PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Federasyondan Bir Darbe de Kaptanımız Hüseyin'e

turgi
27.09.2007, 18:58
Trabzonspor'un Kaptanı Hüseyin Çimşir, basında yer alan bir açıklamasından ötürü Futbol Federasyonu tarafından Disiplin Kurulu'na sevk edildi...

Trabzonspor kaptanı Hüseyin Cimşir, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından Disiplin Kurulu’na sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan Trabzonspor’a gönderilen yazıda; 26.09.2007 tarihinde çeşitli basın organlarında çıkan, "Trabzonspor’a karşı linç kampanyası yürütülüyor. Buna gerekli tepkiyi koymalıyız" şeklinde beyanlarda bulunduğu bildirilen bordo-mavili futbolcu Hüseyin Çimşir, tedbirsiz olarak PFDK’ya gönderildi.

Bu konuda bordo-mavili kulüpten 3 gün içerisinde PFDK’ya savunma göndermesi istendi.

yaa ben şimdi kafayı yiyecegim bizimle nedn uğraşıyorlar dertleri nedir bunların ya can sıkınısıya bizimkide sıkılmaya basladı ama:mad::mad::mad::mad:

turgi
27.09.2007, 19:01
amaçları bizleri yıldırmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macına 2 gün kala kararını acıkladı tahkim moralmen gercektende çöktük yani beklemedigimiz karardı bu bu hafta sıra kaptanımız da bakalım daha neler gelecek başımıza sahur vakti adamı dinden cıkartılar yaa:(:(:(:(

murat
27.09.2007, 19:25
eceli gelen köpek misali bunlarin sonu geldi. Bu adamlar icin Trabzonda bayrak acanlara burdan selamlarimi gonderiyorum...

Selman
27.09.2007, 19:27
amaçları bizleri yıldırmak morallerimizi bozmek gecen hafta lig macına 2 gün kala kararını acıkladı tahkim moralmen gercektende çöktük yani beklemedigimiz karardı bu bu hafta sıra kaptanımız da bakalım daha neler gelecek başımıza sahur vakti adamı dinden cıkartılar yaa:(:(:(:(

Kardeşim harbiden de sinirlenmişsin sen iftarı daha yeni yaptık:)

BOZOHAN
27.09.2007, 19:28
fırtına olsa kayadan alacağı tozdur. ben gs maçını bekliyorum her trabzonsporlu gibi avni akerde bunların hesabı sorulacaktır.

turgi
27.09.2007, 19:31
yaa şu takımın artık uyanması lazım onlara en güzel cevap sahadadır ama nerde bizde öyle bişiy

Enes
27.09.2007, 19:40
sınırları zorluyorlar tekrardan sınırları çizmemiz lazım

macka61
27.09.2007, 19:42
bunlara destek veren pankart açanlar gördünüzmü ulusoyunuzu

coskun0661
27.09.2007, 20:32
bir bu eksiktii

A.Alper
27.09.2007, 20:40
Hepimiz Hüseyiniz :)

ÇaGaTaY
27.09.2007, 20:55
Yazıklar olsun.. Ulusoy pankartı açıldığında maçtaydım.. Onlara daha büyük yazıklar olsunn

Kamil Çakmak
27.09.2007, 20:56
Artık bu işte bir kasıt olduğu gün gibi aşikar. Bütün taraftar gruplarından gereken pretosto hatta Tff na karşı bi mitingle birlikte basın açıklaması an sert bi şekilde yapılmalıdır. Bakalım Sokakdaki taraftarlarıda disiplin kuruluna gönderebileceklermi.

Ben şahsen Nuri Albayrağın Haluk ulusoy hakkında yaptığı basın açıklamasını yerinde buluyorum. Her ne kadar yönetimini kesinlikle beğenmesekde bu konuda sonuna kadar destek veriyorum.

Canİlker
27.09.2007, 21:05
doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar misali

fteotdgs
27.09.2007, 21:06
Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor. Bu kadar. Nokta. Bundan sonra yok hakem sunu demis, yok su bunu demis, yok Sivasspor yoneticileri, futbolculari su kadar ceza almis, bunlar hep bizim acimizdan,Trabzonspor acisindan, ayrinti. Ulusoy’u acik soyluyorum sevmem ama bu konuda elinden geleni yapti Trabzonspor icin. Mamafih, yanlis karar tahkimden dondu bence de iyi oldu. Yasa neyse o degil mi, biz adalet istiyoruz. Diyet borcu, kayrilma su bu degil pek sayin baskanimizin dedigi gibi, degil mi? Sayin baskan basinda oldugu yonetimin aczinin farkinda, secimler yaklasmisken kendilerine en nihayet yonelecek, yonelmesi gereken tepkinin yonunu degistirmeye calisiyor aklinca. Futbolcular da coktan o paranoyak havaya girmis, “herkes bize dusman” modunda. Huseyin’e de bu sozlerinden dolayi ceza gelmesinden daha normal bir sey olamaz. Futbolcunun, teknik adamin vidi vidi etmeye hakki yok; cikip topunu oynayacak. Siz ne kadar top oynadiniz da suna buna kusur buluyorsunuz simdi? Tek korkum bu aciz yonetim ve Ziya Dogan’a bu kadar inanilmaz bir bicimde tepkisiz kalmis taraftarin, delegenin de bu dumen suyuna girip bu adamlari basimizda tutmaya devam etmeleri. Allah askina bu oyuna gelmeyelim arkadaslar. Bize yakisan suna buna kusur bulmadan, aglasmadan basimiz dik cikip topumuzu oynamak; evet, bu yonetim ve teknik direktor oncesinde oldugu gibi sampiyonluga oynamaktir.

Hekimoğlu
27.09.2007, 21:15
demirören'e de 3 ay ceza vermişler.destek aldıkları büyükleri de küstürdüler.artık büyük bir muhalefet bekliyor federasyonu bakalım ne kadar direnebilecekler.ayrıca hüseyin'e en fazla para cezası bekliyorum.ayrıca başlıkta tahkim yazıyor ama ceza kuruluna sevk eden federasyon tahkimlik bir durum henüz yok.

guci 29
27.09.2007, 21:38
adamlar fena halde ''gelin bizi kaşıyın'' diyorlar

Berkay Kaya
27.09.2007, 21:43
adamlar trabzonsporu öyle bir hazmedemiyorki....
http://www.haber7.com/haber.php?haber_id=271184
şu linke bakmanız yeterli defalarca yorum gönderdim demediğim kalmadı başlığı değiştirmeleri için ama netice göremedim bu iş artık raydan çıkmıştır bugünkü hüseyin olayından sonra federasyona zerre kadar inancım kalmamıştır helal olsun trabzonum bu şerefsizleri iyi düzmüşsün zamanında kuyruklarındaki acının tesiri gitmemiş....

Mustafa
27.09.2007, 21:52
Haber beklediğimiz kaç dosya oldu şimdi ben sayısını unuttum ersen martin,sivas maçı,hüseyin,musampa ......

başımızda bizi savunan kimse olmayınca böyle oluyor

Kamil Çakmak
27.09.2007, 22:02
Tff. dolayısı ile Haluk Ulusoy, Trabzona karşı hiç bir diyet borcu ödeme cihetine gitmemiştir. Trabzonspor lehine yorumladığı olay sadece Trabzonspor için bir şey yapıyormuş gibi görünmektir. Sahada olay olmuş, siz Haluk Ulusoy olarak maçın hakemini arayacaksınızve maçı tatil etmesini isteyeceksiniz. Ondan sonrada Haluk ulusoy diyet ödemeye kalkışmıştır diyeceksiniz.Eğer bir diyet ödemeyi düşünseydi hakemi arayıp maçın kalan 30 saniyesini tamamlamasını isterdi. Aslında bunu yapması diyet ödeme anlamınada gelmezdi. İstanbuldaki malup o maçı bitirmesini isterken diyetmi ödüyordu gs ye. Gs Haluk ulusoyun kuyusunu kazıyor son bir yıldır.

Maçın bitmesine 30 saniye kalmış. Bunu fırsat bilen Sivaslı futbolcular maçı hükmen kazanmak ve taraftarları çileden çıkarmak için futbolcularımızı tartaklamaya başlamışlardır. O andan sonrada aklından şüphe ettiğimiz o taraftar sahaya girmiş ve cevabındada linç edilmiştir. O taraftarı saha kenarına alıp maç devam edilebilirdi. Ama maksat başka taraftarı galayana getirmek. Akabinde 6 sivaslı futbolcu olaya karışıyor. Maçın hakemi 6 futbolcuyu raporunda belirtiyor ve suç işlediklerini beyan ediyor. Şimdi nasıl oluyorda disiplin kurulu hakemin raporuna rağmen 3 sivaslı futbolcuya ceza veriyor.

Bu ülkede kapalı kapılar ardında neler dönüyor. Adalet miş. Adalet Trabzona gelincemi uygulanmak zorunda kalınıyor.Adalet uğruna neden sadec biz eziliyoruz ve bunu kendi içimizden insanlar haklı bulabiliyorlar anlamak mümkün değil.

İstanbul medyasının ağzından salyalar akarak üzerimize saldırdığı bi ortamda, alın terleri ile maç kazanmaya çalışan ve o hakları elinden alınan futbolcular neden açıklama yapamıyormuş. Bir şahıs olarak bizim elimizden haklarımız alındığı zaman tepki göstermezmiyiz. Şu futbol camiası içinde bizim dışımızdan hangi birileri bizi destekliyor.

Bu taraftar yeri geldiğinde yönetimi,teknik heyeti hatta futbolcuları en ağır şekilde buradan protesto ediyor. Ama dışardan bizi ezmeye sindirmeye çalışan her ne kim olursa olsun camia olarak tepki göstermeliyiz.

Yine söylüyorum adalet başka yerde aranmayacak, Trabzona gelince aranacak yok öle yağma.

BDiler61
27.09.2007, 22:20
futbolu bir yana ama bu konuda sonuna kadar kaptanımızın yanındayız

tuncii
27.09.2007, 22:25

valla bilader hep yapmak istedikleri şeylerdi ve bi acik buldular hepsini abartarak turkıyeye yaymaya calişyorlar. amacları bizi yok etmek ama sanirim basaramazlar.

BİZE HERYER TRABZON...

Hüdai Pervaneli
27.09.2007, 22:56
ya benca takima ligden cekelim

EmrahYalçınalp
27.09.2007, 23:01
Ilk once sunlari bir yazayim: Ulusal basin tabir edilen Istanbul basininin tek derdi tiraj, dolayisi ile Istanbul’un 3 kucukleri. Kendilerinden Trabzonspor hakkinda birkac (gercekten birkac) saygin kalem haric tarafsiz bir haber beklemek hayalcilik olur. Ote yandan mevcut Ulusoy federasyonu aciz, catirdiyor her an yikilabilir. Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor.
Çok özür dilerim, ama öyle demiyor... "Hakemin kararının gerekçeleri tartışılır" diyor. Bir üyenin şerh düşmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru şu: Bu maç bitirilebilir miydi?
Cevap da şu: Rahatlıkla...

Öyleyse şu kompleksten sıyrılıp verilen kararın adiliyetini sorgulamakta fayda var. Maçlar hakemlerin hezeyanlarına mı emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, saygı duymak zorundayız. Hepsi o.

poetricus
27.09.2007, 23:07
Ben şimdi kafayı yiyeceğim. bizimle neden uğraşıyorlar; dertleri nedir bunların?
Cevap Hüseyin'den geliyor:

"Trabzonspor’a karşı linç kampanyası yürütülüyor. Buna gerekli tepkiyi koymalıyız"
Demek ki Hüseyin doğruyu söylüyormuş.

fteotdgs
27.09.2007, 23:07
Çok özür dilerim, ama öyle demiyor... "Hakemin kararının gerekçeleri tartışılır" diyor. Bir üyenin şerh düşmesinin nedeni de buydu zaten.

Soru şu: Bu maç bitirilebilir miydi?
Cevap da şu: Rahatlıkla...

Öyleyse şu kompleksten sıyrılıp verilen kararın adiliyetini sorgulamakta fayda var. Maçlar hakemlerin hezeyanlarına mı emanet edilecek?

Bu karar hukukidir, saygı duymak zorundayız. Hepsi o.

Asagi yukari ayni seyleri soyluyoruz. Benim demek istedigim su(ydu): Hakemin mac tatil kararini kesinlikle hakli ya da tarafsiz bulmuyorum ve ayni olaylar Istanbul’da olsa ayni karari veremeyeceginden adim gibi eminim. Ancak, hakem bir kere o tatil kararini verdi mi yapilacak tek sey var: Ev sahibi takimin hukmen maglubiyetinin tescili.

Hüdai Pervaneli
27.09.2007, 23:15
zaten dogru söylüyünu banliyolar:D

Turgut Altun
27.09.2007, 23:17
Sivas maci olaylarini diyet borcundan dolayi Trabzonspor icin en iyi sekilde yorumlamaya kalkisti ama yok arkadaslar yasa acik: Taraftar sahaya girerse hakem de guvenligin olmadigina karar verip maci tatil(Yalniz o hakeme sormak lazim: Ayni sey uc kucuklerin evinde olsa yine maci tatil edebilir miydin diye; ne yazik ki ayri konu) ederse evsahibi takim hukmen maglup edilir diyor.

Söylediklerinizin geneline katılıyorum ancak Haluk Ulusoy Sivas maçı olaylarını diyet borcundan dolayı bizim için en iyi şekilde yorumlamaya mı çalıştı? Yoksa bizlere öyle görünmeye mi çalıştı orası bilinmez.Kararın tahkimde değişeceğini bile bile bize iyi görünmek adına birşeyler yapmış olabilir.Ya da gerçekten diyet ödemeye çalışmıştır.Her ikisi de bana göre kabul edilecek davranışlar değil.Kurallar ne ise o uygulanmalı idi.Kimsenin kayırmasına ihtiyacımız yok.Bu ligde kayrılanlar var ama ben kayrılan bir takımın taraftarı olmak istemem.

Yine söylüyorum adalet başka yerde aranmayacak, Trabzona gelince aranacak yok öle yağma.

Kamil Bey sizde haklısınız bu arenada adalet malesef yok.Bütün takımlar eşit ama bazıları daha eşit.Ama bizim tepkimiz bize adalet uygulanmasına değil yeri geldiğinde diğerlerine uygulanmamasına olmalıdır.Yani olaylar bizim etrafımızda cereyan ederken neden hep bize uygulanıyor bu adalet diye ortalıkta yumruk indirecek masa aramamalıyız.Yapılması gereken kurallar diğer takımlar için uygulanmadığında o olayın takipçisi olmak ve adaletin sağlanmasını sağlamaya çalışmaktır.

Aslında olması gereken sistemin kendiliğinden işlemesi adaletin herkes için tarafsız olması gereken merciler tarafından sağlanmasıdır.O zaman ne yönetimler ne de futbolcular çıkıp bu şekilde açıklama yapmak zorunda kalmaz.

EmrahYalçınalp
27.09.2007, 23:19
Asagi yukari ayni seyleri soyluyoruz. Benim demek istedigim su(ydu): Hakemin mac tatil kararini kesinlikle hakli ya da tarafsiz bulmuyorum ve ayni olaylar Istanbul’da olsa ayni karari veremeyeceginden adim gibi eminim. Ancak, hakem bir kere o tatil kararini verdi mi yapilacak tek sey var: Ev sahibi takimin hukmen maglubiyetinin tescili.
:) Hayır. Yapılacak bir kaç şey var.

Önce, hakemin kararının onanması ya da reddedilmesi.
Reddeldikten sonra da üç seçenek; tekrar, skor tescili, kalan zamanın oynatılması...

Kamil Çakmak
27.09.2007, 23:24
Söylediklerinizin geneline katılıyorum ancak Haluk Ulusoy Sivas maçı olaylarını diyet borcundan dolayı bizim için en iyi şekilde yorumlamaya mı çalıştı? Yoksa bizlere öyle görünmeye mi çalıştı orası bilinmez.Kararın tahkimde değişeceğini bile bile bize iyi görünmek adına birşeyler yapmış olabilir.Ya da gerçekten diyet ödemeye çalışmıştır.Her ikisi de bana göre kabul edilecek davranışlar değil.Kurallar ne ise o uygulanmalı idi.Kimsenin kayırmasına ihtiyacımız yok.Bu ligde kayrılanlar var ama ben kayrılan bir takımın taraftarı olmak istemem.

Kamil Bey sizde haklısınız bu arenada adalet malesef yok.Bütün takımlar eşit ama bazıları daha eşit.Ama bizim tepkimiz bize adalet uygulanmasına değil yeri geldiğinde diğerlerine uygulanmamasına olmalıdır.Yani olaylar bizim etrafımızda cereyan ederken neden hep bize uygulanıyor bu adalet diye ortalıkta yumruk indirecek masa aramamalıyız.Yapılması gereken kurallar diğer takımlar için uygulanmadığında o olayın takipçisi olmak ve adaletin sağlanmasını sağlamaya çalışmaktır.

Aslında olması gereken sistemin kendiliğinden işlemesi adaletin herkes için tarafsız olması gereken merciler tarafından sağlanmasıdır.O zaman ne yönetimler ne de futbolcular çıkıp bu şekilde açıklama yapmak zorunda kalmaz.

Evet başkalarınada adalet uygulandığnda bizim de adalete saygı duyacağımız aşıkar. Eğer başkaları masaya yumruk vurup bişeyler kazanıyorsa. O masaya yumruğu vurduran adalet sistemenin işlemeyişindendir. Haklisin bizim isyanımız buraya zaten

burnaklioglu
27.09.2007, 23:37
Sevgili Tahkim Kuruluna bir önerim var: Mehmet YILDIZ'a profesyonel boks lisansı versinler. Ceza vermediklerine göre...

tuncii
27.09.2007, 23:40
görmemişlerdir canım yaa sende hemen öyle deme işlerine gelmemiştir de ondan:mad::mad::mad:

Samet Türkmen
27.09.2007, 23:43
''Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş''. Bu sedayı Trabzonspor Türk Futbolunda bırakmıştır. İnşaallah bırakmaya da devam edecektir. Bize karşı olanların yaptıkları gürültü ve ses kirliliği olmaktan ileri gitmez.

Selçuk Demircioğlu
27.09.2007, 23:55
tamam hüseyin iyi hoş demiş...kazandığımız sivas maçını verdiler sivasa o konuda biz kendimizi haklı görüyoruz...ama gelgelelim işin öbür tarafına...bursa maçın da tartışılan bir penaltı ve beraberlik artı kötü oyun..ankaragücü maçın da isteksiz ve durağan oyun pozisyonsuz bir doksan dakika ve gene beraberlik..manisa maçın da kötü oyun ve bence hakemin kararları doğru..o da beraberlik..hüseyin kardeş acaba sen bu maçlarda oynamadın mı...trabzonspor hakem kararlarırın ardına sığınmadan başarılı olabilecek büyüklükte bir kulüptür..önemli olan da zoru başarmak..evet istemiyorlar trabzonsporun başarılı olmasını orası doğru fakat saha da da bişey görmüyorum ki sana haklısın diyeyim..yanılıyormuyum arkadaşlar?

oguzkoc
28.09.2007, 00:16
hiç bir halt olmaz. en fazla para cezası verirler. cezalar filan hikaye önemli olan bu yönetimin bu kadar sessiz ve aciz kalması. bu akşam öğrendiğim bir olayı paylaşmak istiyorum: trabzonsporun şuanki mevcut yöneticilerinden bir şahıs, ismini vermek istemiyorum olay çünkü yüzde yüz doğrudur. trabzonsporun yönetiminde bulunmadan önce kendisine iletilen "trabzonspor ne olacak yaw" sorusuna, "la ...... trabzon'u, banane trabzonspordan" cevabını aynen vermiştir. olayı yaşayan çok yakın bir abimdir ve yüzde yüz doğrudur. bu olay bundan bikaç ay önce gerçekleşmiştir ve bu yöneticide yedek kadrodan yönetime giren yeni yöneticilerimizden biridir... görün ne hallerdeyiz:(

Emorfo
28.09.2007, 00:20
Başlık yanlış oldu sanırım, Hüseyin'in olayı ile tahkim kurulunun alakası yok. Kendisini Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderen Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu denen palyaçolar topluluğudur.

Harun-61
28.09.2007, 00:23
Trabzon $ehri ayaklanacak, bu sefer 30 degil 70.000 bin ki$i yürüyecek...

Utanmaz Herifler !!!

.

Gamze
28.09.2007, 00:23
Başlık yanlış oldu sanırım, Hüseyin'in olayı ile tahkim kurulunun alakası yok. Kendisini Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na gönderen Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu denen palyaçolar topluluğudur.

Haklısın,başlığı düzenledim.Teşekkürler :)

tamuğ yamtar
28.09.2007, 00:26
Hüseyin işine baksın, futbolunu oynasın.

Bırakın bu bize komplo kuruluyor ağızlarını.

Ne oynuyoruz da önümüzü kessinler be kardeşim.

Emorfo
28.09.2007, 00:28
Tabi önce çuvaldınızı kendimize batıracaz fakat federasyon değil çuvaldız nerdeyse kazık batırdı hala hissetmeyenler var sanırım :)

Oemer61
28.09.2007, 00:29
Yeter artik ulan yeter bu karina pesss!!!!!!!!! :mad: Resmen TRABZONSPOR'u yok etme kampanyalari abslatti bu serefsizler, Ulusoy ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!:mad:

Oemer61
28.09.2007, 00:31
Trabzon $ehri ayaklanacak, bu sefer 30 degil 70.000 bin ki$i yürüyecek...

Utanmaz Herifler !!!

.

Bekliyoruz!!!!!! Birak yürümeyi Hüseyin'in dedigi gibi sessizlige büründünüz TRABZON'da, hayirdir??????????????

Kadir
28.09.2007, 00:34
bu kadar olu be..!! ts düşmanlığı hat safhada..kaptanın bu konuşmasına takılanlar başkalarının konuşmalarına hiçbişey demez ama..

tamuğ yamtar
28.09.2007, 00:41
Hezeyan içindekilerin hislerine tercüman olmak iyidir tabi:)

Benim gibi, kazık batırılmayanlar bunu anlayamaz elbette.

Trabzonspor kazığı kendi kendine batırdı zaten.

Ne hikmetse büyük bir çoğunluk bu durumdan zevk alıyor gibi.

Bağırdıkça bağırıyor, farkında değiller ama küçüldükçe küçülüyorlar...

Oemer61
28.09.2007, 00:45
fırtına olsa kayadan alacağı tozdur. ben gs maçını bekliyorum her trabzonsporlu gibi avni akerde bunların hesabı sorulacaktır.

Niye gayse macini bekliyorsunuz ayiptir sormasi??? O maca daha cooook zaman var!!! BEn gurvetteyim elimden birsey gelmiyorrr, siz neden birlik olup yine ADAM gibi protestolar yapamiyorsunuz???? Ne oldu bu büyük TRABZONSPOR taraftarlarina, 30 bin kisinin yürügü günü ben unutmadim siz ne cabuk degistiniz??? Lütfen yapin artik bir kac organizasyon, netten katki saglanilacak birseyse ben varim zaten!!!!, ama yurdisindan birsey yapilmiyor baska....

Oemer61
28.09.2007, 00:46
Hepimiz Hüseyiniz :)

:D Bu gercekten iyiydi hehehehe güzel espri...

lazooo28
28.09.2007, 00:48
Bekliyoruz!!!!!! Birak yürümeyi Hüseyin'in dedigi gibi sessizlige büründünüz TRABZON'da, hayirdir??????????????

Ramazan ya ondan'dir belki..

poetricus
28.09.2007, 00:49
Hüseyin'in oynadığı futbol kalitesi tartışılabilir,
Trabzon'un yönetim ve hoca bazındaki ilkesizlik, beceriksilik ve başarısızlıkları da tartışılabilir ki hepsi ayan beyan gözümüzün önünde.

Bütün bunlar Hüseyin'e verilen cezanın haklı olmasını sağlar mı? Sanmıyorum.
maktülün, suçlu ya da aptal olması katili mazur göstermez.

Oemer61
28.09.2007, 00:56
Ramazan ya ondan'dir belki..

Ramazan'dan sonra bomba gibi patlayacaklar mi diyorsun yani??? Insallah ahhh ahhh keske öyle olsa, ne olursunuz artik birseyler yapin!!!!

tamuğ yamtar
28.09.2007, 01:15
Hüseyin işini yapsın şeklinde başlayan mesajımda ,son cümlemi bende pek benimseyerek yazmadım.

Ama genel olarak yola değişik yaklaşımlarla çıkılması bu cümlenin yazılmasını gerektirdi.

Önemli olan güç değil, eşitlik olmalıdır.

Pek derin bir açıklamaya girmeyeceğim ama bunu da "hukuk" sayesinde yaparsınız.

Burada ki anlayış maalesef, federasyon başkanın bizim desteğimizle başa gelmesi ve bedel ödemesi gerektiği gibi bir noktaya geldi.

Bu sözün maalesef sitede sürekli tekrarlanması ve ilginç bir şekilde bunun çok yüksek oranda destek bulması çok acıdır.

Bu büyüklük değildir işte. Bu küçülmedir. Bu ahlaki de değildir zaten.

Taraftarınız bir hata yapmıştır ve bunun cezası bellidir.

Trabzonspor kurumlaşamamıştır. Günübirlik yaşayarak gitmektedir.

Maalesef taraftarın da bu şekilde olduğu görülmektedir.

Taraftar aslında farkında olmadan çok eleştirdiği başkanlarına muhteşem bir ironi örneği göstererek, destek çıktığının bile farkına varamamaktadır.

Burada maktül Trabzonspor , KATİL de yönetim anlayışı ve inanın büyük ölçüde TARAFTARdır.

Saygılar...

samts
28.09.2007, 03:23
HÜSEYİN neyapsın baktıki yönetim uyuyor eniyisi ben konişim dedi ama konuşcana kendi işini sahada yapmak aklına gelmedi ve durum ortada ona o acıklamalar düşmez nerde görürmüş yönetim varken işciye laf düştüğü ama pardon bizde yönetici olmadığı için gayet normal bakalım cezası neolacak

Faik Yılmaz
28.09.2007, 08:50
Bizde böyle beceriksiz ağlamaktan başka bir şey yapamayan yönetim olduktan sonra daha çooook cezalar yeriz.....

S.DEMİRCİ
28.09.2007, 11:32
hüseyine kaldıysa bu işler yandık.... yönetim olmadığı için futbolcular konuşmaya başladı....

Şahinoğlu
28.09.2007, 11:44
Federasyon haklı bu karardada çünki sahaya seyirci girdi dimi ama :)

Ayşe Aygün
28.09.2007, 12:01
Saha ya giresin suç. sert oynarsın suç. konuşursun su.ee insanlar dertlerini içindekileri nasıl anlatacaklar.Onların istediği şekildemi konuşmak lazım ceza almamak için.

61viya
28.09.2007, 13:35
İyi ki ya adalet ya kaos dedik he:)

hüseyin1975
28.09.2007, 13:40
Ben sahsen haftaya Erdincinde sevkedilmesini bekliyorum.

Nede olsa Puanlarimiz gasp edildi demis ve BÜYÜK FEDERASYONA VE BÜYÜK BASKAN ULUSOYA dil uzatmis.

Ulan ben size simdi iyice bir söverdim ama bu cezalar yokmu bu cezalar.

turgi
28.09.2007, 14:08
İyi ki ya adalet ya kaos dedik he:)

tamam canım onlarda dogru anlamışlar zaten adaleti saglayabilmek için KAos yaratıyorlar kendini bilmez işgüzerlar

AYYILDIZ
28.09.2007, 14:44
Ben sahsen haftaya Erdincinde sevkedilmesini bekliyorum.

Nede olsa Puanlarimiz gasp edildi demis ve BÜYÜK FEDERASYONA VE BÜYÜK BASKAN ULUSOYA dil uzatmis.

Ulan ben size simdi iyice bir söverdim ama bu cezalar yokmu bu cezalar.

Erdinç Yavuz’un “Tahkim’i Allaha havale ediyorum” sözleri ve futbol federasyonunu eleştiren açıklamaları bu oyuncunun da disiplin kuruluna verilmesinin kapısını açtı. Yönetim ,teknik heyetten sonra futbolcularda olaya karışınca iş iyice çığırından çıktı. Sonuçta zarar gören taraf bordo mavili kulüp oluyor.

www.medyatrabzon.com olarak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak,Teknik Direktör Ziya Doğan’ı uyarıyoruz. Oyuncularınız bu duygu ile sahaya çıkıp aşırı motive olursa saha içindeki ters kararlarda verecekleri tepkinin boyutu artar. Bordo mavili takımda kırmızı kart gören oyuncuların sayısını da tetiklemiş olursunuz. Oyuncularınızı bu tür spekülasyonlardan uzak tutun.Bizden söylemesi..

hüseyin1975
28.09.2007, 15:15
Erdinç Yavuz’un “Tahkim’i Allaha havale ediyorum” sözleri ve futbol federasyonunu eleştiren açıklamaları bu oyuncunun da disiplin kuruluna verilmesinin kapısını açtı. Yönetim ,teknik heyetten sonra futbolcularda olaya karışınca iş iyice çığırından çıktı. Sonuçta zarar gören taraf bordo mavili kulüp oluyor.

www.medyatrabzon.com (http://www.medyatrabzon.com) olarak Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak,Teknik Direktör Ziya Doğan’ı uyarıyoruz. Oyuncularınız bu duygu ile sahaya çıkıp aşırı motive olursa saha içindeki ters kararlarda verecekleri tepkinin boyutu artar. Bordo mavili takımda kırmızı kart gören oyuncuların sayısını da tetiklemiş olursunuz. Oyuncularınızı bu tür spekülasyonlardan uzak tutun.Bizden söylemesi..

Takimizda acaba disiplin sorunumu var?

TheRapZoNe
28.09.2007, 15:42
Hakli olsak bile bu sekilde aciklamalar tabii ki prosedure gore ceza gerektirir. Agizlardan cikani biraz kulaklarin duymasi da lazim

Nytre
28.09.2007, 16:00
bir takımın üzerine bu kadar gidilmez ki? bir takım bu kadar töhmet altında bırakılmaz ki? biz türk ligindemiyiz yunan liginde mi ki bir TÜRK takımına bu kadar eziyet çektirilir!...

kendinize gelin para babaları - çıkar kuklaları - rant sağlayıcı parazitler!...

doc holliday
28.09.2007, 16:46
Koca kulübe başkan, yönetici,hoca,futbolcu olmak bu kadar kolay olursa sonucta olacak olanda budur gelen vurur giden vurur...düşene vurmak pek sevilir toplumumuzda.....

Ayrıca Hüseyinin 3-5 ceza alması beni hiç üzmemektedir maalesef hüseyinin oynamamasının futbolumuzdan eksilteceğine vya birşey katacağına inanmıyorum...acı olanda burası zaten

doc holliday
28.09.2007, 16:47
Daha lig sonuna kadar ne eften püften cezalar göreceğiz kimbilir,camianın biran once silkinip kendine gelmesi gerekiyor,çok sahipsiz görünüyoruz dısarıdan..

Vegas
28.09.2007, 16:49
Muahahahah desem bu habere ceza yermiyim acaba?

OLCAY ÇAKIR
28.09.2007, 16:57
Herşeye tepki vermeliyiz buna eyvallah.

Amma herşeye mağduruz diye karşı tepki vermekte neyin modası anlamadım.

Hüseyini çok severim.Çokta takdir ettiğim bir duruşu vardır.

Bu bir kural.
Hüseyin'e de uygulanacak.
Hepsi bu.

Bir açıklama ve talimatların uygulanması süreci..

Biraz sükunet lütfen.

Hüseyin çıkar aslanlar gibi söylediği sözleri izah eyler...

Saygıyla.

Olcay

OYılmaz
28.09.2007, 17:33
Federasyon Trabzonspora nasıl bir ceza versem nerden Yumurtlasam diye bahane arıyordu Buldu Tebrikler:alkış:

Haluk Ulusoy

Doğum yeri:TRABZON
Tuttuğu Takım:Galatasaray

Abdullah Altıntaş
28.09.2007, 18:45
Başında nuri olursa böyle şeylerle daha çok karşılaşırız

atabaş
28.09.2007, 19:25
yazık oldu kaptana keşke bir kafada o vursaydı bari haksız yere ceza almazdı

Egemen Yılmaz
28.09.2007, 20:03
ya benca takima ligden cekelim

istanbulun ve yalakalarının canına minnet olur o zaman

Ali_Kaya
28.09.2007, 20:18
hüseyinin takımdan ırak olması ne kadar iyi olsada federasyonun trabzonspor a karşı çifte standardı gün gibi ortada şerefsizlik yapmakta üstlerine yok verilecek en güzel cevap sahada başarı bak o zaman bahane bulabiliyorlarmı.........

Emirhan Makul
28.09.2007, 21:36
cezası ne zaman belli olacak?

özçelik61
28.09.2007, 22:21
federasyonun kaşintisi tuttu...haluk ulusoy hala bir trabzonlu olarak geziyor ya ona helal olsun hellllaaalll ..bu takımın hakkını bu kadar yedirdin ya helal sana helallll..aziz hazretlerinin yedinci kuşaktan bir akrabası olsa o koltukta fb yi konuşurken insanlar besmele ile başlardı...sen o koltukta bizleri üzdün bu takımın bu hale getirilmesine göz yumdun ya helal olsun helallll..

turgi
29.09.2007, 03:37
cezası ne zaman belli olacak?

sanırsam gelecek hafta maçımızdan 1 gün önce acıklarlar hep öyle yapıyorlar 2 haftadır bi bahane buluyorlar bakalım haftay ne olacak
cezayı gectim bizimkiler tahkime giderler mi onu merak ediyorum yoksa onlarda oturur gelişmeleri mi takip ederler acaba??

Öztürk Adem
29.09.2007, 04:07
eee baslamısken butun takıma ceza versınler onlarda haklı tek tek ugrasılmaz

mensure 61
29.09.2007, 20:09
Takımı bitirmek için yemin etmişler heralde :( Allah'a havale ediyorum onları !

Gokdeniz-61
30.09.2007, 14:14
birakin sunlari...bizi cileden cikarmaya ugrasiyorlar cok darbe yiyoruz ama biz trabzonluyuz bunlarin altindanda kalkariz...merak etmeyin

Travelair
03.10.2007, 09:22
Hüseyin'e ihtar cezası vermişler. Ben olsam toplarım tüm takımı, tüm takım halinde bir açıklama daha yaparım "Hakkımız gasp ediliyor" diye. Bakalım tüm takıma ne ceza verilecekmiş. Ülkede konuşma özgürlüğü var. Verin o zaman 28 kişiye ikişer maç ceza

ozturk
03.10.2007, 10:00
bence gerekli cevap en sert biçimde verilmelidir.. TRABZONSPOR la uğraşmak ne demek anlamalılar..

guci 29
03.10.2007, 16:26
Konu Trabzonspor olunca havadan nem kapıyor bunlar!

LazAnisT
03.10.2007, 16:30
Onlarda bizim yönetim gibi uzatmaları oynadığı için en ufak olayda cezayı kesiyorlar.En iyisi bu aralar konuşmamak.Ama ne hikmetse başkan federasyona cephe aldıktan sonra bizim futbolcularında dili çözüldü.

kudu_61
04.10.2007, 13:44
valla hüseyin yağmasada gürlemeye çalıştı 7 hafta da cezalı duruma düşen hüseyin değil mi isterseniz gördüğü kartlara bir bakın pozisyon gereği kaç tane itirazdan kaç tane sözde kaptan bu takım baştan sona kokmuş başkanından hocasına hocasından kaptanına kadar Allah' ın izni ile şu aralık ayı bir gelse artık verilen cezalara sevinir oldum başkanı görmüyorum stadta hüseyini de görmeyeceğim inş bu cezalardan birisini de ziyaya verirlerde kurtulurum 1 hafta da olsa bunları birarada görmemek beni sevindiriyor defolun gidin

SarR52
04.10.2007, 13:54
buu federasyon miadını doldurduuuu

haluk ulusoydaa nuriyle berarber defolup gitsin artıkkk..

attagümüshane
04.10.2007, 17:12
hüseyin i bu takımda oyuncu olması açısından hiçbir zaman desteklemedim.
ama böyle bir durumda elbette yanında ben de varım.hele de eğer benim dinlediğim röpörtajdaki sözlerinden ötürü bu olaylar geliştiyse yuh olsun yazıklar olsun federasyona.ben niye birşey göremedim hüseyin in konuştuklarında onu anlamış değilim.
ama kendini savunamayacak hale düşünce işte böyle en normal en haklı eleştirinde bile adamı eziyorlar.
allah bu takıma ve camiaya güzel günleri göstersin