PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31

A.T.R
23.09.2017, 16:18
Artık ciddi ciddi komplo olduğuna Ersunun bile isteye Trabzonsporla rezilce oynadığına inanıyorum. Çünkü TD hatası olarak görülemeyecek işler oluyor. İçimizden en az tatktik teknik bilgisi olan biri takımı yönetiyor olsaydı Vallahi minimum 16 puanımız vardı hatta 6da 6 yapmıştık.

Ersun eğer sabotaj değilse geriye kalan seçenek Kendini takımdan ve camiadan ve şehirden çok üstlerde görüp Trabzonsporda bulunuşunu bizim için bir lutuf olarak görüyor. İspatı da mümkün.

KonyaSpor Fb maçı Td Ersun yanal ilk yarı 2-0 fb önde maç sonucu 3-2 Konya galip. Maç sonu açıklaması " Taraftarlarımızı çok üzdük buna hakkımız yok

Trabzonspor - Alanaya maçı Td Ersun ilk yarı 3-1 maç sonu 3-4 Açıklama "Taraftarlar bu denklemde önemli değil önemli olan takım içi iletişim.

Buyurun bu Trabzonspor taraftarı da kim oluyormuş demek değil midir?

srmnlii
23.09.2017, 16:30
Nasıl ki istikrarsızlık yanlış ise, yanlışda istikrarda yanlıştır.. Biz geçen seneye kadar istikrarsızlıktan çektik, şimdide yanlış kişide istikrardan çekiyoruz..

Turgay Atalay
23.09.2017, 16:32
Besiktas macina da bu soytari ile cikacaksan sahibi olan baskan da defolup gidebilir. Beden egitimi hocasini basina koy bu takim ilk 4 e oynar, bu soytari iki yildir parmaginda ceviriyor koca camiayi.

Uğur Kalyoncu
23.09.2017, 16:51
Olcay 2.yarı bana göre de çıkmalıydı ibb maçında ve bu maçtada (gerçi bu maçta oyuncu tartışmam) ancak ilk yarıda yaptıklarını görmemek haksızlık bence.
Hele hele hocayla beraber git demek gerçekten şaşırdım, bence takıntınız var Olcaya karşı :)

Bjk yı maaş yükünden kurtardığımiz için ve 3.5 yıllık sözleşme yaptığımız için bir önyargım var doğrudur ama yorumlarımi bundan bağımsız yapıyorum.

Evet geçen sene ciddi katkı verdi bu sene dönem dönem iyi de oynadı ama genel anlamıyla benim için yetersiz bir oyuncu..

Hadi 11 oynattın ama adam dökülüyor neden çıkarmiyosun..Gençler Başakşehir Alanya hepsinde döküldü bu adamda bu kadar ısrar edilecek ne var..

Sadece Olcay değil Burakta son 3 maçta en geç 60 ta oyundan cikmaliydi ama Burak'ın gideri var Olcayin neyi var..

Castillo Rodellega gibi adamlardan sacmasapan ısrarlar sebebiyle yararlanamak zoruma gidiyor yoksa şahıslarla isim yok.

acan61
23.09.2017, 16:52
İlk gidisinde iyi bir takım bırakmıştın yine öyle olacak yerine gelen bu takımı şampiyonluğa oynatır

Kadir
23.09.2017, 18:09
Gitmedi mi hâlâ?

Yavuz Hasan
23.09.2017, 18:45
ben mesela şunu merak ediyorum mesela galibiyet primi veriyorsun şu kadar maç oynarsan ekstra şu kadar para diye anlaşmaya ekliyorsun şampiyon olursa falan Avrupaya giderse filan diye anlaşmaya madde koyuyorsun

neden şu kadar haftada şu puanın altında kalınırsa tazminatsız göreve son verme diye diye madde eklemıyorsun yada şu kadar maç ilk 18 e girmezse tazminatsız yol verme maddesi koymuyorsn

oynamayan adama senelik milyon dolar veriyorsun takım umrumda olmayan hocaya tazminat vermemek için mecbur takım başında tutuyorsun

lafa gelince herkes profesyonel icraat yok hani vizyon nerde

ayıp mı günah mı kendine güvenmeyen hoca gelmesin para alırken iyi iş yapmaya gelince kaynanam öldü depresyondayım

Şanlı SanMarino
23.09.2017, 18:46
Yönetimin bu konuda sessiz kalışı çok büyük eksi puan. Acilen gereken neyse yapılmalı.

Tatar Kemal
23.09.2017, 19:06
kulüp bulamamış bir volkan şen'i takım aldırıp hazır olmadığı halde maça çıkartan castillo'yu ısrarla yedek tutan, hubocan dururken okay'ı stoper oynatan bir adamın trabzonspor'da hala daha teknik direktörlük yapıyor olması üzücü bir durum. Susiç'in "6-0 kaybedeceğimiz maçı 4-3 kazanmak çok enterasan" açıklaması da aslında herşeyi özetliyor. ersun bu takımda kaldığı sürece gelen giden her takım bu trabzonspor'u ezer geçer. daha büyük tarihi rezaletlere hazırlıklı olalım.

Şanlı SanMarino
23.09.2017, 19:08
Kaldığı her gün gerileme devam eder. Ne kadar erken giderse o kadar iyidir.

merdeme
23.09.2017, 19:18
Bundan sonra devre aralarında, rast gele herhangi bir taraftarı arasın. Oyuncu değişikliklerini ve taktik dizilişi aradığı taraftarın söyleyeceği şekilde yapsın. Böyle yapsaydı, şikeciler, Başakşehir ve Alanya maçlarında 9 puan alırdık.

erenslash
23.09.2017, 19:40
kesinlikle bu arada yardımcıları ne iş yapar bu adamlar ne ayak? nasıl yardımcı bunlar? ne diye duruyor orada onlar?
Bundan sonra devre aralarında, rast gele herhangi bir taraftarı arasın. Oyuncu değişikliklerini ve taktik dizilişi aradığı taraftarın söyleyeceği şekilde yapsın. Böyle yapsaydı, şikeciler, Başakşehir ve Alanya maçlarında 9 puan alırdık.

olcay_61
23.09.2017, 19:49

aynen öyle, göztepe ve şikeciler de dahil

Hami_41
23.09.2017, 19:57
Allah aşkına arkadaslar mac olmuş 3-0 takım tabanca gibi ates ediyor sonra love geliyo 8 tane adamın arkasından gol yazıyor olmadık poziyonda penaltı alıyor sonra hoca istifa bence burda ilk suçlu topcular sonra ersun hocadir oda yanlis oyuncu degisikligi sebebiyle...

Fatih Çelik
23.09.2017, 20:26
Hoca sal bizi bal ayına çık lütfen.

Enaldo61
23.09.2017, 21:09
İstifa et, yoksa bu kadro çöpe gidecek!

Emrah KabuL
23.09.2017, 21:27
Böylesine önemli bir haftada 3-0'dan maç verdik..!
Yazıklar olsun..

Arif Timurcioğlu
23.09.2017, 21:29
Şampiyon olamayacak bir hoca neden hala takımın başında????

Devran Saka
23.09.2017, 21:33
Bizi bitirdin be! 7-0 6-0 3-4 ki 3-0 dan 3-4 benim icin 7-0 la ayni bitirdin bizi sonucta seninle baya rezil olduk

erolizmts
23.09.2017, 21:34
Hayalleri ve beklentileri şikecilerin diğer şikecileri 2-1 yenmesiyle buhar olmuştur sanırım. Haftaya deli gibi oynatırsın artık takımı. Beklentin kalmadı Kadıköy'den...

Steril61
23.09.2017, 21:51
Takıma bu kadar yaşlı ve motivasyonu düşük adamları transfer edenler başarısızlığın baş sorumlularıdır. Yönetim ve Ersun Yanal bence kulübün geleceğini mahvettiler. Durica dedeyi oynuyor resmen ya. Vagner üstüne gelip geçerken adam geriye doğru bakamadı bile. Sosa ve Burak tamam kaliteli oyuncular. Fakat takımın genel olarak yaş ortalamasının artması maçlarda mücadele gücümüz ve azmimizin ilerleyen dakikalarda düşmesine neden oluyor.

Şu andan itibaren vakit kaybedilmeden yapılması gereken Ersun Yanal'ı postalamak ve Trabzonsporun ilk on birine altyapıdan en az altı genç oyuncuyu monte etmek. Trabzonspor bu kadar yaşlı oyuncuyu aynı anda kaldıramaz kardeşim. Bundan sonra günü kurtarmak değil geleceği kazanmamız lazım.

Bilall61
23.09.2017, 22:29
Bu takım 1-0'ı,2-0'ı nasıl oynayacağını bilmiyor.Bu kadar ağır futbolcuyla doksan dakika baskı yapacağım dersen sonuç böyle olur.

Ayrıca çok çok sayın Yanal'ın fb hakkında dedikleri Trabzonspor'a saygısızlık.

Nazim Can
23.09.2017, 23:00
Takıma bu kadar yaşlı ve motivasyonu düşük adamları transfer edenler başarısızlığın baş sorumlularıdır. Yönetim ve Ersun Yanal bence kulübün geleceğini mahvettiler. Durica dedeyi oynuyor resmen ya. Vagner üstüne gelip geçerken adam geriye doğru bakamadı bile. Sosa ve Burak tamam kaliteli oyuncular. Fakat takımın genel olarak yaş ortalamasının artması maçlarda mücadele gücümüz ve azmimizin ilerleyen dakikalarda düşmesine neden oluyor.

Şu andan itibaren vakit kaybedilmeden yapılması gereken Ersun Yanal'ı postalamak ve Trabzonsporun ilk on birine altyapıdan en az altı genç oyuncuyu monte etmek. Trabzonspor bu kadar yaşlı oyuncuyu aynı anda kaldıramaz kardeşim. Bundan sonra günü kurtarmak değil geleceği kazanmamız lazım.

Renkdas bence sen futbolla alakani derhal kes, hemen kendini ickiye uyusturucuya falan ver, senin icin tek kurtulus onlar olur.

Vkgz
23.09.2017, 23:07
istifa için neyi bekliyorsun?

Kadir
23.09.2017, 23:11
Bizi bitirdin be! 7-0 6-0 3-4 ki 3-0 dan 3-4 benim icin 7-0 la ayni bitirdin bizi sonucta seninle baya rezil olduk

7-0 ve 6-0 rezaletlerinde takımın başında Hami vardı.

Ersun istifa.

Steril61
24.09.2017, 00:41
Renkdas bence sen futbolla alakani derhal kes, hemen kendini ickiye uyusturucuya falan ver, senin icin tek kurtulus onlar olur.

Kardeş sen önce eleştiri yapabilecek kabiliyetin varsa görüşlerimi eleştir. Kendi fikirlerini beyan et biz de sana eğer haklıysan hak verelim. Benim futbolla alakayı kesip kesmemem seni ilgilendirmez, bu konudaki tavsiye de senin haddine değildir. İçki ve uyuşturucu sende "kafa yapmış" anlaşılan. Kimseyi böyle kendi kötü alışkanlıklarına sürükleme! Aklın başına gelene kadar bu foruma uğrama! Aksi halde nerden bakarsan bak senin yaptığın gibi saçma sapan, hiçbir zeka belirtisi olmayan ifadeler çıkıyor ortaya.

Soner Albayrak
24.09.2017, 01:08
Son 12 maç 2 galibiyet. Allah seni bildiği gibi yapsın.

Doğan BULAT
24.09.2017, 01:31
Ersuncum uğraşma Fenerbahçe seni almaz. Bak Aykut sağlamlaştırdı yerini.. Artık ya bu deviyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin.

Ozan Yılmaz
24.09.2017, 01:35
En azından Adaletli ol!

Fatih Çelik
24.09.2017, 01:51
Hala burda mısın?

Şanlı SanMarino
24.09.2017, 05:46
Haftaya vedalaşalım. Biz de bu arada iyi bir teknik direktör buluruz. Sen de bizden aldığın haram paralarla balayına çık. Haa tekrar tekrar haram olsun.

Şanlı SanMarino
24.09.2017, 05:47
Bu arada başarısızken arkanda olduk ve umursamadık. Dert de değil. Ama sen bizi aşağılamaya ve önemsememeye başladığın için artık burada yerin yok.

Kadir
24.09.2017, 10:13
Git, git, git.

uçanantakyalı
24.09.2017, 12:38
Bence dibe vurdu bundan daha kötüye gitme ihtimali kalmadı takımın. Bu bir milat olacaktır diye düşünüyorum. Bundan sonraki haftalarda yavaş yavaş iyileşme başlayacak ikinci yarıda takım ilk dört mücadelesi içinde olacaktır diye düşünüyorum.

Ersun Yanal'ı şu an kovup yerine başka adamı getirmenin de bize bu sezon faydası olmayacak nasıl olsa. Yen'i teknik direktör takıma alışacak, kendi sistemini uygulatmaya çalışacak, futbolcular yeni sisteme alışmaya çalışacak, devre arası yeni transferler gelecek, onlar hem diğer futbolculara alışmaya çalışacak hem yeni teknik adama hem de sisteme. Bu da sezonun tamamının çöpe gitmesi demek.

Bunun yerine Ersun yanal kalsın en azından iki sezondur takımın alışmaya çalıştığı sistemin eksiklerini gidermeye çalışsın.

Yeni bir yapılanmaya giden takımlar genelde böyle yaparlar. Size bir yerli bir yabancı örneğini verecem bunun.

beşiktaş dibe vurduğu dönemde Samet Aybaba ile feda dönemlerine başladı. Bir kaç genç transfer ile yapılanmaya başladılar. Bir vizyon ve proje sahibi oldular. Slaven bilic gelip bu projeyi bir adım ileri taşıdı çünkü Samet aybaba'nın yapabilecekleri bitmişti. Slaven biliç ufak tefek dokunuşlarla projeyi ilerletti. Onun da yapabilecekleri bitince aynı projeyi Şenol Güneş'e emanet ettiler. O da kendi yapabilecekleri doğrultusunda aynı projeyi geliştirdi. İki defa üst üste şampiyonluk geldi. Bunu tek bir sezonda yapmadılar. Yavaş yavaş işlediler. Bu Şenol Güneş'in tek başına başarısı değil. Samet Aybaba da Slaven bilic de katkı yaptı. Şenol Güneş projeyi finale taşıdı. Belki avrupa'da beklenen hedeflere ulaşılamadığı için bir noktada Şenol Güneş gönderilecek yerine projeyi bir adım daha ileri taşıyacak biri gelecek. Ama olayın özü projeyi sürdürmek. Her teknik direktör gelişinde önceki yapılanların çöpe atılmadığına dikkatinizi çekmek istiyorum.

yabancı örneği Manchester United'dan vereceğim. Alex ferguson sonrası takım bocalama dönemine girdi. David moyes ile yeniden sıfırdan bir projeye başladılar. Şampiyonluğu bırakın şampiyonlar liginden bile uzak kaldılar. Ardından projeyi biraz daha ilerletecek kadro iskeletini oluşturacak adamı louis Van gaal 'i getirdiler. Louis Van gaal ile de şampiyonlar liginin uzağında kaldılar. Bakın Manchester United bu takım. Sonra projeyi aynı projeyi, Mourinho'ya verdiler. Proje mourinho ile biraz daha ilerledi ve geçen sene zar zor da olsa şampiyonlar ligine gitme hakkı kazandılar. Bu sezon mourinho ile şampiyonluğun en büyük adayı ManUtd.

Ben Trabzonspor yönetiminin vizyon ve proje için yaptıklarını çok takdir ediyorum. Beşiktaş'ta Samet Aybaba, manutd'de David Moyes ne yaptıysa bizde de Ersun Yanal'ın misyonu o. Gerçekçi olmak lazım. Bu birkaç sene içinde şampiyonluğa oynamamız hayal. Ama 5 yıl sonrası için şampiyonluğa oynayacak takımı işte bu sene yaratabiliriz.Ersun yanal bu projenin başlatıcısı olur, bir sonraki aşamaya taşımak için takımın başına x gelir, onun tıkandığı yerde aynı projeyi y'ye emanet ederiz. Bu iş bizi kökleri sağlam olan bir proje takımı yapar.

Mevcut kadroda çok sayıda yaşlı futbolcular var ama bu adamlar takıma vizyon katmak için çok önemli. Galatasaray UEFA kupasını alırken takımda Hagi, Bülent Korkmaz, popescu gibi tecrübeli adamların emeği çoktu. Durica, sosa, Burak Yılmaz'ın da bize katkısı çok olacak. Direk gol ya da asist katkısından bahsetmiyorum sadece. Altyapıdaki çocuk sosa'yı görecek onun yaptıklarını örnek alacak. Milan'da Bayern München'de oynamış bir adamın vizyonundan öğrenecek.

Onun için Ersun Yanal'ın sezon sonuna kadar kalması daha sonraki sezonlarda da bu projeye sahip çıkacak , her şeye sıfırdan başlamayacak bir adam gelir.

pazarkapılı
24.09.2017, 12:49
üzgünüm cok üzgünüm....ama hoca ile cozulemeyecek sorunları hoca ile cozmek cok mantıksız....dogal akısında olmayan seyler var bunları dogal yollar ile cozmek yerine suni cozumler üretmek anlamsız, tıpkı siyaset ile icice olmak gibi futbolu sevmeyip bu işi yapmak gibi....

taraftarına ihtiyac duyulan zamanlardan biri....

takımın ogrenmesi gerekir acı da olsa bu tur durumlar futbolda var, travma olusmaması gerekir, daha kotulerinide gorduk....

dogal yollardan bilimsel cozumler pragmatik kararlar ve sevgi ile ayaga kalkmalısın takım, kolay gelsin....

zaqua
24.09.2017, 13:11
Anlaşıldıktan sonra takıma katılan adamlar;

pereira, mas, sosa, Yusuf, Burak, aldülkadir, volkan, castillo, kucka, durica, hubocan, kamil ahmet, onazi, volkan, olcay, rodallega

toplam 16 futbolcu. 2si altyapı kaldı 14

toplam geçen süre 1 yıldan fazla

artık alışıyoruz, gelişiyoruz bahanelerinin zamanı geçti. Bu saatten sonra ufak nüansları anlarım ama yaşanan rezillikler için bu bahaneler çok komik.

Olmuyorsa zorlamayacaksın.

not: bazı transferlerin tarihlerini yanlış hatırlıyor olabilirim. 1-2 sapma ana fikri değiştirmez

kuçko
24.09.2017, 13:28
Bence dibe vurdu bundan daha kötüye gitme ihtimali kalmadı takımın. Bu bir milat olacaktır diye düşünüyorum. Bundan sonraki haftalarda yavaş yavaş iyileşme başlayacak ikinci yarıda takım ilk dört mücadelesi içinde olacaktır diye düşünüyorum.

Ersun Yanal'ı şu an kovup yerine başka adamı getirmenin de bize bu sezon faydası olmayacak nasıl olsa. Yen'i teknik direktör takıma alışacak, kendi sistemini uygulatmaya çalışacak, futbolcular yeni sisteme alışmaya çalışacak, devre arası yeni transferler gelecek, onlar hem diğer futbolculara alışmaya çalışacak hem yeni teknik adama hem de sisteme. Bu da sezonun tamamının çöpe gitmesi demek.

Bunun yerine Ersun yanal kalsın en azından iki sezondur takımın alışmaya çalıştığı sistemin eksiklerini gidermeye çalışsın.

Yeni bir yapılanmaya giden takımlar genelde böyle yaparlar. Size bir yerli bir yabancı örneğini verecem bunun.

beşiktaş dibe vurduğu dönemde Samet Aybaba ile feda dönemlerine başladı. Bir kaç genç transfer ile yapılanmaya başladılar. Bir vizyon ve proje sahibi oldular. Slaven bilic gelip bu projeyi bir adım ileri taşıdı çünkü Samet aybaba'nın yapabilecekleri bitmişti. Slaven biliç ufak tefek dokunuşlarla projeyi ilerletti. Onun da yapabilecekleri bitince aynı projeyi Şenol Güneş'e emanet ettiler. O da kendi yapabilecekleri doğrultusunda aynı projeyi geliştirdi. İki defa üst üste şampiyonluk geldi. Bunu tek bir sezonda yapmadılar. Yavaş yavaş işlediler. Bu Şenol Güneş'in tek başına başarısı değil. Samet Aybaba da Slaven bilic de katkı yaptı. Şenol Güneş projeyi finale taşıdı. Belki avrupa'da beklenen hedeflere ulaşılamadığı için bir noktada Şenol Güneş gönderilecek yerine projeyi bir adım daha ileri taşıyacak biri gelecek. Ama olayın özü projeyi sürdürmek. Her teknik direktör gelişinde önceki yapılanların çöpe atılmadığına dikkatinizi çekmek istiyorum.

yabancı örneği Manchester United'dan vereceğim. Alex ferguson sonrası takım bocalama dönemine girdi. David moyes ile yeniden sıfırdan bir projeye başladılar. Şampiyonluğu bırakın şampiyonlar liginden bile uzak kaldılar. Ardından projeyi biraz daha ilerletecek kadro iskeletini oluşturacak adamı louis Van gaal 'i getirdiler. Louis Van gaal ile de şampiyonlar liginin uzağında kaldılar. Bakın Manchester United bu takım. Sonra projeyi aynı projeyi, Mourinho'ya verdiler. Proje mourinho ile biraz daha ilerledi ve geçen sene zar zor da olsa şampiyonlar ligine gitme hakkı kazandılar. Bu sezon mourinho ile şampiyonluğun en büyük adayı ManUtd.

Ben Trabzonspor yönetiminin vizyon ve proje için yaptıklarını çok takdir ediyorum. Beşiktaş'ta Samet Aybaba, manutd'de David Moyes ne yaptıysa bizde de Ersun Yanal'ın misyonu o. Gerçekçi olmak lazım. Bu birkaç sene içinde şampiyonluğa oynamamız hayal. Ama 5 yıl sonrası için şampiyonluğa oynayacak takımı işte bu sene yaratabiliriz.Ersun yanal bu projenin başlatıcısı olur, bir sonraki aşamaya taşımak için takımın başına x gelir, onun tıkandığı yerde aynı projeyi y'ye emanet ederiz. Bu iş bizi kökleri sağlam olan bir proje takımı yapar.

Mevcut kadroda çok sayıda yaşlı futbolcular var ama bu adamlar takıma vizyon katmak için çok önemli. Galatasaray UEFA kupasını alırken takımda Hagi, Bülent Korkmaz, popescu gibi tecrübeli adamların emeği çoktu. Durica, sosa, Burak Yılmaz'ın da bize katkısı çok olacak. Direk gol ya da asist katkısından bahsetmiyorum sadece. Altyapıdaki çocuk sosa'yı görecek onun yaptıklarını örnek alacak. Milan'da Bayern München'de oynamış bir adamın vizyonundan öğrenecek.

Onun için Ersun Yanal'ın sezon sonuna kadar kalması daha sonraki sezonlarda da bu projeye sahip çıkacak , her şeye sıfırdan başlamayacak bir adam gelir.

Burası Türkiye hocam ne planlaması allahını seversen,gs zamanında bizden gidenlerle toplama takımla şampiyon oldu,yine bu sene de gayet iyi bir takım kurup şampiyon olacak gibiler...bjk sistemle mi şampiyon oldu sanki 2 yıldır fb de gs de yoktu ortalıkta meydan onlara kalmıştı hadi bu sene de olsunlar da görelim.Kaldı ki o kadar uzun projeler yapmış olsak bile Ersun doğru isim değil bu adam nasıl iyi hocalar arasında kabul ediliyor anlamıyorum.

kuçko
24.09.2017, 13:31
Bu takım ve bu şehir bana muhtaç intibaını bu adama verenler daha suçlu nazarımda.Ondan sonra Ersun taraftarı takmıyor,takmaz tabii ki.

Onur Erçetin
24.09.2017, 14:02
üzgünüm cok üzgünüm....ama hoca ile cozulemeyecek sorunları hoca ile cozmek cok mantıksız....dogal akısında olmayan seyler var bunları dogal yollar ile cozmek yerine suni cozumler üretmek anlamsız, tıpkı siyaset ile icice olmak gibi futbolu sevmeyip bu işi yapmak gibi....

taraftarına ihtiyac duyulan zamanlardan biri....

takımın ogrenmesi gerekir acı da olsa bu tur durumlar futbolda var, travma olusmaması gerekir, daha kotulerinide gorduk....

dogal yollardan bilimsel cozumler pragmatik kararlar ve sevgi ile ayaga kalkmalısın takım, kolay gelsin....
Biz haftalardır travma yaşıyoruz bu ilk değil.Öne geçtiğimiz dört maçı da kaybettik.Başakşehir maçında iki kere öne geçtik puan kaybettik.Fenerbahçe maçında iki kere öne geçtik puan kaybettik.Göztepe maçında öne geçtik puan kaybettik.Alanya maçında 3-0 dan maçı verdik.Teknik direktör Ersun değil de kahveden biri olsa daha kötüsü olmazdı.

Yiğit SARI
24.09.2017, 14:03
Hoca bazen öyle karakter koyuyosun ki diyoruz vay be bazen öyle karakter koyuyosun ki illallah ediyoruz. İyi bir lider olduğunu düşünmüyorum tek görev gol attırmak değil.

yorumsuz6117
24.09.2017, 14:16
Hemen gönder şunu başkan herşeye rağmen hala toparlama şansımız var..

Arda'
24.09.2017, 14:22
İki sevgili düşünün kızın aklı eski sevgilisinde ama şimdiki sevgilisiyle parası için beraber, erkek de bunun farkında ama elinden bişey gelmiyor ikisi de farkında olayın ama hala beraberler, devam etmeyeceği çok belli sadece kaçınılmaz sonu erteliyorlar.

Kazım Bostan
24.09.2017, 14:32
İki sevgili düşünün kızın aklı eski sevgilisinde ama şimdiki sevgilisiyle parası için beraber, erkek de bunun farkında ama elinden bişey gelmiyor ikisi de farkında olayın ama hala beraberler, devam etmeyeceği çok belli sadece kaçınılmaz sonu erteliyorlar.
https://twitter.com/ersunyanal

söylediğine kanıt olarak... fenerbahçe'deyken şenlik alanı gibi olan twitter hesabı bize geldikten sonra taziye evine dönmüş.

merdeme
24.09.2017, 23:12
Kulüp her maçtan sonra Ersun Yanal'ın maç sonu açıklamalarını siteden yayınlardı. Bu maçta yayınlamadı. Maç sonucuyla mı ilgili yoksa kulübün hocaya karşı tepkisi midir?

ogeday6106
24.09.2017, 23:25
Bu adam Trabzon u , trabzonspor u, Trabzonsporluları sallamayacak; aklımızla alay edicek ; değişiklikleri ile ihanet edicek ve hala trabzonspor da öyle mi ?? Yazıklar olsun.

esra61
24.09.2017, 23:36
Ersun hocayla başarı, gelmeyecek birini bekler gibi kapı gözlemek gibi bir şey...
Yanlış insana sabir gösteriyormuşuz,diyeceklerim bu kadar..

Şanlı SanMarino
25.09.2017, 00:12
Eveeet. Güle güle.

Hakkım haram zıkkım olsun. Yeni hocamız hayırlı olsun.

Şanlı SanMarino
25.09.2017, 00:13
https://twitter.com/ersunyanal

söylediğine kanıt olarak... fenerbahçe'deyken şenlik alanı gibi olan twitter hesabı bize geldikten sonra taziye evine dönmüş.

Kazım. Ben şu tweeti paylaşıp rahatsızlığımı dile getirdiğim için forum tarafından 1 ay ceza aldım.

https://twitter.com/ersunyanal/status/492654069673385984

Tweet "mutluluk fener gak guk" diye bir halt!

Fatih Çelik
25.09.2017, 00:14
Ben demiştim abi siz düşünün :)

Colakoglu
25.09.2017, 01:14
Sana gercekten yazik, tarihi bir firsati kacirdin. Öyle bir sacmaladinki neredeyse sabote etmeye gelmissin diye düsünmeye basladik...

Kadir
25.09.2017, 01:42
Galiba gerçekten aklı futbolda değil yani zihnen futboldan çok uzaklaşmış. Başka açıklaması yok. Son maça kadar sabır gösterilmesi taraftarıydım ama son maç fena sıçtı, fenerbahçeli olması beni ilgilendirmez, bizim amacımız BAŞARI bu camia ona 3. kez kapı açtı, hakkını vermiyor, yazıklar olsun.

erenslash
25.09.2017, 03:46
Azizin ajanı değil o kadar da değil ama performansı kötü ersun eski ersun değil + kadromuzda iyi defans yok ama kimse kusura bakmasın son maçlardaki puan kaybında hocanın motivasyon etkisi de büyük efendim son alanya maçında futbolcularımızın bunda hoca kadar payı büyük objektif konuşmak gerekirse

Berke6198
25.09.2017, 04:30
Git artık Ersun Yanal, git. Bizi de rahat bırak, takımın da önünü aç. Git lütfen.

Bahadır Şimşek
25.09.2017, 07:00
Ulan ne yüzsüzmüşsün yahu.

Cengiz Çubukcu
25.09.2017, 07:46
bursayı yenen gs izin yapmıyor biz ise 2 gün izinliyiz.!!!

İdris Toksoy
25.09.2017, 07:57
preud homme diyolar. gelirse yaptığı hamleler çok iyi bir hoca. 2015deki brugge bjk maçında gitti denen maçı çevirmesi efsaneler arasındaymış.

Faik Yılmaz
25.09.2017, 08:13
Ligin daha 6.haftasında 8 puan geriye düştün Hocam.....

Üstelik iyi bir şeyler yapmış gibide kendine ve takıma 2 gün izin verdin....

Böyle devam edersen seni oraya getiren yönetim ile birlikte istifanı bekliyoruz Hocam hiç kusura bakma.....

Yiğit Gayretli
25.09.2017, 08:47
Ersun Yanal bu takımın başına 3 kere geldi. 3 kere tartışmasız şekilde başarısız oldu.

Başka söyleyecek bir şeyim yok.

Fatih Çelik
25.09.2017, 08:50
Yabancı hoca gelirse yerli oyuncular en ufak memnuniyetsizlikte adamı harcarlar gibi geliyor. Bilmiyorum yapı olarak da uygun oyuncular var kadroda. Her şeye rağmen Fatih Terim en makul hoca içlerinde.

ogeday6106
25.09.2017, 10:09
bu adam gitmedikçe soğuyacağız takımdan.

Ozan Yılmaz
25.09.2017, 10:53
Yabancı hoca gelirse yerli oyuncular en ufak memnuniyetsizlikte adamı harcarlar gibi geliyor. Bilmiyorum yapı olarak da uygun oyuncular var kadroda. Her şeye rağmen Fatih Terim en makul hoca içlerinde.

Etma, o zaman çare Yılmaz Vural(!)

Travelair
25.09.2017, 10:57
Bu "Formsuz" lafına da ayar oluyorum. Nasıl bir şey bu formsuzluk?

BERBATOV61
25.09.2017, 11:11
Bu "Formsuz" lafına da ayar oluyorum. Nasıl bir şey bu formsuzluk?

Geçen bir proje çizdim ama cidden rezalet bir şeydi patron bana '' onur çok formsuzsun bu aralar demedi '' Bu nelan git doğru düzgün yap şunu dedi. Şansımıza biz ersunun patronları gibi patron bulamadık.

BERBATOV61
25.09.2017, 11:12
başta memnun olması gereken oyuncu en çok maaş alan Türk kaleci olan galiba

İsa Gündoğdu
25.09.2017, 11:16
Şu takımın başına kimi getirirsen getir başarılı olur
hatta Ersun yanalı bile getirsen bu saat den sonra başarılı olur.
yeter ki kafa olarak takımda olsun.
kan beynine gitsin başka yerlere değil.............

İsa Gündoğdu
25.09.2017, 11:44
27.12.2016, 16:00
#1655 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php/53440-Ersun-Yanal-%C4%B0stifa-Etmeli-mi?p=1920597354&viewfull=1#post1920597354)gelmesine karşıydım gitmesine de.

biz yandık başkası yanmasın futbola tövbe edene kadar devam etmeli ben bu işi bilmiyorum ancak kondisyoner olur benden demeli

Fatih Özkan
25.09.2017, 11:52
Gittin bir de 2 gün izin verdin öyle mi ?
Aferin! Helal olsun!

Adem Erdoğan
25.09.2017, 11:52
2 günlük memleket ziyaretimin içine ettin, teşekkür eder başarısızlıklarının devamını diler ve de bir an önce defolup gitmeni temenni ederim.

olcay_61
25.09.2017, 12:20
Antalyaspor senin için en ideal yer hocam, bak yeni de evlendin git ultra herşey dahil takıl işte orda

Yiğit Gayretli
25.09.2017, 13:15
Gittin bir de 2 gün izin verdin öyle mi ?
Aferin! Helal olsun!

Mecbur verecek...

Kendisi düğünde, futbolcu idmanda... İsyan çıkar!

Zaten futbolcu kadrosu saygısını yitirdi diye düşünüyorum Ersun Yanal'a.

Adaletsiz forma dağıtımı ve hatalı kadro seçimlerinde, taraftardan dahi önce yedek kulübesi konuşmaya ve kaynamaya başlar. O zaman da bütün takım karışır. Futbolun temel dinamiklerinde var bu. İnsanla yapılan işi insan faktöründen soyutlamak imkansız bir şey...

Bu sebepten Ersun Yanal'a saygı kalmadı takım içerisinde.

Fatih Çelik
25.09.2017, 13:16
başta memnun olması gereken oyuncu en çok maaş alan Türk kaleci olan galiba

Olmaz diyemem :)

Arda'
25.09.2017, 13:59
Yav hadi seni geçtim yardımcıların ne işe yarıyor abi çok mu zor hocam Volkan yerine Onaziyi sokup Sosayı öne atabiliriz demek ya da, stopere Uğuru sokup Okay-Kucka yapıp Sosayı öne atabiliriz takım atak yiyor demek. Adamın yardımcılarında da iş yok.

Uğur Kalyoncu
25.09.2017, 14:51
Bjk maçından sonra sonuçtan bağımsız şekilde gidecektir.. 3-0 dan 4-3 maç verecek takım ve üstüne 2 gün izin yapacak hem de bjk maçı arefesinde...Adamın var ya bir tarafını keserler kimse sabrımızı sınamasın..Bu aymazlığa müsadee ederse yönetimde gider..Yok öyle bir dünya..

BERBATOV61
25.09.2017, 15:12
Bu takım beşiktaşı yenerse bizim camiadan yine yüksek bir ses yükselir sabır diye, Ersun istifa diyen biz hain ilan ediliriz taki milli aradan sonraki ilk maça kadar . Bu seferde devre bitsin bari derler falan fistan :) Doğrusu cuma akşamı kovulmasıydı ama neyimiz doğruki

ccd6167
25.09.2017, 15:19
Boş bir hoca.. Sırf menajerlerle arası iyi diye rahat yıllık 8 milyon tlye kulüp buluyor

Hırs yok
Taktik rezil
Oyuna müdahele rezil
Takımı iyi hazırlıyormş bi
Transfer konusunda berbat daha doğru dürüst bir tane oyuncu parlatamadı

Bu adamın ne başarısı vardı sa başımıza geliyor hala çözemedim..

Yazık snei getiren yönetime de sana da

must61
25.09.2017, 18:10
Hep destekledim. Hala da desteklemeye calisiyorum, inaniyorum.

Ama bir basın açıklamasi yap, taraftari bi adam yerine koy. Koymuyosan da gazini al. Hatalarimiz oldu bunlar geride kalacak toparlanacagiz minvalinde bi iki kelam et. Cok mu zor su basın yonetimi.

Esteban konusu aciga kavussun. Castillo, Bongonda neden tercih edilmiyor buna dair bi iki cumle kur. Taraftarin, basinin ithamlarini bertaraf et en azindan.

Bunlar yok, ustune bir de 2 gunluk izne cikiliyor.

Elestirilere ve istifa cagrilarina resmen zemin hazirlamak bu tavir. Soylenecek soz kalmiyor cok fazla.

Enaldo61
25.09.2017, 18:15
İstifa yapacağın en büyük hizmettir!

Şanlı SanMarino
25.09.2017, 21:58
İzin meselesi bile kovulması için çok geçerli bir sebep. Bakın istifa demiyorum kovmak diyorum.

tanjugunduz
25.09.2017, 22:27
bekletildiği her dakika kulübe zarar . gonderilmeli ama basiretli yönetim.gerekiyor bunun için

Bu sene ŞAMPİYONUZ.

atomantcum
25.09.2017, 22:28
Ben Türkiye'de taraftarın dediğini hiç dikkate bile almaya değer bulmuyorum. Beğenmediğim için değil, tutarsız olduğu için. Sadece skora göre, günlük rüzgara göre yorum yapılıyor her yerde. Sırf yenilginin öfkesiyle birinin kellesini almaya çalışıyorlar. Hami bizim hocamızken her maç yerin dibine sokan yerel basın, Hami'nin Ersun hocayla ilgili eleştirilerini yayınlıyor her gün. Maç sonrası kuzenim beni arıyor öfkeyle, Ersun'un istifa etmesi lazım hocalıkla alakası yok, Yusuf oyundan çıkarılır mı filan diye söyleniyor, sonra öğreniyorum ki maçı bile izlememiş.

Soruyoruz, alternatifiniz kim, kim gelsin de daha iyi olalım diyoruz. Her kafadan başka bir isim çıkıyor. %10'un bile mutabakata vardığı bir isim yok. Demek ki kim gelse aynı eleştiriler ona da yapılacak. Türkiye'den doğru düzgün bir isim çıkaramıyorlar, "yabancı hoca gelsin" diyorlar. Yabancı hoca geldiği zamanları da biliyoruz, ya kendileri zorla durdu kaçarak gitti ya da yine taraftar teneke bağlayıp gönderdi. O zaman olacakları da biliyoruz: "Ligi tanıyan hoca gelmesi lazım, yabancılar Trabzon'u anlayamıyor". Başka hiçbir isim bulamayınca da artık işi boş kahve muhabbetine vuruyorlar: "Sadi bile bundan daha iyi yönetirdi", ""Yılmaz Vural gelsin", "Hocasız çıksak bile daha iyi oynarız" vs vs. Yerlisi de geldi yabancısı da, Trabzonlusu da geldi fenerlisi de, efsanesi de geldi lisansı bile olmayanı da. Eleştiriler hep aynı. Şenol Güneş bjk'de en güzel renk siyah beyaz dedi diye bizim taraftar yerin dibine soktu, şimdi bordo mavi giyiniyor diye de bjk'ye yaranamamaya başladı. Ersun için eleştiri zaten cepte hazır bekliyor: "Fenere gidecek bilerek yapıyor!!" Başarısız sonuçlar gelince bir kulp bulacak bişey bulunur elbet.

Bu ülkede başarısız sonuçlar aldın mı istifaya çağrılırsın, ligin başı bile olsa farketmez. Kariyerinde yıllarca başarılar yaşamış olsan da farketmez, senin hoca olmadığın söylenir. Bu takımla iki defa 82 puan toplamış (ve şampiyon olmuş) Şenol Güneş'i de Elazığ maçında istifa ettirdiler. Ama sonuçlar iyi oldu mu kimse ses etmez. Tudor geçen sene Karabük'te büyük takımları yenerken süper hocaydı. Gs'ye geldi kötü sonuçlar aldı yemediği hakaret kalmadı. Milyonlarca euroluk transfer yapmış takımla sezon başında İsveç'in orta sıra takımına elendi, kovulması bekleniyordu, çapsızdı vs. Şimdi ligde iyi gidince yine "genç, dinamik hoca" pozisyonuna geri döndü.

Ersun gitsin yerine biri gelsin, 5-10 hafta sonra da ona küfür edin. Bu döngü böyle sürüp gitsin. Aman sezon sonunu beklersiniz haa, sakın ha sakın yapmayın öyle bişey. Çünkü normalde her yıl bu takım şampiyonluğa oynuyordu, Ersun olduğu için şampiyon olamayacağız, hemen kovun gitsin. Buradan forumdan bir 11 çıkarın o oynasın, hocaya gerek de yok bence. Hep en iyisini en doğrusunu siz bilirsiniz.

Fatih Çelik
26.09.2017, 00:29
Ben Türkiye'de taraftarın dediğini hiç dikkate bile almaya değer bulmuyorum. Beğenmediğim için değil, tutarsız olduğu için. Sadece skora göre, günlük rüzgara göre yorum yapılıyor her yerde. Sırf yenilginin öfkesiyle birinin kellesini almaya çalışıyorlar. Hami bizim hocamızken her maç yerin dibine sokan yerel basın, Hami'nin Ersun hocayla ilgili eleştirilerini yayınlıyor her gün. Maç sonrası kuzenim beni arıyor öfkeyle, Ersun'un istifa etmesi lazım hocalıkla alakası yok, Yusuf oyundan çıkarılır mı filan diye söyleniyor, sonra öğreniyorum ki maçı bile izlememiş.

Soruyoruz, alternatifiniz kim, kim gelsin de daha iyi olalım diyoruz. Her kafadan başka bir isim çıkıyor. %10'un bile mutabakata vardığı bir isim yok. Demek ki kim gelse aynı eleştiriler ona da yapılacak. Türkiye'den doğru düzgün bir isim çıkaramıyorlar, "yabancı hoca gelsin" diyorlar. Yabancı hoca geldiği zamanları da biliyoruz, ya kendileri zorla durdu kaçarak gitti ya da yine taraftar teneke bağlayıp gönderdi. O zaman olacakları da biliyoruz: "Ligi tanıyan hoca gelmesi lazım, yabancılar Trabzon'u anlayamıyor". Başka hiçbir isim bulamayınca da artık işi boş kahve muhabbetine vuruyorlar: "Sadi bile bundan daha iyi yönetirdi", ""Yılmaz Vural gelsin", "Hocasız çıksak bile daha iyi oynarız" vs vs. Yerlisi de geldi yabancısı da, Trabzonlusu da geldi fenerlisi de, efsanesi de geldi lisansı bile olmayanı da. Eleştiriler hep aynı. Şenol Güneş bjk'de en güzel renk siyah beyaz dedi diye bizim taraftar yerin dibine soktu, şimdi bordo mavi giyiniyor diye de bjk'ye yaranamamaya başladı. Ersun için eleştiri zaten cepte hazır bekliyor: "Fenere gidecek bilerek yapıyor!!" Başarısız sonuçlar gelince bir kulp bulacak bişey bulunur elbet.

Bu ülkede başarısız sonuçlar aldın mı istifaya çağrılırsın, ligin başı bile olsa farketmez. Kariyerinde yıllarca başarılar yaşamış olsan da farketmez, senin hoca olmadığın söylenir. Bu takımla iki defa 82 puan toplamış (ve şampiyon olmuş) Şenol Güneş'i de Elazığ maçında istifa ettirdiler. Ama sonuçlar iyi oldu mu kimse ses etmez. Tudor geçen sene Karabük'te büyük takımları yenerken süper hocaydı. Gs'ye geldi kötü sonuçlar aldı yemediği hakaret kalmadı. Milyonlarca euroluk transfer yapmış takımla sezon başında İsveç'in orta sıra takımına elendi, kovulması bekleniyordu, çapsızdı vs. Şimdi ligde iyi gidince yine "genç, dinamik hoca" pozisyonuna geri döndü.

Ersun gitsin yerine biri gelsin, 5-10 hafta sonra da ona küfür edin. Bu döngü böyle sürüp gitsin. Aman sezon sonunu beklersiniz haa, sakın ha sakın yapmayın öyle bişey. Çünkü normalde her yıl bu takım şampiyonluğa oynuyordu, Ersun olduğu için şampiyon olamayacağız, hemen kovun gitsin. Buradan forumdan bir 11 çıkarın o oynasın, hocaya gerek de yok bence. Hep en iyisini en doğrusunu siz bilirsiniz.

Şu yazı şu durumda inanılmaz gereksiz duruyor darılmayın ama. Tam duyar kasilacak zaman gerçekten.

Murathan
26.09.2017, 00:41
yok yok biri sizi hipnoz ediyor.
büyü var veya sizde.

Adem Erdoğan
26.09.2017, 03:06
Allah bize şu başlığın tez zamanda kilitlendiğini görmeyi nasip etsin.

Bjk maçı var ve gram heyecan yok, son maç hepsini aldı götürdü.

atomantcum
26.09.2017, 09:28
Şu yazı şu durumda inanılmaz gereksiz duruyor darılmayın ama. Tam duyar kasilacak zaman gerçekten.

İstemediğine çakıyorsun geçiyor: "Duyar kasma!". 21.yüzyılın en güzel buharlaştırma metodu.

Darılmam hocam merak etme. Argümanın, cevabın varsa yaz da onu okuyalım.

pazarkapılı
26.09.2017, 09:36

Ersun gitsin yerine biri gelsin, 5-10 hafta sonra da ona küfür edin. Bu döngü böyle sürüp gitsin. Aman sezon sonunu beklersiniz haa, sakın ha sakın yapmayın öyle bişey. Çünkü normalde her yıl bu takım şampiyonluğa oynuyordu, Ersun olduğu için şampiyon olamayacağız, hemen kovun gitsin. Buradan forumdan bir 11 çıkarın o oynasın, hocaya gerek de yok bence. Hep en iyisini en doğrusunu siz bilirsiniz. tebrikler güzel yazı olmus....

hadi bir ornekde ben vereyim, mustafa resit akcay diyeyim....hoca osmanlıda iken trabzonu yendiginde cok büyük hoca idi, nasıl bırakmısızdı....hoca neden acaba birdaha trabzonsporu calıstırmak istemiyor....

yonetimin yaptıgı en dogru iş, taraftarın sozu ve gozu ile hareket etmemesidir....

Uğur_Dmrtrk
26.09.2017, 09:49
Şunu ayırt etmek gerekiyor..Bu taraftarın çoğunluğu Hocanın arkasında durdu 1.5 senedir..takım olacağız,ümidimiz olacak..iskelet kuracağız diye..1.5 senelik süre zarfında üzerine koyup arkamıza yaslanıp kaç maç izledik..ne kadar içimiz rahat..göz göre göre nerelerde ne hatalar yapıldı ve yapılmaya devam ediyor..esas mesele bunları görebilmek..Hoca artık ne istikrar vaad edebiliyor..(ki hiçbir zaman vaad edemedi) ne de güven verebiliyor..Bir elin parmağını geçmeyecek net 90 dk mız oldu mu bu süre zarfında? Biz teşhisin doğru konulduğunu fakat doktorun yanlış tedavi uyguladığını düşünüyoruz..Biz hasta yakınları olarak bunları görüyoruz..Hastanın bazen ateşi düşüyor ama iyileşmiyor arkadaş..O yüzden hasta iyileşmedikçe başka doktor kapılarını aşındırmak istememiz de son derece normal..

Travelair
26.09.2017, 09:57
"Mustafa Yumlu'ya da aynı şeyi yaptınız. Sonra yerine Durica geldi, şimdi onu da beğenmiyorsunuz... Halbuki Mustafa Yumlu'ya sahip çıksaydınız böyle olmazdı, bakın Akhisar'ı nasıl taşıyor adam..."

Böyle düşünen bir mantıkla ne konuşabilirsiniz?

atomantcum
26.09.2017, 11:31
"Mustafa Yumlu'ya da aynı şeyi yaptınız. Sonra yerine Durica geldi, şimdi onu da beğenmiyorsunuz... Halbuki Mustafa Yumlu'ya sahip çıksaydınız böyle olmazdı, bakın Akhisar'ı nasıl taşıyor adam..."

Böyle düşünen bir mantıkla ne konuşabilirsiniz?

-Burada bir futbolcudan değil hocadan bahsediyoruz. Çok farklı şeyler.
-Hoca eleştirisini yapın ama sezon sonunda yapın diyoruz. Hocanın performansını uzun vadede analiz edebilirsiniz. Geçen seneyi saymıyorum, kulüp iho zehrini yeni temizliyordu. Hatta bu sene başında bile hala onun artıklarını temizlemekle uğraşıyorduk. (N'doye gibi hala kurtulamadıklarımız da var).
-Mustafa Yumlu'nun kariyeri nedir ki? Ersun Yanal'ın bu ülkede önde gelen teknik adamlardan biri olduğunu, daha önce çeşitli seviyede takımlarda başarılar yakaladığını, Türk futboluna bir sürü genç oyuncu kazandırdığını, ki hatta bunları daha önce bizim takımda da yaptığını söylüyoruz. Bu kadar kolay olmamalı böyle isimleri harcamak.

Elmayla armutu karşılaştıran insanlarla ne konuşabilirsin ki?

Turgay Atalay
26.09.2017, 11:59
Önümüzde Beşiktaş maçı var, içinde zerre heyecan olan parmağını kaldırsın.

Adem Erdoğan
26.09.2017, 12:04
Önümüzde Beşiktaş maçı var, içinde zerre heyecan olan parmağını kaldırsın.

Gram yok ama yine de gideceğim maça Türkiye'de olursam.

Adem Erdoğan
26.09.2017, 12:04
............

BERBATOV61
26.09.2017, 13:16
öyle gereksiz yorumlar varki sanki ersun geleli 1 ay olmuş, adam 1.5 senedir takımın başında ve takıma top oynatamıyor 6 maç oynandı daha bu sezon bariz hoca hatası ile puan kaybı olan maç sayısı 3 halen daha ersunu yedirmeyiz cart curt. Hadilan ordan asıl biz sizin boş romantikliğinize Trabzonsporu yedirmeyiz.

Mustafa YILMAZ
26.09.2017, 13:35
-Hoca eleştirisini yapın ama sezon sonunda yapın diyoruz. Hocanın performansını uzun vadede analiz edebilirsiniz. Geçen seneyi saymıyorum, kulüp iho zehrini yeni temizliyordu. Hatta bu sene başında bile hala onun artıklarını temizlemekle uğraşıyorduk. (N'doye gibi hala kurtulamadıklarımız da var).

bu konuda aynı fikirdeyiz ama beni ilgilendiren kısım farklı şimdi sen kendini castillo'nun yerine koy ne düşüneceksin ? volkan değişikliğini bana hiç bir Allah'ın kulu açıklayamaz ki bongonda da var kenarda. şimdi sen castillo veya bongonda olsan böyle adaletin içine ederim der misin demez misin ?. bu çok tehlikeli bir olay o adalet duygusunu yok edersen artık oyuncuları kontrol edemezsin gruplaşmaların yolunu açarsın.

ersun hoca'nın eksileri artılarını geçmiş durumda ve en kötüsü bazı oyuncuları yok sayması diğerleri neysede bu hatanın telafisi olmaz.

merdeme
26.09.2017, 16:47
46 maç
1,59 puan ortalaması.

2 puan ortalaması ligde 68 puan yapıyor. O bile az.

Kulüp
Göreve başlama (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/saison_id_zu.desc)
Görevden ayrıldı (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/saison_id_ab.desc)
Görev zamanı (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/amtszeit.desc)
Görev
Maçlar (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/anzahl.desc)
G
B
M
Oynatılan oyuncular (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/eingesetzte_spieler.desc)
ø-Goller
Puan Ortalaması (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/stationen/trainer/811/plus/1/sort/punkteprospiel)

https://tmssl.akamaized.net//images/wappen/tiny/449.png?lm=1465316593 (https://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/startseite/verein/449/saison_id/2015)
Trabzonspor (https://www.transfermarkt.com.tr/trabzonspor/startseite/verein/449/saison_id/2015)
15/16 (1 Haz 2016)
muhtemel 30.06.2018
482 gün
Teknik Direktör
46 (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/leistungsdatenDetail/trainer/811/verein_id/449/datum_zu/2016-06-01/datum_ab/0000-00-00)
20
13
13
34 (https://www.transfermarkt.com.tr/ersun-yanal/eingesetzteSpieler/trainer/811/verein_id/449/datum_zu/2016-06-01/datum_ab/0000-00-00)
1,50 : 1,02
1,59

merdeme
26.09.2017, 16:51
Bu sezon 6 lig maçında 8 puan. Maç başına 1,33. Bunun 2,2 filan olması lazım.

Travelair
26.09.2017, 17:02
-Mustafa Yumlu'nun kariyeri nedir ki? Ersun Yanal'ın bu ülkede önde gelen teknik adamlardan biri olduğunu, daha önce çeşitli seviyede takımlarda başarılar yakaladığını, Türk futboluna bir sürü genç oyuncu kazandırdığını, ki hatta bunları daha önce bizim takımda da yaptığını söylüyoruz. Bu kadar kolay olmamalı böyle isimleri harcamak.

Ben de öyle diyorum: Elma ilşe armut karıştırılıyor. Hoca geldiğinden beri yaptıklarıyla iyi olmadığını ispatlıyor. Ama aman kariyeri, aman yeni takım, aman sayılı teknik adam, aman istikrar diye sürekli mantığa büründürülmeye çalışılıyor. Afedersiniz tepemize çıksa bir bildiği vardır sezon sonu değerlendirelim denilecek. Bu kadar kolay olmamalı, peki Trabzonspor'u harcamak bu kadar kolay mı? Bakın, Milan Fatih Terim'i getirdi. Sonra ne oldu? Pirlo, Maldini patladı bu adamla olmaz diye. Yönetici patladı bu adam memur gibi sabah 9 akşam 5 idmana çıkıp gidiyor, efsanemiz Lippi bile 6'da gelir çalışmasını, hazırlıklarını yapardı diye. 4 ay anca olmuştu ki takım izinliyken İstanbul'a uçup bilmem kaç € biletli nasıl lider olunur konferansı verirken adamın işine son verdiler. Kimse sizin nedenlerinize sığınmadı. Neden? Çünkü görünen köy klavuz istemez

ilelebeTS
26.09.2017, 18:28
Şimdiye kadar destekliyordum ama alanya maçı bardağı taşıran son damla oldu. 1 seneden fazla bir süredir takımın başındasın ve kendi kurduğun kadroyla 6 maçta 10 puan kaybediyorsan kimseye hikaye anlatmaya gerek yok. Elinde geçen sezon başındaki takım olsa kapasitesi bu diyeceğim ama böyle bir kadro kurulmuşken bahanen olamaz.

turgut kasap
26.09.2017, 18:46
Zannca bu hafta son haftası gibime geliyor merak ediyorum arkadaşlar bu hocayla bu hafta maçı almayımı düşünüyorsunuz merakından soruyorum.

Samet Berber
26.09.2017, 18:48
Zannca bu hafta son haftası gibime geliyor merak ediyorum arkadaşlar bu hocayla bu hafta maçı almayımı düşünüyorsunuz merakından soruyorum.
Beraberlik belki ama yenilmemiz çok zor bence.

Steril61
26.09.2017, 23:45
Beşiktaş maçında galip gelsek bile bu adama güvenim kesinlikle yok. Bu "felaket" Trabzonsporun başına geleli bir seneden fazla oldu. Adam hala takımı ve oyuncuları tanıyamamış. Geçen sezon da en zayıf noktamız defans dörtlüsüydü bu sezon da öyle. Sen nasıl bir teknik adamsın ki hala takımın gol yeme sorununa bir çözüm üretememişsin. Trabzonspor zayıf olduğu birçok sezonda avrupa kupalarına gitmişken geçen sezon gerekli gayreti gösteremeyerek avrupaya gidemedik. Bu sezonun gidişatına bakarsak yine gidemeyeceğiz. Peki bu kadar transferi yapan kulüp nasıl olacak da 1 milyon TL'ye yaklaşan borcun altından kalkacak!!! Böyle ligin dibi veya ortalarında sürünerek mi??? Yazıklar olsun sana ve senin inadına.

AYYILDIZ
26.09.2017, 23:58
Bu sezonu tamamlamalı. Türkiye Kupasını alalım.

DeAgLeMaNyAq
27.09.2017, 01:37
Akşam yaptığı açıklamaları kendi rızasıyla değil de yönetimin baskısıyla yaptığı çok açıktı...

Şanlı SanMarino
27.09.2017, 04:10
Akşam yaptığı açıklamaları kendi rızasıyla değil de yönetimin baskısıyla yaptığı çok açıktı...
Evet. Ne yaparsa yapsın inanmıyor çünkü. Beşiktaş maçında da yenilgi durumunda kesin olarak ayrılacak. Dikkat edilirse "takımımız" değil "takımınız" diyor.

Bilal Karadeniz
27.09.2017, 07:44

Yahu daha ne kadar sabredicegiz söylesene takıma geleli bir buçuk sene oldu. 30 milyon euroluk futbolcu aldı ama maç boyu toplasan 10 dk iyi oynayamiyoruz. Bir takım da az da olsa gelişme olur, biz her geçen gün geriye gidiyoruz. Böyle rahat ortam nerde varya sen 3-0 4-3 maç vericen üstüne bide tatile cikican böyle bir sacmalik nerde var söylermisin?

BERBATOV61
27.09.2017, 08:07
Ersun yanlış işler yapmaya devam ediyor onu ne burak ne onur kurtaramaz, başkanla beraber gönderirler bu ısrar devam ederse

İ. SARAL
27.09.2017, 09:02

+61

Fatih Çelik
27.09.2017, 17:34
Trabzonspor'un çocuğu. Büyüksün Hocam.

Şu mesajı loca aldığında Şenol Güneş'e nazire olsun diye atmıştım. Hepsinden özür diliyorum.

Mehmet Fatih Silik
27.09.2017, 22:34
Sana ve takima güveniyorum Hocam!

Tuğrul
28.09.2017, 20:18
Bayern Guardiola'ya gösterdiği tahammülü Ancelotti'ye vermeyerek görevine son verdi.

Rekabetçi takımlarda en ufak yalpalamada, istikrarsızlıkta teknik direktörün gözünün yaşına bakılmadığını izliyoruz.

Hani Ancelotti Bayern'in başında kalsa. Ş.Ligi, Bundesliga ve lig kupasını birlikte alacak bir gelecek görebiliyorsun.

Peki Ersun Yanal özelinde lig bazında aynı tespiti yapabilir miyiz ? Elbette Hayır.

Liderin 8 puan arkasında kalan, lige erkenden havlu atan bir ekibimiz var. Bunun aksini söylemek için bu hafta ile birlikte. Fire vermeden 8-10 maçlık seri yakalamamız lazım.

Gelgelelim Ersun Yanal'da bunu gerçekleştirecek teknik ve taktiksel anlayış yok.

Ersun Yanal kısa süre içinde herkesin gurur duyacağı bir takımdan sözediyor. Galiba 17. ve 27. haftalar arasını kastediyor. Zira o tarihlerde hiçbir iddiamız kalmayacak.

Travelair
29.09.2017, 17:50
Ersun Yanal istifa

Fatih Çelik
29.09.2017, 22:00
Bu akşam çok üzüldün biliyorum ama yarın bjk'yi yenerek takımına nefes aldırabilirsin.Ha diyorsan ki en erken tarihe bileti alayım... Önceki maçlardaki gibi acayip kararlarla yenil hiç gelme kal İstanbul'da

Ogün YAZICI
29.09.2017, 22:06
Şu guiliano'yu az daha takıma aldıırman bile senin gri hücrelerinin artık yok denecek kadar azaldığını gösteriyor
Aldırmaya çalıştığın diğer adam da Junuzovic
Seni yıllardır deli gibi savunan ben hakkında söylenmemesi gerek şeyler düşünüyorum yazmayacağım
Şifre ; Ali Koç-İstanbul-Maydanoz

Emre Veli
30.09.2017, 10:40
"Biz buradayız, hiçbir yere gittiğimiz yok. Burada o kadar konstantre olmuş şekilde işimizi yapıyoruz ki bu bizim için namus meselesidir"

Trabzonspor*Teknik Direktörü*Ersun*Yanal,*suskunluğunu*FOTOMAÇ'a bozdu ve tarihi açıklamalar yaptı.*Trabzonspor'daki 3. döneminde Türk basınına ilk kez röportaj veren*bordo-mavili*çalıştırıcı, takımın durumunu ve sorunları içtenlikle anlattı. Önceki iki dönemine göre şu anda kulüpteki şartların ve durumun çok daha farklı olduğunu vurgulayan Yanal, "Geldiğimiz gündenberi yarışabilir bir takım*haline gelmeye çalışıyoruz.*Biz yarışabilecek bir takımı kurduk mu, kurduk. Biz bu takımla çok ciddi yarışabiliriz. Biz ilk dördün içinde olmalıyız ve olacağız.*Bundansonraki adım ise şampiyonluk. Burada takımın ortaya koyacağı güçle sergileyeceği tavır önemli. Bizim bu tavrı koyabilecek bir ekibimiz var.*Burak, Kucka*ve*Sosa*elimizde. Bunlar iyi oyuncular ve rakiplerle yarışabiliriz" diye konuştu.

ERSUN GİDER*BAŞKASI GELİR
"Takım*olmanın önce bir koşulu var biz kendi içerimizde bu düzeni kurmaya başladık" diyen tecrübeli çalıştırıcı, şöyle devam etti: "Yönetimimizle, oyuncularımızla bunu yapacağız. Şampiyonluktan geçen yolda; sırasıyla futbolcular, yönetim, camia, taraftar ile medya var.*Dedikoduile bir şey*yapamayız.*Sonuçlardan çıkacak acı ile vurarak bir şey yapamayız. Yoksa*Ersun giderbaşkası gelir. Ama yılladır birileri gidiyor. Alanya'ya mağlup olduk. Acıttı mı? Evet acıttı. Taraftarlarımız şuna inansın, bu takımın genç oyuncuları ve geleceğini teminat altına alabilecek değerleri var. Bu düzeni bir sene içinde kurduk. Öyle kolay değil. Bu takım yine keyif verecek. Oyuncuların hepsinden ben sorumluyum.*Biz*buradayız, hiçbiryere gittiğimiz*yok.*Burada o kadar konstantre olmuş şekilde işimizi yapıyoruz ki bu bizim için namus meselesidir. Biz bu işin altından kalkarız. Bu takımı yarın alkışlayacaklar ve biz de onları alkışlayacağız. Bunu çok kısa bir zamanda göreceksiniz."

DERBİ*FARKLI*OLACAK
Beşiktaş*derbisi çok erken haftalarda olmamıza rağmen ligin belirleyici maçlarından bir tanesi olacaktır. Bizim*Başakşehir*ve*F.Bahçe*karşılaşmalarına oranla daha iyi bir performans ortaya koyacağımız kesin. Onlar*ŞampiyonlarLigi'nde başarılı sonuçlar aldı ama ligin rengi başka. Taraftarlarımızın beklentisine karşılık*verecek*takım sahada olacak. Güvenilir bir takım geliyor. Birçok takımdan daha iyiyiz.

ZİRVEYE*MECBURUZ
Takımımızın*50. yılındayız. Bazılarının atladığı bir şey var, bazen parayla da bazı şeyleri yapamazsınız. Rakiplerimizin çok ciddi harcamalarla takım kurma gayretleri var.*G.Saray*bu sezon*40 milyon euro*harcamış. Bu rakamlarla bir takım kurulur mu, daha yolun çok başındayız. Ama bakıldığında doğru tespit yapılmış ve iyi oyuncuları var. Bundan sonraki*Tra b*-*zonspor*zirvenin içerisinde olacak. Bu takım her zaman ilk dörtte bulunmak zorunda . 'Benim hedefim şampiyonluk' dediğin zaman istikrarlı bir duruş gerekiyor. 2010-11'den sonra gerçekleşenler ve travma nelere mal oldu. Belki eğilirsin, belki bükülürsün ama bizim kırılmalarımız çok net.*Trabzonspor'da birçok kez takım oluşturuldu ve bozuldu. Hep aynı şeyleri yaparak zirvede kalmak biraz zor gözüküyor.

TÖKEZLEMELER*NORMALDİR
Trabzonspor*futbolun üst akıllarında hep yer almış bir camia.*Türkiye'de çok önemli markaları kazandırmış, vizyoner bir başkan ve yönetim ile çalışıyoruz. Onların beklentisinin içerisinde bugünün başarısından*çok istikrarlı*bir sürecin geçtiğini görüyoruz.*Bundan da cesaret alıyoruz. Önümüzde güzel örnekler de var.*Beşiktaş*mesela. 5 yıl geriye gittiğimizde ilk önce yapılandılar, iki yıl yarıştılar, üç yılı tamamladılar ve dördüncü yılda bu zamanı başlattılar. Bizde ise değişimler çok hızlı oluyor. Umulmadık bir sonuç sonrası çok kolay her şeyi yıkabiliyoruz. Bunu yıkmak kolay ama bunun üzerine istikrarı sağlam daha zor. Bütün başarılı olmuş işlerin içerisinde bu tür tökezlemeler olması çok normaldir.*Alınan*sonuçlar gerçekten futboltarihinde ender*ve kimse bu skoru almak istemez. Tabii ki biz de üzülüyoruz. Bu takım çok iyi bir takım.*F.Bahçe*ve*Başakşehir*deplasmanında kazanmaya çok yakındık.*Göztepe*maçını kaybettik ve alakasız bir karşılaşmaydı.

TRANSFER İÇİN*GÖRÜŞÜYORUZ
Uzun*yıllar fayda sağlamasını düşündüğümüz ikiüç oyuncunun transferi olmadı. O*transferle*ilgili uğraşıyoruz ve süreç devam ediyor. Güçlü bir*Trabzonspor*adına*temel oluşturuldu, artık yarışabilecek bir takımımız var. Takım iskeletini korumak bundan sonraki işin en zor kısmı. Bunu yapabilecek bir ekip var.*Tr a bzonspor*bugüne kadar kendi değerlerini yetiştiren ve altyapısı ile onur duyulan bir takım. En azından iki genç oyuncumuz var takımda,*birkaç yıl içerisindeçıkacak birkaç futbolcumuz*daha var.*4-5 yıllık kaos sürecinden sıyrılıp artık o zirvenin takımı olmamız gerekiyor.

İKİ ÖNEMLİ*OYUNCU ÜRETTİK
ÇOK*önemli olduğumu düşündüğüm, hakikaten saygın bir yere geleceğine inandığım iki oyuncu ürettik. Bu genç futbolcularımız bir dönem olanaksızlardan oynadı.*Yusuf uzun*süre bizimleydi, ona birçok talep geldi. 'Kiralık gönderelim, alta gönderelim' dendi ama biz beklettik ve zamanı kullanmak istedik. O da bu zamanı kullandı ve şimdi forma giyiyor. Oynamadığı dönem de olacaktır.*Abdülkadir*konusunda da aynı yolu izledik. Yine başka bir takıma gidebilirdi ama biz onu burada değerlendirmek istedik. Bu iki futbolcumuz da daha yolun başındalar ve bu rekabet çok acımasız bir rekabet.

BİZDE KİMSENİN*PARASI KALMAZ
Bu*takımda 10. sezonunu bitirmekte olan*Onur*var. Benim ilk transferim. Geçen yaptığı röportajında çok anlamlı bir söz söyledi, 'Ne*klavye ne bir kalem benim*Trabzonspor sevgimi sorgulayamaz.' Onur hiçbir zaman alacaklarının peşinde koşmaz. Benim 'Trabzonspor'un*hiçbir oyuncuya*bir tek TL borcu kalmaz' diye bir sözüm var. Ayrıca oyunculara, "Paranız bankada duracağına*Trabzonspor'da dursun zaten alacaksınız" diyorum. Oynamayan, oynatılmayan futbolcu ilgili*asparagas haberler*de çıkıyor. Bunların konuşuluyor olması üzüntü verici. Bu durum takıma zarar verecek hale gelince sıkıntılar çoğalıyor, yazık oluyor.

OKAY STOPER OYNAMAK İSTİYOR
Okay'ı Başakşehir maçında stoperde oynattık. Aslında zaman zaman yine stoper oynamıştı. Biz de böyle düşünüyoruz, Okay da böyle istiyor, hatta Milli Takım hocası da bunu söyledi. Okay bundan sonraki kariyerini stoper olarak sürdürmek istiyor, buna yakın düşünüyor. Gayet başarılı oynadığını düşünüyorum. Orta sahada şu an Onazi gelecek ve oynayacak. Bero da forma şansı bekliyor. Okay bana göre oynadığı bölgede gayet iyi. Hubocan oynayacak ve performansını oldukça geliştirdi. Şu an doğru rekabetin içerisinde olduğumuzu düşünüyorum, bu konuda haklılığımı zaman gösterecek.

MUSTAFA AKLINI KAYBEDiYOR
Biz geçen sene 16 puanla devreyi kapattık. Yedi futbolcu gelmişti üçünü kullanamadık. Kendi futbolcularımız vardı bir dönem, onları kullanamadık. Mustafa Akbaş, Mustafa Yumlu, Zeki Yavru ve Yusuf Erdoğan gibi. Akbaş çok önemli bir oyuncu. Ama bazen taraftar baskısından aklı gidip geliyor çocuğun, bazen ben de şaşırıyorum ne oluyor diye. Bu gelgitleri yaşıyor bu çocuk, buranın çocuğu bu. Bu çocukların Trabzonspor ile ilgili en ufak problemi olamaz, bunları ben görüyorum. Bu çocuklar niye buradan gitsin, biraz daha onlara sahip çıkmak gerekiyor. Kendi çocuklarımıza bunlar yapıldığında ben en az onlar kadar üzülüyorum. Var mı Akbaş'tan daha iyisi alıp oynatalım ama gerçekten iyi. Mustafa çok süratli, birçok mevkide oynayabiliyor.

ESTEBAN'A İZİN VERDİM
Esteban'ın*saha içerisinde yaşadıkları ve düştüğü durum. Bizim onu sahaya çıkarmak için çabamız ve onun oynamak için çabası. Hâlâ antrenmanlara çıkmıyor ve psikolojik olarak buna hazır değil. Bizim Esteban ile bunu oturup sağlıklı konuşmamız gerekiyor. Ama henüz buna hazır değil. Onun tettiklerini yaptıracağız. Belki sağlık sorunu var, buna da bakacağız. İzin istedi ve ben de verdim. Esteban kendisini gerçekten çok kötü hissettiğini ve idmana hazır olmadığını belirtti. Bize, 'Çenem çıkmış gibi hissediyorum, direncim düştü, midem bulanıyor, gözüm kararıyor' dediği anda biz onu çıkarıp zorla oynatsak belki daha kötü şeyler olacaktı.

EN GENÇ TAKIMLARDANIZ
Şu*an da Avrupa'nın en yaşlı 2-3 liginden bir tanesiyiz. Biz de ligimizin genç takımlarından bir tanesiyiz. Evet, futbolda 30 yaş bugün çok yaşlı değil, belki de en verimli yaş. Türkiye'ye oyuncu getirmek çok kolay değil. Biz çok yaşlı bir takım değiliz ve biz çok daha iyi noktalara geleceğiz. Bunu da herkese yakında göstereceğiz.

YAPTIKLARIMIZIN YÜZDE 95'i DOĞRU*
Alanya maçı sonrası soyunma odasında üzüldük, yere yattık. Bu işin magazin boyutuna girer. Bu sonucun bir daha gerçekleşmemesi adına bundan sonraki duruşun ne olması gerektiğini çözmek gerekiyor. Biz bunun peşindeyiz. O karşılaşmada çok iyi yaptıklarımız var. Özellikle ilk yarıda yaptıklarımızın yüzde 95'i doğru. İkinci yarıda birden bire bu doğrulardan neden vazgeçtik? Bunun peşindeyiz.

KAPI AÇIK YATIYORUZ
Trabzon'un çok sevilecek ve burada yaşandığında çok keyif alınacak bir çok özelliği var. Burada yaşam çok kolay ve ucuz diğer illere bakarsanız. Doğası çok uygun ve güzel. Ulaşımda hiçbir problem yok. Hatta yeni havalimanlarımız açıldı. Güvenli bir şehir. Baktığınızda Avrupa'dan daha güvenli. Biz Trabzon'da evimizin kapısı açık yatıyoruz.

YUNUS EMRE SEL / ÖZEL RÖPORTAJ

61_Hasan_69
30.09.2017, 10:47
Yine inandım sana hocam hadi bakalim

must61
30.09.2017, 11:59
Castillo milli maç sonrasi donecek demiş.

Ayagi kirilsa yakin sürerdi donmesi.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 13:35
Hangi milli maç ya ?
Castillo önceki milli maç arasında takımla çift kale maçlara çıkıyordu.
Keriz mi bu insanlar ?
Abdülkadir-Volkan sevdası tutturdular yediler adamı.

Ersun Yanal bir röportaj vermiş tarihi ir travma içimizi acıttı diyor
Yaptığı hamleleri tek tek savunmuş
Ya Okay'ın stoper oynamasına bir paragraf ayırmış adam
Lucescu diyor Okay diyor göreceksiniz diyor
Eğer orta saha rekabetinden kaçıp stoperdeki sıkıntıda forma bulurum diye Okay da bunu istediyse ona da yazıklar olsun
Trabzonspor araç değil amaçtır...

aysant_61
30.09.2017, 13:39
oyun okumayı geliştiresi lazım gol attıktan sonra defansa gömülerek olmaz bu işler biten oyuncunun yerine yenisini oyuna sokmak için gol yemeyi beklememli dk 80. zira kaçan puan hep 2 olur.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 14:00
-Alanya maçında özellikle ilk yarıda yaptıklarımızın yüzde 95'i doğru. İkinci yarıda birden bire bu doğrulardan neden vazgeçtik, bunun peşindeyiz.
-Bir Göztepe maçı kaybettik ve alakasız bir maçtı
-Castillo milli maç sonrası dönecek, şans isteyen bir Volkan var !

Bu açıklamalar kelimesi kelimesine Ersun'a ait.

İkinci yarıı doğrulardan vazgeçen kim çıksın ortaya
Göztepe maçına alaka yükleyemeyen kim çıksın ortaya
Volkan şans isiyor diye Castillo'yu sürekli erteleyen kim çıksın ortaya

Mert Acar
30.09.2017, 14:06
Elinde öyle iyi bir kadro varki hoca..Harcıyorsun.

Soner Albayrak
30.09.2017, 14:54
Taraftarın duymaya ihtiyacı olan şeyleri söylemiş. Gerçekler çok farklı tabii. Bunu hepimiz biliyoruz.

Fatih Çelik
30.09.2017, 15:48
http://m.fotomac.com.tr/trabzonspor/2017/09/30/namus-meselesi

Ağlıyorum şu anda.

diskus
30.09.2017, 16:15
Hazir olmayan Volkan i oynatarak adamin anasini aglatiyorsun Ersun bey,bunu anlamak icin büyücü olmaya gerek yok.Ersun hocayla olmiyacak!!!!!

diskus
30.09.2017, 16:20
Castillo hazir degilse neden haftalardir yedek külübesine aliyorsun Ersun bey?Ya bunu soran bir yöneticimiz bile yok!Bizler bu Hocadan halen umutluyuz.

Mustafa YILMAZ
30.09.2017, 16:57
şans isteyen volkan lafını okudum bi yerde ondan sonra röportajın tümünü okumaktan vazgeçtim. gerek yok. benim için bir önemide yok.

şans isteyen ne demek ?

alınması büyük hataydı zaten sanırım onu bizim yerli ağabeyler istedi transfer politikası buysa yazık. o kadar kanat oyuncun varken gidip sona gelmişi aldınız ve oynatmak için 231354531 takla atıyorsunuz. kimse hikaye anlatmasın.

Fatih Çelik
30.09.2017, 18:54
Castillo'ya Volkan Şen'i tercih edecek gibi... Şu bile skandal. Kulübün yatırımını çöp ediyorsun resmen.

Pshycologist41
30.09.2017, 19:01
Roportaj fiyasko, hala kendini aklama cabalari ayip yahu. Cikip adam gibi şu maclari ben verdim benim şu hatalarim oldu dese bu taraftar O'na 5 yil daha kredi yazardi. Herkes tukaka kendi sutten cikmis ak kasik.Bu arada geldigi gunden beri Trabzonspor diyen adam biz demeye baslamis eee yumurta dayandi tabi. Bosuna Ersun YALAN demiyorlar.

Ogün YAZICI
30.09.2017, 19:24
Castillo'ya Volkan Şen'i tercih edecek gibi... Şu bile skandal. Kulübün yatırımını çöp ediyorsun resmen.

Öyle deme Fatih ilginç birşey deniyor..
Lucescu ile her maç istişare halindeymiş göğsünü gere gere anlatıyor.
Milli takıma en çok oyuncuyu biz verdik.
Kupayı vermeseler bile fahri yerli fetişisti bilmem ne ödülünü alacağız Allah'ın izniyle

Ne güzel demişti Kadir abimiz :
Bu memleketi sen mi kurtaracaksın be selo ?

Ahmet Kara
30.09.2017, 20:08
Bir gazeteci çıkıp Fenerbahçe maçında Rodallega varken neden N'Doye'u oyuna soktuğunu soramıyor mu ? Başakşehir maçında 82. dk'ya kadar neden değişiklik yapmadı ?
Castillo varken neden Volkan Şen ? Şu soruları sorsanıza. 25 dakikalık röportaj yapıyorsun , içi bomboş.

Fatih Çelik
01.10.2017, 03:11
Yallah fenerbahçeye...

Vkgz
01.10.2017, 13:05
hala ilk 11 oturtamaması skandal. sayesinde en az 6 puan kaybettik şu kadroyla

Ufuk
01.10.2017, 18:27
Las Palmas kadar oynasın istiyorum takım çok mu?

pazarkapılı
01.10.2017, 18:47
bugunkü macı kazanacagımızı umarak basarılar, hocam....

DeAgLeMaNyAq
01.10.2017, 21:28
7 maçta 9 puan rezalet. FB, Başakşehir ve BJK maçlarından 6 puan eksiğimiz olduğu da gerçek. Ama bu maçta puan kaybını şahsen hocaya yazmam. Hoca'nın çözmesi gereken temel unsur 9 maçın 9'unda gol yememiz. Sadece 9 gol yesek neyse de 15 gol nedir yahu?

Vkgz
01.10.2017, 21:29
istifa gelmeli

tsukru61
01.10.2017, 21:50
İstanbul'da besiktas ile berabere kalan hocayı kabahatli çıkaramayız. Sezon ortasında lider ile aramizdaki fark en az 20 olur.

Hasanu
01.10.2017, 21:57
Takım çok dengesiz oynuyor.

Fatih Çelik
01.10.2017, 22:05
Biraz da şurama gelişme...

İstifa et hizmet et.

tRaiNer
01.10.2017, 22:19
İçindeki kin ve nefret duygularıyla hareket ettikçe Hugo seni g.. etmeye devam edecek.

Mustafa YILMAZ
01.10.2017, 22:23
tarihimizde bu kadar geniş bir kadromuz varmıydı hatırlamıyorum fazlasıyla alternatifli bir kadromuz var defans bocalıyor bir tek.

ve biz şuan itibarıyla liderin 10 puan gerisindeyiz.

İbrahim CİHAN
01.10.2017, 22:28
Bugün performansı fena değildi. Çok zorlu fikstür geride kaldı. İçerdeki gs maçı da dahil 3te 3 yapmalı ki yarışta kalalım. Son şans artık.

sasone
01.10.2017, 22:33
Allah aşkına şu takımda hak eden adamlara formayı ver,terazi,denge,fantazi işlerini bırak,kimsenin en ufak sabrı kalmadı.
Zorda kalınca nasıl da olması gereken adamları sahaya atıyorsun,bu işi biliyorsun.

ensar_61
01.10.2017, 22:53
Hala bir arayış içerisinde.geçen sene oturan bir kadro vardı.onu surekli bozup yeni maceralar aradı son maçlarla birlikte.bir kadroyla bu kadar oynarsan başarı hayal olur.

atomantcum
01.10.2017, 23:03

"Gibi"ler üzerinden, varsayımlara dayanarak yapılan eleştirilerin özrünü de yazın buraya ki yazdıklarınızı ciddiye alalım.

Fatih Çelik
01.10.2017, 23:08
"Gibi"ler üzerinden, varsayımlara dayanarak yapılan eleştirilerin özrünü de yazın buraya ki yazdıklarınızı ciddiye alalım.

Yahu adam 3 haftası var dediğimn adamı hamle oyuncusu yapmış kapının önüne koyulmak üzereyken tabi çark eder. Özrü dileyecek olan 50. Yıl sözü verip buna sahip cikamayanlardır. Eline geçen fırsatları birer birer yanlış hamlelerle tepen bir adami destekleyenler özür dilesin.

Ekrem D.
01.10.2017, 23:20
Basarisizsin!

Vkgz
01.10.2017, 23:24
ne yaptığını bilen 11 oturtabilen ve defansif oynamayan bir teknik adamla bariz zirvedeydik şu an.

atomantcum
01.10.2017, 23:31
Yahu adam 3 haftası var dediğimn adamı hamle oyuncusu yapmış kapının önüne koyulmak üzereyken tabi çark eder. Özrü dileyecek olan 50. Yıl sözü verip buna sahip cikamayanlardır. Eline geçen fırsatları birer birer yanlış hamlelerle tepen bir adami destekleyenler özür dilesin.

-Ya bu adam A yolundan gitmeyecek B yolundan gidecek biliyorum görün bakın, pislik herif!
(Adam B yolundan gider): Bak gördün mü ben demiştim işte. Rezil adam!! Kovun gitsin!!!
(Adam A yolundan gider): Bırak allasen, ancak şimdi mi aklına geldi öyle yapmak, biz dedik diye yaptı. Kovun gitsin!!!

Sonuç: Siz her zaman haklısınız.

Mantığınız çok güzelmiş. Hayata sizin gibi pırıl pırıl bir kafayla bakacağım ben de bundan sonra.

Yavuz Hasan
01.10.2017, 23:33
üstün zekalı öğrencileri bir sınıfa topla başına vasat-vasat altı bir öğretmen ver ne olur kaybolup giden değerler olur

bizimki de o hikaye tarihin en değerli ve en geniş kadrolarında birine sahipsin yaptığın şey fiyasko hadi herşeyi geçtim acaba kendi kendisine de kandırabiliyor mu yoksa aynaya baktığında başarısız olduğunu kabul ediyor mu

elinde tecavüzcü coşkun gibi iki tane forvet var biri kötü olsa bile oyundan almıyor ötekini rica minnet on onbeş dakika oynatıyor

az çok avrupa izliyoruz hangi hoca var hep aynı taktikle oynayan yahu insan elindeki kadroya bakar kim iyi kim kötü bakar forma göre forma dağıtır eldeki malzemeye göre takım kurar bizimki takımı belirlemiş 11 i belirlemiş ötekilere nefes alma şansı yok

neymiş efendim okay defan olmak istemiş o da oynatmış yahu adam defan olmak istedi eyvallah ama iyi bir defans değil neden ısrar ediyorsun hem kırılgan hem pas hatası yapan adamdan defans mı olur haftaya da kalede oynmak istiyorum dese kalede mi oynatacaksın

usta istikrar istikrar diyor ya ilk seçimde gidecek haberi yok vizyon vizyon diyoruz da insan bir bakar benim güvendiğim insanda vizyon var mı

Fatih Çelik
01.10.2017, 23:39
-Ya bu adam A yolundan gitmeyecek B yolundan gidecek biliyorum görün bakın, pislik herif!
(Adam B yolundan gider): Bak gördün mü ben demiştim işte. Rezil adam!! Kovun gitsin!!!
(Adam A yolundan gider): Bırak allasen, ancak şimdi mi aklına geldi öyle yapmak, biz dedik diye yaptı. Kovun gitsin!!!

Sonuç: Siz her zaman haklısınız. Mantığınız çok güzelmiş. Hayata sizin gibi pırıl pırıl bir kafayla bakacağım ben de bundan sonra.

-Yahu bu Adam Türkiye'nin en iyi hocalarından takımımız bu hocayla istikrar yakalamalı.

A takım ilk yarı berbat bir futbol oynar takım çok az puan toplar : Yeni geldi zaten hemen harcamayalim istikrar şart.

Takım bir takim çevresel faktörlerle kısa sureli toparlanır : Gördünüz mü bakın nasıl da iyi hoca ben demiştim.

Takım tekrar baş aşağı gider: Takımın hedefi yok zaten. Olur böyle kazalar istikrar şart yeni sezonda görün siz

Yeni sezonda takım baş aşağı gitmeye devam eder alacağı maçları alamaz: Hoca ile devam edilemli istikrar elestirenler şöyledir böyledir.

Bak bu kafa var istersen tam senlik pırıl pırıl.

Emrah KabuL
02.10.2017, 00:06
Olcay'dan vazgeçemiyor dediniz gol atmasına rağmen çıkardı.Castillo varken Volkan'ı oynatacak dediniz oyuna giren Castillo oldu.Puan kaybettiğimiz maçlarda Onazi girmeliydi dediniz bugün gördük Onazi'yi..

Şu maç için hocayı eleştirmek doğru değil ki 2-2'den sonra gol arayan taraftık.Basaksehir,Fenerbahce ve Beşiktaş deplasmanlarında takım gayet iyiydi ki Ist deplasmanlarında en son ne zaman böyle top oynadık..

Alanya mağlubiyetinde bireysel hatalar oldukça fazla olmasına rağmen hocayı eleştirdik evet..ama öyle bir maçtan sonra takımın bugün ki hali ilerisi için umut verdi..artık puan kaybına tahammül yok 2 de 2 yapıp galatasaray'ı yenmeliyiz.

Emre Veli
02.10.2017, 01:02
Arkadaşlar kadro ile sampiyon olunsaydi 2 sene evvel Fenerbahçe şampiyon olurdu. Teknik direktörün elbette tesiri var.
Başakşehiri de sayarsak 3 istanbul deplasmanından puan aldık, evet üçünü de kazanabilirdik ama yapılamayan şeyler hakkında konuşmak lüzumsuz. Sahada korkulan bi takim olduk, bu çok güzel. Gayet kazanabilirdik ama yapamayınca ama bu hocanin suçu değil.

Bu seneyi bu adamla bitireceğiz, ötesi olmamalı. Eleştirilecek çok noktalar var kesinlikle katılıyorum ama sahadaki oyunda da vaadedilen güzel şeyler görüyoruz. Bu tecrübeli takımın icerisine 2 tane pırlanta gibi genci doğru zamanda doğru yerde koyup maksimum verimi alan da yine kendisi. Bazen inadından mı, motivasyon eksikliğinden mi bilinmez maçı alacakken değişiklik yapmayan da kendisi. Savaşan, diri iyi bir takımız. Ben olumlu şeyler hissediyorum. Konuşulacak epey şey var, bazen ümit kesiliyor ama işte bazen de o ışığı görmemek imkansız.

Nazim Can
02.10.2017, 01:07
Saka maka gecen haftadan sonra demoralize oluruz diyw umdum ama takim sanki gecen haftayi hic yasamamis gibiydi.

Şanlı SanMarino
02.10.2017, 01:14
Kötü değildi. Adapte olmuş göründü. Daha da ciddiye alarak devam etmeli.

Ozan Yılmaz
02.10.2017, 01:35
Çok başarılı caaaanım istanbulda yenilmedi takımı ne büyük maharetler. ligin başından 10 puan geri düştük düşünen var mı? Hani 50. Yıl fakan filan yalan dolan!

DeAgLeMaNyAq
02.10.2017, 05:09
7 haftada kaybedilen 12 puan ancak 17'de 16 yaparak telafi edebileceğinden şampiyonluk söylemi ister istemez yavaş yavaş gündemden düşecek ve baskı kalkacaktır. Fakat mevcut kadronun üçüncü olması hiç değilse son 5 sezondaki başarısızlığın biraz üstünü örtebilir ki bu da çok zor bir hedef değil. Geçen sene 10 maçta 8 galibiyet alarak üçüncülüğü neredeyse yakalıyorduk fakat son 6 maçta kaybedilen puanlarla ligi 6. bitirebildik. Kalan 10 haftada 6 galibiyet (Akhisar, Malatya, Osmanlı, Sivas, Antalya, Kasımpaşa) 3 beraberlik (Kayseri, Karabük, Bursa) 1 mağlubiyet (GS) bizi 30 puana taşır ki bu da aynı istikrarı sürdürmemiz halinde üçüncülük için yeterli olacaktır. İkinci yarı takım biraz daha oturacağından 65 puan barajını yakalamamız çok zor bir hedef değil. Son 10 yılda 65 puanı yakalayan bütün takımlar ligi en kötü 3. bazen de 2. bitirdi. Tabii GS ve BJK'nin performansları ortadayken her iki takımın da 70 puanı geçeceğini söylemek için kahin olmaya gerek yok. Bu sebeple her ne kadar 50.yılda şampiyonluk vaadi olsa da mevcut koşullarda ligi 3.bitirmek başarıdır...

artvints
02.10.2017, 05:29
Keşke önlibero ve stoper işini biraz daha sıkı tutsaydi. Kanatlarda geniş rotasyon yapmak yerine bir tane kaliteli oyuncu aldirsaydi.

Açik söyleyeyim geniş kadro söylemi feci halde yanilgi. Birbirine yakin yarim oyuncular var. Böyle olacağina gs gibi olsaydi. İlk onbirle yedek oyuncular arasinda uçurum olduğu için kadrolari kisitli gibi duruyor. Geçen sene de eren yasin selçuk tolga ile 7 haftada 17 puan almişlardi. Bunlar çöp oldu. Biz de volkan'la falan kadro genişlettik. Bu takim yine en fazla zevk verecek anlaşilan. Daha çok işi var. Büyük ihtimalle de sonuna göremeden dağilip gidecek. Üçüncü transfer dönemi oldu hala daha eksik var. Birini aliyoruz diğer taraf eksiliyor. Bir kere de düzgün kadro yapacaktik 2008'de olduğu gibi, böyle olmadi.

Ligin ikinci yarisi gs dar kadro sendromuna girer biz de en doğru kadroyu oturtup hava yakalarsak belki birşeyler olur.

Samet GÜVEN
02.10.2017, 10:05
En önemli süreç, hem hoca açısından hem takım. Önümüzdeki malatya ve akhisar maçları.

Bu maçların alınması halinde gs maçında stat ful olur ve o maçı da alırsak zaten sonrasında hocaya gerek kalmaz.

Malatya ve Akhisar maçları inanılmaz kıymetli.

6Şafak Aydın1
02.10.2017, 10:58
senden iyisini bulamiyorsak yönetimde gidebilir. bence hoca baskani ve bizi uyutuyor.
baskan 50. yil sampiyonluk sen gelisim diyorsun. baskan netice sen hatice diyorsun.

Tuğrul
02.10.2017, 22:29
BJK maçında Ersun Yanal'ın fahiş hataları ile beraberliğe razı olduk.

- Yusuf Yazıcı'nın yerine Onazi'nin oynaması takımın pas akışkanlığına dolayısı ile hücuma geçişlerde olumsuz yansıdı.

- Stoper orjinli Hubocan'ın sol bekte oynatılması evlere şenlikti.

- Beraberliği sağladıktan sonra Rodallega'nın sağ çizgiye alınması hatalıydı.

- 2-2'den sonra yine geriye yaslandık. Ersun Yanal öne geçtiği ardından puan kaybettiği maçlardan ders almamış. Huylu huyundan vazgeçmiyor.

- Castillo-Rodallega'ya olan kindarlığı sürüyor. İlla ki araya Cali-Medellin kartellerini mi sokmak lazım. Ersun Yanal kiminle dans ettiğini bilmiyor.

Emrah KabuL
03.10.2017, 09:57
fahiş hatalar derken ?? evet 2-2 den sonra geriye yaslandık ..o yüzden galibiyeti kaçıran taraf olduk.
Onazi bu maç oynamasaydı ve sahadan mağlup ayrılsaydık neden tercih edilmedi diye de eleştirilecekti..
Ve Hubocan kaç senedir stoper oynuyor ?

Tuğrul
05.10.2017, 21:38
fahiş hatalar derken ?? evet 2-2 den sonra geriye yaslandık ..o yüzden galibiyeti kaçıran taraf olduk.
Onazi bu maç oynamasaydı ve sahadan mağlup ayrılsaydık neden tercih edilmedi diye de eleştirilecekti..
Ve Hubocan kaç senedir stoper oynuyor ?
E işte sen de dediğimi teyit ediyorsun.

2-2'den sonra Rodallega'nın sağ çizgiye alınması, geriye yaslanmamız taktiksel bir hata.

Halbuki Tolgay-Pektemek değişikliği ile Necip merkezde tek kalmıştı. Ona rağmen topu öne çıkarmakta, yarı sahayı geçmekte zorlandık.

Bunun dışında Onazi-Kucka-Okay'dan ikisinin orta alanda oynaması takımın hücum ve defansif anlayışına zarar veriyor.

Keza bu 3 oyuncudan iki yönlü orta saha, 8 numara çıkmaz.

Ben alternatifleri söylemiştim. Ön libero'nun yanında Abdülkadir, Yusuf ve Sosa'dan biri oynar. Bu değiştirilemez bir ilkedir.

Nazim Can
10.10.2017, 01:43
BJK maçında Ersun Yanal'ın fahiş hataları ile beraberliğe razı olduk.

- Yusuf Yazıcı'nın yerine Onazi'nin oynaması takımın pas akışkanlığına dolayısı ile hücuma geçişlerde olumsuz yansıdı.

- Stoper orjinli Hubocan'ın sol bekte oynatılması evlere şenlikti.

- Beraberliği sağladıktan sonra Rodallega'nın sağ çizgiye alınması hatalıydı.

- 2-2'den sonra yine geriye yaslandık. Ersun Yanal öne geçtiği ardından puan kaybettiği maçlardan ders almamış. Huylu huyundan vazgeçmiyor.

- Castillo-Rodallega'ya olan kindarlığı sürüyor. İlla ki araya Cali-Medellin kartellerini mi sokmak lazım. Ersun Yanal kiminle dans ettiğini bilmiyor.

2-2den sonra geriye mi yaslandik ? Hocam klise yerle medya spor muhabirleri gibi maci izlememis gibi bir yorum olmus, 2-2 den sonra 3 tane gol pozisyonu hatirliyorum ben net olarak, ayrica Mas ne verdi de bu yil Hubocanda onu göremedik bu mac?

pazarkapılı
10.10.2017, 19:37
dar rotasyonla oynamayı seviyor bunun sebebi sezon bası planlamasında oyuncuların alacagı süreleri kafasında cizmesidir. ve bunun dısına cıkmayı kurgusuna aykırı buluyor bu kesin....

surada hakkının teslim etmek gerekir ne kadar oyuncu degistirme yada istenilen oyuncuyu oynatmama gibi mikro konularda elestirilsede hocanın sezon bası planlaması icin hakkını teslim etmek gerekir, buda sezon sonu degerlendirmesi ile belirlencektir....bence ozellikle defans konusunda yaptıgı oynamalarla ve dısına cıktııgı planlamasıyla an itibarıyla gozune uyku girmiyordur....

Murathan
13.10.2017, 23:05
Yap şovunu

pazarkapılı
15.10.2017, 16:05
bugunkü mac oncesinde sonuc neolursa olsun notlarımız arasında bir yerde dursun....

okay ın stoper baslamaması adına üzüntü duydum. cünkü okay ile belirli bir futbol felsefesini oynadıgınızı takıma ve camiaya soylemişken bu harektten vazgecmeyi anlasılır kılan bir durum oldugunu sanmıyorum....

en en kotu senaryo inanclardan ve ana yapıdan vazgecmek....

Ufuk
15.10.2017, 16:21
Trendleri takip eden, yenilikçi bir hoca diye seviyordum Ersun hocayı. Artık daha farklı sorunlarla mı uğraşıyor bilmiyorum ama böyle bir şey yaptığını hissedemiyorum. Dünyada stoper diye bir şey kalmayacak nerdeyse, millet hızlı çabuk bekleri stopere evirip topun ayağında kalmasını amaçlıyor. Her oyuncunun yaratıcı olması gerekiyor. Şu ölü toprağı atsın bi silkelensin artık. İş işten geçecek yoksa.

Ufuk
15.10.2017, 16:23
bugunkü mac oncesinde sonuc neolursa olsun notlarımız arasında bir yerde dursun....

okay ın stoper baslamaması adına üzüntü duydum. cünkü okay ile belirli bir futbol felsefesini oynadıgınızı takıma ve camiaya soylemişken bu harektten vazgecmeyi anlasılır kılan bir durum oldugunu sanmıyorum....

Zorunluluktan oynatıyor diye düşünebiliriz. Okay dışında orada oynayabilecek tek isim Bero şuanda.

artvints
15.10.2017, 16:25

Katiliyorum.

Fatih Çelik
15.10.2017, 17:12
Feneri nisanda şampiyon yaptı len :)

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 17:20
Seni kovmayan yönetimin de başkanın da vardır bir hainlik planı

tsukru61
15.10.2017, 17:21
Bu adam kovulursa iki kat tazminat mı vereceğiz? Öyleyse kalsın. Nasılsa lig bitti.

ozturk
15.10.2017, 17:21
Arkasına bakmadan gitsin bir daha da gelmesin.

zaqua
15.10.2017, 17:59
Yanlışta ısrara istikrar değil salaklık denir

Emre Veli
15.10.2017, 18:08
Gitti çoktan. Bu saatten sonra hayatta düzeltemez hiç bir şeyi. Tamamiyle bozuldu her şey, zaten çok mesafe de katedemedik.

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 18:20
bu şehirden dayak yemeden ayrılırsa yazıklar olsun!
Milyonlarla dalga geçiyor resmen yıllardır sesini çıkaran adam yok!

selcuk
15.10.2017, 18:21
artik istifa

DeAgLeMaNyAq
15.10.2017, 18:23
Alanya maçı bir daha tekrarlanmayacak kazaydı değil mi?

Steril61
15.10.2017, 18:25
Trabzon şehrinde Trabzonspor 6 tane gol yiyecek ve kimse sesini çıkarmayacak. Şehir de büyülenmiş arkadaş ya!!! Bu fener ajanı takımı mahvetti ama kulübün teknik direktörü. Bir de şehir baskısı var derler. Akhisar başka bir takıma 6 tane atsaydı herhal o takımın futbolcularını döverlerdi. Yazıklar olsun bu adamı takımda tutanlara...

Mustafa YILMAZ
15.10.2017, 18:32
istifa kaçınılmaz oldu artık geç bile kaldın

Fatih Çelik
15.10.2017, 18:48
Yönetici olaydım kilidini ben vururdum şansı teptik yine.

Ufuk
15.10.2017, 18:51
Kim gelir beyler? Var mı şuan gelebilecek, transfer yapmadan mevcut kadroyu yönetebilecek iyi isim.

-Samet
15.10.2017, 18:53
Maalesef hocam.Olmadı.

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 18:53
Kim gelir beyler? Var mı şuan gelebilecek, transfer yapmadan mevcut kadroyu yönetebilecek iyi isim.Türk gelmesin hırslı, akıllı bir yabancı hoca getirmek şart.

Murat SİSMAN
15.10.2017, 18:54
14637

Pshycologist41
15.10.2017, 18:54
Mac biteli 40 dk oldu an itibariyle hala yayinci kurulusa konusma yapmadi. Galiba bu kez kurtuluyoruz cok sukur.

Ozan Yılmaz
15.10.2017, 18:55
Mac biteli 40 dk oldu an itibariyle hala yayinci kurulusa konusma yapmadi. Galiba bu kez kurtuluyoruz cok sukur.Yeni bahane arıyordur yüzsüzler

Royal Heart
15.10.2017, 19:12
Getirilişi başlı başına hataydı.

Fatih Çelik
15.10.2017, 19:28
Bari 48 aya yay tazminatı zora sokma bizi.

ilelebeTS
15.10.2017, 19:43
Bu kadronun 8 maçta 9 puanda kalması t.direktör 'hatası' değil 'gerizekalılığı'dır. İstifa etmezse üstüne t.direktör getirin, kondisyoner olarak çalışsın.

Nazim Can
15.10.2017, 19:51
Kovulmali net bir sekilde hemde rezil edilip gönderilmeli.

batuhanTs
15.10.2017, 19:52
33 34 yil olayından sonra babam olsa kulüpte tutmazdim hadi güle güle sanada

Adem Erdoğan
15.10.2017, 19:55
Trabzonspor'un bir kuruşunu buna yedirenin de bunun da ağzından burnundan gelsin.

Murathan
15.10.2017, 19:55
Yemin ederim kelime bulamıyorum. Göz göre göre yediniz geleceğimizi. Onlarca insan uyardı getirmeyin bu adamı, gelecek diyoruz geçmişteki kirli insanları karıştırmayın diye. Birbir söylenilen her şey gerçekleşti. Neden yaptınız ulan bunu bize.

Murathan
15.10.2017, 19:57

3. Defa dedi bunu bu kulübün başında.

batuhanTs
15.10.2017, 19:59
3. Defa dedi bunu bu kulübün başında.

Ben bilmiyordum acikcasi bunu bile bile getirdilerse ve hala devam ediliyorsa bu adamla zaten balik bastan kokmustur hic konusmayalim bile

Saint Castillo
15.10.2017, 20:02
Takım bahis şirketlerini zengin ediyor, birileri takımı sabote ediyor. Olcay Burak gibi isimlerle çok kullanışlı bir şirket kurdun, bu sezon sonunu görürsen 10 yıl çalışmanı gerektirmeyecek parayı cebinde alacaksın.

Sefaenes
15.10.2017, 20:03

su aciklamadan sonra hala Takimin basinda durursa hepimize yaziklar olsun. 1 saniye bile beklenmemeli buna sahip cikanlar gitsin Azizin takimini desteklesin istikrarin mis yerin la istikrar

Mert Acar
15.10.2017, 20:08
Yatacak yerin yok karaktersiz herif..Bunca insanı bu duruma getirmeye,bütün emekleri çöpe atmaya hakkın yok.Mahvettin herşeyi..Rezil herif.
Utanman ve kendine saygın olsa istifa edersin.

cebcare
15.10.2017, 20:10
bu herif istifa etmiyorsa baska gorev verilip surundurulmeli takimi da yeni hocaya emanet edilmeli.

bordoylamavi
15.10.2017, 20:12
bu kafada böyle bir açıklama yapan adam bi saniye kalmamalı. istifa etmez bu paragüz verin tazminatını gitsin

castillo61
15.10.2017, 20:13
4. kez aynı gerizekalılığı yapma ihtimalimiz var mı var. Hatta çok değil kadro biraz toparlasın Ersun'un kadrosu diye övülüp savunulacak.

Oxychen
15.10.2017, 20:15
İstifa eder misiniz? 6-1 yenilginin hiçbir mazereti olamaz. Suç hocada olsun olmasın (ki kesinlikle sistemiyle alakalı) istifa etmeli.

Travelair
15.10.2017, 20:18
Ne demiş, yine 30lu yıllardır şampiyon olamıyoruz işte bu yüzden mi demiş? Kendisini kovdurtup tazminat almaya çalışıyor herhalde. Çünkü bu konularda çok ısrarlı. Hele 1-6'nın ardından daha manidar

sasone
15.10.2017, 20:19
Nasıl torpillilerin ipini çekti ama?
Ya işte böyle bu işler,birilerin emeğini,terini yok sayar,isimlere,adamlarına forma verirsen olayın geleceği yer burası.

tsukru61
15.10.2017, 20:32
ligtv de maç sonu röportajı var. Bizimle alelen dalga geçiyor.

İ. SARAL
15.10.2017, 20:48
Sabırcı olan beni bile biktirdin defol git.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vkgz
15.10.2017, 21:17
adamın kimi nerede neden oynattığı belli değil ve 8 hafta olmuş. istifa etmemesi tazminat peşinde olduğunu gösterir.

Kadir
15.10.2017, 21:25
Defol!

Timur Bey
15.10.2017, 21:47
Şampiyonluktan dem vurup martaval anlatan birini halen orada tutan yönetim istikrardan da başarıdan da bahsetmesin.

serdaracıl
15.10.2017, 22:14
Toz ol

tsukru61
15.10.2017, 22:27
Spikerin biri de çıkıp şu pişkine siz yeni kurulan bir takımsanız da gs nedir diye sormaz mı...

Turgay Atalay
15.10.2017, 22:36
Tajminat mi iştoyon şen...

sametaydin
15.10.2017, 22:41
Hocam sizi destekliyordum ama bu maçın gerçekten hiçbir mazereti yok. Şu maçtan sonra istifa etmiyorsanız da kulübün sizi yollamasını bekleyip tazminat peşindeyseniz gerçekten ben sizi yanlış tanımışım. İstifa ederseniz saygı duyarım ama istifa etmeden yollanırsanız milyonlarca insanın saygısını kaybedersiniz. Bu da umrunuzda mı bilmiyorum ama olacak olan bu.

Arda'
15.10.2017, 22:42
Tazminat maddesi yokmuş sözleşmesinde gelecekteki alacaklarında da sorun çıkaracağını düşünmüyorum dedi YES.

pazarkapılı
15.10.2017, 22:53
2011 Şampiyonluk kupası alınınca Ananın amına girsin orospu çocuğu siktir gitnasıl bir uslup??yazıyı düzeltin lütfen....iyice kahve ortamı yaptınız burayı....

Şerafettin Kara
15.10.2017, 22:56
Şu atın oğluna gösterilen tavizin çeyreği Vahid hocaya gösterilmedi amk

Emre Veli
15.10.2017, 23:19
Her röportajında 35 yıl vurgusu yapmak zorundayım ihtiyacı mı duyuyorsun?

DeAgLeMaNyAq
15.10.2017, 23:21
Spikerin biri de çıkıp şu pişkine siz yeni kurulan bir takımsanız da gs nedir diye sormaz mı...

Daha önce bahsini geçirmişti. GS bu transfer döneminde 40 milyon euro bonservis ödedi. Şampiyonluğa oynamak için ciddi paralar harcamak gerekiyor diyor. Ha kendisinin de 4 transfer döneminde 35 milyon euro bonservis ödettirdiğini unutmamak lazım. Akhisar ve Göztepe örnekleri şu aşamada sürdürülebilir olmadığından, ciddi başarılar için önemli harcamalar yapmak gerekebilir ama taraftar sürdürülebilir başarıyı bıraktı artık anlık sonuçlarla gülmeyi bile unuttu...

Soner Albayrak
15.10.2017, 23:44
Gitmedi mi daha? Lütfen sabahı başka bir şehirde görsün.

Tuğrul
15.10.2017, 23:52
Başakşehir maçından sonra neşter vurulmalıydı, geç kalındı.

Bu platform'da da çok kez izah ettik.

Yönetimin içimizdeki köstebeğin fırıldaklarını öngörememiş olması. Kendilerine verilmiş kredinin de yitirilmesine yol açtı.

Ne yazık ki yapılan ihmal 8 puanlık kayıp vermemize dolayısı ile şampiyonluk hedefinden uzaklaşmamıza neden oldu.

Muharrem Usta yeni teknik direktörü ince eleyip, sık dokumalı.

Eğer bu hamlesinin de içi boş çıkarsa önümüzdeki sezon sonu onun da fişi çekilir.

Ogün YAZICI
16.10.2017, 00:11
2 yıldır bu adamı savunmak için laf dokundurduğum,hakkını yediğim,üzdüğüm herkesten özür dilerim özellike
Hakkınızı helal edin
İşini saygı duyararak yapan ama başarısız olan bir isimden bahsetniyoruz
Ersun Yanal net bir şekilde Trabzonspor'a ihanet etmiştir.
Biraz sportif,biraz ticari,biraz sosyal biraz siyasi...

Enes Ünal Kaya
16.10.2017, 00:18
Ersun yanal sanırım şikecilerin başındayken onu kovaladıgımızın intikamını aldı

Hunk
16.10.2017, 01:03
Neyse ya iskelet kurdu (!)
ulan şu herifle şenol güneşi karşılaştıranlar falan vardı burda haha ses soluk çıkmıyor tabi onlardan haliyle

Oğuzhan Fidan
16.10.2017, 01:07
hocam yazıklar olsun milyon euroluk topçularlada başarılı olamadın çok durdum arknda ama maalesef..

erolizmts
16.10.2017, 01:12
Solak iki stoperle sahaya çıkması bile adamın nasıl hülyalarda yaşadığının bir göstergesi.

MuratB.
16.10.2017, 01:53
Sana da güle güle

bordoylamavi
16.10.2017, 09:18
kusura bakma da ne yüzsüz adamışsın be. çık bi özür dile. hala bahane . looser

nbay
16.10.2017, 09:25
olası ali koç fb başkanlığında belkide yeniden fenere teknik direktör olacak . şimdiden hazır olalım yeni deparlara :)

Yiğit Gayretli
16.10.2017, 09:45
Git! ve bir daha deplasmana dahi olsa gelme!

merdeme
16.10.2017, 10:04
Hazırlık kampında takımı iyi hazırlayan, analizlerden ve bilgisayar programlarından faydalanan bir hoca diye tanıdık. Taraftar kadar analiz edemedi takımı. Belki de her şeyin farkındaydı ama bilmezden gelip uzatmaları oynadı. Başarmaya çalışmadı, takımı ve şehri sahiplenmedi.

Sadece bilimsel analizlerle başarılı olunmaz. Takımda bölük pörçük birkaç arkadaş grubu var. Onun dışında genel bir takımdaşlık ruhu yok. Kimse diğerinin hatasını kapatmaya çalışmıyor. Kimse çaba sarf etmiyor. Birbirinin dilinden anlamayan ruhsuz bir takım oluşturdu. Lafı evirip çevirdi ve futbolculara net hedefler koyamadı.

Biz bu adamın yaptıklarına değil, yapabileceklerine inandık galiba. Çok fazla iyimsermişiz. şikecilerle yaptığımız maçtan itibaren gönderilsin demiştik. 1 ay, en az 10 puan, birkaç milyon tl zarardayız.

Travelair
16.10.2017, 10:06
Trabzonspor'u değil, kendini düşünen biri. Bizi yedi bitirdi. Trabzonspor'dan uzak olsun

SiNo
16.10.2017, 10:09
Kendi takımı oynatmıyordu belliki son maç topcular fişini çekti yeni gelecek teknik direktör topçularla kaynaşırsa bu ölü toprak kalkmış olacak

ilelebeTS
16.10.2017, 10:20
Futbolcu değil 11 tane atlet lazım buna, koştursun sağa sola. Futbolu bırakıp atletizm antrenörlüğüne başlasın.

İ. SARAL
16.10.2017, 10:38
Hala utanmadan istifa etmemesi ne ile açıklanabilir? Bu kadar karakter yoksunu bir insan mı kendisi?

cebcare
16.10.2017, 10:41
Bayağı da yüzsüz ve saygısız bir insanmışsın yazıklar olsun aldığın paralar haram zıkkım olsun.

Uğur Kalyoncu
16.10.2017, 11:39
Her şey bir yana Onur Şeref Haysiyeti olan bir insan dün nasıl istifa etmez..Kusura bakma ama paranın esiri olmuş bir zavallısın sen..

Travelair
16.10.2017, 12:17
Hem kulübün ekmeğini yiyeceksin, hem de Trabzonspor 30 küsür senedir şampiyon olamıyor diyeceksin, hem de her fırsatta

İ. SARAL
16.10.2017, 12:18
Utanmadan para isteyebilecek mi bakalım.

Ozan Yılmaz
16.10.2017, 12:20
Utanmadan para isteyebilecek mi bakalım.
dün utanmadan o basın toplantısını yapan mı?

elbette parasının tamamını almadan gitmez ...

bordomavi1
16.10.2017, 12:24
Bunu yıllarca savunanlara, gelmesini isteyenlere hakkımı helal etmiycem. Siz de benim sevincimin çalınmasını ortak oldunuz.

Murathan
16.10.2017, 12:33
Biri der Trabzonspor 30 küsür senedir şampiyon olamıyor lafını ilk kez duydum, başkası der hala istifa etmedi bu kadar karaktersiz miydi bu (3-4lük Alanya maçından sonra bile istifa etmeyen adam için deniyor bu) ....
Abiler kardeşler lag mi var yoksa bizi mi yiyorsunuz ?
yok cidden çözemediyseniz, iki beri durun da gelecekten de etmeyin bizi.

Cagdas Topal
16.10.2017, 12:34
Hala kilit vurmadınız mı bu başlığa?

turgut kasap
16.10.2017, 12:45
Bunu yıllarca savunanlara, gelmesini isteyenlere hakkımı helal etmiycem. Siz de benim sevincimin çalınmasını ortak oldunuz.
Kardeşim ben ilk geldiği dönemden beri söylüyorum bu adam memleketin en vasıfsız hocası diye ama bizi dinliyen yok trabzon halkı futboldan anlıyormuş allahtan anlıyorlar ya anlamasalardı ne olacaktı tek çare yanal gelişmeye devam dünkü skorda yanalcılara gelsin saygılar efendim.

bordomavi1
16.10.2017, 12:51
Kardeşim ben ilk geldiği dönemden beri söylüyorum bu adam memleketin en vasıfsız hocası diye ama bizi dinliyen yok trabzon halkı futboldan anlıyormuş allahtan anlıyorlar ya anlamasalardı ne olacaktı tek çare yanal gelişmeye devam dünkü skorda yanalcılara gelsin saygılar efendim.

Zamanında burda -Ersun Yanal İstifa- başlığı açtığımda benimle dalga geçiyorlardı. Onlara da hakkım helal değil. Hepsi bu sonun sorumlularındandır.

Hakan
16.10.2017, 14:03
Yanılmak ayıp bir şey değil,ancak iki senedir tek bildiği istifa,yok ersun hoca mı vs. falan olanların kimseden hesap soracak hali olduğunu düşünmüyorum.Sanırsın mantıklı bir yorum yaptı hak helal etmiyor.
Bu arada 20 yaşındaki Uğurcan'a bile edilen küfürleri gördükten sonra çok şaşırmıyorum ama az bir duralım.Elazığ maçı sonrası Şenol Hoca'ya edilen hakaretleri de hatırlıyorum,gerek yok.

Veysel
16.10.2017, 14:05
Hem kulübün ekmeğini yiyeceksin, hem de Trabzonspor 30 küsür senedir şampiyon olamıyor diyeceksin, hem de her fırsatta
Fener'e yol yapiyor belli olmuyor mu

Cagdas Topal
16.10.2017, 14:06
kilit !

bordomavi1
16.10.2017, 14:09
Yapılan yanlıştan erken dönülmesini istemekte bir yanlış görmüyorum. Bence yanlış olan, yanlışda ısrarcı olmaktı. Sonuç da neyin doğru neyin yanlış olduğunu da gördük :)

En başından beri yabancı hoca fikrindeydim. Mantıklı olup olmadığını yönetimler sayesinde göremedik.

emrahtuna
16.10.2017, 14:22
hadi güle güle..

merdeme
16.10.2017, 14:25
Ersun Yanal'ın bizden sonraki takımı neresi olur?