PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BJK: Ligden Çekiliyoruz(dediler ama çekilmediler)

Harun-61
03.11.2007, 22:46
Sinan Engin, 2-1 yenildikleri derbinin hakemi İsmet Arzuman'ın aldığı kararlara tepki gösterirken, Yıldırım Demirören'in artık ligdeki maçlara PAF takımıyla çıkma kararı aldığını söyledi.

----

Trabzonspor'a yapilan onca haksizliklari umarim anlami$sindir Sinan efendi...

bakalim besikta$ sözünde duracakmi...

not: Ismet Arzuman belki kötü mac yönetti (bakmadim maca) ama pozisyon öncesi % 100 düdük caldi...!
pozisyon 15. dakikada olsa idi, bu kadar olay olmazdi herhalde

.

Remzi
03.11.2007, 22:51
canıma minnet:D

denizgrsy
03.11.2007, 22:52
bu palavraları başka bi istanbul eziği olan fb de söylemişti,tek diyeceğim şey ;

yemezler keltoşum yemezler , blöfünü gördüm :D

Harun-61
03.11.2007, 22:53
Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin karşılaşma sonrası şu şok açıklamalarda bulundu: " Biz bu ligde piyon olmayacağız. Hakem maçta bizi resmen biçti. Kartlarla futbolcularımız sindirdi. Aurelio'yu net bir şekilde kırmızıdan atamadı. Maçın bitiş düdüğünden sonra Başkanımız Yıldırım Demirören ile telefonda konuştuk. Başkanımız çok sinirli. Artık karar verilmiş. Kimlerin şampiyon olacağı belli ise biz bu ligde olmayacağız. Şimdi Tesislerde toplanma kararı aldık. Ama şu konuda kararımız kesindir. Takımımızı ligden çekiyoruz. Haftaya oynanacak Sivasspor maçına PAF takımımızla çıkma kararı aldık."

Kaynak: İnternetspor

TSelif
03.11.2007, 22:55
E iyi edersiniz bi pislikten kurtulmuş oluruz :D

Harun-61
03.11.2007, 22:59
Fener hakemi aldı mı?

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=111943

:)

.

A.Alper
03.11.2007, 23:00
Yine büyük konuşmuş olacağım ama bu kargalar çekilsin,BMN Ankara'nın tamamına bir bardak tavşan kanı çay ısmarlayacağım.Sadece blöf yapıyorlar.

Siz olmadan da olur !

Can basten
03.11.2007, 23:01
Haftaya oynanacak Sivasspor maçına PAF takımımızla çıkma kararı aldık."

Kaynak: İnternetspor

Sivas'a bir talih kuşu daha mı? :D

Mayls
03.11.2007, 23:02
Haftaya bildigimiz Besiktas sahada olur gene. Bu Sinan Engin'in Haciosmanoglu'ndan farki yok. Sivri bi dili var ama hic dogruyu söyledigini görmedim

Fatih BALTA
03.11.2007, 23:05
Biz çok gördük böylelerini.
Blöf yapıyolar.
3 gün sonra kıvırtmaya başlarlar.

Burçak
03.11.2007, 23:09
yalanlarını yiyim sinan

ilhan
03.11.2007, 23:09
Ne olur ilkyarı sonuna kadar durun.. Ya ne olur :D

Sinan Akyıldız
03.11.2007, 23:11
Biri gitti kaldı 2 tane ezik :D:D

Güle Güle kargalarrr Sizi çok özlicezz :D:D

A.Alper
03.11.2007, 23:11
NTVSPOR ve AjanslarGüncelleme: 22:11 TSİ 3 Kasım 2007

Cumartesi

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Fenerbahçe'ye 2-1 yenildikleri derbi maçın hakemi İsmet Arzuman'ın verdiği kararlara büyük tepki gösterirken, Başkan Yıldırım Demirören'in tepki olarak artık ligdeki maçlara PAF takımıyla çıkma kararı aldığını söyledi.

Maçın ardından açıklama yapan Sinan Engin, ''İlk haftadan beri sürekli hakem hataları var. Bütün oyuncularımız isyan ediyor. Son dakikada attığımız golün iptalinde pozisyonun faulle alakası yok. Deivid'in 70. dakikada oyundan atılması gerekirdi. Benim stoperimi ve ön liberomu sarı kart gösterip, bitiriyor. Ben bilirim hakem yöntemlerini. Nasıl tatlı tatlı taraf olunur. Artık takımımızı ligden çekiyoruz. Başkan Yıldırım Demirören karar verdi. Sivasspor maçından itibaren maçlara PAF takımı ile çıkacağız'' diye konuştu.

Ligle ilgili bazı kararların verilmiş olduğuna inandıklarını kaydeden Sinan Engin, ''Fenerbahçeliler çıktılar maçtan önce bir sürü şey söylediler hakemle ilgili. Şimdi biz ne söyleyelim? Onlar da bize hak verdiler. 'Sakin olun' dediler. Niye biz? Nasıl hakkımızı savunacağız? Maçın hakemi nasıl faul verir o pozisyona? Böyle olmuyor. Yapacak başka bir şey yok. Taraftarı toplayıp Futbol Federasyonu binasına mı yürüyelim, bazı eylemler mi yapalım? Bu hakemler artık aklını başına alacak. Yazık günah değil mi? Bu kadar eyyam yapılır mı? Her maçta aynı şey. Bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Başkan fena halde sinirlendi'' ifadelerini kullandı.

Selman
03.11.2007, 23:15
İçi doldurulamayacak kadar büyük bir laf etmiş Sinan Engin;

-"Ligden çekiliyoruz."

Ligden çekiliyorsan "Paf takımıyla oynayacağız" niye diyorsun?Ligden çekilmek o kadar kolay mı be, maça çıkmadığın an başına geleceklerden haberi yok sanırım.Paf takımıyla maça çıkmak ligden çekilmek değildir.Sadece bir mesajdır.

A.Alper
03.11.2007, 23:18
Bu kargaların PAF takımı ligden düşer mi?Pek sanmıyorum ama.PAF diye gidip Serdar Özkan'ı,Batuhan'ı oynatır garipler.

ilhan
03.11.2007, 23:21
Biz şampiyonluğa giderken yine Kadıköy'de aynısı başımıza gelmişti. O maçta 2-1 bitmişti. ( Aurelio'nun eline çarpan topu penaltı olarak değerlendirmemişti hakem)..

Ama biz ligden çekilmedik. Sokaklara döküldük!

Büyüklüğü mücadeleden kaçmayarak göstereceksin. Tıpkı bizim gibi..

Recep Çaltepe
03.11.2007, 23:23
Yeyin birbirinizi, hepiniz aynısınız!

ilhan
03.11.2007, 23:24
Batuhan, A takım kadrosuna alınmadığı maçlarda paflarda maçlarını oynuyor. Hatta geçenlerde golde atmişti.

Gokdeniz-61
03.11.2007, 23:28
okadar kolaydi jaaaa cocuk gibi konusmayi birakin artik gecen senede fenerbahce bu laflari ediyordu hakemleri etki haline goturuyorlar birakin bu ayaklari...

mimozam
03.11.2007, 23:47
arkadaş evcilik oynuyo sanki ligden cekilecekmiş keske cekilsenizde kurtulsak bu işlerden o kadar iyi adamsın diploman yoksa( lisans)alda hocalık yap sen cok biliyosun

Bartuğ13
03.11.2007, 23:52
trabzonsporun şampiyonluğu çalınırken nerdeydin beyefendi?
o zaman herşey normaldi di mi?
haksızlığı sadece kendine yapıldığı zaman haksızlık olarak görenler,bence o haksızlığı hak edenlerdir.

istediğin palavrayı at.çekeleceksen de çekil.hadi sıkıyorsa çekil

Cem Balcı
04.11.2007, 00:09
sadece lafta hiç sanmıyorum...

LazAnisT
04.11.2007, 00:18
Çekilmeyen namerttir diyecem ama konuşan sinan engin olunca gerek duymuyorum.

antagonist
04.11.2007, 00:21
Bir aslan miyav dedi,minik fare kükredi...

Erdem Keser
04.11.2007, 00:29
Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, 1-0 geriye düştükten sonra maçı 2-1'e getirmenin çok önemli olduğunu belirterek, hak edilmiş bir galibiyet aldıklarını söyledi. Maç sonrası FB TV'ye değerlendirmeler yapan Şekip Mosturoğlu, ''Son haftalarda takımımızın tırmanan bir performansı vardı. Takımımız 20. dakikadan sonra çok iyiydi. 0-1'den 2-1 öne geçmek çok önemli. Bunların haricinde de bir çok pozisyonumuz vardı. Hak edilmiş bir galibiyet aldık. Camiamıza, sporcularımıza, herkese hayırlı, uğurlu olsun'' dedi. Şekip Mosturoğlu, maçtan önce hakemin tartışılması konusunda ise, ''Dikkatli okunursa, bizim açıklamamızın İsmet Arzuman'la ilgili olmadığı anlaşılır.

Biz açıklamamızda, ligin 10. haftasına kadar yapılan hakem atamaları, gelişen olaylar ve tüm futbol ailesini ilgilendiren konulara dikkat çektik. Biliyorsunuz hakem hataları yüzünden ligde bir firmamız bir takımdan sponsorluğunu çekti. Ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz olan bir takım, sahada kazandığı maçı, masada kaybetti. Bizim itirazımız bunlaraydı'' diye konuştu.

Erdem Keser
04.11.2007, 00:30
Sözünde durmayan fenerli olsun:)

A.Alper
04.11.2007, 00:58
Biz açıklamamızda, ligin 10. haftasına kadar yapılan hakem atamaları, gelişen olaylar ve tüm futbol ailesini ilgilendiren konulara dikkat çektik. Biliyorsunuz hakem hataları yüzünden ligde bir firmamız bir takımdan sponsorluğunu çekti. Ezeli rakibimiz, ebedi dostumuz olan bir takım, sahada kazandığı maçı, masada kaybetti. Bizim itirazımız bunlaraydı'' diye konuştu.

Bu takım Trabzonspor mu?

meça2006
04.11.2007, 01:06
siyah beyaz olarak zaten lige renk vermiyorlardı.çekilsinler..yakışır..

ilhan
04.11.2007, 01:08
Beşiktaş'a 2-3 kulüp destek olsa ne federasyon kalır ne de Merkez hakem kurulu.

Dip not ; Destekten kastım.. Hakem hataları yüzünden bu sene puanları heba olmuş, bariz hakem hatalarına uğramış takımlardır.

Oğuuz
04.11.2007, 01:13
Allah hepinizin belasını versin, hafta içinde febe yaptı pisliğini sıra sizde... çekileceklermiş çekilmezseniz namertsiniz.. çok iyi bilirmiş sinan bey hakem nasıl tatlı tatlı maçı verirmiş istediği takıma, bildiğinden Türk futbolu bu halde değil mi zaten.. hapiniz aynı ...

ilhan
04.11.2007, 01:15
Şerefsiz Demirören..

Ligde iki rakibimiz var. Biri fener diğeri gs dedi..

Ulan sizi sinek gibi ezmek farzdır bize.. İstanbul'da ki maçta size en büyük rakibinizi göstereceğiz..

Kadir Aydın
04.11.2007, 01:40
herkes böyle cesur olabilse keşke

28TS61
04.11.2007, 01:46
takimini ligten cekirsan paf takimlada lige cikmicaksin
demekki ligten cekildikleri yok
ancak palavra

A.Alper
04.11.2007, 01:53
PAF takımla çıkarlarsa düşerler,düşmeyi de göze alamaz keratalar.

Tunga
04.11.2007, 02:00
Bi deli bir kuyuya bir taş attı hikayesi bu.

Şimdi hafta boyunca sözde 40 akıllı bu olayları yorumlar.

Bırakın kardeşim, deliyle deli olmayın :) Bizim derdimiz bize yeter.

Kadir Aydın
04.11.2007, 02:01
keşke bizde bazen deli olabilsek :)

bizimkiler ancak parlar, gürler sonra tıpış tıpış çıkar oynarlar

İslam Sezer
04.11.2007, 02:13
ya asla inanmam,sadece blöf.
federasyon veya diğer takımlara şöyle bir mesaj veriyorlar:
bundan sonraki maçlarımızda lütfen hakemler bize destek olsun uyduruk penaltılar versin ve de şampiyon olalım.tek istedikleri bu göreceksiniz,pafla mafla çıkmaz bunlar hepsi lafta kalır....

A.Alper
04.11.2007, 02:19
Beşiktaş başkanı bu lafı etmiştir ama altında kalacak bu lafın.Bir takımın tüm lig maçlarına PAF takımla çıkması demek yaklaşık 18-20 oyuncunun bir sene yatacak olması demektir.Acaba bu oyuncular yatmayı kabul eder mi?St. Etienne kıskacında olan Bobo 1 yıl kulübede bile değil stadda olmayı içine sindirebilir mi?Beşiktaşın maç başına anlaşan hangi futbolcusu böyle bir kararı kabul eder?

Bir iki gün sonra tükürdüklerini paşa paşa yalayacaklar.İşte buraya yazıyorum.

OFLU
04.11.2007, 03:02
Cekilmeyenin..........

Punisher-61
04.11.2007, 09:09
ligden cekiliyoruz ama sivas macinda paf sahada..böyle bi mantik nerde var cekiliyorsan cekil ama sahte kabadayilik taslama...
federasyon icin paf professionel önemli degil yeterki sivasa karsi sahada 11 besiktasli olsun...

Ligden cekilecekmis kücük atta civcivler yesin.. ligden tamamen cekilmek icin önce erkek gibi cekil o zaman

Sefa Murat Dokuz
04.11.2007, 09:50
feenrde çekiliyordu bir araaa nerdeeee

emre610
04.11.2007, 09:56
http://www.internethaber.com/images/other/yaktilar.jpg

Şu atkıda AY-YILDIZI göremeyecek kadar 3 puan için gözü dönmüş İstanbul kulüplerinden bir tanesinin bu ligde olmaması veya paf takımla maçlara çıkması çok önemli olmasa gerek.

Mayls
04.11.2007, 10:10

Şu atkıda AY-YILDIZI göremeyecek kadar 3 puan için gözü dönmüş İstanbul kulüplerinden bir tanesinin bu ligde olmaması veya paf takımla maçlara çıkması çok önemli olmasa gerek.
Bu ne vatansizliktir ya :mad: Bölücülükleri yetmiyormus gibi simdide kansizlar Ay-Yildiz yakiyor

ilhan
04.11.2007, 10:45
Beşiktaş kulubunde bir yetkili olsaydım şu fotoğraftaki sözde taraftar şerefsizi mahkemeye verirdim.

Ama verseler ne olur ki ? Azize'leri var hemen çıkar.

Beşiktaş kulubu ligden çekilmiyor , paf takımla çıkıp protestolarını yapıyor.

Erkut Ay
04.11.2007, 10:48
bu hakem hatalarına dur deme zamanı geldi hangi takım için olursa olsun bugün başkasına zarar veren yarın bizide yakıyor ayrım gayrım yapmadan herkes tepkisini vermeli bizimkiler gibi pipirik değil en azından nuri albayrağın hakem hatalarına karşı verdiği 2 tepki varmı acaba temiz lig istyiyoruz öyle yada böyle onların ağzından çıkan tepkiyi bizim yönetim verebiliyormu?.............

MarceloTS
04.11.2007, 10:49
karalar bağladım ligden çekilecekler diye uyuyamaz oldum:D

Emre B.
04.11.2007, 11:04
Çekilirlerse çekilsinler.Ama çekilmezler.

Sacit
04.11.2007, 11:07

yuhh diyorum yaa ayıp bee :mad::mad:

bu kadar olmaz bee şerefsizler :mad:

ligden çekilmezler onlarda abartmasınlar,paf takım ile maça çıkabilirler

ilhan
04.11.2007, 11:18
Vallaha adamların Ankara'da %100lük golü verilmedi..

Bizim maçta Rüştü sebepsiz yere atıldı.

Galatasaray maçında hakem tüm takdir haklarını Gsye kullandı.

Dünkü maçtada maçı izlediyseniz özetini felan hakem maçı katletmiş.

Demirören dün şey dedi : Bunlar iki takım yaratmaya çalışıyorlar. ( Gs-Fb )

Ben bjk yönetimini haklı buluyorum. Ama Ligden çekilmek kolay iş değil. Paf takımla çıkarsın ayrıdır. Ama her kafana estiğinde ligden çekiliyorum demeyle ligden çekilinmiyor. Ligden çekilmek istiyorsan 3 maça çıkmayacaksın 3-0 hükmen mağlup sayılacaksın ondan sonra ikinci lige yallah.

Erkut Ay
04.11.2007, 11:23
olay onların çekilip çekilmemesi değil umurumda değil ama bizim beceriksizler en mağdur durumda olmamıza rağmen ses çıkartmıyorlar ama nedense sesini çıkartana gülünüyor ona hayret ediyorum onlarda mağdur olmuştur bizde varmı inkar edenimiz tepkiye bizde destek verelim gerekirse ama bu lig temizlensin en büyük neden geçen yıl ortamı ateşe veren nihat özdemir şerefsizidir başkada değil..............

ilhan
04.11.2007, 11:26
Erkut Abiye katılıyorum.

Ligi temizlemek için, Federasyonu istifaya götürmek için , Maçın skorunu önceden tayin eden Merkez Hakem Kurulunu istifaya götürmek için ,

Herkes birlik olmalı.

Bu ligde herşey fenerbahçenin istediği gibi olmak zorunda değil. Ya da galatasarayın ya da H. ulusoyun..

Harun-61
04.11.2007, 11:51
bu arada dün oynanan FB-BJK PAF macini be$ikta% 3-1 aldi...hemde 9 ki$i ile...
Aydin diye bir cocuk var, hayran kaldim...

.

karatasof
04.11.2007, 12:07
Tam komedi,tam rezalet.Üç sülüklere hizmetkarlığı şiar edinmiş Arsin'li Sinan maçtan sonra açmış ağzını yummuş gözünü sallayıp duruyor.En son yüzüncü yıllarında bjk'ye ayarlanan şampiyonluktaki katkıları yadsınamayan Sinan-Çakıcı birlikteliği TFF VE MHK işbirliği ile alınan şampiyonluğu unutmuş gibi şimdi ''Şampiyon önceden belirlenmişse biz niye A takımımızla mücadele edelim,protesto için maçlara paf takımla çıkacağız''buyurmuş.Sinan!Ayarcı Sinan!Keser döner sap döner diye bir laf vardır bilirmisin.Siz ve sizin gibi üç sülük hizmetkarı Haluk Ulusoy kayınçonuz yıllardır bu işleri yapıyorsunuz şimdi ne diye bağırıyorsun!!!Susda edebinle otur diyecekler yine çekilecen köşene bunu biliyonda ne diye şimdi sallıyon....

Harun-61
04.11.2007, 12:55
gecen sene kupa final macinda bjk hangi hakem sayesinde maci aldi...
Erciyesin hakki yenilmedimi ???
sinan efendi o hakemin adida Ismet Arzuman degilmiydi ???

car$i o zaman niye böyle bir ba$lik atmadiniz ???

.

http://www.forzabesiktas.com/anasayfa_resimler/topfener.jpg

Murat'
04.11.2007, 12:57
geçen sene fener de aynısını yapacaktı ne oldu hiçbirşey....hiçbişey yapamazsınız blöf yapmayın

sena
04.11.2007, 14:16
Çok duyduk biz bu lafları.

Ba®ış
04.11.2007, 14:43
ne olur bırakmayın bizi siz olmazsanız ne yaparız biz :)

Şuayip Aydın
04.11.2007, 14:45
canıma minnet:D
:D:D:D:D:D ula remzı ne dursun sen yawwwwww:D:D:D:D

Şuayip Aydın
04.11.2007, 14:48
gecen sene kupa final macinda bjk hangi hakem sayesinde maci aldi...
Erciyesin hakki yenilmedimi ???
sinan efendi o hakemin adida Ismet Arzuman degilmiydi ???

car$i o zaman niye böyle bir ba$lik atmadiniz ???

.

http://www.forzabesiktas.com/anasayfa_resimler/topfener.jpg

o zman ıslerıne gelmıyodu ama sımdı gelıyo yaw bırakın ceksınler bızım ıcın daha ıyı olur gs fb ceksın sıkesız temız futbol oynayalım yaaa defolun 3 buyukler bız tek buyuk bu lıgde sız faazlasınız anadolu kulbulerı arsında amasız bır sampıyonluk mucadesı verırız

Burçak
04.11.2007, 14:54
bugece kabuslar gördüm . bi türlü uyuyamadım yahu. diyorum ne oluyo bana, sonra aklıma geldiki bejeke ligden çekiliyo ondan uyuyamıyorum ben ççç

emre610
04.11.2007, 15:00
Beşiktaş çekilmemeli. Şamarlayıp moral buluyoruz adamları !
-Ne diyorum ben ya?

karatasof
04.11.2007, 15:10
Bu arada dünkü maçın bir diğer ilginç yanıda febe'nin üç gün önce devleti dolandırmaktan gözaltında bulunan ikinci başkanı NÖ yine ekranların karşısında yerin alıp ''Biz dürüstçe mücadele ediyoruz''diye açıklama yapması ve TRT!'de program yapanlarda çok önemli açıklama diye bunu yayınlamaları idi.Ne demeli bilmemki.Karadeniz otoyolu hırsızı,memleketine yaptığı tünelin lambalarını çalmaya tenezzül eden birinin dürüstlükten dem vurmasına mı yanarsın koskoca devletin 1.televizyonunun bunu yayınlamasına mı?

Burçak
04.11.2007, 15:23
tvlerde çok izledik. karnı aç canı çekti diye baklava çalan birini hapse atmışlardı. bu NÖ gibiler nasıl kurtarıyolar ve bukadar pişkin olabiliyorlar.

TolgaTopçu61
04.11.2007, 15:39
adam gibi adamsa paf lan cikar.ama hic sanmiyorum

A.Alper
04.11.2007, 15:40
PAF'la çıkarlarsa tüm maçlara kesinlikle küme düşerler.Bir daha da zor doğrulur belleri kargaların.

Ba®ış
04.11.2007, 15:40
aklıma bi serdar ortaç şarkısı geldi:" ne olur gitme".. :D

Koray
04.11.2007, 15:52

hyr doğuş'tan BEN SENSİZ NE YAPARIM :D

A.Alper
04.11.2007, 15:55
Azer Bülbül-Zordayım.Yakında bunu söyleyecekler.

OYılmaz
04.11.2007, 15:58
Çekilecekmiş Çekilinde Görim o Şeyyy... Varmı sizde Geç bu lafları sinan Bu çekilecem lafları sözde kalır Bu sözler açık açık bir provake Hakemleri etki altında bırakmak Fb-Ts maçında Papila denen neyi belli olmayan Adam maçı katlettiği zaman Hanginizin sesi Çıktı Bizim kadar hakemlerden çeken yok eğer biz Hakemler yüzünden Ligden çekilseydik Şu an Trabzon Süper Amatörde Mücadele ediyorduk Hep Ezilen Biziz ama kimse takmıyor Eee ne de Olsa Anadolu takımıyız Günlük gazetelerde 2 satır haberimiz ya yazar ya yazmaz Spor Programlarında Trabzon Kaale alınmaz Prostestomuzu Koyduğumuz zaman Yine Ötüyor Bülbüller denir Kesilip biçilip kenara Atılırız Bu yüzden Şampiyonluk istiyorum Sırf Bu Bizansı Susturmak için.. !!!

Erdem Keser
04.11.2007, 16:08
Çekilip çekilmemeleri onların sorunu ama bir gerçek var ki Beşiktaşın bu ligde hakkı yeniyor hemde fazlasıyla ,bir takım oyunlar dönüyor biraz objektif bakarsak..Tıpkı geçmiş yıllarda takımımıza yapılanlar gibi herkes Beşiktaşın pafla çıkmasını alaya almaya çalışmış ama burda vermek istedikleri mesaj önemlidir aynı duruma bizde düştük tepkimizide bişekilde belli ettik..Beşiktaşında tepkisini göstermesi iyi oldu ..maç öncesi çıkacaksın abuk sabuk açıklamalarla hakemi baskı altına sokacaksın sonra biz galibiyeti hakettik diyeceksin yok öyle yağma Aziz bey bu ligde tek başınıza değilsiniz.. ..

Koray
04.11.2007, 16:13
Çekilip çekilmemeleri onların sorunu ama bir gerçek var ki Beşiktaşın bu ligde hakkı yeniyor hemde fazlasıyla ,bir takım oyunlar dönüyor biraz objektif bakarsak..Tıpkı geçmiş yıllarda takımımıza yapılanlar gibi herkes Beşiktaşın pafla çıkmasını alaya almaya çalışmış ama burda vermek istedikleri mesaj önemlidir aynı duruma bizde düştük tepkimizide bişekilde belli ettik..Beşiktaşında tepkisini göstermesi iyi oldu ..maç öncesi çıkacaksın abuk sabuk açıklamalarla hakemi baskı altına sokacaksın sonra biz galibiyeti hakettik diyeceksin yok öyle yağma Aziz bey bu ligde tek başınıza değilsiniz.. ..

boşversene sen...bunların hepsi aynı...bizim hala hakkımız yeniyo...

Erkan
04.11.2007, 16:50

1 hafta sonra "binlerce dansöz var" ççççççççççççççççççççç

Salih Sezer
04.11.2007, 17:04
önce samimi olmak lazım..ilk hafta trabzonsporun puanı çalınırken seyirci kalanlar şimdi nasıl adalet diye bağırıyor...Nuri Albay..'ın haluk ulusoyu tehdit ettiğini söyleyenler,yazanlar,çizenler affan kececi, hakem vesair istifa etmezse sivas macına pafla çıkarız diyerek ulusoy,fedarasyonu, hakem kurulunu tehdit etmiş olmuyor mu acaba..

pReN@_61
04.11.2007, 22:01
sadece lafta hiç sanmıyorum...

Katılıyorum...

antagonist
07.11.2007, 20:47
Beşiktaş vazgeçti

Siyah beyazlı yönetim, Serbest Piyasa Kurulu (SPK)'nın "Sivasspor maçına PAF Takımı ile çıkacağız" açıklamasını manüpilasyon olarak değerlendirebileceği ve bu nedenle kulübe büyük para cezası verebileceği nedeniyle bu kararını askıya aldı.

Kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/7645320.asp?gid=180&sz=66287

Hüdai Pervaneli
07.11.2007, 20:49
korklarl ya bunlar bi mokum olmaz

Burçak
07.11.2007, 21:14
belliydi zaten. yerseniz hesabı yaptılar.

Koray
07.11.2007, 21:17
işleri güçleri şov yapmak...hadi niye çıkmıyosunuz paflarla yemedi dimi..baktınız sivasta bize fark atacak korktunuz...

lazooo28
07.11.2007, 21:34
sayin demirören biraz daha futbol un kendisiyle ilgilinsek iyice cigrindan cikti artik yok hakemler bilmem neler her hafta ayni terane gittin liverpool dan sekiz tane yedin artik sus yahu..futbol oyna futbol

Murat GENEL
07.11.2007, 21:34
alıştık artık..geçen sene febe bu sene 8eşiktaş..seneye gayseden bekliyoruz aynı hareketi

Emre B.
07.11.2007, 21:54
Daha kurumadan tükürdüklerini yaladılar.

Muhalif
07.11.2007, 23:18
Bence hiç çekilmiyorsunuz!

TSSKY
07.11.2007, 23:51
sade laf bu delikdeşiktaş
bu tür laflar sadece Türk Futboluna zarar verir

Oğuuz
07.11.2007, 23:55
üç kardeşde birbirinizin aynısınız.. febe hakemi baskı altına almışmış, şimdi bu 8eşiktaşın yaptığı ne, hafta sonu oynanacak maçta hakem düzgün maç yönetebilecek mi... ha unutmadan ''kıvır beşiktaşım oleeeey''...

Hüdai Pervaneli
08.11.2007, 00:04
baslik degissin bence korkumuzdan cekeliemiyoruz olsun

denizercin
08.11.2007, 00:17
bşk divan kurulu işe el koymalı.
öyle açıklama kapıp karar verdim demek olmaz..
klüpler kişilerin değildir

TS-Tiryaki
08.11.2007, 00:18
simdi biz bunlara dönektasmi diyelim yoksa 8tasmi??? oylamami yapsak? HAHAHAH

28TS61
08.11.2007, 03:07
tükürdüklerini yalyorlar nolcak iste :D

Nuray
08.11.2007, 11:30
kıvır kıvr aşşağıdan yukardan kıvırr...
saçmalık ya madem dönüceksin ne diye boş boş konuşup küçük duruma düşrmeye fırsat veriyosun yazık :)

Miraç Atalay Çiftçi
08.11.2007, 11:36
Liverpooldan 8 yediler, Liverpoolda maç yapan kadro ile güya Sivası yenip hezimeti affettirecekler...
Hani Sivas ile Liverpool aynı ya...

UğuR
08.11.2007, 11:38
rEKLAM kokan hareket bunlar ... belliydi kıvıracakları...

61Serdar61
08.11.2007, 11:54
Sırf blöf başka birşey değil. Koskoca Beşiktaş camiasına yakışmayacak davranışlar, senin binlerce taraftarın ve o takıma gönül vermiş insanlar varken, sen kimsinki böyle bir karar aldığını beyan eden itaflarda bulunabiliyorsun.

Murat'
08.11.2007, 15:18
arkadaşlar beşiktaş hiçbir zamn ligler çekiliyoruz demedi sivas maçını paf takım oynayacak dedi...bunu dahi yapamadılar

İskender
08.11.2007, 16:39
Futbol izleyicisi oalrak Engin ve Demirörenden utanıyorum...
Bu adamlara mikrofon uzatılması utanç verici...

bordobluex
08.11.2007, 17:08
Bir haftada 180 derece döndüler. Kurulu bir oyuncak gibi adım adım geri geldiler. Ne istedikleri yapıldı, ne de söylediklerini yapabildiler.

Bu yaşananlar aklıma şu sözleri getirdi:
''Ölmek için yaşamak değil, Yaşamak için ölmek''

Yaşamak için saçlarının bir telini bile feda etmediler. Tükürdüler, geri döndüler ve öldüler.

A.Alper
08.11.2007, 17:14
Bu utanç onlara yeter.

Cem Balcı
08.11.2007, 23:43
bi paf çıksınlarda zaten bide sivastan 8 yesinler...

10-61
09.11.2007, 00:21
palavraaa palavraa palavraa...böyle bir şarkı vardı di mi:))

28TS61
09.11.2007, 01:00
palavraaa palavraa palavraa...böyle bir şarkı vardı di mi:))

bunu diyorsun saniyorum :D:D:D

http://www.youtube.com/watch?v=yEf2GM3RIKQ

halil ibo
09.11.2007, 09:01
Böyle birşeye ne güçleri nede cesaretleri yeter.Sadece hakemleri etki altına almak için yaptıkları bir hareketti ve sanıyorum amaçlarına ulaşmıştırlar.Sivas maçından itibaren semerelerini görürler.

LazAnisT
09.11.2007, 09:58
Yıldırım Demirören ve Sinan Engin varken bu tip söylemleri daha çok duyarız.Adamlar Demirörenin evinden basın açıklaması yapıyorlar.İçerde kafayı çekiyorlar dışarı çıkıncada saçmalamaya başlıyorlar.Tam bir mahalle takımı anlayışı

Erkan
09.11.2007, 14:24
1 hafta sonra "binlerce dansöz var" ççççççççççççççççççççç

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_old.gif 04.11.2007, 15:50

TheRapZoNe
09.11.2007, 15:16
Besiktasi ingilizlere ezdirip 8esikt0s yaptirdilar
Paf takim hikayesiyle ve sonradan kivirmalariyla kendilerini turkiyeye rezil ettiler

demiroren ve sinan enginden bjk ve turk futbolu cok ceker daha cok

The Legend
09.11.2007, 15:19
ne oldu sekiztaş yemedi dimi :D

Cem Balcı
09.11.2007, 15:39
Avans Yok 8 De Bİter...

H.A.Y
10.11.2007, 15:09
Böyle birşeye ne güçleri nede cesaretleri yeter.Sadece hakemleri etki altına almak için yaptıkları bir hareketti ve sanıyorum amaçlarına ulaşmıştırlar.Sivas maçından itibaren semerelerini görürler.
evet tetikçi bünyamın sivası yakacak bence..

Harun-61
10.11.2007, 22:12
ke$ke Paf takimi ile ciksaydin ezik bejeke :) :) :)

Sivasspor'a tebrikler :)

Gökçebey
10.11.2007, 22:33
İstifaları görelim :)

Harun-61
10.11.2007, 22:40
Demirören: Sivas macini almazsak Istifa edecegiz ..

hadi Yildirim, 1 kere tut sözünü !!!

:)

10-61
10.11.2007, 23:54
bunlarda azıcık utanma olsa istifanın tam zamanıdır.gerçi onlardan önce bizim nuri de gitse olacak ya...

A.Alper
11.11.2007, 00:06
ifDTKGegC9w

Radyo Class :)

Buradan da (http://fs07n5.sendspace.com/dl/daf08d54281732b5cc492873a4b0490d/47362b1f4608f88a/cnkqs0/Liverpool%208-0%20Beşiktaş.WAV) kaydın tamamını indirebilirsiniz.

.

Cem Balcı
11.11.2007, 00:07
pafla çıksa belki yenerlerdi:D

Harun-61
11.11.2007, 00:40
ifDTKGegC9w

Radyo Class :)

Buradan da (http://fs07n5.sendspace.com/dl/daf08d54281732b5cc492873a4b0490d/47362b1f4608f88a/cnkqs0/Liverpool%208-0%20Beşiktaş.WAV) kaydın tamamını indirebilirsiniz.

.

:):):):alkış::alkış:

Cem Balcı
11.11.2007, 14:19
bjk paf sivas pafı 4-0 yenmiş :D keşke paf çıksaydılar...yazık bjk sana yazık.

sena
11.11.2007, 14:28
Al beşiktaş işte ççç
En ezik futbol ççç
eyvah eyvah ççç
gitti serçe parmak ççç
daha fazla rencide olmasını istemedi hakem ççç
komedi resmen komedi çççççç

macka61
11.11.2007, 15:34
bjk bu sezon bitti biz bu takıma nasıl yenildik

S@K@RON_61
11.11.2007, 15:37
Pafların önü açılmalı...

A.Alper
11.11.2007, 15:48
Bari üç tane daha yiyin de tam rezilliğin daniskası olsun.

Dua ediyoruz 8 olmasın..

:D :D

Mehmet Fırat
15.11.2007, 16:23
Bosque davası bitti. Beşiktaş'ın itirazı reddedildi. Ödenecek miktar büyük.Beşiktaş Del Bosque'ye 6 milyon 700 bin Euro tazminat ödemeye mahkum oldu..

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi Üyesi Avukat Kısmet Erkiner, İsviçre Federal Mahkemesi’nin Beşiktaş’ın itirazını reddetmesi sonrasında Del Bosque davasının sona erdiğini söyledi.

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi (CAS) Üyesi Avukat Kısmet Erkiner, Del Bosque davasının kesin olarak sonuçlandığını söyledi.

Erkiner, İsviçre Federal Mahkemesi'nin Beşiktaş'ın itirazını reddetmesi sonrasında kararın İspanyol teknik adamın lehine sonuçlandığını ve 6 milyon 700 bin Euro tazminat almaya hak kazandığını belirterek, FIFA'nın kendisine gelen bu kararın Beşiktaş tarafından uygulanmasını talep ettiğini söyledi.

''DİSİPLİN KURULUNA GİDERLER''

FIFA'nın kendisine gelen bu kararın Beşiktaş tarafından uygulanmasını talep ettiğini kaydeden Kısmet Erkiner, Beşiktaş'ın bu karara uymaması halinde disiplin kuruluna gideceğini ifade etti.

FIFA'nın, CAS'ın kararını yönetim kurulu kararına dönüştürdüğünü belirten Erkiner, ''Bu kararı Beşiktaş uygulamıyorsa, bu sefer Del Bosque davasından dolayı değil, FIFA'nın kararına uymamaktan dolayı Beşiktaş, disiplin kuruluna gider. Eğer karar uygulanmazsa FIFA, 'Benim kararlarımı dinlemiyorsan ben de seni disiplin kuruluna gönderirim' der'' dedi

internethaber.com

Çok üzüldüm.ççç:D

28TS61
24.11.2007, 20:58
bugun bi pozisyon dikkatimi cekti
oftas atak yapiyor, oftasli oyuncuya faul yapiliyor ama verilmiyor o sirada top pas olarak
bjk ceza sahasi disindaki oftasliya geliyor ve ofsayt olmayan yerde ofsayt caliniyor

neden bjk simdi sesini cikarmiyor pafla maca cikcaz diye serefsizler

Nytre
24.11.2007, 21:19
adı gecen istanbul takimi gecen hafta oynadıkları sivas macındada "sahay iniyoruz" diye bağırdılar ama ne inen vardi ne cıkan .. iniyorum demekle olmuyormus demek ki..

bunun dısında istanbul takiminin paf takimi ile çıkmasına engel olan guc manevi değil maddi imiş..

borsadaki firmalar ve sponsorlar engel olmuşlar bu duruma... oyle bir yazı okumustum..

yani maddiyat artik oyle bir noktaya geldi ve kuluplerin oz benliklerini sardı ki.. artik onların dediklerine gore yasiyor kulupler.