PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fortis Türkiye Kupası | Manisaspor 3-0 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5

yns61
26.10.2007, 22:55
maç.. :D...........

TAMTÜRK61
26.10.2007, 22:58
Şu işe bakın yavv! Ersun Hoca ilk maçını eski takımı Manisaspor'a karşı yapacakl.. Kader işte!

pReN@_61
26.10.2007, 22:58
bu maçta E.Yanal takımın başında olacak mı?

DeAgLeMaNyAq
26.10.2007, 22:59
Ersun Hoca'dan şu kadroyu bekliyorum...

.......... Jefferson..........

Jabi Tolga Erdinç Mustafa

...... Serkan Hüseyin .......

Gökdeniz ............ Ceyhun

........ Jun ..... Umut ........

TAMTÜRK61
26.10.2007, 23:00
bu maçta E.Yanal takımın başında olacak mı?

Yarın yani cumartesi günü imza atacak..

batugol
26.10.2007, 23:01
bu maci kesin alacagiz

jefferson61sefa
26.10.2007, 23:11
bu maçta olacağım inş manisada

DeAgLeMaNyAq
26.10.2007, 23:16
Yarın yani cumartesi günü imza atacak..

Hafta sonu noter kapalı olduğu için resmi olarak Pazartesi hocamız olacakmış yarın ki tören formalite...

Samet Yildirim
26.10.2007, 23:16
TS yüzde yüz galib gelir hic bi süphem yok bugünkü futbolu gördükden sonra sadece galibiyet cikabilir...Bu futbol olursa en az 2-0...

Ba®ış
26.10.2007, 23:18
Hafta sonu noter kapalı olduğu için resmi olarak Pazartesi hocamız olacakmış yarın ki tören formalite...
pazartesi 29 ekim resmi tatil ;)

Can
26.10.2007, 23:21
ersun hoca sana güveniyorum ilk macında inş kazanırız

poetricus
26.10.2007, 23:31
Ersun Hoca, sana güveniyorum ilk maçında inşallah kazanırız.
Gönülden böyle şeyler geçiyor ama ümitlenmek için çok erken. Mantalitenin etkileri kısa sürede geçmez. Geçtikten sonra sıra yan etkilere gelecek. Yani hayli zamana ihtiyacımız var demektir.

Ben takımda, yeni gelen hocanın kattığı kısmî psikolojik hareketlilik dışında kısa vadede belirgin bir düzelme beklemiyorum açıkçası.
Ama yine de dileklerinize katılmamak mümkün değil.
İnşallah!

AYYILDIZ
26.10.2007, 23:41
Gönülden böyle şeyler geçiyor ama ümitlenmek için çok erken. Mantalitenin etkileri kısa sürede geçmez. Geçtikten sonra sıra yan etkilere gelecek. Yani hayli zamana ihtiyacımız var demektir.

Ben takımda, yeni gelen hocanın kattığı kısmî psikolojik hareketlilik dışında kısa vadede belirgin bir düzelme beklemiyorum açıkçası.
Ama yine de dileklerinize katılmamak mümkün değil.
İnşallah!

Yazdiklariniza katiliyorum bu takimin yeniden kurulmasi sart kadronun revizyona ihtiyaci var.Ersun Hoca bu sene kadrosunu kursun gelecek sezonda sampiyonluga oynatir takimi.

hüseyin1975
26.10.2007, 23:45
Iyi bir Hakem diliyorum. Baskada birsey dilemiyorum.

tuncii
26.10.2007, 23:52
bunada yenılelım nolur yoksa uyuyamam

6Şafak Aydın1
Ersun Yanal , sana ilk macindaki ilk 11 i sunuyorum:

------------Jefferson-----------

--Jabi---Erdinc---Risp---Cagdas-

-----------Hüseyin--------------

--Gökdeniz-Yusuf-Ceyhun-------

------Tomas Jun-----Ergin-------

---------------------------------------------------------------------------
Ayman, Keceli, Celo, Ferhat, Serkan B., Tolga S. ---> neyi ifade ediyorlar ??

Yattara cezali degilse : Yattara --Ceyhun---Gökdeniz

Umut u dinlendir kendine gelsin Nokta

Ayhan Yüksek
Bu maçada ankara bölgesinden bir hakem versinler öyle ya haftasonu ligde ankara takımıyla oynuyoruz bikaç kırmızı kart şart Ersun Hocanın ilk maçı kendisinden birşey beklemek haksızlık olur ama takıma olumlu katkı yapacağı şüphesiz en azından moral motivasyonu ve futbolcuların öz güvenlerini kazanmaları açısından,kupada devam için en öenmli maçımız bence galibiyetle döneriz inşallah

Alptuğ
26.10.2007, 23:54
trıbunde olcam ınsallah ersun hocayla ılk gelıbıyetımızı kutlarız zor mac yıne manısa deplasmanı hem de eskı takımına karsı

iyattara
26.10.2007, 23:56
Ersun hocanın yeni takımı eskisine karşı 3-3 filan biter heralde :) inşalla biz daha fazla atarız.

mimozam
27.10.2007, 00:00
inş.kazanırız bu sezonki en iyi macımızdı bence hocanın fazl bi etkisi olmasada belki moral olur takımımıza ama artık kazanalım yavaş yavaş inş.bukez ilkkez çift forvet oynarız

bloodblues
27.10.2007, 00:20

Cuma attı imzayı yarın formalite

Cem Akyüz
27.10.2007, 00:21
kazanırız inşallah bu maçta juna şans versin hoca umut zaten iyi değil en azından belki jun bişey yapar

Y.Sert
27.10.2007, 00:23
gol atabilirsek kazanırız.ama gol atabilecek forvetimiz yok.

macka61
27.10.2007, 00:49
inşallah alıcaz bu maçı ligte tren kaçtı bari kupada gülelim

MURAT SARI
27.10.2007, 00:59
bu maçta yensekde yenilsekde önemli dğil iyi futbol hücum futbolu zaten sonucu getirecektir. hakemi geçebilirsek
HEP DESTEK TAM DESTEK HAYDE ERSUN HOCA

zeleka
27.10.2007, 01:06
Arkadaslar iyi guzelde yanal diye diye bitiremediniz iki gundur forumda yanaldan baska bir yazi goremez oldum yavas layin hayal kirikligi yasamayin...
bakalim insallah bu maclari en az kayiplarla kapatirizki transfer doneminde biraz olsun takim ruhu olan kisileri takima alirlar artik alt yapidanmi ust yapdanmi uzaydanmi nerden getirirlerse getirsinlerde takim halinde top oynayalim vede yenmek icin 95 dakka sahada kosalim bu manisayida yenemiyeceksek artik bu takimdan gidecek cok kisi var derim yonetim gitmeden oncede bu futbolcu dediklerinide yanlarinda gotururler saniyorum...

DeAgLeMaNyAq
27.10.2007, 04:21
Cuma attı imzayı yarın formalite

Serdar Bali öyle dedi valla...

OFLU
27.10.2007, 08:03
Arkadaslar iyi guzelde yanal diye diye bitiremediniz iki gundur forumda yanaldan baska bir yazi goremez oldum yavas layin hayal kirikligi yasamayin...
bakalim insallah bu maclari en az kayiplarla kapatirizki transfer doneminde biraz olsun takim ruhu olan kisileri takima alirlar artik alt yapidanmi ust yapdanmi uzaydanmi nerden getirirlerse getirsinlerde takim halinde top oynayalim vede yenmek icin 95 dakka sahada kosalim bu manisayida yenemiyeceksek artik bu takimdan gidecek cok kisi var derim yonetim gitmeden oncede bu futbolcu dediklerinide yanlarinda gotururler saniyorum...

Bu manisayida yenemeyeceksek diyorsunda bu manisanin o kayseriden ne farki var yada su sivastan??? Bunlar bizim rakiplerimiz mi ki ama bak puan kaybediyoruz yani artik bi hocaya ve adam gibi 4-5 transfere ihtiyac var..Gonderilecekleri saymiyoruz.He hoca bulundu simdi sira diger adimlarda ondan bu insanlarin Ersun Yanal sempatizanligi.Bir umut belkide bende oldugu gibi...

smertkan
27.10.2007, 08:37
Yattara yine hakeme takıldı.

HAkem ona sırtı dönüük pozisyonda ve yardımcısının önünde yardımcısının uyarısı olmadan kart çıkarması nasıl bir iştir.

Sonrasında ise Ahmet Özen onu hemen çıkarmalıydı.hem hakemin onu oyundan atmak istemek gibi bir niyeti olması hemde yttaranın bu karta cevap vereceğinin umulmadık bir eylem olmaması bunu gerektiriyordu.Yapmadı ve Yattara klasiği maçın sonunu getirdi.

sarman61
27.10.2007, 09:40
Jeferson dün akşamki gibi oynamaya devam ederse. Tolga ile Ahmet kaleyi unutsun. Bu arada şunu söyleyim dün akşam jeferson Aymana diyorki "Ayman sen hep burda." Ne güzel ya. Bu adama çok haksızlık edildi. Özellikle Ziya Doğan döneminde. Takımın 1. kalecisiydi ama sen git adamı 18 kişik kadroya bile alma Takoz Ahmeti yedeğe al. Adalet mi bu. ZiyA Hoca he. Senin mantığın yüzünden bir çok topçumuz jeferson gibi harcandı. İnşallah Ersun Hoca bu duruma dur der.

Dün akşamki oyun bana umut verdi. Allahın izniyle alırız bu maçı. Pas pas pas. Dün akşam üst üste kaç defa pas yaptık sayamadım bile. Bu gidişat iyi. Ahmet hoca dün akşam Ersun Yanal a mesaj verdi. Hocam takım o kadar da kötü değil. Takım yanlış oynatıldığı için kötü gözüküyor dedi resmen.

Ahmet hocam eline sağlık. Senin güzel futbol oynama anlayışın için kutluyorum. Bu düyünce yapısında devam edersen ileride bu takımı yönetebilrsin. Çünkü sen Trabzonsporun defans değil atak yapması gerektiğini biliyorsun. Allah Razı olsun senden Allah gönlüne göre versin.

Mustafa AYDIN
27.10.2007, 10:13
Ersun Hoca nın ilk maçı eski takımına karşı,İnşAllah güzel bir skorla başlar.

pReN@_61
27.10.2007, 12:31
E.Yanal umarım iyi bir başlangıç yapar.

Hayde TRABZON !

havzalı61
27.10.2007, 12:43
işimiz zor uşaklar bence beraberlik

DRmavi61
27.10.2007, 12:47
manısanın dogusundan maca gıtmeyı dusunen varmı..akhısar,demırcı,gordes vs..yaw ne zormus el memleketlerınde kalmak..
gozunu sevdıgımın TRABZONu..hersey ne kolaydı memleketımde..kıymetını bılın..ınsallah en kısa zamanda su mecburı hızmetı bıtırıp bu manısa belasından kurtulup guzel sehrıme kavusacagım.. o bı turlu sahayı goremedıgımız 8dıreklı avnı akerımı ozledım ben yaa..burda maca gıdebılmek ve daha onemlısı gerıye donebılmek bı ıskence..

Koray
27.10.2007, 12:52
Ersun Yanal , sana ilk macindaki ilk 11 i sunuyorum:

------------Jefferson-----------

--Jabi---Erdinc---Risp---Cagdas-

-----------Hüseyin--------------

--Gökdeniz-Yusuf-Ceyhun-------

------Tomas Jun-----Ergin-------

---------------------------------------------------------------------------
Ayman, Keceli, Celo, Ferhat, Serkan B., Tolga S. ---> neyi ifade ediyorlar ??

Yattara cezali degilse : Yattara --Ceyhun---Gökdeniz

Umut u dinlendir kendine gelsin Nokta

hala daha ergin yazıyolar yaa...

jefferson61sefa
27.10.2007, 12:55
hala daha ergin yazıyolar yaa...

ergin kim ya kesinlikle haklısın top tutmayı bile bilmiyorsunn

halil ibo
27.10.2007, 13:07
Yeni hocanın rüzgarıyla ve dünkü maçta 11-11 oynadığımızda bahsedilen hırsla birşeyler olabilir belki...

degok
27.10.2007, 13:07
bekleriz arkadaşlar maça:)

Tolga Han
27.10.2007, 13:18
bu sefer yenicez...

Gokdeniz-61
27.10.2007, 13:24
Ersun Yanala guveniyorum...hersey bundan sonra basliyor artik bizim icin...kupa onemli artik su manisayida yenelim yani berabere kala kala...bundan sonra onumuzu acik goruyorum...

Manisaspor ( Türkiye Kupasi )
Ankaraspor ( Süper Lig )
Denizlispor ( Süper Lig )
Galatasaray ( Süper Lig )

bu 4 maci almamiz lazim...bundan sonra yolumuz acik olur INSSALAH

Erdem Keser
27.10.2007, 13:38
.........................Jefferson

Adnan(Jabi)..............Risp.........Erdinç...... ..Eyüp Kadri

......Serkan...........Yusuf........Gökdeniz...... ......

........................Ceyhun...................

..................Ergin..........Umut...........

Enes Berfin
27.10.2007, 13:43
Arkadaslar bu kötü durumdan bizi kurtaracak tek kisi kaldi oda Ersun Yanal baska birine güvenemiyorum, artik bütün gümanimiz ona kaldi hadi Ersun kurtar bizi bu batakliktan.

karatasof
27.10.2007, 13:55
Hayatın garip tecellilerinden biri daha bizi buldu.Daha önceki TD'ümüz ZD efendi bir bjk maçı ile geldiği TS'dan yine bir bjk maçı ile gitmişken yerine gelen TD'ümüz Ersun Yenal'da daha evvel td'lüğünü yaptığı takıma karşı yeni takımı ile ilk sınavına çıkacak.Ne diyelim,Allah Utandırmasın.

poetricus
27.10.2007, 14:18
Hayatın garip tecellilerinden biri daha bizi buldu.Daha önceki TD'ümüz ZD efendi bir bjk maçı ile geldiği TS'dan yine bir bjk maçı ile gitmişken yerine gelen TD'ümüz Ersun Yenal'da daha evvel td'lüğünü yaptığı takıma karşı yeni takımı ile ilk sınavına çıkacak.Ne diyelim, Allah Utandırmasın.
İnşallah başı benzese de devamı ona benzemez.
Temennine katılmamak mümkün değil: Allah utandırmasın!

AKSOY_61
27.10.2007, 14:42
şu forvet işine acilen el atılmalı.
yoksa her maç ölür ölür diriliriz.

umut aldığını ya kaptırıyo yada kötü değerlendiriyo
jun nunda umuttan farkı yok gibiydi.
ömer rızada zaten teknik anlamda hiçbişey yok.
resmen fovetsiz oynuyoruz.

mesela umut veya jun yerine bir ortasaha daha soksak
yani hüseyin serkan ceyhun gökdeniz ve önlerinde yattara gibi
bence daha iyi olacaktır.

çünkü şu anki durumda ha forvetli oynamışsın ha forvetsiz oynamışsın farketmiyor

Punisher-61
27.10.2007, 15:15
bence vestel bu maci kazanir.. .Trabzonsporu yenmek istiyorsan Gökdenizi iyi tutacaksin..o zaman macin 70% senin

Cafer Bulur
27.10.2007, 15:22
ersun yanalin ilk maci oldugunu düsünürsek vede manisasporu cok iyi tanidigini hesaba katarsak kazanma ihtimalimizin yüksek oldugu bir mac.en kötü ihtimal berebere biter diye düsünüyorum.

İsmail Çavuşoğlu
27.10.2007, 15:29
bence vestel bu maci kazanir.. .Trabzonsporu yenmek istiyorsan Gökdenizi iyi tutacaksin..o zaman macin 70% senin
yaw takdik verme rakiplerimizde girip okuyor burayı :) bence bu maçı cok rahat alıcazz...

Samet Yildirim
27.10.2007, 15:30
----------------jefferson---------------

----jabi------risp--------tolga(tayfun)(cagda$)--musatfa--

-------------serkan----hüseyin-------------

--gökdeniz----------------------ceyhun-----

-------------jun---------umut--------------

vuralkara
27.10.2007, 15:54
zz
bekleriz arkadaşlar maça:)

gelcez gelcez. (yine o bozyaka tesislerinde kebap yicezmi?) :)

tamuğ yamtar
27.10.2007, 15:58
Oftaş 2-0 yendi Manisa'yı.

Giray Bulak'ın da koltuğu sallantıda.

Hayırlısı artık. Alırız inşallah maçı.

Terzioğlu
27.10.2007, 16:28
-------------Jefferson-------------
----------------------------------
---------Tayfun---Risp------------
-Jabi-----------------------Keceli-
----------------Hüseyin-----------
---------Yusuf--------------------
--Gökdeniz---------------Ceyhun--
-----------Ergin---Umut-----------

Yedek:

Ahmet Sahin
Erdinc
Tomas Jun
Ufuk Bayraktar
Ferhat
Serkan
Ayman

Ikinci yarida Tomas Jun ve Ufuk Bayraktari oyuna dahil ederdim...

Cafer Bulur
27.10.2007, 16:33
---------Tayfun---Risp------------
----------------Hüseyin-----------
---------Yusuf--------------------
--Gökdeniz---------------Ceyhun--
-----------Ergin---Umut-----------

Yedek:

Ahmet Sahin
Erdinc
Tomas Jun
Ufuk Bayraktar
Ferhat
Serkan
Ayman

Ikinci yarida Tomas Jun ve Ufuk Bayraktari oyuna dahil ederdim...
yusuf ve ergin su anda bu takimin oyuncusu degiller.ergin rakipleri karsisinda adeta eziliyor.yusuf ise cok agir.ne pahasina olursa olsun gencler oynatilmaz.ayman i yusufla kiyaslamak cok mantiksiz.cünkü ayman daha güclü bir oyuncu.

POYRAZ
27.10.2007, 16:44
Yeni hocanin takimin basinda cikacak oldugu ilk mac. Galibiyet bekliyoruz Insallah.

kaplan6154
27.10.2007, 21:21
........................jefferson................. ...
adnan(jabi....tayfun.....erdinç.....mustafa

....................serkan....hüseyin............. .

.....yattara ................................gökdeniz.....

.............................umut................. ..........

.............................ergin................ ...........

yattara cezalı olursa yusuf yada tomas jun bu adama şans vermek lazım.ayrıca umutun orda olma sebebi o zaten bi forvet oyuncusu değildi.ankaragücündede ortasahadan topu alıp gol atıodu.inşallah böyle bi onbirle cıkar ersun hoca

KUTADGU
27.10.2007, 21:50
çok şey beklemiyorum...

belki biraz kıpırdanma

belki biraz daha organizasyon yönü fazla futbol...

Ama takım kırpılmış keçiye dönmüş

şu an itibariyle herkesi dehşete düşürecek bir boğa beklemiyorum...

Yine de doğru işlerle Ersun Yanal ilk galibiyetini alır diye umut ediyorum...

Emirhan Makul
27.10.2007, 22:53
beraberlik alırız geliriz fazlada bişe olmaz zaten bu kadroyla ersun yenaldan fazla birşey istemek anlamsız çünkü futbolcularımız vasatın altında paf takım oyuncuları ve jübile yapacak futbolcularla bu kadar olur bence başarılıyız bu futbolculara rağmen kendilerini aşmış hepsi iyi top oynuyorlar

Muhammed KOÇ
27.10.2007, 23:08
beraberlik alırız geliriz fazlada bişe olmaz zaten bu kadroyla ersun yenaldan fazla birşey istemek anlamsız çünkü futbolcularımız vasatın altında paf takım oyuncuları ve jübile yapacak futbolcularla bu kadar olur bence başarılıyız bu futbolculara rağmen kendilerini aşmış hepsi iyi top oynuyorlar
bence o kadar da umusuz değil.
bu durumda flaş transfer yapacak deil trabzon..tarih yazacaksa da bu kadro,batacaksa da bu kadro...
o yüzden bilinçli bi şekilde adam akilli çalişsalar tarih yazmak o kadar uzak değil.

AKSOY_61
27.10.2007, 23:11
---------Tayfun----Risp-----------
--------serkan-------Hüseyin-----
--yattara---------------gökdeniz--
----------ceyhun---Umut-----------

çokmu ofansif oldu bilmiyorum ama bu kadro denenmeli.(illaki verstel maçında değil)
özellikle ceyhun, umutun yanında forvet olarak denenmeli

Sefa Murat Dokuz
28.10.2007, 01:24
keçeli jefferson jun 3lüsünü mutlaka görmek istiyorumm

DeAgLeMaNyAq
28.10.2007, 02:15
çokmu ofansif oldu bilmiyorum ama bu kadro denenmeli.(illaki verstel maçında değil)

Allah aşkına bu Tayfun, Erdinç ve Tolga'dan daha mı yetenekli?

Hüdai Pervaneli
28.10.2007, 02:43
bence birkainda kadroyla maca ersun hoca ciksin;)

Muhammed KOÇ
28.10.2007, 08:29
bi takım arada kaza bela galip gelir :))) her halde bu maçı alicazz

AKSOY_61
28.10.2007, 10:11
Allah aşkına bu Tayfun, Erdinç ve Tolga'dan daha mı yetenekli?

valla geçen maçta iyi oynadığı içn onu yazdım.
adam gökhan ünalı oynatmadı

yoksa tolgayla erdinçte iyidir tabi

murseltaskin
28.10.2007, 11:10
manisadan 1puan alırız.fazla ümitli değilim

yns61
28.10.2007, 11:26

sanki cok iyi beklerimiz varda ileri cıkcak sonra kademe yapacak... jabi belki yapabilir ama keçeli uygulayamaz çagdaşı o kanatta izleemek lazım.

Cyzio
28.10.2007, 11:31

Risp tamamen iyileşti mi?

AKSOY_61
28.10.2007, 11:36
Risp tamamen iyileşti mi?

aslında bu mesajı yanlış yere açtım.
''oyun sistemimiz nasıl olmalı'' bölümüne açacaktım ancak bi baktım buraya yazmışım.
rispin iyileşip iyileşmediği bilmiyorum fakat iyileştiği zaman kadroya girse iyi olur anlamında yazdım.
yani vestel maçını kastederek yazmadım

Cyzio
28.10.2007, 11:43
Açıklamalara teşekkürler.

Berk Eren
28.10.2007, 11:55
td degısdıkten sonra herkesın kadroları daha bı ofansıf olmus,hadı hayırlısı:)

Vkgz
28.10.2007, 12:32
tayfun gecen sene kayseride vasattı.. giray hocanın kovuldugu maç olabilir...

Hüdai Pervaneli
28.10.2007, 12:37
bumaci alicaz

FANATIK61
28.10.2007, 12:39
Ne olursa olsun Kayseri Macinda görüldiki is Futbolcular'da bitiyor. 100 % Golleri atamasan en iyi Teknik Direktörü getir bir ise yaramaz. Herzaman diyorum bize gelen Antrenör Futbolculara sadece Kondisyon degil Sut Teknigini, Orta yapmayi vs. bunlari ögretmesi lazim. Allah askina Maclarimiza bakin bireysel yetenekleri olanlardan haric (Yattara/Ceyhun/Gökdeniz) kimse ne orta yapabiliyor dogru dürüst nede Kaleye sut cekebiliyor.

lazooo28
28.10.2007, 14:02
Ne olursa olsun Kayseri Macinda görüldiki is Futbolcular'da bitiyor. 100 % Golleri atamasan en iyi Teknik Direktörü getir bir ise yaramaz. Herzaman diyorum bize gelen Antrenör Futbolculara sadece Kondisyon degil Sut Teknigini, Orta yapmayi vs. bunlari ögretmesi lazim. Allah askina Maclarimiza bakin bireysel yetenekleri olanlardan haric (Yattara/Ceyhun/Gökdeniz) kimse ne orta yapabiliyor dogru dürüst nede Kaleye sut cekebiliyor.

bravo güzel tespit katiliyorum

Emirhan Makul
28.10.2007, 14:08
arkadaşlar erdincin kayseri maçında neden oynamadığını bilen var mı ?

Cem Balcı
28.10.2007, 14:17
inş bu maç çıkışa geçtiğimiz maçımız olur.

hüseyin1975
28.10.2007, 14:49
Manisanin durumu iyi degil.

Evlerinde Oftasa 2-0 yenildiler.

Hadi Trabzonsporum

yns61
28.10.2007, 14:54
www.ziyadogan.com (http://www.ziyadogan.com)

takımımızla alakası kalmamasına ragmen kişisel sitesinde trabzonspor menusu kaldırılmamış :D

BDiler61
28.10.2007, 15:03
ersun hoca manisayı çok iyi tanıyor kazanacağımızı düşünüyorum

OYılmaz
28.10.2007, 15:10
Bu sene tek Hedefimiz Türkiye Kupası Bu maçıda kesinlikle almamız lazım 0-1 olsun bizim Olsun Bıktık artık alalım yeterki ..

Faik Yılmaz
28.10.2007, 15:12
Bence Jun bu maçlarda 90 dakika oynatılmalı.....

S.F.K.
28.10.2007, 16:04
..........

dumanpub
28.10.2007, 16:29
gerçekten kazanalım artık..

shadow61
28.10.2007, 16:59
bu maç berabere uşaklar..

Gökhan Uzun
28.10.2007, 17:07
arkadaslar ben takımın hemen kazanmaya baslayacagına inanmıyorum ama imkansız da demiim bi kaç maç soora ersun hoca asıl trabzonsporu gösterecektir:alkış:

pReN@_61
28.10.2007, 17:17
Bilmem ne hikmettir ama aylardır ilk defa bir maç öncesi heyecanlandım...

Haydi TRABZON'um güldür yüzümüzü.

_SeRKaN_
28.10.2007, 17:45
ersun hoca manisayı çok iyi tanıyor kazanacağımızı düşünüyorum

Aynı şekilde Giray hocada bizi tanıyor şanslar eşit diye düşünüyorum...

TheRapZoNe
28.10.2007, 17:46
Beraberlik..

Murat'
28.10.2007, 17:52
bence bu maçı alırız......takıma güveniyorum

okan6161
28.10.2007, 19:30
keşke olsaydım izmirde ama olmadı ya ne yapalım uşaklar hade bakalım

tirabzonli
28.10.2007, 19:57
Evet arkadaşlar bu duyguyu özlemişim ya.Bir maç için heyecanlanma duygusu.Bir arkadaş da bahsetmiş yukarıda.Ne kadar soğumuşum demek ki takımdan.Foruma doğru dürüst girmiyordum, foruma da yeniden girmeye başladım.

SDanışmaz
28.10.2007, 20:04
Kayseri maçı gibi oynarsak rahat yeneriz..

Bu arada bende heyecanla maçı bekliyorum ;)

S.DEMİRCİ
28.10.2007, 20:21
bu maçı alırız artık...........

oguzkoc
28.10.2007, 20:54
hiçbir maç 13.haftadaki ilk seyircili maçımız olan gs maçı kadar heyecanlı olamaz arkadaşlar abartmayalım :) bekle bizi cincon! efsane seninle tekrar başlayacak!

Erdem Keser
28.10.2007, 20:59
Bugün beşiktaşı deplasmanda oynadığı futbolla kepaze eden İstanbul B.Bldsporun kadrosundan çok kalitesiz bir kadromuz yok ama ne yazık ki kilit mevkilerde oyuncu sıkıntımız var ..Eski hoca bozuntusu sayesinde şu takımın 2 senedir oyun kurucusuz oynamasına göz yumarak takımı enkaza çeviren yönetim ve adını ağzıma almak istemediğim hocaya sevgilerimi yolluyorum..

kayhan61
28.10.2007, 21:05
bence maç berabere biter fakat ts kayseride ki ilk yarı oyununu oynarsa rahat galip geliriz. tabi bizim futbolcuların ne zaman ne yaptıgı belli olmuyor öyle değil mi arkadaslar:)

Koray
28.10.2007, 21:20
hiçbir maç 13.haftadaki ilk seyircili maçımız olan gs maçı kadar heyecanlı olamaz arkadaşlar abartmayalım :) bekle bizi cincon! efsane seninle tekrar başlayacak!

o stad onların başlarına yıkılacak...

hüseyin1975
28.10.2007, 21:53
Bu Aksam Denizli - Eziksaray macinin son Dakikasinda verilen Penalti tam bir KOMEDI!

Bunun bizim Mac ile ne alakasi var?

Böyle Hakemler oldukca TSL'de Mücadele etmenin anlami YOK!

Hep ezikler Sampiyon olur cünkü ADALET YOK!

Alptuğ
28.10.2007, 22:55
eskı takımına karsı ılk mac dezavantaj olabılır

MURAT SARI
28.10.2007, 23:05
biz bukadar ziya ya katlandık bırakın adam ilk maçına çıksın yensin yenilsin farketmez. önemli olan hepimizin desteği.
BU TARAFTAR ERSUN HOCAYI UÇURUR HOCADA TRABZONSPOR U. ŞİMDİ SHOW ZAMANI

Osman Yavuz
28.10.2007, 23:12
Ziya'dan kurtulduğumuz ilk maçta Keçeli bile üstündeki stresi atmış gözüktü.Örneğin geçen bjk maçında maçın seyircisiz olması nedeniyle sesler gayet net duyuluyordu.Adam her pozisyon Yattara'ya bağrıyor.Bjk soldan taç kullanıyor.Adam sağda Yattara diye yırtınıyo.Sanki topu Yattara kapıcakmış gibi.Bana göre Ersun hocayla çocuklar çok daha rahat sahaya çıkıcakve Yattara bence futbol hayatının en önemli çağını yaşayacak.

sametaydin
28.10.2007, 23:14
herşey daha güzel olacak.

Erdem Keser
28.10.2007, 23:19
Ziya'dan kurtulduğumuz ilk maçta Keçeli bile üstündeki stresi atmış gözüktü.Örneğin geçen bjk maçında maçın seyircisiz olması nedeniyle sesler gayet net duyuluyordu.Adam her pozisyon Yattara'ya bağrıyor.Bjk soldan taç kullanıyor.Adam sağda Yattara diye yırtınıyo.Sanki topu Yattara kapıcakmış gibi.Bana göre Ersun hocayla çocuklar çok daha rahat sahaya çıkıcakve Yattara bence futbol hayatının en önemli çağını yaşayacak.
Osmancığım lütfen o malum şahsın ismini forumda zikrederek tadımızı kaçırmayalım:) Böyle çok iyiyiz uzun zaman sonra gülebiliyoruz en azından üzerimizdeki o şahsın baskısı kalktı:)

Osman Yavuz
28.10.2007, 23:44
Doğru diyosun Erdem ne biliyim aklıma geldi işte bi anda:)

pReN@_61
28.10.2007, 23:55
Beni bir heyecan sardı ki sormayın gitsin :)

demir
29.10.2007, 00:02
buyuk umutlar kucuk fırsatlarla buyuk hayal kırıklıkları getırebılır ...! ıcımızdek ınancın yenıden alevlenmesı gercekten gusel bıse ama cokda hayalcı olmayalım basarılı olursakda sevınelım yoksa yıne uzulen bılzer oluruz bızım uzulmemızde takıma zarar verır bırakalım kendı hallerıne paylasalım huzun ve sevınclerımızı takımımıza sonsuz yurekden basarılar ama sunuda unutömayalım bu takıma sıhırlı bır deynek gelmedı sadece hoca degıstı

HapSi
29.10.2007, 00:45
arkadaslar bu maci hangi kanal veriyor? bana lütfen d-smart falan filan demeyin :( lig tv yayin akisina baktim ama hic birsey göremedim...

nesta61
29.10.2007, 03:48
HAFTA 10, puan farki 11 , senin neren buyuk TAKIM?

Harun
29.10.2007, 08:40
Benim merak ettiğim konu Yanal sahaya nasıl bir kadro sürecek acaba:)

Gürkan
29.10.2007, 09:01
belki aynı kadro yapısı ve aynı isimler olacaka ama o isimlerin oynadıkları futbol ve yaptıkları farklı olcak.artık ileri çıktıkları için fırça yemeyecekler yada gol girişiminde bulundukları için. gol attıklarında hocaları yanındakileri sevindikleri için azarlamayacak.

batugol
29.10.2007, 09:01
ruyamda gordum 5-2 aliyoruz maci

ilhan
29.10.2007, 09:03
Maçı hangi kanal veriyor ?

UğurB
29.10.2007, 09:07
Maci Lig Tv veriyor...

S.F.K.
29.10.2007, 09:10
bu maçta çok rahat bir galibiyet alacağımıza inanıyorum fakat çoğu kişinin de belirttiği gibi ara transfer döneminde takviye olmazsa eksik mevkilere sonumuz gene hüsran.

Samet Başdağ
29.10.2007, 10:24
Ersun Hoca'dan şu kadroyu bekliyorum...

.......... Jefferson..........

Jabi Tolga Erdinç Mustafa

...... Serkan Hüseyin .......

Gökdeniz ............ Ceyhun

........ Jun ..... Umut ........

iyi kadro......

poetricus
29.10.2007, 10:41
Böyle çok iyiyiz uzun zaman sonra gülebiliyoruz en azından üzerimizdeki o şahsın baskısı kalktı.
Ben de o malum şahıs sadece futbolcular üzerinde baskı kuruyor zannediyordum. Forumdaki arkadaşları bile ne hale getirmiş.
Sen bize tekrarını gösterme Allah'ım!

EyUp61
29.10.2007, 10:48
biizm huyumuzdur yeni teknik adamla ilk maçımızı mutlaka alıyoruz ondan korkmadan bir maç seyredebilecez artık:P

Emirhan Makul
29.10.2007, 10:48
erdincide istemiyorum artık oynamasın

Mehmet Fırat
29.10.2007, 10:57
Kadro kuran herkes çift önlibero yazmış. Belki de bu maçta tek önliberoyla çıkacağız. Uzun zamandır yaşamadığımız bir olay ama niye olmasın.

sbay
29.10.2007, 11:11
Erdinç yerine çağdaşın oynaması gerekir...profesyonellerle hareket etmemiz lazım...Erdinç kayseri maçında ortada hiçbir neden yokken oynamıyorsa bundan sonra klubede oturmalı ve sezon başında çok iyi performans gösteren çağdaşa ersun hoca şans vermeli...

sarman61
29.10.2007, 11:23
Ben defansta her zaman için banko oynaması gereken olarak Risp i görüyorum. Çünkü topa ilk müdahalesi hızlı oluyor. Kendisi soğukkanlı. Keşke diyorum stepanov gitmeseydi. Bu ikili Türkiye liginin en iyi stoper ikilisi olurdu.

Defansta her zaman için risp gibi oyunculara yer açılmalı. Yinede en iyisini Ersun Hoca bilir.

coskun0661
29.10.2007, 12:24
herşey daha güzel olacak.

insallah ..tek temennımız de buu..:alkış:

vuralkara
29.10.2007, 12:39
ruyamda gordum 5-2 aliyoruz maci

ancak rüyada görürsün zaten. :)
bizde 5 gol atacak golcü nerde ???

Can
29.10.2007, 12:50
Yayın Akışı

20.00
V.MANİSASPOR-TRABZONSPOR
veriyor lig tv

ahmeTurk
29.10.2007, 12:56
İnşallah güzel bir dönemin ilk adımı olur. Sonuçta kadroda aynı futbolcular mevcut. 3-4 isim hariç geri kalan oyuncularımızı sahada gördüğümde aklıma hep savunma yapacağımız geliyor. Kayseri maçındaki genel görüntü bundan sonra futbol oynayacağız galiba dedirtti ama hadi bakalım hayırlısı.

yns61
29.10.2007, 13:13
cıkaracagı kadroyu merakla bekliyorum... ayman ve celalettinsiz olmalıı içimde heyecan var..

Zeki Çelenkoğlu
29.10.2007, 13:55
---------------DEFANSİF MOD---- 4-1-3-2

-----------------1-TOLGA

---2-JABİ----3-RİSP---4-ERDİNÇ---5-ÇAĞDAŞ

-----------------6-Hüseyin

---7-yattara----8-ceyhun-----9-gökdeniz

------------10-jun-----11-umut

--------------OFANSİF MOD------3-1-3-3

------------------1-tolga

------3-risp---4-erdinc---5-çağdaş

---------------6-hüseyin

--2-jabi----------------------9-gökdeniz
---------------8-ceyhun

----7-yattara----10-jun----11-umut

böyle bi taktik iyi olabilir.. çağdaş'ı solda başlatıp ataklarda defansı 3 stoperden kurarız.. yattara'yı 2 forvetin yanına yollayıp jabi'yi orta sahaya çekiriz. çağdaş risp ve erdinç'in kornerlerdeki üstünlüklerini kullanırız..gökdeniz ve ceyhunun bindirmeleri de türkiye liginde bizi idare ettirir. en azınndan anadolu takımlarına karşı rahat oynarız.

İskender
29.10.2007, 13:58
Kupa yeni bir sayfa umarım bu güzel boş kağıda zafer yazarlar...

Fatih Ay
29.10.2007, 14:13
şöyle bi kadro bekliyorum

Jefferson

Jabi Risp Erdinç Keçeli(Boş kalsada olur)

Hüseyin

Serkan Ceyhun Gökdeniz

Umut Ergin

Sefa Murat Dokuz
29.10.2007, 14:30
Kesinlikle Ergini oynatmayacak %100 eminim ya bizde oynayacak düzeyde değil bu adam

Mehmet_Mercanlı
29.10.2007, 14:53
belki aynı kadro yapısı ve aynı isimler olacaka ama o isimlerin oynadıkları futbol ve yaptıkları farklı olcak.artık ileri çıktıkları için fırça yemeyecekler yada gol girişiminde bulundukları için. gol attıklarında hocaları yanındakileri sevindikleri için azarlamayacak.

bende böyle düşünüyorum en fazla 2 topcu deyişir

Mehmet_Mercanlı
29.10.2007, 15:10
...............Jefferson.................
..............................................
Jabi.....Tolga.....Risp.....Çağdaş
................Hüseyin..................
Serkan.......................Gökdeniz
.................Ceyhun..................
...........Umut........Ergin............

YEDEKLER

1:Tolga
2:Erdinç
3:Tayfun
4:Hasan
5:Ayman
6:Mustafa
7:Yattara

KADROYA giremeyenler

1:Ahmet
2:Musa
3:Ferhat
4:Celalettin
5:Adnan
6:Ömer
7:Jun
8:Kiki
9:Yusuf
10:Ufuk

DeAgLeMaNyAq
29.10.2007, 15:15
Ajanslara ve spor sitelerine bu maçın muhtemel kadrosu düşmüş. Kadro Kayseri maçının kadrosu yalnızca cezalı Yattara yerine Serkan var. Ersun Hoca biranda revizyon yapmak istemiyor anlaşılan...

lazziyo61
29.10.2007, 15:21
bence de maçı alacağız.artık o anlatılan zamanlar gelecek,diğer takımlar yarı sahamıza girdiklerinde sevinecekler,buna inancım tam.

yns61
29.10.2007, 15:30
Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Manisaspor'la karşılaşacak. İşte Bordo- Mavililer'in muhtemel 11'i...

ZENGİN VE YATTARA GÖREV YAPAMAYACAKLAR
Sakatlığı bulunan kaleci Tolga Zengin'in yer almadığı antrenmana tüm
futbolcular katıldı. Tolga Zengin'in yanı sıra cezalı olan Yattara da Manisaspor maçında görev yapamayacaklar.

MUHTEMEL 11
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Jefferson, Ferhat, Tayfun, Tolga Seyhan, Mustafa, Hüseyin, Serkan, Ayman, Ceyhun, Gökdeniz ve Umut muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.
Trabzonspor kafilesi şu sıralarda THY özel uçağı ile İzmir'e uçtu. Bordo-Mavililer buradan karayoluyla Manisa'ya geçecek.

naptın hoca yaaa ... inanmıyorum bu habere daha dogrusu inanmak istemiyorum aymanın ne işi var.. yine 2 ön liberö yine 6 defans.. ne degişti ? bıktık bu aymandan yaa..

bi yandan da hak vermek lazım oynatacak oyuncu yokki hasanımı oynatacak. erginimi ömerimi oynatacak.. yattarada yok zaten

Semih Kırsüleymanoğlu
29.10.2007, 15:30
bence de maçı alacağız.artık o anlatılan zamanlar gelecek,diğer takımlar yarı sahamıza girdiklerinde sevinecekler,buna inancım tam.

okadarda inanma bence buna.. O zamanlar gecti artik. Bugünki futbol lan o zaman ki futbol arasinda daglar kadar fark var. yok öyle daha orta sahayi gecmemek gibi.

lazziyo61
29.10.2007, 15:41
ya tabi hemen olmayacaktır bu, ama o süreç bence başladı.hocamız Türkiye'nin en kaliteli ve işini en iyi yapan hocası.sadece sabır ve 2-3 takviye....

msbilgin
29.10.2007, 15:50
yeni bi teknik direktör geldi diye oyun düzeninden anlasilacaktir.
insallah aliriz maci.

Terzioğlu
29.10.2007, 15:55
TRABZONSPOR'UN MANİSASPOR MAÇI MUHTEMEL 11'İ
Jefferson - Ferhat, Erdinç, Tayfun, Mustafa - Gökdeniz, Hüseyin, Serkan, Ceyhun - Ergin, Umut

SAKATLAR: Tolga Zengin

CEZALI: Yattara

29.10.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Erdem Keser
29.10.2007, 15:59
Jefferson - Ferhat, Erdinç, Tayfun, Mustafa - Gökdeniz, Hüseyin, Serkan, Ceyhun - Ergin, Umut

Evet bu kadro elde olan malzemeye göre çıkabilecek en iyi kadro:)İlerde basıp 45-50 metrede savunmayla aynı anda çıkıp dönersek yavaştan hayallerimin ilk ışıklarınıda görmüş olacam demektir:)

Ömer TOPAL
29.10.2007, 15:59
yarın aksam görücez....en ufak bir degişim illaki olmalı gözler bunu sezer saten....oyuncular hakkındaki yorumlarınızı daha sonraya bırakın ayman mı junmu yok o olmaz diye...bekleyelim biraz görücez hep beraber

Gokdeniz-61
29.10.2007, 16:02
...........Umut........Jun............

Mayls
29.10.2007, 16:02
Evet bu kadro elde olan malzemeye göre çıkabilecek en iyi kadro:)İlerde basıp 45-50 metrede savunmayla aynı anda çıkıp dönersek yavaştan hayallerimin ilk ışıklarınıda görmüş olacam demektir:)
Cikabilecek en iyi takim bencede. Sonradan macin gidisatina göre Ceyhun'un yerine Yusuf'ta girebilir.

yns61
29.10.2007, 16:03

bu kadro süper :alkış:

Sefa Murat Dokuz
29.10.2007, 16:04
...........Umut........Jun............

çağdaşın yerine keçeli olsun bide tolga değil erdinç bu kadrya aynen katılıom
tabi yattara gelince değişir bu

asikaplan
29.10.2007, 16:08
bu tayfun derhal gönderilsin omudur defans oyuncusu birde herkes kadrosuna katmış çıldırmayın lütfen ne tayfunu ne umutu topa vurmayı bilmes golcu die duruyo ilerde biber süsü 2side boş adamlar top onlardayken kalbim durcak gibi oluyo zaten

yns61
29.10.2007, 16:14
-----------------------jef------------------------

JABİ----------------ERDİNÇ---------------ÇAGDAŞ(MUSTAFA ) idare etcez artık :D

--------------------HÜSEYİN---------------------

SERKAN------------GÖKDENİZ------------CEYHUN

YATTARA---------------------------------------

Bİ FORVET (kim olursa olsun)--------------UMUT-----------------

kendi evimizde derbi olmayan maçlara bu taktikle cıkmamız lazım.. :) cok ofansif oldu galiba :=)

manisasporda sakat oyuncu varmı ?

FiN4LShare
29.10.2007, 16:18
Ersun Yanal la deişik bi hava olur

bu mac bizim kacarı yok

İsmail Çavuşoğlu
29.10.2007, 16:20
90 dk saldıran baskı kuran pres yapan sürekli aklında gol atmak olan bır takım çıkarsında kım oynarsa oynasın.ben bıktım 7 savunma ile oynayan takımı seyretmekten.ersun hoca bunun bılıncınde zaten.camıanın nasıl bır futbol ızlemek ıstedıgını cok ıyı bılıyor..

Cem Akyüz
29.10.2007, 16:29
jun oynasın ergini hiç beğenmiyorum hep yerlerde umutta formsuzluk var zaten jundan en kötü bunlar kadar oynar inşallah juna şans verir ersun hoca

ahmeTurk
29.10.2007, 16:41
Bu sene kupayı kazanmak diğer senelere göre daha büyük bir getiri sağlayacak. UEFA Başkanı Michel Platini Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası'nda her sene önemli liglerin takımlarının ağırlıklı olarak yer alması nedeniyle Avrupa'daki diğer ülkelerde bu kupalara olan ve dolayısı ile futbola olan ve giderek artan ilgisizliğin önüne geçmek için yeni bir proje üzerinde çalışmakta. Bu proje komisyonda kabul edilirse gelecek sezondan itibaren kupalara katılım koşulları tamamen değişecek. Platini bu projesini adaylık sürecinde her platformda dile getirmiş ve bu şekilde seçimi kazanmayı bilerek başkanlık koltuğuna oturmuştu.

Yeni projeye göre önemli liglerden katılan takım sayıları azaltılıp diğer ülkelerin takım sayılarının arttırılması sağlanacak. Bu sezon şu ana kadar takımlarımızın yaptıkları maçlar neticesinde ülkemiz 12. sırada yer alıyor. Hemen üstümüzdeki İskoçya'dan sadece 0.400 puan gerideyiz. Bunun anlamı sadece 1 galibiyet ile eşdeğer. Yani onlar mağlup olur, biz 1 galibiyet fazla alırsak onları sıralamada geçebiliriz. Ben anlatımıma bu sezonu 12. bitirmişiz gibi devam edeceğim. Bu senede buna göre katıldığımız şu anki sisteme göre ligimizi şampiyon olarak tamamlayan ekip gelecek sezon 3. ön eleme turundan itibaren kupaya katılacaktı. Yeni sistem de ise ilk 12 ülkenin şampiyonları doğrudan lige katılacağı için şampiyon olan takımımızda gelecek sezon lige doğrudan katılmış olacak.

Ligi ikinci bitiren takım şu anki sisteme göre 2. ön eleme turundan itibaren kupaya katılma hakkı kazanıyordu. Yeni sistem ise ilk 6 ülkenin lig ikincileri ile ilk üç ülkenin lig üçüncüleri lige doğrudan dahil edilecek. Bunun haricinde hiçbir ülkenin takımları doğrudan lige katılmayı bırakın eleme turlarına bile dahil edilmeden UEFA Kupası'na katılması sağlanacak. Biz de 12. sırada olduğumuz için ligi ikinci bitirecek takımımız UEFA Kupası'na eleme turlarını oynamadan 1. turdan itibaren katılacak ve eğer bu turu geçerse 48 takımlı hale getirilecek gruplara katılmaya hak kazanacak.

Lig üçüncümüz ise yine UEFA Kupası'na katılacak. Kupaya 2. ön eleme turundan itibaren katılacak takımımız bu turu geçerse 1. tura yükselecek, bu turu da geçerse gruplara yükselecek.

Lig dördüncümüz ise şu anki sistemde Inter-Toto Kupası'na 2. turdan katılıyordu. Bu turu geçerse 3. tura yükseliyor, bu turu da geçerse UEFA Kupası'na katılmaya hak kazanıyor ve 2. ön eleme turuna dahil oluyordu. Bunu bu sene biz başaramadık maalesef hepinizin bildiği üzere. Yeni sistemde ise Inter-Toto Kupası ortadan kaldırılıyor. Bunun yerine ligimizi dördüncü bitirecek olan takımımız doğrudan UEFA Kupası'na katılma hakkı kazanacak. Ancak kupaya 1 ön eleme turundan dahil edilecek. Bu turu geçerse 2. ön eleme turuna, bu turu da geçerse 1. tura, buradan da başarı ile ayrılırsa gruplara katılma hakkı kazanacak.

Şimdi gelelim yazımın başında da dediğim gibi bu sene kupayı kazanan takımın nasıl bir avantaj yakalayacağı konusuna. Şu anki sistemde kupayı kazananlar UEFA Kupası'na katılma hakkı kazanıyorlardı. Ancak Platini ligi şampiyondan sonra tamamlayanların kupa kazanamayabilecekleri, bu nedenle bunların Şampiyonlar Ligi'ne üstelik doğrudan katılırken ülke kupalarını kazananların ise UEFA Kupası'nda elem turlarında yer almasını eleştirerek sistemi değiştirmeye karar verdi. Platini'ye göre Şampiyonlar Ligi'nde lig şampiyonlarının yanı sıra kupa şampiyonlarının da yer alması sağlanarak adına daha uygun hale gelmesi gerekmekteydi. Bu nedenle yeni sistemde ilk 16 ülkenin kupa şampiyonlarına Şampiyonlar Ligi'ne katılma şansı sağlanmış oldu. Biz de 12. sırada yer aldığımızdan Türkiye Kupası'nı kazanacak takımımız Şampiyonlar Ligi Kupa Galipleri Ön Eleme Turu'nda mücadele etme hakkı kazanacak. 16 takımın yer alacağı bu turu geçen 8 takım yine birbirleriyle eşleşecekler. Bu eşleşmelerden de galip ayrılacak. 4 takım Şampiyonlar Ligi'ne katılacak.

Umuyorum ki geçen sene tek ümit bağlayıp sonuçta iki saçma penaltı atışı nedeni ile Erciyes'e verdiğimiz fırsatı bu sene kaçırmayalım. Bu nedenle bunun ilk adımı olan Manisa maçında da bu düşünce ile çıkmak gerekmektedir.

Terzioğlu
29.10.2007, 16:43
--------------Jefferson-------------
-----------------------------------
---------Tayfun---Erdinc-----------
--Jabi----------------------Keceli--
-----------------Hüseyin----------
----------Serkan------------------
--Gökdeniz-------------Ceyhun-----
----------------Umut--------------
----------Ergin--------------------

Buda benim Kadro...ikinci yarida oyunun gidisatina göre Jun,Yusuf ve Ufuk'dan birini,ikisini veya ücünüde oyuna koyardim...

Erdem Keser
29.10.2007, 16:45
Ufuk bayraktar Manis kafilesinde var mı?

Terzioğlu
29.10.2007, 16:45
haberim yok ama insallah vardir...

Erol Karadeniz
29.10.2007, 16:58
tayfunu bende pek beğenmiyorum fakat son 2-3 haftada bence defansın en iyisi oydu.solda keçeliyi kesmez yani kesemez çünkü ondan iyisi yok şuan.kötünün iyisi keçeli hiç olmazsa ileri geri gidip geliyo.forvette ömer rıza oynamasında kim oynarsa oynasın.umutun formsuzluğunu katarsak ergin ve jun üçünden hangisi olursa olsun farketmez.sag bekde jabi denenebilir ferhat fena degil ama 65. dakikandan sonra düşüyo çok adam kaçırıyo ( bunda önündeki sağ açığında katkısı büyük).büyük bi ihtimal yattaranın yerine serkan oynayacak sağ önce bu maçlık.bi maçda herkes ersun yanaldan sihirli bi dokunuş beklemesin biraz ışık verse yeter şimdilik.zaten o az ışıkla bile manisayı devirecek güçteyiz.holoskoya dikkat edip saglam basarsak ve pas yapmada hata yapsakda ısrar edersek top bizde kalırsa birde gökdeniz karşı karşıya kaldığı pozisyonları heba etmezse rahat alırız maçı.ve ne olursa olsun şu kadroyla umuta ihtiyacımız var.

TSezgin61
29.10.2007, 17:34
Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Manisaspor'la karşılaşacak. İşte Bordo- Mavililer'in muhtemel 11'i...

ZENGİN VE YATTARA GÖREV YAPAMAYACAKLAR
Sakatlığı bulunan kaleci Tolga Zengin'in yer almadığı antrenmana tüm
futbolcular katıldı. Tolga Zengin'in yanı sıra cezalı olan Yattara da Manisaspor maçında görev yapamayacaklar.

MUHTEMEL 11
Trabzonspor'un yarınki karşılaşmaya Jefferson, Ferhat, Tayfun, Tolga Seyhan, Mustafa, Hüseyin, Serkan, Ayman, Ceyhun, Gökdeniz ve Umut muhtemel 11'i ile çıkması bekleniyor.
Trabzonspor kafilesi şu sıralarda THY özel uçağı ile İzmir'e uçtu. Bordo-Mavililer buradan karayoluyla Manisa'ya geçecek.

naptın hoca yaaa ... inanmıyorum bu habere daha dogrusu inanmak istemiyorum aymanın ne işi var.. yine 2 ön liberö yine 6 defans.. ne degişti ? bıktık bu aymandan yaa..

bi yandan da hak vermek lazım oynatacak oyuncu yokki hasanımı oynatacak. erginimi ömerimi oynatacak.. yattarada yok zaten

ersun hocaya zaman gerekli, malum transfer döneminde degiliz, elindekilerle idare edecek...

zaten ersun hoca 3 ön libero bile oynasa, bunlarin 2si hücum oynar bundan 100% eminim. o yüzden korkmayada gerek yok...

Erdem Keser
29.10.2007, 18:35
KALE JEFFERSON'UN

Trabzonspor'da Tolga Zengin'in Beşiktaş maçında sakatlanmasının ardından Kayserispor maçında kaleyi devralan Brezilyalı file bekçisi Jefferson'un Manisaspor maçında da ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor. Tolga'nın sakatlığının henüz geçmemesi, Jefferson'un da iyi bir performans sergilemesi ile kaleci antrenörü ile konuşan Yanal'ın tercihini Jefferson'dan yana kullanacağı öğrenildi. Manisaspor maçında savunmada sadece Tolga Seyhan'ın yerine Erdinç'i 11'de sahaya sürmesi beklenen Yanal, Risp ve Çağdaş'a da her an forma verebileceğinin sinyallerini verdi. Orta alanda KENDİ OYUN SİSTEMİ İLE UYUŞMAYAN ve geri paslara öncelik veren HÜSEYİN VE AYMAN'A da uyarılarda bulunan Yanal'ın Manisaspor maçında bu mevkide Hüseyin - Serkan ikilisini oynatması bekleniyor.

Bu arada Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın yardımcılıklarını Murat Aydın, Volkan Kazak ve Kemal Özdeş'in yapacağı açıklandı. Yanal'ın bir yardımcı almak için daha çalışma yaptığı bu ismi ilerleyen günlerde açıklayacağı öğrenildi.

29.10.2007

DeAgLeMaNyAq
29.10.2007, 18:36
AhmeTurk yazdıkların güzel şeyler ancak henüz resmiyete dökülmemiş ve planlanan yenilikler. Hatta G14 takımları bu yeniliğe karşı çıkıyormuş...

Bu arada bu DHA'nın kadrosunda Ayman'ın olmayışı sevindirici ama hâla Ergin'i koymuşlar bu Jun ne zaman oynayacak anlayamadım gitti. Gerçi Umut ve Ergin çift forvet olarak daha yararlı olabilirler...

sanatik
29.10.2007, 19:39
Biz de 12. sırada yer aldığımızdan Türkiye Kupası'nı kazanacak takımımız Şampiyonlar Ligi Kupa Galipleri Ön Eleme Turu'nda mücadele etme hakkı kazanacak. 16 takımın yer alacağı bu turu geçen 8 takım yine birbirleriyle eşleşecekler. Bu eşleşmelerden de galip ayrılacak. 4 takım Şampiyonlar Ligi'ne katılacak.

Umuyorum ki geçen sene tek ümit bağlayıp sonuçta iki saçma penaltı atışı nedeni ile Erciyes'e verdiğimiz fırsatı bu sene kaçırmayalım. Bu nedenle bunun ilk adımı olan Manisa maçında da bu düşünce ile çıkmak gerekmektedir.

desene erciyes bu sene bu isi basarsaydi nerdeyse sampiyonlar ligine gidecekdi, hatta bu onlari dahada cok etkilerdi.

ama bizi ne kadar etkiler dersiniz simdi ?

albayrak efendi istanbul takimlarina karsi sampiyonlugu mucize gibi bir sey olarak gördügüne göre sampiyonlar ligini kazanmayi ne olarak görüyor merak ediyorum.

Cem Balcı
29.10.2007, 21:32
bu sene alsak kupayı süperr olur inş alırız.

LazAnisT
29.10.2007, 21:33
Kupa takımıyız manisayı rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

skayahan03
29.10.2007, 21:40
yeni teknik hoca yeni başlangıç demektir. futbolculara yeni bi heyecan getirir genellikle. başlangcı güzel yapmak isteyecektirler oyuncularda hoca da. maç bizim inş.

pReN@_61
29.10.2007, 21:45
İnşallah bu maçı kazanacağız.

Hayde TRABZON !!!

Cem Balcı
29.10.2007, 22:44
inş alıcaz inş yeni hocamızla daha iyi olcaz inş...

Nadir Bekar
30.10.2007, 10:56
şuna bak yaa maçı alabilecez mi diye konuşuyoruz eskiden olsa kaç atacaz diye konuşurduk bizi bu hale düşürenler bin beter olsunlar... Alırız inişallah...

sarman61
30.10.2007, 11:09
Bu kadroları kim açıklıyor anlamıyorum. Takım tarafından mı açıklanıyor yoksa muhabirlerin kendi kafasındaki kadromu. Ben bu açıklanan kadrolara zaten pek takmıyorum. Maç başlarken açıklanan kadro önemli benim için.

Şahinoğlu
30.10.2007, 11:20
Ersun Yanal Manisa'yı çok iyi tanıyo kazanırız diyorum.

cakir28
30.10.2007, 11:38
Trabzonumuza basarilar...sayet olasi bi kazada da salik olsun derim..Ne de olsa Ziyanin kalindilari yla futbol oynuyoruz...

pupayelken1967
30.10.2007, 11:43
Zorlu bir maç olacak inşallah güzel futbolla kazanırız

Fatih Öztürk
30.10.2007, 11:47
defansın sağında jabiyi önünde serkan balcıyı oynatmak gerek.ilerde umutun yerine tomas jun ve ömer rıza.orta sahadan aymanı kesip yusufu hüseyinin önünde tutup.ceyhunu macın gidişatına göre sahaya sürüp,tomas junun iyi duvar yapacağını hesap edip gökdenizi verkaçlarıyla iyi kacıracağı tahmini yürütüyorumbu vesileyle ömer rıza sürpriz koşularla rakipi kolay yıpratır bence.defansı saymayı gerek duymuyorum cünkü hepsi aynı kalitede isimler.

ErayAkyüz
30.10.2007, 11:52
rahat alıcaz bu macı ersun hocama guveniorum o biizm mouhurinhomuz:)

asimavi
30.10.2007, 12:13
açıklanan kadrolar tamamen fason bence....

...medyanın taraftarıkızdırmak moral bozmak için yazdıkları kadrolar....

....ziya tam medyanın işine yarıyordu trabzonu batırmada ....alışmışlar ziyanın salaklıklarına ersunuda böyle yapacaklar zannediyorlar....

....bikere ersun hoca tayfunu kesinlikle oynatmayacak ...stoperde ya çağdaş yada risp oynayacak ....hatta benım temennim risp ve çağdaş olur ..... sağda jabi...solda keçeli olur..

...ortada sağda serkan ortada ceyhun ..hüseyin...solda gökdeniz....forvet umut ....tomas jun yada ergin olur....

....oyuna göre ikinci yarı ufuku oyuna alır ....

_OziloZ_
30.10.2007, 13:02
--------------Jefferson-------------
---------Tayfun---Erdinc-----------
--Jabi----------------------Keceli--
-----------------Hüseyin----------
----------Serkan------------------
--Gökdeniz-------------Ceyhun-----
----------------Umut--------------
----------Ergin--------------------

Buda benim Kadro...ikinci yarida oyunun gidisatina göre Jun,Yusuf ve Ufuk'dan birini,ikisini veya ücünüde oyuna koyardim...

Ben de kendi kafamdaki kadroyu yazayım dedim ama bakınca bununla aynı olduğunu gördüm. Ergin'in yerine Jun ile de başlanabilir aslında. Yine de önlibero sayısı bir olmalı ve onun önünde oyun kurucu bir adam olmalı. Tabi elimizde böyle bir adam olmadığı için olanları da sattığımız için ancak devre arasından sonraya kalır bu hayal.

Ersun Yanal geldiğinde taraftarın istediği hücum futbolunu oynayacağız demişti. Bence de yazılan muhtemel kadrolar doğru değildir. Çift forvet çıkacağına kesin gözüyle bakıyorum.

yakuphoca
30.10.2007, 13:18
Trabzonspor Kayseri maçında beni şaşırtan futbol oynadı. Pozisyonlara girdiler ama atamadılar. Ersun Yanal'ın katkısı muhakkak olacaktır.
Ben Manisa maçından galibiyet bekliyorum..

asilhamsi
30.10.2007, 14:12
defansın sağında jabiyi önünde serkan balcıyı oynatmak gerek.ilerde umutun yerine tomas jun ve ömer rıza.orta sahadan aymanı kesip yusufu hüseyinin önünde tutup.ceyhunu macın gidişatına göre sahaya sürüp,tomas junun iyi duvar yapacağını hesap edip gökdenizi verkaçlarıyla iyi kacıracağı tahmini yürütüyorumbu vesileyle ömer rıza sürpriz koşularla rakipi kolay yıpratır bence.defansı saymayı gerek duymuyorum cünkü hepsi aynı kalitede isimler.

omer riza yipratsa yipratsa bizim sinirlerimizi yipratir vede ziplatir...
jun mutlaka denenmeli.gokdeniz saga cekilip ceyhun forvetin yaninda serbest oynamali cunku son vurusu iyi..
gokdenizin yakaladigi pozisyonlari o yakalasa mutlaka yazar....
keceli sol bek celo sol acik(:psaka saka..
ufuk sol acik..
Ama bence mutlaka paftan kadir ve baris a aatkim a gelmeli ve 11de oynamali...
mutlaka ama mutlaka.........

Ömer TOPAL
30.10.2007, 14:59
ula uşaklar ben pis hastayım uyumadım dün gece acaip üşütmüşüm...kendimde degilim maç hangi kanalda lig tv demi...kaveye gidip oturmak cok zor olucak serum takılacak aksam bana...ula babamı atlatırsam serumu elime alıp yine giderim o maca

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 15:08
Maça 5 saat kaldı. ALLAHım uzun zamandır bu kadar heyecanlı olmamıştım .sabırsızlıkla bekliyorum TRABZONUMU..

İsmail Çavuşoğlu
ula uşaklar ben pis hastayım uyumadım dün gece acaip üşütmüşüm...kendimde degilim maç hangi kanalda lig tv demi...kaveye gidip oturmak cok zor olucak serum takılacak aksam bana...ula babamı atlatırsam serumu elime alıp yine giderim o maca
ewet lig tv de

asimavi
maç kadrosu böyle olursa çok süper olur......

................................jefferson......... .....................

.......jabi...........çağdaş.......fredrik risp.....m.keçeli....

.....serkan.........hüseyin.......ceyhun.......gök deniz....

.......................umut........tomas jun....................

yedekler:

ahmet
erdinç
ufuk
ayman
yusuf
ergin
adnan....

...oyunun gidişatına göre yusuf...ergin.....ve ufuk....oyuna girmesini istediklerim......

....bu 3 genci kazansak süper olur ya ....düşünsenize yusuf huseyinin yerine ......ufuk ...gökdenizin yerine....ergin .de fatihin yerine .....harika olur

Ömer TOPAL
30.10.2007, 15:13
ewet lig tv de

eyvahhhh.nası kaçıcam evden serum kolumda biLmem ama bildigim tek gercek var...gerekirse yatagı kaveye getiricem o maçı izlicem :D

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 15:37
eyvahhhh.nası kaçıcam evden serum kolumda biLmem ama bildigim tek gercek var...gerekirse yatagı kaveye getiricem o maçı izlicem :D

1992 senesinde bir fb-TRABZONUMUN maçı vardı ozaman bende bir kaza gecirmiş dizimden aşagısı 20-25 gündür alçıdaydı. evde yatıyorum içim içimi yiyor maçı izlemem lazım ama nasıl gidecem.dedim bana getirin falçatayı.yavas yavas alçıyı kestim çıkarttım attım ve maçı izlemeye gıttım.maçın sonucuda pek istediğim gibi olmadı tabi 4-3 yenilmiştik.
şimdi sen naparsın bilmiyorum serumuda çıkarıp atmada :)mazallah daha kötü olursun.
başlıkla pek alakası olmadı ama ıdare edin kusura bakmayın arkadaşlar..
Saygılarımla

Ömer TOPAL
30.10.2007, 15:59
1992 senesinde bir fb-TRABZONUMUN maçı vardı ozaman bende bir kaza gecirmiş dizimden aşagısı 20-25 gündür alçıdaydı. evde yatıyorum içim içimi yiyor maçı izlemem lazım ama nasıl gidecem.dedim bana getirin falçatayı.yavas yavas alçıyı kestim çıkarttım attım ve maçı izlemeye gıttım.maçın sonucuda pek istediğim gibi olmadı tabi 4-3 yenilmiştik.
şimdi sen naparsın bilmiyorum serumuda çıkarıp atmada :)mazallah daha kötü olursun.
başlıkla pek alakası olmadı ama ıdare edin kusura bakmayın arkadaşlar..
Saygılarımla

eee TRABZONSPORUMUZ maçı varsa akan sular durur...kuzenin dügüne gitmemiştim maçtan dolayı küsmüştü bana :).. eyvallah abi düşündügün icin...ama ben serum kolumda gitmeyi düşünoyorumda bir sorun var hoplaıp zıplarım ben dayanamam...sonuç ne olur bilinmez....Veysel Manisa biz geLiyoruz...

İsmail Çavuşoğlu
30.10.2007, 16:04
eee TRABZONSPORUMUZ maçı varsa akan sular durur...kuzenin dügüne gitmemiştim maçtan dolayı küsmüştü bana :).. eyvallah abi düşündügün icin...ama ben serum kolumda gitmeyi düşünoyorumda bir sorun var hoplaıp zıplarım ben dayanamam...sonuç ne olur bilinmez....Veysel Manisa biz geLiyoruz...

peki sen bilirsin o zaman kardeşim ama yinede dikkatli ol.. haa bu maçta oyle fazla hoplayıp zıplamaya gerek yok nasıl olsa cok rahat bır maç olacak kanısındayım..

Samet Berber
30.10.2007, 16:06
ooooooooooooo trabzonum oleeeeeeeyyyyyyyy 4 saat kaldı arkadaşlar nedendir bilmem heyecan bastı :D

TSSKY
30.10.2007, 16:11
ERSUNUN ilk siftahı galibiyetle olur inş...

İskender
30.10.2007, 16:13
Kucaklar dolusu amin...

blacksea35
30.10.2007, 16:14
Uşaklar maçın bilet fiyatları n ekadar bilen var mı

TSSKY
30.10.2007, 16:17
Uşaklar maçın bilet fiyatları n ekadar bilen var mı

kapalı 20 geri kalan yerler 10 ytl..

UmutBaykan
30.10.2007, 16:20
http://www.takagazete.com/haber_images/kale_29102007.211015.jpg

Jefferson'un Manisaspor maçında ilk 11'de sahaya çıkması bekleniyor

Tolga'nın sakatlığının henüz geçmemesi, Jefferson'un da iyi bir performans sergilemesi ile kaleci antrenörü ile konuşan Yanal'ın tercihini Jefferson'dan yana kullanacağı öğrenildi. Manisaspor maçında savunmada sadece Tolga Seyhan'ın yerine Erdinç'i 11'de sahaya sürmesi beklenen Yanal, Risp ve Çağdaş'a da her an forma verebileceğinin sinyallerini verdi.

Orta alanda kendi oyun sistemi ile uyuşmayan ve geri paslara öncelik veren Hüseyin ve Ayman'a da uyarılarda bulunan Yanal'ın Manisaspor maçında bu mevkide Hüseyin - Serkan ikilisini oynatması bekleniyor.

Bu arada Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal'ın yardımcılıklarını Murat Aydın, Volkan Kazak ve Kemal Özdeş'in yapacağı açıklandı. Yanal'ın bir yardımcı almak için daha çalışma yaptığı bu ismi ilerleyen günlerde açıklayacağı öğrenildi.

Trabzonspor'un Manisaspor Maçı Muhtemel 11'i

blacksea35
30.10.2007, 16:22
kapalı 20 geri kalan yerler 10 ytl..

Teşekkürler maça gitmeyi düşünüyorum. Saat 6 da yola çıkıyorum.Manisa'ya

Fatih Öztürk
30.10.2007, 16:23
omer riza yipratsa yipratsa bizim sinirlerimizi yipratir vede ziplatir...
jun mutlaka denenmeli.gokdeniz saga cekilip ceyhun forvetin yaninda serbest oynamali cunku son vurusu iyi..
gokdenizin yakaladigi pozisyonlari o yakalasa mutlaka yazar....
keceli sol bek celo sol acik(:psaka saka..
ufuk sol acik..
Ama bence mutlaka paftan kadir ve baris a aatkim a gelmeli ve 11de oynamali...
mutlaka ama mutlaka.........
yav dostum bence ömer rızanın kumaşı iyi.arsenalde ve ismini unuttuğum başka bir premier liginin takımında top koşturdu.cok savruk dediğin gibi sinirlerimizi bozuyor ama.umuttan dahada yıpratıcı bence.yav umutaa o kadar şans verildi.hadi anlıyoruz tek forvette yalnız kalıyor ama kardeşim 90 dakika sahada bir olumlu hareket yap.3 trilyona maolan basit bi forvet bence.herkes kafasına göre kadro kurdu bende kadromda orta sahaya ceyhunun yerinde yusufla iileri ikiliyede ömer rıza tomas jun ikilisini koydum.ceyhun bence yorulan rakibe karşı oynatılmalı.yani oyuna yedek başlamalı.çok cabuk sinirleniyor ve yeteneklerini olumsuz yönde kullanıyor buda takıma doğal olarak zarar veriyor.bide yusufla denesek ne olur sanki:D

MURAT SARI
30.10.2007, 16:28
Orta alanda kendi oyun sistemi ile uyuşmayan ve geri paslara öncelik veren Hüseyin ve Ayman'a da uyarılarda bulunan Yanal'ın Manisaspor maçında bu mevkide Hüseyin - Serkan ikilisini oynatması bekleniyor.

Trabzonspor'un Manisaspor Maçı Muhtemel 11'i

aymanın bu takım da yeri yok takıma zarar veriyor tıpkı celo gibi

TSSKY
30.10.2007, 16:32
Teşekkürler maça gitmeyi düşünüyorum. Saat 6 da yola çıkıyorum.Manisa'ya

eyvallah..destek güsel olur inş

TSSKY
30.10.2007, 16:33
aymanın bu takım da yeri yok takıma zarar veriyor tıpkı celo gibi

sonuna kadar katılıyorum..o nası bi oyuncu öle..asla bizim takımda oynamamalı..aymanmış daha neler!

Fatih Öztürk
30.10.2007, 16:35
yav bu ayman genclerdeyken müthiş şutlar cekiyordu.bize geldide yeteneğinimi kaybetti.

Samet Yildirim
30.10.2007, 16:44
TS'de 9 futbolcu kadroda yok

Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal 9 futbolcuyu kadroya almadı.

Fortis Türkiye kupası grup maçlarının ilkini bu akşam Vestel Manisaspor ile oynayacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal 9 futbolcuyu kadroya almadı.

İşe sıkı başlayan çiçeği burnundaki Teknik Direktör Ersun Yanal kadroya almadığı futbolcuları salonda çalıştırdı.

Yanal bu akşam ki maç için Jabi, kaleci Tolga, Ufuk Bayraktar, Yusuf, Adnan, Hasan Üçüncü, Musa, Yatara ve Ömer Rıza'yı Vestel Manisaspor maçının 18 kişilik maç kadrosuna almadı.

Cem Akyüz
30.10.2007, 16:46
maç saati gelsin benide nedense bir heyecan sardı:)

Koray
30.10.2007, 16:47
sonuna kadar katılıyorum..o nası bi oyuncu öle..asla bizim takımda oynamamalı..aymanmış daha neler!

aymanın daha tekniği lampart hadi alında görelim o zman,madem beğenmiyosunuz!!!

hüseyin1975
30.10.2007, 16:50
Iyi bir Baslangic SART!

Gerisi Fasa Fiso

Semih Kırsüleymanoğlu
30.10.2007, 16:52

Fortis Türkiye kupası grup maçlarının ilkini bu akşam Vestel Manisaspor ile oynayacak olan Trabzonspor'da Teknik Direktör Ersun Yanal 9 futbolcuyu kadroya almadı.

İşe sıkı başlayan çiçeği burnundaki Teknik Direktör Ersun Yanal kadroya almadığı futbolcuları salonda çalıştırdı.

Yanal bu akşam ki maç için Jabi, kaleci Tolga, Ufuk Bayraktar, Yusuf, Adnan, Hasan Üçüncü, Musa, Yatara ve Ömer Rıza'yı Vestel Manisaspor maçının 18 kişilik maç kadrosuna almadı.

BU haber dogruysa Yanalda anlasilan genc oyunculara deger vermicekmi diye düsnünyor insan. Yusufu neden almaz kadaroya anliyamiyorum:(

TSSKY
30.10.2007, 16:54
aymanın daha tekniği lampart hadi alında görelim o zman,madem beğenmiyosunuz!!!

SAKİN :d

bizim takım istese ne lampardlar çıkarır..ama kimse denemio yanaşmıo bile..biz de aymanlara kalıoz..

champions
30.10.2007, 16:56
-------------Jeff-----------
-Ferhat--Tolga-Risp--Keçeli-
--Gökdeniz--Hüseyin-Serkan-
-----------Ceyhun--------
-------Umut-------Jun------
Böyle çıkalım o zaman :) Güzel bi galibiyet olur inş.Önce futbol ama!

Fatih Öztürk
30.10.2007, 17:08
jeff,jabi,erdinc,tolga,m.keçeli,hüseyin,yusuf kurtuluş,serkan,gökdeniz,tomas jun,ergin...diye bir kadro isteridm:)

TSSKY
30.10.2007, 17:10
jeff,jabi,erdinc,tolga,m.keçeli,hüseyin,yusuf kurtuluş,serkan,gökdeniz,tomas jun,ergin...diye bir kadro isteridm:)

daha neler neler istioz biz..ama malum insanvar ya kel olan.
hayattan souduk yahu

zafer6161
30.10.2007, 17:12
rahat galip geleceğimize inanıyorum,jun oyarsa patlama yapabilir

tuncii
30.10.2007, 17:16
insalah bu sefer yeneriz

Mustafa K. Demirbaş
zafere katılıyorum jun son ıdmanda cok ıyıydı bence ergın degılde jun oynamalı

Terzioğlu

O nasil oluyor biz Manisaya 28 futbolcuyla gittik

28 - 9 = 19

TSSKY
30.10.2007, 17:17

biz böle düşünelim de oyuncular düşünmesin bence
holosko falan daıtırlar soora :D

anılkaradeniz61
30.10.2007, 17:18
yeneriz inşallah.ersun hoca ya güveniyoruz...

Emre Çavuş
30.10.2007, 17:19
bence ERsun hoCA kesın sans verıcEK bu macta jun'a ya erGınle baslayıp sonra jun'u aLıcak yada junLa baslıcak ama kesın bısey varkı oda jun'u bu macta forma gıyıcek::

asimavi
30.10.2007, 17:20
O nasil oluyor biz Manisaya 28 futbolcuyla gittik

28 - 9 = 19

ula adamlar 1 futbolcuya sahip çıkamıyor.....

...kaybettiler adamı .....ara ara yok

S.F.K.
30.10.2007, 17:20
Umut ile Jun aynı anda oynasa da bi baksak nasıl olacak.

Terzioğlu
30.10.2007, 17:22
ula adamlar 1 futbolcuya sahip çıkamıyor.....

...kaybettiler adamı .....ara ara yok

:D:D:D

Bence sallama haberdir baksana adamlar dahaden Yattara'nin nasil yazildigini bilmiyor :rolleyes:

TSSKY
30.10.2007, 17:27
:D:D:D

Bence sallama haberdir baksana adamlar dahaden Yattara'nin nasil yazildigini bilmiyor :rolleyes:

bulmamız lazım o adamı
yoksa ersen olayından soora bi rezillik daha :D

al başına belayı

femalkocoglu
30.10.2007, 17:28
ya istanbulda izleyecek toplu bi grup varmı olarla izleyeyim maçı

Fatih Öztürk
30.10.2007, 17:34
hakkaten arkadaşlar yokmu bir grıubumuz şöyle dernek lokal filan macı izlesek.süper olurdu:)

Külünkoğlu
30.10.2007, 17:41
Maça 2 saat kalmış şimdi mi söylüyorsunuz ? :)

Onur
30.10.2007, 17:42
Kayseri'deki oyunu oynasınlar, Gökdeniz'de şut çeksin dağıtırız =)

Muhammed KOÇ
30.10.2007, 17:45
hadi tarabzonum göster kendini !! yanal değil paşa gelse o takimdan bişey olmaz diyenlere göster !!

_aklımızda trazbonspor kalbimizde türkiye_

Koray
30.10.2007, 17:53
bulmamız lazım o adamı
yoksa ersen olayından soora bi rezillik daha :D

al başına belayı

inş. celalettindir :D

TSSKY
30.10.2007, 17:54
inş. celalettindir :D

aymanı da yanında götürsün noolur :D

buyukkaptan
30.10.2007, 18:07
şu vesteli herkes fark atay bi biz yenemiyriz ne biçim iş

Vkgz
30.10.2007, 18:16
millet unuttu maçı anlaşılan

bloodblues
30.10.2007, 18:26
İlk 11 :
Jefferson , Ferhat , Erdinç , Tolga , Mustafa , Serkan Balcı , Hüseyin Cimsir , Ceyhun, Gökdeniz , Umut , Ergin Keles

Trabzonspor'umuzda lig macında gördügü kırmızı kartdan dolayı cezalı duruma dusen Yattara'nın yerine Ergin Ayman'ın yerine Serkan balcı ve Tayfun Cora'nın yerine Erdinç yavuz görev alacak.

Kaynak : http://www.taraftar61.com/haberdetay.asp?id=85

ilk haberleride dogruydu.

karatasof
30.10.2007, 18:27
Giray Bulak yine iddaalı açıklamalar yapmış.Nedir bu anlamış değilim.TS'dan bir şekilde ayrılan Trabzonlular mevzu TS olunca hırs yapıyorlar?Sormazlar mı adama;''İyi de güzel kardeşim Giray haftasonu GB Oftaş önünde niye bu dediklerini yapmadın?''

TSSKY
30.10.2007, 18:29
keşke ergin yerine jun olsa..<br>

Küçükalioğlu
30.10.2007, 18:32
ersun yanal istifa :D

TSSKY
30.10.2007, 18:33

hoop nooluo
sakin
aman haaaa
bulduk böle bize göre bi adam
tahtalara vur :D

UmutBaykan
30.10.2007, 18:35

bismillah...dur daa adam yeni geldi :D

GULER
30.10.2007, 18:38
Insallah bu maci kolay aliriz. Manisa hafasonu oynadigi gibi oynarsa kolaybir mac olabilir..

Sefaenes
30.10.2007, 18:42
insallah maci aliriz
hem bu arada sopcoast da yayin varmi varsa hangi adressde

TSSKY
30.10.2007, 18:51
insallah maci aliriz
hem bu arada sopcoast da yayin varmi varsa hangi adressde

ben de onlara bakıom yok gibi
gidip bilkentin kuytularında izleyecem gene yalnız yalnız

http://www.footballonsat.com/TV/sop-1.php

61OKTAY
30.10.2007, 19:17
üç günde kimse bişeyleri değiştiremez ama
en azından pıskolojık olarak daha rahat bı maç olacakmış gibi geliyor
bu rahatlıkta galibiyeti getirir

bloodblues
30.10.2007, 19:19
üç günde kimse bişeyleri değiştiremez ama
en azından pıskolojık olarak daha rahat bı maç olacakmış gibi geliyor
bu rahatlıkta galibiyeti getirir

Çok mantıklı dusunuyorsun seni tebrik etmek istiyorum ancak dedigin gibi piskolojik olarak daha iyi olacaklardır. Nasıl ki Ziya Dogan ilk macında Besiktası yendi , Ersun Yanalda Manisayı yenr.

Mehmet_Mercanlı
30.10.2007, 19:23
şimdi tek ön liberomu oynıcaz...? :D

TSSKY
30.10.2007, 19:27

bence o kadar da değil
takım feleğini şaşırır..
hemen olmaz
biraz bekleyelim sonra

Rıza ÇOLAK
30.10.2007, 19:29
Çarpılacaz valla:D

yns61
30.10.2007, 19:29
kadrolar acıklandı mı ?

bloodblues
30.10.2007, 19:31
kadrolar acıklandı mı ?

hyr ama saglam kaynaktan alınan bilgiye göre bi önceki sayfada kadro yazıyor:)

OYılmaz
30.10.2007, 19:34
Geçen Gün gazeteden Okudum Ersun Hocanın Açıklaması Şuydu : Hücum Hücum Hücum Bunu okurken Gözlerimden Yaş gelecekti nerdeyse Haydi Ersun Hocam coştur bizi ...

Mehmet_Mercanlı
30.10.2007, 19:35
...................jefferson..................
.................................................
tayfun......tolga.......erdinç.......celo
.................................................
..........hüseyin..........ayman..........
serkan........................................
................ceyhun.......................
...........................gökdeniz..........
..............umut............................

yns61
30.10.2007, 19:37
kadro tam istedigimiz gibi.. bakalım nasıl oynucaz :)

MarceloTS
30.10.2007, 19:46
:eek::eek::eek:tek önlibero mu aman allahım ve çift forvet:D

vatandas61
30.10.2007, 19:48
kadro daha belli degil muhtemel kadro var sadece.
büyük bir ihtimalle celo ilk 11 :S

OYılmaz
30.10.2007, 19:49
Fark yesek Bile Ersun Hocayı ayakta alkışlıyorum Şu tabloya bakıpta ağlamamak Güç ister Ne kadar özlemişiz Açık Futbol oynamayı İnanamıyorum Şu an Duygusal Anlar yaşıyorum..

pReN@_61
30.10.2007, 19:51
sopcastta yayın var mı?

ben bulamadım...

vatandas61
30.10.2007, 19:53
bosa umutlandik, ziya nin cikardigi ayni kadro cikiyor sahaya buna celo da dahil.

Koray
ziyaN bu kadroyu görmesin..

Fatih Öztürk
arkadaşlar kadroya baktım lig tvden celalettin gene oynuyor:(