PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hayvanlar Alemi

Guests
16.01.2005, 01:36
Arkadaslar sizlerle hayvan sevgimizi paylasalim istedim. Begendiginiz hayvan türleri;resimleri;cinsleri ve evinizde beslediginiz hayvanlar.Burada konusalim.

Konusmak istemeyen gereksiz yere topici mesgul edip çok saçma konu diye bilmislik yapmasin.Saçma bulan yazmaz

Guests
16.01.2005, 01:41
Ben 7 sene muhabbet kusu besledim hatta otobüsle burdan memlekete yillarca beraber gidip geldik.4 sene önce öldü.Simdi tavsan alicam tavsan türlerini arastiriyorum

TURHAN
16.01.2005, 01:56
Ben henüz sahip olmadim ama haskey cins köpekler hosuma gidiyor, üniversitedeyken 2. senede apartlarda kalmistim orada vardi kisin gezdirirdik arada sirada cok güzel birsey...

TheCrow
16.01.2005, 03:29
Simdi tavsan alicam tavsan türlerini arastiriyorum

Tek alinca yasar mi bilmiyorum ama,çift alirsan öyle hizli ürüyorlar ki,mahalleyi tavsan doldurursun haberin olsunsmileys/smiley36.gif.

Guests
16.01.2005, 04:04
TheCrow su anda arastiriyorum.2saattir yazilar okuyorum tavsanlarla ilgili ve bayagi birsey ögrendim.

Tek alirsan kisirlastirmak lazim yoksa çok huysuzlanip etrafa saldiriyormus.Tek alicam ve kisirlastiricam Baska yolu yok yoksa evde adim aticak yer kalmaz çift alirsamsmileys/smiley36.gif

61viya
16.01.2005, 12:12
ben muhabbet kusu,tavsan we ördek besledim..en tatlisi ördekti galiba.ama inanilmaz kokuyorsmileys/smiley36.gif..tawsan çok küçükken beslemistim.ufakken tatli ama büyüdügünde ewde kapi pencere birakmamisti...biz de baska bi yere wermistik..smileys/smiley36.gif

Oğuzhan Turhan
16.01.2005, 12:17
bende sibirya kurtlarini çok begeniyorum,daha sahip olamadim ama...

t-sat
16.01.2005, 13:00
Benim de bi muhabbet kusum vardi.Adini 'Sota'koymustuk.Çok ilgilenmistik o da ilgimizinkarsiligini vermisti.Aksama kadar 'Sampiyon Trabzon','Sota Sota' derdi.Sanki hayvan hissederek söylerdi.Çok severdim.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

Barış
16.01.2005, 15:59
Benim de bi muhabbet kusum vardi.Adini 'Sota'koymustuk.Çok ilgilenmistik o da ilgimizinkarsiligini vermisti.Aksama kadar 'Sampiyon Trabzon','Sota Sota' derdi.Sanki hayvan hissederek söylerdi.Çok severdim.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif Ne oldu sonra bu kuscagiza?

Guests
16.01.2005, 16:03
güvercin besliyorum ve suan 4 tane var.....resimlerinide koyacam....

EmrahYalçınalp
16.01.2005, 16:15
Benim tek hayalim ilerdebahçeli bir ev sahibi olmak... Bilin bakalim niye?

Su ana kadar evde besledigim hayvanlar... (Siz düsünün neler çektim ev halkindan...)

Balik

Kaplumbaga

Muhabbet kusu

Kanarya

Papagan

Tavsan

Keçi (yemin ederim, banyoda 4 gün kaldi)

Timsah

Köpek

Kedi

Semender

Ördek

(Kesin unuttugum da vardir)

Edited by: perhaps

EmrahYalçınalp
16.01.2005, 16:20
Tek alirsan kisirlastirmak lazim yoksa çok huysuzlanip etrafa saldiriyormus.

Kardes, tavsan uzmani degilim ama benim bildigim ve mantigima da uyan sey,kisirlastirirsan sadece üremesini durdurursun. Yoksa can çikar huy çikmaz; korkarim...smileys/smiley4.gif

Guests
16.01.2005, 16:27
GÜVERCIN MERAKI OLAN VARMI.BENDE 4 TANE VAR.DIYARBAKIRDAN SEVDIGIMIZ BIR ABIMIZ VAR.BANA 2 TANE GÖNDERDI.HELE DISI OLAN(ISMI KIZIL)BU KUSU SIBEL CANIN ESKI ESI OLAN HAKAN URAL TAM 1000$ ISTEMIS AMA VERMEDI.EVET EVDE OLAN 4 TANE GÜVERCINIM VAR 4 MALIYETI SATMAYA KALKSAM TAM 7,5 MILYAR.

CooL
16.01.2005, 16:54
smileys/smiley36.gifufak at da güvercinler yesinsmileys/smiley36.gif

Guests
16.01.2005, 17:01
smileys/smiley36.gifufak at da güvercinler yesinsmileys/smiley36.gif

adminler.adamin asabini bozmayin ulan.bu serefsizi ya atin yada beni...yoksa yemin ediyorum bir kisi yüzünden çok kisinin basi yanacak......bu siteyi çok ararsiniz.benden demesi

FAruk
16.01.2005, 17:40
Ben de Tigin'in kedisini çok sevmeme ragmen bi türlü yildizimiz barismadi.hayvani ilk gördügümde ne oldutysa bana gicik olmus.Simdi ben Tigin'lerin dükkana girer girmez hayvan toz oluyor.smileys/smiley4.gif

Berk Akçay
16.01.2005, 18:20
oo tamamdir desene bizim pilot mesur olucak :P adi pilot benim it :P

http://berkakcay.sitemynet.com/mynet_resimlerim/by_k_pilot.jpg

Harun
16.01.2005, 21:33
Bende bi zamanlar muhabbet kusu ve balikbesliyordum.Özel ilgi bekliyorlar.Bas etmek gerçekten çok güç.Hele o akvaryum temizligi tam bir felaket.Bu arada Murat sen bu tavsanlari ticari amaçli kullanmiyacaksin degilmi.Hani ne bileyim diyet falan yanesmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

#10 Fietra
16.01.2005, 23:24
Aslan.

Guests
16.01.2005, 23:48
Bende bi zamanlar muhabbet kusu ve balikbesliyordum.Özel ilgi bekliyorlar.Bas etmek gerçekten çok güç.Hele o akvaryum temizligi tam bir felaket.Bu arada Murat sen bu tavsanlari ticari amaçli kullanmiyacaksin degilmi.Hani ne bileyim diyet falan yanesmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Nerden anladin abi:))) TÜh be yakalandik.

Yok abi iyi bakicam çok seviyorum tavsanlari ama önce iyi bir arastirma yapmam lazim onla ugrasiyorum tavsanlarla ilgili bilgisi olan varsa yazsin biraz ya da tavsani olan varsa...

Barış BAKIRTAŞ
17.01.2005, 10:28
Kiz arkadasima tavsan aldik bitane daha önce iki tavsan almisti ve ikiside ölmüs :( bunu alirken satan elemana baya anlattik bak ölüyorlar filan diye. Bize uyarilarda bulundu kesinlikle islak olmamali ve marul fazla yememeli diye. Fazlada su içmemeli çünkü çok cabuk isale yakaliniyorlar ve bunlar için ölüm oluyor kurtulmalari çok zor. Yaklasik6-7 ay oldu ve su anda dev gibi biseysmileys/smiley36.gif. Hayvanin basian gelmeyen kalmadi bu arada pirelendi çamur deryasina batti ama hala daha inatla yasiyor sonra tavsani olan birisine verdik çiftlessinler filan diye bi gün sonra adam getirdi tavsanlarimi mahfetti yaraladi hayvanlari diye çok kötü sapitmis bizimkisi smileys/smiley36.gif. Simdi bahçede mutlu ve mesut yasiyor ama yakinda Pet-Shop'a getirip vericez hayvan çiftligine göndersinler diye baya bi büyüdü çünkü.

Bu aralar akvaryum sevdamiz var yaklasik 1 ay oldu. 7-8 tane balik öldü yavas yavas alisiyoruz ve bir haftadir ölen yok smileys/smiley36.gifEdited by: baris

Guests
17.01.2005, 11:55
Baris cüce tavsan alicam ben.Max. 1.5 kilo oluyo onlar öyle abartili boyutlara ulasmiyo.Öyle olsa alamam zaten çünkü evde bakicam

Barış BAKIRTAŞ
17.01.2005, 13:43
Baris cüce tavsan alicam ben.Max. 1.5 kilo oluyo onlar öyle abartili boyutlara ulasmiyo.Öyle olsa alamam zaten çünkü evde bakicam

Ilk baslarda zor oluyor bakimi dikkatli olmalisin cüce tavsanlar hakkinda bilgim yok açikcasi bide sidikleri çok kötü oluyor.

Salih61
17.01.2005, 15:56
Bende ROADWAITER var...(Övünmek gibi olmasin...smileys/smiley2.gif)

Saygilarimla...

Guests
17.01.2005, 22:09
Yaw tavsanlar kendi pisliklerini yiyolarmis.Kim söylediyse birisi gitmis anneme söylemis.Alamazsin diyo.Ben de tiksindim biraz nasil sevicem kendi pisligini yiyen bir hayvani

bahr
18.05.2006, 16:26
http://img164.imageshack.us/img164/8753/kedi1425jb.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/)

bahr
18.05.2006, 16:45
Bende Berdusu özledim.En çok kedileri seviyorum ama bir dahagelmeyecek.Onun haricinde yunus baliklarini veördekleri seviyorum.smileys/smiley1.gif

sweetrose
18.05.2006, 22:48
En son maxim diye bir Boxer tipi ......m vardi; itaat etmemenin cezasini cani ile ödedi...

bodehter
18.05.2006, 23:28
bende balik besliyorum.

2 tane beta baligim var biri disi biri erkek

erkegin adi yattara. yattara bordomavi

disinin adi necati sari kirmizi aslinda sari kirmizi almazdim aama madem

aldim adini necati koyayim resimlerini kayarim ins. yakinda buraya

bi tanede zebra baligim var onunda adi sergen (sisman birazda)

ama yakinda karinca beslemeyi düsünüyorum.

Sevgi
19.05.2006, 00:12
karinca beslemek nasil olacak ? mümkünse bende karinca beselem isterim tek sevdigim hay-vandir KARINCA.smileys/smiley1.gif

İ.Öztel
19.05.2006, 00:15
Yaw tavsanlar kendi pisliklerini yiyolarmis.Kim söylediyse birisi gitmis anneme söylemis.Alamazsin diyo.Ben de tiksindim biraz nasil sevicem kendi pisligini yiyen bir ......i Benim ev arkadasinin iti de at pisligi yiyor. smileys/smiley36.gifGözümle gördüm.smileys/smiley4.gifve o it halen daha evde besleniyo smileys/smiley5.gif

Berk Akçay
19.05.2006, 12:41
Yaw tavsanlar kendi pisliklerini yiyolarmis.Kim söylediyse birisi gitmis anneme söylemis.Alamazsin diyo.Ben de tiksindim biraz nasil sevicem kendi pisligini yiyen bir ......i

Benim ev arkadasinin iti de at pisligi yiyor. smileys/smiley36.gifGözümle gördüm.smileys/smiley4.gifve o it halen daha evde besleniyo smileys/smiley5.gif

kpeklerde güvercin pisligi filan yiyior evet biliyorum smileys/smiley5.gif

Yasmin
19.05.2006, 13:44
........adinda doberman bi kopegim, sürtük adinda bi tavsanim ve yosma adindada bi kaplumbagam var .. arada yosmayla sürtügü yaristiriorum .. acaip eglencelilersmileys/smiley36.gif

sheva
19.05.2006, 13:48
En son maxim diye bir Boxer tipi ......m vardi; itaat etmemenin cezasini cani ile ödedi...

naaptiniz attiginiz topu getirmedi diye kafasini mi uçurdunuz?smileys/smiley5.gif

İ.Öztel
19.05.2006, 13:55
........adinda doberman bi kopegim, sürtük adinda bi tavsanim ve yosma adindada bi kaplumbagam var .. arada yosmayla sürtügü yaristiriorum .. acaip eglencelilersmileys/smiley36.gif naaptin sen yaw smileys/smiley36.gifo nasil ev oyle smileys/smiley36.gif

cakal 61
19.05.2006, 19:16
kopek

ama isirmayansmileys/smiley36.gif

sweetrose
19.05.2006, 20:13

naaptiniz attiginiz topu getirmedi diye kafasini mi uçurdunuz?smileys/smiley5.gif Öyle psikopat davranislarimiz yok tabikii.... Ayda yilda bir; bogazligini çözdük; yola atladi; gel deyince gelmedi;; sonrasi meçhul...

Fatih Ersoy
26.03.2009, 02:41
Yüksel başlık yüksel :D

Anıl Caner
26.03.2009, 02:45
Dünyanın gelmiş geçmiş en güzel hayvanı "Lama"dır.

İmkan tanınsın günlerce gecelerce burada lamaları anlatır, fotoğraflarıyla süslerim buraları.

Ama işte elden ne gelir.

Fatih Ersoy
26.03.2009, 02:50
Dünyanın gelmiş geçmiş en güzel hayvanı "Lama"dır.

İmkan tanınsın günlerce gecelerce burada lamaları anlatır, fotoğraflarıyla süslerim buraları.

Ama işte elden ne gelir.

Olmasaydı sonumuz böyle... :D