PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal | Teknik Direktör

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Sibel
03.03.2015, 18:57
Yaptığı değişiklikleri yapmasaydı ağır lafları hak etmişti.
Ama doğru hamleleri gördü nihayet.
Tebrik ederim. İnşallah bir dahaki maç bu doğrularla başlar.

Ahmet Ulusoy
03.03.2015, 19:29
Devrearasinda Ortaya adam aldiramayan biri, sezonbasi nasil transfer yaptiracak, büyük merak icindeyim !

Halilhodzic´in kellesini alanlar icin, Ersun Yanal´dan iyisi olmaz zaten..umarim bugün arkasinda duranlar-saha sonuclari ne olursa olsun- iki sezon sonrada ayni sekilde arkasinda dururlar.

Böyle düşünenler yüzünden bakalım 2 sezon sonra burada olabilecek mi adam

Ahmet Ulusoy
03.03.2015, 19:34
gökhandan canerden stoper yaratmaya çalışıyomruydu şikecilerde yok e bizde neden boss reisden stoper yaratma derdine girdin be adam

Orada Egemen, Alves, Bekir vardı. Kadlec stoper oynamıştı, Mehmet topal stoper oynamıştı.

Hunk
03.03.2015, 21:40
Seney takimda kalacaksa, Onur - Belkalem - Medjani - Bosingwa - Mehmet Ekici - Cardozo iskletinin etrafini futbol bilen futbolcularla donattimiydi olay biter..

TSercaN
03.03.2015, 22:42
Hocam sana guvenim sonsuz. Yeni sezon da takimin basinda kalman dilegiyle. Kendi kurdugun kadroyu gormek istiyorum. Allah nasip kismet ederse cok guzel baslayip guzel yerde bitircez

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fanatik34
04.03.2015, 01:54
Böyle düşünenler yüzünden bakalım 2 sezon sonra burada olabilecek mi adamnasil düsünüyoruz?

Furkan S.
04.03.2015, 02:01
Güle Güle..

Uğur Kalyoncu
04.03.2015, 11:21
Sakatlarin iyilesmesiyle ligi iyi yerde bitirip seneye de bizi sampiyon yapacak..Sabirli olmak lazim.

cakalkerem
04.03.2015, 11:42
Yaptığı değişiklikleri yapmasaydı ağır lafları hak etmişti.
Ama doğru hamleleri gördü nihayet.
Tebrik ederim. İnşallah bir dahaki maç bu doğrularla başlar.

maça o şekilde başlamasına bir anlam veremedim ama bildiği birşey vardır diye düşündüm....Çünkü bizler sadece hislerimizle konuşuyoruz hoca ise 1 hafta takımın yanında...dolayısı ile gördüğü bildiği birşeyler var dedim..
Ama bu kadar ruhsuz bir adamı bir araya getirmek başarı isterdi..
Neyse ki değişikliklere erken gitti..
Deniz ve Salih değişiklikleri takıma hareket getirdi....
İlk yarı ve ikinci yarıda ki takım arasında dünya kadar fark var..
Madem öyle o zaman maça da bu kadroyla başlasaydı....

Yine de bende kredisi devam etmekte ve sözleşme uzatmamaız gerektiğini düşünüyorum.Sonuç itibari ile bu takımı hu hoca kurmadı....Seneye istediği 2-3 adamla daha iyi işler yapacaktır

Öznur61
04.03.2015, 11:44
Karabük maçından sonra güveni sarsılan çok oldu,
Ama benim güvenim hala sonsuz hocaya..

Aydın Danış
04.03.2015, 12:16
Şu adama biraz güvenin bekleyin sabredinn diye diye dilimizde tüy bitdi seneye çok farklı olacak buna eminim sizde emin olun.. Hemen gönderelimlerin sinyalleri hafifden gelmeye başlamış daha kimi getireceksin takımın başına sabır biraz sabır bu işler okadar kolay değil FM'de bile oynayan arkadaşlara söylüyorum takımı yarıda aldığında o sene şampiyon olabilen var mı PC oyununda bile böyle gerçekde siz düşünün.. SABIRRRR..!!

halil ibo
04.03.2015, 12:18
Futbol denilen oyunda;doğru kadro,doğru taktik,doğru değişiklik diye bir şey yok.
Ne kadar insan o kadar kadro,o kadar taktik ve o kadar değişiklik.
İş o taktiği uygulayacak olan ilk onbir ve/veya oyuna sonradan dahil olan oyuncuların kalitesi,zekası ve o günkü performansı ile %100 ilgili.
Trabzonspor taraftarını diğer taraftarlardan farklı kılan rakipleri kadar kaliteli kadroya sahip olmayışı ve hakemler tarafından takım olarak korumaya alınmadığı için daha fazla puan kaybı yaşamasıdır.
Mevcut şartlarda inanın Mourinho gelse 2 ayda teneke bağlarız adamın kıçına...

bakigokhan
04.03.2015, 13:16
Kanatları bu kadar açık veren bir rakibe karşı sen tutup neredeyse bütün oyunu sağ bekten kuracak kadar etkin bir adamı stopere bağlıyorsun. Sonra bu hocaya güvenin. Yahu Allah aşkına biri bana Uğur Demirok'un neyi var onu anlatsın. Karabük maçında yedeklere baktığımızda iki tane ofans oynayabilecek adam var ve Constant'ı kadrodışı bırakmışız. Kimse kusura bakmasın. Maçtan sonra gezmelere giden hocanın cemaati de gezmeyi ister.

Bu adam takım çalıştırmak hayalinde değil. Seneye bu kadroyu yeniden yapılandırmaya çalışacak adam bize iki sene daha kaybettirir. Her sene 20 futbolcu almak ne takımı başarıya götürür ne de ekonomin buna yeter.

Artık bu hayalden kurtulmak gerek. Trabzonspor'un ekonomik olarak bir hamle gücü vardı ve bu yönetim bunu sonuna kadar kullandı. Kimse kusura bakmasın ama bu taktik fukarasına takımımı emanet edip de milyon avroları sokağa atamayız. Gitsin bilgisayarıyla FM oynasın... Belki orada şu kanatları nasıl kapatacağını öğrenir.

İshak'ın önünde bir Erkan oynatıyor ki hava topuna çıkmaya mecali yok. Güçlü desen değil. Teknik desen ikinci hamlesi yok. Topu atıyor ama geçecek mecali yok. Bu adamı 80 dk oyunda tutuyorsun. Sefa çalışkan güçlü olduğunda etkili olabilir ama bu deniz varken kesinlikle oynayamaz. Bunu maçta görüyoruz ki bu adam gerçekten bir hafta idmanlarda bu adamları deniyor hesapta.

Kafasında bir oyun şablonu var. Futbolcuları buna uydurmaya çalışıyor. Sonra bu şablona göre oyuncu alalım havalarındayız. Kimse kusura bakmasın. Bu oyuncuların bir çoğu çok iyi oyuncular. Bu grubun heba etmeyelim doğru taktik ve inançla başarılı olacak bir ekibimiz var. Yoksa gittikleri yerde biz bu adamları nasıl gönderdik deriz...

Aydın Danış
04.03.2015, 14:24
Resmen istanbul medyası karışdırmaya çalışıyor gine rahat bırakmıyor bizi Hocamıza sahip çıkmalıyız beyler ve sabırlı olmalıyız

Mert Oğuzlu61
04.03.2015, 14:58
Kanatları bu kadar açık veren bir rakibe karşı sen tutup neredeyse bütün oyunu sağ bekten kuracak kadar etkin bir adamı stopere bağlıyorsun. Sonra bu hocaya güvenin. Yahu Allah aşkına biri bana Uğur Demirok'un neyi var onu anlatsın. Karabük maçında yedeklere baktığımızda iki tane ofans oynayabilecek adam var ve Constant'ı kadrodışı bırakmışız. Kimse kusura bakmasın. Maçtan sonra gezmelere giden hocanın cemaati de gezmeyi ister.

Bu adam takım çalıştırmak hayalinde değil. Seneye bu kadroyu yeniden yapılandırmaya çalışacak adam bize iki sene daha kaybettirir. Her sene 20 futbolcu almak ne takımı başarıya götürür ne de ekonomin buna yeter.

Artık bu hayalden kurtulmak gerek. Trabzonspor'un ekonomik olarak bir hamle gücü vardı ve bu yönetim bunu sonuna kadar kullandı. Kimse kusura bakmasın ama bu taktik fukarasına takımımı emanet edip de milyon avroları sokağa atamayız. Gitsin bilgisayarıyla FM oynasın... Belki orada şu kanatları nasıl kapatacağını öğrenir.

İshak'ın önünde bir Erkan oynatıyor ki hava topuna çıkmaya mecali yok. Güçlü desen değil. Teknik desen ikinci hamlesi yok. Topu atıyor ama geçecek mecali yok. Bu adamı 80 dk oyunda tutuyorsun. Sefa çalışkan güçlü olduğunda etkili olabilir ama bu deniz varken kesinlikle oynayamaz. Bunu maçta görüyoruz ki bu adam gerçekten bir hafta idmanlarda bu adamları deniyor hesapta.

Kafasında bir oyun şablonu var. Futbolcuları buna uydurmaya çalışıyor. Sonra bu şablona göre oyuncu alalım havalarındayız. Kimse kusura bakmasın. Bu oyuncuların bir çoğu çok iyi oyuncular. Bu grubun heba etmeyelim doğru taktik ve inançla başarılı olacak bir ekibimiz var. Yoksa gittikleri yerde biz bu adamları nasıl gönderdik deriz...

kulübede orada oynayacak olan hazır bir zeki vardı, onu oynatabilirdi. haklısın. erkan ın tekniğini de sorgulayacak hale geldiyse taraftar artık söylenecek fazla bir şey yok. eleştirmek olmak için eleştiriye karşıyım.

önce tuttuğunuz takımın kulübesinden haberiniz olsun, sonra hocayı niye kötü oynayan erkan ı daha önce çıkarmıyor diye eleştirirsiniz, taktik fukarası dersiniz. forumda herkes mourinho oldu.

edit: aytaç ın başlığında yazdığın ''ferhat yazgan dan artısı, ersun hocanın transferi olması. ferhat ın ne eksiği var?'' yorumunu erkenden görseydim şu yorumunu alıntılayıp cevap yazma gereği duymazdım. niyetin açıkça belli, zeki yi örnek gösterdim ama zeki yi de beğeniyorsundur sen şimdi evet erkan ın yerine oynayabilirdi dersen şaşırmam.

Ehrimen
04.03.2015, 15:36
Şu adamı durduk yere gönderirlerse sanırım değil Trabzonspor'u futbol'u takip etmeyi bırakacağım.

Utanmadan burada güle güle diyenler var. Niye güle güle? Kim gelecek takımın başına? Hamiyi getirip staj mı yaptıracaksınız Trabzonspor'da? 6 ayda bir hoca değişince şampiyon mu olacağınızı sanıyorsunuz?

Trabzon'daki herkes kendini futbol profesörü zannediyor, öyle ya da böyle, başarısız olacaksak Ersun Yanal ile olalım. 2-3 yıl sabredilmesi lazım diyorduk adama 6 ay sabredemiyorsunuz.

Yeter ya, yeter.

nbay
04.03.2015, 15:41
ateş olmayan yerden duman çıkmaz ,böyle bir hamle gelirse sürpriz olmayacak. bodrum olayı çok vahim kanımca.

http://www.futbolarena.com/haber/trabzonspor/179623/64/trabzonspor-surpriz-gelisme-.html
Camia içerisinde "Avrupa ve Kupa'dan elendik. Ligde de durumumuz pek iç açıcı değil. Deplasman dönüşlerinde takımın yanında olan değil Bodrum'a tatile giden bir hocamız var" baskılarıyla karşı karşıya gelen Hacıosmanoğlu'nun son yaşanan bir olaydan sonra kritik bir karar alıp Ersun hocayla yolları ayırabileceği belirtildi.

YANAL'A GENEL MENAJER FIRÇASI!

Takımın aldığı istikrarsız sonuçlar sonrası eleştirilen Ersun Yanal'ın Genel Menajer, Serhat Altıncı ile çalışmak istememesi kulübü karıştırdı. Ersun Yanal, oyuncularına "Serhat Altıncı artık bizimle olmayacak" ifadeleri kullanırken bunu duyan başkan Hacıosmanoğlu'nun Yanal'ın bu davranışını sert bir dille eleştirdiği öğrenildi. Hacıosmanoğlu'nun "Serhat'ın bizim için verdiği emekler ortada. Benimle konuşmadan oyunculara böyle açıklamalarda bulunamazsın" dediği ve Yanal'a oldukça sinirlendiği gelen bilgiler arasında.

ERTUĞRUL SAĞLAM SÜRPRİZİ!

Başkan Hacıosmanoğlu'nun Ersun Yanal'la geniş çaplı bir toplantı yapacağı öğrenilirken ikilinin anlaşması halinde Yönetimin Yanal'ın ayrılığına izin vermesi bekleniyor. Tazminatı nedeniyle Ersun Yanal'ın kendi isteğiyle ayrılmasına sıcak bakılırken olası ayrılık sonrası gündeme gelecek ilk teknik direktör futbolcu izlemek için Güney Afrika turuna çıkan Ertuğrul Sağlam olacak.

halil ibo
04.03.2015, 15:50
Eğer böyle bir şey var ve gerçekleşir ise Ertuğrul Sağlam'ın vadesi de 6 bilemedin 7 aydır.
Eylül'ü ya görür ya da göremez bu ''beyin'' yönetiminde.

Adem Erdoğan
04.03.2015, 16:13
ateş olmayan yerden duman çıkmaz ,böyle bir hamle gelirse sürpriz olmayacak. bodrum olayı çok vahim kanımca.

http://www.futbolarena.com/haber/trabzonspor/179623/64/trabzonspor-surpriz-gelisme-.html
Camia içerisinde "Avrupa ve Kupa'dan elendik. Ligde de durumumuz pek iç açıcı değil. Deplasman dönüşlerinde takımın yanında olan değil Bodrum'a tatile giden bir hocamız var" baskılarıyla karşı karşıya gelen Hacıosmanoğlu'nun son yaşanan bir olaydan sonra kritik bir karar alıp Ersun hocayla yolları ayırabileceği belirtildi.

YANAL'A GENEL MENAJER FIRÇASI!

Takımın aldığı istikrarsız sonuçlar sonrası eleştirilen Ersun Yanal'ın Genel Menajer, Serhat Altıncı ile çalışmak istememesi kulübü karıştırdı. Ersun Yanal, oyuncularına "Serhat Altıncı artık bizimle olmayacak" ifadeleri kullanırken bunu duyan başkan Hacıosmanoğlu'nun Yanal'ın bu davranışını sert bir dille eleştirdiği öğrenildi. Hacıosmanoğlu'nun "Serhat'ın bizim için verdiği emekler ortada. Benimle konuşmadan oyunculara böyle açıklamalarda bulunamazsın" dediği ve Yanal'a oldukça sinirlendiği gelen bilgiler arasında.

ERTUĞRUL SAĞLAM SÜRPRİZİ!

Başkan Hacıosmanoğlu'nun Ersun Yanal'la geniş çaplı bir toplantı yapacağı öğrenilirken ikilinin anlaşması halinde Yönetimin Yanal'ın ayrılığına izin vermesi bekleniyor. Tazminatı nedeniyle Ersun Yanal'ın kendi isteğiyle ayrılmasına sıcak bakılırken olası ayrılık sonrası gündeme gelecek ilk teknik direktör futbolcu izlemek için Güney Afrika turuna çıkan Ertuğrul Sağlam olacak.

Hadi inşallah bakalım.

Diriliş Ertuğrul, iyi durdu.

nbay
04.03.2015, 16:18
her ne kadar ersun yanalın yaptıklarını tasvip etmesem de , yönetim böyle bir şey gerçekleşirse daha kalamaz diye düşünüyorum .

Yaşar
04.03.2015, 16:27
Isim de Ertuğrul Sağlam olunca inandiriciligi kalmadı bu haberin. Bizim başkan paralelci Ertuğrul u takımın başına getirmez.

Sefa
04.03.2015, 18:08
Teknik ekibin bir çoğu Fenerbahçeli diye çokça eleştiri alıyor..

Maçın Öyküsünü açıp gol sonrası sevinçlere bakın bizden farkları var mı adamların..

İşini yapıp yapmadığına bakmaksızın bu tür eleştiriler yakışmıyor..

Armağan Dere
04.03.2015, 20:34
Para Para Para..

Oruç
04.03.2015, 20:52
Hadi inşallah bakalım.

Diriliş Ertuğrul, iyi durdu.

6 ay sonra...

Return of the Şenol.

OĞUZHAN061
04.03.2015, 21:57
Onur-bosingwa-ishak-ekici-cardozo iskeletini iyi kullanmalı ersun hoca

Antonio
04.03.2015, 22:09
ertuğrul sağlam bize uymaz.

bthnbyrktr
04.03.2015, 22:11
En az iki yıl sabretmek zorundasınız. Lamı cimi yok. Doyuramadık milleti teknik direktöre ya.

Fatih Özkan
04.03.2015, 22:43
Ersun Yanal'ı beğenmeyenlere anlam veremiyorum...

redbul
04.03.2015, 22:51
bu ersun yanal gönderilip yerine ertuğrul sağlam gelmesi basında iyice dillenmeye başladı eğer böyle bişey olursa ayıp derim

sifuni
05.03.2015, 03:09
Ersun Yanal gibi bir kisiligi savunanlar var hayat cok garip...

AhmetG.
05.03.2015, 04:52
Adam geleli 3 ay oldu istifa diyenler var.
Cidden futboldan anlamıyoruz açık ve net. İşin kötü tarafı ise bunu kabul etmiyoruz. En iyi futbolu bilen de bunlar güya.
He he deyip geçmek lazım aslında.

Şanlı SanMarino
05.03.2015, 04:53
Yahu 2 senede 4 hoca değiştirmiş takımın taraftarı bu hoca da gitsin diyor. Ne istiyorsunuz? Senede 2 hoca olan ortalama 3'e mi çıksın?
Bırakın insanlar önce bir takımı tanısın, kursun, adapte olsun.

selcuk
05.03.2015, 06:13
arkadas artik istikrar istiyorum artik yeter
eger ersun hocada motivasyonum yeterli diyorsa sonuna kadar kalmalidir
isterse aci son olsun
yerter artik su tez canlilikdan cektigimiz
aleme akmak istiyorsa gelsin yanima hayal edemeyeceklerini yasatiym ona
yeterki adam gibi uzun süre basarili olacak bir takim kursun

bakigokhan
05.03.2015, 06:27
kulübede orada oynayacak olan hazır bir zeki vardı, onu oynatabilirdi. haklısın. erkan ın tekniğini de sorgulayacak hale geldiyse taraftar artık söylenecek fazla bir şey yok. eleştirmek olmak için eleştiriye karşıyım.

önce tuttuğunuz takımın kulübesinden haberiniz olsun, sonra hocayı niye kötü oynayan erkan ı daha önce çıkarmıyor diye eleştirirsiniz, taktik fukarası dersiniz. forumda herkes mourinho oldu.

edit: aytaç ın başlığında yazdığın ''ferhat yazgan dan artısı, ersun hocanın transferi olması. ferhat ın ne eksiği var?'' yorumunu erkenden görseydim şu yorumunu alıntılayıp cevap yazma gereği duymazdım. niyetin açıkça belli, zeki yi örnek gösterdim ama zeki yi de beğeniyorsundur sen şimdi evet erkan ın yerine oynayabilirdi dersen şaşırmam.

Git sen fm oyna... Ferhat başlığında yazdığımın arkasındayım. Zeki ne alaka? Takımla tek idman yapmadan 20 dk süre veriyorsun adama... Sen zannediuor musun ki bu durum o pozisyonda oynamak isteyen bir hafta idmanda çalışan adamı etkilemez. Neyse senin kafanda bir büyük hoca yargısı bir de beni tanımadan sarfettiğin saçma sapan zeki yavru koruyucusu yakıştırması. Ben sana neyin ne olduğunu anlatamam... Ben bu foruma üye olduğumda sen ilkokula gidiyordun. O vakitten beri bir kişiyle polemiğim haddini aşan bir tartışmam olmadı seninle de olmayacak... Git egonu başkalarıyla tatmin et. Onlar sana istediğini söyler. Ben söylemeyeceğim...

Oruç
05.03.2015, 07:52
Ersun Yanal gibi bir kisiligi savunanlar var hayat cok garip...

Okuduğumuzu anlamak önemli.

Hayat gerçekten çok garip.

Ertan 51
05.03.2015, 11:04
Ersun hoca eleştirilir,hataları vardır kırıp dökmeden dillendirirsin,
ama gitsin diyenleri görünce nutkum tutuluyor,şok oluyorum.

Ama gitsin yaa,tabi gitsin,
denemediğimiz bir tek Ertuğrul hoca kaldı gelsin bir de onu deneyip kovalım sonra yerli isim kalmıyor,tabi dejavu ile başa sarıp Giray Bulak-Yılmaz Vural-Samet Aybaba-Şenol Güneş-Tolunay Kafkas vsvs lere döneyeceksek. Hiç olmazsa Ertuğrul hocayı da öğütürsek ülke içinden adını mızırdanacağımız isim kalmaz,o sebeple gitsin Ersun Yanal gelsin Ertuğrul Sağlam !!!

cakalkerem
05.03.2015, 11:18
sonuna kadar gidilmeli...
sabır sabır sabır
biz Trabzon'luların pek bilmediği bir kelime....

Aydın Danış
05.03.2015, 11:48
Bugün gazetesinde resmen ortalığı karışdıracak bir yazı var milliyet de taşımış bunu haberlerine böyle bir rezalet görmedim ben resmen takım içinde huzursuzluk çıkarmaya çalışmak fitne sokmak bu olsa gerek Ersun Hoca için neler neler yazılmış bukadar kansızlaşmayın be...

Adem Erdoğan
05.03.2015, 12:01
6 ay sonra...

Return of the Şenol.

Şimdi..

The Walking Dead. :D

DEEP BLUE
05.03.2015, 12:21
Ertuğrul hoca geçen hafta Bursa'daydı... Başbaşa görüştük. Suudi Arabistan Milli takımıyla görüştüğünü ve önemli mesafe katettiklerini söyledi. Trabzonspor konusu hiç geçmediği gibi, Türkiye'de teknik adamlık yapmak istemediğini ve nedenlerini uzun uzun anlattı...

Ersun gidecek, Ertugrul gelecek diyen palavracılara duyurulur... Bu palavralara inanma meyili gösteren taraftarımıza da tabi... Ersun kalmalıdır, kalacaktır...

Fatih Öztürk
05.03.2015, 12:34
Piyasada Cevat gibi malûm şeye konan kelebeklerden çok var.takmayın kafanızı,kahvaltınızı yapın güne coşkulu başlayın.

Faik Yılmaz
05.03.2015, 12:35
Ersun gidecek Ertuğrul gelecek...

Şaka ise şakası bile doğru değil...

20 ayda 5 td...

yeter artık...

bu saatten sonra gidecek biri varsa oda Başkanın ta kendisidir....

Ertan 51
05.03.2015, 12:57
Piyasada Cevat gibi malûm şeye konan kelebeklerden çok var.takmayın kafanızı,kahvaltınızı yapın güne coşkulu başlayın.
Ben sabah simide ve çaya vurdum ama hiç coşku yok bende :(
bu 2 li kahvaltı sayılmadığından mı yoksa bende mi sorun var :)

Fatih'im senin günün coşkulu geçer inşallah gardaşım,selametle.

Fatih Öztürk
05.03.2015, 13:33
Ben sabah simide ve çaya vurdum ama hiç coşku yok bende :(
bu 2 li kahvaltı sayılmadığından mı yoksa bende mi sorun var :)

Fatih'im senin günün coşkulu geçer inşallah gardaşım,selametle.

Bir kaç zeytin,kibrit kutusu büyüklüğünde peynir yederlidir :)
Cümleten abicim saygılar bizden.

Bud Spencer
05.03.2015, 13:39
birakin bu adamin yakasini

Oğuz B.
05.03.2015, 14:26
Ne kadar mutsuz insanlarız aslında. Mevzu hoca mevzusu değil. Futbol "konu" bile değil nefretimize. Herkes payına düşen kadar alıyor nefretimizden. Alacak. Sadri Şener aldı. Şenol Güneş aldı. Tolunay Kafkas aldı. Mustafa Reşit Akçay aldı. Vahid Halilhodziç aldı. Ersun Yanal alacak/alıyor. Kaçarı; yok.

Trabzonspor bizleri sürekli mutlu etti diye mi sevdik biz onu? Yoksa kayıtsız şartsız bildirdik mi bağlılığımızı? Bu ayrımı yapma zamanıdır, yapabilir miyiz? Zor.

Trabzonsporun emeği çalındı, başarısı çalındı.. Trabzonsporlunun mutluluğu çalındı, sevinci çalındı, hayalleri çalındı.. Ne yapabildik? Ne yapmamıza izin verdiler? Hiç. Şaka gibi bir süreç son 4 sene, romanı yazılsa yazar ağır saçmalamış, olmamış der "eleştirmenler" bu ülkede alıcısı çıkar mı bu mücadelenin. Çıkmaz. E daha ne? Nedir bu siniri hiç günahı olamayan insanlardan almak? Delikanlılık mı bu? Hedef belli, yeri de belli, mekanı da belli, ismi de belli, cismi de belli.. Hatta o kadar rahatlar ki ve de eminler ki bizim gözümüzün önündeki düşmanı göremeyeceğimizden, kendilerini saklamıyorlar, gözümüzün içine baka baka sırıtıyorlar..

Eğlenceli insanlardık aslında, gönül verdiğimiz enstrüman coğrafyanın en enerjiği, fıkralarımız en güzelleri, türkülerimiz en anlamlıları, hiç düşünüyor muyuz? Belki.

Trabzonspor'u saha sonuçlarından bağımsız kayıtsız şartsız destekliyorum. İstanbul medyasının gazına hayatımın hiçbir devresinde gelmedim. Gelmem de inşallah. Her şeyi en iyi bilen arkadaşlar küfür etmeye devam edebilirler. Nefret bizim işimiz ne de olsa..

İnşallah bir gün asıl düşmana karşı da cephe almayı Allah nasip eder sizlere. Ama o güne kadar "şimdiki" oyuncağınız Ersun Yanal'a küfür etmeye devam edin. Yeni oyuncağınız da hazırdır; sıkılınca haber verin...

Mert Oğuzlu61
05.03.2015, 19:33
Git sen fm oyna... Ferhat başlığında yazdığımın arkasındayım. Zeki ne alaka? Takımla tek idman yapmadan 20 dk süre veriyorsun adama... Sen zannediuor musun ki bu durum o pozisyonda oynamak isteyen bir hafta idmanda çalışan adamı etkilemez. Neyse senin kafanda bir büyük hoca yargısı bir de beni tanımadan sarfettiğin saçma sapan zeki yavru koruyucusu yakıştırması. Ben sana neyin ne olduğunu anlatamam... Ben bu foruma üye olduğumda sen ilkokula gidiyordun. O vakitten beri bir kişiyle polemiğim haddini aşan bir tartışmam olmadı seninle de olmayacak... Git egonu başkalarıyla tatmin et. Onlar sana istediğini söyler. Ben söylemeyeceğim...

yaş farkının bir önemi yok, ferhat yazgan aytaç tan iyidir diyen, hele hele ''20 dk süre veriyorsun zeki ye, adam daha tek idman yapmadı(!)'' gibi şuan yazarken gülümsediğim bir tespitte bulunan kişiyi ben futbol konusunda dikkate almam.

senin zaten niyetin belli. yorumlarına bakan biri amacının ne olduğunu anlar. ufkunu genişletmen dileğiyle, selametle yerel ve öfkeli renktaş. :)

Sercan Keleş
05.03.2015, 21:09
Ersun Yanal'ın gitmesini isteyen futboldan zerre anlamıyordur.

Tuğrul
05.03.2015, 22:44
Ersun gidecek Ertuğrul gelecek...

Şaka ise şakası bile doğru değil...

20 ayda 5 td...

yeter artık...

bu saatten sonra gidecek biri varsa oda Başkanın ta kendisidir....

Ben sizinle aynı fikirdeyim.

Ersun hoca gittiği anda İHO'nun başkanlığı otomatik olarak düşmeli, düşürülmelidir.

Bu süreçte İHO'nun sığınacağı tek liman Ersun Yanal kaldı.

Plan ve programlarını buna göre belirlemeli. Yaşanacak olumlu veya olumsuz sonuçlardan. Kendisinin de sorumlu olduğunun bilincine varmalıdır.

Benim görüşüm ise herhangi bir başkan farketmeksizin. Ersun hoca ile uzun yıllar çalışmamız lazım.

Uğur Kalyoncu
06.03.2015, 02:06
Delinin biri yaptığı mallığı makul bir hale getirmek adına Ersun Yanalın özel hayatından dolayı takımla fazla ilgilenmediği yalanını ortaya attı şimdi bakıyorum herhangi bir sayfada Ersun Yanaldan bahsedilirken bunlar dile getiriliyor..Ersun Yanal rahat bırakılsın ve gelecek sene 4 -5 nokta transfer yapılsın seneye şampiyonluğun en güçlü adayı oluruz...Az sakin ya..

bakigokhan
06.03.2015, 05:54
yaş farkının bir önemi yok, ferhat yazgan aytaç tan iyidir diyen, hele hele ''20 dk süre veriyorsun zeki ye, adam daha tek idman yapmadı(!)'' gibi şuan yazarken gülümsediğim bir tespitte bulunan kişiyi ben futbol konusunda dikkate almam.

senin zaten niyetin belli. yorumlarına bakan biri amacının ne olduğunu anlar. ufkunu genişletmen dileğiyle, selametle yerel ve öfkeli renktaş. :)

Ciddi biçimde okuduğunu anlama problemin var. İzah etmeye çalışayım konu kapansın... Tabi açıklamaya çalışırken kurduğum cümleleri de muhtemelen yanlış QUOTEcaksın ya. Saldırganlığının saçmalığını en azından insanlar anlasın.

Öncelikle ilk irite edici mesajında alıntı yapıp kalın harflerle vurguladığın kısımda erkanın tekniğinden değil güçsüzlüğünden bahsettiğimi anlaman gerek ki anlamamışsın. Tekniği sorgulanmaz demişsin. ( katılırım) lakin ikinci hamlesi yok diyorum orada... Yani topu adamdan geçiriyor patlama yapamıyor. Kısa koşu... Depar değil.

İkinci kısımda 20 dk süre verdiği adam aytaç ki kampa İstanbul' da katıldı. Tek idman yapmadan süre alan adam bu.
Zeki yavru meselesini ortaya sen attın. Zekinin kapasitesi bellidir. Bu takımın bu kadronun adamı değildir lakin yüreklidir. Aksini bir yerde yazdım mı hatırlamıyorum...

Benim ersunla olan derdim bizden gitmeden öncesine dayanır. Kendisinin saha dizilişi başı kesik tavuk sistemine dayanır gözümde. Kimin nerede oynadığı belli değildir. Bölüm bölüm baskı kuran bir birinden bağımsız parçalar. Ataktayken problem yok da defansif anlamda büyük sıkıntıları var. Ve yıllardır çözüm üretebilmiş değil. Top rakiptedir bizim bek 30 metre açıktadır. Garip bir durum.

Benim derdim ersunun gitmesi kalması değil. Asıl derdim adamın bir şekilde adam kayırdığını gördüğümüzü farketmesi. Constant'a karşı basına konuşması bardağımı taşırdı artık. Ne demek profesyonel değil? Bunu Trabzonspor'u düşünerek mi yaptı? Yarın masıl satacak bu adamı takım. Ya da bu adamdan gerçekten faydalanılamaz mı? Ben Ersun'a güvenmiyorum. Güvenmiyordum da... Şu gün bir t.d. Değişikliği elbette işimize yaramaz. Ama bu adam da tek adam gibi herşeyi değiştirip bazı şeylerle üstelik bu kadar hata yaparken oynayamaz. Öyle yirmi futbolcu alınacak kadro değil bu kadro. Ha mümkünse seneye bu adamı görmeyeyim o ayrı.

Bunun yanında istanbul basınının ne yazdığı yerel ilahların ne istediği benim umrumda değil. Bu taktik eksiklikliğini bu kendini beğenmiş tavırla kapatmaya çalışan ersunun hatalarını sırf istanbul basını üstüne gidiyor diye görmezden gelemeyiz. Herkes Trabzonspor'a düşman ben ersunu onlardan da koruyacağım anlayışı bir çeşit fanatizm göstergesidir gözümde. Ki fanatiklik körü körüne saplanılan bilgisizlikle yoğrulmış bir durumdur.

Benimle futbol konuşma hatta hiç konuşmasan da olur zira hala laf sokma derdindesin.bu durumda uzatmanın manası yok. En azından sayfayı kirletmeyelim. Yerellikle anlatmak istediğini ben anlarım da sen benim o minvalde yerel bir fikriyata sahip olduğum kanısına nereden vardın? Kendi kendine bir tribe girdin. Beni de sinirli ilan ettin...

Yaş mevzubahis dahi edilmedi burada. hemen her tartışmada yaş mevzusuna dayanır işin ucu ama ben yapmam... Oradaki cümleden anlaşılması gereken ben yıllardır buradayım ama kimseyle polemiğe girmedim.

Neyse sn ufku engin lakin önyargılarından ve irite edici yaftalamalarından bihaber dünya insanı. Tavsiyem kitap oku... Kırıp dökmek istemedim istemem. Nihayetinde maç sonrası hiç tanımadığın bir gruba futboldan konuşurken laf atıp aynı muhabbete dahil olmaktır sokaklarda Trabzonsporluluk... Bunun için kimse seni yadırgamaz çünkü Trabzonsporluysan gözümde iyisindir... Ben de Trabzonsporluyum bir düşünün ve önce anlayın... Selametle

KARAGOZLUM
06.03.2015, 11:42
habere bakin

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28376493.asp

KARAGOZLUM
06.03.2015, 11:46
http://www.61saat.com/futbol/trabzonsporda-yanal-agzini-bozdu-h182280.html

Aydın Danış
06.03.2015, 11:56

Bir cevat cole haberi bu herifi Trabzona sokmıyacan paralı it :mad:

halil ibo
06.03.2015, 12:06
Aferin akıllanmayan,İstanbul'un uşaklığına layık yerel medyam,oynayın Ersun hocanın üstüne devame edin.
Trabzonspor kaybetse ne gam sizin için,nasıl olsa aç gözünüzü de ,karnınızı da doyuran uşaklık edeceğiniz kişileri bulursunuz.

DNA-TS
06.03.2015, 12:14
haber inş doğrudur.
yıllardır ne çektiysek içerideki bilgilerin sızmasından çektik.millete anladığı dilden konuşacaksın hocayı tebrik ediyorum.
gereğini yaparım derken acaba neyi kast etti :)

selcuk
06.03.2015, 12:54
eger köstebek varsa o yavrudur
o afedilmeden takimdan hicbir haber cikmiyordu
onu af ettiler yine takimin soyunma odasi haber olmakdan cikamiyor

Oruç
06.03.2015, 13:00
İstanbul medyasına alkış tutan, haberlerini RT eden bir yerel medyamız var.

Bmn'ye yerel medya linki konmadıkça varlıklarından bile haberdar olmuyorum.

Allah başımızdan eksik etmesin.

Murat'
06.03.2015, 13:10
Yahu takım içindeki köstebek kim bende çok merak ediyorum, Zeki affedildi tekrar böyle dedikodular dönmeye başladı, aklıma kötü kötü şeyler geliyor.

eger köstebek varsa o yavrudur
o afedilmeden takimdan hicbir haber cikmiyordu
onu af ettiler yine takimin soyunma odasi haber olmakdan cikamiyor

Bu yazıyı görmeden yazmıştım yukarıdaki yorumumu.

Yerel basına servis yapabilecek kişiler yerlinin yerlileridir.

OrkHun
06.03.2015, 13:16
hoca öyle bir laf ettiyse bence hemen istif...

şaka lan az bile etmiş, bence eyleme geçmesinde bile bir mahsur yok. hocanın yanındayım.

Kolpacı
06.03.2015, 13:20
akıl var mantık var

Mert Oğuzlu61
06.03.2015, 13:34
Nihayetinde maç sonrası hiç tanımadığın bir gruba futboldan konuşurken laf atıp aynı muhabbete dahil olmaktır sokaklarda Trabzonsporluluk... Bunun için kimse seni yadırgamaz çünkü Trabzonsporluysan gözümde iyisindir... Ben de Trabzonsporluyum bir düşünün ve önce anlayın... Selametle

aytaç ın ferhat yazgan dan tek artısının ersun yanal transferi olduğunu söyledin, ben bu kısma vurgu yaptım. aradan kaç hafta geçmiş, takımla kaynaşsın diye 2. yarı oyuna girdiği akhisar maçını belirtmişsin. o maçtan söz ettiğini anlayamadım evet, doğrudur. 20 dk yı görünce anlamam gerekirdi. ben ferhat-aytaç kıyaslamasına vurgu yaptım, bunu belirteyim. olabilir senin düşüncendir, görüldüğü üzere karşıt bir görüş çıktı sana ve tartışıyoruz, forum burası.

erkan meselesine gelirsek, ilk yorumumda dikkat edersen ''erkan yerine kim oynayacaktı, kulübeden haberin var mıydı?'' gibi bir soru yöneltmişim. erkan 80 dk oyunda kaldı, kulübemizde bir tane etkili silah yok, tekrar sormak durumunda kaldım, kimi oynatmasını beklerdin ? zeki örneğini de bu yüzden verdim. adam her maçtan sonra hamle yapacak oyuncum yok diyor, yusuf-waris olsa neyse bunlarda sakat. öyle yada böyle şapkadan tavşan çıkarabilecek bir oyuncu erkan, gidip yenik durumdayken erkan ı çıkarsa ve maçı kaybetsek o zamanda erkan neden çıktı diye insanlar gelip burayı basacaktı ?

sayfa dolmasın diye son paragrafta yazdığını alıntıladım. söylemek istediklerini anladım, sende benim söylemek istediğimi anladıysan sıkıntı yok. bazen sivri dilli biri olabilirim ama saygısız bir kişiliğe sahip değilim. görüş ayrılıkları olabilir, dediğim gibi forum burası...

bthnbyrktr
06.03.2015, 13:55
Zeki'den fena kıllanıyorum. Ne zaman takımda olursa dedikodu çıkıyor meydana.

cakalkerem
06.03.2015, 15:15
Ulan yine Derin Trabzon......
Polatı mı göndersek?

DNA-TS
06.03.2015, 15:39
zeki ismi niye hemen akla geliyor anlamadım ondan öncede bu işler vardı.

selcuk
06.03.2015, 16:50
zeki ismi niye hemen akla geliyor anlamadım ondan öncede bu işler vardı.

zekiden önce takimi taraftardan ayiriyosunuz diye agliyordu medya

yok antrenmanlari medyaya acin, yok basin toplantisi yapin, vs..

simdi skandal haberi olmayan gün yok

bu islerde komplike düsünmeyecen, hersey ortada

İlkhan
06.03.2015, 16:58
Hocam o küfür yakıştı mı? Daha ağırını söyleyeceksin! Tohumuna kadar götür.. :)

uemit
06.03.2015, 17:40
abi bu takim nasil 10 boyunca ligin tozunu atttirdi ben anlamayorum bu derin trabzonu gördükce!!!!

zafer6161
06.03.2015, 17:40
inşallah zekidir.bi bahaneyle poastalarız.yoksa sittin sene en az 10 sene kafamızı yer

Ertan 51
06.03.2015, 18:00
Alçak adam,ele alacaksın eşşek sudan gelene kadar döveceksin :mad:
bunun adı gazetecilik,bunun adı Trabzonsporluluk öyle mi,
yazıklar olsun sizlere,utanmazlar.

annttiigs
06.03.2015, 18:07
trabzonspor'u o sehirin elinden kurtarmak, cekip almak farzdir.

Oruç
06.03.2015, 18:38
Trabzon, Trabzonspor'un kamburu olmuş vaziyette.

bakigokhan
06.03.2015, 21:27
erkan meselesine gelirsek, ilk yorumumda dikkat edersen ''erkan yerine kim oynayacaktı, kulübeden haberin var mıydı?'' gibi bir soru yöneltmişim. erkan 80 dk oyunda kaldı, kulübemizde bir tane etkili silah yok, tekrar sormak durumunda kaldım, kimi oynatmasını beklerdin ? zeki örneğini de bu yüzden verdim. adam her maçtan sonra hamle yapacak oyuncum yok diyor, yusuf-waris olsa neyse bunlarda sakat. öyle yada böyle şapkadan tavşan çıkarabilecek bir oyuncu erkan, gidip yenik durumdayken erkan ı çıkarsa ve maçı kaybetsek o zamanda erkan neden çıktı diye insanlar gelip burayı basacaktı ?

Kasımpaşa maçında sol kanattan iki ya da üç etkili atak gelişti hepsinde Constant vardı. Bunu geçtim en son maçta Soneri o kısma kaydırdı son 10 dakika o bile iki orta yaptı. Soner oynar demiyorum ama sağ ayaklı da olsa sefayı o pozisyona kaydırırsın en azından defansif anlamda garantiye alırsın. İshak'ın ileriye çıkışları kolaylaşır. Dikkat etmek gerekirse 80 dk hiç bindirme yapmayan İshak önünde Soner oynayınca çıkış yaptı. Yani arkasında bırakacağı alanı Sonerin kapatma ihtimalini daha yüksek görüyor demek ki. Buradan Soner burada oynar sonucunu çıkartma sakın. Musayı beke çeker İshak'ı öne alırsın yine o kanat bir şekilde iş yapar.

Kasımpaşa maçında yediğimiz gol kesinlikle büyük bir teknik hataydı. Televizyonu kırdıracaktı bana Constant'ı çıkartmak. O maç öyle bitmeseydi de ben bunu düşünecektim. Çünkü görünen birşey var. Yıllardır anadolu klübünde avrupa maçı olmadan belirli bir tempoda oynayan adamın bunu kaldıramamasını da anlarım. Lakin formsuz olabilir ve formsuzsa oynamaz. Bu aynı zamanda adamı taraftarın önüne atmana da engel olur. Bir yerde bazen futbolcuyu oynatmamak onu korumaktır ki bu haliyle erkanın korunmaya da ihtiyacı var.

Aytaç konusunda adam gelecekte bize daha çok katkı verecektir. Buna eminim ama yetenek bakımından Ferhat'ın da genelde düşünüldüğü kadar fukara olmadığını düşünüyorum. Bunu zaman gösterecektir elbette lakin Bremen'in B takımı olsa da geldiği yer yaşı itibariyle oynatarak kazanılabilinecekken hiç düşünülmeyen bir adam olması sadece transfer servünenine bağlayacağımız birşey...

bakigokhan
06.03.2015, 21:37
habere bakin

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/28376493.asp

burada iki konu var dikkat edilmesi gereken. Birincisi yönetime birilerinin soyunma odasındaki durumu ispiyonlaması. Ki bu durumda yönetimle arasındaki bir dialog eksikliğinden bahsedebiliriz. Yani yönetimde de mi bu adamı istemeyenler var...

İkincisi medyaya bu olayı servis etmek. Ya yönetimden biri yaptı bunu ki eğer Hürriyet'e bunu yaptıysa yöneticilerimiz içerisinde fener uşağı var demektir. Yok soyunma odasından bu haber çıktıysa kendi ekibi dahil bir çok ismi kafasından geçirmesi gerekir.

Zeki direkt hedef olacak belki de olmalı. Adam kendinden bir şekilde söz ettiriryor yav...

Bizim sandığımızın aksine demek ki pek de huzurlu bir ortama sahip değil takım. İşin en üzücü tarafı da bu zaten. Eğer takım gerçekten takım halini alacaksa böyle biribirini satan değil koruyan kollayan bir ekibe ihtiyaç var.

Bir takımda böyle bir adamın olması yeter. İşyerimizde bile huzuru bozan bir adam olsa bütün ekibin çalışma formu düşer. Futbol takımında kim bilir ne olur.

Bu da fuat avni olmasın:)

endlessdeath
06.03.2015, 23:25
Ersun hocam eğer bu kadar haşlamak da işe yaramıyorsa valla pes diyorum ancak önce oyun mantığı oturtulmalı haşlamak ise oyun mantığına adapte olamayanlar görevlerini yapmayanlara olmalı önce sen görevini yap sadece ekicinin çilingirliğine kalmamalı

hyasin61
09.03.2015, 21:54
Hoca ısınmaya gec basladı :) Ama seneye yıne onun yılı olacak ınsallah

Harun-61
09.03.2015, 21:57
Mactan önce: Senin gibi TD'ün beeeen...böyle kadro'mu olur !!

Mac sonu: Helal Olsun Hoca

:)

DeAgLeMaNyAq
09.03.2015, 22:12
İkinci yarının lideriyiz diyerek haklı olarak hemen reklamını yapmaya başladı... :)

Emrah KabuL
09.03.2015, 22:15
14 lig maçında 8 galibiyet,4 beraberlik ve 2 yenilgi.
Ortalama 2 puan
Halilhodzic'in bıraktığı enkazdan sonra gayet olumlu bir istatistik.

artvints
09.03.2015, 22:32
bosingwa konusunda geri adım atmamasını kutluyorum.çünkü düşündüğü şeye saygı duyuyorum, altı boş değil.gelecek seneyi de düşünürsek yaptığı mantıklı. daha iyi bir takım, önde ve dar alanda oynayacağız.şeneri de alırsak stoper oynatmaya devam edecektir. zaten bosingwa maşallah stoperden de bindiriyor. ortasahayı oturtursak bizi başka seviyeye taşır bu özelliği. sağbekte daha mücadeleci, genç, temposu düşmeyen bir adam daha mantıklı.

serdaracıl
09.03.2015, 22:39
Teşekkürler hocam. Bu takımı bitek sen ayakta tutabilirdin zaten

Sefa
09.03.2015, 22:41
Orson Yonol ostofo..

Öznur61
09.03.2015, 22:51
Ersun Yanal düşmanlarına selam olsun :rolleyes:

Hunk
09.03.2015, 23:15
Yatip kalkip Mehmet Ekiciye dua etmesi lazim.. Ayrica hatasindan donecek gibi gozukmuyor.

Bosingwa = Sag BEK
Salih = Ortasaha
Medjani = Defans

MUSTAFA AKBAS FUTBOLCU DEGIL

Nazim Can
09.03.2015, 23:33
2 macdir cok begeniyorum özellikle Özer konusunda dogru olani yapti, insallah haftaya orta sahada Medjani, Aytac ile baslar.

tsukru61
09.03.2015, 23:38
Taraftar Ziya Doğan'ı sever. Amaçsız bir dönemde seri galibiyetler aldırmıştı. Şimdi sıra Ersun'da... Ersun'a kızanlar bir iki galibiyetten sonra sevmeye başlarlar.

3-5 ayda hoca gönderme mantığından sıyrılmalıyız. Yabancı sınırlaması kalkmışken Ersun Yanal'ın aldıracağı oyunculara ihtiyacımız var.Güncel!

Mert Oğuzlu61
09.03.2015, 23:39
takım oynamıyor yeaaaa

(2. devrenin lideri Trabzon)

olsun takım oynamıyor, istifa etsin yeeeaaaaaa.

Faruk BERBER
09.03.2015, 23:43
Hocaya sabredersek, güzel günler ilerde ;)

jairzinho
10.03.2015, 01:12
yanlış yaptı mı eleştireceksin aga.bu işin doğasında var.

öncelikle trabzonsporun barcalona olmadığını anlamış bu hafta ersun yanal.süper ligin bir karekteri var aga.fizik olarak sağlam duracaksın.

geçte olsa hatasından döndü diyebiliriz.şöyleki.

mersin deplasmanındaki ilk 11 e baktığımızda dikkat çeken 2-3 şey var.takım ligin en fazla pozisyon veren gol yiyen takımı.çözümü bulmuş ersun yanal

iki bekte defansif bekler.mustafa akbaş ve salih dursun.
dm pozisyonunu kaldırabilecek sertlikte olan medjaniyide orta sahaya yerleştirmiş.medjani-atik ikili ile başladı.ekiciyi serbest bıraktı.benimde burda bahsettiğim olay buydu.

metalist deplasmanını hatırlayın.takım harika pres ile oynamıştı 80 dakika.orta ikilide medjani ve salih var.salihin enerjisi ortaya kayması arada takım defansına olumlu katkılar verdi.

atik beklediğimden daha iyi bir oyun oynadı orta sahada.

sefa nın üzerinde durması kesmemesi olumluydu.

özetle süper ligin karekteri belli aga.maceraya gerek yok.bol presli bir oyun şart.buda fizik olarak iyi oyuncularla oluyor.

salih ve mustafa akbaş kalıcı çözümler değil ama elde ideal oyuncular yoksa kendini barca sanıp sahaya çıkamazsın aga.sonra ligin en fazla gol yiyen takımı oluyorsun.daha gerçekçi çözümler üretmek iyi teknik adamların işi.

ben burda dedim.inat etme ersun yanal.salihin medjaninin fizik gücünden yararlan diye bas bas bağırdık.orta saha ikilisini ekici-atik ten kurarsan defansın hallaç pamuğu gibi olur dedik oldu.ekici-atik in orta ikilide olduğu bosi nin sağdan ishak ın sol dan devamlı ileri çıktığı bir sistemde nasıl defans yapacaktın hafız.

bu arada bosi de stopere cuk oturmuş durumda.

al işte 2 defansif bekle işi bitirdin.mersinde öyle kolay takım değil.

hocaya sabretme olayını asıl bundan sonra izlemek lazım.bişeyleri keşfetmiş mi yoksa gene takımı barca gibimi sahaya sürecek.beklemek lazım.

Fatih Özkan
10.03.2015, 01:23
Güzel bir deplasman yaşadım sayende Hocam!
Destekçinim!

OĞUZHAN061
10.03.2015, 01:29
hocam 5-0'da yenilsek arkandayım.Sezona senle başlamalıydık..

halil ibo
10.03.2015, 11:02
Hocanın dediği ''Ben skordan çok oyundaki mücadelenin memnuniyeti içindeyim'' gibi skor taraftarlığını bir bırakabilsek.
Damarlarımızdaki tezcanlılığı, sabırsızlığı bir dondurabilsek.T.D.değişikliğinde şampiyon bir takımın başarılı olma ihtimalinin sıfırın altında olduğunu bir idrak edebilsek.Çok şey değiştiririz...

Hunk
10.03.2015, 12:02
yanlış yaptı mı eleştireceksin aga.bu işin doğasında var.

öncelikle trabzonsporun barcalona olmadığını anlamış bu hafta ersun yanal.süper ligin bir karekteri var aga.fizik olarak sağlam duracaksın.

geçte olsa hatasından döndü diyebiliriz.şöyleki.

mersin deplasmanındaki ilk 11 e baktığımızda dikkat çeken 2-3 şey var.takım ligin en fazla pozisyon veren gol yiyen takımı.çözümü bulmuş ersun yanal

iki bekte defansif bekler.mustafa akbaş ve salih dursun.
dm pozisyonunu kaldırabilecek sertlikte olan medjaniyide orta sahaya yerleştirmiş.medjani-atik ikili ile başladı.ekiciyi serbest bıraktı.benimde burda bahsettiğim olay buydu.

metalist deplasmanını hatırlayın.takım harika pres ile oynamıştı 80 dakika.orta ikilide medjani ve salih var.salihin enerjisi ortaya kayması arada takım defansına olumlu katkılar verdi.

atik beklediğimden daha iyi bir oyun oynadı orta sahada.

sefa nın üzerinde durması kesmemesi olumluydu.

özetle süper ligin karekteri belli aga.maceraya gerek yok.bol presli bir oyun şart.buda fizik olarak iyi oyuncularla oluyor.

salih ve mustafa akbaş kalıcı çözümler değil ama elde ideal oyuncular yoksa kendini barca sanıp sahaya çıkamazsın aga.sonra ligin en fazla gol yiyen takımı oluyorsun.daha gerçekçi çözümler üretmek iyi teknik adamların işi.

ben burda dedim.inat etme ersun yanal.salihin medjaninin fizik gücünden yararlan diye bas bas bağırdık.orta saha ikilisini ekici-atik ten kurarsan defansın hallaç pamuğu gibi olur dedik oldu.ekici-atik in orta ikilide olduğu bosi nin sağdan ishak ın sol dan devamlı ileri çıktığı bir sistemde nasıl defans yapacaktın hafız.

bu arada bosi de stopere cuk oturmuş durumda.

al işte 2 defansif bekle işi bitirdin.mersinde öyle kolay takım değil.

hocaya sabretme olayını asıl bundan sonra izlemek lazım.bişeyleri keşfetmiş mi yoksa gene takımı barca gibimi sahaya sürecek.beklemek lazım.

Bosingwa nasil cuk oturmus aga ya, 2 mac ustustuse onun pozisyon hatasindan dolayi goller yedik. Sag beke alistigi icin hep ilerde basmaya calisti ve bosalttigi yerlerde goller yedik. Dunku macta bile hep top ile ileri cikti, adam dribbling ile top yapmayi seven bir futbolcu onu orta defansta kitlemeye calisiyoruz.

Sag bekten yaptigi ileri cikislari yakaldigimiz gol pozisyonlarini unuttunuz sanirim.

ayrica salih dursunu sag bekte harciyoruz, bu enerjisi ve sertligi ile medjaniden cok daha yararli olur orta sahada, hatirlayin bir mac dunya yildizi gibi oynamisti ortasahada, bu kapasitesi yok. Tam bir ball-winning midfielder. Ortasahaya direnc katar.

Medjanide hiz eksikliginden dolayi ama yuksek pozisyon bilgisi ve tecrubesiyle bence ortada Belkalemin partneri olmali. Defans ortada oynayinca gercekten bir yildiz gibi oynuyor. Orta sahada oynayincada bir o kadar goze batiyor..

Kolpacı
10.03.2015, 12:15
kadroyu gördükten sonra maç başlığına girdim , "hoca intihar etmiş " yazacaktım , sonra dedim ki boşver şimdi polemiğe bulaşmayalım :D

redbul
10.03.2015, 16:45
ersun yanal iyi hocadır desteklenmelidir şuan ligde açık söylemek gerekirse şampiyonluk şansımız yok denecek kadar az ve hoca şuanki mevcut kadrodan önümüzdeki yılı düşünerek bazı varyasyonlar deniyor ve bu yüzden her hafta başka bir kadro çıkıyor mesela aykut formdayken uğuru denedi bunlar olacaktır bence seneye ersun yanallı takımı bir örün derim.

Oruç
10.03.2015, 17:50
Kondono kovdormoyo çoloşoyor.

Sezgin Öztürk
11.03.2015, 10:00
Hocaya sabredilip destek verilmeli...Göz göre göre yapılan hakem hataları olmasaydı şuan da zirvedeydik...Takım oturursa eğer seneye sallarız bu ligi.

umitkaragoz1988
11.03.2015, 13:21
Ersun Yanal ile 8 galibiyet 2 yenilgi ve 4 beraberlik aldık. Ayrıca 8 haftadır yenilmiyoruz.

redbul
11.03.2015, 13:26
ersun hoca bu takıma sezon başında gelseydi hakem hataları bir tarafa bırakın trabzondaki g.antep ve kasımpaşa maçları akhisarla seplasmanda 1-1 berabere kaldığımız maçları kazanır o moralle balıkesiride mutlaka yenerdik şimdiki puanlara 8 puan daha ekle al san liderle 2 puan fark ah vahid hoca sana ne desek az.

redbul
11.03.2015, 13:28
ersun hoca mutlaka takımda kalmalıdır ve şundan emin olunki gerekli destek maddi anlamda kendisine verilirse süper bir kadro kuracaktır.

Nazim Can
11.03.2015, 23:00
Takimdaki rütbelileri azaltip er ve erbaslari cogalttikca takim rayina oturuyor, sirada Erkan var, Yusuf düzelince Erkanda Özer gibi hamle oyuncusu olur insallah.

Yaşar
11.03.2015, 23:18
Bosingwa nasil cuk oturmus aga ya, 2 mac ustustuse onun pozisyon hatasindan dolayi goller yedik. Sag beke alistigi icin hep ilerde basmaya calisti ve bosalttigi yerlerde goller yedik. Dunku macta bile hep top ile ileri cikti, adam dribbling ile top yapmayi seven bir futbolcu onu orta defansta kitlemeye calisiyoruz.

Sag bekten yaptigi ileri cikislari yakaldigimiz gol pozisyonlarini unuttunuz sanirim.

ayrica salih dursunu sag bekte harciyoruz, bu enerjisi ve sertligi ile medjaniden cok daha yararli olur orta sahada, hatirlayin bir mac dunya yildizi gibi oynamisti ortasahada, bu kapasitesi yok. Tam bir ball-winning midfielder. Ortasahaya direnc katar.

Medjanide hiz eksikliginden dolayi ama yuksek pozisyon bilgisi ve tecrubesiyle bence ortada Belkalemin partneri olmali. Defans ortada oynayinca gercekten bir yildiz gibi oynuyor. Orta sahada oynayincada bir o kadar goze batiyor..
Bosingwa nın stoper oynatılma sebebi topu oyuna sokma becerisi. Bu sebeple geriden oyunu kurabiliyor ve takımın sahada yerlesmesini ve organize olmasını sagliyorsun.

Mert Oğuzlu61
11.03.2015, 23:19
Takimdaki rütbelileri azaltip er ve erbaslari cogalttikca takim rayina oturuyor, sirada Erkan var, Yusuf düzelince Erkanda Özer gibi hamle oyuncusu olur insallah.

yusuf erkan ı kesemez, sağda oynatacak adam yok ters ayakta daha etkili oynuyor orada kullanırız yusuf u. erkan ı çıkartınca hücumda ekici dışında top kullanacak adam kalmıyor, erkan kanatlarda en etkili hücum silahımız.

Hunk
12.03.2015, 09:29
Bosingwa nın stoper oynatılma sebebi topu oyuna sokma becerisi. Bu sebeple geriden oyunu kurabiliyor ve takımın sahada yerlesmesini ve organize olmasını sagliyorsun.

Medjaninin de oyuna sokma becerisi gayet yerinde..

Nazim Can
14.03.2015, 12:25
yusuf erkan ı kesemez, sağda oynatacak adam yok ters ayakta daha etkili oynuyor orada kullanırız yusuf u. erkan ı çıkartınca hücumda ekici dışında top kullanacak adam kalmıyor, erkan kanatlarda en etkili hücum silahımız.

Erkan su anda hicbirsey yapmiyor ne geriye yardim ediyor nede ileride oyun kurup tempo yapiyor, Özer gibi bu da hamle oyuncusu olarak kullanilmali.

artvints
14.03.2015, 12:51

Sadece oyun kuruculugu degil, hizi ve lider karakteri de var.bizim oyun yapimiz icin onemli ozellikler.

Yaşar
14.03.2015, 12:57
orta sahada kullanacak adamımız yok. O nedenle Medjani orta sahada oynuyor. Ayrıca Bosingwa Medjani den daha hızlı bir oyuncu.

Zurawski
14.03.2015, 17:54
trabzona para için geldiği çok belli. kendi adamlarını alıp transferlerden yüzde alacak seneye . çok dikkatli olmalıyız. bence ilk mağlubiyettte kovulmamalı. 3 maç üstüste kaybederse yerlinin yerlisi hocalar düşünülebilir. bizim gibi her sene şampiyon olan takımlar için hiçbir teknik direktör vazgeçilmez değildir. Manchester Arsenal gibi geri zekalı takımlar bir hocaya 15 20 sene dayanırlar. Biz onlardan daha iyi olmalıyız.

Mert Acar
14.03.2015, 23:52
bence sakatlar iyileşince hocanın kafasındaki kadro ;
---------------------------onur-----------------------------
salih----------belkalem--------bosi-----------------yusuf
------------------medjani------aytaç----------------------
sefa--------------------ekici-------------------------erkan
------------------------cardozo----------------------------

sadece tahmin:)

artvints
15.03.2015, 00:00
bence sakatlar iyileşince hocanın kafasındaki kadro ;
---------------------------onur-----------------------------
salih----------belkalem--------bosi-----------------yusuf
------------------medjani------aytaç----------------------
sefa--------------------ekici-------------------------erkan
------------------------cardozo----------------------------

sadece tahmin:)

sefa yerine waris olabilir, bir ihtimal. benim de kalan maçlar için ideal kadrom bu.

Hunk
15.03.2015, 16:33
Sadece oyun kuruculugu degil, hizi ve lider karakteri de var.bizim oyun yapimiz icin onemli ozellikler.

Ben yok demedimki, sadece yeri orasi degil. Bu acikca belli oluyor izlerken

Sezgin Öztürk
15.03.2015, 19:31
trabzona para için geldiği çok belli. kendi adamlarını alıp transferlerden yüzde alacak seneye . çok dikkatli olmalıyız. bence ilk mağlubiyettte kovulmamalı. 3 maç üstüste kaybederse yerlinin yerlisi hocalar düşünülebilir. bizim gibi her sene şampiyon olan takımlar için hiçbir teknik direktör vazgeçilmez değildir. Manchester Arsenal gibi geri zekalı takımlar bir hocaya 15 20 sene dayanırlar. Biz onlardan daha iyi olmalıyız.

Bu kafa yapısında ki taraftarlardan kurtulmadıkça başarı hayal. Nasıl bir mantıktır bu arkadaş.

Sefa
15.03.2015, 19:36
Bu kafa yapısında ki taraftarlardan kurtulmadıkça başarı hayal. Nasıl bir mantıktır bu arkadaş.
İroni..

Hunk
15.03.2015, 21:11

Adam bas bas dalga gecmis asil senin kafa yapin elestirilmeli. Git yoga falan yap

Sezgin Öztürk
15.03.2015, 22:11
Adam bas bas dalga gecmis asil senin kafa yapin elestirilmeli. Git yoga falan yap
Öncelikle ben arkadaşın laf söylediği sözde taraftarlara söylemiştim ama biraz eksik yazmışım fakat yoga tarzım değil adrenalini yüksek sporları severim sagolasin tavsiyen için...

talsuv61
16.03.2015, 21:44
bıktırıyorsun bizleri.

Uğur Ö.
16.03.2015, 21:52
Oynatma şu Erkan ile Sefayı.Yahu yedeklerde mis gibi adamlar var şunların yerine oynayabilecek formsuz ne yaptıkları belli olmayan şu adamlarda çok ısrar ediyorsun.

Mert Acar
16.03.2015, 21:53
hocam şunu anla artık ;
bosingwa sağbektir.
medjani önlibero oynayamaz.
şu rezil ortasahada aytaça forma verilir.
sefa,musa,akbaş bu takımın ilk11 oyuncusu olamaz.
erkan kötü oynarsa oyunda çıkarılır.

canna52
16.03.2015, 21:55
maçtan önce bizimkilere uyku ilacı mı verdiniz n'aptınız

DeAgLeMaNyAq
16.03.2015, 21:58
Fazla böbürlenip hem takımın hem taraftarın havalanmasına neden oldu. Evet bu haftaya kadar ikinci yarının lideriydik ama maçları sadece Mehmet'in frikikleriyle çözüyorduk. Bu maçla birlikte ikinci bir planımız olmadığını hep birlikte görmüş olduk. Gerçi hepimiz biliyorduk ama bu acı gerçekle yüzleşmemiştik...

Mehmet Fatih Silik
16.03.2015, 22:01
M.Akbas ve Sefa'yi oynatarak iki tane oyuncu degisikligi ile oyunun seyrini degistirecek hamleleri yok ediyorsun sonra mecburen yerlerinde oynayacak asil oyunculari sahaya sürüyorsun...

Niye?

bahadır2561
16.03.2015, 22:03
Atik-Medjani orta sahası nedir Allah aşkına

Bosi-Ugur(Aykut)-Medjani- xxx

Şöyle dizilişle oynamak çok mu zor

Hunk
16.03.2015, 22:11
Gecen hafta demistim, yatsin kalksin Mehmet Ekiciye dua etsin diye.. Nedenini simdi goruyoruz. Bosingwa sag bek oynayinca sag kanattan ne kadar atak yaptigimizi gormeyen yoktur heralde?

Ayrica Salih Dursunu niye cikartirsin yanindaki dingil oynarken...

Peki Erkan Zengine bu kadar dayanmak icin ozel ilac falanmi aliyorsun?

Tesekkurler Ersun Yanal

Hqmi
16.03.2015, 22:18
hoca sen napıyon gitmek mi istiyorsun? bosi'yi stopere mustafa akbaş'ı sol beke itince her iki kanadı da bitirdiğini daha ne zaman görecen? orta sahada milyon eurolar verip aldığın aytaç varken yeteneksiz fatih atik neyin nesi? özer formsuz olabilir ama yerine sürdüğün adam özer'in ölüsü etmiyor.

Murathan
16.03.2015, 22:18
:D:D
Allah seni islah etsin

jairzinho
16.03.2015, 22:23
3 lü savunmaya dönecek muhtemelen.beklerin durumlarından dolayı.

hakan

salih--medjani--nizam

bosi----atik---aytaç-ekici---waris

sefa--cardozo

klasik 3-5-2

Furkan S.
16.03.2015, 22:35
Ersun bizi uçuracak !! Şuan Ersun hoca yanımda beraber uçuyoruz isteyen varsa gelsin :D

endlessdeath
16.03.2015, 22:35
Artık bu takım ne zaman takım oyunu oynayacak hale gelicek arkadaş Carl Medjani liberoda fatih atik iyi değil deniz yılmaz neden geç alındı oyuna kapanan takımları açmada ideal adam olan deniz neden geç girdi atak futbol oynamamız gerekirken neden savunma ağarlıklı onuyor takım Özer Hurmacı geç girerse bu kadar korkak oynarsan rakip 1 gol bulup kapanır 2. golü de cilası olur

İ. SARAL
16.03.2015, 22:40
Anlamsız ısrarları beni bitiriyor. Sefa'nın sahayı bırak kadroda olması bile başlı başına bir hata. Takımı ateşleyen adam Salih, onu da en önemli dakikada oyundan çıkardı.

cakalkerem
16.03.2015, 22:52
sefa-erkan-fatih ısrarı neden?
aytaç neden alındı adam oynamaya başladı ....

aytaç-mejdani neden ön libero oynamıyorlar...

deniz neden direk 11 de oynamıyor....

Emrah KabuL
16.03.2015, 22:56
Ersun bizi uçuracak !! Şuan Ersun hoca yanımda beraber uçuyoruz isteyen varsa gelsin :D

Mersin maçı sonu forumda olmanıza rağmen bu başlığa uğramamışsınız.Bu sonuçla birlikte sizlere gün mü doğdu ?

Avatarında ki şahsiyetin Trabzonspor kariyerinde ligde 34 maçta 13 galibiyeti bulunuyor.Hayır yani Şenol Güneş fanları gelip buraya Ersun Yanal'ı eleştirse bir nevi anlarım da sizlere ne oluyor yahu ?

sechquin
16.03.2015, 22:58
tamam hocam sana güveniyoruz, ya da gerçekten güvenmek istiyoruz....!!!! ama bazı ısrarlarının bedelini bu tarftar çok büyük hüsranlarla ödüyor , Bu kadar ısrarlı, bir şeyler yapmak isteyen deniz varken, bu kadar formsuz erkan sahada costant kadroda değilken, üstünede şu fatih ,sefa ve carl medjani için ön liborodaki ısrarın eklenince neticesinde 90 dakika rezil bir oyun oynadık en kötüsüde yeniden yakalayacak olduğumuz havayı da bağırsak gazı niyetine atmosfere pompaladık helal diyorum yani

bahadır2561
16.03.2015, 23:08

Adamin avatari Vahid gelmis burda atip tutuyor

Allah akil fikir versin

U.Sadıkoğlu
16.03.2015, 23:10

Belli oluyor seni iyi uçurmuş mağlubiyetten sonra keyfin yerine gelmiş.

bysurmeneli
16.03.2015, 23:14
Arkadas hic bu seneki kadar sakatliklar boğuştugumuzu hatırlamıyorum biri iyilesmeden digeri sakatlaniyor Yusuf un yokluğu ve formsuz Erkan a tahammül etmemiz ya da Denizim ust uste gelen sakatliklariyla hücum anlaminda sefaya mecbur kalisimiz ve yine faydalanamadigimi bir suru yabanci oyuncu !!! Hoca degisikligine karsiyim istikrar onemli seneyi beklemek zorundayiz

jairzinho
16.03.2015, 23:54
umarım bu arayışlarının sonunda gelecek sezona dair bu sezondan birşeyler kalır.gelecek sezonda sıfırdan başlayacaksa hiç başlamasın aga.şu anda hazırlık sezonunu yaşıyor gelecek sezon için.umarım böyledir.

F. Yıldırım
17.03.2015, 00:04
Adamin avatari Vahid gelmis burda atip tutuyor

Allah akil fikir versin

Eleştirilecek yanı varsa her türlü avatar ile eleştirir.

Allah size akıl fikir versin.

-Gaziantep: 0 gol / organize pozisyon yok

-Mersin: 5 gol (3 duran top, 1 kendi kalesi, 1 uzaktan şut) / organize atak sadece 1 tane

-Karabük: 3 gol (2 duran top, 1 uzaktan şut) / organize pozisyon yok

-Kasımpaşa: 1 gol (duran top) / organize pozisyon 2 tane

-başakşehir: 3 gol (2 duran top, 1 uzaktan şut) / organize pozisyon 1 tane

-şikebahçe: 0 gol / pozisyon yok

-Erciyes: 2 gol (1 duran top, 1 organize gol)

şahsen bu istatistik beni üzüyor, sonra da duran toplarla ilerlememize rağmen Vahid hocanın arkasından konuşuluyor, ben şuana kadar 11'de 11 inanıyordum yalan yok (mesajlarım duruyor), ama şu rakamlardan sonra anladım ki baya romantik bakmışım olaya, ayrıca şu üstteki yazdıklarımdan sonra Ersun hoca eleştirilmeyecek de ne yapılacak??

jairzinho
17.03.2015, 00:19
dünya futbolunda zaten gollerin yüzde 90 ı duran top yada ceza alanına yapılan ortalar ile oluyor aga.öyle organize 5-6 pasla ceza alanına girip atılan goller çok nadirdir.kimse izin vermiyor aga bu devirde böyle gollere.

F. Yıldırım
17.03.2015, 00:22
dünya futbolunda zaten gollerin yüzde 90 ı duran top yada ceza alanına yapılan ortalar ile oluyor aga.öyle organize 5-6 pasla ceza alanına girip atılan goller çok nadirdir.kimse izin vermiyor aga bu devirde böyle gollere.

Hocam o kadar değil kaldı ki bu kıytırık Süper Lig takımlarına 2. devrede 7 maç oynayıp 1 organize gol atmak rezalettir. 7 maçta 6-7 organize pozisyon bulmak daha büyük rezalettir.

Yaşar
17.03.2015, 01:59
Duran toptan gol atabiliyor olmak elestirilecek bir şey değil aksine büyük bir nimettir. Oyunun kilitlendigi , cok kotu oynadığın ve pozisyona girmekte zorlandigin maçlarda kilidi acabilmenin anahtarıdır. Bizim gibi yeni takımlar için önemlidir.

nbay
17.03.2015, 09:07
Duran toptan gol atabiliyor olmak elestirilecek bir şey değil aksine büyük bir nimettir. Oyunun kilitlendigi , cok kotu oynadığın ve pozisyona girmekte zorlandigin maçlarda kilidi acabilmenin anahtarıdır. Bizim gibi yeni takımlar için önemlidir.

evt çok son derece önemli duran toplar,hatta son yıllarda olmadığı kadar duran duran top etkinliğimiz var bu sezon . ancak gel görki bi özelliği kazanırken asıl özelliğimizi kaybediyoruz . denge yok ne yazıkki. hocanın ne bir sistemi var ne de bir oyun planı . yukarda arkadaş güzel örnek vermiş . son 7 maçta kaybetmeyen trabzonun ne hikmezse doğru düzgün bir pozisyonu bile yok . birde duran toptan gol atamamış olsak vay bu takımın halineydi o zaman .

Mert Oğuzlu61
17.03.2015, 10:05
vahid döneminde kaybettiğimiz puanlar yüzünden bu haldeyiz, istatistikler umurumda değil 2. devrenin öyle yada böyle en çok puan toplayan takımı olduk istatistik budur... hala vahid hala vahid, cidden şenol güneş fanları olsa neyse de hugo bross tan tek farkı 30 milyon euro harcatması olan adamın fanlarının ersun a laf atması bir yandan komik bir yandan düşündürücü. bosigwa bile ersun yanal geldikten sonra oynadığımız oyundan zevk alıyoruz dedi.

evet eleştiride lazım hatta ben eleştirmek için geldim. dün maçı aldı antep e verdi, çok saçma sapan bir kadro çıkardığını söyleyebilirim. medjani-atik-sefa lı orta saha ile gol atmak mümkün değildi, akbaş ın ve kısıtlı yeteneğe sahip salih in beklerde sırıtacağı dolayısıyla erkan ve ekici nin kitleneceği, cardozo nun yalnız kalacağı maç kadrosu açıklandığında belliydi...

Harun CAN
17.03.2015, 10:20
Erkan Zengin'i 90 dakika sahada tutupWaris'i kenarda oturtuyosan, Fatih Atik'le maça başlayıp Aytaç ile Deniz'i bekletiyorsan ben senin samimiyetinden şüphe duyarım arkadaş. ! Çok net birşey var ki oyuna müdahele olarak Ersun Hoca çok çok etkisiz.

hamdi_61
17.03.2015, 10:49
Mustafa Akbaş ta benim göremediğim ne görüyorsun Hocam ?

Furkan S.
17.03.2015, 16:14
Belli oluyor seni iyi uçurmuş mağlubiyetten sonra keyfin yerine gelmiş.

Ben öyle bi karaktersizlik yapmam takım yenerse sevinirim başımızda bu zat varken bile ;)

Furkan S.
17.03.2015, 16:18
Mersin maçı sonu forumda olmanıza rağmen bu başlığa uğramamışsınız.Bu sonuçla birlikte sizlere gün mü doğdu ?

Avatarında ki şahsiyetin Trabzonspor kariyerinde ligde 34 maçta 13 galibiyeti bulunuyor.Hayır yani Şenol Güneş fanları gelip buraya Ersun Yanal'ı eleştirse bir nevi anlarım da sizlere ne oluyor yahu ?

Kafaya bak işi galibiyete vuruyor isterse 0 mağlubiyet alsın sorun değil ;) İşte sen busun ayrıca ben kimsenin fanı değilim bu adamın başımızda olmasını kabul etmiyorum siz nasıl Vahid'i istemiyordunuz bende bu karaktersizi istemiyorum ;)

Furkan S.
17.03.2015, 16:21
Ne kadar romantik trabzonlu varsa doluşmuş bu başlığa yeter ki takım kazansın yoksa başkan Aziz olmuş hoca Aykut hiç önemli değil..Yürü ersun hocam daha bizi uçuracann :D

Oruç
17.03.2015, 17:07

Duran toptan gol atıyor diye takımını eleştirenler de ancak bizim camiada olur herhalde. Millet duran toptan gol atmak için bir yerlerini yırtıyor, bizimkiler hocayı dövecek. Komediye bak.

F. Yıldırım
17.03.2015, 18:45
Duran toptan gol atıyor diye takımını eleştirenler de ancak bizim camiada olur herhalde. Millet duran toptan gol atmak için bir yerlerini yırtıyor, bizimkiler hocayı dövecek. Komediye bak.

Duran toptan gol atılmasını eleştirmiyorum, sadece duran toptan gol atılmasını eleştiriyorum. Arada çok büyük fark var.

cyberentalpi
17.03.2015, 18:57
valla ben ersun hoca nın geldigi sezonun arkasında nasıl kadro kurdugunu gordum

biz gonderdikten sonra hazır bir takımda ne yapabilecegini de gordum

yapılması gereken en az 3 yıl sozlesme imzalamak.
seneye 5.ci de olsak devam. muhtemel dir ki bu sezon kactı. gelecek sezon olmadı sonraki sezonda sampiyonuz.
yeterki guvenelim. kim gelse daha kotu olur.

şenol gelse transfer bilmez sorumluluktan kacar
hami diyordunuz 2. ligde lider aldigi takımı 4. yapıp kovuldu
akcay ı gorduk. Şota fanları nerde. paşa ne alemde.

en az 4-5 yıl sozlesme. 5 sezonda 2-3 arası sampiyonluk alırız

Emrah KabuL
17.03.2015, 19:09
Ersun Yanal'ı karaktersiz bulan adamın savunduğu adama bakın.. soluğu Japonya'da aldı.

Muhteva
17.03.2015, 19:13
Süper ligde oyun planı olmayan nadir takımlar dan biriyiz ya korner olacak ya da Mehmet foul alıp frikik kazandıracak ki gol bulalım.

Vahid bu sezonun içine etti orası bir gerçek ve çok fazla transfer yapıldığı için Ersun hocayı tartıp eleştirmek için önümüzde ki sezonu bekliyorum şuan sabır aşamasındayız.

Kendi kadrosunu ve oyun taktiğini önümüzde ki sezon oluşturacağını düşünüyorum.Ama yine aynı plansız oyun tarzı sürerse,Cardozo yine toplarla buluşturulamazsa,Yine gol bulmak için korner ve serbest vuruşlar gözlenirse ve sahada aynı ruhsuz takım hüvüyeti olursa en ağır eleştirileri yapanların başında olurum.

2011'den bu yana tam 4 sezonu heba ettik her zaman bir sonraki sezon işler yoluna girecek diye hayal kurduk ama daima kandırıldık yöneticiler tarafından koyun muamelesi gördük.

Artık bu gidişe dur deme vakti geldi.

Oruç
17.03.2015, 19:25
valla ben ersun hoca nın geldigi sezonun arkasında nasıl kadro kurdugunu gordum

biz gonderdikten sonra hazır bir takımda ne yapabilecegini de gordum

yapılması gereken en az 3 yıl sozlesme imzalamak.
seneye 5.ci de olsak devam. muhtemel dir ki bu sezon kactı. gelecek sezon olmadı sonraki sezonda sampiyonuz.
yeterki guvenelim. kim gelse daha kotu olur.

şenol gelse transfer bilmez sorumluluktan kacar
hami diyordunuz 2. ligde lider aldigi takımı 4. yapıp kovuldu
akcay ı gorduk. Şota fanları nerde. paşa ne alemde.

en az 4-5 yıl sozlesme. 5 sezonda 2-3 arası sampiyonluk alırız

Aynı hataları yapıp başarılı olacağını düşünenlerimiz var ki "olmadı, hazır boştayken bir de Ertuğrul'u deneyelim (!)" diyorlar.

Şaka gibi. 6 ayda bir TD değiştirmeden duramıyor artık taraftar. Az bi kendimizi değiştirelim demeyiz.

F. Yıldırım
17.03.2015, 20:10
Ersun Yanal'ı karaktersiz bulan adamın savunduğu adama bakın.. soluğu Japonya'da aldı.

bu mesaj saçma sapan, ne tarafa çekersen çek iftira

İlkhan
17.03.2015, 20:49
Aynı hataları yapıp başarılı olacağını düşünenlerimiz var ki "olmadı, hazır boştayken bir de Ertuğrul'u deneyelim (!)" diyorlar.

Şaka gibi. 6 ayda bir TD değiştirmeden duramıyor artık taraftar. Az bi kendimizi değiştirelim demeyiz.

Erto k.paşa'yla anlaşmış diyorlardı. O işte yatacak gibi :D

İ. SARAL
17.03.2015, 21:45
Seneye hoca ile devam edilmeli. 2-3 nokta atışıyla bu takım olur.

cakalkerem
18.03.2015, 01:30
seneye kesinlikle devam edilmeli..

hocanın takımda görmek istemeyeceği en az 6-7 futbolcu var kanımca...
bunlar para ederler..
şu anda takımda iy-kötü para etmeyen oyuncumuz yok...

musa-fatih-soner-waris-yatabare-mejdani-berkalem-cardozo-

bunların hepsini okutabilirz....

yerinde 3-4 transfer ile işlem devam eder....

onur-bossi-uğur-aytaş-deniz-sefa-ekici-erkan-yusuf-ishak-
üzerine kadro kurulabilir....

Childrebel
18.03.2015, 09:40
Seneye hoca ile devam edilmeli. 2-3 nokta atışıyla bu takım olur.

2010-2011 şampiyonluğumuzdan sonra...... bu sene heyecan ile maçları seyretmeye koşuyorum... Kadro kağıt üzerinde iyi (zayıf halkalar hariç) ama sahaya yansıyan bir futbol yok. Buna birde malüm sakatlıklar ve afrika kupası cezalılar derken ne hikmetse tam kadro ile bir türlü izleyemedik. Ersun hocayla seneye eminim başarı gelecektir. Eziktaş senelerdir birbiri ile oynayan kadroya sahip keza hocalarıda bu istikrara ortak. Seneye hoca ve istikrarlı oyuncularla (istikrarlı diyorum yıldız demiyorum örn=veli, atiba, olcay vb gibi) başarı yakın.

-Rengimiz belli Bordo-Mavi

cem1990
18.03.2015, 10:41
Ersun hoca ile bir omur devam edilmeli
Şampiyonluk beklentinize kusura bakmayın ama guluyorum arkadaşlar
Yedirmeyeceklerini biliyorsunuz daha nedir bu amaçsız mücadele
Seneye yine şampiyon olamayacagiz sonra ki sene de olamayacagiz kabullenin artik bu durumu
Önümüzdeki sezon ilk 3 de olalim UEFA da top 16 kadar kalalim
Türkiye kupasını alalım basarili bir sezon geride bıraktık demektir

Travelair
18.03.2015, 10:52
Hocanın yanında durursak futbolcuların borusu ötmez

Yeteneksizler de, bol parayı alıp yatanlar da, kapasitesizler de, istikrarsızlar da barınamaz

Hocanın yanlışları varsa o da düzeltsin ama şimdi kadro mühendisliği lazım

cakalkerem
18.03.2015, 10:56
tamam her eleştiriyi anlıyorum bir çoğuna da katılıyorum.
Yalnız;
Hoca bütün ir hafta boyunca idmanlarda futbolcular ile birlikte.....Demek eksik gedik çok görüyor.Devşirme işler yapmaya çalışıyor....
Yoksa başka türlü düşünmek kendi ayağına sıkmak anlamına gelir....Bunu kim ister....

Bazen hepimiz sallıyoruz...Şu neden oynamadı bu neden kadroda yok , onun yeri orası mı burası daha iyiydi....
Lakin bizim oralarda 80 yaşında ki yteyzeme sorsan sana kadro çıkarır....

herkesin kafasında şekillendirdiği bir kadro mutlaka vardır....

Ama hoca bence en iyisini görendir....

Hunk
18.03.2015, 14:52
tamam her eleştiriyi anlıyorum bir çoğuna da katılıyorum.
Yalnız;
Hoca bütün ir hafta boyunca idmanlarda futbolcular ile birlikte.....Demek eksik gedik çok görüyor.Devşirme işler yapmaya çalışıyor....
Yoksa başka türlü düşünmek kendi ayağına sıkmak anlamına gelir....Bunu kim ister....

Bazen hepimiz sallıyoruz...Şu neden oynamadı bu neden kadroda yok , onun yeri orası mı burası daha iyiydi....
Lakin bizim oralarda 80 yaşında ki yteyzeme sorsan sana kadro çıkarır....

herkesin kafasında şekillendirdiği bir kadro mutlaka vardır....

Ama hoca bence en iyisini görendir....

cakalkerem dostum keske ayni hosgoruyu diger teknik direktorlerimize de gosterebilseydiniz. "Senol Gunes"

Furkan Özdem
18.03.2015, 17:34
Trabzonspor taraftarı + yöneticisi ne zaman sabretmeyi öğrenir, istikrarı önemser o zaman bu takım düzenli şekilde başarılı olur.

bordomavi1
21.03.2015, 10:31
No Memo
No Parti

Ya da

No Duran Top
No Parti

efes61
22.03.2015, 18:29
30 yıldır şampiyon olamıyormuşuz kendisi yapmak istermiş :)
camia şaka konusu oldu iyice

Tuğrul
22.03.2015, 18:32
Takımın sistemi 4-4-2, Forvetleri Deniz-Cardozo.

Hocam bundan ödün verme.

Ne zaman ki 35-45 ve 65-90 arası Deniz Yılmaz sağ açığa çektin.

Top duvara çarpmış gibi kalemize döndü.

Deniz savunmayı yıpratan, topu ileride tutabilen, topu isteyen ve golü arayan bir adam.

Onu sağ tarafa iterek hem takımın hücum gücüne, hem de onun yeteneklerini sergilemesine darbe vuruyorsun.

Bizim takımda koşu yapabilecek, servis yapabilecek etkili kanatlar(Gökhan-Caner) olmadığına göre bu sistemden taviz vermemelisin.

Mert Oğuzlu61
22.03.2015, 18:36
30 yıldır şampiyon olamıyormuşuz kendisi yapmak istermiş :)
camia şaka konusu oldu iyice

30 senedir şampiyonluk mu gördük, ben mi kaçırdım bir şeyler acaba ?

inşallah seneye kupayı kaldırır efsane olur. TS ile kazanacağı lig kupası, fb ile kaldıracağı kupadan çok daha fazla prestij kazandıracaktır ersun hocaya, bunu kendide biliyor.

atomantcum
22.03.2015, 18:38
Takımın sistemi 4-4-2, Forvetleri Deniz-Cardozo.

Hocam bundan ödün verme.

Ne zaman ki 35-45 ve 65-90 arası Deniz Yılmaz sağ açığa çektin.

Top duvara çarpmış gibi kalemize döndü.

Deniz savunmayı yıpratan, topu ileride tutabilen, topu isteyen ve golü arayan bir adam.

Onu sağ tarafa iterek hem takımın hücum gücüne, hem de onun yeteneklerini sergilemesine darbe vuruyorsun.

Bizim takımda koşu yapabilecek, servis yapabilecek etkili kanatlar(Gökhan-Caner) olmadığına göre bu sistemden taviz vermemelisin.

Hakkını yemeyelim, o sakatlıklar yüzünden aldı Deniz'i sağa. Tek forvete dönmese adamlar daha rahat gelebilirdi. Gerçi gelecek hafta yine 4-4-2 oynamayız, öyle bir şey beklemeyelim ama en azından hücuma daha yakın oynayabilir.

Arda'
22.03.2015, 18:39
Evet bu açıklamalardan sonra "Ersun Yanal İstifa" başlığı bekliyorum.

artvints
22.03.2015, 18:40

inşallah seneye kupayı kaldırır efsane olur. TS ile kazanacağı lig kupası, fb ile kaldıracağı kupadan çok daha fazla prestij kazandıracaktır ersun hocaya, bunu kendide biliyor.

bunu savunmaya gerek yok. girmemesi gereken bir konu. hele ki fener hocalığı yapmış biri olarak.daha hassas olması lazım.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2015, 18:41
Yerel medyaya iyi koz verdi... :)

Mert Oğuzlu61
22.03.2015, 18:48
bunu savunmaya gerek yok. girmemesi gereken bir konu. hele ki fener hocalığı yapmış biri olarak.daha hassas olması lazım.

evet orası öyle ama körlere de yol göstermek lazım, ben şehrin şampiyonluğu sahiplendiğini düşünmüyorum. şimdi tatava yapabilir birkaç kişi sazan gibi atlayıp, peşinen belirteyim bana göre 2010-2011 şampiyonu biziz ama ''şimdilik'' şampiyonluk müzeye ve resmi organlara yansımamış durumda. ortada devam eden bir süreç var, bitsin görelim çocuklar. azda olsa umudum var, Türk futbolunu bu davanın sonucu şekillendirecektir...

Oruç
22.03.2015, 18:53
Yerel medyaya iyi koz verdi... :)

Nefes alsın yeter yerel medya için.

efes61
22.03.2015, 18:53

seni bilmem ben 2011 de gördüm.
edit : neyse uzatmayayım ama bunun tepki yaratacağını akledebilecek bir adam. ne gereği vardı

Öznur61
22.03.2015, 19:03
Ersun hocanın açıklamalarından sonra medya, galibiyetten çok hocanın sözlerine değinicek. Biz yine deliricez..
Ekşın..

İlkhan
22.03.2015, 19:11
Ersun hocanın askerleriyiz!

Colakoglu
22.03.2015, 19:13
Allah Askina rahat birakin hocayi.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Furkan S.
22.03.2015, 19:17
Uçur bizi hocammmm :D

Ogün'
22.03.2015, 19:18
Resmi site açıklamayı sansürlemiş. :-)

Adem Akyüz'
22.03.2015, 19:21
Ersunu sırf saha içi sonuçlar için sindirenlere afiyet olsun. Bunu da çok güzel sindirirler. Hatta yine hain biz oluruz..

"3 Temmuz saçma sapan bir süreçti" açıklamasına kızdığımız zaman paydaşlar bize "Adam fb'de, başka ne diyecekti" diyorlardı. Şimdi ne oldu? Ersun TS'de görev yapıyor. Trabzonspor'da işlemiyor mu bu profesyonellik? 30 yıldır şampiyon olamıyor ne demektir ya?

Ersun Yanal gibilerle şampiyonluk gelecekse başlarım ben öyle şampiyonluğa. Saha içiniz batsın sizin.. İHO ile birlikte defolup gideceğin günü iple çekiyorum.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2015, 19:22
Resmi site açıklamayı sansürlemiş. :-)

Resmi sitedeki açıklamaları basın toplantısından. Hoca o ifadeyi flaş röportajda kullandı...

Fatih Çelik
22.03.2015, 19:25
Kusura bakma hocam bu sefer olmadı. Daha dikkatli davranmalıydın. Umarım hatandan dönersin.

İlkhan
22.03.2015, 19:31
Şenol güneşçiler nerede? haydin kardeşlerim ersunu da yiyek. 2 sene sonra şenolu da bi şekil yeriz. ertuğrul sağlam var... onu da yeriz. sonra büyüküz biiiz! hehe

Edit: bunu editlemesem olmazdı. götünden anlayacak bin tane insan var.

Şöyle ki üstteki mesajım ironiktir. konuyla alakası yoktur ancak hocanın dediğine katılıyorum. şike davasının arkasında durursan, uefayı fifayı gece gündüz taciz edersen bu davayla ilgili, sonucunda da anamızın ak sütü gibi kupamızı alırsan; bu hocanın gelip burada 30 yıldır şampiyon olamıyoruz diyişine ben de gelir sizinle protestoya katılırım. amma velakin üzerinden 5 yıl geçecek neredeyse. halen süreç devam ediyorsa, hoca da gelir 30 yıl der bir başkası da. Kısacası şu anda ipin ucu kaçmış olan şike davasında o ipi bu güne kadar sıkı sıkı tutup, 2 yılda süreci bitirtecektin. yoksa böyle olur. şimdi önümüze bakma vaktidir. 8'leri 9'ları kaldırma vakti.

Yaşar
22.03.2015, 19:41
Şenol Günes de defalarca bu şekilde konuşma hatalari ve yanlış olabilecek cümleler kurmuştur. O zaman onu elestirmeyenler şimdi Ersun hocayı eleştiriyor. Samimi olun, soylememesi gereken bir şeyi söyledi ama bunu büyütmenin manası yok.

Hazar_
22.03.2015, 19:43
Alındığında sana çok güvenmiştim bence iyi de hocasın ama bu önemli değil. Trabzonspor'un 2011'de şampiyon olmadığını söylüyorsan sen uzayda yaşıyorsun. Bunu söylüyorsan, senin bu kulüpte işin yok. Kovulmalı.

beratika
22.03.2015, 19:47
Gelen başka bir teknik direktörün de açık açık 2010 2011de TS şampiyon oldu deyeceğini hiç zannetmiyorum.Hangi "profesyonel" fbyi karşısına alır ki?Sanki hocalar bizle protesto yürüyüşlerine katılacak.

İlkhan
22.03.2015, 19:48
Trabzon 30 yıldır şampiyon olamadı demekle, "Bana göre Aykut Kocaman ve öğrencileri şike yapmadı" demek aynı kapıya çıkmaz mı sayın Trabzonspor severler?

Hakan
22.03.2015, 19:49
Aynı açıklamayı MRA da yapmıştı ancak bu konuya ucundan da olsa girmemesi lazım hocanın.''Saha içinde kalalım''

Enisc
22.03.2015, 19:50
Soru üzerine ani bir cevap değil. Adam kafasında kurgulayarak söyledi. Gayet bilerek gayet farkında olarak söylendi bu söz. Hâlâ korumaya çalışanlar var ona üzülüyorum. Ama şaşırmıyorum da bu ilk değil. Bünye alıştı tabi böyle şeylere. Çok değiştik bu süreçte.

2011'de ki şampiyonluğumuz senin gözünde şike davasının sonucuna göreyse sen önüne bakabilirsin zaten. Ama 2011'i bırakıp 8 9'ların hesabını yapmakda ayrı kafa.

Hazar_
22.03.2015, 19:50
Trabzon 30 yıldır şampiyon olamadı demekle, "Bana göre Aykut Kocaman ve öğrencileri şike yapmadı" demek aynı kapıya çıkmaz mı sayın Trabzonspor severler?

Çıkmaz. Birincisi o söylem tam olarak öyle değil. Şenol Güneş onu, futbolcuların dönen işlerden haberi yoktur diye söylemişti. Ki şike iddianamesinde bunu gösteren de birşey yok.

Sibel
22.03.2015, 19:54
2011 hakkında net konuşmayan kim olursa olsun gözümde burada yazamayacağım kişidir.

İlkhan
22.03.2015, 19:55
Soru üzerine ani bir cevap değil. Adam kafasında kurgulayarak söyledi. Gayet bilerek gayet farkında olarak söylendi bu söz. Hâlâ korumaya çalışanlar var ona üzülüyorum. Ama şaşırmıyorum da bu ilk değil. Bünye alıştı tabi böyle şeylere. Çok değiştik bu süreçte.

2011'de ki şampiyonluğumuz senin gözünde şike davasının sonucuna göreyse sen önüne bakabilirsin zaten. Ama 2011'i bırakıp 8 9'ların hesabını yapmakda ayrı kafa.

Tamam kardeşim. ERSUN İSTİFA. bakalım devamında ne olacak. yıkarak dökerek kazanmaya çalıştık bu zamana kadar. NE OLDU? koca bir sıfır. ben buna yakınıyorum. bu yüzden bu tarz cevaplarım var. 5 senede gelinen nokta? 3. lük 6. lık

Yaşar
22.03.2015, 19:59
Tamam kardeşim. ERSUN İSTİFA. bakalım devamında ne olacak. yıkarak dökerek kazanmaya çalıştık bu zamana kadar. NE OLDU? koca bir sıfır. ben buna yakınıyorum. bu yüzden bu tarz cevaplarım var. 5 senede gelinen nokta? 3. lük 6. lık
Ayıp ettin şimdi. Öz evlatlarla küme düşmeye Razı olan büyük Trabzonspor taraftariyiz biz.

Heisenberg
22.03.2015, 20:00
Bombayı bıraktı, şimdiden geçmiş olsun. Bari yönetim yeni hoca aramaya vakit kaybetmeden başlasa.

Tuğrul
22.03.2015, 20:02
"Trabzonspor 30 yıldır şampiyon olamıyor deniyor. Keşke elimden gelen bir şey olsa da düğmeye basıp şampiyon olsak. Şampiyon olmayı ben de istiyorum. "

Bu laf her yere çekilebilir, profesyonelliğin gerektirdiği bir dili kullanmış.

Başka bir noktadan bakıldığında kendisine yönelen tepkileri, sitemleri.

30 yıldır şampiyon olamıyor klişesini tekrarlamış.

Sonuçta hasıraltı edilen bir süreçten bahsediyoruz biz şampiyonluğu ne kadar haketsek de.

Resmi olarak şampiyon hala şikebahçe.

Bunun dışında sözlerinde mahçubiyet, inanmışlık ve içtenlilik görülüyor.

Sahip çıktığımız takdirde yolumuz açık.

Ercan DEMİRCİ
22.03.2015, 20:04
Biz hatayı Ersun Yanalı bu kulüpten içeri sokarak yaptık bu saatten sonra kovmak bize bişey kazandırmaz.

Travelair
22.03.2015, 20:08
Burda kalmasını isterim ama 30 yıl deyip uyanıklık yapamaz. Trabzonspor bir efsanedir. Herkes haddini bilsin. Camianın hassas noktalarıyla oynamasın. Bu kulüp şike karşısında mücadele veriyor, üstelik kendi şampiyonluğu mücadele verdiğimiz o kulüple. Bunları bilirken neden 30 deme ihtiyacı duydu? Kulüpte şampiyonluk kültürü de bir tek kendisinde yok. İnsanların damarına basmasın. İşine baksın önce antremanlara tam katılsın, mesaisinin tamamını takıma versin. Kulüple yaşasın, şehirle yaşasın.

Antonio
22.03.2015, 20:10
iho gönderir meraklanmayın.

Enisc
22.03.2015, 20:12

Başarı için onurumuzu satmamız mı gerekiyor yani ? Senin tuttuğun takım buysa tamam. Ama benim Trabzonspor'um da bu yok. Seni anlıyorum.40 tane td değiştirilmesine bende karşıyım. Ama bu ,başarısızlık sonrası istifa çağrısıyla aynı şey değil. Bu karakteri istemiyorum ben. Böyle yaparak Trabzonspor'dan uzaklaştık zaten. Trabzonspor başkaldırarak başarı yakaladı. Bugün ise sistemin parçası olarak başarı peşinde koşuyoruz. Ama bununda sadece Ersun Yanal'a yüklenmesine bende karşıyım. Sadece Ersun Yanal'ı göndererek temizlenemezsin.

Tayfun
22.03.2015, 20:17
Son 4 yıldır şampiyon olamıyoruz hoca, 30 değil ..

Oruç
22.03.2015, 20:31
Hoca'dan nefret edebilirsiniz ama bu size hakaret etme, küfretme özgürlüğü vermez. Kendi twitter hesabınızdan sabaha kadar sövebilirsiniz, burada izin yok.

Yaşar
22.03.2015, 20:33
Eline sağlık Oruç kardeşim.

Oruç
22.03.2015, 20:35
Yaşar ve Fatih abilerim sizin de bir mesajı silmek zorunda kaldım.

Bilginize.

DeAgLeMaNyAq
22.03.2015, 20:37
Çıkmaz. Birincisi o söylem tam olarak öyle değil. Şenol Güneş onu, futbolcuların dönen işlerden haberi yoktur diye söylemişti. Ki şike iddianamesinde bunu gösteren de birşey yok.

Aykut Kocaman'ın etik dışı konuşmaları vardı ama şikeden haberi olduğunu ben de düşünmüyorum. Ancak Emre ve Semih gibi bazı isimlerin masum olmadıkları az çok belli oluyor...

Ertan 51
22.03.2015, 20:48
------------------------------------------------

Fatih Öztürk
22.03.2015, 20:53
Yaşar ve Fatih abilerim sizin de bir mesajı silmek zorunda kaldım.

Bilginize.

Eyvallah kardeşim sıkıntı yok.

artvints
22.03.2015, 20:56
şampiyonluk meselesini ayırarak hocanın sözlerini anlamaya çalışmak lazım. hoca şikeden önce de trabzonda çalıştı.yine benzer muamelyle karşı karşıya kalmıştı.sabırsızlık, tahammülsüzlük, şampiyon olmamızı engelleyen biz kaynaklı sorunlar 30 senedir var.

Ertan 51
22.03.2015, 21:06
şampiyonluk meselesini ayırarak hocanın sözlerini anlamaya çalışmak lazım. hoca şikeden önce de trabzonda çalıştı.yine benzer muamelyle karşı karşıya kalmıştı.sabırsızlık, tahammülsüzlük, şampiyon olmamızı engelleyen biz kaynaklı sorunlar 30 senedir var.
Haklı,sonuna kadar haklı,
benim üzülüp isyan ettiğim bunu dile getirirken kullanacak başka cümle yokmuydu,bizlerin hatırına o cümleyi kullanmasa olmazmıydı. O mertebeye gelmiş bir zeka başka türlü o sorunları anlatamazmıydı.

artvints
22.03.2015, 21:17
Haklı,sonuna kadar haklı,
benim üzülüp isyan ettiğim bunu dile getirirken kullanacak başka cümle yokmuydu,bizlerin hatırına o cümleyi kullanmasa olmazmıydı. O mertebeye gelmiş bir zeka başka türlü o sorunları anlatamazmıydı.

o konuda ben de eleştiriyorum.daha dikkatli ve hassas olmalıydı ama bilerek yaptığını da düşünmüyorum.hemen komplo teorileri sıralanıyor. hocam bu konuda dikkatli olun, bizim kırmızı çizgimiz demek yeterli.küfürler, istifalar, yazıklar olsunların bize faydası olmaz.

şike süreci de artık çok değişik yerleri gitti.sürece bakınca miden bulanır, ülkenden, hukuk sisteminden, insanlardan nefret edersin bu saaten sonra. kendi içimize dönüp futbola odaklanmak en doğrusu.hergün sisteme lanet okumak sağlığa zarar.

Ertan 51
22.03.2015, 21:30
o konuda ben de eleştiriyorum.daha dikkatli ve hassas olmalıydı ama bilerek yaptığını da düşünmüyorum.hemen komple teorileri sıralanıyor. hocam bu konuda dikkatli olun, bizim kırmızı çizgimiz demek yeterli.küfürler, istifalar, yazıklar olsunların bize faydası olmaz.

şike süreci de artık çok değişik yerleri gitti.sürece bakınca miden bulanır, ülkenden, hukuk sisteminden, insanlardan nefret edersin bu saaten sonra. kendi içimize dönüp futbola odaklanmak en doğrusu.hergün sisteme lanet okumak sağlığa zarar.
Haklısın,
ben şahsım adına ilk şok ile 2-3 yerde yazdım bir daha da dillendirmem,
kaşıyıp kanatmanın gereği yok,Trabzonsporumuz için atalım içimize sabredelim bakalım,çünkü başımıza ne geldiyse sabırsızlıktan geldi,acımasız eleştirilerimizden geldi.

Sibel
22.03.2015, 21:33
Yanlışı başka yanlışları örnek vererek savunmaya çalışmak, komik.

cakalkerem
22.03.2015, 21:34
neden taktınız ki....

sallayın gitsin

Yaşar
22.03.2015, 21:42
Yanlışı başka yanlışları örnek vererek savunmaya çalışmak, komik.

Yok Sibel kardeşim. Zamanında Şenol Güneş I bu söyleminden dolayı savunanlar şimdi ahlak bekçisi kesildiler. Onadir kizginligim. Bu takımın Ersun Yanal dan başka şansı yok başarı için. Artık büyük düşünen , büyük hedefleri olan bir Taraftar kitlesi haline gelmek lazım.

cakalkerem
22.03.2015, 21:46
hoca belkide gaza getirmek için kendine seneye de şans verilmesi için bazı şeyleri direk söylüyordur....

sonuçta seneye kalırsa kendi takımını kurabilir...

einimki şu andaki kadrodan en az 10-12 kişi ersun hocanın kafa yapısına oyun sistemine uymuyordur...

seneye bunlardan kurtulur yerine 3-4 adam gibi transfer yapılırsa çok daha keyifli maçlar izleriz....

Murat'
22.03.2015, 21:52
Bence bildiğin linç var.

Hoca bizim düşünmüş olduğumuz şeyi söylemek zorunda değil, şu 2010-2011 olayına biz takılalım eyvallah, ancak teknik direktöre falan bunun için hesap sormayalım, hiçbir işe yaramıyor, hiçbir işe de yaramayacak. Gerekli çalışmaları yönetim ve hukuk kurulu yapsın, hocaya boşuna yüklenmeyelim.

Kazım Bostan
22.03.2015, 21:56
ersun hoca kasıtlı söylemediği belli zaten ama daha dikkatlı olmalıydı, yalnız bazen ben bile bahsetmek istediğim şey doğrultusunda 30 senedir şampiyonluk yaşamadık diyecek oluyorum düzeltiyorum yanlış anlaşılır diye. o sezonun şampiyonu biziz bunu bazı fb'liler bile içten içe kabul ediyorlar ;) fakat biz gerçekten şampiyonluk YAŞADIK mı?

anti ersunculara gün doğdu yalnız bunu pişirir pişirir önümüze koyarlar artık.

cyberentalpi
22.03.2015, 21:56
Ersun un bunu bilincli soylemedigine eminim. şike sezonunu unuttuguna da eminim. ersun bu işlere girmeyi sevmez.
Hatta bence herkesi birlestirip gaz vermek icin soyledi.

Bir gercek var. Ersun u da kayberdersek 30 sene lafi gercek olur.

İlkhan
22.03.2015, 21:58
Ya dili sürçmüştür. Nasıl ki F. Orman Türkiye'de Uefa kupasını alan takım yok gibi konuşurken bu da öyle konuşmuştur. Küçük düşünün.

endlessdeath
22.03.2015, 22:38
Adam gibi konuştun umarım işe yaramaz futbolcularla sözleşmeleri bitirip kafandaki hucüm futbolunu oynatacak takımı ve takım oyununu kurarız ve şampiyonluğa koşarız

axelman
22.03.2015, 23:07
Bugün ki konuşmada yediği halttan sonra kendisine olan nefretim 2 kat arttı.İsterse dünyanın en iyi hocası olsun, bu lafları eden adam bu külüpte durmamalı ama kime anlatıyoruz.Her şeyi yutmaya alışkın taraftarımız unu da yutup hazmeder.

U.Sadıkoğlu
22.03.2015, 23:18
Konu eleştirmek, gömmek veya kötü konuşmak olunca Trabzonspor taraftarı her zaman birinci sırada kendisini gösterir. Ne stadı dolar ne kombine satar ne forma satar ama konuşmaya geldiği zaman en çok ses kendisinden çıkar.

Trabzonspor'u bu taraftar yapısıyla 2050 yılında nasıl görüyorsunuz deseler valla hocam bizimkiler hala '2010-2011 diyorlar millet 5. Yıldızı takmış at nalı gidiyor verdiler bize bir emzik onla oyalanıyoruz' deriz muhtemelen. Ersun Yanal'ın söylediklerini bugün Şenol Güneş veya Ünal Karaman veya X bir şahıs söyleseydi bugün bu kadar polemik konusu yapılmazdı bu konu dili sürçmüştür yanlış konuşmuştur denir geçilirdi ama Ersun Yanal bugün 30 yılla başlayan o cümleyi Aziz Yıldırım'ın bir numaralı ajanı olduğu için söyledi, Trabzonspor taraftarını kudurtmak onları sinirlendirmek için söyledi hatta ve hatta Ersun Yanal bu takımı Şampiyon falanda yapmak istemiyor öyle hobi olsun diye takımın başında takılıyor.

Ersun Yanal Olcay Çakır'ın katıldığı bir futbol programında kendisine Turgay Demir tarafından tasdik olması babında 2. kez sorulan soruya '2010-2011'de Trabzonspor şampiyondur' demişti. Fakat nedense bu o günlerde hiç gündeme gelmedi, Ersun Yanal Fenerbahçe'ye imza atarken Fenerbahçeliler tarafından bile gündeme getirilmedi basında çıkan tüm haberlere kopartılan tüm yaygaraya rağmen. İşin kötü tarafı Ersun Yanal'ın 2. İmzasındada bu 2010-2011 olayı konuşulmadı. Konuşulsa ne konuşulmasa ne... Ersun Yanal 100 kere 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur dese ne olacak? Ne geçecek bu taraftarın eline? Kupa müzemizdemi dirilecek yani siz böyle basit slogan atan 2010-2011 demeyen herkesi hain ilan edecek kendisine küfürler savuracak kadarmısınız? Bumudur ahlak? Adam girmek istemiyordur belki o topa girmez sanane kardeşim sen ahlak bekçisimisin, yargıçmısın kimin ne konuşacağına sen mi karar veriyorsun? İbrahim Hacıosmanoğlu 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor diyorda ne oluyor? Fenerbahçeli birisinin kulübün başına geçse dahi yapmayacağı bariz hataları yapmadımı? Nedense bugün ağza alınmayacak laflar o günlerde ona söylenmiyordu.

Ersun Yanal bu camianın içinde bulunduğu durumu kısa bir basın söyleşisinde özetlemiştir aslında. Bu 30 yıl muhabbetini biz bile kendi aramızda yapmıyormuyuz bazen.. Elimde bir değnek olsa Trabzonspor'u keşke şampiyon yapsam diyor hoca ne demek bu sabredin demek bekleyin demek böyle saçma sapan muhabbetlerle takıma farklı anlamlar yüklemeyin demek bu iş sabır işidir daha önce olduğu gibi yine yukarıya oynayacağız demektir. Bu saçma sapan muhabbetin polemiğini yapan insanların samimi olduğunu düşünmüyorum Aykut ve talebeleri şike yapmamıştır diyen Şenol Güneş'e bu lafların %1'i söylenmedi veya Aziz Yıldırım çok iyi bir insan ve başarılı bir başkan dediğinde Şenol Güneş için yerel medya hiç konuşmadı veya bu forumdaki mübarekler ortalarda yoktu. Aynı Şenol Güneş, Galatasaray'da oynarken Trabzonspor kadrosunu FB'li yöneticilere telefonla gönderen Barış Özbek'i Trabzonspor'a getiren hocadır. 2011'de bu takımın hocasıydı Şenol Güneş.. Hatırlatayım beyler bazı şeyleri çok çabuk unutuyorsunuz sanki. Bugün Ersun Yanal 2010-2011 demediyse (kaldıki ben bunun tamamen doğaçlama bir konuşmada gelişen dil sürçmesine bağlıyorum zira sizin gibi art niyetli değilim) suçlanacak kişi Ersun Yanal'mıdır? Bunun muhasebesini bence iyi şekilde yapmak gerekli.. İşkembeden sallamak kolay düşünmeden konuşmak kolay ve bu işi en iyi yapan kesimde Trabzonspor taraftarı.

Fikret Orman nasıl daha önce bu ülkeye UEFA Kupası gelmedi dediyse Ersun Yanal'da günün ve geleceğin değerlendirmesini yaparken böyle bir ifade kullanmış olabilir insanlık halidir.

Ersun Yanal'a belaltı vuranlar vurmaya çalışanlar fişkiyeci diyenler pompacı diyenler 2 kilometre öteden sarı saç rengi gördüğünde antenleri havaya diken bazı duygularını dizginleyememiş zavallı insanlardır.

Trabzonspor bu kafa yapısıyla asla ama asla ileriye gidemeyecektir. Ersun Yanal'ın tüm söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Teşekkürler Ersun Yanal bu futboldan çok anlayan büyük(!) camia değerini bilmeyecek ama olsun.

Oğuzhan Fidan
22.03.2015, 23:36
şok eden açıklama derken şike yaptığı sabit olan bi takım var ancak hani kupa ? kupa nerde ? kupayı aldınmıda şampiyonuz diyosun .. biz bu kafayla değil 30 300 yıl daha şampiyon olamayız. biz stresi yönetmeyi bilmiyoruz bi kere büyük maçları kazanmasını bile bilmiyoruz önce sahadaki oyuncun iyi olacak 98den buyana feneri kadıköyde yenemiyoruz başka bi açıklama yapmaya gerek yok. şikeyle şukayla artık uğraşamazlar toparlanıp iyi kadro kurup bişeyler yapmanın vakti geldi artık birilerine sabret trabzon asıp kesmeyi bırakın. onu gönder bunu gönder arkadaşım hocayla olcak iş değil bunlar iyi oyuncuları elimizde tutabildiğimiz an şampiyonluk gelecek.

Yaşar
22.03.2015, 23:56
Ben 2010-2011 şampiyonu Trabzonspor diyorum, ayrıca öz evladım. Trabzonspor Teknik Direktörü olabilmek için en o emi 2 kritere uyuyorum. Bu koltuğa talibim.

Sercan Keleş
23.03.2015, 00:00
Dili sürçmüştür.. Hocamıza sonuna kadar destek veriyoruz. Ben sonuna kadar arkasındayım.

Oğuz B.
23.03.2015, 00:21
30 sene meselesi;

Türkiye Futbol Federasyonuna göre doğru (https://www.tff.org/default.aspx?pageID=1059).

Trabzonspor resmi sitesine göre doğru (http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=EskiPuanTablolari&sezon=2010-11).

Yayıncı kuruluşa göre doğru (http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/puan-durumu).

Trabzonsporlu olduğunu iddia eden bazı tiplerce de doğru.

Ancak vicdanı olan herkes senenin kaç olduğunu biliyor.

Ersun Yanal'ın samimiyetine inanmak istiyorum. Anlatmaya çalıştığı şey "birlik"ti, ancak bunu yapayım derken de ayrışmaya neden oldu. O kadar kötü durumdayız ki.. Allah yardımcımız olsun.

Son olarak, Şenol Güneş'in yakasını ne zaman bırakacağız?

OĞUZHAN061
23.03.2015, 00:33
Konu eleştirmek, gömmek veya kötü konuşmak olunca Trabzonspor taraftarı her zaman birinci sırada kendisini gösterir. Ne stadı dolar ne kombine satar ne forma satar ama konuşmaya geldiği zaman en çok ses kendisinden çıkar.

Trabzonspor'u bu taraftar yapısıyla 2050 yılında nasıl görüyorsunuz deseler valla hocam bizimkiler hala '2010-2011 diyorlar millet 5. Yıldızı takmış at nalı gidiyor verdiler bize bir emzik onla oyalanıyoruz' deriz muhtemelen. Ersun Yanal'ın söylediklerini bugün Şenol Güneş veya Ünal Karaman veya X bir şahıs söyleseydi bugün bu kadar polemik konusu yapılmazdı bu konu dili sürçmüştür yanlış konuşmuştur denir geçilirdi ama Ersun Yanal bugün 30 yılla başlayan o cümleyi Aziz Yıldırım'ın bir numaralı ajanı olduğu için söyledi, Trabzonspor taraftarını kudurtmak onları sinirlendirmek için söyledi hatta ve hatta Ersun Yanal bu takımı Şampiyon falanda yapmak istemiyor öyle hobi olsun diye takımın başında takılıyor.

Ersun Yanal Olcay Çakır'ın katıldığı bir futbol programında kendisine Turgay Demir tarafından tasdik olması babında 2. kez sorulan soruya '2010-2011'de Trabzonspor şampiyondur' demişti. Fakat nedense bu o günlerde hiç gündeme gelmedi, Ersun Yanal Fenerbahçe'ye imza atarken Fenerbahçeliler tarafından bile gündeme getirilmedi basında çıkan tüm haberlere kopartılan tüm yaygaraya rağmen. İşin kötü tarafı Ersun Yanal'ın 2. İmzasındada bu 2010-2011 olayı konuşulmadı. Konuşulsa ne konuşulmasa ne... Ersun Yanal 100 kere 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur dese ne olacak? Ne geçecek bu taraftarın eline? Kupa müzemizdemi dirilecek yani siz böyle basit slogan atan 2010-2011 demeyen herkesi hain ilan edecek kendisine küfürler savuracak kadarmısınız? Bumudur ahlak? Adam girmek istemiyordur belki o topa girmez sanane kardeşim sen ahlak bekçisimisin, yargıçmısın kimin ne konuşacağına sen mi karar veriyorsun? İbrahim Hacıosmanoğlu 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor diyorda ne oluyor? Fenerbahçeli birisinin kulübün başına geçse dahi yapmayacağı bariz hataları yapmadımı? Nedense bugün ağza alınmayacak laflar o günlerde ona söylenmiyordu.

Ersun Yanal bu camianın içinde bulunduğu durumu kısa bir basın söyleşisinde özetlemiştir aslında. Bu 30 yıl muhabbetini biz bile kendi aramızda yapmıyormuyuz bazen.. Elimde bir değnek olsa Trabzonspor'u keşke şampiyon yapsam diyor hoca ne demek bu sabredin demek bekleyin demek böyle saçma sapan muhabbetlerle takıma farklı anlamlar yüklemeyin demek bu iş sabır işidir daha önce olduğu gibi yine yukarıya oynayacağız demektir. Bu saçma sapan muhabbetin polemiğini yapan insanların samimi olduğunu düşünmüyorum Aykut ve talebeleri şike yapmamıştır diyen Şenol Güneş'e bu lafların %1'i söylenmedi veya Aziz Yıldırım çok iyi bir insan ve başarılı bir başkan dediğinde Şenol Güneş için yerel medya hiç konuşmadı veya bu forumdaki mübarekler ortalarda yoktu. Aynı Şenol Güneş, Galatasaray'da oynarken Trabzonspor kadrosunu FB'li yöneticilere telefonla gönderen Barış Özbek'i Trabzonspor'a getiren hocadır. 2011'de bu takımın hocasıydı Şenol Güneş.. Hatırlatayım beyler bazı şeyleri çok çabuk unutuyorsunuz sanki. Bugün Ersun Yanal 2010-2011 demediyse (kaldıki ben bunun tamamen doğaçlama bir konuşmada gelişen dil sürçmesine bağlıyorum zira sizin gibi art niyetli değilim) suçlanacak kişi Ersun Yanal'mıdır? Bunun muhasebesini bence iyi şekilde yapmak gerekli.. İşkembeden sallamak kolay düşünmeden konuşmak kolay ve bu işi en iyi yapan kesimde Trabzonspor taraftarı.

Fikret Orman nasıl daha önce bu ülkeye UEFA Kupası gelmedi dediyse Ersun Yanal'da günün ve geleceğin değerlendirmesini yaparken böyle bir ifade kullanmış olabilir insanlık halidir.

Ersun Yanal'a belaltı vuranlar vurmaya çalışanlar fişkiyeci diyenler pompacı diyenler 2 kilometre öteden sarı saç rengi gördüğünde antenleri havaya diken bazı duygularını dizginleyememiş zavallı insanlardır.

Trabzonspor bu kafa yapısıyla asla ama asla ileriye gidemeyecektir. Ersun Yanal'ın tüm söylediklerinin altına imzamı atıyorum. Teşekkürler Ersun Yanal bu futboldan çok anlayan büyük(!) camia değerini bilmeyecek ama olsun.

Bilinçli Trabzonspor taraftarı..
Bende söylediklerinin altına imzamı atıyorum.

Colakoglu
23.03.2015, 01:01
Bukadar söylentiden baskidan sora istifa ederse sasirmam, eger ersunu elimizden kacirirsak veya istifasini isteyip gönderirsek harbi yaziklar olsun ve ozaman kesin fikrim birdaha sampiyon olamayacagimiz yönünde olur.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Hüseyin Ş.
23.03.2015, 02:23
Yahu,

adam geldiğinde demedi mi, ben bu işin dışındayım diye. bu kadar yani.

bu şehir şampiyonluk kutladı mı? hayır
bu şehre kupa geldi mi? hayır

tamam uefa nezdinde şampiyon olmuş olabilirsin ama realitede bu şehir 30 yıldır şampiyonluk görmedi.

e adam da bunu demiş işte. ne var bunda. adam teknik resmi bi durumdan bahsetmiyor ki, bende isterim 30 yıl sonra bu şehre şampiyonluk sevinci yaşatmak ama bu işler bi günde olmuyor dedi sadece.

bayılıyorsunuz milleti linç etmeye.

kopeli
23.03.2015, 11:16
waris'i satıp onun parasına emenike'yi aldırır..

Uğur Kalyoncu
23.03.2015, 11:22
Ersun Yanalin gitmesini isteyenler ya futbol cahili ya da Trabzonspor düşmanıdır. ..Bunun ötesi berisi yok..Birakin su adamin yakasini yeter ya..

Uğur Kalyoncu
23.03.2015, 11:27
Ne var kardesim bunda ben neredeyse her konusmamda sampiyon oldugumuz sezon diyorum ama gecen gün 30 yasina geldim sampiyonluk görmedim dedim...Senin sehrinin ileri gelenleri hicbir eylemde bulummayacak baskanin gidip Demirorene oy verecek sen kalkip Ersunu suclayacaksin...Birakin bu bos isleri stadi doldurun sehirden soguttunuz adami..

Adem Erdoğan
23.03.2015, 11:38
Ersun Yanalin gitmesini isteyenler ya futbol cahili ya da Trabzonspor düşmanıdır. ..Bunun ötesi berisi yok..Birakin su adamin yakasini yeter ya..

Futbol cahili şıkkını işaretliyorum.

tanjugunduz
23.03.2015, 11:45
arkadaşlar transfer forumuna sordum buraya da yazayım istedim . Ersun hocamız gelecek sezon için oyuncu izliyor mu listesi hazır mı ?

bunu nereden öğrenebiliriz çok merak ediyorum isimler olmasa bile düşündüğü oyuncu listesi var mı?

yoksa yakında kongre var gelecek belirsiz diye düşünüp boş veriyor mu ?

birde sağlık ekibini değiştirecek mi ?

bunları neden merak ediyorum biz her sezon başı plansızlıktan bu hallere düşünüyoruz sonra takım tam toparlandı diyoruz sezon bitiyor .

cakalkerem
23.03.2015, 11:56
arkadaşlar transfer forumuna sordum buraya da yazayım istedim . Ersun hocamız gelecek sezon için oyuncu izliyor mu listesi hazır mı ?

bunu nereden öğrenebiliriz çok merak ediyorum isimler olmasa bile düşündüğü oyuncu listesi var mı?

yoksa yakında kongre var gelecek belirsiz diye düşünüp boş veriyor mu ?

birde sağlık ekibini değiştirecek mi ?

bunları neden merak ediyorum biz her sezon başı plansızlıktan bu hallere düşünüyoruz sonra takım tam toparlandı diyoruz sezon bitiyor .

Geçen konuşmasında önümüz sezon için planlarını yaptığını, istediği ve izlediği oyuncuların olduğunu, bunları yönetime bildirdiğini söylemişti.

DEEP BLUE
23.03.2015, 13:26
Vay anasını sayın seyirciler...

Taraftar profiline bak... 2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor pankartı asan Galatasaray tribünlerine eyyamcı, 30 yıl hesabını duyunca Ersun'a hain diyen sloganik abilere bir sorum var; 2010-2011 şampiyonluğu dünyanın neresinde kutlandı da ben görmedim? Trabzon'da mı, İstanbul'da mı, Kuala Lumpur'da mı, Londra'da veya Yeni Delhi'de mi, nerede?...

Önce stadı doldur da, bir bakalım lafı söyleyen adam mı... Oturduğu yerden ''en Trabzonspor'lu'' adam pozlarında kasılan, maç saatinde kahve köşelerinde okeye dördüncü bakarken Trabzonspor'a kurtuluş reçetesi veren dayılara verecek hocası yok bu kulübün... Başka kapıya yavrum...

coolank
23.03.2015, 13:37

Futbol cahili kısmı doğru onun Altında benim dediğim olsun egosu

Trabzonda bazıları kulubu kendi Şirketleri sanıyor

Kongre Üyelerinin büyük kısmı ilgili kişinin hangi ilçeden olduğuna göre oy

Veriyor ciddi bir Kısım siyasi tercihe göre oy verir

Yani ilgili kişinin vizyonu misyonu nedir diye bakmaz ; Trabzon'un hangi ilçesinden ve siyasi düşüncesi ne ?

Cehalet ve akıl tutulması her yerde olduğu gibi bizde de var

Toplumun yapısı bu zorla değil

Ersun Hoca'yı yemek için çalışan çok kıyamet gibi başkan ne kadar dayanır

Bekleyip göreceğiz

Başkan'da biraz öngörü varsa biraz yani hocanın arkasında durur

Yazacak çok şey var ama her şey yazılmıyor işte

axelman
23.03.2015, 13:43
İşte trabzonspor'u kurtaracak kafa!!!Maşallah

must61
23.03.2015, 20:52
Bu adama başarılı yada başarısız en az 3 yıl sabredilecek.

Hala daha ''o gitsin ,bu gitsin, şu gelsinciler'' ile bu kısır döngüden keyif alan çapsızlıktaki zihinlerle aynı takımı desteklemekten utanıyorum.

Yahu ne zaman doyacaksınız kıyıma ? Ne zaman tatmin edecek değişiklikler sizi ? Ne zaman yeter diyeceksiniz ?

şenol güneş

yabancı hoca

öz evlat(ünal ,hami,reşit akçay)

yabancı hoca

öz evlat(tolunay,shota)

şenol güneş

türk direktör(ertuğrul sağlam,abdullah avcı)

yabancı hoca

öz evlat

yeter ulan yeter işte hep aynı şey.sıkılmadınız hala ?

Türkiye'nin en iyi teknik direktörüne sahibiz.Sabır Allah aşkına sabır ve istikrar.

Uğur Kalyoncu
23.03.2015, 23:43
Futbol cahili kısmı doğru onun Altında benim dediğim olsun egosu

Trabzonda bazıları kulubu kendi Şirketleri sanıyor

Kongre Üyelerinin büyük kısmı ilgili kişinin hangi ilçeden olduğuna göre oy

Veriyor ciddi bir Kısım siyasi tercihe göre oy verir

Yani ilgili kişinin vizyonu misyonu nedir diye bakmaz ; Trabzon'un hangi ilçesinden ve siyasi düşüncesi ne ?

Cehalet ve akıl tutulması her yerde olduğu gibi bizde de var

Toplumun yapısı bu zorla değil

Ersun Hoca'yı yemek için çalışan çok kıyamet gibi başkan ne kadar dayanır

Bekleyip göreceğiz

Başkan'da biraz öngörü varsa biraz yani hocanın arkasında durur

Yazacak çok şey var ama her şey yazılmıyor işte

Baskan hocanin arkasinda durup hocanin istediği transferleri yaparsa Mayista sampiyonluğu kutlariz..Ben hocaya inaniyorum baskaninda ne pahasina olursa olsun hocanin arkasinda duracagini düşünüyorum.

bahadır2561
24.03.2015, 09:14
Yaa hocam niye oyle seyler soyluyosun ayiptir, gunahtir

Sende Aykut ve ogrencileri şike yapmadi deseydin kimse agzini acamazdi

Childrebel
24.03.2015, 10:05
İstanbul'da, İstanbul takımlarının fanatiklerinin arasında sinir harbi ile maç izlemeye çalışmak mı? Birde Trabzon'da stadyumdan seyretmek mi? İnsan üzülüyor tribünleri boş gördüğü zaman... Sonra düşünüyor 82 puanla şampiyon yapılmadı bu takım! Sonra hak vermemek de imkansız diyor içten içe duygular....

--Ersun Hocayla devam etmeli, seneye ve sonraki senelerde yapacaklarını görmeli.

Tayfun
24.03.2015, 11:03
30 da der 40 da, sindirecek taraftar çoookkk.

Ali İhsan
24.03.2015, 11:10
30 yıl konusunda bence de hatalı, o topa hiç girmemeliydi, iyi niyetinden şüphem yok ama açıklama doğal olarak yanlış algılandı ve tepki görmesi de normal.

Trabzonspor forması giyen veya profesyonel çalışan hiç kimse şike süreciyle ilgili lehte/aleyhte imada bile bulunmamalı, işini yapmalı ve şike sürecindeki rolleri vs ile değerlendirilmemeli, o ayrı şike ayrı.. Şikeli ligde oynuyoruz farkında değilsiniz galiba?

Onun haricinde Ersun Yanal, benim kendi gözümle gördüğüm en iyi iki Türk hocadan biridir (diğeri de Şenol Güneş), gittikleri yere her zaman başarılı olma dinamizmini götürürler, sonrası o dinamizmi alıp yürütecek camiaya kalır. Fb geçen sene Ersun hocanın getirdiği başarılı olma disipliniyle güle oynaya şampiyon olmadı mı?

Bizim camiada o dinamizmi dizginlemek için can atan o kadar insan var ki....

bahadır2561
24.03.2015, 11:14
Valla sindirme konusunda haklisiniz %70 le sehir cok iyi sindiriyor

Yok boyle bi sindirim sistemi

Tayfun
24.03.2015, 11:19
Valla sindirme konusunda haklisiniz %70 le sehir cok iyi sindiriyor

Yok boyle bi sindirim sistemi

Diğer şehirlerdeki taraftarlar da bulaşmış anlaşılan burdan yola çıkarsak .

Tayfun
24.03.2015, 11:20
Trabzonspor taraftarı başına vurulan ama sesi çıkmayan taraftar konumuna gelmiştir haberleri yok o ayrı. Biraz gaz biraz da sırtına vurdun mu tamamdır .

bahadır2561
24.03.2015, 11:46
Diğer şehirlerdeki taraftarlar da bulaşmış anlaşılan burdan yola çıkarsak .

Sen diğer şehirleri bırak en büyük şehir takımıyız(!) ya hani nerde bu şehir?

Yalakalıktan başka bişey yapmıyor dantelli perde giyip aynı zamanda kupa isteyen net ahlaksız ve riyakardır ve malesef şehir bunlarla dolu

Tayfun
24.03.2015, 11:49
Sen diğer şehirleri bırak en büyük şehir takımıyız(!) ya hani nerde bu şehir?

Yalakalıktan başka bişey yapmıyor dantelli perde giyip aynı zamanda kupa isteyen net ahlaksız ve riyakardır ve malesef şehir bunlarla dolu

En büyük şehir takımı taraftarı gider stadı doldurur, kombinesini alır destek olur birinci kuraldır. İnsanların kendi avutmasından başka birşey değildir bu söylem (büyük şehir takımı), geçmişle övünüp durmak hastalık haline geldi. Bu paralelde insanların bu demeçlere sesini çıkarmaması olağan karşılamasına çok şaşırmıyorum açıkcası, bu takımın taraftar profili başta Trabzon olmak üzere diğer şehirlerde de eksen kaymasına uğramıştır.

bahadır2561
24.03.2015, 11:56
En büyük şehir takımı taraftarı gider stadı doldurur, kombinesini alır destek olur birinci kuraldır. İnsanların kendi avutmasından başka birşey değildir bu söylem (büyük şehir takımı), geçmişle övünüp durmak hastalık haline geldi. Bu paralelde insanların bu demeçlere sesini çıkarmaması olağan karşılamasına çok şaşırmıyorum açıkcası, bu takımın taraftar profili başta Trabzon olmak üzere diğer şehirlerde de eksen kaymasına uğramıştır.

Kardeşim sen üstüne alınma yazdıklarımı, boş yere tartışmayalım seninle :)

Yazılarını beğenerek okuyorum.

Sırf başka nedenler dolayısıyla Ersun Yanal'a yüklenenler şimdi de bunu bahane ediyorlar..

Adam gelmiş Ersun Yanal'ın demecinden dem vuruyor, Şenol Güneş'in lafına bişey demiyor, Audi'lerle poz verdiğinde ağzını açmıyor ama söz konusu Ersun Yanal olunca

hemen homurdanıyorlar

Ersun Hoca girmese daha iyiydi bu konuya ama yönetici denen yalaka m.vekili aday adayına gönderdi o lafı..

Kör göze parmak sokmak gibi

Timur Mikhail
24.03.2015, 12:03
Bizde T.D olmak kuzey kore de kapitalist devrim yapmaya çalışma zorluğuyla yarışır.
Hoca baya malzeme vermiş, millet hasret zaten böyle şeylere...