PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Cihad Varlı
19.05.2016, 00:13
Açıklamadaki "Trabzonsporumuz" ve "50. Yılımız" tabirleri beni çok mutlu etti. Haydi Ersun Hoca, seninleyiz!

Benim de dikkatimi çekti.

Hürgün Aygün
19.05.2016, 00:20
Ersun Hoca'nın açıklamaları umut verici. Her şey istediğimiz gibi olur umarım.

Yiğit Gayretli
19.05.2016, 00:54
Umuyorum ki bu açıklamaları sadece aklen değil aynı zamanda kalben yapılmış açıklamalardır.

Ek olarak bu açıklama, 2008 yılındaki "Şampiyonluk süreci başlamıştır." söylemini hatırlattı. Eylem olarak da o dönemi hatırlatır işler yapılır inşallah.

[KAPLAN]
19.05.2016, 08:09
Kalben bir beklentim yok açıkcası. Akla ve mantığa uygun kısa,orta hatta mümkünse uzun vade düzgün hedefler belirlensin yeter.

Bayundur Han
19.05.2016, 08:20
Elini tasin altina koyan Ersun Yanal hocamiza selamlar. Herkes elestiri yaparken bu gercegi unutmasin. O twitterlarda, facebooklarda veya herhangi ortamda ana avrat duz gidenler unutmasin. Amansizca elestiri yapanlar bunlari unutmasin. Ersun Yanal en zor donemlerimizden biri olan su donemde geldi birseyler basarmak istiyor. Destek olmamiz lazim. Elestiri yaparkende dikkatli medeniyet sinirlari icerisinde yapmamiz gerek.

Inaniyorum ki eninde sonunda Ersun hoca bu takimi duzeltecek. Takir takir top oynatacak. Burada herkes hemfikir, en cok gereken sey sabir. Sabir ve hicbir habere kanmama. InsAllah yeni website uzerinden bazi haberlerede yorum getirilir yalanlanir. Cunki icerideki dusmanlarimiz veya icerideki Hincal Uluclar/Kazim kanatlar bizi sacma sapan islerle ugrasmaya davet ediyorlar bile. Ornek Serdar Bali, ya iste kosarak kacmisti, ozel hayati vs vs. Adam su donemde gelmis, daha once yaptiklari asikar, daha ne olsun? Sen ne verdin bu kulube Bali? Sen ne verdin Cevat Kol? Bu ikisine ozellikle dikkat. Haber okurken anlattigi ve anlatmadigi nedir bu adamin diye dusunmek lazim. Su yazi Trabzonsporun hayrinami zararinami yazilmis? Yazan kucuk olsun bizim olsunculardanmi? Cevat Kol abimizin baska aliskanliklaida var, sahte isimle yazmak. Bazen yazarin ismini google yazip bakmakta gerekiyor. Sabirli ve gozu acik olmamiz gerek.

TS FAN
19.05.2016, 11:19
Öncelikle hayırlı olsun diyorum.Başarılı olması için dua ediyorum.Her şey bir yana Şu anki Ersun Yanal İsmi Trabzonspor tarihinin şu günlerdeki en hassas ve zor döneminin teknik direktörüdür.Taraftarımız bunun bilincinde olmalı.ersun hoca ve yönetimin konuşmaları durumun ciddiyetinin farkında olduklarını gösteriyor.Önemli olan da bu.Bu durumda hem hocanın hemde yönetimin teknik konulara yoğunlaşacağı ve bunun dışındaki bahanelere sapmayacaklarını bize göstermesi açısından iyi.
Şerefli köklü Trabzonspor un yeni çıkan bir antalyanın daha dün kurulan lige çıkan bir osmanlının,bir konyanın,bir başakşehirin yaptığını en azından yapabilecek bir potansiyele ve vizyona sahip olduğu gerçeği ortada.Şerefli Trabzonspor en basiti bunları başarmalı artık ki daha büyük şeyleri başaracak şampiyonluğa oynayacak avrupa kupalarında ''fırtına'' gibi esecek tarihi ve vizyonu varken hele.

Harun-61
19.05.2016, 11:22
Ersun Hoca suan evli'mi ? Degilse acilen evlenmeli :)

Su Adami fazla degil, 2-3 sene rahat birakalim basari süphesiz gelecektir.

Aciklamalari cok yerinde ve güzel. Umarim oda sehre ayak uydurur.
Haftanin belirli günlerinde Istanbula gitmekden vazgecer, dedikodu'culara firsat vermez.

.

Çağatay_
19.05.2016, 11:27
Ersun Yanal'ın Trabzon'u ve Trabzonspor'u sevdiğine inanıyorum. Konuşmalarında bile içinde Trabzonspor ile ilgili bir şeyin kaldığı belliydi. Muharrem Usta yönetimi gibi ona profesyonel bir anlayışla çalışma ortamı sağlayacak bir yönetim ile çalışma hevesi olması bizim için büyük avantaj.

Ersun Yanal başarıya uzanan yolu bilen, bu yolun sonunu da görmüş bir isim. Birçok kez çalıştırdığı takımları Avrupa standardına çıkarabilmiş bir teknik adam. Trabzonspor önünde hangi türden engeller olduğunu, burada nasıl zorluklar ile karşılaşacağını da en az bizim kadar biliyor.

Dolayısıyla yapmamız gereken şey ona destek olmak ve işini kolaylaştırmak. Ben inanıyorum ki Ersun Yanal bu heves ve isteği ile takımımızı daha ilk senesinde zor yenilen, hedefi olan, sert bir takım haline getirecek. Teknik direktör etkisini takımda hemen gösterecek.

İkinci dönemindeki yönetim boşluğu ve kendi formsuz dönemi olmasa Ersun Yanal'a destek konusunda çok daha büyük oranlar yakalanabilirdi. O dönemde hepimiz eleştirdik. Fakat şu anda destek zamanı. Gerek o dönem, gerek camia içindeki mevcut ayrışma çalışma ortamındaki zorlukları arttırıyor. Şansımız ise bu dönemde maç olmayacak ve konuşacak pek bir şey olmayacak. Kamp ve yapılanma dönemi iyi geçerse, alınan sonuçlar ile bu eleştiriler boşa çıktığında herkes şapkasını önüne koyup düşünmek zorunda kalacak.

Enes K
19.05.2016, 11:36
İnşallah taraftar şuanki sağduyusunda devam eder. Başarı gelecektir biz böyle devam edersek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10-61
19.05.2016, 11:59
Tarikat kur müridin olalım ersun hocam...bu enkazın altına elini koyman bile yürek işi.ben inanıyorum bazen kötü maçlarımız da olacak ama genelde hepimizin seveceği bir takım çıkartacaksın ortaya.

Onur Keskin
19.05.2016, 12:36
Sozlesme yarin(cuma) mi imzalanacak.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çağatay_
19.05.2016, 12:53
Ekibini çok titiz şekilde kurmalı, en önemli faktörlerden birisi bu.

Mehmet Cihan Kocaman
19.05.2016, 13:06
Ersun Yanal ne zaman gelecek Trabzon'a.
Bizzat havalimanına gitmek istiyorum.

Yiğit Gayretli
19.05.2016, 14:03
;1920448719']Kalben bir beklentim yok açıkcası. Akla ve mantığa uygun kısa,orta hatta mümkünse uzun vade düzgün hedefler belirlensin yeter.

Eğer ki böyle bir açıklama yapmamış olsa ben de o beklentiye girmezdim ama beyan esastır her zaman :)

Mustafa YILMAZ
19.05.2016, 14:39
futbolu paranın önüne koyan ve gönülden seven birinin Trabzon'u sevmemesi benimsememesi gibi bi durum söz konusu olamaz tek sıkıntıları olsa olsa ortasının olmamasıdır şehrin ve tez canlılığı.

ersun hoca istediği gibi bir ortam buldu dahası aynı dili konuşabileceği bir başkanla çalışacak ben ikisinede güveniyorum inşallah beklentilerinde ötesine geçerler

hamdi_61
19.05.2016, 14:53
"Şampiyonluk sürecimiz başlamıştır." Ersun YANAL (13 Temmuz 2008)

Bir kere oldu, bu seferde seninle olur İnşallah. Başarılar diliyorum.

İbrahim Keleşoğlu
19.05.2016, 16:06
ersun başkan oyuncu izlemelerede başlamış scout ekibiyle sanırım güvenim tam bu yönetime ve bu adama

Berberoğlu
19.05.2016, 16:31
Yeni Ersun Yanal dönemi hayırlı olsun. Başarılar diliyorum.

Umarım yönetim futbolcu transferlerinde de erken davranır ve yeni sezon hazırlıkları tam kadro yapılabilir.

Bedri Sertkaya
19.05.2016, 16:36
Zırlamaya gerek yok yarım kalan işi bitirecektir şampiyonluk beklemeyin ilk sezonunda gidin otobüs durağında köptü trafiğinde bekleyin ben realiteden yanayım iyi futbol oynatsın yeter uefa kupası biletide alırsa tamamdır

TSelif
19.05.2016, 17:40
"Şampiyonluk sürecimiz başlamıştır." Ersun YANAL (13 Temmuz 2008)

Bir kere oldu, bu seferde seninle olur İnşallah. Başarılar diliyorum.

Boyle demişti evet hatırladım. Umarın tekrar olur :)

Ahmet Faruk
19.05.2016, 22:22
Lig Tv de konuştu özetle
Savaşmadan olmaz
Önümüzdeki yıl için yarışın içerisinde olacağız demek gerçekçi değil ama düzgün bir şekilde zamana yayacağız
Bu sezondan sonra herkes şapkasını önüne koymuştur

Mert'
19.05.2016, 22:24
Hocam tek beklentimiz sensin lütfen gerekeni yap , bu sezon pozitif futbol oynamaya çalışan bir takım istiyoruz.

Kemal Öztel
19.05.2016, 23:09
https://www.youtube.com/watch?v=FAl7BDlGS_Y&feature=youtu.be

Hoca realist konuştu,takım kötü ama yönetim ve hoca farkında.Umarım doğru hamleler yapılır

yorumsuz6117
19.05.2016, 23:25
Bu kadar kısamıydı başka bişey söylemedi mi ?

serdaracıl
20.05.2016, 00:25
Senden bir mucize istiyoruz hocam. Gerçekten bir mucizeye ihtiyacımız ve çünkü başka türlü bu takım ayağa kalkmaz. Bir kez yaptın, bi daha yap.

yatara
20.05.2016, 00:58
Güveniyoruz Sana Hocam, Hosgeldin!

hyasin61
20.05.2016, 10:22
hoca cok ınanınıyor kendısıne ınsallah takıma yansır bu ınancı

Oğuzhan Fidan
20.05.2016, 10:27
ersun hoca sana inanmayanları kapak et :)

Oğuzhan Fidan
20.05.2016, 10:29
gördüğüm 10 kişiden 9 u sabırdan bahsetti. beni tanıyan tanımayan herkes

U.Sadıkoğlu
20.05.2016, 10:53
Sana güveniyoruz hocam.

Bedri Sertkaya
20.05.2016, 11:04
Uğur bu akşam bir radyo programı yapalım çok iyi olur.(Tabi mümkünse :) kötü dönemde kırmadan dökmeden doğruları söylemek isterim.Senden de birşeyler dinlemek öğrenmek tabiki) Hatta Ersun hoca ya da bir spor yazarı da yayına bağlanacak şekilde.
Sevgi ve saygılarımla Uğur görüşmez üzere.

Sana güveniyoruz hocam.

trabzonsporkits
20.05.2016, 15:05
İmzalar bugün kaçta

DeAgLeMaNyAq
20.05.2016, 18:15
İmzalar bugün kaçta

Akşam son yayınına çıkıyor. Yarın Trabzon'a gelmesi bekleniyor...

eksikbirşey
20.05.2016, 22:12
İnşallah herşeyiyle takıma adar kendini ve maya tutar.

artvints
21.05.2016, 16:23
bizi 4 5 1 benzeri kabız taktiklerden kurtaracak inşallah. ilk kadrosunda çift forvet kenarda yattara vardı. colman da sol kanada yakın serbest oyuncuydu. asimetrik bir dizilişti ve keyif veriyordu.önde eksik kalmıyorduk. öylesine futbol oynamıyorduk, rakibi zorlayan atletik bir takımdık. ikinci gelişinde de ikinci yarıda çift forvet oynadığı birçok maç var. merkezde oyuncu sıkıntısı yaşamasa oturturdu o taktiği. merkezde medjani ve ekici'yi kullandı. erkan, özer deniz çok iyi olmadığı için oturmadı.

Bayundur Han
21.05.2016, 17:08
Uğur bu akşam bir radyo programı yapalım çok iyi olur.(Tabi mümkünse :) kötü dönemde kırmadan dökmeden doğruları söylemek isterim.Senden de birşeyler dinlemek öğrenmek tabiki) Hatta Ersun hoca ya da bir spor yazarı da yayına bağlanacak şekilde.
Sevgi ve saygılarımla Uğur görüşmez üzere.

Ugur'a ozelden ulasilmiyor sanirsam. Merakta etmedigim degil. Linki minki gonderin dinleyelim.

Alp Yavuz 13
21.05.2016, 17:22
Ver yetkiyi, gör etkiyi!
:alkış::alkış:

Haluk Pehlivan
21.05.2016, 23:22
gerçi s.demirel gibi oldun ama hoşgeldin hep destek tam destek..!!!

Cihad Varlı
22.05.2016, 13:34
Salı yada çarşamba günü geliyormuş.

Hunk
22.05.2016, 14:07
Zeki Yavrunun takima geri donmesi gundemdeymis. Eger bu gerceklesirse bastan eksi puani alacak

thehell61
22.05.2016, 14:28
Zeki yvru geri gelip takımda kalırsa yrmisim yapılanmasını hic umutlanmayalim o zaman

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

orhan42
22.05.2016, 15:34
Zeki meselesi yüzünden hocayı şimdiden yıpratmaya başlamayın arkadaşlar.Vardır hocanın bi bildiği ki Zeki Kayseri'de hiç de fena performans sergilemedi..

Faik Yılmaz
23.05.2016, 10:10
Yeniden yapılanma deyip duruyoruz da ,

Neden Ersun Yanal ile sadece 2 yıllık anlaşma imzalandı onu bir türlü anlayamadım doğrusu....

mustafakaya
23.05.2016, 11:36
hocanın tercihlerine saygı duyulması öğrenilmedi, 6-0, 7-0 yenilirken takımda zeki yavru mu vardı? taraftar ersun yanal'ın futbolcu tercihleri konusunda çenesini kapasın.

Yiğit Gayretli
23.05.2016, 15:06
Hocanın önemli bir antrenör olduğunu düşünüyorum. Yıllar önce de böyle düşünüyordum. O zaman peşinden "kötü bir teknik direktör ama" diye de ekliyordum.

Şimdilerde antrenörlüğüne nazaran teknik direktörlüğünün üstüne de koydu. Olgunluk dönemini yaşıyor. Ne kadar kararlı olduğunu göreceğiz.

O bizi, biz de onu tanıyoruz...

He bir de "tercih" meselesi var :) Başarı da başarısızlık da Ersun Yanal'ın olmayacak mı? O zaman bırakalım istediği kadroyu kursun.

Tolga
23.05.2016, 15:54
Şahsi görüşüm, ben ilk Ersun Yanal döneminde oynanan futboldan çok memnun değildim. Takım yeni kurulduğu için olabilir belki fakat sürekli eksikti takım. Fakat gönderilme şekli kesinlikle yanlıştı. Bir kulübün başkanı teknik direktörünün arkasında durmuyorsa aradaki bağların çoktan kopmuş olduğu da bellidir. Sadri Başkan o zaman medyanın önüne attı kendisini ve kurduğu kadronun meyvelerini ondan sonra gelenlerde değil başka takımlar yedi.

İkinci geldiği dönemdeki kadro mevcut kadromuzla neredeyse aynı. Fakat aldırdığı isimlerin hiçbiri çok iyi katkı veremedi ne yazık ki. Fakat o dönem oynadığımız futbol ilk dönem oynadığımızdan daha iyi sinyaller verdi. Genel olarak etkisiz bir final çıkmış olsa da ortaya futbol olarak biraz daha olgunduk. Burada da yönetimle fikir ayrılığı yaşamış olması son derece muhtemel yine yollarımız ayrıldı.

Ersun Yanal geçmiş dönemlerde oynattığı oyun olarak vasatın üstündeydi diyebiliriz. Fakat iki döneme ayrı ayrı bakılacak olursa kesinlikle baya iyi bir gelişim göstermiş olduğu da ortadaydı. Transfer olarak kesinlikle başarılıydı diyemeyiz. Kazandırdığı birkaç ismin yanında gerçekten felaket sayılacak isimler de onun sayesinde Trabzonspor forması giydi.

Ben bu yüzden transfer konusunda kendisine yüzde yüz güvenemiyorum ve ona bırakılmasına karşıyım. Oyuncuların kararı sadece final aşamasında ona bırakılmalı. 2-3 özel isteği dışında ( Varsa Tabi ) Fakat transferlerin ardından sezona başladıktan sonra da hem yönetim bazında hem de taraftar bazında destek görmezse, gereksiz yıkıcı eleştiriler gösterilirse de kendisine sonuna kadar sahip çıkarım.

Ersun Hoca ile geçmişteki yanlışlarımız belli, aynı hataların üçüncü kez gerçekleşmesi aptallıkla açıklanamayacak kadar farklıdır neticede ...

artvints
23.05.2016, 16:10
transfer konusunda yönetim ve hocanın veto yetkisi vardır.hocanın istediğini yönetim almayabilir, yönetimin istediğini hoca takımda istemeyebilir.özellikle yönetimin veto ettiği oyuncularda yaş, bonservis ve maaşla ilgili sıkıntılar olur.hocanın veto ettiği oyuncularda karakter ve kalite gündemdedir. iki tarafın uzlaştığı oyuncu alınır, doğrusu da budur. mesela constant konusunda böyle bir yöntem izlenmiş olsaydı doğru sonuca varılırdı.

Cihad Varlı
23.05.2016, 17:55
Transfer tercihleri başarılı olup olmaması konusunda birinci etken olacak. İnşallah en doğru kararlar alınır.

oflubektas
23.05.2016, 18:11
Temmuz başında tamamı bitmiş transferler, satılması düşünülen oyuncuların büyük kısmının satılması, (ne yaparsak yapalım birkaç çerçöp kalacak, bizden aldığı parayı bir daha rüyasında göremeyecek adamlar çok bu kulüpte) Yanal'ın antrenman programının tüm takıma uygulanması anlamına gelir. Bu halde çok koşan ve mücadele eden, kolay sakatlanmayan ve sonuç alan bir takıma kavuşabiliriz.

Hedef de -şimdilik- ilk 4 olsun, fazla sıkmaya gerek yok.

Yiğit Gayretli
23.05.2016, 18:22
Temmuz başında tamamı bitmiş transferler, satılması düşünülen oyuncuların büyük kısmının satılması, (ne yaparsak yapalım birkaç çerçöp kalacak, bizden aldığı parayı bir daha rüyasında göremeyecek adamlar çok bu kulüpte) Yanal'ın antrenman programının tüm takıma uygulanması anlamına gelir. Bu halde çok koşan ve mücadele eden, kolay sakatlanmayan ve sonuç alan bir takıma kavuşabiliriz.

Hedef de -şimdilik- ilk 4 olsun, fazla sıkmaya gerek yok.

2009-2010 sezonunda ligi 5. bitirmiş fakat göze hoş gelen bir futbolla Türkiye Kupası'nı almıştık yanılmıyorsam... Kritik olan budur. Sevinmeyi hatırlamamız lazım. Oyuncu grubunu başarabileceğine inandırmak lazım.

Bence ligde ilk 4 Türkiye Kupası'ndan büyük başarıdır ama elle tutulmaz, gözle görülmez. Halbuki kupa başka iş... O yüzden kupa önemli.

83-84 sezonundan sonrasına bakarsak, yarışta olduğumuz her senenin öncesinde bir Türkiye Kupası hikayesi var. 94-95, 2002-2003/2003-2004, 2009-2010... Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok.

Furkan S.
23.05.2016, 18:57
Sayfalarca analiz kasmaya gerek yok kimin midesi alıyorsa ...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
23.05.2016, 19:01
Sayfalarca analiz kasmaya gerek yok kimin midesi alıyorsa ...

3 gün veriyorum :D

mustyde
23.05.2016, 19:16
ya bu kombineci gençleri gbtr edecek bi başkan yokmu gene ersun hocayı karşılamışlar hayırdır beleşe kombinemi verdi başkan kene gibiler 2 ay sonra ersuna ana avrat sövmeye başlarlar...

edüt: gördüğüm resim hacı zamanındaki resimmiş pardon ama olsun bu kombinecilerin varlığını değiştirmez :D

LaZuRiBeRe_53
23.05.2016, 19:36
Yeniden yapılanma deyip duruyoruz da ,

Neden Ersun Yanal ile sadece 2 yıllık anlaşma imzalandı onu bir türlü anlayamadım doğrusu....

Yönetimin görev süresi kadar anlaşma yapıldı yani birdahaki seçimde gelecek olan yönetim ersun hocayı istemeyebilir öyle olunca da kulup çok zarar görüyor

DeAgLeMaNyAq
23.05.2016, 19:59
Faik Çetiner'in söylediğine göre 2009'da Şenol Hoca'ya yapılan karşılamaya benzer bir organizasyon yapılacak...

baby_face_
23.05.2016, 21:04
Ersun hocanın geçen dönem şanssızlığı İho ile çalışmaktı. Yeni dönemde başarılı olacağına inancım tam.

SM-G930F cihazımdan gönderildi

My
23.05.2016, 22:15
Ersun hocanın geçen dönem şanssızlığı İho ile çalışmaktı. Yeni dönemde başarılı olacağına inancım tam.

SM-G930F cihazımdan gönderildi
Onun gibi adam nasıl olur da İHO'yla çalışır aklım almıyor :) Birbirinin zıtı zıtına adamlar ya :)

Mehmet Cihan Kocaman
23.05.2016, 22:54
Ersun Hoca'nın arkasında herşeye rağmen çok büyük bir destek var.
Ancak şu bir gerçek ki, Ersun Hoca geçen yıl gelmeseydi (iho ile çalışmasaydı) şuan arkasında çok çok daha büyük bir destek olurdu.

Mehmet Cihan Kocaman
23.05.2016, 23:07
Faik Çetiner'in söylediğine göre 2009'da Şenol Hoca'ya yapılan karşılamaya benzer bir organizasyon yapılacak...

Ne zaman dedi bunu abi? Nasıl bir organizasyon?

DeAgLeMaNyAq
24.05.2016, 00:00
Ne zaman dedi bunu abi? Nasıl bir organizasyon?

Bugün twit atmış. Usta ile görüşmüş. Ersun Hoca'yı şehrin ileri gelenleriyle bir araya getirecekmiş. Artık imza sırasında mı olur yoksa imzadan bağımsız mı bilemiyorum. Şenol Hoca 2009'da geldiğinde belediye başkanı, vali, emniyet müdürü, eski başkanlar, divan başkanı, STK temsilcileri vs. bir araya gelmişti...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3071-6W3Z6B3R.jpg

maxim
24.05.2016, 09:18
Geçen sezon sonu gönderilmesi resmen bizi felakete sürükledi...

Düşündükçe kafayı yiyorum. Tam kendi planlamasıyla hazırlanıp güzel bir sezon geçirecekken saçma sapan sebepsiz yere adam gönderildi ve gönderen de yerine gelenler de yok şu anda.

Devam etmiş olsaydı asla ilk 3 dışında bitirmezdik sezonu. Bu sene de en büyük şampiyon adaylarından biri olurduk.

kopeli
24.05.2016, 09:52
Geçen sezon sonu gönderilmesi resmen bizi felakete sürükledi...

Düşündükçe kafayı yiyorum. Tam kendi planlamasıyla hazırlanıp güzel bir sezon geçirecekken saçma sapan sebepsiz yere adam gönderildi ve gönderen de yerine gelenler de yok şu anda.

Devam etmiş olsaydı asla ilk 3 dışında bitirmezdik sezonu. Bu sene de en büyük şampiyon adaylarından biri olurduk.

kulüp bu tür hamleler ile hep geriye gitti. bu yılda en az 10 sene geriye gittik, yerin dibine girdik.

Hunk
24.05.2016, 13:08
Ersun Hocadan en ıyı Sportif direktör olur aslında. Ama teknik direktörlüğüde fena değil. Oyuncudan çok iyi anlar ve antreman bilgisi çok yüksektir..

Mehmet Cihan Kocaman
24.05.2016, 13:27
Şehre gelip imza atmasını, imza töreninde planlarını detaylı bir şekilde anlatmasını, Akyazıyı gezip istediği sistemi ve düzeni kurmasını, çöpleri gönderip kendi transferlerini yapmasını, kamp dönemindeki yüklemelerini sabırsızlıkla bekliyorum.

Cihad Varlı
24.05.2016, 13:32
Muhtemelen yarın imza töreni düzenlenecek.

adiloş bebe
24.05.2016, 22:54
yine,yeni,yeniden Trabzonsporumuza hoşgeldin Ersun hocam başarılar arkandayız.

Ozan Yılmaz
25.05.2016, 13:48
https://pbs.twimg.com/media/CjS-TZmWUAA1MOf.jpg

Trabzon'dalar...

Onur Keskin
25.05.2016, 14:15
Ersun yanal: İmzayı gonulden attik(gülüyor)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem Erdoğan
25.05.2016, 14:21
Hayırlı olsun. Geçmiş yıllarda oynattığı futboldan pek hazzetmesem de bundan sonra bize destek olmak düşer.

hyasin61
25.05.2016, 14:31
Konusmalara bakilirsa hoca uzun bir suredir bu takim icin hazirlaniyor.Ersun Yanal geldiginde basarili olmustu bu kez daha bir damga vuracak insallah

Cihad Varlı
25.05.2016, 14:33
Güzel olacak inşallah.

Koray
25.05.2016, 14:34
Trabzonspor'u seven bu adamı rahat bırakır.

Elbette aklımızın erdiği kadar eleştireceğiz ama bel altı vurmayacağız.

2 sene sabretmeyi becerirsek ondan sonra ki 10 yıl bizim olur.

Emirhan Yazıcı
25.05.2016, 14:46
Umarım En Etkili ve En Uzun süre kaldığı dönem olur

Enes Coşkun
25.05.2016, 15:13
En çok dikkatimi çeken sözü:''Bu işi başkanla 4-5 sene önce konuşmuştuk bugüne nasipmiş.'' enterasan...

artvints
25.05.2016, 15:15
En çok dikkatimi çeken sözü:''Bu işi başkanla 4-5 sene önce konuşmuştuk bugüne nasipmiş.'' enterasan...

iho gider ben kalırım diye mi geldi acaba bir önceki sezon?

Fatih Özkan
25.05.2016, 15:20
Hocam sana o kadar çok inanıyorum ki...
Allah yardımcın olsun!

Mehmet Cihan Kocaman
25.05.2016, 15:26
iho gider ben kalırım diye mi geldi acaba bir önceki sezon?

Bence önceki seçimde Muharrem Usta aday olurken hoca olarak Ersun Yanal'la görüşüp anlaşmıştı, seçimi kaybedince de planlar suya düşmüştü.
Ersun Hoca başkanı önceden beri tanıyor, bu çok güzel. Başkan ve yönetim hakkında fikir sahibi olmasaydı gelmezdi bence. Başkana ve yönetime güvendiği için kabul etti teklifi. Benim düşüncemm bu.

Erkan YILMAZ
25.05.2016, 15:42
Başarilar hocam allah yardimcin olsun bize sabir versin

halil ibo
25.05.2016, 15:43
Büyük Türk Felsefecilerinden Ş.G.'nin de :) dediği gibi: ''Eleştiri elbette olacak.Ama ışığı gözümüze değil önümüze tutun''.
İnşallah camiada art niyetlilerin dışındakiler yapıcı eleştirileri ile Trabzonspor'un önünü açarlar.Artniyetlileri ise tribünde,gazete yazılarında ,TV programlarında iyi tesbit edip ona göre duruş sergilemeliyiz.
Hayırlı uğurlu olsun.Hep beraber güleceğimiz günler gelsin artık...

Son yıllarda yapmadığımız birşey yapalım ve aynı teknik adam ile 2 sezonu tamalayalım,sonucuna da bakalım neler oluyormuş.

Furkan S.
25.05.2016, 16:40
Ahlaksız?
Ersun denen herifin genel ahlakı ve iş ahlakından bahsediyorum..

61_Hasan_69
25.05.2016, 16:42
2008 de geliş sürecini net hatırlamıyorum ama gidişini denizli ve konya maçlarından sonra bende istemiştim. Giray sana hakkını helal etmediginde onu haklı bulup sana sovmuştum . Gecen sezon ise gelisini istemedim bazı sebebnlerden ötürü ancak gidişini hiç istemedim güzel bir ayrılık olmadı . Ve bu sezon yine beraberiz bu sefer gelisini dört gözle bekliyordum hoş geldin hocam Allah yar ve yardımcı olsun

Cengiz Çubukcu
25.05.2016, 17:27
inşallah yöneticiler işine burunlarını sokmazlar...

Mehmet Cihan Kocaman
25.05.2016, 17:33

Ersun dediğin adam Trabzonspor'un teknik direktörü. Özel hayatını sorgulamak kimsenin haddine değil, işini yaptığı sürece hiç de sorun değil. Aziz Yıldırım gibi konuşmayın.

OFLU
25.05.2016, 17:46

Ne ahlaksızlığını gördün adamın? Söyle de bizde bilelim. Adamın götü soğumadı daha uçaktan ineli, yaptığınız yoruma bak. Tövbe yarabbim ya.

Hamdi Kalaycı
25.05.2016, 17:48
93239322http://i.hizliresim.com/qB30pd.jpg

Herşeyi ile dağlar kadar fark var.

Kemal Öztel
25.05.2016, 17:51
Başarılar hocam tam destek arkanızdayız

Mustafa YILMAZ
25.05.2016, 17:57
vira bismillah deyip yeni bir yol yapmanın vakti geldi zira gidecek yolumuz kalmamıştı ekip fazlasıyla umut veriyor inşallah göründüğü gibi olur her şey

Furkan S.
25.05.2016, 17:59
93239322http://i.hizliresim.com/qB30pd.jpg

Herşeyi ile dağlar kadar fark var.
Görmek istediğini görüyorsun..

Furkan S.
25.05.2016, 18:00
Ne ahlaksızlığını gördün adamın? Söyle de bizde bilelim. Adamın götü soğumadı daha uçaktan ineli, yaptığınız yoruma bak. Tövbe yarabbim ya.
Antrenmana çıkmayan cezalı menajer ile birlikte komisyon yiyen ben miydim sayın OFLU :)

Furkan S.
25.05.2016, 18:08
Ersun dediğin adam Trabzonspor'un teknik direktörü. Özel hayatını sorgulamak kimsenin haddine değil, işini yaptığı sürece hiç de sorun değil. Aziz Yıldırım gibi konuşmayın.
Ben iş ahlakı diyorum sen özel hayat diyo banane ersun kime atlarsa atlasın İş ahlakı diyorum işş anlamıyor musun?

Mehmet Cihan Kocaman
25.05.2016, 18:10
Ben iş ahlakı diyorum sen özel hayat diyo banane ersun kime atlarsa atlasın İş ahlakı diyorum işş anlamıyor musun?

Ne varmış iş ahkakında? Belgelerle kanıtlar mısın kimle ne yapmış? Öyle sallamakla olmuyor malesef.

Furkan S.
25.05.2016, 18:13
Ne varmış iş ahkakında? Belgelerle kanıtlar mısın kimle ne yapmış? Öyle sallamakla olmuyor malesef.
Tapelerde Selçuğu fenere pazarlaması mesela?http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/4a9df7c6609f8aee3f95e95c9a222612.jpg
Şuan hala daha cezalı olan Sahtekar Menajer Metin Korkmaz ile Trabzonspor'un anasını belleyenler arasına adını altın harflerle yazdıran ersundan bahsediyorum..Gecen sene haftada tek antrenmana katılan ersundan..

Mehmet Cihan Kocaman
25.05.2016, 18:20
Tapelerde Selçuğu fenere pazarlaması mesela?http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160525/4a9df7c6609f8aee3f95e95c9a222612.jpg
Şuan hala daha cezalı olan Sahtekar Menajer Metin Korkmaz ile Trabzonspor'un anasını belleyenler arasına adını altın harflerle yazdıran ersundan bahsediyorum..Gecen sene haftada tek antrenmana katılan ersundan..

Hey allahım ya artık size laf anlatmayacağım nasıl düşünüyorsanız düşünün :D

selcuk
25.05.2016, 18:21
Tapelerde Selçuğu ...
artik bu konulari kapatip yeni sayfa acmanin vakti

icimizde hatasiz yok

Furkan S.
25.05.2016, 18:22
Hey allahım ya artık size laf anlatmayacağım nasıl düşünüyorsanız düşünün :D
Noldu cevap veremeyince Allah'a havale mi ediyorsun? :)

Furkan S.
25.05.2016, 18:24
artik bu konulari kapatip yeni sayfa acmanin vakti

icimizde hatasiz yok
Vallaha ben midemi aldıramam ha aldırana da karışmam midesiz insanlar da olacak dünya da çok normal :) Ersunu sindirenler sağda solda "baraya karşı emeğun savaşi" "Derdemiziz" "Kubamızı verin" demeyecek o zaman ;) Aman ağzımızın tadı kaçmasın diyorsun hemi SELÇUK bey ?

Cihad Varlı
25.05.2016, 18:26
Noldu cevap veremeyince Allah'a havala mi ediyorsun? :)

Ne yaparak Trabzonspor'un anasını bellemiş anlatır mısın? Ben anlamadım.

Furkan S.
25.05.2016, 18:27
Ne yaparak Trabzonspor'un anasını bellemiş anlatır mısın? Ben anlamadım.
Üstte yazdım ya :) Ben çok güzel anlattım da sen anlamak istememişsindir.. Ee ne de olsa erdun yanal hocani koruyacaksin :)

Cihad Varlı
25.05.2016, 18:29
Üstte yazdım ya :) Ben çok güzel anlattım da sen anlamak istememişsindir.. Ee ne de olsa erdun yanal hocani koruyacaksin :)

Sana insan gibi bir şey sorduk. Konuşma kapalı kutu, ben bir anlam çıkaramadım. Öncesi ve sonrası olmalı, konu ne tam olarak?

selcuk
25.05.2016, 18:29
Vallaha ben midemi aldıramam ha aldırana da karışmam midesiz insanlar da olacak dünya da çok normal :) Ersunu sindirenler sağda solda "baraya karşı emeğun savaşi" "Derdemiziz" "Kubamızı verin" demeyecek o zaman ;) Aman ağzımızın tadı kaçmasın diyorsun hemi SELÇUK bey ?

sikeylen alakasi ne sorardim ama sormuyorum

miden almiyorsa almiyor yapacak bisey yok
midenin aldigi seylerlen ugrasmani tavsiye ederim ozaman
ama sen hatasiz temiz insan hata bekleyip seytan taslamaya firsat arayacaksin
biliyorum

kolay gelsin diycemde, zaten kolay yolu secmissin

Furkan S.
25.05.2016, 18:30
Sana insan gibi bir şey sorduk.
Ee bende insan gibi üstte yazdım dedim

Cihad Varlı
25.05.2016, 18:31
Ee bende insan gibi üstte yazdım dedim

Konuşma kapalı kutu, ben bir anlam çıkaramadım. Öncesi ve sonrası olmalı, konu ne tam olarak? Erkan, Aytaç, Uğur transferleri mi mevzu?

artvints
25.05.2016, 18:32
3 gün vermiştim dayanamadı, alacak cezayı :D

Furkan S.
25.05.2016, 18:33
sikeylen alakasi ne sorardim ama sormuyorum

miden almiyorsa almiyor yapacak bisey yok
midenin aldigi seylerlen ugrasmani tavsiye ederim ozaman
ama sen hatasiz temiz insan hata bekleyip seytan taslamaya firsat arayacaksin
biliyorum

kolay gelsin diycemde, zaten kolay yolu secmissin
Gerçekten yazdigimi anlamiyor musun yoksa dalga mi geciyorsuj benle? Misal verdim ben sike ile alakasi olmayabilir? Şunu demek istiyorum benim Trabzonspor'um da İlkeli davranış dürüstlük var ersun gibilerine yer yok Ersunu sindiren vir adam ahlaktan dürüstlükten bahsedemez kendiyle çelişir..

Cihad Varlı
25.05.2016, 18:36
Gerçekten yazdigimi anlamiyor musun yoksa dalga mi geciyorsuj benle? Misal verdim ben sike ile alakasi olmayabilir? Şunu demek istiyorum benim Trabzonspor'um da İlkeli davranış dürüstlük var ersun gibilerine yer yok Ersunu sindiren vir adam ahlaktan dürüstlükten bahsedemez kendiyle çelişir..

Mesajının üstünde ki kısmı görmemiştim. Konu Selçuk ile alakalıymış. Bu konuşma ne zamana ait? Konuşma sırasında Ersun Yanal Trabzonspor'un hocası mı?

Furkan S.
25.05.2016, 18:36
Konuşma kapalı kutu, ben bir anlam çıkaramadım. Öncesi ve sonrası olmalı, konu ne tam olarak? Erkan, Aytaç, Uğur transferleri mi mevzu?
Neresi kapali kutu onune tape attim selcugu pazarlamaya çalıştı adam fenere batur denen dallamayla ortaklasa.. Gecen sene antrenmana bile cikmadi.. Uğur transferi şüpheli(bence değil ya hadi oyle yazayim)Metin korkmazla olan iliskisi mide bulandırıcı (Metin korkmaz hala daha cezalı) Haa bir de 3 temmuz sacma sapan bir süreç senin hocana göre ;)

Furkan S.
25.05.2016, 18:38
Mesajının üstünde ki kısmı görmemiştim. Konu Selçuk ile alakalıymış. Bu konuşma ne zamana ait? Konuşma sırasında Ersun Yanal Trabzonspor'un hocası mı?
Ts'un olsa ne olur olmasa ne olur buna mı takıldın sen? Ortada bir kirli oyun var ve baş kahramanı ersun..

Cihad Varlı
25.05.2016, 18:47
Ts'un olsa ne olur olmasa ne olur buna mı takıldın sen? Ortada bir kirli oyun var ve baş kahramanı ersun..

Ceza bittiğinde tekrar bu konuyu konuşmak istiyorum kardeşim, görüşmek üzere.

Lazman
25.05.2016, 19:37
2 sene ne yaa 5 sene olcadi. mumkunse gelecek 2 senede burayi kapatin. yazilanlarin 90% fuzuli

DeAgLeMaNyAq
25.05.2016, 20:50
Ali Rıza Egemen bile imza töreninde gülücükler saçıyordu oysa daha 2 hafta önce Ersun Yanal gelmesin diye uğraşıp duruyordu...

TUNCAY HİÇYILMAZ
25.05.2016, 22:09
Hocanın konuşmalarına baktığımızda kendisini gerçekten çok istekli gördüm.

Mert Oğuzlu61
25.05.2016, 22:19
7-24 sağa sola ana bacı küfür ettiği twitter adresini herkesin görebileceği şekilde imzasına koyarak ''işte ben buyum, beni takip edin ve ne olduğumu görün'' diyen kişi gelip burada ahlaktan terbiyeden söz edemez. Ederse de gülünç duruma düşer.

Bir şey yazıyorsunuz bari açığınız olmasın. Milletin midesini, Ersun un ahlakını terbiyesini geçin önce kendinizi düzeltin.

ibrahim
25.05.2016, 23:03
Benim keşfettiğim bi futbolcu olacak ve ben onu gittiğim takımlara transfer edecek kadar seveceğim, ama kariyerine önem verip tavsiyede bulunamayacağım öyle mi? Geçin o işleri.

Adam Trabzonsporu kafasında bitirmişti ve Ersun Yanal ile bu konuyu konuştu, tavsiyelerini dinledi. Son derece normal bir durum.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

pazarkapılı
26.05.2016, 19:44
bir kuyu, bir taş ve bir deli....trabzon taraftarı bu üclüden kendini kurtarsın lütfen....
gelişime, mücadeleye, nezakete kafa yorun lütfen....

İ. C. Ertem
26.05.2016, 21:07
Muharrem Usta ve Ersun Yanal iki büyük profesyonel spor adamı gayet iyi bir uyum yakaladılar. Devamı gelsin...

Emirhan Yazıcı
27.05.2016, 00:03
Ahlakdan hakdan hukukdan bahseden adamların yıllardır Jaja geri dönsün diye baskı yapmalarıda ayrı bir ironi.. Ersun yanal'ın özel hayatı kimsenin haddine değil. Şampiyon olduğun sene JAJA Partilerden partilere alemlerden alemlere akarken gıkı cıkıyormuydu. ? Destek olmayacaksan kendi içinde sakla

cyberentalpi
28.05.2016, 00:38

zaten bu takıntı bitirdi bizi. Bir genel ahlak tutturmuş gidiyoruz. bu arada bu herif dediği kişi artık bizim teknik direktörümüz. Gerçekten makama bir saygımız olmalı. Daha işbaşı yapmamış bir adama bu şekilde konuşmamalı.

Hami geldiginde hiç istemedim. ama umarım başarır demiştim

GencTurk6161
29.05.2016, 23:32
Hertürlü hırsızlık yolsuzluk adaletsizlik iftira mutaya yalan dolana ses çıkarmayan siyasal islamcılar her sıkıştığında böyle riyakarlıklar yapar. Bu ülkenin sorunu ve burası yeri değil. Bırakalım herkes işini yapsın...

Xperia Z1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artvints
29.05.2016, 23:42
ersun yanal olmasa zaten trazonspor'a gelmeyecekti o dönemde selçuk. üç istanbul takımı da istiyordu.

İ. SARAL
30.05.2016, 08:57
En az 1 sene sabır şart.

İ. SARAL
30.05.2016, 09:01
En az 1 sene sabır şart.

Bu yazıyı en az 30 kez yazmışımdır :) Her sene başa sarıyoruz, hala akıllanmıyoruz.

Fatih Özkan
30.05.2016, 10:07
Usta ile beraber makine gibi işleyecekler İnşallah!

Harun-61
30.05.2016, 10:24
Usta ile beraber makine gibi işleyecekler İnşallah!

Ümitsizlik yakismaz bize zaten :)

Tunga
31.05.2016, 10:31
Ersun Yanal iyi bir hoca.
Muharrem Usta hevesli bir başkan.
Bizler de susuzluktan dilimiz damağımız kurudu bekliyoruz.
Teorik olarak her şey mükemmel.

Pratikte...
Nuri Albayrak, Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta... Bunlar son dört başkanımız. Hepsiyle de çalıştı Yanal.
Muharrem Usta için Ersun Yanal tercihi basitçilikti. Zira başarısız olsa bile ağır eleştiri almayacağı bir tercih. Riski az kumar. Riski az; ama başkan için. Trabzonspor için çok riskli. Zira 4 değişik yönetim anlayışında da başarı/kupa getirmemiş bir tercih.

Biz sabır gösteremiyoruz; ancak Ersun Yanal da, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Trabzonspor, Milli Takım, fenerbahçe ve yine Trabzonspor'da istikrar sağlayamadı ve uzun dönem çalışamadı.

Teorik olarak mantıklı, pratikte mantıksız.

Gönlüm başka şeyler söylese de aklım yanlış diyor.

Muharrem Usta'dan, ortaya koyduğu iddiaya paralel bir çıkış beklerdim. Kolayına kaçtı.

Cengiz Çubukcu
31.05.2016, 11:08

Pratikte...
Nuri Albayrak, Sadri Şener, İbrahim Hacıosmanoğlu, Muharrem Usta... Bunlar son dört başkanımız. Hepsiyle de çalıştı Yanal.
Muharrem Usta için Ersun Yanal tercihi basitçilikti. Zira başarısız olsa bile ağır eleştiri almayacağı bir tercih. Riski az kumar. Riski az; ama başkan için. Trabzonspor için çok riskli. Zira 4 değişik yönetim anlayışında da başarı/kupa getirmemiş bir tercih.

Biz sabır gösteremiyoruz; ancak Ersun Yanal da, Ankaragücü, Gençlerbirliği, Trabzonspor, Milli Takım, fenerbahçe ve yine Trabzonspor'da istikrar sağlayamadı ve uzun dönem çalışamadı.

Muharrem Usta'dan, ortaya koyduğu iddiaya paralel bir çıkış beklerdim. Kolayına kaçtı.

nedense hepimizde gönül ve akıl konusunda aynı paralellik var abi... bu adamı niye bu kadar istiyoruz ben de anlamış değilim

Mollasalihoğlu
31.05.2016, 11:34

Pratikte...

"Şampiyon kadro hazırlar" diyorlar kendisi için :)

Yiğit Gayretli
31.05.2016, 11:41

Pratikte...

Onu da yapsa kâfî :)

Tunga
31.05.2016, 11:42

Kim diyor bilmiyorum ama ben "oooof, of" dedikten sonra "inşallah" diyorum :)

Mert Oğuzlu61
31.05.2016, 14:36
İstikrarı bizde yakalasın diye getirdik işte. Daha önce çalıştığı takımlarda ya hedeften sapan yada kendisini kıskanan başkanların kurbanı oldu. Başarısız olup bıraktığı tek takım Manisa. Aslında iyi başlamıştı ama takımın yıldızları sakatlanınca film orada koptu. Anadolu da Denizli ve Manisa hariç diğer takımları Avrupa ya götürdü; Ankaragücü, Gençlerbirliği, Trabzon, Eskişehir yine Trabzon... Fenerde zirve yaptı... Kariyeri genel olarak başarılı.

http://www.aljazeera.com.tr/spor-portre/portre-ersun-yanal

Trabzon da ilk senesinde sıfırdan kurduğu kadroyla, Avrupa parolasıyla girdiğimiz sezonda şampiyonluğu son haftalarda kaybetti diye fatura kendisine kesildi. Ancak Trabzon da görülebilecek ve karadeniz fıkralarına konu olacak bir olaydı. Fenerde başına gelenler ortada, Aziz Yıldırım... İho ile çalıştı, bu sene küme düşmekten kıl payı kurtulan takımın kalite olarak daha zayıf versiyonunu geçen sene Avrupa ya götürdü, ligin 2. devresinde en fazla puan toplayan 3. takım yaptı ama transfer istiyor diye, Hurma geldi diye yine ömrü uzun olmadı.

Taraftar olarak önce ''biz kimiz?'' sorusunu kendimize sormalıyız. Formamız 4. olur sözü artık tarihe karıştı, bizim her sene düzenli olarak Avrupa ya katılan, ''İstikrarı'' yakalan takım olmamız lazım, sonrası zaten şampiyonluk yarışına çıkacaktır ama yolda kendi bacağına sıkarsan kaybolan yıllara merhaba dersin, aynı nakarat yıllardır tekrarlanıyor.

Yabancı biri gelse ne olurdu ? Bende merak ediyorum ne olurdu. En son gelen kulübü iflas ettirdi gitti. Kariyerli yabancı biri gelse belki başarılı olacaktı, belkide son 15 yılda lige gelen yabancı teknik adamların hemen hemen büyük kısmı gibi başarısız olacak, tazminatı alıp gidecekti. Bilemeyiz, geleceği görme gibi sihirli özelliğimiz yok ancak Ersun a sabredersek sıfırı tüketmiş takımın zamanla tekrar futbol oynayacağına şahit olacağız. Benim için önemli olanda tam olarak budur.

bach72
01.06.2016, 14:06
Tebrik ediyorum.Futbolcuların sakalını kesme talimatı vermesi ile kendisini alkışlıyorum.Özellikle Aykut Demir isimli ruhsal sorunları olma olasılığı yüksek adama bir ayar vermek lazımdı.Taliban,Işid vb.şeriatçı terör örgüt üyelerinin görüntülerine öykünme misali sakalını gördükçe tüylerimi diken diken eden adamın biletini de kesip yol verirse Ersun Yanal'a tebriklerimi kulübe telgraf çekerek bizzat gönderecem.

Harun-61
01.06.2016, 15:04
Tebrik ediyorum.Futbolcuların sakalını kesme talimatı vermesi ile kendisini alkışlıyorum.Özellikle Aykut Demir isimli ruhsal sorunları olma olasılığı yüksek adama bir ayar vermek lazımdı.Taliban,Işid vb.şeriatçı terör örgüt üyelerinin görüntülerine öykünme misali o mide bulandırıcı sakallarıyla tüylerimi diken diken eden adamın sakalının yanında biletini de keserse Ersun Yanal kendisine tebriklerimi kulübe telgraf çekerek bizzat gönderecem.

o mide bulandırıcı sakallarıyla ..... !!!

mide bulandirici, hatta igrenc cümleler sarf etmissin. yazik !!!!

Gümüshaneli61
01.06.2016, 15:07
Tebrik ediyorum.Futbolcuların sakalını kesme talimatı vermesi ile kendisini alkışlıyorum.Özellikle Aykut Demir isimli ruhsal sorunları olma olasılığı yüksek adama bir ayar vermek lazımdı.Taliban,Işid vb.şeriatçı terör örgüt üyelerinin görüntülerine öykünme misali o mide bulandırıcı sakallarıyla tüylerimi diken diken eden adamın sakalının yanında biletini de keserse Ersun Yanal kendisine tebriklerimi kulübe telgraf çekerek bizzat gönderecem.

Benimde sakalim var ve bende müslümanim. Benim yerim yok mu Trabzonspor'da ? Trabzonsporlu olmak icin dinsiz mi olunmak gerekiyor sana göre ? Mide bulandirici olan Aykut'un sakallari degil, sensin.

Muhammet_61
01.06.2016, 16:20
Sakal kararı doğruysa tebrik ederim. Disiplinin esas olduğu bir sporda bir sporcuya yakışmayacak kılığa girenler için umarım uygulanır.
Ben ber sabah işe giderken sakal traşı olmak zorundaysam sürrkli TV ekranlarında görünüp bir de üzerine milyon TL'ler kazanan sporcuların da görünümlerine dikkat etmeleri gerekir.
Tabi bir de tek kendilerini müslüman sananlar da eleştirmeye başlayacaktır :)

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uğur_Dmrtrk
01.06.2016, 16:24
arkadaşlar profesyonelliğiyle ön plana çıkmış bir hocadan..saç,sakal'a vs..karışmasını beklemiyorsunuzdur umarım...Akla ve mantığa aykırı haber..

cınar#7
01.06.2016, 17:32
Eğer Rodellega yı istemiyorsa kesinlikle fb ve para için burda ,bunu şimdiden söylüyorum

yanlış oyuncular toplayıp sonra başarısızlıkta kendini kurtaracak medyayla, sonunda da tazminatla gidecek sezon sonu

çok şeyler değişti herkes biliyor Ersun Yanal'ın koyu fb li oldugunu

İbrahim Keleşoğlu
01.06.2016, 17:35
vay akaminko senaryolara gel .
Eğer Rodellega yı istemiyorsa kesinlikle fb ve para için burda ,bunu şimdiden söylüyorum

yanlış oyuncular toplayıp sonra başarısızlıkta kendini kurtaracak medyayla, sonunda da tazminatla gidecek sezon sonu

çok şeyler değişti herkes biliyor Ersun Yanal'ın koyu fb li oldugunu

İbrahim Keleşoğlu
01.06.2016, 17:37
adamın sakalından size ne arkadaşım istedigi gibi giyinir istedigi gibi yaşar dini hayatını sana ne? bize ne ? eleştireceksen futbolunu eleştir ben öyle yapıyorum .
Tebrik ediyorum.Futbolcuların sakalını kesme talimatı vermesi ile kendisini alkışlıyorum.Özellikle Aykut Demir isimli ruhsal sorunları olma olasılığı yüksek adama bir ayar vermek lazımdı.Taliban,Işid vb.şeriatçı terör örgüt üyelerinin görüntülerine öykünme misali sakalını gördükçe tüylerimi diken diken eden adamın biletini de kesip yol verirse Ersun Yanal'a tebriklerimi kulübe telgraf çekerek bizzat gönderecem.

cınar#7
01.06.2016, 17:40
Ersun Yanal'ın samimiyetine inananız var mı gerçekten? Trabzonda ki maçta attığı koşuyla tahrik etmesi bile yeterli anlayana. Hatta ilk koşanda oydu!

fbde başkan değişimi olsa 2.gun sözlesmeyi karsılıklı fesh eder

Ahmet Hamza
01.06.2016, 17:58
Yok mu aramızda hukukçu şu elemanı "nefret söylemi" sebebiyle savcılığa şikayet edecek? Moderatör tayfa ya uyuyor ya da forumda troll olması hoşlarına gidiyor.

serdaracıl
01.06.2016, 18:10
Yok mu aramızda hukukçu şu elemanı "nefret söylemi" sebebiyle savcılığa şikayet edecek? Moderatör tayfa ya uyuyor ya da forumda troll olması hoşlarına gidiyor.

İşi gücü bıraktık birbirimizi mi ihbar edeceğiz. Muhbir miyiz? Burada herkes görüşünü bildirmekte özgür. Müslüman adam hoşgörülü olur.

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:14
İşi gücü bıraktık birbirimizi mi ihbar edeceğiz. Muhbir miyiz? Burada herkes görüşünü bildirmekte özgür. Müslüman adam hoşgörülü olur.
Ne hoşgörüsü? Adam alenen hakeret ediyor. Ben sana sövsem şimdi burada görüş mü olacak bu? Herkes aşağılık fikirlerini kendine saklasın. Kimsenin hakeret hakkı yok. Müslümanlıkla da ilgisi yok bunun.

serdaracıl
01.06.2016, 18:29
Ne hoşgörüsü? Adam alenen hakeret ediyor. Ben sana sövsem şimdi burada görüş mü olacak bu? Herkes aşağılık fikirlerini kendine saklasın. Kimsenin hakeret hakkı yok. Müslümanlıkla da ilgisi yok bunun.

İyi siz de fikirlerinizi kendinize saklayın o zaman.

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:33
İyi siz de fikirlerinizi kendinize saklayın o zaman.
Benim fikrimde nefret söylemi yok, laf kalabalığı yapmayın lütfen. Kişinin kılık kıyafetini yargılamak hele hele hakaret etmek kimsenin haddine değil.

Reha Asan
01.06.2016, 18:44
Allah bu fikirde ve düşüncede olanları ıslah etsin.

Şeriata laf eden adam şeriatın Allah'ın koyduğu hükümler olduğunu bilipte yorum yapsın.He inanmıyorsada inananlara saygı duysun ve sussun!!!

Bu iş sıkmaya başladı artık.

Hergün burada sakal vs sebepler üzerinden İslamiyete hakaret edemez kimse.Hele ki bunu düşünce özgürlüğü altında hiç yapamaz.

Bu ülkede Meirelesin sakalı hiç bir zaman sorun olmazken Aykutun sakalını gündeme getirmek artniyetliliktir.

Sayın yönetim bu mesajı başlığa uymuyor diye silebilirsiniz ama aynı hassasiyeti her gün İslamiyete ya da islami kurallara hakaret edenlere karşıda göstermenizi rica ederim.

serdaracıl
01.06.2016, 18:45
Benim fikrimde nefret söylemi yok, laf kalabalığı yapmayın lütfen. Kişinin kılık kıyafetini yargılamak hele hele hakaret etmek kimsenin haddine değil.

Evet laf kalabalığı yapmayalım

Ahmet Hamza
01.06.2016, 18:49
Allah bu fikirde ve düşüncede olanları ıslah etsin.

Şeriata laf eden adam şeriatın Allah'ın koyduğu hükümler olduğunu bilipte yorum yapsın.He inanmıyorsada inananlara saygı duysun ve sussun!!!

Bu iş sıkmaya başladı artık.

Hergün burada sakal vs sebepler üzerinden İslamiyete hakaret edemez kimse.Hele ki bunu düşünce özgürlüğü altında hiç yapamaz.

Bu ülkede Meirelesin sakalı hiç bir zaman sorun olmazken Aykutun sakalını gündeme getirmek artniyetliliktir.

Sayın yönetim bu mesajı başlığa uymuyor diye silebilirsiniz ama aynı hassasiyeti her gün İslamiyete ya da islami kurallara hakaret edenlere karşıda göstermenizi rica ederim.
Arkadaş, müslüman olmasına, şeriatçı olmasına gerek yok. Kafası ortaçağdan kalmayan adam kılık kıyafet işine karışmaz. İnsan hakkı bu, sadece müslümanlar için değil.

serdaracıl
01.06.2016, 18:53
Ya arkadaş iş nerelere gelmiş. Allah bilir haber de yalandır. Kimsenin dinimize hakaret ettiği falan yok. Herkes kendi görüşüne saygı bekleyip karşısındaki insanı kırıyor. Tüm görüşlere saygı duymak lazım. Hele savcıya suç duyurusu falan nedir? Yakışır mı koşa koşa savcıya gidip bir Trabzonsporluyu şikayet etmek bize. Zaten yeterince ayrıldık. Daha fazla ayrılık olmasın aramızda.

Reha Asan
01.06.2016, 18:54
Arkadaş, müslüman olmasına, şeriatçı olmasına gerek yok. Kafası ortaçağdan kalmayan adam kılık kıyafet işine karışmaz. İnsan hakkı bu, sadece müslümanlar için değil.
Burada nedense her zaman İslami yaşayan futbolcular sorun olur.

Artık yaşam tarzına karışılmasına alıştım.Çünkü ikna edemiyorsun.

Kulübe zararı olmadıkça istediği gibi yaşayabilir ama bunu anlatamıyoruz.

Ama bir süredir burada oluşan ortam artık yaşam tarzına karışmayı geçti.Açık açık artık İslamiyete,sünnete dil uzatılmaya başlandı.

serdaracıl
01.06.2016, 18:56
Burada nedense her zaman İslami yaşayan futbolcular sorun olur.

Artık yaşam tarzına karışılmasına alıştım.Çünkü ikna edemiyorsun.

Kulübe zararı olmadıkça istediği gibi yaşayabilir ama bunu anlatamıyoruz.

Ama bir süredir burada oluşan ortam artık yaşam tarzına karışmayı geçti.Açık açık artık İslamiyete,sünnete dil uzatılmaya başlandı.

Tüm mesajları okudum, dinimize, sünnete hakaret eden birini göremedim.

Reha Asan
01.06.2016, 19:00
Tüm mesajları okudum, dinimize, sünnete hakaret eden birini göremedim.
terör örgütlerini şeriat ile kıyaslamak ya da şeriatçı ilan etmek, sakala laf etmek hakaret değilde nedir.

Sakal uzatmak benim inancıma göre sünnettir.

Şeriatta Allahın koyduğu hükümlerdir ve terör örgütlerini islamiyet ya da Şeriat ile bağdaştırmak bana göre hakarettir.

serdaracıl
01.06.2016, 19:06
terör örgütlerini şeriat ile kıyaslamak ya da şeriatçı ilan etmek, sakala laf etmek hakaret değilde nedir.

Sakal uzatmak benim inancıma göre sünnettir.

Şeriatta Allahın koyduğu hükümlerdir ve terör örgütlerini islamiyet ya da Şeriat ile bağdaştırmak bana göre hakarettir.

Benim inancıma göre de sünnet. Terör örgütleriyle kıyaslamaya gelince o terör örgütlerini eleştirmek lazım, kıyaslayan insanları değil.

bach72
01.06.2016, 20:02
Ersun Yanal'ı biraz tanıyorsam,acilen psikiyatriste gözükmesi gereken Aykut Demir'i bu takımda tutmaz.Aykut Demir isimli şahısın Trabzonspor'un futbolcusu olmasından büyük hicap duyuyorum.Mermi sıkmasından doktor ve futbolcu arkadaşını dövmesine,saha içindeki psikopat hallerinden bana sevimsiz gözüken o çember sakalına kadar bu adama büyük antipati besliyorum.Umarım Ersun Yanal ona hak ettiğini verecektir.Hem de en kısa zamanda...

smart
01.06.2016, 20:54
Gereksiz uzayan bir konu. Ersun Hocamız zamanında Sow oruç tutuyor diye ilk 11’den kesmişti. Orucu bitince de yüksek performansla geri dönmüştü. Tabi bazıları atlamasın hemen, Ersun Hocanin inançlara bir takıntısı olduğundan değil Oruç tuttugu icin vucuduna yeteri kadar besin giremeyen bi futbolcunun o maçı kaldıramayacagini bildigi icindi

İ. SARAL
01.06.2016, 21:59
Temizlik yapılacaksa gidenlerin en başında Aykut olmalı. Ligin en antipatik takımı olma yolunda ilerliyoruz ve bunun en büyük müsebbiplerinden biri de bu topçumsu.

Cengiz Çubukcu
01.06.2016, 22:33
Kılık Kıyafet özgürlüğünden yanayım lakin Aykut gibi bir karaktersizin sakalına da inanmıyorum kimse kusura bakmasın... Ersun hoca eğer hala ondan umutluysa sakalını kestirebilir...

erkankoc
01.06.2016, 22:56
Aykutun ne karaktersizligini gordundr boyle konusabiliyorsun.asker arkadasimisin .ayrica zubbe olucagina boyle takilsin daha iyi

Cengiz Çubukcu
01.06.2016, 22:59
Aykutun ne karaktersizligini gordundr boyle konusabiliyorsun.asker arkadasimisin .ayrica zubbe olucagina boyle takilsin daha iyi

Her maç takımı eksik bırakan Kabadayı kılıklı bir Adam'ı nasıl ifade etmeliyim?

erkankoc
01.06.2016, 23:00
Her maç takımı eksik bırakan Kabadayı kılıklı bir Adam'ı nasıl ifade etmeliyim?

Karaktersiz demenin ne alakasi var dediklerinle.beceriksiz de futbol yoksunu de

Mehmet Cihan Kocaman
01.06.2016, 23:03
Karaktersiz demenin ne alakasi var dediklerinle.beceriksiz de futbol yoksunu de

Abi her maç kavga çıkaran, takım arkadaşını döven, hastanede doktor döven, üniversitede silahla sağa sola ateş eden bi adamı nasıl tarif edelim başka?

cyberentalpi
02.06.2016, 00:22
şurda aykut u sırf sakalı yuzunden savunanları anlamıyorum. aykutun sakalı itici. insanlara anımsattığı şey malesef kötü. sünnet sakal gibi felan degil. bizim ecdadımızın atamızın sakalı hiç degil.

Antipati toplamanın manası da yok. kılık kıyafet ciks olsun. neden ronaldo gibi olmasın topçularımız. ki aykutta öyle idi

cyberentalpi
02.06.2016, 00:29

Pratikte...

pratikte nuri albayrak sadece getirdi. sonra secimi kaybetti. Sadri şenerde o seneki kotü futbolun üzerine seyirci de destekledigi icin gönderemedi. ki aklında hep şenol güneş vardı. başkan adayı iken bile söylerdi. iho dönemini zaten saymıyorum. yerine gelen sotayı da hamiyi de gördük.

ersun yanal ankaragücü ve genclerbirliginde hucum futbol anlayısı ile çok başarılı da oldu. Ts ninde kadrosunun temelini attı. sampiyonluga oynattı. sadri şeneri sevsem de yapacagı 2 transfer sampiyon yapacaktı ama dar kadroya mahkum etti. son haftalarda pili bitti. 2. ligi son macta verdi. Su andan daha kötü fb yi de açık ara sampiyon yaptı.

axelman
08.06.2016, 23:21
9461

Sezonun en önemli döneminde TD bakın nerelerde?Bu nasıl yöneticilik anlamadım.

Mert Oğuzlu61
09.06.2016, 00:34
Futbol dünyası şuan tatilde, tatilde olmayanlarda şampiyonada. Adam Bilic ile program yapacak, ne var bunda ? Trabzon da ne yapacaktı tek başına, in cin yok. Yaylacılar bile gelmedi daha. :D

Şuan top yönetimde. Vermiştir listeyi, gelecek gidecek kamp vs.. ayarlanmıştır. Avrupa da takip ettiğimiz bazı isimler var, Ersun belki bizim yöneticileri yanına alıp Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda yada diğer ülkelere çıkarma yapar. Asıl şampiyonada olmayıp tatil yapması can sıkıcı gelişme olurdu, direk sıcak bölgelere yakın işte daha ne olsun ? Ege açıklarında yatıyla tatil yapması daha mı iyi olurdu ? Şampiyonada olacak olması her açıdan iyidir.

ilelebeTS
10.06.2016, 18:33
https://pbs.twimg.com/media/CkmZDqiXIAAzpnE.jpg

Adam şekil :cool:

E. Okan Bülbül
11.06.2016, 02:03
Şansal belki şampiyonluğa falan oynarsak ilerde önümüzü kesmez. Kankası takımın başında sonuçta.

kopeli
11.06.2016, 08:28
şampiyonluk hayal degil.

gs ve fb batakta. bjk ise cl'de bayagı bi yorulur.

sağlam bir kadro kurabilsek olur bu is.

Ahmet Ulusoy
11.06.2016, 12:52
Sanki biz batakta değiliz xD

OFLU
11.06.2016, 13:39
Şikecilerin işi bu yıl çok ama çok zor olacak bence. Gönül ve Caner gibi iki bek aynı anda çıktı ellerinden, Alves italyada sözleşme imzaladı ve gidenler kervanına Topal da eklenirse şikeciler totoyu toplayamaz bu yıl. Savunma komple değişecek demek oluyor bu. Yedekleri gidenlerin yerini doldurabilecek kapasitede değil. GS hoca dahi bulamadı, bu hocayı 6.gaftada kovalarlar. Bjk çok avantajlı yine, Gomezin yerini doldurabilirlerse ve stopere sağlam bi isimle en güçlü şampiyonluk adayı olacaktır.

İbrahim Keleşoğlu
11.06.2016, 14:51
hiç :D
Sanki biz batakta değiliz xD

Ahmet Ulusoy
11.06.2016, 15:04
hiç :D

Öyle bir yazmış ki sanki bizim refah düzeyimizi çok yukarılarda xDxD

Ozan Yılmaz
14.06.2016, 11:09
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/11/trabzonspor-4-1-genclerbirligi-mac-ozeti

Şu maçın ilk yarısındaki futbolu hatırlayanlar?

Ersun Yanal & Oscar Cardozo show!

İlkhan
16.06.2016, 09:56
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2014-2015/11/trabzonspor-4-1-genclerbirligi-mac-ozeti

Şu maçın ilk yarısındaki futbolu hatırlayanlar?

Ersun Yanal & Oscar Cardozo show!
Bu maçta ilkyarının bitimine 5-10dk kala bi pres yapmıştık. Onu bulan varmı ya

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanjugunduz
24.06.2016, 02:37
hocam lutfen yumlu ve saz ekibini gonderin alt yapidsn oyuncu koyun yine destekleriz ama sefa ozer yumlu ishak bunlari istemiyoruz

O ruh geri gelecek

artvints
24.06.2016, 03:02
hocam lutfen yumlu ve saz ekibini gonderin alt yapidsn oyuncu koyun yine destekleriz ama sefa ozer yumlu ishak bunlari istemiyoruz

O ruh geri gelecek

bu da palavra değil mi? yumlu uzaydan mı geldi? aynı şey gelen oyuncuya da yapılmayacak mı? çok yetenekli olsa bile stoper mevkisi için tecrübe önemlidir. hata yapa yapa öğrenecek. kim sabrediyor peki? o kadar oyuncudan yumlu ve yusuf tutundu biraz şansla gerçek bu. bunların yerine altyapıdan oyuncu koy demek komik oluyor.

tanjugunduz
24.06.2016, 09:28
bu da palavra değil mi? yumlu uzaydan mı geldi? aynı şey gelen oyuncuya da yapılmayacak mı? çok yetenekli olsa bile stoper mevkisi için tecrübe önemlidir. hata yapa yapa öğrenecek. kim sabrediyor peki? o kadar oyuncudan yumlu ve yusuf tutundu biraz şansla gerçek bu. bunların yerine altyapıdan oyuncu koy demek komik oluyor.
yo hicte komik olmuyor bu oyuncular denendi maalesef tutmadi olmadi hem yeteneksiz hemde takima ihanet edene ayrica huzursuzluk yapan bir oyuncu altyapidan oyuncu koy dedim hani transfer yapamiyoruz ya maliyey hesabi yapiyor herkes en azindan boyle bir cozum onerdim . neyse siz yumluyu begeniyorsaniz diyecek sozum yok

O ruh geri gelecek

Furkan S.
25.06.2016, 18:16
Ceza bitti yine ben geldim nerede kalmıştık? Ben yokken yine duymak istediklerinizi duydunuz buyuk ihtimalle..

Furkan S.
25.06.2016, 18:19
Bir süreliğine sizin gibi takılacağım bu sitede bakalım polyannacılık adamcılık nasıl oluyor :)

Furkan S.
27.06.2016, 18:02
Bugün hocamı yalamadım dur biraz pohpohlayayım hocamı <3 Kadro müyendisi hocam muthiş antrenman teknikleriyle takımımızı şaha kaldıracak inşallah..

Kemal Öztel
27.06.2016, 21:12
Hoca ilk antremanına çıktı..

Adem Akyüz'
27.06.2016, 23:18
Hoca göbek yapmış.

amour_61
28.06.2016, 01:17
Hoşgeldiniz hocam Allah utandırmasın.

esra61
28.06.2016, 01:50
Ersun Yanal ismi şike sürecinden dolayı sıcak gelmesede bana şu saatten sonra destek olmak şart.
Hoş geldin Hocam.

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 02:36
Bugün hocamı yalamadım dur biraz pohpohlayayım hocamı <3 Kadro müyendisi hocam muthiş antrenman teknikleriyle takımımızı şaha kaldıracak inşallah..

Sıkıntın ne?

Furkan S.
28.06.2016, 08:55
Sıkıntın ne?
Ne sıkıntısı hocamızı övmekte mi yasak?

Fatih Özkan
28.06.2016, 08:57
Allah yardımcın olsun Hocam.

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 09:04
Ne sıkıntısı hocamızı övmekte mi yasak?

İnsanları tahrik etmek ve zekaları ile dalga geçmek yasak.

Faik Yılmaz
28.06.2016, 09:24
Hocamızın işi zor valla....

Daha gidecekler gitmedi , gelecekler gelmedi....

Böyle bir ortamda takımı nasıl , neye göre hazırlayacak ?

Cengiz Çubukcu
28.06.2016, 09:43
Bir süreliğine sizin gibi takılacağım bu sitede bakalım polyannacılık adamcılık nasıl oluyor :)

onu bunu bırak da şu mecrada bir antrenöre baştan muhalefet eden birisi en başta övüp 2 ay geçince yerin dibine sokanlardan çok daha sempatik geliyor :)

Uğur_Dmrtrk
28.06.2016, 09:51

Profil fotoğrafındaki eleman da o mühendisin keşfi..ona göre :)

Furkan S.
28.06.2016, 12:38
Profil fotoğrafındaki eleman da o mühendisin keşfi..ona göre :)
Sırf onun döneminde alındığı için onun keşfi sanıyorsun di mi :D Yok öyle bir şey

Uğur_Dmrtrk
28.06.2016, 13:27
Sırf onun döneminde alındığı için onun keşfi sanıyorsun di mi :D Yok öyle bir şey

tamam

Ahmet Malkoçoğlu
28.06.2016, 13:28

Dogrusu neymis , kaynagin ne ?

Furkan S.
28.06.2016, 14:01
Dogrusu neymis , kaynagin ne ?
Doğrusu Menajer önermesi..

Ahmet Malkoçoğlu
28.06.2016, 14:12
Doğrusu Menajer önermesi..

Kaynagin ? . Sadri senerin bile daha yeni aciklamasi var onerdigi futbolculari aldim ersunun diye

Furkan S.
28.06.2016, 14:20
Kaynagin ? . Sadri senerin bile daha yeni aciklamasi var onerdigi futbolculari aldim ersunun diye
Sadri Şener'in açıklamasına mı inanıyorsun yani :) Ya bu işler nasıl oluyor bak söyleyeyim inanırsın inanmazsın sana kalmış Belçika çevresine bakan Menajer Adnan Demir'e sorulur?

-Adnan bize göbek oyuncusu lazım var mı elinde?
-Colman diye bir oyuncu var.
-Tamamdır bir soruşturalım.

Colman soruşturulur sıkıntı çıkmaz ve en son hocaya sorulur hocam böyle bir topçu var alalım mı? Diye o da okeyler ve alınır. Sonra Ersun Hozam Colman'ı keşfetti oluyor yok yaa :) Sanki 2 sezon boyunca maçlarını canlı izlemiş analiz yapmış ta gitmiş almışlar pehh..

Ahmet Malkoçoğlu
28.06.2016, 14:27
Sadri Şener'in açıklamasına mı inanıyorsun yani :) Ya bu işler nasıl oluyor bak söyleyeyim inanırsın inanmazsın sana kalmış Belçika çevresine bakan Menajer Adnan Demir'e sorulur?

-Adnan bize göbek oyuncusu lazım var mı elinde?
-Colman diye bir oyuncu var.
-Tamamdır bir soruşturalım.

Colman soruşturulur sıkıntı çıkmaz ve en son hocaya sorulur hocam böyle bir topçu var alalım mı? Diye o da okeyler ve alınır. Sonra Ersun Hozam Colman'ı keşfetti oluyor yok yaa :) Sanki 2 sezon boyunca maçlarını canlı izlemiş analiz yapmış ta gitmiş almışlar pehh..

Oyle olduguna neden inanmoyorsun gozunle gormedin sonucta , on yargi seninki bence :) .

Furkan S.
28.06.2016, 14:30
Oyle olduguna neden inanmoyorsun gozunle gormedin sonucta , on yargi seninki bence :) .
Ee sende gözünle görmedin sen neden onun bizzat aldırdığına inanıyorsun? Sadri Şener ve diğer başkanlar Mithas Halis,Adnan Demir,Metin Korkmaz(Ersun'un favorisi) ile birçok transfer yaptılar böyle aynen bu şekil oldu benim inanmak için bunun gibi birçok sebebim var.. :)

Ahmet Malkoçoğlu
28.06.2016, 16:08
Ee sende gözünle görmedin sen neden onun bizzat aldırdığına inanıyorsun? Sadri Şener ve diğer başkanlar Mithas Halis,Adnan Demir,Metin Korkmaz(Ersun'un favorisi) ile birçok transfer yaptılar böyle aynen bu şekil oldu benim inanmak için bunun gibi birçok sebebim var.. :)

Sen cok net soyluyorsun tum oyunculari menejerler getiriyor diye. Benim oyle net savundugum yok .

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 17:30
Nevzat Aydın'ın ofisinde günlerce game of thrones izlediler demek ki.

must61
28.06.2016, 17:33
Muharrem Usta'ya , Nevzat Aydın'a güveniyorum. Ama neticede iş adamı bunlar. Her ihtimal söz konusu verilen vaatlerin gerçekleşmesi konusunda.Bugün böyle deyip yarın aksini iddia edebilirler.

Ama Ersun Yanal için aynı durum söz konusu değil.Ersun Yanal takımın başında olduğu sürece bu sezondan ümidim var.Ersun Yanal takımın başında kaldığı sürece biliyorum ki belli garantiler almıştır yönetimden , biliyorum ki gelecekler ,gidecekler, yapılanma hususunda yönetimin eylemleri söylemlerini tutmadığı anda resti çeker Ersun hoca.

Böyle bir durum hiç yaşanmaz tek temennim.

Ozan Yılmaz
28.06.2016, 18:31
Diyor ki illa forumun trol açığını kapatmalıyım, trolsüz bir forum düşünülemez zaten!

Furkan S.
28.06.2016, 19:26
Ulan eline bi laptop aldın diye seni de "bilimsel çalışan" hoca yaptılar ya :D

Furkan S.
28.06.2016, 19:27
Nevzat Aydın'ın ofisinde günlerce game of thrones izlediler demek ki.
Sen de bu Nevzat Aydın'a toz kondurmuyorsun maşallah :)

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 19:32
Sen de bu Nevzat Aydın'a toz kondurmuyorsun maşallah :)

Maaş veriyor bana ondan.

Furkan S.
28.06.2016, 19:34
Maaş veriyor bana ondan.
Valla o dediğini yapsan ancak bu kadar olur herhalde :)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/550c6e1dbf800dbfd029a5233c81b896.jpg

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 19:35
Valla o dediğini yapsan ancak bu kadar olur herhalde :)

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160628/550c6e1dbf800dbfd029a5233c81b896.jpg

Keşke imzan sadece imzada kalmasa :)

Furkan S.
28.06.2016, 19:39
Keşke imzan sadece imzada kalmasa :)
Ben kullanmıyorun ama keşke sen az da olsa kullansan :) Hade selametle Nevzat başgana selamlar..

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 19:42
Ben kullanmıyorun ama keşke sen az da olsa kullansan :) Hade selametle Nevzat başgana selamlar..

Cevap vermek yerine alakasız şeyler yazmayı bıraksan beynimi kullanmama gerek olacak ama şu ana kadar verdiğin alakasız cevaplara bakarsak, israf olur maalesef ;)

Furkan S.
28.06.2016, 19:46
Cevap vermek yerine alakasız şeyler yazmayı bıraksan beynimi kullanmama gerek olacak ama şu ana kadar verdiğin alakasız cevaplara bakarsak, israf olur maalesef ;)
Asıl sen cevap vermiyorsun nevzat aydinla iliskini soruyorum sen bana imzana bak diyorsun :)

Furkan S.
28.06.2016, 19:48
Bu forumda eleştirmek yasak galiba eleştirince ''troll" oluyorsun yeni üyelere duyurulur aman ha eleştirmeyin herkesi övün abi çekin ne bileyim büyük başgan falan yazın ;)

BySeHzAdE
28.06.2016, 19:48
Furkan S. Ya he he.

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 19:49
Asıl sen cevap vermiyorsun nevzat aydinla iliskini soruyorum sen bana imzana bak diyorsun :)

Colman'ın Ersun Yanal tarafından getirilip getirilmediği konuşulurken, kamuoyunun da gördüğü üzere Nevzat Aydın'ın ofisinde günlerce futbolcu izlendiği sana söylenince, karşılığında Nevzat Aydın ile ilişkim olup olmadığını sormak gerçekten müthiş bir beyin kullanımı. Ama ilkokul seviyesinde...

Sen trollüğe devam et, alırsın gereken cevapları üyelerden ;)

Furkan S.
28.06.2016, 19:54
Colman'ın Ersun Yanal tarafından getirilip getirilmediği konuşulurken, kamuoyunun da gördüğü üzere Nevzat Aydın'ın ofisinde günlerce futbolcu izlendiği sana söylenince, karşılığında Nevzat Aydın ile ilişkim olup olmadığını sormak gerçekten müthiş bir beyin kullanımı. Ama ilkokul seviyesinde...

Sen trollüğe devam et, alırsın gereken cevapları üyelerden ;)
Iyi o zaman görüsürüz sen de nevzat beyi pohpohlamaya devam et..

Mollasalihoğlu
28.06.2016, 19:56
Iyi o zaman görüsürüz sen de nevzat beyi pohpohlamaya devam et..

:alkış:

Furkan S.
28.06.2016, 19:57
:alkış:
Sana da [emoji122]

Onur Akyüz
29.06.2016, 01:52
Brain-1:
9645

Brain-2:
9646
Brain-3:
9647
Brain-4:
9648
Brain-5:
9649
Brain-6:
9650
Brain-7:
9652
Brain-8:
9651
Brain-9:
9653
Brain-10:
9654

Ağzı bozuk ergen biriyle karşılaştığımız şu günlerde yukarıdaki deliller ışığında bu genç vatandaşımızın çizilmesini talep ediyorum. Gördüğümüz gibi yüksek dozajda beyin kullanan ilgili şahıs Trabzonspor futbolcularına, teknik direktörüne, başkanına, yöneticisine ana avrat dümdüz gitmiş ve dahi gözümüzün nuru takımımızın küme düşmesini talep etmiş ve hatta bela okumuştur. Bu şahıs bu sayfalarda twitter üzerinden başka bir üyeyi haklamaya çalışırken, sağa sola en aşağılık küfürleri ettiği twitter hesabını buraya nal gibi yapıştırmaktan da imtina etmeyerek yine bizi beynin mucizeleri karşısında hayretlere düşürmüştür.

Değerli zamanımdan 15 dk harcadığım bu entry forum yönetimine ihbarımdır.

C'mon mr. brain!

Külünkoğlu
29.06.2016, 08:27
Zannedersem aşağıdaki forum kuralının işletilmesi gerekiyor.

B) Düzenleyici Kurallar

13) Forumda, diğer site forumlarında veya daha farklı platformlarda, genelde Trabzonspor camiası ve özelde BMN sitesi aleyhinde yazılar yazdığı ve BMN sitesinin varoluş amacına ters faaliyetlerde bulunduğu ve BMN yöneticileri üzerinden BMN'ye zarar vermeye çalıştığı belirlenen üyeler, BMN forum yöneticilerinin oy çokluğu ile aldığı karar doğrultusunda “itiraz hakkı bulunmaksızın” forumdan süresiz uzaklaştırılır.

Fatih Özkan
29.06.2016, 09:16
Zannedersem aşağıdaki forum kuralının işletilmesi gerekiyor.

B) Düzenleyici Kurallar

13) Forumda, diğer site forumlarında veya daha farklı platformlarda, genelde Trabzonspor camiası ve özelde BMN sitesi aleyhinde yazılar yazdığı ve BMN sitesinin varoluş amacına ters faaliyetlerde bulunduğu ve BMN yöneticileri üzerinden BMN'ye zarar vermeye çalıştığı belirlenen üyeler, BMN forum yöneticilerinin oy çokluğu ile aldığı karar doğrultusunda “itiraz hakkı bulunmaksızın” forumdan süresiz uzaklaştırılır.

Çok şükür.

demir
29.06.2016, 09:32
bizim en buyuk sorunumuz hep gecmişe takılı kalmamız.. bir turlu ileriye doğru bakamıyoruz kafamızdaki dusunce ne olursa olsun suan için bu kulubun teknik direktoru ersun yanaldır ve bu hoca turkıyedeki ilk 3 teknik direktorden birisidir kim ne derse desin... kullanmıs oldugu analiz ve istatistik programlarını eleştirebiliriz ama bunları kullanan kendısını teknik direktor sanıyor demek abiyane tabirle mallıktır. her antrenorun kendısıne gore bir tarzı vardır bana kalırsa butur yontemleri butun hocalar kullanmalıdır.. hala forumda colmanı ersun mu getırdı gıbı sacma sapan tartısmaların oldugunu goruyorum colman futbolu bıraktı ve artık bıze bir faydası olmaz evet takıma guzel hizmetlerde bulundu ama giderken de guzel seyler alıp gitti artık su gecmısteki oyunculara takılmayı bırakın istatistik in en cok işe yaradıgı nokta genc oyuncuları tespıt etmekde zorlanmazsınız gun gibi ortada olan tek gercek ise ERSUN YANAL SIFIRDAN KADRO KURMA KONUSUNDA TURKIYEDEKİ EN İYİ TEKNİK DİREKTOR bunuda bize gecmıste ispatladı

Ahmet Ulusoy
29.06.2016, 09:44
Hak etmişti tabi eleman xD

Uğur_Dmrtrk
29.06.2016, 10:27
böyle beyin zararlılarını uzaklaştırmak lazım tez elden..ne derdi var..canımı sıkılıyor anlamıyorum..neyse kurtulduk..sivrisinekten.. :) ellerinize sağlık

Külünkoğlu
29.06.2016, 10:46
Furkan 2010 yılında üye olmuş BordoMaviNet’e. Muhtemelen üyeliği boyunca Trabzonspor kulübü, taraftarlığı ve camiası adına BMN’nin yaptığı onca güzel şeylere de şahit olmuştu. Belki de bu güzel işlerde kendisinin de katkıları olmuştur, bilemeyiz. Bütün bunları yaşaması ve görmesi halinde bile göz göre göre böyle davranmasının mantıkla izah edilir yanı olmadığı gibi affedilir yanı da yoktur.

6 yılını geçirerek 4 binin üzerinde mesajla kendi eliyle oluşturduğu kütüphanesini de kendi elleriyle yakmış oldu.

BMN’ye tavır aldı da ne oldu ? BMN bundan ne kaybetti ?

İnsan ne yaparsa kendine yapar demişler.

Onur Akyüz
29.06.2016, 11:04
İsabetli bir karar.

Teşekkürler.

ibrahim
29.06.2016, 11:55
Çok güzel bir karar. Bunun gibilerini patlayana kadar döveceksin aslında. Ama Allah yaşama hakkını bunlara da veriyor, yapacak bişey yok malesef. En güzeli bu güzel ortamdan şutlayıp keyfini sürmek.

Gesendet von meinem LG-D855 mit Tapatalk

Ahmet Başkaya
01.07.2016, 19:10
Foruma üye olduğunu bile bilmiyordum bu elemanın. Twitterda takip ediyordum ve bozuk üslubu sebebiyle uyarmıştım kendisini daha önce de.

Kötü bir insan olduğunu düşünmüyorum ama ergenlik insanların beynini alıyor maalesef. Yakın zamanda ergenliği son bulunca hatasını anlayacaktır.

bordomavi1
01.07.2016, 20:25
Üstte ekran görüntüsü olan yazılardan dolayı mı üstü çizildi Furkan'ın?

Ozan Yılmaz
01.07.2016, 20:34
Üstte ekran görüntüsü olan yazılardan dolayı mı üstü çizildi Furkan'ın?
Sanırım değil, onlar kişisel twitter hesabından yazdığı şeyler, burayı bağlamaz.
Cezasının sebebi uzun süredir takındığı tavır ve saldırgan üslubu ile alakalıdır tahminim.

bordomavi1
02.07.2016, 12:40
Sanırım değil, onlar kişisel twitter hesabından yazdığı şeyler, burayı bağlamaz.
Cezasının sebebi uzun süredir takındığı tavır ve saldırgan üslubu ile alakalıdır tahminim.

Yani eğer onlardan dolayı aldıysa çok saçma olmuş.

Onur Akyüz
02.07.2016, 15:27
Şimdi başka platformlarda bir istanbul takımı sempatizanı olduğu belli birinin burada Trabzonspor taraftarı gibi takılması da normal o halde? Nasıl olsa orası burayı bağlamıyor.

Yönetici cezayla ilgili maddeyi koymuş, gayet açık bir şekilde sizin başka platformlarda yaptıklarınız da burayı bağlar diyor, anlaşılamayan ne?

Herif özellikle Ersun Yanal'a ve Yumlu'ya ana avrat sövecek, takıma lanet okuyacak, küme düşsün diyecek, başkana ve yönetime ana avrat sövecek ve gelecek bir de burada bu tavırlarına küfür ettiğinde ceza alacağı için, küfür etmeden devam edecek, trollük yapacak, her sayfayı manipüle edecek, üyelere sataşacak milletin sinirini bozacak, forumdan soğutacak bir de ceza almayacak öyle mi?

Valla çok geç bir hamle olmuştu millet illallah etmişti bu ağzı pis ergenden! Yine yöneticiler sabırlı davranıyor ben olsam en ufak bir trollük sergileyeni çizerdim. Buna gayet açık ve haklı bir nedenden ceza almış sefil bir trollün cezasına aaa, uuu edenler de dahil.

Derbeder-53
04.07.2016, 03:18
Hocam bu takıma bir de box to box yapabilecek göbek oyuncusu şart. Sağlam bir isim aldır başkana.

GT-S5301 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atomantcum
05.07.2016, 20:28
Antrenman videolarını izliyorum, haberleri okuyorum ve heyecanlanmadan edemiyorum. Bir Ersun Yanal'a bakıyorum bir de Hami hocaya, Sadi hocaya ve hatta Şota'ya. O zamanlar ben bu teknik direktörlerin ne bir taktik verdiğini ne de bir oyun planı üzerinde çalıştığını gördüm (Hadi Şota'yı bir kenara bırakalım, o dönem çok çalkantılı oldu, rahat çalışma imkanı bulamadı diyelim).

Antrenman videolarında sürekli bunları saha kenarında gezinirken görüyorduk, elleri cebinde. Ha tabi hakkını vermek lazım, Hami Yusuf'la Ekici'yle frikik yarışı yapıyordu, gazozuna.

Biz 6 ayı teknik direktörsüz geçirmişiz. Şimdiki çalışmayı, tempoyu ve disiplini izledikçe daha iyi anlıyorum bunu. Ayrıca kimse de öyle "Oyuncular dandikti" filan demesin. Ersun Yanal bir kamp dönemi sonrası sadece bu oyuncularla bile oynasa ilk 5-6'ya oynayacak bir takım yaratabilir, daha önce Gençlerbirliği'nde de bunu yapmıştı. Düzenli, istikrarlı bir yönetimle çalıştığı takdirde bu ligde başaramayacağı iş yok. Umarım her şey güzel gider.

Mert Oğuzlu61
05.07.2016, 22:40

B) Düzenleyici Kurallar

Cengiz Çubukcu
06.07.2016, 12:11
Ersun hocanın dunku açıklamalarını iyi okumak lazım.. Bu senenin anahtarı birlik, beraberlik ve sabır

Faruk BERBER
06.07.2016, 12:40

Olay bu.

İ. SARAL
06.07.2016, 13:20
Olay bu.
1-2 tane daha böyle tip var. Onlarda temizlenirse forum daha kullanılır hale gelecek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Faruk BERBER
06.07.2016, 13:41
1-2 tane daha böyle tip var. Onlarda temizlenirse forum daha kullanılır hale gelecek.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhtemelen takip ediliyorlardır, endişen olmasın canım :)

cem1990
07.07.2016, 08:18
Hocam bir ara çapkınlığa cikalim beraber 😂😂

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

muratt
11.07.2016, 09:07
Ersun Yanal'ın teknik direktörümüz olması düşüncesi durup durup mutlu ediyor beni. Güven veriyor. Yıllardır tecrübesiz yetersiz ve ego sahibi hocalardan sonra takımın başında ne yaptığını bilen birisini görmek çok güzelmiş. Umarım değerini biliriz bu sefer...

Faik Yılmaz
11.07.2016, 09:17
Bir tarafta Ersun Yanal'ın bilgisayarı bilimsel çalışma tekniklerini düşünüyorum....

Diğer tarafta Mustafa Yumlu Zeki Yavru'yu düşünüyorum... Bir türlü kafamda ikisi bir araya gelmiyor.....birleşmiyor....

Utku61
11.07.2016, 22:53
Bir tarafta Ersun Yanal'ın bilgisayarı bilimsel çalışma tekniklerini düşünüyorum....

Diğer tarafta Mustafa Yumlu Zeki Yavru'yu düşünüyorum... Bir türlü kafamda ikisi bir araya gelmiyor.....birleşmiyor....

Ferrari alıp tüp takmak, Windows 98'e GTA 5 yüklemeye çalışmak gibi bir şey :D

Sefa
14.07.2016, 16:11
Hoca'nın ekibinde eski yardımcılarından sadece Volkan Kazak var. Diğer yardımcıları performans antrenörü.. Bu takım seve seve koşacak demektir..

Faruk BERBER
25.07.2016, 17:07
https://s32.postimg.org/m26xbko7p/image.jpg (https://postimg.org/image/ntzw6h7kh/)

Yap şeklini hocam ;)

Uğur Kalyoncu
25.07.2016, 19:15
Bu adamin kiymetini bilmemiz lazim..2 sene takimin basinda dursun da ne olursa olsun..

endlessdeath
02.08.2016, 22:23
hocam hoşgeldin takımı istikrarlı bir hale getirmen önemli olan bu.diğeri önemli olan futbolcu kazandırman da önemli gidersen en kaz değil topçu olsun manasında demek istiyorun.benim sevdiğim teknik adamsın hucüm oynatmayı seviyorsun

artvints
02.08.2016, 23:07
hoca hazırlık falan diyor ama aklında yarışmak var çok net. puan barajı düşük seyrederse 5, 6 puan arkadan takip edebiliriz üst sıraları.

Süleyman50
03.08.2016, 08:37
sabır ve destek göstermemiz lazım, gerisi gelecektir...

İ. SARAL
03.08.2016, 09:45
SABIR ve DESTEK.

Şanlı SanMarino
04.08.2016, 04:34
Hoca iyi hoca da epey yorgun ve bitkin gördüm. Bu yoğun çalıştığının delili. Maşallah, Allah bozmasın.

endlessdeath
06.08.2016, 11:42
kadro gençleşti koşan mücadele eden bir trabzon umuyorsun sanırsam hocam inşallah olur

redbul
06.08.2016, 11:49
trabzonspor için en uygun hoca ersun yanal dır