PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

h@msi61
18.05.2015, 19:19
Bazı arkadaşlar kızacak yine ama ;

Şenol Güneşe çok başarılıdır deniliyor......

31 maçta 50 puan almış...... Maç başı 1,61 puan.....

Ersun Yanala çok başarısızdır deniyor.....

22 maçta 41 puan maç başı.....1,86 puan.....

üstelik sezonun ortasında gelmiş adam... ne kadro planı yapabilmiş ne oyunculara teknik taktik planlarını sunabilmiş ne de kondisyon yükleyebilmiş....

( not : bazı arkadaşlar çok başarılıdır dediği için Şenol Güneş örneğini verdim kötü bir amacım ve niyetim yoktur...)
evet Trabzonspora göre başarısızdır ama mevcut şartlar düşünüldüğünde başarılıdır benim fikrime göre....

Puan olarak hakli olabilirsiniz ama Bursa'nin oynadigi futbol ile bizimki arasinda daglar kadar fark var. Ornegin adamlardan aldigimiz 4 puanda da sansimiz inanilmaz yanimizdaydi, Bursa iki maci da haketmisti.
Bu sezon zevk alarak izledigim iki mac var sadece, ilk yari arka arkaya oynadigimiz gs ve gencler maclari. Gerisinde takim 3 kurusluk top oynamadi.

Ersun hoca seneye kadrosunu kursun, oyle degerlendirelim. En azindan onumuzdeki tum sezon takimin basinda kalmali. Fakat bu seneki performansinin cok fazla savunulacak yani yok. Tabi bir sezon bu adami kotu bir hoca yapmaz, Turkiye'nin en onde gelen hocalarindan birisine sahibiz, kiymetini bilelim biraz.

Benim elestirim en cok formsuz oyunculari israrla oynatmasi konusunda. Erkan ve Deniz kesinlikle 11'i hakeden oyun oynamamalarina ragmen hala kadroda. Bu surecte sezonun uzun bolumunde 11 oynayan Sefa'yi sonradan bile ikisinden birinin yerine oyuna almadi ki bence oldukca ilginc.

Seneye gorelim seni hocam, once alisverisini yap, sonra bizi sampiyon yap. Guveniyoruz sana.

gabriel omar
19.05.2015, 02:19
Eski sevgilisini unutamamış tipler gibiyiz.Ne zaman bir başarısızlık yaşasak ya ''Ah ulan eski sevgilim böyle miydi ''diyerek yenisini yeriyoruz yahut da ''Eskisi bundan da fenaydı ne olursa olsun bunu bırakmamalıyım ''diye eskisine sallıyoruz.

Ersun hoca eleştirilecekse Şenol hocadan,Aykut eleştirilecekse Mustafa'dan dem vurmadan eleştiremiyoruz ,alemiz :)

Dün dünde kaldı,geride kalanları da güzel hatırlayalım sadece yeter ,kıyaslamak ise ancak zarar verir.

Sercan Keleş
19.05.2015, 02:28
Gideceğimiz yere kadar. Yolun sonunda şampiyonluk var. Seneye olmasa bile sonraki sene.

bangkook_61
20.05.2015, 15:04
Mustafa Yumlu senden ve başkanından daha değerlidir benim için. Sen ve başkanın umarım sene sonunda bu kulüpten ayrılırlar. Kulübe katacağınız herhangi bir değer olduğuna inanmıyorum.

cem1990
20.05.2015, 17:42
Hastayım şampiyonluk beklentilerinize
Seneye ilk 3'e girelim
Avrupa liginde top 16 kalalım
Türkiye kupasını alalım kafidir.
Ersun hoca umarım yıllarca bize hizmet eder

EcM812
20.05.2015, 19:25
Madem şampiyonluk hayal, Ersun'a ne gerek var o kadar para ödemeye. Herhangi bir hoca bizi dördüncü yapabilir. İHO'nun "Yeni Trabzonspor'unda" hedef artık 4.lük. Çok yaşa İHO.

erenslash
21.05.2015, 02:50
Puan olarak hakli olabilirsiniz ama Bursa'nin oynadigi futbol ile bizimki arasinda daglar kadar fark var. Ornegin adamlardan aldigimiz 4 puanda da sansimiz inanilmaz yanimizdaydi, Bursa iki maci da haketmisti.
Bu sezon zevk alarak izledigim iki mac var sadece, ilk yari arka arkaya oynadigimiz gs ve gencler maclari. Gerisinde takim 3 kurusluk top oynamadi.

Ersun hoca seneye kadrosunu kursun, oyle degerlendirelim. En azindan onumuzdeki tum sezon takimin basinda kalmali. Fakat bu seneki performansinin cok fazla savunulacak yani yok. Tabi bir sezon bu adami kotu bir hoca yapmaz, Turkiye'nin en onde gelen hocalarindan birisine sahibiz, kiymetini bilelim biraz.

Benim elestirim en cok formsuz oyunculari israrla oynatmasi konusunda. Erkan ve Deniz kesinlikle 11'i hakeden oyun oynamamalarina ragmen hala kadroda. Bu surecte sezonun uzun bolumunde 11 oynayan Sefa'yi sonradan bile ikisinden birinin yerine oyuna almadi ki bence oldukca ilginc.

Seneye gorelim seni hocam, once alisverisini yap, sonra bizi sampiyon yap. Guveniyoruz sana.

Bursanın yerli kadrosu gelişime açık yenetekli oyuncuları da cabası.Bursaspor kalitesinde yerli oyuncularımız olsa ersun da bizi uçurmuştu ligde Bursasporun kadro kalitesi etkeni çok önemli bizdeki bu kadro çok saçma sapan bir kadro vermişler ersun hocanın eline kasap futbolcuları napsın adam?

Ahmet Ulusoy
21.05.2015, 09:33
Hedef şampiyonluktur. Lakin şampiyonluk öyle 1 senede gelmez böyle takıma. Ersun Yanal Bu yaz kendi kadrosunu kurup, önümüzdeki sezon tam olarak oturtursa, bir sonraki sezon şampiyonluğa oynarız.

cakalkerem
21.05.2015, 13:13
seneye kalmalıdır 3-5 oyuncu takviyesi yapılmalı
ıkıncı yarı başı gönderilmelidir...

Tolga
21.05.2015, 13:52
Hedef şampiyonluktur. Lakin şampiyonluk öyle 1 senede gelmez böyle takıma. Ersun Yanal Bu yaz kendi kadrosunu kurup, önümüzdeki sezon tam olarak oturtursa, bir sonraki sezon şampiyonluğa oynarız.

Tabi canım, hatta daha sağlam ihtimale alabilmek için bir sonraki sezona ertelenmeli ...

cem1990
21.05.2015, 15:25
Şampiyonluk hesabı yapacaksak şifreleri veriyorum
En az 100 puan almalıyız
Hata ile ofsayt gol atmamalıyız çünkü federasyon ani bir kararla ofsayt atılan golleri geçersiz sayıyorum der
Penaltıdan galip gelmemeliyiz gollerin iptal olma durumu söz konusu olabilir
İlk yarı iyi gittik diyelim ikinci yarı 12-11 oynayacağız(hakem faktörü) bunun için İHO'nun mafia ekibi kurup her maç hakemleri tehtit etmesi gerekli
Ha bunlar olmaz mı şike yapalım alalım tüm maçları olsun bitsin.
Biz dürüst taraftarmıyız o zaman en fazla lig de 2.oluruz.İsterseniz Messili Ronaldolu kadro kurun.Şampiyonluk Trabzon'a gelmeyecek federasyon düzelene dek.

h@msi61
21.05.2015, 18:55
Bursanın yerli kadrosu gelişime açık yenetekli oyuncuları da cabası.Bursaspor kalitesinde yerli oyuncularımız olsa ersun da bizi uçurmuştu ligde Bursasporun kadro kalitesi etkeni çok önemli bizdeki bu kadro çok saçma sapan bir kadro vermişler ersun hocanın eline kasap futbolcuları napsın adam?

Devre arasinda Erkan ve Aytac yerine daha iyi takviyeler yapabilirdi mesela. Salih'ten medet ummayabilir, Deniz'in hala birseyler yapabilecegini dusunmeyebilirdi. Cok hatasi var hocanin. Kadromuz cok iyi degil ama bu kadar kotu top oynamayi hakedecek bir kadro da degil. Seneye insallah.

Antonio
21.05.2015, 19:05
rüyamda şenol hoca geri dönüyordu. Çare güneş bizi ancak tekrar o şampiyon yapar.

TSKara61
21.05.2015, 20:48
IHO ve Halilodzic kulübün geleceğini kararttılar. Sağolsunlar.

Ersun bu sene aşırı kötü bir performans sergiledi, ama istediği oyuncularlan sezona girildiği takdirde başarılı olabileceğine çoğunuz inanıyoruz. Fakat mevcut durumda 2 tane bile transfer yapabilecek maddi durumumuz kalmış gibi gözükmüyor.

Adrian ve Henrique'ye 10 milyon verenlerden hesap sorulmalıdır.

Waris ve Sefa'ya 10 milyon verenlerden hesap sorulmalıdır.

Bu umarsızca yapılan hamleler (ve belki de hırsızlıklar) kulübün geleceğini karartmıştır.

Hunk
21.05.2015, 22:29
Senol Gunes

sason
21.05.2015, 23:10
Kafayı yiyecem Bursanın kadrosu daha iyi diyorlar :confused: Şimdi otur bu adamla futbol tartış.hey Allahım yav.

ulan Trabzonda oynayabilecek bir Ozan var , bir Şener başka adamları yok , ha çok isterseniz birde Volkan.Sakın bana Serdar fln demeyin.Şuan ki stoperlerimizi bile bin kere tercih ederim.

CEMEFKER
21.05.2015, 23:21
:ok
Kafayı yiyecem Bursanın kadrosu daha iyi diyorlar :confused: Şimdi otur bu adamla futbol tartış.hey Allahım yav.

ulan Trabzonda oynayabilecek bir Ozan var , bir Şener başka adamları yok , ha çok isterseniz birde Volkan.Sakın bana Serdar fln demeyin.Şuan ki stoperlerimizi bile bin kere tercih ederim.

agree.

Hunk
21.05.2015, 23:27
Senol Gunes hangi takima giderse o takimin oyunculari bizimkilerden iyi olur cunku adamin elinde sihirli degnek var. Maksimum performans aliyor..

Oğuz B.
21.05.2015, 23:34
Bu takımın Hocası varken buraya Şenol Hocanın adını yazmak doğru değil. Trabzonspor'a zarar vermekten başka bir işe yaramaz bu durum.

Ersun Yanal ile uzun yıllar çalışırız inşallah.

İlgili başlık: http://forum.bordomavi.net/member.php?u=47528

Ömer Sak
22.05.2015, 00:24
Ersun Yanal'in yeni sezon öncesi istedigi transferler yapilir ve basarisiz olursa ozaman elestirin, ancak kendisinin disinda kurulmus bir kadro ile basarisiz olursa hocaya kötü demek ayiptir.

Ancak Türkiyede malesef böyle örnegin suan. Yilmaz Vural ve Fatih Tekke kümeye düsmesi az cok kesinlesen takimlarin basina geldiler ve kümeye düsmesi kesinlesince sanki bu hocalar takimi kümeye düsürmüsler gibi lanse edilip elestiriliyor önceki kacip giden hocalari tartisanlar yok Tolunay ve Mehmet Özdileki.

Furkan Özdem
22.05.2015, 00:48
Şikeciler Ersun hocayı gönderdiklerine bin pişman :)

special one
22.05.2015, 11:59
Önemli olan elindekileri değerlendirmek onları pişirmek ama bu yapabilecek bir hoca değilsin
Notunu kupa maçında verdim ben insan bi tanede mi altyapıdan oyuncu oynatmaz 11 de
Kusura bakma ama korkaksın seninle şampiyonluk zor.

Sefa
22.05.2015, 20:06
Yeterliliği, yetersizliği tartışılır.

Hocanın ayakları yere basmıyor. Şu anlamda basmıyor bir türlü istediği desteği arkasında görmüyor.. Camianın bir bölümü kendisine düşman.. İlk görevindeki gibi her an kovulma tehlikesiyle yaşıyor.

Ersun Hoca bu takımın geleceğini inşa edebilecek düzeyde. Özellikle alt yapımızı yukarıya taşıyacak tek yerli isim.. Ama Hocanın kendini sağlamda görmesi gerek..

Bir de önümüzdeki dönem transfere ilk olarak kulübeden başlamalı.. 1 Antrenör koltuğu hala boş..

Tuğrul
23.05.2015, 00:38
Transferler mevzusunda yüzünü içeriye değil, dışarıya çevirmeli.

Nitekim bugün geldiğimiz noktada. Bize fayda sağlayacak yerli oyuncu bir elin parmaklarını geçmez.

Bunun dışında takıma level atlatacak, farklı kimlik yaratacak kısa ve öz minvalinde oyuncular alınmalı( Ocizpka, L.Diarra, Atiba, Danny )

Elbetteki her adama tavan ücreti yani 2.5 ME'yu veremeyiz.

Bu yüzden takımın mali dengesini bozmayacak. Yetenekli ve potansiyelli yabancı oyuncuları bünyemize katmalıyız. Tıpkı bir Ribery, Baliç, Jeremi gibi.

F. Yıldırım
23.05.2015, 22:04
Vasat bir hoca.

Mehmet BAŞ
23.05.2015, 23:28
Trabzonspor Yönetim olarak birlik sağlamadığı sürece hiç hoca bu takımla başarı sağlayamaz!

Önce yönetim kendi içerisinde güven oyu olarak yenilenmeli ya da yönetim değişmeli!

Bu Ersun Yanal için daha iyi olacaktır.

Ersun Yanal önemli bir hocadır. Türkiye'de 4 Büyük Takımı yönetebilecek birkaç hocadan biridir.

Burada bazı arkadaşların işine gelmiyor, hocaya sallıyorlar. Fakat hoca rüştünü ispat etti. Fazla lakırdıya gerek yok!

Mehmet BAŞ
23.05.2015, 23:31
Bu arada Bursaspor'un kadrosu bizden iyidir!!

Neresinden bakarsan bak.

Fernandao, Josue, Volkan, Belushi, Ozan gibi bir ön taraf Trabzonspor'da yok!

Hele ki Ozan ve Belushi gibi iki tane ortasaha oyuncumuz yok!

İşinize gelse de gelmese gerçek budur!

Adamların oynadıkları futbol ortada!

Bu Trabzonspor'un mevcut kadrosu 10 sene birlikte oynasa bu senenin Bursaspor'u kadar oynayamaz!

Enisc
23.05.2015, 23:41
Maç sonu açıklamalarını şimdi izledim. Her cümlesinde bir şeyler anlatmaya çalışıyor gibiydi.

Ayrıca "Özellikle uzun süredir yakalanamayan şampiyonluk birinci hedef olmalı. Ama bu demek değildir ki diğer maçlar önemsenmemeli." demiş. Birincisi yine uzun süredir şampiyon olamadığımızı söyledi. İkincisi gelecek sezon önceliğin lige verileceğini tekrar doğruladı.

Maça gelirsek. Yusuf'dan sol bek yaratma çabasının ne kadar boş bir çaba olduğunu umarım tekrar anlamıştır. Kaç haftadır Yusuf'tan bırakın yararlanmayı oynadığı yer otoban oluyordu. İleride çok daha iyi olduğunu gördük bugün.
Mevkiler konusunda kendine gelmesi lazım.

zafer6161
23.05.2015, 23:46
Begenmediginiz hocayi suan sokaga atsan havada kaparlar-.--destege devam

DeAgLeMaNyAq
24.05.2015, 00:21
Basın toplantısında yine Trabzonspor uzun yıllar şampiyon olamadı ifadesini kullandı. Tez kellesi vurula...

Fanatik34
24.05.2015, 01:08
"Trabzonspor uzun zamandan beri sampiyon olamadi..."..bunu kendine yediren Trabzonsporluyum diyorsa,Trabzonsporún ne demek oldugunu bilmiyordur !!!!!

sason
24.05.2015, 09:54
Maçı izlemedim.Estik mi? :)

atomantcum
24.05.2015, 11:13
Biz daha takım olmadık. Baksanıza, kadronun iyileri-kötüleri, kalacakları-gidecekleri daha yeni belli oldu neredeyse. Medjani'ye her gün küfür edilirken şu an taraftarın sevgilisi oldu, Mehmet 1.5 milyona alındı ya tutarsa transferi denilirken bir anda değeri 10 milyona fırladı. Sene başında Waris'i Emenike ile, Yatabare'yi Sow ile karşılaştırıyorduk, şimdi gönderilsinler diyoruz. Sefa, İshak büyük umutlarla alındı, hemen hemen herkes dört gözle bekledi bu transferleri, sonuç belli. Takımda oynayacak isimler bile yeni belli oldu, takım oyunu nasıl oturabilirdi ki? Artık bu saatten sonra oyunumuzu da güzelleştirmeye başlayabiliriz. Seneye en gerekli bölgelere 3-4 tane (daha fazla değil) tam hazır kaliteli oyuncu transferi (Şener, orta saha, sol bek ve eğer Belkalem giderse başka bir stoper) yapılırsa güzel bir futbol izleyeceğimizden hiç şüphem yok.

Mert Oğuzlu61
24.05.2015, 11:17
evet uzun süredir şampiyon olamıyoruz. bunu bende rahatlıkla söyleyebiliyorum ve absürd bir durum göremiyorum.

lig kupası kaldırdığımızı 22 yıldır göremedim ben, ya siz ? :)

sason
24.05.2015, 12:21
Bu adam niye ikide bir şampiyon olamadı diyor.Amacı bizi tahrik etmek mi, yoksa bir yerlere mesaj göndermek mi?

Adem Akyüz'
24.05.2015, 12:34
Demek yine "Trabzonspor uzun süredir şampiyon olamadı" dedi öyle mi? Bu demek oluyor ki daha önceki söylediği bir pot kırma falan değildi.

Afiyet olsun. Şu sözü duyup da gram rahatsızlık duymayan herkese afiyet olsun.

Enisc
24.05.2015, 13:36
evet uzun süredir şampiyon olamıyoruz. bunu bende rahatlıkla söyleyebiliyorum ve absürd bir durum göremiyorum.

lig kupası kaldırdığımızı 22 yıldır göremedim ben, ya siz ? :)

Camianın bu konudaki hassasiyetini bilmeyen yok. Bunu ilk defa yapmıyor. Evet resmiyette kaldırılmış bir kupa yok ama sonuçta şampiyon olabilen bir takım yaratmayı başarmıştık. Defalarca bunu görmezden gelmesinde art niyet ararım ben. Sürekli saha dışı olaylardan kaçmaya çalışan bir hocanın çalıştığı kulüpte insanların en hassas noktası hakkında konuşmasına dikkat etmesi gerekir.

Oğuz B.
24.05.2015, 14:42
4 yıl uzun süre değil mi? 48 ay. Bin dört yüz günden de daha fazla..

Bu adamı linç etmeye bayılıyor bizim medyamız. Allah biliyor gelmesini istememiştim. Ancak geldikten sonra tuhaf sebeplerle -Aziz vari- saldıracak kadar alçalmam.

cakalkerem
24.05.2015, 14:47
hoca ile devam etmeli..
hoca malum şikecilerden geldi....

kendi kadrosu değil..
kabullenmesi zor oldu..
yeni sezonda eminim daha mantıklı işler yapacaktır

Antonio
24.05.2015, 15:32
bilici alalım bari.

U.Sadıkoğlu
24.05.2015, 16:02
Umarım başkan gider ve hoca kalır. Şu anlık tek temennim bu yönde.

iyattara
24.05.2015, 16:41
Ersun Yanal, en iyi yaptığın işi yap ve doğru düzgün adamları şu takıma kazandır ve lig öncesi takımı hazırla. Geldiğinden beri seni sen yapan artılarını pek göremedik. Belki de şartlar oluşmadı. Artık top sende. Ne yazık ki çok fazla kredisi olmayacak. Fişi çekilmek üzere her daim tepelerinde olacaklar. O yüzden iyi bir lig öncesi kamp ve erken doğru transferler ile lige doludizgin başlamak zorunda,zorundayız.

Enisc
24.05.2015, 17:30
edit...

zafer6161
24.05.2015, 17:53
bırakın artık şu sanal şampiyonluk hikayesini,hoca doğruyu söyledi,illa bişe çıkaracaksınız,şampyon olduk demek kendi kendini tatmin etmektir,,,ha ne zaman kupa gelir sonuçlanır o zaman ollay değişir...

Yaşar
24.05.2015, 18:02
Teknik Direktörün işi sahaya takımı çıkarmak, oynatmak , maçları kazanmak ve takımı yarışmacı bir hale getirmek olmalıdır. Yok onu demiş, neden bunu dememiş gibi boş laflarla hoca elestirilmez. Şenol Günes , Ersun Yanal, Tolunay Kafkas vb teknik direktorlerin hepsi bu süreçte bu na benzer söylemlerde bulundular. Bu sözleri eleştirmenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta teknik direktör işini para karşılığında yapan bir calisandir. Benim gibi düşünmek zorunda değildir. onun işi saha icidir ve saha içindeki yanlışları üzerinden elestirilmesi gerekmektedir.

OĞUZHAN061
24.05.2015, 18:58
Istikrar başarıyı getirecek eminim.bjk bilici göndermekle hata yapıyor bence...

asilhamsi
24.05.2015, 19:28
bu sezonki performansı cok cok kotu.Kendi kadrosu değildi yalanını bir kenara bırakın bence.
KAdrodan sıfır verim aldı.Kadronun eksikleri oldugu kesin ama bu kadar kotu sonuclar alması sorgulanmalı.
Tonla para verdiğimiz adamları kullanmadı,kullanamadı.
Eger onumuzdeki sene devam edecekse silkelenip kendine gelmeli.

İ. SARAL
24.05.2015, 22:37
Seneye kesinlikle devam edilmeli hatta ısrar edilmeli.

EcM812
25.05.2015, 00:41
İstikrar doğru adamla sağlanır. Ersun Yanal doğru adam değil. Şimdi kimse demesin Fener'i şampiyon yaptı diye. Fenerbahçe İsmail Kartal'la bile şampiyon oluyordu neredeyse. Getirin Şenol Hocayı yapın 10 senelik sözleşme. Bizde emekli olsun gıkım çıkmaz.

28TS61
25.05.2015, 01:18
istikrar istikrar. kesinlikle önümüzdeki yillar da takimin basinda olmalidir.

ayrica 4 sene sampiyonsuzluk uzn bir süre degil mi?

bakigokhan
25.05.2015, 05:31
Istikrar başarıyı getirecek eminim.bjk bilici göndermekle hata yapıyor bence...

Biliç kesinlikle bir takımla anlaştı. Bunu devre arasında Başkan söylediğinde kimse üstünde durmadı ama basın toplantısındaki mimikleri de ifadeleri de halil yazıcıoğlu'nun düzeltme çabalarına rağmen kendini ele verecek nitelikte. Daha önce alınmış bir karar ve bu maçın öneminden dolayı bunu duyuramadık diyor...

İstikrar önemlidir. Ama bir de kanın uyuşması gerekir ki bizim başkanın iyi niyetinden midir yoksa Malouda'nın dediği gibi futbol bilgisinin noksanlığından mıdır bilmiyorum ama bu adamla olmayacak. Şu deplasmanda kaybettiğimiz K.paşa maçından beri hiç bir şekilde takım oyununu geliştirmeye bir adım yaklaşmadı dahi.

SAkatlar ve cezalılar hikayesini okumayalım lütfen. Hele ki kadrodaki adamları değersizleştirmek... Allah çarpar göz var izan var... Fiziksel kalitesi çok üztün bir takım var elimizde. Yatabare, waris bunlar yabana atılacak adamlar değil. Bir türlü oyuna sokamadık. Medjani nasıl bir atlet olduğunu nasıl bir futbol görüşüne sahip olduğunu kanıtladı. Sefa şimdi olmadı belki ama sonere bu kadar sabretmişken kesinlikle o fizikle iş yapacak bir adam. Burak Yılmaz'ın gol kralı olduğu bu lige çok adamı sırtına alıp kaleye iner. Sadece sabredilmeli.

Şu an elimizdekileri satışa çıkarttığımızda kimlerin hemen kulüp bulabildiğini göreceğiz. Haftalardır kullanılamayan bir Constant var! bunu hocaya hiç bir savunucu sormuyor ne hikmetse.

Bosingwa Yusuf bölgeler Erkan hamlesizlikleri takımın küsmüş hali... Bunların hepsini ben mi yaptım. Bu adam 6-7 ayda Trabzon'u ve Trabzonspor'u ne olarak gördğünü ortaya koymuştur. İnanmayan adamlara ancak para kazanma yeri olur bu kafayla kulüp.

Kimse bu kendini beğenmiş tavırlara bozulmuyor mu Allah aşkına. Kendisini odunla kovalayacağız bu işin sonunda...

Ahmet Ulusoy
25.05.2015, 08:38
4 yıl kısa bir süre değil. Belki hoca bunu kastetmedi ama bu anlamda doğru birşey söyledi. Hoca bu takımı zaten şampiyon yapamazdı ama biraz daha iyi olabilsek ( Fatih Öztürk olmasaydı) 3. Olabilirdik bu ligde

Oruç
25.05.2015, 08:46
Camianın bu konudaki hassasiyetini bilmeyen yok. Bunu ilk defa yapmıyor. Evet resmiyette kaldırılmış bir kupa yok ama sonuçta şampiyon olabilen bir takım yaratmayı başarmıştık. Defalarca bunu görmezden gelmesinde art niyet ararım ben. Sürekli saha dışı olaylardan kaçmaya çalışan bir hocanın çalıştığı kulüpte insanların en hassas noktası hakkında konuşmasına dikkat etmesi gerekir.

Camianın hassasiyeti mi kaldı ? Trabzonspor'un içini boşalttılar, şampiyonluğunu aldılar. Ne yaptı bu hassas camia ?Teknik direktöre bu kadar ucuz fatura kesmek ancak bizim gibi futbol kültürü sadece şiddet üzerine kurulu olan ülkelerde görülecek bir şey. Bu camia önce yaptıklarına/yapamadıklarına baksın da sonra teknik adamının kellesini alsın. Yıllardır şampiyon olamıyorsak az biraz aynaya baksın bu camia.

Faik Yılmaz
25.05.2015, 08:49
Halihazırda kaliteli bir teknik direktörümüz varken Şenol Güneş isminin ortalıkta dolaşmasını en basit tanımıyla emeğe saygısızlık olarak nitelendiriyorum....

İşte Şenol Güneş ismine niye bu kadar olumsuz yaklaşıyorsun diyenlere en önemli cevaptır bu....

ayıptır , günahtır....

Koray
25.05.2015, 09:54
Şenol Güneş bir yerlerde Başkan veya Milli takıma Hoca olsa da kurtulsak.

Sıkıldım artık Trabzonspor'a gelen her Hoca'nın başında demoklesin kılıcı olmasından.

Tabi bu durum Şenol Hoca'nın suçu değil bizim taraftarın bir türlü ezberi bozamamasından kaynaklanıyor.

Faik Yılmaz
25.05.2015, 09:59

Sıkıldım artık Trabzonspor'a gelen her Hoca'nın başında demoklesin kılıcı olmasından.

Tabi bu durum Şenol Hoca'nın suçu değil bizim taraftarın bir türlü ezberi bozamamasından kaynaklanıyor.

Vallahi öyle billahi öyle...

Ben Şenol Güneşi normalde severim lakin böyle yapılınca nefret noktasına getiriyorlar bazen.....

Önümüzde onlarca örneği varken bu Teknik mevcut direktörümüze saygısızca yapılan girişimin kime ne faydası var....

Daha Şenol Güneş gelmeden antipatisi geliyor sonrada neden sevmiyorsun bu adamı oluyor....

bakigokhan
25.05.2015, 10:06
tamam... Shota gelsin:) Sportif direktör olarak da Tolunay. Altyapı gelişim ve koordinasyon için de MRA.

Tolga
25.05.2015, 10:30
Şenol Hoca yine suçlu oldu :D Adamın haberi yok ama suçlu. Olsun ...

Şu başlıkta adının sürekli yazılmasına bir çare bulunsun artık.

Ayrıca Şenol Hoca, Allah nasip ederse Şanghay'a geliyor :D Hocamı aldırıyorum bu tarafa, tercümanı olarak görev yapacağım :D

Çakma Trabzonspor'lu futbolcular gibi 1.5 Milyon €'da gözümüz yok evelallah ... Para almadan da yaparız biz hizmetimizi :cool:

SEDAT
25.05.2015, 10:30
* Hamza geldikten sonra neler yapmış bu gadro mühendisi neler yapmış bir bakın bakalım ?

sason
25.05.2015, 11:15
İstisnalar hariç Şenol Hocayı sevenler zaten gelmesini istemiyor. Şenol Hoca yı gönderdiğimizde o iş bitti.Artık ömür boyu hiç gelmesin.Bir kaç numara büyük gelir bu klübe.Biz böyle düşünüyoruz genel olarak.Siz burda saçma ithamlar yapmazsanız Şenol Hocanın adı geçmez.

Şurasıda bir gerçek ki ben hem istikrarı hemde öncesinde Ersunu beğenen biri olarak iyice soğuyorum.Bu kadroyu uçuracak diye sevinçle karşıladığımız hoca bırak uçurmayı takımı koşturamadı bile.Birde sanki bilerek devamlı 20 senedir şampiyonluk lafından dem vurması bana Fb ye dönmek için yol yaptığı izlenimini veriyor.Muhakkak yönetim uyarmıştır bu konuda.Ama hala devam ediyorsa ben maksat ararım bu işte.Bence hoca kovulmak için her şeyi yapıyor gibi.Benimde tepkim bunadır.

oflubektas
25.05.2015, 13:56
Biliç kesinlikle bir takımla anlaştı. Bunu devre arasında Başkan söylediğinde kimse üstünde durmadı ama basın toplantısındaki mimikleri de ifadeleri de halil yazıcıoğlu'nun düzeltme çabalarına rağmen kendini ele verecek nitelikte. Daha önce alınmış bir karar ve bu maçın öneminden dolayı bunu duyuramadık diyor...

İstikrar önemlidir. Ama bir de kanın uyuşması gerekir ki bizim başkanın iyi niyetinden midir yoksa Malouda'nın dediği gibi futbol bilgisinin noksanlığından mıdır bilmiyorum ama bu adamla olmayacak.

Biliç West Ham ile aylar önce anlaştı. Bilenler bilir, Biliç aynı zamanda Rock grubu gitaristidir. West Ham da İngiliz Rock grubu İron Maiden'ın takımı olup, gitaristlerinden biri de eski futbolcusudur. (Adını unuttum şimdi) Kısacası gönül bağı kurduğu bir takıma gidiyor Biliç.

Ersun Hoca ile olmayacak olan nedir Allahaşkına ! Yönetimin yapacağı iş, ne olursa olsun transferleri Temmuz ayına yetiştirmek ve Ersun Hoca'nın hazırlık kampında zımba gibi takım çıkarmasını sağlamaktır. Hatırlayın, ilk gelişinde de takımı devre arası almış ve pek birşey yapamamıştık. Sonraki sezon ise transferler yaz kampına yetişti ve hem fizik, hem de oyun olarak taş gibi takımımız olmuştu. Neredeyse hiç kimse sakatlanmıyordu. İyi oyuna rağmen Umut- Gökhan ikilisinin kaçırdıkları goller ve hem içeriden hem de dışarıdan ilgili ilgisiz homurtular yüzünden şampiyonluğu da hocayı da kaçırmıştık.

Tarih tekerrür etmez inşallah,

Mehmet BAŞ
25.05.2015, 15:15
Dediğimiz gibi Ersun YANAL iyi bir hocadır.

Kendisine güveniyorum.

Vahid'e tanıdıklarını yetkiyi Ersun'a da tanısınlar zımba gibi takım çıkarır ortaya!

Ama yine devreye sabırsız Trabzonspor taraftarı girer! Bir şekilde takımı bozarlar!

Firtina6117
27.05.2015, 02:27
Sevmedim sevmeyecem Insallah gidersin

Furkan S.
27.05.2015, 17:23
Sen hala burda mısın ? :)

krutoyy61
27.05.2015, 22:48

Nokta

Helal olsun

beratika
27.05.2015, 23:47
Sevilse de sevilmese de yeter artık hoca değişiminden...

reisoğlu61
28.05.2015, 12:37
http://www.medyafaresi.com/haber/Ersun-Yanalin-capkinlik-turu_483096.html

İlker Yazıcıoğlu
28.05.2015, 12:40
Adam bekar,istediğini yapar.

Evli olsa da yapar,bizi bağmamaz,bağlamamalı.

He,kursun kendi kadrosunu ,takımı oynatamazasa o zaman değerlendirme yapalım,şu aşamada gereksiz...

reisoğlu61
28.05.2015, 12:52
her gelen teknik adam kendi kadrosunu kuracak transferler yapacaksa ooohhoooo...
Vahid hoca zaten batirdi bizi...

Yavuz Hasan
28.05.2015, 13:22
ersun yanal a güveniyorum

şampiyon kadro ana hatlarıyla ersun hoca zamanında kuruldu transferde ne kadar etkisi olmuştur bilmiyorum ama o dönem yine ersun haca vardı

baştan yapılanmaya gidecek halimiz maddi manevi yok bence 3-4 nokta transferle şampiyonluk yarışında bir takım olabiliriz

yabancı sınırlanması kalkıyor umarım yatabare tarzı değil nokta transfer yapılır

cakalkerem
28.05.2015, 13:35
saha dışındaki hareketlerinden bize ne ..

neler diyorsunuz şaşırıyorum size....

sahada topçuların başında olsun yeter...

milletin uçkur derdi ile ne çok ilgilenen var..
anlaşılır gibi değil...

arda sırf bu yüzden ispanyaya kaçtı..

görüyormusunuz messi ronaldo yada hocalarla ilgili haber yurtdışında..

adamlar sahada oynadıktan sonra dışarıda ne halt yerlerse yesinler bize ne..

ersun'u karalama kampanyaları devam ediyor...

bunu da şenolcular yapıyor herhalde

cem1990
28.05.2015, 14:23
Çapkinlik konusunda idolumsun hocam :)

selcuk
28.05.2015, 14:26
saha dışındaki hareketlerinden bize ne ..

neler diyorsunuz şaşırıyorum size....

sahada topçuların başında olsun yeter...

milletin uçkur derdi ile ne çok ilgilenen var..
anlaşılır gibi değil...

arda sırf bu yüzden ispanyaya kaçtı..

görüyormusunuz messi ronaldo yada hocalarla ilgili haber yurtdışında..

adamlar sahada oynadıktan sonra dışarıda ne halt yerlerse yesinler bize ne..

ersun'u karalama kampanyaları devam ediyor...

bunu da şenolcular yapıyor herhalde

var var hemde nasil
su an 1 numarada schweinsteiger, 2 hamilton 3 cristiano
gecen kloppa basin toplantisinda karisini aldattigi dedikodulari dogrumu diye sordular....

constant bu konuda kadro disi kalmisti acaba kendisini de kadro disi birakacak mi. Özel hayati beni ilgilendirmiyor ama adaletli olacaksan adaleti kendinde basliyacaksin
hoca kadro disi kalma nedeni olarak kendisine ve takim arkadaslrina karsi takindigi saygisiz tavirlar olarak aciklamisdi
o sigara ve batum konularini medya yazdi ama resmi o yönde bir aciklama hic yapilmadi

Haluk Pehlivan
28.05.2015, 18:17
Yahu anlamıyorum sizi, futbolcu da teknik direktör de insan degilmi? Onlar hic gezip tozamazmi? İzinli günlerinde ister teknede kafa dinler stres atar ister arkadaşlarıyla gezerler. Hep sahada olacak halleri yok.

artvints
28.05.2015, 18:56
Burda bir kırılma noktası var ... Hoca "One night stand" mi takılıyor yoksa uzun soluklu mu düşünüyor ? Hoş bence yaşına göre başarılı bir seçim gibi duruyor. Transfer yaparkan boşuna "kumaştan anlıyor" demiyorlarmış demek ki ...

Acaba bilgisayarında bu arkadaşlarında "bilgileri" var mı ??? :D :rolleyes: :D

no strings attached denilebilir, tam arası yani :D

Tolga
28.05.2015, 19:00
no strings attached denilebilir, tam arası yani :D

hocanın futbolunun yanı sıra özel hayatıyla da ilgilisin demek :D :D :D

Muhteva
28.05.2015, 19:01
Hocamızın bu tercihini başarılı buldum yengemize saygılar :D

Tolga
28.05.2015, 19:02
Hoca hakkında yorumda yapamıyoruz arkadaş ... Ne baskıcı bir forum yönetimi ...

Yorumumu silen yönetici abimi/kardeşimi kınıyorum ...

artvints
28.05.2015, 19:05
hocanın futbolunun yanı sıra özel hayatıyla da ilgilisin demek :D :D :D

yok ingilizce biliyorum ve espiriyi paylaşıyorum tadında bir mesajdı :) muhafazakar kesimden yetişmiş biri olarak uzak olduğum konular bunlar :)

Tolga
28.05.2015, 19:09
yok ingilizce biliyorum ve espiriyi paylaşıyorum tadında bir mesajdı :) muhafazakar kesimden yetişmiş biri olarak uzak olduğum konular bunlar :)

:D:D

Elhamdülillah biz de Müslümanız canım :) Hep sağdan soldan, Amerikan dizilerinden falan duyuyoruz böyle şeyleri. Yoksa yani nerden, şapıcam bu konuları :rolleyes:

artvints
28.05.2015, 19:30
:D:D

Elhamdülillah biz de Müslümanız canım :) Hep sağdan soldan, Amerikan dizilerinden falan duyuyoruz böyle şeyleri. Yoksa yani nerden, şapıcam bu konuları :rolleyes:

filmlerden :)

Yaşar
28.05.2015, 23:08
Transfer sezonunda neler yapabileceğini yukarıdaki tercihten anlamış olduk. Boşuna güvenmiyoruz adama.

sason
29.05.2015, 00:00
Umarım bayan tercihleri gibi futbolcu seçmiyordur.Yoksa seneye ilk 3 zor gibi :)

bakigokhan
30.05.2015, 01:34
Adam bekar,istediğini yapar.

Evli olsa da yapar,bizi bağmamaz,bağlamamalı.

He,kursun kendi kadrosunu ,takımı oynatamazasa o zaman değerlendirme yapalım,şu aşamada gereksiz...

Constant' a da böyle yaklaştı mı acaba kendisi?

Tolga
30.05.2015, 08:47
Constant bekar değildi galiba :)

DeAgLeMaNyAq
30.05.2015, 21:10
Mevcut takımdan hiçbir şey olmaz dedi. Dürüst konuştuğu için kutluyorum...

Mert Acar
30.05.2015, 21:15
hocam eleştirilecek yanların var elbette ama bu sezonu saymıyorum.
kendi kadronla iyi şeyler başarabileceğini düşünüyorum.

Sefaenes
30.05.2015, 21:28
Sivas macini 3 puan alamamasin en büyük suc Yanaldadir bu 11 asla cikmaz. Sonerin Hangi macinda iyi oynadigini görütüde 11 de oynatti. Bodrumda gezecegi kadar takimla ilgilense daha iyi yerdeydik

TSemih61
30.05.2015, 21:31
Tamam oyuncular berbat da hocanın hiç mi suçu yok?

maxim
30.05.2015, 21:35
Mevcut takımdan hiçbir şey olmaz dedi. Dürüst konuştuğu için kutluyorum...

Kafasındakini söylemesi güzel bir davranış ama bu kadroyu da bu kadar çöpe atmak ne kadar doğru?

Bir sürü para harcanmış, hemen her mevkide kalburüstü topçularımız var. Eksik gördüğün birkaç yeri söylersin ama bu kadroyla olmaz demeyi çok yanlış buluyorum. Ne yapacağız yani 10 adam daha mı alacağız yine?

TSKara61
30.05.2015, 21:37
Devre arasında orta sahaya adam alacağına fuzuli Erkan ısrarın takımı bu hale getirdi.

Tolgay ve Ozan'a dunyanın parasını teklif etmek yerine, Aytaç'a 2 milyon euro'yu heba etmek yerine en azından Bourceanu'ı çağırabilirdin.

Ama bizi yarım sezon Fatih Atik ve Soner'e mahkum bıraktın. Teşekkür ederim.

DeAgLeMaNyAq
30.05.2015, 21:42
Kafasındakini söylemesi güzel bir davranış ama bu kadroyu da bu kadar çöpe atmak ne kadar doğru?

Bir sürü para harcanmış, hemen her mevkide kalburüstü topçularımız var. Eksik gördüğün birkaç yeri söylersin ama bu kadroyla olmaz demeyi çok yanlış buluyorum. Ne yapacağız yani 10 adam daha mı alacağız yine?

Ligde alınan sonuçlardan ziyade bu kadro ışık vermiyor. 2009-2010 sezonunda 57 puan toplayan takım bir sonraki sezon sadece Jaja'yi transfer ederek 82 puan aldı. Gelecek sezon tek bir oyuncu alarak +25 puan yapabilir miyiz? Bence hayır...

bordomavi1
30.05.2015, 21:53
Ersun Yanal imza atınca istediklerimizi yapabilecek bir kadro var diyordu. Şimdi herkes şapkasını önüne koymalı, iyi futbolcular lazım diyor (twitter: @winchester10)

artvints
30.05.2015, 22:00
ikinci yarıyı ortasahasız oynamak zorunda kaldı.constant, aytaç, belkalem, zaman zaman bosingwa çok kiritik sakatlıklar. ortasahayaı boş bırakan utansın.

Berkan
30.05.2015, 22:11
Hocaya güveniyoruz. Senelerce hoca değiştirdik bir faydası olmuyor heralde ?

EcM812
30.05.2015, 22:19
Takımın başına gelene kadar: Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu kadromuz süper ben bu takımı ilk 3'e sokarım. Seneye şampiyonluğa oynatırım. Bana güvenebilirsiniz.

Ligin sonu: Bu takımla bi bok olmaz. Yeni oyuncular lazım.

Ersun Yanal ile başarı gelmez. İnşallah yeni yönetim gelir de gönderir.

Sefa
30.05.2015, 22:22
Uçur bizi Reis..

E. Okan Bülbül
30.05.2015, 22:23
Devam etmesi lazım. 10 tane hoca değiştirdik ne oldu. İsimlere takılı kalmayalım artık istikrardan yana olmalıyız ama başkan değişmeli.

Enisc
30.05.2015, 22:31
Geldiğin gün bunları söyleyip sorumluluğu alıyorsan bugün başkalarına suçu atmayacaksın. http://www.dailymotion.com/video/x2atwwb_ersun-yanal-mac-daha-farkli-olabilirdi_sport

"İyi oyunculardan kurulu takım" ne olduda kalitesiz oldu ?

İstikrardan yanayım ama güvenmiyorum.

ibrahim
30.05.2015, 22:35
Bir sistem adamından beklediğim bir açıklama. Seneye ancak sen toparlarsın bu rastgele seçilmiş kadroyu. Güvenim sana sonsuz.

Yavuz Hasan
30.05.2015, 22:35
ersun yanalla devam edilmesinden yanayım

ersun yanal ve süleyman hurmanın trabzonspor a faydalı bir transfer politikası izleyeceklerini düşünüyorum

bir kez olsun istikrardan yana olalım

ersun yanal ın geldiğinde söylemiş olduğu şeyler şuan önüne koyuluyor ama şunuda unutmayalım renkdaşlar sakatlıkdan çok çektik

belkalem ve yusuf ikinci yarı oynamadı neredeyse constant konusunda takıma kazandıramadı diye eleştirebiliriz belki ama yine de böyle olacağını bilemezdi

senelerdir kağıt üzerinde iyi takımız ama olayı sahaya yansıtamıyoruz

artvints
30.05.2015, 22:40
Geldiğin gün bunları söyleyip sorumluluğu alıyorsan bugün başkalarına suçu atmayacaksın. http://www.dailymotion.com/video/x2atwwb_ersun-yanal-mac-daha-farkli-olabilirdi_sport

"İyi oyunculardan kurulu takım" ne olduda kalitesiz oldu ?

İstikrardan yanayım ama güvenmiyorum.

bazı oyuncular yanılttı hocayı.bizi yanılttığı gibi. bazıları da sakatlandı. hataları oldu tabi ama şimdi bakınca hata olarak gözüküyor.oyuncuları tanımak için zaman lazım. bazı oyuncular verilen görevleri taşıyamadılar. ayrıca konuşmanın tamamında eksiklerin olacağına, taraftara ihtiyaç duyduğumuza değinmiş.

maxim
30.05.2015, 22:42
Ligde alınan sonuçlardan ziyade bu kadro ışık vermiyor. 2009-2010 sezonunda 57 puan toplayan takım bir sonraki sezon sadece Jaja'yi transfer ederek 82 puan aldı. Gelecek sezon tek bir oyuncu alarak +25 puan yapabilir miyiz? Bence hayır...

Hocam sen gayet akıllıca düşünen adamsın. Şu an tüm takımlar aynı kadroyla gelecek seneyi oynasak, sakatsız vs. hoca sezon başından itibaren kendi başlasa zaten bi 10 puan yüksek alırız, heralde hayır demezsin buna.

Ha 1 transfer olmasın da 3 transfer yapalım, 10/11 sezonu gibi birşey olur bence.

DeAgLeMaNyAq
30.05.2015, 22:57
Hocam sen gayet akıllıca düşünen adamsın. Şu an tüm takımlar aynı kadroyla gelecek seneyi oynasak, sakatsız vs. hoca sezon başından itibaren kendi başlasa zaten bi 10 puan yüksek alırız, heralde hayır demezsin buna.

Ha 1 transfer olmasın da 3 transfer yapalım, 10/11 sezonu gibi birşey olur bence.

Eksik oyuncuların elbette önemi var ama yönetimin bu riske gireceğini sanmıyorum. Constant, Yatabare ve Waris önümüzdeki sezon bambaşka olacaklar demek zor. 10-11 kadrosu her ne kadar 09-10 sezonunda hoca faktörü nedeniyle başarısız olsa da 08-09 sezonunda belli bir süre şampiyonluk mücadelesi vermişti. Bu sezon 65 puan civarında olabilseydik 2-3 transferle şampiyonluk mücadelesi veren bir takım olabiliriz görüşü hakim olurdu. Kaldı ki ben zaten mevcut takımın baştan sona değişmesini doğru bulmuyorum. Mühim olan kadroya giremeyen ve yararlanamadığımız oyuncuların bir şekilde paraya dönüştürülerek gönderilmesi...

Yavuz Hasan
30.05.2015, 23:00

şunu eklemek istiyorum sene başından beri sadece hakan ın 10 puan artısı olurdu sezonun yarısını kalecisiz oynadık neredeyse

ibrahim
30.05.2015, 23:10
Yönetim hedefte olmasaydı bu kadar eleştirilmezdi. Seneye bu yönetime rağmen bir şeyler başaracağını düşünüyorum.

Furkan S.
30.05.2015, 23:24
Allah yolunu açık etmesin gadro müyendisi :)

sason
30.05.2015, 23:49
E iyiymiş.Demekki milyonlarca lirayı çöplere harcamışız.Seneyede 10 adam alır, bu kadroda çöp deriz.Zaten toplama takım ilk sene muhabetleri döner.Zaten klüp batık..Sen gidip Mustafayı kov ,4 stoperin yanına stoper al,onlarda kesmesin seni Bosiyi stopere çek. fahiş fiyata erkanı getir.İlerde Cardoza kesmesin seni,artık İbrayı falan ister herhalde. Mevcut oyunculardan 3 adam damı çıkaramadın demezler mi adama?

Ama demezler burası Trabzon.Sen iste nasıl olsa klüp batmış kimin umrunda.Gadro mühendisi.Bunlarda Td dimi?önce Vahid gelsin bütün herkes gitsin.Sonra Ersun gelsin bütün hepsi gitsin.Sonra?

Hadi geçmiş olsun...

Fanatik34
31.05.2015, 01:24
Halilhodzic´i cok arayacaksiniz...

Trapezunda
31.05.2015, 02:19

imza

Yaşar
31.05.2015, 02:21
8 maçta 1 galibiyet ala bilmiş ve Akhisar beraberliğinden sonra " lig 3.sunden 1 puan aldik " diyen hocayı arayacakmışız. Arayın bakalım, bulabiliyor musunuz?

h@msi61
31.05.2015, 08:17

2009-2010 da ozellikle sezon sonuna dogru oynadigimiz futbol muazzamdi. Kupa finalini hepimiz hatirliyoruz ornegin. Bu seneki kadronun iyi oynadigi mac sayisi 2 veya 3. Gecen seneki kotu takimin bile futbol olarak oldukca gerisinde kaldik. Ersun hoca kadronun vasatligina ragmen takima iyi futbol oynatabilecek kadar takimin basinda kaldi, ne yazik ki takimimiz gibi kendisi de berbat bir sezon gecirdi bana kalirsa.
Seneye kendi yapacagi transferlerle gormek lazim hocayi bir de. Bugun de kadronun kalitesinden yakindi. Fakat devre arasinda aldirdigi erkan ve aytac gibi isimlerim de elestirdigi isimlerden hic bir farki olmamasi beni gelecek sene icin endiselendiriyir acikcasi.
Seneye Ekicinin arkasina selcuk-colman gibi bir ikili koyamazsak yine hersey ayni olur. Nasil Zokora ile bir yere varamadiysak Medjani gibi ortasahalarla da bir yere varamaz bu takim. Fb,gs,bjk ya bakin hepsinin bizden daha iyi olduklari yer burasi. Ozer gibi mevkisi belirsiz ortasaha, erkan gibi temposuz ve agir kanat oyunculariyla da yine bir yere varamayiz.
Gelecek sezon icin benim gostergem Sezonun ilk macinda Ozerin 11 olup olmamasi. 11 olursa anlayin ki yine hicbirsey olmayacak o takimdan...

Enisc
31.05.2015, 11:13
bazı oyuncular yanılttı hocayı.bizi yanılttığı gibi. bazıları da sakatlandı. hataları oldu tabi ama şimdi bakınca hata olarak gözüküyor.oyuncuları tanımak için zaman lazım. bazı oyuncular verilen görevleri taşıyamadılar. ayrıca konuşmanın tamamında eksiklerin olacağına, taraftara ihtiyaç duyduğumuza değinmiş.

Tamam kadro çok üst düzey değil. Ama daha iyi oynatabileceği bir kadro var elinde. Sürekli başkalarına suç atmaktansa biraz da özeleştiri yapması gerekiyor. Saha içi tercihlerinde ciddi sıkıntılar var.

B.Yiğit
31.05.2015, 11:16
Ersundan bu kadroyla nasıl iyi futbol beklersiniz.Geldiği andan itibaren Topladigi puan basaridir.

DEEP BLUE
31.05.2015, 11:55
Hahahahahaaaaaaa
Vahid'i çok a ayacakmışız :-))) Şahsen ben her yerde arıyorum. Akhisar forması giydirsen, düşmeme mücadelesi verecek bir takım kurarak satın aldığı otelinde bir hafta konaklamak için indirim istiycem. Kendisine evladından çok bağlanmış hatta biat etmiş bazı değerli kardeşlerimiz de arasın bence. Onlara herşey dahil bedava imkanı sunacağını tahmin ediyorum. Yok yok, tahmin etmiyorum, inanıyorum... Ha, bu arada bakın görürsünüz,bizim Atik futbolu bıraktığı gün, orada komi amiri olarak göreve başlayacaktır.

Not: "Gadro müyendisi" olmak, "kadro trişkası" olmaktan iyidir. Seneye görüşürüz...

Antonio
31.05.2015, 11:58
biraz futbol bilgisi olan adam bu takımı 40 metreden oynatmazdı. ersun bitik. elinde beyzbol takımı bile olsa 25 metrede oynayın sistem bu dese oynarlar. geniş alanda top tepicilikle 5. olduk ersunun katkısı izleyici katkısı.

Fatih Özkan
31.05.2015, 12:15

Güldürdün...

Tayfun
31.05.2015, 13:25
Merak ediyorum gerçekten Fatih Atik ve Mustafa Akbaş'ı joker olarak görüp takımda kalmalarını mı istedi :)

Ömer Öztürk
04.06.2015, 17:22
yönetimle transferde fikir ayrılıgına düşmüşler 8-10 adam istiyormuş ersuncum

Veysel
04.06.2015, 17:30
yönetimle transferde fikir ayrılıgına düşmüşler 8-10 adam istiyormuş ersuncum

Az istiyor hocam

Murathan
04.06.2015, 20:17
değerini bilemedik hoca yeeeaaaağ
fenere gt en iyisi sen de istiyorsun biliyorum.

Tolga
04.06.2015, 20:28
Bu sezonu onunla bitirmek zorundayız ...

Bitirmeliyiz ...

Ömer Öztürk
05.06.2015, 00:29
Az istiyor hocam

her başarısız olunan sezondan sonra yeniden yapılanamayız gecen sezon yatırım yaptık bu sene birkaç nokta transferla devam etmeliyiz diye düşünüyorum, gecen sezon aldıgımız adamlardan faydalanamadık ki sakatlıklar şansızlıklar afrika kupası vs olmadı hoca erkanın üstünde durdgu gibi bu adamlara da şans vermesi gerekiyor!

İ. SARAL
05.06.2015, 08:51
En az 1 sezon sabretmeliyiz.

İlker Yazıcıoğlu
05.06.2015, 09:20

Bunu hakikaten inanarak söylediğine şaşırıyorum.

Ne umut verdi Vahid hoca ,anlamış değilim.

Takım kendisiyle mücadele ediyordu sahada,afedersin ama kabız gibiydik....

Hunk
05.06.2015, 13:39
Bunu hakikaten inanarak söylediğine şaşırıyorum.

Ne umut verdi Vahid hoca ,anlamış değilim.

Takım kendisiyle mücadele ediyordu sahada,afedersin ama kabız gibiydik....

Bir teknik direktorun istediklerini takima yaptirabilmesi icin en az 2 seneye ihtiyaci vardir. Ama gelde bunu bir Turk'e anlat. Hemde Trabzonsporlu..

Bu yuzdendirki Ersun Yanalin su anki oynattigi futbolu vs begenmesemde en az 1 bucuk sene daha bizimle olmasini istiyorum..

jairzinho
06.06.2015, 04:12
Bir teknik direktorun istediklerini takima yaptirabilmesi icin en az 2 seneye ihtiyaci vardir. Ama gelde bunu bir Turk'e anlat. Hemde Trabzonsporlu..

Bu yuzdendirki Ersun Yanalin su anki oynattigi futbolu vs begenmesemde en az 1 bucuk sene daha bizimle olmasini istiyorum..

bir teknik adam kaliteliyse 3 ay yeter takıma damga vurması için.hamza hamzaoğlu geldi galatasaraydaki değişim ortada.

şenol güneş bursaya geldi.3 ayda şahane bir takım yarattı.stoperleri vasat olmasına rağmen.

yanalın kredisi oldukça azalmış durumda.özellikle devre arası 5 milyon avroluk transfer yaptırması ve sonuçları iyi olmadı.

jairzinho
06.06.2015, 04:16
vahidi getirmek tarihi hataydı.50 milyon avroya mal oldu.

sason
06.06.2015, 10:46
Aykutun kadrosuyla şampiyon olan Ersun Yanal, bence başarılı olamıyacak.Aykut transferleri yapsaydı şampiyon olurduk. :)

Adam 9 tane adam istiyormuş.Kalan 2 kişide Erkan ile Uğur desen , bir tanede kaleci var 12 kişi eder.Demek ki transferlerinden bir taneside yaramaz diyor.Yada kaleci veya yedek alacağız bu kadronun üstüne. :)

Süpermiş.

Yaşar
06.06.2015, 11:49
Ersun Yanal ın istediği isimlerin alınmaması gibi bir ihtimal yok. Çünkü adam her mevkiye 3-4 ye tane alternatif yazıyor. Ayrıca Sıkıysa alınmasın istediği adamlar. Hacı nin son şansı Ersun Yanal dir. Bu sene oldu oldu , olmadı o stada daha maç izlemeye bile gelmez. Ayrıca bu sene aramızda bayagi bjk lı olacak görünüyor, hayırlısı bakalım.

umitkaragoz1988
06.06.2015, 12:13
waris yatabare ve constant trabzonspordan yüksek paralar aldığı için gitmeyeceklerini söylemiş. trabzonspordan fazla para veren talip olan yok bu oyunculara.
daha doğrusu trabzonsporlu bütün oyuncular gitmeye niyeti yok çünkü yüksek miktarda paralar ödüyoruz. ersun yanal kadro kurmakda zorlanacağa benziyor. istediği oyuncuları alamayabilir.

Orhan Aydın
08.06.2015, 17:43
Hocaya hep destek tam destek...

U.Sadıkoğlu
08.06.2015, 17:56
Arkandayız Ersun hoca.. Sana inanıyoruz...

İlkhan
08.06.2015, 18:37
bir teknik adam kaliteliyse 3 ay yeter takıma damga vurması için.hamza hamzaoğlu geldi galatasaraydaki değişim ortada.

şenol güneş bursaya geldi.3 ayda şahane bir takım yarattı.stoperleri vasat olmasına rağmen.

yanalın kredisi oldukça azalmış durumda.özellikle devre arası 5 milyon avroluk transfer yaptırması ve sonuçları iyi olmadı.

Hamza hamzaoğlu gs'de ne yaptı allasen? İte kaka şampiyon yapıldılar. Hele ki 3 büyük(!)lerin oynadığı topu, nasıl maç kazandığını da gördük.

Şenol hocanın eline geçen kadroda ise 1 senede oluşturulmuş kadro yoktu.

GS'nin oynadığı futbola futbol diyen insanla ben spor falan tartışmam. Hamza Hamzaoğlu'nu seneye göreceğiz. Güçlü rakipler karşısında ne yapacağını...

Bera B.
08.06.2015, 19:09
Hamza hamzaoğlu gs'de ne yaptı allasen? İte kaka şampiyon yapıldılar. Hele ki 3 büyük(!)lerin oynadığı topu, nasıl maç kazandığını da gördük.

Şenol hocanın eline geçen kadroda ise 1 senede oluşturulmuş kadro yoktu.

GS'nin oynadığı futbola futbol diyen insanla ben spor falan tartışmam. Hamza Hamzaoğlu'nu seneye göreceğiz. Güçlü rakipler karşısında ne yapacağını...

Yine çok güçlü rakipler olacağı söylenemez bence. Şikecilerde ne olacağı belli değil, bjk dersen bence teknik direktör değişikliği nedeniyle yarışta olamayacaklar. Biz bu seneye göre daha derli toplu oluruz ama ne derece bilmiyorum. Bu senekine benzer ite kaka geçirilen bir sezon çıkar tahminim şimdilik.

CEMEFKER
09.06.2015, 08:29
http://www.fanatik.com.tr/2015/06/08/ersun-yanalin-yeni-adresi-606858

"......Bodrum'daki teknesiyle küçük çaplı bir bakım...."

(yorumsuz;))

DEEP BLUE
09.06.2015, 08:36
Adamsın adaaammmm!..

Oğuz B.
09.06.2015, 22:45
Ne yapacak adam tatilde bodruma gitmeyip. Yayla sezonu da henüz açılmadı. Ne yapsın yahu :)

İyi dinlen reis. Güçlü, zinde, enerjik bir Ersun hoca görmek istiyorum kampta.

Mert Oğuzlu61
11.06.2015, 13:38
hocam bizi şampiyon yap, gerçek efsane ol.

kur kadronu, seneye şunları eze eze şampiyon olalım. dile bu taraftardan ne dilersen.

Yaşar
11.06.2015, 13:57
Bu sene daha anlamlı ve daha önemli bir hale geldi. Sonuna kadar arkandayım Hoca m.

Murathan
11.06.2015, 13:58
bu takımı bu sene şampiyon yapacaksın ulan
öyle böyle yapacaksın

İlkhan
11.06.2015, 14:33
İyi oldu iyi... E.Sağlam Bursa'ya geçti, Şenol Bjk'de hocamıza artık vurmaya da çalışamayacaklar. Şampiyon ol, Efsane ol.

poetricus
11.06.2015, 14:35
Ersun Yanal ın istediği isimlerin alınmaması gibi bir ihtimal yok. Çünkü adam her mevkiye 3-4 ye tane alternatif yazıyor. Ayrıca Sıkıysa alınmasın istediği adamlar. Hacı nin son şansı Ersun Yanal dir. Bu sene oldu oldu , olmadı o stada daha maç izlemeye bile gelmez. Ayrıca bu sene aramızda bayagi bjk lı olacak görünüyor, hayırlısı bakalım.
Son cümle için ne denebilir: Orta sahadan röveşata ile 90'a giden bir gol.

Yiğit Gayretli
11.06.2015, 14:41
Sana haksızlık etmişiz. Özür dilerim kendi adıma.

Berke6198
11.06.2015, 14:41
İnşallah sen takımın başındayken şampiyonluk kazanırız.

Lütfen bu takımı şampiyon yap.

DeAgLeMaNyAq
11.06.2015, 15:54
Dün Ersun Yanal'ı Trabzonspor 30 yıldır şampiyon olamıyor açıklamasıyla yerin dibine sokan yerel medya bugün Şenol Güneş'in açıklamalarını hani kupa nerede diye savunmaya kalkıyor. Adil olmak böyle bir şey olsa gerek...

Bud Spencer
11.06.2015, 15:59
besiktasi iceride disarida yenerek sampiyon olma dilegiyle...

Mert Oğuzlu61
11.06.2015, 15:59
Dün Ersun Yanal'ı Trabzonspor 30 yıldır şampiyon olamıyor açıklamasıyla yerin dibine sokan yerel medya bugün Şenol Güneş'in açıklamalarını hani kupa nerede diye savunmaya kalkıyor. Adil olmak böyle bir şey olsa gerek...

yerel medya dediğin nedir ki, cevat kol gibi vasıfsız işe yaramaz şerefsizlere para yediren boş goygoycu medyası. insanların artık bunlara prim vermemesi, eleştirmesi, Trabzon da gördüğü vakit yüzüne tükürmesi lazım. aldıkları nefes haramdır.

bunları kim takip ediyor, nasıl bu işten ekmek kazanıyorlar merak ediyorum. istanbul un gazetecilerine bakıyorum birde bizimkilere bakıyorum, inanılmaz fark var öyle böyle değil. bizimkine ver iki koyun gitsin dağda sürü otlatsın, başkada işe yaramazlar cahil herifler.

Kolpacı
11.06.2015, 16:21
Çok garip bi sahiplenme görüyorum , hoşuma da gitti , gereksiz anlanmar yükelemeyi bırakalım , ersun hoca efsanemiz , çocuğumuz vs. değil ama bizi geldiği dönem en makul seçenekti , biz de onun davası için en olmasa da makul biseçeneğiz , bu takımı şampiyon yapacak.

jairzinho
11.06.2015, 16:42
hamza hamzaoğlu ile benzer geldiler.galatasaray devre arası transfer yapmadı.hatta yolladılar biraz.hamza hamzaoğlu hangi yola başvurdu.eldekilerin performansını nasıl yükseltirim.

yanal ise 5 milyon avro luk transfer yaptı devre arası.oysa yapması gereken eldeki oyuncuların verimliliğini artırmaktı.

DeAgLeMaNyAq
11.06.2015, 16:52
hamza hamzaoğlu ile benzer geldiler.galatasaray devre arası transfer yapmadı.hatta yolladılar biraz.hamza hamzaoğlu hangi yola başvurdu.eldekilerin performansını nasıl yükseltirim.

yanal ise 5 milyon avro luk transfer yaptı devre arası.oysa yapmadı gereken eldeki oyuncuların verimliliğini artırmaktı.

Doğru bir kıyaslama değil. Hamza Hoca'nın ideal 11'indeki 9 oyuncu ortalama 3 senedir birlikte oynuyordu. Ersun Hoca'nın ideal 11'indeki isimlerin neredeyse tamamı bu sezon geldi...

Berke6198
11.06.2015, 17:31
Doğru bir kıyaslama değil. Hamza Hoca'nın ideal 11'indeki 9 oyuncu ortalama 3 senedir birlikte oynuyordu. Ersun Hoca'nın ideal 11'indeki isimlerin neredeyse tamamı bu sezon geldi...

Ve aradaki bariz kalite farkı :) :)

h@msi61
11.06.2015, 19:36
Hocam seneye kur kadronu sampiyon yap bizi. sampiyon olamayan hocalara kapak yap.

Sercan Keleş
11.06.2015, 19:42
Destekteyiz. Şampiyon olamasakta İstikrar. Sonuna kadar destek hocam. Sen takımı sahiplen yeterli.

Ömer Öztürk
11.06.2015, 19:43
ersun yanal bizi şampiyon yaparsa eğer şenol güneşi tarihin derinliklerine gömer

Ufuk
11.06.2015, 20:15

yanal ise 5 milyon avro luk transfer yaptı devre arası.oysa yapması gereken eldeki oyuncuların verimliliğini artırmaktı.

Top oynamadan şampiyon oldu adamlar. Çok gereksiz bi kıyas.

artvints
11.06.2015, 20:49
hocada istikrar deyip duruyorduk, şampiyonluk adayları arasındaki en eski hoca bizimki oldu bir anda.nasıl lig bu ben anlamadım.bu avantajı iyi kullanacağına inancım tam.

erenslash
14.06.2015, 05:40
Ersun hoca kendi istediği kadroyla şu takımın başında takviyelerle her sene akılcı transferlerle bir değil, üç sene kalsa bizi şampiyon yapar buna eminim.Bir sene bu hedef için yeterli değil.Oturmuş doğru güçlü takviyelerle en geç üç sene içinde şampiyon oluruz.Üçü geçmez.Ama malesef taraftarımız altı ayda bile konuşmaya başlar.Türkiyenin kafa yapısı değişmedikçe zor bu işler.Türkiyede nasıl ki veli ve yönetim,müdürler öğretmeni hemen harcıyorsa futbolda da hocalar hemen harcanıyor.Öğrenciler ders çalışmıyor hemen hocaya laf deniyor. iyi bir öğrenci iyi bir futbolcu gibi iyi bir hoca/mentorun elinde zaten cevherini ortaya çıkarır.Yeter ki çalışmak istesin ve oynamak istesin.

EcM812
15.06.2015, 00:52
Seneye yine numaradan sinirlenişlerini izleyecez bu adamın da.

Ali İhsan
16.06.2015, 09:34
Hakkında günde üç öğün gidecek/gönderilecek haberi yapılıyor

var mı aslı astarı???

Antonio
16.06.2015, 11:50
bu saatte hocayı gönderip kimi getireceksin ey yönetim.

Hunk
16.06.2015, 12:10
ersun yanal bizi şampiyon yaparsa eğer şenol güneşi tarihin derinliklerine gömer

olm bu nasil bir nefret. nasil bir adamlarsiniz ya. igreniyorum yavas yavas kendi taraftarimizdan

cyberentalpi
16.06.2015, 13:15
olm bu nasil bir nefret. nasil bir adamlarsiniz ya. igreniyorum yavas yavas kendi taraftarimizdan

Birazda şenol güneş i sorgulasanz.

cyberentalpi
16.06.2015, 13:16
amk gazetesinin amk yalanı. hesapta uluscu cumhuriyetci srfszler. azizenin kcını yalamak yaptıkları tek spor. nefret ettim su sözcü camisından.

Ersun Hoca yeni başlıyor. ona inancım tam. elindeki kadroyu bile ilk 2-3 e sokar.

Harun-61
16.06.2015, 13:18
Top oynamadan şampiyon oldu adamlar. Çok gereksiz bi kıyas.

Biz niye oynamadik ?

Ahmet Ulusoy
16.06.2015, 13:51
Hamza Hamzaoğlu halilodziçin yerine gelde kesin bizi şampiyon yapardı. Hey Allah'ım ya şu İsmail Kartal feneri şampiyon yapacaktı nerdeyse. O zaman da İsmail Kartal ile karşılaştırırdınız Ersun Yanal'ı Ellam

Sefaenes
16.06.2015, 14:46
Yerel ve ulusal medya ligler baslamadan Trabzonsporu bitirmeye calisiyorlar gectigimiz sezon hakem hatalarinla saf dişi birakanlar şimdi Hocanin istifa etmesine uğraşiyor

Sercan Keleş
16.06.2015, 16:00
Keşke başkanımız tam olarak desteğini gösterse sana.

TSemih61
20.06.2015, 17:59
Süleyman Hurma'nın açıklamalarına göre Yanal'ın bir işlevi yok galiba kulüpte. Herkes memnun halinden, Hurma fmcilik oynuyor, kulüp zaten İho'nun oyuncağı, Yanal maaşlı eleman...

Ufuk
20.06.2015, 22:34
Biz niye oynamadik ?

Arkadan itekleyen olmadı da o yüzden.. Takım tam ayaklarının üzerine kalkacak diyoruz, ya dışardan ya içerden çelme takıyorlar.

Bütün maçlarını izlemedim adamların ama ne zaman izlesem rakibiyle arasında dağlar kadar fark falan göremiyorum. Maç iki tarafa da gidip geliyor. Zaten kupa maçlarını hiç saymıyorum 7 8 tane falan penaltı attı adamlar, bizim sivas maçıyla kıyaslayınca şaka gibi..

poetricus
21.06.2015, 00:47
Hoca aklın varsa git bu takımdan...

AYYILDIZ
21.06.2015, 01:20
Bence transferde gerekli adımlar atılmazsa önümüzde ki hafta istifa eder.

lazoviç6154
21.06.2015, 12:09
kesinlikle kalması gereken bir isim zaten 2011 deki şampiyon kadronun iskeletini kuranda kendisiydi başarılı olacağına inancım tam yeterki bizim vampir kan emici yerel basınımız rahat bıraksın adamı adamı günde 4 kere istifa ettiriyorlar.

Murat'
21.06.2015, 12:35
Hocam yok mu şöyle ucuzundan oyuncular, Mbia falan batırır bizi.

Antonio
21.06.2015, 13:43
dünya artık küçük bir köy artık tüm yıldızlar keşfedildi eskidendi öyle adam bulmak. yeni keşif çok zor.

kudu_61
22.06.2015, 02:14
ben ersun hoca da hiççç istek görmüyorum hayırlısı

poetricus
22.06.2015, 03:49
ben ersun hoca da hiççç istek görmüyorum hayırlısı
Biraz kendinizi onun yerine koymayı deneyin ve ortama bir de öyle bakın.
Ben denedim haf8f bir intihar eğilimi bile belirdi...

Sefa
22.06.2015, 03:55
Biraz kendinizi onun yerine koymayı deneyin ve ortama bir de öyle bakın.
Ben denedim haf8f bir intihar eğilimi bile belirdi...

Niye hocam hızlı yaşam(yatlar filan) size göre değil mi ? :D

Ibrahim Gaygusuz
22.06.2015, 04:48
Trabzon medyasi Istanbul medyasindan farki kalmadi, Onlara aldirma hocam

cakalkerem
22.06.2015, 09:18
Trabzonspor'da Ersun Yanal depremi... Geçtiğimiz sezon ortasında bordo-mavili takımın başına getirilen Ersun Yanal'ın görevinden istifa edeceği iddia edildi.

Ersun Yanal depremi!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın görevini bırakacağı öne sürüldü.

Ersun Yanal'ın bu kararı almasındaki sebebin de sağlık sorunları olduğu belirtildi. ABD'de sağlık kontrolünden geçen Yanal'a, doktorların stresli bir iş yapmaması gerektiği söylendiği ve tecrübeli teknik adamın bunun üzerine istifa etmeye karar verdiği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın ayrıca takım kadrosundan memnun olmadığı ve istediği transferlerin yapılmamasından dolayı da görevini sürdürmek istemediği öne sürüldü.

İlkhan
22.06.2015, 13:34
İYİ BİLGİ: Bir Ersun Yanal, günde 20 kez Trabzonspor'dan istifa etmektedir.

Koray
22.06.2015, 14:09
Öne sürüldü cümlesinin harf sayısı kadar başınıza taş düşsün hemi.

Ozan Yılmaz
22.06.2015, 14:59
http://www.borhaber.net/images/haberler/nigde_de_polisin_vurdugu_sahis_oldu_h16450_760c3.g if
Trabzonspor'da Ersun Yanal depremi... Geçtiğimiz sezon ortasında bordo-mavili takımın başına getirilen Ersun Yanal'ın görevinden istifa edeceği iddia edildi.

Ersun Yanal depremi!

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın görevini bırakacağı öne sürüldü.

Ersun Yanal'ın bu kararı almasındaki sebebin de sağlık sorunları olduğu belirtildi. ABD'de sağlık kontrolünden geçen Yanal'a, doktorların stresli bir iş yapmaması gerektiği söylendiği ve tecrübeli teknik adamın bunun üzerine istifa etmeye karar verdiği öğrenildi.

Ersun Yanal'ın ayrıca takım kadrosundan memnun olmadığı ve istediği transferlerin yapılmamasından dolayı da görevini sürdürmek istemediği öne sürüldü.

artvints
22.06.2015, 15:02
İYİ BİLGİ: Bir Ersun Yanal, günde 20 kez Trabzonspor'dan istifa etmektedir.

yetişkin bir ersun yanal günde 30 defa istifa edebilme kabiliyetine sahiptir :D

Antonio
22.06.2015, 16:46
ersun hocayı iho neden çağırır. bence şampiyon olunacak kadro var denliip bu kadroyu şampiyon yap denilecek. yapamam derse istifa edecek ersun.

TSemih61
23.06.2015, 01:03
Elin Portezlisi geliyor nasıl açıklamalar yapıyor, adamda heyecan var belli. İstekli hırslı olduğu anlaşılıyor. Diğer takımlara baksan keza öyle. Biz bi kere hem futbolcu yönetimi hem de kulüp yönetimi konusunda baştan kaybetmişiz bu sezon.

Jackdaniels
23.06.2015, 09:49
Beyimiz hala ABD den dönüş yapamadımı ? Bu neyin rahatlığı böyle !!!

28TS61
25.06.2015, 17:06
yerinde olsam hemen giderdim

Furkan S.
25.06.2015, 17:56
Yönetimle beraber inşallah :)

TSemih61
25.06.2015, 19:32
Yönetimle beraber inşallah :)
Mümkünse... Kulüp için daha hayırlı olur.

Bedri Sertkaya
25.06.2015, 21:08
Kimi getireceksiniz?Giray Bulak mı amatör şota mı

Bedri Sertkaya
25.06.2015, 21:08
Madem gidecek Jurgen Klopp ayarında bir hoca gelsin.

Hakan
25.06.2015, 21:16
Nereye gidiyor ya hay Allahım

Furkan S.
25.06.2015, 23:54
Kimi getireceksiniz?Giray Bulak mı amatör şota mı

Niye Ersun gidince Giray ve Şota'dan başkası gelemiyor mu?

poetricus
26.06.2015, 01:49
Hami, Ali Kemal, Ogün, Abdullah, kısaca bütün eski futbolcularımız hazırda bekliyor. Trabzonspor'a hoca mı yok?

Yaşar
26.06.2015, 02:36
Senin avatarindaki futbol Dehası gelir de imam da kurtulur cemaat de. Ne meraklısınız yahu. Mevcut başkanın tek doğru hareketiydi Ersun Hoca. Kendisi yanlışları yla gitsin. Tek doğrusu bize kalsın. Bu kadarını hakediyoruz bence.

Sefa
26.06.2015, 03:52
Yine mi gitti ?

Bu adamın bu koşullarda başarılı olması mucizedir daha doğrusu bu takımın..

Yerinde şu isim olsaydı farklı yerde olurduk denilebilecek bir durum yok. Dolayısıyla Ersun Yanal sadece maaşını düşünüyordur ki yerinde kim olsa farklı bir şey düşünmez..

bahadır2561
26.06.2015, 09:22
Halilhodzic ve Yumlu profil fotosu olanlar Ersun Yanal'ın gitmesini istiyor :D

cyberentalpi
26.06.2015, 13:39
Madem gidecek Jurgen Klopp ayarında bir hoca gelsin.

tabi canım gelmez mi ?

cyberentalpi
26.06.2015, 13:40
başını yiyecekler az kaldı. bir umut guzel transfer diye bekledi. hurma sadece kendini transfer edebildi

Oğuzhan Fidan
26.06.2015, 14:04
Halilhodzic ve Yumlu profil fotosu olanlar Ersun Yanal'ın gitmesini istiyor :D

normal değilmi sence :D

cınar#7
26.06.2015, 15:40
Trabzonspor'da gelmiş geçmiş en çok maaş alan T.direktör ; oyuncu bulmayıp sadece transfer bekliyorsa zaten buraya yatmak için gelmiştir bize gelmesinin tek sebebi PARA dır.

bunun aksini söyleyebilecek bir kişi var mı?

Hunk
26.06.2015, 15:42
Trabzonspor'da gelmiş geçmiş en çok maaş alan T.direktör ; oyuncu bulmayıp sadece transfer bekliyorsa zaten buraya yatmak için gelmiştir bize gelmesinin tek sebebi PARA dır.

bunun aksini söyleyebilecek bir kişi var mı?

Ama seni 3 kere sampiyon yapmis bir teknik direktor alsaydi bu kadar parayi?? Senol Gunes gibi mesela...

Paragoz..

cınar#7
26.06.2015, 15:50
Ama seni 3 kere sampiyon yapmis bir teknik direktor alsaydi bu kadar parayi?? Senol Gunes gibi mesela...

Paragoz..

İstanbul da mı kalıyodu Şenol Güneş?

derdi para değil başarı olsa Ersun Yanal çoktan istifa etmişti , hatta başkanla anlaşıp gelmezdi bile

erenslash
26.06.2015, 16:20
Bazı arkadaşlar saçmalamış gene.Kadroya bakar mısınız?Bu kadrodan ne olabilir?Hala konuşuyorsunuz... Anadolu takımları bizden transfer konusunda çok çok daha ilerdeler.Biz yerimizde sayıyoruz.Teknik direktörü yerden yere vuruyorsunuz.Transferden o mu sorumlu?O mu alacak oyuncuyu? Biz teknik direktörün Amerikaya buraya şuraya gitmesine bile yorum yapan bir taraftar gurubuyla mı başarı bekliyoruz? Şampiyon olmak istiyorsak adam gibi transferler yapmak zorundayız.Ama en önemlisi futbolcu transferinden önce taraftarların bakış açısına transfer lazım!Sanırım bu genetik bir bulaşıcı vürüs gibi bizim taraftar gurubunda.Çöplüğe döndü takım siz hala teknik direktöründesiniz...Teknik direktörün özel hayatı ayakkabısına kadar saçmalayan bir klubun taraftarının takımı da başarılı olamaz.Böyle devam süpersiniz

Ozan Yılmaz
26.06.2015, 16:35
Böyle giderse bu adamda basacak istifayı, rahatlarsınız...

poetricus
27.06.2015, 00:47
Böyle giderse bu adamda basacak istifayı, rahatlarsınız...
Sorma renktaş, şimdiden kına alıp edep yeri açık bekleyenler var.

Bu arada söylemeyi unuttum, Trabzonlu hocaların hiçbiri para almadığı, hepsi Trabzonspor sevgisi ve Allah rızası uğruna çalıştıkları için görev yaptıkları süre zarfında para lafı hiç telaffuz edilmez.

Bir de, "Hiç şampiyonluk yaşamadığını" söyleyen hoca bizi üç kez şampiyon yapmış. Demek ki "yaşamadım yaşattım" demek istemiştir. "Üç şampiyonluk"... Hala öyle görüyorum yav! Vay canına! Demirhindi şerbetini fazla kaçırdım anlaşılan. Bu kadar kafa yaptığını bilmiyordum.

Yaşar
27.06.2015, 00:54
Bu başlıkta paradan bahsedenler Şenol Güneş in işini bedavaya yaptığını sanıyorlar galiba ki kendisini örnek veriyorlar. Adam tabii ki para alacak, ısı bu yahu. Çok veya az olması başarısı ile alakalı. Başarısız olursa zaten gider, yasatmazlar.

DEEP BLUE
27.06.2015, 09:43
Dünyanın hiçbir yerinde, bu kadar tuhaf bir taraftar profili yoktur. Şurayı okuyorum da, yeminle bırak futbolu, hayattan soğuyorum. Para nedir, görev tanımı nedir, konjonktür nedir, istek, hırs, azim nedir bilmeyen bir sürü forumdaş, saçmalama yarışına girmiş. Daha fazla komikleşmeyin bence, çoluk çocuk okuyormuş ya buraları, güldürmeyin kendinize...

Ersun bugün istifa etse, yarın bu paranın daha fazlasına iş başı yapar. Kriter budur...

tsukru61
27.06.2015, 09:57
Dünyanın hiçbir yerinde, bu kadar tuhaf bir taraftar profili yoktur. Şurayı okuyorum da, yeminle bırak futbolu, hayattan soğuyorum. Para nedir, görev tanımı nedir, konjonktür nedir, istek, hırs, azim nedir bilmeyen bir sürü forumdaş, saçmalama yarışına girmiş. Daha fazla komikleşmeyin bence, çoluk çocuk okuyormuş ya buraları, güldürmeyin kendinize...

Ersun bugün istifa etse, yarın bu paranın daha fazlasına iş başı yapar. Kriter budur...Nedeni şu olabilir mi:

Daha önce foruma yazdım: Bmn, içinde Trabzonsporlular'dan daha fazla başka takım taraftarının olduğu sitedir.

Ahmet Ulusoy
27.06.2015, 14:01
Bu adam asla istifa etmez raad olun

cınar#7
27.06.2015, 17:37
Bızım takımdan fazla maas alabılecegı bır klup soyle? Arap kluplerı dısında kımse yok. Sacmalamıssın Deep Blue, adamın yuzune bak maclarda ne hırs var ama! Olcanın golden sonrakı sevıncı gıbı benım burda paradan baska bı ısım yok. Aklına uymayan bır sey olursa dırek Trabzonspor'lu degıl dersınız , bu nasıl kolayına kacmaktır. Oynattıgı futbol ortada hala basarılı olarak dusunenlerın tek derdı yerel medyaya ınat olsun! Yerel medyayı sevmeyebılırsınız benımde alakam yok ama bu takım sankı Ersun Yanal'a muhtac, baska antrenor getıremez gıbı konusmayın. Senol Gunes'ın parasından kımse ornek vermedı, sankı takımın basında bıze basarıya ulastıracak bır kısı var ama sadece para cok aldıgı ıcın elestırı yapıyoruz! Bu futbolu ızlemeye utanmadınız mı sezon ıcınde? Bosıngwanın stoper, salıhın sag bek oldugu, stoper olan medjanın orta sahada oldugu. Yok ama, Ersun Yanal'la devam dıyenlere basarızlık mustahak, bunu bıle bıle ınadına dıyorsunuz cunku.

TSemih61
27.06.2015, 18:37
Gitmesi gerektiğini belirtince forumun çok bilmişlerini toplamışız yine bir araya. Konuşun la konuşun.

Adem Akyüz'
27.06.2015, 19:18
:)

DEEP BLUE
27.06.2015, 21:40
Bızım takımdan fazla maas alabılecegı bır klup soyle? Arap kluplerı dısında kımse yok. Sacmalamıssın Deep Blue, adamın yuzune bak maclarda ne hırs var ama! Olcanın golden sonrakı sevıncı gıbı benım burda paradan baska bı ısım yok. Aklına uymayan bır sey olursa dırek Trabzonspor'lu degıl dersınız , bu nasıl kolayına kacmaktır. Oynattıgı futbol ortada hala basarılı olarak dusunenlerın tek derdı yerel medyaya ınat olsun! Yerel medyayı sevmeyebılırsınız benımde alakam yok ama bu takım sankı Ersun Yanal'a muhtac, baska antrenor getıremez gıbı konusmayın. Senol Gunes'ın parasından kımse ornek vermedı, sankı takımın basında bıze basarıya ulastıracak bır kısı var ama sadece para cok aldıgı ıcın elestırı yapıyoruz! Bu futbolu ızlemeye utanmadınız mı sezon ıcınde? Bosıngwanın stoper, salıhın sag bek oldugu, stoper olan medjanın orta sahada oldugu. Yok ama, Ersun Yanal'la devam dıyenlere basarızlık mustahak, bunu bıle bıle ınadına dıyorsunuz cunku.

:):)
Canım benim ya... Sen bana bakma, haklısın aslında.. Maxi Lopez, İniesta ve Puyol varken, o bahsettiğin çocukları sürüyor sahaya... Kaka Ersun...

Not: Ben futboldan pek anlamam zaten. Bir pc'de sidi çeyncır olarak çalışıyorum. Sorun yok.

cınar#7
28.06.2015, 15:08
:):)
Canım benim ya... Sen bana bakma, haklısın aslında.. Maxi Lopez, İniesta ve Puyol varken, o bahsettiğin çocukları sürüyor sahaya... Kaka Ersun...

Not: Ben futboldan pek anlamam zaten. Bir pc'de sidi çeyncır olarak çalışıyorum. Sorun yok.

Elınde lıgın en ıyı sag bekı ve Cardozoya tek orta acabılcek oyuncuyu stoper oynatmak ve ustune stoper olanıda orta sahada oynatıp futbol katıllerı salıh ve zekıye yer acmak..bunlar mı elınde puyol olmaması? Tek ben bılırım havaların ve Yerel medya ne derse desın karsı cıkma ıstegınız bu konuda sızı yazdırıyo yoksa futbol bılgısı ıle alakası yok yazdıgınızın. Zıya Doganın da elınde puyol ınıesta yok tu neden aynı seyı ona demıyorsun? En azından Basaksehırın arkasında bıtırmemıstı. Ama ne yapsın Ersun Hoca dımı aldıgı paralar Erkan Zengınler yetmedı o yuzden o yaptıgı secımler o ıgrenc futbol vardı sahada

DEEP BLUE
28.06.2015, 21:06
Elınde lıgın en ıyı sag bekı ve Cardozoya tek orta acabılcek oyuncuyu stoper oynatmak ve ustune stoper olanıda orta sahada oynatıp futbol katıllerı salıh ve zekıye yer acmak..bunlar mı elınde puyol olmaması? Tek ben bılırım havaların ve Yerel medya ne derse desın karsı cıkma ıstegınız bu konuda sızı yazdırıyo yoksa futbol bılgısı ıle alakası yok yazdıgınızın. Zıya Doganın da elınde puyol ınıesta yok tu neden aynı seyı ona demıyorsun? En azından Basaksehırın arkasında bıtırmemıstı. Ama ne yapsın Ersun Hoca dımı aldıgı paralar Erkan Zengınler yetmedı o yuzden o yaptıgı secımler o ıgrenc futbol vardı sahada

:D

gabriel omar
29.06.2015, 01:19
Hocanın kalbiyle alakalı bir sorunu olduğu söyleniyordu bir ara ne oldu o iş ?Başarı istiyoruz ama sağlık bu başka bir şeye benzemez .

cakalkerem
29.06.2015, 11:01
Allah yardım etsin hocaya....

poetricus
29.06.2015, 13:33
Güneş! Güneş! Güneş!
Biri "Ziya Doğan" mı dedi?

Nazim Can
29.06.2015, 14:48
Güneş! Güneş! Güneş!
Biri "Ziya Doğan" mı dedi?

Gelmesin yipranir abi,

Hunk
29.06.2015, 19:25
Trabzonsporu uzun aradan sonra sampiyon yapmis bir hocaya para goz deniliyorken, Trabzonspor da bir basarisi yok iken en tarihindeki en yuksek maasi alan teknik direktore neden ses cikmiyor

poetricus
30.06.2015, 00:35
Ersun Yanal kim yahu? Ondan Yavuz Selim'de çok var...

Tuğrul
30.06.2015, 00:40
Ersun Yanal kim yahu? Ondan Yavuz Selim'de çok var...

Bu sezon bol bol Hamdi goygoylarını duyacağız.

Kompakt futbolun mirasçıları bitmez Karadeniz de !

poetricus
30.06.2015, 01:55
Hepsi futbolu iyi bilir. Üstelik para almadan çalışırlar, sırf Trabzonspor sevgisiyle.

Elin Bucalısına o para verilir mi be?

cem1990
30.06.2015, 08:50
Kompakt futbol şart
Tu kaka Ersun hiçbirşey bilmiyorsun

TSemih61
30.06.2015, 19:35
Bence kendisi Cardozo'yu ve Deniz'i de istemiyor. Ersun Hoca'ya göre elinde forvet yok, bu konuda hemfikiriz.

Furkan S.
01.07.2015, 01:29
Git Artık..

poetricus
01.07.2015, 02:40
Hurma geldiği gün suyu ısınmaya başlamıştı. Bugün yarın eli kulağındadır, gider.
Kına paketlerini hazır tutun!

Yaşar
01.07.2015, 03:45
Hurma geldiği gün suyu ısınmaya başlamıştı. Bugün yarın eli kulağındadır, gider.
Kına paketlerini hazır tutun!
Allah gecinden versin de hoca giderse kınacılara soracak birkaç sualim olacak. Bakalım dertleri neymiş? Yok yani, Şenol Güneş de boşta değil ki onu istiyor olsunlar.

Sercan Keleş
01.07.2015, 04:01
Ersun hocanın sonuna kadar arkasındayız :)

Uğur Ö.
01.07.2015, 04:10
İlk geldiğinde kadronun kalitesine sürekli bastıra bastıra söyledi ve bencede kadro kaliteli.Ne olduda kadro çöp oldu hocaya göre.Bukadar kolay oyuncumu silinir. Transferlerin hepsi 33 lük yaşlı ihtiyarlar yada bilinen oyuncular. Hani hocanın o meşhur scout ekibi?

poetricus
01.07.2015, 06:11
Ersun hocanın sonuna kadar arkasındayız :)
Arkasında olanların çoğu kıçına tekmeyi badmak için orada... :D

cınar#7
01.07.2015, 07:38
Adamı hala ılah olarak gorenler var..Twıtterında kı o yazı bıle slınmemısken..Nedense ornek verılınce sacma sapan yorumcuların orneklerı verılıyor, dunyada t.dırektor mu yok yerlının yerlısı edebıyatı yapılıyor? Asıl kına yakıcak sızsınız bu futbolu gorup, bu t.dırektorle yonetımden umutlusunuz bellı seneye ıcın

cınar#7
01.07.2015, 07:43
Trabzonlu olmasında kım olursa olsun dımı, Bucalı olsun? En azından aldıgı paranın hakkını veren bırı olsaydı kımse agzını acmazdı. Nerde 1 oyuncu bıle bulunmadı meshur scout ekıbının? Jelavıcı bulmus begenmıs bızede uzun santrafor gerek zaten Cardozoyu yedek yapıcak hatta Denızle beraber ılk 11 de !

poetricus
01.07.2015, 13:49
Pazara kına geldi,
Hem de yakına geldi,
Size değil hacılar,
Kıça yakana geldi.

efes61
01.07.2015, 14:17
sevmedikleri için kına yakanlar, sevdikleri adam için kına yakana bok atınca komik bir ortam oluyor.

Adem Akyüz'
01.07.2015, 14:25
Şenol Güneş ismini en çok gündeme getirenler, Şenol Güneş'i istemeyenler :D

Ersun Hoca'yı eleştirmenini altında Şenol Hoca'ya övgü mü var anlamıyorum ki :)

TSemih61
01.07.2015, 14:28
sevmedikleri için kına yakanlar, sevdikleri adam için kına yakana bok atınca komik bir ortam oluyor.
Ayrıyetten bunu itici bir üslupla dile getirince tiksindirici oluyorlar. Bu forumda çok bilmişlere anladığı dilden konuşacaksın, seviye filan bilmiyorlar.

poetricus
01.07.2015, 14:47
Atalarımız ne güzel sözler söylemişler yahu!

Hakan
01.07.2015, 14:54
Pazara kına geldi,
Hem de yakına geldi,
Size değil hacılar,
Kıça yakana geldi.
Düz mani mi oluyordu bu :)

İlkhan
01.07.2015, 16:39
Trabzonspor'da T.D'lik yapma esasları 5;

1. Trabzonlu olmalı.
2. Trabzonlu olmalı.
3. Trabzonlu olmalı.
4. Trabzonspor'da oynamış olmal/kısmen/
5. Saha kenarında taraftar gibi bağırıp çağırmalı.

Yaşar
01.07.2015, 17:15
Bu taraftara kesinlikle Şota ve Hami yakışır. Onların hoca, Zeki Yavru ların da Pirlo olduğu takımı bol bol izler , keyif ederler.

Harun-61
01.07.2015, 17:32
The End

olacak gibi....

tslionur
01.07.2015, 18:15
İstifa etti diyolar Aspor'da

Furkan S.
01.07.2015, 18:21
git artık..

gitti

DeAgLeMaNyAq
01.07.2015, 18:21
El birliğiyle sonunu hazırladık...

TSemih61
01.07.2015, 18:28
Yanal'ı sevmesem de eğer kendi istifa ettiyse delikanlılık yapmıştır. İHO ve yönetimiyle yola çıkan her teknik direktör başarısızlığa mahkumdur. İHO derhal bu kulübün başından def edilmeli.

Mehmet Fatih Silik
01.07.2015, 18:29
Inanamiyorum arkadas yaa...

Ulan hic mi gecmisten ders almayiz...

Yazik...cok yazik!

CEMEFKER
01.07.2015, 18:34
Ersun Yanal'ın sağlık sorunları ilk fb de ortaya çıktı..kalp şakaya gelmez...hele ki TS gibi klüplerde...

yolu açık olsun...