğ yamtar
06.11.2007, 19:57
Arkadaşlar site garip bir hal aldı.

Sürekli birilerinin adı yazılıp destek verenler listesi yapılıyor.

Bunlara gerek yok.

Mert Zaman
06.11.2007, 19:57
Albayrak İstifa :D:D:D:D

coskun0661
06.11.2007, 19:59
Vakifta Nuri Albayrak'tan konuşmadık hiç.Ama ben birine söylemiştim desteklediğimi.Kim olduğunu hatırlayamadım.

valla sasırtın benı alperr.. senın bu aralar sınavların var galiba ...sankı bana biraz sınav sarhoşuymussun gibi geldi...:rolleyes:

Mehmet Fatih Yavuz
06.11.2007, 19:59
mecbur kalmadıktan sonra, en küçük alternatifi olduktan sonra kim destekler ki???

destekleyecek bi veri yok elde..

ama durum o kadar vahim ki, daha iyisi de yok..

bloodblues
06.11.2007, 20:01
Bu hale takımı bunlar getirdiyse baskası da kurtaramaz . Kimse de o riski almaya cesaret edemiyor..

A.Alper
06.11.2007, 20:02
valla sasırtın benı alperr.. senın bu aralar sınavların var galiba ...sankı bana biraz sınav sarhoşuymussun gibi geldi...:rolleyes:
Yok gayet normalim.Aklım başım yerinde.Sarhoş da değilim.

bloodblues
06.11.2007, 20:06
YÖNETİMİ BÖLEN YÖNETİM İSTEMİYORUM
Trabzonsporumuz tarihi boyunca gördüğü 6 şampiyonlukta hep iyi yönetimden ziyade birlikle şampiyon olmuştur.Ve yıllardır Trabzonspor üzerine oynanan oyunlardan ötürü Trabzonspor'umuz başarılı olamıyor.

Trabzonsporun başına bulunduğu mevki,maddi-siyasi gücü ile ön plana çıkan bir başkan geliyor ( Nuri Albayrak ) ve ardından yönetimindeki İbrahim Hacıosmanoğlu çıkıyor açıklamalar yapıyor.İlk başlarda yaptığı Trabzonspor yönetimine yakışmayan açıklamalar ardından şuanki başkan Nuri Albayrak'tan o benim ağabeyimdir beni affeder şeklinde özür dileyen ve çok değil 2gün geçtikten sonra yine bombalayan açıklamalar yapıyor.

Şu aralarda Trabzonspor başkanlığına aday oluyor , bir yönetimi bölüp o huzursuzlukta takıma verdiği zararlardan sonra Trabzonspor'umuza ne gibi bir faydası olabilir ? Sırf gündeme oturmak için Fenerbahçe yöneticisi Ali Koç'a ettiği yersiz laflarıda biliyoruz . Diğer aday olması düşünülen Serdar Bali nedir?kimdir? hiç detaya inmiyoruz bile .

Yönetim değişsin veya değişmesin kim gelecekse gelsin Trabzonspor başarı istiyorsa %100 uyum şarttır.Kulup rayına oturduktan sonra sanki birileri tarafından talimat almış kişiler huzuru bozacaksa , ayrı telden hava çalacaksa bu Trabzonsporumuzdan başka kimseye zararlı olmaz! Aramızda çoğumuz doğduğumuzdan beri şampiyonluk görmedik ve bu şekilde giderse her yıl farklı yönetim ile biz şampiyonluk göremeyiz .

İstikrar , istikrar , istikrar

AHMET BAL

tigin
06.11.2007, 20:17
Arkadaşlar site garip bir hal aldı.

Sürekli birilerinin adı yazılıp destek verenler listesi yapılıyor.

Bunlara gerek yok.

evet gökhan. seçim yaklaşıyor.:D bir oyum var kime versem acaba :rolleyes:

Mert Zaman
06.11.2007, 20:18
albayrak olmassa saha yokmus ama olsun biz sahasızda oynarız

tigin
06.11.2007, 20:19

sizden ?:( derlen ne kastediyorsunuz ?

Bir kaç gündür mesajlarınızı takip ediyorum. Albayrak'ı desteklediğiniz belli oluyordıu.

tamuğ yamtar
06.11.2007, 20:20
evet gökhan. seçim yaklaşıyor.:D bir oyum var kime versem acaba :rolleyes:

Abi sen en iyisini bilirsin.

ALBAYRAK BAŞKAN, TRABZONSPOR ŞAMPİYON...:)

Mert Zaman
06.11.2007, 20:21
Bir kaç gündür mesajlarınızı takip ediyorum. Albayrak'ı desteklediğiniz belli oluyordıu.
eet onlar albayragı destekliyor bende destekliyordum düzenledim

tigin
06.11.2007, 20:22
o değilde burdan kalkıpta oy vermek için taaa Trabzon'a gidilir mi ya. yokmu bi sponsor :D

Erkut Ay
06.11.2007, 20:24
kaç kişi oldu...

antagonist
06.11.2007, 20:25
Bize her şey reva,her şey...

A.Alper
06.11.2007, 20:25
Şimdilik 2.

tigin
06.11.2007, 20:27
neyse bu kadar geyik yeter.

Destekleyen arkadaşlar desteklediklerini ve nedenlerini yazabilir.
Ancak kimse BMN üyelerinden liste yapmaya kalkışmasın.

Hele hele özelden yönlendirmeler falan. sakın.

İzin vermeyiz.

tamuğ yamtar
o değilde burdan kalkıpta oy vermek için taaa Trabzon'a gidilir mi ya. yokmu bi sponsor :D
Tepkilere hazır ol.

Vay efendim nasıl oy kullanmazsın, büyük Trabzonspor'un kurtuluşu bu kongrede.

Albayrak yeniden seçilirse hiç şaşırmam. BÜYÜK BAŞKAN...

Mehdi
Neyse şakası bile kötü.

Editliym bari.Ciddi olduğumu sananlar olabilir.

Süleyman'ın da dediği gibi.Herşey reva bize.

Mert Zaman
Şimdilik 2.
kim bbu 2 kişi

Remzi
06.11.2007, 20:29
yani şu yazılanları bir başkası okusa..Albayrak TRabzonspora çok yararlı işler yaptı diyecek..
Yahu bu adam ve yandaşları değilmiydi Trabzonsporu siyasete alet eden?!!!

Gamze
06.11.2007, 20:29
Albayrak yeniden seçilirse hiç şaşırmam. BÜYÜK BAŞKAN...

Albayrak yeniden seçilirse - ki öyle olacaktır- büyüklüğünden değil alternatifsizlikten olur.

Tabi şöyle de düşünebiliriz;en az onun kadar kötü olacak başka 'alternatiflerimiz' var elimizde...

Bardağın dolu tarafına bakalım ama değil mi?

Breh breh breh...

Kimlere kaldık?

A.Alper
06.11.2007, 20:30
4 kişi olmuşuz.

Neden Albayrak'ı istediğimi yazmak istemiyorum.Çünkü kimsenin düşüncesi değişmeyecek.Boşu boşuna tartışma olmasın.

Erdem Keser
06.11.2007, 20:34
Albayrak yeniden seçilirse - ki öyle olacaktır- büyüklüğünden değil alternatifsizlikten olur.

Tabi şöyle de düşünebiliriz;en az onun kadar kötü olacak başka 'alternatiflerimiz' var elimizde...

Breh breh breh...

Kimlere kaldık?

Ondan kötü alternatif mi varmış kim peki ,kınıyorum sizi :cool:

Koray
06.11.2007, 20:36
her ortamda farklı görünme hastalığı var bazı arkadaşlarda...

hangi akla hizmet destekliyosunuz çok merak ettim...söyleyin belki bende tatmin olurum ve desteklerim...

tamuğ yamtar
06.11.2007, 20:36
4 arkadaşımı bu onurlu mücadelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Değişik bir psikoloji olsa gerek.

Vallaha helal olsun sizlere.

Tebrik ediyorum.

Nuri'nin değişik bir karizması var demek ki.

KARİZMA NURİ, BÜYÜK BAŞKAN...

Nuri'siz bir Trabzonspor düşünemiyorum.

O konuşmada ki akıcılık, o vurgu, o duruş, o, o işte...........

Nuriiiiiiiii!!!!!!

Allah'ım sinirden ağlamak istiyorum....

Gamze
06.11.2007, 20:37
Ondan kötü alternatif mi varmış kim peki ,kınıyorum sizi :cool:

Yok mu? Hacıosmanoğlu'nu sakın Albayrak'tan ayrı tutma kanka :) İşlerin buraya varması Hacı dahil tüm o ayrılan-katılan yöneticilerin işbirliğiyle olmuştur.Ne Hacı'yı çıkar aradan,ne de tek başına Albayrak'ı suçla...Çete işi,yönetim rezilliği işte!

A.Alper
06.11.2007, 20:38
Değişik psikoloji değil.Senin psikoljinle aynı.Veya dünyada kulübünün başkan adayını tercih etme yeteneğine sahip bir başka kişi gibi.

sarman61
Şu anki adaylara ve olabilecek adayları görünce ben Albayrak diyorum. Ama adam akıllı bir aday çıkar kariyeri ortada olan bu işi gerçekten yapabilecek bir çıkarsa elbette onu desteklerim şu an için benim desteğim Albayraka

Erkut Ay
nuriciler.com ..yada ...kaç kişiyiz.com ...sitesi kurulup olamazmıydı yaw:)...
hedef 100 milyon ytl ilk hedefimiz gökdeniz durmak yok yola devaaaaaammmmmm...

tamuğ yamtar
06.11.2007, 20:40
Değişik psikoloji değil.Senin psikoljinle aynı.Veya dünyada kulübünün başkan adayını tercih etme yeteneğine sahip bir başka kişi gibi.

Psikolojinin değişik olmasında sorun yok.

Farkı ifade etmek için yazdım bende.

Ben yine kendimi ifade edemedim herhalde.

Aslında bir nevi sizi desteklemiştim.

A.Alper
06.11.2007, 20:42
Gökhan abi,
Mesajında alay ediyormuşsun gibi geldi.

Selman
06.11.2007, 20:45
Nuri'nin yaptığı rezilliklerden destan olur.İleride ülkemizde kulüp yöneticiliği diye kurs açılsa ne yapmamanız gerekiyora en güzel örnek olur.

Biraz ağır olacak ama Nuri Albayrak'ı destekleyen her kim olursa olsun "saygı" duymuyorum...

Ne düşündüğüm bana kalsın...

61OKTAY
06.11.2007, 20:46
Benide Yazin
Benide Yazin Diyen Varmi Bildigin???

tamuğ yamtar
06.11.2007, 20:47
Gökhan abi,
Mesajında alay ediyormuşsun gibi geldi.

Nuri'siz bir Trabzonspor düşünemiyorum.

O konuşmada ki akıcılık, o vurgu, o duruş, o, o işte...........

Nuriiiiiiiii!!!!!!

Allah'ım sinirden ağlamak istiyorum....

Bu bölümün sizinle alakası yok zaten.

Aksine hoşuma gittiği için tebrik ettim.

Bu durumda bile desteklemeniz hoşuma gitti.

Burada sadece yazı üzerinden okuma olduğu için, yani ses tonu ve vurguyu veremediğimiz için yanlış anlamalara çok müsait.

Ama dediğim gibi tavrınız hoşuma gitti.

Amacınızın ne olduğunu bilmemekle birlikte.

A.Alper
06.11.2007, 20:47
Biraz ağır olacak ama Nuri Albayrak'ı destekleyen her kim olursa olsun "saygı" duymuyorum...

Teşekkürler efendim.

tamuğ yamtar
06.11.2007, 20:49
Nuri'nin yaptığı rezilliklerden destan olur.İleride ülkemizde kulüp yöneticiliği diye kurs açılsa ne yapmamanız gerekiyora en güzel örnek olur.

Bu olmadı işte.

Bunun için bir adama saygı duymamak ne demek?

Saygım var benim. Fikridir. Gerekirse saygı duyarak güler geçersin.

The Legend
06.11.2007, 20:49
tövbe deyin çarpılırsınız.

tigin
06.11.2007, 20:53
Tabi destek var, destek var. Desteklediklerini bildiren arkadaşlar nasıl destekliyorlar merak ettim. Zira gördüğüm kadarıyla kulüp üyesi değiller. Psikolojik olarak mı? takım destekler gibi mi?

Ali Şahin
06.11.2007, 20:54
nuri albayrağa destek verenler. tövbe tövbe

A.Alper
06.11.2007, 20:54
Psikolojik olarak destekliyorum.Takım tutar gibi Albayrak'ı tutuyorum.

Recep KINALI
06.11.2007, 21:02
nuriyi destekleyen arkadaslar nedenlerini de yazsalar daha mantıklı olur bence....

Remzi
06.11.2007, 21:05
Stichus bu olanları görse neler düşünür acaba:D

tigin
06.11.2007, 21:05
Psikolojik olarak destekliyorum.Takım tutar gibi Albayrak'ı tutuyorum.

sıkı tut düşmesin.

Harun
06.11.2007, 21:08
Şuanki başkan ve başkan adaylarının durumu, kalemizi koruyan ve yedekte bekleyen kalecilerimizden hiç farklı değil malesef.Yani hiç biri bizi başarıya götürecek yeterlilikte olmamakla birlikte, hiç biri kötünün iyisi de değil.
Yani nasıl kalemizi '' elimizdekiler bu,mahkumuz'' diyerek istemesekte emanet ediyor isek,başkanlık içinde aynı şeyleri söylemek çok normal bence.
Fakat nasıl Tolga(kötü olsa bile) diğer kalecilerimize göre bir adım önde duruyor ise, Nuri Albayrak'ta diğer rakiplerine göre şuan bir adım önde durmaktadır.
Ve gerçekleri söylemek gerekirse ne Tolga,diğer kalecilere kaleyi kaptırır; ne de Albayrak...

Erdem Keser
06.11.2007, 21:08
Ben bu başılığın kilitlenmesini talep ediyorum:cool: Şimdi bende kalkıp Hacıosmanoğlunu destekleyenler diye başlık açarsam ne olacak.. kutuplaşma başlar:)..Sakın Ersun'u önüme koymayın o ayrı mevzu:D

yaranozlu
06.11.2007, 21:10
biri bu başlık şaka desin, yalnız Ersunun büyüklüğü bu cıvata yönetimi kurtarabilir belki... nası başkan seçtilerse yine seçerler...

Serdær
06.11.2007, 21:13
İyisi geLene kadar .yıya dayı diyeceğiz...

Great White
06.11.2007, 21:13
Ben kendi adıma Albayrak' ın aday olmasını istiyorum..

Aday olmadan kendince mağrur bir şekilde ceketini alıp gitmesini istemiyorum..

Zira bu seçimde bir yenilgi almadan kendi isteği ile ayrılırsa, her daim Demokles' in kılıcı gibi tepemizde sallanacağından hiç şüphem yok..

Yunus Emre AYAZ
06.11.2007, 21:15
albayrak ? destek ??? ya bırak allahını seversen !!

Koray
06.11.2007, 21:16
Stichus bu olanları görse neler düşünür acaba:D

kimdir bu adam biri söylesin artık..

bişey olsa mutlaka bu adamın adı geçiyo...

Emorfo
06.11.2007, 21:17
Genel Kurul yaklaşıyor, bu tip başlıklar açılacaktır. Mesela mevcut adaylar içerisinde kulübü taşıyabilecek temsil edebilecek bir aday çıktığı zaman da hemencik destek başlıkları vs açılacaktır. Öncelikle şunu herkes kafasına kazıyacak kim neyi ve niçin destekleiyorsa o kendisi ilgilendirir, bu görüşü nedeniyle şakayla da karışık olsa aşağılanamaz, küçük düşürülemez. Bunu sağlamakta forum yöneticilerinin işidir. Albayrak henüz aday olduğunu açıklamadı, ancak gelen bilgiler açıklayacağı yönünde. Albayrak'ı da adaylar arasında sayarsak mevcut adaylar içerisinde Albayrak'ı tercih etmek en doğrusu gibi duruyor. Elbette iyi yönetememiştir ancak diğer adaylar ise korku filmi gibi. Trabzon'da küçük olsun bizim olsun diyenler toplantı üstüne toplantı yapıyorlar, başkan Trabzon'da olsun bizden olsun yanı başımızda olsun istiyorlar. Yıllardır bu dar görüşü aşamadık. Halbu ki Trabzonspor Trabzon şehrini çoktan aştı. İsterim ki Trabzonspor yöneticileri arasında Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular da olsun. Üstelik başkan olsan zaten zamanın çoğunu Trabzon'das geçiriyor. Artık mesafelerin bir önemi yok. İstanbul'dan aracınızla diğer bir yakaya 2 saatte gidemezken 1 saat 30 dakikada Trabzon'a gidebiliyorsunuz. Herkes Trabzonspor'un daha güzel günler görmesini istiyordur elbette, kimse bu takımın kötülüğünü istemez, isimler, tarzlar farklı olabilir birisi başka bir aday isterken bu kulübün kötülüğünü diğer adayı destekleyense iyiliğini istiyor diye bir şey yok. Ancak böyle bir ortam oluşturulmaya çalışılıyor. Mevcut adaylar arasında Albayrak'ı desteklediğini söyleyen arkadaşları eleştiren arkadaşlar acaba hangi adayı destekliyorlar veya destekleyecekler bir zahmet onu da yazı versinler. Açıkçası, "Yıllardır camia parçalandıkça parçalandı artık tek isim altında herkesin desteklediği bir yönetim göreve gelsin" demenizi beklerdim. Eskiden Trabzon camiası bu kadar bölük pörçük değildi, en fazla bir Trabzon cephesi vardı başını Faruk Özak çekerdi. Bir de İstanbul cephesi vardı onun da başını Mehmet Ali Yılmaz çekerdi. Ancak şimdi baktığımızda özellikle son yapılan kongrelerin ardından Trabzon'da en az 3, 4 isim başkanlıkta adı geçiyor, İstanbul'da ise Ağaoğlu, MAY, Albayrak, Hacıosmanoğlu vs vs. Trabzonspor'un böyle bir yapıyı kaldırmadığı açık. Aksi halde her kongre öncesinde biz bunları konuşmaya devam ederiz. Allah yardımcımız olsun.

A.Alper
06.11.2007, 21:20
Ben Albayrak'ı destekliyorum.Oy kulanabileceğim ilk genel kurulda da ona oy vereceğim aday olursa.Arada garip mesajlar geliyor şaşırıyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
06.11.2007, 21:23
Sıkı yorumlar, derin tartışmalar bekliyorum.
Bu başlık efsane olur...

Albayrak'a destek ha! :D

Remzi
06.11.2007, 21:24
kimdir bu adam biri söylesin artık..

bişey olsa mutlaka bu adamın adı geçiyo...

albayrağın sitemizdeki adamlarından biri:)savunucusu diyelim daha doğru olur..

her halükarda onu savunuyordu...

Uğurtan
06.11.2007, 21:27
Yalnız BMN'deki Anti Albayrakçıların üslubu süper :) Sevdim bu seviyeyi devam edelim arkadaşlar.. Ciddiye almama -ti ye almaya devaaamm.. Neydi sloganımız durmak yok yol çalışmasına devaaamm.. Pardon çalışma olmicaktı dimi :D

Emorfo
06.11.2007, 21:27
Genel Kurul yaklaşıyor, bu tip başlıklar açılacaktır. Mesela mevcut adaylar içerisinde kulübü taşıyabilecek temsil edebilecek başka bir aday çıktığı zaman da hemencik destek başlıkları vs açılacaktır. Öncelikle şunu herkes kafasına kazıyacak kim neyi ve niçin destekliyorsa o kendisini ilgilendirir, bu görüşü nedeniyle şakayla da karışık olsa aşağılanamaz, küçük düşürülemez. Bunu sağlamakta forum yöneticilerinin işidir. Albayrak henüz aday olduğunu açıklamadı, ancak gelen bilgiler açıklayacağı yönünde. Albayrak'ı da adaylar arasında sayarsak mevcut adaylar içerisinde Albayrak'ı tercih etmek en doğrusu gibi duruyor. Elbette iyi yönetememiştir ancak diğer adaylar korku filmi gibi. Trabzon'da küçük olsun bizim olsun diyenler toplantı üstüne toplantı yapıyorlar, başkan Trabzon'da olsun bizden olsun, yanı başımızda olsun istiyorlar. Yıllardır bu dar görüşü aşamadık. Halbu ki Trabzonspor Trabzon şehrini çoktan aştı. İsterim ki Trabzonspor yöneticileri arasında Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular da olsun. Üstelik başkan olan zaten zamanın çoğunu Trabzon'da geçiriyor. Artık mesafelerin bir önemi yok. İstanbul'dan aracınızla diğer bir yakaya 2 saatte gidemezken 1 saat 30 dakikada Trabzon'a gidebiliyorsunuz. Herkes Trabzonspor'un daha güzel günler görmesini istiyordur elbette, kimse bu takımın kötülüğünü istemez, isimler, tarzlar farklı olabilir birisi başka bir aday isterken bu kulübün kötülüğünü diğer adayı destekleyense iyiliğini istiyor diye bir şey yok. Ancak böyle bir ortam oluşturulmaya çalışılıyor. Mevcut adaylar arasında Albayrak'ı desteklediğini söyleyen arkadaşları eleştiren arkadaşlar acaba hangi adayı destekliyorlar veya destekleyecekler bir zahmet onu da yazı versinler. Açıkçası, "Yıllardır camia parçalandıkça parçalandı artık tek isim altında herkesin desteklediği bir yönetim göreve gelsin" demenizi beklerdim. Eskiden Trabzon camiası bu kadar bölük pörçük değildi, en fazla bir Trabzon cephesi vardı başını Faruk Özak çekerdi. Bir de İstanbul cephesi vardı onun da başını Mehmet Ali Yılmaz çekerdi. Ancak şimdi baktığımızda özellikle son yapılan kongrelerin ardından Trabzon'da en az 3, 4 isim başkanlıkta adı geçiyor, İstanbul'da ise Ağaoğlu, MAY, Albayrak, Hacıosmanoğlu vs vs. Trabzonspor'un böyle bir yapıyı kaldırmadığı açık. Aksi halde her kongre öncesinde biz bunları konuşmaya devam ederiz. Allah yardımcımız olsun.

Düzeltilmiş halidir.

Uğurtan
06.11.2007, 21:29
Bana göre en tehlikelisi budur birleşin tek liste yapın çağrılarıdır.. Zira bu sonradan yönetim krizine yol açmıştır.. Kim seçilecekse kendi yönetimiyle seçilsin kardeşim.. Akıyla karasıyla ona fatura edilsin..

Koray
06.11.2007, 21:29
albayrağın sitemizdeki adamlarından biri:)savunucusu diyelim daha doğru olur..

her halükarda onu savunuyordu...

sağolda o kadarını bnde biliyorum :)

en çok transfer döneminde ortaya çıkıyo...milletin kafasını karıştırıp tekrar yuvasına çekiliyo...işin garip tarafı millet acaip saygı duyuyo ona albayrak'ın adamı olmasına rağmen...

Erkut Ay
06.11.2007, 21:33
yorumu çok destek vereni yok arkadaş hiç açmasa daha iyiydi nuri albayrağa pek iyilik yapmadı:)........

Kaya
06.11.2007, 21:34
Nuri Albayrak'ın karşısına sadece Hacıosmanoğlu çıkarsa; Albayrak derim...
Farklı bir aday çıkarsa; Albayrak'a HAYIR derim.

tigin
06.11.2007, 21:35
illa ki birini desteklemek zorunda değiliz.
kim olursa olsun umurumda değil. mevcut yönetimden daha kötüsü olmaz heralde. zaten albayrak'ın tekrar seçileceği herkesin bildiği bir gerçek. adamın alternatifi yok. alternatifi olabilecek şahıslar 15 yıldır söylediklerini tekrar etmekle meşgul.
bir oyum var ve onuda kullanmayı düşünmüyorum.
oy vermek için 1.000 km yol gidip gelmeyi gözüm yemiyor.

Koray
06.11.2007, 21:35
Nuri Albayrak'ın karşısına sadece Hacıosmanoğlu çıkarsa; Albayrak derim...

desene her halukarda bize eziyet...

A.Alper
06.11.2007, 21:36
yorumu çok destek vereni yok arkadaş hiç açmasa daha iyiydi nuri albayrağa pek iyilik yapmadı:)........

Ben destek veriyorum.Zamanı geldiğinde oy da vereceğim.Laf değil.

poetricus
06.11.2007, 21:37
Bana göre en tehlikelisi budur birleşin tek liste yapın çağrılarıdır.. Zira bu sonradan yönetim krizine yol açmıştır.. Kim seçilecekse kendi yönetimiyle seçilsin kardeşim.. Akıyla karasıyla ona fatura edilsin..
"Ah bunu ben yazmalıydım." diyeceğim türden bir yazı. Şu birleşme çağrı ve teşebbüsleri artık bana biyolojideki başka bir kavramı çağrıştırmaya başladı. Tam söylesem herhalde ya yönetimden ya da RTÜK'ten ceza alırım. Hani şu canlı popülasyondaki artışı sağlayan... Tövbe tövbe yine klavye kontrolden çıkma eğiliminde.

Trabzonspor camiasındaki "birleşme" kavramı biraz daha farklı. "Adam her şeyi tek başına götürüyor. Gelin ele ele verip onu bir alaşağı edelim kendi aramızdaki taksimata sonra karar veririrz." türü bir yaklaşımdan başka bir şey değil.

poetricus
06.11.2007, 21:38
İlla ki birini desteklemek zorunda değiliz.
Kim olursa olsun umurumda değil. Mevcut yönetimden daha kötüsü olmaz heralde. Zaten Albayrak'ın tekrar seçileceği herkesin bildiği bir gerçek. Adamın alternatifi yok. Alternatifi olabilecek şahıslar 15 yıldır söylediklerini tekrar etmekle meşgul.
Bir oyum var ve onu da kullanmayı düşünmüyorum.
Oy vermek için 1.000 km yol gidip gelmeyi gözüm yemiyor.
Bu kadar basit. Alternatif yoksa niye kötülerden birine rıza gösterip, vebalini yükleneyim ki?!...
Daha kötüsü gelemez diyemem. Zira daha önceki pekçok yönetim ve teknik adam için bu söz sarf edildi ve kaderin büyük konuşanları cezalandırdığını gayet iyi gördük.
Benim 11 kilometre gitmem gerekiyor ama ben de kullanmayacağım. O imkânı kendi elimle imha ettim zaten.

Erkut Ay
06.11.2007, 21:39
Ben destek veriyorum.Zamanı geldiğinde oy da vereceğim.Laf değil.
zamanı gelince verirsin o zaman ilgilendirmiyor beni ki yorumumun başına A.Alper ismi kullanmadım git kime verirsen ver .............

sarman61
06.11.2007, 21:43

Saygı karşılıklıdır. Saygı göstermezsen saygı beklemiyeceksin bu kadar basit.

İleli
06.11.2007, 21:49
Gidenler:
Fatih Tekke
Miroslav Szymkowiak
Marcelinho
Kiki Musampa
Milan Stepanov
Ersen Martin

Gelenler:
jabi
serkan balci
ceyhun
musa
ve digerleri

farka bakin farka nerden nereye Hey Masallah hani 15 milyon euro hani stad hani 2 yildiz, adam olsaydilar yaparlardi sozde bitti hersey daha bise goremedik 2 senemiz uctu gitti!!!

cumle aleme rezil olduk birde destekden bahsediliyor pff!!!

A.Alper
06.11.2007, 21:50
Nuri Albayrak'ı istemeyenler kimi istediklerini yazsınlar bir zahmet.

Erdem Keser
06.11.2007, 21:56

Breh breh breh...

Kimlere kaldık?
Msn'de İbrahim Ethem Hacıosmanoğlunu destekliyorum dediğin günleri ne çabuk unuttun ..:cool:Hey gidi günler

Gamze
06.11.2007, 21:59
Msn'de İbrahim Ethem Hacıosmanoğlunu destekliyorum dediğin günleri ne çabuk unuttun ..:cool:Hey gidi günler

Yuh diyorum.Biri çıkıp şuna inanırsa seninle işim var chovy efendi! :cool:

Berk Akçay
06.11.2007, 22:20
Gidenler:
Fatih Tekke
Miroslav Szymkowiak
Marcelinho
Kiki Musampa
Milan Stepanov
Ersen Martin

Gelenler:
jabi
serkan balci
ceyhun
musa
ve digerleri

farka bakin farka nerden nereye Hey Masallah hani 15 milyon euro hani stad hani 2 yildiz, adam olsaydilar yaparlardi sozde bitti hersey daha bise goremedik 2 senemiz uctu gitti!!!

Sadece bu yeterli sanırım :) örnek olsun

zanoylu
06.11.2007, 22:22
Emorfo tarafından yazılan

Genel Kurul yaklaşıyor, bu tip başlıklar açılacaktır. Mesela mevcut adaylar içerisinde kulübü taşıyabilecek temsil edebilecek başka bir aday çıktığı zaman da hemencik destek başlıkları vs açılacaktır. Öncelikle şunu herkes kafasına kazıyacak kim neyi ve niçin destekliyorsa o kendisini ilgilendirir, bu görüşü nedeniyle şakayla da karışık olsa aşağılanamaz, küçük düşürülemez. Bunu sağlamakta forum yöneticilerinin işidir. Albayrak henüz aday olduğunu açıklamadı, ancak gelen bilgiler açıklayacağı yönünde. Albayrak'ı da adaylar arasında sayarsak mevcut adaylar içerisinde Albayrak'ı tercih etmek en doğrusu gibi duruyor. Elbette iyi yönetememiştir ancak diğer adaylar korku filmi gibi. Trabzon'da küçük olsun bizim olsun diyenler toplantı üstüne toplantı yapıyorlar, başkan Trabzon'da olsun bizden olsun, yanı başımızda olsun istiyorlar. Yıllardır bu dar görüşü aşamadık. Halbu ki Trabzonspor Trabzon şehrini çoktan aştı. İsterim ki Trabzonspor yöneticileri arasında Trabzonlu olmayan Trabzonsporlular da olsun. Üstelik başkan olan zaten zamanın çoğunu Trabzon'da geçiriyor. Artık mesafelerin bir önemi yok. İstanbul'dan aracınızla diğer bir yakaya 2 saatte gidemezken 1 saat 30 dakikada Trabzon'a gidebiliyorsunuz. Herkes Trabzonspor'un daha güzel günler görmesini istiyordur elbette, kimse bu takımın kötülüğünü istemez, isimler, tarzlar farklı olabilir birisi başka bir aday isterken bu kulübün kötülüğünü diğer adayı destekleyense iyiliğini istiyor diye bir şey yok. Ancak böyle bir ortam oluşturulmaya çalışılıyor. Mevcut adaylar arasında Albayrak'ı desteklediğini söyleyen arkadaşları eleştiren arkadaşlar acaba hangi adayı destekliyorlar veya destekleyecekler bir zahmet onu da yazı versinler. Açıkçası, "Yıllardır camia parçalandıkça parçalandı artık tek isim altında herkesin desteklediği bir yönetim göreve gelsin" demenizi beklerdim. Eskiden Trabzon camiası bu kadar bölük pörçük değildi, en fazla bir Trabzon cephesi vardı başını Faruk Özak çekerdi. Bir de İstanbul cephesi vardı onun da başını Mehmet Ali Yılmaz çekerdi. Ancak şimdi baktığımızda özellikle son yapılan kongrelerin ardından Trabzon'da en az 3, 4 isim başkanlıkta adı geçiyor, İstanbul'da ise Ağaoğlu, MAY, Albayrak, Hacıosmanoğlu vs vs. Trabzonspor'un böyle bir yapıyı kaldırmadığı açık. Aksi halde her kongre öncesinde biz bunları konuşmaya devam ederiz. Allah yardımcımız olsun.
.................................................. .................................................. ...................
Güzel ve aklıbaşında bir yazı Teşekkürler Faruk.

Hüseyin Bağdat
06.11.2007, 22:26
Bunu yazmak benim için çok geliyor ama, maalesef şu an aday olan kişiler içinde yine Albayrak derim...
İnşALLAH daha iyi bir aday çıkarda bu yönetimden kurtuluruz ...

mustafakaya
06.11.2007, 22:38
üzülüyorum çünkü ersun yanal sayesinde yine kongreyi alacak gibi. tek olumlu icraatle kongre kazanmak yok. şu an karşısındaki en ciddi aday hacıosmanoğlu. ahmet ağaoğlu gibi daha ciddi isimler çıkmadıkça ve 11 aralıkta da trabzonda olursam oyum en büyük antialbayrak gruba gidecek. bu da şimdilik hacıosmanoğlu olarak görülüyor.

Fatih
06.11.2007, 22:42

gamze senden beklemezdim:cool:

hüseyin1975
06.11.2007, 22:42
Desteklemiyorum ama maalesef daha uygunu su an yok gibi. Umarim bu degisir.

Burçak
06.11.2007, 22:47
Gidenler:
Fatih Tekke
Miroslav Szymkowiak
Marcelinho
Kiki Musampa
Milan Stepanov
Ersen Martin

Gelenler:
jabi
serkan balci
ceyhun
musa
ve digerleri

iyi niyetli olabilirsin. bazen hakemler bazen masa başı oyunları ile yolun kesilmiş olabilir.

bütün bunlara rağmen takımın çıkar sahada topunu oynar. sahada futbolda yok.. en azından taraftara verdiğin sözleri yerine getirmek için bi çaba sarfedersin. ama hiçbiri yok.
bütün bunları geçtim, sen takımdaki doğru düzgün futbolcuları birbir elden çıkarıp nekadar sıradan adam varsa takıma alıyorsun. senin hangi samimiyetine inanalım ki. verilen sözlerden geçtim şu gidenler ve gelenler herşeyi açıklamaya yeter. üstelik borçsuz olan kulübün birde 50 milyon YTL de borcu var. neyin tartışmasını yapalım ki.

Fatih
06.11.2007, 22:50
alternatifsizlik yönetimsizliğe yol açacak

Drizzts
06.11.2007, 22:54
benim affedemiyeceğim tek şey yalandır.Ne yazikki geldiğinde sevindiğim,gördüğümde yanıldığım bir başkan oldu.Görevi biran önce bırakması Trabzonspor'a vereceği en büyük iyilik olur.Ne yazikki yalancıları affedemiyorum.Bize ve koca Trabzonspor luya daha fazla eziyet çektirme.

İslam Sezer
06.11.2007, 23:37
ulusuyun adamı hacıosmanoğlu olacağına veya sadece ve sadece kendi reklamını yapan ama 3 kuruş parası,aklı ve vizyonu olmayan biri olacağına hiç yoktan albayrak devam etsin derim.en azından tecrübe kazanmıştır ve de daha kötüsünü yapamaz heralde.bir de stat olayı var.o kadar söyledi.artık yapması boynunun borcudur.başkası hiç yapamaz kendimizi kandırmayalım.zaten başka da yapacam diyen yok...

ferhaTS87
06.11.2007, 23:41
sadece hacıosman oglundan ıyı baskada cıddı bı aday olmadıgına gore
ama kesın ve kesın desteklemıyorum

EmrahYalçınalp
06.11.2007, 23:59
Desteklesem kongreye katılırdım, önce onu söyleyeyim.
Katılsaydım ve mevcut adaylar Serdar Bali, İbrahim Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız ile N.A olsa ona oy verirdim. Hatta Ahmet Ağaoğlu olsa yine Albayrak'a verirdim. Tabi gönlümden yeni bir Faruk Özak kalitesi, Atay Aktuğ duruşu geçer, zamanında yaptıkları hatalara rağmen... Ama konu "mevcut" şartlarsa bu şartlara küfredeceğime nispeten iyi olanı tercih etmeye çalışırdım. Umarım kıyas dahi kabul etmez, herkesi tatmin edecek, genç, denenmemiş, vizyon sahibi yeni biri çıkar. Başkan adaylarının Ersun Yanal'ı yani...

Artık nasıl kabul ederseniz, destek ya da başka birşey :)

hüseyin toraman
07.11.2007, 00:03
Ben de destekliyorum.

alper sen herhalde sınavlardan dolayı yi düşünemiyon
neyse maçta görüşürüz:mad::mad:

EmrahYalçınalp
07.11.2007, 00:06
Bu arada Bekir Bülbüloğlu işe soyunduysa işler değişir. Bu uzun zamandır konuşulan bir şeydi. İyi de destek alır bence... Bülbüloğlu (ekibi) ve Albayrak derseniz, o zaman Bülbüloğlu...

Emirhan Makul
07.11.2007, 00:07
benim destekleyeceğime göre albayrak düşüştedir düşene bi tekmede ben vuruyorum vermiyorum destek felan

TSigalko
07.11.2007, 00:12
2 yıldız ve stad sözü vardı.2 yıldız almayı bırak 5 tane yıldız oyuncumuz [Fatih Tekke,Szymek,Stepanov,Szymek,Marcelinho] gönderildi.Staddan da ses seda yok. Nasıl desteklebilirki Albayrak yönetimi..Ayrıca borcumuz yok denecek kadar azdı.Şimdi en çok borcu olan kluplerden biriyiz.Satılan Oyuncular+Borç Nereye gitti bu paralar?

Fatih
07.11.2007, 00:15
Grubumuz 1962 yılında H. Tursun BÜLBÜLOĞLU önderliğinde Bülbüloğlu Koll. Şti. ünvanıyla toptan gıda sektöründe ticari faaliyetine başlamıştır.

1970 yılında Taş-San Koll. Şti. ünvanı adı altında inşaat sektöründe kum-çakıl üretimi ve konkasör işletmeciliği faaliyetini yürütmüştür.

1984 yılından beri Bülbüloğlu İnş. San. ve Tic. A.Ş. ünvanı altında faaliyetlerine inşaat sektöründe devam etmektedir.

1987 yılında Goodyear Lastikleri T.A.Ş. Bayiliği, 1988 yılında Bülbüloğlu Koll. Şti. ünvanı altında Petrol Ofisi bayiliğine başlamıştır.
Grubumuza ait şirketlerden Bülbüloğlu İnş. San. ve Tic. A.Ş. iştigal sahaları özetle; - Bayındırlık ve Taahhüt hizmetleri Yol, tahkimat, sanat yapıları, liman, baraj, gölet, taşkın koruma, asfalt alt yapı ve üst yapı malzemelerinin üretimi vs. hizmetleri - Hazır beton üretimi Her türlü bina, sanat yapıları, liman betonları (su üstü ve su altı), tünel betonları üretimi - Goodyear bayiliği Otomobil, kamyonet, kamyon, traktör ve her türlü iş makinası lastikleri satışı Grubun diğer şirketi Bülbüloğlu Koll. Şti. Bekir Bülbüloğlu ve Kardeşleri ünvanı adı altında akaryakıt ve madeni yağ satışı yapılmaktadır (Petrol Ofisi Bayiliği).

Bekir BÜLBÜLOĞLU
Yönetim Kurulu Bşk.
1950 Trabzon DoğumluTurgut
BÜLBÜLOĞLU
Yönetim Kurulu Bşk. Vekili
1956 Trabzon Doğumlu Davut
BÜLBÜLOĞLU
Üye
1955 Trabzon DoğumluAli
BÜLBÜLOĞLU
Üye
1959 Trabzon Doğumlu

A.Alper
07.11.2007, 00:16
alper sen herhalde sınavlardan dolayı yi düşünemiyon
neyse maçta görüşürüz:mad::mad:

Gayet iyi düşünüyorum.Zehir gibi çalışıyor kafam şu anda.

Harun-61
07.11.2007, 01:05

vay Gamzeeee vaaayyyy :eek:

$a$irmi$ durumdayim :rolleyes:

Ahmet Kuru
07.11.2007, 02:08
eğer ki albayrak yönetimi gidecek Yerine Hacıosmanoğlu gelecekse. Albayrak ı Destekleyenler Bölümüne adımı Altın harflerle yazılmasını isterim. Ama bi Atay Aktuğ yada Ahmet Ağaoğlu gibi isimler Aday olursa ozaman iş Değişir tabikide. yani Demek istediğim Albayrak yönetimini beğenmeyip gönderip Sonra onu mumla Aramak istemeyenlerdenim....

Can basten
07.11.2007, 02:18
Grubumuz 1962 yılında H. Tursun BÜLBÜLOĞLU önderliğinde Bülbüloğlu Koll. Şti. ünvanıyla toptan gıda sektöründe ticari faaliyetine başlamıştır.

Ah şu Trabzon'un nüfus memurları... :D

1461
07.11.2007, 02:33
Ahmet Ağaoğlu diyorsunuz, 4-5 sene önce de,başkanlık için ismi geçiyordu.Bütün kamuoyu da başkan olacağı gözüyle bakıyordu,sonra ne oldu, O zaman niye adaylıktan vazgeçti?
Atay Aktuğuda gördük.. İbrahim Egeyi takıma kazandıracağı yerde,harcadı.

Berk Akçay
07.11.2007, 02:46
İbrahim Ege o yaptığı hareketten sonra takımda kalamsı çokmu normaldi yani

hem Atay Aktuğ zamanımız bence en iyi zamanlarımızdan biriydi son 4 yıl içerisinde

zeleka
07.11.2007, 02:59

oh be iyi bu yazi az cok beni sevindirdi iyiki Bmn yonetiminden birileri neler dondugunu biliyor anliyor sagolasin tigin kardesim.

nurici degilim ama su ana kadar kimse cikipda ben baskan adayiyim demedi mutlaka cikacakdir gun sayiyoruz hayirlisi Trabzonsporumuza yakisan biri cikarca benden mutlu olmaz .

Tunga
07.11.2007, 03:31
Eveet, ne güzel....

Baştan beri ben de aynı şeyi söylüyorum zaten. Albayrak'ın desteğe ihtiyacı olduğu muhakkak, zira ayakta duracak hali yok.

Nasıl değerlendireceğiz bir yönetimi?

- Kulübe sportif katkısıyla

- Kulübe ve "şirkete" idari katkılarıyla

- Medya, dolayısıyla da kamuoyunda temsil yeteneği ve prestij katkısıyla....

Böyle bir değerlendirme yapınca, tek biri bile pozitif çıkabiliyor mu? Efendim? ....

Peki öyleyse, kötünün iyisini mi seçeceğiz? Tamam!

"Ortalıkta başka başkan adayı yok ki, kimi destekleyeceksiniz?" Moda soru bu!

Peki buna cevap vermeye çalışmak yerine hangi adayın (mevcut başkan da dahil) hangi projesini biliyoruz? Cevap yok!

O zaman neyine destek olunacak Albayrak'ın? Yapacağı belli değil, yaptıkları belli? Hani işin diğer tarafı biraz gizemli ve riskli de bu tarafı neredeyse hiç bir süprize açık değil. Olan belli!

"El-insaf" diye bir söz var ya hani? Bunun TDK Resimli Türkçe Sözlüğü'ne girecek kadar net açıklaması bu olsa gerek!

Eğer bu camia, Albayrak'a alternatif bir başkan adayı bulamıyor ise, bunca olumsuzluk ve sorumsuzluğa rağmen Albayrak Trabzonspor'un "Kurtuluş Reçetesi" olabiliyorsa, vay halimize, yuh olsun bize, yazıklar olsun bize!

Onu bunu destekliyorum diye övünmek veya hayıflanmak yerine bunu sık sık hatırlayıp uzun uzun ağlamalı.

Ağzından salyalar akıtarak, yıllar içinde önüne geleni öğüten camiamız için, şimdi zil takıp oynama günü!

Yiyin efendiler yiyin!

Muhammet Kurt
07.11.2007, 03:47
listeye beni de katin

EmrahYalçınalp
07.11.2007, 08:15
Tunga abi yaklaşımını mantıksız bulmuyorum, ama realiteyle çok bağdaşır vaziyette de bulmuyorum. Bu kongre yapılacaksa birisi mutlka başkan seçilecek. Yarışmalarda, daha çok 10-15 sene önceki yarışmalarda, "birinciliğe layık eser bulunamadı, ikinci olan Ankara'dan bilmem kim..." gibi laflar duyardık. Bu kongrede böyle bir şans yok maalesef. Birisi birinci olacak. Öyleyse "vah bize ki başka birini bulamadık" diye sızlanmak yerine becerebiliyorsak istediğimiz birinin çıkması için uğraşır, beceremiyorsak da mevcut içinden seçim yaparız. Bunda bu kadar abartılacak ya da bozulacak bir şey yok bence.

Aynı mantıkla bakarsak her bir aday, hatta su götürmez bir aday bile, kendi listesini oluştururken "ya yuh bize ki bir futbol şubesi sorumlusu bulamadık" demiyor. Mevcut içinden seçim yapıyor. Hiç bir başkanın 7 dil bilen, hayatı boyunca aynı gün üç öğünü farklı ülkelerde yemişliği olan, Mourinho'yu görünce makas alacak bir basın sözcüsüne hayır diyeceğini sanmam ama, yok işte...

Albayrak yönetimi kesinlikle başarısızdır. Ama en nihayetinde kendilerini rezil de etmiş olsalar bunu bu takıma katkı sağlamayı düşünerek yaptıklarına inanıyorum. Becerememeleri apayrı birşey... Karşılarında ciddi bri aday olursa yüzlerine bile bakmam. E ama Hacıosmanoğlu, Bali olacağına da o yeniden olsun derim.

Sonra, spekülatif değer denen şeyden hiç bir şey anlamadım şu ana kadar. Aklımıza işlemişler... Dolar 2003'ten beri 1.4 YTL'den yukarı çıkmadı. O zamanlar herkesin dilinde bir laf vardı: "Doların gerçek değeri aslında 2 Lira" Yahu bir şeyin "gerçek" değeri gerçekteyse neyse odur. Bugün 1 lira ise 1 lira. Yarın 2 lira olursa 1 lira olduğundaki "gerçek" değeri 2 lira idi denemez ki. Şimdi bu camia da başka bir başkan adayı çıkartamayacaksa bu becerebileceğimiz bu kadarmış demektir. Bunun için hayıflanmakla vakit kaybedilmez. Uğraşır, daha doğrusunu yaparsın, yarın aday bolluğundan geçilmez. Ve bunun camianın büyüklüğü ile alakası da yoktur. En azından bu, başkan adayının "valla benim haberim yok, çocuklar listeye adımı yazmışlar" diyen başkan adayının olduğu kongrelerle kıyaslanamaz bile.

Hasılı, Albayrak da dahil olmak üzere hiç kimsenin bu yönetimi başarılı bulduğu yok. Ama hayatın "tercih yapmak" olduğunu bilenler de birşeyler yapmalı... Ben Albayrak'a oyumu yakıştırmadığım, kongre üyelerinin de mevcut adayları zaten başkan yapmayacağını ön gördüğüm için kongreye katılmayacağım. Bu adaylar devam eder de yeni birileri çıkmazsa zaten olacak olan onun yeniden seçilmesi. Bu arada güçlü bir aday çıkarsa aday olacağını bile sanmam.

Cafer KILIÇSOY
07.11.2007, 08:45
Ne söylesem yalnış anlaşılacağım belli, o yüzden en iyisi susmak

Albayrak'ı desteklemiyorum ama Ağaoğlu'nu, Hacı Yıldız'ı, Serdar Bali'yi ve Hacıosmanoğlunu asla desteklemiyorum.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 08:51
ne kadar hayıflansak da yok ...
"yuh, bu camia başka aday çıkaramıyor, yuh bize" desek de yok...

ortada gerçek var..
beğensek de beğenmesek de önümüze sunulan alternatifler içinde seçilecek başka adam yok..

kongreye kadar yeni aday çıkması için dua edelim..

ama çıkmazsa da albayrak seçilirse, niye seçildi diye hayıflanmanın alemi yok..

emrah abinin dediği gibi, adam gibi bir aday çıksa, zaten albayrak ın da adaylığını koyacağını sanmıyorum.

EmrahYalçınalp
07.11.2007, 08:53
Ne söylesem yalnış anlaşılacağım belli, o yüzden en iyisi susmak

Albayrak'ı desteklemiyorum ama Ağaoğlu'nu, Hacı Yıldız'ı, Serdar Bali'yi ve Hacıosmanoğlunu asla desteklemiyorum.
Sen de haklısın :D :D :D
Aslında "Albayrak" özneli cümleler kuran birçok kişinin de demek istediği şey bu. En azından benim...

Külünkoğlu
07.11.2007, 09:06
Ya başlık "Albayrağa destek verenler başlığı" benim görebildiğim 4 kişi destekliyor ama maşallah bi dünya adam yazmış ? :) dayanılmaz bir cazibe ve çekim olduğu kesin. :)
Herkes ne yapacağını söylüyor bizde arkadaşlarımıza uyalım.

Evet bende Tunga gibi düşünüyor " Eğer bu camia, Albayrak'a alternatif bir başkan adayı bulamıyor ise, bunca olumsuzluk ve sorumsuzluğa rağmen Albayrak Trabzonspor'un "Kurtuluş Reçetesi" olabiliyorsa... Onu bunu destekliyorum diye övünmek veya hayıflanmak yerine bunu sık sık hatırlayıp uzun uzun ağlamalı"

Değişen bir şey olmazsa hemen ağlayacağım hem de şu an görünürde olan adayların hiçbirine oy vermeyeceğim.

galaktis_61
07.11.2007, 09:24
Ya başlık "Albayrağa destek verenler başlığı" benim görebildiğim 4 kişi destekliyor ama maşallah bi dünya adam yazmış ? :) dayanılmaz bir cazibe ve çekim olduğu kesin. :)
Herkes ne yapacağını söylüyor bizde arkadaşlarımıza uyalım.

Evet bende Tunga gibi düşünüyor " Eğer bu camia, Albayrak'a alternatif bir başkan adayı bulamıyor ise, bunca olumsuzluk ve sorumsuzluğa rağmen Albayrak Trabzonspor'un "Kurtuluş Reçetesi" olabiliyorsa... Onu bunu destekliyorum diye övünmek veya hayıflanmak yerine bunu sık sık hatırlayıp uzun uzun ağlamalı"

Değişen bir şey olmazsa hemen ağlayacağım hem de şu an görünürde olan adayların hiçbirine oy vermeyeceğim.
ne enteresan bakanin bile karşi ciktigi bi başkan icin burda başlik aciliyor ve destek verenler deniyor ve hala başkan adayi cikaramiyoruz diyede hayiflananlar bir hayli fazla neden cikmiyor bir başkan yok yani deege delege olsa agirligini koyar bu aynı secim donemi komur dagitilmasi gibi bi durumla neticelenecvek gibi ben başkanlik adina 2 yildaha trabzonun başiboş kalacagini dusunuyorum cunku cikan adaylar cikmasi muhtemel adaylar trabzona kazandirmaya calişmak yerine kendi cuzdanlarini şişirmeye calişan insanlar olacak delegeler uyumaya devam etsinler

Jester
07.11.2007, 09:29
Albayrak'a kerhen de olsa destek verenlerin ısrarla Serdar Bali, Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız'ı referans göstermesi anlaşılır gibi değil.
Hele hele Ağaoğlu'na tercih edilmesi şaka gibi.

Sanırsın bu üçünden daha iyi olunca otomatik olarak mevcut en iyi aday Albayrak oluyor.
Albayrak'ın en iyi alternatif olup olmadığı adaylık başvuru süresinin bittiği gün değerlendirilebilir ancak.
Kendisini karşılaştıracağımız kişi yukarıdaki üçlü değil, henüz adaylığı resmileşmemiş isimlerdir.
Üstelik daha Albayrak bile resmen aday değil.

Geçen seçimde delegeler 'lafa bakarak' başkan ve yönetim seçmişlerdi.
Bu sefer ise 'ayinesi iştir kişinin' deme şansları var, en azından Albayrak için.

O zaman da;

Kendi ekibini yönetemediği
Kulübü dışarıda temsil edemediği
Saha sonuçlarını alamadığı
Sözlerini tutamadığı
Ekonomik fayda sağlayamadığı
Kulübün gerçek sahibi taraftarı keriz yerine koyduğu

'tescillenmiş' Albayrak'a kerhen bile olsa destek vermek kimse kusura bakmasın ama vizyonumuzu küçültmektir.

Zaten mesele işin adayların yönetim modeline ve projelerine değil hala Başkan'ın ismine odaklanmasıdır.

Kongrede Trabzon'dan bir mahalle manavı çıksa ve "beni seçerseniz ben sadece orada oturacağım ve işi profesyonellere bırakacağım" dese Albayrak'tan daha iyi bir adaydır mesela.

En azından benim için.

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 09:54
Nuri Albayrak ' ı bende başarısız buluyorum ama diğer adaylara bakınca da kendisini "cennetlik " biri olarak görüyorum.

EmrahYalçınalp
07.11.2007, 10:00
Albayrak'a kerhen de olsa destek verenlerin ısrarla Serdar Bali, Hacıosmanoğlu ve Hacı Yıldız'ı referans göstermesi anlaşılır gibi değil.

Sanırsın bu üçünden daha iyi olunca otomatik olarak mevcut en iyi aday Albayrak oluyor.
Albayrak'ın en iyi alternatif olup olmadığı adaylık başvuru süresinin bittiği gün değerlendirilebilir ancak.

Asıl şaka yapılan yorumlardan önce ısrarla ve üzerine basa basa "şu an için" denmesine rağmen hala "adaylık süresinin sonunu" referans gösterek yorum yapmaktır diye düşünüyorum. Öyleyse sürenin sonuna kadar yorum yapmayın. Adaylar belli olsun. Yeni adaylar çıkarsa, bunlar tatmin edici kişilerse ve hala Albayrak diyen varsa, o zaman konuşur, şaka mı değil mi değerlendirirsiniz. Madem şaka, niye şu an değerlendirme yapıyorsunuz? Bekleyin, sonra konuşalım.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 10:04
.

kimi referans alabilirim???

başkana dayları arasında kıyas yaparken kimi kime kıyaslayayım??

bunda anlaşılmayan ne var ben onu anlamadım???

adaylar bunlarsa, bunların arasında karşılaştırma yaparım..

aday olmamış adamları referasn alacak değilim..

mevcutlar içinden seçim olacak..

gökten zembille aday indirmiolar.

Great White
07.11.2007, 10:14
Kongrede Trabzon'dan bir mahalle manavı çıksa ve "beni seçerseniz ben sadece orada oturacağım ve işi profesyonellere bırakacağım" dese Albayrak'tan daha iyi bir adaydır mesela.

Kesinlikle aynı fikirdeyim:)

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 10:14

.

ağaoğlu takımımızın başkanlığına yakışacak son kişidir. çünkü o takımımızın başkanlığını kendisine yakıştıramıyor.

yakışan yakışana.

tamuğ yamtar
07.11.2007, 10:16
ne enteresan bakanin bile karşi ciktigi bi başkan icin burda başlik aciliyor ve destek verenler deniyor ve hala başkan adayi cikaramiyoruz

Asıl enteresan olan bu cümle.

Ne yani Bakan ne derse yapacak mısın?

Arkadaşlar kurtulun şu teba kültüründen.

Kasım Hilal
07.11.2007, 10:20
Desteği hakedecek bir icraatını göremedim hala..
Başkanlık için Serdar Bali, M.Ali Yılmaz ya da İbrahim Hacıosmanoğlu gibi isimler ile karşılaşacak ise (ya da yarışacak ise) o zaman ancak nuri Albayrak derim..

Atalay
07.11.2007, 10:24
Tabiki ne kadar eleştiri olursa o kadarda destek olacak.. sonuçta bunun adı forum..

Ama yinede bu başlıgı görünce sinirlerim zıplamıyor degil..ama olgunlukla karşılamak zorundayız..

Bir çok arkadaşım diger adayları görünce ALBAYRAK altarnatifini genel kurulda başkanlıga daha yakın görmüş...

Hani bir söz var veremi gösterip sıtmaya razı etmek!!

Ben diyorumki ALBAYRAK yerine bizim mahalleden elektrik diregi söksek o koltuga oturtsak daha verimli daha faydalı olur!!

Ve önerim şudurki içimizden yani BMN den bir aday çıkaralım ve tepki olarak bu adayı destekleyelim vede devrim yapalım!!

İnancım tamdırki bu liyakatta aramızda bir çok arkadaşımız var..Ve inanıyorumki bu ALBAYRAKTAN vede Bu adaylardan çok daha başarılı olur... haydi BMN göster gücünü!!

Külünkoğlu
07.11.2007, 10:25
Resmi görmek isteyenler Özel mesaj ile istediklerini belirtsinler. Devbey bu arada 1 haftalık cezan hayırlı olsun.

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 10:26
ya benim anlamadığım burada,albayrağa hayır derken kime evet diyeceğimizi birisi söylesin.bende ona vereyim.ama tutupta o olmasında kim olursa olsun diye yazı yazılmıyormu işte o zaman ben çıldırıyorum.arkadaşlar ben şu an seçim olsa albayrağa veririm oyumu.sebebide trabzonspor başkanlığı yüce bir makamdır.belki takımımızı sportif manada çok başarılı yönetemiyor.bunu kabul ediyorum.fakat temsil olarak klübümüzü iyi yönettiğini yani oturduğu koltuğu dolduruğunu düşünüyorum.belli bir ağırlığı var.bana diyinki albayraktan sportif olarak daha başarılı olacak olan vede klübümüzü temsil ederken her platformda ondan daha fazla saygı görecek olan falanca kişi vardır.ona oy verelim.vallahi vereceğim.lütfen cevap bekliyorum

mustafakaya
07.11.2007, 10:42
nuri albayrak'ı ersun yanal ile anlaşmak zorunda bırakan hacıosmanoğludur. takımın başına ersun yanal'ı getirmese nuri albayrak'a şu an bitmiş gözüyle bakacaktık. benim gözümde yine de bitmiştir. 50 milyon ytl borç, tarbzonspor limanı vs. ersen martin olayı vesair.

Great White
07.11.2007, 10:43
Albayrak Dönemi' nde gelenler ve gidenler

GİDENLER

Petkovic

Fatih Akyel Stephanov Eller Murat Ocak

Simek Marcelinho Adem Musampa

Fatih Tekke Ersen Martin

GELENLER

Jefferson

Musa Tolga Risp Adnan

Serkan Ayman Jabi Mustafa

Ceyhun Umut

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 10:59

GİDENLER

Petkovic

Fatih Tekke Ersen Martin

GELENLER

Jefferson

Musa Tolga Risp Adnan

Ceyhun Umut

isterseniz verdiğiniz bilgiler hakkında önce bir arıştırma yapın ondan sonra buraya yazın.

mesala ;

petkoviç albayrak döneminde değil , aktuğ döneminde gönderildi.

jefferson da albayrak döneminde değil aktuğ döneminde alındı.

tigin
07.11.2007, 10:59
Neden albayrak'ın gönderilen futbolcuların yarısından fazlasını aldığını da yazmıyoruz.
Marce'yi, Akyel'i, Musampa'yı, Ersen Martin'i, Stepanov'u alanda o yollayanda.

Not: Ben Albayrak'ı desteklemiyorum :D

metehan
07.11.2007, 11:00
"Benim tek derdim TS'un çıkarlarıdır, başka hiçbirşey beni ilgilendirmez ve yönetimleri sadece TS için yaptıkları/yapamadıkları ile değerlendiririm" diyebilenlerin Albayrak ve yönetimine destek vermesi zaten beklenemez. Eğer bu yönetime bir destek varsa, bunun mutlaka başka nedenleri vardır ki o da beni çok ilgilendirmez.

Bazı arkadaşların da ısrarla vurgu yaptığı gibi, önemli olan Albayrak'a destek verip vermemek değil, TS'u arzuladığımız yerlere taşıyabilecek alternatiflerin çıkmasıdır. Kongreye kısa bir süre kaldı ve henüz bu anlamda somut bir gelişme yok. Olacağını umuyor ve bekliyoruz, asıl önemli olan budur.

Great White
07.11.2007, 11:15
isterseniz verdiğiniz bilgiler hakkında önce bir arıştırma yapın ondan sonra buraya yazın.

mesala ;

petkoviç albayrak döneminde değil , aktuğ döneminde gönderildi.

jefferson da albayrak döneminde değil aktuğ döneminde alındı.

Ne büyük bir hata:D

Tamam sen kalecileri yok say o zaman..

yılmaz08
07.11.2007, 11:21
Tamam Albayrağı desteklemiyoruz ama hani aday nerde ortada doğru dürüst isim yok.Nerdesin Ahmeet Ağaoğlu sahip çık bu takıma

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 11:27
Ne büyük bir hata:D

Tamam sen kalecileri yok say o zaman..

kalecileri yok sayamayız dostum. Allah muhafaza , biliyorsunuz bizim bobo gibi topçumuz yok.

bu arada albayrak ın gönderdikleri bölümüne yazdığınız Eller in varlığından ne gördükte gitmesinden üzüntü duyalım.

Kamil Çakmak
07.11.2007, 11:28
Şimdi Albayrağın karşısında iki aday var ve Ts camiasını yönetemeycek kişiler. Şimdi üzüldüğüm nokta Albayrak iki yıl daha yönetime gelirse, düşünün Klübün nerelere geleceğini(Yapılanlar yapılacakların garantisi) ve Ondan sonraki kongrede kendisinden başka adayda çıkmaz çünkü Ts onlara öcü gelecektir.

sarman61
07.11.2007, 11:29
Bir noktayı düzeltmek isterim. Murat Ocak Trabzonsporun sözleşmeli oyuncusudur. İstanbul B.B yalnızca kiralık olarak gönderilmiştir.

bloodblues
07.11.2007, 11:30
Gelen gideni her zaman aratır..

bloodblues
07.11.2007, 11:31
Şimdi Albayrağın karşısında iki aday var ve Ts camiasını yönetemeycek kişiler. Şimdi üzüldüğüm nokta Albayrak iki yıl daha yönetime gelirse, düşünün Klübün nerelere geleceğini(Yapılanlar yapılacakların garantisi) ve Ondan sonraki kongrede kendisinden başka adayda çıkmaz çünkü Ts onlara öcü gelecektir.

Hatalarından ders almadıgını nereden biliyorsun ... Herkes 2. sansı hak ediyor.

Erkut Ay
07.11.2007, 11:35
sen merak etme gele bundan kötü olmaz bu kadar yalankonuşmayı kimse beceremez doğru konuştu söylediklerini yaptıda bizmi görmedik yoksa seçim sloganı gelen gideni aratırmı ne yapmış nuri albayrakta aranırmış bizde bilelim bu gizli icraatleri

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 11:36
kimsenin albayrakı gönülden destekleyeceğini zannetmiyorum ama karşısındaki rakiplere bakıncada istemeyerekte olsa sıcak bakıyorsunuz........

Kamil Çakmak
07.11.2007, 11:37
Hatalarından ders almadıgını nereden biliyorsun ... Herkes 2. sansı hak ediyor.

Hatalarından en kısa sürede ders alanlar başarılı olur. İki yılda Trabzonspor nerelere geldiğini herkez görüyor. İstersen belki 3. şansında veririz ne dersin.

bloodblues
07.11.2007, 11:39

GİDENLER

Petkovic

Fatih Tekke Ersen Martin

GELENLER

Jefferson

Musa Tolga Risp Adnan

Ceyhun Umut

Fatih Akyelin gitmesindn zarar mı gördük ?? Hayırr...
Eller ve Ademin gitmesindn zarar mı gördük ?? Hayırrr!
Szymeki de Albayrak yollamadı.

Jeffersonda arkadasların dedigi gibi Albayrak döneminde alınmadı .
Ceyhundan sikayetiniz mi var ?
Serkandan Jabi den sikayetiniz mi var ?
Ayman'dan varsa onu da İlhan Cavcav ile görüsüp alan hacıosmanogludur.
Risp de gayet kaliteli bir oyuncudur ...

bloodblues
07.11.2007, 11:39
Hatalarından en kısa sürede ders alanlar başarılı olur. İki yılda Trabzonspor nerelere geldiğini herkez görüyor. İstersen belki 3. şansında veririz ne dersin.

3 sans verdigimiz adamlar olmadı mı ?

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 11:40
ben albayrağı eleştirmiyor değilim..

kongre gününe kadar adaylar değişebilir..

ama benim için bugün önemli..

yarın durum değişirse, değişen duruma göre seçim önceliği de değişecektir..

bugünki durum açık..

eldeki adaylar içinde desteklenebilecek tek adam beğensek de beğenmesek de bu...

faruk özak, atay aktuğ tarzında biri aday oldu da biz mi destek vermedik..

takımın menfaati için bugün kim desteklenmeli ise onu desteklerim..

bugün albayrağı destekliyorsam, ne ona ne de icraatlarına olan sempatimden değil..

kulübün menfaatleri gereği şu anda desteklenecek ikinci bir aday olmadığı için..

biri çıkarsa destek ona yönelir..

çıkmazsa albayrağı desteklemekten başka çıkar yol yok..

ne yapacağız??
aday yok.. başkan olarak seçileek tek kişi ortada iken, tutup kongreyi protesto mu edeceğiz??

beğenmedim kardeşim adayları..
seçmiyorum başkan falan..

eee..

sonra..

ne olacak??

bugüne kadar aday olmayanlar aday mı olacak??

seçime kadar ortaya çıkmayan, gene çıkmayacaktır..

bu iş fahri iştir..
zorla yapılmaz..

gelmek istemeyenin yakasına yapışmanın mantığı yok.

2 yıldır ağaoğlu diye bağırıyoruz..
gelmiyor.. istemiyor..
o istemiyorsa ben hiç istemiyorum..

benim için öncelik her zaman gönüllü olandır..

albayrak bugün gönüllü olanlar içinde tek seçenek ise onu desteklerim..
kimsenin kaşına gözüne değil destek..

oskanonur
07.11.2007, 11:40
Pardon ama sen hatalarından ders aldigini nerden biliyorsun. 2 senedir ust uste yapilan onca hataya ragmen bir tanesinden ders alıp da kendisini duzeltmeyen birinden bahsediyoruz. Albayrak 2 senedir kendisine verilen 2. sanslarin hepsini tuketti benim gozumde.

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 11:42
albayrak en büyük hatası td ve yönetici arkadaşlarını iyi seçememesi... zaten yönetici arkadaşları iyi seçemediğinden td konusundada hata yapmıştır... neyse ersun yanaldan sonra td konusunda onu affettimmm

Great White
07.11.2007, 11:44
Fatih Akyelin gitmesindn zarar mı gördük ?? Hayırr...
Eller ve Ademin gitmesindn zarar mı gördük ?? Hayırrr!
Szymeki de Albayrak yollamadı.

Jeffersonda arkadasların dedigi gibi Albayrak döneminde alınmadı .
Ceyhundan sikayetiniz mi var ?
Serkandan Jabi den sikayetiniz mi var ?
Ayman'dan varsa onu da İlhan Cavcav ile görüsüp alan hacıosmanogludur.
Risp de gayet kaliteli bir oyuncudur ...

Yahu ben orada gelenlerin hepsinin kötü, gidenlerin hepsinin de iyi olduğunu söylemeye çalışsaydım kaleye Jefferson yerine Ahmet' i koyardım herhalde :)

bloodblues
Hatalarından ders aldıgını hoca konsunda yapmıs oldugu secimden anlarsın arkadasım ...

Aman ! benim sürem bitiyor kim qelirse o hoca getirsin demeden camianın istediqi ersun u qetirdi .
Sonra vermis oldgu stad icin mustesardan imza aldı sözünü tuttu ..
Demek ki biselere baslıyor .

ve son hata bir daha asla yönetimine ibrahimi almaması .

Mehmet Fatih Yavuz
albayrak ve yönetimin en büyük hataları t.direktör seçimi idi..
önce lazaroni sonra ziya doğan..

ziya doğan krizden kurtulmak için bir yoldu..
onlar liman zannetti.

bugün gönderilen topçular sayıldığında ziya doğan ın bu konudaki payı yadsınamaz.

işte bu yüzden hoca seçimindeki hataları bu yönetimin başını yiyen en büyük hataları..

bugün hoca doğru...

fakat gene de güvenmiyorum..

ama başka alternatif yoksa, düzeleceğini umup desteklemekten başka da çare yok.

bloodblues
07.11.2007, 11:45
Yahu ben orada gelenlerin hepsinin kötü, gidenlerin hepsinin de iyi olduğunu söylemeye çalışsaydım kaleye Jefferson yerine Ahmet' i koyardım herhalde :)

Ahmet kötü degil ki :p :D:D

oskanonur
07.11.2007, 11:52
Albayrak'ın hoca konusunda Ersun Yanal tercihi evet yerliler icinde en dogru tercihlerden biridir. Ancak bu hicbir zaman hatadan ders aldıgını gostermez. Yapılan bu hareket sadece secim yatırımıdır ve bu hamlesi ile kendisine yonelik elestirileri azaltmıstır. Peki ya klubun icine dusmus oldugu borc batagi, ya klubun kurumsallasmada yasamis oldugu ciddi sıkıntılar, ya klubun her noktasına sokulmus olan siyasi cıkarlar, ya takimda olusturulmus olan kadro yetersizligi, daha devam edeyim mi???

Stad konusunda da birilerinden imza sozu alındı diye verilen sozler yerine getirilmis sayıyorsan diyecek hicbirseyim yok. Bayındırlık ve Iskan Bakanı konuya aciklik getirmistir. O aciklamayi daha dikkatli okumanı ve objektif olarak degerlendirmeni tavsiye ederim.

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 11:52
ben albayrağı eleştirmiyor değilim..

kongre gününe kadar adaylar değişebilir..

ama benim için bugün önemli..

yarın durum değişirse, değişen duruma göre seçim önceliği de değişecektir..

bugünki durum açık..

eldeki adaylar içinde desteklenebilecek tek adam beğensek de beğenmesek de bu...

faruk özak, atay aktuğ tarzında biri aday oldu da biz mi destek vermedik..

takımın menfaati için bugün kim desteklenmeli ise onu desteklerim..

bugün albayrağı destekliyorsam, ne ona ne de icraatlarına olan sempatimden değil..

kulübün menfaatleri gereği şu anda desteklenecek ikinci bir aday olmadığı için..

biri çıkarsa destek ona yönelir..

çıkmazsa albayrağı desteklemekten başka çıkar yol yok..

ne yapacağız??
aday yok.. başkan olarak seçileek tek kişi ortada iken, tutup kongreyi protesto mu edeceğiz??

beğenmedim kardeşim adayları..
seçmiyorum başkan falan..

eee..

sonra..

ne olacak??

bugüne kadar aday olmayanlar aday mı olacak??

seçime kadar ortaya çıkmayan, gene çıkmayacaktır..

bu iş fahri iştir..
zorla yapılmaz..

gelmek istemeyenin yakasına yapışmanın mantığı yok.

2 yıldır ağaoğlu diye bağırıyoruz..
gelmiyor.. istemiyor..
o istemiyorsa ben hiç istemiyorum..

benim için öncelik her zaman gönüllü olandır..

albayrak bugün gönüllü olanlar içinde tek seçenek ise onu desteklerim..
kimsenin kaşına gözüne değil destek..
hay allah senden razı olsun kardeşim.işlerimin yoğunluğu dolayısıyla yazamıyordum.tüm düşüncelerime kalem olmuşsun

oskanonur
07.11.2007, 11:55
Madem en onemli kriterimiz gonullu olmak, hacıosmanoglu aylardir baskanlık icin ne kadar gonullu oldugunu anlatmaya calisiyor her yerde. O zaman ona oy verelim hep birlikte. Albayrak hada karar bile vermemis ya da vermis oldugu karari kamuoyuna duyurmamis.

KUTADGU
07.11.2007, 11:57
ibret vede hayretle takip ediyorum...

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 11:57
Albayrak'ın hoca konusunda Ersun Yanal tercihi evet yerliler icinde en dogru tercihlerden biridir. Ancak bu hicbir zaman hatadan ders aldıgını gostermez. Yapılan bu hareket sadece secim yatırımıdır ve bu hamlesi ile kendisine yonelik elestirileri azaltmıstır. Peki ya klubun icine dusmus oldugu borc batagi, ya klubun kurumsallasmada yasamis oldugu ciddi sıkıntılar, ya klubun her noktasına sokulmus olan siyasi cıkarlar, ya takimda olusturulmus olan kadro yetersizligi, daha devam edeyim mi???

Stad konusunda da birilerinden imza sozu alındı diye verilen sozler yerine getirilmis sayıyorsan diyecek hicbirseyim yok. Bayındırlık ve Iskan Bakanı konuya aciklik getirmistir. O aciklamayi daha dikkatli okumanı ve objektif olarak degerlendirmeni tavsiye ederim.

senin getirdiğin eleştirilerin hepsini ben de getiriyorum ..

bana sadece sıkıntıları anlatmak hiçbirşeyi değiştirmiyor..

çözüm???

eleştiriyoruz.. hep beraber..
peki çözüm ne???

aday çıksın..
çıkarsa konuşuruz zaten..

çıkmıyor.. çıkmazsa önüme ne çözüm koyuyorsunuz??

çözüm önerisi ortaya koymadan sadece muhalefet etmek "muhalefet" değildir..

albayrak a muhalefet..
evet ben de muhalifim..

ama başka seçenek yoksa desteklerim..

kendi başkanıma köstek olacak değilim..

destek olunmayacaksa çözüm getireceksiniz..

beni şu anda ilgilendiren alternatif yoldur..

alternatif yol ortaya koyamıyorsa hiç kimse, bütün saydıklarına rağmen albayrak..
başka yol yok.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 11:59
Madem en onemli kriterimiz gonullu olmak, hacıosmanoglu aylardir baskanlık icin ne kadar gonullu oldugunu anlatmaya calisiyor her yerde. O zaman ona oy verelim hep birlikte. Albayrak hada karar bile vermemis ya da vermis oldugu karari kamuoyuna duyurmamis.

hacıosmanoğlunu mu tartışacağız abi burada??

ben ona aday gözü ile bakmıyorum..

trabzonspor başkanından bahsediyoruz..

eğer albayrak aday olmaz ise..

o zaman eldekiler içinden en iyisini destekleriz..

ama destekleriz..

oskanonur
07.11.2007, 12:01
Su anda ister kabul et ister etme. Tek adayimiz var o da Hacıosmanoglu. tabiki onu tartisacagiz. Ortada olmayan birilerini tartismak sadece vakit kaybı bana gore.

oskanonur
07.11.2007, 12:02
Duzeltiyorum Hacı Yıldız ve KTU Rektor yardımcısı da var. Bu 3 aday tartısmak daha mantıklı bana gore

tigin
07.11.2007, 12:05
Pardon ama sen hatalarından ders aldigini nerden biliyorsun.

Belki bir yakınıdır. :)
Bu ne sevgi Ahh.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 12:05
bak alternatifsizlik böyle birşey....

hacıosmanoğlu tarışılacaksa tartışalım..

bana göre albayrak ın beter hali..
yönetim içi siyaset kavgasını kaybettiği için bugün yönetime muhalif..
o kazansaydı bugün başkan yardımcısı idi..
haşim bey kazandı.. hacıosmanoğlu gitti..
aksi olsaydı haşim sayitoğlu giderdi..

benim için sayitoğlundan hiçbir farkı yok..

sayitoğlu nu başkanlığa ne kadar layık görürsem, hacıosmanoğlunu da o kadar görürüm...

iç güdüleri ile davranan bi adamdan başkan olmaz.

KUTADGU
07.11.2007, 12:21

Bir defa aldanırsanız sizi aldatanın hatasıdır.
Aynı kişiye ikinci defa aldanırsanız o sizin aptallığınızdır..

denmiş...
Lafım kimseye değildir.
Alınma olmasın

ÖzGür Ayar
07.11.2007, 12:25
butun rezilliklerini gectim sadece fatik tekkenin parasiyla esenlerdeki trilyonluk binalari yaptimi yapmadimi delikanli gibi ciksin aciklasin. ben yaptigini biliyorumda birde onun agzindan duymak istiyorum.

TheRapZoNe
07.11.2007, 12:25
Destek verenler ve vermeyenler gunahlariyla ve sevaplariyla Albayrak hakkinda gorus bildirse daha guzel olur.

TheRapZoNe
07.11.2007, 12:27
Arkadaslar,kisileri agir ithamlarla suclarken elinizdeki delilleri de aciklayin.Aksi durumlar iftira ve dedikoduya girer

Tunga
07.11.2007, 12:27
Belki bir yakınıdır. :)
Bu ne sevgi Ahh.

Hasan mesajların da avatarın gibi çok sevimli. Hayırdır, bugün sağından kalktın galiba:)

Avatarın sayesinde, tahammülü zor başlık sevimli hale geliyor.

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 12:28
Bir defa aldanırsanız sizi aldatanın hatasıdır.
Aynı kişiye ikinci defa aldanırsanız o sizin aptallığınızdır..

denmiş...
Lafım kimseye değildir.
Alınma olmasın

bu dediklerinizi sadece albayrak la sınırlandırmamak gerekir.

bir genelleme yaparsak

nerdeyse çeyrek asırdır aldatılıyoruz. yani ; burda önemli olan zihniyeti sorgulamak , şahısları değil.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 12:28
butun rezilliklerini gectim sadece fatik tekkenin parasiyla esenlerdeki trilyonluk binalari yaptimi yapmadimi delikanli gibi ciksin aciklasin. ben yaptigini biliyorumda birde onun agzindan duymak istiyorum.
albayrak a yönelik 40 türlü eleştiri yapılabilir..
oskaonur abimiz örneklerini verdi..

ama kulübün parasını cebe indirdi iddiası çamur atmaktan başka birşey değil..

bizi burada albayrak savunucusu durumuna düşürüyorsunuz..

beğenmiyorum, eleştiriyorum..

ama iftira etmek bambaşka birşey..

KUTADGU
07.11.2007, 12:29

bir genelleme yaparsak

nerdeyse çeyrek asırdır aldatılıyoruz. yani ; burda önemli olan zihniyeti sorgulamak , şahısları değil.

kesinlikle katılıyorum....

ozturk
07.11.2007, 12:35
ben Albayrakın iyi niyetinden zerre kadar şüphem yok ama maalesef kulübü yönetemiyor o nedenle bırakmalı...Trabzonspor'a acilen sportif başarı gerekli.. bu albayrakla sağlanamadı.. umarım yeni gelecek bir başkan önceliği buna verir.

onun dışında albayrakı bahane edip başka mevkilere taş atanları ise kınıyorum...

sonuç olarak İNŞALLAH albayrak kongreyi kazanamaz...

kendisi içinde Trabzonspor içinde hayırlısı budur... bence...

Ünyeli Murat
07.11.2007, 12:47
Albayrak tan başka destek verilecek aday göremediğim için mecburen Albayrak derim...Denize düşen yılna sarılır misali...

Ünyeli Murat
07.11.2007, 12:51

bir genelleme yaparsak

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

sevgili arkadaşım biz taraftarların duymak istediklerini söyleyenler maalesef kral ilan ediliyorlar...sonra bir gazla verdikleri sözleri ,tam manasıyla yerine getiremeyince, bürütüs devreye giriyor...

Erdem Keser
07.11.2007, 13:01
Kendisinin iyi niyetinden elbette şüphe ediyorum..İyi niyetli ve kötünün iyisi diye nitelendirilen bir insanın elle tutulur bir iyiliğinin olması gerekir...Olmadığına göre Hacıosmanoğlu...

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 13:03
aLbayrak yönetiminden hic bir şey görmedim yönetimin icinde akrabam sayılacak kişilerin bulunmasına ragmen tek aday oLarak cıksa biLe bu adama oy vermem.....

KUTADGU
07.11.2007, 13:08
albayrak a yönelik 40 türlü eleştiri yapılabilir..
oskaonur abimiz örneklerini verdi..

ama kulübün parasını cebe indirdi iddiası çamur atmaktan başka birşey değil..

bizi burada albayrak savunucusu durumuna düşürüyorsunuz..

beğenmiyorum, eleştiriyorum..

ama iftira etmek bambaşka birşey..

Böyle bir hadise olduysa şerefsizlikten başka bir şey değildir zaten..

Yok böyle bir şey yoksa da 50 Milyon YTL borç gerçekten varsa becerisizlik ve aymazlıktan başka bir şey değildir.

Yok ilk ikisi gerçekten yoksa ve kamuoyunda adayların önü bu şekilde kesilmek isteniyorsa da karaktersizliğin dik alası var demektir.

Bazıları nereden tutuyor bilmiyorum ama.
Ben nerden tutumaya çalışsam elimde kalıyor..

Bu durumu başkası yoksa iyisi odur durumuyla ben açıklayamayorum.
Duruşum buna elvermiyor çünkü.
Belki ben yanlış duruyorumdur.
Ya da belki başkaları en doğrudur da biz sadece .... atmaya çalışıyoruzdur...

Yiyene Afiyet Olsun...

Ünyeli Murat
07.11.2007, 13:09
hacıosmanoğlu geminin mürettabatıyken ne kadar faydalı oldu gördük...gemiyi terkedipde sonra ben geminin kurtarıcısıyım demek ne kadar etik, ne kadar mantıklı....hasbelkader başkan olursa onunda sonu demirören gibi olur...serdar biligiliyi nasıl ekarte ettirdiğini bir futbolsever olarak unutmadık...tribünlerden adama küfür ettirirsen elin ingilizi sallar 8 tane ondan sonra destek verdiğin tribün döner basar kalayı sana...

Erdem Keser
07.11.2007, 13:15
En azından seçim öncesi 2004 yılında mevcut başkanımız gibi kulübe üye olmamıştır..Trabzonsporluluğundan şüphe duymayacağım bir isim..Desteklediğimiz başkanımızın neden daha öncesinde ismi Trabzonsporla yanyana gelmemiştir.

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:18
hacıosmanoğlu geminin mürettabatıyken ne kadar faydalı oldu gördük...gemiyi terkedipde sonra ben geminin kurtarıcısıyım demek ne kadar etik, ne kadar mantıklı....hasbelkader başkan olursa onunda sonu demirören gibi olur...serdar biligiliyi nasıl ekarte ettirdiğini bir futbolsever olarak unutmadık...tribünlerden adama küfür ettirirsen elin ingilizi sallar 8 tane ondan sonra destek verdiğin tribün döner basar kalayı sana...

evet dostum bende daha önce yazmıştım. gemiyi batıyor diye terk eden zihniyet hiç bir zaman geminin kurtulmasını istemez. hacıosmanoğlu gibiler her zaman benlik güden ve hizipçi zihniyetteki insanlardır. onlara kulüp teslim etmek , korsana gemi emanet etmeye benzer.

Faik Yılmaz
07.11.2007, 13:24
Eski Başkanımız Atay Aktuğ ikna edilmeye uğraşılıyor. Bakalım ona ne bahane bulacak bazı arkadaşlar.....

Emorfo
07.11.2007, 13:27
En azından seçim öncesi 2004 yılında mevcut başkanımız gibi kulübe üye olmamıştır..Trabzonsporluluğundan şüphe duymayacağım bir isim..Desteklediğimiz başkanımızın neden daha öncesinde ismi Trabzonsporla yanyana gelmemiştir.

Şu forumda maalesef yanlış bilgi verme hastalığına bir son veremedik. Kulaktan dolma bilgilerle yazmayalım, doğruluğundan emin olmadığımız şeyleri doğru gibi yazmayalım. Nuri Albayrak'ın üye numarası 7697'dir yani çok çok önceden üye olmuş külübe. Birine karşı olmak ona çamur atmak değildir. Mesela senin desteklediğin Hacıosmanoğlu ne zaman üye olmuş kulüne biliyor musunuz 2, 3 sene önce :) Yani sen kişileri karıştırdın galiba :) Buyur Hacıosmanoğlu'nun üye numarası 13707.

Şimdi senin düşünce tarzına göre, Hacıosmanoğlu'nun aklından daha önce kulübe üye olup Trabzonspor'a hizmet edeyim diye bir şey yoktu. Baktı iyi reklam ve rant nerde var kapağı oraya atmaya çalışıyor. Tribünlere oynayıp babacan söylemlerle iyi de sempati topladı. Ama yine de senin gibi düşünmek istemiyorum ve Hacıosmanoğlu'nun da bu camia için bir değer olduğuna inanıyorum. Bundan öncekilerin olduğu gibi.

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 13:27
ne olacak peki bu kulübün hali? birleşim diye ortaya çıkan adamların eline kalırsak albayrakı bile mumla ararız... hacı zaten çokta umut vermiyor... albayrakın icraatlarını biliyoruz.... hacı yıldızdan zaten bahsetmiyeceğim...

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 13:29
aday olsun oyum atay başkana

Faik Yılmaz
07.11.2007, 13:30
BUGÜNKÜ KARADENİZ GAZETESİ

Bayındırlık ve İskan Bakanı eski futbolcumuz ve Başkanımız Faruk Özak :

- Yönetim verdiği sözlerin hiç birini yerine getirmedi. Başbakanımızda stadyum projesini yapacağız demedi gerekli kanuni altyapısı hazır olursa yardımcı olacağız dedi.

Ellerinde maketle dolaşıp duruyorlar. Başka bir şey yaptıkları yok. Zaten stadın hukuki altyapısıda yok. Maliye Bakanlığı izin vermiş olsa dahi hiç bir önemi yok.....

Sadece stadyum projesinden dolayı Albayrağa destek verecek arkadaşlar yukardaki açıklamaları iyi okusunlar. Faruk Özak bu ilde herkesin sözüne güvendiği bir isim..... o bile destek olmuyorsa siz neden oluyorsunuzki.....

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 13:30
[quote=Emorfo;1011976]Şu forumda maalesef yanlış bilgi verme hastalığına bir son veremedik. Kulaktan dolma bilgilerle yazmayalım, doğruluğundan emin olmadığımız şeyleri doğru gibi yazmayalım. Nuri Albayrak'ın üye numarası 7697'dir yani çok çok önceden üye olmuş külübe. Birine karşı olmak ona çamur atmak değildir. Mesela senin desteklediğin Hacıosmanoğlu ne zaman üye olmuş kulüne biliyor musunuz 2, 3 sene önce :) Yani sen kişileri karıştırdın galiba :) Buyur Hacıosmanoğlu'nun üye numarası 13707.

Şimdi senin düşünce tarzına göre, Hacıosmanoğlu'nun aklından daha önce kulübe üye olup Trabzonspor'a hizmet edeyim diye bir şey yoktu. Baktı iyi reklam ve rant nerde var kapağı oraya atmaya çalışıyor. Tribünlere oynayıp babacan söylemlerle iyi de sempati topladı. Ama yine de senin gibi düşünmek istemiyorum ve Hacıosmanoğlu'nun da bu camia için bir değer olduğuna inanıyorum. Bundan öncekilerin olduğu gibi.[/qubilgilendirici açıklamaların için teşekkürler

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:31
Eski Başkanımız Atay Aktuğ ikna edilmeye uğraşılıyor. Bakalım ona ne bahane bulacak bazı arkadaşlar.....

bence gönüllü olmalı bu göreve , kendisinin başkan olduğu dönemde hataları oldu ama ortalamaya vurursak başarılıı bir dönem geçirdi diyebiliriz. ama öyle ikna yolu ile gelecekse hiç gelmesin daha iyi , çünkü ikna yolu ile gelen başkanları çok gördükte......

galaktis_61
07.11.2007, 13:31
bu takimi para uopnetir bole laf deil hacıosmanoglu nuri albayrak haı yıldız yaziyolar yani hemde oyle boyle deil insanin gozunun içine baka baka biz bu işi yapamayiz ama bu iştende vazgecmeyiz diyolar bazen parada boyle insana ne yaptiracani gosteriyor

Erdem Keser
07.11.2007, 13:33
Şu forumda maalesef yanlış bilgi verme hastalığına bir son veremedik. Kulaktan dolma bilgilerle yazmayalım, doğruluğundan emin olmadığımız şeyleri doğru gibi yazmayalım. Nuri Albayrak'ın üye numarası 7697'dir yani çok çok önceden üye olmuş külübe. Birine karşı olmak ona çamur atmak değildir. Mesela senin desteklediğin Hacıosmanoğlu ne zaman üye olmuş kulüne biliyor musunuz 2, 3 sene önce :) Yani sen kişileri karıştırdın galiba :) Buyur Hacıosmanoğlu'nun üye numarası 13707.

Şimdi senin düşünce tarzına göre, Hacıosmanoğlu'nun aklından daha önce kulübe üye olup Trabzonspor'a hizmet edeyim diye bir şey yoktu. Baktı iyi reklam ve rant nerde var kapağı oraya atmaya çalışıyor. Tribünlere oynayıp babacan söylemlerle iyi de sempati topladı. Ama yine de senin gibi düşünmek istemiyorum ve Hacıosmanoğlu'nun da bu camia için bir değer olduğuna inanıyorum. Bundan öncekilerin olduğu gibi.

Çok değerli ve hayatını Trabzonspor için harcayan güzide başkana iftira attığım için özür dilerim..Bundan böyle bende Albayrak'ı desteklicem..

sarman61
07.11.2007, 13:34
Ben Atay Aktuğu kesinlikle desteklemem. Şunu iyi bilinki takımın madi durumu bu kadar kötüyse bunun bir payıda Atay Başkanındır.

tigin
07.11.2007, 13:34
Bence destekleme.
Ama iftira da atma.
:)

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 13:35
bence gönüllü olmalı bu göreve , kendisinin başkan olduğu dönemde hataları oldu ama ortalamaya vurursak başarılıı bir dönem geçirdi diyebiliriz. ama öyle ikna yolu ile gelecekse hiç gelmesin daha iyi , çünkü ikna yolu ile gelen başkanları çok gördükte......

ikna yoLuyLa biLe geLse şuanki adayLardan ve başkandan daha cok yayarLı oLacaqı kesin.....

Emorfo
Trabzon cephesinden iyi bir aday çıkarsa kazanır. Ancak Trabzon cephesindeki adamlar çok kofti. Yani bakkal manav kuyumcu kıytırık inşaatçı, benzin istasyonu sahibi, beyaz eşya dükkanı sahibi, lokantacı, otomobil galericisi vs adamlardan Trabzonspor'a hayır gelmez. Özellikle başkan olacak adamın çevresi geniş olmalı, kendi gücünü Trabzonspor için kullanabilmeli. Ankara'dan randevu almak için günlerce kapı aşındırmamalı. Bu yüzden Trabzon'dan çıkacak aday küçük olsun bizim olsun diyenlerin adayı olacaktır.

Külünkoğlu
Tahminim odur ki bu başlıkta 500 600 hatta 1000'i aşkın mesaj olsa bile Albayrağa destek verenlerin sayısı 4'ü 5'i geçmeyecek. Umarım başlığın popülerliliğinden dolayı müspet veya menfi heves içine girmez bazıları. :)

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:37
ikna yoLuyLa biLe geLse şuanki adayLardan ve başkandan daha cok yayarLı oLacaqı kesin.....

ama albayrak ta ikna yolu ile gelmişti...

Emorfo
Metin abi başlığı yeterince okumuyorsun galiba, şu anda mevcut adaylar arasında çoğunluk Albayrak diyor. :)

Faik Yılmaz

Önceki dönemi hatırlarsan kovmaktan beter ederek yolladık adamı. şimdi davul zurnayla gelmesini beklemek doğru olmaz. Aslında kendisine bir özür borçluyuz. Yollanama şeklinden dolayı Nuri Albayrağa bile 2sene tahammül edebildiğimze göre onada 4-5 yıl etmeliydik. hani bazı arkadaşlar istikrar istikrar diye kıvranıyorlarya o zamnki açıklamalarını okuyorumda gülüyorum. Dün başarısızlığın istikrarı olmaz diyenler bugün Albayrak havarisi kesilmişler. Yanlış anlama sözüm asla sana değil.
Albayrağa kayıtsız şartsız destek olan bir kısım havarilere

Onur
07.11.2007, 13:38

Doğru :)

Aktuğ'u ne çok aradık

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 13:39
ama albayrak ta ikna yolu ile gelmişti...
atay aktuqLa aLbayraqın yaptıkLarı ortada....
atay aktuq da gönLümüzdeki başkan adayı deiLdir ama şuanki başkan adayLarında bin kat daha iyidir kanımca

Ömer TOPAL
07.11.2007, 13:39
ben destekliyorum...yazın listeye

tigin
07.11.2007, 13:41
Liste nerde :)

Liste kayıp :D

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:42
Tahminim odur ki bu başlıkta 500 600 hatta 1000'i aşkın mesaj olsa bile Albayrağa destek verenlerin sayısı 4'ü 5'i geçmeyecek. Umarım başlığın popülerliliğinden dolayı müspet veya menfi heves içine girmez bazıları. :)

sanırım bir beklenti ve umut içerisindesiniz. sanki gönlünüzde başkanlık için yatan bir isim (arslan) var , isterseniz söyleyin kim olduğunu birazda onu tartışalım....

nede olsa bu başlıkta albayrak dan başka isimlerde tartışılıyor.

Külünkoğlu
07.11.2007, 13:43
Metin abi başlığı yeterince okumuyorsun galiba, şu anda mevcut adaylar arasında çoğunluk Albayrak diyor. :)

Hada be :) nerde bu adamlar ben hep aynı kişileri mi görüyorum yoksa türevlerini mi ? :)
Yaşlılık işte ne yaparsın.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 13:44
Kendisinin iyi niyetinden elbette şüphe ediyorum..İyi niyetli ve kötünün iyisi diye nitelendirilen bir insanın elle tutulur bir iyiliğinin olması gerekir...Olmadığına göre Hacıosmanoğlu...

dersin birinde hocam bir örnekle kim yönetici olur kim olmaz demişti..

bir emlakçı, iş başvurusunda başvuranlara 3 seçenek sunuyor..

1- aylık 2000 $ maaş..
2- aylık 1000 $ maaş + her iş bitirme * 100$
3- aylık yok.. her iş bitirme * 200 $

1. yi seçenler, riski asla göze almayan insanlardır..
bu tarz insanları hiçbir seçeneğin olmadığı departmanlarda değerlendirirsin..
mali bölüm gibi..

3. yü seçenler, risk konusunda çılgın insanlardır.. son derece faydalıdırlar.. ama mutlaka başlarında bir el bulunmalıdır..
genelde sahada , birebir ilişkide kullanılmalıdırlar..

yönetici yaparsanız, büyük ihtimalle enver paşa nın osmanlıya yaptığı başınıza gelir..

2. seçenek ise malum sanırım..

hacıosmanoğlu, konuşması tavırları ile tam 3. seçenek adamı..
o anda ne hissederse allah kerim..

böyle bir insanın trabzonspor başkanı olması, bir anlamda "hasta adam" ın 1. dünya savaşında enver paşaya emanet edilmesidir..

enver paşa iyi ve bilgili bir askerdi.. ama o kadar.. iyi bir yönetici asla değildi..

Ünyeli Murat
07.11.2007, 13:44
bayram şekeri gibi herkes cebinden bir başkan adayı çıkartıyor...benimde adayım nurettin yılmaz...

Külünkoğlu
07.11.2007, 13:45
sanırım bir beklenti ve umut içerisindesiniz. sanki gönlünüzde başkanlık için yatan bir isim (arslan) var , isterseniz söyleyin kim olduğunu birazda onu tartışalım....

nede olsa bu başlıkta albayrak dan başka isimlerde tartışılıyor.

Bu başlıkta 126 nolu mesajıma baksan da beni yormasan...

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 13:46
ben tüm başLıqı okudum coqusu hatta %99 u adam akıLLı bir başkan adayı yok diye destekLiyor :(

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:47
atay aktuqLa aLbayraqın yaptıkLarı ortada....
atay aktuq da gönLümüzdeki başkan adayı deiLdir ama şuanki başkan adayLarında bin kat daha iyidir kanımca

aday değilse , mevcut adayların içersindekilerle kıyaslarsak en kötüsü odur.

çünkü aday değildir. değer olarak kendisine ancak 10 üzerinden ancak sıfır verilebilir...

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 13:49
aday değilse , mevcut adayların içersindekilerle kıyaslarsak en kötüsü odur.

çünkü aday değildir. değer olarak kendisine ancak 10 üzerinden ancak sıfır verilebilir...
ikna ediLiyor yazıLmış ben ona göre yazdım ve aday oLsa demek istedim ki şuanda öyLe bir şey anLadıqım kadarıyLa..... bende sevmiyorum kendisini ama albayrakdan veya dier adayLardan daha iyidir... ve atay aktuqa 10 üzerinden sıfır verirsen albayraqa -10 herhaLde vermek zorundayız.....

Emorfo
07.11.2007, 13:50
ben tüm başLıqı okudum coqusu hatta %99 u adam akıllı bir başkan adayı yok diye destekLiyor :(

Evet durum dediğiniz gibi. Ağaoğlu gibi, Faruk Özak gibi isimler aday olmayacağına göre düzgün bir aday çıkmayacak demektir. Durmak yok Albayrak'a devam :)

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 13:51
bayram şekeri gibi herkes cebinden bir başkan adayı çıkartıyor...benimde adayım nurettin yılmaz...

kendisi bu görev için henüz hazır olmadığını beyan etti. bence olsa fena olmazdı yani..

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 13:52
hacıosmanoğlunun kulübün genel problemleri iyi anlamış.. problemi anlamak çözmek için yeterli değil... förmülleri bilmek gerek... ve hacıosmanoğlu camiayı bir araya getirebilirmi? hiç zannetmiyorum... şehirdeki birleşme çaalarından brişey çıkarmı? o isimler japon yapıştırıcısıyla bile birleştiremeyiz... birleşseler ne olur... bence ortaya birşey çıkmaz... yine kaldık albayraka... tek umudumzu hatalarından ders almayı biliyordur...... eğer öyle değilse zaten yandık demektitr........

Faik Yılmaz
07.11.2007, 13:55
ben tüm başLıqı okudum coqusu hatta %99 u adam akıLLı bir başkan adayı yok diye destekLiyor :(

Albayrak akıllı oluyor. evet ticari zeka olarak çok akıllı ama başkan olarak ona oy vercekseniz.....

- puanlarımızı gasp eden hakemlerinarkasından ağlayan

- yıldızlarımızı satıp takımı sıradan halegetiren....

- başarı olmayan fakat borçları katlayan

- yalan yanlış vaadlerle sizi boşuna oyualayan

- yenildiğiniz maçlardan sonrasırıtan

bir başkana oy vereceğinizin farkındamısınız.....

KTÜ deki hocaya nedne oy vermeyi düşünmüyorsunuz mesela TRABZONSPORLU olduğu içinmi. Albayrağın ondan ne farkı var. zenginse kendine bize 1 kuruş faydasımı oldu....

Ünyeli Murat
07.11.2007, 13:58
kendisi bu görev için henüz hazır olmadığını beyan etti. bence olsa fena olmazdı yani..
kendisinin hazır olup olmaması önemli değil...yıllardır alıştığımız gibi biz aday gösterelim yeter...

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:00
ikna ediLiyor yazıLmış ben ona göre yazdım ve aday oLsa demek istedim ki şuanda öyLe bir şey anLadıqım kadarıyLa..... bende sevmiyorum kendisini ama albayrakdan veya dier adayLardan daha iyidir... ve atay aktuqa 10 üzerinden sıfır verirsen albayraqa -10 herhaLde vermek zorundayız.....

eksi değer herzaman değersizlikten daha değerlidir dostum.

oflu_ömer
07.11.2007, 14:01
isimiz ALLAH c.c. kaldi ama bu kulub sayesinde haciosmanoglu bir yerlere gelemez yasadiklarimiz ve yasayacaklarimizi göz önüne alarak yaziyorum basimiza ne geldiyse bu eski yönedici abimizin sayesinde gelmisdir bu hic bir yönedici cesaret edeibde cikib söyleyemiyor ama her halde zamani deilll BASKANIM YANINDAYIK ALLAHc.c. yolunu acik etsin gelen gideni aradir derler bu hataya bir daha düsmemek üzere hos ve dostca kalin arkadaslar

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 14:02
bana göre eksi oLacacaqına 0 yani deqersiz oLmasını tercih ederim

Faik Yılmaz
07.11.2007, 14:03

Aynen katılıyorum eğer Aktuğ sıfırsa Albayrak -200 fialan olmalı

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:05
kendisinin hazır olup olmaması önemli değil...yıllardır alıştığımız gibi biz aday gösterelim yeter...

yani gidip ayaklarınamı kapanalım onun. takımımızı , insanların karşısında niye bu kadar küçültüyorsunuz.

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 14:06
atay aktuğun da hataları oldu..

ama futbol yöneticisi olarak bakarsak, albayraktan çok daha iyi olduğu ortada..

albayrak işi öğrenene kadar canımız çok yandı..
umarım öğrenmiştir, yoksa daha çok yanar..

büyük bir takımı yönetmek başka birşeye benzemez..
milyonlarca kafa var aynı anda kulübün derdi ile dertlenen..

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:06
bana göre eksi oLacacaqına 0 yani deqersiz oLmasını tercih ederim

takımımızın başında değersiz birini layık göremeyiz. öyle değilmi dostum.

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 14:10
takımımızın başında değersiz birini layık göremeyiz. öyle değilmi dostum.

tabikide deqersiz birini düşünemeyiz ama şuda bir gercek ki aLbayrakdan daha deqerLi veya dier adayLardan.....

Emorfo
07.11.2007, 14:16
Atay Aktuğ'un hataları da çok fazla özellikle borsa olayı kulübün geleceğini ipotek altına soktu. Borsadan gelen para da çarçur olup 24 trilyon borç bırakınca insan şaşırıyor haliyle. Tek olumlu yani saha sonuçları o dönemde iyi gitti. Ancak maalesef o kadronun üstüne 2, 3 tane kaliteli transfer yapamadık. Şampiyonlar Ligi'nin kapısından döndük, zaten Atay Aktuğ tehlikeyi görmüş olacak ki tekrar aday olmadı. Ne yaptıysa kendi dönemini düşünerek yaptı, uzun süreli planlı bir programı yoktu. Ts Club'ler kurdu saha sonuçları iyi gittiği için herkes Trabzonspor ürünlerini aldı ancak öbür sene kimse Ts Club'lara uğramadı çünkü ortada kalite diye bir şey yoktu. Yani bazı şeyleri sırf olsun diye yaptı, ancak yine de başarılıydı. Daha sonra göreve gelen Albayrak'a gereksiz yere iyileştirme yapılmış bir kadro kaldı, üstelik çoğu gitmek istiyordu, gitmek isteyenler gönderildi, ilk başlarda olumlu işler yaptılar. Ancak daha sonra yönetim içerisindeki çatlaklarla beraber yanlış transferler ile kulüp dibe vurdu. Başkanı felan geçtim yeni yapılanma için Ersun ile yola devam etmek lazım. Bunun için de Trabzon'daki eski hoca ve futbolculara dikkat etmek lazım, hepsi Ersun'a saldırmak için nöbet bekliyorlar. Trabzonspor'un başarılı olma durumu çok zor, her durumda bir takım çevreler memnun olmuyorlar alttan kuyu kazmakla meşguller, aslında kuyusu kazılan Trabzonspor oluyor.

Varlıbaş61
07.11.2007, 14:18
walla ben albayrak ı günahım kadar sewmem
ama ilk senesinde iyi topçular alıp iyi bi kadro kurmuştu ama takımın başına lazoroni getirildi
sonra yanlıştn erken döndü ve o zamanlar kimsenin karşı çıkmadığı kel ziyayı getirdi
nöri nin sonunu kel ziya hazırladı sezon bitiminde yollar ayrılmalıydı bu kel ile ama ayırmadı
hem kendi başını yaktı hemde bizim başımızı yaktı

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:19
Atay Aktuğ'un hataları da çok fazla özellikle borsa olayı kulübün geleceğini ipotek altına soktu. Borsadan gelen para da çarçur olup 24 trilyon borç bırakınca insan şaşırıyor haliyle. Tek olumlu yani saha sonuçları o dönemde iyi gitti. Ancak maalesef o kadronun üstüne 2, 3 tane kaliteli transfer yapamadık. Şampiyonlar Ligi'nin kapısından döndük, zaten Atay Aktuğ tehlikeyi görmüş olacak ki tekrar aday olmadı. Ne yaptıysa kendi dönemini düşünerek yaptı, uzun süreli planlı bir programı yoktu. Ts Club'ler kurdu saha sonuçları iyi gittiği için herkes Trabzonspor ürünlerini aldı ancak öbür sene kimse Ts Club'lara uğramadı çünkü ortada kalite diye bir şey yoktu. Yani bazı şeyleri sırf olsun diye yaptı, ancak yine de başarılıydı. Daha sonra göreve gelen Albayrak'a gereksiz yere iyileştirme yapılmış bir kadro kaldı, üstelik çoğu gitmek istiyordu, gitmek isteyenler gönderildi, ilk başlarda olumlu işler yaptılar. Ancak daha sonra yönetim içerisindeki çatlaklarla beraber yanlış transferler ile kulüp dibe vurdu. Başkanı felan geçtim yeni yapılanma için Ersun ile yola devam etmek lazım. Bunun için de Trabzon'daki eski hoca ve futbolculara dikkat etmek lazım, hepsi Ersun'a saldırmak için nöbet bekliyorlar. Trabzonspor'un başarılı olma durumu çok zor, her durumda bir takım çevreler memnun olmuyorlar alttan kuyu kazmakla meşguller, aslında kuyusu kazılan Trabzonspor oluyor.

aslında akıllı bir adam sayın aktuğ , baktı iş kötüye gidiyor aldı çeketini gitti kimseye sormadan....

Erdem Keser
07.11.2007, 14:20
Bazı yerlerde ve forumlarda Mehmet Ali Yılmazın aday olacağı yönünde bir takım şeyler söyleniyor bilen var mı acaba aslını..

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 14:21
Başkanı felan geçtim yeni yapılanma için Ersun ile yola devam etmek lazım. Bunun için de Trabzon'daki eski hoca ve futbolculara dikkat etmek lazım, hepsi Ersun'a saldırmak için nöbet bekliyorlar. Trabzonspor'un başarılı olma durumu çok zor, her durumda bir takım çevreler memnun olmuyorlar alttan kuyu kazmakla meşguller, aslında kuyusu kazılan Trabzonspor oluyor. bunu biz taraftarLar anLıyoruzda birde bu kuyu kazmakLa meşguL oLanLar anLasa yada biraz kendi cıkarLarını düşünmeyi bırakıp azcıkda oLsa TRABZONSPORUMUZUN cıkarını düşünseLer işLer hic böyLe haLLere geLmeyecek :(

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 14:23
evet atağ aktuğun borsa olayı büyük bir fiyaskoydu.... bu hata gelmemesi için yeterli... bize o bahsedilen çıkar çevrelerini bastırabilecek,bunun yanında gelecek adına proje üretibilecek başkan lazım....

Mehmet Fatih Yavuz
07.11.2007, 14:24
ama ilk senesinde iyi topçular alıp iyi bi kadro kurmuştu ama takımın başına lazoroni getirildi
sonra yanlıştn erken döndü ve o zamanlar kimsenin karşı çıkmadığı kel ziyayı getirdi
nöri nin sonunu kel ziya hazırladı sezon bitiminde yollar ayrılmalıydı bu kel ile ama ayırmadı

ben bu yüzden albayraktan umutluyum..

bunu daha ersun yanal ilk geldiğinde söyledim..

bu yönetimin en büyük hataları iki hoca seçimi..

aslında hem saha sonuçlarının hem de kadro kalitesinin bu hale gelmesinin de en büyük sebebi bu yanlış hoca seçimleri..

bugün bunun düzeltilmesi yönünde adım attı..

bence çok geç kaldı..
hem de çok..

bu çok geç alınan doğru karar yönetimin akıbeti konusunda ne sonuç getirir bilmem..

ama en büyük yanlıştan dönüldü..

ama geç yapılan doğru , yanlışın farklılaşmış hali oluyor maalesef..

vizyonsuz, at gözlüğü takan "küçük" adamlarla çalışılmayacağını yönetmeye talip herkes anlamıştır umarım..

yerliymiş, yabancıymış farketmez..
trabzonlu, ankaralı farketmez..

S.DEMİRCİ
07.11.2007, 14:24
may aday olmaz ..her zaman davet edilmeyi bekler.. karşısında ciddi bir aday istemez.....

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:25
Bazı yerlerde ve forumlarda Mehmet Ali Yılmazın aday olacağı yönünde bir takım şeyler söyleniyor bilen var mı acaba aslını..

aman aman dostum "ağızınızdan yel alsın" siz ne diyorsunuz ? şakası bile olmaz bunun . Allah yazdıysa bozsun.

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 14:27
evet iLk sezon iyi futboLcuLar aLmıştı ama verdiqi sözLerin hangisini tuttu birde bunu düşüneLim yöneticiLik sadece transfer yapmakLa oLmuyor.... verdiqin sözLeri yerine getireceksin, yöneticisi veya başkanı oLduqun kulüpün cıkarLarını korumayı biLeceksin bunLarı yapa biLdimi ben görmedim gören varsa banada söyLesin ????

Varlıbaş61
07.11.2007, 14:29
ben bu yüzden albayraktan umutluyum..

bunu daha ersun yanal ilk geldiğinde söyledim..

bu yönetimin en büyük hataları iki hoca seçimi..

aslında hem saha sonuçlarının hem de kadro kalitesinin bu hale gelmesinin de en büyük sebebi bu yanlış hoca seçimleri..

bugün bunun düzeltilmesi yönünde adım attı..

bence çok geç kaldı..
hem de çok..

bu çok geç alınan doğru karar yönetimin akıbeti konusunda ne sonuç getirir bilmem..

ama en büyük yanlıştan dönüldü..

ama geç yapılan doğru , yanlışın farklılaşmış hali oluyor maalesef..

vizyonsuz, at gözlüğü takan "küçük" adamlarla çalışılmayacağını yönetmeye talip herkes anlamıştır umarım..

yerliymiş, yabancıymış farketmez..
trabzonlu, ankaralı farketmez..

walla bende bu yönetme bi şans daha werilmeli die düşünüyom
çünkü teknik direktör de doğruyu buldular
ersun sayesinde de doğru kadro kurarlar
borç yapmışlar ama takım ii giderse borç biter merak etmeyin..

Varlıbaş61
07.11.2007, 14:31
evet iLk sezon iyi futboLcuLar aLmıştı ama verdiqi sözLerin hangisini tuttu birde bunu düşüneLim yöneticiLik sadece transfer yapmakLa oLmuyor.... verdiqin sözLeri yerine getireceksin, yöneticisi veya başkanı oLduqun kulüpün cıkarLarını korumayı biLeceksin bunLarı yapa biLdimi ben görmedim gören varsa banada söyLesin ????

bence marcelinho yıldız dı ama sen ferrarinin başına traktör şoförü koyarsan olacağı budur!
bence her şey daha ii olacak...

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:31

zaten başka da şansımız yok.

Ünyeli Murat
07.11.2007, 14:32
yani gidip ayaklarınamı kapanalım onun. takımımızı , insanların karşısında niye bu kadar küçültüyorsunuz.

enazından hiç denenmemiş bir isim...ayağına kapanmaya değer diye düşünüyorum...mazisi başarısızlıklarla dolu eski yöneticilerin ayaklarına kapanıp aday gösterdiğimize göre hiç denenmemiş nurettin yılmazda pekala olabilir...

Nurettin Yılmaz
07.11.2007, 14:32
bence marcelinho yıldız dı ama sen ferrarinin başına traktör şoförü koyarsan olacağı budur!
veya ferrariyi tarlaya sokarsan..

Varlıbaş61
07.11.2007, 14:35
veya ferrariyi tarlaya sokarsan..

kurtardık artık o kelden
ii olacağız
inşallah su devre arasına kadar fazla kayıp olmadan gideriz...

Muhammet Ali Senocak
07.11.2007, 14:35

evet yıLdızdı bunu kimse inkar edemez... ama bir doqru yaptıLar diye yanLışLarını kapadamayız... marce yi aLarak yıLdız sözLerini yerine getirmiş oLmadıLar bence.... ve bu yönetim korktuqum gibi yine bu takımın başına geLecek umaLım ki o zmn hataLarını düzeLtsinLer ama görünen köy kLavuz istemez misaLi hic umutum yok :(

Ünyeli Murat
07.11.2007, 14:36
:yattara2:

poetricus
07.11.2007, 14:38
Hacıosmanoğlu'nun da bu camia için bir değer olduğuna inanıyorum.
Ben inanmıyorum.