PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersun Yanal Trabzonspor'a Hayırlı Olsun

Sayfa : [1] 2 3 4 5

zafer6161
25.10.2007, 17:04
TRABZON'UN YENİ PATRONU YANAL!

(ÖZEL) Bu haber ilk kez Ajansspor.com'da! Trabzonspor Ersun Yanal ile her konuda anlaştı ve resmiyet sadece imzaya kaldı. Bugün imza atacak olan Yanal kısa süre önce görevinden ayrılan Ziya Doğan'ın ardından bu sezon Karadeniz ekibinin başına geçen ikinci teknik direktör olacak.

25 Ekim 2007, 16:46

-TRABZONSPOR'DA ERSUN YANAL DÖNEMİ-

Geride kalan hafta sonunda Beşiktaş ile karşılaşan Trabzonspor 2-0 önde olduğu maçta 10 kişi kalan rakibine 3-2 yenildikten sonra Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasıyla teknik direktörsüz kaldı. Bir çok ismin adı geçtiği Trabzonspor iki gündür yoğun bir şekilde görüştüğü Ersun Yanal ile her konuda anlaştı.

Trabzonspor'a 3 yıllık imza atacak olan Ersun Yanal en son Vestel Manisaspor'da görev yapmıştı.

Bütün detaylar az sonra...

Travelair
25.10.2007, 17:06
Hayırlı olsun Trabzonspor'umuza

:sevinç::tsbayrak::sevinç:

Mayls
25.10.2007, 17:07
Insallah dogrudur.
Kaynak Ajansspor'sa bana inanmak düser.

Samet Türkmen
Bir yanlışlık olmasın.Gazetede hacıosmanoğlu başkan seçilirse geleceği yazıyordu.

Kadir Aydın
Oleyyy artık şampiyonuz...

zafer6161
Bİlİyorum İmza Atılmadan BaŞlik AÇmak Yasak Ama ,İdare Edİn İŞte:rolleyes:;):)

Erdem Keser
25.10.2007, 17:08
Allahıma şükürler olsun uzun zaman sonra isteyerek Trabzonumun maçını izleyecem:)

Mehmet Fırat
25.10.2007, 17:08
Ersun Yanal Trabzon yolunda

Ersun Yanal imzaya kaldı! Trabzonspor teknik direktörünü yurt içinden buldu. Nuri Albayrak'ın yürüttüğü transfer görüşmelerinde yurt dışında aradığını bulamayan Trabzonspor'un Ersun Yanal ile anlaştığı öğrenildi.

Ajansspor.com'da yer alan habere göre Trabzonspor'un Ersun Yanal ile anlaştığı ve işin sadece imzaya kaldı. Ersun Yanal en son V.Manisaspor'u çalıştırmış ve bu sezon başında G.Birliği ile anlaşmasına karşın maça çıkamadan görevden istifa etmişti.

Ziya Doğan'dan sonra göreve gelen Ersun Yanal'ın 3 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Ersun Yanal daha önce Ankaraspor ile görüşmüş fakat maddi konularda anlaşma sağlanamayınca görevi kabul etmemişti.

bu da ligtv.com.tr den

Cüneyt Canlıca
25.10.2007, 17:10
Eger doğruysa hayırlı olsun... Ben yıllardır Ersun Yanalı takımın başında görmek istemişimdir... İnşallah yüzümüzü kara çıkartmaz...

Hoşgeldin ''' Hücum Futbolunun Son Temsilcisi''''

BDiler61
25.10.2007, 17:10
inanılmaz sevindim şu anda

h@msi61
25.10.2007, 17:11
Ersun ya batirir ya cikarir... insallah cikanlardan oluruz... Futbol izleyecek olmaktan dolayi sevincliyim...

İsmail Çavuşoğlu
25.10.2007, 17:11
ajanssporun haberleri doğrudur hayırlı ugurlu olsun ama imzayıda gördukten sonra iyice rahatlayacam..

POYRAZ
25.10.2007, 17:12
Ersun Yanal ismini pek istemiyordum acikcasi ama eger haber dogruysa hayirli olsun.

Mayls
Ersun Yanal'in en büyük sorunu bence istikrar. Belki Milli takim haricinde fazla sorumluluk almamis olmasindandir. Insallah o sorunu bizde atlatir ve uzun yillar basimizda kalir.

Serdær
Son Dakika !

Ersun Yanal imzaya kaldı! Trabzonspor teknik direktörünü yurt içinden buldu. Nuri Albayrak'ın yürüttüğü transfer görüşmelerinde yurt dışında aradığını bulamayan Trabzonspor'un Ersun Yanal ile anlaştığı öğrenildi

Ersun yanal'ın Trabzonspor'a 3 yıllık mukavele imzalayacağı öğrenildi.

Detaylar az sonra...

Osman Yavuz
Geldi koçum benim.Takımımıza hayırlı olsun.Umarım özlediğimiz beklediğimiz futbolu oynatacaktır diye düşünüyorum.Bu yönetimin yaptığı tek doğru şey olucak bu.

Vkgz
25.10.2007, 17:13
ajanssporsa güvenmek lazım mantaliteye ters ama idare etçez artık... mantaliteyi uygulayan morinho gelmeyeceğine göre... Trabzonspora Yakışan Bir İsim Fakat Bu Kadroyla Ne Yapabilir Onu Bilemeyeceğim...

A.Alper
Oleyyy artık şampiyonuz...

Renkdaş yavaş biraz :)

sanatik
Hayirli Olsun.

A.Alper
Allahıma şükürler olsun uzun zaman sonra isteyerek Trabzonumun maçını izleyecem:)

Chovy yaza yaza getirdihn adamı helal :)

Koray
şükür kavuşturana...

sonunda bizim istediğimiz futbolu izleyebileceğiz...

not:tabi doğruysa bu konularda çok hayal kırıklığına uğradık :(

Serdær
25.10.2007, 17:14
Her ne kadar Trabzonspor'a gelmesini istemesemde Trabzonspor için Hayırlı olsun..

Ankaragücünde yaşamış olduğu muhteşem futbol ve sonuçlar ve

Gençlerbirliğinin ligde ve avrupada yaşamış olduğu zamanları

bize geri getirir işallah.

Hayırlı uğurLu oLsun..

Erdem Keser
25.10.2007, 17:14
ligtv.com.trdende geçtiğine göre aldık hocamızı hayırlısı olsun:)

Murat'
25.10.2007, 17:15
Trabzonsporumuza hayırlı olsun.....İnşallah sonu ziya doğan gibi olmaz....Ben kendisinin başarılı olacağına inanaıyorum

Enes Berfin
Pek Sevdigim biri degil yani Futbol anlayisi acisindan cok begendigim kisi degil ama yinede hayirlisi olsun umarim bizi istedigimiz noktaya ulastirir.

Erkut Ay
Hayırlı uğurlu olsun 6 ay sihirli değnek beklemeyin takıma katacağı genç oyuncular aldığı parayı fazlasıyla çıkartacaktır güzel karar........

Serdær
Ersun Yenal Trabzon'da
25 Ekim 2007 / 17:11
Trabzonspor Ersun Yenal ile anlaştı

Trabzonspor Teknik Direktör arayışlarında sona yaklaştı

gelişmeler geliyor

Kaynak : haber61,ligtv.com.tr,ajansspor.

Cem Akyüz
25.10.2007, 17:16
oh be babamla gol olmış gibi sarıldık birbirimize yaşasın hücum futbolu kahrolsun mantalite:):)

A.Alper
25.10.2007, 17:16
Pek Sevdigim biri degil yani Futbol anlayisi acisindan cok begendigim kisi degil ama yinede hayirlisi olsun umarim bizi istedigimiz noktaya ulastirir.

Şimdiden başlarım diyorsun.

kalavara
25.10.2007, 17:17
ama hala yönetimde nuri var.tek korkum transferi yine nurinin yapması.allah muhafaza.en son isteyeceğim şey olur...

Cüneyt Canlıca
25.10.2007, 17:18

kızma ama senin Ersun u beğenmemen hoşuma gitti açıkcası... Demekki iyi işler yapacak Ersun Yanal :)

Erdem Keser
Chovy yaza yaza getirdihn adamı helal :)

Alper kardeş ne kadar dua ettiğimi bilemezsin:)

Serdær
http://www.ajansspor.com/resim/ersunyanal_00.jpg

TRABZON'UN YENİ PATRONU YANAL!

(ÖZEL) Bu haber ilk kez Ajansspor.com'da! Trabzonspor Ersun Yanal ile her konuda anlaştı ve resmiyet sadece imzaya kaldı. Bugün imza atacak olan Yanal kısa süre önce görevinden ayrılan Ziya Doğan'ın ardından bu sezon Karadeniz ekibinin başına geçen ikinci teknik direktör olacak.

TRABZONSPOR'DA ERSUN YANAL DÖNEMİ-
Trabzonspor aradığı çalıştırıcıyı Türkiye'de buldu.

Ziya Doğan görevden ayrıldığından beri yurt içi ve yurt dışında çeşitli hocalarla görüşen Trabzonspor Ersun Yanal ile anlaşmaya vardı.

Geride kalan hafta sonunda Beşiktaş ile karşılaşan Trabzonspor 2-0 önde olduğu maçta 10 kişi kalan rakibine 3-2 yenildikten sonra Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasıyla teknik direktörsüz kaldı. Bir çok ismin adının geçtiği Trabzonspor iki gündür yoğun bir şekilde görüştüğü Ersun Yanal ile her konuda anlaştı.

Trabzonspor'a 3 yıllık imza atacak olan Ersun Yanal en son Gençlerbirliği ile anlaşmasına karşın maça çıkamadan görevinden istifa etmişti ve aktif olarak en son Vestel Manisaspor'da görev yapmıştı.

Murat'
şükür kavuşturana...

sonunda bizim istediğimiz futbolu izleyebileceğiz...

not:tabi doğruysa bu konularda çok hayal kırıklığına uğradık :(

inşallah bu sonuca da yansır...yarın bari takımın başında olabilse

A.Alper
25.10.2007, 17:19
kızma ama senin Ersun u beğenmemen hoşuma gitti açıkcası... Demekki iyi işler yapcxak Ersun Yanal :)

Aynı düşüncedeyiz.Benim de içimi bir sevinç kapladı.

Mehmet Fırat
25.10.2007, 17:19
şimdiden transfer başlığını açabiliriz..ne de olsa ersun yanal büyük bir değişikliğe gidecektir..

Erkut Ay
25.10.2007, 17:20
yarın ne olur ne olmaz ben fazla istemedim diyeyimde:)...

Enes Berfin
25.10.2007, 17:20
Şimdiden başlarım diyorsun.

Anlamadim?

Serdær
25.10.2007, 17:21
Her ne kadar Trabzonspor'a gelmesini istemesemde Trabzonspor için Hayırlı olsun..

Ankaragücünde yaşamış olduğu muhteşem futbol ve sonuçlar ve

Gençlerbirliğinin ligde ve avrupada yaşamış olduğu zamanları

bize geri getirir işallah.

Yalnız şunu vurgulamak isterim çok yetenekli hoca ve bizim oyuncuların çoğunu tanıyor.

Ama adamda karakter sıfır,ama Trabzonspor taraftarı ona nasıl adam olmayı öğretir..

Hayırlı uğurLu oLsun..

Osman Yavuz
25.10.2007, 17:21
Yenilirken bile iyi oynayacağımızı düşünüyorum.Çünkü oynattığı oyun tarzı onu gösteriyo Ersun hocanın.Umarım bu haber gerçektir de boşuna sevinmiş olmayız.Ayrıca Ersun'u istemeyenlerin gerkçeleri nelerdir merak ediyorum gerçekten.Kötü amaçlı değil bu soru arkadaşlar sadece nesini beğenmiyosunuz diye merak ediyorum.

Özge
25.10.2007, 17:22
Trabzonspor'umuz için hayırlı olur.Ersun Yanal'ın başarılı olacağına inanıyorum.Beklediğimiz futbolu izleriz inşallah:)

Eren Uğur Ayar
25.10.2007, 17:22
Hayırlı olsun insallah özlediğimiz Trabzonu bize izletir.

Mehmet Fırat
25.10.2007, 17:23
arkadaşlar ilk haftalarda pek birşey beklemeyelim takımdan..mantalite bu adamın yakasını kolay bırakmaz..

Enes Berfin
Demekki iyi işler yapacak Ersun Yanal :)

Insallah, öle umuyorum.

Vkgz
farklı bir hava getireceği kesin

yakuphoca
"En iyi savunma hücumdur" anlayışında olan bir teknik adamdır. Ziya Doğan dan çok daha iyi top oynatacağından eminim. Altyapıya önem veren tenik adamların başında geliyor.
İnşallah gelen gideni arattırır kanunu bu sefer işlemez..
Yeni bir soluk yeni bir hava.
İşin kötü tarafı Ersun Yanal Aralığa kadar başarılı olursa Albayrak başımıza kalır onuda söyleyeyim..
Hayırlı olsun.

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:24
hayirli ugurlu olsun. insallah artik güzel futbol oynariz.

Enes Berfin
25.10.2007, 17:24
nesini beğenmiyosunuz diye merak ediyorum.

Sadece Hucum futbolunu düsündügü icin.

zahido
25.10.2007, 17:25
Haciosmanogluna kapak olsun :D yarin ki manset soyle olur Haciosmanoglu bombaladi: ersuna ben izin verdim :D

Murat Hızal
25.10.2007, 17:25
Adamda karakter sıfır diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyorlar bilmek istiyorum.

Bu ayki futbol extra dergisinde çok güzel bir röportajı var okumanızı isterim

OLCAY ÇAKIR
25.10.2007, 17:26
Muhtemel başlık beklentilerim:)

Ersun Yanal istifa.!
Hacıosmanoğlu'nun Ersun hakkında şok açıklamaları.!
8 forvet sizce mantıklımı.!
Neler oluyor.!
Kaç yeriz.!
Kaç atarız.!
vs.

Eğer haber doğru ise en büyük destekçisi olacağım.
Hayırlı olsun.
Denemeye değer hoca.
Sözleşmesi akıllı yapılmalı.
ve.
Sabredilmeli.

Ayrıca,ilk fırsatta eski dosyalarını açmaya çalışacak medya için şimdiden gerekli önlemler alınmalı.

Hayırlı olsun.

Küçükalioğlu
İdari menajer de hacıosmanoğlumu :D

Can
hayırlı olur inşallah

zafer6161
arkadaşlar ilk haftalarda pek birşey beklemeyelim takımdan..mantalite bu adamın yakasını kolay bırakmaz..

valla bence tam tersini düşünmek gerekir,esas ilk haftalar yeni hoca farkını gösterir,sonra doğal olarak düşüşler ve yükselişller gelir ve öle devam eder

LazAnisT
Ajansspor yazdıysa bence doğrudur.

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:27
Sadece Hucum futbolunu düsündügü icin.

hücüm futbolu iyidir. klinsamannin dedigi gibi "takimim 3 gol yiyebilir, yeterki ben 5 gol atayim"

Cem Akyüz
25.10.2007, 17:27
resmi site her zaman ki gibi bir bilgi vermiyor:):):)

Külünkoğlu
25.10.2007, 17:28
Sevemediğim bir teknik adam, Trabzonspor'a neler yada ne verebilecek, beraber göreceğiz..

UğuR
Hayırlı olsun.sabırlı olmal lazım.....

Serdær
Adamda karakter sıfır diyen arkadaşlar neye dayanarak bunu söylüyorlar bilmek istiyorum.

Bu ayki futbol extra dergisinde çok güzel bir röportajı var okumanızı isterim

Karakter'in sıfır olma sebebi ;

Ankaragücü ligde 2.yken süper bir sezon geçiriyordu.

Daha sonra İlhan Cavcav yüklü bir para wererek onu Gençlerbirliğine getirdi.

Karakter bu yüzden yok.

Küçükalioğlu
23 dakikada 63 mesaj konu hit olmuş maşallah. Ersun hoca istatistikleri seviyor belki işine yarar :D

Eren Uğur Ayar
YENİ PATRON YANAL

http://images.habervitrini.com/haber_resim/ersun_yanal51.jpg

Ersun Yanal Trabzon'da

Trabzonspor Ersun Yanal ile anlaştı.
Trabzonspor Teknik Direktör arayışlarında sona yaklaştı.

Teknik direktör Ziya Doğan'ın ayrılmasının ardından, Trabzonspor'da süren teknik adam araışı son noktaya geldi.

Alınan bilgiye göre, Trabzonspor yönetiminin daha önceden teklif götürdüğü fakat anlaşma sağlayamadığı Teknik Adam Ersun Yanal'ın Trabzonspor'da görev yapmak için öne sürdüğü şartlar kabul edildi ve karşılıklı anlaşmaya varıldı.

Ersun Yanal'ın Kayserispor maçından sonra Trabzonspor Teknik Direktörü olarak resmen görevine başlayacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=5916

TS-Tiryaki

onlar ancak 3 ezik ist takiminin haberlerini verirler

Osman Yavuz
25.10.2007, 17:29
Haftaya verirler merak etme:)

Muhammet Kurt
25.10.2007, 17:29
Arkadaslar ben istikrardan yanayim, simdi herkes seviniyor ben de hayirli olsun diyorum simdiden Ersun hoca benim HOCAM DIR DIYORUM!! Ama simdi bu hocayi DESTEKLEYEN arkadaslar illeride hoca basarisiz olursa o zaman kivirmalarini gormeyiz insallah. Sampiyonlugu bir an kenara atalim ve BIR kez olsun bir HOCAYA 2-3 sene sabredelim. Simdi cogunlugumuz dogru is yapildigini ve dogru hoca getirildigini inaniyoruz dimi, oyleyse 3 YIL SABIR VE DESTEK, sonuclar ne olursa olsun!!! Yoksa biz taraftar olarak her kotulugu hakediyoruz demektir!!!

TheRapZoNe
25.10.2007, 17:30
Baska zaman neyse ama durum itibariyla yapilmis olan en dogru tercihe benziyor
Hayirlisi Olsun.Allah yardimcisi olsun.Hep beraber basarili gunlere!!!

TSezgin61
25.10.2007, 17:30
evet arkadaslar simdiden biraz bilgi acisinda:

ersun yanal görevdeyken bu sene ilk yari bitene kadar mac kabedebilir, bu normaldir. cünkü yeni geldi. lütfen koplekslere kapilmadan destekleyelim takimi. zaten ziya dogan döneminde baya bosladik TRABZONSPORumuzu o bakimdan suan tek düsüncemiz takim olsun. tipki ingiltere takimlarinin taraftarlari gibi.

ersun yanal TRABZONSPOR camiasina hayirli ve ugurlu olsun!!!!

Serdær
25.10.2007, 17:31
Son Dakika !

Ersun Yanal'ın imzanının bugün olacağı öğrenilmiştir.

Trabzonspor Teknik Direktör arayışlarında sona yaklaştı.
Teknik direktör Ziya Doğan'ın ayrılmasının ardından, Trabzonspor'da süren teknik adam araışı son noktaya geldi.

Alınan bilgiye göre, Trabzonspor yönetiminin daha önceden teklif götürdüğü fakat anlaşma sağlayamadığı Teknik Adam Ersun Yanal'ın Trabzonspor'da görev yapmak için öne sürdüğü şartlar kabul edildi ve karşılıklı anlaşmaya varıldı.
Ersun Yanal'ın Kayserispor maçından sonra Trabzonspor Teknik Direktörü olarak resmen görevine başlayacağı da gelen bilgiler arasında yer aldı.

Enes Berfin
25.10.2007, 17:31
hücüm futbolu iyidir. klinsamannin dedigi gibi "takimim 3 gol yiyebilir, yeterki ben 5 gol atayim"

O eskide kaldi artik, Futbol yeni nesilde cok degisti artik sadece "hucum yapayimda gerisi önemli degil" diye düsünürsen gamayi yersin artik sadece hucüm oyunu kalmadi takim halinda hucum ve takim halinde defans yapmak gerekir.

EmrahYalçınalp
25.10.2007, 17:32
Yine başlamış karakter analizi... :) Yahu oğluna vermeyin kızınızı, olsun bitsin. Doğru ise hayırlı olsun. Futbolcunun BMW'sinin yanına Porsche'sini çekebilecek bir hocamız olsun, "modern" futboldan bizim anladığımız şeyi anlasın, konuşabilsin... Güzel şeyler bunlar. Bakalım yarın ne getirir...

Koray
arkadşlar heber verirken kynağıda yazarmısınız ltfn !!!

Koray
O eskide kaldi artik, Futbol yeni nesilde cok degisti artik sadece "hucum yapayimda gerisi önemli degil" diye düsünürsen gamayi yersin artik sadece hucüm oyunu kalmadi takim halinda hucum ve takim halinde defans yapmak gerekir.

arkadaş Allahını seversen ziyalık yapma...

memoafs
25.10.2007, 17:33
NTV de alt yazı geçti ...

Serdær
arkadşlar heber verirken kynağıda yazarmısınız ltfn !!!

ajansspor.com,haber61.net ve ligtv.com.tr

TS-Tiryaki

2006 dünya sampiyonasi eskide kaldiysa, milli takim milattan önce dünya ücüncüsü oldu

Cüneyt Canlıca
25.10.2007, 17:34

Aynen ziya doğan gibi konuştun... ula yoksa.........

_SeRKaN_
25.10.2007, 17:34
Hayırlı olsun ne diyelim bol gollü maçlar bizi bekliyo yenilsekte futbola doyacaz en azından ezilip yenileceğimize güreşip yeniliriz en azından ..

Serdær
25.10.2007, 17:35
http://www.ntvspor.net/modules/sondakika/sonhaber2.gifTrabzonspor'da teknik direktörlük görevine Ersun Yanal getirildi.

Kaynak : Ntvspor.net

poetricus
25.10.2007, 17:36
Teknik Direktör Adayınız Kimdir? Neden? başlığındaki yazımı yazdıktan sonra fark ettim. Haberin doğruluk derecesini bilmiyorum. Doğru olduğunu varsayarsak öncelikle hayırlı olsun demek düşer.

Hakkındaki müspet ve menfi kanaatlerimi daha önce yazmıştım. Gönlümden geçen hoca aday değildi.
Artık Trabzonspor'un hocası olduğuna göre medeni ölçüler içerisinde hatalı ve yanlış bulduğumuz uygulamalarını eleştirme hakkımızı saklı tutmak kaydıyla kendisine, en azından Ziya Hoca'ya verildiği kadar, destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Daha önce türlü vesilelerle yapılması gerektiğini söylediğim köklü değişiklikler yapılmadan Ersun Hoca’nın takıma ne kadar katkısı olacağını hep birlikte göreceğiz.

Hoca yılanlı kuyuya giriş bileti aldı. Allah yar ve yardımcısı olsun!
İnşallah Trabzonspor’umuz için hayırlı olur.

-Tabiî haber doğruysa-

Osman Yavuz
25.10.2007, 17:36
Doğru diyosun ama senin dediğin şekilde takımını oynatan dünyada çok az sayıda hoca var örneğin Ferguson,Löw bir de Ziya gibi:) ama onları da alamayacağımıza göre ve bence Türkiye'deki en iyi hoca olması nedeniyle Ersun hoca bu takıma gerekli diyorum ve de sonuna kadar arkasındayım.

AKSOY_61
25.10.2007, 17:37
hayırlı uğurlu olur inşallah.
ama şimdiden çok kaldı ben istifasını istiyom
ersun istifa:D:Dhahaha

AYYILDIZ
25.10.2007, 17:37
Ersun Hoca hayirli olsun boylelikle Albayrakin aday olacagida kesinlesti bence cok iyi bir secim bize Ersun Hocanin arkasinda durmak yakisir bu sene bu kadroyla 4.olursak iyi seneye zirveye oynatir bizi.Ersun Yanal 10 kisilik bir ekiple gelicek psikoloktan tutun diyetisyenine kadar.Manisada yaptigi transferlerede bakinca Ersun hocanin dogru tercih oldugu ortada.

Emre B.
25.10.2007, 17:38
Mantaliteden sonra şok olucaz:D

fincher
Hem karakter olarak hem hoca olarak sevdiğim ve güvendiğim bir insan değil...Hayırlı olsun ama bence yanlış tercih.Neyse ki sezon başında gelmedi,takım normal bir sezon öncesi hazırlığı geçirdi....

zafer6161
http://img530.imageshack.us/img530/325/yannb4.png (http://imageshack.us)
http://img530.imageshack.us/img530/325/yannb4.30fc3d4264.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=530&i=yannb4.png)

Cüneyt Canlıca
25.10.2007, 17:39
Teknik Direktör Adayınız Kimdir? Neden? başlığındaki yazımı yazdıktan sonra fark ettim. Haberin doğruluk derecesini bilmiyorum. Doğru olduğunu varsayarsak öncelikle hayırlı olsun demek düşer.

Hakkındaki müspet ve menfi kanaatlerimi daha önce yazmıştım. Gönlümden geçen hoca aday değildi.
Artık Trabzonspor'un hocası olduğuna göre medeni ölçüler içerisinde hatalı ve yanlış bulduğumuz uygulamalarını eleştirme hakkımızı saklı tutmak kaydıyla kendisine, en azından Ziya Hoca'ya verildiği kadar, destek verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Daha önce türlü vesilelerle yapılması gerektiğini söylediğim köklü değişiklikler yapılmadan Ersun Hoca’nın takıma ne kadar katkısı olacağını hep birlikte göreceğiz.

Hoca yılanlı kuyuya giriş bileti aldı. Allah yar ve yardımcısı olsun!
İnşallah Trabzonspor’umuz için hayırlı olur.

-Tabiî haber doğruysa-

Hoca bende senin oradaki yazını okurken; hoca tam konsantrasyon sağlamış yazarken gözü hiç bir şeyi görmemiş ,ersundan haberi olmamış diye gülmüştüm... hakkını helal et:)

burnaklioglu
Muhteşem bir haber bence...

Ersun Yanal'ı savunma futbolu oynatmıyor diye eleştirenler milli takım maçlarını dikkatli izlememişler demek ki, çalıştırdığı takımların kadro yapısına en uygun şekilde hücum futbolu oynatmıştır. Zira Ankaragücü ile savunma futbolu denerseniz, denizliyle ya da, sonunuz bellidir. Ama hücum yaparsanız rakibinize ters gelebilirsiniz. Şimdiyse elinde kısmen daha iyi olan, ve takviyelerle çok daha iyi olabilecek bir kadro var. Ziyan eğer stepanov"u sattirmasaydi düşünemiyorum bile... Neyse ki yine de o kadar kötü değiliz bu kadro hocasız bu kadar oynuyorsa Ersun Hoca ile çok daha iyi şeyler başaracaktır.

Sonuna Kadar destekliyorum.

Serdær
http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg

Trabzonspor teknik direktörünü yurt içinden buldu. Ajansspor'un haberine göre, Nuri Albayrak'ın yürüttüğü transfer görüşmelerinde yurt dışında aradığını bulamayan Trabzonspor'un Ersun Yanal ile anlaştığı öğrenildi.

Trabzonspor'un Ersun Yanal ile anlaştığı ve işin sadece imzaya kaldığı ifade edildi. Ersun Yanal en son V.Manisaspor'u çalıştırmış ve bu sezon başında G.Birliği ile anlaşmasına karşın maça çıkamadan görevinden istifa etmişti.

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/13111yanal.jpg

Ziya Doğan'dan sonra göreve gelen Ersun Yanal'ın 3 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi. Ersun Yanal bu sezon Aykut Kocaman'ın istifasından sonra Ankaraspor ile görüşmüş fakat maddi konularda anlaşma sağlanamayınca görevi kabul etmemişti.

Kaynak : Ajansspor.com,Ntvspor.net,haber61.net,internetspor .com

Nytre
25.10.2007, 17:40
eger haber dogru ise bize artık TRABZONSPORUMUZUN teknik direktoru olmuş bir insana DESTEK vermek düşer...

adam daha gelmeden eleştirmek değil...

Mehmet Fırat
25.10.2007, 17:40
ersun yanal geldi, iş bitti mi? tabi ki hayır..öncelikle albayrak yönetiminin ersun yanalla karşı karşıya gelmemesi çok önemli.. ona inanmalılar ve istediklerini yerine getirmeliler..

Koray
25.10.2007, 17:41
Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasının ardından Ersun Yanal ile prensipte anlaştı.

Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, yaptığı açıklamada, Ersun Yanal ile prensipte anlaştıklarını belirtti.

Ersun Yanal ile şu an birlikte olduklarını dile getiren Kafkas, ''Detayları görüşüyoruz. Cumartesi günü hocamızla basın huzurunda sözleşme yapacağız'' dedi.

Ersun Yanal'ın bu akşam Kayseri'ye gideceği ve yarın bordo-mavili takımın Kayserispor ile yapacağı maçı izleyeceği bildirildi.

maraton.com.tr

Ycandan
Rahat bırakılıp butun camia tarafından desteklenip sahip çıkılırsa başarılı olacagını dusunuyorum.Daha şimdiden hepimizi heycanlandırdı.Allah yardımcısı olsun.

BOZOHAN
arkadaşlar şuanda alınabilecek en iyi hocaydı bence. amaaaaa buadam ziyaya benzemez bunun işine karıştıkları anda çeker gider herkesede rezil oluruz. gençlerbirliğini bi hatırlayın.

Emre B.
25.10.2007, 17:42
Şimdi takımı ön liberolardan, Celaleddin'den ve mantaliteden arındırmak lazım.

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:42
hic istemedigimiz hoca(ziya) gitti, yerine cok istedigimiz hoca(ersun) geldi. insallah hic istemedigimiz baskan (nöööri) gider ve yerine cok istedigimiz baskan(Agaoglu?) gelir.....

pReN@_61
25.10.2007, 17:43
Haber doğruysa hayırlı olsun.

İnşallah başarılı olur...

Travelair
Arkadaşlar hemen önyargıyla bakmayalım. Hücum futbolu ön planda ama son demeçlerinde gördüm ki artık savunma anlayışına da önem veriyor

Osman Yavuz
Resmi siteden açıklandı arkadaşlar

zahido
Benim bildigim tanidigim ersun yanal sezon sonu hasan ucuncuyu tayfunu v.b futbolculari gonderirir adam akilli transfer yapar.. Bekliyip gorucez.. Ayrica bu seneden pekte fazla bisey beklememek lazim diye dusunuyorum.. Belki turkiye kupasinda biseyler yapablirz.. Teknik heyete elestirilerimizi bu yonde yapmaliyiz.. Artik taraftar olarakta degisip tam destek vermeliyiz..

Murat'
25.10.2007, 17:44
resmi siteden de haber gelirse çok iyi olacak

zafer6161
Bu Konuyu 74 Aktif Üye Görüntülüyor 74 (49 Üye ve 25 Misafir) toplam 99 kişi :)

zafer6161, ‎a f s, ‎A.Alper Yüce, ‎abcdef, ‎aozer_ts, ‎Berberoğlu, ‎BOZOHAN, ‎burnaklioglu, ‎chronos61, ‎cihayan, ‎corleone, ‎Eren_Ayar, ‎Erkut Ay, ‎esrarengiz61, ‎fincher, ‎furuk61, ‎hodus, ‎kafkaf, ‎Kamil Çakmak, ‎Kara_Elf, ‎Küçükalioğlu, ‎livera61, ‎Mehmet Fırat, ‎memoafs, ‎metis61, ‎musti61ts, ‎Nytre, ‎Ögrtmn Vkgz, ‎OLCAY ÇAKIR, ‎oskanonur, ‎osman6161, ‎pekossbill, ‎Poetricus, ‎pReN@_61, ‎Seleukia, ‎sello61, ‎taner1967, ‎trabzon asigi, ‎Travelair, ‎TrickY61, ‎TS-Tiryaki, ‎Tunga, ‎uğur 61, ‎wien_ts, ‎yakuphoca, ‎Yattara*61*Show, ‎zahido, ‎_LaZeRCi_

poetricus
Hoca bende senin oradaki yazını okurken; hoca tam konsantrasyon sağlamış yazarken gözü hiç bir şeyi görmemiş ,ersundan haberi olmamış diye gülmüştüm... hakkını helal et!

Estağfurullah kardeş, helal ü hoş olsun.
Ersun Hoca'nın hangi şartlarda imza atağını tam olarak bilmiyoruz.
Hoca kısmı halloldu. Bahsettiğim diğer değişikliklerin sonuna kadar arkasındayım.

AKSOY_61
hic istemedigimiz hoca(ziya) gitti, yerine cok istedigimiz hoca(ersun) geldi. insallah hic istemedigimiz baskan (nöööri) gider ve yerine cok istedigimiz baskan(Agaoglu?) gelir.....

aynen dostum
bi ağaoğlu eksik

Samet Yildirim
25.10.2007, 17:45
Oh beeeee dünya varmiiiiisssss....

ALBAYRAK YENIDEN BA$KAN DEMEK BU VE ERSUN YANAL COK IYI BI HOCA HAYIRLI OLSUN...
:sevinç::tsbayrak::sevinç2::bmn1::tsira2::tsmeşale :

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:45

aciklandi;);)

Serdær
25.10.2007, 17:46
Ersun Yanal Trabzonspor'da Trabzonspor, teknik direktör Ersun Yanal ile anlaşma sağladı. Yanal, bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzalayacak.
http://www.ntvspor.net/Images/21332.jpg

Trabzonspor geçtiğimiz günlerde istifa eden teknik direktör Ziya Doğan'ın yerine Ersun Yanal ile anlaştı. Bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzalayacak olan Yanal, bu akşam Kayseri'ye giderek yarın Trabzonspor'un Kayserispor ile yapacağı maçı izleyecek.

Öte yandan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yanal ile 27 Ekim Cumartesi günü basın önünde sözleşme yapacaklarını söyledi.

Kaynak : Ntvspor.net

Can
http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Zeyyat Kafkas: Ersun Yanal’la prensipte anlaştık
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas teknik direktör konusunda Ersun Yanal’la prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070807zkafkas.jpgYanal’la bir süredir yapılan görüşmelerin son aşamaya geldiğini kaydeden Kafkas, “Sayın Yanal’la karşılıklı mutabakata vardık. Büyük bir aksilik olmazsa cumartesi günü kendisiyle Trabzon’da sözleşme imzalayacağız” dedi. Ersun Yanal’ın Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli teknik direktörlerden biri olduğuna da işaret eden Kafkas, “Yanal elbette kendisinde olan değerleri Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte çok daha iyi gösterecektir” diye konuştu.

Barış

zeyyat kafkas söyledi anlaştık diye

Terzioğlu
Allahim sana sükürler olsun ohh beee eve yeni geldim bu haberle karsilastim bir yildir bunu bekliyordum sonunda rüyalarim gercek oldu hayirli ugurlu olsun basarili olacagina inancim tam...

TS-Tiryaki
Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas teknik direktör konusunda Ersun Yanal’la prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070807zkafkas.jpgYanal’la bir süredir yapılan görüşmelerin son aşamaya geldiğini kaydeden Kafkas, “Sayın Yanal’la karşılıklı mutabakata vardık. Büyük bir aksilik olmazsa cumartesi günü kendisiyle Trabzon’da sözleşme imzalayacağız” dedi. Ersun Yanal’ın Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli teknik direktörlerden biri olduğuna da işaret eden Kafkas, “Yanal elbette kendisinde olan değerleri Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte çok daha iyi gösterecektir” diye konuştu.

kaynak: resmi site

25.10.2007 17:41:00

Serdær

Samet Yildirim
25.10.2007, 17:47
Ersun Yanal Trabzonspor'da!..

Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasının ardından Ersun Yanal ile prensipte anlaştı.Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ersun Yanal ile prensipte anlaştıklarını belirtti. Ersun Yanal ile şu an birlikte olduklarını dile getiren Kafkas, ''Detayları görüşüyoruz. Cumartesi günü hocamızla basın huzurunda sözleşme yapacağız'' dedi.
Ersun Yanal'ın bu akşam Kayseri'ye gideceği ve yarın bordo-mavili takımın Kayserispor ile yapacağı maçı izleyeceği bildirildi.

25.10.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

Koray
25.10.2007, 17:47
hele şükür şimdi sevinebilirsiniz millet :D

zahido
25.10.2007, 17:48
Ilk defa resmi ,site bukadar hizli davranip bizi rahatlatti.. Siteninde mantelitesi ambele oldu :D

AYYILDIZ
Benim bildigim tanidigim ersun yanal sezon sonu hasan ucuncuyu tayfunu v.b futbolculari gonderirir adam akilli transfer yapar.. Bekliyip gorucez.. Ayrica bu seneden pekte fazla bisey beklememek lazim diye dusunuyorum.. Belki turkiye kupasinda biseyler yapablirz.. Teknik heyete elestirilerimizi bu yonde yapmaliyiz.. Artik taraftar olarakta degisip tam destek vermeliyiz..

Yazdiklarina katiliyorum artik destek zamani cok iyi bir hocayla anlastik.Bu seneden bisey beklemek hayalcilik olur ziya dogan gitti ama biraktigi izler bu yil silinmez

Can
sevincdennn ucuyorum :D:D

zafer6161
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_21138_ErsunYanal007.jpg

heyt be karizmaya bak,şu bakışlara bak aynı polat alemdar :rolleyes:

Travelair
25.10.2007, 17:49
Cumartesi ne alakası var? Taşınıp öyle gelecek herhalde

TS-Tiryaki
herhalde bu yönetim ilk defa böyle yüzümüzü güldürdü

zafer6161
sevincdennn ucuyorum :D:D

fazla uçma :p

Serdær
25.10.2007, 17:50
http://www.sporx.com/images/1/29/8341_013.jpg

Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasının ardından Ersun Yanal ile prensipte anlaştı.Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Ersun Yanal ile prensipte anlaştıklarını belirtti. Ersun Yanal ile şu an birlikte olduklarını dile getiren Kafkas, ''Detayları görüşüyoruz. Cumartesi günü hocamızla basın huzurunda sözleşme yapacağız'' dedi.

Kaynak : Sporx.com

Hayırlı oLsun...

burnaklioglu
Trabzondaki arkadaslarla kendisine muhtesem bir hosgeldin karsilamasi yapsak nasil olur acaba?

Cüneyt Canlıca
Artık en azından bir iddiamız var.. Yeniden süper ligdeyiz... Yeniden haddimizi bilmeden oynayacağız(!!!) Yeniden büyük takıma yakışır bir futbol oynayacağız...

Eren Uğur Ayar
YENİ HOCAMIZIN BAŞARI GRAFİĞİ

http://img523.imageshack.us/img523/9125/adszqk5.png (http://imageshack.us)
http://img523.imageshack.us/img523/9125/adszqk5.2ed9935b75.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=523&i=adszqk5.png)

ilhan
Hücum futbolu seven Ersun Hoca'nın o kadar önlibero ve savunma oyuncusunu ne yapacağını merak ediyorum :)

Hayırlı olsun. Umarım uzun yıllar başarıyla hizmet eder. 1-2 sezonda bir teknik direktör değiştirmeyiz.

Kamil Çakmak
25.10.2007, 17:51
Hayırlı olsun şu an için destek olmaktandan başka çaremiz yok. Yalnız Bu yönetim anlayışı ve bu futbocu kadrsoyla inşallah başarılı olur ve ziya doğan gibi hocalık kariyeri zedelenmez.

Osman Yavuz
25.10.2007, 17:51
Bu yönetimin yaptığı ikinci olumlu hareket.Birincisi (ki ben inanılmaz sevinmiştim) Marcelinho transferi.2.side bu.Hatta buna daha mı çok sevindim acaba karar veremiyorum.:)

Yasin N.
25.10.2007, 17:52
Hayırlı uğurlu olsun, herkesten sabır göstermesini ve zamnala herşeyin iyi olmasını beklemesini istiyorum.

Serdær

http://img523.imageshack.us/img523/9125/adszqk5.2ed9935b75.jpg (http://g.imageshack.us/g.php?h=523&i=adszqk5.png)

Dediğim gibi En iyi Dönemi :

Ankaragücü ve Gençlerbirliği zamanı.

Paraya düşkün olmasa belki o sezon Ankaragücünü şampiyon yapabilirdi.

Emre B.
Takımı ön liberolardan arındırıp hocanın istediği adamları alırsak başarılı oluruz.

BOZOHAN
hadi ersun hocam ilk devre senden fazla bişey isteyemeyiz devra arasından sonra uçur bu takımı bizde heryerde senin peşinden gelelim.

omerkucuk
HayırLı uğurLu oLsun Şenol güneş ve yıLmaz VuraL'Lı dönemdeki ofansif futßoLa dönüş yapacağımızı düşündükçe tüyLerim diken diken oLuyor (=

ohhhh be!!!

zafer6161

sağ alt köşede kurbağa var:rolleyes:

Egemen Yılmaz
25.10.2007, 17:53
bu süper bir haber

Seleukia
25.10.2007, 17:53
hem bizim icin hem de hoca icin hayırlı olsun. insallah ziyaya gosterilen sabır fazlasıyla kendisine de gosterilir.takımın oldukca kotu durumda olması da bu sene icin baskıyı azaltacaktır ve boylece daha rahat bir calısma ortamı olusacaktır.
bir ara yabancı bir hocayla anlasılmakta oldugu da soyleniyordu onun da kim oldugunu merak etmedim degil.

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:54
ALLAH UTANDIRMASIN INSALLAH COK BASARILI OLACAK. DARISI YÖNETIMIN BASINA. INSALLAH ARALIK AYINDA LIGTV.COM.TRYE GIRDIGIMDE SÖYLE BIR BASLIK OKURUM: FLAS...FLAS...FLAS... SON DAKIKA: TRABZONSPORUN YENI BASKANI AHMET AGAOGLU OLDU. AHMET AGAOGLU 1999 OY Nöri albayrak bir oy. (zügürt agadaki gibi sonra hasimle zeyyat derki :Walla agam o benim oyum) muhahaha

Özkan Şentürk
Hayırlı olur inşallah ama ben bu sene için birçey beklemiyorum.Orta sahası sadece oyunun tek yönünü oynayabilen oyuncularla dolu bir takıma kim gelse başarılı olamaz.Seneye veya devre arası bikaç transferle belki toparlayabiliriz.

sarman61
Hocamız hayırlı olur inşallah. Kendisine sabredersek arkasında durursak inanıyorum ki başarı gelecektir.

oguzkoc
25.10.2007, 17:55
kısa dönemde kendimizi kurtardık... hatta kimbilir bu sene şampiyonluğu bile zorlayabiliriz. ama uzun dönemde ersun mu? işte oradan çok şüpheliyim... inşallah yanılıyorumdur...

AKSOY_61
şu önümüzdeki 1..2 yıl boyunca artık ersun yanal a hep destek tam destek arkadaşlar.

Serdær
Ersun Yanal Şimdilik Çıkaracağı Kadro ( Tahmin )

Jefferson

Jabi Risp Erdin Mustafa Keçeli

Yattara Yusuf Ayman Gökdeniz

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

cihayan
25.10.2007, 17:56
Eger bu haber dogruysa -ki oyle gozukuyor- uzun zamandan beridir ilk defa icim kipir kipir etmeye basladi. En azindan basimiza iddiali futbol oynatmayi amaclamis ve yeni jenerasyonun en iyi yerli hocasin getirmis olduk. Ayrica milli takimin basindayken Istanbul basinindan yeteri kadar nasibini aldiktan sonra boyle iddiali bir takima gelip onlara karsi da kendini ispatlamak da isteyecektir. Tek olumsuz durum kongre ve yonetim kargasasi ve cikar kavgalari icinde takimdan kisa surede ayrilma ihtimalinin olmasidir. Yoksa yenilsek de yensek de artik adimiza, tarihimize, sanimiza kisaca kendimize yakisir sekilde korkusuz futbol oynayacagimiz aciktir. Ersun Yanal su anda olabilecek en iyi tercihtir. Umarim su donemi fazla yipranmadan atlatir ve istikrarli bir yapi icinde futbola yogunlasabiliriz. Eger bu gecis donemini sancisiz gerceklestirebilir ve Ersun Hoca ile uyumlu calisabilirsek bence yeni bir yukselis donemi en azindan buyuk takim gibi olma, yani aslinda kendi kimligimize donme donemi bizi bekliyor. Insallah bosu bosuna gaza gelmemisizdir. Ama su Ziya Dogan`dan kurtuldugumuzdan beri hepimizi saran heyecan artik en ust duzeye yukseldi. Sirada yonetimden kurtulup orada da bize yeni heyecanlar verebilecek hedefleri gercekci bicimde ortaya koyabilecek ve Ersun Hoca ile uyumlu calisabilecek bir yonetim ekibine kavusabiliriz. Tekrardan tum camiamiza hayirli olsun...

TS-Tiryaki
25.10.2007, 17:56

Jefferson

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

bence aymanin yerine hüseyini oynatir.

muratd61
25.10.2007, 17:57
ersun yanal ın gelmesi çok iyi oldu..çünkü aralıkta gelecek yeni yönetiminde kesinlikle devam edebileceği bir hoca...iyi bir stoper alırsak devre arasında çok iyi olur takım..zaten ersun da bize yakışan hücum futbolunu oynatacaktır....

Adem CAKIR
25.10.2007, 17:57
Hayırlı uğurlu olsun. Umarım özlediğimiz başarıları yakalamıza vesile olur.

Fatih
25.10.2007, 17:58

25.10.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : AA

hayırlı olsun Allah utandırmasın

TS-Tiryaki
ceyhun artik insallah bi doksan dakka yüzü görür. gariban doksan dakka sahada durmak nasil bir duygu bilmiyor. kel ziya sag olsun

Erkut Ay
ALLAH UTANDIRMASIN INSALLAH COK BASARILI OLACAK. DARISI YÖNETIMIN BASINA. INSALLAH ARALIK AYINDA LIGTV.COM.TRYE GIRDIGIMDE SÖYLE BIR BASLIK OKURUM: FLAS...FLAS...FLAS... SON DAKIKA: TRABZONSPORUN YENI BASKANI AHMET AGAOGLU OLDU. AHMET AGAOGLU 1999 OY Nöri albayrak bir oy. (zügürt agadaki gibi sonra hasimle zeyyat derki :Walla agam o benim oyum) muhahaha

sen nuri başkanlığındaki Trabzonsporu filmi seyret bundan sonra:)3 sene daha çeker kahrını bu kulüp istifa çağrıları kesilmez artık benimde güvendiğim Ersun yenala dilerim kullanabileceği malzemeler verilir yoksa kendine yapacağı en büyük düşmanlık olur bu anlayıştaki yönetime güvenerek imza atması.......

Travelair
İmzanın Cumartesi olması ilginç. Eğer Ersun Yanal'ın fikrini bir şekilde çelerse birileri o zamana kadar, o zaman seyreyle cümbüşü

Nytre
25.10.2007, 17:59
aa'da haberi dogruladiysa demek ki dogru haber :)

ersun hocaya inancimizi destegimizi gosterelim!...

bize yakisanda budur...

artik takimdakiler biraz daha YİRTİNSA iyi olacak...

zafer6161
25.10.2007, 18:00
yanarımda musampaya ,stepanov,simkoıvak ve marcelinhoya yanarım,şimdiyazık oldu adamlara,onlar olsaydı farklı şekilde şampiyonduk,tek sıkıntımız forvet ve sol açık ,devre arasında acilen takviye yapılmalıdır

OZDEN61
ERSUN HOCAMIZ HAYIRLI OLSUN. ZİYANdan sonra bu onun coplerinin takımdan temizlenmesi zaman alacaktır. o yuzden yonetimin ve taraftraın ziyana gosterilen sabrın aynısının ersun hocama da gosterilmesini istiyorum. 1 ay once de cevre me diyordum albayrak ziyayı gonderir ersunu alır stada da baslangıc yapar ve yeniden baskanlıgı kazanır.

poetricus
Gönlümdeki teknik adam olmasa da ortada dolaşan Sadi, Aykut gibi isimleri görünce Ersun Hoca’nın gelmesine sevinmediğimi söylesem yalan olur. Tekrar hayırlı uğurlu olsun!

Hoca’nın nasıl bir takım teslim aldığından ve buna rağmen kendisinden neler beklediğinden umarım haberi vardır. Aksi takdir de akıl sağlığını bozarak kendisini malulen emekli edecek olaylar silsilesi başlamış demektir.

Kısa vadede bir şey beklemiyorum ama en azından eldeki imkânlarla yapılabileceklerin şu an yapabildiklerimizden ibaret olmadığını bilen biri olarak kısmî de olsa bazı müspet değişiklikler beklemediğimi de söyleyemem.

Ersun Hoca mantalitesinde –bu kelimeyi kolay kolay unutmayacağım galiba- bir hocaya ihtiyacımız vardı. Bu olayı bir başlangıç olarak görmek istiyorum. İnşallah bu hadise yeniden büyük takım ve kulüp olmamızı sağlayacak köklü değişikliklerin başlangıcı olur. Teknik adam değişikliği gerekli ama yeterli değildi. Devamını hep beraber göreceğiz.

İçimde, bana asırlar gibi gelen uzun bir aradan sonra futbol izleyecekmişim gibi bir his var. İnşallah yanılmıyorumdur.

Bu arada sevgili Fatih başta olmak üzere Ersun Hoca’yı isteyen bütün arkadaşların bayramı kutlu olsun. Kısa aralıklarla üç bayram birden yaşadılar:
1. Ramazan Bayramı,
2. Ziya Hoca ve Mantaliteden Kurtuluş Bayramı,
3. Ersun Hoca’ya Kavuşma Bayramı.

Hepsi kutlu olsun. Kurban bayramına da şunun şurasında pek bir şey kalmadı zaten.

BOZOHAN

Jefferson

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

yanlışın arkadaşım ersun hoca hüseyini kesmez zaten o milli takımın başındayken hüseyin hemen hemen her maç illkaki oynuyodu.

TS-Tiryaki
25.10.2007, 18:01
aa'da haberi dogruladiysa demek ki dogru haber :)

ersun hocaya inancimizi destegimizi gosterelim!...

bize yakisanda budur...

artik takimdakiler biraz daha YİRTİNSA iyi olacak...

resmi sitedede aciklandi. haber dogru. TRABZONSPORUN YENI HOCASI ERSUN YANAL

pReN@_61
Ersun Yanal Trabzonspor'da Trabzonspor, teknik direktör Ersun Yanal ile anlaşma sağladı. Yanal, bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Trabzonspor geçtiğimiz günlerde istifa eden teknik direktör Ziya Doğan'ın yerine Ersun Yanal ile anlaştı. Tecrübeli teknik adam bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Ersun Yanal bu akşam Kayseri'ye giderek, Trabzonspor'un yarın Kayserispor ile yapacağı maçı izleyecek.

Öte yandan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yanal ile 27 Ekim Cumartesi günü basının karşısına çıkacaklarını söyledi.

ntvspor.net

Erbay
Hayırlı olsun.Gelebilecek en iyi isimlerden biri geldi.Ersun Yanal fazla maceraya girmezse başarılı olur.

POYRAZ
Resmi sitede de yazili. Haber dogru.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/070807zkafkas.jpgYanal’la bir süredir yapılan görüşmelerin son aşamaya geldiğini kaydeden Kafkas, “Sayın Yanal’la karşılıklı mutabakata vardık. Büyük bir aksilik olmazsa cumartesi günü kendisiyle Trabzon’da sözleşme imzalayacağız” dedi. Ersun Yanal’ın Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli teknik direktörlerden biri olduğuna da işaret eden Kafkas, “Yanal elbette kendisinde olan değerleri Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte çok daha iyi gösterecektir” diye konuştu.

bmtr
Ersun Yanal'a ben de cok sevindim. Arkadaslar, Trabzonspor bu adama sabretsin, eminim 2-3 yil icinde Trabzonspor'u sampiyon yapacaktir.

AYYILDIZ
25.10.2007, 18:02
Ersun Yanalla birlikte ceyhun ve yattaranin performanslarinin 2 katina cikacagina inaniyorum.

Serdær
25.10.2007, 18:03
yanlışın arkadaşım ersun hoca hüseyini kesmez zaten o milli takımın başındayken hüseyin hemen hemen her maç illkaki oynuyodu.

iyi seni mi kırıcam :)

Jefferson

Jabi Erdinç Risp Mustafa Keçeli

Yattara Yusuf Hüseyin Gökdeniz

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

TS-Tiryaki
yanarımda musampaya ,stepanov,simkoıvak ve marcelinhoya yanarım,şimdiyazık oldu adamlara,onlar olsaydı farklı şekilde şampiyonduk,tek sıkıntımız forvet ve sol açık ,devre arasında acilen takviye yapılmalıdır

olan oldu artik. giden gitti kalan kaldi. artik yeni musampalar stepanovlar szymekler bulmak lazim.

Erkut Ay
Trabzonspor Yanal'la anlaştı

Trabzonspor, teknik direktör Ziya Doğan'ın görevden ayrılmasının ardından Ersun Yanal ile prensipte anlaştı. Kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas, Ersun Yanal ile prensipte anlaştıklarını belirtti.

25 Ekim 2007 17:39 Yazı boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif http://image.haber7.com/haber/11413.jpg

Ersun Yanal ile şu an birlikte olduklarını dile getiren Kafkas, ''Detayları görüşüyoruz. Cumartesi günü hocamızla basın huzurunda sözleşme yapacağız'' dedi.

Haber 7

Mehmet Fırat
bu forumu seviyorum..:)

Fatih
bakıyorum arkdaşlar kadro kurmaya başladı hemen bence serkan kesinlikle oynıcaktır orta alanda

Oğuuz
Hayırlı olsun Trabzonsporuma..

inşallah ben bi ilki yaşarım ve en az iki sene bu takımı başında kalmayı başarmış bi teknik direktörü dünya gözüyle görmüş olurum...

Salih Sezer
.........................Hayırlı uğurlu olsun................................

Gönlümüzün Şampiyonu Trabzonspor...

TS-Tiryaki
25.10.2007, 18:04

Jefferson

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

bence yusufun yerine ikinci bi forvet koyar. yusufuda sonradan oyuna sokar.

Bulut61-34
Lanet Olsun.
Trabzonsporumuzu Gerİ Almamiz Ertelendİ Yİne. Benİm Gurur Duyarak SevdİĞİm, BaĞlandiĞim Trabzonsorun Çok UzaĞinda GelİŞmeler Bunlar.
Ben Trabzonsporu Her Ne Pahasina Olursa Olsun BaŞarili OlduĞu İÇİn DeĞİl; Asİl, YÜreklİ, Adaletlİ, Hak Ederek BaŞarili OlduĞu İÇİn Sevdİm. YOKSA HA FENERİ SEVMİŞİM, HA BEŞİKTAŞI, HA GALATASARAYI, HA DA BARCELONAYI. HİÇ ANLAMI YOK.
İnŞallah DoĞru DeĞİldİr.

pupayelken1967
Hayırlı olsun bakalım Cumartesi imzayı atıyormuş

_SeRKaN_
Artık mantalite uzmanı ziyanda a.gücü ne gider briegel i kovmuşlar bu sene amma hoca kıyımı yaşanıyo üstelik daha 10 hafta bile olmadı...

Fatih
ersun hocanın vestelde kurmaya çalıştığı profesyonel yapı Trabzonsporun geleceği oalcaktır

Mayls
Hemen basari beklemek dogru olmaz bence. Kadromuz belli. Bu kadroyla ilk 5'i zorlarsa kongreye kadar büyük basaridir bence. Daha sonra yeni transferlerle dahada basarili olacaktir. Fakat yönetim transfere karismamalidir. Hocadan listeyi alip transferleri yapmalidir.

BOZOHAN
25.10.2007, 18:05

Jefferson

Ceyhun

Tomas Jun ( Umut Bulut )

sana helal olsun kardeşim

Serdær
25.10.2007, 18:05
bakıyorum arkdaşlar kadro kurmaya başladı hemen bence serkan kesinlikle oynıcaktır orta alanda

Senide Kırmayalım

Jefferson

Yattara Serkan Balcı Hüseyin Gökdeniz

Ceyhun

Tomas Jun ( umut Bulut )

hakanarin
25.10.2007, 18:06
Tüm yazıları okuyunca bende mi tuhaflık var demeye başladım. İlk yazımı olumsuz bir şey için yazmak istemiyordum ama etrafta Ersun Yanal gelsin mi yoksa gelmesin mi gibi bir anket olmadığından içimi dökeceğim başka bir yer yok doğrusu.

Herkes hayırlı olsun dedi. Bende öyle diyerum. Ve diliyorum ki umarım hayırlısı bu yönetimin gitmesine vesile olmasıdır. Artık Trabzonspor'da olanlara bir anlam veremiyorum. Bana bu başarısızlıklar üzerine bir insanın sevdiği takımı batırması için bu kadar inat edip kalmaya devam etmesine bir anlam veremiyorum. Albayrak gitmedikçe Trabzonspor rahat yüzü görmeyecektir.

Allah'tan dileğim ben yanılmış olayımda güzel günler görelim. Ama daha marcelinho alındığında ben yönetimin ne kadar becerekli(!) olduğunu anlamıştım. Hele Fatih'in gönderilmesi ve yerine onun yaptığının yarısını bile yapacak birinin alınamaması. Yanlışlarda inat edilmesi. Ziya doğan'ın sanki takımın patronu kendi değilmiş gibi yenildiğimiz maç sonrası yaptığı kritikler. Bu kritiklere rağmen böyle bir hocayla devam eden yönetim.

Bilemiyorum ben Faruk Özak'tan beri Trabzonspor'da ciddi bir heyecan göremiyorum. Heyecanın olacağı anlarda da takıma karşı yapılan haksızlıkların karşısında duracak basiretli yöneticiler göremiyorum.

Tekrar herkesin dileğini paylaşıyorum ve hayırlı olsun diyorum. ( Bu arada benim Teknik direktör adayım hangi takımlı olduğuna bakmaksızın Rıdvan Dilmen'dir. Tabi harcadık Şenol Güneş gibi bir öğretmeni vesselam )

Doğan Şahin
Ersun Yenal Trabzonsporumuz için en doğru tercihti. Yönetim resmi sözleşmeyi imzalatabilirse görevleri süresince yaptıkları en doğru işi yapmış olacaklar. En azından gelecek yönetim teknik direktör sorununu kucağında bulmayacak kadar iyi, kaliteli, ligimizi en iyi tanıyan(istatistiksel açıdan da) ve kimsenin itirazı olamayacak bir teknik direktörümüz oldu. Hayırlısı olsun.

TS-Tiryaki
Lanet Olsun.
Trabzonsporumuzu Gerİ Almamiz Ertelendİ Yİne. Benİm Gurur Duyarak SevdİĞİm, BaĞlandiĞim Trabzonsorun Çok UzaĞinda GelİŞmeler Bunlar.
Ben Trabzonsporu Her Ne Pahasina Olursa Olsun BaŞarili OlduĞu İÇİn DeĞİl; Asİl, YÜreklİ, Adaletlİ, Hak Ederek BaŞarili OlduĞu İÇİn Sevdİm. İnŞallah DoĞru DeĞİldİr.

ziyadan bin kat iyidir

Emre B.
Kadro nasıl olursa olsun hücum futbolu izleyeceğiz.En azından 3 gol atan forvet defans yapmadığı için eleştirilmeyecek.

Vkgz
25.10.2007, 18:07
haydin maça tekke ilk 11de

TS-Tiryaki
25.10.2007, 18:08
taraftarlar yine yavas yavas bölünmeye basladi. ersuncular ve antiersuncular.

Terzioğlu
25.10.2007, 18:08
eminimki artik yusuf,ufuk bayraktar,jun ve jeffersonu takima kazandiracak...haydi ersun hocam göster gercek trabzonsporu

Terzioğlu
25.10.2007, 18:09

cok sagol haber verdigin icin hemen bakalim :alkış:

demir
Ersun hoca yanlıs zamanda gelıyıorsun kongreyı bekle gelen senı gonderebılır burası trabzon boız lazız ne olacagı bellı olmaz 2 ay daha sık dısını :)

Fatih
Ersun Yanal gerçekten heyecan yarattı

kübraTs
Hayirli olsun..dogru karar:alkış: bizi suan bu durumdan ancak Ersun yanal kurtarirdi.

Serdær
25.10.2007, 18:10

nasıl izlicez ? :confused:

TS-Tiryaki
25.10.2007, 18:11
Ersun Yanal gerçekten heyecan yarattı

fatih avatarindaki resmi pankart yapip stada asilsa cok güzel olurdu.

Ahmet54
ersun hocayla anlasmamiz beni sevindirdi bir o kadarda heyacanlandirdi..ne olursa olsun alternatifleri arasinda en iyisi olan ersun hocanin trabzonun basina gelmesi beni cok ama cok sevindirdi..
hizli oyunculari olan trabzonsporun ersun yanalin futbol tarziyla uyusacagindan adim gibi eminim..ben ezilerek alinan galibeyetler istemiyorum.
insallah ersun hoca basarili olur..ilk yari ondan fazla bir beklentim yok su ön libero cöplügünden önce bir kurtulmali..
hocam gelmisken bize holoskuyda getirseydiniz tadindan yenmezdi ha :)

pReN@_61
İnşallah başarılı olur...

Fatih
25.10.2007, 18:12
fatih avatarindaki resmi pankart yapip stada asilsa cok güzel olurdu.

imkansız deil keşke olsa :D

DeAgLeMaNyAq
25.10.2007, 18:12
Hayırlı olsun çok sevindim. Umarım olası bir yönetim krizinden görevini bırakmak zorunda kalmaz. Hücum futbol bekle bizi! :)

demir
25.10.2007, 18:13
ersun hocayla anlasmamiz beni sevindirdi bir o kadarda heyacanlandirdi..ne olursa olsun alternatifleri arasinda en iyisi olan ersun hocanin trabzonun basina gelmesi beni cok ama cok sevindirdi..
hizli oyunculari olan trabzonsporun ersun yanalin futbol tarziyla uyusacagindan adim gibi eminim..ben ezilerek alinan galibeyetler istemiyorum.
insallah ersun hoca basarili olur..ilk yari ondan fazla bir beklentim yok su ön libero cöplügünden önce bir kurtulmali..
hocam gelmisken bize holoskuyda getirseydiniz tadindan yenmezdi ha :)

besıktas formasıyla poz vermıs adam ben bjk ıstıyorum dıyor sen hala ne yazıyorsun :)

oumaer61
hayırlı olsun inşallah ziya hoca gibi bazı futbolcuları(!) 65. dakkada çıkarma hastalığına yakalanmadan trabzonsporumuzu başarıya taşır. mademki anlaşılmış tekrardan hayırlı olur inşallah

Badaloğlu
Nuri Albayrak, Ersun Yanal'ı getirmekle bir kaç kuş birden vurdu.Öncelikle camianın ve taraftarların istediği bir hocayı takımın başına getirdi.Sonra İ.Hacıosmanoğlu'nun adaylık sürecindeki hoca adayını alarak onu kendi silahınla vurmuştur.Ne demişti sayın Hacıosmanoğlu? Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almayın.ben başkan seçilirsem sizin seçtiğiniz hoca ile kesinlikle çalışmayacağım.Şimdi bakıyoruz, Hacıosmanoğlu'nun çalışmak için konuştuğu hoca adayını mevcut yönetim getirdi.Şimdi ne yapması gerek?düşünsün.Demekki çok fazla konuşan çok hata yaparmış!...

Sonra başka bir durumda Ersun hocanın 3 yıllık sözleşmeye imza attığı söyleniyor.Yani bunun anlamı yönetim kongrede tekrardan aday olacaktır...

Ersun hoca ve ekibi camiamıza hayırlı olsun...

Can
25.10.2007, 18:15
Ersun Yanal'ın kariyeri
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/251007ersun.jpgKulübümüzün prensip anlaşmasına vardığı Ersun Yanal 17 Aralık 1961 tarihinde İzmir’in Buca ilçesinde dünyaya geldi.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü’nden mezun olan Yanal Y.Salihlispor, Denizlispor, Gençlerbirliği, Ankaragücü ve V.Manisaspor takımlarını çalıştırdı. 2004 Yılında A Milli Takım’da görev alan Ersun Yanal yönetiminde ligi 3. sırada bitiren Gençlerbirliği UEFA Kupası'nda Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma'yı eledi. Çeyrek Final oynamayı başardı ve o sezon kupayı alan Valencia CF takımına elendi. Ersun Yanal A Milli Takımımızın başında 9 müsabakada yer aldı ve ekibimiz bu karşılaşmalarda 4 galibiyet, 4 beraberlik, 1 de mağlubiyet elde etti.

İskender
Ersun Yanalı istemeyenlerde biride benim...
fakat bu şahsi bir meseledir dilerim ki Ersun hoca çok başarılı olsun hep beraber yeniden eski günlere dönelim..
Sonuç itibariyle benim isteğimden kulubün menfaati çok daha önemli...

Son olarak şunu söylemek isterim, karar alınana kadar herkezin görüşüne saygı duymak lazım.Fakat karar aldıktan sonra eğer biz bir aile isek alınan kararı baş tacı etleyiz...

Haydi Ersun Hoca şahlandır şu takımı...

10 numara
Ziyayı 3 e katlar 4 e böler...en azından savunma yapmadan gol yeriz:)

TS-Tiryaki
besıktas formasıyla poz vermıs adam ben bjk ıstıyorum dıyor sen hala ne yazıyorsun :)

yüzde yüz haklisin hocam. biz önce elimizdeki junu kazanalim.

Serdær

:alkış::alkış::alkış:

onurkaradeniz
25.10.2007, 18:16
Türkiye'de mantalite olarak çok şeyleri değiştireceğine inandığım bi hoca bence bize yararlı olacak... en azından zevkli bi futbol izleyeceğimizden şüphem yok.hayırlı uğurlu olsun inşaallah:)

İleli
anca ersun takima guzel futbol oynatir futbolcularla olan diyaloglarida belli zaten..

Buyuk Trabzonsporuma hayirli ugurlu olsun..

Vkgz
gelebileceklerin en iyisi geldi diyecek birşey yok...

nuri45
Ersun Yanal Hoca camiamiza hayirli olsun. Insallah bundan sonra takimimizdan futbol adina olumlu gelismeler bekleyebiliriz

fetvaci
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooohhhhhhhhhhhh bi an daumu fln getırcekler dıe korkmustum walla

Burçak
25.10.2007, 18:17
Hayırlı Olsun. İnşallah Başarılı olur. Ama bu yönetimle beraber ne olur bilinmez. ateşten gömlek giydiğini biliyodur umarım.

Terzioğlu
25.10.2007, 18:18
gelebileceklerin en iyisi geldi diyecek birşey yok...

avatarindaki mourinhonun türk versiyonu iste daha ne istiyorsun :p

Seyit Hoca
25.10.2007, 18:19
Nuri Albayrak, Ersun Yanal'ı getirmekle bir kaç kuş birden vurdu.Öncelikle camianın ve taraftarların istediği bir hocayı takımın başına getirdi.Sonra İ.Hacıosmanoğlu'nun adaylık sürecindeki hoca adayını alarak onu kendi silahınla vurmuştur.Ne demişti sayın Hacıosmanoğlu? Trabzonspor'un geleceğini ipotek altına almayın.ben başkan seçilirsem sizin seçtiğiniz hoca ile kesinlikle çalışmayacağım.Şimdi bakıyoruz, Hacıosmanoğlu'nun çalışmak için konuştuğu hoca adayını mevcut yönetim getirdi.Şimdi ne yapması gerek?düşünsün.Demekki çok fazla konuşan çok hata yaparmış!...

Sonra başka bir durumda Ersun hocanın 3 yıllık sözleşmeye imza attığı söyleniyor.Yani bunun anlamı yönetim kongrede tekrardan aday olacaktır...

Ersun hoca ve ekibi camiamıza hayırlı olsun...

Ersun Hoca hayırlı olsun da , bu yönetim ne olacak ?
Bakıyorum da yelkenler suya indirilmiş hemen...
Taraftarın ağzına bir parmak bal çalmak değil de nedir bu..?
Kendilerini meşrulaştırmanın en kolay ve kesin yolunun TD değitirmek olduğunu çözmüş yönetim..
helal olsun..
Sünger çektik he mi?

Rahim.K
Ziya istifa diye sevinmiştim ama Ersun yanal geldigi için sevincim kursagımda kaldı.Trabzonspor Türkiyedeki Teknik direktörlerin deneme tahtasımı?Teknik direktör dedinmi insanın aklına Sevillanın hocası gelir.Akıllı,başarılı,strajeyi bilen bir Hoca.Inşallah ersun anlasması dogru degildir,yoksa yine 1-2 senemiz yanar.Trabzonsporum sen sonunda başarılı olacaksın.

Ali İhsan
İnşallah atak, ısıran bir futbol izleriz. Zaten puan kayıplarını yapıyoruz bari adam gibi kaybedelim...

coskun0661
gazatede hacıosmanoglu baskanlıga gelırse gelecek dıye yazıordu..hangısını inanalım ..dogrusu ne dır bu işin

Gokdeniz-61
hayirli ugurlu olsun...istedigim birisi geldi...basarili olur inssalah

demir
:alkış::alkış::alkış:

valla ben sızler kadar umutlu degılım yanı bır forvet bır sol kanatla bu takım duselmez ...!

hanı bu takımın oyun kurucusu hanı bu takımın hızlı orta saha oyuncuları hanı bu takımın duran top ve frıkıkcısı kısacası bu takımın takım olması ıcın cok fırın ekmek yemesı lazım bızımde o ekmekler yenırken sabırlı olması lazım dıye dusunuyorum hadı bakalım karar verın sımdı kıme oy vereceksınız agaoglu namı albayrakamı yoksa hacıosmanoglunamı :D

Vkgz
avatarindaki mourinhonun türk versiyonu iste daha ne istiyorsun :p

Haklısın Biri Dünyanın Biri Türkiyenin En Karizatik Teknik Adamı

Onur
25.10.2007, 18:20
Vatana millete hayırlı ve uğurlu olsun...

_SeRKaN_
gazatede hacıosmanoglu baskanlıga gelırse gelecek dıye yazıordu..hangısını inanalım ..dogrusu ne dır bu işin

Belkide nuri aday olmayacak :D..

lazooo28
vallah hayirli ugurlu olsun

zafer6161
25.10.2007, 18:21
Ziya istifa diye sevinmiştim ama Ersun yanal geldigi için sevincim kursagımda kaldı.Trabzonspor Türkiyedeki Teknik direktörlerin deneme tahtasımı?Teknik direktör dedinmi insanın aklına Sevillanın hocası gelir.Akıllı,başarılı,strajeyi bilen bir Hoca.Inşallah ersun anlasması dogru degildir,yoksa yine 1-2 senemiz yanar.Trabzonsporum sen sonunda başarılı olacaksın.
abi adam gelmek istemiyorsa ne yapılabilirki:)

BOZOHAN

oarkadaşım olmuyoki bunun başka bi yolu yokmu

metehan
...

Ersun Yanal'ın, TS'un başarısından ziyade kongre düşünülerek göreve getirildiği belli. Bu konudaki gelişmeleri zaman gösterir. Ama Albayrak ve ekibinin tekrar aday olacağı artık kesin.

Gelelim işin teknik yanına. Ersun Yanal benim istediğim bir isimdi, o nedenle bu işe sevindim. Yönetim isteklerini yerine getirir ve O'na sabredebilirsek iyi işler yapacağına inanıyorum. Ama bu veya benzer bir yönetim anlayışıyla değil Yanal'ın Mourinho'nun bile TS'da başarılı olması mümkün değil. Özetle, iyi bir hoca aldık, artık bundan sonrası iyi bir yönetim oluşturmaya bakıyor ve sonrasında da onun iyi işler yapmasına tabi.

eys_61
25.10.2007, 18:22
Ersun Yanal pek de hoşlandığım biri olmasa da dolaşan isimler arasında en tercih edilebilir olanı gibi görünüyordu,hayırlı olsun.

TS-Tiryaki
belki haciosmanoglu mourinhoyu getirir. ersunda yardimcisi olur. gelmisken drogba essien ve maloudayida getirirse hic sasirmayin

Cafer KILIÇSOY
Ersun Yanal:cool::cool:

Sayın Yanal gönlümden geçen aday değildi ama Poetricus hocamında söylediği gibi Aykut, Sadi isimleri duymaktan çok çok iyidir. Umarım camiamıza hayırlı uğurlu olur. Ateşten bir gömlek giydi. ALLAH yar ve yardımcısı olsun.

Arkadaşlar sizden ricam Ziya Doğan için çıkardığınız keskin kılıçlarınızı kınına sokmanız. Bu aşamada taraftar olarak yapmamız gereken bu takıma ölümüne sahip çıkmaktır. Her yerde her zaman destek olmaktır. Takım zor bir dönemden geçiyor. Kısa vadede iyi futbol izlemekten başka bir beklentimiz olmamalı Ersun Yanal'dan. Şu anda yapılması gereken destek ve sabır. 23 yıldır sabrediyoruz çatlamadık, 1 sene daha çatlamayız merak etmeyin.

Ve siz sevgili Ersun Hocam; Öncelikle Trabzona ve Trabzonspora hoş geldiniz. Ateşten bir gömlek giydiğinizin farkındayız. Bu zorlu süreçte taraftar olarak elimizden geldiğince yanınızda olacağız. Yukarıda da belirttiğim gibi kısa vadede beklentimiz iyi futbol sadece. Şimdiden kolay gelsin.

Ve siz sevgili Trabzonsporlular; Silkinin artık ölüm uykusundan. Bu takımın herzamankinden çok ihtiyacı var bize. Ee hadi kalkın ayağa...

TS-Tiryaki
belki haciosmanoglu mourinhoyu getirir. ersunda yardimcisi olur. gelmisken drogba essien ve maloudayida getirirse hic sasirmayin

ahmetto
hayırlı olsun Camiamıza inşallah çok başarılı günler geçiririz yeni hocamızla

Vkgz
25.10.2007, 18:23

enteresan... her ne kadar mantalite sorunları olsada gelebileceklerin en iyisi...

cabri
25.10.2007, 18:23
Zevk veren futbol oynatacağı muhakkak.. Asıl mesele takımın alacağı sonuçlar ne olacak?? Ben bu tercihi hatalı buluyorum. Albayrak ın hatalar listesine bir madde daha... Gerçi Albayrak kaldığı sürece kim gelirse gelsin.. Başarı hayal..

:trbyrk:

Cengiz Çubukcu
25.10.2007, 18:24
camiamıza hayırlı olsun, çok geç kalmış bir nikah ama inşallah hayırlı olur....bu işe en çok sevinen kişinin de Ersun YANAL olduğuna eminim..

bakigokhan
Allah sonumuzu hayırlı etsin.Ben bu adama güvenmedim hiç ve ne yazıkki güvenmiyorum da.umarım beni utandırır.Eldeki kadaro belli ne kadar hücum oynatacak.Bir ikincisi Ümit Bozkurt' u bu takıma getireyim falan demez inşallah şimdiden düşünmemiz gereken M.keçeli Ayman gibi adamlar varken bununn getirecekleri de ne olur kim bilir.Bunun için Transfer denen şeyi yapacak adam Özkan Sümer olmalıdır.Teknik direktör falan değil.Onlar bu gün var yarın yok.Şimdi ne yapacaz biz bu yetenek fukarası adamlarla?Risple ne bileyim Celaleddinle?

bakigokhan
Allah sonumuzu hayırlı etsin.Ben bu adama güvenmedim hiç ve ne yazıkki güvenmiyorum da.umarım beni utandırır.Eldeki kadaro belli ne kadar hücum oynatacak.Bir ikincisi Ümit Bozkurt' u bu takıma getireyim falan demez inşallah şimdiden düşünmemiz gereken M.keçeli Ayman gibi adamlar varken bununn getirecekleri de ne olur kim bilir.Bunun için Transfer denen şeyi yapacak adam Özkan Sümer olmalıdır.Teknik direktör falan değil.Onlar bu gün var yarın yok.Şimdi ne yapacaz biz bu yetenek fukarası adamlarla?Risple ne bileyim Celaleddinle?

orhan42
25.10.2007, 18:25
trabzonsporumuza hayırlı oluyr inşallah

Berberoğlu
25.10.2007, 18:26
Hayırlı olsun diyelim.....

denemediğimiz Türk teknik direktör bir Ersun Yanal kalmıştı, onu da deneyelim bakalım...

ben de Ersun Yanal'ı bu yönetimin kongre için atağı olarak görüyorum. Nitekim 2-3 hafta takım iyi futbol oynarsa kongrede Nuri Albayrak şanslı duruma gelir. Zira bizim taraftarımız kolay aldanır... :(

İnşallah hücuma yönelik futbolcu transferi için söz almıştır yönetimden Ersun hoca....

Cem Balcı
25.10.2007, 18:26
hadi hayırlısı bakalım.inş ziya doğana yaptığımız eleştirileri yanalada yapmamız gerekmez.umarım...

sanatik
25.10.2007, 18:27
farklı bir hava getireceği kesin

keske devre arasi gelseydi.

MarceloTS
oh be sonunda futboldan anlayan birisi geldi takımın başına en başından beri istiyordum yanal'ı hayırlı olsun TRABZONSPORUMUZ'a ziya dan daha iyi olacağı kesin en azından o saldıran eski TS yi göreceğiz

redplane
Allahıma şükürler olsun. Trabzonumu güzel günler bekliyor. ersun la birlikte :)

oguzkoc
ersunla birlikte gökdeniz form grafiğini iyiden iyiye yükseletecek hatta tavan yapıp sezon sonunda avrupaya transfer olabilir.
umut tarzı forvet oyuncuları tam ersunun sevdiği oyunculardır, ondan çok faydalanacak.
yattara eski yattara olabilir ama genede ersunla çakışma problemi yaşayacağını seziyorum.
devre arasında ceyhun gönderilip ersunun oyun tarzına uygun bir 10 numara gelecek.
savunmanın sağında sürekli olarak serkan, göbekte ise çağdaş ve risp ikilisini oynatacak. sola ise yabancı bir oyuncu transfer ettirecek.
ortasahaya hüseyinin yanına iyi bi oyuncu isteyecektir.

antagonist
25.10.2007, 18:28
Hayırlı olsun diyelim.

İnşallah "Ersun Yanal basının şişirmesi" dediğim ön yargımda yanılırım.

Vkgz
ve tekke yeşil çimlere ayak bastı... sizlere kolay gelsin arkadaşlar...

Erkut Ay
umarım yılmaz vuralın samet aybabanın halilhodziçin ziya doğanın en önemlisi şenol hocamın tutturamadığı başarıyı yakalarsın bu yönetimle Ersun hocaya güvenirim ama bundan sonraki süreçte yönetim bazında aydınlık günlerin beklediğini söyleyemem..........

A.Alper
25.10.2007, 18:29
Zenit maçında Tekke 11'de arkadaşlar.Sorun yok izlenebiliyor.

BDiler61
szymek i arasınlar hemen hatta musampayıda dönsünler hemen

BOZOHAN
allahın izniyle hayırlı olacaktır. iyibide yönetime ihtiyaç var hocanın işine karışmayan istediği topcuları alabilen sağlam bir yönetim şart.

ts.titan
25.10.2007, 18:30
vallahi ersunu sevmezdim ama ziyadan sonra kral gibi geldi zati ismi geçenlerden ersun harici biri de olmazdı (hagi bülent fln ne onlar öle) ne diyelim hayırlı olsun allah kolaylık versin...
bi de jun oynar belki hoş yüzüne bakmadıımız adamlara bel bağladık ne hallerdeyiz yaw

winner
Ersun Yanal umarım başarılı olur.Ama sorunun teknik yönetimde olduğuna inanmadığım için çok fazla şeyin değişeceğini sanmıyorum.Son 10 sezonda 16 teknik adam çalışmış bunların hepsimi kötüydü.Aylardır yerden yere vurulan Ziya Doğan yönetiminde bu takım türkiye kupasını alıp,ligi ikinci bitirmedi mi?(Cem papila düzgün maç yönetseydi belki de şampiyon)Çünkü elinde fatih,szymek,tolga(o dönemde milli takımın değişmez oyuncusuydu)gibi oyuncular vardı.Siz şimdi Yanal'a ne vereceksiniz ki ondan bir şeyler bekleyeceksiniz?

mehmet_35
Hacıosmanoğlu na da kapak olmuş oldu benim anlaştığım hoca bu yönetimle görüşmez demişti radyosporda. Seçilirsem ERsun Yanal ı getircem dediği günün akşamı şimdik yönetimle anlaştı.

Kamil Çakmak
25.10.2007, 18:31
Ersun yenalla anlaşıldığına göre Albayrak yönetime aday olcak demektir. Hatta aday olmak değil oldukdan sonrada kazanacağından emin dir. Ama futbolcu transsferleri ffutbolcuların alacakları gibi konuları başkanla konuşmuş ve bunların garantisini almıştır. Kendisini harcatmaz istifa eder yoksa.

28TS61
25.10.2007, 18:31
evet sonunda sizlere demistim ersun yanal gelcek diye ve geldi

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2007, 18:32
Gönlümden geçeni yaptılar.
İnanılmaz sevinçliyim, Manisa maçında Ersun Hocayı görebilmek dileği ile :D

Erkut Ay
25.10.2007, 18:32
allahın izniyle hayırlı olacaktır. iyibide yönetime ihtiyaç var hocanın işine karışmayan istediği topcuları alabilen sağlam bir yönetim şart.
hocam o işi en az 3 sene unut sen hoca tercihi güzelde bu olumlu işleme kanan taraftar Trabzonsporun karanlık günlerini iple çektiğinin farkında değil...........