PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Fatih BALTA
05.03.2009, 06:22
Seviyoruz seni Ersun hoca.Seni çekemeyenlere inat hep yanında olacağız.

Hüseyin İlkin
05.03.2009, 17:17
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1297-6R6Y2C9K.jpg

Mustafa Ayazoğlu
05.03.2009, 18:21
Ersun Yanal'da dalya dedi

61 :)

erik
06.03.2009, 07:04
Ersun Hoca bizim için şanstır ve bu adamın değerini bilelim.

Semih Kırsüleymanoğlu
06.03.2009, 13:04
Serkani neden oynamiyorsun hocam? ligin ilk devresinde en basarili futbolcumuzdu bana göre

Mustafa Yüksek
06.03.2009, 13:05
Serkani neden oynamiyorsun hocam? ligin ilk devresinde en basarili futbolcumuzdu bana göre

sanırım ufak tefek sakatlıkları var serkanın...bu maç da cezalı...gs maçı ile 11 deki yerini alacaktır...

BOZOHAN
06.03.2009, 13:14
hocamız bir numara şampiyon olsakta olmasakta hoca kalmalı çünkü bu yıl olmasa bile seneye kesin şampiyon oluruz

Sinan Ayaz
06.03.2009, 13:20
toplama takımı şampiyonluga oynatan antrenörün kalitesi tartısılamaz

Murat 61
06.03.2009, 13:35
toplama takımı şampiyonluga oynatan antrenörün kalitesi tartısılamaz

Toplama ama kaliteli bi kadro.

Hocanın bu kadroyu harmanlaması önemliydi ve bu işi ondan iyi yapabilen başka bir yerli hocada zaten yok.

Dursun Kaplan
06.03.2009, 16:14
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1305-5D5J1N8V.jpg

otuken55
06.03.2009, 16:45
karizmasın be hocam:D

Cem Akyüz
06.03.2009, 16:45
Seviyorum(z) seni Hocam her zaman yanındayız

macka61
07.03.2009, 17:17
hoca bitmiş durumda biran önce toparlanmalı maça hiç etki edemiyor

sessizkral_1
07.03.2009, 17:25
Evet ersun hoca 20 tane %100 lük gol pozisyonunu kaçırdı futbolcular

niye kenardan oyuna girip atmadın !

Erbay
07.03.2009, 17:32
Hoca ne yapsın bu kaçırdığımız gollere ALLAH aşkına ya.Kaçırdıklarının yarısını atsalar farklı kazanıcaktık yeter ALLAH aşkına ya nedir bu forvetlerden çektiğimiz zehir ettiler bu haftayı bize...

AYDIN KANTEKIN
07.03.2009, 17:33
birakalim artik cicim micim laflarini bukadar .......... adami sahada tutan hoca bana göre bu islen alakasi olmayan birisi.Gökhan sahada yok bir okadar gol pozisyonu harcasin buna tahammül etsin olacak ismi.Bu forma hak edenin olmayacaksa senin görevini hak edene verir trabzon.

h@msi61
07.03.2009, 17:36
Forvetler atamiyor her mac sahada, selcuk oynamiyor 90 dakika sahada, ic sahada sene basindan beri problem yasiyoruz hicbirsey denemiyor. Suclusun hoca, suclusun...

Egemen Yılmaz
07.03.2009, 17:43
Bence çok hatası yoktu. Selçuk' a bu kadar sabretmesi hataydı diyebiliriz ama onun da pek alternatifi yok. Serkan sakat mı bilemiyorum, Tayfun' un yerine Serkan oynamalıydı eğer sakat değilse. Bir de Colman' ı çıkarması yanlış bir hamleydi falan ama genel olarak pek hatası yoktu bence. Bitirici vuruşlar dışında çok sıkıntı yaşamadık zaten, pozisyon da bulduk.. Hocaya yüklenmemek lazım bu sonucun ardından.

vares
07.03.2009, 17:50
en iyisi hoca kendini vursun dağlara elinde fotograf makinesi eğer merak edipte foruma giriyorsan azıcık araştırmacıysan sana sesleniyorum sen boş bir karesin

ugrpnk
07.03.2009, 17:52
Colman'ı çıkarırken neyi düşündün acaba... Çok merak ediyorum....
Bu takımı Isaac mi kurtaracaktı. ?

erol_izm
07.03.2009, 17:54
Forvetler atamıyormuş ve hoca onları halâ sahada tutuyormuş. Bu yüzden hoca suçluymuş.

Be akıllı arkadaşım; kimi sokacak kurtarıcı olarak? Isaac'mi ? 3 tane beceriksiz forvet var elinde.

Arslan61
07.03.2009, 17:59
vallaha billaha girayi cikarirken, 0-1e hazir ol dedim kardesime, aynen dedigim gibi oldu!!!!

Ama vallahi billahi sanada fazla suc bulmuyorum hocam, senin sacina ak dusuren bu Umut ile Gokhan gibi beceriksizlerin baskanlari olsa gerek!!! Allah onlari bildigi gibi yapsin, yaziklar olsun yaziklar olsun mahfettiniz bizi yaziklar olsun size!!!

Uğur Ö.
07.03.2009, 18:02
ersun hoca bir değişiklik yapmak için neden 70 i bekliyon ve neden selçuk-gökhan bunları neden çıkarmıyon buaralar sana çok kızıyorum

Hünkar
07.03.2009, 18:02
eğer bu kadar gol kaçırmaya rağmen gökhanı kesmezsen senin adaletli bi insan olduğundan şüphe edicem...

mkmsas
07.03.2009, 18:04
Giray- Alanzinho değişikliği yerine, Selçuk-Alanzinho dğişikliği yapsaydın, hem gerçek bir stoper ile oynayacaktın hem de orta sahada savunmacı varlığını Selçuk gibi rezilleri oynayan biri yerine Hüseyin gibi savunma görevini gayet iyi yapmakta olan biri ile sağlayacaktın...

TSKara61
07.03.2009, 18:05
Ersun hoca ne yapsin Umut ve Gokhan'i toplasan 1 forvet etmez.

UmutBaykan
07.03.2009, 18:09
Ersun hoca gökhanı kesecek artık bu ne ya..Başka formüller üretsin işi ne?

ugrpnk
07.03.2009, 18:16
Colman için yaptığı açıklamaya bakın bi...

"Seyircinin isteği arzusu çok farklı tabii ki. Colman defansif yönü kuvvetli bir oyuncu. Colman'ın performansı ile ilgili bir sorun yok. Değiştirme sebebimiz de oyunu rakip alana yıkmak istemekle alakalı bir değişiklikti" dedi.

yok artık lebron james diyorum...

thesiege61
07.03.2009, 18:17
Trabzonspor İkİ hafta ÜstÜste evİnde kÜme dÜŞmemeye oynayan takimlara yenİlİyor ama ersun hocanin suÇu yok.

Vay anasini ya!!

Ersun hoca benİm İÇİn bİtmİŞtİr artik.ona en Çok desteĞİ belkİ de ben verİyordum aranizda.ama yeter artik.

Gol pozİsyonlarinda onun hİÇ etkİsİ yok.yattara ve colmanin bİreysel Çabasiyla geldİ pozİsyonlar.maÇta İyİ oynadik dİyene zaten sadece gÜlerİm.

Derhal İstİfa hoca!!gs maÇina deĞİŞİmle Çikalim.

Sen de gİt manİsayi ÇaliŞtir.

Serhat ŞAHİN
07.03.2009, 18:18
Hoca ne yapsın dimi kaçırılan gollere. valla bravo.
bu adamlara takmış forvet diye. bravo.

bi de colmanı niye değitirir insan. takım okuma sıfır Ersun hoca.
ne senle ne de bu forvetlerle.

ugr_61
07.03.2009, 18:18
ne yapaysın sen ya çoğu maç bunun oyuncu değişikliğinde yaptığı hatalar yüzünden gitti elimizden.. kendine çeki düzen ver yaa napaysın sen

Misina
07.03.2009, 18:20
Gökhan dururken Golü de çıkıp Ersun Hoca atacak değildi ya.

İlker ToSun
07.03.2009, 18:37
Çok iyi bir kondisyoner ama teknik direktörlüğün "t" si bile değil, ne düzgün kadro çıkartıyor ne de düzgün dğeişiklik yapıyor.
Selçuk la arasında ne gibi bir bağ olduğunu da çok merak ediyorum

Terzioğlu
07.03.2009, 18:38
Hocam destegim son sürat devam ediyor ama su Selcuk israrini anlayamiyorum.

UmutBaykan
07.03.2009, 18:51
Giray- Alanzinho değişikliği yerine, Selçuk-Alanzinho dğişikliği yapsaydın, hem gerçek bir stoper ile oynayacaktın hem de orta sahada savunmacı varlığını Selçuk gibi rezilleri oynayan biri yerine Hüseyin gibi savunma görevini gayet iyi yapmakta olan biri ile sağlayacaktın...

Tamamen katılıyorum..Girayın çıkması manasız..

M.S.SOFU
07.03.2009, 19:03
hoca gökhan yerine çık sen oyna yemin ediyorum şu anda puan farkıyla liderdik...
ziya doğan musampa için''çıkıp 2 hafta idman yapsam ondan iyi oynarım'' demişti

''çıkıp 2 hafta çalışsam toplara ondan daha iyi vururum''

bugün takımın yenilmesinde ki en büyük sorun sen değil forvetlerdir...

ne yap et forvetlere bire bir de nasıl gol atılacağını öğret...
bul bi forvet göstersin...
hakan şükür olur,taner gülleri olur...
ama bul bi tane getir göster nasıl vuruluyor o topa diye...

arifberkay
07.03.2009, 19:14
ne yaptın ettın bu tayfun u bu takıma monte ettin etin de ne oldu...bu selçuk senın evladın mı allahın emrımı bu kadar kotu oldugu halde 90 dk.oynayacak.madem bu alanzınho bıze ikinci yarı yaramayacaktı neden bu adamı uzun ugraslar sonucu o kadar para verıp aldık klubede oturtmak ıcın mı cevap ver ersun

zarha6155
07.03.2009, 19:25
Ziya Doğan'a gösterilen davranışlarla sana gösterilen davranışları mukayese et ve buna layık olmaya çalış. Ama nerdeeee
Forvetlerin gol atmayı bilmez, anlamıyorum idmanlarda ne yaptırırsın oyunculara, gol çalışması yaptırmaz mısın_ yaptırıyorsun da gene mi atamıyorlar. O zaman neden bu kadar ısrar.
Colman defansif yönlü öylemi, peki selçuk ne yönlü ben diyeyim yönü yok ki.
Artık senden nefret ediyorum.
Ya devre arasında bu takıma forvet lazım olduğu halde sen ne yaptın. Forvet istedin mi,İstemedin... Demek ki bunlardan memnundun. O zaman bunların kaçırdıkları için de senin üzülmeye hakkın yok.:mad:

Murat Erdem
07.03.2009, 19:29
Forever Ersun Yanal...

Tolga_61
07.03.2009, 19:36
Hocanın yapacağı birşey olduğunu düşünmüyorum.Bu kadar beceriksiz ve şanssız forvetler varken hoca napacak sahaya girip kendimi atacaktı.Gökhanı Umutu çıkarsa yerine kim girecekti o da ayrı bir soru? Bu takıma kaliteli bir forvet lazım.Belki o zaman seneye şampiyon oluruz..

Hekimoğlu
07.03.2009, 19:46
Şu maçta colman çıkar mı hocam ısaacten ne bekliyorsun Allah aşkına adam 5 dakikada yine 2 ofsayta yakalandı önce onu minikler takımına gönderin ofsayt kuralını öğrensin colman'a ve selçuka yazık etme senin selçuk'a torpil yaptığın düşünülürse olan seçuk'a olur.

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 19:59

Yazık günah gerçekten apaçık ayağına gelen tüm topları kaptıran rakibe paslar atan selçuk varken gitti colmanı çıkarttı. Bitsin artık bu aşk yeter artık. O formayı kim hakediyorsa ona ver. Hoca seni seviyordum hala da seviyorum ama şu selçuk aşkından vazgeç. Bu adamı yıldız yapamazsın..

Emre7
07.03.2009, 20:00
he heyyy saldır saldır taraftar hucüm saldır...

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 20:03
he heyyy saldır saldır taraftar hucüm saldır...

Bu maç ile denizli maçında açık ara farkla yenip averaj toplamammız gerekirken yenilmenin ardından ne bekliyordun. Saldırı değil bu haklı tepki..

omer_oztrk
07.03.2009, 20:06
ziyanın oğlu ayman
ersunun oglu selçuk.
ben anlamıyorumki bu çocukta ne var deli ediyo beniya colman döktruyo cıkarıyosun selcugun dunya umrunda değil tutyosun sahda

erol_izm
07.03.2009, 20:08
Bu maç ile denizli maçında açık ara farkla yenip averaj toplamammız gerekirken yenilmenin ardından ne bekliyordun. Saldırı değil bu haklı tepki..

Haklısın kardeş. Ersun Yanal gibi beceriksiz bir forvetimiz var değilmi?

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 20:12
Haklısın kardeş. Ersun Yanal gibi beceriksiz bir forvetimiz var değilmi?

2 mesaj yukarısını okusan o mesajın ne için yazıldığını anlayabilirdin

Yazık günah gerçekten apaçık ayağına gelen tüm topları kaptıran rakibe paslar atan selçuk varken gitti colmanı çıkarttı. Bitsin artık bu aşk yeter artık. O formayı kim hakediyorsa ona ver. Hoca seni seviyordum hala da seviyorum ama şu selçuk aşkından vazgeç. Bu adamı yıldız yapamazsın...

Hekimoğlu
07.03.2009, 20:15
Haklısın kardeş. Ersun Yanal gibi beceriksiz bir forvetimiz var değilmi?Bu beceriksiz forvetleri görüpte forvet aldırmayıp 15 dakika oynatacağı adama 4 milyon euro döktüren de cilalı ibo değil mi??

innocence
07.03.2009, 20:19
Colman için yaptığı açıklamaya bakın bi...

"Seyircinin isteği arzusu çok farklı tabii ki. Colman defansif yönü kuvvetli bir oyuncu. Colman'ın performansı ile ilgili bir sorun yok. Değiştirme sebebimiz de oyunu rakip alana yıkmak istemekle alakalı bir değişiklikti" dedi.

yok artık lebron james diyorum...

nerde yaptı bu açıklamayı resmi sitemizde böyle birşey okumadım.

champions
07.03.2009, 20:22
Bu beceriksiz forvetleri görüpte forvet aldırmayıp 15 dakika oynatacağı adama 4 milyon euro döktüren de cilalı ibo değil mi??
Hocanın devre arası transfer performansını özetlemişsin.:alkış:

Ahmet Pulusoğlu
07.03.2009, 20:27

bu kadarda vefasız olmayın devre arsına kadar el bebek gül bebekti Ersun hoca. Transfer zamanı herkez sol açık istiyordu ben pek kimseden Forvet ismi duymamıştım..

Uluhan
07.03.2009, 21:31
Hocam çıkıp golu sen atmayacaksın tabii, ama bu Selçuk'a 90 dakika nasıl sabrettin ben anlayamadım doğrusu.
Colman hucüma katkı yönünden 2 Selçuk eder (Selçuğun bu formuyla). İnşallah ilerleyen haftalarda bu yanlışından dönersin.

Muhammed
07.03.2009, 21:34
Gökhan Ünalı Ersun Yanal aldırmadı. İstemedide fakat yönetim prestij için satın aldı. Ayağında top tutabilen bir forvet istiyordu yanal. Ersun yanalın oyuncu seçimlerine her seyine laf edebiliriz ama bu adam iyi futbolcudan anlıyor yönetim kadronun tamamını ona kurdurmalıydı.

aldkmn
07.03.2009, 21:52
hocam.....ben ankarada yaşıyorum ve ben bugün çok üzgünüm..sen,n çalıştıgın yer trabzon ve ben orayı iyi bilirim inşallah ve umarım birileri senin işine son vermez....

erol_izm
07.03.2009, 21:53
Bu beceriksiz forvetleri görüpte forvet aldırmayıp 15 dakika oynatacağı adama 4 milyon euro döktüren de cilalı ibo değil mi??

Belkide Ersun Yanal Gökhan Ünal ve Umut'un ligin ikinci yarısında açılacağını ve gol kısırlığına noktayı koyacaklarını düşünmüştür. Ve o yüzden tercihini 5,5 milyon euro'luk bir forvet varken yine aynı mevkiye çok bütçeli bir transfer yerine sol açıkta oynatabileceği bir futbolcudan yana kullanmıştır.

Senin elinde zaten 5,5 milyon euro verip aldığın bir gol kralı, iyisiyle kötüsüyle sezon başına 14-15 gol atan ikinci bir forvet oyuncun ve geleceği parlak düşüncesiyle aldığın üçüncü bir forvet oyuncun mevcut. 4-5 milyon euro verip bir forvet daha aldırma isteğini başkan bile kabul etmezdi sanırım. Herkesin sol açık transferi istediği bir dönemde tercihini golcü'den yana kullanmaması doğru karardı.

Adil ÖZGÜR
07.03.2009, 21:58
Girayın çıkarılışı yanlıştı, bence Selçuk çıkması gerekiyordu, belki yenemezdik, ancak (1) puan açıkça Ersun Yanal yüzünden heba oldu. Yoksa en kötü ihtimal berabere kalırdık.

Emirhan Ömeroğlu
07.03.2009, 22:06
Selçuğa tahammül etmesi çok can sıkıcı.. ilk çıkan adamın giray ve colman olması dahada can sıkıcı..

Samet Yildirim
07.03.2009, 22:08
Hocada kabahat göremiyorum...180 pozison kacirdik bukadarda olmaz ki...

selcuk ilk 11 de baslamali bencede ama oyundan almali...

aldkmn
07.03.2009, 22:09
Girayın çıkarılışı yanlıştı, bence Selçuk çıkması gerekiyordu, belki yenemezdik, ancak (1) puan açıkça Ersun Yanal yüzünden heba oldu. Yoksa en kötü ihtimal berabere kalırdık.
1 puanı alsaydık da yinede ersun istifa diye bagaranlar olacaktı!!hocanın hiç suçu yoktur bence

aldkmn
07.03.2009, 22:14
sakın ha alanzinho top oynamaya başlayınca ne hocaya nede alanzinho ya alkış tutmayın ki alkışlarsanız size yazık derim....

selyas
07.03.2009, 22:15
hocanın sucu yoktur, takım adam gibi oynadı, golu de o mu atacaktı ?
Beceremeyen "o" adamın yerine Fatih Tekke lazim, bu takımın sadece ona ihtiyacaı var.
Alenziyoyu alana kadar o alınsaydı, au an sampiyonlugumuzu ilan etmiştik.

Serhat ŞAHİN
08.03.2009, 00:25
ya bu ne Ersun fanatikliği ya. hangi hocaya bu kadar imtiyaz gösterdi bu takım.
bu adamla olmaz. uyanın. yok 5 sene istikrar adına. yok ya. oyunu okuma sıfır. anca kondisyon versin takıma. bi de vazgeçilmezlerini oynatsın.

bu takıma yazık oluyor.

Hüseyin İlkin
08.03.2009, 00:28
Hocam yanındayız , yanında olacağız .

Ama Selçuk son maçlarda 90 dakika sahada kalmayı hak etmiyor bir dip not olarak belirtiyim .

h@msi61
08.03.2009, 00:37
Devre arasinda Bulent'in Kamanan diye bir adam getirdigini ve adamin simdiye kadar attigi gollerle bile odenen 3 kurusluk paranin karsiligini verdigini goruyoruz. Ilk devre de gol kaciriyorduk, forvet eksigimiz oldugunu goruluyordu, fakat Yattara ile beraber oynatmayacagin, ligi aylar once bitmis hazir olmayan bir adama devre arasinda neden bir cuval para verdik hoca? Sabahtan beri dusunuyorum isin icinden cikamiyorum, bu adamlar ilk yari peynir ekmek gibi atiyordu da yeni mi kacirmaya basladilar. Sene basindan beri icerde problem yasamamamizin nedeni sadece topun cizgiyi gecmesi mi? Kornerlerde veya yan toplarda birturlu adam paylasilamamasi, takimin tank gibi agir oynamasi, tempo yapamamasi... Ilk yari kazaniyorduk cunku sansliydik, denizli-konya-antalya-hacettepe-gencler ve digerlerinde sansli olan taraftik, sans yuzumuze gulmeyince durumumuz ortada. Takimda istikrarsizlik had safhada, 3 mac ustuste kazanamiyorduk simdi 2yi bile arar olduk....

blackrain61
08.03.2009, 02:40
Acik ve net sekilde Ersun Yanal´in bu takima faydasi yok, zarari var. Ama hala bazi arkadaslar Ersun Yanal´i savunuyor.Istikrar diyorlar. Bu takim Ersun Hocanin eseri imis. Futbolcular gol atamayinca Ersun HOca ne yapsinmis. Dogru hicbir Istanbul takimini yenemeyen(1,5 senede sadece 2-0 FBí yendi, o da Feneri fazla iddiasi kalmamisti) , gol atmakta zorlanan bir takim yaratti. Soruyorum hangi maci rahat rahat oturup izlediniz. Yendigimiz maclardan sonra da iciniz rahatmyidi ki? Gelecek icin hic mi kaygi duymadiniz. Ersun Hoca´ya alinan futbolcular, son on yilda hangi teknik direktöre alindi? Alanzinho´yu o aldirtmadi mi, sol kanat icin? Bu adam niye simdiye kadar niye sol kanatta oynatilmadi ve nedense hep sag kanatta oynatilmaya calisiyor. Orada Yattara oynamiyor mu? Gol yollarindaki sorunumuz bugün mü basladi, devre arasi niye bu yönde yönetime görüs bildirmedi. Formayi adaletli bir sekilde dagitti mi? Nerde genclere deger veren Ersun hoca, kac macta gencler sans yakaladi. Nerde transfer edilen gencler, hazirlik maclarinda bile dogru dürüst oynatildilar mi? Takimda bir rekabet ortami olusturdu mu? Iyi de olsalar kötü de olsalar hep ayni adamlari sahaya sürmedi mi? Sahada mantiksiz degisiklikler yapmiyor mu? Eger o zaman suclu kim? Parasini veripte maca giden TARAFTAR sanirim. Taraftarsa düzeltecek olan, Ersun Hocaya niye para ödeniyor? Versinler parayi Taraftar´a en azinda o parayla golcü aliriz. Daha ne diyeyim, anlayana!

corleone
08.03.2009, 02:53
hocam sonuna kadar arkandayız ama şu selçuk inadından vazgeç artık yenemeyeceksen yenilme olayını da unutma

28TS61
08.03.2009, 03:01
Acik ve net sekilde Ersun Yanal´in bu takima faydasi yok, zarari var. Ama hala bazi arkadaslar Ersun Yanal´i savunuyor.Istikrar diyorlar. Bu takim Ersun Hocanin eseri imis. Futbolcular gol atamayinca Ersun HOca ne yapsinmis. Dogru hicbir Istanbul takimini yenemeyen(1,5 senede sadece 2-0 FBí yendi, o da Feneri fazla iddiasi kalmamisti) , gol atmakta zorlanan bir takim yaratti. Soruyorum hangi maci rahat rahat oturup izlediniz. Yendigimiz maclardan sonra da iciniz rahatmyidi ki? Gelecek icin hic mi kaygi duymadiniz. Ersun Hoca´ya alinan futbolcular, son on yilda hangi teknik direktöre alindi? Alanzinho´yu o aldirtmadi mi, sol kanat icin? Bu adam niye simdiye kadar niye sol kanatta oynatilmadi ve nedense hep sag kanatta oynatilmaya calisiyor. Orada Yattara oynamiyor mu? Gol yollarindaki sorunumuz bugün mü basladi, devre arasi niye bu yönde yönetime görüs bildirmedi. Formayi adaletli bir sekilde dagitti mi? Nerde genclere deger veren Ersun hoca, kac macta gencler sans yakaladi. Nerde transfer edilen gencler, hazirlik maclarinda bile dogru dürüst oynatildilar mi? Takimda bir rekabet ortami olusturdu mu? Iyi de olsalar kötü de olsalar hep ayni adamlari sahaya sürmedi mi? Sahada mantiksiz degisiklikler yapmiyor mu? Eger o zaman suclu kim? Parasini veripte maca giden TARAFTAR sanirim. Taraftarsa düzeltecek olan, Ersun Hocaya niye para ödeniyor? Versinler parayi Taraftar´a en azinda o parayla golcü aliriz. Daha ne diyeyim, anlayana!

ersun yanalin hangi yönde zarari olmus bu takima söylermisiniz, sahaya cikinda golmu atmayin dedi oyunculara.
hem nerde gencler demissin, gencleri oynatincada neden oynatti tecrübesi olmayanlari derdiniz.
peki suanki kadrodaki oyuncular kac yasindalar acaba biliyormusun?

cale 24
tayfun 25
giray 23
egemen 26
selcuk 24
colman 23
serkan balci 25
umut bulut 25
gökhan ünal 26
alanzinho 26
isaac 21
egemen 26

bunlar yaslimi yani simdik???

hem ersunmu girip gol atcak deyip isin icinden sigrilmak kolay diyorsunda, peki ersun yanal zarar veriyor bu takima demek kolay degilmi? neden galip geldigimizde bunlari demiyorsunuz zarar veriyor diye

HALİT KARAKAŞ
08.03.2009, 10:32
Evet sayın ersun hocam,ben her zaman geldiğinizden beri bu ülkenin en iyi yerli hocalarından birisi olduğunuzu savundum ve hala aynı fikirdeyim,milli takım serüveninizden sonra en büyük kariyer elde etme imkanını TRABZONSPOR külübü size sundu,yeni takım olmamaız bazında son 5 haftaya kadar kariyerinizin en üst seviyesine çıktınız,hergün gazetelerde sayfa sayfa haberler ,medyada geniş vizyon ,yer buldunuz,peki bu kadar üst seviyeye çıkmanıza rağmen son dönemlerde alınan kötü şonuçlar hem sizi hemde bizi yaraladı,2 haftadır 30 bin seyircimiz önünde küme düşen takımlara yenilmemeiz teknik hata sonucu mudur,acaba futbolcu yanlış tercihi olabilirmi?bunları düşündünüzmü,forvette gökhanın yerine direkt ısaac ı oynatarak,veya haftalardır dökülen selçuk oynatılmayıp yerine barış oynamazmı,hareketleriyle takıma hucum kazandırmazmı,vb bir sürü sorular,,,
hocam lütfen size güvenenleri mahçup etmeyin,ben size ilk günkü gibi güveniyorum ama bizi şampiyonluk yolunda yarı yolda bırakma,,,
bu sizin kariyeriniz için son sanş hocam,yoksa diğer nöbetçi hocalar gibi hangi teknik direktör istifa ederse yerini dolduran hoca pozisyonuna girersiniz,bunu ne siz ne biz arzu ederiz,elinizi başınıza koyun düşünün lütfen,ben nerde hata yaptım diye,,,,
http://www.avniaker.net/forum/Themes/Efsane_MC-1/images/icons/modify_inline.gif

Varlıbaş61
08.03.2009, 10:36
oyuncu değişiklikleri niye çoğu maçta hatalı ve geç yapılıyor?
hala anlamış değilim...

no NAME
08.03.2009, 12:47
1- Gökhan Ünal ve Umut Bulut kısımlarını tamamen geçiyorum. Yazmaya değmeyecek kadar "ucuz"dular
2- 2. yarı rakibini "İstanbul'u kuşatan FATİH'in askerleri" gibi çökerten bir takım ilk yarıda neden bunun çeyreğini bile oynamaz.
3- Skor hoşa gitmiyorsa duruma müdahale etmek amacıyla yapılacak oyuncu değişiklikleri genelde 60. dakika civarıdır . son 10-15 dakikadaki oyuncu değişiklikleri skoru korumak amacıyla zaman kazanmak için yapılan değişikliklerdir. Yada hesapta olmayan bir durumdan ötürü başlayan paniğin işaretidir.
4- Maçın başından beri mevkisinde iyi oynayan bir oyuncuyu çıkarıp o alana maçta o ana kadar o pozisyonda oynamamış biri neden "çakılmaya" çalışılır, mantığı nedir bunun. o zaman "çakma" yapılacak adamı çıkar, diğeri zaten maç boyunca yerine alışmıştı.
5- Oyuna yada skora etki edecek bir tek hareketi haftalardır olmayan bir oyuncu ısarla hangi mantığa sığınarak oynatılır.
6- Topu ileriye şişirerek oynamak ingiliz stratejisidir. pek hoş bir tarz olmamasına rağmen ingiliz takımlarında uzun boylu ve fizikği sağlam oyuncuların varlığından ötürü bu sistem tutar çoğu zaman. ama fiziken güçsüz boyuda uzun olmayan forvetlerin varsa oynadığın son bilmem kaç maçta neden topu defanstan ileriye şişirirsin. Bu soyunma odasıda oyun stratejisi olarakmı belirlendi yoksa sahaya çıkan oyuncuların kendi tercihlerimi? ilkiyse, sıkıntı var, neden zamanında bu stratejiye uygun oyuncu alınmadığı yada istenmediği yada orta alanı güçlendirmeye yönelik talep giderilmediği için, yok diğeriyse eğer durum vahim hiç konuşmaya gerek yok.
7- Isaac gibi hızlı olup buyüzden boş alanda oynaması gereken bir futbolcu, her seferinde sahanın yarısında 21 kişinin olduğu anlarda üstelik son 3-5 dakika "kurtarıcı" rolüyle sahaya sürülürse hem futbolcuyuda harcarsın hem taraftarları oyuncuya karşı olumsuz düşünmeye sevkedersin hemde kendi akıbetinide kendin hazırlamaya başlarsın.
selam ve hürmetle.
not: sonuna kadar seninle , başkası yok.

tslover
08.03.2009, 13:19
hocam acizane kanaatimce kendi kendini yakıyorsun ;
1-tayfun ve hüseyin gibi adamlarda ilk 11 için,ferhat gibi adamın da kadroda kalması yönünde ısrarlarından dolayı
2-alanzinyodan oyun kurucu,umuttan sol kanat,yattaradan sol kanat vs gibi fanteziler peşinde oldugun için
(ziya dogan oyun kurucu olan marcelinyodan sol kanat yapmaya çalışırken ersun hocada sol kanat olan alanzinyodan oyun kurucu yapmaya çalışıyor )
3-orta sahayı bu kadar sıkıştırarak aslında oyunun sıkışmasına bence TS neden oluyor.Ortada bırakalım bir maçlık yalnzıca selçuk ile colman oynasın başka kimse olmasın.
4-biz seni hücum futbolu oynıycaz mahkum oynamıycaz diye sevdik,seviyoruz ama şimdiye kadar içime sinen bir maçımız olmadı.
5-ayrıca hocam sanırım herkes gibi sizin de saplantılarınız var.tayfunu kaybetmiyim gibi bir duyguyla haraket ediyorsunuz ama öbür taraftan alanzinyoyu kaybetmek üzeresiniz.papyi kazanmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz.serkana neler oldu uzar gider bu böle.
6-ama hocam bilin ki bu hem TS teknik direktörü olmak hem de bu kadar kaliteli bi kadroyu elinde tutmak her hocaya nasip olmayacak bişeydir.ama bu imkanı bizzat kendi elinizle harcıyorsunuz hocam.bırakın cesur olun.demeçlerinizde ''pozisyon vermedik'' gibi TS'ye yakışmayacak demeçler vermeyin hocam.pozisyonda verebiliriz ama bizim istediğimiz sadece TS gibi oynamak karadeniz gibi
7-TS 1-0'lık skorlara yatamaz hocam ziya dogandan sonra sizdede bunlara alıştık.isterseniz ziya dogan neden bu takımdan gitti onları bir araştırın hocam
8-mücadele ettiğimiz takımlar geride kalan haftalarda önemli ölçüde 2 ve daha fazla farklarla kazandılar hocam biz artık bu duyguları unutmaya başladık.
9-bunlar benim acizane düşüncelerim muhtemelen okumazsınız okusanızda önemsemezsiniz önemsesenizde gene bildiğinizi yapmaya devam edeceksiniz orası da bir gerçek

mustafakaya
08.03.2009, 13:20
hocayla hafta içi 4 yıllık sözleşme yapılmalı.

Yavuz Hasan
08.03.2009, 14:08
sezon sonuna kadar görevin başında kalmalı

Vkgz
08.03.2009, 14:18
faruk özak'ın takımın basında tutacağını sanmıyorum ersun hocayı, vardır bir planı. takımın basında en az 4 yıl gırev yapmalı ama bizim dememizle olmuyor tabi

bladeemre
08.03.2009, 14:59
Sezon sonunda gonderilip yerine Şenol güneş getirilmeli.En azından TS ruhuyla oynarız.Fatih tekke geri getirilmeli.Ersun hocayla olacak iş değildir bu.BJK ertuğrulu gonderdi ne oldu takım daha iyi oynuyor.Kendini kanıtlamıs hocalar trabzonsporda olmalı.Tecrubeli olmalı.Kendine güvenmeli.

hamucera
08.03.2009, 15:13
Sezon sonunda gonderilip yerine Şenol güneş getirilmeli.En azından TS ruhuyla oynarız.Fatih tekke geri getirilmeli.Ersun hocayla olacak iş değildir bu.BJK ertuğrulu gonderdi ne oldu takım daha iyi oynuyor.Kendini kanıtlamıs hocalar trabzonsporda olmalı.Tecrubeli olmalı.Kendine güvenmeli.

sen nerden çıktın aniden böyle. şenol güneş o kadar zaman kaldı takımda saygımız sonsuz ama ne oldu sonu. böyle yorumların yazılmasına çok üzülüyorum

hamucera
08.03.2009, 15:16
ya bu ne Ersun fanatikliği ya. hangi hocaya bu kadar imtiyaz gösterdi bu takım.
bu adamla olmaz. uyanın. yok 5 sene istikrar adına. yok ya. oyunu okuma sıfır. anca kondisyon versin takıma. bi de vazgeçilmezlerini oynatsın.

bu takıma yazık oluyor.

hangi hoca sıfırdan kurulan bir takımı bu noktaya getirebildi. çok daha kötü olan hocalara imtiyaz gösterildi. Helede oturmuş kadrolarla.

Ahmet Karaman
08.03.2009, 15:18
hocam takımımıza oynattığınız oyundan ötürü memnunuz. gol atamıyoruz ancak iyi oynuyoruz. selçuk a bu kadar toleranslı davranmayınız hocam. bu aralar çok formsuz ve kesilmeyi hak ediyor.

szymek7
08.03.2009, 15:19
ya arkadaslar bizim insanimiz niye boyle ya !! SABIR SABIR SABIR !! bakin arsenal'e, adamlar 10 yil once arsene wenger'i getiryorlar, adam ilk seneleri birakin ilk 2 3'ü, adamlar dusme tehlikesi yasiyorlar amaaa arsenal kovmuyor adami SABREDIYORLAR vee sonrasinda basarilar geliyor. SABIR diyorum baska bise demiyorum, eger ersun hoca giderse bu bence trabzonsporumuzun en az bi 10 yil daha sampiyon olamamasi demektir !!!!

tslover
08.03.2009, 15:41
ersun hoca gercekten iyi bir hoca ama o da bir yere kadar.çok hataları var bunları da görmek gerekiyor.zannımca en büyük hatası çok sabit fikirli oluşu.örnek mi;

defanstan adam çıkarıp hüseyini defansa alıp orta sahaya adam alma meselesi.hocam bunu seneler önce milli takımın başında sanrım danimarka macında denedin ve oraya saplandın kaldın.ortasahaya adam alınacaksa hüseyin çıksın selçuk çıksın yok olmaz defanstan iyi oyanamış bile olsa birisi çıkacak hüseyin defansa geçecek.hocam hüseyinden defansta olmaz orta saha da olmaz.yenik gittiğimiz maçlarda gene aynısını yapacaksın hocam konya ve daha önce bursa macında da olduğu gibi.

uftinci
08.03.2009, 15:44
ben gitsin diyenlerden değilim ama yanına iyi bi taktisyen alınabilir.
Oyun okuma---0
Oyuna müdahale---0
Yedeklerle iyi ilişki---0
Forvet çalıştırma---0
Orta saha çalıştırma---0
Duran top çalıştırma---0

Korner ve duran toplardan nasıl gol yenir---YILDIZLI 10....

tslover
08.03.2009, 15:49
sezon sonu zaten gidecek çok büyük ihtimalle.ama şurası da bir gerçek ki TS için Senol Güneş ve Lucescudan sonra olabilecek iyi hocalardan birisi ersun hoca.ama senol hoca ile lucescudan çok çok sonra.

28TS61
08.03.2009, 15:59
ersun yanali elestirenler neden galip geldigimizde elestirmiyorlar, yenince hersey guzel yenilince ersun istifa.
ersun yanal ne yapsin forvetimiz atamiyorsa

erol_izm
08.03.2009, 16:13
Sıfırdan bir takım oluşturulmuş. Bu takımın ilk 11'inde oynayan 7 oyuncu yeni. 1 sezonda böyle bir takımı şampiyonluğa oynatan hocaya helal olsun. Zaten sezon başında koyulan gerçek hedef şampiyonluk değildi. Ligi ilk 3'de bitirmek ve Avrupa kupalarına katılmak gerçek hedefti. Ama daha ilerisini başardı Ersun Yanal.

Bu takımın kalecisi bence ligin en iyisi. Savunma hattı bence ligin en iyisi. Son 5-6 haftadır düşüşte olan Selçuk dışında orta sahamızda gayet iyi. Tek sorunumuz forvet hattında. Gol atamıyoruz. 6 pas'dan gol atamayan forvtlerin varsa Ersun Yanal'ın yapabileceği fazla bir şey yok.

Ligde ne olacağını kimse bilemez. Şampiyonluk olmasa bile bu ligi ilk 2'de bitireceğimize eminim. Ersun Yanal önümüzdeki sezonda bu takımın başında olmalı.

serdaracıl
08.03.2009, 16:19
Ersun hoca iyidir. Tek kusuru, bazıları gibi takımın başında kalmak için kendilerini Trabzon'un sahibi zanneden bi takım çevrelera yaltaklanmaması. Daha ağır bir tabir kullanacaktım ama utandım valla:)

RaİSTLİN610
08.03.2009, 16:36
arkadaslar iyi guzel diyonuz da hangi teknik adama bu kadar imkan verilmiş senol gunes e medyanın yaptıklarını unutmayalım

el_conquistador
08.03.2009, 17:14
arkadaslar iyi guzel diyonuz da hangi teknik adama bu kadar imkan verilmiş senol gunes e medyanın yaptıklarını unutmayalım

Iste en cokta o yüzden Ersun Yanal'a sahip cikmamiz lazim. Samet Aybaba ile cok iyi gidiyorduk, sportif acidan hic bir neden yok iken, adami istifa ettirdik. Bizle calistigi dönem 1,5 sene.

Ziya Dogan geldi sonra, sportif olarak cok iyi gidiyorduk, hatta Sampiyonlar Ligi sansini yakalamistik. Bir sene sonra oda istifa etti.

Sonra 2. Senol Günes dönemi, sportif acidan cok iyi gidiyorduk, yine Sampiyonlar Ligi sansini yakaladik, sonra takim düsüse gecti, Senol Günes istifa etti. Kaldigi süre 1 sene.

Sonra Halilhodzic dönemi basladi, resmen yerde olan bir takimi iyi toparladi. Ama 6 ay sonra anlasmasini uzatmayarak oda gitti.

Burda bizim sorgulamamiz gereken seylerin basinda su var. Neden sportif acidan basarili olan hocalarin hepsi kendileri gitti? Birde neden hic biri ikinci bir sezonu bile bizde bitiremediler?

Biz su an Ersun Yanala verdigimiz ve sundugumuz imkanlar, aslinda bir hocaya vermemiz ve sunmamiz gereken imkanlar. Sportif acidan hersey iyi giderken'de hic bir neden yokken adami istifaya zorlamayalim veya göndemeyelim, cünkü yine sifirdan baslayacagiz ve kisir döngü yine bastan baslayacak.

erol_izm
08.03.2009, 17:18

İyi o zaman her yıl bir teknik direktör değiştirelim. Her yıl teknik direktör değiştirerek 10 şampiyonluk kazandık zaten. Ersun'u hemen postalaylım o zaman.

İHSAN
08.03.2009, 17:25
Hocam, Gökhan Ünal'ı oynatma nedenlerin konusunda şüphelerim var. Gerçekten oynatmak istediğin ve başka seçeneğin olmadığı için mi; yoksa verilen paranın ve hala ondan bir şeyler bekliyor olduğun için mi oynatıyorsun? Bunu merak ediyorum.

Güiza'nın fenerde oynama sebeplerinden biri de şüphe yok ki, büyük paralarla alınmış olması ve de bir gün patlama yapacağına dair inanılması.

Ben aynı durumun Gökhan Ünal için de söz konusu olabileceğini düşünmeye başlıyor gibiyim. Gelişmeler böyle gösteriyor zira.

otuken55
08.03.2009, 17:26
yok arkadaş bu özgürlük falan iyi şeyler değil:)
düşünme yetisi olmayan insanlara yazma özgürlüğü verilmemeli,
forumda hödük/entry oranı her kaybettiğimiz maç sonrası artıyor...

Zeki Akyol
08.03.2009, 18:13
Ersun hocanın yanında olsam sadece ıkı ısteğim olurdu
1 : Selcuk a artık müsamma göstermemeli (Colmanı o bölgeye cekıp , Alanzınyo ya yer acmak , Konya macında neler yapıcanı gösterdı kapanmasalrdı cok daha ıyı olucaktı :( )
2 : Oyuncu değişikliklerı cok gec yapıyor ısaac ı 88 de alıcaksan bırak alma Barış paslandı Faty Papy cürüdü forma ne renk bılemz belkıde adam hic gıymedıkı :(

Zeki Akyol
08.03.2009, 18:14
Hocam, Gökhan Ünal'ı oynatma nedenlerin konusunda şüphelerim var. Gerçekten oynatmak istediğin ve başka seçeneğin olmadığı için mi; yoksa verilen paranın ve hala ondan bir şeyler bekliyor olduğun için mi oynatıyorsun? Bunu merak ediyorum.

Güiza'nın fenerde oynama sebeplerinden biri de şüphe yok ki, büyük paralarla alınmış olması ve de bir gün patlama yapacağına dair inanılması.

Ben aynı durumun Gökhan Ünal için de söz konusu olabileceğini düşünmeye başlıyor gibiyim. Gelişmeler böyle gösteriyor zira.

Başka bı acıklama yapamaz alr saten :) kesınlıkle budur :)

Zeki Akyol
08.03.2009, 18:16
Iste en cokta o yüzden Ersun Yanal'a sahip cikmamiz lazim. Samet Aybaba ile cok iyi gidiyorduk, sportif acidan hic bir neden yok iken, adami istifa ettirdik. Bizle calistigi dönem 1,5 sene.

Ziya Dogan geldi sonra, sportif olarak cok iyi gidiyorduk, hatta Sampiyonlar Ligi sansini yakalamistik. Bir sene sonra oda istifa etti.

Sonra 2. Senol Günes dönemi, sportif acidan cok iyi gidiyorduk, yine Sampiyonlar Ligi sansini yakaladik, sonra takim düsüse gecti, Senol Günes istifa etti. Kaldigi süre 1 sene.

Sonra Halilhodzic dönemi basladi, resmen yerde olan bir takimi iyi toparladi. Ama 6 ay sonra anlasmasini uzatmayarak oda gitti.

Burda bizim sorgulamamiz gereken seylerin basinda su var. Neden sportif acidan basarili olan hocalarin hepsi kendileri gitti? Birde neden hic biri ikinci bir sezonu bile bizde bitiremediler?

Biz su an Ersun Yanala verdigimiz ve sundugumuz imkanlar, aslinda bir hocaya vermemiz ve sunmamiz gereken imkanlar. Sportif acidan hersey iyi giderken'de hic bir neden yokken adami istifaya zorlamayalim veya göndemeyelim, cünkü yine sifirdan baslayacagiz ve kisir döngü yine bastan baslayacak.

Cok doğru ben hoca gıtsind emıyorum satede her hoca gıbı onunda hataları var onlaraartık kulak vermelı

Serhat ŞAHİN
08.03.2009, 22:03
hangi hoca sıfırdan kurulan bir takımı bu noktaya getirebildi. çok daha kötü olan hocalara imtiyaz gösterildi. Helede oturmuş kadrolarla.

Ersun hoca gazı veriyor veriyor takımlara sonradan böyle oluyor. ben t.d olsaydım yönetimin kafasını yerdim devre arasında forvet oyuncu olmak için.

benim ersun hoca hakkında düşüncelerin yeni olan bişey değil, oldum olasıdır....

hamibasoglu
08.03.2009, 22:07
Ersun Hoca neyapsın?
Forvet son 2 maçta 10 net pozisyon bulmuş 1 i gol olmuş.
Hocaya güveniyorum

Mellih
08.03.2009, 22:40
Ersun Hoca neyapsın?
Forvet son 2 maçta 10 net pozisyon bulmuş 1 i gol olmuş.
Hocaya güveniyorum

Sonuçta biz maçı kaybettik di mi? Berabere bitse biraz hak vercem sana. Beşiktaş maçında korner (adam paylaşamama) GOL ardından Denizli maçında kanattan orta (adam paylaşamama) GOL ve bu kornerden orta (adam paylaşamama) VE GOL
Spiker karambole gol dedi. Yanlış biz hep bu hatayı yapıyoruz
Forvetler 10 pozisyonun ONununu da atsa bişey ifade etmiyor.

Ankaragücü (zar zor) maçından sonra ders alcaz dedi
Beşiktaş maçından sonra ders alcaz dedi
Denizli maçına Kaza dedi
Konya maçına Kaza dedi

Hoca onu bunu diyeceğine adam gibi ders çıkarsan, çünkü hep aynı hatalar.... Lig başından beri hatayı kendimizde arıyacağımıza;
YOK HAKEM ŞÖYLE, YOK RAKİP DEFANS OYNADI, YOK ATAK OYNADI, YOK HÜSEYİN-UMUT CEZALIYDI ayıp bişey

Forvet oyuncuları beceriksiz deniyor. Bence ALANZİNHO ligin en yetenekli futbolcularından.. Ama oynatmıyor (niye aldıysa)

Ersun Hoca ne yapıyorsa yanlış yapıyor,
Gittiği hiçbir takımda somut başarı sağlayamamıştır,
Galatasaray maçını da kaybederse istifa etmelidir...

Adem Erdoğan
08.03.2009, 22:57
Cevat Kol sağolsun Ersun Yanal'ın bu takım için doğru insan olduğunu hissettirdi bana.
5 yıllık 10 yıllık sözleşmelere karşıyım.Çünkü birgün o da yetersiz kalacak.
Fakat önümüzdeki sezonda kendisiyle mutlaka devam edilmeli.

Tekora61
09.03.2009, 01:01
ersun yanal neyapsın habu takıma gokhan umut un yerıne çıkıp gol mu atsınn artık onuda yapacak gs maçındaaa

SDanışmaz
09.03.2009, 11:08

Şenol Hocanın 2. kez geldiği zamanı da gördük..

Herşeye rağmen Ersın Hocayla devam..

Yanlız Ersun Hoca da kendini geliştirmeli..

x_man
09.03.2009, 12:07
ersun yanal oldu ersun yalan

M.S.SOFU
09.03.2009, 13:08
bu kadar erken mi pes ediyoruz arkadaşlar,yapmayın allah aşkına...

nerde trabzon ruhu...

hemen böyle pes etmek hiçbirimize yakışmaz....

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:27
Oyuncu değişiklikleri saat gibi oldu...

Milli takımdada öyle yapıyordu.....

İlk değişiklik dakika 75 te oluyor.... Alanzinyo giriyor takımın en çok mücadele eden adam olan Colman çıkıyor.... Ya da o gün en iyisi kimse onu çıkarıyor...

Bu maç için Giray Hocaya desenizki yenmen için kimi dışarı alalım Hemen Colmanı alın dışarı derdi. Maaalsef Ersun Hocada böyle yaptı

85. dakikadada Isaac giriyor orta sahanın en iyi oynayan ikinci oyuncusu kesiliyor...

Bu arada soy kütüğüne bakmak lazım Ersun Hocanın. Selçukla bir akrabalığı varmı diye... Kaç maçtır dökülen adamı ısrarla 90 dakika oynatıyor. O ve Hüseyinin yeri hep garanti iyide oynasalar kötüde oynasalar cezalı sakat olmadıkları müddetçe oynatılıyorlar...

bu çifte standart bitmeli artık.

Td gerektiğinde 3 oyuncu birden değiştirmeli....

Takım oyundan düşmüş biz tribünden izliyoruz maçı o sahadan.....

Adamlar 2 oyuncu değiştirdiler takım canlandı. bizde seyrettik golü yedik....

Oysa orta sahaya Göksuyu alsa ya da hadi kadroda değildi Ceyhunu alsa en azından koşar mücadele ederdi....

Amam onu almasa için Selçuku çıkartması gerekiyorduki her nedense bu yola başvurmadı....

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:42
ligin en kaliteli hocası ersun yanaldır bu kadar çabuk pes ettigimizden dolayı 25 yıldır bekliyoruz

Faik Yılmaz
09.03.2009, 13:43
İyi hoca olabilir ama her maçta aynı hatalar tekrar tekrar yapılmazki canım...

Lancet_61
09.03.2009, 13:47
şenol güneş gelsin diyenler...gelip de başarısız olursa yerden yere vuracaklar...samimi yorumlar yapın lütfen...ersun yanalın oyuna müdahalesi zayıf evet ama oynadığımız takımlara doğru düzgün pozisyon vermediğimiz gibi üstüne üstlük tonla net gol pozisyonuna giriyoruz arkadaşlar...yapmayın ya daha ne oynatması lazım bu adamın temelde iki felsefeyi yakalamış adam...az pozisyon veriyor..çok pozisyon buluyor..gökhan beklediğimiz gökhan olsa şu anda ersun yanalı kral yapmıştınız..yapmayın allah aşkına

tuncay1984
09.03.2009, 13:51
ne senol günesi ya trabzonlu futbolcu bile olmasin bu takimda
cok duygusal oluyolar kolay calisamiyolar sampiyon olursak 20 yillik bi anlasma yapilsin ersun yanalla

Sinan Ayaz
09.03.2009, 13:53
ersun yanal bu sezonu 5. bile bitirsek takımın basında durmalı

atigol
09.03.2009, 13:56

bu mudur yani...iki maç kaybettik rakip taraftarların ağızları açık şelkilde söylemek için bekledikleri lafı biz söylüyoruz...bu sezon şampiyon olmasak nolur...çok bişey kaybedermiyiz bence kaybetmeyiz ama bu yapılanmayı tamamlamadan birşeylere nokta koyarsak o zaman çok şey kaybederiz.....size bir örnek vermek istiyorum bilmiyorum ne kadar uyar bize ama, AZ Alkmar yaklaşık 25 yıldır şampiyon olamayan bir takım 3-4 sene önce Van gaal yönetiminde şota ve birkaç deneyimli oyuncunun yanında gençlerle yola çıktılar, ilk yıl avrupa kupalarına katıldılar ikinci yıl son haftada küme düşen takımı yenemeyerek şampiyon olamadılar....geçen yıl bocaladılar ligi orta sıralarda bitirdiler ama bu yıl açık ara şampiyonluğa koşuyorlar ve çok genç futbolcularla...yani sabır, çalışma, plan ,proje sonucu başarı elde ediliyor...onun için sadece sabır diyorum başka bişey demiyorum

mehmetdoğan
09.03.2009, 18:32
hocam sonuna kadar seninleyiz

AYDIN KANTEKIN
09.03.2009, 19:13
burada Ersun hocaya atilan elestiri oklarina gögüs geren arkadaslar bilsinlerki bu forumda Ersun hocanin gitmesini gercekten isteyen insanlar olamaz veya cok az hepimizin güvenini alan bir hocanin gitmesini istemeyiz ama giderse dünyanin sonu olmaz.bizim ondan beklentimiz sistem dedgimiz seyin kusursuz islemesi yani makinada bir disli islemiyorsa onun yerine yenisini takmasini yani mesela Gökhan Ünal.Formayi teri ile islatmayan ve eminim stattan evine dus almadan giden bu sporcu arkadasa ne kadar tahammül edecegiz.yani kacan pozisyonlar öyle böyle pozisyonlar degil alti pasin icinden plase yapamiyorsan ve onun gibiler bu ligde kral oluyorsa bundan önceki krallara hakaret oluyor.su kadroda bu adam yedek kalsa en asaga bes hafta onun yerine oynayacak topcu yoksa busefer yönetimde sucludur ki ben bu isin böyle olduguna inanmiyorum.artik isimlerin degil hak edenlerin oynadigi bir takim istiyor ve biraz daha hocayi objektiv olmaya davet ediyoruz.

Miraç Atalay Çiftçi
09.03.2009, 19:15
Bende duraksız eleştiriyorum bazı konularda seni, ama bakıyorum durumumuza ve hakkını veriyorum.
Biraz daha cesaret, biraz daha kabullenme, biraz daha bilinç.
Kendini BİZ'den biri gibi hissettiğin gün bu iş olmuştur Ersun Hocam.
Sana, ekibine ve oyuncularımıza güveniyoruz.

rcp61
09.03.2009, 20:09
şenol güneş gelsin diyenler...gelip de başarısız olursa yerden yere vuracaklar...samimi yorumlar yapın lütfen...ersun yanalın oyuna müdahalesi zayıf evet ama oynadığımız takımlara doğru düzgün pozisyon vermediğimiz gibi üstüne üstlük tonla net gol pozisyonuna giriyoruz arkadaşlar...yapmayın ya daha ne oynatması lazım bu adamın temelde iki felsefeyi yakalamış adam...az pozisyon veriyor..çok pozisyon buluyor..gökhan beklediğimiz gökhan olsa şu anda ersun yanalı kral yapmıştınız..yapmayın allah aşkına

kardeşim şenol güneş bi ton maç kazandı. son maçı kaybedince tribünler adama sırtını dönüp alkışladılar. adam da bıraktı. bence ersun kalmalı. manchester in teknik direktörü sir alex. kaç senedir takımın başında. takımı düşme hattına da girdi ama şampiyonda yaptı yetmedi şampiyonları ligi kupası. sir alex manchesterı herkesten iyi tanıyor nede olsa bizim şampiyon olamadığımız yıl kadar adam manchesterın başında kaldı bence şans verilmeli. biz zaten bu yıl için şampiyonluk hesapları yapmıyorduk. ona rağmen hepimiz şampiyonluk gidecek diye üzülüyoruz. buda ersun yanalın başarısını gösterir.

Mollasalihoğlu
09.03.2009, 20:19
burada Ersun hocaya atilan elestiri oklarina gögüs geren arkadaslar bilsinlerki bu forumda Ersun hocanin gitmesini gercekten isteyen insanlar olamaz veya cok az hepimizin güvenini alan bir hocanin gitmesini istemeyiz ama giderse dünyanin sonu olmaz.bizim ondan beklentimiz sistem dedgimiz seyin kusursuz islemesi yani makinada bir disli islemiyorsa onun yerine yenisini takmasini yani mesela Gökhan Ünal.Formayi teri ile islatmayan ve eminim stattan evine dus almadan giden bu sporcu arkadasa ne kadar tahammül edecegiz.yani kacan pozisyonlar öyle böyle pozisyonlar degil alti pasin icinden plase yapamiyorsan ve onun gibiler bu ligde kral oluyorsa bundan önceki krallara hakaret oluyor.su kadroda bu adam yedek kalsa en asaga bes hafta onun yerine oynayacak topcu yoksa busefer yönetimde sucludur ki ben bu isin böyle olduguna inanmiyorum.artik isimlerin degil hak edenlerin oynadigi bir takim istiyor ve biraz daha hocayi objektiv olmaya davet ediyoruz.

bu takımın %70'i yeni transfer ise bazı bölgeler aksayabilir, bazı bölgelerde alternatif olmayabilir, bazı bölgelerde ise hiç adam olmayabilir..

ama bu takım şu anda hala şampiyonluk iddiası taşıyor ise kimse ne yönetime ne de hocaya laf edemez, aklı başında eleştiriler dışında..

demem o ki bende hem hocanın hem de yönetimin en az iki sezon daha kredisi var.. en az hem de..

İHSAN
09.03.2009, 20:38
Hocam her zaman yanındayız...Sir Ersun Yanal yapacağız seni. Lakin işler iyi gitmiyor, bu işe ne dersun?

saido
09.03.2009, 22:47
ersun yanal hüseyin selçuğu kessin alanzinho ve ceyhunu yerleştirsin barışa isaaca sık sık forma şansı wersin trabzon bütün maçları kazanmazsa ne olim

M.S.SOFU
09.03.2009, 23:28
Hoca şu takımı şampiyon yap,sonra bas istifayı kapak olsun....
geldiği takımı ilk senesinde şampiyon yapan kaç hoca var...
ama ben olacakları biliyorum....
hoca takımdan giderse fenere ne olduysa bizede o olacak...
ilk sene beğenilmeyen zico 2. sene takımı ş.liginde çeyrek finale taşıdı...
istikrar neden önemli bazı arkadaşlar anlasın işte...
hoca kovulursa yerine mourinho yu getir yine 1 sene bekleyecez...
bekleyecez bekleyecez bekleyecez... ta ki trabzon istikrarın ne demek olduğunu öğrenene kadar...
eğer öğrenmekte direnirse şampiyonluğu ... alır....

ApoCaN28
09.03.2009, 23:31
Desenki takım 2 sezondur beraber oynuyo hoca hiçbişi katamamış takıma EyvALLAH ama nerde...
hocam daima Yanındayım(z)...

SDanışmaz
10.03.2009, 11:34

Takımı şampiyon yaptığı zaman da en kral hoca olur gözünüzde..

TAHSİN 61
10.03.2009, 11:46
İstikrar dan yanayım başarılı başarısız takımın başında en az minimum 5 yıl kalsın. A milli takım çalıştırmış değerli bir hoca, yanlız son maçta Colman'ı çıkartma sebebini hiç bir şekilde haklı bulmuyorum 2 tane balta adam Hüseyin le Selçuk ne gibi bir skor sağlayabilir bize selçuk maçın en kötülerinden di çıkartabilirdi. tamam bu mevzuyu geçtim. sen uzun zamandır forma vermediğin Girayın bu performansını beyenmiyorsan maça onla hiç başlama ben girayı beğendim. Tayfun Cora senin oğlun mu akraban mı bu takımda Tayfun gibi bir adam oynuyorsa biz şampiyon olmayalım Türk futbolu kaybetmesin. öle arada kornerde çıkıp gol atmakla olmuyor futbolculuk mal gibi bakıyorsun sağa sola çabuk oynamak yok bişe yok anca koş başka bişe yapma Seney bu takımda görmek istemediğin tek futbolcu Tayfun Cora

AYDIN KANTEKIN
10.03.2009, 23:00
bu takımın %70'i yeni transfer ise bazı bölgeler aksayabilir, bazı bölgelerde alternatif olmayabilir, bazı bölgelerde ise hiç adam olmayabilir..

ama bu takım şu anda hala şampiyonluk iddiası taşıyor ise kimse ne yönetime ne de hocaya laf edemez, aklı başında eleştiriler dışında..

demem o ki bende hem hocanın hem de yönetimin en az iki sezon daha kredisi var.. en az hem de..

kardesim acaba yazdigin yoruma kendini inandirabildinmi birakalim artik böyle yeni takim masalini sahada gördüklerimizi yazalim.adamlar her sene yeni takim kuruyor ama sampiyonluga oynuyor biz bu zihniyetle her gelene üc sene versek ömrümüz yetmez göremeyiz bu kupayi.birde su alternatifi olmayabilir dedigin pozisyonlara örnek verde bizde buna gercekten inanalim.trabzonspor un kadrosu acaba gercekten her bölgede alternatifsizmi ? ben inanmiyorum mesela senin dedigin gibi vaktimiz varsa neden Baris Memis forvet veya arkasi oynamasin ?

Mollasalihoğlu
10.03.2009, 23:13
Her gelene 3 sene vermek mi??

bizim bu dinazor zihniyet kime 3 sene verdi ki??
bu zihniyet değil mi 96'daki kadroyu dağıtan??

Vaktimiz var, bu takımın kredisi var.. Şampiyonluğa oynayan liderin dibine bir takım var ve bunun mimarı bir hoca var.. bu adam her Allahın günü bu takımın başında biz ise haftadan haftaya.. neyin ne olduğunu bilmeden burdan sallıyoruz kolay kolay..

forvet alternatifimiz yok, isaac yetersiz..

selçuk ve colman'ın yaptıklarını karşılayacak bir alternatifimiz yok..

yattara'nın alternatifi yok..

hüseyin'in bu taktikle oynanadığı sürece alternatifi yok..

yeterli mi senin için??

TSercaN
10.03.2009, 23:17
hocam lutfen karamsarliga dusme,,, bu taraftarin yuzde 99 u senin arkanda..
o serefsizlere inanip bizleri birakma gozunu seveyim.
Allahin izni ile sen bu takimi bu sene olmadi seneye sampiyon yapacaksin.
Biz taraftarlar olarak sana sonuna kadar guveniyoruz hocam.
Lutfen gozunu seveyim bizleri birakip gitme hocam.
Senin adamligin bu serefsizleri satin almaya yeter de artar bile ve ustune bunlari adam edebilmek icin bile yeter.
Sen bunlara kanip da bizleri birakma hocam ne olursun.
Allahima dua ediyorum seni Turkiyedeki en basarili teknik direktor yapmasi icin, senin bizimle sampiyonluk yasaman icin.
Hocam sana guveniyoruz sana inaniyoruz sana sonuna kadar destek veriyoruz.
Seni biz saydik sevdik gonlumuzde taht kurdun hocam. Sen bizleri uzmedin hocam, biz seni uzduysek kusur ettiysek ozur dileriz hocam, buyukluk sende kalsin bizleri uzme hocam.
Seni cok seviyoruz sen gidersen bizlerin hayalleri yikilir be hocam.

hAtes
11.03.2009, 00:01
Hocam sen bunu bize yapmazsın eminim,
moralin bozuk olabilir ama sadece şahsi çıkarları uğruna 25 yıldır şampiyon olamamamıza sebep olan kaos çığırtkanlarına aldırıp sen bizi bırakmazsın,bırakamazsın

Ahmet Karaman
11.03.2009, 00:48
hocam bu taraftar arkanızda. size güveniyor ve de inanıyoruz. bildiğiniz yoldan şaşmayın.

sifuni
11.03.2009, 01:23
bir yazarin dedigi gibi sanki her sezon bu haftada sampiyonluktaki rakiplerimize 10 puan fark atiyordukta ersun hoca bunu bu sene engelledi.biraz sabir Istikrar sart bir konya maciyla sil bastan yapamayiz.

endlessdeath
11.03.2009, 13:13
RÜya kadromu gÖnderİyorum.sİzİlerİn yorumlarinizi beklİyorum arkadaŞlar.ancak tamamen hayal teknİk olarak pek dÜŞÜnmeden oluŞturdum.

M.S.SOFU
11.03.2009, 14:40
ersun hocam durmak yok yola devam oyum sana...:D....

Mesut
11.03.2009, 14:52
arkandayız ersun hoca

Hüseyin İlkin
11.03.2009, 20:23
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1349-0X4G3N3X.jpg

corleone
11.03.2009, 20:40
2 sene daha arkandayız ama bu demek değildir ki seni eleştirmeyeceğiz, hataları söylemeyeceğiz, ama merak etme ayak oyunları ile seni yıkamayacaklar bu sefer değil.

NeoTs
11.03.2009, 20:53
Endlessdeath lüften o kadro sadece hayallerinde kalsın:D

innocence
11.03.2009, 21:47
Endlessdeath lüften o kadro sadece hayallerinde kalsın:D

mantıklı :D

iso_4939
11.03.2009, 22:00
abi hoca ıyı ama ara sıra cıldırtıyor adamı serkan dururken tayfunu oynatıyor colman ıyı oynarken dısarı alıyor gokhan sahada yok tuttuyor ara sıra takımı cok yanlıs dızıyor ama genelde ıyı hoca begenıyorum...

atf61
12.03.2009, 18:09
hoca devam....

Ycandan
13.03.2009, 16:20
Hocam senin dünyanın en iyi hocalarından biri olduğunu düşünüyorum.İnşallah gelecek yıllardada takımımızın başında olursunuz.Sizden ricam nasıl olur bilmiyorum ama Trabzonspor maça adı gibi fırtına gibi başlamalı.Maçın başında rakibi bunaltmalı ve kalesine hapsetmeli.Ligin ilk yarısında bunu yapabiliyorduk.İkinci yarıdaki maçlarda göremiyoruz.Stresden olduğunu tahmin ediyorum.Bunu yapabilirseniz taraftarda maça motive olup maç daha farklı seyredebilir.Ben şahsen takımımızın maça başlamasından maçın sonucunu tahmin edebiliyorum.
Bu takımı şampiyon yapacağınızdan en ufak bir kuşkum yok.

Uğur Ö.
13.03.2009, 18:49
RÜya kadromu gÖnderİyorum.sİzİlerİn yorumlarinizi beklİyorum arkadaŞlar.ancak tamamen hayal teknİk olarak pek dÜŞÜnmeden oluŞturdum.
ilginç gerçekten:)

Tanju
13.03.2009, 18:55
biri bizimle dalgamı geçiyor ya:D

AYDIN KANTEKIN
13.03.2009, 21:00
Hocam sana akil verecek kadar aklim yok öyle kadro falan yapip buraya yazamam yani demek isterimki benden artik yardim bekleme :-)).ama tek bildigim ve inandigim bir sey varki Gökhan ile oynayacaksan hic cikma ozaman maca verelim üc puani cincona.

endlessdeath
13.03.2009, 21:48
ilginç gerçekten:)
aslında neden öğle bir kadro istedim ortasahada çok fazla teknik adam olması ve forvette ayağını kıvrak kullanan yattara forvet oynamalı diye düşündüm ayaklara hakim golcü olarak düşünürü yattarayı isaac de öğle ama formsuz bence tabii biraz fazla hayali ama olmayacak değil.Bir de fazla riskli kadro risk olmadan başarı gelmez istikrar olmadanda takım olunamaz

biri bizimle dalgamı geçiyor ya:D
Estağfrullah arkadaşım sadece biraz hayali rüya takım yaptım birde teknik oyuncular ileri uçta şart dedim.

endlessdeath
13.03.2009, 22:05
şimdi de 3 5 2 trabzon nasıl olur onu hayal edelim.

Lancet_61
13.03.2009, 22:16
kardeşim bu muhteşem kadrolara egemeni niye almadın merak ettim:D

Ali Yıldız
14.03.2009, 00:05
La MümkünSe RüyaLarını BizimLe PayLasMa SinirLerim GeriLiyo

genç61
14.03.2009, 11:06
ya hocam allah askına sunları yapma

1- sacma sapan aklıga mantıga sıgmayan degisiklikler yapma
2- bir derbi oncesi televizyona yada gasteler biz 4 macta 8 puan hesapladık simdiye kadar 7 aldık bir puan yeterli deme takımı doksan dakka defans oynatma
3- bura trabzonspor denizli vestel gencler yada anakaragucu degil onu bil ona gore adam iste kim yusuf simsek onu istedin direttin okadar almak icin
4-niye ikide bir van macını hatırlatma geregi duyuyorsun anlamıyorum baskı yaratıyorsun herkesin ustunde
5-takımını tanı ona gore transfer yap sola adam dedin aldılar sagda oynatıyorsun
6- bu takımın forvete ihtiyacı var sen cıkıp yok forvete ihityac takımın ahengi bozulur acaba iyi bir forvet olsa takımn ahengimi bozulur yoksa trabzonun puanı 15 puan fazlamı olurdu
7-takımın ahengi ne oluyor anlamadım topcu kuser diye boyle bir transfere girmedin bura vestel degil kusen kuser onemli degil bura trabzonspor buyuk camıa kim iyise o oynar
8- niye her hafta bazı admalar kotu dokuluyor ama sahada
selcuk tamam ben de cok begeniyorum ama adam dokuluyor biraz yedek beklesin hem dinlenir fizikmende yorulmus olabilir biraz dinlendirsen kotumu olurdu
9- niye genclere sans vermiyorsun anlamıyorum nerede barıs nerede papy nerede goksu gozunu seveyim bunlar daha 1990 dogumlu gelcek bunlarda bunları arasıra sok korkma tayfundan iyi oynar bu usaklar
10 oyunu okuman cok kotu bide kulubenden bir ayrıl topcuyu hırsanlandır bir iki bağır memur gibi durma kulubede gozunu seveyim

Uğur Ö.
14.03.2009, 12:48
nasıl desem benim enson yapacağım kadro böyle olur:)

olgun
14.03.2009, 12:56
Gökhan ın kariyeri belli. hala da en çok gol atan futbolcularımızdan.
adamda moral bırakmadılar.
umut dan da vazgeçilmez.
yattaradan da,
alanzinho yu gözüm tuttu. 90 dakika oynamalı.
Selçuk dinlendirilmeli. belki bir rahatsızlığı vardır veyahut çok çalıştığı için yorgun olabilir.
serkan sakat değilse elbette oynayacak.
bu topiklerde ne dersek diyelim.
sahadaki bozguncuların tehlikelerini önleyemeyiz.
bunlar bir avuç geri zekalı, çoğu edepsiz takımı.
çoğu da stadyuma bedava girerler. nasıl mı? onlar yolunu bulur girerler. ve ondan sonrada milletin başına haso Trabzonsporlu kesilirler.
Bunlar gözlem altına alınmalı. kameralarla tesbit edilmeli ve stadyuma sokulmamalıdırlar.

M.S.SOFU
14.03.2009, 13:05
Gökhan ın kariyeri belli. hala da en çok gol atan futbolcularımızdan.
adamda moral bırakmadılar.
umut dan da vazgeçilmez.
yattaradan da,
alanzinho yu gözüm tuttu. 90 dakika oynamalı.
Selçuk dinlendirilmeli. belki bir rahatsızlığı vardır veyahut çok çalıştığı için yorgun olabilir.
serkan sakat değilse elbette oynayacak.
bu topiklerde ne dersek diyelim.
sahadaki bozguncuların tehlikelerini önleyemeyiz.
bunlar bir avuç geri zekalı, çoğu edepsiz takımı.
çoğu da stadyuma bedava girerler. nasıl mı? onlar yolunu bulur girerler. ve ondan sonrada milletin başına haso Trabzonsporlu kesilirler.
Bunlar gözlem altına alınmalı. kameralarla tesbit edilmeli ve stadyuma sokulmamalıdırlar.
bizim stadta hala bedava alım mı var?
yuh....
koskoca trabzonspor...
üzüldüm hakkaten...

Erbay
15.03.2009, 20:01
hocam serkanı al oyuna artık...

Tahsin Armutcu
15.03.2009, 20:11
hocam bızım ekranda gordugumuzu sen ordan gormuormusun bu tayfuna bu kadar katlanmanın nedenı nedır?

blackrain61
15.03.2009, 21:29
Ersun Yanal´la sampiyon olmamiz imkansiz gibi birsey... Goller hep tayfunun tarafindan geldi. Serkan varken tayfunda israr etmezsini anlamak mümkün degil. Trazon´u beklentilerini karsilayamiyor. Insan iki senede bir derbiyi kazara da olsa kazanamaz ya...Insallah seneye takimin basinda olmaz.

gustavo_colman
15.03.2009, 21:29
hocam tayfun ve selçuk oynatılmamalı çok merak ediyorum neyini beğeniyor bu oyuncuların bu nedenlerle hocanın işine karışmış oluyoruz

Cem Balcı
15.03.2009, 21:30
yahu hocam bu tayfun neyin nesi?

yeter daa...

bu adam süper topçu da benmi göremiyorum?

bende bi sorun var sanırım...neyse...

Hami_41
15.03.2009, 21:32
Ersun hoca sonuna kadar arkandayım durmak yok yola devam
Ersun hocayı beğenmiyen arkadaşlar sizi anlıyamıyorum.
Tayfunun yerine bende serkanı tercih ederidm ama vardır bir bildiği bence

Mahmut Baran
15.03.2009, 21:32
evet hocam her zamanki soru Allah aşkına şu tayfunun serkandan bir olumlu yanı var mıdır bir tane göstersin bilen varsa dişimi kırayım... yeter hocam Allah rızası için şu el frenini bırak takımın üzerinden gitsin pafla idman yapsın

Cem Balcı
15.03.2009, 21:40
Ersun hoca sonuna kadar arkandayım durmak yok yola devam
Ersun hocayı beğenmiyen arkadaşlar sizi anlıyamıyorum.
Tayfunun yerine bende serkanı tercih ederidm ama vardır bir bildiği bence

yahu ne bildiği olabilir?

göz var nizam var...

bana tayfunun maçda bitane olumlu hareketini söyle?

TSKara61
15.03.2009, 21:41
Asist yapti

blackrain61
15.03.2009, 21:49
Asist yapti

Dogru asist yapti, iki gol yememize de sebep oldu. Son iki macta da durmadan bizi penalti pozisyonlarina sokuyor. Daha ne olsun. Serkan zaten bu kadar yetenekli degil.
Galatasaray gibi teknik direktör degisikligine gidersek sampiyon olabiliriz. Yoksa bozuk araba gibi nerde kalacagimizi bilmeden, yola devam ederiz. 10 Kisi kalmis GS´ya karsi 15 dk icersinde baski kuramadik, üstelik adamlar zorlu bir Hamburg macindan cikmislar, takimin yarisi sakat ve deplasmanda bizden üstün oynadilar. Zaten biz bu sene hangi takima karsi üstün oynadik ki. Derbi galibiyetimiz yok, sampiyon olmak istiyoruz. Ama nasil?

Erbay
15.03.2009, 21:51
hocam şu oyuncu seçimlerini bir türlü doğru yapamıyorsun yedin bizi yaa... :(

blackrain61
15.03.2009, 21:52
Ersun Hocayi destekleyen birisi cikipta su maci kesin aliriz diyebilir mi? Kümeye düsmemek icin oynayan takimlara kendi evimizde bile yeniliyoruz, rakiplerimizi de yenemiyoruz. Nasil sampiyon olacak bu takim, birisi izah etsin?

Tanju
15.03.2009, 21:53
Tayfun takımı defanstan atağa çıkaran bir futbolcudur, Cale aynı şekilde oynasa methiyeler düzersin. Bu nasıl taraftarlık kendi değerini bu kadar harcayabiliyor. Çıkarken acıdım Tayfun'a bu adam haketmiyor bunları...

Cem Balcı
15.03.2009, 21:53
Asist yapti

aa pardon nasılda unuttum...10 m yana top atma başarısını gösterdi :alkış:

bunu kutlamalıyız...

Cem Balcı
15.03.2009, 21:54
Tayfun takımı defanstan atağa çıkaran bir futbolcudur, Cale aynı şekilde oynasa methiyeler düzersin. Bu nasıl taraftarlık kendi değerini bu kadar harcayabiliyor. Çıkarken acıdım Tayfun'a bu adam haketmiyor bunları...

yahu bi cale nin atağa çıkardığı pozisyonalra bakın,bir de tayfunun...

arada istanbul kars kadar fark var...

el insaf...

Arslan61
15.03.2009, 21:57
Bence Tayfun daima GS maclarinda Ardaya karsi zorluk cekiyor, nedendir bilmem. Bencede bu mac onun yerine Serkan oynamasi lazimdi...o Ardayla daha iyi bogusabilcek bir oyuncu, bu macta Tayfun pek iyi degildi ama unutmayalimki Tayfun bu sene iyi maclar cikardi, abartmayada gerek yok yani....

endlessdeath
15.03.2009, 21:57
kardeşim bu muhteşem kadrolara egemeni niye almadın merak ettim:D

sorma o kadar güzel kadroda adam ayırmak zor egemen sigorta ama atak futbolda hızlı ve doğru pas atacak oyuncular olmalı

vurgun_kiz_61
15.03.2009, 22:00
http://www.trt.net.tr/medya/resim/2009/03/15/caca2df1-4e1a-4773-8a6d-17a745d5d382-800x600.jpg

Hocam yola devamda bu yol nereye gidiyor?

endlessdeath
15.03.2009, 22:02
Dogru asist yapti, iki gol yememize de sebep oldu. Son iki macta da durmadan bizi penalti pozisyonlarina sokuyor. Daha ne olsun. Serkan zaten bu kadar yetenekli degil.
Galatasaray gibi teknik direktör degisikligine gidersek sampiyon olabiliriz. Yoksa bozuk araba gibi nerde kalacagimizi bilmeden, yola devam ederiz. 10 Kisi kalmis GS´ya karsi 15 dk icersinde baski kuramadik, üstelik adamlar zorlu bir Hamburg macindan cikmislar, takimin yarisi sakat ve deplasmanda bizden üstün oynadilar. Zaten biz bu sene hangi takima karsi üstün oynadik ki. Derbi galibiyetimiz yok, sampiyon olmak istiyoruz. Ama nasil?

derbi kazanarak alınmaz lig kupası.Ancak elindeki kadroda herkes iyi olamaz birbirinin eksiğini tamamlayınca takım olunur.verdiğin paraya göre değil oyun mantığına göre bugün iyiydik hiç deilse press yapan colman hüseyin gibi bir kaç ismi aklımda değil adam vardı.umut tutuktu biraz geç kaldı değiştirmede gökhan ünalda bugün pas alamadı doğru düzgün.Alanzino nun hakkını vermem gerekir gol asist ile gol attırdı.Bu oyuncular iyi oyuncular.Oyun mantığı henüz top çevir saldır değil.Kafaları kaldırıp kim nerde hangi boşluğa top aktarayım diye düşünmyorlar.var düşünende az tabii ki yetmiyor golü atmak için doğru kişiye doğru düzgün pas atarsın.Alenzinho ileri koşacak adamın arkasına toplar atıldı ben 2 tane aynısını gördüm.Böyle pas verilmeyeceği anlatılmalı futbolculara.Trabzonspor futbolcularıyla ve hocamızla gururduydum.Bugün savaşan trabzon spor vardı.

Cem Balcı
15.03.2009, 22:03
Ersun Hocayi destekleyen birisi cikipta su maci kesin aliriz diyebilir mi? Kümeye düsmemek icin oynayan takimlara kendi evimizde bile yeniliyoruz, rakiplerimizi de yenemiyoruz. Nasil sampiyon olacak bu takim, birisi izah etsin?

anlaşıldı...

size ziya doğan gibi bir hoca lazım...

Tanju
15.03.2009, 22:11
yahu bi cale nin atağa çıkardığı pozisyonalra bakın,bir de tayfunun...

arada istanbul kars kadar fark var...

el insaf...
kendimi boşuna yormak istemiyorum.

TSKara61
15.03.2009, 22:17

Yorgun dedigin Galatasaray'in kadrosu zenginlik acisindan bizden kat kat daha onder. Rotasyon olayini bizden cok daha rahat gerceklestirebiliyorlar.

Bugun ki skoru Ersun Yanal'a yuklemek harbiden komik bir elestiri. Takim bugun gayet saglikli bir gorunum verdi. Iyi mucadele etti. 10 kisiye karsi baski kuramadik diyorsun, ama beraberi 10 kisi kaldiklarindan sonra yakaldik. Ayrica kadro kalitemizin bu kadar oldugunu kabul etmek lazim. Takimin mevcut forvetlerin oyuna tesiri 0. Aklima Fatih Tekke'nin gol krali oldugu sene ayi sekilde asist kralligina oynadigi geliyor.

Ersun Yanal'in artik bireysel secimlerini elestirmenin ne kadar komik bir durum oldugunun farkina vardim. Ersun Yanal'in dedigi gibi bu kadro ne medyadaki bazi kisilerin ne de taraftarin istegine gore kurulur. Bu is komple olarak tum hafta oyuncularlan calisan Ersun Yanal'in sorumlulugudur. Bize sadece guven duser.

Emin ol ki Manchester United taraftarlari da Ferguson'u elestirebilir. Neden Park'i degil de Carrick'i oynatti. Neden Scholes'u 80 dk oyunda tuttu. veya Guardiola nasil Iniesta gibi bir adami yedek birakabilir. vs vs. Ama ben yabanci forumlara takilmama ragmen bu tur elestirele cok az rastliyorum. Bu bizim Turklere ve ozellikle Trabzonspor taraftarina ayit bir karakteristik. Neden Tayfun oynadi, neden Serkan yoktu, nasil Selcuk oynar, vs vs. Oynadi iste kardesim bu kadar. Hoca oyle istedi oyle oldu. Serkan oynasaydi bu maci kazanma garantimiz varmiydi? Selcuk oynamasaydi oyunun farkli sekilde sonuclanmasi garantimi?

Vkgz
15.03.2009, 22:27
çok pas hatası yapıyoruz hoca ama performansımız iyi genede

AYDIN KANTEKIN
15.03.2009, 22:28
Ya derlerdi inanmazdik ama hocam herhal gercekten kücük takimlarin büyük adamisin.Bu ne rezillik adamlar yarisi yok bizden üstün oynuyorlar bumu senin takimi hazirlayisin bumu motivasyon bumu taktik.Cok iyi degisikler yapiyorsun bravo dogrusu Gökhan sahada yokken adami alamiyorsun helal sana gercekten tebrik ederim.

vurgun_kiz_61
15.03.2009, 22:28
Ersun Yanal giden puana yandı

15 Mart 2009 Pazar 22:17
GS ile 2-2 berabere kaldığı maç sonrası açıklamalarda bulunan Ersun Yanal, yüksek tempolu bir mücadele olduğunu ama iki puanı sahada bıraktıklarını ifade etti.

Turkcell Süper Lig'de 24. haftanın kapanış maçında Trabzonspor'un Galatasaray'la 2-2 berabere kaldığı maç sonrası açıklamalarda bulunan Ersun Yanal, yüksek tempolu bir mücadele olduğunu ama iki puanı sahada bıraktıklarını ifade etti.

Ersun Yanal sözlerini şöyle sürdürdü:

"Kısa süre de olsa rakibimiz 10 kişi kaldı. Rakibimiz bu akşam iyi mücadele etti. Gösterdiğimiz mücadele sonucunda iki puanı alamadığımızı düşünyorum. Galatasaray karşısında Alanzinho'nun gol atması çok güzeldi. Avni Aker'de ortamı güzelleştiren, Alanzinho ile taraftarı barıştıran güzel bir iletişim oldu. Maçta daha kontrollü olmalıydık. Kritik bir faul sonrasında birkaç saniye içerisindeki konsantre bozukluğu, savunmada hata yapmamıza sebep oldu ve golü kalemizde gördük. Oyundan zaman zaman uzaklaştığımız dakikalarda rakip daha baskındı. İkinci yarıda yüksek tempoda oynadığımız dakikalarda G.Saray savunmada hata yapmadı. 60. dakikaya doğru öne geçebilirdik; ama olmadı. Takım olarak yaptığımız mücadelenin karşılığını son haftalarda alamıyoruz. Bu sorunu çözeceğiz. Basit hataların artık sona ermesi gerekiyor. Artık futbolumuzu sonuca çevirmeliyiz. İki puan alamamamız kötü oldu" dedi.

Yattara'nın neden oynamadığınla ilgili soruyu da cevaplayan Ersun Yanal, "Bir gün öncesinde rahatsızlığı ağırlaştı. Bitkin ve halsiz gözüküyordu. Oynayabilmesi için egzersiz yaptırdık. Oturduk, konuştuk ama futbolcu sağlığı her şeyden önce gelir. Oynamamasını daha uygun gördük" dedi.

ezgi cubukcu
15.03.2009, 22:34
Ersun Yanal taraftarin cikan oyuncunun yuhlamasini elestirdi ve Tayfun'un yuhlanmasinin haksizlik oldugunu ve artik bu anlayisin degismesi gerektigini belirtti... ama bana sanki taraftar Tayfun'u degil de hocanın kararini elestiriyor gibi geldi? Yaniliyor muyum?

Selman
15.03.2009, 22:35
Ersun Yanal taraftarin cikan oyuncunun yuhlamasini elestirdi ve Tayfun'un yuhlanmasinin haksizlik oldugunu ve artik bu anlayisin degismesi gerektigini belirtti... ama bana sanki taraftar Tayfun'u degil de hocanın kararini elestiriyor gibi geldi? Yaniliyor muyum?

Maçtan sonra bulunduğumuz ortamda da bu konuyu tartıştık.Bence de taraftar Ersun Hoca'nın kararını ıslıkladı.Doğru mu?Değil tabiki de.

Adil ÖZGÜR
15.03.2009, 22:38
Ersun Hocam, mevcut oynattığın iki forveti bence oynatma,

Bir hafta da forvetsiz oynayalım, göreceksinki, takım çok daha rahat maçı kazanacak.

Benden yazması,

Fikre kolay olur kızması ....

Denemesi bedeva, nasılsa gol atmıyor bu ikili.

Keleşoğlu
15.03.2009, 22:39
hocam tayfun ısrarından vazgeç serkan daha iyi

ezgi cubukcu
15.03.2009, 22:40
Sonucta ha hoca ha Tayfun taraftarin davranisi oldukca yanlis ama hocanin da artik cuvaldizi biraz kendine batirmasi lazim!

Hotaman
15.03.2009, 22:46
Ben hocamdan memnumum. Bence hocayı ıslıklamak yerine kendi takımını baltalamayı önlesin o çok bilmiş taraftarımız. Takım hücum yapıyor, GS'yi eziyor tam bu sıra balonlar sahaya doluyor. Oyun başlangıcı ise tam bir felaket, zaten takımın kimliği ilk dakika da belli oluyor. İlk dakika saldırmaya başlıyoruz sahaya konfeti yağıyor sonra al soluğunu oyun soğusun.
Hocam sen herşeye rağmen iyi gidiyorsun, hataların var mı? Var ama senden önce düzelmesi gereken çok şey var!

Kadir
15.03.2009, 22:47
Hocam sana güveniyoruz ve inanıyoruz !

onur-ts
15.03.2009, 22:47

aynen katılıyorum...

poetricus
15.03.2009, 22:57

Aynen katılıyorum...
Aynen, ben de...

erolizmts
15.03.2009, 23:35
Tayfun'un ilk yarıda çalım atayım derken topu kaptırması ve kontra atak'a dönen pozisyon dışında çok hatalı oynadığını düşünmüyorum. Yenilen ilk golde hatası var fakat faul pozisyonundan dolayı savunmamız zaten öyle bir pozisyon beklemiyordu.

Diğer taraftan Serkan o mevkide bankoların bankosu. Bencede Serkan'ın oynaması daha mantıklı.

Yani sabaha kadar atıp tutsanızda bu kadro bu yıl olmasa bile önümüzdeki sezon şampiyon olacaktır. Bu dar kadro ile Trabzonspor'u şampiyonluğa oynatması bile Ersun Yanal'ın bir başarısıdır. Bu başarıyı görmemezlikten gelmek hem Trabzonspor'a hemde yokluk içinde istikrarlı bir takım yaratan Sadri Şener'e hakarettir.

Enes
15.03.2009, 23:51
Hocam işin çok zor.Biz sana güveniyoruz ve destekliyoruz ,sakın pes etme...

Kubilay ŞAHİN
15.03.2009, 23:55
Hocam Sakın unutma Yanındayız..
Ama iki eleştirim var. Maça çıkarken Tayfun yerine serkan daha dinamik bir orta sahaya sahip olmamızı sağlamazmıydı. Ayriyeten Umutun yerin Barışı beklerdim ama o kadarda eleştirilecek birşey değil.

AYDIN KANTEKIN
16.03.2009, 00:13
Ben hocamdan memnumum. Bence hocayı ıslıklamak yerine kendi takımını baltalamayı önlesin o çok bilmiş taraftarımız. Takım hücum yapıyor, GS'yi eziyor tam bu sıra balonlar sahaya doluyor. Oyun başlangıcı ise tam bir felaket, zaten takımın kimliği ilk dakika da belli oluyor. İlk dakika saldırmaya başlıyoruz sahaya konfeti yağıyor sonra al soluğunu oyun soğusun.
Hocam sen herşeye rağmen iyi gidiyorsun, hataların var mı? Var ama senden önce düzelmesi gereken çok şey var!

Yau güldürmeyin insani yani bu maci taraftarmi kaybettirdi nekadar komiksiniz bazen.bizim taraftarin kaderi zaten böyle maca gelmez sorun gelir sorun 61 kutlar sorun kutlamaz sorun.haklisiniz tabi seyircinin gol bile atmasi lazim neyse haftaya bunuda yapariz

el_conquistador
16.03.2009, 00:22
Yau güldürmeyin insani yani bu maci taraftarmi kaybettirdi nekadar komiksiniz bazen.bizim taraftarin kaderi zaten böyle maca gelmez sorun gelir sorun 61 kutlar sorun kutlamaz sorun.haklisiniz tabi seyircinin gol bile atmasi lazim neyse haftaya bunuda yapariz

Mac kaybettirmiyorsa, kazandirsin. Mac 2-2 olmus, 10 dakika zamanimiz var, bir tezahürat yapamadilar. 90 dakika boyunca, GS taraftarini dinledik. Ama küfür, yuhlamakta sorun yok. Orda bizim taraftar gibisi yok.

AYDIN KANTEKIN
16.03.2009, 00:40
Mac kaybettirmiyorsa, kazandirsin. Mac 2-2 olmus, 10 dakika zamanimiz var, bir tezahürat yapamadilar. 90 dakika boyunca, GS taraftarini dinledik. Ama küfür, yuhlamakta sorun yok. Orda bizim taraftar gibisi yok.

eeee taraftar yuhluyorsa vardir bir hikmeti yoksa siz ekran basinda seyrederken küfür etmiyorsunuz gibime geldi.cok nankör bir meslek taraftar olmak biliyormusunuz tezahürat yapincada bazi sporcu arkadaslar baski altina girdiklerini ima etmeye calisiyor ne diyelim.türkiyenin bütün statlarinda olan biteni burda kendi taraftarimiza mal etmeye calisicamiz yere özelliklerimizden bahsedersek zannediyorum taraftarimiza bu yazdiklarinizdan ötürü bir özür borcunuz olabilir.

el_conquistador
16.03.2009, 00:50
eeee taraftar yuhluyorsa vardir bir hikmeti yoksa siz ekran basinda seyrederken küfür etmiyorsunuz gibime geldi.cok nankör bir meslek taraftar olmak biliyormusunuz tezahürat yapincada bazi sporcu arkadaslar baski altina girdiklerini ima etmeye calisiyor ne diyelim.türkiyenin bütün statlarinda olan biteni burda kendi taraftarimiza mal etmeye calisicamiz yere özelliklerimizden bahsedersek zannediyorum taraftarimiza bu yazdiklarinizdan ötürü bir özür borcunuz olabilir.

Aydin Kardesim, burda Trabzonspor taraftarlarinin tartisildigi bir baslik var zaten, oraya bir girde bak istiyorsan neler tartisiliyor ve bu konuyu oraya yaz. Özür dileyecekte birsey yok. Türkiyede cok maca ve stada gittim ve en berbat olani bizim taraftarimiz, bu fikrimi bu aksamki mac degistirmemistir, tam tersi dahada sabitlemistir.

hasancebi81
16.03.2009, 06:41
Hocam artıık gör şu yazıları. Tayfun ilk 11 de oynadığından beri puan alamadık. Yani Fener maçından beri.
Ben anlamıyorum ya Trabzonsporlular futboldan anlamıyor yada sen.

Ayrıca sana çok çok çok teşekkür ediyorum bu sefer Colmanı oyundan çıkarmayıp gol atmamızı sağladığın için. Düşünsene yine Selçuk yerine Colmanı çıkartsaydın maçı kaybedebilirdik.

Ve hala şu Selçuğa nasıl dayanaıyorsun. Yemin ediyorum hiç görmeme rağmen PAPY nin oynamasını istiyorum. Deneyimsiz filan ama sinir oluyorum bu adama. dokunsan düşüyo, üflesen uçuyo, 360 derece dönmeden başlayamıyor oyuna. Pres yapmıyor koşmuyor, ne yapar bu adam sadece serbest vuruşmu kullanır. Makina alalım ozaman onu yerine. Messi bunun yarısı kadar 3 kişi ile çarpışıyor vuruşuyor dövüşüyor düşüyor kalkıyor. bu ceza sahasında yerlere atıyor kendini.

Selçuk- Tayfun-Hüseyin. Çnümüzdeki sene bu oyunculara birşey düşünmelisin hoca.

Samet Yildirim
16.03.2009, 11:35
Pek elestirecek bisi bulamiyorum...sadece baris diyebilir ama ersun yanal okadar gencleri kazandirdi baris oynamadigina göre onda hata demeki...

Hocaya inaniyorum,...

mustafakaya
16.03.2009, 12:29
değiştirdim avatarı:)

Hekimoğlu
16.03.2009, 14:49
Tayfun Cora ısrarına hayret etmemek elde değil.

macka61
16.03.2009, 15:13
hocamıza güvenimiz sonsuz

fetih aydın
16.03.2009, 17:22
O zaman birazda yönetimi eleştir.Tam 1 atmışız gümbür gümbür geliyoruz elektrikler gidiyor..Ayrıca bolanları taraftar atmıyor..:)

Gökhan ÖZDEMİR
16.03.2009, 17:37
Hoca oyuna değil manevei değerlere önem veriyor galiba.

Yavuz Hasan
16.03.2009, 23:24
gençleri daha çok sahaya sürmesi lazım ceyhun barış göksu ve diğerleri azda olsa oynamaları lazım

ibrahim
16.03.2009, 23:34
selcugu niye hala oynatiyo anlayamiyom
bana biri anlatsin bu adam son 10 mactir ne yapti
ben kayda deger bi seyini hatirlamiyom son haftalarda
hatta önceki hafta adeta cildirdim colmani cikartdigi an
colman mücadele ediyo hemen hemen her atakta spikerden colman sesleri duyuyom selcugun adini bile duymuyom
oyundan colmani aliyo

Dursun Kaplan
18.03.2009, 09:10
http://foto.fanatik.com.tr/Article/2009/3/18_247437_18FAN4ERSUN-B.jpg

'Dışarda atıyoruz ama...'

Teknik direktör Ersun Yanal, deplasmanlarda rahat gol attıklarını belirterek, "Ancak Avni Aker´de tüm rakiplerimiz kapanıyor" dedi.

Yanal da rahatsızSüper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren takımlar arasında evinde en çok puan kaybeden ekip olan Trabzonspor’da teknik direktör Ersun Yanal da bu durumdan rahatsız... “Deplasmanda daha rahat gol atıyoruz” diyen Bordo-Mavililer’in hocası, “Avni Aker’de oynadığımız karşılaşmalarda tüm rakiplerimiz kapanıyor. Bu nedenle gol atmakta ciddi sıkıntılar yaşıyoruz. Rakip takım sahalarında ise bu durum tam tersi oluyor” dedi.
‘Daha dikkatli olacağız’
Deplasmanlarda rakiplerinin rahat bir futbol oynamasının kendileri için avantaj olduğunu ifade eden Yanal, “O zaman biz de istediklerimizi sahaya yansıtıyoruz ve daha rahat gol atabiliyoruz. Deplasmandaki maçlarda çok puan toplamamız güzel bir şey ancak kendi sahamızda kaybettiğimiz puanların telafisi kolay olmuyor. Bundan sonra özellikle gol yollarındaki organizasyonlarda çok daha dikkatli olacağız” diye konuştu.

Kaynak (http://fanatik.ekolay.net/fanatik/TRABZONSPOR-'Dışarda-atıyoruz-ama'_3_HDetail_35_128186.htm)

KuTs@L__pLaK@61
18.03.2009, 09:19
ersun yanala kabahat bulanlar çok ayıp ediyor statdda gol yedik mi yuhlamalar küfürler istifa sesleri bunları yapanlar ilk önce adam gibi taraftarlığını yapsın ts gs maçında 250 kişilik gs liler burası samiyen burdan çıkış yok diye bağırdılar 3 defa marşları kulağıma geldi ayıp valla ayıp 25000 kişiyi bastırdı adamlar siz hala burda ahkam kesiyorsunuz ilk önce taraftarılığı öğrenin bağırmayı ne bileyim enn azından gelen rakipleri susturmayı tuttumuşsunuz bi 61 dakika noldu adamları tam sahaya hapsettik oyun durdu adamlar size duacı olacak golüde engellediniz kale arkalarındakiler maratonu eleştiriyor sürekli ya onlara ne demeli onlardan hiç bir farkı yok kardeşim valla trabzon kulübü iyi 2 tane amigo yetiştirmeli adam gibi stadı organize edecek valla ben trabzonsporun stadını hiç bu kadar aciz çekirdekçi görmedim emin olun beşiktaşlıları bursalıları zerre kadar sevmem ancak onlar gibi taraftarımız olsa şu an en az 10 puan fark atmıştık rakiplere

corleone
18.03.2009, 12:57
tamam bir taktik dehası değil belki ama şu an için çalışabileceğimiz en iyi türk hoca, en az bir sene seneye ilk ikiye sokarsa takımı 4-5 sene çalışmamız gereken bir adam, giderse gittikten sonra olacaklar çok açık, 6 ayda bir yeni hoca, çünkü bu taraftarın istediği şey bu, sabırın s'si olmadığı için başarının da b'si yok yıllardır.

AYDIN KANTEKIN
19.03.2009, 09:50
medyada cikan haberlere göre antep macinda gs macinin onbiri ile cikacakmisiz yani taraftar olarak yine gökhan ve tayfuna sabir göstermemiz gerekecek.eger gercekten böyle ise macin sonucu ne olursa olsun sana zerre kadar inancim kalmayacak.haftalardir sahada olmayan adama kiyak gecmek hangi sistemin geregidir anlamadim.artik seninde silkelenip uyanman lazim.

Hüseyin İlkin
19.03.2009, 16:50
http://www.trabzonspor.com/Upload/Resimler/buyuk/1411-4K5Q1U8C.jpg

İlker ToSun
19.03.2009, 16:51

hocam bu ne ???

iddaa ediyorum hocam umuttan ve gökhandan daha çok gol atarsınız, şut çekişinizden belli :)

Samet Yildirim
19.03.2009, 17:04
Vurus teknigine bakin süper:)

Uğur Ö.
19.03.2009, 17:18
uçuyor yahu bu yaşta gökhanın biraz izlemesi lazım

Mustafa ÖZDEMİR
20.03.2009, 16:22
uçuyor yahu bu yaşta gökhanın biraz izlemesi lazımersun formda gözüküyor inşallah futbolcularıda formda tutmuştur

yakup tekin
21.03.2009, 02:04
Antep maçında orta alanımızın rakibe direnmesi çok önemli. İlk golü atan Antep olduğu takdirde Antep'den fark yiyebiliriz. Ersun hoca kupada öne geçtiğimiz halde yenildiğimiz maçtan ders çıkardıysa ne âlâ. Yok eğer "eski tas eski hamam" devam edip Gökhan Ünal ve Tayfun'u oynatırsa iki kişi eksik oynayacağımıza emin olabilirsiniz. Antep takımını ciddiye alıp maça tek forvetle çıkmalı ve kontrollü oynamalıyız. Orta alanda kaptığımız toplarla Umut-Colman-Alenzinho'dan birisi mutlaka gol bulacaktır. Bundan sonraki dönem Ersun hoca aktristliği bırakıp takımı sahaya çift forvet sürmemeli. Maçlara da 1-0 olsun bizim olsun gözüyle bakmalıdır. Artık daha garanti bir futbola ihtiyacımız var. Tüm takımların üstün mücadele sergilediği şu dönemde, Trabzonsporun geriye düştüğü bir maçı kendi lehine çevirmesi çok zordur. Umarım Ersun hoca bu bilinçle haraket eder.

Antep maçını da kaybedersek bilin ki ilk dörde dahi giremeyeceğiz.

Cem Balcı
21.03.2009, 02:34
güvenimiz tam hocam...

7. yi bekliyoruz...

AYDIN KANTEKIN
21.03.2009, 16:18
Antep maçında orta alanımızın rakibe direnmesi çok önemli. İlk golü atan Antep olduğu takdirde Antep'den fark yiyebiliriz. Ersun hoca kupada öne geçtiğimiz halde yenildiğimiz maçtan ders çıkardıysa ne âlâ. Yok eğer "eski tas eski hamam" devam edip Gökhan Ünal ve Tayfun'u oynatırsa iki kişi eksik oynayacağımıza emin olabilirsiniz. Antep takımını ciddiye alıp maça tek forvetle çıkmalı ve kontrollü oynamalıyız. Orta alanda kaptığımız toplarla Umut-Colman-Alenzinho'dan birisi mutlaka gol bulacaktır. Bundan sonraki dönem Ersun hoca aktristliği bırakıp takımı sahaya çift forvet sürmemeli. Maçlara da 1-0 olsun bizim olsun gözüyle bakmalıdır. Artık daha garanti bir futbola ihtiyacımız var. Tüm takımların üstün mücadele sergilediği şu dönemde, Trabzonsporun geriye düştüğü bir maçı kendi lehine çevirmesi çok zordur. Umarım Ersun hoca bu bilinçle haraket eder.

Antep maçını da kaybedersek bilin ki ilk dörde dahi giremeyeceğiz.

abi sen kimsin ya medyum falanmi ne güzel yazmissin demekki futbol bu kadar basit ama bazilari anlamiyor,anlamamakta direniyor.Rakiplerde cözdü artik bizim takimi hep ayni sablon malesef bizim takimin yarisi hep rakipe calisiyor.Bakalim devre oldu ne olacak bu isin sonu.

ApoCaN28
21.03.2009, 17:14
Ersun hocam bu takım şenol güneşi yedi 2 kere sen mi kalıcaksın...

MuratJ
21.03.2009, 17:15
bugun maçı verdin ersun yanal istifa et

Sadullah KAPICIOĞLU
21.03.2009, 17:34
Artık iyiden iyiye düşünmeye başladım. Ve Serdar baliyide anlıyorum artık. Ya arkadaş olay şu kadar. Malesef hoca bize ufak...

Sefa Murat Dokuz
21.03.2009, 17:35
Ah Ersun Hoca ah

ApoCaN28
21.03.2009, 17:36
Türkiye de daha iyisi mi var da biz göremiyoruz...:D

blackrain61
21.03.2009, 17:41
Ben gecen hafta GS macindan sonrada söylemistim. Ersun Yanal istifa etmeli diye ama, birisi bana cevap olarak "Sizlere Ziya dogan layik demisti". Simdi bakalim ne diyecekler? Bu arada Ersun Hocam Ziyan Hocanin rekorunu egale edecek. O zaman sanirim 7 mac kazanamamistik, simdide 3 mactir kazanamiyoruz. Az kaldi Ersun Hoca ile bu istikra bu rekoru egale ederiz, ben inaniyorum... Bu kafa 25 yil daha sampiyon olamayiz. Daha ne diyeyim artik, artuk hafta gelmesinin hic istemiyorum... Bu sene bir rahat mac izleyemedik, izleyemeyecegiz de bu gidisle...

Sadullah KAPICIOĞLU
21.03.2009, 17:42
Arsene wenger den iyi biliyorsun dimi hoca. Koysana gökhanın yerine paf takımımızın gol kralini. off.

fetih aydın
21.03.2009, 17:50
Ersun hoca korkma.Göksu'yu, Ceyhun'u, Papy'i, Giray'ı, Yattarayla Alanzinhoyuyu yanyana oynatmaktan korkma....Gökhan'ı Umut' Hüseyin'i Selçuk'u takımdan kesmeye korkma....

Uğur Ö.
ayıp günah yahu umut oynadımı valla görmedim gökhan oynadımı gol haricinde görmedim hüseyin felaket selçuk formsuz yattara gösteri yapıyor sen git bu kadar futbol bilmeyenlerin arasında geçen haftanın yıldız alanzinho yu çıkar ayıp günah sonra bekle bekle tayfunu al ısaac veya barışı alcağına biz buraya kadar şansa geldik bunu herkes bilsin şimdide şansımız olsa belki lider bile olabilirdik ama şansta biryere kadar

Ahmet Faruk
Hocanın yerinde olmak istemezdim.
3 tane adam formsuz, beceriksiz veya gamsız herneyse artık, olunca yükü hocaya kalıyor...

Keşke yarışın içine bu kadar girmeseydik...

28TS61
hala ersun yanal istifa diyorsunuz. peki buraya kadar kim getirdi bu takimi?
neden gökhanla umuta, denizli ve konya maclarindan sonra bu takimdan gitmesini istemediniz?
birakin her maglubiyette ersun yanal istifa.
eldeki malzeme bu. baska yapcak bisey yok

mehmetali61_55
21.03.2009, 17:52
hocanın bu zihniyetle işi zor gerçekten formsuz oyuncuların yerine neden genç isimleri oynatmıyousn hazırlık maçlarında özellikle göksu ve faty son derece başarılı performans sergilediler bencede ersun yanalı düşünmenin vakti geldi

gustavo_colman
21.03.2009, 18:00
Ersun hoca korkma.Göksu'yu, Ceyhun'u, Papy'i, Giray'ı, Yattarayla Alanzinhoyuyu yanyana oynatmaktan korkma....Gökhan'ı Umut' Hüseyin'i Selçuk'u takımdan kesmeye korkma....
katılıyorum 1.adayım selçuk 2.gökhan 3.hüseyin 4.umut kesilmeli olmadı istifa etmeli içimden bi ses bu aralar ersun hoca istifa eder gibi geliyor bizde alırız ziya doğanı intertoto devam :)

macka61
21.03.2009, 18:04
oyuna hiç müdahale edemiyor kaç haftadır

Uğur Ö.
21.03.2009, 18:07
neden gökhanla umuta, denizli ve konya maclarindan sonra bu takimdan gitmesini istemediniz?

şansa geldik bu zamana kadar şansa ulan biraz geçmişi hatırlayalım nasıl maçlar aldık hoca alanzinho-yattara değişikliğini otomatiğe almış skorda gerysek alan-yattara ayıp yahu sen koy faty-göksu-alan-barı-ceyhun oynat 3 hafta ozaman yenil tamam hiçbirşey demicem artık

ihsanbayram
21.03.2009, 18:11
tayfunu oyuna koyup barisi yaninda oturtuyor ,trabzonda baris kadar kac tane yetenek var ??????????isaac ve ceyhun neden hazir degil ??????? golcülerinin beceriksizliklereinne haftalardan beri göz yumuyorsun !!!!! song haftlardan beri takimi yakiyor ,giraya sans vermiyorsun !!!!!!!!!!!!!!

cınar#7
21.03.2009, 19:06
Ersun hocam bu selcuk sevdan ne zaman bitecek?..

İskender YILMAZ
21.03.2009, 19:14
İsiyin'i çıkarıp Tayfun'u niye aldın be hacı ? :)

Fatih Ersoy
21.03.2009, 19:18
İsiyin'i çıkarıp Tayfun'u niye aldın be hacı ? :)

Ya tutarsa demiş ya nasrettin hoca... :rolleyes::D

Lancet_61
21.03.2009, 19:28
sonuçlara göre o kadar güzel asıyosunuz yada göklere çıkartıyosunuz ki hocayı pes gerçekten...kimse hikaye anlatmasın arkadaş...takım 2.yarı denizli ve antep maçlarında gerçekten kötüydü..konya maçında kötü mü oynadık..gs maçında kötü mü oynadık..bırakın bu işleri ya...yok papy yok göksu yok barış...bugün papy 11 başlasaydı...şu anda bu sayfada antep gibi bi deplasmanda papy ile başlanır mı hocam ya yazacak olanlar komiktir ki yok papy oynasın yok göksu oynasın diyor...koyalım göksuyu koyalım papyi 2 maç sonra yuhlayın onları da bitirin daha kariyerleri başlamadan adamları...hocaya eleştiri yapılır ben de yapıyorum ama hocayı istifaya çağırmak gerçekten ayıp arkadaş..yazık ki bu taraftar topluluğu hocaları yönetimleri gönderiyor..
İNADINA ERSUN YANAL ULAN!!!

Hekimoğlu
21.03.2009, 19:29
İsiyin'i çıkarıp Tayfun'u niye aldın be hacı ? :)Tayfun gol atarsa asist felan yaparsa bak ben haklıyım demek için.Sıkıyorsa avni aker'de alsın oyuna.

Hami_41
21.03.2009, 19:30
sonuçlara göre o kadar güzel asıyosunuz yada göklere çıkartıyosunuz ki hocayı pes gerçekten...kimse hikaye anlatmasın arkadaş...takım 2.yarı denizli ve antep maçlarında gerçekten kötüydü..konya maçında kötü mü oynadık..gs maçında kötü mü oynadık..bırakın bu işleri ya...yok papy yok göksu yok barış...bugün papy 11 başlasaydı...şu anda bu sayfada antep gibi bi deplasmanda papy ile başlanır mı hocam ya yazacak olanlar komiktir ki yok papy oynasın yok göksu oynasın diyor...koyalım göksuyu koyalım papyi 2 maç sonra yuhlayın onları da bitirin daha kariyerleri başlamadan adamları...hocaya eleştiri yapılır ben de yapıyorum ama hocayı istifaya çağırmak gerçekten ayıp arkadaş..yazık ki bu taraftar topluluğu hocaları yönetimleri gönderiyor..
İNADINA ERSUN YANAL ULAN!!!
İmza bllçn

Jackdaniels
21.03.2009, 20:29
Ersun yanal anladımki yalansın bugünkü değişikliklerini amatör hocalar yapmaz ayıptır ayıp....

blackrain61
21.03.2009, 20:35

-Eldeki malzeme bu da, bu malzemeyi kim istedi? Taraftar mi?
-Evet takim yeni olusturuldu, ama takim gittikce daha kötüye niye gidiyor? Iyi gitmesi gerekirken? Yoksa futbolcularin yerlerinin nasilsa garanti olduklarini bildikleri icin mi?
-Devre arasinda sol kanat yerine golcü alinamaz miydi? Niye Umut ve Gökhan´i zorlayacak futbolcu alinma geregi duyulmadi? Yoksa bu futbolcular degismez oyuncular kalsin diye mi?
-Simdiye kadar kanat organizasyonumuz var? Niye hep defanslari ortadan delmeye calisiyoruz?
- Kac frikik golümüz var? Duran toplari diger takimlara göre nasil kullaniyoruz? Dura toptan kac golümüz var?
-Kac tane kafa golü atti bu takim, uzun forvet oyunculari olmasina ragmen? Sanirim bu sezon 3 golü gecmez.
-Sol kanaat icin alinan Alanzinho neden sol kanat yerine sag kanatta Yattara´nin yerine oynatilmaya basliyor? Ligin basinda ise, Serkan´da denendi orada? (Yattara´yi ise solda denedi her hikmetse!) Yattara ile Alanzinho birlikte oynatilip tek forvete dönülemez. iki tane ayni tip forvetle oynatmaktansa...
-Niye hep ayni oyuncular oynuyor? Formsuz olmalarina ragmen! Örnek Umut, Gökhan, Tayfun ve Selcuk Inan... Yedeklbirgün ilk onbir kendilerine bu hocayla sira geleceklerine inanip calisiyorlar mi? Yoksa umutsuzlar mi?
-Nerde gencler? Baris, Göksu, Ceyhun, Faty Papy. Bunlar sanirim takimin ilk 18´e is olsun diye aliniyor? Oyuncu degisiklikleri hep ayni?
-Bu sene ligte kac macta Trabzonspor, taraftarina rahat mac izletti?

vurgun_kiz_61
21.03.2009, 20:44
Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal da çok önemli bir maçı puansız kapattıkları için üzgün olduklarını, ancak Trabzonspor'un şampiyonluk yarışında sonuna kadar olacağını söyledi.
Oyunun ilk dakikalarında golü kalelerinde gördüklerini, pozisyon yaratamadıklarını ve hücuma dönüp birlikte yapabileceklerini sahaya yansıtamadıklarından yakınan Ersun Yanal, sözlerini şöyle tamamladı:
''4 haftadır puan kaybediyoruz. Doğrusu bu maça 3 puan beklentisi ile çıktık. Oyunu öne taşıyamadık, hücumda istenilenleri yapamadık. Savunmayı doğru yapamadık, hatalar yaptık. Rakibimiz bunları iyi değerlendirdi ve maçı kaybettik. Bu takım buraya kadar geldi, şimdi derin üzüntüyü bırakıp yapılması gerekenleri yapmalıyız. Oyuncularımızın kalitesi ortada. Futbolda kazanacaksın, kaybedeceksin bunlar olacaktır. Futbolcularım tekrar kazanacaklardır. İnancımız devam ediyor. Mücadeleyi top yekun yapacağız. Deneyimli bir kadroyuz, yeni bir takımız. Bu kadrodan daha fazla beklenti içinde olanlar var. Bu yarış içinde avantaj kaybettik. Ama hala yarışın içindeyiz. Sonuca ulaşabilecek bir kalitede takımız. Uzun yıllar başarılamamış olan bir sonuca ulaşmak için mücadele ediyoruz. Biraz olgunlukla karşılanmalı diye düşünüyorum. Trabzonspor bu yarışın içinde sonuna kadar olacaktır. Kimsenin şüphesi olmasın. Hep şampiyonluğa oynadı ama kaybetti. Doğru bir mantıkla doğru bir yönetimle, iyi bir organizasyonla başa baş mücadele ile yolumuza devam ediyoruz. Basit hatalar yaptık, kaybetmemiz gereken maçları kaybettik. Takım olma yolunda bazı şeyleri aşarken yaptığımız mücadelenin karşılığını alamadık.''
Öte yandan, karşılaşmanın ilk yarısında sakatlanan ve yerini Tolga Zengin'e bırakan kaleci Sylva'nın elmacık kemiğinin kırıldığı bildirildi.

AA

anth
21.03.2009, 21:04
Hoca gitsin diyenler siz mi geçeceksiniz takımın başına! Emin olun sizler azınlıksınız... Yoksa ssizler mi çıkıp gol atacaksınız!

Mollasalihoğlu
21.03.2009, 21:09
Hocam Allah aşkına burdaki yorumların büyük kısmını dikkate alma işine devam et..

Zira sen dikkate alsan bu çoğunluğu, bırakıp gitsen, yerine Mourinho gelse 6 ay sonra ona da savurmaya başlanacak burda..

ÇÇalışmana devam et hocam, asıl takım seneye bunu bilenler biliyor..

Mesut
21.03.2009, 21:13
sonuna kadar ersun yanal daa hocam artık olmuyo değiş bazı parçaları biz seni gençlere önem veren oynatan hoca biliriz göster o cesareti çıkar giray egemen oynasın savunmada song artık kaldıramıyor çıkar şu selçugu oynat ceyhunu çıkar hüsenıyıni faty oynat arada 5 dkda olsa 10 dk olsa oynat göz dağı ver şu takıma artık ltf hocam ltf sana güvenıyoruz

güneyli
21.03.2009, 22:00
Hoca istifa edince işlerin düzeleceğinin garantisi yok.Hoca travma geçiren oyuncuları toparlamalı...Desteğe devam..Lakin bugün çok çaresizdi...İşte bu çok kötüydü..Ümidini kaybediyor gibi.

unique
21.03.2009, 23:02
Ersun Yanal'ın sonuna kadar arkasındayım, zaten yerli olarak ondan daha iyisini göremiyorum. Şampiyonluk şansımız, puan durumuna bakıldığı zaman var ve desteğe devam. İki konuda Ersun Yanal'ı eleştiriyorum ama: Hüseyin'e olan tahammülü ve Alanzinho-Yattara ikilisini oynatmaması.

aggressors
21.03.2009, 23:28
hocam istifa et demiyoruz sana fakat biraz agresif ol kurban olıyım,agresif ol ki sahaya yansısın,arada bi sende yumrukla şu yedek kulübesini hocam bukadar sakin olma kurban olayım..birde her hafta aynı kadro adamlar oynasada oynamasada garanti görüyorlar formayı bir iki hafta kıyım yap yedeklere şans ver hocam,nasıl olsa gol yok ve ligin başından beri hiçbir maçta üstünlük yok her hafta duvarları dövmekten deli olduk yeter daa..bu ne vurdum duymazlık bu ne sakinlik hocam...

MetiN08
22.03.2009, 00:10
Ersun Hocayla devam bunda iyisimi var allah askina her insan hata yapiyor bence suan en iyisi Ersun Hoca bizim icin, Hocam bu haftadan sonra Rotasyon yap öbür oyunculari oynat takim yoruldu artik, gencleri koy oynasin kaybetcek ne varki simdikiler zaten birsey yapimyor daha

Hutame
22.03.2009, 00:13
bu saatte hoca değiştirmek intihardır zaten. bu söz konusu bile olamaz. ancak bişeyler de eksik kanımca. her ne kadar kızmaya çalışsam da kızamıyorum bi türlü bu adama. gökhan ünal ve umut bulut un günahını yüklüyoruz sanki ona. sadece bir oyuncumuz 50 den fazla gol pozisyonuna giriyor beyler. sadece 10 gol. ne yapsın ersun. becerebilse alır 10 numarayı girer sahaya. inanıyorum bu adamın bu derece ehemmiiyet verdiğine bu takıma. ama bişeyler eksik. ama ne ??

endlessdeath
22.03.2009, 00:24
Neyse ki hoca defanstaki uyumsuzluğu görmüş büyük hatayıda görmüş görülmiyecek gibide değil hani.11 kişi defanstasın 2 kişi aynı topa çıkıyor.Artık önce defans sonra gol mantığı ile gidilecek.Hoş golcülerimizde de sıkıntı var takım patlama noktasına geldi.Asıl şimdi kenetlenin futbolcu arkadaşlara sesleniyorum.Hocamıza da söyleyecek laf çok ama söylemeye laf bırakmıyor.Artık hocamız yoğun disiplinle gol çalıştırması gerekiyor forveti bunun yanısıra sürekli golü düşünen orta saha forvet kurgusu gerekiyor.Sürekli baskı kuran top çalan takım oyunu gerekiyor.Kötü oynuyanların acilen oyundan alınması gerekiyor.Birde her takıma ayrı taktik olmalı.Çünkü kendi oyunumuzu kabul ettiremiyoruz.Birde yedeklerin oynamsı gerekir.

AYDIN KANTEKIN
22.03.2009, 00:30
Trabzonspor´un bugünlere gelmesinde Ersun Yanal´in her iki yönülüyle payinin oldugunu düsünüyorum.Ligin basinda yakalanan hava ve diger sampiyonluk adaylarinin malumunuz hali bizi öyle bir rüyanin icine soktuki biz bile olup bitene sasirdik ve uyanincada realiteyi
gördük.Ligin ilk yarisinda öyle veya böyle liderle ayni puanda bitiren takim bir anda ortadan yokoldu sanki ilk yarida oynayan takim baska bir takimdi.Karizma zaten Ankaragücü cizilmeye basladi ki Hocam hani bundan ders cikartacaktik ?Sana en cok kizdigim nokta su yenen takimde gismez mantigi ile hareket etmendir ki bana göre bu düsüncen yüzünden bir sene daha heba oldu.Haftalardir sahada olmayan formasini terletmeyen madam Gökhan´a nasil bukadar kiyak geciyorsun anlamis degilim.Song BJK macindan sonra acikca taktik anlayisini elestirdi ki bu sablonda mac sadece bizim defans ve rakip hucümu arasinda geciyoroldu ama sen gene birsey yapmadin.Hüseyin hizla eski form grafigine geri dönüyor onu bu süratle kimse durduramaz o bildik Hüseyin pek yakinda cinemalarda olacak yanina birde Selcuk eklendi gardimiz hepten düstü.Senin görevini sana yazacak kadar küstah degilim ama yedek futbolcularida seviyede tutup onlara madamlarin süründügü dönemlerde sans vermen gerekmiyormuydu ? Baris umutla bekledigimiz nadir yeteneklerden biri keza Milli Futbolcumuz R.Giray da öyle adamin ani sani kalmadi.Isaac neden alindi bilen varsa yazsin.
Hep Kulüp ve takimin yanlislardan ders cikarmasini düsünüyorsun ama senin halin ne olacak hocam senin ne kadar lüksün var orada ?

Ahmet Karaman
22.03.2009, 01:11
ersun hocam size olan güvenimizde herhangi bi eksilme yok. sizi çok seviyoruz ve de çok güveniyoruz. yalnız çift forvetten 1 maçlığınada olsa vazgeçmeniz ve alanzinho yattara ikilisini aynı anda sahada denemenizi tavsiye ediyoruz nacizane. 69 puan ile şampiyon olacağımıza inanıyorum.

Arslan61
22.03.2009, 01:17
1- Valla hocam bugunki degisikliklerini hic begenmedim, yenik durumda Alanzinho cikiyor Yattara giriyor, ikisinide oynatsana???Kendin soyluyorsun Colmanin defansif yonu guclu oldugunu, ben demiyorum, madem oyle cikar Huseyini cek Colmani gobege Yattara sagda Alanzinho solda saldiralim antep kalesine???

2- Bugun takim dokuldu, ozellikle Antepde kaptan Bekirin kulvarini otoyolu yapti oyuncularimiz, mubarek sanki Brezilyali Cafu!!! Buna bir care bulamadin hocam, bu tehlikeyi sezmedinmi???Hep eksik yakalandik savunmamizda, orta saha ile defans blogunun arasi hep onlarindi....

Cok kotu oynadik coooooooooooook, istek olmali sampiyonluk icin, ilk maclardaki istek yok halbuki bu mactan once kaybedilmis hicbirsey yoktu, Allahtan Sivasla BJK berabere oynadi, hersey bitmis degil!!!!!!!!

Vkgz
22.03.2009, 01:18
umut buluttan vazgeçmelisin hoca artık

mustafakaya
22.03.2009, 01:31
hocam yap bildiğini, lazaroni-ziya doğan'dan sonra ilaç gibi geldin.

Ahmet Pulusoğlu
22.03.2009, 01:51
Hocam valla sana kızanlarda zerre futbol bilgisi olmadığına eminim. Takım Böyle oynarsa forvetler gol atamassa defans hatalar yaparsa ersun hoca ne yapsın.

jeepeers
22.03.2009, 02:19
takımı sadece 13-14 adama mahkum ettin
gelecek vaat eden en azından potansiyelleri olduğuna inanılan onca transfere bir sefer olsun şans vermedin(hesapta gençlere önem veren hocasın)
barış memiş gibi üzerine titrenilse türkiyenin messisi olabilecek potansiyelde bir oyuncuyu resmen futboldan soğuttun(geçen sene takımda vasat üstü performans sergileyen nadir oyunculardan)
duran topların dağıtımı konusunda ibb maçında kendini inkar ettin colmanın sana olan inancı sanırsam o maçta kaybolmuştur daha sonrada çözümü evlatlığında buldunki sanırım ligdeki en düşük duran toptan gol bulma oranına sahibiz
oyunu okuma ve duruma göre plan değişikliğine gitme oyuna müdahale etme becerin hiç gelişmemiş hatta yok
selçuk hüseyin gökhan ve umut bu takımın değişmezleri değiller hatta son haftalardan sonra song da dahil buna bu takımda tek değişmez adam var ne kadar kötü de oynasa bunu bil
sisteminin yürümediğini neredeyse hüseyin sayesinde 2 li ortasahayla oynadığımızın farkına var bu nedenle colman her maç 10km koşuyo sanırsam selçuk etrafında fırıldak gibi dönmekten koşmaya fırsat bulamıyo o kadar
son olarak da ne olursa olsun bu takımı bu noktaya bi şekilde sen getirdin ancak bu sistemin buraya kadar gideceğini sanırsam anlamışsındır artık rötuş yapmanın hatta gerekirse köklü değişim yapmanın vaktinin geldiğinin farkına varmışsınızdır umarım
işiniz kolay değil basit bir takımın başında değilsiniz sadece futbolcuların değil sizin de %100 performans vermeniz gerekir

İlker ToSun
22.03.2009, 02:20
Başından beri Ersun Yanal hakkındaki düşüncelerim hiç değişmedi ve gün geçtikçe de ben doğruluğunun gitgide su yüzüne çıktığını düşünüyorum. Ersun Yanal asla ama asla iyi bir teknik direktör değil, o sadece iyi bir KONDİSYONER. Onu diğer teknik direktörlerden ayıran tek özelliği oyunculara uyguladığı antrenman programı ve yemek düzenleri. Daum lu dönemde çok iyi top oynayan ve sakatsız sezon geçiren Fenerbahçenin de başarısının asıl payı olarak Daum un kondisyoneri Koch gösterilirdi. Çünkü o adam işini yapıyordu. Onun işi futbolcuları fiziki açıdan hazırlamaktı sadece.

Ersun Yanal ın ne iyi bir kadro kurabilen bir teknik direktör olduğuna, ne oyunu iyi okuyan bir teknik direktör olduğuna, ne de oyuncu piskolojisinden anlayan bir teknik direktör olduğuna inanmıyorum.

Eğer bir adam, sol kanadı yok diye sol kanat oyuncusu istiyorsa ve o sol kanat alındığı için sol kanat oyuncusuyla sağ kanat oyuncusunu dönüşümlü oynatıyorsa ve zaten tek kanatlı olan takıma eski kanat oyuncusundan daha verimsizini ekleyerek tekrardan tek kanat devam etmesi için 4 milyon euro harcatıyorsa
Eğer bir adam, takımının duran topları kullanıcısı hakkında söylediği sözleri her bir farklı duran toptaki tercihiyle inkar etmiş konumuna düşüyorsa
Eğer bir adam, çalıştırdığı takıma sadece profesyonelce yaklaşıyorsa, amatör bir ruhla çalıştırdığı takımına bağlanmıyorsa
Eğer bir adam, kör değneğini bellediği gibi kendine "Prens" ( selçuk ) yaratıp o adama takımda hak ettiğinden fazla sorumluluk ve yetki verip bir de o adama herkese gösterdiğinden fazla sabır gösteriyorsa
Eğer bir adam, çalıştırdığı kulübün en büyük yıldızıyla ( yattara ) kişisel inatlaşmalara giriyor ve bunu tercihlerine de yansıtıyorsa
Eğer bir adam, 2 aydır eli kırık olan bir kaleciyi ( tolga ) iyileşir iyileşmez 18 kişilik kadroya alıp, onun yerine ondan çok daha iyi olan bir kaleciyi ( onur ) kadro dışı bırakıyorsa
Eğer bir adam, ne kadar kötü oynarsa oynasın ( umut, selçuk ) kimi oyuncularına hak etmediği bir dokunulmazlık sağlıyorsa
Eğer bir adam, takım içinde yedeklerle as kadro arasında bir rekabet sağlayamıyorsa
Eğer bir adam, genç yeteneklere ( Barış ) şans veremeyecek kadar korkaksa
Eğer bir adam, hasta gerekçesiyle yedek bıraktığı bir futbolcusunu ( yattara ) yenik duruma düşünce "kurtarıcı" sıfatıyla daha 25. dk da ısınmaya yolluyorsa

ben bu adamla istikrar mistikrar istemiyorum kardeşim. İstikrar ile kötü olanda ısrarcı olmayı birbirinden ayırt etmemiz lazım.

Maçtaki şu sahne bile Trabzonspor un nasıl bir hızla o eski kasvetli günlerine döndüğünün en güzel göstergesiydi. Trabzonspor sahaya Yattarasız çıkıyor. Maçın hemen başlarında gol yiyor ve Yattara 25. dk da ısınmaya yollanıyor. Bu senaryo kimindi Trabzonspor da : ZİYA DOĞAN. Ben ki Ziya Doğan a en çok karşıt olan insanlardan biri olarak şunu soruyorum artık kendime "Bu ersun hocayla ziya hocanın ne farkı kaldı ???"