PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birleşin!!!

Muhammet Kurt
01.11.2007, 11:26
Arkadaslar öyle bir duruma geldik artik ki yönetim adaylarin kötünun iyisini begenmeye basladik. Birine yalvaracak haldeyiz o da sartlar musait degil simdi gelemem diyerek naz yapmakta, digeri benim ayagima gelirseniz ve derseniz size ihtiyacimiz var gelirim. Birileride bol keseden atar ama hic birikimi olmaz vesair....

Ufukda bizi tatmin edecek yönetici adaylari yok!! Bu kisir döngü böyle devam edip duracak ve olan yine takima ve taraftara!!

Öyleyse diyoruzki artik GRUPLAR istemiyoruz, kamplasmalar istemiyoruz, GUCLU BIRININ ARKASINDA TEK LISTEDE BIRLESIN !!!!!

Birlesmeseniz taraftar olarak arkanizda hic olmiyacagiz ve o secilmis yönetiminizi da taraftar olarak hicbir zaman mesru saymiyacagiz!!

Bu isi medyayla, diger taraftar gruplariyla topyekun beraber guclu bir sekilde organisazyon edersek basimizdakilerine MESAJIMIZ varmis olur!!

Bu acizhane görüsüme katilan arkadaslar varsa buraya desteklerini illetsinler ve yönetici arkadaslarin bu organizasyonu saglamalarina yardimci olsun.

yakuphoca
01.11.2007, 11:32
Çok zor dostum..
Bizde herkes General.. Yani herkes horoz..
Bölgenin karakterisik özelliğimidir nedir bir başkasının altında çalışmak zorumuza gider.. Bakıver karadenizlilere çoğu yönetici pozisyonunda veya ona benzer yerlerdedir. Yani kompleksli insanlarız vesselam..

Mehmet Fatih Yavuz
01.11.2007, 11:32
ufukta bıraktım beni tatmin edecek ekibi, geriye gidişi hızlandıracaklarından pek şüphem yok..

adam gibi bir yönetim çıksa gerçekten çok hora geçerdi...

S.DEMİRCİ
01.11.2007, 11:34
şehrin önündeki en büyük engel zaten birleşmek.... onu sağlasak gerisi teferruat...

lazo1967_61
01.11.2007, 11:35
Helal beh sana

Muhammet Kurt
01.11.2007, 11:36
Çok zor dostum..
Bizde herkes General.. Yani herkes horoz..
Bölgenin karakterisik özelliğimidir nedir bir başkasının altında çalışmak zorumuza gider.. Bakıver karadenizlilere çoğu yönetici pozisyonunda veya ona benzer yerlerdedir. Yani kompleksli insanlarız vesselam..

En azindan bir denemis oluruz ve en azindan adaylara camianin kabul edecegi listeleri hazrilamasinda bir baskici unsur olmus oluruz.

Zor da olsa bizler karadenizli insanlar olarak zorlari severiz. Kaybedecegimiz birsey yok, ama zerre kadar da olsa birseyler kazanabiliriz!

Erkut Ay
01.11.2007, 11:38
hiçbirisi Trabzonspor hedefinde hareket etmiyor ben sen kavgası ben seçilmedim banane deniliyor Trabzonspor için tek hedefte birlik ve beraberlik en güzelidir bunu istiyoruz....

Muhammet Kurt
01.11.2007, 11:42
şehrin önündeki en büyük engel zaten birleşmek.... onu sağlasak gerisi teferruat...

Ee bu engeli kaliracak taraftar olarak en buyuk gorevimiz degilmi? Yönteciler ii bilirlerki taraftar destegi olmadan o koltuklarda oturmak o kadar da kolay olmiyacagi! Biz onlara eger BIRLESMESENIZ hicbir zaman destegimizi almiyacaksiniz KORKUSUNU verdigimiz zaman en azindan bizi tatmin edecek ve camiayayi tatmin edecek bir liste hazirlarlar! Muhalif gruplarin bile sesini cikartamiyacagi bir liste!

Fatih Efe
01.11.2007, 11:57
rüyamda görsem kabus addederim böyle bir şeyi...

Burçak
01.11.2007, 12:06
kimse kimseyi çekemiyor ki. hepri ben olayım derdinde. olan Trabzonspora oluyor.
Bu kulüp nasıl kuruldu hatırlayın. idmanocağı idmangücü gibi iki ezeli rakibin birleşmesiyle. o birleşmenin sonunda neler yaptığımız ortada. aynı birleşmeyi yapmak zorundayız . yoksa böyle gider.

halil ibo
01.11.2007, 12:35
Kişisel ihtirasları,hırslarını bir yana bırakacak olanlar zaten yönetimde layıkıyla çalışacaklardır.Hey gidi hey bir zamanlar ''bu kulüpte çaycılık bile yaparım'' diyebilen eski yöneticinin kulakları çınlasın...Devrin birleşme devri olduğunu anlamayan,anlamak istemeyen en büyük ihaneti yapar bu camiaya...

Mustafa AYDIN
01.11.2007, 13:27
Görüşlerine sonuna kadar katılıyorum,ama gerçekleşmesi imkansız,bir aday çıkıyo listeye hep kendi adamlarını alıyo,kimi koltuk peşinde kimi çıkar peşinde.

Birimiz hepimiz için,hepimiz Trabzonspor için denilmediği müddetce başarı çok zor,herkesin bir araya gelmesi başarıdanda zor..

hüseyin toraman
01.11.2007, 13:42

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Bartuğ13
01.11.2007, 14:31
adayların amacı trabzonspordan rant sağlamak değil,trabzonspora hizmet etmek değilse kolaylıkla birleşmeliler.birleşmeyenlerin de zaten amacını herkes anlamış olur

DOĞA SARAÇ
01.11.2007, 14:47
Geçen densizin biri şimdi ismi aklıma gelmiyor bir spor programında Trabzon' da kimse okey oynamıyor çünki şehirde birbiriyle barışık dört kişi bulamazsınız en fazla tavla oynanır diye bi espiri yapmıştı bu haddini ve maksadını aşan bi espiriydi ve gerçeklik payı sıfırdı fakat bu sözü yünetim için kullanmak yada yönetime talip olanlar için kullanmak pekde yanlış olmaz bu sebepten dolayı böyle bir listenin çıkması böyle bir birleşmenin olması bir hayal bence.

:Bayrağımız:

tamuğ yamtar
01.11.2007, 14:50
Masal, hikaye...

Erdal
01.11.2007, 15:00
Halihazırda bunu sağlayacak tek kişi zannediyorum sayın bakan ...Sayın bakan da artık bir karar vermeli bence ya gerçekten karışmayıp destek olmalı yada desteklediği kimseleri alenen beyan etmeli ....hem oyunun içinde hem dışında kalma kolaycılığından sıyrılmalı ...

Erdal
01.11.2007, 15:01
Önemli bir başlık içi doldurulabilmeli bence ...zaman içinde adaylar ve gelişmeler ortaya çıktıkça daha somut konuşma şansımız olur diye düşünüyorum

Şahinoğlu
01.11.2007, 15:06
Evet görev alırsa samimi olup yanlızca Trabzonspor'u düşünebilecek , rant beklemeyecek iki isim var koca camiada biri Faruk Özak diğer Ahmet Ağaoğlu ne yazıkki ikiside bu seçimde aday olmayacaklar, diğer adaylar ne yazıkki birleşemez birleşseler göreve geldikten sonra fikirleri çakışır istifalar başlar zor diyorum.

macka61
01.11.2007, 16:51
birleşme olsaydı zaten bu duruma gelmezdik

Can
01.11.2007, 16:52
ah bi birleşilse ama :S çok zorrr

Koray
01.11.2007, 16:53
senin dediğin asma kabağı mayıs ayında yetişiyo..

herkes kan emici olmuş...

İskender
01.11.2007, 17:01
Çok güzel bir yorum okudum yukarıda bizde herkez general diye...
Doğru bir tercih bakın yorum yaparken bile olayın seyri hemen agresifleşiyor...
Bu fıtrat meselesi ve ne yazık ki bizde sabır denen kavram biraz eksik...

Bakın en basit örnek hadi birleşin diyen herkez birleşme noktası olarak kendini gösteriyor...
Birleşelim ama ben başkan olayım veya benim dediğim olsun...

Uzun lafın kısası birleşmek bize ters iş istesekte bünye kaldırmaz...

Öztürk Adem
01.11.2007, 17:12
ıste en buyuk sorunda bu olsa gerek

FcTRABZONSPOR
01.11.2007, 17:14
Bu dediğin olsa her türlü oyunların üstesinden geliriz ne yazık ki böyle bişeyi uygulamak ZOR!!!

pReN@_61
01.11.2007, 17:47
imkansız gibi...

oguzkoc
01.11.2007, 18:26
evet bizde herkes kendini kral zannettiği için hiç bir kral başka bir kralın yönetiminde çalışmak istemez.. fakat hepsinin saygı duyabileceği birilerini getirebilirseler anca ozaman olabilir.

ahmet ağaoğlu basın sözcüsü :)
özkan sümer futbol işleri sorumlusu :)
atay aktuğ as başkan
ibrahim hacıosmanoğlu asbaşkan
fakat başkan kim? :)

bloodblues
01.11.2007, 18:44
YOK YAAA :) biz daha 2 tane siteyi birlestiremeyruk da baskanlarimizi birlesturelumm

ofluhalit
01.11.2007, 20:29
imkansız ötesi bişe birleşme.trabzonspor un rant kapısı olarak görüldüğü son 10-15seneden beri artık birleşme söz konusu bile olamaz bence.sadece ağızlarda sakız olur birleşelim birlik olalım lafları.ya da çok çok objektiflere poz verilir kolkola ama parmaklar arkadan başlara kulak yapar aynı zamanda.trabzonsporu karşılıksız seven sadece taraftarları.işin içine maddiyat girince takım sevgisi kalmıyor ne hikmetse.

woollss
01.11.2007, 20:36
tamam birleşsinlerdeeee kimler birleşsin???? gelen takımı dahada kötü yapıyo eğer birleşirlerse daha kötü olurrr o yüzden boşverin birleşmesinlerrr

Great White
01.11.2007, 23:09
Ortada birleşmeye değer, birleştiklerinde ortaya daha konsantre bir sonuç çıkarmaya muktedir birden fazla ciddi aday var mıdır ki bu birleşme sonucunda kaliteli bir oluşum çıkabilsin:confused:

Tunga
01.11.2007, 23:30
Birleşme..!

Ne münasebet kardeşim! Bıktım artık içi boş laflardan. Nedir birleşme, ne menem birşeydir?

Birleşmenin tarifini bile beraberce aynı şekilde yapamayacak insanlar, birleşecek de ne olacak? Birleşmeyi Trabzonspor'un "tek" menfaati olarak görmek, "biz bu seçim, demokrasi, seçim sonucuna saygı işlerini beceremiyoruz, o nedenle bunu kaldıralım"dan başka neyi ifade edebilir ki?

Köküne kadar karşıyım birleşmeye. Birleşmeyin, kozlarınızı, proje ve planlarınızı, buna bağlı vaatlerinizi açık açık söyleyin ve yarışın. Birleşince ne oluyor?

Karşılıklı tavizler, senin adamın benim adamım. Listede kendi adamını görenlerin körü körüne desteği, vs. vs.

Ne çekiyorsak, bu birleşme tellallığından çekiyoruz. Onu da beceremiyoruz, o da ayrı mesele.

Uygar insanlar gibi çıkın, birbirinize karşı aday olun, yarışın, kendinizi ve projelerinizi bizlere beğendirmeye çalışın ve sonuçta sandıktan çıkana da saygı duyun! Bu kadar yani.

Birleşince ne oluyor?

Anlatayım: Seçilmek için geçerli plan ve projeye gerek kalmıyor, zaten delegeler cebinizde oluyor. Birleşme olunca adam gibi muhalefet de yapılmıyor. İşler iyi gittiği sürece sorun yok, kötüye dönünce birleşmenin tarafları ayrılıp, "ben zaten onlardan değildim"e geliyor dayanıyor.

Birleşmeye, uygar bir seçimi becerebilmemiz için karşıyım, hem de köküne kadar!

"Trabzon'da olmaz böyle şeyler!" mi diyorsunuz?

"Olmaz" diyerek başlanır mı kardeşim! Olur, istenirse bal gibi olur.

Yeter ki sandıktan çıkan sonuca saygı duymayı ve olgun muhalefet yapmayı becerelim.

Tek adaylı seçimlere hayır!

OFLU
02.11.2007, 01:46
Bizum en ufagimiz yuzbasi nasil birlesciuk?

Samet Başdağ
02.11.2007, 10:55
zor çok zor ama birleşseler inanın şampiyonluk gelir en fazla 2-3 senede

TheRapZoNe
02.11.2007, 11:00
Yorumlar carpici. Evet birlesme lazim , cunku basari birliktelikten gelir ama su anki durum itibariyla bu durum oldukca zor gorunuyor. Kimsenin bu konuda bir seyler yaptigi yok.Agaoglu bu konu hakkinda guzel aciklamalarda bulunmustu.
Basarisizlik camia icinde koklu degisiklikler,atilimlar yapilmadigi surece maalesef suregelecek. Ne sadece yonetim,ne teknik adam ne de sadece futbolcularla alakali bu konu,aksine daha genis kapsamli..

Erkut Ay
02.11.2007, 11:08
camia birleşmeye ihtiyaç duyuyorsa sorun yok güzel olur o konumda kişisel olarak ben olsam kim arkamdan gelmiş kim ne düşünmüş umurumda olmaz ben işime bakarım bu yönetimin ve ziyanın son zamanlarda beceriksizliğine uydurduğu sözdür birleşme lafı.........ben yeterki işimi yapayım gerisi fasa fiso yapamayanlarda böyle bahaneler bulur kendine..............kimse gelmesin birleşmesin yalvaracakmıyım kişilere yarında itibarları kadar söz hakkı olur.........

Mustafa AYDIN
02.11.2007, 12:50
Trabzon'da tarihi toplantı

Bordo mavili camiada tek liste çıkması için Zorlu Otel'de yapılan toplantının ikincisi TTSO'da yapılacak.
Trabzonspor'da yaklaşan kongre öncesi hareketlilik yaşanmaya başladı.

Bordo mavili camiada tek liste çıkması için Zorlu Otel'de yapılan toplantının ikincisi Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak.

Kongre öncesi bir çok adayın ismi ön plana çıkarken, doktor Yakup Arslan dışında başkan adaylığını resmen açıklayan başka bir isim olmadı.

Bordo mavili camiada güçlerin birleştirilmesi ve seçimlere tek liste halinde gidilmesi içine yönelik 2. toplantı ise 11 Kasımda Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirilecek.

YÖNETİCİLER KATILACAK
Trabzonspor Başkanının Trabzon'dan olması için bir araya gelen gurup 2.toplantı için Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasını seçerken, toplantıya başkan adaylığı için ismi geçen adayların yanı sıra eski yöneticiler davet edildi.

Başta Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak olmak üzere kulübün ağır topları seçimlere tek liste halinde gidilmesini isterken, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasında yapılacak toplantıda aday olmayı planlayan isimler tek liste yapılması konusunda ikna edilmeye çalışılacak.

Kaynak: Haber61.net