PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Rüyalarımız ve TRABZONSPOR

Harun-61
29.09.2007, 11:56
Merhaba Arkada$lar,

elbet herbirimiz TRABZONSPOR ile alakali Rüyalar görmü$üzdür.
biraz gülümseyelim:):)

ben ba$liyayim, bu gece:

Sol Taraftaki Problemimizi cözemedigimizden Abdullah'i onca ya$a gelmesine ragmen tekrar Transfer ediyoruz :-))))) Comeback Sari Firtina :)

.

Cyzio
29.09.2007, 12:04
Ben de en son, Galatasaray'la Trabzon'da oynayacağımız ilk maçta, 55'inci dakikada deniz tarafında olmayan kaleye gol atıp, 1-0 öne geçtiğimizi gördüm. Golü atan ve maç sonucu meçhul :D.

Murat'
29.09.2007, 12:52
Ben trabzonsporun kalecisi olarak görmüştüm kendimi...acayip kurtarışlar yapıyordum...şampiyonlar lkigi maçıydı real amadrid ile

Travelair
29.09.2007, 12:54
Ben baya bir süre önce, yine buhranlı bir transfer sezonunda bir santrafor transfer ettiğimizi görmüştüm. Adama bakıyorum, kısa boylu. Bu nasıl kafa toplarında süper diye soruyorum yöneticilere. Sen boyuna bakma süper diyorlar. Adamı Güney Afrika mı öyle bir Afrika ülkesinden transfer etmişiz. 18 maçta bir golü var. Bu nasıl golcü diyorum çok yetenekli atar matar diyorlar. Fesupanallah çekip tipine bakıyorum Güney Amerika tipli, Afrikalı hali hiç yok. Tipi de Fransızların efsanevi golcüsü Papin'e benziyor. Hayırdır inşallah :)

guci 29
29.09.2007, 12:55
Takımı rüyamda görmedim. Ama kendi takımımın maçlarının sonucunu bir gece önceden görürdüm. Doğru çıkar genelde. Nerede kamp olacağını bile tahmin ederdim, tutardı da. Ama başta kimse inanmazdı. Şimdi hoca bile bana soruyor kaç atarız guci? :D

Travelair
29.09.2007, 13:14
O da birşey mi? Ben bir gece öncesinden bir sonraki günkü Hürriyet gazetesinin Trabzonspor ile ilgili başlığı, sayfadaki yeriyle birlikte görmüştüm :D Cidden

Cyzio
29.09.2007, 13:26
O da birşey mi? Ben bir gece öncesinden bir sonraki günkü Hürriyet gazetesinin Trabzonspor ile ilgili başlığı, sayfadaki yeriyle birlikte görmüştüm :D Cidden

Neydi o başlık?

Emre B.
29.09.2007, 13:51
Geçen sene Liverpool-Trabzonspor maçında Tolga sakatlanınca kaleye geçmiştim.3-2 yenilmiştik 3 golüde hatalı yemişim.Ne üzülmüştüm.
Geçen günde Ziya Doğanı gördüm.Konya maçını beraber izliyoruz.Maç berabere bitince hocam bu kadro yanlış diyorum.O da sen kendi işine bak diyo.Dövesim geldi ama uyandım:D

Travelair
29.09.2007, 14:53
Neydi o başlık?

Hatırlamıyorum. Trabzonspor atağa kalktı türünden bir başlıktı. Küçüklüğümden bir hatıra

A.Alper
29.09.2007, 15:23
Ben uzun bir zaman önce şampiyon olduğumuzu görmüştüm.Ama sadece rüya olduğunu anlamam pek zaman almadı.

28_bordomavi_61
01.10.2007, 19:18
bir kaç sene önce rüyamda son macımız fb ile ve onları yenerek liderliği ellerinden alıp şampiyon oluyorduk bu sene son mac fenerle rüyanın burası cıktı ama şampiyonluk bu senede bi rüya olarak kalacak gibi görünüyor..:S

champions
01.10.2007, 19:32
Deplasmanda Bjkyi Adem Dursun'un kendi kalesine attığı golle 1-0 yendiğimiz maç öncesinde görmüştüm bende maçı 5-1 kazanıyorduk:) Tam hatırlamıyorum ama Yattara epey gol atmıştı rüyamda Eee gerçekte de attırmıştı zaten;)

ilhan
01.10.2007, 19:47
Son gördüğüm rüyada Trabzonspor'un 10numaralı futbolcusuydum. Gol atmıştım sevinirken kart gösteren hakemi dövüyordum. Öylece uyandım. İşin tuhafı trübünler doluydu sahada sadece hakemle ben vardık :D

Hüdai Pervaneli
01.10.2007, 22:17
ben cumartesi gecesi trabzonsporun kalecisi oldugumu ve sampiyonlar liginde finalde realmadile finalde oynarken
tabi ben kleciyim penaltilarla yendik 3 sifir ben bütün peneltilari tuttum bide attim:D digerlerinide ronaldiho ve messi atiyodu

Mustafa
01.10.2007, 23:28
ben cumartesi gecesi trabzonsporun kalecisi oldugumu ve sampiyonlar liginde finalde realmadile finalde oynarken
tabi ben kleciyim penaltilarla yendik 3 sifir ben bütün peneltilari tuttum bide attim:D digerlerinide ronaldiho ve messi atiyodu

renklerden karıştırmış olma barcelona olabilir mi o takım :D

Öztürk Adem
02.10.2007, 00:41
nasii ne dersun o ruya deıldır bence sen sadece fantazı kurmussun kafanda onların yansımaları olsa gerek:D

burnaklioglu
02.10.2007, 00:43
yaklasik 10 yil kadar once... defterime bile yazdigim bir ruyaydi... nou campda barcelonaya gol atiyorum. agliyorum... formayi opup opup duruyorum... uyandigimda cok kotu olmustum...

.....
09.12.2009, 20:58
Hey gidi ne rüyalarım vardır Trabzonsporla heyyy :)

cobts28
09.12.2009, 21:00
şampiyon olmuşuz.