PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor İlk Yarı Sonuna Kadarki Tribün Gelirlerini Şehit Ailelerine Bağışlayacak!

Emorfo
11.10.2007, 00:18
Trabzonspor yönetimi ilk yarı sonuna kadar oynanacak maçların tribün gelirlerini şehit ailelerine bağışlama kararı aldı. Başkan Albayrak bu akşam Türk Kalp Vakfı'nın 11 Altın Adam Yarışması'nda alınan bu kararı açıkladı. Bu karardan ötürü yönetimi tebrik ederim. Belki takımımız iyi futbol oynamıyor, taraftarlarımız maçlara ilgi göstermiyor, enazından artık şehit ailelerine bir nebze destek olmak için maçlara daha çok insan gider.

Selman
11.10.2007, 00:20
2 senedir bu takımın başındalar, 2. kere tebrik ediyorum yönetimi.

TSezgin61
11.10.2007, 00:27
helal olsun!!!! beklemezdim

Gamze
11.10.2007, 00:27
Alkış hak eden bir davranış.Teşekkürler...

Emre B.
11.10.2007, 00:28
Güzel düşünce.Bravo yönetim:alkış:

Remzi
11.10.2007, 00:30
Helal olsun..Tebrikler...:alkış:

Ba®ış
11.10.2007, 00:30
tebrikler....

yns61
11.10.2007, 00:31
inanmıyorum şaka demiştir :)

iyi iş : yönetim

çok çakışık kavram

A.Hilal Çakıroğlu
11.10.2007, 00:33
Çok güzel bir haber, tebrikler:alkış::alkış::alkış::alkış: Belki bizler de en azından cezalı olduğumuz maçların bilet parasını şehit ailelerine gönderebiliriz.

#10 Fietra
11.10.2007, 00:33
Yönetimimizi tebrik ediyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
11.10.2007, 00:37
Ben bu adamlardan o kadar tiksindim ki aklım almıyor bunu normal bir durum ile karar almış olsunlar, belki bana diyeceksiniz ki "Ula Miraç ne önyargılı adamsın, bırak kurcalama da almışlar işte güzel karar alkışlasana." Ama bende yine diyeceğim ki "O kadar sıkıştılar ki bu onlara ilaç gibi geldi, bir taş attılar alkış topladılar hem zamanlamada gayet işlerine geldi."

Yinede her ne olursa olsun, TEBRİK EDERİM...
TRABZONSPOR CAMİASINA YAKIŞANI YAPTILAR...

eys_61
11.10.2007, 00:40
Tebrik ve takdiri hakediyor yönetim bu kararla,tabi bedava bilet konusunda da daha fazla duyarlı olacaklarını tahmin ediyorum bundan sonra.Çok mu iyimserim acaba?

Tunga
11.10.2007, 00:46
Hiç şaşırmadım. Zira bu kulübü kötü yönetiyor bile olsalar, bizlerin içi nasıl burkulduysa, onların da aynı şekilde düşündükleri aşikar.

Arkadaşlar,

Bazen sapla saman birbirine karışıyor. Bu ülkenin bir ferdi, vatandaşı olmak ve toplumun hassasiyetlerine saygı göstermek hepimizin ortak paydası olmalıysa, o zaman bu bir görevdir. Şimdi top taraftarımızdadır. Kötü futbol dahi olsa artık maçlara gitmenin ayrı bir sorumluluğu daha var.

Trabzonspor'a yakışan yapılmış. Şık ve düşünceli bir davranış. Ama dediğim gibi çoğu icraatı yüzünden sürekli eleştiriyor da olsam şaşırmadım.

Enes
11.10.2007, 00:50
Vay be helal olsun:alkış:

Sinan Akyıldız
11.10.2007, 00:55
Tebrikler Yönetim . İlk Defa bizi şaşırtmadınız . Yoksa şaşırttınızmı demeliydim .

Önemi yok bize yakışan budur ...

macka61
11.10.2007, 01:09
bende albayrak ve yönetimi tebrik ediyorum

Kaya
11.10.2007, 01:11
Tebrikler yönetim...

Harun-61
11.10.2007, 01:18
Tebrik ediyorum Yönetimi...
Allah razi olsun

in$aAllah Avni Aker ful dolar...

- Lütfen bu ba$liga ele$tiri mahiyetinde yazilar yazilmasin - Yönetimin yaptigi bu hareket alki$lanmali....

poetricus
11.10.2007, 01:20
Hataları tenkit etmek kadar doğruları, faziletleri takdir etmek de boynumuzun borcu.
Yönetime bu kararından dolayı tebrik ve teşkkürlerimi sunuyorum.
İnşallah beş-altı maçlık bir ceza daha almayız da şehit ailelerine yapılacak olan maddi yardım bir şeye benzer.

Bartuğ13
11.10.2007, 01:23
işte bu olay hakkaten taktir edilecek ender yaptıklarından biridir.
ama yine de tebrik etmek istiyorum.hoş maçların yarısı zaten cezalı geçecek.
gönül isterdi ki federasyon da adam gibi hareket edip cezaları tarafsız saha verseydi o paralar da şehit ailelerine gitseydi.

A.Alper
11.10.2007, 01:24
Gurur duydum.Trabzonluluk budur.Bizi başka başka tahayyül edenlere iyi bir cevap olmuştur umarım.

Özge
11.10.2007, 01:24
Tebrikler çok doğru bir karar:alkış::alkış:

ilhan
11.10.2007, 01:29
Tebrik ediyorum..

yosun61
11.10.2007, 01:34
tebrikler yönetim - geçte olsa doğru bir karar verdiniz sonunda

Mustafa
11.10.2007, 01:40
tebrikler yönetim umarım böyle yüzümüzü güldürürsün arada da olsa

kalavara
11.10.2007, 01:43
bugüne kadar aldıkları tek doğru karar.ama bravo demek zorundayız bence...

tuncii
11.10.2007, 01:46
yaa foruma girdigimden nuri istifa etmiş yada ziya dogan kovulmus deselerdi bu kadar şaşırmazdım inanın arkadaşlar gerçektende ayakta alkışlanacak bi durum tebrik ediyorum nuricim seni sana da yakısan buydu gider ayak adını bırakmak burada:D
ama bu iş nurinin altından cıkmamıstır ben sanmıyorum ondan cıksada hem bi bildigi vardır kim ne derse desin ben altında bişiy ararım bakarsın gökdenizi satar hesabı dengeler haa ne dersiniz

Erkin
11.10.2007, 01:48
Çok yerinde ve anlamlı bir karar, kutluyorum :)

28TS61
11.10.2007, 02:08
ne yazikki medya bu habere pek ilgi gostermiyor,
ama ezikler aynisini yapsalardi manset olurdu

yönetimin bu kararini tebrik ediyorum.helal olsun

ahmettin
11.10.2007, 02:10
her ne kadarda populizm koksada son derece olumlu bir davranış camia işte böyle temsil edilir..

turgi
11.10.2007, 02:24
şaka yapıyor olmalısınız kardeşim diyince koşup geldim şu yazıyı bi daha okumalıyım

Emorfo
11.10.2007, 02:32
ne yazikki medya bu habere pek ilgi gostermiyor,
ama ezikler aynisini yapsalardi manset olurdu

yönetimin bu kararini tebrik ediyorum.helal olsun

Haber henüz medyaya sunulmadı. Yarın öğleye doğru medyadan da takip edebilirsiniz.

turgi
11.10.2007, 02:49
yaa hakkaten dogruymus yaa inanmadım ilk okuyusta
ama gercektende tebrik ediyorum cok güzel bi düşünce fikir kimden cıktı yaa nuri demeyin düşe bayılrım
para son damlasına kadar helal olsun bence gercektnde cok anlamlı ve yerinde bi davranıs

tsakrep61
11.10.2007, 03:15
helal olsun valla artık top taraftarada haydın maca!!

fteotdgs
11.10.2007, 03:39
Bu yonetimin bildigim tek takdirlik karari. Haaa, hala her aklima geldiginde gelecek kongrede geldikleri gibi gitmeleri icin dua ediyor muyum, ediyorum. Bir sey degismedi yani. Yonetim hala Trabzonspor'u Ziya Dogan yetersizliginde birine teslim edip bitiren, tarihin gordugu en kotu yonetim; umarim bunu kimse unutmaz sandikta.

c1967
11.10.2007, 03:56
trabzonspor ismine tam oturdu... her zaman olduğu gibi türkiyede öncelik TRABZON... teşekkürler nuri albayrak!...:alkış:

poetricus
11.10.2007, 04:27
Yeri gelmişken bir şeyi hatırlatmalıyım:
Trabzonspor, savaşın en çetin ve vahşi günlerinde Bosna Hersek'teki Boşnaklara yardım eden ilk ve tek Türk kulübüdür.

Vegas
11.10.2007, 05:03
Bozuk saat 12 saatte bir dogru gosterirmis:)

Kadir
11.10.2007, 05:26
Çok anlamlı olur. Nuri Albayrak ve saz arkadaşlarının yaptığı en güzel iş olur.

EmrahYalçınalp
11.10.2007, 07:00
Trabzonsporluluk duruşu adına çok şık bir hareket. Tebrik ve teşekkürler.

Cengiz Çubukcu
11.10.2007, 07:47
o zaman Trabzondaki seyircimize düşen şey her maçta tribünleri tıklım tıklım doldurmak....

Faik Yılmaz
11.10.2007, 08:16
..........................edıt by me.............

Gökçebey
11.10.2007, 08:19
Eh küfretmesini biliyorsak taktir etmesini de bilmeliyiz. Helal olsun :alkış::meşale2:

Ertan 51
11.10.2007, 08:29
iyi fikir.Türk ulusunun birliğini beraberliğini göstermesi adına güzel bir hareket.burda Trabzondaki kardeşlerimize ekstradan görev düşüyor maçlara katılımın daha yüksek olması ve şehit ailelerine biraz daha fazla para gitmesi için daha fazla duyarlılık gerekiyor.Trabzon ve Trabzonsporlular herzaman üstüne düşen görevi layıkıyla ve fazlasıyla yapmıştır bu olaydada yapacaktır.emeği geçen herkeze şimdiden şükran ve hürmetler.

Mehdi
11.10.2007, 08:39
Tebrikler.

KUTADGU
11.10.2007, 08:50
Ulu Şehitlerimiz!

Ne yapsak hakkınızı ödeyemeyiz....

Takdire değer bir davranış...
Sıra taraftarda...

Ali Bektaş
11.10.2007, 08:52
Tebrikler yönetim...

Faik Yılmaz
11.10.2007, 08:54
Şehitlerimiz bizler için en kutsal şeylerini canlarını verdiler onlar için ne yapsak az.... ama sadece maçlara giderken bilet parası vererek hatırlamak hamasi bir davranış olarak geliyor bana.....

Mesela öz eleştiri yapalım neden Trabzonlu şehitlerimizi ziyarete gitmedik ve de ailelelerini....... ver 5 ytl bilet parası olsun bitsin.....

Hekimoğlu
11.10.2007, 09:01
takdir ettim bize yakışanda budur zaten.

Gökçebey
11.10.2007, 09:05
Trabzonlu şehitlerimizi ziyarete gitmek aslında güzel fikir. Çocuk yuvası ziyaretinden sonra Sülüklüdeki şehitliği ziyaret edip aziz şehitlerimiz için fatiha okuyabiliriz. İlgili arkadaşlar bu konuya ilgi duyarsa sevinirim.

ergin cesit
11.10.2007, 09:25
şehitlerimiz için ne yapsak azdır
bravo yönetim ilk defa sizinle gurur duyuyorum

Burçak
11.10.2007, 09:32
Bu yönetimin Tebrik alacak bi iş yapacağını düşünemez olmuştum.
ama budefa Tebriği hak ettiler.:alkış:

S.DEMİRCİ
11.10.2007, 09:43
sizden bir TRABZONSPORLU( kişisel almayın) olarak nefret etsemde tebrikler.... bizede bu yakışır............

Murat'
11.10.2007, 09:45
biz ilk maç demiştik......ilk yarı sonuna kadar herhalde 4 tane seyircili maç yaparız....çok güzel bir davranış

Murat'
11.10.2007, 09:49
Artık o zamn bize düşende her maç o tribünleri doldurmak arkadaşlar....

UğuR
11.10.2007, 10:36
Bu yönetimin Tebrik alacak bi iş yapacağını düşünemez olmuştum.
ama budefa Tebriği hak ettiler.:alkış:
Kedi olalı fare tutdular.:alkış::alkış::alkış:

OLCAY ÇAKIR
11.10.2007, 10:41
Bravo başkan.
Ve yönetimi.

Acımasız eleştirenlerin(bizde çoğu kez),eleştirirken sizinde bizden birçok özelliği yüreğinizde barındırdığınızı unutuyorduk.

Tebrikler,teşekkürler,gururlandım.

Ayşe Aygün
11.10.2007, 11:30
İnsanlık adına.çok güzel bir fikir.Tebrik ediyorum.:)ve yürekten ayakta alkışlıyorum.Trabzonluluk demiyelimde.Trabzonsporluluk bu olsa gerek.

oskanonur
11.10.2007, 11:33
Goreve geldiklerinden beri yapmis oldukları en olumlu hareket. Kendilerini teprik ediyor ve alkisliyorum.

derinmavi
11.10.2007, 11:35
Çok Güzel Bir Düşünce, Çok Doğru Bir Karar

trapesus
11.10.2007, 11:38
Trabzonspor'un parasıyla artistlik yapıyor bu adam siz de alkışlıyorsunuz. Delikanlıysa çıksın "bu meblağ ne kadar tutarsa ben bunu cebimden vericem arkadaş" desin, hem kulübün parası da kasasında kalırdı. O kadar kulübü borca sok, ondan sonra da artistlik yap. Bi de o kadar parası var ........'nin.

Erkut Ay
11.10.2007, 11:41
tebrik ediyorum güzel anlamlı bir karar.........

Bülent Bayraktar
11.10.2007, 11:45
kesin bordomavi.net i takip ettiler ve akıllarına geldi

yinede helal olsun

Erkut Ay
11.10.2007, 11:50
bu güzel ve anlamlı kararı sonuna kadar tebrik ediyorum.....

Murat'
11.10.2007, 11:58
ilk yarı sonuna kadar garanti 3 maç yapacaz kendi sahamızda....bir maç da kupa mçı olabilir belki....biz düşen tribünleri doldurmak artık

OLCAY ÇAKIR
11.10.2007, 12:05
Trabzonspor..

Bağışı yapan.

İsim bu,bu kadar.

Keyfini sürün,manevi hazzını yaşayın.Altında hin'lik aramaya gerek yok.

Kurum var,saygınlık var.Güzellik var.
İyi bir jest bu.
Ulusal medyada habere rastlamadım henüz.

Kaya
11.10.2007, 12:13
Trabzonspor'dan anlamlı karar!

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ilk yarıda kendi sahalarında yapacakları tüm maçların hasılatını şehit ailelerine bağışlama kararı aldıklarını belirtti.

Albayrak, yaptığı açıklamada, son günlerde yaşanan terör saldırıları sonucu (http://cluster.linkz.net/ztxt/ct?p=45&ka=142) büyük üzüntü yaşadıklarını ifade ederek, ''Ülkemizi kana bulayan terör saldırılarında şehit düşen gençlerimizi unutamayız'' dedi.

Bunun için üzerlerine düşün tüm görevleri yapmaya hazır olduklarını vurgulayan Albayrak, ''Trabzonspor Kulübü olarak ilk yarıda oynayacağımız ve seyircimizin geleceği tüm maçların hasılatını şehit ailelerine bağışlama kararı aldık. Tüm kulüplerin de bu konuda duyarlı olmasını istiyoruz'' diye konuştu.

ajansspor.com

Şahinoğlu
11.10.2007, 12:15
Trabzonspor'a yakışır bi karar.

Samet Yildirim
11.10.2007, 13:00
TRABZONSPOR YÖNETIMI tebrik ediyorum:alkış: TÜRKIYE`de TRABZONSPOR bir ilk gerceklestirmistdir en cok elestirilen yönetim bile güzel bir ilk gerceklesti:bmn1:...

ARTIK TOP TRABZONSPOR TARAFATRINDA DOLDURALIM $U STADI:::

Şuayip Aydın
11.10.2007, 13:04
ılk defa albayragı tebrık edıyorum helall olsun sımdı son gorv bızım sattad tıklım tıklım olmalı

omermk
11.10.2007, 13:17
yönetimin yaptığı örnek bir davranış bravo, bravo da kulübün parasını bağışlamak kolay nasıl olsa gelecek yönetime dünya kadar borç bırakacaklar bu borç biraz daha artmış olur.
bu tür şeyler söylenmez ama şehitlerimizden birinin çocuklarının resmini görünce ben de bütçem doğrultusunda yardım yapmaya karar verdim. ben bu parayı çalıştığım şirketimin kasasından yapmıyorum kendi cebimden yapıyorum. nuri albayrak ta madem bu kadar hassas bu parayı çıkartıp kendi cebinden versin, zira o para kendisine ait değil tüm trabzonspor taraftarlarına ait.

sakın bu paranın şehitlerimize verilmesine karşı çıktığımı sanmayın, bu uğurda ölen askerlerimize de ailelerine de her kuruş helal-i hoş olsun ama madem transferlerde elini cebine atmıyor bari bu konuda herkese örnek olsun.

Akın_61
11.10.2007, 13:31
Yönetim bu güne kadar hiç anlımızı ak etmemişti ama bu davranışları ile anlımız ak oldu...yönetimi tebrik ederim...

oguzkoc
11.10.2007, 13:34
kendi sahamızda 5 maç var... 5 maçta hatrı sayılır bi gelir elde edilebilir... tebrikler...

Tuncer Özdemir
11.10.2007, 13:36
Her şey ts için her şey vatan için

gkdnz
11.10.2007, 13:39
helal olsun yönetime

Erkut Ay
11.10.2007, 13:46
oooo seçim yaklaştıkça nuri hayranları fırtına estirmeye başladı yorumsuz nerden ne şekilde geldikleri muamma ilgilenenler olacaktır muhakkak........

Ertan 51
11.10.2007, 13:53
Trabzonspor'un parasıyla artistlik yapıyor bu adam siz de alkışlıyorsunuz. Delikanlıysa çıksın "bu meblağ ne kadar tutarsa ben bunu cebimden vericem arkadaş" desin, hem kulübün parası da kasasında kalırdı. O kadar kulübü borca sok, ondan sonra da artistlik yap. Bi de o kadar parası var ........'nin.

yok sen yanlış anlamışın trapesus

olay Albayrak ın yardımı değil Trabzondaki gardaşlarımızın özverisi yani anlayacağın manevi hazzı siz yaşayacaksınız ve o yardımıda siz yapmış olacaksınız keşke benimde imkanım olsa yakın bir yer olsada Trabzondaki 5 maçın beşinede gidebilsem ama onunda kolayı var bizde değişik yollarda bu şehit aileleri derneklerine banka hesap numaralarına yardım yapabiliriz.
sonuçta güzel bir davranış sebep olandan,o maçlara gidip bilet alanlardan şimdiden Allah razı olsun inşallah.

Erkut Ay
11.10.2007, 14:00
düşünce güzel herhangi bir itirazımız olamazda nereye gidiyor bu kulüp zaten borca batmışız bu şekilde kulübe zarar vermektense organizasyon birlik olup para toplama şeklinde yapılamazmıydı yanlış anlaşılmasın camia bu düşünceyle bataklıktan çıkamaz he çok istiyorsa nuri kendi cebinden versin ama borca soktuğu kulübü dahada batırmasın şehit ailelerine boynum kıldan incedir ama dilerim demek istediğimi anlamışsınızdır cefasını nuri çekmeyecek bu kulüp çekecek bunu kimse unutmasın bilirimki nurinin durumu trabzonsporun kasasına bulaşmayacak kadar büyüktür bu camiaya daha fazla zarar vermesin sadece duygusal takılmayı bırakıp birazda gerçeklerle yüzleşelim derim.......

Akın_61
11.10.2007, 14:07
Bizim taraftarımızdan takıma fayda mayda gelmezzz.yapsan niye yaptınderler yapmasan niye yapmadın derler...herşeyede diyecek sözümüz var maşallah...

Ertan 51
11.10.2007, 14:10
düşünce güzel herhangi bir itirazımız olamazda nereye gidiyor bu kulüp zaten borca batmışız bu şekilde kulübe zarar vermektense organizasyon birlik olup para toplama şeklinde yapılamazmıydı yanlış anlaşılmasın camia bu düşünceyle bataklıktan çıkamaz he çok istiyorsa nuri kendi cebinden versin ama borca soktuğu kulübü dahada batırmasın şehit ailelerine boynum kıldan incedir ama dilerim demek istediğimi anlamışsınızdır cefasını nuri çekmeyecek bu kulüp çekecek bunu kimse unutmasın bilirimki nurinin durumu trabzonsporun kasasına bulaşmayacak kadar büyüktür bu camiaya daha fazla zarar vermesin sadece duygusal takılmayı bırakıp birazda gerçeklerle yüzleşelim derim.......

Erkut kesinlikle yanlış anlaşılmaz şehitler ve şehit aileleri hakkındaki senin hassasiyetini diğer yazılarından biliyoruz.haklı olduğun yerlerde var ama her ne olursa olsun o ailelere ufak tefek bi katkı olursa ne mutlu bu camiaya sana ve bana.Albayrak inşallah aralıkta gidecek kulubün durumu ortada bu duyarlılık olmasada 5 maçın parası kulubün kasasınsa kalsada bişey değişmeyecekti.bari Trabzon halkı ve Trabzonspor taraftarı bu güzelliği yapmış olsun.saygılar hürmetler kardeşim.

Erkut Ay
11.10.2007, 14:11
Bizim taraftarımızdan takıma fayda mayda gelmezzz.yapsan niye yaptınderler yapmasan niye yapmadın derler...herşeyede diyecek sözümüz var maşallah...
sözünüz benim yorumuma itafen ise benim yorumumu bir kez daha düşünün derim yanlış birşey söylediğimi sanmıyorum diyorumki nurinin imkanı trabzonsporun kasasına zarar vermeyecek kadar büyüktür diyorum ne art niyet nede saldırma peşinde değilim trabzonspor şu an iyi durumda değil tekrar zarar veermenin alemi yok ben diyorumki başka organizasyonlarda yapılamazmıydı hala art niyet ararsanız bişey deemiyor vicdanınızla başbaşa bırakıyorum..........

Emirhan Makul
11.10.2007, 14:11
ya o değilde ilk yarı içerde kaç maç oynayacağız

Erkut Ay
11.10.2007, 14:13
Erkut kesinlikle yanlış anlaşılmaz şehitler ve şehit aileleri hakkındaki senin hassasiyetini diğer yazılarından biliyoruz.haklı olduğun yerlerde var ama her ne olursa olsun o ailelere ufak tefek bi katkı olursa ne mutlu bu camiaya sana ve bana.Albayrak inşallah aralıkta gidecek kulubün durumu ortada bu duyarlılık olmasada 5 maçın parası kulubün kasasınsa kalsada bişey değişmeyecekti.bari Trabzon halkı ve Trabzonspor taraftarı bu güzelliği yapmış olsun.saygılar hürmetler kardeşim.
demek istediğini anladım benimde kulüp adına kabullenemediğim düşünceler vardı bunu demek istemiştim saygılar sevgiler..

hüseyin1975
11.10.2007, 14:22
Tebrik ederim.
Süper bir Karar. Ayrica Yardim sandiklari acilirsa güzel olur

Akın_61
11.10.2007, 14:30
sözünüz benim yorumuma itafen ise benim yorumumu bir kez daha düşünün derim yanlış birşey söylediğimi sanmıyorum diyorumki nurinin imkanı trabzonsporun kasasına zarar vermeyecek kadar büyüktür diyorum ne art niyet nede saldırma peşinde değilim trabzonspor şu an iyi durumda değil tekrar zarar veermenin alemi yok ben diyorumki başka organizasyonlarda yapılamazmıydı hala art niyet ararsanız bişey deemiyor vicdanınızla başbaşa bırakıyorum..........

sizin mesajınıza atfen yazmadım,benim lafım tüm tarfatarımıza..Ayrıca nuri albayrak bu yardımı kendiside yapabilirdi sonuçta zengin birirsi,ama burada önemli olan takımımız adına bu yardımın yapılması,taraftar olarak bizim adımızada yapılmış olması...medyadaki haberlere bakarsanız nuriden bahseden yok ,Trabzonsporun yardımından söz ediliyor....ayrca bazı arkadaşlarımız takımın borcu var,bu yardımın ne gereği var şeklinde yorum yapmış,o arkadaşlar şunu hatırlatmak isterim biz zaten tribünlerden taraftarımız sayesinde pek gelir sağlamıyoruz;taraftar ya kafası bozuluyor koltukları kırıyor,ya küfür edip para cezası almamıza neden yoluyor..Ayrıca taraftarımızın bir kısmı biletsiz maça alınıyor bedava bilet gelmeyince başlıyor yönetime yüklenmeye...yani işin özü bizim zaten maç gelirimiz yok...Ayrıca madem iyi bir işe yaracak bizim bilet paralarımız belkide taraftarımız maçlara dafa fazla ilgi gösterecek,şehitlerimiz için stadımızı dolduracak ve Trabzonsorlunun duruşunu dosta düşmana gösterecektir...

Erkut Ay
11.10.2007, 14:34
demek istediğim kulübün maddi durumu dur yoksa karşı falan geldiğimiz yok olamaz ama her suçu taraftara atma sevdasındanda vazgeçelim artık başarısızlığa kılıf uydurmaktan beceriksizliği ört pas etmekten başka bilşey değil bunlartaraftarın sabrı kalmamıştır artık demek istediklerim anlaşılmıştır umarım ....

61viya
11.10.2007, 14:42
Ben sizi Trabzonsporun başındaki yanlış saat olarak değerlendirirdim.Yanılmışım,siz Trabzonporun başındaki durmuş saatmişsiniz...

Bu size karşı büyüttüğüm nefretten hiçbir şey eksiltmeyecek de olsa,en azından bu defa beni yanılttığınıız itiraf etmek düşüyor bana bu davranışınızdan sonra...

sanatik
11.10.2007, 14:56
yönetimden beklenmedik sürpriz sayilabilecek bir fikir.

tebrikler iyi düsünülmüs.

Emre B.
11.10.2007, 15:08
Kulüp borca batıcaksa bu şekilde batsın.Bravo Albayrak:alkış:

samts
11.10.2007, 15:19
sonunda adam gibi bir şey yaptı nuri tabi bunda diğer amaçta taraftarı stada cekmek

Koray
11.10.2007, 15:22
marcelinho transferinden sonra ilk defa şimdi tebrik ediyorum bunları...

helal olsn valla kendisinden beklenmedik bi hareket..

onurkaradeniz
11.10.2007, 15:30
yerinde bi uygulama tebrikler ...

Nytre
11.10.2007, 15:32
yönetimi tebrik ediyorum.. bize yakisanda buydu zaten... umarim guzel bir vesile olur .. her takim bu isi yapar.

Erbay
11.10.2007, 15:37
Nuri Albayrak doğru bir karar almış.Tebrik ediyorum.Aslında biraz şaşırdım.Belki de ilk defa doğru bir şey yaptı yönetim.

Şuayip Aydın
11.10.2007, 15:39
yonetim cok aama cok iyi bir gorev yapti tebrikler

Emiroğlu
11.10.2007, 15:50
Yönetime ve bu işte emeği geçen kabul eden herkese sonsuz teşekkürler.Ziyæn doğæna bile...Bize yakışan yapıldı gerçekten.

macka61
11.10.2007, 15:57
bence ikinci yarınında geliri bırakılmalıydı zaten bu yarı sonuna kadar ne kadar maç oynuyacak ve topu topu 500-600 milyar gelir olursa onuda pek beklemiyorum iyi olur dediğim gibi bu sezonun geliri bırakılmalıydı ama yinede yönetimi tebrik ediyorum

İleli
11.10.2007, 16:12
kedi olali bi fare yakaladilar..

Egemen Yılmaz
11.10.2007, 16:21
tebrikler...

SDanışmaz
11.10.2007, 16:27
Yönetim ilk defa takdir edilecek birşey yaptı.. Bu davranışlarından dolayı yönetimi tebrik ediyorum...

Cyzio
11.10.2007, 16:50
Çok olumlu bir düşünce, tebrik ediyorum.

Zafer BİLGİN
11.10.2007, 16:54
taraftarın ve yönetimin aynı anda onayladığı bir kararı almayı meğer ne kadarda özlemişiz.

adherent_1
11.10.2007, 16:58
Alınan bu karar uygulanırsa bence yönetimin insanlık adına şimdiye kadar yaptığı en olumlu icraat olacaktır.
Aldıkları bu karar yönetimin sportif açıdan başarısızlığını göz ardı ettirmemeli. Aksi takdirde yönetimin şehit aileleri için aldığı bu karar, amacı dışında da sonuçlar doğuracaktır ki bu da elma ile armudun karıştırılması kadar aptalca bir davranış olacaktır...

POYRAZ
11.10.2007, 17:12
Tebrik ederim. Cok yerinde bir karar. Sehit ailelerine destek veren bu vakifa ilk yarida oynadigimiz tüm maclarin hasilatinin verilecek olmasi gercekten ama gercekten cok memnun etti beni.

Canİlker
11.10.2007, 17:35
marcelinho transferinden sonra 2. defa tebrik ediyorum yönetimi gerçekten örnek bir davranış

Ömer Aydın
11.10.2007, 19:01
bu olay simdi benim basimdan mi cikti?

tse email yolladim arti bmnyi okudular galibaa :D :D

baksaniza

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7439

allah(c.c.) hepimizin dualarini kabul etsin!

Hüdai Pervaneli
11.10.2007, 19:21
yavas yavas yönetim akillaniyo

Koray
11.10.2007, 19:21
yavas yavas yönetim akillaniyo

kongre yaklaştığı için olmasın sakın..

61OKTAY
11.10.2007, 19:32
ilk defa bu yönetimi tebrik ediyorum
inşallah avni akeri doldururuzda o gözü yaşlı eli öpülesi
analarımıza bi damla yardımımız dokunmuş olur
düşünenden gerçekleştirenden allah razı olsun

Emre7
11.10.2007, 19:47
diyecek bir şey yok.
çok güzel bir davranış. ayakta alkışlanır cinsten

Mustafa Önal
11.10.2007, 19:59
çok güzel bir uygulama oldu inşallah bir yada 2 tane de kupa maçı oynarız içerde ondan gelcek paralarda bağışlanınca ortaya bişeyler çıkmış olur. burda en büyük görev taraftara düşüyor. sırf şehitlerimiz için bu stad full çekmeli takımın durumu ne olursa olsun.

FcTRABZONSPOR
11.10.2007, 20:01
Boş işler...!!!

Gamze
11.10.2007, 20:04
Boş işler...!!!

Açıklar mısınız? Boş işler ne demek şimdi?

FcTRABZONSPOR
11.10.2007, 20:06
Açıklar mısınız? Boş işler ne demek şimdi?
Para vereceğine terörü temizlemek için baskı yap kardeşim...Biz bu kafayla çok şehit veririz!!!Şehit verelim Ailelere tesilli parası...İnsanın canı ne kadar ucuz bea!!!

okan6161
11.10.2007, 20:09
ilk kez güzel bir iş yaptılar tebrikler

coskun0661
11.10.2007, 20:09
ilk defa bu yonetim bizi sevindirecek bır hareket yaptıı:alkış: alkışş

Berk Eren
11.10.2007, 20:15
goreve geldıklerınden berı ılk kez dogru bır davranıs gosterdıler,Trabzonspor ruhunun ne oldugunu ılk kez gosterdıler..

Avni Aker'i hic doldurmadıgımız kadar cok doldurmalıyız artık..

Gamze
11.10.2007, 20:15
Para vereceğine terörü temizlemek için baskı yap kardeşim...Biz bu kafayla çok şehit veririz!!!Şehit verelim Ailelere tesilli parası...İnsanın canı ne kadar ucuz bea!!!

Esas söylemek istedğinize karşı çıkacak bir Allah kulu yoktur,lakin konuyu algılama şeklinizde bir problem var sanırım.

Trabzonspor kulübü duyarlılığını göstermiş ve bu anlamlı kararı almıştır.Şehit ailelerine destek çıkılacaktır.Terör de lanetlenmiştir yine ve yeniden,bu zaten bahsettiğiniz baskının bir çeşididir.Tamam.

'Bu kafayla daha çok şehit veririz' diyorsunuz.Sanki muhattabınız (TS kulübü) para verelim konuyu kapatalım niyetiyle mi hareket ediyor?Yada şeht ailelerine maddi olarak destek çıkan diğer kurumlar ve kişiler? Kimse evladlarımızı hiç uğruna kurban verelim istemez.Bunun için herkes elinden geleni yapmaya razı.Ama can veren şehitlerin yakınlarına sahip çıkmak da yapılacaklardan biri.Bu da bizim sorumluluğumuz.Ve Trabzonspor kulübü de bu sorumluluktan kendine pay çıkarmış,alkışlık karar almış.

Başka ne isterdiniz? Trabzonspor yönetimi Kuzey Irak'a mı girsin?

Mustafa Önal
11.10.2007, 20:19

kardeşim geride kalan yetimlerimizi ne edelim. sahip çıkmayalım. o çoçuklarından , yaşlı annelerinden zor şartlarda yaşamlarına biraz olsun katkı sağlamak boş iş mi. böle boş işe can kurban . bir futbol kulübün bu işe bu şekilde karışması çok güzel bir olay. başka türlü katmak senin dediğin gibi imkansız ve saçma bir olay. ancak toplumsal tepki koyulur.

FcTRABZONSPOR
11.10.2007, 20:22
Esas söylemek istedğinize karşı çıkacak bir Allah kulu yoktur,lakin konuyu algılama şeklinizde bir problem var sanırım.

Trabzonspor kulübü duyarlılığını göstermiş ve bu anlamlı kararı almıştır.Şehit ailelerine destek çıkılacaktır.Terör de lanetlenmiştir yine ve yeniden,bu zaten bahsettiğiniz baskının bir çeşididir.Tamam.

'Bu kafayla daha çok şehit veririz' diyorsunuz.Sanki muhattabınız (TS kulübü) para verelim konuyu kapatalım niyetiyle mi hareket ediyor?Yada şeht ailelerine maddi olarak destek çıkan diğer kurumlar ve kişiler? Kimse evladlarımızı hiç uğruna kurban verelim istemez.Bunun için herkes elinden geleni yapmaya razı.Ama can veren şehitlerin yakınlarına sahip çıkmak da yapılacaklardan biri.Bu da bizim sorumluluğumuz.Ve Trabzonspor kulübü de bu sorumluluktan kendine pay çıkarmış,alkışlık karar almış.

Başka ne isterdiniz? Trabzonspor yönetimi Kuzey Irak'a mı girsin?

Neyse konu uzayacak her ikimizin görüşüde doğru olabilir .....FAKAT!!!Bizim nuri bu işi REKLAM amaçlı kullanıyo....Hİç bir zaman bir hayır yapılırken ben bunu yaptım vs denmez...

Kuzey IRAK işine gelince girsin bir baltaya sap olmuş olur!!!

Sacit
11.10.2007, 20:24
Yapılan bu işin hiç bir boş tarafı yoktur ki düşünülemez zaten (Fc Trabzonspor.. daha dikkatli düşünmek lazım)

iyi organize edilmiş bir program ne kadar yardım edebilirsek ne mutlu bize.

bu yönetime ne dersek azdır ama barii hayırlı bi iş yapsınlar..

Recep Çaltepe
11.10.2007, 20:27
Gayet dolu bir iş. Allah düşünenden de uygulayandan da razı olsun.

Gamze
11.10.2007, 20:30
FcTRABZONSPOR size söyleyecek fazla bir şey bulamıyorum.Ama gözünüzü her şeye kapadığınız anlaşılıyor.Nuri Albayrak'ı neredeyse insan sıfatından çıkarıyorsunuz,''Bu işi reklam amaçlı kullanıyor'' demek bir eleştiri değil hakarettir.Ve vicdansızcadır.Tunga abinin şu yazısını dikkatlice okumanızı tavsiye ederim.Cevabınızı çok önceden Tunga abi bu yazıyla vermiş zaten. Buyrun;

Hiç şaşırmadım. Zira bu kulübü kötü yönetiyor bile olsalar, bizlerin içi nasıl burkulduysa, onların da aynı şekilde düşündükleri aşikar.

Arkadaşlar,

Bazen sapla saman birbirine karışıyor. Bu ülkenin bir ferdi, vatandaşı olmak ve toplumun hassasiyetlerine saygı göstermek hepimizin ortak paydası olmalıysa, o zaman bu bir görevdir. Şimdi top taraftarımızdadır. Kötü futbol dahi olsa artık maçlara gitmenin ayrı bir sorumluluğu daha var.

Trabzonspor'a yakışan yapılmış. Şık ve düşünceli bir davranış. Ama dediğim gibi çoğu icraatı yüzünden sürekli eleştiriyor da olsam şaşırmadım.

Erkut Ay
11.10.2007, 20:40
elbette güzel davranış nuriye yapılan eleştiriler mutlaka içimizdeki trabzonspor sevgisinden kaynaklanmakta bazen istemedende olsa insanların sevgileri kişilere eleştirinin dozunu artırabiliyor insanların içlerini bilmek mümkün değil reklam amaçlı veya değil diyemeyiz ama bu kararın nuri başkana + puan olduğuda aşikardır bu düşünceye karşı gelemeyiz ancak şunuda gözardı etmemek gerekir nuri albayrakın elindeki imkan trabzonsporun kasasına dokunmayacak kadar büyüktür bunlarda düşünülmeli ha bizede türk evladı olarak bu güzel düşünceyi alkışlamak düşer orası ayrı helalı hoş olsun şehit ailelerine.........

attagümüshane
11.10.2007, 20:51
bu uygulama tartışmasız çok güzelve gururlandırıcı.ilk kez aferin yönetime.
ama şunu da eklemem gerekaz önce tv de gördüm bizim başkanla başyiğidocuk mecnun odyakmaz güğa barışmışlar.daha dün gazetede adamın bizim başkanla ilgili sert demeçleri vardı..
bizimkine ise hiçbirşey demiyorum gülümseye gülümseye sanki 3 puan vermemişizde 13 puan almışısız gibi bir öpüşmesi vardı adamla..
bu hareketi aziz yıldırımın yapacağını ben rüyamda bile görmem.gerçi azize de böyle bi yanlış yapamz ya kimse o da ayrı.
yani nuri kaldığı yerden devam...

Mert67
11.10.2007, 20:58
sonunda doğru bişey yaptılar.helal olsun

Varlıbaş61
11.10.2007, 21:06
leyla zana ve aysel tugluk'un sitesini hackleyenlere helal olsun
daha beter olsunlarr
o ölen sakallı dostunun yanına gitsinler

BDiler61
11.10.2007, 21:08
keşke tüm maçlarımızı seyircili oynayabilseydik

MarceloTS
11.10.2007, 21:14
Albayrak yönetiminin yaptığı ender güzel işlerden.Çok güzel düşünce tebrikler yönetim kedi olalı bi fare tuttunuz!!

devbey
11.10.2007, 21:16
13 Mehmetçik ABD silahıyla şehid edildi! http://www.habervakti.com/resimler/yazar/ibrahim_karagul.jpg
Evet öyle!.. Türkiye'yi yasa boğan katliamda hayatını kaybeden gencecik insanlarımız ABD silahlarıyla şehid edildi. Hadi bana; “hayır öyle değil” desin biri!. ABD silahlarıyla öldürülmediler, desin!
İbrahim Karagül

ibrahimkaragul@gmail.com

Başlık tahrik edici görünebilir. Türkiye'nin dört köşesinde yaşanan acıyı istismar gibi algılanabilir. Bu yaklaşıma kızanlar olabilir. ABD karşıtlığı olarak niteleyenler olabilir. ABD'nin kendisinden çok onu korumayı meslek geçim ve yaşam kaynağı görenler gocunabilir. Umurumda bile değil!

Bazı şeyleri konuşurken cümleleri yeniden kurmanın, kelimeleri ve kavramları değiştirmenin zamanı geldi. “Dar anlamda terör” olan bir şeyi ABD ile bağlantılandırıp uluslararası bir siyasi hesaba dönüştürmek ne kadar doğru olur? İşte tam da bu sırada bunu yapmanın zamanı. Şu an en doğru olan bu.

Kuzey Irak'ta ve Türkiye'nin Güneydoğu'sunda bir büyük hesap yapılıyor ey Türkiye!

Bu ülkenin yarınını belirleyecek bir hesap. Bölgenin siyasi haritasını şekillendirecek bir hesap.

AB'nin yönlendirici olduğu, ABD'nin 'oyun kurucu' olduğu bir hesap.

Türkiye'nin kurban olduğu bir hesap. PKK gibi örgütlerin ve kişilerin piyon olduğu bir hesap…

İşti Türkiye, kurban pozisyonuna sokulan ülke, bunun bedelini ödüyor şimdi. Ödetiyorlar…

O 13 asker, onlardan önce ve sonra hayatlarını kaybedenler, tabutlara sarılıp ağlayan anneler, sessiz gözyaşı döken babalar, öfkelerini esirgemeyenler, “bu neyin savaşı” diye soru sorabilenler işte bu büyük hesabın kurbanları onlar...

Ne kadarını biliyorlar? Bu hesabın ne kadarını biliyorlar?

Özgürlükler, adalet, kültürel haklar, insanca yaşama hakkı, eşitlik ve insanın onurlu yaşaması için gereken bütün değerlerle, bu değerler için verilen mücadeleyle o büyük hesabı birbirine karıştırmayın!

Böyle yaparsanız yazık olur! Bu coğrafyada yaşayan herkese yazık olur.

Ama artık gizlenecek, saklanacak kamufle edilecek bir şey kalmadı.

Bir ülke.. Türkiye'nin en büyük müttefiki olan bir ülke… Şu an her alanda Türkiye üzerinden en çok etkin olan, en çok taraftarı olan, medyadan sivil toplum örgütlerine kadar bir çok şeyi uzaktan yönetebilen bir ülke…

Adeta tapınılan bir ülke! Çocuklarımızı kurban ediyoruz ona! Evlatlarımızın kanını akıtıyoruz onun için. Sanki adaklar adıyoruz, kurbanlar kesiyoruz!

O ülkenin silahlarıyla ölüyorlar o dağlarda. O ülkenin verdiği veya trafiğini yönettiği tüfeklerle, havanlarla, mayınlarla hayatlarını kaybediyorlar.

O ülkeden gelen Glock'larla şehirlerimizde insanlar ölüyor, suikastler düzenleniyor.

O ülkenin kontrolündeki karanlık şirket/örgütlerin kontrolünde bombalar, patlayıcılar sokuluyor bu topraklara. Diyarbakır'da patlıyor, İstanbul/Ankara ya da İzmir'de patlatılıyor.

Irak'ta “kaybolan” yüz binlerce silah Türkiye'nin dağlarına aktarılıyor. “Silahlar dağlara bombalar şehirlere” gönderiliyor. C-3'ler ve C-4'ler yüzlerce kiloluk kargolar halinde şehirlere naklediliyor.

İsrail'den Kuzey Irak'a nakledilen füzeler kimlerin kontrolünde geliyorsa bu silahlar ve bombalar da Türkiye'ye onların kontrolünde geliyor.

Çirkin mi çirkin, kirli mi kirli, kanlı mı kanlı bir trafik bu. Zavallı ülkemin insanları, çocukları, Gabar dağlarında da ölüyor, İstanbul'da da.

Bu Türkiye'ye açılmış topyekun bir savaştır! Bildiğiniz anlamda terör değildir. Sadece PKK değildir. Düşük yoğunluklu bir savaş da değildir. Bu, Türkiye'nin kendisine açılmış bir savaştır.

Bu savaşı başlatanlar Çanakkale'de, Sina'da, Kanal'da, Irak'ta bir asır önce savaştıklarımızdan başkası değildir. Bu, o zamandan beri devam eden bir büyük hesaptır!

İşte bunun için zavallı çocuklarımız o dağlarda ABD silahlarından çıkan kurşunlarla şehid oluyor!

Böyle değil diyen çıksın ortaya!
-----------------------

vuralkara
11.10.2007, 22:12
bu haberi daha yeni öğrendim ve çok duygulandım. daha bugün abimin kabrini ziyaret ettikten sonra bizim burda kubilay anıtının olduğu yerde şehitlik var orayıda ziyaret ettim. tüylerim diken diken olarak hepsinin ruhlarına fatiha okudum. şimdi de bu haberi öğrenince tam üstüne gelmiş oldu. yönetim bu kararı ne niyetle ve nasıl almış olursa olsun sonucuna bakıldığında inanılmaz güzel bir karar. bu kararı alanları tebrik ederim. allah onlardan razı olsun. son günlerde trabzonu karalamak için fırsat kollayanlara kapak olsun diyor ve aynı hassasiyeti üç eziklerden de bekliyorum.

Ayşe Aygün
11.10.2007, 22:25
İstanbul da olan bizler trubunde yerimizi almasak bile.maç bileti alarak bizimde bir katkımız olmuş olur.

Mehmet51
11.10.2007, 22:47
yönetimi bu örnek davranisindan dolayi tebrik ediyorum.
keske bütün maclar seyircili olsaydi.insallah taraftarlar stadi doldururlar.
baskanin mecnun otyakmazla baristigini görmek beni ayrica mutlu etti.

cyberentalpi
11.10.2007, 22:49
Kabul ornek davranis. Keske tum klupler yapsa. Ama sevgili baskanimiz Bzim gelirimizle artislik etcegine biz kadarda kendisi bagis yapsa idi.

Erkan
11.10.2007, 22:50
:alkış::alkış::alkış:iste benim sevdigim takim bu.... :alkış::alkış::alkış:

Harun_ayar_ts
11.10.2007, 22:53
Çok güzel birsey yapıyorlar TEBRİKLER:alkış:

Mehmet51
11.10.2007, 22:57
Kabul ornek davranis. Keske tum klupler yapsa. Ama sevgili baskanimiz Bzim gelirimizle artislik etcegine biz kadarda kendisi bagis yapsa idi.

daha önce bir arkadasimiz dedi ki trabzonspor borctan batacaksa, bu tür borctan batsin.
sen bir katkida bulunmak istemiyorsan maca gitmezsin.bu kadar basit kardesim.ayrica nuri albayrakin kedisi bir katkida bulundu mu bulunmadi mi biz nerden bilelim.bir katkida bulunduysada ki bu yakisir ona.herkese müjdelemeye gerek yok bu tür seyler.

DOĞA SARAÇ
11.10.2007, 23:06
Tebrik ediyorum güzel ve anlamlı bir karar umaım ceza bitiminde tribünler dolu olur. :alkış:
Sözde müttefikimiz! ABD nin gerçek yüzüde ortaya çıktı :mad:

:trbyrk:

dumanpub
11.10.2007, 23:11
tebriklerrrrrrrrrrrrrrr

DOĞA SARAÇ
11.10.2007, 23:15
Şimdi bunları düşünme zamanı değil belki yapmıştır belki yapmamıştır bu bizi ilgilendirmez. Sen, ben, biz hepimiz bu parayı canı gönülden bağışlıyoruz bunun aksini düşünecek bir taraftarımız yok seninde ne demek istediğini çok iyi anlıyorum ama o Albayrak' ın kendi problemi ister kendi adınada bağış yapar ister yapmaz

:trbyrk:

cyberentalpi
12.10.2007, 00:11
daha önce bir arkadasimiz dedi ki trabzonspor borctan batacaksa, bu tür borctan batsin.
sen bir katkida bulunmak istemiyorsan maca gitmezsin.bu kadar basit kardesim.ayrica nuri albayrakin kedisi bir katkida bulundu mu bulunmadi mi biz nerden bilelim.bir katkida bulunduysada ki bu yakisir ona.herkese müjdelemeye gerek yok bu tür seyler.

arkadasim bir kere ne yazdigimi iyi oku. Ben bu olayi takdir ettim hatta ornek dedim. Ama sevgili baskanimizdan acikcasi bende su kadar bagilarim demesini beklerdim. Hassas konu hemen atlamayin lutfen.

Abdullah Altıntaş
12.10.2007, 00:22
Taraftar takım kötüde gitse sırf şehitler için bu maçlara gitmelidir.Yönetim 2 sene içinde hele şükür bir doğru yaptı

Emre B.
12.10.2007, 00:36
Çok güzel bir düşünce.Yönetimin parmakla gösterilecek doğrularından biri.Bağışladığımız parayı geri kazanabiliriz, ama ailelere şehitlerini veremeyiz.Şehitler, ailelerine belki de tek ekmek getirendi.Keşke elimizden daha fazlası gelse.Trabzonda ki arkadaşlar maçlara gitmeyi düşünürken bu bilinçle gitsin.Takım ne kadar kötü olursa olsun sırf şehit ailelerimiz için bilet alınır.

Bahattin Aydın
12.10.2007, 02:07
bu takımın oynadığı futboldan dolayı izlemeye burdan derbilere gitmeyi düşünmüyordum ama bu para şehit ailelerine gideceği için gözüm kapalı burdan oraya maç izlemeye giderim Allah izin verirse gs macına trabzondayım başkanıda kutluyorum ender olarak yaptığı doğru hareketlerden biri...

Sönmez Özlü
12.10.2007, 03:06
Gözlerime inanamıyorum. Çok şükür bu yönetimin de bir doğru işini gördük.

mensure 61
12.10.2007, 13:40
Ya çok güzelde, hiç düşündünüzmü bu Nuri bey neden acaba kendi cebinden vermiyo bu parayı ? bende şehit aileleri için birşeyler yapmak isterim ama Nuri beyin bu düşüncesi sadece Trabzonspor'luların gözünü boyamak için, bakıyorumda boyadı !!! Bu sözlerimden sakın bir mana aramayın benim ne demek istediğimi arif olan anlar !

Emre GÜRDAL
12.10.2007, 13:51
arkadasım yeterrkı bole boyasın gayet ıyı bııse yaptılar nurının verecegı paradan hayır gelmez bızımkısı daha ıyı bosverın o vermıs bu vermıs sonucta sehıt aılıelerını gıdecek deme bende askerım mutlu oldum gercekten

sancakbeyi_61
12.10.2007, 15:06
valla gurur duyuyorum takımımla..işte benim Trabzonsporum bu.

ayrıca bu konuda bence albayraga laf atmaya gerek yok,kimsenin gözünü boyadıgı falan yok bence..zaten taraftarın alacagı biletlerin parası verilecek..ne kadar berbat bir şekilde kulubu yönetsede,cok küfrümü yemişse de o da bir insan..

bence artık düşünmemiz gereken stadı her mac doldurmak olmalı..

Emrullah
12.10.2007, 15:32
Evet stadı her maç dolduracağız. Bu hareketinden dolayı başkana teşekkür ederek Aralık'taki kongrede göndereceğiz.

Koray
12.10.2007, 15:38
bn zaten her maça gidiyodum bilet fiyatı ne olursa olsun bu davranıştan sonra her maça gidecem...

Gürkan
12.10.2007, 20:03
demekki dogru yapamamak genlerden kaynaklan mıyomus. istenınce oluyomus.

sodel61
12.10.2007, 20:11
anadoluyu ,anadolu futbolunu temsil eden bir trabzon spora yakışanda buydu zaten tşkl yönetim çok seyrekte olsa bazen ii işler yapabiliyolar,demekki istenince oluyo bazı şeyler tekrar tşkl , her konuya keşke bu kadar duyarlı olsalar

highlander
12.10.2007, 21:01
Çok güzel bir karar bu.Trabzonspor taraftarı olduğum için gurur duydum .

Jackdaniels
12.10.2007, 21:03
Yönetimden beklenmeyecek bi karar hayret nasıl düşündüler bunu helal olsun...

Berat
12.10.2007, 21:08
Tebrikler..

the patriot
12.10.2007, 21:13
helal olsun valla beklemezdim.tüm eziklere örnek olsun.en azından sehit ailelerinin acısını bi nebze dindirebiliriz

OYılmaz
12.10.2007, 21:15
Nuri Albayrağın Şu ana kadar Yaptığı en iyi icraat hayret şaşırdım doğrusu

ÇaGaTaY
13.10.2007, 00:33
Çok yerinde bir karar bu.. Hem bu sayede maçlara daha fazla kişi gider diye umuyorum.. Ayrıca maçı kaybetsek bile paraların boşa gitmediğini bilmek güzel bir duygu ;)

AyKaN
13.10.2007, 02:02
Yönetimi bu karardan dolayı tebrik ediyorum. Bu konuda öncü mü yoksa tek mi olacağımız önümüzdeki günlerde belli olacak.
Bu hareketi başlatmakla olay bitmiyor ama. Özellikle şehirde bu olay çok iyi tanıtılmalı. Herkesin bir şekilde konudan haberdar olması lazım. Ulusal medyada pek yankı bulmadı olay (şaşırmadım). İnternet sitelerinde Trabzonspor taraftarlarının görebileceği bölümlerde haber(cik) oldu.
Diyelim ki maça 12.000 kişi gitti, diğer bir maça ilgi olmadı 7000 kişi gitti. Trabzonspor'un şehit ailelerine karşı yaptığı örnek davranışının haberini mumla aradığımız yayın organları bu sefer insanların gözüne gözüne sokacak "Stad boş, gelir şehit ailelerine", "Trabzon'dan şehit ailelerine destek az" gibi haber başlıklarını. Onlar değilmiydi daha dün "Trabzon'a askeri mühahele lazım" diye manşet atanlar.

Trabzon'da etraflı bir bilgilendirilmeli yapılmalı. Belki de şu an sokak aralarına asılacak pankartlar, meydandaki dev ekranda dönecek reklam hazırlanıyordur kimbilir. En azından öyle umuyorum. Şehirde olmadığım için bilgim yok.

Ali Sırrı
13.10.2007, 03:00
Tebrikler yönetim, helal olsun..

61_Lazzzo_11
13.10.2007, 08:54
helal olsun

girayg
13.10.2007, 10:55
Çok güzel bir karar tebrik ederim. Şimdi tribünleri doldurmanın ayrı bir önemi daha var.

Tolpaş61
13.10.2007, 10:58
kaç maç oynayacakki.gelirinden ne olur.genede sağolsunlar.

Mayls
13.10.2007, 11:17
Yerinde bir karar fakat yanilmiyorsam kendi sahamizda tek mac oynayacagiz taraftarli. Belki biraz agir olur ama sahamiz kapali olmasa bence yönetim böyle bir karar vermezdi okadar parayi görünce.

Egemen Yılmaz
13.10.2007, 11:52
Yerinde bir karar fakat yanilmiyorsam kendi sahamizda tek mac oynayacagiz taraftarli. Belki biraz agir olur ama sahamiz kapali olmasa bence yönetim böyle bir karar vermezdi okadar parayi görünce.

2-3 maç oynarız sanırım.

bmnserdar_61
13.10.2007, 11:56
çok güzel bi olay teşekkürler:alkış:

Çağatay_
13.10.2007, 12:10
Gerçekten tebrikler bize de bu yakışırdı.. hele bi de ilk biz yaptık sanırım bir şeyi başlatmak daha da güzel..Trabzonspor da zaten ilklerin takımıdır.Bir kez daha gururlandık.

agahozlu
13.10.2007, 14:37
Hayret,bu yönetim nasıl olduda doğru bir şey yaptı.kimin emeği bu kararda geçtiyse hepsine teşekkürü borç biliriz.Bu alanda öncü olmamızda Trabzonspor açısından bana göre büyük bir artıdır

volkanferhan
13.10.2007, 14:42
bir ASKER olarak kulubün bu denli davranışını taktir ediyorum.gerçekten taktire şayan bi davranış.hele bu kararda öncü olmamız ayrı bi gurur bizim için.
haydi gidelim maça....:)

kaplan6154
13.10.2007, 14:56
İŞTE trabzonspor un büyüklüğü burdan gelior tebrikler yönetim ilk defa işe yarar bişe yaptınız biz desteklemesini biliriz yeterki siz doğru işler yapın.

Alibeyoglu
13.10.2007, 15:11
Trabzonspor KÜlÜbÜnÜ Bu Kararindan Dolayi Taktir Etiyorum Ve Bu Karari Taraftari Oldugum KÜlÜb Oldigi Icinde Mutluluk Duyuyorum

metehan
13.10.2007, 23:12
Yönetimin bunu düşünmesi çok güzel . Ama başkan, "Federasyon seyircisiz oynama cezamızı kaldırırsa o maçların hasılatını da bağışlarız" diyerek cinlik yapmış yine :) Bir anlamda "Bundan sonra sakın sahamızı kapamayın, hasılatı şehit ailelerine bağışlayacağız ona göre" mesajı da vermiş olduk :)

Şaka şaka, yönetimi bu anlamlı davranışından dolayı kutluyorum, hep eleştirecek değiliz ya .

ÇaGaTaY
13.10.2007, 23:39
Arkadaşlar konuyla alakasız ama nereye yazacağımı bulamadım... Facebook u çoğumuz biliriz.. bilmeyenler için(www.facebook.com) Burada yapılan takım taraftar anketinde Trabzonspor taraftarları biraz ilgisiz.. 4.durumdayız ama neredeyse karşıyaka nın altına düşeceğiz.. Düştükmü düşmedikmi diye her an bakmaktan yoruldum..

Facebook ta profili olan herkesin oy vermesini diliyorum..

Olmayanlarında zahmet olmazsa alıp oy vermelerini istiyorum..

ÇaGaTaY
14.10.2007, 00:25
BUYRUN İŞTE.. YÖNETİMİ TEBRİK ETTİK AMA ONLAR BİZİ YİNE YANILTMADI...

TRABZONSPOR un seviyesini yine düşürdüler...

Federasyona dilencilik yapıyorlar.. Trabzonsporu komik duruma düşürüyolar artık.. Buyrun habere...

"Albayrak'tan Federasyon'a öneri
13 Ekim 2007 19:45

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, basına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ilk yarıda sahalarında oynayacakları karşılaşmaların gelirini şehit ailelerine bağışlama kararı aldıklarını hatırlatarak, Futbol Federasyonu'nun seyircisiz oynama cezalarını kaldırması halinde bu maçların gelirini de bağışlayacaklarını söyledi.
Albayrak, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram öncesinde şehit olan askerlerin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, ''Şehitlerimiz için başlattığımız bir kampanya var. Bu kampanyaya tüm kulüplerimiz ile vatandaşlarımızın katılmasını istiyoruz. Kulüp olarak bu işin öncülüğünü yapmak için ayağa kalktık. Eğer federasyon bizim açıklamamıza istinaden seyircisiz maçlarımızı kaldırırsa, biz o
maçlardan gelen geliri de şehit ailelerimize aktarırız'' dedi.

Kaynak : internetspor.com

Utanç duydum bu haberdennn

mackali_81
14.10.2007, 00:31
BUYRUN İŞTE.. YÖNETİMİ TEBRİK ETTİK AMA ONLAR BİZİ YİNE YANILTMADI...

TRABZONSPOR un seviyesini yine düşürdüler...

Federasyona dilencilik yapıyorlar.. Trabzonsporu komik duruma düşürüyolar artık.. Buyrun habere...

"Albayrak'tan Federasyon'a öneri
13 Ekim 2007 19:45

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, basına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ilk yarıda sahalarında oynayacakları karşılaşmaların gelirini şehit ailelerine bağışlama kararı aldıklarını hatırlatarak, Futbol Federasyonu'nun seyircisiz oynama cezalarını kaldırması halinde bu maçların gelirini de bağışlayacaklarını söyledi.
Albayrak, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinde düzenlenen bayramlaşma töreninde, gazetecilere yaptığı açıklamada, bayram öncesinde şehit olan askerlerin kendileri için büyük önem taşıdığını belirterek, ''Şehitlerimiz için başlattığımız bir kampanya var. Bu kampanyaya tüm kulüplerimiz ile vatandaşlarımızın katılmasını istiyoruz. Kulüp olarak bu işin öncülüğünü yapmak için ayağa kalktık. Eğer federasyon bizim açıklamamıza istinaden seyircisiz maçlarımızı kaldırırsa, biz o
maçlardan gelen geliri de şehit ailelerimize aktarırız'' dedi.

Kaynak : internetspor.com

Utanç duydum bu haberdennn

Bu adamlar bizi rezil ettiler ya!!! Bu ne demektir sanki kendi menfaatimiz için şehitleri kullanır duruma düşürüyorlar biz. Nuriş sen nasıl bir adamsın ya. Böyle birşey istenir mi iyice antipatik bir takım olmaya başladık. düzgün işler yapın ya arkadan film çevirmeyin. Millet şimdi ne düşünüyor acaba bizi taktir ettiklerini düşünen saflar var mı aramızda? Adamlar haklı da hani.

jason
14.10.2007, 00:34
Bizim yaptığımız bu büyüklüğü (ve aslında görevi) üç sülüklerden biri yapsaydı yere göğe sığdıramayacak olanlar olayı küçük puntolarla geçiştirmeye çalışıyor. Zira onlara göre Trabzondan gelen iyi haber haber değildir.

Taraftar olarak bize bu gururu yaşattığı için yönetime teşekkür, şimdi bize düşen görev takımın oynadığı iğrenç futbola bakmaksızın seyircili ilk maçımızdan itibaren stadı doldurmak.

Para için değil, vatan için..

Berbatov
14.10.2007, 03:59
Yapılması gereken bir durumdu. Ve yapıldı.. Takdire şayan...:)

Karadağ06
14.10.2007, 07:36
bu yönetimin şu ana kadar yaptıkları en hayırlı iş bu konuda helal olsun nurıye.

samts
14.10.2007, 10:09
bence şimdiye kadar olumlu adım atmayan yönetim yine atmazdı ama taraftarı maça cekebilmek için ve kongre öncesi şunu yaptım diyebilmek için böyle bir asil göreve adım attı

Ömer TOPAL
15.10.2007, 10:38
bırakın devede pire aramayı...Yapılan işin güzelliğine bakın...Tebrik ediyorum yönetimi bu karardan dolayı...

İHSAN
15.10.2007, 11:19
Ben yönetimi tebrik ediyorum, ama maça gidecek olan taraftarlarımızı da şimdiden tebrik ederim:)

LazAnisT
15.10.2007, 17:18
Kulübe şehit ailelerine yardım amaçlı siyah forma yaptırılmasıyla alakalı olarak mail atmıştım.

Altuğ Atalay cevap yazmış;

Sayın Yeşilyurt,
Öneriniz ilgili birimlerimie aktarılmıştır...
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz...

Neyse hala sesimizi duyan birileri var.

guci 29
15.10.2007, 17:28
Helal olsun ne diyelim :)

Nuray
15.10.2007, 17:29
tebrik etmeli duyarlılık için...

guci 29
15.10.2007, 17:31
Bi yerden başlamalı artık sevgili nuri :)

Nytre
15.10.2007, 18:12
trabzon halkı kendi arasında belediye ve valiliğin kontrolünde bir kumbara hazırlayarak bu kumbarayı meydan parkına koymalı ... ve bu kumbara aracılığıyla halkımız şehitlerimize ve gazilerimize ve onların miraslarına sahip çıkmalı

Gürkan
15.10.2007, 18:35
Kulübe şehit ailelerine yardım amaçlı siyah forma yaptırılmasıyla alakalı olarak mail atmıştım.

Altuğ Atalay cevap yazmış;

Sayın Yeşilyurt,
Öneriniz ilgili birimlerimie aktarılmıştır...
İlginize teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz...

Neyse hala sesimizi duyan birileri var.

Klüpte bir Altuğ bey Bi de telefonlara bakan bayan arkadaş var sanırım. Altuğ Bey maillere bayan arkadaşta telefonlara bakıyor.

Harun-61
15.10.2007, 20:46
diger takimlarada örnek olduk

FB aciklami$ dün, 1 milyon $ bagi$layacaklarmi$...

Travelair
15.10.2007, 21:57
"Olay kampanyayı Fatih Terim başlattı" diye medyada manşetler atılıyor. Hatta Fatih hoca çıkıp "Başta yalnız kaldım, bazen ani çıkışlar yaparım sonra Oorelyo da başta olmak üzere katılalım dedik" diye demeç veriyor. Peki biz bu kampanyayı ona bakarsak daha önce başlatmadık mı? Hani önemli değil ama bazı şeyler bangır bangır ortaya atlanması hoş değil

Ali Şahin
15.10.2007, 22:43
nuri övünecek bişe buldu.hayırlı olsun

winner
15.10.2007, 23:17
İşte büyüklüğü tartışılan Trabzonsporumuz...

erol-61
16.10.2007, 00:56
sonunda doğru bi iş yaptınız tebrikler yönetim. ŞİMDİ İŞ TARAFTARDA YÜK BİZE BİNDİ AVNİ AKERİ FULL DOLDURMALIYIZKİ TRABZON'LUNUN BAYRAĞINA NASIL SAHİP ÇIKTIĞINI GÖRSÜNLER ( bazı bilmeyenler varya )

Ünyeli Murat
16.10.2007, 09:32
Hüseyin Avni Kazancı, "Trabzon'daki taraftarlar, maça giderek hem takıma hem de şehit ailelerine destek verecek. İstanbul'daki taraftar da, hem takımının lisanslı ürününü giyecek ve bu yolla şehit ailelerine de destek verecek. 15 Ekim-15 Kasım 2007 arasındaki tüm satışların karını şehit ailelerine bağışlayacağız. Bu katkı onların acısını belki dindiremeyecek ama Trabzonspor ve TS Club'un şehit ailelerinin yanında olduğunu göstermek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi Trabzonspor taraftarı bu kampanyada da üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" şeklinde konuştu.

TS Club müdürü Hüseyin Avni Kazancı, şehit ailelerine yardım etmek isteyen herkese uygun ürünler olduğunu ve bu kampanyaya katılmak için İstanbul'daki Trabzonsporlular'dan yoğun katılım beklediklerini de sözlerine ekledi.

Travelair
16.10.2007, 09:40
Bizden sonra Rizespor da kalan iç saha maçlarının gelirini şehit ailelerine bağışlama kararı aldı. Tebrik ediyorum

Faik Yılmaz
16.10.2007, 09:42
Bir Soru :

1- Albayrak Şirketler grubu olarak şehitlerimiz için bir bağış yapılmışmıdır ?

Badaloğlu
16.10.2007, 10:57
Hüseyin Avni Kazancı, "Trabzon'daki taraftarlar, maça giderek hem takıma hem de şehit ailelerine destek verecek. İstanbul'daki taraftar da, hem takımının lisanslı ürününü giyecek ve bu yolla şehit ailelerine de destek verecek. 15 Ekim-15 Kasım 2007 arasındaki tüm satışların karını şehit ailelerine bağışlayacağız. Bu katkı onların acısını belki dindiremeyecek ama Trabzonspor ve TS Club'un şehit ailelerinin yanında olduğunu göstermek istiyoruz. Her zaman olduğu gibi Trabzonspor taraftarı bu kampanyada da üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" şeklinde konuştu.

TS Club müdürü Hüseyin Avni Kazancı, şehit ailelerine yardım etmek isteyen herkese uygun ürünler olduğunu ve bu kampanyaya katılmak için İstanbul'daki Trabzonsporlular'dan yoğun katılım beklediklerini de sözlerine ekledi.

İyide Trabzonspor kulübü, kendi adına ne kadar yardım yapacak?Taraftar maçlara gelsin para versin,taraftar resmi ürün alsın, para versin.Eyvallah,tamam şehitlerimize herşeyimiz feda olsunda, bu yönetim ve yönetimdeki üyeler kendi paylarına bu kampanyaya ne kadar katkı yapıyorlar?İşi taraftara yıkmak, herhalde Karadeniz kurnazlığı olsa gerek...

Faik Yılmaz
16.10.2007, 11:04
İyide Trabzonspor kulübü, kendi adına ne kadar yardım yapacak?Taraftar maçlara gelsin para versin,taraftar resmi ürün alsın, para versin.Eyvallah,tamam şehitlerimize herşeyimiz feda olsunda, bu yönetim ve yönetimdeki üyeler kendi paylarına bu kampanyaya ne kadar katkı yapıyorlar?İşi taraftara yıkmak, herhalde Karadeniz kurnazlığı olsa gerek...

Aynen katılıyorum sana abey. Eğer şehitlerimiz için yardım yapmak istiyorsan Albayrak şirketler grubu adına yüklüce bir miktar yardım yaparsın bizde sana helal olsun deriz.

Ancak bizim adımıza yardım yapıp bütün aferinleri kendisi alacak. Tamda kongre zamanı millete hoş görünecek.Ne güzel İstanbul be....

Not : Şehitlerimize canımız feda olsun. Meselenin onlarla bir ilgisi yok. sakın saptırmasın kimse

Emorfo
16.10.2007, 11:15
Bari bu konuda saçmalamayın. Bu karardan ötürü gururlanmanız gerekirken yok ondan mı çıkacak parası bundan mı çıkcak parası derdine düştünüz. Milletin cebine ne çok meraklısınız. Öyle şeyler yazıyorsunuz ki şaşıyorum, ruhunuz çirkefleşti güzel bi olay var onu da saptırmak için elinizden geleni yapıyorsunuz...

Bu para neden Albayrak'ın cebinden çıksın kulüp olarak bağışı yapan biziz. Albayrak'ın yapacağı yardım kendisini ilgilendirir. Kimse başkasına gidip la kaç para yardım yaptın diye sorguluyor mu.. Bunu sormak ayıptır bile. Daha bir hafta önce futbolculara ödenen paraların 5 trilyonu başkan cebinden ödedi, merak etme kendisine düşen yardımı da yapmıştır. Gerçekten şaşıyorum mantık ve vicdanınız ölmüş ona üzülüyorum, kin ve nefretiniz gözünüzü bürümüş böyle güzel bir olay da bile saçmalamayı başarıyorsunuz. Ne diyim daha bilmem ki.

LazAnisT
16.10.2007, 11:19
Albayrak cebinden para vermek zorunda değil arkadaşlar.Sapla samanı karıştırmamak lazım.Futbolculara haketmediği kadar para vereceğine kulüp adına Şehit ailelerine versin daha iyi.Kendi şirketi verir yada vermez onun bizi pek ilgilendirmemesi gerekir.

Badaloğlu
16.10.2007, 11:35
Yahu Faruk, neden saçmalayalım kardeşim?Hüseyin Avni Kazancı denen kulüp müdürü çıkıp özellikle İstanbuldaki taraftarlarımızdan bu kampanyaya yoğun ilgi beklemelerini ben başka türlü algılıyorum.Sen başka türlü düşünüyorsun!Neden Trabzondaki taraftarlarımızdan bu kampanyaya ilgi gösterilmiyorda, özellikle İstanbul deniyor!Adamların bize bakış açısı bu,sağmal inek muamelesi görülmekten bıktık daaa...Trabzondaki taraftarlarımız bu konuda milli duyguları İstanbuldaki taraftarlarımızdan daha azmıdır?

Bu kampanyaya Trabzonsporlu taraftarların katılımı olduğunda bunu Trabzonspor yönetimi sahipleniyor, bizim için medyaya demeçler veriyorlar,hedef gösteriyorlar ama aynı taraftar yönetimi istifaya davet ettiğinde başkan ve yönetimi havaya bakarak ıslık çalmasını biliyorlar.Madem kampanyalarda bize kulak veriliyorda,neden işler terso gidince bizim sesimize kulak verilmiyor?

Bu konuda çok sami iseler o zaman Trabzonspor adına başkanımız çıkar derki: ''bu kampanyaya ben açılış olarak şu kadar miktar yatırıyorum'' ya da şu kadarasıda önemli değil sembolik bir şey verir sonra bizde üzerimize düşeni yaparız.

Bu düşüncemin nesinde çirkeflik var?

Faik Yılmaz
16.10.2007, 11:35
Ne güzel olayı ya.. resmen kongre için yapılan duygusal bir istismar bu... Çirkeflik arıyorsanız başkanlığı kazanmak için yapılan oyunlara bakın bize değil.

Faik Yılmaz
16.10.2007, 11:39
Bu konuda çok sami iseler o zaman Trabzonspor adına başkanımız çıkar derki: ''bu kampanyaya ben açılış olarak şu kadar miktar yatırıyorum'' ya da şu kadarasıda önemli değil sembolik bir şey verir sonra bizde üzerimize düşeni yaparız.

Bu düşüncemin nesinde çirkeflik var?[/quote]

Abey o kendi parası bizim paramız değilki neden onu versin.... Bizim paramızla bizim adımızla reklam yapmak varken neden öyle yapsın.

Şehit ailelerine Fenerbahçe tam 1 trilyon yardım yaptı. Hiç duydunuzmu Fener Başkanının adını. bizimkisinin yaptığı istismar resmen istismar başka bir şey değil.

Erkut Ay
16.10.2007, 12:44
işini biliyor nuri şimdi ne desek suçluı biz oluruz kalpten girmeyi iyi biliyor yani ...

Emorfo
16.10.2007, 14:18
Başkanı sevmiyorsunuz diye ve ya yömetimi sevmiyorsunuz diye yapılan güzel icraatların altında da bir bit yemiği aramak alışkanlık oldu herhalde.

Şimdi güzel bir olay var ortada. Trbzonspor Kulübü olarak bu işe öncü olduk. Trabzonspor ilk yarıdaki maçların hasılatlarını şehit ailelerine bağışlayacaklarını açıkladı daha sonra milli takımda, fener vs derken kampanya yaygınlaştı. Trabzonspor bu işte öncü oldu. Diğer kulüpleri de yardım yapmak zorunda bıraktı.

Şimdi birisi diyor ki ya banane ben yolunacak kazmıyım hep ben mi maça gidecem, hep ben mi ürün alacam. :) Biri de diyor ki madem öyle başkan da ne kadar yardım yaptı. Burda kurumsal yardımdan bahsediyoruz kişisel yardımlar insanları bağlar vicdanlarına kalmış artık. Senin futbolcunun alacağı için cebinden 5 trilyon veren adam şehit aileleri için de yapmıştır bir şeyler herhalde. Birileri de diyor ki kongre öncesi hedef değiştirme gündem değiştirme çabaları. Ya iyi de kardeşim hiç bir şey yapılmasın bir şey yaparsın suç yapmazsın suç. Bu güzel olayın hazzını,duygusunu yaşayacağımıza nelerle uğraşıyoruz. Trabzonspor, herşeyden önce en büyük sivil toplum kuruşlarından biri. Toplumsal olaylara duyarsız kalmayıp öncülük etmesinden sevinmeyeyim de ne yapayım. Ama yok sevinmemem lazım takdir etmemem lazım yönetimi ve başkanı sevmiyorum ya bu işe sevinirsem onları da sevmiş olur muyum korkusu var sanırım :) vah vah :D

galaktis_61
16.10.2007, 14:30
yazilan bazi yorumlar yanliş şimdi bende nuri albayragi desteklemiyen insanlardanim yanliş icraatler oldugunda direk eleştriyorum fakat bu son olayin hic eleştirlecek bi yani yok bunu kim yaparsa yapsin şehitlerimizin ruhu icin ve onlarin aileleri icin yapilmiş bişeydir burda cok ıkonusmak yerine bunu butun kuluplere yayma cabasi icerisinde olmaliyiz mesela ben arsinliyim isterimki arsinde az da olsa bu kampanyaya destek versin aynı şekilde akcaabat butun takimlarimiz desteklesin buna tum trazonlu sporseverler olarak bu yonetimi sevelim yada sevmiyelim sahip cikalim bu kampanyaya

Faik Yılmaz
16.10.2007, 14:32
Trabzonspor bir A.ş. dir. yapılan her türlü bağışlar borsaya bildirilmek zorundadır. Kaç gündür arıyorum ben böyle bir bağış haberi okuyamadım. Bulan varsa banada haber versin. Kaldıki Marcelinyonun transferinde verdiği paraları daha adam yarım sezon oynamadan satıp geri almıştır. Evet yıldız transferi yapacamda demiştir ama kendi paramla yapacam dememiştir.

Benim eleştirdiğim yardım yapması değil. Şehitlerimiz için aileleri için ne yapsak azdır. Benim eleştirdiğim bunun siyasi rant haline getirilmesidir. Günlerdir gazetelerde bu olayı ballandıra ballandıra anlatmalarıda sözlerimin kanıtıdır. En güzel yardım en gizli olandır. Fazla ses çıkarmadan. bu iş Ömer Seyfettinin " diyet " hikayesine benzedi. Seçimdede rant olarak kullanılacaktır. ahan da buraya yazıyorum.

Erkut Ay
16.10.2007, 14:39
hani derlerya hediyenin gizlisi makbuldür yoksa karşı geldiğim falan yok şahsen helal olsun şehit ailelerine duygusal yaklaştığın zaman doğrudur ben Trabzonspor açısından bakıyorum olaya.......

Ünyeli Murat
16.10.2007, 14:46

sevgili ahmet zaman zaman bizde forumlarda aynı şeyleri anlatmaya çalışıyoruz fakat trabzon da yaşayan taraftarlarımız bunu hakaret sayıyorlar...forumlarda bizi Trabzonspor düşmanı veyahut Trabzon luyu küçük görmekle suçluyorlar...

macka61
16.10.2007, 14:47
albayrak ve yönetim cebinden beş kuruş vermez

Faik Yılmaz
16.10.2007, 14:49
Neden bir defada 100 milyar 500 milyar gibi bir yardım yapılmadı...?
Neden böyle bilet işi yapıldı. Dikkat edin ilk yarının maçlarının sonuna kadar denildi. Neden bütün sezon değil ?

açıklayayım.....

Böyle bir defada defaten yardım yapılmış olsa o anda takdir görecek ama 1 gün sonra unutulacaktı. Tıpki 2 gün önce fenerin yaptığı yardımın bugün unutulması gibi. O zamanda milletin aklına kongre zamanında bu olay gelmeyecekti.

ama şimdi bilet alırken bu olay milletin aklına gelecek. " Helal olsun adama be" şehitlerimizi ne kadar düşünüyor denilecek.Dolaylı yoldan duygusal olan milletimizden oy istenecek.

Düşünün maç günü kongre var. Bilet almaya gidiyorsunuz biletler şehit ailelerine bağış olacak. bu kararınızda etkili olur dimi. buyrun bide burdan yakın

görünüşte yardım edermiş gibi görünen ama tamamen istismar amacıyla yapılan bir davranış bence bu.

öyle olmasaydı ;

1- yardım bir defada ödenir

2- öyle 7 cihana duyurulup yapılmazdı bu yardım....

Tunga
16.10.2007, 14:51
Dün bir Fenerbahçe Kongre Üyesi bir arkadaşım telefon etti.

- "Öyle hasılat gelirleriyle yardım olmaz. Bak fenere 1 milyon dolar gönderdi" dedi.
- Yıllardır şehitler veriyoruz, Trabzonspor açıklayana kadar neredeydiniz" diyebildim.

Arkadaşlar, bu hareketle gururlanmamak mümkün değil. Trabzonspor yapabileceği yardımı yapmıştır. Keşke "Şampiyonlar Ligi gelirlerini bağışlıyoruz" diyebilseydik. Ama diyemeyiz. O zaman Trabzonspor kendi ekonomik sınırları içinde yardımını yapmıştır, kabul edelim. Bu işe öncü olarak öne çıktığı için gurur duyalım. Bunda ne zarar var?

Unutmayın ki, bu haber gazetelere "Bravo TRABZONSPOR" şeklinde çıktı, "Bravo Albayrak" diye değil. Bu yardımı bizler taraftar olarak ne kadar sahiplenirsek, o kadar kurumsal Trabzonspor başarısı olur. Biz sahip çıkmazsak, o zaman dediğiniz gibi bu kişisel bir hareket olarak kalır.

Bu da bir icraattır ve elbette kongreye de katkısı olacaktır. Dileyen bundan etkilenir, dileyen etkilenmez; ama bu da bir icraattır.

Kongreye kadar konuşulacak çok şey var, konuşuruz. Ama bırakın, Türkiye'de bu işe öncülük eden bir kulübün taraftarları olarak şehitlerimizin yakınlarına yapılacak bu yardımın hazzını yaşayalım.

galaktis_61
16.10.2007, 14:53
arkadaşlar bazi durumlari kariştirmayin bunun gizlisi saklisi olmaz hem trabzon yardim yapti diyelim bunu duyurmazsa yada boyle kampanyalar yapmazsa demiyecekmisiniz bu sfere bizim takim nerde onlarda size biz yardimi yaptik dediklerinde inanmiyacakmisiniz yani

ayrica bu konuyu bireyselleştirmiyelim trabzon yonetimindekiler ister ardim eder ister etmez ister bu takimin adini kullanir bu onun vicdaninda kalmiş biz kendi uzerimize duseni yapalimda gerisi lazim degil

Emorfo
16.10.2007, 14:58
Faik kafanda kurmuşsun bir şey ben ne desem sen yine bildiğini okuyacaksın o yüzden fazla uzatmanın anlamı yok. Yardımın gizli yapılanı makbuldur elbette. Ancak henüz ortada yapılan bir yardım yok. Alınmış bir karar var bunun neticesinde elde edilen paralar ilgili insanlara davul zurna eşliğinde verilmeyecektir elbette. Eğer öyle yapılırsa o zaman eleştirirsin. Şu anda eleştirin yersiz. herşeye muhalafet olacam diye bu kadar zorlama kendini. Bu işten ne gibi siyasi rant elde edecekler anlamadım. Yani bu güzel olay anca bu kadar çirkenleştirildi bravo valla. Gerçekten şaşıyorum size. Ayrıca benim bahsettiğim para Marcelinho'nun parası değil. Marcelinho'nun bonservisini başkan ödedi, satışından gelen parayla da Risp, Ayman ve Ceyhun transfer edildi. Benim bahsettiğim para 2 hafta futbolculara ödenen 7 trilyon liranın 5 trilyonunu başkan ödedi. Yardımın gizliliğinden bahsediyorsunuz peki madem Albayrak'ın ne kadar yardım yaptığını neden merak ediyorsunuz :) Kısaca elle turulur, tutarlı bir tarafınız yok. Laf olsun torba dolsun diye yazmayın boşuna. Başkan kim olursa olsun Trabzonspor'un bu davranışı örnek olmuştur, hadi diyelim kaza ile böyle güzel bir şey yaptılar, diğer kulüpleri de yardım yapmaya mecbur bıraktılar bu açıdan bile güzel bir olay. Üzümü yiyin boşverin bağcığı.

Faik Yılmaz
16.10.2007, 15:06
Faik kafanda kurmuşsun bir şey ben ne desem sen yine bildiğini okuyacaksın o yüzden fazla uzatmanın anlamı yok. Yardımın gizli yapılanı makbuldur elbette. Ancak henüz ortada yapılan bir yardım yok. Alınmış bir karar var bunun neticesinde elde edilen paralar ilgili insanlara davul zurna eşliğinde verilmeyecektir elbette. Eğer öyle yapılırsa o zaman eleştirirsin. Şu anda eleştirin yersiz. herşeye muhalafet olacam diye bu kadar zorlama kendini. Bu işten ne gibi siyasi rant elde edecekler anlamadım. Yani bu güzel olay anca bu kadar çirkenleştirildi bravo valla. Gerçekten şaşıyorum size. Ayrıca benim bahsettiğim para Marcelinho'nun parası değil. Marcelinho'nun bonservisini başkan ödedi, satışından gelen parayla da Risp, Ayman ve Ceyhun transfer edildi. Benim bahsettiğim para 2 hafta futbolculara ödenen 7 trilyon liranın 5 trilyonunu başkan ödedi. Yardımın gizliliğinden bahsediyorsunuz peki madem Albayrak'ın ne kadar yardım yaptığını neden merak ediyorsunuz :) Kısaca elle turulur, tutarlı bir tarafınız yok. Laf olsun torba dolsun diye yazmayın boşuna. Başkan kim olursa olsun Trabzonspor'un bu davranışı örnek olmuştur, hadi diyelim kaza ile böyle güzel bir şey yaptılar, diğer kulüpleri de yardım yapmaya mecbur bıraktılar bu açıdan bile güzel bir olay. Üzümü yiyin boşverin bağcığı.

Farukçum Emin Kahramanın açıklamalarını oku istersen.......

DSiğer yönetim görevi devrettiğinde borcunun 5 trilyon olduğu söyleniyordu. oysa sen 25 trilyondu diyorsun. öyle olduğunu kabul edelim. şu anki borcumuz 50 trilyon. tam 25 trilyon artmış yani Albayrak diğer bütün yönetimler kadar borç yapmış.

Hemde başta Fatih olmak üzere 25 milyon dolarlık oyuncuda satılmışken. artı 2 yıldaki klüp gelirlerimizde yaklaşık 30 milyon dolar. koy alt alta 2 yılda 80 milyon dolar harcayarak bu kadar rezil bir tablo çıkaran insanlarsdan bahsediyoruz.

Albayrağın ne kadar yardım yaptığını merak ediyorum. Çünkü etmediğini biliyorum. Onun yaptığı reklam sadece ama sadece reklam.

5 trilyonuda vermemiştir vermişssede hibe etmemiştir. ilk para geldiğinde ( yani sitasyon işi) parasını geri alackatır. hemde fazlasıyla.hem transfer taksitlerini verdide ne oldu kasımpaşayı bile yenemediler. vermeseydi yenerdik belki. futbolcularda tıpkı yönetimdekileri gibi paralarını haketmiyorlar.

sanki temliğe düştükte temlikten kurtardı bizi......

artı kimsenin bizi örnek alarak yardım yaptığı filanda yok. kim söylemişse onu sana fena kandırmış seni.

Emorfo
16.10.2007, 15:12
Faik çevir kazı yanmasın :)

Faik Yılmaz
16.10.2007, 15:14
Faik çevir kazı yanmasın :)

Verecek ışığı olmayan KARANLIĞI SEVERMİŞ.........

meça2006
16.10.2007, 18:05
yönetimden bedava bilet alıp satan taraftar derneklerimiz bağış yapmayacak mı?

Badaloğlu
16.10.2007, 19:24
Başkanı sevmiyorsunuz diye ve ya yömetimi sevmiyorsunuz diye yapılan güzel icraatların altında da bir bit yemiği aramak alışkanlık oldu herhalde.

Şimdi güzel bir olay var ortada. Trbzonspor Kulübü olarak bu işe öncü olduk. Trabzonspor ilk yarıdaki maçların hasılatlarını şehit ailelerine bağışlayacaklarını açıkladı daha sonra milli takımda, fener vs derken kampanya yaygınlaştı. Trabzonspor bu işte öncü oldu. Diğer kulüpleri de yardım yapmak zorunda bıraktı.

Şimdi birisi diyor ki ya banane ben yolunacak kazmıyım hep ben mi maça gidecem, hep ben mi ürün alacam. :) Biri de diyor ki madem öyle başkan da ne kadar yardım yaptı. Burda kurumsal yardımdan bahsediyoruz kişisel yardımlar insanları bağlar vicdanlarına kalmış artık. Senin futbolcunun alacağı için cebinden 5 trilyon veren adam şehit aileleri için de yapmıştır bir şeyler herhalde. Birileri de diyor ki kongre öncesi hedef değiştirme gündem değiştirme çabaları. Ya iyi de kardeşim hiç bir şey yapılmasın bir şey yaparsın suç yapmazsın suç. Bu güzel olayın hazzını,duygusunu yaşayacağımıza nelerle uğraşıyoruz. Trabzonspor, herşeyden önce en büyük sivil toplum kuruşlarından biri. Toplumsal olaylara duyarsız kalmayıp öncülük etmesinden sevinmeyeyim de ne yapayım. Ama yok sevinmemem lazım takdir etmemem lazım yönetimi ve başkanı sevmiyorum ya bu işe sevinirsem onları da sevmiş olur muyum korkusu var sanırım :) vah vah :D

Ne başkanla ne bir başkası ile ilgisi var benim demek istediklerim çok farklı şeyler.Trabzondaki yönetici İstanbuldaki taraftar kampanyaya ilgi gösterir diyebiliyor.Neden?Çünkü o da biliyorki İstanbul'daki taraftar bu kulübü gerçekten karşılıksız seviyor,binbir eziyet çekiyorlar ama Trabzondaki taraftarlarımız gibi büyük bir çoğunluğu maç sonuçlarına göre maçlara ilgi göstermiyorlar.

Maç günleri kulüp yöneticileri Trabzon'da TS club mağazasının önüne kadar sergi kurulmasına izin veriyorlar.Ama İstanbul'da olimpiyat stadı çevresinde avukatlar aracılığı ile seyyar satıcı kovalıyorlar.Bende bu iki yüzlülüğe isyan ediyorum.Nuri Albayrak'ın böyle bir işe öncülük etmesi tabiki güzel bir şey,hiç birşeyini takdir etmesekte en azından şehit aileler için sevinçliyiz.Ama bizleride her seferinde sağmal inek görmesinler diyorum.Bir ürün almak için taaa Haznedara gidemem,oraya gidene kadar yapacağım masrafla 5 tane sms gönderirimde daha faydalı olurumum.

İlk yarı maç gelirlerini bu kampanyaya bağışlamasının tek nedeni sene sonu yapılacak kongrede bir daha başkan seçilemeyeceği için böyle söylemiştir.Başkan seçileceğinin garantisi yok çünkü...Bu kampanyayı seçim malzemesi yapar yapmaz bu beni ilgilendirmez ama madem bir iş yapıyorsun o zaman açılışıda sen yap değilmi?Bu kampanyaya taraftarlarımız adına 100 milyar bağışla katılıyorum desen fenamı olur?

Ahmet bilet alsın,Ahmet herşeye rağmen ürün alsın,Ahmet bilet bulamasın karaborsacılarla uğraşsın,Ahmet bileti olduğu halde dışarda kalsın,Ahmet polisten jop yesin,suratı dağılsın,Ahmet biletli girdiği maçtan maçı seyredemeden maçtan evvel staddan atılsın, Ahmet'in hiç bir suçu yokken karakolda sabaha kadar sorgudan geçsin,1 milyar ceza yesin,İstanbul'da bu taraftara ne zaman sahip çıkacaklar?Benim derdim o...Bizi karaborsacılara peşkeş çektiklerinde neden kimsenin aklına gelmiyoruz?

not:Ahmet, bütün illerdeki gurbetteki taraftarlarımızı temsil ediyor...

KeLLoO
16.10.2007, 19:37
Farukçum Emin Kahramanın açıklamalarını oku istersen.......

DSiğer yönetim görevi devrettiğinde borcunun 5 trilyon olduğu söyleniyordu. oysa sen 25 trilyondu diyorsun. öyle olduğunu kabul edelim. şu anki borcumuz 50 trilyon. tam 25 trilyon artmış yani Albayrak diğer bütün yönetimler kadar borç yapmış.

Hemde başta Fatih olmak üzere 25 milyon dolarlık oyuncuda satılmışken. artı 2 yıldaki klüp gelirlerimizde yaklaşık 30 milyon dolar. koy alt alta 2 yılda 80 milyon dolar harcayarak bu kadar rezil bir tablo çıkaran insanlarsdan bahsediyoruz.

Albayrağın ne kadar yardım yaptığını merak ediyorum. Çünkü etmediğini biliyorum. Onun yaptığı reklam sadece ama sadece reklam.

5 trilyonuda vermemiştir vermişssede hibe etmemiştir. ilk para geldiğinde ( yani sitasyon işi) parasını geri alackatır. hemde fazlasıyla.hem transfer taksitlerini verdide ne oldu kasımpaşayı bile yenemediler. vermeseydi yenerdik belki. futbolcularda tıpkı yönetimdekileri gibi paralarını haketmiyorlar.

sanki temliğe düştükte temlikten kurtardı bizi......

artı kimsenin bizi örnek alarak yardım yaptığı filanda yok. kim söylemişse onu sana fena kandırmış seni.

Hakli oldugun yerler vardir tabii ama atladigin bazi noktalar var bana kalirsa. Iki yönetimin gelir tablosunu karsilastirdigimiz zaman ortaya büyük farklililar cikiyor. Nedir bunlar?
Eski havuz sisteminde klüpler, ligi bitirdikleri yerlere göre pay aliyorlardi. O zamanlarda da gerek oyun olarak gerekse saha sonuclari olarak -belki tesadüfi, belki de baska sebeplerden dolayi- simdikine göre cok daha iyiydik. Iki defa ikinci bitirmistik ligi yanlis hatirlamiyorsam, ya da kupa falan almistik herneyse...

Simdi ise mac basina dagitilan prim sistemine dönüs yapildigi icin eskiye oranla havuzdan gelen para hayli azaldi. Bu da iki yönetim arasinda mali acidan önemli bir fark yaratti.

Dahasi; O zaman kappaydi, cartti, curttu peynir ekmek gibi lisansli ürün satisi yapildi. Elimde kesin sayilar yok ama eskiye oranla lisansli ürün satisinda önemli bir azalma oldu.

Bir de bunun üstüne Atay Aktug zamaninda futbolculara maas iyilestirmeleri yapildi, ve bu futbolcular -önceki yönetimde almalari gereken parayi aliyorken- su an gelir gider tablosuna baktiginda, almalari gerekenden fazla para aliyorlar.

Isin özü; eski yönetimin giderleri ayni iken, gelirleri yüksekti, ucurumun olusmamasinda bu faktör önemli rol oynadi

Bu durumda söylenecek söz " Bu gelirleri minimuma getiren, taraftara ürün satamayan, takimi bu hale sokan ben miyim?" olmalidir ve hakkiniz da vardir, nitekim bu yönetim bir sekilde bu basarilari yakalayamamistir.

Söylemek istedigim tek sey , bu yönetimin basarisiz oldugudur ama bu yönetimi samimiyetsizlik ya da ückagitcilikla suclamadan önce de, dikkat edilmesi gereken unsurlar vardir.

Bunlar benim nacizane fikirlerimdir. Saygilar

macka61
16.10.2007, 23:24
hiç yormayın kendinizi albayrağı bu kadar sevenleri varken boşuna konuşuyoruz demekki albayrak sevenleri takımın oynadığı futboldan ve ortada olan durumundan memnun ne verdi albayrak onlara peki stadın maketini onları maket tatmin etmiş olabilir ama bizleri değil

Kapıcıoğlu 61
16.10.2007, 23:46
çok güzel bi uygulama inş diğer kulüplerede örnek olur

erol-61
17.10.2007, 00:07
arkadaşlar biz bu yönetimi istemesekte bunlar aralalığa kadar burda bu yardım fikri ni ortaya atdılar tamam belki içten belkide bazı arkadaşların dediği gibi seçim yatırımı AMMA ORASI BENİ İLGİLENDİRMEZ BU SAATDEN SONRA BENCE SEÇİM YATIRIMININ HİÇ BİR FAYDASI OLMAZ TABİKİ BENİM AÇIMDAN FAKAT BU KAMPANYADA ARTIK YÜK TARAFTARDADIR BEN BUNU BÖYLE BİLİRİM kim ne fikirle bunu başlatmış olursa olsun ben şu an ankaradayım ama trabzondaki eşime dostuma benim adıma bilet alması için para gönderecem ve maça birini yanında götürsün diye elimden bu kadar gelir BİZLE O ŞEHRİN ÇOCUKLARI OLARAK KENDİMİZİ HERKEZE GÖSTERMELİYİZ
HERŞEYDEN NEM KAPARSAK BİR ARPA BOYU YOL ALAMAYIZ BİLMEM ANLATA BİLDİMMİ

erol-61
17.10.2007, 00:12
burdaki bazı yorumları okuyorumda gerçekden halimiz içler acısı nedenmi bakın şundan DERVİŞİN FİKRİ NEYSE ZİKRİDE ODUR ondan yazık yazık ..........

Ünyeli Murat
17.10.2007, 15:11
BU UNUTULUR MU ? (Ama malesef unuttuk...)

Birinci Dünya Savaşı'nda Ingilizlere, 150 bin askerimiz esir düştü. Bu askerlerden bir kismi da Mısır'ın Iskenderiye şehri yakınlarında bulunan Seydibeşir Usare Kampı'na hapsedildi.

Kampın tam adı, 'Seydibesir Kuveysna Osmanli Useray-i Harbiye Kampı' idi. Bu kampta, 1918'de Filistin cephesinde esir düşen 16. Tumen'in 48. Alayı'na baglı Osmanlı askerleri tutuluyordu.

12Haziran 1920'ye kadar iki yıl boyunca her türlü işkence, eziyet, agır hakaret ve aşagılamaya maruz kaldılar.

Bu insanlık dışı muamelenin nedeni ise Ermeniler idi...

Kamptaki, Türkçe bilen Ermeni tercümanların yalan, yanlış çevirileri ve kışkırtmaları nedeniyle, kamplarin Ingiliz komutanları, azılı Türk düşmanı kesilmişlerdi. Savas bitmişti. Ancak, kamptaki ağır koşullar nedeniyle ölenler dışındaki askerleri teslim etmek, Ingilizler'in işine gelmiyordu. Cünkü, olasi yeni bir savasta, bu askerlerin yeniden karşılarına cıkabilecekleri, Ermeniler tarafından, Ingilizlerin beyinlerine işlenmişti.

Çözüm toplu katliamdı... Askerlerimiz, mikrop kırma bahanesiyle, süngü zoruyla dezenfekte havuzlarına sokuldu. Ancak suya normalin cok uzerinde krizol maddesi katılmıştı. Mehmetçik, daha ayağını soktuğunda, aşırı krizol maddesi nedeniyle haşlanıyorlardı. Ancak Ingiliz askerleri dipçik darbeleri ile askerlerimizin havuzdan çıkmalarina izin vermiyorlardi. Mehmetçikler, bele kadar gelen suya başlarını sokmak istemedi. Ancak bu kez Ingilizler havaya ateş etmeye başladı. Askerlerimiz, ölmemek için çömelerek başlarını suya soktular. Ancak başını sudan kaldıran artık göremiyordu. Cünkü gözler yanmıştı...

Dışarı çıkanların halini gören sıradaki askerlerimizin direnişleri de fayda etmedi ve 15 bin askerimiz kör oldu. Bu vahset, 25 Mayis 1921 tarihinde TBMM'de görüşüldü. Milletvekilleri Faik ve Şeref beyler bir önerge vererek, Mısır'da esirlerin krizol banyosuna sokularak 15 bin vatan evladının gözlerinin kör edildiğini, bunun faili olan Ingiliz tabip, garnizon komutanı ve askerlerinin cezalandırılması icin TBMM'nin teşebbüse geçmesini istediler.

Tabiiki yeni kurulan devletin bin türlü sorunu vardı. Bu hesap sorma işide unutuldu gitti.

Ama onlar unutmuyorlar...

Kendi ihanetlerini bile soykırım ambalajına sarıp, dünya kamuoyuna sunuyorlar. En üzücü olanı da malum birilerinin, bu karalama kampanyalarına çanak tutması...

ŞEHİTLERİMİZE SAYGINIZ VARSA
3 dakikanızı almaz bu yazıyı arkadaşlarınıza göndermek. ERMENİLER SOYKIRIM YAPILDI DIYE DÜNYAYI AYAĞA KALDIRIYOR BİZİM TARİHİMİZDEN HABERİMİZ YOK.

Ertuğrul ATALAY
19.10.2007, 13:00
Trabzonsporumuz gebze depreminde de çadırkent kurmuştu...
bu tip davranışlar bizimle özdeştir...

Önder28
19.10.2007, 23:52
Yönetimin şimdiye kadar yaptığı en iyi iş.Tebrik eder, kendi yardımlarınıda görmek isteriz.

demir
19.10.2007, 23:58

Bu düşüncemin nesinde çirkeflik var?

Abey o kendi parası bizim paramız değilki neden onu versin.... Bizim paramızla bizim adımızla reklam yapmak varken neden öyle yapsın.

Şehit ailelerine Fenerbahçe tam 1 trilyon yardım yaptı. Hiç duydunuzmu Fener Başkanının adını. bizimkisinin yaptığı istismar resmen istismar başka bir şey değil.[/quote]

azızyıldırım zaaten askerıye ıle calsıyor ve her sene askerıyeden trılyonlar kazanıyor o yardım yapmayacakda ben mı yapacam ??? aynı seyy saran ıcınde gecerlı (steven sadettın saran kım oldugunu yazmama gerek yok heralde) yanı uzun lafın kısası taklım olarakda bıse yapmamaız gerekırdı zaaten ama su var bu takımın macını ızlemeye gıderken sunu dusunecez artık yaa bu rezalet takım ızlenmez ama napalım sehıt aılelerı kazansın ???

SZYMEK55
20.10.2007, 11:59
ya kardeşim o kadar para topladılar şehit aileleri için. adamlar 80 miilyon liraya yakın topladılar. biz çok mu zenginiz anlamadım ki. borç 50 milyon lira diolar. stat gelirini de kes, nerden para kazanacaz anlamadım. bence bu karar yönetimin populizminden başka bişe diil. ya kardeşim yardım yapılacaksa öle gazla yapılmaz. senenin başından beri kaç insan ölüo orda şimdi mi geldi aklınıza bunlar

bekirguner
20.10.2007, 12:05
Yönetimin şimdiye kadar yaptığı en iyi iş.Tebrik ederim

Bülent Bayraktar
20.10.2007, 14:55
bnce bu yardım için bjk maçına sembolik bilet satışa çıkabilirdi
cuzi bir fiyat karşılığında alınacak bu biletler yardım kampanyasına verilebilirdi

Egemen
20.10.2007, 15:00
dalga mı geciyor bunlar?? bizim tribün gelirimiz mi var???

bordo_kry
20.10.2007, 15:03
dalga mı geciyor bunlar?? bizim tribün gelirimiz mi var???

cezamız bitince yani...

Egemen
20.10.2007, 15:06
cezamız bitince yani...

bitince olacak mı? :D

yada şöyle diyelim. aralık ayına kadar tribünlerin boş kalacağını düşünen başkan ve tayfası, Trabzon şehrinin milliyetçiliğinden yararlanıp en azından aralık ayına kadar tribünleri bu sayede doldurup kongrede aday olurken tribünler arkamda mı diyecek acaba??

paranoyaklaştık iyice.. duman olmayan yerde sigaramı yakmaya çalışıyorum..

Serdær
02.11.2007, 23:49
Ankaraspor maçıyla birlikte seyircisiz oynama cezamız bitti.

Galatasaray maçında tribünleri doldurarak hem takıma hemde şehit ailelerine yardımda bulunalım..

tuncii
03.11.2007, 00:28
yonetımden hic beklenmedik bir olay gercekten tebrik etmek isterim. hem takıma destek olur seyırci artar hemde sevaba girmiş olurlar. allah razi olsun.

bloodblues
03.11.2007, 00:31
Hep destek tam destek madem taraftarız Cimbom macında o STADDAYIZ !

LazAnisT
03.11.2007, 00:56
Artık söz Trabzonda yaşayan taraftarlarımızda.