PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kongre Genel (1) | Tarih 9-10 Şubat

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

My
08.05.2007, 16:53
Hacıosmanoğlu Açıkladı
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Zorlu Grand Otelde bir basın açıklaması yaptı.

-GELİŞEN OLAYLAR AÇIKLAMAMI ERKENE ALMAMA NEDEN OLDU

Hacıosmanoğlu Türk futbolunun içerisine girdikten sonra, Türk futbolunun açılım kazandığını, Türkiye'den Türk futbolu adına yaptığı radikal çıkışlardan dolayı taktir aldığını belirterek, “Kulüpler Birliği toplantısında yaptıklarımı Trabzonspor'da gerçekleştireceğim. Gelişen olaylar bu açıklamayı daha erken yapmamı gerektirdi" dedi.

-TRABZONSPOR İSMİNİ MADDİ VE MANEVİ OLARAK KULLANAN KİŞİLER VAR

Trabzonspor üzerinden hiç bir beklentisi olmayan cesur bir adam olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzonspor'a gönülden bağlıyım, bu sevda uğruna çıkışlar yapan bir adam olarak, Trabzonspor değerlerine saygısızlık yapmakla suçlanmam bana acı veriyor. Trabzonspor'a bir çivi çakan, emek veren hiç bir değere saygısızlık yapmaya ne düşüncesinin ne de aile yapım müsait değildir. Her camiada olduğu gibi Trabzonsporda da kulübün ismini maddi ve manevi çıkarları için kullanan insanlar var” diye konuştu.

-BAKAN ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIM ÇARPITILDI
-ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIMDAN DOLAYI DİSİPLİNE GİDECEKSEM GİDEYİM

Televizyonda kendisine Stad projesi ile söylediklerinde ,hedef sayın Bakan Özak mıydı? diye sorulduğunda, verdiği cevabın yanlış yansıtıldığını kaydeden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

“Sayın bakanın önemli bir yerde bulunduğu için bu projenin sayın bakan zamanında yapılmasının Trabzonspor menfaatine olacağını belirttim. Bu fırsatı kaçırmayalım, Sayın bakan bir daha bakan olacak mı diye açıklamam ise çok farklı bir şekilde basın ve medyada yer aldı, farklı yönlere açıklamam çekildi. Bu açıklamalarımdan dolayı (Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda yaptığı açıklamalardan dolayı) disiplin kuruluna gideceksem, gideyim, ama bilin ki ben bu tür ifadeleri her zaman kullanmaya da devam edeceğim”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile son dönemlerde yaşanan ve kamuoyuna akseden olaylarla ilgili olarak, şunları söyledi.

-BAŞKANIN ALİ KOÇ İLE İLGİLİ AÇIKLAMAMAMDAN SONRA BENİ TEKZİP ETMESİNİ ÇOK YANLIŞ BULUYORUM.

-BÖYLE BİR OLAY FB'DE OLUYOR MU, BUNUN TAKTİRİNİ KAMUOYUNA BIRAKIYORUM

“Sakaryaspor maçından sonra kupa maçına giderken futbolcuların isteğini kıramadım, onlarla beraber kampa gittim, kupa maçını kaybeden o çocukların halini görünce çok acil işlerim ve toplantılarım olmasına rağmen, onları yenildikten sonra bizi bıraktı gitti durumuna düşürmemek için futbolcuların, bozuk olan psikolojilerinin düzelmesine yardımcı olmak için onlarla Antalya'ya kampa gittim. Dokuz gün sonra İstanbul'a döndüm. Fenerbahçe Asbaşkanının yaptığı her Trabzonlu'nun rahatsız olması gereken bir açıklama yaptı. Bu açıklamaya cevap vermek lazımdı. Aynı asbaşkan arkadaşımız hemşerimiz Futbol Federasyonu Başkanı için kullandığı başka bir ifade var "Hırsızlar ve şerefsizler" eğer o adam hırsız ve şerefsiz ise bizim onunla olmamamız lazım, eğer değilse çıkıp bunu açıklamamız lazım. bende öyle yaptım açıkladım.. Bu açıklamalarımdan sonra sayın Başkanımız, kulübün internet sitesinde konu hakkında net bilgileri almadan bir açıklama yaptı. Siz beni sahiplenmiyor, Fenerbahçe asbaşkanını sahipleniyorsunuz. Fenerbahçe asbaşkanının federasyon ve başka kişiler için yaptığı açıklamalarla ilgili olarak Fenerbahçe sitesinde, bu yapılan açıklamalar asbaşkanımızı bağlar, Fenerbahçe yi bağlamaz diye açıklama duydunuz mu? Aradaki çelişkiyi kamuoyunun görüşüne sunuyorum” dedi.

-TRABZONSPOR İÇİN DÜN NE YAPTIYSAM BUGÜNDE YAPARIM

Hacıosmanoğlu, “Bugüne kadar Trabzonspor'un menfaatlerini zedeleyen, kişisel hiç bir çatışmam hiç kimseyle olmamıştır. Trabzospor'un başarısı için dün ne yapmışsam, bugün ne yapmışsam yarında aynısını yapacağım” dedi.

Göreve geldiklerinde takımın başında çok değerli bir hoca olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, "Plan, program, yapan bu hocayla devam kararı aldık.Hiç kimsenin şahsıyla ilgili değil, bu camianın bekası için konuşuyoruz. Ben Şenol hoca gibi yapmayacam, tüm bildiklerimi Trabzonspor menfaati için söyleyeceğim” dedi.

Trabzonspor'a hizmet etmek için hiç bir çıkar beklemeden üçlü bir saç ayağ kurarak yola çıktıklarını ve buna göre bir görev dağılımı yaptıklarını vurgulayan Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:
“Genç bir oyuncunun transferi için hocanın ben döneyim sözleşme yapın dediğini, hoca döndüğünde o oyuncuyu idmana almadığını, sayın asbaşkanın bu konuda, rahatsızlığı Vahit hoca ile başlayan olumsuzluğun sinyaliydi.Halilhodziç'in geçen 3 ayın sonunda kendilerine Trabzon'da yanlız olduğunu, kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söylediğinde, Trabzon'a gelerek hoca ile görüştüğünü ve olumsuzlukları giderdiğini söyledi. Ankara'da oynanan Ankaraspor maçı öncesi koridorda bulunduğum sırada Kaptan Fatih Tekke'nin yanıma gelerek (abi sana saygısızlık olmasın ama basın sözcümüz yanımıza gelerek, hoca kalacak sanmayın, hoca gidecek siz çıkın bu maçı alın dedi) Basın sözcüsüne sorduğumda bu açıklamayı futbolcuları motive etmek için söylediğini, hoca gitmezse futbolculara mahçup olacağını söyledi. Kendisinin yurt dışında hoca arayışı yapıp söz kesmişken bana hiç bir bilgi verilmeden, başka bir hoca ile anlaşıldığını internetten öğrendim. Bu bilgi bana gece saat 23:00 da mesaj ile geldi. Asıl İlginç olan gazeteci Ergun Ata'nın ertesi sabah köşesinde Hacıosmanoğlu yeni hocayı telefon mesajıyla öğrendi yazısı oldu. Kim Ergun Ata'ya haberi Hacıosmanoğlu'na mesajla bildirdi servisi yaptı. Benim o zaman istifa etmem gerekirdi”

-ZİYA DOĞAN'IN GÖREVE GELİŞİ

Ziya hocanın gelişine o mevcut çekirdek kadro karar verdiğini ifade eden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

“Hoca ile bir samimiyet kurulmamış, hoca hep yanlız bırakılmıştır, böylesine şartlarda çalışan arkasından ne tehlike geleceğini düşünen bir hocanın bugünkü sonuçları büyük başarıdır. Fatih Akyel ile bir arkadaşımın şahit olduğu bir telefon konuşması var, Otel müdürü arkadaşım, telefonda (Haşim abi bekle diyorsun bana ama sabrım kalmadı, karşı taraftan ne konuşma geliyorsa şunu diyor, ama haşim abi Bursa maçı iyi biterse ne olacak) Şimdi kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama Bursa maçını düşünün, mağlubiyeti düşünün, taşlar yerine oturacak.

-BURSA MAÇINDAN SONRA HOCAYI GÖNDERME TEZGAHLARI TUTMADI

“Bursa maçından sonra kafile başkanı Akçay, hocanın, Bursa maçından sonra bu kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini, fakat hocayı aradıklarında bunları söylemediğini ve ertesi gün basındaki haberlerinde hocayı doğruladığını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Yönetimdeki arkadaşların hocanın gönderilmesini istediklerini, hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağrıldığını , toplantının 3 dakika sürdüğünü ve kurulan hocayı gönderme tezgahının tutmadı”

Devre arasında ellerinden geldiğince hocanın transfer isteklerini gidermeye çalıştıklarını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzon'da yapılan toplantıda, Futbol şubesi sorumluluğunu isteyen Sayitoğlu'na bu görev verilmesini en çok destekleyen kişi benim. Nejmi Perekli'nin menejer olarak takımın başına getirildik. Antalya maçından sonra Nejmi Perekli bize konumunu sorduğunda yetkileri anlattık, özellikle takım hakkındaki bilgileri çekirdek kadroya bildirmesi istendi, fakat her ne hikmetse genel menejer sahaya giremeyip idari menejer'in girdiğini ifade etti.

-HER NE HİKMETSE İDARİ MENEJER GALİBİYETLERDEN YÜZDE YÜZ PRİM ALMAKTA, BUNDAN HİÇ KİMSENİN HABERİ YOK, BAŞKANIN DAHİ
-İDARİ MENEJER BUGÜNE KADAR ALDIKLARI NPARALARI KULÜBE İADE ETMELİ.

Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu, “İdari menejer bugüne kadar aldığı primleri Trabzonspor'a iade etmesi gerekiyor. Bugüne kadar kızılcık şerbeti içip sabrettim, 40 yaşıma kadar yaşamadıklarımı bu bir yıl içinde yaşadım, 40 günden beri uyuyamıyorum, psikolojim bozuldu” dedi.

-BAŞKANIN SÖZLÜ OLARAK VERDİĞİ GÖREVİ, YAZILI OLARAK İSTİFALARIMIZI ALMASI YALNIŞTI

Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimi bir aile olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, “Bu şartlar altında Trabzonspor'un başarılı olması çok zor. Başkan verilen görevleri istifa olarak geri alması yanlıştı. Başkan sözlü olarak verilen görevler, yazılı olarak geri almayacaktı. Benim de istifam telefonla istendi. Toplantıda herkes istifalarını verdi, Başkanın asbaşkanın istifasını alması çok yanlıştı, Asbaşkana bu görev verilmeseydi beklide biz bu kongrede daha fazla oy alacaktık.

-BAŞKAN ALBAYRAK, ASBAŞKAN İLE DEVAM ETME KARARI ALIRSA YÖNETİMDE 6 KİŞİ İSTİFA EDECEK.
-TRABZONSPOR'UN GELECEĞİ İÇİN KONGRE KARARI ALINMALI

Yönetimde 6 kişi ile konuştuk. Bu altı kişi başkanın asbaşkanla yola devam ettiği taktirde istifa edeceklerini söyledi. Oyuncuya güven vermeyen, samimi olmayan kişileri bu kulüpten kurtarırsanız Trabzonspor başarı yakalar, ya da 11. ayda kongre kararı alınır. Bu yönetim kurulunda bulunan insanlar Trabzonspor sevdalısı ve Trabzonspor'un geleceğini düşünüyorsa mutlaka bu iki alternatiften birini yapmalıdırlar”

-SİVAS MAÇINDA TARAFTARIN, BAŞKAN ALBAYRAK'I PROTESTO ETMESİNİ TERTİPLEYECEK KADAR ŞEREFSİZ BİR KİŞİ DEĞİLİM.

Sivasspor maçında taraftarıın Başkana karşı olan protestosunu tertipleyecek kadar şerefsiz bir insan olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Beraber yola çıktığım abi diye hitap ettiğim bir insana karşı bu hareketi yaptıracak kadar şerefsiz ve haysiyetsiz değilim, bunu yapmışım gibi düşünen, kafasının içerisinden geçiren de delikanlı değildir. Bugün yaptığı açıklamaları Fenerbahçe maçı sonrası da yapacağını, fakat yönetim kurulunda son günlerde ortaya çıkan bölünmüşlüğün parçalanmışlığın kamuoyu önüne serilmesinden dolayı bu açıklamaları acil yapmamı gerektirdi”

-BU KULÜBE BAŞKAN OLMAK DİYE BİR NİYETİM YOK AMA ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ DE TRABZONSPOR BAŞKANLIĞINI HAYAL ETTİM

Bu yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılmamsı gerektiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu “Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister.Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. Yönetimde 6 arkadaş benimle hareket ettiği kesinlikle yanlış. Bu 6 kişi başkanla hareket ediyor, sadece bu yöneticilerin bu yönetim asbaşkanla devam ederse istifa edeceklerini söylüyor.

Bu altı kişi ise şunlar:

“Yusuf Şimşek, Cemal Sağlam, Serhat Akçay, Faruk Kanca, Köksal Güney, İbrahim Hacıosmanoğlu… (Selahattin Aydınlı / haber61.net (http://www.haber61.net/news_detail.php?id=5374))

POYRAZ
08.05.2007, 16:54
Bazen susmak en iyisidir. Bu tür aciklamalar dogru da olsa yanlis da olsa Trabzonspor'a zarar veriyor.

Rasim YILMAZ
08.05.2007, 16:58
İt İti ısırmaz atasözü tarihe karıştı:):)

Şaka bir yana...Trabzona hizmet etmiş tüm ölmüşlerimizin kemikleri sızlıyordur şu anda...

Reziller!!!!

Böyle işbilmez insanlar Trabzonsporumuzun başındayken 4 büyüklüğümüz elbette sorgulanır...

Yazıklar olsun sizeeeee!!!!!

My
08.05.2007, 17:00
Bu konu son dakika başlığının satır aralarında kaybolmamalı. Yeminlen futboldan soğudum ya. Bizlerin ne suçu ne günahı var arkadaş nedir bu eziyet bizlere. Allah'ınızı peygamberinizi seviyorsanız mayısta yapın şu genel kurulu. Kim gelecekse olanlar da artık bizleri sömürmekten vazgeçsin iyice daraldık arkadaş.

antagonist
08.05.2007, 17:03
Kulüp kulüp değil Brezilya dizisi...

Dizinin adı:"Bordo mavi yalanlar"

Travelair
08.05.2007, 17:04
Rezalet! Kimleri yönetime getirmişiz bunlar mı Trabzonspor gönüllüsü? Kimler ne hesap yapıyorsa aynısı başlarına gelsin inşallah

Hüseyin Bağdat
08.05.2007, 17:05
Onların derdi Trabzonspor değilki,taraftarı düşünen yok.Onlar kendi çıkarlarını düşünüyorlar. BU yaşanan süreçte daha önce nedne istifa etmeyi düşünmemiş yada açıklamarını nedne şimdi yapıyor...
Bütün yönetim istifa...

Hekimoğlu
skandal açıklamalar.kongre yolu gözükmüştür.

champions
Harikasınız!:alkış: :alkış: :alkış:

ozcan_asanoglu
08.05.2007, 17:06
aslında Türkiye'deki yönetici profili bu..diğer takımlar, özellikle istanbul takımları da aynı durumda ama onlarda başkan (yıldırım-demirören) çıkıp domine edebiliyor. ayrıca saha dışı destekleri de güçlü olduğu için bunlar sırıtmıyor.yine de bazen yüzeye çıkıyor..

biz de etkin başkan, etkin saha dışı destek olmadığı için onu da yüzümüze gözümüze bulaştırdık..

kongere yapılsa gelecek olanların ne zihniyette olacağını kestirmek zor maalesef..

ama yine de tek çare, tek yol KONGRE artık..lamı cimi yok...

Silencer
08.05.2007, 17:06
6 arkadaşın kendisiyle değil başkanla beraber olduklarını, asbaşkan görevine devam ettikleri taktirde, görevlerine devam etmeyeceklerini, bu 6 arkadaşın dışında 2 tanede kararsız olduğunu söyletyen Hacıosnmanoğlu...

işte bu saçma salak hesaplarla batırdınız canım trabzonumu...

melrok
08.05.2007, 17:08
sizce kongreye gideceklermi? ben emin değilim giderseler bile ne zaman gidecekler? sezon sonu olursa yandı gelecek sezon yeni yönetim, transfer dönemi kötü geçecek filan. biran önce vakit kaybetmeden kongreye gitmeleri lazım ama nerde o kararı alabilecek yönetim

kudu_61
ben bu adamı destekliyorum abi kim ne derse desin bozoğlunuda atayı da destekliyordum hayalimde ki yönetim kurulunda bu adam da olacak
aktuğun başkanlığında
hacıosmanoğlunun
ağaoğlunun
ve bozoğlunun olduğu bir yönetim istiyorum...

UğuR
yARIN öBÜR günde SAYİTOĞLU ve iadri menajerimiz kusmaya başlayacaktır.Rezillik diz boyu...

Hekimoğlu
08.05.2007, 17:09
artık bizim de bir erken seçime ihtiyacımız olduğu açık.sandık gözüktü bu açıklamalardan sonra.

coolank
08.05.2007, 17:11
Bu açıklamadan sonra zaten yönetim orada duramaz ...2. başkan kendi dahil olmak üzere 6 - 8 arası yöneticinin istifa edecegini açıklamış .. eger bu dogru olursa zaten yönetim diye bir şey kalmaz ...mecbur kongre kararı çıkar ....haşim sayitoglu ben asbaşkan olmazsam bırakır giderim dedi eger onun kanadında da benzer istifalar olursa gene kongre kaçınılmaz olur ...buradan çıkan sonuç başkan hiç istemese de kongre kararı almak zorunda kalacak eger bu yazılanların arkasında durulacaksa...eger yazılanlara söylenenlere ragmen hiç bir şey yokmuş gibi davranılacaksa geçmiş olsun gelecek sezon da bitti bu yönetim yapısı ile hiç bir şey mümkün değil ...kongre olursa en çok üzülecek de şu an takımın teknik direktörlük makamını işgal eden kişi olacak ...ama en büyük kötülük kongre kararını geç almak işte bu tam bir felaket olur ...1 ay içinde o da en geç olmak kaydı ile bu iş bitmeli ...çatlayan vazo su tutmaz ...

Arkadaşlar bir de iyi tarafından bakın artık olan oldu bu rezillik zaten artık baki kaldı .. camia da yara aldı o da kesin .. ama artık bu saaten sonra hiç sanmam ki bu yönetim devam etsin ...hele hele yukarıdaki gibi davranışlar olup istifalar gerçekleşirse ....en önemli konu kongre zamanı .. bir an önce ve acil olarak ...gerçi kim gelecek ne yapacak nasıl yapacak plan ne program ne ? bunlar gene askıda kalacak .. en azından belki bu kadar birbirine giren yönetim ile bu hoca zannedilen hazret orada olmaz ..

Burçak
08.05.2007, 17:12
bütün bu açıklamalar cevapsız kalmayacaktır. şimdi de sayitoğlu cevap verecektir mutlaka. olan Trabzonsporumuza oluyor.
aslında bu konuların kapalı kapılar ardında halledilmesi gerekirdi. ama kimin neler yaptığını görmemiz açısındanda ii olmuyor değil.
şuanki açıklamalardanda en çok şuraya takıldım ben !!
''Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu...''

bi yönetimin bundan haberi nasıl olmaz yaa.

Külünkoğlu
08.05.2007, 17:12

Cümleye bakarmısın ! otur ağla Trabzonsporlu, fenerbahçe belirleyici mi oldu ? ne günlere kaldık. Gelde şimdi Mehmet Ali Yılmaz doğru söylemiyor de.. Trabzon Ağa'dır ırgatlık yaptırılamaz!

Bahtiyar
08.05.2007, 17:14
şimdi plan projesiz bir yönetim daha gelecek anlaşılan herşey silbaştan.

bide bu şu kadar bukadar istifa olacak deniyor hiç olmuyor.

Fatih
08.05.2007, 17:14
Eyy Nuri Albayarak daha ne kadar orda oturacaksın ??????

pReN@_61
08.05.2007, 17:15
skandal açıklamalar.kongre yolu gözükmüştür.

İnşallah...

Topunuz İSTİFA !

Burçak
08.05.2007, 17:16
Aramızda para toplayıp birer Deri Koltuk alsak mı onlara diye düşünüyorum. sizler ne dersiniz?

melrok
yaw ben burda başkanada kızamıyorum artık. bu ne biçim yönetim kurulu böyle kan davalılar sanki Allah bildiği gibi yapsın hepsini...

POYRAZ
Her yönetici bir seyler acikliyor. Bu kulübe zarara veriyor. Gazeteler ve internet siteleri de sisirdikce sisiriyor. Yöneticiler sussalar daha iyi.

cemilsezgin
08.05.2007, 17:18
rezillik başka bişi deil sayın hacıosmanoglu neden bu albayrak yönetinin nasıl trabzonspor başına geldini anlatmadı onu merak ediyorum acaba kendi istekleriymiydi bu yoksa siyasi biristekmi bunlarıda açıkla

Badaloğlu
Vıdı...vıdı...vıdı...

onurts61
Bu konuşmadan Bursa maçı satılmış gibi bir anlam çıkıyor , inşallah ben yanlış anlamışımdır.

Fatih
sayın hacıosmanoğlu bu açıklamaları yapıp kendini soyutlamaya çalışıyo taraftarın da buna inanacağını sanıyo ama çok yanılıyo artık ne hacıosmanoğlu ne albayrak ne de sayitoğlu Trabzonsporun geleceğinde olamaz tıpkı M.Ali Yılmaz gibi!!!!

ozcan_asanoglu
08.05.2007, 17:19
Atay Aktuğ'u da yakan yönetim oldu, Ağaoğlu da yönetimi belirleme davasından kaçtı gitti..sümer rahattı çünkü kulüp kötü durumdaydı çok taliplisi yoktu, rahat rahat belirlemiştir...

yani başkan kadar artık liste de önem kazanmıştır..başkan adayının listesini hür ve serbest iradeyle belirlemesi elzem hale gelmiştir.

UğuR
''Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu...''

Kendisi Başkana ve yönetim kuruluna niyebildirmemişbugüne kadar öyleyse bu da ayrı bir mesele.Bir de çok merak ediyorum bu istifa isteme olayı olmasaydı bunları açıklayacakmıydı?

Silencer

Cümleye bakarmısın ! otur ağla Trabzonsporlu, fenerbahçe belirleyici mi oldu ? ne günlere kaldık. Gelde şimdi Mehmet Ali Yılmaz doğru söylemiyor de.. Trabzon Ağa'dır ırgatlık yaptırılamaz!

Kaldı ki Fenerbahçe belirleyici olsaydı bile olaylar eşdeğer değil ki.
Yani Fenerbahçe'den bir yönetici çıkıp da falanca aile Türk halkının kanını emmiştir türünden futbolla tamamen alakasız bir açıklama yapmadı ki.
Hacıosmanoğlu hem haddini aşan beyanatlarda bulunuyor, hem de laf saptırıp hedef şaşırtıyor.
Kısacası bu adamdan ağa da olmaz ırgat da...

Travelair
08.05.2007, 17:20
Cerahat akıyor, pislik akıyor, Allah size ceza versin, kötü söz etmemek için ne yazacağımı şaşırttırdınız bana, yazıklar olsun pişkinlere

coolank
08.05.2007, 17:22
gerçi yeri değil ama biraz dedikodu yazayım ...

MAY : başkanlıgı çok istiyor ama Trabzondaki ortam istediği gibi değil .. halen ona karşı çok ciddi muhalefet var ...özellikle agır toplardan ....

SADRİ ŞENER : hiç bir şekilde aday olmayacagını söylüyormuş ...

MURAT BOZOGLU: ciddi şekilde başkanlıgı istiyor .. ciddi bir para da koyacagı söyleniyor ..listesini istanbul agırlıklı yapacagı ve listede hatırı sayılır 2 kişinin olacagı söyleniyor ...

ÖZKAN SÜMER : dogal başkan adayı ...şartlar oluşursa gene adayım demeye başlamış .. artık yorum yok bu konuda ...sadece bir dip not ..şu an bu yönetimin maaşlı adamı ....

AHMET AGAOGLU :başkanlıga çok uzak duruyor .. o kongre yapısı ile ben yapamam diye düşünüyor ..başkanlık için çok ciddi bir baskı ve garanti verilirse belki diye aklından geçiyormuş ...

özellikle bir iki isim daha var fakat yazmaya gerek görmedim .. çünkü şaka gibi düşünmeniz kesin ...

Agır toplarında sürpriz bir isim için konuştukları söyleniyor ...

bu DEDİKODULAR yaklaşık 2 ay önceki dedikodulardır ...

Cengiz Çubukcu
üf yaaa..çok kafam karıştı çook..kim haklı kim haksız biri söylesin lütfen...

cemilsezgin
ben şimdi koca bir kagıda yönetim istifa diye yazarak faks geçiyorum kulübe edene kadarda hergün bu faksi çekecem

Vkgz
08.05.2007, 17:23
Bu durumda haşiminde istifa etmesi lazım yaptığı çok ayıp

POYRAZ
08.05.2007, 17:24
gerçi yeri değil ama biraz dedikodu yazayım ...

MAY : başkanlıgı çok istiyor ama Trabzondaki ortam istediği gibi değil .. halen ona karşı çok ciddi muhalefet var ...özellikle agır toplardan ....

SADRİ ŞENER : hiç bir şekilde aday olmayacagını söylüyormuş ...

MURAT BOZOGLU: ciddi şekilde başkanlıgı istiyor .. ciddi bir para da koyacagı söyleniyor ..listesini istanbul agırlıklı yapacagı ve listede hatırı sayılır 2 kişinin olacagı söyleniyor ...

ÖZKAN SÜMER : dogal başkan adayı ...şartlar oluşursa gene adayım demeye başlamış .. artık yorum yok bu konuda ...sadece bir dip not ..şu an bu yönetimin maaşlı adamı ....

AHMET AGAOGLU :başkanlıga çok uzak duruyor .. o kongre yapısı ile ben yapamam diye düşünüyor ..başkanlık için çok ciddi bir baskı ve garanti verilirse belki diye aklından geçiyormuş ...

özellikle bir iki isim daha var fakat yazmaya gerek görmedim .. çünkü şaka gibi düşünmeniz kesin ...

Agır toplarında sürpriz bir isim için konuştukları söyleniyor ...

bu DEDİKODULAR yaklaşık 2 ay önceki dedikodulardır ...
Ne olacak bu kulübün hali.:(

melrok
08.05.2007, 17:25
keskin sirke küpüne zarar verir misali bu ibrahim beyin yaptığıda bu kendisi ak kaşık diğerleri değil. tabiki hepsinde hata var ama bu adamda yönetici olacak zeka ve davranış bilinci yok. ağzına geleni söylüyor önce biç tart sonra söyle, üç beş hamle sonrasını gör ona göre hareket et yok bu adam ne var ne yok düşünmeden kusuyor, söyledikleri arasında ilişki olmasada, olsada söyledim olmasada misali

murat
08.05.2007, 17:27
yuh be, hala istifa yok, bukadar yuzsuzluk olamaz yaaaaaaaa....

ÖzGür Ayar
08.05.2007, 17:27
helal olsun hacıosmanoğlu gene en doğrusunu konuştu, en doğrusunu açıkladı!

Yönetim İSTİFA!

cemilsezgin
08.05.2007, 17:28
Ben faksı yolladım sizi bilmem

muratd61
08.05.2007, 17:29
bu yönetimin hepsi defolup gitsin yaaa.böyle uyumsuz birbirinin kuyusunu kazan bi yönetim daha gelmedi.yönetim dediğin sorunları kendi içinde çözer dısarıya yansıtmaz....hacıosmanoğlu da yöneticiliğin Y si yok.öyle tetikçi gibi konusarak yönetici olunmaz....baskan desen zaten OFSPORU bile yönetemez....kısacası bi an önce gitmeleri lazım toptan....

FcTRABZONSPOR
Yazıklar olsun sizlere...Sizin TRABZONSPOR'u bir damlacık sevdiğiniz bile yoq maksat pirim yapmak!!!

Külünkoğlu
Kaldı ki Fenerbahçe belirleyici olsaydı bile olaylar eşdeğer değil ki.
Yani Fenerbahçe'den bir yönetici çıkıp da falanca aile Türk halkının kanını emmiştir türünden futbolla tamamen alakasız bir açıklama yapmadı ki.
Hacıosmanoğlu hem haddini aşan beyanatlarda bulunuyor, hem de laf saptırıp hedef şaşırtıyor.
Kısacası bu adamdan ağa da olmaz ırgat da...

Ben her seferinde özellikle yönetim kademsinde olan insnaların fb'yi örnek göstermesinden rahatsızım arkadaşım. Kişilere karşı bir ağalık alma verme yanlısı değilim hiç olmadım da. Burda kasdettiğim yazımda da dediğim gibi "Trabzonspor AĞA'dır ırgatlık yaptırılamaz" Yaptırılır. Böyle başkan ve yönetim kurulu olursa. Daha net nasıl ifade edebilirim akşamın bu saatinde ve sinirinde bilmiyorum.

Gamze
08.05.2007, 17:30
Ben buna konuşma değil başka birş ey diyorum ya forumdan bir hafta uzak kalmak istemem!..

Hepsinden iğrendim...Trabzonsporluluğumdan değil ama bunlardan utandım!..Düşün yakamızdan be düşün yakamızdan!..İnin basamak niyetine kullandığınız Trabzonspor'un sırtından!..Ego tatmin yeriniz o koltuklar değil!..yük oldunuz takıma,kambur oldunuz sırtımızda!..Çekin gidin be bu kadar pişkinliğe pes doğrusu pes pes pes!...

kudu_61
08.05.2007, 17:31
Arkadaşlar üyelerimizin çoğu burada olduğu için burayada yazıyorum Yarın ankara cebeci stadında değirmendere sporun ikinci lig b ye yükselme final maçı var haddim olmadan konu ile ilegili bir başlık açtım bilgilerinize....

marcelinhos100
08.05.2007, 17:35
Arkadaşlar bu açıklamalar basite indirgenecek açıklamalar değil şu açıklamalardan sonra bu klupte artık Albayrak ve saz arkadaşlarının ve bu kadar olaylara rağmen hala Trabzonda takıma idman yaptıran ziyanın işi bitmiştir belki de en az suçlu ziyadır ama onun da en büyük suçu bu kadar pis şeylerin döndüğü Trabzonda ses çıkarmadan kalmasıdır

Erdem Keser
08.05.2007, 17:37
acaba bizde mi bisorun var neden hep böyle dengesiz insanlar bizim başımıza geliyor

antagonist
08.05.2007, 17:40
"Şeref,haysiyet,onur,dürüstlük" bazılarına çok uzak kavramlarmış meğerse...

Yazıklar olsun!!!

Erdal
08.05.2007, 17:44
Hala birileri ...o haklı bu haklı ...birazdan en biri de gelir başkan çok iyi bir insan tanısanız pamuk gibi yüreği var der .... ne diyoduk ; YAŞASIN İSTİKRAR ... bu arada stad yokmu stad.............

marcelinhos100
08.05.2007, 17:44
-FATİH AKYEL, HAŞİM ABİ BANA SABRET DİYORSUN
AMA BURSA MAÇI KAZANILIRSA O ZAMAN NE YAPACAĞIZ

“Hoca ile bir samimiyet kurulmamış, hoca hep yanlız bırakılmıştır, böylesine şartlarda çalışan arkasından ne tehlike geleceğini düşünen bir hocanın bugünkü sonuçları büyük başarıdır. Fatih Akyel ile bir arkadaşımın şahit olduğu bir telefon konuşması var, Otel müdürü arkadaşım, telefonda (Haşim abi bekle diyorsun bana ama sabrım kalmadı, karşı taraftan ne konuşma geliyorsa şunu diyor, ama haşim abi Bursa maçı iyi biterse ne olacak) Şimdi kimseyi zan altında bırakmak istemiyorum ama Bursa maçını düşünün, mağlubiyeti düşünün, taşlar yerine oturacak.

Arkadaşlar Bursa maçını dün gibi hatırlıyorum jefferson iki tane hatalı gol yemişti umut canını dişine takmıştı yani ben o dönemde Trabzonsporun yenilmesini ziyayı gönderme senaryosu kuranlara bağlamıyorum ki böyle birşey varsa kaptan Hüseyin ve Gökdeniz bu işin neresinde çok tehlikeli açıklamalar bunlar.

efemehmet
08.05.2007, 17:47
Arkadaşlar bu açıklamalar basite indirgenecek açıklamalar değil şu açıklamalardan sonra bu klupte artık Albayrak ve saz arkadaşlarının ve bu kadar olaylara rağmen hala Trabzonda takıma idman yaptıran ziyanın işi bitmiştir belki de en az suçlu ziyadır ama onun da en büyük suçu bu kadar pis şeylerin döndüğü Trabzonda ses çıkarmadan kalmasıdır
Hatırlarsanız devre arasında....kulüp içinde çok şeyler dönüyor bunu açıklayacağım....veya buna benzer bir cümle kurmuştu ziya ve birkaç gün sonra bu sözünü inkar etmişdi..bilmem hatırlayanınız var mı???? bu arada Bursa maçı satılmış anladığımız kadarıyla. belki bilmem kaç maç daha satılmıştır..

Laz_61
08.05.2007, 17:47
Artik Mehmet Ali Yilmaz olaya el atmasi lazim..Mecburdur cünkü o bir Onursal Baskan...Temizlemesi lazim bunlari burdan ...

ozcan_asanoglu
08.05.2007, 17:49
evet arkadaşlar kimin haklı kimin haksız olduğu hiç önemli değil...

ortada tam bir yönetim daha doğrusu yönetememe skandalı var...

birbirine güvensiz, arkadan konuşan, iş bilmeyen, kişisel çıkarlar peşinde takımı yakmaya hazır insanların oluşturduğu bir grup..bir güruh..bunlara yönetim kurulu denemez...

bu saatten sonra yok asbaşkan değişti, yok bilmem ne değişti böyle saçma şey olmaz...

hemen, acil kongre..nasıl ki Türkiye'nin çıkış kapısı seçimler olmuştur, Trabzonsporun da öyle olacaktır..

halil ibo
08.05.2007, 17:50
Artik Mehmet Ali Yilmaz olaya el atmasi lazim..Mecburdur cünkü o bir Onursal Baskan...Temizlemesi lazim bunlari burdan ...

KİİİİİİİİİİİİİİİM ?

coolank
08.05.2007, 17:50
bu takıma ziyayı isteyen hatta getiren futbolcuların başında gökdeniz ve hüseyin geliyor .. bunu çok rahat ögrenebilirsiniz ...tabii ki taraftar da çok etken olmuştu ..( % 85 ) ....Ersun Yanalın da gökdeniz ile konuştugunu epey bilen var .. ne konuştukları mı ? hal hatır sadece :)))):D

marcelinhos100
08.05.2007, 17:55
bu takıma ziyayı isteyen hatta getiren futbolcuların başında gökdeniz ve hüseyin geliyor .. bunu çok rahat ögrenebilirsiniz ...tabii ki taraftar da çok etken olmuştu ..( % 85 ) ....Ersun Yanalın da gökdeniz ile konuştugunu epey bilen var .. ne konuştukları mı ? hal hatır sadece :)))):D

Abi şunları duyduktan sonra artık gelen hocanın da bunlarla gelmemesine sevindim birde eğer gelecek hoca gökdenizin hüseyinin altında olacaksa satsınlar hepsini bir-iki sene daha bekleriz ne yapalım

guci 29
08.05.2007, 17:55
İnşallah her şey kongrede çözülür! Brezilya dizilerini aratmıyor yönetim!

Hüdai Pervaneli
08.05.2007, 17:58
İnşallah her şey kongrede çözülür! Brezilya dizilerini aratmıyor yönetim!
simdiki turk dizilerinide iyi yapiyolar ama bizim kinin konusu rezillik

marcelinhos100
08.05.2007, 17:59
HEDEFTE YİNE SAYİTOĞLU
Hacıosmanoğlu'nun Sayitoğlu'na karşı suçlamaları bu kadarla da sınırlı kalmadı. Ligin ilk yarısında deplasmanda oynanan Bursaspor maçı sonrası kafile başkanı Serhat Akçay'ın, hocanın elindeki kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini dile getiren İbrahim Hacıosmanoğlu, "Akçay'ın bize anlattıklarından sonra hocamız Ziya Doğan'ı aradık. Hocamız kendisinin bu türde bir açıklaması olmadığını açıkladı. Bursaspor maçından sonra yönetimdeki bazı arkadaşların hocanın gönderilmesi için böyle bir plan yaptıklarına şahit olduk. Bu olay sonrası başkan Nuri Albayrak hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağırdı. 3 dakika süren toplantı sonrası bu kurulun hocayı gönderme tezgahı tutmadı." diye konuştu.

Nasıl oluyorda o kadar kritik süreçten geçerken 3 dakikalık toplantıyla sorunları çözüyorlar birde burada Serhat Akçayıda suçluyor ziyaya komplo kurmakla ama onunda istifa edecek 6 kişi arasında gösteriyor Trabzonu terk edin arkadaş

ozcan_asanoglu
08.05.2007, 17:59
ayrıca Albayrak'ın bir argümanı var, şimdi kongreye gidilirse Aralık ayında bir kongre daha zararlı olur diye..

nedir yani..genel kurul toplandığında gündeme bir madde eklenir, mayıs ayında kongre yapıldığından aralık ayında yapılmamasına diye olur biter...ki gerekirse 6 ayda bir da kongre yapılabilir..veya yine bir madde ile aralık ayında seçimsiz kongre yapılması kabul edilebilir..en azından 6 aylık bir değerlendirme yapılır aralıkta...

yani kongreden kaçış yok..

Murat Hızal
08.05.2007, 18:00
Hiç bir şey diyemiyorum sadece üç adamın resmine biraz dikkatli bakın tek diyeceğim budur!!

coolank
08.05.2007, 18:01
madem konu açılıyor bunu da yazayım ...sezon başı samet aybabaya teklif gitmişti ...samet aybaba şart koşmuştu ..bu takımdan fatih hüseyin yattara yı satarsanız gelirim diye ... bu haberin kaynagı haşim sayitoglu ekibidir ..

Ama şimdi bunlara gerek yok tıpkı 2. başkanın açıklamalarına fazla itibar etmemek gibi .. artık iş bu noktaya geldi geçmişi karıştırmak yerine gelecege yönelik planlar yapmalıyız ve bu planın ilk maddesi derhal kongre olmalıdır sonra tabii ki hoca ve transferler .. çok geç kalmadan ...

olan oldu yapılması gereken çok acil kongre kararı almaktır .. öle oldu böyle oldu artık geride kaldı ..üstelik bunları çok kişi biliyordu yani yeni konular değil sadece taraftar yeni ögrendi ..asıl tehlike bu yönetim yedek üyeler ile göreve devam ederse...işte o zaman felaket olacak

efemehmet
08.05.2007, 18:01
Futbol adına çok iğrenç bir durum. Yani futbolcu hocayı kendi belirleyecek. Ve iş gerçekten öyleyse Hüseyin ve Gökdeniz takım üstü bir durumda hatta yönetim üstü bir durumda oluyor. çok içler acısı bir durum ki eğer bu söylenen doğruysa bir dakika dahi Trabzonda durmasınlar..

klidalı_4161
08.05.2007, 18:02
Rezillik yaw kongre yolu gözüktü inş şöyle adam akıllı biri gelirde yolumuza tam gaz devam ederiz

ozcan_asanoglu
08.05.2007, 18:02
yaw bunların asili böyleyse yedekleri nasıldır...

şaka mı bu....

marcelinhos100
08.05.2007, 18:03
Haber Ligtv.com.trde şöyle yer alıyor arkadaşlar rezil ettiler bizi vallahi

İhanet mi var?

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın bildirdiğine göre Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, şok bir iddia ortaya attı. Fatih Akyel ile Haşim Sayitoğlu arasında geçtiği öne sürülen telefon konuşmasını aktaran Hacıosmanoğlu, şunları anlattı:

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_18436_IbrahimHaciosman004.jpg

"YA MAÇI KAZANIRSAK?"

Hacıosmanoğlu, yıldızlarının bir türlü barışmadığı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu hakkında da şok bir suçlama yaptı. Hacıosmanoğlu, Ziya Doğan tarafından kadrodışı bırakılan Fatih Akyel ile Asbaşkan Haşim Sayitoğlu arasında geçen bir telefon görüşmesini anlatırken, ortalığı karıştıracak ifadeler kullandı.

Sayitoğlu, Fatih Akyel'in kadrodışı bırakıldığı dönemde kaldığı bir otelin lobisindeyken, Sayitoğlu ile telefonda konuştuğunu ve otel müdürünün bu konuşmaya şahit olduğunu vurguladı. Otel müdürünün ifadesine göre Fatih Akyel'in telefonda konuştuğu Sayitoğlu'na "Abi daha ne kadar bekleyeceğim" dediğini belirten Sayitoğlu, kısa bir sessizliğin ardından Fatih Akyel'in şöyle konuştuğunu öne sürdü:

"İyi de abi ya Bursaspor'u yenersek ne olacak?"

Son günlerde kulüp içerisinde yaşanan gelişmeler nedeniyle Trabzon Zorlu Grand Otel'de basın toplantısı düzenleyen İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Nuri Albayrak hakkında da ağır açıklamalarda bulundu. Sayitoğlu'nun CHA'dan geçen diğer sözleri ise şöyle:

HEDEFTE YİNE SAYİTOĞLU

Hacıosmanoğlu'nun Sayitoğlu'na karşı suçlamaları bu kadarala da sınırlı kalmadı. Ligin ilk yarısında deplasmanda oynanan Bursaspor maçı sonrası kafile başkanı Serhat Akçay'ın, hocanın elindeki kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini dile getiren İbrahim Hacıosmanoğlu, "Akçay'ın bize anlattıklarından sonra hocamız Ziya Doğan'ı aradık.

Hocamız kendisinin bu türde bir açıklaması olmadığını açıkladı. Bursaspor maçından sonra yönetimdeki bazı arkadaşların hocanın gönderilmesi için böyle bir plan yaptıklarına şahit olduk. Bu olay sonrası başkan Nuri Albayrak hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağırdı. 3 dakika süren toplantı sonrası bu kurulun hocayı gönderme tezgahı tutmadı." diye konuştu.

Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimi bir aile olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, "Bu şartlar altında Trabzonspor'un başarılı olması çok zor.

Başkan verilen görevleri istifa olarak geri alması yanlıştı. Başkan sözlü olarak verilen görevler, yazılı olarak geri almayacaktı. Benim de istifam telefonla istendi. Toplantıda herkes istifalarını verdi, Başkanın asbaşkanın istifasını alması çok yanlıştı, Asbaşkana bu görev verilmeseydi belkide biz bu kongrede daha fazla oy alacaktık." dedi.

BAŞKAN ALBAYRAK, ASBAŞKAN İLE DEVAM ETME KARARI ALIRSA YÖNETİMDE 6 KİŞİ İSTİFA EDECEK

Hacıosmanoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yönetimde 6 kişi ile konuştuk. Bu altı kişi başkanın asbaşkanla yola devam ettiği taktirde istifa edeceklerini söyledi. Oyuncuya güven vermeyen, samimi olmayan kişileri bu kulüpten kurtarırsanız Trabzonspor başarı yakalar, ya da 11. ayda kongre kararı alınır.

Bu yönetim kurulunda bulunan insanlar Trabzonspor sevdalısı ve Trabzonspor'un geleceğini düşünüyorsa mutlaka bu iki alternatiften birini yapmalıdırlar. Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister. Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. Yönetimde 6 arkadaş benimle hareket ettiği kesinlikle yanlış. Bu 6 kişi başkanla hareket ediyor, sadece bu yöneticilerin bu yönetim asbaşkanla devam ederse istifa edeceklerini söylüyor."

Sivasspor maçında taraftarın başkan Albayrak'a karşı olan protestosunu tertipleyecek kadar şerefsiz bir insan olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, "Beraber yola çıktığım, abi diye hitap ettiğim bir insana karşı bu hareketi yaptıracak kadar şerefsiz ve haysiyetsiz değilim.

Bunu yapmışım gibi düşünen, kafasının içerisinden geçiren de delikanlı değildir. Bugün yaptığı açıklamaları Fenerbahçe maçı sonrası da yapacağını, fakat yönetim kurulunda son günlerde ortaya çıkan bölünmüşlüğün parçalanmışlığın kamuoyu önüne serilmesinden dolayı bu açıklamaları acil yapmamı gerektirdi." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor üzerinden hiç bir beklentisi olmadığını ve bu kulübe gönülden bağlı olduğunu ifade eden İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bu sevda uğruna zaman zaman çıkışlarım oluyor.

Trabzonspor değerlerine saygısızlık yapmakla suçlanmak bana acı veriyor. Trabzonspor'a bir çivi çakan, emek veren hiç bir değere saygısızlık yapmaya ne düşüncem de aile yapım müsait değildir. Her camiada olduğu gibi Trabzonspor'da da kulübün ismini maddi ve manevi çıkarları için kullanan insanlar olabilir." dedi.

Hacıosmanoğlu, "Ben Şenol Güneş gibi yapmayacağım. Tüm bildiklerimi söyleyeceğim. "Ben yurt dışında hoca arayışı yapıp söz kesmişken, bana hiç bir bilgi verilmeden, başka bir hoca (Lazaroni) ile anlaşıldığını internetten öğrendim.

Bu olay sonrası ben değil, Trabzonspor ters köşeye yatırıldı. Bu bilgi bana gece saat 23.00'de mesaj ile geldi. Asıl ilginç olan gazeteci Ergun Ata'nın ertesi sabah köşesinde Hacıosmanoğlu yeni hocayı telefon mesajıyla öğrendi, yazısı oldu yazısını yazmasıydı.. Kim Ergun Ata'ya haberi Hacıosmanoğlu'na mesajla bildirdik servisi yaptı. Benim o zaman istifa etmem gerekirdi." ifadelerini kullandı.

ZİYA DOĞAN'IN GELİŞİNE ÇEKİRDEK KADRO KARAR VERDİ

Yaşanan süreçte Lazaroni'nin ne kadar yanlış tercih olduğunun görüldüğünü vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Ziya hocanın gelişine mevcut çekirdek kadro karar vermiştir. Hoca ile bir samimiyet kurulmamış, hoca hep yalnız bırakılmıştır. Böylesine şartlarda çalışan arkasından ne tehlike geleceğini düşünen bir hocanın bugünkü sonuçları alması bile büyük başarıdır." dedi.

Hacıosmanoğlu, hafızasındaki kara kabuklu defteri açıkladığını bu güne kadar kızılcık şerbeti içip sabrettiğini ifade ederek, "41 yaşındayım. 1 sene 3 ayda verdiğim tavizin hiç birini Trabzonspor'a zarar gelmesin diye vermedim. Yaşanan son olaylar nedeniyle 40 gündür uyuyamıyorum." şeklinde konuştu.

Erdinç Dilek
08.05.2007, 18:03
Charlton Athletic Tottenham maçını izledim ve Chartlton lig düştü seyircisi hep bir ağızdan tezaruhatlarını yaptılar ağlayanlar üzülenler haliye vardı bir futbolcu ağlamamak çin ikendin izor tutuyordu, ama ses dinmiyordu bir türlü, o zaman anladım futbolun spor olduğunu, onurlu ve mükemmel bir oyun olduğunu, teşekkürler Charlton....

ama Türkiye de futbol oyun değil kin ve nefretin kol gezdiği bir savaş arenası... aha bu tür çekişmeler yüzünden.. artık spor sayfaların agirip hiçbir haberi okuyasım gelmiyor...

Cabri61
08.05.2007, 18:05

Arkadaşlar Bursa maçını dün gibi hatırlıyorum jefferson iki tane hatalı gol yemişti umut canını dişine takmıştı yani ben o dönemde Trabzonsporun yenilmesini ziyayı gönderme senaryosu kuranlara bağlamıyorum ki böyle birşey varsa kaptan Hüseyin ve Gökdeniz bu işin neresinde çok tehlikeli açıklamalar bunlar.

var mı böyle bir şey ya
biz de burda boşu boşuna yorum yapıyoruz...Trabzonsporumuzu izlemek için sağa sola gidiyoruz. Yazıklar olsun !!!!

Erdinç Dilek
08.05.2007, 18:06
ayrıca Albayrak'ın bir argümanı var, şimdi kongreye gidilirse Aralık ayında bir kongre daha zararlı olur diye..

nedir yani..genel kurul toplandığında gündeme bir madde eklenir, mayıs ayında kongre yapıldığından aralık ayında yapılmamasına diye olur biter...ki gerekirse 6 ayda bir da kongre yapılabilir..veya yine bir madde ile aralık ayında seçimsiz kongre yapılması kabul edilebilir..en azından 6 aylık bir değerlendirme yapılır aralıkta...

yani kongreden kaçış yok..
bu gündeme madde eklenmesi ile değil tüzükte yapılacak değişikle mmükün olur gündeme tüzük tadilatı da alınır olağan genel kurulun tarih değişikliği genel kurula sunulur ve katılanların 3/2 çoğunluğu ile tadilat kabul edilip değişiklik hayata geçilir, ayrıca mayıs ayınad yapıldığı için aralık ayınd ayapılmaması gibi bir karar da alınmasın aimkan yoktur tüzükte olağan genel kurul ne zamansa o zaman dışına çıkılamaz

coolank
08.05.2007, 18:08
Stichus arkadaşım ne der bilmem ama başkanın düşüncesi istifa edenlerin yerine yedek üyeler ile devam etmekti ..işte asıl tehlike burada ... bırakınız şimdi o bunu dedi o bunu yaptı şöyle olmuş böle olmuş kısmını .... saat 18 07 bu saatten sonraya bakmak lazım ..

61OKTAY
08.05.2007, 18:10
Bizi Biz Yapan Olgular Vardi Istanbul Eziklerinden Farkli Kilan Onurumuz Gururumuz Ve Serefimiz Vardi Simdi Bu Kendini Trabzonsporlu Sanan Adamlar Bizi Ne Hallere Dusurduler
Hepsine Tek Diyecegim Odurki Allahinizdan Bulunda Gidin Basimizdan

Erdinç Dilek
08.05.2007, 18:11
Trabzonsporu kendi işi veya şahsiyeti için kullananlardan arındırmalı, kendi öz oğulları yaylalardan vadilerden köylerden toplanmalı o formayı giymek için can atan yürekler keşfedilmeli ve onlara şans verilmeli varsın lig düşelim, en azından onurlu bir şekilde düşeriz

coolank
08.05.2007, 18:15
Aralıktaki kongre olayı tamamen 1001 gece masalı ....

SAYIN BAŞKAN sen al kongre kararını ya da istifa et o da olur .. sonra git genel kurulun huzuruna deki ben de adayım .. koy adaylıgını ( koyabilirsen ) kazanabilirsen kazan ..

Aralıktaki kongrede ise hiç bir şey olmaz ...kongre yapılsın yeni yönetim gelsin başarılı ise zaten hiç ses çıkmaz aynen devam ederler ...başarısız olsalar dahi (o zamana kadar kimse sizin kadar başarısız olamaz )kongre delegeleri 6 aylık yönetimi değiştirmez .. en azından size verdikleri kadar emin olun şans verirler ...siz bırakınız bu kaos vs laflarını siz şunu söyleyin ... BEN KONGREYE GİDERSEM BİTERİM ONUN İÇİN GİTMİYECEGİM ...

Gene tarihte bir ilk yapıp istifa edecek olan 4 - 5 yöneticinin yerine yedek üyeler ile yönetime devam etmeyiniz ....TRABZONSPOR sevginiz varsa bunu yapmayınız ...çok kötü günlere gebe olur bu takım işte o zaman ..

Rasim YILMAZ
08.05.2007, 18:16
Stichus arkadaşım ne der bilmem ama başkanın düşüncesi istifa edenlerin yerine yedek üyeler ile devam etmekti ..işte asıl tehlike burada ... bırakınız şimdi o bunu dedi o bunu yaptı şöyle olmuş böle olmuş kısmını .... saat 18 07 bu saatten sonraya bakmak lazım ..

Bu camia ALBAYRAK, HACIOSMANOĞLU,SAYİTOĞLU, KANCA, ZİYA DOĞAN, bla bla isimlerinin Trabzonspor ismi ile beraber anılmasını Şu saatten itibaren (18:15) içine sindiremez.. Sindirmemelidir...
Tiksiniyorum artık bunlardan....
El birliği ile mahvettiler takımı...

Badaloğlu
08.05.2007, 18:19
Bunlar nasıl yöneticiler yahu?Trabzonspor zerinden racon kesiyorlar.Bırakın yakamızı daaa...Bııktık usandık.Sezon bitti çiş yarışı bitmedi,be nasıl bir rezalettir Allahım kabus gibi çöktüler üzerimize...

Bu konuşmaların bize bir faydası yok,adam zannediyorki bu olup bitenleri ulu orta konuştummu!oluyorum en mert,en delikanlı yönetici.Oysa delikanlı insan azıcık susmasını bilmeli...Kol kırılı yen içinde kalır.Bu olup bitenin adına ne koyacağız?Hala daha birileri çıkıpta istifa etmiyorum,yok görev kabul etmiyorum.Yok o istifa etsin ben görevimin başındayım!...Nedir bu?

marcelinhos100
08.05.2007, 18:20
Asbaşkan Sayitoğlu: İzmir’de hedefimiz 3 puan

Kulübümüzün Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fenerbahçe’nin cezası nedeniyle İzmir Atatürk Stadı’nda oynanacak olan karşılaşmada sahadan 3 puanla ayrılacak tarafın Trabzonspor olacağına inandığını söyledi.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270307hasimsayitoglu.jpg

Müsabakaya hazırlıkların devam ettiğini dile getiren Sayitoğlu, Fenerbahçe’nin cezasının seyircisiz oynamadan saha kapatmaya çevrilmesini de eleştirdi.

İzmir Atatürk Stadı’nın kapasitesine dikkat çeken Asbaşkan Sayitoğlu, “Karar bir cezadan çok ödül gibi dursa da biz kulüp olarak geçmişten bu yana kurul kararlarına saygı göstermesini bildik. Bundan sonra da bu tavrımızda bir değişiklik olmayacak. Hedefimiz maç nerede oynanırsa oynansın galibiyettir” diye konuştu.

08.05.2007 17:31:00

Resmi siteden flaş açıklama Asbaşkanımız sıfatını hala taşıyan Sayitoğlu feneri yeneceğiz dedi ayıp be Allah ...................

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

coolank
08.05.2007, 18:26
Resmi siteden flaş açıklama Asbaşkanımız sıfatını hala taşıyan Sayitoğlu feneri yeneceğiz dedi ayıp be Allah ...................

özellikle yapılmış bir açıklama .. yani 2. başkan sana ragmen asbaşkan Sayitoglu ...bak bunu da resmi sitede açıklıyoruz ..sen de istifanı ver ....

Gamze
08.05.2007, 18:29
Hiç birinin yüzünde ar perdesi kalmamış hakikaten de...

Allah utanmazın ve cahilin şerrinden korusun.

TSelif
08.05.2007, 18:35
Yuuuh yani . Olur olur da yüzsüzlüğün bu kadarı olur yani ....

KUTADGU
bre bre bre....

altına daha ağır yüklü kelimeler koymak isterim bu yazının ama buna ne terbiyem de ne forum kuralları izin vermemekte....

ayptır ve de yazıktır ve de bu ne densizliktir....

SDanışmaz
Bu açıkLamaLardan sonra yönetim haLa istifa etmedi mi? :mad:

TSelif
08.05.2007, 18:41
Ne istifası be. Görmüyon mu bak feneri yenecekmişiz daha :mad:

salihismet
08.05.2007, 18:42
Aradan bunca zaman geciyor hicbir aciklama yok, görevini öyle veya böyle iade ettikden sonra bomba aciklamalar geliyor, neymi$ efendim, Trabzonsporun menfaatleri her$eyin üstündeymi$, git karde$im alay etmeyin bu taraftarla.

$enol Güne$`te aciklamasinda her$eyi anlatirsam orada kimse kalmaz demi$ti, anlatmadan gitti, ba$kalari geldi ayni tezkahlar yine devam ediyor, oradaki sorunlarin cözülmedigini bizler bimiyormuyuz sangi? Cikacak birisi yok otelden yapilan konu$mada $unlari söylemi$lerde Fatih Akyel ve bir arkada$ida bunlara $ahit olmu$, böyle bir $ahiti ancak Haciosmanoglu gibiler bulabilirdi. Bu gibi olaylari bilipte zamaninda aciklamayanlar $erefsizdir.

Bu yönetim mutlaka kongre karari almasi lazim, dogrudur, fakat gelecek olanlarda bunlardan farkli olmayacaktir, cünkü Haciosmanoglu gibilerin orada cok oldugunu hepimiz biliyoruz, ben bunlar gibi yöneticileri hicbir zaman ciddiye almadim, fakat bu gibi yönticilerdende hicbir zaman kurtulamadik.

BDiler61
08.05.2007, 18:46
yazık çok yazık

salihismet
08.05.2007, 18:47
Ne istifası be. Görmüyon mu bak feneri yenecekmişiz daha :mad:

Trabzonsporu yönetecek bunlara benzemeyen 5 ki$inin ismini sayabilirmisiniz?

Laz_61
08.05.2007, 18:49

1:Atay Aktug
2.Ahmet Agaoglu
3.Yusuf Reha Alp
4.Muhittin Öztürk
5.Ahmet Cubukcu

POYRAZ
08.05.2007, 18:50
Merak ettim renkdas. Sayar misin?

TSelif
08.05.2007, 18:51
Saymama gerek yok !!!! Ben hayatımda bunlar kadar beceriksiz birbirini yiyen yöneticiler topluluğu görmedim. İnanın ben bile bu kulübü onlardan daha iyi yönetirim . Bu sene yaptıkları bize yaşattıkları rezillik yetmiyomuş gibi şimdi de bunlar . Kim gelse bunlardan daha kötü olamaz :mad:
Bide topçularımız 5 gün sonra fener maçına çıkacak ... Bu kafalarla ...
Yuuuuh başka da bişey demiyorum ....

Ali Şahin
08.05.2007, 18:52
ne bekliyordunuz zaten reklam yapmaya gelmişlerdi.hem TRABZONuMUZU hemde kendilerini rezil ettiler bide utanmadan çıkıp açıklama yapıyorlar küçük insanlar

AYYILDIZ

bunlar kadarda yüzsüsü yok be kardeşim resmen Trabzonsporu bitirmeye gelmişler bunun suçlusu başta Nuri Albayraktır.Kendisi sivas maçında gerçeklerle yüzleşince staddan ayrılmayı biliyor.Artık istifa etsin yeter be bu klüp sahipsiz değil.Bursa maçında büyük protesto lazım vurmadan kırmadan 90 dakka Albayrak İstifa

hami_6761
arkadaşlar bu yönetimle bu iş yürümez

salihismet
08.05.2007, 18:53
1:Atay Aktug
2.Ahmet Agaoglu
3.Yusuf Reha Alp
4.Muhittin Öztürk
5.Ahmet Cubukcu

Karde$ bunlarda yönetti ve gittiler, bazi uyuz yöneticilerin tezkahini yikamadiklari icin gitmek zorunda kaldilar. Spor D`de Ahmet Agaoglunun konu$malarini hatirla.

hami_6761
08.05.2007, 18:54
bu iş bana göre ahmet ağaoğlu ile sürer

hami_6761
08.05.2007, 18:54
kim gelcek taraftarlarmı yönetsin

EmrahYalçınalp
08.05.2007, 18:55
İdari işler menajeri kim?

hami_6761
08.05.2007, 18:56
takımı kim yönetcek o zaman trabzon böyle şampiyon olamaz şampiyonluğunu göremeden ölürsem gözüm açık gider

Mustafa Önal
08.05.2007, 18:58
evet hep aynı senaryolar hep aynı çekişmeler. özkansümer döneminden beri devam eden yönetim içi çekişmeler TRABZONSPORUMUZU eritiyor.
özkan sümer döneminde erol tuna - yusuf ziya
atay aktuğun ilk döneminde atay aktuğ - yusf ziya
atay aktuğ ikinci dönem ömer sarı- murat - bozoğlu- metin akbaşoğlu
nuri albayrak dönemi haşim sayit - ibrahim ethem
ya ne bu bizim benlikçi yöneticilerden çektiğimiz. bundan sonra çok akıllı hareket etmeliyiz. önümüzde açık seçik 4 dönemin küçük analizi ve çakişmeleri var. artık camiayı toparlayacak TRABZONSPORUMUZUN çıkarını düşünecek yöneticilere ihtiyacımız var. yönetici yetiştirmeliyiz. laf olsun diye yönetim seçmemeliyiz.

Mustafa Önal
08.05.2007, 18:59
caner çuvalcıoğlu deil mi

hami_6761
08.05.2007, 18:59
o zaman bu işi yapcak adam yok türkiyede trabzonudamı satsınlar yabancılara bunu istiyolar ben anlamadım kardeşim bunlar ne biçim yönetici

Laz_61
08.05.2007, 19:00
Karde$ bunlarda yönetti ve gittiler, bazi uyuz yöneticilerin tezkahini yikamadiklari icin gitmek zorunda kaldilar. Spor D`de Ahmet Agaoglunun konu$malarini hatirla.

Sonucta Trabzonspora Baskan olmak isteyen artik kimler tarafindan bilmiyorum ama Listeleri yapilmis olarak ellerine veriliyor...Bence Albayrak iyi niyetli bir insan ama sorun hep ayni kim bu Liste belirleyen gizli gücler????eminimki Albayrak kendi listesi ile oraya gelseydi Trabzon basarili olurdu...örnek Atay Aktug 2 sene pes pese 2 oluyorsun sonra kongre oluyor hersey tepe taklak...
Trabzonspor ölmüs bitmisdir artik isin icine para girdi fanatiklik öldü...Napalyon ne demis PARA PARA...yinede PARA...

Laz_61
08.05.2007, 19:01
evet hep aynı senaryolar hep aynı çekişmeler. özkansümer döneminden beri devam eden yönetim içi çekişmeler TRABZONSPORUMUZU eritiyor.
ya ne bu bizim benlikçi yöneticilerden çektiğimiz. bundan sonra çok akıllı hareket etmeliyiz. önümüzde açık seçik 4 dönemin küçük analizi ve çakişmeleri var. artık camiayı toparlayacak TRABZONSPORUMUZUN çıkarını düşünecek yöneticilere ihtiyacımız var. yönetici yetiştirmeliyiz. laf olsun diye yönetim seçmemeliyiz.

Atay Aktuga haksizlik etme....o kimseylen cekismedi...

hami_6761
08.05.2007, 19:01
onlar bizim düşündüğümüz kadar takıımın durumunu düşünseler trabzonumuz hersene şampiyonluğu oynardı

hami_6761
08.05.2007, 19:03
yok yok eskidenmiş o dönemler artık kirli futbol var paran varsa şampiyonsun yoksa allah kerim

hami_6761
08.05.2007, 19:04
allah büyüktür elbet birgün şampiyon oluruz alllah ın izniyle

salihismet
08.05.2007, 19:11
allah büyüktür elbet birgün şampiyon oluruz alllah ın izniyle

Zaten böyle giderse, i$imiz gercekten Allaha kalir. Cünkü Allahin verdigi zekayi sirf kendi cikari icin kullananlar hicbir kuruma fayda getirmezler.

Gürkan
08.05.2007, 19:13
böyle yönetciler varken biz neyin başarısını bekliyoruz. hangi yarışa gireceğiz biz bunlarla.

marcelinhos100
08.05.2007, 19:13

http://www.trabzonspor.org.tr/images/teknikkadro/canercuvalcioglu.jpg
Caner ÇUVALCIOĞLU
Görevi : Prof. Tk. İdari Sor.

AYYILDIZ
08.05.2007, 19:14
iç çekişmelerin bitmesi şart Ahmet Ağaoğlu artık görev almalı.

Kamil Çakmak
08.05.2007, 19:16
Klübün içinde olan bu çirkin olayların açığa çıkması ve taraftarında bi haberdar edilmesi bi açıdan iyi oldu. Bizi kimler yönetiyor be. Bu camia bunları hak ediyormu allah aşkınıza. Klüpde dönen dolaplara bakarmısınız. Hocanın gitmesi için bursa maçının kaybedilmesi bekleniyor. Birileri hak etmeğiği galibiyet primleri alıyor ve başkanın haberi yok.

Pes artık. yönetim derhal kongre kararı almalı.

Birde bu açıklamaların zamanı şimdi olmamalıydı. Önümüzde bi fb maçı var. Prestiş açısından ve fb olmasından dolayı önelmi bir maç. Şimdi bu olup bitenlerden sonra futbolcular nasıl kostrante olacaklar. Bunudamı düşünemezler.

Travelair
08.05.2007, 19:17
Benim taraftarım onun taraftarı diye yedi bitirdiler kulübü. Asbaşkan devam ederse kendisinden 6 kişi devam etmeyecekmiş 2 kişi de kararsızmış.

Bu insanları kulüpten içeri sokmamak lazım. Ne demek senin tarafın benim tarafım? Yönetimde çok başlılık olur mu? Devletler derebeyliği düzenini, aşiret düzenini yıkalı ne kadar oldu? Yönetim içinde yönetim olmaz

feybe'de bunları vakıflar yapıyordu. Adamımı seçersen şu kadar oy diye. Sonra birbirlerini yiyorlardı. Birisi aziz yıldırım'a gitsin de nasıl bitirildi bu düzen öğreniversin ne hallere düştün Trabzonspor'um

FEDAİ
08.05.2007, 19:17
Sonucta Trabzonspora Baskan olmak isteyen artik kimler tarafindan bilmiyorum ama Listeleri yapilmis olarak ellerine veriliyor...Bence Albayrak iyi niyetli bir insan ama sorun hep ayni kim bu Liste belirleyen gizli gücler????eminimki Albayrak kendi listesi ile oraya gelseydi Trabzon basarili olurdu...örnek Atay Aktug 2 sene pes pese 2 oluyorsun sonra kongre oluyor hersey tepe taklak...
Trabzonspor ölmüs bitmisdir artik isin icine para girdi fanatiklik öldü...Napalyon ne demis PARA PARA...yinede PARA...

Trabzonspor'un başarılı olması bu gizli güçlerin işine gelmiyor.Atay Aktuğ yönetimi 1.sezon ligi 2. bitirdi yapılacak nokta transferlerle (en fazla 2 kişi) bu işi pekala becerebiliridi.ama maalesef yapamadı yada yaptırılmadı.bu gizli güçler önce yönetim içinde çekişmeleri başlattı sonrası malum.Şurası bir gerçekki gerçekten bu takım bu örümcek kafalılardan kurtulmadıkça ya da kurtarılamadıkça biz daha çok 25 seneler bekleriz. Kesinlikle Hacıosman'ın söylediklerini tasvip etmiyorum ama bu şekilde belki herkes eteğindeki taşı dökerde bu örümcek kafalıları öğrenmiş oluruz ve temizlenmeye başlarlar..
saygı ve sevgiyle..

Vkgz
08.05.2007, 19:19
istifa haşim istifa hacı

AYYILDIZ
08.05.2007, 19:24
http://www.trabzonspor.org.tr/images/teknikkadro/canercuvalcioglu.jpg
Caner ÇUVALCIOĞLU
Görevi : Prof. Tk. İdari Sor.

HER NE HİKMETSE İDARİ MENEJER GALİBİYETLERDEN %100 PRİM ALMAKTA, BUNDAN HİÇ KİMSENİN HABERİ YOK, BAŞKANIN DAHİ

Hacıosmanoğlu herşeyi demiş hemen yollanmalı

salihismet
08.05.2007, 19:27
Telefon konu$masina $ahit olan Fatih Akyel yarin mutlaka bir aciklama yapar; haciosmanoglu benim abim sayilir, ondan daha iyi yönetici görmedim Trabzonsporda, zaten o olmasaydi Trabzonspor küme dü$erdi.

Sonunda kirli i$ler diye lanse ettigin olaylara Fatih Akyeli Trabzonsporlulara $ahit gösterdinya, sana helal olsun Ibrahim Ethem Haciosmanoglu.

Travelair
08.05.2007, 19:29
Fatih Akyel hatırladığım kadarıyla ayrılmasına gerekçe olarak bir Ziya Doğan'ı 2 İbrahim Hacıosmanoğlu'nu göstermişti

Mustafa AYDIN
08.05.2007, 19:30
Bu işin suyu çıktı,derhal kongreye gidilmeli ve adam gibi adamlarla kurulu bir yönetim iş başı yapmalı,bu ne rezillik böyle her kafadan ayrı bir ses çıkıyo,TRabzon ununda bir adı var ayıptır yaa ele güne karşı bizi rezil ettiler..

muratbesir61
08.05.2007, 19:33
tek we kesin çözüm AHMET AĞAOĞLU...bırakında su adam baskan olsun Allah askına yaaaa...

EmrahYalçınalp
08.05.2007, 19:34
caner çuvalcıoğlu deil mi
Title'dan emin olamadığım için sordum ben de. Yani başkası mı var acaba diye. Çuvalcıoğlu'nu profesyonel işler sorumlusu diye biliyoruz ya.

salihismet
08.05.2007, 19:49
Trabzonspor a$agi yukari 23 yildir iki $eyden kurtulamadi, ne krizlerden nede kerizlerden bir türlü kurtulamadik. Allah kurtarsin.

Bahtiyar
08.05.2007, 19:50
ben baştan beri Gökdeniz ve Hüseyin in satılmasını istiyordum ve hala da istiyorum takıma en çok zararı bunlar veriyor ve yönetim.

fındıkoğlu
08.05.2007, 19:51
arkadaşlar fazla söze ve asıp kesmye gerek yok bunun tek bir izahı var.

NASIL İSTİYOSAK ÖYLE YÖNETİLİYORUZ.

Bunlar yüzünden sinir hastası da olmaya gerek yok.
bunaları orada oturtanda bizleriz oradan indirecek olanda. olay bundan ibarettir....

ubuntu
08.05.2007, 19:51
yok yok eskidenmiş o dönemler artık kirli futbol var paran varsa şampiyonsun yoksa allah kerim

Fenerbahçe de kalan 3 tane şampiyonluğumuz var (bildiğim). Elbet birgün ilahi adalet dedikleri şey gerçekleşecektir.

ofluerden
08.05.2007, 19:52
hacıosmanoğlu adam gibi adamdır..bizi taraftarı ençok seven adam dır..bizler herzaman arkasındayız..

Özgür Öztürk
08.05.2007, 19:57
İt dalaşından öteye gidemez bu açıklamalar.
Yönetici ve taraftar profili değişmedikçe biz çok daha yazıp çizeriz.

salihismet
08.05.2007, 20:02
hacıosmanoğlu adam gibi adamdır..bizi taraftarı ençok seven adam dır..bizler herzaman arkasındayız..

Taraftari encok sevenlerin karneleri ba$arisizliklarla doludur, önemli olan taraftari deyil takimi sevmek ve onun icin cali$maktir. Haciosmanoglu gibi yöneticiler ancak taraftara oynarlar, taraftardan alki$ almalari onlar icin yeterlidir, zaten taraftara yaranmak icin fenere salliyor, Trabzonsporun durumu ne olursa olsun yöneticilerimiz fenere sallasin yeter, uyutulmanin en iyi yöntemlerinden biride budur.

Bahtiyar
08.05.2007, 20:07
bence yönetim kongre kararı almalı.
Albayrak ta başkasının değil kendi listesi ile seçime girmeli.
tabi o zaman kazanamaz derler şurdan şunu yönetime almazsan oy vermeyiz bu olmazsa oy vermeyiz falan sürüp gider. bu yazdıklarım her aday için geçerli olacak budur. akıllı oy kullanılması lazım adamına göre oy değil. yönetimine göre oy verilmesi lazım. o da bizde yok onun için bu sürüp gider ahmet gider mehmet gelir vs vs vs.
bide gelecek yönetimin ilk işi gökdeniz ve hüseyini satmalarıdır çünkü artık hoca belirlemeye başlamışlar yani yönetimin üzerindeler.

Thedoors
08.05.2007, 20:11
Ne yapılıcaksa yeni sezonda vakit kaybına neden olmadan yapılmalı..Bu kaos kısa sürede çözüme kavuşmazsa gelecek yılda erken havlu atılıcak..korkum budur..

bordomavii61
08.05.2007, 20:13
ben bu adama bayılıyorum inş.. yakında TS nin basşkanı olurr adama cavcavdan teklıf bıle glmıs edlıkanlı gıbı konusyor helal olsunn

cınar#7
08.05.2007, 20:24
bu adamın neresini destekliyosunuz?bu durumda yönetimden kim çıkıp olayları açıklasa zaten olumlu tepki görecekti.Bu adamın derdi ziyanın ayrılmaması zaten ona kalsa ziyanın bir akrabasınıda yönetime alıyodu ama Haşim Sayitoğlu istifa etmediği için bunu yapamamıştı!

inanın Nuri Albayrak,İbrahim Hacıosmanoğlundan iyidir,adamın derdi başkan olabilmek,zaten bunun için taraftarları yanına almak istiyo...

Erdem Keser
08.05.2007, 20:25
yönetim bu saatten sonra artık istesede kalamaz adayım
MURAT BOZOĞLU

Yasin N.
08.05.2007, 20:28
Bir yönetim içinde eğer çatlaklar ve çekememezlikler varsa o yönetim artık fesh edilmelidir. Her ne kadar yeniden yapılanma süreci içerisine girecek olsada sonuçta bu yaralar hemen sarılmaz. En akıllı çözüm güven tazelemek için sandığa gitmektir.

AYYILDIZ
08.05.2007, 20:29
yönetim bu saatten sonra artık istesede kalamaz adayım
MURAT BOZOĞLU

Murat bozoğluna fırsat verselerdi yönetimdeyken çok iyi futbolcular alacaktı.Başkan olmasını isterim

sbay
08.05.2007, 20:33
bu olaylar yönetimi çok fazla yıpratıyor...artık albayrak son çırpınışlarını yapıyo...

Yasin N.
08.05.2007, 20:37
bu olaylar yönetimi çok fazla yıpratıyor...artık albayrak son çırpınışlarını yapıyo...

Acaba ortada yıpranacak bir yönetim kaldımı ???

zahido
08.05.2007, 20:46
Hacıosmanoğlu sildi süpürdü böyle şeylerin muhattabı ilk olarak kulübün başkanıdır.. Hacıosmanoğlu Trabzonsporu düşünsün birazda.. Takımı bu hale getirenlerin başında sen varsın be adam.. Şimdi olaydan sıyrılma gayretine düşme.. Adam olsaydın bursa maçından sonra konuşurdun..

Yöneticiymiş pehhh...

hüseyin1975
08.05.2007, 20:48
Birbiri ile bu kadar kavgali olduklari müddetce bizim basarili olmamiz hayalinde ötesinde.

Bu durumda Ziya Dogana dahi acir oldum.

Bu Yönetimle zavalli dünyanin en iyi TD olsa yine basarili olamaz.

Bunlar yetmiyormus gibi birde TERBIYESIZLIKLERINI tüm Türkiyeye duyuruyorlar.

Bu sartlarda kim bizi ciddiye alir ve hangi akli basinda Sporyu bize Transfer olmak ister?

Hangi TD gelmek ister?

Bunlar birakmadigi sürece Ziya Doganin basinda kalmamiza herhalde sükretmeye baslayacagiz cünkü bu durumda bizi kimse asla ve asla CALISTIRMAZ!!!

Derhal Kongre karari alinmazi lazim!

Gerekirse Galatasarayin ezik Taraftari gibi cami cerceveyi kirmamiz lazim!!!!!!

salihismet
08.05.2007, 20:52
Ben bundan sonra akli dengsi yerindedir diye doktor raporu olmayan ki$ilere oy vermeyecegim, tüm yönetime aday olalara duyrulur.

Hüseyin RİZELİ
08.05.2007, 20:54
ınsallah bu kaosları en kısa zamanda atlatırız yoksa takımımızın ii halı yok..

Şuayip Aydın
08.05.2007, 20:56
ınsallah bu kaosları en kısa zamanda atlatırız yoksa takımımızın ii halı yok..
aynen katılıyorum san abi yasan her bir krizz futbolculara ve takıma fena sekilde yansıyooo:tsbayrak:

hüseyin1975
08.05.2007, 20:59
Simdi bizim Futbolcular Fener macina nasil konsantre olacak??

Haciosmanogluna bakarsan konsantrasyonlarini bozacak aciklamalar degilmis!

Ben Futbolcu olsam MIGDEM BULANIRDI ve Maca kendimi veremezdim!!!!

Çetin
08.05.2007, 21:18
zembille inen yönetim zembille gider

sametaydin
08.05.2007, 21:40
bu işin tadı kaçtı. bence hepsinin bırakıp gitmesi gerekiyor. yok hacıosmanglu dogru yapmış falan filan hikaye. kulübun bulundugu konumda olmasında hepsinin sorumluluğu var. delikanlı gibi çıksınlar istifalarını versinler ve kongre kararı alınsın.

Fatih
08.05.2007, 21:42
bu işin tadı kaçtı. bence hepsinin bırakıp gitmesi gerekiyor. yok hacıosmanglu dogru yapmış falan filan hikaye. kulübun bulundugu konumda olmasında hepsinin sorumluluğu var. delikanlı gibi çıksınlar istifalarını versinler ve kongre kararı alınsın.

aaahh ahh öle olsalardı bu hale gelirmiydik:mad:

Ertuğrul ATALAY
08.05.2007, 21:47
genel kurul şart oldu şarttttttttttttttt

İslam Sezer
08.05.2007, 21:48
Trabzonspor kimlerin eline kalmış böyle,hala bir açıklama yok,adam olan yönettim çıkar bu adamı kovardı iftira ediyor diye,yok eğer haklıysa(vah halimize)derhal mahkemeye verilmelidirler,milyonların sevdiği bir takımdan rant sağladıkları için...

sametaydin
08.05.2007, 21:48
ya herşeyi bi kenara atalım biz burda tafartarlar olarak görüşlerimizi yazıyoruz. önümüzdeki senenin transferleri şöyle olmalı böyle olmalı falan. kulübü belkide en ince ayrıntısına kadar bu platformda tartışıyoruz. ama şu açıklamaları gördükten sonra yaptıgımızın ne kadar boş oldugunu anladım. yönetimi böyle olan bir kulübun başarılı olması bence imkansızç istediğin futbolcuyu al getir yinede başarılı olamazsın. yada istediğin teknik direktörü. önümüzdeki seneye karamsar bakıyoruım artık.

Şuayip Aydın
08.05.2007, 21:50
İhanet mi var?

Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın bildirdiğine göre Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, şok bir iddia ortaya attı. Fatih Akyel ile Haşim Sayitoğlu arasında geçtiği öne sürülen telefon konuşmasını aktaran Hacıosmanoğlu, şunları anlattı:

"YA MAÇI KAZANIRSAK?"
Hacıosmanoğlu, yıldızlarının bir türlü barışmadığı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu hakkında da şok bir suçlama yaptı. Hacıosmanoğlu, Ziya Doğan tarafından kadrodışı bırakılan Fatih Akyel ile Asbaşkan Haşim Sayitoğlu arasında geçen bir telefon görüşmesini anlatırken, ortalığı karıştıracak ifadeler kullandı.

Sayitoğlu, Fatih Akyel'in kadrodışı bırakıldığı dönemde kaldığı bir otelin lobisindeyken, Sayitoğlu ile telefonda konuştuğunu ve otel müdürünün bu konuşmaya şahit olduğunu vurguladı. Otel müdürünün ifadesine göre Fatih Akyel'in telefonda konuştuğu Sayitoğlu'na "Abi daha ne kadar bekleyeceğim" dediğini belirten Sayitoğlu, kısa bir sessizliğin ardından Fatih Akyel'in şöyle konuştuğunu öne sürdü: "İyi de abi ya Bursaspor'u yenersek ne olacak?"

Son günlerde kulüp içerisinde yaşanan gelişmeler nedeniyle Trabzon Zorlu Grand Otel'de basın toplantısı düzenleyen İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Nuri Albayrak hakkında da ağır açıklamalarda bulundu. Sayitoğlu'nun CHA'dan geçen diğer sözleri ise şöyle:

HEDEFTE YİNE SAYİTOĞLU
Hacıosmanoğlu'nun Sayitoğlu'na karşı suçlamaları bu kadarala da sınırlı kalmadı. Ligin ilk yarısında deplasmanda oynanan Bursaspor maçı sonrası kafile başkanı Serhat Akçay'ın, hocanın elindeki kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini dile getiren İbrahim Hacıosmanoğlu, "Akçay'ın bize anlattıklarından sonra hocamız Ziya Doğan'ı aradık. Hocamız kendisinin bu türde bir açıklaması olmadığını açıkladı. Bursaspor maçından sonra yönetimdeki bazı arkadaşların hocanın gönderilmesi için böyle bir plan yaptıklarına şahit olduk. Bu olay sonrası başkan Nuri Albayrak hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağırdı. 3 dakika süren toplantı sonrası bu kurulun hocayı gönderme tezgahı tutmadı." diye konuştu.
Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimi bir aile olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, "Bu şartlar altında Trabzonspor'un başarılı olması çok zor. Başkan verilen görevleri istifa olarak geri alması yanlıştı. Başkan sözlü olarak verilen görevler, yazılı olarak geri almayacaktı. Benim de istifam telefonla istendi. Toplantıda herkes istifalarını verdi, Başkanın asbaşkanın istifasını alması çok yanlıştı, Asbaşkana bu görev verilmeseydi belkide biz bu kongrede daha fazla oy alacaktık." dedi.
BAŞKAN ALBAYRAK, ASBAŞKAN İLE DEVAM ETME KARARI ALIRSA YÖNETİMDE 6 KİŞİ İSTİFA EDECEK
Hacıosmanoğlu konuşmasını şöyle sürdürdü: "Yönetimde 6 kişi ile konuştuk. Bu altı kişi başkanın asbaşkanla yola devam ettiği taktirde istifa edeceklerini söyledi. Oyuncuya güven vermeyen, samimi olmayan kişileri bu kulüpten kurtarırsanız Trabzonspor başarı yakalar, ya da 11. ayda kongre kararı alınır. Bu yönetim kurulunda bulunan insanlar Trabzonspor sevdalısı ve Trabzonspor'un geleceğini düşünüyorsa mutlaka bu iki alternatiften birini yapmalıdırlar. Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister. Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. Yönetimde 6 arkadaş benimle hareket ettiği kesinlikle yanlış. Bu 6 kişi başkanla hareket ediyor, sadece bu yöneticilerin bu yönetim asbaşkanla devam ederse istifa edeceklerini söylüyor."
Sivasspor maçında taraftarın başkan Albayrak'a karşı olan protestosunu tertipleyecek kadar şerefsiz bir insan olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, "Beraber yola çıktığım, abi diye hitap ettiğim bir insana karşı bu hareketi yaptıracak kadar şerefsiz ve haysiyetsiz değilim. Bunu yapmışım gibi düşünen, kafasının içerisinden geçiren de delikanlı değildir. Bugün yaptığı açıklamaları Fenerbahçe maçı sonrası da yapacağını, fakat yönetim kurulunda son günlerde ortaya çıkan bölünmüşlüğün parçalanmışlığın kamuoyu önüne serilmesinden dolayı bu açıklamaları acil yapmamı gerektirdi." ifadelerini kullandı.
Trabzonspor üzerinden hiç bir beklentisi olmadığını ve bu kulübe gönülden bağlı olduğunu ifade eden İbrahim Hacıosmanoğlu, "Bu sevda uğruna zaman zaman çıkışlarım oluyor. Trabzonspor değerlerine saygısızlık yapmakla suçlanmak bana acı veriyor. Trabzonspor'a bir çivi çakan, emek veren hiç bir değere saygısızlık yapmaya ne düşüncem de aile yapım müsait değildir. Her camiada olduğu gibi Trabzonspor'da da kulübün ismini maddi ve manevi çıkarları için kullanan insanlar olabilir." dedi.
Hacıosmanoğlu, "Ben Şenol Güneş gibi yapmayacağım. Tüm bildiklerimi söyleyeceğim. "Ben yurt dışında hoca arayışı yapıp söz kesmişken, bana hiç bir bilgi verilmeden, başka bir hoca (Lazaroni) ile anlaşıldığını internetten öğrendim. Bu olay sonrası ben değil, Trabzonspor ters köşeye yatırıldı. Bu bilgi bana gece saat 23.00'de mesaj ile geldi. Asıl ilginç olan gazeteci Ergun Ata'nın ertesi sabah köşesinde Hacıosmanoğlu yeni hocayı telefon mesajıyla öğrendi, yazısı oldu yazısını yazmasıydı.. Kim Ergun Ata'ya haberi Hacıosmanoğlu'na mesajla bildirdik servisi yaptı. Benim o zaman istifa etmem gerekirdi." ifadelerini kullandı.
ZİYA DOĞAN'IN GELİŞİNE ÇEKİRDEK KADRO KARAR VERDİ
Yaşanan süreçte Lazaroni'nin ne kadar yanlış tercih olduğunun görüldüğünü vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Ziya hocanın gelişine mevcut çekirdek kadro karar vermiştir. Hoca ile bir samimiyet kurulmamış, hoca hep yalnız bırakılmıştır. Böylesine şartlarda çalışan arkasından ne tehlike geleceğini düşünen bir hocanın bugünkü sonuçları alması bile büyük başarıdır." dedi.
Hacıosmanoğlu, hafızasındaki kara kabuklu defteri açıkladığını bu güne kadar kızılcık şerbeti içip sabrettiğini ifade ederek, "41 yaşındayım. 1 sene 3 ayda verdiğim tavizin hiç birini Trabzonspor'a zarar gelmesin diye vermedim. Yaşanan son olaylar nedeniyle 40 gündür uyuyamıyorum." şeklinde konuştu.
"ZİYA DOĞAN'I GÖNDERİP, YERİNE SAMET AYBABA'YI GETİRMEK İSTEDİLER"
Teknik Direktör Ziya Doğan'ın ne çektiğini kimsenin bilmediğini belirten Hacıosmanoğlu, "Zavallı hocanın ne çektiğini kimse bilmiyor. Ziya Doğan, 'Arkadan ne zaman kambazlanacak' diye gerisine bakmadan önüne bir türlü bakamadı. Panik atak ortada gezdi. Trabzonspor'u bugünlere taşıması bana göre mücize, hocayı bu kulüpten göndermek için çeşitli yollar denendi. Bazı dürüst ve delikanlı oyuncuları da buna alet etmek istediler. Antalya kampı öncesi Asbaşkan önderliğinde Trabzon'da bir toplantı yapıldı.
İstanbul ve Trabzon kanadı olarak ayrım yapılır, ama o toplantıya Trabzon'dan iki arkadaşımız katılmadı. Bu toplantıya İbrahim Baturoğlu ve Serhat Akçay katılmadı. 'Ya hoca ya da biz' diye bu toplantıdan bir karar çıkıyor. Arkadaşlar bakıyorki hoca duruyor, Asbaşkan istifa etmiyor. Hoca, o toplantıda bir şeyler anlatıyor ve ondan sonra Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, 'Bundan sonra hoca nereye giderse ben arkasında olacağım' diyor. Ben de bunun üzerine kendisine beni rahatlattığını söyledim. Hocayı göndermek için çeşitli versiyonlar uygulandı, ama bunların hiçbiri tutmadı. Samet Aybaba'yı göreve getirmek istediler, ama olmadı" diye konuştu.
Yönetim kurulu üyeleri Cemal Sağlam, Yusuf Şimşek, Köksal Güney, Faruk Kanca ve Serhat Akçay'ın Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun görevine devam etmesi halinde, göreve devam etmeyeceklerini beyan ettiklerini söyleyen Hacıosmanoğlu, "İsmini saydığım arkadaşlarım Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun göreve devam etmesi halinde başkanla birlikte hareket etmeyecekler. Kamuoyu tarafından yanlış anlaşılmasın bu arkadaşlarım benimle birlikte yürümüyorlar. Buna ben de izin vermem, Trabzon'da böyle bir gruplaşmanın çıban başıolmam, ben bu toplantıyı kendi irademle yaptım. Benden yana tavır almalarını istemedim. Bu hem bana hem de Trabzonsporluluğa yakışmaz, kendi iradeleri doğrultusunda hareket etmelerini istedim. Onlar da bana başkanın yanında olduklarını ve başkanla birlikte hareket edeceklerini, ancak tek sıkıntılarının Asbaşkan Haşim Sayitoğlu olduğunu ve onunla birlikte yürümeyeceklerini, 'O varsa biz yokuz' dediler" ifadelerini kullandı.
"Yönetim kurulunda bulunan arkadaşlar Trabzonspor'u güzel yarınlara taşımak istiyorlarsa kongre kararı almaları gerekir" diyen Başkan Yardımcısı Hacıosmanoğlu, "Yönetim kurulu içindeki arkadaşlarım Trabzonspor'u güzel yarınlara taşıma adına kongre kararı alması gerekir. Ya kongre kararı alırlar ya da içlerindeki oyuncuya güven vermeyen, hocayı tedirgin eden, samimi hizmet etmek isteyen arkadaşları tedirgin eden yöneticileri bir kenara bırakırsınız, samimi olan arkadaşlarla yürürsünüz. Bu camiada sizedestek verir. Bu oturmuş kadro da hocanın isteği doğrultusunda yapılan transferlerle önümüzdeki sezon şampiyonluğu başta kovalayan bir takım olur. Bunun inancını ben taşıyorum. Sayın başkan Nuri Albayrak'ın bunu yapma iradesi ve cesareti vardı. Nuri Albayrak'ın Trabzonspor için samimi insanlarla yürümesi gerekir" dedi.

Ertuğrul ATALAY
08.05.2007, 21:50
Aslında darbe lazım bu adamlara....
yeter artık bu kepazelik deyip...
özkan sümer Ahmet suat, faruk özak gelsin kovsun bunları ne deyim ...şaşırdım artık....

Şuayip Aydın
08.05.2007, 21:53
Sayitoğlu galibiyete inanıyor

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Fenerbahçe'nin cezası nedeniyle İzmir Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşmada sahadan 3 puanla ayrılacak tarafın Trabzonspor olacağına inandığını söyledi. Bordo-mavili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulunan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, Fenerbahçe maçı hazırlıklarının sürdüğünü belirterek, "Fenerbahçe maçının hazırlıkları sürüyor. Fenerbahçe'nin cezası seyircisiz oynamadan saha kapatmaya çevrilse de karar cezadan çok ödül gibi duruyor. İzmir Atatürk Stadı'nın kapasitesi belli. Karar bir cezadan çok ödül gibi dursa da biz kulüp olarak geçmişten bu yana kurul kararlarına saygı göstermesini bildik. Bundan sonra da bu tavrımızda bir değişiklik olmayacak. Hedefimiz maç nerede oynanırsa oynansın galibiyettir" diye konuştu.

Silencer
08.05.2007, 21:57
En büyük sorun bence Muhalefet Eksikliği.
Taraftar ne derse desin, yönetim "Biz kurulla gelir, kurulla gideriz" havasında.
O kurulda ağırlığı olan muhalif bir grup yok ki (ya da var da sesi soluğu çıkmıyor ki) yapılan işler denetlensin, yanlışların hesabı sorulsun, sorumluları istifaya zorlansın.
En basitinden, sadece Trabzonspor'un değil Türk futbolunun göz bebeği olan Fatih Tekke'yi rekor ücrete satıyorsun, gelen parayı "şeytan aldı götürdü" misali nasıl buharlaştırdığını anlatıyorsun, ve bu kurul bunun gibi nice "faaliyetler"ine olur verip bütçene varasıya onaylıyor.

Şimdi yönetimin kendi içinde sözüm ona oluşan Hacıosmanoğlu duruşu da tam anlamıyla "dostlar alışverişte görsün" muhalefeti.
Ne diyelim, körler sağırlar birbirini ağırlıyor, biz gözü gören kulağı duyanlar da elimiz kolumuz bağlı seyrediyoruz. :(

Emorfo
08.05.2007, 22:01
Valla midem bulandı.
Hacıosmanoğlu'nu seçilmeden önce belki bir çok kişi adını dahi duymamıştı ancak adını ben farklı yerlerde farklı olaylarda duymuştum. Zirveye oynayan Trabzonspor'un işine yarayabilir diye düşünüyordum. Ancak malesef kişilerin bir kurum için sadece araç olduğunu unutup sen ben kavgasına girdik. Hacıosmanoğlu tabir yerindeyse Don-Kişot gibi, bir yandan Türkiye'deki yönetici profili değişsin diyoruz, diğer yanda ise hala prim yapabilen çok ses çıkartan ama az işin yapan yönetici profili.

Çok enterasan gerçekten yönetimdeki çarpıklığı, yanlışlığı yöneticiler arasında yaşanan tartışmaların Trabzonspor'a verdiği zararları yazıp durduk. Her şeyden önce ekip çalışması gerektiğini uyum ve samimiyetin önemini, herşeyin başının sadece Trabzonspor'a hizmet etmek olduğunu, bu uğurda bazı şeyleri hasır altı edilmesi gerektiğini yazıp çizdik. Ortada bir orta oynu oynanıyor, bir daha Trabzonspor'un kapısından geçemeyeceğini çok iyi bilen insanlar hayatlarında yapamaycakları reklamı koca bir kulübü yok ederek yapıyorlar. Ve bu orta oyunu sona yaklaştı. Mafya kılıklı bir adam kulübü yönetimi esir aldı, herşey kötü bir tek kendisi iyi. Onu seçme beni seç diyor. Yok birbirinizden farkınız azıcık Trabzonsporluluğunuz varsa adam gibi çıkın bu camiadan özür dileyin ve istifa edin. Yeter artık Trabzonspor kişisel kavgalarına alet edilecek bir kulüp değildir. Milleti Trabzonspor'dan soğutacak seviyeye getirdiniz, yeter artık bu kadar palyaçoluk çekin gidin. Daha fazla küfür yemeden çekin gidin.

maskeli61
08.05.2007, 22:03
yuh be yuh rezalet rezil insanlar hala trabzonsporumuzun üstünden pirim ypıyolar ALLAH BELANIZI VERSİN KİM TRABZONSPORDAN PİRİM YAPIYOSA BİN LİRASINI YİYOSA ALLAH BELASINI VERSİN YÜZSÜZ İNSANLAR YA BIRAKIN GİDİN ARTIK HEPİNİZ YA

YİYİM SİZİN GİBİ TRABZONSPOR SEVDALISINI DAHA KÖTÜ ŞEYLER GELİYO DİLİME AMA SİZİN SEVİYENİZE İNMİCEM ALLAHINIZDAN BULUN HEPİNİZ RTIK DEFOLUN GİDİN HEPİNİZ

YETER ARTIK YETERRRR

fteotdgs
08.05.2007, 22:09
Biktim artik su sunu yapmis, bu bunu yapmis muhabbetinden. Is yok icraat yok varsa yoksa laf. Yeter be! Hic adam ayirt etmeden tum yonetime soyluyorum: Trabzonspor'a ne verdiniz, onun icin ne yaptiniz ki daha hala orada duruyorsunuz? Hic mi kulaklariniz cinlamiyor yahu???

Bahtiyar
08.05.2007, 22:09
ya bu osmanooo niye kiki nin kadro dışı kalması olayından bahsetmemiş tamam bunların hepsine inandık ama kiki niye kadro dışı kaldı sonra lazoroni 4. haftada niye kovuldu bide alakasız yere ve en önemlisi
ali koça niye hakaret etti. hernekadar olsa bizi ilgilendirmiyor ne olursa olsun nerden kazanır kazanır sanane bize ne. yönetici dediğin biraz ağır olur hacosmanooo o makamda bu sorunları çözmek için var karı gibi dedi kodu yapmak için değil.

hami_6761
08.05.2007, 22:11
trabzonumuzu şampiyon yapacak tek adam AHMET AĞAOĞLU

sbay
08.05.2007, 22:14
Hacı, Hoca, Haşim
Yaşı kırka dayadık ve daha ne kadar yaşarız ancak Allah bilir. Trabzon lisesini bitirip Kanberoğlu otobusu ile İstanbul yoluna düşeli handiyse 20 yıl olmuş. İletişim fakültesinde okula başlayışımla öğrenci hareketlerinin de içine düştüm. Siyasal bir duruşum vardı elbet ve doğrusuyla yanlışıyla aidiyet hissi duyduğum bu yapının içinde ben de yuvarlandım durdum.

Bir noktayı hiç ıskalamadım arkadaş seçerken; arkadaşlarımı hep omurgalılardan ve rüzgara kapılmayanlardan seçmeye çalıştım. Fraksiyon kavgalarını yaşı yaşıma yakın olanlar iyi bilir, ama işte benim için doktrinlerden çok daha önemli olan hep kişilerin duruşu oldu. Yanıldığımız çok oldu elbet, lakin bizi ve geleceğe dair umutlarımızı diri tutmaya yetecek kadar “adam” gibi arkadaşlarım daha çok oldu. Hasılı şudur; hayatım boyunca omurgasızlardan ve değil rüzgarda meltemde bile yaprak gibi savrulanlardan hiç hazzetmedim. Bu kadar yeter.

Trabzonspor herkesin bildiği gibi son 25 yıldır kendi karatında yöneticilerle buluşma şansını hiç yakalayamadı. Ya kendini dev aynasında görenlerin oyuncağı oldu, ya yükselme hırsı içindeki müteahhitlerin merdiveni , ya basiretsiz kişilerin ya da siyasal eklektik kadroların şamar oğlanı.

Son kadronun en etkin isimlerinden biri olan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun; birçok konuda yaptığı açıklamalarla toplumun geniş bir kesiminden “helal olsun adama be” övgüleri aldığını biliyor, yaşıyoruz. Canaydın’ın pısırıklığına kızan Galatasaraylılardan; bu yıl Fenerbahçe karşıtlığı üzerine inşa edilmiş bir yönetim anlayışıyla idare edilen Beşiktaşlılara kadar neredeyse herkes Hacıyı alkışladı durdu. Bu alkışlara neden olan konuşmaların genellikle öne çıkan ortak bir noktaları vardı; çoğu zaman haklı gerekçelere dayansa da; Fenerbahçe karşıtlığı.. Fenerbahçe’nin Hacı’nın eleştirilerinden çok daha fazlasını hak ettiğini söyleyenler olabilir, abarttığını düşünenler olabilir. Ama bu olasılıklar gerçeği değiştirmez.

Ancak Hacı’nın son açıklamaları, normal koşullarda yenilir yutulur şeyler değildir. Trabzonspor’u idare ettiğini sananların geçmişlerinde biriktirdikleri, maalesef, bu sözlerin de afiyetle yenilip yutulabileceğini göstermektedir. Yiyin efendiler yiyin..

Samimiyetine inanma eğilimimin ağır bastığı Hacı İbrahim’in iddiasına göre; Trabzonspor içerden birkaç oyuncu ve yönetici Haşim Sayitoğlu’nun “satışına” gelmiştir. Bursa’da bir otel lobisinden Trabzon daki bir başka otel lobisine taşınan telefon konuşmalarının içeriği, teknik direktörü göndermek için yönetici-futbolcu işbirliğinin en güzel örneklerinin verildiğini gösteriyor. Biz de; Trabzonsporun onurlu formasını lekelemek pahasına kaptanlık pazubandı teslim edilen bir oyuncunun nasıl olup da birden bire kadro dışı kaldığını anlamaya çalıştık, boşuna..şimdi parçalar birleşince…

Eğri oturup doğru konuşalım şimdi. Kimi Trabzonsporluları kızdıracağını bile bile gerçeği dillendirmeye ve antipatik olmaya devam edeceğim. Evet ben bir Trabzonluyum ve bu kentin uşağıyım. Ama kentin uşağıyım, kişilerin veya hırslarımın değil. Uzatmayalım..

Oyuncusu kendi takımı aleyhine bahis oynayan bir takımın yöneticisinin de, kişisel hesapları uğruna maç “ayarlamasının” anlaşılmaz bir tarafı mı var?

Trabzonsporlular bu sorunun yanıtını vermeden tünelin ucuna hiç bakmasınlar. O tünelden çıksa çıksa kara trenin yağ tutmuş farları çıkar ve önüne ne çıkarsa ezer geçer. Ne Trabzon kalır geride ne Haşim ne Hacı ne de hoca..

Başladığımız gibi bitirelim. Evet dik duruşlu ve omurgalı adamları sevdim hep, arkalarında durdum, arkamda olduklarını hissettiğimde en öne atılmaktan hiç kaçmadım. Hacı İbrahim bu dik duruşunun içini ya yeni söylemlerle dolduracak ya da giderek küçülmeye mahkum bir figür olarak yavaş yavaş sahneden çekilecektir.

Not: Hacı nitelemesi tamamen halisane duygularla yapılmıştır. Rahatsızlık verirse o uzun ismi yazmak zahmetine de katlanırız

Sedat TUNALI

macka61
08.05.2007, 22:16
bunlar hala yönetimde duruyor utanmalarıda yok mu bu insanların içinizde biraz trabzon sevdası varsa bırakıp gidin artık

erol-61
08.05.2007, 22:17
vallaha billaha bu yöneticiyiz diye geçinenleri görkce MEHMET ALİ YILMAZ'a duacı oldum ne olursa olsun 35 yaşıma geldim böyle kalitesiz ne yaptığını bilmeyen bir yönetim daha görmedim
SALDIM ÇAYIRA MEVLAM GAYIRA

Misina
08.05.2007, 22:25
Yönetimin ne kadar çatlak olduğunun belgesi olay budur

KUTADGU
08.05.2007, 22:26
Allah sabır ihsam eylesin biz taraftarlara...

diğer zevata da biraz akıl fikir yarabbi.........

smertkan
08.05.2007, 22:35
Anlaşabilmek için aynı dili konuşmak yetmez aynı duygularıda hissetmeniz gerekir. Yönetimimizin neden anlaşamadığıda yavaş yavaş meydana çıkıyor.Tabi akla iki seçenek geliyor, Birinci neden duygusal yani Herkes kendinin takdir edilmesini istiyor ego tatmini Yani manevi menfaatler. İkinci neden yine duygusal ama bu sefer tamamen duygusal yani maddi menfaatler :ben birinci nedenden olmuş olabileceğini tercih ve temenni ediyorum.

Sn Hacıosmanoğlu için Delikanlı adam dik duruşlu deniliyor.Söylediğinin arkasında deniliyor. Daha öncede yazdım Star TV de bir programda beyefendi Cem Papilayı kendine muhatap aldı ve Cem papiladan Trabzonsporu siz ne hale düşürdünüz lafını işitti. Çıktı orada Fenerin besleme kalemleri ile çalınmış şampiyonlukları konuşmaya kalktı.

Yetmedi Haluk uLUSOY u savunmak için Ali KOÇ üzerinden KOÇ ailesinin hakkında ispat edemeyeceği şeyleri söyledi. Yetmedi Gitti Sn Faruk Özak a laf attı.

Bunların hepsine bakınca bunun neresinde soğru duruş dik duruş var.Dik duruş horoz gibi diklenmeyle vakitli vakitsiz konuşmakla oluyormu.

Rakibine sahada tuş etmiş güreşçinin duruşudur dik duruş, yada nakavt eden boksörün duruşu yada penaltı kurtaran kalecinin duruşudur.Yada Zafer kazanmış komutanın askerin duruşudur. Memleketine Fabrikalr yollar okullar kısaca uygarlık basamakları kazandırmış olanların duruşudur dik duruş. Yani işin içinde eylem vardır icraat vardır.Kazanım vardır. Ozaman adama helal olsunda denilir.

Sonuç olarak Gerçekten Trabzonsporlu ,Trabzonsporu herşeyden önce tutan birilerini iş başına getirmeliyiz.Belki başkanınız yöneticiniz parasız olabilir ama sağlam Trabzonsporlu olsunlar yeter.

Ümit Küçük
08.05.2007, 22:39
yok bıze abrahamovıc lazım ama bu adamlar onmuda yer bıde bı yerel kanal var trabzonda adını vermek ıstemedıgım saolsun oda cok karıstırıyo herseyı hem yonetıcı hem medya trabzon dusmanı olursa bole oluyo ıste Allah kurtarsın ne dıyım

Bahtiyar
08.05.2007, 22:46
yok bıze abrahamovıc lazım ama bu adamlar onmuda yer bıde bı yerel kanal var trabzonda adını vermek ıstemedıgım saolsun oda cok karıstırıyo herseyı hem yonetıcı hem medya trabzon dusmanı olursa bole oluyo ıste Allah kurtarsın ne dıyım

bu yerel medya olayı aynen dediğin gibi ulusal aleyhte yazıyor ama altını kazmıyor hiç olmazsa bunları Trabzonspor lafını ağzına almalarını yasaklayacaksın.
sonra Trabzonda ne kadar eskiden hocalık yapmış şahıs oynamış oyuncu daha birçok klüple ilişiği bulunmuş kişilere emeklerinden dolayı teşekkür edip Trabzon dışına süreceksin.
en büyük fitne fesat içimizde bu halle hangi yönetim gider hangisi gelirse gelsin başarı hayal.

Egemen
08.05.2007, 22:48
görüşümle alakası olmasa da Trabzonspor'da devrim şart.. yıkmak lazım bu düzeni..

Ümit Küçük
08.05.2007, 22:49
baskan ahmet aga oglunun olmasını ıstıyorum ama derin trabzonspor buna izin vermez

Cafer KILIÇSOY
08.05.2007, 22:49
Ey büyük Mevlam. biz bu hallere düşecek ne yaptık.

Millet sezonu bitirmiş yapacakları transferleri el altından kimse duymadan yürütüyor ama bizim ağaların yaptığına bakın. Yazık yazık çok yazık.

Bu açıklamalarda en çokta F.Akyel- Bursaspor kısmına takıldım. Eğer bu doğruysa bunların Trabzon'da yaşaması haramdır. Arkadaşlarım statta biz televizyon başında yırtınıyoruz maçı alalım diye. Bazılarıysa evinde Trabzonsporun yenilmesini bekliyor. ALLAH aşkına çıksında biri bu olayı bana açıklasın. Deliricem ya. Eğer bu olay gerçekse, yanı Trabzonsporun sebebi ne olursa olsun yenilmesini isteyen varsa bu kansızdır, şerefsizdir, haysiyetsizdir, ahlaksızdır, yediğin ekmeğe tekme vurmaktır Trabzona ve Trabzonsporluya ihanettir. Bunun başka bir acıklaması olama

Bütün kesim kongre diyor adamlarda ses yok. Sanki Trabzonspor babalarının malı. Utanmak yok, sıkılmak yok. Ne anlatıyoruz ki biz burda. Taraftarın gönül terazisi allak pullak, senelerdir gülmüyor kimin umurunda.

ALLAH topunuzun.....

Cafer KILIÇSOY
08.05.2007, 23:02
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=239752

Heber7 com da yer vermiş bu açıklamalara

Erdal
08.05.2007, 23:05
sezon ortasında ziya doğan ın seon bitince bazı şeyleri açıklayacagım ...... şimdide haşim bey in hocamızla sorunumuz yok devam ediyoruz....... açıklaması üstüste gelince ....... ulan ömer lütfü mete beni paranoyak ettin ...........

zahido
08.05.2007, 23:06
Hala hacıosmaoğlunu savunanlar varsa görsünler Trabzonsporu ne hale getirdiğini.. Bir yönetici başkana kafa tutyosa ki abi-kardeşiz diyo ondan şüphe edilmelidir.. Trabzonspor taraftarı asla populist yanlı yöneticileri benimsememiştir yanlış oyun oynuyo HACI..

TSelif
08.05.2007, 23:08
TRABZONSPOR u bu hale sadece Hacıosmanoğlu değil. Albayrak , Sayitoğlu ve diğerleri getirmiştir. Ve olması gereken tek şey de hepsinin bu şehri terketmesidir :mad:

Taner Gündoğdu
08.05.2007, 23:14
Hacıosmanoğlu ne zaman ne söyleyeceğini iyi planlıyor. hani bir anlayış vardır ya sesini yükselten haklıdır diye... o misal önce davrandı Hacıosmanoğlu ve haklı duruma geçtiğini sandı! ama bu sefer olmadı! hiçbirinizin diğerinden farkı yok artık bunu biliyoruz! eğer ekip arkadaşın takımı satıyorsa ve sen bunu bilip istifa edip bunu tüm camiaya duyurmuyorsan sende takımını satmış sayılırsın!!!

HALİT KARAKAŞ
08.05.2007, 23:23
Hacıosmanoğlu Açıkladıhttp://www.haber61.net/images/news/ibrahim_haciosmanoglu.20061120213745.jpg08 Mayıs 2007 17:12İbrahim Hacıosmanoğlu'nundan çok çarpıcı açıklamalar geldi. İşte Hacıosmanoğlu'nun basın açıklaması...
Hacıosmanoğlu Açıkladı
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Zorlu Grand Otelde bir basın açıklaması yaptı.

-GELİŞEN OLAYLAR AÇIKLAMAMI ERKENE ALMAMA NEDEN OLDU

Hacıosmanoğlu Türk futbolunun içerisine girdikten sonra, Türk futbolunun açılım kazandığını, Türkiye'den Türk futbolu adına yaptığı radikal çıkışlardan dolayı taktir aldığını belirterek, “Kulüpler Birliği toplantısında yaptıklarımı Trabzonspor'da gerçekleştireceğim. Gelişen olaylar bu açıklamayı daha erken yapmamı gerektirdi" dedi.

-TRABZONSPOR İSMİNİ MADDİ VE MANEVİ OLARAK KULLANAN KİŞİLER VAR

Trabzonspor üzerinden hiç bir beklentisi olmayan cesur bir adam olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzonspor'a gönülden bağlıyım, bu sevda uğruna çıkışlar yapan bir adam olarak, Trabzonspor değerlerine saygısızlık yapmakla suçlanmam bana acı veriyor. Trabzonspor'a bir çivi çakan, emek veren hiç bir değere saygısızlık yapmaya ne düşüncesinin ne de aile yapım müsait değildir. Her camiada olduğu gibi Trabzonsporda da kulübün ismini maddi ve manevi çıkarları için kullanan insanlar var” diye konuştu.

-BAKAN ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIM ÇARPITILDI
-ÖZAK İLE İLGİLİ AÇIKLAMALARIMDAN DOLAYI DİSİPLİNE GİDECEKSEM GİDEYİM

Televizyonda kendisine Stad projesi ile söylediklerinde ,hedef sayın Bakan Özak mıydı? diye sorulduğunda, verdiği cevabın yanlış yansıtıldığını kaydeden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

“Sayın bakanın önemli bir yerde bulunduğu için bu projenin sayın bakan zamanında yapılmasının Trabzonspor menfaatine olacağını belirttim. Bu fırsatı kaçırmayalım, Sayın bakan bir daha bakan olacak mı diye açıklamam ise çok farklı bir şekilde basın ve medyada yer aldı, farklı yönlere açıklamam çekildi. Bu açıklamalarımdan dolayı (Trabzonspor menfaatleri doğrultusunda yaptığı açıklamalardan dolayı) disiplin kuruluna gideceksem, gideyim, ama bilin ki ben bu tür ifadeleri her zaman kullanmaya da devam edeceğim”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile son dönemlerde yaşanan ve kamuoyuna akseden olaylarla ilgili olarak, şunları söyledi.

-BAŞKANIN ALİ KOÇ İLE İLGİLİ AÇIKLAMAMAMDAN SONRA BENİ TEKZİP ETMESİNİ ÇOK YANLIŞ BULUYORUM.

“Sakaryaspor maçından sonra, kupa maçına giderken, futbolcuların isteğini kıramadım, onlarla beraber kampa gittim, (kupa maçını kaybeden o çocukların halini görünce çok acil işlerim ve toplantılarım olmasına rağmen, onları yenildikten sonra bizi bıraktı gitti durumuna düşürmemek için futbolcuların, bozuk olan psikolojilerinin düzelmesine yardımcı olmak için onlarla Antalya'ya kampa gittim.) Dokuz gün sonra İstanbul'a döndüm. Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç'un yaptığı açıklama her Trabzonlu'nun gibi beni de çok rahatsız etti. Bu açıklamaya cevap vermek lazımdı. Aynı asbaşkan arkadaşımız hemşerimiz Futbol Federasyonu Başkanı için kullandığı başka bir ifade var "Hırsızlar ve şerefsizler" eğer o adam hırsız ve şerefsiz ise bizim onunla olmamamız lazım, eğer değilse, çıkıp bunu açıklamamız lazım. bende öyle yaptım açıkladım.. Bu açıklamalarımdan sonra sayın Başkanımız, kulübün internet sitesinde konu hakkında net bilgileri almadan bir açıklama yaptı. Siz beni sahiplenmiyor, Fenerbahçe asbaşkanını sahipleniyorsunuz. Fenerbahçe asbaşkanının federasyon ve başka kişiler için yaptığı açıklamalarla ilgili olarak Fenerbahçe sitesinde, bu yapılan açıklamalar asbaşkanımızı bağlar, Fenerbahçe yi bağlamaz diye açıklama duydunuz mu? Aradaki çelişkiyi kamuoyunun görüşüne sunuyorum” dedi.

-TRABZONSPOR İÇİN DÜN NE YAPTIYSAM BUGÜNDE YAPARIM

Hacıosmanoğlu, “Bugüne kadar Trabzonspor'un menfaatlerini zedeleyen, kişisel hiç bir çatışmam hiç kimseyle olmamıştır. Trabzospor'un başarısı için dün ne yapmışsam, bugün ne yapmışsam yarında aynısını yapacağım” dedi.

Göreve geldiklerinde takımın başında çok değerli bir hoca olduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, "Plan, program, yapan bu hocayla devam kararı aldık.Hiç kimsenin şahsıyla ilgili değil, bu camianın bekası için konuşuyoruz. Ben Şenol hoca gibi yapmayacam, tüm bildiklerimi Trabzonspor menfaati için söyleyeceğim” dedi.

Trabzonspor'a hizmet etmek için hiç bir çıkar beklemeden üçlü bir saç ayağ kurarak yola çıktıklarını ve buna göre bir görev dağılımı yaptıklarını vurgulayan Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:
“Genç bir oyuncunun transferi için hocanın ben döneyim sözleşme yapın dediğini, hoca döndüğünde o oyuncuyu idmana almadığını, sayın asbaşkanın bu konuda, rahatsızlığı Vahit hoca ile başlayan olumsuzluğun sinyaliydi. Halilhodziç'in geçen 3 ayın sonunda kendilerine Trabzon'da yanlız olduğunu, kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini söylediğinde, Trabzon'a gelerek hoca ile görüştüğünü ve olumsuzlukları giderdiğini söyledi. Ankara'da oynanan Ankaraspor maçı öncesi koridorda bulunduğum sırada Kaptan Fatih Tekke'nin yanıma gelerek (abi sana saygısızlık olmasın ama basın sözcümüz yanımıza gelerek, hoca kalacak sanmayın, hoca gidecek siz çıkın bu maçı alın dedi) Basın sözcüsüne sorduğumda bu açıklamayı futbolcuları motive etmek için söylediğini, hoca gitmezse futbolculara mahçup olacağını söyledi. Kendisinin yurt dışında hoca arayışı yapıp söz kesmişken bana hiç bir bilgi verilmeden, başka bir hoca ile anlaşıldığını internetten öğrendim. Bu bilgi bana gece saat 23:00 da mesaj ile geldi. Asıl ilginç olan gazeteci Ergun Ata'nın ertesi sabah köşesinde Hacıosmanoğlu yeni hocayı telefon mesajıyla öğrendi yazısı oldu. Kim Ergun Ata'ya bu haberi verdiyse ben o zaman istifa etmem gerekirdi”

-ZİYA DOĞAN'IN GÖREVE GELİŞİ

Ziya hocanın gelişine o mevcut çekirdek kadro karar verdiğini ifade eden Hacıosmanoğlu şöyle devam etti:

-BURSA MAÇINDAN SONRA HOCAYI GÖNDERME TEZGAHLARI TUTMADI

“Bursa maçından sonra kafile başkanı Akçay, hocanın, Bursa maçından sonra bu kadro ile bu kadar olur dediğini kendilerine ilettiklerini, fakat hocayı aradıklarında bunları söylemediğini ve ertesi gün basındaki haberlerinde hocayı doğruladığını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Yönetimdeki arkadaşların hocanın gönderilmesini istediklerini, hoca ve yönetimin İstanbul'a toplantıya çağrıldığını , toplantının 3 dakika sürdüğünü ve kurulan hocayı gönderme tezgahının tutmadı”

Devre arasında ellerinden geldiğince hocanın transfer isteklerini gidermeye çalıştıklarını ifade eden Hacıosmanoğlu, “Trabzon'da yapılan toplantıda, Futbol şubesi sorumluluğunu isteyen Sayitoğlu'na bu görev verilmesini en çok destekleyen kişi benim. Nejmi Perekli'nin menejer olarak takımın başına getirildik. Antalya maçından sonra Nejmi Perekli bize konumunu sorduğunda yetkileri anlattık, özellikle takım hakkındaki bilgileri çekirdek kadroya bildirmesini istedik. fakat her ne hikmetse genel menejer sahaya giremeyip idari menejer'in girdiğini ifade etti.

-HER NE HİKMETSE İDARİ MENEJER GALİBİYETLERDEN %100 PRİM ALMAKTA, BUNDAN HİÇ KİMSENİN HABERİ YOK, BAŞKANIN DAHİ

Hiç kimsenin haberi olmadan idari işler menejeri'nin galibiyetlerden yüzde yüz prim aldığını, bundan başkanın, hocanın ve yönetim kurulunun haberi olmadığının altını çizen Hacıosmanoğlu, “İdari menejer bugüne kadar aldığı primleri Trabzonspor'a iade etmesi gerekiyor. Bugüne kadar kızılcık şerbeti içip sabrettim, 40 yaşıma kadar yaşamadıklarımı bu bir yıl içinde yaşadım, 40 günden beri uyuyamıyorum, psikolojim bozuldu” dedi.

-BAŞKANIN SÖZLÜ OLARAK VERDİĞİ GÖREVİ, YAZILI OLARAK İSTİFALARIMIZI ALMASI YALNIŞTI

Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için samimi bir aile olması gerektiğini ifade eden Hacıosmanoğlu, “Bu şartlar altında Trabzonspor'un başarılı olması çok zor. Başkan verilen görevleri istifa olarak geri alması yanlıştı. Başkan sözlü olarak verilen görevler, yazılı olarak geri almayacaktı. Benim de istifam telefonla istendi. Toplantıda herkes istifalarını verdi, Başkanın asbaşkanın istifasını alması çok yanlıştı, Asbaşkana bu görev verilmeseydi beklide biz bu kongrede daha fazla oy alacaktık.

-BAŞKAN ALBAYRAK, ASBAŞKAN İLE DEVAM ETME KARARI ALIRSA YÖNETİMDE 6 KİŞİ İSTİFA EDECEK.
-TRABZONSPOR'UN GELECEĞİ İÇİN KONGRE KARARI ALINMALI

Yönetimde 6 kişi ile konuştuk. Bu altı kişi başkanın asbaşkanla yola devam ettiği taktirde istifa edeceklerini söyledi. Oyuncuya güven vermeyen, samimi olmayan kişileri bu kulüpten kurtarırsanız Trabzonspor başarı yakalar, ya da 11. ayda kongre kararı alınır. Bu yönetim kurulunda bulunan insanlar Trabzonspor sevdalısı ve Trabzonspor'un geleceğini düşünüyorsa mutlaka bu iki alternatiften birini yapmalıdırlar”

-SİVAS MAÇINDA TARAFTARIN, BAŞKAN ALBAYRAK'I PROTESTO ETMESİNİ TERTİPLEYECEK KADAR ŞEREFSİZ BİR KİŞİ DEĞİLİM.

Sivasspor maçında taraftarıın Başkana karşı olan protestosunu tertipleyecek kadar şerefsiz bir insan olmadığını kaydeden Hacıosmanoğlu, “Beraber yola çıktığım abi diye hitap ettiğim bir insana karşı bu hareketi yaptıracak kadar şerefsiz ve haysiyetsiz değilim, bunu yapmışım gibi düşünen, kafasının içerisinden geçiren de delikanlı değildir. Bugün yaptığı açıklamaları Fenerbahçe maçı sonrası da yapacağını, fakat yönetim kurulunda son günlerde ortaya çıkan bölünmüşlüğün parçalanmışlığın kamuoyu önüne serilmesinden dolayı bu açıklamaları acil yapmamı gerektirdi”

-BU KULÜBE BAŞKAN OLMAK DİYE BİR NİYETİM YOK AMA ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ DE TRABZONSPOR BAŞKANLIĞINI HAYAL ETTİM

Bu yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılmamsı gerektiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu “Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister.Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. Yönetimde 6 arkadaş benimle hareket ettiği kesinlikle yanlış. Bu 6 kişi başkanla hareket ediyor, sadece bu yöneticilerin bu yönetim asbaşkanla devam ederse istifa edeceklerini söylüyor.

Bu altı kişi ise şunlar:

“Yusuf Şimşek, Cemal Sağlam, Serhat Akçay, Faruk Kanca, Köksal Güney, İbrahim Hacıosmanoğlu…

Erdal
08.05.2007, 23:33
Hocaya ne demeli ? bunu bilip takımın başında kalma adına şantaj malzemesi yapıyorsan........ başkana ne demeli ......... la havle...........................

yağız61
08.05.2007, 23:48
haşim defol.mayısta saniye bile kaybedilmeden genel KURUULLLLLLLLLLLL.

Terzioğlu
09.05.2007, 00:21
Hocaya ne demeli ? bunu bilip takımın başında kalma adına şantaj malzemesi yapıyorsan........ başkana ne demeli ......... la havle...........................

defol git demeli...

shenka61
09.05.2007, 00:33
ahhh ahhhh gelde eski trabzonsporu arama nerede o eski günler istanbul takımları birleşsin gelsin diyorduk eskiden yazıklar olsun ya şu trabzonsporumuzu ne hallere düşürdüler... inşallah yeni sezon yeni yönetim ve yeni bir kadroyla fırtına gibi geçer bunca yıllık tarihimizde kaç defa uefa ya bile gidemedik ?

okan6161
09.05.2007, 00:46
utanmaz herifler artık ne kadar duracaksınız orda mayısda genel kurul madem güveniyorsun kednine girsene seçime nuri sana nediyeyim ben nuri

A.T.R
09.05.2007, 00:55
Senin gibi birine bu camiada bir gün başkan olmayı hayal etmek bile yakışmıyor İBRAHİM bey. Lütfen gölge etme başka ihsan istemez. Sen Cavcav amcanın teklifini derhal kabul et ve lütfen takımımızı rahat bırak.

A.T.R
09.05.2007, 01:07

Hadi yaa , ciddi misin. Bizi seven adamMIŞŞŞŞŞ. yesinler. Ona kendini seven, kendi arzularına koscakoca TRABZONSPORU marul niyetine doğramaktan hiç çekinmeyen kişidir desek?? Ne dersin?

Ömrümde gördüğüm en naiv tutumu sergileyen kişi kendisi , neymiş de 40 yaşındaymış da ,tavra ve usluba bakarsan oyuncağı elinden alınmış 4 yaşında ki bir çocuk zırlamsından başka bir şey değil. Pabucumun yöneticisi.

Ben Başkana başkanlığını tescil ettirecek bir fırsat doğduğunu düşünüyorum. Hem Sayitoğlu'nu hem de bu ağlayan bebeği derhal yanından uzaklaştırıp ADAM GİBİ (ZİYA D gibi değil) Adamlarla yoluna devam edip bunu bu adamcıklara karşı bir GURUR meselesi yapıp TRABZONSPORUMUZA HİZMETKAR gibi bir anlayışla Başkanlık ederek göstermeli.

Hadi Başkan ayağına pranga olanların bu adamcıklar olduğunu ispat et,edemezseniz biliniz ki sizin de onlardan hiç bir farkınız yok demektir.

Ya ispat ya da terki Trabzon lütfen.

karatasof
09.05.2007, 01:16
Hacıosman aga sezon başında tam yetkili olarak gönderildiği yurt dışında bir yabancı td ile anlaşma yapmayı beceremediğini ve UEFA kupasında karşılaşma yapacak takımın hocası bile belli değil şeklinde basında dalga konusu edildiğimizi unutmuş gibi konuşmuş. O dönemde işlerin bu kadar uzamasında kendisinin hiç mi suçu yoktu.Bu uzama neticesinde birileride Lazaroni ile anlaşmış ve kendisi yurtdışında telefon mesajı ile öğrenmiş olduğu bu durum karşısında yaramaz çocuklar gibi mızımış;'' Banane banane oynamıyorum verin misketlerimi'' diyerek yönetimden ayrılacağını açıklamıştı.Ancak daha sonra yine çark ederek''ben transfer komitesindeki görevimden ayrılıcam,yönetimdeki görevim devam ediyor'' diyerek bir kez daha kıvrılmıştı.
Sonra Lazaroni ile oynanan iki lig maçında alınan kötü sonuçlar üzerine beraber geldikleri yönetici arkadaşlarını milletin önüne atmış ''Bu adamı kim bulmuşsa o kişi tazminatınıda ödeyerek göndersin.'' deme kolaycılığına arkadaşlarını arkadan bıçaklama denmez ise ne denir.
Şimdi yönetimde ortak kararla getirildi dediği ancak daha çok kendi kararı olduğu belli olan ZD zararlısının TS'u bir bir tüketirken hiçbir arkadaşı ''bu teneke ZD Hacıosmanın bize kazığıdır ondan hesap sorun'' dememişken kendisi bu teneke direktörünü futbolcuların yönetimden başka birileri ile sattığını ifade ediyor.
Sıkı sıkı sahiplendiği ZD'yi gönderebilmek için futbolcu-yönetici kumpasına gerek mi var?Adamın oynatığı futbol kabız iken şimdi birde aslında o çok büyük yetenekde onu futbolcuları sattı deyip ''Maadur Ziya,Zavallı Ziya'' dememizi ve bir sezon daha bu şaklabana tahammül etmemizi tezgahlamadığı ne malum?*******

Adem Erdoğan
09.05.2007, 01:42
Bugünkü dediklerini şimdi okudum.Siyaset yapmadan açık açık söylemiş içindekileri.

Attila Selçuk Uzun
09.05.2007, 02:05
Bu YÖnetİme HİÇ Bİr Zaman Sicak Bakmadim.
GÖrdÜĞÜm BİldİĞİm En YaŞadiĞim En İyİ YÖnetİm Sadrİ Şener BaŞkanin YÖnetİmİ İdİ. Haysİyetlİ Onurlu Saygin GerektİĞİnde Kaplan Gİbİ KÜkreyen, GerektİĞİnde Çocuk SevecenlİĞİne BÜrÜnen ..ama Mmalesef Sadrİ BaŞkan Gİttİkten Sonra Sİyasİ ÇekİŞmelere , Şahsİ Menfaatlere ,ayak Oyunlarina Maruz Kaldİ Hepİmİzİn GÖzbebeĞİ Trabzonsporumuz..
Belkİ Atay BaŞkan Olsaydi Z.doĞan BaŞarili Olurdu. Ama Atay BaŞkan Olsaydi Zaten Z.doĞan KlÜbÜmÜzÜn Kapisindan Gİremezdİ. O DeĞİlmİydİ Bİzİ Konyada Satan.
Acİl MÜdahale Şart.. Dİp Darbesİ Lazim ... Ve İÇİnde En Ufak Menfaat Duygusu TaŞiyan Her TÜrlÜ Trabzonspor Asalaklarinin Defedİlmesİ Lazim.
Tek KurtuluŞ Yolu Bu
.....................
Mayista Kongre ..

Gamze
09.05.2007, 02:17
Çürümüş bir yerler çürümüş...Koku dağılmaya başladı her bir yana...

Ar perdesi de kalkmış çoğunun belli...

Demiştim ya;

Allah cahilin ve utanmazın şerrinden korusun...

Hakan Beşli
09.05.2007, 02:20
Herkes şov peşinde.Konuşanda konuşmayan da Trabzonspora zarar veriyor.Onların amacı maddi manevi rant sağlamak.Yönetim acz içinde,büyük bir kulübün başkanı bu kadar silik olmamalı.Ne yazık ki gelen gideni aratır oldu.Bakın Özkan Sümer de konuşmaya başladı,listeyi yapmıştır bile.Yazık oluyor büyük TRABZONSPOR'a.....

tamuğ yamtar
09.05.2007, 02:23
Hala Trabzonspor diye bir takım var mı?

coolank
09.05.2007, 08:39
Trabzonspor da şu an yönetim kurulu üyelerinin tamamının (olmaz ama ) kongre üyelikleri askıya alınmalı ...40 yılda bu kadar rezil olmadık ...saha sonuçlarını geçtim onları zaten konuşmaya gerek yok ... bu takımda şimek de durmazdı marcelinho da hatta ve hatta fatih tekke de ..

metehan
09.05.2007, 09:02
Hacıosmanoğlu'nun söyledikleri içinde ön plana çıkarılması gereken şey, "kongre kararı alınması"dır. Diğerleri, ben kendimi bildim bileli hep duyduğumuz şeylerdir. Bu yönetim döneminde bu işlerin dozunun artması da normal zira etkili bir başkanımız yok. Kısacası artık kongreye giderek yeni bir yönetim oluşmalı, başkanın ara çözüm taktiğinin tutumayacağı şimdiden belli. Çok sık kongre yapmanın zararı olduğunu söylüyor başkan, doğrudur. Ama bazı zamanlarda kongre bir çıkış yolu olabilir ki, TS o noktadadır bana göre. Diğerleri ile zaman kaybetmeye gerek yok, yeni ve daha güçlü bir yönetim oluşmalı.

CAFER ÖZER
09.05.2007, 09:06
Aylardan beridir yazıp çiziyoruz,Trabzonspora Hacıosmanoğlu ile Seyitoğlunun büyük zarar verdiğini,Başkanın da sessiz sedasız bu olayları seyretmesiniz Trabzonspora zarar verdiğini,NETİCE BUGÜN önümüze çıkıyor,Trabzonspor bu sezon neden başarız oldu İki asbaşkanın çekişmesi ve başkanın seyirci kalması,Yönetim kendi arasında 3 parça olunca Takımda başarı olmasıda tabiki mümkün değil.
Şimdi sorsan Bu Hacıosmanoğlu denilen arkadaşa Trabzonspor sevdalısıyım der.Bende hadi ordan derim.Trabzonsporun bu günlere gelmesinin baş sorumlusu HACIOSMANOĞLU dur.Sonra Seyitoğlu,Ve Onları seyreden BAŞKAN.
Hacıosmanoğlu Lazaroninin getirilmesini İstemedi,Seyitoğlu onu getirince arada bir kavga çıktı Ve ibrahim Bey sanki kendi yönetimde değilmiş gibi "Lazaroniy getirip şehirde Tur attıranlar hesabını versin" diyerek Haşim beye karşı 1-0 öne geçtiğini düşündü,Halbuki Trabzonspor 1-0 malup duruma düşmüştü.Tabiki 1-0 malup olan Haşim bey beraberliği sağlamak için İçin fırsat kollamalı idi.Neticede İbrahim Beyin getirttiği"Takım küme düsse bile Ziya Doğan takımın başında" açıklaması HAŞİM BEY karşı yapılmış ataklardandı.
Haşim bey Atak üstüne atak yapıyor,İbrahim beyin getirdiği Ziya Doğanı istemediği halde Futbol şubesi sorumlusu olarak maçta 1-1 lik denge sağlıyordu,Daha sonra ERCİYES maçında İbrahim bey atağa kalkarak Haşim beyi ekarte ediyor,Futbol şube sorumlusu olmasına rağmen ERCİYES maçına TAKIMIN başında kendi gidiyor 2-1 öne geçiyordu.Tabi Haşim bey boş dururmu,Tüm yöneticler istifa ederken o Kalma yönünde büyük adım atıyor ve Maçta durumu 2-2 yapıyordu.NE OLACAKTI İbrahim bey de son atakla Basın toplantısıyla Ofsayttan gol atıyor ve öne geçtiğini zannediyor,Tv ekranlaında Boy gösteriyordu.
Halbuki kaybeden Trabzonspor oluyordu.
Trabzonspor kupa maçları ile beraber bir sezon boyu 40 maç yapıyor,Fakat Trabzonsporlu Yöneticiler kendi aralarında her gün maç yapıyorlar.
Trabzonspor bu adamlar yüzünden neler kaybetti Ve Trabzonspor taraftarı son maçta İbrahimi alkışlıyor,Ne yaptı bu adam Trabzonspora alkışı hak edecek,Bana göre Trabzonsporun başarısızlığının Baş sorumlusudur.

CAFER ÖZER
09.05.2007, 09:21
Trabzonsporda 2006-2007 sezonunda İbrahimsporla-Haşimspor arasında müthiş maç yaşandı,
Yer:Trabzonspor kulübü
Hakem:Nuri Albayrak
Seyirci:Tüm Trabzonsporlular
Maçtan notlar
1-Lazaroni geliyor Haşim 1-İbrahim 0
2-Lazroni gidiyor Haşim 1 İbrahim 1
3-Ziya geliyor Haşim 1 ibrahim 2
4-haşim futbol şubesinden sorumlu oluyor Haşim 2-İbrahim 2
5-İbrahim Kupa yarı finalinde Takımın başında Haşimi ekarte ederek Takımın "ben 2.başkanıyım"diyerek gidiyor,O kadar eminki Tur atlayacağı orda Trabzonspor un tek sahibi olarak Finale kaldık vs açıklama yapacak o kadar eminki Takımın başında gidiyor Haşimi ekarte ediyor HAŞİM 2 İBRAHİM 3
6-Hakem Nuri olaya el koyuyor Penaltı düdüğü çalıyor İbrahime Kırmızı kart Haşim golü atıyor Haşim 3-İbrahim 3
7-İbrahim BASIN Toplantısı ile Trabzonsporu ne kadar sevdiğini göstermeye çalışıyor Ve gol attığını zannediyor 4-3 öne geçtiğini söylüyor,Fakat hakem golü saymıyor.Maç Şu an 3-3 İbrahim e göre 4-3 önde,Haşim her an gol atabilir ZİYA yı göndererek Hakeminde yardımı ile maçı 4-3 lehine çevirebilir.
Fakat İbrahim bu ara boş durmayacaktır.Kırmızı kartı gördü ama Soyunma odasına gitmeyecek,O ekran senin bu ekran benim Delikanlılığını,Trabzonsporu ne kadar sevdiğini Cümle aleme anlatmaya çalışacak,
Bu maç hiç bitmeyecek,Trabzonspor tarafatarı sahaya inmeden Bu maçlar devam edecek.
Bizler Trabzonsporu izlemek isterken Her dönemde olduğu gibi Bu dönemde Yönetim arasındaki Maçları İzlemeye devam edeceğiz.
Daha önceki yönetimdede AHMET ler maçı vardı
Fortçu Erol un müsabakaları,Akbaşoğlu-Sarı maçları
Bu maçlar bitmez,NETİCEDE MALUP TRABZONSPOR ve ONUN CEFAKAR TARAFTARI,
SONUÇ:Trabzonspora üye olarak Sahay inmekten başka çare yok.

Badaloğlu
09.05.2007, 09:22

Yahu sen nasıl bir yöneticisin?Eğer bu konuşmaları ispatlayamazsan neler olabileceğini düşünüyormusun?Ya da bu muhabbet o zaman olmuşta sen neyi bekledin şimdiye kadar?Nasıl bu olup bitenlere sabır gösterdin?

Kafayı yiyeceğim yahu!...Bu muhabbeti bugünler için mi sakladın?İlerde lazım olur diyeı...Ayıptır,bu takımada,taraftarlarada yazıktır.Artık çekin gidin yahu!...Nasıl vicdanınız var?Nedir bu Trabzon'un sizlerden çektiği?Trabzonspor'un tek rakibi kendisidir boşuna demiyorlar.Eğer biz birlik beraberlik içinde olabilseydik bu rezil ligde bu seneyi Fener'e dar etmezmiydik?Beşiktaş'ın uyguladığı ilkel taktik bile, son 3 haftaya girerken hala daha şampiyon olma şansı varken; bizi sizlere mahkum eden zihniyetten ne zaman kurtulacağız?Ne zaman çekip gideceksiniz?

Buradan divan başkanı sayın Nizamettin Algan'a sesleniyorum.Başkanım artık gereğini yapın daa.

hüseyin1975
09.05.2007, 09:25
Cafer Usta haklisin.
Ne mac ama dimi.

Demekki Baskanimiz "Bu Sezon Lig cok heyecanli geciyor" dedigi dogruymus.

Beyefendi bu macdan baskasini seyretmedigi icn ona gercekden HEYECAN vermis olabilir :mad:

zeki gursoy
09.05.2007, 09:30
işte bu, basiretsiz bir başkandan beklenebileck bir yönetim ve her ağzı olan konuşuyor mevzusu..
başkan nerde...senin benim gibi oda izliyo..
hep dedim, sert otoriter ve karizmatik başkan gerekiyor diye..
birlik beraberlik ancak böyle sağlanır..

LazAnisT
09.05.2007, 09:36
Arkadaşlar bu kadar rezaletten sonra hala istifa sesi çıkmaması inananılır gibi değil.Fakat bu taraftar baskısının önünde bu saatten sonra hiç kimse duramaz.Aşağıda kulübün fax ve telefon numaraları var lütfen bize yakışır şekilde tepkimizi koyalım.

Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri
Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

CAFER ÖZER
09.05.2007, 09:40
Cafer Usta haklisin.
Ne mac ama dimi.

Demekki Baskanimiz "Bu Sezon Lig cok heyecanli geciyor" dedigi dogruymus.

Beyefendi bu macdan baskasini seyretmedigi icn ona gercekden HEYECAN vermis olabilir :mad:

Tabiki Başkan haklı Bu sezon çok zevkli geçiyor derken,Trabzonspor tarihinin en çekişmeli Yönetici maçları bu döneme denk gelmiştir.Lig bitti maç hala devam ediyor,Hatta Kemal Sunalın bir filmi vardı Boks yaparken hakemin arkasına saklanıyor,Rakip Hakemle maç yapıyordu.Şimdi Maç Bizim Hakem NURİ ile olmaya başladı,Haşimspor HAKEMİN arkasında şimdilik seyrediyor.Yakında Atağa geçer..Bu günleri daha nerde bulacaklar TV karşısında Boy göstermeleri için Son kozlarını oynuyorlar,Yönetimden gidince Kim adam yerine koyacak bunlarıda Basın açıklamalarını dinleyecek.

anaras
09.05.2007, 09:41
taraftarımız baştan beri yönetim istifa ziya istifa derken nekadar haklı oldığu şimdi ortaya net çıktı. bu bir şeyi daha çok iyi ispatlıyor Trabzon taraftarının futbolu nekadar çok iyi bildiğinin ispatıdır. bu yönetim tarihimizin en kara yönetimidir. başkanından tutun hocasına kadar hepsiz rezillik, çirkeflik içindedirler. bu yönetim den seneye başarı beklemek ise delilikten öteye geçmez. ibrahim bey çok konuşuyor ama oda bu çarkın dişlisi. zd a destek vermesi benim anladığım kadarıyla hocayı beğendiğinden dolayı değil haşim beye inat olsun diye deseteklediğidir. şimdi taraftarımızın yapacağı tek bir şey vardır bu rezil insanları hiç geri dönmeyecekleri biçimde takımdan uzaklaştırmak.

Faik Yılmaz
09.05.2007, 09:43
onu bunu bilmem adam reklamını gayet güzel yaptı....

2 yıl önce kimse tanımoyordu herkesle polemiğe girdi şimdi herkes tanıyor...

ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz...

anaras
09.05.2007, 09:45
onu bunu bilmem adam reklamını gayet güzel yaptı....

2 yıl önce kimse tanımoyordu herkesle polemiğe girdi şimdi herkes tanıyor...

ne demişler reklamın iyisi kötüsü olmaz...

hepsi aynı hangisi tanınıyodu. haşim kendini asacağını söylüyordu meydan da şimdi bekliyoruz asmasını

TSelif
09.05.2007, 09:46
Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri
Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat)
Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15

Tepkisiz kalmamalıyız. Bir kağıda sadece İSTİFA EDİN ARTIK yazıp çekelim faxları. Baskı uygulayalım.Avni Aker'den kaçırdığımız başkanı koltuktan da kaldırabiliriz ...

Silencer
09.05.2007, 09:48
böyle büyük konuşmayı da sevmiyorum ama hacıosmanoğlu başkan seçilirse bir sezon ne maça giderim, ne tv'den seyrederim.
böyle biri benim camiamı temsil edeceğine azad ederim kendimi taraftarlıktan.

anaras
09.05.2007, 09:51
Tepkisiz kalmamalıyız. Bir kağıda sadece İSTİFA EDİN ARTIK yazıp çekelim faxları. Baskı uygulayalım.Avni Aker'den kaçırdığımız başkanı koltuktan da kaldırabiliriz ...

aynen ben varım

hüseyin1975
09.05.2007, 10:02

Iyi güzelde simdi ben oraya Telefon acsam ve beni tersleseler ben kendimi nasil tutarim?

RTÜK'den ceza alirim be :D

TSelif
09.05.2007, 10:03
Her iki numaraya da fax çektim. Üçünüzü de istemiyorız. Bırakın yakamızı.İstifa edin artık diye...
En azından tepkisiz olmadığımızı bilsinler yeter ....

Silencer
09.05.2007, 10:06
Dün bu forumdan bir başlığın ilk sayfasının çıktısını fakslamıştım, yorumsuz.
Bu sabah da bir başkasını faksladım, altına da "hadi artık" yazdım.
Yarına Allah kerim :)

LazAnisT
09.05.2007, 10:11
Fax yanımda olduğu için boş kaldıkça fax çekiyorum.Bu arada çok Eski

yöneticilerden SADRİ ŞENER 'in söylediği bir lafı hatırlatayım.Kulüpte çalan her

telefonda taraftarlar istifa edin diyordu,belli bir saatten sonra telefonlara

bakamaz olduk dayanamadık ve istifa etmek zorunda kaldık.

hüseyin1975
09.05.2007, 10:14
Fax yanımda olduğu için boş kaldıkça fax çekiyorum.Bu arada çok Eski

yöneticilerden SADRİ ŞENER 'in söylediği bir lafı hatırlatayım.Kulüpte çalan her

telefonda taraftarlar istifa edin diyordu,belli bir saatten sonra telefonlara

bakamaz olduk dayanamadık ve istifa etmek zorunda kaldık.

USAKLAR USAKLAR!!!

Kontörleri YÜKLEYIN.

Telefonun basina gecin!

Verin GAZI :D

Bahtiyar
09.05.2007, 10:14
böyle büyük konuşmayı da sevmiyorum ama hacıosmanoğlu başkan seçilirse bir sezon ne maça giderim, ne tv'den seyrederim.
böyle biri benim camiamı temsil edeceğine azad ederim kendimi taraftarlıktan.

aynen bende o herifin Trabzonspor camiasını temsil ettiğini düşünemiyom

Bahtiyar
09.05.2007, 10:23

Yahu sen nasıl bir yöneticisin?Eğer bu konuşmaları ispatlayamazsan neler olabileceğini düşünüyormusun?Ya da bu muhabbet o zaman olmuşta sen neyi bekledin şimdiye kadar?Nasıl bu olup bitenlere sabır gösterdin?

Kafayı yiyeceğim yahu!...Bu muhabbeti bugünler için mi sakladın?İlerde lazım olur diyeı...Ayıptır,bu takımada,taraftarlarada yazıktır.Artık çekin gidin yahu!...Nasıl vicdanınız var?Nedir bu Trabzon'un sizlerden çektiği?Trabzonspor'un tek rakibi kendisidir boşuna demiyorlar.Eğer biz birlik beraberlik içinde olabilseydik bu rezil ligde bu seneyi Fener'e dar etmezmiydik?Beşiktaş'ın uyguladığı ilkel taktik bile, son 3 haftaya girerken hala daha şampiyon olma şansı varken; bizi sizlere mahkum eden zihniyetten ne zaman kurtulacağız?Ne zaman çekip gideceksiniz?

Buradan divan başkanı sayın Nizamettin Algan'a sesleniyorum.Başkanım artık gereğini yapın daa.

bu iddiayı ispatlayamayan ş.. ta kendisidir. bunları biliyordun bu güne kadar niye sakladın o zaman feryat etseydin ya. hem otel müdürü nasıl arkadaş oluyor ben de tanıdığım otelciler var otele kimin gelip gittiğini anlatmazlar bende sormam otele her çeşit gider. bu haber sana nasıl ulaşıyor benim bildiğim oteller sadece karakola liste verir kimin kaldığı hakkında onuda lüks oteller vermez. sen karı gibi kim nerde kaldı nerde kaltı onu mu takip ediyon.
madem f. akyelin telefon konuşmasını yakaladın kadro dışı bıraktınız peki birazda kiki yi anlatsana.

Badaloğlu
09.05.2007, 10:25
444 1967 özel hattınıda aramayı unutmayın...Hemde çok kolay aranıyor...Verin coşkuyu,yeter bu kadar rezillik.Koca kulübü çadır tiyatrosuna çevirdiler...

ibzolist
09.05.2007, 10:32
bu yönetimin neden işbaşına geldiklerini futboldan anlayan ve de objektif bakabilen herkes ta başında anlamıştı,
artık son demlerini yaşayan yönetim fb özentisi gündem değiştirme taktiğini uygulamaya sokmakta gecikmedi, sanki bizim kulubümüzün hiçbir sorunu yokmuş gibi değerli! yöneticimiz ulusoyun sorunlarınlarıyla ilgilenmeye başladı, hadi on ilgileniyor kulup başkanı da değerli! yöneticimizle uğraşmaya başlıyor bizimle alakası olmayan bir konu yüzünden ,,,
sonuçta gelinen nokta ne , yönetim verdiği sözleri yerine getiremediğinden veya geçirdiği berbat bir sezondan dolayı değil de yönetim içindeki anlaşmazlıklardan dolayı zedelenmiş görünütüsü yansıtıldı

zanoylu
09.05.2007, 10:35
Mevcut yönetimden kimsenin adının bir daha Trabzonsporla anılmasını istemiyorum.Yazıklar olsun bunlara.Hepsi bir birinin açığını kollayıp not etmişler demek zamanla zamanında çık masaya vur yumruğunu,niye o zaman dümen suyunuz yerindeydi dimi.Bunlarda delikanlı,camianın ileri gelenleri olacaklar sizin kalıbınıza......!

gerisiyalan
09.05.2007, 11:15
...

Bu yaptığı açıklamaların yanlış anlaşılmamsı gerektiğini vurgulayan Hacıosmanoğlu “Hiç kimse ben bunları konuşuyorum da bu kulübe başkan olmak istiyorum diye bir düşüncem yok ama çocukluğumdan beri de Trabzonspor'un başkanlığını da hayal etmişimdir. Yarın kongre olsa da aday değilim, başkan adayı plan ve proje ister.Trabzonspor'da bana her ne görev verilirse onu yaparım. ...

Şu anda Trabzonsporda size göre görev yok İbrahim bey, ha yönetici kadrosunda "magazinden sorumlu laf ebeliği" diye bir kadro açılırsa, o yeri hakkıyla doldurursunuz, ama malesef henüz öyle bir kadro yok.

My
09.05.2007, 12:17
ALBAYRAK BEKLEMEDE
İbrahim Hacıosmanoğlu ve 5 yöneticinin, "Haşim Sayitoğlu varsa, biz yokuz" açıklamasından sonra Trabzonspor'da gözlerin çevrildiği Başkan Nuri Albayrak, kararını verme aşamasında. Albayrak'ın tercihini Sayitoğlu'ndan yana kullanma eğliminde olduğu, kararını F.Bahçe maçı sonrasına da bırakabileceği belirtildi.

GÖZLER SAYİTOĞLU'NDA
ŞİMDİLİK SUSACAĞIM
Trabzonspor'da Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun kendisi ile ilgili ağır ifadeler kullandığı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun bu eleştirilere ne cevap vereceği merak konusu. Sayitoğlu, şuanda konuşmayı düşünmediğini belirterek, "Önce başkan konuşssun, sonra ben gerekli cevabı vereceğim" dedi. (Karadeniz)

Travelair
09.05.2007, 12:18
Öyle bir dönemde bu açıklamalar yapıldı ki cevap verilmese iddiaların altında kalınacak, verilse takım karışacak feybe maçı öncesi.

Açıkçası ben tepki gelmesini bekliyordum anında. Gelmemesi şaşırtmadı ama üzdü. Trabzonspor'u soktukları dalaverelerin içine inşallah kendileri düşerler. Kulübün değerlerini bu insanlara emanet ettik, ama görüyoruz ki yanılmışız, kendileri yetmedi bizi de rezil ettiler

hüseyin1975
09.05.2007, 12:29
Haftaya Bursaspor maci var.

Eger Bursa bu Hafta yenilirse ve iyice Düsme Potasina girerse bizim macda neler olacak??

Acaba Haciosmanoglune Bursa macindan önce cevap verilecekmi?
Yoksa yine bir Bursa macini TD göndermek icin kullanacaklarmi??

Cok merak ediyorum dogrusu!

Bunlar adimizi iki Paralik edecekler!

FANATIK61
09.05.2007, 12:35
ben bu adamı destekliyorum abi kim ne derse desin bozoğlunuda atayı da destekliyordum hayalimde ki yönetim kurulunda bu adam da olacak
aktuğun başkanlığında
hacıosmanoğlunun
ağaoğlunun
ve bozoğlunun olduğu bir yönetim istiyorum...

+ 1967 ;)

FANATIK61
09.05.2007, 12:51

Mehmet Ali Yilmaz'in yaninda yap bunlari bakalim :D

marcelinhos100
09.05.2007, 13:46
ZİYA GİDİYOR, SAMET GELİYOR

Bursaspor maçı sonrası hocanın normal açıklamalarını bile Başkana yanlış aksettirdi. Ancak başkan, kendisine aktarılanların yanlış olduğunu gazetelere bakınca anladı. Yönetimini ve Ziya hocayı toplantıya çağırdı. Hoca takımın başında idmana çıkmayınca Hüseyin, Caner Çuvalcıoğlu?na "Hoca nerede" diye sorunca "Kellesi gidiyor" cevabını aldı. Hüseyin?in, "Peki kim gelecek?" sorusuna da Çuvalcıoğlu, "Samet" yanıtını verdi. Ben bu insanın görevden alınmasını istedim ama kimse adım atmadı. O kişinin galibiyetlerden aldığı yüzde 25 lik prim, yüzde 100 çıkartıldı. Bundan bizim haberimiz yok. Çuvalcıoğlu, aldığı primleri geri vermeli.

BÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLAMAZ

Asbaşkanımız, otomobil için işyerine gelen sözüne inandığım bir futbolcunun kendisine "Gelecek sezon da takımın başında Ziya Doğan olursa bu takımdan bir şey olmaz. O varsa ben yokum" dediğini söyleyerek Başkana bunu bildirdi. İnanamadım. Antalya maçında bu konuyu futbolcunun kendisiyle paylaşınca, o futbolcu, "Bu kadar büyük bir şerefsizlik olabilir mi. Hangi şerefsiz bunu söyledi" dedi. Sonra da gidip Ziya hocaya sarılıp, "Hocam her zaman senin yanındayız" dedi

salihismet
09.05.2007, 13:46
Bu Ibrahim Etten Haci Sallamaoglu; biz yönetimde olsaydik Gökdeniz olayi ya$anmazdi demi$ti, ulan mafya duru$lu adam, eger biraz daha orada kalirsaniz bu Trabzonsporun temellerini bile yerinden sökeceksiniz, neyi hallettiniz bu zamana kadar, ha gitmeden önce $unuda söyliyeyim; Trabzonsporu 26 milyon borca soktunuz, bu parayi ödeyip öyle gidin, eger delikanli iseniz bu borcu Trabzonsporun üzerine yikmayin.

Cüneyt Canlıca
09.05.2007, 13:47
..................

Cüneyt Canlıca
09.05.2007, 13:49
Trabzonspor tarihinin
en beceriksiz,
en çıkarcı,
en başına buyruk,
en rezalet,
en terbiyesiz,
en seviyesiz
en vb.
yönetimiyle karşı karşıyayız... Allah bunların topundan bizi tez zamanda kurtarır inşallah...
Bordomavi net olarak bir adak adamamızı öneriyorum.. koyun inek dana deve farketmez.. sadece hesap numarası verin yeter..

marcelinhos100
09.05.2007, 13:50
http://img.takvim.com.tr/2007/05/09/im/4E8400761A6FC043A702D81Eb.jpg

Albayrak kapattırdı

Trabzonspor Başkanı, yöneticileri ve kendisini hedef alan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun basın toplantısı sırasında çok sinirlendi ve "Kapatın şu televizyonu" diye bağırdı..

HAŞIM VARSA 6 KİŞİ YOKUZ

Bordo-Mavililer'de geçen hafta başlayan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Başkan Nuri Albayrak gerginliği had safhaya çıktı. Hacıosmanoğlu, dün Trabzon'da 3 saatlik bir basın toplantısı düzeleyerek "Başkan, Haşim Sayitoğlu'ndan vazgeçmezse ben, Cemal Sağlam, Yusuf Şimşek, Köksal Güney, Faruk Kanca ve Serhat Akçay istifa ederiz. Trabzon'un geleceği için kongre şart" dedi.

AYBABA'YI GETİRECEKLERDİ

Başkan'ın pasif kaldığını ve yanlış insanlarla yola çıktığını belirten Hacıosmanoğlu, "Zavallı Ziya Doğan neler çekiyor kimse bilmiyor. Haşim onu gönderip Samet Aybaba'yı getirmek için çok çaba gösterdi ama olmadı. Ziya hoca panik atak ortada geziyor. Trabzon'un budurumda olması bile mucize. Tribünleri Başkan'ın aleyhine kışkırtacak kadar şerefsiz değilim" diye konuştu.

Takvim

marcelinhos100
09.05.2007, 13:58
Düzenin adı!

Trabzonspor eski başkan yardımcılarından İbrahim Hacıosmanoğlu, dün yaptığı basın toplantısında kendi ifadesi ile tüm mahremiyeti su yüzüne çıkardı. Konuştukça açıldı, açıldıkça konuştu. Konuşması iki saati aşkın sürdü. Başkan Albayrak’a kırgın olduğunu, Bakan Özak’ın şahsında Trabzonspor’a hizmet edenleri en üst derecede onurlandıran Hacıosmanoğlu’nun hedefi Asbaşkan Haşim Sayitoğlu idi.

Bu bizim için doğal bir planlamaydı çünkü Hacıosmanoğlu’nun Sayitoğlu ile ilişkisini sağır sultan bile biliyordu… İbrahim Hacıosmanoğlu, basın toplantısında görevde bulundukları 15 ayı özetledi. Hikayenin baş kahramanı ne başkan, ne yönetim, ne siyasetçi, ne teknik adam ne de taraftardı. Hacıosmanoğlu’nun anlattığı öykünün baş kahramanı futbolculardı…

Haberde de okuyacağınız gibi bu futbolcu şunu dedi, şu futbolcu şunu dedi, bu teknik adam şu futbolcu ile şunu yaptı vs… Yıllardır savunduğumuz ve her yeni gelen yönetimi de uyardığımız boyutta futbolcuya dayalı düzeni dilimiz döndüğünce, kalemimiz yettiğince anlatmaya çalıştık.

Ama bugün gelinen nokta “Ağla Trabzonspor’um ağla” boyutunda… Kulübün her köşesi futbolculara teslim edilmiş, yönetim kurulu üyelerinin bunca iletişim aracı varken, bilgilenme adına iletişim kurduğu tek kesim futbolcu kesimi.

Trabzonspor’da futbolcular futbol oynama yerine dedikodu yapma misyonu üstlenmiş ve bu misyon doğrultusunda da yönetim kurulunda bulunanlar bunu çok iyi kullanmış. Şimdiye kadar bunca yönetim kurulları gördüm, bunca gruplaşmaya şahit oldum.

Birileri birilerinin adamı oldu. Gerek yönetici gerekse dışardan belli bir kesimi birilerin adamı olarak ta gördük. Ama böylesi ne görülür, ne yaşanır, ne de duyulur… Trabzonspor futbol takımını oluşturan futbolcular dağılmış. Bazıları Asbaşkanın, bazıları başkan yardımcısının, Allah bilir bir diğerleri kimin adamı…

Futbolcu futbol oynama görevinin yanı sıra başka görevlerde de kullanılır olmuş… Teknik adamın gönderilme planı içinde futbolcu. Yöneticinin neler planladığının içinde futbolcu.

Vay anam vay… Ne başı belli ne dibi. Yaşanan bunca rezilliğe rağmen bu zamana kadar bekleyen Hacıosmanoğlu’nun “Trabzonspor’a hizmet için açıklıyorum” demesi ile Sivasspor maçı öncesinde oyhahah dört karşılaşmayı taraftarlar ile izleyip sonra da Başkan Albayrak’a yapılan, seviyesiz laflar karşısında her hangi bir müdahalede bulunmaması düşündürücü…

Bursaspor maçının sonucuna kaderini bağlayan futbolcudan, sistemin ta başında oturan futbolcuya kadar neler varmış neler… Aslında İbrahim Hacıosmanoğlu, bir çok bilinmezi açıklamanın yanı sıra bir dizi soruyu da beraberinde gündeme getirdi.

Bu soruları şimdilik erteliyoruz… Evet. Bu günlük futbolcu üzerindeki yoğunlaşmayı yazdık. Aslında onları fazla suçlamanın da bir mantığı yok. Siz sistemde boşluk yaratırsanız bu boşluğu birileri doldurur. Bugün futbolcu ve çalışan, yarın bahçıvan…

Hacıosmanoğlu’nun yaptığı basın toplantısı sonrası Trabzonspor’mu? Kendi ifadesi ile mahremiyeti açıkladı ama aslında açıkladığı Trabzonspor’un içine düştüğü pisliğin ve rezilliğin fotoğrafı…

Bu fotoğrafı bugünlük bir kenara bırakıp, Fenerbahçe maçına kadar gündemden kaldırıyorum. Fener maçından sonramı? Merak etmeyin herkesin ipliği pazara çıkacak. Bu kulübü pisliğe bulayanların aslında kendilerinin nasıl bir pislik içinde olduğu da gündeme gelecek. Ve Trabzonspor’u içinde bulunduğu pislikten çıkarmanın formülü

08.05.2007

Bahtiyar
09.05.2007, 14:02
silinmiştir.

Bahtiyar
09.05.2007, 14:07
ZİYA GİDİYOR, SAMET GELİYOR

Bursaspor maçı sonrası hocanın normal açıklamalarını bile Başkana yanlış aksettirdi. Ancak başkan, kendisine aktarılanların yanlış olduğunu gazetelere bakınca anladı. Yönetimini ve Ziya hocayı toplantıya çağırdı. Hoca takımın başında idmana çıkmayınca Hüseyin, Caner Çuvalcıoğlu?na "Hoca nerede" diye sorunca "Kellesi gidiyor" cevabını aldı. Hüseyin?in, "Peki kim gelecek?" sorusuna da Çuvalcıoğlu, "Samet" yanıtını verdi. Ben bu insanın görevden alınmasını istedim ama kimse adım atmadı. O kişinin galibiyetlerden aldığı yüzde 25 lik prim, yüzde 100 çıkartıldı. Bundan bizim haberimiz yok. Çuvalcıoğlu, aldığı primleri geri vermeli.

BÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLAMAZ

Asbaşkanımız, otomobil için işyerine gelen sözüne inandığım bir futbolcunun kendisine "Gelecek sezon da takımın başında Ziya Doğan olursa bu takımdan bir şey olmaz. O varsa ben yokum" dediğini söyleyerek Başkana bunu bildirdi. İnanamadım. Antalya maçında bu konuyu futbolcunun kendisiyle paylaşınca, o futbolcu, "Bu kadar büyük bir şerefsizlik olabilir mi. Hangi şerefsiz bunu söyledi" dedi. Sonra da gidip Ziya hocaya sarılıp, "Hocam her zaman senin yanındayız" dedi

ben allah için ziyaya çok acıdım o bizim hocamız bir yere gidemez ziya gitme bizi bırakma.
osmanoooooooo sen adam değilsinnnnnnn. git bu duygu sömürülerini başkalarına anlat ben yemiyom. bir adamın kalmasını sağlamak için bu kadar kılıktan kılığa girme. is-te-mi-yo-rum ben bu ziyayı.

BOZOHAN
09.05.2007, 14:12
doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar. hacı osmanoğlu başkan olursa ben maça falan gitmem diyen arkadaşlar var. soruyorum albayrak başkanken gidiyorsunuzda hacı osmanoğlu başkaken gitmiyorsunuz. çok komiksiniz ya. herneyse istanbul trabzon diye kanatlara ayrılan ve buna çanak tutan özellikle bazı eski futbolcular ve yönetiler bu takımı bu hale getirdi şimdi alsınlar gözlerine soksunlar.

Erbay
09.05.2007, 14:14
Bu kadarını beklemiyordum.Futbol takımında konuşulan şeylere bak.Reziller!!!

DURAS
09.05.2007, 14:18
Bu kadar rezil olaylar olmuşta, hacı niye durmuş o yönetimde, niye açıklamamış bunları, niye ipi çekilince konuşmuş, acizliğindenmi, yönetim her yönüyle iflas etmiştir, bu yönetimde görev alan tüm yöneticileri klübün kapısından sokmamak lazım.

AYYILDIZ
09.05.2007, 14:25
Hacıosmanoğlunun açıklamalrı iyi oldu herşeyi daha iyi öğrenmiş olduk Caner Çuvalcıoğlu na yönetim ne diyecek merak ediyorum

ofkan
09.05.2007, 14:39
Hacıosmanoğlu ve ağaoglu kesinlikle bir liste yapmalı bu haşim ve nuri kurtulmalı la wallaha ziyaya helal olsun bu adamlarla çalışılmaz takım herşeye rağmen 2 yarının en iyi takımı haşim bu takımda durması bir felakettir caner çuvalcıoğlu görevden alınmalı

KUTADGU
09.05.2007, 14:42
böle zamalnlarda konuşur hatta densiz densiz konuşursan

ben zamanında Trabzonsporun iyiliği için susmuştum diyemezsin...

olsa olsa....

şimdi konuşuyorum kendime paye çıkarmak için o zaman sustum demelisin...

sizi gidi yalancıların önde gideni sizi......

Bahtiyar
09.05.2007, 14:48
böle zamalnlarda konuşur hatta densiz densiz konuşursan

ben zamanında Trabzonsporun iyiliği için susmuştum diyemezsin...

olsa olsa....

şimdi konuşuyorum kendime paye çıkarmak için o zaman sustum demelisin...

sizi gidi yalancıların önde gideni sizi......

sizin dediğiniz gibi şimdi ziya büyük hoca osmanooo büyük yönetici e madem bunlar zamanında nerdeydi ipi çekilince niye konuşuyorlar.

osmanoonu başkan ben affederim ama kurum yönetmeliği ne gerektiriyorsa
yaparım dedi osmanoo başladı cayıramaya. ee sene sonuda geldi ziya gidici herhalde bizde onun aklı sıra ziyaya acıyacağız onuda kalsın diyeceğiz mantığa bak.

KUTADGU
09.05.2007, 14:51
sizin dediğiniz gibi şimdi ziya büyük hoca osmanooo büyük yönetici e madem bunlar zamanında nerdeydi ipi çekilince niye konuşuyorlar.
osmanoonu başkan ben affederim ama kurum yönetmeliği ne gerektiriyorsa

yaparım dedi osmanoo başladı cayıramaya. ee sene sonuda geldi ziya gidici herhalde bizde onun aklı sıra ziyaya acıyacağız onuda kalsın diyeceğiz mantığa bak.

kahraman olmaya soyunmuş ama
ya bizi çok cahil sanıyor
ya da kendini çok akıllı...

eee ne derler....

Yemezler canım...

FANATIK61
09.05.2007, 14:52
Helal be Ibrahim Bey'e. Senol Günes sustu, Fatih istemeyerek gitti. Bende olsam birdakika bile kalmam orda.

Ne hallere kaldik. Millet Cezayi kaldiriyor Maci Izmir'e aliyor bizler ne ile ugrasiyoruz...

Ama dedigim gibi Ibrahim Haciosmanogluna helal olsun. Delikanli Adam böyle olur. Öbürler sustu ama simdi Trabzon'da neler oluyor haberimiz oldu. Bunlar neki kimbilir daha neler varda haberimiz yok. Senol Günes'in ve Ziya Dogan'in aciklamalarini bekliyorum. Hersey ortaya ciksin artik. Ibrahim Bey'e o yüzden tesekkür ediyorum ilk Adimi yapti :alkis:

ofkan
09.05.2007, 14:55
trabzonspor için şenol güneş te konuşmalı her kez bunları bilmeli artıkkkkkkkkk

Rasim YILMAZ
09.05.2007, 15:04
Şenol GÜNEŞTEN önce STİCHUS kardeşimiz konuşmalı..
Sahi nerde kendileri?? Yoksa odamı iyi gün taraftarı:):):)
Yanarım yanarım "herşey çok güzel olacak" dedi dedi stichus kardeş ; herşey nasıl gübreye sardı belli değil yani:):):)

TSelif
09.05.2007, 15:11
İii o zaman faxlara da kufur yazın da kacsın gitsin baskan . SACMALIK

Ne saçmalıyosun ya . Çok mu zoruna gitti kaçıp giden başkan ..

coolank
09.05.2007, 15:21
Arkadaşlar artık ortalık biraz sakinleşmeli ve herkes susmalı .. özellikle bir şeyler bilen insanlar susmalı... şunun farkında olmamız lazım bu tip konuşmalar medya önünde yapılmaya devam ettiği sürece bundan takımın zarar görmemesi mümkün değil ... işte o zaman fırsat kollayan herkes takımı ve kulubü daha çok yıpratmaya başlayacak ..özellikle şu ana kadar suskun olan asbaşkan eger istifa veya kongre kararı olmazsa kesinlikle konuşmamalı.. ya da perde arkasında konuşmalı ..her konu bu kadar ortalıkta konuşulmaz ..tamam konuşan konuştu zaten .. yani hedef amaç ne daha fazla mı rezil olmak ..son derece gereksiz .. zaten bu konular 2 3 aydır hep konuşulan bilinen konular sadece şimdi medya ögrendi fark orada ...şimdi çıktı asbaşkan da konuştu diyelim ne olacak ? bize faydası ne ? zaten bu yönetim bitmiş çivisi çıkmış daha neyi kovalıyorlar ...amaç kongre ise zaten 2. başkan bunun yolunu açtı en azından başkan yedek üyeler ile yoluna devam edemez ...bu olaylar 3 aydır var ve yönetici olanlardan bir kişi 2 3 aydır biz mayısta yokuz diyordu ... yani bu olaylar bekleniyordu sadece usul şık olmadı bu kadar yaralamaya gerek yoktu camiayı ...

SAYIN BAŞKAN YEDEK ÜYELER İLE YÖNETİME DEVAM ŞANSINIZ KALMAMIŞTIR ...BİRAZ TAKIMI DÜŞÜNÜYORSANIZ KONGRE KARARI ALMASANIZ DAHİ İSTİFA EDİNİZ... HIRSINIZIN VE İNADINIZIN YERİ VE ZAMANI DEGİL ...

Anlamakta zorlandıgım bir konu ise bazı arkadaşların bu olaylardan sonra sanki maden bulmuş gibi ziya denen adama !!!!!!! hak vermeleri sahip çıkmaları .. bu açıkcası kabul edilemez bir düşünce ...takımın kurtuluşu için;

1) ÇOK ERKEN BİR KONGRE TAKVİMİNİN AÇIKLANMASI ( SANIRIM HAZİRAN 15 OLABİLİYOR TÜZÜK GEREGİ )

2)İŞGAL ALTINDA OLAN TEKNİK DİREKTÖRLÜK MAKAMININ KURTARILMASI ....

Takım kongreye giderse ki hava ona döndü şuna dikkat etmek gerek ...

Asla plan program dahilinde bir yönetim gelemez bunu beklemek de hayalcilik olur ..sadece işte biraz uyumlu işi bilen takımı toplayacak ve iyi transferler yapacak en önemlisi gerçekten bir TEKNİK DİREKTÖR bulup takımın başına getirecek yönetim yeterli .... kurumsallaşma plan program profesyonel yapıyı beklemek çok iyimserlik olur ....

Trabzonsporun eger kongre olursa tek şansı ilk kez adaylar bu sefer hem teknik direktör adaylarını açıklamak zorunda kalacaklar hemde az çok transfer listelerini .... genel kuruldan ancak bu şekilde oy isteme hakları ve kazanma şansları olur ...

Bu kongre teknik direktör adayı ve transferler arasında şekillenecek ...Mesela çok prim yapacak ve taraftarı arkasına alacak bir söylem var .... FATİH TEKKE yi tekrar takıma kazandıracagız .. bu epey prim yapacak gibi gözüküyor ...ama tabii ki bu iş para işi .. öle 7.5 milyon euro satıp 1 milyon euro ya alamazsın ...

Umarım kongre olur ...yoksa bu seneyi çok ararız ....bu yönetim kalırsa çok transfer yapacaklarına emin olunuz ....

Rasim YILMAZ
09.05.2007, 15:26
Arkadaşlar artık ortalık biraz sakinleşmeli ve herkes susmalı .. özellikle bir şeyler bilen insanlar susmalı... şunun farkında olmamız lazım bu tip konuşmalar medya önünde yapılmaya devam ettiği sürece bundan takımın zarar görmemesi mümkün değil ... işte o zaman fırsat kollayan herkes takımı ve kulubü daha çok yıpratmaya başlayacak ..özellikle şu ana kadar suskun olan asbaşkan eger istifa veya kongre kararı olmazsa kesinlikle konuşmamalı.. ya da perde arkasında konuşmalı ..her konu bu kadar ortalıkta konuşulmaz ..tamam konuşan konuştu zaten .. yani hedef amaç ne daha fazla mı rezil olmak ..son derece gereksiz .. zaten bu konular 2 3 aydır hep konuşulan bilinen konular sadece şimdi medya ögrendi fark orada ...şimdi çıktı asbaşkan da konuştu diyelim ne olacak ? bize faydası ne ? zaten bu yönetim bitmiş çivisi çıkmış daha neyi kovalıyorlar ...amaç kongre ise zaten 2. başkan bunun yolunu açtı en azından başkan yedek üyeler ile yoluna devam edemez ...bu olaylar 3 aydır var ve yönetici olanlardan bir kişi 2 3 aydır biz mayısta yokuz diyordu ... yani bu olaylar bekleniyordu sadece usul şık olmadı bu kadar yaralamaya gerek yoktu camiayı ...

SAYIN BAŞKAN YEDEK ÜYELER İLE YÖNETİME DEVAM ŞANSINIZ KALMAMIŞTIR ...BİRAZ TAKIMI DÜŞÜNÜYORSANIZ KONGRE KARARI ALMASANIZ DAHİ İSTİFA EDİNİZ... HIRSINIZIN VE İNADINIZIN YERİ VE ZAMANI DEGİL ...

Anlamakta zorlandıgım bir konu ise bazı arkadaşların bu olaylardan sonra sanki maden bulmuş gibi ziya denen adama !!!!!!! hak vermeleri sahip çıkmaları .. bu açıkcası kabul edilemez bir düşünce ...takımın kurtuluşu için;

1) ÇOK ERKEN BİR KONGRE TAKVİMİNİN AÇIKLANMASI ( SANIRIM HAZİRAN 15 OLABİLİYOR TÜZÜK GEREGİ )

2)İŞGAL ALTINDA OLAN TEKNİK DİREKTÖRLÜK MAKAMININ KURTARILMASI ....

Takım kongreye giderse ki hava ona döndü şuna dikkat etmek gerek ...

Asla plan program dahilinde bir yönetim gelemez bunu beklemek de hayalcilik olur ..sadece işte biraz uyumlu işi bilen takımı toplayacak ve iyi transferler yapacak en önemlisi gerçekten bir TEKNİK DİREKTÖR bulup takımın başına getirecek yönetim yeterli .... kurumsallaşma plan program profesyonel yapıyı beklemek çok iyimserlik olur ....

Trabzonsporun eger kongre olursa tek şansı ilk kez adaylar bu sefer hem teknik direktör adaylarını açıklamak zorunda kalacaklar hemde az çok transfer listelerini .... genel kuruldan ancak bu şekilde oy isteme hakları ve kazanma şansları olur ...

Bu kongre teknik direktör adayı ve transferler arasında şekillenecek ...Mesela çok prim yapacak ve taraftarı arkasına alacak bir söylem var .... FATİH TEKKE yi tekrar takıma kazandıracagız .. bu epey prim yapacak gibi gözüküyor ...ama tabii ki bu iş para işi .. öle 7.5 milyon euro satıp 1 milyon euro ya alamazsın ...

Umarım kongre olur ...yoksa bu seneyi çok ararız ....bu yönetim kalırsa çok transfer yapacaklarına emin olunuz ....

Paşam delikanlı gibi çıkıpta ben bu zor dönemde bile bu yükün altına girmeye hazırım diyen bir babayiğit çıkmadı..
Gelmesini istemediğim M.A.Y. çıktı bişeler söledi sadece.. O da ayağıma gelsinler diyo??

Kim varki Atatürk gibi çıkıp alıp götürecek bu takımı??
(ciddi soruyorum bildiğin bişey varsa??)

TSelif
09.05.2007, 15:29
Şu kendini yönetici sanan adamlar varya çıksın desin ki FATİH 'i alıcaz geriz ... yoook .Artık bitmiştir bunların kredisi. Bir değil 10 tane Fatih TEKKE getirsinler gözümde hiç bir değerleri olmayacaktır.
Hiç birinden bişey olmaz :mad:

efemehmet
09.05.2007, 15:31
Çok üzücü ama bir o kadar da gerçek olaylar. Söylenen sözlerin %1 i doğru olsa yeter. Ama görüyorum ki %100 de doğru ki kimsenin sesi soluğu çıkmıyor. Futbolcunun keyfine göre bir düzen kurarsan olacağı budur.
1-Gol atan Trabzonsporlu futbolcuya sırtını dönen takım arkadaşını görünce gözlerime inananmadım. Trabzonspor gol atıyor ve takım arkadaşı ona sırtını dönüyor;gole sevinmiyor bile.....
2-Bermuda şeytan üçgeni gibi bir düzende sahada kimin kime pas atacağı belli..Hal böyle olunca 1 takımdan 2 takım çıkıyor. Maça başlandığında bazı futbolcular ne pozisyonda olursa olsun pas almakta zorlandığını bomboş durumda pas alamadığını defalarca gördüm..zaten pas alamayan futbolcu arkadaşlarımızda trabzonda fazla kalamadı. Günah keçisi olup başka takıma gittiler..
3-Musa nın ayağı kırıldığında acaba başucunda kaç tane Trabzonsporlu futbolcu vardı hiç baktınız mı. Bir kaçı selam verip kenara çekildi. Ben sadece Galatasaraylı yönetici ve futbolcuları Musanın başucunda gördüm..Asıl olması gereken takım arkadaşları sahanın başka bir kenarında geyik muhabbeti yapıyordu..
Daha bu gibi örnekler çokça verilebilir. Hal böyle olunca kollej takımı havasından çıkıp Mahalle takımı havasına büründük. Top kiminse bütün paslar onu bulur.

Rasim YILMAZ
09.05.2007, 15:31
Şu kendini yönetici sanan adamlar varya çıksın desin ki FATİH 'i alıcaz geriz ... yoook .Artık bitmiştir bunların kredisi. Bir değil 10 tane Fatih TEKKE getirsinler gözümde hiç bir değerleri olmayacaktır.
Hiç birinden bişey olmaz :mad:

Yapma Elif bacı bee??::) o denli yani.. Tekkeyi istemiyeceğin kadar:):)

Şaka bir yana.. Ar damarları çatlamış bunların...

coolank
09.05.2007, 15:35
Hiç kimse şu anda...Hele şu anda hiç kimse ....MAY dışında şu an bu yönetim kurulu görevdeyken ben talibim diye kimse konuşamaz yani bazı yerlerde istanbulda konuşan var .. ama herkes bekliyor ...şu kadarını söylüyeyim MAY kongreyi kazanacagına emin olsa hemen bugün adaylıgını açıklar ...ama durum öyle değil işte en azından MAY İÇİN ...Defalarca yazdım anlatmaya çalıştım TRABZONSPOR da kongre kazanmak istanbul takımlarında kongre kazanmak çok daha zordur ...Akrabacılık girer ilçe kavgaları girer agır toplar ayrı konuşur para döner iş alma verme döner ...ama şu var eger ÖZKAN SÜMER bu yönetimin maaşlı ve kendine has icat ettiği makamı olmasaydı şimdiden başkan adaylıgını açıklamıştı..:)

TSelif
09.05.2007, 15:43
İyi ya işte bizde kongre ya da istifa kararı almasına yardımcı oluyoruz ...büyük !!!! başkanın !!!

CAFER ÖZER
09.05.2007, 15:55
Ortada başarızlık var,Sistem çökmüş çürümüş,Başkan yardımcıları birbirine girmiş Bunlar hepsi oldu ve bilinen bir şey.
Yönetim beceriksiz,Kendi reklamı peşinde olan insanlardan kurulu,
Fakat bunların hiç birisi ZİYA DOĞAN ın oynattığı berbat futbolun 4 çakılı defans 3 ön liberolu sistemin üstünü örtmez,Simkowıak ın dediği gibi"Bir ara hocaya Hocam bende ön libero oynayayım diyecektim.Tüm toplar ön liberolarda Orta pas yan pas şeklinde oluyor,Bize hiç top gelmiyordu."
Ne olursa olsun ZİYA nın oynattığı rezil fubol Trabzonsporun 1.gündem maddesidir.
2.gündem maddesi,Yönetim içerisnde kavga eden kendi şahsi menfaatleri uğruna Trabzonsporu rezil edenlerdir.
Yönetim ve ZİYA DOĞAN derhal istifa başka söylenecek söz yok.

Kadir Aydın
09.05.2007, 16:03
Kusura bakmayında artık hiçbir şeye inancımız kalmadı. Bu kulübe menfaat peşinde koşan, para peşinde koşan adamlardan başka kimse gelmiyor kardeşim. Sen oy ver adamı başa getir, o da kulübü soymaya uğraşsın. Kim düşünür taraftarı, hepsi böyle gelmiş böyle gider havasında. Sadece şimdikiler için demiyorum, öncekilerde böyleydi. Sonrakilerde böyle olacak... Yalandan yere de yok hoca böyle yok futbolcular şöyle diye de nutuk basmayın. Bu saatten sonra onun da bir anlamı kalmadı. Heveslenmeyin, herkes yiyici burada. Her gelen gideni aratıyor. Artık miğde kaldırmıyor.Hayal kurmanın da bir anlamı kalmadı. Bir sezonda sadece iki-üç maça endeksli takım olduk zaten. Vurun kilidi artık!

Kamil Çakmak
09.05.2007, 16:11
Hacıosmanoğlu keşke bunları doha önce açıklasaydı. Kimse Bu açıklamalar yapıldı diye çok görmesin. Hatta Şenol güneşde susmayıp anlatsaydı olup bitenleri. Bu sayede yeni gelen yönetimlerde bundan bi ders çıkarırdı. Klüpe daha temiz eller yönetim için aday olurdu ve temiz bir yönetim olurdu.

Trabzonsporun başarılı olabilmesi için kişisel kavgaların yok olması ve birlik beraberliğin esas olması gerekir.

Dün akşam ilkokul 3. e giden kızımın kitabında şu yazıyı gördüm.
"çaresizseniz... çare sissiniz."

Yani çare taraftar. Bu klübün sahibi, taraftarda söz düşüyor. Delegelere söz düşüyor.

BOZOHAN
09.05.2007, 16:12
fener maçını başlamadan kaybetmişiz

Cafer KILIÇSOY
09.05.2007, 23:04
FATİH AKYEL, HAŞİM ABİ BANA SABRET DİYORSUN

Ya ALLAH aşkına böyle bir anlayış olurmu hiç? Biz çoluk çocuğumuzun rızkından kesip kulube üye olacağız, maça gideceğiz, gırtlağımız yırtılırcasına takımın galip gelmesi için bağıracağız ama bazı kansızlar evinde koltuğuna gerilip şahsi menfaatleri için Trabzonspor'un yenilmesini bekleyecek. Üstelik korkularıda var ''Bursa maçı kazanılırsa ne yaparız''. Var mı böyle bişey ya? Üstelik bu kanı bozuklar Trabzonsporun yönetiminde takımında olan kişiler

Resmen sırtımızdan vuruluyoruz da haberimiz yok.

Birkaç ay önce Cafer Abi (CAFER52) bir topikte yazmıştı yanılmıyorsam darbe yapalım diye. Ben de kendisini eleştirmiştim. Huzurlarınızda Cafer Abiyden özür diliyorum. Bunlara darbe devede kulak

Çakır
09.05.2007, 23:43
Kulüp kulüp değil Brezilya dizisi...

Dizinin adı:"Bordo mavi yalanlar"

Süleyman, iki kısa cümleyle durumu özetlemişsin. Söylenecek başka söz yok :)