PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Oradaydim.. Gördüm..!

Oğuz
17.01.2005, 19:27
Cumartesi günü Antalya'daydim. Oraya kadar gitmisken kampi ziyaret etmemek olmazdi. Kiz arkadasimla beraberdik. Bir tanidik vasitasiyla otomobil kiralayip düstük Belek yoluna..

Gloria Golf Resort'e vardigimizda güvenlik görevlileri "Senol Günes'in kesin talimati oldugunu, ziyaretçilerin içeri alinmadigini" söylediler. Oysa ayni günün sabahi gazetede, bir grup taraftarin kampi ziyaret ettigi, futbolculara tatli ikram etiklerini yaziyordu. Durumu izah ettigimde bana, "yönetim veya teknik heyetten bir tanidiginiz olursa ve bize talimat verirlerse sizi içeri alabiliriz" dediler. Ben de kadim dostum Çakir kardesimi arayip, yapabilecegi birseyin olup olmadigini sordum. Çakir bana bir isim ve bir telefon numarasi verip, onunla görüs sana yardimci olur dedi. Bana telefonunu verdigi kisinin adi Aytekin Akay'di. Trabzonspor Dergisi personeli olan bu arkadasimiz bizi sanki kirk yillik dostu gelmiscesine çok sicak karsiladi. Kapiya kadar gelip bizi aldi ve otelin lobisinde bizi agirladi. Saskinligimizi üzerimizden atamadan Senol Hoca'nin simsicak ve çok içten "merhaba"siyla heyecanimiz ikiye katlandi. "Izin gününde çocuklar, keyfinize bakin, bir isteginiz var mi benden" diye sorunca da mutluluk ve saskinlik duygulari arasinda gidip geldim. Türkiye'nin en büyük kulüplerinden birinin hocasi da olsa, Türk futbol tarihinin en kariyerli hocasi da olsa sonuçta insandi ve hepsinden öte "bizden biri"ydi. O an tekrar anladim ki "içimizden biri" kavrami Trabzonspor için gerçekten çok önemli...

Buradan bizi kapida karsilayan ve çok iyi misafirperverlik gösteren Aytekin Akay kardesime huzurlarinizda tekrar tesekkür ediyor ve topic'i açma amacima geliyorum;

Arkadaslar hepimiz çok iyi biliyoruz ki gerek görsel, gerekse yazili basin organlarinin haberleri her zaman gerçegi yansitmiyor. Öyle ki, yanlis ve yalan haberlerin arasinda dogrularda kayboluyor. Ben gittim, gördüm, futbolcularla, Senol Hoca'yla, basin sözcümüz Ibrahim Sahin'le sohbet etme imkani buldum. BMN'den oldugumu söyleyince ilgileri daha da artti. Sundan emin olun arkadaslar; yönetim, teknik ekip ve futbolcularin tamamina yakini forumu takip ediyor. Ve iki futbolcu -isimlerini söylememi rica ettiler- forum kullanicisi. Neler yaziyoruz, nelere kiziyoruz, nelere seviniyoruz, neler bekliyoruz vs. hepsini biliyorlar..

Basin sözcümüz Ibrahim Sahin ile tanisma imkani buldum ve oturup biraz sohbet ettik. Kendisinin bizden ricasi var; Bu takima sahip çikin.! Bir çok olumsuzluklara ragmen çok güzel isler yapiyor bu çocuklar. Bunlarin degerini bilelim.. Ve tepki göstermesini bilin..! Sadece içimizde ve eksilere degil, herseye dogru tepkiyi gösterin.. Zaman Gazetesi ve Digiturk protestolarinizi hayranlikla takip ettim. Bizim sizlerden istedigimiz bu ve bunun gibi girsimlerinizi arttirin. Kombine biletlere yaptigimiz indirime ve 100.000 üye projemize bekledigimiz ilgiyi göremedik. "100.000 üye ne demek" isimli topic çok anlamli. Bilinçli ve sagduyulu oldugunuzu görmek bizi memnun ediyor. Daha çok çalismaliyiz ama sizler de bizimle beraber olun...

Ben tüm BMN ailesi adina Ibrahim Sahin'e elimizden gelenin en iyisini yapacagimiza dair söz verdim. Yine Sayin Sahin'in tatli bir sitemi de"parasiz yönetim" söylemlerimize yönelikdi. "Parali baskanlar döneminde hersey çok mu güzeldi, önemli olan parali yönetim degil, para kaynaklari yaratabilen yönetimdir" dedi. Ibrahim Sahin'in mesajlarini sizlerle paylasmak istedim..

Kamp ziyaretinde yasadigim iki güzel animi da sizlerle paylasayim; Erdinç gülüyor..! Evet, daha önce mutlaka göreniniz olmustur ama ben ilk kez Erdinç'i gülerken gördüm. Üstelik sahada gördügümüz, bir robottan farki olmayan Erdinç ile benim sohbet ettigim Erdinç arasinda çok fark var. Sizlere de selami var..

Bir diger güzel anim ise Gökdeniz ile tanismam oldu. Bir arkadasim bana "Gökdeniz'in çok suratsiz oldugunu, resim çektirmek için bile rica da bulunan taraftarlari tersledigini" söylemisti. Oysa Gökdeniz bizi çok sicak karsiladi. BMN'den ve Besikdüzü'lü oldugumu duyunca da çok sevindi. Resim çektirdik, sohbet ettik.. Çok keyifliydi..

Kaptan Fatih, Erdinç, Yattara, Petkoviç, D'haene, Celaleddin, Gökdeniz ve digerleri... Hepsi çok sicak ve çok tatli insanlar. Senol Hoca'miza ve basin sözcümüz Ibrahim Sahin'e bize gösterdikleri ilgi için tekrar tesekkür ediyorum..

Gökdeniz zaman zaman bunalip gitmek istedigini söylese de hepimizden daha Trabzon'lu ve hepimizden daha çok istiyor sampiyonlugu. Tolga'nin kafasi biraz karisik da olsa, Tayfun biraz formsuz da olsa akillarinda sampiyon olmak düsüncesi hep ön planda. Ve çok sevinerek sunu da söyleyeyim; takimda arkadaslik süper. Gökdeniz ile Yattara arasindaki hiç istemedigimiz sorun bitmis. Lee kampin en formda oyuncusu. Volkan ve Mehmet Yilmaz çok mutlu, ikinci yariyi iple çekiyorlar..

Veee! Uzun lafin kisasi; ben oradaydim..! Yöneticilerin, teknik ekibin, futbolcularin hepsinin yüzünde tebessümü, hepsinin gözlerinde inanci ve o isigi gördüm. En az bizler kadar sampiyon olmak istiyorlar. Ve bizden sadece tek sey istiyorlar; bizi yalniz birakmayin...

Ben mesaji aldim, aldigim mesaji da sizlerle paylasmak istedim. Gazetelerde yazanlara, TVlerde söylenenlere itibar etmeyin. Elbette eksiklerimiz var, elbette yanlislar da var, ama bunlarin önüne geçecek kadar güçlü bir inanç var futbolcusundan yöneticisine kadar herkesin yüreginde...

BMN her zaman oldugu gibi yine Trabzonspor kampindaydi. Ve BMN her zaman oldugu gibi yine ayricaligini hissetti...

Saygilarimla

Not: Polonyali geliyor...

Utku061
17.01.2005, 19:56
Oguz herhalde bu anlari hayatin boyunca unutmazsin..Yasadiklarini paylastigin için tesekkürler,mesaj da alinmistir..Tekrar Tesekkürler..

l-m
17.01.2005, 20:08
Bu güzel tespitleriniz için,oralardan bize en saglam haberleri getirdiginiz için,kampi ziyaret ettiginiz için tesekkürler.Bu takim maç sonuçlari ne olursa olsun destegi hak ediyor...Iste basinin anlatmamakta israr ettigi Trabzonspor...

FAruk
17.01.2005, 20:10
Oguzum bu bilgiler için çok tesekkürler.Bu anlattiklarina göre artik bizi hiçbir harici kuvvet bölemeyecek insallah.

61viya
17.01.2005, 20:33
hala hayatta olman süper...sahsen öyle bir an düsünemiyorum bile..degil ki yasamak....okurkn bile sewinç çigliklari attim....çok tesekkürler paylastigin için...

trabzonsporum...bu can feda size..bu yürek hrzaman sizinle....sonsuza dekkkkk!!!!!!1

ahmetturk
17.01.2005, 20:35
Arkadasim gerçekten çok güzel seyler yazmissin. Bu güzel anlari bizle paylastigin ve bizim herseyimiz olan futbolcularimiza ne olursa olsun arkalarinda oldugumuzu hissettirdigin için sonsuz tesekkürler. Gerçekten çok duygulandim. Keske imkanimiz olsa da hepimiz kampi ziyaret etsek. Tekrar tekrar tesekkürler.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
17.01.2005, 20:36
Gerçekten yazin da süper olmus.Çok güzel özetlemissin.

Magnolia
17.01.2005, 20:44
Oguz arkadasim,yüregine saglik...Inan okurken bile çok duygulandim.Keske bizler de hep birlikte onlara "sizinleyiz ve size güveniyoruz" diyebilsek...
Sampiyonluk umudumuz hiç bitmedi.Ama yillarca bekleyecek olsakbile ,bilmeleri gereken birsey var bizim gönlümüzün tek sampiyonu zaten "Trabzonspor"...

Ayrica sevgili dostum Aytekin Akay'a buradan tekrar tesekkürler.Sagolsun...

TS-Karadeniz
17.01.2005, 21:01
oguz yazdiklarini yazdirip babamada gosterdim adam rahatladi sagolasin taa amerikalardan zor tabii gercek bilgiye ulasmak.

saygilar.

of-lee
17.01.2005, 21:24
yasadiklarini bizimle paslastigin için tesekkürler

bilgiler için sagol

U.Sadıkoğlu
17.01.2005, 22:36

bilgiler için sagol

BeNCeDe

The Londoner
17.01.2005, 22:49
Trabzonsporluluk kulturunun ozu de budur zaten: Tevazu!

Harun-61
17.01.2005, 23:35
abim sagolasin...sevindim harbiden...erdinc'in selaminida alalim: aleyna ve aleykümselam :)

Yönetim+Teknik Heyet+Futbolcular:

sunu bilin biz herzamen sizin arkanizdayiz, ara sira sabirsizlik yapsakda sonuna kadar yaninizdayiz !!!!

not: BMN'i takip eden 2 futbolcu?? cok merak ettim smileys/smiley2.gif

BDiler61
17.01.2005, 23:55
gerçekten çok iyi oldu bu hepimizin duymak isteyipte duyamadigi seyleri söylemissin eline yüregine saglik birde ben bir sey soracagim polonyalimi geliyor polonyalilarmi?

CeSS
18.01.2005, 00:29
Oguz'um... Çok güzel bir gün geçirmissin, ve bunu çok güzel bir yaziya döküp bizlerle paylastigin tesekkürler.

Futbolcularimiz ve teknik heyetimiz bu konuda cok iyiler, kesinlikle burunlari havada degiller. Yasadiklarini her taraftarin yasamasini gönülden isterim.

Bmn'yi takip eden 2 futbolcu var demissin, isimlerinin söylenmemesini isteyen . herkes bu isimleri merak edecek, ama benim merak ettigim Bmn'yi takip ettgini sanada söylemeyen kac futbolcu daha var smileys/smiley2.gif

TSlimetin08
18.01.2005, 00:30

bilgiler için sagol
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Oguz kardes resimlerinde varmi kamptan smileys/smiley1.gif</DIV>

A.Hilal Çakıroğlu
18.01.2005, 01:09
öncelikle yasadiklarini bizimle paylastigin için çok tesekkür ediyorum. okurken bile çok heyecanlandimsmileys/smiley9.gif

irfanparlak
18.01.2005, 01:45
çok güzel yaaa kardesim en az senin kadar bizde mutlu olduk hele futbolcularin yönetimin bmn yi yakindan takip etmesi daha da güzel saolasin hersey için ...

mahir_kuzey
18.01.2005, 02:04
demekki neymis ??? kulüple taraftar arasindaki iletisim ne kadar iyi olursa yönetim-futbolcu-taraftar üçgenio kadar rahatliyormus.

demekki neymis ??? adi, kalitesiz, ikiyüzlü, canbaz ve satilik emperyalist kodaman gazetelere asla ve kat'a inanmayacakmisiz, hatta alip okumaya bile tenezzül etmeyecekmisiz.

ayrica bu çabalarin için ve bizleri sevindirdigin için tekrar tekrar tesekkürler.

bende merak ettim bmn takip eden arkadaslari;ve soruya cevap gelmedi polonyali mi ? polonyalilar mi?

TheCrow
18.01.2005, 04:46
Oguz kardesim sagolasin.Bak ne kadar insani neseyle doldurdun bir anda...

Ögrendiklerimizden biri de su:Kulüp bizden bir seyler bekliyor ve bize güveniyor...Elimizden gelen destegi esirgemeyelim,daha çok çalisalim.Daha aktif olalim,daha çok fikir üretelim,futbolcularimiza ve yönetimimize sahip çikalim,arkalarinda oldugumuzu hissettirelim.

selçukabi
18.01.2005, 08:12
Aslinda BMN olarak bir grup ve takim biraraya gelse harika olur forum gibim yanismileys/smiley2.gif

FAruk
18.01.2005, 09:32
oguz yazdiklarini yazdirip babamada gosterdim adam rahatladi sagolasin taa amerikalardan zor tabii gercek bilgiye ulasmak.

saygilar.

smileys/smiley1.gif

Ozan
18.01.2005, 09:36
bizim TRABZONSPOR CAMIASINA DA böyle sicakkanlilik , misafirperverlik yakisir smileys/smiley32.gif hiç merak etmesinler biz onlarin her zaman arkalarindayizsmileys/smiley17.gif

tigin
18.01.2005, 09:38
Oguz kardesim önceliklesenitebrik ederim hepimizin yapmasi gerekeni yapmissin.Yasadiklarini okudukça sevinçten ne yapacagimi sasirdim.Yöneticimizin söyledigi gibi bizden çok sey bekleniyor ve bizde üzerimize düsen vazifeyi yapmaliyiz.Maddi manevi her anlamda.Senol hocamizin varligi takima ne kadar pozitif yansimis ortaya çikti.Tekrar tebrik ve tesekkür ederim kardesim.

geronimo_61
18.01.2005, 09:56
sevinmemek mümkün degilde kardesim illa ki birinin telefonu mu lazim diye sormadan da edemedim

ayrica su polonyali gelecekse gelsin artik

Bülent Şirin
18.01.2005, 10:38
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Sevgili Oguz,

Çok tesekkürler... Duymak istedigimiz, inanmak istedigimiz her sey bu güzel yazinda yer aliyor. Özellikle ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">yönetim, teknik ekip ve futbolcularin tamamina yakininin bu forumu takip etmesi[/B]? konusu, bizim hem önemimizi vurguluyor, hem de BMN olarak görev ve sorumluluklarimizi bir kat daha arttiriyor.

Sevgili arkadaslar, öteden beri savunageldigim bir konu var. Eger bir kulüpte taraftar unsuru, diger unsurlarla, yani ?<B style="mso-bidi-font-weight: normal">yönetim, teknik kadro ve futbolcular[/B]?la saglikli bir iletisim içinde olursa, o kulüpte yasanan ya da yasanmasi muhtemel problemler asgariye iner. Bakiniz sevgili Oguz?un bireysel (ve yazidan anlayabildigimiz kadariyla büyük ölçüde tesadüfî) ziyareti ne kadar etkili oldu? Bizi ne kadar bilgilendirdi, kafamizdaki bazi soru isaretlerine cevap getirdi.

Tekrar tesekkürler sevgili Oguz? Bu gibi ziyaret ve diyaloglarin ilerleyen zamanlarda organize ve sistematik hale gelmesi dilegiyle?

Burhan61
18.01.2005, 11:00
abim sagolasin...sevindim harbiden...erdinc'in selaminida alalim: aleyna ve aleykümselam :)

Yönetim+Teknik Heyet+Futbolcular:

sunu bilin biz herzamen sizin arkanizdayiz, ara sira sabirsizlik yapsakda sonuna kadar yaninizdayiz !!!!

not: BMN'i takip eden 2 futbolcu?? cok merak ettim smileys/smiley2.gif

biri gökdeniz.

geçen yil gerede'ye gittigimizde bize bu konudan bahsetmisti.

o zamana kadar gökdeniz'i ben de yanlis taniyordum. gerçekten çok iyi bir trabzonsporlu ve sampiyonlugu belki bizden de fazla istiyor.

baris_aykan
18.01.2005, 11:38
mesaj alindi kardesim tesekkuler smileys/smiley32.gif

61viya
18.01.2005, 14:15
gökdenizim mi???allah için yüregine indirmeyin adamin..onun bunlari okudugunu bilmek bile uçuruyor beni...güzel adam,,,herseyimsinnnnnnn

kutoz
18.01.2005, 14:17
Oguz sanirim Antalya'da geçirebilecegin en iyi tatili geçirdin... Tabi oradan aldigin sicak elektirikle, bizide bu 3 derecelik havada isittin. Sagolasin Oguz...

Hersey daha güzel olacak eminim. Çünkü ok yaktan çikti bir kere, geri dönüsü yok...

metehan
18.01.2005, 15:21
Bu güzel yazi ve paylastiklarin için ben de tesekkür ediyorum. Bu takim ve bu oyuncular çok daha güzel seylere layik ve insallah hakettiklerini de alacaklar. Bizlere düsen onlara destek olmak. Elbette yeri geldiginde elestiri de olacak. Ama TS'un Türk futbolunda yarattigi mucizeyi ve bugünkü zor sartlarda bile bunu devam ettirmesini asla aklimizdan çikarmayalim. Hepimiz için önemli olan TS ve onun varligi. Sorunlari, problemleri kendi içimizde çözeriz. Önemli olan TS'un varligini ve iddiasini sürdürmesi. Bunun için en büyük görev de bizlere düsüyor. Destek, destek, destek...

oskayb
18.01.2005, 15:24
oguz arkadasa bu güzel anisini paylastigi için çok tesekkür ediyorum.

ve en kötü günde,en zor anda taraftarlar olarak bu yazidaki pozitif enerjiyi ve sicakligihatirlayip takimimiza sahip çikalim.

ibrahim_yattara
18.01.2005, 15:43
ya evet arkadaslar çok güzel mesajlar aldik bu ziyaretten degilmi?

simdi bir konuya deginmek istiyorum, sezonun baslamasina az bir zaman kaldi ve takimimiz yenilmez armada degil, kara para aklayicisi para baronlarinin yönettigi bir kulüpte degil, saha disinda is bitirmeye çalisan bir kulüp hiç degil...

bunlari nedenmi söylüyorum, takimimiz 4 büyük kulüp arasinda maddi ve manevi yöndenen az destegi gören takimdir veligin ilk yarisini kendindendaha fazla destek gören diger 3 kulüple hemen hemen esit futbol ve puanla bitirmistir.ama biz bazi maçlardan sonra futbolcusundan teknik direktöründen tutta baskanimiza kadar ne hakaretler ettik bu platformda.. herneyse lafi daha fazla uzatip konuyu karistirmakta istemiyorum sadece tek bir sey söyleyecegim..

illaki kötü sonuçlarda alip kahrolacagiz, bazi maçlardan sonra hirsimizdan geceleri gözümüze uyku girmeyecek.. kötü sonuçlardan sonra topic acan arkadaslar açmadan evvel bu topicede tekrar bir göz gezdirip yorumda bulunsunlar ve bu platformun medya ve bazi futbolcularimiz tarafindan takip edildigini unutmasin..

saygilar...

Barış BAKIRTAŞ
18.01.2005, 15:55
Senin yerinde olmayi çok isterdim arkadasim..

POYRAZ
18.01.2005, 20:13
Oguz kardes,yazinin tamamini okudum.bizimle paylastigin için tesekkürler,dedigin gibi birlik ve beraberlik kavrami bizim için çok önemli,bu takima her zaman sahip çikilsa neler yapilir neler,buraya üye olan iki futbolcuyu da çok merak ettim dogrusu.

Çok selamlar.smileys/smiley32.gif

PaNZeR_G
18.01.2005, 22:26
ben bi trabzonsporumu goremedim smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Crazy_OfLu61_
18.01.2005, 22:38
Ya simdi kiskandik oldumu ki yaaaaa

ShadoW
18.01.2005, 22:40
Oguz çok tesekkürler. Mutlu oldum diger tüm trabzonsporlu kardeslerim gibi. Yazdiklarin gerçekten önemli... Ve huzur verici ayni zamanda. Tekrar tesekkürler.

Bu arada: Aleyküm Selam Erdinç... ,)

Analyzer
19.01.2005, 00:01
Bu güzel yazi ve paylastiklarin için ben de tesekkür ediyorum. Bu takim ve bu oyuncular çok daha güzel seylere layik ve insallah hakettiklerini de alacaklar. Bizlere düsen onlara destek olmak. Elbette yeri geldiginde elestiri de olacak. Ama TS'un Türk futbolunda yarattigi mucizeyi ve bugünkü zor sartlarda bile bunu devam ettirmesini asla aklimizdan çikarmayalim. Hepimiz için önemli olan TS ve onun varligi. Sorunlari, problemleri kendi içimizde çözeriz. Önemli olan TS'un varligini ve iddiasini sürdürmesi. Bunun için en büyük görev de bizlere düsüyor. Destek, destek, destek...

Metehan çok güzel yazmis yalniz son 3 kelimeye ekleyeceklerim var. Destek, destek,destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek, destek......

Taraftar en önemli görevini hiçbir zaman unutmamali. Ben Trabzonspor'u bir sirket ya da futbol endüstrisinin bir parçasi olarak görmek istemedim hiç. Trabzonspor camiasini üyelerinin birbirine destek oldugu sicak bir aile olarak düsünmüsümdür hep. Taraftarolarak bu ailenin üyelerinden biriyiz. Oguz, kampa yaptigi ziyareti anlattigi muhtesem yazisinda, Trabzonspor kafilesini tam anlamiyla bir aile görüntüsünde tarif etmis. Çok mutlu oldum. Özellikle Kaan'in (TheCrow) baslattigi 100.000 üye topicinin övülmesi büyük anlam tasiyor. Bmn sayesinde düsüncelerimiz kendimize kalmiyor, Trabzonsporailesiylepaylasilabiliniyor. Üstelik bmn futbolcular ve yönetim tarafindan bu kadar dikkatlice takip ediliyorsa, Bülent Abi'nin (momentus) yazdigi "sampiyonluk dedigin..." baslikli yazi mutlaka okunmus ve takim içerisinde heyecan yaratmistir. Bundan eminim artik Oguz'un yazdiklarini okuduktan sonra. Çok tesekkürler Oguz.

TSMareNero
19.01.2005, 04:25
evet arkadasim sana bende cok tesekkür ederim,gercekten okurkende heyecanlandik ve birazda kiskandik.

gökdeniz icin de bende birseyler yazmak istiyorum. bizim bu futbolcuya zaman zaman ne kadar kizsakda, ondan asla vazgecemiyoruz. ve bazan kahpe basindan okudugumuz olumsuzluklari görünce gercekten üzülüyoruz; gökdeniz ayrildi, ayriliyor vs. vs.

bende size gecen yil kupayi aldigimiz zaman yasadigim bi animi anlatayim, müsadenle oguz kardes, kupayi bildiginiz gibi almisiz ve artik evlerimize gidecektik, istanbul ve olimpiyat stadinin acemisi oldugumuz icin kalabaligin dagilmasini bekledik. ama maca taksi ile gidip nasil olsa oralarda buluruz birini diye birazda lobi de eglendik. malesef arabada bulamayinca o yagmurun altinda tabanlara kuvvet, alti kisiyiz. sonunda sagolsun bi abi arkasi kapali bi pick-up ina aldi bizi. az ilerledikten sonra trafik sIkIsti, ne oluyo diye brandayi acariz ve gördüklerimize halen daha inanamiyoruz. arkamizda bir otobüs, ön camda koskoca bir kupa ve yaninda gökdeniz. o anki resmi unutamam ve ondan sonra bende dedimki bu usak bizdendir ve bizi asla satmaz.

ama üzerine bazan cokmu gidiyoruz diyede sorarim hep kendime...

ayrica sevindigim en güzel sey ise gökdeniz yattara ikilisinin problemsiz olmalaridir.

INSALLAH TARAFTARIMIZ malatya MACINDA GÖKDENIZ-YATTARA EL ELE DIYE CAGIRIR...smileys/smiley31.gifsmileys/smiley31.gif

Emir BAYRAK
19.01.2005, 13:36
senin yerinde olmayi cok isterdim.Senin yerine sevindim..Ozellikle birinin kalkip seni kapidan almasina sasirdim...BIZEDE BU YAKISIR!!!!!

baris_aykan
19.01.2005, 14:24
allahim ya durup durup okuyorum yaziyi bu adamlar bizim herseyimiz ne kadar soylesem anlatamam

FANATIK61
19.01.2005, 16:05
Vallahi bende cok duygulandim yaziyi okuyunca. Bu Takim bügünkü sartlar altinda bu kadar basarili oluyor, onlarane kadar destek versek azdir.smileys/smiley2.gifPeace

kelkitli29
19.01.2005, 17:12
iste bizim TRABZONSPORUMUZ budur. ALLAHIM sen herseye kadirsin.

unyelimetin
19.01.2005, 23:16
Ellerine saglik kardes.

Tolgaa6161
20.01.2005, 00:20
Gercekten cok guzel bir gun ya$ami$sin

aleykum selam erdinc

butun TRABZONSPORun oyuncularini cok begeniyorum in$allah bu sene $ampionuz

Semih58
20.01.2005, 13:41
Oguz gerçekten de sevinmemek mümkün degil.Her sey gönlünce olsun.

Panther
21.01.2005, 19:54
Valla Oguzum kiskanmadik desek yalan olur valla..

Futbolcularin ve yönetiminde yazdiklarimizi okumasi, yazilanlara deger verilmesi, takimin sevgi saygi ortami içinde bulunmasi ve ortak amacimizi gerçeklestirmede herkesin beynine kazinmis olanlar çok güzel gerçekten..

Ankaraya geldiklerinde bekledikleri ilgiyi ve destegi verecegimzden süpheleri olmasin ayni sekilde diger illerdeki arkadaslara da büyük sorumluluklar düsüyor.. özellikle Trabzon daki seyirci kitlesine.. Trabzonspor kendi sahasinda rahat oynayamiyor psikolojik bi baski altinda bunu yenmemiz lazim..

Gelecek polonyaliyida merak etmedik degil hayirli olsun diyelim..

Bu sehir seninle yatip kalkiyor , 20 yildir senden tek sey istiyor

Bordoyla mavi kefenim olsun, trabzonum bu sene sampiyon olsun..Edited by: Panther

Ömer SEVİNÇ
23.01.2005, 11:26
Ya gerçekten kiskaniyorum seni. Geçirdigin günün degerini bil.

Bu takim bir gün sampiyon olacak!!!!