PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

KUTADGU
27.10.2007, 21:39
sanırım bu bölümde de yeni hocamızın bir başlığa ihtiyacı var...

Diyorum ki...

İnşallah Trabzonspor'a faydalı olursun Ersun Hocam...

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271007imza6.jpg

KUTADGU
27.10.2007, 21:41
İlk haberi de ben ekleyeyim izninizle bu başlığa...

Anlamı itibariyle önemli bir haber diye düşünüyorum..

Yanal müzemizi ziyaret etti

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271007muze.jpg

Yeni Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, kulübümüzün tarihi başarılarının sergilendiği müzeyi ziyaret etti. TSClub mağazamızı gezen Yanal, Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız Nizamettin Algan'la da tanıştı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen imza töreni sonrası Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu ve yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Sadri Şener Merkezi’ndeki müzemizi ziyaret eden Yanal, kulübümüzün tarihi ve müzede yer alan kupalar hakkında bilgiler aldı.

Yanal son olarak Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan’ı makamında ziyaret etti. Yanal’a başarılar dileyen Algan, “Kulübün ilk gününden itibaren buradayım. Müzemiz başarılarla dolu. Ama yeniler içinde boş yerlerimiz hazır. Trabzonspor’u anlatmaya gerek yok. Zaten siz biliyorsunuz. Bunun sonucunda da helvayı da yapmak size düşüyor” dedi.
Kulüpte oyuncu yapısının sürekli değiştiğini dile getiren Algan, “Son 1.5 yılda 30 oyuncuyu gönderip yerine 30 oyuncu aldık. Geride bıraktığımız 3 yıla baktığımızda sürekli oynayan 5 oyuncuyu sayamıyoruz. İnşallah bu düzelir. Dışarıdan ilk 18 girebilecek adam almak yanlış. Kendi değerlerimize biraz daha önem vermeliyiz” diye konuştu.
Trabzonspor’un uzun yıllardır çektiği şampiyonluk hasretine kavuşması için kendisinin de elinden geleni yapacağını belirten Yanal, “Burası diğer yörelerden çok farklı. Trabzon futbolla yatıp futbolla kalkıyor. Tabi diğer alanlarda da oldukça başarılılar. Bu insanların beklentilerine karşılık vermek gerekir. Zaten Trabzonspor’un şampiyon olması durumunda Türkiye’de sosyal bir ihtilal olur. Bizde elimizden geldiğince iyi bir yapı kurup insanlara güzel futbol izletmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.
Görüşme sonrası yeni Teknik Direktörümüz Ersun Yanal kendisine Trabzonspor tarihini anlatan kitap hediye eden Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Nizamettin Algan’ın elini öpmesi takdir topladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271007muze1.jpg

denizgrsy
27.10.2007, 21:42
Ersun Yanal (Tam adı Kazım Ersun Yanal) (d. 17 Aralık 1961 Buca, İzmir) Türk teknik direktör.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Burada teknik direktörler Mesut Bakkal ve Tevfik Lav ile arkadaşlığı başlamıştır.

Çalıştırdığı takımlardaki hücum futbolu anlayışı ile dikkat çeken Ersun Yanal Vestel Manisaspor'dan istifa ettikten sonra hiç bir takımı çalıştırmamıştır. Yanal Vestel Manisaspor'dan önce Denizlispor, Gençlerbirliği, Ankaragücü ve Türk Milli Takımı'nı çalıştırdı. Gençlerbirliği ile UEFA Kupası'nda Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma'yı eledi. Çeyrek Final oynamayı başardı ve o sezon kupayı alan Valencia CF takımına elendi. Ligi 3. bitirmeyi başardı.

Selman
27.10.2007, 21:45
Evet bu başlık gerekliydi, teşekkürler Kutadgu.İzninle başlıkta ufak bir değişiklik yaptım.

Yeni gelecek olan hocaya mektup başlığına hocanın ilk işi "önce müzeyi gezmek sonra tarihimizi okumak olmalı demiştim".

İlk adım ve açıklamalar gayet yerinde, özlemiştik.Başarılar Hocam.

Egemen Yılmaz
27.10.2007, 21:53
Kendisi Trabzonsporumuzun alışılagelmiş hırçın futbol yapısını en iyi uygulayacak olan teknik direktördür kanımca. Ayrıca son yıllardaki en büyük eksikliğimiz olan transfer konusunda da özel çalışmaları olduğunu biliyorum ve ona başarılar diliyorum. Şu aşamada benim kendisinden tek beklentim sahada yense de yenilse de başı dik duran Trabzonspor' u geri getirmesidir.

Cem Balcı
27.10.2007, 22:05
yanal hoca inş çok faydalı olursun takıma yaa çok ihtiyacımız buna.

Samet Yildirim
27.10.2007, 22:21
Ersun Yanal sana sonuná kadar destek...insallah $ampiyonluk gelir bu sene olmasa bile seneye..

recep_oflu
27.10.2007, 22:28
valla ben açıkçası Ersun Yanal'ı istiyodum o oldu umarım faydalı olur çok sevindim.

lazooo28
27.10.2007, 22:35
Basarilar dilerim hocam

Emirhan Makul
27.10.2007, 22:58
ersun yenalın ilk sayfasında benimde mesajım olsun onu en çok isteyenlerin başında ben varım ersun hoca sana güveniyoruzzz al götürr biziiiiii hakettiğimi yere gerçii haketmek lazım ama neyse saldır ersun pardon saldırttır ersunnnnnn

Ali İhsan
27.10.2007, 23:15
Sevgili hocam hoşgeldin. Açıklamalarında bizim beklentilerimizi anladığını görüyorum. Aslında yıllardır Trabzonspor'un vizyonuna uyan bir hoca varsa o da Ersun Yanal'dır. Umarım şansı da yanında olur ve kendisindeki potansiyeli klübümüzün imkanlarıyla birleştirip bizi başarıya götürür. Ligtv programlarında tüm ligi her açıdan analiz eden ve iyi bilen bir hoca olarak tecrübelerini ve tespitlerini takıma kolaylıkla aktarabileceğini tahmin ediyorum. Kolay gelsin hocam.

Muhammed KOÇ
27.10.2007, 23:21
inşallah kardeşler inşallah.en büyük temennimiz başarı.destekliyoruz yeni hocamızı

Terzioğlu
27.10.2007, 23:32
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/271007muze1.jpg

Sadece su görüntüyü görmek icin 2 yildir bekliyordum...rüyalarim gerceklesti...hosgeldin Ersun hoca...sana güvenim sonsuz kesinlikle inaniyorum sana...bu takimi biri ayaga kaldirirsa bu sensin...costur bizi hocam...

Terzioğlu
27.10.2007, 23:41
Ersun Yanal'ın kariyerini biraz daha yakından tanımak isteyen bu yazıyı okuyabilir:

1998-1999 sezonunda Denizlispor, 5 grup ve 50 takımlı 2.ligde 18 maçta 57 gol atarak “en çok gol atan takım” ve “2.grup lideri” sıfatlarıyla play-off’a yükseliyor. Play-off grubunda da 18 maçta 42 gol atarak yine “en çok gol atan takım” sıfatıyla averajla ikinci sırada yer alıp 1.lige çıkıyor. Takımın teknik direktörü Ersun Yanal…
Aynı Denizlispor 1999-2000 sezonuna da fırtına gibi giriyor. 9.hafta sonunda ligin zirvesinde ligin yeni takımı Denizlispor var. Takım 20.haftaya kadar sürekli ilk beşte yer alıyor. 25 maç sonunda Ersun Yanal yönetimle anlaşmazlığa düşüp görevinden ayrılıyor, o sezon Denizlispor ligi sekizinci sırada bitiriyor.
2000-2001 sezonunda Ankaragücü’nün başına geçen Ersun Yanal, bol gol atıp bol gol yiyen, ancak yine göze hoş gelen oyun tarzıyla 65 gol atıp 59 gol yiyen takımını 56 puanla altıncı yapıyor. Dahası, sezonun bitimine iki hafta kala rakibi Fenerbahçe ile aynı puanda zirveyi paylaşan Galatasaray’ı teşvik primi iddialarının ortaya atıldığı maçta deplasmanda yenerek şampiyonluktan ediyor.
2001-2002 sezonunda da istikrarını koruyan Ersun Yanal ve Ankaragücü, çok başarılı bir sezon geçiriyor. 53 puan ve o sezonun şampiyonu Galatasaray’dan 3 gol farkla 72 golle en çok gol atan ikinci takım olarak ligi üç İstanbul takımının ardından 53 puanla dördüncü bitiriyor. O yıl ligde tüm sezon dikkate alındığında şu istatistikler de dikkat çekici:
Antalyaspor-Ankaragücü (1-8): En çok gol atılan maç, en farklı galibiyet (deplasman ve genel)
Ankaragücü-Malatyaspor (6-0): En farklı galibiyet (iç saha)
Kocaelispor-Ankaragücü (4-4): En gollü beraberlik

2002-2003 sezonunda Ersun Yanal Gençlerbirliği’nin başında son yıllarda görülmemiş bir başkaldırıyla zirveye ortak oluyor. Ligin bitimine beş hafta kala zirvenin yalnızca dört puan gerisinde. O hafta Gençlerbirliği oyuncularına dördü son dört dakikada olmak üzere toplam sekiz sarı kart gösterildiği ve Altay’ın son dakika golüyle beraberliği kurtardığı İzmir deplasmanında Ersun Yanal ve öğrencileri Türk futbolundaki birtakım gerçeklerle ve güçlerle yüzyüze gelip tüm coşkularını kaybediyor. Matematiksel şampiyonluk şansını son üç haftada kaybedip UEFA Kupası’yla “yetinmek” zorunda kalıyor. Türkiye Kupası’nda final oynuyor. Ancak değişmeyen birkaç durum var: Sezonun en çok gol atan takımı, 76 golle, üstelik şampiyon Beşiktaş’tan 13 gol fazlasıyla Gençlerbirliği. Maç sonuçlarına baktığımızda 4-1, 5-1, 1-4, 3-3 gibi skorların yanında 5-4 (Malatyaspor maçı), 2-7 (Samsunspor ve Adanaspor maçları) gibi skorlar futbolseverleri şaşırtmıyor. Bunun adı “Hücum Futbolu Çılgınlığı” (http://www.verkac.org/?p=177)..
Kadrosundan birkaç kritik oyuncuyu kaybeden Ersun Yanal, 2003-2004 sezonunda Türkiye liginde göreceli olarak başarısız bir yıl geçiriyor, ancak takımı yine Türkiye Kupası’nda finale çıkıyor ve UEFA Kupası’na gitmeye hak kazanıyor. Gençlerbirliği sezonu son haftada aldığı beraberlikle yedinci yerine onuncu sırada bitiriyor ve en çok gol atan dördüncü ekip oluyor. Ligin tersine UEFA Kupası’nda elde ettiği başarılı sonuçlarla Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma gibi kalburüstü takımlara yenilmeden üç tur geçiyor, daha sonra kupayı kazanan Valencia’ya ilk maçta turnuvadaki tek yenilgisini tattırarak ancak ikinci maçtaki uzatmada boyun eğiyor.
Sezon ortasında durumu kötü giden Fenerbahçe’ye transferiyle gündeme gelince Gençlerbirliği’ndeki tüm konsantrasyonunu kaybeden Ersun Yanal, bu olayın üzerinden henüz birkaç ay geçmişken ve sözleşmesi devam ederken sezon bitmeden Türk Milli Takımı’nın başına geçiriliyor. İstanbul takımı yöneticileri birkaç yıl öncesinin başarılı takımının iskeletini oluşturan Ahmed Hassan, Okan Koç, Serkan Balcı, Deniz Barış, Veysel Cihan gibi futbolcuları transfer etmek için başlarına akbaba gibi üşüşmüşken Yanal’ın milli takıma transferi olaya tuz biber ekiyor ve belki de bir efsane başlamadan sona eriyor.
Ama insanların, özellikle Ankaralı futbolseverlerin kafalarında “Ersun Yanal futbolu” olarak adlandırılabilecek bir kalıp var. Bu, sonuç ne olursa olsun, iyi futbol sergileyerek oyunu çirkinleştirmeden, göz zevkini okşayan futbol. Bu yıl herhangi bir maçta birkaç yıl öncesinin Ankaragücü ya da Gençlerbirliği maçlarında izleyenlerin aldığı keyfi alan gerçek bir sporsever var mıdır? Hiç zannetmiyorum.

Ersun Yanal hakkında bazı açıklamalar:

Yusuf Şimşek, Denizlispor Kaptanı.

"Ersun Yanal büyük hocadır. Bilimsel çalışır. Sakatlıktan nefret eder. Sol ayağın sakat ise sağ ayağını çalıştırır. Futbolcu psikolojisini çok iyi bilir. Oyuncularını maça çok iyi hazırlar. Onunla çalışmak bir zevktir. Benim futbolcu olmamda en büyük etken Ersun Yanal'dır. Ailece görüşürüm."

Yaşar Güngör, Denizlispor Yrd. Ant..

"Ersun Yanal, A takıma çıktığında ben de altyapı antrenörü olmuştum. Kendisi çok değerli bir hocadır. İşini çok iyi yapar. Planlı programlı çalışır. Yenilikçi ve çağdaştır. Basma kalıp antrenör değildir. Futbolcunun performansını öne çıkartacak bilimsel antrenman programı uygular."

İlhan Cavcav, Gençlerbirliği Kulüp Bşk..

"Ersun Yanal, şu an Türkiye'deki en başarılı teknik adam. İyi işler yaptı. Zamanını kulüpte geçirdi. Futbolcuların sorunlarıyla yakından ilgilenirdi. Bizde iki yıl görev yaptı. Milli Takım'ı çalıştırdı. Türkiye'de hiç kimsenin ulaşamadığı başarıyı Gençlerbirliği'nde yakaladı. Milli Takım'da Ersun Yanal'a tahammül edilseydi, gençleştirilmiş kadrosuyla Dünya Kupası finallerine gidebilirlerdi.

Özcan Bizati, Ankaraspor Yrd. Ant..

"Maç temposunda antrenman yaptırır. Üst düzeyde, taktiksel bir teknik adamdır. Bugün Fenerbahçe'ye gidip gitmeyeceği ya da orada başarılı olup olmayacağı tartışılıyor. Kamuoyunda 'Ersun Hoca Fenerbahçe'ye hazır mı?' diye bir düşünce var. Bence asıl soru şu: Fenerbahçe Ersun Hoca'ya hazır mı? Ersun Hoca, üst düzeyde bir takımı rahatlıkla çalıştırabilir. Ancak o kulübün yöneticileri de ona hazır olmalı. Her şeyi planlı yapar. Öngörüsü yüksektir. Bilgisayar analizlerine önem verir. Rakibiyle sanal ortamda karşılaşır. Zayıf yönlerini, nerede hata yaptıklarını önceden belirler. Belirli noktalarda top kaybedilmesine tahammülü yoktur. Her maçta takımının tempolu oynamasını ister."

Mesut Bakkal, Gençlerbirliği Tek. Drk..

"Takımı, antrenman disiplinine ve programa uygun biçimde çalıştırır. Eleştiri yapıldığı zaman düşünür. Kritiklerin haklı veya haksız olduğuna kendisi karar verir. Tam bir aile babasıdır. Kulüp ve çağrıldığı davetler dışında zamanını ailesiyle geçirir. Futbolla yatar, futbolla kalkar. Ani sinirlenir ama çabuk geçer. Asla kin tutmaz."

Haluk Ongan
28.10.2007, 00:27
hocam sana güvenimiz tam...
şenol hocadan sonra gelenleri gördük, sen onların yanında padişahsın...
kur kadronu bu seneyi feda ettik 10. olsak da farketmez seneye şampiyonluğa oynat bizi
hem ziyanın enkazını temizle, hem duraklamada olan kariyerini doruk noktasına ulaştır
ara sıra futbolu senden iyi bildiğini iddia edenler çıkacaktır kaale alma onları
yaptıkların yapacaklarının teminatıdır
allah yolunu açık etsin

Alptuğ
28.10.2007, 00:29
ersun hoca bu ısı yapacak emınım guven tam ona bız bu kadar hıc bı teknık adama guvenmemstık basarılar ersun hocam

Bartuğ13
28.10.2007, 00:34
bana teknik adamı belirle deseler alacağım kişi ersun hoca olurdu.bu kadar diyim

Sefa Murat Dokuz
28.10.2007, 00:40
bende ersun yanalı istiyordum başarılı olacağından şüphem yook

S@K@RON_61
28.10.2007, 00:42
Hocam Özlenen Trabzonspor'u çıkart artık Ortaya....

Nuray
28.10.2007, 00:47
çok fazla umut bağladım valla hocam hayırlı olsun inş bu karanlık günlerden bizi çekip kurtarmayı bilirsin

cyberentalpi
28.10.2007, 00:47
Hos geldin Hocam. Bu sefer yaninda Buyuk bir camia sampiyonlugu bilen basariyi cok iyi bilen ama bunlara ac bir klup var. Sen takimini kur ve duzelt yavas yavas. Biz seninleyiz.

Muhalif
28.10.2007, 01:00
Tekrardan ekran başına geçip maç izlememizi sağlasın başka bir şey istemiyorum ilk etapta.. sonrası zaten tek teknik direktörle olacak iş değil.. yönetim-futbolcu-taraftar her biri ayrı ayrı görevlerini iyi bir şekilde yaparsa ben Ersun Hoca'nın görevini iyi yapamamasından dolayı başarısızlık yaşayacağımızı sanmıyorum...
Hayırlı olsun, başarılar..

6Şafak Aydın1
28.10.2007, 01:07
Bize yarayip yaramayacagi kisa süre icinde belli olur .

Sefa Murat Dokuz
28.10.2007, 01:10
Bize yarayip yaramayacagi kisa süre icinde belli olur .
ilk 3 hafta yenildi die gödnereceksek ersun hocayı hemn kovalım ersun yanalı ilk devrenin sonuna kadar yargılayamazsınız neydin ne beklion
ii antrönr geldiği günden belli olur felsefi de saçma bir şey o daima bir şanstır
ziyada geldiğinde çoştu sonra ....tu ama

6Şafak Aydın1
28.10.2007, 01:40
belli olur merak etme

demir
28.10.2007, 01:59
nee :D Ersun hocamı ?? tartısmaya gerek yok su goruntude olayın analızı sudur Bu ısı Ersun hoca yapamazsa kapatın kulubu gıdın cunkı bu futbolcularla bu ısı bu adam yapamazsa kımse yapamz

Hüdai Pervaneli
28.10.2007, 02:12
haftayaki macimiz ust olucak

Kadir
28.10.2007, 09:44
Ersun Hoca en doğru tercih ve kesinlikle bizi güzel günler bekliyor.. ZD bizi kanser etmişdir Ersun Yanal tedavi edecek. Umutluyum.

Fatih Öztürk
28.10.2007, 09:58
aranan kan ersun hoca.bu seneyi ilk 2 de bitiririz.seneyede inşallah şampiyonluğu göğüsleriz.gerçi benim bu seneden hala umudum var.ersun hocanın sözü senettir.bazı gerçeklerde var mesela iyi bir golcu eksikliği mevcut.ama yerlilerin en iyisi bizde.ersun hocada yerli oyuncuları türkiyede en iyi calıştırabilecek diyaloga sahip ve inanıyorum ilk devreyi ilk 2 de bitireceğiz.ikinci yarı şaha kalkıp şampiyonluk için elinden geleni yapacaktır bu ekip ve hocası

bordo_bereli
28.10.2007, 11:14
ersun hocam, hoş geldiniz..

Ali Yerlikaya
28.10.2007, 11:21
Hayirli ugurlu olsun Ersun Hocamiza güvenim sonusz ama bu sezon icin pek bisey daha yapamaz ama Kupayi isteriz Hocam:D.

Cafer Bulur
28.10.2007, 12:19
ersun hocam hosgeldiniz.sizin cok iyi bir hoca oldugunuz herkesce malum.sizden ricam manisasporda bazen görülen takim savunmasi zaaflarina dikkat etmeniz ve biraz da rakibin gücünü iyi analiz etmeniz.gecmiste bize karsi kaybettiginiz 2 kupa finalini hatirlayarak.bunu yaparsaniz basarili olacaginiza eminim.

61hikmet61
28.10.2007, 12:29
Kendisi Trabzonsporumuzun alışılagelmiş hırçın futbol yapısını en iyi uygulayacak olan teknik direktördür kanımca. Ayrıca son yıllardaki en büyük eksikliğimiz olan transfer konusunda da özel çalışmaları olduğunu biliyorum ve ona başarılar diliyorum. Şu aşamada benim kendisinden tek beklentim sahada yense de yenilse de başı dik duran Trabzonspor' u geri getirmesidir.

kesinlikle katılıyorum...

Great White
28.10.2007, 21:43
Bana göre teknik direktörün iyisi kötüsü olmaz..

Akıllısı, aptalı..

Kültürlüsü, cahili..

Otoriteri, gevşeği..

Cesuru ve korkağı olur..

Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip..

Geriye sadece iyi bir kadro ve çalışmak kalıyor..

Geçen sezonun başında Lazaroni' ye ve sonrasında Ziya' ya teslim edilen o zengin ve ofansif kadro ona teslim edilmiş olsaydı şu an çok daha farklı yerlerde olurduk eminim..

poetricus
28.10.2007, 21:58
Bana göre teknik direktörün iyisi kötüsü olmaz...
Akıllısı, aptalı...
Kültürlüsü, cahili...
Otoriteri, gevşeği...
Cesuru ve korkağı olur...
Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip...
Geriye sadece iyi bir kadro ve çalışmak kalıyor...
Geçen sezonun başında Lazaroni'ye ve sonrasında Ziya' ya teslim edilen o zengin ve ofansif kadro ona teslim edilmiş olsaydı şu an çok daha farklı yerlerde olurduk eminim...
Eskiler nasıl derdi?
"Efrâdını câmi; ağyarını mani."
Yalnız "Ersun Yanal en azından yukarıdaki kriterlerden olumlu olanların hepsine sahip" ise diğer hoca[lar]… Aman Allah’ım, aklıma neler geliyor böyle?!
Aynen öyle, gerisi "mucib-i kıylü kâl olur".
O kadro ve iyi bir yönetimle Ersun Hoca’yı görseydik neler olurdu, Allah bilir.

Cem Balcı
28.10.2007, 22:42
bakalım yanal napcak inş doğana yaptığımız olumsuz eleştirileri yanalada yapmayız.

Cafer Bulur
29.10.2007, 19:46
dün aksamki stadyum programinda mehmet demirkol ersun yanalin bizle anlasmasini müthis uyumsuz bir evlilik olarak degerlendirip ,yanal bu teklifi nasil kabul etti diye sordu.ben de kendisine soruyorum .daha düne kadar zicoyla bu is gitmez diyordun.bugün itibariyle f.bahcenin durumunu gördükten sonra nasil pesin hükümlü konusabiliyorsun?bir cift sözümde ömer üründüle.sen de daha düne kadar zicoyla olmaz deyip lugano ve edu fb nin topcusu degiller demistin?simdi cikip ersun yanal bu takima kollektif futbol oynatamaz diyorsun?istanbul belediye bile kollektif futbol oynarkan biz niye oynayamiyoruz?bu kadar kamuoyunu yanlis yönlerdirmeye haklari yok.

Harun-61
29.10.2007, 20:29
ersun hocam, hoş geldiniz..

ba$arilar...:alkış:

mimozam
29.10.2007, 21:29
m.demirkol da 4 cümleyi üstüste kuramaz kullandıgı cümleye bak trabzonsporla ersun yanal uyumsuz evlilik yapmış sana kaldıya demesi bi hayırlı olsun de inş.basarılı olurlar de derin trabzon rahatsızmışta falanda sen onlardanda rahatsızssın ama inş.o lafları agzınıza sokacak ersun hoca ve trabzonspor corumda lig.t.v ye gidemez olduk valla mac var diyince yenecekmisiniz diyolar bundan sonra ben onlara diyecem yenemeyecezmi hadi hocam yap bişiler bide su mubarek albayrak gideydi allahın izniyel düzelecez

pReN@_61
29.10.2007, 21:49
İnşallah Trabzonspor'umuza Yararlı Olur,

Başarılar Ersun Yanal...

EmrahYalçınalp
29.10.2007, 21:55
Demirkol tanıdığını söylediği Trabzonspor hakkında çok az şey biliyor olsa gerek. Haydi bilmiyor deyip süksesini bozmayalım :) Zannediyor ki Trabzonspor'u gs gibi localar yönetir. bjk gibi yerin altından gelen güçlerin yönetimde ağırlığı çoktur. fb gibi burjivisttir veya... Trabzonspor'daki "derin" Trabzonspor dediğin şey taraftardır yahu... 150 bin kişilik bir şehirde 30 bin kişinin maçta olması ne demektir, bilir mi Demirkol? Her beş kişiden biri maçta yani... Taraftar isterse Yattara'yı oyuna sokar, isterse giremediği maçlarda bile elektriği ile hocasını "yönetim arkamda ama" demeye zorlar. Ersun hoca da performans anlamında sorun yaşamazsa "derin" Trabzonspor'un ne istediğinin ne önemi var? Bu şehir arkasında durduktan sonra kim ne diyecek? Trabzonspor mesai saati içinde takımı için toplanan 30 bin kişinin yaşadığı şehirdir. Başarısını gördüğü hocasına da şehrin anahtarını verir, hiç kimse de rahatsız falan olmaz.

Tam hava yakalayıp tırmanışa geçeceğimiz dönemde yapılmış anlamsız, fuzuli bir açıklama... Enerjimizden çalmasına izin vermemek lazım.

Bir de, mesela Rıdvan söylese biraz üzerinde düşünürdüm ama, Demirkol söylesin dursun. Ona göre Zico 3 maç önce gönderilmişti... Edu da futbolcu değildi. Olur böyle şeyler. Biz işimize bakalım...

Gürkan
30.10.2007, 08:54
bu mehmet demirkol ilk zamanlar iyi gidiydi yoprumları felan ne zaman 90 dakikaya çıkıp hıncalla rekabete girdi ayarı bozuldu. ona karşılık verecem diye şahkülü kaydı.:D

surmene_li
30.10.2007, 09:07
hayırlı olur inşaALLAH

sethfilo
30.10.2007, 10:07
Sözüm meclisten dışarı" it ürür kervan yürür" arkadaşlar M.Demirkol yada Ö.Üründül kim?
Bizde önemli olan bazı tribün maşaları gereksiz çalışmasın gerisi boş.
Bu takım aslanlar gibi oynar ve kaybeder ses çıkmaz ancak korkakça oynar ve kazanırsa bile mırıldanmalar başlar, çünkü burası Trabzon!
Ben bu senenin çoktan kaçtığına inanıyorum ve bu yılın sonuna bakarak E.Yanal için değerlendirilme yapılmasınada karşıyım adam bu takımla sezon başı çaışmadı takımın elde tutulacak tüm değerleri bir şekilde elden çıkarıldı veya kaçırıldı adamın elinde 2-3 tane iş yapacak adam kaldı, yeni yapılacak transferlerin uyumu çok önemli değil ancak şehirdeki olumsuz hava ve yılgınlığın takım üzerinden etkisi kalkmadıktan sonra burada çenemizi boşuna yorarız.
Ancak genede sabırla ve Trabzonsporumuza olan sevgimizle teknik ekibe ve eldeki futbolcu kadrosuna sonuna kadar destekten başka çıkar yolumuz yok çünkü camianın yapısı ufak bir krizi daha kaldıracak durumda değil en azından kongreye kadar.
Bu yaşıma kadar Trabzonluluğum ve Trabzonsorluluğumla hep gurur duydum çok kötü gittiği dönemlerdede aynı heves ve heyecanla maçlarına koştum ta İzmirlerden.
Bu vazgeçilmez bir sevda, yaşanır ve yaşatılır bu bedende bu can yaşadıkça.

Şuayip Aydın
30.10.2007, 10:26
fıtına adam ersun hoca nın ılk macı bugun cok guzel futbol ızleyecegımın sımdı den merak la bekjlıyommmmmm

no NAME
30.10.2007, 11:13
ö.ü.yü neden dikkate alıyosunuz ki. kendisine sorulan sorulara genelde " evet,şimdi yani" üçlemesiyle giriş yapan birinin cevapları; altyapısının ne kadar sağlam olduğunu, inandırıcılığının ve gerçekçiliğinin ne seviyede olduğunu tartışmaya bile değmez .
not: diğerimi ,sallayın gitsin:)
selam ve hürmetle.

mavikan
30.10.2007, 11:57
ziyayı gördükten sonra, ersun yanalı sevmesem de destekliyorum.. hücum futbolu oynatsın yeter.. kabız etmesin yeter.. hücum,hücum,hücum..

Mert67
30.10.2007, 12:23
ersun hocaya güveniyorum fakat elindeki kadro yeterli değil.inşallah başarılı olur.

VAROLFSAYIL
30.10.2007, 12:25
Ersun Hoca Hucum Oynatir Diye Bekliyoruz Hepimiz Ama...
Sabir Lazim Uzun Bir Suredir Oynanan Tirsik Sistemsiz Ve Defansiz Futbol Ertesi

Ahmet Karaman
30.10.2007, 16:51
Allah yardımcın olsun. sonuna kadar destekliyoruz seni.

buyukkaptan
30.10.2007, 17:24
ersun yanal şuanda trabzonspor için biçilmiş kaftandır inşallah güzel günler görecez onlan birlikte

Mustafa K. Demirbaş
30.10.2007, 17:26
ersun yanal şuanda trabzonspor için biçilmiş kaftandır inşallah güzel günler görecez onlan birlikte
evet bencede ersun hoca su an turkıyede kı en ıyı turk hoca durumundaydı ve sımdı trabzonsporumuzun basında ınsallah bızı layık oldugumuz yere tasır

Cafer Bulur
30.10.2007, 22:52
ersun hocam hosgeldiniz.sizin cok iyi bir hoca oldugunuz herkesce malum.sizden ricam manisasporda bazen görülen takim savunmasi zaaflarina dikkat etmeniz ve biraz da rakibin gücünü iyi analiz etmeniz.gecmiste bize karsi kaybettiginiz 2 kupa finalini hatirlayarak.bunu yaparsaniz basarili olacaginiza eminim.
bir kac gün önce bunu yazmistim.maalesef bugün buna dikkat etmediniz.hüseyin gibi bir oyuncun oyunda olmadigi halde,tayfunu cikarip ergini almakla belki bir mesaj verdiniz ama kocaman orta sahayi sadece aymana teslim ettiniz.bizim gibi bir takim maglub olabilir ama asla manisaya ezilerek degil.biraz daha dikkat hocam.yoksa rüzgar tersine dönebilir.

Samet Yildirim
30.10.2007, 23:26
Ersun Yanal elestirmeye gerek yok....daha yeni geldi...ama bu takimla i$i zor oldugu da bellli zaten...ara döneme kadar idare etmek lazim...ama Ankaraspor maciyla cikisa geceriz insallah hocam...sana güvenim sonzuz...

DeAgLeMaNyAq
30.10.2007, 23:48
Seyircimiz de ne güzel moral veriyor ilk maçtan Ersun Yanal istifa... :)

Emirhan Makul
31.10.2007, 00:02
of offff onlar manisa taraftarıydıı

Sefa Murat Dokuz
31.10.2007, 00:08
ben maçtaydım onları söyeleyenler manisa taraftarıydı biz değilllll
en çok ersun hocaya üzülüyorum bu kadar beceriksizler ordusuyla adamın yapabileceği pek de bişi yok özellikle savunma die bir şey yok

DeAgLeMaNyAq
31.10.2007, 00:59
Tamam arkadaşlar sakin olun biz TV'den kimin taraftarı olduğunu direk olarak anlayamadık...

ahmettin
31.10.2007, 00:59
rahat ol hocam. sonuna kadar arkandayız.

mustafakaya
31.10.2007, 11:30
hoca kes biç, bildiğini yap bu takıma. destekliyoruz.

Cafer KILIÇSOY
31.10.2007, 13:05
hoca kes biç, bildiğini yap bu takıma. destekliyoruz.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Göktuğ Altuntaş
31.10.2007, 13:17
daha ilk macı adamın tabiki desteklioruz güveniyoruz ..

sarman61
31.10.2007, 13:23
Benden önümüzdeki sezonun ilk 5 haftasına kadar sonsuz destek.

İHSAN
31.10.2007, 14:46
Sonuna kadar arkandayız ersun hoca. Allah sana kolaylık bize de sabır versin.

Takımı adam etmek pek kolay olmayacaktır. Sil süpür gerekirse 3-5 tane adam kalsın gerisini altyapıdan al vs...

Ahmet Karaman
31.10.2007, 23:44
sonuna kadar ersun yanal

Cafer Bulur
01.11.2007, 12:56
ersun yanaldan kontrollü hücum futbolu bekliyoruz.senden kayitsiz sartsiz hücum futbolu yerine ilk etapta ankaraspor ve denizlispor maclarindan 6 puan bekliyoruz.gerekirse hücum futbolu oynamadan.

Şuayip Aydın
01.11.2007, 13:00
ben sonu kadar ersun yanal arkasındayım o butun lıg dekı takıma futbol dersı vercek ama bıraz sabır dıyorum baska bıse demıyorum yeterkı arkasında duralım suna soylemek ısterım masısa karsısıında guzel oynadık ama kazanamadık ersun hoca cıkıp gol atak halı yok ya umut golcu olmaz bıze fayda olmaz adam karsı karsıya gol atamıyosa bı sorun var demekkı

AYDIN KANTEKIN
02.11.2007, 07:50
albayrak yönetimi ne zaman gider trabzon ersun hoca ile basarili olur,bu bukadar basit.siz ne kadar silah alirsaniz alin nekadar güclü olursaniz olun,arkanizda istikrarli basariya endeksli ve onun icin herseyi göze alan iktidar olmaz ise catismak neye yarar.sanirim bu durum tek ts icin degil tr icin gecerli.o yüzden diyoruz ki bu koltuktakiler gitmeyecek ise bunlari tsk rine havale edelim.edelim de kurtulalim.

A.Alper
02.11.2007, 09:20
Evet Türkiye ve Trabzonspor.

cınar#7
02.11.2007, 19:10
hadi artık ofansif futbol istiyoruz ersun hoca....

Cafer Bulur
02.11.2007, 19:16
hadi artık ofansif futbol istiyoruz ersun hoca....
ofansif futbolun sonucunu görmedin mi manisada.hepimiz dememiz lazim ki puanlar istiyoruz .cünkü bizim acil puanlara ihtiyacimiz var.ne sekilde olursa olsun.

cınar#7
02.11.2007, 19:39
ofansif futbolun sonucunu görmedin mi manisada.hepimiz dememiz lazim ki puanlar istiyoruz .cünkü bizim acil puanlara ihtiyacimiz var.ne sekilde olursa olsun.
Manisa maçındamı ofansif oynadık?güldürme beni 3 ön liberoyla oynadık o maçta tıpkı ziyanın yaptığı gibi...bumuydu ofansif futbol???

tek ön libero olması lazım....

Cem Balcı
02.11.2007, 19:43

acil puanlar derken 3 puanlara demek istedin galiba ;)

DeAgLeMaNyAq
02.11.2007, 21:04
Umut'un golünde sanki şampiyon olmuşuz gibi sevindi hocam... :)

ilhan
02.11.2007, 22:13
Teşekkürler Hocam

Cem Balcı
02.11.2007, 22:13
helal be yanal hoca zamanında yerinde değşiklikler yaptın en azından skor bunu gösteriyo:D

Cafer Bulur
02.11.2007, 22:46
Manisa maçındamı ofansif oynadık?güldürme beni 3 ön liberoyla oynadık o maçta tıpkı ziyanın yaptığı gibi...bumuydu ofansif futbol???

tek ön libero olması lazım....
tek ön libero oynasaydik herhalde 5 yerdik o macta.senin ön liberodan kastin nedir?3 tane ön libero(orta saha) oynatmakla defansif oynatmis olunmuyor.önemli olan futbol anlayisi.ersun hoca bile bugün cift önlibero oynattigi halde rakipten özellikle ikinci yarida zaman zaman baski yedik.

Cafer KILIÇSOY
02.11.2007, 22:48
Teşekkürler Hocam.

Olacak olacak, ha gayret

Cafer Bulur
02.11.2007, 22:48
ersun yanalin gollerdeki sevinci görülmeye degerdi.bir trabzonsporlu olarak takimimizla adeta özdeslestigini hissettim.bence ersun yanal futbolcular üstünde pozitif bir hava olusturuyor.

ilhan
02.11.2007, 22:52
"Yattara'nın bu yeteneklerini kullanarak oynaması için onunla görüşmelere başladım. Bunu defansif anlamda da yapması için. Geçen yıllarda da bunun gibi iyi olduğu dönemleri oldu. Ama bunları arka arkaya yapması için devamlılığını sağlamak lazım. "

Mantelite budur!

Futbolcuyu kazanacaksın!

Ahmet Karaman
02.11.2007, 23:09
sonuna kadar ersun yanal. seviyoruz seni ersun hocam.

Great White
02.11.2007, 23:09
Uzun bir aradan sonra ilk kez gol için 5-6 oyuncu ile beraber saldıran, 25 inci dakikalarda oyuncu değiştirmeyen, Yattara ve Ceyhun ile birlikte 90 dakikayı tamamlayabilen, yıldızlarını kıçı zora girdiğinde değil maçın başında kullanan bir takımı keyif ile seyrettim..

Teşekkürler Ersun Hocam:)

Özge
02.11.2007, 23:12
Arkandayım Ersun Hocam:)Sana güveniyorum.

Özsu
02.11.2007, 23:23
Teşekkürler Ersun Hoca.. Sen varken takım dahada iyi olacak. Geçen haftaki malubiyet normaldi. Daha takımın başına yeni geçtin sayılır. Takıma iyi futbol oynatacağına inanıyor sana güveniyorum.

Mustafa K. Demirbaş
02.11.2007, 23:47
senınleyız hocam devam

ilhan
02.11.2007, 23:48
Arkandayım Ersun Hocam:)Sana güveniyorum.

Helal Özge :D

TolgaTopçu61
02.11.2007, 23:49
insallah 10 yil dan fazla kalir takimda

Erdem Keser
02.11.2007, 23:54
Bir pozisyonda defanstan birisine çok kızdı ama tam olarak göremedim kim olduğunu ...

Sefa Murat Dokuz
02.11.2007, 23:59
Bir pozisyonda defanstan birisine çok kızdı ama tam olarak göremedim kim olduğunu ...
ewt sanırım tolgaya kızdı gören var mıı

Terzioğlu
03.11.2007, 00:09
Hocam sana güvenimiz sonsuz...Allah'in izniyle büyük zaferler kutlayacagiz seninle...

TUFİÇİLO
03.11.2007, 00:15
Golden Sonrakİ Sevİncİ Çok GÜzeldİ. Arkandayiz Hocam.

yns61
03.11.2007, 00:26
arkandayız hocam!:)

Osman Yavuz
03.11.2007, 01:04
Gollerden sonraki pozitif enerjisiyle takıma çok şey katacağını gösterdi.Golden sonra Yattara'ya İbo İbo şeklinde bağırması beni ayrıca mutlu etti.

_OziloZ_
03.11.2007, 01:49
Ersun hocaya zaman verilsin bu takımı alır götürür.
Şampiyonlar ligi kupası çok yakın :D

subay
03.11.2007, 01:50
Bir galibiyetle hocayi degerlendirmek benim görüsümce yanlis. Ankaraspor ligin en zayif 2. takimi. Ikinci yari baslayana kadar Ersun hocaya ben birsey diyemiyecegim, süphesiz zd'den iyi hoca en azindan sahada futbol oynatmaya calisiyor. Su anki kadrodaki bazi oyuncularin kapasitesi sınırlı (eşekten at olmaz derler ya). Ersun hoca ikinci yari icin yapacagi takviyeleri görüp ancak ikinci yarinin 5-6. haftasinda degerlendirilebilir bence.

Emirhan Makul
03.11.2007, 02:14
celoyuuu kestin birde serkanın yerine jabi tayfunun yerine risp tolganın yerine çağdaş aymanın yerine forvete adam koyarsan bizi kimse tutamaz

pReN@_61
03.11.2007, 10:13
Ersun hocaya zaman verilmeli, yargısız infaz yapılmamalı...

İsmail Çavuşoğlu
03.11.2007, 10:48
tebrikler hocam aylar sonra ilk defa guzel bır futbol oynatıp bızlerin yuzunu guldurdugun için senınde yüzün hep gülsün hocam (zaten gülüyor hocamız) arkandayız hocam..

KUTADGU
03.11.2007, 12:32
Bir galibiyetle hocayi degerlendirmek benim görüsümce yanlis. Ankaraspor ligin en zayif 2. takimi. Ikinci yari baslayana kadar Ersun hocaya ben birsey diyemiyecegim, süphesiz zd'den iyi hoca en azindan sahada futbol oynatmaya calisiyor. Su anki kadrodaki bazi oyuncularin kapasitesi sınırlı (eşekten at olmaz derler ya). Ersun hoca ikinci yari icin yapacagi takviyeleri görüp ancak ikinci yarinin 5-6. haftasinda degerlendirilebilir bence.

bayağı mantıklı..
Tebrikler....
Zamana artık gerçekten ihtiyacımız var.....

lazziyo61
03.11.2007, 12:36
umutluyuz en azından bizim gibi sevinen bi hocamız var...takviyelerin de güzel olacağından eminim...Rafael örneğini hatırlatırım.adama takır takır gol attırıyodu.rafael manisada şimdi gol atamıyo.hoca bi şeyler yapacak ben şahsen inanıyorum.ama tabiki şu anda çok erken her şey için....

sethfilo
03.11.2007, 13:51
Eğer bazı zerzevat takımı, onun ve takımımızın gelecekteki durumundan kaygı duyan tetikçi ıstanbul medyası ve bizim içimizdeki irlandalılar rahat bırakır ve gerekli destek ile rahat bir ortam yaratılır ise ki bunda yönetimin hocanın istekleri doğrultusunda yapacağı takviye ve transferlerde olmak üzere E.Yanal'ın hem kariyeri hemde takımımızın geleceğini çok iyi göreceğimizi düşünüyorum ve diliyorum.

Cafer Bulur
03.11.2007, 13:56
Ersun hocaya zaman verilsin bu takımı alır götürür.
Şampiyonlar ligi kupası çok yakın :D
sende biraz fazla uctun renkdas.sampiyonlar ligine girisi kasteddin galiba.

karatasof
03.11.2007, 14:02
Ersun Yanal için en büyük endişem TS gibi bir takımın karışanı çok olduğunu bilememesi ve bunlarla mücadele etme kararlığını gösterememesidir.İnşaallah ben yanılırım ve Ersun Hoca hem bunlarla mücadele eder hemde TS dışında İstanbul basınındaki mevcut Türk Futbolu düşmanı Futbol Baronları ile.Akşamki maçta atılan goller sevinmesi içten bir duygulanma idi ve zannederim Ersun Hoca'da Trabzon'da başarılı olmayı kendisi kadar TS içinde istemekte.Bu sevinç gösterisi TS forması giyen ancak önemini hala kavrayamamış bazı futbolcularıda kendine getirir.Ersun Hoca biraz sabırla hem kendisine karşı hemde TS'a karşı olan Futbol Baronları'nı dize getirecek ve Yeniden İhtilal'i gerçekleştireceğiz....

Zifinaluk
03.11.2007, 16:13
Vestel maçında 3-0 yenilmemize rağmen oynadığımız futbol bu maçtan çok daha iyiydi.
Sonuç amaçlı futbol oynayacaksak senin bu takımda olman zaten fazla bişey farkettirmezdi herhalde bu tip futbolu ziyada oynatıyordu.
Attığımız ilk goldeki çok adamla hücum etmemiz ve rakip sahada çoğalmamız çok iyiydi ama nedense eski hastalık gol attıktan sonra yine defans yapıp kontraya çıkmak sana yakışmıyor.

Cem Balcı
03.11.2007, 16:41
Vestel maçında 3-0 yenilmemize rağmen oynadığımız futbol bu maçtan çok daha iyiydi.
Sonuç amaçlı futbol oynayacaksak senin bu takımda olman zaten fazla bişey farkettirmezdi herhalde bu tip futbolu ziyada oynatıyordu.
Attığımız ilk goldeki çok adamla hücum etmemiz ve rakip sahada çoğalmamız çok iyiydi ama nedense eski hastalık gol attıktan sonra yine defans yapıp kontraya çıkmak sana yakışmıyor.

ne yapsaydı öne geçtikten sonra dahamı hucum oynasaydı.doğal olarak malup olan taraf daha kalabalık gelceğinden mantıklı olarakta galip tarafın biraz geriye çekilmesi lazım üstüne gitse fark kapanır malup bile olabilirdik.

zafercalikoglu
03.11.2007, 19:17
başarıolar hoca,
işin zor trabzonda her taraftar hocA

Cem Balcı
03.11.2007, 19:50
başarıolar hoca,
işin zor trabzonda her taraftar hocA

bizim yaptığımız hocalık değildir yorumdur tartışmadır.yanılmıyorsam bi forum sitesindeyiz...

AYDIN KANTEKIN
03.11.2007, 23:15
valla son günlerin reklami geldi aklima hangisimi ALBENI bahanesi.acaba bu yönetim bu hocayi alirken hangi bahaneleri öne sürdü.kardesim senin takiminda bu herifin istedigi topculardan sadece üc tane var sen gittin ersun hocayi aldin.simdi ne yapacaksin futbolcularidami cekip satacagiz,cok iyi beceriyorsunuz zaten ama bizim ilk onbirde oynayan sekiz topcudan amatör kümelerde cok var adam niye bizden alsin.insallah hepsini albayrak seneye Istanbul Büyüksehir Belediyesine versin ,eeeee nede olsa Belediye ayarlarlar onlara bir is.ne bileyim cöpcü,bulasikci gibi mesela bunlardan ancak bukadar.

Onur
04.11.2007, 00:38

düşüncelerimizzz çokk farklıı renkdaş. manisa maçında sahada takım var mıydı? (İlk 20 dk hariç)

Ahmet Karaman
07.11.2007, 23:06
ersun yanala cincon maçında özel bir tezahürat hazırlamak lazım bence. cesur yürek ersun yanal şeklinde bir tezahürat olabilir mesela..

My
08.11.2007, 10:00
Ersun Hoca'nın hücumcu anlayışı bizleri her ne kadar heyecanlandırdıysa da maçta uzunca bir zamandır görmediğimiz çakılı geri dörtlümüzün çizgiyi orta sahaya kadar çekmesi açıkçası bu kadro yapısıyla beni korkutuyor. Geri dörtlünün ve diğer tüm futbolcularımızın buna muhakkak ayak uydurması, takım savunmasını yapması lazım. Sanrım zaten kendiside olayın farkında ki kadro yapısına göre takımla çok fazla oynamadan gibi açıklamalar yapıyor.

Hekimoğlu
08.11.2007, 11:16
bu futbolcu ve sistemle iyi pas yapan adam kaçıran takımlar bizi haşat eder.

poetricus
08.11.2007, 12:13
Bu futbolcu ve sistemle iyi pas yapan adam kaçıran takımlar bizi haşat eder.
Benim de endişem o. Neyse boş verelim. 8 savunmacıyla da bzi haşat ediyorlardı. Üstelik onlardan biri iki gün önce sekz gol yemişti.

Cengiz Çubukcu
08.11.2007, 12:19
Ersun Hocanın sisteminin işlemesi için en önemli görev hücum elemanlarına düşüyor, gökdeniz, ceyhun, yattara gibi adamların hücum pres yapıp yapamadıklarını göreceğiz..bence Ersun Hoca orta saha ve hücumda istediğini alamazsa riske girmeyecektir...kariyerinin tek eksi yanı olan defans açıklarını bizde vermez umarım...

Koray
08.11.2007, 15:34
Biz Trabzonspor'uz önlemi onlar olsın!Gözünü zirveye diken Teknik Patron Ersun Yanal'dan önemli mesajlarhttp://www.gazetekaradeniz.com/images/haber/26504_b.jpg
YANAL: "Trabzonspor için Denizli veya başka bir takım, içerisi ya da dışarı oynamak problem olamaz. Çıkar her şartta gücünü ortaya koyarak, kazanmak için oynar"
YANAL: "Denizli maçını da kazanmak istiyoruz. 11 kişi sahaya çıkacağımıza göre eksiğimiz yok. Transfer için çalışmalar yapılır. Bizim işimiz kongre ile değil, sahayla.."

DENİZLİ'DE BÖYLE OLACAK
Trabzonspor Teknik Patronu Ersun Yanal, her maçı kazanabilecek bir takım olmaları gerektiğini söyledi. "Denizlispor veya bir başka takım ile içeride ya da dışarı da oynamak Trabzonspor için problem olamaz" diyen Yanal, Trabzonspor'un bir oyun formatı bulunduğunu belirterek, "Bunu rakibine kabul ettirmelidir. Rakibin üstün ve farklı yanları olabilir ama Trabzonspor gücünü rakibine hissetirmelidir. Denizli maçında da böyle olacaktır. Hedefimiz galibiyet" dedi.
EKSİKLER MAZERET DEĞİL
Yanal, Ayman, Celaleddin ve Tolga'nın sakatlıklarının bulunduğunu hatırlatarak, "Ancak biz kimin eksik olacağını düşünmemeliyiz. Sahaya 11 kişi çıkıyorsanız eksiğiniz yok demektir" dedi. Transfer konusunda geniş bir çalışma yaptıklarını belirten Yanal, "Tespit ettiğimiz oyuncuları bir daha kulübün görmesini istedik. Sonuçta her şeye hazırlıklı olmalısınız. Dünya'yı iyi tarar ve transferde araştırır konumda olursanız, bunun büyük yararını görürsünüz. Belki bütçenin % 1'ini ayırıp, büyük kar edersiniz. Ama yanlış transferde bütçenin yarısı kadar zarar edebilirsiniz" dedi.
BİZ HAZIR OLMALIYIZ
Yanal, transfer çalışmalarından mevcut oyuncunun rahatsız olmaması gerektiğini ifade ederek, "Dünya futbolunu iyi izlemeliyiz. Çünkü ihtiyaç duyduğumuz da doğru takviyeyi anında yapmamız gerekiyor" dedi. Yanal, şu anda kulübün önünde bir kongrenin bulunduğunu ifade ederek, ''O nedenle takım olarak sürekliliğimizi kaybetmemeliyiz. Hangi yönetim gelirse gelsin hazır olmamız gerekir. Gelen yönetime rahatlıkla bilgi aktarabilecek çalışmanın içerisine girmeliyiz. Bunun bilinciyle böyle bir süreç başlatılmıştır. Sonuçta biz kongreden çok maçları ve başarı için neler yapılacağının uğraşındayız" dedi.

hacam hep böyle ol canımızı ye

ilhan
08.11.2007, 17:14
Biz Trabzonspor'uz önlemi onlar alsın.

Kelimelerin bittiği yer.. En son hangi teknik direktörümüz bu sözü kullanmıştı ?

Murat Acar
08.11.2007, 17:44
Uzun zaman sonra tekrar merhaba diyorum ve Ersun Hocanın gelmesine en çok sevinenlerden biriside benim çünki Türk teknik direktörler içerisinde Trabzonspor taraftarını tatmin edecek futbolu oynatabilecek tek Teknik direktördür.Defans oynatıyor yada pasif oynatıyor diye halil hocayı lazaroniyi bizler gönderdik ziyanın neden ikinci kez geldiğini zaten anlamış değilim ilk gidişinin sebebini bilenler ikinci kez geldiğinde zaten yüreklerinin en derininde o acıyı hissettiler ama içimizde gideceği güne kadar ona destek olan taraftarlarda vardı maalesefki.her neyse Artık geçmişe sünger çektik ve bu aşamadan sonra önümüze bakacağız.Yanlız bir şey beni çok üzüyor Trabzonspor taraftarları bile bu sezonu hiç sayıyor ne olursa olsun bu şartlarda bile TRABZONSPORUN şampiyonluk şansı vardır ve Bu şans Matematiksel olarak devam ettiği sürece Tüm Taraftar şampiyonluk ümidinden vazgeçmemelidir inanmak başarmanın yarısıdır.

işte Olay Budur HAdi ERSUN HOCA Şampiyonluğa inanmayanalara inat göster TRABZONSPORUN ne olduğunu

poetricus
08.11.2007, 18:19
Biz Trabzonspor'uz önlemi onlar olsın!
Efendim?! Hocam iyi misiniz? Bakın eğer bu söz dil sürçmesiyse hemen düzeltin. Uzun zamandır böyle şeyler duymamıştık, şimdiden çarpıntı yapmaya başladı bile.

11 kişi sahaya çıkacağımıza göre eksiğimiz yok.
Bu kadarına da pes! Bunlar doğru olamaz kesin halisünasyon görüyorumdur. Benim bildiğim hocalar,sahaya sekiz kişiyle çıkıp mağlup olur sonra eksikleri sayar döker mazeretlere sığınmadığını söyler ve kendini başarılı ilan ederdi. Bu adam de nereden çıktı böyle? Bu halisünasyonu benden başka gören var mı acaba?

Hocam hep böyle ol canımızı ye!
Vallahi de varmış.

Kelimelerin bittiği yer.. En son hangi teknik direktörümüz bu sözü kullanmıştı ?
Hem de bir değil iki kişi.

İşte Olay Budur HAdi ERSUN HOCA Şampiyonluğa inanmayanalara inat göster TRABZONSPORUN ne olduğunu.

Ne, bir kişi daha mı? Eyvah, üç olduk!

Ya cümleten sıyırmaya başladık ya da adam gibi bir hoca bulduk.
İkinci şıkkı tercih ederim.

bordo_mavi_ts61
08.11.2007, 19:10
ersun hocayı çok istiyodum gelmesini inşallah kralı getirir. bu hocada iş var bence

DeAgLeMaNyAq
08.11.2007, 19:47
Açıklamalar çok bomba ama umarım pratiğe de yansır...

Burçak
08.11.2007, 19:53
işte bu yaa. onlar önlem alsın tabiki.
Trabzonsporun hocasına yakışır sözler bunlar.

poetricus
08.11.2007, 22:31
İşte bu ya. Onlar önlem alsın tabiî ki.
Trabzonspor'un hocasına yakışır sözler bunlar.
Sen de benim gördüğümü görüyorsun yani.
Pardon ben de senin gördüğünü görüyorum demek istemiştim.

Cesur bir hoca. İnşallah rüya değildir. Rüyaysa beni uyandıranı acımadan vururum!

Miraç Atalay Çiftçi
08.11.2007, 22:40
Soguk savaş böyle yapılır.
Onlar şu maçta oynadıkları şekilde oynarlarsa, falanda filan gibi sokak edebiyatı ile değil.
Haydi Ersun, yüzümüzü kara çıkartma...

Selman
08.11.2007, 23:32

Gerçek Trabzonspor'u bizlere hatırlattığın için teşekkürler Ersun Hoca.

Ziyaaaaaaaa, kulakların çınlıyor mu?

TEKİN
08.11.2007, 23:33
Şahsen Ersun Yanalı hiç sevemedim halada öyle.Ama en azından büyük düşünüyor adam.Takımımızı ya çıkarır yada küme düşürür. İnşallah ikincisi olmaz.

ilhan
08.11.2007, 23:39
Daha maça çıkmadan önce içimizin rahatlaması böyle birşey olsa gerek.

" Acaba bugün kaç önlibero ile oynayacak? Çift forvet oynar mıyız? Yattara'yı mı yoksa Ceyhun'u mu kesecek? "

Sendromlarından kurtulduğumuza inanamıyorum.

Emiroğlu
08.11.2007, 23:42
Ulan Zİya !!!!

Ya kendimi bi tuhaf hissettim.Vallahi de billahi de tuhaf oldum....

" Biz değil,Onlar önlem alsın ! "----" 11 kişi çıkacağımıza göre eksiğimiz yok ! "

Abi bu ikisi bi akşamda ağır geldi bana !

Biri beni okusun.

Egemen Yılmaz
08.11.2007, 23:45
Ersun hoca tam bize göre

Cem Balcı
08.11.2007, 23:49
yapacaz yanal hocayla bişiler yapacazz...

Harun-61
08.11.2007, 23:50

:) :) :)

.....

Ahmet Karaman
08.11.2007, 23:52
yarın denizliyi yenersek ki ben yeneceğimize inanıyorum cinconu dağıtırız trabzonda. seviyorum bu ersun yanalı kardeşim..

no NAME
09.11.2007, 00:00
Biz Trabzonspor'uz önlemi onlar alsın..... 11 kişi çıkacağımıza göre eksiğimiz yok....
Ne diyeyim diye düşündüm ama uygun cümleyi bulamadım. sağolun hocam teşekkürler. Bu sözleriniz nerdeyse 1 yıldır TRABZONSPOR'un hiçbir maçını seyretmemiş olan bana yarın akşamki maçı izlemeyi farz etti. sizi ayakta alkışlıyorum hocam.
selam ve hürmetle.

mustafakaya
09.11.2007, 00:24
bu futbolcu ve sistemle iyi pas yapan adam kaçıran takımlar bizi haşat eder.

neyse ki türkiye liginde bu tarz takım pek yok.

ozcilingir
09.11.2007, 02:29
ERSUN YANAL bu sözleri TRABZON MÜZESİni gezdikten sonra bir yerlerden duymuş olmalı. Bu sözün asıl sahibini ziyaret etmiş anlaşılan.

DeAgLeMaNyAq
09.11.2007, 04:23
Yalnız dikkatimi çeken bir noktada, bu sözün aynısını geçtiğimiz hafta Serdar Bali 6 Pas'ta söylemişti...

Ünyeli Murat
09.11.2007, 07:55
Ersun Hoca Türkiyede olsun ,çıktığı avrupa kupası maçlarında olsun hücum futbolu oynatmayı seviyor...belki mevcut kadro yapısı tam anlamıyla buna hazır olmayabilir ama zamanla düzelecek...inşallah bir yerlerde Ziya Doğanla karşılaşıpta elini falan sıkmaz...Allah c.c. korusun defansif oyun anlayışı falan bulaştırır...

LazAnisT
09.11.2007, 10:05
ERSUN YANAL bu sözleri TRABZON MÜZESİni gezdikten sonra bir yerlerden duymuş olmalı. Bu sözün asıl sahibini ziyaret etmiş anlaşılan.Sözün asıl sahibi olmayabilir ama bunu belirtmesi bile bizi mutlu etmesine yetti.Yıllardır takımın başında kalıp bu sözü bize unuttutanlar utansın:)

Cem Balcı
09.11.2007, 15:28
haydi yanal hocam bugün denizliden çıkaralım üç puanı.galiba hucum oynatcakmış takımı hadi hayırlısı...

Erkan
09.11.2007, 15:42
Daha maça çıkmadan önce içimizin rahatlaması böyle birşey olsa gerek.

" Acaba bugün kaç önlibero ile oynayacak? Çift forvet oynar mıyız? Yattara'yı mı yoksa Ceyhun'u mu kesecek? "

Sendromlarından kurtulduğumuza inanamıyorum.

kabus dolu gunlerdi insallah basariyi da yakalariz da tam rahatlariz :D:)

Cafer Bulur
09.11.2007, 16:47
ersun yanalin trabzonspora gelmesi kacinilmaz bir evlilikti.aslinda onu senol günes gittikten sonra atay aktug göreve getirmeliydi.ondan sonraki zarara bakarmisiniz:halilhodzic,lazaroni ve ziya dogan.kaybolan umutlar ve yillar.simdi en azindan basarili olacagina cogumuz inaniyoruz.

oktay61
09.11.2007, 22:34
Senin adına bugün gerçekten çok üzüldüm,
Denizliye gol atamadıysak sendeki suç oranı %0 çünkü
Sen bu takımı bilmezsin hocam, senden önce Ziya diye biri vardı onun zamanında da böyle erken gol yerdik ama o golden sonra kaleye maç boyu en fazla 5 şut çekebilirdik, ve ziya çıkar fark olabilirdi der bizi salak yerine koyardı ama senin takımın 30 şut çekti gol eğer olmadıysa bunun sebebi %95 beceriksizlik, %5 ise şans, olsun hocam sen bize ümit verdin, sonuna kadar arkandayız.
Saygılarımla

Sefa Murat Dokuz
09.11.2007, 22:40
hocam ahmetle umutu kes şu takımdannnnn

Cem Balcı
09.11.2007, 23:12
helal olsun hoca sen elinden geleni yaptın.ama ahmet tercihi çok yanlıştı sadece ahmet....

DeAgLeMaNyAq
09.11.2007, 23:37
Son zamanlarda hiçbir takıma karşı böyle baskı kurduğumuzu hatırlamıyorum helal olsun hocam...

Ahmet Karaman
09.11.2007, 23:58
saha sonuçları seni yanlış yapmaya sevketmesin hocam. denizli maçının ikinci yarı çok iyiydik. aynen devam.

ozcilingir
10.11.2007, 00:01
" Biz değil,Onlar önlem alsın ! "----" 11 kişi çıkacağımıza göre eksiğimiz yok ! "
Hoca Santrafor lağzım mı ? Takımı henüz tanıyamadınmı ?

Koray
10.11.2007, 00:09
hocam Allah aşkına devre arasında forvet,sol bek,defans ve kaleci aldır...bugün gördüğün gibi adam akıllı bi forvetimiz olsaydı 5 atardık...

Erdem Keser
10.11.2007, 00:09
Sonuna Kadar Yanındayız Hocam...

Öztürk Adem
10.11.2007, 00:26
bence bu2 . haftası olmasına ragmen azda olsa kafasındakı oyun sıtılını nasıl oynatmak ıstedıgını az da olsa sergıledı bu macta ınsallah hersey daha ıyı olaca k

Emiroğlu
10.11.2007, 00:37
helal olsun hoca sen elinden geleni yaptın.ama ahmet tercihi çok yanlıştı sadece ahmet....

Ahmet iyi kaleci değil bunu bi kenara koyalımda,

Bu akşam 2 golde ne hatası vardı ?

2.Golde adam ahmetin korneasına kadar gelip uzak köşeye vurdu..

1. golde ise her ne kadar kaleci hatası koksa da,yusufun pas verdiği ortayı yapan oyuncu,sğ ayağının dışı ile gelişine MUZ'un kralını yaptı,defans adam kaçırdı,o kadar hızlı ve isabetli ortaya da Ahmet yetişemedi...

Yani ahım şahım bir hatası yok ?

Nedir bu LAF OLSUN diye eleştirmeler yaa ? Az dediğiniz lafı bir yere dayandırın !

Not : Ahmet iyi bir Kaleci DEĞİL !
Not 2 : Tolga Ahmet kadar da kaleci değil !
Not 3 : Jefferson ne iş ben de anlamadım !

corleone
10.11.2007, 00:39
şenol güneş'in gidişinden beri ilk defa TRABZONSPOR izledim, sürekli eleştirsem de defans anlayışını hiç beğenmesem de bir daha görememekten korktuğum bugün ikinci yarıdaki futbolu bize izlettiğin için teşekkürler ersun hoca.

ARAF
10.11.2007, 00:39
ersun hoca ile ya vezir olacaz ya rezil
çok riskli oynuyoruz bence hocam tamam ofansif futbol oynuyoruz ama bi ara maçta gözünü çıkardık hücumun kendi sahamızda kimse yoktu bari 2 kişi kalsın geride be hocam
ama yinede memnunum ,sen çok şey başaracaksın ,2 başarıya aç buluştu bence ts taraftarı ve sen

Cem Balcı
10.11.2007, 19:20
Ahmet iyi kaleci değil bunu bi kenara koyalımda,

Bu akşam 2 golde ne hatası vardı ?

2.Golde adam ahmetin korneasına kadar gelip uzak köşeye vurdu..

1. golde ise her ne kadar kaleci hatası koksa da,yusufun pas verdiği ortayı yapan oyuncu,sğ ayağının dışı ile gelişine MUZ'un kralını yaptı,defans adam kaçırdı,o kadar hızlı ve isabetli ortaya da Ahmet yetişemedi...

Yani ahım şahım bir hatası yok ?

Nedir bu LAF OLSUN diye eleştirmeler yaa ? Az dediğiniz lafı bir yere dayandırın !

Not : Ahmet iyi bir Kaleci DEĞİL !
Not 2 : Tolga Ahmet kadar da kaleci değil !
Not 3 : Jefferson ne iş ben de anlamadım !

bizde ahmetin ilk golde yaptığına zamanlama hatası ve pozisyon alamama diyoruz.

Cem Balcı
10.11.2007, 19:22
biz böyle bigün ahmet bi tolga bi jeff le oynarsak daha çok gol yeriz.yanalın artık kafasında bi kaleci belirlemesi lazım bu iş böyle yürümez.

Ünyeli Murat
14.11.2007, 17:26
Yanal: Ben donkişot değilim

"Trabzonspor nasıl şampiyon olur?" diye soran öğrencilerin sporularına yanıt veren Ersun Yanal, "Ben tek başıma hiçbir şeyi başaramam, Donkişot değilim. Bunun için takım bütünlüğü önemli. Yönetim ve alt yapı büyük önem taşıyor." dedi.

http://image.haber7.com/haber/84590.jpg

YUNUS EMRE SEL'in haberi

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Haluk Ulusoy Kamp Eğitim Merkezi'nde Trabzon Spor Lisesi öğrencileri ile, "Türk sporunun daha ileri gitmesi açısından eğitimli sporcunun yeri ve önemi, bilimsel spor çalışmalarının ve buna bağlı teknolojik araçlardan yararlanılmasının sporun gelişimine yaptığı katkılar, ülkemizin dünya futbolunda başarılı olabilmesi için nasıl yapısal bir sistem oluşturulmalıdır ?" adlı söyleşide, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Salona girdiği sırada öğrenciler tarafından ayakta alkışlanan Yanal, kendisine çiçek verilmesinin ardından söyleşiyi, "Öğrencilerimle baş başa kalmak istiyorum" diyerek kameralara kapadı. Yanal, bir öğrencinin, "Trabzonspor nasıl şampiyon olur?" diye soru sorması üzerine, "Ben tek başıma hiçbir şeyi başaramam, Donkişot değilim. Bunun için takım bütünlüğü önemli. Yönetim ve alt yapı büyük önem taşıyor. Özellikle PAF takım benim için çok büyük önem taşıyor. Trabzon futbolla yatıp futbolla kalkan bir il. Trabzonspor'u tercih etmemde bunlar çok önemli rol oynadı. Trabzonspor alt yapısını ve ekonomisini iyi yönettiği takdirde, alacağı futbolcuları iyi düşündüğü takdirde, sürekli hedefini şampiyonluk olarak belirleyen bir kulüp olarak, şampiyonluk terimini doğru zaman ve doğru yerde telaffuz edecektir. Trabzonspor kendi ruhuna uyan oyuncuları bulmak zorundadır. Başarısızlıktan prim sağlamak yerine ne katabiliriz onu söylememiz gerekiyor. Trabzonspor'un başarılı olması için kentte büyük tutku ve aşk olduğunu görüyorum. Bunu sonuca yansıtmamız gerekiyor. Trabzonspor'un en büyük hedefi bu olmalıdır" diye konuştu.

Yanal, Türk Milli takımının Avrupa Kupası'na katılma oranının yarı yarıya olduğunu belirterek, "Norveç'i yenersek Euro 2008'e biz gideceğiz eğer yenilirsek Norveç gidecek. Bosna Herkes maçını çok fazla önemi yok. Aslında 1996'dan bu yana Türk futbolunun bir yükselişi var. Galatasaray, UEFA kupasını kazandı. Milli takım 2002'de Dünya üçüncüsü oldu. Burada Şenol Güneş'in payını unutmamak gerekiyor. Ancak ondan sonra Türkiye değişim ve başarılı yönetilemedi. Konfederasyon kupasından sonra yeni oluşumu iyi yakalayamadık. Boş yere gerginlikler yaratıldı" dedi.

Hürriyet

Hasan Ayvenli
15.11.2007, 22:03
orta sahaya ve forvete takviye yapılırsa bişeyler olcak
bu yönetimle olurmu bilmem

Erdem Keser
15.11.2007, 22:05
Sen benim gözümde ki tek hocasın Ersun hocam..

Öztürk Adem
15.11.2007, 22:08
Nice yeni başlıklara hocamızla :p

Sacit
18.11.2007, 16:36
Ersun hoca'nın istediği transferler yapılsın;başarılı olacağına inanıyorum,baktığımızda ersun hocanın istediği transferler,özelliklede Brezilya'lı olanlar tamamen sonuca giden,her an gol atabilecek bir yapıda olan futbolcular,bunun için ersun hocanın daima arkasında durulmalı,yeni gelen yönetimde.

Cem Balcı
18.11.2007, 23:14
Milli maçlar nedeniyle lige verilen ara, Trabzonspor'un hocasını çok memnun etti. Ersun Yanal, 'Artık oyuncularımı tanıyorum, onlar da benim ne istediğimi biliyor' dedi.
18.11.2007

En çok o sevindi
Geçtiğimiz hafta aldığı Denizlispor mağlubiyetinin yaralarını sarıp Galatasaray karşısında yeni bir serinin başlangıcını yapmanın yollarını arayan Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal, camiaya umut saçtı. Göreve geldiği günden bu yana yepyeni bir sistem üzerinde duran ve takımın çehresini değiştirmeye çalışan deneyimli hoca, milli araya en çok sevinen teknik adamların başında geliyor. Takımın hücum gücünü yükseltmenin yollarını arayan Bordo-Mavililer’in hocası, bu anlamda büyük mesafe katetti.
‘Beklentiyi biliyoruz’
Milli maçlar haftasının tam ihtiyaç duydukları bir döneme denk geldiğinin altını çizen Karadeniz temsilcisinin teknik patronu, kazanımlarının büyük olduğunu vurguladı. Takımını artık çok daha yakından tanıdığını söyleyen Ersun Yanal, “Şimdi ben onların kapasitelerini görüyorum, onlar da benim ne istediğimi biliyor. Ben ve ekibim, Trabzonspor camiasının bizden beklentilerinin farkındayız. Şu an için iyi bir konumda olmadığımız gerçek ama en kısa zamanda Trabzonspor’u üst basamaklara mutlaka taşıyacağız” dedi.

hadi artık yanal toparla şu takımı.

Ünyeli Murat
19.11.2007, 07:41
Sessiz ve derinden
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_9973__yanal1911.jpg

Ersun Yanal, kadroya takviye konusunda acele etmiyor. Deneyimli çalıştırıcı Perekli'nin izlediği oyuncuları ve PAF'taki gençleri mercek altına aldı.
19.11.2007

Arka bahçeye bakacak
Ara transferde kadrosunu güçlendirmeyi planlayan Trabzonspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yanal’ın henüz detaylı bir rapor vermemesine rağmen, transfer komitesi, teknik heyetin işini kolaylaştırmak için birçok oyuncuyla temasa geçti. Yanal’ın yönetime “PAF’ı incelemem lazım. Eğer aradığım tipte bir oyuncuyu orada bulabilirsem transfer yapmaya gerek kalmayabilir” dediği kaydedildi. ancak yönetim transer çalışmalarını sürdürüyor.

Koray
19.11.2007, 14:12
ersun hocam;

kaleye,martinez
defansa,emre güngör
orta sahaya,alex mescihini
forvete,fernandoyu
sol beke,hayrettini

aldır şampiyon olalım...hepsini ara transferde yapmak zorunda değilsin ama şunları mutlaka sezon sonu alalım....

Cem Balcı
19.11.2007, 16:18
ersun hocam;

kaleye,martinez
defansa,emre güngör
forvete,fernandoyu
sol beke,hayrettini

aldır şampiyon olalım...hepsini ara transferde yapmak zorunda değilsin ama şunları mutlaka sezon sonu alalım....

aynen öyle bunlar gelirse şampiyonluk kaçınılmaz...

Muhammed KOÇ
19.11.2007, 20:53
ersun hocam;

kaleye,martinez
defansa,emre güngör
forvete,fernandoyu
sol beke,hayrettini

:alkış::alkış::alkış:

tuncaymemis
20.11.2007, 22:13
ben trabzonsporun son şampiyonluğunu hayal mayal hatırlıyorum ersun hoca iyi bir teknik adam başarılı olması için bence sağlam bir yönetime ihtiyacımız var ve yönetimin belirlediği oyuncuların değilde ersun hocanın çalışaçağı oyuncuların trasferi lazım bence eskiden olduğu gibi yine yömeticiler transfer yaparsa biz yine hüsrana zarara uğrarız. saygılar

erdinc6167
21.11.2007, 23:07
futbol kadrosu ve yönetim değişmedikten sonra ziya doğandan hiç bir farkı olmayacak. tek fark maclarda 0 atıp 0 yerken artık 5 yiyip 5 atarız, onuda atabilirsek.. .

Cem Balcı
21.11.2007, 23:10
futbol kadrosu ve yönetim değişmedikten sonra ziya doğandan hiç bir farkı olmayacak. tek fark maclarda 0 atıp 0 yerken artık 5 yiyip 5 atarız, onuda atabilirsek.. .

doğandan farkı olmucakmı?yanalla doğanın futbol anlayışını,futbol zihniyetini ayrıştıramaman yanala çok büyük hakaret.:D doğan hiçbişi bilmiodu.takımı 4-6-0 oynatmış adam doğan.

no NAME
22.11.2007, 13:28
1- 5 yiyeceğimize değilde 5 atacağımıza dair şüphen var . ilginç. bence 5 atmamız 5 yememizden daha olağan bir durum şuanda.
2- 0 atıp 0 yemek konusunda ise atmamız kısmına değilde yememiz kısmına daha fazla rastladık son zamanlarda. helede atmadan yediysek ALLAH selamet versin maçlarını çok gördük.
3- takımların gol konusunda "kabız olduğu" 0-0 lık bir maçı izlemektense takımların "cır cır" olduğu ve gollerin "sağanak halinde" yağdığı 5-5 lik maçı izlemeyi herzaman terich ederim. çünkü içerisinde 10 gol olan bir maçta takımlardan birinin yada ikisisinin birden vereceği seyir zevki her zaman daha ilgi çekicidir.
selam ve hürmetle.

S.F.K.
22.11.2007, 17:40
hocam cimbom maçını almamızı en çok senin için istiyorum
elindeki kadro bu maçı almaya yetecek bi kadro değil ama futbol bu belli olmaz
en az hasarla ara transfer dönemine girmemiz benim en büyük dileğim yoksa bu takımdan bi film olmaz sende yarın birgün maalesef sorgulanmaya başlarsın.asıl suçlular unutulur sen hedef tahtası olursun.Allah yardımcın olsun işin çok zor çok.

Cem Balcı
23.11.2007, 21:56
Aslan'a sürpriz!
http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/images/Article/7_10393__surpriz2311.jpg

Karadeniz ekibinde Galatasaray sınavı öncesinde takım içindeki forma rekabeti giderek yükseliyor.
23.11.2007

Karadeniz ekibinde Galatasaray sınavı öncesinde takım içindeki forma rekabeti giderek yükseliyor. Sakat olan Risp ve Ayman’ın da kadroya katılmasıyla beraber teknik heyetin alternatifleri artarken, sağlık kurulu tarafından derbiye de yetişmeyeceği açıklanan Tolga Zengin’in yerine Ahmet Şahin’in sahaya çıkması bekleniyor. Sık sık son haftalarda yapılan savunma hatalarına dikkat çeken teknik direktör Ersun Yanal’ın, Cim Bom’a karşı farklı bir taktik hazırladığı öğrenildi. Oyun içinde değişebilecek bir sistem üzerinde duran Yanal, Gökdeniz, Ceyhun ve Yattara gibi hem formda hem de tedbir alınması zor isimleri, serbest adam olarak kullanıp onları presten kurtarmanın yollarını arıyor. Trabzonspor, farklı gol provalarının yanı sıra sık sık şut çalışıyor.

Ahmet Karaman
24.11.2007, 00:39
cesur yürek ersun yanal ..

Terzioğlu
24.11.2007, 01:48
Hicbir antrenöre Ersun hoca kadar güvenip inanmadim....Ersun Yanal iyiki Trabzonspordasin...

cınar#7
25.11.2007, 09:15
o en iyisi....

Great White
26.11.2007, 01:44
GS Maçını kaybetmemizdeki en büyük sorumludur maalesef..

Yattara' nın bir ayağı kopmuş da olsa oyundan alınmaması gerekirdi..

Eğer illa ki de alınıyorsa takıma hiçbir şey katamayacağı daha önce yüzlerce defa ispatlanmış Ömer Rıza oyuna girmemeliydi..

Sahada faul yapmaktan başka hiçbir şey üretmeyen Ayman' a katlanmamalıydı..

Jabi' yi ise şartlar ne olursa olsun bu maçta oynatmalıydı..

Daha da önemlisi röportajlarında Trabzonspor' dan bahsederken isimi ile hitap etmesi, sahiplenmemesi, birinci zamirleri kullanmaması beni çok rahatsız ediyor..

Bazı röportajlarda sanki Trabzonspor için yorum yapan bir gazeteci gibi davranması hiç de hoş değil..

Misina
26.11.2007, 01:47
Ceyhunu Çıkarıp Ömer rıza yı oyuna Alan Ziya Doğan

Yattarayı Çıkarıp Ömer rıza yı oyuna alan Ersun Yanal

Burdaki fark ne ki adını siz koyun.

Ayrıca 7 tane defansif oyuncuyla takımı oynatan ve bundan dolayı eleştirdiğimiz Ziya Doğan zamanında bile daha çok pozisyona giriyorduk.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2007, 02:37
Defansta Tayfun gibi heran elinde el bombası patlayacak birini ve ileride pozisyon bulmakta oldukça zorlanan, bulsada onu atmayı beceremeyen Umut yerine Risp ve Jun'u bir kere bile oynatmaması beni düşündürüyor...

Ünyeli Murat
26.11.2007, 07:51
hocam senin hucüm etme anlayışın güzel...fakat eldeki malzeme bu kadar....mevcut kadronun başına alex ferguson gelse fazla bir şey olmaz...

Bülent Bayraktar
26.11.2007, 12:06
ersuna sadece oyuncu değişikliğinde kızdım
kötü futbolun suçlusu futbolculardır.

her zmn arkasındayız, inş. iyi bir başkanla devre arasında iyi bir temizlik yapacak takımda

Ahmet Karaman
30.11.2007, 23:14
ersun hocam aldığımız bu mağlubiyetler sizi doğru bildiğiniz yoldan şaşırtmasın. bütün taraftarlar size inanıyor ve de güveniyor. rahat olun. herşeyden önce sizi seviyoruz.

Muhammed KOÇ
30.11.2007, 23:17
hocam hiç çırpınma bu malzemeyle olmaz..sen şöyle güzel bir posta listesi hazırla.hemen gönder..

fatih28
30.11.2007, 23:17
ersun hoca ne yapsin ? farkettinizmi 2-0 dan sonra ersun hocanin maçi çevirmek için yedek kulübesinde oyuncusu yok

lazooo28
30.11.2007, 23:20
artik iyice koptuk bari fazla sans bulamayan oyunculara bi baksaydik eger is yoksa ara transferinde postalayalim bilhassa yabancilari bari kontenjan acilsin..artik zarar marar satin gitsin..nasil olsa bi faydalari kârlari öyle yok böylede....

Onur
30.11.2007, 23:49
Bugün teknik direktörümüz EY mı yoksa ZD mı anlamadım. Ceyhun cezalı yerine kim Serkan. Çok güzel tek forvet oynamaya devam...

fatih28
30.11.2007, 23:57
Beklenen performanstan uzak bir sezon geçiren Trabzonspor, devre arasındaki transfer dönemi öncesi alacağı isimleri belirledi. Teknik direktör Ersun Yanal, yönetime bol alternatifli bir liste sunmaya hazırlanırken, Brezilyalı futbolcuların ön sıralarda yer aldıkları öğrenildi.

Internacional'den forvet Fernandao, aynı takımdan orta saha oyuncusu Edinho ile Fluminense'den Alex meschino'yu isteyen Yanal'ın yerli olarak ise Vestel Manisaspor'dan Selçuk İnan ve Ankaragücü'nden Emre'nin kadroya katılmasını istiyor.

yeni yönetim en azından bu oyunculari getirmeli

Erdem Keser
01.12.2007, 00:10
Bugün teknik direktörümüz EY mı yoksa ZD mı anlamadım. Ceyhun cezalı yerine kim Serkan. Çok güzel tek forvet oynamaya devam...

Allah rızası için forvet kimdir yaa..

Şu takımda bana forvet sayar msın..

Hangileri Forvet ,yapmayın etmeyin...

Al işte soktu Ömeri ne oldu,Ergini oynattı ne oldu,Umutu oynatıyorda ne oluyor...

Bu kadroyu bu hale getirenleri sorgulamak çok mu zor geliyor ..

uğurlu2000
01.12.2007, 00:18
Adam jun'u bir kez olsun kadroya almadı

alsa belki kulübede birilerini görebilirdi.

umuta , ömer rızaya gösterilen sabrın 10 'da biri bu adama gösterilmedi

ersun'da bu takımdan kovulur.hiç merak etmeyin

benim teknik direktör adayım

şenol ustaömer bizim öz evladımız )

eskiler bu işmi iyi tanır bir çoğunuz bana buda nerden çıktı diyeceksiniz ama

adam şuan hacalığının zirvesinde sadece araştırın sakın araştırmadan bana yorum yapmayın

Erdem Keser
01.12.2007, 00:29
Adam jun'u bir kez olsun kadroya almadı

alsa belki kulübede birilerini görebilirdi.

umuta , ömer rızaya gösterilen sabrın 10 'da biri bu adama gösterilmedi

ersun'da bu takımdan kovulur.hiç merak etmeyin

benim teknik direktör adayım

şenol ustaömer bizim öz evladımız )

eskiler bu işmi iyi tanır bir çoğunuz bana buda nerden çıktı diyeceksiniz ama

adam şuan hacalığının zirvesinde sadece araştırın sakın araştırmadan bana yorum yapmayın

Eleştirmek için başka bahaneler üretin..

Bu takımı 3 senedir gol atamayan Tomas Jun kurtaracak öyle mi..:)

Takımda ki tek sorun keşke Jun olsa ..
Dediğim gibi geçerli bahaneler bulun eleştirmek için;)

Great White
01.12.2007, 00:41
Adeta sıradan bir Anadolu takımı kıvamına getirilmiş şu ucube kadro yapısı içerisinde kendisine bu maç için yöneltilebilecek tek eleştiri maçın ilk yarısında Serkan' ı forvet arkası oynatma tercihidir bana göre..

Serkan o bölgede kazanmış olduğu hiçbir topu olumlu bir şekilde kullanamadığı gibi defansına da gereken yardımı yapamadı.

Maçtaki ve hatta geldiği günden bu yana yapmış olduğu en olumlu hareketi takımı yanında oynadığı Ayman ile birlikte adeta körelten Hüseyin' i oyundan alarak takımın tekrar 11 kişi ile oynamasını sağlamaktı..

uğurlu2000
01.12.2007, 00:52
jun dememin sebebi başka altarnatifimizin olmayışı

umut iyi bir golcü değil bir de bunun üstüne

üzerinde çok büyük bir baskı hissediyor.

bu durumda kendisini bir süre dinlendirmek faydalı

olur.

böylece üzerindeki baskıyı bir nebze atmış olur

ersun yanalın futbol anlayışı trabzonspora göre değil

chelsea'ye göre

bu takıma mehmet ali yılmaz dışında kimse yıldız almaz

keşke alsalar

o yüzden ersun yanal bu işi beceremiyecek

diye düşünüyorum

inşallah yanılırım.

Erdem Keser
01.12.2007, 01:02
jun dememin sebebi başka altarnatifimizin olmayışı

umut iyi bir golcü değil bir de bunun üstüne

üzerinde çok büyük bir baskı hissediyor.

bu durumda kendisini bir süre dinlendirmek faydalı

olur.

böylece üzerindeki baskıyı bir nebze atmış olur

ersun yanalın futbol anlayışı trabzonspora göre değil

chelsea'ye göre

bu takıma mehmet ali yılmaz dışında kimse yıldız almaz

keşke alsalar

o yüzden ersun yanal bu işi beceremiyecek

diye düşünüyorum

inşallah yanılırım.
Ersun hocanın Gençlerde,Anakargücünde,Manisada oynattığı futbolu beğenmeyen birisi çıksın desin ki ben beğenmiyordum arkadaş!!

Bu takımlar birer Chelseaydi de bizim mi haberimiz yoktu.. Yada her sene takımını sattığı oyuncuların maliyetiyle kuran İlhan Cavcav,Abramoviç miydi de biz bilmiyorduk..

Ümit,Ali Tandoğan,Youla,Deams ..Bu isimlerle Gençlerbirliği zirveye oynadı..

Caner,Nizamettin,Sezer,HoloskoSelçuk İnan,Arda...Önce bi maliyetlerini araştırın .Bu isimleri Ersun hoca keşfetti,oynattı,değerlendirdi..

Şimdi çıkıp Ersun hocanın başarılı olacağı takım Chelsea'dir diye komik eleştrilerde bulunuyoruz...

bizcil
01.12.2007, 01:49
Gençlerbirliği maçına Yattara forvet başladı, Serkan orta saha başladı, Ayman sol açık (!!!) başladı. İlk yarı boyunca hepsi yerlerini yadırgadılar.

Düz mantık gidelim, kaleci hariç 10 oyuncu var sahada, bunlardan 3'ü yerlerini yadırgarlarsa, o takım nasıl takım oyunu oynayabilir?

25nci dakikada 1 gol yemiştik, 1 kere bizi direk kurtarmıştı, bunların üstüne, 1 tanesi karşı karşıya olmak üzere 2 ciddi tehlike yaşamıştık. Ersun Hoca taktik değişikliği için ikinci yarıya kadar niye beklediniz?

Koca devre heba oldu...

Lütfen Ersun Hoca, size nacizane tavsiyelerim:
1- Yattara ya çizgide oynar, ya da kulübede oturur. Ondan forvet olmaz.
2- Bir maçta 2'den fazla oyuncuyu alışık olmadıkları mevkilerde oynatmak takım oyununu bitirmek demektir.
3- Ayman'dan kanat oyuncusu olmaz.
4- Hakkaniyet uğruna, Omer Rıza'ya verdiğiniz şansı Tomas Jun'a da veriniz.

Mayls
01.12.2007, 09:24
Sucu Ersun hocada arayanlari görünce destegim artiyor...
Ersun Hoca Trabzon Sampiyon

Harun-61
01.12.2007, 09:29
Ersun Hocam, i$iniz cok zor...
gercekten Allah size sabir ve güc versin...

fatih28
02.12.2007, 20:57
Ersun hocaya tam yetki verilip, takim en ufak bir toz bile kalmayacak sekilde temizlenmeli.

S.F.K.
04.12.2007, 19:07
Ersun Hocanın elinde böyle bi takım olduğu sürece hocaya stem edecek kızacak zerre kadar hakkkımız yok.
Hocam ara transferde 3-4 nokta transfer yaptır şu iş bilmezlere ve tüm camiaya heyecan getir yoksa bu şekilde devam ederse partimden utanmaya başladığım gibi takımımdan da utanır hale getirmesinler.
sana sonuna kadar güveniyoruz ve güvenmeyede devam edeceğiz fakat sazı eline alman lazım hiç bir konuyu bu arızalı yönetime bırakmaman lazım yoksa senin kariyerinde sonu olur haberin olsun.

gurkankyildiz
05.12.2007, 00:58
destek destek destek.Sonuna kadar destek lazım.Geçen yıl 7 maç gol atamadık mantalite sayesinde ki o kadroda marcelinho,step,musampa falan vardı.Şimdi ceyhun gibi bir adamın bile yedeği yok.

Ahmet Karaman
10.12.2007, 23:05
seviyoruz seni hocam

Cem Balcı
10.12.2007, 23:09
inş bu güzel yorumları uzun seneler yaparız.

Muhammet
10.12.2007, 23:23
oynat hoca ilk hedefimiz rakip kale :D:D:D

ince_memed
11.12.2007, 01:42
ersun hoca sen bu ahmeti oynatıyosan eger hoca degilsin demiştim haklı cıktım.
dünkü hakem hata yaptı ahmeti attı ama inanın ben cok sevindim bu hataya.ama ersun haftaya imkan olsa yine ahmeti koyardı kalaye.ben o adam kaledeyken yenilsekte üzülemiyorum ve mactanda zevk almıyorum.kim ne derse desin,2 lig kalecisi bile olamaz ondan.

hocam bir de t jun a sans versen iyice sevicem seni ama olmuyor.
nasıl jeff ahmet ve tolga dan 10 kat iyiyse,ersunda ziya dan 10 kat iyidir..

karatasof
11.12.2007, 01:47
Hocam inanıyorum ki ne bu kalecilerden nede defans oyuncularının hiçbirinden memnun değilsin ve elinde imkan olsa hiçbirine o formayı giydirmezsin.İnşaallah büyük umutlarla hazırlanılan seçimlerde başkan olacak seçilecek kişi ve destekçileri sizi yanlız bırakmazlar da hem siz kendinizi ispatlarsınız hemde TS yeniden Şampiyon olarak kendisini.

gurkankyildiz
11.12.2007, 04:43
Hocam bu defansla işin çok zor.Ama 2 maç kaldı idare et artık.Bi de bize yıllar sonra fener galibiyeti yaşatırsan inanılmaz mutlu oluruz.

AYDIN KANTEKIN
11.12.2007, 12:19
Cesaretiniz insallah birgün ters tepmez

Bülent Bayraktar
11.12.2007, 12:43
yeterki fb yi kadıköyde yenelim her zmn arkasında olurum

astopal
11.12.2007, 14:02
aynen katılıyorum 8 sezondur kimsenin yapamadığını yaparsa daim arkasında oluruz

Cem Balcı
11.12.2007, 21:42

sadece fb yi yenmeklemi arkasında olucaksın.:D oda iyi.

Emirhan Makul
12.12.2007, 00:22
ersun portonun bjk ye bastığı gibi 3 kişiyle basmayı öğret takkımaa senden büyüğü yok

Cem Balcı
12.12.2007, 15:16
hadi sezonun ilk yarısını geçtimde eğer 2. devrede bu takımı toparlamassan seninde sonun doğan gibi olucak.

Şuayip Aydın
12.12.2007, 16:30
olumune ersun yanal

Şuayip Aydın
12.12.2007, 16:39
1697 tsbırılık yatıgı vıdeo ersun yanal ıste ızleyın

9RAMsBd3-vv8

8AfXKRca0Fw

fatih28
12.12.2007, 16:43
gaziantep maçinda yaptigi tek hata hüseyinin yerine ceyhunu oyundan almasi oldu

Zifinaluk
13.12.2007, 00:14
Birileri demiştir ona Ceyhunu çıkart defans yapamıyor Hüseyin çok daha iyi defans yapıyor diye.
En iyi defans hücumdur.Bu büyük takımsan 10 kişide kalsan böyle olmalıdır ki bu yüzden Ceyhunu çıkartmak hataydı.Evet Hüseyin çıkmalıydı ve hatta hiç oynatılmamalıydı.Geçen hafta yaptığı hatadan sonra dahi hiç yedek kalmıyorsa çok önemli bir futbolcu demektir :(

Kubilay ŞAHİN
13.12.2007, 01:33
Yeterki Feneri O sahada Yensin....

Erdem Keser
13.12.2007, 11:24
Hocanın yanında feneri yenmekle olacaksanız hiç olmayın ,böyle desteğe ihtiyaç yok zaten..

gurkankyildiz
13.12.2007, 13:46
Geldiğinden beri diyorum küme düşsek de bu hocayla düşelim.Dediğim şu eğer fener maçını alabilirsek hocaya olan muhalefet iyice azalır(bence hiç olmamalı ya).Oynattığı futbol(bkz denizli ve antep maçları) ve kazandıracağı futbolcular(bkz altyapıdan son aldıkları) yeter.

Cem Balcı
13.12.2007, 16:02
Hocanın yanında feneri yenmekle olacaksanız hiç olmayın ,böyle desteğe ihtiyaç yok zaten..

:alkış: yaniiii...bide bu çıktı,fb yi yende ne olursa olsn.:cool: sadece fb mi?bumudur yanii...

tslover
13.12.2007, 17:41
hocam sana güvenimiz tam...
şenol hocadan sonra gelenleri gördük, sen onların yanında padişahsın...
kur kadronu bu seneyi feda ettik 10. olsak da farketmez seneye şampiyonluğa oynat bizi
hem ziyanın enkazını temizle, hem duraklamada olan kariyerini doruk noktasına ulaştır
ara sıra futbolu senden iyi bildiğini iddia edenler çıkacaktır kaale alma onları
yaptıkların yapacaklarının teminatıdır
allah yolunu açık etsin

burda en fazla ziyanın enkazı temizle lafını tuttum eğer ersun hocamız hiçbir şey yapamayıp sadece bunu bile yapsa kanaatimce trabzonspora çooookk büyük bir hizmet yapmış olur

Cem Balcı
13.12.2007, 22:50

ama abicim ozamanda 10 kişi kaldığımız halde ofans bi takım olurdu.

AYDIN KANTEKIN
14.12.2007, 23:29

hata dir veya degildir,bence bir tercih di ve sonu iyi oldu.ne hüseyin nede ceyhun bunlarin hicbiri takima katkili degil sadece yük.birisi ileriye pas atamaz sag sol yaüar biriside gereksiz yere topu fazla tutar ve usaklar pozsyon avantajini kaybeder.ikiside artik trabzonspor da oynadiklarini anlamalari lazim.

Ahmet Karaman
14.12.2007, 23:35
seviyorum seni hocam.

Sefa Murat Dokuz
15.12.2007, 11:01
son 2 maçı alırsak 2.devreye çok ii başlarız bu brezilyalı alex gelse tam süper olacak.

Muhammed KOÇ
15.12.2007, 13:41
tranfers iste hocam istediğin kadar.kimsenin bişey demeye hakkı yok.bildiğin gibi kur kadroyu..

Great White
16.12.2007, 01:16
Hocam ne yap, et..

Şu takımı Ayman-Hüseyin ikilisinden bir şekilde kurtar..

Başarı kendiliğinden gelir zaten..

TSKara61
16.12.2007, 01:33
Hocam Allah senden razi olsun beni bu kadar mutlu ettin. Sana olan inancimi bos birakmadin!

mustafakaya
16.12.2007, 02:13
sonunda hangi kadroyu çıkarırsa çıkarsın, ne tür oyuncu değişikliği yaparsa yapsın "vardır bir bildiği, hocadır, hakkıdır" diyebileceğim bir teknik direktörümüz oldu. sağol hocam.

ilhan
16.12.2007, 02:23
Ceyhun çok büyük bir hata yaptı ve sonucunda gol yedik. Ersun Hoca'da lakayıt davranışları affetmeyen birisi olduğunu gösterdi ve oyundan çıkardı.

Tebrikler hocam. Teşekkürler Hocam.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2007, 06:44
Ya bu Ersun Hoca eski çalıştırdığı takımlarda atılan gollere böyle çılgınca sevinir miydi? Ben pek hatırlamıyorum ama yanılıyor da olabilirim...

Bayramm61
16.12.2007, 07:20
Bu adamlarla basarinin mümkün olmadigini Ziya döneminde de gördük, Ersun Hoca neden bu kadroda ufakda olsa degisiklikler yapmiyor anlamis degilim...Maci yine yildiz bir futbolcunun gününde olmasi durumuyla kurtarabildik...Neden bu kadroda jun denenmiyor, umuttan cok daha kötü olmasi zaten imkansiz..en azindan bir denersin...Yusuf Kurtulus...Bu adam bu kadroda rahat oynar..Ziya bu adami ziyan etti, Ersun Hocada ayni yoldan devam ediyor...Ceyhunu oyundan alisini kutluyorum, cok dogru bi karar, ama takimi su an 2 futbolcu yüklemis götürüyor..Gökdeniz ve Yattara...Hocaaaa, hergün bunlar seni ve bizi kurtarmaz...

Cengiz Çubukcu
16.12.2007, 08:39
Ersun Hoca farkını ortaya koymaya başladı, şöyle ki Gökdeniz iki haftadır aynı golü atıyor. Demek ki çalışılmış bir pozisyon unutmayın benzeri bir golü de Milli takımdayken kazakistana atmıştı ve takımın başında Ersun Hoca vardı..

ilhan
16.12.2007, 10:26
Ya bu Ersun Hoca eski çalıştırdığı takımlarda atılan gollere böyle çılgınca sevinir miydi? Ben pek hatırlamıyorum ama yanılıyor da olabilirim...

Milli takımın gollerinde bile bu kadar sevinmiyordu :D:D:D

AYDIN KANTEKIN
16.12.2007, 14:20
Bu adamlarla basarinin mümkün olmadigini Ziya döneminde de gördük, Ersun Hoca neden bu kadroda ufakda olsa degisiklikler yapmiyor anlamis degilim...Maci yine yildiz bir futbolcunun gününde olmasi durumuyla kurtarabildik...Neden bu kadroda jun denenmiyor, umuttan cok daha kötü olmasi zaten imkansiz..en azindan bir denersin...Yusuf Kurtulus...Bu adam bu kadroda rahat oynar..Ziya bu adami ziyan etti, Ersun Hocada ayni yoldan devam ediyor...Ceyhunu oyundan alisini kutluyorum, cok dogru bi karar, ama takimi su an 2 futbolcu yüklemis götürüyor..Gökdeniz ve Yattara...Hocaaaa, hergün bunlar seni ve bizi kurtarmaz...

ersun hoca bu takimda cok kisiyi yerinden hoplatacak ama elinde eleman yok ama genede Yusuf.Jun gibi adamlar denenebilir dogru ama belkide devre arasina sikintili girmek istemiyor zira puan cetvelindeki yerimiz hic de hos degil.insallah bekledigimiz operasyon devre arasinda yapilir.

Özge
18.12.2007, 00:48
Ersun Yanal'a sürpriz doğum günü partisi

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal'a 46. yaş gününde sürpriz doğum günü partisi düzenlendi.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gifBordo-Mavili ekibimizin akşam yemeği sonrası düzenlenen doğum günü partisinde Teknik Direktörümüz Yanal, pastasından ilk olarak kaptan Hüseyin'e ikram etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/171207yanal1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/171207yanal2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/171207yanal3.jpg

Selman
18.12.2007, 00:55
Hocam ne yap, et..

Şu takımı Ayman-Hüseyin ikilisinden bir şekilde kurtar..

Başarı kendiliğinden gelir zaten..

Katılmamak elde değil.Özellikle Hüseyin'den kurtulduğumuz gün takım kendi kendine toparlanacaktır.

Great White
18.12.2007, 01:12
Ersun Yanal'a sürpriz doğum günü partisi

Şu sürpriz geyiği de her zaman yapılır:)

Sanki adam bilmiyor o günün doğum günü olduğunu:D

Mutlu ve şampiyonluklarla dolu yıllar dilerim Ersun Hoca' ya..

Ama Trabzonspor ile birlikte;)

Uğurtan
19.12.2007, 01:33
Hocam en az 3 yıl daha beraberiz iyi günde, kötü günde...:) İstikrar istikrar... Sonunda mutlu son şampiyonluk inşallah:)

Koray
19.12.2007, 20:54
doğum günün kutlu olsun hocam :) daha çok doğum günü kutlucaz böyle...

Emirhan Makul
20.12.2007, 00:50
Şu sürpriz geyiği de her zaman yapılır:)

Sanki adam bilmiyor o günün doğum günü olduğunu:D

evet bende oraya takılırım hep ne süprizi yaa bildiğin doğum günü :)

karatasof
20.12.2007, 00:55
evet bende oraya takılırım hep ne süprizi yaa bildiğin doğum günü :)
Sürpriz olanı doğum günü değil zannederim hocanın etrafındaki kutlayanları.Dikkat ettim hocanın etrafında hasan üçüncü,ergin keleş,ömer rıza,ahmet şahin gibi kadroda olması düşünülmeyenler ile birkaç yardımcı antrenör yada kulüp çalışanı.Merak ettim esas oğlanlar nerdeydi acaba?

memoli61
20.12.2007, 17:54
hepinizin kurban bayramını kutlarım

Muhammed KOÇ
21.12.2007, 16:38
feneri iyi çözümleyip ileri uçtaki oyuncuları kitletirse ersun hoca.maçı almamak için bi neden yok..

Ahmet Karaman
21.12.2007, 23:52
sen işini bilirsin hocam.

Cem Balcı
22.12.2007, 00:18
bitirelim şu fb yi hocam.yap bi kıyak.:D:D

Nytre
22.12.2007, 00:42
ersun yanalın kafasında bir plan vardır ancak bizim futbolcular onun düşündüklerinin yapacak kapasiteye sahip mi bilmiyorum.

Cem Balcı
22.12.2007, 11:24
ersun yanalın kafasında bir plan vardır ancak bizim futbolcular onun düşündüklerinin yapacak kapasiteye sahip mi bilmiyorum.

gökdeniz yattara serkan yapsa yeter.diğerlerini boşver zaten.:D

Cem Balcı
22.12.2007, 18:06
İki gün önce Ersun Yanal'ın doğum günüydü... Tüm takım tarafından tebrik edilen tecrübeli hocanın bir tek isteği vardı: Fener'i yenin, hediyemi verin!
22.12.2007

İstanbul’a geldiler
Öğle saatlerinde İstanbul’a gelerek Anadolu yakasında kampa giren Trabzonspor, üç puana şartlandı... Son iki maçında aldığı 6 puanla beraber büyük moral bulan ve ilk yarının son sınavından da kayıpsız ayrılmayı planlayan Bordo-Mavililer’in motivasyonunun bir hayli yüksek olduğu dikkatlerden kaçmadı. İki gün önce 46 yaşına basan ve kendisini bu anlamlı günde tebrik eden oyuncularına, “Fenerbahçe’yi yenin hediyemi verin. Şu dönemde beni en çok bu galibiyetle sevindirebilirsiniz” diyen teknik direktör Ersun Yanal’a yanıt da gecikmedi.

Ahmet Karaman
22.12.2007, 23:32
vur neşteri hocam. kimsenin gözünün yaşına bakma. trabzonspor formasını rüyasında görmeyi bile hak etmeyen topçu bozuntularını postala bu takımdan. seviyoruz sizi hocam..

jefferson61sefa
22.12.2007, 23:35
büyüq hataydı ahmet tercihi çok sevioruz seni hocam çok entersan hatalar yapıonn

Murat'
22.12.2007, 23:37
nasıl bir tercihtir anlamadım sayın yanal....

Mert Marabaoğlu
22.12.2007, 23:37
Yaa Ersun Hoca ne yaptın sen yaa.. Jeferson fıstık gibi form tutmuş.. gidip Ahmet'le başlıyosun.. olmaz böle bişe yhaa. bari sen yapma Ersun Hoca.. Ziyalaşma allah aşkına..

Keleşoğlu
22.12.2007, 23:42
ersun yanal soyledi nedenini jefferson ayrilmak istedigini soylemis onun icin bizde devamli oyuncularla oynamak istedik dedi