PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'ın Bize Sürprizi Var!

mackali_81
01.10.2007, 16:39
Trabzonspor'a gol izni verilecek. Sivasspor, ligin ikinci devresinde Trabzonspor ile yapacakları maçta sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Yönetim kurulu tarafından karşılaşmanın ilk dakikasında bordo-mavili takıma gol izni verilmesinin planlandığı öğrenildi.

Gel de çıldırma! Adamlar bizle alay etmeye başladı. Nuriş ve çetesi nerde yeter ulan bu kadar ezildiğimiz!:mad:

onurkaradeniz
01.10.2007, 16:42
ya bıraksınlar bu işleri 5 maç aldılar havaya girdiler ama geçen senenin vesteli gibi olacaklar!.. onlara 3 atar 1 sayarız !

hüseyin1975
01.10.2007, 16:46
Siz kimsiniz lan?

Zaten o macda elimizden kurtulamayacaksiniz!

immortal_TS
01.10.2007, 16:56
Yaaa niye sinirleniyosunuz bırakın versinler muhattap almayın da.

Recep Çaltepe
Bu maç Aralık ayından sonra oynanacak.

Sivaslılar "Abi yapma" diye yalvarmasınlar da sonra..!

Egemen
itimat etmeyin böyle şeylere.. sivas kimmiş de bize lokma ikram ediyormuş.. hadlerini bilip önünden yesinler... yoksa yedirecek çok kişi bulunur...

OLCAY ÇAKIR
01.10.2007, 16:58
Yazıyı az evvel okudum.

Bendemi bir acaiplik var anlamadım.

Adamlar ne güzel mesajlar vermişler.

Adamlar dostluk mesajları veriyorlar.

Dostluk var o yazıda,kardeşlik var.

İki şehrin benzer oyunlara malzeme edilmeye çalışıldığı var.

Bir daha okuyacağım.

dumanpub
01.10.2007, 16:59
ezikler.....

Mehmet Fatih Yavuz
01.10.2007, 17:00
45 gün ağlayacaksın, bizim korunduğumuzu, ahba-çavuş ilişkileri ile futbolu kirlettiğimizi iddia edeceksin, ilk karar açıklandığında kararla ve bizimle alay edeceksin..

sonra da gol iznini ben centilmenlik olarak göreceğim.

şimdi burada ne oruç kalacak ne birşey.. dümdüz gideceğim centilmenliklerine.

Külünkoğlu
01.10.2007, 17:01
Bu kadar gerilmeye gerek yok. Atmadıkları gol neticesinde 3 puan aldılar.
Sivastaki maçta bizde gayet medeni bir biçimde beleş gol'e "hayır" deriz.
kim büyük kim küçük daha iyi anlaşılır.

Burçak
01.10.2007, 17:02
idman malzemeleri bile bir dönem Fenerium olan ezikler diycem ayıp olacak.
sivasta gole boğmamız lazım bunları. tabelayada 1 eksiğini yazın deriz :)

TS-Tiryaki
01.10.2007, 17:02
gelde bunlara simdi 5 cekme. gerci nerde bizde bes cekecek takim. daha dogrusu hoca.

Vkgz
01.10.2007, 17:03
ben oyle gol falan goremedim mevzuya konu haberde ki sahaya giren adama bu kadar sinirlenseydiniz keşke... gereksiz ama güzel bir düşünce. ki kabul edileceğini sanmam. ama gol kısmı o röportajda belirtilmemiş. konu kafadan uydurma gibi.

eys_61
01.10.2007, 17:04
İhtimal vermiyorum,tekrar maçı oynanmayacağına göre manasız bir hareket olur.Ayrıca, BMN forumlarında bir de şöyle birşey mevcut, http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=7307 burayı okumuş olabilir mi sevgili Sivasspor yöneticisi?

utkuts
01.10.2007, 17:04
O maça kadar sivas kendini düşme hattında görür zaten. O zamanda gol mol vermezler :) Verselerde biz atmayız...

tstafi
01.10.2007, 17:05
bunlar tam bı ıkı yuzlu baskanları hocaları yonetıcılerı.mactan sonra okadar aglayan bunlar degılmıydı.olayı arap ısraıl savasına cevıren bunlar degılmıydı.baskanın korıdorlarda dolasıp yokmu trabzonda karsıma cıkacak bır yıgıt dıyen bunlar degılmıydı.sımdıde dostluk centılmenlıkmıs.ıkıncı yarının ılk haftası gelıryoruz sıvas bekleyın korkunun ecele faydası yok.

Travelair
01.10.2007, 17:09
Biz de onlara 2 avans veririz olur biter. Centilmen görmesek inanacağız. Ama yine de sağolsunlar iyi niyetle diyenler

OLCAY ÇAKIR
01.10.2007, 17:12
gol izni diye birşey benim okuduğum kaynakta yok,sürpriz var deniyor,buda golü çağrıştırmış millete.

hemen celallenmeler başlamış,

iyi niyetlidir yönetici,aksini düşünmem mümkün değil...ama münasip cevap verilmeli golse eğer sürprizleri.

kabul edilemez.

hüseyin1975
01.10.2007, 17:13
Bir net olarak konussunlarda anlayalim dertlerini.

CAFER ÖZER
01.10.2007, 17:15
Konuşmaya bile gerek Yok,Bakalım 2.devre başladıklarında Küme düşme Potasına girmesinlerde,
Vestel geçen sene ilk 10 hafta açık ara gidiyordu,Ligde son anda kaldılar.

tstafi
01.10.2007, 17:16
suan sıvasın sıtesını okudum hemen baslık atmıslar.trabzonsporla oynanacak ılk karsılasmada ılk 2 dakkada 2 gol yıyelım.nasılsa 3-2 4-2 alırız dıye.bıde bunlar centılmenlık dusunecek.bır dusmanımız daha cıktı.yıgıtlermıs yıgıtlıgı bız oraya geldııgımızda gosterecekler bakalım kım daha yıgıtmıs

H.A.Y
konuyu açan arkadaş "sivasın gol avansı vereceği" haberinin kaynağını belirtirse seviniriz.....çiçeklerle karşılanacağımız yazıyor ama dediğin şey yok..milleti oruçlu oruçlu galeyana getirmeyelim..

Çetin
Yazıyı az evvel okudum.

Bendemi bir acaiplik var anlamadım.

Adamlar ne güzel mesajlar vermişler.

Adamlar dostluk mesajları veriyorlar.

Dostluk var o yazıda,kardeşlik var.

İki şehrin benzer oyunlara malzeme edilmeye çalışıldığı var.

Bir daha okuyacağım.

ne alaka? biz bunların dostluğuna mı kaldık? gideriz orda 10 da atarız. ama konu bu değil. konu yapılan şerefsizliğin cezasını fazlasıyla çekmiş olmamız. kimse o tarafatrı savunmadı forumda savunamzda zaten. ama ağlayanlar şimdi karşımıza gelip bize dostluk masalı okumasın

smertkan
Sivaslılar açısından mesele 3 puanın kimin alıp almayacağıdır.Sahada tekme tokat alamadıklarını masada önlerine koyulunca sen üzülme hallededriz deyip efeleniyor bu simidolar.

Trabzonssporlu ne istiyor Futbol sahada adil centilmence oynansın. İş başka yerde bitmesin.Hakemler herkese aynı standartta düdük çalsın.

Sivasspor ne yapıyor uzaktan kumandalı hakemin gazına gelip tekme tokat oynuyorlar.Yetmiyor Şov yapıyorlar.Oda yetmiyor sahaya inen adamı bir olup onca seyircinin önünde tekme tokat dövüyorlar.

Şimdide 3 puan taraflarına gelince biz istemedik tahkim verdi diyorlar.Yazıklar olsun. Hiç bir şeylerini istemiyoruz.Onları her yerde her alanda yenecek güce her zaman sahip olduk her zamanda olacağız.

Muhannat dostun olacağına, Delikanlı düşmanın olsun.

Emorfo
01.10.2007, 17:18
Arkadaşlar olay tamamen iyi niyet. Güç gösterisi veya megalomanca bir durum yok. Ayrıca sürpriz olarak bahsedilen yukarda yazan şeyin olduğunu sanmıyorum. Sivas bizim kardeş şehrimizdir. Futbolda olan biten şeyleri farklı noktalara çekmemek lazım. Türk futbolu Kayserispor-Sivaspor maçında yaşanan olayların benzerini bir daha kaldırmaz. Biraz sükut.

H.A.Y
01.10.2007, 17:20
bu konunun silinmesi lazım..milet mesnedsiz bir haberle gaza geliyor lütfen sukunet..

Harun-61
01.10.2007, 17:21
:-)

:)
:)

mackali_81
01.10.2007, 17:22
işte kaynak

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/7399272.asp?gid=180&sz=81313

Recep Çaltepe
01.10.2007, 17:23
Mesaj ve Sivasspor denince benim aklıma ilk "Arap-İsrail savaşı" geliyor. Bir de timsah gözyaşları. Bilmem anlatabildim mi?

OLCAY ÇAKIR
01.10.2007, 17:23
:alkış:saol kardeşim.
Arkadaşlar olay tamamen iyi niyet. Güç gösterisi veya megalomanca bir durum yok. Ayrıca sürpriz olarak bahsedilen yukarda yazan şeyin olduğunu sanmıyorum. Sivas bizim kardeş şehrimizdir. Futbolda olan biten şeyleri farklı noktalara çekmemek lazım. Türk futbolu Kayserispor-Sivaspor maçında yaşanan olayların benzerini bir daha kaldırmaz. Biraz sükut.

H.A.Y
01.10.2007, 17:26
işte kaynak

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/7399272.asp?gid=180&sz=81313

o sadece bir iddia hem de hürriyet gibi bir gazeteden....
açıklamanın tam metni burda..gol izni falan yok..yalan haber..

"Trabzonspor'a bir sürpriz yapabiliriz"

Sivasspor Basın Sözcüsü Fikret Ünsal, ikinci yarı Sivas'ta oynayacakları maçta Trabzonspor'u en iyi şekilde güller ve çiçeklerle karşılayıp, aynı şekilde uğurlayacaklarını belirterek, "Belki de bir sürpriz yapacağız. Onu da yönetim arasında tartışmaya başladık" dedi.

Fikret Ünsal, kulüp tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, dün Bursaspor ile oynadıkları maçta mükemmel bir karşılaşma seyrettiklerini, hem rakiplerini, hem de 2-0'dan maçı 3-2'ye getiren takımlarını kutladığını söyledi.
İyi bir takım oluşturduklarını, tüm Türkiye'nin takdir ettiği bir kulüp haline geldiklerini ifade eden Ünsal, "Dün gördük ki, seyircilerimiz de o muhteşem tezahüratlarıyla ikinci yarıya 2-0 mağlup giren takımlarına müthiş enerji verdiler. Verdikleri bu destekle de sahadan galip ayrılmasını bildik" diye konuştu.
Hakem kararıyla tatil edilen Sivasspor-Trabzonspor maçına da değinen Ünsal, şöyle konuştu: "Sayın Nuri Albayrak, gerçekten bu konuda çok çırpındı. Çırpınmasını da ben gayet doğal karşılıyorum. Çünkü neticede takımının hakkını savunuyor ama bir şeyi kaçırdı Nuri Albayrak başkanım. İlk çıkışında, o maçın hemen sonrasında çok doğru bir teşhis koymuştu. Provokasyon demişti. Bu teşhisi çok doğru ve yerindeydi. Gerçekten de o maçta Trabzonspor ciddi bir provoke ile karşı karşıya kaldı."
"BU ŞEHİRLER ÜZERİNE ÇOK CİDDİ OYUNLAR OYNANIYOR"
Bu konuda kuralların ve talimatların belli olduğunu ifade eden Ünsal, şunları kaydetti: "Benim burada söyleyeceğim olay, Trabzonspor veya Sivasspor olayı değil. Bu olay tamamen Trabzon ve Sivas şehirleri olayıdır. İki şehrin de geçmişlerine ve yakın geçmişlerine baktığımız zaman çok hassas şehirler olduğunu görüyoruz. İki şehrin de hassasiyetleri var, sosyal hassasiyetleri. Bu şehirlerin üzerine çok ciddi oyunlar oynanıyor. Ben oradaki olayı Nuri başkanımın ilk söylediği gibi algılıyorum ve bu işin müthiş bir provoke olduğunu kabul ediyorum. Ve üzerinde de ciddi şekilde duruyoruz."
SİVASSPOR'DAN TRABZONSPOR'A SÜRPRİZ
İkinci yarının ilk maçında Sivas'ta oynanacak maçla ilgili vali, emniyet müdürü, güvenlik güçleri ve diğer birimlerle birlikte bir çalışma içine girdiklerini anlatan Ünsal, şöyle konuştu: "O gün için özel bir tedbir alacağız. Özel bir maç olacak. Ve onları en güzel, en centilmen bir şekilde güllerle, çiçeklerle karşılayıp netice ne olursa olsun güllerle çiçeklerle uğurlayacağız. Belki de bir sürpriz yapacağız. Onu da yönetim arasında tartışmaya başladık. Bunu şimdilik açıklamayacağız, o maça kadar açıklayamayacağız."
İki şehrin de hassas şehirler olduğunu dile getiren Ünsal, "Gerçekten çok badireler atlattık. Bu iki şehrin üstünde çok ciddi şekilde oynuyorlar. Çünkü iki şehir de çok hassas. Onun için biz bu provokatörlere asla müsaade etmeyeceğiz. Onun için de gereken tüm tedbirleri alacağız" diye konuştu.
SİVASSPOR'UN MADDİ SIKINTISI
Kulüp olarak yaşadıkları maddi sıkıntılara da değinen Ünsal, "Evet, biz sıfır borçla sezon sonunu getiriyoruz. Kısıtlı bir bütçemiz var. En fazla 15 trilyonu buluyor ama biz bununla nereye kadar, nasıl götüreceğiz" dedi.
Tüm dünyada yaşayan Sivas'a kayıtlı insan sayısının 7 milyon 135 bin olduğunu ifade eden Ünsal, şunları söyledi: "Bizim 100 bin civarında çok çok iyi iş adamımız, zenginimiz var. Bu insanlarımızın bizden daha heyecanlı olduklarını tahmin ediyorum. Seyircilerimiz stadyuma gelerek bize destek veriyorlar, siz basın mensupları hep gündem yaratarak destek oluyorsunuz ama destek olmayan bir grup var. Destek olmayan grup bizim bu 100 bin civarında çok çok iyi konumda olan, maddi durumu fevkalade iyi olan zengin Sivaslılar."
Bu iş adamlarını Sivasspor'a destek olmaya çağıran Ünsal, "Çünkü daha önce de açıkladım. Biz çok sürmez 2 sene sonra tıkanırız. Sivaslıları çok çok kötü günler bekleyebilir. Mütevazi bütçeyle daha fazla idare edeceğimizi düşünemiyorum" diye konuştu.
"KARA KARA DÜŞÜNÜYORUZ"
Sivasspor'un 18 puanla ikinci sırada bulunduğunu, bunun kendileri için büyük bir gurur ve onur kaynağı olduğunu belirten Ünsal, şöyle devam etti: "Yalnız bu sevinci 7 milyon 135 bin Sivaslı yaşarken biz yönetim olarak bu olaya, dünkü gibi galibiyete bile, inanın sadece 10 dakika sevinebiliyoruz. 11. dakikadan sonra kara kara düşünmeye başlıyoruz. Çünkü futbolcuların peşinatları var. Futbolcuların primleri, maç başları var. Bunların hepsi bizi ciddi ciddi düşündürüyor. Maddi sıkıntılarımız öyle bildiğiniz boyutlarda değil. Onun için ben iş adamlarımızı tekrar tekrar Sivasspor'a yardım etmeye davet ediyorum."
VALİ VE BELEDİYE BAŞKANINA ÇAĞRI
Vali ve belediye başkanının, davet edildikleri, iş adamları ve iş adamlarının oluşturduğu derneklerce düzenlenen etkinliklere katılmadan önce Sivasspor'a yardım çeki karşılığında bu daveti kabul etmeleri önerisinde bulunan Ünsal, "Sayın valimize ve belediye başkanımıza mesajımızı aynen iletiyorum. Bundan sonra çek vermeyen hiçbir yemeğe katılmasınlar. Önce Sivasspor'a hediyeleri verilsin, ondan sonra kabul etsinler o yemekleri, davetleri" diye konuştu.
Şu anda Sivasspor'un, Sivas'ın en büyük temsilcisi ve elçisi olduğunu vurgulayan Ünsal, "Sivasspor'u Avrupa'ya taşımak istiyorsak, bu iş adamlarımızı bir şekilde harekete geçirebiliriz. İnşallah sayın valimiz ve belediye başkanımız bizim teklifimizi dikkate alır ve bu yolu seçerler" diye konuştu.

macka61
01.10.2007, 17:27
bizimde trabzonda seneye süprizimiz olucak ama başka şekilde

Can basten
01.10.2007, 17:28
Arkadaşlar bilirsiniz güzel bir atasözümüz vardır "İt ürür kervan yürür" diye.

Bizler çok gördük böylelerini. Seneye düşmemeye oynarlar merak etmeyin.

Söz konusu takım Sivasspor yahu, gülün geçin işte. :D:D:D

Gürkan
01.10.2007, 17:31
o maça ziya doğan gitmiş olur asıl süprizi o zaman biz savasa yaparız.

sümela61
01.10.2007, 17:44
arkadaşlar lütfen ve lütfen gergin olan ortamı daha da germeyelim... biz işimize bakalım, boşverin gerisini... Faruk haklı, biraz sükut...

takım kötü, yönetim kötü, oyun kötü, hoca kötü... hepimiz çok yıprandık; yıpranıyoruz...

biraz güzel şeylerden bahsedelim... mesela iftarlarımız, mesela BMN, mesela sizler... var mı başka bir oluşum bunları yapabilecek?...

Emre B.
01.10.2007, 17:52
Geri zekalılar sonra da gol izni verdik 5 tane yedik diye tahkime gider.

UmutBaykan
01.10.2007, 17:59
ya biz çatır çatır atarız golleri...sonra biz veririz alın da atın aglamayın ::D

hüseyin1975
01.10.2007, 18:00
Buldum.

Bizi Mehmet Yildizi Bedava verecekler.

Oley.

Ben buldum :-)

hüseyin1975
01.10.2007, 18:02
Yok yok buda degil.

Maddi sIkIntilari varmis Garibanlarin.

Bize Kulübü verecekler :-))))))))))

Can basten
01.10.2007, 18:07
Buldum.

Bizi Mehmet Yildizi Bedava verecekler.

"Düvdüler benii, kafama vurdulaar, başımı çeviremiyumm. Bubama söliycem düvcek hepinizi"

diye ağlayan kişi miydi Mehmet Yıldız?

Eksik olsun. :)

UmutBaykan
01.10.2007, 18:10
"Düvdüler benii, kafama vurdulaar, başımı çeviremiyumm. Bubama söliycem düvcek hepinizi"

aman gelmesin:D

acımasızlar
01.10.2007, 18:11
sivas tarihi 2 şeyiyle meşhurdur.birincisi kangal köpegiyle,ikincisi (.................)

hüseyin1975
01.10.2007, 18:11

Iyi ya isde.

Tam Süpriz olurdu;)

LazAnisT
01.10.2007, 18:16
Bence gayet güzel olur.Gerginliğin bir noktada sonlanması gerek.

sümela61
01.10.2007, 18:18
sivas tarihi 2 şeyiyle meşhurdur.birincisi kangal köpegiyle,ikincisi (.................)

yanlış yapıyorsunuz arkadaşlar... aramızda veya dışarda bir çok Sivaslı renkdaşımız var... kaldı ki Sivas, Kongresi ile meşhur bir şehrimizdir... Kurtuluş Savaşı'mızın başlangıcında önemli bir yeri vardır...

kırmayalım böyle şeyler için hiç kimseyi... bu şekilde hiç bir şeyi aşamayız... sevelim, sevelim, korkmayalım sevelim...

Selçuk Demircioğlu
01.10.2007, 18:18
ben bazı arkadaşların yazılarını hayretle karşılıyorum...bu sivassporu ve sivaslıları ne kadar ciddiye alıyorsunuz..bu tip takımlar alev gibi saman alevi gibi yanar sonra sönerler...bence fazla uğraşmayın yazık onlara bırakın bi kaç hafta şöyle ligde önlerde olsunlar...sonra zaten su akıp yatağını buluyor....trabzonsporu da sivassporla muhattap etmeyin çokça bence..arada çok fark var..bizim aşılması gereken daha büyük sorunlarımız var...

Kaya
01.10.2007, 18:22
Sivas kendi işine baksın Allah aşkına ya...

Nurettin Yılmaz
01.10.2007, 18:23
Yapmayın arkadaşlar sivasspor bizim muhattabımız değil. boşverin , istedikleri kadar konuşup kendi kendilerine eğlensinler. biz önümüze bakalım yol kenarındaki drenajlarla uğraşmak bizim işimiz değil.

S.DEMİRCİ
01.10.2007, 18:23
bu konuda yorum yapmayacağım ..çünkü oruçluyum........

noname
01.10.2007, 18:28
Şu kadarını söyleyeyim.. O maça Ahmet'in, Keçeli'nin, Jun'un olduğu kadroyla çıksak dahi Sivas'ı yeneceğimize şüphem yok. Ve topu bize bıraksalar, sanki kabul edecekmişiz gibi bir tavır içerisindeler. İyi mi niyetliler yoksa çok ama çok mu cinler henüz karar verebilmiş değilim. Belki de maçtan önce yapılacak birkaç açıklama ile öyle bir olayın önüne geçebiliriz. Umarım yönetimden en azından birisi bu ihtimali düşünür ve ona göre ne yapacağımızı düşünür. Yoksa düşünemiyorum Celaleddin'i boş kaleye topla giderken..

sanatik
01.10.2007, 18:30
ha ha cok komik bunlar yaa

mac icinde bizde ayni futbolu oynayacagiz ve hakem yine bülent demirlek olacak.

o maça ziya doğan gitmiş olur asıl süprizi o zaman biz savasa yaparız.

sivasdaki macda oyuncular arasi kavga ihtimali cok yüksek. bizde yapdiklari gibi segircileride isin icine katarsak macin hakemi bülent efendi yine iner asagiya cikmaz birdaha mi acaba ...

ilhan
01.10.2007, 18:32
Sivas kendi işine baksın Allah aşkına ya...

İşi bu ( çirkeflik ) değil mi zaten ?

Misina
01.10.2007, 18:34
Geçen senede Manisa böyle bi hava yakalamıştı.Fakat sonra Giray Bulak El atmasaydı şuan 2 Ligdeydiler.Aynı Şey Sivas içinde geçerli.4-5 hafta daha böyle giderler ondan sonrası foss

Kaya
01.10.2007, 18:49
Arkadaş; hiçbirimizin memnun kalmadığı bir olay gerçekleşti. Bir taraftarımız sahaya atladı ve bu takımın 5 maç seyircisiz oynamasına neden oldu. Üstüne üstlük çok gecikmeli bir kararla 3 puanımız da çalındı.

Şimdi densiz Sivas'lılar ne diyor? "Gol hediye edeceğiz"

Tövbe Yarabbim. Sahaya bir taraftarın atlamasının ardından bu adilerin 6 futbolcusu taraftara saldırmadı mı? Ek olarakta 3 puanımız bunlara verilmedi mi?

Şimdi kalkmış 1 gol sürprizden bahsediyorlar.

Sivas, bir Trabzonspor'lu olarak benim için silinmiştir.

Sivas'a tavsiyem bu 3 puanı sindirin ve sadece susun!..

ayvaz
01.10.2007, 19:11
:DAç tavuk kendini buğday ambarında sanırmış:D

kübraTs
01.10.2007, 19:11
sivas gibi takim bize "gol hediye edecegiz" diyor ne hallere düstük:rolleyes:

Koray
01.10.2007, 19:17
öyle bi gole ihtiyacımız yok zaten..

nasıl olsa bağırta bağırta yenecez bu yiğidoşları...

eğer maç tekrarlanırsa tabi ahhh ulan ahhhh:mad:

BDiler61
01.10.2007, 19:23
merak etmesinler bol bol yiyecekler zaten o maçta bizden gol

cücü'lü51
01.10.2007, 19:32
gerçek anlamda dostluk düşünüp böyle bir hareket yapacaklarını düşünmüyorum.tamamen popülist medyaya yönelik kamuoyunda sempati kazanmak için yapılan yalakalıktan başka bişey değil.
ayrıca kalleş ingilizlerin jestini örnek alana kadar kendileri bi insanlık modeli bulsunlar diyeceğim ama nerde o beceri.bu sene olmazsa seneye layık olduğu yerlere gidecektir Sivasspor netice bizim ayarımız değil yani fazlada kafaya takmayalım.nur içinde yatsınlar.

Serdær
01.10.2007, 19:41
Dün oynanan Sivasspor - Bursaspor maçında Sivas 2-1 yenikken Mehmet Yıldız,Balili,Muhammed ve hayrettin Sinan Kaloğlunun üstüne yüreyerek kavga çıkarttılar.

Bu adamların geninde bu var kavgayla işleri kızıştırmak sonrada bir yerlere geldik diyerek övünmek.

Bence biz onlara 1 gol avans verelim yoksa yine kavga çıkartırlar :D

girayg
01.10.2007, 19:50
Ne zannediyor bunlar kendilerini yaa. Ne kadar havalanmışlar, ama yakında sönecek havaları haberleri yok galiba.....
ikinci yarıdaki maçta küme düşme gibi bir korkuları olursa görürüm ben onların sürprizlerini, o zaman değil gol attırmak Trabzonda yaptıkları çirkefliklerin on katını yapmazlarsa ne olayım.....

Koray
01.10.2007, 19:52
sürpriz bakkalda yiğidoşlar...bakkala gidin bi tane kinder alın oyuncağıyla oynayın çikolatasıyla mutlu olun...

H.A.Y
01.10.2007, 20:13

aslı astarı olmayan bir haber için bu kadar sınırları zorlayan hakaretlere diliniz nasıl dönüyor kardeşlerim...böyle bir şey yok..tamamen hürriyetin çarpıtması...her ne olursa olsun untmayalım ki sivas bu ülke için olmazsa olmazz bir tarihe sahip..biraz sakin olup kimse hakkında böyle yalan haberler yüzünden yorumlarda bulunmayalım..

gün gelecek herşey unutulacak...herkes şahit olacak buna..

Erkut Ay
01.10.2007, 20:18
kırkayak bini bin palavra hürriyetin palavralarına inanıp kendimizi germeyelim neymiş olay çıkar yakında kokusu sivas sonunda layık olduğu yere dönecek o ayrı doğruysada ulusun istediği kadar....

Erkut Ay
01.10.2007, 20:21
o cevabı sahada verebilseydik bu zamana kadar şimdi cevap bile vermeyecektik bu kopuklara düzeleceğiz inşallah bu takım büyük ve geçte olsa bu soysuz beceriksiz idarecilerden sıyrılıp cevabını sahada verecektir..........

Erdal
01.10.2007, 20:31
Arkadaşlar ! ayıp etmeye başladığımızı düşünüyorum .Ortada hiç değilse bir iyi niyet belirtisi var . gol mol okmadım ben .çiçeklerle güllerle karşılayıp uğurlayacağız diyorlar.evet sivaslı futbolcuların tavırları bu haftaki bursa maçındada farklı değildi .ama iki şehiri düşman etmek kimin işine yararki? biraz sağduyulu düşünürsek tavrımızın 3 istanbul takımından farklı olması gerekmezmi ...biz nev-i şahsına münhasır bir takımız... öyle kalmalıyız...

Erdal
01.10.2007, 20:37
kırkayak bini bin palavra hürriyetin palavralarına inanıp kendimizi germeyelim neymiş olay çıkar yakında kokusu sivas sonunda layık olduğu yere dönecek o ayrı doğruysada ulusun istediği kadar....

Yanlış anlama kardeş derdim polemik yapmak değil ! ama "sivas sonunda ait olduğu yere dönecek" cümlesi " istanbul takım tarfatarlarının ve medyanın kullandığı "Trabzon bir dönemdi geldi geçti ,bir daha olmaz " cümlesine ne kadar benziyor...

"Trabzonlu olmasaydım da TRABZONSPOR u tutardım" diye yazmıştı bir arkadaş .Bunun içini dolduralım ne olur ..farklıyız biz, farklıydık saha içindede saha dışındada ....ye olmalıyız

Erkut Ay
01.10.2007, 20:43
Yanlış anlama kardeş derdim polemik yapmak değil ! ama "sivas sonunda ait olduğu yere dönecek" cümlesi " istanbul takım tarfatarlarının ve medyanın kullandığı "Trabzon bir dönemdi geldi geçti ,bir daha olmaz " cümlesine ne kadar benziyor...

"Trabzonlu olmasaydım da TRABZONSPOR u tutardım" diye yazmıştı bir arkadaş .Bunun içini dolduralım ne olur ..farklıyız biz, farklıydık saha içindede saha dışındada ....ye olmalıyız
ya abi puan değil derdimde zaten her hafta veriyoruz maçtan sonraki hocalarının uefanın tüm futbol kurumlarının affetmediği bir ithamı bu kulübün sırtına atması başkanlarının burda başka sivasta yaptığı başka açıklamalar kızdırdı beni bu kadar dürüst olgun insanlardı neden futbolcularına ceza vermediler neden puan için ithamdan kaçınmadılar ne demektir taraftar elinde kesici aletle peşimizdeydi puan almak için her yolu denediler bu haber hakkında yorum yapmadım çünkü birşey duymadım layık olduğu yere dönecek cümleside içimden geçen ve arzuladığım cümlelerdir hakettiler onu doğru veya yalnış.............

batugol
01.10.2007, 20:44
cok degerli basin! lafi evirip cevirip olmayan bir seyi olacakmis gibi yaziyor biz de ona yorum yapiyoruz
harbi herkesin siniri bozulmus

yns61
01.10.2007, 20:47
sivas kim ? pabucumun satanisti !

Mehmet51
01.10.2007, 20:53
haha ne tartisiyorsunuz siz :D:D:D burda bir kisi birsey uydurdu siz de inanin.sivasin sadece bize sürprizi varmis.baska birsey demediler.bosuna bir topic actiniz yine:D kapatin bence

emre610
01.10.2007, 20:54
Tüh ya ! Nasıl düşünemedik. Bu ''golü'' biz kendi kalemize atalım.İhtiyaçları olacak. ;)

Metin Ural
01.10.2007, 21:01
sivas gibi takim bize "gol hediye edecegiz" diyor ne hallere düstük:rolleyes:

demek kolay. biz de fenerbahceye gol hediye edecegiz deriz. bu fenerbahcenin ne hallere dustugu anlamina gelmez ama. herkes konusuyor iste kafasina gore. neden dikkate aliniyorlar onu anlamis degilim.

Harun
01.10.2007, 21:28
4/5 ay sonra karşılaşılacak bir maç için aslı astarı olmayan bir haber üzerinden stres yapmaya gerek yok.Şimdilik bu konuyu kapatıyorum.başka konulara yoğunlaşalım.Ağaçlar,çiçekler,kuşlar ....