PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : EURO 2008 Atv & Digiturk

Gökçebey
15.10.2007, 13:45
EURO 2008 DIGITURK'te!..
UEFA resmi internet sitesi uefa.com tarafından yapılan açıklamaya göre EURO 2008'in şifreli yayın hakları DIGITURK tarafından alındı. Böylece DIGITURK EURO 2008'in resmi yayın ortağı oldu.

EURO 2008 turnuvası boyunca oynanacak 31 maçın şifreli yayın hakkı DIGITURK tarafından alınmış olup, tüm maçlar aynı zamanda HD kalitesi ile değerli izleyenlerin beğenisine sunulacak. Maçlar Lig TV, Show Plus ve Lig TV HD kanallarından yayınlanacak.

Futbolseverler, turnuva süresince aynı saatte başlatılacak maçları sadece DIGITURK'ten canlı olarak izleme fırsatı bulacaklar. UEFA pazarlama ve medya hakları direktörü Philippe Le Floch, "Türkiye'de en üst düzey futbol içeriğini sunan DIGITURK ile çok tecrübeli bir yayın ortağı kazanmış olduk" dedi.

Kaynak (http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=134&go=83327)

Off bu ne ya. Eskiden evimizde lig maçlarını dahi izleyebilirken, sonra lig maçları, Türkiye kupası maçları, hazırlık maçları, 1. lig maçları, ön eleme maçları hepsi şifreli kanallara geçti. Milli maçlarla şampiyonlar ligi maçları kalmıştı onlara da el attılar :mad:

Faik Yılmaz
15.10.2007, 13:47
Yuh be yakında amatördeki maçlarıda şifreli kanallardan verecekler.....

Amannnn bu oyun tutmaz herkesin evinde çanak anten var.. en az 100 tane kanal verir Euro 2008 maçlrını..... bu oyununuz tutmayacak sayın Digiturk yetkilileri

A.Alper
15.10.2007, 13:49
Aç gözlülük.Yakında spor haberleri de şifreli olur.

Gökçebey
15.10.2007, 13:50
Konuyu yanlış yere açtım sanırım. Türk ve Dünya futbolu alanına daha uygun.

A.Alper
15.10.2007, 13:52
Konu milli takım bölümünde ama Euro 2008 zor :p

Mehdi
15.10.2007, 13:56
Bir bu eksikti.Sabır mı deniyolar nedir anlamadım.

Murat'
15.10.2007, 13:59
herşeyi para yapmaya başladılar...şöyle keyifle tvden bile maç seyredemeyeceğiz

Faik Yılmaz
15.10.2007, 14:00
böyle oynamaya devam edersek Euro 2008 e zor katılırız....

E Yunanistan içinde kimse digiturk abonesi olmayacağına göre boşu boşuna milyon dolarcıkları gitmiş olur

Gökçebey
15.10.2007, 14:01
UEFA (http://www.uefa.com/competitions/euro/organisation/kind=268435456/newsid=601305.html) Burada ATV felan de yazıyor. İngilizce bilen bir arkadaş durumu anlatabilirse seviniriz. Açık kanal ATV, şifreli ve kaliteli yayın Digiturk olabilir mi acaba?

Mehmet Fırat
15.10.2007, 14:35
UEFA (http://www.uefa.com/competitions/euro/organisation/kind=268435456/newsid=601305.html) Burada ATV felan de yazıyor. İngilizce bilen bir arkadaş durumu anlatabilirse seviniriz. Açık kanal ATV, şifreli ve kaliteli yayın Digiturk olabilir mi acaba?

ben de pek anlamadım ama eleme maçlarını ATV'nin vermesinden bahsediyor olabilir..

Erkut Ay
15.10.2007, 14:47
ALLAH gözlerini doyurmadı ulan milli maçadamı göz diktiniz utanmaz aymazlar ayıp be insanları futboldan soğuttunuz şimdi sıra milli takımamı geldi resmen türk milletine saygısızlıktır bu......

TheRapZoNe
15.10.2007, 14:57
Bir bu eksikti

A.Alper
15.10.2007, 15:00
Yanılmıyorsam bu turnuva tarihinde de bir ilk.Verdiğiniz adreste öyle bir izlenim edindim.

Gökçebey
15.10.2007, 15:00
EURO 2008 DIGITURK'TE İZLENECEK !!!
Futbolseverlere büyük müjde !.. EURO 2008, HD kalitesi ve Lig TV'nin uzman spikerlerinin anlatımıyla DIGITURK'te !.. Avrupa'nın en büyük futbol yıldızlarının kozlarını kapışacağı EURO 2008'in şifreli yayın haklarını DIGITURK aldı !..

LigTv'nin internet sitesinde böyle yazıyor. Yani Digiturk şifreli yayın hakkını almış. Maçların sadece şifreli kanaldan yayınlanacağından bahsetmiyor(gelecek için kaygı verici).

Eğer öyleyse biz değil d-smart düşünsün :D

Biraz daha düşününce, futbol dünyada en çok izlenen spor. Avrupa şampiyonasını tvlerden en az 1 milyar kişi izler. Şifreli yayın demek 100 milyon kişi demek olsa, böyle bir reklam potansiyelini kaybetmeyi göze alamazlar :D

Evet evet korkacak birşey yok. Böyle bir turnuvayı şifreli kanala hapsedip reklam gelirlerine set çekemezler. Yemez :D

macka61
15.10.2007, 17:18
parayı veren alıyor bizler için kötü oldu

Gamze
15.10.2007, 17:18
Arkadaşlar ATV'den şifresiz olarak gösterecek bizim maçları.Ancak Digiturk UEFA'nın şifreli yayın hakkı 'havuz'una dahil olmuş durumda ve sistem şu ki; EURO 2008'deki tüm maçları Digiturk verirken,ATV sadece bizim maçları yayınlayabiliyor.

Sacit
15.10.2007, 17:40
bu zamanda kimin maddi durumu iyiyse o konusuyor
seyirci izlemiş yada izlememiş kimin umrunda

çok yazık..

ilhan
15.10.2007, 18:39
TRT 'nin eli armut toplasın. Dünya Kupası 2010'u aldılar. Neden 2008'ide almazlar ki!

Tolpaş61
15.10.2007, 18:44
bence sorun yok ama şifreli kanalda olması kötü.sonuçta bir güç savaşı ve avam tabakası ezilmek zorunda.lig maçları evde sadece 34 ytl.sigara içme evde izle.bana kızmayın sakın.sadece bir yorum.

Koray
15.10.2007, 19:01
bence sorun yok ama şifreli kanalda olması kötü.sonuçta bir güç savaşı ve avam tabakası ezilmek zorunda.lig maçları evde sadece 34 ytl.sigara içme evde izle.bana kızmayın sakın.sadece bir yorum.

ne 34 ytl si 9,9 ytl sadece,kampanyadan haberin yok galiba...

ama yinede buna karşıyım bn iş yerindeyken maçları nasıl izlicem...

Gamze
15.10.2007, 19:05
ne 34 ytl si 9,9 ytl sadece,kampanyadan haberin yok galiba...

ama yinede buna karşıyım bn iş yerindeyken maçları nasıl izlicem...

9,9 YTL sadece ekonomik paket,içinde Lig TV yok bildiğim kadarıyla.

Cengiz Çubukcu
15.10.2007, 19:11
bence de, 9,9 ytl'ye bize maç izletecek göz var mı digiturk'te ! ama adamlara da hak vermemek mümkün değil, bu d-smart denen illet bitirecek gibi onları...
peki bu HD denen şey hakkında bilgisi olan var mı? televizyonu değiştirmeyeceğiz değil mi?

A.Alper
15.10.2007, 19:22
Önce EURO 2008'e katılma hakkını elde etmek lazım.

Kadir
15.10.2007, 19:33
yeter artık be.. !!

kesin almalıyım gitsekde gitmesekde.

LazAnisT
16.10.2007, 10:11
bence de, 9,9 ytl'ye bize maç izletecek göz var mı digiturk'te ! ama adamlara da hak vermemek mümkün değil, bu d-smart denen illet bitirecek gibi onları...
peki bu HD denen şey hakkında bilgisi olan var mı? televizyonu değiştirmeyeceğiz değil mi?Maçları sahada olduğu gibi daha canlı ve kaliteli renklerle izlemek istiyorsan bu teknolojiden yararlanabiirsin.Yeni çıkan Plazmalarda bu teknoloji var.Televizyonu değiştirmene gerek yok.

Bu arada bence bu tip organiziasyonların şifreli kanallarda yayınlanmasına yanlış.Allah'tan şampiyonlar liginin şifreli kanalda yayınlanması yasak.Yoksa o zevktende mahrum edilecektik.

Ama ulusoy olduğu sürece bazı arkadaşların dediği gibi antremanlarda şifreli kanala geçer.

murseltaskin
16.10.2007, 10:57
digütürk iyi bir dayak istiyor.

Erkut Ay
16.10.2007, 12:38
euro 2008 e katılmasakta bu ayıptır vatandaşın göz zevkine göz dikmektir türkiye ligini vatandaşın elinden aldınız bari avrupayı bırakın doymadımı karnınız bi kampanyada size yapsınlar doyarsınız belki açgözlülükten başka bişey değil demekki neymiş paran varsa izle kardeşim yoksa senin neyine lazım tv karşısında maç izlemek........

Ozan
16.10.2007, 18:19
nedir bu yaa tüm maçları şifreli veriyorlar :mad: azıcık bir keyfimiz kalmıştı futbolda onuda alıyorlar elimizden . herşey paralı oluyor anlamış dğeilim bu durumu :mad:

Karadağ06
16.10.2007, 19:16
bu kadar da olmaz artık ya bu ne mıllettın para hırsı bırakında evimizde milli takımımızı bari izleyebilelim ya:mad::mad::mad:

Hüdai Pervaneli
16.10.2007, 19:48
ya burayada mi el atti bunlar

Enes
16.10.2007, 23:27
Futbol futbol olmaktan çıktı herşey para insan kendı icat ettıgı bı kağıt parçasıyla başa çıkamıyor artık bu devirde gariban olmakta zor ..

Cem Balcı
29.10.2007, 23:28
of digitürk bi onu almadığın kalmıştı onuda aldın tam oldu.

Serdær
18.11.2007, 15:12
Avrupa Şampiyonası gittik diyelim İşallah. EE sonra maçları nasıl izlicez.

Herkezde LİGTV olmayabilir,Kahveye ve Kırathaneye mi gitmek lazım.

Başka ülke maçlarınıda izlemek içinde Kahvelere gidip sigara dumanımı çekmemiz mi lazım ¿

Yazık bu millete futbolseverlere

Artık maçları izlemeden sadece yorumcuları mı izlicez. Çünkü sadece onlara bedava.

Türkiyenin Ulusal televizyonu TRT nerde .. Neden LİGTV alıyor.

Bu türkiyedeki Futbol seyircilerine yapılan bir Haksızlık olduğunu düşünüyorum.

LİGTV almak zorundamıyız ?

http://image.haber3.com/haber/94164.jpg

UEFA resmi internet sitesi uefa.com tarafından yapılan açıklamaya göre EURO 2008'in şifreli yayın hakları DIGITURK tarafından alındı. Böylece DIGITURK EURO 2008'in resmi yayın ortağı oldu.

EURO 2008 turnuvası boyunca oynanacak 31 maçın şifreli yayın hakkı DIGITURK tarafından alınmış olup, tüm maçlar aynı zamanda HD kalitesi ile değerli izleyenlerin beğenisine sunulacak. Maçlar Lig TV, Show Plus ve Lig TV HD kanallarından yayınlanacak.

Futbolseverler, turnuva süresince aynı saatte başlatılacak maçları sadece DIGITURK'ten canlı olarak izleme fırsatı bulacaklar. UEFA pazarlama ve medya hakları direktörü Philippe Le Floch, "Türkiye'de en üst düzey futbol içeriğini sunan DIGITURK ile çok tecrübeli bir yayın ortağı kazanmış olduk" dedi.

Murat'
18.11.2007, 15:14
yaaa şey bildiğim kadarıyla milli maçlkarı şifrelki yayınlamak yasak...ama izlemek istediğimiz diğer milli maçlar içinne olacak onu bilmiyorum...belki lig tv sadece dijital platformlar için olan yayın haklarını satın almıştır...

coskun0661
18.11.2007, 15:15
???????????.... cok konusulur bu konuuu

pReN@_61
18.11.2007, 15:15
bu haberi ben de duymuştum.yine kahvelerde sürüneceğiz yapacak pek de bir şey yok galiba...

Dursun Ali Bahçekapılı
18.11.2007, 15:20
yaaa şey bildiğim kadarıyla milli maçlkarı şifrelki yayınlamak yasak...ama izlemek istediğimiz diğer milli maçlar içinne olacak onu bilmiyorum...belki lig tv sadece dijital platformlar için olan yayın haklarını satın almıştır...

Daha önce Almanyada oynadıgımız ve 0-0 berabere kaldıgımız Almanya - Türkiye macını zamanın şifreli kanalı Cine5 vermişti... Hafızaları iyi olanlar bunu hatırlayacaklardır.. Milli maclar şifreli kanaldan yayınlanmaz diye bir kural yok.. Bildigim kadarıyla Dsmart Ümit milli takımın maclarını veriyor

Murat'
18.11.2007, 15:39
Daha önce Almanyada oynadıgımız ve 0-0 berabere kaldıgımız Almanya - Türkiye macını zamanın şifreli kanalı Cine5 vermişti... Hafızaları iyi olanlar bunu hatırlayacaklardır.. Milli maclar şifreli kanaldan yayınlanmaz diye bir kural yok.. Bildigim kadarıyla Dsmart Ümit milli takımın maclarını veriyor

senin dediğin cine 5 olayı çok eski.benim dediğim olay yeni çıkan bir kanun ile....buna kesinlikle eminim....doğru diyorsun d spor ümit millilerin maçlarını veriyor ama maç esnasında şifreden çıkıyor...

hüseyin1975
18.11.2007, 15:49
Internet ne güne duruyor :-)

Olmaz ise artik sirf Euro 2008 icin bir Paketleri olur ve birkac kisi birlesip beraber alinir artik.

Bekar bir Arkadasinizin evini mesken tutarsiniz artik :-))

TS-Tiryaki
18.11.2007, 15:53
Allaha sükür almanyada zdf kanali her maci yayinliyor

Samet Metin
18.11.2007, 15:57
süperlig,kupa,avrupa maçları falan tamam da avrupa şampiyonası biraz kasar digiturk'ü! avrupa şampiyonasını verecek olan bir sürü yabancı kanal var birinden açıp izlemesi çok da zor değil!!!

Mayls
18.11.2007, 17:30
Maclari Lig TV'nin verecegi kesinmì?
Öyleyse bana da kahveye gitme bahanesi olur :)
Evde yalniz yalniz tadi tuzu olmuyor. Mac dendiginde TV karsisinda da olsan toplu halde tezahurat yapacaksin bence :)

onurkaradeniz
18.11.2007, 17:39
Milli takımın bi gelire ihtiyacı yok eğer lig tv yayınlarsa çok büyük problem olur evlerinde lig tv 'si olmayan ve Milli takımımızı izlemek isteyen milyonlarca bayan var çocuk var onlar kahvehanelere vb yerlere gidemezler böyle bi rezilliğe izin vermezler herhalde ? !

Mayls
18.11.2007, 17:42
Milli takımın bi gelire ihtiyacı yok eğer lig tv yayınlarsa çok büyük problem olur evlerinde lig tv 'si olmayan ve Milli takımımızı izlemek isteyen milyonlarca bayan var çocuk var onlar kahvehanelere vb yerlere gidemezler böyle bi rezilliğe izin vermezler herhalde ? !
Banada öyle geliyor maclari ya bir özel kanal alir yada TRT ki ben Lig TV'nin hic Milli Mac aldigini görmedim.

bordox
18.11.2007, 17:44
Türkiye'nin maçlarını açık kanal verir,büyük ihtimal Show Tv ama diğer maçları izlemek isteyenler sanırım mecbur kalacaklar Lig Tv'ye.

Muhammed KOÇ
18.11.2007, 18:01
milli maçlar özel kanallara alınmıyor bildiğim kadarıyla..

MarceloTS
18.11.2007, 18:09
tamamda ben euro 2008'i izlemek istiyorum bu kadar paragözlük olmaz artık

Cem Balcı
18.11.2007, 18:53
Türkiye'nin maçlarını açık kanal verir,büyük ihtimal Show Tv ama diğer maçları izlemek isteyenler sanırım mecbur kalacaklar Lig Tv'ye.

ewt aynen öyle milli maçımız şifreliye geçmez.

Öztürk Adem
18.11.2007, 22:30
Sanmıyorum ole 1 terbıyesızlık yapacaklarını

Cem Balcı
18.11.2007, 22:34
kanal d verir die tahmin ediyorum.

Mehmet Fırat
19.11.2007, 11:32
Euro 2008 maçlarını atv de verecek diye duydum.

Faik Yılmaz
19.11.2007, 11:34
herkesi ilgilendiren milli maçların şifreli kanallara verilmesi saçmalık....

düşünsenize a milli takımın maçını ülkemizde sadece 1 milyon kişi izliyor.

Murat'
19.11.2007, 11:41
arkadaşlar euro 2008 i atv verecek içiniz rahat olswun....lig tv sadece high definition ve şifreli platformlardaki yayın haklarını almıştır...

hem milli maçlar şifreli kesinlikjle yayınlanamaz kanun böylee

Faik Yılmaz
19.11.2007, 11:47
iyi ya öyle olsunda......

LazAnisT
19.11.2007, 13:27
Sonrası son torbadasyız.Olacakları seyredeceğiz.Fatih Terim hocamız bu konuda çok tecrübeli.En son onunla sıfır çekmiştik:)

Cem Balcı
19.11.2007, 16:06
arkadaşlar euro 2008 i atv verecek içiniz rahat olswun....lig tv sadece high definition ve şifreli platformlardaki yayın haklarını almıştır...

hem milli maçlar şifreli kesinlikjle yayınlanamaz kanun böylee

aman öyle olsunda...

Samet Türkmen
19.11.2007, 16:57
Bosna-hersek gibi takım çok fazla küçümsendi ülkemizde. Ama yeneceğiz :)

İskender
19.11.2007, 16:59
Dün geçmişte kaldı, yarın ise henüz gelmedi önemli oaln günü yaşamak...
Bakalım gidebilecekmiyiz...

Serdær
19.11.2007, 21:12
Altı çizilmesi gereken yerler...!

Bende olmasını istemiyorum ama bence AÇIK ve NET !

Mehmet Fırat
19.11.2007, 22:37
Altı çizilmesi gereken yerler...!

Bende olmasını istemiyorum ama bence AÇIK ve NET !

Siyahla yazdığım yerlere bakarsak; eğer sadece Digiturk maçları yayınlıyor olsaydı, şifreli yayın hakkı ibaresini kullanmazlardı. Direk yayın hakkı derlerdi. İkincisinde ise, atv'nin aynı anda birden çok maç veremeyeceğini göz önüne alırsak ve Digiturk'ün maçları yayınlayabileceği birden fazla kanalı olduğu için öyle bir ifade kullandıklarını düşünüyorum. Ayrıca Murat Dinç arkadaşımızın dediği doğruysa, maçları açık kanalın vermemesi kanuna aykırılık olur.

antagonist
19.11.2007, 22:43
Soru:Avrupa Şampiyonası'na Gittik. Sonra?

Cevap:Türk mantığıyla,hele bi gidelim de sonrasını hallederiz. :)

denizgrsy
19.11.2007, 22:48
gitmemiz henüz kesin olmamakla beraber ( letonya -Türkiye , kesin gidiyorduk gözüyle bakılan bir maç ) gidersek durum iç açıcı değil ! kesinlikle bi hava değişimi şart , öyle bir hava ki bu futbolcuları çarpmalı .

yoksa böyle yumurta bilmem neye dayanınca top oynayarak bu iş olmaz :)

Cem Balcı
19.11.2007, 23:10
hayırlısıyla bi gitseydik...

Mayls
20.11.2007, 15:33
En iyisi gitmeyelim :D
Gidipte maclari izleyememektense :D

Hüdai Pervaneli
20.11.2007, 15:42
önce gidelim sonra halledilir

MarceloTS
20.11.2007, 16:33
Avrupa Şampiyonası'nda bu sene favorim Almanya.Aynı gruba düşmezsek çıkarız zate ilk torbada Yunanistan-İsviçre-Avusturya ve Hollanda var.İspanya,Fransa ve Polonya ile aynı gruba düşme şansımız yok.Bana göre bu şampiyonada Yarı Final inanılmaz bir başarı olur.Bunun içinde gruptan 1.çıkmak gerekiyor.Bu da gerçekten zor ve milli takımın günü gününe uymayan futboluyla düşündürücü.Ama sahaya o inancı yansıttıktan sonra gerisi önemli değil..

fincher
22.11.2007, 16:50
Türkiye Futbol Federasyonu, EURO 2008’in hem Digiturk’ten hem de atv’den yayınlanacağını bildirdi. Federasyon’dan aldığımız bilgide, kanalların aralarında anlaşabilecekleri notu da düşüldü. Bunun üzerine atv acaba maçların bir kısmından feragat eder mi sorusunu atv spor servisine yönelttik; atv maçların hepsini yayınlayacak.

http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=282020

Serdær
22.11.2007, 22:36
Öncelikle Bu konu daha önce açılmıştı fakat Yöneticeler ne hikmetse kilit gereği vurmamışlar ;

Diceksiniz ki sen niye alındın çünkü bize hemen kilit vuruyorlardı.

Neyse Gelelim konuya ,

Bu konuyla ilgili olarak şöyle bir müjdeli haberim var ;

ATV Euro2008 Yayınlıcak KESİN.

Saygılar..

Cem Balcı
22.11.2007, 22:52
Öncelikle Bu konu daha önce açılmıştı fakat Yöneticeler ne hikmetse kilit gereği vurmamışlar ;

Neyse Gelelim konuya ,

Saygılar..

yaw inş öyledir...

lazooo28
22.11.2007, 23:27

Neyse Gelelim konuya ,

Saygılar..

peki ya atv avrupa,onlarda vericek mi maci ?

Fatih
22.11.2007, 23:35
almanyada da şifreli yayınlanmaz ya

Misina
22.11.2007, 23:49
Trt ne İş Yapar?

Milli Maçların şifreli kanaldan yayınlanacak olmasını son derece yanlış buluyorum.Parası olmayan kulüp takımının maçını izlemesin önemli değil fakat bu milli davada paralısı parasızı zengini fakiri herkes maçları izleyip sevince ortak olmalı.

DeAgLeMaNyAq
23.11.2007, 03:27
Ben ATV'nin bizim oynayacağımız maçların dışındaki grup maçları yayınlayacağını sanmıyorum. Yayın akışları o kadar maçı kaldırmaz. Ama 2.tur maçlarını verebilirler belki...

Miraç Atalay Çiftçi
26.11.2007, 16:18
EURO 2008 FİNALLERİ ATV'DE

atv, rakiplerimizin belli olacağı 2 Aralık saat 13.00'deki Euro-2008 kura çekiminin yanı sıra, Haziran ayındaki şampiyonada A milli takımımızın oynayacağı tüm maçları da ekrana getirecek.

Ve şimdi mücadele zamanı! A Milli Takımın değişmez kanalı atv, rakiplerimizin belli olacağı 2 Aralık saat 13.00'deki Euro-2008 kura çekiminin yanı sıra, Haziran ayındaki şampiyonada A milli takımımızın oynayacağı tüm maçları da ekrana getirecek.
atv'den 31 maçın 31'inin de yayınlanacağı Avrupa'nın en büyük futbol organizasyonu olan Euro-2008, 7-29 Haziran tarihleri arasında Avusturya ve İsviçre'de düzenlenecek.

Bunun yanısıra, atv, Euro 2008’e özel bir programı da ekrana getirmeye hazırlanıyor! “EURO 2008’E DOĞRU” adlı program, Aralık ayından itibaren ayda bir kez Pazar günleri yayınlacak.

Digitürk ise maçların şifreli yayın hakkını satın aldı...

Fatih BALTA
26.11.2007, 23:15
ATV inşallah spiker ve yorumcu kadrosunu iyi bir şekilde oluşturur.
Aksi durumda ruh gibi anlatım yapan spikerlerle ve birbirleriyle maç skoru konusunda iddaya girmeden öte gidemeyen yorumcularla Avrupa Şampiyonasını bizlere zehir etmesinler.
Dünya şampiyonasını yayınlayan kanal1 bu konuda baya bir eksikti.
İnşallah atv bizi bu konuda tatmin eder.

pReN@_61
27.11.2007, 14:14
duydugum kadarıyla atv yayınlayacakmış...

TolgaTopçu61
27.11.2007, 17:15
lig tv reklamini veriyor bile. 31 mac naklen vericeklermis

Muhammed KOÇ
27.11.2007, 17:18
bu maçları da izletmezlerse yuh artik!..

İskender
27.11.2007, 17:47
Maçlar atv de arkadaşlar zaten atv nin o tarihe kadar satışı kesinleşir,
Bu fırsatı kaçırmak istemeyecektir yeni sahibi, dijitürke filan bırakmaz pastayı...

Erkan
20.12.2007, 22:15
Nasil degisti ki bu durum?

Mustafa
20.12.2007, 22:33
Sanırım ikiside yayınlayacak çünkü ikiside reklam yaptılar euro 2008 bizde diye

Öztürk Adem
21.12.2007, 01:08
ilginç adamlar bu konuyada el attılar demek saglam sermaye kalıtelı ıscılık az da kalpazancılıkla bununda ustesınden geldıler sorun olmasa gerek yıne evde ızlıycem hayırlı olsun dıgıdık senı

isaret parmagi
06.06.2008, 22:51
EURO 2008 uydudan nasıl izlenecek?
Türkiye nefesini tuttu, EURO 2008'e kilitlendi. Yarın oynanacak Türkiye - Portekiz maçı öncesi ortaya atılan bir iddia şaşkınlık oluşturdu.

Avrupa Şampiyonası için nefesler tutuldu ve herkes Cumartesi akşamı saat 21:45'te Türkiye'nin Portekiz ile yapacağı maçı bekliyor. Euro 2008 Avrupa Kupası Finalleri’nin yayın hakkı Türkiye için ATV grubunda. İlk maç da Cumartesi akşamı oynanacak. Futbolseverler şimdiden evde maç keyfine hazırlanıyor ancak dikkat! ATV uydu yayınlarını şifreleyecek.

UEFA İZİN VERMİYOR

Anlaşmanın sadece Türkiye haklarını kapsadığı ve uydu yayınının başka ülkelerde de izlenebildiğini göz önünde bulunduran UEFA, uydu yayınına izin vermiyor. Euro 2008'i karasal ya da kablolu tv kullanıcıları ile Digitürk aboneleri şifresiz olarak izleyebilecek.

UYDUDAN NASIL İZLERSİNİZ?

ATV'den yapılan açıklamaya göre uydu sahipleri de EURO 2008'i izleyebilecek. İşte o açıklama:

"Türkiye sınırları içinde uydudan direkt yayın alanlar ise, daha önce de herkes tarafından kullanılan ve kumandadan girilebilen çok basit bir şifre ile yayınları alabileceklerdir. İzleyicilerimiz 7 gün 24 saat hizmet veren teknik danışma hattımızın 0216 316 10 02 nolu telefonuna müracat edebilirler"

İŞTE ADIM ADIM YAPILMASI GEREKENLER

1. Uydu alıcınızın BISS şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type vb.) Biss olanını seçin.

2. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

ATV için: Biss ID: 0×1FFF (eğer 6 haneli ise 0×001FFF),

Key Değeri: 1000000000000000 (eğer 12 hane varsa 10000000000000)

3. Şifreyi kaydedip menüden çıkın, uydu alıcınızı kapatıp açın.

YENİ GELİŞMELERİ SAMANYOLUHABER.COM'DA BULABİLİRSİNİZ

06.Haziran.2008 14:21:33

Şerefsiz atv!!!!!!!!!!

Cem Balcı
06.06.2008, 22:54
haydaaa buyur burdan yak...

pReN@_61
06.06.2008, 23:00
Yav durup dururken iş çıkardılar..

offf..

Muhammed KOÇ
07.06.2008, 01:53
inş yayında bir sorun çıkmaz..

e'3'
07.06.2008, 03:51
ben trt donemıdeki yayınları cok seviyordum bence keske gene trt alsadı yayınlari ama bu sefer olmadı ben atv umutlu degilim ama dijiyi bilimiyorum insallah iyi yayın yaparlar:)

Mayls
07.06.2008, 08:28
Ikisi de verecektir Sampiyonayi. UEFA her ülkede bir acik kanala, bir de ödemeli kanala veriyor yayin hakkini.

x_man
07.06.2008, 19:37
EURO 2008 uydudan nasıl izlenecek?
Türkiye nefesini tuttu, EURO 2008'e kilitlendi. Yarın oynanacak Türkiye - Portekiz maçı öncesi ortaya atılan bir iddia şaşkınlık oluşturdu.

Avrupa Şampiyonası için nefesler tutuldu ve herkes Cumartesi akşamı saat 21:45'te Türkiye'nin Portekiz ile yapacağı maçı bekliyor. Euro 2008 Avrupa Kupası Finalleri’nin yayın hakkı Türkiye için ATV grubunda. İlk maç da Cumartesi akşamı oynanacak. Futbolseverler şimdiden evde maç keyfine hazırlanıyor ancak dikkat! ATV uydu yayınlarını şifreleyecek.

UEFA İZİN VERMİYOR

Anlaşmanın sadece Türkiye haklarını kapsadığı ve uydu yayınının başka ülkelerde de izlenebildiğini göz önünde bulunduran UEFA, uydu yayınına izin vermiyor. Euro 2008'i karasal ya da kablolu tv kullanıcıları ile Digitürk aboneleri şifresiz olarak izleyebilecek.

UYDUDAN NASIL İZLERSİNİZ?

ATV'den yapılan açıklamaya göre uydu sahipleri de EURO 2008'i izleyebilecek. İşte o açıklama:

"Türkiye sınırları içinde uydudan direkt yayın alanlar ise, daha önce de herkes tarafından kullanılan ve kumandadan girilebilen çok basit bir şifre ile yayınları alabileceklerdir. İzleyicilerimiz 7 gün 24 saat hizmet veren teknik danışma hattımızın 0216 316 10 02 nolu telefonuna müracat edebilirler"

İŞTE ADIM ADIM YAPILMASI GEREKENLER

1. Uydu alıcınızın BISS şifre çözebilme özelliğine sahip olması gerekmektedir. Uydu alıcınızın menüsünde ‘CAS’, ‘Key Girişi’, ‘CAS System’, ‘CAS Keys’ veya benzer bir isimle yer alan KEY girişi menüsüne gelin. Açılacak menüde yer alan şifreleme tiplerinden (Şifre Tipi, Cas Type vb.) Biss olanını seçin.

2. Açılacak menüde yer alan talimatları uygulayarak aşağıdaki değerleri girin.

ATV için: Biss ID: 0×1FFF (eğer 6 haneli ise 0×001FFF),

Key Değeri: 1000000000000000 (eğer 12 hane varsa 10000000000000)

3. Şifreyi kaydedip menüden çıkın, uydu alıcınızı kapatıp açın.

YENİ GELİŞMELERİ SAMANYOLUHABER.COM'DA BULABİLİRSİNİZ

06.Haziran.2008 14:21:33

Şerefsiz atv!!!!!!!!!!

benim 4 haneli şifre 1000 dediler giriyorum ama açamıyor

MarceloTS
07.06.2008, 19:41
bu yukardakileri yaptım açılmıyor ulan gitti euro 2008

ilhan
07.06.2008, 19:45
Kanal şifresi değil arkadaşlar bunlar.

Biss codeleri.

Decoderinizin markasını özelden bana gönderin yardımcı olayım size.

Ps : Atv , spiker seçimlerini doğru yapmış. Trt'nin spikerlerini kullanacaklar sanırım.

Muhammed KOÇ
07.06.2008, 19:47
biri yazabilir mi şu şifreyi ?

ilhan
07.06.2008, 19:53
10 00 00 00 00 00 00

Şifre değil. Biss key id'i bu. Bunu girince kanal açıyor.

Dursun Kaplan
07.06.2008, 19:59
Hummax için nabıcaz.. :S:S

yaranozlu
07.06.2008, 20:17
iyi de biss id var, otomatik başında 0x var yanına da 4 tane rakam geliyor. bir de key değeri var. söylenenlere göre yaptık biss id 0x1fff ve key değeri 100...0 diye ama olmadı. Allah belasını versin uydusunun da geçmişini. Böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz.

ilhan
07.06.2008, 20:25
Goldmaster kullanıyorum. Biss id'e sadece 10 00 00 00 00 00 00 00 girdim. Açıldı kanal.

yaranozlu
07.06.2008, 20:50
valla nextte söylenenleri yaptık, olmuyor, atvnin söyledikleri yalan hep. telefon hatları da kitli, ona da şifre koymuşlar, bi tane talefon hattı mı olur. peh..

Uğur Erdoğan
07.06.2008, 20:56
yok abi izlemiyorum yaaa
offfffffffff

Hamdi Karamahmutoğlu
07.06.2008, 21:45
Hadi bakalim.
Mac basliyor.
Umarim kazaniriz.

yaranozlu
08.06.2008, 07:36
hala sıkıntı çekenlere tavsiyem. atvde yazılanlar hiç işime yaramadı, next kullanıyorum, alt alta 5 satırlık kısıma bunları girdim ve oldu.

biss id: 0x1fff
12002
04800
Hor
key değeri 100.....0

bunları girip kaydettim, otomatik açıldı, maça 1dk kala şansım yaver gitti. atvde yazılanlar yalan hep, verdikleri numara meşgul.

Vkgz
08.06.2008, 11:14
ilk gün iyiydi sunucu ve yorumcular...