PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbolculara Trabzonspor'un Gerçek Gücünü, Neler Yaptığını Hatırlatalım

cemilsezgin
02.11.2007, 16:41
Arkadaşlar takımımıza trabzonsporumuzun büyük başarılara imzalar attıgı ve nasıl bir taraftarrı oldugunu geçmişi nerelerde ve nasıl büyük oldugunu anlatacak ve en önemlisi trabzonsporun kim oldugunu onların kafasına kazıyacak bir görüntülü cd hazırlayıp kulube yollayalım ve bu cd onlara izletmelerini saglayalım belki ozaman biraz takıma bir ruh veya nerde nasıl bir şehirde nasıl bir takımda oynadıklarını anlarlar belkide bu takıma yakışmayanlar utanıpta çekip giderler.

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4

Mustafa K. Demirbaş
02.11.2007, 16:46
olabılır cok guzel bı dusunce sampıyon olan takım kadroları ve maç goruntuleri

İsmail Çavuşoğlu
02.11.2007, 17:01
onlar sanki bilmiyorlarmı anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Sözleşme imzalarken)mıkrofon uzatıldıgında ''böyle buyuk, geçmişi şampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftarıyla yönetıcısıyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiğimin farkındayım,burada TRABZONSPOR a yakışır ve faydalı olabilmek için elimden gelen herşeyi yapacağım'' diyorlar.önce bunlara verdikleri bu sözleri hatırlatmak lazım..

cemilsezgin
02.11.2007, 17:05
onlar sanki bilmiyorlarmı anlatmaya gerek yok bence. imza atarken (Sözleşme imzalarken)mıkrofon uzatıldıgında ''böyle buyuk, geçmişi şampiyonluklarla dolu, efsane kadroya sahip,taraftarıyla yönetıcısıyle ne kadar buyuk bir camiaya geldiğimin farkındayım,burada TRABZONSPOR a yakışır ve faydalı olabilmek için elimden gelen herşeyi yapacağım'' diyorlar.önce bunlara verdikleri bu sözleri hatırlatmak lazım..

tamam kardeşim onlara bu nuda hatırlatırız yeni hocanın takımı motivisyon açısındanda iyi olacanı düşünüyorum

İsmail Çavuşoğlu
02.11.2007, 17:15
tamam kardeşim onlara bu nuda hatırlatırız yeni hocanın takımı motivisyon açısındanda iyi olacanı düşünüyorum
yazdıklarımdan sakın yanlış bir yorum cıkartma sonra üzülürüm gerçekten.senın fıkrıne sonuna kadar katılıyorum cok süper bir iş olur.ben dıyorumki bunlar bu Takımın geçmişini bile bile neden bu kadar ruhsuz bır oyun sergılıyorlar iş imzayı atana kadarmı yani?? o klupten içeri gırdıklerınde o kadar kupaları posterleri başarıları görmuyorlarmı??tabiki bunları göruyorlar ve göre göre de bu oyunlarına devam ediyorlar ben buna üzülüyorum işte..

cemilsezgin
02.11.2007, 17:22
yazdıklarımdan sakın yanlış bir yorum cıkartma sonra üzülürüm gerçekten.senın fıkrıne sonuna kadar katılıyorum cok süper bir iş olur.ben dıyorumki bunlar bu Takımın geçmişini bile bile neden bu kadar ruhsuz bır oyun sergılıyorlar iş imzayı atana kadarmı yani?? o klupten içeri gırdıklerınde o kadar kupaları posterleri başarıları görmuyorlarmı??tabiki bunları göruyorlar ve göre göre de bu oyunlarına devam ediyorlar ben buna üzülüyorum işte..

Biz bu takımın gerçek sahibiyiz ne futbolcu ne hoca nede yönetimdir bu takım taraftarındır biz elimizden geleni yapmalıyız bunlara taraftarın bu günleri unutmadını gösterelim

tuncii
03.11.2007, 01:03
super bişey bu herkez ızlesin

http://www.youtube.com/watch?v=40QaAdUlhj4 tıkla

ilhan
03.11.2007, 01:28
Futbolculara Trabzonspor'un gerçek gücünü, Neler yaptığını hatırlatmaya ne gerek var ?

Trabzonsporumuzun gerçek gücünü , Geçmişini bilmeyenin bu takımda ne işi var ?

LazAnisT
03.11.2007, 01:37
Bence bizim oyuncular play station oynamaktan onu izlemeye vakit bulamazlar.Hepsi çok yoğunlar.

FANATIK61
03.11.2007, 01:44
Seni beni düsünen varmi acaba ??? Ay sonu hesaba para geliyormu ona bakiyorlar bu zamanda maalesef...