PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşte Gerçek Taraftar

hüseyin toraman
21.10.2007, 00:00
--------------------------------------------------------------------------------
İşte TS'nin gerçek fanatiği
Sevim Ayşe Kantarcı… 79 yaşında Trabzonlu, tam bir Trabzonspor fanatiği, Trabzonsporla yatıyor, Trabzonsporla kalkıyor… Çünkü o Trabzonspor'un en eski kadın üyesi. 1967 tarihinde Trabzonspor üyeliğini alıyor ve hala büyük bir onurla sürdürüyor.

Trabzonspor'u anlatırken gözleri doluyor, geçen güzel günlerin ardından yaşanan bu sıkıntılar Trabzonspor gibi Sevim Hanımı da çok üzmüş çok yıpratmış. Trabzonsporla birlikte çok şeyler görmüş Sevim hanım, başarılar, ödüller, şampiyonluklar yaşamış. Yinede umudunu yitirmemiş takımına duyduğu güven ve saygı onu daha da güçlendirmiş. Adeta sahiplenmiş Trabzonspor'u tabii ki Trabzonspor'da onu…

Sevim Ayşe Kantarcı'yı Trabzonspor'un Olağanüstü Divan toplantısında görüyoruz. Gururla oturuyor sandalyesinde ve coşkuyla alkışlıyor konuşmacıları. Herkese gülücükler dağıtıyor, herkesle merhabalaşıyor… Bu onun ilk katıldığı kongre değil ama kendisi bu kongrenin diğerlerine göre çok daha farklı olduğunu söylüyor. Sevim Ayşe Kantarcı'nın tek isteği ise Trabzonspor'un bu kötü günlerde hiçbir şey karşısında yılmaması…

ÇOCUKLUĞUMDA ÜYE OLDUM
İlk önce İdmanocağı'na üye olduğunu söyleyen Sevim Ayşe Kantarcı, “Çocukluk döneminde İdmanocağı'na üye oldum. Seneler sonra İdmanocağı ve güç kulübü birleşince bizim Ocaksporla olan üyelik kayıtlarımız direk olarak Trabzonspor'a geçti. Yani kuruluşundan bu yana Trabzonspor'un Divan üyesiyim. Çocukluktan beri Trabzonspor'a hayranım. Bizim ailemizin tamamı sporcudur. Amca çocukları, hala çocukları, kardeşler hepimiz birer Trabzonspor tutkunyuz” dedi.

TRABZON'DA ÇOK ŞEY DEĞİŞTİ
Trabzonspor'da o günlerden bu güne çok şeyler değişti diye iç çeken Sevim Ayşe Kantarcı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Biz Trabzonspor profesyonel olmadan önce bile Ankara'da maçlara giderdik. Takımımıza iyi günde de kötü günde de destek olurduk. Burada oynanan tüm maçlara birer fanatik edası ile gittim. Çocukluğumdan beri Trabzonspor ile iç içe olduğum için iyi kötü çok şey gördüm çok şey yaşadım. Yaşanılanların arasında en güzeli ise şampiyonluklardı. Çocuklarımı da Trabzonspor üyesi yaptım. Onlarda şimdi divan üyesine kadar çıktılar. Ben gözümü Trabzonspor ile açtım yine Trabzonspor ile kapatacağım” diye konuştu.

TRABZON'A YAKIŞIR ADMLAR ALINMALI
Eskiden yönetimde bir tutarlılık bir istikrar vardı diye konuşan Sevim Ayşe Kantarcı, “Şimdiki yönetime gerçekten söyleyecek söz bulamıyorum. Sadece Başkan'dan bir şey rica ediyorum. Trabzonspor yönetimine yer ve isim yapmış olan o kadar çok Trabzonlu kişi var ki! Bu kişiler ölesiye Trabzonsporlu ve bu uğurda canını feda edecek insanlar. Başkan biraz etrafına baksın ve onlardan birkaç tanesini yönetime alsın. Her şey o zaman çok farklı ve güzel olur. Bizim başka bir şeyimiz yok sevincimizde üzüntümüzde Trabzonspor” şeklinde konuştu.

BEN BİR FANATİĞİM
Ben Trabzonspor fanatiğiyim takımımın bu şekilde sözlerle yıpratılmasına dayanamıyorum diye konuşan Sevim Hanım, “ Uzun süredir şampiyon olamıyoruz çünkü güzel idare edilip yönetilemedik. Ben yıllardır bu divan toplantılarına katılıyorum. Yıllardır hep aynı şeyler konuşuluyor. Hiç kimse kusuru üstüne almıyor. Yönetimde birlik yok. Yenildikleri an içlerindeki kini kusuyorlar birbirlerine savaş açıyorlar. Ama yenilsekte kazansakta Trabzonspor bizimdir bunu unutuyorlar. Bu Divan toplantısı diğerlerine göre daha sakin geçtiği için farklı oldu. Umarım Trabzonspor iyi ve güzel günlerine en kısa zamanda kavuşur” dedi.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:alkış::alkış::alkış::alkış: başka söze gerek yok

Ahmet Karaman
21.10.2007, 00:04
taraftarların sadece karşılıksız sevgi ile olmuyor. taraftarlık sorumluluk duygusnu içinde barındıran bir olgu. gerektiğinde tepkini koyup olayların gidişatını değiştirmek gerekiyor. ki şuan içinde bulunduğumuz durum bunu gerektiriyor. yani sorumluluk alıp ziya doğan denen karacahili trabzondan bi şekilde def etmenin zamanıdır.

Öztürk Adem
21.10.2007, 00:37
ıyıde nerde kım o hanı da

macka61
21.10.2007, 00:39
helal olsun kendisine

turgi
21.10.2007, 00:40
:alkış::alkış::alkış:

İslam Sezer
21.10.2007, 00:43
tebrikler
resmi var mı teyzemizin?

yanbeyi61
21.10.2007, 02:29
Ne söz düşer anlatmaya.yakışmaz yaşlı deyip oynatmaya.başlayayım ben kraliçem karşısında yazılarımla soytarı olmaya.
Ninem yalnız mı kaldın
Arkana Taraftrı mı Aldın
Senin de gözün aydın
Kaç sene kaç ay saydın
Şampiyonlukdur seninde muradın:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

yanbeyi61
21.10.2007, 03:19
Sayın değerli Bmn üyleri ve değerli yapımcılarımız size duyduğum Trabzonspor bağlılığından ve bu taraftar yakınlığından dolayı sizin önderliğinizde ve bu güzel taraftarımıza da verilmesi gecikmiş olan en güzel şeyi hediye etmenizi diliyorum.

DİKKAT:Önümüzde yapılacak Kongrede bu güzel ve tecrubeli hanımıefendiyi BAŞBAKAN ADAYI olarak değil bizzat TRABZONSPORA BAŞKAN görmek istiyorum.

Paranın her yerde geçmeyeceğini bazen gönullerin bilikteliğiyle işde gerçek taraftarın sesine kulak vermenizi diliyorum.Bir gönul ki kuruluşundan bu yana Şampiyonluk yaşamış ve bunu Siz değerli gençlerinde görmesini arzulyan Hanımefendiyi Hiç tereddut etmeden dediğim mevkiye getirmeniz dileğiyle saygılar.

Mustafa K. Demirbaş
21.10.2007, 09:10
Helal Olsun Valla

S@K@RON_61
21.10.2007, 09:24
Bravo ne Diyelim...

Mustafa AYDIN
21.10.2007, 12:20
Ellerinden öperim NİNEMMM..

Mustafa AYDIN
21.10.2007, 12:21
tebrikler
resmi var mı teyzemizin?
http://www.haber61.net/my_dir/sevim_ayse_kantarci/3.jpg

oskanonur
21.10.2007, 13:03
ellerinden opuyorum nenem

coskun0661
21.10.2007, 16:53
helal olsun nenecuguma...allah basımızdfan eksık etmesın

pReN@_61
21.10.2007, 17:01
helal olsun teyzemize...

Samet Yildirim
21.10.2007, 18:23
TARAFTAR`LIK bu dur ilk önce TRABZONSPOR ondan sonra sonuclar...TRABZONSPOR SEVGISI sonuna kadar...

tuğba61
09.01.2008, 19:55
vaay bee çok hoş bişey.. helal olsun :)

ilhan
09.01.2008, 19:58
35 derec ateşle evden kalktım 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sırf maçı izlemek için ;) Bronşit olmazsam iyidir :)

Nuray
09.01.2008, 20:12
35 derec ateşle evden kalktım 250-300 metre yürüdüm kuzenlere geldim sırf maçı izlemek için ;) Bronşit olmazsam iyidir :)

hadi hadi kıskanma teyzemi :p

bende bi kere yurttan kaçmıştım taksiye atlayıp olimpyat stadına gitmiştim abimler fln telefonda ağzına geleni saymıştı ama napim beni almadan gitmeselermiş :o ztn trafik sıkışınca herkes başıma toplanmıştı helal olsun kızum sana tek başina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok:cool: demişlerdi ben daha fanatikim yani hıh :p:D bide biletsiz kapıda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun değdi 5-0 almıştık maçı ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 :D Trabzonsporun uğuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artık radyodan idare ediyoruz :(:D

Nytre
09.01.2008, 20:29
http://www.haber61.net/my_dir/sevim_ayse_kantarci/3.jpg

ellerinden öpüyorum teyzeciğimin...

Cem Balcı
09.01.2008, 20:49
helal be nineme...:alkış:

ilhan
09.01.2008, 20:51
hadi hadi kıskanma teyzemi :p

bende bi kere yurttan kaçmıştım taksiye atlayıp olimpyat stadına gitmiştim abimler fln telefonda ağzına geleni saymıştı ama napim beni almadan gitmeselermiş ztn trafik sıkışınca herkes başıma toplanmıştı helal olsun kızum sana tek başina kalktun maça geldun boyle bi sevda yok demişlerdi ben daha fanatikim yani hıh bide biletsiz kapıda 2 saat kalmasak daha iyyidi ama olsun değdi 5-0 almıştık maçı ztn 2 maça gittim ikiside 5-0 Trabzonsporun uğuru benim ben abim izin verse daha çok maça gitcemde neyse artık radyodan idare ediyoruz

Kıskanmak ben ? :))

Teyzeme laf yok hem. O bir tane :) Ayrıca senin olayda bombaymış :D

Kaan
09.01.2008, 20:54
Benide artık 70 yaşlarına gelince tebrik edersiniz... :D:P

Gökçebey
09.01.2008, 22:09
Affet bizi Ayşe teyze :(

Emirhan Makul
09.01.2008, 22:41
nufus kağıtlarında trabzon yazıpda gırtlağını başka renkler için parçalayanlar sana bakıp kendinden utansınlar nenecim

Obi-Van
10.01.2008, 01:08
vereceksin ayşe ninenin eline odunu şu yönetici müsveddelerine bir güzel girişecek

tuğba61
10.01.2008, 01:12
vereceksin ayşe ninenin eline odunu şu yönetici müsveddelerine bir güzel girişecek
:) eheheh odun biraz hafif gerçi.

Kobalas61
10.01.2008, 01:15
Ah Teyzem Ah
Kaldımı Senin Gibisi Gençlikte

tuğba61
10.01.2008, 01:17
hı hı var :cool: :):)

Kobalas61
10.01.2008, 01:19
Ne Mutlu Bize O Zaman :)

tutuncuerdem
10.01.2008, 12:01

bizim futbolcular bundan bile anlamaz.:mad: