PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Konyaspor Galibiyetinden Sonra Rio Karnavalı!..

Atalay
01.10.2007, 11:22
Evet sevgili Trabzonsporlular ve BMN ailesi... daha galibiyeti bulunmuyan konyaspor karşısındaki rezalet üstü futbolumuzdan sonraki sevinç gösterileri hakkındaki görüşlerinizi izlenimlerinizi bekliyorum...!!

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300907mac30.jpg

Burçak
01.10.2007, 11:24
maç başlığında yazdım. Trabzonspor formasının nedemek olduğunu bilmeyen küçük futbolcuların sıradan bi maç kazanıp yaptıkları sevinç gösterileri gibiydi. konyasporu yendik diye bu şekilde seviniyosa futbolcular çok ciddi sorunlar var demektir. yönetimdede hocadada futbolcudada. Trabzonsporu ne hale getirdiklerinin resmidir bu.

doc holliday
01.10.2007, 11:25
Evet sevgili Trabzonsporlular ve BMN ailesi... daha galibiyeti bulunmuyan konyaspor karşısındaki rezalet üstü futbolumuzdan sonraki sevinç gösterileri hakkındaki görüşlerinizi izlenimlerinizi bekliyorum...!!

Midem kaldırmadığı için 55 inci dakikada maçı izlemeyi bıraktım dolayısıyla bilmiyorum,ama eminimki ziya pek sevinmiştir bu işe:)...

Erkut Ay
01.10.2007, 11:25
TRABZONSPOR kulübünün ağırlığını o büyük formanın ağırlığını kaldıramadıklarının o formaya yakışmadıklarının en büyük kanıtı akşam izlerken utandım o neydi öyle o büyük takımda futbolcu olsam öyle rezil bir futboldan sonra iç geçirirdim buruklanırdım ama utanmadan yakışmayan hareketler yapılıyor........

Gürkan
01.10.2007, 11:29
siz şimdi ekol olmuş konyayı kendi sahamızda yendik diye sevinen oyuncularımızı mı eleştiriyorsunuz.

bakın yine dolduruşa gelmişsiniz.

Harun-61
01.10.2007, 11:32
söylenecek söz yok...

Trabzonspor bir Efsane, fakat her gecen gün basit bir "Anadolu Kulübü" olma yolundayiz...

Yaziklar Olsun!!!! bir Devi, büyük bir Marka'yi bu hale getirenlere...!

...

afsbahar
şahsen ben hazmedemedim. çok kötü bir görüntüydü. sevinmek çok güzel bir duygu ama abartmamak lazım. maç başındaki ünal'a tebrikler ve sevgiler çok güzeldi. bu takım bu kadar sevinmeyi haketmedi. İnşallah sene sonunda güzel bi başarı elde ederler de biz de bütün stad olarak kendilerine katılalım 18 kişi sevineceğine onbinlerce kişi sevinsin, abartalım da ama önce bu sevinci hakedecek bir şey yapalım.
"Kısacası sizden başarı bekliyoruz, bir şeyi başarın da hep beraber sevinelim."

efulim67
Konyasporlu futbolcuların formalarınıda istediler mi?
Fotoğralara bakılırsa vermemiş Konyalılar !!!

Atalay
01.10.2007, 11:36
Arkadaşlar birisi Trabzonspor org deki orta sahadaki sevinç fotografını şuraya yapıştırsın ben yapıştıramıyorum da!!

İskender Çakmak
01.10.2007, 11:38
rezalet yazıklar olsun new diyeyim

Kaya
01.10.2007, 11:38

Salih Kara
01.10.2007, 11:41
Konyasporlu futbolcuların formalarınıda istediler mi?
Fotoğralara bakılırsa vermemiş Konyalılar !!!

aymanın yanındaki futbolcuda büyük ihtimalle ergin keleşteki forma konyaspor forması.Onu da almışlar:)

Ayşe Aygün
01.10.2007, 11:47
Ben bu sevinci boş trununlere karşı yapılmış olarak algıladım. Hanı maçtan sonra seyirci ile bordo mavi çekiyolardı öylede yaptılar kendi aralarında sonra sevinç yumağı.Eğer benim algıladığım şekildeyse hoşuma gitti.Yanı siz trubunde olmasanızda sizinleyiz diye.

Ama diğer yandan sadace bir Anadolu takımını yendikleri içn böle sevindiseyler gerçekten çok yazık.başka lafa gerek yok.

Dursun Ali Bahçekapılı
01.10.2007, 11:51
Ben olayı salt Konyaspor macı sonrası sevinc gösterisi olarak degerlendirmiyorum. Kim ne derse desin son haftalarda bariz hakem hataları ile celmelenen bir takımın futbolcuları onlar.. 3 haftadır sahasında taraftarının önüne cıkmaktan mahrum bırakılmış futbolcular onlar... Başlarında beceriksiz yönetim ve amatör küme teknik direktörleri kadar taktik bilgisi olmayan teknik direktörü olan bir takımın futbolcuları onlar... Bu kadar olumsuzluga bir başkaldırış bence o sevinc görüntüsü... Futbolcular arası bir samimiyetin göstergesi.... Bir ara taraftar rolune de soyunup bordo mavi tezahüratı ile stadı inletmeleri de hoş bir görüntüydü.. Kim ne derse desin henüz potadan uzaklaşmış degiliz... Eziktaştan sadece 2 puan gerideyiz... BaşEzik ile aynı puandayız... Bu takım aralık'a kadar potadan düşmez umarım

Sevgi
01.10.2007, 11:57
Abartmayalım lütfen.Bu sevinç gösterisi kesinlikle Konya Spor galibiyetine değildir.Kaptanın ''Trabzonspor'a karşı bir linç girişimi var'' açıklaması futbolcuların neye sevindiklerinin net bir göstergesidir.Başka takımın üstünde bu kadar baskı olsa bırakın karşılıklı tezahürat yapıp sevinmeyi üstüne birde takla atarlardı.

Erkut Ay
01.10.2007, 12:00
bu kadar iğrenç bir oyundan sonra sevinemezdim amacım her ne olursa olsun o formanın hakkını verdilerdemi neye kime seviniyorlar önce futbol oynamayı öğrensinler.....

Mustafa YILMAZ
01.10.2007, 12:01
Abartmayalım lütfen.Bu sevinç gösterisi kesinlikle Konya Spor galibiyetine değildir.Kaptanın ''Trabzonspor'a karşı bir linç girişimi var'' açıklaması futbolcuların neye sevindiklerinin net bir göstergesidir.Başka takımın üstünde bu kadar baskı olsa bırakın karşılıklı tezahürat yapıp sevinmeyi üstüne birde takla atarlardı.

Kesinlikle doğru arkadaş haklı bu konuda o tamamen 45 gündür bize yapılan linç girişimine karşı bir tepki yoksa konyayı yenmişler çokta önemlimi .. bunu sevince galibiyete bağlamak hiçte doğru değil aksine bence iyide yaptılar zira bu hırslı olduklarını ve birlik içinde olduklarını gösteriyor bize düşende istanbulda olimpiyatı doldurmaktır ..

Travelair
01.10.2007, 12:01
Bu sevinç aslında futbolcuların üstündeki baskının ne denli büyük olduğunu gösteriyor. Ziya hoca da maşallah öyle bir beyinleri yıkıyor ki artık Türkiye'de küçük takım yok, her maç çok zor!! Ama kadro yeterli? Neye göre yeterli? Konyaspor'a karşı bu kadar şatafat yapılıyorsa demek kadro yetersiz

Atalay
01.10.2007, 12:02

evet sevgi dogru söylüyorsun dakka doksan erdinç adamı yaka paça aşşagı aldı ya onun için göbek atıyorlar yok linç girişimi yok bilmemne ne alakası var şimdi bu sevinç gösterilerinle o konunun!!

ozcan_asanoglu
01.10.2007, 12:05
Bu sevinç gösterisi, haksızlığa uğradıklarını düşünen futbolcularda biriken öfke ve hırsın patlamasıdır. Ayrıca, futbolcu birlikteliğinin, takım ruhunun ve "olaya" sahip çıkmanın açık bir göstergesi. Ben öyle algılıyorum. Yoksa sadece Konya galibiyetine endekslemek yanlış ve haksız olur.

sümela61
01.10.2007, 12:07
sevgili Gökhan Abi'cim... bence yanlış yönden bakmışsın olaya...ya da ben çok pozitif bakıyorum, bilmiyorum... :)

konuyla ilgili Hüseyin'in başlığına da Selman bir şeyler yazmıştı, oradaki görüşlerimi buraya alıntı yapıyorum:

ben yine katılmıyorum sana Selman... :)

burada mesele Konya maçının kazanılması değil... 3 haftadır galip gelemeyen bir takım, Sivas maçı kararı ile mağdur edilmiş bir takım, taraftarlarıyla haftalardır buluşamayan bir takım... bütün bu faktörleri atlamadan olayı bir kez daha değerlendir bence...

ayrıca futbolcularımızın maçtan sonra bir araya gelip, tribündeki bizler gibi tezahürat yapması benim hoşuma gitti... rakibin kim olduğu önemli değil...

sevgiler, saygılar...

Erkut Ay
01.10.2007, 12:10
ilk defa sevinmiyorki bu takım her maç sonunda bu sevinç olayı yaşanıyor baskıyla falan alakası yok kaldıramıyorlar işte kabul edin o formanın hakkını veremiyorlar futbolmu oynadında sevinebiliyorsun erdinçin güreşçi edasıyla yaptığı penaltı verilse galip bile gelemeyeceksin insanda utanma olur biraz sanki uefa da yarı finale kaldın....

Erdem Keser
01.10.2007, 12:10
Efsane tarihe gömüldü. Bir zamanlar doğru efsaneydik ama bittik ,tükendik koca takım 2 senede 20 sene geriye gitti.. şimdi sıradanlaştık kabul etsekte etmesekte şuan ki durum bunu işaret ediyor
Kimse kızmasın ama büyüklüğümüz mazide kaldı !!!

Erkut Ay
01.10.2007, 12:12
göz göre göre bu beceriksizlere sesimizi çıkaramazsak kendimizi yer bitiririz chovy e katılıyorum büyüklüğümüz falan yok önce futbolcun hocan yönetimin bu ağırlığı kaldırabilecek.......

OLCAY ÇAKIR
01.10.2007, 12:13
Çocukların sevincini sırf Konya galibiyetine sevindiler diye yorumlamak büyük bir sevgisizliktir.
Hoş bu takımı sevgisiyle aslında boğduğunu farkedemeyenlerde az değil aramızda.
Ben daha çok severim,sahiplenirim havasında olanların tepkileri gün be gün ortaya çıkmaktadır.

Takıma,oyunculara,başkana,teknik adama duyulan tepki;taştan olmayan bu gençleri birazcıkta olsa olumsuz etkiliyordur.!

Evet takım berbattı.Rezaletti.

Taktik maktik havalarda uçuştu..

Ama bu travmanın bir evveliyatı var.

Taa Şenol hocanın gidişi ile başlayan bu stres ve gerilim süreci maalesef devam ediyor..

Maalesef sorumlusu da bir parça bizleriz...

Olcay

Not: dün maçta güzel şeylerde oldu.
Bunlarıda zaman buldukça yazmaya çalışıp,esas konuşulması gerekenlere yöneleceğiz diye düşünüyorum.

Vkgz
01.10.2007, 12:15
üzerlerindeki beraberlik serisi stresini atmışlar çocuklar. biraz abartmışlar ama olacak okadar. olmasa daha iyiydi tabi

doc holliday
01.10.2007, 12:19
İğrenç futbolu sümenaltı etmek ve taraftarın gözünü boymak için yapılmış bir hareket,benimkini boyayabildilermi hayır çünkü izlemedim bile...

Koca ilk yarı bir tane şu var kaleye oda 40 metreden birde gökdeniz kafası başka birşey yok,haksızlığa uğramışmışlarda,yok tepkiymişde oldu canım gözlerim doldu.....Yarab bu birlik bu beraberlik karşımızda hiç kimse duramaz artık, heytt ulan savulun bre mendeburlar dememiz bekleniyor herhalde.... geçin efendim geçin, boş lafa karnımız tok ..

Gürkan
01.10.2007, 12:20
eskiden böyle şeylere sahada cevap verilirdi.

Erbay
01.10.2007, 12:21
Ne stresi ya?Sanki şampiyonluk stresi.

Sevgi
01.10.2007, 12:22
evet sevgi dogru söylüyorsun dakka doksan erdinç adamı yaka paça aşşagı aldı ya onun için göbek atıyorlar yok linç girişimi yok bilmemne ne alakası var şimdi bu sevinç gösterilerinle o konunun!!

Tabiki alakası var Gökhan abi, nerdeyse 2 aydır konuşulan bir Sivas Spor maçı var takımda, şehirde resmen ezildi futbolcuların üzerinde aldıkları 3 puanın ellerinden alınması stresi var.Haksızlığa uğradıkları düşüncesi var.3 haftadır kazanamıyorlar bunun baskı ve stresi var.Tribünde sevinçlerine ortak olacak seyircileri yok.Bu 3 puan futbolcuların üzerindeki bütün stresi kaldırmıştır.

Erdem Keser
01.10.2007, 12:23
Tabi ya çok streslilerdi çocuklar senede havadan trilyonları alsınlar top oynamasınlar sonra strese girsinler .Onların stresleri ücretlerini zamanında alıp alamama stresidir ...Takım iyi giderken iyileştirme isteyen delikanlı varsa çıksın kötü gittiğindede ben bu parayı haketmiyorum desin tabi delikanlıysa vicdanı varsa aldığı parayı rahatça boğazından geçirebiliyorsa ..stresi biz çekelim , onların ruh hallerini ve psikolojilerini yine biz düşünelim..şu takımda gökdeniz dışında yorumu hakedecek bir insan evladıı göremiyorum ne onların psikolojileri umrumda ne çektikleri stresleri ..

Gürkan
01.10.2007, 12:25
taraftar sahada olur stres. maç seyircisiz olur taraftar sahaya giremez bu sefer sevince ortak olacak taraftar yok yine stres. nasıl olcak bu iş.

Kaya
01.10.2007, 12:26
Son 30 sn'de sahaya atlayan bir taraftar olmasa idi böyle bir linç girişiminden söz edemezdi kaptanımız. Hüseyin'i severim ama o görüşüne fazla katılamadım. Açıkçası Trabzonspor'un bir maçta puan kaybetmesi o haftanın tümünde kahrolmamız için yeterdi ama artık bazı şeyler alışkanlık yaptığı için normal karşılıyoruz sanki. Fotoğraf bu bakımdan benim de pek hoşuma gitmedi. :)

doc holliday
01.10.2007, 12:27
Vah vah vah ne acıdım şimdi futbolculara,sivas maçınıda unutamamışlar görüyomusun sen,hatta ziya doğana bile acıdım şimdi onada haksızlık yaptık haftalrdır .adam 2. yiz aslında diyorken haklıymış meğer..

Affedin bizi ziya hocam affet bizi celo affedin bizi çocuklar ben ağlamaya gidiyorum 15 dakika yokum....

Gürkan
gökdenizin golden sonraki hareketlerine dikkat ettinz mi. bu olaylara asıl cevap bence odur.

TSSKY
TRABZONSPOR hak ederek kazandığı tüm efsane sıfatlarını kaybetmek üzeredir.

Serdar Bali'nin de dediği gibi Trabzonspor'un durumu içler acısıdır.

Acı ama gerçek.

adherent_1
01.10.2007, 12:28
Konyaspor maçından sonra futbolcularımızın sevincinin en büyük nedeni bana göre şuydu arkadaşlar:

"Ziya Doğan'nın takımın kazanamaması noktasında her türlü hamleyi yapmasına rağmen, futbolcuların galibiyeti zorda olsa elde etmeleri...

m@rdi
01.10.2007, 12:31
Haftalardır baskı altında bulunan takımın galibiyet sonrası sevinmesi normal. Ancak bunu sanki şampiyonluk kupasını almışçasına abartarak göstereleri,hele ki "her geçen gün kötüleşen futbolları" sonrası anaormal!

Basitleşme yolunda bir adım daha ...Ne yazık:(

Emre B.
01.10.2007, 12:36
Eskişehiri yendikten sonra taraftarla beraber tezahurat yapmalarını gördükten sonra alıştım bunlara.Bir de şampiyon olsalar napçaklar Allah bilir.

A.Alper
01.10.2007, 12:39
Sevinç gösterileri utanç verici.Ayrıca Gökdeniz'in 2 maçtır gol attıktan sonra abartılı bir şekilde sevinmesi de içinde bulunulan rezaleti iyi açıklıyor.

TSezgin61
01.10.2007, 12:52
ah simdi aralik olsa...

karatasof
01.10.2007, 12:58
Zd'nın talebeleri son zamanlarda eleştiri okları üzerine çevrilen çok kıymetli hocaları adına sevinmişlerdir.Yoksa TS'un şanlı tarihinde kendi evinde ligin alttan üçüncü sıradaki bir takımı yendiği için sevinme gibi bir talihsizlik yaşanmamıştır.Bize bu zülü yaşatan yaşattıranları Allah'a havale ediyorum.

TheRapZoNe
01.10.2007, 13:03
Basarisizliklar,hayal kirikliklari,maglubiyetler vs vs fazla hassas yapmis bizim insanimizi.. Beyler resimden yola cikarak asiri genellemelere gerek yok diye dusunuyorum. Kendinizi onlarin yerine koyun bir de. Yasanan ve yasanmakta olan olumsuz gelismelerden sonra alinan galibiyetin mutlulugunu yasiyorlar sadece.Adamlar sevindi diye de kizilmaz yani elestirinin ucunu fazla kaciriyorsunuz

Yeter ki her maci kazansinlar da hep boyle sevinsinler.

My
01.10.2007, 13:03
eskiden böyle şeylere sahada cevap verilirdi.Mesela Ali Kemal hakemin yanlı yönetimine kızar kramponlarını çıkarır sahanın ortasına oturur du. Sonra da hakeme inat rakibi Avni Aker'in çimlerin gömerlerdi. E tabi eskiden su içerdik testiden. Şimdi her şey sırça bardak oldu, hem de en pahalısından.

Külünkoğlu
01.10.2007, 13:08
Konyaspor maçından sonra futbolcularımızın sevincinin en büyük nedeni bana göre şuydu arkadaşlar:

"Ziya Doğan'nın takımın kazanamaması noktasında her türlü hamleyi yapmasına rağmen, futbolcuların galibiyeti zorda olsa elde etmeleri...

Yani Ziya Doğan'a inat bu kadar sevindiler öyle mi :)

Yada büyük düşünmeyi büyük takım olduğumuzu unutturmayı Ziya Doğan hazretleri sonunda başardı...

Recep Çaltepe
01.10.2007, 13:09
Sabah ilk önce gazetede gördüm bu fotoğrafı. O saatten beri kafam takılı buna.

Dün maçta yaşananlar efsane(!)ydi, sonrası da efsane(!) olmuş resmen. Bu fotoğraf son yılların en acıklı sahnesi ve maalesef inanmak istediğimiz, en azından benim istemediğim bazı şeyleri resmen göz önüne seriyor.

Efsane demişken, bu fotoğraf maalesef Trabzonspor tarihine geçecektir, aslında geçmesi iyi de olacaktır.

"Trabzonsporlu futbolcular, ligde galibiyeti bulunmayan sondan üçüncü Konyaspor karşısında Avni Aker'de 1-0 kazandıkları maç sonrası galibiyeti çılgınca kutladılar"

Tek kelimeyle yazık!

Selman
01.10.2007, 13:13
Bu fotoğraf en kibar tabiriyle "rezilliktir".

Evet Mehmet abi Hüseyin başlığına da yazdım, bu fotoğrafın oluşmasında büyük çaba sarfeden de Trabzonspor'un kaptanıdır...

Sivas maçının üstünden 2 ay geçmiş hala baskıdan bahsediyoruz.Açın bakın bakalım Sivas olayları ile ilgili forumdaki başlığa kaç gündür kimse birşey yazmış mı?Yazmadıysak konuşmuyoruz da demektir, basit bir mantıkla.

2 haftadır hakemler tarafından katledilen bir bjk var mesela.Tribünde seyirci olsun bjkliler bu şekilde sevinsin, o taraftar o futbolcuları sahanın içine gömer.İmrenmeye başladım artık.Adamların 20 yaşındaki futbolcusu derbide güzel bir pasla asist yapıyor beraberliği getiriyor takımına arkasını dönüp gidiyor, sevinmiyor beraberlik golü diye.Birde bizimkilerin haline bakın.

Ünal bu manzarayı gördüyse eminimki çok gülmüştür...

Badaloğlu
01.10.2007, 13:14
Nedeni ne olursa olsun, böyle bir görüntüyü asla tasvip etmiyorum.Ben olaya şu açıdan bakıyorum, Konyaspor yenilmiş soyunma odasına doğru giderken sen sahanın ortasında atlayıp zıplarsan,rakibini rencide etmiş olursun.Sevinmek tabiki hakkınız ama bunu gidin soyunma odasında yapın.Sıradan bir lig maçı oynadık ve Konyaspor'u yendik.Galatasaray'da seyircisiz maçlar kazanıyor ama böyle bir davranışta bulunmuyorlar.Stresse onlarda da var, Beşiktaş maçı öncesi takımın as oyuncuları sakat(hasan Şaş,Ayhan,Sabri) Lincoln ve Hakan Şükür kadro dışı...Beşiktaşı yenmişsin bundan daha büyük sevinme bahanesi olabilir mi?

Sen profösyonel topçusun sahada işini yapacaksın.Yöneticilerde senin hakkını masa başında arayacak.Futbolcu sahada,yönetici masa başında bu işin kuralı bu,herkes görevini yapacak.Tamam alın teriniz çalınmış olabilir ama olayı bu kadar büyütmenin alemi var mı?Allah bilir deplasmanda Vesteli yenseydik; kimbilir sevinç gösterileri adına sahada neler görecektik?

galaktis_61
01.10.2007, 13:16
burda yazi yazan yan şu başliga yazi yazan arkadaşlara soyluyorum bazilari direkt olarak su sevinc gosterisini eleştiriyor oyundan memnun olmadiklarini soyluyor hatta BAZİLARİ dahda ileri giderek basit bi anadolu takimi konumuna dogru takimin suruklendigini idaa ediyor

baylar ozaman bu takimi tutmayin hatta bu takila alakali burda ozman yorum yazmayin hatta ve hatta bu takimin maclarinida izlemeyin siz kendinizi şimdi trabzonspor tarftari olarakmi goruyosunuz bu şekildemi destek oldugunuzu dusunuyosunuz

size tek bişey soyluycem bu takim size gore eger dibe dogru gidiyorsa bunun nedeni sizin gibi dusunen taraftar kisvesinin artmasindan kaynaklaniyo bunuda yazin bi yere

Erkut Ay
01.10.2007, 13:25
burda yazi yazan yan şu başliga yazi yazan arkadaşlara soyluyorum bazilari direkt olarak su sevinc gosterisini eleştiriyor oyundan memnun olmadiklarini soyluyor hatta BAZİLARİ dahda ileri giderek basit bi anadolu takimi konumuna dogru takimin suruklendigini idaa ediyor

baylar ozaman bu takimi tutmayin hatta bu takila alakali burda ozman yorum yazmayin hatta ve hatta bu takimin maclarinida izlemeyin siz kendinizi şimdi trabzonspor tarftari olarakmi goruyosunuz bu şekildemi destek oldugunuzu dusunuyosunuz

size tek bişey soyluycem bu takim size gore eger dibe dogru gidiyorsa bunun nedeni sizin gibi dusunen taraftar kisvesinin artmasindan kaynaklaniyo bunuda yazin bi yere
ne diyon sen ya maç izlerken burada takımı eleştirirken sanamı soracağız bu kadar adam salak senmi akıllısın asıl bu düşüşün nedenlerini sizin gibilere sormak lazım sesinizi çıkartamadığınız için kimseninde trabzonsporluluğunu sorgulamaya kalkma........

doc holliday
01.10.2007, 13:26

Hımmm:rolleyes: sen bu taraftarın gözünü boyamak için yapılan gösteridende,"müthiş" oyundanda memnunsun sanırım ayrıca takımın hızla koşar adım küçülmeye doğru gittiğinide düşünmüyorsun....

Şimdi sen bilinçli taraftarsın bunları söyleyenler bilinçsiz öylemi, çok ilginç..

Hem o bilinçli taraftar geçen sene trend di bu sene yeni moda,takımı bu insanların elinden kurtarmak;)....

OLCAY ÇAKIR
01.10.2007, 13:28
Fikirlerim değişmemekle beraber ilavelerimde olacak.
Görüntüler rezalet falan değil,arkadaşlığın görüntüsü bilakis.
BJK taraftarına atıfta bulunup çok matah insanlarmış gibi gösteren arkadaşı kınıyorum.
Helede atılan gole sevinmeyen topçuyu erdemli göstermesini de sağlıklı bulmuyorum.
Konyalı oyuncuların rencide olması diye birşeyin sözkonusu olması mümkün değil,netekim maç çok centilmence tamamlanmıştır.Hiçbir konyalı bu konuda tek kelime etmedi.Konu onlarla alakalı değildi,alakalıda olsa gururlanacakları bir sevinçti,burdada pek mantık yok.
Futbolcularımızın üzerindeki gerilimi hoca kaldıramaz çünkü o davul gibi gergin.
Saha ortasında birliktelik bence hoş görüntü idi.

Gerilimlerini kendileri kaldırmaya çalışıyor ama onada kulp uyduruyoruz,
Endişem, Kasımpaşa maçında bu zihniyeltle maça gideceklerin kahramanlıklarından Allah'ım bizi korusun..

Olcay

Çocukların sevincini sırf Konya galibiyetine sevindiler diye yorumlamak büyük bir sevgisizliktir.
Hoş bu takımı sevgisiyle aslında boğduğunu farkedemeyenlerde az değil aramızda.
Ben daha çok severim,sahiplenirim havasında olanların tepkileri gün be gün ortaya çıkmaktadır.

Takıma,oyunculara,başkana,teknik adama duyulan tepki;taştan olmayan bu gençleri birazcıkta olsa olumsuz etkiliyordur.!

Evet takım berbattı.Rezaletti.

Taktik maktik havalarda uçuştu..

Ama bu travmanın bir evveliyatı var.

Taa Şenol hocanın gidişi ile başlayan bu stres ve gerilim süreci maalesef devam ediyor..

Maalesef sorumlusu da bir parça bizleriz...

Olcay

Not: dün maçta güzel şeylerde oldu.
Bunlarıda zaman buldukça yazmaya çalışıp,esas konuşulması gerekenlere yöneleceğiz diye düşünüyorum.

FcTRABZONSPOR
01.10.2007, 13:31
orda sevinmelerinin nedeni ziya hocaya rağmen aldığımız 3 puana sevindik:)

denizgrsy
01.10.2007, 13:34
Hayretle yazılanları okudum ve pek fazla bir şey yazmayı düşünmüyorum , öyle uzun uzun..

yav adamlar istediği gibi sevinir.biz artık sevinçleri de eleştirir olduk , kaldı ki burada ki abartının tek nedeni ; psikolojik!

kaldı ki bizim için ve her takım için her maç aynı ciddiyeti ister,konya güçsüz diye onu yenmemek yada yendikten sonra ''aman bu takım güçsüzdü , sevinmeyelim'' demek olurmu ? bunlar şampiyonluk yada belirlenen hedefe giden yolda birer basamaktır ve her geçilen basamaktan sonra sevinmek haklarıdır!

herkes söylüyor ''tarihe geçecek bi görüntü '' diye,bu nedemek şimdiye kadar böyle bir görüntü görülmedi,yani ortada anormal bir durum var! yok mu ? var tabi . bizler nasıl bu berbat durumdan etkileniyorsak onlarda insan ve böyle anormal yada abartılı bir tepki vermiş olabilirler!

etrafa ; '' biz kenetlendik '' imajı da vermek istemiş olabilirler ya da bu kötü durumda galip gelememenin vermiş olduğu bir sinir boşalması ...

yav bırakın istediği gibi sevinsinler,bu eleştirilecek en son şey!

yönetim mükemmel,hoca mükemmel,saha da oynanan oyun mükemmel,hiç bir masa başı olay yok,taraftarlar kendi aralarında mükemmel anlaşıyor hiç sorun yok,kadro mükemmel de ; ne olursa olsun ''Galip'' gelinen bi maç sonrasında futbolcuların omuz omuza verip kendi evlerinde sahalarında ''sevinmeleri'' abes ,lanetlenecek bi şey????

keşke bizde ''Galip'' geldiğimiz maçta bu şekilde omuz omuza zıplayabilsek,tirübünde yer kavgası yapmadan!

neyse,çok üzüldüm,bana göre bi takımın en son eleştirilecek konusu olan hatta dillendirmenin bile tuhaf olacağı ''maç sonunda niye böyle sevindiler'' konusunda bu kadar ağır eleştiriler olduğu için

Selman
01.10.2007, 13:34
Fikirleri değişmemekle beraber ilavelerimde olacak.
Görüntüler rezalet falan değil,arkadaşlığın görüntüsü bilakis.
BJK taraftarına atıfta bulunup çok matah insanlarmış gibi gösteren arkadaşı kınıyorum.
Helede atılan gole sevinmeyen topçuyu erdemli göstermesini de sağlıklı bulmuyorum.
Konyalı oyuncuların rencide olması diye birşeyin sözkonusu olması mümkün değil,netekim maç çok centilmence tamamlanmıştır.Hiçbir konyalı bu konuda tek kelime etmedi.
Futbolcularımızın üzerindeki gerilimi hoca kaldıramaz çünkü o davul gibi gergin.
Saha ortasında birliktelik bence hoş görüntü idi.

Gerilimlerini kendileri kaldırmaya çalışıyor ama onada kulp uyduruyoruz,
Endişem, Kasımpaşa maçında bu zihniyeltle maça gideceklerin kahramanlıklarından Allah'ım bizi korusun..

Olcay

Anca sağa sola kınama göndeririz zaten.Hey Allah'ım:)

Sen büyük takımın futbolcusuysan böyle sevinemezsin.Bu tarzda sevineceğin maçlar bellidir ve Türkiye liginde bu maçlardan senede 6 tane oynuyoruz.

Konya kim, biz kim?

Diyosanız ki aramızda fark yok o zaman benim de diyecek sözüm yok.Arada fark varsa sevinemezsin kardeşim.

Bir soru;

Aslında pek de zor değildi dünkü oyunumuzla, Konyaspor sahadan galibiyetle ayrılsaydı sevinçleri bizimki gibi olur muydu?

Avni Aker'de uzunca bir süredir bu şekilde sevinen 2 takım var.Biri Galati diğeri biz.

Atalay
01.10.2007, 13:38

bizi hasta etmek içinmi yazı yazıyorsun yoksa iş olsun diyemi??

Emorfo
01.10.2007, 13:38
Kötü günler yaşadığımız şu süreçte futbolcular aldıkları galibiyete sevinmeleri normalde bu şekilde aşırı sevinç gösterilerinde bulunmaları farklı yorumlara neden olabiliyor. Her ne kadar basit bir Konyaspor maçından sonra bu aşırı sevinç görüntüleri abartılı olsa da futbolcuların birlik ve beraberlik içerisinde olmaları da güzel bir görüntü teşkil ediyor. Konyaspor maçını kazanmalarından ziyade bu zor günlerde kötü futbola rağmen gelen galibiyete seviniyorlardır diye düşünüyorum veya öyle düşünmek istiyorum.

zafer6161
01.10.2007, 13:41
bence sevinç üzerlerindeki galibiyet hasretini ve baskıyı attıkları için

FcTRABZONSPOR
01.10.2007, 13:42
Ya tartıştığımız şeye bak ...Sevinecekler tabi keşke her zaman böyle olsalar...

Erkut Ay
01.10.2007, 13:43
nedeni her ne olursa olsun TRABZONSPOR futbolcusuna yakıştıramıyorum sevinç naralarımı atacaksın git soyunma odasında at haftalardır sevinebilecek bir futbolmu sergilediniz bazı müşkül durumlara nazire yapıyorsak onu oynadığımız futbolla yapacağız ecel terleri dökerek kazandığımız maçta değil baskımı cevabı sahada oynanacak futbıol.......

sümela61
01.10.2007, 13:44
en azından takımda bir kenetlenme havası olduğunu göstermesi açısından bile güzeldi bence... ve yineliyorum, bence kesinlikle bu tablonun altında yatan neden Konyaspor'u yenmiş olmak değil...

ve bir ricam daha olacak... yönetim ve teknik direktöre duyulan nefret ve tepkiyi; takıma ve birbirimize de yansıtmayalım... önce birbirimizi sevelim, sonra muhakkak doğruda buluşuruz...

denizgrsy
01.10.2007, 13:47
Trabzonspor sevinç gösterisiyle ''küçük takım '' görüntüsüne bürünmedi,yok böyle bir şey!tüm bu kötü durumdan ''bu sevinç gösterisimi'' sorumlu

günah keçisi arıyorduk bunu mu bulduk ??

ya insanların sevinmeleri rahatsız etmesin bizi; bizi yönetimin beceriksizliği rahatsız etsin,bizi üstümüze gelen dış güçler rahatsız etsin,bizi tirübünde aramızda kavga etmemiz rahatsız etsin,bizi bu çağdışı futbol oynatan teknik direktör rahatsız etsin,bizi ''lafa geldimi Trabzonsporluyum diyen ancak icraata geldimi ''fooss'' çıkan Trabzonsporlu iş adamları rahatsız etsin...vs..''

gelin bunları ağır eleştirelim,sadece burada yazmakla bitmesin,gelin TFF önüne gidip protesto yapalım,buradan O fooss çıkan iş adamlarını yazalım,kulübe ÜYE OLALIM ,tirübünde ''sen ben '' kavgası etmeyelim!

ondan sonra deriz ki ; '' habu uşakların nedir bu sevinci böyle''

Travelair
01.10.2007, 13:51
Bence biz de böyle bir organizasyon yapmalıyız. Öncelikle 4 puanlı bir rakip bulmalıyız. Sonra pozisyonumuz dahi olmamalı doğru dürüst. Sahada rezil bir futbol oynamalıyız. Sonra da bunu kutlamalıyız. Ha bir yerden de sökülmüş bir köşe gönderi bulmak gerek

Vegas
01.10.2007, 13:52
Niye elestiriyorsunuzki, bu sizlerin, bizlerin, hepimizin eseri.
Ne yonetimi, ne de teknik heyeti, hatta bugunku futbolculari bile birisi zorla kasmadi bize, sizler burada oylamalar falan yaptiniz ve ben innaiyorumki birileri taraftarin nabzini olcmek icin bakiyor buralara. Anketlerde en cok oy alan kisiler onlar, elestirmeyin;)

Erkut Ay
01.10.2007, 13:53
Bence biz de böyle bir organizasyon yapmalıyız. Öncelikle 4 puanlı bir rakip bulmalıyız. Sonra pozisyonumuz dahi olmamalı doğru dürüst. Sahada rezil bir futbol oynamalıyız. Sonra da bunu kutlamalıyız. Ha bir yerden de sökülmüş bir köşe gönderi bulmak gerek
katılıyorum işte demek istediğim bu neye seviniyoruz sevinmeden önce sevinecek duruma gelemeden futbol oynamadan geleceğin umut vermeden...:alkış:

İleli
01.10.2007, 13:56
isin ucunda bise var hepsi seviniyo yani bir kisi bile''kici kirik konyayi yendik niye sevinelim'' demiyo aralarinda..

My
01.10.2007, 13:57
Bir yerlere mesaj gönderilmek isteniyorsa da bunu sahada rakibe alanı dar ederek yapmalılar. Ezici, rakibe alanı dar eden bir oyundan sonra da sahanın ortasında hoplayıp zıplamalarına gerek kalmaz, zaten ezici bir futboldan sonra kendilerini fazlasıyla iyi hissederler, kendilerine güvenleri artar, taraftarın takımına karşı güveni artar, dosta düşmana da gerekli mesajı fazlasıyla verirler. Dolayısıyla kendine güvenen futbolcular topluluğu da hocası da gerekli gereksiz strese girip sicim gibi gerilmezler, biz taraftarı da fitil etmez, fitil olmayan taraftar da hocasına, futbolcusuna, yöneticisine çatmaz.

Emorfo
01.10.2007, 13:59
Korner direği ile sevinç enterasan olmuş, gerçekten de Rio'yu aratmıyor. :)

Ha ayrıca bazıları gibi maçtan sonra tribünlere, basın mensuplarına el kol hareketi yapmadılar :)

Erkut Ay
01.10.2007, 14:01
Bir yerlere mesaj gönderilmek isteniyorsa da bunu sahada rakibe alanı dar ederek yapmalılar. Ezici, rakibe alanı dar eden bir oyundan sonra da sahanın ortasında hoplayıp zıplamalarına gerek kalmaz, zaten ezici bir futboldan sonra kendilerini fazlasıyla iyi hissederler, kendilerine güvenleri artar, taraftarın takımına karşı güveni artar, dosta düşmana da gerekli mesajı fazlasıyla verirler. Dolayısıyla kendine güvenen futbolcular topluluğu da hocası da gerekli gereksiz strese girip sicim gibi gerilmezler, biz taraftarı da fitil etmez, fitil olmayan taraftar da hocasına, futbolcusuna, yöneticisine çatmaz.
:alkış:işte bu gereken cevap sahada baskımı cevabı sahada böyle iğrenç gelecekten bi haber futbolla değil şahsım adına bu futbolla sevinemiyorum.....

afsbahar
01.10.2007, 14:04
Tabiki alakası var Gökhan abi, nerdeyse 2 aydır konuşulan bir Sivas Spor maçı var takımda, şehirde resmen ezildi futbolcuların üzerinde aldıkları 3 puanın ellerinden alınması stresi var.Haksızlığa uğradıkları düşüncesi var.3 haftadır kazanamıyorlar bunun baskı ve stresi var.Tribünde sevinçlerine ortak olacak seyircileri yok.Bu 3 puan futbolcuların üzerindeki bütün stresi kaldırmıştır.

Bence ortada "stres" aldatmacası var. Bu takım hoca tarafından sistemsizce ve saçma bir şekilde yönetiliyor. Hoca stresi var bu takımda. İkinci Ziya hoca dönemi ile bir yıldır futbolumuz hızla geriye gidiyor. Başarısızlığı ve yanlış kadro kurması hem kendisini hem de futbolcuları strese sokuyor. Aynı stresten bizde ne kadar var biliyorlar mı acaba?

Murat Hızal
01.10.2007, 14:04
Bence burada seyircisiz oynanan maça bir gönderme var.

Bizim topçular taraftarlığada soyundu fena mı:)

Kaya
01.10.2007, 14:06

Burada bazı görüşlere katılmayabilir, fikrini söyleyebilirsin fakat "takımı tutmayın", "yorum yazmayın", "maçlarını izlemeyin" demeye hakkın yok arkadaşım!..

tuncii
01.10.2007, 14:07
valla tbrler zorda olsa

FcTRABZONSPOR
01.10.2007, 14:07
Arkadaşlar bi kere bu başlık çok saçma olmuş bizde hai brezilyalı rio karnavalı yapalım:)Bİz anca horon teperiz:)

vuralkara
01.10.2007, 14:25
beyler yapmayın allah aşkına. tartıştığımız şeye bakın. evet takım berbat oynadı ve futbolcularda bunun farkında. ama her tarafta herkes bas bas bağırmıyomuydu tepki verelim protesto edelim öyle yapalım bölye yapalım diye. siz görüyorsunuzda futbolcular göremiyormu kendilerinin kötü oynadıklarını. elbette görüyorlar ama buna rağmen böyle bir gösteri yapıyorlarsa buna kimse galibiyet sevinci demesin. geçen sezon bjk yi 2-0 dan 3-2 yenen de bu takım değilmiydi. neden o zaman bu kadar sevinmediler. bu tamamen bir eylemdir, protestodur, tepkidir. nerde görülmüş futbolcuların galibiyeti kutlarken iki ayrı tribün gibi ayrılıp bordo-mavi çekmeleri. bu normalmi sizce?. bence çok güzel yaptılar . üstelik yedek oyuncularda geldi ve bir bütünlük oluşturup çok güzel bir tablo yarattılar. anlayan anladı mesajı. anlamayanlarda burda boşuna kızıp duruyor. yapmayın allah aşkına.

yaranozlu
01.10.2007, 14:26
mesele konya meselesi değil ki, maçtan önce ve sonra çocuklar yorumlarında hep basını eleştirdi.(ergin olsun) Kimi yendiklerinden çok seyircisiz oynanan maçta ki hakem hataları yine baş gösterdi, oyuncular mutsuz ve tedirgin. Bunların üstüne alınan galibiyete sevindiler ki maçtan sonra bordo-mavi çekmeleri bana göre direkt olarak taraftara mesajdı. Oynanan futboldan utandım ama çocukların galibiyete sevinmesi ve birbirlerine kenetlenmeleriyle gururlandım. Ah bunların başında iyi bir yönetimle Ersun yanal gibi hoca olacaktı, bu tip takımlarla avniakerde tek kale oynayıp dalga geçerdik. Ama ziyayla beleş gol at, üstüne yat...

Trabzona yıllardır yapılanlar ortada, futbolcular da bundan etkilenip kenetlendiler, tekrar aferim...

BOZOHAN
01.10.2007, 14:36
arkadaşlar ordaki yaşanan sevinç konyayı yendimiz için değilki 3 puan aldığımız için bu konyada olur fenerde olur gsde olur farketmez. adamalrın ligin başında biz trabzonspor taraftarı yüzünden puanı ellerinden alınmadımı. şimdi çıkıpta onları böyle birşeyde eleştiriyorsunuz hayret verici bir şey.

eys_61
01.10.2007, 14:42
Lise 1'de falan olmalıyım okul voleybol takımındayım.İlk iki maçta oldukça şanssız mağlubiyetler almışız üçüncü maç Fatih Lisesiyle.Formalite maçı denen şeyi oynuyoruz aslında,son derece vasat bir maç ve kazanıyoruz.Son sayıyı almamamızla neler olduğunu kimse anlamıyor sevinç yumağı oluşturanlar,sağa sola koşuşturanlar,zafer şarkıları söyleyenler (timsah yürüyüşüne varmadan durulduk Allahtan:)).

Şimdi dönüp baktığımda benim için hoş bir anı olarak duruyor ama koca Trabzonspor'un profesyonel futbolcularının liseli ergen çocuklar gibi şen halleri hoş anılar kategorisine giremeyecek ne yazık ki.

galaktis_61
01.10.2007, 15:05
erkut ay oncelikle eleştiriyi hazmedebilmelisin sen bu takimin taraftariysan sesinic ikaracaksin oyle yok hazmedemiyorum yok oyle yok soyle gecceksin bunlari oyle bir zihniyet olmuşki sizde takim sahada 10 adim atsa vay efendim benim takimim buyuk taim neden 111 adim atmadi diye topa tutarsiniz

kaya arkadaşimada sunu soyliycem dilin kemigi yok kimse argo olmadan kişilere hakaret etmeden istedigi fikri belirtebilir benim burdaki tepkim 'ses cikarmiyoruz diye akilmi veriyosun' diyenlere ve burda vi kac yazilarina denk geldigim kiişlerin hicbirseyi hazmedemez yaklaşimlarina tepki gosteriyorum sende bana tavsiyede bulunurken bunlarda dusunebiliyor olman gerekirdi

burda herkes akli başinda insanlar bu takim icin bu site erafindalar ama bunlarin arasindan bazilarinin bu takimi bu kadar kuculmeye onu yerden yere vurmaya hakki yokbu takim hizla dibe vuruyor diyenlerin gecmişe donup bakmalarini tavsiye ediyorum BU TAKİM BİR EFSANEDİR VE NE OLURSA OLSUN BİR EFSANE OLARAK KALACAKTİR

Erkut Ay
01.10.2007, 15:09
orda yazdığınız yazıyı bir kez daha gözden geçirirseniz yazdığım yazının anlamını anlarsınız kimsenin hakkı yoktur bu takımı tutmayın burda yorum yazmayın demeye kendine göre görüşlerin vardır tartışırız sıkıcı bir günde insanların taraftarlığına dil uzatmak üzücüdür bizde öyle bir zihniyet varki küçüklüğü hazmedemiyoruz doğrudur.......

Misina
01.10.2007, 15:10
Yorumsuz...Milan ın Şampiyonlar Ligi Seramonisini andırıyor

Egemen
01.10.2007, 15:11
erkut ay oncelikle eleştiriyi hazmedebilmelisin sen bu takimin taraftariysan sesinic ikaracaksin oyle yok hazmedemiyorum yok oyle yok soyle gecceksin bunlari oyle bir zihniyet olmuşki sizde takim sahada 10 adim atsa vay efendim benim takimim buyuk taim neden 111 adim atmadi diye topa tutarsiniz

kaya arkadaşimada sunu soyliycem dilin kemigi yok kimse argo olmadan kişilere hakaret etmeden istedigi fikri belirtebilir benim burdaki tepkim 'ses cikarmiyoruz diye akilmi veriyosun' diyenlere ve burda vi kac yazilarina denk geldigim kiişlerin hicbirseyi hazmedemez yaklaşimlarina tepki gosteriyorum sende bana tavsiyede bulunurken bunlarda dusunebiliyor olman gerekirdi

burda herkes akli başinda insanlar bu takim icin bu site erafindalar ama bunlarin arasindan bazilarinin bu takimi bu kadar kuculmeye onu yerden yere vurmaya hakki yokbu takim hizla dibe vuruyor diyenlerin gecmişe donup bakmalarini tavsiye ediyorum BU TAKİM BİR EFSANEDİR VE NE OLURSA OLSUN BİR EFSANE OLARAK KALACAKTİR

dün oynadığımız forvetsiz futbolda efsanenin e'sini görebildiniz mi acaba???

ben göremedim şahsen.. ve efsane günden güne eriyor.. yüreklerimiz harap olsa da gerçek bu..

Travelair
01.10.2007, 15:12
Yine taraftar suçlu oldu. Valla tebrikler. Buyrun efsanenizi doya doya seyredin

My
01.10.2007, 15:18

burda herkes akli başinda insanlar bu takim icin bu site erafindalar ama bunlarin arasindan bazilarinin bu takimi bu kadar kuculmeye onu yerden yere vurmaya hakki yokbu takim hizla dibe vuruyor diyenlerin gecmişe donup bakmalarini tavsiye ediyorum BU TAKİM BİR EFSANEDİR VE NE OLURSA OLSUN BİR EFSANE OLARAK KALACAKTİRArkadaşım alınma sakın ama hakikaten boş konuşuyorsun.

Emre7
01.10.2007, 15:21
bunun futbolcularla hiçbir alakası yok. bunun anlamı futbolcular üstündeki baskıdır başka bir şey değil. bir tarafta keçi gibi inatlı ziya diğer tarafta boş gezen başkan takım küçük bir şeyden heyecanlanıyo. aslında bubir anlamda oldukça güzel bir şey çünkü futbolcuların heyecanlı olduklarını gösteriyor

onurkaradeniz
çok gereksiz bi hareket her ne kadar sadece galibiyet sevinci olarak görmesemde bunu yani federasyona tepki gibi duruyo ilk bakışta ama asla tasvip etmiyorum !

galaktis_61
erkut ay bu takimi sunu begeniyorum sunu yakiştiramiyorum diyerekte sana gore kucuk olan bi takimi buyultemezsin benim eleştirilerim bu yonde bende buna tepkiliyim bu takimi en iyi noktaya cekmek burdaki herkesin amaci bende bunun oncelikle taraftardan başlamasini isteyen birisiyim taraftar bu donem eleştirmesin ortaya yapici cozumler koysun bizde üzerimize ne düşüyosa yapalim

denizgrsy
01.10.2007, 15:23
arkadaşlar sahada ki sevinç eleştirileri bitti de şimdi birbirinize mi döndünüz?
sevinen insanları eleştirmek tuhaf bide birbirimize dönmeyelim,lütfen...

Gürkan
01.10.2007, 15:23
Siz sahada ulan ben size gösteririrm hakkımı yemeyi. alın size futbol diyen bir Trabzonsporlu gördünüz mü. veya diğer oynanan maçlardan daha fazla oyuna asılan bir Trabzonsporlu oyuncu gördünüz mü sahada. nereye neyin mesajını veriyorlar. belki vermek istedikleri farklı ama verdikleri mesaj çok farklı. aynı şeyi mesela başka takımdan biri yapsa vaybe adamlar ne de güzel birbirine kenetlenmiş mi diyecektik. yoksa son sıradaki konyayı yenmeye bu kadar sevindiler mi. biri bir stres lafı çıkar dı. milyon dolara imza atılırken olmayan stres paranın karşılığını vermeye gelince başlıyo.

Erkut Ay
01.10.2007, 15:25
erkut ay bu takimi sunu begeniyorum sunu yakiştiramiyorum diyerekte sana gore kucuk olan bi takimi buyultemezsin benim eleştirilerim bu yonde bende buna tepkiliyim bu takimi en iyi noktaya cekmek burdaki herkesin amaci bende bunun oncelikle taraftardan başlamasini isteyen birisiyim taraftar bu donem eleştirmesin ortaya yapici cozumler koysun bizde üzerimize ne düşüyosa yapalim
yapıcı bi çözüm bul o zaman senin yapıcı çözümün yazma bu takımı tutma demekse o ayrı takım öyle bir haldeki yapıcı bir çözüm üretemiyorum sizden alalım o nasihati küçük düşünen biz değil o yükü kaldıramayan oyuncular ve beceriksiz yönetimdir ve eleştiri hakkımıda kimse alamaz merak etme senin düşündüğün kadarda düşünüyoruz bu takımı.....

denizgrsy
01.10.2007, 15:33
arkadaşlar ; berbat ve kötü bir futbol dan sonra her ne olursa olsun alınan bir galibiyet ile birlikte yaşanan sevincin ayarını ''lanetlemek'' benim düşünceme göre çözüm olamaz

yav bu adamların sevinmelerini bile eleştiriyoruz,ben isterdim ki ''artık yönetim istifa'' başlığı hiç aşşağıya düşmesin.yönetim berbat,hoca berbat,bu ortamda topçulardan nasıl bir mükemmellik bekliyorsunuz? babasının çifliği gibi bu kulübü yönetmeye çalışan başkan ve yanında ki saz arkadaşlarıdır tek sorumlu!

biz futbolcuların şahsiyetlerini desteklemiyoruz , biz Bordo Mavi renkleri Trabzonsporu destekliyoruz!

aynen katılıyorum; milyon dolarlara imza atarken stres olmuyorlarda şimdimi stres oluyorlar lafına ancak elde ki '' un,tuz,şeker'' bu , bizi bu kadar küçültmeye çalışan insanlara tepkimizi koyalım,

''yaav bu gördüğümüz resim yaşadıklarımızın yanında devede kulak kalır yaa''

doc holliday
01.10.2007, 15:33
Kenetlenelim arkadaşlar yalnız kenetlenirken ziya doğana dikkat edin eli birkere verdinizmi gerisini biraz zor alırsınızda...

Gürkan
01.10.2007, 15:35
Deniz eleştirilen sevinme şekli. gir omuz omuza maçtan sonra öyle git soyunma odasına yada maça öyle çık biz kenetlendik de. siz ne yaparsanız yapın de. asıl maça yensende yenilsende son dakikaya kadar savaş. yensende yenilsen de soyunma odasına yine omuz omuza git. Ver mesajını.

denizgrsy
01.10.2007, 15:39
doğru söylüyorsun Gürkan kardeşim ama hemen hemen her yazıda da denildiği anormal bir durum bu görülen! bu kadar pislik içinde bu görüntüyede bu kadar yüklenmeyelim benim demek istediğim bu,altı üstü sevinmişler.abartılımı ; evet abartılı. ama dedim ya bu ortamda bu sinir boşalması normaldir bence.çünkü biz bu statta daha nice takımlar yendik bunu görmedik,o nedenle bu yaşanan görüntü bana çok dokunmadı.

yani ortada bariz görünen,yüklenmemiz gereken kalın sorunlar dururken , bu bana biraz ince ayrıntı gibi geldi,sanki günah keçisi aranıyordu ve bulundu gibi :)

doc holliday
01.10.2007, 15:42
Ben bu maçı son yarım saat izlemeyi bıraktım ve aklımda kalan tek şey ömer rızanın 40 metreden şutu ile gökdenizin üstten auta giden kafası...

Gerisi boş, yok çok sevinmişler,yok kenetlenmişler voltranı oluşturmuşlar,yok bi duygu sağanağı olmuş....

Yemem ben bunları, ömrü hayatımdada yemedim çok şükür elhamdülillah...

Travelair
01.10.2007, 15:47
Burda eleştirilen futbolcuların sevinmesi değil, eleştirilen ne hallere düştüğümüz

Burçak
01.10.2007, 15:52
sanırım ince noktalar da hem fikir olamadığımız arkadaşlar var. kimse takıma niye seviniyosunuz demezki. keşke her günümüz böyle olsa . ama herşeyin bi sınırı vardır. elersiniz liverpoolu sahanın ortasında sevinirsiniz, finalde vurursunu febe ye sevinirsiniz. ama konyaspor bu ya. neyin sevincidir bu.

her ne sebeple olursa olsun konyaspor ve bu gibi takımları yendik diye bu şekilde sevinçler oluyorsa biryerlerde sorun var demektir.

Abdullah Altıntaş
01.10.2007, 16:06
federasyona veye tahkime böyle tepki verilir mi?Adam gibi oynar şampiyon olursun ondan sonra böyle sevinirsin,utanç verici 4.lüğü başarı sayan zihniyetin sonuçlarıdır bunlar

szymeks
01.10.2007, 16:09
aslında ben sevinçlerini anlıyorum elinizi vicdanınza koyun ikinci yarıdaki maç kadrosu yattra ve gökdenize rağmen küme düşmemeye oynar haliylen bir galibiyete seviniyorlar takımın yöneticisi çıkmış bu iğrenç futbola hoca en iyisini bilir diyor bu adamı kovamıyorlar çünkü tazminatı var çünkü hepsi şerefsiz karaktersiz insanlar ziya doğan denen futbol katili ayrı bir muamma ikinci yarıda o değişiklikleri yapan adamın akıl testine girmesi gerekir o şizofrenik vakka açıkçası acınıcak durumdayız efsane bu naptığını bilmeyen adamların elinde eriyor en çok canımı yakanda taraftarın tepkisiz kalışı hadi trabzon taraftarı ölmedi dedirtin olimpiyatta bu adamı yerin dibine sokalım çünkü asla trabzon eski trabzon olamaz bu adamın elinde

kivancpehlivan
01.10.2007, 16:16

maçtan sonra hemen kapattım tv yi görmemiştim.

bu ne tam bi rezillik koskoca trabzon, ilerki haflarda bjk,gs,fb yenmeyelim maazallah nasıl sevineceklerini şaşırlar !!!!

hüseyin1975
01.10.2007, 16:33
Bagzen susmak lazim!

Mustafa K. Demirbaş
01.10.2007, 16:40
trabzonspor kuculuyor denılıyordu da ınanmazdım aksamkı goruntuler bunu soleyenlerı haklı cıkardı galıba sankı sampıyon olmusuz gıbı ole bı sevınıyokı futbolcular ,tamam sevınmek onlarında hakkı ama bu kadar abartılması ne kadar dogru acaba taraftarın ıcı kac haftadır kan aglıyor dun yendık ama ne olur yıne oynanan futboldan zevk alan bır kısı goremedım ben gokdenızın sahsı gayretıyle 1 gol bulduk ama olsun bunada sukur

bordomavii61
01.10.2007, 16:46
bu takım cok kötü oynuyor nerde fatih tekke zmaanında ki TRABZONSPOR

immortal_TS
01.10.2007, 16:55

Kesinlikle katılıyorum, bunu düşünmek bukadar zor olmamalıydı aslında...

dumanpub
01.10.2007, 16:58
Kesinlikle katılıyorum, bunu düşünmek bukadar zor olmamalıydı aslında...

bende öle düşünüyorum bu baskı altında gelen galibiyet futbolcuları çok rahatlattı bununda etkisi sevinçe dönüştü

hüseyin1975
01.10.2007, 17:04
Galibiyet zor oldu.

Haliyle sevindi Coauklar.

Yani kendimizi alistirsak iyi olur cünkü bize kolay Galibiyet HARAM!

Çetin
01.10.2007, 17:20
ya kardeşim vallahi ayıp bu kadarda sırf eleştirmek için eleştirilemz ki bir takım. adamlar 3 haftadır berabere kalıyor üstüne maç seyircisiz, baskılar falan yani sevinmesinler mi?

macka61
01.10.2007, 17:29
rezillik başka bir şey değil kendilerine Trabzonspor futbolcusu demesinler

galaktis_61
01.10.2007, 17:36
xozum basit erkut eger karşimizda bi kac secenek var mademki bu takimi dusunuyosun kardeşim ozman ne yapabilirsin bordomavi net artik bircok kitle gazete tarafindan kendisini ispatamiş bir taraftar sitesi olarak biliniyorburda tek ses olmak basininda dikkatini cekecektir nasilmi olacak bu site bazi yonetici adaylarini dışlyacak takima faydali olmasdigini dusundugu kişilerin bu takimin başkanligina aday olmasini istemedigini net olarak ortaya koycak yada bizim tercihimiz budur kardeşim biz bmn olarak üyelerimizin gorusu su istakammettedir diye basin aciiklama yapacak su bi gercek BMN trabzondaki taraftarlar derneginden daha etkin su anda

diger bir cozumde bu sitee oye olan bir suru trabzon deegesi vardir ve burda yazilanlari llaki okuyolardir onlara neye goresecim de oy kullanacaklarini nelere dikkat edecekleri konusunda surekli bilgi erilebilir

3. cozumumde staddaki taraftar icn ben istanbulda oldugumdan sadece burdaki maclara gidebiliyorum eger taraftarimz kendi ivinde organize olamiyorsa ornek alacak yani taraftarlarda bu takimi desteklemek icin organize olacak mesele gecen soyle bi onerim oldu ama pek ilgi cekmedi heralde bizim taraftarimiz maclarda nasil tezahurat yapacgini bilmiyor burda bir balik acilsin icinde kufurun olmadigi takimi ateşliyecek tezhuratlar uretilsin
erkut kardeşim benim cozumlerim bunlar sende bu takimi dusundugunu iddaa ediyosun ozman ben ssendende bu sekilde cozum onerileri bekliyorum eleştri deil

burdaki yazilanlari bmn yoneticisi arkadaşlarin bu cozumleri onemsiyceni dusunuyorum ayrica

UmutBaykan
01.10.2007, 18:04
valla adamlar sevinmesinler de ne yapsınlar...3 haftadır berabere..kötü futbol...yine kötü oynadılar ancak kazandılar...sevinsinler ama görsünler...durumun gidişatını ..gidişat hiç de iyi değil..Allah hakkımızda hayırlısını versin ne diyim...

sümela61
01.10.2007, 18:12
xozum basit erkut eger karşimizda bi kac secenek var mademki bu takimi dusunuyosun kardeşim ozman ne yapabilirsin bordomavi net artik bircok kitle gazete tarafindan kendisini ispatamiş bir taraftar sitesi olarak biliniyorburda tek ses olmak basininda dikkatini cekecektir nasilmi olacak bu site bazi yonetici adaylarini dışlyacak takima faydali olmasdigini dusundugu kişilerin bu takimin başkanligina aday olmasini istemedigini net olarak ortaya koycak yada bizim tercihimiz budur kardeşim biz bmn olarak üyelerimizin gorusu su istakammettedir diye basin aciiklama yapacak su bi gercek BMN trabzondaki taraftarlar derneginden daha etkin su anda

öncelikle son cümlenizden başlarsak, size kesinlikle katılıyorum; BMN her geçen gün kalitesini ve bununla paralel olarak da gücünü ve etkisini arttırıyor... bence de en etkin oluşum BMN'dir...

ancak BMN'nin herhangi bir yönetici adayını desteklemesi veya dışlaması; BMN'nin çizgisiyle örtüşmez bence... BMN, kalitesi, organizasyonları kadar; tarafsızlığıyla da meşhur bir oluşum benim gözümde... olması gereken de bu zaten...

zaten "elimize fırsat geçse de, BMN yöneticileri hakkında atıp tutsak" diye hazırda bekleyenlerin (ne acı ki var böyle bir durum), BMN böyle bir tavır aldığında neler iddia edebileceklerini tahmin etmek güç olmasa gerek... bu açıdan bakıldığında bile, BMN'nin tarafsızlığını koruması şart...

sakın yanlış anlamayın, siz eminim ki iyi niyetle çözüm üretmeye çalışıyorsunuz; ama maalesef herkes bu kadar iyi niyetli olmayabiliyor...

sevgi ve saygılarımla...

Erkut Ay
01.10.2007, 18:22

diger bir cozumde bu sitee oye olan bir suru trabzon deegesi vardir ve burda yazilanlari llaki okuyolardir onlara neye goresecim de oy kullanacaklarini nelere dikkat edecekleri konusunda surekli bilgi erilebilir

3. cozumumde staddaki taraftar icn ben istanbulda oldugumdan sadece burdaki maclara gidebiliyorum eger taraftarimz kendi ivinde organize olamiyorsa ornek alacak yani taraftarlarda bu takimi desteklemek icin organize olacak mesele gecen soyle bi onerim oldu ama pek ilgi cekmedi heralde bizim taraftarimiz maclarda nasil tezahurat yapacgini bilmiyor burda bir balik acilsin icinde kufurun olmadigi takimi ateşliyecek tezhuratlar uretilsin
erkut kardeşim benim cozumlerim bunlar sende bu takimi dusundugunu iddaa ediyosun ozman ben ssendende bu sekilde cozum onerileri bekliyorum eleştri deil

burdaki yazilanlari bmn yoneticisi arkadaşlarin bu cozumleri onemsiyceni dusunuyorum ayrica
BMN kapsamında biraraya gelen tüm hepimizin sesinini medya ulusal bazda duyurabilmesi çıkar duyguları gözetmeden hiç bir grup adı altında toplanmadan gerek tribün gerek saha dışı her ortamda trabzonspor camiasının bu çirkin ortamdan rahatsız olduğunu hissettirmek (karşıdaki adam ne kadar anlıyor o ayrı tabi) istanbul trabzon eski yeni ayrımı yapmadan gelmiş geçmiş tüm yöneticilerin bir araya gelip bütünlük birliktelik sağlaması gerekirse trabzonspor futbolculuğu yapmış eski yıldızlarımızla topluca danışım mevcut durumda başarısızlığı göz ardı edilemeyecek hocanın ersun yanal gibi(kulübe emek vermiş eski oyuncularımızın yardımcılığını yaptabileceği bir antrenör değişikliği) trabzonspora yakın ülkelerden gürcistan ukrayna rusya gibi ülkelerden yabancı futbolcu tercihi en önemlisi elindeki başarılı oyuncunun kıymetini bilip elinden çıkarmayan hem onu hem takımını kazandırma anlayışına kafasıonda taşıyabilen bir hoca ersun yanal olabilir benim tercihim
bir çok şeyi yapmak için olağanüstü insan olmana gerek yok yeterki onu yapma isteğin olsun bu düşündüklerimiz fenamı olamayacak bir şeymi elbette bizimde önerilerimiz vardır karşındaki insan anlamadıktan sonra tesiri yok hepimizin düşüncesi önerisi vardır ama kimsenin hiç bir taraftara ağır üslup takınma hakkı yoktur..
en alta not düşmüşsün eleştirerek değil diye neden eleştirilmezliğimi var bu beceriksizliğin konyaspor galibiyetinde bile (neden her ne olursa olsun sevinç naraları atan) zihniyeti eleştiririm gereken cevabımı sahada veririm bir önerimde eleştiriye açıklık........

Erkin
01.10.2007, 18:57
Maçtan sonraki bu tablo beni de çok rahatsız etti, rezalet kelimesinin fazla ağır kaçmayacağını düşünüyorum. Malesef ki bu tür tablolar Trabzonspor'un futbolcusu olmanın ne demek olduğunu anlayamamak gibi bir gafletin içerisinde olmanın göstergesi..

Takımın üstünde malum büyük bir stres ve gerilim olabilir, haftalardır kazanamıyor da olabilirsin galip gelirsin normal bir şekilde sevinirsin. Ancak birçoğumuzun da söylediği gibi daha galibiyeti olmayan, hocası istifa etmiş bir Konyaspor'u sıradan bir lig maçında yenmek hangi koşulda olursak olalım Trabzonspor gibi bir takımın futbolcularını böylesine sevindirmemeli.. İnşallah futbolcularımız nerede olduklarının farkına geç de olsa varırlar..

hüseyin1975
01.10.2007, 18:59
Maçtan sonraki bu tablo beni de çok rahatsız etti, rezalet kelimesinin fazla ağır kaçmayacağını düşünüyorum. Malesef ki bu tür tablolar Trabzonspor'un futbolcusu olmanın ne demek olduğunu anlayamamak gibi bir gafletin içerisinde olmanın göstergesi..

Takımın üstünde malum büyük bir stres ve gerilim olabilir, haftalardır kazanamıyor da olabilirsin galip gelirsin normal bir şekilde sevinirsin. Ancak birçoğumuzun da söylediği gibi daha galibiyeti olmayan, hocası istifa etmiş bir Konyaspor'u sıradan bir lig maçında yenmek hangi koşulda olursak olalım Trabzonspor gibi bir takımın futbolcularını böylesine sevindirmemeli.. İnşallah futbolcularımız nerede olduklarının farkına geç de olsa varırlar..

Son satirinda cevabi vermissin bile.

Gec oldu artik.

Serdær
01.10.2007, 19:46
Konyaspor Lu oyuncular bizim durumumuza güLüyorLardı.

Daha fazla söze gerek yok .!

Turan Bebek
01.10.2007, 19:57
Ziya Doğan'a hep karşı oldum ve olmaya da devam edeceğim. Onun bize oynatmış olduğu futbolun bir kördövüşü olduğunu, yıllar önce, bize karşı oynayan Anadolu Kulüplerinin bir puan çıkartabilmek için sadece mücadele ettikleri, direndikleri maçlar aklıma geliyor. Bizim durumumuz şu anda bu arkadaşlar maalesef. Yani aklım almıyor, nasıl bir futbol kafası var bu adamda ya...çıldırmamak içten bile değil. En büyük zevkim haftada bir gün 90 dakika tuttuğum takımın maçını izleyeyim diyorum...o da işkence oluyor. Off...Allahım...Lazaroni gitti...Ziya geldi...şimdi buda giderse daha kötüsünün gelmesinden korkuyorum. İnşallah Ziya Doğan en geç Aralık'daki kongrede gider de biz de rahat bir nefes alırız. Ben sadece koşan bir takım değil, futbol oynayan ve zevk veren bir takım istiyorum.

Terzioğlu
01.10.2007, 20:00
dün o görüntüleri izlerken utandim...sanki barcelonayi yendik ve sampiyon olmusuz gibi seviniyordular...alti üstü ligde galibiyeti dahi bulunmayan konyayi yendik...takimi kücüklestirmeyin...!

Serdær
01.10.2007, 20:00
Trabzon ziyan futbol ziyan
(Trabzon mu Konya nı?Bu maç Trabzonspor ve Ünal Karaman'ın kişisel tarihleri açısından bir "dönem" (dönüm değil) maçı olmaya adaydır. Bu karşıt başlangıç, unutulmaz kaptan Ünal Karaman'ın da dilediği gibi, umarız ki eski kaptanla kaptanı olduğu takımın buluşmasıyla sonlansın.Maç ne olur derseniz; Trabzon'un başında Ünal Karaman gibi formanın ne anlama geldiğini bilen biri olsaydı, rakibin başında değil Ziya, Mourinho da olsa, maçın kesin favorisi Trabzon olurdu. Ama işte Trabzon'un başında tarife uyan bir teknik adam yok. Bu durumda hiç bir skor bizi yanıltmaz. Ziya Doğan'ın başında bulunduğu Trabzonspor'un tüm maçları sıradan ve "denk kuvvetlerin" maçı olarak geliyor kayıtlara. ),

Maç öncesi görüşlerim yukarıda duruyor. Sayın Doğan bana ve kendisini vasat altı olarak görenlere destek verircesine Ceyhun'u yine kenarda tutup, değil Trabzonspor, lig a takımlarında bile forma bulamaycak forvetleri sürdü sahaya. Elbette bu kısır ve utandıran futbol didişmesinden bir sonuç çıkmayışının en masum portreleridir forvetler. Zira, Trabzon'un başında kaldığı her gün ve saat takımı ve kenti biraz daha küçülten Ziyan Doğan mantalitesinden forvete gol pası çıkmaz, çıksa çıksa yana ve geriye bol asist çıkar. Evet forvetler çok yetersiz, ama asıl yetersizlik Trabzonspor'u sıra takımı gibi oynatan ve sıradanlığı futbol diye yutturmaya çalışan teknik kadrodadır.

Konyaspor Ünal Karaman'la aradığı çıkışı Trabzon'da yakalayamadıysa bunun tek nedeni oyun hakimiyetini skor üstünlüğüne taşıyamayışıdır. Futbolun değerlerine çok daha sadık kalan bir performans sergileyen Konya, son dakikalarda beraberliğe ulaşmak için çok çaba sarfetmesne rağmen, etten duvar ören anlı şanlı Trabzon defansını geçemediler. Son dakika içinde penaltı şüphesi yaratan bir pozisyonda golü bulamayışları onlar adına büyük şanssızlıktı. Ama ayağa paslardaki başarıya rağmen, oyun iştahı açısından bir eksiklik hissedildi. Sanırım Ünal Karaman'ın asıl aşması gereken engel bu.

Futbol ve Trabzon adına Ziyan Doğan'ın maç sonrası açıklamalarını dinlemedim. Kazandığına göre 3 nolu açıklamayı yapmıştır. (Evet öyle yapmış dinledim sonra. Ceyhun'un pas yüzdesini yükselttiğini söylemiş, farkın açılmasını önledik demiş, bana da 80 milyar maaş verseler ben de uyutacak birşeyler bulurdum heralde.)Kaybetseydi neler söyleyeceğini hepimiz biliyoruz. Hocanın hiç hazzetmediği ve başı sıkışmadan oyuna almadığı Ceyhun'un usta ayağından çıkan bir pastan mucizevi bir gol çıkaran Gökdeniz takımına 3 puan hocasına da biraz daha zaman kazandırdı, fotoğraf budur.NT>

Barcelona'yı, İnter'i, Liverpool'u, tarihlerinin en iyi dönemlerinde sahalarına hapsedip kendi oyununu kabul ettiren Trabzon'dan, ligin en zayıf takımlarından birini kendi sahasında güç bela 1-0 yendikten sonra sevinç horası tepen oyuncuların Trabzonsporuna geldik.

Katkıda bulunanlara teşekkür eder , bu rezillik tablosunu başarı diye yutturanlara külliyen "yuh ulan yuh" deriz.

Sedat TUNALI...

atlantis
01.10.2007, 20:31
Takım ne hale gelmiş...Futbolcular Trabzonspor forması giydiğini unutmuşlar...Böylesine sevindiklerini gördük ya harbiden küçülüyoruz.

Mustafa Önal
01.10.2007, 20:34
Ben bu sevinci boş trununlere karşı yapılmış olarak algıladım. Hanı maçtan sonra seyirci ile bordo mavi çekiyolardı öylede yaptılar kendi aralarında sonra sevinç yumağı.Eğer benim algıladığım şekildeyse hoşuma gitti.Yanı siz trubunde olmasanızda sizinleyiz diye.

Ama diğer yandan sadace bir Anadolu takımını yendikleri içn böle sevindiseyler gerçekten çok yazık.başka lafa gerek yok.
ayşe abla aynı şeyleri bende düündüm. ama bu gün liğ tv deki haberlerde futbolculara sorduğumuzda 3 haftadır kazanamıyorduk . üzerimize çok geldiler o yüzden yaptık demişler.

Ba®ış
01.10.2007, 20:38
bu futbolla galip gelebiliyorsan normaldir!!!!...

Metin Ural
01.10.2007, 20:55
Galip gelmenin güzel ve çok keyifli olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu Ceyhun, "Üç haftadır berabere kalmak üzerimize bir stres yapmıştı. Bunu üzerimizden atmak istiyorduk. Artık attık sayılır. İnşallah bundan sonra bu şekilde devam edip üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırmayı düşünüyoruz. İyi bir takımız, daha da iyi olacağız diye düşünüyorum. İnşallah bu galibiyet serisini bundan sonraki haftalarda da sürdürürüz. Maç sonundaki sevinci de anlayan anlar" şeklinde konuştu.

ajansspor

Bartuğ13
01.10.2007, 21:36
ben aşağılamıyorum.
sahada ortaya konamayan futbolu oyunculara bağlamıyorum.kaldı ki taraftarları yanında değil.
gsliler aynı cezada gol atınca taraftar gibi sevindiler herkes beğendi.
dün oyuncularımızınki de böyle bişeydi.
kaldı ki çok zor zamanlardan geçiyoruz.
yönetim berbat,teknik heyet onlardan berbat,taraftar desen hepsinden daha berbat.
birlik olmak yerine en ufak olayda oyuncuların üzerine gidiyorlar.tff bize yükleniyor,medya desen başka yerden.

ben sonuna akdar hak veriyorum.sahada mücadele ettiler ama onları yönetemeyen teknik heyet vardı.trabzonsporu sevdiklerine de inanıyorum.hepsiyle gururluyum.en azından takım sevgileri için.birileri hariç.

taraftardan da ricam takıma her koşulda destek.11 aralığa kadar bunlarla gidecez ve mecburuz.o güne kadar sonsuz destek vermeliyiz.70 gün kalmış.o günden sonra seçilen yönetime de sonsuz destek vermeliyiz.
TRABZONSPOR BİRLİK İÇİNDE OLMADAN ŞAMPİYONLUK KAZANAMAZ!

hüseyin1975
01.10.2007, 21:57
Galip gelmenin güzel ve çok keyifli olduğunu söyleyen tecrübeli futbolcu Ceyhun, "Üç haftadır berabere kalmak üzerimize bir stres yapmıştı. Bunu üzerimizden atmak istiyorduk. Artık attık sayılır. İnşallah bundan sonra bu şekilde devam edip üst sıralardaki yerimizi sağlamlaştırmayı düşünüyoruz. İyi bir takımız, daha da iyi olacağız diye düşünüyorum. İnşallah bu galibiyet serisini bundan sonraki haftalarda da sürdürürüz. Maç sonundaki sevinci de anlayan anlar" şeklinde konuştu.

ajansspor

Demek Mesaj vermek istemiyler.

Belki Kaptanimiz Hüseyine ceza vermek isteyenlere Mesaj göndermek istemislerdir.

coskun0661
01.10.2007, 22:05
bu foto yaa ancak gülünürrr:D:D:Dkoskaca trabzonsporr ne hallere düşmüşşş sankı realii devirdiktee sevınıyolarr..yazıklar olsun bizi bu hale düşürenleree..fırtına sana ne olduuu ...formamı giyemez oldummmm evde cürüyecek yakındaaa...gidin la yeter gdinnn daaa

vuralkara
01.10.2007, 22:05
hep dersiniz birlik olalım, tepki verelim falan filan diye (hüseyin de demişti). alın işt size birlik ve tepki. herkes bunu alkışlayacağına. rezalet diyor. konyayı yendik diye bu kadar sevinilirmi diyor. niye bu olayın gerçek nedenini görmemek için gözlerinizi kapatıyorsunuz. ben maçı evimde izledim ve bu tabloyu gördüğüm anda böyle yorumladım. neden herkes polemik yaratmaya çalışıyor. dediğiniz gibiyse eğer geçen sezon bjk yi 2-0 dan 3-2 yendiğimizde havai fişek gösterisi yapmaları lazımdı. artık bu konuyu tartışmak gereksiz bence. bu yapılan eylemi de destekleyip alkışlamak gerek. taraftarımız yanımızda değil ama biz varız deyip iki gruba ayrılıp bordo-mavi çektiler. aferin onlara.:alkış:

immortal_TS
01.10.2007, 22:16
hep dersiniz birlik olalım, tepki verelim falan filan diye (hüseyin de demişti). alın işt size birlik ve tepki. herkes bunu alkışlayacağına. rezalet diyor. konyayı yendik diye bu kadar sevinilirmi diyor. niye bu olayın gerçek nedenini görmemek için gözlerinizi kapatıyorsunuz. ben maçı evimde izledim ve bu tabloyu gördüğüm anda böyle yorumladım. neden herkes polemik yaratmaya çalışıyor. dediğiniz gibiyse eğer geçen sezon bjk yi 2-0 dan 3-2 yendiğimizde havai fişek gösterisi yapmaları lazımdı. artık bu konuyu tartışmak gereksiz bence. bu yapılan eylemi de destekleyip alkışlamak gerek. taraftarımız yanımızda değil ama biz varız deyip iki gruba ayrılıp bordo-mavi çektiler. aferin onlara.:alkış:

Bravo abi bu olayı böyle gören ve anlayan kişileri görmek güzel...

Mehmet51
01.10.2007, 22:18

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

bence artik bu topicide kapatalim.anlayanlar anladi zaten.az kisi de olsa.:cool:

immortal_TS

ajansspor

Anlamayan çok kişi var Ceyhun emin ol !

mehmet_35
bu takımı bu hallere düşürenler utansın.

mehmet_35
01.10.2007, 22:19
bu takımı bu hallere düşürenler utansın.yazıklar olsun hepsine.
amatör takımlar gibi sevinmeyi bırakıp ne hale düştüklerine baksınlar

x-prenha
01.10.2007, 22:21
bizlere guluyorlar anadolu takımların sıtelerıne gırdımde resmen bızle alay edıyorlar topıc acmıslar adamlar bızım ıcın yazıklar olsun bızımkılere bızlerı ne hallere dusurduler utanıyorum artık

umraniye34
01.10.2007, 22:24
trabzonspor kuculuyor denılıyordu da ınanmazdım aksamkı goruntuler bunu soleyenlerı haklı cıkardı galıba sankı sampıyon olmusuz gıbı ole bı sevınıyokı futbolcular ,tamam sevınmek onlarında hakkı ama bu kadar abartılması ne kadar dogru acaba taraftarın ıcı kac haftadır kan aglıyor dun yendık ama ne olur yıne oynanan futboldan zevk alan bır kısı goremedım ben gokdenızın sahsı gayretıyle 1 gol bulduk ama olsun bunada sukur
ulen nediyon sen ya ne küçülmesi neden bahsediyon sen güzelim gösteriyi anlamlı bi mesajı bu şekil yorumlayabildin ya aferin sana... imzanda ki yazı başka bi takıma aittir o yüzden sen ilk başta imzanı kaldır trabzonumuz büyüktür tek büyüktür hemde

vuralkara
biz ne kadar anlatmaya çalışsak ta hala rezalet diye yorumlar yazılmaya devam edecek. hala gözleri kapalı körü körüne sırf yorum olsun diye yorumlar yapılacak. sonra da karşı çıksan diyeceklerki bu benim fikrim o da senin. o zaman ben de diyeyimki ziya doğan kalsın takımın başında. çok iyi hücum futbolu oynatıyor bu benim fikrim diye. kim inanır buna:o

Mehmet51
Ben olayı salt Konyaspor macı sonrası sevinc gösterisi olarak degerlendirmiyorum. Kim ne derse desin son haftalarda bariz hakem hataları ile celmelenen bir takımın futbolcuları onlar.. 3 haftadır sahasında taraftarının önüne cıkmaktan mahrum bırakılmış futbolcular onlar... Başlarında beceriksiz yönetim ve amatör küme teknik direktörleri kadar taktik bilgisi olmayan teknik direktörü olan bir takımın futbolcuları onlar... Bu kadar olumsuzluga bir başkaldırış bence o sevinc görüntüsü... Futbolcular arası bir samimiyetin göstergesi.... Bir ara taraftar rolune de soyunup bordo mavi tezahüratı ile stadı inletmeleri de hoş bir görüntüydü.. Kim ne derse desin henüz potadan uzaklaşmış degiliz... Eziktaştan sadece 2 puan gerideyiz... BaşEzik ile aynı puandayız... Bu takım aralık'a kadar potadan düşmez umarım

:alkış::alkış::alkış::alkış:
iste bu be.lütfen bu topici kapatin.son yorumda mackdali den bu olsun.halen daha anlamis olmayanlar biraz daha düsünsünler.

vuralkara
01.10.2007, 22:29
bak ben daha mesajımı yazarken aynı şeyler yazılmaya devam edilmiş bile. yok yok ne desek boş. bi kere yazmış bazıları kafasına.

emre610
01.10.2007, 23:29

Takım seyircisinin önüne çıkamıyor,kafaya,göze,belden alta nereye gelirse vuruluyor.Şimdi taraftar olsaydı stadta onlarla Bordo-Mavi Şampiyon Trabzon nağmeleri atılsa aynı şeyler düşünülecek miydi? Sanmam.Tamam o renkleri kaldırabilecek futbolcu sayısı yok denecek kadar az ama futbolcularıda anlamak gerekir.Futbol sonuçta bir seyir işidir.Ayrıca bu sevinç gösterisinin son sahnesinde Gökdeniz diğer futbolculara Balkon'a bakın!! dediğini duymakta gerekir bu başlığa yorum yazmak için.Tabi bu sırada muhtemeşem(!) Lig TV kameraları yönünü başka tarafa çevirdi. Muhtemelen balkonlara doluşan 10-15 kişilik taraftarın sevinçlerine ortak olduğunu görmek onlarıda mutlu etmiştir.

lazooo28
01.10.2007, 23:30
bence su an ki acizligimizi gösteriyor

emre610
01.10.2007, 23:36
bence su an ki acizligimizi gösteriyor
Bu kanıya nerden vardın ? Birde desteklersen seninde aciz olduğunu düşünmeyelim.Kazanan sevinir.Öyle ya da böyle kazanmışlar.

Can52
01.10.2007, 23:51
Kötü mactir modasi gidiyor......

Su an Türkiyede yukarda olan hangi takimlar güzel oynuyor???

Derbi macini izleyen oldumu?? Bence rezaletti...

anaras
01.10.2007, 23:58
o sevınç gosterısını gorunce yııldım yerın dıbıne gırdım ve dedımkı kendı basıma hey gıdı hey ne hallere dusmusuz koca Trabzon hey gıdı heyyy

doc holliday
02.10.2007, 00:04
Biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz,Bak hemserim ben yıllardır süper ligdeki bütün maçları elimden geldiğince takip ederim.5 yıldır bu ligde bu kadar kötü takım izlemedim.bizim maçtan önce denizli-kayseri maçı vardı onu izledik ve bu 2 takımda bizi rahat 5 lik yapardı.

Şu an istisnasız ligin en kötü takımıyız, bordo mavi formayla sahaya çıkmasın bu takım,direkt kümeye oynamassa ben futbolla bütün ilişiğimi keserim.
Top oynasın sevinsinler allahına kadar isterse amuda kalksınlar,ama insanda biraz arlanma olur, derki ya ben trabzonsporum topcusuyum koca mac 1,5 pozisyonumuz yok 3 tane pas yapamadık üstüste(misal değil gerçektir).

Tayfun,celo,ayman,erdinc hep kenetlense ne olur ,tek bişey olur hepsini toplasan belki bir futbolcu çıkar o yönden iyi kenetlenmeleri..

Bugün konuştuğum birçok arkadaşım, bunlar arasında her sene kombine alanlarda var. Macı ilk yarıdan sonra izlemeyi bıraktıklarını söylediler.Benki bu takımın her macını dörtgözle beklerim 55. dakikaya kadar ancak dayanabildim bu kepazeliğe..
Stresliymişler,maç 0-0 5 dakikada korner 10 dakikada faul kulanıyoruz, hırsın h si yok gam yok keder yok,yattra 5 kişiyi gecerse gökdeniz bi tane takarsa bütün takımın tek düşüncesi bu öylede oldu zaten,şu takımda yıllık 1.5 milyon dolar alıp 5 senedir bir tane orta yapmayan kanat oyuncusu var acaba bunu düşünürkende stres yaşıyormu..

Eğer birlik olacaksak artık yeter deyip bu takımın toptan tasfiyesi için birlik olalım,gözboyamak için yapılan şaklabanlıklar için değil...

Ayrıca eğer bir kaza olurda b.j.k yi yenrsek futbolcuların stadın çatısına çıkıp paraşütle atlamasını istiyoruz...

burnaklioglu
02.10.2007, 00:07
Forumda bi yonlendiren bi de yonlendirilenler var sanki. Cogu arkadas hic bir postu okumadan basliga bakip hemen mesaj atiyor. Biz anliyoruz niye sevindiginizi ceyhun... Vuralkara yorumlarin icin tesekkurler.
Doc holiday sana da katiliyorum. uzaya ilk mekigi gondersek daha manidar olur diyorum.

tamuğ yamtar
02.10.2007, 01:57
Yorumların hepsini okuyamadım. Baya fazla yorum yapılmış.

Ama genel olarak gözlemim, siteyi "Ziya Doğan'ların" basmış olduğudur.

Amma da Ziya Doğan varmış aramızda.

Bırakın kardeşim adamlar istediği gibi sevinsin.

Ne demek büyük takım topcusu böyle sevinemez.

Nasıl sevinir? Büyük takımın farklı sevinişi mi oluyor?

Yoksa denilen şu mu? : "Konya'yı yendik diye bu kadar da sevinilmez ki"

Bu cümleyi kuran arkadaşlar da kusura bakmasınlar ama artniyet ararım.

Konya'yı yendik diye bu tarz bir sevinç gösterisi yapmadıkları çok açık.

Ayrıca Konya'yı yendik diye bu tarz sevinebilirler de.

Bu kulübe hoca, yönetim kadar inanın TARAFTAR da zarar veriyor.

Hatta daha çok zarar veriyor.

umraniye34
02.10.2007, 02:05
o sevınç gosterısını gorunce yııldım yerın dıbıne gırdım ve dedımkı kendı basıma hey gıdı hey ne hallere dusmusuz koca Trabzon hey gıdı heyyy
sizin gibi insanların aklından şühpe edilir adamlara bakın ya gittiler ne çıkardılar güzelim şevinş gösterisinden ordaki mesajı anlayamıyolar bide karalıyolar...

tamuğ yamtar
02.10.2007, 02:34
İğrenç futbolu sümenaltı etmek ve taraftarın gözünü boymak için yapılmış bir hareket,benimkini boyayabildilermi hayır çünkü izlemedim bile...

Koca ilk yarı bir tane şu var kaleye oda 40 metreden birde gökdeniz kafası başka birşey yok,haksızlığa uğramışmışlarda,yok tepkiymişde oldu canım gözlerim doldu.....Yarab bu birlik bu beraberlik karşımızda hiç kimse duramaz artık, heytt ulan savulun bre mendeburlar dememiz bekleniyor herhalde.... geçin efendim geçin, boş lafa karnımız tok ..

Değişik bir profil. Bu sevinçten çıkardığın manalar gerçekten harika.

Ya ne taraftarı be canım kardeşim. Hangi taraftar?

Kulüpten nemalanan taraftar mı?

Sahaya atlayan yüzyılın bomba taraftarı mı?

Ne anlatıyorsunuz siz?

Takım kötü oynuyor. Kabul. Ama rahat bırakın adamları da sevinsinler.

Size ne? Sana ne?

Sakın ben bu takım için ölürüm edebiyatı ile karşıma çıkma.

Bırakın geçin bu geyikleri. Gerçekci olun biraz.

Birileri ölür bu takım biterse:) Ama açlıktan ölür. Kahrından değil.

Göz boyama olayını da anlayamadım. Burada ki amaçları kötü futbolu kamufle etmek öyle mi?

Niye millet salak mı? Oynanan topu görmüyor mu?

Adamlar sevinmiş kardeşim. Normaldir.

Haksızlık konusuna gelince. Haksızlığa uğradıkları da yok.

Aslında açık konuşalım; adamlar taraftara haklı olarak kalayı basacakta, ne yapsınlar birşey söyleyemiyorlar.

Taraftarımız salaklık yapmasaydı, işler bu noktaya gelmezdi diyecekler ama diyemiyorlar.

Topcu söyleyemez de gerçi ve bu onun işi de değil de, bunu söyleyen yönetici gelmeden, bu kulüp bir yere gidemez.

Punisher-61
02.10.2007, 06:55
nerde bi mal varsa bizim takimin basina geldi...albayrak ve kel ziya

KUTADGU
02.10.2007, 08:52
Değişik bir profil. Bu sevinçten çıkardığın manalar gerçekten harika.

Ya ne taraftarı be canım kardeşim. Hangi taraftar?

Kulüpten nemalanan taraftar mı?

Sahaya atlayan yüzyılın bomba taraftarı mı?

Ne anlatıyorsunuz siz?

Takım kötü oynuyor. Kabul. Ama rahat bırakın adamları da sevinsinler.

Size ne? Sana ne?

Sakın ben bu takım için ölürüm edebiyatı ile karşıma çıkma.

Bırakın geçin bu geyikleri. Gerçekci olun biraz.

Birileri ölür bu takım biterse:) Ama açlıktan ölür. Kahrından değil.

Göz boyama olayını da anlayamadım. Burada ki amaçları kötü futbolu kamufle etmek öyle mi?

Niye millet salak mı? Oynanan topu görmüyor mu?

Adamlar sevinmiş kardeşim. Normaldir.

Haksızlık konusuna gelince. Haksızlığa uğradıkları da yok.

Aslında açık konuşalım; adamlar taraftara haklı olarak kalayı basacakta, ne yapsınlar birşey söyleyemiyorlar.

Taraftarımız salaklık yapmasaydı, işler bu noktaya gelmezdi diyecekler ama diyemiyorlar.

Topcu söyleyemez de gerçi ve bu onun işi de değil de, bunu söyleyen yönetici gelmeden, bu kulüp bir yere gidemez.

bakın herşeyi anlıyorum
lakin
tüm meselenin taraftara yıkılmasını içim bir türlü almıyor.

Taraftara laf edecek futbolcu
En başta sözleşmesine baksın
Ne kadar para alıyor bu takımdan bir daha incelesin.
Aldığı paranın 10 da 1'ini ödeyebiliyormu? iyi tartsın...

Ve oh ne ala memlekettir.
Her türlü acıyı yaşat
Her türlü başarısızlığı göster
Aymazlıktan, becerisizlikten ortalığı kır geçir.
Hırs adına, helal adına, forma adına
hiç bir şey yapma..

Sonrada kazara kazandığın maçtan sonra.
Taraftar rolüne büründük biz, mazlumuz, garibanız, herkese karşı savaşıyoruz, herkes bize düşman naraları at..

Rezalet bir yenilgi sonrasında ağlayan yönetici ne kadar haklı ise.
Rezalet bir galibiyet sonrası çılgınca sevinen futbolcular da o kadar haklıdır...

Tek hareketlik hamlelerden kahraman ve mazlum yaratmayı seven bizler.
Bu başarısızlığın çok içerilerinde bir yerlerde de futbolcuların olduğunu bilsinler.

Taraftar suçludur evet ama.
O kadar da değil..
Hem de hiç değil....
Bunca sene sonra bunca yalana, dolana, oyuna, oyunsuzluğa ve kalleşliğe rağmen hiç değil...

galaktis_61
02.10.2007, 09:05
anlamiyrumki ben sizi herkes bole şifreli şifreli konusuyo herkes bi yere mesaj gonderme cabasi icerisinde yapmayin boyle

vuralkara
02.10.2007, 09:12
Biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz,Bak hemserim ben yıllardır süper ligdeki bütün maçları elimden geldiğince takip ederim.5 yıldır bu ligde bu kadar kötü takım izlemedim.bizim maçtan önce denizli-kayseri maçı vardı onu izledik ve bu 2 takımda bizi rahat 5 lik yapardı.

Şu an istisnasız ligin en kötü takımıyız, bordo mavi formayla sahaya çıkmasın bu takım,direkt kümeye oynamassa ben futbolla bütün ilişiğimi keserim.
Top oynasın sevinsinler allahına kadar isterse amuda kalksınlar,ama insanda biraz arlanma olur, derki ya ben trabzonsporum topcusuyum koca mac 1,5 pozisyonumuz yok 3 tane pas yapamadık üstüste(misal değil gerçektir).

Tayfun,celo,ayman,erdinc hep kenetlense ne olur ,tek bişey olur hepsini toplasan belki bir futbolcu çıkar o yönden iyi kenetlenmeleri..

Bugün konuştuğum birçok arkadaşım, bunlar arasında her sene kombine alanlarda var. Macı ilk yarıdan sonra izlemeyi bıraktıklarını söylediler.Benki bu takımın her macını dörtgözle beklerim 55. dakikaya kadar ancak dayanabildim bu kepazeliğe..
Stresliymişler,maç 0-0 5 dakikada korner 10 dakikada faul kulanıyoruz, hırsın h si yok gam yok keder yok,yattra 5 kişiyi gecerse gökdeniz bi tane takarsa bütün takımın tek düşüncesi bu öylede oldu zaten,şu takımda yıllık 1.5 milyon dolar alıp 5 senedir bir tane orta yapmayan kanat oyuncusu var acaba bunu düşünürkende stres yaşıyormu..

Eğer birlik olacaksak artık yeter deyip bu takımın toptan tasfiyesi için birlik olalım,gözboyamak için yapılan şaklabanlıklar için değil...

Ayrıca eğer bir kaza olurda b.j.k yi yenrsek futbolcuların stadın çatısına çıkıp paraşütle atlamasını istiyoruz...

ben de öyle diyorum biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz. burda konuşulan takımın nasıl oynadığı değil. rezil futbolun herkes farkında zaten. futbolcular kendileride farkında. ama sanki futbolcular müthiş bir futbol sahaya koydukları için sevinmişler gibi bahsediyorsunuz. bunun böyle olmadığını, o yapılanın sevinç gösterisi olmadığını anlatmaya çalışıyoruz. ortada sevinilecek bi durum yokki sevinsinler.
mesela şimdi diyelimki avni akerde maç izliyorsun takım mağlup durumda. iki tribün karşılıklı bordo - mavi çekiyorsunuz. bu da rezaletmi oluyor. takım yeniliyor niye sviniyorsunuzki terkedin çıkın stadı o zaman. ya da başka bir örnek vereyim. geçen hafta manisada maçtaydım. ikinci yarıdaki kazanma arzusu tribündekileri birazda olasa memnun etti. maç 1-1 bitti ama tüm olumsuzluklara rağmen maç bitimi takımı çağırıp alkışladık. demekki biz de bi skandala imza attık. büyük rezalet yaptığımız. özür dileriz herkezden. onun yerine hepsine ana avrat sövmemiz gerekirdi. bumudur yani olması gereken. yapmayın allah aşkına. tamam kimse takımın halinden memnun değil ama öyle diyede her şeye önyargılı yaklaşıp herşeye tepki verirsek bizi yıkmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmüş olmazmıyız. YÖNETİME ZİYAYA HAYIR. TAKIMA İNADINA DESTEK.

kudu_61
02.10.2007, 09:37
güzel bir görüntüydü galibiyetin değil birlikteliğin fotoğrafıydı çok fazlma tartışılacak başlık açılacak bir konu değil gazozzuna bile maç yapılsa kazanınca sevineceksin bunun neresi abes........

Vegas
02.10.2007, 09:41
Yazildimi daha once bilmiyorum, acaba Sivas bize gercekten gol attirirsa o golden sonrada boyle sevinirler mi acaba:D

cIlgInIm
02.10.2007, 09:55
güzel bir görüntüydü galibiyetin değil birlikteliğin fotoğrafıydı çok fazlma tartışılacak başlık açılacak bir konu değil gazozzuna bile maç yapılsa kazanınca sevineceksin bunun neresi abes........

sonunda bekledigim bir yorum geldi .. tşk ler kardeş.. konyaspor macıda olsa sonuc almış oldugumuz bir maç bu .. rum ekibine yattara serbest vuruştan gol attıgında kaçnız sevinmedi o futbolcular gibi.. rum takımı konyadan iyi bir takım degildi.. kendilerini motive etmişler kazanmışlar.. illa ki böyle bir sevinc gösterisi fener i yendigimiz zamanmı olacak .. zaten her yıl öyle kandırıyorlar bizi feneri yen sonra ligden düş ne güzel yaa.. fenere yenilelim şampiyon olalım cokmu sorun yani..

bu takımın herşeyini eleştirin ama o maç sonunda ki birlik beraberliğini eleştirmeyin..

zanoylu
02.10.2007, 09:58
Trabzonsporun isminede büyüklüğünede yakışmadı.
..Büyük kaptan Ünal Karaman kenardan bakıp vaay be demiştir eminimkide üzülmüştür.Bir efsane bu hallere düşemi diye. Ne yapıyorlar bizim futbolcularımız: Ulubatlı Tolga(kaptan) köşe gönderini almış büyük zafer kazandık edasıyla sallıyor....As kaptanda gençleri etrafında toplamış ders veriyor(kendi başarılar abidesi'ya) bakın arkadaşlar 3 puanla tanışamamış gelenin gidenin vurduğu konyasporu nasıl yendiğimizi unutmayın haa dermişcesine zıp zıp zıplıyor. :( :(.
...Bu ne midir arkadaşlar bence: 3 haftadır maç kazanamamış, sezon başından beri bulundukları camianın ve futbol takımının geçmişiyle ters düşen korkak bir o kadar becerisiz ve pasif futbol oynayan oyuncular topluluğunun bu haftaki gelen 3 puanla sokakta rahat dolaşacak olabilmenin mutluluğudur bu arkadaşlar.

Trabzonsporun ne olduğunu, Nasıl var olduğunu, Neler yaptığını,Trabzonsporlu bir futbolcu veya taraftarı olmanın felsefesinin sadece bir spor kulübü oyuncusu veya taraftarlığından ibaret olmadığını bilmeyen ve kavrayamamış beyinler. Yazık........!

Ali İhsan
02.10.2007, 10:05
...Bu ne midir arkadaşlar bence: 3 haftadır maç kazanamamış, sezon başından beri bulundukları camianın ve futbol takımının geçmişiyle ters düşen korkak bir o kadar becerisiz ve pasif futbol oynayan oyuncular topluluğunun bu haftaki gelen 3 puanla sokakta rahat dolaşacak olabilmenin mutluluğudur bu arkadaşlar.

Bir takım çok kötü oynayınca oyuncuları namussuz mu oluyor da sokağa çıkamıyorlar veya çıkınca rahat olamayacaklar? Bu kafayla tabiki başarısız olur futbolcular. Yenince sevinilir niye sevindiler denir, sevinilmez takımda birlik yok denir. Puan kaybedince rahat dolaşamayacak yani başına birşey geleceğini bilen bir futbolcu grubunun neden bu kadar amatörce hatalar yaptığını yeni yeni anlıyorum.

Beyler biz de iş yapıyoruz, çalışıyoruz ve hatalar yapıyoruz. İşimizde yaptığımız hatalardan dolayı insan içine çıkamamak gibi durum olmuyor genelde. Bu kadar gereksiz konularla uğraşacağınıza gidin sahadaki olmayan futbolu eleştirin.

zanoylu
02.10.2007, 10:13
Sen bu cümleden bunumu çıkardın.Bu sende, bir insanda sokağa çıkamaması için ne gerekli olduğunun kıstası ile alakalı..

Erkut Ay
02.10.2007, 10:18
bu zihniyete bu takım bile fazla akşam yazılmış çizilmiş biz bu sevinçi eleştirdik diye edilmeyen itham kalmamış niye anlatamıyoruz derdimizi sevinmek birliktelik kötü bir şey değil ama daha elle tutulur gözle görülür bir futbolun başarın yoksa neyin sevincidir bu soyunma odası sevinmeye hoplamaya zıplamayada yeter yani bizim kafamız basmıyo allah akıl nimetini tek size vermiş eleştirilenin ne olduğunu anlamadan yorum çıkarmayın sevinen önce bulunduğu konumun nimetini büyüklüğünü üzs,erinde taşıyabilecek geleceğinden bi haber sevinmek neyin adabıdır.......

sümela61
02.10.2007, 10:22
bir takımın oyuncularının her yaptığı da eleştirilmez ki ya...

Erkut Ay
02.10.2007, 10:26
taşıdığı formanın hakkını veremiyorsa futboldan bir haber futbol yönetimin hocan varsa ben eleştiririm olumlu noktalarınıda alkışlarım kimsenin taraftarlığının sorgusu kimseye kalmamıştır eleştirilmeyecek işler yapsınlar o zaman bir gökdeniz ceyhun yattara 3 ününde yüreğine sağlık helalini alıyorlar ama diğerleri önce bulunduğu mevkiyi bilecek eleştiriyi bu iki senedir tanıdım eleştirilmeyecek işleri yok çünkü.........

ozturk
02.10.2007, 10:40
korkarım bunlar daha iyi günlerimiz ben bu takımın sonunu hiç hayırlı görmüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin....

galaktis_61
02.10.2007, 10:41
erkut neyi merak ediyorum biliyomusun su konya trabzon maci oynanmadan once ne yorumda bulunuyodun yani maci ne şekilde tahmin ettin ama ama seden dogruyu bekliyorum

zanoylu
02.10.2007, 10:42
bir takımın oyuncularının her yaptığı da eleştirilmez ki ya...
Değerli kardeşim iyi hoş diyorsunda o zaman yaptıkları olumlu bir şeyi söylesende,bizde haaa bak doğrudur şurada onları onore etmedik alkışlamadık diyelim.

Adem CAKIR
02.10.2007, 10:43
korkarım bunlar daha iyi günlerimiz ben bu takımın sonunu hiç hayırlı görmüyorum. Allah sonumuzu hayır etsin....

korkarım ZD kaldığı sürece haklısın,

Taner Gündoğdu
02.10.2007, 10:44
bakmakla görmek ne kadar farklıymış... ben şahsen maçtan sonra o görüntüleri görünce ne kadar sevinmiştim. bir takımın takım olduğuna gol ve galibiyet sevinçlerinde yaptıklarına bakarak inanlardanım... ve boş tribünlere oynayan, 3 haftadır kazanamamış, kazandıkları 3 puan masa başında gasp edilmiş oyuncular adeta seyirci varmış gibi sahada "bordo-mavi" diye bağırıyorlar diye eleştiriliyorlar. bir zahmet takıma "sevinebilecekleri maçlar" listesini yollayında zor durumda kalmasınlar!

immortal_TS
02.10.2007, 10:44
Başlığın cılkı çıktı hala niye açık anlamıyorum.

Erkut Ay
02.10.2007, 10:45
erkut neyi merak ediyorum biliyomusun su konya trabzon maci oynanmadan once ne yorumda bulunuyodun yani maci ne şekilde tahmin ettin ama ama seden dogruyu bekliyorum
ben zorda olsa galibiyet bekliyordum galip geldik ne alaka başlıkla yaptığım yorumla sorduğun soru he takımına güven meselesiyse demek istediğin bu takımı herkes kadar sebviyoruz ama buda beceriksizleerin çobanın elinde güdüleceğine delal değildir ben yakıştıramıyorum dediğim gibi o formayı giyen hakkını verecek o kadar:.........

galaktis_61
02.10.2007, 10:46
Değerli kardeşim iyi hoş diyorsunda o zaman yaptıkları olumlu bir şeyi söylesende,bizde haaa bak doğrudur şurada onları onore etmedik alkışlamadık diyelim.

konyayi 1 0 yendiler hadi alkişlayin ozaman

galaktis_61
02.10.2007, 10:50
ben zorda olsa galibiyet bekliyordum galip geldik ne alaka başlıkla yaptığım yorumla sorduğun soru he takımına güven meselesiyse demek istediğin bu takımı herkes kadar sebviyoruz ama buda beceriksizleerin çobanın elinde güdüleceğine delal değildir ben yakıştıramıyorum dediğim gibi o formayı giyen hakkını verecek o kadar:.........

neden sordum su anda okadar olumsuz bakiyosunki dedim sen şimdi konyaspor macinida kaybedecekler diye tahminde bulunmuşsundur diye dusundum ayrica su triptende vazgec sadece sizde akil var bizde yok falan sende akli başinda insan oldugundan burda yorum yaziyosun burda yorum yazan kimse bu takimin kotulugunu istemyor ve kimsede senin gibi trip yapmiyor ben sadece senin yazilarinda goruyorum bunu

Erkut Ay
02.10.2007, 10:54
neden sordum su anda okadar olumsuz bakiyosunki dedim sen şimdi konyaspor macinida kaybedecekler diye tahminde bulunmuşsundur diye dusundum ayrica su triptende vazgec sadece sizde akil var bizde yok falan sende akli başinda insan oldugundan burda yorum yaziyosun burda yorum yazan kimse bu takimin kotulugunu istemyor ve kimsede senin gibi trip yapmiyor ben sadece senin yazilarinda goruyorum bunu
triplere geçtiysek anlattığımız yorumda uzlaştık o zaman geri sayfadaki yorumlara baktınmı hiç yok böyle mantık olmazmışta bu takımı tutmayın falan bunun içindir üslubum.......

zanoylu
02.10.2007, 10:58
konyayi 1 0 yendiler hadi alkişlayin ozaman
Genelleme yapmadım farkındaysan soruyu sorarken.

galaktis_61
02.10.2007, 11:31
triplere geçtiysek anlattığımız yorumda uzlaştık o zaman geri sayfadaki yorumlara baktınmı hiç yok böyle mantık olmazmışta bu takımı tutmayın falan bunun içindir üslubum.......

benim yaptigim yorumda alinti yaptigin yani kesip aldigin yerin ustunu tam okumamişsin derim sana bence sen o yaziyi bidaha oku ozamn bu gereksiz uslubunun ne kadar yanliş oldugunu goreceksin

Erkut Ay
02.10.2007, 11:36
benim yaptigim yorumda alinti yaptigin yani kesip aldigin yerin ustunu tam okumamişsin derim sana bence sen o yaziyi bidaha oku ozamn bu gereksiz uslubunun ne kadar yanliş oldugunu goreceksin
bu başlığın üslup kim ne dedi şeklinde olduğunu bilmiyordum ben burda yorum yazarken sana ona birilerişnemi sormam gerekiyor forum kuralı dahilindedir kullandığımız üslup yoksa başka kimseyi ilgilendirmez he deseydimki siz bu takımı tutmayın yorum yazmayın (neden her ne olursa olsun) o zaman hakkındı ama şimdi değil ben bu başlıkta söyleyeceğimiz söyledim varsa cevabın konuşalım üslup için yazışcaksan mesajımı falan alıntılama bir daha kimseyle edebiyat pazarlığı yapacak değilim.......

Ayşe Aygün
02.10.2007, 11:42
Bence bu sevinç yalnız bir maçtan sonra değil. Liğde yapacağımız her maçtan sonra seyrcili ile seyirci ile seyircisiz ise kendi aralarında yapmaları lazım.Çünkü bu tür sevinçlerin hem onları hem bizi daha iyi konsantre edeceğini hemde alınan galibiyetin tatını çıkarılması gerektiğini göstermelidirler.ve her galibiyeten sonra değişik sevinç şekilleride yapabilirler şov şeklinde.hem takımın ve bizim morelimiz açısından da iyi olur.

_SeRKaN_
02.10.2007, 11:52
Bir an kendimi kümeye oynayan takımın taraftarı gibi hissettim sahi biz bu maçla kümedemi kaldık.?

doc holliday
02.10.2007, 11:52
ben de öyle diyorum biz ne diyoruz siz ne diyorsunuz. burda konuşulan takımın nasıl oynadığı değil. rezil futbolun herkes farkında zaten. futbolcular kendileride farkında. ama sanki futbolcular müthiş bir futbol sahaya koydukları için sevinmişler gibi bahsediyorsunuz. bunun böyle olmadığını, o yapılanın sevinç gösterisi olmadığını anlatmaya çalışıyoruz. ortada sevinilecek bi durum yokki sevinsinler.
mesela şimdi diyelimki avni akerde maç izliyorsun takım mağlup durumda. iki tribün karşılıklı bordo - mavi çekiyorsunuz. bu da rezaletmi oluyor. takım yeniliyor niye sviniyorsunuzki terkedin çıkın stadı o zaman. ya da başka bir örnek vereyim. geçen hafta manisada maçtaydım. ikinci yarıdaki kazanma arzusu tribündekileri birazda olasa memnun etti. maç 1-1 bitti ama tüm olumsuzluklara rağmen maç bitimi takımı çağırıp alkışladık. demekki biz de bi skandala imza attık. büyük rezalet yaptığımız. özür dileriz herkezden. onun yerine hepsine ana avrat sövmemiz gerekirdi. bumudur yani olması gereken. yapmayın allah aşkına. tamam kimse takımın halinden memnun değil ama öyle diyede her şeye önyargılı yaklaşıp herşeye tepki verirsek bizi yıkmak isteyenlerin ekmeğine yağ sürmüş olmazmıyız. YÖNETİME ZİYAYA HAYIR. TAKIMA İNADINA DESTEK.

Sevgili Arkadaşım bizim, en azından benim futbolcular çok iyi oynamışlarda o yüzden seviniyorlarmış gibi bir düşüncüde oldugum düşüncesine nasıl kapıldın bilmiyorum.....

Ne için sevindikleri beni bağlamaz...Beni eylemin yeri,şekli,şemali,nasıl oldugu bağlar..Bence; şöyle bir bordo-mavi çekelim karşılıklıda,taraftar bizi sevsin, bağrına basssın futbolcualra bak aynı bizim gibi düşünüyorlar, hissediyorlar desin niyettiyle yapılmış bir eylem gibi gözükmekte,siz ve sizin gibi bazı kişilerin yazdıklarını burada okuyunca amacınada neredeyse ulaşıyormuş sanki ama allahtanki taraftarımzın büyük çoğunluğu artık böyle şark kurnazlıklarını yemiyor,böyle ucuzluklara pabuç bırakmıyor,insanlar uyandı artık....

Yönetime ziyaya hayır.bu takıma inadına destek demişsinya mest oldum bu düşüncenede.....

Benim şu takımda,ziyadan bile önce gitsin diyeceğim en az 5-6 adam var.Hangi takıma destek,bu takımamı

Tayfunamı,ömeremi,celalettinemi,ferhatamı,hasanamı ,aymanamı...

Siz yıllardır yanlış politikalarla,çekişmelerle takım bu hallere düşürülmese bu adamların değil trabzosporda oynamak, kapısının önünden bile gecebileceğine inanıyormusnuz...

Kusura bakma bende senin gibi destek hemde delicesine destek vermek istiyorum ama olmuyor, o kadar kasıyorum olmuyor,içime sinmiyor bir türlü...Sizinkide inadanıdan ziyade körükörüne desteğe dönüşmüş,ama herşey bu kadar tozpembe değil, batağa gidiyoruz hemde koşarcasına.....

Erkut Ay
02.10.2007, 11:55
tebrik ediyorum güzel anlatmışsın bizde istiyoruz herşeyi kestirmeden atmayı ama olmuyor.......

galaktis_61
02.10.2007, 12:19
bu başlığın üslup kim ne dedi şeklinde olduğunu bilmiyordum ben burda yorum yazarken sana ona birilerişnemi sormam gerekiyor forum kuralı dahilindedir kullandığımız üslup yoksa başka kimseyi ilgilendirmez he deseydimki siz bu takımı tutmayın yorum yazmayın (neden her ne olursa olsun) o zaman hakkındı ama şimdi değil ben bu başlıkta söyleyeceğimiz söyledim varsa cevabın konuşalım üslup için yazışcaksan mesajımı falan alıntılama bir daha kimseyle edebiyat pazarlığı yapacak değilim.......

erkut once sen benim dedigimi yap cunku hala o yaziyi okumadan tam okumadan yaziyosun yrumlarini sen onu bi oku tekrar edebiyat parcalama yada pazarlama muhabetini yapariz daha sonra tamam

Erkut Ay
02.10.2007, 12:22
ben okuyacağımı okudum başlıkla ilgili yorumlarımı yaptım gerisi teferruat....

vuralkara
02.10.2007, 12:39
Sevgili Arkadaşım bizim, en azından benim futbolcular çok iyi oynamışlarda o yüzden seviniyorlarmış gibi bir düşüncüde oldugum düşüncesine nasıl kapıldın bilmiyorum.....

Ne için sevindikleri beni bağlamaz...Beni eylemin yeri,şekli,şemali,nasıl oldugu bağlar..Bence; şöyle bir bordo-mavi çekelim karşılıklıda,taraftar bizi sevsin, bağrına basssın futbolcualra bak aynı bizim gibi düşünüyorlar, hissediyorlar desin niyettiyle yapılmış bir eylem gibi gözükmekte,siz ve sizin gibi bazı kişilerin yazdıklarını burada okuyunca amacınada neredeyse ulaşıyormuş sanki ama allahtanki taraftarımzın büyük çoğunluğu artık böyle şark kurnazlıklarını yemiyor,böyle ucuzluklara pabuç bırakmıyor,insanlar uyandı artık....

Yönetime ziyaya hayır.bu takıma inadına destek demişsinya mest oldum bu düşüncenede.....

Benim şu takımda,ziyadan bile önce gitsin diyeceğim en az 5-6 adam var.Hangi takıma destek,bu takımamı

Siz yıllardır yanlış politikalarla,çekişmelerle takım bu hallere düşürülmese bu adamların değil trabzosporda oynamak, kapısının önünden bile gecebileceğine inanıyormusnuz...

Kusura bakma bende senin gibi destek hemde delicesine destek vermek istiyorum ama olmuyor, o kadar kasıyorum olmuyor,içime sinmiyor bir türlü...Sizinkide inadanıdan ziyade körükörüne desteğe dönüşmüş,ama herşey bu kadar tozpembe değil, batağa gidiyoruz hemde koşarcasına.....

çok ilginç. "Bence; şöyle bir bordo-mavi çekelim karşılıklıda,taraftar bizi sevsin, bağrına basssın futbolcualra bak aynı bizim gibi düşünüyorlar, hissediyorlar desin niyettiyle yapılmış bir eylem gibi gözükmekte,siz ve sizin gibi bazı kişilerin yazdıklarını burada okuyunca amacınada neredeyse ulaşıyormuş"
sen bu izlenimi nasıl edindin hayret doğrusu. tebrik ederim seni biz bunu nasıl akıl edemedik. futbolcular idmanlardan sonra biyerde toplanıp taraftarı nasıl böyle kandırırz onun planlarını yapıyorlar heralde. o zaman biz de tribünde tezahürat yapınca futbolcular onları desdekliyoruz sansın diye yapıyoruz. halbuki umurumuzda değil trabzonspor. öylemi yani. burdan bu mantık çıkıyo. yani seninki düpedüz öküz altında buzağı aramak. ayrıca o saydığın futbolcuların mükemmel oynadıklarını söylemiyorum ben de. bu bu ziya varken de oynamalarını bekleyemeyiz. ziyaya rağmen takıma destek derken bunu kastediyorum. geçen senenin kalbur üstü takımı kayserisporda iki stoperden biri olarak sezon boyunca üstün bir performans ortaya koyan tayfun neden bu takımın kapısından geçemesin. neyse bu konu daha fazla uzamasın herkesin kendi görüşü.

EmrahYalçınalp
02.10.2007, 12:49
İki görüşü de haklı bulduğum noktalar var...

İlki, 90 dakika sonrası, sessiz bir gecede öyle ya da böyle alınmış bir galibiyet var. Futbolcu kendi sesini ilk kez bu kadar net duyuyor... Değişik bir şey yapmak istemiş olabilirler. Nihayetinde "bordo-mavi" diye bağırıyorlar. Abartmamak lazım.

Ancak, gerçek Trabzonspor'un futbolcuları zaten maçta yeterince "goool" diye bağırıp maç sonrasına enerji bırakmazlardı.

Futbolcuları asla suçlamıyorum. Güzel bir şey yaptılar.

Ancak bunu bir küçülme göstergesi olarak algılıyor muyum?

Sanki, evet.

Hekimoğlu
02.10.2007, 14:03
ben seyrederken bu hareketi federasyon'a karşı bir tepki olarak algıladım konya galibiyeti için orta sahaya doluşup karşılıklı tezahüratı değil Trabzonspor'lu futbolcu en kıytırık 1.lig takımı bile yapmaz.

61viya
02.10.2007, 14:36
O abartılı sevincin Konya yı yenmekle hiçbir ilgisi olmadığını düşünüyorum.Zira yurt girişi 10da olduğu için,annemi arayıp telefonlar aracışığıyla dinlediğim maçtaki gol sonrası aynı sevinci bn de yaşamıştım.Ve benim sevincim de asla rakip Konya olduğu için değildi...

Farklı anlamlar yükledik o maça...

Oğuuz
02.10.2007, 14:41
hüseyinim, sevinin, başlar yüksekte!
Ölsek de sevinin,eve dönsek de!
Sanma bu tekerlek kalır tümsekte!
Yarın elbet bizim,elbet bizimdir!
Gün doğmuş ,gün batmış ,ebed bizimdir...

Nytre
02.10.2007, 16:00
futbolcularimizin psikolojilerini o kadar da iyi bilemeyiz. nasil ruh halinde olduklarini maci ne kadar arzuladiklarini (iyi futbol olmamasina ragmen) ve ne zorluklarda olduklarini...

onun icin onlarin bu kadar sevinmesi de belki uzerlerindeki baskinin ne kadar cok oldugunu gosteriyordur.

Samet Yildirim
02.10.2007, 17:04
bi insanin akli calisiyorsa ozaman o hareket kime oldugu belli dir anlamayanlar düsünsünler ama düsünemeyenler icin ben söyligim bu olay

TRABZON`LU OLAN SAYIN HALUK ULUSOY TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONA´DIR...

enver61
02.10.2007, 17:17

BÜTÜN OYUNLARA RAĞMEN STRES ALTINDA KALAN FUTBOLCULARIN ALMIŞ OLDUĞU GALİBİYET ;FUTBOLCULARIN NE DENLİ İSTEKLİ OLDUKLARINI GÖSTERİYOR.BÜTÜN KAMUOYU LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNAN FUTBOLCULARIMIZA VE TRABZONSPORUMUZA YAPMIŞ OLDUKJLARI TAVIRLAR EN ÜST DÜZEYE VARMIŞ FAKAT BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN ALINAN GALİBİYET BİZİM İÇİN ANLAM TAŞIYOR!TÜRKİYE'DE ÇOK BÜYÜK PARALAR HARCAYAN FB'NİN DE DURUMU APAÇIK ORTADA!??????

tuncii
02.10.2007, 17:38
gokdenızı tbr. ederım guzel goldu

turgi
03.10.2007, 04:26
sanki uefa kupası aldık yaaa

Yavuz Hasan
03.10.2007, 04:59
BÜTÜN OYUNLARA RAĞMEN STRES ALTINDA KALAN FUTBOLCULARIN ALMIŞ OLDUĞU GALİBİYET ;FUTBOLCULARIN NE DENLİ İSTEKLİ OLDUKLARINI GÖSTERİYOR.BÜTÜN KAMUOYU LİNÇ GİRİŞİMİNDE BULUNAN FUTBOLCULARIMIZA VE TRABZONSPORUMUZA YAPMIŞ OLDUKJLARI TAVIRLAR EN ÜST DÜZEYE VARMIŞ FAKAT BÜTÜN BUNLARA RAĞMEN ALINAN GALİBİYET BİZİM İÇİN ANLAM TAŞIYOR!TÜRKİYE'DE ÇOK BÜYÜK PARALAR HARCAYAN FB'NİN DE DURUMU APAÇIK ORTADA!??????

ewet kotu bi oyunla da olsa kazandik zor bi donemden geciyoruz cok gormememk lazim

Metin Ural
03.10.2007, 05:34

baska tayfun, baska omer, baska celalettin, baska ferhat, baska hasan, baska ayman yok!

Metin Ural
03.10.2007, 05:39
sanki uefa kupası aldık yaaa

anlamadigim sey mactan sonra sevinmenin kriterleri mi belirlendi uefa tarafindan? macina gore sevinme kitapcigi mi dagitiyorlar futbolculara? bari adamlarin sevinclerine karismayalim. hayir sanki hepimiz adamlarin ne ruh haliyle bu sevinci yasadiklarini biliyoruz.

Metin Ural
03.10.2007, 05:40
bu futbolcular robot da taraftarlar mi programliyor?

doc holliday
03.10.2007, 10:06
baska tayfun, baska omer, baska celalettin, baska ferhat, baska hasan, baska ayman yok!
Başka celalettin yokmu,nasıl yani....

doc holliday
03.10.2007, 10:21
anlamadigim sey mactan sonra sevinmenin kriterleri mi belirlendi uefa tarafindan? macina gore sevinme kitapcigi mi dagitiyorlar futbolculara? bari adamlarin sevinclerine karismayalim. hayir sanki hepimiz adamlarin ne ruh haliyle bu sevinci yasadiklarini biliyoruz.

Hemserim,bazılarımız futbolcuların bu sevinçlerini samimiyetsiz buluyor şova dayalı buluyor,bazılarımızsa samimi,doğaçlama olmuş bir eylem olarak görüyoruz..Tabiki adamaların ruh halini bilemem nerden bilebilirim, sadece gelişen olaylar pencerisden yorumumuzu yapıyoruz.

Zaten bu forumdada bunun için yazıyoruz,bunları yorumlamak için,sevinçlerine karışmayalım diye bir mantık olurmu,tarbzonsporlu bir futbolcu staddan çıktıktan sonra sevincinden sokakta havaya ateş açsa karışmacakmıyız yani,futbolcudur yapmışmıdır diyeceğiz ne kadar saçma,temelsiz bir bakış açısı...tabiki sevincinede,üzüntüsünüde,oynadığı futbolada karışacağız...ben karışıyorum sen karışmak istemiyorsan keyfin bilir...

Yani şu başlığa birşey yazmayayım daha diyorum,iyice suyu çıktı diyorum ama sizin gibi böyle desteksiz,mesnetsiz sallayanları, görünce dayanamıyorum....gerçi başka celalettin yok diyene ne anlatıyorsam...

Erkut Ay
03.10.2007, 10:26
...............

turgi
03.10.2007, 12:00

kriterleri elbette ki uefa belirlemiyor fakat uefayı kazanan takımlar ortada kupa ellerinde etrafında toplanırlar bizimkilerde aynen böyle yapmıslar

karatasof
03.10.2007, 12:07
Çocuklar sevinmişler ama eksik kalmış sevinçleri.Onlara bu sevinci yaşatan büyük düşünür,teknik direktörlerin dahisi,allame-i cihan ZD'ı unutmuşlar.Bence o korner bayrağı yerinde ZD olması yakışırdı.Yada Hocalarını havaya atıp tutmalıydılar.

Sacit
03.10.2007, 12:14
ne hallere düstüğümüzün göstergesi...

vuralkara
03.10.2007, 13:46
bu konunun hala tartışılması saçmalık artık. konunun kapatılması en hayırlısı bence. millet takımda futbol izleyuemediği için tartışacak kaonu arıyor. ondan sonrada sırf geyik olsun, mesaj olsun diye girip yazıyo. bakalım daha ne konular açılacak neler tartışılacak. mesela takım beyaz şort giydiğinde içindeki donları belli oluyor. toplum ahlakına aykırı ve kışkırtıcı bir durum ortaya çıkıyor buna da başlık açalım olmazsa.:D

Atalay
03.10.2007, 14:07
bu konunun hala tartışılması saçmalık artık. konunun kapatılması en hayırlısı bence. millet takımda futbol izleyuemediği için tartışacak kaonu arıyor. ondan sonrada sırf geyik olsun, mesaj olsun diye girip yazıyo. bakalım daha ne konular açılacak neler tartışılacak. mesela takım beyaz şort giydiğinde içindeki donları belli oluyor. toplum ahlakına aykırı ve kışkırtıcı bir durum ortaya çıkıyor buna da başlık açalım olmazsa.:D

Degerli arkadaşım bu konuyu ben açtım benim gözümde TRABZONSPOR gibi güzide ve müzeleri kupalarla dolu bu büyük kulübün... tarihinde birinci lige çıkmaktan başka hiç bir başarısı olmayan bir konyaspor maçından sonra ama öyle, ama böyle, ama mesaj ,ama bilmemne sahanın ortasında göbek atmasını tasnif etmem edemem buna şahsen gülüp geçemem bir olaya bagdaştıramam...fakat herkesin benimle aynı görüşte olmasını bekleyemem tabiki insanlar benim gibi düşünmeyebilirler aksini savunabilirler bunu bu platformda tartışmayı uygun buldum yaklaşık 100 kişi yorumları ile bu topige katkıda bulundu yaklaşık 2500 kişi okudu sen bu konuya saçmalık diyorsan yok geyik diyorsan burda yorum yapanlara fikir üretenlere bu topigi açanlara saygısızlık ediyorsun.!!Artık bundan sonra senden çiddi bir topic açmanı bekliyorum..sevgilerimle...

karatasof
03.10.2007, 14:23
TS'un 40.yılında yapılan kutlamalara katılamayan futbolcular nihayet birileri hatırlatın unuttukları günün kutlamasını yapmışlar.Yanı Konya önünde ıkına sıkına alınan üç puan için sevinmemişlerdir canım.

vuralkara
03.10.2007, 16:55
Degerli arkadaşım bu konuyu ben açtım benim gözümde TRABZONSPOR gibi güzide ve müzeleri kupalarla dolu bu büyük kulübün... tarihinde birinci lige çıkmaktan başka hiç bir başarısı olmayan bir konyaspor maçından sonra ama öyle, ama böyle, ama mesaj ,ama bilmemne sahanın ortasında göbek atmasını tasnif etmem edemem buna şahsen gülüp geçemem bir olaya bagdaştıramam...fakat herkesin benimle aynı görüşte olmasını bekleyemem tabiki insanlar benim gibi düşünmeyebilirler aksini savunabilirler bunu bu platformda tartışmayı uygun buldum yaklaşık 100 kişi yorumları ile bu topige katkıda bulundu yaklaşık 2500 kişi okudu sen bu konuya saçmalık diyorsan yok geyik diyorsan burda yorum yapanlara fikir üretenlere bu topigi açanlara saygısızlık ediyorsun.!!Artık bundan sonra senden çiddi bir topic açmanı bekliyorum..sevgilerimle...

ben konuya saçmalık ve geyik demedim. beni yanlış anlama lütfen. halen daha tartışılmasına saçmalık ve gereksiz dedim. eminimki birçok kişi sadece başlığa bakarak girip yorum yazıyor.yani sırf yazmış olmak için yorumlar okunmadan başlığa göre bişeyler yazılıyor işte buna da geyik dedim. dediklerimin de arkasındayım. gündemde tartışılması gereken daha önemli konular olduğu düşüncesindeyim. ve bunlarla ilgili de birçok konu açılmış durumda zaten. benim ayrıca konu açıp forumu topik çölüğüne çevirmemem gerek yok. zaten forumda yeni sayılırım hiç açmadım açmayıda bilmem. birisi de bugün keçeli ziyanın akrabasımı diye konu açmış. ne alakası var yani. sanki keçeli her maç 90 dakika oynuyor gibi söyleniyor. zaten o konu da kapatılmış.
ben herksin düşüncelerine saygılıyım ve tabiki burda herkes fikrini söyleyecek ve karşıt fikirler de söylenecek. ama biraz da ölçüsünü tutturmak lazım. takım kötü durumda diye herşeyin altında bişey aramaya gerek yokki. futbolcular bir hafta öncesinden beri sürekli açıklama yaptılar tepkimizi koymalıyız gibisinden. ve maçtan sonra da yapılan gösterinin bu amaçla yapıldığını belirttiler. artık daha fazla uzatmanın anlamı yok diye düşüncemi belirttim. söylemlerim seni rahatsız ettiyse özür dilerim. ben burda genel konuştum şahsına konuşmadım konuyu açanla ilgili bir ifade de kullanmadım. ama sen direk beni hedef alarak yorum yaptın. ben kimsenin fikirlerine saygısızlık etmedim. konunun gereksiz yere bu kadar uzamasına karşı çıktım. bu da benim fikrim siz de bana saygı gösterin. sevgiler.

Metin Ural
03.10.2007, 18:04
Hemserim,bazılarımız futbolcuların bu sevinçlerini samimiyetsiz buluyor şova dayalı buluyor,bazılarımızsa samimi,doğaçlama olmuş bir eylem olarak görüyoruz..Tabiki adamaların ruh halini bilemem nerden bilebilirim, sadece gelişen olaylar pencerisden yorumumuzu yapıyoruz.

Zaten bu forumdada bunun için yazıyoruz,bunları yorumlamak için,sevinçlerine karışmayalım diye bir mantık olurmu,tarbzonsporlu bir futbolcu staddan çıktıktan sonra sevincinden sokakta havaya ateş açsa karışmacakmıyız yani,futbolcudur yapmışmıdır diyeceğiz ne kadar saçma,temelsiz bir bakış açısı...tabiki sevincinede,üzüntüsünüde,oynadığı futbolada karışacağız...ben karışıyorum sen karışmak istemiyorsan keyfin bilir...

Yani şu başlığa birşey yazmayayım daha diyorum,iyice suyu çıktı diyorum ama sizin gibi böyle desteksiz,mesnetsiz sallayanları, görünce dayanamıyorum....gerçi başka celalettin yok diyene ne anlatıyorsam...

adamlarin ruh halini bilemem diyorsun. zaten kendin demissin, desteksin, mesnetsiz sallamak diye. senin yaptigindan da bundan oteye gecemiyor. bir resme bakip yorum yapmak kolay. ama resmin icerigini bilmek lazim. futbolcunun futbolunu elestirirsin tabii ki de sonucta meslegi bu ve insanlarin meslegini elestirmekte ben bir sakinca goremiyorum. ancak sevincini ve uzuntusunu, tekrar soyluyorum, elestirmek bize dusmez. ama sen dustugune inaniyorsan devam edebilirsin tabii ki de istediklerini yazmaya. buranin forum oldugunun zaten farkindayim. bir de hangi trabzonsporlu futbolcu staddan ciktintan sonra havaya ates acmis. sonucta havaya ates acmak kendi ic dunyasini ilgilendiren bir durum olmaktan cikar, sosyal bir olay halini alir. oyle bir durum olursa bunun elestirisini bizlerden once yapacak kurumlar zaten mevcut bu ulkede. iste bu yuzden "futbolcudur, yapmisdir" demiyorum. ama sen nedense dedigimi iddia ediyorsun.

baska celalettin yok derken "celalettin super oyuncu laf soyletmem" anlaminda kullanmamistim bu kalibi. demek istedigim, bu takimin ilk 11'inde celalettin oynuyor, oynadigi sure icerisinde ona destek vermek gerekir istemesekte. sonucta taraftari oldugumuz takimin basarisi icin ter dokuyor.

Metin Ural
03.10.2007, 18:07
kriterleri elbette ki uefa belirlemiyor fakat uefayı kazanan takımlar ortada kupa ellerinde etrafında toplanırlar bizimkilerde aynen böyle yapmıslar

iyi iste, seneye hedef uefa kupasi demek istemisler.

$erîf
03.10.2007, 20:05
bir olay için yargıya varılırken ilk önce o olayın vücuda gelmesinden önceki süreç irdelenmelidir. hepimizin malumudur ki uzun zamandır trabzonsporun üzerine oyunlar oynanmaktadır. her türlü adi şeye maruz kalan bir camiayız. bu camianın ana vitrindeki temsilcileri de (futbolcular) birer insandır en nihayetinde. onlar da bu yaşanılan olumsuzlukların farkındalar. yaşadıkları bu olumsuz durum ve her kesimden vurun abalıya misali gelen yoğun baskı, en azami şekilde onlarca hissedilmektedir. onların yaşadıkları o kadar da basite indirgenecek şeyler değil.

burada görüş belirten tüm trabzonspor sevdalılarını ayrı ayrı selamlıyorum ama bir gerçeğinde altını çizmeden geçmek istemiyorum. birçok arkadaşımızın üzerinde durduğu gibi konya galibiyeti için o kenetlenme ve o sevinç (!) gösterileri olmadı. orada yapılan şey taraftarsız da olsak, üzerimize ne kadar gelseniz de biz yıkılmayacağız ve dimdik ayakta kalacağız. oyuncularımızın oradaki sergilenen tutumunu trabzonsporun son dönemlerde yaşamış olduğu sıkıntıları gözünüzün önüne getirip, kronolojik bir sıraya koyup yeniden gözden geçirelim ve bir daha yeniden değerlendirelim.
eleştiri tabiî ki yapalım ama sırf eleştirmek içinde eleştirmeyelim, belden aşağı vurmayalım, zira ayıp oluyor!

son olarak bunca olumsuzluğun müsebbibini al aşağı etmek içinde çok fazla zaman kalmadı, nasıl oraya getirildiysen öyle de indirileceksin nuri bey, sende biliyorsun yolun sonuna geldin.

Samet Yildirim
03.10.2007, 20:23
maçtan sonra hemen kapattım tv yi görmemiştim.

bu ne tam bi rezillik koskoca trabzon, ilerki haflarda bjk,gs,fb yenmeyelim maazallah nasıl sevineceklerini şaşırlar !!!!

bu sevincin bi nedeni var TS oyuncular salak veya manyak degiler bi basit mactan sonra böyle sevinecekler...

BU OLAY TRABZONLU HALUK ULUSOY TÜRKIYE FUTBOL FEDERASYONADIR::::

attagümüshane
03.10.2007, 20:34
hakem 92deki penaltıyı verseydi bizimkiler o rio karnavalını da yaşayamacaktı

SiNo
03.10.2007, 20:44
ben kendi yorumu mu yapıyorum bence çok kötü birşey değil neden derseniz sonuçta bu takım üstünde oyunlar oynanıyor artık maçları kazanmanın farkına vardılar yani haksızlıklara karşı gelmenin tek çaresi kazanmak ne yapıp ne edip kazanmalıyız diyor topçularımız artık bu sevinçte yeter artık önümüzü kesmeyin gökdenizin golden sonra sevinçlerinde sinirli sevinçleri görüpte bu olayı anlamamak elde değil bence eskiden gökdeniz gol attığında gülerek sevinirdi şimdi ise niye sinirli sinirli seviniyor soryorum!?

doc holliday
04.10.2007, 01:12
Bjk maçını kazanırsak alternatif sevinç gösterleri;
--Stadın çatsından paraşütle atlamak
--Santrada ateş yakıp üstünden atlayıp,glu glu dansı yapmak
--Yine stadın catısına çıkıp bungee jumping yapmak
--Kaleden kaleye kolkola girip halay çekmek
--Karşılıklı iki grubun maraton ve kapalıya gecerek bordo,mavi en büyük trabzon çekmesi
--Secilecek bir futbolcunun,maya uygarlığındaki gibi törenle güneş tanrısına kurban edilmesi..
--Bütün futbolcuların tek tek ziya hocaya koşması,en hızlı kim ziyaya koşuyor yarışması yapmak.
v.s. v.s. v.s. v.s. v.s. .vs.

poetricus
04.10.2007, 04:00
Seçilecek bir futbolcunun, Maya uygarlığındaki gibi törenle güneş tanrısına kurban edilmesi...
Bu futbolcu hangi mevkiden seçilecek acaba?

Fatih BALTA
04.10.2007, 06:42

Seçim işini kimin yaptığına bağlı galiba seçilecek olan futbolcunun mevkisi.
Ya Ziya Doğan'a verilirse bu üstün görev o zaman yandık.

POYRAZ
05.10.2007, 14:24
Konyaspor'u yendigimiz icin neden bu kadar cok sevindiler herkez gibi ben de anlayamadim.-

GÜNER6167
05.10.2007, 14:27
cok sacma ne yapsın ya oturup ağlasınlar mı. sanki biz tarafatar olarak herşeyi yapıyoruzda dört dörtlük futbolculardan ne bekliyoruz. ligin yenilmeyem takımından beri en azından rakiplerine . bir mağlubiyeti var o da tarada-ftarına.. .

Ahmet Faruk
05.10.2007, 14:28
ziya doğan seçerse forvetten seçer büyük ihtimal. yada gelecek vaad eden genç bi trabzonlu oyuncuyu seçer

POYRAZ
05.10.2007, 14:32
cok sacma ne yapsın ya oturup ağlasınlar mı. sanki biz tarafatar olarak herşeyi yapıyoruzda dört dörtlük futbolculardan ne bekliyoruz. ligin yenilmeyem takımından beri en azından rakiplerine . bir mağlubiyeti var o da tarada-ftarına.. .
Ya dalga mi geciyorsun sen? Konyaspor'u yendikleri icin Mehter takimini da getirmelerini ister miydin kutlamalar icin?

GÜNER6167
05.10.2007, 14:34
acaba konyayı yendikleri için mi bu kadar mutlular yoksa başka bir sıkıntılarımı var. bence bu sadece konya galibiyeti değil. kendilerini yalnız ve hakkıyenmiş olarak hissetmişler benece onların naraları yalnızlığa. . .

POYRAZ
05.10.2007, 14:38
acaba konyayı yendikleri için mi bu kadar mutlular yoksa başka bir sıkıntılarımı var. bence bu sadece konya galibiyeti değil. kendilerini yalnız ve hakkıyenmiş olarak hissetmişler benece onların naraları yalnızlığa. . .
Bunu bu sekilde aciklayici sekilde yazarsan anlarim. Ama "Aglasalar miydi" dersen o zaman art niyet ararim. Trabzonspor bu güne kadar hic bir Türk takimini yendigi icin böyle sevinmemistir.

İdris Toksoy
05.10.2007, 14:40
keşke böyle bir sevinş gösterisini gerçekleştirmeselerdi.

GÜNER6167
05.10.2007, 14:41
ok kabul ağlasalarmıydı olmamış ama bizimde anlamamız lazım, zaten herkes takımla uğraşıyor birde cıkıp biz yokken sıkıntı cıkarırsak ne olur omaaz. dimi. destek destek canımey desteeek

Samet Berber
05.10.2007, 16:06
yazık gerçekten çok yazık ben bu galibiyete sevinmeye bile yüz bulamazken yaptıklarına bak ...

Harun_ayar_ts
06.10.2007, 19:31
helal olsun

macka61
06.10.2007, 19:57
neden sevindikleri belli bu futbolla kazara bi iki galibiyet alırlar onun için seviniyolar

Oğuzhan Görkan
06.10.2007, 20:00
neden sevindikleri belli bu futbolla kazara bi iki galibiyet alırlar onun için seviniyolar

en mantkılı açıklamada bu...:alkış:

sümela61
07.10.2007, 00:52
artık çocuklara kızmayalım lütfen!!!

Koray Karadeniz
07.10.2007, 01:05
bence orda rakip önemli değildi konya yada x bi takım önemli olan galibiyet di aslında bi nevi bazı şeylere isyan hem taraftarın yok hem herşey ters gidiyo hakemler çok hata yapıyo galibiyet lazımdı oyuncular birbirlerine kenetlendiler.. bence iyi yaptılar

Burçak
07.10.2007, 02:02
bu gidişle beraberliğe bile sevinir bi kadro ile başbaşa bırakacak bizi mevcut yönetim. Allahtan Aralık a bişe kalmadı.

cınar#7
07.10.2007, 02:20
ziyayla anca böyle işte git gide sıradan bi Anadolu Klübu oluyoruz....:mad: