PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor'un Malı Deniz Yemeyen Keriz!

Nytre
07.10.2007, 15:32
Bu söz böyle miydi? Böyleydi Herhalde...

Para!Para!Para!...

Artık duyguymuş - özveriymiş - aşkmış - ruhmuş kimsenin umrunda olduğunu sanmıyorum Trabzonspor kulübünün şu andaki YÖNETİMİNDE-T.DİREKTORUNDE VE FUTBOLCULARINDA.... bir kaç tanesinin taaa içlerinde bir yerde kırıntılar kalmış olabilir... hatta köz kalmıştır!...

Trabzonspor yönetimi adına dilden dile dolaşan bir iddia yok mu aylar öncesinden bu yana ? Hani musampa olayında da gündeme gelmişti bu iddia.. iddia mıdır gerçek midir bilemem... çok inanan da var inanmak istemeyen de var. hani musampaya bilmem kaç lira ödendi söylenmişte aslında o kadar ödenmemiş... aradaki farka ne olmuş bilen yok!.

Peki şu anda 2.ligte bile forma bulma şansı yüzde 35lerde olan futbolcuların her biri trabzonsporumuzun kasasından en az 500 milyar türk lirası para almıyor mu yıllık? bunların primlerini de hesaba katarsak bu para yine nereden baksanız 750-800 milyar türk lirası olmaz mı?

Tabi 900 ile 1200 ytl alan futbolcularında sayısı yine hatırı sayılır değil mi?

Tabi futbolcular bu kadar kazanırken t.direktor boş mu kalıyor? Hayır tabiki BU KOCA DENİZDEN O DA PAY SAHİBİ !... hem de yüklü miktarda. şimdi sende gurur yoksa onur yoksa şeref yoksa ne yaparsın ? Kovulana kadar oturursun hem de yayıla yayıla , dalganı geçe geçe , taraftar beni seviyor diye diye , takımı başarılı görüyorum yalanları söyleye söyleye...

Bu takımda futbolcularda t.direktorde kendilerininden ne köy ne kasaba olacağını olmayacağını biliyor. Olacak olanlarda avrupa hayali peşinde!... Diğerleri ise bir daha nerede böyle bir takımda oynamak diyerek sömürdükçe sömürmeye devam !... diyorlar...

Kendilerini tutan bir t.direktore de sahip çıkıyorlar işte...

Çağdaş! M.keçeli! Musampa! Jun! Jeferrson! Ömer Rıza! Celaleddin! ve aklıma gelmeyen bir kaç isim daha toplam 10-12 futbolcunun trabzonsporumuza maliyeti nereden baksanız yıllık 12 trilyon.

bu oyuncuların trabzonsporumuza katkısı nedir? Koca bir sıfır!...

T.direktorun katkısı nedir? Zararı çok çok çok daha fazla...

Yönetim peki boş duruyor mu? hayır!... Rant peşindeler... Ne yaptıklarını - nasıl yaptıklarını ben açıkca bilmiyorum!... bilenler olduğunu biliyorum ama onlarda çıksınlar burada söylesinler!...

Trabzonsporumuz gibi bir denize girmiş işe yaramayan 3.sınıf futbolcular ve t.direktorleri bu denizden çıkmaya niyetli değiller!...

Anlamıyorsanız bir daha okuyalım!...

Hala tepkisiz kalacaksak şunu diyelim!...

Biz bu takımı hakediyor muyuz? ya da bunlar bizim takımımız hak ediyorlar mı?

guci 29
07.10.2007, 15:57
Söz nasıl da cuk diye oturmuş valla. Tabi onlara söylenecek, içlerine oturacak birçok söz var. Bunları sadece vicdanı, şerefi olmayan kaldırır. Trabzonspor neydi, ne oluyor? Kimse suçu üzerine almıyor. Bunlar; şu,şu,şu şekilde oldu diyen yok. Herkes birbirini suçlayıp üste çıkıp kendini aklamaya çalışıyor. Geçmişe bakmadan geleceği görmeye çalışıyorlar.
Trabzonspor'u deneme tahtası olarak kullanıyorlar. Şimdi de hakları olmayan paraları ceplerine dolduruyorlar. Yazık diyorum. Evet; kovulana kadar sözde görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Ortak paydaları ise; ne kadar kullanabilirsen yanına kar kalır!
Yaptıklarınız yanınıza kalmaz; bu dünyanın bir de öteki yüzü var! O da insanı çarpar!

POYRAZ
07.10.2007, 16:35
Malesef Trabzonspor belki de tarihinin en büyük zararina sokuldu. Baslik icin tesekkürler. Isabetli olmus. Oynatilmayan, oynayamayan, oynamayan, sakat, verimsiz, kaprisli bir dünya oyuncu alindi. Aralik ayindaki secimlerde yeni gelecek olan yönetimi mali acidan zor bir dönem bekliyor acikcasi.

cIlgInIm
07.10.2007, 16:49
arkadaşlar her turlu organizeye varım .. eminimki herkes hazır yapılabilecek sesimizi duyura bilecegimiz bir organizasyon düzenlensin kurtulalaım şu pisliklerden.. artık ziyayı o gıcık gittigim o oyuncuları gördügümde cıldıracak gibi oluyorum moralim sıfırın altına iniyor .. bir insan bu kadar mı igrenc olur.. hiçmi insanlık olmaz bi insanda.. eger ki aylık aldıgı 80 milyar için o takımın başında ise hale haramda kan olsun ona o para.. o parada bizimde hakkımız var her maca gidiyoruz biletmizle kombinemizle.. eger hakkım varsa helal etmiyorum ..

doc holliday
07.10.2007, 16:52
Junu alırsın kötü çıkabilir,musampayı alırsın hoca oynatmayabilir,marcelinho yu alırsın dünya para verirsin şehre alışamayabilir bunlar biryere kadar kabul edilebilir,ammavelakin gözgöre celaledinin 1.3 trilyon,ömer rızanın 1 trilyon,hüseyinin 2 trilyon para aldıığı söyleniyor..Eğer bu adamlara bu paralar veriliyorsa helal olsun,ğer bu adamlara aldığı parayı hakediyor diyen varsa ona ikikere helal olsun..

guci 29
07.10.2007, 16:56
Ömer Rıza 1 trilyon muuu? :D:D Ölmüşüz biz
Eğer gerçekten veriliyorsa sen helal olsun demişsin ama ben ne diyeceğimi biliyorum. Nutkum tutuldu :D

Yasin N.
07.10.2007, 17:05
tek kelimeyle rezalet hani diğer olaylarda olduğu gibi yada bu yönetimin gerçekleştirdiği her iş gibi rezalet her icraat gibi fiyasko.

FANATIK61
07.10.2007, 17:33
Trabzonspor'da neler dönüyor bizim haberimiz yok. Ayakta uyuyoruz. Seni beni düsünen yok. Bile bile bizimle dalga geciyorlar, bizde ancak burda sesimizi cikarabiliyoruz, ona icim yaniyor.

guci 29
07.10.2007, 17:36
Trabzonspor'da neler dönüyor bizim haberimiz yok. Ayakta uyuyoruz. Seni beni düsünen yok. Bile bile bizimle dalga geciyorlar, bizde ancak burda sesimizi cikarabiliyoruz, ona icim yaniyor.
Yönetimde neler döndüğünü bilsek yeminle taraftar linç eder onları :mad:

turgi
07.10.2007, 17:41
ilk başta kilit vurulacak bi konu gibi görünsede haklı ve yerli bi konu gerci ben artık buradaki insanların nuri-ziya döneminden sonra herkesin bi başkanlık bi hocalık yapabilegecine inanıyorum konusun kardeşlerim ne deseniz haklısınız ama ne dieyim biz bu konuarı aylardır yılalrdır konusuyoruz ama ne degişti ki:eek::eek::eek:

kalandar
07.10.2007, 18:29
saglik olsun, sahipsiz kaldik::::::

Erkut Ay
07.10.2007, 18:37
saglik olsun, sahipsiz kaldik::::::
..............

Atalay
07.10.2007, 18:39
Trabzonspora üye olunda böyle yönetimlere bu kulübü teslim etmeyin!!klavye başından sallamakla olmuyor bu işler sevgili arkadaşlar!!

A.Alper
07.10.2007, 19:22
Trabzonspora üye olunda böyle yönetimlere bu kulübü teslim etmeyin!!klavye başından sallamakla olmuyor bu işler sevgili arkadaşlar!!

31 Mart'ta üye olacağım.Sana katılıyorum.

littlebighorn
07.10.2007, 19:27
Eğer Ömer Rıza, Celalettin, Hüseyin hakikaten o paraları alıyorlarsa biz bu takımı nasıl düzelteceğiz? Hepsini satsan kim alır? yeni oyuncu alsan adamların yanında nasıl oynatacaksın? (Symek, Yattara gibi mesela)
Adamlar hiçbir karşılığını verme gayreti de göstermiyorlar.

Can52
07.10.2007, 19:33
TSL de siradan Futbolcu 500.000 YTL aliyor.
Bu Futbolcunun performansi az yükseldigi takdirde talepde artiyor dolayisiyla.
Baska kulüp istedigi zamanda kendi fiyati otomatikman yükseliyor.

Türkiyede 1000 kisi calistiran bir sirket sahibi yilda vergi ve tüm masraflar ciktiginda
1 milyon YTL ancak kazaniyor. Cumhurbaskani , Basbakan, Bakan, Milletvekili, Genelkurmay bakanligi nin ayliklarinida bir düsünürsek ister istemez kafalar karisiyor.
Anlattigim kurumlarin kisileri üstelik büyük sorumluluklar tasiyor.

Bu konu bence sadece Trabzonsporun degil, tüm TSL takimlarin sIkIntisi.
Bu sIkintiyi Avrupa takimlarida yasiyor.
Bugün Trabzonsporun Bütcesi 30 milyon $.... Durum böyle olunca , bu paralar elbette bahcivan ve malzemeciye gitmiyor. Aslan payini Profesyonel Futbolcular aliyor.
Bu isler malesef böyle.....Bütce ikiyede katlansa , yani daha fazla gelirlerde gelse, Futbolcu dahada para alacak ama daha yüksek performans veremeyecek malesef.

Benim en cok kizdigim olay , Futbolcualrin yüksek rakamlar almasi degil.
Yüksek rakamlari alirken , sorumluluk almasi.
Reportaj yaparken iyi türkce konusmasi, yenilgi sonrasi baska sebeplerin arkasina saklanmamasi... Bunlar giderildikten sonra kimse bu kadar kizmaz.

Yoksa bu sohbetin hic bir zaman sonu gelmez.
Asgari ücret, insaatta alinan para, Pamuk tarlasinda 45 derece altinda calisan iscinin ücreti vs.......

Bu isler böyle , fazla kafamiza takmayalim....
Bu konu bence taraftarin konusuda olmamali..

littlebighorn
07.10.2007, 19:46
Sorun yüksek ücret almaları değil, takımda haketmediği kadar yüksek alan oyuncuların olması:
Celalettin'e, ömer Rıza' ya kimse o parayı vermez, hatta şu oynadıkları futbola beş para vermez. Trabzonspr gibi kıt kanaat bütçesiyle İstanbul takımlarına kafa tutan bir takımın parasını böyle savurmaya kimsenin hakkı yoktur. Çok yerinde bir konu bence.

Can52
07.10.2007, 19:57
Sorun yüksek ücret almaları değil, takımda haketmediği kadar yüksek alan oyuncuların olması:
Celalettin'e, ömer Rıza' ya kimse o parayı vermez, hatta şu oynadıkları futbola beş para vermez. Trabzonspr gibi kıt kanaat bütçesiyle İstanbul takımlarına kafa tutan bir takımın parasını böyle savurmaya kimsenin hakkı yoktur. Çok yerinde bir konu bence.

Iste bu haketme veya etmeme olayini malesef biz belirleyemiyoruz...
Piyasa böyle , istesende istemesende..
Ömer Riza, Ingiltereden gelmedimi?
Geldiyse , Denizlide rahat 600-700 bin YTL aliyordur....
Bu adami Trabzona getrimek icin ister istemez daha fazlasini vereceksin.

Serkan olayida ayni...
Bildigim kadari ile Fenerbahcede 800 bin YTL aliyordu.
Fenerbahce , sözlesmesi bittikten sonra ayni teklifi yapmis. Yani "ya bu parayi al yada sen bilirsin" , olayi...

Trabzonsporda bu Oyuncuyu Istanbuldan getirmek icin herhalde en % 50 üstüne koyacakki gelsin.......Serakn 1.2- 1.5 Milyon YTL yi hakkeden bir Futbolcumu? O da tartisilir........

Bu isler malesef böyle, sinirlencek bir durum yok..:D:D

Murat61
07.10.2007, 20:24
o keriz degilde domuz dimiydi?

hüseyin toraman
07.10.2007, 22:32
bende epeydir düşünüyordum bu ziya niye istifa etmiyo diye herhalde kovulmak istiyo kesin sözleşmesinde iyi bir tazminat ödeneceği vardır saten buradan gidincede iş bulamayacağını biliyo ne koparırsam o kar diye düşünüyo

ama şunuda biliyomu bu taraftar onun aldığı parayı ona haram olsun dediğini (kesin biliyordur)

enazından ben öyle diyorum o aldığın paranın hayrını görme

Serdær
07.10.2007, 22:38
Fiyatları ortalama olarak yazıyorum..

Fatih Tekke - Zenit ---> 7,5 Milyon Avro

Fabiona Eller - Atletico Madrid - 1,5 Milyon Avro

Milan Stepanov - Porto ---> 5 Milyon Avro

Ersen Martin - Huelva ---> 1 Milyon Avro ( %100 gidecektir )

Marcelinho - Wolsfburg - 2,5 Milyon Avro.

Szymkoviak Futbolu Bıraktı.

Toplam : Ortalama 17,5

Bu kadar para 1.nerde ?

Bu oyuncular şuanda Trabzonsporda olsa durum nasıl olurdu acaba ? 2

Y.Sert
07.10.2007, 22:40
bu yazılanlar doğru.ıspatı olmasada doğru.
ama bunun yanında bu pastadan pay alamayanlar var. ki işte onların zararıda çok oluyor.
yani sen yedin ben yemedim davası.

Hekimoğlu
07.10.2007, 22:41
Fiyatları ortalama olarak yazıyorum..

Fatih Tekke - Zenit ---> 7,5 Milyon Avro

Fabiona Eller - Atletico Madrid - 1,5 Milyon Avro

Milan Stepanov - Porto ---> 5 Milyon Avro

Ersen Martin - Huelva ---> 1 Milyon Avro ( %100 gidecektir )

Marcelinho - Wolsfburg - 2,5 Milyon Avro.

Szymkoviak Futbolu Bıraktı.

Toplam : Ortalama 17,5

Bu kadar para 1.nerde ?

Bu oyuncular şuanda Trabzonsporda olsa durum nasıl olurdu acaba ? 2
işte biz bu gereksiz yeteneksiz katkısı sıfır olan oyuncuların trilyona varan ücretlerini bu yıldız futbolcuları satarak karşılıyoruz.ne kadar acı öyle değil mi.

sbay
07.10.2007, 23:11
sayitoğlunuda seat bayii olarak biliyorum...geçen gün gazetede futbolculara yeni model seat verileceği haberini okumuştum.tabi bu araçlar klube alınıp yabancı futbolculara veriliyo...yattara sürekli bi seatla dolaşıyo meydanda...sayitoğlu hediye etti heralde klube bu araçları:cool:

The Legend
07.10.2007, 23:20

öyle üye olmaklada olmuyo kardeşim. gelen gideni aratmaz bu devran böyle sürer. artık herşey maddiyata bakıyor başta nuriye sallayanlar şimdi himayesi altında paralı asker oldular..

voldamirin
07.10.2007, 23:27
dile kolay 17 milyon avro vay anam vay...yanmışız bizde ağlayanımız yok...nerelere soktular bu kadar parayı bir yönetici çıkıpta açıklama yapsa...yastıklarına mı dolduruyorlar yada varyamez amca vardı küçükken paraların içinde yüzüyor ister misiniz birgün nuri paraların içinde keyif yaptığının resimlerini...beklerim...

The Legend
07.10.2007, 23:44
17 milyon avro futbolcu satışından gelen para bide borçuz kulüp 20 milyon dolar borca girdi.

cyberentalpi
08.10.2007, 00:15
Borsa Ts cluplar donemi derken Atay Aktug nerde ise borcsuz bir klup devretti bu hasapsızlara.
Takimda gereksiz oyuncularin 500 000 alsdigini varsayalim ki bildiklerim daha afzla
Omer riza 500(bilmedigim icin besyuz yazdim)
Jun 1.200
Hasan:500
Cagdas:500
Musampa:500 (bu sene icin)
jeffirson:360
Adnan:300
jabi:500
risp:en az 700 dur
unlar nerde ise hic oynatmadan verdigimiz paralar.Ufukhan ve gencleri saymadim bile.
Birde az gereksizlere bakalim
Celo:1000
Huseyi:1500
tolga seyhan:en az 800 dur
serkan:1200
erdinc:500 den asigi olmaz.
ayman:700 den asigi degildir.

Su adamlardan jabi ne oldugunu anlamadigimiz risp oynadigi maclarda fena olmayan cagdas harici gerisini ne yapacaz. Nerde gereksiz adam avr bizdeç. Yeni gelen Td saglam temizlik yapmali bence. Huseyin ivedi satilmali. Para edecek bi o. Digerleri masraflarindan kurtulup bedava verilmeli.

Of off isimiz cok zor. Ulan ziyan ulan noriss takima verdiginiz zarara bak. Nuri bey su 10 milyopnluk yildizlarinizdan gectik sunlarin tazminatini ode gonder biz duzluga yavas yavas cikariz.

poetricus
08.10.2007, 00:57
Celo:1000
Bilgi eksikliğiniz var; Celo 1.3 trilyon alıyor.

Emorfo
08.10.2007, 01:12
Atay Aktuğ'un kulübü borçsuz bıraktığı maalesef gerçek değil, nedense insanlarımızda araştırmadan kulaktan dolma bilgilerle böyle bir kanı oluşmuş. Atay Aktuğ görevi 20 küsür trilyon borçla bıraktı. Bu rakamı kendi hazırladığı kitapçıklarda da görebilirsiniz.

Gelelim diğer konuya Trabzonspor'da bu formayı hak etmemesine rağmen, bariz ve net bir şekilde takoz futbolcu kriterine uyan futbolculara hatırı sayılır paralar ödenmektedir. Buna karşın bu futbolculardan yeterince verim alınmamaktadır. Bir de Ataty Aktuğ döneminde yapılan iyileştirmeler var bunları da unutmamak lazım. Bu iyileştirmeler sayesinde aldığı paranın iki katını alan futbolcular var. Trabzonspor büyük kulüpse kadrosunda kaliteli futbolcuları tutmak istiyorsa elbette hatırı sayılır bir para vermelidir bu futbolculara. Ancak ne yazıkki özellikle geçtiğimiz sezon başında yapılan transfer hataları bize pahalıya patladı. Gönderilen futbolcularla transfer edilen futbolcular arasında oldukça fazla kalite farkı var. İki pas yapamayan önündeki topu düz bir şekild eyanında arkadaşına akrtaramayan futbolcular var kadromuzda. Maalesef bu da tamamen yönetim ve teknik kadronun hatasıdır. Harcanan para ve elde edilen verim arasında dağlar kadar fark var. Bu da yönetim acizliğinden iş bilmezliğinden başka bir şey değil. Hep kulüpteki dengelerden bahsedeler, dengeleri bozmayacağız derler bu nasıl dengeyse kazmalara trilyonlar ver, kaliteli bir futbolcuyu transfer etmene ramak kalsın biraz fazla ücret istesin dengeden dem vur transfer yatsın.

Elbette İstanbul kulüpleri ile adaletsiz bir areneda yarışıyoruz. Adamların bir maçlık hasılatı bizims ezonluk hasılatımıza eş değer. Zaten o hasılatımızın bir kısmı da taraftarımızın çıkardığı olaylar nedeniyle cezalara gidiyor. Bu şartlarda bu kulüplerle yarışmamız zor. Bir de borsaya açılmamız nedeniyle %25 küçülen bir bütçemiz var. O dönemlerde bunun etkisi belki çok fazla görülmedi ancak sonraki senelerde yönetimlerin başını ağırtacağı ortadaydı. Bundan sonrası için işimiz daha zor. Trabzonspor'un futbolcu kadrosunda yeni bir yapılanmaya girip, bu takoz denen futbolculardan kurtulmalı. Genç ve dinamik bir kadro kurup çekirdek kadroyu kaliteli 5, 6 futbolcunun üzerine kurup onlara tavan ücret ödereyerek diğer oyuncular da takım futboluna yatkın tamamlayıcı özellikleri olanlardan seçilmeli. Bu sayede hem mali yönden sağlıklı bir kadro ortaya çıkmış olur hem de sahada daha etkili bir takım görmüş oluruz. Bu birden olacak bir şey değil. Plan ve program dahilinde yapılmalı. 90'nlı yıllarda yakaladığımız Abdullah, Ogün, Hami, Tolunay, Şota'lı kadromuzdan sonra tekrar yakaladığımız Fatih, Gökdeniz, Hüseyin, Yattara'lı jenerasyon da misyonunu tamamladı. Yeni bir jenerasyon yakalamamız için tekrar yeniden bir yapılanmaya girmemiz lazım. Aksi taktirde toplama kadrolarla her sene onlarca adam alıp onlarca dam göndermeye devam ederiz, sportif anlamda bir başarı elde edemeyeceğimiz gibi, zaman ve para kaybetmeye devam ederiz.

sanatik
08.10.2007, 01:26
Bir asgari ücret önerip gitmek isteyene eyvallah diyip o paraya trabzonsporda trabzonspor icin oynamak isteyenler ile devam etmek gerek, yoksa biz bu kendini profesyonel sananlar ile ancak yeni rezillikler yasariz, erciyessporu uefaya kendimizde intertotoda rezil oluruz.

defolsun gitsin trabzonspor icin oynamak istemeyenler.

Oğuzhan Görkan
08.10.2007, 01:36
Bir asgari ücret önerip gitmek isteyene eyvallah diyip o paraya trabzonsporda trabzonspor icin oynamak isteyenler ile devam etmek gerek, yoksa biz bu kendini profesyonel sananlar ile ancak yeni rezillikler yasariz, erciyessporu uefaya kendimizde intertotoda rezil oluruz.

gelde anlat işte yıllardır ne için çırpınıyor bu taraftar...

Muhammet Kurt
08.10.2007, 04:16
Hmm, siz gercekten oyle futbolcular oldugunu inaniyormusunuz??
Artik uyanin o saf top pembe ruyanizdan, dengeler degisti!!! Artik o eski ruh amator futbolculuk kalmadi, artik profesyonellik para para para!!! Alt yapidan yetisen oyuncular da hayal ve arzulari, a takima gireyim gelsin sohret para , cok umurundaydi trabzonspor!!!

majnan
08.10.2007, 04:26
bunlar gitmezse daha çokkk kalp spazmı geçirecegiz bu yönetim ve ziya hoca sayesinde sinir hastası oldum... Allaha havale ediyorum bu zatları...

Can52
08.10.2007, 10:41
Ücretlerde artik yeni para birimini kullansak.

1 Trilyon Lira yerine 1 Milyon YTL demek cokmu zor?

Konu disi ama icimde kaldi ;)

Travelair
08.10.2007, 11:28
Herkes birbirini kolluyor camiada, siracinin sahidi bozaci olacak elbet. Futbolcular tabiki hocasini, hoca tabiki yoneticisini koruyacak

Atalay
08.10.2007, 11:46
Dogru bu Atay Aktug Tüm degerli futbolcularımızı sattı..Takımın ve kulübün marka degerini yerlere soktu...kulübü profesyonelleştirmek ve kurumsallaştırmak için hiç bir şey yapmadı..Kulübü borsaya açmadı...Vizyon vermedi..TS club diye bir marka yaratıp magazalar açmadı..vizyonu oturması kalkması ile bizi temsil edemedi...haklarımızı savunamadı...Trabzonu ve Tüm Türkiyeyi ayaga kaldıramadı...Türkiye kupası alamadı...Lİgde derece yapamadı..Zülümpiyat stadına 50 bin kişi toplayamadı...bize Tabzonsporlu oldugumuzu hissetiremedi...yaptıgı yanlışlıklardan sonra onuru ile istifa etmedi...ne yaptı 20 trilyon borç yaptı...oyumu gidip bu genel kurulda albayraga vercegim....

TheRapZoNe
08.10.2007, 12:27
Yonetimdekilere atfen para yiyorlar diye soylemek ispati olmadiktan sonra dedikoduya girer o da bize yakismaz. Ama futbolcu bazinda ismi gecen futbolcularin kulube hic bir sey vermedikleri halde aldiklari maksimum duzeydeki paralar ne kadar hesapsiz oldugumuzu gosteriyor..

Lucreto
08.10.2007, 16:04

Niye gitsin adam durup dururken. Kapı gibi sözleşmesi var. Oynasa da oynamasa da parayı alıyor.

Kendini profesyonel sananlar derken futbolcuları kastetmiyorsun sanırım. Adamlar gayet profesyonel alıyorlar paralarını ve karşılığında nerdeyse hiç bir şey yapmıyorlar. Forma için oynarlarsa asıl amatör olurlar.

Burada sorun parayı verip te karşılığını almayan, alamayan yönetimdir.

Nytre
09.10.2007, 15:14
trabzonsporumuzun düştüğü durumlar ortada... şu anki yönetimin ise kulubu atay aktuğu döneminden kat kat borçlu yaptığı biliniyor..

kulubu batırıp öyle gidecekler!...

ömerrıza-erdinç-celaleddin-tayfun ve bir çok futbolcumuz hakettiğinden çok çok çok daha fazla para alıyorlar...

böyle bir futbolcu tabiki trabzonspordan ayrılmak istemez. ve seni oynatan bir t.direktoru bilerek ya da bilmeyerek bilinçaltından bu yüzden de sevebilirsin!..

trabzonsporumuzun acilen ÖZE DÖNÜŞ yapması gerekiyor..

Öztürk Adem
09.10.2007, 15:47
yemelerı lazım kı kılo almalılar da usaklar

Abdullah Altıntaş
09.10.2007, 18:12
Trabzonsporun en önemli sorunu kendi insanı tarafından para uğruna sabote edilmesidir.Bu zihniyetteki insanların futbolcu tercihleri ve onlara ödeyecekleri para da ayrı bir sabote şeklidir

burnaklioglu
14.10.2007, 16:04
Mavinisan a katiliyorum. Takimi seviyormus gibi gorunup bu takim ustunden daha cok paraya kavusma arzusu tasiyanlar var bu kulupte, daha once de oldular. Daha ileride de olacaklar. Kulup size sohreti zaten verir. Bari siz de su kulube bir yarar saglayin... Ama nerde?..

Erkut Ay
14.10.2007, 16:21
bu arada nuri ne oluyor desem? yemekten başka bir işe yaramıyorda:)...

poetricus
14.10.2007, 16:23
bu arada nuri ne oluyor desem? yemekten başka bir işe yaramıyorda:)...

O bir tarafa başlığa bakılırsa milyonlarca taraftar ve dürüst yöneticiler ne oluyor diye sorulmalı. :)

Mayls
14.10.2007, 17:03
...Maalesef bu da tamamen yönetim ve teknik kadronun hatasıdır. Harcanan para ve elde edilen verim arasında dağlar kadar fark var. Bu da yönetim acizliğinden iş bilmezliğinden başka bir şey değil...
Faruk abi seni Atay Aktug'a düsman Albayrak'a hayran, asiri iyi niyetli birisi saniyordum. Bu 2 cümleyi okuduktan sonra rahatladim :).

zeleka
14.10.2007, 20:26
Trabzonspor'un Malı Deniz Yemeyen Keriz! fazla lafa gerekde yok yapilan tek seyde bu zaten....:alkış: