PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Haluk Ulusoy'dan Desteğini Çekti!

Sayfa : [1] 2

CAFER ÖZER
14.08.2007, 09:14
Trabzonsporda eğer yönetim diye bir şey varsa artık Haluk Ulusoyun ipi çekilmeli.
G.S lı olduğu bilindiği halde,Trabzonspora bu güne kadar hep zararı dokunan Haluk Ulusoya karşı Sırf Trabzonlu diye destek veren Trabzonspor Ulusoydan Bir şey beklememekte,Sadece adil olmasını beklemekte,Fakat karşılığında zarar gören hep Trabzonspor olmaktadır.
Evet Trabzonda başarısız bir yönetim ve başarısız bir Ziya var.
Bence Bundan sonra hedef fedarasyon ve onun Trabzonspor düşmanı başkanı olmalı,
Bundan sonra Trabzonspor Yönetimi ve Ziya ile olan hesabımızı bir kenara bırakıp,Onu şimdilik Dondurup,fedarasyon Başkanı Ulusoya odaklanıp Güç birliği yapmamız lazım.
Yönetimin hesabını nasıl olsa Aralıkta göreceğiz.
Sivas maçında ne olursa olsun O KENDİNİ TARAFTAR zanneden geri zekalıların yaptığını tasvip etmek mümkün değil.
Fakat Dünyanın neresinde Bitime 30 saniye kalan bir maçı yarıda bırakan bir hakem Görülmüştür.
Dünyanın neresinde Tüm Üst düzey bürokratlar söz verdiği halde,Maçı oynatamayan bir soytarı hakem,Fedarasyon başkanından aldığı emirle maçı oynatmamıştır.
Madem sen olaydan dolayı maç oynatmıyorsun Neden GS-FB maçını bitirdin.
Neden FB-GS maçında Mondragonun kafasına Bomba atıldı FB ye hiç işlem yapılmadı EY ULUSOY.
Sana illa FB liler gibi Tüm gazete ve TV lerden hergün Anaavrat küfürmü etmek gerekiyor,Sen Trabzonsporu sahipsizmi zannettin.
Gelin Trabzonspora sahip çıkalım,Takımın sahipsiz olmadığını gösterelim.

CAFER ÖZER
14.08.2007, 09:19
Ulusoy, bu kaçıncı rezalet!
Futbolda istikrar adına Ulusoy'a en büyük desteği veren Trabzonspor'a adeta bunun faturası ödetiliyor. Ulusoy ve ekibi, Trabzonspor ve görevdeki yönetim kurulu aleyhine iki sezondur herşeyi yapıyor.

Trabzonspor ile Sivasspor arasında oynanan ve bordo-mavili ekibin 1-0'lık galibiyetiyle sürerken bitime 30 saniye kala olaylar yüzünden tatil edilen karşılaşma, Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy'un yeni bir skandalı oldu. Maçın kesildikten sonra yeniden başlamaması için ortada bir neden kalmamışken, hakem Bülent Demirlek tarafından tatil edilmesi, uzun süredir Trabzonspor aleyhine çalışan Ulusoy yönetiminin bu niyetini su yüzüne çıkardı.

HERŞEYE TUZ BİBER EKTİ

Geçtiğimiz sezonlarda da hakem atamaları, ceza kurulu kararları gibi konularda sürekli bordo-mavili kulüp aleyhine çalışan federasyon, önceki gün herşeye tuz biber ekti. Trabzonspor yönetimi, daha ilk seçildiği günden itibaren Haluk Ulusoy'a verdiği desteği, dürüstlük, prensipler ve istikrar adına hep devam ettirmişti. Bunun karşılığında başkaları gibi hiçbir şey istemeyen, sadece adalet bekleyen Trabzonspor, iki sezondur tam tersi olaylarla karşılaşıyor.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER

Haluk Ulusoy, adeta Trabzon'da işlerin iyi gitmesini istemeyen bazı muhaliflerle işbirliği yapıyor. Bordo-mavili ekip, aleyhine bir şeyler yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Trabzonspor yönetimi başarısız olsun diye, takımın kaderiyle oynamaktan geri durmayan Ulusoy ve arkadaşlarının, son başarılarının(!) ardından ne yapacakları merakla bekleniyor. Çünkü hakemin haksız maç tatili kararından sonra top Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nda.

Cevap bekleyen sorular

Hakem Bülent Demirlek, olayların ardından soyunma odasına gittikten sonra kendisine Trabzon Valisi, Emniyet Müdürü ve Trabzonspor yöneticileri, güvenlik garantisi verdi. Sivasspor Başkanı Odyakmaz da “Bizim için sorun yok. Maç devam edebilir dedi. Bunlara rağmen Demirlek, neden sahaya çıkıp son 30 saniyeyi oynatmadı?

Bülent Demirlek'in soyunma odasında, Futbol Federasyonu yönetimini ve MHK Başkanı Hilmi Ok'u aradığı biliniyor. Özellikle Haluk Ulusoy'un, Demirlek'e “Maçı tatil et” diye talimat verdiği konuşuluyor. Bu doğru mu?

Trabzon'daki ilgililer, maçın tamamlanması için daha ileriye giderek Demirlek'e, “İsterseniz seyirciyi boşaltalım, oyun sürsün” önerisinde bile bulundu. Demirlek buna bile neden rıza göstermedi?

Bülent Demirlek, geçtiğimiz sezon G.Saray-F.Bahçe derbisinde sahaya onca seyirci müdahalesine ve defalarca oyunu durdurmasına rağmen maçı tatil etmemişti. Trabzon'da neden tatil etti?

Karşılaşma öncesinde onca provokasyon uyarısı varken, neden bunlara kulak tıkandı. Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy, nasıl oldu da, herşeye böylesine kayıtsız kalabildi?

İŞTE SKANDALLARDAN BİRKAÇ ÖRNEK

Geçtiğimiz sezonun 2. haftasında Manisaspor maçında hakem Cem Deda'nin Manisa lehine verdiği tartışmalı penaltı sonucu Trabzonspor beraberlikle 2 puan yitirdi.

Konya maçında hakem Fırat Aydınus Hüseyin'i haksız yere oyundan attı, Trabzon 30 dakikada 10 kişi oynadı. Yine Aydınus'un yönettiği Antalya maçında ofsaytla 2 gol atağı kesildi, 1 nizami gol iptal edildi.

Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçta Sivasspor'a 1-0 mağlup olan Trabzonspor faulden gol yedi ve 3 önemli oyuncusu Fenerbahçe maçı öncesi cezalı duruma düştü.. Bordo-mavililer'in Sakaryaspor maçında attığı bir gol de hakemi İsmet Arzuman tarafından iptal edildi ve puan kayıpları devam etti..

Kupada Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği Konyaspor maçında bordo-mavili ekipte 6 oyuncu sarı kart görürken maçın son dakikasında gösterilen kırmızı kart ve verilen penaltı Trabzonspor camiasına büyük tepkilere sebep oldu.

Yine geçen sezonun 18. karşılaşmasında hakem Vedat Yüksel'di.. Trabzonspor'un 5 sarı kart gördüğü maçta, Kayserispor lehine tartışmalı bir penaltı çalan ve Trabzonspor lehine bir penaltıyı vermediği belirtilen Vedat Yüksel'in kararları uzun süre konuşuldu.

14.08.2007
http://www.yenisafak.com.tr/spor/?t=14.08.2007&c=6&i=62027

sarman61
14.08.2007, 09:23
Hocam doğru diyorsun artık bu adam gitmeli Trabzonsporumuz üzerine yıllardır oynadığı oyunlara son verilmeli. Bu adam ne zaman başta olduysa takımımız üzerine hep oyun oynadı.

Gerekirse bu konuda Fenerbahçe ile Ele ele veririm. Düşmanız ortak nede olsa.

güngör_81
14.08.2007, 09:24
Sonunda gerçekler ortaya çıkmaya başladı birileri sürekli bizi kullanarak işler çeviriyor.Federasyon başkanıda dahildi buna.Adamı vuracaksın ki yerden yere o zaman seni iyi bilir. Ama canım cicim dersen arkadan seni vurur. AHA bunlar gibi.

ilknur61
14.08.2007, 09:26
İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırcan. hadi buyurun bence iğneyi Trabzonspora batıralım gerisi gelecektir.

CAFER ÖZER
14.08.2007, 09:56
Hocam doğru diyorsun artık bu adam gitmeli Trabzonsporumuz üzerine yıllardır oynadığı oyunlara son verilmeli. Bu adam ne zaman başta olduysa takımımız üzerine hep oyun oynadı.

Gerekirse bu konuda Fenerbahçe ile Ele ele veririm. Düşmanız ortak nede olsa.
Bence Haluk Ulusoyun kellesi FB ye altın tepside sunulmalı
Artık yeter,Adam FB den çok Trabzonsporun hakkını yediriyor.
Şu anda da TRABZONSPORUN altını oymak için ne gerekiyorsa yapıyor.
Hakem arıyor,Maçı oynatmaması yönünde talimat veriyor.

Burçak
14.08.2007, 10:02
statta ulusoy pankartı açanlar şimdi ne düşünüyor acaba.
yönetim olarak tez zamanda bu adamdan destek çekilmelidir.
hiçbirimiz ondan yardım beklemiyoruz. sadece adil olmasını bekliyoruz. ama ne yazıkki oda düzene uydu. seçimlerde senlede görüşürüz. trabzonspordan oy beklersin artık..

ha ergun gursoy ha sinan engin veyahut sen . hepiniz aynı değilmisiniz sanki.

cuneytr
14.08.2007, 10:14
burada haluk ulusoy elestiriliyor baska yerde hakem futbolcu sivas derken işin gercek boyutundan ne kadar uzaklastıgımızı görüyorum.macın son 30 saniyesinin oynanması ile ilgili elestirilerinizden haksız oldugunuzu söyleyebilirim haklı oldugunuz nokta macı bu noktaya getiren hakem hataları olabilir yoksa 30 saniye oynatmaması hata degildir.haluk ulusoy a baktıgıgmz zaman destek verdigimiz aleni bir sekilde ortadadır ancak insanlar ve kurumlar bir kişiye karsı destek verirken karsılık beklemesi kadar ilkesiz bir tutum olabilir mi?niye karsılık bekliyim ki onun yönetim ilkesi yok mu planı programı yok mu illa destek verdigim için beni kayırmalı mı kurallarını bana göre esnetmeli mi?ortada bir suc var bu gercek ama asıl sucluları bulmamaız gerekir bu durumda basını devekusu gibi kuma gömen yönetim ve ziya hazretlerinde suc yok mu?...aldatılan insanlara lafım yok onlar aldatıldı ya aldatanlar?...bugun 1967 taraftar dernegi sözcüsünün acıklamasını okudum kısaca özetliyor herseyi.soruunumuz kendi içimizde dısarıya suc bulmaya gerek yok insanları 35 derece sıcakta aldatırsanız(yapılan hazırlıklar alınan oyuncular hepsi bos)olacagı budur...taraftarda insandır onlara da saygı gösterilmeli ama bu kadar da aldatma olmaz ki....

Hekimoğlu
14.08.2007, 10:16
bu adam ne zaman başa geçse gayse şahlanıyor bizde küme düşmeme mücadelesi veriyoruz neredeyse.

ozcan_asanoglu
14.08.2007, 10:18
Maalesef ben dahil zamanında diğer adaylara bakarak, mecburen, kerhen, ehveni şer olarak Ulusoy'u destekledik. Hata etmişiz. Gerçek "ŞER"i görememişiz.

Bu Ulusoy'a hakeret eden, söven, döven her zaman daha karlı çıkıyor. Bunla ilgili amiyane sözler var ama neyse..

Hadi maçı oynatmadı, hele de 3 puanı da alırsa Trabzon'a en büyük ihaneti yapmış olur. Aynı durumda olsa fenerin puanını silebilecek miydi? Kocaman hayır.

Kesinlikle Trabzonspor yeni bir durum değerlendirmesi yapıp desteğini çekmelidir. Bakalım ne yapacak o zaman utanmaz herif...

Erkut Ay
14.08.2007, 10:20
http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704 (http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=575704)
bu anketle takımımıza destek verelim.....

CAFER ÖZER
14.08.2007, 10:22
İbrahim Hacıosmanoğlu Eskiden asbaşkandı,Şimdi o koltuk gitti.
O zaman benden sonrası Tufan mantığı,Bunlar başarısız olsun gitsin,nasıl olsa Sivas maçında kazanamazlar tepki gösteririz,Yanıma biraz taraftar alayım,Yönetimi prptosto ettireyim.mantığnda hareket etmiş olabilir.Fakat ZİYANIN kısır futboluna rağmen şansa bulduğumuz gol,Galip gelen her zaman haklıdır mantığı ile planları suya düşürmüş olabilir.
Sivaslı oyuncuların ortam germesi tam fırsat haydi çocuklar sahaya.
Maçın bitimine 30 saniye var nasıl olsa.Bu maç devam etmez.
Haluk Ulsusoy a yalakalık yaptım Ona methiyeler düzdüm,Koça ağzıma gelenei saydım.Nasıl olsa Ulusoyda benden yana Öyleyse Tufana devam.
Haluk Ulusoy Hakeme Hacıosmanoğlunun yaptığı methiyelerin hatrına maça devam etme demiş olabilir.
Maçtan sonrada Dosya önümüze gelince bakarız demeden.
KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIZ,GEREKEN CEZA VERİLECEK demesi.
Bana kötü senaryolar olduğu izlenmi verdi.
Hacıosmanoğlu-Ulusoy senaryosu gündemde
ULUSOYUN İPİ DERAHL ÇEKİLMELİ.
dünyanın hiç bir yerinde 30 saniye kala bir maç tatil edilmez.
Maçı bitirirsin ondan sonra Trabzonspora 5-maçmı 10 maçmı 1 sezonmu ne ceza verisen verisin.

sarman61
14.08.2007, 10:24
İbrahim Hacıosmanoğlu Eskiden asbaşkandı,Şimdi o koltuk gitti.
O zaman benden sonrası Tufan mantığı,Bunlar başarısız olsun gitsin,nasıl olsa Sivas maçında kazanamazlar tepki gösteririz,Yanıma biraz taraftar alayım,Yönetimi prptosto ettireyim.mantığnda hareket etmiş olabilir.Fakat ZİYANIN kısır futboluna rağmen şansa bulduğumuz gol,Galip gelen her zaman haklıdır mantığı ile planları suya düşürmüş olabilir.
Sivaslı oyuncuların ortam germesi tam fırsat haydi çocuklar sahaya.
Maçın bitimine 30 saniye var nasıl olsa.Bu maç devam etmez.
Haluk Ulsusoy a yalakalık yaptım Ona methiyeler düzdüm,Koça ağzıma gelenei saydım.Nasıl olsa Ulusoyda benden yana Öyleyse Tufana devam.
Haluk Ulusoy Hakeme Hacıosmanoğlunun yaptığı methiyelerin hatrına maça devam etme demiş olabilir.
Maçtan sonrada Dosya önümüze gelince bakarız demeden.
KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYIZ,GEREKEN CEZA VERİLECEK demesi.
Bana kötü senaryolar olduğu izlenmi verdi.
Hacıosmanoğlu-Ulusoy senaryosu gündemde
ULUSOYUN İPİ DERAHL ÇEKİLMELİ.
dünyanın hiç bir yerinde 30 saniye kala bir maç tatil edilmez.
Maçı bitirirsin ondan sonra Trabzonspora 5-maçmı 10 maçmı 1 sezonmu ne ceza verisen verisin.

Hocam senle aynı düşüncelere sahibiz benim yazdıklarımın aynısını sen buraya yazmışsın.
Ulusoy dönemine artık son verilmeli. Ulusoy Trabzonspor dostu değil düşmanıdır. Adamın niyeti belli bu sene cinconu şampiyon yapacak.

cuneytr
14.08.2007, 10:27
ya bu ibrahim hacıosman kimdir ya?ne iş yapar?haluk ulusoya nasıl ulasmıs?haluk ulusoy bununla işbirligi yapacak kadar önemli bir insanmıdır?ibrahim hacıosman nerden cıktı kimin adamı? böle işler artık gizli kapaklı sekilde senaryolarla mı yürüyor?öyle ise kim kiminle oyun oynuyor?,taraftarlıgımızı ve türkiyedeki futbol ortamını sorgulayacak kadar büyük bir sosyolojik olaydır bu soruların olumsuz cevapları....

Erkut Ay
14.08.2007, 10:30
biz kendi içimizdeki düşmanları elemedikçe yıpranmaya devam edeceğiz taraftarından tut yönetimine trabzon düşmanlarıyla aynı zihniyeti taşıyanlar çok içimizde aklı sıra trabzon sevdalıları imiş alınanlar sorusunu sorabilir.....

coolank
14.08.2007, 10:30
Zamanın insanı haklı çıkarması hem iyi hem kötü ... kötü tarafı gördüğünüz halde bir şeyleri hiç bir şey yapamayıp sadece söylemeniz .iyi tarafı ise öngörüleriniz güçlü olması ..

bu forumda çok yazdım ilk baştan beri Ulusoyu desteklemenin yanlış oldugunu ..forumu bırakın çok abimize de söyledim ...Başkanın Ankara da Sheraton otelinden girerken ULUSOY başkan oylar Ulusoya elini kaldırıp içeri girdiğini gören çok kişi vardır ..Baştan sona hata idi desteklemek .. bize ne faydası olmuş faydayı bırakın Dünya kadar zararı oldu ... BJK nasıl geçen sene zirveyi kovaladı ..BİZİM ise kafadan ipimizi çektiler gerçi bu ruh hastası varken ..............

bu başlıgı açmanız çok iyi olmuş ... her tarafta yazdım forumda ama şimdi kaybolmaz artık bu konu ... ilk önce de yazdım son kişi de kalsam yazacagım bu başkan hem Ulusoy hem Nuri Albayrak gitmeden bize huzur yok .. Ama bizim başkan şu an gitmeyecek şu iş belli olsun öyle ..

Kamil Çakmak
14.08.2007, 10:33
Dünyanın hiç bir yerinde 30 sn. kala maç tatıl edilmemiştir. Bu hatanın daniskasıdır. Bir ilin Mülki amirleri her türlü güvenlik ve tedbirleri aldık diye durumu hakeme arzetmesine ve maçı oynatmasını rica etmesine rağmen o hakem maçı oynatmıyorsa bunda art niyet aramak lazım. Altında bişeylerin olduğunu anlamak lazım. Kurumlara destek verildi diye karşılık beklememek ayrı bir olaydır. Karşılık beklemenin ötesinde hakkaniyete uygun kararların beklenmesi adil ve haktır.

EmrahYalçınalp
14.08.2007, 10:34
Galibiyetimiz tescil edilmezse yıllarca süren meşhur "Ahmet Çakar" tezahüratımız yeni bir isimde vücut bulur. Tabi sıkı bir pazarlıkla poster açtırma, lehte bağırtma gibi hizmetler için ciddi "iyileştirme" yapılmazsa...

Harun-61
14.08.2007, 10:35
FB onca Lobisine ragmen Ulusoy'un ipini cekemedi, biz nasil ba$aracagiz ???

.

Emre B.
14.08.2007, 10:36
Adamı koltukta tutan biziz en çok zarar görende biziz.

Burçak
14.08.2007, 10:39
hangi adamı?

Erkut Ay
14.08.2007, 10:40
o adammı........

Erkut Ay
14.08.2007, 10:41
haluk ulusoy u diyor arkadaş tarafsızlığını şimdi göreceğiz adamın....

cuneytr
14.08.2007, 10:42
ben o konu ile ilgili gecen yönetmeligi dinledim evet macı oynatabilrdi ama oynatmayabilirdi de ve secim yapmıs oynatmamıs yani yönetmelikte hakem hatası diye gecmiyor hata diyorsak zaten kural hatasından macın tekrarı söz konus olur.daha önce yapılmıs olanlar ile yönetmeligi yorumlayamayız.ayrıca dünyanın hiçbir yerinde böle birsey yok deniyor evet olabilir yoktur dogrudur belki ama maalessef böle bir olay oldu ve bizim basımıza geldi zaten dünyada hiçbir zaman galip takım seyircisi sahaya da girmemiştir öle deil mi dünyada olaylar bazen konuyu acıklamaya yetmiyor!yani sui emsal emsal olusturmuyor.hakemin art niyetiyle ilgili görüslerinize macı yönetirken macın bu noktaya gelmesine saha içi olayları acısından katılıyorum...

Zafer BİLGİN
14.08.2007, 10:43
kahpeden dostum olacağına delikanlı düşmanım olsun. bu söz haluk ulusoya ne kadarda güzel uyuyor

coolank
14.08.2007, 10:47

.

Genç arkadaşım o iş o kadar kolay ki ...

1) Biz fb değiliz sadece 8 delegemiz yok ... Ulusoy hemşericilik kanalı ile çok oy aldı ...Mesela adam x şehir takımının delegesi ama Trabzonlu Rizeli vs vs .. öyle çok oy aldı Ulusoy

2) Biz çok konuda fb nin altında kalmış olabiliriz ama bu tip konularda hiç bir zaman altta kalmayız .... haaaaaaaaaa zeki iş bilen bir başkanımız olsaydı çoktannnnnnnnnnnnn aziz ,fb ile birleşir bu başkanı 500 defa yerdi ...ama yok başkan parayı bulmuş ama strateji sıfır ...yapmaya çalıştıgı başkanlıktan belli değil mi .. kendi yönetim kurulu 2.5 başlı idi hatta 3

3)Ulusoy başkanı kucaga almış hatta büyük ihtimalle bitirmiştir ...bu saatten sonra geçmiş olsun sayın başkan NURİ ALBAYRAK ..

bizi de bitirdiniz kendinizi de ... ne oldu bu kadar hırs inat ? neye yaradı ? her şeyi ben bilirim havalarınız ? mütevazi biri olmasaydınız da bu hırs inat olmasaydı ..

bir ruh hastasının ısrar ve inatla arkasında olmanız koca şehri gerdi gerdi en sonunda patlattı ... hayırlı olsun şimdi eserinizi seyredin ...

bir insan başkanlık makamında oturup kendini ancak bu kadar bitirebilir

sarman61
14.08.2007, 10:51

Futbolda istikrar adına Ulusoy'a en büyük desteği veren Trabzonspor'a adeta bunun faturası ödetiliyor. Ulusoy ve ekibi, Trabzonspor ve görevdeki yönetim kurulu aleyhine iki sezondur herşeyi yapıyor.

Trabzonspor ile Sivasspor arasında oynanan ve bordo-mavili ekibin 1-0'lık galibiyetiyle sürerken bitime 30 saniye kala olaylar yüzünden tatil edilen karşılaşma, Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy'un yeni bir skandalı oldu. Maçın kesildikten sonra yeniden başlamaması için ortada bir neden kalmamışken, hakem Bülent Demirlek tarafından tatil edilmesi, uzun süredir Trabzonspor aleyhine çalışan Ulusoy yönetiminin bu niyetini su yüzüne çıkardı.

HERŞEYE TUZ BİBER EKTİ

Geçtiğimiz sezonlarda da hakem atamaları, ceza kurulu kararları gibi konularda sürekli bordo-mavili kulüp aleyhine çalışan federasyon, önceki gün herşeye tuz biber ekti. Trabzonspor yönetimi, daha ilk seçildiği günden itibaren Haluk Ulusoy'a verdiği desteği, dürüstlük, prensipler ve istikrar adına hep devam ettirmişti. Bunun karşılığında başkaları gibi hiçbir şey istemeyen, sadece adalet bekleyen Trabzonspor, iki sezondur tam tersi olaylarla karşılaşıyor.

İŞBİRLİĞİ İÇİNDELER

Haluk Ulusoy, adeta Trabzon'da işlerin iyi gitmesini istemeyen bazı muhaliflerle işbirliği yapıyor. Bordo-mavili ekip, aleyhine bir şeyler yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. Trabzonspor yönetimi başarısız olsun diye, takımın kaderiyle oynamaktan geri durmayan Ulusoy ve arkadaşlarının, son başarılarının(!) ardından ne yapacakları merakla bekleniyor. Çünkü hakemin haksız maç tatili kararından sonra top Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nda.

Cevap bekleyen sorular

Hakem Bülent Demirlek, olayların ardından soyunma odasına gittikten sonra kendisine Trabzon Valisi, Emniyet Müdürü ve Trabzonspor yöneticileri, güvenlik garantisi verdi. Sivasspor Başkanı Odyakmaz da “Bizim için sorun yok. Maç devam edebilir dedi. Bunlara rağmen Demirlek, neden sahaya çıkıp son 30 saniyeyi oynatmadı?

Bülent Demirlek'in soyunma odasında, Futbol Federasyonu yönetimini ve MHK Başkanı Hilmi Ok'u aradığı biliniyor. Özellikle Haluk Ulusoy'un, Demirlek'e “Maçı tatil et” diye talimat verdiği konuşuluyor. Bu doğru mu?

Trabzon'daki ilgililer, maçın tamamlanması için daha ileriye giderek Demirlek'e, “İsterseniz seyirciyi boşaltalım, oyun sürsün” önerisinde bile bulundu. Demirlek buna bile neden rıza göstermedi?

Bülent Demirlek, geçtiğimiz sezon G.Saray-F.Bahçe derbisinde sahaya onca seyirci müdahalesine ve defalarca oyunu durdurmasına rağmen maçı tatil etmemişti. Trabzon'da neden tatil etti?

Karşılaşma öncesinde onca provokasyon uyarısı varken, neden bunlara kulak tıkandı. Futbol Federasyonu ve başkanı Haluk Ulusoy, nasıl oldu da, herşeye böylesine kayıtsız kalabildi?

İŞTE SKANDALLARDAN BİRKAÇ ÖRNEK

# Geçtiğimiz sezonun 2. haftasında Manisaspor maçında hakem Cem Deda'nin Manisa lehine verdiği tartışmalı penaltı sonucu Trabzonspor beraberlikle 2 puan yitirdi.

# Konya maçında hakem Fırat Aydınus Hüseyin'i haksız yere oyundan attı, Trabzon 30 dakikada 10 kişi oynadı. Yine Aydınus'un yönettiği Antalya maçında ofsaytla 2 gol atağı kesildi, 1 nizami gol iptal edildi.

# Cüneyt Çakır'ın yönettiği maçta Sivasspor'a 1-0 mağlup olan Trabzonspor faulden gol yedi ve 3 önemli oyuncusu Fenerbahçe maçı öncesi cezalı duruma düştü.. Bordo-mavililer'in Sakaryaspor maçında attığı bir gol de hakemi İsmet Arzuman tarafından iptal edildi ve puan kayıpları devam etti..

# Kupada Kuddusi Müftüoğlu'nun yönettiği Konyaspor maçında bordo-mavili ekipte 6 oyuncu sarı kart görürken maçın son dakikasında gösterilen kırmızı kart ve verilen penaltı Trabzonspor camiasına büyük tepkilere sebep oldu.

# Yine geçen sezonun 18. karşılaşmasında hakem Vedat Yüksel'di.. Trabzonspor'un 5 sarı kart gördüğü maçta, Kayserispor lehine tartışmalı bir penaltı çalan ve Trabzonspor lehine bir penaltıyı vermediği belirtilen Vedat Yüksel'in kararları uzun süre konuşuldu.

14.08.2007

Ertan 51
14.08.2007, 10:52

.
doğru.neyi başardıkki bu işi başaralım.

Harun-61
14.08.2007, 10:52
@ coolank, agabey sagol...

hayrlisi....

Onur
14.08.2007, 10:54
burada haluk ulusoy elestiriliyor baska yerde hakem futbolcu sivas derken işin gercek boyutundan ne kadar uzaklastıgımızı görüyorum.macın son 30 saniyesinin oynanması ile ilgili elestirilerinizden haksız oldugunuzu söyleyebilirim haklı oldugunuz nokta macı bu noktaya getiren hakem hataları olabilir yoksa 30 saniye oynatmaması hata degildir.haluk ulusoy a baktıgıgmz zaman destek verdigimiz aleni bir sekilde ortadadır ancak insanlar ve kurumlar bir kişiye karsı destek verirken karsılık beklemesi kadar ilkesiz bir tutum olabilir mi?niye karsılık bekliyim ki onun yönetim ilkesi yok mu planı programı yok mu illa destek verdigim için beni kayırmalı mı kurallarını bana göre esnetmeli mi?ortada bir suc var bu gercek ama asıl sucluları bulmamaız gerekir bu durumda basını devekusu gibi kuma gömen yönetim ve ziya hazretlerinde suc yok mu?...aldatılan insanlara lafım yok onlar aldatıldı ya aldatanlar?...bugun 1967 taraftar dernegi sözcüsünün acıklamasını okudum kısaca özetliyor herseyi.soruunumuz kendi içimizde dısarıya suc bulmaya gerek yok insanları 35 derece sıcakta aldatırsanız(yapılan hazırlıklar alınan oyuncular hepsi bos)olacagı budur...taraftarda insandır onlara da saygı gösterilmeli ama bu kadar da aldatma olmaz ki....

Biz bizi kayırmasını , bizi hakem hatalarıyla şampiyon yapmasını filan istemiyoruz. Biz ona destek verdik diye niyet borcunuda ödemesini istemiyoruz.

İstediğimiz ADALET. "Verilebilecek en ağır ceza verilecek" demek ne demek!
Ama verilecek tepki karardan sonra olmalı. Ama büyük ihtimalle son kez federasyon başkanlığı yapıyor...

xenit
14.08.2007, 10:54
Yıllarca Trabzon ve Trabzonsporlular sayesinde orada durdu.. dahası ulusoy ailesini ulusoy yapan trabzonluların alın teri ile kazandığı navlon paralarıdır...

Artık nankörlük ve serefsizlik yapılamayacak bir noktadayız...

ramazankement
14.08.2007, 10:57
Cezaya GÖre Haluk Un İpİ Çekİlİr EĞer Bİras Akli Varsa Bu Haluk Ulusoyun Ts Ye Hafİf Bİr Ceza Verİr Kurtulurr Hee Eger Verİrse 6 7 MaÇ Ve HÜkmen Bu Onun Verdİgİnİ Son Ceza Olurr..saygilar **ts Taraftari-İstanbul**

Mayls
14.08.2007, 11:00
Dün gece Samanyolu'na telefonla baglandi Albayrak. Sivas olayiyla ilgili konustu arada Ulusoy'ada mesaj gönderdi biz olmasak sen orda olamazdin Fener Galatasaray macinda savas cikti hakem maci oynatti bizde 3-5 kisi yüzünden 1 dakikalik mac iptal oldu citayi ona göre belirle 3 puanimizi ver gibisinden

Nissan
14.08.2007, 11:00
Kendi rezilliklerinizi gormeyip neden baskalarinin basit yanlislarini arastiriyorsunuz?
Aylardir parmaklarinizi agrittiniz ancak albayragi gonderemediniz, butun sucu Ulusoy'a mi yikiyorsunuz simdi?

ozcan_asanoglu
14.08.2007, 11:03
Hadi biz biziz de siz kimsiniz? Hey Allah'ım sen sabır ver...

Erkut Ay
14.08.2007, 11:04
Kendi rezilliklerinizi gormeyip neden baskalarinin basit yanlislarini arastiriyorsunuz?
Aylardir parmaklarinizi agrittiniz ancak albayragi gonderemediniz, butun sucu Ulusoy'a mi yikiyorsunuz simdi?
herkes suçunu kabul ediyor konuşulan trabzonu yıpratma çabaları sivassporlu oyuncuların futbolcunun görevinin futbol olduğunu unutup futbolcularımıza yumruk girişimidir ayman pozisyonunun öncesini izlemişsen ersene atılan yumruğu görürsün burda trabzon kadar sivassporda yaptığı tahriğin ve terbiyesizliğin hakkını alacak o zaman belli olur tarafsızlık......

ilhan
14.08.2007, 11:04
Hacıosmanoğlu , burada yazılanları görse hemen bir basın toplantısı yapar Ulusoy'u savunur şerefsizim.

Şaka bir yana. Ulusoy artık miladını doldurmuştur.

Yine de biz Trabzonsporuz. Savaşırız kazanırız. TFF'ye MHK'ye rağmen..

aytack
14.08.2007, 11:08
Dünyanın hiç bir yerinde 30 sn. kala maç tatıl edilmemiştir. Bu hatanın daniskasıdır. Bir ilin Mülki amirleri her türlü güvenlik ve tedbirleri aldık diye durumu hakeme arzetmesine ve maçı oynatmasını rica etmesine rağmen o hakem maçı oynatmıyorsa bunda art niyet aramak lazım. Altında bişeylerin olduğunu anlamak lazım. Kurumlara destek verildi diye karşılık beklememek ayrı bir olaydır. Karşılık beklemenin ötesinde hakkaniyete uygun kararların beklenmesi adil ve haktır.

arkadaşlar ya takip etmiyorsunuz yada bilmiyorsunuz. tvde bizim dost ts takımız diye bahseden otyakmaz bizim canağımıza alttan altan ot tıkamıştır. hakemlerin sert tutumunu eleştiririm taktir hakkı dersin ama asla dayak yiyen taraftarken benim futbolcum yaralı maca çıkamayız tıbnı müdahale gerek diyen yine otyakmaz ve bülent değilmi?
anladığım şu tek vurulan öküz kafa meymet yıldız maçtan sonra boynumu ceviremiyorum dedir. mr cektirecekmiş. eee naptı sana adam yav boynun dönmeyecek kadar.

fakaat unutulan bir durum var fener ne zaman mac kazanma sorunu olsa futbolcularının üzerinden baskıyı olmak için federasyona yükleniyor. alan memnun taraftar cıldırmış gibi federasyona saldırıyor.bilmiyormusunuz trabzon macına kadar fener türk futbalo bitmiştir federasyon ile bu böle gitmez diyen noldu. bize verilen cezalarıbiz tınmayız gider otururuz yerimizde demedilermi. ts macı bitti gs bjk mağlup oldu herşey duruldu. madem hatalı bir durum var sonra neden gikları çıkmadı. olay federasyon değil. arkadaşlar. bu oyuna gelmeyin

soruyorum..

1- sen hakeme kızıyorsun nediye inip hakem yerine oküz baş meymet yıldıza saldırıyorsun?
2- 85 kadar sivası alkışıyorsun gol geliyor birden taraf değiştişriyorsun. geerçek olman gereken yere dönüyorsun bu ani donüş hali ile savrulma yapıyor sonrada maci kazanmayya yakın "sebeb ne olursa olsun" sahaya girip maci hediye ediyorsun neden?
3- kizgınlığımız sivaslılara ve hakeme olduğu halde maçtan sonra 1-0 macı almak üzere olan bir takımı Öz evladımızın sapladığı hançer ile hediye etmesine sebeb olan taraftar mactan sonra neden kaldırım taşları ile camları kırarcasına saldırdılar Ts takımına saldırdılar.?
4- süper tranfer isteriz elimizdeki en yetenekli oyuncumuzu 1 gün önce arkasında sen aslansın diye sıvazlayıp. sonra galattı macını senin yüzünden kaybettik diye yuhlarız neden? bu tutarsız pikoloji neden? değişen nedir.?
5- ancak öz trabzonporlu futbolcular ile biz başarılı oluruz öze dönelim deriz. ziya hocayı eyübü yusufu oynatmadı b.k.tan alıp b.ka sokarken. bir sezon önce tayfunu bütün maç boyunca islıklamadık mı. kocalarcasına kayseriye göndermedikmi. sonrada iyi oldu demedikmi?
6- ben futbolu bilirim diyen herkes bende dahil tayfundan stoper olmaz der ama ziya -hoca gerek mecbuiriyetten- orada ona görev vererek, pazar günü mehmet yıldız gibi bir santraforu çimlere gömmemişmidir.?

işteben bunlara cevap bulamadım

ve 40 yılımızda bu taraftar anlayışımız aslında ne takımda ne yönetimde ne hocada nede futbolcularda
sorun bizlerde yani TRABZONSPOR TARAFTARINDADIR.

kimse bana 25 yıllık şampiyon olamamanın verdiği piskoloji masalını okumasın

karnınız açsa. çalışır para kazanırsın lokantaya gidip oturur yersin. ama ellerinle yemeğe saldırıp yemezsin yemek yemeninde adabı var dersin dimi.
buda aynı 25 sene daha aç kalmak istemiyorsak uygun yepler yapmak ve adabına göre davranmak gerekir..............

Badaloğlu
14.08.2007, 11:14
Haluk Ulusoy'un azıcık kafası çalışsa böyle ulu orta Trabzon'u hedef gösterecek, ya da Trabzonspor'a verilecek cezanın, en ağır bir şekilde ceza almasına vesile olacak beyanlar vermezdi.

Trabzon'da onun için pankart açan,tezahüratlar yapan arkadaşlar bir kez daha ne yaptıklarını düşünsünler.Koca bir şehir töhmet altında...Nerdeyse adımız 1 İsrailli vatandaşı linç girişiminde bulunulduğu iddia edilecek düzeylerde dolaşıyor.Oysa son dönemlerde herkeste çok iyi biliyorki; Trabzon'a gelen yabancı turistlerde İsrail vatandaşları 1.sıradadır.Bu olayları başka boyutlara çekmek isteyen basın ve trabzon düşmanı kalemşörlere fırsat vermeyelim.Emrah kardeşimizin yaptığı gibi imkanı olan bugün gitsin savcılıkta suç duyurusunda bulunulsun.Ortalıkta halkları birbirine düşman etmek için demeçler veren Sivaslı hoca ve yöneticilerden geçilmiyor.Bu konuyu es geçmeyelim...Sivaslı yöneticiler,başkanları ve hocaları Trabzon'a gelerek savcılıkta ifade vermelerini sağlamalıyız.Ortada başka oyunlar dönmeye başlandı.Trabzon'lu vatandaşlarımız,taraftarlarımız herzamankinden dahada fazla birlik beraberlik içerisinde olmalıyız.Tabiki sahaya giren taraftarların yaptıklarını tasvip etmiyoruz.Ama bir kaç kişinin yaptığı bu yanlışı koca şehre kimse mal etmeye kalkmasınlar.

Sahaya giripte Mehmet Yıldız'a tokat atan taraftar tutuklanmıştır.Ama o tokatı atan taraftara 3-4 Sivaslı oyuncu linç girişiminde bulunmuştur ama o futbolcular tutuklanmamıştır!!Neden?.Ben o tokatı Mehmet Yıldız'a atsaydım ve tutuklansaydım, Sivaslı futbolcular hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunurdum.Çünkü ben 1 kişiye tokat attım ama karşılığında tokat atmadığım 3-4 kişi bana linç girişiminde bulunmuştur.Bunun hesabını vermelerini sağlardım.Neden böyle diyorum çünkü suç duyurusunda bulunmak için mağdur olmak lazımmış...

Onur
14.08.2007, 11:18

Bak Ulusoy'a 3. gün sıra geldi. Demek ondan öncekileri konuşmusuz.

SDanışmaz
14.08.2007, 11:23
@ coolank çok güzel tespitlerde bulunmuşsun.. Bakalım biz olmazsak nasıl gelecek oraya..

gvnlp
14.08.2007, 11:24
Ben Haluk Ulusoya hala guvenmek istiyorum. ozellikle tum kanallardaki serefsiz yorumcular mac skorunu coktan 0-3 ilan etmisken. haksizliga ugrayacagimiz kesin ama bize verilen cezanin takipcisi olmamiz lazim. bundan sonra benzer olaylarda nasil ceza verilecek izlememiz lazim. buna gore de bir tepki ortaya koymamiz lazim. ama once hakeme verilen not ve cezalar gorulmeli. ok yaydan ciksin bir kez ondan sonra ne ulusoy ne mhk hepsini protesto ederiz.

Erkut Ay
14.08.2007, 11:24
Siz albayragi sectiniz, o da ulusoy'u ve sistem iyi yada kotu yuruyor. Siz eger koltuktan adam indirebiliyorsaniz once albayragi hatta o kalsin ziya dogan'i indirinde bende inanayim size.
Secimden onceki hukumette bir basbakan yardimcisi vardi adini tam cikaramiyorum, bir ara o da deviriyordu ulusoy'u, sonra sut dokmus kedi gibi oldu. Bos konusmada fenerliler bile yarisamaz sizinle.
biz konuşuruz adamın ruhsuz u kendine dert etmez gurursuzca yaşar boş konuşuyorsunuz der nuriyi beğenen bir kaç numuneden başka kim var o zaman ahmakça yaşamaya devam sesimizin icraatleri yerine gelene kadar devam ulusoy ağzıyla konuşmuyoruz burda.....

Sefaenes
14.08.2007, 11:26
Bizim bu aciz yönetim hic birsey yapamaz

Ali Özcan
14.08.2007, 11:33
Haluk Ulusoy un ipi çekilmelidir...Ceza ne olursa olsun...Nuri Albayrak gazetesine bunları yazdırdığına göre ültimatomu vermiştir...Başkanın ilk yapması gereken Aziz Yıldırım ı aramaktır...Bitirin işini gitsin...Bu ülkede sporda özellikle futbolda Trabzon lobisinin önünde hiç kimse duramaz...

Erkut Ay
14.08.2007, 11:36
nuriyi bugun begenen birkac numune var. zamaninda her 5 kisinin 4'u oylesine savunurduki, nuri yandasi olmayanlari geri zekali sanirlardi. parali baskan parali baskan diye naralar atarlardir gorgusuzce.
simdi bu insanlarin yolactigi felakete ben neden katlanayimki. nuriyi anltamaya calistigim gunlerde mesajlarim silinirdi siyaset yapiyorsun diye falan. sizinle eglenmek benim dogal hakkim bugun.
biz buraya eğlenmeye gelmiyoruz kardeş tartışmaya trabzonsporu savunmaya geliyoruz demin bir yorum yazmıştım içimizdeki düşmanlar diye cup diye oturttun kendini o söze ben seninle daha iyi eğlendim bugün.............

Travelair
14.08.2007, 11:37
"Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız"

Bu sözü ne hakla söyler? Ulusoy inşallah tez zamanda federasyondan inersin. Trabzonspor üzerinden ellerini çek

Erkut Ay
14.08.2007, 11:38
içindeki iyi ve ya kötü düşüncelerini aktaramayıp işi eğlenceye döken gerizekalı arkadaşlarda var aramızda ben onlara daha çok gülecem.....

CAFER ÖZER

.

FB lobisi Trabzonsporun dik durşundan yıkamadı Trabzonspor Düşmanı Ulusoyu,Trabzonspor destek vermese idi Bu gün Ulusoy denilen birisi başkan değildi Şu anda.

emre81
Pardon ya ne ip çekmesi zaten o adamı destekleyen bizim yönetim değil miydi, ayrıca burada bvir aralar kendisine destek konuları açılıyordu ve tribünde kendisine pankart açılıyordu o zaman biz geçmişte yaptıklarından bahsedince şakşakçılar etrafında dolanıyordu. Bu kadar aciz bir yönetim olamaz bizim ağlanacak halimiz var arkadaşlar Trabzonspor saha içinde de dışında da bitmiş lobimiz kalmamış hiç bi yerde yarım dakkayı tamamlatamıyor bu herifler ve biz yöneticiyiz diye hala orada oturuyorlar beğenmediğimiz Aziz Yıldırım ve Adnan Polat'tan yöneticilik dersi alsınlar biraz ya da hiç bişey almadan defolup gitsinler, kim gelirse gelsin bunlar kadar yalancı ,riyakar ve iş bilmez olamaz zaten bu arada transfer başağrıları da geçti işte tam istedikleri ortam.

Onur
14.08.2007, 11:40
nuriyi bugun begenen birkac numune var. zamaninda her 5 kisinin 4'u oylesine savunurduki, nuri yandasi olmayanlari geri zekali sanirlardi. parali baskan parali baskan diye naralar atarlardir gorgusuzce.
simdi bu insanlarin yolactigi felakete ben neden katlanayimki. nuriyi anltamaya calistigim gunlerde mesajlarim silinirdi siyaset yapiyorsun diye falan. sizinle eglenmek benim dogal hakkim bugun.

Tamam sen katlanma kenarda dur. Biz katlanalım. Herşey düzelince gelirsin. Evet Albayrak'ı biz seçtik. Bu forumdaki her 10 kişiden 7 side oolsun dedi. Ama şimdi kalmasını 10 kişiden 1 i kalsın diyor.

Ama bize biri haksızlık yapacaksa hele bunu bizim desteklediğimiz biri yapacaksa yediği kaba pislemiş demektir.

Ulusoy sırf kendi bi takım düşünceleri yüzünden Trabzonspor'un şuanki mevcut yönetimini çökertmek istiyor. Ama onu oraya getiren şuanki mevcut yönetimdir.

UğuR
14.08.2007, 11:41
SİZİNLE derken biz Trabzon Spor taraftarıyız bizlemi eğlenmek hoşuna gidiyor öyle mi?.Nuri yi ben severim sen sevmezsin bunun gerekçeleri içinde burda tartışırız okey ama konumuz Trabzon Spor a verilen ceza ...buraya seçimle gelmiş başkanı bana siyaset yapıyor diye eleştirtmediğiniz başkan bak sizi ne hallere düşürdü diyorsun ve eğlenebiyorsun öylemi sana iyi eğlenceler.:(:(:(

Onur
14.08.2007, 11:42
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

İHTİLALL
14.08.2007, 11:42
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.

sarman61
14.08.2007, 11:44
Ulusyo seni oraya getirmesini bildiğimiz gibi indirmesinidi biliriz seni bu şehirden defetmesinide biliriz. O zaman biz senin gözünün yaşına bakmayacağız kabahat bizdeki biz senin gözün deki yaşa kanıp başkan yaptık. Bunların hesabı sorulacak sayın ulusoy az kaldı.

İHTİLALL
14.08.2007, 11:45
http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/ha...haberno=575704 (http://www.zaman.com.tr/webapp-tr/haber.do?haberno=575704)

emre81
14.08.2007, 11:51
Ulusyo seni oraya getirmesini bildiğimiz gibi indirmesinidi biliriz seni bu şehirden defetmesinide biliriz. O zaman biz senin gözünün yaşına bakmayacağız kabahat bizdeki biz senin gözün deki yaşa kanıp başkan yaptık. Bunların hesabı sorulacak sayın ulusoy az kaldı.

Kardeş kusura bakma ama bu iş sloganlarla olmuyor bize yapılanları unutuyoruz biz o dediğin olsaydı Ulusoy şu an başkan değildi ve bizim klubümüzün desteğiyle seçilmezdi, emin ol ulusoy'un seçim öncesi yaptıkları şimdikinden daha masum şeyler değildi ama adamın arkasında duran avni akerde posterini açanlar var ve bunlar ekmekleri kesilmedikçe, ulusoy bu takımı küme düşürsede orada slogan atıp flama açacaklar Ulusoy için. Ve bu takımın şampiyon olamamasının gerçek sebebi de tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşülmüş olunmasıdır.

poetricus
14.08.2007, 11:53
Ve bu takımın şampiyon olamamasının sebebi tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşmüş olmasıdır.
Ve daha pekçok rezilliğin sebebi.

Küçükalioğlu
14.08.2007, 11:54

Badaloğlu
14.08.2007, 11:54
nissan,

burada kimseyle eğlenmek kimsenin haddine değildir.Yazdıklarınıza biraz dikkat ediniz.Senin desteklediğin bir insan Trabzonspor'a başkan olsaydı o zaman diğer insanlarda senle eğlenecekmiydi?

sarman61
14.08.2007, 11:56
Kardeş kusura bakma ama bu iş sloganlarla olmuyor bize yapılanları unutuyoruz biz o dediğin olsaydı Ulusoy şu an başkan değildi ve bizim klubümüzün desteğiyle seçilmezdi, emin ol ulusoy'un seçim öncesi yaptıkları şimdikinden daha masum şeyler değildi ama adamın arkasında duran avni akerde posterini açanlar var ve bunlar ekmekleri kesilmedikçe, ulusoy bu takımı küme düşürsede orada slogan atıp flama açacaklar Ulusoy için. Ve bu takımın şampiyon olamamasının gerçek sebebi de tabandan tavana (tribünden yönetime) kadar rant pisliğinin içine düşülmüş olunmasıdır.

Ben ulusoya başından beri destek vermiyordum. Nitekim geldi yapacak birşey yok. Ama şu bir gerçek ben gerçeği yazıyorum Ulusoy bugün orada başkansa Trabzonspor sayesinde şimdi görünen o ki herkez Ulusoyun gerçek yüzünü gördü Ulusoyun işi artık zor bundan sonra orada tutunamaz buda biz Trabzonspor sayesinde olacaktır. Bakınız Yeni Şafak başkanın gazetesi propagandaya başladı bile bunun arkası kesilmeyecektir. Trabzon desteğini çektiginin ispatıdır bu. Fenerbahçe ile el birliği iyi bir lobi çalışması yaparsa bu adam burda tutunamaz.

pReN@_61
14.08.2007, 12:00
..........

anaras
14.08.2007, 12:03
basımıza ne geldiyse bu tönetimden ve ziyadan geldi. çekilecek çilemiz varmış ne yapalım. çekecez. bukadar taraftarın ahıyla nasıl toprağa girecekler ben onu düşünüyorum. ama ya ne düşünecem onlar düşünmüyor :))

Zafer BİLGİN
14.08.2007, 12:03
arkadaşlar seçim zamanı vaadleriyle en mantıklı adaydı.kimse bilemezdi bu kadar basiretsiz olacağını.burada hiç kimse albayrağın veya başkasının neferi değil.hepimiz trabzonsporumuzun neferiyiz.onun için lütfen birbirimizi kırmayalım.halinize gülüyorum diyen arkadaşında ne manada dediğini gayet iyi anlıyorum.onunda içi hepimizden daha fazla yanıyor.ben buna inanıyorum.lütfen bari burada bir bütünlük sağlıyalım.birbirimizi kırmayalım.daha yapıcı eleştiriler yapalım

Erkut Ay
14.08.2007, 12:06
arkadaşlar seçim zamanı vaadleriyle en mantıklı adaydı.kimse bilemezdi bu kadar basiretsiz olacağını.burada hiç kimse albayrağın veya başkasının neferi değil.hepimiz trabzonsporumuzun neferiyiz.onun için lütfen birbirimizi kırmayalım.halinize gülüyorum diyen arkadaşında ne manada dediğini gayet iyi anlıyorum.onunda içi hepimizden daha fazla yanıyor.ben buna inanıyorum.lütfen bari burada bir bütünlük sağlıyalım.birbirimizi kırmayalım.daha yapıcı eleştiriler yapalım
onun içinin alevi kafasına vurmuş...........

oflum61
14.08.2007, 12:06
Ben basindan beri ULUSOY'a destek veren, hatte FB Lilere ve diyerlerine karsi onu kiyasiya savunan ve cok güvenen birisi olarak Yeni Safak'ta cikan haberden sonra ve Hakemin her kese ragmen maci ettirmemesinden sonra buna SON diyorum!!!!

Bir Cocuk hakem düsünün, Valiyi takmiyor, Emmniyet Müdürünü takmiyor, Baskanlari takmiyor maci iptal ediyor!!! Yolda görse ayaklarina kapanacak cocuk aslan kesiliyor. Demekki Emir yukaridan!! Haluk Ulusoy ve Hilmi OK'tan.

ULUSOY ARTIK SENI TRABZONDA KURTARAMAZ!!! SIMDI BITTIN SEN!!!

ozcan_asanoglu
14.08.2007, 12:22
Yeni Şafak Gezetesinde beklenmeyen ve umulmadık bir haber çıktı. çok ilginç..analiz etmek gerek.

bu şekilde haber yapıldığına göre Albayrak'ın şu anda Ulusoy üzerinde yaptırım gücü yok, umudu kesmiş. 3 puanı kurtarma ve abartılı cezayı engelleme yönünde direk etki yapacak gücü yok. bu tür bir sonuç çıkacağını biliyor ve dolaylı olarak basın yoluyla baskı yapmaya çalışıyor. bu şekilde devam edebilir. belki 1-2 dosya açılabilir.

kötü karar çıkarsa da muhtemelen aleni olarak cephe alacak ve desteğini çekecek.

ne olursa olsun yönetim beceremezse bile muhalif olsun olmasın her Trabzonlunun konuya sahip çıkması lazım. nerde yılmaz'lar, özak'lar, sivil toplum örgütleri, dernekler vs. muhtemelen ceza geldikten sonra sesleri çıkacak ama geç olacak.

3 puanın gasp edilmemesi ve abartılı ceza verilmemesi yönünde federasyon çok ciddi şekilde uyarılmalı, Trabzonun buna sessiz kalmayacağı gerekirse ligden bile çekilmeyi göze alacağı açıklanmalıdır.

mesele 3 puan meselesi değildir. mesele Trabzon'a bakış açısının iğrençliğidir.

macka61
14.08.2007, 12:26
yönetim yokki zaten olan bu bütün olayların sorumlusu yönetim

Selman
14.08.2007, 12:54
*sadegold* (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=19415)

Lütfen mesajlarınızı özel mesajda da belirttiğim gibi bordo renge dönüştürmeyiniz...

horoz1977
14.08.2007, 13:44
O trübünlere Haluk Ulusoy bayrağını asanlar şimdi utansınlar.Bu adam iki yıldır anamızı ağlattı halan daha adamın bayrağını asıyolar.Bunlardan utanıyorum yzıklar olsun.Bu ulusoyların Trabzona ne faydaları olmuşta adamın bayrağını asıyolar.Yazıklar olsun.Adamlar sıkıştılarmı Tarbzonluyum diyolar başkazaman bizi tanıma bile tanımıyorlar.Bakın görün Yalakalık olsun diye başkalarına yaranayım diye bu adam Trabzonu yakacak göreceksiniz.Çünkü bu adamın Trabzon umrunda bile değil.Birkezdaha söylüyorum onun resmini o stadda sallayanlara yazıklar olsun.Onlardan iğreniyorum.Bizim taraftarında bazı şeyleri artık iyice anlaması lazım.Adam biz o saatlerde kan ağlarken GS başkanına yalakalık yapıyodu.Sanki Tarbzon umrundada onun tek derdi bizi kullanıp koltuğunu tutmak.Benim bir lafım vardır.BENİM İÇİN BİR İNSANIN TRABZONLU OLMASI ÖNEMLİ DEĞİL ASIL ÖNEMLİ OLAN TRABZONLUSPORLU OLMASIDIR.TRABZONLU OLUPTA İSTANBUL TAKIMLARINI TUTANI ASLA KABULLENMİYORUM.ŞEREFSİZLER.İSTERSE BABAM OLSUN.

Murat Altun
14.08.2007, 14:03
Bu yönetim sadece Trabzonspor un ipini çekebiliyor ve çekiyorda
Ben sifonu bile çekebildiklerinden şüpheliyim nerede Ulusoyun ipini çekmek :)
azıcık bilgi vizyon sahibi olsalar önce çoktan ziyanın ipini çekmiş olurlardı

EmrahYalçınalp
14.08.2007, 14:05
Hadi biz biziz de siz kimsiniz? Hey Allah'ım sen sabır ver...
Ben yardımcı olayım... Aynı soruyu sormuş ve kendilerinden şöyle bir cevap almıştım:

Ben, zamaninda Ozkan Sumer'in baskan olmasini buyuk firsat olarak goren ancak baskan oldugu gunun ardindaki gunde, daha hicbir icraat yapmadan elestirilmeye baslanmasini, ardindan denedigi oze donus projesini kucumseyenleri, iki mac puan kaybettigimizde kufredenleri son olarakta baskanligi sona ereli yillar gecmesine ragmen her firsatta OS'i bile arar olduk gibi kucumseme ifadelerini gormus, okumus, yasamis ve o taraftarlarin arasinda hic yer almamis birisi olarak yukarki saydigim eylemlerde parmagi olan 99% oranindaki taraftari karsima aliyorum ve sana da bu tek cumlelik cevabi yaziyorum.

:D

Erkin
14.08.2007, 14:05
Birçoğumuz gibi malum şey aklıma takıldı.. Vali, Emniyet Müdürü o kadar üst düzey yetkili hakemlere her türlü güvenceyi vermişken 30 sn'yi neden oynatmadı. Demirlek denen adamın kendi Trabzon düşmanlığı mı yoksa bazılarının posterini bile açtığı, TS'un kongre zamanında her türlü desteği verdiği, sözde Trabzonlu Ulusoy'un da etkisi var mı :mad:

İskender Çakmak
14.08.2007, 14:10
Sonuna kadar katılıyorum Haluk Ulusoy şu an Tff başkanıysa bizim sayemizdedir başka hiç bir kulüp sayesinde değildir artık gitme zamanı geldi ulusoyun artık ts de yok gitsin cinconlara yalvarsın istanbul takımları bir dansöz arıyordu iyi oynatacakları özellikle fb ye karşı haluk ulusoy'u buldular şimdi o dansözü sahnedn indirme zmanı ama şunuda unutmayalım o adamın resimin açan tribünlerde avni akerdeydi arkadaşlar Satın mı alınıyoruz herkesin bize karşı olduğu Türkiye de kendimizi mi sokuyoruz?

aytack
14.08.2007, 14:11
Birçoğumuz gibi malum şey aklıma takıldı.. Vali, Emniyet Müdürü o kadar üst düzey yetkili hakemlere her türlü güvenceyi vermişken 30 sn'yi neden oynatmadı. Demirlek denen adamın kendi Trabzon düşmanlığı mı yoksa bazılarının posterini bile açtığı, TS'un kongre zamanında her türlü desteği verdiği, sözde Trabzonlu Ulusoy'un da etkisi var mı :mad:

hala bu tartışılıyor
arkadaş dün sölendi ne olduğpu

sivas benim maca çıkmam zor iki futbolcum darp edildi. tibbi müdahaleye ihtiyacım var. 9 kişimi cıkalım sahaya diye sölemiş hakemem. hakemde dolayısı ile kulallar gereği maci iptal eder.
kural açık darp sonucu maca devam edemeyecek bir futbolcu varsa eğer maç tatil olur....

yalan yere maç iptal olduğu elbet ortayacıkar.

nuri albayrak kendissi televizyonda dedi . od yakmaz bunları dedi diye duyum değil yani

İskender Çakmak
14.08.2007, 14:15
Yeni Şafak Gezetesinde beklenmeyen ve umulmadık bir haber çıktı. çok ilginç..analiz etmek gerek.

bu şekilde haber yapıldığına göre Albayrak'ın şu anda Ulusoy üzerinde yaptırım gücü yok, umudu kesmiş. 3 puanı kurtarma ve abartılı cezayı engelleme yönünde direk etki yapacak gücü yok. bu tür bir sonuç çıkacağını biliyor ve dolaylı olarak basın yoluyla baskı yapmaya çalışıyor. bu şekilde devam edebilir. belki 1-2 dosya açılabilir.

kötü karar çıkarsa da muhtemelen aleni olarak cephe alacak ve desteğini çekecek.

ne olursa olsun yönetim beceremezse bile muhalif olsun olmasın her Trabzonlunun konuya sahip çıkması lazım. nerde yılmaz'lar, özak'lar, sivil toplum örgütleri, dernekler vs. muhtemelen ceza geldikten sonra sesleri çıkacak ama geç olacak.

3 puanın gasp edilmemesi ve abartılı ceza verilmemesi yönünde federasyon çok ciddi şekilde uyarılmalı, Trabzonun buna sessiz kalmayacağı gerekirse ligden bile çekilmeyi göze alacağı açıklanmalıdır.

mesele 3 puan meselesi değildir. mesele Trabzon'a bakış açısının iğrençliğidir.

abicim sana sonuna kadar katılıyorum ama en sonuna kadar

Mehmet_Mercanlı
14.08.2007, 14:15
bende cok merak ediyorum huluk ulusoyun posterini turubunde açtıranlar şimdi ne yapıyorlar ...

oskanonur
14.08.2007, 14:17
bende cok merak ediyorum huluk ulusoyun posterini turubunde açtıranlar şimdi ne yapıyorlar ...

Sadece tribunde acanlar mi? Ya her firsatta Ulusoy'a her durumda desteklerini sunan buyuk yoneticilerimiz ne dusunuyordur?

Kasım Hilal
14.08.2007, 14:19
"Bizim bizden başka dostumuz yok" deriz ya hep..
Doğrudur lakin; bizim bizden büyük düşmanımız da yok..

Erkin
14.08.2007, 14:22
hala bu tartışılıyor
arkadaş dün sölendi ne olduğpu

sivas benim maca çıkmam zor iki futbolcum darp edildi. tibbi müdahaleye ihtiyacım var. 9 kişimi cıkalım sahaya diye sölemiş hakemem. hakemde dolayısı ile kulallar gereği maci iptal eder.
kural açık darp sonucu maca devam edemeyecek bir futbolcu varsa eğer maç tatil olur....

yalan yere maç iptal olduğu elbet ortayacıkar.

nuri albayrak kendissi televizyonda dedi . od yakmaz bunları dedi diye duyum değil yani

Teşekkürler pek takip edemedim.. Haklısın öyle olmuştu.. Sivaslılar hem maçın tatil edilmesini kendileri sağladı hem de Sivas'ın başkanı çıkmış hakemler devam kararı alırlarsa saygı duyarız falan diyor :mad: Hey Allahım ya..

ozcan_asanoglu
14.08.2007, 14:24
Trabzon'un hakkı da bundan önce çok yendi Ulusoy zamanında..hakem hataları oldu vs..ama yönetim ilk başta desteklediği için "bakın, aleyhine karar çıktığı, menfaat için artık desteklemiyor" noktasına düşmemek adına desteğe devam etti.

bir de maçın içindeki hakem hatalarında Ulusoy'un veya fedarasyonun etkisi yok denebilir. hakem öyle ya da böyle yanlış görür, başka türlü değerlendirir verir, vermez.

ama kalkıp 20 sn. kalmış, tüm önlemler alınmış, güvenceler verilmiş maçı tatil et diye talimat verirsen bu bambaşka şeylerin göstergesi olur. artık burda tüm değerlendirmeler, tercihler, seçimler, bakış açıları değişir. ve öyle de oldu...

3 puan gasp edilirse bu Ulusoy'un bizi kullanıp bir yerlere geldiğinin, başkalarının kuklası olduğunun ve artık Trabzonlu'nun gözünde bittiğinin ilanı olur..

karatasof
14.08.2007, 14:29
Dün gece bir yerel tv'de bu olayların bir tertip olduğu ve mevcut yönetimi devirme planlarının bir parçası olduğu mealinde birşeyler söylendi Trabzon Tv spor yöneticisi tarafından.Tabi ki bu tür tertipler ne derece doğrudur bilinmez ama bu sacayağını taraftar-Aralıkta Aday yönetici-TFF Başkanı oluşturduğu ifade edildi.İnşaallah doğru değildir diye düşünüyorum ancak eğer doğru isede TS için pekçok şeyin bitmiş olduğunun bir göstergesi olur bu.Eğer birileri kendi emelleri için koskoca şehri ve şehrin ötesinde namlı TS'u böyle oyunlara alet edebiliyorsa yazıklar olsun onlara...

aytack
14.08.2007, 14:53
Dün gece bir yerel tv'de bu olayların bir tertip olduğu ve mevcut yönetimi devirme planlarının bir parçası olduğu mealinde birşeyler söylendi Trabzon Tv spor yöneticisi tarafından.Tabi ki bu tür tertipler ne derece doğrudur bilinmez ama bu sacayağını taraftar-Aralıkta Aday yönetici-TFF Başkanı oluşturduğu ifade edildi.İnşaallah doğru değildir diye düşünüyorum ancak eğer doğru isede TS için pekçok şeyin bitmiş olduğunun bir göstergesi olur bu.Eğer birileri kendi emelleri için koskoca şehri ve şehrin ötesinde namlı TS'u böyle oyunlara alet edebiliyorsa yazıklar olsun onlara...

arkadaş ne güzel ifade etti bak

"Bizim bizden başka dostumuz yok" deriz ya hep..
Doğrudur lakin; bizim bizden büyük düşmanımız da yok..

bizden büyük değil çünkü içimizden birileri bunu yapan. ve yaptıran. fb macında kendini yere atan teknik direktöre ve sonrasında neler oldu hatırlayın biraz fb ceza aldı bizmi

yalan beyanlar ile benim futbolcum dövüldü maca devam edememler ile macı tatil ettiren sonrada biz dost trabzonspor ile herzaman iyi geçinmişizdir diye k.çını yırtan otyakmaz otları yakmadan bu işi halletmeye calıştı fakat

haluk ulusoy alzaymr olmadı henüz arkadaş. bilir ne yapması gerektiğini....

Nytre
14.08.2007, 15:36
haluk ulusoya oldum olası kılımdır. adamın trabzona yaptığı bir şey yok ki... bir tesisleri yaptı .. o da binbir güçlükle. onu da yapacağı yoktu.. o kadar da övülecek bir şey de değil...

trabzonsporu tutsun korusun demiyorum tabi... ama adama verdiğimiz desteği geri dönüşü kırmızı kartlar haksız hakem hataları gibi şeyler...

attagümüshane
14.08.2007, 17:07
başlık: "Trabzonspor'da Yönetim varsa, Haluk Ulusoy'un ipi artık çekilmeli "
yorum: TRABZONSPOR'da yönetim falan yoktur mantiken haluk ulusoy un ipi de çekilemeyecektir.
bu takım resmen satılmıştır ..üzerinde oyunlar oynanmaktadır..hem bir yıldır falan değil yıllardır.
haluk ulusoy denen vefasız ve sinsi adama ise zerre kadar güvenim kalmamıştır. azizle olan tartışmarlıdan falan hep onun tarafında hissederdim kendimi ama bu adam resmen takımın düşmanı..
paşa paşa trabzon -samsun limanına gemilerini demirletmeyi biliyo!!ahlaksız vefasız adam!!

Hüseyin Çümen
14.08.2007, 17:13
daha verilmiş bi karar yokki

karar verilsin ondan sonra bakarız
ulusoyun gs li olduğu da doğru değil dün akşam rıfat soysal çok yakından tanıyorum koyu bir Trabzonsporludur dedi abdullah çevrim de onayladı bunu ben onların yalancısıyım

cIlgInIm
14.08.2007, 17:55
arkadaşlar bırakın haluk ulusoy kendi ipini kendisi çeksin .. herşey onun elinde ipinin cekilmesini istiyorsa ceker zaten ama cekilmesin diyorsa o bilir..

Nytre
14.08.2007, 18:00
herkes 3 puanın alınmasına razı gibi .. ama asla öyle bir şeyi kabul etmeyeceğiz... yönetim edebilir. basiretsiz başkanımız ve güçsüz ve aciz yönetimimiz kabul edebilir ama trabzonsporlular ve camiası etmez...

asimavi
14.08.2007, 18:02
14 Ağustos 2007 Salı
Nuri Albayrak ve Haluk Ulusoy

Geride kalan yılın “rezilliği” bilindiği gibi Ali Sami Yen’de yaşandı. (Bu yılın rezilliğini hepimiz biliyoruz, dumanlar taze henüz). Ali Sami Yen rezilliğinin düdükçüsü maalesef Avni Aker rezilliğinde de sahnedeydi.
Sebeplerini açık olarak bilemiyor olsak da, Demirlek’in Ali Sami Yen’deki rezalete neden “tavır” koyamadığını tüm sporseverler az çok bilir, biliyor. Aynı Bülent Demirlek Trabzon da gereken tavrı koymaktan çekinmedi, izledik.

Haluk Ulusoy’a, çocukluk yıllarında denizden beraber midye çıkarıp yiyecek, beraber gençlik maceraları yaşayacak kadar yakın pek çok arkadaşıyla tanıştım, halen de hasbıhallerimiz devam eder.
Ulusoy ailesiyle çok sıcak bir duygusal bağ kurduğumu söyleyemem. Ulusoy ailesinin, kimi zaman haksızca da olsa, Trabzon’a yatırım yapmadıklarına dair çok eleştiriler yapılır. Benim hatırladığım baba Ulusoy’un Of’ta yaptırdıkları bir okul binası, ki onu da vergiden düştüklerini biliyoruz. 95 ya da 96 yılında “bakın Ulusoylar ne kadar hayırsever” mesaj kaygılı olarak İstanbul’dan Trabzon’a “uçurulan” bir uçak dolusu gazeteciden, ATV deydik sanırım, biri de bendim. O günden bana kalan dönemin Başbakanı (Yoksa cumhurbaşkanı mıydı?) Demirel’in iştahlı mangal ziyafeti ve İstanbul’da çok özlediğimiz sicim gibi bahar yağmuruydu.
Ne de olsa okuldur, küçümsememeli diyebiliriz, kabul. Başka?
Başka'nın yanıtı olarak çokları Federasyon tesislerini gösteriyor, Ulusoy’un kendi yatırımıymış gibi..Geçelim..
Araya, Ulusoy otobuslerinin anons kayıtlarından biriyle fıkra alalım. Nihat Genç’ in izniyle.. Muavin mikrofonu almış yolcuları bilgilendiriyor:

“Sayin yolcularumuz, otobusumuz Terme Toğanay tesislerinde yarim saat yemek ve ihtiyaç molası vermiştur, tuvaletler sol taraftadur afiyet olsun”

Uzatmayalım; Ulusoy’un en yakın arkadaşlarının, ki onların Trabzonsporluluğundan benim kuşkum yok, ortak kanısı şudur: “Siz bakmayın sağda solda Ulusoy Galatasaraylıdır demelerine. Haluk tepeden tırnağa Trabzonsporludur.” Eh Ulusoy ve onun gibiler hakkında yazdıkları arşivlerde duran benim için bile kafa karıştırmaya yeten bir samimiyet vardı karşımda..Pazar gecesine kadar..

1.Soru şudur: Haluk Ulusoy, Ali Sami Yen rezaletinde devreye girmiş midir, girmemiş midir?
2.Soru da şu: Haluk Ulusoy Avni Aker rezaletinde devreye girmiş midir girmemiş midir?

Birinci sorunun “belgeli” bir yanıtı yok, ancak ortak algı, sorunun yanıtının evet olduğunu biliyor.
Peki 2. sorunun yanıtı ne:? Koskoca bir HAYIR!
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, ne kendisinin Ulusoy’u, ne de Ulusoy’un kendisini aramadığını açıkladı.
Tribündeki zavallı ve Tuna Kiremitçi’nin tanımlamasıyla “ Bu işte bir yalnızlık var” fotoğrafının kahramanı, mağduru Nuri Albayrak, maalesef, Ulusoy tarafından ihanete uğramıştır.
Haluk Ulusoy, eminim ki, Federasyonun seçim sürecinde Albayrak’ı onlarca kez aramıştır. Ve Albayrak siyasi değil duygusal bir tavır alarak Ulusoy’a destek verdi ve onu tekrar Federasyon Başkanı seçtiren en önemli güç oldu.

Vefa İstanbul’da bir semt adı olarak tescil edileli çok oldu. Ama insan yine de Ulusoy’un, bu en zor anında Albayrak’ı, en azından “geçmiş olsun” inceliğiyle aramasını beklemez mi?

Haluk Ulusoy gönülden Trabzonsporluymuş! Sanırım Ulusoy Trabzonsporluluğunu göstermek için “ merhumu nasıl bilirdiniz” faslını bekliyor. Trabzonsporlulğunu göstermek; adaletin tecellisini sağlamak olarak anlaşılmalı, öküzün altında buzağı olarak değil.

Gelinen nokta Nuri Albayrak açısından oldukça üzücüdür. Ziyan Doğan ısrarıyla temelde var olan sempatileri de hızla dibe indirten Albayrak; dostunu düşmanını yeniden sorgulayıp masaya yumruğunu vurmalıdır. “Acımak” bir Reşat Nuri romanı olarak oldukça romantik çağrışımlar yapabilir, ama Trabzonspor başkanı acıdıkça acınacak durumlara düşüyor, düşecek.

Taraftarın sesine kulak ver sayın Albayrak. Ağaç çürümeye yüz tuttu. Ya masaya yumruğunuzu vuracaksınız, ya da yere çakılacaksınız.!

Hüseyin Çümen
14.08.2007, 18:05
herkes 3 puanın alınmasına razı gibi .. ama asla öyle bir şeyi kabul etmeyeceğiz... yönetim edebilir. basiretsiz başkanımız ve güçsüz ve aciz yönetimimiz kabul edebilir ama trabzonsporlular ve camiası etmez...

asla böyle bişeye razı değiliz forumdada oluşmuş böyle genel bi kanı yoktur ben raslamadım genel kanı 1-0 bizim galibiyetimiz ve 5 maça kadar cezaa razı oluşumuz

Varlıbaş61
14.08.2007, 19:05
eğer gerçekten ulusoy un talimatıyla maçı oynatmama kararı alındıysa o ulusoyun ben trabzonluluğunun ...........
o adamdan trabzonlu olmazz..zaten bundan sonra trabzon ada giremez..dilerim öle bişe olmamıştır ama gerçekten öle ise trabzonluluğumdan utanırım
ulusoy firmasını da silerim...

emre81
14.08.2007, 19:28

Ne yaptıkları konusunda bir fikrim var zatı muhtereme karşı bir muhalefet canlandı ya onlar posteri hazırlıyorlardır yine bir dahaki maça asmak için.Gerçi bu şekilde bizim sahayı belki fazla kapatmazlar e malum poster açılacak:))

sortom
14.08.2007, 21:58
şu topçularım darp edildi maçı oynayamaz denilen olaya bi açıklık getireyim.Futbolcu ne olursa olsun bir çalışandır ve eğer gerçekten oynayamacak durumdaysa bunun için iş göremez raporu ve doktor geçici adli rapor almalıdır.Bu salak hakem eğer bahanesi buysa bunları görmeden maçı rakip takımın antrönörünün lafına göre iptal edemez.Bu adamların darp edildiklerine dair adli raporları var mı?yok...eee sen ne tatil ediyon maçı be adam

Cabri61
14.08.2007, 22:03
Lütfen bir daha bu adamın posterini bizim stadın tam ortasına sokmayalım!!!!!

AYYILDIZ
14.08.2007, 22:31
Eger olurda hukmen maglup olursak Haciosmanoglu hic aday olmasin eger Trabzonsporluysa bu cezayi onler yoksa kongrede sadece kendi kendine oy verir

Enes
14.08.2007, 22:35
arkadaşlar bırakın haluk ulusoy kendi ipini kendisi çeksin .. herşey onun elinde ipinin cekilmesini istiyorsa ceker zaten ama cekilmesin diyorsa o bilir..

:alkış: kendi düşen ağlamazmış

TSknbkTS
14.08.2007, 23:14
haluk ulusoyun posterini astıranlar şimdi muhalefette bakınız hacıosmanoğlu.
o nedenle cezamızın katmerli olması olasılı yüksek.

Zaten trabzon ne çektiyse kendi insanından çekmiştir.sahaya giren taraftarı, yönetimiyle teknik heyetiyle kavgalı medyası, ve federasyon başkanı bunların hepside trabzonlu...

TSknbkTS
14.08.2007, 23:17
haluk ulusoyun posterini astıranlar şimdi muhalefette bakınız hacıosmanoğlu.
o nedenle cezamızın katmerli olması olasılığı yüksek.

Zaten trabzon ne çektiyse kendi insanından çekmiştir.sahaya giren taraftarı, yönetimiyle teknik heyetiyle kavgalı medyası, ve federasyon başkanı bunların hepside trabzonlu...

gkhntrk_61
14.08.2007, 23:22
yalaka ULusoy... gecende cikar Trabzonsporu benim kadar hic birisi kiskanmaz demisdi bakalim karari ne olacak yalakanin

MahmutHSO
15.08.2007, 00:15
daha verilmiş bi karar yokki

karar verilsin ondan sonra bakarız
ulusoyun gs li olduğu da doğru değil dün akşam rıfat soysal çok yakından tanıyorum koyu bir Trabzonsporludur dedi abdullah çevrim de onayladı bunu ben onların yalancısıyım

Bence sen hiçkimsenin yalancısı olma.Haluk un babası anası dese ki oğlumuz koyu Trabzonspor'ludur ben buna ağzımı bırakıp başka yerlerimle gülerim.
Bunu söyleyen kişi ozaman Haluk un bir peygamber kadar saf ve temiz bir insan olduğunu,yıllarca Türk futbolunu tam bir adaletle,kimsenin hakkını yemeden yönettiğini kabul edecek.
Bu adam yıllarca Türk futbolunu yönetti ve koyu bir taraftarı olduğu memleketinin takımı olan Trabzonspor un hakkını yediği onlarca maç sayabilirim bir çırpıda,
Haluuuukkk beni güldürme,bende ofluyum ama inan bana senden utanıyorum.

MahmutHSO
15.08.2007, 00:22
Yırttın bitarafını ,yeniden başkan olabilmek için.Gittin bilmem nerelerden üniversite diploması aldın.
Türk futbolunu sen kurtaracaksın ya.Senden başka adam yok bu memlekette.
Her türlü güvenliğin garanti edildiği bir maçta,30 sn maçı oynatmıyorsun ha.
Bakalım paçan neleri yiyecek,bekleyip göreceğiz hep beraber.

Emre Emiroğlu
15.08.2007, 01:37
Allah Aşkına Abartılı Ceza Almamamız İçin Bir Sebepmi Var ?

Nissan
15.08.2007, 01:47
Allah Aşkına Abartılı Ceza Almamamız İçin Bir Sebepmi Var ?
Ceza almamiz, hatta mactan hukmen maglubiyet alacagimiz bile belli degil ve bana gore olmayacakta...
Ama bizim cok bilmis ve her bas koydugu isi bitiren taraftar rahat duramiyor, sezon basi kucuk bir icraat yapmak istiyor:)

Varlıbaş61
15.08.2007, 08:34
20 ağustos a kadar sabır edelim bakalım haluk bey
görecez ne kadar trabzonlusun
aksi takdirde bu ulusoy firmasını boykot etmek gerek
hatta bürolarını bile ..............
töbe töbeeeeeeeee

kolombo
15.08.2007, 09:26
haluk ulusoy trabzonlu olabilir fakat istanbul takımlarına olan yakınlığının yüzde biri trabzonspora karşı olamaz bunu papila nın yönettiği ve trabzonsporu kesinlikle haklı olduğu maçta da gördük sivasspor maçına verilecek olan cezada göreceğiz.verilecek olan cezayla ilgili hiçbir iyimser beklentim yok buna rağmen bu camia ulusoyu destekleyebiliyosa helal olsun.yazıklar olsun.taraftar olarak en beceriksiz yanımız bu yaşananlara taraftar kitlesi olarak bir pankartla bile tepki koyamamamız.taraftar olarak bile aramızda bir birliktelik yok organize olamıyoruz.burada web sayfası yoneticilerine büyük görevler düşüyor.

ÖmerFarukYılmaz
15.08.2007, 09:39
seçim zamanı haluk beyden buyuk trabzonlu yok

seçimden sonra arkasını donup bakan warmı yok

ulan yeter ya okutup üfletelim su takımı

Nissan
15.08.2007, 10:14
haluk ulusoy trabzonlu olabilir fakat istanbul takımlarına olan yakınlığının yüzde biri trabzonspora karşı olamaz bunu papila nın yönettiği ve trabzonsporu kesinlikle haklı olduğu maçta da gördük sivasspor maçına verilecek olan cezada göreceğiz.verilecek olan cezayla ilgili hiçbir iyimser beklentim yok buna rağmen bu camia ulusoyu destekleyebiliyosa helal olsun.yazıklar olsun.taraftar olarak en beceriksiz yanımız bu yaşananlara taraftar kitlesi olarak bir pankartla bile tepki koyamamamız.taraftar olarak bile aramızda bir birliktelik yok organize olamıyoruz.burada web sayfası yoneticilerine büyük görevler düşüyor.

Madem atiyorsun destekli at biraz, Cem Papila olayinin oldugu zaman TFF Baskani kimmis arastir. Ulusoy'dan baskasi gelirse o koltuga her mac o fener maci gibi hakkimiz yenebilir. Orda kuru kuruya yurumeyle puanlar geri gelmiyor ama.

Burçak
15.08.2007, 10:38
ulusoyunda onlardan hiç bi farkı yok emin ol. bu ulusoy da gese gibi . ikiside arkadan kuyu kazan cinsten. herkes Ğs ile TS camiasını yakın bilir nedense. ulusoyuda bize yakın bilirler. ama herzaman bunlar kuyu kazmıştır arkamızdan. febe en azından delikanlı gibi açık açık söylüyo fikirlerini. bu ulusoy gese gibi arkadan kuyu kazıyor.

Travelair
15.08.2007, 10:58
Ulusoy, Trabzon olmazsa ben olmam diyorsa hakkımızı yedirmesin, kimsenin daha fazlasını istediği yok. Ama 3 ukalalara gösterdiği özenin 1000de 1ini bize göstermiyor. Kendince sebepleri olsa gerek!

Emre GÜRDAL
15.08.2007, 11:09
ya anlamsı degılım eger ulusoy eger yanlıs bı karar verırse sonucuna kendı katlanması lazım tamm trabzonspor ona yaptıgı destegı hangı ıstanbul takımlarından gordu bıze kıyak degılde hakımız olan 3 puanı versınde ne olursa olsun saha kapatma 3 macı gecmez bıde su demırlek denen hakem bozuntusuna bır soz sen erkklegını ıstanbulda yapsaydın buyuk hakem derlerdı ama trabzoanda senın erkklgın sokmez kuzum

Emre B.
15.08.2007, 11:32
Adamın 10 senedir bir hayrını görmedikki.

kolombo
15.08.2007, 11:36
Madem atiyorsun destekli at biraz, Cem Papila olayinin oldugu zaman TFF Baskani kimmis arastir. Ulusoy'dan baskasi gelirse o koltuga her mac o fener maci gibi hakkimiz yenebilir. Orda kuru kuruya yurumeyle puanlar geri gelmiyor ama.

futbol bilgin biraz kıt sanırım.araştır bakalım o dönem federeasyon başkanı kimmiş ve o dönem verilen kararların çalınan düdüklerin de arkasındayım diyen yine ulusoydu ve bana senden ricam ulusoyun federasyon başkanı olduğu süre içinde trabzon camia sı için yaptığı tek bir şey göster.ulusoy sülalesi trabzon a birşeyvermediği gibi haluk ulusoyda trabzonspora vermmiştir.

ozcan_asanoglu
15.08.2007, 12:19
Ulusoy'a 2 gündür fena yükleniyoruz, haklıyız, hakkımız.

Aklıma şu geldi, Ulusoy'un bize karşı yine böyle linç kampanyasının yapıldığı Bariç'in yere atlaması olayında çok dik durdu, maçı tescil etti, yanılmıyorsam ceza da almadık. hatta tarihe geçen "magnum kurşunu mu yedi" lafını etti.

şimdi ondan isteğimiz taraf tutmak değil, adil davranılsın..Çok açık söylüyorum oynayarak değil, tıpkı 4-5 sene önceki meşhur diyarbakır maçında olduğu gibi maçı savaşarak kazandık..ben böyle birşey görmedim, sivaslıların felsefesi "topa girdiğinizde ya topu alın ya adamı indirin.kesinlikle adam topla geçmeyecek".
o 3 puanın altında alın terinin yanında yenilen tekmelerin,dirseklerin acıları var..

Ulusoy, gerçekten ulu bir soydan geldiğini göstersin, dik dursun..adil, hakkaniyetli karar versin.başka birşey istemiyoruz. ama tlf.da maçı tatil ettirmesi -belki yalandır bu haber ama- hayra alamet değil..

sarman61
15.08.2007, 12:37
Trazon dernekleri bir açıklama yapmış Haluk Ulusoyu seviyoruz diye kim seviyor bu adamı anlamadım. Yahu dernek başkanları olacaksınız birde Trabzonspor bu adamın başkanlık dönemlerinde hep zarar gördü hiçmi görmediniz bunları. Bu dernek başkanları Trabzonsporlu taraftarların diline tercüman olmalı yağ çekme kurumu değil. her zaman şu adamı savunuyorlar hasta ediyorlar beni.

A.Alper
15.08.2007, 12:51
O kadar güçlüysek gücümüzü onu bunu gönderip ipini çekmek yerine düştüğümüz durumdan kurtulmak için kullanalım.

Üzeyir Gönül
15.08.2007, 13:28
Size Haluk Ulusoy'la ilgili mükemmel bir yazı. Hala Haluk Ulusoy gibi bir adamı destekleyen biri varsa en büyük düşmanımdır.

Geride kalan yılın “rezilliği” bilindiği gibi Ali Sami Yen’de yaşandı. (Bu yılın rezilliğini hepimiz biliyoruz, dumanlar taze henüz). Ali Sami Yen rezilliğinin düdükçüsü maalesef Avni Aker rezilliğinde de sahnedeydi.
Sebeplerini açık olarak bilemiyor olsak da, Demirlek’in Ali Sami Yen’deki rezalete neden “tavır” koyamadığını tüm sporseverler az çok bilir, biliyor. Aynı Bülent Demirlek Trabzon da gereken tavrı koymaktan çekinmedi, izledik.

Haluk Ulusoy’a, çocukluk yıllarında denizden beraber midye çıkarıp yiyecek, beraber gençlik maceraları yaşayacak kadar yakın pek çok arkadaşıyla tanıştım, halen de hasbıhallerimiz devam eder.
Ulusoy ailesiyle çok sıcak bir duygusal bağ kurduğumu söyleyemem. Ulusoy ailesinin, kimi zaman haksızca da olsa, Trabzon’a yatırım yapmadıklarına dair çok eleştiriler yapılır. Benim hatırladığım baba Ulusoy’un Of’ta yaptırdıkları bir okul binası, ki onu da vergiden düştüklerini biliyoruz. 95 ya da 96 yılında “bakın Ulusoylar ne kadar hayırsever” mesaj kaygılı olarak İstanbul’dan Trabzon’a “uçurulan” bir uçak dolusu gazeteciden, ATV deydik sanırım, biri de bendim. O günden bana kalan dönemin Başbakanı (Yoksa cumhurbaşkanı mıydı?) Demirel’in iştahlı mangal ziyafeti ve İstanbul’da çok özlediğimiz sicim gibi bahar yağmuruydu.
Başka'nın yanıtı olarak çokları Federasyon tesislerini gösteriyor, Ulusoy’un kendi yatırımıymış gibi..Geçelim..
Araya, Ulusoy otobuslerinin anons kayıtlarından biriyle fıkra alalım. Nihat Genç’ in izniyle.. Muavin mikrofonu almış yolcuları bilgilendiriyor:

“Sayin yolcularumuz, otobusumuz Terme Toğanay tesislerinde yarim saat yemek ve ihtiyaç molası vermiştur, tuvaletler sol taraftadur afiyet olsun”

Uzatmayalım; Ulusoy’un en yakın arkadaşlarının, ki onların Trabzonsporluluğundan benim kuşkum yok, ortak kanısı şudur: “Siz bakmayın sağda solda Ulusoy Galatasaraylıdır demelerine. Haluk tepeden tırnağa Trabzonsporludur.” Eh Ulusoy ve onun gibiler hakkında yazdıkları arşivlerde duran benim için bile kafa karıştırmaya yeten bir samimiyet vardı karşımda..Pazar gecesine kadar..

1.Soru şudur: Haluk Ulusoy, Ali Sami Yen rezaletinde devreye girmiş midir, girmemiş midir?
2.Soru da şu: Haluk Ulusoy Avni Aker rezaletinde devreye girmiş midir girmemiş midir?

Birinci sorunun “belgeli” bir yanıtı yok, ancak ortak algı, sorunun yanıtının evet olduğunu biliyor.
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, ne kendisinin Ulusoy’u, ne de Ulusoy’un kendisini aramadığını açıkladı.
Tribündeki zavallı ve Tuna Kiremitçi’nin tanımlamasıyla “ Bu işte bir yalnızlık var” fotoğrafının kahramanı, mağduru Nuri Albayrak, maalesef, Ulusoy tarafından ihanete uğramıştır.
Haluk Ulusoy, eminim ki, Federasyonun seçim sürecinde Albayrak’ı onlarca kez aramıştır. Ve Albayrak siyasi değil duygusal bir tavır alarak Ulusoy’a destek verdi ve onu tekrar Federasyon Başkanı seçtiren en önemli güç oldu.

Vefa İstanbul’da bir semt adı olarak tescil edileli çok oldu. Ama insan yine de Ulusoy’un, bu en zor anında Albayrak’ı, en azından “geçmiş olsun” inceliğiyle aramasını beklemez mi?

Haluk Ulusoy gönülden Trabzonsporluymuş! Sanırım Ulusoy Trabzonsporluluğunu göstermek için “ merhumu nasıl bilirdiniz” faslını bekliyor. Trabzonsporlulğunu göstermek; adaletin tecellisini sağlamak olarak anlaşılmalı, öküzün altında buzağı olarak değil.

Gelinen nokta Nuri Albayrak açısından oldukça üzücüdür. Ziyan Doğan ısrarıyla temelde var olan sempatileri de hızla dibe indirten Albayrak; dostunu düşmanını yeniden sorgulayıp masaya yumruğunu vurmalıdır. “Acımak” bir Reşat Nuri romanı olarak oldukça romantik çağrışımlar yapabilir, ama Trabzonspor başkanı acıdıkça acınacak durumlara düşüyor, düşecek.

Taraftarın sesine kulak ver sayın Albayrak. Ağaç çürümeye yüz tuttu. Ya masaya yumruğunuzu vuracaksınız, ya da yere çakılacaksınız.!

Sedat TUNALI - www.internetspor.com (http://www.internetspor.com)

Üzeyir Gönül
15.08.2007, 13:33
Bu saatten sonra Haluk Ulusoy ve Bülent Demirlek denen herif en büyük düşmanımdır. Eğer biri bana Haluk Ulusoy'u savunmaya kalkarsa silahım olsa çekip vururum hiç acımadan. O kadar öfkeli ve bir o kadar da gözü karayım şu anda. Yeter artık!
Ben kolay kolay bela okumam; ama artık canıma yetti. Trabzonspor'umu bu günlere getirenleri ve bugünkü durumuna düşürenleri Allah bildiği gibi yapsın!

cIlgInIm
15.08.2007, 13:44
haluk ulusoydan haksız bi davranış yada Trabzonspor u savunarak tüm cezaları sivas a verilmesini kimse beklemiyor ki .. sadece olaylara tam anlamıyla baksın . bu olaylar neden cıkmış cıakranlar kimse sebep olanlar kimler sonuç olarakta verilecek olan ceza tek taraflı degil genel olarak hak edilen bir ceza olmalı..

Trabzonsporun anasının ak sütü gibi ak 3 puanı hanesine yazılmalı..
Bülent demirlenk denen hakemin olayları bu hale getirdiginden dolayı biraz da olsa dinlendirmeye alınması..
Trabzonspora 3 ile 5 maç seyircisiz mac oynama cezası.
Belli bir miktar para cezası Trabzonspora..
Olayların cıkmasına sebep olan musa, muhammed , mehmet ve ekranlara ansınyan tüm sivas sporlu oyunculara en 3 er maç ceza artı para cezası..
Olayı ırkcılık boyutuna cekenlere de gerekli cezalar verilmeli..
Trabzonspordaki güvenliği saglayan guvenlik gruplarına gerekli ceza verilmeli.. (benim tanıdıgım 3 5 tane guvenlik gorevlisi amaç guvelkik degil Trabzonspor maclarını daha yakından seyretmek oyunculara yonetime hakeme yakın olmak sadce bu yani ) gerekli uyarılar yapılmalı ve guvenlik gorevini tam anlamıyla yapmalı..

federasyon bunalrın dışına cıkmamalı cunku hak edilen ceza budur ..

oflubektas
15.08.2007, 14:41
Mehmet Ali Yılmaz’ın spor bakanı olduğu dönemde bile Trabzonspor’a haksızlık yapılıyordu. Bu haksızlıkların temelinde futbolu yöneten kişilerin memleketleri veya sempati duyduğu kulübe yönelik aidiyetler değil, Özal’lı yılların spora sirayet etmesi ile ortaya çıkmaya başlayan garip bir “piyasa mantığı” yatmaktadır. Bu düzenin temelini “2,5 kulüp” anlayışı oluşturmaktadır. (Buçuk dediğimiz beşiktaş oluyor) Zaman içerisinde kah birinin, kah diğerinin lehine yapılan haksızlıklarla öne geçtiği olmuş, ancak bahsettiğimiz yıllardan itibaren malum takımlar dışında hiçbir takımın şampiyon olmasına fırsat verilmemiştir. İşte Trabzonspor, yapı ve karakteri itibariyle bu düzeni bozma yolunda sürekli olarak mücadelesini sürdürmektedir. (Yöneticileri, hatta bazı taraftarları dahi farkında olmasa da ) Bu mücadelede Trabzonspor’un ne zaman yükselme ihtimali doğsa bu durum birilerinin kulağına su kaçırmakta, başta hakem hataları ve İstanbul medyasının “Psikolojik Savaş Taktikleri” başta olmak üzere çeşitli yöntemlerle kulüp ve takımımız aleyhine düğmeye basılmaktadır.

Alaşağı edilmesi istenilen Haluk Ulusoy federasyonu döneminde de Trabzonsporumuz’ a haksızlık yapıldığı ortada… Ancak geçen sezonun sonuna doğru fenerbahçenin şampiyonluk yolunda çok zorlandığını ifade eden bir gazeteciye “Bu federasyonla bu kadar” cevabını veren bir başbakanın olduğu bir ülkede (hauni ya , yine siyasete atladı kaybana :) adil bir federasyonun oluşacağına inanıyor musunuz?

POYRAZ
15.08.2007, 17:50
20 ağustos a kadar sabır edelim bakalım haluk bey
görecez ne kadar trabzonlusun
aksi takdirde bu ulusoy firmasını boykot etmek gerek
hatta bürolarını bile ..............
töbe töbeeeeeeeee
Yarin, yani 16 Agustosta belli olmayacak miydi ne olacagi?

cyberentalpi
15.08.2007, 18:10
Bence cogu konularda haklisizniz ama Kararin cikmasi da beklenmeli.
Oncelikle Olaya siyaset bulastiran balili nin ve bu arap-israil kelimesi agzndan cikan herkesin cezalandirilmasi gerek
Bizim mac lehimize tescilk edilecektir. Bu zaten hakkimiz.
Cezamizda iyi niyetle Gs kadar olmalidir.

Yavuz Hasan
15.08.2007, 18:13
Bence cogu konularda haklisizniz ama Kararin cikmasi da beklenmeli.
Oncelikle Olaya siyaset bulastiran balili nin ve bu arap-israil kelimesi agzndan cikan herkesin cezalandirilmasi gerek
Bizim mac lehimize tescilk edilecektir. Bu zaten hakkimiz.
Cezamizda iyi niyetle Gs kadar olmalidir.
ne galatasarayı galatasaray maçını izlemediniz mi bizim maçta sahaya bişey atıldımı adamlar yağmur altında oynar gibi oynadı ama hakem maçı devam ettirdi

ÖmerFarukYılmaz
15.08.2007, 18:58
Size Haluk Ulusoy'la ilgili mükemmel bir yazı. Hala Haluk Ulusoy gibi bir adamı destekleyen biri varsa en büyük düşmanımdır.

Sedat TUNALI - www.internetspor.com (http://www.internetspor.com)

yok abi ben bu herifin yazılarına bayılıyorum helal sedat abi

Varlıbaş61
15.08.2007, 19:41
Yarin, yani 16 Agustosta belli olmayacak miydi ne olacagi?

benim bildiğim 20 ağustos ama takımın moralini bozmak için yarın hatta maçtan 1 saat önce bile açıklayabilirlerr..nede olsa trabzon düşmanı hepsi..

gurkan61040
15.08.2007, 21:03
uLUSOY KARADENİZLİ AMA MAŞŞALLAH HİÇ YARARI DOKUNMUYOR BU SENE SIRALAMASI SURAYA YAZIOM
İLKBEŞ
1-GALATASARAY
2-BESİKTAS
3-FENERBAHCE
4-KAYSERİSPOR
5-TRABZONSPOR
NEDENİ YÖNETİM DEĞİŞMEDİ TFF

lazooo28
15.08.2007, 21:07

hic sorma:o

akçaabatlim
15.08.2007, 23:14
ulusoy bunun babasi has trabzonluydu kendisi deil yorumlarin cogunun soledigi sey sudur trabzonlu gorunmesine ragmen simdiye kadar bize ne yarari olmustur verdigimiz destegin karsiligini aldikmi hayir hangi takim tutar gs peki ozaman niye destekliyoz bu saaten sonra ulusoy bitmistir ayni zamanda herkesi ulusoy otobuslerinlede seyahat etmiyelim

beratiabi
15.08.2007, 23:42
Olay Haluk Ulusoy olayıda değil aslında İstanbul ... lerine malzeme çıktı ben ona yanıyorum. M.Ali Yılmaz bakan oldu bizim stad kapandı. Ulusoy başkan oldu Trabzonludur bahaneleri ile desteğimizi aldı ama bir faydasını gören olmadı (Maddi anlamda daha öncedende bir katkısını ben bilmiyorum). Hatta kendisi ilk önce Galatasaraylı olan bir adamdan nasıl biz medet umuyoruz şaşıyorum.
Önce Trabzonspor demeyen hiçbir kişiye ben destek vermedim, vermeyeceğim aslada vermem. Bir tane içlerinden ben Trabzonsporluyum diyene canım feda.
AMA ARTIK ULUSOY'dan nefret eder konuma geldik. Her sene hakkımız yendi bu adamın olduğu süre içerisinde.

gkhntrk_61
15.08.2007, 23:42
o adam Trabzsonsporlu degil GSyli o...

Nissan
16.08.2007, 09:28
futbol bilgin biraz kıt sanırım.araştır bakalım o dönem federeasyon başkanı kimmiş ve o dönem verilen kararların çalınan düdüklerin de arkasındayım diyen yine ulusoydu ve bana senden ricam ulusoyun federasyon başkanı olduğu süre içinde trabzon camia sı için yaptığı tek bir şey göster.ulusoy sülalesi trabzon a birşeyvermediği gibi haluk ulusoyda trabzonspora vermmiştir.
Neyse kit futbol birikimimle arastir, tikla bu linkede bak kimmis 2004-05 sezonunda TFF baskani.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=301

smertkan
16.08.2007, 10:32
Zaman her şeyi nasılda ortaya koyuyor, daha düne kadar bu sitede başkan adayı olarak adı geçen Sn HAluk ULUSOY hakkında şimdi desteğimizi çekelim başlığı açılıyor.Ama giden sadece zaman değil pek çok kaybımız var yinde zararın neresinden dönülse kar.

TameRHan
16.08.2007, 13:10
trabzona ve trabzonspora hiç bir faydası olmadığı(aksine bize sürekli zararı vardır) halde, zorda olduğu durumlarda trabzon camiasına sarılan,yalandan yere bende sizin evladınımızım diyen, maratondaki malum grup taraftarlarına para dağıtarak poster açtırıp adını bağırtan ulusoyun devri artık bitmeli.

hüseyin1975
16.08.2007, 14:07
Haluk Ulusoydan medet umanlara KAPAK olsun!

Hakeme bir Telefon açıp meseleyi haletmesi gerekirdi ama o bizim maça bakmamışdır bile.
Nede olsa Takımı GS nin maçına kendini hazırlamakla meşgulmuşdur.

Haluk Ulusoydan bir TRABZONLU olarak UTANIYORUM!!!!!

A.Alper
16.08.2007, 18:44

Birilerinin hayrını görüp de bir şeyler başaracaksak zaten başarmayalım.

e-mercan
16.08.2007, 19:01
yıllardır bu ulusoyun arkasında durduk ta ne oldu işte sonuç...ben artık ulusoyun bırakın trabzonlu olmasını karadenizli olduğundan dahi kuşku duyar hale geldim...onlarca sebep aramaya gerek yok arkadaşlar TEK SEBEP YETER...eğer ulusoy isteseydi o maç 30 saniye kala tatil edilmez devam ederdi ve bunu ulusoyun istemesi yeterliydi..nasılmı.? sadece 5 saniyelik bir telefon görüşmesiyle ... ama dedikya İSTESEYDİ...istemedi beyefendi ...o değilde yıllardır fenerlilere karşı hep savunduğum bu şahısı toplum içide eleştiremiyorumda artık...cevapları hazır çünkü...dedimya ulusoy karadenizliyse trabzonluysa ben papua yenigineliyim arkadaşlar...son olarakta buradaki site yönetiminin önderliğinde federasyona bir mail ve fax yağmuru başlatsak ...yoksa hırsım geçmeyecek en medeni şekli bu naapalım...

A.Alper
16.08.2007, 19:06
Bu arada cezalar açıklanmış komik cezalar var gerçekten.

e-mercan
16.08.2007, 19:10
nerde açıklanmış böyle bir habere ulaşamadım

Drizzts
17.08.2007, 01:41
ADALETİNİ GÖRELİM SAYIN ULUSOY!
http://www.gunebakis.com.tr/images/adaletinigirelim.jpg (http://www.gunebakis.com.tr/images/adaletinigirelim.jpg)

Başkanlığı dönemindeki en önemli sınavı verecek. Sivassporlu futbolcuların provoke ettiği, sahaya inen taraftarları tekme tokat dövdüğü, orta hakem Bülent Demirlek, aldığı tüm güvencelere rağmen son 20 saniyesini tamamlatmak istemediği maçın sonucuyla ilgili kesin kararı Trabzonlu Başkan Haluk Ulusoy ve Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu verecek. Yani maçın tekrar edilip edilmeyeceği, sonucunun Sivasspor lehine 3-0 tescil edilip edilmeyeceğiyle ilgili olarak karar verme mercii Ulusoy Federasyonu olacak. Şimdi tüm Trabzonlular ve Trabzonsporlular, koltuğa oturması, orada kalması için Haluk Ulusoy’a verilen desteğin karşılığının, ‘Adalet’ olarak geri dönüp dönmeyeceğini dikkatle izleyecek.

G.Saray-F.Bahçe Maçı Örnek
Trabzonspor-Sivasspor karşılaşmasında orta hakem Bülent Demirlek kötü bir yönetim gösterdi. Tribünleri tahrik etti. Sivassporlu futbolcular sahaya inen taraftarlardan fiili saldırı bile görmeden, tekme tokat dövmeye kalktılar. Aynı takımın oyuncuları Sedat Bayrak ve Petkoviç bazı taraftarları, takım arkadaşlarının elinden güçlükle kurtardı. Vali ve Emniyet Müdürü, ‘Seyirciyi boşaltalım maçı bitirelim’ şeklinde güvence verdi. Buna rağmen geçen sezon oynanan ve 90 dakikasında çok büyük olaylara sahne olan Galatasaray-Fenerbahçe maçını tatil etmeyi göze alamayan Bülent Demirlek’in, Trabzonspor’a karşı bozuk niyetli olduğunu böylece tescillenmiş oldu. En azından aldığı güvenceyle birlikte seyirciyi boşaltıp maçı bitirebilirdi ama bunu yapmadı.

Özde mi, Sözde mi Trabzonlu!
Haluk Ulusoy’u her fırsatta devirmeye çalışan kulüplere yapılan kiyaklarunutulmadı. Oyuncusu ceza aldı, indirime uğradı. Seyircisiz oynama cezası aldı, bu kaldırıldı. Yani Ulusoy’u sırtından vuranlar hep karlı çıktı. Oysa Trabzonspor’un yine sahası kapandı, oyuncusu cezalandırıldı, hakemler tarafından hakları gasp edildi. Yine de desteği hiç bitmedi. Seçilmen ve koltukta oturmanda en önemli etkiyi Nuri Albayrak ve ekibi gösterdi. AKP iktidarının linç girişimlerinde Trabzonlu senin için yürüdü… Şimdi ise görev senin… Felaket tellallarına boyun eğmeden, görüntüleri iyi süzerek, elini vicdanına koyarak ve yüreklice karar vermeni bekliyor Trabzonlu… Unutma ki bu sınav senin özde mi, sözde mi Trabzonlu olduğunu tüm çıplaklığıyla da belgeleyecek.

poetricus
17.08.2007, 02:01
ADALETİNİ GÖRELİM SAYIN ULUSOY!
Görürsünüz; tabiî varsa.

magicyattara
17.08.2007, 12:05
Valla ben haluk ulusoyun Trabzonspora hiç bir desteğini görmedim şu ana kadar.
Başkanlığı döneminde Trabzonsporun uğramadığı haksızlık kalmadı,sahamızda kapandı, her türlü cezayıda aldık,puanlarımızda gasp edildi,resmen gözlerini kapattı olanlara karşı.

Sivas maçında bülent demirleki görevlendirerek,geçen yıl oynanan gs-fb maçında bu hakemin yaptığı hataları sanki ödüllendirdi.O maçı tatil edemeyen bir hakemin bir kaç maç dinlendirilmesi gerekirdi.Sanki hakeme "git trabzona bi şeyler yap,nasıl olsa hakemliğin bitti" gibisinden bi şeyler söylendi.Yoksa bu kadar cüretkar olamazdı bir insan.

Gerçi sahilde yapılan tesisler onun eseri, Allah razı olsun ama,onun döneminde o kadar çok haksızlığa uğradıkki ve uğruyoruzki,hemşehrimiz olmasına rağmen ya elinden bir şey gelmiyor yada fazla umursamıyor buraları.

Haluk ulusoy gidiyor levent bıçakçı geliyor tekrar haluk ulusoy geliyor,bizim için değişen bir şey olmuyor.Hepsi aynı bizim için.

Oysa levent bıçakçı geldiğinde kayserispor için neler değişmişti neler.Onun ilk geldiği zaman nasıl ligde kalmıştı kayseri bir hatırlayın.

Bizim öz evladımızın gözleri bizi hiç görmüyor.

steelturkTS
17.08.2007, 14:19
dün gece ntv ye konuştu nuri başkan federasyonu her zaman destelkledik her zaman arkasında durduk diye ama .karşılığı hiç görmedik dedi ve ekledi hakem hatalrından en çok çeken takım biziz dedi.
artık susmayacaklarını bundan sonra sert tavır alacaklarını söyledi başkan.sadece lafta olmuyo böyle işşler başkan.biraz icraat artık

Tolpaş61
17.08.2007, 14:32
trabzonluyum diyip trabzonu ve trabzonsporu sömürenlerin allah belasını versin.düşün yakamızdan!!!!!!!!

ctmeoy
17.08.2007, 14:35
haluk ulusoy yalakaları ne yapacak asıl o önemli

iyattara
17.08.2007, 14:58
işin ilginci haluk ulusoy'a Trabzonlusun Trabzonlulugunu goster macı 1-0 tescil et filan diyolar, yav zaten Trabzonlulugunu filan gostermesine gerek yok ki insanlıgını da gosterse adil olsa adam olsa bize yeter de artar!
ole ki sanki biz hak etmemişiz de federasyon da Trabzonlu baskan var ayak oyunlarıyla puan alıcakmışız gibi yansıtılıyo, sonuna kadar hak ettik 3 puanımızı alıcaz da!

Nytre
17.08.2007, 15:57
ulusoy tam bir vefasız çıktı ... adam trabzonluyum diyerek yedi bitirdi heryeri...
her türlü desteği aldı ama biz enayi gibi kaldık ... ben ulusoyun desteklenmesine hep karşı çıkıyorum ama ne hikmetse bizimkiler duygusal davranıyor... davranmayacakmışsın demek ki duygusal

Zafer BİLGİN
17.08.2007, 16:11
işin ilginci haluk ulusoy'a Trabzonlusun Trabzonlulugunu goster macı 1-0 tescil et filan diyolar, yav zaten Trabzonlulugunu filan gostermesine gerek yok ki insanlıgını da gosterse adil olsa adam olsa bize yeter de artar!
ole ki sanki biz hak etmemişiz de federasyon da Trabzonlu baskan var ayak oyunlarıyla puan alıcakmışız gibi yansıtılıyo, sonuna kadar hak ettik 3 puanımızı alıcaz da!
aynen katılıyorum.bizim için ültimas geçmesine gerek yok.hakettiğimizi istiyoruz.fenere yalakalık olsun diye bizi kullanma kardeşim.bak ben şehrimin takımına dahi ceza verdim demek için yapma kardeşim bunları.gölge etme başka ihsan eyleme

hüseyin1975
17.08.2007, 19:36
Gec bile kalındı........

eren_61
17.08.2007, 19:43
biz hayırnı görmedik ama hayrını görenler her maç hep bir ağızdan kendisine sövüyolar

coskun0661
18.08.2007, 20:54
statta ulusoy pankartı açanlar şimdi ne düşünüyor acaba.
yönetim olarak tez zamanda bu adamdan destek çekilmelidir.
hiçbirimiz ondan yardım beklemiyoruz. sadece adil olmasını bekliyoruz. ama ne yazıkki oda düzene uydu. seçimlerde senlede görüşürüz. trabzonspordan oy beklersin artık..

ha ergun gursoy ha sinan engin veyahut sen . hepiniz aynı değilmisiniz sanki.

aynenn katılıyorum ...:alkış: gercekten bu ulusoy için pankart acanlar nerde şimdi...gün biizim gunumuz arkadaşlar ..tabi iyonetim yonetim olsa destegını ceker ..gercii nörii beyın bu yonde acıklaması var ama ne kadar gercekci bilmiyoruz..

svebs1899
18.08.2007, 21:05
Haluk ulusoy değiştim dedi ,

evet gerçekten çok değişmiş!

kudu_61
19.08.2007, 01:29
HALUK ULUSOYDAN 10 SENEDİR BİR HAYIR GÖRMEYENLERE SORUYORUM
Ne gibi bir hayır bekliyorsunuz
siz 10 senedir yönetici, hoca ve futbolcu bazında kaç kişiden bir hayır gördünüz
ulusoy bir trabzonludur ve o koltukta oturduğu müddetçe desteklemek zorundayız
ve söylüyorum ULUSOY BAŞKAN TRABZON ŞAMPİYON (Kulüp başkanı)

yns61
19.08.2007, 01:34
seyirci sahaya atlayıp futbolcuya tokat atsın sonra haluk ulusoyu yerden yere vur.. bence bunları salı günündeki verilecek karardan sonra konusalım

smertkan
19.08.2007, 09:34
seyirci sahaya atlayıp futbolcuya tokat atsın sonra haluk ulusoyu yerden yere vur.. bence bunları salı günündeki verilecek karardan sonra konusalım

Kimse stada giren seyirci suçsuzdur demiyor. Ama GS FB maçını 2 kere durmasına rağmen bitiren bir hakemin 30 sn kalan maçı bitirmemesi çifte standartını söylüyor.

Trabzonspora türlü numaralarla puanlarını çalan hakemleri ödüllendiren Sn ULUSOY u, artık desteklememeizin anlamsızlığını belirtiyoruz. Üzerimize tüm gücüyle gelen Bıçakcı yönetiminden ne farkı var biz onu destekleyelim.Mesele budur.

61OKTAY
19.08.2007, 11:12
Bence Karari Beklemeden Ustune Gidilmeli Ve Hakkimizi Yiyemezsiniz Kardesim Denmelidir!!
Siz Bizi Saymaz Ve Ezmeye Kalkisirsanizda O Zaman Buyuk Bi Tepki Verilmeli Ve Gereyi Yapilmalidir. Yani Bekleyip Gorecegiz?????

Ali Özcan
19.08.2007, 11:19
siz 10 senedir yönetici, hoca ve futbolcu bazında kaç kişiden bir hayır gördünüz

Kardeşim kusura bakma,itirazım sana değil son cümlene...

Ulusoy un Trabzonspor a kazandıracağı herhangi bir şampiyonluğu - içinde barındırabilmesi muhtemel yüksek şaibe düzeyi nedeniyle - asla ve asla istemiyorum...

Trabzonspor çıksın futbol oynasın...Şampiyonluk çoooooooooooook önemli ama haysiyetimiz daha önemli...

cicero9
19.08.2007, 11:36
Bu taraftar bozuntusu, kişiliği olgunlaşmamış zat maçın son dakikasında sahaya girdi, hayvani duygularını tatmin etti karşılığında da tüm Trabzon'a zarar vererek maçı tatil ettirdi.

Yine bir kişinin olayı tüm camiaya mal edilemez, diyecek bazıları ama edilmeli arkadaşlar. Yoksa ders almıyoruz! Hakkaniyetle ölçülen en ağır ceza verilmeli ki tüm Türkiye'ye ve dünyaya örnek olmalı!

Bazıları Haluk Ulusoy'un ipini çekelim demiş:
İstiklal mahkemelerini kurmadık ki, önüne geleni sallandıracağız. Ayrıca, desteksiz adam kellesi alarak günü kurtarmaktan öteye gidemeyiz. Hemşehri hesabından da iktidara gelmiş isimlerin bizi sonuna kadar kollayacağı beklentisine girmemeliyiz.

Bencil yüreklerle inşa edilmiş paracı dünyada ve futbol camiasında tabii ki biz de yeri geldiğinde gücümüzü kullanıp kararları lehimize aldırmalıyız. Fakat!!!: Diktatör tavırları gibi haksız durumlarda da haklı olduğumuz iddia edip tüm insanlığın tepkilerini toplamamlıyız!

İlla ki birinin ipi çekilecekse de; Trabzon'da halk mahkemesi kurulsun, şu cibiliyetsiz sahaya atlamayı kendine hak gören zat yargılansın ve gerekiyorsa nefesi kesilsin sonsuza kadar!

dumanpub
19.08.2007, 11:41
Trabzonspor çıksın futbol oynasın...Şampiyonluk çoooooooooooook önemli ama haysiyetimiz daha önemli...

++++++++2007

c3surkedi61
19.08.2007, 11:44
Bence Trabzonspor yönetimi Nuri Albayrak'ı istifaya zorlamalı Bu adamı ilk geldiğinden beri hiç sevmemiştim.

Sefaenes
19.08.2007, 11:53
ya su Ulusoyun Trabzonsporumuzla anilmasina cok sinir oluyorum adam Cim Bom fanatigi Trabzonsporumuza uzaktan yakinda bir isi yok ama yinede bizle anil,asi beni sasiriyor. Ha tesis yapmis olabilir ama onuda kendi menfati icin yapmistir.

Emre B.
19.08.2007, 12:03

Ulusoy ancak gs'yi şampiyon yapar.

vaslat
22.08.2007, 09:58
HALUK ULUSOY, TRABZON-SİVAS MAÇINDAKİ OLAYLARLA İLGİLİ İLK KEZ MİLLİYET'E KONUŞTU:

Bombayı kucağıma koydum

Futbol Federasyonu Başkanı, yaşananların ardından kendisini telefonla arayan bordo - mavili yöneticilerin isteğine rağmen maçın hakemine müdahale etmediğini söyledi, "Trabzonspor'la karşı karşıya geleceğimi bildiğim halde bunu yapmadım" dedi

http://www.milliyet.com.tr/2007/08/22/spor/resim/axspo01.jpg
ÖZEL HABER - HALİL ÖZER

Saha olayları yüzünden tatil edilen Trabzonspor - Sivasspor maçının hakemi Bülent Demirlek'e karşılaşmayı bitirmemesi için baskı yaptığı ileri sürülen Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy suskunluğunu MİLLİYET'e bozdu. Ortaya çıkan polemiklere ilk kez açıklık getiren Ulusoy, olaylara hiçbir şekilde müdahale etmediğini açıkladı.
İddia edildiği gibi olayların çıktığı sırada hakemle temasa geçmediğini belirten Başkan Ulusoy, "Hayatım boyunca hiçbir hakemle ne maç öncesinde, ne maç sırasında, ne de maç sonrasında konuşmadım. Trabzonsporlu yöneticiler olaylar çıktığı anda beni arayıp, duruma müdahale etmemi istediler. Ama ben böyle bir şeyin kesinlikle söz konusu olamayacağını söyledim ve onlardan hakemle, federasyon temsilcisiyle ve maçın gözlemcisiyle konuşmalarını istedim. Maçın bitimine 30 saniye kalmış. Hakem soyunma odasına girmiş. 30 saniye için maça çıkmamış ve tatil etmiş. Hani ben, hakemleri idare ediyordum. Üstelik orası kendi memleketim. Niye onlarla karşı karşıya geleyim. Müdahale etsem o gün ederdim. Ama hiçbir zaman etmem. Peki yıllardır hakemleri idare ettiğimi yazanlar şimdi niye seslerini çıkarmıyorlar. Federasyon Başkanı olarak hakemle konuşabilirim, ama bu benim tarzım ve adetim değil" ifadelerini kullandı.

'Raporları bile görmedim'

Olayların çıktığı andan itibaren Trabzonspor'la karşı karşıya geleceğini bildiğini de vurgulayan Haluk Ulusoy şöyle devam etti:
"Bunu tahmin ettiğim halde hakemle konuşmadım ve bombayı kendi kucağıma koydum. Yönetmelikler var, hukuk var. Her şey orada belli olur. İnanın daha hakemin raporlarını bile görmedim. Çünkü bakmam. İlk kez bu hafta yapacağımız yönetim kurulu toplantısında göreceğim. Orada bakıp, karar vereceğiz. Hakem neden çıkmamış, onun çıkmasını engelleyen nedir, gerekçelerine bakacağız ve ondan sonra da kararımızı vereceğiz."

CAFER ÖZER
22.08.2007, 10:54
İşte başkanın gazetesi
http://www.yenisafak.com.tr/spor/?t=22.08.2007&c=6&i=63515
Trabzon düşman!
Trabzonspor'a verilen 5 maçlık seyircisiz oynama cezası, Trabzon'u ayağa kaldırdı. Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, federasyona olan tepkilerinin kendi şahsi fikirleri olmadığını, Trabzon halkının sesine tercüman olduklarını söyledi.

Sivasspor maçındaki olaylar nedeniyle Trabzonspor'a 5 maç seyircisiz oynama cezası verilmesi, büyük tepkilere yol açtı. PFDK'nın verdiği kararı değerlendiren Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, Trabzonspor'a yönelik yapılan haksızlıklara tepkilerinin kendi şahsi fikirleri olmadığını, Trabzon halkının sesine tercüman olduklarını ifade etti. PFDK'dan çıkan 5 maçlık seyircisiz oynama cezasını 'kabul edilemez' diye nitelendiren Başer, “Son dönemde oturduğu koltuğu Trabzonspor'a borçlu olan Haluk Ulusoy'un başkanlığında bu tür olaylar yaşanmamalı. Bu tamamen düşmanlıktır. Bu yapılanlar bardağı taşırmıştır” şeklinde konuştu.

İKİ ŞAMPİYONLUK ÇALINDI

Yaklaşık olarak 18 senedir Futbol Federasyonu bünyelerinde üst seviyede görev alan Haluk Ulusoy'un başkanlık döneminde Trabzonspor'un haklarının yendiğini belirten Başer, 2003-2004 yılında Trabzonspor'dan çalınan şampiyonluğun F.Bahçe'ye hediye edildiğini ve bir sene sonra da Levent Bıçakcı döneminde onun bulup yetiştirdiği hakemlerden Cem Papila'nın, F.Bahçe maçında Trabzonspor'un elinden şampiyonluğu çalarak, sarı lacivertlilere teslim ettiğini ifade edip, “Trabzonspor'a yapılan haksızlıkları önlemek için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Skorun tecilinin daha sonraya bırakılması tamamen manidardır” açıklamalarını yaptı.

HEP SUSARAK GEÇİŞTİRDİ

Haluk Ulusoy'un görev yaptığı yıllarda Trabzonspor'a destek olmak bir yana hep köstek olmayı alışkanlık haline getirdiğini belirten Başer, sözlerini şöyle tamamladı: “Haksız kaybedilen maçlara hep susarak olaylar geçiştiriliyor. Son başkanlığında, 2006-2007 sezonunda Trabzonspor'un haksızlıkla 11 puanının gitmesine göz yuman ve ayrıca Fortis Türkiye Kupası yarı final maçında Kayseri Erciyesspor mücadelesindeki kötü hakem hatalarını da görmezden gelen Ulusoy, Trabzonspor için tam bir felakettir.”

'Bu fatura çok ağır'

PFDK tarafından Trabzonspor'a verilen 5 maç seyircisiz oynama cezasını değerlendiren kulüp basın sözcüsü Zeyyat Kafkas kararın ağır olduğunu söyledi. Kafkas, “Ortada hiç kimsenin inkar edemeyeceği bir olay var. Bunun bir cezası olmalıydı. Ama bunu ağır buluyoruz. Haklarımızı kullanacağız ve tahkim kuruluna başvurumuzu yapacağız' dedi. Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun skorla ilgili kararını cuma günü vermesini beklediklerini de kaydeden Kafkas, “Biz maçın 1-0 tescil edilmesini bekliyoruz. Zira hakem müsabakayı tatil ettiğinde oyununun uzatma bölümleri dahi bitmişti” diye konuştu. Kafkas, federasyonun 29. madde (b) bendine göre karar vereceğine inandıklarını anlattı. Kafkas söz konusu maddenin, “Yönetim Kurulu maçın tatil kararını uygun görmezse, yeniden oynanmasına veya yarıda kaldığı zamanki sonucu ile tescil olunmasına karar verebilir” diye konuştu.

22.08.2007

LazAnisT
22.08.2007, 11:09
Haluk ulusuy bombayı kucağıma koydum demişya aslında o bomba çoktan patladı ama bizim yönetimden gören yok.Hala bu adamdan bir medet umuyorlar.Bence 3 puan bize yazılsa dahi bu adamdan kurtulmamız şart.

CAFER ÖZER
22.08.2007, 11:10
Trabzonspora verilen 5 maç ceza bana göre normal,Ama Dünyanın hiç bir yerinde 30 saniye kala Taraftar sahaya girmeyeceği gibi,Hemde galip takımken,30 saniye kala maç tatil edilmez.
O sahaya giren dangalak taraftar aynısını Şampiyonluğa oynarken 2-0 önde iken bitime 10 dakika kala gene yaptı.O zaman ucuz yırttık.
Ceza verilsin 5 maç versin 10 maç versin ama adil davranılsın,
Ulusoyu oraya getiren orda oturmasını ağlayan Trabzonspora gelince istediğin gibi ceza ver.Kulüpler birliğinde Ulusoyu Yıkmak için harekete geçen GS. maçı bundan daha vahim olsun maç devam etsin,Yok öyle yağma,
Yanlış yapan sonucuna katlanır.
Yönetimle hesabımız var kesmek için zaman ARALIK ayında kongre başka yapacak bir şeyimiz yok.
Ziya Doğan la hesabımız var ama onuda Yönetim göndermiyor,Demekki onların ipini çekmek Aralık ayında olacak.
Fakat Yönetim boşluğu var diyede Koskoca Trabzonsporun hakkını kimseye yedirmemliyiz.
Sivaslı oyunculara göstermelik 1 maç ceza vereceksin,Olayların baş sorumlusu Musa yı es geçeceksin.Sivas a 250.000 ytl ceza veripte Bu cezayı Sivası 3-0 hükmen galip ilan ederek,Federasyondan alacağı galibiyet priminden karşılama yoluna gideceksen Bu adalet olmaz.
Trabzonspor spora verilen saha kapatma cezası doğru bir karardır.
Yarım kişide olsa sahaya girmeyeceksin arkadaş.Bu kadar basit.
Sivaslı oyunculardan Başta Musa olmak üzere en az 5-6 oyuncuya 3 ila 5 maç arası ceza verilmeli idi.
Diyelimki Maç devam etti Hakem 30 saniyeyi bitirmeye karar verdi.O zaman Sivaslı 5-6 oyuncu Kırmızı kart görecek Sivas Hükmen Malup olacaktı.Birde bu yönden bakmak lazım.
Bu maçta Sivas ve Trabzonspora puan verilmesin Bu adil olabilir.Ama Sivaspora verilecek 3-0 galibiyet,ULUSOY un sonu olmalı.
Şimdi diyelimki Sivas 3-0 galip ilan edildi.
O zaman deplasmanda Oynadığımız maçlarda hiç gayret etmeyelim.Kadıköyde Fb ile oynuyoruz 2-0 malubuz son 5 dakika Paftan 2 oyuncu alalım sahaya,Seyirciyi tahrik ettirip sahaya girmesine neden olsunlar 3-0 kazanalım,
Kısaca ADALET iSTİYORUZ.
Bana göre adalet
1-Trabzonspora verilen saha kapatma cezası doğru
2-Sivaslı oyunculara daha fazla ceza verilmeli,özellikle Musa ya
3-Maç 1-0 Trabzonspor lehine sonuçlanmalı
4-Sahaya ilk giren taraftara en az 6 ay hapis cezası verilmeli,Diğer sahay girenlerede 3 ay ceza verilmeli.

Mustafa YILMAZ
22.08.2007, 11:15
Haluk Ulusoy ve Ergun Gürsoy bu iki zat-ı muhterem Trabzonlu olupta Trabzon düşmanından daha çok zarar vermiştir Trabzona! ..

Bakın ne demiş Ulusoy: "Hani ben, hakemleri idare ediyordum. Üstelik orası kendi memleketim. Niye onlarla karşı karşıya geleyim. Müdahale etsem o gün ederdim. Ama hiçbir zaman etmem. Peki yıllardır hakemleri idare ettiğimi yazanlar şimdi niye seslerini çıkarmıyorlar".

Adam kendini temize çekmek için Tranzonspor'un sırtına basıyor !! böyle rezalet olmaz olsun bunu yiyen bir yönetimde olmaz olsun ..

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 11:23
Haluk Ulusoy ve Ergun Gürsoy bu iki zat-ı muhterem Trabzonlu olupta Trabzon düşmanından daha çok zarar vermiştir Trabzona! ..

Bakın ne demiş Ulusoy: "Hani ben, hakemleri idare ediyordum. Üstelik orası kendi memleketim. Niye onlarla karşı karşıya geleyim. Müdahale etsem o gün ederdim. Ama hiçbir zaman etmem. Peki yıllardır hakemleri idare ettiğimi yazanlar şimdi niye seslerini çıkarmıyorlar".

Adam kendini temize çekmek için Tranzonspor'un sırtına basıyor !! böyle rezalet olmaz olsun bunu yiyen bir yönetimde olmaz olsun ..

nedense yalakaları ulusoyların bizim yönetim

acaba şahsi işleri yüzündenmi albayraklarla ulusoylar arasında

KUTADGU
22.08.2007, 11:28

ulusoy trabzonluysa ergun gürsoy da trabzonlu...
onu da mı her şartta destekleyelim...

Kaldı ki Haluk Ulusoy'u desteklemememin nedeni, TRabzonlu olması ziyadesiyle bize faydasının dokunmaması değildir.

Başka bir kulübün renklerine olan aşırı bağımlılığı nedeniye çifte standartlı yaklaşımları ve nedense federasyon başkanı olduğu dönemlerde şaibeli olaylar nedeniyle gitmesini istiyorum...

Tetikçi hakemlerin babası Haluk Ulusoy'un bombasını patlatmak umuduyla...

ÖmerFarukYılmaz
22.08.2007, 11:40

tamam sen destekle

ulusoy başkan trabzon cezalı hemide 5 maç

TameRHan
22.08.2007, 11:55

her trabzonluyu destekleyeceksek ergun gürsoyu da destekleyelim o zaman?
bırakın böyle boş işleri. kulübe zararı olan kişileri kulübe yararı varmış gibi göstermenin hiç mi hiç alemi yok

CAFER ÖZER
23.08.2007, 08:26
http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?tarih=23.08.2007&Newsid=133665&Categoryid=5
Trabzon’dan ‘Derin’ darbe

“O koltuğa Trabzon sayesinde oturdu. Bize yaptığı şey, tek kelimeyle düşmanlıktır.”

OLAYLI Trabzon-Sivas maçı sonrası iyice gerilen Trabzonspor-Futbol Federasyonu ilişkileri koptu! Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, başından beri destek verdiği Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy’u ’Trabzon düşmanı’ ilan etti. Son olarak PFDK’nın olaylar nedeniyle 5 maç seyircisiz oynama cezası verdiği Trabzonspor’un tepkisi çok ağır oldu. Nuri Albayrak’ın ailesinin sahip olduğu Yeni Şafak gazetesinin spor sayfasında manşetten verilen haberde Ulusoy’a “Trabzon düşmanı” denildi.

‘BARDAK TAŞTI’

HABERDE görüşlerine yer verilen Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Başer, federasyona olan tepkilerinin kendi şahsi fikirleri olmadığını, Trabzon halkının sesine tercüman olduklarını söyledi ve şu ifadeleri kullandı: “PFDK’dan çıkan 5 maç seyircisiz oynama cezası kabul edilemez. Son dönemde oturduğu koltuğu Trabzonspor’a borçlu olan Haluk Ulusoy’un başkanlığında bu tür olaylar yaşanmamalı. Bu tamamen düşmanlıktır. Bu yapılanlar bardağı taşırmıştır. Yaklaşık olarak 18 senedir Futbol Federasyonu bünyelerinde üst seviyede görev alan Haluk Ulusoy’un başkanlık döneminde Trabzon’un hakları yendi.

‘TAM BİR FELÂKET’

2003-2004 yılında Trabzonspor’dan çalınan şampiyonluk F.Bahçe’ye hediye edildi. Haluk Ulusoy görev yaptığı yıllarda Trabzonspor’a destek olmak bir yana hep köstek olmayı alışkanlık haline getirdi. Haksız kaybedilen maçlara hep susarak olaylar geçiştiriliyor. Son başkanlığında, 2006-2007 sezonunda Trabzonspor’un haksızlıkla 11 puanının gitmesine göz yuman ve ayrıca Fortis Türkiye Kupası yarı final maçında Kayseri Erciyesspor mücadelesindeki kötü hakem hatalarını da görmezden gelen Ulusoy, Trabzonspor için tam bir felâkettir.”

erkankoc
23.08.2007, 21:11
bide su haluk ulusoy icin trabzonda yuruyus yapildi..yazik..bizim milletimiz kadar kendini kullandiran yoktur..hadi cikinda simdi uzunsokakta haluk icin aleyhinde yuuruyun..su takimin basina aziz yildiirim gecse bolemi olur...gelde fener baskanina sempati duyma..adam her istedigini yapabiliyo..bizim pisirik yoneticelirimiz ne yapti..haci osman oglu dahil hepsi bi cuval .... gibi..haci osman oglu erkeklik taslayacagina icraat yapsin..bunalarin alayi kolpa ya..cagir basin mensupalrini toplanti yap..sala dur..hele su baskan yokmu ya..ya iste sade parasi var diye bu adami baskan yaparsan bole olur ..iki lafi bi araya getiremeyenler baskanlik sifati tasiyolar.. atay aktuga yapmadigimizi birakmadik.. neden adam efendiydi ve takim sampiyonlar lignden elendi diye..hadi bunuda indirseneniz..yeter ya..bu takim bana stressten baska bisey vermiyo..biz taraftarlar kadar bu adamlarda uzuluyomu acaba artik supheliyim

atabaş
23.08.2007, 22:00
bu kadar şerefsizin içinden şerefli bir kişi arıyoruz hepsinin ipini cekmek lazım

Emiroğlu
23.08.2007, 22:29
bide su haluk ulusoy icin trabzonda yuruyus yapildi..yazik..bizim milletimiz kadar kendini kullandiran yoktur..hadi cikinda simdi uzunsokakta haluk icin aleyhinde yuuruyun..su takimin basina aziz yildiirim gecse bolemi olur...gelde fener baskanina sempati duyma..adam her istedigini yapabiliyo..bizim pisirik yoneticelirimiz ne yapti..haci osman oglu dahil hepsi bi cuval .... gibi..haci osman oglu erkeklik taslayacagina icraat yapsin..bunalarin alayi kolpa ya..cagir basin mensupalrini toplanti yap..sala dur..hele su baskan yokmu ya..ya iste sade parasi var diye bu adami baskan yaparsan bole olur ..iki lafi bi araya getiremeyenler baskanlik sifati tasiyolar.. atay aktuga yapmadigimizi birakmadik.. neden adam efendiydi ve takim sampiyonlar lignden elendi diye..hadi bunuda indirseneniz..yeter ya..bu takim bana stressten baska bisey vermiyo..biz taraftarlar kadar bu adamlarda uzuluyomu acaba artik supheliyim

Hocam,ollayın bizim milletimizin saflığıyla ya da kendi kendini kandırmasıyla bir alakası yok...Bunu artık kabul edelim.Trabzon milleti artık eskisi kadar " delikanlı " değil ne yazık ki !

Bir sigara için arkadaşının kalbimi söken mi ararsın(maça giderken gözümün önünde),para için çek senete bulaşan mı ararsın,esrar kol geziyor zaten,bu insanları satın almak ne kadar zor olabilir ? ? ?
Ne Trabzon eski Trabzon,Ne de insanı eski " MERT "...
Şunu da unutmadan söyliyeyim,Trabzon o kadar değişti ki,birinin başına bir olay gelsin.Mesela birisi bıçaklansın,diğeri içeri girsin.İçerideki çıktıktan sonra " içerden çıktım hmmm " tarzı havasından geçilmiyor ! Bıçaklanan da eğer ölmediyse ONUNDA HAVASINDAN geçilmiyor.Bu kadar bozulduk biz !

Selim_Perçin
23.08.2007, 22:41
tamam orası öylede bu hakem galatasaray maçını oynattıda bu maçı niye oynatmadı.Çıkıp diyo Ulusoy hakem bizi zorda bıraktı cezası kesilecek.Madem hakem suçlu cezasını niye bize kesiliyor.

Selim_Perçin
23.08.2007, 22:43
Hocam,ollayın bizim milletimizin saflığıyla ya da kendi kendini kandırmasıyla bir alakası yok...Bunu artık kabul edelim.Trabzon milleti artık eskisi kadar " delikanlı " değil ne yazık ki !

Bir sigara için arkadaşının kalbimi söken mi ararsın(maça giderken gözümün önünde),para için çek senete bulaşan mı ararsın,esrar kol geziyor zaten,bu insanları satın almak ne kadar zor olabilir ? ? ?
Ne Trabzon eski Trabzon,Ne de insanı eski " MERT "...
Şunu da unutmadan söyliyeyim,Trabzon o kadar değişti ki,birinin başına bir olay gelsin.Mesela birisi bıçaklansın,diğeri içeri girsin.İçerideki çıktıktan sonra " içerden çıktım hmmm " tarzı havasından geçilmiyor ! Bıçaklanan da eğer ölmediyse ONUNDA HAVASINDAN geçilmiyor.Bu kadar bozulduk biz !
Orda dur! bizim taraftarımız merttir delikanlıdırda.Üç beş kişi yapıyor diye bütün taraftarı ezme

MahmutHSO
23.08.2007, 22:46
Biz sahaya atlayan taraftarı savunmuyoruz.Onun cezasını 5 maçla aldık.Bizim derdimiz,güvenlik problemi olmayan bir statda çıkıp 30 sn neden tamamlanmaz.
Bunun mantıklı açıklamasını hiç kimse yapamaz.İsyanımız buna

Selim_Perçin
23.08.2007, 22:49
Biz sahaya atlayan taraftarı savunmuyoruz.Onun cezasını 5 maçla aldık.Bizim derdimiz,güvenlik problemi olmayan bir statda çıkıp 30 sn neden tamamlanmaz.
Bunun mantıklı açıklamasını hiç kimse yapamaz.İsyanımız buna
Var bu işin içinde bu iş Trabzonspor'u tufaya düşürdüler.Birinin parmağı varda hadi hayırlısı

MahmutHSO
23.08.2007, 22:54
Galatasaraya 5 maç ceza verdiler ya,ne yapsak ta daha ağırını Trabzonspor a versek diye,akıllarını oynatacaklar nerdeyse.
Haluk efendi şu an ne yapıyor acaba.Eminim kara kara düşünüyordur.

Emiroğlu
24.08.2007, 00:35
Orda dur! bizim taraftarımız merttir delikanlıdırda.Üç beş kişi yapıyor diye bütün taraftarı ezme
Tabi ki bütün "TARAFTARIMIZA" değil lafım.Bunu belirtmemin gereği var mı ?
yok yok durmayayım hatta devam da edeyim.Bizim taraftarımız demedim.Bizim insanımız dedim.Taraftar gibi taraftarı katmadım olaya.Bilmiyorum Trabzonda mı ikamet ediyorsun ama Trabzon insanı eskisi kadar mert değil(YENİ NESİL ! ! !).Yüz'e yakın olay anlatırım.Hepsi de Trabzonspor taraftarıdır senin benim gibi.Hepsi de maça giderken olmuştur !..Bu olaylara karışan insanları matematiksel olarak topladığında da 3-5 kişi olmadığını rahatça hesaplayabiliriz.! Bozuluyoruz beyler ! Kültürümüz,AHLAK'IMIZ bozuluyor !Trabzonda her türlü pislik,suç artıyor ! Ve bu insanlar maçlara(olurda giderlerse-ki pek para ayırmazlar maçlara!-) gidince olaylar çıkıyor işte !

Bir örnek vereyim : Sivas maçında sahaya atlayan bir arkadaş.Delilerden biri ! Kendisini şahsen tanırım ! Serserinin,esrarkeşin,alkoliğin tekidir ! Trabzonda,meydanda,moloz da sayısız olaya karışmış,bıçakla adam yaralama vs suçlardan yatmıştır ! Bunların hepsini de 2007-1982=25 yıla sığdırmıştır. Ve bu insan bozuntusu Avni Akerin o kutsal çimlerine o pis ayaklarını basıp bizi rezil edenlerden biri olmuştur !

cuneytr
24.08.2007, 10:20
federasyonun idari yetersizligi ve trabzonun 3 puan sansı....haluk ulusoy daha ilk günlerde 3 puan olayının cok önemli boyutlara gelmesini engelleyemeyince köseye sıkıstı ve bir tercih yapmak zoruna düstü.ya koltuk ya 3 puan...trabzonsporun tff baskanını köseye sıkıstırması da bence bunda etkili olmustur.yönetmelikler gayet acık ama haluk ulusoy 3 puanı ve koltugu baskalarına bırakacak kadar akılsız degil gibi....

LazAnisT
24.08.2007, 11:10
Federasyon kongresini kazandığında çok sevinmiştim.Türküz ya mazlum edebiyatı hesabı.
Gelinen şu ortamda ne kadar büyük bir hata yaptığımızı anlıyorum.Maçın sonucu ne olursa olsun TFF'ye tepkimizi ciddi olarak verip bu olayı ne kadar ciddiye aldığımızı hissttirmeliyiz.
BMN ve diğer taraftar grupları olarak eş zamanlı hareket edip önceki sene verdiğimiz tepkinin aynısını vermeliyiz.

Murat Altun
24.08.2007, 11:17
başlığa bakınca zaten yoruma gerek yok yönetim varsa deniyorki ben göremiyorum bir yönetim olsa herhangi bir iyi icraatları olurdu onalr daha ziya doğanın yıldız katliamına uyanıp biirşey yapamadıalr halı-uk ulusoyamı diş geçirecek ler pehhhhhhhhhhhhhhh

tbs1
24.08.2007, 12:39
trabzonda yönetim yok yüce taraftar var.
biz ulusoy u yıkarız.
ulusoy yönetiminin bize ne zaman ne gibi bir faydası olmuş hiç hatırlamıyorum.
albayrak ulusoy kolkola istifa

Hekimoğlu
24.08.2007, 12:58
trabzonlu olupta gayse'yi tutan adamdan başka ne beklenebilir ki.gayse bile desteklemedi bu yalakayı biz destekledik.kıyak değil adalet istiyoruz.yakında bomban patlar haluk.

ergin cesit
24.08.2007, 13:02
bizim bizden başka dostumuzyok.yapacağımız tek şey trabzon ismini kullanarak biryerlere gelen ve sonrada bize arkasını dönen kalleşleri toplumun önüne atıp rezil rusva etmeliyiz.tüm trabzonsporlulasr olarak onları boykot etmeliyiz.

atlantis
24.08.2007, 15:23
Trabzonlu olupta GS yi destekleyene uyuz oluyorum..Biz kadıköyde doğduk Fenerli olmadık..Adamlar Trabzonda doğdu Gs yi tutarlar..Bu yüzden Ulusoy ve Ergün gürsoy sevmem..Hele Ulusoy Trabzonspor maçlarına gelmesin artık...

Koray
24.08.2007, 15:25
ulusoy ayağını denk al artık TRABZON arkanda değil...

MURAT İNCE
24.08.2007, 16:57
aylar önce demiştim gsli ulusoydan bize ne fayda gelir diye..avni akerde kendi futbolcusu dururken ulusoy ulusoy diyen taraftarımız şimdi ulusoy gerçeğini anladı.

Hekimoğlu
28.08.2007, 09:05
bugünkü karardan sonra çok rağbet olur bu topic'e ama iş işten geçtikten sonra ipini çeksen ne olur çekmesen ne olur.şerefsiz şerefsizliğini yapmıştır bir kere.

SiNo
28.08.2007, 10:41
ulusoydan bence cacık olmaz bu saatten sonra yaptıkları yapacağının teminatıdır.

ozturk
28.08.2007, 11:27
yönetim zaten tavrını koyacak ulusoyu göndermek o kadar kolay değil.. yönetimin şu andaki sivas maçı sonucu ile ilgili stratejisini beğeniyorum...

Dursun Ali Bahçekapılı
28.08.2007, 11:33
Fedarasyona Trabzonspor'un hakkını yemenin ne oldugunu planlı ve programlı bir bicimde anlatmak ve hak yiyenleri Trabzonspor'un büyüklügü altında ezilecegini bildirmek gerekli.Gectigimiz senelerde BMN olarak 4 leventteki Federasyon binasına yürümüştük ve o organizasyonun Levent Bıcakcı yönetimin gitmesinde az da olsa etkili oldugunu düşünüyorum. Bugun TFF'den kulubumuzun istemedigi yönde bir karar cıkarsa ivedikle Federasyona yürüme programıo tertip edimeli. Sesimizin ne kadar gür cıktıgını onlara bildirmeliyiz

utkuts
28.08.2007, 12:00
BizLer UmutsuzLuğun oLduğu Yerde,Umudumuzu Kaybetmeden Yürümeyi BiLiriz.
Her Yürüdüğümüz YoLda ÇakıLLar,Her Durduğumuz yerde ÇakaLLar oLsa ne Yazar!
Ya Ölümüne Severiz,Yada Tek KaLemde SiLeriz!Tarihi Biz Yazdık Tarihtende Biz SiLeriz!
aLayına İsyan ÖLÜMÜNE TRABZON!!!

Bu sözü bir çok arkadaşımız biliyordur heralde. Burdada yazıldığı gibi "Tarihi Biz Yazdık Tarihtende Biz SiLeriz!" Bazılarını tarihten silme vakti gelmiş sanırım.

ferhaTS87
29.08.2007, 00:34
bu baslık artık kapatılmalı ulusoy ts ıcın yapabılcegının en ıısını yaptı

Erkin
29.08.2007, 02:07

Haluk Ulusoy bu kararla kendini kurtarmaktan başka bir şey yapmadı.. Ne şiş yandı ne kebab. O da biliyor 1-0 tescil etse kolpa medya, İst takımları vs, 0-3 Tescil etse Trabzonspor camiası üstüne gelecek. Orta yolu bulmaya çalıştı. Neticede karar adil olmadı..

Miraç Atalay Çiftçi
29.08.2007, 02:10

Maçı bize verse Ulusoyun suyu iyice ısınacaktı. Başta sivas ve fb ayaklanacaktı tabii ardından kendini büyük zanneden pireciklerde dır dır konuşmaya başlayacaklardı...

Maçı sivasa verse bu sefer Trabzonspor camiasını karşılarına alacaklardı. TFF seçimlerinde Trabzonspor deleğelerinin önemi büyüktür!

Bir hafta öncesinde yapılan ilk açıklama iki tarafında memnuniyeti sağlanacak şeklindeydi. Bununda tek yolu maçı tekrar etmek...

Fakat görülmeyen bir konu var. Maç Hakem'in hatası sonucu tatil edildi.
Yani oynatılabilirdi.

Ayrıca aynı hakem ve gözlemciler rakip takımın 6 oyuncusunu tamamlanmamış bir maçta disiplin kuruluna sevk ettiler ve bunun açıklaması Trabzonsporun Hükmen galibiyetidir...

Trabzonspor camiası kendi cezasını hem maddi hemde manevi olarak ödeyecektir. Aldığımız cezada bunu gösteriyor. (5 Maç seyircisiz)

Fakat ya hakem?
Maçın tatil edilmesinde asıl hakem suçlu ise ASTIRIN DÜDÜĞÜ!!!
Asıl hakem suçluysa VERİN MAÇI BİZE...
Tekrarı bizi gocundurmaz ama...

Ama haftaya diger takımlarda yenilirken son on saniye maça dalsa... Maçlar tekrar edilse, aksi sonuç alınsa, şampiyonlar değişse haklar yenilse...

Sizmi vereceksiniz sahada 90 dk ter döken futbolcunun emeğini...
Yetmedimi bataklığa sürüklediğiniz canım futbolu?

Çekin elinizi kardeşim yada adam gibi yönetin güzel ülkemin güzide kurumunu...

Maçın tekrar kararı sadece TFF'nin adının aklanması, üstüne gidilmemesini sağlamıştır...
Ki asıl bu dakikadan sonra TFF'nin üstüne gidilmesi gerekir...

Hakkımız maçı tekrar etmek değildi..
Biz sivası nasıl olsa yeneriz....

cabri
29.08.2007, 02:25

Bence de ulusoy elinden geleni yapmıştır.. Bıçakcı olsaydı 3 puanı sivas almıştı..

:trbyrk:

Oğuzhan Görkan
29.08.2007, 02:36
çıkan olaylar her ne kadar tahrik sonucu olsada bütün hata bizim taraftarımızda eğer her maçta rakip takım,hakem taraftarı tahrik etmeye kalksa hemen sahaya mı ineceğiz?bunlar yanlış...stadında tel örgüleri olmayan bi kaç takımdan biriyiz bununlada övünmekteyiz ki bu bizim taraftarımıza güven göstergemizdir.ne olursa olsun kötü veya iyi sahaya direk müdalahe etmeyeceğine inanıldığı için tel örgüler kalktı...yıllarca ts taraftarını yobaz ve vahşi gösteren istanbuldaki kuklalar bununla cevaplarını aldılar ama bunu yapmak bize yakışmadı ve onlarar fırsat verdik...kitabında bizim 3-0 hükmen mağlup gösterilmemiz gerektiği yazıyor aslında doğru ama işin birde diğer tarafı war ülkemizde ne yazık ki herşey bağlantılarla torpillerle halledilmekte işte bu herşeyi çıkmaza sokmaktadır...gs-fb maçındaki olaylar yüzünden o maç tatil edilmeliydi ama hakem ısrarla sahayı temizletti baskıya küfre rağmen devam etti ve maçı bitirdi aynı hakem trabzonda 30 sn dayanamadı bunlar tamamen gizli oyunlardır...istanbulun çok bilen yorumcuları bu kararı skandal olarak adlandırmakta ve ulusoyun ts ye verdiği cezayı çok az bulmaktadır...5 maç cezanın en az 10 maç olması para cezasının artışı ve 3-0 hükmn mağlup kararının çıkmasının doğru oldugunu iddia etmekteler çünkü bu olayın diğer olayları etkileyeceğini düşünmektedirler...oyuncularımızı darp eden musa aydın olayların dahada gerilmesine neden olan m.yıldız ve yasir ne yazık ki ceza almamıştır...çok bilen yorumcularımız bu konuda tek bir kelime söylemezken ts nin mağlup olması gerektiğini dillerinden de düşürmemektedirler...gerekn bize gelince mi yapılmalıdır???
ts taraftarı neyin ne olduğunu görmektedir...avrupada şöyle böyle diye örnek vermesini iyi bilirler ama orda kimse kimseyi memnun etmek zorunda değildir danimarka-isveç maçını herkes hatırlasın ltfn...orada karar çok kısa sürede çıkarken biz 3 haftadır bekliyoruz...kimse gerizekalı değil burda bişeylerin döndüğü çok açık...trabzon olsun sivas olsun herkes kendi çıkarını istemektedirler...kitabın söylediği bu ülkede geçmez ama istanbul basını bunu ts üzerinde uygulamak isterler kusura bakmasınlar ama bu ülkede bu kitabın sayafaları hiç açılmamamıştır ve sadece trabzon içinde bu yapılamaz bu kabul edilemez...çıkması gereken ceza bence şöyle olmalıydı:
-ts mağlup sayılacak
-sivasspor maç boyunca yaptıkları tahrikten dolayı ve sahaya giren seyirciyi dövüp dahada tahrik edip olayların büyümesine sebep oldukları için mağlup sayılacak
-her 2 takımada para cezası verilecek
-ts sahası 3 maç kapatılacak
-musa aydın-balili-murat sözgelmez-mehmet yıldız-yasir 4 maç ceza alacak...
olması gerekenler yıllardır olmuyor,bundan sonrada olmasını beklemiyorum...başa kim geçerse geçsin yine birilerinin kuklası olacaktır parayı bastıran federasyonda dayısı olan kazanacak bu kadar basit...başka çözüm yolu göremiyorum federasyon yozlaşacağı kadar yozlaşmış bence...

Hekimoğlu
29.08.2007, 16:18
bu baslık artık kapatılmalı ulusoy ts ıcın yapabılcegının en ıısını yaptımaça çıkartacaktı hakemi bu iş de bu kadar dallanıp budaklanmayacaktı.kendi düşen ağlamaz.

Jackdaniels
29.08.2007, 20:19
Bence de ulusoy elinden geleni yapmıştır.. Bıçakcı olsaydı 3 puanı sivas almıştı..

Doğru hatta karambolde bi 3 puanda fenere verirdi...

A.Alper
29.08.2007, 20:24

Eğer bize biz haksız iken yardım etmiş ise Ulusoy , yarın bir başka çıkar gruplarına bilmem ne menfaat için yardım eder.Aksini kim iddia edebilir?Çıkan karar sebebiyle bu insana sempati duymak düşülebilecek en büyük yanılgılardan biridir.

cabri
29.08.2007, 21:44
sempati..! O da kim..?

Türkiye ayağa kalkmış bize verilecek hükmen yenilgiyi bekliyor.. eli kalem tutan ağzı laf yapan herkes bizi yerden yere vuruyor.. 3 puanı da silin diyen bir hukuk kurulu... siyasi cinayetler.. rahip santoro lar havada uçuşuyor..

Böyle bir ortam da aldıkları adaletli ve cesur karar için federasyona teşekkür ediyorum. Başka bir başkan ve yönetim kurulu olsaydı bu maç tekrar oynanmaz.. demirlek kahraman ilan edilirdi..

Bu tazyike karşı koyan i.usta..n.albayrak ayrı bir tebriği hak ediyor.

smertkan
29.08.2007, 22:09
TMaçın Tarafsız sahada ve seyircisiz olması nasıl bir zeka ürünüdür.Ordu Eskişehir maçı Samsunda Taraftarlı oynanırken niye bizim maç seyircisiz.

Albayrak yönetimi için derhal gitsinler diyenlerdenim ama açık olan HAluk ULUSOY bu yönetime açıkca düşmanlık ediyor. Ama asıl harcanan TS nin vaktii oluyor..Buda onun haddi değil. Anasına küfreden fenerlilerin stadına gitmek için yerlere yatan ve onlara yaranmak için eliyle kupa veren bu şahsiyet ne hakla Trabzonspora karışabilir.

Kadir Aydın
29.08.2007, 22:27
Beyler Avrupa'da bu işin adı hükmen, bize altın bilezik hediye ettiler işte. Dahası var mı...

utkuts
29.08.2007, 22:31
Beyler Avrupa'da bu işin adı hükmen, bize altın bilezik hediye ettiler işte. Dahası var mı...

Nasıl hükmen ya? Arkadaşım maç bitmiş hakem hatası yüzünden maçı tekrar oynuyoruz. He biz süttençıkmış ak kaşıkmıyız hayır. Cezamız neyse çekeriz 5 maç verdiler eywallah dedik. Ama 3 puan bizim. He 3puanı bize verip sonra 3 puan ceza kesseler yine razıydım ben. Ama resmen bizim olanı bize vermiyorlar...

Emre B.
29.08.2007, 22:35
Kendi taraftarımız bile hükmen yenilgiyi savunuyosa Ulusoy az bile yapmış.

Kadir Aydın
29.08.2007, 23:03
Nasıl hükmen ya? Arkadaşım maç bitmiş hakem hatası yüzünden maçı tekrar oynuyoruz. He biz süttençıkmış ak kaşıkmıyız hayır. Cezamız neyse çekeriz 5 maç verdiler eywallah dedik. Ama 3 puan bizim. He 3puanı bize verip sonra 3 puan ceza kesseler yine razıydım ben. Ama resmen bizim olanı bize vermiyorlar...

Ya şimdi bana malum örneği verdirmeyin. Danimarka-isveç örneği sıradan olmaya başladı. Sen sahanda güvenliği sağlayamıyorsun daha ne olsun. İğne ile çuvaldız meselesi işte...

utkuts
29.08.2007, 23:25
Ya şimdi bana malum örneği verdirmeyin. Danimarka-isveç örneği sıradan olmaya başladı. Sen sahanda güvenliği sağlayamıyorsun daha ne olsun. İğne ile çuvaldız meselesi işte...

Durum çok farklı
1- Hakeme saldırı var
2- Zaten 3-3 ken adamlar penaltı kullanacak ve %99 maçı malup bitirecek.

Orda taraftar maçı belki kazanırız yada tekrar oynanır vs yüzünden atlamış sahaya ama bizde öylemi?

1- Futbolcuya saldırı var diyecem ama onlar asıl bize saldırdı
2- Zaten öndeyiz ve maçı kazandık
3- Güvenliği sağlayamıyorsa tribünleri boşaltsın çıksın 10 saniye oynatsın gitsin

Ve ayrıca tamamen hakem hatası yüzünden maçı tekrar oynuyoruz. Yani bize verilmiş ceza/ödül gibi bir yorum yanlış olur. He 10 saniye için 90 dakka oynanırmı derseniz tabi o Haluk Ulusoyun kendini kurtarmak için yaptığı bişey.

cabri
29.08.2007, 23:56
Durum çok farklı
1- Hakeme saldırı var
2- Zaten 3-3 ken adamlar penaltı kullanacak ve %99 maçı malup bitirecek.

Orda taraftar maçı belki kazanırız yada tekrar oynanır vs yüzünden atlamış sahaya ama bizde öylemi?

1- Futbolcuya saldırı var diyecem ama onlar asıl bize saldırdı
2- Zaten öndeyiz ve maçı kazandık
3- Güvenliği sağlayamıyorsa tribünleri boşaltsın çıksın 10 saniye oynatsın gitsin

Ve ayrıca tamamen hakem hatası yüzünden maçı tekrar oynuyoruz. Yani bize verilmiş ceza/ödül gibi bir yorum yanlış olur. He 10 saniye için 90 dakka oynanırmı derseniz tabi o Haluk Ulusoyun kendini kurtarmak için yaptığı bişey.

Futbolda kararlar hukuk kurallarıyla alınıyor.. Her ne kadar yorumlar takımdan takıma değişiyor olsa da...
Kurallarda maçın skoru şu ise.. sahaya girene bu ceza verilir.. maç berabere ise bu ceza verilir yada.. hakeme vurduysa maç tatil futbolcuya tokat atarsa hakem gitsin ama geri gelsin... 5. dk sı oynanırken tatil olur 90.dk ta ayıptır bitirmek lazım... vb şeyler yazmaz..

Sahaya yapılan fiili müdaheleden bahseder.. hakeme yada futbolcuya.. Danimarka maçında bizimki kadar müdahele olduğunu da sanmıyorum.

Samet Berber
30.08.2007, 16:31
kesinlikle olmaz böyle bişey bence yönetim bu karardan memnundur...

cabri
01.09.2007, 23:09
Sivas tahkime gidecekmiş.. ulusoy un kararını da aramayız inşallah..

Burçak
01.09.2007, 23:11
ozaman ne diyoruz.
Yürrrüü anca gidersin :p

mensure 61
02.09.2007, 15:17
Ulusoy'un kendisini yok etmeye çalışanlara yalakalık yaparken, kendisini oraya getiren ve memleketinin takımını yok etmeye çalışması !!! Helal olsun Ulusoy devam, devam ! Kimse sana ses çıkarmayınca sende meydanı boş buldun :( Başkan olduktan sonra Trabzonspor için güzel çalıştın... Allahımdan dileğim... Çok şey yazıcam ama yazamıyorum ! İnşallah seni yakından hiç görmem olurda karşılaşırsak nasıl davranırım bilemem !!!

TSezgin61
02.09.2007, 15:28
ne hükmeni yaaa.... hakem hatasi varsa, macin tescili......böyle degilmi madde benmi yanlis hatirliyorum

cabri
02.09.2007, 23:09
Manisa da TFF yi protesto ediyor.. Kendi maçlarında tekrar kararı çıkmamıştı.. siyah mendil sallıyor 15 bin kişi.. Tahkim bu maçı sivasa 3-0 verirse ancak rahatlayacak herkes. Bunun olma ihtimali de oldukça yüksek.

KUTADGU
02.09.2007, 23:30
Hukuk kurallarını herkes kendine göre yorumluyor...

Peki hep adı geçen kanunda. Maçın haksız şekilde tatil edilmesinin sonuçları olarak ne yazıyor...

Etmeyin yahu.....

Bülent Bayraktar
03.09.2007, 00:20
yarın aynı duruma biz düşersek nasıl itiraz edecez
bn ulusoyun bize yardım etmesini istemiyorum

AYYILDIZ
03.09.2007, 01:21
telegol verilen cezayi tartisiyor programda cem papilada var

CAFER ÖZER
03.09.2007, 14:06
Trabzonsporda şu anda ne Yönetim var nede teknik direktör var.
Sivasspor-kayseri-Vestel ve buna benzer bir çok irili ufaklı İstanbul yalakası takımlar Trabzonspora saldırı başlattılar
Vestel maçı ile Trabzonspor maçının ne alakası varsa Vestel Trabzon maçında verilen kararı protosto ettiğini söyleyerek,Polemik yapıyor
Halbuki bu Dangalaklar Vestel olarak Manisanın sponsorluğundan çekileceklerini daha önce söylediler
Şimdi Trabzonu bahane ederek,Biz çekildik diyorlar
Sen maçın 40.dakikasında Futbolcun hakemi dövsün,Antrenör hakemin boğazını sıksın Hakemin fifa kokartını yere düşrüsün O maçı hakeme direk fili saldırıdan dolayı yarım kalsın ve haklı olarak Hükmen malup ol.
Trabzon maçında Trabzona verilen 5 maç cezayı görme,Maçın bitimine 30 saniye kala maçı tatil eden hakemi görme,
"Eğer maça devam edersem Sivastan 5 oyuncuyu atmam lazım"
diyerek maça devam etmeyip kendini kurtarmaya çalışan hakemi görme,maçı katleden oyuncuları ve seyirciyi tahrik eden hakemi Sivaslı kasapları görme
Trabzonla kendini kıyaslamaya kalk,
Sivasspor denilen Ufaklık Trabzonsporun gösterdiği tüm dostluk çabalarına rağmen Ortamı geren Açıklamalar yaparak FB li başkanın yanlı açıklamaları ile hak etmedikleri 3 punı gasbetmek için uğraşmakta.
kayseri her zaman olduğu gibi Kendisini Trabzonla kıyaslayarak Sivasa yalakalık uğruna Pankart açarak Sivasın yanındayız demekte.
Tüm gazete ve Tv ler Trabzonspora azğın kuduz köpe gibi saldırmakta
Yönetimden çıt çıkmamakta.
Burda hakkı yenen ve Puanı çalınan Trabzonspordur yönetim uyuma.

LazAnisT
03.09.2007, 23:37
Yeni transferlerimizle ilk maçımız. Ersen ve Tomas junla güçlenen kadromuzla Ankaragücünü'nü rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

KeLLoO
03.09.2007, 23:39
Yeni transferlerimizle ilk maçımız. Ersen ve Tomas junla güçlenen kadromuzla Ankaragücünü'nü rahat geçeceğimizi düşünüyorum.

o ersen ispanyol degil mi? ben izledim. pek bir camis gördüm kendisini. ayrica iyi de top sakliyor ama agzindan nefes aliyor herlade agzi hep bi karis acik. hayirlisi

ktü_ts
03.09.2007, 23:43
yönetim sana denecek tek kelime yok bırak git rezil etin bizi rezillll...ersene de yazık ettiniz..

kalavara
03.09.2007, 23:55
beyler bence biraz ince düşünmek gerekiyor.şimdi sivas maçı sonrası albayrak çıktı ne dedi.bu bize karşı yapılmış bir provakasyondur.şimdi tersten bakalım.akp hükümetinin ulusoyu istemediği gün gibi ortada.ulusoyun arkasındaki en büyük güç kim,trabzon.dikkat trabzonspor demiyorum.trabzonspor yönetim kurulları trabzonun istemediği bir başkanın destekçisi olamazlar ve öyle de oldu.biraz da hacıosmanoğlunun çabaları vs.bugün ulusoyu devirmek için yapılabilecek en iyi hamle nedir.ulusoyun arkasındaki en büyük gücün düşmesini sağlamaktır.burdan bakınca da olay evet bir provakasyon olarak görünüyor ancak bu sefer yönetime karşı bir provakasyon olarak değil.bence çok akıllı olmalıyız.ulusoya eziklerden birini desteklediği için hep kızıyorum ama başı sıkıştığında gideceği yer mecidiyeköy değil trabzondur.o da bunun farkında.şimdi biz olayları iyi analiz etmeliyiz.medya açıktan trabzonspor üzerinden federasyonu yıpratmaya çalışmaktadır.biz de sanki başımızda yeterince dert yokmuş gibi federasyona yükleniyoruz.sonuna kadar eleştiririz ama yok etmeye geldimi hoooop.dur bakalım dememiz lazım.ne yani istediğimiz a.y. nin atadığı bir f.başkanı mı.çok dikkatli olmalıyız.trabzon ve trabzonlular silinmek isteniyor.biz de bunun için en önde silgi görevini görüyoruz.sonra bir bakmışız ki kendimizi silmişiz.akıllı olalım, akıllı........

Kadir
04.09.2007, 02:52
bence yönetim kendi ipini çeksin en hayırlısı o.

Varlıbaş61
20.09.2007, 23:55
ulan senin kimliğinde trabzon yazıyo ya en çok ona üsülüyorumm..
değiştir kimliğini...
trabzondan senin gibi .... çıkmaz

Emre B.
21.09.2007, 00:00
Hazır Yıldırım Demirören de federasyona cephe almış.Birleşin Azizle, Yıldırımla.Ortada Ulusoy mu kalır?

efulim67
21.09.2007, 00:11
Bu tür olayların devam etmemesi için Federasyon en azından maçın sonucunu 1-0 TS lehine tescil edip. TS ye ceza olarak 3 puan silinme cezası vermeli yoksa bundan böyle tüm deplasmanları paylaşalım rakip tribünde izleyelim. Baktık ki maç gidiyor. Yallah sahaya ...
Bizde dövülecek topçu çok
Gir Aymanı döv, celloyu döv, Yattarayı patakla, Ceyhunun suratına tükür, Ziyanın dilini kes v.s.

fetvaci
21.09.2007, 00:14
zaten bundan sonra en guzelı o yaa nıe kendı tarafımızda macı ızleyelm kı gecerız pasa gıbı 10 15 kısılk gruplarla rakıp takım tarafına mac gıdıosa atlarız sahaya geçiririz bı kac tane umuta huseyıne tmm ıste mac bızım bu kadar basıtmıs

UmutBaykan
21.09.2007, 00:18
zaten bundan sonra en guzelı o yaa nıe kendı tarafımızda macı ızleyelm kı gecerız pasa gıbı 10 15 kısılk gruplarla rakıp takım tarafına mac gıdıosa atlarız sahaya geçiririz bı kac tane umuta huseyıne tmm ıste mac bızım bu kadar basıtmıs

iyi fikir :D

cabri
21.09.2007, 00:45
Hadi bi dengesiz dangalak sahaya atladı temiz de bir dayak yedi.. E benim diğer gerizekalı taraftarlarım siz niye girersiniz sahaya! hadi aklınız yok skoru unuttunuz diyelim ula gözünüz de mi kör!! bari tabelaya bakın.. 1-0 öndeyiz 90+ oynanıyor .. dayak yiyen taraftarın öcünü alacaksanız 30 sn bekleyin da.. Sizin bu takıma ettiğinizi 20 milyon fenerli bir araya gelse beceremezdi. Yazıklar olsun size..yazıklar olsun sizin taraftarlığınıza.. Bir daha o stadtan içeri girerseniz sizden şerefsizi olmasın emi.

Gelelim asıl sorumlulara.. Gerekli güvenlik önlemini alamayan en önemli sorumluya.. klüp başkanı ve yönetime. Bu rezilliğin en büyük sorumlusu olarak hala hangi yüzle o makamı işgal ediyorunuz?? siz de hiç utanma yok mu?? Birileri istifa edecekse bu tff değil Trabzonspor yönetimidir. Yerlerine gelecek olanlar ulusoy için gerekeni yapacaktır merak etmeyin.

Vestel Manisa yönetimi bizim maç yüzünden istifa ediyorsa sizin orda durmanız büyük yüzsüzlük..

sametaydin
21.09.2007, 01:34
haluk ulusoy federasyonu miadını doldurmuş belli oldu bu.

trabzonsporfc
21.09.2007, 10:32
Trabzonda inanamadığınız kadar halukçu var(bu karara ragmen)buna şüpheniz olmasın....bu taraftarda haluk istifa mistifa diye bağırmaz...hatta pankart açar helal haluk yine ters köşeye yatırdın bizi diye...........

İskender Çakmak
21.09.2007, 11:08
bizde o yönetim var mı gewlecek yönetim bile onu yapamaz onu yapacaklar sadce ve sadce trabzonspor taraftarıdır

Travelair
21.09.2007, 11:16
Plan işliyor. Aralık'taki kongrede Ulusoy'a kesinlikle fırsat verilmemeli

CAFER ÖZER
21.09.2007, 11:24
Ulusoya hiç bir şey olmaz,
Gene Gider bir kaç gerizekalı Ulusoy pankartı açar,
Ulusoy zorda kaldımı gene gider Trabzon yönetimi ona sahip çıkar.
Ulusoyun arabalarına binmeye devam eder.
Fazla değil 1 ay Ulusoyun arabasına Kimse binmesin bakalım ne olacak ama nerde biz bunu beceremeyiz.
Vestel ürünlerinin Trabzona girişi yasaklansın bakalım ne olacak.nerde bizde onu organize edecek kabiliyet.
iSTANBUL un şerefsiz gazeteleri Bizim yaptığımız kampanya dahilinde Sıfır İstanbul gazetesi kapsamında 1 hafta Trabzona sokulmasın ve okunmasın bakalım Parayı Haşa Allah gibi Gören İstanbulun Şerefsiz medyası EN BÜYÜK TRABZON diye bağırmıyormu.
Gerçekte Çok büyük gücümüz var.Ama icraatt SIFIRIZ.

İskender Çakmak
21.09.2007, 11:25
Hazır Yıldırım Demirören de federasyona cephe almış.Birleşin Azizle, Yıldırımla.Ortada Ulusoy mu kalır?

ne işimiz olur onlarla yaa biz kendimize bakalım TRABZONSPOR kimseyle işbirliği yapmaz

macka61
21.09.2007, 12:22
Ulusoya hiç bir şey olmaz,
Gene Gider bir kaç gerizekalı Ulusoy pankartı açar,
Ulusoy zorda kaldımı gene gider Trabzon yönetimi ona sahip çıkar.
Ulusoyun arabalarına binmeye devam eder.
Fazla değil 1 ay Ulusoyun arabasına Kimse binmesin bakalım ne olacak ama nerde biz bunu beceremeyiz.
Vestel ürünlerinin Trabzona girişi yasaklansın bakalım ne olacak.nerde bizde onu organize edecek kabiliyet.
iSTANBUL un şerefsiz gazeteleri Bizim yaptığımız kampanya dahilinde Sıfır İstanbul gazetesi kapsamında 1 hafta Trabzona sokulmasın ve okunmasın bakalım Parayı Haşa Allah gibi Gören İstanbulun Şerefsiz medyası EN BÜYÜK TRABZON diye bağırmıyormu.
Gerçekte Çok büyük gücümüz var.Ama icraatt SIFIRIZ.

Cafer abi yazına katılıyorumda artık heyecan kalmadı bu olaylar 10 yıl önce olsaydı dediklerin misli olurdu seyirci sindi artık şampiyonluk özlemi oynanan oyun vs seyircide artık bıktı kanımca ne halleri varsa görsün diyolar ben bir şeyler yapacağıma yönetim yapsın diyor

sanatik
21.09.2007, 13:43
ya ne ip cekmesi, bizimkiler susmuslar.

Konusmuyorlar daha.

Inschallah istifa ederlerde ulusoydanda kurtuluruz.

Samet Yildirim
21.09.2007, 13:47
ULUSOY`da istanbulularin pisligi baska birseyi degil...ULUSOY bi tesis yapar trabzona bizde hemen inaniriz HALUK BEY baskan odlugundan beri hep hakimiz yendi CEM PAPILA faciasiiii....2 seneden beri hakem hatalari vs.

Kemhacıoğlu
21.09.2007, 13:50
adam 10 sene federasyon başkanlığı yaptı. trabzonspora şampiyonluk yolunda kaç defa yardım etti. o ancak gsye köpeklik yapar.

zafer6161
21.09.2007, 14:18
http://www.resimload.com/071229/E0L_ulusoysuz.gif

http://www.resimload.com/071229/raa_ulusoyistifa.jpg

UğuR
21.09.2007, 14:25
Ulusoy+Demirilek ipleri çekilmiş olmalı.

zafer6161
21.09.2007, 14:29
http://www.resimload.com/071229/pCz_uu.jpg

İskender Çakmak
21.09.2007, 14:35
beyler unutmayalım ki ulusoy serefsizi fb ye yalakalık yapıor bu aralar yok kadıköye maça giderim falan die bunlarınhepsi korkusundan bir de bu sivas maçından sonra bir trabzonlu çıktı federasyonda yönetim kurulunda galiba soyadı usta mı neydi o neelerde hiç sesi soluğu çıkmıyor balonmuş o adamda onu anladım

Kasım Hilal
21.09.2007, 14:40
Bizim yönetim ip filan çekemez..
NE yapacağını da yazacaktım ama edebe sığmaz herhalde..

LazAnisT
21.09.2007, 14:42
Kim gelmeli o zaman?.Aziz Yıldırım'da ulusoy'un gitmesini istiyor.Muhtemelen yerinede birini ayarlamıştır.

Kasım Hilal
21.09.2007, 14:47
Aziz Yıldırım'ın bulabileceği en iyi adam(!) Levent Bıçakçı olur ancak..
Olmaz öyle şey.
Hem zaten tüm kulüpler fenere karşı onun adayı kolay kolay seçilemez.
Mehmetr Ali Yılmaz olur ise zinhar futbol öyle bir kirlenir ki bir daha temizlemeye hiçkimse muktedir olamaz.

Şenez Erzik eğer tek aday olarak sunulursa kabul edebilir başkanlığı.
Ya da en kötüsü geçen seçimlerin mağlubu Ayhan Bermek.

Mustafa
21.09.2007, 14:48
senes erzik gelip başkan olacagını sanmsm suan için

cuneytr
21.09.2007, 16:06
ulusoyu tehdit eden baskanımızın yapacagı birseyde yok artık nede olsa ulusoy işin içinden cıktı ya...akıllı adam bu ulusoy ya.ben karısmam dedi yolladı dosyayı tahkime.tahkimin gerekceli kararına bakıyorsun federasyon kurallara aykırı hareket etti diyor.adam ne yapacaktı bide kurallara mı bakacaktı?.koltuk tehlikede besiktas masaya yumrugu indirmiş bizim baskan akıllı olsun diyor.tahkimin gerekceside bir tuhaf...peki albayrak ve yönetimi bu durumda ne yapmalı?tahkimin kararına da itiraz olmuyor ki...ozaman biz en iyisi yine ulusoya devam edellim...federasyonu sectireceksin lehine kararlarda alkıs tutacaksın ama ortada bir karar verince....ah yönetimimiz...o koltukta ulusoy olsa da olmasa da hukuk kazanmayacakmıydı?yönetimsel tavır ulusoyu korkuttu ama tahkimi korkutamadı ne yapalım kime kızalım simdi?yönetime kızsakmı acaba?.....

Salih Yazıcı
21.09.2007, 16:20
haluk ulusoy bu şehre ihanet etmiştirrrrrrrrr