PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nedir Bu Hakemlerden Çektiğimiz!

Mert Zaman
29.10.2007, 22:58
neden butun hakemler bize karsı bu hakemler valla futboldan sogutuo adamı sizcede ole dilmi

KUTADGU
29.10.2007, 23:02
Aslında üzerinde durulması gereken bir konu. Ama mantıklı ve de delilli...

Lig başından itibaren elimizde delil teşkil edilecek hakemlerle ilgili her türlü yazı, görüntü, video vb. burada tartışabiliriz...

Mert Zaman
29.10.2007, 23:10
bence her macta hakem bize haksızlık yapıyor mesela trabzonspor-besiktas macındaki son gol faul oldu hakem devam dedi kontradan yedik golu mesela

Mert Zaman
29.10.2007, 23:12
buda benden hakemlere :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=cEu_oa1WwZo
izleyin

Erdem Keser
29.10.2007, 23:18
Kilit...:D

Cem Balcı
29.10.2007, 23:56
hakemlerden çekmeyen takım yok zaten bide biz çekelim nolcak...

poetricus
30.10.2007, 02:01
Hakemlerden çekmeyen takım yok zaten.
Var. ismi lazım değil, ama baş harfi Galatasaray!
Bir de bizimle karşılaşan pekçok takım en azından bir maçlık hakemlerden çekmiyor.

Ömer TOPAL
30.10.2007, 09:12
en son kayseri maçında yattaranın çift sarıdan atılması....beni çıldırttı....yerde adam görmesinler direk kart veriyorlar....söylendim o maçta...bırakın yabancı futbolcu almayıda yabancı hakem getirin şu maçlara...

poetricus
30.10.2007, 09:20
bırakın yabancı futbolcu almayıda yabancı hakem getirin şu maçlara...
İyi de bu kadar ucuz oldukları halde yerli hakemleri satın alamıyoruz, yabancıları nasıl alacağız?

ofluhalit
30.10.2007, 13:18
bıçakcıdan kurtulduk ulusoy geldi daha kötü oldu.gerçi ulusoy zamanında hep gayse kollanmıştır buna alışmıştıkta bu kadar çok hakem hatasıyla puan kaybetmek insanın zoruna gidiyor.ulusoyyyy istifaaaa git gayseye başkan ol.tabii gücün yetersee.

KeLLoO
30.10.2007, 14:05
geciniz lütfen

OYılmaz
30.10.2007, 16:01
Hakem Hakem dediğin nedirki Gülüm Bir düdük çalar ana avrad küfür yer Bir düdük Çalar Dayak Yer ... !!!

Çağatay_
30.10.2007, 16:05
buda benden hakemlere :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=cEu_oa1WwZo
izleyin

bu hakem çok ünlü..graham poll sanırım

hüseyin1975
30.10.2007, 16:45
Var. ismi lazım değil, ama baş harfi Galatasaray!
Bir de bizimle karşılaşan pekçok takım en azından bir maçlık hakemlerden çekmiyor.

Son Harfi Ulusoy olmasin?

Rahim.K
30.10.2007, 18:31
Nalet olsun bu hakemlere.Dün Ahmet çakar bile yattaranın 2 pozisyonuna müdahele yok dedi.Aslında rüştüdeki gibi affetmeleri lazım ama nerdeeeee.
Yönetim yine hakkımızı koruyamıyor.Birde Ersun geldi,herşey bitti.

yaranozlu
30.10.2007, 19:30
arkadaşlar hala alışamadınız mı? inanın hakem hatalarına küfür bile etmiyom artık. o derece alıştım, her maç beklerim ve hata olur, rahatlarım. Olmazsa şaşırırım!... Bu yüzden bu takımı skor ne olursa olsun izlerim, maksat maçı izleyip destek verdiğimizi göstermek, ama elbet bi gün bazı güçler elimize geçecek, o zaman da tersi olur. Biz devrimimizi yapmışız, daha hiç şampiyon olmasak bile Trabzonla, Çanakkale savaşından nasıl gurur duyuyorsam o derece gurur duyuyorum...

Hüdai Pervaneli
30.10.2007, 19:48
ya suanakdar turkcell super liginde korunan tek takimwar oda gs adamlar a cezasahasi icinde dokunmayacaksiniz yoksa penalti olur

Cafer Bulur
30.10.2007, 23:15
biraz objektif olalim .lehimize de hatali kararlar veriliyor.bursa da lehimize verilen penalti verilmeyebilirdi.konyaspor macinda son dakikada rakibin bariz bir penaltisi verilmedi.bugün mesela ilk yarida holoskonun attigi golde ofsayt yok.hakem hatalari lehimize de oluyor aleyhimizede.

Emirhan Makul
30.10.2007, 23:19
ya hakemin verdiği yanlış taç kaarına da kızılmaz ki be kardeşim

hüseyin1975
31.10.2007, 13:55
ya hakemin verdiği yanlış taç kaarına da kızılmaz ki be kardeşim

Biz Trabzonsporluyuz.

Biz herseye kizariz Arkadas!

Gol yemden önce Kalecimizin önünden bir Sinek ucsa onada söver ve kizariz:p

Biz Farkliyiz.

Sen anladin onu.

A.Alper
31.10.2007, 14:09
30.10.2007

-Hakem(!),bazı bariz kornerleri bile vermedi.
-Otoritesini kartlarla sağlamaya çalıştı.
-Geçen hafta Yattara,bu hafta Ceyhun'un üstüne oynandı.

Tolga_61
31.10.2007, 14:11
Senelerdir ligde en fazla hakem hatasına ! uğrayan takım trabzon olmuştur. Bunun aksini düşünen arkadaşlar lütfen biraz daha dikkatli takip etsin ligi

Emorfo
31.10.2007, 14:16
Takım kötü, yönetim kötü bunlar bir yana, maçları izliyoruz hepimiz görüyoruz, hemen hemen her maçta sonuca direk etki eden hakem hatalarına maruz kalıyoruz. 3,5 maçta bir hakem hatasına maruz kalırsın eyvallah ta her hafta hakemlerin gazabına uğramak gerçekten çok garip.

MarceloTS
31.10.2007, 14:16
sende ezdirme kendini kardeşim bu yöneticilerle ancak bu kadar gelen vurur giden vurur

Koray
31.10.2007, 14:17
sanki çok iyi futbol oynuyoruzda sıra geldi hakemlere suç bulmaya...

mensure 61
31.10.2007, 20:02
Yine hakkımız yendi ve hiç konuşan olmadı :( ne bekliyorsunuz ?

TSelif
31.10.2007, 20:09
Buna ya alışacağız ya alışacağız . Yok başka çaresi :rolleyes:

Fatih Öztürk
31.10.2007, 20:25
valla arkadaş umut bulut gibi yalandan yere kıvrılan futbolcumuz varken hakemler haklı duruma geciyor

vatandas61
31.10.2007, 20:39
üstün oyna, eze eze oyna, hakemlik durumlara yanmaya.
kacan pozisyonlari harcarsan, bi pozisyon icin anca hakeme yanarsin. problem hakem degil, futbol.

A.Alper
31.10.2007, 20:40
O kadar basit değil arkadaşlar.

macka61
31.10.2007, 22:48
alıştık artık her sene hakkımız yeniyor başkanımızda papila için üzülürse beterinide yaparlar bunları fenere gsye bjkyr yap bak görüyoz neler oluyor yönetim susarsa böyle olur

Mert Zaman
31.10.2007, 22:54
işte bnm anlatmaya calıstıgım bu ama kımse anlamıokii dinlemiolar bile her sene hakkımız yenio faul vermio hakem penaltı vermioo vallla hakemler hep fenere calısıo sora pesine besiktas gelioo galatasaraya da verilioo fauller bide 3 buyuk takım diolar ya gelde cıldırma kardesimm :S:S

spotreis
31.10.2007, 23:08
hakemlere kabahat bulacağınıza takıma kabahat bulun çıksın oynasınlar bakalım bir hakem maçın kaderini değiştirecek en fazla iki yanlış karar verir daha fazlasını yapamz adamı asarlar sende takımsan atarsın paşalar gibi 3-4 tane madem trabzonsporsun kabul ettir büyüklüğünü kardeşim sahada oynayamıyorsan millet nasıl kazanıyorsa sende öyle kazan sendeki üst düzey insanlar hiç bir takımın camiasında yok

Mert Zaman
31.10.2007, 23:23
sanki çok iyi futbol oynuyoruzda sıra geldi hakemlere suç bulmaya...
ne demek ki sanki iyi futbol oynuyoruz ki ya hakem faulu vermio kontradan yiyoz be veya tac degisio veya 2 sarıda kırmızı yiyo illaki hakemlerdede suc var bence ama hakemler her macta bize karsı gibi :(

FcTRABZONSPOR
31.10.2007, 23:37
hakemlere kabahat bulacağınıza takıma kabahat bulun çıksın oynasınlar bakalım bir hakem maçın kaderini değiştirecek en fazla iki yanlış karar verir daha fazlasını yapamz adamı asarlar sende takımsan atarsın paşalar gibi 3-4 tane madem trabzonsporsun kabul ettir büyüklüğünü kardeşim sahada oynayamıyorsan millet nasıl kazanıyorsa sende öyle kazan sendeki üst düzey insanlar hiç bir takımın camiasında yok
Oynadığımız zamanlarıda gördük ŞAMPİYONLUKLAR gitti!!!!Hakemler bizi her zaman ezmeye çalışmışlardır...Tek ezemedikleri yer Bİr zamanlar CEHENNEM olan AVNİ AKER'di...Son olarak 1996 da onuda kaybettik:)

Mert Zaman
31.10.2007, 23:54
yaw biide en sinir gittigim is peanltıyı vermio cıkıo tv ye bifutbol programına özür dilioo ya kardesim is isten gecmis daha nesine ozür dilion http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif

FcTRABZONSPOR
31.10.2007, 23:57
yaw biide en sinir gittigim is peanltıyı vermio cıkıo tv ye bifutbol programına özür dilioo ya kardesim is isten gecmis daha nesine ozür dilion http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gifhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon8.gif
Öyle bi olaya daha şait olmadım:)Özür dileseler teselli olur onuda demiyolarki:)

buyukkaptan
01.11.2007, 00:36
yıldırımlardan kurtulduk bakalım özkahya ne halt yiycek

Mustafa K. Demirbaş
01.11.2007, 17:45
bızım hakemlerın daha cok calısması lazım cooooooooooooooook

Mert Zaman
03.11.2007, 14:01
Öyle bi olaya daha şait olmadım:)Özür dileseler teselli olur onuda demiyolarki:)
BEN SAİT OLDUM AMA TRABZONSPOR FENER MACIYDI HAKEM PENALTI VERMEDİ SORA STARDA CIKTI OZUR DİLEDİ :confused:

Mert Zaman
03.11.2007, 14:05
ama trabzonspor-ankaraspor hakemi süper macı yonetti tebrikler Halis Özkahya...

yaranozlu
03.11.2007, 14:09
yan hakemin ilk yarı necatinin pozisyonunda kaçırdığı ofsayti hatırlatırım. Çok net bi pozisyondu. Hem gol şansı olarak, hem de ofsayt olarak...

Mert Zaman
03.11.2007, 14:23
walla ben hakemler yuzunden maclardan sogumustum simdi ankaraspor macında süper bir performans gosterdi hakem Halis Özkahya ve tabi bizimde guzel futbolumuz :D:D

Mert Zaman
04.11.2007, 16:07
Ya besiktas-fenerbahce macında olan faul bence diil faul ama hakem verdi besiktas ayda yılda bi kere oluo herkez tartısıo bize olunca aynı sey bisi olmuo eee nede olsa alıstık hakemlere

Mert Zaman
04.11.2007, 19:50
Ancak sonuc su Trabzonspor 1990 dan beri hakemlerden cekiyor...

Mert Zaman
25.11.2007, 21:08
yİne Ayni Sey Dİecegİm Su Ndn Bİz Ndn Trabzonspor Bugunku Galatasaray Macindakİ El Ndn Penalti Olmadi????

Göktuğ Altuntaş
25.11.2007, 21:10
hakemler bizi her dönem harcıyor ve harcamaya devam edecek sampiyon olduğumz dönemlerde bunlarıda yenip almıstık sampiyonlukları onun içinde yine öyle olmak lazım bugün için düsünürsek gol atmamz lazmdı!!gol atabilsek bunları konusuyor olmazdık!

Mert Zaman
25.11.2007, 21:12
hep Bole Susup Kalioruz Bu Penaltilar Ofsİdeler YÜzÜne Hakkimizi Savunmamiz Lazim

Hüdai Pervaneli
25.11.2007, 21:13
bu aksamki macta hakem penaltiyi vermedi ve suanakadar da galatasaray a karsi penelti hic atilmadi

Metin Ural
25.11.2007, 21:15
yİne Ayni Sey Dİecegİm Su Ndn Bİz Ndn Trabzonspor Bugunku Galatasaray Macindakİ El Ndn Penalti Olmadi????

cunku penalti degildi.

Mert Zaman
25.11.2007, 21:17
cunku penalti degildi.
hayırdır ne penaltı degili adam elle topu kesio körsun galiba bilader

beratiabi
25.11.2007, 21:24
Kör değil taraflı kardeş işte bizim şampiyon olamamazdaki zihniyet. Böyle başa böyle tarak. Tekrarı net verilmedi ama ilk anda bencede penaltı ama bu hakem aymanı nasıl oyundan düşürtüp aynı uygulamayı hasan şaşa yapmadıysa birşeyler aranmalı bu yüzden yönetim çok önemli.

Mert Zaman
25.11.2007, 21:28
yaw Bu İlk Deİl Son Hİc Deİl Boyle Susup Kalirsak Her Seferİnde Sonda Olmayacak.....

pReN@_61
25.11.2007, 21:28
Kilit...:D
..........

mehmet83
25.11.2007, 21:30
arkadaslar durun Allah askina ya. penaltiyla uzaktan yakindan alakasi yok. herkes uzgun ama boyle yapinca komik duruma dusuyoruz.

Mert Zaman
..........
pardon ...................... ları goormedim o onceden kilit demisti :Spardon

pReN@_61
biz iyi futbol oynadık da sıra geldi hakemlere...(!)

pReN@_61
25.11.2007, 21:31
pardon ...................... ları goormedim o onceden kilit demisti :Spardon

biz iyi futbol oynadık da sıra geldi hakemlere...(!)

Sefa Murat Dokuz
25.11.2007, 21:31
SelÇuk Derelİ Adam Gİbİ Adam Benİm GÖrdÜĞÜm VÜcÜduna YapiŞikti Kollari Bİlemİyorum Yakindan GÖstermedİ Kameralar SelÇuk Derelİ HİÇ Taraf Tutmadi Ayrica Çok GÜzel MaÇ YÖnettİ KeŞke TÜm Hakemler BÖyle Olsa

Metin Ural
25.11.2007, 21:32
Kör değil taraflı kardeş işte bizim şampiyon olamamazdaki zihniyet. Böyle başa böyle tarak. Tekrarı net verilmedi ama ilk anda bencede penaltı ama bu hakem aymanı nasıl oyundan düşürtüp aynı uygulamayı hasan şaşa yapmadıysa birşeyler aranmalı bu yüzden yönetim çok önemli.

tarafli? tanisiyor muyuz.

izleyin pozisyonu tekrar. oyle konusalim. vucuda yapisik bir kol. 10 metreden gelen sert bir sut. o zaman oyuncular kaleyi degil, defansin kolunu hedef alsin.

hadi penalti verildi. hadi attik da. 1-1 bitti mac. bitti mi butun sorunlar? sanki biz futbolun butun gereklerini yerine getirdik de su penalti pozisyonunu konusuyoruz. sucu kendimizde bulalim. hakemlerde degil. hakemlere saldirmaya basladiginiz zaman, ucuz istanbul taraftarindan bir farkimiz kalmaz.

mactaki hakemin tek hatasi hasan sasa ilk yarinin basinda cikarmadigi sari kartti.

Mert Zaman
25.11.2007, 21:35
arkadaslar durun Allah askina ya. penaltiyla uzaktan yakindan alakasi yok. herkes uzgun ama boyle yapinca komik duruma dusuyoruz.
ndn bahsediyorsunuz siz ya o penaltı diilse ne neresine carpıo adamın o top adamın eli 180 derece acık net bir penaltı komik bir duruma dusen sensin....

Sefa Murat Dokuz
25.11.2007, 21:36
1-1 olsa ne olcak 1-0 olsa ne olcak rezil ötesi futbol bu kdr eksik geyse yi bile yenemiyon

Metin Ural
25.11.2007, 21:38
ndn bahsediyorsunuz siz ya o penaltı diilse ne neresine carpıo adamın o top adamın eli 180 derece acık net bir penaltı komik bir duruma dusen sensin....

180 derece mi? hani bana kor musun diye sordun ya ben de simdi sana sorayim bari.

Mert Zaman
1-1 olsa ne olcak 1-0 olsa ne olcak rezil ötesi futbol bu kdr eksik geyse yi bile yenemiyon
1-1 olsa bisi olmucak gozum 1 puanda diil ama hakkımız yenmesin yeter bize her sene aynı sey be yeter artık yeterr

28TS61
hakemden önce biz kendimize bakalim

hakem hakem diyoruz ama son dk larda ceyhuna direk kirmiziyi vermedi

Mayls
25.11.2007, 21:39
Selcuk Dereli penalti pozisyonu disinda kusursuza yakin bir mac yönetti izledigim kadariyla.

Ayrica penalti pozisyonu tartisilabilir. Bana göre hakemin karari dogru. Kasti bir hareket yoktu bence. Ayrica el olsa bile disarida bir müdahale vardi gördügüm kadariyla.

Sefa Murat Dokuz
25.11.2007, 21:39
hakemden önce biz kendimize bakalim

hakem hakem diyoruz ama son dk larda ceyhuna direk kirmiziyi vermedi
federasyon vercek şimdi ceyhuna kırmızı vermesede hakem 2 maç ceza ceyhun akıllancak :alkış::alkış::alkış: adama direk basıo ne sanıo kendini

mehmet83
25.11.2007, 21:41
kardesim komik duruma dusuyorsun demedim, dusuyoruz dedim. benim icin burda sen, ben, o ,bu, su yoktur. dedigim gibi hepimiz uzgunuz ama Allah askina birazda kendimize bakalim. Birakin galip gelmeyi burda kac tanemiz beraberligi hak ettigimize inaniyor?

Sefa Murat Dokuz
Selcuk Dereli penalti pozisyonu disinda kusursuza yakin bir mac yönetti izledigim kadariyla.

Ayrica penalti pozisyonu tartisilabilir. Bana göre hakemin karari dogru. Kasti bir hareket yoktu bence. Ayrica el olsa bile disarida bir müdahale vardi gördügüm kadariyla.
içerdeydi pozisyon ama SELÇUK DERELİ ÇOK ADİL MAÇ YÖNETTİ

Mert Zaman
180 derece mi? hani bana kor musun diye sordun ya ben de simdi sana sorayim bari.
kor dilim merak etme ben adam gibi cevabımı veririm ama sen o penaltıyı goremediysen halbiden korsun

28TS61
25.11.2007, 21:42
federasyon vercek şimdi ceyhuna kırmızı vermesede hakem 2 maç ceza ceyhun akıllancak :alkış::alkış::alkış: adama direk basıo ne sanıo kendini

veremez cunki hakem sari karti gösterdi yani hakem o pozisyonun cezasini vermis oldu
kirmizi kartlardaki hatalarda federasyon olaya el atip karti geri cekiyor (yalniz ist takimlari icin)

mesela gecen sefer yattara haksiz yere kirmizi gordugunde kimse el atmadi olaya

Mert Zaman
25.11.2007, 21:45
veremez cunki hakem sari karti gösterdi yani hakem o pozisyonun cezasini vermis oldu
kirmizi kartlardaki hatalarda federasyon olaya el atip karti geri cekiyor (yalniz ist takimlari icin)

mesela gecen sefer yattara haksiz yere kirmizi gordugunde kimse el atmadi olaya
ya iste anlatmaya calıstıgım sey bu bir haksızlık oldugunda kımse bir sey demior aynı sey fb ye olunca hersey karıstırılıo be nie bizde bu yok sonucta bizde takımız dimi mahalle macı yapmıoz

Metin Ural
25.11.2007, 21:47
kor dilim merak etme ben adam gibi cevabımı veririm ama sen o penaltıyı goremediysen halbiden korsun

peki korum. o pozisyonda penalti. istedigin gibi olsun. seni inandirmak zorunda degilim ki.

Mert Zaman
25.11.2007, 21:48
peki korum. o pozisyonda penalti. istedigin gibi olsun. seni inandirmak zorunda degilim ki.
ben zorundasın demedim ki

Bülent Bayraktar
25.11.2007, 22:04
biz kötü oynadık ama kötü oynadık diye hakkımızı yedireceksek ...

Mert Zaman
25.11.2007, 22:06
hakkimizi Yedİrmeyİz Bİz Sankİ Baska Bİr Takim İcİn Yorum Yapiolar He Ole Konusuolar

hakkimizi Yİyenİ Allah Bİldİgİ Gİbİ Yapsin....

TSerhat
25.11.2007, 23:57
Ya ilk olarak bırakalım şu hakem hatalarını bi kenara öncelikle şunu dşünelim Biz Futbol mu oynuyoruz bi oraya bakalım..Hani oynarsın hemde rakibini eze eze oynarsın ama bi türlü gol atamzsın ve 4 sezon önce febe maçında olduu gibi kasti hatalar nedeniyle gerçekten madur duruma düşersin sonra konuşuruz hatta 20bin kşi yürürüz ama biz hiç bişi yapmıoruz hemde hiç bişi..

Fanatik28
26.11.2007, 00:11
Türkiye Liginde en iyi Hakem bence Selcuk Dereli´dir. Ama Baskan Ulusoy haliyle GS`li olunca, bazi düdükler calinmiyor veya kartlar gösterilmiyor. Bu Hakemler üzerinde nasil bir baski var, bilemiyorum.

Burada Ceyhun`un pozisyonunu tartismak bir kenara, Hasan Sas`in ilk yarida yaptigi direk kirmizilik hareketi niye kimse konusmuyor? Adam Sari bile görmedi. Penalti pozisyonunu görmedim.

Laz_61
26.11.2007, 01:09
abi hakem napsin ya sen topmu oynadin stad tiklim tiklim taraftarin gelmis bumu bunun karsiligi ya ortasahada 3 pas bile yapamadik 90 dakka ya...

Can basten
26.11.2007, 01:13
Bizim top oynayamadığımız doğru.

Ancak belki klasik bir söylem olacak ama o son dakikadaki penaltı pozisyonu Trabzonspor ceza sahasında olsaydı hakem penaltıyı vermez miydi? Anında yapışırdı düdüğe emin olun...

Cenkhan
26.11.2007, 03:59
1 sene sonra lig maçı izliyorum. Yine Selçuk Dereli karayı giymiş, yine sahamızda gese yenilgisi, yine kötü oynamışız, yine "hakkımızı yedirmeyiz biz koskocaman kulübüz!!.." söylevleri. Adam napsın, bünyesi böyle.. Sen değiştin mi ki o değişsin?

Ayhan Yüksek
26.11.2007, 09:36
kardesim komik duruma dusuyorsun demedim, dusuyoruz dedim. benim icin burda sen, ben, o ,bu, su yoktur. dedigim gibi hepimiz uzgunuz ama Allah askina birazda kendimize bakalim. Birakin galip gelmeyi burda kac tanemiz beraberligi hak ettigimize inaniyor?
Evet galip gelmeyi haketmedik,ama beraberliği haketmediğimize inanmıyorum,biz kötüydükte gs çokmu iyidi onlarda berbattı bu maçın hakkı beraberlikti,bişey değişir veya değişmez rezil futboluda engellemez berabere kalmamız ama sonuçta maçın hakkı beraberlikti kötü oynamamız hakemin kötü yönetmesini gerektirmez,kusursuz maç yönetti diyen arkadaşlar eminmisiniz,sadece açık barzi hatalar yapmadı onun dışında bildiğimiz eyyamcı bir hakem işte kartlarda standart yok faullerde standart yok, hakemi eleştirmekle istanbul taraftarı gibide neden olalımki, yazarız fikrimizi buraya biz lehimize kararlar verilsin demiyoruz ezik taraftarları gibi, hakkaniyetli yönetim istiyoruz,evet bu maçta hakemden öte takımızın oynadığı kişiliksiz berbat oyuna bakmalıyız elbette ama bu maçı her yönüyle analiz etmeye engel birşey değilki.
kilit isteyen arkadaşlar, gına geldi sizden kardeşim istemiyorsanız yorum yazmazsınız olur biter ne bu ya herşeye kilit kilit.....

Yavuz Hasan
26.11.2007, 09:41
ona buna laf atmanin suc yuklemenin alemi yok trabzonspor un karsisinda her zaman birileri oldu ve olmaya da devam edecek sen adam gibi oyna bagirttira bagirttira maci al

Emirhan Makul
26.11.2007, 13:19
biz top oynamadığımızda hakeme suç atmamız bize yakışmaz top oynamıyoruz herkez zihinsel özürlü gibi oynuyor dengesizler sanki futbolu unutmuşlar

FcTRABZONSPOR
26.11.2007, 13:20
biz top oynamadığımızda hakeme suç atmamız bize yakışmaz top oynamıyoruz herkez zihinsel özürlü gibi oynuyor dengesizler sanki futbolu unutmuşlar
Oynadığımız zamanda hakkımız yendi bırakın bu muhabbeti yok iyi değiliz hakem hata yapsa ne olur mantığı bile yanlış...

Cem Balcı
26.11.2007, 13:23
ona buna laf atmanin suc yuklemenin alemi yok trabzonspor un karsisinda her zaman birileri oldu ve olmaya da devam edecek sen adam gibi oyna bagirttira bagirttira maci al
:alkış::alkış::alkış:
biz adam gibi topumuzu oynarsak hakem makem hikayee...

Ayhan Yüksek
26.11.2007, 13:36
Arkadaşlar zaten iyi oynamadığımız dönemlerde hakem hataları geri planda kalıyor bu bir gerçek iyi oynadığımız dönemlerde daha çok dilleniyor,iyi oynayalımda hakem filan hikaye demekle olmuyor gördük işte iyi oynadığımız dönemde cem papila vakasını 96 da kendi hatamız çok olmakla birlikte fbşin hakemlerle şampiyonluğu kucaklamasını,ha biz fb şi yeneydik en kötü berabere kalaydık yada vana yenilmeseydik şampiyonduk elbette ama o yıl fb nin aldığı maçları irdelerseniz en az 10 puan farkla şampiyonduk fb ye yenilmemize rağmen.Velhasıl hakem hatası varsa her dönem tartışılır iyide olsak kötüde olsak,kötüdük çok kötüydük yenildik geyseye ama burda hakemin yönetimini tartışırız buda gayet doğal, bende pozisyonun penaltı olduğuna katılmıyorum gs ye verilirdi o ayrı biz zaten ona veriliyo bize niye verilmiyo sevdasında değiliz bunu asla kabul etmeyiz haksızsa onlara verilse bile bize verilmesin biz haram puan istemiyoruz bizim derdimiz hakemlerin objektif olması dürüst olması

Emirhan Makul
26.11.2007, 13:41
Oynadığımız zamanda hakkımız yendi bırakın bu muhabbeti yok iyi değiliz hakem hata yapsa ne olur mantığı bile yanlış...

tamam anlıyorum da bu sene için öyle bişey diyemeyiz bize hakem yamuğunu senenin başında yaptıı daha yapsada bişe olmaz ama bu sene de bir oyunumuz yok ki hakeme bakayım

AyKaN
26.11.2007, 17:21
:alkış::alkış::alkış:
biz adam gibi topumuzu oynarsak hakem makem hikayee...

2005'te adam gibi oynamıştık da ne oldu?

Mehmet Fırat
26.11.2007, 17:25

:alkış::alkış:

Adam gibi oynasak da oynamasak da hakkımız yeniyor.

hüseyin1975
26.11.2007, 17:26
Nedir bu "sahte" Trabzonlulardan cekdigimiz?

Nedir bu Federasyondan cekdigimiz?

Nedir bu Futbolcularimizdan cekdigimiz?

Nedir bu Taraftarimizin bazilarindan cekdigimiz?

Nedir bu Rakiplerden cekdigimiz?

Cek Baba cek.

Nereye kadar?

Cem Balcı
26.11.2007, 17:36

demekki oynamamışz ki olan olmuş.oynayan takımlar zaten şampiyon olarak belli edio.örnek gs,örnek fb...bunlarıda hep hakemler şampiyon yapmadı ya.

İskender
26.11.2007, 17:41
Türkiyede o penaltıyı verebilecek hiçbir hakemde yok...

FcTRABZONSPOR
26.11.2007, 18:03
Tabi olmaz bizim hakkımızı savunan varmı yok...
Eğer o penaltı verilseydi gayseli yöneticiler ,spor adamları,basını hemen hakeme yükleneceklerdi...
Hakemde haklı penaltı versem hakemliğim bitebilir vermesen bişe olmaz görmezden gelinir !!!!

antagonist
26.11.2007, 18:04

Bence,o pozisyon zaten penaltı değildi...

FcTRABZONSPOR
26.11.2007, 18:14
Bence,o pozisyon zaten penaltı değildi...
Fıstık gibi penaltıydı tüm yorumcular penaltı dedi...Gayse ve yandaşları hariç!!!

fetvaci
26.11.2007, 18:21
bu oyunla galıp gelıosak ıstemem kardesım ıster hakem normal yonetsın ıster macın ıcıne etsın ılk basta sen cıkıp adam gıbı topunu oynaycaksın sonra hakeme mı saha kosullarına mı hava kosullarına mı yorgunluga mı yenılgının sebebını neye baglıyosan ondan sonra bagla ne bu ya hangısı trabzonspora yakısır bı futbol oynuo bu topcuların herseye sıfırdan baslanmalı takımda ne ruh war ne de mantalıte herkes kafasına gore bıseyler yapıo sahada az bıle yedık gs den...

beratiabi
26.11.2007, 20:39
Maçın ikinci yarısı iyi idi ama şöyle adam gibi bir on numaraya ihtiyacımız var ve bu transfer döneminde bunu görmeyen gözler kör olsun. Birde golcü ve bu takım en az lig üçüncüsü ve birdahaki seneyede şampiyonluğun bir numaralı adayıdır. Herkes yorumlarını buna göre yapsın... Ha hakemlermi onlar hiç bizim yanımızda olmadılarki.

Fanatik28
27.11.2007, 01:51
Su anda penalti pozisyonunu izledim. Sadece tek acidan verdiler pozisyonu. Daha baska acidan görüntü var mi ? Eger yoksa ortada bir artniyet var ve bariz bir penaltimiz verilmemis demektir. Kaldi ki bu acidan bile resmen penalti. Uydurmuslar bir eline carpti diye. El vücuda yapisik degil, resmen kaleye giden top elle engelleniyor ve buna ragmen penalti diyenler cikabiliyor.

antagonist
27.11.2007, 02:07
Fıstık gibi penaltıydı tüm yorumcular penaltı dedi...Gayse ve yandaşları hariç!!!

Ne yani,biz de mi GS yandaşıyız???

Penaltıysa "Penaltı" de,öyle acayip benzetmelere gerek yok.

TSezgin61
27.11.2007, 02:28
diyelimki penalti....eeeeeeeeeeeeeee.. yeniyormuyuz böylece. sevinelimmi gsyle berabere kaldik diye. yoksa sampiyonluk yolundaki en büyük yarayimi aldik...

birakin hakemleri tartismayida kendimizi önce bi kurtaralim.... biz iyi olalim, ondan sonra hakem hata yaparsa, niye yapti diyelim.

baslik digstirilsin.... NEDIR BU YÖNETIMLERDEN CEKTIGIMIZ?????

Serdar A
27.11.2007, 04:46
Pozisyon bana göre penaltı değildi.

Maçı 9 kişide bitirebilirdik.

Ceyhunda , onu neden bu takımda görmek istemediğimin nedenlerini tek tek gösterdi sağolsun!

Eyüphan
27.11.2007, 08:49
SOn dönemlerde Avni Akerde maç yöneten hakemler arasında kanaatimce en iyisiydi.

Misina
27.11.2007, 12:24
Gs maçında Bazı faul karalarıyla çıldırttı.Ama oynana rezil oyun hakemden çok daha önemlidir.

denizgrsy
27.11.2007, 12:55
son maçı türübünden çıplak gözle izledik , belli bölümlerde hakemi izledim ve kimse bu maçta hakeme ufakta olsa pay biçmesin ! adam yapabileceğinin en iyisini yaptı .

örneğin Ceyhunu istese çok rahat atardı hemde iki kere atardı ! ama dama her seferinde babacan yaklaştı gitti omuzunu sıvazladı keza aynı şekilde bazı pozisyonlarda adamları biçtik hakem devam ettirerek çoğu yerde durdurmadı bile oyunu !

bu maçta hakemin hiç bir olumsuz etkisi olmamıştır !

Mert Zaman
28.11.2007, 21:09
son maçı türübünden çıplak gözle izledik , belli bölümlerde hakemi izledim ve kimse bu maçta hakeme ufakta olsa pay biçmesin ! adam yapabileceğinin en iyisini yaptı .

örneğin Ceyhunu istese çok rahat atardı hemde iki kere atardı ! ama dama her seferinde babacan yaklaştı gitti omuzunu sıvazladı keza aynı şekilde bazı pozisyonlarda adamları biçtik hakem devam ettirerek çoğu yerde durdurmadı bile oyunu !

bu maçta hakemin hiç bir olumsuz etkisi olmamıştır !
ya tmm ben 1 puanda diilim ama hep boyle haksızlıklara maruz kalıyoruzz ben bunu diyorum hep boyle oluyor...

Cafer Bulur
28.11.2007, 21:16
düsenin dostu olmazmis.gecen sene de bazi maclarda hakem hatalarina maruz kalmistik.bu sene aslinda aleyhimize cok kritik hakem hatalari olmadi.hakemlerin bazi pozisyonlarda takdir hakkini rakipten yana kullanmalari bizim büyük takim hüviyetini yavas yavas kaybediyor olmamizdan kaynaklanabilir mi?

Mert Zaman
28.11.2007, 22:24
galatasaray macında kotu futbol oynadık ama sonucta penaltı verilmedi 1 puan onemlii diil sadece bize haksızlık olmasın biz kucuk bir takım diiliz bunu herkeze gostermemiz lazım

Cem Balcı
28.11.2007, 22:35
takım çatır çatır oynayıp gollerini atsın,çatır çatır futbolunu oynasın hangi hakem bu gollere engel olabilir,hangi hakem bu oyuna engel olabilr.önemli olan takımın iyi oynaması.böyle hakem penaltıyı vermedi,yok haksız gol,yok bilmem nee...bunlar acizliğimizin,yapamadığımız şeylerin altına sığınmaktır.biz süper futbol oynayıp goller attıktan sonra hakem falan hikaye.herşey takımda bitiyo takımda...

Mert Zaman
28.11.2007, 22:43
takım çatır çatır oynayıp gollerini atsın,çatır çatır futbolunu oynasın hangi hakem bu gollere engel olabilir,hangi hakem bu oyuna engel olabilr.önemli olan takımın iyi oynaması.böyle hakem penaltıyı vermedi,yok haksız gol,yok bilmem nee...bunlar acizliğimizin,yapamadığımız şeylerin altına sığınmaktır.biz süper futbol oynayıp goller attıktan sonra hakem falan hikaye.herşey takımda bitiyo takımda...
Ya tmm bende aynı seyleri dusunuyorum bizim yerimizde fener olsaydı o sutu alex cekmis olsaydı penaltı olurdu vermesede adamlar hakkını arıyo bize hep vermiolar bizde bisi yapmıoruz ya tmm kotu oynadıkk ama biz kucuk takımmmısız gibi bi penaltı vermio hakemde sprdi ama haksızlıklar hep bize olmasa tam spr olcak

Erdem Keser
28.11.2007, 22:58
Kardeşim hangi haksızlıktan bahsediyosun .. Hakem Ayman ve Ceyhunu atmalıydı..Bu maçtada iyi bir yönetim gösterdi..

Cem Balcı
28.11.2007, 23:22
Ya tmm bende aynı seyleri dusunuyorum bizim yerimizde fener olsaydı o sutu alex cekmis olsaydı penaltı olurdu vermesede adamlar hakkını arıyo bize hep vermiolar bizde bisi yapmıoruz ya tmm kotu oynadıkk ama biz kucuk takımmmısız gibi bi penaltı vermio hakemde sprdi ama haksızlıklar hep bize olmasa tam spr olcak

futbol böyle bi oyun.içinde haksızlıklara da herşeye yer olucak.bunlar futbolun içinde olan şeyler.biz adamakıllı futbolumuzu oynadıktan sonra haksızlıklar bizi etkilemez.hakem falan bahane.

Mert Zaman
29.11.2007, 19:38
futbol böyle bi oyun.içinde haksızlıklara da herşeye yer olucak.bunlar futbolun içinde olan şeyler.biz adamakıllı futbolumuzu oynadıktan sonra haksızlıklar bizi etkilemez.hakem falan bahane.
eet katılıyorum ama hepte olmaz haksızlıklar diilmi

Cem Balcı
29.11.2007, 19:48
eet katılıyorum ama hepte olmaz haksızlıklar diilmi

ee tabiki olmaz hep.ama benim alatmak istediğim o değil.biz adam gibi futbolumuzu oynarsak,çatır çatır gollerimizi atarsak hakemler nereye kadar haksızlık yapabilirler.maç hakemle kazanılmaz,hakemle kaybedilmez.herşey takımda biter.

tuncii
29.11.2007, 21:00
Kardeşim hangi haksızlıktan bahsediyosun .. Hakem Ayman ve Ceyhunu atmalıydı..Bu maçtada iyi bir yönetim gösterdi..

tamam belkı aymanı atmamakla buyukluk gosterdı ama bence ceyhunun hıcbır sucu yoktukı son maclarda dıkkat edıyorum da ceyhuna karsı hakemlerın bır garezı var ceyhuna kımse faulunu vermıyor

Erdem Keser
29.11.2007, 21:20
tamam belkı aymanı atmamakla buyukluk gosterdı ama bence ceyhunun hıcbır sucu yoktukı son maclarda dıkkat edıyorum da ceyhuna karsı hakemlerın bır garezı var ceyhuna kımse faulunu vermıyor
Demek ki yaptığı hareketi görmedin..yada görmediğini umuyorum..Eğer gördüğün halde "Kırmızı kart değil" diyorsan tartışmamıza gerek yok sanırım..
Ceyhunun o pozisyonda aynı meslekten ekmek yiyen arkadaşına çok büyük terbiyesizlik yapmıştır..

Mert Zaman
30.11.2007, 18:43
ee tabiki olmaz hep.ama benim alatmak istediğim o değil.biz adam gibi futbolumuzu oynarsak,çatır çatır gollerimizi atarsak hakemler nereye kadar haksızlık yapabilirler.maç hakemle kazanılmaz,hakemle kaybedilmez.herşey takımda biter.
tmm zaten ole olması lazımda haksızlık oldugu zaman fb olsa sonuna kadar gidio biz itiraz bile etmioz tabiki ii top oynayınca her sey oluoo ama su aralar kara bulutlar var hakemlerde ole penaltı vermiince sonuc bizde bisi yapmıoruz

asikaplan
30.11.2007, 18:46
trabzonspor eğer TRABZONSPOR GİBİ OYNARSA hakemlerden çekmez bu futbolla ancak hakemleri bahane ederiz tabiki hakkımızın yendii maçlarda oluyor ama bu futbolla ben hiç bir şeyi savunamam

Mert Zaman
30.11.2007, 18:48
ya anlatmaya calıstıgımı anlamadınız o zaman bosverin bu konuyu haksızlık olursa kullanın o zaman

kalavara
30.11.2007, 22:35
elebette biz maçları hakeme rağmen kazanabilecek durumda olmalıyız ama hakemler artık kurt, öyle yerlerde öyle hatalar yapıyorlar ki.yok ediyorlar bizi.trabzonsporu silme operasyonu devam ediyor.biz de uyumaya...

Cem Balcı
30.11.2007, 23:58
hakemlere kabahat bulmayı sewmem ama bugün gerçekten çok kötü maç yönettiler.bugün ciddi anlamda hakemlerden çektik...

vse61
01.12.2007, 00:23
Hakemlerden niye şikayet ediyoruz arkadaşlar.. artık masaya yumruğunu wuran başkanımız war biliosunuz.. trabzonun hakkını yedirtmicem diye gelmişti...

Cafer Bulur
01.12.2007, 00:28
ben hakemlere takilan birisi degilim.ama bugünkü hakem triosu takdir haklarini hep g.birligin den yana kullandi.hele o verdigi penaltida adata cilgina döndüm.kendim hakem olmama ragmen.düsenin dostu olmazmis arkadaslar.bunu bugün bir kez daha gördük.

Fatih BALTA
01.12.2007, 04:25
Maçı sabote etmek için elinden geleni yaptı ve başarılı oldu.Mağlubiyetimizin sebebi değil ama etkenlerinden birirsisin Vedat Yüksel.Art niyetliysen Allah'ından bulasın.

keles76
01.12.2007, 04:36
bence hakem hatalida olsa takilmamak lazim bu baskalarina bahane oluyor topculara ozellikle

Muhammed KOÇ
01.12.2007, 14:49
hekemler özellikle beşiktaş ve trabzon maçlarında olmak üzere tüm maçlarda ciddi hatalar yapıyorlar.gerçekten birilerinin buna dur demesi gerekiyor artik..

karatasof
01.12.2007, 14:59
Futbol artık sadece futbol değildir diyenler bugünleri işaret ediyorlardı aslında.Türk Futbol Sanayii artık ligimizi iki takıma indirgeme kararını uygulamaya koymuştur.Son yaşananlarda bunu destekliyor.Bizi yani TS'u çoktan devre dışına ittiler.Şimdi hedefte bjk var.Onlarda şampiyonluğu artık zor görürler.Alaattin Çakıcı'nında içerde olduğu düşünülünce Sinan Engin'in çabalarıda bir işe yaramayacaktır.Bundan sonra futbolu idare eden vahşi kapitalizm Türk Futbol Arenasında iki takımı görmek istiyor .TFF-MHK-BASIN gibi işbirlikçileride bunu kolaylaştırmak için mücadele veriyorlar.

mensure 61
01.12.2007, 20:19
Nedir bu hakemlerden, federasyondan ondan bundan herkesten çektiğimiz ??? Nedir bu cuma günü maçları ? Cuma günü ve pazartesi oynadığımız bütün maçları kaybediyoruz ! Artık delirme noktasına geldim ! Allah Nuriyenin belasını versin !

Cem Balcı
01.12.2007, 23:43
bence hakem hatalida olsa takilmamak lazim bu baskalarina bahane oluyor topculara ozellikle

ewt aynen öyle.kusurlarını örtmek için bahanee...

Canİlker
02.12.2007, 22:49
önce kendi takımımızın oynadığı oyuna bakalım boş işler bunlar

Fanatik28
02.12.2007, 23:08
En nefret ettigim laf, masallah burada hep dilleniyor. Yok neymis efendim, ilk önce top oynayalim, Hakemi sonra düsünürüz.

Sizlere soruyorum, su Hakem hatalari olmasa, su oynadigimiz berbat futbolla kac Puanimiz olurdu? Söyleyeyim en az 30. Sivasspor maciyla baslayan Hakem hatalari, futbolcularin özgüvenini yitirmesini sagladi. Futbolda ölcü iyi oynamak degil, kazanmaktir.

Kaldi ki iyi oynadigimiz dönemlerde de bu Hakem hatalari vardi, hemde daha agiri. O yüzden bu hatalari ne zaman konusacagiz veya simdiye kadar ne zaman konustuk, cok merak ediyorum dogrusu!

Emre B.
02.12.2007, 23:16
Hakem hataları olmasaydı 8 şampiyonluğumuz vardı.

TSigalko
03.12.2007, 22:46
G.Birliği Maçının Gözlemcisi Sadık Deda'ymış.. :confused::confused:Maçada Vedat Yüksel'i vermişlerdi.

hekemler özellikle beşiktaş ve trabzon maçlarında olmak üzere tüm maçlarda ciddi hatalar yapıyorlar.gerçekten birilerinin buna dur demesi gerekiyor artik..

Hata olması çok zor bence kasıtlı.1 değil 2 değil..Oysaki Haluk Ulusoy'u başkan seçen Trabzon Ve Beşiktaş Kluplerinin desteği değilmiydi..Çok Garip.

Mert Zaman
07.12.2007, 18:25
aynnde ole ben hakemler kotu demiom sadece hakkımızı arayalım diom

Mert Zaman
07.12.2007, 18:26
aynnde ole ben hakemler kotu demiom sadece hakkımızı arayalım diom.Hakkımızı bi tek biz aramıoz anlatamıom ki

sarman61
07.12.2007, 18:34

Yanılıyorsun. 8 tane yoktu benim bildiğim 9 tane vardı. 82-83 sezonuda hakemler ile kaybedilmiş bir şampiyonluğumuz var. Hatta amacamın değişiyle son Maçımız fenerbahçenin evindeydi artık fenerin şampiyon olduğu kesindi fenerbahçeyi evinde bir güzel 3 lemiştik diyor. Öyle ezik ezik bakakalmışlardı. Yani şu hakemlerden bizim çektiğimiz kadar başka kimse çekmemiştir. Belkide 9 danda fazladır.

karatasof
07.12.2007, 18:54
Ehh artık hakem hatalarından korkmamıza gerek yok.TFF'a savaş açan TS Başkanı Albayrak yerine Ulusoy'u destekleyen Trabzonluların istediği oldu.Artık Albayrak başkan adayı değil.Bundan sonra çok sevdikleri Ulusoy onlara yardımcı olur.Hatta şimdi yeni hazırlanan kanun gereği seçime gitmesi gereken Ulusoy'un görevi başında kalması için bir yürüyüş daha tertip edilmeli.

Cafer Bulur
07.12.2007, 23:12
bu haftaki macimizin hakemi bünyamin gezeri begeniyorum.gördügünü calmaya calisiyor.bir de bizim konya macinda rakibin bariz bir penaltisini son dakikada verememisti.bu hafta bir hakem faciasi yasamayacagimizi düsünüyorum.

Mert Zaman
08.12.2007, 00:14
haksızlık oldumu hakkımızı aramamız lazım susup kalmamamız lazım

Fanatik28
08.12.2007, 01:55
bu haftaki macimizin hakemi bünyamin gezeri begeniyorum.gördügünü calmaya calisiyor.bir de bizim konya macinda rakibin bariz bir penaltisini son dakikada verememisti.bu hafta bir hakem faciasi yasamayacagimizi düsünüyorum.

Konya macindaki pozisyonun öncesinde ayni futbolcu topu koluyla indiriyor. Ama TV`ler sagolsun göstermediler. Aynisi GS macinda yasandi. Penalti pozisyonunu sadece tek acidan gösterdiler. Kalearkasi görüntüleri niye yoktu?
Bünyamin Gezer gercekten gördügünü calan bir Hakem. O bakimdan bana Serdar Tatli`yi hatirlatiyor.

Mert Zaman
14.12.2007, 21:10
inş hakemler yonundende iyi gideriz hakemler iyisallah maclarımızın hakkını verir...

irfanb
14.12.2007, 21:15
Albayragin cektirdikleri yaninda hakemlerin cektirdigi devede kulak misali. :)

Mert Zaman
14.12.2007, 21:19
Albayragin cektirdikleri yaninda hakemlerin cektirdigi devede kulak misali. :)
:D:D:):):):D:D:D

Ahmet Karadeniz
14.12.2007, 21:25
bizim ligdeki gogu hakemden hakem olmazz denen mii cok kolayyy bu ligde hakemlik yapan cogu kişi hakemlik yapcak yenetek ve onsezi den yoksunn simdi diyceksiniz koca turkiyede yok mu boyle var ama bi sorunn o yetekli hakemleri terfi ettirmiyolar torpili olan herkes bizim birinci ligte hakemlik yaparrr bizzim en basta bunu duzzelmemiz gerekirr.

OYılmaz
15.12.2007, 11:47
Sivassporun Hocasına Sorulan biri soru neden Şampiyon olamayız dediniz ?

El_Cevap: Türkiyede Anadoludan Şampiyon çıksaydı Türk hakemleri şampiyonlar ligi finalinde maç yönetirdi

Sanırım her şeyi özetlemiş..

Murat'
15.12.2007, 11:52
hakemler bu ara çokkötü...son gaziantepspor maçında yatttarınpasında adam topu elle kesti veya çarptı opozisyon kesinlikle penaltı olmalıydı

hüseyin1975
15.12.2007, 22:20
Yeni bir Mac ve yine Hakemden cekdiklerimiz.

Hakkimizi savunacak kimse yokmu?

Taraftar olarak ayagimi kalkmamiz gerekir?

Ulusoy düs yakamizdan artik!!!

Cafer Bulur
15.12.2007, 22:31
Yeni bir Mac ve yine Hakemden cekdiklerimiz.

Hakkimizi savunacak kimse yokmu?

Taraftar olarak ayagimi kalkmamiz gerekir?

Ulusoy düs yakamizdan artik!!!
ismet arzumanin kötü bir hakem oldugunu belirtmistim.ama bu macta skora etki edecek hatalar yapmadi bence.ceyhunun yaptigi hareket net penaltiydi.mustafa kecelinin sari kart gördügü pozisyona kirmizi bile verilebilirdi.o halde ne cektikki bu aksam hakemden?

Fanatik28
15.12.2007, 23:08
ismet arzumanin kötü bir hakem oldugunu belirtmistim.ama bu macta skora etki edecek hatalar yapmadi bence.ceyhunun yaptigi hareket net penaltiydi.mustafa kecelinin sari kart gördügü pozisyona kirmizi bile verilebilirdi.o halde ne cektikki bu aksam hakemden?

Sence Ismet Arzuman, o pozisyon Istanbul cezasahasinda olsaydi, penalti calarmiydi? sorun orada iste. Pozisyon öncesi cezasahasi kösesinde Yattara`ya arkadan net bir faul var. Onu vermeyen Hakem o kadar basit bir Pozisyona düt diye Penalti calabiliyor. Mustafa`nin pozisyonunu görmedi bile, faul diye calmadi. Ondan sonra faul yaratti. Aslinda faul var, o baska.
Ne yaparsak yapalim, bu düzen nasil yikilacak???

Cafer Bulur
15.12.2007, 23:57
Sence Ismet Arzuman, o pozisyon Istanbul cezasahasinda olsaydi, penalti calarmiydi? sorun orada iste. Pozisyon öncesi cezasahasi kösesinde Yattara`ya arkadan net bir faul var. Onu vermeyen Hakem o kadar basit bir Pozisyona düt diye Penalti calabiliyor. Mustafa`nin pozisyonunu görmedi bile, faul diye calmadi. Ondan sonra faul yaratti. Aslinda faul var, o baska.
Ne yaparsak yapalim, bu düzen nasil yikilacak???
istanbul ceza sahasinda olsaydi penalti verirdi yine.cok bariz bir penalti.ceyhunun yapmamasi gereken amatörce bir faul.sen bir kez daha izle derim.hakem hatalarinin bizim aleyhimize bu sezon fazla oldugu ortada.oma camia olarak yaygara koparirsak bunun bize bir faydasi olmaz.besiktas bunu yaptida ne faydasini gördü.bence hakemlerimiz yetersiz kaliyor.

Seda
16.12.2007, 00:01
Adam iyi de yönetse kötü de yönetse parasini aliyor.. Takmis günahina gidiyor..

KUTADGU
16.12.2007, 00:19
Acaba bu sene aleyhimize verilen kaçıncı penaltı...

Merak ettim de.....

macka61
16.12.2007, 00:40
sayamadık bıktık artık şu hakemlerin çifte standartlarından

Fatih
16.12.2007, 01:02
iyi yönetti bariz penaltıydı ama her zaman böyle cesur olsalar keşke

Metin Ural
16.12.2007, 02:06
cogu insan bana kizacak ama bizim lehimize olan bir pozisyonu vurgulamak istedim. ilk golumuzde gokdeniz ofsayt. eger hakemlerin performanslarini degerlendireceksek objektif olmakta yarar var diye dusunuyorum.

yaranozlu
16.12.2007, 20:11
bariz penaltı değildi, aynı pozisyon bize olsa hayatta vermezdi... bana göre de penaltıydı ama verilmese de çok üstüne gidilecek bir pozisyon değil.

Cafer Bulur
16.12.2007, 20:18
cogu insan bana kizacak ama bizim lehimize olan bir pozisyonu vurgulamak istedim. ilk golumuzde gokdeniz ofsayt. eger hakemlerin performanslarini degerlendireceksek objektif olmakta yarar var diye dusunuyorum.
gökdenizin birinci golünde ofsayt kesinlikle yoktu.temiz bir goldü.iyi inceledim ben.

Great White
16.12.2007, 20:25
Belediye maçında hakeme dair tek bir eleştiri dahi getirmeye hakkımız olmadığını düşünüyorum..

Bir kere attığımız gollerin hiçbirinde şaibe yoktu..

Aleyhimize verilen penaltı ve sarı kart da son derece doğru bir karardı..

Ceyhun' un topla hiç ilgilenmeden rakibin üzerine çullanarak düşürmesinin mantıklı ve savunulabilir tek bir yanı bile yok..

Hatta Hüseyin ve Ayman' ın kart görebileceği pozisyonlarda hakemin kartına başvurmaması da bizim lehimize işleyen kararlardı..

Gerçi Hüseyin bu maçta bir sarı kartı görüp de Fener maçında olmasaydı çok daha iyi olurdu ya; orası da ayrı:)

Berat
16.12.2007, 20:28
Türkiye'nin en zor faul çalan, en zor sarı kart çıkaran, futbolu gereğinden daha da fazla sert oynatan İsmet Arzuman'ın verdiği penaltıya şaşırmamak mümkün değil..

Metin Ural
16.12.2007, 23:44
gökdenizin birinci golünde ofsayt kesinlikle yoktu.temiz bir goldü.iyi inceledim ben.

ben de iyi inceledim. ofsaytti. onemli degil ne oldugu zaten. onemli olan bizim burada tekrar tekrar izleyerek karar veremedigimiz pozisyonlari hakemlerin 1-2 saniye icinde vermek zorunda olmalaridir. ben turkiyedeki her kulubun hakemlere karsi daha insafli olmalari gerektigine inaniyorum sadece.

LazAnisT
17.12.2007, 00:28
Bencede pozisyon penaltı ama derdimiz İstanbul Takımlarına bu penaltyı çalabilirmiydi?

TSezgin61
17.12.2007, 01:29
ben de iyi inceledim. ofsaytti. onemli degil ne oldugu zaten. onemli olan bizim burada tekrar tekrar izleyerek karar veremedigimiz pozisyonlari hakemlerin 1-2 saniye icinde vermek zorunda olmalaridir. ben turkiyedeki her kulubun hakemlere karsi daha insafli olmalari gerektigine inaniyorum sadece.

abi iyi bak turunculu bozuya beee:(

Metin Ural
17.12.2007, 01:35
abi kamera acisi yaniltiyor herhalde seni. en arkadaki turunculu gokdenizin arkasinda, umut ile neredeyse ayni hizada.

belki de ben yaniliyorum. bir de resme tekrardan bakarken yan hakemin durdugu yeri yeni farkettim. cok geride kalmis. hatta o kadar geride ki kaleyle kendi arasinda 5 futbolcu var.

Fanatik28
17.12.2007, 01:38
Hakemlerin belli özellikleri vardir. Mesela Ismet Arzuman, bizim aleyhimize caldigi penaltilarin benzerini hic lehimize calmismidir?
O kadar zor faul calan bir Hakem, bizim aleyhimize o kadar basit faullere düdük caldi ki...
Gidin iki hafta önceye, Vedat Yüksel Gencler macinda görmedigi pozisyona bile Penalti calabiliyor.
Bu Hakemler öyle ince düdükler caliyorlarki bize karsi, sizin anlayacaginiz bizim o kadar büyük düsmanlarimiz var ki!!!

izmirdenayhan
17.12.2007, 18:16
penaltı değildi.....

jefferson61sefa
17.12.2007, 18:20
penaltı değildi.....

ceyhunun yaptığı bu haftaki acık penaltı geçen haftakini diyorsan o değildi ahmetin hareketi.
bu haftaki ceyhunun hareketi kesinlikle %10000 penaltı. Neden diyeceksin?
CEyhunu izle adam topu atınca ceyhun topa gitmiyor direk adama gidiyor ve boynuna sarılıp üstüne bırakıyor kendini. Gereksiz saçma bir hareket ama 10 kusurlu harektten en az 3üne giriyor. Şarj var çekme var itme var kesinlikle penaltıydı.
Ayrıca adrinaonun %100 lük gol pozisyonu bu hafta ofsayt diye kesildi.Jeff le karşı karşıyta kalmıştı.

jefferson61sefa
17.12.2007, 18:22
Belediye maçında hakeme dair tek bir eleştiri dahi getirmeye hakkımız olmadığını düşünüyorum..

Bir kere attığımız gollerin hiçbirinde şaibe yoktu..

Aleyhimize verilen penaltı ve sarı kart da son derece doğru bir karardı..

Ceyhun' un topla hiç ilgilenmeden rakibin üzerine çullanarak düşürmesinin mantıklı ve savunulabilir tek bir yanı bile yok..

Hatta Hüseyin ve Ayman' ın kart görebileceği pozisyonlarda hakemin kartına başvurmaması da bizim lehimize işleyen kararlardı..

Gerçi Hüseyin bu maçta bir sarı kartı görüp de Fener maçında olmasaydı çok daha iyi olurdu ya; orası da ayrı:)

işte %100 katıldığım çok doğru bir yorum. Tarafsız trabzonsporluya yakışan bir yorum. Tebrk ederim

karatasof
17.12.2007, 18:24
Pozisyon penaltı ancak İsmet Arzuman efendinin TS'a olan hainliği maç esnasındaki davranışlarda gizli zaten.Penaltıyı vermek için depar atan hakem efendi ilk yarının sonlarına doğru bir verkaçta topu önüne alan yattara rakiple teketek kalıyor ve direk kaleye yöneliyor.Ancak ''İyi'' niyetli hakemimiz pozisyonu kesiyor faul atışına hükmediyor.Yine bir pozisyonda yattarayı yere indiren İBB topçusuna yalvar yakar faulu izah etmeye çalışıyor ''Ne yapayım bunuda görmedim diyemem ya''der gibi ..

jefferson61sefa
17.12.2007, 18:43
Pozisyon penaltı ancak İsmet Arzuman efendinin TS'a olan hainliği maç esnasındaki davranışlarda gizli zaten.Penaltıyı vermek için depar atan hakem efendi ilk yarının sonlarına doğru bir verkaçta topu önüne alan yattara rakiple teketek kalıyor ve direk kaleye yöneliyor.Ancak ''İyi'' niyetli hakemimiz pozisyonu kesiyor faul atışına hükmediyor.Yine bir pozisyonda yattarayı yere indiren İBB topçusuna yalvar yakar faulu izah etmeye çalışıyor ''Ne yapayım bunuda görmedim diyemem ya''der gibi ..

yattaraya yapılan 2 net faul vardı ismet arzumanın bunlarda suçu yok yardımcınının önündeydi ikisi. İsmet arzuman maç boyunca tek hatası yattaranın göğsüyle aldığı topu el olarak yorumlamsı. Geri kalanlar yardımcıların kararı ve çoğu yanlış.

Erkan
17.12.2007, 18:43
ilk yarinin bitisi mesela..?

İleli
17.12.2007, 19:18
ceyhunun hareketi yuzde yuz penalti tartismaya degmez millet..

dolaylı
17.12.2007, 19:35
Hakemlerin bazı maçlarda saçmaladıkları doğru fakat bizim algılaması zayıf ve nerede nasıl davranacağından habersiz futbolcumuzun adamın üzerine çullanması affedilir gibi değil.Zaten ersun yanalda affetmedi.Güya bu futbolcuda takımın en tecrübelisi

Seyit Hoca
18.12.2007, 12:44
Hakemlerin bazı maçlarda saçmaladıkları doğru fakat bizim algılaması zayıf ve nerede nasıl davranacağından habersiz futbolcumuzun adamın üzerine çullanması affedilir gibi değil.Zaten ersun yanalda affetmedi.Güya bu futbolcuda takımın en tecrübelisi

Sayın Dolaylı ,

kimden yana olduğunuzu anlamak mümkün değil..
Pardon da Domuzdan mı , avcıdan mı?
Ceyhun un yaptığı nizami şarz
Rakip futbolcunun boyunun ( 20 numara..erman ) 1.20 olması Ceyhun un hatası değil sanırım..

Muhammet
18.12.2007, 12:54
evet o hareketin affedilir bi yanı yok
penaltı zaten ceyhun sayesinde 10 kişi oynuyoz bi de verdiği zararlar iyice bardağı taşırdı

Burçak
18.12.2007, 12:56
nizami şarj olurmu. ceyhunun o pozisyonu kesinlikle penaltı idi.
diğer kararları tartışılır.

Metin Ural
18.12.2007, 15:19
Sayın Dolaylı ,

kimden yana olduğunuzu anlamak mümkün değil..
Pardon da Domuzdan mı , avcıdan mı?
Ceyhun un yaptığı nizami şarz
Rakip futbolcunun boyunun ( 20 numara..erman ) 1.20 olması Ceyhun un hatası değil sanırım..

erman'in boyunun 1.20 olmasi kendi hatasi degil sanirim? ceyhun kor mu, gormuyor mu adamin boyunun 1.20 oldugunu? sanki hakem pozisyonu gordu ve dusundu ki erman'in boyu 1.20, o zaman penalti calayim?

dolaylı
18.12.2007, 22:44
sayın lazman bırakın şu ne olursa olsun bizim futbolcu haklıdır zihniyetini.6 maç üstüste yeniliriz adamların yüzleri kızarmaz sonrada suçluları keşfederiz.Bunlar yönetim ve teknik direktörlerdir.Bir defada futbolculara medeni şekilde tepkimizi gösterelim

Mert Zaman
25.12.2007, 15:47
yha su fener macında hakem yine fenerden yanaydı

Ertuğrul ATALAY
27.12.2007, 22:38
sivas maçından bu yana(ki sezon başıdır...) özellikle hakemler bize karşı tavırlı....
yan hakemler ofsaytlarda bizim aleyhimize karar veriyorlar...
ikili mücadelerde takdir hakkı rakip takıma...
kartlarda öncelik bize...
.....
yönetimin acizliğidir bu başka bişey değil....
bülent demirleke hakemliği bıraktırmazsan sonu böyle olur...

Doğukan Uçan
11.02.2024, 20:19
alanya fenerbahçe maçında yaşananlara bak. bu ülke futbolunu her yerde kötülemek lazım.

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2024, 08:41
alanya fenerbahçe maçında yaşananlara bak. bu ülke futbolunu her yerde kötülemek lazım.

Alıştılar nasıl olsa her hafta penaltı almaya, yalandan bırakıyor kendini. VAR'daki şerefsizler çağırsa iptal olurdu.

Haramların takımısın şikebahçe

Erhan Sezer
12.02.2024, 11:50
İki hafta üstüste maksatlı olarak doğranıyoruz.

3.lük yarışı için bile VAR güçleriyle devredeler.

Bugün hakem hatası da olsa , ne olursa olsun kazanmalıyız!

HOPA'LI TS'Lİ
12.02.2024, 12:04
İki hafta üstüste maksatlı olarak doğranıyoruz.

3.lük yarışı için bile VAR güçleriyle devredeler.

Bugün hakem hatası da olsa , ne olursa olsun kazanmalıyız!

Hakem katliamları doğru ancak dikkat edin 3 haftadır birbirinin benzeri goller yiyerek geriye düşüyoruz.

Aytaç, Semih ve kupadaki ilk gol: Forvet, 4-5 ahmak savunmacımızı peşine takıp dalga geçer gibi kaleye topu sokuyor. Bu akşam artık bu film son bulsun.