PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçek Futbolcularımız

utkuts
09.10.2007, 15:11
Ne zamandır yazmayı düşünüyordum ama bugune kısmetmiş. Bir çok arkadaşın görüşüne katılmıyorum ben. Örneğin Ceyhun oyundan alınıyor herkes bi birlik içinde hurraa ceyhun arkanızdayız, yanındayız vs vs.
İyi güzel bizim oyuncumuz, Trabzonspor için ter döküyor tabiki arkasında olacağız ama bi adaletsizlik var. Örneğin Hasan Üçüncü. Kaç senedir Trabzonsporda bilmiyorum ama çok uzun yıllar oldu. Hasan bi hata yapınca herkes direk başlıyor -Senin futbolcu gibi.... diye. Yada celalettin ceya Hüseyin. Yıllarını Trabzonspor'a vermiş futbolcuları, yeni futbolculardan üstre tutuyoruz. Bence ya eşit davranılması gerekiyor ya da emektar futbolcularımıza daha çok değer verilmeli.

Kimleri görmedikki biz. Marchelinho geldi herkes bir heyecan yaşa, büyüksün, güzelsin. Top kaybediyor, olur okadar diyoruz, pozisyon kaçırıyor herkes kaçırır falan diyoruz. Ama Hüseyin kaçırsa -O takıma seni sokanı..., -Sen futbolcumusun be... gibisinden tepkiler. O kaçırınca herkes oluyorda, hüseyin herkesten sayılmıyormu. Hüseyin ne benim akrabam ne de yakınım. Sadece örnek verdim.

Hasan Üçüncü, Hüseyin Cimşir, Celalettin Koçak, Tolga Zengin. İşte bunlar bizim gerçek futbolcularımız, işte bunlar gerçekten bizden biri diğerleri değil. Tabiki diğerleride bizim için çalışıyor fakat ne biliyim işte öyle...

Bence şu an hakettiği değeri gören tek futbollcu Gökdeniz.

Başlık kapanırmı kapanmazmı bilemem ama benim kişisel düşüncem böyle

Ömer TOPAL
09.10.2007, 15:17
Sende haklısın ama oynamayan oyunun icine eden adamı kendi öz evladımız içimizden geldi diye kimse bagrına basmaz..Baba bile hayırsız evladı evinde saklamıyor bu devirde....Kimse onları dışlamıyor sadece sistem hatalı belki dogru olan sistemde onlar harikalar yaratacak oyunculardır kim bilir...sadece ZİYAnkardan anlayış bekliyoruz..ya sev ya terket misali...anaa suç olmasa bu lafı dedik ya bizim maymun meyda manşete taşımasa bunu şimdi...

Erkut Ay
09.10.2007, 15:17
Hasan Üçüncü, Hüseyin Cimşir, Celalettin Koçak oturduğu yerden para kazanıyor gökdenizin yarısı kadar faydaları olsun onlarıda alkışlarız anormallik orda işte 7 senedir kulübede oturan adamın trabzonsporda ne işi var.....

ÖzGür Ayar
09.10.2007, 15:20
hasan ucuncu celaleddin bu klubu gercekten seviyorsa takima bir faydalari olucagini dusunuyorlarsa kombine alip tribune ciksinlar.

oguzkoc
09.10.2007, 15:26
gerçek futbolcularımız diye tabir edebileceğimiz isimler çok az. başta gökdeniz olmak üzere,hüseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara... tamam bu oyuncular bizim için çok anlamlı olabilir ama ayağında top tutmayı beceremeyen, ayağına top aldığında bizlere ecel terleri döktüren bi futbolcuysa bunlardan bazıları, kusura bakmasınlar ama çok eleştirrim. evet ceyhunda çok haata yapıyor ama 90 dakka durup 91. dakkada tek bi hakeretle maçı alabilcek bi adamsa ceyhun ozaman herşey değişiyor işte... ayrıca ben celaleddinin bizim gerçek futbolcumuz olduğuna inanmıyorum.. bu takımda trabzonspor için değil kendi için oynayan oyunculardan biri de celaleddindir.

LazAnisT
09.10.2007, 15:26
Utkuts@

sende belirtmiş zaten hakkettiği değeri bir tek Gökdeniz görüyor diye

Demekki hak eden görüyormuş

burak28
09.10.2007, 15:29
evt hüseyin celo hasan üçüncü kaç senedir ts de ama biri bana desin ne faydası oldu hüseyin geçen sene bizi kupadan elendirdi penaltılarda celo desen bitmiş ne atak yapabiliyo ne pas yani biz ceyhunu gökdenizi alkışlıyosak boşa değildir celo hasan hüseyinin en iyi yapacağı iyilik bu takımdan gitmesidir adam orta sahada oynuyo maç boyunca bi şut şutu bırak bi olumlu pas atamıyo biz bunun nesini alkışlayalım bunlar gitsin sadece bir hafta primier lig maçlarını izlesin sonra kendilerinin futbolcu olup olmadığını düşünsün eskiden solda abdullah nasıldı orta sahada ünal forvette necmi ali kemal hami şota fatih tekke nasıldı onları izlesinler onlar gibi oynasınlar bizden saygı sevgi alkış istesinler o zman biz istediklerini vermeyelim sonuna kadar haklılar derim tabi bunlarda bu zihniyet ve futboldan anlamayan ziya doğan varken onlar daha çok alkış bekler...

utkuts
09.10.2007, 15:29
Utkuts@

sende belirtmiş zaten hakkettiği değeri bir tek Gökdeniz görüyor diye

Demekki hak eden görüyormuş

Hakettiği değer derken gerçekten Trabzonsporlu olanlardan bahsetmek istemiştim.

Bi örnek daha geldi aklıma. Ersan Martin'i satıyordu yönetim. Herkes döküldü Ersan bizimdir bizim kalacak diye. Daha sonra Fifa'ya mektup yazdı ve ispanyadada oynayabilirim diye. Sizce bumu Trabzonsporluluk. Hüseyin, Tolga ve diyerleri böyle bişey yaparmı?

Fatih keyfi içinmi gitti rusyaya yoksa Trabzonspor'un yararınamı? Bence iyi oynayan fakat para için koşturan olacağına, kötü oynayan ama yürekten Trabzonsporlu futbolcular oynasın...

utkuts
09.10.2007, 15:31
hüseyin geçen sene bizi kupadan elendirdi penaltılarda

İşte bende bundan bahsediyorum. Dünyada penaltı kaçıran tek futbolcu omu? Bilerekmi kaçırdı? Yada isteyerekmi atmadı?

Ama örneğin ronaldinhoyu alsak o penaltı kaçırıp bizi şampiyonluktan etse -Olur okadar deriz. Ama bizim yürekten Trabzonspor'lu kaçırınca herkes ayağa kalkıyor. Çık git hüseyin, tribüne hüseyin, başka takıma hüseyin...

oguzkoc
09.10.2007, 15:34
hadi bi kıyaslama yapalım..

ts nin gerçek futbolcuları
gökdeniz,hüseyin,hasan,tolga,tayfun,yattara
fb nin gerçek futbolcuları
volkan,önder,deniz,semih
gs nin gerçek futbolcuları
sabri,arda,uğur,hasan,hakan,ümit, ve arada oynayan altyapı oyuncuları
bjk nin gerçek futbolcuları
ibrahim üzülmez,ibrahim toraman,serdar özkan,batuhan

benim gerçek futblcu diye tabir ettiğim sadece takımı için oynayabilcek oyuncudur... şu durumda sadece galatasarayı görebiliyorum... ama gerçek futbolcu başarı demek mi? asla...

Külünkoğlu
09.10.2007, 15:35
Futbolcularla ilgili başlıklar bir işe yarasın değil mi ? yorumlarınızı ilgili başlıklara yapalım lütfen.