PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yanındayız CEYHUN...

maskeli61
05.10.2007, 22:34
Şimdi maçtan geliyorum sinirden patlıyorum lig başladı başlayalı oynayabilecegimiz en iyi futbolu oynuyoruz takım takır takır işliyo takii büyük t.d. ziya dogan sahanın en iyilerinden ceyhunu alana kadar ... Artık ceyhunun arkasında durmanın zamanı gelmedimi nedir bu adamın ziya dogandan çektigi kimse sormuyomu ziya dogana bu adama karşı nedir garezin die. Zaten maçı izleyenler görmüştür ceyhun çıkıp serkanıda geri aldıgı zaman oyun kasımpaşanın kontrolüne geçti alabilecegimiz en kolay 3 puanı alamadık. Bunmları daha çok arıcaz bence..

Ama konu şu iyi oynamadıgı zaman ceyhunu sahada tutup iyi oynadıgı an ceyhunu dışarıya alan bi ziya dogan. Soruyorum ziya hoca nedir garezin....

İyi oynayan savaşan ceyhuna herzaman ihtiyacımız var ARKANDAYIZ CEYHUN....

61viya
05.10.2007, 22:35
Haklısın arkadaşım.Ölümüne arkasındayız hem de...!

Ama bu başlık kitlenir gibi geliyor,haberin ola:)

Fatih Sağır
05.10.2007, 22:37
Ya Ceyhun ya ben ya ziya desin ya.. ona da yazık ya. Ceyhun sen sıkma tatlı canını helel olsun sana aldığın paralar. yeter ya geleni harcıyo gideni harcıyo bu adam. ERSUN YANAL'ı İSTİYORUMMMM...

Sefa Murat Dokuz
05.10.2007, 22:37
ceyhun sonuna kadar haklıydı oyunda doğru dürüst oynayıp hasan gibi ferhat gibi hatta serkan ve .... celaleddin umut varken kalkıp ceyhunu çıkarmak kimsenin işi değil ama idiot oluran ziya gibi I.Q değerin 10 ise bunu yaparsın

cyberentalpi
05.10.2007, 22:39
Kasimpasa nin Td sine sorsalar o an Ceyhun un alınmasini isterdir oyundan.
Gokdeniz silik. serken b.ktan. celo ne yapiyor belli degil Hasan eeehhh sen tut oyundan en iyi oynayani en cok hirs yapmis olani al

Cabri61
05.10.2007, 22:40
valla çağdaşı forvette oynatacağıma
ceyhunu numunelik bile olsa sahada tutarım.
ama çağdaş ne toplar indirdi forvette sırtı dönük oynuyor tam aradığımız forvet

maskeli61
05.10.2007, 22:48
Haklısın arkadaşım.Ölümüne arkasındayız hem de...!

Ama bu başlık kitlenir gibi geliyor,haberin ola:)

VALLA DOSTUM KİLİTLENSİN DİE AÇMADIM AMA KİLİTLENSEDE FARKETMEZ 15000 KİŞİ VARMIŞ MAÇTA 15000 KİŞİ HEP BİR AGIZDAN CEYHUN DİYOSA DEMEKKİ ARTIK BUNU GÖRMEMEK ANCA ZİYA DOGAN FAKTÖRÜ OLUR BAŞKA BİŞEY OLMAZ... :(

cınar#7
05.10.2007, 22:53
Ya Ceyhun ya ben ya ziya desin ya.. ona da yazık ya. Ceyhun sen sıkma tatlı canını helel olsun sana aldığın paralar. yeter ya geleni harcıyo gideni harcıyo bu adam. ERSUN YANAL'ı İSTİYORUMMMM...
:alkış:evet katılıyorum Ersun Yanal gelsinnn....

afsbahar
05.10.2007, 22:54
rezil hoca müsvettesi adamı da delirttin sonunda. ceyhun hepimizin tek şanssızlığı ZİYAN DOĞAN. allah belanı versin ziya.

antagonist
Ceyhun'un da arkasındayım,Ziya'nın da...

61viya
VALLA DOSTUM KİLİTLENSİN DİE AÇMADIM AMA KİLİTLENSEDE FARKETMEZ 15000 KİŞİ VARMIŞ MAÇTA 15000 KİŞİ HEP BİR AGIZDAN CEYHUN DİYOSA DEMEKKİ ARTIK BUNU GÖRMEMEK ANCA ZİYA DOGAN FAKTÖRÜ OLUR BAŞKA BİŞEY OLMAZ... :(

Dedim ya zaten ahklısın diye.Adam bütün enerjisiyle hırsıyla ben buradayım diyor.Biz oyndan alıyoruz...Garip.

Bartuğ13
05.10.2007, 23:07
sahada en iyi oynayan,en ihtiyacımız olan,en istekli,en hırslı ve skoru değiştirebilecek sahadaki tek kişiyi oyundan alıyor.
zorla dünyanın parasıyla getirtmedi mi ceyhunu bize?
neden ona takmış durumda?
neden her maç ya dek soyunu 60da girer ya da 11başlar 60da çıkar?
nasıl tutarsızlıktır?nasıl takıma düşmanlıktır?

ceyhuna sonsuz destek!
ben şahsen arkasındayım sonuna kadar

Ahmet Faruk
05.10.2007, 23:08
ceyhun oraya vuracana gidip ziyanın keline patlatsaydın ya bitane

afsbahar
05.10.2007, 23:10
szymek futbolu bırakmakta ne kadar da haklıymış. benim elimde olsa ben taraftarlığı da bırakacağım bu şerefsizin yüzünden.

maskeli61
05.10.2007, 23:11
sahada en iyi oynayan,en ihtiyacımız olan,en istekli,en hırslı ve skoru değiştirebilecek sahadaki tek kişiyi oyundan alıyor.
zorla dünyanın parasıyla getirtmedi mi ceyhunu bize?
neden ona takmış durumda?
neden her maç ya dek soyunu 60da girer ya da 11başlar 60da çıkar?
nasıl tutarsızlıktır?nasıl takıma düşmanlıktır?

ceyhuna sonsuz destek!
ben şahsen arkasındayım sonuna kadar

güzel yazdın dostum aynen durum böyle...

Samet Başdağ
05.10.2007, 23:11
Doğan, Ceyhun'un oyundan alınmasına tepki göstermesi ve taraftarların kendisini istifaya çağırması konusundaki bir soruyu da şöyle yanıtladı:
''Ben bu takımın teknik direktörüyüm ve kimin ne kadar faydalı olduğunu biliyorum. Ceyhun'u oyundan aldık ve en az onun kadar yetenekli bir oyuncu sahaya sürdük. Ben görevimin başındayım. Benimle ilgili yönetim kurulu bunun kararını verir. Burada mücadeleye devam ediyoruz.''
la kim ceyhun kadar iyi oyuncu ömer rızamı şerefsiz o zaman nie aldın ceyhunu takıma

Emiroğlu
05.10.2007, 23:12
Harika bir fikir ! Ceyhunu çıkar , Çağdaşı forvete al !

Yarın Celælettine oyun kurdurur ! Tolga seyhanı kaleye sokar ! Ayman çağdaş ikilisi forvet oynar ! Umut gökdeniz ön libero !

Ya aslında güzel varyasyonlar denenebiliyormuş yahu ! ...

Ziyæn Doğæn Bu gece istifa ! ! !

Emiroğlu
05.10.2007, 23:13
Doğan, Ceyhun'un oyundan alınmasına tepki göstermesi ve taraftarların kendisini istifaya çağırması konusundaki bir soruyu da şöyle yanıtladı:
''Ben bu takımın teknik direktörüyüm ve kimin ne kadar faydalı olduğunu biliyorum. Ceyhun'u oyundan aldık ve en az onun kadar yetenekli bir oyuncu sahaya sürdük. Ben görevimin başındayım. Benimle ilgili yönetim kurulu bunun kararını verir. Burada mücadeleye devam ediyoruz.''
la kim ceyhun kadar iyi oyuncu ömer rızamı şerefsiz o zaman nie aldın ceyhunu takıma

AL işte ! Gelde krize girme !,

KELİMELERİN KİFAYETSİZ KALDIĞI AN DIR !

zafer6161
05.10.2007, 23:16
Ceyhun'u oyundan aldık ve en az onun kadar yetenekli bir oyuncu sahaya sürdük
çok yetenekliki bu sezon ilk kez oynattın dimi ziya ,şimdiye kadar neredeydin,

61viya
05.10.2007, 23:22
Bu arada ayrıntılarda gezen biri olarak,başlığı arkandayız yerine,yanındayız diye değiştirsek?

tstafi
05.10.2007, 23:28
Yaa Su Pazartesi Idmani Ziyaret Ediyoruzu Neden Kapattiniz Hic Mi Vizdan Yok Sizde Yaa

Göktuğ Altuntaş
05.10.2007, 23:30
Ceyhun cıktıktan sonra orta saha düştü..

Kasımpasa ondan sonra üstümüze geldi ztn..

Ceyhunu cıkaran zihniyet onun gibi yetenekli bir oyuncuyu sürdük demiş sanki o giren cok süper top oynadı..

Ziya doğan hazretlerinin bu davranısıyla bir kez daha futboldan ve taktik bilgisinden anlamadğını gördük ..!

Mehmet51
05.10.2007, 23:33
ceyhun gibi bir oyuncunun neden simdiye kadar 100 takim degistirdigini kendi kendime hep sordum.bugün anladim.adam 30 yasina gelmis.halen saygi ne oldugunu bilmiyor.tamam ceyhun iyi bir oyuncu.tartisilmaz.ben antrenör olsam onu oyundan cikarmazdim.ama antrenör ziya hoca.ve onu oyundan cikartti.her degisiklikten sonra heryeri kirip gecirise yakinda baska takim arar.trabzonsporun basinda kalli gibi bir antrenör olsa bu hareketleri ceyhun yapamaz.artik beklicez ziya hoca acaba napacak.

zafer6161
05.10.2007, 23:34
.trabzonsporun basinda kalli gibi bir antrenör olsa bu hareketleri ceyhun yapamaz.artik beklicez ziya hoca acaba napacak.
kalli bizde olsaydı takım bu halde olamzdı :)

Bahattin Aydın
05.10.2007, 23:35
ceyhun aldırma ziyaya güzel günler yakın ziya gidiyor seni anlayacak bi hoca gelecek elbette...

Şuayip Aydın
05.10.2007, 23:38
madem cuyhundan klaiketinde bir oyun vardi neden macin basinda hasan yerine onu oynatmadin acaba sorabilimiyim hocam

tolga
ferhat
risp
erdnic
cello
gokdeni
ceyhun
yusuf
yattara
umut
jun

allah askina su kadro kasimpasi darma duman etmemiydi acaba

Emiroğlu
05.10.2007, 23:39
ceyhun gibi bir oyuncunun neden simdiye kadar 100 takim degistirdigini kendi kendime hep sordum.bugün anladim.adam 30 yasina gelmis.halen saygi ne oldugunu bilmiyor.tamam ceyhun iyi bir oyuncu.tartisilmaz.ben antrenör olsam onu oyundan cikarmazdim.ama antrenör ziya hoca.ve onu oyundan cikartti.her degisiklikten sonra heryeri kirip gecirise yakinda baska takim arar.trabzonsporun basinda kalli gibi bir antrenör olsa bu hareketleri ceyhun yapamaz.artik beklicez ziya hoca acaba napacak.

Sen olsan onu en iyi anında oyndan çıkarmazdın ve o da en iyi anında etrafı kırıp dökmezdi !

maskeli61

ne yani sen şimdi kasımpaşa maçını 90 dk izledin ve bu sonucu çıakrrtın öylemi??

enteresan....

dumanpub
ceyhun oraya vuracana gidip ziyanın keline patlatsaydın ya bitane

aynen yaa nedirrrr bu yaaa adam hem kel hemde mal ....

maskeli61
05.10.2007, 23:40
madem cuyhundan klaiketinde bir oyun vardi neden macin basinda hasan yerine onu oynatmadin acaba sorabilimiyim hocam

tolga
ferhat
risp
erdnic
cello
gokdeni
ceyhun
yusuf
yattara
umut
jun

ederdi... ama ziya dogan bunların farkına varamıcak varamadan gidecek...

oguzkoc
05.10.2007, 23:43
arkadaşlar ceyhun oyundan alınırken nasıl bir tepki gösterdi ben tv den izleyemedim. sahadanda göremedim ztn

Ahmet Faruk
05.10.2007, 23:48
arkadaşlar ceyhun oyundan alınırken nasıl bir tepki gösterdi ben tv den izleyemedim. sahadanda göremedim ztn

sahadan çıkarken söyleniyodu. koşa koşa direk soyunma odasının kapısına doğru gitti. o kapının üzerindeki brandaya yine saya saya büyük ihtimalle söve söve bi tane yumruk attı.

antagonist
05.10.2007, 23:49

Direk soyunma odasına gitti.Giderken de tünelin başındaki körüklere vurdu.

afsbahar
05.10.2007, 23:51
biz futboldan az çok anlayan taraftar topluluğu olarak bu ziya kuduzundan nasıl nefret ediyoruz. bu ziya kuduzunun futbolun F'sini bile bilmediğinden adımız kadar eminiz. Şimdi kendimi ceyhunun yerine koyuyorum da bu takımın oyuncusu olsaydım ya vururdum bu kuduzu ya da tımarhanelik olurdum. Ben tribünde bunun futbol bilgisizliğine katlanamıyorum, bu adama yetki vermişler oyunun en çıkmayacak adamını kenara alıyor. Kuduz Ziya hasan mı oyun kuracaktı da gol atacaktın, süper ömerinin son vuruşlarını gördün mü? Allah biliyo ya hakkını yediğin tonla insan var "Allah kul hakkını affetmez Ziya Hoca". Szymek, Marcelinho, Stepanov, Musampa, Jun bunlar her ne kadar müslüman olmasa da onlar da Allahın kulu sen bunların hakkını yedin, bunların vebalinin altında ezileceksin. Allah tez zamanda seni takımımızın başından alsın. bu saatten sonra nasıl iş bulacaksın, nerede çalışacaksın. Kasımpaşa değil Çemişkezekspor bile seninle çalışmaz artık bilesin.

Mustafa
06.10.2007, 00:02

şaka gibisin

blacksea35
06.10.2007, 00:03
Ziya doğan hakkında birbuçuk yıldır kafsinkaflı bir söz kullanmaktan hep imtina ettim. Ama bu günü gördükten sonra en büyük ksk. ona gelsin. Bre GERİ ZEKALI ODUN KAFALI ZİYA TAKIMIN ENİYİSİ OLAN CEYHUN VE FERHATI NEDEN OYUNDAN ALDINIZ. HAFTAYA BJK MAÇINDA NEEEAH OYNATIRSIN SEN CEYHUNU ONUN YERİNDE BEN OLSAM OYNAMAM HAFTAYA. ALLAH SENİN CEZANI VERSİN TAHTA KAFALI ZİYA DOĞAN. SENDE ZERRE KADAR FUTBOL BİLGİSİ YOK. ARTIK TRABZONSPORU DEĞİL AYDA ALDIĞIN 85 MİLYARIN PEŞİNDESİN SEN. BIRAK GİT ZİYA ÖYLESİNE GİT Kİ BİR DAHA TRABZONSPORUN ADINI BİLE AĞZINA ALMA.bU GÜNDEN SONR ALDIĞIN HER KURUŞ SANA HARAM OLSUN HARAAAAMMMMM OLSUUUNNNNN DEFOL GİT ZİYA DOĞAN VE YÖNETİM DEFOLUN LANNNN LETFEN SAYIN EDİTÖR BU MESAJI YAYINLAYIN. ÇÜNKÜ SİNİR KÜPÜ OLDUM ARTIK NEDİR BU ÇEKTİĞİMİZ ÇİLE YAA. EY BÜYÜK ALLAHIM NE SUÇUMUZ VARDI DA BU İNSANCIKLARI BİZİM BAŞIMIZA GETİRDİN. BÜTÜN GÜNAHLARIMA TÖVBE EDİYORUM. Bİ DAHA BUNLARI BAŞIMIZA GETİRME NE OLUR YÜCE RABBİM...

orhan52
06.10.2007, 00:04
szymek futbolu bırakmakta ne kadar da haklıymış. benim elimde olsa ben taraftarlığı da bırakacağım bu şerefsizin yüzünden.

sanırım bu yorum gecenin yorumu.tarihimizdeki en iyi üç yabancı dan biri olan szymek kaçınca bizi terketti diye kızmıştık.şimdide ceyhunu kaçıracağız elimizden.üzülme ceyhunum.taraftar desteğin var senin.biraz sabret.ziyada gidecek.

gidenlere terkediyorlar diye kızmak gelmiyor içimden artık.çünnkü bu takım ziyadan sonra futbolcularını ve taraftarını çoktan terketmiş

ctmeoy
06.10.2007, 00:12
ömer rıza ceyhunla aynı teknik özelliklere sahiptir anlamıyonuz konusmayın bosuna

Mehmet51
06.10.2007, 00:12
şaka gibisin

ne sakasi?gülme zamani mi simdi?

orhan52
06.10.2007, 00:13

haklısın szymek te yapmadı bu hareketleri ama en sonunda hiçbir şey demeden kayboldu.kalli gibi bir hocada ziya doğanın yaptıklarını yapmaz.kalli taraftarın istemediği bir takımda çalışacak kadar onursuz bir hoca değildir.adam sahada oynayan futbolcuyu cezalandırmıyorki.kanp disiplinine uymayananları cezalandırıyor.ziya nın ne ...lar yaptığı belli değilki.ceyhun oynasada oynamasada aynı durumlarla karşı kaşıya geliyor.hadi bakalım yiyorsa ceyhuna ceza versin bakalım

Murat61
06.10.2007, 00:17

tolga
ferhat
risp
erdnic
cello
gokdeni
ceyhun
yusuf
yattara
umut
jun

acaba hasanin futbolda yeri varmi? su adami alanda olmaz direk trabzon judo takimina transfer etsek hic degilse daha yararli olur

anaras
06.10.2007, 00:19
acaba hasanin futbolda yeri varmi? su adami alanda olmaz direk trabzon judo takimina transfer etsek hic degilse daha yararli olur

doğru söze ne denirr :)))

krino
06.10.2007, 00:28
lazolii ne kadar kısa ve öz anlatmış;
ceyhunun oyundan alındığı an için söyleyecek mantıklı ve anlaşılır birşey bulamıyorum
evet kelimeler kifayetsiz kalıyor..........................................

efulim67
06.10.2007, 00:29
İçime doğdu Bu hafta içinde Yönetim Ziyayı kovacak! (Amin)

efulim67
06.10.2007, 00:32
Artık ne JUN'dan adam olur ne CEyhun'dan.
Yıldız futbolcularda artık isyan etmeye başladı.
Hasanın 90 dk oynadığı (!) bir maçta CEyhun 65 de oyundan alınıyor yerine ÖMer RIZA giriyor.
Yattara bence hırslı gibi gözüksede sanki topu sürüp sürüp auta çıkıyor öylesine orta yapıyor gibi.
Belkide ben öyle görmek istediğim için öyle gördüm.

Erkin
06.10.2007, 00:35
Ceyhun'un kafası Trabzonspor'a ilk geldiğinde rahattı onda da aldığı maçları attığı golleri biliyoruz. Heralde Ziya'yı tanımıyordu daha.. Sonrasında Ziya, Ceyhun'u kesmeye başladı ve Ceyhun kendini sürekli diken üstünde hissetmesine zemin hazırladı.. Ziya her dönem bir futbolcuya takıp onu takımdan, futboldan soğutmayı başarıyor.. Malesef Ceyhun da bu durumda..

Oemer61
06.10.2007, 00:36
Bu coban kaldigi sürece bizim cok daha futbolcularimizi harcayacak!!!!! Ceyhun ne ilk nede son! ALLAH'im kurtar artik bizi su Ziya'dan sana yalvariyorum, kurtar artik bizi bu azaptan!!!!!!!!!

macka61
06.10.2007, 00:37
sonuna kadar yanındayız ceyhun

Mehmet51
06.10.2007, 00:39
Ceyhun'un kafası Trabzonspor'a ilk geldiğinde rahattı onda da aldığı maçları attığı golleri biliyoruz. Heralde Ziya'yı tanımıyordu daha.. Sonrasında Ziya, Ceyhun'u kesmeye başladı ve Ceyhun kendini sürekli diken üstünde hissetmesine zemin hazırladı.. Ziya her dönem bir futbolcuya takıp onu takımdan, futboldan soğutmayı başarıyor.. Malesef Ceyhun da bu durumda..

kime takti ve kimi sogutmus ziya hoca??????????ceyhun bu saaten sonra küserse profesyonelliginden süphelenirim.hoca seni kesipde oynatmazsa kücük cocuk gibi küsmeyip tam tersi daha da hirslanman lazim.

Mustafa
06.10.2007, 00:42
ne sakasi?gülme zamani mi simdi?

bende onu anlamadım zaten ya espri yapıp moralimizi düzeltmeye çalışıyorsun yada ziyayı savunacagım diye sacmalıyorsun.sahada mucadele veren Ceyhun ve Yattara vardı ve yaptıgı harekette hırsından dolayıydı.Ziyanın zaten Ceyhunlada bir alıp veremediği var ya sonradan oyuna sokuyor yada cıkarıyor

Erdal
06.10.2007, 00:42
kime takti ve kimi sogutmus ziya hoca??????????ceyhun bu saaten sonra küserse profesyonelliginden süphelenirim.hoca seni kesipde oynatmazsa kücük cocuk gibi küsmeyip tam tersi daha da hirslanman lazim.

:))) ne diyelim kardeş haklısın ..haklısınız... hatta ilave yapayım hoca ceyhunu bjk maçı için şimdiden hırslansın diye çıkardı ...bu arada hoca mı dedim? .....

attagümüshane
06.10.2007, 00:44
acırım da gökdeniz gibi yattara gibi ceyhun gibi adamların bu takımda heba olmalarında acırım.oysa siz abramoviç gibi başkan morinho gibi hoca hakediyosunuz.
ve bizim gibi taraftarı elbette..

Mustafa

kime takmış kimi sogutmuş şöyle bir liste yapalım hemen;

Symek
Musampa
Marcelinho
Yusuf
Ceyhun
Jun
Yattara

Emre B.
Tüm stadın Ceyhun diye bağırmasından sonra küsmez.Metin Abi Ceyhun çıkıyo dediğinde şaka sanmıştım.

Özge
06.10.2007, 00:49
O dakika da Ceyhun çıkar mı yaa?Gol isteyen bir hoca Ceyhun'u çıkarmazdı.

Emiroğlu
06.10.2007, 00:50

Kime taktı ?
Kimi soğuttu ?

Sen iyi misin yaa ? Kafa mı yapıyorsun milletle ?

Ayrıca hangi hoca? Hoca kim ?

Yok yaaa...Ne kadar kolaydı ? Ben musampa,szymek,Marcel olacağım,dünya da ismim duyulacak.Gelecek beni kesecek ama bu takımda Celælettin,hasan,keçeli,ayman gibi baltalar oynayacak ?

Hee oldi.

lazrail8989
komedi resmen ya !!Oyunda hıcbır olumlu pası bulunmayan hasan ı sahada tut takımın beynını oyundan al var mı boyle bır zıhnıyet sabır ALLAHIMM SABIRR

Mehmet51
bende onu anlamadım zaten ya espri yapıp moralimizi düzeltmeye çalışıyorsun yada ziyayı savunacagım diye sacmalıyorsun.sahada mucadele veren Ceyhun ve Yattara vardı ve yaptıgı harekette hırsından dolayıydı.Ziyanın zaten Ceyhunlada bir alıp veremediği var ya sonradan oyuna sokuyor yada cıkarıyor

ben ziya hocayi savunmadim ki.ben olsaydim cikarmazdim oyundan.ceyhunun hareketleri degisikliklerden sonra cocuksu geliyor bana.ve bu mactan sonra hoca onu keserse hic sasirmam.hic profesyonelce hareket etmiyor cünkü.hak eder bunu ceyhun.arkadasim biraz daha dikkatli oku yorumlari lütfen.iki kez aynisini yazmiyim:cool:

&lazkopatti&
06.10.2007, 00:51
hasan oyunda ceyhun cıkıyor.... işte ziyanın farkı...

eren_61
06.10.2007, 00:54
komedi resmen ya !!Oyunda hıcbır olumlu pası bulunmayan hasan ı sahada tut takımın beynını oyundan al var mı boyle bır zıhnıyet sabır ALLAHIMM SABIRR

aaaaaaaaaaaaa lütfen sen hocandan (tabi takımımızın başında böyle birisi varsa) iyi mi bileceksin.orda hasanı çıkarsa gol yiyebilirdi.sanki adamlar doğru dürüst kalemize geldi.ama ceyhu oyunda kalsaydı da forveti 2 ye çıkarsaydı mazallah gol atabilirdik maçı kazanabilirdik.bi kere bu gol atma olayı manteliteye ters bırak ki maç kazanalım

Ahmet Faruk
bu arada hasanı hangi akla hizmet kaptan yapmışlar :confused::confused::confused:

mali uzuner
formanı terinle gercekten ıslattığın müddetce arkandayız ceyhun tıpkı diğerleri gibi...

AbSoLuTt34
06.10.2007, 00:56
ben hep derimm...
ceyhun olsun gökdeniz olsun yattara olsunn..
bu futbolcular kötü oynasa dahii oyundan alınmazz..
nedenmii skoru her an değiştirebilecek futbolcularr ceyhun uzaktan vurur gol olurr..
gökdenizzz ne yapacağı belli olmayan futbolcuu..
yattara adam eksiltirr çalım atar pas verir orta yaparr..
şimdi ziya hocaa ben sana ne diyimm bize çektirdiğin acılar yetmedimii..

Cem Akyüz
06.10.2007, 00:58
sana helal olsun ceyhun sonuna kadar arkandayım bu takımda futbol oynamaya çalışan 2-3 kişiden birisn ama şanssızlığın bir futbol katili sizi yönetiyor

AbSoLuTt34
06.10.2007, 00:58
bu gece artık fazla konuşmayacamm sinirdenn üzüntüdenn ne yaptığımı bilmiyorumm..
herkese ii gecelerrr allaha emanet olun arkadaşlarr..

poetricus
06.10.2007, 01:00
Madalyonun iki yüzü:
1. Ceyhun'la empati kuruyorum; top istop etmekten aciz adamların arasında en iyi oynayan oyuncuyken oyundan alındığımı yerime Ömer Rıza gibi birinin girdiğini düşünüyorum ve içimden az bile yaptı ben olsam direkt hocaya dalardım diyorum. Aslında son kısmı maçı seyrederken dışımdan da söyledim.
2. Spor ahlakı açısından bakıyorum ve Ceyhun'un yaptığını tasvip edemiyorum.

Sonra ister istemez geçen sezona gidiyorum ve aklıma Keçeli'nin oyundan alındıktan sonra yaptıkları ve bir sonraki maç ilk on birde sahaya çıkışı aklıma geliyor ve Ceyhun'a olacakları merakla bekliyorum.

Ceyhun'un yaptığı insan psikolojisi açısından çok normaldi ama pek de şık değildi.
Ziya Doğan'ın yaptığı her açıdan anormal kendisi açısından normaldi. Bir tek kendisi açısından normaldi zaten.

Erdem Keser
06.10.2007, 01:00
Yazıklar olsun Ceyhuna.... soyunma odasına giderken bi kafada yere bayamadı şu rezil adamı

Emre B.
06.10.2007, 01:02
Ceyhun bir hareketiyle maçı lehimize döndürebilirdi.Maalesef Ömer'in böyle bir yeteneği yok.Ömer çalışkandır, iyi niyetidir ama yetersizdir.Yahu Süper Ligde oynayan bir futbolcu topo ıska geçip, topu her maç ayağına dolandırır mı?

Mehmet51
06.10.2007, 01:03
kime takmış kimi sogutmuş şöyle bir liste yapalım hemen;

Symek
Musampa
Marcelinho
Yusuf
Ceyhun
Jun
Yattara

szymekin problemleri ziya hocadan önceydi.hatta lazaroniden de önceydi.ayagi kirildiktan sonra sikintilari baslamisti.ts sahip cikmadi ona.dünya kupasindan sonra izinler verilmedi ona.allah askina bilmediginiz halde yorum yapmayin.gercekler bu iste.ziya hoca onu kazanmaya calisti.ama olmadi artik.szymek en iyisini yapti.oynamak istemeyen oyuncunun tsye ne faydasi olabilir ki?

musampa ziya hocanin istedigi oyuncu degildi.yani yöetimin beceriksizligidi bu.aylardir oynamayan oyuncuyu transfer ettiler.ziya hoca ona sans vermesine ragmen o sansini kullanmadi gitti iste.aylar sonra halen hazir duruma gelemedi.keyfine bakti.

marcelinho iyi oyuncuydu.ama marce sirf para icin geldi.oynamak istemedi gitti yine almanyasina.hic sanmayin ki yok ziya hoca onu yanlis yerde oynatti felan filan.bu tür oyuncular bizde hayatta oynayamazlar.hem kiki hem marce uyum saglayamadilar, daha dogrusu saglamak istemediler.trabzona gelip soke oldular ve gittiler yine.trabzon istanbul veya avrupa gibi degil.trabzon bir baska dünya gibi.

yusuf: oynatsin dediniz.alin size iste genc yetenek yusuf.tam havalara girmek üzereydi, ziya hoca onu kurtardi.bunlardan haberlerin varmi?gazeteleri güzel okusaniz bilirsiniz bunlari.antrenmanlara gitseniz bilirsiniz ki ziya hoca onunla ugrastigini, emek verdigini.ama kime diyorum bunlari.

jun aynen kiki gibi.trabzona uyum saglayamadi, sagladigini da düsünmüyorum.cagdasi bile ondan hazir görüyör ziya hoca.

yattaranin bir problemi yok.uzun zaman sakatlik gecirdi, simdi eski performansina yaklasiyor.sadece sabir gerekiyor.

poetricus
06.10.2007, 01:05
Ceyhun bir hareketiyle maçı lehimize döndürebilirdi.Maalesef Ömer'in böyle bir yeteneği yok.Ömer çalışkandır, iyi niyetidir ama yetersizdir.Yahu Süper Ligde oynayan bir futbolcu topa ıska geçip, topu her maç ayağına dolandırır mı?
Ömer Rıza'yı Denizli'den beri takip ederim. Trabzonspor'a transferi söz konusu olduğunda da yazmıştım.
Kendisi tipik bir kontraatak asistidir. Süratlidir, iyi top sürer, bazen güzel ortalar yapabilir ama son vuruşlarda bırakın Türkiye'yi dünyanın en kötü oyuncuları arasındadır. Bu akşam da bunu ispat etti.

&lazkopatti&
06.10.2007, 01:05
en çalışkan isim bence yattaraydı gol atmamız için cırpındı..

Mustafa
06.10.2007, 01:07
ben ziya hocayi savunmadim ki.ben olsaydim cikarmazdim oyundan.ceyhunun hareketleri degisikliklerden sonra cocuksu geliyor bana.ve bu mactan sonra hoca onu keserse hic sasirmam.hic profesyonelce hareket etmiyor cünkü.hak eder bunu ceyhun.arkadasim biraz daha dikkatli oku yorumlari lütfen.iki kez aynisini yazmiyim:cool:

szymekin problemleri ziya hocadan önceydi.hatta lazaroniden de önceydi.ayagi kirildiktan sonra sikintilari baslamisti.ts sahip cikmadi ona.dünya kupasindan sonra izinler verilmedi ona.allah askina bilmediginiz halde yorum yapmayin.gercekler bu iste.ziya hoca onu kazanmaya calisti.ama olmadi artik.szymek en iyisini yapti.oynamak istemeyen oyuncunun tsye ne faydasi olabilir ki?

musampa ziya hocanin istedigi oyuncu degildi.yani yöetimin beceriksizligidi bu.aylardir oynamayan oyuncuyu transfer ettiler.ziya hoca ona sans vermesine ragmen o sansini kullanmadi gitti iste.aylar sonra halen hazir duruma gelemedi.keyfine bakti.

marcelinho iyi oyuncuydu.ama marce sirf para icin geldi.oynamak istemedi gitti yine almanyasina.hic sanmayin ki yok ziya hoca onu yanlis yerde oynatti felan filan.bu tür oyuncular bizde hayatta oynayamazlar.hem kiki hem marce uyum saglayamadilar, daha dogrusu saglamak istemediler.trabzona gelip soke oldular ve gittiler yine.trabzon istanbul veya avrupa gibi degil.trabzon bir baska dünya gibi.

yusuf: oynatsin dediniz.alin size iste genc yetenek yusuf.tam havalara girmek üzereydi, ziya hoca onu kurtardi.bunlardan haberlerin varmi?gazeteleri güzel okusaniz bilirsiniz bunlari.antrenmanlara gitseniz bilirsiniz ki ziya hoca onunla ugrastigini, emek verdigini.ama kime diyorum bunlari.

jun aynen kiki gibi.trabzona uyum saglayamadi, sagladigini da düsünmüyorum.cagdasi bile ondan hazir görüyör ziya hoca.

yattaranin bir problemi yok.uzun zaman sakatlik gecirdi, simdi eski performansina yaklasiyor.sadece sabir gerekiyor.

ewet sen haklısın sen ziya hocanı savunmuyorsun :D

Mehmet51
06.10.2007, 01:15
ewet sen haklısın sen ziya hocanı savunmuyorsun :D

hala anlayamamissin sen be kardesim:eek::eek::eek:ziya hoca ceyhunu oyundan cikartti ya, iste ben bunu yanlis buldum ve dedim ki sana ziya hocayi savunmuyorum bu konuda.insallah simdi anlamissindir:eek:
bunun disinda hocamizi destekliyorum tabiki sonuna kadar.bazi iki yüzlüler gibi degilim.bastan hocan daha hic bir sey yapmadan önce adam gibi adam bagirmak ve sonradan yüzüne tükürmek.ama bunu kim itiraf ederki:cool:

Oemer61
06.10.2007, 01:16
Hala Ziya'yi savunan insalarin ya Ziya'dan etkilenip akli dengelerinde bir sorun olustu yada zaten TRABZONSPOR'un iyiligini filan istedikleri yoookkk, maksat LAF OLSUN!!!!!

Mustafa
06.10.2007, 01:20
hala anlayamamissin sen be kardesim:eek::eek::eek:ziya hoca ceyhunu oyundan cikartti ya, iste ben bunu yanlis buldum ve dedim ki sana ziya hocayi savunmuyorum bu konuda.insallah simdi anlamissindir:eek:
bunun disinda hocamizi destekliyorum tabiki sonuna kadar.bazi iki yüzlüler gibi degilim.bastan hocan daha hic bir sey yapmadan önce adam gibi adam bagirmak ve sonradan yüzüne tükürmek.ama bunu kim itiraf ederki:cool:

kusura bakma anlayışım biraz kıt ama yavaş yavaş ögreniyorum bak bugun savunma oyuncusundan nasıl forvet yapılır onuda ögrendim.Mantalitenin etkileri biraz gec tesir ediyor dozunu arttırmam gerek

Balcklabel
06.10.2007, 01:22
Ziya Doğan'a teknik direktör diye hitap etmek gelmiyor içimden. Oyun anlayışı, oyuncu seçimleri, taktik anlayışı, oyuna müdahale becerileri açısından Fadime NENEM kadar yeterlilik gösteremiyor.

ANCAK bu başlığı açanlara ve stadyumda Ceyhun'a deste olanlara sormak istiyorum. Bu desteğiniz gerçekten Cehyun'a olan inancınızın bir eseri mi yoksa Ziya Doğan'a olan karşıtlığın eseri mi? Umuyorum ki bu destek sadece Ziya Doğan'a olan karşıtlığın bir yansımasıdır. Ceyhun sağı solu yumruklayarak içimizdeki Ziya Doğan kızgınlığının sesi olmuş ve taraftarımızca prim yapmıştır. Taraftarımız Ziya Doğan'dan kurtulmak adına geldiğinden beri takıma hemen hemen hiçbir katkısı olmayan -bir iki maç dışında- sıradan bir futbolcuya bel bağlamaktadır. Sanırım artık bizim de Ziya Doğan gibi ayarımız bozuldu. Ama lütfen yanlışın üzerine yanlışlarla gitmeyelim bu anlamda Ceyhun'u hak etmediği bir konuma çıkarmayalım. Unutmayalım ki Ceyhun hemen her atılan golden sonra bizim takımın başında görmek istemediğimiz Ziya Doğan'a koşup sarılmıştır bugüne kadar...

Taraftarımız akıllı, denize düşünce yılana sarılacak kadar saf değildir sanırım...

Fatih
06.10.2007, 01:23

şaka olmalı :(

Mustafa
06.10.2007, 01:24
Ziya Doğan'a teknik direktör diye hitap etmek gelmiyor içimden. Oyun anlayışı, oyuncu seçimleri, taktik anlayışı, oyuna müdahale becerileri açısından Fadime NENEM kadar yeterlilik gösteremiyor.

ANCAK bu başlığı açanlara ve stadyumda Ceyhun'a deste olanlara sormak istiyorum. Bu desteğiniz gerçekten Cehyun'a olan inancınızın bir eseri mi yoksa Ziya Doğan'a olan karşıtlığın eseri mi? Umuyorum ki bu destek sadece Ziya Doğan'a olan karşıtlığın bir yansımasıdır. Ceyhun sağı solu yumruklayarak içimizdeki Ziya Doğan kızgınlığının sesi olmuş ve taraftarımızca prim yapmıştır. Taraftarımız Ziya Doğan'dan kurtulmak adına geldiğinden beri takıma hemen hemen hiçbir katkısı olmayan -bir iki maç dışında- sıradan bir futbolcuya bel bağlamaktadır. Sanırım artık bizim de Ziya Doğan gibi ayarımız bozuldu. Ama lütfen yanlışın üzerine yanlışlarla gitmeyelim bu anlamda Ceyhun'u hak etmediği bir konuma çıkarmayalım. Unutmayalım ki Ceyhun hemen her atılan golden sonra bizim takımın başında görmek istemediğimiz Ziya Doğan'a koşup sarılmıştır bugüne kadar...

Taraftarımız akıllı, denize düşünce yılana sarılacak kadar saf değildir sanırım...

kesinlikle katılmıyorum söylediklerine maçı izlediysen kazanmak için mücadele veren sadece Ceyhun ve Yattara vardı.

tamuğ yamtar
06.10.2007, 01:25
“Ben bu takımın teknik direktörüyüm ve kimin ne kadar faydalı olduğunu biliyorum. Ceyhun'u oyundan aldık ve en az onun kadar yetenekli bir oyuncu sahaya sürdük. Ben görevimin başındayım. Benimle ilgili yönetim kurulu bunun kararını verir. Burada mücadeleye devam ediyoruz.”

Bu adam çıldırmış olmalı. Ceyhun'la Ömer Rıza aynı yetenekte öyle mi?

Vah ki ne vah...

Mehmet51
06.10.2007, 01:26

yaa bak inanamadin dimi.iste gercekler bu.ama siz istediginizi inanin.zeki taraftar dogrulari bilir.

Emiroğlu
06.10.2007, 01:26

Ya şaka,ya da kendisi Celælettinin ta kendisi.

poetricus
06.10.2007, 01:27
(...)Bugün savunma oyuncusundan nasıl forvet yapılır onu da ögrendim. Mantalitenin etkileri biraz gec tesir ediyor dozunu arttırmam gerek!
Kardeş,
Daha önce bu takımda forvetten sol bek yapmanın püf noktalarını uygulamalı olarak görmüştük ama seçilen kobay Marcelinho pek dayanıklı çıkmadı. Sen o dönemde bile mantaliteyi tam kapamamışsan defanstan forvet yapak da sana fazla tesir etmez gibime geliyor.

Balcklabel
Belki bu maçta biraz mücadele etmiş olabilir ama geldiğinden beri takıma katkısı olmayan bir adama sırf Ziya Doğan karşıtlığı adına sahip çıkmanın bir anlamı yok...

Ahmet Karaman
ziya doğanı savunmaya çalışan insanlar kabul edelim ki buldukları bahaneler ziya doğnaın bulduğu bahanelerden daha mantıklı ama sorun şu ki ziya doğan bırakın teknik adamlığı bence insan değil.

Ahmet Faruk
dikkat edersek ceyhunla ömer aynı demiyo. ömer daha yetenekli demeye getiriyo. "en az onun kadar yetenekli" ifadesinden ben öyle çıkarttım yaani

Fatih
06.10.2007, 01:29
syzmek oynamak istedi topun yere inmesini beklemeden futbolu bıraktı
marcelinho sadece iki maç serbest oynattı marceden defans yapmasını istedi
musampa nın kariyeri belli adam yıllarca sol açık oynadı ama ziya naaptı ondan önlibero yaratmaya kalktı
jun adamı yerden yere vurdu kampa almadı aşağıladı rencide etti o çalışmaya devam etti forvet eksikliği yüzünden idmanlara aldı ümit verdi sonra noldu ergin keleşi ona tercih etti yetmedi 18 e bile almadı

poetricus
“Ben görevimin başındayım. Benimle ilgili yönetim kurulu bunun kararını verir. ”
Beni en çok son haftalarda telaffuz etmeye başladığı bu tarz cümleler işkillendiriyor. Kendisini kovdurup tazminat almaya mı çalışıyor acaba?
Düşünüyorum, düşünüyorum bir teknik direktörün, boşverin teknik direktörü IQ puanı 0-5 yaş arası kimsenin yapmayacağı şeyleri yapmasında başka bir sebep görmeiyorum.

Emiroğlu
dikkat edersek ceyhunla ömer aynı demiyo. ömer daha yetenekli demeye getiriyo. "en az onun kadar yetenekli" ifadesinden ben öyle çıkarttım yaani

Valla poetricus hocam daha iyi bilir ama o anlama da çıkıyor diye anlıyorum bende...

Vallaha ilginç yaa:rolleyes:

Semih GÜL
06.10.2007, 01:34
elimde olsa gecen sezondan itibaren hiçbir maçımızı seyretmezdim...Söylenecek fazla birşey yok..Mikrafon bizde değil...

poetricus
06.10.2007, 01:35
Valla Poetricus hocam daha iyi bilir ama o anlama da çıkıyor diye anlıyorum bende...
Vallaha ilginç yaa.
Estağfurullah,
Arkadaşımızın tepiti doğru. "En az" derken aklı başındaysa Ömer Rıza'yı daha üstün tutuyor demektir.

Emre B.
06.10.2007, 01:37
Bu adamdan hoca olduyo.Harcanıyoruz burda.

Özkan Erdem
06.10.2007, 01:39
Ceyhun'un tepkisi profesyonelce değildi ama sonuna kadar haklıydı. Maçta o dakikalarda birşeyler yapabilen tek oyuncuydu, güzel paslar atıyor, aldığı toplarla dikine ilerliyordu. Yerine tek marifeti sürati olan bir adam girdi. Yetenek olarak kıyaslanmayacak bu iki isimle yapılmış oyuncu değişikliğini bir de taktik açıdan inceleyelim ;

Ömer Rıza bir kontracı diyebiliriz. İş yaptığını pek görmesek de deplasman topçusu denir kendisine. Evet biz de deplasmandaydık ama tek kale oynuyorduk, atak üstüne atak yapıyorduk ve zaten Gökdeniz-Yattara-Umut gibi 3 süratli oyuncumuz sahadaydı. Bunlara servis yapabilecek, şutlarıyla etkili olabilecek isim Ceyhun'du ama çıktı.

Oyunu yönlendirmesi için, daha önceden hiç şans vermediği genç yetenek Yusuf'u sahaya sürdü. Başka bir deyişle onu ateşe attı. Orta göbeğin biraz gerisine monte ettiği Yusuf vasatı aşamadı. Ceyhun'un yarı performansını gösteremedi.

Elimizde ne var peki?

Ligin en kolay deplasmanlarından birinden alınan 1 puan ve kızdırılmış, küstürülmüş bir oyuncu.

YANINDAYIZ CEYHUN...

Emiroğlu
06.10.2007, 01:47
selman benim mesajlarimi silme lütfen.
ayrica seni macta görmem imkansiz.ben vip sen kale arkasi.anlayan anladi:cool:

Sana iyi oldu !

macka61
06.10.2007, 01:54
ziyayı savunmaya çalışan arkadaşım sende mi mantilete kurbanı oldum iki yüzlü demişsin ben bu dönem geldiğinde sevinmiştim adam gibi adam demiştim ama maalesef yanılmışım ben görememişim ziyanının beceriksizliğini o dönemde takımı fatih gökdeniz ve yattara götürüyodu ondan dolayı ve şuda ceyhunu çıkaran şahsiyet hasan 90 dakka nasıl sabrediyor acaba

Tahsin Armutcu
06.10.2007, 01:54
her an herseyi yapabilecek adamlari oyundan alamazsiniz.rakipleriniz bile oyle birseyi yapmiyorken sizin boyle yapmanizin bir bahanesi olamaz.ceyhun ve yattara gibi oyuncular hem her an herseyi yapabilir, hem de bu adamlara en az iki kisi dikkat verdigi icin gokdenize ve umuta ya da diger oyunculara bos alan yaratirlar.neyse biz ne dersek diyelim bu yonetim ve bu hoca(!) takimin basindaysak bu konular uzar da gider.

turgi
06.10.2007, 01:59
ben olsam digerlerinin yaptıgını yapardım symek musampa gibi mesela....
sadece ceyhun degil JUN unda arkasındayız savasıcagız seninle kanımızn son damlasına kadar ziyaN:mad::mad:

Çetin
06.10.2007, 02:10
ceyhun sen önlibero olmadığın için bu hallere düştün.. ah sen bi ayman bi hüseyin bi celaleddin olacaktın ki o zaman el üstünde tutulurdun..

beratiabi
06.10.2007, 02:36

Şimdi bu yazılarının bazıları içerisinde doğruluk payı olduğunu bende düşünüyorum.
Ama bazılarının diyorum ve içerisinden diyorum sakın sende kendine pay çıkarma buradan,
Fakat bu hiçbir zaman ziya doğanı haklı çıkarmaz. Adamda teknik direktörlük denen bir meziyet olmadığı alenen ortada. Bu tamamen Trabzonsporu küçük düşürmek için gelmiş gibi geliyor insana ama değil tamamen kapasitesi yeterli değil. Ama suç onda değil onu bu takımın başına ikinci defa getiren zihniyette.
Taktiğe bakın ya yazıktır ayıptır günahtır. Kasımpaşa ile oynuyoruz maçın başlarında korner kullanıyoruz ve 3 kişi gidiyor. Tüh sana ziya Allah'ından bul.
Bir tane çalışılmış pozisyon gösterin bana.
Ve son mantıklı bir şekilde Ceyhun'u alma nedenini açıklayanın aklından şüphe etmem aptal,geri zekalı, ve daha dile getiremeyecek kişilikler yakıştırırım ben adama. Tabiki aynı yakıştırmaları onu burada tutan yönetimede.
Azmı geldi o zaman sizde ekleyin peşimden.

zanoylu
06.10.2007, 03:03
Bu takımda: Ceyhun-Gökdeniz-Yattara-Serkan-Yusuf birde eldeki imkanlardan dolayı Umut'u Banko sahaya süreceksin.Kalecide hariç kalan 5 kişiylede defans ve ön libero kurgunu kur.

Takımın zaten ofansif olarak sıkıntı çekerken kalkıyorsun bu adamı oyundan alıyorsun bunun mantıkla bağdaşır tarafı yok.Adamın ödü kopuyor 4-5 ofansif oyuncuyla sahaya çıkmaya yaa sen Trabzon sporsun rakip sana önlem alsın bırak.

Kanser ettin bu taraftarı ceyhun ne yapsın dua et gelip kafanı kırmadı.

OLCAY ÇAKIR
06.10.2007, 04:01
Ben yanında değilim.Tarihe not düşülsün:)

Kadir
06.10.2007, 04:44
zaten 4 ofansid oyuncuyla çıkmamız mantaliteye tersdi ziyakovski dayanamadı ceyhunu çıkardı ve kutsal mantaliteye ihanetinden geri döndü..

tuncii
06.10.2007, 09:39
her zaman yanındayım ceyhun

Emirhan Makul
06.10.2007, 09:42
çıkması hataydı ama ahım şahım top oynamıyordu ama aralara tek top atanda oyduu ziyada yürek olsaydı gökdenizi çıkarırdı bu maçda yokdu gökdeniz çıkar ne olur ki ne farkeder yanii

bordomavii61
06.10.2007, 11:43
ceyhun sonuna kadar haklıydı oyunda doğru dürüst oynayıp hasan gibi ferhat gibi hatta serkan ve .... celaleddin umut varken kalkıp ceyhunu çıkarmak kimsenin işi değil ama idiot oluran ziya gibi I.Q değerin 10 ise bunu yaparsın
yaa bu feratı nıe kötü buluyorsunuz anlamıyorum bence o adam cok iyi ins ts de kalırr daha cok genncc bence iyi oynuyodaa ...

guci 29
06.10.2007, 11:59
Ceyhun keşke çıkarken sinirlenip nereye vurdun bilmiyorum ama o sinirle gidip ziya ya vursaydın!
Belki kendine gelirdi. Ama kendine gelmesi bizim işimize yarar mı? Yaramaz! Biz kendisini sevmiyoruz! :D

sbay
06.10.2007, 13:25
ceyhunu da psikolojik olarak bozdu hoca..bu hoca olduğu müddetçe ceyhundan bize fayda gelmez...hayırlı olsun ziyanın bir eseri daha oldu...

Nytre
06.10.2007, 13:56
ceyhun yaptıklarıyla uğraşlarıyla zaman zaman iyi oynamasada niyeti ile gönüllerimizi almıştır. kişiliğine bir yorum yapamam bir çok insan gibi..

ceyhun bunu ilk kez yaşamıyor.. ziya doğan takıntısından kurtulamıyor.. onu soğutan da belki de yaptıklarına değer verilmeyişidir oyunun saçma sapan bir dakikasında durup dururken oyundan alınarak..

bursa - trabzonspor maçı ---Ceyhun x (Dk. 46 Yattara xx)--- o dakika kadar sahanın en iyisiydi.

trabzonspor - ankaragücü ------Ceyhun xx (Dk. 59 Yattara x), ---- sahanın en iyilerindendi...

kasımpaşa - trabzonspor ----- Ceyhun x (Dk. 63 Ömer Rıza x), --- siz söyleyin nasıl oynadı?

bu adamın ceyhun takıntısı olduğu ortada..

yattara ile ceyhunu neden hiç değişmemiş?

cabri
06.10.2007, 13:57
Bu takımın en büyük eksiği şu... beyni yok. Beyni olmadığı için sahada ne yaptığını bilmeden oynuyor. Canlı izleyince bunu daha iyi gördüm. Ataklara bakın kimse ne yapacağını..nereye koşacağını..topun nerden geleceğini bilmiyor.

Defansın top kullanamadığını kasımpaşa bile iyi biliyordu. Defansa azıcık bir pres yapan her takım baskıyı kuruyor. K.paşa bunu ceyhun çıktıktan sonra daha kolay yaptı. golü de buluyorlardı.

Ceyhun topa basıp adam geçiyor.. oyunu karşı alana yıkıyor.. golü kokluyor.. ama oyundan alınıyor ! Yıllardır futbol izliyoruz, kazanmak isteyen takımsan eğer oyundan çıkacak son adamdı ceyhun.

Bunu bile göremeyen adama Trabzonspor td diye da dünyanın parasını ödüyor.

attagümüshane
06.10.2007, 14:01
ben hep derimm...
ceyhun olsun gökdeniz olsun yattara olsunn..
bu futbolcular kötü oynasa dahii oyundan alınmazz..
nedenmii skoru her an değiştirebilecek futbolcularr ceyhun uzaktan vurur gol olurr..
gökdenizzz ne yapacağı belli olmayan futbolcuu..
yattara adam eksiltirr çalım atar pas verir orta yaparr..
şimdi ziya hocaa ben sana ne diyimm bize çektirdiğin acılar yetmedimii..

artı;
bu adamları oyundan alırsan sorarlar "ilk onbirde ya da kulübende bırak carlos u futbolcuya benzer bişe var mı ki?bu tripler niye?bu hareketler niye?"

_OziloZ_
06.10.2007, 14:33
Ceyhun kesinlikle sahanın en iyisi idi.
Ziya Doğan şaşırtmadı ve oyundan aldı. Aynen Simek,Stepanov,Marcelinho ve Musampa'ya yaptığı gibi amacı Ceyhun'u da Trabzon'dan uzaklaştırmak.
Yukarıda bir arkadaş Ferhat sahanın en iyilerindendi demiş de çok güldüm. Ferhat'ın attığı pasları görmesek inanabilirdik. Hele bir pozisyon var neredeyse 5 dk ölçtü biçti gitti topu rakibe attı.

Varlıbaş61
06.10.2007, 14:45
bence ferhat iyi topçu ama kel ziya bir çok topçuyu oldugu gibi onuda yerinde oynatamıyor
ama yinede iyi oynuyor birçoğuna göre
zaten dün bi şeyler yapmaya çalışan bi ceyhun ve bi ferhat wardı
keltos ziya onları çıkarınca anladım ki bu keltos bizim inadımıza yapıyor
amacı bizi çıldırtmak

turgi
06.10.2007, 15:25
Ligin ilk haftasındaki Sivasspor, ikinci haftasında da Gençlerbirliği Oftaş
Spor maçında 90 dakika sahada kalan Ceyhun Eriş, daha sonraki maçlarda 90 dakika sahada görev alamadı.

Bordo-mavili takımın etkili oyuncularından biri olan Ceyhun Eriş, Manisaspor ve Vestel Manisaspor maçlarında ise yedek soyundu.

Ceyhun 8 lig maçın 6'sında ilk 11'de sahaya çıkarken 501 dakika sahada
mücadele etti.

Ceyhun'un bu sezon forma giydiği maçlar ve sahada kaldığı süreler şöyle:

Trabzonspor-Sivasspor (İlk 11)...............: 90 dakika
Gençlerbirliği Oftaspor-Sivasspor (İlk 11)...: 90 dakika
Trabzonspor-Çaykur Rizespor (İlk 11).........: 85 dakika
Bursaspor-Trabzonspor (İlk 11)...............: 45 dakika
Trabzonspor-Ankaragücü (İlk 11)..............: 58 dakika
Manisaspor-Trabzonspor (Yedek)...............: 44 dakika
Trabzonspor-Konyaspor (Yedek)................: 26 dakika
Kasımpaşaspor-Trabzonspor (İlk 11)...........: 63 dakika

hüseyin1975
06.10.2007, 15:35
Ceyhun cok iyi Futbolcu ama oynatacak TD lazim

Öztürk Adem
06.10.2007, 15:40
ceyhun cok mukemmel 1 ınsan super de bır topcu ama bızım dıngırık hoca kafasına saksımı dusmus mu ne hep o adam kasıtlı alıo oyundan cıldırcam bende onun gıbı:eek:

okan6161
06.10.2007, 16:00
başka adam yokda onu çıkarıyorsun da hey allahım ya

gentlemanoflu
06.10.2007, 16:01
Ya bu ziya git gide sapıtıyor gideceğini anladı herhalde giderayak takımı batırayım da öle gideyim dedi galiba keli üşüttü bu futbolcuykende böleymiş hiç bi .oktan anlamıyomuş ee Körlerle(Nuriii) sağırlar birbirini ağırlar...

oguzkoc
06.10.2007, 17:03
soru: ceybun bu takımda nezaman oynamaz?
cevap: ondan daha iyi birisi olduğu zaman

POYRAZ
06.10.2007, 18:00
Ceyhun oyundan alindiginda taraftarin verdigi tepki tv den cok net sekilde duyuldu.

Enes
06.10.2007, 18:06
75 _80 dakikalık bi verim alamıyoz belkı ama her an skoru degıstırebılecek yetenege sahıp hangı akla hızmet oyundan alınıyo anlamıs deılım bide bu takımda 80 dakıkalık verımı kımdn alabılıyoz kı...

ofludurmuş
06.10.2007, 18:09
Ceyhun iyi futbıolcu ama ayında topu fazla tutması birde ikinci yarının başında Tünelden son çıkması disiplinsiz hareketleri sergilemisi bazı kişilerin kafasını karıştırıyor yoksa yetenekleri tartışılmaz onun için fazla eleştiri yapmadan Yönetim Ve Ziya Hocayı en kısa zamanda göndermenin şekli aranmalı örnek olarak Hikmet Karaman gelsin takım daha iyi oynar artık yazmak istemiyorum neden derseniz dün bana bir arkadaş kardeşim fazla takma kafana bu ruhsuzlar için ama gene yapamıyorum eğer burda yazan insanlardan fazla futbol bilgileri yok ..

Ba®ış
06.10.2007, 20:00
ceyhun çok iyi oynamamış olabilir ama yerine giren adam ondan iyi mi ? değil belki yapacağı bi hareketle maçı alabilirdi yerine topu ayağında tutamayan adamı sokmanın hangi akla hizmet olduğunu çok merak ediyorum

macka61
06.10.2007, 20:05
ceyhun gibi adamlar yıldızdır belki çok kötü oynar ama 1 haraketle maçı alırlar vede dünkü maçta sanki top yapabiliyormuş gibi sen çok rahat adam geçebilen futbolcuyu çıkar senin mantiletini anlamak imkansız ziya doğan bide çıkmış konuşuyo nakaratların sıktı yok çok forvetle çıktık gördük ki çok forvetle iş olmuyor deme istemiyorum sen çıkardığın kadroyu sahada oynatımıyorsan benim suçummu lütfen git bir çok futbolcu harcadın sıra ceyhuna mı geldi

Kaya
06.10.2007, 23:32
Maç öncesi ısınma hareketleri sırasında taraftarın seslenişi üzerine 2 engel aşarak en yakın noktaya gelerek selam veren Ceyhun'u alkışlıyorum.

Teşekkürler Ceyhun.

http://img159.imageshack.us/img159/1601/aavr9.jpg

SarR52
06.10.2007, 23:46
anti ziya and nörii inadına ceyhunn

Tevfik Kılıç
06.10.2007, 23:53
Orta sahada top yapacak yalnızca Ceyhun'umuz var onu oyundan almak hangi akla hizmettir anlayamadım doğrusu

antagonist
06.10.2007, 23:55
Maç öncesi ısınma hareketleri sırasında taraftarın seslenişi üzerine 2 engel aşarak en yakın noktaya gelerek selam veren Ceyhun'u alkışlıyorum.

Teşekkürler Ceyhun.

Aynı şeyi geçen seneki Ankara maçında Çağdaş ta yapmıştı,ikisinin de akıbeti ortada...

sümela61
07.10.2007, 00:06
Madalyonun iki yüzü:
1. Ceyhun'la empati kuruyorum; top istop etmekten aciz adamların arasında en iyi oynayan oyuncuyken oyundan alındığımı yerime Ömer Rıza gibi birinin girdiğini düşünüyorum ve içimden az bile yaptı ben olsam direkt hocaya dalardım diyorum. Aslında son kısmı maçı seyrederken dışımdan da söyledim.
2. Spor ahlakı açısından bakıyorum ve Ceyhun'un yaptığını tasvip edemiyorum.

Sonra ister istemez geçen sezona gidiyorum ve aklıma Keçeli'nin oyundan alındıktan sonra yaptıkları ve bir sonraki maç ilk on birde sahaya çıkışı aklıma geliyor ve Ceyhun'a olacakları merakla bekliyorum.

Ceyhun'un yaptığı insan psikolojisi açısından çok normaldi ama pek de şık değildi.
Ziya Doğan'ın yaptığı her açıdan anormal kendisi açısından normaldi. Bir tek kendisi açısından normaldi zaten.

(çoğu kez olduğu gibi) çok doğru söylemişsiniz... yapılan şık değil ama yapıldığında da gönül rahatlığıyla eleştirilebilecek, kızılabilecek bir şey de değil...

tüm sorunların kaynağı dönüp dolaşıp orta ölçekte Ziya Doğan'da; ve çok daha büyük ölçekte, takımı böyle bir hocaya emanet edip akşamları kafalarını huzur içinde yastığa koyabilen Nuri Albayrak ve ekibinde toplanıyor...

sürekli yinelediğim bir şey var... ne yönetim, ne de teknik direktör hangi takımın başında olduğunun farkında değil... bunlar sıradan bir Anadolu takımının başında olduklarını düşünüyorlar... baştakiler inanmazsa, bu oyuncular ve bu takım nasıl başarılı olacak sorarım size...

içim kanıyor, lanet olsun diyorum sadece... Allah aşkına bırakıp gidin artık...

İlker
07.10.2007, 00:10
Böyle giderse elimizdeki futbolcularıda birbir kaybedeceğiz,inşallah Ceyhun bu futbolcular arasına girmez.Yalnız Ceyhun değil,Gökdeniz gibi aslan parçası var,,herşeyi gökdenizin üzerine yıkarsan oda birgün gelir onuda kaybederiz.

sümela61
07.10.2007, 00:11
yani demek istediğim şu aslında... bizimle, bu sepet teknik direktörün ve yönetimin başarı kavramları farklı...

bize göre başarılı olmak; ya şampiyon olmak ya da şampiyon olunamasa bile oynanan futbolla seyirciye keyif vermek...

onlara göre başarı ise ligi 4. bitirebilmek... veya herhangi bir devrenin en çok puan toplayam takımı olabilmek...

bize göre başarı; duruşuyla, yönetimiyle Trabzonspor'u layık olduğu gibi temsil etmek... gerektiğinde Trabzonspor'un hakkını savunabilmek... onlara göre ise başarı, futbolcu satmak demek...

cabri
07.10.2007, 00:33
çok güzel özetledin mehmetcim.. yozlaştırmak adına elinden geleni yapan bir yönetim ve hoca.. direnen tepki koymaya çalışan gerçek taraftar.. inşallah biz galip geliriz. olmak yada olmamak...

Varlıbaş61
07.10.2007, 12:53
yaw bu keltos bütün yıldız oyunucları küstürdü
bide ben en iyi yıldız oyuncularla anlaşırım diyo bu keltos

bakın da görün ziya gitsin
yattara ve ceyhun patlama yapacak
adamlara şevk wermiyoki bu keloğlu kelll

immortal_TS
07.10.2007, 13:07

Çok komiksin yaa, bu kadar millet bu futbolcuların sorunlarını göremedi ziya ya kızıyor bunları küstürdü diye öylemi bi sen akıllısın yani! bide hocayı savunmuyorum diyosun naptığını sende bilmiyosunki dostum bi ara düşün karar ver naptığına dair.

beratiabi
07.10.2007, 13:27
Ceyhun agresif kişiliğe sahip bir futbolcu olmasına rağmen nasıl ziyaya katlanıyor şaşıyorum. Bu adama katlanmak için sabır taşı olmak gerekir.
Ceyhun kardeş biz sizlerin arkasındayız ne yönetimin ne teknik direktörün.

Bayundur Han
07.10.2007, 14:06
Çok komiksin yaa, bu kadar millet bu futbolcuların sorunlarını göremedi ziya ya kızıyor bunları küstürdü diye öylemi bi sen akıllısın yani! bide hocayı savunmuyorum diyosun naptığını sende bilmiyosunki dostum bi ara düşün karar ver naptığına dair.

Vallahi yav. Yok Szymekin problemleri varmis. Marcelinho oynamak istemiyormus. Ziya kendisi diyordu en motive oyuncum diye. Bu arkadas pskolog galiba.

Adem ÖZER
07.10.2007, 20:08
dayan ceyhun az kaldı....

dinceraydogan
07.10.2007, 21:45
ben ceyhunun yanında değilim
ne oynamış bugüne kdar

sedatturan
07.10.2007, 22:00
ben böyle bir teknik direktör ne gördüm ne duydum yaww ts düşmanı basın bile ziya doğanın bu kararına şaşırmış durumda adam sahanın en iyi topçusunu dışarı alıyor ve yerine kazmanın tam sapını koyuyor.. tahmin edilen üzere ömer rıza! gel de sen bu kafayla şampiyonluğun en büyük adayı ol... saçmalıyosun ziyaaaaqaaaaa.... atma ziyaaaaaa....

oguzkoc
07.10.2007, 23:27
ben böyle bir teknik direktör ne gördüm ne duydum yaww ts düşmanı basın bile ziya doğanın bu kararına şaşırmış durumda adam sahanın en iyi topçusunu dışarı alıyor ve yerine kazmanın tam sapını koyuyor.. tahmin edilen üzere ömer rıza! gel de sen bu kafayla şampiyonluğun en büyük adayı ol... saçmalıyosun ziyaaaaqaaaaa.... atma ziyaaaaaa....

sayın starliner.. :) kullanıcı adınız şu aralar isyan ettiğimiz ulusoy ailesinin otobüs modellerinden birini hatırlatmaktadır :) lütfen kullanıcı adınızı değiştiriniz... :D

emre610
07.10.2007, 23:44
ben ceyhunun yanında değilim
ne oynamış bugüne kdar

Bende değilim lakin senin düşündüğün gibi düşünmüyorum.Adam kötünün iyisi, maziyi mumla arıyoruz.Şampiyonluğun kıl payı gittiği senelerde ki kadroda nereye koyabiliriz Ceyhun'u. Ama amaç Ziya Doğan'a cephe almaksa yanındayız tabi ki..O günde sahanın en diri,en istekli oyuncumuzdu.

Selçuk Demircioğlu
08.10.2007, 00:05
bence ceyhun da gitsin ziya da..ben ilk çıktığı antep maçıydı yanılmıyorsam 2 gol attı..ondan sonra ara ki bulasın...ziyayı da bi tek ilk geldiği beşiktaş maçın da ii bir antrenör olarak hatırlıyorum...başka ara ki bulasın..

61mehmet61
08.10.2007, 01:06
hep kendime şunu sorardım: Ziya hocanın bildiği ama bizim bilmediğimiz neler var diye? Ceyhunun çıkartmasından sonra şunu anladım kı 85 yaşındaki Ayşe nine bile bu ziya hocadan daha çok futbolu biliyor

Oğuzhan Görkan
08.10.2007, 01:24
şampiyon olmamızın önündeki nuriden sonraki engel olan ziya hocaya teşekkür ediyorum yapamaz denilen şeyleri yapmaya evam ediyor yakında guinesse girecek...
ceyhun ahım şahım oynaya bir futbolcu değil bunuda kabul ediyorum ama nuri albayrakın sıradanlaştırdığı takımda teknik açıdan oyuncu eksiğimiz olduğu ortda ceyhundan başka oynatacak oyuncumuz yok o mevkide fbnin alexi 10 sn maçı değiştiriyor diye oyunda tutması gibi bizimde ceyhunu bu şekilde oynatmamız normaldir diye düşünüyorum bencil veya değil çok yararlı veya değil...takımda kaç teknik oyuncumuz var?Topu alan deparı basıyor duvara çarpıyor geri geliyor...ha ceyhun iyi oynamıyor ya da istediğimiz düzeyde değil ama hangi oyuncumuz istediğmiz düzeyde. ki_?..Şahsen ben ceyhunun sahada hiçbirşey yapmayışını ömer rızanın birşeyler yapmış haline tercih ederim...

lakerta
08.10.2007, 09:19
arkadaşlar bende bu hafta şunu anladım ziya doğan öç alıyor.intikam alıyor bu takımdan.ve yönetimde çaresiz her zamanki gibi oturuyor.trabzona ceza veriyorlar siyasi bir oyun oldugunu düşünüyorum ben kusura bakmayın yönetim beni engelleyebilir ama trabzonda akp nin kazanamaması ve bunun üzerine trabzonun başına albayragı getittirmesi ve cezalandırmasıdır.Bu sene kan değişimi yapamazsak durumumuz gerçekten çok kötü olacak...

OLCAY ÇAKIR
08.10.2007, 12:09
Bugünde aynı fikirdeyim,

Ceyhun yanında falan değilim.

Aklını başına al.

Yaptığın hareket tamamen tribüne yönelikti.

Biliyorsunki,seyirci hocadan desteğini çekmiş.Tam da zamanıydı senin için.

Sen ısınırken dahi kavga edebilecek bir yüz ifadesine sahipsin.
Mazi'n belli.
Yaptıkların yapamadıkların ortada.

Bugün bu hoca gider,sen kalırsın,ama yeni hoca ilk olarak sana güvenmeyecek bu takımda bunu unutma.

Senden sonra öyle veya böyle takımın net pozisyon sayısı da arttı.

Şimdi herkes hocaya sallamakla meşgul ama iş soğuyunca bunlar da konuşulacak unutma..

Bende 90 dk sahada kalmanı isteyenlerdenim ve tepkide verdim,ama hocanı(kim olursa olsun)satma.

ozturk
08.10.2007, 12:47
Şimdi maçtan geliyorum sinirden patlıyorum lig başladı başlayalı oynayabilecegimiz en iyi futbolu oynuyoruz takım takır takır işliyo

takım tıkır tıkır işliyor mu bende maçtaydım ama hiç işleyen bir takım görmedim. Takımın durumu şu an içler açısı üstüste 3 pas yapamıyorlar. hasan 3. nün kaptan olduğu takım ancak bu kadar oynar...

Erdem Keser
08.10.2007, 12:58
Yanındayım Ceyhun....

doc holliday
08.10.2007, 13:04
Hocanın kasımpaşa maçında seni oyundan alması ne kadar yanlışsa,yanındayım ceyhun demekte o kadar yanlış gelir bana ceyhun...

Sen bu takımın sana kattığı değerin, bu taraftarın sana verdiği değerin 10 da 1 ini bile geri vermedin daha ceyhun.

Verecek gibide değilsin, burası ankaragücü değil ceyhun,kafana göre takılamazssın, rize gibi kendinden geçmiş takım buldunmu cengaver kesilip az birşey dişli rakip gördüm ense kebap yapamassın ceyhun,ben f.bahçede oynamışım tarbzonda neki havaları sana hiçbirşey kazandırmaz ,bu gidişle ziyanın yanına gidiş dönüşsüsz bir bilet ayarlarsın gibi gözüküyor ceyhun....

doc holliday
08.10.2007, 13:16
arkadaşlar bende bu hafta şunu anladım ziya doğan öç alıyor.intikam alıyor bu takımdan.ve yönetimde çaresiz her zamanki gibi oturuyor.trabzona ceza veriyorlar siyasi bir oyun oldugunu düşünüyorum ben kusura bakmayın yönetim beni engelleyebilir ama trabzonda akp nin kazanamaması ve bunun üzerine trabzonun başına albayragı getittirmesi ve cezalandırmasıdır.Bu sene kan değişimi yapamazsak durumumuz gerçekten çok kötü olacak...
Bu nasıl bir bakış açısıdır,nasıl alaksız bir olayı bir siyasi parti ile ilişkilendirip insanları provoke etmektir,saçmalamanın sınırı yok diye bir başlık açılmasını istiyorum,bu tür yorumların oraya yazılması daha mantıklı olur...

Bu tür yorumları okudukça albayrağın veya bir başkasının ceza için takımın başına getirilmesine zaten gerek yok diye düşünüyorum...

TheRapZoNe
08.10.2007, 13:30
Tek devrelik ve 3-4 macta bir guzel oynayan, bazen de saygi sinirini asan Ceyhun"un ben yaninda degilim

kudu_61
08.10.2007, 14:19
yerine hasan, ömer rıza, ayman veya hüseyin oynayacaksa ben sonuna kadar ceyhun un yanındayım niye mi bunların arasında en iyi pas yapan o ama o da çok istekli oynamıyor bilginiz olsun kesinlikle bu takımdan kesilmemeli...çağdaşı yiyor şu anda ceyhuna sıra gelmedi daha,,,jun kadar başına taş düşsün ziya defolun gidin sizi sevmiyoruz ve istemiyoruz mide bulandırıyorsunuz..........

Ömer TOPAL
08.10.2007, 15:13
yanındayım ZİYAnkarın, Hasan Dördüncünün, Ömer Yızanın, Cello nun yanında olmimdek kimin yanında olursam olim fark etmez

Samet Yildirim
08.10.2007, 15:32
Doğan, Ceyhun'u neden çıkardı?

Kasımpaşa maçında Ceyhun'u oyundan çıkardıktan sonra büyük eleştiriler alan Ziya Doğan Ceyhun'u neden oyundan çıkardığını LİG TV'ye anlattı. Futbol Gündemi adlı programa telefonla bağlanan Ziya Doğan, Ceyhun'u çift forvete dönmek istemesinden ve oyun içerisindeki performasını beğenmediğinden dolayı oyundan aldığını söyledi.

Ziya Doğan bu konu hakkında "Trabzon'da kongre olduğu dönemlere bir bakın. Bu dönemlerde Trabzon karışmıştır. Ceyhun yıllardır nerede oynuyor? Ceyhun'u Ziya Doğan aldırdı. Ziya Doğan herkes kadar akıllı. Futbolcuya herkesten yakınım ve durumunu ben biliyorsam ben kararını veririm. Ceyhun pas atıyor, top yapıyordu. Çift santrafora dönmek istedim ve Ceyhun'un performansını beğenmedim. Bu benim tercihim. Onun yerine Ömer girdi. 3 pozisyon yakaladı. Eğer gol atsaydı kimse bunu söylemeyecekti" açıklamasını yaptı.

Ziya Doğan Ceyhun'un ceza alıp almayacağı konusunda ise "Dışarıdan gözüktü gibi değil olay. Son saniyede neler değişti bilemezsin. Araştırmanda bunu yazamazsın. Ceyhun gibi futbolcunun dengeli olması lazım. Bizim de ceza yönetmeliğimiz var. Ben oradaki maddeye bakar ve gerekeni yaparım" dedi.
"16 PUANIMIZ OLACAKTI"
Trabzonspor'un şu an başarılı olduğunu sözlerine ekleyen Doğan "Trabzon ile ilgili konu oldu mu Trabzon kamuoyu yapıyor. Trabzonspor gayet başarılı, gayet iyi durumda. Suni durumlar yaratılıyor. Herşeyimiz çok iyi şu an. Talihsiz maçı da buraya eklerseniz yani bizden kaynaklanmayan maçı da eklerseniz bi 16 puanda ve 4.sırada olacaktık. Trabzon'da bu sezon yeni bir kadro oluşturuldu. Kadro oluşturmak kolay değil. Trabzonspor'un büyüklerle ekonomik olarak yarışması mümkün değil. O yüzden transferde dikkatli davranmalısınız. Fenerbahçe'nin ekomomik durumuyla bizi kıyaslayamazsınız. " dedi.
"BEN KİMSEYİ SATMADIM"
Ziya Doğan kendisine yöneltilen eleştiriler hakkında ise "İnsanlar teknik direktörün ne düşündüğünü bilmeden rastgele şeyler konuşuyor. Tükriye'de bir tek teknik adamlar bilmiyor bu işi. Herkes gutbolu biliyor. Dışarıdan baktığınız zaman doğru ama içeriden baktığınız zaman sormazınız bile. Teknik adam futbolcusunu satmaz. Ben satmadım kimseyi. Çoğu şeyi anlatamam. Birgün nasıl olsa bir programda anlatacağım. O zaman da "günahını almışız" diyecekler" ifadesini kullandı.
(Ligtv.com.tr)

ÖzGür Ayar
08.10.2007, 15:53
biri bu gerizekaliya cift forvete dondugunde onlara topu tasiyacak iyi top yapicak birisinin sahada olmasi gerektigini hatirlatmali.

Ömer TOPAL
08.10.2007, 15:54
he he halamın bıyıkları olsaydı şimdi emicem oluyordu o

Ömer TOPAL
08.10.2007, 15:57
biri bu gerizekaliya cift forvete dondugunde onlara topu tasiyacak iyi top yapicak birisinin sahada olmasi gerektigini hatirlatmali.

:) haklı arkadas ya oda dogru ya...

Çağatay_
08.10.2007, 16:09
Arkadaşlar Erman Toroğlunu seversiniz sevmezsiniz bilemem ama Şansal Büyüka dün akşam Ceyhun dedi adamın cevabı direkt şu şekilde :

"Bir teknik adamın hiçbir şekilde futbolcusu ile mücadele etmeye onunla yarışmya hakkı yoktur.O senin futbolcun."

Yine seversiniz sevmezsiniz bilmem 've gooll' programında konuya şu şekilde değinildi :

"En iyi oyuncular bile 90. dakikada oyuna girebilir.Bu TD kararıdır.Fakat her maçın benzer dakikalarında bir oyuncuyu iyi de oynasa kötü de oynasa oyundan alırsan o oyuncuyu kaybedersin"

Allahtan Ceyhun da bizler gibi biraz deli de yılmak bilmiyor.Belki topu ayağında fazla tutar , belki gereksiz şut çeker .. Ama bu adam Gökdenizi , Yattarayı oynatacak , oyunu açacak adam..Kasımpaşaya karşı bile bu adamı çıkarıp da ön libero alırsan , Ceyhun'un yumruk attığı yer zamanla değişebilir :)

Ayrıca arkadaşlar sadece Ceyhun değil bana göre Mustafa Keçeli son haftaların en iyi adamıydı neden oynamadı anlayamadım.Hasan Üçüncüden iyi olduğu kesin.

Samet Yildirim
08.10.2007, 16:44
Arkadaşlar Erman Toroğlunu seversiniz sevmezsiniz bilemem ama Şansal Büyüka dün akşam Ceyhun dedi adamın cevabı direkt şu şekilde :

"Bir teknik adamın hiçbir şekilde futbolcusu ile mücadele etmeye onunla yarışmya hakkı yoktur.O senin futbolcun."

Yine seversiniz sevmezsiniz bilmem 've gooll' programında konuya şu şekilde değinildi :

"En iyi oyuncular bile 90. dakikada oyuna girebilir.Bu TD kararıdır.Fakat her maçın benzer dakikalarında bir oyuncuyu iyi de oynasa kötü de oynasa oyundan alırsan o oyuncuyu kaybedersin"

Allahtan Ceyhun da bizler gibi biraz deli de yılmak bilmiyor.Belki topu ayağında fazla tutar , belki gereksiz şut çeker .. Ama bu adam Gökdenizi , Yattarayı oynatacak , oyunu açacak adam..Kasımpaşaya karşı bile bu adamı çıkarıp da ön libero alırsan , Ceyhun'un yumruk attığı yer zamanla değişebilir :)

Ayrıca arkadaşlar sadece Ceyhun değil bana göre Mustafa Keçeli son haftaların en iyi adamıydı neden oynamadı anlayamadım.Hasan Üçüncüden iyi olduğu kesin.

mustafa berbat;)

özçelik61
08.10.2007, 16:46
ya arkadaşlar kusura bakmayın ben ceyhunun yanında değilim ..ne ki kim ki kendini o formadan üstün tutuyor..kaprisli havalı hareketler yapıyor..10 dkk topçusu dur ve herzaman oyle kalacak ..ziya doğan zaten mecnun hasana bel bağlamış taraftar huzursuz kendileri de kapris yaparak ts kulubune daha da değer kaybetiiriyor..dua etsin takımda topçu sayısı bir elin parmağının yarısı kadar ve taraftar ona minnet ediyor yoksa o formayı hakedecek topçu değil..saygılar

vosvos
09.10.2007, 12:24
CEYHUN KAC KURTAR KENDİNİ POLANYADA SENİ ANLIYACAK BİRİLERİ VAR. yaşasın hasan ayman ferhat tolga sehyan ömer rıza ve ne kadar pas yapamayan gol atamayanlar varsa

vosvos
09.10.2007, 12:27
sıra sende ceyhun bu adam senide bitirecek kac kac kac sende kurtar kendini polanyada ziyayla ziyan olanlar derneği kurun

poetricus
09.10.2007, 13:00
Polanyada "Ziyay'la Ziyan Olanlar Derneği" kurun!
Güzeldi vosvos,
Ama o dernek Polonya ile sınırlı kalmamalı. Dünya çapında olmalı. Hollanda ve Almanya temsilcilikleri şimdiden hazır bile.

Can basten
09.10.2007, 13:12
Güzeldi vosvos,
Ama o dernek Polonya ile sınırlı kalmamalı. Dünya çapında olmalı. Hollanda ve Almanya temsilcilikleri şimdiden hazır bile.

Dernek üyeliği sadece futbolculara mı açık olacak? Aksi takdirde dünyanın çeşitli coğrafyalarında yaşamlarını sürdüren milyonlarca Trabzonspor taraftarının da bu derneğe katılmaları icap eder.

Emre GÜRDAL
09.10.2007, 13:15
bu zıyanın gıtmesı sart oldu bu adadam cıkarmı ya takımı tek yoneten oyuncu o ne kadar anlıyo bu zıya toptan ya yazık

poetricus
09.10.2007, 13:19
Dernek üyeliği sadece futbolculara mı açık olacak? Aksi takdirde dünyanın çeşitli coğrafyalarında yaşamlarını sürdüren milyonlarca Trabzonspor taraftarının da bu derneğe katılmaları icap eder.
Futbola hasret kalan, mantalite problemi yaşayan bütün Trabzonsporlulara kapımız açık.