PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hep Gül Hocam!

ErayAkyüz
03.11.2007, 10:01
hocalık nedir? sadece oynculara futbol bilgisi vermekmi? Türkiyemizde sayısı azdır oyuncusuyla kucaklaşan oynucusyla bütünleşen gol attığında taraftar gibi sevinin motive eden hoca en azından Trabzonsporumda 20 yaşındayım ben bu zamana kadar pek görememiştim nasip dün akşamki Ankaraspor macıymıs Ersun hocamızın gollerden sonra o coşkusu beni cok mutlu etti futbolcuaryla kucaklaşması cabası nasıl bir duygudur bu oyuncusuna o pozitif enerjiyi yansıtmak sizcede oyle degilmi takımla beraber oyunun içinde olan onlara gülen yüzüyle motive eden hoca basarıya ulasamazmı etkeni yokmu bunun? umarım hep boyle gülersin hiç bizi yanlız bırakmassın ersun hocam!!!

bordomavii61
03.11.2007, 10:05
evt aynen katılyıroum ve takımın daha da ii olacagını dusünüyorumm...

Eyüphan
03.11.2007, 10:07
Farklı bir noktaya değindin arkadaşım. Gollerden sonra ZİYAN'ın somurtan yüzünü görmek bizlere kına getirmişti. Sanki gol atan taraf biz değil de rakip takımdı. Neyseki artık bu somut tablo gerilerde kaldı.

Ycandan
03.11.2007, 10:07
Serdar Bali'nin pek hoşuna gitmiyo galiba gülmesi.Bu gün kelimelerle iyi oynuyor,Trabzon'da kimlerle görüşmesi gerektiğini erken öğrenmiş diyen yarın gülmesina takar.Ama şunu söyleyeyim kendi adıma bende ona taktım.

ilhan
03.11.2007, 10:08
Gollerde sevinen sadece Ersun hoca değil. Yardımcıları ve yedek futbolculardan bir kaç tanesi.

Ersun Hoca'nın gollerde ki sevinci sizlerede Jose Mourinho'yu hatırlattı mı :D

pReN@_61
03.11.2007, 10:12
İnşallah daha iyi olacağız.Başarılar Ersun Hoca...

İsmail Çavuşoğlu
03.11.2007, 10:30
şu ana kadarki tüm yorumlara katılıyorum.gol olduktan sonra ıkı yumrugunuda sıkarak ve de gulerek o kulubeden cıkışı cok hosuma gıttı gurur duydum tuylerim diken diken oldu.gerçekten özlemişiz bu tabloları.tebrikler hocam saygılar ve sevgiler hocam..inşallah hep böyle devam eder.gülen yuzunuz hiç solmasın...

temel_yilmaz
03.11.2007, 10:39
acaba bu görüntülere bakabileceğimiz adres varmıdır arkadaşlar

İsmail Çavuşoğlu
03.11.2007, 10:54
acaba bu görüntülere bakabileceğimiz adres varmıdır arkadaşlar

http://www.ligtv.com.tr/VideoLig/

redplane
03.11.2007, 11:04
gerçekten ersun hocanın özellikle ilk golden sonra aşırı sevinç gösterisi çok hoşuma gitti. ersunla daha iyiye Trabzonum ;)

Fatih BALTA
03.11.2007, 11:06
gerçekten ersun hocanın özellikle ilk golden sonra aşırı sevinç gösterisi çok hoşuma gitti. ersunla daha iyiye Trabzonum ;)
Golü atan Umut tan daha fazla sevindi Ersun hoca.:D

redplane
03.11.2007, 11:13
Golü atan Umut tan daha fazla sevindi Ersun hoca.:D

harbiden de öyle dostum. :D

maskeli61
03.11.2007, 11:48
ERSUN HOCAM YANINDAYIZ SEN MERAK ETME

2 senedir ilk defa bi amçı izleyemedim :( onada pişman oldum ersun hocanın o halini görmek istedim dogrusu. Ama golü atıncada ilk aklıma bu geldi acaba nasıl sevindiş die. Demekki kalben ERSUN HOCA götürecek bu işi. Ziya gibi somurtmuyo en azından

halil ibo
03.11.2007, 12:01
Gol attıktan sonra futbolcusunun sevinmesine (hemde 3 eziklerden birine attığımız golden sonra) izin vermeyen hocadan,takımı gol atınca sevinen hocaya... Ersun Yanal'ı pek sevmeme rağmen bayağı aşama kaydettik hoca bazında.İnşallah futbolcu anlamındada devre arası transferde maksimum aşama kaydederiz.

vuralkara
03.11.2007, 12:05
bu tablo, hocanın takıma nasıl dört elle sarıldığının resmidir.

ilhan
03.11.2007, 12:08
bu tablo, hocanın takıma nasıl dört elle sarıldığının resmidir.

+1967 :alkış:

_OziloZ_
03.11.2007, 12:09
Ziya hocanın sevinç gösterileri ile kimse rekabet edemez. :D
Ya yanındakini döver ya da somurtarak sevinir. Açıkçası Ziya Doğan'ın gol sevinçleri ve kaçan gollerdeki tepkileri nefisti :D
Ersun Yanal'ın golden sonraki sevinci çok güzeldi. En azından Ziya Doğan gibi golden sonra futbolcuya niye pas atmadın demiyor.

lazziyo61
03.11.2007, 12:24
evet Ankaraspor maçında yani dün gece benim de dikkatimi çeken ilk şey bu oldu.Artık gollerde gülen bi hocamız var ne güzel değil mi.Aynı coşkuyu bizimle yaşayabilecek birisinin takımın başında olması çok güzelll.bu işin içinde psikoloji gerçekten de çok önemli....

Samet Yildirim
03.11.2007, 12:25
bende ersun hocamizi öyle görünce bende daha cok sevindim valla:D:D:D

Murat Altun
03.11.2007, 12:32
ziyanın bed suratından sonra kim gelse yüzü sevimli gelirdi :))))

ama gerçekten benide çok mutlu etti o tablo

Cafer Bulur
03.11.2007, 13:22
evet ziya dogan hatirlarsanit bir g.saray macinda yedek kulübesindekilerin sevincine engel oluyordu.ersun yanal in en basit macta gollerimize bu kadar sevinmesi cok hostu.ziya dogan futbolcularimiza gerginlik veriyordu.ersun yanal onlari adeta kucakliyor ve pozitif enerji veriyor.

ErayAkyüz
03.11.2007, 13:29
dun gece gercektende duygulandım hocamızı oyle gorunce ne diyeyim ceyhunun hocanın yanına gitmesi hocanın goll golll goll diye bagırması sanki 40 yıldır trabzonda durmus o takımın sahibi konumunda olması ve bizi benimsemesi cok guzel bişey bu macta galip oldugumuz için degil ersun hocama guvendgim için ii gunler yakındır

Badaloğlu
03.11.2007, 14:20
Ersun hocanın bu tazr pozitif enerjisi, sahaya ve tribünlerede yansıyacaktır.o yüzden Ersun hoca'nın bu tarz futbolcularını motive etme çabası aynı zamanda kendisin başarıya ne kadar aç, birilerine bir şeyler gösterme çabasının dışa yansımadır.

Her zaman Ersun Yanal, yanındayız...

ismail-dede
03.11.2007, 14:21
şu işe bakın son 15 günde neler değişti düştüğümüz karamsarlık çukurundan bir anda çıktık sanki
sinerji başlıklı konular açtık ama orda bile karamsardık
şimdi ise hemen hemen her başlığın içi sinerji dolu mutluyuz umutluyuz
birde ara transferde gerekli takviyelerin yapılacak olması ihtimalini düşününce tamam diyorum beklenen gün herzaman olduğundan daha yakında biryerlerde sanki

S.DEMİRCİ
03.11.2007, 14:23
hocam yanındayız...... gol attığımızdaki sevinci muhteşemdi........

Kadir
03.11.2007, 14:28
Ersun Hoca bu takımı uçuracak bu yıl olmasa bile seneye şampiyonuz ! Yeter ki hocanın istediği oyuncular takıma katılsın. Hocada gülmeye devam edecek bizde.

Badaloğlu
03.11.2007, 14:35
Ersun Hoca bu takımı uçuracak bu yıl olmasa bile seneye şampiyonuz ! Yeter ki hocanın istediği oyuncular takıma katılsın. Hocada gülmeye devam edecek bizde.

şampiyon olmasak bile Trabzonspo'un hak ettiği itibarı Ersun hoca sayesinde tekrardan kazanacağız.Ersun hoca gittiği takımlara bu anlamda pozitif bir değer kazandırıyor.Basının ilgisi had safhaya çıkıyor.O yüzden bunu Trabzonspor iyi değerlendirmeli...

Evet dün akşamki maç'da attığımız ilk goldeki sevinci muhteşemdi...Ben bile yerimden fırladım:)

Kamil Çakmak
03.11.2007, 14:43
Kimisi gol olunca sevinmeyi bırakın yardımcalarına"otunun lan yerinize" gibi hareket yapar ve gülmez. Çünkü akibetinin iyi olmayacağını kendiside biliyordu. Ersunda gol olunca sevinç yumağı oluşturur. Aradaki fark bu.

oskanonur
03.11.2007, 14:55
Insan once kendisi inanmali basariya. Dunki sevinc, heyecan Ersun hocanin burada bosuna olmadiginin, ise baslarken ne kadar inancli oldugunun bir gostergesidir.

lazzist
03.11.2007, 16:58
hocamız inşallah başarılır olur medyada okuyup gördügümüz kadarıyla da teknolojiyi sonuda kadar kullanan biri umarım en sonunda bu klübe uyum saglarda uzunsüreli bir calışma ortamı bulur ben sonuna kadar destekliyorum inanıyorum bide sevinç olayını fazla abartmayın adam sevinmiş tarzı bu okadar başka bişiyi ifade etmez

Zafer BİLGİN
03.11.2007, 20:42
bu desteği şimdi vermeyelim arkadaşlar.şu an için iyi gidiyor.kötü zamanlarımıza saklayalım bu desteği.şahsen ben desteğimi kötü zamanlarımıza saklıyorum.hocam maçtan sonra bize gol sevincinin nasıl yaşandığını uzun bir aradan sonra gösterdiğin için teşekkür ederim

bloodblues
03.11.2007, 21:23
Simdi dursun senenin sonunda gülsün because SON GÜLEN İYİ GÜLER

Burçak
03.11.2007, 21:35
kimine göre rehavettir o şekilde gülmek. bence tam aksine pozitif enerji veriyor sahadaki futbolcuyada tribündeki taraftarada. ziya hocanın somurtkanlığı herzaman endişeli yapıyordu sahadaki futbolcu bile gergin olurdu.

belki ziya hocanın yardımcıları Trabzonsporun gol tmasını istemiyodu bile. Ts gol atınca nerdeyse dayak yiyecek duruma geliyolardı ziya hocadan :)

Erkan
03.11.2007, 21:37
kimine göre rehavettir o şekilde gülmek. bence tam aksine pozitif enerji veriyor sahadaki futbolcuyada tribündeki taraftarada. ziya hocanın somurtkanlığı herzaman endişeli yapıyordu sahadaki futbolcu bile gergin olurdu.

belki ziya hocanın yardımcıları Trabzonsporun gol tmasını istemiyodu bile. Ts gol atınca nerdeyse dayak yiyecek duruma geliyolardı ziya hocadan :)
'
Allah bize bidaha o gunleri yasatmasin...

Cem Balcı
03.11.2007, 21:38
'
Allah bize bidaha o gunleri yasatmasin...

amiiinn amiiinnn...

Ahmet Faruk
03.11.2007, 21:49
Oh beee. Ne güzel bi durum bu. Herkes pozitif bakıyor herkes destek oluyor. E haliyle de sen gülünce güller açıyor ersun hocam. Hadi bakalım yavaş yavaş tebessüm etmeye başladık. İnşallah seninle beraber hep güleriz.

BDiler61
03.11.2007, 21:53
ersun hocayla hep ileri gidicez inşallah

Kadir
03.11.2007, 22:28
şampiyon olmasak bile Trabzonspo'un hak ettiği itibarı Ersun hoca sayesinde tekrardan kazanacağız.Ersun hoca gittiği takımlara bu anlamda pozitif bir değer kazandırıyor.Basının ilgisi had safhaya çıkıyor.O yüzden bunu Trabzonspor iyi değerlendirmeli...

haklısın. ersun hoca her yönüyle bir artı Trabzonspor'umuz için .

Gamze
03.11.2007, 22:29
Herkese,her şeye inat,kapa gözünü ve gülümse sadece!Gülümse ve gülümset...Yanındayız hocam.

Emre Çavuş
03.11.2007, 22:35
diRek ERSun hocanın sevıncını gostern lınk varmı yaa atarmısınz ıslesek

anılkaradeniz61
03.11.2007, 22:38
hep gül hocam...tüm TRABZON senin arkanda..

Mayls
03.11.2007, 23:48
Ersun hocanin sevinci cok güzeldi gercekten. Ziyanin gol sevinclerini düsündükce tüylerim diken diken oluyor.

Hoca dedigin futbolculari ateslemeli. Ersun hocanin yaptigi gibi. Ziya Dogan'da ne olursa olsun memnuniyetsiz bir bakis vardi.

Bartuğ13
04.11.2007, 00:03
samimiyeti çok güzel.sevinci benim de çok dikkatimi çekti ve hoşuma gitti.
yazan arkadaşlar da olmuş evet takımı sahiplendiğinin göstergesidir.
önemlidir

isaret parmagi
04.11.2007, 00:08
Bana Zİya DoĞan Demeyİn ArkadaŞlar Onun İsmİnİ Duymak İstemİyorum.

Erdal
04.11.2007, 00:58
Geçenlerde bir ingiliz teknik direktörünün ropörtajını okumuştum " beraber çalışacağınız insanlarla önce beraber gülebilmelisiniz diyordu " İnşallah birileri derinlerden operasyonlar yapmazda beraber ağlar beraber güler takım ...

Berk Eren
04.11.2007, 13:32
macın en guzel ve benı en cok sevındıren sahnesıydı bu..bızım gıbı sevınen bır hocamızın olması gercekten gurur verıcıydı..hocam senınde sevınırken dedıgın gıbı;
"İşte buuu"

GTWorld
04.11.2007, 13:38
ersun hocanin gelisinden sonra Takima yeni bir hava gelmisdir...

poetricus
04.11.2007, 13:40
"Gülen Hoca" ilginç. Başımıza taş yağacak. Tövbe diyin.

buyukkaptan
04.11.2007, 13:44
ersun hocanın gol sevinci bana şenol güneşin dünya 3.sü olduğumuz zaman ki gol sevincini hatırlattı

Murat'
04.11.2007, 14:26
bende ersun yanaldan o pozitif enerjiyi aldım...golerdeki gülümsemesi çok hoş

Great White
04.11.2007, 14:47
Sevgili Ersun Hocam' ın Ankaraspor maçında atılan her golden sonraki samimi ve içten gol sevinçlerini görünce aklıma, geçen sezonki 3-1 lik GS maçında attığımız golden sonra adeta bir şempanze gibi sıçrayan, sıçradıkça topukları kıçına vuran ama onun bu sevincinden cesaret alarak kendisi ile bu coşkuyu paylaşmaya çalışan yardımcısına tekme tokat girişen Ziyan Doğan geldi nedense:rolleyes:

Umarım bir daha hiç aklıma gelmez:)

A.Alper
04.11.2007, 14:50
Ziya Doğan'ın yardımcısıyla zoru nedir anlamadım zaten.Adamın omuzlarını çürüttü her maçtan sonra.

Şuayip Aydın
04.11.2007, 14:50
bu sene bu lıgde tek sampıyon bızız bu hızlı maratonun arsından sıyrılıp cıkacamıza ınanıyorum ben sızde ınan sanız ıyı olur her yerde takımızın yana olmayız yensekde yenılsekde zıya hoca olsa gokdenızı oyundan almazdı ama ersun hoca farkı

bordoylamavi
04.11.2007, 15:02
geçmişte en başarılı hocalarımızdan leeekens ve urbain hoca nın yüzü gülmezdi. çünkü bir otoriteleri vardı. mesele gülme meselesi değil. ziyada gol olunca seviniyordu elbet sevinmiyormuydu. gülsün gülmesin başarı var mı önemli olan o. başarılı olalım da isterse hiç gülmesin sorun değil

Hüseyin Çümen
04.11.2007, 15:51
ersun hocadan bu ilk haftalarda futbol mantalitesini direk yansıtmasını beklemek doru olmaz ama pozitif enerjisini motivasyonunu yansıtacağı bi gerçek daha ilk haftadan ortaya çıkmaya başladı bu
ve bize önemli msj larda veriyor avni akerdeki ilk seyircili maçımıza taraftarlarmızı bekliyoruz
msj yerine ulaştı hocam
sorunlu kişilkten kurtulduk hele şükür

Harun
04.11.2007, 21:07
Az önce Trt de verilen özet görüntüleri gollerden çok Ersun Yanal için izledim.İlk golde gerçekten de Umut'tan fazla bir sevinç gösterdi.İkinci gol de ise çocuklar gibiydi nerdeyse.Bakıldığında sadece basit bir galibiyet gibi gözüksede o gülümsemenin arkasında başarı,hırs ve azim gördüm.Umarım mahçup olmaz,bizleri de mahçup etmez.

ergin cesit
05.11.2007, 12:58
yüzün den gülükler hiç eksilmesin hocam tabiki bizim de her daim

poetricus
05.11.2007, 13:01
Sevgili Ersun Hocam' ın Ankaraspor maçında atılan her golden sonraki samimi ve içten gol sevinçlerini görünce aklıma, geçen sezonki 3-1 lik GS maçında attığımız golden sonra adeta bir şempanze gibi sıçrayan, sıçradıkça topukları kıçına vuran ama onun bu sevincinden cesaret alarak kendisi ile bu coşkuyu paylaşmaya çalışan yardımcısına tekme tokat girişen Ziyan Doğan geldi nedense.

Umarım bir daha hiç aklıma gelmez.
Şimdi bir daha hatırlattın, artık istesek de unutamayız:)

Çağatay_
05.11.2007, 13:02
hocalık nedir? sadece oynculara futbol bilgisi vermekmi? Türkiyemizde sayısı azdır oyuncusuyla kucaklaşan oynucusyla bütünleşen gol attığında taraftar gibi sevinin motive eden hoca en azından Trabzonsporumda 20 yaşındayım ben bu zamana kadar pek görememiştim nasip dün akşamki Ankaraspor macıymıs Ersun hocamızın gollerden sonra o coşkusu beni cok mutlu etti futbolcuaryla kucaklaşması cabası nasıl bir duygudur bu oyuncusuna o pozitif enerjiyi yansıtmak sizcede oyle degilmi takımla beraber oyunun içinde olan onlara gülen yüzüyle motive eden hoca basarıya ulasamazmı etkeni yokmu bunun? umarım hep boyle gülersin hiç bizi yanlız bırakmassın ersun hocam!!!

ne güzel paylaşmışsın..Bu hafta maçı izlerken ayrı bir mutlu oldum..Gerçekten gülüşünde ileride başarılı olmak için ne kadar istekli olduğunun işareti vardı sanki..Lig tv de program için sabahlara kadar çalışan birisi Trabzonda başarı için herşeyini verir bence.. Çok iyi bir hocamız var.Bu fikrim milli takımdayken de geçerliydi..Onun sıcaklığından , futbol bilgisinden , azminden yararlanmalıyız..Aslında keşke buraya gelse bir söyleşi yapsak

Emirhan Makul
05.11.2007, 13:39
ziya gibi sevinenlere kızmıyoo

Osman Yavuz
05.11.2007, 13:56
Ersun hocam bilgisiyle, karizmasıyla ve son maçtaki o coşkusuyla bize çok şeyler verecektir ve tabiki de karşılığını alacaktır.Hep gül hocam böyle.

_SeRKaN_
05.11.2007, 19:29
O değilde ziyanın bjk maçında takım gol attıktan sonraki yedek kulübesinde sevinenlere ve yardımcısını fırçaladığı aklıma geldikçe nedense Ersun hocanın sevinmesi tuhafıma gitti.ziyan ne kadar etkiledin sen bizi yaw böyle :D:D

Tolpaş61
05.11.2007, 20:15
gol sevinçi hoşuma gitti.bence başarıyı çok istiyor ve milli takımdan zorla ayrılmak zorunda bırakılmasının anlamsızlığını ıspatlamaya niyetli.çokmu uzun cümle oldu.dağittım galiba.

Selçuk Demircioğlu
05.11.2007, 20:22
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/051107idman6.jpg

takımı da güldürüyor....ceyhun ve musanın ersun yanal yöntemince cezalandırılışı...ibret olsun böyle ceza...nereden baksan pozitiflik takımı sarmış sarmalamış...

61viya
06.11.2007, 17:04
Maçta yanaklarımı suratımın taşıyamadığı anlardandı o gol sevinçlerini gördüğüm anlar:) Nasıl bi cümle bu böyle bilmiyorum,ama anlatabildim umarım:D

Çok güzelsin be Ersun Hocam...

Yüzünüzdeki gülücüklerin hiçbir zaman eksik olmaması dileğiyle...

Sözü şöyle değşiştirerekten: Mutlu etmek için,mutlu olmak yetermiş Ersun Hocam...

Sizinleyim:)

hüseyin1975
06.11.2007, 17:08
Vallahi sahada gezinen beceriksizleri gördükce gülecekdir elbet :-)

Bence onun su anki Ruh durumu tam "Güleyimmi yoksa Agliyayimmi" arasidir.

Umarim iyi Transferler ve iyi bir hazirlik Döneminin ardindan gercekden ve samimi gülmeye baslayacakdir.
Rakiplerimizi sahada ezdigimizi gördükce bizde onun ile birlikde Insallah gülecegiz.

dany
06.11.2007, 17:11
ya lütfen Ersun hocaya sahip çıkalım, çok başarılı olacak buna yürekten inanıyorum. Ama sabırlı davranmamız lazım, nihayetinde elindeki kadro kendi kadrosu değil. Birkaç kötü sonuçta desteği çekmeyelim. Özelliklede basının gazına gelmeyelim.

İsmail Çavuşoğlu
06.11.2007, 17:12
Sözü şöyle değşiştirerekten: Mutlu etmek için,mutlu olmak yetermiş Ersun Hocam...

Sizinleyim:)[/QUOTE]

süperr harika bir söz cuk diye oturmuş..