PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transfer Gündemimizde Olan Futbolcuları Doğru Buluyor musunuz?

Sayfa : [1] 2 3

buyukkaptan
03.11.2007, 10:45
şuanda gündemde olan transferdeki isimleri yusuf tehoe gibi isimleri doğru buluyormusunuz ben şahsen bu transferler bizi taşıyamaz onu söyleyeyim

Erkut Ay
03.11.2007, 10:47
süper buluyorum tartışmasız .......

İsmail Çavuşoğlu
03.11.2007, 10:52
şu anda ismi gecen futbolcuların TRABZONSPOR da rahatlıkla oynayabilecek topcular oldugunu rahatlıkla söyleyebilirim.bu saatten sonra Ersun hoca TRABZONSPOR u taşıyamayak futbolcuları zaten almaz..

Telha TANYILDIZI
03.11.2007, 11:05
tehoe konusunda kesinlikle evet çok kaliteli bir futbolcu bence ve erginden 2 yaş büyük sadece ileerde türk bile yapılabilir ama nerede bizim yönetim onu bile alamaz

Fatih BALTA
03.11.2007, 11:08
Şuanda gazatelerde adı geçen futbolcuların Ersun hocanın istediği futbolcular olduğunu zannetmiyorum.
Tamamen haber sıkıntısı çeken medyanın uydurmasyon transfer dedikoduları bunlar.

kudu_61
03.11.2007, 11:16
bilmiyorum ama bu isimlerin arasına ist.b.b. dea oynayan forvet siyahi olan adriano olması gerek eklenebilir o da çok iyi akıllı goller atıyor

yns61
03.11.2007, 11:17
hepsi yalan oldugu için herhangi bişe diyemicem :D

sarman61
03.11.2007, 11:24
Banada pek inandırıcı gelmedi. Ama kasımpaşalı siyahi forvet dehşet biri onu söyleyebilirim.

Mesut AKYILDIZ
03.11.2007, 11:29
Transfer gündemimizde oldugu söylenen futbolcular kimler?

demir
03.11.2007, 11:32
h4emende hareketlenmıs burası bırakın arkadaslar devre arasınde yeterınce konusacxaz bunları sımdı suni gundeme gerek yok

Hüdai Pervaneli
03.11.2007, 11:43
iyi futbolcular istiyoda ersun hoca kim alicak bide oda war

maskeli61
03.11.2007, 11:46
şuanda gündemde olan transferdeki isimleri yusuf tehoe gibi isimleri doğru buluyormusunuz ben şahsen bu transferler bizi taşıyamaz onu söyleyeyim

fenere golü attıgında dedim bu adamın bizde oynaması lazım die çok iyi kumaşı var şutları da saglam kendide saglam hiç uzaga gitmeye gerek yok para verilmeden 2 oyuncu karşılıgında alınabilir ve süper bi transfer olur TEHOE

YUSUF a gelince türkiyedeki en iyi bilek tek başına denizliyi taşıyo ama miyadı doldu gibi kısa vadeli olarak düşünülebilir işte yapar örnek HAGİ bence ikiside süper olur ama nerde bunları alacak yönetim.. ey gidi ey...

Serdær
03.11.2007, 11:47
Banada pek inandırıcı gelmedi. Ama kasımpaşalı siyahi forvet dehşet biri onu söyleyebilirim.

Agustine'de öyleydi. Bize geldi FOS çıktı

Onlar küçük takım oyuncular Bizlerde oynayamazlar.

Saygılar..

Samet Yildirim
03.11.2007, 12:12
tehoe, holosko, selcuk dogru isimler bana göre...

bu arada dün NECMI PEREKLI AMSTERDAMA gitti futbolcu izlemek icin:D

halil ibo
03.11.2007, 12:13
Yönetimin durumu belli değilken ve hoca ilede bu konuda bir görüşme yapılmamışken kim çıkartıyor bu transfer masallarını tabii ki uyanık menejerler,ismini gündeme taşımak isteyenler ve anlı-şanlı büyük Türk medyası.

Bülent Bayraktar
03.11.2007, 12:25
ergin keleş gibi forvetimiz varken ne gerek var tehoe ye.

Mustafa K. Demirbaş
03.11.2007, 12:28
bu ısımler trabzonspor formasının agırlıgını tasıyamaz yusufa gelınce ceyhun varken yusuf agerkelı degıl bıze kalıtelı adamlar lazım

Murat Altun
03.11.2007, 12:29
holosko tam süper olur

marcelinhos100
03.11.2007, 12:36
Arkadaslar Tehoue olsun Bebbe olsunki (Bebbe Türk vatandası oldugu icin alınması bir acıdan daha mantıklı olabilir) yetenekli ve genc oyuncular;zannederim biri 23 biride 25 yasında;ama biraz daha izlenmeliler bence;cünkü bizim almamız gereken forvet oyuncusu adam eksiltebilen ve özellikle top teknigi iyi olan bir futbolcu olmalı;ülke sınırları içersinde buna en iyi secenekler kanımca Holosko ve Mehmet Cakır olur ama Holosko cok medyatik oldugu icin degeri uctu suan;o kadar para verilirmi bilemem;Yusufa gelince cok kaliteli bir isim;hakettigi degeri birtürlü bulamadı ama 33 yasında bundan sonra Trabzona almanın gelecek adına bir fayda getirmeyecegini düsünüyorum;ara transferde sol bek,sol acık ve forvet olmak üzere en az 3 kaliteli ama genc oyuncuyla takım takviye edilmelidir bana göre.......

beratiabi
03.11.2007, 13:08
Yusuf'un adının ortaya atılması demek tamamen yanlıdır beyler dikkat edin istanbul yalakası basının yaptıklarına böylece Ceyhun'un performansı düşürülmesi sağlanıp küstürülecek. GELMEYİN BU OYUNLARA AZICIK AKILLI OLUN UYMAYIN ŞU Ş..............

antagonist
03.11.2007, 13:09
Ohooo...Transfer başlıkları açılmış.Başlasın curcuna,şamata... :D

ergin cesit
03.11.2007, 13:13
TEHEO alınırsa şayet çok iyi transfer bizim maçtada çok iyi oynamıştı.holoskoda alınırsa süper olur

Cafer Bulur
03.11.2007, 13:16
bazi isimler yanlis.yusuf gibi.bizim bu tip futbolculara ihtiyacimiz yok.cünkü ceyhun tarzinda.tehoue,adriano gibi forvetler yurtdisinda daha iyisini bulamazsak gündeme gelmeli.cünkü devre arasinda aradigimiz oyunculari bulamazsak bir sekilde transfer yapmamiz yanlis olur.cünkü bizim zaten sampiyonluk sansimiz yok denecek az.

Harun_ayar_ts
03.11.2007, 13:19
Biz bu gündemdeki oyuncuları alırsak hiç birsey yapamayız o kasımpasalı adam bi maç iyi oynadı hemen alalım diyolar ama o adam bizde hiçbirsey yapamaz öbürleride biişe yaramaz o yüzden alınmasınlar bence çok vasat

Vkgz
03.11.2007, 13:24
yusuf kim ya... theoe iyi topçu. ama marcelinhoyu Bordomavili formayla gördükten sonra hiçbiri tatmin etmiyor beni bu isimlerin

atlantis
03.11.2007, 13:35
bu saatten sonra yusufu istemem çok yetenekli ama koşmuyor...Ceyhun varken yusufa gerek yok....holosko forwet için çok iyi olurdu....

Laz_61
03.11.2007, 14:14
........................Villar.................... ......

Serkan..........Tayfun.........Risp.........Hayret tin.

Yattara..........Misimovic.....Hüseyin.....Gökdeni z

....................Umut.......Prica......

3 Transfer sadece bu takimi götürür...

ferhaTS87
03.11.2007, 14:18
selcuk ınan da adı gecıyo alınırsa eger tam ısabet olur cunku oyunun ıkı yonunede yardım eden gelecek vadeden bı oyuncu olmayı basara bılırlerse gelecek ıcın cok buyuk kazanc olur

Öztürk Adem
03.11.2007, 14:29
yusuf turkıye lıglerındekı en ıyı oyun kuruculadan ona olur derım ama dıger yabancı hakkında yorum bıle yapmmam

Laz_61
03.11.2007, 14:37
memet yildizin fiyati 3 milyon dolarmis,oloskonun fiyati 5 milyon dolarmis,selcukada nerden baksan bi 3-4 milyon dolar isterler memet cakirda 5 milyon dolarmis.simdi bunlarin hangi biri bu parayi ederler..Türkiyede bir oyuncuyu Büyük bi Takim istedimi 4-5 milyon dolardan basliyorlar hicbiride etmez o paralari..onun icin yabanci oyuncu alacaksin aklima bi symekin bi stepanovun bi sota-arcilin maaliyeti geliyorda bunlarin istedigi paralari gülünc buluyorum...Trabzonspor napacak Yugoslavya,polonya,Gürcistan,Ukrayna,Rusya.. o bölgelerden oyuncu bakacak.

Koray
03.11.2007, 15:16
doğru bulmuyorum..holosko hariç...

Ali İhsan
03.11.2007, 16:03
Selçuk ve Tehoue transferlerini yapsınlar bir yabancı ve eldeki fazlalık stoperlerden gönderip de iyi bir yabancı stoper alsınlar bu takım uçar bence...

Erdem Keser
03.11.2007, 16:10
Selçuk İnan ,Tehoue en aızndan ismi geçen şu iki adam alınsın..birde tabi ki sol kanat..

Fatih
03.11.2007, 16:43
selçuk inan holosko kaliteli isimler

Mayls
03.11.2007, 16:51
Selcuk ve Holosko cok yararli olur.
Ama Yusuf istedigimiz gibi bir futbolcuysa Selcuk'a gerek olmayabilir. Malum Yusuf'un + ve -'lerini tam olarak bilmiyoruz. Yakinda izleme firsati bulacagizdir.

DURAS
03.11.2007, 17:11
selçuk, holosko vs. bunlar iyi futbolcular ama hiçbiri bonservisi milyon dolar edeck futbolcular değil. bizim öyle çok paramız yok eğer takasla alabiliyorlarsa ne ala yoksa tuzağa düşüp milyon dolarlar vermek zararlı olur. zaten ersun hocanın elinde bulunan futbolcu portföyünde buna benzer adamları çok daha ucuza alabiliceğimizi düşünüyorum( özellikle gurbetçiler)

Mustafa AYDIN
03.11.2007, 17:20
Kasımpaşa'lıya evet ama Yusuf a hayır,Ceyhun varken Yusufa gerek yok..

Erdem Keser
03.11.2007, 17:25
Ceyhun varken Yusufun alınacağını sanmıyorum .Ceyhunun Yusuftan eksik tarafı bütün defansı geçme çabası içine girmesi ve driblingi abartmasıdır..Artı özellikleri daha fazladır mesela Yusuf ,Ceyhun gibi şut çekemez..

Cafer Bulur
03.11.2007, 17:25
memet yildizin fiyati 3 milyon dolarmis,oloskonun fiyati 5 milyon dolarmis,selcukada nerden baksan bi 3-4 milyon dolar isterler memet cakirda 5 milyon dolarmis.simdi bunlarin hangi biri bu parayi ederler..Türkiyede bir oyuncuyu Büyük bi Takim istedimi 4-5 milyon dolardan basliyorlar hicbiride etmez o paralari..onun icin yabanci oyuncu alacaksin aklima bi symekin bi stepanovun bi sota-arcilin maaliyeti geliyorda bunlarin istedigi paralari gülünc buluyorum...Trabzonspor napacak Yugoslavya,polonya,Gürcistan,Ukrayna,Rusya.. o bölgelerden oyuncu bakacak.
katiliyorum.bulgaristan ,slovakya ve romanyayi da dahil edebiliriz.

61OKTAY
03.11.2007, 17:28
bu kadroya acıl olarak
bi kaleci
bi stoper
bi forvet
hem ucuz olacak hemde kaliteli varmı bi bildiğin??

Murat'
03.11.2007, 17:31
valla tehoe bence iyi bir oyuncu...bizim gözlemciler onu daha çok seyredip karar verebilirler....teknik yönetimin onu yakın takibe alması lazım

A.Alper
03.11.2007, 17:36
Duyduğum isimlerin hiçbiri yeterli değildir.

Uğurtan
03.11.2007, 18:03
Ceyhun varken Yusufun alınacağını sanmıyorum .Ceyhunun Yusuftan eksik tarafı bütün defansı geçme çabası içine girmesi ve driblingi abartmasıdır..Artı özellikleri daha fazladır mesela Yusuf ,Ceyhun gibi şut çekemez..
+
Ceyhun kadar koşup adama basmaz :)

karatasof
03.11.2007, 18:09
Sorunun cevabı çok uzun,ben sadece buna ''Basında yazılan haberlere ne kadar inanıyorsunuz?
Özellikle Spor Basınında çıkan haberleri ne oranda inanarak okuyorsunuz'' diye sorarak cevap veriyorum.

vadaa55
03.11.2007, 18:12
bu adamların fiyatları gerçekten böyleyse, yorumuna katılıyorum.

Mustafa OK
03.11.2007, 18:25
arkadaşlar 4-5 milyon dolar bu oyunculara verilene kadar o parayla dışarıdan daha kaliteli oyuncular alınabilir

örnek : marcelinho

Cem Balcı
03.11.2007, 19:15
özellikle yusufun çok yerinde bi isim olduğunu düşünüyorum.sadece tekniği bile yeter.

Adem CAKIR
03.11.2007, 19:24
bu adamların fiyatları gerçekten böyleyse, yorumuna katılıyorum.

Ne bekliyorsun, Sezon ortasında takımlarının belkemiği oyuncular.
Oyuncuda uçacak, Takımlarıda...

Cabri61
03.11.2007, 19:54
bu gökhan gönülü kaçırmasaydık 10 sen bi sağbekimiz olmuştu ama gerçi bu sene ligdeki tüm iyi gençleri kaçırdık

h@msi61
03.11.2007, 19:58
Ne yusufu ya Allah korusun, iyice eskici dukkani mi olucaz. bence Ersun FM den filan birilerini bulup getirir, adam bu konuda gercekten iyi...

Cem Balcı
03.11.2007, 19:59
bu gökhan gönülü kaçırmasaydık 10 sen bi sağbekimiz olmuştu ama gerçi bu sene ligdeki tüm iyi gençleri kaçırdık

aynen öyle çoğu fb ye gitti yedek oturdu bikaçıda yurt dşında...

Zafer BİLGİN
03.11.2007, 20:32
arkadaşların theo konusundaki fikrine katılmıyorum.bana agustini hatırlatıyor.başarılı olacağını sanmıyorum.ama holoskoyu alırsak satışındanda para kazanacağımızı düşünüyorum.para kazanmaktan kastım yaşının çok genç olması.

Şuayip Aydın
03.11.2007, 20:46
alınması gereken futbolcular ferhat oztorun.selcuk ınan.teheu.yufus.mehmet nas.alı guzeldal.martınez gıdmesı gerekenler ayman.cello.ceyhun.tomas oynamıcaksa gonderılmelı bıde kıkı

oguzkoc
03.11.2007, 20:53
selçuk + holosko = ömer rıza + musa + adnan + 2 milyon dolar

çok mu zor?

KUTADGU
03.11.2007, 20:57
selçuk + holosko = ömer rıza + musa + adnan + 2 milyon dolar

çok mu zor?

selçuk + holosko = özer rıza, musa, celalettin, ferhat, ahmet şahin, ayman, hasan üçüncü, zeyyat kafkas, haşim sayitoğlu, nuri albayrak

Şuayip Aydın
03.11.2007, 21:04
selçuk + holosko = özer rıza, musa, celalettin, ferhat, ahmet şahin, ayman, hasan üçüncü, zeyyat kafkas, haşim sayitoğlu, nuri albayrak
onaylıyorum taranfer kararlastırılsın

Şuayip Aydın
03.11.2007, 21:06
http://www.takagazete.com/haber_images/rize_03112007.151153.jpgkursatın yanındakı futbol guzel bı futbolcuya benzıyo adını neydı unutum gercı ama bıze gelırse ıyı olur ıyı bı futbolcuya benzıyo

Şuayip Aydın
03.11.2007, 21:08
----edıtı---

KUTADGU
03.11.2007, 21:16
onaylıyorum taranfer kararlastırılsın

o zaman noter çağırılsın...

A.Alper
03.11.2007, 21:19
Noter yok ama noter adayı var :p

Pardon çok geyik oldu sanırım :o

Erdal
04.11.2007, 01:19
tjikuzu ....

Ahmet Kuru
04.11.2007, 03:57
Transfer politikamız bu zamana kadar hep yanlış oldu. 50 bin 100 bin dolardan sebep çok kaliteli futbolcuları almadık. inşallah bu sene böyle olmaz. Kaynak Aşırı derecede sağlam değil ama duyduğum kadarıyla sivas dan hayrettin+ mehmet yıldız= mustafa keçeli+ erdinç+2 milyon dolar gibi bi durum söz konusu.Ama Dediğim gibi kaynak çok fazla değil sadece paylaşmak istedim.gündemdeki diğer futbolcular içinse, Yusuf un alınması bence anlamsız hem yaşı itibariyle hemde ceyhun ile aynı özellikte. Ceyhun dan çok iyi olsa hadi alınsın dicem ama öyle bi durumda söz konusu değil.İBB nin forveti hakkında hiç yorum yapamıyorum adamı doru düzgün izleme fırsatım bile olmadı. Umarım Bize faydalı olanları alabiliriz.

lazrail8989
04.11.2007, 11:37
Gözlemlediğim ve sık sık takip ettiğim futbolcular;kasımpaşanın forveti gerçekten güzel bir forvet en azından son vuruşları iyi,sonra adriano süper bir oyuncu sırtı dönük oynamasını biliyor,sol kanada cangele yı alabılırsek harıka olur,mehmet çakır,luıs martınez dıger favorılerım........

lazrail8989
04.11.2007, 11:39
ama bu yonetım en ıı oyuncularımızı satar (paraları napıyorlarsa artık ???)transfer de yapmadan işi bitirirler

havzalı61
04.11.2007, 12:22
Ya biz hiç akıllanmayacakmıyız? yine ahmak ahmak adamları getirecekler neymiş tzi kuzuymuş neymiş belediyenin flaş ismi theoymuş, neymiş efendim murat duruermiş ulan bunlar kim?

Bu arada brezilya seferi şimdiden başlamış gazamız mübarek olsun :D

Emre7
04.11.2007, 12:28

işlem hatası yapma matematikte virül ne oluyo topla onları :D

selçuk + holosko = özer rıza+ musa + celalettin+ ferhat+ ahmet şahin+ ayman+ hasan üçüncü+
(zeyyat kafkas)*(haşim sayitoğlu)* |nuri albayrak|

bu arada son üç adam sanırım yutan eleman çünkü biz adam alamıyoz sonuç hep 0 çıkıyo

Mayls
04.11.2007, 12:57

selçuk + holosko = özer rıza+ musa + celalettin+ ferhat+ ahmet şahin+ ayman+ hasan üçüncü+

bu arada son üç adam sanırım yutan eleman çünkü biz adam alamıyoz sonuç hep 0 çıkıyo
Selcuk + Holosko = Ömer Riza + Musa Büyük + Celaleddin Kocak + Ferhat Cökmüs + Ahmet Sahin + Ayman + Hasan Ücüncü + Adnan Güngör

Yönetimi eklemiyorum cünkü Yönetim futbolcularin degerini düsürür.

S.F.K.
04.11.2007, 13:05
Holosko ve Selçuk gerçekten gündemdeyse ve hoca da olur verdiyse bunlar olabilir ama Yusuf,theo,tzjikuzu bunlar uymaz bize.
gerçi Holosko ve Selçuk u veya işe yarayacak başka bir ismi alacak beceri ve kuvvet yok bu yönetimde ama genede biz yazlım çizelim.

buyukkaptan
04.11.2007, 13:11
arkadaşlar miladı dolmuş adamlarla başarı elde edilmez sonra tehou iyi futbolcu diyorsunuz Allah aşkına adam bi fener maçında güzel vuruşlar yaptı diye adamı hemen trabzonspora transfer ettiniz ben bu adamı ligin ilk maçından beri takip ediyorum boş kaleler yerine dağlara taşlara vuruyordu fener maçında adam bi başka oynadı doğru ama yeterli mi bu sizce trabzonspor forması giymek için böyle dolduruşlara gelemyin bu adamlar bizi taşıyamaz

Mayls
04.11.2007, 13:12
Selcuk alinacaksa Yusuf gereksiz olur bence. Hem Yusuf gelirse kac yil oynar? 1? 2?

Serdær
04.11.2007, 13:17
Selcuk alinacaksa Yusuf gereksiz olur bence. Hem Yusuf gelirse kac yil oynar? 1? 2?

Yada oynarmı ?

Mayls
04.11.2007, 13:21
Yada oynarmı ?
Orasi da var. Ersun Hoca takim oyunu oynatmak istiyor benim gördügüm kadariyla. Yusuf'u 1-2 kere izlemis olanlar bilir. Bu adam takim oyunu falan oynamaz. Her mac 50-60 metre yürüyerek calim atan ve zorunlu haller disinda pas vermeyi sevmeyen birisi.

buyukkaptan
04.11.2007, 13:22
şuanda türkiye süper liginde alınabılecek 3 futbolcu var gokhanunal mehmet topuz ve selçuk inan bunlardan birini alamıycaksanız yurt dışına yine yönelmek en doğrusu ama öyle uzaklara değil şu bizim yakın komşulardan futbolcu bakılmalı

Fatih Öztürk
04.11.2007, 13:23
kasımpaşanın forveti tehoe mükkemmel bir oyuncu.holoskonun alternatifi olarak düşünülebilinir

buyukkaptan
04.11.2007, 13:29
tehounen atacağı gol en fazla 8-9 dur bır yılda bize fatih tekke gibi bir adam lazım tehonun gorevını umut fazlasıyla yapar zaten

Fatih Öztürk
04.11.2007, 13:32
umut topa daha nasıl vuracağını bilmiyor.bu kadar savruk birinin trabzonspor gibi şampiyonluk iddiasında olan bir kulupte oynaması enteresan.3 trilyon bedelle alınmasıda dahada ilginç!sadece çarpraz koşuları var.büyük hüsran diye nitelendiriyorum.

buyukkaptan
04.11.2007, 13:39
umut iyi futbolcu kaleciyle karşı karşıya kaldığında kaçırmıyor ama o adamı şimdiye kadar kaç keren kaleciyle karşı karşıya bırakacak ara topunu attı bizim orta saha hüseyinle aymanın attığı topları yakalamak için uşagın canı çıktı ilerde ceyhun da 40 yılda bi guzel top atıyorduda işte yinede bu kadar gol atması bile başarı inşallah bundan sonrakı ersun hocamızın oyun planında umut çok daha iyi işler yapacak

Mayls
04.11.2007, 13:40
Ziya Dogan döneminde Umut'un isi zordu. Cünkü Forvetle ortasaha arasi bostu. Kimse destek vermiyordu Umut'a. Umut gercekten iyi futbolcuysa (ki bence öyledir) kendini Ersun Hoca komutasinda gösterecektir.

Fatih Öztürk
04.11.2007, 13:49
valla arkadaşlar 5 net pozisyon gelecek 1 ini ite kalka atacaksa bu trabzonun değil gitsin artvinsporun forveti olsun.şampiyonluk yolunda yedeklerde düşünülebilinir.devre arası umutu yedeğe atacak adam alınır inşallah

Erdem Keser
04.11.2007, 13:53
Arkadaşlar alacağımız oyuncu Fluminense'nin 10 numarası Alex Dias..Necmi Perekli bu oyuncuyu izlemek için brezilyaya gitmiş..

buyukkaptan
04.11.2007, 13:54
umut bu takımı tek başına taşıyabilecek bir forvet değil doğru fatih tekke gibi bir gol makinesinin yanında çok güzel işler yapacağıda burdan trabzonspor için gereken desteğe hazırız diyen iş adamlarına sesleniyorum trabzonspora yapacanız en büyük hizmet fatih tekkeyi öz vatanına dönmesini sağlamaktır bunun için gerekirse aranızda para toplayın ama o fatihi getirin eğer siz yapmassanız taraftarlar olarak para toplayıp fatihi getirecez

Erkut Ay
04.11.2007, 13:58
ALEX DIAS'A YAKIN TAKİP
Ersun Yanal'ın göreve gelmesi ile yeni bir hava yakalayan Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da yönetim de ara transfer dönemi öncesi detaylı araştırmalara başladı. Aralık ayındaki kongreye yeniden girmeye hazırlanan Albayrak ve yöneticileri, Ersun Yanal'ın verdiği transfer raporu doğrultusunda Menajer Necmi Perekli'yi önce Hollanda'ya oradan da Brezilya'ya gönderdi. Brezilya'da Ersun Yanal'ın daha önceden de yakından takip ettiği Fluminense'nin 10 numarası Alex Dias'ı yakın takibe alan Perekli, futbolcuyla ön görüşmeler yapacak. Perekli'nin Brezilya'da yakın takibe aldığı Alex Dias'ı Ersun Yanal, Manisaspor'a da transfer ettirmek istemiş ancak bu transfer gerçekleşmemişti. Perekli'ye transfer konusunda tam yetki veren yönetim, artık transferi profesyonel ekiplere yaptırma kararı aldı. Bu kararda Ersun Yanal'ın tavrının da etkili olduğu kaydedildi. Kasımpaşaspor'un golcü futbolcusu Jonathan Teuhoe'yle de görüşmelerin en kısa zamanda başlayacağı öğrenildi.

Hürriyet

Fatih Öztürk
04.11.2007, 13:59
Arkadaşlar alacağımız oyuncu Fluminense'nin 10 numarası Alex Dias..Necmi Perekli bu oyuncuyu izlemek için brezilyaya gitmiş..
bakalım hele you tubeden gollerine:)

Samet Yildirim
04.11.2007, 14:01

bu adam 35 yasinda :D haberin ne kadar dogru oldugu tartisilir brezilya ya gitti ama onun icin gitmemisdir heralde

buyukkaptan
04.11.2007, 14:02
boşuna bakmayın arkadaşlar bizde bu yönetim varken diası bırak 2.ligden bile adam alamayız bu adamların transfer politikası şu ucuz olacak kaliteli olacak bonservisi elinde olacak öyle oyuncu kaldıysa bana haber versinlerde bende alayım bir kaçtane ilerde lazım olur

Erkut Ay
04.11.2007, 14:04
bu adam 35 yasinda :D haberin ne kadar dogru oldugu tartisilir brezilya ya gitti ama onun icin gitmemisdir heralde
sen ne bekliyordun yönetimden celalettinimiz yoksa yenisini yaratırız kafasından devam
çok mütevellit beceriksiz yönetime sormak lazım 40 yaşındada olsa şaşırmam geçmişinden geleceklerini getireceklerini çözmek mümkün he tek fark var yanlarında ziya gibi küçük düşünür yok Ersun hocanın izin vereceğini sanmam yönetim illa getirirse bilemem şaşırmamda doğrusu.........

Murat'
04.11.2007, 14:07
arkadaşlar transferlerin hepsi yeni yönetimden sonra olacak herhalde...merak etmeyin bu becerizklsizler çoktan gitmiş olur o zamn

Samet Yildirim
04.11.2007, 14:08
sen ne bekliyordun yönetimden celalettinimiz yoksa yenisini yaratırız kafasından devam
çok mütevellit beceriksiz yönetime sormak lazım 40 yaşındada olsa şaşırmam geçmişinden geleceklerini getireceklerini çözmek mümkün he tek fark var yanlarında ziya gibi küçük düşünür yok Ersun hocanın izin vereceğini sanmam yönetim illa getirirse bilemem şaşırmamda doğrusu.........

ne alakasi var Ersun Yanal kendi begendigi oyuncular var ve heralde necmi perekli yi 35 yasindaki oyuncu icin göndermemisdir ve bu yönetim transfer felan yapmicak yeni yönetim yapacak ha bu baskan mi yoksa yeni baskan mi onu aralikda görecegiz ama 35 yasindaki futbolcu felan yalan...Ersun Yanal istenmedigi futbolcu alinirsa zaten 1 saat bile kalmaz hemen istifa eder bunu herkes biliyor...

Erkut Ay
04.11.2007, 14:11
ne alakasi var Ersun Yanal kendi begendigi oyuncular var ve heralde necmi perekli yi 35 yasindaki oyuncu icin göndermemisdir ve bu yönetim transfer felan yapmicak yeni yönetim yapacak ha bu baskan mi yoksa yeni baskan mi onu aralikda görecegiz ama 35 yasindaki futbolcu felan yalan...Ersun Yanal istenmedigi futbolcu alinirsa zaten 1 saat bile kalmaz hemen istifa eder bunu herkes biliyor...
alaka var sen merak etme 35 lik celoları üçüncüleri aymanları getiren zihniyet onuda bulur getirir canını sıkma madem Transferi yeni yönetim yapacak necmi pereklinin brezilyada ne işi var 35 lik lafına şaşırman bir garip doğrusu..........

Fatih Öztürk
04.11.2007, 14:11
alex diasın you tubede gollerine baktımda gerçekten böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.son vuruş tekniği fatih tekkeyi anımsatıyor.adam eksiltmesini rahat yapabilen bir oyuncu.inşallah bunun gibi bir şey alırız

Erkut Ay
04.11.2007, 14:13
alex diasın you tubede gollerine baktımda gerçekten böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var.son vuruş tekniği fatih tekkeyi anımsatıyor.adam eksiltmesini rahat yapabilen bir oyuncu.inşallah bunun gibi bir şey alırız
yaşı gerçekten 35 ise:)değmez be madem 35 lik adamı alacaktık 27 lik fatih tekkeyi neden sattık.......

Thedoors
04.11.2007, 14:15
http://www.youtube.com/watch?v=pgzKxoUPUIs

Samet Yildirim
04.11.2007, 14:16
alaka var sen merak etme 35 lik celoları üçüncüleri aymanları getiren zihniyet onuda bulur getirir canını sıkma madem Transferi yeni yönetim yapacak necmi pereklinin brezilyada ne işi var 35 lik lafına şaşırman bir garip doğrusu..........

celo bu yönetim getirmedi bu bir...ve hoca getiriyorsan ozaman hocanin istedigi transferleri yapmalisin ziya dogan da ayman olsun ve digerlerini iste aldi ...necmi perekli futbolcu izlemeye gitti ersun yanalin kendi begendigi oyunculari bakmaya ve aralikda kim gelirse yönetimin önüne sürülecek sunlari alin diye...transferi yönetimler yapmaz ersun yanal varsa transferleri ersun yanal yapar yönetim de parayi basar...ersun yanal varken zaten kendi izlemedigi futbolcu hayata alinamaz yoksa istifa eder gider...

dogrum tarihi 26.05.1972 (alex dias)

Erdem Keser
04.11.2007, 14:17
http://www.youtube.com/watch?v=2B8FeUmSl8U
Şu gole bakın:) böyle bir vuruş tekniği görülmüşmüdür acaba..

Fatih Öztürk
04.11.2007, 14:17
yaşı gerçekten 35 ise:)değmez be madem 35 lik adamı alacaktık 27 lik fatih tekkeyi neden sattık.......
fatih tekke avrupa avrupa diye tutturmuştu hatırlatayım:)zaten dönmek istemediğinide söylüyor her fırsatta.35 yaşında olması pek birşeyi ifade etmiyor.gollerini sıralasın isterse 40 yaşında olsun

buyukkaptan
04.11.2007, 14:19
gerçekten gol çok güzel ama hatırlarsan kardeş nıck carle diye biri vardı sezon başındavideolardan izledik adam mukemmel şimdi gençlerbırlıgınde ne yapıyor sesını duyan var mı

Fatih Öztürk
04.11.2007, 14:20
gerçekten gol çok güzel ama hatırlarsan kardeş nıck carle diye biri vardı sezon başındavideolardan izledik adam mukemmel şimdi gençlerbırlıgınde ne yapıyor sesını duyan var mı
uyum sorunu yaşıyordur uyum.

Erkut Ay
04.11.2007, 14:25
fatih tekke avrupa avrupa diye tutturmuştu hatırlatayım:)zaten dönmek istemediğinide söylüyor her fırsatta.35 yaşında olması pek birşeyi ifade etmiyor.gollerini sıralasın isterse 40 yaşında olsun
iyi o zaman 55 yaşında jübilesini yaparız:) bence saçma. demekki dünyada bize bulunacak forvet 35 yaşında alex dias git tehoue yi holoskoyu takip et gürcistan ukrayna rusya ülkelerinden genç hızlı uymut veren oyuncu seçimini tercih et hangisi daha mantıklı sizce..........

Fatih Öztürk
04.11.2007, 14:29
iyi o zaman 55 yaşında jübilesini yaparız:) bence saçma. demekki dünyada bize bulunacak forvet 35 yaşında alex dias git tehoue yi holoskoyu takip et gürcistan ukrayna rusya ülkelerinden genç hızlı uymut veren oyuncu seçimini tercih et hangisi daha mantıklı sizce..........
değerli arkadşaım you tubeye tıkla alex dias diye. gör bak adam 100 bin taraftarın önünde neler yapıyor:)tabiki genc yetenekleri göz ardı etmemek gerek ama deneyim sahibi oyuncuları (kaliteleri) olarak takıma katmak gerek.

Erkut Ay
04.11.2007, 14:30
celo bu yönetim getirmedi bu bir...ve hoca getiriyorsan ozaman hocanin istedigi transferleri yapmalisin ziya dogan da ayman olsun ve digerlerini iste aldi ...necmi perekli futbolcu izlemeye gitti ersun yanalin kendi begendigi oyunculari bakmaya ve aralikda kim gelirse yönetimin önüne sürülecek sunlari alin diye...transferi yönetimler yapmaz ersun yanal varsa transferleri ersun yanal yapar yönetim de parayi basar...ersun yanal varken zaten kendi izlemedigi futbolcu hayata alinamaz yoksa istifa eder gider...

dogrum tarihi 26.05.1972 (alex dias)
valla Ersun için bu yönetime sabırla tahammül edeceğim ama hiçbir zaman kalben başkanım ve kabul ettiğim yönetim olamaz hatalarından inşallah ders alırla benim senin onun için değil bu büyük kulüp ve uğrunda kalbini veren taraftar için tek beklentim aralıka kadar Ersunuda camianın desteklediği kadar sahip çıkan aklı başında bir aday çıkması yoksa ne desen boş kalıyor.........

Samet Yildirim
04.11.2007, 14:32
valla Ersun için bu yönetime sabırla tahammül edeceğim ama hiçbir zaman kalben başkanım ve kabul ettiğim yönetim olamaz hatalarından inşallah ders alırla benim senin onun için değil bu büyük kulüp ve uğrunda kalbini veren taraftar için tek beklentim aralıka kadar Ersunuda camianın desteklediği kadar sahip çıkan aklı başında bir aday çıkması yoksa ne desen boş kalıyor.........

aralik ayini beklemekden baska yapacak birsey yok...

EyUp61
04.11.2007, 14:33
bizim artık ikinci sınıf topculara ihtiyacımız yok içlerinden bi holosko iş yapar ondan da emin değilim artık büyük takım sorumluluğu kaldıracak futbolculara ihtiyaç varrr

buyukkaptan
04.11.2007, 14:36
transfer yapmak için çok uzaklara gitmeye gerek yok hazine yanı başımızda gürcistan

Sefa Murat Dokuz
04.11.2007, 15:49
holosko leblebi gibi gol atıyor şu anda rize1-3manisa holosko 2 tane attı

Terzioğlu
04.11.2007, 15:53
Jabada yine gol atti...bence bizim takimda cok is yapar bu adam...

Sefa Murat Dokuz
04.11.2007, 15:55
Jabada yine gol atti...bence bizim takimda cok is yapar bu adam...
ben o adama gıcık oluom ya o bizde 1 gol bile atamaz bence:D bilmiom belki atar
holosko hayallerimde 9 numara giycek çıkcak sallıcak rakip fileleri

Koray
04.11.2007, 15:57
keşke holosko olsa ama bizim üstün becerikli yönetimimiz bunu beceremez...

ferhaTS87
04.11.2007, 15:59
holosko gercekten cok ıyı bı golcu fakat bız ona verecek asırı bı paramız yok unutmayın kı holosko ersun yanal sayesınde bı yerlere geldı artık ersun hoca bızım basımızda ve bız artık yenı futbolculara yonelmelıyız turkıye pıyasasından takas dısında transfer bızım butcemızı asar takas artı para ıle alına bılıyosa selcuk ınan ankaragucn den emre genc ve gelecek vadeden futbolcular takımda gormek mutluluk verır

Nurettin Yılmaz
04.11.2007, 16:02
bir zamanlar ankaragücünde leblebi gibi gol atan augustine yi almıştık , adam bize geldi geleli iki senede ancak bir gol atabildi. holosko yu da alsak o da aynı augustine gibi olur. onlar sıradan anadolu takımlarının topçusu büyük takımların değil...

buyukkaptan
04.11.2007, 16:23
golcü alacaksan polonya orta saha alacaksan çek cumhurıyetı defans alacaksan sırbıstan bu iş bu kadar basit

Koray
04.11.2007, 17:48
theue theue dediniz sivas maçında bi numarasını göremedim...

Erdem Keser
04.11.2007, 17:57
Bize Holosko lazım değil,Tehoue lazım onlar kim yau ..bizim taraftar var çok anlar futboldan onları koyun her hafta değişmeli oynasınlar herkes birer otorite nasılsa..

Şuayip Aydın
04.11.2007, 18:05
murat duruer mumadet alı mehmet yıldız hayrettın tıjkuzu alınmalı bırde sol acık

KeLLoO
04.11.2007, 18:20
golcü alacaksan polonya orta saha alacaksan çek cumhurıyetı defans alacaksan sırbıstan bu iş bu kadar basit

Degisik bir transfer politikasi.
Ama su Polonya'dan forvet alma isine pek aklim yatmadi.

hüseyin1975
04.11.2007, 18:39
Su an bizi ucuracak bir Isim gündemimizde yok gibi. Ara Transferde gercekden kaliteli Isimler almak zaten zor.

Bu isi ancak sezon sonu yapabiliriz.

Bence simdiden birdahaki sezon icin oyuncular izlenmeye baslansin ve erkenden anlasmalar yapilsin.

Yoksa iyi Futbolculari baskalari kapiyor.
Bakiniz Lavezziye. Napolide iyi oynuyor ve bugün yine Gol atti.

Samet Yildirim
04.11.2007, 18:41
tehoe macina baktim bugün cok kötü oynadi berbat yani ama aslinda begenirim demeki günü degilmis ve ksaimpasa takimi onu yalniz birakdi zaten biraz zor iyi oynamasi...

defans alinacaksa ozaman finlandiya, norvec ülkelerinden alinir hucuma dönük oyuncu istenilyiorsa arjantin, brezilya gibi ülkelerden alinir gerci her yerde iyi oyuncu var offansif ve defansif anlamda ama genelde öyledir ...

buyukkaptan
04.11.2007, 18:47
şöylüyorum şuan ligde gökhan ünal mehmet topuz ve selçuk inan dışında büyük takım topçusu yok bunlarıda alamıycamıza göre dışardan arayışlara başlamak gerek

havzalı61
04.11.2007, 19:07
kasımpaşanın forveti tehoe mükkemmel bir oyuncu.holoskonun alternatifi olarak düşünülebilinir

güney afrika timsahsporda oynayan guli guli ongala ondan daha iyi :D yahu dalgamı geçeysunuz bu adamlarla ne başarısı gelecek millet adrianolarla uğraşıyor bizde yok agalele yok tijikuzu

Mehmet Fırat
04.11.2007, 19:24
güney afrika timsahsporda oynayan guli guli ongala ondan daha iyi :D yahu dalgamı geçeysunuz bu adamlarla ne başarısı gelecek millet adrianolarla uğraşıyor bizde yok agalele yok tijikuzu

Bu tip esprileri yapmaktan bıkmadınız mı?

Hüseyin Bağdat
04.11.2007, 19:32
Bence ara transferde aceleci olup, yine ikinci sınıf topcular almaktansa önümüzdeki seneye bakmak ona göre transfer yapmak daha akıllıca olur...

Mert Zaman
04.11.2007, 20:04
bize de jong bize ali karimi bize morten gamst pedersen lazım gerald sibon lazım bnm konum vardı orda bilgileri vardı zengin bi konuydu aama kapandı ordan gorurdunuz ama kapandı ginede bakın wideolar var

TSKara61
04.11.2007, 20:28
Ya anlamadigim bise var. Transferleri gerceklestirmek icin biz neden hep transfer donemini bekliyoruz. Simdi gerceklestircen transferi, attiracan imzayi sonra transfer donemi girdigi gibi adamida takima ilave edeceksin vakit kaybetmeden.

poetricus
04.11.2007, 20:46
Ara transfere eli mahkûm olan kulübün Allah yardımcısı olsun.
İmkânsız değil, ama çok zor.

mhayri
04.11.2007, 20:48
şampiyon olacaz şampiyon!!!!
hiç bunu söyleyen yok neden acaba :)

Jester
04.11.2007, 23:11
Gündemdeki Tehoue bizim için yeterli değil, Umut'tan önemli bir artısı yok.

Eğer gerçekten 3 tane faydalı adam arıyorsak defansa Kratochvil, orta sahaya Tjikuzu, forvete Mehmet Yıldız diyorum.

Bunların dışında alternatif olarak kaleye Vestel'in kalecisi veya Martinez, orta sahaya Vestel'li Selçuk, forvete Bebbe düşünülebilir.

Holosko menzil dışında olduğu için yazmadım.

Sol tarafta önemli katkı yapacak adam Türkiye'de bence yok. En yakını Hayrettin'dir. Bir de ileriye dönük olarak Ankaragüçlü Murat Duruer düşünülebilir.

Sol tarafa ve 10 numaraya yurt dışından bakmak gerek. E onu da Ersun hoca zaten halleder.

Erkan
04.11.2007, 23:38
Kratochvil , risp erdinci gecemez.... TJikuzu denilen adam hic teknigi yok.... sut becerisi -50 Mehmet yildiz denilen karaktersiz herifi de ben sahsen kabullenemem... Bebbe nin de augustine hatasi gibi olma olasiligi cok yuksek..

Martinezin suan neyaptigini bilmiyorum, hayrerttin ve murat duruer hakkinda da fazla bilgi sahibi degilim... Holosko olursa super bi transfer yapmis oluruz:).

Mustafa
04.11.2007, 23:46
İllaki Bebbe diyorum ama alınırsa yanına akıllı bir forvette alınmalı ve cift forvet oynamalıyız.Defansı cok fazla yıpratıyor Bebbe.Yorulan defansada yanındaki forvet golleri dizebilir.

Ömer TOPAL
05.11.2007, 00:00
sampiyon olucaz sampiyon...bu yıl ruyamda gördüm..artık seytanmı melekmi gösterdi bilinmez :D toue dogru gerisi yaramaz...Kaleci isteyen de yokk. İMZAMI ATMIŞIM BEN

poetricus
05.11.2007, 00:06
Bu isimlerin ne kadarı doğru, ne kadarı basının marifeti bilemiyoruz.
Ara transfere elimiz mahkumsa fazla seçeneğimiz de yok iyi oyuncuyu istediğimiz şartlarda alma imkânımız da.
Atay Aktuğ yönetiminin birinci döneminde başarılı ara transferler yapmıştık. Şimdi yapabilir miyiz?
Benim pek ümidim yok açıkçası. İnşallah olur.

buyukkaptan
05.11.2007, 00:32
bu ligde şuan bizi taşıyacak adam yok beyler bir kaçtane var onlarında sahipleri belli yurt dışına açılmaya elimiz mahkum ersun hocanın beğendiği topçular mutlaka alınmalı o bu işi çok iyi biliyor mutlaka aldıracağı adam takıma katkı sağlayacaktır

Jester
05.11.2007, 00:54
karakuzu61 kardeş, Hollanda'dan süperlig pek iyi izlenemiyor sanırım.
Yukarıda benim yazıp senin negatif değerlendirdiğin oyuncuları biraz daha dikkatli takip etmeni öneririm.

sanatik
05.11.2007, 00:58
Trabzonspor, ara transfer dönemi için kolları sıvadı... Menajer Necmi Perekli, Hollanda ve Fransa’dan sonra bugün de Brezilya’ya gidecek ve Teknik Direktör Ersun Yanal’ın takip edilmesini istediği futbolcuları mercek altına alacak...
Perekli, Brezilya’nın International takımında oynayan Alex ile Fluminense’den Dias’ı takip edecek. Brezilya’da 10 gün kalacağı öğrenilen Perekli’nin diğer yıldız adayı futbolcuları da izleyerek ederek, Yanal’a çok geniş bir rapor sunacağı bildirildi. Manisaspor’lu Holosko’nun maliyetinin fazla olması nedeniyle bu futbolcunun transferinden şimdilik vazgeçildiği ifade edildi.
Öte yandan Bordo-Mavili ekibin Ankaraspor karşısında sergilediği oyundan memnun olduğunu belirten Teknik Direktör Ersun Yanal, “Ancak daha iyi olmamız lazım. Bunun için de zamana ihtiyacımız var” dedi.
Akşam - Haluk Ayyıldız

eğer bu alex benim bildğim alex ise müthiş oyuncu tam 5 tane holosko eder...

http://www.youtube.com/watch?v=fpOHx7YMoRw

alexxxxx

http://www.youtube.com/watch?v=5HmHPZY7Ezk

dias

ya nasilda hemen bu futbolcularin ismini ögrenmisler, telepati özellikli bu adamlar, su ise bak.

Erdal
05.11.2007, 01:08
Gündemdeki Tehoue bizim için yeterli değil, Umut'tan önemli bir artısı yok.

Eğer gerçekten 3 tane faydalı adam arıyorsak defansa Kratochvil, orta sahaya Tjikuzu, forvete Mehmet Yıldız diyorum.

Bunların dışında alternatif olarak kaleye Vestel'in kalecisi veya Martinez, orta sahaya Vestel'li Selçuk, forvete Bebbe düşünülebilir.

Holosko menzil dışında olduğu için yazmadım.

Sol tarafta önemli katkı yapacak adam Türkiye'de bence yok. En yakını Hayrettin'dir. Bir de ileriye dönük olarak Ankaragüçlü Murat Duruer düşünülebilir.

Sol tarafa ve 10 numaraya yurt dışından bakmak gerek. E onu da Ersun hoca zaten halleder.

Tjikuzu yu beğenmeyen arkadaşlar o bölgede appiah ve aurello dışında Türkiyede iyi adam söyleyebilirlermi? ....Keza Mehmet Yıldız ayağında top tutabiliyor ...bu şu demek gökdeniz ceyhun ve yattaranın paslarını alıp onların gelmesini bekleyebilecek biri ...stoper mevkiinin eldekilerle halledilebileceğini düşünüyorum ...bu arada inşallah yanılmam Tayfun un da çok iyi olacağını düşünüyorum

KUTADGU
05.11.2007, 08:59

bu işlemi cevap veren saygıdeğer arkadaşım;

Benim bildiğim matemetikte elma ile armutlar toplanmaz.
Dolayısıla artı yerine kullanılan virgül bilinçli bir şekilde oraya konulmuştur.
Saygılar efenim.

poetricus
05.11.2007, 10:04
Daha transfer sezonu gelmeden ortada dolaşan isimlerin kimisi hayal kırıklığı kimisi de erişilmeyecek cinsten. Alex Diaz ismi doğrudur bilemem ama gerçekleşmesini istediğim bir transfer. Yattara'nın dikine kaleye inenini düşünün. Top kendi ayağındayken son derece etili bir oyuncu. Tek forvet oynaması zor ama Umut’la oynayabilir. Birbirini tamamlayan iki oyuncu olarak çok verimli olabilirler.

Neyse hemen ümitlenmeyelim. Neticede başımızdaki yönetimi az çok tanıyoruz. Ya alınamaz ya da alınıp birkaç ay sonra satılarak marka değerimizin ispatlanmasında kullanılır.

Hayırlısı olsun.

buyukkaptan
05.11.2007, 10:18
alex dias son vuruşları harika bir adam ama ben oyun kurucunun attığı golllere değil attığı ara paslarına bakarım umutun gökdenizin ceyhunun yattaranın önüne topu nasıl yumuşak atabiliyor mu diye bakarım bunu da attığı goller kadar klas yapıyorsa hiç durulmadan hemen transferi yapılmalıdır diyorum 3-4 tane adam alacana bi tane alda kaliteli al

İskender
05.11.2007, 10:27
Alex Diaz olursa çok büyük iş başarmış oluruz...

vuralkara
05.11.2007, 10:33
holosko büyük takım topçusu değil diyenleri manisanın bir maçını baştan sona izlemelerini tavsiye ediyorum. (ben defalarca canlı izledim) şu an bu ligden 1 forvet alma hakkın var kimi istersin deseler terddüt bile etmeden holosko derim. adam müthiş süratli, teknik, top sürebilen adam eksiltebilen ve gol atabilen biri. tek başına rakip defansı hırpalayan biri. alınırsa son yılların en büyük transferi olur. adamlar boşuna 5 milyon dolar istemiyor.

ErayAkyüz
05.11.2007, 10:35
...........

Şuayip Aydın
05.11.2007, 10:38
alex dias-alex ve mehmet yıldız ve serkan kırıntılı ve bebe ve hayrettın

ilhan
05.11.2007, 10:40
Kim bu Alex Dias ?

Şuayip Aydın
05.11.2007, 10:47
ıste alexxxx dıas Fluminense'nin 10 numarası Alex Dias

5HmHPZY7Ezk

Şuayip Aydın
05.11.2007, 10:51
buda alex Intenatıonal'dan Alex sol kanat oynuyo

fpOHx7YMoRw

buyukkaptan
05.11.2007, 11:46
güzel çalışma şuayip teşekkür ettik bizi aydınlattın

TheCrow
05.11.2007, 12:03
1972 doğumlu imiş bu Alex Dias...Biraz yaşlı değil mi?

Serdar A
05.11.2007, 12:06
Bana kalırsa Ersun hocanın önerdiği Alex , medyanın yazdığı Alex Dias değil.

owenank
05.11.2007, 12:07
1972 doğumlu imiş bu Alex Dias...Biraz yaşlı değil mi?

Ben de şimdi bu yorumu yapacaktım ama muhtemelen bu futbolcunun peşinde değilizdir. Ya basın uydurmuştur ya da bizimkiler basına boyle bir olta atmışlardır. Ya da bir ihtimal bu topçu 6 aylık kiralık alınalacaktır.

Jester
05.11.2007, 12:21
Ersun Hoca'nın Manisa'da ilgilendiği Alex bu değil, bizim de bir ara ilgilendiğimiz Internacional'li Alex. O adam orta sahada sol iç oynuyor, muhtemelen bizim gazeteler yine yalan yanlış yazıyorlar. Kesin olan sadece Perekli'nin yurtdışına çıktığı, gerisi hikaye, hepsinin birbirinden bakıp yazdığı anlaşılıyor.

sanatik
05.11.2007, 12:24
holosko büyük takım topçusu değil diyenleri manisanın bir maçını baştan sona izlemelerini tavsiye ediyorum. (ben defalarca canlı izledim) şu an bu ligden 1 forvet alma hakkın var kimi istersin deseler terddüt bile etmeden holosko derim. adam müthiş süratli, teknik, top sürebilen adam eksiltebilen ve gol atabilen biri. tek başına rakip defansı hırpalayan biri. alınırsa son yılların en büyük transferi olur. adamlar boşuna 5 milyon dolar istemiyor.

5 milyon dolar istemeye isterlerde alamazlar ?

Holosko daha yeni cikis yapan birisi böyle devam edecegini kim söyleyebilir ?

hüseyin1975
05.11.2007, 12:25
buda alex Intenatıonal'dan Alex sol kanat oynuyo

fpOHx7YMoRw

Bizim Celo"NE"ettinden daha iyi galiba:p

Şahinoğlu
05.11.2007, 12:32
Holosko dahil bu ligdeki hiç bir forvet oyuncusu bizi kaldıramaz, Holosko'da geniş alan topçusu binevi kontratağı etkili, ve eğer golcü olarak alınacaksa senede attığı gol kaç acaba hayatında en fazla kaç gol atmış, golcü dediğin beyinli olur pek beyin göremiyorum kendisinde driplingi iyi güçlü fiziği var ama asla bir golcü değil, hele millet Kasımpaşa'nın forvetini Trabzonspor'a layık görmeye başlamış hey Allah'ım diyorum başka bişede diyemiyorum.

buyukkaptan
05.11.2007, 13:05
emre kardeşimiz doğru diyor tehou holosko bizi taşımaz

Tolga_61
05.11.2007, 13:08
Alex Dias ı fazla izleyemesemde izlediğim kadarıyla aradğımız forvet olabilir topla hızlanabiliyor bileklerine hakim ve en önemlisi görebildiğim kadarıyla bitirici vuruşlarda etkili

Emirhan Makul
05.11.2007, 13:37
bu başlığın gidişatıı transfer dosyasıı olma yoludurrr ocakda geliyoo ....:)

Osman Yavuz
05.11.2007, 13:43
Bu gazeteler kesin atıyodur yine yok Alex Dias yok Alex diye.Ben inanmıyorum bu haberlere.Arkadaşların dediği gibi Necmi Perekli Brezilyada gerisi hikaye.Ayrıca Tehoue'yi beğenmeyenler gerekçelerini söylerlerse sevinirim.

hay1699
05.11.2007, 13:45
En azından ersun hocanın adnan, musa, jun yada djokaj benzeri futbolcuları istemeyeceğini düşünüyorum.

poetricus
05.11.2007, 13:51
En azından ersun hocanın adnan, musa, jun yada djokaj benzeri futbolcuları istemeyeceğini düşünüyorum.
Benim de tek ümidim o.

ctmeoy
05.11.2007, 14:19
selcuk iyi bir futbolcu holosko bize gelsin umuttan farkı kalmaz

AyhanPe
05.11.2007, 14:24
Alex Dias ı fazla izleyemesemde izlediğim kadarıyla aradğımız forvet olabilir topla hızlanabiliyor bileklerine hakim ve en önemlisi görebildiğim kadarıyla bitirici vuruşlarda etkili

yalandir umarim..adam 36 yasina gircek..

Samet Yildirim
05.11.2007, 15:41
yalandir umarim..adam 36 yasina gircek..

Ersun Yanal nerdeyse 36 yasindaki adam kulübüde bile oturmaz...transfer haberleri dogru da olabilir yalan da olabilir ama bu adam hayatta alinmaz...

vuralkara
05.11.2007, 16:12
5 milyon dolar istemeye isterlerde alamazlar ?

Holosko daha yeni cikis yapan birisi böyle devam edecegini kim söyleyebilir ?

yeni çıkış yapmış değil. geçen yıl da aynı performansa yakın maçları vardı. hatta trabzona her maçta gol atıyor bu adam. bi de bu szon ligde gs ile oynadıkları maçı izledim. adam gz defansını makrome yaptı resmen.

Serdar A
05.11.2007, 16:41
Ben transfer tekliflerini ikinci lig yada birçoğumuzun tahmin etmediği oyunculara yapılacağını düşünüyorum.

Zaten devre arasında çok iyi oyuncu kazanmak zor. Belki sezonun bitmek üzere olduğu ülkelerden yada takımında gözden çıkarılmış oyuncular olabilir.

Samet Yildirim
05.11.2007, 16:55
Ben transfer tekliflerini ikinci lig yada birçoğumuzun tahmin etmediği oyunculara yapılacağını düşünüyorum.

Zaten devre arasında çok iyi oyuncu kazanmak zor. Belki sezonun bitmek üzere olduğu ülkelerden yada takımında gözden çıkarılmış oyuncular olabilir.

brezilya ve arjantinden ara dönemde oyuncu alinir istenilirse...zorluk yasanmaz yönetim ve baskan istedikden sonra

Ali Yerlikaya
05.11.2007, 17:04
1. ben brezilyadan oyuncu alinmasindan yana degilim ama cogu arkadaslarin belirttigi gibi ara dönemde anca ordan eli ayagi düzgün oyuncu alabiliriz.
2. Medya da ismi zikredilen Alex Dias de Almeida yani "Alex Dias" in alinacagini tahmin edemiyorum ve tmek bile istemiyorum. 26.05.1972 dogumlu oyuncu almak biraz akil isi degil herhalde. Insallah daha gence ve yeteneklilerini aliriz.

Tolga_61
05.11.2007, 19:32
Arkadaşlar futbolcu yaşına takmışsınız ama golcüler belli bir yaştan sonra kaliteli oluyo hangi kaliteli genç golcüyü trabzona getirecez. Ne kadar doğru blemiyorum ama okuduğunma göre alex i ersun hoca vestele de almak istemiş demek ki uzun zamandır takip ediyor ben umut ergin yada jun gibi forvetlere tahammül edeceğimize 40 yaşında bitirici bir forveti tercih ederim...

MURAT SARI
05.11.2007, 19:57
ben ibb den adriano nun bizde iş yapacağına inanıyorum.teheo ve bebbe bize yaramaz. ikinci augustin olurlar. manisadan selçuk ibb den adriano....

Terzioğlu
05.11.2007, 20:01
Türkiye liginden Jaba ve Ufuk Ceylan bana cazip geliyor...Holosko cok medyatik...Tehoue Akcaabatta bile oynayamaz...Bebbe aslinda fena degil ama Trabzon icin yeterli mi bilemiyorum...

Tolpaş61
05.11.2007, 20:09
ben transfer yapabileceğimizi zannetmiyorum.onun için gündemdekiler pek umrumda değil.alınan topçuların iyi çıkması için dua etmekten başka caremiz yok.

buyukkaptan
05.11.2007, 20:16
savunmada bir stefanov orta sahada bir szmek hucumdada bir fatih tekke olsaydı şimdi liderdik demek ki en iyi transfer kendi adamlarını kaçırtmamakmış

Koray
05.11.2007, 20:22
savunmada bir stefanov orta sahada bir szmek hucumdada bir fatih tekke olsaydı şimdi liderdik demek ki en iyi transfer kendi adamlarını kaçırtmamakmış

+lee yong

sana kesinlikle katılıyorum...

Bartuğ13
05.11.2007, 20:39
ersun yanala güvenmek ve arkasında olmak gerekli.
istediği isimler alınmalı başarı için.
ziya istedi diye aymanlar tolgalar getirildi.35 yaşındaki adama garip diye bakarım ama işe yarayacaksa nedne gelmesin.
daha fol yok yumurta yokken kimsenin üzerine böyle gidilmemeli.

Cafer Bulur
05.11.2007, 21:00
ersun yanala güvenmek ve arkasında olmak gerekli.
istediği isimler alınmalı başarı için.
ziya istedi diye aymanlar tolgalar getirildi.35 yaşındaki adama garip diye bakarım ama işe yarayacaksa nedne gelmesin.
daha fol yok yumurta yokken kimsenin üzerine böyle gidilmemeli.
katiliyorum.eger gündemdeki isimler ersun yanalin istedigi futbolcular ise alinmali.cünkü bütün sorumluluk onun.ama ersun yanalin da brezilyali futbolcularin trabzon da basarili olmalari ihtimalinin az oldugunu dikkate almasi gerekiyor.umarim bu gercegi kacirmaz.

Fatih
05.11.2007, 21:08
adı geçen futbolcular yetenekli olabilir ama Trabzonspor deneme tahtası olmamalı artık

buyukkaptan
05.11.2007, 21:09
bu yönetim ne zaman hocalarımızın istediği birini alabildiki her zaman 3 alternatıflı bı lıste verdı hocalar birincileri alamadılar 2.alternatıflere yöneldiler onlarıda alamadılar 3.alternatiflere yöneldiler onlarıda alamadılar 3.sınıf topçuları aldılar

futbalski60
05.11.2007, 21:59
holosko'nun bize bi yararı dokunmaz zaten umut'la aynı yapıda olan bir oyuncu.Bize son vuruşları iyi olan bir forvet lazım.Tehoue ise gelecek vaadeden bir forvet alınırsa iyi olur.

Bayundur Han
05.11.2007, 22:07
valla tehoe bence iyi bir oyuncu...bizim gözlemciler onu daha çok seyredip karar verebilirler....teknik yönetimin onu yakın takibe alması lazım

Valla herkes iyi miyi diyorda. Neresi iyi bu adamin? Surda kac hafta izledik bu adami Allah askina. Bu adam suanda bize gelsin ancak Augistine kadar yararli olur bize. Ben begenmedim. Holosko daha yararli olur. Bize uzun boylu guclu adam degilde teknik suratli adam lazim. Tehouede goremiyorum bunlari.

ilhan
05.11.2007, 22:23
Tehoue ya da adı herneyse Augustine 2 vakası gibi olmasın arkadaşlar. Augustine'de gol kralıydı gelecek vaadediyordu.

buyukkaptan
06.11.2007, 00:22
2.agustıne vakası kesinlikle olacaktır bu adam bizi taşıyamaz

sanatik
06.11.2007, 00:27
öylesine eklemek istiyorum:"Juve'yi yenmek çok zor. Inter maçında da çok çalıştılar ve beraberliği hakettiler. Orta sahada zayıf kaldıkları dönemler oluyor. En iyi isimler şu anda ellerinde değil. Ama en aç isimler ellerinde. Bu da onları önemli şampiyon adaylarından yapıyor" açıklamasını Anch'io Sport radyo istasyonuna yapan Capello.

İleli
06.11.2007, 03:13
tehoe, holosko, selcuk dogru isimler bana göre...

bu arada dün NECMI PEREKLI AMSTERDAMA gitti futbolcu izlemek icin:D

necmi klaas jan huntelaari Trabzona getir necmi klaas jan huntelaari Trabzona getir :)

A.Alper
06.11.2007, 03:20
Bizim oyuncuların bazıları da aç ; ama paraya aç.Hatta o kadar ki , berabere kaldıkları maçtan sonra bile başkandan beraberlik primi istiyorlar.

Serdar A
06.11.2007, 07:33
Bu aralar basında beşiktaşla ilgili revizyon heberleri dolaşmaya başladı. Trabzon'un çok ihtiyacı olan pozisyonlarda oynayan bir iki oyuncununda ismi geçiyor.

aaahmet61
06.11.2007, 08:04
bjk nın artıklarından bize hayır gelmez.

A.Alper
06.11.2007, 08:15
Bu artık mantığını bırakalım lütfen.Ona bakarsanız Ceyhun da İstanbul artığı.Ama gelin görün ki takımın en iyi futbolcusu.Keza Celalettin'in yerinde oynasın diye dua ettiğimiz Çağdaş da iyi bir oyuncu.

Serdar A
06.11.2007, 09:03
Ersun hoca sayesinde gündemimize girmesini umduğum 2 futbolcu:

1- Zafer Yelen . Bu futbolcu bu yıl Türkiyeden bir takım almazsa birdaha böyle bir şansları olmayacak.

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=286&ftxtID=2207&1317pg=4

2- Ceyhun Gülselam . Galatyasaray ciddi olarak ilgileniyor . 192 cm boyunda stoper ve ön libero. Her iki ayağınıda kullanabiliyor !

http://www.tff.org.tr/default.aspx?pageID=286&ftxtID=2454

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
06.11.2007, 10:06
Fanatik Gazetesininhaberine göre Necmi Perekli'nin anlaşmaya gittiği Alex Dias

http://www.fluminense.com.br/fotos/alex_dias.jpg

Tam adı: Alex Dias de Almeida
Pozisyon: Forvet
Doğun yeri: Rio Brilhante
Doğum tarihi: 26/05/72
Boy/kilo: 175 / 74

yaşı geçmiş sanki biraz...

kaynak:
http://www.fluminense.com.br/flufutebol/d_index.asp?idn=2696
(Fluminense Kulübü Resmi İnternet Sitesi)

Travelair
06.11.2007, 10:36
Farabi ben de senin gibi düşünüyorum. Gurbetçi oyuncu transferi yapabiliriz gibime geliyor. Alex Dias için ise söyleyebileceğim keşke 10 sene önce keşfedebilseydik

Osman Yavuz
06.11.2007, 10:51
necmi klaas jan huntelaari Trabzona getir necmi klaas jan huntelaari Trabzona getir :)
Amsterdam'a onun için gitmiş zaten:)Yanına da Feyenor'dan Makaay'ı alıcakmış bir de.İyi ikili olurlar:)Şaka maka Manisa'lı Selçuk iyi bir adam.Alınırsa yararlı olur.Ayrıca yine Manisa'dan kaleci Ufuk var.Çok iyi bir kaleci olduğuna inanıyorum.Yabancı isim olarak da Holosko ismi bende ön plana çıkıyor.Hem güçlü hem süratli hem de bitirici vuruşa sahip bir adam.

sanatik
06.11.2007, 11:41
Bizim oyuncuların bazıları da aç ; ama paraya aç.Hatta o kadar ki , berabere kaldıkları maçtan sonra bile başkandan beraberlik primi istiyorlar.

dünki celaleddinin aciklamalarini okudukdan sonra aradaki ucurum ne kadar büyük oldugu dahada ortaya cikiyor. Cok basarili oldugunu düsündükce bir yere varamaz. Ziya Dogan arkasindan aglayarak daha basarili olacak herhalde.

Jester
06.11.2007, 11:48
Sayın Başkan yaptıklarını savunurken sürekli "Trabzonspor'un menfaatine olduğu için" diyip duruyor. Yani kulüp için yararlı olan ne varsa o yapılır, kime dokunduğuna bakılmaksızın anlamında.

Eğer gerçekten öyleyse Brezilya'dan futbolcu bakılırken Faruk Kanca'nın oradaki deneyiminden, ilişkilerinden ve portfolyosundan yararlanmaları gerekir. Kanca'yı geçen yıl orada iki buçuk ay dolaştırıp hiç adam almadan döndürmek önemli bir salaklık, şimdi o bilgilerden yararlanmamak daha büyük salaklık.

Merak ediyorum acaba böyle birşey yapılıyor mu? Yoksa menfaat sadece yıldız futbolcuları Avrupa'ya oldubittilerle pazarlarken mi akla geliyor?

Tenekemühendisi
06.11.2007, 12:02
Alex Dias mış bunlar pazardan karpuz bile alamaz ancak brezilyanın bir havasını alır birazda tatil yapar gelirler

hasancolak
06.11.2007, 12:08
yav turturmusunuz tehoe bu adam kımdır adamda teknık sıfır sadece toplara sert vuruyo he fenere bıde gol attı yapmayın yav bızde ondan daha iyileri var bunun gıbı adamları bırmacına bakarak alırsanız jun gıbı ilk 11 koymadan gonderırsınız holoska desenız neyse dıyecegım adamda teknık var hızlı vesayre

asimavi
06.11.2007, 12:25
yaw bu alex dias değilde ....brezilyaya gidilmişken....

.....alexin takımından arouca....kesin izlenmeliii...

....ayrıca ...kerlon....marcele moreno....valdıvia.....guirelme....izlenmesi gereken adamlar....

lazo1967_61
06.11.2007, 13:38
Arkadaslar transfer donemi ne zaman baslicak
kongreden sonra mi once mi?

_SeRKaN_
06.11.2007, 13:51
Fanatik Gazetesininhaberine göre Necmi Perekli'nin anlaşmaya gittiği Alex Dias

http://www.fluminense.com.br/fotos/alex_dias.jpg

Tam adı: Alex Dias de Almeida
Pozisyon: Forvet
Doğun yeri: Rio Brilhante
Doğum tarihi: 26/05/72
Boy/kilo: 175 / 74

yaşı geçmiş sanki biraz...

kaynak:
http://www.fluminense.com.br/flufutebol/d_index.asp?idn=2696
(Fluminense Kulübü Resmi İnternet Sitesi)

Yaşı geçmiş ne demek bu geleceğine Hami yi tekrar futbola döndürelim....

sanatik
06.11.2007, 13:58
Sayın Başkan yaptıklarını savunurken sürekli "Trabzonspor'un menfaatine olduğu için" diyip duruyor. Yani kulüp için yararlı olan ne varsa o yapılır, kime dokunduğuna bakılmaksızın anlamında.

Eğer gerçekten öyleyse Brezilya'dan futbolcu bakılırken Faruk Kanca'nın oradaki deneyiminden, ilişkilerinden ve portfolyosundan yararlanmaları gerekir. Kanca'yı geçen yıl orada iki buçuk ay dolaştırıp hiç adam almadan döndürmek önemli bir salaklık, şimdi o bilgilerden yararlanmamak daha büyük salaklık.

Merak ediyorum acaba böyle birşey yapılıyor mu? Yoksa menfaat sadece yıldız futbolcuları Avrupa'ya oldubittilerle pazarlarken mi akla geliyor?

Birlik beraberlik icin bomba gibi örnek iste.

Resmen brezilysa uzmani olmusuz ama elimizde bu cabadan dogru dürüst bir futbolcu gecmedi.

asagidaki haberde ne kadar dogru yalan yanlis bilmiyorum ama mesele stepanovu satan zihniyeti halen anlayamiyorum. Ne gecdi eline simdi ? Al o parayi....

http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifServet uçup gitti
İki milyon euro gibi düşük bir rakama Porto'ya verilen Sırp futbolcu için İngiliz, İspanyol ve İtalyan kulüpleri kesenin ağzını açmış durumda.

BÜYÜK KÂR ETTİK!
Trabzonspor'un Portekiz'in Porto kulübüne 2 milyon euro'ya satıp "Büyük kâr ettik" dediği Stepanov'un şimdiki fiyatı dudak uçuklattı. Bordo-mavililer meğerse ellerindeki serveti Porto'ya vermişler... Porto; İngiliz, İspanyol ve İtalyan kulüplerinin istediği Sırp oyuncu için 13 milyon euro istedi.

İNGİLİZLER ISRARCI
Bordo-mavili yönetim, Porto kulübünün Milan Stapanov için istediği rakamı duyunca sattığına bin pişman oldu ama iş işten geçti. Stepanov, Şampiyonlar Ligi'nde sergilediği performansıla, kısa sürede diğer kulüplerin gözüne girdi. Özellikle İngilizlerin transfer için ısrarcı olduğu öğrenildi.

Emre Çavuş
06.11.2007, 14:38
hay ben bu yönetimin ne diiim yha allah cezası neyse versın yha harcıolar takımı o adam o paraya satılırmı ben bu zafer yelenı bılıom takıp edıom az cok umıtlerden bence alınırsa cok ıı olur en azından ersun hoca bılıosa kesın ıstıcekdır ıı oyuncu gencdee öyle gözu tepelerdede degıl yakısır bızE:)

S.DEMİRCİ
06.11.2007, 15:11
alex dias gerçekten 1972 doğumlumu?yardımcı antrenör diyemi alacaklar?

buyukkaptan
06.11.2007, 15:15
o adama trabzonspor para vermez arkadaşlar korkmayın 35 yaşındakı adamı kesinlikle almazlar suni gündem yaratıyorlar

Kasım Hilal
06.11.2007, 15:26
http://www.fotomac.com.tr/2007/11/06/im/23B3C5BCDBAEC448BAAD8A8Cb.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Dias pazarlığı
Brezilyalılar, tecrübeli oyuncu için yönetimiyle görüşüp satış kararı verecek. Perekli; Nilmarve, Amorim, Gil ve Cicero'yu da izleyecek.

Trabzon'un Brezilyalı Alex Dias harekâtı dün hız kazandı. Trabzon Menajeri Necmi Perekli, Alex Dias için Fluminense kulübü yetkilileri ile görüşerek bu futbolcuya talip olduklarını bildirdi. Futbolcu için fiyat soran Perekli'ye Brezilyalılar "Bu futbolcumuzu satmayı düşünmüyorduk ama teklifinizi yönetime götürüp sizinle
tekrar görüşeceğiz" açıklamasını yaptı.

10 MAÇ İZLEYECEK
Perekli, tecrübeli oyun kurucunun bordo-mavili takıma transferinin gerçekleşememe ihtimalini göz önüne alarak, hazırlanmış listedeki diğer oyuncuları da takip edecek. Brezilya'da 10'a yakın maç izleyecek olan menajer Perekli'nin İnternasyonal'lı Nilmar ile Vasco da Gama'da oynayan Amorim, Gil ve Cicero gibi isimleri gözlem altına alacağı öğrenildi.

Cevat KOL / fotomaç

Haberin doğru olduğunu varsayalım!

Dias'ı bilmem ama Nilmar ve Cicero çok iyi oyuncular fakat alabilir miyiz bilmiyorum.
Ah keşke..

Öztürk Adem
06.11.2007, 15:32
bence 1 olur aama dıgerıne 1 sey dıyemem 1 kez olsun bıle gormedım

poetricus
06.11.2007, 15:45
Haberin doğru olduğunu varsayalım!
Cevat Kol yazmış, ihtiyatla yaklaşmakta fayda var.

Dias'ı bilmem ama Nilmar ve Cicero çok iyi oyuncular fakat alabilir miyiz bilmiyorum.
Ah keşke...
Ah keşke...

Travelair
06.11.2007, 16:45
Vasco da Gama'daki oyuncuları bulamadım nerde bu oyuncular :D

Nilmar çok iyi bir isim tabiki alma ihtimalimiz zayıf.

Yine de bir forvet alacaksak, diğer transferler için ortasahadan defanstan isabetli ara paslar asistlerle pozisyona girmemizi sağlayacak defans ve ortasaha oyuncuları daha öncelikli hedefimiz olmalı

champions
06.11.2007, 17:02
Eh sonunda Fotomaçta da olsa Nilmar ismini duymak güzel:)
Bordo mavi forma çok da yakışırdı yaw:p
Alabileceğimiz bir forvet Ekvadorlu Cristian Benitez;)

hüseyin1975
06.11.2007, 17:05
35 Yasindaki bir Adamin alinmasini istemiyorum ama 36 Yasindaki Carlosun yaptiklari ortada!

Diasi kisa vadeli cözüm olabilir.
Yani 1,5 Yilligina anlasilabilir ve eger formundaysa bize yardim edebilir.
Zaten Hoca ara Transferde Kaliteli isimlerin alinmasinin zor oldugunu biliyor ve bence ona göre hareket ediyor.

Külünkoğlu
06.11.2007, 17:07
Fanatik:
"Bu arada Kasımpaşa’nın golcü futbolcusu Teuhoe’yle de görüşmelerin en kısa zamanda başlayacağı kaydedildi"

Tabi bu haberin üzerine Kasımpaşa gibi lige yeni çıkmış bir takımın oyuncusuna talip olmak nasıl bir duygu ?
Yada
Kasımpaşa gibi lige yeni çıkmış bir takım nasıl oluyorda sizin talip olabileceğiniz oyuncular buluyor da sevgili transfer komitemiz ne iş yapıyor ? diye sorsak ayıp etmiş oluruz değil mi ? Pardon pardon..

LazAnisT
06.11.2007, 17:09
Bu topik neden bu kudar faal anlamış değilim:)Öncelikle bu yıl futbolcuya verecek bir liramzın olmadığını biliyorum.Dua edelimde yönetim elimizdekilerden satmasın bence en büyük transfer o olur.

bloodblues
06.11.2007, 17:55
Albayrak'tan Trabzonspor'a Hediye ...

Trabzonspor kulup baskanı Nuri ALBAYRAK Trabzon Limanını Trabzonspor'a devredecegini acıklamadı.

sanatik
06.11.2007, 18:11
Bir ara TrabzonTatilSpor diyordum Sivasspor maci tatil olana kadar ama bu alex dias bilmemne emekli yasiyla bize tatil yapmaya gelirse yine diyecegim. Herkes yapiyor birazda o yapsin. Hep birlikde TrabzonTatilSpor.

A.Alper
06.11.2007, 18:16

Trabzonspor kulup baskanı Nuri ALBAYRAK Trabzon Limanını Trabzonspor'a devredecegini acıklamadı.

Kaynağınız nedir?

LazAnisT
06.11.2007, 18:38
Kaynağınız nedir?Alper arkadaş açıklamadı diyor.Kendince geyik yapıyor:)

A.Alper
06.11.2007, 18:40
Lise de -ma -me'yi dikkatli oku derlerdi de inanmazdım.Bir de lisede öğrendiğimiz şeyler hayatta karşımıza çıkmıyormuş.

Canİlker
06.11.2007, 18:53
devre arasında alınacak her futbolcu fos çıkacak görün bakın.. bu işler sene başında halledilmeli öle zora girince kümesten çıkmış tavuk gibi önüne gelene imza attırmaya çalışırsın. takım yine çöplüğe dönecek . önümüzdeki seney beklicez başarı için malesef

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:07

Şu asılsız olayları foruma taşımasak tam süper olcak....!!!

bloodblues
06.11.2007, 19:12
yav kusura bakmayun arkadaslar bakayım tepkiler ne olcak dedim

Terzioğlu
06.11.2007, 19:12
Nilmar gercekten müthis olurdu...

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:13
yav kusura bakmayun arkadaslar bakayım tepkiler ne olcak dedim
Zaten psikoloji denen bişe kalmadı kardeşim biraz daha dikkatli olalım....Nede olsa aynı amaç altında burdayız...Saygılar:)

FcTRABZONSPOR
06.11.2007, 19:14
Nilmar gercekten müthis olurdu...
Müthişte ne kelime HARİKA bir HAYAL!!!

Mayls
06.11.2007, 19:20
Ne Nilmar'i ya Nilmar nerden cikti?
Biz Nilmar'i hayatta alamayiz. Zaten böyle bir yönetimimiz oldugu sürece Istanbul takimlari Nilmar'lari alir biz seyrederiz.

bloodblues
06.11.2007, 19:23
Kimdir Nilmar ? Marcelinho gibi yılın futbolcusu secildi mi :p

Can
06.11.2007, 20:34
nilmar gerçekden iiyi adam bize gelse ii transfer yapmıs oluruz ama ..:s

Serdar A
07.11.2007, 09:25
Trabzonun Nilmar'a verecek 7-8 milyon eurosu yok. Zaten biz kabul etmesekte takımızın uluslararası arenada çapı küçülmüştür. Bu tür oyunculara yıllık 2-3 milyon euro ödeyemezseniz başka ne ile ikna edeceksiniz?

Bizim yönelmemiz gereken taraf Hollanda , Belçika , Fransa ve Almanyadaki gurbetçi gençlerimiz olmalıdır. Yurt içinde ise futbolcuyu daha göz önüne gelmeden bulmalıyız. Ersun hocanında böyle düşündüğünden şüphem yok. Ersun hoca işine yaramayan oyuncuları takasta kullanabilmeside bir artı.

Zaten takımın geldiği nokta ortada. Devre arasında bir Musampa - Marcelinho vakası daha yaşamak yine tedavi olmaktan kaçıp " ağrı kesici içmekten farklı olmaz " . Trabzonun sahada oynayacak bir takıma ihtiyacı var arkadaşlar.
Gökdeniz seneye olmazsa düşünün halimizi. İstanbul takımıyla mücadele edecek bir kadroyu parayı bastırarak kurmamız hayal. ( zaten parayı bastırmakta yetmiyor , şehrin halide ortada )

Basınn gündeme getirdiği ama birçoğumuzun gözden kaçırdığı Emre Güngör ve Murat Duruer bir kaç yıl içinde A milli seviyesine çıkabilecek oyuncular. Her iki oyuncuda şu anki Trabzonda banko oynar.

Birde Ankarasporda geleceği çok parlak ( birini yanıbaşımızdan, rizeden aldılar sessiz sedasız ) 4-5 oyuncu var. Biz erken davranmazsak her birini iki sene sonra istanbul takımlarında seyrederiz.

Mehdi
07.11.2007, 09:50
Konu ile alakası olmayabilir veya alaka kuranlar olabilir.Antu forumlarında dolaşan bir video.Ben izlemeye doyamadım.

lXZdS1AtAN0&eurl

sarman61
07.11.2007, 10:22
İşte Yanal'ın transfer politikası

Turkcell Süper Lig'de 9 Kasım Cuma günü Denizlispor ile karşılaşacak Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, her maçı kazanabilecek bir takım olmaları gerektiğini söyledi. Yanal, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptığı açıklamada, Denizlispor veya başka bir takımla içeride ya da dışarıda oynamanın Trabzonspor için problem olmaması gerektiğini belirterek, "Her maçı kazanabilecek bir takım olmayız" dedi.

Trabzonspor'un belli bir oyun formatının olması gerektiğini ifade eden Yanal, "Bu oyun formatını da her takıma kabul ettirebilmeliyiz. Elbette rakiplerin üstün ve farklı özellikleri bulunabilir. Onlara önlem almamız çok doğal. Denizlispor'un da mutlaka önemli özellikleri vardır. Ancak Trabzonspor ile Denizlispor oynadığında, Trabzonspor gücünü rakibine gösterebilecek bir takımdır. Bu maçta da böyle olacaktır" diye konuştu.

"SAKATLIKLAR MAZERET DEĞİL"
Takımda sakat futbolcuların bulunduğunu dile getiren Yanal, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ayman'ın bir sakatlık problemi var. Bu oyuncunun durumu maç günü belli olacak. Onun dışında Celalettin'in de hafif bir sorunu var. Ancak Denizlispor müsabakasına kadar hazır olmasını planlıyoruz. Trabzonspor, 29 oyuncudan kurulu bir ekip. Kimin eksik olacağını düşünmemeliyiz. Ayman, önemli bir oyuncudur. Ancak onun yerine forma giyecek futbolcu da gerekeni yapacaktır. Sahaya 11 kişi çıkıyorsanız eksiğiniz yok demektir."

TRANSFER KONUSU
Trabzonspor'un, transferde her oyuncu kuşağı için güncel bilgilere sahip olması gerektiğini belirten Yanal, "Yurt içinde ve dışında her an elimizin altında hazır bilgiler bulundurmalıyız. Ya da bir oyuncu portföyü oluşturulmalıdır. Mesela önemli bir oyuncunuzu sattığınızda yerine hemen bir futbolcu bulabilmelisiniz. Bu portföyü oluşturmak için de çok ciddi hazırlıklar yapmanız gerekiyor. Boşta kaldığımız dönemde birçok maç ve oyuncu izledik. İzlenimlerimiz sonrası bir kez de kulübümüzün bu oyuncuları tanıyabilmesini istedik. O nedenle çalışmalara hemen başladık" dedi.

Basında çıkan isimlerin hiçbirinin doğru olmadığını kaydeden Yanal, "Bu tür bir isim belirleme de söz konusu değildir. Amacımız her mevkide en az bir oyuncuyu tanıyabilmek. Bunu başardıktan sonra şu an değil ama ihtiyacımız olduğu anda doğru oyuncuyu elimizdeki portföyden bulup anında transfer etmek istiyoruz. Yani Trabzonspor sadece sezon başında ve devre arasında transferi düşünmeyecek, 2-3 yıl sonrasını planlayacak duruma gelecektir" diye konuştu.

Yanal, şu anda kulübün önünde bir kongrenin bulunduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: "O nedenle takım olarak sürekliliğimizi kaybetmemeliyiz. Mevcut yönetim de bu çalışmalara sıcak bakmaktadır. Hangi yönetim gelirse gelsin hazır olmamız gerekir. Biz teknik ekip olarak çalışıyoruz. Yönetimin dışında bir oluşumuz. Gelen yönetime rahatlıkla bilgi aktarabilecek çalışmanın içerisine girmeliyiz. Bunun bilinciyle böyle bir süreç başlatılmıştır."

"ARAŞTIRMALAR DÜNYA ÇAPINDA OLACAK"
Yanal, dünyanın birçok ülkesinde araştırmaların yapılacağını belirterek, şunları söyledi: "Fransa'da, Almanya'da, Afrika'da, Gürcistan'da, Ukrayna'da, Hollanda'da ve birçok ülkede oynanan turnuvalar ve oyuncular takip edilecek. Bu futbolcuların sözleşmeleri incelenecek. Dünya futbolunu çok iyi bilmemiz gerekir ki, transfere kalktığımızda çok oyuncu arasından seçim yapabilelim. Örneğin çok önemli bir oyuncu kulübüyle olan sorundan dolayı bağlantısını koparabilir. Siz de iyi takip ederseniz kaliteli bir futbolcuyu kadronuza katmış olursunuz. Yani her gidilen yerden oyuncu transfer edilecek şeklinde haberlerin çıkması doğru değildir. Yılda Trabzonspor'un bütçesinin yüzde biri kadar ayrılmış kısmıyla inanılmaz bir bilgiye sahip oluyorsunuz. Bilgiyi kullandığınızda yüzde 30 kar ediyorsunuz. Oysa yanlış seçimde ise bütçenizin yarısı kadar zarar ediyorsunuz."

Transfer çalışmalarından mevcut oyuncunun rahatsız olmaması gerektiğini ifade eden Yanal, "Biz transfer yapacağız demiyoruz. Trabzonspor sonsuza kadar devam edecektir. O nedenle hazır olmamız gerekiyor. Yani transfer, sezon sonu ve devre arasında iki maç izlemeyle yapılmamalı. Oyuncu sürekli takip edilmeli. Dünya futbolu çok iyi izlenmeli. İhtiyaç anında doğru takviye anında yapılmalı" diye konuştu.

Ersun hocanın şu düşünce yapısı o kadar güzelki diyecek kelime bulamıyorum. Aklıma hemen porto geldi. Ersun Hoca Trabzonu bir porto yapabilir mi sizce. Transfer politikası o kadar yerindeki. Transfer yapacakmışız gibi futbolcu takibi yapıyor kendimi bir anda Manchester, Arsenal yada olmadı baştada söylediğim gibi porto düzeyinde bir takımmışız gibi görmeye başladım .

Şimdi en büyük korkum Kongrede Albayrak haricinde seçilecek bir başkan bu adamın işine son verir.

Kasım Hilal
07.11.2007, 10:26
Yahu b en yine "Riquelme'yi istiyorum." desem, topa tutmazsınız değil mi beni?

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 10:29
Trabzonspor'un, transferde her oyuncu kuşağı için güncel bilgilere sahip olması gerektiğini belirten Yanal, ''Yurt içinde ve dışında her an elimizin altında hazır bilgiler bulundurmalıyız. Ya da bir oyuncu portföyü oluşturulmalıdır. Mesela önemli bir oyuncunuzu sattığınızda yerine hemen bir futbolcu bulabilmelisiniz. Bu portföyü oluşturmak için de çok ciddi hazırlıklar yapmanız gerekiyor. Boşta kaldığımız dönemde birçok maç ve oyuncu izledik. İzlenimlerimiz sonrası bir kez de kulübümüzün bu oyuncuları tanıyabilmesini istedik. O nedenle çalışmalara hemen başladık'' dedi. Basında çıkan isimlerin hiçbirinin doğru olmadığını kaydeden Yanal, ''Bu tür bir isim belirleme de söz konusu değildir. Amacımız her mevkide en az bir oyuncuyu tanıyabilmek. Bunu başardıktan sonra şu an değil ama ihtiyacımız olduğu anda doğru oyuncuyu elimizdeki portföyden bulup anında transfer etmek istiyoruz. Yani Trabzonspor sadece sezon başında ve devre arasında transferi düşünmeyecek, 2-3 yıl sonrasını planlayacak duruma gelecektir'' diye konuştu. Yanal, şu anda kulübün önünde bir kongrenin bulunduğunu ifade ederek, şöyle devam etti: ''O nedenle takım olarak sürekliliğimizi kaybetmemeliyiz. Mevcut yönetim de bu çalışmalara sıcak bakmaktadır. Hangi yönetim gelirse gelsin hazır olmamız gerekir. Biz teknik ekip olarak çalışıyoruz. Yönetimin dışında bir oluşumuz. Gelen yönetime rahatlıkla bilgi aktarabilecek çalışmanın içerisine girmeliyiz. Bunun bilinciyle böyle bir süreç başlatılmıştır.''
''ARAŞTIRMALAR DÜNYA ÇAPINDA OLACAK''
Yanal, dünyanın birçok ülkesinde araştırmaların yapılacağını belirterek, şunları söyledi: ''Fransa'da, Almanya'da, Afrika'da, Gürcistan'da, Ukrayna'da, Hollanda'da ve birçok ülkede oynanan turnuvalar ve oyuncular takip edilecek. Bu futbolcuların sözleşmeleri incelenecek. Dünya futbolunu çok iyi bilmemiz gerekir ki, transfere kalktığımızda çok oyuncu arasından seçim yapabilelim. Örneğin çok önemli bir oyuncu kulübüyle olan sorundan dolayı bağlantısını koparabilir. Siz de iyi takip ederseniz kaliteli bir futbolcuyu kadronuza katmış olursunuz. Yani her gidilen yerden oyuncu transfer edilecek şeklinde haberlerin çıkması doğru değildir. Yılda Trabzonspor'un bütçesinin yüzde biri kadar ayrılmış kısmıyla inanılmaz bir bilgiye sahip oluyorsunuz. Bilgiyi kullandığınızda yüzde 30 kar ediyorsunuz. Oysa yanlış seçimde ise bütçenizin yarısı kadar zarar ediyorsunuz.'' Transfer çalışmalarından mevcut oyuncunun rahatsız olmaması gerektiğini ifade eden Yanal, ''Biz transfer yapacağız demiyoruz. Trabzonspor sonsuza kadar devam edecektir. O nedenle hazır olmamız gerekiyor. Yani transfer, sezon sonu ve devre arasında iki maç izlemeyle yapılmamalı. Oyuncu sürekli takip edilmeli. Dünya futbolu çok iyi izlenmeli. İhtiyaç anında doğru takviye anında yapılmalı'' diye konuştu.

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 10:30
sarmancığım ikimizinde çok hoşuna giden bir yazı olmuş galiba.ben yazdıktan sonra farkettim senin de yazdığını.

Travelair
07.11.2007, 10:39
Evet, işte bu düşünceyi görmek istiyorum kulüpte. Senelerce futbolcuların camianın beyinleri yıkandı. Şükür, doğru yola dair işaretler alıyoruz, mantıklı konuşan bir hocamız oldu hiç olmazsa yahu

sarman61
07.11.2007, 10:42
Evet, işte bu düşünceyi görmek istiyorum kulüpte. Senelerce futbolcuların camianın beyinleri yıkandı. Şükür, doğru yola dair işaretler alıyoruz, mantıklı konuşan bir hocamız oldu hiç olmazsa yahu

İnşallah bu düşünce yapısı klübe bütünüyle hakim olur. Daha öncede belirttiğim gibi Ersun Hocayı seçilecek yeni bir yönetimin göndermesi yada yetkilerini kısıtlaması gibi bir durum gerçekleşirse tüm umutlarımız boşa gider. Benim en büyük korkum bu oldu şimdi.

Erdem Keser
07.11.2007, 10:46
İşte diğerleri ile Ersun Yanal arasındaki vizyon farkı...

H.Tolga YİĞİT
07.11.2007, 11:19
Trabzon'dan yerli atağı

Listede Denizlispor'dan Yusuf, OFTAŞ'tan Giray, Buca'dan Mehmet, MKE Ankaragücü'nden Murat Duruer ile Emre var

Yerli harekatı

Takip ediliyorlar
Trabzon ara transferde alacağı yerli futbolcular için şimdiden düğmeye bastı. Teknik direktör Ersun Yanal'ın listesinde Denizli'nin tecrübeli ismi Yusuf Şimşek ilk sırada yer alıyor. Listedeki diğer isimlerin OFTAŞ'tan Giray, Buca'dan Mehmet, MKE A.Gücü'nden Murat ve Emre'nin olduğu öğrenildi.

Arayış sürüyor

Bir yandan da yabancı futbolcu arayışları sürüyor. Brezilya'da bulunan Necmi Perekli dün Uruguay'a geçerek burada oynanan Penarol-Defansor Sporting maçını izleyip D.Souza Andrade, Vila Morurove Navaaro Vigner'i gözlem altına aldı. Perekli bu futbolcularla ilgili geniş bir rapor hazırlayacak.
Cevat KOL

Osman Yavuz
07.11.2007, 11:19
Ersun hoca'nın yanlış transfer yapaacağını sanmıyorum.Belirlediği bir adamı en az 10 kere seyrettiriyor ve kendisi de seyrediyor.Mesela Selçuk transferini adam 4 oyuncu+500 bin dolarla yaptı, millet deli misin sen napıyosun dedi ve şimdi Selçuğun geldiği nokta ortada.Holosko denen adamı getirdi adam şu anda herkesin transfer listesinde.Nizamettin, Sezer ve Metin Akan gibi genç yetenekleri ortaya çıkardı.Umarım bizim Ergin ve Yusuf'a da büyük katkıları olacaktır.

Jester
07.11.2007, 14:43
Trabzonspor’un ara transferde renklerine katacağı isimlerin belirlenmesi için yapılan çalışmaların Brezilya ayağında 3 isim ön plana çıktı. Bu oyuncuların tümünün de Fabiano Eller’in geldiği İnternacional kulübünde forma giyiyor olmaları dikkat çekti. Teknik Direktör Ersun Yanal’ın Vestel Manisaspor’u çalıştırırken de, izleyip çok beğendiği ve alınmasını sağlayamadığı bu isimler arasında başı forvet oyuncusu Fernandao Lucio de Costa çekiyor. 1.90 boyunda, 85 kilo ağırlığında ve 29 yaşındaki Fernandao’nun İnternacianol ile çıktığı 153 maçta 67 gole imza attığı kaydedildi. Daha önce deOlimpic Lyon, Toulouse ve Goias formalarını giyen Fernandao, Necmi Perekli’den de tam not aldı.

İki Orta Saha Listede
Yanal’ın daha önce çok beğendiği İnternacional takımının orta sahasında ön libero olarak forma giyen 24 yaşındaki oyuncu Edimo Ferreira Campos (Edinho) da listedeki yerini aldı. Bu oyuncunun hem topu oyuna iyi soktuğu, hem de müthiş bir top kazanma yeteneğinin bulunduğu belirlendi. Edinho, İnternacional’da tam 218 resmi maçta forma giyerek de önemli bir başarıya imza attı. Bordo-Mavililerin listesindeki diğer yıldız oyuncu yine 25 yaşındaki İnternacional’ın oyun kurucusu Alex Raphael Meschini oldu. Oyunu mükemmel yönlendirdiği tespit edilen Meschini’nin de Yanal tarafından çok istendiği kaydedildi. Öte yandan 3 futbolcunun da daha önce Trabzonspor’un da listesinde olduğu ifade edildi.

Farklı Arayışlar da Var
Trabzonspor’un bu üç isimden 2 tanesini renklerine bağlamak istediği ifade edilirken, Perekli arayışlarını sürdürüyor. Dün Uruguay’a giden ve burada Penarol-Defensor maçını izleyen Perekli’nin, Brezilyalı Diego Souza de Andrade başta olmak üzere Navara Alvaro, Vila Moura gibi isimleri de izlediği kaydedildi. Cruzeiro’lu Marcelo Morena Marthens, Charles, Wagner Ferreira dos Santos, Vasco da Gama’da Morias,, Fluminense’de Gabriel, Thiago Silve ve Arouca, Landrina Esporte’nin gol kralı forveti Rodrigo Dos Santos, İnternacionallı Nilmar da Silva gibi isimleri de izlemeyi sürdürüyor. Perekli’nin dönüşünden sonra tüm bu oyuncularla ilgili karar verileceği ve sonra da atağa geçileceği belirtildi.

Günebakış

Osman Yavuz
07.11.2007, 14:45
Nilmar çok iyi bir golcü keşke alınabilse.Ayrıca Cruzeriolu Wagner de çok iyi.

asimavi
07.11.2007, 14:53
fernandao müthiş adam ....alırsak müthiş olur...hem tecrübeli hem teknik ...hemde bitirici bi adam....uçurur bizi ....

....orta sahada ise aymanın yerine arouca manyak olur ama cok genç çok pahalı olur...

Hüdai Pervaneli
07.11.2007, 14:55
kisaca ersun nun yapicagi transferler bizi sampiyon yapar demi

asimavi
07.11.2007, 14:57
adam hem 9 numara hem de kafa hakimiyeti çok iyi şaçlarıda uzun ...fatih geri gelmeyeceğine göre bu adama ihtiyacımız var.....:)

Osman Yavuz
07.11.2007, 14:59
fernandao müthiş adam ....alırsak müthiş olur...hem tecrübeli hem teknik ...hemde bitirici bi adam....uçurur bizi ....

....orta sahada ise aymanın yerine arouca manyak olur ama cok genç çok pahalı olur...
Evet ben İnternacional'in libertadores kupasını kazandığı seneki çoğu maçını seyrettim.Fernandao kupayı adeta İnternacional'e getiren oyuncuydu.Müthiş bitirici, uzun boyuna rağmen çok teknikti.Bir de Tinga diye oyuncuları vardı.O da Dortmund'a transfer olmuştu zaten geçen sene.

Koray
07.11.2007, 15:08
internacional'ın oyun kurucusu alex çok iyi futbolcu...yıllardır aradığımız 10 numara kendisidir...geçen senede lazoroni çok istemişti kendisini ama alamamıştık veya almamıştık...marcelinho gelmişti...

asimavi
07.11.2007, 15:09
Evet ben İnternacional'in libertadores kupasını kazandığı seneki çoğu maçını seyrettim.Fernandao kupayı adeta İnternacional'e getiren oyuncuydu.Müthiş bitirici, uzun boyuna rağmen çok teknikti.Bir de Tinga diye oyuncuları vardı.O da Dortmund'a transfer olmuştu zaten geçen sene.

.....evet lazım bize böyle bi adam .....bide kaliteli bi sol bek ve 10 numara lazım...

asimavi
07.11.2007, 15:13
http://www.youtube.com/watch?v=fbv-YsK8YR8

...bu video herşeyi anlatıyor.....

asimavi
07.11.2007, 15:23
.......1....jorge valdivia......10 numara....5 milyon dolar....

.......2....fernandao...........9 numara....3 milyon dolar.....

.......3....pitriopa..............sol bek........2...milyon dolar...

............10 milyon dolara şampiyonluk sizce çok mu.......

Emre Çavuş
07.11.2007, 15:23
fernando harika ama bizim yönetim berbat sanmıom böLe bı transfer oLsun oLsa devre arasında bu sene sampıyonuz derım ama keske ersun hocanın devre arasına ıstedgı butun oyuncular alınsa:| sampıyonluk kacınılmaz olur:D

Emre Çavuş
07.11.2007, 15:24
.......1....jorge valdivia......10 numara....5 milyon dolar....

.......2....fernandao...........9 numara....3 milyon dolar.....

.......3....pitriopa..............sol bek........2...milyon dolar...

............10 milyon dolara şampiyonluk sizce çok mu.......

bu mılyon dolarlar dogrumu yoksa senın tahmının mı:S

asimavi
07.11.2007, 15:32
bu mılyon dolarlar dogrumu yoksa senın tahmının mı:S

...benim tahminim ama daha fazla olmaz sonuçta brezilyadan oyuncu alıyon avrupadan değil....

....stepanov portodan 15 20 ye ucarken biz izleyeceğiz.....yani stepanovun trabzondan gideceği en iyi fiyat 7 idi onada satılamadı yani oyuncunu bulunduğu lig önemli..

...sen yeterki ciddi bi teklifle sıkı bi pazarlık yap bu fiyata alınır bu adamlar....

....jefferson kötü oyuncumuydu nasıl alındı ...bunlarda alınabilir....

asimavi
07.11.2007, 15:34
http://www.youtube.com/watch?v=6ZDViIqGXH0....

...valdivia...

Emre Çavuş
07.11.2007, 15:42
anladım ama genc oyuncuları 2-3mılyon dolara kapatırsak cok gusel olurr

asimavi
07.11.2007, 15:43
http://www.youtube.com/watch?v=W79d_XVCmNE...

...jonathan pitroipa.....

...zenci olan lüle lüle saçları var:)

Emre Çavuş
07.11.2007, 15:44
ayrıca bu oyuncular senın tercıhınmı alınırsa ıı olur gıbısınden cunku bensadece fernandao nun transfeer dedıkodusunu duydum dıgerlerı ıı oyuncular vıdeolarda gorunuo ama hıc haberını duymadım:|

Emre Çavuş
07.11.2007, 15:46
http://www.youtube.com/watch?v=W79d_XVCmNE...

...jonathan pitroipa.....

...zenci olan lüle lüle saçları var:)

yaTTaranın soL versionu:D