PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moldova - TÜRKİYE | 13 Ekim 2007 - Cumartesi l EURO 2008 Elemeleri

Sayfa : 1 [2]

surmnli
14.10.2007, 03:03
her şeyi bir kenara bıraktım da o spiker neyin nesiydi öyle?

Rakipten Epureanu,sayesinde sahanın her yerindeydi.

Gelelim 3 aydır kulube bekçiliği yapan Tümer'i(AYRICA ASKER SELAMINI BİLMEZ KENDİLERİ),kurtarıcı olarak sahaya süren İmparatora(!),
yardımcın Oğuz Çetin'i de sürsen onun kadar oynar,aralarında fark yok yani

Ziya'mızın mantalitesine rağmen,K.paşa maçı hariç her maçta gol atan Gökdeniz'i oyuna almayan,
İngiltere de sadece idmanlara çıkan Tuncay'ı oynatan,
Gökhan Zan gibi sadece adama sert girmeyi bilen,top kullanamayan,doğru yerlerde duramayan adamı oynatan,
Ümit Karan gibi son vuruşçuyu Selçuk İnan'a değişen,
Ziya gibi sol bekini zimmetleyen,

Adeletli forma verişin buysa yazık...

Adnan Mollasalihoğlu
14.10.2007, 03:12
fatih terim fırtınası devam ediyor...
üzülme terim sen yunandan yersin 3 tane o zmn da zemin bozuk dersin...

Samet Türkmen
14.10.2007, 03:14
Gruplardan bütün ikinciler mi gidiyor şampiyonaya yoksa en iyi ikinciler mi? Belki en kötü ikinci oluruz o ayrı :)

Miraç Atalay Çiftçi
14.10.2007, 03:35
Türkiye Süper Liginin ve Milli Takım Aday Kadrosunun en formda ve en iyi durumdaki oyuncusu hiç şüphesiz Gökdenizken böylesine önemli bir maçta onu oynatmıyorsan, yorulma be Terim boşuna Yunan maçınada oynatma Gökdeniz'imizi BJK maçında bize lazım...

Berbatov
14.10.2007, 03:40
Bu akşam ki maçla ilgili yazılacak-çizilecek herşey yazıldı-çizildi. Fazla söze gerek yok, her ne kadar temennimiz olmasada Yunanlıların bizi, böylesine avantajlı bir durumdayken yenebilmesi alenen ortadadır.

Allah yardımcımız olsun...

Kadir
14.10.2007, 03:50
Yazıklar olsun !

Kalede hakan arıkan tam bir facia yediği salak yan top gollerinden birini daha yedi !!
sol bekde deli ibo facia !! volkan yaman oynar onun yerine bin kat daha iyi !!
gökdeniz oynatılmaz mı bu takımda ? bu kadar formda iken !!

ya moldova karşısına tek forvet çıkmanın mantığı ne ??

son olarak !! bu milli takım kimin ulan ?

bmtr
14.10.2007, 03:58
bizim topçuları milli takımın ilacı olarak goren arkadaşlara şaşıyorum, mazur görün.

Neden sasiyorsun. Bizim oyunculara Terim hic guven vermediki. Adamlar sahaya ciktiklari zaman diken ustunde cikti, ya da kenarda oturup acaba ben de girermiyim diye bekledi. Halbuki IStanbul takimlari (ozellikle de GS) oyunculari yerinin garanti oldugu bilinci ile saha da oynadilar. Tabii bu durumda da bizimkiler Terim doneminde milli takimda cok basarili olamadi. Ben Tekke'yi de Terim'in almadigini dusunuyorum. Yani kisisel bir sorun. Adam kisisel artistiklerini bizim Milli takim uzerinde gosteriyor. Buyuk ihtimalle Tekke adama tepki gosterdi. Sonradan girdigi maclarda bilerek iyi oynamadi. Terim de bunu anladi ve artik milli takima cagirmiyor. Kilifini da sakatlik ya da takiminda oynamamasi olarak gosteriyor. Bizim medya nin da Tekke'ye gicigi (Trabzonsporlu olmasinin bunda payi cok) olmasindan dolayi, kimse neden oyanmiyor diye sormuyor. Sadece Mehmet Demirkol dunku yazisinda olmayisi buyuk handikap diye yazmis o kadar.

Bizim oyuncular Yanal doneminde millli takimda cok faydali idiler. Yanal'in milli takimi da hem basarili hem de daha organize bir milli takim idi. Hem de acik ara.

Emiroğlu
14.10.2007, 04:48
Yazıklar olsun !

Kalede hakan arıkan tam bir facia yediği salak yan top gollerinden birini daha yedi !!
sol bekde deli ibo facia !! volkan yaman oynar onun yerine bin kat daha iyi !!
gökdeniz oynatılmaz mı bu takımda ? bu kadar formda iken !!

ya moldova karşısına tek forvet çıkmanın mantığı ne ??

son olarak !! bu milli takım kimin ulan ?

Söyleyeceğim çok tepki alacak ya,
fatih terim ve seçtikleri oldukça,çarşamba günki maç vb. yunan derbisi gibi geliyor bana !
O kadar nefret ediyorum,ettirdi !

nesta61
14.10.2007, 06:13
koskoca ALEX FERGUSON . . . 9 defa ingiltere sampiyonu oldu , iskocya sampiyonu oldu , 2 defa kupa galipleri kupasini aldi,

sampiyonlar ligi sampiyonu oldu, 2defa super kupa aldi, kitalararasi kupa'yi aldi, anca ''sir'' olabildi. . .

BiZiMKi ''iMPARATOR!''

bol keseden asalet . . .

KACINILMAZ REZALET . . .

SOZUN BITTIGI YERDEYIZ ........... istifa et terim yuregin varsa!!!!!!!!!

Ertan 51
14.10.2007, 08:23
karizması yüksek hocamız(Şenol hocam kurban olurum sana)ve eserini dün akşam izledik.yuh ki yuh.
bu kaleci Hakan bırakın Milli takımı ve Bjk yi hiçbir süper lig takımın kalesini koruyabilecek meziyette değil direk 2.lig.
Servet,Selçuk,İ.Üzülmez,Tuncay,Gökhan Ünal,Gökhan Zan tam bi rezalet sergilediler.başı kesik tavuk gibilerdi sağa sola koşuşup durdular bizim trip oparatörü hocada izledi.
sonuç bu futbolla bu guruptan çıksan ne olur çıkmasan ne olur tüm Türkiyeyi hasta ettiniz Moldova gibi bir ülkeyle bile oynarken stres küpü olduk.gelin bu sevdadan vaz geçin biz geçmek üzereyiz.

KUTADGU
14.10.2007, 08:54
yazık oldu yahu yazık...

hemi de çok çok yazık...

utanması gereken kimse utansın...

oskanonur
14.10.2007, 09:18
İdman topcuları durumuna gelmis Emre, Tuncay, Tumer, almis oldugu topu ileriye tasıyamayan ve duzgun orta bile kesemeyen İbrahim Uzulmez, saatli bomba Servet, top ezmekte ustune olmayan Arda, kaleci fiyaskolarını soylemiyorum bile. Iste sozde Imparator Fatih hocanın milli takımı. Onun tercihidir saygı duyarım, ancak Senol ve Ersun hocaları abuk sabuk bahanelerle bile elestiren o buyuk spor medyamızın buyuk yazarları nerde acaba. Bu milli takım ve idari heyetinin elestirilecek hicbir yanı yok mu? Bizde bu tur elestirmenler ve medya oldugu surece Turk futbolunda hicbir arenada ilermeye beklemeyelim.

Tolpaş61
14.10.2007, 10:00
Dünkü maç tahminimde berabere biteceğini yazmıştım.Sebrbi çok basit.Fatih Terim.Çok bikmiş üslubuyla milli takımımıza zarar veriyor.Takımımız ikinci büyük rezilliğini yaşadı.Ve ikiside Terim döneminde.Basın hala Yanal ve Güneş'i aramıyorsa buda onların ayıbı.İnanılmaz kötü kadro tercihleri milli takımımızı ve konumunu zedeliyor.Trabzonsporlu futbolcuların oynamamasıda beni ayrıca mutlu ediyor.Sen bildiğin yolda devam et TERİM.

Gürkan
14.10.2007, 10:03
terim bu at gözlükleri oldugu, bu kibir onda oldugu müddetçe hiç bir başarı elde edemez. 2000 deki başarısı ile ömür geçirir.

ilhan
14.10.2007, 10:14
Terim'in eleştirilen hamleleri
14 Ekim 2007 Pazar 09:30
Fatih Terim "bu kadar olamaz" dedirtti. Sahaya sürdüğü onbirle şaşkınlık yarattı.

A MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Moldova maçında sahaya sürdüğü onbirle büyük şaşkınlık yarattı. Formsuz isimleri sahaya süren Terim’in onbiri, Moldova karşısında başarılı olamadı ve 2 puan bıraktı. Terim’in B planı galibiyeti getirmedi.

İşte Terim’in eleştirilen kritik hamleleri:

* 1. Üç puana ihtiyacımız olan ve rakibin 10 kişiyle kapandığı maçta takımı sahaya tek forvetle çıkardı. Hakan için sakat ’diyen’ Terim, Ümit’i 2. yarı düşündü.

* 2. Marsilya ve Porto maçlarında hatalı goller yiyen, her geçen gün formu düşen Hakan Arıkan’ı sahaya sürüp, Volkan Demirel’le maça başlamadı.

* 3. Kayserispor’da hiç sağ bek oynamayan Mehmet Topuz’u Hamit’in yerinde sahaya sürdü ama bu aşı tutmadı.

TÜMER 46 GÜN SONRA

TOPUZ asist yapmasına rağmen hücuma dönük daha verimli olabilirdi.

* 4. Anderlecht maçından bu yana 46 gündür topa ayağı değmeyen Tümer’i kurtarıcı olarak oyuna sürdü. Tümer 5 pas hatası, 5 top kaybıyla oynadı.

* 5. İbrahim Üzülmez, hem Beşiktaş’ta hem A Milli Takım’da sol kanatta verimli olmamasına rağmen yine onbirdeydi. Oysa ki G.Saraylı Volkan Yaman son maçlardaki iyi formuyla formaya göz kırpmıştı.

* 6. Macaristan maçında basına ’kol’ hareketi yapan Emre Belözoğlu’nu ödüllendiren Fatih Terim, bir de oyuncusuna kaptanlık verdi.

* 7. Vestel Manisa takımından oynayan Selçuk İnan, hiç hazırlık maçı görmeden böylesine bir karşılaşmada ilk kez A Milli oldu.

ilhan
14.10.2007, 10:26
http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_pa_MilliAskerSelami01.jpg

Askerlik yapmadım ama sanırım bir çoğu selamı doğru bir şekilde veremiyor.

Yorumsuz-

Emre B.
14.10.2007, 10:36
Ziya Doğan'ın medyatik hali.İstifaaa.
Celaleddin=İbrahim Ü.
Tolga S.=Servet
Ayman=Hakan Ş.
Musampa=Gökdeniz

Erkut Ay
14.10.2007, 10:41
spor camiasının 2nci çobanı dün gece belli oldu.
1.capello ziya
2.terim.
ziyanın akıl problemleri var yeryüzünde bilmeyen kalmadı terimide eski uefa başarısı bitirdi nostalji yapıyor beyefendi kibir tölerans ayrımcılık sıfata bakmaz..........

samts
14.10.2007, 10:51

Yorumsuz-

evet haklısın sonuçta onlarda askerlik yapmamış adamlar bikere kepsiz slm verilmez askerde olsa daya yemişlerdi

A.Alper
14.10.2007, 10:53

Yorumsuz-

Evet,Gökhan Ünal sanki bir yere bakarken gözüne çarpan güneşi engellemeye çalışıyor gibi.

Erkut Ay
14.10.2007, 10:54
adamlar futbol oynadıda selama geçtik kuz.den.saha komutanımısınız siz:)valla beni ssahadaki futbol ilgilendirir gerisi yalan onuda beceremiyorlar....

ilhan
14.10.2007, 11:00
Önce Asker selamını sonra futbol oynamayı öğrensinler. Ruhsuzlar.

Erkut Ay
14.10.2007, 11:01
Türkiye'nin grubunda puan durumu

Moldova deplasmanından 1 punla dönen Türkiye, liderlik hedefinden uzak kaldı. Bosna Hersek'in havlu attığı grupta Türkiye ve Norveç nefes kesen yarış içindeler.

14 Ekim 2007 00:14 http://image.haber7.com/haber/80255.jpg

Moldova karşısında kaybedilen 2 puan Türkiye'nin gruptan lider olark çıkma şansını tehlikeye attı. Grubun diğer maçında ve Çarşmaba günü rakibimiz olan Yunanistan, Bosna Hersek karşısında zorlanmasına rağmen 3 puanı alarak, Türkiye'nin 4 puan önüne geçti.

Grupta ilk iki takımın çıkacağı hesaplamada, Yunanistan bu sonuçla büyk bir avantajın da sahibi oldu.

Grubumuzda dün gece:

Macaristan 2 -0 Malta
Yunanistan 3-2 B.Hersek
Moldova 1 - 1 Türkiye

Ve puan durumu
http://image.haber7.com/haber/80245.jpg

KALAN MAÇLAR

17 Ekim Çarşamba

Türkiye - Yunanistan

Bosna&Hersek - Norveç

Malta - Moldova Macaristan (Bay)

17 Kasım Cumartesi

Moldova - Macaristan

Norveç - Türkiye

Yunanistan - Malta Bosna&Hersek (Bay)

21 Kasım Çarşamba

Türkiye - Bosna&Hersek

Malta - Norveç

Macaristan - Yunanistan Moldova (Bay)

Erkut Ay
14.10.2007, 11:06
Rıdvan Milli Takım rezaletini yazdı

"Avrupa Şampiyonası finallerine gitmemek için çok uğraşıyoruz." diyen Rıdvan Dilmen, son 5 maçta birbirinden kötü oyun çıkaran ve Moldova'da da puan kaybeden milli takımı yazdı.

14 Ekim 2007 10:16

Direnç ve panik

Zayıf takımlarla oynarken rakibin direncini mümkün olduğu kadar çabuk kırmalısınız. Ancak bireysel anlamda, formsusuz. Aceleci ve panik halindeyiz

Avrupa Şampiyonası finallerine gitmemek için çok uğraşıyoruz. Hesapta olmayan puan kayıplarına Moldova'da bir yenisini ekledik.

Zayıf takımlarla oynarken mümkün olduğu kadar çabuk bir şekilde rakibin direncini kıracaksınız. Hele öyle cins bir gol yerseniz, rakibin direnci daha da artar. Ve işin içinden çıkmanız zorlaşır. O kadar belli ki, Moldova sadece duran toptan gol atabilir. Hadi Malta'da kontra oyuncular vardı, sıkıntı yarattı. Moldova'da o da yok. Nitekim duran toptan golü yedik zaten.

Golden önce de uzun taç attılar. Kaleci Hakan'ın ilkinden sonra savunmayı bu konuda uyarması lazımdı. Hatta atılan taçlara onun çıkması gerekirdi.

Avantajı yitirdik

Yunanistan maçının son 25 dakikasına girildiğinde yazımı yazdırdım. İnşallah puan kaybederler ümidiyle. Kaybetmediyseler finallere gitme şansımız önemli ölçüde yara alır. Avantajı rakiplere vermiş olacağız.

Bireysel anlamda da çok formsusuz. Aceleci ve panik halindeyiz. Moldova'da Fatih Terim'in yaptığı en büyük hata savunma yapacağı belli olan rakibe karşı Gökhan - Ümit ikilisi ile başlamamasıydı. Bu sonuç kötü oldu tabii. Bundan üç maç önce herşey yolunda giderken birdenbire işler sapa sardı. Takım kötü sonuçlar alınca oyuncuların da güvenlerini kaybettiğini gördük. İşte bizim adımıza en büyük tehlike de bu.
Mehmet Aurelio çok defansın içinde kaldı, önde baskı yapamadı. Dar alanda iş yapacak Emre ile Arda da beklediğimizin çok altında performans gösterdiler. Ve maalesef iki puan daha uçtu gitti.

Hakemlik bir şey yoktu. Bizim adımıza bir sıkıntı yaşanmadı.

Milliyet

smertkan
14.10.2007, 11:12
Fantazi Teknik direktörleri Ziya DOĞAN Fatih terim alın Fantezilerinizi evinize gidin.

Ali Yerlikaya
14.10.2007, 11:25
Mac sonucu aklima gelen tek kelime

Ziya Dogan = Fatih Terim, biri Trabzonsporu biri tüm Türkiyeyi kahretmek icin takimlarinin baslarina getirildi.

Tolpaş61
14.10.2007, 11:32
Evet,Gökhan Ünal sanki bir yere bakarken gözüne çarpan güneşi engellemeye çalışıyor gibi.
Alper güldürdün beni.Valla şu anda kahkaha atıyorum.Aynı şeyi düşündük ama sen mizahseni iyi yapmışsın.:):):)

marlalı apo
14.10.2007, 11:54
futbol oynadığı hayatı boyunca hiç şampiyonluk yaşamayan birini sahte imparator yapıp ülkesini korumasını beklersen sonuç hüsran olur.biz hiç bir başarısı olmayan birini imparator yaptık şimdide ondan baŞARI BEKLİYORUZ.bu milli takım olamaz olsa olsa fatih terim takımı olabilir.onun takımından başka hiç bir milli takım bu şekilde dökülmez.

50grad
14.10.2007, 12:28
dün aksamki macta türkiyenn hangi sistemle oynadigini farkedebildiniz mi? tanidik glemedi mi bu sistem size?
geride dört oyuncu önlerinde üc libero onlarin önünde bazen iki bazen bir ortasaha ve daha önde yine yerine göre bir ve yaiki kisi ve santraforumuz. alin iste ziyanin tkatigi aymanlari hasanlari celolari cikarin koyun dün aksam ki oyunculari sahaya.terim de aciklamasinda diyor ki dört-üc-iki-bir oynamaya calistik. sonra da diyor ki bakin burasi cok önemli! bazi arkadaslarin stres toleransi gelismesi lazim diyor yahu bu düpedüz ziyaninn laflarini caliyor,-) ziya ayni durumda söyle derdi! bazi arkadaslarin mentalitesi sorunu var,onun gelismesi lazim. burada film koptu bende arkadaslar. bir ülke bu kadar mi tekdüze insan yetistirir ki uzak yerlerde ayni düsünsünler!

Hüdai Pervaneli
14.10.2007, 12:38
ziya dogan esittir fatih terim esittir federasyon

Erkan
14.10.2007, 13:04
ziya dogan esittir fatih terim esittir federasyon

= bizim yonetim... yani insallah hepsi istifa

S@K@RON_61
14.10.2007, 13:19
Amin......

Hüdai Pervaneli
14.10.2007, 13:33
ewet ben bizim yönetim i unutmusum pardon

Serdær
14.10.2007, 14:06
Birincisi yaptigin tespit sana göre dogru bana göre yanlis. Ben Erdinci, Gökhan Zan'a , Gökdenizi de Tuncay veya Emre'ye tercih etmem. "EE sorun ne o zaman" demek icin; bizim oyuncularin daha iyi olduklarini, somut bilgilere dayandirmalisin.

Ikincisi de, söyledigin gibi gercekten bizim oyuncularin daha iyi olduklarini kabul edelim. Her macin bir taktik anlayisi vardir. Kapanan bir takima karsi oynuyorsam eger ben de Gökdeniz'i tercih etmem, Hüseyin'i hic etmem. Erdinc yine de tercih edilebilirdi ama sonuc farkli mi olurdu bilemeyiz.

Kapanan takima peki Kaç maçtır oynamayan Tuncay,Emre ve Tümer mi tercih edilirdi.

Bravo :alkış::alkış::alkış:

Enes
14.10.2007, 14:15
Kapanan takıma gökdenız tarzı futbolcular tercıh edılmezse kım edılır gokdenız gıbı araya kacan futbolcular ancak acabılır oyunu

bordox
14.10.2007, 14:30
Büyük yıldız,galaksiler arası ultra önlibero,Türk Milli Takımı'nı dünya kupası kazandıracak M.Aurelio da Sinyör Terim'i kurtamadıysa demek ki Wederson,Nobre ve bilimum yeni transferlere ihtiyacımız var demektir.

Çok güzel oluyor aslında,medyanın gazıda bittiğine göre aç kurtlar saldırabilir Terim'e.Şenol Güneş ve Ersun Yanal'ın ahı bir yerden çıkacaktı.

Yunanistan maçıda yetmez gitmek için artık.

Sormayı unutmuşum Trabzonspor mu Milli Takım mı daha kötü oynuyor,ben kararsız kaldım.

Berat
14.10.2007, 15:55
Şenol Güneş'in zamanında, 2004 Avrupa Futbol Şampiyonası Eleme Grubumuzda 5 takım vardı. İngiltere hariç diğer 4 takımla oynadığımız maçların istatistiği; 8 galibiyet, 0 beraberlik, 0 mağlubiyet.. İngiltere'ye deplasmanda 2-0 kaybetmiştik, içerdeki maçta 0-0 berabere kalmıştık..Yani 10 maçta 25 puan toplamıştık.. Ve o milli takım basın tarafından yerden yere vurulmuştu..

Sacit
14.10.2007, 16:08
maça başlarken ne güzel bi kadro ile çıkdık sahaya vay bee.. selçuk,servet :mad:

arda ve emre her zaman kadroya giriyoda,yıldıray,nihat,gökdeniz bu futbocuları sanki sildi gibi. 1 aydan fazla top oynamayan bi futbolcuyu maça alıyor,inadına mı yapıyor bunu yaa :mad:

moldova maçının sorumlusu kesinlikle f.terım dir,bakalım bundan sonraki komedisi ne olacak,insallah olmaz. :mad:

Hüdai Pervaneli
14.10.2007, 16:31
bence siz avrupa 2008 unutun arkadaslar

Mayls
14.10.2007, 16:40
Fatih Terim'le Ziya Dogan'in arasindaki tek fark Terim'in bir karizmasi var. Ziya Dogan bildigimiz Bakirköy hastasi.

Şuayip Aydın
14.10.2007, 16:51
arda kac yasinda birde tsl tecrubesi nede gokdeniz gibi bir profosyoneli ilk 11 mahrum ediyo

Emre B.
14.10.2007, 17:45
Şenol Güneş dünya 3.'sü olduğunda bile beğenilmedi.Ey satılmış medya niye sesin çıkmıyo?

Erbay
14.10.2007, 17:51
Ne hallere düştük.En kolay gruptayız ama işi yine zora sokmaya çalışıyorlar.Sanki onun için uğraşıyorlar.Moldova'dan gol yediysek mükemmel bir gol olmayacak tabi ki.Saçma sapan bir gol yedik.Hakan Arıkan'ı hiç beğenmiyordum şimdi hiç mi hiç beğenmiyorum.2 sene önce gs maçında 2 penaltı kurtardı diye adam Milli Takıma kadar yükseldi.Ondan önce Ankaraspor'un 3.kalecisiydi.Hadi dolü yedik ondan sonra doğru dürüst baskı bile kuramadık.Savunma çaresizce(düştüğümüz durum bu işte Moldova karşısında çaresizlik)topu ileri vuruyor,Gökhan tek başına hiçbir şey yapamıyor,orta saha darmadağın olmuş kim nerde belli değil.Oyuncu tercihleri de çok komik.Gökdeniz bu maçta bu formla da oynatmıyorsa daha almasın kadroya.

A.Alper
14.10.2007, 20:10
Arkadaşlar,

Gökdeniz nasıl bir oyuncu?Boş alanda iyi dripling yapan,rakip senin üzerine gelirse kontrataklarının etkili olmasını sağlayan bir futbolcu.Moldova tamamen kapalı bir savunma yaptığı için boş alan bulma imkanımız olmadı.Bundan dolayıdır ki Gökdeniz oynasaydı da etkili olamayacaktı.

Bununla beraber Fatih Terim aday kadroyu çok adaletsiz oluşturarak beraberliği -ki bana göre yenilgidir- hazırlayan kişi olmuştur.

lazooo28
14.10.2007, 21:19
euro 2008 gidemicez ,onu anladik ama allah askina su yunanlara istanbulda yenilmeyin. Sehitlerimize verdiginiz hediyeyi hepimiz dün gördük..yunan macinda bari biraz olsun fatih sultan mehmet icin oynayin

Özge
14.10.2007, 21:25
Hamit'in eksikliği çok belli oluyor.Fatih Terim'i de çıkardığı kadrodan dolayı tebrik ederim.:mad:

Harun
14.10.2007, 22:18
Arkadaşlar,

Gökdeniz nasıl bir oyuncu?Boş alanda iyi dripling yapan,rakip senin üzerine gelirse kontrataklarının etkili olmasını sağlayan bir futbolcu.Moldova tamamen kapalı bir savunma yaptığı için boş alan bulma imkanımız olmadı.Bundan dolayıdır ki Gökdeniz oynasaydı da etkili olamayacaktı.

Bununla beraber Fatih Terim aday kadroyu çok adaletsiz oluşturarak beraberliği -ki bana göre yenilgidir- hazırlayan kişi olmuştur.

Tuncay'da bu saydığın özelliklere sahip bir oyuncu.Ve şuanki takımında forma şansı bulmakta zorlanıyor.Gökdeniz hem formda hemde kondisyon olarak mükemmel düzeyde idi.Bu şartlar altında Gökdeniz'in ilk onbirde çıkması gerekirdi.Sahada olması gerekenler Gökdeniz,Ümit Karan ve Nihat'tı.Tuncay,Selçuk,Arda yedekte başlamalıydı.

Sol kanatta İbrahimim'in alternatifsiz olduğu bir Türkiye'de aslında kadrolarıda fazla eleştirmemek gerek.Yabancı hastalığı bizi bu duruma düşüren en büyük nedendir.

LazAnisT
15.10.2007, 12:27
Son maçı seyrederken bir arkadaşım aradı.Gökhan Zana biraz dikkat etsene diye.Adamın bir tane olumlu hareketi yok.Her topu şişirerek rakibe verdi.Şimdi düşünmüyorumda bizim stoperlere çok haksızlık ediyoruz

Faik Yılmaz
15.10.2007, 13:08
1- Tuncay en formsuz döneminde..... ve sahada....

2- Servet kazması sahada ( bu maçın iyilerindendi ama milli takımda yeri yok asla..ona gelene kadar en az 20 oyuncu var)

3- Emre formsuz benim kadar göbeği var ama sahada.....

4- o kadar tecrübeli isimler varken Hakan Arıkan sahada......

Nihat kahveci İspanya liginde her hafta gol atıyor yedek...

Ümit karan yedek.... ( bu sene ki formu ve gollerine rağmen)

Rakip defansı yıpratacak isimlerin başında olan gökdeniz yedek.....

sahadaki herkes uyuyor gibi top oynuyor. rakip takım sadece ama sadece koşuyor....başka hiç bir şey yapmıyor ve 1 puanla dönüyoruz.....

bunun adı beceriksizlik...

bunun adı kendi adamları kollamak adına milli takımı umursamazlık......

Şenol Güneşin bazı hataları vardı evet ama takım takır takır top oynuyordu. bir sistem vardı intizam vardı.....