PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dozer Cemil’in Penaltısı

kuzey_lee
09.06.2004, 15:20
evet sene 1976 sampiyon kulupler kupasi ilk maçinda izlandanin akrenes takimina yarim düzine gol atmisiz..

2.turda rakip ingilizlerin devi LIVERPOOL..

ilk maç avni akerde.maç bizimkilerin tutukluguyla basliyo..
iste o sirada sahaya alikemal çikiyo..topa basiyo ve horon oynuyo..

maçi dozer cemil in kaleciyi ters köseye yatirdigi penaltiyla 1-0 kazaniyoruz..

o zamanlar internet falan olmamasina ragmen haber 3 saatte avrupaua ulasiyor..

vayy beee

Harun-61
09.06.2004, 15:47
Efsane

Trabzon

Punisher-61
09.06.2004, 15:55
http://forum.polydor-island.de/forum/mastersmilies/FIREdevil.gifAvni Aker cehennemi Rüyalarina girmistir

chota
09.06.2004, 17:58
O maçtan önce yine kahpe medya kahpeligini yapiyor ve maçi fazla önemsemiyor.Trabzon un kaç farkla kurtulacaginin hesaplarini yapiyor.

Ama Dozer Cemil kaleciyle beraber basinida ters köseye yatiriyor.

ve ertesi günü serefsiz medyanin basliklari sadece Trabzon liveerpool dinlemedi oluyor.Asil ilginç olan bu yazilar gazetenin alt sütünlarinda yer aliyor...

schumi
11.06.2004, 21:12
serefsiz bizans basini bak yinesmileys/smiley7.gif

AtalaY_BuğrA
11.06.2004, 21:54
Bunlarin alayi ahlaksiz biz o günleri görmedik ama önümüze bakiyoruz daha ne liverpool lar geçecegiz biz.

CaMoKa
18.05.2005, 17:28
Fazla söze gerek yok TRABZONSPOR iste dogal karsilamak lazim

Hünkar
18.05.2005, 22:37
ey gidi be yasayamadik havu gunleri ne zaman bu mactan konu acilsa babam hemen anlatmaya baslar hem o maci hemde diger avrupa zaferlerini

zanoylu
30.06.2005, 16:03
O maçta sonra avrupa ajanslari maçi trabzonun kazandigina inanmamis bir yanlislik vardir diye liverpol'un 1-0 lik galibiyeti diye geçmislerdi

Vah zavallilar vah

Since 1967 TRABZONUM ezer geçer

agahozlu
30.06.2005, 18:23
zaten bu seneki s .ligi final maçi öncesi bir kanalda liverpoollu taraftarlara sordular türkiyeden hangi takimlari taniyorsunuz diye cevap açik ve netti:TRABZONSPOR .eziklerin adindan bile söz edilmedi.alemin krali trabzonspor bunu herkes biliyor ama bunu herkes kabullenemiyor.çünkü bu onuru herkes tasiyamaz.trabzon bir sevdadir vazgeçilmez.

oflubektas
01.07.2005, 09:55
zaten bu seneki s .ligi final maçi öncesi bir kanalda liverpoollu taraftarlara sordular türkiyeden hangi takimlari taniyorsunuz diye cevap açik ve netti:TRABZONSPOR .eziklerin adindan bile söz edilmedi.alemin krali trabzonspor bunu herkes biliyor ama bunu herkes kabullenemiyor.çünkü bu onuru herkes tasiyamaz.trabzon bir sevdadir vazgeçilmez.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifBesiktas la anlastiktan sonra John Toschak, ve bir Türk gazetecinin özel röportajinda Kevi Keagan'a ,yani iki eski Liverpool efsanesine ''Türk Futbolu hakkinda nebilyorsunuz'' diye sormuslar adamlarin cevabi Trabzonspor ve Ali Kemal'e hayranliklari olmus.

#10 Fietra
12.07.2005, 02:59
Ah Ahsmileys/smiley11.gif

61trabzonomer
12.07.2005, 23:04
ist basinina bak ya ulan bu kadar da oolmaz ki ........

MaHMuT_61
12.07.2005, 23:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">E abi internet yoksa telefon var Efsanenin sesi her sekilde duyulursmileys/smiley4.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

JUN61
19.08.2005, 21:16
sadece agliyorum

İleli
20.08.2005, 16:12
su gunleri goremedimya yanarim ona yanarim...

Tufan_61
23.08.2005, 01:23
kimse bu gunleri göremedim diye uzulmesin insaallah daha iyi gunleride göruruzz

DieGo
23.08.2005, 11:29
Bu haber Avrupa!da duyuldugunda da onlar inanmamislar bi süre.

seyyahali
23.08.2005, 12:54
bilmiyorum ama trabzonum bu efsanelerin yaninda bir de kötü hatiralarimizda bu benim sinirlerimi bozuyor

mavidenizim61
27.11.2005, 01:13
evet sene 1976 sampiyon kulupler kupasi ilk maçinda izlandanin akrenes takimina yarim düzine gol atmisiz..

2.turda rakip ingilizlerin devi LIVERPOOL..

ilk maç avni akerde.maç bizimkilerin tutukluguyla basliyo..
iste o sirada sahaya alikemal çikiyo..topa basiyo ve horon oynuyo..

maçi dozer cemil in kaleciyi ters köseye yatirdigi penaltiyla 1-0 kazaniyoruz..

o zamanlar internet falan olmamasina ragmen haber 3 saatte avrupaua ulasiyor..

vayy beee

iste bize böyle bir efsane daha lazimmmm smileys/smiley19.gif

zafercalikoglu
01.12.2005, 15:56
aynen dogru

Sönmez Özlü
07.12.2005, 04:06
Trabzonspor için öyle bir gelecek istiyorum ki Liverpool bizi 1-0 yendiginde senelerce bu zaferle övünsün.. Önce inanmak lazim.

eys_61
15.03.2006, 00:31
allah rahmet eylesin nur içinde yatsinsmileys/smiley19.gif

Nytre
15.03.2006, 07:59
A||ah rahmet ey|esin...

deger|erimizi unutmaya|im unutturmaya|im arkadas|ar..

eger burada bugun büyük|ügümüzü savunuy0rsak 0n|arin sayesinde...

eger bugun futb0| camiasinda bir saygin|igimiz varsa yine 0n|arin sayesinde...

TAMTÜRK61
15.03.2006, 09:02
A||ah rahmet ey|esin...

deger|erimizi unutmaya|im unutturmaya|im arkadas|ar..

eger burada bugun büyük|ügümüzü savunuy0rsak 0n|arin sayesinde...

eger bugun futb0| camiasinda bir saygin|igimiz varsa yine 0n|arin sayesinde...

Bizler Türkiye'de ve dünyada herkese neden büyük oldugumuzu bu basarilarimizla ispatladik. Iste bizim serefli tarihimiz. Bugünlerde süper ligimizdeki bazi takimlar Kayseri,Sivas vb. kendilerini büyük ilan ediyorlar.Biz de bunlara gülüyoruz.smileys/smiley36.gif

Selman
15.03.2006, 17:51
Allah rahmet eylesin.Biz o günleri göremedik ama onlarla ne kadar gurur duysak azdir.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifonlar için.

Saygilarimla,

okan6161
15.03.2006, 23:42
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bazen babam amcam oturdukmu konu belli zaten trabzon spor onlar basliyorlar anlatmaya dozer cemili, ali kemali anlatirken kendilerinden geçiyor bizse on günlere en yakin hamiyi yakaladik iyiki hami gibi bir futbolcuyu görmüsüm yoksa fitbolcu görmeden ölecektim biz onlari asla unutmuycaz </TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

onurts61
15.04.2006, 18:27
O sene Liverpool avrupa sampiyonu olmustu ve sampiyonluga giden yolda tek bize yenilmislerdi ve o zaman liverpool avrupanin efsane takimiydi yani gunumuzde bir turk takiminin barcelonayi veveya chelsea yi yenmesi gibi bir durum tabi yenen biz olunca simdi bile istanbul basini galibiyeti abartmiyor eger yenen fener olsaydi liverpool hala bahsediliyor olurdu

miragef
28.12.2006, 00:29
CEMİL USTA

Yüreğini sahaya koymanın ustasıydı o... Cemil Usta yazıyordu nüfus kağıdında... Gönüllerin kağıdında ise; Dozer Cemil, Kaptan Cemil, Takoz Cemil yazılıydı... Ellerinin üstünde sayısız kupa havaya kalktı. Ama onun insanlığı ve alçakgönüllüğü hiç havalanmadı. Trabzonspor sevdasıyla sahaya çıkar, Avni Aker’in çukurlarını bile ezbere bilen bir dozer gibi mücadele ederdi sahada...

1969-70 sezonunda kadroya alınmış 1978-79 sezonunda veda etmişti Trabzonspordaki kaptanlığına. Efsane kadronun ilk şampiyonluk mücadelesinde ter dökmüş, yokluk çekmişti... Hayatını kaybettiği 15/03/2003 tarihinde, mahallesindeki bir cadde üzerinde yere yıkılırken, sanki hala o dönemlerin yokluğuna dair izler vardı.... Cebinden çıkan 5 milyon 750 bin lira, yıkılmaz denen Cemil’in yıkılışına şahitlik ediyordu sessizce. Trabzonspor tarihinde 2 şampiyonluk yaşayan ve yaşatan Dozer Cemil, “yapayalnız ölmekten korkuyorum” demişti yöresel gazetelerin birine verdiği röportajda. O çok sevdiği Trabzonspor maçlarına gidememesinin sebebini ise “Kuyruklarda beklemek ağırıma gidiyor” diye yanıtlıyordu!

Büyük kaptana vefa gösterilemedi hayattayken. Halbuki o, Liverpool’un “Pulini” alırken Clamence’yi ters köşeye yatıran penaltı vuruşu ile İngilizlerin bile dikkatini çekmişti. Trabzonspordaki yönetimler ve taraftarlar, Usta’ya dikkat etmedi. Bu küçük yazı, Dozer Cemil’in Trabzonspor tarihine bıraktıklarının yanında hiçbir anlam ifade etmese de, bordoyüreklerin minnet ve vefa borcu olarak bu sayfada yer alması bakımından önemli. 52 yaşında hayata gözlerini kapayan yıkılmaz Dozer’in anısına... ruhu şad mekanı cennet olsun...

Gökhan Uzunoğlu

Mehmet Öztürk
28.12.2006, 00:39
Nur Icinde Yatsin

kuzey
28.12.2006, 22:18
DOZER Cemil'e Allahtan Rahmet diliyorum...ruhun şaad olsun...

macka61
28.12.2006, 22:34
Dozer Cemile Allahtan rahmet diliyorum ve miragef yazından dolayıda sana çok tşk ediyorum şu bir gerçekki biz değerlerimizi unuttuk

kutoz
28.12.2006, 23:28
Geçen gün geldi yine aklıma... Dozer Cemil... Efsane takımı yaratanlardan birisi. Hayata gözlerini yumduğundaysa cebinde 5 milyon TL. vardı... Bugünse trilyonları alanların, takımı getirdiği noktaya bakın...

Cemil Ağabeyimize bir vefa borcumuz var arkadaşlar. Mezarına gidilip, neler yapabileceğimiz araştırılmalı. Gerekirse, aramızda yapacağımız bir kampanya ile mezarını onartım, başına da bir futbolcu heykeli koyup, her yıl ölüm yıldönümünde mezarının başında, onu anma töreni yapmalıyız.

Sahadakiler vefasız olabilir, yöneticiler vefasız olabilir, takım arkadaşlarından bazıları vefasız olabilir. Ama bizlerin vefasız olma hakkı yoktur. Bu konu hakkında birşeyler yapalım...

EyüpKILIÇ61
20.01.2007, 01:42

böyle giderse daha hiç bir zaman da göremeyeceğiz :(

Gamze
20.01.2007, 01:45
Okulda sunum yaparken TS'u seçmiştim konu olarak.Hoca,anlatmaya başladığımdan bir süre sonra ''Bana şampiyon takımdan 4 kişi say'' dedi muzip muzip...Cemil dedim...Dozer Cemil!Bir babamın anılarından tanırım onu,bir de cenazesinden...Allah gani gani rahmet eylesin...

Bartuğ13
20.01.2007, 10:50
mekanı cennet olsun.alla rahmet eylesin.ağlatmayun adami da bi kere de

Canİlker
21.01.2007, 02:04
trabzonspor büyük değildir diyenlerin bunlardan haberleri var mı acaba

Yusuf BALCI
24.03.2007, 11:39
CEMİL USTA

Yüreğini sahaya koymanın ustasıydı o... Cemil Usta yazıyordu nüfus kağıdında... Gönüllerin kağıdında ise; Dozer Cemil, Kaptan Cemil, Takoz Cemil yazılıydı... Ellerinin üstünde sayısız kupa havaya kalktı. Ama onun insanlığı ve alçakgönüllüğü hiç havalanmadı. Trabzonspor sevdasıyla sahaya çıkar, Avni Aker’in çukurlarını bile ezbere bilen bir dozer gibi mücadele ederdi sahada...

1969-70 sezonunda kadroya alınmış 1978-79 sezonunda veda etmişti Trabzonspordaki kaptanlığına. Efsane kadronun ilk şampiyonluk mücadelesinde ter dökmüş, yokluk çekmişti... Hayatını kaybettiği 15/03/2003 tarihinde, mahallesindeki bir cadde üzerinde yere yıkılırken, sanki hala o dönemlerin yokluğuna dair izler vardı.... Cebinden çıkan 5 milyon 750 bin lira, yıkılmaz denen Cemil’in yıkılışına şahitlik ediyordu sessizce. Trabzonspor tarihinde 2 şampiyonluk yaşayan ve yaşatan Dozer Cemil, “yapayalnız ölmekten korkuyorum” demişti yöresel gazetelerin birine verdiği röportajda. O çok sevdiği Trabzonspor maçlarına gidememesinin sebebini ise “Kuyruklarda beklemek ağırıma gidiyor” diye yanıtlıyordu!

Büyük kaptana vefa gösterilemedi hayattayken. Halbuki o, Liverpool’un “Pulini” alırken Clamence’yi ters köşeye yatıran penaltı vuruşu ile İngilizlerin bile dikkatini çekmişti. Trabzonspordaki yönetimler ve taraftarlar, Usta’ya dikkat etmedi. Bu küçük yazı, Dozer Cemil’in Trabzonspor tarihine bıraktıklarının yanında hiçbir anlam ifade etmese de, bordoyüreklerin minnet ve vefa borcu olarak bu sayfada yer alması bakımından önemli. 52 yaşında hayata gözlerini kapayan yıkılmaz Dozer’in anısına... ruhu şad mekanı cennet olsun...

Bu yorum farklı bir taraftar sitesi kurucularından Gökhan Uzunoğlu'na aittir. yazı 25 Ekim 2005 tarihinde yazılmış ve köşe yazısı olarak yayınlanmıştır.

ancak emek hırsızı bu arkadaş yazıyı sanki kendi yorumu gibi yazmış ve emeğe saygısızlık etmiştir. ayrıca aynı yorumu bir de konu açarak bildirmiş ve konusu buraya yönlendirilerek kilitlenmiş. onun da linki şu;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5474

altına alıntı olduğunu bile yazamayacak kadar aciz ve yüzsüz olan bu kişi ile ilgili gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Ayrıca aynı yazı www.eksisozluk.com (http://www.eksisozluk.com) sitesinde bordomavi.net'ten alıntıdır denilerek yayınlanmış. bordomavi.net'in böyle bir şeye ihtiyacı yok. Emek hırsızlarına gereken tepkinin verileceğini temenni ediyorum.

Saygılarımla...

Murat'
24.03.2007, 13:48
ne yazık yaaa..böyle bir görüntüye sahip değiliz...işte trt nin o zamndaki tebiyesizliği...biz liverpool gibi dünya devi ile oynuyoruz...ama maçtan tek bir görüntü bile yok ne iş yaaa

miragef
22.05.2007, 13:30
Bu yorum farklı bir taraftar sitesi kurucularından Gökhan Uzunoğlu'na aittir. yazı 25 Ekim 2005 tarihinde yazılmış ve köşe yazısı olarak yayınlanmıştır.

ancak emek hırsızı bu arkadaş yazıyı sanki kendi yorumu gibi yazmış ve emeğe saygısızlık etmiştir. ayrıca aynı yorumu bir de konu açarak bildirmiş ve konusu buraya yönlendirilerek kilitlenmiş. onun da linki şu;
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=5474

altına alıntı olduğunu bile yazamayacak kadar aciz ve yüzsüz olan bu kişi ile ilgili gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Ayrıca aynı yazı www.eksisozluk.com (http://www.eksisozluk.com) sitesinde bordomavi.net'ten alıntıdır denilerek yayınlanmış. bordomavi.net'in böyle bir şeye ihtiyacı yok. Emek hırsızlarına gereken tepkinin verileceğini temenni ediyorum.

Saygılarımla...evet arkdaşım bu bir alıntı olabilir .. ben bunu hatırladığım kadarıyla yazan kişinin belli olmadığı.. veya senin tabirinle emek hırsızın kendi sitesine koyduğu bir yerden aldım .. arkadaşım birşeyler yazmadan önce düşünelim. hakaret etmeden önce düşünelim..

ve bu Cemil Usta için yazılmıştır kendim için oraya koymadım. Senin öncelik le bunu düşünmen lazımdı. saygılarımla

Yusuf BALCI
22.05.2007, 19:42
evet arkdaşım bu bir alıntı olabilir .. ben bunu hatırladığım kadarıyla yazan kişinin belli olmadığı.. veya senin tabirinle emek hırsızın kendi sitesine koyduğu bir yerden aldım .. arkadaşım birşeyler yazmadan önce düşünelim. hakaret etmeden önce düşünelim..

ve bu Cemil Usta için yazılmıştır kendim için oraya koymadım. Senin öncelik le bunu düşünmen lazımdı. saygılarımla

altına alıntıdır yazamayacak kadar acizmisiniz? bunu okuyan alıntı olduğunu anlayabilecek mi sizce?

miragef
23.05.2007, 11:33
altına alıntıdır yazamayacak kadar acizmisiniz? bunu okuyan alıntı olduğunu anlayabilecek mi sizce?
Arkadaşım dediklerimi anlayamıyacak kadar saf mısın sen...
insanları sorgusuz yargılama .. Bu yaptıklarınlada , acizlik senin boynunda gezdirdiğin bir madalyon dur

A.Alper
23.05.2007, 21:56
ne yazık yaaa..böyle bir görüntüye sahip değiliz...işte trt nin o zamndaki tebiyesizliği...biz liverpool gibi dünya devi ile oynuyoruz...ama maçtan tek bir görüntü bile yok ne iş yaaa

nasıl olmaz ben izlerim o penaltı golünü canım sıkıldıkça isteyen olursa buraya da koyabilirim olmazsa siz arayın google ya da youtube ts belgeseli diye çıkacaktır

A.Alper
23.05.2007, 22:01
link yazdım diye hatırlıyorum ama arazi olmuş :D...

Samet Berber
24.05.2007, 08:53
nerde o günleeerrr.... ah ah !!!

Yusuf BALCI
25.05.2007, 00:45
Arkadaşım dediklerimi anlayamıyacak kadar saf mısın sen...
insanları sorgusuz yargılama .. Bu yaptıklarınlada , acizlik senin boynunda gezdirdiğin bir madalyon dur

neyini anlamayacağım dediğinin? basbaya alıntı yaptım diyorsun ama hala besbelli görünüyor ki yazının altına alıntı yazmamışsın. alıntı yazmadığın her yazı sana ait gibi anlaşılır. asıl sen anlamıyorsun benim dediğimi.

ayrıca bu yazı ekşisözlükte de bordomavi.net ten alıntıdır diye geçiyor. bu emek hırsızlığı değil de nedir?

yine komik bir yorumla karşıma çıkacaksan hiç yazma. forumu da boşu boşuna kirletme.

Kaya
25.05.2007, 01:44
Bordoyürek kullanıcı adlı arkadaşım; öncelikle biraz sakin olursan sevinirim. Konuyla alakalı foruma gönderdiğin ilk ileti içerisinde suçlamak yerine, eksikliği ifade etmen daha doğru bir hareket olurdu. Sert üslubuna karşılık "miragef" gayet açık bir şekilde durumu izah etmiş. Alıntı olduğunu belirtse iyi olabilirdi mutlaka ama niyetinde yazının kendisine ait olduğunu hissettirmek olsaydı doğrudan altına kendi ismini yazardı. Olay bu kadar basitken büyütmeye hiç gerek yok.

Yaptığın bilgilendirme doğrultusunda kalemi için Gökhan Uzunoğlu'na ve yazıyı buraya taşıyarak paylaşıma açan Miragef'e teşekkürler.

Ekşisözlük'te yer alan "bmn'den alıntıdır" cümlesinin en mantıklı açıklaması da; yazıyı oraya taşıyan kişinin bu yazıyı ilk bmn'de farketmiş olmasıdır.

Sevgiler, saygılar.

Tunga
25.05.2007, 12:41
http://img95.imageshack.us/img95/9567/cemilusta7cj.gif

N_2HnEnnnCo

Yusuf BALCI
25.05.2007, 17:50
Bordoyürek kullanıcı adlı arkadaşım; öncelikle biraz sakin olursan sevinirim. Konuyla alakalı foruma gönderdiğin ilk ileti içerisinde suçlamak yerine, eksikliği ifade etmen daha doğru bir hareket olurdu. Sert üslubuna karşılık "miragef" gayet açık bir şekilde durumu izah etmiş. Alıntı olduğunu belirtse iyi olabilirdi mutlaka ama niyetinde yazının kendisine ait olduğunu hissettirmek olsaydı doğrudan altına kendi ismini yazardı. Olay bu kadar basitken büyütmeye hiç gerek yok.

Yaptığın bilgilendirme doğrultusunda kalemi için Gökhan Uzunoğlu'na ve yazıyı buraya taşıyarak paylaşıma açan Miragef'e teşekkürler.

Ekşisözlük'te yer alan "bmn'den alıntıdır" cümlesinin en mantıklı açıklaması da; yazıyı oraya taşıyan kişinin bu yazıyı ilk bmn'de farketmiş olmasıdır.

Sevgiler, saygılar.

bu yazının altında sizin isminiz yazmıyor. bu yazınız alıntı olmasın sakın?

bu kişinin hala ilk mesajında yanlış yaptığını kabul etmemesi beni kızdıran şey. tamam alıntı yazmamışım unutmuşum vs dese kabul edeceğim. o mesajı düzenleyip altına alıntıdır yazsa ki nereden alıntı yaptığını bile istemiyorum. yeterki alıntıdır yazsın.

yazmış olsaydı eksisozluk'e ekleyen kişi de bilirdi bunun başka bir yerden alındığını. haksız mıyım bu konuda?

Saygılar.

Kaya
25.05.2007, 20:25
bu yazının altında sizin isminiz yazmıyor. bu yazınız alıntı olmasın sakın?

Bilmem, sence?

bu kişinin hala ilk mesajında yanlış yaptığını kabul etmemesi beni kızdıran şey. tamam alıntı yazmamışım unutmuşum vs dese kabul edeceğim. o mesajı düzenleyip altına alıntıdır yazsa ki nereden alıntı yaptığını bile istemiyorum. yeterki alıntıdır yazsın.

Miragef, ne diyor? Diyorki; hatırladığı kadarı ile yazanın ismi belli olmadığı için bu şekilde taşımış. Alıntı olduğu da yazılabilirdi elbet. Fakat, üye olduğunuz bir foruma gönderdiğiniz ilk ileti içerisinde sorup soruşturmadan "emek hırsızı", "aciz", ve "yüzsüz" suçlamarıyla kötü bir üslup kullandınız.

Konunun daha fazla uzaltımasına gerek yoktur. Yazı sahibine de, paylaşan arkadaşımıza da tekrar teşekkürler.

ersanozcan61
26.05.2007, 08:26
http://img95.imageshack.us/img95/9567/cemilusta7cj.gif

N_2HnEnnnCo
birdaha o günleri görebilsek ölmeden yeter artık şu şerefsizlere tahamül edemiyorum:tsbayrak:

miragef
26.05.2007, 14:12
BORDOYÜREK
Senin beni tanımadan kişiliğime ettiğin ağır hakaretler, yerine bana küçük bir uyarıda bulunsaydın arkadaşım ben elbetteki anlayışla karşılardım.
Neyse biz trabzonspor taraftarı olarak birbirimize düşman gözüyle değil de dost gözüyle bakalım.
CEMİL USTA NIN MEKANI CENNET OLSUN.

Yusuf BALCI
28.05.2007, 16:57
hassasiyetiniz için teşekkürler.

ben de kullandığım kötü sözler için özür dilerim.
herşey Trabzonspor için.

Saygılarımla

Adil ÖZGÜR
06.11.2008, 12:39

Al Bayrak'ta Ay-Yıldız, süzülür gece karanlığından, gün yüzünde IŞIKLI,
"Şu günleri yanarım ona yanarım" sözünü ben yaşadım, sevgimiz KARŞILIKLI
Demek yaşın genç, helal olsun TRABZONSPORLU illaki olur YAKIŞIKLI,
Üzülme, bu yıl ŞAMPİYON olacağız, yeterki taraftar olsun BARIŞIKLI
Türübünü yak, kendini yakma, yukarıda atıyor penaltıyı, istersen BAKMA,
Uğraşıyor bizimle başkaları, Trabzonspor'lu bunları kafana hiç TAKMA,
Dünyanın öteki uçundan gelselerde, üstesinden geliriz sen UMURSAMA,
Sevginin en güzelini gösteriyorsun, aferin, Rahmetli CEMİL'i UNUTMA.

Anıl Caner
20.11.2008, 07:50
Babamın canlı olarak hayatında izlediği son gol. Yaşıyor babam yanlış anlaşılmasın :).Sadece bu maçtan daha fazlasını göremem diyip zirvede bırakmak isteimiş. "Baba ben Ankara'ya GB maçına gidiyorum" diyince gülüyor bana.

Murat'
20.11.2008, 11:18
Liverpool gibi bir takımı yeniyoruz ama nedense doğru dürüst bir görüntü yok.Bunu yapan TRT sorgulanmalı bence.

Fatih Öztürk
12.06.2017, 02:55
Şenol hoca geçenlerde efsane Dozer Cemil'in mezarını ziyarete gitmiş, netten fotoğrafını gördüm mezarı kötü halde bakan eden yok.
Bi el atıp yaptıralım mı derim, mermeri falan topu topu 2 bin liraya hallolur bu iş.