PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN Kongreye Trabzon'a gidiyor!!

Atalay
02.10.2007, 13:30
Evet arkadaşlar degerli bmn kongre üyeleri...
Geldi yaklaştı kongre zamanı. Hep beraber Trabzona kongreye gidiyor BMN nin gücünü tüm spor kamuoyuna sergiliyoruz.!! Bu organizasyon için şu an itibaren 9 aralık tarihini baz alıyoruz..çünkü kongre tarihinin küçük bir ihtimal,de olsa degişebilme olasılıgı var...ve toplu gidiş için şu anda fiyatı çok uygun olan pegasus hava yollarını terçih ediyoruz...İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı 8 aralık sabah saat 8.20 kalkışlı ucagımıza 43 ytl lik üçretli vede 9 aralık pazar 22.10 Trabzon havaalanı dönüşlü 43 ytl den biletlerimizi ferdi olarak alıyoruz arkadaşlar...kongre tarihindeki herhangi bir degişiklik olması durumunda ise uçak biletimizde tarih degişikligine gidebiliyoruz....Bir an önce uçak biletler tükenmeden bu organizasyondaki yerimizi alalım arkadaşlar!! pegasus bilet hattı 4440737

Emre B.
02.10.2007, 13:54
Birşey sorcam.Ben bu sene genç üye oldum.Oy kullanmak için bu tarihten sonra mı 2 sene bekliycem?Yoksa 18'imi doldurduktan sonra 2 sene mi bekliycem?

Atalay
02.10.2007, 14:21
Birşey sorcam.Ben bu sene genç üye oldum.Oy kullanmak için bu tarihten sonra mı 2 sene bekliycem?Yoksa 18'imi doldurduktan sonra 2 sene mi bekliycem?

evet emre 18 yaşını doldurduktan 2 sene sonra...oyunu kullanacaksın!!

Sevgili dostlar liste yapmaya başlayalım ben ve bir arkadaşım kongre için biletlerimizi aldık duyurulur!!

Cengiz Çubukcu
02.10.2007, 14:21
işlem tamam, kapı gibi gidiş dönüş biletim var artık....

Külünkoğlu
02.10.2007, 14:22
İki kongrenin aralık 20 kadar yapılacağı kesin olduğuna göre;en geç olağan kongre 9 aralıkta olması gerekiyor.9 aralık olağan kurul yapılması yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise 16 aralıkta 2 kurul yapılır.Tüzük gereği 20 aralığa kadar da kurul olur.

Bu bilgiler ışığında bu başlığın biraz beklemesi gerekiyor.