PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moldova - TÜRKİYE | 13 Ekim 2007 - Cumartesi l EURO 2008 Elemeleri

Sayfa : [1] 2

lazooo28
06.10.2007, 02:42
http://img486.imageshack.us/img486/4217/moldovatc39crkc4b0yeze2.jpg

Aday Kadromuz:

Servet Çetin, Arda Turan, Hakan Şükür, Ümit Karan, Volkan Yaman (Galatasaray),
Hakan Arıkan, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Gökhan Zan (Beşiktaş),
Mehmet Aurelio, Volkan Demirel, Tümer Metin (Fenerbahçe),
Hüseyin Çimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor),
Necati Ateş, Emre Aşık (Ankaraspor),
Mehmet Yıldız (Sivasspor),
Serkan Kırıntılı (Ankaragücü),
Selçuk İnan (Vestel Manisaspor),
Hamit Altıntop (Bayern Münih),
Emre Belözoğlu (Newcastle United),
Tuncay Şanlı (Middlesbrough).

Cem Akyüz
06.10.2007, 03:41
servet bravo fatih hocaya onu aldın ya kadroya valla bravo

poetricus
06.10.2007, 03:51
Servet; bravo Fatih Hoca'ya onu aldın ya kadroya valla bravo!
GS milli takımı olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Kadir
06.10.2007, 04:57
serkan kırıntılı nın tolgadan fazlası ne ?
necatinin umutdan fazlası ne ?
h.ş yine kadroda .. ya tümer ? yoksa yunan maçında pislik çıkarmayımı düşünüyo f.t tümer falan..
ya saatli bomba servet ?
tek olumlu yanı bu kadronun selçuk inan'ı almış ama oynatacağını sanmıyorum..
bu arada nuri sahin yine yok.
ayrtıca gs den alması gerek bi oyuncu orkunu alabilirdi bence milli takım kalesini o korumalı.hakan arıkanın yaptığı golle sonuçlanan hataları ortada.
adaletsiz seçimlerden bıktık artık.

Murat GENEL
06.10.2007, 11:31
Galatasaray milli takımı-Moldova..

berabere biter..

Hüdai Pervaneli
06.10.2007, 11:50
ya fatih tekkenin ümitten ne eksigi war hatta fazlasi war ama almiyo iste yaw

Mustafa
06.10.2007, 12:06
Milli takım hiç umut vermiyor Moldava yı yeneriz ama ya Yunanistan

Erbay
06.10.2007, 12:12
Emre Aşık Ankaraspor'da nasıl oynadı acaba izledi mi Fatih Terim?Ben özetlerde sırf hata yaptığını görüyorum her hafta.Türkiye'de başka stoper yok mu şimdi?

Can52
06.10.2007, 12:36
Necati en son ne zaman Milli takimda oynadi?
2.5 aydir oynamayan ve Ankaraspora kiralanan Necati Ates acaba Ankarasporu
ucurdudami Milli takima cagirdi, bizmi maclari izlemdik ????:D:D

Ama bu sorulari soracak delikanli medya yok.
Soran oldugu zamanda , vatan haini gibi gösteriliyor ve ardindan Emre El , Kol gösterir, "nasil gösterdik ama sana", gibi hareketler yapar...Kol gösterdigim kendisini bilir der.

Ve biz burda halen Ülkemiz , Vatanimiz , Milletimiz gibi duygusal konusuruz...
Halbuki yönetenlerin Vatan, Ülke , Millet gibi hic sorunlari yok....

Kodumu oturturturum, herkes haddini bilsin, ben ne dersem o olur, kimseye hesap vermem, ders almam ders veririm diyen kendi egosunu tatmin etmekten baska hedefleri olmayan insanlar bizim Futbolumuz yönetiyor malesef..

Oğuuz
06.10.2007, 14:37
ee FATİH nerde..? kendi takımında oynamayanı milli takıma almamak gibi bir prensibin vardı dimi sayın terim.. unutmuşum ...

Hüdai Pervaneli
06.10.2007, 15:08
ya artiks u dünyadaüc seyden biktim

1 nuri
3 ziya
2 fatih terim
4 hakan sükür

JaRu|e
06.10.2007, 18:51
Servet Çetin,Necati Ateş,Hakan Şükür abi bu 3 oyuncu boş bunalrın ne işi var milli takımda ya allahını seversen ha ziya ha fatih terim aynı şey

Harun_ayar_ts
06.10.2007, 19:41
HAKAN ŞÜKÜR oynarsa kazanamıyacagımız bi gercektir:mad::mad::mad:

macka61
06.10.2007, 20:22
en nefret ettiğim iki hocadan birisi diğeri malüm serveti gökhan zanı toramanı nasıul alabiliyor hazır bomba bu adamlar ziyada buda tam bir futbol yoksunu

lazooo28
06.10.2007, 21:39
Emre Aşık Ankaraspor'da nasıl oynadı acaba izledi mi Fatih Terim?Ben özetlerde sırf hata yaptığını görüyorum her hafta.Türkiye'de başka stoper yok mu şimdi?

aysun kayaci'yla ayrildigindan beri formsuz

Recep Çaltepe
06.10.2007, 21:47
Hakan Şükür kadroda, Nihat yok. Fatih Terim yine başlar esip gürlemeye. Ne hallere düştü Milli Takım!

antagonist
06.10.2007, 21:51
Hakan Şükür kadroda, Nihat yok. Fatih Terim yine başlar esip gürlemeye. Ne hallere düştü Milli Takım!

O,ders almaz;ders verir.:cool:;):D

Recep Çaltepe
06.10.2007, 21:57
O,ders almaz;ders verir.:cool:;):D

Allah korusun Yunanistan bizi burada yenerse, hatta onlara orada yaptığımızı bize burada yaparlarsa Terim görür o zaman dersi dershaneyi.

krino
06.10.2007, 22:13
ben bir ts'lu olarak bu şartlarda ve bize 20 küsür yıldan beri yapılan yanlış,çifte standart ve haksızlıklara karşın türk milli takımını tutmuyorum ve bu haksızlıklar devam ettiği sürece de tutmayacağım

A.Alper
06.10.2007, 22:16
ben bir ts'lu olarak bu şartlarda ve bize 20 küsür yıldan beri yapılan haksızlıklara karşın türk milli takımını tutmuyorum

Böyle mesajlar yazmanız bazı arkadaşları sinirlendirebilir ama birileri sinirlenecek diye hisettiğini söylemekten ger durmamak lazım.Ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyor ve hissediyorum....

Erkin
07.10.2007, 02:35
Allah korusun Yunanistan bizi burada yenerse, hatta onlara orada yaptığımızı bize burada yaparlarsa Terim görür o zaman dersi dershaneyi.

Terim kendini alemin kralı sanıyor, bir şey dersen çarpılırsın mazallah :mad: Yunanistan'ın bizi yenmemesi için hiçbir sebep yok, hatta yenmesi için çok sebep var.. İşimiz çok zor burada :)

Oğuzhan Görkan
07.10.2007, 17:27
kalbim milli takımımızın galibiyetinden,zaferlerinden yana fakat mantığım milli takım başarısız olsunda şu fatoş derhal takımdan gitsin istiyor yoksa bi yerlere gelip yine imparartor ilan edecekler h. şükür gibi oda başımıza bela olacak...

zeleka
08.10.2007, 01:57
gene sansina mac aliriz ve fellah gene ders veririm ders almam der durur hey gidi Turkiyem bu kisilerden kurtulamadi gitdi....

Murat'
08.10.2007, 01:59
helal sana fatih hoca bu ne güzel kadro yaaaa necati var süper valla.....ligin son sırasında takımı ve kendisi daha gol atmamış...aynı şekilde emre aşık.....yaaa tümere ne demeli kendi takımında bir kez bile oynadı mı

Terzioğlu
08.10.2007, 03:40
Bu mac hakkindaki yorumlarimizi buraya yazalim...Artik gündemimiz Milli Takim olmali...

''Genel'' bölümünde daha cok kisinin yazacagindan konuyu buraya acmayi uygun gördüm...umarim yönetici arkadaslar kusuruma bakmaz...

:tr:

:trbyrk:

Oğuzhan Görkan
08.10.2007, 03:48
büyük ihtimalle kapatılır miil takım başlıgımız altında zaten byle bir topic var isteyen ordan bakabiliyor

Terzioğlu
08.10.2007, 03:50
farkindayim fakat ordan pek sarmiyor günde anca bi kere biri yaziyor...milli takimimiz en az trabzonspor kadar önemlidir ve burda tartisilmasi gerekir diye düsünüyorum...

Fatih Öztürk
08.10.2007, 03:52
artık kaybedecek yarım puanımız bile yok.zor olacak burası kesin.iyide oynatamıyor fatih hoca.ama her ne pahasına olursa olsun kazanırız

Fatih BALTA
08.10.2007, 03:57
Fatih Terim yine galatasaraylılık duygusunu ön plana çıkartarak aday kadroyu belirlemiş.
Son zamanlarda yaptığı gibi yine yanlı futbolcu seçimlerine devam ediyor.

Terzioğlu
08.10.2007, 03:58
bu arada kadro söyle:

Servet Çetin, Arda Turan, Hakan Şükür, Ümit Karan, Volkan Yaman (Galatasaray A.Ş.), Hakan Arıkan, İbrahim Üzülmez, İbrahim Toraman, Gökhan Zan (Beşiktaş A.Ş.), Mehmet Aurelio, Volkan Demirel, Tümer Metin (Fenerbahçe), Hüseyin Çimşir, Gökdeniz Karadeniz (Trabzonspor A.Ş.), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Necati Ateş, Emre Aşık (Ankaraspor A.Ş.) Mehmet Yıldız (Sivasspor), Serkan Kırıntılı (MKE Ankaragücü), Selçuk İnan (Vestel Manisaspor), Hamit Altıntop (Bayern Münih), Emre Belözoğlu (Newcastle United), Tuncay Şanlı (Middlesbrough)

Necati ve Emre Asik kazmalari kadroda...Nihat,Yildiray ve Halil Altintop sakatliklari nedeniyle kadroda yok...

surmnli
08.10.2007, 03:59
Bence Fatih Terim in bu kafasıyla da işimiz zor,formda adamı değil kafasınde ki adamları ne pahasına olursa olsun oynatıyor,Necati yi Emre Aşık'ı çağırmış,ne yaptı ki bunlar,geçen Emre Aşık hediye etti adama golü,ayrıca takımları da nihayetinde son sırada,eğer ilk 11 tercihi de kadro seçimi gibi olursa ki kesin öyle olur Tümer i,Tuncayı oynatır büyük ihtimalle,ayrıca Gökdeniz de yedek olursa,Moldova maçını bilmiyorum da Nikopolidis'in bu sefer ikramı da olmayacağından Yunanistan maçında hayaller biter

Fatih BALTA
08.10.2007, 04:01
Fatih Tekke sakat mı?bilen var mı?

Terzioğlu
08.10.2007, 04:01
tümer acaba son macini ne zaman oynamis merak ediyorum...emre güngör,egemen,erdinc gibi adamlar dururken emre asik bu kadroda ne ariyor oda anlamasi güc bir durum...besiktastan serdar kurtulus ve serdar özkanda kesinlikle cagirilmalidir diye düsünüyorum...

Terzioğlu
08.10.2007, 04:02
bu arada emre bugün newcastlenin evertonu 3-2 yendigi macta oyuna sonradan girdikten sonra bir gol atti ve bir tanede attirdi...

surmnli
08.10.2007, 04:05
bu arada emre bugün newcastlenin evertonu 3-2 yendigi macta oyuna sonradan girdikten sonra bir gol atti ve bir tanede attirdi...
O zaman gol sevincini gazetecilere dönüp,hareketini yaparak göstermiştir:D:D

A.Alper
08.10.2007, 04:26
Bu başlığın aynısı var.Ayrıca milli takım milli mi ki burada tartışılacak kadar önemli olsun?

Bahattin Aydın
08.10.2007, 04:35
fatih hoca yapmış yapacağını yine gs li tüm oyuncuları milli takıma toplamış...inşallah bu seferde Allah yardımcımız olurda maçı alırız...

Kadir
08.10.2007, 04:59
Bu başlığın aynısı var.Ayrıca milli takım milli mi ki burada tartışılacak kadar önemli olsun?

sonuçta ay yıldız bizim ay yıldızımız . adaletsiz kadro kurulsa bile. devşirmeler oynasa bile.

kelkitli29
08.10.2007, 06:55
Insallah iki macida alip lider olacagiz. Moldovadan süphem yokta, Yunan maci güzel gececek. Mac Ali Sami Yen de oynanacakmis. Hayirlisi.

poetricus
08.10.2007, 09:02
maltaya puan veren bu milli takım beni fena halde korkutuyor.
En büyük favori olarak gösterildiğimiz grupta durumumuz yeterince kötü; inşallah bir kazaya kurban gitmeyiz.

Murat'
08.10.2007, 09:05
bu milli takım vbeni hiç ama hiç ilgilendirmiyor...çünkü oynayanların birçoğu burayı haketmiyor

Terzioğlu
08.10.2007, 10:08

herseyden önce adamlar kirmizi beyaz bir forma üstündede ay yildiz giyiyor mu? sen ona bak...

Mustafa
08.10.2007, 11:19
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=977877#post977877

oguzkoc
08.10.2007, 13:49
yunanistan maçı hangi statta bilen varmı?

Terzioğlu
08.10.2007, 13:56
ya arkadaslar bu basligin orda mevcut oldugunu bende biliyorum ve onu bilerek burda actim bu konuyu yukarda yazdigim sebeplerden dolayi...

hüseyin1975
08.10.2007, 14:16
Bu Maci yeneriz!

TheRapZoNe
08.10.2007, 14:53
Kaale almazsalar yine bi beraberlik cikabilir.. Yunanistan macindan umutluyum. Insallah 2 maci aliriz..!!

Emirhan Makul
08.10.2007, 16:14
ibrahim toraman kadrodan çıkarıldıı emre aşık defansın bel kemiği olacakmışş bu maçda en iyi beraberlik alırız necatiyle emre aşığı milli takıma alan adamdan başarı beklemeyin

Mustafa
08.10.2007, 16:19
Milli takımında şuan Trabzonspordan farkı yok her maça acaba yener miyiz diye cıkıyoruz Moldava yı belki yeneriz ama Yunanistan çok zor

Burçak
08.10.2007, 16:23
aynı başlık mevcut . konular birleştirilecektir.

Tevfik Kılıç
08.10.2007, 16:59

Fatih tekke sakat değil Zenit'te kadro dışı kalmış

POYRAZ
08.10.2007, 17:32
Fatih Terim'in hocasi oldugu bir milli takim her ne kadar seyir zevki vermese de Insallah kazaniriz.

Ali Can
08.10.2007, 17:44
işimiz biraz zor rakip takım acısında değil bizim takım acısından çünkü bi doğru düzgün oynadıklarını görmedim

oguzkoc
08.10.2007, 19:29
arkadaşlar yunanistan maçı hangi stadta?

Hüdai Pervaneli
08.10.2007, 19:41
yane de olsa kaybedecegiz iki maci yorum yapmaya gerekyok:D

Terzioğlu
08.10.2007, 19:53
yunanistan maci ali sami yende diye okumustum biryerde bilmiyorum dogru mu

Emre B.
08.10.2007, 19:59
Fatşh Terim, Ziya Doğan'ın medyatik hali.Ziya Doğan ön libero ve defanslara takmış,Fatih Terimde GS'li oyunculara.

macka61
08.10.2007, 20:04
moldovayı yeneriz yunanlılarıda yenersek çok güzel olur gruptan çıkmız oluruz o zaman

sbay
08.10.2007, 20:08

fatihin bu hafta sonu maçını izledim...son 25 dakika oynadı... o girdikten sonra zenith pozisyon bulmaya başladı...yazık oluyo o takımda ona

Egemen
08.10.2007, 20:09
zor maç, ekol bi takımla oynuyoruz, orta sahada 4 5 tane basan adamımız olması lazım, bize 4 hafta verin.. sürer gider

aman Allahım neler diyorum ben..

lazooo28
09.10.2007, 00:54

insallah kadiköyde'dir

oguzkoc
09.10.2007, 00:59
insallah kadiköyde'dir

yok öğrendim inönüymüş :) gidicem inşallah :)

lazooo28
09.10.2007, 01:02

yok öğrendim inönüymüş :) gidicem inşallah :)

insallah galibiyetle ayrliriz ,güzel bi fatih sultan mehmet pankarti gider bu macta :):tr::tr::tr::trbyrk:

lazooo28
09.10.2007, 01:03
ibrahim toraman sakatligi nedeniyle kadrodan cikartilmis

Emiroğlu
09.10.2007, 01:42
G milli takım...Maç 0 biter.

beratiabi
09.10.2007, 02:16
Şu adamı milli takımın başında
Ziya doğanı Trabzonsporun başında görmekten iğrenir oldum.
Bu adamla bu takım hiçbirşey yapamaz lanet olsunki onuda görevden ziyayıda görevden alacak adam gibi adam yok. Aciz insanlar..... (Bizim başkanın kişiliği ile alakalı değil bu dediğim ama ulusoy için üstüne bastım ayağımı çekmem gerekiyor galiba)

Fatih BALTA
09.10.2007, 04:34
ibrahim toraman sakatligi nedeniyle kadrodan cikartilmis

İbrahim Toraman'ın yerinede fb li Yasin Çakmak kadroya dahil edildi.

yaranozlu
09.10.2007, 04:49
ben Fatih Terimin Türkiyesini maalesef desteklemiyorum, Moldovayı da desteklemiyorum. Soğudum doğudum, futboldan soğudum, soğutturdular, bu ülkede her şeyden soğudum bu yaşta, siyasetinden eğitimine kadar... Konuyu dağıtmadan formanın hak edene verilmemesinin hesabını vermek gerekir, yaşlı çapulcu oyuncularla Türk milletinin seyir zevkini düşürüp Maltalara rezil olmamıza nedn olan adamlar oturup düşünmezler mi? Kaliteli kişiliği olan bir insan Malta maçından hemen sonra istifa ettiğini açıklardı...

ilhan
09.10.2007, 05:10
Moldova , bizim deplasmanda yenildiğimiz Bosna Hersek'i deplasmanda yendi. Hafife alınacak bir maç değil. Euro 2008 e gitmek istiyorsak , kazaya uğramadan bu maçı kesinlikle kazanmak zorundayız. Ne Terim'e güveniyorum ne de milli takıma.

Fatih BALTA
09.10.2007, 06:40
Milli futbolcular yine servet alacak
Ay-Yıldızlı futbolcular 2 maçta 6 puan toplarsa 100"er bin doları peşin alacak, kalan 100 bin dolar havuza aktarılacak. Terim ise bugüne kadar 1 kuruş bile prim almadı

Moldova ve Yunanistan ile oynayacağımız maçlar öncesi herkesin gözü yine primlerde. Federasyon yönetimi bu durumdan oldukça rahatsız. Türk futbolunu yönetenler, “Euro 2008"e gidersek bu çocuklar bütün dünyaya Türkiye"nin 20-25 milyon dolara yapamayacağı reklamı yapacak. Futbolcularımız hak ettikleri için prim alıyor. Para ise federasyonun kasasından çıkmıyor, primleri sponsorlar ödüyor. Sponsorlar da bu parayı boşuna değil Milli Takım başarılı sonuçlar aldığı için veriyor” diye konuştular.

TERİM"İN İKRAMİYESİ 300 BİN DOLAR

MİLLİ Takım, Moldova ve Yunanistan"dan 6 puan alırsa, Futbol Federasyonu futbolculara peşin 100"er bin dolar ödeyecek. Galibiyet primi olan 200"er bin doların diğer yarısı ise havuza aktarılacak. Futbolcular, havuzda biriken primleri Euro 2008"e giderlerse alacak. Fatih Terim ile yardımcıları ise bugüne kadar 1 kuruş bile prim almadı ve haklarını havuza aktardı. Terim"in sözleşmesindeki özel prim maddesine göre futbolcular kadar prim alma hakkı var. Avrupa Şampiyonası finallerine gidersek ayrıca Terim"e 300 bin dolar daha ikramiye verilecek. Futbol Federasyonu Macaristan maçındaki 50 bin dolar hariç futbolcuların şu ana kadar hak ettiği primlerin tamamını ödedi.

http://www.sonsayfa.com//news_detail.php?id=56728

antagonist
09.10.2007, 06:55
Yastayız... Çünkü terör, çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi... Onlarca gencimizi toprağa veriyoruz yine... Avrupalı ne mi yapıyor? 22 yıldır olduğu gibi yine üç maymunu oynuyor, yaşadığımız büyük acılara kayıtsız kalıyor...

Yastayız...
Çünkü terör, çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi... Onlarca gencimizi toprağa veriyoruz yine... Avrupalı ne mi yapıyor? 22 yıldır olduğu gibi yine üç maymunu oynuyor, yaşadığımız büyük acılara kayıtsız kalıyor...

Artık yeter!Artık duymalılar, görmeliler, kabul etmeliler... Artık susmamalıyız, tepkimizi koymalıyız, içimizdeki ateşin sıcaklığını anlatmalıyız... Hepimiz taşın altına elimizi koymalıyız...

Önümüzde tarihi bir fırsat var: 13 Ekim'de Moldova, 17 Ekim'de Yunanistan ile oynayacağız. Milli Takım'a sesleniyoruz:
Bu maçlarda siyah forma giyin lütfen...

Acımızı anlasınlar ve Sinop'tan Mersin'e, Hakkari'den İzmir'e bizim olan bu ülkede 70 milyonun 1 kalp olduğunun artık farkına varsınlar....

Mustafa
09.10.2007, 11:20
Bu maçta şuursuzca saldıran bir milli takım görecegiz.Berabere bitmez bu maç ama kazanır mıyız oda meçhul

A.Alper
09.10.2007, 13:36
Bu maçta siyah forma giyilmesi fikri gerçekten güzel bir fikir inşallah gerçekleşir.

turgi
09.10.2007, 14:11
Acıyı dünyaya duyuralım. Milli Takım, Yunanistan maçına siyah formayla çıksın önerisi...

Sanal alemde mail zincirinde büyük destek bulan öneri, haftaya çarşamba günü yapılacak olan milli maçla ilgili... Öneri, Türk Milli Takımı'nın, Yunanistan maçına siyah formayla çıkması yönünde.

Sanal alemde bu yönde başlatılan kampanya çığ gibi büyüyor... "Türkiye'yi tek vücut olarak görmek istiyoruz" başlığı ile duyurulan öneride, "Tüm dünyanında gözünün üzerimizde olacağı Türkiye - Yunanistan maçını tepkimizi ortaya koymak adına önemli bir fırsat olarak görüyoruz. Milli maçta takımızı siyah bantla değil, tamamen siyah formalarla görmek istiyoruz" deniliyor...

Kampanyaya destek olanların Türkiye Futbol Federasyonuna mail yoluyla "SİYAH FORMA" talebinin iletilmesi isteniyor. Federasyona bu konuda çok sayıda mail gittiği bildiriliyor.

Siz de destek vermek istiyorsanız, tff@tff.org adresinden federasyona ulaşabilirsiniz...

İLK ÖRNEK ANKARAGÜCÜ
Ankaragücü, ligin 9. haftasında oynayacağı Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçına, 15 askerimizin şehit edilmesini nedeniyle siyah formayla çıkacak

LazAnisT
09.10.2007, 14:21
Fatih Terim mazaretlere başladı.Bir çok oyuncusu sakatmış.

Şehitlerimizden dolayı bu maça siyah formayla çıkmak güzel olur ama uefa bu olaya ne der bilinmez

Birde Moldova ve Yunanistan maçlarının primlerini şehit ailelerine verseler anlamlı olur.

Mehmet Fırat
09.10.2007, 14:29
İLK ÖRNEK ANKARAGÜCÜ
Ankaragücü, ligin 9. haftasında oynayacağı Gençlerbirliği OFTAŞ Spor maçına, 15 askerimizin şehit edilmesini nedeniyle siyah formayla çıkacak
ya ankaragücüne ne oluyo ben anlamadım..terör olaylarını oftaş mı yaptı?ya da oftaş da siyah giyinmek isterse ne olacak?bu ülkede terörü lanetleyen tek takım ankaragücü mü?

poetricus
09.10.2007, 14:29
Zor maç, ekol bir takımla oynuyoruz, orta sahada 4-5 tane basan adamımız olması lazım, bize 4 hafta verin... sürer gider.
Aman Allahım neler diyorum ben..
Eyvah ki eyvah. mantalite bulaşıcıymış; milli takıma da sıçramış.
Bu arada Egemen'in durumu iyi görünmüyor.

macka61
09.10.2007, 15:04
tebrik ediyorum bütün kulküpler siyah formayla çıkmalı sahaya

POYRAZ
09.10.2007, 17:28
Fatih Terim mazaretlere başladı.Bir çok oyuncusu sakatmış.

Şehitlerimizden dolayı bu maça siyah formayla çıkmak güzel olur ama uefa bu olaya ne der bilinmez

Birde Moldova ve Yunanistan maçlarının primlerini şehit ailelerine verseler anlamlı olur.
Eger yenilme gibi bir durum söz konusu olursa kendisine zemin hazirliyor simdiden. Sen lider takimi bir anda geriye düsür, Yunanistan macini garanti kazanmak zorunda birak ve bir de rakiplerinin maclarini takip etmek zorunda kal. Seni o takimin basina getirenlere ne demeli?

bahadır2561
09.10.2007, 17:30
a.gücünü tebrik ediyorum

macka61
09.10.2007, 23:28
yunanistan maçı nerde ve biletlerin fiyatı ve ne zaman çıkacağı hakkında bilgisi olan var mı yardımcı olursanız sevinirim

Kaya
09.10.2007, 23:49
Yunanistan maçı Ali Sami Yen'de oynanacak.
Karşılaşmanın tarihi ve saati: 17 Ekim, 20:30

Yerimizi Allah'ın izni ile alacağız.

oguzkoc
10.10.2007, 00:01
Yunanistan maçı Ali Sami Yen'de oynanacak.
Karşılaşmanın tarihi ve saati: 17 Ekim, 20:30

Yerimizi Allah'ın izni ile alacağız.

ben inönü diye biliyodum yaw. neyse farketmez... gidicez inşallah

Kaya
10.10.2007, 00:04
ben inönü diye biliyodum yaw. neyse farketmez... gidicez inşallah

İnşallah öyle olur ama ben tff'nin sitesinde Ali Sami Yen gördüm. Maça yakın kesinlik kazanır.

lazooo28
10.10.2007, 00:11
..Şehitlerimizden dolayı bu maça siyah formayla çıkmak güzel olur ama uefa bu olaya ne der bilinmez..

Uefa'nin hakki varmi böyle biseye ?
Onlara ne'ki hangi renk forma'yla oyniyacagimizdan ?

Kaya
10.10.2007, 00:19
Uefa'nin hakki varmi böyle biseye ?
Onlara ne'ki hangi renk forma'yla oyniyacagimizdan ?

Muhtemelen kurallara göre seçilen formalar daha önceden UEFA'ya bildiriliyor ve onların dışında bir forma giymek yasaklanıyor.
Yalnız bugün Tunga abi demiştiki "Bu yaşanan hadiseyi bir Avrupa ülkesi yaşasa ve bunu UEFA'dan talep etse, kesin izin alır."

Adı üstünde Avrupa; Türk'e her ne sahada olursa olsun zorluk çıkarağına yemin etmiş bir birlik. Bu bakımdan zor görünüyor ama elden geldiğince mücadelesi yapılmalı.

lazooo28
10.10.2007, 00:36
Muhtemelen kurallara göre seçilen formalar daha önceden UEFA'ya bildiriliyor ve onların dışında bir forma giymek yasaklanıyor.
Yalnız bugün Tunga abi demiştiki "Bu yaşanan hadiseyi bir Avrupa ülkesi yaşasa ve bunu UEFA'dan talep etse, kesin izin alır."

Adı üstünde Avrupa; Türk'e her ne sahada olursa olsun zorluk çıkarağına yemin etmiş bir birlik. Bu bakımdan zor görünüyor ama elden geldiğince mücadelesi yapılmalı.

hatirladigim kadariyla kamerundu galiba foe ye hayatini kaybettigi zaman siyah formayla oynamislardi dünya kupasinda

macka61
10.10.2007, 01:08
biletler ne kadar biletixin sitesi güncelleniyor ondan bakamadım bilen var mı

OYılmaz
10.10.2007, 09:06
Bu maçı 1-3 alırız Almalıyız Tersi Bi sonuçta alt üst oluruz Euro hayalini bir başka bahara erteleriz Dikkatli Oynamak lazım Fatih terim yine yaptı yapacağını gs de kim var kim yok aldı + ankarasporda oynayan Eski Gs li necati ateşte milli takımda

Faik Yılmaz
10.10.2007, 09:29
2 maçtan 4 puan alırsak bu işi bitiririz.. Yunanistan maçında beraberlik alacağımız varsayılırsa moldova maçını mutlaka yenmeliyiz....

Travelair
10.10.2007, 09:32
Herşeyden öte, terbiyesizliğe sahip çıktı

LazAnisT
10.10.2007, 09:49
Bazı arkadaşlar milli maç gelirini şehit ailelerine bıraksınlar gibi laflar ediyor.Futbolcuların moralini neden bozuyorsunuz.:)

Faik Yılmaz
10.10.2007, 09:54
Nikopolidis eski formunu buldu.... ONun için Yunanistan maçından 1 puan hesabıyla bu maçı mutlaka ama mutlaka kazanmalıyız....

Ünyeli Murat
10.10.2007, 10:01
biz vatan millet sakarya felsefesiyle oynadığımız zaman başarılı oluyoruz...bizim oyun sistemimizde oynayan kapanan takımları açmakta zorlanıyoruz...nasıl maltaya puan bıraktıysak moldovayada bırakabiliriz..dikkat etmek lazım....

LazAnisT
10.10.2007, 16:58
Bu maçın pirimleride şehit ailelerine verilecekmiş.Fatih terim futbolculara teklif etmiş ve kabul etmişler Ama henüz kamuoyuna açıklanmamış.Yaklaşık 2 milyon dolar tutuyor bu pirimler.

Bu maç bu şekilde dahada zora girmiştir:)

Kaynak: radyospor

onurkaradeniz
10.10.2007, 17:22
iki maçı da alırız gibime geliyo

Emirhan Makul
10.10.2007, 17:23
moldovanın renklerinde kırmızı yok mu onlar kırmızı giysin biz siyahh

beratiabi
11.10.2007, 00:53
İki maçıda alırız diyenler hayal görüyor. Takımın balı üzerinde şansa aldığımız puanları herkes iyice takip etsin ve eğer normal şansla oynarsak iki maçta alacağımız puan 1.
Fatih terim mantığıyla ve aklıyla alacağımız en iyi puan 2
adamlar gol yemek için çaba gösterirseler önceki maçlarda olduğu gibi 4
bundan fazlası asla olmaz.

Emiroğlu
11.10.2007, 02:15
bu maç 0 biteceeeeek (:

KUTADGU
11.10.2007, 09:16
Milli takıma artık güvenemiyorum...

Tek güvendiğim şey seyiricinin pozitif etkisi ve güçsüz Moldova futbolu..

Ben asıl korkutan ne yazık ki Yunanistan Maçı...

Yeni bir Nikopolidis süprizi yaşamazsak beraberliğe fit oluruz gibime geliyor...

Ama inşallah 2 maçtan 6 puan alır ve Norveç'i de yeneriz.

ayvaz
11.10.2007, 13:27
Bu maçı alıcaz kesin.
Almamızda lazım zaten yoksa 2008 hayal olur

attagümüshane
11.10.2007, 13:34
moldova maçı primi de 100bin dolarsa.......
bizim ülkede kişi başı milli gelir 1 milyon dolar mı acaba?
yani tam ifade kullanmak gerekirse "Allah'ın Moldova'sı yaaa!!!"..
konuştuğumuz şeye bak..ama biz yine sıfır futbolla ve bol terimli bol jest ve mimikli bir maç geçiririz..sonra da "yatarak nasıl imparator teriiiiiim" olunur onu görürürüz..
kimse kusura bakmasın servet çetin'i kadroya alıp üstüne bir de oynatan adm için artık ben bir süre "imparator" dememe kararı aldım!!
yuh!!

oguzkoc
11.10.2007, 13:47
moldova maçı primi de 100bin dolarsa.......
bizim ülkede kişi başı milli gelir 1 milyon dolar mı acaba?
yani tam ifade kullanmak gerekirse "Allah'ın Moldova'sı yaaa!!!"..
konuştuğumuz şeye bak..ama biz yine sıfır futbolla ve bol terimli bol jest ve mimikli bir maç geçiririz..sonra da "yatarak nasıl imparator teriiiiiim" olunur onu görürürüz..
kimse kusura bakmasın servet çetin'i kadroya alıp üstüne bir de oynatan adm için artık ben bir süre "imparator" dememe kararı aldım!!
yuh!!

ha bide necati var :)

Serdær
11.10.2007, 14:08
Olması Gereken İdeal Veya Kadro

Orkun UŞAK

Uğur Uçar Gökhan Zan Erdinç Volkan Yaman

Gökdeniz Mehmet Aurelio Yıldıray Arda

Nihat Gökhan Ünal..

Harun_ayar_ts
11.10.2007, 22:58
ya yenecegiz ya yenecegiz baska yolu yok

Bartuğ13
11.10.2007, 23:24

Orkun UŞAK

Nihat Gökhan Ünal..

gökhan zan yerine İ.Toraman koyulursa hakkaten tam yerine rast gelip manzara olur

Terzioğlu
11.10.2007, 23:34
---------------Volkan-------------
----------------------------------
---------G.Zan----Y.Cakmak------
-M.Topuz------------------Volkan-
--------------Aurelio-------------
---------------------------------
-Gökdeniz-------------------Arda-
---------------Emre--------------
--------G.Ünal----Ü.Karan--------

Nihat kadroda yok...Hamit cezali...

oguzkoc
11.10.2007, 23:52
kadromu yazıyoz gene. ok.. :)

---------------hakan----------------
mehmet topuz-servet--gökhan--volkan
gökdeniz--aurelio---emre-----tuncay
---------hakan------gökhan---------

Oğuzhan Görkan
12.10.2007, 00:04
-----------------hakan-------------
hamit----gökhan----yasin----volkan
gökdeniz---aurelio--emre-----tuncay
-------halil---gökhan ünal-----

bencede böylesi daha iyi:D
çok iyi olmasada fatoşun kadrosundan ii olduğu kesin

Ali İhsan
12.10.2007, 00:57
Primlerin fazlalığını eleştiremeyiz, milli takımların bayağı fazla sponsorları var ve bu paraları federasyonun cebine indireceğine futbolculara dağıtması tabiki normal olan davranış. Tabi cebe indirmeler olmuyor da diyemeyiz. Asıl sorun şu ki, bu paranın büyüklüğünün sonucunda milli takıma alınan isimlere bakınca insanın aklına kötü şeyler gelmiyor değil. Terim kendine yakın isimleri formda veya değil bakmadan çağırıyor. Takımında dakika alamayan isimler milli takımın müdavimleri oluyor. Burası ilginç...

lazooo28
12.10.2007, 00:58

Orkun UŞAK

Nihat Gökhan Ünal..

yildiray kadrodami ?

BDiler61
12.10.2007, 01:17
fatih terimide ziya doğandan pek farklı görmesemde inşallah yeneriz

Samet Türkmen
12.10.2007, 03:39
Bu maçı alrısak ki alacağız yunanistan maçına istanbul'dayım inşaAllah

Vegas
12.10.2007, 07:46
Kadro yazanlarin bircogu Hakan Sukur'u atlamis:D

Serdær
12.10.2007, 12:40
yildiray kadrodami ?

Değil ama ; Benim oLması gerektiğini düşündüğüm kadro bu.

tuncii
12.10.2007, 12:44
bu mac bızım baska yolu yoktur o kadar

lazooo28
12.10.2007, 20:18
mac türkiye saati ile 21 demi 20 demi ?

MarceloTS
12.10.2007, 20:21
mac türkiye saati ile 21 demi 20 demi ?

21.00 ATV .

oskanonur
12.10.2007, 20:26
Fatih Terim' e ragmen maci alacagiz.

ctmeoy
12.10.2007, 22:53
mac fatih terim kazmasının yerinden olması sonucuyla sekillenir umarım

Mayls
12.10.2007, 23:10
------------------Hakan A.
Hamit A.---Gökhan Z.---Ibrahim T.---Volkan Y.
------------------Serdar K.
Gökdeniz K.-------Emre B.-------------Arda T.
------------Nihat K.---Gökhan Ü.

Bence kadro böyle olmali ama yazdiklarimin hepsi aday kadroda varmi bilmiyorum

sbay
12.10.2007, 23:13
yarın çıkacak kadro büyük olasılıkla böyle olur:

............hakan

mehmet gökhan servet ibrahim

...tuncay aurello emre arda

..........gökhan ümit

Mustafa
12.10.2007, 23:48
Terim cezalı Hamit'i nasıl oynatır?
12 Ekim 2007 22:00

Avrupa Şampiyonası elemelerinde yarın deplasmanda Moldova ile karşılaşak A Milli Takım'da kart cezalısı Hamit'i oynatabilmek için Fatih Terim müthiş bir yöntem buldu

Fatih Terim, Moldova maçında cezalı olan Hamit'in yerine kimi oynatacak?

Milli Takım'ın maçın oynanacağı Zimbru Stadı'nda akşam yaptığı son taktik antrenmandan önce Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Başkan Haluk Ulusoy'un yanına gelerek 'Başkanım Halil'in formasını Hamit'e versek uyanırlar mı?" deyince kahkahalar koptu.

Terim sözlerine şöyle devam etti: "Ya saçlarını bile aynı şekilde tarıyorlar. Biz bile tanıyamıyoruz. Ama top sahaya değince herkes her şeyi anlıyor."

Öztürk Adem
13.10.2007, 01:31
yenmelıler yenmelıyız yenerlermı yenebılırlermı yenılebılırmıyız ya sızce?:D

Erkut Ay
13.10.2007, 11:48
şu an milli takımın oynadığı futboldan başka herşeye benzediği için bu maç için favori vermek imkansız rakibinde güçsüzlüğünü düşünürsek 2.1 milli takım yada berabere oynanan futbol başka bir skoru çağrıştırmıyor bana önemini kavrama yeteneğini futbolcular beynine yerleştirebilirse zevkli geçeceği kesin fatih terim hala nostaljilerle yaşıyor gsli olsun 40 yaşında olsun zamanında uefa başarısı onu eskilerle yaşamaya götürüyor ve yeni oyunculara kendi insifiyatifi dışındaki futbolculara güvenmiyor ben böyle farkettim inşallah kazanırız........

Tolpaş61
13.10.2007, 12:33
berabere biter.

Adem Erdoğan
13.10.2007, 18:36
tartışması bile kötü.alırız veririz yok.

VUR KIR PARÇALA.yada kanlı yada kansız bu maç alınmalı

sanatik
13.10.2007, 18:39
maci hangi kanal veriyor ?

tamam simdi farkettim, türkiye saati ile:

21.00 ATV .

Ertan 51
13.10.2007, 18:42
maci hangi kanal veriyor ?

tamam simdi farkettim, türkiye saati ile:

ATV
SAAT 21-00

Remzi
13.10.2007, 20:06
İşte 11'imiz:

Hakan Arıkan
Mehmet Topuz
Gökhan Zan
Servet
İbrahim Üzülmez
Arda
Selçuk İnan
Emre Belözoğlu
Aurelio
Tuncay
Gökhan Ünal

....

la havle:mad: bu servette ne buluyorlar anlamakta zorluk çekiyorum:(

Ba®ış
13.10.2007, 20:09
tuncayın yerine ümit karan tercih edilebilirdi

Sacit
13.10.2007, 20:11
canlı bomba yine kadroda.. :mad:
gs de oynuyor diye kadroya alıyor,olacak iş mi :mad:

sonumuz hayırlı olur insallah..

bi selçuk eksikti o da geldi :mad:

A.Alper
13.10.2007, 20:14
Puan kaybederiz kesin.Buraya yazdım.

oguzkoc
13.10.2007, 20:17
İşte 11'imiz:

Hakan Arıkan
Mehmet Topuz
Gökhan Zan
Servet
İbrahim Üzülmez
Arda
Selçuk İnan
Emre Belözoğlu
Aurelio
Tuncay
Gökhan Ünal

....

(

aurelio-emre-selçuk

hoşgeldin ziya doğan!!!!

Remzi
13.10.2007, 20:20
Maçta zorlanacağız gibi geliyor... ama inşallah 3 puanı alır yunanı da yeneriz..

Hakkımızda hayırlısı olsun..

macka61
13.10.2007, 20:30
çıldırmış olmamlı bu fatih terimde ziya gibi taktılarmı takıyolar gökhan zan üzülmez servetin ne olduğu ortada yani hala oynatıyor

Harun
13.10.2007, 20:30
Haydi Türkiyem....

http://img152.imageshack.us/img152/220/trkbayrasr1.jpg

Koray
13.10.2007, 20:31
bizimkiler kolay rakipleri ciddiye almıyo...

malta maçındaki faciayı yaşamayız inşallah...

özçelik61
13.10.2007, 20:32
yaw şu kalas servette ne buluyo ..fesuphanellah ya yine kızdım butun gs li kırmaları topladı emre aşık necati ve diğer sapları hem yasin denen 1 maç oynamiş çaylağı aldı taş gibi erdinç i almadı ulen fatih terim takımı istanbuldan kuruyo heralde baksanıza gokdenizi bile 11 e koymuyo .. ne diyeyim milli takım sonuna kadar destek te bu adama da soğuyorum zaten hareketlerini sevmiyodum ..inşallah ziya gibi olmaz aramız:D:D

woollss
13.10.2007, 20:35
yaa seve gibi bi adamın ne işi var milli takımda adamlar istanbul takımlarına alıştırıyo mill takımı....

TrickY61
13.10.2007, 20:58
bizim milli marsi izletemediler , adamlarin marsini izliyoruz.

ilhan
13.10.2007, 21:10
Maç nasıl gidiyor =)

Can
13.10.2007, 21:12
Yedİİİİİİİİkkk Offf

Erkut Ay
13.10.2007, 21:13
nereden bulmuşlar bu kalciyi yaw geceden kalma gibi yedik golü....

Remzi
13.10.2007, 21:18
Yeni bi ilker yasin var Tv'de off:(

ilhan
13.10.2007, 21:19
Gol mü yedik ?

Ciddi misiniz?

61viya
13.10.2007, 21:26
senin gibi adamın Fatih terim...

Ne diyem ben sana :S

Punisher-61
13.10.2007, 21:40
kadroya bak bee..sinirimden gülüyorum..fatih terim türk milleti ile alay ediyor

61viya
13.10.2007, 21:42
Gerçekten an itibariyle,karşıma Nuri ve Terimcik gelse,hangisinin vururdum ilk olarak acaba,bunu düşünüyorum.Yazıkalr olsun:D

Erkut Ay
13.10.2007, 21:44
fatih terim çıkmaz içinde hala eski kafa kendi insifiyatifi dışındaki futbolculara güvenmiyor ayrım ve tölerans yapıyor gündüz yorumumdada yazdım bu maç ya berabere yada zorda olsa yeneriz rakibi bu kadarda beklemiyordum ama güçlüymüş biraz daha belkide biz çok kötüyüz.....

eys_61
13.10.2007, 21:44
Servet&Hakan Arıkan ikilisi beleş bir gole sebep oldu bakalım çıkarabilecek miyiz,görünüşe göre zor.

oguzkoc
13.10.2007, 21:49
selçuk-gökdeniz
tuncay-ümit karan

2 değişiklik lazımmm..

h@msi61
13.10.2007, 21:51
Turkiye liginin en formda oyuncularindan biri Gokdeniz... Ama fatih terim her seyin en iyisini biliyor tabi, o kimseden akil almaz, akil verir...

Yunus Emre AYAZ
13.10.2007, 21:53
Turkiye liginin en formda oyuncularindan biri Gokdeniz... Ama fatih terim her seyin en iyisini biliyor tabi, o kimseden akil almaz, akil verir...

he he en iyiyi o bilir halbuki en mal teknik direktör kendisidir haberi yok daha ziya bile ondan daha ii kadro kurar...

_OziloZ_
Ziya Doğan'dan tüyo almış Fatih Terim.Belli..

Özkan Erdem
Arda - Gökdeniz
Selçuk - Hüseyin
Servet - Erdinç

Soldaki isimlerin yerine sağdakilerin tercih edilmesi çok daha akıllıca olmazmıydı. Adam kayırmaktan vazgeçse artık F.Terim.

Punisher-61
13.10.2007, 21:55
selcuk hangi takimdan geldi??? bu adam maradona mi?????

Haluk Ongan
Arda - Gökdeniz
Selçuk - Hüseyin
Servet - Erdinç

Soldaki isimlerin yerine sağdakilerin tercih edilmesi çok daha akıllıca olmazmıydı. Adam kayırmaktan vazgeçse artık F.Terim.

tamam selçuk ve servat oynamaz ama onların yerine de hüseyin erdinç olsa da bişey farketmez milli dava kulüpçülüğe gerek yok

h@msi61
Avrupa Sampiyonasina gidemedigimiz icin yerden yere vurulan Senol Gunes zamaninda grubumuzda sadece 1 beraberlik ve 1 malubiyet almistik, o da Ingiltereye karsi. Saolsun fatih bey bizi eskilere goturdu, moldova, malta ne varsa rakibimiz yapti. boyle devam ederse san marino galibiyetleri sonrasi sokaklara dokulmemiz yakindir...

DKaraduman
13.10.2007, 21:57
Arda - Gökdeniz
Selçuk - Hüseyin
Servet - Erdinç

Abi Arda niye çıksın iyi oynuyor şimdilik ama Selçuk konusunda haklısın Gökdenizi Emrenin yerine alabileceğini düşünüyorum ben.

poetricus
13.10.2007, 21:58
Takımın neredeyse tamamı berbat.
Bir de Fatih Terim'de mantalite hastalaığına mı yakalandı, nedir?
O oyun tertibi(!) nedir öyle?

Özkan Erdem
13.10.2007, 21:58
tamam selçuk ve servat oynamaz ama onların yerine de hüseyin erdinç olsa da bişey farketmez milli dava kulüpçülüğe gerek yok

Onu kastediyorum bende, her maç ciddi hatalar yapan Servet, takımında sıfır katkıyla oynayan Arda, sezon başından beri hiç birşey yapmamış Necati ve Emre Aşık kadroda. Kulüpçülüğe gerek yok bencede.

Ayrıca Servet'in, Gökhan Zan'ın yaptığı hatalardan sonra birşey olmaz diyorsan boşa endişeleniyoruz biz. Bundan beter ne olur, taçtan gol yiyoruz.

Bir de hep merak etmişimdir, şu milli takımda Ümit Karan neden oynamaz.

jason
13.10.2007, 21:59
:tr:Ben daha maça hiç bakmadım .Eminim yeniyoruzdur. Bir dakika hemen maça bakıp görüşlerimi ileteyim size.Şu anda 1-0 mağlubuz. İnşallah 2. yarı başka bir skora ulaşırız.Şimdi aklıma gelmiyor ama dediğim gibi inşallah kazanırız. Fatih Tekke'nin neden çağrılmadığını da anlayamıyorum.

oguzkoc
13.10.2007, 22:02
önce selçuk çıkar gökdeniz girer, sonra tuncay yada arda çıkar ümit girer, biz bu maçı alırız, merak etmeyin ;)

poetricus
13.10.2007, 22:04
Bir de hep merak etmişimdir, şu milli takımda Ümit Karan neden oynamaz.
Belki Laila ya da Reina'da bazı gazetecilerin hesabını ödemediği içindir.
Anlayan anladı.

h@msi61
13.10.2007, 22:05
kurtarici olarak Hakan Sukur girer birazdan...

Punisher-61
13.10.2007, 22:09
bize mutlak galibiyet lazim rakip moldova..simdi biri bana gelsin ve ilk yari neden tek forvet oynadigimizi aciklasin lütfen

Ba®ış
13.10.2007, 22:09
volkan yaman neden yok neden hala i.üzülmez oynar solbekte ??

61viya
13.10.2007, 22:13
nedir bu aklımızdaki soru işarteleri ya;? Psikopat olacağız hepimiz yakında:D

Erkut Ay
13.10.2007, 22:24
ümit karan attı helal olsun ilk yarıda almayan terim utansın dediğim skora geliyor yavaş yavaş:)...

Ba®ış
13.10.2007, 22:25
ümit kimin yerie girdi

Berat
13.10.2007, 22:26
Fatih Tekke'yi anımsatan bir gol..

eys_61
Ümit Karan'ın neden sahada olması gerektiğini ispatlayan bir gol,muazzam.

61viya
ahan da gol attık...La alsana bizim uşakları oyuna Teriiiiiiiiiiiiim

Erkut Ay
13.10.2007, 22:30
bizim kaleciler felçli gibi gelen topu 3 defa sektirmeden ellerinde tutamıyorlar....

61viya
13.10.2007, 22:30
Bu arada maç 1 0 ken babam dedi ki "ben bir vc ye gideyim de gol atsın bizimkiler." vc ye gitti biz gol attık:D:D Şimdi de diyor ki"Terim al Gökdneiz ya da Hüseyini,rezil etmeyim şimdi seni":D:D

Punisher-61
13.10.2007, 22:50
mehmet topuz ve gökhan ünal türkiye ligi icin iyi ama milli takim icin yaramaz..daha cok calismalari lazim

Kaya
13.10.2007, 22:55
Teşekkürler Fatih Terim.
Teşekkürler Milli Takım.

Sizden bir lalt olmaz.

Punisher-61
13.10.2007, 22:56
1-1 REZILLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKK
kimse gelipde türk futbolu ilerliyor demesin..fatih terim gibi angutlar takimin basinda oldumu malta ve moldova takimlariyla daha cok berabere kalirsin

Koray
13.10.2007, 22:56
ne mutlu size başka bişe demiyorum...

şu mahalle takımını da yenemiyosunuz ya helal valla...

Koray
13.10.2007, 22:57
emre aşık,i.üzülmez,selçuk inan,servet kim bunlar yaa

Remzi
13.10.2007, 22:57
Dünya listelerinin son sıralarındaki Takımların yükselme umudu olma yolunda ilerliyoruz...

Can
13.10.2007, 22:58
bizmkilerin koşmaya bak bide diğer heriflerin koşmaya bakın yazık yaaa mahalle takımını yenemedik

Punisher-61
13.10.2007, 22:58
gercekci olalim..ben avrupa sampiyonasinde güzel maclar izlemek isterim... yani türkiye milli takimin avrupa sampiyonasinda isi yok..

asikaplan
13.10.2007, 22:59
ulusoy istifa :D

TSKara61
13.10.2007, 23:00
Ne guzel ya iyikide Ersun Yanal'a istifa ettirmisiz degilmi. Baksana Fatih Terim milli takimi kurtardi resmen.

Punisher-61
13.10.2007, 23:00
birde söyle durum var..türkiye milli takimi prestij kaybediyor..ve dünya siralamasinda düsüsteyiz.. dünya sampiyonasi eleme gruplari cekilisinde zor rakipler bizi bekliyor demek

iyikivarsın_TS
13.10.2007, 23:02
ben bu takımda Mehmet Topuzdan başka bi oyuncu göremedim.hele tuncay ve emre bu kadar berbat oynarken nasıl 90 dakika sahada durabiliyor anlamış değilim.

Samet Türkmen
13.10.2007, 23:02
Şimdi kimse terimde suç aramasın. Koşmuyor bu futbolcular kardeşim koşmuyorrrr.

ilhan
13.10.2007, 23:03
Nihat ve Hamit Altıntop sakat mı ?

Maçın 1-0 olduğunu yazınca arkadaşlar burada , bende gidip izliyeyim şu maçı dedim. Maçtan sonra midem bulanarak kalktım.

oskanonur
13.10.2007, 23:03
Senol ve Ersun hocaların ahı bunlar. Fatih Terim ile daha cok bekleriz biz milli basari

Emre B.
13.10.2007, 23:04
Yahu sezon başından beri oynamayan Tümeri, kenarda gol krallığında birinci Gökdeniz varken niye oyuna alırsın?Bu adam Ziya'nın medyatik, biraz da karizmatik hali.

Mustafa Önal
13.10.2007, 23:04
ula biz habu takım için mi gitcez çarşambaya alisamiyene. bu gün giresun maçından dönüşte arabadikilere bu maç berabere biter. belkş bizimkiler şehitlerimiz için oynarda kazanırız dedim. ama koskoca ilk yarı koskoca bir sıfır. yazık hemde çok yazık. şenol hoca zamanında takım ile bu takım arasındaki farka bakmak lazım.

Samet Türkmen
13.10.2007, 23:06
Adam şehidimi düşünüyor sanki.''Sakatlanmayayımda ligde oynayayım''

eys_61
13.10.2007, 23:06
ZD vs Fatih Terim celebrity death match yapılsın istiyorum,evet.Duy sesimi MTV Türkiye :D

DURAS
13.10.2007, 23:07
bizim başımızda ziyan, milli takımın başında terim. nedir kardeşim bu çektiğimiz. formda gökdeniz dururken, kendi takımında bile şans bulamıyan 35 lik tümermi oyuna girer. istifa fterim

BDiler61
13.10.2007, 23:07
ZD vs Fatih Terim celebrity death match yapılsın istiyorum,evet.Duy sesimi MTV Türkiye :D
valla ben yazacaktım benzer bir şey

UmutBaykan
13.10.2007, 23:09
yok ya biz yunan ittlerine de yeniliriz bu gidişle..

DKaraduman
13.10.2007, 23:10
Bi taraftan Fatih Terim bi taraftan Ziya Doğan futboldan soğudum yaw..

oskanonur
13.10.2007, 23:10
Sırf isimleri var diye takımlarinda ne kadar yedek oyuncu varsa onları toplayarak milli takımı olusturan Terim' in takımından fazla birsey beklememek lazım.

Samet Türkmen
13.10.2007, 23:13
Yunanları rahat geçeriz merak etmeyin :D skor 3-1 dakika 85

Insafsız
13.10.2007, 23:15
İstanbul Yalakası Taktiksiz Bir Adam Anca bunları yapabilir Takımında Oynamayıp Milli Takımda Oynayan Adamlarla Dolu bir Takım öz güvensiz Top yapamayan Bir Takım.3 İstanbul Takımının Milli takımı Türkiyenin Değil..

Gökçebey
13.10.2007, 23:18
Milli takımı izlerken bazen Trabzonspor'u izlediğimi sandım. Özellikle Mehmet Topuz'un sürekli hatalı pasları ve şişirme isabetsiz toplaı yüzünden. Kalecimiz evlere şenlik maşşallah. Ben ders almam ders veririm diyen terim malta ve moldova maçlarından biraz ders çıkarsa iyi olacak.

Gürkan
13.10.2007, 23:20
Kime hediye edeceklerdi bu maçı :mad:

Milli takımda oynamak için iyi oynamaya gerek yok ,

gs bjk ve fb de oyna yeter. fatih terime hagi zamanındaki gs kadrosu lazım bir şeyle yapsın.

Mustafa
13.10.2007, 23:20
Nihat ve Hamit Altıntop sakat mı ?

Maçın 1-0 olduğunu yazınca arkadaşlar burada , bende gidip izliyeyim şu maçı dedim. Maçtan sonra midem bulanarak kalktım.

hamit cezalı

zeleka
13.10.2007, 23:24
Bu Zihniyetle ne koy oluruz nede kasaba........:(

Cok yazik cokkkk askeri ucret 400 ytl olan bir ulkede 2 milyon dolar primlerden konusan dunyanin hic bir yerinde gorunmeyen prim systemi ile daha cok aciz kalan halk oluruz.....:mad:

Moldovyayi tebrik ediyor hayatlarinda 2 milyon dolar goremiyecek olan moldavya futbol federasyonunuda cani gonulden kutluyorum anasindan dogmus ne futbolcular yetistiriyorlar !!!!!:rolleyes:

Enes
13.10.2007, 23:25
terım bey kalkmıs tumeri oyuna sokuyo adam oyunun hıc bı yerınde yok beyffendının onune top gelecekde vuracakda gol olacak baska yaptıgı hıc bıse yok

Muhammed KOÇ
13.10.2007, 23:26
bi de3 maçı izlerken saha küçük gibi geldi bana ondan da olabilir diye düşünüyorum....

Remzi
13.10.2007, 23:26
Ya artık Aurelio kurtaramıyor Bizi.. Yeni Yabancılar mı Devşirsek?

Sizce Sıradaki kim olmalı?

lazoflu
13.10.2007, 23:35
abi ay yıldızımı versinler geri bu nasıl kadro bu nasıl sistem oyunu emre bir gol attı die avrupada kadroya alındı kaptan yapıldı gökhan topa vurmasını bilmez küçük takım topçusu gökdeniz nerde adam daha ne yapsın tek başına koskoca trabzonsporu sırtlıyor milli forma vermiyolar tuncaya gösterilern töleransın zerresi gösterilmiyor.fatih kadroya alınmıyor.ki fatih gökhanın kaçırdıklarını leblebi gibi atardı....ne olacak bu milli takımın hali bilmiyorum.al yunanlarda 3-2 aldılar buyur burdan yak.offff offff....

Bülent Bayraktar
13.10.2007, 23:36
fatih terim; takımlarında oynayasalarda oynamasalarda , oynadıkları zaman kötü olsalarda hep kafasındaki oyuncuları kadroya alıyor.

kaleci hakan her maç hatalı gol yiyor bu maçta da yaktı bizi ilk on birde,
ibrahim üzülmez bitmiş artık ama hala kadroda, emre yi sölemeye gerek yok.

tümeri sahada görünce çıldırdım resmen...!

cyberentalpi
13.10.2007, 23:38
Gokdeniz in bu kadar formda iken oynatilmamasi FT nin istanbul yalakligindan baska bir sey degil. Tumer nedir yaa. Milli takim Tuncay a moral verme yeri mi??

HALİT KARAKAŞ
13.10.2007, 23:38
bu takım inşallah atar,istanbul karması oldu,bizden niye almıyorlar,deli olcam bir sürü takımda oynamayacak adam var,gökdeniz her zaman banko oynar ama malum fatih terim kaprisi,zararı TÜRKİYE görüyör fatih terim uzatmaları oynuyor farkında değil,,,

macka61
13.10.2007, 23:41
bravo sizee yakışırdı para almaya gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz puan kaybettiğimiz takımlar malta ve moldova iş bitti artık yine yokuz rezil herifler yani daha ağır konuşmak geliyor içimden fatih terim sende vaz geçme üzülmez gökhan zan servet gördük yenilen golü amatör takım yemez

ilhan
13.10.2007, 23:41
Yahu akıl var mantık var. Bu F.T hangi takıma ikinci sefer gittiğinde birşeyler kazandırmış. 110Bin ytlyi şehit ailelerine verse. 8-10 tane şehit ailesinin durumu düzelir.

Z.d ve F.t sizin yüzünüzden futboldan soğudum!

A.Alper
13.10.2007, 23:43
Bu takımdan ne köy olur ne kasaba.

Erkin
13.10.2007, 23:44
Çıkardığı kadroyu görünce bu maçta da takımdan bir halt olmayacağını anladım.. Değiştire değiştire çocuk oyuncağına döndürdü işi.. Topuz çok formda ama formda olduğu yerde değil sağ backte oynuyor. Golün asistini yapmasına rağmen sağda oynatarak resmen öldürdü onu şişirme ortaların dışında bir şey yapamadı. Selçuk neden oynuyor ne farklılık yaratmış kim bu ya, milli takımda oynayabilmek bu kadar rahat mı yoksa Terim Selçuk'u oynatıp popülaritesini artırırsa olası transferinden komisyon mu yiyecek:mad: Ya da Moldova gibi bir takıma karşı neden tek santrfor çıkıyor. Gökhan önüne 1-2 karambol top düşse de tek başına ne kadar etkili olabilir.. Bu Hakan sırf Bjk'nin kalecisi diye mi oynuyor, Hakan'ın Bjk'de ve milli takımda oynadığı oyunla sıradan takım kalecisi olduğu açık. Neden diretiyor 'İmparator' ! Bu saçma sapan kaleciyi görünce Tolga'nın günahı Trabzonspor'da oynamak mı diye soruyorum kendi kendime.

Bugün de bu milli takımdan bir cacık olmayacağını gördük.. Artık Yunanistan'ın bizi yenmemesi için hiçbir sebep yok.. Biz onlara nasıl 4 attıysak onlar pek hala atabilir.. Hem de Nikopolidis'ten daha kötü durumlara düşebilecek kalecilerimiz var birileri sağolsun ! Güle oynaya çıkacağımız grupta rezil ola ola sürünüyoruz. Şu gruptan da becerip çıkaramazlarsa artık bıraksınlar bu işleri..

forza61ts
13.10.2007, 23:49
bu maç gösteriyor ki türk futbolu bitmiştır.. turkiye ligi kalıtesız bır ligtır abacık ortada yapancılarda olmasa çekilmez bu lig ha.....

lazoflu
13.10.2007, 23:51
bu takımı tanıdız mı?çarşamba günü de cumartesi günüde maçlara bakmıycam artık ömrüm çürüdü ya ben 12 tane sigara içtim stresten 90 dakikada normalde 1 günde belki 12 içerdim yazık vallaha yazık insanı futboldanda spordanda soğuttular......artık faroe adalarıda dua ediyodur bizle maç yapmak için:)e malum adamlar daha puan alamadılar sıçrama tahtasıo olduk hala bu terimgiller ve doğangiller başımızda...düşün kardeşim yakamızdan...

forza61ts
13.10.2007, 23:54
yaw düşünüyorum da bari lig leri boşuna ertlemeseler değisen bısey yok hıc hazırlanmadan gıtseler bu kadar kotu oynamazlar en azından fatih hocanın etkısınden bıraz daha uzak olurlar..

cemka
14.10.2007, 00:10
koskoca Türk milli takımını ne hale getirdi Fatih Terim zihniyeti... adam kibirden başka hiçbirşey değil... ne kadar aptal biri olduğunu anlaması çok zor bu adamın... ben ders almam ders veririm diyen zihniyetle bu kadar olur... sen kimsin... hangi başarın var... Haginin kazandırdığı Uefa kupasını kendine mal ettin değilmi... Ukala olduğun kadarda kaliteszi bir adamsın yaa...
memlekette Türk kalmadı, elin ecnebilerini milli takımda oynatırsan olacağı bu işte... kendi evlatlarına güvenmezsen olacağıda budur... Necati milli takıma çağrılmış... nedir sebebi bilmiyorum ama, bence ahbap çavuş ilişkisine dönmüştür milli takımda oynamak... milli takımda oynamak için 3 istanbul takımının formasını giymekmi gerekiyoor...
emre'nin oynayıpta kazandırdığı 1 maç söylermisiniz bana yaaa... çok büyük topçu dediğimiz adam Terimin kızı ile olan ilişkisinden dolayı milli takımda oynuyor... birde Kaptan....
Fatih Tekke nerde... ulan Terim koskoca bir yıldız senin dönemine denk geldi ve Türk milli futbol takımına birşey veremeden futbol hayatı bitecek...
Tümer, sakatlıktan yeni çıktı... hiç maç oynamadı ve direk takıma girdi... bu kadar olmaz yaa...
İbrahim Üzülmezin, koşu şeklini gören birinin ona topçu demesi çok güç...
Ardanın oynadığı futbol bundan 10-15 seen önce oynanıyordu.. bitti o devir...
Tuncay, hiçbiryerde yok ama milli takımda yer kaplamaya devam ediyoor...
Kalecilerimize kaleci demek için bin şahit lazıım...
..........
Artık futboldan soğudum iyicene ya... Ne Trabzon nede Milli takım... tat vermiyoor...

Serdær
14.10.2007, 00:10
Ligin en formda olan oyuncuları

Kaleci Orkun,Uğur Uçar Volkan Yaman,Erdinç,Gökdeniz,Mehmet Yıldız vs vs. hatta NİHAT.

Bu gibi oyuncular kadroda yokken iken kaç maçtır oynamayan Tümer,Emre Tuncay gibi oyuncularla Allahın Takozu Servet ile. Beşiktaşın Marsilya maçında hatalı gol yediği kaleci Hakan Arıkan maça çıkıyoruz.

Moldova gibi bir takıma tek forvet sahada oynuyoruz.

Ziya Doğan Korkak derdik Fakat Fatih Terimde onunkadar warmış.

Fatih Terim şöyle bi kadro Çıkartssa maçı rahat Alırdık.

Orkun

Uğur Uçar İbrahim Toroman(Gökhan Zan) Erdinç Volkan Yaman

Nihat Aurelio Arda
Gökdeniz

Ümit Karan Gökhan Ünal

:alkış: :alkış: :alkış:

forza61ts
14.10.2007, 00:13
kralı bıle cagırmamıs adam futbola kustu ne olcak sımdı ah terım ah.. fatıh sultan tekke yalan oldun bea

A.Alper
14.10.2007, 00:14
İşin aslı İstanbul Karması 1 - 1 Moldova.Kolunda bir siyah bant bile olmayan bu takım maneviyattan yoksun ancak bu kadar gider.

cemka
hı birde, Yunanistan bizi kendi sahamızda çok rahat yener...bu takım son 4 maçta ne yaptı ya... tak Macar galibiyeti var... oda hakemin hediyesi...

hay1699
bizim topçuları milli takımın ilacı olarak goren arkadaşlara şaşıyorum, mazur görün.

zeleka
14.10.2007, 00:19
Ben gene diyeyim, Turk Sporu Denen Seyi Kurtarack varsa Avrupada dogmus buyumuz Turk Gencleri gerisi yalan.......

Serdær
14.10.2007, 00:19
bizim topçuları milli takımın ilacı olarak goren arkadaşlara şaşıyorum, mazur görün.

Bizim Topçular dediğin ;

Erdinç ve Gökdeniz.

Erdinç ---> Servet,Gökhan Zan,İbrahim Toraman hatta Yasinden daha iyi bir oyuncu.

Gökdeniz ---> Tuncay,Emre,Tümer,Arda dan daha iyi bir oyuncu.

Eeee sorun ne o zaman !

afsbahar
14.10.2007, 00:22
Bizim Ziya Doğan bu milli takıma hoca olabilir bence. F.T. in ucuz versiyonu iyi iş yapar. ikisi de kuduz köpek gibi ..

Fanatik28
14.10.2007, 00:22
Bu macin ve su andaki durumumuzun tek sorumlusu kibirden önünü göremeyen Sinyör terim`dir. Ha birde diger sorumlular var. Medya, yani Ömer Üründül gibiler. Sanki Dünya Sampiyonuna karsi oynuyormus gibi, cok iyi kapaniyorlar, bize firsat vermiyorlar gibi yorumlarindan sinir geldi. Senol Günes bu takimin basindayken nasil yorumluyorlardi herkes biliyor, en büyük YALAKALAR sizi.

Fatih Tekke`nin banko oynamasi gereken bir mac. O yoksa Mehmet Yildiz`in oynamasi gereken bir mac. Ama hangisdi var?

pReN@_61
14.10.2007, 00:23
her şeyi bir kenara bıraktım da o spiker neyin nesiydi öyle?

hay1699
14.10.2007, 00:23
ewet kıyasladığın zaman bizim topçuların hepsi anadolu takımlarının topçularından üstün ama yine de 5-6 pas üstüste yaptığımızda seviniyoruz!!! en azından bana göre sorun o oyuncunun bu oyuncunun oynayıp oynamaması değil...

A.Alper
14.10.2007, 00:26

Eski spikerdir kendileri.LigTV'de Trabzon maçlarını anlatan spikerlere tercih ederim.

(Bu arada ismini bilmiyorum.Sadece eski maçları izlerim ben sesi tanıdık.Ercan Taner'in bir önceki sürümü.)

smertkan
14.10.2007, 00:30
Türk Teknik Direktörler Türk Futboluna Kabus gibi çöktüler.
Ziya DOĞAN ümüğümüzü sıkıyor,
Fatih TErim tekme tokat giriyor.
Yokmu bizi bu fantazi budalası, Teknik Direktör müsfettelerinden kurtaracak birisİ.E yOktabi böyle başkanlar olursa böyle Futbol olur.

Yazık Yahu Yazık Dünya üçüncüsü olduğumuz günden ne kadar geriye gittik.

pReN@_61
14.10.2007, 00:33
Eski spikerdir kendileri.LigTV'de Trabzon maçlarını anlatan spikerlere tercih ederim.

Bu noktada haklısın, bişey diyemem.

Ama bu spiker de berbattı bence.Ben anlatsam daha heyecanlı geçerdi maç :)

Oğuuz
14.10.2007, 00:35
bu maç için tek yorumum var, senden nefret ediyorum fatih terim..

mackali_81
14.10.2007, 00:35
spikerin adı akın göksu

50grad
14.10.2007, 00:36
türkiye ben ne oldum delisi insanlarin ülkesi haline gelmis. futbolda fatih terim ziya dogan daha önceleri denizli ki denizli hic olmazsa biraz entellektuel birikimi olan bir insan. siyasette erdogan baykal...medyayi saymiyorum bile üniversitelerde calinti makalelerle kürsü alan insanlar sokakta calan cirpaniyla bayagi halk tezgahinda müsteri dolandiran esnafhastahanede haracsiz ameliyata girmeyen doktor okulda bilgi yerine cehalet veren zihniyette hocalar vs.vs.vs. yasamin her alaninda ben yaptim oldu ben söyledim dogru mantigiyla hareket eden insanlar ve bunlarin basarilari tabi ki de cevreleriyle sinirli. biraz yasamin icine girince kaybediyorlar iste...
yarin terim konusur: sehitlerimizin kani yerde kaldi falan diye. zemin bozuktu hava soguktu kis erken geldi yazin cok sicakti gibi aciklamalar da cabasi.
biz trabzonlular da olaylara böyle seyirci kaliriz iste elindekinin degerini bilmez bildirmezsek!"ulusoy yalakaligi yapacagina bu taraftar senol gunesin bokunu ekmeksiz yemeliydi ve ya akp ugruna takimini albayraga satacagina günyedoguda öldürülen genclerinin hesabini sormaliydi devletten ancak buraya bunu yazmanin bile günah sayilacagi bir sehir oldu bizim sehrimiz 5 bin yillik tarihi kültürü mirasi onbes yil icinde yiyip bitirdik.

forza61ts
14.10.2007, 00:42
heç sorma kardeş yaa oni ii dedun..

yns61
14.10.2007, 00:43
rezillik......

S@K@RON_61
14.10.2007, 00:52
Bizim Topçular dediğin ;

Erdinç ve Gökdeniz.

Erdinç ---> Servet,Gökhan Zan,İbrahim Toraman hatta Yasinden daha iyi bir oyuncu.

Eeee sorun ne o zaman !

Sana kurban olayım sonuna kadar haklısın....

Laz_61
14.10.2007, 01:03
Terimo milano compressimo spiage turko...sen gidiyo dogru italyanayo..

Fatih bey rezil ettin bizi anca eeeeeeeeeeeeeeeeeeee dersin baska bise bildigin yok...Gökdeniz biseymi yapti sana..illa oda kizinlanmi cikmasi lazim oynamasi icin..Gökdeniz gibi adam bu takimda nasil oyniyamaz ya.

forza61ts
14.10.2007, 01:03
türkiye ben ne oldum delisi insanlarin ülkesi haline gelmis. futbolda fatih terim ziya dogan daha önceleri denizli ki denizli hic olmazsa biraz entellektuel birikimi olan bir insan. siyasette erdogan baykal...medyayi saymiyorum bile üniversitelerde calinti makalelerle kürsü alan insanlar sokakta calan cirpaniyla bayagi halk tezgahinda müsteri dolandiran esnafhastahanede haracsiz ameliyata girmeyen doktor okulda bilgi yerine cehalet veren zihniyette hocalar vs.vs.vs. yasamin her alaninda ben yaptim oldu ben söyledim dogru mantigiyla hareket eden insanlar ve bunlarin basarilari tabi ki de cevreleriyle sinirli. biraz yasamin icine girince kaybediyorlar iste...
yarin terim konusur: sehitlerimizin kani yerde kaldi falan diye. zemin bozuktu hava soguktu kis erken geldi yazin cok sicakti gibi aciklamalar da cabasi.
biz trabzonlular da olaylara böyle seyirci kaliriz iste elindekinin degerini bilmez bildirmezsek!"ulusoy yalakaligi yapacagina bu taraftar senol gunesin bokunu ekmeksiz yemeliydi ve ya akp ugruna takimini albayraga satacagina günyedoguda öldürülen genclerinin hesabini sormaliydi devletten ancak buraya bunu yazmanin bile günah sayilacagi bir sehir oldu bizim sehrimiz 5 bin yillik tarihi kültürü mirasi onbes yil icinde yiyip bitirdik.
ya süpersin abim acıklaman yorumun çok beğendim herseyı okdar gusel ozetledınız kı hayranlıkla okudum tebrık ederım...:alkış::alkış::alkış::alkış: hemde ayakta

Laz_61
14.10.2007, 01:11

helal be gurbetci hemserim süper yorumlamisin

macka61
14.10.2007, 01:17
onu orayı spiker diye koyanın emindi galip geleceğimizden

Haluk Ongan
14.10.2007, 01:21
bu maçı izledikten sonra celalettin ve tolga hakkında yaptığım eleştirileri geri alıyorum. Taçtan gol yiyen hakanı ve 12 de 0 orta isabeti(!)yle oynayan ibrahim üzülmez denen adamı görünce

KeLLoO
14.10.2007, 01:26
Bizim Topçular dediğin ;

Erdinç ve Gökdeniz.

Eeee sorun ne o zaman !

Birincisi yaptigin tespit sana göre dogru bana göre yanlis. Ben Erdinci, Gökhan Zan'a , Gökdenizi de Tuncay veya Emre'ye tercih etmem. "EE sorun ne o zaman" demek icin; bizim oyuncularin daha iyi olduklarini, somut bilgilere dayandirmalisin.

Ikincisi de, söyledigin gibi gercekten bizim oyuncularin daha iyi olduklarini kabul edelim. Her macin bir taktik anlayisi vardir. Kapanan bir takima karsi oynuyorsam eger ben de Gökdeniz'i tercih etmem, Hüseyin'i hic etmem. Erdinc yine de tercih edilebilirdi ama sonuc farkli mi olurdu bilemeyiz.

h@msi61
14.10.2007, 01:27
biz size kara forma giyin dedik, kara gece yasatin demedik....

Sefa Murat Dokuz
14.10.2007, 01:49
TErimle böyle nplım

asem61
14.10.2007, 02:58
kurtulamadik su fatih terimden. ulusoy bu senin eserin.dünya kupasina bizi götüremeyen bu uyuzu takimin basinda tutarak ülkeye ihanet ettin. simdide eserinle övünüyorsundur dimi?