PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ahmet Ağaoğlu'nun Açıklamaları...

UmutBaykan
30.10.2007, 16:11
http://www.takagazete.com/haber_images/basari_30102007.011035.jpg

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu, Bordo-Mavili takımın 1992 yılından bu yana hiçbir sezon ligi hak ettiği yerde bitiremediğini söyledi

Trabzonspor'un 2007-2008 sezonuna da yanlış başladığını ve yanlış işler yaptığını söyleyen eski yönetici Ahmet Ağaoğlu, “Trabzonspor içindeki yıldızları barındıramadı. Stepanov, Trabzonspor için son derece önemli bir futbolcuyken bir yıl oynatılmadı. Bu dönemde Chelsea'ye 7 milyon dolara satılmadı, bir yıl sonra Porto'ya verildi. Porto'da Şampiyonlar Ligi'nde çok başarılı bir performans sergiledi. Trabzonspor, bugün stoper sıkıntısı yaşıyor. Marcelinho, Szymkowiak gibi yıldızlar kulüp bünyesinde tutulamadı" diye konuştu.

Trabzonspor'un başarısının yönetimden geçtiğini, şehirdeki bütün grupların tek bir isim ve yönetim kurulu etrafında birleşmesi gerektiğini kaydeden Ağaoğlu, bu ortamın sağlanmasının ardından 2-3 yıl sabredilmesi halinde Trabzonspor'un her zaman şampiyonluğa oynayabilecek bir takım olacağını söyledi. Başkan adaylığı için isminin geçmesini doğal karşıladığını ifade eden Ağaoğlu, "Tek öğütülmemiş isim ben kaldım. Trabzonspor etrafındaki gruplar, basın, sizi de öğütürler. Geçmişte yaşadığım olaylardan edindiğim izlenimlerden hareketle bunu söylüyorum.

Eğer birilerinin önerdiği ismi yönetiminize dahil etmezseniz, birisinin telefonuna karşı dönüp aramazsanız, bunlar çok rahat yaşanabilir. Kriterler çok basit ve ucuz. Bu birleşme olmazsa daha çok Ahmet Ağaoğlu, başka isimler aranır durur. Ahmet Ağaoğlu yıpranmamış bir isimdir. Benim belli bir spor birikimim var. Ancak mevcut yapıyla bunun ancak yüzde 10'unu aktarabilirim.

Önemli olan ekip ve birlikte çalıştığınız kişilerdir. Dönüp arkanızda kimseyi bulamazsanız hiçbir işte başarılı olma şansınız yoktur. Bizim elde ettiğimiz başarıda bu birlikteliğin önemli bir rolü vardır" ifadelerini kullandı. Ziya Doğan'ın istifasının ardından teknik direktörlük görevine getirilen Ersun Yanal'ın da takıma sadece yüzde 10-15 etki yapabileceğini vurgulayan Ağaoğlu, "Ersun Yanal'ı yanlış bir isim olarak değerlendirmek istemiyorum.

Trabzonspor'da yapısal bozukluklar var. Nuri Albayrak yönetiminin iyi bir yönetim olduğunu varsaysak bile camianın desteğini ciddi anlamda kaybetmiş olması büyük bir eksikliktir. Saha sonuçları bir süre iyi gitse de başarı şansı çok düşük olur. Herkesin şapkasını önüne koyup, Trabzonspor menfaatlerini düşünerek, o fedakarlığı göstermeli ve gerekli önlemleri almalıdır.

Bu kararlar alınmadığı sürece bu senaryolar hep yaşanmaya devam edecektir. Bu düzen devam ettiği sürece değişen hiçbir şey olamayacaktır. 1993'ten bu yana yaşadıklarımı analiz ediyorum. Kimsenin bu söylediklerimden darılmasına gücenmesine gerek yok" diye konuştu

Mustafa
30.10.2007, 16:13
Eminim adaylıgını koyacak secimlerde

İskender
30.10.2007, 16:22
İsim Ağaoğlu olunca dışarıdan tespitlerde bulunması eli taşın altına koyacağını düşündürüyor insana...
Umarım sadece tespitten sınırlı kalmaz açıklamaları...
En azınndan açıklasın adaylığını kursun listesini...
Bizde seçelim projesi, yönetim listesini en iyi oluşturanları...

poetricus
30.10.2007, 16:32
Ağaoğlu yaklaşık 20 yıldır camianın içinde, birkaç yıldır da dışında.
Hep söyledi ama ne yaptı?

Çetin
30.10.2007, 16:38
ersun yanalla birlikte güzel bir çalışma içinde olabilirler aslında.. ama maalesef hep laf hep laf..

LazAnisT
30.10.2007, 16:43
Çok güzel konuşuyor.Tespitlerde doğru.Ama şöyle bir durum var biz bunları artık yemiyoruz.En azından ben yemiyorum.

UmutBaykan
30.10.2007, 16:43
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_7682_Ahmet-Ağaoğlu280.jpg

Trabzonspor'un eski idarecilerinden Ahmet Ağaoğlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladı.

Trabzonspor’un eski idarecilerinden Ahmet Ağaoğlu, yönetimin Ersun Yanal hamlesini yorumladı. Yanal’ın takıma katkısının yüzde 15-20’yi aşamayacağını belirten Ağaoğlu, “Taraftarların yüzde 60-70’i şampiyonluğu tarihten okuyan bir kuşak. Takım içindeki yıaldızlar barındırılamıyor. Yanal yanlış bir isim değil, ama kulüp içindeki sorunun temeli yapısal” ifadelerini kullandı.

korkutbozok
30.10.2007, 16:45
Ağaoğlu yaklaşık 20 yıldır camianın içinde, birkaç yıldır da dışında.
Hep söyledi ama ne yaptı?

BOL BOL REKLAM

DURAS
30.10.2007, 16:46
ağaoğolu dışarıdan gazel okuyor, demeçleri Trabzonspora değil, Türk spor kamuoyuna sevecen görünen demeçler. laf değil icraat istiyoruz. ağaoğlunun söylediklerini aklı başında herkes söylüyor, ağaoğlunu ağaoğlu yapacak tespitler değil icraattir. gerisi laf salatası yapmaktır.

Tolga_61
30.10.2007, 16:50
Ağaoğlu zamannda herkesi umutlandırıp son anda geri çekildi. Bunu o zaman yapan insandan artık yarar beklemek bana pek mantıklı gelmiyor...

hüseyin1975
30.10.2007, 16:52
Aciklamalar önemli degil.

Icraat bekliyorum

Mehmet Fatih Yavuz
30.10.2007, 16:53
sorumluluk almadıktan sonra kimse gelip doğru anlatmasın..
masal tadında geliyor kulağıma..

tamamen hariçten gazel okumak...tabi kendi reklamını da bol bol yapmış oluyor..

Ahmet Karaman
30.10.2007, 16:56
adam resmen kimse aday olmasın herkes beni desteklesin falan istiyor heralde. kimse trabzon başkanlığına oturtulmaya çalışılmamalı. herifse aday olur kazanır bizde destekleriz..

Mustafa K. Demirbaş
o halde koy adaylıgını ve baskan ol sen bunu hakedıyorsun adaylıgını koymanı beklıyoruz sn agaoglu

Selçuk Demircioğlu
uğraşmak istemiyor...ben aman aman bir başarısını görmedim yönetimlerin de...evet dışardan bakıldığın da albenisini yüksek..kültürlü,aklıbaşında,giyimine özen gösteren,temsil yeteneği çok kuvvetli,golf federasyonu başkanı,istanbul sosyetesinin gözdelerinden,başarılı bir iş adamı....v.s.
bu liste uzar gider...ama bence inatçı değil ... ve bizim ondan beklentilerimizin çok uzağın da....

Koray
30.10.2007, 17:00
ya aday ol yada suss burda herkes senin başkan olmanı istiyo akıl istemiyo...

OLCAY ÇAKIR
30.10.2007, 17:01
Şimdilerde herkes en az Ahmet başkan kadar sorunların bilincinde.

Sorun Ahmet Ağaoğlu'nun seçimlerde aday olup olmayacağı.

Ersun iyiymiş,Ziya kötüymüş,Albayrak başarısızmış,Hacıosman şuymuş buymuş herkes herkes kadar biliyor.

Yapabiliyormusun devrimi.

Tüm bu kötü yapıyı elinin tersi ile yıkabiliyormusun,aranan bu.

Yoksa herkes herşeyin farkında.

Bu nedenledir ki,Albayrağa ve diğer adaya rağmen herkes yeni hocaya kocaman bir umutla sarıldı.

Gerisi kimsenin umrunda değil şu aşamada.

Ha Ali Veli,ha da Veli'nin Ali..

oskanonur
30.10.2007, 17:08
Trabzonspor ile ilgili yorum yapan ya da medyaya roportaj veren herkesi kendi reklamını yapmakla suclar olduk arkadaslar.

Kadir Aydın
30.10.2007, 17:10
Ahh ahh seni silah zoruyla şehirden kovanlar utansın.

Mayls
30.10.2007, 17:21
Baskanim koy artik su adayligini bizde Albayrak korkusu yasamayalim kongrede.

Terzioğlu
30.10.2007, 18:12
Konusacagina adayligini koy dediklerini yap. Adayligini koyarsan bil ki arkanda duran ve seni seven cok kisi var.

buyukkaptan
30.10.2007, 18:13
ahmet ağaoglu gibi çagdas bir başkana ihtiyacımız var bunu söyleyeyim

karatasof
30.10.2007, 18:18
Yeni bir oluşumun başında,yeni bir hoca ile çıkılacak ilk maç öncesi yapılacak açıklamalar bunlar olmamalı idi TS'a başkanlığı ihtimal olarak görülen birinin.Ancak işte tamda bu gibi davranışları gösteriyor ki ne Ahmet Ağaoğlu böyle bir mes'uliyeti taşıyabilecek ağırlıktadır nede onun TS'a Başkan Olması gerektiğini ileri sürenler....Yazık....

Cafer KILIÇSOY
30.10.2007, 18:25
Sayın Ağaoğlunun söylediklerini bizde biliyoruz. Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan bu düzeni değiştirmek. Onun içinsöyledikleri beni zerre kadar enterese etmez. Birşey yapabiliyormusun, var mı böyle bir niyetin bize ondan bahset. Yoksa sizin gördüklerinizi görmeyen mi var bu forumda.

Herkes bir kenarda yatmış istiyorki birileri kulübün anahtarını kendisine getirsin.

Samet Türkmen
30.10.2007, 18:28
Sanki adamı başkan yapıyorlar mı?Bir aday olacaktı birileri konuşmaya başladı.Bazılarının işine gelmiyor sanırım ağaoğlu'nun başkanlığı.O birilerinin yüzünden kulübün önü açılamıyor birtürlü

Cafer KILIÇSOY
30.10.2007, 18:29
Çok güzel konuşuyor.Tespitlerde doğru.Ama şöyle bir durum var biz bunları artık yemiyoruz.En azından ben yemiyorum.
:alkış:
Bende

coskun0661
30.10.2007, 18:31
Konusacagina adayligini koy dediklerini yap. Adayligini koyarsan bil ki arkanda duran ve seni seven cok kisi var.

dogru söze ne denirki...:alkış::alkış::alkış::alkış:

Tiko18
30.10.2007, 18:56
Arkadaslar anlamadigim bisey varsa, niye agaoglu bu forumda bu kadar destekleniyo? Nedeni nedir? Benim bilmedigim kulübe büyük katkilarimi oldu? Onun basarili olacagindan neden bu kadar eminsiniz? Bana biri onun ve Haciosmanoglu arasindaki farki anlatabilirmi??

poetricus
30.10.2007, 18:56
Bende
Bende.

sarman61
30.10.2007, 19:01
Ahmet Ağaoğlu adaylığını koyamıyor çünkü seçilememekten ötürü bir korkusu var. Acaba ben adaylığımı koyarımda seçilemzsem ismim beş paralık olur. Aynı durum Mehmet Ali Yılmaz içinde geçerli ( gerçi ben kendisini zaten istemiyorum mümkünse klüpten uzak dursun) Bu tarz insanlar medyada isim yapmış kişiler bu tarz seçimlerde alacakları bir yenilgi imajlarından çok şey götürür. Bu riskede girmek istemiyorlar. Sonuç olarak taraftar ne kadar istesede onların istemesi ile olmuyor bu iş. Oy çoğunluğu bulunan gruplar var bu grupların desteğini almak önemli.

Arkadaşımızın dediği gibi Ahmet Ağaoğlu bekliyorki klübün anahtarını bana teslim etsinler öyle göreve geleyim. Daha başkan olmaya cesareti olmayan adamdan klüp başkanlığı yapmasını beklemek risk olmaz mı.

EmrahYalçınalp
30.10.2007, 19:03
Tiger Woods'u Trabzonspor'a isteriz :)

UmutBaykan
30.10.2007, 19:05
Bende.
bende.....

Mehmet_Mercanlı
30.10.2007, 19:18
Sayın Ağaoğlunun söylediklerini bizde biliyoruz. Görünen köy klavuz istemez. Önemli olan bu düzeni değiştirmek. Onun içinsöyledikleri beni zerre kadar enterese etmez. Birşey yapabiliyormusun, var mı böyle bir niyetin bize ondan bahset. Yoksa sizin gördüklerinizi görmeyen mi var bu forumda.

Herkes bir kenarda yatmış istiyorki birileri kulübün anahtarını kendisine getirsin.

abicım yureğine sağlık.... :alkış:

ağaoğlu adaylıhını acıkla artık

Zafer BİLGİN
30.10.2007, 19:19
Ahmet Ağaoğlu adaylığını koyamıyor çünkü seçilememekten ötürü bir korkusu var. Acaba ben adaylığımı koyarımda seçilemzsem ismim beş paralık olur. Aynı durum Mehmet Ali Yılmaz içinde geçerli ( gerçi ben kendisini zaten istemiyorum mümkünse klüpten uzak dursun) Bu tarz insanlar medyada isim yapmış kişiler bu tarz seçimlerde alacakları bir yenilgi imajlarından çok şey götürür. Bu riskede girmek istemiyorlar. Sonuç olarak taraftar ne kadar istesede onların istemesi ile olmuyor bu iş. Oy çoğunluğu bulunan gruplar var bu grupların desteğini almak önemli.

Arkadaşımızın dediği gibi Ahmet Ağaoğlu bekliyorki klübün anahtarını bana teslim etsinler öyle göreve geleyim. Daha başkan olmaya cesareti olmayan adamdan klüp başkanlığı yapmasını beklemek risk olmaz mı.
seçilememe korkusu olduğuna inanmıyorum.ama seçime girdiği zaman şu anki mevcut sistemde nasıl dönüyor işler.mahmutun adamını alınca 500 oy sana mehmetin adamlarını alıncada 500 oy daha sana. ne oldu seçimi kazandım oluyor.adamda bu sistemden rahatsız.diyorki herkes beni aday göstersin.istediğim listeyi kurayım.vede başarılı olayım.yoksa seçilecek liste şu anki yönetimden farkı olmaz.kafa başka yere gider ayaklar başka yere gider.vede mevcut durumda tek aday haricinde ahmet ağaoğlunun aday olmamasını mantıklı buluyorum

Zafer BİLGİN
30.10.2007, 19:23
arkadaşlar şahsi olarak kimse yazımı üzerine almasın.işte olay burada yatıyor.şurada 20.000 üyeli bmn de bile 200 üyemiz yok.ne oluyor elinde 250 tane oyu olan vatandaşlar trabzonsporun geleceğini egolarına rehin alıyor.rica ediyorum.özellikle şu seçimden önce üye olalım.en azından bir dahaki seçime oy kulanırsınız.trabzonspora üye olmayanların kötü gidişatta çokta söz hakkı olmadığını düşünüyorum

ulatwilight
30.10.2007, 20:37
bu adam Türkiye'de futboldan en fazla anlayan yönetici bana kalırsa. Trabzon'un şansı Ağaoğlu'nun Trabzonsporlu olması, şanssızlığıyla adamın silah zoruyla kulüpten uzaklaştırılmasıdır. keşke başkan olsa, en azından bi vizyonu var.

61mehmet61
30.10.2007, 22:06
konuşan çok iş yapan yok.

35deniz
30.10.2007, 22:08
bmn olarak sızı baskan gormek ıstıyoruz gıbı bırseyle sayın agaogluna gıdılemezmı?

Bülent Bayraktar
30.10.2007, 23:04
ahmet ağaoğlu bir kez başkanlığa adaylığını koydu dili yandı bi daha koymaz..!!

poetricus
30.10.2007, 23:09
Ahmet Ağaoğlu bir kez başkanlığa adaylığını koydu dili yandı bir daha koymaz!
O zaman bizim yüreğimiz yanarken hariçten gazel okuyup durmasın!

ilhan
30.10.2007, 23:19
Sayın Ağaoğlu , Masal anlatıp durmayın lütfen.. Çocukkende sevmezdim.

denizgrsy
30.10.2007, 23:37
güzel laflar , bu sitede ki herkes bu konuşmanın üç aşağı beş yukarı aynısını yaptı geçen yıllar içerisinde ! valla bunları söyleyen kim olursa olsun icraat hiç bir zaman olmadığı için bana boş geliyor ! söyleyince kulağa hoş geliyorda gerisi hoş değil...sadece güzel laflar

TSezgin61
31.10.2007, 00:05
gecin bunlari... artik Trabzon taraftari bu laflari yemiyor.... yünkü kendileri daha iyi laflar konusuyor.

hasancolak
31.10.2007, 00:48
bekera karı boşamak kolay

Emiroğlu
31.10.2007, 00:54
Ahmet Ağaoğlu : Geleceksen gel adam gibi işini yap,yoksa sus adam bilsinler !

asem61
31.10.2007, 00:57
agaoglu artik konusmayi birakta icraat yap.eger trabzonsporluysan ve bu takimi seviyorsan elini tasin altina koy.

Tunga
31.10.2007, 01:04
Ne ilginç milletiz...

En ufak bir gelişme olduğunda, koşup kapısını aşındırırız birilerinin. Söylediğini söyleyince de başlarız bağırmaya "Onu biz zaten biliyoruz", "boş laf", "reklam"...

O zaman niye gidiliyor ki bu adamlara? En ufak bir gelişme olduğunda neden ilk koşulan adamlar bunlar oluyor?

Evet ahmet Ağaoğlu ilk konuştuğu günden, bugüne farklı birşey söylemiyor. Aynı şeyleri söylüyor da yanlış mı yapıyor?

Aynı şeyleri söylüyor da, sanki dedikleri gerçekleşiyor mu bu camiada.

Bu camia Ahmet Ağaoğlu değil, Nuri Albayrak değil, Özkan Sümer değil, bizleriz.

Her sözden bir doğru payı alıp, üzerimize katarak gelişmeliyiz. Ama biz hep bütününe takılıp kalıyoruz. Hayır kardeşim! Her sözden, her fikirden, her öneriden alabileceğini al sen!

Bu fikri ortaya atanı eleştireceğine.

My
31.10.2007, 03:12
Ahmet AĞAOĞLU'na 'konuşma, gel' demesi kolay da geleceği zaman da 'yönetime almassan şu kadar oyum var, seçtirmem' diyende bizleriz. Onun, bunun seçeceği yönetim kuruluyla 'paralı başkan' ALBAYRAK geldi de ne oldu? Adam parasıyla rezil oldu! Gel dediğimiz adama çalışacağı adamlarını seçtirmediğimiz bir yapı !

gokcen_faiz
31.10.2007, 03:23
Ahmet AĞAOĞLU'na 'konuşma, gel' demesi kolay da geleceği zaman da 'yönetime almassan şu kadar oyum var, seçtirmem' diyende bizleriz. Onun, bunun seçeceği yönetim kuruluyla 'paralı başkan' ALBAYRAK geldi de ne oldu? Adam parasıyla rezil oldu! Gel dediğimiz adama çalışacağı adamlarını seçtirmediğimiz bir yapı !

:alkış: :alkış:aynen katılıyorum.

Özkan Sümer'in son başkan olduğu seçimde de adaydı ve en çok oyu alıp başkanlığı haketmişti ama yönetimi ağırlıklı olarak Özkan Sümer'in listesindekilerden oluşacağı için istifa etmişti. Hatırlamayanlar http://www.ntvmsnbc.com/news/192593.asp (http://www.ntvmsnbc.com/news/192593.asp)uzantısındaki habere bakabilirler.

Oy kullanan üye sayısı artmadıkca da bu yapı böyle devam edecek ve Trabzonspor küçük oy gruplarının ellerinde oyuncak olmaya maalesef devam edecek.

TaraftaR
31.10.2007, 04:36
Başkan adaylığı için isminin geçmesini doğal karşıladığını ifade eden Ağaoğlu, "Tek öğütülmemiş isim ben kaldım. Trabzonspor etrafındaki gruplar, basın, sizi de öğütürler. Geçmişte yaşadığım olaylardan edindiğim izlenimlerden hareketle bunu söylüyorum.

Eğer birilerinin önerdiği ismi yönetiminize dahil etmezseniz, birisinin telefonuna karşı dönüp aramazsanız, bunlar çok rahat yaşanabilir. Kriterler çok basit ve ucuz. Bu birleşme olmazsa daha çok Ahmet Ağaoğlu, başka isimler aranır durur. Ahmet Ağaoğlu yıpranmamış bir isimdir. Benim belli bir spor birikimim var. Ancak mevcut yapıyla bunun ancak yüzde 10'unu aktarabilirim.

Bu tespitlerden sonra siz ögütüleceginizi bile bile aday olurmusunuz? Belli ki son aday oldugu secimde yasananlar kendisini oldukca etkilemis. Kararini ve yorumlarini saygiyla karsilamak lazim. En azindan yapici elestiriler yöneltiyor. Bazi Trabzonsporlu eski yöneticilere de ilham olur insallah...

ofludurmuş
31.10.2007, 08:42
Ahmet Ağaoğlu ilk önce aday olduğu zaman neden bizleri yüz üstü bırakıp gitti bunu açıklasın şimdide ahkam kesiyor TRABZONSPORU bu hale düşürenler içersinde oda var her zaman birlik beraberlik olalım diyoruz ama ne yazikki son dakikada kaybolup gidiyoruz ne zamana kadar bir daki seçim zamanına kadar başka yerde Ekrem İmamoğlu yahu sizler bu takımda yöneticilik yaptınız neler kattınız şimdi ne anlatıyorsunuz o zaman her ne olursa olsun taşın altına elinizi koyun hep beraber şaha kalkalım çok mu zor ama Ekrem İmamoğlu olmaz bu iş çok zor diyor o zaman kapatın ağzını ve TRABZONSPORA gönül veren kişileri hep kafalarını karıştırmaya hemde reklamını yapmaya hakkınız yok.Siz kendi işinizi yapın bizlerde inşallah bizleri anlayacak yöneticiler bulup bu enkazı kaldıracaklardır.Kongre zamanları piyasaya çıkıp reklamını yapmayın ayrıca STAD Projesi içinde isim reklamına girmeyin STADIN İSMİ belli yaptıranda belli TRABZONSPOR KÜLÜBÜ onun için birbirinizi yemeye çalışmayın şuna üzülüyorum dün akşam haber7 comda kayserilisi sivaslısı bizimle dalga geçiyor bende soruyorum o SİVAS maçında saha ya giren arkadaşım çok rahat mı bizleri bu hale getirdiğin için eline ne geçti.RABBİM gerçek TRABZONSPORLULARA Sabır versin kusura bakmayın artık şeker hastası bile yaptılar ALLAHIM Bizleri gerçekçi olmayan TRABZONSPORLULARDAN en kısa zamanda kurtar diye DUA ediyorum..
Saygılarımla,

Travelair
31.10.2007, 09:14
Ahmet Ağaoğlu doğru söylüyor, birlik olmamız lazım. Yalnız "Armut piş, ağzıma düş" ü de bekliyor. O durumda talip çok bulunur.

Gerçek yönetici kendini zor zamanda belli eder. İyi kaptan fırtınalı denizde belli olur. "Ben enayi miyim?" diyerek işin içinden çıkılmaması lazım, elini taşın altına koyup bir yerden başlanması lazım.

Bu camiaya bence borçlu Ahmet Ağaoğlu. Bir demeci gazetelerde sayfalarca yer buluyor, reklamını yapıyorsa, sırf o gün bile içerde kalan parasını, hizmetlerini ( Allah razı olsun ) amorti eder. Manevi açıdan götürüsü çok olabilir başlarda. Orda haklıdır. Ama başarıda da manevi getirisi de çok olacaktır. Ama kendisine "Adaylığını koy" diye ısrar edenlere "Sonra camiama ne derim?" diyerek golf federasyon başkanlığını işaret ediyorsa da fazla zorlamanın manası yok.

Gerçek yönetici Aziz Yıldırım'dır. Neler yaptı kulübü için. Hangi zor koşullarda, işinden sağlığından feragat ederek kulübü taşıdı bugünlere getirdi.. Bizdekiler ne yazık onun kadar özverili olamıyorlar

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 10:57
O zaman bizim yüreğimiz yanarken hariçten gazel okuyup durmasın!
Aha işte bu:alkış::alkış::alkış:

Ne ilginç milletiz...

En ufak bir gelişme olduğunda, koşup kapısını aşındırırız birilerinin. Söylediğini söyleyince de başlarız bağırmaya "Onu biz zaten biliyoruz", "boş laf", "reklam"...

O zaman niye gidiliyor ki bu adamlara? En ufak bir gelişme olduğunda neden ilk koşulan adamlar bunlar oluyor?

Evet ahmet Ağaoğlu ilk konuştuğu günden, bugüne farklı birşey söylemiyor. Aynı şeyleri söylüyor da yanlış mı yapıyor?

Aynı şeyleri söylüyor da, sanki dedikleri gerçekleşiyor mu bu camiada.

Bu camia Ahmet Ağaoğlu değil, Nuri Albayrak değil, Özkan Sümer değil, bizleriz.

Her sözden bir doğru payı alıp, üzerimize katarak gelişmeliyiz. Ama biz hep bütününe takılıp kalıyoruz. Hayır kardeşim! Her sözden, her fikirden, her öneriden alabileceğini al sen!

Bu fikri ortaya atanı eleştireceğine.

İyide abi Ağaoğlunun söylediklerinin aksini idda eden yok zaten. Bizde diyoruz ki boş yere sağda solda ahkam keseceğine madem sorunları biliyorsun gel geç bu takımın başına ne gerekiyorsa yap sonuna kadar yanındayız. Kötü birşey mi bu.

Haa ama sayın Ağaoğlu diyor ki yok efendim birlik beraberlik sağlanırsa gelirim. Ee zaten Trabzonun sorunu bu. Onun için, bu birlik beraberliğin sağlanması için bu insanlar Ağaoğlu diyor. Ama ağaoğlu bu birlik ve beraberliği birileri sağlasın, herşey dört dörtlük olsun, ondan sonra bana gelin diyor. Yani siz durumu düzeltin kulübün anahtarlarını bana getirin diyor. İşte bizim isyanımız buna. Kim sağlayacak bu birlik beraberliği. Ahmet, Mhmet. Ee o zaman Ağaoğlu'na ihtiyaç yokki. Rayına oturmuş bir trenin makinistliğini herkes yapar.

Birbirimizi kandırmayalım Ağaoğlunun bu işi yapmaya gönlü yok. Ne diyordu büyüklerimiz ''Öpmeye niyetin yok, yanağımı sorma'' Seçim zamanları adının Trabzonsporla anılmasına tahammül edemiyorum. Ya istemiyor adam zorlamı.

Bu zamana kadar şartları öne süren Ağaoğlunun acaba başaramama korkusu yok mu hiç? Trabzonspor Başkanlığı Golf oynamaya benzemez, riskli iştir

oskanonur
31.10.2007, 11:13
Agaoglu surekli aynı konularda sikayetini dile getiriyor. Burdan cikan iki sonuc var,
1- kendisi bahsi gecen sorunlari duzeltemeyecegini dusunuyor,
2- birilerini camiamızın yasadıgı sorunların ortadan kaldırlmasını istemiyor

Atalay
31.10.2007, 11:13
Yani bazen bizim taraftarı anlamakta cidden zorluk çekiyorum!!Herhalde bende bir problem var!!

Ahmet Agaoglu Taşın altına elini koymadımı??
Trabzonspor yönetim kurulunda her kademede görev yapmadımı??
Başarılı bir işadamı aynı zamandada spor adamı degilmi??
Egitimli, vizyonlu,birikimli, liyakatlı degilmi??
Söylemleri şikayetleri dogru degilmi??
Bu sene yılın spor adamı ödülünü almadımı??
Başkanlıgını Yaptıgı federasyon en başarılısı seçilmedimi??
Trabzonspor Başkanlıgına adaylıgını koymadımı??
Kongre sürecinde yok benim adamımı listeye al
Yoksa kurşun denmedimi!!
Çıkar gruplarına karşı koymadımı??
Tehtidin en babasını yemedimi??
Arkadaşı kurşunlanmadımı??
Adam diyorki kısaca.. bu şartlarda bu Kulübe kimse Yararlı olamaz ilk önce zihniyetin degişmesi gerekiyor..
İnşallah bu zihniyet bir gün degişir ama ilk önce bu platformda degişir!!
Bununda yolu Bilinçli taraftarın kulübe üye olmasıdır!!
Saygı ve sevgilerimle...

OLCAY ÇAKIR
31.10.2007, 11:21
Katılıyorum Cafer.
Gel ve yap devrimini Ahmet Başkan.
Farkını koy ortaya.
Yada bırak devran dönsün dursun.
Hocalara kalsın işimiz.Beklentilerimiz.

Aha işte bu:alkış::alkış::alkış:

İyide abi Ağaoğlunun söylediklerinin aksini idda eden yok zaten. Bizde diyoruz ki boş yere sağda solda ahkam keseceğine madem sorunları biliyorsun gel geç bu takımın başına ne gerekiyorsa yap sonuna kadar yanındayız. Kötü birşey mi bu.

Haa ama sayın Ağaoğlu diyor ki yok efendim birlik beraberlik sağlanırsa gelirim. Ee zaten Trabzonun sorunu bu. Onun için, bu birlik beraberliğin sağlanması için bu insanlar Ağaoğlu diyor. Ama ağaoğlu bu birlik ve beraberliği birileri sağlasın, herşey dört dörtlük olsun, ondan sonra bana gelin diyor. Yani siz durumu düzeltin kulübün anahtarlarını bana getirin diyor. İşte bizim isyanımız buna. Kim sağlayacak bu birlik beraberliği. Ahmet, Mhmet. Ee o zaman Ağaoğlu'na ihtiyaç yokki. Rayına oturmuş bir trenin makinistliğini herkes yapar.

Birbirimizi kandırmayalım Ağaoğlunun bu işi yapmaya gönlü yok. Ne diyordu büyüklerimiz ''Öpmeye niyetin yok, yanağımı sorma'' Seçim zamanları adının Trabzonsporla anılmasına tahammül edemiyorum. Ya istemiyor adam zorlamı.

Bu zamana kadar şartları öne süren Ağaoğlunun acaba başaramama korkusu yok mu hiç? Trabzonspor Başkanlığı Golf oynamaya benzemez, riskli iştir

Ünyeli Murat
31.10.2007, 11:28
Ahmet Ağaoğlu güzel lügat parçalıyor..her platformda Trabzonspor un ne sorunları var ben biliyorum diyorda...Trabzon dan kaçış nedenlerinide şöyle net bir biçimde açıklasada bizde öğrensek... karşılıklı oturur ,biz onun sorunlarını çözeriz oda Trabzonspor un...

Emorfo
31.10.2007, 11:31
Ahmet Ağaoğlu'nun tespitlerinde yerinde. Kendince haklı tarafları da var. Ben aday olup seçilsemde bu sistemle bu anlayışla başarılı olmam zor diyor. Gerçi o zaman daha önce neden aday oldun diye sormak lazım. Neyse doğru diyor taraftarın tek güvendiği adam olarak bir tek kendisi kaldı. O da bu sempatiyi öldürmek istemiyor olabilir. Ahmet Ağaoğlu bölünmüşlüğün bir parçası olmak istemediğini söyleyip duruyor. Bu yüzden aday olmayacaktır. Kendisinden illa da başkan olmasını beklemiyorum çok iyi bir ikinci başkan olabilir. Ancak bizim yöneticiler bir kere başkan yardımcısı felan olmaya görsün ondan sonra başkanlıktan aşağısı paklamaz bu adamları. Bu yüzden Özkan Sümer'i seviyorum. Başkanım demedi gitti alt yapıya kompleks sıfır, hava, fors vs yok. Ahmet Ağaoğlu gibi insanlar herşeyin düzgün olduğu ortamlarda başarılı olurlar bozuk olan sistemi devrim yapıp rayına oturtmak onun gibi insanların harcı değil sanırım.

Bırakın Ağaoğlu'nu ihtilal diyen birileri vardı onlardan pek ses çıkmadı :)

Ünyeli Murat
31.10.2007, 11:40
sanırım Ahmet Ağaoğlunun sıkıntısı sistem falan değil...aday olduğumda karşıma bir rakip çıkarda ben ona karşı kongreyi kazanamazsam diye edebiyat yapıyor..istiyorki birileri klubün anahtarlarını alsın sayın Ağaoğluna teslim etsin...

blacksea6134
31.10.2007, 11:42
arkadaslar bencede ahmet agaoglu en iyi secim. digerlerini denedik bi de bunu denesek ne kaybederiz. zaten batti gemi yan gider hesabi...

Erkut Ay
31.10.2007, 11:42
Ahmet ağaoğlunun öyle bir kuşkusu sıkıntısı olmaz neden bırakıp gittiği konusunun cevabınıda silah kullanacak kadar çekemeyenlerden almak lazım diye düşünüyorum

Ünyeli Murat
31.10.2007, 11:51
Ahmet ağaoğlunun öyle bir kuşkusu sıkıntısı olmaz neden bırakıp gittiği konusunun cevabınıda silah kullanacak kadar çekemeyenlerden almak lazım diye düşünüyorum
olayın diğer muhatabıda sayın ağaoğlu...o kadar açıklamanın içine bunuda sıkıştırıversin ne olacak sanki...

lazo1967_61
31.10.2007, 12:04
Ben Ahmet agaoglundan
iki sey istiyorum
baskan olmasini
birde tarafatarlari birlestirmesini

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 12:22
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Ünyeli Murat
31.10.2007, 12:26
Sayın Ahmet Ağaoğluna şu kıssayı hatırlatmak istedim...bir anda aklıma geldi...

İmam_ı Azam zamanında bir vatandaşın oğlu çok bal yermiş...Adama demişlerki;

- senin bu sıkıntını İmam_ı Azam giderir...

Adam oğlunu almış gelmiş İmam_ı Azam ın kapısına... başlamış derdini anlatmaya..İmam_ı Azamda adama;

- git kırk gün sonra gel demiş..

adam çaresiz gitmiş..kırk gün sonra oğluyla tekrar gelmiş..
İmam_ı Azam çocuğa dönmüş demişki,

- evladım çok bal yeme..
Adam;

- efendim bunu kırk gün önce niye söylemidinizki diyince

İmam_ı Azamda

-siz geldiğiniz gün bende bal yemiştim..kendi yaptığım işi başkasına yapma diyemem.....

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 12:32
Sayın Atalay@

Ahmet Agaoglu Taşın altına elini koymadımı??
Ne zaman, ne yaptı

Trabzonspor yönetim kurulunda her kademede görev yapmadımı??
Evet , doğrudur

Başarılı bir işadamı aynı zamandada spor adamı degilmi??
Evet buda doğru

Egitimli, vizyonlu,birikimli, liyakatlı degilmi??
Bunada tamam

Söylemleri şikayetleri dogru degilmi??
O şikayetleri sadece Ağaoğlu değil herkes dile getiriyor. Bizde diyoruz ki tesbit ettiğin sorunları gel senin başkanlığında hep beraber çözelim

Bu sene yılın spor adamı ödülünü almadımı??
Bir Trabzonlu olarak sadece gurur duyarım bundan

Başkanlıgını Yaptıgı federasyon en başarılısı seçilmedimi??
İyi de bize ne bundan. Gündemimiz futbol ve Trabzonspor

Trabzonspor Başkanlıgına adaylıgını koymadımı??
Koydu. Ama bırakın başkanliği adaylığını bile kongreye kadar getiremedi

Çıkar gruplarına karşı koymadımı??
Hayır koymadı. İstanbulun yolunu tutmak daha mantıklı geldi kendisine

Adam diyorki kısaca.. bu şartlarda bu Kulübe kimse Yararlı olamaz ilk önce zihniyetin degişmesi gerekiyor..
Son 5 yılda ağızlara sakız olan cümle bu. İşte bunun gerçekleşmesi için aday aranıyor

İnşallah bu zihniyet bir gün degişir ama ilk önce bu platformda degişir!!
Bu dileğinize katılıyorum ama çok zor. Bazı arkadaşlarımız utanmasalar sayın Yanal'ı istifaya davet edeceklerdi akşam

Bununda yolu Bilinçli taraftarın kulübe üye olmasıdır!!
Bir mukabele, aynen katılıyorum. Zaten sorunun çözümü burda yatıyor

Saygı ve sevgilerimle...
Sevgi saygı bizden abi

kalavara
31.10.2007, 12:44
bence meseleyi yanlış yerden tartışıyoruz.mesle bizim albayrak'ın başkanlığını isteyip istemediğimiz.istiyorsak diğer adaylar kim olursa olsun farketmez.istemiyorsak bakarız adaylara.forumdan edindiğim izlenime göre albayrak destekleniyor büyük oranda.tabii ersun olayından sonra artış gösterdi bu durum.ben herkese geçmişte yazdıklarını kontrol etmesini öneririm.o kadar...

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 12:53
Şahsım adına söylüyorum. Asla sayın Albayrak'ı desteklemiyorum.

Başkan adayları kim şu anda; Albayrak ve Hacıosmanoğlu. Sonuçta bu adaylardan biri başkan olacak istesekte istemesekte. Bende Hacıosmanoğlunun başkan olmasını istemiyorum. Savunduğum tez bu.

Burdan yola çıkarak yazdıklarımı anlamadan yada anlamak istemeden kimse beni Albayrak sevdalısı göstermeye kalkmasın. Zira bu kimsenin haddine değil

poetricus
31.10.2007, 12:58
Bu dileğinize katılıyorum ama çok zor. Bazı arkadaşlarımız utanmasalar sayın Yanal'ı istifaya davet edeceklerdi akşam.
İstifaya davet için henüz erken. Şartların olgunlaşması bekleniyor. Pazaretsi günü yerel ulemadan bazı kişilerin mahalli kanalladaki homurdanmalarına bizzat şahit oldum.
Bu konuyu Ersun Yanal başlığında ayrıca değerlendireceğim için üzerinde durmuyorum.

hüseyin1975
31.10.2007, 13:53
Derdi tam anlamiyla neymis?
Anlayan oldumu?

A.Alper
31.10.2007, 14:11
Abi,
Onun bir derdi varsa Trabzonsporlulardan kurtulmaktır.Başkan olmak istemiyor ama bizimkiler hala peşinden koşuyor.Platonik aşka benziyor biraz.

Atalay
31.10.2007, 14:24
Sayın Atalay@

Ne zaman, ne yaptı

Evet , doğrudur

Evet buda doğru

Bunada tamam

O şikayetleri sadece Ağaoğlu değil herkes dile getiriyor. Bizde diyoruz ki tesbit ettiğin sorunları gel senin başkanlığında hep beraber çözelim

Bir Trabzonlu olarak sadece gurur duyarım bundan

İyi de bize ne bundan. Gündemimiz futbol ve Trabzonspor

Koydu. Ama bırakın başkanliği adaylığını bile kongreye kadar getiremedi

Hayır koymadı. İstanbulun yolunu tutmak daha mantıklı geldi kendisine

Son 5 yılda ağızlara sakız olan cümle bu. İşte bunun gerçekleşmesi için aday aranıyor

Bu dileğinize katılıyorum ama çok zor. Bazı arkadaşlarımız utanmasalar sayın Yanal'ı istifaya davet edeceklerdi akşam

Bir mukabele, aynen katılıyorum. Zaten sorunun çözümü burda yatıyor

Sevgi saygı bizden abi
Cafer kardeşim benim yazımdan bu kadar alıntı almana gerek yoktu...fikirlerimide sana karşı klavyeye dökmedim..
Katılmayabilirsin ama her satırıda ayrı ayrı yorumlaman biraz acayip olmuş..sevgilerimle..

Enes Berfin
31.10.2007, 16:55
Trabzonsporu elestirecegine Takimin basina gecip baskanlik yapsin, eger onun icin su ve su yanlissa gelsin kendisi hal etsin ve sampiyon olalim, 92 yilindan beri ancak konusur bu adam baska birsey yapmaz, sana gelmen icin yalvaracak degiliz biz baska baskanda buluruz sen merak etme.

Öztürk Adem
31.10.2007, 17:12
adam gıbı adam yıne konusmus agzına saglık onursal baskanım benım

Mustafa OK
31.10.2007, 17:13
buraya yazılanları ahmet ağaoğlu okuyormu yada bilgisi varmı varsa hala ne bekliyor başkanlık için... bende başkan olmasını isteyenlerdenim ama olmayacaksa ikide bir ortalığı bulandırmasın....

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 17:33
Cafer kardeşim benim yazımdan bu kadar alıntı almana gerek yoktu...fikirlerimide sana karşı klavyeye dökmedim..
Katılmayabilirsin ama her satırıda ayrı ayrı yorumlaman biraz acayip olmuş..sevgilerimle..
Abi benimde farklı bir amacım yoktu zaten. Bende senin sorduğun sorulara karşı kendi düşüncelerimi yazdım. Burada sadece kendimi temsil ediyorum herkes gibi. Yalnış anlaşılmasın burada benim yazdıklarım doğru seninkiler yalnış gibi bir düşünce içerisinde değilim. Seninde düşüncelerine cani gönülden saygı duyuyorum.

Saygılarımla

smertkan
31.10.2007, 19:33
Ahmet Ağaoğlu: Trabzonspor birlik olmalı, aday değilim çekildiğim kongreden sonra ne değişti.
YAnıt:Nasihate değil icraate ihtiyacımız var. İdarecici değil lider istiyoruz.
İSkender Önal:Tek Listeyle girilmeli.
Yanıt: Siz neden 3 liste ile girdiniz.Ne değişti.Ayrıca Sn Hacısalihoğlu sizin yüzünüzden çekilmedimi?Ya onun listesine ne oldu.
Nuri Albayrak:Stad yapacağım.Yıldız sözümü sözümü tuttum.Kartal Benzinliği projesi ile kulübe gelir kazandıracağım.Görevimi Yaptım.
Yanıt: Dostlar alışverişte görsün bizi kesmiyor.HA bu arada harcı borcunu kurtarmayan yada mıhı nalından pahalıya gelen işleri şirktlerinizde de yapıyormusunuz?
Emin Kahraman: Borç 20 milyon YTL.Yıllık 50 milyon YTL ye ihtiyaç var.
Yanır:30 Futbolcu alıp 30 göndeririken vede lazaroni ile menajerlere ödenen paraları verirken borcu bilmiyormuydunuz?Ha bu arada hani bay Başkanın kazandırdığı gelirler?
HAşim Sayitoğlu:Sn basın Mensupları izin verirseniz tekrar aday olacağız.Serdar Balide gitmişti, her futbolcuyu gönderebiliriz.
Yanıt: Futbolcular olmasa birde basın olmasa kulüp ne kadar kolay idare edilirdi değilmi?

Ali Şahin
31.10.2007, 21:09
lafla peynir gemisi yürümüyo ahmet efendi

ergin cesit
01.11.2007, 15:06
ahmet ağaoğlu gerçek tranbzon spor taraftarı isen aday lığını koyarsın.yılardır bir kongre yalanı uyduruyorsun.aday ol biz her türlü desteğe varız

Şahinoğlu
01.11.2007, 15:31
Ahmet Ağaoğlu şu camiadaki nadir değerli insanlardandır, bu iş gönül işidir , kendinizi örnek alın burda forumda birisi kötü bir cümle yazsalar kalbiniz kırılır forumu bırakma derecesine gelirsiniz forumdan çok kişi ayrılmıştır bu şekilde, Ahmet Ağaoğlu aday olmuyodur çünki ciğeri beş para etmez tek dertleri para olan ve kişiliği Ahmet Ağaoğlu'nun 10 da 1 i bile olmayan insanlar tarafından tehdit edilmiştir arkadaşı kurşunlanmıştır, zira Ahmet Ağaoğlu bu kurşunlardan korktuğu için değil kalbi kırıldığı için adaylığını çekmiştir, ama iddiam şudur bu seçim değil en geç 1-2 seçime kadar bu kötü gidişe dayanamayıp tüm kırgınlığınıda kenara koyarak çok sevdiği Trabzonspor başkanlığına aday olacaktır.

Great White
01.11.2007, 23:03
Trabzonspor'da yapısal bozukluklar var. Nuri Albayrak yönetiminin iyi bir yönetim olduğunu varsaysak bile camianın desteğini ciddi anlamda kaybetmiş olması büyük bir eksikliktir. Saha sonuçları bir süre iyi gitse de başarı şansı çok düşük olur. Herkesin şapkasını önüne koyup, Trabzonspor menfaatlerini düşünerek, o fedakarlığı göstermeli ve gerekli önlemleri almalıdır.

Kendisi gerçekten değer verdiğim kaliteli bir insandır.

Ama bazı haklı sebepleri olsa dahi burada resmen takiyye yapmış..

Fazlaca boş konuşmuş..

Kendisinin gösteremediği fedakarlığı başkalarından beklemiş..

Ne yazıktır ki şu koca Trabzon' dan başkanlık için adı geçen adamlardan en sevileni ve en isteneni de gene bu kişi..

Sahte değil gerçek bir kahramana ihtiyacımız olduğu kesin..

Ahmet Kuru
02.11.2007, 01:44
Sayın Ağaoğlu saygı duyduğum ve çok sevdiğim bir insandır. Aynı zamanda Trabzonspor için en güzel başkan Adayıdır. Lakin Zamanında onu başkan yaptırmak istemediler. Aslında istediler ama önüne seçenek sundular oda tabikide bu seçeneği kabul etmeyerek Trabzon dan ayrıldı. Bence Trabzonspor a yazık oldu sayın Ağaoğlu'na değil....

UmutBaykan
06.11.2007, 18:02
Ağaoğlu'nun gönlü Trabzon'da
Eski yöneticilerden Ömer Sağır'dan çok çarpıcı açıklamalar....

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden ve Ömer Sağır kongre öncesi başkanlık için isimleri gündeme gelen eski başkan yardımcılarından Ahmet Ağaoğlu'nun hiçbir zaman Trabzonspor'dan uzaklaşmadığını söyledi.

Sağır, Trabzon'da yapılan birlik beraberlik toplantıların Trabzonspor için iyi bir çalışma olduğunu belirterek,”Bu toplantıda önemli olan sonuçtur. Şehir bu birleşmede eğer başkan adayı çıkartamazsa zaman acısından geç kalınmış olur. Bu da Nuri Albayrak'ın işine yarar. Çünkü başkan adayını netleştirip ona göre hareket etmelidir. Ahmet Ağaoğlu gibi isimler bulunup o insanın etrafında birleşmelidir. Çünkü Ahmet Ağaoğlu hiçbir zaman Trabzonspor'dan uzaklaşmamıştır. Hep sıcak bakmıştır. Bakmaya da devam ediyor. Ancak Ahmet Ağaoğlu daha önceki kongrede yaşadığı bir olay yüzünden başkanlıktan çekilmiştir. Ama bazı insanlar bunu yanlış aksattırıyor. Ama kendisi Trabzonspor'un menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmıştır.

Sağır, iki sene önce Nuri Albayrak yönetimi Ali Ağaoğlunu aldığını ve Ağaoğlu'nun Trabzonspor'a yıldız alacağını beyan ettiğini de ifade ederek,”Ali Ağaoğlu ile Ahmet Ağaoğlunu karıştırmasınlar. Birbiriyle bir yakınlık dereceleri yoktur. Sadece soyadı benzerliği vardır. Trabzonspor taraftarları bu konuda yanlış bilgiye sahip oluyor. Ahmet Ağaoğlu Trabzonspor'u sahiplenecek bir isimdir” dedi.

yeni röportaj...

poetricus
06.11.2007, 18:47
Sahte değil gerçek bir kahramana ihtiyacımız olduğu kesin..
Bu kadar. Gerisi zâil ü zâid addolunur.

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 08:15
klübe üye olmayıpta, ahmet ağaoğlu niye gelmiyor, yok efendim korkupta kaçmış,ağaoğlu haksızmış gibi yazılar lütfen yazmasın.çünkü trabzonsporumuza üye olmayanın o konuşmaları yapmaya hakkım yok.

Mayls
07.11.2007, 17:35
klübe üye olmayıpta, ahmet ağaoğlu niye gelmiyor, yok efendim korkupta kaçmış,ağaoğlu haksızmış gibi yazılar lütfen yazmasın.çünkü trabzonsporumuza üye olmayanın o konuşmaları yapmaya hakkım yok.

Kulübe üye olmak zor degil. Ama herkesin imkani olmuyor üyelige.

maskeli61
07.11.2007, 17:42
ahmet agaoglunu hep savundum ve hep istedim ALLAH biliyo kalbimi ersun hocayıda çok istemiştim. Ama artık ahmet agaoglunun adaylıgını (eger olacaksa) açıklaması gerekli kongre gününe kadar bekleyipte tamam adayım demesi ona yakışmaz ahmet agaoglu ya şimdi yada hiç...

Tiko18
07.11.2007, 18:33
ahmet agaoglunu hep savundum ve hep istedim ALLAH biliyo kalbimi ersun hocayıda çok istemiştim. Ama artık ahmet agaoglunun adaylıgını (eger olacaksa) açıklaması gerekli kongre gününe kadar bekleyipte tamam adayım demesi ona yakışmaz ahmet agaoglu ya şimdi yada hiç...

kardes agaoglunu neden bu kadar destekliyorsun??? Simdiye kadar Trabzonspor icin neler yaptida onu Baskanliga layik görüyorsun???

Mayls
07.11.2007, 19:01
kardes agaoglunu neden bu kadar destekliyorsun??? Simdiye kadar Trabzonspor icin neler yaptida onu Baskanliga layik görüyorsun???
Bu görev icin adi gecen diger sahislar Trabzonspor'a neler verdi? Ya da söyle soralim hangi zarari vermediler?

Zafer BİLGİN
07.11.2007, 19:04
Kulübe üye olmak zor degil. Ama herkesin imkani olmuyor üyelige.
kurusıkı yapmıyorum.üye olmak isteyipte maddiyattan dolayı olamıyorum diyenler benimle irtibata geçsin.ben karşılayacağım.z.sadegold@hotmail.com

Mayls
07.11.2007, 19:10
kurusıkı yapmıyorum.üye olmak isteyipte maddiyattan dolayı olamıyorum diyenler benimle irtibata geçsin.ben karşılayacağım.z.sadegold@hotmail.com
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

OFLU
08.11.2007, 02:10
Arkadaslar anlamadigim bisey varsa, niye agaoglu bu forumda bu kadar destekleniyo? Nedeni nedir? Benim bilmedigim kulübe büyük katkilarimi oldu? Onun basarili olacagindan neden bu kadar eminsiniz? Bana biri onun ve Haciosmanoglu arasindaki farki anlatabilirmi??

NEDENMI DESTEKLENIYOR? iYI KOTU VIZYONU VAR NE BILEYIM AZ BUZDA KARIZMA DENEN OTTAN SERPILMIS USTUNE AYRICA KONUSMASI KABUL ETMELIYIM KI ALBAYRAKTAN COK DAHA IYI DIKSIYON VE KELIMELERI KULLANIS BICIMI VE TABI GIYINMEYI BILIYOR..BASKA HICBIRSEY YOK BENCE AGAOGLUNDA HEE BIDE KORKAK

emre610
08.11.2007, 13:32
Genç jenerasyonun tarifi şu formül olsa gerek.. Ersun Yanal+Ahmet Ağaoğlu+24 yıldır şampiyonluk bekleyen taraftar. Bekliyoruz..

Hekimoğlu
08.11.2007, 13:38
golf aşkı ağır basıyor sanırım.yazık.trabzonspor başkanlığı her kula nasip olmaz.

Samet Yildirim
08.11.2007, 15:56
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/913.jpg
Ahmet Ağaoğlu Net Konuştu
Ağaoğlu,trabzonunsesi.com'a konuştu

Golf Federasyonu başkanlığını bir anda bırakamayacağını ifade eden Ağaoğlu, “Bunu yapmam ihanetle eşdeğer. Ama ilerleyen seneler neyi gösterir onu bilemem” diye konuştu

İşte Ağaoğlu'nun açıklamaları…

BUNU YAPAMAM
Şu anda Türkiye'nin en önemli federasyonlarından birinde, Golf Federasyonunda başkanlık yapıyorum. Tabi belli bir kulüpçülük geleneğinden geldiğim içinde federasyon başkanlığını kulüp idarecisi gibi yapıyorum. Türkiye ve dünyadaki organizasyonlar için sürekli koşuşturmaca halindeyim. 5 bin sporcusu bulunan böyle bir federasyonda çok büyük ve önemli projelerimiz bulunmakta. Şimdi insanlar beni buraya seçerken bu beklentilere cevap vermemi bekliyorlar. Bugün kalkıp da onlara, “Ben Trabzonspor Başkanlığına aday olduğum için sizleri bırakıp gidiyorum” demek çok büyük bir ihanet olur. Öncelikle golf federasyonundaki görevlerimi yerine getirmeliyim.

OLSAM NE DEĞİŞİR!
Trabzonspor'un sorunu Ahmet veya Mehmet değil. Ben Trabzonspor kulüp başkanı olsam ne olacak ki? Ahmet Ağaoğlu'nun elinde sihirli değnek yok ki hemen gelip her şeyi değiştirsin. İnsanların öncelikle Trabzonspor'un son on yılına bakması lazım. Bu kulüp bugünlere nasıl geldi. Bunun muhasebesi yapılmalı. Ona göre Trabzonspor'da köklü değişimler reformlar yapılmalı. Yoksa Ahmet Ağaoğlu geldi diğeri gitti demeyle kulüpte bir şey değişmez. Aynı sorunlar yine tekrarlanabilir. Camia bir araya toplanıp, hep birlikte ortak düşünüp ortak bir şekilde karar vermelidir. Dikkat edilirse, Trabzonspor'un son 10 yılda yaşadığı sorunlar hep aynı. Çözüm kökten olmalı.

GÖRÜLMEYEN GRUP
Trabzonspor'un başarılı olabilmesi için görülmeyen ama varolduğu bilinen bütün grupların bir araya gelmesi gerekmektedir. Bunlar deneyimli isimlerden oluşan güçlü bir yönetim ortaya koymalı. Bu oluşan yönetim de Trabzon'daki yerel medyanın desteğini arkasına almalı. Tabi destek uzun soluklu olmalı. Trabzonspor'da ancak bu şekilde yönetimler iş üretip başarılı olabilirler. Yoksa üç adayın yarıştığı kongrede 54 yönetici adayı bulunuyor. Yöneticilikte en önemli şey zamandır. Bu 54 kişiden ancak 20 tanesi kulübe zaman ayırabilir. Diğer 30 kişinin yapacağı bir şey yok. Trabzonspor'da daha önce yöneticilik yapmamış kişilerin aday olması ise hem kulübe hem de kişinin kendisine büyük zarar verir.

BEYLER AMAN DİKKAT!
Trabzonspor'da genel kurul üyelerinin en çok dikkat etmesi gereken konu verilen vaatlerdir. Kongre üyeleri, “Size yıldız futbolcu alacağım” diyen hiçbir yönetime oy vermesin. “Alt yapıya önem vereceğiz” diyen isimlere baksınlar. Çünkü Türkiye liglerinin yüzde 30'u Trabzonlu futbolculardan oluşuyor. Avrupa'da birçok Trabzon kökenli başarılı futbolcu var. Bizimkiler hala yıldızdan bahsediyor. Yıldız futbolcuları elinde tutamayan bir anlayış yıldız futbolcuyu nerden alacak? En büyük yıldızımız Fatih'ti. Stepanov'du. Szymkoviak'tı. Şimdi bu futbolculardan hiç biri ortada yok. Szymek futbolu bıraktı. Genel kurul üyeleri bu tür popülist eylemlerde bulananlara lütfen dikkat etsin.

MAĞDUR EDİLMİŞTİR
Trabzonspor-Sivaspor maçı sonrası Trabzonspor'un ciddi şekilde hakları yendi. Ben de bir federasyon başkanıyım. Kalkıp bir başka federasyonu eleştirmem etik açıdan doğru olmaz. Çünkü ben bu konuda tarafım; Trabzonspor taraftarıyım. Birileri çıkıp bana, “Sen tarafsın. Niye böyle konuşuyorsun” derse buna bir şey diyemem. Ama bana, “Federasyon haklı karar verdi” derse ben de o zaman, “Madem adil karar verdiniz, aynı kararı Galatasaray-Fenerbahçe maçında neden uygulamadınız” derim. Çünkü 3 ay önce oynanan bir müsabakaya başka, şimdi başka karar vermek adil değil bana göre. Çünkü o tarihten bu yana FİFA ve UEFA'nın bu konuda değişen bir kuralı yok. Trabzonspor çok ciddi şekilde mağdur edilmiştir.
atakankadioglu@trabzonunsesi.com (atakankadioglu@trabzonunsesi.com)

gentlemanoflu
08.11.2007, 16:48
Adam başarısızlıktan korkuyor resmen bize cesur başkan lazım.!!

ibrahim_yattara
08.11.2007, 22:43
radyo sporda şöyle bir açıklama yaptı

bir taraftar sitemiz ona bir liste götürmüş ve bu listenin başında bulunurmusunuz demiş oda kabul etmiş. ama listenin başında değil içinde olmam daha iyi olur demiş.

sonra o taraftar sitesine girdiğimde ne göreyim ne admlığım kalmış ne korkaklığım dedi. acaip sitem etti radyosporda ve bu saatten sonra aday olmayacağını açıkladı.

hayret bunu kimse dinlemedimi yahu. bizim siteye bu açıklamalar bomba gibi düşmüştür diyordum..!!!

A.Alper
08.11.2007, 22:44
Üfürmüş...

ibrahim_yattara
08.11.2007, 22:49
bence haklılık payıda vardı. ben trabzonspor yönetimine girdiğimde bir fayda sağlayacağımımı zannediyorlar dedi. hem fedakarlığa kalkışacaksın hemde küfre varan hakaretler işiteceksin. bende olsam kızardım..

Samet Yildirim
08.11.2007, 22:55
Herkese ancak tepki koyarsaniz hic kimseyi begenmezsiniz...

bu zamana kadar hic baskan bastan sonuna kadar dogru dürüst begenilmedi sadece elestirilidi sanki hep elestirmek iyi simdi de AGAOGLU elestiriliyor bakalim ilerki senelerde kim elestirilecek...

sunu bilmek lazim hic bi mükemmel baskan bulamazsiniz her baskanin zayif noktalari vardir her yönü süper olmasi imkanzizdir ABRAMOVICHIN bile zayif noktalari vardir bizler dört dörtlük baskan istiyoruz bu hic bi yerde yok öyle bisi... ama TS lular istiyor ...bu kafayla heralde 100 sene daha bekleriz...

Mehmet Fatih Yavuz
08.11.2007, 23:11
herkes bahane arıyor gelmemek için..
senelerdir baş üstünde tuttuk, bi kıvılcım göstersin diye beklemedik mi??

şimdi kongre geldi.
elini taşın altına sokmayıp eleştirilince, küstüm, oynamıyorum...

ne diyeyim..
ahmet ağaoğlunu iyi insan, bilgili, hitabeti güçlü..

ama o bu takımda sorumluluk almak istemiyor ve bahane sunuyorsa, biz niye isteyelim ki??

fahri işi zorla mı yaptıracağız..

sitede ne zamandan beri olumsuz yazılar varmış dikkat etseymiş keşke..
en çok başkan olarak görülmek istenen kişi kimmiş ona da baksaymış..

gönlü olmayınca iş yapmaya hoca ipe un serermiş..

allah yaptığı işlerde başarısını daim etsin..

istemiyorsa bahaneye gerek yok..

S.DEMİRCİ
09.11.2007, 01:17
bende ağaoğlunu isterim.. ama onun bu işi herkesten çok istemesi lazım... TRABZONSPORa başkan olacaksın.. var mı bundan güzeli...........

halil ibo
09.11.2007, 09:09
Zaten zorla güzellik olmaz.Kendisi aday olsun can feda.Fakat M.Ali Yılmaz vari hareketlerde bulunursa kendi kaybeder.En iyi kendisi bilir herhalde Trabzonlu el-etek öpmeyi sevmez.

Burçak
09.11.2007, 09:28
ADAY OLACAK MI?
http://www.haber61.net/images/news/2680.jpg
Ağaoğlu haber61'e konuştu
08 Kasım 2007 / 20:54
Ahmet Ağaoğlu, haber61.net'e gündeme damgasını vuracak açıklamalarda bulundu.

Ahmet Ağaoğlu, haber61.net'e gündeme damgasını vuracak açıklamalarda bulundu.
Ağaoğlu, dobra dobra konuştu, her şeye cevap verdi. Trabzonspor kongresinde aday olacak mı, Bakan Özak, kendini aradı mı,işte tüm bunların cevabı :

TS'NİN 60 TRİLYON BORCU BENİ ÜRKÜTMÜYOR

Ağaoğlu, Trabzonspor'un 60 trilyonluk borcu, kendini ürkütmediğini belirterek, “Trabzonspor'un borcu beni neden ürkütsün ki. Trabzonspor'un 1 yıllık geliri 40 milyon YTL. Giderleri kıstığınız zaman, bu borcu 2 yıl içinde Trabzonspor çok rahat kapatır. Biz zamanında 70 milyon dolar borcun altına girmiştik. Bu borç neden kapatılmasın ki” dedi.

BİRLİK BERABERLİK OLMADIĞI SÜRECE,TRABZONSPOR'U BUSH BİLE 6 AY YÖNETEMEZ

Sayın Faruk Özak ile, geçenlerde 2 saate yakın konuştuğunu ifade eden Ağaoğlu, “Sayın Faruk Özak, çok sevdiğim değer verdiğim bir kişidir. Kulislerde de Bakan Özak'ın Trabzonspor'un başkanlığı için beni düşündüğü konuşuluyor. Öncelikle ben neden Trabzonspor başkanlığı için isteniliyorum. Tabi ki Trabzonspor'a başkan olacak, başka isim kalmadı. Bu kulüp herkesi öğüttü, başkanları, yöneticileri, teknik adamları hep öğüttü .Herkesi kenara attı, sadece kenarda yarım yamalak, Ahmet Ağaoğlu kaldı. Bazılarına göre o da kalmadı ya. Bu işi sırtına yüklenmemiş, yıpranmamış isim olarak bir tek Ahmet Ağaoğlu kaldı. Kamuoyunun da Ahmet Ağaoğlu'na bir sempatisi var,bu çarkın içine tek girmeyen Ahmet Ağaoğlu kaldı. Şu unutulmamalı ki bu çark Ağaoğlu da öğütür. Bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Trabzonspor'u ne Ahmet Ağaoğlu, ne de Dünyanın süper gücünü yöneten George Bush bile 6 ay yönetemez” diye konuştu.

Kendisine bazı arkadaşların gelerek, Golf Federasyonunu bırakması yönünde telkinlerde bulunduklarını da Ağaoğlu, “Bir camiayı da bu kadar aşağılamanın mantığı var mı ki. Siz bir hizmete talip olmuşunuz, insanlar sizin karşınıza aday çıkarmamışlar. 23 tane kulüp demiş ki, biz sana inanıyoruz, güveniyoruz. Bu işi yapacağınıza güvenimiz tam, biz senin karşına aday dahi çıkartmıyoruz. Ben de bu kişileri bir kenara itemem. Ben de bana bunları söyleyen kişilere bu camiayı bu kadar küçümsemeyin. Golf camiasını bu kadar küçültmeye hakkınız yok. Bu, masa tenisi, halk oyunları federasyonu da olabilirdi”

TRABZONSPOR KİMSENİN AĞZINI AÇMAYACAĞI BAŞKAN ADAYI BULMALI

Trabzonspor camiasının Ağaoğlu ismi üzerinde birleşmeyeceğininin de altını çizen Ağaoğlu, şöyle devam etti:

“Cami kesinlikle benim etrafımda birleşmez, olmayacak işleri konuşmayalım. Trabzon'da 3-4 yazar var, Benim hakkımdaki yazıları geriye giderek, bir okuyun. Adamlar benim üzerimden, Trabzonspora zarar veriyorlar.. Bana zarar veremezler. Sadece benim üzerimden Trabzonspor'a zarar veriyorlar. Camia, hiçbir şekilde hiçbir kimsenin ağzını açamayacağı, başkan adayı bulmak zorunda”

BAKAN ÖZAK'I BİLE İSTİFA ETTİRMEDİK Mİ?

Bu noktaya neden geldiğimizi sorgulamamız gerektiğini de vurgulayan Ağaoğlu, “Yıllardır anlatmaya çalıştım ama kimseye anlatamadım. Arkadaş yapmayın, beni eleştirerek, Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz. Böyle bir kulüp var mı, gelen başkan adayı beğenilmiyor, çok acımazsızca eleştirilerek gönderiliyor. Çok sevdiğimiz değer verdiğimiz Faruk Özak'ı bile istifaya ettirmedik mi, ondan sonra Trabzonspor UEFA'ya bile gidemez oldu. Sen bütün değerlerini harcarsan, yöneticini, başkanını bu kadar acımazsızca harcarsan, elinde bir şey kalmaz tabi ki”

BENİMLE HESABI OLAN BİR ÇOK İNSAN VAR

Gökdeniz'den bu yana 12 yıldan beri alt yapıdan futbolcu çıkmadığını da ifade eden Ağaoğlu,”Trabzonspor dizinin üstüne tam durmaya başladığı zaman birisi çıkıyor ve bir tane vuruyor sürünecek hali kalmıyor.Trabzonspor valla yemin ediyorum, bunlara karşı iyi dayandı. Trabzonspor kulübü başkanlığını yapamamak için 50 tane sebep var. Hepsinden en önemlisi ben başkan olduğum taktirde, benim düşündüğüm anlamda arkamda destek bulacağıma, Trabzonspor kulübüne destek verileceği konusunda endişelerim var. Benimle hesabı olan bir çok insan var. Benimle uğraşan insanlar Trabzonspor'u da yıpratacak, tartışma kısır döngüye dönüşecek”

TEHDİT EDİLDİM DEMEDİM.

Bir Ahmet Ağaoğlu, Bakan Özak'ların bir daha gelmeyeceğnii zamanında düşünmek gerektiğini söyleyen Ağaoğlu, “Trabzonspor'da hiç bir siyasi beklentim yokken, bu kadar neden eleştirildiğime anlam veremiyorum. Biz dedik ki, ben Trabzonspor'a başkan olursam, bu kulübü kimsenin aleti etmeyeceğim. Ben tehdit edildiğimi hiçbir zaman söylemedim ki, zaten aday yoktu, beni kim tehdit edecek. İki tane aday olur da, ben seni tehdit ediyorum Ağaoğlu der, öyle bir durumda söz konusu değildi. Bana dediler ki, listene şuradan, şunu, buradan bunu al. Ben de dedim ki buyrun o zaman siz yapın. Listeni böleriz dediler. Hiç hayatım boyumca tanımadığım adayları listeme alacağım. Neymiş iyi adamlarmış. Rahmetli babamda iyi adamdı. İyi insan olmakla Trabzonsporu yönetmek aynı şey mi. Biz senin listeni Özkan Sümer zamanında deldik şimdi de deleriz. Tamam buyrun, kendiniz yapın o zaman dedim. Camia bu olayları bu şekilde algılamak isterse, benim de yapacağım bir şey yoktu. Ama ben de hata yaptım, niye çekip gidiyorsun, hiç değilse bu lafları duymazdın”

HERKES ŞAPKASINI ÖNÜNE KOYSUN

Futbol kulübü yöneticiliği gönül işi olduğunu da belirten Ağaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:
Bu işe kalkışan bir insanın 50 defa düşünmesi lazım. Geriye bakıyorsun, Yıldırım Demirören arkadaşımdır, yerinde olmak istemem. Son 10 gündür, Yıldırım'ın yaşadıklarını ben biliyorum. Yıldırım, her şeye kötü olsun, diye mi Beşiktaş'a başkan oldu. Şimdi de yerden yere vuruluyor. Özcan Canaydın'ı Galatasaray hasta etti. Herkes şapkasını önüne koysun, iyi düşünsün, kendi içinde ön koşulsuz, kayıtsız şartsız, birlik ve beraberlik sağlanmadıktan sonra Trabzonsporun işi zor. Bugünlerimi de ararız. Bu kafayla da gidersek de arayacağız”

Osman BAŞKIR / Selahattin AYDINLI

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

VAROLFSAYIL
09.11.2007, 14:09
Herseyi Biliyor Erbabindan Demecler
Biliyorsan Acik Acik Anlat Ve Gel Bu Isleri Duzelt
Duzeltmek Istiyene Yardim Et Destek Ver
Lo Lo Lo Konusmakla Gecti Yillar

Mayls
09.11.2007, 14:34
Sen aday ol eminim kimse agizini acmaz.

Cafer Bulur
09.11.2007, 17:25
yukardaki aciklamalarindan aday olmayacagi anlasiliyor.kendisinin de dedigi gibi bu is gönül isi. gönülden yapmak istemiyorsa aday olmasin.zorla güzellik olmaz .

BURAK DOGU
09.11.2007, 17:28
seçilememe korkusu olduğuna inanmıyorum.ama seçime girdiği zaman şu anki mevcut sistemde nasıl dönüyor işler.mahmutun adamını alınca 500 oy sana mehmetin adamlarını alıncada 500 oy daha sana. ne oldu seçimi kazandım oluyor.adamda bu sistemden rahatsız.diyorki herkes beni aday göstersin.istediğim listeyi kurayım.vede başarılı olayım.yoksa seçilecek liste şu anki yönetimden farkı olmaz.kafa başka yere gider ayaklar başka yere gider.vede mevcut durumda tek aday haricinde ahmet ağaoğlunun aday olmamasını mantıklı buluyorum

bu konu için yazılan tüm yazıları okudum ve en akıllıca ve olayları objektif olarak yorumlayan ve düşüncelerime yakın düşünceler bildiren yazıyı arkadaşım satırlara dökmüş...

arkadaşlar artık ayrımcılığı bırakalım ve bu adamı destekleyelim söylediklerini anlamadan dinlemeden böyle demiş şöyle demiş tarzı konuşmayalım lütfen... denize düştük zaten can simidimiz görünüyor... ya tutunur karaya çıkar kurtuluruz yada can simidi gördüğümüz yılan çıkar kaderimize razı geliriz....

zaten denizdeyiz tutunsakta tutunmasak ta boğulacağız... en azından gözlerimize inanalım ve can simidini yılan bu diye beynimize işlemeyelim

Ağaoğlu' nun başkan olmasını isteyenlerdenim ve tam destek hep destek...

sanatik
09.11.2007, 17:52
Ahmet Agaoglu realist. Yukardaki yazida basina gelebileceklerini simdiden kestirerek neden baskan olmak istemedigini aciklamis. Ha burda 3-50 kisi simdi birlik beraberlikden bahseder ahmet agaoglu ile trabzonsporu kurtaracak diye yola cikacagini düsünebilir. Trabzonsporun bulundugu durumu bir baskan tek basina cözemeyecegine dikkat cekiyor halen ahmet agaoglu gelsin diyoruz. Ahmet agaoglu senol günesin basina gelenleri görmedimi ? Ne oldu senol günese nerde ? Ya diger degerlerin ? Ahmet agaoglu basina gelecekleri kestirerek bu sartlar altinda olmaz diyor. Esas mesele ahmet agaoglunu kurtarici olarak beklemek yerine trabzonsporlularin kendilerini bir sorgulamasi gerek. Onu istemem bunu istemem son aday ahmet agaoglu onu bitirdikden sonra sira kimde ?

lazooo28
09.11.2007, 18:51
"Trabzon'u Bush bile 6 ay yönetemez"

Trabzonspor'un eski yöneticisi Ahmet Ağaoğlu, camiada birlik ve beraberlik olmadığı sürece Bordo-Mavili Kulübü Bush'un bile 6 ay yönetemeyeceğini söyledi.

Bordo mavili kulüpte geçmişte yöneticilik yapan ve Aralık ayında yapılacak olan kongrede başkanlık için ismi geçen Ahmet Ağaoğlu, ilginç açıklamalarda bulundu. 'haber61.net' adlı internet sitesine konuşan Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un 60 trilyonluk borcunun kendisini ürkütmediğini söyledi. Ağaoğlu, "Trabzonspor'un borcu beni neden ürkütsün ki. Trabzonspor'un 1 yıllık geliri 40 milyon YTL. Giderleri kıstığınız zaman, bu borcu 2 yıl içinde Trabzonspor çok rahat kapatır. Biz zamanında 70 milyon dolar borcun altına girmiştik. Bu borç neden kapatılmasın ki." dedi. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Özak ile geçtiğimiz günlerde 2 saate yakın bir görüşme yaptığını ifade eden Ağaoğlu, "Sayın Faruk Özak, çok sevdiğim değer verdiğim bir kişidir. Kulislerde de Bakan Özak'ın Trabzonspor'un başkanlığı için beni düşündüğü konuşuluyor. Öncelikle ben neden Trabzonspor başkanlığı için isteniliyorum. Tabi ki Trabzonspor'a başkan olacak, başka isim kalmadı. Bu kulüp herkesi öğüttü, başkanları, yöneticileri, teknik adamları hep öğüttü .Herkesi kenara attı, sadece kenarda yarım yamalak, Ahmet Ağaoğlu kaldı. Bazılarına göre o da kalmadı ya. Bu işi sırtına yüklenmemiş, yıpranmamış isim olarak bir tek Ahmet Ağaoğlu kaldı. Kamuoyunun da Ahmet Ağaoğlu'na bir sempatisi var, bu çarkın içine tek girmeyen Ahmet Ağaoğlu kaldı. Şu unutulmamalı ki bu çark Ağaoğlu'nu da öğütür. Bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Trabzonspor'u ne Ahmet Ağaoğlu, ne de Dünyanın süper gücünü yöneten George Bush bile 6 ay yönetemez." diye konuştu.
Kendisine bazı arkadaşların gelerek, Golf Federasyonunu bırakması yönünde telkinlerde bulunduklarını dile getiren Ağaoğlu, açıklamasını şöyle sürdürdü: "Bir camiayı da bu kadar aşağılamanın mantığı var mı ki. Siz bir hizmete talip olmuşunuz, insanlar sizin karşınıza aday çıkarmamışlar. 23 tane kulüp demiş ki, biz sana inanıyoruz, güveniyoruz. Bu işi yapacağınıza güvenimiz tam, biz senin karşına aday dahi çıkartmıyoruz. Ben de bu kişileri bir kenara itemem. Ben de bana bunları söyleyen kişilere bu camiayı bu kadar küçümsemeyin. Golf camiasını bu kadar küçültmeye hakkınız yok. Bu, masa tenisi, halk oyunları federasyonu da olabilirdi."
TRABZONSPOR KİMSENİN AĞZINI AÇMAYACAĞI BAŞKAN ADAYI BULMALI
Trabzonspor camiasının Ağaoğlu ismi üzerinde birleşmeyeceğinin de altını çizen Ağaoğlu, konuşmasına şöyle devam etti: "Camia kesinlikle benim etrafımda birleşmez, olmayacak işleri konuşmayalım. Trabzon'da 34 yazar var, Benim hakkımdaki yazıları geriye giderek, bir okuyun. Adamlar benim üzerimden, Trabzonspora zarar veriyorlar.. Bana zarar veremezler. Sadece benim üzerimden Trabzonspor'a zarar veriyorlar. Camia, hiçbir şekilde hiçbir kimsenin ağzını açamayacağı, başkan adayı bulmak zorunda."
Bu noktaya neden geldiğimizi sorgulamamız gerektiğini de vurgulayan Ağaoğlu, "Yıllardır anlatmaya çalıştım ama kimseye anlatamadım. Arkadaş yapmayın, beni eleştirerek, Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz. Böyle bir kulüp var mı, gelen başkan adayı beğenilmiyor, çok acımazsızca eleştirilerek gönderiliyor. Çok sevdiğimiz değer verdiğimiz Faruk Özak'ı bile istifaya ettirmedik mi, ondan sonra Trabzonspor UEFA'ya bile gidemez oldu. Sen bütün değerlerini harcarsan, yöneticini, başkanını bu kadar acımazsızca harcarsan, elinde bir şey kalmaz tabi ki." ifadelerini kullandı.
Gökdeniz'den bu yana 12 yıldan beri alt yapıdan futbolcu çıkmadığını da ifade eden Ağaoğlu, "Trabzonspor dizinin üstüne tam durmaya başladığı zaman birisi çıkıyor ve bir tane vuruyor sürünecek hali kalmıyor.Trabzonspor valla yemin ediyorum, bunlara karşı iyi dayandı. Trabzonspor kulübü başkanlığını yapamamak için 50 tane sebep var. Hepsinden en önemlisi ben başkan olduğum taktirde, benim düşündüğüm anlamda arkamda destek bulacağıma, Trabzonspor kulübüne destek verileceği konusunda endişelerim var. Benimle hesabı olan bir çok insan var. Benimle uğraşan insanlar Trabzonspor'u da yıpratacak, tartışma kısır döngüye dönüşecek." diye konuştu.

TEHDİT EDİLDİM DEMEDİM
Ağaoğlu, "Trabzonspor'da hiç bir siyasi beklentim yokken, bu kadar neden eleştirildiğime anlam veremiyorum. Biz dedik ki, ben Trabzonspor'a başkan olursam, bu kulübü kimsenin aleti etmeyeceğim. Ben tehdit edildiğimi hiçbir zaman söylemedim ki, zaten aday yoktu, beni kim tehdit edecek. İki tane aday olur da, ben seni tehdit ediyorum Ağaoğlu der, öyle bir durumda söz konusu değildi. Bana dediler ki, listene şuradan, şunu, buradan bunu al. Ben de dedim ki buyurun o zaman siz yapın. Listeni böleriz dediler. Hiç hayatım boyumca tanımadığım adayları listeme alacağım. Neymiş iyi adamlarmış. Rahmetli babamda iyi adamdı. İyi insan olmakla Trabzonsporu yönetmek aynı şey mi. Biz senin listeni Özkan Sümer zamanında deldik şimdi de deleriz. Tamam buyrun, kendiniz yapın o zaman dedim. Camia bu olayları bu şekilde algılamak isterse, benim de yapacağım bir şey yoktu. Ama ben de hata yaptım, niye çekip gidiyorsun, hiç değilse bu lafları duymazdın." sözlerini kullandı.
Futbol kulübü yöneticiliği gönül işi olduğunu da belirten Ağaoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: "Bu işe kalkışan bir insanın 50 defa düşünmesi lazım. Geriye bakıyorsun, Yıldırım Demirören arkadaşımdır, yerinde olmak istemem. Son 10 gündür, Yıldırım'ın yaşadıklarını ben biliyorum. Yıldırım, her şeye kötü olsun, diye mi Beşiktaş'a başkan oldu. Şimdi de yerden yere vuruluyor. Özhan Canaydın'ı Galatasaray hasta etti. Herkes şapkasını önüne koysun, iyi düşünsün, kendi içinde ön koşulsuz, kayıtsız şartsız, birlik ve beraberlik sağlanmadıktan sonra Trabzonsporun işi zor. Bugünlerimi de ararız. Bu kafayla da gidersek de arayacağız."

ligtv

sarman61
09.11.2007, 18:57
Lig Tv ye verdiği ropörtaj beni gerçekten etkiledi. Çok doğru şeyler söylemiş. İlk defa bir konuşması hoşuam gitti. Trabzonspor herekezi öğütüyor kenarda birtek ben kaldım benide öğütüp kenara atar diyor haklıda.

Bizim sitenin içindeki öğütücülere yani sert eleştiricilere baksanıza. Sürekli olarak başkan isitfa istifa Trabzonsporda böyle taraftar ve muhalif olduğu müddetce bize şampiyonluk ve başarı haram.

Travelair
10.11.2007, 11:22
Bush bile yönetemez 6 ay, son yönetim 2 seneyi tamamlıyor, bilgilerine...
Biraz icraat görmeden, söyledikleri laf-ı güzaf haline gelmeye başladı giderek, bu da bilgilerine

mensure 61
10.11.2007, 13:05
Konuşuyor ama hiç birşey yapmıyor ! Bir insan nasıl bu kadar duyarsız olabilir ?

Mayls
10.11.2007, 13:56
Konuşuyor ama hiç birşey yapmıyor ! Bir insan nasıl bu kadar duyarsız olabilir ?
Haberi okursan neden birsey yapmadigini anlarsin.

Vkgz
10.11.2007, 13:58
Trabzonspor kimseye muhtaç değil...

sanatik
10.11.2007, 15:09
Lig Tv ye verdiği ropörtaj beni gerçekten etkiledi. Çok doğru şeyler söylemiş. İlk defa bir konuşması hoşuam gitti. Trabzonspor herekezi öğütüyor kenarda birtek ben kaldım benide öğütüp kenara atar diyor haklıda.

Bizim sitenin içindeki öğütücülere yani sert eleştiricilere baksanıza. Sürekli olarak başkan isitfa istifa Trabzonsporda böyle taraftar ve muhalif olduğu müddetce bize şampiyonluk ve başarı haram.

Baskan istifa konusu yilbasindan beri mevcut. Bu yil icinde olup bitenlerden sonra bende özellikle kongreye yaklasdikca daha uygun bir yönetim, yeniden aday olmamasi istegiyle konuya katildim. Ben halen senol günesin gönderilmesine kizan birisiyim. Lazaroni gibi bir alkoligi takimin basina getiren yönetime kizdigim gibi. Bazi gercekleri görüp (yöneticilik yoksa nedir ? ilerisini göremeyen adamlara yöneticimi deniyor ?) hareket etmek, dogru karar vermek. Albayrak verdigi sözleride bile daha yerine getiremedi kivirip duruyor. Sana bir örnek veriyim. Sivasspor 5 mac ceza karari ardindan baskanimiz bir tv da spor programina katiliyor ve iki yazar konugundan biri diyorki trabzonspor sampiyonlugu mucize, oda buna katiliyor, istanbul cok öyle cok böyle bizim sampiyonlugumuz mucize diyor ve diger yazar sanki trabzonsporlu gibi diyorki yok canim 6 kere sampiyon olan yine olur ne mucizesi. Ama iki mac kazandikdan sonra sampiyonlukdan bahsediyor bizm baskan. Bunu anlayan varsa bana anlatsin ?

Agaoglu böyle yapacagina inanmiyorum. Trabzonsporun akilli bir baskana ihtiyaci var. Bizim tv larda morilimizzi bozan degil moral veren. Albayrak trabzonspora destek olmak istiyorsa baska türlü destek olsun.

ersanozcan61
11.11.2007, 14:53
Yaaa ArkadaŞlar AĞaoĞlu Nun Reklamami İhtİyaci Var SaÇmalamayalim LÜtfen Bu Adama İnanin Sadece AdayliĞini Çektİmİ Çekmek Zorundami Kaldi Bunuda Bİlmİyoruz Ama Tek YakiŞacak Adam En Azindan KonuŞmasini Bİlen Nasil Hareket EdeceĞİnİ Bİlen Ve Tam Bİr YÖnetİcİ Vasfina Sahİp Tek KİŞİ Sonuna Kadar Dİyorum Ahmet AĞaoĞlu

UmutBaykan
11.11.2007, 14:57
http://www.takagazete.com/haber_images/baskan_11112007.131130.jpg

Trabzonspor'un eski yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu bomba açıklamalar yaptı!

Bordo mavili camianın Ağaoğlu ismi üzerinde birleşmeyeceğinin altını çizen Ağaoğlu, "Bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Trabzonspor'u ne Ahmet Ağaoğlu ne de George Bush bile 6 ay yönetemez" dedi.

Ahmet Ağaoğlu, Trabzonspor'un 60 trilyonluk borcunun kendini ürkütmediğini söyledi. Geçmişte Trabzonspor'un 70 milyon dolar borcun altına girdiğini hatırlatan Ağaoğlu, "Trabzonspor'un borcu beni neden ürkütsün ki. Trabzonspor'un 1 yıllık geliri 40 milyon YTL. Giderleri kıstığınız zaman bu borcu 2 yıl içinde Trabzonspor çok rahat kapatır. Biz zamanında 70 milyon dolar borcun altına girmiştik. Bu borç neden kapatılmasın ki" diye konuştu.

Bayındırlık ve İskan Bakanı da olan Trabzonspor eski başkanlarından Faruk Nafiz Özak ile geçtiğimiz günlerde bir görüşmesi olduğunu kaydeden Ağaoğlu, "Sayın Faruk Özak, çok sevdiğim değer verdiğim bir kişidir. Kulislerde de Bakan Özak'ın Trabzonspor'un başkanlığı için beni düşündüğü konuşuluyor. Öncelikle ben neden Trabzonspor başkanlığı için isteniliyorum. Tabii ki Trabzonspor'a başkan olacak başka isim kalmadı. Bu kulüp herkesi öğüttü, başkanları, yöneticileri, teknik adamları hep öğüttü. Herkesi kenara attı, sadece kenarda yarım yamalak, Ahmet Ağaoğlu kaldı. Bazılarına göre o da kalmadı ya. Bu işi sırtına yüklenmemiş, yıpranmamış isim olarak bir tek Ahmet Ağaoğlu kaldı. Kamuoyunun da Ahmet Ağaoğlu'na bir sempatisi var, bu çarkın içine tek girmeyen Ahmet Ağaoğlu kaldı. Şu unutulmamalı ki bu çark Ağaoğlu'nu da öğütür. Bu camia birlik ve beraberlik sağlayamadığı sürece, Trabzonspor'u ne Ahmet Ağaoğlu ne de dünyanın süper gücünü yöneten George Bush bile 6 ay yönetemez" şeklinde konuştu.

Kendisine bazı arkadaşların gelerek, Golf Federasyonu'nu bırakması yönünde telkinlerde bulunduklarını da anlatan Ağaoğlu, "Bir camiayı da bu kadar aşağılamanın mantığı var mı ki. Siz bir hizmete talip olmuşunuz, insanlar sizin karşınıza aday çıkarmamışlar. 23 tane kulüp demiş ki, biz sana inanıyoruz, güveniyoruz. Bu işi yapacağınıza güvenimiz tam, biz senin karşına aday dahi çıkartmıyoruz. Ben de bu kişileri bir kenara itemem. Ben de bana bunları söyleyen kişilere bu camiayı bu kadar küçümsemeyin. Golf camiasını bu kadar küçültmeye hakkınız yok. Bu, masa tenisi, halk oyunları federasyonu da olabilirdi" dedi.

"Trabzonspor, Kimsenin Ağzını Açmayacağı Başkan Adayı Bulmalı"

Trabzonspor camiasının Ağaoğlu ismi üzerinde birleşmeyeceğinin de altını çizen Ağaoğlu, "Camia kesinlikle benim etrafımda birleşmez, olmayacak işleri konuşmayalım. Trabzon'da 3-4 yazar var, benim hakkımdaki yazıları geriye giderek, bir okuyun. Adamlar benim üzerimden, Trabzonspor'a zarar veriyorlar. Bana zarar veremezler. Sadece benim üzerimden Trabzonspor'a zarar veriyorlar. Camia, hiçbir şekilde hiçbir kimsenin ağzını açamayacağı, başkan adayı bulmak zorunda. Yıllardır anlatmaya çalıştım, ama kimseye anlatamadım. Arkadaş yapmayın, beni eleştirerek, Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz. Böyle bir kulüp var mı, gelen başkan adayı beğenilmiyor, çok acımazsızca eleştirilerek gönderiliyor. Çok sevdiğimiz değer verdiğimiz Faruk Özak'ı bile istifa ettirmedik mi, ondan sonra Trabzonspor UEFA'ya bile gidemez oldu. Sen bütün değerlerini harcarsan, yöneticini, başkanını bu kadar acımazsızca harcarsan, elinde bir şey kalmaz tabii ki" ifadelerini kullandı.

Ağaoğlu, Gökdeniz'den bu yana 12 yıldan beri altyapıdan futbolcu çıkmadığını da belirterek, "Trabzonspor dizinin üstüne tam durmaya başladığı zaman birisi çıkıyor ve bir tane vuruyor sürünecek hali kalmıyor. Trabzonspor, valla yemin ediyorum, bunlara karşı iyi dayandı. Trabzonspor kulübü başkanlığını yapmamak için 50 tane sebep var. Hepsinden en önemlisi ben başkan olduğum takdirde, benim düşündüğüm anlamda arkamda destek bulacağıma, Trabzonspor kulübüne destek verileceği konusunda endişelerim var.

Benimle hesabı olan birçok insan var. Benimle uğraşan insanlar Trabzonspor'u da yıpratacak, tartışma kısır döngüye dönüşecek" diye konuştu.

"Tehdit Edildim Demedim"

"Trabzonspor'da hiçbir siyasi beklentim yokken, bu kadar neden eleştirildiğime anlam veremiyorum" diyen Ağaoğlu, "Biz dedik ki, ben Trabzonspor'a başkan olursam, bu kulübü kimsenin aleti etmeyeceğim. Ben tehdit edildiğimi hiçbir zaman söylemedim ki, zaten aday yoktu, beni kim tehdit edecek. İki tane aday olur da, 'Ben seni tehdit ediyorum Ağaoğlu' der, öyle bir durum da söz konusu değildi. Bana dediler ki, 'Listene şuradan, şunu, buradan bunu al' Ben de dedim ki buyurun o zaman siz yapın. 'Listeni böleriz' dediler. Hayatım boyumca hiç tanımadığım adayları listeme alacağım. Neymiş iyi adamlarmış. Rahmetli babam da iyi adamdı. İyi insan olmakla Trabzonspor'u yönetmek aynı şey mi ? 'Biz senin listeni Özkan Sümer zamanında deldik, şimdi de deleriz' Ben de o zaman 'Tamam buyurun, kendiniz yapın' dedim. Camia bu olayları bu şekilde algılamak isterse, benim de yapacağım bir şey yoktu. Ama ben de hata yaptım, niye çekip gidiyorsun, hiç değilse bu lafları duymazdın" ifadelerini kullandı.

Futbol kulübü yöneticiliğinin gönül işi olduğunu da hatırlatan Ağaoğlu, "Bu işe kalkışan bir insanın 50 defa düşünmesi lazım. Geriye bakıyorsun, Yıldırım Demirören arkadaşımdır, yerinde olmak istemem. Son 10 gündür, Yıldırım'ın yaşadıklarını ben biliyorum. Yıldırım, her şeye kötü olsun, diye mi Beşiktaş'a başkan oldu. Şimdi de yerden yere vuruluyor. Özhan Canaydın'ı Galatasaray hasta etti. Herkes şapkasını önüne koysun, iyi düşünsün, kendi içinde ön koşulsuz, kayıtsız şartsız, birlik ve beraberlik sağlanmadıktan sonra Trabzonspor'un işi zor. Bugünlerimizi de ararız. Bu kafayla da gidersek de arayacağız" diyerek sözlerini noktaladı.

Murat Varol
13.11.2007, 15:55
nedir ya burdaki bazı arkadaşların herkesi suçlayan yargılayan tavırları ağaoğlu başkan olsa iyi seyler yapsa da ayağını kaydırmak için sırada bekleyen çok insan olacak. mesele ağaoğlu hacıosmanoğlu albayrak meselesi olmamalı yoksa bu tribünler herkes için istifa diye bağırır isimler.. taraftarın da değişmesi gerekir bazı arkadaşların ilk önce cebindeki parayla bilet alıp maça girme alışkanlığı kazanmalı. sorunlarımız derin..

maskeli61
13.11.2007, 22:24
Bencede Agaoglu Elİnİ TaŞin Altina Koymali .. Daha Elİnİ TaŞin Altina Koymadan Elİm Acir Dİyo Bunlar Agaoglundan Beklemedİgİm Şeyler. Şunu Dese ŞaŞirmam Bakin Bunlar Bunlar Var Bİlİyorum Ve Gelİyorum Hepsİnİn Üstesİnden Gelİcez Dese Tamam Dİcem. Hep Ahmet Agaoglu Dİyorum Tek Aday Dİyorum Ama Gelmeden BÖyle Yapacaksa. Yanİ Ben Yapamam Dİyo AÇik AÇik O Zmana Zorla GÜzellİk Olmaz Ahmet Agaoglu Çok Enteresan Bİ AÇiklama YapmiŞsin. Şİmdİye Kadar Hep Savun Dum Ama Şİmdİ Benİmde Kafam KariŞti . HerŞeyİn Hayirlisi Olsun Bakalim Bekleyİp GÖrecegİz. İnŞanlah Ben Şuan Ahmet Agaoglunu EleŞtİrdİgİme Ve Bunlari Yazdigima PİŞman Olurum...

LazAnisT
28.11.2007, 16:07
Ağaoğlu TS kongresinde yok
27 Kasım 2007 / 19:28
Ahmet Ağaoğlu, 15-16 Aralık tarihlerinde yapılacak Trabzonspor kongresine katılamayacak.
Bayındırlık iskân Bakanı Faruk Özak'ın kendisine başkanlık teklifinde bulunmasına rağmen bazı nedenlerden dolayı bu teklifi kabul etmeyen, Trabzonspor eski başkan yardımcılarından Ahmet Ağaoğlu eşi ile birlikte kutsal topraklara gitti.

Hac vazifesini yerine getirmek için geçen hafta hacca giden Ağaoğlu'nun 15–16 Aralık tarihleri arasında Trabzonspor'un yapılacak olan olağan kongresinde bulunmayacak.

Ağaoğlu yakın çevresine , Trabzonspor'un her zaman yanında olduğunu Sadri Şener'in isminin Trabzonspor'a ayağa kaldıracak bir isim olduğunu söylediği öğrenildi.

Az önce radyosporda programı vardı burdada hacca gitti deniliyor biri yalan söylüyor ama:)

hodlu
28.11.2007, 17:22
Kardeşim ben artık Ahmet Ağaoğlu diye bir adam tanımıyorum.O Trabzonsporlu olmadığını bu geçen 2 yılda kanıtladı.Gelse de onu Trabzonspor kulübüne kim başkan yapacak, geçti o tren sn. Ağaoğlu.Ben bu konu ile ilgili forum açtım ama engellendi, nedenini anlayamadım.Kısacası Trabzonspor sayesinde adını duyuran,reklam yapan sonrada vefasızlık yapanı biz affetmeyiz...

Cafer KILIÇSOY
28.11.2007, 23:12
Evet Süleyman Abiyinde dediği gibi bugün Radyospordaydı kendisi. Trabzondan, Golften Erzuruma golf sahası kuracaklarından bahsetti.

Söylediği bir cümle insanın kanını donduracak cinsten. Ağaoğlu aday olduğu zaman Trabzonda bir kişi kendisine aynen şunu söylemiş; Trabzonspor seninle şampiyon olacağına bizimle 3. lige düsşün daha iyi.

Murat Hızal
28.11.2007, 23:33
Evet Süleyman Abiyinde dediği gibi bugün Radyospordaydı kendisi. Trabzondan, Golften Erzuruma golf sahası kuracaklarından bahsetti.

Söylediği bir cümle insanın kanını donduracak cinsten. Ağaoğlu aday olduğu zaman Trabzonda bir kişi kendisine aynen şunu söylemiş; Trabzonspor seninle şampiyon olacağına bizimle 3. lige düsşün daha iyi.

Kim söylemiş,açıklasın bizde bilelim dostumuzu düşmanımızı.

LazAnisT
29.11.2007, 10:20
Ahmet Ağaoğlu kaçıp gitti denilen kongrede yaşananları tam anlamıyla isimleriyle beraber açıklamadıktan sonra taraftarın kafasında hep soru işaretleri kalacaktır.

efulim67
30.11.2007, 00:03
"Ama ben de hata yaptım, niye çekip gidiyorsun, hiç değilse bu lafları duymazdın”

Bu sözlerine karşılık.
Buyur bugün o günün günahını çıkar. O gün sana umut bağlayanlara karşı, Trabzonspora karşı borcunu öde!

maskeli61
30.11.2007, 12:13
nerdesin AGAOGLU..........?????????????????????????? :(

Hekimoğlu
30.11.2007, 12:14
sadri şener'in listesine girme ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor.hayırlısı.sadri şener de bir daha ki seçimde ağaoğluna başkanlığı devreder.

serdar61
30.11.2007, 15:08
sadri şener'in listesine girme ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor.hayırlısı.sadri şener de bir daha ki seçimde ağaoğluna başkanlığı devreder.

ahh ahh... nerdeeeee..

Öztürk Adem
30.11.2007, 16:56
su anda sadece yapacagı 1 sey var sadrı sener ın yanında yonetıme katılmalı bence

Tolpaş61
30.11.2007, 17:45
kuru gürültü ile takıma hiçbir faydası olamaz.şu anda benden tek farkı parasının fazlalığı.içraat yapacaksa açıklama yapsın yoksa tirbüne çıksın.