PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31

Oruç
12.02.2017, 23:14
Şu gs ve fb'i gördükten sonra Ersun Yanal'a şükrediyorum, iyi ki Usta bu adamı getirip arkasında durdu.

5 haftada kelle isteyen taraftardan ve yerel medyadan kendimizi kurtarsak adam iş yapacak. Hele Muharrem Usta varken başarılı olmamasına imkan yok. Zor zamanlarda da istifa etmesin diyenlerdenim. Ersun Yanal-Muharrem Usta ikilisi 3 sene birlikte çalışsınlar ancak şike durdurur bizi.

Cengiz Çubukcu
13.02.2017, 07:39
hocam ne olur şu ndoye'u ısrarla adam etmeye çalışma yoksa ilk puan kaybında eleştirilerin odağı olacaksın

artvints
13.02.2017, 11:21
yusuf'u oyunda tutmasını olumlu buldum. sürekli yoruldu oyundan çıkartalım dersek kritik dakikaları oynama eksikliği olur, erken oyundan düşmeye başlar. tabi ki maçları kazanmak istiyoruz ama asıl hedef takım olmak, oyuncuları geliştirmek onu da atlamayalım.

Uğur_Dmrtrk
13.02.2017, 12:15
Ersun hpca'yı ilk yarı eleştirdim..Kadronun beceremeyeceği hücum oyununu ısrarla oynatıp skor alamadığı için..Sn.Başkan'ın ısrarla devam etmek istemesi ve hocaya sahip çıkmasının meyvelerini alıyoruz..Eksikler var..Fakat hoca'nın da tecrübesine ve futbol bilgisine güvenmek lazım..Daha güzel günler gelecek inşallah..Daha çok çalışmaya,kafa yormaya devam..Taraftar,yönetim,teknik kadro ve futbolcular artık tek yürek olma vakti..

Zurawski
13.02.2017, 13:08
Ndoye konusunda neden bu kadar tepki var anlamadım. İyi giden bir takıma hemen adam sokulmaz heleki forvette başka alternatifiniz yoksa. Şu an kadroda sadece 2 forvet oyuncumuz var , Ndoyeun iyi oynadığını söyleyen yok sanırım ama öyle ya da böyle Ndoyela 4 maç kazanıldı. Böyle bir adamı şu an ne vereceği tam belli olmayan Rodellega için çizersen 3 hafta sonra forvetsiz kalma ihtimalin doğar.

Rodellaga şu an oynamıyorsa bunun nedeni transferin son günü takıma katılması. Mas Pereira ve Olcay ise takıma erkan katıldılar ve kötü giden bir takıma girdiler.

Hocanın takımdaki en büyük görevi adaleti sağlamaktır bunu unutmayın. Adaletsiz bir hocaya hiç bir futbolcu güvenmez.

castillo61
13.02.2017, 13:23
Ndoye konusunda neden bu kadar tepki var anlamadım. İyi giden bir takıma hemen adam sokulmaz heleki forvette başka alternatifiniz yoksa. Şu an kadroda sadece 2 forvet oyuncumuz var , Ndoyeun iyi oynadığını söyleyen yok sanırım ama öyle ya da böyle Ndoyela 4 maç kazanıldı. Böyle bir adamı şu an ne vereceği tam belli olmayan Rodellega için çizersen 3 hafta sonra forvetsiz kalma ihtimalin doğar.

Rodellaga şu an oynamıyorsa bunun nedeni transferin son günü takıma katılması. Mas Pereira ve Olcay ise takıma erkan katıldılar ve kötü giden bir takıma girdiler.

Hocanın takımdaki en büyük görevi adaleti sağlamaktır bunu unutmayın. Adaletsiz bir hocaya hiç bir futbolcu güvenmez.
ilk paragraf
günün fıkrası mı?

ilelebeTS
13.02.2017, 19:20
G.antep'i nasıl parçaladığımız ortaya çıktı. 'siz sıradan herhangi bir takım oyuncusu değilsiniz'

ve7S5AFgVg4

KARAGOZLUM
13.02.2017, 20:31
Su an bosta olsa direk GS ile anilirdi

demir
13.02.2017, 21:20
belliki birseyler yapacak ama her zamankı gibi takımı ona kurdurup hazır kurulu takıma senol gunesi getirip efsane diye ovunmesek bari

BlackPanther
14.02.2017, 15:59
Hocam, durmak yok. Yola devam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oruç
14.02.2017, 16:32
Malum takımın forumlarında Ersun Yanal'a övgüleri sıralamışlar son zamanlarda. İnşallah bu başkan ve bu hoca ile başarılı olacağız. Az daha sabır.

Harvelli61
14.02.2017, 17:09
Başarı gelicekse seninle gelecek hocam inanıyoruz sana.

Hunk
14.02.2017, 17:25
belliki birseyler yapacak ama her zamankı gibi takımı ona kurdurup hazır kurulu takıma senol gunesi getirip efsane diye ovunmesek bari

sapik zihniyet

castillo61
14.02.2017, 17:29
Malum takımın forumlarında Ersun Yanal'a övgüleri sıralamışlar son zamanlarda. İnşallah bu başkan ve bu hoca ile başarılı olacağız. Az daha sabır.
kazanan adam haklıdır
maçlarımızı izlemedikleri aşikar

posul61
14.02.2017, 17:36
Ersun Yanal Bu işi başarıcaktır bizim yapmamız gereken destek olmaktır. sonuna kadar destek olursak nerelere geliceğimiz hep birlikte göreceğiz
kendini ispatlamış her takımda ne oynattığı bilinen bize bile 3 kere geldi ve neler yapabilceğini bildimiz bir futbol sever olarak söylüyorum
macera aramaya gerek yok arkadaşlar destek olun destek

Oruç
14.02.2017, 19:27
kazanan adam haklıdır
maçlarımızı izlemedikleri aşikar

Sizin orayı okumadığınız aşikar. Sonuçtan çok oyun odaklı yorum yazmışlar. Girip okuması bedava.

castillo61
14.02.2017, 20:06
Sizin orayı okumadığınız aşikar. Sonuçtan çok oyun odaklı yorum yazmışlar. Girip okuması bedava.

her sayfayı okuyacak değilim
Yanal'dı Yalan oldu başlığında hiç de
oyunla ilgili yorum göremedim
başka başlıklarda varsa bilemem

demir
14.02.2017, 23:03
sapik zihniyet

maalesewf gercekler bunlar sewnol gunesın trabzonda kendı kurdugu bır tane kadro yok tamamı hazırlanmıs kadrolardı bjk ye gitti orasıda aynı sekılde hazır takımı 10 numara oynatıyor ama gel kur desek bılmıyorum ne yapar ama ben umitli değilim sahsen

Zurawski
15.02.2017, 01:37
Takım oldu havalarında herkes. Çok tehlikeli buluyorum. Halen yaptığımız aptallıkların acısını yeteri kadar çektiğimizi düşünmüyorum allah yüzümüze baktı da biraz düzlüğe çıktık.

Ben yine de sabıra ihtiyacımız var diyorum. İlk beraberlikte yerin dibine gömecek bir taraftar kitlesi olmayalım. Ne şişirelim ne yerin dibine sokalım. Ama kime diyorum ki bu sene şampiyon olabileceğimizi düşünenleri mi ararsın, 3. olmayı kabul etmeyenleri mi ararsın. Her maç hedef sonraki maç olmalı bu kadar basit.

ÖmürKaradeniz61
15.02.2017, 09:50
Tam şenol güneşlik kadro kuruyorsun hocam,Trabzonda bazı derinler ellerini ovuşturdular yenilmeni bekliyorlar haberin olsun.

İlker Yazıcıoğlu
15.02.2017, 10:03
Tam şenol güneşlik kadro kuruyorsun hocam,Trabzonda bazı derinler ellerini ovuşturdular yenilmeni bekliyorlar haberin olsun.
Havalarını alırlar...

Umarım tabi...

ccd6167
15.02.2017, 11:16
Dengeli futbolu bu seferde savunma futboluna geri geldi.. Ersun yanalı sürekli aynı taktik ve oyun anlayışıyla olduğu için eleştirdik.. Fakat bursa ve antep maçlaro gayet iyiydi.. Fakat osmanlı ve kasımpaşa maçlarında geri yaslanmaktansa takımı ileri çıkaramadı.. Hele osmanlı maçında rakip ataklara çözüm bulamadı.. Fakat 4 de 4 güzel.

Hoca sonunda neşter vurmasını bilmeli.. Aytaç zeki bu takıma bişi katamaz.. En azından sezon sonuna kadar yusuf yazıcı gibi birini daha kazanması şart

Hasanu
15.02.2017, 12:25
Bu takımın daha yolu var.

Hunk
15.02.2017, 13:14
maalesewf gercekler bunlar sewnol gunesın trabzonda kendı kurdugu bır tane kadro yok tamamı hazırlanmıs kadrolardı bjk ye gitti orasıda aynı sekılde hazır takımı 10 numara oynatıyor ama gel kur desek bılmıyorum ne yapar ama ben umitli değilim sahsen
ya dedigin diyelim dogru, kotumu? isterse 100 kisi kursun takimi, sampiyon olduktan sonra kim kurmus, kim yonetmis onemlimi?

isteyen istedigi kadar takim kursun, sampiyon olamadiktan sonra kim ne anladi bu isten? bende cok guzel takim kuruyorum FM de

İlkhan
15.02.2017, 15:25
derin Trabzona kalsa devre arası gönderilecekti. Derin merin artık işlemiyor. 13. de olsak Ersun hoca ile sistem oturacak yoksa 40 sene daha şampiyonluk beklersiniz.

BlackPanther
15.02.2017, 18:11
ya dedigin diyelim dogru, kotumu? isterse 100 kisi kursun takimi, sampiyon olduktan sonra kim kurmus, kim yonetmis onemlimi?

isteyen istedigi kadar takim kursun, sampiyon olamadiktan sonra kim ne anladi bu isten? bende cok guzel takim kuruyorum FM de

Ersun Yanalı sizlere yedirmeyeceğiz. Çok şükür Başkanda bizim gibi düşünüyor!!!

Ersun Hoca bu takımı şampiyon yapacak. Ha gelecek sezon ha ondan sonraki sezon!!!! İsterse 5 yıl sonra.

Hunk
15.02.2017, 21:02
Ersun Yanalı sizlere yedirmeyeceğiz. Çok şükür Başkanda bizim gibi düşünüyor!!!

Ersun Hoca bu takımı şampiyon yapacak. Ha gelecek sezon ha ondan sonraki sezon!!!! İsterse 5 yıl sonra.

Kime yedirmiyorsun kardesim? Bence Ersun Yanal en az 2 sene daha takimda kalmali. Zaten bir teknik direktorun filozofisini takima yansitmasi icin en az 1, 1.5 sene takimla zaman gecirmeli oldugunu dusunuyorum. Ayrica her zaman istikrardan yanayim. Sen simdi bilmeden etmeden saldirdin. Senden once ben Ersunun yanindayim.

Bu demek degilki dogrulari konusmayacam.

artvints
15.02.2017, 22:33
duran toplarda adam adama savunma yaptırıyordu ön direğe bir adam koyuyordu, kornerlerde sorun yaşadık ilk yarı. gördüğüm kadarıyla, alanı koruyan ön direğe yakın iki oyuncu daha yerleştirdi, adam alan karışık savunuyoruz duran topları, kalemizde tehlike yaşamadık, onur'da gelişme var. mesela webo gibi bir adamın kafasına top değmedi geçen hafta. çalışmak, gelişmek önemli.

BlackPanther
16.02.2017, 02:16
Kime yedirmiyorsun kardesim? Bence Ersun Yanal en az 2 sene daha takimda kalmali. Zaten bir teknik direktorun filozofisini takima yansitmasi icin en az 1, 1.5 sene takimla zaman gecirmeli oldugunu dusunuyorum. Ayrica her zaman istikrardan yanayim. Sen simdi bilmeden etmeden saldirdin. Senden once ben Ersunun yanindayim.

Bu demek degilki dogrulari konusmayacam.

O zaman yanlış algılamışım. Kusura bakma.

İstikrar şart.

selcuk
16.02.2017, 02:52
duran toplarda adam adama savunma yaptırıyordu ön direğe bir adam koyuyordu, kornerlerde sorun yaşadık ilk yarı. gördüğüm kadarıyla, alanı koruyan ön direğe yakın iki oyuncu daha yerleştirdi, adam alan karışık savunuyoruz duran topları, kalemizde tehlike yaşamadık, onur'da gelişme var. mesela webo gibi bir adamın kafasına top değmedi geçen hafta. çalışmak, gelişmek önemli.

dahada ordami kaldin

onur basligindada muslera cikip aliyor ortalari diyordun, sadece kayseriden 2 tane öndirekten yedi

adami nazar ettin, toplamda 12 kafa golu yedi bu sezon :D

realiteye döniyim

bu isler takim oyunu, kaleci icinde özgüven meselesi (öndirek haric, orasi intihar)
sen onur ortalarda zayif derkende onur koca yari sadece 3 kafa golü yemisdi ve böylece avrupanin en az kafa golu yiyen takimlarindaniz.

selcuk
16.02.2017, 13:48
hoca twitterda ufak bi come back yapti

Ersun Yanal@ersunyanal (https://twitter.com/ersunyanal)

An itibariyle...Manzaram ...https://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/2764.pnghttps://abs.twimg.com/emoji/v2/72x72/1f499.png

https://pbs.twimg.com/media/C4x91EoWcAA7bAq.jpg

Mert Acar
16.02.2017, 13:50
Ersun hocaya destek olup,motivasyonunu artırmak,aidiyet duygusunu artırmak bizim görevimiz...
Destek olmaya devam..

Ozan Yılmaz
16.02.2017, 13:55
şu mutluluk(!) twitini kaldırmış sanırım, göremedim.

artık tekrar takibe alabilirim kendisini, teşekkürler.

Yasin Altuntas
16.02.2017, 14:06
şu mutluluk(!) twitini kaldırmış sanırım, göremedim.

artık tekrar takibe alabilirim kendisini, teşekkürler.

Yok duruyor hala..

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Ozan Yılmaz
16.02.2017, 14:13
Yok duruyor hala..

tekrar baktım yine göremedim?

Yiğit SARI
16.02.2017, 14:36
Hoca döktürmüş güzel fotoğraf. Keşke yanlamasına çekse bi de :D

https://twitter.com/ersunyanal/status/832178383698157568

Fatih Çelik
16.02.2017, 14:44
Hoca döktürmüş güzel fotoğraf. Keşke yanlamasına çekse bi de :D

https://twitter.com/ersunyanal/status/832178383698157568

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRUOlQDw6-CxiMRtMtqgdELfJ3s5Nyqi0hkPdBa5hdImit1TAv1WZubaVyY

castillo61
16.02.2017, 15:57
imla hatası yapan hoca istemiyorum

Ersun istifa :d

Soner Albayrak
16.02.2017, 18:29
Twitter paylaşımı iyiye işaret. Galiba artık hoca takımı ve şehri benimsemeye başlamış.

TSKara61
16.02.2017, 18:46
Tamam, takim iyi bir baslangic yapti. Ama taraftarindan tut, medyasina kadar abartmaya ne kadar bayiliyoruz.

4'te 4 yaptik. Sampiyon Olmadik. Ilk 4, Ilk 3'e girmedik.

makif61
18.02.2017, 22:11
5 haftada kelle isteyen taraftardan ve yerel medyadan kendimizi kurtarsak adam iş yapacak. Hele Muharrem Usta varken başarılı olmamasına imkan yok. Zor zamanlarda da istifa etmesin diyenlerdenim. Ersun Yanal-Muharrem Usta ikilisi 3 sene birlikte çalışsınlar ancak şike durdurur bizi.
Başarı için gerekenler net hocam;

İyi Başkan
İyi Teknik Direktör

Gerisi zaten geliyor. Sonuna kadar bu yönetime ve hocaya desteğe devam. Cahil bir başkan ve yönetime tekrardan bu kulüp teslim edilemez.

Güzel günler göreceğiz inşallah.

Sefaenes
19.02.2017, 04:57
Yanal inatları yüzünden puanlar kaybetmesek belki başka yerdeydik. Mehmet ekici kadro dışı olmasa asla yazıcı ya şans vermeyecekti. İnşallah yine de başarılı olur

makif61
19.02.2017, 20:16
Tamam, takim iyi bir baslangic yapti. Ama taraftarindan tut, medyasina kadar abartmaya ne kadar bayiliyoruz.

4'te 4 yaptik. Sampiyon Olmadik. Ilk 4, Ilk 3'e girmedik.

Ulan en son 6 sene önce bu şekilde seri galibiyet almışın, ne içiyorsunuz siz anlamıyorum ben. Şimdi Ersun yanal konusunda tükürdüğünüzü yalamamak için yazdığınız yorumları şaşkınlıklar içerisinde izliyorum))

Tuğrul
20.02.2017, 22:18
Enerjiyi biraz daha ekonomik kullanan takım olmalıyız.

İlk 35 dakikada fütursuzca yapılan baskıdan ötürü 2. yarıda arabada benzin kalmadı.

Onazi ve Okay 60'dan sonra pert oldu.

Oyunu daha bloklar halinde oynamalıyız. Atıyorum önde yapılan pres etkili olmalı. Savunmaya geri dönüşe mahal bırakmamalı.

Pas sayısı, set oyunları daha işler hale getirilerek. Pek fazla yorulmaya fırsat vermeyerek oyun içinde aktif dinlenme sağlanmalı.

artvints
20.02.2017, 22:24
biraz ezbere değişiklik yaptı. karambolden atacağı bir gole bel bağladı ama topun oraya gelişi zahmetliydi, onu bozacak hamleler geldi. klasik kapana takımı açma maçı değildi. çok geniş alanda kaldık çünkü sahamıza baskıya geldi alanya.

DeAgLeMaNyAq
20.02.2017, 22:26
Takımdaki fiziksel düşüşün sebebi sorgulanmalı. Ama hep söylediğim gibi olaya skor odaklı baktığımızdan Ersun Yanal yine eleştiri yağmuruna tutuluyor. Susiç devre bitmeden 2 oyuncuyu değiştirip maçı beraberlikle bitirdiği için kahraman ilan ediliyor. Yakalanan fırsatları kaçırmayıp 5-0 galip gelseydik bu sefer de Ersun Yanal farkı denilecekti...

Yiğit SARI
20.02.2017, 22:32
Hocam şöyle bi sıkıntı var hiç bir zaman değiştirdiğin mevki yerine aynı mevki oyuncu sokmuyorsun sanırım soktuğun oyunculara da şunu şunu yapcaksın da demiyorsun ne zaman oyuncu değişsen takımım şablonu kayıyor rastgeleleşiyor bunu çözmeliyiz. Onun dışında ilk 30 dakikdaki oyunu sonraya taşıyamamamız taktiksel değil psikolojik bir durumdu o kadar kaçırılmaz. Maç rahata erecekken yok istemiyoruz stres çekelim dedik.

selcuk
20.02.2017, 22:48
Ersun Yanal: ''Doğru yoldayız ve doğru işler yapıyoruz. Yarışa 200 metre geriden başlayan bir takım gibiyiz.''

güzel özet

Cengiz Çubukcu
20.02.2017, 23:18
Castilloyu çıkarıp yerine beroyu almak yerine yusuf erdoğan değişikliği yapmamak hangi aklın ürünü Ya da yazıcıyı çıkarıp beroyu değil de ndoye'yu oyuna sokmak !!

sasone
20.02.2017, 23:24
Kenardan oyuna akıl katacak,oyunu yönlendirecek oyuncusu olmadığı için fazla da bir şey diyemiyorum ama Abdülkadir Ömür'ü kullanabilse,fark yaratan bir oyuncumuz olabilir.

Hunk
20.02.2017, 23:24
Dam doy nedir abi

Yavuz Hasan
21.02.2017, 00:43
ersun hocaya sabır dedik gömlek değiştirir gibi hoca değiştirmenin faydası olmayacağını söyledik sabredersek hocaya sahip çıkarsak her şeyin daha iyi olacağını söyledik şükür ki haklı çıktık

oyun güzel oyuncular güzel skor bugünlük olmadı ama umut verdi çok farklı olabilirdi nasip meselesi olmayınca olmuyor

değişiklikler damdoy beklene bir değişiklikdi akbaş plansız oldu o olmasa muhtemelen medjani onazi değişikliği olurdu castillo yusuf değişikliği yapar diye düşünüyordum ama olmadı olmaması daha iyi yusuf efendi bu takımın garanti olmadığını sonradan oyuna girmenin bile elden gittiğini görsün sanmıyorum ama belki aklı başına gelir

BlackPanther
24.02.2017, 19:17
Burada MRA yı ve osmanlıyı öven ve Ersun Yanalı eleştiren sözde Trabzonspor taraftarları şöyle bi yana alalım.

Lütfen teknik direktörümüz hakkında bir daha negatif yorum yapmayın. Çünkü hakkınız yok.

Bana anlatın. MRA ne futbolu oynatıyor? Yunan takımı bile adamı kolayca çözdü. Geriye yaslan ve MRA nın takımını izle. Çünkü ne pas atabiliyorlar nede atak geliştire biliyorlar.

Deniz Telci
24.02.2017, 19:34
Galip gelirse 61. galibiyeti alacakmış. Bu durum inşallah hayırlı olur. :alkış:

cınar#7
25.02.2017, 20:49
Yaptığı ve zamanında yapmadığı değişikliklerle yine maçın önüne geçti. Medjani ön libero ısrarı 45 dakikayı bitirdi. Bos alan varken Yusuf neden dusunulmez, Zeki Yavru değişikliği nedir? Beraberliği korumak için geriye yaslanacak takım mı olduk??

Uğur Ö.
25.02.2017, 20:53
Yahu Yusuf veya Castilloluk maçta gittin birini hiç almadın diğerii 70 te çıkardın. Hocam Alanya maçına birşey demiyorum ancak bu maçın resmen içine ettin.

cınar#7
25.02.2017, 20:54
Beraberlik bitmesini istedi bu çok net, nasıl bir amaç uğruna anlamak mumkun değil...son pozisyonda hiç gitmeseydik ileri hocam?? Adı uzerinde son pozisyon yani ertesinde hakem maçı bitirecek ama yok gitmeyin ileriye???

artvints
25.02.2017, 20:54
aytaç değişikliği doğruydu. yusuf'u almamasının sebebi vardır, osmanlı maçında yaptığı hatalar yüzünden terbiye ediyor olabilir. onun dışında çok bir alternatif yok. abdülkadir'i alması lazım artık kadroya.

Arda'
25.02.2017, 20:55
Defalarca söyledim yine söylüyorum Ersun Yanal oyuna müdahale konusunda ligin en kötüsü. Saffet Susic geçen hafta 41. dakikada 2 oyuncu değiştirerek 1 puanı aldı adamlar pozisyon vermedi o değişikliklerden sonra acı ama gerçek

Ogün'
25.02.2017, 20:58
Skoru korumak için yaptığın değişikliklerle(ki skor 1-1)daha çok pozisyon veriyoruz.Takım rüzgarı arkasına almış çift forvet dene ne bileyim çok bir faydası olmayacağını bilsem de Yusuf Erdoğan'ı al hücumsal hamleler yap Bero değişikliği de koşar mücadele eder diye yapılmış bir değişiklik Zeki'nin girmesi tam bir facia zaten.

DeAgLeMaNyAq
25.02.2017, 21:10
Devre arasındaki yüklemelerin etkisi geçmiş gibi duruyor. Son 3 maçtır 70'den sonra defansa çekilen ve bir türlü ileri çıkamayan bir Trabzonspor var...

artvints
25.02.2017, 21:14
oyunu okusan ne olur ki, kimi sokacaksın oyuna. istediğin kadar oku oyunu. kaddouri veya diğer torino'lu futbolcu alınsa, cacares gelmiş olsa bu konuda daha rahat eleştirebiliriz ki oyuncu değiştirme konusu kolay eleştiri mecrası. takımı hazırlamak oyunculara hükmedebilmek gibi çok daha önemli konular var. daha geçen hafta söyledi. çalışmadığımız varyasyonları sözle yapmaya çalışmak bana gerçekçi gelmiyor diye açıklama yaptı. bu da zaman meselesi.

yedekte hadi oyuna girsin diyebileceğin bir oyuncu yok.

Mert Oğuzlu61
25.02.2017, 21:27
1- Bero kanat değil orta saha
2- Medjani ve Aytaç ''şartlar ne olursa olsun'' bu takımda orta saha OY NA YA MAZ LAR
3- Oyuna kanat oyuncusu sokacaksan kulübede Yusuf var, Yusuf Erdoğan mı Bero mu ? 30 maçtır Bero yu kanat oynattın eline ne geçti, var mı bir gelişme ? Kulübeden bakınca Yattara gibi mi gözüküyor, gözlerinde mi problem var ? Sayende adam taraftardan küfür yiyor şu an.

Alanya maçından beri yazıyoruz şuraya, Medjani veya Aytaç ın orta saha oynadığı takım anormal şartlar oluşmadıkça maç kazanamaz. Okay veya Onazi yoksa Bero oynar, Abdüş oynar, biraz zorlasak Yazıcı oynar ama Aytaç ve Medjani oynayamaz. Oynarlarsa da böyle olur. Korkma koy oynat Abdüş ü Bero yu, Aytaç ve Medjani den kötü oynamazlar merak etme. İkisi de orjinal merkez orta saha.

Elinde olmasa yok diyeceğim hak vereceğim. Adam varını yok ediyor ona sinir oluyorum. Şenol Güneş işte bu yüzden büyük hoca.

Deniz Telci
25.02.2017, 21:28
Yapacağı değişikliğe başka adam bulamayınca ne yapsın yani? Yedeklerde ''süper yedek'' derecesinde bir oyuncumuz yok bence.

Fatih Çelik
25.02.2017, 21:29
Önünde iki seçenek vardı o garanti olanı seçmeye çalıştı. Deplasmanda anlayışla karşılıyorum bu sezonluk. Zaten yapacağı pek hamle yoktu.

Tuğrul
25.02.2017, 21:30
- Fizik gücümüzü, tempomuzu ekonomik kullanamadımız için 2 maçtır 70'den sonra oyundan düşüyoruz

- İleri uç 70'te oyundan düştü. 75'de iki diri oyuncu almalıydın. Geç kalındı.

- Medjani'nin transfer edilmesi rezaletti. Fakat onu orta sahada oynatarak bu rezaletin bütün damarlara yayılmasını sağladın.

- Mağlup durumdayken ilk defa telaş etmeden, iyi tepki verdik. Bu gelecek için olumlu bir sinyal oldu.

Yavuz Hasan
25.02.2017, 22:49
Ben hala daha sabır diyorum kulübede oyuna etki edecek adam yok 3 transferle takımın rengi değişti ama kulube boş

Bugün için eleştirecek tek nokta son pozisyonda kimsenin ceza sahasına gitmemesi oldu onur dahi oraya yıgmalıydı takımı

Şu dakikadan sonra Avrupa da hayal olduğuna göre lig bizim için bittiğine göre transfere ve Yusuf u geliştirmeye ve Abdülkadirı bu takıma monte etmeye odaklanmalı

tsukru61
26.02.2017, 02:19
En geç 70. dakikada Yusuf ve Castillo değişmeliydi. Anladığım kadarı ile beraberliğe sığınıp Ersun'a laf ettirmek istemeyenler var. Peki Konya üzerimize çullandığı dakikalarda bir gol yemiş olsaydık...
Bence Ersun bu maç saç baş yoldurdu.

Bir de takımın inanılmaz top kaybı var. Her topu acemice rakibe veriyoruz. Kaptırılan her top yürekleri ağıza getirir cinsten pozisyona dönüşüyor.

Sefa
26.02.2017, 03:22
Oyun okuma ve değişiklik konusunda bir gram umut vermiyor Hoca..

Yiğit Gayretli
27.02.2017, 11:08
Sorun şu ki bir alternatif planı yok. Elindeki kadroyla "şunu da yapabilirim" diye düşünmemiş hiç...

Resmen kargadan başka kuş tanımıyor. Mevcut düzende 3 puan alamıyorsa, 1 puan almaya çalışıyor. 3 puan aldıracak bir alternatif üretmek gibi dert edinmemiş. Oyuncu tercihlerine de bu gözle bakmak lazım.

Aynı sistemi bozmadan uyumlu/uyumsuz oyuncuları değiştiriyor sadece.

İ. SARAL
27.02.2017, 13:24
Kazanan takımı bozmayacaktı.

bahadır2561
27.02.2017, 13:47
Zeki hamlesini yakıştıramadım

BlackPanther
28.02.2017, 19:16
Defalarca söyledim yine söylüyorum Ersun Yanal oyuna müdahale konusunda ligin en kötüsü. Saffet Susic geçen hafta 41. dakikada 2 oyuncu değiştirerek 1 puanı aldı adamlar pozisyon vermedi o değişikliklerden sonra acı ama gerçek

Saffet Susic mi 1 puanı aldı yoksa Rodallega mı aldı?

Bence Rodallega Alanya için maçın yıldızıydı.

bahadır2561
01.03.2017, 12:29

41. dakikada 4-1 filan olmadığına şükretsin

Şanssızlık ve beceriksizlik sonucu ortaya çıktı 0-0'lık skor

artvints
01.03.2017, 12:36
en yüksek tempoda futbol oynayan takım biziz şu anda ligde. sürekli oyunu hızlandırmaya çalışıyoruz. bunu dengeleyecek, pasla savunma yapacak, temponun düştüğü yerleri kontrol edebilecek iyi pas yapabilen top tutabilen bir kaç oyuncuyla daha olgun bir takım olabiliriz.

Yiğit Gayretli
01.03.2017, 12:46
Sorun şu ki bir alternatif planı yok. Elindeki kadroyla "şunu da yapabilirim" diye düşünmemiş hiç...

Resmen kargadan başka kuş tanımıyor. Mevcut düzende 3 puan alamıyorsa, 1 puan almaya çalışıyor. 3 puan aldıracak bir alternatif üretmek gibi dert edinmemiş. Oyuncu tercihlerine de bu gözle bakmak lazım.

Aynı sistemi bozmadan uyumlu/uyumsuz oyuncuları değiştiriyor sadece.

oyunu okusan ne olur ki, kimi sokacaksın oyuna. istediğin kadar oku oyunu. kaddouri veya diğer torino'lu futbolcu alınsa, cacares gelmiş olsa bu konuda daha rahat eleştirebiliriz ki oyuncu değiştirme konusu kolay eleştiri mecrası. takımı hazırlamak oyunculara hükmedebilmek gibi çok daha önemli konular var. daha geçen hafta söyledi. çalışmadığımız varyasyonları sözle yapmaya çalışmak bana gerçekçi gelmiyor diye açıklama yaptı. bu da zaman meselesi.

yedekte hadi oyuna girsin diyebileceğin bir oyuncu yok.

Bu mesajı yeni okuyorum... "Alternatif plan" eleştirimde haklılık payı olduğunu doğrular bir açıklama olmuş...

DeAgLeMaNyAq
03.03.2017, 22:19
Hem Aytaç hem Zeki olmaz hocam. Normal şartlarda ikisi de olmaz ama hadi biri oldu diğeri olmaz. Terk farkla skor avantajı elindeyse, rakip de üzerine gelmeye çalışıyorsa oyuna girecek tek oyuncu beğensek de beğenmesek de Yusuf'tur...

artvints
03.03.2017, 22:25
Hem Aytaç hem Zeki olmaz hocam. Normal şartlarda ikisi de olmaz ama hadi biri oldu diğeri olmaz. Terk farkla skor avantajı elindeyse, rakip de üzerine gelmeye çalışıyorsa oyuna girecek tek oyuncu beğensek de beğenmesek de Yusuf'tur...
onunla ilgili terbiye etme durumu var çok net belli. oyuncuları hizaya getirmek daha önemli. en azından bu tip durumda puan kaybedene kadar devam eder böyle. antremanda birşeyler görmesi lazım.

artvints
03.03.2017, 22:28
takım en yüksek seviyesiyle sahada yer alıyor. herkes dikkatli, oyun disiplinine sadık, bütün güçleriyle geri dönüyorlar hücuma çıkıyorlar. benim için önemli olan bu. böyle olunca ne eksik, hangi oyuncu ne kadar eksik çok net gözüküyor. bu sıkıntıları geçen senelerde çok yaşadık. kim ne kadar oynayabilir, ne kadar performansını sürdürebilir çok belirsizdi. herkes bir iyi bir kötü gözüküyordu.

zafer6161
03.03.2017, 22:55
Yusuf e.ni sildi galiba.aslında son bölümlerde tam onun maçları.

jairzinho
03.03.2017, 23:09
aytaç yerine her türlü zekiyi kullanırım dm pozisyonunda.

yusuf erdoğana da süre verilmeli.net

kimin yerine? castillo yorulursa yusuf girer aga.aytaç değil

Soner Albayrak
03.03.2017, 23:21
İlk başlarda kafasının karışık olduğunu biliyordum.

Artık kulübe karşı bir aidiyet hissediyor diye düşünüyorum. Bu takıma da yansıdı.

İyi veya kötü, beğenir veya beğenmezsiniz, artık hoca ve yönetim istikrarını yakalamamız lazım.

3-4 sezon takımın başında kalsın.

Bilall61
03.03.2017, 23:40
Oyuncu değişikliklerinde verdiği mesajlar çok net.

Aytaç'ı oyuna alarak daha fazla topa hakim olurum,topu ayağımda tutarım diye düşündü.
Zeki ile orta sahanın direncini artırıp,orta sahayı sertleştiririm diye düşündü.
N'doye ile topu ileride tutup rakibi olabildiğince ceza sahama uzak tutayım diye düşündü.
Castillo'yu ilk oyuncu değişikliğinde çıkarması oyun içindeki dağınık görüntüsünden memnun olmadığının dışavurumuydu.

artvints
03.03.2017, 23:42
Oyuncu değişikliklerinde verdiği mesajlar çok net.

Aytaç'ı oyuna alarak daha fazla topa hakim olurum,topu ayağımda tutarım diye düşündü.
Zeki ile orta sahanın direncini artırıp,orta sahayı sertleştiririm diye düşündü.
N'doye ile topu ileride tutup rakibi olabildiğince ceza sahama uzak tutayım diye düşündü.
Castillo'yu ilk oyuncu değişikliğinde çıkarması oyun içindeki dağınık görüntüsünden memnun olmadığının dışavurumuydu.
yusuf ve bero'yu yine dağınık görüntüleri nedeniyle almamasını ekleyebiliriz.

Bilall61
03.03.2017, 23:46
yusuf ve bero'yu yine dağınık görüntüleri nedeniyle almamasını ekleyebiliriz.

Aynen öyle.

Bir de kardeşim Barış Yurduseven Bero'un menajeriyle konuşmuş.Menajeri,Bero 6-8 numara oyuncusu kanatta ne işi var demiş kendisine.

ilelebeTS
04.03.2017, 00:20
hocanın oyuna aldıklarına bişe demem çünkü bero-y.erdogan varken zeki giriyorsa suç hocada değil o oyunculardadır. ama hocanın ilk değişikliği yazıcı olmalıydı ikincisi de ayakta durmaya mecali kalmayan okay, castillo en son çıkardı.

Samet Yildirim
04.03.2017, 01:28
Hocam gözünü seviyim rakip acilacak ve sen gidiyorsun castillo yu oyundan aliyorsun...

olmaz...

Yavuz KÜÇÜK
04.03.2017, 04:44
Hocam o nasıl bi gol sevinci süpersin :D.

Ozan Yılmaz
04.03.2017, 13:15
Her maç ezbere ilk çıkan oyuncu neden castillo oluyor?
Özellikle öne geçtiğimiz maçlarda böyle hızlı ve yetenekli bir kontracı oyuncumuz varken bunu hiç kullanmıyor oluşumuz garip değil mi?

Erdinç Barutçu
04.03.2017, 13:45
Hocanın şu geri pas mevzusuna bir çözüm bulması gerekiyor bence. Son maçta Onur resmen hem stoper hem de kaleci olarak görev yaptı.

Faruk BERBER
04.03.2017, 13:46
Hocanın şu geri pas mevzusuna bir çözüm bulması gerekiyor bence. Son maçta Onur resmen hem stoper hem de kaleci olarak görev yaptı.

Onur da bu konuda bir şey yapmalı artık, ayağı cidden epey kötü. Gelen çoğu topu taca atıyor neredeyse.

Sercan Keleş
04.03.2017, 13:52
Onur da bu konuda bir şey yapmalı artık, ayağı cidden epey kötü. Gelen çoğu topu taca atıyor neredeyse.
Açık söylemek gerekirse taca atması çok iyi. Biraz ileri taca atsın sorun değil.

Futbolun doğasında var bu. Hem ayağı çok düzgün hem de seri refleksleri olan kaleci bulmak çok zor. Onur ile birlikte Karcemas var mesela. Çok benzer özelliklere sahipler. Bu kalecilerin ayağı maalesef futbolun doğası gereği düzgün değil. Ayağı düzgün hem de bu reflekslere sahip olan kaleciler zaten çok büyük takımlarda oynarlar.

Erdinç Barutçu
04.03.2017, 13:57
Açık söylemek gerekirse taca atması çok iyi. Biraz ileri taca atsın sorun değil.

Futbolun doğasında var bu. Hem ayağı çok düzgün hem de seri refleksleri olan kaleci bulmak çok zor. Onur ile birlikte Karcemas var mesela. Çok benzer özelliklere sahipler. Bu kalecilerin ayağı maalesef futbolun doğası gereği düzgün değil. Ayağı düzgün hem de bu reflekslere sahip olan kaleciler zaten çok büyük takımlarda oynarlar.
Bu siyah puntolarla yazılanları okuyamadım gözümün retinası yandı...... Yani ne demek? Trabzonspor "çok büyük takım değil mi" demek istiyorsun.... Çabuk başı vurula :D

Sercan Keleş
04.03.2017, 14:02
Bu siyah puntolarla yazılanları okuyamadım gözümün retinası yandı...... Yani ne demek? Trabzonspor "çok büyük takım değil mi" demek istiyorsun.... Çabuk başı vurula :D

Real, Barça, Manu seviyesinde demek istedim abi :D

Oradaki çok kelimesi o anlama geliyor. Yani Trabzonspor büyük takım ama çok büyük bir takım değil :D Dünya klasmanında. Orada eğer ki büyük takımlarda oynarlar deseydim düzeltirdim :D

Erdinç Barutçu
04.03.2017, 14:07
Oradaki çok kelimesi o anlama geliyor. Yani Trabzonspor büyük takım ama çok büyük bir takım değil :D Dünya klasmanında. Orada eğer ki büyük takımlarda oynarlar deseydim düzeltirdim :D
Sen varya topçu olsaymışsın her takımda oynarmışsın valla :D Gittiği her takıma " burada futbolu bırakmak istiyorum" diyen bir forvet :D

Erdinç Barutçu
04.03.2017, 14:12
Bu Sercan Keleş hakkında derin bilgilere ulaştım. Ellemeyin uşağı. Tedavisi devam ediyormuş. aptığı büyük yalnıştan dönmüş. İlaçları kullanmaya devam :D

Sercan Keleş
04.03.2017, 14:13
Bu @Sercan Keleş (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=39909) hakkında derin bilgilere ulaştım. Ellemeyin uşağı. Tedavisi devam ediyormuş. aptığı büyük yalnıştan dönmüş. İlaçları kullanmaya devam :D
Eyvallah abi :D Sağolasın bilgiler gizli

U.Sadıkoğlu
04.03.2017, 14:36
Ersun Yanal düşmanları nerdesiniz???

castillo61
04.03.2017, 15:03
Ersun Yanal düşmanları nerdesiniz???
https://33.media.tumblr.com/b1645dae6d088b206a96ecb99716b409/tumblr_inline_nxsnvw0iqE1t09k6m_500.gif

vasat bir hoca
50. yılımızı hiç edecek

Arda'
04.03.2017, 15:13
Ersun Yanal düşmanı değilim ama kendisinin oyuna müdahale konusunda kötü bir hoca olduğu konusundaki fikrim sabittir dünkü maçta da gördük.

ÖmürKaradeniz61
04.03.2017, 15:49
O konuda kimse suçlu değil,Durica geriden oyun kurabildiği için Onura top atmıyordu hep dikine,kanatlara oyunu açıyordu.Son iki maçta Onura verdiğimiz geri pası Durica 20 maçta vermemiştir o yüzden bunda hocaya suç bulmamak lazım Uğur ve Medjani gibi ayağı olmayan oyuncular sıkışınca mecburen Onura dönüyor.

bahadır2561
05.03.2017, 00:55
Zeki hamlesine anlam veremedim

Ozan Yılmaz
05.03.2017, 14:04
Zeki hamlesine anlam veremedim
Zeki yerine a.ömür girse son çeyreklerde daha faydalı olabilir aslında.

artvints
05.03.2017, 16:39
sezonun ilk yarısında bu takım hücum oynamaz diye çok eleştirildi ama o sırada genetik kodluyordu. yapılamayan eksik kalan transferleri de son derece anlayışlı karşıladı, fazla dışarı yansıtmadı, yerel basın dedikodularını hariç tutarsak. oyuncularını yönetimi medyanın önüne atmadı. çok zorlu bir süreç geçirdi arada ufak sızlanmaları oldu ama o sonuçlardan sonra basın karşısında konuşmak hiç kolay değildi.

şimdi kazanmaya başladık hala aynı sakinlikle uzun dönem projeden bahsediyor, sezonun içine sıkışıp üst sıraları kovalama gibi yakın ve kısır bir hedef yok. uzaklara baktığını, özellikle iç sahada çok dominant bir takımın hayalini kurduğunu görebiliyorum. bu vizyon yönetim ve hoca tarafından çizilmiş olmasaydı, çıkan fırtınalarda sağa sola savrulmuştuk. iho döneminde çok net gördük bunu.

ilk yarıda kadroya göre akıllı oynuyor denen fener'in durumu ortada, winner takım gs son 5 yıldır sonuçlara teslim ola ola dibe vurdu. ersun hoca da elinde zeki yavru, akbaş ile oyun oturtmaya çalışıyordu. bu konuda sezonun başından beri ısrar etmiş olmasa asla bu hızlı geçişi yapamazdık. bir anda bu değişimin yaşanması mümkün değil. trabzonspor şuan kendine yakışan tempolu futbolu oynamaya çalışıyor, futbolcu kalitesi ne olursa olsun. kalite arttıkça da daha iyi olacak ve oyun planı konusunda kafamız karışık olmayacak, sağlam temeller atmış olacağız.

Tuğrul
06.03.2017, 23:31
Takımda toplu, topsuz sprinter, dripling yapabilen yegane oyuncu Castillo.

70-75 gibi onun değil diğer oyuncuların çıkması faydamıza olur.

Yusuf Yazıcı-Rodellega gibi.

Takıma yapılan takviyeler ile oyun felsefesini takımın içine sindirmiş.

Görsel zevki, iştahı iyi bir oyun izletiyor.

Geçen hafta ön libero'da Medjani'yi oynatmayıp, Aytaç'ı 11'de değerlendirse sonuç lehimize olabilirdi.

Önümüzdeki sezon bu tür hataların telafisi olamaz.

Pozisyon zenginliğimiz umut verici ama savunma ve hücum hattı arasındaki pas bağlantısı istenen seviyede değil.

Pas oyununda savunmadan, ortaya, merkezden dikine yahut çizgiden diğer kanada daha hızlı geçirmeliyiz.

Konya maçında da gördük ki bizi kontra yapmaya mahkum eden takımlar karşısında geçiş hücumlarını iyi yapamıyoruz.

Kadro zaafiyetinden, yorgunluktan dem vurabilir.

Fakat geride topun arkasında beklemeyi, hızlı akınlar yapmayı öğrenmeliyiz.

Topsuz oyunda. Almanların gegenpressing dediği pas arası yapıp, ani hücumlar yapmada tehdit yaratırsak gerisi gelecektir.

Hep oyunu forse ederek olmaz.

Biraz da arka alan dinlenmek, gücümüzü ekonomik kullanmayı becerebilmeliyiz.

artvints
06.03.2017, 23:38
Takımda toplu, topsuz sprinter, dripling yapabilen yegane oyuncu Castillo.

70-75 gibi onun değil diğer oyuncuların çıkması faydamıza olur.

Yusuf Yazıcı-Rodellega gibi.

Takıma yapılan takviyeler ile oyun felsefesini takımın içine sindirmiş.

Görsel zevki, iştahı iyi bir oyun izletiyor.

Geçen hafta ön libero'da Medjani'yi oynatmayıp, Aytaç'ı 11'de değerlendirse sonuç lehimize olabilirdi.

Önümüzdeki sezon bu tür hataların telafisi olamaz.

Pozisyon zenginliğimiz umut verici ama savunma ve hücum hattı arasındaki pas bağlantısı istenen seviyede değil.

Pas oyununda savunmadan, ortaya, merkezden dikine yahut çizgiden diğer kanada daha hızlı geçirmeliyiz.

Konya maçında da gördük ki bizi kontra yapmaya mahkum eden takımlar karşısında geçiş hücumlarını iyi yapamıyoruz.

Kadro zaafiyetinden, yorgunluktan dem vurabilir.

Fakat geride topun arkasında beklemeyi, hızlı akınlar yapmayı öğrenmeliyiz.

Topsuz oyunda. Almanların gegenpressing dediği pas arası yapıp, ani hücumlar yapmada tehdit yaratırsak gerisi gelecektir.

Hep oyunu forse ederek olmaz.

Biraz da arka alan dinlenmek, gücümüzü ekonomik kullanmayı becerebilmeliyiz.
çoğu atağımız rakipten kaptığımız toplarla hızlı hücum yaparak oluyor. geçişlerde oyuncu yeteneği yetmiyor bazen. set hücumu pek yapmıyoruz, presle top kapıp hızlı şekilde bitirmeye çalışıyoruz. oyunu sete döndürüp top tutacak oyuncular da yok zaten. seri şekilde pas yapıp sağdan sola oyunu çevirmiyoruz. sürekli dikine oynamaya çalışan bir takım var.

Tuğrul
06.03.2017, 23:56
çoğu atağımız rakipten kaptığımız toplarla hızlı hücum yaparak oluyor. geçişlerde oyuncu yeteneği yetmiyor bazen. set hücumu pek yapmıyoruz, presle top kapıp hızlı şekilde bitirmeye çalışıyoruz. oyunu sete döndürüp top tutacak oyuncular da yok zaten. seri şekilde pas yapıp sağdan sola oyunu çevirmiyoruz. sürekli dikine oynamaya çalışan bir takım var.
Genel anlamda rakip takım topun arkasında bekliyor.

Ersun hocanın da oyun mantalitesi.

Oyun hakimiyetini rakibine hissettirmek, oyuna hükmetmek üstüne kurulu.

Elbette dediğin gibi pozisyonlarımızın çoğu ikinci bölgede karşılanan toplarla oluyor.

Ama oyunu hep ikinci ve üçüncü bölgede oynuyoruz.

Benim istediğim şey ise Klopp, Heynckes ve Simeone gibi.

Alan savunması yaparak rakibi bekleyip, kazanılan top ile 3-4 pas yapıp gol pozisyonu üretmektir.

https://www.youtube.com/watch?v=5QRWryN3okY

Gegenpressing sistemini oturtmak lazım.

Şanlı SanMarino
07.03.2017, 02:35
Hoca gayet formda ve ligin üzerinde.

DeAgLeMaNyAq
13.03.2017, 22:15
Oyuncu değişiklikleri bazen şans işidir. 10 maç N'Doye'u oyuna alırsın gol atamaz kötü hoca olursun, 1 maç alırsın 2 gol atar maçı çözen adam olarak anılırsın. Yine de 60-70'i beklemeden devre arasında değişiklik yapması önemliydi...

U.Sadıkoğlu
13.03.2017, 22:30
Ersun Yanal diyorum gidiyorum :D

Faruk BERBER
13.03.2017, 22:40
Tebriklere devam ediyorum, varol hocam.

Oruç
13.03.2017, 22:40
Oyuncu değişikliğiyle maç alamıyordu. Aldı.

hyasin61
14.03.2017, 07:47
Helal olsun hoca boyle devam insallah..

Yiğit Gayretli
14.03.2017, 08:22
Uzun zaman sonra yapması gereken müdahaleyi gecikmeksizin yaptı. Bu da maçın dönmesine vesile oldu.

Umarım bu konsantrasyonu artarak devam eder.

Uğur Kalyoncu
14.03.2017, 08:33
Hocanin yanlis tercihleri oldu buna biz de kizdik ama biz inaniyor guveniyorduk hep destek olduk..

Hocanin kökünü kazimaya calisanlar simdi ön safta dursunlar da görelim.

Neymis akli burada degilmismis..Senin aklına uyup hocayi gonderseydik ne olacakti bilmiyorum. .

Güveniyoruz inanıyoruz hocalar hatalar elbette olacaktir..Yuzunuzdeki gulucuk hic eksik olmasin insallah..

Not : Normalde de Ersuna da ayilip bayilmam ama söz konusu objektif olmak ve Trabzonspor ise sonuna kadar destek oluruz.

M.S.SOFU
14.03.2017, 08:43
Helal hocam

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BERBATOV61
14.03.2017, 08:45
Hocanin yanlis tercihleri oldu buna biz de kizdik ama biz inaniyor guveniyorduk hep destek olduk..

Hocanin kökünü kazimaya calisanlar simdi ön safta dursunlar da görelim.

Neymis akli burada degilmismis..Senin aklına uyup hocayi gonderseydik ne olacakti bilmiyorum. .

Güveniyoruz inanıyoruz hocalar hatalar elbette olacaktir..Yuzunuzdeki gulucuk hic eksik olmasin insallah..

Not : Normalde de Ersuna da ayilip bayilmam ama söz konusu objektif olmak ve Trabzonspor ise sonuna kadar destek oluruz.
ilk yarıdaki takımı kuranda oynatan da ersun yanaldı insanları tahrik etmeyin ilk yarıdaki ersunla ikinci yarıdaki ersunun farkını görememeniz sizin sorununuz bence. Ersunun istafasını da halen daha heyecanla bekliyorum 20 haftadır takıma ilk defa + değer katan bir hareket yapan hocanın istifasını beklemekte hakkım. Asıl ersunu istememe sebebim başka tabi mide meselesi ersuna büyük hocam diyen adamlar selçuğada büyük kaptan geri dön der beklerim şaşırmam

Uğur Kalyoncu
14.03.2017, 09:16
ilk yarıdaki takımı kuranda oynatan da ersun yanaldı insanları tahrik etmeyin ilk yarıdaki ersunla ikinci yarıdaki ersunun farkını görememeniz sizin sorununuz bence. Ersunun istafasını da halen daha heyecanla bekliyorum 20 haftadır takıma ilk defa + değer katan bir hareket yapan hocanın istifasını beklemekte hakkım. Asıl ersunu istememe sebebim başka tabi mide meselesi ersuna büyük hocam diyen adamlar selçuğada büyük kaptan geri dön der beklerim şaşırmam

8 bine yakin mesaj attim kimi tahrik etmisim..

Ben ne simdi oynanan futbolu göğe çıkarıyorum ne de ilk yari oynanan oyunu yerine dibine gomuyorum..

2.yari Bursa macinda tactan Pasa macinda kornerden Osmanlispor macinda iğne deliğinden topu gecirip gol atan takim ilk yari iyi oynadigi maclarda gol bulamadigi icin bu kadar geride kaldi..

Sen beklemeye devam et bu gidisle cok beklersin daha.

Zaman kimleri hakli cikaracak bekleyip göreceğiz. .Bizim derdimiz Trabzonspor.

BERBATOV61
14.03.2017, 09:41
8 bine yakin mesaj attim kimi tahrik etmisim..

Ben ne simdi oynanan futbolu göğe çıkarıyorum ne de ilk yari oynanan oyunu yerine dibine gomuyorum..

2.yari Bursa macinda tactan Pasa macinda kornerden Osmanlispor macinda iğne deliğinden topu gecirip gol atan takim ilk yari iyi oynadigi maclarda gol bulamadigi icin bu kadar geride kaldi..

Sen beklemeye devam et bu gidisle cok beklersin daha.

Zaman kimleri hakli cikaracak bekleyip göreceğiz. .Bizim derdimiz Trabzonspor.

Kusura bakmayın yanlışta anlamayın ama derdi Trabzonspor olan biri ersunu böyle savunmaz ilk yarıda takımı sabote eden ben değildim kendisi idi arayıp bulursanız devre arası transfer kendisine bırakılırsa 10 maçta 25 puan civarı toplar diye de yazmıştım bir hoca düşünün transferde tek söz sahibi olmadığı takımı sabote ediyor transfer ona bırakılınca takımın golüne sevinmeye başlıyor neyse hocanın kökünün kazımaya çalışanları ön safta durmaya çağırmıştınız ona cevap olarak yazdım geri kalan 7999 mesajınıza cevap olarak değil

Uğur Kalyoncu
14.03.2017, 10:39
Kusura bakmayın yanlışta anlamayın ama derdi Trabzonspor olan biri ersunu böyle savunmaz ilk yarıda takımı sabote eden ben değildim kendisi idi arayıp bulursanız devre arası transfer kendisine bırakılırsa 10 maçta 25 puan civarı toplar diye de yazmıştım bir hoca düşünün transferde tek söz sahibi olmadığı takımı sabote ediyor transfer ona bırakılınca takımın golüne sevinmeye başlıyor neyse hocanın kökünün kazımaya çalışanları ön safta durmaya çağırmıştınız ona cevap olarak yazdım geri kalan 7999 mesajınıza cevap olarak değil

Hocam Fatih Tekke nin cok büyük hayraniyimdir mesala onu savunsam objekliften uzaklasiyorum mu acaba derim ama benim Ersun un başarılı olacagina inancim ve bizik takimin sorununun hoca olmadigina inancimdan dolayi destekliyorum Ersunu yoksa babamin oglu degil.

O zaman senin ve senin gibi düşünen insanlara göre takimi sabote eden hocayi takimda tutan baskan ve yönetim de takimi sabote ediyor..

Neyse herkesin önceliği Trabzonspor. .benim sadece vurgulamak istedigim onyargilar kenara birakilip insanlara rahat çalışma ortami yaratilmali..Ersun basarisiz olsun üzerine cullanalim duduncesinde insanlar var ve bu yanlis..zaten basarisiz olursa gider bunu dile getirmeye calisiyoruz.

Bilall61
14.03.2017, 12:05
İkinci yarıda en büyük gelişmemiz kuşkusuz duran toplarda.İkinci yarıdaki birçok duran topta rakip ceza sahasında tehlike oluşturduk ve goller attık.Dün az farkla kaçan iki ön direk koşusu var.Süper Lig gibi rakibi oynatmama üzerine kurulu liglerde duran top büyük bir nimet.

ccd6167
14.03.2017, 12:09
Bence yusufu çıkarması da hataydı.. Castillo gibi sahada ne idüğü belirsiz birisi varken yusufu çıkarmak hataydı bana.. Okayıda da çıkarıp yusufu oraya çekebilirdi.. Ama olsun kazandığımız için haklı sayılacak

Zurawski
14.03.2017, 12:18
Bence yusufu çıkarması da hataydı.. Castillo gibi sahada ne idüğü belirsiz birisi varken yusufu çıkarmak hataydı bana.. Okayıda da çıkarıp yusufu oraya çekebilirdi.. Ama olsun kazandığımız için haklı sayılacak
Kazanan haklı diye bişey olmaz. Yusufu kanat oynatamayacağı için çıkardı bence.
Yapılan değişiklik performansla ilgili değildi.sahada herkes yakın performanstaydı ilk yarı. Tamamen taktikseldi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil ibo
14.03.2017, 12:20
Zeki ve Akbaş'la da aynı oyunu oynamaya çalıştı,Pereira ve Mas ile de...Belki eleştirilecek yönü bu olabilir.
Ama kafasında bir oyun şablonu var ve gelen-giden farketmiyor.O ısrarla kafasındaki oyunu oynatmak istiyor.
Devre arasındaki transferlerin ''cuk'' oturması ile istediğine kavuştu o kenarda biz tribünde yada TV başında seviniyoruz.
Başarılarının devamını diliyor ve bekliyoruz hocam.

Oruç
14.03.2017, 12:20
Ersun Yanal takımla bütünleşmiş durumda. Bu çok önemli. Yaz döneminde yapılacak nokta transferlerle oyuna daha iyi müdahale etme şansı olacak. Usta ve Yanal bu işi başaracak Allah'ın izniyle.

BERBATOV61
14.03.2017, 12:55
Hocam Fatih Tekke nin cok büyük hayraniyimdir mesala onu savunsam objekliften uzaklasiyorum mu acaba derim ama benim Ersun un başarılı olacagina inancim ve bizik takimin sorununun hoca olmadigina inancimdan dolayi destekliyorum Ersunu yoksa babamin oglu degil.

O zaman senin ve senin gibi düşünen insanlara göre takimi sabote eden hocayi takimda tutan baskan ve yönetim de takimi sabote ediyor..

Neyse herkesin önceliği Trabzonspor. .benim sadece vurgulamak istedigim onyargilar kenara birakilip insanlara rahat çalışma ortami yaratilmali..Ersun basarisiz olsun üzerine cullanalim duduncesinde insanlar var ve bu yanlis..zaten basarisiz olursa gider bunu dile getirmeye calisiyoruz.

Tekkenin nistelrooydan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia ettiğim için çok kişi benle bu konuda pek tartışmaz bile Tekke konusunda objektif olabilen Trabzonluda birşeyler eksiktir bence :)

Ersun yanal başarısız olsun gitsin gibi bir düşüncem hiç olmadı başarılı olsada şampiyon olsada ben bu adamı hoca olarak istemiyorum bu benim hakkım sanırım. Yönetim konusunda da bu insanlar bence iyi niyetli ve futbol camiasındaki insanları tam olarak tanıyamadı herşeye herkese güveniyorlar en yakın örnek ekici meselesi

ccd6167
14.03.2017, 13:58
Kazanan haklı diye bişey olmaz. Yusufu kanat oynatamayacağı için çıkardı bence.
Yapılan değişiklik performansla ilgili değildi.sahada herkes yakın performanstaydı ilk yarı. Tamamen taktikseldi.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence yusuf ile castillo sahada aynı olmalı.. Castillo nun alacağı faulleri yusuf kullanmalı olcay değil. Olcay işini iyi yapıyor ama duran top yusufun işi..

Fakat castillo warisin kolombiya versiyonu.. Böyle adamlar iş yapmaz yapmıyorda..

selcuk
14.03.2017, 16:16
Trabzonspor'un dönüşü sırasında bir Fenerbahçe taraftarı, İzmir Havalimanı'nda Ersun Yanal'a sarılarak hüngür hüngür ağladı.

ne güldüm, beter olsunlar

Faik Yılmaz
14.03.2017, 16:43
Bu arada Ersun Yanal'a azıcık kaliteli bir kadro verildğinde neler başarabileceğini bir kez daha görmüş olduk.....

Sorun hocada değil kadroda imiş....

Beşiktaş'ın kadrosu gibi bir kadrosu olsaydı demek açık ara liderdik şimdi.....

bthnbyrktr
14.03.2017, 17:12
Tokat manyağı yapmaya devam hocam. :D

Uğur Kalyoncu
14.03.2017, 17:18
Tekkenin nistelrooydan daha iyi bir oyuncu olduğunu iddia ettiğim için çok kişi benle bu konuda pek tartışmaz bile Tekke konusunda objektif olabilen Trabzonluda birşeyler eksiktir bence :)

Ersun yanal başarısız olsun gitsin gibi bir düşüncem hiç olmadı başarılı olsada şampiyon olsada ben bu adamı hoca olarak istemiyorum bu benim hakkım sanırım. Yönetim konusunda da bu insanlar bence iyi niyetli ve futbol camiasındaki insanları tam olarak tanıyamadı herşeye herkese güveniyorlar en yakın örnek ekici meselesi

Samet Aybaba Raul Raul iken Tekke ondan iyi demişti ve ben de buna katilip sagda solda söylüyordum guluyorlardi :)

Istememek en dogal hakkin da hocam kim gelecek Allah askina..

Zaten bizim sıkıntımız kadroydu su kadroya 5 net adam 3 oynayacak kalitede adam daha gelsin sonra hoca başarısız olursa kim gelirse gelsin ama su asamada Ersun en dogru isim..

TSKara61
14.03.2017, 17:33
Ilk yari taktiksel faciaydi. Ikinci yarida ilk defa dogru bir oyun okuma ve hamleylen oyunu kurtardi. Tebrikler.

Gümüshaneli61
14.03.2017, 18:06
Bero'yu oynat.

Oruç
14.03.2017, 19:19
Bu arada Ersun Yanal'a azıcık kaliteli bir kadro verildğinde neler başarabileceğini bir kez daha görmüş olduk.....

Sorun hocada değil kadroda imiş....

Beşiktaş'ın kadrosu gibi bir kadrosu olsaydı demek açık ara liderdik şimdi.....

Nisan'da şampiyondu. :)

selcuk
14.03.2017, 20:02
Nisan'da şampiyondu. :)

yanlis hatirlamiyorsam 160 milyon dolarlik kadroylan onu becerdi, bizde yari degerinde bir kadroylan o isi becermeli

Oruç
14.03.2017, 20:07
yanlis hatirlamiyorsam 160 milyon dolarlik kadroylan onu becerdi, bizde yari degerinde bir kadroylan o isi becermeli

Usta ile birlikte 3 sene çalışsınlar yarısına Mayıs'ta şampiyon yapar. Her türlü fitim.

sbay
14.03.2017, 22:06
Ersun Yanal da hakikaten en iyi Türk teknik direktör. Kadro kurması olsun‚ oynattığı oyun olsun‚ maç içindeki hamleleri olsun.

Fatih gibi bam bamla ya da Şenol gibi sadece maç hocası olmakla en iyi olunmuyor. Ersun Yanal´la diğer Türk teknik direktörler arasında gerçekten ciddi derecede fark var.

Ah ulan ah‚ Ersun Yanal kalsaydı Aziz´e ve karaktersiz futbolculara rağmen üst üste şampiyon olurduk. Adam bunu bir çırpıda elimizden aldı.

şikeci taraftar yorumu.

redbul
14.03.2017, 23:08
takım başarısızken de ersun yanalın türkiyenin en iyi yerli hocası olduğunu ben burda defalarca yazdım ilk yarıdaki başarısızlık tammen kadronun yetersiz olmasından dolayıydı düşünsene takımn sağbeki zeki sol beki m. akbaş sağ açık yusuf erdoğan bu kadroyu morınhoya versen tıtrlardı

Saint Castillo
14.03.2017, 23:40

mevcut ekip 80 milyon dolarla, bahsi geçen takımdan kaliteli bi kadro kurabilir.

esra61
15.03.2017, 00:44
İlk kez oyunu doğru okuyup ,yerinde müdahalelerle skor değişti.
Umarım boyle devam eder zira gol atmamız gereken maçlarda zekiyi oyuna almanın hic bir açıklaması olamaz değil mi?
Neyse özellikle ikinci devre oynanan oyun için Teşekkürler.
Umarım devamı gelir ve seneye 50.yıl şarkıları soyleriz hep birlikte.

Sefa
15.03.2017, 01:35
Değişiklik konusunda sürekli eleştiriyorduk ancak Akhisar maçında doğru değişiklikle maçı almayı başardı tebrik ederiz..

Faik Yılmaz
15.03.2017, 08:03

Fenerin şu anki kadrosu da en az 160 milyon dolar değerinde.....

Neden onu şampiyon yapamıyorlar..... ?

BERBATOV61
15.03.2017, 08:24
Samet Aybaba Raul Raul iken Tekke ondan iyi demişti ve ben de buna katilip sagda solda söylüyordum guluyorlardi :)

Istememek en dogal hakkin da hocam kim gelecek Allah askina..

Zaten bizim sıkıntımız kadroydu su kadroya 5 net adam 3 oynayacak kalitede adam daha gelsin sonra hoca başarısız olursa kim gelirse gelsin ama su asamada Ersun en dogru isim..

7kat yabancı bir hoca mümkünse Trabzonsporu hayatında ilk defa duyan bir hoca :)

Sertan Danışer
15.03.2017, 11:27
şu aytaç kara sevdanı anlamadık gitti hocaaa

ÖmürKaradeniz61
15.03.2017, 11:46
Aman hocam sende nerden toparladın şu takımı ne güzel seneye 50. yılda başka planlarımız vardı.Belki biraz nostalji yapardık,GÜNEŞİn doğuşunu seyrederdik,faroz damlarında rakı-balık yudumlarken mok kokusu eşliğinde yaptığımız kaos için altyapı çalışmalarını sekteye uğrattın, 50. yılda stadın anahtarını malum kişiye teslim ederdik hocalık kariyerinin son volesini vurdururduk ama sende böyle herşeyi dört dörtlük yapınca planlarımızı sekteye uğrattın.Neyse inşallah bu hafta Trabzonspor yenilirde biraz olsun ortalığı karıştırabilecek sebepler ortaya çıkar.
Not: Derin Trabzon adına yazılmıştır hayal ürünü değildir.

Faik Yılmaz
15.03.2017, 11:52
Aman hocam sende nerden toparladın şu takımı ne güzel seneye 50. yılda başka planlarımız vardı.Belki biraz nostalji yapardık,GÜNEŞİn doğuşunu seyrederdik,faroz damlarında rakı-balık yudumlarken mok kokusu eşliğinde yaptığımız kaos için altyapı çalışmalarını sekteye uğrattın, 50. yılda stadın anahtarını malum kişiye teslim ederdik hocalık kariyerinin son volesini vurdururduk ama sende böyle herşeyi dört dörtlük yapınca planlarımızı sekteye uğrattın.Neyse inşallah bu hafta Trabzonspor yenilirde biraz olsun ortalığı karıştırabilecek sebepler ortaya çıkar.
Not: Derin Trabzon adına yazılmıştır hayal ürünü değildir.

Aslında kadro bir kaç takviye ile tam Şg lik oldu........

BERBATOV61
15.03.2017, 12:40
Aslında kadro bir kaç takviye ile tam Şg lik oldu........
gelip dağıtabileceği bir kadro yok daha önemli 4 5 transferden sonra tam onluk kadro olur. Egosuda tavanda şimdi keyfine kadro dışıları sen tatile git sen gitme seni hiç sevmedim süt oğlan satılsın yerine avm yapılsın eser durur ozaman şimdiki kadroyla zor fazla zarar veremez

ama şöyle birşey var takımda eksik çok oyuncu alalım mı derler alsanızda olur almasanız da olur diyip basın karşısında eldekiler bunlar yapacak bir şey yok diyip yönetime ateşe atabilir birde çinden çok para teklif edebilirler işte ozaman gerçek kaosu görürüz özlediğimiz o fırtınalı günlere tekrar döneriz .

Şenol Gelecekse eğer Ersunla ömürlük sözleşme yapılsın yeterki şenol gelmesin razıyım

Gümüshaneli61
15.03.2017, 16:55
Insallah Senol kovulmaz Besiktas'tan. Her ne kadar Ersun'u sevmesem de, Senol'un kenarda duracagina Ersun Yanal dursun daha iyidir.

Ahmet Almacı
15.03.2017, 18:38
senol kovulmaz beşiktaştan ama trabzonun başınada seneye gelmez usta ne kadar şenol hocayla çalışmak istesede ersunu bırakmaz görünen fotoğraf böyle..

Ama şenol hoca jübilesini bizde yapcak bence yapmalıda

orhanunal
15.03.2017, 20:34
gelip dağıtabileceği bir kadro yok daha önemli 4 5 transferden sonra tam onluk kadro olur. Egosuda tavanda şimdi keyfine kadro dışıları sen tatile git sen gitme seni hiç sevmedim süt oğlan satılsın yerine avm yapılsın eser durur ozaman şimdiki kadroyla zor fazla zarar veremez
ama şöyle birşey var takımda eksik çok oyuncu alalım mı derler alsanızda olur almasanız da olur diyip basın karşısında eldekiler bunlar yapacak bir şey yok diyip yönetime ateşe atabilir birde çinden çok para teklif edebilirler işte ozaman gerçek kaosu görürüz özlediğimiz o fırtınalı günlere tekrar döneriz .

Şenol Gelecekse eğer Ersunla ömürlük sözleşme yapılsın yeterki şenol gelmesin razıyım

jaja egemen ve engin niye gönderildi hiç anlamamıştım.sadece selçuğu kaybetmiş olacaktık.umutun gitmesi kayıp değil kazançtı zaten malum eskişehir maçını unutamam hala.

sağ bek sol bek 8 numara sağ kanat transferleriyle yine şampiyonluğa giderdik.paramızda ganiydi o zamanlar zaten.kralını alırdık.ey gidi planlama ey.

Faruk BERBER
15.03.2017, 20:53
12513

Hocamın yüzü gülüyor, ayakkabılar da hoşmuş ;)

selcuk
15.03.2017, 22:10
Fenerin şu anki kadrosu da en az 160 milyon dolar değerinde.....

Neden onu şampiyon yapamıyorlar..... ?

onu advocat geldigi gün süperlig basliginda yazmisdim

BERBATOV61
16.03.2017, 09:03
jaja egemen ve engin niye gönderildi hiç anlamamıştım.sadece selçuğu kaybetmiş olacaktık.umutun gitmesi kayıp değil kazançtı zaten malum eskişehir maçını unutamam hala.

sağ bek sol bek 8 numara sağ kanat transferleriyle yine şampiyonluğa giderdik.paramızda ganiydi o zamanlar zaten.kralını alırdık.ey gidi planlama ey.

abubakar ve q7 Trabzonsporda olsaydı hocamızda şenol güneş olsaydı kadro dışı kalmaları veya gönderilme kararı alınması maksimum 1 ay falan sürerdi bu birazda bizden kaynaklanıyor adam bizim camiaya siz anlamazsınız diyor bizimkiler de hoca haklı tamam, desin bakalım fikoya böyle acaip fikirler

selcuk
16.03.2017, 09:13
abubakar ve q7 Trabzonsporda olsaydı hocamızda şenol güneş olsaydı kadro dışı kalmaları veya gönderilme kararı alınması maksimum 1 ay falan sürerdi bu birazda bizden kaynaklanıyor adam bizim camiaya siz anlamazsınız diyor bizimkiler de hoca haklı tamam, desin bakalım fikoya böyle acaip fikirler

senol günes Trabzonsporda macin ortasinda kendisine ana avrat giden engin baytari bile kadro disi birakmamisdi

nerdeyse her yazin tutarsizda bu ekstrem tutarsiz ve gerceklerlen alakasiz olmus

BERBATOV61
16.03.2017, 11:58
senol günes Trabzonsporda macin ortasinda kendisine ana avrat giden engin baytari bile kadro disi birakmamisdi

nerdeyse her yazin tutarsizda bu ekstrem tutarsiz ve gerceklerlen alakasiz olmus
tutarsızsa okuma kardeşim zorlamıyoruz kimseyi jaja ile colmanı gönderen veya gitmesine vesile olanda bendim şenol anasına sövmüşte kadro dışı bırakmamış anasına söven adamı kadro dışı bırakmayan adamdan hoca olmaz zaten

M.S.SOFU
17.03.2017, 19:59
Her t.d. nin hakkı istediği takımı kurmaktır.
Bu adam daha evvel geldiğinde kurdurduk kadroyu adama, takım sonra şampiyonluk gördü.

Bırakın alsın oyuncuları.hayır scout ekibinin transferlerinide görmesek onlarda bi şey var sanacaz.durumda ortada yani.

Yok hoca oğluna transfer yaptırıyormuş prim alıyormuş vs.sonuca bakacaksın sen arkadaşım.ha hoca takımın parasını yemeyemi kalkıyor yapıştırırsın o zaman tekmüğü.

Kardeşim ben bu adamı niye getirdim?
Şampiyon olalım diye.herkes kenara çekilecek dediği oyuncular alınacak adamın
Hayır bilmediğimiz biri değilki ersun hoca
Dediğim gibi daha evvel kurduğu kadro ortada.

Bırak bi daha kursun.
Bu yaz Scout ekibi filan karışmasın transfere
Alsın oyuncularını hoca oynatsın

Artık ne cart curt değişen teknik direktör,ne tutmayan/oynamak istemeyen/hocayla kavgalı topçu görmek istemiyorum

Bir de bir oyuncuyu hocanın istemesi başka başkanın/taraftarın istemesi başka.
Sırf bi hoca kendini istediği yerde oynatmıyor diye hocayı sabote etmeye çalışan oyuncular gördü bu gözler.

Ersun bilmiyor mu bunu?yedirir mi kendini üç beş topçuya.gidiyor diyor bunu istiyorum,topçu gelirken hocaya geliyor.hoca da topçunun ağzına tükürse adam sesini çıkarmıyor.
Takım dediğin böyle olur zaten
Bırakın adam kursun ekibini.

carl_06
17.03.2017, 22:10
I love you hocam.

ÖmürKaradeniz61
18.03.2017, 12:08
İyi niyetine inandığım bir insan,Trabzonsporu hepimiz kadar sevdiğini düşünüyorum.Şenol Güneşden daha fazla Trabzonsporun başarısını istediğini Ersun hocanın gözlerinden anlıyorum.

DeAgLeMaNyAq
18.03.2017, 21:02
Kazanan her zaman haklıdır fakat 10 kişi kalmış takımda orta sahayı boşaltmak büyük riskti...

Antonio
18.03.2017, 21:06
orta saha boaldı doğru taktik yönnüden ikinci yarıya rodalegayı mutlaka alırdım.

Hakan
18.03.2017, 21:34
Hocam ❤

Fatih Çelik
18.03.2017, 21:37
Hozam tebrik ederim. Sana ısınmakta zorlanıyorum ama sözünün eriymişsin .

Tuğrul
18.03.2017, 21:38
Maçı fizik kalitemizin getirdiği yüksek enerji, ikili mücadelelerdeki üstünlüğümüz ile kazandık.

Öbür maçlara göre pas tempomuz ve isabet sayısı hayli düşük kaldı.

Bunun nedeni tabiki oyuncuların performansı rol oynadı. Onazi,Olcay,Yusuf ve Okay beklentilerin altında kaldı.

Ersun Yanal'ın takıma yönelik gelişme sağladığı teknik detay şu oldu.

- Savunmadan, yarı sahamızdan baskı altında ileriye kısa pasla, olgun atakla çıkıyoruz. Dan dun vurarak gitmiyoruz.

Bu olumlu özelliklik, futbolcu kalitesinin artırılması ile gelecekte geçiş oyunlarını daha etkili oynamamızı sağlayacak.

Teorik olarak istediklerimizi yapıyoruz işe yetenek girdiğinde seneye zirve yarışı bizi bekleyecek.

artvints
18.03.2017, 21:48
hocam faullere kartlara biraz daha dikkat, sınırı geçmesin oyuncular.

Ahmet Malkoçoğlu
18.03.2017, 22:35
Hocam takimi cekiyo derbilerde . Jilet

M.S.SOFU
18.03.2017, 23:04
Arkandayız hocam devam.
Olacak bu iş

Oruç
18.03.2017, 23:06
Usta-Yanal ikilisi şampiyon yapacak bizi Allah'ın izniyle.

farozlufatih61
18.03.2017, 23:11
Hoca sana her zaman güvendim bu takımı şampiyon yapacaksın....

ÖmürKaradeniz61
18.03.2017, 23:26
Onazi değişikliği çok yanlıştı ve büyük bir riskti.

tsukru61
19.03.2017, 00:31
Hocadan ümidi kesmiştim. Son iki maçtaki oyuncu değişiklikleri muazzam.

Fatih Özkan
19.03.2017, 01:18
Bodrum'da iyi tatiller Hocam!
Sana güveniyoruz.

ilelebeTS
19.03.2017, 01:27
Hoca dersine iyi çalışmış. Çok güzel bir taktikle hem oynadık hem rakibi kilitledik. 10 kişi kalana kadar pozisyon vermedik.

erenslash
19.03.2017, 02:20
Hoca bu kadroyla sağlam başarı sağlamıştır zayıf halkalarımız çok olmasına rağmen adam etmiştir onları .okay forvetler yetersizken ve defans göbek hattımız zayıfken elinden gelenin en iyisini bu kadar yapabilmiştir. Bu başarıdır hocanın kıymeitni bilip sağlam transferler yapmak zorundadır yönetim.

ibrahim
19.03.2017, 02:53
Defansın göbeğinde birbirinden rahatsız iki psikopat olmasına rağmen rahattım maç boyunca. Defans hattına bir özgüven geldi, ne adam kaçırıyor ne de yanlış pozisyon alıyor futbolcularımız. Sırf bu başarısı bile taktire şayan.

hyasin61
19.03.2017, 07:08
Boyle devam hoca insallah efsane olacaksin bu kulupte..Olacaksa senle beraber olacak

selcuk
19.03.2017, 09:12
https://pbs.twimg.com/media/C7QoXAeXUAAB8mc.jpg

Uğur Kalyoncu
19.03.2017, 09:14
Hocam gez toz Miamiye git gel 2 3 gün hayatı tadını çıkar boşver..

artvints
19.03.2017, 09:32
https://pbs.twimg.com/media/C7QoXAeXUAAB8mc.jpg
10 kişi başladık, 10 kişi tamamladık seriyi artık düşüş başlar :)

paralel bir evrende ilk maçta kazaya uğruyoruz bursa beraberliği buluyor ve o seri hiç yaşanmıyor, herkes mutsuz :)

atomantcum
19.03.2017, 10:50
10 kişi başladık, 10 kişi tamamladık seriyi artık düşüş başlar :)

paralel bir evrende ilk maçta kazaya uğruyoruz bursa beraberliği buluyor ve o seri hiç yaşanmıyor, herkes mutsuz :)

Paralel evrenden "Ersun istifa!" sesleri yükseliyor :D

M.S.SOFU
19.03.2017, 11:09
Hocam tekneye gittiysen mazotun parasını bana söyle ben verecem 😆

ÖmürKaradeniz61
19.03.2017, 13:45
Hocam tekneye gittiysen mazotun parasını bana söyle ben verecem 😆

Hocamızın kız arkadaşı Trabzon Avrasya Üniversitesi Mimarlık bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır yani Miami veya tekne olayları tamamen yalandır diye düşünüyorum.

Ogün YAZICI
19.03.2017, 13:50
Sana büyük saygı duyuyorum.sag kanatta yusuf bekte akbaş zeki 10 numarada ekifi ile 18 puanda kalinca yoneticin taraftarin bile tazminatini verip istanbul'a yollamaya razıyken kalıp mücadele ettin.3.kez bu şehre geldin fener'in cocugu dediler.Sonuna kadar arkandayız

Ogün YAZICI
19.03.2017, 13:54
Bu arada perreira ve mas'ı alirken ogluna ve kendisine komisyoncu dolandirici diye giydirenler vardı.Hatta yıkılıyordu buralar.Mas'tan mı utansanız perreira'dan mı ersun yanal'dan mı ?

Sadri Şener doneminde geldiginde tarihinde dibe vurmuş Trabzonspor'a küllerinden dogacak kadroyu kazandırarak onundeki 3 yılda kazandıgı 3 kupanin zeminini hazirlamıştı.
Ve bugün yine dibe vurmuş Trabzonspor'u yine uzun vadeli planliyor ve ayaga kaldiriyor.Benim icin hazır malzemeyi pisirmeye gelen bu camiaya uzun vadeli hicbirsey kazandirmayan senol gunes'ten daha degerlisin...

Fatih Çelik
19.03.2017, 14:48
Bu arada perreira ve mas'ı alirken ogluna ve kendisine komisyoncu dolandirici diye giydirenler vardı.Hatta yıkılıyordu buralar.Mas'tan mı utansanız perreira'dan mı ersun yanal'dan mı ?

Sadri Şener doneminde geldiginde tarihinde dibe vurmuş Trabzonspor'a küllerinden dogacak kadroyu kazandırarak onundeki 3 yılda kazandıgı 3 kupanin zeminini hazirlamıştı.
Ve bugün yine dibe vurmuş Trabzonspor'u yine uzun vadeli planliyor ve ayaga kaldiriyor.Benim icin hazır malzemeyi pisirmeye gelen bu camiaya uzun vadeli hicbirsey kazandirmayan senol gunes'ten daha degerlisin...

Uzun uzun yazarım da işte. Neyse. Sadece Ersun'un top oynattığı Stadın/Kompleksin adına bakman Hazır Trabzon'dayken Şamil Ekinci müzesini bir kere daha gezmen yeterli olur diye düşünüyorum.

Ogün YAZICI
19.03.2017, 15:39
Ersun Yanal benim için Şenol Güneş'ten daha değerli Fatih.O stadın siyasi rantlarla isminin Şenol Güneş olmasi hicbirsey ifade etmiyor.Şamil Ekinci müzesini yeterince gezdim.Futbolculuk dönemine saygı duyuyorum teknik direktorluk doneminde hazır malzemelere konan Şenol Güneş takımı iki kere dipten alan ve onundeki yıllar icin senol guneslere malzeme sunan Ersun Yanal'dan daha degerli degildir benim icin
..

artvints
19.03.2017, 19:21
ekiplerinden mesut bakkal ve kemal özdeş gibi iki hoca çıkmış. diğer büyük hocalardan bunu göremedik.

ilelebeTS
19.03.2017, 21:19
Tolga Sağlam†@TSaglam61 (https://twitter.com/TSaglam61) 2 dk.2 dakika önce (https://twitter.com/TSaglam61/status/843527315959234560)Daha fazla

Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal nişanlandı. Ayrıntılar birazdan DHA'da..

Ahmet Malkoçoğlu
19.03.2017, 21:26
Hayirli olsun hocam :)

Kemal Öztel
20.03.2017, 00:42
Ersun Hoca nisanlanmis hayirli ugurlu olsun diyelim ama hanimefendi ile aralarinda çok yas farki varmis biraz sasirdim..

atomantcum
20.03.2017, 02:41
http://i.hizliresim.com/vbZYZm.jpg (http://hizliresim.com/vbZYZm)

selcuk
20.03.2017, 04:01
hayirli olsun

merdeme
20.03.2017, 09:19
Hocam Olcay ve Yazıcı yorulmuşken, dikine oynayan Castillo'yu neden çıkardın? 2 gündür bunu düşünüyorum. Kırmızı karttan daha çok etkiledi bu takımı. Hadi çıkardın yerine Neden Yusuf Erdoğan'ı alıyorsun Hocam? Bir daha yapma gözünü seveyim.

Faik Yılmaz
20.03.2017, 09:40
Ersun Hocama az kaliteli kadro verildiğinde neler başarabildiğini hepimiz gördük , görüyoruz.....

Micheal Schumaer biliyorsunuz defalarca formula şampiyonu oldu....

Ama adama hacı murat verip şampiyonluk beklemediler.... Ferrari verdiler takımı kurdular oda gereğini yaptı....ü

Şimdide o misal kadromuz çok iyi değil hala üst düzey 4-5 takviyeye ihtiyacımız var ama bununla bile 9 maçta 23 puan topladık 25 te hatta 27 de yapabilirdik biraz şansımız olsa

selcuk
20.03.2017, 10:49
Ersun Hocama az kaliteli kadro verildiğinde neler başarabildiğini hepimiz gördük , görüyoruz.....

Micheal Schumaer biliyorsunuz defalarca formula şampiyonu oldu....

Ama adama hacı murat verip şampiyonluk beklemediler.... Ferrari verdiler takımı kurdular oda gereğini yaptı....ü

Şimdide o misal kadromuz çok iyi değil hala üst düzey 4-5 takviyeye ihtiyacımız var ama bununla bile 9 maçta 23 puan topladık 25 te hatta 27 de yapabilirdik biraz şansımız olsa

2kez benetton lan şampiyon olduktan sonra o ferrariyi eline verdiler

ferrari bir real, barca veya man u dur, Trabzon olamaz
bu kiyas hic olmamis

Hakan
20.03.2017, 22:07
Şikeciler hala hocayı bekliyor.Hoşt başka kapıya.

Murathan
20.03.2017, 23:39
imperatore şu değişiklikleri biraz daha iyi yap anlıyorum yedek kulübesi fecaat ama geç yap bari. alma castilloyu oyundan sokma şu ye32yi oyuna be.
teşekkürler

Faik Yılmaz
21.03.2017, 08:01
2kez benetton lan şampiyon olduktan sonra o ferrariyi eline verdiler

ferrari bir real, barca veya man u dur, Trabzon olamaz
bu kiyas hic olmamis

Trabzon'da Türkiye'nin Barçasıdır...... ;)

Bordo-Mavi dev anlamında......

Aydın Danış
21.03.2017, 09:29
Adam geldi Trabzon'a düzenli hayata ilk adımını atdı nişanlandı yahu :)))

Şaka maka gollerdeki sevincin takımı sahiplenişin takıma verdiğin ruh destek hava herşeyin iyi oluşunun başlangıcı Hocam sağol varol...

artvints
21.03.2017, 09:32
Adam geldi Trabzon'a düzenli hayata ilk adımını atdı nişanlandı yahu :)))

Şaka maka gollerdeki sevincin takımı sahiplenişin takıma verdiğin ruh destek hava herşeyin iyi oluşunun başlangıcı Hocam sağol varol...
ilk dönemde de sahipleniyordu da zıplayacak bir durum yoktu. takım istediklerini yapamıyordu, tribünler boştu. yalandan atlayıp zıplaması benim hoşuma gitmezdi. şimdi oyunu hızlandıran, rakibi boğan, dikine oynayan bir takım var. dolu tribünler önünde ister istemez zıplıyor insan.

Yiğit Gayretli
21.03.2017, 10:38
Ligin ilk yarısıyla şimdiki tavırları arasında 180 derece fark var... Yedek kulübesindeki duruşu dahi değişti. Umarım bu olumlu tavrı, bizi güzel bir yolculuğa çıkartır.

NDoye14
21.03.2017, 18:36
Ersun Yanal uzun vadeli bir teknik adam. Sezon başı scout yerine Ersun Hoca transferleri yapsaydı şu anda belkide liderdik.

İnşallah yönetim gelecek sezon başı aynı hataya düşmez ve Ersun Hoca bizi şampiyon yapar.

Arda'
21.03.2017, 20:33
Başlığın adı Kazım Ersun Yanal olarak değişebilir aslında yabancı oyuncuları başlıkları full adlarıyla açılmış :D

M.S.SOFU
21.03.2017, 20:43
Hocam Olcay ve Yazıcı yorulmuşken, dikine oynayan Castillo'yu neden çıkardın? 2 gündür bunu düşünüyorum. Kırmızı karttan daha çok etkiledi bu takımı. Hadi çıkardın yerine Neden Yusuf Erdoğan'ı alıyorsun Hocam? Bir daha yapma gözünü seveyim.
Bende bunu çok düşündüm ama dikkat ederseniz hocanın ilk değişikliği hep castillo oluyor

Geriye mi gelmiyor,kondisyonu mu düşük bilmiyorum ama geçmiş naçlarda da ağırlıklı hep castillo çıkıyor
Mutlaka bir sebebi olmalı

Yusuf e.konusunda bir şey diyemiyeceğim.hem elinde başka adam yok hem de galipken hızından faydalanmak istiyor diye düşünüyorum

Umarım seneye istediği topçular transfer edilir
Bırakın bu adama transferi iyi kadro kuruyor

Sefa
22.03.2017, 01:32
Castillo'yu sahada izlediğimizde neden çıkması gerektiğini görüyoruz. Top rakipteyken inanılmaz umursamaz oluyor en ileride tek başına bekliyor.. Bu ancak güçlü bir kontra atak takımında işe yarar defansif yaparken kötü kontra takımında dezavantaj oluyor..

Galatasaray maçında tek şaşırdığımız konu Onazi'nin çıkması oldu sarı kartı olan Yusuf'un çıkması daha doğru olurdu zira az daha o da yakıyordu kendini..

Ahmet Malkoçoğlu
22.03.2017, 09:13
Bende bunu çok düşündüm ama dikkat ederseniz hocanın ilk değişikliği hep castillo oluyor

Geriye mi gelmiyor,kondisyonu mu düşük bilmiyorum ama geçmiş naçlarda da ağırlıklı hep castillo çıkıyor
Mutlaka bir sebebi olmalı

Yusuf e.konusunda bir şey diyemiyeceğim.hem elinde başka adam yok hem de galipken hızından faydalanmak istiyor diye düşünüyorum

Umarım seneye istediği topçular transfer edilir
Bırakın bu adama transferi iyi kadro kuruyor

Castillk mls den beri araliksiz oynuyor ondandir

DeAgLeMaNyAq
02.04.2017, 18:10
Her takımın kötü maçları olacaktır ama fiziksel anlamdaki dip yapışın nedenlerini inşallah kısa zamanda çözer yoksa Akyazı'daki ilk mağlubiyet kaçınılmaz. Ayrıca N'Doye cezalı duruma düştükten sonra Rodallega'yı sahaya sürmesi ciddi bir riskti. Hugo'yu ne kadar uyarmış olsa da kazara bir sarı kart görse BJK maçında forvetsiz çıkmayı kimseye izah edemezdi...

selcuk
02.04.2017, 18:43
Her takımın kötü maçları olacaktır ama fiziksel anlamdaki dip yapışın nedenlerini inşallah kısa zamanda çözer yoksa Akyazı'daki ilk mağlubiyet kaçınılmaz. Ayrıca N'Doye cezalı duruma düştükten sonra Rodallega'yı sahaya sürmesi ciddi bir riskti. Hugo'yu ne kadar uyarmış olsa da kazara bir sarı kart görse BJK maçında forvetsiz çıkmayı kimseye izah edemezdi...

milli arada takima kondisyon yükledi bence

baska birsey bu fiziki düsüsü aciklayamaz

Adem Akyüz'
02.04.2017, 19:10
Hocam Allah aşkına şu Yusuf'u alma bir daha oyuna.

Ozan Yılmaz
02.04.2017, 20:12
Ömür gireceği yerde y.erdoğan veya aytacin oyuna alınması hatalı.

artvints
02.04.2017, 21:15
bjk şansızlığını bitirecek haftaya. daha iyi bir takımı hak ediyor.

ÖmürKaradeniz61
02.04.2017, 23:41
Hoca bence hem Castilloya hem bizlere mesaj veriyor benim fikrim hocanın seneye Castilloyu direkt olarak 11 düşünmediği yönde.

artvints
02.04.2017, 23:46
Hoca bence hem Castilloya hem bizlere mesaj veriyor benim fikrim hocanın seneye Castilloyu direkt olarak 11 düşünmediği yönde.
ilk yarıda maç sonu açıklaması vardı aklımda kalan direk castillo'yu tarif eder gibiydi. yetenekli oyuncularımız var zaman zaman gösteriyorlar bunu ama sürekli olmuyor, kazanmaya yetmiyor gibi birşeydi. direk castillo'ya gitti aklım. yerine adam alacak mutlaka. bireysel yeteneği temsil eden oyuncu castillo şuan kadroda, taktik olarak da böyle. bu kadar etkisiz, istatistik yapamayan adam mecbur yedek kalacak.

selcuk
02.04.2017, 23:52
castillo konusu abartiliyor
adam nerdeyse her skorumuzda var

gecen hafta ilk gol onun dönen topunu ndoye tamamladi
2. golde bütün defansi ön direge cekti
bugün endirek frikik onun takibi sonrasi kazanildi

castillo son gelisim noktasinda, tamamlamasina ramak kalmis
seneye sampiyonluk yolunda takimin öne cikan stari olacak

yeterki üzerinde bos bos baskilar üretmeyin

Ozan Yılmaz
03.04.2017, 00:24

Aynen ya neredeyse attığımız her golün içerisinde castillo var fakat çoğunluk ilk gönderecekleri adam gibi saydırıp, çöp muamelesi yapıp duruyor. Bizim milleti anlamıyorum ne arıyor? Takım yeteneksiz havuzu olunca mutlular heralde.

artvints
03.04.2017, 00:32

kayıp düştüğü pozisyonu lehine konuşmak yanlış. direk kaleci hatası, hatta kayıp düşünce, herkes ona odaklandı kalecinin topu tuttuğunu anlamadı, hakem allah'tan atlamadı.

takımda topla oynama lüksü olan, bireysel olarak iş yapması beklenen oyuncu. 25 hafta oldu toplam 5'i bulmadı istatistik. ciddi şekilde soru işareti, orta ve şut kalitesi yerlerde. maç içinde pozisyonları bırakma huyu var, oyundan kopuşlar falan ciddi bir tatile ihtiyacı var. seneye yaz kampından sonra çok acımasız bir ersun hoca görecek farkında olması lazım, idare etmez kesinlikle.

selcuk
03.04.2017, 00:46
kayıp düştüğü pozisyonu lehine konuşmak yanlış. direk kaleci hatası, hatta kayıp düşünce, herkes ona odaklandı kalecinin topu tuttuğunu anlamadı, hakem allah'tan atlamadı.

takımda topla oynama lüksü olan, bireysel olarak iş yapması beklenen oyuncu. 25 hafta oldu toplam 5'i bulmadı istatistik. ciddi şekilde soru işareti, orta ve şut kalitesi yerlerde. maç içinde pozisyonları bırakma huyu var, oyundan kopuşlar falan ciddi bir tatile ihtiyacı var. seneye yaz kampından sonra çok acımasız bir ersun hoca görecek farkında olması lazım, idare etmez kesinlikle.

orada oyuncuya baski yapan ve kaleciye geri pas icin zorlayan adam
düsmese topu alip golü atacak zaten, düsünce kaleci sasirip topu aliyor

bizde gelisiminde diyoruz

adam tatilsiz 4. yari sezonunu yasiyor
bunuda göz önünde tutmalisiniz

adam 2 ligde hep ilk onbir oyuncusu olarak 4. yarisini oynuyor

bu adamdaki yorgunluk ve toplanan stres
önce dallasin süperstari olarak sampiyonluk yarisi yasadi
hemen pesine bizlen küme düsme hattinda gezinme stresi
simdide avrupa kupasi icin full gaz devam

6 mart 2016 dan bugüne kadar 50 mac, 3700 dakika oynayan bir fabian castilloyu elestiriyorsunuz

biraz insaf arkadaslar, biraz

artvints
03.04.2017, 00:51
orada oyuncuya baski yapan ve kaleciye geri pas icin zorlayan adam
düsmese topu alip golü atacak zaten, düsünce kaleci sasirip topu aliyor

bizde gelisiminde diyoruz

adam tatilsiz 4. yari sezonunu yasiyor
bunuda göz önünde tutmalisiniz

adam 2 ligde hep ilk onbir oyuncusu olarak 4. yarisini oynuyor

bu adamdaki yorgunluk ve toplanan stres
önce dallasin süperstari olarak sampiyonluk yarisi yasadi
hemen pesine bizlen küme düsme hattinda gezinme stresi
simdide avrupa kupasi icin full gaz devam

6 mart 2016 dan bugüne kadar 50 mac, 3700 dakika oynayan bir fabian castilloyu elestiriyorsunuz

biraz insaf arkadaslar, biraz
o baskıyı yapsın bir zahmet. büyük takım oyuncusu olmak kolay değil eleştirilecek, onur'u eleştirip muslera'yı övdüğümden beri, biri kova oldu, biri gol yemiyor, eleştiri iyidir. :) bir de gol ve asist kalite ile ilgilidir, hiç gösteremedi insan tedirgin oluyor.

Ozan Yılmaz
03.04.2017, 01:01
o baskıyı yapsın bir zahmet. büyük takım oyuncusu olmak kolay değil eleştirilecek, onur'u eleştirip muslera'yı övdüğümden beri, biri kova oldu, biri gol yemiyor, eleştiri iyidir. :) bir de gol ve asist kalite ile ilgilidir, hiç gösteremedi insan tedirgin oluyor.
Bi de yusuf erdoğanı veya yumluyu falan eleştirdiğini görseydik bu dediğine inanabilirdim ama şu an pek gerçekçi durmuyor.

selcuk
03.04.2017, 01:07

antep macinda gösterdi

castillo olacak süphem yok

onaziden süpheliydim, deger olarak hepsini gecti, milli takimda kaptanlikda aldi

beronun, ramilin (bugün golünüde atti) zamana ihtiyaci var

ibanez ve sukdan fire verdik
acitan sadece ibanez var
sl hazirlik maclarinda göre göre aldik adami

8jk bile toplam %40 transfer basarisinlan giderken
usta yönetimi 14 transferden 8 tam isabet, ramil ve beroylan 10 "basarili" bence

muhammet demirden benim halen beklentilerim var

artvints
03.04.2017, 01:11
Bi de yusuf erdoğanı veya yumluyu falan eleştirdiğini görseydik bu dediğine inanabilirdim ama şu an pek gerçekçi durmuyor.
altyapıdan çıkan eksik oyuncuyla para verip aldığın yıldız futbolcuyu aynı kefeye koymam. ayrıca o farklı bir süreçti. yönetmeyi bilmeyen ellerde, 2 milyon euro maaş alıp düzgün bir şekilde maça çıkmayan adamlara sorumluluk yüklemeyip, bunlar yüzünden kötü gidiyoruz demek adaletli değil.

ne konuştuğumu iyi biliyorum. ayrıca o sayfalar küfür kıyamet, defol git gibi seviyesi düşük yorumlarla doldurulmuş zaten, daha ne yazacaksın. hiçbir kıymeti yok yapılan yorumun o noktadan sonra. oyuncunun algısı bu seviyedeyken eleştirinin kıymeti var. sizinki tarafını belirle birine küfret diğerini öv diye insanları kutuplaştırmaya yönelik tavırlar. açık söyleyeyim yanlış yapıyorsunuz. futbol için insanları hedefe koyup, geniş kitlelerce nefret seansları düzenliyorsunuz, bana komik ve saçma geliyor.

castillo alt yapıdan gelmiş olsa şuan küfür yiyordu orada kayıp düştüğü için burası çok net.

Ozan Yılmaz
03.04.2017, 01:22
altyapıdan çıkan eksik oyuncuyla para verip aldığın yıldız futbolcuyu aynı kefeye koymam. ayrıca o farklı bir süreçti. yönetmeyi bilmeyen ellerde, 2 milyon euro maaş alıp düzgün bir şekilde maça çıkmayan adamlara sorumluluk yüklemeyip, bunlar yüzünden kötü gidiyoruz demek adaletli değil.

ne konuştuğumu iyi biliyorum. ayrıca o sayfalar küfür kıyamet, defol git gibi seviyesi düşük yorumlarla doldurulmuş zaten, daha ne yazacaksın. hiçbir kıymeti yok yapılan yorumun o noktadan sonra. oyuncunun algısı bu seviyedeyken eleştirinin kıymeti var. sizinki tarafını belirle birine küfret diğerini öv diye insanları kutuplaştırmaya yönelik tavırlar. açık söyleyeyim yanlış yapıyorsunuz. futbol için insanları hedefe koyup, geniş kitlelerce nefret seansları düzenliyorsunuz, bana komik ve saçma geliyor.

castillo alt ypaıdan gelmiş olsa şuan küfür yiyordu orada kayıp düştüğü için burası çok net.
Yok öyle bir ayrım. Öyle bir şey olsa suk, ndoye, ibanez, esteban ve hatta fener maçındaki haliyle onazi falan da korunurdu ama öyle olmadı hepsine aynı muamele yapıldı. O formayla o sahaya beraber çıkıyorlarsa aynı değerlendirilme ölçütü uygulanır, alt yapıyla veya maaşıyla bir ayrımcılık yapılamaz. Sadece tarafsız gözle performanslar eleştirilebilir. O adamlar takımın değerini düşürüyorsa hak ettikleri muameleyi görürler hakaret ve küfür hariç.
Sizde bi yerel ikame oyuncuyu korumacı politika var, bu haksız rekabete gerek yok benim savunduğum.

artvints
03.04.2017, 01:30
Yok öyle bir ayrım. Öyle bir şey olsa suk, ndoye, ibanez, esteban ve hatta fener maçındaki haliyle onazi falan da korunurdu ama öyle olmadı hepsine aynı muamele yapıldı. O formayla o sahaya beraber çıkıyorlarsa aynı değerlendirilme ölçütü uygulanır, alt yapıyla veya maaşıyla bir ayrımcılık yapılamaz. Sadece tarafsız gözle performanslar eleştirilebilir. O adamlar takımın değerini düşürüyorsa hak ettikleri muameleyi görürler hakaret ve küfür hariç.
Sizde bi yerel ikame oyuncuyu korumacı politika var, bu haksız rekabete gerek yok benim savunduğum.
benim yaptığım ayrımcılık ekonomik nedenli yerellikle alakası yok. maaşa ve bonservise göre beklentimi belirlerim. bu benim tarzım. ayrıca o sayfaların kullanılamaz hale geldiğini söyledim, yazılmayan birşey kalmamış zaten. elli defa söylenen şeyi, elli birinci defa yazmam. ama sen diyorsunki tarafını belirleyeceksin benim söylediğimi söyleyeceksin yoksa diğer konularda söylediğini ciddiye almam, ona diyecek birşeyim yok. engellemek iyi bir çözüm tavsiye ederim okumazsın olur biter.

Ozan Yılmaz
03.04.2017, 01:34
benim yaptığımı ayrımcılık ekonomik nedenli yerellikle alakası yok. maaşa ve bonservise göre beklentimi belirlerim. bu benim tarzım. ayrıca o sayfaların kullanılamaz hale geldiğini söyledim, yazılmayan birşey kalmamış zaten. elli defa söylenen şeyi, elli birinci defa yazmam. ama sen diyorsunki tarafını belirleyeceksin benim söylediğimi söyleyeceksin yoksa diğer konularda söylediğini ciddiye almam, ona diyecek birşeyim yok. engellemek iyi bir çözüm tavsiye ederim okumazsın olur biter.
Tamam.
Sen kendi tarzında devam et o zaman.
Lakin diyecek başka bir şey kalmıyor bu cevaba karşılık.

selcuk
03.04.2017, 02:36
cok güzel konustu hoca
avrupanin büyük hocalari gibi
hersey gibi hocada gelisiyor
büyük bir kaza olmasa inanilmaz güzel birsey olusuyor

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal, Çaykur Rizespor maçı sonrası şöyle konuştu:

“Bugün alınan bir 3 puan var, aslında hepsi o. Bursaspor maçıyla başlayan, Kasımpaşa maçıyla devam eden deplasmanlardaki performansıyla da ligin ikinci yarısının lideri olan bir takım olarak, bugün ortaya koyduğumuz oyun ve mücadelenin çok eleştirilecek yönü var. 3 puan aldığınızda haklısınızdır, galip gelmişsinizdir ama biz bugün haklı değiliz. Bugün hepimiz, bütün paydaşlar, oyuncularımız, bizler oturup bugünkü oyunu iyi analiz etmeliyiz. Çünkü rakibimiz zaman zaman oyun disiplininden kopup fazla oyuncuyla dengesiz bir şekilde hücum etmesine rağmen biz dengeli oynamadık. Ortaya koyduğumuz oyunun bize hiç uygun olmadığını düşünüyorum. Bu bir fırsattır. Biz bugün bütün paydaşlar olarak bu fırsatı iyi değerlendirip bir daha böyle bir oyun ortaya koymamamız gerektiğini düşünüyorum. Önemli bir geçitten geçmiş olduk. Bütün arkadaşlarımızla oturup hep beraber çözebileceğimiz bir durumdur.

Takımın kurgusunu yapmak için gösterdiğimiz çabanın zaman zaman bu tür eksiklerle de olsa doğru bir zemine oturacağını düşünüyorum. Önümüzdeki hafta Trabzon'da oynayacağımız Beşiktaş maçı, futbol adına çok önemli bir gün olacak. 41 bin 461 kişilik stadyumumuzun dolacağına yürekten inanıyorum. Hep birlikte olacağız ve güzel eğlenceli bir gün geçireceğiz. Futbol adına da bugünkü hataları yinelemeyip sahamızda oynadığımız coşkulu oyunumuzu sergileyip yolculuğumuza devam edeceğiz. Özellikle Trabzonspor'un kurgusuna katkıda bulunacak önemli bir sürece de geçmek istiyoruz. Büyük bir heyecanla taraftarlarımızı stadyuma bekliyorum.

Aslında biz kötü sonuç aldığımız maçlarda da kötü oynamadık. Gaziantepspor'a ligin ilk yarısında 90 dakikada gol yediğimizde bugünkünden daha iyi oynamıştık. 3-0 yenildiğimiz Aytemiz Alanyaspor maçında bugünkünden daha iyi oynadık. Yine 4-0 yenildiğimiz Kardemir Karabükspor maçında büyük bir bölümünde bugünkünden çok daha iyi oynamıştık. Belli şeyler var oturtmamız gereken, bunları da taviz vermeden yapmam istiyoruz. Bunları değiştirmek ve en iyi şekilde yapan bir takım haline gelmek için güzel bir zaman geçirdik. Biz oyuncularımızın karakterine, duruşuna çok güveniyoruz. Takımımızın Bursaspor maçıyla birlikte yakaladığı çıkışı, bundan sonra da oynadığı pozitif futbolu ile sürdürmesini sağlayacak bir uygulamayı en kısa zamanda yapacağız."

Yiğit Gayretli
03.04.2017, 08:42
Dün Aytaç oyuna girdiği ilk 10-15 dklık bölümde sağ açık oynadı. Neden?

Çağatay_
03.04.2017, 13:44
Takımı fizik olarak iyi bir noktaya getirdi.

İkili mücadelelerde gücümüz ve koşu kapasitemiz gayet iyi, şok pres ve alan daraltmada da iyiyiz.

2. yarıdaki başarımızın altında, 2-3 oyuncuyla pres yaparak rakip stoperlere rahat top kullanma imkanı tanımamamız yatıyor. Bu noktayı çok önemsiyorum, bu bir şampiyon takım karakteridir. Bu sayede Okay ve Onazi kontrolsüz atılan topları kolayca topluyor.

Bu oyunu geliştirip pas oyununu ve boğucu baskıyı da oyun geneline yayarsak, daha doğrusu 90 dakika içindeki payını arttırırsak, Trabzonspor şampiyonluğa oynamaya hazır bir takım kimliğine kavuşacak.

Maşallah diyorum, tebrikler hocam.

Mert Oğuzlu61
03.04.2017, 16:49
Aytaç ı defansif olarak orta sahaya direnç katsın diye sokuyor ama taktik gereği mi bilemem, adam hep ileri gidiyor. Dün 10 no pozisyonuna geçtiği anlar oldu. Orta sahada ne defansif ne ofansif katkısı var.

Abdülkadir top tutar, paslaşır, oyunu açar, orta sahayı ve takımı rahatlatır. Fizik olarak ezilir diye mi oynatmak istemiyor anlamadım ama Aytaç ın fiziği de çok aman aman katkı vermiyor, dün maça girdi dahada fazla baskı yedik. Abdülkadir e bol bol Verratti, Modric videoları izletip, vizyon yüklemesi yapıp yavaş yavaş sahaya sürmek lazım.

Saint Castillo
03.04.2017, 19:21
Hoca ilk yarıda akbaş ve zekiyi ısrarla oynattı , yerlerine alternatif uydurmayı hiç denemedi , ibanez forma yüzü görmedi mesela. Doğru oyuncular gelince sorun ortadan kalktı.
Şuan ise sorun hücum yetersizliği , yusuf ve aytaçı göndermeye niyetli sanırım , sahada onları izlerken gözüme çubuk saplandığını hissediyorum.
Önümüzdeki sezon hedef büyükse , ileriye öyle 4 isim alınmalı ki oyuna girecek ilk 2 oyuncu yazıcı ve castillo olmalı.

ccd6167
04.04.2017, 09:01
Yazıcıya yaptığını şu anda a ömüre yapıyor.. İlla 3-4 tane adam mı arızalansında bu adama yol açalım

Ekici kadrodışı kalmasa yazıcı bu kadar yer bulamazdı.

Hala daha kafada y erdoğan a kara gibi adamlardan medet ummak var...

A ömüre şans vermek sizin elinizde zaten çocuk kendi yeteneğini ispat etti..

Hakan
04.04.2017, 09:30
Messi bile Abdülkadir'in yaşında oynamadı.Yedek oturacağına bırakın da U21'de her hafta 90 dakika oynasın,o yaş grubunun bile en küçüğü.
Ne bu acele nereye kaçıyor

selcuk
04.04.2017, 09:38
Yazıcıya yaptığını şu anda a ömüre yapıyor.. İlla 3-4 tane adam mı arızalansında bu adama yol açalım

Ekici kadrodışı kalmasa yazıcı bu kadar yer bulamazdı.

Hala daha kafada y erdoğan a kara gibi adamlardan medet ummak var...

A ömüre şans vermek sizin elinizde zaten çocuk kendi yeteneğini ispat etti..

böyle beles yorumlar insani bezdiriyor

yazici ersun yanaldan önce kimdi
bir yazici basliginin ilk 5 sayfasini okuyun

macaristan kampinda 15 dakikada macaristanin 3. lig takimina karsi tel tel dökülen ve oyundan cikartilan yazicidan bahsediyoruz

altyapi egitimi boyunca 1kez milli takimlara cagrilmayan bir genc

yazicinin üst yapiya sorunsuz gecisi ersun yanal ve cem bagcinin basarisidir

baris memis, ali sen kandil, ergin kelrs, hasan ahmet sari, oguzan acar vs. yapilan hatalar yapilmadi yusufda, ondan oldugu yerde
ersun yanal icin bir oyuncunun oynamasini digerlerinin sakatliklari ve diger sorunlari belirleseydi rizeye karsi ömürü oynatirdi

abdülkadirinde doru vakit geldimi oynatilacagina eminim

messi bile abdülkadirin yasinda sadece 238 dakika oynamisti üstyapida
abdülkadir 183 dakika bu sezon oynadi bile, 40dk gecen seneden var.

yani gelisimi son derece yolunda gidiyor

ayrica 9 milli mac oynadi, 562 dakika toplam
1365 dakikada paf takimlan oynadi

toplamda simdiden 2000 dk oyun süresini devirmis bir 17 yasindaki cocuk bu

son derece iyi yolda
hatta ilerki yillarda abdülkadirin gelisimi Türkiyede altyapi hocalarina egitimlerinde ögretilirse sasirmam

abdülkadirin fiziginlen ve oynadigi pozisyonlan 20 yasindan önce bu takimin önemli oyuncularindan olmasini beklemek hayalciliktir.

birakin rahat gelissin, baski üretmeyin bu konuda

ÖmürKaradeniz61
04.04.2017, 10:37
Bizde altyapı yok eğitim yok sistem yok yok oğlu yok adam böyle bir takımda Yazıcı gibi parlayan bir yıldız yarattı yinede yaranılmıyor.Şimdi size soruyorum size Yazıcıda en çok katkı Ersun hocadamıdır yoksa altyapıdaki hocalarındamıdır bence Ersun hocanındır çünkü altyapı denen hiçbirşey yok bizim burda.Yazıcı büyük ihtimalle okul çıkışlarında Erdoğdunun,uzunsokağın dar sokaklarında turlayan genç bir arkadaşımızdı dersleride iyi değildir kanımca ama Allah vergisi yetenekle çalıştığı hocanın Türkiye standartları içinde en iyisi olmasından dolayı öyle bir parlama yaptı.Kısacası Abdülkadirde Yazıcı gibi zamanı gelince oynayacaktır sadece sabredelim.

Koray
04.04.2017, 12:12
Yanlışlarıyla doğrularıyla hep şunu savundum başarı gelecekse Ersun Yanal'la gelecek.

Başta Başkan olmak üzere taraftarın önemli bir kısmı da böyle düşündüğü için yerelcilere ayak uydurmadı yoksa Ersun hocanın ipi çoktan çekimiş, yerine de Giray Bulakgiller gelmişti, bu da bizim için sonun başlangıcı olurdu.

Yukarda Abdulkadir Ömür'le Aytaç kıyaslanıyor, yahu arkadaş gelmiş bir de çok bilmişcesine yorum yapıyorsunuz bu ikisinin saha içindeki görev tanımı aynı mı siz baştan sıvamışsınız.

ccd6167
04.04.2017, 12:46
böyle beles yorumlar insani bezdiriyor

yazici ersun yanaldan önce kimdi
bir yazici basliginin ilk 5 sayfasini okuyun

macaristan kampinda 15 dakikada macaristanin 3. lig takimina karsi tel tel dökülen ve oyundan cikartilan yazicidan bahsediyoruz

altyapi egitimi boyunca 1kez milli takimlara cagrilmayan bir genc

yazicinin üst yapiya sorunsuz gecisi ersun yanal ve cem bagcinin basarisidir

baris memis, ali sen kandil, ergin kelrs, hasan ahmet sari, oguzan acar vs. yapilan hatalar yapilmadi yusufda, ondan oldugu yerde
ersun yanal icin bir oyuncunun oynamasini digerlerinin sakatliklari ve diger sorunlari belirleseydi rizeye karsi ömürü oynatirdi

abdülkadirinde doru vakit geldimi oynatilacagina eminim

messi bile abdülkadirin yasinda sadece 238 dakika oynamisti üstyapida
abdülkadir 183 dakika bu sezon oynadi bile, 40dk gecen seneden var.

yani gelisimi son derece yolunda gidiyor

ayrica 9 milli mac oynadi, 562 dakika toplam
1365 dakikada paf takimlan oynadi

toplamda simdiden 2000 dk oyun süresini devirmis bir 17 yasindaki cocuk bu

son derece iyi yolda
hatta ilerki yillarda abdülkadirin gelisimi Türkiyede altyapi hocalarina egitimlerinde ögretilirse sasirmam

abdülkadirin fiziginlen ve oynadigi pozisyonlan 20 yasindan önce bu takimin önemli oyuncularindan olmasini beklemek hayalciliktir.

birakin rahat gelissin, baski üretmeyin bu konuda

İyide biz 11 de başlasın demedik zaten.. Sonradan girsin dedik.. Ek olarak yetenek varsa sahaya sürülürsün.. Şimdi fizik falan bi yerer kadar..

Ajax hafta sonu 17 yaşındaki çocukla lig lideri ve 6 puan fark önündeki rakibine karşı başlayabiliyorsa seninde bu yusuf aytaç gibi futbol fukaralarına karşı oynatman lazım..

Hami tekke de böyle başlamıştı.. Yukarıda saydığın dakikalar doğru olabilir. Fakat bu saatten sonra yusufun aytacın son 15 dk oynaması sana birşey kazandırmaz..
Olacaklar uğraşmak lazım

ccd6167
04.04.2017, 12:51
Yanlışlarıyla doğrularıyla hep şunu savundum başarı gelecekse Ersun Yanal'la gelecek.

Başta Başkan olmak üzere taraftarın önemli bir kısmı da böyle düşündüğü için yerelcilere ayak uydurmadı yoksa Ersun hocanın ipi çoktan çekimiş, yerine de Giray Bulakgiller gelmişti, bu da bizim için sonun başlangıcı olurdu.

Yukarda Abdulkadir Ömür'le Aytaç kıyaslanıyor, yahu arkadaş gelmiş bir de çok bilmişcesine yorum yapıyorsunuz bu ikisinin saha içindeki görev tanımı aynı mı siz baştan sıvamışsınız.

Zatenn sıkıntı orada.. Okay yerine aytaç alınsa neyse.. Aytaç ortasahanın 10 numara tabir edilen yerine alınıyor.. Bilmem anlatabildim mi tezatlığı.. Bunu bilmek için futbol bilgisine gerek yok zaten.. Ama sen kendi başına sir koy

Koray
04.04.2017, 12:56
10 numaraya mı alınıyor, yoksa mücadele ve defansif anlamda yedek kulübesinde ondan daha iyisi olmadığı için orta sahaya takviye güç olarak mı alınıyor?

Mert Oğuzlu61
04.04.2017, 12:59

Aytaç ve Abdülkadir in saha içi görev tanımları nedir ?

Koray
04.04.2017, 13:03
Aytaç ve Abdülkadir in saha içi görev tanımları nedir ?

Aytaç defansif Abdulkadir ofansif oyuncu bu kadar basit sorduğun soruya bak yani.

Mert Oğuzlu61
04.04.2017, 13:36
Aytaç defansif Abdulkadir ofansif oyuncu bu kadar basit sorduğun soruya bak yani.

Rize maçında Okay-Onazi ikilisi diğer oyunculara göre dik oynadılar buna rağmen sezon başından beri yediğimiz en büyük baskıyı yedik. Ersun hoca orta sahayı diri tutmak için Aytaç ı oyuna sokuyor ama orta sahaya direnç katmasını geçtim, olumlu bir iş yapamıyor. Pas yapma, oyun kurma konusunda çok eksik ve ağır oyuncu. Defansif açıdan katkı sağlasa tamam diyeceğim ama o konuda da sıkıntılı.

Özellikle Akyazı da oynayacağımız maçlarda eğer öne geçmişsek, Okay ve Onazi yi rahatlatacak oyuncu olarak Abdülkadir i oyunun son dilimlerinde sahaya sürüp biraz denemek lazım. Taraftarın coşkusuyla iyi bir merkez orta saha kazanırız. Aytaç ın yapıp Abdülkadir in yapamayacağı bir şey olduğunu sanmıyorum. Önde olduğumuz maçlarda Aytaç-Okay-Onazi üçlüsü mü Okay-Onazi-Abdülkadir üçlüsü mü ? İzleyip görmek lazım.

selcuk
04.04.2017, 13:49
İyide biz 11 de başlasın demedik zaten.. Sonradan girsin dedik.. Ek olarak yetenek varsa sahaya sürülürsün.. Şimdi fizik falan bi yerer kadar..

Ajax hafta sonu 17 yaşındaki çocukla lig lideri ve 6 puan fark önündeki rakibine karşı başlayabiliyorsa seninde bu yusuf aytaç gibi futbol fukaralarına karşı oynatman lazım..

Hami tekke de böyle başlamıştı.. Yukarıda saydığın dakikalar doğru olabilir. Fakat bu saatten sonra yusufun aytacın son 15 dk oynaması sana birşey kazandırmaz..
Olacaklar uğraşmak lazım

burasi hollanda degil, cocuklarda tips akademi egitimi görmedi

hami dönemini bilmemde fatih tekke aynen bundan yaklasik kariyerinin 4-5 yilini kaybetti

artvints
04.04.2017, 13:57
oyuncuların güçlü başlangıç yapması önemli, yusuf için şartlar oluştu, iyi bir transferin verebileceği katkıdan daha fazlasını veriyor. abdülkadir fizik olarak eksikti son oynadığında. rize maçında sahada çok kötü bir takım vardı. anahtar bu bence. yusuf iyi bir takımın içinde oynuyor, abdülkadir için de aynı şartları oluşturmak lazım. önümüzdeki bjk ve antalya maçını geçelim, o şartlar oluşmaya başlayacak bence.

ccd6167
04.04.2017, 15:17
burasi hollanda degil, cocuklarda tips akademi egitimi görmedi

hami dönemini bilmemde fatih tekke aynen bundan yaklasik kariyerinin 4-5 yilini kaybetti

Burada benim hami tekke değil . oyuncuların aldığı eğitimde değil.. Eğitim farklı bir konu.. Burada ben yetenekten bahsediyorum.. 17-18 yaşında kadroya giriyorsa birisi eğitimle girmez yetenekle girer.. Biz ömür olur başkası olur sahaya girdiğinde gençse hem takıma hem de kendisine birşey katması lazım..

Koskoca geçen senenin ikinci devresini boş geçirdik. Doğru dürüst rotasyon oyuncusu bile kazanamadı takım..

Boş oyuncuları sahaya sürerk zaman kaybediyoruz. Zaten bu oyuncular sahaya girdiğinde de takım daha da kötüye gidiyor

Ersun hoca da ısrarla devam ediyor bunları sahaya sürmekte.. Yazık oluyor

selcuk
04.04.2017, 15:34
Burada benim hami tekke değil . oyuncuların aldığı eğitimde değil.. Eğitim farklı bir konu.. Burada ben yetenekten bahsediyorum.. 17-18 yaşında kadroya giriyorsa birisi eğitimle girmez yetenekle girer.. Biz ömür olur başkası olur sahaya girdiğinde gençse hem takıma hem de kendisine birşey katması lazım..

Koskoca geçen senenin ikinci devresini boş geçirdik. Doğru dürüst rotasyon oyuncusu bile kazanamadı takım..

Boş oyuncuları sahaya sürerk zaman kaybediyoruz. Zaten bu oyuncular sahaya girdiğinde de takım daha da kötüye gidiyor

Ersun hoca da ısrarla devam ediyor bunları sahaya sürmekte.. Yazık oluyor

hazir olmayan oyuncu yanlis atmosferde sahaya sürüldügünde ne hallere düstügünü mertcan cem de görmüsdük
cocuk kendini daha yeni toparladi. urfada

egitim her yere girer, hazir olacak derecede egitim görmüs olsalardi bir kai havertz, nuri sahin gibi salardin onlari sahaya

bugün sampiyonlar liginde macmi yarinki sinavin mi diye sorsan ömüre yarinki sinavini sececek olgunlukta oldugunu düsünüyormusun
ben düsünmüyorum, tam tersi, o maci oynamak icin 1 yil ücretsiz oynamayi göze alir
havertz sinavim var, kusura bakmayin deyip maca cikmiyor

bu iste egitim, olgunluk

gercekleri görmezden gelip ajax gibi davranirsan altyapindan bolca baris memisler, ergin kelesler cikar

barisi 17 yasinda düsünmeden ilk sahaya sürende yanlis hatirlamiyorsam ersun yanaldi

bugün o gün yaptigi yanlislari yapmiyor

ccd6167
04.04.2017, 17:38
hazir olmayan oyuncu yanlis atmosferde sahaya sürüldügünde ne hallere düstügünü mertcan cem de görmüsdük
cocuk kendini daha yeni toparladi. urfada

egitim her yere girer, hazir olacak derecede egitim görmüs olsalardi bir kai havertz, nuri sahin gibi salardin onlari sahaya

bugün sampiyonlar liginde macmi yarinki sinavin mi diye sorsan ömüre yarinki sinavini sececek olgunlukta oldugunu düsünüyormusun
ben düsünmüyorum, tam tersi, o maci oynamak icin 1 yil ücretsiz oynamayi göze alir
havertz sinavim var, kusura bakmayin deyip maca cikmiyor

bu iste egitim, olgunluk

gercekleri görmezden gelip ajax gibi davranirsan altyapindan bolca baris memisler, ergin kelesler cikar

barisi 17 yasinda düsünmeden ilk sahaya sürende yanlis hatirlamiyorsam ersun yanaldi

bugün o gün yaptigi yanlislari yapmiyor

Eğitim konusu farklı.. Ben eğitim konusunun farklı boyutta düşünüyorum. Hala daha akademi olayını oturtamadık..

Benim için bu senenin önemi kadro iskeleti ve seneye olacak kadro genişliğinde .. Geçen sene bunu yapamadı yönetim. Bu senede 1. Devre yapamadı.. Ama 2. Yarının rengi değişti.. Ama geçen sene bu senenin ilk yarısında yapılan hatalar devam ediyor... Kimse seneye bu sene aytaçla yusufla birşeyler olacağını iddaa dahi edemez.. Bunları sahaya sürmekte günü kurtarmaktır..

DeAgLeMaNyAq
08.04.2017, 20:58
İlk yarıdaki Trabzonspor olsa 4-0 biterdi şimdi 4-3 bitti. BJK maçında hoca olarak eleştirilecek çok fazla bir şey yok...

Fatih Çelik
08.04.2017, 21:00
Yapacak bir şeyin yoktu hocam. Ama golü atar atmaz Medjani'yi soksaydın keske. Sağlık olsun tebrik ederim

Furkan Özdem
08.04.2017, 21:00
Gs ve bjkye karşı kıran kırana oynadık bir yendik bir yenildik. Sonuç önemli değil bu takım oturunca gerçekten can yakacak.

artvints
08.04.2017, 21:03
berabere bitmeliydi emeklerine yazık oldu. çoluk çocukla avrupa potasına girdi. hocam atletik oyuncular al, böyle gelemesinler üstümüze bir daha.

Yasin Altuntas
08.04.2017, 21:24
Hocam Aytac israrina kiziyorum, ama alternatif de yok ki. O yüzden seneye İnşAllah

Hakan
08.04.2017, 21:28
Hocanın hiç bir hatası olduğunu düşünmüyorum.Çatacak bir yer arıyoruz çok normal.